PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

boztepe61
16.06.2007, 21:31
la bu yeni moda mı???
gel kavga edelim bilmem ne??
2 gündür bu moda başladı...

ne kadar kabarıkmış ayranımız??

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:33
la bu yeni moda mı???
gel kavga edelim bilmem ne??
2 gündür bu moda başladı...

ne kadar kabarıkmış ayranımız??
burda erkeklik kolay canım kardeşim...gelsin bide yanımda yapsın yada ben gidim yanımda yapsın...ben sadece onu dedim bu kabalık deil sadece bir teklif...kavgada deil sadece bir uyarı:)

hüseyin1975
16.06.2007, 21:35
Ey hop Millet ne oluyor yahu?
Burasi Kahvemi?
Burasi Meyhanemi?
Burasi Sirkmi?

Ne öyle Artistlik, kavga filan?

Bu Forumda Bayanlarin oldugunu ve sizden yasca büyük abilerinizin oldugunu unutmayin ve LÜTFEN kendinize gelin.

Hepimizin sorunu bir degilmi?

Hepimiz Trabzonsporumuzun iyiligini düsünmüyormuyuz?

Niye bu Kavga?
Ne bu siddet bu Celal?

YAKISMIYOR RENKDASLARIM.
YAKISMIYOR KARDESLERIM!

Mehmet Fırat
16.06.2007, 21:35
burda erkeklik kolay canım kardeşim...gelsin bide yanımda yapsın yada ben gidim yanımda yapsın...ben sadece onu dedim bu kabalık deil sadece bir teklif...kavgada deil sadece bir uyarı:)

ah be güzel renkdaşım tamam benden 5 yaş büyüksün ama lütfen uzatma..

Fatih Sağır
16.06.2007, 21:37

Biliyomusun kardeşim sen ondan daha büyüksün. helal. ve yeter artık Trabzonsporu konuşalım.

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:37
Ey hop Millet ne oluyor yahu?
Burasi Kahvemi?
Burasi Meyhanemi?
Burasi Sirkmi?

Ne öyle Artistlik, kavga filan?

Bu Forumda Bayanlarin oldugunu ve sizden yasca büyük abilerinizin oldugunu unutmayin ve LÜTFEN kendinize gelin.

Hepimizin sorunu bir degilmi?

Hepimiz Trabzonsporumuzun iyiligini düsünmüyormuyuz?

Niye bu Kavga?
Ne bu siddet bu Celal?

YAKISMIYOR RENKDASLARIM.
YAKISMIYOR KARDESLERIM!
kaşınanı kaşırım isterse babamın oğlu olsun...adam gibi konususn adama amma zekisin dedik adam gibi kous lan falan...

hüseyin1975
16.06.2007, 21:39
Tamam uzatmayin.

Konuyu nereden nereye getirmissiniz.

Herkesin Fikri bir olmak zorunda degil.

Kimsede kimseden üstün degil!

Bir Trabzon macinda yanyana otursaniz inanin omuz omuza Takimi desteklersiniz!

Uzatmayin.
Kapatin gitsin.

Sizlere yakistiramiyorum!

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:40
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::alkış::alkış:

Ömer SEVİNÇ
Ula bi susun. Hepinizi döverim şimdi:D

Miraç Atalay Çiftçi
kaşınanı kaşırım isterse babamın oğlu olsun...adam gibi konususn adama amma zekisin dedik adam gibi kous lan falan...

Anlasılan sinirlerin baya gergin kardesim insanları kırıyorsun.Aynı amaç için çırpınıyorsun bunuda unutma lütfen...

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:41
Anlasılan sinirlerin baya gergin kardesim insanları kırıyorsun.Aynı amaç için çırpınıyorsun bunuda unutma lütfen...
:alkış::alkış::alkış::alkış:Kusura bakmayın...

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:42
Ula bi susun. Hepinizi döverim şimdi:D
valla onada ihtiyacımız var yoqda desek yalan söylemiş oluruz...:)

hüseyin1975
16.06.2007, 21:45
Hepinize HAK veriyorum kardesler!

Bu Transfer Sezonu bizi cok yordu ve dahada cok yoracak!
Yalan yanlis Haberler bizleri birbirine düsürecek!
Resmi imzalar atilmadan, resmi sayfada aciklama yapilmadan, resmi bir kisinin aciklamasini duymadan hem kendinizi hemde birbirinizi hirpalamayin, yipratmayin!

Daha yolun basindayiz..............

_SeRKaN_
Eee bu kavgaların sorumlusuda yönetim adam akıllı transfer yapsalar bu taraftarlar birbirine girmez bizi bu hale düşürenler utansın millet dolu ne yapsın en ufak birşeyde parlıyo :D :D

Emorfo
İnternetin zararları :)

coolank
16.06.2007, 21:46
İnternetin zararları

:D:D:D çok ii

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:46
Eee bu kavgaların sorumlusuda yönetim adam akıllı transfer yapsalar bu taraftarlar birbirine girmez bizi bu hale düşürenler utansın millet dolu ne yapsın en ufak birşeyde parlıyo :D :D
valla ona ayrı bi kızdım zaten...adamlar bi işi yüzlerine bulaştırmasa ya...İlhan CAVCAV başkan TRABZONSPOR şampiyon diyelim artık...

coolank
16.06.2007, 21:47

Resmi imzalar atilmadan, resmi sayfada aciklama yapilmadan, resmi bir kisinin aciklamasini duymadan hem kendinizi hemde birbirinizi hirpalamayin, yipratmayin!

bence yolun sonu gözüktü :):) öyle bir türkü de vardı değil mi yolun sonu gözü,küyor diye :)

_SeRKaN_
16.06.2007, 21:48
Yaw bu arada öğleden beri girmiyorum foruma yeni bir haber varmı var olmayan haber yani umut umuttur ne yapalım bir carl sevdasına bir günde 40 sayfalık forum yazıldı ....

hüseyin1975
16.06.2007, 21:50

O zaman sokaga cikip ezik bir Taraftar dövsün :D

Kendi Taraftarimizin sucu ne :D:D

Yoksa en iyi dayak kardes dayagidir misali birbirimizimi dövsek :D:D:D

Muhalif
16.06.2007, 21:51
Farzımuhal, Musampa'yı çamaşır suyuna yatırsak, saçlarını da kazıtsak.. Hollanda'lı yeni transferimiz Van bilmem ne diye de yuttursak Ziya'ya ön libero olarak:D
Kel beğenmezse Cavcav kapar havada nasılsa bir sorundan daha kurtulmuş oluruz:D

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:52
Farzımuhal, Musampa'yı çamaşır suyuna yatırsak, saçlarını da kazıtsak.. Hollanda'lı yeni transferimiz Van bilmem ne diye de yuttursak Ziya'ya ön libero olarak:D
kokusundan tanır ziya:)

hüseyin1975
16.06.2007, 21:52

bence yolun sonu gözüktü :):) öyle bir türkü de vardı değil mi yolun sonu gözü,küyor diye :)

Kardes alinti yapmak icin yazinin sag alt kösesinde "Alinti" diye bir tus var, oraya bas.
Daha kolay oluyor...

Akil vermek gibi olmasin ve sakin sinirlenme :D

coolank
16.06.2007, 21:54
Kardes alinti yapmak icin yazinin sag alt kösesinde "Alinti" diye bir tus var, oraya bas.
Daha kolay oluyor...

Akil vermek gibi olmasin ve sakin sinirlenme :D

saol yok yahu niye sinirleneyim ...ben carle nın alınmamasına da sinirlenmedim usule ve yönetime sinirlendim .. ama yazı çok uzun olmuş bundan sonra kısa yazacam :)

bakalım olmuş mu alıntı işi

Ömer SEVİNÇ
16.06.2007, 21:54
@Muhalif

Güzeldi:)

_SeRKaN_
16.06.2007, 21:56
Senden korkulur valla cavcav ın adamımısın yoksa o da böyle cin fikirli ama adama helal olsun valla aklıma gelmedi değil Carl in gençlerbirliği ne gideceği inşallah pişman olmayız eğer başarılı olurda ileride tekrar ona talip olursak ayıp bize başka birşey demiyorum....yalnız bir parantez açayım uğur boral ı alırsak carl in transferini unuturum oyun anlayışı ve teknikleri olarak birbirlerine benziyolar uğur un bir artısı var frikikleride iyi bekleyip görecez hadi bakalım gerçi hep beklenti içindeyiz ama :D

hüseyin1975
16.06.2007, 21:57
saol yok yahu niye sinirleneyim ...ben carle nın alınmamasına da sinirlenmedim usule ve yönetime sinirlendim .. ama yazı çok uzun olmuş bundan sonra kısa yazacam :)

bakalım olmuş mu alıntı işi

Güzel olmus :D

Bende alinmadigindan cok rezil rüsfa aciklamalara ve usule sinirlendim:mad:

Yoksa bana göre formda ve istekli bir Ceyhun Carlden daha iyidir.

Iyi bir Ceyhun bu Ligde ortalama 5-10 Gol atar ve 15-20 assist yapar!

Alinacak Adam Ceyhundan bir Gömlek üstün olmali yoksa bize gerekli degil.

Daha üstün olanini alamayacaklarsa, 10 Numarayi Ceyhun oynar.

Sol Kanat, Kaleci ve belki bir Forvet bana göre yeterli olabilir.

okan6161
16.06.2007, 21:58
bence bu başlığı kilitleyelim hepimizin ruh sağlığı bozuluyor

bence arkadaş haklı onaylıyorum kapayalım şurayı

boztepe61
16.06.2007, 22:00
Güzel olmus :D

Bende alinmadigindan cok rezil rüsfa aciklamalara ve usule sinirlendim:mad:

Yoksa bana göre formda ve istekli bir Ceyhun Carlden daha iyidir.

Iyi bir Ceyhun bu Ligde ortalama 5-10 Gol atar ve 15-20 assist yapar!

Alinacak Adam Ceyhundan bir Gömlek üstün olmali yoksa bize gerekli degil.

Daha üstün olanini alamayacaklarsa, 10 Numarayi Ceyhun oynar.

Sol Kanat, Kaleci ve belki bir Forvet bana göre yeterli olabilir.

ceyhun artık iyi olmaz abi..
ceyhun 3 iyi 5 kötü olacaktır.

95 te ünalın yerine birinin alınması istendiğinde orta sahaya, ünal var gerek yok demişlerdi ce alınmamıştı.
sonra ünal 2 maç oynayıp 3 maç yatmaya başlayınca sakatlıkları yüzünden başımıza bela olmuştu bu eksiklik.

ceyhunun ipi ile kuyuya inilmez bence..

coolank
16.06.2007, 22:00
bende sana katılıyorum öncelik sıralamam ise kaleci forvet ...

ama sol tarafa keceliyi verip belki antepli faruk olur .. hem bedava adamlar istemiş ya dogru ise ...

ceyhun konusunda da hemfikirim ama ona şöyle ittirecek bir 10 numara fena olmaz hem de solda oynarsa çok iyi olur ...

nasıl stoper istemiyor ben şaşırıyorum bence kesin bir stoper alacak havayı kokluyor :)

Soner Kurt
16.06.2007, 22:04
O zaman sokaga cikip ezik bir Taraftar dövsün :D

Kendi Taraftarimizin sucu ne :D:D

Yoksa en iyi dayak kardes dayagidir misali birbirimizimi dövsek :D:D:D

yönetimi dövsek Polyanna gibi oluruz hepimiz

boztepe61
16.06.2007, 22:06
kaleci-sol bek-10-forwet....

kimse satılmadan olursa...

4 ü de lazım..

gökdeniz giderse bi sol açık lazım..
step giderse mallesef mantalite icabı bir stoper...

Fanatik28
16.06.2007, 22:09
Ya Arkadaslar, su agresifliginizi Yönetime karsi gösterseniz! Saka bir yana bircok arkadasimizin Yönetimin oyununa gelip, onlar gibi düsündügünü görünce gercekten bir umutsuzluga kapiliyorum.

Burada 4-5 Milyon Euro`luk futbolcular öneriliyor, ama burada yazan bircok isim pahali, alamayiz diyor.

Bonservisi su anda elinde olup, iyi oyuncu zor buluruz. Bulsak bile alamayiz. Cünkü bizim gibi Takimlar, bu gibi oyuncularin isini devre arasinda bitirmek zorunda.

Yönetim paramiz yok, bonservisi elinde olan oyuncular álacagiz diyor. Borc 24 trilyondan, 30 trilyona cikmis. Bunlar 18 aydan beri Yönetimde. Pekiyi takima para kazandiracak hangi projeyi ürettiler? Yazin Cevahir`e TS Club`a alisveris icin gittim. Inanin formalar üzerime olmadi. Diger ürünler ise berbat. En az 150 milyonluk alisveris yapacakken, 23 milyona terlik alip ciktim.

Bu takimin dünya üzerinde en az 5-6 milyon taraftari var. Bu taraftarin en az %1`i bu takim icin, benim gibi en az 100 Euro`luk alisveris yapar. Bu da en az 5-6 Milyon Euro eder. Bunu yaninda kulübe para kazandiracak bircok proje üretilebilir. Mesela GS macinda Erdogdulularin actigi pankart cok iyi para kazandirirdi.

Bu yüzden hala nasil bu takimin basindalar hayret dogrusu!

O yüzden Aralik`i beklemeyelim arkadaslar! Ya takima adam gibi futbolcu alirlar, ya da kapi cok yakin!!!

boztepe61
16.06.2007, 22:13
takıma para kazandırmak için fatih i sattılar.. yaklaşık 13-14 trilyona..

onu da hiç ettiler..

iki elim yakalarındadır nam-ı mahşerde.

A.T.R
16.06.2007, 22:15
Efendim yılkı atları vardır bilir misiniz? Yaşlanan, artık iş yapamaz hale gelmiş atları sahipleri çayıra bırakırlar, atlar çayırda ortalıkta serbestçe dolaşırlar yemlenirler kimse karışmaz, bunların alacakları adamlar yılkı atı gibi oyunculardır[/quote]

Efendim öncelikle belirtmek isterim ki her "yılkı at" sizin söylediğiniz gibi olmaz. Kaldı ki Yılkı atlara dair sizin söylediğiniz tek doğru sadece " sahipsiz " olmalarıdır ve pek çok kişi o atları yakalayıp "ehlileştirmek" isterler.

YILKI = Mustang (ingilizce) yani yaban atı sizin dedğiniz gibi iş göremz yaşlı atlar değildir. Eğer öyle olsaydı inan FORD onu bir marka olarak seçmez insanlarda MUSTANG'e bu kadar ilgi göstermezdi.

Bu arada bu forumda bir TSMANİAC diye bir arkadaş vardı hep böyle uyduruk takım ve futbolcu isimleri kullanarak sözüm ona ironi yapardı. Siz ya o sunuz ya da ona öykünen bir başkası ama inanın tarzınız hiç espirili değil en azından şahsım için.
Selamlar.

_SeRKaN_
16.06.2007, 22:46
Way be dün nasıldı sayfa bugün nasıl valla döviz bürosu gibiyiz dolar çıkıyo iniyo burdada transfer haberi oldukça doluşuyoz buraya Allah eksikliğinizi vermesin yaw transfer olmasada arada bir ses verin :D

Mollasalihoğlu
16.06.2007, 22:47
gs eğer dendiği gibi 4 milyon euro'ya lincoln'ü getiriyosa,bizim yönetime helal olsun..yatsınlar aşağı başka bişe yapmasınlar..

Fatih Sağır
16.06.2007, 22:48
Ya bu Colin Kazım da birden geldi gündeme oturdu paylaşılamaz futbolcu oldu. Ne özelliği var bu adamın anlamadım. Geçen sezon 18 maçta sadece 1 gol atmış. Şimdi de Ezikbahçenin gol makinesi diye bahsediyolar:D Ümit Millide ilk maçta 1 gol 1 asist yaptı havalara soktular adamı. Milli maçta bi numarasını göremedik. Yanlış mı düşünüyorum.

Kasım Hilal
16.06.2007, 22:49
Ben diyorum işte.
Riquelme'den başkası yalan.
Ve işin doğrusu adam ikna edilirse bence bir yıllığına kiralanabilir bile.
Bakın biz Marce'yi 2,5 milyon dolara bonservisi ile aldık.
Aynı paranın biraz daha fazlasını Riqi'ye versek gelir herhalde.
E Villa Real de elinde tutmak istemiyor.
İspanya'da ya da Avrupa'daki muhtemel bir rakibe vereceklerine bize verirler herhalde adamı.
Yıllık 5-5 milyon dolar karşılığı kiralanabilir bu adam ve bir yılda bizi ihya eder.
Tek başına bile şampiyonluğu getirebilir.

stichus
16.06.2007, 22:50
bugün kayseri erciyesin genel kurulu yok muydu acaba?
mevcut başkan bıraktıysa ve aday olan arkadaş kazandıysa uefa işi zorda demektir.. halen ümidim var da:)
kayseri intertoto maceralarından hiç memnun kalmamış, erken form tutmuşlarmış sözümona ve zararını görmüşler..
hocamız da gençleri kazanacağım hesabıyla erken form tutma meselesini aşmak istedi herhalde..
kayseri intertotoya gitmek istese iyi olacak..
zira moral motivasyon açısından transferde dalgalandık.. kampa yetişmeyecek gibi görünüyor.. en azından avrupadaki kampa yetişmeli oyuncularımız..
bana göre hoca nick carleden daha iyisini alacaktır.. fakat mevkiyi değiştirip forvete dönebilir..
santrafor ve kaleciyle kapanabilir transfer..
oyunu kurma işini ceyhuna veya hüseyine(!) verebilir hoca..
oyun kurulur mu?
sanmıyorum:)

Fatih Sağır
16.06.2007, 22:51
Stichus bugün haberler var mı? 4 gözle bekliyoruz. Lavezzi geliyo mu?:)

Harun-61
16.06.2007, 22:51
arkada$lar, Lavezzi denilen topcu kimdir ??
hangi ligde oynuyor

???

zahido
16.06.2007, 22:53
Ya bu Colin Kazım da birden geldi gündeme oturdu paylaşılamaz futbolcu oldu. Ne özelliği var bu adamın anlamadım. Geçen sezon 18 maçta sadece 1 gol atmış. Şimdi de Ezikbahçenin gol makinesi diye bahsediyolar:D Ümit Millide ilk maçta 1 gol 1 asist yaptı havalara soktular adamı. Milli maçta bi numarasını göremedik. Yanlış mı düşünüyorum.

haklısın bencede çok abarttılar aynı murat ocak gibi işte :D

_SeRKaN_
16.06.2007, 22:53
Doğru düşünüyosun hiçbir özelliği yok fiziğini kullanıyo sadece ama oda rakibin yanından yararak geçiyo yani tam kazma ama helal olsun piyasa yaptı hem kendi hemde klübü kazandı topla alakası yok bizim klüplerimizde bir gurbetçi hastalığı aldı başını gidiyo ben bu kazım ı eskiden gs de iorfa vardı önceden ona benzetiyorum o da basketboldan futbola transfer olmuştu futbolla alakası yoktu bununda sonu öyle klübede paslanır ilhan amcam alır onuda eğitir satar bir takıma bu devran böyle dönüyo cavcav boşuna demiyo büyük takımlar olmasa bize ekmek çıkmaz diye :D:tsbayrak:

hamdi bey
16.06.2007, 22:54
peter crouch u almamız lzım bizim aslında, yedeklikten kurtulamıyor, orta sahayada portekizin Amadeus takımında oynayan steven soderberg i aldıkmıydı tamam işte alın size transfer, kaleye de arjantinin Camaro takımında oynayan Carlos Alberto yu alalım

boztepe61
16.06.2007, 22:54
hangi ligde oynuyor

???

san lorenzo da oynuyor.
bu sene boca juniors ve rivel plate in önünde şampiyon oldular..

Fatih Sağır
16.06.2007, 22:57
hangi ligde oynuyor

???

Lavezzi'nin adı bu forumda çok geçti. Arjantinde San Lorenzo'da oynuyo. 1 ay önce falan haber çıkmıştı ilgileniyoruz diye. Carl'dan vazgeçilince benim aklıma Lavezzi geldi. Malum Ziya Doğan da Arjantine gitmişti.

Zafer Fidan
16.06.2007, 22:58
mevcut başkan bıraktıysa ve aday olan arkadaş kazandıysa uefa işi zorda demektir.. halen ümidim var da:)
kayseri intertoto maceralarından hiç memnun kalmamış, erken form tutmuşlarmış sözümona ve zararını görmüşler..
hocamız da gençleri kazanacağım hesabıyla erken form tutma meselesini aşmak istedi herhalde..
zira moral motivasyon açısından transferde dalgalandık.. kampa yetişmeyecek gibi görünüyor.. en azından avrupadaki kampa yetişmeli oyuncularımız..
bana göre hoca nick carleden daha iyisini alacaktır.. fakat mevkiyi değiştirip forvete dönebilir..
oyun kurulur mu?

Hüseyin mi oyun kuracak??? puhahahahah
Ceyhuna lafim yok, yapabilir bence

Harun-61
16.06.2007, 22:59
Lavezzi'nin adı bu forumda çok geçti. Arjantinde San Lorenzo'da oynuyo. 1 ay önce falan haber çıkmıştı ilgileniyoruz diye. Carl'dan vazgeçilince benim aklıma Lavezzi geldi. Malum Ziya Doğan da Arjantine gitmişti.

tamam dostum, siz begendigimize göre iyidir :-)
söyleyelim stichus abiye, hemen alsinlar .-)))

gerci ziya abimizin mantalitesine uyarmi ? :)

:)

boztepe61
16.06.2007, 22:59

korkuyorum 1-2 ay tatile gitti diye..
malum bizim topçu izlemeye giden vatandaşlarımız kopamıyor güney amerikadan...

tango-samba derken geçiyor demek günler:D:D:D

boztepe61
16.06.2007, 23:01
tamam dostum, siz begendigimize göre iyidir :-)
söyleyelim stichus abiye, hemen alsinlar .-)))

gerci ziya abimizin mantalitesine uyarmi ? :)

3-4m vereceklerse alırlar..
ama sanmıyorum...

boztepe61
16.06.2007, 23:02
oyun kurulur mu?

abi hüseyin ve ceyhunla çocuk tiyatrosuna oyun kurarız ancak..:D
bu sene ne kadar kurduğumuz ortada..

EmrahYalçınalp
16.06.2007, 23:02
yönetimde bizim gibi youtube dan seyredip almıyordur inşallah.
Yönetim de bizim gibi, sadece seyrediyor...

stichus
16.06.2007, 23:03
arkadaşlar ben de gençliğimi sizlerin lavezziyi riquelmeyi beklediği gibi prosineckiyi bekleyerek geçirdim..
transfer konusunda yetki kullanacak noktada olsam bu takıma hiç kimseyi dinlemeden blok halde altı tane kiev topçusu alır gelirim.. hocaları da öldü gitti ama artık bulurum bir arjantinli hırslı bir tip..
bunlar hayaldir.. hayal olarak bilinmesinde kötü bir yön olmaması bir yana mutlu eder yazanı okuyanı..
empati bir alacağınız topçu gelmez..
empati iki alacağınız kulüp dünyaları ister ve ve re mez si niz!
ben masserati hayranıyım.. ama binemiyorum..
sürekli masserati önermeniz beni gülümsetiyor o kadar..
iyi bir scout takımı kurulmalıdır evet.. devre arası gelmeden harika bir takım araştırması bitmiş olur verirsin finans müdürüne ayarlar..
bakın hepsi bir tarafa burada forumda bir şahıs hakkında uzlaşamadığımızı görüyorsunuz.. yk da farklı değil.. onun için hocaya bırakılması son derece doğrudur.. doğrudur da hoca doğru mudur?:)
bana sorarsanız sevgili başkanımı da kenara alarak söylüyorum:
çağı yakalamak ve rakiplerimize yeniden üstün olmak için şampiyon olmak veyahut en azından şampiyonlar ligi görmek zorundayız..
bunun tek bir yolu var..
yenilenmek..
bu kulübün başına hiç şampiyonluk görmemiş ve hem futboldan zevk alan anlayan ama aynı zamanda da idarecilikte başarılı olmuş ve mutlak surette şampiyonluk görmemiş bir arkadaşımızın ekibiyle birlikte gelip oturması lazımdır..
eskilerin çekişmelerini yoketmenin başka bir yöntemi yoktur..
o ekip gelip başkanlığı alana kadar biri diğerinden çok da fakrlı olmayan yapılarda allame-i cihan olsa başkanın gücü yetmez birliği sağlamaya..
birlik öylesine duyageldiğiniz laf-ı güzaf bir ifade değildir.. çok mühimdir.. takımın arkasında tüm şehrin başarı dilekleri olmadan başarı gelmeyecektir..
transfer en kolay iştir, onda bile kıskançlıklar var..
sordum cevabını alamadım burada sizinle paylaşayım: brezilya seferinde onca beğenilen oyuncunun bir tanesi bile hocaya uymaz mı? bu adamların birini uçaktan indirmiştik.. o derece beğenilmişti.. yönetici istifa edince edindiği intibaları da kulüpten kovmak mıdır yöneticilik?
öyle ya, bana ne değil mi!

Ömer SEVİNÇ
16.06.2007, 23:05
Hüseyin'e oyun kurduran hocanın hocalık bilgisinden değil zekasından kuşku duyarım ben. Diyecek bir şey yok. İnşallah Arjantin'de kaybolur:D

Harun-61
16.06.2007, 23:05
stichus, abinin dedigine göre:

Lavezzi Hayal :--)))))

.

boztepe61
16.06.2007, 23:07
aynen öyle..

bu kadro yapısı ve kadroya artı değer katacağına sürekli eksilten hoca ile bizim rakiplerimizle rekabet etmemiz pek mümkün değil..

o yüzden boş hayallerle başlamasın sezon...
3. bitirirsek dua edeceğim..

10 numara
16.06.2007, 23:10
Lavezzi gayet forvet...bize 10 numara lazım riquelme gibi ama nerdeee bizim yönetim alacakta göreceğiz...

gerçekefsane
16.06.2007, 23:11
stichus, abinin dedigine göre:

Lavezzi Hayal :--)))))

.

hayal değil isteseler alırlar almak çok kolay isteyecen :))) Trabzonspor istese alır.ne diyom Trabzonspor istese alır. bizim yöneticileri müzeyi gezdirecen. Trabzonsporun büyük camia olduğunun farkına varcaklar.
başarısız olmak prim yapıyo :))))

Fatih Sağır
16.06.2007, 23:11
Oooofffff Of Nedİr Bİzİm Bu Çİlemİz Ya. Desenİze Bu Sene De Yattara'nin Hareketlerİyle Avunacaz. Seneye De O Gİder. 2067 'de Şampİyon Oluruz İnŞallah. Dur Bakiyim O Zaman 67 YaŞinda Olacam Sevİnecek Dermanim Olursa İyİdİr. Offfffffffff

boztepe61
16.06.2007, 23:13
her sene ümitlenip duvara tosluyoruz.
bu sene ümitlenecek birşey yok..
en azından baştan hazırlıklıyız..

ne altyapı çalışıyor ne üste kaliteli oyuncu getirebiliyoruz..
daha gezinmeyelim hedef şampiyonluk diye..

okan6161
16.06.2007, 23:13
korkuyorum 1-2 ay tatile gitti diye..
malum bizim topçu izlemeye giden vatandaşlarımız kopamıyor güney amerikadan...

tango-samba derken geçiyor demek günler:D:D:D

hahahaha ziyada ne tango yapar ya düşünsenize nuriyle ziya tango yapsa
arkadaşlar yapabilirmisiniz videosunu yapabilecek bir arkadaş varmı

bordoylamavi
16.06.2007, 23:14
nick carle olayının açıklamalarını okudum. Trabzonsporla anlaşamadım gençlere imza attım demiş. ya biz neyi anlaşamamışız bunla gençlerin verdiği parayı verecek kadar paramız mı yokmuş. çok garip bir durum bu. ama biz onu 3 katına devre araısnda gençlerden alırız hiç merak etmeyin. şu adamı da alamadılar ya daha ne diyim ben

Ömer SEVİNÇ
hayal değil isteseler alırlar almak çok kolay isteyecen :))) Trabzonspor istese alır.ne diyom Trabzonspor istese alır. bizim yöneticileri müzeyi gezdirecen. Trabzonsporun büyük camia olduğunun farkına varcaklar.
başarısız olmak prim yapıyo :))))

Yavaş. Lavezzi'yi nereye alıyorsun ya? Ne kadar kabul etmek istemesek de İstanbul kulüpleriyle bizim aramızda büyük uçurumlar var bu konularda. Onlar getirdi biz niye getiremiyoruz diye bir şey söz konusu değil o yüzden..

Ali Yerlikaya
Oooofffff Of Nedİr Bİzİm Bu Çİlemİz Ya. Desenİze Bu Sene De Yattara'nin Hareketlerİyle Avunacaz. Seneye De O Gİder. 2067 'de Şampİyon Oluruz İnŞallah. Dur Bakiyim O Zaman 67 YaŞinda Olacam Sevİnecek Dermanim Olursa İyİdİr. Offfffffffff

2067 yilinda 67 yasinda olabilmen icin 2000 yilinda bogmus olman gerek. o kadar gence oldugunu tahmin etmiyorum.:):):):)

gerçekefsane
16.06.2007, 23:15
her sene ümitlenip duvara tosluyoruz.
bu sene ümitlenecek birşey yok..
en azından baştan hazırlıklıyız..

ne altyapı çalışıyor ne üste kaliteli oyuncu getirebiliyoruz..
daha gezinmeyelim hedef şampiyonluk diye..

Trabzonspor yarışmacı takım olmaya calışılıyor. Trabzonsporun tek hedefi şampiyonluktur.
Stichus gibi yazayım Trabzonspor Y-A -R-I-Ş M-A-C-I takım değil bu kadar basit. geriside andersenden masallar.

Özer Öztekin
16.06.2007, 23:15
Stichus, Kristjan Örn Sigurdsson dosyası kapandı mı?

boztepe61
16.06.2007, 23:16
nick carle olayının açıklamalarını okudum. Trabzonsporla anlaşamadım gençlere imza attım demiş. ya biz neyi anlaşamamışız bunla gençlerin verdiği parayı verecek kadar paramız mı yokmuş. çok garip bir durum bu. ama biz onu 3 katına devre araısnda gençlerden alırız hiç merak etmeyin. şu adamı da alamadılar ya daha ne diyim ben

bu adamı almadılar..
şimdi bakalım kimi getirecekler yerine.

stichus üstadım..:
bu adamı en azından alamazlar mıydı???
hadi bunu almadılar, daha iyisini mi bulacaklar ve getirecekler???
bence imkânsız birşey.
adam ucuzdu üstüne üstlük..
niye alınmadı??????????

daha iyisini alma şansımız yoksa bu adamı niye cavcav a kaptırdık??

___61___
16.06.2007, 23:17
peter crouch u almamız lzım bizim aslında, yedeklikten kurtulamıyor, orta sahayada portekizin Amadeus takımında oynayan steven soderberg i aldıkmıydı tamam işte alın size transfer, kaleye de arjantinin Camaro takımında oynayan Carlos Alberto yu alalım
alalım tabi peter crouch da trabzon beni alsın die bekliyormuş:D hem alsak bile ziya onu ön liberoda oynatır:D

champions
16.06.2007, 23:17
Würtz+Rasmussen+Bobadillayı alıp kapasınlar transferi deli etmesinler adamı:D Üçüde alınabilecek oyuncular

Fatih Sağır
16.06.2007, 23:18
2067 yilinda 67 yasinda olabilmen icin 2000 yilinda bogmus olman gerek. o kadar gence oldugunu tahmin etmiyorum.:):):):)

Harbi yaa.:D:D Bu yönetim kafada akıl mı bıraktı. bi hesap bile yapamadım tüü rezil olduk:D 89 yaşında olcam. off bee ölürüm heralde. Gözüm açık giderim.

_SeRKaN_
16.06.2007, 23:18
bende aynı konuyu düşünüyodum 7 yaşında değil herhalde bu kardeş :)

stichus
16.06.2007, 23:19
bmn bir ara ödül verip ikinci en iyimser kullanıcı seçmişti beni.. o unvana layık olmaya çalışarak bir senaryo yazayım bakalım umutlanabilecek miyiz:
yarın erciyes çekilsin uefaya direkt katılalım..
bobadilla veya villar gibi birkaleci alarak haftaya başlayalım..
arjantinli on numarayla anlaşalım..
tekke dönmeyi kabul etsin.. forvete gerek kalmasın..
kampta tam kadro neşe ile hazırlanalım..
lige başlarken tüm elden çıkarmak istediğimiz oyunculara ruslar koreliler talip olsun kasayı dolduralım..
seçimden hemen sonra stad işiyle alakalı kazma vurma aşamasına gelelim..
nasıl senaryo, aniden değiştirir havayı değil mi?
bence kral senaryo ama sadece senaryo filmi kurtarmaz.. çok iyi oyuncular lazım..
daha mühim bir şey: yönetmenin on numara olacak.. köylü yönetmenle ancak bağımsız film çekersin ki o da başka ligde yarışıyor! sundance de..

Ömer SEVİNÇ
16.06.2007, 23:19
Kimmiş bu şampiyonluğu görecek kardeşimiz. Ortaya çıksın da bir kutlayalım hele:D:D

_SeRKaN_
16.06.2007, 23:20
Harbi yaa.:D:D Bu yönetim kafada akıl mı bıraktı. bi hesap bile yapamadım tüü rezil olduk:D 89 yaşında olcam. off bee ölürüm heralde. Gözüm açık giderim.
82 oluyon yaw 22 yaşında değilmisin :D

coolank
16.06.2007, 23:21
daha mühim bir şey: yönetmenin on numara olacak.. köylü yönetmenle ancak bağımsız film çekersin ki o da başka ligde yarışıyor! sundance de..

ciddi bir şaşkınlık içindeyim :confused:

boztepe61
16.06.2007, 23:21
bmn bir ara ödül verip ikinci en iyimser kullanıcı seçmişti beni.. o unvana layık olmaya çalışarak bir senaryo yazayım bakalım umutlanabilecek miyiz:
yarın erciyes çekilsin uefaya direkt katılalım..
bobadilla veya villar gibi birkaleci alarak haftaya başlayalım..
arjantinli on numarayla anlaşalım..
tekke dönmeyi kabul etsin.. forvete gerek kalmasın..
kampta tam kadro neşe ile hazırlanalım..
lige başlarken tüm elden çıkarmak istediğimiz oyunculara ruslar koreliler talip olsun kasayı dolduralım..
seçimden hemen sonra stad işiyle alakalı kazma vurma aşamasına gelelim..
nasıl senaryo, aniden değiştirir havayı değil mi?
bence kral senaryo ama sadece senaryo filmi kurtarmaz.. çok iyi oyuncular lazım..

ilk kısmı iyimserliği biraz aşıyor abi..:D

Özer Öztekin
16.06.2007, 23:22
Stichus'un dikkatini çekemedim, bir de şunu deneyeyim;

http://pub.tv2.no/nettavisen/ibergen/article1109342.ece

(Haber tarihi, 13.06.07)

ramazankement
16.06.2007, 23:22
tsssssssssssssssssss

Fatih Sağır
16.06.2007, 23:23
82 oluyon yaw 22 yaşında değilmisin :D

Tamam ya üçün beşin hesabını yapmayalım.:D Bi boks maçı izliyoz bi foruma bakıyoz. Trabzonu düşünüyoz böyle oluyo işte. Size de gülmeye yer oldu işte.:D

gerçekefsane
16.06.2007, 23:23
Lavezziyi Trabzonspor 4 büyükten biriyse alır. Trabzonsporun büyüklüğüne farkına varamayan yöneticiler yönetimdeyse alamazlar.Trabzonspor Trabzonspordur. 5-6 milyon taraftarım var diyosak Trabzonspor Lavezziyi alır.8 milyon doları veripte alır.

10 numara
16.06.2007, 23:24
ya bunlar bizde psikoloji falan bırakmadı adımı bile 10 numara yaptım..bari sakaryasporlu cangele yi alsınlar iş yapar bizde...

stichus
carle neden alınmadı?
başkan alıyorsan sana kaleciden başka yabancı yok ona göre demiştir hocaya.. o da yabancı hakkımı ve de transfer hakkımı ve de hatta tüm trabzon maceramı bu tanımadığım ucuz oyuncuya bağlamayayım ilk iki hafta duman olursak beni kovarlar diye düşünmüştür.. ben bundan yana kullanmayayım o zaman başkan sen bana forvet al demiştir.. forvetle kaleci alıp ceyhunu motive ederek başlayacak maceraya..
adamı alamamış değiliz, yanlış anlaşılmasın.. almadık.. hocamız istedi hocamız almadı.. hem bunu hem arjantinliyi hem bir forvet hem de kaleci istemişse önüne hesabı koymulştur başkan..
devre arasında kimi istediyse aldık..
bu kadar yetki kullanan hoca da yok bu kadar para harcayan hoca da..

_SeRKaN_
Stichus'un dikkatini çekemedim, bir de şunu deneyeyim;

http://pub.tv2.no/nettavisen/ibergen/article1109342.ece

(Haber tarihi, 13.06.07)
bu da kim yaww

boztepe61
16.06.2007, 23:25
Lavezziyi Trabzonspor 4 büyükten biriyse alır. Trabzonsporun büyüklüğüne farkına varamayan yöneticiler yönetimdeyse alamazlar. Trabzonspor Trabzonspordur. 5-6 milyon taraftarım var diyosak Trabzonspor Lavezziyi alır.8 milyon doları veripte alır.
yok daha neler..:D
8m dolar...
biz verecez...
daha neler:D

champions
16.06.2007, 23:26
Ne alaka yaw alamıyosak küçük mü oluyoz şimdi :)
Bakın biz büyük takımsak şu ,şu,şu topçuları alırız yok alamazsak büyük takım değiliz:D La Havle

_SeRKaN_
16.06.2007, 23:26
Tamam ya üçün beşin hesabını yapmayalım.:D Bi boks maçı izliyoz bi foruma bakıyoz. Trabzonu düşünüyoz böyle oluyo işte. Size de gülmeye yer oldu işte.:D
Bende aynı sinan şamil sam çıkacak şimdi ringe boğazın boğası ne yapalım sinan bari güldürsün yüzümüzü bu arada Trabzonlu olan selçuk aydın 2. raund da rakibini nakavt la yendi o da ayrı bir sevindirici olay :tsmeşale::tsmeşale:

gerçekefsane
16.06.2007, 23:27
...............

x_man
16.06.2007, 23:29
ya bunlar bizde psikoloji falan bırakmadı adımı bile 10 numara yaptım..bari sakaryasporlu cangele yi alsınlar iş yapar bizde...

onuda beceremezler onlar

Zafer Fidan
Bu Djokajin Sözlesmesi niye fesh edilmiyor?

10 numara
Branns Kristjan Sigurdsson you tube ta bir tane videosu var kendi kalesine gol atıyor :) bir bu eksikti...

alpi53
16.06.2007, 23:30
boks macini hangi kanal veriyor arkadaslar?

Özer Öztekin
16.06.2007, 23:31
Yahu Stichus'um, iki gözüm tamam da, bizim başkanla ZD 6 ayda bir mi görüşüyor....Yani ZD dün akşam üstü mü öğrendi tek yabancı hakkı kullanabileceğini?

_SeRKaN_
16.06.2007, 23:31
fox tv kaçırmayın derim süperrrrrrrr

stichus
16.06.2007, 23:32
oyuncu sanırım defanstır stoperdir.. kapandı o defter bildiğim kadarıyla..
şu anda sadece bir kaleci bir de forvet alacağız sanki.. her ikisini de hoca alacak, alana kadar da duymayacağız..
yani bana göre duymayacağız:)
yabancı sayısı sahada beş kadroda sınırsız olursa chmapions, bedava dahi olsa oyuncu almaktan çekinirsin.. eldekilere yer arıyoruz zaten..
hayır trabzonolog akşam öğrenmedi.. hoca sanıyordu ki ucuzsa bir tane daha aldırabilir..
başkan öyle düşünmedi.. inanıyorsan al bunu oynatmayacaksan almayalım yazık bak musampa bekliyor dedi..
demiştir inşaallah yani:)

alpi53
16.06.2007, 23:32
turk kanali mi ?

gerçekefsane
16.06.2007, 23:33
basında diyolarya transfer fuat beyden soruluyo. fuat beyde yabancı transferine bi el atıversin :))))

Erkan
16.06.2007, 23:33

FOX ------- (turk kanali) Yeni TGRT

_SeRKaN_
16.06.2007, 23:34
turk kanali mi ?
evet tgrt fox oldu ya o işte

gerçekefsane
16.06.2007, 23:37
Keçeci'den sınırsız yabancı sinyali

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, Kulüpler Birliği Vakfı'nın yabancı kontenjanında tam serbestlik istediğini söyledi. http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Keçeci, Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan'ın kızının Hilton Oteli'nde yapılan nikah töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kulüpler Birliği Vakfı'nın 1 Haziran tarihinde yaptığı toplantıda yabancı kontenjanında tam serbestlik kararı aldığını belirterek, şunları kaydetti:

''Sayın Haluk Ulusoy olmadığı için toplantıya ben katıldım. İstedikleri kararı bana açıkladılar. 'Tam serbestlik istiyoruz, hiç bir kriter de olmasın' dediler. Onlara Avrupa'da da yabancı kontenjanı serbest ama kriterler vardır dedim. Bir çok ülkede bu böyle dedim ama ısrar ettiler. Milli takımı düşünüp düşünmediklerini sordum. 'Milli takım da bizim takımımız' dediler. Ama fikirlerinde kararlı olduklarını söylediler. Ben de fikirlerini yönetim kurulu toplantımızda başkanım Ulusoy ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza bildirdim. Yönetim kurulu toplantımızda bir karar almadık. Ancak 19 Haziran Salı günü Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısı var, sayın Ulusoy da o toplantıya katılacak, toplantının neticesini hep beraber göreceğiz.''

Keçeci, FIFA'nın son genel kurul toplantısında tavsiye niteliğinde bir karar aldığını ifade ederek, ''FIFA kendisine bağlı tüm federasyonlarda 6 artı 5 kararını istiyor. Böyle bir uygulama istiyor. Bir sonra yapacağı genel kurulda bunu karara bağlamayı düşünüyor. Bu gelişmeler ülkemizdeki yabancı kontenjanını da yakından ilgilendiriyor'' dedi.

Karar en kısa sürede

Futbol Federasyonu'nun yabancı kontenjanı konusunda ciddi çalışmalar içinde olduğunu belirten Keçeci, ''Futbol Federasyonu olarak henüz bir karar vermedik. Kulüpler Birliği Vakfı'nın talebini değerlendireceğiz. Yapacağımız ilk yönetim kurulunda kararımız netleşir. Kararımız Türk futbolu için en iyisi neyse o olacaktır. Pat diye karar vermiyoruz. Aylardır ilgili arkadaşlarımız çalışmakta. Hangi ülkelerde nasıl oluyor, nasıl olması gerekiyor, nasıl olsa daha başarılı oluruz. Bu konuda sürekli çalışma içerisindeyiz. Federasyon olarak biz ülkemiz için doğru kararı vereceğimize inanıyorum'' diye konuştu.

internetspor.com

Fatih Sağır
16.06.2007, 23:38
Stichus madem kaleciyi yabancı almıcaz neden bu Hasagiç'i almıyoruz Türk statüsünde?

Ömer SEVİNÇ
16.06.2007, 23:38
Eh biz forvet alacaksak ve aynı anda Ceyhun da oynayacaksa Yattara ya da Umut'a kulübe yolu gözüktü demektir. Ben ikisinin de yedek oturmasını istemezdim. Ama illa birisi yedek olacaksa Yattara olsa bari..

hamdi bey
16.06.2007, 23:44
Rui Costa yı pekala alamazmıyız? alın size yilduz transfer daaa
kaleci olarak almanyanın Fc sturmtrooper takımında oynayan Hans Müller i alabiliriz, forvete de ispanya 2. liginin el diablo takımında oynayan Rodrigez i alabiliriz

Terzioğlu
16.06.2007, 23:45
Bende aynı sinan şamil sam çıkacak şimdi ringe boğazın boğası ne yapalım sinan bari güldürsün yüzümüzü bu arada Trabzonlu olan selçuk aydın 2. raund da rakibini nakavt la yendi o da ayrı bir sevindirici olay :tsmeşale::tsmeşale:

konuyla alakali degil ama hangi kanal veriyor ve saat kacta basliyacak usta

Ali Özcan
16.06.2007, 23:46
Lavezzi hayal olmamalı...Bu adamın alınabileceğini düşünüyorum...4 mil E verilirse kulübü ile birlikte kendisine 2 yıllık, adam gelir bize...Arjantin de senede 750 bin E dan fazla kazanacağını sanmıyorum...

Tanımayanlar için ben kefilim, şampiyon yapar bizi...22 yaşında, Hagi nin hızlısı ve daha gole yakını diyebilirim...

coolank
16.06.2007, 23:48
Aralık ayını beklemekten başka çare yok ...belki daha da erken olur kurtuluş ....

Yönetim dogru karar vermiştir hoca?????? konusunda .. yani olmayan bir şey konusunda karar alınamaz ama olsun ...dirayetli olan bir teknik direktör der ki benim istediğim adamlar şunlar ... şunları alırsanız ben devam ederim yoksa ben bir şey yapamam bırakır giderim ...

Yönetim bu işlere karışacak idi madem o zaman sözleşmeleri sezon sonunda bitecek ayman risp ve ceyhuna para verdi ??????başımız göge mi verdi ? bu adamlar olmasa kaçıncı olacaktık ? küme mi düşecektik ? en kötü 5 olurduk ...

Yabancı sınırı kalkınca bakalım bu kontenjan masalı ne kadar sürecek ? son dönemlerine geldik bu masalın ...

Şunu beklerdim sayın başkandan ve yönetim olmayan kurulundan ...

Çıkın , Biz bu işlerden anlamıyoruz es kaza yönetime geldik elimize yüzümüze bulaştırdık takımı hepten borca sokup hiç bir halt edemedik kurumsal anlamda olan ne varsa onun da arkasına düştük paramız da yok mali genel kurulda da bu borcu azaltıp öyle gidecegiz dedik diye konuşun ...

Ben bir çözüm yolu yazayım ...korkmadan eger dogru ise o rakamlar satın gökdenizi hatta isteyen varsa hüseyini de ...gidin adam alın pardon adam gibi oyuncu alın .. zaten adam gibi adam bir hoca ??!! var ...öyle böyle günü kurtarmak iş değil ...

Ama bu işleri yapabilmek için dirayetli cesaretli bir başkan ve yönetim kurulu ile işi bilen hoca lazım ... Allaha şükür bir tane bile yok bunlardan şu an bizde ..

Masal anlatma konusunda ise büyük bir maharet var bu takdir-e şayan ...

Bazı arkadaşlara da bir şey yazayım ... ismi çok iyi olan oyuncular dışında eger Trabzonspor yabancı oyuncu alamıyorsa bu takımın büyüklüğü ile alakalı değil yönetim ile alakalıdır ... bu forumda yazılan çok rahat alınma şansı olacak oyuncular da var ...bazı oyuncular hayaldir onu kabul etmek lazım ama taraftarın genel kabul gösterdiği çok oyuncuyu alabilirsiniz ...Trabzonspora bu oyuncuları kazandıracak yönetim yoksa ki yok bırakıp çekilip gittikleri zaman bu oyuncuları alacak yönetimin oldugunu görürler .. Trabzonspor bu kadar belki de tarihinde rezil olmamıştı alaya alınmamıştı herkesle kavgalı olmamıştı en önemlisi vizyonsuz çapsız olmamıştı ...

Her şey çok güzel olacak biraz daha dayanamak lazım .. gerçekten çok güzel olacak ... en son dayanma sınırı da Aralık ayı ...

gerçekefsane
16.06.2007, 23:49
Lavezzi hayal olmamalı...Bu adamın alınabileceğini düşünüyorum...4 mil E verilirse kulübü ile birlikte kendisine 2 yıllık, adam gelir bize...Arjantin de senede 750 bin E dan fazla kazanacağını sanmıyorum...

Tanımayanlar için ben kefilim, şampiyon yapar bizi...22 yaşında, Hagi nin hızlısı ve daha gole yakını diyebilirim...

ustadım lavezzi hayalmış hayal bizim alcağımız oyuncu carleye verceğimiz fiyattan biraz fazla olcakmış.
bakıyosun musampaya garanti parayı verecen nasıl oluyosa :))))
musampayıda oynatmıyon bak bide :))))

Özer Öztekin
16.06.2007, 23:50
Stichus, anladığım kadarıyla yabancı bir forvet ve yerli bir kaleci alıp transferi kapatacağız...Bu durumda 10 numara işi yattı galiba...Madem öyle, şu başka bir işi de olan Arjantin'li 10 numara kimdi söyle de, biraz araştıralım, hiç olmazsa kafamız dağılsın, forum renklensin!

_SeRKaN_
16.06.2007, 23:50
konuyla alakali degil ama hangi kanal veriyor ve saat kacta basliyacak usta
şimdi açsan fox tv yi sinan ın maçına yetişirsin 5-10 dk ya kadar başlar ..yüzyılın maçı deniyo bu maç için bayağı iddialı bir maç

alpi53
16.06.2007, 23:53
su fox tv nin internetten seyredilebilecek bir adresi yok mu ?

Ali Özcan
16.06.2007, 23:54
ustadım lavezzi hayalmış hayal bizim alcağımız oyuncu carleye verceğimiz fiyattan biraz fazla olcakmış.
bakıyosun musampaya garanti parayı verecen nasıl oluyosa :))))
musampayıda oynatmıyon bak bide :))))

@ gerçekefsane

ikimiz Lavezzi için bi kampanya başlatsak iyi olacak...Ben her hafta ağzım açık izliyorum Sport İtalia kanalından Lavezzi yi...Bu adam dünyanın büyük takımlarından birine gitmeden alınmalı...Ribery gibi bi adam ama daha teknik...Çok ciddiyim...Bu adam alınmalı...Başka transfere de gerek yok...mUSAMPA, jUN, dJOKAJ gibi hazır yiyiciler gitti mi Lavezzi nin parası çıkar kendiliğinden.1 mil E YA oyuncu alırsan seneye Musampa gibi satmak için çabalarsın...

Terzioğlu
16.06.2007, 23:55
ya bende baska bisey gösteriyor fox tv allah allah ....

Semih Kırsüleymanoğlu
16.06.2007, 23:55

evet ya yurtdisindan izliyemiyoruz

adherent_1
16.06.2007, 23:56
Bizim yönetim, transfer politikasını şu andaki şekliyle devam ettirirse önümüzdeki sene yine isyan var anlaşılan. Yapılan transferlere bakın Allah aşkına ya. Adnan, Jabi, Serkan... Nedir bu rezalet anlamadım! Ya bir düşünün. Takımımızın futbolcu eksiği olan mevkîleri bu futbolcuların oynadıkları mevkiler mi? Tüm bu futbolcuları ister üst üste koyun ister alt alta koyun bir Stepanov etmez, bir Gökdeniz etmez, bir Yattara hiç etmez. Eee peki bizim yöneticilerin zoru ne ki sol kanatta, orta sahanın göbeğinde, hücumda ve kalede eksiğimiz varken bu tip oyuncuları transfer ediyor?...
Bana göre bunun tek cavabı var taraftarın gözünü stad projesinde olduğu gibi boyamak. Arka planda da ekonomik ve siyasi rant elde etme çabası var.
Bu yönetimin istifasının Trabzonspor'un yeniden doğuşu olacağını düşünüyorum...

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

stichus
bakın bir tartışma başlatmak istiyorum muhtemel rakiplerimizle alakalı..
peşinen de kıyaslama yoluyla halimiz gayet iyi demeye getirmeyeceğimi ilan edeyim:)
amacım kıyas değil ama empatiyi bu noktada da işletelim ve kendimizi bir an için rakiplerimizin taraftarı yerine koyup takımlarımızı eleştirelim diyorum.
fenerbahçe galatasaray ve beşiktaş için kendi takımımıza yönelttiğimiz soruları bir sıralayalım..
kalecileri nasıl?
yetersiz.. bence kaleci alınmalı derdim üçü için de..
sağbek?
fenerde yok beşiktaşta yok galatasarayda sabri var ama yok de sen yine..
stoper?
fenerde var.. iki taneden de fazla çıkar.. galatasarayda yok beşiktaşta hiç yok..
sol bek?
fenerde bolca var.. galatasarayda hiç yok beşiktaşta evlere şenlik baki var:)
önlibero?
fenerde kralı var..(aurelio) galatasarayda kralı geldi(linderoth) beşiktaşta yok..
sağ sol açıklar?
fenerde yok.. galatasarayda solda arda var.. beşiktaşta yokoğluyok..
forvet arkası?
fenerde aleks var.. mecbur onunla oynayacak.. galatasarayda kralı geldi.. lincoln.. beşiktaşta delgado ricardinho toplasan bir tane yapmıyor muhtemelen ikisini de gönderecekler..
forvet?
fenerde yok, lisanslı forvet oyuncusu yok!:) galatasarayda çok gibi dursa da yok.. bana yetmezdi en azından.. ümiti necatiyi hakanı hasanı topla ikiyle çarp tekkenin çeyreği etmez! (daha sakin olmalıyım:)) beşiktaşta forvet diye bir yer yok!
bence durum budur..
takımımızı bu kriterlerde değerlendirdikten hemen sonra:
aldığımız kalecinin martinez olması durumunda bile lehimize fark oluşturacağını,
on numara alırsak rekabette geriye düşmeyeceğimizi,
iyi bir forvetle ligin tozunu atacağımızı,
düşünüyorum ben!

10 numara
Stichus, anladığım kadarıyla yabancı bir forvet ve yerli bir kaleci alıp transferi kapatacağız...Bu durumda 10 numara işi yattı galiba...Madem öyle, şu başka bir işi de olan Arjantin'li 10 numara kimdi söyle de, biraz araştıralım, hiç olmazsa kafamız dağılsın, forum renklensin!

you tube lavezzi yaz görürsün kim olduğunu...ayrıca adan buz gibi forvet kim demiş 10 numara...???

_SeRKaN_
16.06.2007, 23:59
yeğenimde aynı dertten muzdarip o da fransa da kanal çekmiyomuş euro sunda da başka bir program var onun için araştırma yapıyorum bende bulabilirmiyim diye nette

coolank
17.06.2007, 00:00
Bizim yönetim, transfer politikasını şu andaki şekliyle devam ettirirse önümüzdeki sene yine isyan var anlaşılan. Yapılan transferlere bakın Allah aşkına ya. Adnan, Jabi, Serkan... Nedir bu rezalet anlamadım! Ya bir düşünün. Takımımızın futbolcu eksiği olan mevkîleri bu futbolcuların oynadıkları mevkiler mi? Tüm bu futbolcuları ister üst üste koyun ister alt alta koyun bir Stepanov etmez, bir Gökdeniz etmez, bir Yattara hiç etmez. Eee peki bizim yöneticilerin zoru ne ki sol kanatta, orta sahanın göbeğinde, hücumda ve kalede eksiğimiz varken bu tip oyuncuları transfer ediyor?...
Bana göre bunun tek cavabı var taraftarın gözünü stad projesinde olduğu gibi boyamak. Arka planda da ekonomik ve siyasi rant elde etme çabası var.
Bu yönetimin istifasının Trabzonspor'un yeniden doğuşu olacağını düşünüyorum...

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

çok güzel bir tespit ama bence son cümlen mükemmel :alkış::alkış:

alpi53
walla bulabilen varsa kanali internetten cok makbule gecer//

gerçekefsane
peşinen de kıyaslama yoluyla halimiz gayet iyi demeye getirmeyeceğimi ilan edeyim:)
amacım kıyas değil ama empatiyi bu noktada da işletelim ve kendimizi bir an için rakiplerimizin taraftarı yerine koyup takımlarımızı eleştirelim diyorum.
fenerbahçe galatasaray ve beşiktaş için kendi takımımıza yönelttiğimiz soruları bir sıralayalım..
kalecileri nasıl?
sağbek?
stoper?
fenerde var.. iki taneden de fazla çıkar.. galatasarayda yok beşiktaşta hiç yok..
sol bek?
önlibero?
fenerde kralı var..(aurelio) galatasarayda kralı geldi(linderoth) beşiktaşta yok..
sağ sol açıklar?
forvet arkası?
fenerde aleks var.. mecbur onunla oynayacak.. galatasarayda kralı geldi.. lincoln.. beşiktaşta delgado ricardinho toplasan bir tane yapmıyor muhtemelen ikisini de gönderecekler..
forvet?
fenerde yok, lisanslı forvet oyuncusu yok!:) galatasarayda çok gibi dursa da yok.. bana yetmezdi en azından.. ümiti necatiyi hakanı hasanı topla ikiyle çarp tekkenin çeyreği etmez! (daha sakin olmalıyım:)) beşiktaşta forvet diye bir yer yok!
bence durum budur..
aldığımız kalecinin martinez olması durumunda bile lehimize fark oluşturacağını,
düşünüyorum ben!

stichus ustadım

24 yaşında genç şampiyonluk görmedi. bırak diğer takımları, 24 yaşında genç şampiyonluk görmedi. masal dinlemekten uyutulmaktan bıktık yahu. şampiyonluk sen gördün. ben de gördüm. sen gördüğün için sana anlamsız geliyo şampiyonluk. çünkü tadmışsın. Trabzonsporun büyüklüğünü sorgulatmayın yahu.

stichus
17.06.2007, 00:01
bende forumda paylaşacağım isim yok..
bana yazacak isim varsa gel, yoksa oyalama bizi modunda mı bakılıyor acaba?
onu bileyim de basın mensubu gibi dolaşmayayım buralarda:)
isim misim yok, ben varım:)

dennis1967
17.06.2007, 00:02
ArkadaŞlar Bu YÖnetİmİn Ben Takimi Sirtlayacak Bİr Transferler Yapacaklarini Sanmiyorum.boŞun Aheveslenmeyİn;ÇÜnkÜ Albayrak Stad Projesİnİ Tamamlamaya ÇaliŞacak.onun İÇİndİr Kİ Bu Sene Öyle İyİ Transfer Beklemek Hayalden Öte Olur. Bİzİm İÇİn Seneye 4.lÜk İyİdİr.boŞuna Heveslenmeyİn.baksaniza Carle Nİn Transferİnde Bİle Para Sorun Oldu.kİmseyİ Kandirmayalim...

Ömer SEVİNÇ
17.06.2007, 00:03
bende forumda paylaşacağım isim yok..
bana yazacak isim varsa gel, yoksa oyalama bizi modunda mı bakılıyor acaba?
onu bileyim de basın mensubu gibi dolaşmayayım buralarda:)
isim misim yok, ben varım:)

Bu da güzeldi:)

10 numara
ben diyorumki bizimkiler sakaryalı cangele'yi alır varmı itirazı olan....

_SeRKaN_
walla bulabilen varsa kanali internetten cok makbule gecer//
yok valla eskiden tgrt idi ya güncellememişler daha

_SeRKaN_
17.06.2007, 00:05
ben diyorumki bizimkiler sakaryalı cangele'yi alır varmı itirazı olan....
Bende isterim alsın ama bizimkilerin iyi futbolculara garezi var o yüzden almazlar diyorum nerde işe yaramayan topçu var onu alıyolar önlerine gelen fırsatlarıda ellerinin tersiyle itiyolar bir bildikleride yok bence sadece bilmişlik yapıyolar....

Ali Özcan
17.06.2007, 00:05
Bir de şu kulübü borçsuz teslim etme hastalığı var...Ya kardeşim kulüp borç alabilir ne var bunda ?Neymiş efendim kulübü Aralık taki knogreye borçsuz götürebilmek için ince eleyip sık dokuyacaklarmışşşş...Ben şampiyon olamadıktan sonra borçsuz kulüp falan istemem...Borçsuz kulüp istesem Gençlerbirliğini Konyasporu tutarım.Bana borca girebilen transfer yapabilen kulüp lazım...

antagonist
17.06.2007, 00:06
bence durum budur..
düşünüyorum ben!

Bir de sol bek eklesek şu listeye...Manevi evlat Celo maalesef solda yeterli değil.

Terzioğlu
17.06.2007, 00:07
stichus abi ne ettin sen ya besiktasin stoperi yok demissin adamlarda türkiyenin en iyi stoperleri gökhan zan ve ibrahim toraman var...gerisinde katiliyorum yazdiklarina...

coolank
17.06.2007, 00:07
gerçekefsane üstadım ....

her masalın biliyorsun bir sonu vardır genellikle de masallar hep güzel biter :)şimdi bu yönetim masalı acaba şöyle baglıyabilirmiyiz diye düşünüyor ....

Aralık ayına kadar takım şaka gibi zirvede olursa mutlu sonla bir 3 sene daha masal yazma heyecanı içindeler ...Ama bana öyle geliyor ki 22 temmuzdan sonra her an kongre olabilir :) ama bir 5 6 hafta beklerler ..

İkinci bir bölüm masalda EYLÜL DE açılacak olan TBMM de cumhurbaşkanlıgı meclis başkanlıgı seçimleri varken (bekleyen öncelikli kanunları yazmıyorum dahi )aradan bizim stad için gerekli olan yasayı çıkaracaklar :) gerçi o da masal ya neyse ...

Masalın en kötü kısmı ise masalın baş rol kahramanının eger yasa çıkmazsa ben oynamam demesi .. işte masal burada kilitleniyor ...

24 yaşında bir taraftarın bırak şampiyonluk görmesini zirve heyecanını dahi yaşadıgı en çok 2 sezondur :)

Terzioğlu
17.06.2007, 00:10
sol bek faruk bayar veya arthur etienne boka
kale martinez
oyun kurucu federico insua
forvet ali güzeldal
stoper emre güngör
sol acik ibrahim akin

bu yazdiklarimdan 3-4ünü alsalar yeter bence

Terzioğlu
17.06.2007, 00:10
oyun kurucu olarak bonservisi elinde olan ali karimiyi niye düsünmüyoruz anlamis degilim...

gerçekefsane
17.06.2007, 00:12
@ gerçekefsane

ikimiz Lavezzi için bi kampanya başlatsak iyi olacak...Ben her hafta ağzım açık izliyorum Sport İtalia kanalından Lavezzi yi...Bu adam dünyanın büyük takımlarından birine gitmeden alınmalı...Ribery gibi bi adam ama daha teknik...Çok ciddiyim...Bu adam alınmalı...Başka transfere de gerek yok...

ustadım lavezzi yi nerden alcaz.hakketen bizim yönetim pazarlamayı bilmiyolar. herthayla macını almanyada otel sahasında yapma git, büyük stadta yap. gelirleri paylaş. dortmund, köln gibi takımlarla, gurbetcilerin yoğun yerlerde maç yap. gelirleri paylaş, lisanslı ürünleri sat. yayın hakkını pazarla. efes cupa bile almıyolar artık. İstanbulda hazırlık maçı yap. çok kolayda

Ali Özcan
17.06.2007, 00:14
ustadım Trabzonspor lavezzi yi nerden alcaz.hakketen bizim yönetim pazarlamayı bilmiyolar. herthayla macını almanyada otel sahasında yapma git, büyük stadta yap. gelirleri paylaş. dortmund, köln gibi takımlarla, gurbetcilerin yoğun yerlerde maç yap. gelirleri paylaş, lisanslı ürünleri sat. yayın hakkını pazarla. efes cupa bile almıyolar artık. İstanbulda hazırlık maçı yap. çok kolayda

Forma ve kombine satmalı kulüp...Kaliteli transferlerle olur bu ancak...Lavezzi diyorum, gerisi yalan...

AYYILDIZ
17.06.2007, 00:16
Stad isinin olmasi cok zor Bursa bile yapiyor kayseri yapti Rize yapiyor bizim Baskan verdigi stad sozunu daha resimden oteye goturemedi.Kimse iyi bir tablo cizmesin umutluyuz ama gorunen koy klavuz istemez

Terzioğlu
17.06.2007, 00:19
http://s23.photobucket.com/albums/b373/Baby-Boy61/th_Karimi.jpg

http://s23.photobucket.com/albums/b373/Baby-Boy61/th_Martinez.jpg

AYYILDIZ
17.06.2007, 00:24
http://s23.photobucket.com/albums/b373/Baby-Boy61/th_Karimi.jpg

http://s23.photobucket.com/albums/b373/Baby-Boy61/th_Martinez.jpg

bizim yonetim alamaz bunlari suat usta ve ilyasi alirlar ikisininde bonservisi yokya sonrada sampiyon olacaz diye demec verirler bir sure sonra kendi aralarinda kavga ederler Araliktada insallah giderler

gerçekefsane
17.06.2007, 00:28
ıloveyouszymek ustadım

Kombineyi satamıyosan. kombineleri büyük firmalara satarsın. onlarda işçilerine verir.Trabzonsporlu ve Trabzonlu işadamılarından destek alırsın ustam pazarlama bu işler. Ha böyle para toplamak için gece yapcağına kombine almalarını sağla, git kulube reklam vermeleri sağla. pazarlama bu işler. üstadım. bunları yapamıyosan paramız yok dersin tabi :)))

Özkan Erdem
17.06.2007, 00:29
eğer yabancı 10 numara almayacaksan bari git ankaraspor'dan Özer Hurmacı'yı al.. Hem Trabzonlu hem de Ceyhun'u zorlayacak bir genç yeteneğimiz olur.

x_man
17.06.2007, 00:31
bu yönetim ve bu hocayla nereye kadar ziya git yok nuri git yok kal desen kalmazlar bizim burda işler hep ters gidiyor ziya zamanında kal dediğimizde çekip gitti bizi yarı yolda bıraktı şimdi yapıştı koltuğa defol defol defol muhtıramı versek ne anlamadım

x_man
17.06.2007, 00:32
eğer yabancı 10 numara almayacaksan bari git ankaraspor'dan Özer Hurmacı'yı al.. Hem Trabzonlu hem de Ceyhun'u zorlayacak bir genç yeteneğimiz olur.
ankarasporda hemen verdi fenerin pilot takımı anlamadınmı

A.T.R
17.06.2007, 00:32
kalecileri nasıl?
sağbek?
stoper?
sol bek?
önlibero?
sağ sol açıklar?
forvet arkası?
forvet?
bence durum budur..
düşünüyorum ben!

Sizinle neredeyse il kez ters düşüyorum Sayın Stichus.
Devam edelim empatiye ve kendimizi hala o rakiplerimizin yerine koyalım ve soralım:

"bütün bu eksikliklere rağmen kim şampiyon olur?"

Empati yöntemi ile kendimi sırası ile FB, GS ve BJK taraftarı yerine koyuyor ve cevap veriyorum:

1-FB Taraftarı: Tabii ki yine biz
2-GS Taraftarı: Özhan'a rağmen biz
3-BJK Taraftarı: Geçen sene olmadı ama bu sene biz.

Ve dönüyorum bize yani Trabzonspor taraftarına verdikleri cevap:

"NE OLUR ARTIK BİZ OLALIM!"

Şimdi Sayın Başkanımız ve değerli YK da bir empati yapsın ve kendilerini 23 yıldır gelmeyen ve 24. yılda da anlamsız çekişmler, tutarsız tavırlar, yanlış ve yapılamayan transferler yüzünden zaten gelemeyecek olan şampiyonluğu bekleyen taraftarlar yerine koysunlar bakalım neler hissediyorlar.

Not: Hiç bana onların da zaten birer Trabzonspor taraftarı olduklarını söyleme lütfen, onlar taraftardan fazlası olmak zorundalar.Tarftar olmak istiyor idiyseler neden türbünlerde oturmadılar da yönetime talip oldular?

Not2: Yazınızın sonunda (muhtemelen) yapılacak transferlerden sonra oluşacak takımın ligin tozunu atabileceğini söylüyorsunuz da rakiplerimizin de muhtemelen saydığınız eksiklerini tamamlayacağını bilerek ya da bilmeyerek göz ardı ediyorsunuz.

Vesselam

Özkan Erdem
17.06.2007, 00:33
ankarasporda hemen verdi fenerin pilot takımı anlamadınmı
ankaraspor mu fenerin pilot takımı? Nerden çıktı bu? Wederson'dan deme sakın..

Terzioğlu
17.06.2007, 00:36
ben anlamam ben karimi ile martinezi isterim banane banane banane

x_man
17.06.2007, 00:36
Sizinle neredeyse il kez ters düşüyorum Sayın Stichus.
Devam edelim empatiye ve kendimizi hala o rakiplerimizin yerine koyalım ve soralım:

"bütün bu eksikliklere rağmen kim şampiyon olur?"

Empati yöntemi ile kendimi sırası ile FB, GS ve BJK taraftarı yerine koyuyor ve cevap veriyorum:

1-FB Taraftarı: Tabii ki yine biz
2-GS Taraftarı: Özhan'a rağmen biz
3-BJK Taraftarı: Geçen sene olmadı ama bu sene biz.

Ve dönüyorum bize yani Trabzonspor taraftarına verdikleri cevap:

"NE OLUR ARTIK BİZ OLALIM!"

Şimdi Sayın Başkanımız ve değerli YK da bir empati yapsın ve kendilerini 23 yıldır gelmeyen ve 24. yılda da anlamsız çekişmler, tutarsız tavırlar, yanlış ve yapılamayan transferler yüzünden zaten gelemeyecek olan şampiyonluğu bekleyen taraftarlar yerine koysunlar bakalım neler hissediyorlar.

Not: Hiç bana onların da zaten birer Trabzonspor taraftarı olduklarını söyleme lütfen, onlar taraftardan fazlası olmak zorundalar.Tarftar olmak istiyor idiyseler neden türbünlerde oturmadılar da yönetime talip oldular?

Not2: Yazınızın sonunda (muhtemelen) yapılacak transferlerden sonra oluşacak takımın ligin tozunu atabileceğini söylüyorsunuz da rakiplerimizin de muhtemelen saydığınız eksiklerini tamamlayacağını bilerek ya da bilmeyerek göz ardı ediyorsunuz.

Vesselam
**************rüştü***************
önder********edu*********lugano*******carlos****
ali bilgin*********appiah*****aurelio*********wederson
*********kezman*****alex****
daha da transfer yapacaklar üstelik bizim bu takımı geride bırakacak kalitede kadromuz varmı

alpi53
17.06.2007, 00:37
box maci ne oldu millet ?

x_man
17.06.2007, 00:39
ankaraspor mu fenerin pilot takımı? Nerden çıktı bu? Wederson'dan deme sakın..

bütün takımlar fenere çalışıyor kayserispor dışında neden bize vermedi wedersonu wermezler tabii onlar ancak sömürü takımlarıdır emperyalistlerde istanbul takımları

tskolik34
17.06.2007, 00:41
stichus abi ne ettin sen ya besiktasin stoperi yok demissin adamlarda türkiyenin en iyi stoperleri gökhan zan ve ibrahim toraman var...gerisinde katiliyorum yazdiklarina...

hayır ümit karana bile bişey buldu bjk de forvet yok diyor nobre neysede bobo çok iyi adam tabi bizim ersenimiz varya pehh hepsini 3e katlar 5e böler sol sağ bekler vızır vızır dimi hala uyuyoruz milletin bikaç mevkisi yok bizim Trabzonsporumuz yok oluyo :mad:

Fatih Sağır
17.06.2007, 00:41
box maci ne oldu millet ?

2. raund bitti Sinan iyi götürüyo ama sol gözünde kanama var

x_man
17.06.2007, 00:42

ya kardeşim kendini boşuna paralıyorsun alamazlar ancak türkiyeye getirirler otel parasını verirler onuda beşiktaşa kapatırlar

alpi53
17.06.2007, 00:42
saol kardes
haberdar edersen sevinirim malum seyredemiyozz

Fatih Sağır
17.06.2007, 00:44
4. raund bitti. puan olarak üstünüz.

10 numara
17.06.2007, 00:47
özer'e bakın neler yapıyorrr

http://www.youtube.com/watch?v=oRlY6MZXNAo

Özkan Erdem
17.06.2007, 00:47
bütün takımlar fenere çalışıyor kayserispor dışında neden bize vermedi wedersonu wermezler tabii onlar ancak sömürü takımlarıdır emperyalistlerde istanbul takımları

alakası yok kardeş.. hepsi parayı verene verir topçusunu.. Kayseri'ye helal olsun bizim yapamadığımızı yapıyorlar.. O pilot takımı dediğin ankaraspor bu sene fenere karşı en iyi top oynayan takımlardandı, ilk maçta 2-0dan 2-2 yakaladılar, 2. maçta 2-1 mağlup oldu. Sen bastır parayı git al wederson'u.. Ama problem şu Wederson bizi değil Fener'i tercih eder, hocası brezilyalı, kadrosunda bir sürü brezilyalı var, şehir avantajı var, şampiyonlar ligi var.. Var oğlu var..

stichus
17.06.2007, 00:48
hotleo..,
ters düşmek diye nitelemezdim ben ama ziyanı yok, gönüller bir:)
taraftarın kendine güveni var bizden farklı olarak, doğrudur..
şu anki pozisyonda daha oturmuş bir takım olduğumuzu düşünüyorum.. belki fenerden değil ama diğerlerinden şu anda dahi üstünüz bana göre..
neyse meseleyi açarken de tartışılması niyetiyle yazdığımı ifade etmiştim, tartışalım ne güzel..
boks maçına gelince:
başlığa uygun değil ama psikolojik problemli bir spikere düştük, sesini kıstım an itibariyle..
seksenli yıllardaki aşırı milliyetçi spor spikeri ayarında heyecanlı bir arkadaş.. hep biz süperiz rakip dandik derler ama sonuçta da kıvırmak için varsa yoksa müslümanlığımızdan sebep hakemlerin hakkımızı nasıl yediği martavalları!
böyle spor spikeri olmaz, soğuttu beni maçtan..
sinan ı da kimse alınmasın derya büyükuncuya benzetirim hep.. şu harika yüzücü.. tüm türkiye kendimi bildim bileli bu arkadaşa destek verir gel gör ki bir numara yok.. veya şu tenisçi kızımız ipek.. yanlışlıkla bir grand slam kazan da dişimizi kıralım yahu!
sinan da o hesap.. olağanüstü yavaş, hantal bir arkadaş..
dilerim şampiyonluklarına şampiyonluklar katar ama nedense pek bir eze eze yenmeye şahit olamadım şu ana kadar..
bana bakmayın ama.. ben gökdenizi de beğenmiyorum..
:):)

Özkan Erdem
17.06.2007, 00:48
özer'e bakın neler yapıyorrr

http://www.youtube.com/watch?v=oRlY6MZXNAo

Çocuk Trabzonspor'lu.. Yabancı almayacaksan al işte bu adamı..

alpi53
17.06.2007, 00:49
nock out olmazmi ne diyosunuz millet..yuru sinan

x_man
17.06.2007, 00:52
hotleo..,
ters düşmek diye nitelemezdim ben ama ziyanı yok, gönüller bir:)
taraftarın kendine güveni var bizden farklı olarak, doğrudur..
şu anki pozisyonda daha oturmuş bir takım olduğumuzu düşünüyorum.. belki fenerden değil ama diğerlerinden şu anda dahi üstünüz bana göre..
neyse meseleyi açarken de tartışılması niyetiyle yazdığımı ifade etmiştim, tartışalım ne güzel..
boks maçına gelince:
başlığa uygun değil ama psikolojik problemli bir spikere düştük, sesini kıstım an itibariyle..
seksenli yıllardaki aşırı milliyetçi spor spikeri ayarında heyecanlı bir arkadaş.. hep biz süperiz rakip dandik derler ama sonuçta da kıvırmak için varsa yoksa müslümanlığımızdan sebep hakemlerin hakkımızı nasıl yediği martavalları!
böyle spor spikeri olmaz, soğuttu beni maçtan..
sinan ı da kimse alınmasın derya büyükuncuya benzetirim hep.. şu harika yüzücü.. tüm türkiye kendimi bildim bileli bu arkadaşa destek verir gel gör ki bir numara yok.. veya şu tenisçi kızımız ipek.. yanlışlıkla bir grand slam kazan da dişimizi kıralım yahu!
sinan da o hesap.. olağanüstü yavaş, hantal bir arkadaş..
dilerim şampiyonluklarına şampiyonluklar katar ama nedense pek bir eze eze yenmeye şahit olamadım şu ana kadar..
bana bakmayın ama.. ben gökdenizi de beğenmiyorum..
:):)
neresi oturmuş kadro ALLAH AŞKINA 50 tane topçun var 4 tane sol bek var 6 tane ön libero 6 tane sağbek sol açıkta topçun yok bi oyun kurucun yok herkesi korkutan bir santraforun yok iyi bir kalecin yok aymanın hasanın ferhatın musan jabinin adnanın ersenin çağdaşın var tabiki en iyi kadro bizde canım transferede gerek yok yani hatta gökdenizide satalım stefanov ve hüseyinide

x_man
17.06.2007, 00:54

vermezler bize boşuna uğraşmayın verseler bile kazık atarlar bize

Fatih Sağır
17.06.2007, 00:55
Sinan iyi götürüyo da sol gözü fena şişti.

10 numara
17.06.2007, 00:57
vermezler bize boşuna uğraşmayın verseler bile kazık atarlar bize

böyle bir kazık yenir bence iddia ediyorum 2 sene sonra milli takımda nuri halt yemiş yanında...

gerçekefsane
17.06.2007, 00:57
oturmuş takımız :))))) Yattaranın alternatifi yok. gökdeniz sakatlandığında oynatacan adamın yok. Trabzonsporun bu gidişatı göztepeye eskişehirspora benzemez inşallah.
ha bide napoliye benzemez.

Biz transferi teknik direktörmü yönetimmi yapar tartışıyoduk. gazetelerde okuyoz transferi danışmanı yapıyomuş. :((((((

MaRaŞLı
17.06.2007, 00:58
arkadaşlar sız hala bu yonetımden ıyı transfermı beklıyorsunuz ya..bakın ben sıze soyluyorum ahada not edın bır yere:kaleye kesın cordobayı alırız.because yaşı geçmış işi bıtmiş..bide sıradan 1 tane yabancı alırız olur bıter.sonrada ılk yarının en geç 6.haftası ziya efendi mantalıtesınıde alır gıder bızde elımızdekı kadroyla lıgı ortalarda bıtırırız..bu yazdıklarımı hıçççç unutmayın lıgın 6.haftasına kadar...

stichus
17.06.2007, 00:59
bu kulüpte danışman diye bir kadro yoktur.. transferi de başkanla hoca birlikte yapıyorlar..
basının her yazdığına inanıyorsanız büyük derdiniz var demektir..

Özkan Erdem
17.06.2007, 01:00
böyle bir kazık yenir bence iddia ediyorum 2 sene sonra milli takımda nuri halt yemiş yanında...

Şu videolarda çok tutulan Nick Carle'den bin kat iyi değil mi.. Onun videolarında böyle çalımlar ve paslar görememiştim. Ama bu adam daha 20 yaşında, yerli, Trabzonspor'lu.. Bizimkisi fuzulininki gibi..

"Söylesek tesiri yok, sussak gönül razı değil"

gerçekefsane
17.06.2007, 01:01
ha bide yayıncı kanal neden maçımızı yayınlamıyo diye kızarız yahu. Trabzonsporun 6 şampiyonluğu olmasa varya gazetelerde Trabzonspor haberlerini hangi sayfalarda bulursun :((((

x_man
17.06.2007, 01:01
bu kulüpte danışman diye bir kadro yoktur.. transferi de başkanla hoca birlikte yapıyorlar..
basının her yazdığına inanıyorsanız büyük derdiniz var demektir..

stıchus yanlış anlama ama sürekli yönetimi savunuyorsun gibi geldi bilmiyorum belkide yanılıyorumdur

Semih Kırsüleymanoğlu
17.06.2007, 01:03
Sinan iyi götürüyo da sol gözü fena şişti.

sen round round bize anlat bi zamet.

stichus
17.06.2007, 01:04
alıntıladığın yazı yüzde yüz doğrudur.. yanlış anlamıyorum:)

gerçekefsane
17.06.2007, 01:04
stichus

üstadım, danışmanın gazeteci olduğunuz biliyoz. gazeteci tekzip denilen bir şeyin var olduğunu bizden daha iyi biliyodur dimi Tekzip yayınlatın yahu,Trabzonspor resmi sitesi var yahu. Bunlar porfesyonel kadronun yapması gereken şeyler. Bizde inanmıyoruz danışmanın yapmadığına tekzip yapılmıyorsa taraftarın kafası karışır ustadım.

x_man
17.06.2007, 01:05
Şaka Bİ Yana Ankarasporlu Özer Tam Bİze GÖre Neden Bu Adamla İlgİlenİyorlar Neden İyİ TopÇulari Almiyoruz 4 Tane Siradan TopÇu AlacaĞina 1 Tane Al Adam Gİbİ Al

mayd61
17.06.2007, 01:05

cocuk süper yeteneklli ama bana daha cok Yattara tarzi var gibi geldi...bize biraz daha beyin lazim

Fatih Sağır
17.06.2007, 01:08
10. raund. Sarılmalar çok fazla. Sol gözü çok etkiliyo. Adam da vuruyo ama maç bitse biz kazanırız.

Semih Kırsüleymanoğlu
17.06.2007, 01:09
10. raund. Sarılmalar çok fazla. Sol gözü çok etkiliyo. Adam da vuruyo ama maç bitse biz kazanırız.

genelde samilin maclari sevksik oluyor. ama yinede ins. yener

stichus
17.06.2007, 01:11
hayır gazeteci değildir.. başkanın özel kalemidir..
başbakanın görüşmelerini de özel kalemi hikmet bey ayarlıyor mesela.. kimse bush la görüşmeleri hikmet yapıyor demiyor..
yerel basının iş bilmezliği..
eski hakemden yazar olmuş da kulüp onu tekzip edecek..
trabzon zor yer..
şamil sam spikerimize bakarsanız bütün dünyayı yener.. hele bir mahir var yanında türkçesi sıkıntılı bir arkadaş yorumlarıyla boksu kitlelere sevdiriyor: bence bir kaç round öndeyiz:)
gözü kapanmış sinanın ama kendiliğinden ha yanlış anlamayın:)
inşaallah kazanır sinan, bu satte oralara gitmiş ankaralılar evlerine üzgün dönmesin..
ekran başında milli dava yapılan bir hadiseyi kaybetmemiz hoş olmaz..
haydi sinan sokaklara(?) dök bizi!

Fatih Sağır
17.06.2007, 01:13
11. raundda baya dayak yedik. son raunda giriliyor. Sol göz Allah'a emanet.

gerçekefsane
17.06.2007, 01:15
Stichus
Ustadım Trabzonspor hakkında basında yanlış bi haber çıkıyosa Yanlış haberin düzeltilmesini isteyecek.Trabzonsporun basın ve halka işler departmanı varmı.medya ilişkileri bölümümüz vardi diye biliyom.Düzeltme hakkı isteyin yahu.Trabzonspor borsaya açıldı diye biliyom. Kamuoyunu aydınlatma görevi var ustadım :)))) kurumsallaşmayı birlikte öğrenceğiz dimi. :)))

Can
17.06.2007, 01:16
bence sınan kaybettı

Fatih Sağır
17.06.2007, 01:17
maç bitti. Bakalım sonuç ne olacak.

Fatih Sağır
17.06.2007, 01:20
Malesef kaybettik. Son raundlar baya dayak yedik.

A.Gökhan AKIN
17.06.2007, 01:21
spiker ooo ooo dedi ve sinana maçı kaybetti anlayacağınız sokaklara dökülemedik :))

Özer Öztekin
17.06.2007, 01:21
Duygusal izledik maçı ancak adam maçtan sonra sanki antrenmandan çıkmış gibi, Sinan'ın görünümü ise sanki 3-4 kişiden dayak yemiş gibi...

Semih Kırsüleymanoğlu
17.06.2007, 01:22
bence sınan kaybettı
tüh bee, sinan dan artik ümidi kestim ben!

Terzioğlu
hep diyorum özer hurmaci,erhan kücük,ali güzeldal gibi genc trabzonlu ve trabzonsporlu oyuncular bu takima kazandirilmali diye...

stichus
spiker ayağına yer yaptı ama olmadı.. amerikalı kazandı öngördüğüm gibi.. bu spikerlerin de maaşlarıyla alakalı çalışma bekliyoruz:)
derya buyukuncu da hep kaybederdi.. galatasaray kulübüne mektup yazmıştım neden bu arkadaşa destek veriyorsunuz diye..
sinan şamil sama yapılan yatırımın yeniden değerlendirilmesi lazım..
darılmaca yok, başka bir türk pekala bulunabilir..
hamza yerlikaya başka bir şey mesela, mindere çıktığında güven veriyor.. bu sinan daha çok celo gibi.. teknik yok!

Fatih Sağır
17.06.2007, 01:23
Neyse Trabzonlu hemşerimiz bizi gururlandırdı. yeter. Trabzonda da boks maçlrı yapılcakmış Selçuk Aydın da dövüşcekmiş.

alpi53
yinemi yenildi ?

coolank
sinana üzüldüm ama spikere iyi oldu . manyak mıdır nedir ? bunun da mantalite sorunu var ...:)

x_man
17.06.2007, 01:25
hep diyorum özer hurmaci,erhan kücük,ali güzeldal gibi genc trabzonlu ve trabzonsporlu oyuncular bu takima kazandirilmali diye...

aynen katılıyorum bu adamlar trabzonspora kazandırılmalaı derhal

Terzioğlu
arkadaslar transfere dönelim :)

Trabzonli_61
özerin trabzonsporlu oldugunu nerden biliyorsunuz?

A.Gökhan AKIN
17.06.2007, 01:26
arkadaslar transfere dönelim :)

ne zamandır transerdeyiz zaten ama ortada hiçbirşey yok :)

gerçekefsane
17.06.2007, 01:27
spiker ayağına yer yaptı ama olmadı.. amerikalı kazandı öngördüğüm gibi.. bu spikerlerin de maaşlarıyla alakalı çalışma bekliyoruz:)
derya buyukuncu da hep kaybederdi.. galatasaray kulübüne mektup yazmıştım neden bu arkadaşa destek veriyorsunuz diye..
sinan şamil sama yapılan yatırımın yeniden değerlendirilmesi lazım..
darılmaca yok, başka bir türk pekala bulunabilir..
hamza yerlikaya başka bir şey mesela, mindere çıktığında güven veriyor.. bu sinan daha çok celo gibi.. teknik yok!

spiker bilgehan
Derya yurt dışında okulunu yüzme sporundan burs kazandı.
Ha bide Trabzonspor Güreş takımı niye kurmuyo. belediyeden neyimiz eksik. :))))

ülkerin basket takımıyla niye birleşmiyoz efesle basket takımıyla anlaşma yapmıyoz. FB ülker olduysa efesle niye biz yapmıyoz. dikkate alıncak gibi değilde neden olmasın :))))

boztepe61
ula GS o borçla linderoth ve lincoln ü aldı..

lincoln de kesinleşmiş..

biz hala havanda su döğüyoruz...

SABIR.SABır.SAbır.Sabır.sabır...........

Zafer Fidan

Sana katiliyorum!!!

zahido
yinemi yenildi ?

:D:D:D:D:D:D bende hiç yendiğine şahit olmadım nezaman izlesem yeniliyo.. Spikerde bi çene var izlerken yoruldum valla yaa :D

Trabzonli_61
17.06.2007, 01:30
----------------------------------Tolga--------------------------------
-----------------------Yunus Emre-----Serhat Akyüz-------------------
---Ufukhan-----------------------------------------------------Ufuk---
-----------------------------------------------------------------------
---------------------------------Hüseyin------------------------------
---Gökdeniz--------------------------------------------Erhan Kücük----
------------------------------Özer Hurmaci----------------------------
-----------------------------------------------------------------------
------------------------Fatih Tekke---Ali Güzeldal----------------------

Hep trabzonlu usaklar..böyle sampiyon olurduk

alpi53
17.06.2007, 01:31
abi ne transferi alinan adamlari gordukten sonra tamamen istahim kacti..
buyuk paramiz var istedigimiz aliriz sampiyon trabzon dediler.. takimi 20 sene geriye goturduler..
az daha etleneyim gelecem trabzon sporu hakkettigi yere getirmek icin gelecem ..

boztepe61
17.06.2007, 01:33
alınan adam falan.. geçsinler bunları..

lazım olan yerlere hala hamle yok...

millet transferin 1. haftasında tarumar olmuş bütçesi ile neler yapıyor..

ya ziyaya iş veren, verdikten sonra hala onunla devam eden yönetimden ne bekliyoruz ki??
al hocayı, vur yönetime, sar aldıkları topçulara...

şampiyonlukmuş, yarışmacı takımmış..
yarışırız..
kayseri ile..
o da zor..

gerçekefsane
..
buyuk paramiz var istedigimiz aliriz sampiyon trabzon dediler.. takimi 20 sene geriye goturduler..
..
Onların borçları var şampiyon oluyolar bizim borc yapmayacaz diyoz 24 seneden beri şampiyon olamıyoz.:confused::confused: bizim para veremeyecekmişiz. musampaya oynamadan para veririzi bak :))))

Travelair
coolank bence 1 milyon €'yu geçer de alırsak özrümüz kabahatimizden büyük olur. Biraz geç cevap için kusura bakma :) Kapattım konuyu :) Kalplerde yara olmasın Carle yoluna biz şampiyonluğa inşallah

Ömer SEVİNÇ
17.06.2007, 01:34
Yahu o ne iğrenç spikerdi öyle. Vallaha içimden Sinan yenilsin demek geçti. Çok merak ediyordum spiker öyle bağırırken Sinan pat diye nakavt olsa ne der diye ama öğrenmek nasip değilmiş..

x_man
17.06.2007, 01:36
özer hurmacı gibi genç ve kaliteli isimlere ihtiyaç var yönetim keşke böyle transferler yapsa ama nerde

Fatih Sağır
17.06.2007, 01:37
La bu Özer neymiş böyle süper. Ben bilmiyodum bu adamı. Harbi niye orda burda adam arıyoruz. Yurt dışına oyuncu izlemeye giden paralarla transfer yapılırdı be. Ben de aynen katılıyorum Özer Hurmacı, Ali Güzeldal, Erhan Küçük derhal alınsın.

Zafer Fidan
17.06.2007, 01:37
özer hurmacı gibi genç ve kaliteli isimlere ihtiyaç var yönetim keşke böyle transferler yapsa ama nerde

Evet, bende anlamiyorum Trabzonsporda niye genclere güvenmiyorlar.
Ömer Hurmaci gercekten yetenekli

TolgaTopçu61
17.06.2007, 01:39
ali güzeldal bize dönüyor mu bu sene arkadaslar.

Terzioğlu
17.06.2007, 01:40
ne yazikki hayir...

coolank
coolank bence 1 milyon €'yu geçer de alırsak özrümüz kabahatimizden büyük olur. Biraz geç cevap için kusura bakma :) Kapattım konuyu :) Kalplerde yara olmasın Carle yoluna biz şampiyonluğa inşallah

Travel bari sen şampiyonluk deme :):):) yoksa böyle mi gülmeliydim :D:D

Trabzonspor taraftarı aslında şampiyon olmuş gibi sevinecek ben buna eminim ne zaman mı ? bu yönetimden kurtuldugu zaman ...tabii ki ruh hastasını hiç saymıyorum yönetimi alana onu bedava veriyorlar ..:D

Yahu şunu anlamıyorum bunların yanında hiç danışman veya danışmanı da geçtim işi bilen aklı başında adam yok mu ? eger varsa cevap hazır .. demek ki kılavuz karga .))))kılavuzu karga olanın .............

kongre sonrası her şey gerçekten çok güzel olacak ...

x_man
ali güzeldal bize dönüyor mu bu sene arkadaslar.

bekle verecekler sana hemende

Semih Kırsüleymanoğlu
17.06.2007, 01:43
bekle verecekler sana hemende
ah bu adami neden satilar ki. Ama ben alinin Trabzon istedikten sonra baska hic bi takima gidecegini sanmiyorum. Yane Trabzonspora küsmez Yönetime küszün:D

boztepe61
17.06.2007, 01:43
ya iki türlü yapacaksın..
ya gençlere yöneleceksin özer,ali vs.vs. gibi..
ya da para harcayacaksın...

ikisinin de kendine göre riski var.

bizim beyler ikisini de yapmayacaklar.
niye?
riske girmeye tutmuyor paçaları??

ne diye oradasınız kardeşim o zaman???

becerilen bir tek iş gösteremiyorum kendime..
insan 10 tane iş yapıyorsa 5-6 tanesini doğru eder..

doğru iş yapayım diyorsun, onu da ziya doğanla yapmaya kalkıyorsun..

ne diyeyim ki ben bu yönetime...
allah çektiğimizi size de nasib etsin diyeceğim de..
çoluğunuz çocuğunuz var. onu da istemem..

x_man
17.06.2007, 01:44
ah bu adami neden satilar ki. Ama ben alinin Trabzon istedikten sonra baska hic bi takima gidecegini sanmiyorum. Yane Trabzonspora küsmez Yönetime küszün:D

ali bilgin bize küstü ama

Fatih Sağır
17.06.2007, 01:45
Travel bari sen şampiyonluk deme :):):) yoksa böyle mi gülmeliydim :D:D

Trabzonspor taraftarı aslında şampiyon olmuş gibi sevinecek ben buna eminim ne zaman mı ? bu yönetimden kurtuldugu zaman ...tabii ki ruh hastasını hiç saymıyorum yönetimi alana onu bedava veriyorlar ..:D

Yahu şunu anlamıyorum bunların yanında hiç danışman veya danışmanı da geçtim işi bilen aklı başında adam yok mu ? eger varsa cevap hazır .. demek ki kılavuz karga .))))kılavuzu karga olanın .............

Yok ben kongreye de inanmıyorum. Ne kongreler gördük bişe olduğu yok. Aynı kafalar hep. Hepsi cebini doldurmanın peşinde. İş dünyasında saygınlık, çevre peşinde.
Ne olacak öyleyse? Ben de bir çözüm bulamıyorum.

boztepe61
17.06.2007, 01:47
ya ben umudu kestim zaten artık.
tamamen mikro milliyetçiliğimizden geliyor fanatiklik..
yoksa erken yaşta futbola ola ilgimi söndüreceğim en yakın zamanda..

eskiden başarı olmasa da umudumuz vardı.
artık yarışa umutsuz başlıyoruz.

ne farkımız kaldı anadolu takımlarından??

bu hale düşürenler utansın..

x_man
17.06.2007, 01:48
Yok ben kongreye de inanmıyorum. Ne kongreler gördük bişe olduğu yok. Aynı kafalar hep. Hepsi cebini doldurmanın peşinde. İş dünyasında saygınlık, çevre peşinde.
Ne olacak öyleyse? Ben de bir çözüm bulamıyorum.

bize trabzonspora gönülden bağlı trabzonspora çok şeyler katacak futboldan anlayan profesyonel yöneticiler lazım

Vegas
17.06.2007, 01:49
Carle, ne kadar para istemiste alinmadiki, Ilhan Cavcav gibi tutumlu bir insan parayi bastirmis almis.

boztepe61
17.06.2007, 01:49
olanı tehdit edip şehirden kaçacak hale getiriyoruz..

ula kongre üyesi olmak için belgeleri yolladık..
yarın biz de zıvanadan çıkmayalım bunlar gibi..:D

Erdem Keser
17.06.2007, 01:51
Ozeri zamaninda dayisi olan lemi bize getiriyordu ama ne yazik ki yonetim fazla ilgilenmedi ama ozer trabzonsporlu bi cocuk lemi tarafindan ikna edilirse bence geri kazanilir

coolank
17.06.2007, 01:53
Şimdi bu carle midir nedir gençlerde iyi oynarsa siz seyredin çümbüşü ....önce ruh hastasına saldıracak herkes :) sen hoca moca değilsin diye :) gerçi burası dogru hoca moca değil belki cami hocası olur o da zor ya neyse ...

Yönetim zaten en çok bu konuda yara alır .. yani öle masallar vs hep ikinci plana kalır .. bizim mmillet zaten bir yerden yakaladı mı suyunu çıkarıncaya kadar bırakmaz ... halbuki onlara gerek yok kalmayacak ta ..

Şöyle bir düşünüyorum yahu bunların hiç tutar bir yanı yok ..vallahi yeminle söylüyorum herkesi çok iyi kandırmışlar .. bu da bir meseledir ... bu başkan ist takımlarında olsaydı gerçi farklı olurdu :):)

Canaydına yapmadıklarını bırakmadılar ama adam gene bizim bir türlü becerip alamadıgımız adamı da aldı 2 tane daha alacak yerli de alacak vs vs vs .....çok tuhaf ya acaba bizim borç yapımız nakit akış tablomuz gs den kötü mü ? bunu vallahi merak ediyorum...tamam adamların arsaları var falan filan .. ama yahu bizim durumumuz onlardan kötü mü ki ? 150 milyon dolar temiz borçları var kemiksiz su içinde ...bizim 30 trilyon olsa 23 24 milyon dolar eder ... bu nasıl iş yahu :)

Hadi adamların geliri bizden çok olsun arada tam 6.5 kat var ...

Onlar hala adam alıyor biz kavaga çıkıyoruz ....

HADİ YA GİDİN ŞURADAN HADİ .... İŞGAL ETTİĞİNİZ MAKAMI BIRAKIN ...

gerçekefsane
17.06.2007, 01:53
Yönetim bu forumdan transfer komitesi kursun varya bu transfer komitesinden daha iyi transfer yapar :))))
Trabzonsporu yarışmacı takım yapmaya çalışanlar Eskisehirsporu göztepeyi görsün

FANATIK61
17.06.2007, 01:54
2006 Aralik Ayinda Basin Toplantisi

Özer Hurmacı: "Trabzonspor'u yenmek istiyoruz"

Ankaraspor kulübü tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısına takım arkadaşı Ediz Bahtiyaroğlu ile birlikte katılan Özer Hurmacı, bu hafta oynanacak Trabzonspor maçı hakkında iddialı konuştu.

Genç futbolcu, ''Bir Trabzonlu olarak Trabzonspor'un durumuna üzülüyorum. Ailem de Trabzonlu. Ama profesyonelliğin gereği olarak bu hafta kazanıp, ikinci yarıya daha iyi başlamak istiyoruz'' diye konuştu.

AyhanPe

hangi kongreden sonra hersey cok güzel olduki..dogru isler yapan adami pek mi sevdikte yanlis yapanlarin cezasini vercez.bu gider yerine onun gibi birisi gelir.madem öyle firsat varken özkan sümeri secerdik.simdi bunlari belki tartismazdik.bu yönetimde ayni bundan öncekide.her ikisindede biner sayfalik transfer topicleri acildi
özkan hoca gidip getiriyordu.gökyüzündeki yildizlari cimbizla ayagimiza getiriyordu.hala onun getirdigi adamlar yildiz..gerisi yalan..
madem böyle bi degerimiz var neden secmedik???
bundan sonra geleceklerde ayni olacak.hic umudum yok.herkes rant pesinde.baskan yemezse cevresi yiyor..sanki bundan sonra daha iyi olacak...

x_man
Ozeri zamaninda dayisi olan lemi bize getiriyordu ama ne yazik ki yonetim fazla ilgilenmedi ama ozer trabzonsporlu bi cocuk lemi tarafindan ikna edilirse bence geri kazanilir

yapma ya bizim yönetimde amma hatalar yapıyor bu kadarda olmazki iyi oyuncu özer ikna edilse bile bakalım ankaraspor bize verecekmi bu arada rizesporlu ferdi elmasta çok kaliteli bir oyuncu alt yapısını avrupada almış solak hem forvette hem forvet arkasında hemde sol açıkta oynayabiliyor çok yönlü bir oyuncu dikkatle izleyin bence

coolank
17.06.2007, 02:00
[QUOTE=fsagir_ktu;838208]Yok ben kongreye de inanmıyorum. Ne kongreler gördük bişe olduğu yok. Aynı kafalar hep. Hepsi cebini doldurmanın peşinde. İş dünyasında saygınlık, çevre peşinde.
Ne olacak öyleyse? Ben de bir çözüm bulamıyorum.[/QUOTE
]

Sevgili kardeşim kongreye inan .. genel kurula inan .. inanmazsan olmaz .. yoksa nasıl olacak ? aman allahım yoksa hep bunlara mı mahkum edeceksin bizi :D:D:D

Çok güzel olacak her şey hele biraz daha belli olsun birşeyler daha kesin konuşabiliriz ....sana söz ,ölçü değil ama bunlardan çok daha iyi bir yönetim olacak. en azından günde 4 yöneticisi 87 demeç vermeyen , Türkçe konuşabilen ne dediğini anlatabilen , vizyonu ve çapı olan , Trabzonsporun misyonunun önemini ve degerini bilen ....

boztepe61
17.06.2007, 02:01
bana ziya gibi bir anti-futbol çapsızı ile çalışmayacak yönetim lazım..
ziya ile devam edecek adam zaten baştan kaybetti ...

Fatih Sağır
17.06.2007, 02:03
DAHA ZARAR ETMEYİN

Hamza Mısır
hmisir@takagazete.com

Tarih: 16.06.2007

Trabzonspor, Musampa’ya geride bıraktığımız sezon için 500’ü peşin olmak üzere 900 bin Dolar ücret ödedi. Ayrıca bonservisi elinde olduğu için de 300 bin Dolar hava parası verildi. 200 bin Dolar da menajerlerine ödeme yapıldı. (Menajeri bu paranın 100 bin Dolarını hediye olarak dağıtmış) Yani toplam 1.400 bin Dolar ediyor.Eski paramızla 1 trilyon 860 bin, yeni paramızla 1 milyon 860 bin YTL tutuyor.
Meydandaki biracılarda her akşam kafa çeken Musampa bu kadar parayı ne yazık ki cebe indirdi.
Bundan kuşkusuz en fazla kulübün ekonomisiyle birlikte futbolcular etkilendi.
Zira bir çok futbolcu bu oyuncuyu takımda görmek istemediğini bizzat bizlere söyledi.
Ve Musampa’ya Portekiz’in 1. lig takımlarından Braga ve İspanya’nın 2. lig takımlarından Valladolid kulüpleri talip olmuş. Trabzonspor’a önerdikleri ücret menajerin ifadesine göre 400 bin Dolar, Bordo-Mavili kulüp ise 700 bin Dolar da ısrarcı olmuş, olmaya da devam ettiğini öğrendik.
Şimdi iyi bir hesap yapan ve bu kulübü düşünen bir yönetici ‘Zararın neresinden dönersen kardır’ örneğinde olduğu gibi Musampa’yı 400 bin Dolar’a bir an önce elden çıkarmalı.
Zira Musampa kaldığı taktirde anlaşma gereği 30 Temmuz’da 500 bin Dolar peşin para alacak. Diğer kalan 400 bin Dolarını da taksit taksit alarak keyifle yiyecek.
Trabzonspor’un icra kuruluna sesleniyorum;
Lütfen bir iyilik yapın ve şu adamı satın kurtulun.

ADNAN GÜNGÖR GERÇEĞİ Trabzonspor’un Samsunspor’dan renklerine bağladığı Adnan Güngör, Sürmene topraklarından. İmzayı attıktan sonraki ilk açıklaması ise "Babamın vasiyeti gerçek oldu" şeklindeydi. Adnan’ı saha içinden iyi tanırım. 4-5 kez yakından izleme şansım oldu. Takım arkadaşlarına, rakiplere, hakemlere ve hocasına karşı son derece saygılı, mütevazi bir yapıda. En önemli özelliği 90 dakika boyunca bitmek bilmeyen enerjisi.. Orta alanda futbolu bir kaneviçe gibi işliyor. Ziya Doğan benzer özelliklere sahip Serkan Balcı’yı da transfer ettirdi. Benim tanıdığım Adnan bu takımda formayı kapacak.
Dileriz bizi yanıltmaz.

x_man
17.06.2007, 02:03
yönetimler gelip geçer üzülenler kıyamete kadar bellidir onlarda bizleriz

Terzioğlu
17.06.2007, 02:04
su an ersun yanal bu takimin basinda olsaydi varya iddia ediyorum özer hurmaci,erhan kücük ve ali güzeldal gibi gencler bu takimda oynardi...hasan,ömer riza,keceli yerine....zaten ardayi türk futboluna kazandiran ersun yanaldir...genclere güvenen bir adam....bu adami kesinlikle almamiz lazim gerisi gelir....

boztepe61
17.06.2007, 02:09
ne olacak ki???
rakiplere bakıyorum...
gündemlerine bakıyorum...

ya durumları ne olursa olsun adamların hedefi belli..

bizim durumumuz nedir??
asıl önemlisi hedefimiz ne??

ziya ile devam etme kararı aldıklarında hedeflerinin şampiyonluk olmadığı ortaya çıkmıştı zaten.
ziyadan başkasına bu masal transferleri yediremezlerdi.
hedefi şampiyonluk olmayan bir yönetimin ne işi var başımızda..

defolun gidin kardeşim....
işe bak ya...

spor sayfalarını okuyamaz olduk gazetelerin.

yakın vakittir ki bize ayrılan 3-5 satır da yok olur bu gidişler.

düşün yakamızdan... biri adam gibi adammış, diğeri hükümete yakınmış..

istemiyorum kardeşim adam madam..
oturdular takımın başına gün geçtikçe taraftarı daha fazla kanser ediyorlar.
bu rezilliğe dur demenin bi yolu yok mudur be..

her transfer haberi okuyuşumda krize giriyorum..

defolun.. belamısınız kardeşim..defolun gidin.

x_man
su an ersun yanal bu takimin basinda olsaydi varya iddia ediyorum özer hurmaci,erhan kücük ve ali güzeldal gibi gencler bu takimda oynardi...hasan,ömer riza,keceli yerine....zaten ardayi türk futboluna kazandiran ersun yanaldir...genclere güvenen bir adam....bu adami kesinlikle almamiz lazim gerisi gelir....

kesinlikle katılıyorum ama sakalımız yokki sözümüz dinlensin ayrıca ersun hoca sadece aradyı değil birçok oyuncu kazandırdı en basiti yeni transferimiz serkan balcı en son manisada bile sezer nizamettin rafael caner bu adam işi biliyor kim ne derse desin

vatandas61
birisi yönetime acilen haber ucursun,bu özer hurmaciyi hemen alalim. bu adama avustralyalinin istediginin iki katini verelim.
bu adam 2-3 sene sonra ortaligi dagitacak. kani da ts akiyorsa bitti bu is.

coolank
17.06.2007, 02:10
Özkan konusuna girmiyelim çok yazarım çok :D:D o zaman da ter içinde kalıyorum çok yoruluyorum :D ... sahi ya Özkan bu yönetimin maaaşlı adamı di mi :D:D allah allah bak ya sanki ben kongre de başkanlıga adaydı diye hatırlıyorum ... yanlış sanırım hatırlıyorum :D:D ya da şöyle bir şey mi vardı .. siyasete girmek için yalandan bir sebepten başkanlıktan KAÇIP gitmedi mi ? bu özkan o özkan mı yoksa sünnetçi özkan bey mi idi ? daha da açık yazayım CHP den Trabzon belediye başkanı olmak için ...neymiş efendim tarbzonsporun haklarını savunamamış da ondan bırakmış ... yazıkkkkkkkkkkkkk......

hımmmmm ya da marco ya sövüp takımdan 50 .000 dolar için kovan özkan mı ? o sene marco yu alın fenerden bize koyun bakalım kim şampiyon olurdu ? dikkat ediniz transfer yapınız demedim elinizdeki adamı tutsaydınız dedim ...

yok yok siz merak etmeyin işler belli olursa her şey çok güzel olacak ...biraz daha dayanmak lazım ...mantalite farkını herkes anlar ..:D

hoca konusuna gelince kim gelirse gelsin ilk kovulacak bu ruh hastasıdır ... kovmayacagım diyen kongreyi alamaz ki :D

AyhanPe
Çok güzel olacak her şey hele biraz daha belli olsun birşeyler daha kesin konuşabiliriz ....sana söz ,ölçü değil ama bunlardan çok daha iyi bir yönetim olacak. en azından günde 4 yöneticisi 87 demeç vermeyen , Türkçe konuşabilen ne dediğini anlatabilen , vizyonu ve çapı olan , Trabzonsporun misyonunun önemini ve degerini bilen ....

senmi aday oluyorsun yoksa:) öyle birinin aday olupta secilebilecegini nerden biliyorsunki.zamaninda öyle birisi adaydi ama secmedik ve bunlara kaldik.onu secseydik böylemi olurdu..haa sen kastettigim kisiyi istemezsen onada saygim var..

irfanb
Samsundan Adnan`i alarak nokta transferi yapmis olduk.
Bu bir bakima transfere Nokta koyduk anlami tasiyor.Bu yönetimin bundan sonra kaliteli bir topcu alacagina inanmiyorum ben.
Bakmayin esip gürlediklerine...

Erdem Keser
17.06.2007, 02:12
Ozerin nasil birisi oldugunu az takip eden zaten bilir yetenekli bi oyuncu lemi zamaninda onu kazandirmak icin cok caba sarfettigini anlatmisti ama kismet olmadi ama boyle videolarinin oldugunu bilmiyordum insallah sonu ALISEN gibi olmaz cunku o da muthis bir yetenekti..Ayri bir tesekkurde Aykut hocaya ..Boyle genclere sorumluluk alip gorev verdigi icin... Son soz ardadan cok cok daha yetenekli bi isim tek dezavantaji fazla izlenen bi takimda degil

x_man
17.06.2007, 02:12
birisi yönetime acilen haber ucursun,bu özer hurmaciyi hemen alalim. bu adama avustralyalinin istediginin iki katini verelim.
bu adam 2-3 sene sonra ortaligi dagitacak. kani da ts akiyorsa bitti bu is.

burda aslında yönetime haber uçuracak abilerimiz var inşaallah uçurmuşlardır bu konuyu

x_man
17.06.2007, 02:16
özer dışında manisalı sezer rizeli ferdi ve yasin gençlerden engin bunlarıda yazın bir kenara

turgi
17.06.2007, 02:17
burda aslında yönetime haber uçuracak abilerimiz var inşaallah uçurmuşlardır bu konuyu

ziya duymasın gizlice alalım nede olsa adam oyuncu katili herif....
lemi abi gizliden yürütür bu işi..

x_man
17.06.2007, 02:19
abi o kadar diyoruz süper ligi takip ediyoruz alın diyoruz bu gençleri sonra istanbula kaptırmayalım diyoruz yok yok dinleyen yok kendin çal kendin oyna

turgi
17.06.2007, 02:19
Samsundan Adnan`i alarak nokta transferi yapmis olduk.
Bu bir bakima transfere Nokta koyduk anlami tasiyor.Bu yönetimin bundan sonra kaliteli bir topcu alacagina inanmiyorum ben.
Bakmayin esip gürlediklerine...

dur bakıyım hemende içine kapanma ne de olsa sürpriz bi yönetimle çalısıyoruz son dakika da bi gol atarlar nuri-ziya A.Ş. geçen sene oldugu gibi

x_man
17.06.2007, 02:20
ziya duymasın gizlice alalım nede olsa adam oyuncu katili herif....
lemi abi gizliden yürütür bu işi..

lemi futbolcuyken lakabı başkandı gerçektede başkanımız olsa iyi olmazmıydı

boztepe61
17.06.2007, 02:21
yarın trabzona gideceğim.. içimde zerre heyecan yok.. bu kadar mı köreltilir bi adamın umutları..
her sene maç izleyeceğim, avni akerde gırtlak patlatacağım diye 1 ay gittiğim şehre bu sene 3 aylığına gidiyorum ama umut yok..

adnanı nokta olarka aldık işte.
fazlası zarar bize..

bi yürüyüş düzenleyemedik ya şunları kovmak için...
müstehak bize.

coolank
17.06.2007, 02:23
senmi aday oluyorsun yoksa:) öyle birinin aday olupta secilebilecegini nerden biliyorsunki.zamaninda öyle birisi adaydi ama secmedik ve bunlara kaldik.onu secseydik böylemi olurdu..haa sen kastettigim kisiyi istemezsen onada saygim var..

yok ben aday olmuyorum:D::ama otel paralarını karşılayan birini kabul ederlerse yönetici olurum :D asbaşkan öle diyor ya otel parasını verdik diye .. gerçi onu da kimse cebinden vermemiştir kulup ödemiştir .. akrep var akrep :D

senin dediğin kişi sanırım Ahmet Agaoglu ...Bence başkanlık yolu Trabzonsporda ona kapanmıştır .. ama tabii ki bu işler pek bilinmez ..eski konular karışık işler var oralarda .. bilmem aday olur mu olabilir mi ...

yok ben aday değilim :D: en çok otel masrafı verecek kadar yönetici olabilirim :D ... benim kast ettiğim başkan adayı ihtimali olan kişi o değildi

AyhanPe
17.06.2007, 02:23
yarın trabzona gideceğim.. içimde zerre heyecan yok.. bu kadar mı köreltilir bi adamın umutları..
her sene maç izleyeceğim, avni akerde gırtlak patlatacağım diye 1 ay gittiğim şehre bu sene 3 aylığına gidiyorum ama umut yok..

adnanı nokta olarka aldık işte.
fazlası zarar bize..

bi yürüyüş düzenleyemedik ya şunları kovmak için...
müstehak bize.

yürüyüse gerek yok araliga az kaldi

x_man
17.06.2007, 02:24
Lemİ Çelİk BaŞkan Olsun Abİ Bence Bİze Uyar

Erdal
17.06.2007, 02:25
Şimdi eve yeni gelmiş biri olarak bmn nin şöyle bir hizmeti olsa ....günün özetini sunsa bana neler olmuş bugün ....sayfa sayfa okumak zor olacak şimdi ...neyse başlayalım ...

boztepe61
17.06.2007, 02:25
yok ben aday olmuyorum:D::ama otel paralarını karşılayan birini kabul ederlerse yönetici olurum :D asbaşkan öle diyor ya otel parasını verdik diye .. gerçi onu da kimse cebinden vermemiştir kulup ödemiştir .. akrep var akrep :D

senin dediğin kişi sanırım Ahmet Agaoglu ...Bence başkanlık yolu Trabzonsporda ona kapanmıştır .. ama tabii ki bu işler pek bilinmez ..eski konular karışık işler var oralarda .. bilmem aday olur mu olabilir mi ...

yok ben aday değilim :D: en çok otel masrafı verecek kadar yönetici olabilirim :D ... benim kast ettiğim başkan adayı ihtimali olan kişi o değildi

sakın bana MAY deme kafayı vururum duvara..

Özkan Erdem
17.06.2007, 02:26
Şimdi eve yeni gelmiş biri olarak bmn nin şöyle bir hizmeti olsa ....günün özetini sunsa bana neler olmuş bugün ....sayfa sayfa okumak zor olacak şimdi ...neyse başlayalım ...
Kulübümüzün öyle bir hizmeti var aslında. Böyle bir sıkıntı doğmasın diye gün boyunca hiçbirşey yapmıyorlar:D

Şaka bir yana bugün tık yok:(

x_man
17.06.2007, 02:26
melih61 yok arada sallıyodu güzel oluyorduya oda anladı birşey olmayacak girmiyor siteye desene

boztepe61
17.06.2007, 02:27
abi boşuna okuma..:D
hiçbirşey yok..
şu anda ne varsa orada da o var.
10 larca sayfa boşa konuştuk anlayacağın..