PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Serdar A
25.05.2007, 16:03
Emrah EREN ve kademe ve hatta ORTA YAPMAK??? Desert futbol bilgine dair kanaatlerimi değiştirmeye mi çalışıyorsun?? Öylese başarılı olma yolundasın.
Allah Emrah EREN'in yoılunu bu takımla bir kez daha kesiştirmesin (amin deyin hep beraber) :)

Amin. Emrah az saç baş yoldurmadı bize zamanında , ne çabuk unuttuk.

Koray
25.05.2007, 16:03
Yazık yahu şu Serkan'a verilen paraya eğer aldıysalar.Dümdüz adam bu.Ver ayağına topu koşsun dursun.Eee tabi Ziya Efendi'nin sisteminden(!) bakarsak mükemmel adam.

Gelde bunlara destek ver.Dakika 1 gol 1.Yanlış transfer politakası.Geçmiş olsun beyler geçmiş olsun.Yazık oldu 2007-2008 sezonuna.

ya sizde ne ettiniz serkanı mahalle topcusu..eğer düz bi topçu olsaydı milli takımda oynayamazdı biraz mantıklı düşünün..burada yeniden milli takıma seçileceğine adım gibi eminim..!!

Mehmet Fatih Yavuz
25.05.2007, 16:04
Emrah EREN ve kademe ve hatta ORTA YAPMAK??? Desert futbol bilgine dair kanaatlerimi değiştirmeye mi çalışıyorsun?? Öylese başarılı olma yolundasın.
Allah Emrah EREN'in yoılunu bu takımla bir kez daha kesiştirmesin (amin deyin hep beraber) :)

hiç rize maçı izlememişsin bu sene..
özellikle orta yapmak konusunda..
adamın rakip çizgiden çıktığı yoktu..

veriler ortada.. en fazla bindirme yapan bek oyuncusu şu anda.

ayrıca ben emrahtan bahsederken sağ bekte serkandan daha verimli olacağını anlatmaya çalıştım..
yani benim ihtiyacım nokta transfer.

ortaya karışık adam almanın alemi yok.
hem de çok sağlam senelik vererek..

asimavi
25.05.2007, 16:04
alooooooooooooooooooooooo

...gercekten aldikmi serkani.................

.......rustuyle anlastikmi..................

...bi anda kalabaliklasti burasi neler oluyor...........

selcuk
25.05.2007, 16:05

tamamda
emrahi niye yolladigimizi unuttunmu

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 16:06
flas flas flas, nöri albayrak pele ve maradona ile anlaşmaya vardı.

pelenin bir akülü tekerlekli sandalye karşılığı imza attığı, maradonanın ise yıllık kokain masrafının karşılanmasını istediği ve kabul edildiğinde imza atacağı belirtilen haberde, nöri albayrak: tecrübeli bir takım kuruyoruz, şimdi ki hedefimiz tigana, platini, halilhodziç ve dinozoff'a Trabzonspor forması giydirmektir dedi. Nörinin sürpriz ismi ise saçları bozulmasın diye toplara kafa atmayan Ziyanettin Doğan...

fanatikdevri
Arkadaşlar Serkan iyi transfer
Neye göre iyi transfer.Bize katkısı ne olur.Hasan ve Ayman varken ortasahada ne yapar.
Musa ve Adnan varken ne yapar.
Joker özelliği var mı?Sol ayağını kullanabilir mi?Şut çekmişliği var mı?
Bu kadar iyi de fener niye yol verdi?
Kafa karıştı.

marcelinhos100
Serkan ve Rüştü iyi transfer kim ne derse desin bu futbolcuların bonservisleri de yok verilen ücretlerde abartılı değil hayırlısı olsun.........

Tekke de gelirse şampiyonluk kaçınılmaz.....

Travelair
Bu arada kadro kurarken buraya, bir fazla yabancı yazdım diye beni uyaranlara verdiğim cevap gerçek oluyor, gelecek sene yabancı sınırlaması büyük ihtimal kalkıyor :)

tataroglu99
25.05.2007, 16:07
Bence Emrah geri alınmalı, gönderilmesini hiç anlamadım zaten. Onun gibi orta açan yok...

Mehmet Fatih Yavuz
25.05.2007, 16:07
tamamda
emrahi niye yolladigimizi unuttunmu

benim amacım geri alınsın demek değildi.

sağ bekin yapması gerekenleri anlatmaya çalışıyorum..:)
öz itibari ile bana ne emrahtan..

serkan ın bunları yapamayacağını söylüyorum..

bana bu işleri yapan adam lazım..

emrah rize de kalsın.. taş yerinde ağırdır.

Koray
25.05.2007, 16:09
Neye göre iyi transfer.Bize katkısı ne olur.Hasan ve Ayman varken ortasahada ne yapar.
Kafa karıştı.

fanerin yol verdiği felan yok kardeş..fener şuan takımdaki bütün futbolcuların parasında indirime gidiyo ve serkana teklif edilen parayı kabul etmedi kendisi ve bizele anlaştı..

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 16:09
flas flas flas, nöri albayrak pele ve maradona ile anlaşmaya vardı.

pelenin bir akülü tekerlekli sandalye karşılığı imza attığı, maradonanın ise yıllık kokain masrafının karşılanmasını istediği ve kabul edildiğinde imza atacağı belirtilen haberde, nöri albayrak: tecrübeli bir takım kuruyoruz, şimdi ki hedefimiz tigana, platini, halilhodziç ve dinozoff'a Trabzonspor forması giydirmektir dedi. Nörinin sürpriz ismi ise saçları bozulmasın diye toplara kafa atmayan Ziyanettin Doğan...

yav delirttiler beni... hadi beni dinlemiyorlar anlamam futboldan vs... en azından şu marcelinhos100 gibi bir adam bulun da koyun yönetime... nedir bu isimler yahu

Serdar A
25.05.2007, 16:10
İŞTE GENÇ KADRO
Trabzonspor?un İntertoto Kupası?nın ilk turunda mücadele edeceği kadroda şu isimler yer alacak: Selim, Muhammet, Emre Aygün, Emre Hızarcı, Enis, Ufuk (A.Sebat), Çağdaş, M.Beşir, Burak (Arsin), Arda ve Yavuz (Sürmene), Eyüp Kadri, Emrah Kol (Sarıyer), Emre, Kadir, Yunus, Barış, Murat Ocak, Cem Demir, Ufukhan. Kadroda kaleci Tolga?nın yer alıp almayacağına sonra karar verilecek.

Bu bölümü son dakika haberlerineden kes / yapıştır yaptım . Bence bu oyunculardan en az 4ü gelecek yıl ki kadroda yer almalı.

Birde Ergin ve Ali Güzeldal'ı kiralık vermedik mi? yalnış mı hatırlıyorum?

marcelinhos100
Kafa karıştı.

Sözleşmesi bitiyordu anlaşamadılar ve Trabzona geldi hatta bir işadamı trabzona imza atması için ön ayak oldu tekrar söylüyorum Adnan transferi yatabilir Serkan gelince çünkü Tayfunda geri dönecek ufukhan kiraya verilirse belki musada takasta kullanılırsa Wedersona karşılık Adnan da gelir 3 futbolcu orayı götürür.......

Rüştüye gelince onun gelmesini siz Tolgaya sorun hala Milli takımımızın kalecisidir Rüştü çok beyefendi adamdır aynı zamanda tecübesi bile Tolgayı iki yıl içinde kaleci yapar..........

A.T.R

ayrıca ben emrahtan bahsederken sağ bekte serkandan daha verimli olacağını anlatmaya çalıştım..

Ben de Emrahın çizgiye kadar gidemediğini söylemedim , ORTA ÖZÜRLÜ oluşundan bahsettim. ayağına nasıl gelirse oyle vurmasını orta sayacaksak musa da çizgiye kadar gidiyor, gidiyor da ne oluyor vur topu dağa taş dön geri. Orta dedğimiz şey hele ki çizgiden direk gol vuruşu yapılabilecek bir vurşu olsa gerek yoksa ben mi yanılıyorum.

marcelinhos100
25.05.2007, 16:12

Abi Emrah rizede sag açık oynuyor yani yattaranın yerinde yaşı kemale erid yanlış karşılaştırma.......

Selman
Arkadaşlar Serkan iyi transfer

Neye dayanarak söylüyorsun bunu abi?Arkadaşlar yazmışlar işte.Bende kesinlikle katılıyorum.Musa'dan farkı nedir?Savunma özelliği az daha gelişmişdir belki.Başka da birşey yok.Ameleler çoğalıyor!Futbolcu istiyoruz biz ama nerde!

Rüştü transferi çok zor olur kanaatimce.Ama alırlarsa çok büyük bir iş yapmış olurlar.Bu güne kadar adam gibi bir kaleciye sahip olamadık.Kalemizden emin oluruz, rahat maç izleriz.

gerçekefsane
Bu arada kadro kurarken buraya, bir fazla yabancı yazdım diye beni uyaranlara verdiğim cevap gerçek oluyor, gelecek sene yabancı sınırlaması büyük ihtimal kalkıyor :)

ustadım

serkan haberini söledim dimi:rolleyes:

bide Yabancı sınırlaması kalkacak duyumlarını söledim dimi ;)

fanatikdevri
25.05.2007, 16:13
fanerin yol verdiği felan yok kardeş..fener şuan takımdaki bütün futbolcuların parasında indirime gidiyo ve serkana teklif edilen parayı kabul etmedi kendisi ve bizele anlaştı..

Nasıl yol verdiği yok.Önder Turacı ve Appiah sağda oynadığı sürecek bu adam kadroya giremezdi.
Bizde kimi kesecek Musa'yı mı.Hiç sanmıyorum.
İyi para vermiyorsa fener doğru yapıyor.Adamın ne katkısı var.Önümüzdeki sene şampiyonlar liginde oynayacak takımı bırakıp geliyorsa iki katı para vermişsizdir bu adama.
Ve yazık olmuştur.
Rüştü de ununu elemiş adam.Oda iyi para alır.Dengeler sizlere önür yani.

Ne zaman İstanbuldan topçu aldık da bizde tutundu o da ayrı bir muamma.

cınar#7
25.05.2007, 16:13
buda internetsporun haberi:

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/14249rustu.jpg
Rüştü Reçber Trabzonspor'la anlaştı

25 Mayıs 2007 15:45

Turkcell Süper Ligi'nde şampiyon olan Fenerbahçe'nin kalesinde hareketli günler yaşanıyor. Milli file bekçisi Rüştü'nün Trabzonspor'la anlaştığı iddia edildihttp://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Turkcell Süper Ligi'nde şampiyon olan Fenerbahçe'nin kalesinde hareketli günler yaşanıyor. Sarı-lacivertli ekibin milli kalecisi Rüştü Reçber'in Trabzonspor ile anlaştığı öğrenilirken, Fenerbahçe'nin Rüştü'nün ayrılacak olması nedeniyle Gençlerbirliği Oftaşspor'un genç kalecisi Ferhat ile el sıkıştığı öğrenildi.

İHA muhabirinin edindiği bilgilere göre Sarı-lacivertli ekipte sakatlandıktan sonra 3. kaleci durumuna düşen milli kaleci Rüştü Reçber'in gelecek sezon Trabzonspor forması giymeye yakın olduğu öğrenildi.

Türkiye'nin İtalya oynadığı milli maçta sakatlanarak formasını önce Volkan'a, daha sonra ise Serdar'a kaptıran Rüştü'nün gelecek sezon Trabzonspor forması giyeceği öğrenildi. Bordo-mavili yöneticilerle bir görüşme yapan milli file bekçisinin, Trabzonspor'un teklifine olumlu yanıt verdiği belirtildi.

Rüştü'nün takımdan ayrılacak olması nedeniyle kaleci arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, bu sezon şampiyon olarak Süper Lig'e yükselen Gençlerbirliği Oftaşspor'un genç file bekçisi Ferhat Odabaşı ile prensip anlaşmasına vardı. Gençlerbirliği Oftaşspor'un şampiyon olmasında büyük emek sahibi olan 23 yaşındaki Ferhat'ın Fenerbahçe'nin teklifini kabul ettiği ve gelecek sezon 3. kaleci olarak, Sarı-lacivertli ekipte forma giyeceği kaydedildi.

Travelair
25.05.2007, 16:14
Serkan ortasaha oyuncusudur. Dinamik yapısı sayesinde çok top kesecek, çok top çalacaktır. Kontraatağa daha hızlı çıkacağız. Hızından yararlanacağız. Çok genç ve tecrübeli. Çok yararlı bir transfer

Musa'dan kalite farkı var. Hasan'dan da ;)

gercekefsane helal valla ben de isterim yabancı sınırlaması kalksın çünkü Fatih Terim de yeşil ışık yaktı. Ama bizim yöneticiler bu gelişmeye hazır mı bilemiyorum. Gelecek vaat eden ucuz yabancılar piyasaya denge getirecektir

cınar#7
25.05.2007, 16:15
Rüştünün bugunkü Fanatik gazetesine yaptığı röpörtaj:

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/futbol/fb/Haber.asp?PID=291&HID=4&HaberID=440353

gerçekefsane
25.05.2007, 16:16
Yeni kaptan Rüştü hayırlı olsun :)

Hüdai Pervaneli
25.05.2007, 16:17
peki rustu kac yasinda acaba

fanatikdevri
Serkan ortasaha oyuncusudur. Dinamik yapısı sayesinde çok top kesecek, çok top çalacaktır. Kontraatağa daha hızlı çıkacağız. Hızından yararlanacağız. Çok genç ve tecrübeli. Çok yararlı bir transfer

Hocam anlaşamıyoruz bizde hızlı adam çok.Bana Hasan Üçüncü ve Ayman'dan farkını yaz.Hızlıda Aymandan hızlı mı?
Ne yaptı geçen yıl fenerde.Maç sıkıştığında oyunu açabilir mi?Şut çeker mi?
Hangi özellikleri ile farkı var bizdekilerden.

Miraç Atalay Çiftçi
Rüştüyü fbliligi için mi istemiyorsunuz yoksa yası için mi?Elbette Türkiyenin yetiştirdiği en iyi kalecilerden biri.Elimizde genç yıldız adayı tolga var bütün sene konustuk durduk yönetimin en büyük hatalarından biri tolganın önüne kaliteli bir ögretecinin alınmamasıydı.(cordoba bedelsizdi üstelik)Bir sene aksamalıda olsa bu güzel olacak inşallah.Görün bakalım Rüstü geldikten sonra milli kaleyi kim koruyacak.

Serkan konusunda normalde ortasahanın sag iç tarafında oynardı ama ortaya karısık bir adam.Evet avrupa kupasında işimize yarayabilir tabii devam edebilirsek.Ayrıca musa saatlıktn çıkacak o bölgede gerçek bir sag bekimiz yok.Ferhatın o bölgede iyi durmadıgı açık.Ufukhana şansverilmeli ama o da sakatlıklardan kurtulamadı.Alternatifi bol kanat oyuncularına sahip olmak iyidir ayrıca çünkü sıkısan oyunu en kolay açma yoludur kanat bindirmeleri ortalar vs.

İnşallah bu iki transfer gerçekleşir...

Verilen paraya da yazık mı diye sorarsanız bonservisi yok biraz fazla gibi gözüksede bu aşamada bazı şeylerden fedakarlık gerekiyor.Umarım alınırlar ve aldıkları paranın hakkını verirler...

Hüdai Pervaneli
Yeni kaptan Rüştü hayırlı olsun :)
rüstü yu hemen kapitan yapmazlar

gerçekefsane
25.05.2007, 16:18
rüstü yu hemen kapitan yapmazlar

yüzde yüz kaptan ;)

Travelair
25.05.2007, 16:20
fanatikdevri arkada da yazdım, kalite farkı var. Hız farkı var. Tecrübe farkı var. Pres farkı, anlayışı var. Her yerde takımı ateşleyecek bir oyuncu

AYYILDIZ
25.05.2007, 16:20
Turkiyede en iyi kaleci rustu ins haber dogrudur bu arada serkanla yman kiyaslanmaz serkan aymandan 2 kat daha iyi fenerlilerle konusun serkan icin ne diyecek serkan cok cabuk adam hemde ileri oynayabilen bir adam

ozcan_asanoglu
25.05.2007, 16:22
Hocam anlaşamıyoruz bizde hızlı adam çok.Bana Hasan Üçüncü ve Ayman'dan farkını yaz.Hızlıda Aymandan hızlı mı?

hızı ve tekniği hasan'ı da ayman'ı katlar hiç mi seyretmediniz serkan'ı...ultra bir adam değil ama top kullanma tekniği, karambol pozisyonlara sızmasıyla bizde çok iş yapar..ayrıca, fener de geçirdiği günler ona çok tecrübe katmıştır. seneyeki stresli günlerde eli ayağı titremez en azından..

Hüdai Pervaneli
25.05.2007, 16:22
kaleci ve defans trabsferleri yapiliyor yawas yawasa birazda orta saha oyuncusu ve forvet alsin simdi de defans da adamlar cok oldu

fanatikdevri
25.05.2007, 16:23
fanatikdevri arkada da yazdım, kalite farkı var. Hız farkı var. Tecrübe farkı var. Pres farkı, anlayışı var. Her yerde takımı ateşleyecek bir oyuncu

Hangi tecrübe,hangi hız farkı hangi pres farkı Allah aşkına yapmayın yahu.Serkan işte bildiğimiz serkan.
Topu alsın koşsun sonrası yok.Pres dediğiniz işi Ayman ve Hasan da yapar.Ne gerek var o kadar para dökmeye.
Rüştü konusuna gelince adamın uzaktan yediği goller yaptığı saçma sapan hatalar sonucu Volkan gibi birine kale kaptırdı.Nerdeyse 1 sezondur sakat.

İnanın çok şaştım bu iki transfere.Biz almasak nere giderdiler diye düşünüyorum.

cınar#7
ab bi Wedersonuda alabilsek beklerde sorun kalmıycak...

Bahtiyar
Turkiyede en iyi kaleci rustu ins haber dogrudur bu arada serkanla yman kiyaslanmaz serkan aymandan 2 kat daha iyi fenerlilerle konusun serkan icin ne diyecek serkan cok cabuk adam hemde ileri oynayabilen bir adam

iki kat mı iyi biraz az olmuyomu.
bence aymanı en az 10-20 kat farkla geçer.

arkadaşlar durgun geçen fb maçlarında oyuna sonradan girip takımı nasıl ateşlediğini hepimiz gördük bence iyi transfer olur.

ozcan_asanoglu
25.05.2007, 16:24
çevremdeki fenerliler şu an şokta..hem rüstü hem serkan için...

Ali Şahin
25.05.2007, 16:25
rüştü tamamda serkan dan bi numara olmaz

fanatikdevri
25.05.2007, 16:25
iki kat mı iyi biraz az olmuyomu.
bence aymanı en az 10-20 kat farkla geçer.

arkadaşlar durgun geçen fb maçlarında oyuna sonradan girip takımı nasıl ateşlediğini hepimiz gördük bence iyi transfer olur.

Bir tane söyle.Cidden çok merak ettim.Feeri yaktığı Kiev maçını da unutma.

ofkan
25.05.2007, 16:26
rüştü yalandır ya hayale kapılmayın arkadaşlar

fanatikdevri
25.05.2007, 16:27
çevremdeki fenerliler şu an şokta..hem rüstü hem serkan için...

İnan benim kadar şokta olamazlar.Aldıkları paraları duymak, bilmek istemiyorum.

ozcan_asanoglu
25.05.2007, 16:27
herkes hata yapar..bi futbolcuya güvenip değer verdiğin zaman verimi on kat artar..

zaten herkesi memnun edecek transfer imkansızdır..en kötü, tipini beğenmez biri..o yüzden ikisi de hayırlı olsun...şimdi sola ve ortaya veya forvete bekliyoruz...

gerçekefsane
25.05.2007, 16:28

Bursaspor maçı Sinan kaloğlu'nın gol attığı pozisyonda bizim kaçtane oyuncumuz sinan'ın peşinden koşuydu. Bu sene sağ tarafımız koridor gibiydi Bide Yattara yoktu koridor gibi kullanılıyodu.
Serkan kötüymüş Serkan Ceyhun değil bide serkan oyun açacakmış. bizim takımda kaçtane şut çeken oyuncu varda serkana sut çekebiliyomu diyosunız.

iyi transfer hayırlı olsun.

Mehmet Fatih Yavuz
25.05.2007, 16:29
çoook iş var...
sol bek, sol açık, forwet...
bana sorsan hala ön liberomuz eksik.. tek tip ön liberolarımız var.
sağ bek gene boş..

neyse hayırlı olsun..

trabzonspor güreş takımı iftaharla sunar..:)

Travelair
25.05.2007, 16:29
Artık yabancı sınırlamasının kalkacağına eminim

fanatikdevri
25.05.2007, 16:30
Bursaspor maçı Sinan kaloğluQ'nın gol attığı pozisyonda bizim kaçtane oyuncumuz sinan'ın peşinden koşuydu. Bu sene sağ tarafımız koridor gibiydi Bide Yattara yoktu koridor gibi kullanılıyodu.
O pozisyon sol tarafta gelişti.Celaleddin ve Çağdaş'ın koridoru.Tolga da bariz hatalı.
Öyle gol olmaz konsantrasyon hatası bir gol.

Koray

ya arkadaş boşver sen serkan hakkında yorum yapmayı böyle konuşupta moralimizi bozma..burda hiç kimse futboldan anlamıyo bi snmi anlıyosun serkanı sen ne kadar tanıyosun..yoksa bizim seyrettiğimiz serkan başkasımıydı..çok iyi bi transfer..inş.resmi imzayıda atar..

Serdar A
Stepanov ile Hüseyin satılmasın... Wederson'u da aldıkmı defans tamamdır.

Fransa liginden Gineli sol açık isterük:D

ofkan
25.05.2007, 16:31
F.Bahçe'de Rüştü bilmecesi

Transferde hareketli günler yaşayan F.Bahçe'de Rüştü'nün Trabzonspor ile anlaştığı iddia edilirken Ligtv.com.tr'ye açıklamalarda bulunan Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu böyle bir transferin söz konusu olmadığını hatta görüşme bile yapılmadığını kaydetti.

Öte yandan iddialar arasında F.Bahçe'nin G.Birliği OFTAŞ kalecisi Ferhat ile el sıkıştığı da var. Ajanslarından geçen haberlerde ise şu ifadelere yer verildi: "Sarı-lacivertli ekipte sakatlandıktan sonra 3. kaleci durumuna düşen milli kaleci Rüştü Reçber'in gelecek sezon Trabzonspor forması giymeye yakın olduğu öğrenildi. Türkiye'nin İtalya oynadığı milli maçta sakatlanarak formasını önce Volkan'a, daha sonra ise Serdar'a kaptıran Rüştü'nün gelecek sezon Trabzonspor forması giyeceği öğrenildi. Bordo-mavili yöneticilerle bir görüşme yapan milli file bekçisinin, Trabzonspor'un teklifine olumlu yanıt verdiği belirtildi.

Rüştü'nün takımdan ayrılacak olması nedeniyle kaleci arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, bu sezon şampiyon olarak Süper Lig'e yükselen Gençlerbirliği Oftaşspor'un genç file bekçisi Ferhat Odabaşı ile prensip anlaşmasına vardı. Gençlerbirliği Oftaşspor'un şampiyon olmasında büyük emek sahibi olan 23 yaşındaki Ferhat'ın Fenerbahçe'nin teklifini kabul ettiği ve gelecek sezon 3. kaleci olarak, Sarı-lacivertli ekipte forma giyeceği kaydedildi"

selcuk
25.05.2007, 16:32
.

Fransa liginden Gineli sol açık isterük:D

orayi gökkiye veririz
bize ortanin ortasi lazim yani pascal bide tekke tabiki haci forvete

asimavi
25.05.2007, 16:32
.....serkan iyi adam...cok fazla yorum yapmaya gerek yok......

....rustu ise hem tolga icin hemde bizim gelecekte kalemize turk kaleciler gecmesi icin cok faydali olacaktir......

.....belkide barca yi ozlemistir trabzon formasini giyince kendini barcada hissedecek .....gerci barca bizim kadar olamaz ama...:)

skystar
25.05.2007, 16:34
Sayitoğlu Rüştü için yok böyle bişey demiş Bu kadar tartışma boşuna mı gitti şimdi :D

Bahtiyar
25.05.2007, 16:35

seninle tartışmaya girmem başka kapıya. bence olumlu transferdir. çok maçlarınıda biliyom izlediğim fb maçlarında hataları vardı ama oyundada etkiliydi tek tek adını yazmadım.

Emorfo
25.05.2007, 16:37
Sayioğlu'nun ya dünyadan haberi yok ya onu adam yerine koymuyorlar ya numara yapıyor, ya da yaşadığından bile haberi yok :)

AYYILDIZ
seninle tartışmaya girmem başka kapıya. bence olumlu transferdir. çok maçlarınıda biliyom izlediğim fb maçlarında hataları vardı ama oyundada etkiliydi tek tek adını yazmadım.

serkan iyi transfer tartismaya gerek yok

fanatikdevri
ya arkadaş boşver sen serkan hakkında yorum yapmayı böyle konuşupta moralimizi bozma..burda hiç kimse futboldan anlamıyo bi snmi anlıyosun serkanı sen ne kadar tanıyosun..yoksa bizim seyrettiğimiz serkan başkasımıydı..çok iyi bi transfer..inş.resmi imzayıda atar..

Böyle yorum olur mu?Ben Serkan'ı tanımıyorsam sen tanıt güzel kardeşim.Deki şu maçını unutamıyorum.
Ben İstanbul takımlarında tutunamamış adamlarla şampiyonluk gelmez diyorum.
Bende Trabzonspor'un başarısı için düşünüyorum.

Sekan'ın Hasan,Ayman ile orta sahada,Musa ile sağ bekte kıyaslamasını yapın.Fenerde ne yapmış onuda yazın.
Eyvallah derim.

eren_61
25.05.2007, 16:38
Sayitoğlu Rüştü için yok böyle bişey demiş Bu kadar tartışma boşuna mı gitti şimdi :D

belkide haber yoktur.geçen sene onun yüzünden jeff kaldı kalede kaleci aldırmadı bize.bu yüzden haber vermeden bitirmişlerdir işi:D:D:D:D:D

Jester
Herkes çok aceleci, transferleri tek başına değerlendirmek doğru değil, eleştirmek için gelecek ve gideceklerin kim olduğunu, o adamın sağında solunda kimin oynayacağını görmek lazım.

Serkan çok iyi futbolcu, çok da faydalı olur ama nokta transfer değil.

Sağbek mi orta saha mı tartışması da gereksiz çünkü hem en az elimizdeki en iyi sağbek kadar, hem de en iyi ön libero kadar iyi bir adam. İhtiyaca göre ön libero da oynar, sağbek te. O kadarı da hocanın bileceği iş.

Teknik olarak bakarsak da evet çok iyi orta yapamıyor ama bizim zaten sağ kanatta orta sorunumuz yok ki! Yattara'nın arkasını iyi dolduracak ve gereğinde bindirme yapacak adam lazım. Serkan da bu işleri gayet iyi yapar.

"Bu kadar ön libero, sağbek olur mu?" eleştirileri de yersiz ve erken çünkü örneğin Ufukhan'ın kiralık gitmeyeceğini, Musa'nın takasta kullanılmayacağını kim söyleyebilir?

Rüştü de iyi transfer. Hem kalede yabancı hakkı kullanılmamış oluyor hem de Tolga hayatında yakalayamayacağı bir tecrübe kazanma fırsatı elde ediyor. Rüştü'nün yıl içinde sakatlıklar da yaşadığını düşünürsek Tolga ile dönüşümlü oynayacaklarını tahmin edebiliriz. Rüştü gelirse kalede sorun yaşamayız.

Rüştü'nün ve Serkan'ın febeli olduğu ve bu yüzden bize gelmemeleri gerektiği iddiaları da çok komik! Ne bu adamlar öyle iddia edildiği gibi fenerli ne de süper ligdeki herhangi bir futbolcu o kadar amatör ruhlu...

asimavi

.....bu beceriksizlerin en buyuk marifeti birbirini yalanlamak.....

....kendisinin haberi yoktur ..tabi eger gorusulmusse....o yuzden kendi olmadigi bir isi kotulerler..yalanlarlar.....

....kendisi bi transfer yapsa cikar gerile gerile anlatir.....sonrada gelir onuda baskan yalanlar...boyle surup gidir.....

ozcan_asanoglu
25.05.2007, 16:39
Sayioğlu'nun ya dünyadan haberi yok ya onu adam yerine koymuyorlar ya numara yapıyor, ya da yaşadığından bile haberi yok :)

abi senin kaynak sağlam de mi..sen yanılmazsın gerçi ya... :D

ofkan
25.05.2007, 16:39
lig tv com .tr haşim yalanlamış yönetime yakın arkaşlar bı rüştü haberını araştırsınlar istanbul basının yalanına benziyo

Koray
25.05.2007, 16:42
Böyle yorum olur mu?Ben Serkan'ı tanımıyorsam sen tanıt güzel kardeşim.Deki şu maçını unutamıyorum.
Ben İstanbul takımlarında tutunamamış adamlarla şampiyonluk gelmez diyorum.
Bende Trabzonspor'un başarısı için düşünüyorum.

Sekan'ın Hasan,Ayman ile orta sahada,Musa ile sağ bekte kıyaslamasını yapın.Fenerde ne yapmış onuda yazın.
Eyvallah derim.

kardeş ne sağ beki tutturdun gidiyosun bi sağ bek..!!adamın asıl ueri ön libero ve hüseyinle iyi bi ikili oluşturacaklar serkan çok dinamik orta sahada ve top çalma yüzdesi süper..aymandan daha iyi oynayacağı kesin bu tartışmayada son ver artık çok iyi transfer o kadar inş. iş resmiyetede dökülür..

AyhanPe
yine basladik imzasiz transferlere inanmaya ama aslinda burda haberlerine güvendigim arkadaslarda aldik diyor.normalde onlar böyle kolay kolay oldu bu transfer demez..
hadi hayirli olsun o zaman

Mehmet Fatih Yavuz
ulen bi gün de birbirinizi yalanlamayın be.
hacıosmanoğlunun ekibi istifa etmedi mi??
hala neyin yalanlaması bu.:D

la haşim emmi.
çekişecek kimse yok.

adamda alışkanlık yaptı.. hakimiyeti ele aldı hala çarpışacak adam arıyor..:

TSelif
25.05.2007, 16:43
Rüştü =fener demek ... TRABZONSPOR kalesinde Rüştü ...:rolleyes:

metehan
25.05.2007, 16:43
Futbolun en güzel dönemi geldi : Transfer Dönemi :)

stichus
25.05.2007, 16:44
rüştü ile geçtiğimiz sene anlaşılmıştı lakin eşi hanımefendi trabzonu yaşanabilir bir yer bulmadığı için cazip teklifi üzülerek geri çevirmişti milli kaleci..
bir de tabii yüzüncü yılda kadroda olmayı tercih etme durumundayım demişti..
şimdi pişman olduğunu ifade etmiş ve aynı teklifin aynı şartların cari olup olmadığını sormuş..
cordoba ile anlaşıldığını biliyoruz..
rüştüyü tercih etmek durumunda bir yabancı daha (kontenjan) açığa çıkacak demektir.. karar başkanın hocanın.. ama güzel gelişmeler bana göre.. bir kaç tanesiyle anlaşın da keşke, tercih yapın..
iyi bir kalecimiz olmadı çok uzun zamandır.. bu sezon bu işi çözersek rahat ederiz diye düşünüyorum..
forvete fatih tekke gelir, altı da yabancı alınırsa cidden güçlü güvenilir bir kadro oluşturulmuş olur.. geriye kalıyor hoca meselesi..
e onu da desert halletmeli artık ama..
:) :)

ofkan
25.05.2007, 16:46
ya yalan mı gerçek mi yaaaaaaa

gerçekefsane
25.05.2007, 16:47
forvete fatih tekke gelir, altı da yabancı alınırsa cidden güçlü güvenilir bir kadro oluşturulmuş olur.. geriye kalıyor hoca meselesi..

stichus fatih gelirmi :) masaya geldimi :confused: masa diye bir şey yokmu daha:confused::)

Travelair
Stichus üstad, selamlar. Serkan'a feybe 600bin YTL verdiğine göre, gitmesine razı, bu da başka planlarının olduğunu gösterir. Bence federasyondan yabancı sınırlamasının kaldırılacağına dair söz aldılar. Tavan ücretlerini düşürdüler. Umarım biz hazırlıklıyızdır buna

skystar
En zor işde Desert'a düştü Allah yardımcısı olsun:D

Mehmet Fatih Yavuz
rüştü ile geçtiğimiz sene anlaşılmıştı lakin eşi hanımefendi trabzonu yaşanabilir bir yer bulmadığı için cazip teklifi üzülerek geri çevirmişti milli kaleci..
bir de tabii yüzüncü yılda kadroda olmayı tercih etme durumundayım demişti..
şimdi pişman olduğunu ifade etmiş ve aynı teklifin aynı şartların cari olup olmadığını sormuş..
cordoba ile anlaşıldığını biliyoruz..
rüştüyü tercih etmek durumunda bir yabancı daha (kontenjan) açığa çıkacak demektir.. karar başkanın hocanın.. ama güzel gelişmeler bana göre.. bir kaç tanesiyle anlaşın da keşke, tercih yapın..
iyi bir kalecimiz olmadı çok uzun zamandır.. bu sezon bu işi çözersek rahat ederiz diye düşünüyorum..

az kaldı alacam kellesini..:D

fatih tekke gelirse ziya ya rağmen şampiyonluğa oynar takım..
adam özel bi adam..trabzon şehrine vereceği ekstra heyecan da ortada.

dediğin gibi kurulursa kadro ucuna fatih eklenmek kaydı ile ziya kalsa da şampiyonluğa oynar.
çünkü kilit açma özelliği fatihte fazlaca mevcut.

adam komple futbolcu. çalım şut top saklama, kafa topları, ara pasları, verkaçlar.
yok yok adamda..

bu tarz bi adam avrupa büyüklerinin alt yapısından çıksa fiyatı 30m larda gezer...

cınar#7
25.05.2007, 16:48
Ayman önlibero açısından Serkandan daha iyidir,serkan ancak sağ veya sol bekte oynayabilir bu kadroda

Bahtiyar
tamam bu transferler güzel oyuncular. peki hoca meselesi ne olacak onada bi açıklık getirsek.

ÖzGür Ayar
şu transferle olsun birde fatih tekke gelsin o zaman ziyadoğan görevde kalsada bişi olmaz. bu kadro ziyadoğana rağmen başarılı olur. kaldıki fatih tekkenin olduğu yerde kimse ziyayı takmaz. öle 8 kişi defansta yapamaz.

Selman
Kısa ve net.Fatih Tekke'nin geri gelebilme olasılığı nedir?

stichus
25.05.2007, 16:49
fatih gelir mi?
kiralık olarak gelir..
hem kendi menfaatinedir bu durum hem de takımın menfaatinedir..
hangi takımın?
her ikisinin de..
:)

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 16:49
ulen bi gün de birbirinizi yalanlamayın be.
hacıosmanoğlunun ekibi istifa etmedi mi??
hala neyin yalanlaması bu.:D

la haşim emmi.
çekişecek kimse yok.

adamda alışkanlık yaptı.. hakimiyeti ele aldı hala çarpışacak adam arıyor..:
:D:D:D:D:D:D

ozcan_asanoglu
25.05.2007, 16:50
Tekke gitmek istiyordu gitti, gördü hevesini aldı. Trabzon'dan uzaklaşıp biraz hava aldı, kendine geldi..artık gelebilir tabi,,kiralık da gelse farketmez...burda kendini çok daha iyi gösterir ve bu sefer daha iyi bir takıma gider isterse..bizi şampiyon yapsın da...

Burçak
her sezon sonunda bunlar gibi ne haberler çıkıyor. ben artık inanmıyorum. resmi sitede görecem yada söylediğinde yanılma payı az olan kişilerden duyacamki inanayım.
biz neler görmedikki. adamı alıp Trabzona getirip tekrar geri göndermeleride gördük.

Bilâl ÇOBAN
ahh Fatih Sultan TEKKE ahhh. gel de güldür şu yüzümüzü :(

Hüdai Pervaneli
bence gercek bu haber cunku haberler de fener 23 yasindaki oftasin kalecisni almis bu demek dirki rustu 3 kaleci olmayi ismemistir onun icin gitmisit r bu arda fener de kalecedine bol ne war

Emorfo
25.05.2007, 16:51
abi senin kaynak sağlam de mi..sen yanılmazsın gerçi ya... :D

Haberin kaynağı Oftaşspor'un kalecisi. Rüştü Trabzonspor'la anlaştığı için 3. kaleci olarak Fenerbahçe beni istiyor dedi. Umarım gerçekleşir. Rüştü 40 yaşına kadar da oynar. Kalecinizin tecrübeli olması çok önemli. E birde Türk daha ne olsun.

AYYILDIZ
25.05.2007, 16:52
Konularla ilgili görüştüğümüz Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, bu haberlerin kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söyledi. Sayitoğlu, haberlerin doğru olmadığını vurgularken, "Bu haberleri ortalığı karıştırmak için yapıyorlar" diye konuştu.

Serkan Balci transferi icinde yalanlama geldi arkadaslar ajanssporda yaziyor

ozcan_asanoglu
25.05.2007, 16:52
Haberin kaynağı Oftaşspor'un kalecisi. Rüştü Trabzonspor'la anlaştığı için 3. kaleci olarak Fenerbahçe beni istiyor dedi. Umarım gerçekleşir. Rüştü 40 yaşına kadar da oynar. Kalecinizin tecrübeli olması çok önemli. E birde Türk daha ne olsun.

ne olacak gerisi ballı kaymak..inşallah bakalım:)

asimavi
25.05.2007, 16:53
....................kesin olmamakla beraber serkan ve rustu haberlerinin dogruluk payi yuksek......

....fb serkani gozden cikarmisti cunku topuzu alacaklar....kaledede rustuden vaz gectiler artik oda gelebilir......

....asil mesele fb den umit ozat da koln gitti.....bu da demek ki wederson tehlikede......wedersonuda alabilsek baskasi kapmadan cok iyi olacak.....

Yavuz Hasan
25.05.2007, 16:53
rüştünün gelmesi bence çok iyi olur rüştü trabzonspor a gelirse ikinci kaleci olarak gelir tolganın yedeği olarak bekler aynı zamanda tolgayı yetiştirir tolga önümüzdeki on sene hem trabznspor un hemde milli takımın kalesini korur

Koray
25.05.2007, 16:54

bu çok iyi bi haber..

Burçak
25.05.2007, 16:55
Konularla ilgili görüştüğümüz Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, bu haberlerin kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söyledi. Sayitoğlu, haberlerin doğru olmadığını vurgularken, "Bu haberleri ortalığı karıştırmak için yapıyorlar" diye konuştu.

Serkan Balci transferi icinde yalanlama geldi arkadaslar ajanssporda yaziyor
sayitoğlunun söyledikleri genelde hep ters çıkıyor. bu açıklamasından sonra transferlerin olabileceğine inanmaya başladım :)

AYYILDIZ
Transferi dogrulayan arkadaslar sayitoglu hepsini yalanladi hangisi dogru simdi ben biliyodum bunlar anca adnani alir bosuna Fatih tekke hayalleri kurmayalim

Selman
rüştünün gelmesi bence çok iyi olur rüştü trabzonspor a gelirse ikinci kaleci olarak gelir tolganın yedeği olarak bekler aynı zamanda tolgayı yetiştirir tolga önümüzdeki on sene hem trabznspor un hemde milli takımın kalesini korur

Rüştü'yü alacaksın bir de yedekde bekleteceksin he mi?:DBenim bildiğim yedekte bekleyen adam oynayandan birşeyler kapar.Sen karıştırdın galiba renkdaş.

Gerçekefsane kaptan bile yaptı adamı sen kulübeye gömdün hemen:)

stichus
25.05.2007, 16:56
şimdi şunu görmek lazım.. travelin söylediği doğru.. yabancı kontenjanıyla alakalı milli takım hocasına söyletilen doğrultuda bir yenilik şaşırtıcı olmayacaktır.. kadroda sınırsız sahada altı gibi bir formulden bahsediliyor.. ayrıca umit özat da an itibariyle kölne imza atmış..
yabancı futbolcu konusunda ben çok ısrarcıyım.. bunu söylerken de campbell örneğini aklımda tutuyorum.. galatasaraya ali samiyen de iki takım beş çekmiştir.. biri chelsea, biri campbell li biz.. duygusal olmayan futbolcuyla hakem makem dinlemeden, eski maçların karamsar havalarından ayakların titremeden oynarsın.. galatasaray o maçta herkesi durdurdu, campbell i durduramadı.. adam korkmuyor, anlamıyor, duygu muygu yok.. bence çok mühim.. fener maçı trabzonda bir bir e getirdi geçen yıl, hüseyin başta olmak üzere tekke bile çöktü.. duygusal işler, taraftar ağlamaya başladı..
altı yabancı alalım.. pahalı olmaları yıldız olmaları değil önemli olan..
kaleci türk..
ayman yattara wederson gibi türkler..
altı da orjinal yabancı..
e kalan türkler de gökdeniz fatih hüseyin gibi milli..
süper kadro işte..
böyle bir kadro uygun bir mantaliteyle(!) iki yıl yanyana oynasın bana yeter..
şampiyon oluruz buna inanıyorum..
(inanıyor muyum hakikaten? evet inanıyorum):)

Mehmet Fatih Yavuz
25.05.2007, 16:57
wederson konusunda başkanın bağlantıları çok kuvvetli benim bildiğim... ankaraspor la münasebeti sağlammış..
ama stichus ve emorfo bu işi bilenler..:D

serkan gelmezse aman çok kötü demem. alındığı zaman da çok sevinmem..
çünkü dediğim gibi nokta transfer değil..

ama rüştü iyi transfer..gerekli yere gerekli adam. tam nokta atışı. tecrübesi ile tolgaya verecekleri de cabası..

Tolga Sarı
25.05.2007, 16:57
imzalar atıldıktan sonra tartıssak birbirimizi yesek..:) daha iyi olmazmı...

Serkan da Rüştü de bu takıma faydalı olurlar HAsagic olacagına Rüştü olsun..:(

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 16:58
Tekkeeeeeeeeeeeeeee :(:(:(:(:(

gerçekefsane
25.05.2007, 16:58
fatih gelir mi?
kiralık olarak gelir..
hem kendi menfaatinedir bu durum hem de takımın menfaatinedir..
hangi takımın?
her ikisinin de..
@stichus
Trabzonsporun menfaatine. Bide ana sponsporumuzu değiştirme durumu olacakmı. Fatih gelirse Fatih formaları satışa çıkacakmı, çıkarda ortada tsclub mağazaları varmı nereden bulacak taraftar.:rolleyes:

Trabzonspor İstanbulda ne zaman hazırlık maçı yapcak:rolleyes:

Hüdai Pervaneli
25.05.2007, 16:59
mehmet cakirda la anlasmisik hadi hayirlisin

Bahtiyar
ben hoca istiyorum arkadaşlar sevindim şimdi bide hoca ne olur.

Yavuz Hasan
Rüştü'yü alacaksın bir de yedekde bekleteceksin he mi?:DBenim bildiğim yedekte bekleyen adam oynayandan birşeyler kapar.Sen karıştırdın galiba renkdaş.

Gerçekefsane kaptan bile yaptı adamı sen kulübeye gömdün hemen:)
rustu bu saatten sonra hiçbi buyuk takımda as kaleci olarak oynayamaz oynarsa da vasatı aşamaz

Mehmet Fatih Yavuz
ya rüştü türk bi kere... hasagiç masagiç rüştünün yanında kaleci mi??
sakatlığı ne durumda onu bilmiyorum..

yabancı kontenjanında 1 fazlalık demek rüştünün alınması..

statü değişse de farketmez. sonuçta sahada 6 yabancı olacak.

Hüdai Pervaneli
25.05.2007, 17:00
BROZEK’LER GÖZDE!
http://www.gunebakis.com.tr/images/brozeklergizde.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/brozeklergizde.jpg)Trabzonspor’da transfer faaliyetleri tüm hızıyla sürerken, gözler Polonya ligine çevrildi. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın gözdesi olan Polonya Liginde Wısla Krakov, Legia Warşova ve Lech Poznan takımlarının maçlarının izlediği kaydedildi. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın iki sezon önce de izleyip çok beğendiği Wisla Krakov’un 24 yaşındaki iki kardeş futbolcusu Piotr Brozek ile Pavel Prozek’i yakından takip ettiği kaydedildi. İki kardeşten özellikle Piotr Brozek’in ilk sırada olduğu vurgulandı. Aynı takımdan Radoslav Sobolowski’nin de gözlem altında tutulduğu ifade edildi. Ligia Warşova’dan yine iki sezon önce izlenen orta saha oyuncusu Lukas Surma ve Gregorz Bronowski’nin de olumlu bulunduğu belirtildi.

Polonya’da Sıkıntı Yaşanmıştı
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’a gelen raporlar doğrultusunda Lech Poznan’da oynayan Zbisniew Zakrzevski ile birlikte Rafal Murawski’nin de takip edildiği ifade edildi. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın takipte bulundurduğu Avusturya takımı Austia Wien’in Çek oyuncusu Stepan Vachousek, Rapit Wien’de oynayan Çek Petr Vorisek, Sırp Morio Bozina, İsveç’in AİK Sonla takımında forma giyen Wilton Figueirede yakın takibe alınacak. Doğan’ın özellikle Szymkowiak’da yaşanan sorunlar, Zurawski’nin transferi için girişimde bulunulduğunda ortaya çıkan sorunlara karşın Polonya pazarına yönelmesinin sakıncalar yaratabileceğine işaret edildi.

Doğan Yarın Tur’a Çıkıyor
Bordo-Mavili takımın Teknik Patronu Ziya Doğan, Ankaraspor ile bu akşam oynanacak olan ligin son maçından sonra Avrupa turuna çıkıyor. Doğan’ın yarından itibaren, yardımcı antrenörlerin izlediği oyuncuları bir kez de kendi izleyecek ve net kararını verecek. Doğan’ın öncelikli olarak Polanya’ya gideceği, buradan İsveç, Danimarka, Almanya, Fransa gibi ülkelerde tespit edilen futbolcuları çıplak gözle gördükten sonra listesini kesinleştirecek ve sonra da yönetime raporunu verecek. Doğan’ın özellikle yabancı kontenjanının boşaltılması yolunda yoğun çaba harcanması gerektiğini, bu şekilde en az 2 yabancı alınmasının şart olduğunu bildirdiği de vurgulandı.

İsveç’de Arayışlar Sürüyor
Yardımcı antrenörlerinden Turgut Kural ve Fatih Kavlak’ın izleyip beğendiği oyuncuları son olarak diğer yardımcı antrenör Osman Denizci’nin yakın takibe aldığı kaydedildi. Denizci’nin İsveç ligine dahil olan ve dün akşam oynananOsters-Orebro arasındaki maçı izlediği vurgulandı. Osman Denizci’nin özellikle Orebro da orta saha oyuncusu Stafan Rodevag ile birlikte Frerdik Nordback i büyüteç altına aldığı ve beğendiği kaydedildi. Denizci’nin raporunu bugün Teknik Direktör Ziya Doğan’a vereceği vurgulandı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da kendisine iletilen rapor doğrultusunda beğenilen futbolcuları son kez izleyip karar vereceği kaydedildi. Alaattin KAZANCI

AyhanPe
25.05.2007, 17:00
ya neye seviniyorsunuz arkadaslar..her sene ayni seyler oluyor..biseylermi var biz duyamiyoruz.hayret ediyorum sitemizin güvenilir kaynaklari bile aldik falan bahsediyorlar..birde gecen senelerin kötü tecrübeleri var..hatirlayan kalmadimi:D

nakzo
25.05.2007, 17:01
yaa arkadaslar size bise diyim mi cogunuzz sacma düşünüyonuzz biraz gercekci olun yaww ziya hoca olmasa butakım batarrr off yok ziya gitsin yok bilemmne gelsın lem o adam gıterse bızz alt lıge duserız bıraz gercekcı olun gozunuuzuu sevim yaw

allahtan korkun lan
yapmayın ya serkan gerçekten süper adam senin takındaki hüseyinede ferhatada hasanada musayada 100 basar

Yavuz Hasan
25.05.2007, 17:02
imzalar atıldıktan sonra tartıssak birbirimizi yesek..:) daha iyi olmazmı...

Serkan da Rüştü de bu takıma faydalı olurlar HAsagic olacagına Rüştü olsun..:(
hasagiç olacagına ahmet şahin olsun

AYYILDIZ
25.05.2007, 17:03
ya neye seviniyorsunuz arkadaslar..her sene ayni seyler oluyor..biseylermi var biz duyamiyoruz.hayret ediyorum sitemizin güvenilir kaynaklari bile aldik falan bahsediyorlar..birde gecen senelerin kötü tecrübeleri var tabi

Evet sayitoglu yalanladi bence kimseyi almadik busenede farksiz gecer gecen seneden adnani emrahi emre toramani alir bitiririz transferi Fatih Tekkeyi alamaz bu yonetim

cınar#7
25.05.2007, 17:03
http://www.ajansspor.com/resim/hasim_sayitoglu_1.jpg

RÜŞTÜ VE SERKAN YALANLAMASI!

25 Mayıs 2007, 16:26

Trabzonspor'un Fenerbahçe'nin milli kalecisi Rüştü Reçber ve Serkan Balcı ile anlaştığı yönünde çıkan haberlere yalanlama geldi. Bordo mavililerin Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, haberlerin doğru olmadığını belirtirken, "Bu haberleri ortalığı karıştırmak için yapıyorlar" dedi.

Koray
25.05.2007, 17:04

ahmet şahin olacağına hüseyin cimşir olsun Allahım yaa:D

AyhanPe
25.05.2007, 17:04
yalanlama bayagi erken geldi..acaba birileri fiyatini artirtmak mi istiyorda trabzonpor ismini kullaniyor

anaras
25.05.2007, 17:05

Trabzonspor'un Fenerbahçe'nin milli kalecisi Rüştü Reçber ve Serkan Balcı ile anlaştığı yönünde çıkan haberlere yalanlama geldi. Bordo mavililerin Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, haberlerin doğru olmadığını belirtirken, "Bu haberleri ortalığı karıştırmak için yapıyorlar" dedi.

adam diye çıkıp konuşuyo ya şu haşimde.
yiye yiye bitiremedi takımı. geçen sezon muşamba aldı bu senede naylon alır.

gerçekefsane
ahmet şahin olacağına hüseyin cimşir olsun Allahım yaa:D

kadıköy panteri olsun:D

Mehmet Fatih Yavuz

zaten ağzından hayır bi haber çıkarsa kurban kesecek bu taraftar....

Bahtiyar
ben sayitoğlu diyecem o ziyayı göndermek için elinden geleni yapıp sonra 180 derece dönerek arkasındayız diyen adam.

hoca konusunda bi gelişme varmı arkadaşlar.

Travelair
Haşim Sayitoğlu bence yine amatör takımlara yönelsin, hatta onları yönetsin, yoksa kimseyi alamayacağız. Ha Lazaroni alırız belki

skystar
25.05.2007, 17:06
"Trabzon da nerden çıktı?"

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Rüştü Reçber, Trabzonspor ile anlaştığı şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Tecrübeli file bekçisi sözleşmesinin sona erdiğini belirterek, "Ben Fenerbahçeli Rüştü'yüm ve önce kulübümle masaya oturacağım. Herhangi bir problem olacağını da sanmıyorum. Yarın da milli takım kampına katılacağım ve tek düşüncem milli takımın başarısı" dedi.
Rüştü Reçber'ni menajeri Batur Altıparmak da transfer haberlerine tepki göstererek, "Bu tür haberler nerden çıkıyor anlamıyorum. Elbette Rüştü'yü isteyen bir çok takım vardır. Ancak Trabzonspor'dan bize herhangi bir teklif gelmedi. Zaten önce Fenerbahçe ile görüşeceğiz ve anlaşacağımıza eminim" şeklinde konuştu.
İHA'nın 15.59'da geçtiği 'Rüştü Trabzon'da' haberini okumak için tıklayınız (http://www.sporx.com/futbol/superlig/65541/)

25.05.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

:confused::confused::confused:

AyhanPe
25.05.2007, 17:06
sayitoglu bu kadar cabuk yalanlamazdi:D sasirdim aciklamanin bu kader erken gelmesine

Mehmet Fatih Yavuz
25.05.2007, 17:07
iki tane çenesi düşük vardı.
birinden kurtulduk..
öbürünün çenesi hala aynı gazla çalışıyor..
başkan bi sustur şunu be.. ulen başkan mı yönetiyor takımı bu adam mı anlamadım.
birbirlerinin kafalarını koparmak için cebelleştiler.
bi kafa koptu.
hala ne arıyorsun haşiiiim..

la vallahi hacıosmanoğlu yapmamıştır bu transferleri..:D

Burçak
25.05.2007, 17:08

haşim abi nolur sen karışma transfer işine. aldıklarını gördük

ozcan_asanoglu
menejeri de yalanladı...rüştü işi sakat herhalde yaw:(

Bilâl ÇOBAN

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Rüştü Reçber, Trabzonspor ile anlaştığı şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Tecrübeli file bekçisi sözleşmesinin sona erdiğini belirterek, "Ben Fenerbahçeli Rüştü'yüm ve önce kulübümle masaya oturacağım. Herhangi bir problem olacağını da sanmıyorum. Yarın da milli takım kampına katılacağım ve tek düşüncem milli takımın başarısı" dedi.
Rüştü Reçber'ni menajeri Batur Altıparmak da transfer haberlerine tepki göstererek, "Bu tür haberler nerden çıkıyor anlamıyorum. Elbette Rüştü'yü isteyen bir çok takım vardır. Ancak Trabzonspor'dan bize herhangi bir teklif gelmedi. Zaten önce Fenerbahçe ile görüşeceğiz ve anlaşacağımıza eminim" şeklinde konuştu.
İHA'nın 15.59'da geçtiği 'Rüştü Trabzon'da' haberini okumak için tıklayınız (http://www.sporx.com/futbol/superlig/65541/)

aha da hayallerimizin suya düştüğü andır :mad::mad::mad:

anaras
25.05.2007, 17:09
bunu kapıya nöbetçi bile almazlar bakma sen hasbel kader yönetici oldu. bir istifa etse klubun önünden geçirmezler haşimi.
onun verdiği zararı kimse vermedi takıma .
transferlerden aldığı avantalar konuşuluyor heryerde

Mehmet Fatih Yavuz

bak bu kötü işte......
menejeri böyle birşey dediyse harbi birileri makara yapıyor demektir.

Tolga Sarı

:):):) Rüştü olmucaksa olsun...

ofkan
25.05.2007, 17:10
melinoz bir araştırırmısın bu son olaylarııııı

AyhanPe
kendileri cikartiyordur.trabzonsporumuzu kullanip fiyatlarini artirmaya calisiyorlardir..

ÖzGür Ayar
transfer müjdesini sayitoğlu kendi vermedi ya kesin ondan yalanlıyordur :D

Mehmet Fatih Yavuz
25.05.2007, 17:11
la baştan aşağı yalan dolan çıkacak bu iş sonra bi daha kime güveneceğiz biz anlamadım....
haber ajansları bile şaşırdı..

biri la dediğine öbürü lo diyor.

ozcan_asanoglu
25.05.2007, 17:11
son 5 sayfa silinsin...görmedik, duymadık, yaşamadık...

asimavi
25.05.2007, 17:12
................eeee....soyle bi kadro yazsak nasil olur......

..............................rustu............... ...............

..serkan.......stepanov........risp........wederso n...

.........................huseyin.................. ............

..yattara....................................mansa re.......

............................gokdeniz.............. .............

................fatih sultan tekke.....umut................

yedekler:

tolga
cagdas
erdinc
murat ocak
ayman
mehmet cakir
ali bilgin
ali guzeldal
ersen(bjk icin)
cem demir
..ve alt yapidan 3 genc.......

.......ve 2007 - 2008 sezonu sampiyonu trabzonspor.......:)

TSezgin61
zaten rüstüye pek üzülmedimde, serkan gibi bir transfer yapmalarina sasirmistim, yani iyi bir karar yine vermemis, baksana diyor " aaaaaaaaa biz yaparmiyiz öyle bir iyilik taraftara, alirmiyiz hic iyi topcular, serkanda iyi bir topcu oldugunu düsünürsek haber dogru olamaz"

Yavuz Hasan
aynen:D:D:D

AyhanPe
bi an ben bile inaniyordum..demek bu kadar kolay ayaklarimizin yerden kesilmesi..evet son 5 sayfa silinsin

Tolga Sarı

bi Rüştü hayalimiz wardı...Oda uctu.

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 17:13
:):):) Rüştü olmucaksa olsun...

Arkadaşlar, 10 gün önce Gaziantepspor'lu Engin Öztonga'nin misafiri olarak Antep'e gittim. Evinde sohbet ederken maç kasetlerini felan izleme fırsatım oldu. Hasagiç gerçekten çok kaliteli bir kaleci, nasıl böyle düşünüyorsunuz anlamıyorum, refleksleri olsun, yan topları olsun, uzaktan şutları kontrol olsun, gerçekten çok iyi kaleci, tabi ki ben Rüştü ya da Martinez derim, fakat bunlar olmuyorsa Hasagiç gelmeli... Selametle...

Külünkoğlu
Niye Özcan ? suç bizim mi ? haberi yapanlar utansın.

ÖzGür Ayar
zaten bu yöneticilerde bize bir günde iki müjde fazlaydı :D

Koray
25.05.2007, 17:14

valla haklısın boş yere o kadar sayfa kirliliği oldu..yazık değilmi bize gözlerimi kıırpmadan sabahtan beri pc ye bakıyorm:mad::mad::mad:

AyhanPe
valla bilemiyorum bu rüstü hayali nerden cikti ama ben bi saattir duydum ve simdi yalanladilar.sorun degil..

stichus
transfer meseleleri..
menejerler dvd getirip masada bırakıp gidiyorlar.. sonra gazetelere gidip rica edip önerdikleri adamın haberini yazdırıyorlar.. basının canına minnet.. fotoğrafını bas.. fenerde henry sesleri.. juninho cimbomlu gibi.. kartal vieriyle söz kesti.. trabzon danimarkanın bombacısıyla el sıkıştı.. vs..
taraftarın da canına minnet.. süper eğlenceli haberler havada uçuşuyor..
bu hayatın normal akışıdır.. transfer böylece hem olur hem olmaz.. olan da olur havada kalan da..
şu anda rüştüyle anlaşıldı diyebiliyorum ben.. neye dayanıyorum? rüştü ile başkanın görüşmesine dayanıyorum.. haşim beyin haberi var mıdır? farketmez.. görüşmeyi reddetmek bir siyasettir.. elini güçlendirirsin.. neticede her taraftar imzayı atarken yıldızı görürse reddedeni unutur.. ama menejer olmuş bitmiş gözüyle bakılan işe otomatik beşyüzbin euro ilave edecektir.. bu işler para mı yani? evet bu işlerin tamamı para!
peki bir görüşme nasıl anlaşıldı şeklinde değerlendirilebilir?
oyuncu şartları sorar.. düşünmek için süre ister.. süre sonunda tamam anlaştık der.. bu görüşme olumlu sonuçlanmıştır..
geçen yıl rüştüyle yapılan görüşme olumlu sonuçlanmıştır..
imza atması istendiğinde son bir hanımıyla konuşmak istemiştir..
oradan dönmüştür iş..
ne demek bu?
işler her zaman her yerden dönebilir.. çünkü oldu denilen işle olmadı denilen iş arasındaki tek ayrıdedici bilgi imzadır..
dolayısıyla başkanın dahi bitti dediği işler dönebilir..
nereye getiriyorum lafı?
imza görmeden inanmamakta haklısınız.. ama epey yol alındı demekte de bunu yaşayanlar haklıdır..
güzel bir kadro oluşacak mı bilmiyorum ama kesin olarak bildiğim bir şey var:
başkanım bu defa geride acaba bırakmayalım lütfen.. kimi alacaksak alalım ve alış veriş bitti diyerek kampı açalım!
bu sene bir ilk olsun!
(bu arada rüştünün trabzona geleceğini menejerinin duyması gerekmez.. yaptığı görüşmeyi bilmesi de gerekmez.. menejer oyuncuya kendisiyle alakalı vekaleten yürüttüğü görüşmeleri iletmekle yükümlüdür.. yoksa asil olanın yani oyuncunun vekile sürekli bilgi vermesi gibi bir durum değil söz konusu olan.. rüştü ile menejeri ortak değildir.. menejer rüştünün vekilidir.. bilmemesi o işin olmadığı anlamına gelmez..)

skystar
25.05.2007, 17:15
zaten bu yöneticilerde bize bir günde iki müjde fazlaydı :D
Aynen 2 doğru bi arada olmaz

Hüdai Pervaneli
25.05.2007, 17:15
bu daha bir sey degil daha cok duyucagaiz boyle

ozcan_asanoglu
25.05.2007, 17:16
Niye Özcan ? suç bizim mi ? haberi yapanlar utansın.

haklısın abi ama hayal kırıklığı işte naparsın..

Cengiz Çubukcu
25.05.2007, 17:17
arkadaşlar önümüzde koskoca bir ay var...bekleyip göreceğiz kimlerin transfer edileceğini ama benim içimde yönetimin yine bu işi kıvıramayacağı hissi var...Rüştü alınsa ben de dahil olmak üzere taraftarın çoğu sevinir, çünkü her ne kadar eskisi gibi olmasa da iyi kalecidir, ayrıca tolganın yetişmesine katkısı olur, kanka olurlar : )

sayitoğlu onu bunu yalanlayacağına adam gibi işini yapsın ve wedersonu bitirsin..

ofkan
25.05.2007, 17:18
serkanıda yalanlamış

ozcan_asanoglu
25.05.2007, 17:18
bunlar yani rüstü ve menejeri bizi kullanarak, fener taraftarının kulübe baskı yapmasını sağlamaya çalışıp böylece fenerde kalmaya veya as kaleci olmaya çalışıyor olmasın...

AyhanPe
25.05.2007, 17:19
yalanlamasi ok de bu kadar cabuk yalandiysa bu isin icinde bi is var:D

Yavuz Hasan
25.05.2007, 17:19
sezon yeni açıldı burda daha kimleri alıp satacağız üzülmeyin:)

Miraç Atalay Çiftçi
25.05.2007, 17:20
su işe bak yönetim nasılda çalışıyor.Haberler anında yalanlandı.Bu yönetimin stili farklı işte kendilerine özgü bir yönetme şekilleri var.

AyhanPe
evet 1000 sayfaya yaklastigimizda son yabancimizin kim olacagini tartisiyor olacagiz.insallah brezilya ya gitmezler..her an o korku var icimde..

gerçekefsane
@stichus
Trabzonsporun menfaatine. Bide ana sponsporumuzu değiştirme durumu olacakmı. Fatih gelirse Fatih formaları satışa çıkacakmı, çıkarda ortada tsclub mağazaları varmı nereden bulacak taraftar.:rolleyes:

Trabzonspor İstanbulda ne zaman hazırlık maçı yapcak:rolleyes:

@stichus

cevap alabilirmiyiz:rolleyes:

Tolga Sarı
Arkadaşlar, 10 gün önce Gaziantepspor'lu Engin Öztonga'nin misafiri olarak Antep'e gittim. Evinde sohbet ederken maç kasetlerini felan izleme fırsatım oldu. Hasagiç gerçekten çok kaliteli bir kaleci, nasıl böyle düşünüyorsunuz anlamıyorum, refleksleri olsun, yan topları olsun, uzaktan şutları kontrol olsun, gerçekten çok iyi kaleci, tabi ki ben Rüştü ya da Martinez derim, fakat bunlar olmuyorsa Hasagiç gelmeli... Selametle...

bende pazar aksamları TRT 1 de TeleLig we ptesi aksam ları NTv de elimden geldince izlemeye calıslırım..burda isledim hasagicc tmm gusel tuttugu topları gordumm...ama yedigi bir suru hatalı golude gordum....hatası dorusundan daha fazla...sen eski maclarını islemis olmayasın...

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 17:21
sayitoğlu, oturmuş oraya baykuş gibi tek işi yalanlama, ulan yalanlama yapacağına nasıl sonuca erdiririz diye çalışsana... boş adamlar hepsi BOŞŞŞŞŞŞŞ

Emorfo
25.05.2007, 17:22
Rüştü olmazsa Şükrü'yü alırız no problem :)

alpi53
25.05.2007, 17:23
arkadaslar lig tv ye saldirmamiz lazim.. transfer falan hikaye bence su anda..
bu duzen trabzonsporun marka degerini dusurmeye calsiyor ve bizim saygi deger sirket yoneticisi yoneticilerimizin cok ilgilendigi soylenemez..
bu takimin sahipleri biziz.
takimimiza markamiza sahip cikalim ..
LUTFEN..

Bilâl ÇOBAN
bende pazar aksamları TRT 1 de TeleLig we ptesi aksam ları NTv de elimden geldince izlemeye calıslırım..burda isledim hasagicc tmm gusel tuttugu topları gordumm...ama yedigi bir suru hatalı golude gordum....hatası dorusundan daha fazla...sen eski maclarını islemis olmayasın...

hayır bu sezonkileri... hemşerim, eğer defansın sağlamsa kalecin de bir kat daha sağlam olmuş olur, antepin defansı ne Allah aşkına, bir bekir irtegün var, fakat bizim defansımız çok sağlam, seneye daha da sağlam olacak... Dediğim isimler olmasa Hasagiç'in gelmesinde fayda var... Tolga yı da pişirir...

Tunga
Hacıosmanoğlu ayrılınca da çift kutup devam ediyor demek ki.

Demek ki sorun kutuplarda değil, bu ELEKTRİKLİ ortamı yarata ve "inatla" yaşatanlarda.

Burada taraftara "Transfer nasıl olur dersi" vermeye çalışan (evet sadece çalışan) kişilerin de madem bu kadar iyi biliyorlar, bir işi de başlatıp bitirdiklerini görelim. Malum, hayat kısa...

Bana bir masal anlat baba, içinde tüm yıldızlarım, içinde Trabzonspor olsun!

stichus
olumlu bakmaya çalışmak lazım..
beş dakkada değişir bütün işler!

The Legend
25.05.2007, 17:24
allahtan bu 2 kişinin transferini haşim emmi yalanlamış. ulan elin fenerlilerinden gelecek hayır gelmesin daha iyi.

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 17:25
olumlu bakmaya çalışmak lazım..
beş dakkada değişir bütün işler!

abi Polynna kitabının ismini Stichus yapalım mı :D şaka bi yana sen olmasan çekilmez bu forum :D:D:D

skystar
25.05.2007, 17:25
Olumlu yöne doğru değişse bari:)

gerçekefsane
25.05.2007, 17:26
Allahtan transfer dönemi 1 haziranda değilde 11 Haziranda başlıyo :)))))

3 eylüle kadar çok konuşuruz daha brezilyaya gitçez :)))))

Samet Berber
25.05.2007, 17:27
ya bence acilen yabancı bi orta saha alınmalı (szymek gibi mesela...)

muharrem demirc
25.05.2007, 17:27
nuri ve ziya birlikteliğinden bir şey olmaz ...bu görülmüştür....önümüzdeki sezonuda ilk dört hafta sonunda kaybeder, lige havlu atarız.....nuri de ziya da çağdaş futbolun gereklerini bilmiyorlar.....işimiz Allaha kaldı...tüm taraftarlara sabır diliyorum...transfer haberlerinin hepsi yalan...hiçbirine inanmayın....

AYYILDIZ
25.05.2007, 17:28
Dengeler dogrultusunda ancak adnan var arkadaslar ne yazikki

AyhanPe
gecen seneki o 5 dklari iyi biliriz :D
hele brezilya da gecen dakikalar varki onlari anlatacak kelime yoktur..

cınar#7
zaten bugünkü yaptığı röpörtajda Fenerbahçede devam edicegini söylemiş

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/fu...HaberID=440353

"Fenerbahçe’de 12 yılım geçti. Bu saatten sonra gitmeyi düşünmek olmaz. Ben kendimi camianın bir parçası olarak görüyorum. Şu ana kadar herhangi bir görüşme yapmadım. Sanırım ligin bitmesi bekleniyor. Her zaman olduğu gibi Fenerbahçe önde gelir. Şayet ayrılırsam, bu kesinlikle benden kaynaklanmaz. 40 yaşına kadar eldiven giymek istiyorum. Son 7 yılımı da Fenerbahçe’de geçirmek tek idealim. Fenerbahçe’yi hep özümsedim, para hep ikinci plan da kaldı”

alpi53
25.05.2007, 17:29
arkadaslar lig tv ye saldirmamiz lazim.. transfer falan hikaye bence su anda..
bu duzen trabzonsporun marka degerini dusurmeye calsiyor ve bizim saygi deger sirket yoneticisi yoneticilerimizin cok ilgilendigi soylenemez..
bu takimin sahipleri biziz.
takimimiza markamiza sahip cikalim ..
LUTFEN..

Şahinoğlu
Oh oh sevindim iki fenerlinin gelmemesine hepten İstanbul kırması bi takım olucaktık , eurolara yazık yerli oyuncu almasınlar o paralara 2 tane bile iyi yabancı alsak takım şampiyonluğa oynuycak kadroyu yalandan şişirmeye gerek yok söylenen topçular hepsi aynı ayarda hiç biri süper değil kimse abartmasın Serkan Musa'ya 100 basar Rüştü bilmem kaç basar bırakın lütfen o yüzdenmi Fener'den yabancıları çıkarınca galip gelmekte zorlanıyo iyi oldu gelmedikleri.

AYYILDIZ
Allahtan transfer dönemi 1 haziranda değilde 11 Haziranda başlıyo :)))))

3 eylüle kadar çok konuşuruz daha brezilyaya gitçez :)))))

daha dur kardes ordan gelicez songun erciyesten emre toramani alicaz

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 17:30
nuri ve ziya birlikteliğinden bir şey olmaz ...bu görülmüştür....önümüzdeki sezonuda ilk dört hafta sonunda kaybeder, lige havlu atarız.....nuri de ziya da çağdaş futbolun gereklerini bilmiyorlar.....işimiz Allaha kaldı...tüm taraftarlara sabır diliyorum...transfer haberlerinin hepsi yalan...hiçbirine inanmayın....

stichus polyanna :D

sen de nostradamus:D

yav heyecanımızı kursağımızda bırakmayın da :(

gerçekefsane
25.05.2007, 17:32
......................

AyhanPe
25.05.2007, 17:35
her sene ayni seyler
önce yattarinin arkadaslarini aliriz..mansere birde pascal...sonra uzar gider bu isler..derken birde bakmissiniz yöneticelerin birisi brezilyaya gider.bekleriz güya 2 hafta icinde hersey bitecektir.olur iki ay..burda da yavas yavas topic 1000 sayfa sinirina yaklasir..
böyleydi her zaman bizim transfer story :D

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 17:37
hadi Gaziantepspor'dan engin öztonga'yı alalım, defansif orta saha, hayvan gibi vücut ve kondisyon var :D hem benim de akrabam, formalarınızı ben veririm :D:D:D:D

AYYILDIZ
25.05.2007, 17:39
her sene ayni seyler
önce yattarinin arkadaslarini aliriz..mansere birde pascal...sonra uzar gider bu isler..derken birde bakmissiniz yöneticelerin birisi brezilyaya gider.bekleriz güya 2 hafta icinde hersey bitecektir.olur iki ay..burda da yavas yavas topic 1000 sayfa sinirina yaklasir..

sonrada cok para verip junlar musampalar alip sezonu acariz

ozcan_asanoglu
25.05.2007, 17:40
Haşim'den haber yalanlamadaki başarısını transferde de göstermesini bekliyoruz.!!

Koray
25.05.2007, 17:43
şu engin öztonga bize ligin ilk yarısında gol atan adam değilmi!!boşver istemiyoruz:D

gerçekefsane
25.05.2007, 17:46
her sene ayni seyler

Bizim yöneticiler Trabzonsporun Şampiyonluğa oynadığını unuttular. bizim takım yarışmacı takım olmaya gidiyor ordanda sıradan takıma gidiyo. :confused:

zahido
25.05.2007, 17:49
Bazı haber ajanslarından geçen haberlerde, Fenerbahçe'nin milli kalecisi Rüştü Reçber'in Trabzonspor'la anlaştığı, Fenerbahçe'nin de Rüştü'nün ayrılacak olması nedeniyle Gençlerbirliği Oftaşspor'un genç kalecisi Ferhat ile el sıkıştığı iddialarına yer verildi.

Ayrıca başka kaynaklarda da bir diğer Fenerbahçeli futbolcu Serkan Balcı'nın Fenerbahçe yönetiminin kendisine yaptığı teklifi beğenmeyerek Trabzonspor'la anlaştığı ve önümüzdeki günlerde resmi sözleşme imzalayacağı iddia edildi.

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 17:49
şu engin öztonga bize ligin ilk yarısında gol atan adam değilmi!!boşver istemiyoruz:D

hee, telefon edip sövmüştüm :D:D:D

gerçekefsane
25.05.2007, 17:56
...................

Emorfo
25.05.2007, 17:58
Rüştü iyi kalecidir alınmasını isterim ancak transfer gerçekleşmezse de üzülmem, Hasagiç de alınabilir. Serkan olayına takıldım inşallah alınmaz. Hemen bir komplo teorisi kuralım. Başkan Albayrak ile Aziz Yıldırım'ın arası iyi. Konu transferden açılır, Aziz hala Gökdeniz'in posterlerini cebinde taşır ve Albayrak'a gösterir. Bu adamı alamadım gitti ver onu bana der. İki başkan gizli bir anlaşma yaparlar, Fenerbahçe sözleşmeleri biten Serkan ve Rüştü için ısrarcı olmayacak Trabzonspor daha öncede istediği bu iki futbolcuyu bonser vermeden transfer edecek, buna karşın Gökdeniz katakulleye getirilip Fenerbahçe'ye satılacak. Nasıl komplo teorisi ama gerçekci dimi, beyninizi kemirmeye başladı dimi evet evet başladı :)

Samet Berber
25.05.2007, 18:00
Rüştü iyi kalecidir alınmasını isterim ancak transfer gerçekleşmezse de üzülmem, Hasagiç de alınabilir. Serkan olayına takıldım inşallah alınmaz. Hemen bir komplo teorisi kuralım. Başkan Albayrak ile Aziz Yıldırım'ın arası iyi. Konu transferden açılır, Aziz hala Gökdeniz'in posterlerini cebinde taşır ve Albayrak'a gösterir. Bu adamı alamadım gitti ver onu bana der. İki başkan gizli bir anlaşma yaparlar, Fenerbahçe sözleşmeleri biten Serkan ve Rüştü için ısrarcı olmayacak Trabzonspor daha öncede istediği bu iki futbolcuyu bonser vermeden transfer edecek, buna karşın Gökdeniz katakulleye getirilip Fenerbahçe'ye satılacak. Nasıl komplo teorisi ama gerçekci dimi, beyninizi kemirmeye başladı dimi evet evet başladı :)
öyle bişey yapmayı göze alan adam ölmek istior demektir ( nasıl komplo )

WERTHeR
25.05.2007, 18:19

Sen başkana yakınsın vardır bir bildiğin:)

Mehmet Fatih Yavuz
25.05.2007, 18:21
serkan ın sözleşmesi bitmiş yahu.
ne alakası var fenerle.
sanki bonservis mi ödeyeceğiz fenere.

Samet Berber
25.05.2007, 18:34
serkanın bonservisi yok ama şimdi okudum yıllık 1.2 trilyon alacakmşşş yuuh be o adama werilir mi o kadar

zahido
25.05.2007, 18:39
Arkadaşlar serkan olayını sayitoğlu yalanladı..

Koray
25.05.2007, 18:42
sadece rüştüyü yalanladı 1 haziranda imza atacak serkan.!!

Furkan
25.05.2007, 18:42
trabzon o kadar çok gereksiz para dağıtıyo ki serkanın alacağı 1.2 trilyonun sözünü bile etmeye deymez

Samet Berber
25.05.2007, 18:43
trabzon o kadar çok gereksiz para dağıtıyo ki serkanın alacağı 1.2 trilyonun sözünü bile etmeye deymez
benim bildiğim kadarıyla yattara almıo bu kadar ama yanılıomuyum ???

zahido
25.05.2007, 18:46
sadece rüştüyü yalanladı 1 haziranda imza atacak serkan.!!

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070525/rustu_ve_serkan_yalanlamasi.html

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=19932

bunlara bi bak ilk önce..

Travelair
25.05.2007, 18:46
Yattara senelik 900bin $ diye biliyorum

Samet Berber
25.05.2007, 18:48
yani bu adam gelirse yattara kadar para mı alacak yazık ya harbiden yazıkk :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Furkan
25.05.2007, 18:49
yanlız geçen okuduğumda fenerin futbolculara pazarlık yapmadan 800 bin vericeğini söylüyolardı haberde serkana 600 bin önerdi trabzon ise 2 katı fiyat önerdi deniyo ben mi yanlış anladım yoksa gazeteler her zamanki gibi sallıyo mu :D

Bilâl ÇOBAN
25.05.2007, 18:53
yattara 900 bin euro alıyor diye biliyorum

melih61
25.05.2007, 18:54
memet çakır süper adam
gelirse uyuz ceyhun da gider on numara transfer mehmet çakır

Mayls
25.05.2007, 18:54
evet yanilmiyorsam 2 yil önce 300% zam yapilmisti kendisine ve 900 bin dolara cikti maasi

Samet Berber
25.05.2007, 18:55
yani sonuçta serkan gelirse yattara ya yakın bi para alacak bu ayıptırr ayıpp

melih61
25.05.2007, 19:00
serkan gelirse bomba olur neden diyeceksiniz yattaranın arkasında bir dinamo olması mecbur gidip gelcek yattarada fazla koşmayacak ilerde kalacak bence gelirse memet çakır ve serkan artı vederson ve santrafor , libero süper takım oluruz

Travelair
25.05.2007, 19:00
Herşeye kızmaya gerek yok. Avrupa'nın önde gelen kulüpleri de gelip izlese Yattara'yı "Böyle bir adamı 900 bine oynatıyorsunuz ayıp ayıp diyecek :)

melih61
25.05.2007, 19:04
4 transfer pascal,mehmet çakır,serkan balcı,djibby fall yeter dierleri genç olsun

marcelinhos100
25.05.2007, 19:09
Trabzon Cordoba'yla Görüştü

http://www.haber61.net/images/news/cordoba.20070525172059.jpg

Trabzonspor Beşiktaş'ın da kalesini koruyan Antalyaspor'un kalecisi Cordoba ile bir görüşme yaptı.

Aldığımız bir bilgiye göre; Trabzonspor yönetimi, kaleci arayışı için Antalyaspor'un kalecisi Cordoba ile bir görüşme yaptı.

Görüşmeni olumlu geçtiği öğrenilirken, tecrübeli kaleci Cordoba, Trabzonspor yönetiminin vereceği kararı bekliyor.

Ozan
25.05.2007, 19:14

Trabzonspor Beşiktaş'ın da kalesini koruyan Antalyaspor'un kalecisi Cordoba ile bir görüşme yaptı.

Aldığımız bir bilgiye göre; Trabzonspor yönetimi, kaleci arayışı için Antalyaspor'un kalecisi Cordoba ile bir görüşme yaptı.

Görüşmeni olumlu geçtiği öğrenilirken, tecrübeli kaleci Cordoba, Trabzonspor yönetiminin vereceği kararı bekliyor.

35 yaşında adamla ne işimiz var yaa. kalede tolga var mis gibi . kaleden önce transfer edilecek mevkiler var. zaten büyük ihtimal yalan haberdir(inşallah).

Mehmet Fatih Yavuz
25.05.2007, 19:15
papatya falına döndü..
bi o bi bu..
geçen seneden farkı olmayacak gibi görünüyor.

biz de niye umutlandık ki??
tarih tekerrürden ibaret.

WERTHeR
25.05.2007, 19:16
cordobayı alana kadar beni koyun kaleye:) Para marada istemem:)

yns61
25.05.2007, 19:16
gazeteler yine sallamaya bAŞşŞşladı

tsakrep61
25.05.2007, 19:17
sekan 1.2 trılyon alıcaksa yattaranın hakkı 12 trılyon verın adamın hakkını ...

mackali_81
25.05.2007, 19:18
Serkan'a 1.2 trilyon çok para, ahmaklık bence, o adam fena değil ama o kadar parayı da haketmiyor. Takım içinde huzursuzluk yaratma ihtimali de cabası.

sbay
25.05.2007, 19:18
''kamp dönemine kadar transferi bitireceğiz....'' haşim sayitoğlunun geçen yıl transfer dönemindeki sözleri....:):rolleyes:

Mehmet Fatih Yavuz
25.05.2007, 19:21
''kamp dönemine kadar transferi bitireceğiz....'' haşim sayitoğlunun geçen yıl transfer dönemindeki sözleri....:):rolleyes:

ziya ile aynı kafa bunlar.

kampa kadar.. ikinci kampa kadar. lig başına kadar. transfer dönemi sonuna kadar......

ziya da..
yeterli... ikinci yarıyı bekleyin... 2 hafta verin.... zamana ihtiyacımız var...seneye şampiyonuz.....

tam tencere kapak bunlar..

marcelinhos100
25.05.2007, 19:21
http://www.sporx.com/images/1/29/3565_B_serkanbalci011.jpg

S.Balcı Trabzon ile anlaştı mı?

DHA'nın iddiasına göre; yeni sezon için transfer çalışmalarına hız veren Trabzonspor'un, Fenerbahçe'nin 24 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Serkan Balcı ile anlaşmaya vardığı belirtildi.
Milli Kaleci Rüştü'nün transferi için ise sarı lacivertli kulüple görüşmeleri başkan Nuri Albayrak'ın bizzat yönettiği, ancak tecrübeli file bekçisinin ise bu transfere pek sıcak bakmadığı öğrenildi.

Bordo mavili kulüp Serkan Balcı ile uzun süren görüşmeler sonrası anlaşma sağlandığı, bu futbolcunun 1 Haziran'da başlayacak olan transfer sezonunda bordo - mavili takıma ilk imza atan isim olacağı da kaydedildi. Devre arasında da ismi Trabzonspor için gündeme gelen Serkan, Fenerbahçe' de kalmıştı.

Serkan Balcı da yolcu!

Ümit Özat'ın Köln'e transfer olmasının ardından Serkan Balcı'ya da yol göründü. Bu sene ortaya koyduğu performansla gözden düşen Serkan Balcı'ya ise Fenerbahçe'nin yıllık 600 bin dolar verdiği Trabzonspor'un ise genç oyuncu için 1 milyon 200 bin doları gözden çıkardığı belirtildi.

LİG TV'nin haberine göre Trabzon yönetiminin verdiği rakamı duyan sarı lacivertli yöneticilerin 300 bin dolar daha çıkarak 900 bin dolar önerdiği ve Serkan'ın kararını birkaç gün içinde vereceği belirtildi.

"SERDAR FORMAYI HAKETTİ"

Serdar sezon başından beri çok ciddi çalıştı. Düşünün ki 3.kalecisiniz. Sizin geçmek zorunda olduğunuz iki milli kaleci var. Sizin çok ciddi çalışmanız lazım. Serdar çok ciddi çalıştı. İdmanları bile maç havasında yaşadı. Sezon başında çok iyi çalıştı ve şansları iyi değerlendirdi. Bu konuda 3 kalecimizle çalışan Murat Hoca'nın da hakkını vermek gerekir. Rüştü hakkında da yorum yapmak uygun değil. Serdar 1, Volkan 2.kaleci. Rüştü antrenmanlara devam ediyor.(Zico böyle diyor)

Şuayip Aydın
25.05.2007, 19:24
bence yonet'm serkana 1 milyon euro vermistir

Vkgz
25.05.2007, 19:25
Serkan'a 1.2 trilyon çok para, ahmaklık bence, o adam fena değil ama o kadar parayı da haketmiyor. Takım içinde huzursuzluk yaratma ihtimali de cabası.

bonservisi yoksa normal bi ücret

Cengiz Malkoc
25.05.2007, 19:29
Bence oradaki listeden Trabzonun alabileceği tek oyuncu Kahe
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_33833_2006_1.jpg
Geburtsdatum: 28.08.1982
Größe: 1,87
Nationalität: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/26.gif Brasilien
Status: L

Verein (RN): Borussia Mönchengladbach (http://www.transfermarkt.de/de/verein/18/borussiamoenchengladbach/uebersicht/startseite.html)
Vertrag bis: 2008
Position: ST

merhaba ben onun oynadigi sehir de oturuyorum adam hic futbol oynimamiyor bos bosuna para vermeyelim

Şenol YİĞİT
25.05.2007, 19:32

Bazı haber ajanslarından geçen haberlerde, Fenerbahçe'nin milli kalecisi Rüştü Reçber'in Trabzonspor'la anlaştığı, Fenerbahçe'nin de Rüştü'nün ayrılacak olması nedeniyle Gençlerbirliği Oftaşspor'un genç kalecisi Ferhat ile el sıkıştığı iddialarına yer verildi.

Ayrıca başka kaynaklarda da bir diğer Fenerbahçeli futbolcu Serkan Balcı'nın Fenerbahçe yönetiminin kendisine yaptığı teklifi beğenmeyerek Trabzonspor'la anlaştığı ve önümüzdeki günlerde resmi sözleşme imzalayacağı iddia edildi.

Kaynak:Ajansspor

marcelinhos100
25.05.2007, 19:36
Neye inanacağımızı şaşırdık bitti deniyor olmuyor Trabzondaki asbaşkan huyunu değiştirmemiş Pletikosayı istemiyor Jefferson daha iyi diyor Martinezden onu engelliyor şimdi Rüştüyü engelliyor insanın inanası gelmiyor şahsen ben üzülmem Rüştü gelmezse ama ya bizi kullanıyor bu futbolcular ya biz onları kullanıyoruz Martinezi daha ucuza almak için yada Haşim yine herşeye karşı çıkıyor ne yapıyor bunlar anlayan varmı...........

marcelinhos100
25.05.2007, 19:39
Ama ben şöyle düşünüyorum bu akşam Trabzonun maçı var yani futbolcularınmorali bozulmasın helede Tolganın morali ve her an bozulmaya mecbur motivasyonu bozulmasın diye böyle bir açıklama yapılsaydı özellikle serkan olayının yalan olduğunu söylemek bulunduğun koltuğa ihanettir.........

Emorfo
25.05.2007, 19:40
Yazılı basın forumu takip ediyor buna bir kez daha kanaat getirdim. Burda transfer konusunda bilgisi olanların yazdığı isimler yarın gazetelerde yer alıyor. :) Masa başı haberlerciliği bu olsa gerek çalışan la biraz :)

WERTHeR
25.05.2007, 19:41
Marazlık çıkartıyorlar ne yapacaklar. Bunlar iş bilmez adamlar. Transfer mransfer yapamazlar. Bunlar paket transferden anlarlar. Bir takımdan 3-5 futbolcu birden alırlar:)

atlantis
Az önce Fox Tv..de Trabzonspor Serkan ile Anlaştı dedi..Bu transferi ziya doğan isteği ile gerçekleşmiş. Serkan ise bu transferde ilk 11 de devamlı oynayıp 1,2 milyon dolara anlaşmaya varmışlar şeklinde söyledi..
Ayrıca kaleci konusunda Hasegiç ile anlaşmışlar fakat yönetim Martinez den haber bekliyormuş..
Martinez'i beşiktaş ve Trabzonspor istiyormuş ilerleyen günlerde karar vericekmiş martinezz.. Fox tv aynen bu şekilde söyledi..

WERTHeR
Yazılı basın forumu takip ediyor buna bir kez daha kanaat getirdim. Burda transfer konusunda bilgisi olanların yazdığı isimler yarın gazetelerde yer alıyor. :) Masa başı haberlerciliği bu olsa gerek çalışan la biraz :)

Sendende duysak bir şeyler:)

Mehmet Fatih Yavuz
25.05.2007, 19:44
Az önce Fox Tv..de Trabzonspor Serkan ile Anlaştı dedi..Bu transferi ziya doğan isteği ile gerçekleşmiş. Serkan ise bu transferde ilk 11 de devamlı oynayıp 1,2 milyon dolara anlaşmaya varmışlar şeklinde söyledi..
Ayrıca kaleci konusunda Hasegiç ile anlaşmışlar fakat yönetim Martinez den haber bekliyormuş..
Martinez'i beşiktaş ve Trabzonspor istiyormuş ilerleyen günlerde karar vericekmiş martinezz.. Fox tv aynen bu şekilde söyledi..

ilk 11 de sürekli oynama garantisi mi???
o nasıl anlaşmaymış öyle??

Şenol YİĞİT
25.05.2007, 19:45

İmza olmadan hiç bir transfer haberiNe inanmayaLım.SayıN Haşim SayitoğLu haberi yaLanLadı...(Serkan-Rüştü haberlerini)

atlantis
25.05.2007, 19:46

Fenerde uzun süre yedek kalınca pek sıkılmış anlaşılan..
Anlaşmanın şartında ilk 11 garantisi yoktur..Sadece söz almıştır Ziyadan :)..

Miraç Atalay Çiftçi
25.05.2007, 19:46

Fox'un muhabirleri çok fazla cm-fm oynuyo heralde dünyada nerede kalmıs 11 garantisi ile anlaşma yapanlar?

marcelinhos100
25.05.2007, 19:47

Serkan gerekli bir transfer ve başarılı olacagını düşünüyorum bonservisi de yok kendisine verilecek 1.2 trilyon veya 1.5 trilyon fazla değil kanımca celalettinde 1.300 milyar alıyor bunları biz düşünmeyelim önemli olan katkısı.

Rüştüye gelince Martinezi alabilmek için yapılmış bir uygulama mı Rüştü ve ya Cordoba haberleri bilmiyorum işler karıştı ama Rüştününde zor kalacağını düşünüyorum ..................

Hüdai Pervaneli
25.05.2007, 19:49

dikkat edin biz alli bilgini istemisiz de kimse duymasin diye cordabanin ismini vermisler bu bir complo yani soyleyimde :D:D:D:D:D:D:a

smertkan
25.05.2007, 19:59
cordobayı alana kadar beni koyun kaleye:) Para marada istemem:)

Engin gelecek dertler bitecek :)

marcelinhos100
25.05.2007, 20:00

Bu fox tv de ilginç kanal yahu ne haberler yapıyorlar öyle........

WERTHeR
25.05.2007, 20:01
Engin gelecek dertler bitecek :)

Abi ben kaleyi kaplarım nasıl olsa gol mol yemem:)

marcelinhos100
25.05.2007, 20:02
Sarı-lacivertliler, Samandıra Tesisleri'nde yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda, ısınma ve pas çalışmalarının ardından yarım alanda çift kale maç yaptı. Dünkü antrenmanda olmayan Serkan, bugün takımla birlikte çalışmada yer alırken, tedavisi süren Appiah antrenmana katılmadı.

smertkan
25.05.2007, 20:02
merhaba ben onun oynadigi sehir de oturuyorum adam hic futbol oynimamiyor bos bosuna para vermeyelim

Cengiz diyorsa doğrudur.Fan Hoydonk Fb ye yeni gelmiş ilk maç TS - fb Cenzgiz diyorki van Hoydonk çok iyi adam her yerden vuruyor. Fazla geçmiyor Fan Hoydonk 17' de bize atıyor ve maçı 1-0 veriyoruz.

smertkan
25.05.2007, 20:05
Abi ben kaleyi kaplarım nasıl olsa gol mol yemem:)

Fazla parada istemzesin yani tam Albayrak a göre ama Sen Ziya ile anlaşamazsın sende biraz yetenek var.O yüzden Üzgünüm bu transfer yatar.

skystar
25.05.2007, 20:52
Topu topu 2 transferi hala bitiremediniz:D Öyle bi yapıyolarki oldu olmadı falan sanki Sagnolle Gomesi falan alıyoruz

Ali Can
25.05.2007, 21:09
Topu topu 2 transferi hala bitiremediniz:D Öyle bi yapıyolarki oldu olmadı falan sanki Sagnolle Gomesi falan alıyoruz:D:D:alkış::D

fanatikdevri
25.05.2007, 21:25

Bu fox tv de ilginç kanal yahu ne haberler yapıyorlar öyle........

İnanmam kimse Trabzonspor'la böyle bir pazarlık yapamaz.600 dolara oynamayan adamı alacaksan 650 teklif edersin.1.2 milyon dolara 1 milyon dolar daha M.Topuz'un bonservisini alırsın olmadı Ali Bilgin'i.

Serkan kim ilk 11 garantisi istemek kim?Bu adamlar Trabzonspor'u ne sanıyorlar.Bu gazeteciler yani iyi sallıyor.
Görende mübarek feneri uçurdu sanacaklar.Yadek futbolcu be altı üstü.

Beni asıl üzen böyle koftiden iki adamın bu forumda yaptığı heyecandır.Yönetimi eleştireceksek böyle şeyler için eleştirelim lütfen.

lazooo28
25.05.2007, 21:34
biraz evvel Start tv spor haberlerinde trabzonspor un fenerbahceli serkan balci ve rüstü yle anlastigini söylediler serkan yillik 1,5 milyon $ alicakmis

skystar
25.05.2007, 21:37
Serkaninho olsa alamaz o parayı

fanatikdevri
25.05.2007, 21:39
biraz evvel Start tv spor haberlerinde trabzonspor un fenerbahceli serkan balci ve rüstü yle anlastigini söylediler serkan yillik 1,5 milyon $ alicakmis

Sayın Albayrak söz verdiği yıldızını buldu desenize.
Yazık vallahi yazık.
Fenerin 600 verdiğine sen 1.5 katı verip alıyorsan alma daha iyi.
Hala olmayacağına inanıyorum.Bu kadar da olmaz.

Ali Can
25.05.2007, 21:42
verilen paraya yazık onun yerine biraz daha verir iyi bir adam alırsın

Kadir Aydın
25.05.2007, 21:55
http://www.ajansspor.com/resim/hasim_sayitoglu_1.jpgRÜŞTÜ VE SERKAN YALANLAMASI!

Kasım Hilal
25.05.2007, 22:03

Almanya'da ne yaptı bilmem ama Kahe iyi oyuncu.
Boyu da uzun.
Biraz ağır o da eksiği.
Hatta çok ağır.
Nasıl desem.
İlacımız olmaz belki ama ileride Umut ile birlikte çok iyi bir ikili oluştururlar bence.

abbas
25.05.2007, 22:05
serkan febe de yedek medek ama bizim sağ bekte banko oynar kulvarında gidip gelen bir oyuncu bence bizde her türlü iş yapar.. inşallah doğrudur bu haber.. gerçi yalanlamış bizim yönetici.. :S

marcelinhos100
25.05.2007, 22:24
EGE ( 25-05-2007 18:09:58 ) http://www.maraton.com.tr/img/star.gif http://www.maraton.com.tr/img/star.gif http://www.maraton.com.tr/img/star.gif Taraftar olarak yapabilecegimiz birsey yokmu?Basarili olan takimi dagitiyor Zico.Adam bizi mahvedecek.Yoneticiler uyuyormu?Serkan gibi biri nasil gonderilir?Ne yapabiliriz,nasil protesto edebiliriz?Aziz Yildirim Zico'da ne goruyor?Kotuyu tutmaklami istikrar olacak?Boyle devam ederse onumuzdeki sene ne Fenerbahce kalacak,ne zico nede aziz yildirim.Yonetimde birsuru idareci(Ali Koc dahil)zico'ya karsi diyorlar.Baskan bu seslere kulak vermeli.Aksi takdirde Saracoglunda baska sesler duyacak seneye.

Bu maalesef bir fenerlinin yorumu siz hala istemezukuoynayın......

Kasım Hilal
25.05.2007, 23:16
Serkan bizde iş yapmaz.
Yapamaz.
Hızlı ve ataklarda çok etkili ama kademe anlayışı yok.
Geride çok kötü.
Adam tutamaz, adamın ayağından top çalamaz, bıyu kısa olduğu için kafa toplarına da çıkamaz.
Sadet: Musa'nın aynısı. Biraz daha fazla saçı var o kadar.

Ben derim ki bizim kadro şu an için çok da kötü değil.
Kadronun kötülüğü Ziya Doğan'dan ötürü.
Sağ beke becerebilirsek Gençler'den Erkan'ı alalım. Sol bekte Çağdaş iyi idi.
Ortaya da tek bir adam alalım. Bütün para ona aksın ve o kişi de Riquelme olsun.
4-2-3-1 ya da klasik 4-4-2 şeklinde oynayalım.
Ortalığı dağıtalım.
Olmayacak iş değil.
Ama bunun için seferberlik şart.

Samet Berber
26.05.2007, 00:18
Serkan bizde iş yapmaz.
Yapamaz.
Hızlı ve ataklarda çok etkili ama kademe anlayışı yok.
Geride çok kötü.
Adam tutamaz, adamın ayağından top çalamaz, bıyu kısa olduğu için kafa toplarına da çıkamaz.
Sadet: Musa'nın aynısı. Biraz daha fazla saçı var o kadar.

Ben derim ki bizim kadro şu an için çok da kötü değil.
Kadronun kötülüğü Ziya Doğan'dan ötürü.
Sağ beke becerebilirsek Gençler'den Erkan'ı alalım. Sol bekte Çağdaş iyi idi.
Ortaya da tek bir adam alalım. Bütün para ona aksın ve o kişi de Riquelme olsun.
4-2-3-1 ya da klasik 4-4-2 şeklinde oynayalım.
Ortalığı dağıtalım.
Olmayacak iş değil.
Ama bunun için seferberlik şart.
kesin almışlar mı serkanı paraya yazık olur alırlarsa :(

Taner Gündoğdu
26.05.2007, 00:42
kesin almışlar mı serkanı paraya yazık olur alırlarsa :(

4-5 mesaj üstte yazıyor ya sayidoğlu yalanlamış haberi...

selçukabi
26.05.2007, 00:51

Gökdeniz ve Hüseyin'in sözleşmelerinde olduğu gibi hatta Fatih Tekke'nin...

Rasim YILMAZ
26.05.2007, 01:13
Durun bakalım 11 haziranda ak koyun kara koyun çıkar meydana..
Anlaşılıp iş imzayamı kalmış yoksa her hafta sonu biri ile anlaşıp hareketli pazartesilermi yaşanacak bu başlıkta:)

Ne hikmetse hep bu bombalar cumaya denk geliyor:) Millet namazı kılıp sallamaya mı başlıyor ki?
Allah sözde müslümanlardan korusun bizi:)

Terzioğlu
26.05.2007, 01:37
Boyu da uzun.
Biraz ağır o da eksiği.
Hatta çok ağır.
Nasıl desem.
İlacımız olmaz belki ama ileride Umut ile birlikte çok iyi bir ikili oluştururlar bence.

yok usta birak alman ligini cok iyi takip ediyorum .. bu adamda hic is yok inan bana

smertkan
26.05.2007, 09:34
Boyu da uzun.
Biraz ağır o da eksiği.
Hatta çok ağır.
Nasıl desem.

O zamanki bRezilya akıncılarının onca para verip almak istedikleri Devid De sOuza yı gördükten sonra onun plasesinin plasesi Kahe mi bizde iş yapacak?

Ha bu arada Başbakan Lemi iyiki onu aldırmamış.

My
26.05.2007, 10:27
Antalyaspor Ali Bilgin ile sarsıldı...
Süper Lig'de en kritik maçına sahasında Gençlerbirliği önüne çıkmaya hazırlanan Antalyaspor, hayati maç öncesi yıldız futbolcusu Ali Bilgin krizi ile sarsıldı...

Kümede kalma savaşı veren Antalyaspor'da G.Birliği maçı öncesi ortalık karıştı.

Büyük kriz çıktı
Süper Lig’den düşecek iki takımın daha belli olacağı son hafta maçları öncesi Antalya’da büyük kriz... Sezon başında Almanya’nın Essen takımından transfer edilen ve oynadığı futbolla Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray gibi devlerin listesine giren Ali Bilgin, Güney ekibinden ayrıldı.

Yıllık 160 bin Euro’ya oynayan yıldız futbolcu, kulüpten alacağı olan 35 bin Euro’yu tahsil edemediği için sözleşmesini tek taraflı feshetti.

Yerliler isyanda
Almanya’ya gittiği öğrenilen Ali Bilgin’in oradan da Fransa’ya geçip, Marsilya ile masaya oturacağı kaydedildi. Türkiye’de de birçok kulübün peşinde olduğu genç oyuncunun ailesiyle bir araya geldikten sonra kararını vereceği ifade edildi.

Bu arada Antalyaspor Yönetimi’nin yabancı futbolculara paralarını verip, yerlilere henüz ödeme yapmamasının da takım içinde huzursuzluk yarattığı bildirildi. (Ajansspor)