PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

fanatikdevri
27.06.2007, 16:23
ya ezik ezik diyoruz ama adamlar takır takır transfer yapıyo bu ne biçim ezikliktir..

her sene aynısı değil mi abi,ne oluyor onlar yap poz biz sabrediyoruz bu sene her şeye rağmen inanıyorum
bu sene bizim tozumu yutacaklar
o kadar iddialıyım
umutsuzluk hiç yok
içimden geçen bunlar
şampiyon olacağız
onlarda başkanlarına olan senetleri 35 milyon dolar yapar
şeref tribununde imza peşinde koşarlar

Erkan
27.06.2007, 16:25
Ben daha yeni haber aldim sok sok sok,

Annem bana dondurma alacakmis ...:p

10 numara
27.06.2007, 16:25
Trabzonspor'da barbekü partisi

Kaldıkları Greenpark Dorukkaya Otel'in yanında bulunan Kayagöl kenarında yapılan barbekü partisine katılan bordo-mavililer, partide ikram edilen kuzu çevirme, adana kebap, tavuk pirzola ve iç pilavın tadını çıkardı. Parti sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan futbolculardan Celalettin, kamp çalışmalarının çok iyi gittiğini belirterek, ''Her şey istediğimiz gibi. Hocalarımızın da memnun olduğuna inanıyorum. Takım olarak iyi çalışıyoruz. İnşallah bunun faydasını gelecek hafta İnter-Toto Kupası müsabakalarında göreceğiz. Eksik futbolcuların da katılımıyla, yeni sezonda Trabzonspor'un eski gücünü tekrar yansıtacağımıza inanıyorum. Tabii ki şampiyon olmak istiyoruz'' diye konuştu. Her zaman dişe diş mücadele ettiklerini vurgulayan Celalettin, geçen sezon ligin biraz karışık olduğunu, şampiyon olabileceklerini, ancak sakatlıklar ve kadro değişikliklerinin hedeflerine ulaşmalarını engellediğini dile getirdi. Futbolculardan Ersen Martin, hedeflerinin İnter-Toto Kupası'nda başarılı olarak UEFA Kupası'nda mücadelelerini sürdürmek olduğunu ifade ederek, ''Bu sene daha güçlüyüz. İyi bir kamp dönemi geçirdik, iyi bir kadroya sahibiz'' dedi.
-TOLGA: ''BİRİ GELİR, BİRİ GİDER. FUTBOLUN DOĞASI BU''-
Bordo-mavili futbolcu Tolga ise Türkiye'de Afrika sıcakları yaşanmasına rağmen Gerede'de havanın o kadar da bunaltıcı olmadığını ve başarılı bir kamp dönemi geçirdiklerini kaydetti. Kendisine yöneltilen bir soru üzerine, kulüp yönetiminin ve teknik direktör Ziya Doğan'ın bir kaleciyi göndererek yeni bir kaleci transfer etme düşüncesinde olduğunu belirterek, ''Bunlar futbolun doğasında olan şeyler. Biri gelir, biri gider. Çok büyütmemek lazım. İyi olan kadroya girer. Her şey kulübün başarısı için'' diye konuştu. Takımdaki arkadaşlık ortamının çok güzel olduğunu ifade eden Serkan Balcı da, neden Trabzonspor'u seçtiği sorulduğunda, ''En büyük etken hoca ve başkan. İnşallah camia için hayırlı olur. Oturmuş bir ekip. 23-24 senedir şampiyonluk tatmadık. Bu sefer tatmak istiyoruz. Üstümüzdeki baskıyı yenersek, kimsenin ne dediğine bakmadan işimizi yaparsak başarılı oluruz'' dedi. Balcı, ''Diğer takımlarda farklı mevkilerde oynadın. Burada hangi mevki de oynayacaksın?'' sorusunu şöyle yanıtladı: ''Fenerbahçe'de sağ bek, Gençlerbirliği'nde orta sahada oynadım. Hocamız beni sağda, solda ve ortada oynatabileceğini söyledi. Kimsenin forma garantisi yok. Futbolcu olarak üstümüze düşen görevi layıkıyla yapmaya çalışırız. Önemli olan takımın menfaati. İyi olan kadroya girer.'' Bu arada, teknik direktör Ziya Doğan, cuma günü sabah antrenmanından sonra bir basın toplantısı düzenleyerek son bin değerlendirme yapacağını ve kampı sonlandıracağını söyledi.

irfanb
27.06.2007, 16:26
Trabzon'da Sergen sesleri
Orta sahaya futbolcu arayışlarını sürdüren Trabzonspor, yurt dışında istediği sonuçları alamayınca teknik direktör Ziya Doğan'ın isteğiyle Sergen Yalçın'a yöneldi. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Doğan'ın Sergen'in takıma faydalı olacağını belirtbün yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer ve teknik direktör Doğan'la görüşerek, İntertoto müsabakalarında takıma başarılar dilediği duyuruldu."

irfanb
27.06.2007, 16:29
Ey gidi basibozuk yönetim ey !
Sergen`e kadar düsürdünüz ya bu takimi size helal olsun.Oyun kurucu olarak ta isterseniz Maradona`yi getirin.Bonservis sorunu yok ne de olsa. Yuh derim size baska birsey demem.

hüseyin1975
27.06.2007, 16:31
O şovlarla olmuyor bu işler.
Burda yazılanlardan sonra dükkanı kapatalım gidelim ya
biraz inanıyorum şampiyon olacağımıza buraya gelip okuyoruz moral sıfır
adamlar kadroyu yeniliyorlar ama bakalım uyacakmı
ikisinin yeni hocası var,yine iki takım kadroyu yeniliyor
adamlar battı balık yan gider havasında

Kim ne derse desin bu sene şampiyon olacağız.
ben iddiasına da girerim abi
bizim kadromuz onların kadrolarından altta kalmaz
bizde hiç inanç bırakmıyorsunuz,moral bozuyorsunuz.

Tek Moral bozan kisi bensem ceker giderim ve sorun kalmaz kardesim.
Bana gelene kadar kimler Moral bozmuyorki?

Takima Adam gibi Top oynatmayan TD bozuyor!
Yöneticiligin Y'sini bilmeyen Yönetim Kurulu Üyeleri bozuyor!
Yaptigi DENGESIZ aciklamalardan dolayi Baskan bozuyor!
Hic Haberimiz olmayan Gazeteler/Siteler bozuyor!
Bozuyor oglu Bozuyor!

Bende inanmak istiyorum ama inanmak icin önce calismak gerekir!
Eksiklerimizin oldugu ortada.
Bunu kimse INKAR edemez!
Ben Rakiplerimiz gibi 10 Futbolcu Transferi istemiyor ve beklemiyorum.
Söyle 2-3 iyi Futbolcu isimizi görür ve ben dahil hepimizi umutlandirir.....

Erkan
27.06.2007, 16:32
harbiden maradona iyi rekklam olur..

HasanGucmen
Sergen konusunu artık kapatalım bugünden beri ismi geçiyor forumda basının haber bulamayıp Sergeni Trabzonspora yamamasıdır başka bir şey değil bence..

a d bacan
ya ne sergeni yaaa
her neden inanıp kanarsınız ki yaa anlamadım
yok jubile yapmış olanlarıda çagıravcaklar deseler onadamı inanacaksınız
yapmayın arkadaşlar yaa

melih61
27.06.2007, 16:33
sergen alınır mı munlar harbiden kafayı yemişler?

Erkan
27.06.2007, 16:35
İMZALARA AZ KALDI
http://www.takagazete.com/haber_images/imzalara_26062007.200655.jpg

Trabzonspor transfer etmek istediği iki futbolcu için son hamlesini yapmaya hazırlanıyor. Önceliği kaleciye veren Bordo-Mavili takım stoper ve 10 numara konusunda kararsızlık yaşıyor

GERİ SAYIM
AŞLADI
Bir taraftan yeni sezon hazırlıklarını 32 kişilik kadrosuyla Gerede’de sürdüren Trabzonspor diğer taraftan transfer arayışlarını da sürdürüyor. Özellikle kale, sol kenar ve forvete takviye yapmak isteyen Bordo-Mavili takımda imzaların her an atılabileceği belirtiliyor. Kulüp başkanı Nuri Albayrak ile teknik direktör Doğan arasında yaşanan görüş farklılığı da endişe yaratıyor. Doğan, Risp’in yerine stopere de futbolcu talebinde bulunurken başkan Albayrak bu alana takviyenin gereksiz olduğu yorumunu ileri sürdü.

BOBADİLLA
EKLENTİSİ
Trabzonspor Paraguaylı kaleci Bobadilla ile ilgili gelişmeleri takip ederken bu oyuncunun America Cup’ta oynayacağı maçların bitmesini bekleyecek. Bordo-Mavili takım ayrıca yüksek fiyat nedeniyle beklemeye aldığı Sakaryaspor kalecisi Martinez’i de unutamıyor. Halen Yeşil-Siyahlı kulübün bu konuda yumuşamasını ve indirime gitmesini bekleyen Trabzonspor kurmayları bu yöndeki umutlarını devam ettiriyor. 10 numara, sol kenar ve santrafor konusunda bir gelişme kaydedilemedi.

Tarih: 26.06.2007 Saat: 20:20:34 (5030 okuma)

okan6161
27.06.2007, 16:36
trabzon spor yönetimi tsclub mağzalarını kapatıp açacagı yeni bar ve eylence yerlerinin başına getirmek için gece hayatında tecrübeli eski oyuncumuz sergen yalçınla temesta

Erkan
27.06.2007, 16:36
SAKARYA HİZAYA GELİYORKolombiyalı kaleci Martinez, için 1.5 milyon Euro ve Ahmet Şahin?i istediler...http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/20299_b.jpgTrabzonspor?un Martinez taktiği işe yaramaya başladı. Sakaryaspor astronomik tabelinden geri adım atarken, Bordo-Mavili yönetim şartların oluşması halinde Tomas?ı satıp, Jefferson?u da kiralayıp, Martinez?in transferini gerçekleştirmek istiyor...

TAKTİK İŞE YARIYOR
Trabzonspor yönetiminin Sakaryaspor?un Kolombiyalı file bekcisi Martinez?in transferinde uyguladığı taktik işe yaramaya başladı. Teknik Direktör Ziya Doğan?ın yeni sezonda kadroda görmek istediği Marteniz için Trabzonspor yönetimi Sakaryaspor yönetimine 1 milyon euro ve Ahmet Şahin?i teklif edersen Sakaryaspor yönetimi astronomik bir fiyat isteyip göraşmeler tıkanmıştı. Trabzonspor yönetiminin "Martinez ile ilgilenmiyoruz" açıklamasından sonra Sakaryaspor yönetimi geri adım atıp, Bordo-Mavili yönetimden 1.5 milyon euro ve Ahmet Şahin?i istedi.
KABUL ETMEDİLER
Trabzonspor yönetimi ise Sakaryaspor?un bu teklifini kabul etmedi. Bordo-Mavili yönetim, Martinez?e henüz bir talipli çıkmadığını bu nedenle bu oyuncunun transferini kendi şartlarında gerçekleştirmekten başka bir şey düşünmüyor. Yabancı kontenjanı dolu olan Trabzonspor yönetimi, şartların oluşması halinde Tomas Jun?u eski takımına satıp, Jefferson?u da İstanbul Büyükşehir Belediyespor?a kiralayıp Kolombiyalı kaleci Martinez?in transferini gerçekleştirmeyi planlıyor.

Doğan Şahin
27.06.2007, 16:38
YİNE YABANCI KALDIK!

Perşembe günü yapılması planlanan TFF'nin yönetim kurulu toplantısı ertelendi. Yabancı kontenjanın da karara bağlanacağı toplantının, federasyon yetkililerinin Bolu Abant'ta düzenlenen ve bazı illerin emniyet müdürlerinin katılacağı toplantıya gidecek olması nedeniyle ertelendiği açıklandı.

27 Haziran 2007, 16:23 Ajansspor

OfluMo
27.06.2007, 16:38
Tolganin mesajini aldinizmi???
"Birisi gelir - birisi gider."

Belki Jefferson´u kast ediyor, ama belkide kendisini ???

Bu cocuguda zorlan kovmak istiyorlar Trabzon´dan.
Allahim sen bana sabir ver.

Doğan Şahin
27.06.2007, 16:41
Tolganin mesajini aldinizmi???
"Birisi gelir - birisi gider."

Belki Jefferson´u kast ediyor, ama belkide kendisini ???

Bu cocuguda zorlan kovmak istiyorlar Trabzon´dan.
Allahim sen bana sabir ver.

Tolga bu takımın geleceğidir. Hiçbir TD veya yönetimin göndermeye gücü yetmez. Ama yanına da illaki yedek birileri olacak. Sonuçta sakatlığı var, formsuzluğu var bu işin.

hüseyin1975
27.06.2007, 16:43
YİNE YABANCI KALDIK!

Perşembe günü yapılması planlanan TFF'nin yönetim kurulu toplantısı ertelendi. Yabancı kontenjanın da karara bağlanacağı toplantının, federasyon yetkililerinin Bolu Abant'ta düzenlenen ve bazı illerin emniyet müdürlerinin katılacağı toplantıya gidecek olması nedeniyle ertelendiği açıklandı.

27 Haziran 2007, 16:23 Ajansspor

Ulan ben sizin.....
Simdi bunlara sövmek HAK degilmi?

Bu ne ya?
Oyunmu oynuyorsunuz be DENGESIZLER?
Toplanin ADAM gibi ve KARAR verin!

DELI ettiniz MILLETI!

Sizi bekleyenlere YAZIK degilmi?

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Travelair
27.06.2007, 16:46
Ne vurdumduymaz federasyon bu??? Yine erteleme yuh yani 19'undan bu yana erteleme. Neden son dakikada belli oluyor bu toplantı? Federasonun asli görevi kulüplerin işlerine hem de acil işlerine bakmak değil mi? Güvenlik konusu yeni mi akıllara düştü? Bir toplantı 15 saat mi sürüyor?...

Bu arada Ziya hocanın niyeti kötü :D

....Burada hangi mevki de oynayacaksın?'' sorusunu şöyle yanıtladı: ''feybe'de sağ bek, gb'de orta sahada oynadım. Hocamız beni sağda, solda ve ortada oynatabileceğini söyledi...

Mevki de belirtmemiş :D

cIlgInIm
27.06.2007, 16:47
kızacak bişe yok sanki yabancı sınırlaması olmsa yönetim gidecek ne kaar iyi yabancı varsa alacak.. bırakın ya bu işleri .. önce ellirideki işe yaramaz yabancılara klub bulsunlar yabancı kontenjanı ile ne işleri var...

fanatikdevri
27.06.2007, 16:48
Tek Moral bozan kisi bensem ceker giderim ve sorun kalmaz kardesim.
Bana gelene kadar kimler Moral bozmuyorki?

Takima Adam gibi Top oynatmayan TD bozuyor!
Yöneticiligin Y'sini bilmeyen Yönetim Kurulu Üyeleri bozuyor!
Yaptigi DENGESIZ aciklamalardan dolayi Baskan bozuyor!
Hic Haberimiz olmayan Gazeteler/Siteler bozuyor!
Bozuyor oglu Bozuyor!

Bende inanmak istiyorum ama inanmak icin önce calismak gerekir!
Eksiklerimizin oldugu ortada.
Bunu kimse INKAR edemez!
Ben Rakiplerimiz gibi 10 Futbolcu Transferi istemiyor ve beklemiyorum.
Söyle 2-3 iyi Futbolcu isimizi görür ve ben dahil hepimizi umutlandirir.....

g.saray f.bahçe takımları yeniden yapıyorlar aldıkları adamlar 35 yaşında r.carlos,lincon bu adamlara verilen paralara hayret yani bir defa takımda diğer futbolcular bunların takımı kurtarmasını bekler
o kadar adam alıyorlar yeni hocalar var
uyum var
b.taştan bir halt olmaz rüştüye 1.5 milyon euro vermişler yani dengeler sapıtmış
defansları zaten yok baki,g.zan bunlarla ne olur
biz geçen sene 7 maçlık dönemi yaşamasak bunlar bizim altımızda kalırdı
o kadar transfere rağmen başarıları yok

biz en doğrusunu yapıyoruz şimdilik kadroyu koruyoruz,hocaya bu sene son şansın diyoruz ve 3 tane daha iyi transferle şampiyonluğa gidiyoruz

asıl şimdi istanbul takımlarını karıştırmakta onların bu transferlerini bu uyum sorunlarını kullanmak lazım,ama nasıl düşsünler iç çekişmelere onlar
biz işimize bakalım
bence en mantıklı olanı biz yapıyoruz kadromuz yeterli şampiyonluğa Z.çöl gibilerin bizi lige başlamadan moral olarak çökertmesine izin vermeyelim
aslında onlarda bizdeki kadronun korunmasından rahatsızlar,şimdi tranferleri eleştriyorlar,transferle olsa bjk şampiyon olurdu
birde hakemler onlara çalışmasa işimiz daha kolay olurdu ama
bu sene hepsini üst üstü koyup yeneceğiz

valla çok umutluyum bu seneden

hüseyin1975
27.06.2007, 16:49
kızacak bişe yok sanki yabancı sınırlaması olmsa yönetim gidecek ne kaar iyi yabancı varsa alacak.. bırakın ya bu işleri .. önce ellirideki işe yaramaz yabancılara klub bulsunlar yabancı kontenjanı ile ne işleri var...

Karari versinler ve bizimkilerin MAZERETI kalmasin!

Bizim Baskan acabalar ile yasayan birisi.

Simdi bu karar verilmeden acaba acaba diye diye birsey yapmaz bu Adam!

Doğan Şahin
27.06.2007, 16:49
Serkan haber61.net'e Konuştu
Yeni transfer Serkan Balcı, hedefleri doğrultusunda Trabzonspor'u seçtiğini söyledi
Kendimi buldum

OYNAMAM LAZIM!
Trabzonspor'un yeni transferi Serkan Balcı, hedefleri olduğu için Bordo-Mavili ekibi seçtiğini söyledi. Fenerbahçe'de yer aldığı son dönemlerde futbol olarak oldukça geriye gittiğini ifade eden Balcı, “Milli takımda oynamam gerekiyor. Ama futbol olarak geriye gittiğim için şimdilik oynayamıyorum. Gelişebilmem için de futbol oynamam lazım. Buna paralel olarak Trabzonspor'a geldim” diye konuştu.

KARAKTER MESELESİ
“İstanbul'un havasını, suyunu tadan, Anadolu'da başarılı olamaz” şeklindeki eleştirilere de cevap veren Serkan, “ O, Anadolu-İstanbul ayrımından olmuyor. Bu durum karakter meselesidir. Anadolu'ya gelenlerin çoğunun aklı İstanbul'da kalıyor. Ondan başarılı olamayıp bocalıyorlar. Yeter ki insanın karakteri düzgün olsun. O zaman İstanbul'da da, Anadolu'da da başarılı olur. Kimse merak etmesin. Ben burada başarılı olacağım” dedi.

ANNEM ÇOK İSTEDİ
Trabzonspor'a transferindeki en büyük desteği annesinin verdiğini ifade eden Serkan Balcı, “Benim hedefimde büyük bir takımda oynamak vardı. Allah'a şükür ki; bana iki büyük takımda oynama şansı verdi. Ben de bu şansımı iyi değerlendirerek milli takımdaki yerimi alacağım. Birçok takımdan teklif almama rağmen Trabzonspor'u tercih ettim. Trabzonspor'a gelmemdeki en büyük etken ise annemdir” İfadelerine yer verdi.

turgi
27.06.2007, 16:55
arkadaşlar trabzonun aradıgı 10 numara için sonunda sergen yalcın konusunda karar verilmiş iyice battık walla sonumuzu hayıra cıkara yarap sen bizi koru daha ne diyim buyrun burdan okuyabilirsiniz:mad: :mad:

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=53992

x_man
27.06.2007, 16:56
Trabzonspor'da gündem süper solak
27 Haziran 2007 13:45

Ziya Doğan, 10 numara arayışını dört koldan sürdüren yönetime gizlice görüştüğü Sergen Yalçın'ı önerdi. Top artık Bordo-Mavili ekibin Başkanı Nuri Albayrak'ta...

Teknik direktör Ziya Doğan'ın, daha önce de Trabzonspor formasını giyen Sergen Yalçın'ı kadroda görmek istediğini yönetime ilettiği öğrenildi.

Yaklaşık 1 ay önce Eyüpspor-Şekerspor maçını izleyen Doğan'ın "Fazla kilolarını atsa Türkiye'de her takımda oynar" dediği Sergen ile gizli bir görüşme de yaptığı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde Sergen ile tekrar buluşan Doğan, yıldız futbolcunun istediği gibi kilolarını attığını görünce ve kendisinden de onay alınca harekete geçti.

Oyunu yönlendirir
Yönetim toplantısında kafasındaki Sergen'i söyleyen Doğan, "Kiloları atmış, çok formda. Tecrübesiyle oyunu yönlendirir. Futbolu zirvede bırakmak istemesi bize yarar" diyerek onay istedi.

Yöneticilerin bazıları disiplini bozacağı endişesini taşırken, bazıları da çok faydalı olabileceğini savundu. Başkan Nuri Albayrak'ın bonservisi elinde olan Sergen ile görüşüp bu transfere yön vereceği söyleniyor.

a_turan60
27.06.2007, 16:56
arkadaşlar selam hepinize transferde yıldız futbolcu getirmek trabzona cok zor başkan doğru söylüyor ona katılalım hepimiz trabzon sporu cok seviyoruz ama trabzon spora şehir olarak yıldız futbolcu getirmek gercekten zor ya normal paranın cok üstünde para vermek gerekiyo gelincede verimli olmazsa istanbul takımlarının iki kat fazla zarar ediyor bence en iyisi yerli ve trabzon spora gönül vermiş oyuncular bilmem yanılıyormuyum selamlar tekrar

x_man
27.06.2007, 16:59
arkadaşlar selam hepinize transferde yıldız futbolcu getirmek trabzona cok zor başkan doğru söylüyor ona katılalım hepimiz trabzon sporu cok seviyoruz ama trabzon spora şehir olarak yıldız futbolcu getirmek gercekten zor ya normal paranın cok üstünde para vermek gerekiyo gelincede verimli olmazsa istanbul takımlarının iki kat fazla zarar ediyor bence en iyisi yerli ve trabzon spora gönül vermiş oyuncular bilmem yanılıyormuyum selamlar tekrar

haklısın şehirden kaybediyoruz ama şimek gibi kaliteli isimleri kaçırtmamamak gerek yada özer hurmacı aali güzeldalı transfer etmeliyiz yada hasan şaş gibi kendini ıspatlamış oyuncuları almalıyız

a_turan60
27.06.2007, 16:59
ha şunuda söyleyeyim sergen yalcının transferi iyi futbolcu idi ama şimdi nasıl ben gelmesini istemem şahsen ama gelirse faydalı olurmu bence olmaz ama umarım ben yanılırım

cIlgInIm
27.06.2007, 17:04
eger sergeni alırsak 10 numaramızda belli olmuş olacak.. oldu olacak 9 numara olarakta alalım kezman ı hırslı uşak bizim yapımızada uygun .. aurelloyuda geri cagıralım neyse parası verelim .. ya tam batarız ya da bu ligin anasını aglatırız :D

a_turan60
27.06.2007, 17:05
evet ondan bahsediyorum sergen değil ali bilgin olabilirdi

engts61
27.06.2007, 17:06
Trabzonspor'da gündem süper solak
27 Haziran 2007 13:45

Ziya Doğan, 10 numara arayışını dört koldan sürdüren yönetime gizlice görüştüğü Sergen Yalçın'ı önerdi. Top artık Bordo-Mavili ekibin Başkanı Nuri Albayrak'ta...

Teknik direktör Ziya Doğan'ın, daha önce de Trabzonspor formasını giyen Sergen Yalçın'ı kadroda görmek istediğini yönetime ilettiği öğrenildi.

Yaklaşık 1 ay önce Eyüpspor-Şekerspor maçını izleyen Doğan'ın "Fazla kilolarını atsa Türkiye'de her takımda oynar" dediği Sergen ile gizli bir görüşme de yaptığı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde Sergen ile tekrar buluşan Doğan, yıldız futbolcunun istediği gibi kilolarını attığını görünce ve kendisinden de onay alınca harekete geçti.

Oyunu yönlendirir
Yönetim toplantısında kafasındaki Sergen'i söyleyen Doğan, "Kiloları atmış, çok formda. Tecrübesiyle oyunu yönlendirir. Futbolu zirvede bırakmak istemesi bize yarar" diyerek onay istedi.

Yöneticilerin bazıları disiplini bozacağı endişesini taşırken, bazıları da çok faydalı olabileceğini savundu. Başkan Nuri Albayrak'ın bonservisi elinde olan Sergen ile görüşüp bu transfere yön vereceği söyleniyor.
Bugün 1 nisan da değil bu ne şakası böyle

iyattara
babama sergeni alıyolarmış galiba dedim teknik direktor olarak mı dedi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

x_man
eger sergeni alırsak 10 numaramızda belli olmuş olacak.. oldu olacak 9 numara olarakta alalım kezman ı hırslı uşak bizim yapımızada uygun .. aurelloyuda geri cagıralım neyse parası verelim .. ya tam batarız ya da bu ligin anasını aglatırız :D

sergenin kumar oynayacak parası kalmamış nuriyi aramış başkan ben tsde oynamayı çok istiyorum demiş bunu duyan ziya doğan gelsin kankam ben başkan ve aymana dördüncü olur dedi

a_turan60
27.06.2007, 17:07
fenere imzalamış sanırsam galata saray alamadı

hüseyin1975
27.06.2007, 17:07
Trabzonspor'da bekleyiş
Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA) 27 Haziran 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3624066.jpgKadrolarına 3 futbolcu kattıklarını belirten Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, hata yapmamak için transferde soğukkanlı davrandıklarını söyledi.

Transferi 30 Haziran'a kadar transferi sonlandırmak istediklerini vurgulayan Aydın Pişiren, teknik direktör Ziya Doğan'la koordineli olarak transfer görüşmelerini sürdürdüklerini açıkladı, “İnter Toto Kupası maçına az bir zaman kaldı. Hazırlıklarımız çok iyi gidiyor. İnşallah yeni sezona çok daha güçlü bir kadro ve hazır bir takımla gireceğiz“ diye konuştu.

Bordo mavili takımın Gençlerbirliği'nden Mehmet Çakır ve Eren, Fenerbahçe'den Uğur Boral, Boca Juniors'tan Bobadilla ve Martin Palermo'nun transferi için yeniden nabız yoklayacağı öğrenildi.

UFUKHAN YUVADAN UÇUYOR

Trabzonspor'un alt yapısından yetişen genç Ufukhan'ın ayrılma noktasına geldiği belirtildi. Stoperde oynama şansının oldukça az olması, sağ kanada da transferler yapılması üzerine moralinin bozuk olduğu bildirilen Ufukhan'ın başka bir takıma gitmeye sıcak olduğu ifade edildi.

Ufukhan'a Kayserispor, Bursaspor ve Çaykur Rizespor'un teklifte bulunduğu, yönetimin Ziya Doğan'ın görüşünü alarak genç futbolcuyu kiralayabileceği bildirildi.

HER ŞEY TESİSE BAĞLI

Trabzonspor yönetiminin transferin yanı sıra bir yandan da maddi kaynak arayışlarını sürdürdüğü açıklandı. Bordo mavililerin İstanbul Kartal'daki benzin istasyonunun satılmasından yüklü miktarda bir gelir beklediği bildirildi.

Bu arada tesis projesinin 2011 Avrupa Gençlik Festivali kapsamına alınması için girişimlerini sürdüren bordo mavili yöneticilerin temas kurduğu spordan sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin'in de projeye oldukça sıcak baktığı belirtilirken gözler Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak'a çevrildi. Başkan Nuri Albayrak'ın önümüzdeki günlerde Bakan Özak'la bu konu hakkında bir görüşme yapacağı öğrenildi.

Ilginc....
Transfer Cumartesi gününe kadar bitecek ama hata yapmamak icin bekliyoruz diyor......

engts61
27.06.2007, 17:08
babama sergeni alıyolarmış galiba dedim teknik direktor olarak mı dedi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Hiç keyfim yokken beni güldürdün Allah ta seni güldürsün kardeşim....

cIlgInIm
27.06.2007, 17:10
UFUKHAN YUVADAN UÇUYOR

Trabzonspor'un alt yapısından yetişen genç Ufukhan'ın ayrılma noktasına geldiği belirtildi. Stoperde oynama şansının oldukça az olması, sağ kanada da transferler yapılması üzerine moralinin bozuk olduğu bildirilen Ufukhan'ın başka bir takıma gitmeye sıcak olduğu ifade edildi.

Ufukhan'a Kayserispor, Bursaspor ve Çaykur Rizespor'un teklifte bulunduğu, yönetimin Ziya Doğan'ın görüşünü alarak genç futbolcuyu kiralayabileceği bildirildi.

(du bakayım ya dunkü uşak bile benim yerime oyuncu aldılar oynama sansım yok diyor gitmek istiyor ya işe bak ya otur bekle kendini çalıştır..

WERTHeR
27.06.2007, 17:15
Alın sergeni tam ziyalık. Fosillerle doldu takım. Yakında petrol çıkacak bizim tesislerden:)

cIlgInIm
27.06.2007, 17:16
sergenin kumar oynayacak parası kalmamış nuriyi aramış başkan ben tsde oynamayı çok istiyorum demiş bunu duyan ziya doğan gelsin kankam ben başkan ve aymana dördüncü olur dedi

az önce bir arkadas yazdı forumda okudum sergeni alırsalar eger .. mac başına hatta dakikalık alsınlar diye cok iyi fikir .. bir ilk yapmış oluruz hemde dk lık oyuncu aldık diye :D paran kadar oynat.. vur dk ya kaç paran varsa oynat .. düşünsene ziyanın kolunda bi km li saat bi gözüde nuride :D nuriden haber bekliy ne zaman cıkarayım oyundan diye :D :D :D :D

hüseyin1975
27.06.2007, 17:16
Tayfun gibi gidip kendini gelistirip dönecekse eyvallah derim ben....

turgi
27.06.2007, 17:17
yaa sevgili arkadaşlar bu takıma zamanında cok yıldızlar geldide gecti ama su bi gercekki trabzonda oynamıyor adamlar yatmaya geliyor sergen dedikleri usta sol ayak oyun kurucu adam daha önce de geldi ne yaptı hiç bişiy...
bushi vardı istanbulsporda sonra maxim romasencho ayagında topu iyi tutuyorlar güzrl oynuyorlar diye aldık kaç mac oynadılar peki...
gol kralı diye aldık tomas jun hiç gol atamadı gercektende kralmıs bu konuda hüzeyin bile gol attı gecen ligde ve AGUSTİNE ankaragücünde maşallah atıyordu trabzonda bi gol attı o da yalnıs hatırlamıyorsam diyarbakırsporla kupa macında....
alacagımız insanın yıldız olmasından ziyade bu takımda iş yapar mı o önemli ve trabzon ruhunu benimsemeli bir hami mandıralı bir gökdeniz bir şenol güneş bir fatih tekke gibi....
bu insanları yeniden yaratabiliriz bir özer bir ali güzeldal gibi cevremizde bu insanlardan cok var yeter ki biraz etrafımıza bakalım kalkıpta kuzeye güneye alplere felan gitmeye gerek yok milyon dolarlar savurmaya da gerek yok yeter ki yönetim işini iyi yapsın...

cIlgInIm
27.06.2007, 17:19

eminmisin tayfunun kendini geliştirdigine.. b insanın kapsitesi bellidir yani istedigi kadar geliştirsin.. şimdi sen al hasan ı yolla real e 1 yıl oynasın gelsin gelişegeini düşünüyormusun fotbol olarak.. tek gelişebilecek yanı bence oyuna girer girmez sarı kart yemezde 30 dk sonra yer tek fark bu olur .. tayfunda farksız degil yanii...

hüseyin1975
27.06.2007, 17:21
Insan oynadikca kendini gelistirebilir, en azindan tecrübe kazanabilir.
Bilhassa genc ise bu mümkün.

Tayfu pek yasli sayilmaz.
Gecen Sezon Kayserisporda gayet iyidi. Demekki kendini "gelistirmis"...

Kasım Hilal
27.06.2007, 17:22
eminmisin tayfunun kendini geliştirdigine.. b insanın kapsitesi bellidir yani istedigi kadar geliştirsin.. şimdi sen al hasan ı yolla real e 1 yıl oynasın gelsin gelişegeini düşünüyormusun fotbol olarak.. tek gelişebilecek yanı bence oyuna girer girmez sarı kart yemezde 30 dk sonra yer tek fark bu olur .. tayfunda farksız degil yanii...

Oyuncularımıza bu kadar fazla yüklenmenin de doğru olduğunu düşünmüyorum.
Tayfun ne kadar gelişti bilinmez ama her oyuncu üzerine bir şeyler katabilir.
Mesele bunu ona verecek hocayı bulmakta. Tabi bir de oyuncuda istek ve hırs olmalı.
Ki bence bu hırs ve inanç Hasan'da da Tayfun'da da var.

cIlgInIm
27.06.2007, 17:29
Oyuncularımıza bu kadar fazla yüklenmenin de doğru olduğunu düşünmüyorum.
Tayfun ne kadar gelişti bilinmez ama her oyuncu üzerine bir şeyler katabilir.
Mesele bunu ona verecek hocayı bulmakta. Tabi bir de oyuncuda istek ve hırs olmalı.
Ki bence bu hırs ve inanç Hasan'da da Tayfun'da da var.

ya savundugunuz oyuncu tamam Trabzonsporumuzun oyuncusu savunma yapmanız dogal fakat biraz yapıcı ve gördügünü söyleyen taraftar olalım yaa. hasan tayfun mustafa keçeli celo ferhat ömer rıza aklıma gelenler suanda bunlar ne kadar üstüne korsan koyy.. bunlar sabit düz oyuncular bunlarla savaşa gidilir kuzeye ırak a oparasyonu bunlarla yaparsın neden bu gibi adamlar sözden cıkmazlar ne dresen yaparlar ... :) yani bu adamlara yetenek kimse katamaz .. yetenek biraz dogustan olan bişe olacak .. bunları yeenegi bu kadar.. bu tayfun dedigimiz adamı vakfıkebir kirazlıksporda oynarken takıma almıyorlardı şimdi Trabzonsporda oynuyor başarmış gitmiş helali hoş olsun dişyecegimiz yok ama kapasite bellii.. ne akdar Trabzonlu olursa olsunlar Trabzonsporda oynucak kapasiteye sahip degillerr .. yok ayseirde stüne koydu yok tercube kazandı hikaye kardeşimmm..

Terzioğlu
27.06.2007, 17:29
http://www.infobae.com/notas/nota.php?IdxSeccion=1&Idx=323857

burda werder bremenin san lorenzoya lavezzi icin 8milyon eurodan cok bir bonsvervis bedeli önerdigi yaziyor...gecmis olsun...gerci benim umudum yoktu ama belki bir mucize olurdu diye düsünüyordum..

kudu_61
27.06.2007, 17:31
ben bu sefer fotomaçın haberinin doğru olabileceğini düşünüyorum yani sergen muhtemelen bize gelebilir ve eğer sergen bize maç başına transfer ücreti ile gelecekse faydalı da olur neticede sergen futbolu bence de (yani eğer bu lafı ziya söylemişse) zirvede bırakmak istiyor. Neticede biz her batağa battığında sergeni kurtardığımıza göre sergen de şu anda bitme aşamasında olduğuna göre bizim takıma 10 numara olarak gelme ihtimalini ben çok yüksek görüyorum 1-2 gün içinde imza bile attırılabilir nede olsa bonservisi elinde bir topçu bazı arkadaşlarımın da eziklerin yapmış oldukları transferlerle ilgili yorumlarına katılmamakla beraber uçurumda boğulabileceklerini düşünüyorum mesela ezik bahçe gidenler serkan, yozgatlı, ümit, tuncay hepsi savaşan şahin gelen kim roberto sizce roberto tek başına takım olabilir mi appiah ta giderse bence bu sezon ezikbahçe için çöküş yılı olabilir ve kartalın defansı gül gül ölürsün ve güldüğüm bir diğer konu o defansın malesef milli takım defansı olması geyse fena transfer yapmadı ama siz çöplüğü ne kadar temizleyebilirsiniz ki ? bence de şu anda en akıllı transfer politikası bizim ki fakat hala eksikler var bir sol açık bir oyun kurucu ve belki bir forvet bizi şampiyonluğa oynatır ama tek şartla ZİYASIZ...

BDiler61
27.06.2007, 17:31
http://www.infobae.com/notas/nota.php?IdxSeccion=1&Idx=323857

burda werder bremenin san lorenzoya lavezzi icin 8milyon eurodan cok bir bonsvervis bedeli önerdigi yaziyor...gecmis olsun...gerci benim umudum yoktu ama belki bir mucize olurdu diye düsünüyordum..

benim transferden umudum yok zaten

MehmeTS_ADANA
27.06.2007, 17:33
700 küsür sayfa olmuş hala transfer yok.dünyada başlığıyla alakalı olmayan tek topic bu herhalde
allah belanı versin beceriksiz yönetim.böyle giderse seneye eziklere bayağı rezil olacagız

karatasof
27.06.2007, 17:36

Evet transfer komitesi ve teknik traktör ZD efendide aynı görüşte olmalı ki daha evvel bizde iken giden ve kendini geliştiren Sergen YALÇIN'a da talip olmuşlar.Eh ne diyelim darısı diğerlerinin başına.
Ne dersiniz acaba İskender abimizde kendini geliştirebilmiş midir? Sol açık ihtiyacımıza ilaç gibi gelir.

cIlgInIm
27.06.2007, 17:38
700 küsür sayfa olmuş hala transfer yok.dünyada başlığıyla alakalı olmayan tek topic bu herhalde
allah belanı versin beceriksiz yönetim.böyle giderse seneye eziklere bayağı rezil olacagız

yok yok korkma eziklerde bizden farklı sayılmazz biz onların bıraktıgını alıyoruz onlada bizden beter milletin bıraktıgını büyük paralara alıyorlar .. bjk toplama kampı gibi maşallah .. sadece mehmet yozgatlısı iyi bence onu kacırmamak lazımdı.. gs lincon mincon diy ama bence o kadar klas bi transfer degil gibi geliy yıldız oyuncu ama .. Almanyada bi akraba var diyor ki marcelinhonun yarısı olamaz .. transferde marcelinho ya ayrılan sayfanın 4 de 1 ayrılmadı diyor lincon a .. Fb önceden ilhan cav cavın kakaladıklarıyla idare ediyorduk .. artık avrupa takıma olduya oradan kazıklanmaya başlatı :D :D

cIlgInIm
27.06.2007, 17:39
Evet transfer komitesi ve teknik traktör ZD efendide aynı görüşte olmalı ki daha evvel bizde iken giden ve kendini geliştiren Sergen YALÇIN'a da talip olmuşlar.Eh ne diyelim darısı diğerlerinin başına.
Ne dersiniz acaba İskender abimizde kendini geliştirebilmiş midir? Sol açık ihtiyacımıza ilaç gibi gelir.

tayfunun bi yılda gelişltirdiğini iskender onca yılda oooo :D

AYYILDIZ
27.06.2007, 17:43
millet transferi bitirdi bizimkiler daha kaleci alamadi ya madem bu isi yapamiyorsun neden gitmedin Albayrak

Hüdai Pervaneli
27.06.2007, 17:47
bence daha transfer yapmiyaklar sadece bizi oyaliyolar:D

karatasof
27.06.2007, 17:47
tayfunun bi yılda gelişltirdiğini iskender onca yılda oooo :D

İskender abi zaten sol açıkta bir numara idi.Süreye bakarsak Nirvanaya ermiştir bile.Ama bu seferde bizim ZD onun oyun felsefesini anlayamayacağından problem doğar.
Kusura bakma İskender Abi.Senden özür dileyerek adını kullandık ama affedersin artık.BÜYÜKSÜN...

hüseyin1975
27.06.2007, 17:50

Canin sagolsun kardesim.
Sen dalgani gec benimle.

Kasım Hilal
27.06.2007, 17:50
ya savundugunuz oyuncu tamam Trabzonsporumuzun oyuncusu savunma yapmanız dogal fakat biraz yapıcı ve gördügünü söyleyen taraftar olalım yaa. hasan tayfun mustafa keçeli celo ferhat ömer rıza aklıma gelenler suanda bunlar ne kadar üstüne korsan koyy.. bunlar sabit düz oyuncular bunlarla savaşa gidilir kuzeye ırak a oparasyonu bunlarla yaparsın neden bu gibi adamlar sözden cıkmazlar ne dresen yaparlar ... :) yani bu adamlara yetenek kimse katamaz .. yetenek biraz dogustan olan bişe olacak .. bunları yeenegi bu kadar.. bu tayfun dedigimiz adamı vakfıkebir kirazlıksporda oynarken takıma almıyorlardı şimdi Trabzonsporda oynuyor başarmış gitmiş helali hoş olsun dişyecegimiz yok ama kapasite bellii.. ne akdar Trabzonlu olursa olsunlar Trabzonsporda oynucak kapasiteye sahip degillerr .. yok ayseirde stüne koydu yok tercube kazandı hikaye kardeşimmm..

Üstadım hemen hemen aynı fikirdeyiz ama ben adamlara yüklenmem bu konuda.
Ne kadar düz oyuncu olurlarsa olsunlar gelişebilirler.
Yeter ki geliştirmesini bilen biri olsun başlarında.
Mesela Hakan İngiltere'ye gittikten sonra üzerine çok şey kattı.
İki ayağı olduğunu farketti.
Tayfun için bu neden geçerli olmasın!

Terzioğlu
27.06.2007, 17:57
bosverin siz tayfunu mayfunu bizim stoper ikilmiz selim ve stepanov olmali...selim cok genc falan demeyin adam 22 yasinda..stepanovda bize gelirken 22 yasindaydi...bir kac kez izledim gercekten hosuma gitti...akcaabatli sebatsporlu taraftarlarinda sevgilis olmus durumda...olgunluguyla,oyunuyla,profesyonelligiyle ...

asilhamsi
27.06.2007, 17:59
Alın sergeni tam ziyalık. Fosillerle doldu takım. Yakında petrol çıkacak bizim tesislerden:)

Abi böyle ani espriler yapmayın altıma kaçıracağım:D:D:D:D:D

AYYILDIZ
27.06.2007, 18:02

Baskan yalan soyluyor abi kendisi bize 2 yildiz ve stad sozu vermedi mi fatihi satip marcelinhoyu aldi guya bizi kandirdi simdi millet transferi yaparken Albayrakta bosta oyuncu ariyordur

asilhamsi
27.06.2007, 18:04
arkadaşlar yönetim ve ziyanın dirayetsizliğine katılıyorum.Ancak önümüzdeki sezondan umutluyum.Çünkü fb ve bjk hata yapıyor.Fb tuncayın açığını asla kapatamaz takımın yarısı idi.Tıpkı bizim fatih sultan tekkenin açığını kapatamadığımız gibi.Bjk ta en büyük sorun defans ve bu konuda bir şey yapmıyor.Gs mantıklı transfer yapıyor.Ahhhhhhhhhhh marcelinho bu sene de bizde olsaydı ve birde iyi bir golcü kaleci ve sol kanat ile tüm sorunlar çözülürdü.Biz marcelinho gibi gerçekten bir yıldızı kaçırdık.Sergen konusunda sergen alınana kadar ceyhuna sorumluluk ve önem verilsin.Takımın aradığı 10 numara olabilir.

karatasof
27.06.2007, 18:11
Canin sagolsun kardesim.
Sen dalgani gec benimle.

Sen kusura bakma kardeş.Bizimkisi senin şahsına bir eleştri değil.Sadece bu takım son altı aydır ZD efendi elinde heder olup giderken yıllar önce takımdan giden sansasyonları futbolundan çok önde olan adamların ilaç diye bize sunulmasına.Bizimkisi Üzüm yemek aslında ama bağcı ZD olunca....

Murat Altun
27.06.2007, 18:14
sporx.com te haberlere bakayım birşey varmı dedim Trabzon haberi

Trabzon kuzu çevirdi (http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=69620)
Bolu'nun Gerede ilçesinde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor, bugün düzenlenen barbekü partisinde stres attı. Kaldıkları Greenpark Dorukkaya Otel'in yanında bulunan Kayagöl kenarında yapıl........

EEE ne yapsınlar transfer filan yok taraftar birşeyler okumak istiyor :)

(http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=69619)

Terzioğlu
27.06.2007, 18:15
bosverin siz tayfunu mayfunu bizim stoper ikilmiz selim ve stepanov olmali...selim cok genc falan demeyin adam 22 yasinda..stepanovda bize gelirken 22 yasindaydi...bir kac kez izledim gercekten hosuma gitti...akcaabatli sebatsporlu taraftarlarinda sevgilis olmus durumda...olgunluguyla,oyunuyla,profesyonelligiyle ...

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/260607idman4.jpg

hüseyin1975
27.06.2007, 18:16
Sen kusura bakma kardeş.Bizimkisi senin şahsına bir eleştri değil.Sadece bu takım son altı aydır ZD efendi elinde heder olup giderken yıllar önce takımdan giden sansasyonları futbolundan çok önde olan adamların ilaç diye bize sunulmasına.Bizimkisi Üzüm yemek aslında ama bağcı ZD olunca....

Sergene zamaninda kucak acdigimizda cok umutluydum.

Kendiside "Artik kendimi Futbola verecegim, ben Trabzonluyum, Memleketimin Takimi bana kucak acdi" gibi sözler söyleyince umudum kat kat artti.

Basda iyi basladi ama sonradan istemedi Beyefendi ve bizi 1 Yil sonra satti gitti.

Onun gelmesini asla ve asla ISTEMIYORUM!

Ama bizim TD'den hersey beklenebilir :(

vadaa55
27.06.2007, 18:18
2 yıldır oluyoruz zaten hatta kaale bile alınmıyoruz şahsen ben alıştım yönetim istifa:mad:

hüseyin1975
27.06.2007, 18:18
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/260607idman4.jpg

Uyanik Cocuk!

Kimin ile anlasmasi gerekdigini hemen anlamis :p

irfanb
27.06.2007, 18:20
Sergen i alirsak Oktay Derelioglu`nu da alalim yanina.Zannedersem o da bosta , son demlerinde ona da bir kiyak cekelim. :)

Travelair
27.06.2007, 18:24
Oktay bize kıyak geçmeye çalışmış zaten zamanında :mad:

Salih Yazıcı
27.06.2007, 18:25
Arkadaşlar sergen işi ciddi ye benziyoo külübe e-mail atalım veya değişik şekilde sesimizi duyuralım artık bıçak kemiğe dayandı yeter info@trabzonspor.org.tr aderesine lütfen destek verin arkadaşlar

hüseyin1975
27.06.2007, 18:26
Sergen i alirsak Oktay Derelioglu`nu da alalim yanina.Zannedersem o da bosta , son demlerinde ona da bir kiyak cekelim. :)

2004-2005 Sezonunda Rasim Karanin calisdirdigi Hazar Lenkeran (Azerbaycan) Takiminda oynadi.
Ondan sonra Yalovaspora gecdi.
Yasi 31.

Vallahi Oktay cok iyi yetenekdi ama kendini harcadi.
Milli Takimda 20 Macda 9 Gol atti!!!
Hele Belcikaya bir Gol atmisdiki bak bak doyamassin.

Maalesef bazi Türk Oyunculari kendine yazik ediyor.
Yoksa istekli bir Sergen ve Oktay her Takimda oynarlardi....

Türk Milli Takım Tarihinin En güzel Golü !! Oktay Derelioğlu

http://www.youtube.com/watch?v=u4eQ0oDi1n8

Seyredin.
DOYUMSUZ!!!!!

Biz Messinin golünü konusuyoruz ama gel görki bir TÜRK Futbolcusu ondan cok daha güzel Gol atmis!
Neden biz kendimizi Dünyaya daha iyi tanitamiyoruz?
Böyle bir Gol en iyi goller arasinda olmali bence!

marcelinhos100
27.06.2007, 18:31
YA İSTASYON YA KÖTÜ SON!
http://www.gunebakis.com.tr/images/yaistasyonyakiti.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/yaistasyonyakiti.jpg)

Trabzonspor’da Özkan Sümer’in 2000 yılındaki kongresinden sonra İstanbul Kartal’daki sosyal tesislerde bir benzin istasyonu açılması projesi gündeme getirildi. Daha sonra da Atay Aktuğ yönetimleri tarafından bu proje hayata geçirilmeye çalışıldı. Nuri Albayrak ve ekibi de bu konuda çok iddialı değerlendirmeler yaparak, kısa sürede Trabzonspor’un istasyonu ihaleye vereceği müjdesini verdi. Ancak kongrenin üzerinden 2 yıla yakın bir zaman geçmesine karşın, İstanbul’daki benzin istasyonunda hala daha küçük bir sorun olduğu ve bunun da kısa sürede ortadan kaldırılacağı konuşuluyor. Başkan Albayrak’ın yöneticilere bu yönde taahhüttü olduğu ifade edildi.

Tek Umut, İstasyon Parası

Bordo-Mavili yönetim aslında 30 milyon YTL’yi bulan borçların yanında, naklen yayın gelirlerinin 11’nci aya kadar olan bölümüne faktöring şirketlerine ipotekli olması, aynı şekilde borsadaki hisselerin de borçlara karşılık teminat olarak verilmesi büyük bir krizin kapıya dayandığının göstergesi olarak kabul ediliyor. Şimdi yönetim kurulu İstanbul’daki benzin istasyonunun bir an önce ihaleye çıkarılmasını bekliyor. Buradan gelmesi muhtemel 10 milyon dolarlık nakit parayla birlikte futbolculara olan borçların Temmuz ayı içinde verilecek olan peşinatların ödenmesine büyük katkı yapacağı dile getiriliyor. Bilindiği gibi gelecek ay içinde tam 10 milyon YTL peşinat ödemesi bulunuyor.

Transfer de Buna Bağlı Olacak

Trabzonspor yönetimi tam bir ekonomik iflas korkusu yaşarken ve hem bankalara, hem de faktöring şirketlerine bağımlı hale gelindiğini hesap ederek transferde sadece bonservisi elinde olan futbolculara yöneldiler. Benzin İstasyonu’ndan beklenen gelirin temin edilememesi halinde, yeni kredilerle birlikte kulübün tam bir borç batağına gömüleceği belirtiliyor. Ancak buradan gelebilecek 15 milyon YTL’ye yakın gelir ile birlikte hem futbolcuların peşinatlarının ödenebileceği, hem de 2-3 futbolcunun transferinin daha bitirilebileceği ifade ediliyor. Aksi takdirde Trabzonspor’un 2000 yılındaki gibi büyük bir iflası yaşayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Bir klup ne kadar kötü yönetilir okuyun ve bir kez daha anlayın bu sahada gezinen güneş gözlüklü insanları Aralık ayında sandıga gömelim kurtulalım su viruslardan..........:mad:

marcelinhos100
27.06.2007, 18:50
Arkadaslar maalesef artık haber okuyunca sinirlenmeye moralimiz bozulmaya basladı bu yıl ligimizde sivrilen futbolcuların hicbirini alamadık maalesef Volkan Hakan Arıkan Ali Bilgin Wedersonun hicbirini alamadık heleki rakipler aldı bu daha kötü gercekleri görmek lazım biz her zaman sampiyonluk ümidiyle baslayacagız ama rakipler iyi futbolcuları kolayca alıyor kimse burada bizim kadromuz süper demesin rakipler güclendi isimiz zor ben hatta ciddi ciddi söylüyorum belki alıralarsa bir kaleci alırlar 10 numarada almayacaklar izlenimim bu maalesef artık bize düşen görev Aralıkta bu klube adamlara teslim etmemiz o yüzden siz transferi bitirdik gözüyle bakın olaya maalesef gercek bu...........

Zafer Fidan
27.06.2007, 18:59
Arkadaslar bende bu Transfer Dosyasina bir kisi transfer edilene kadar hic birsey yazmicam daha

hüseyin1975
27.06.2007, 19:09
Arkadaslar bende bu Transfer Dosyasina bir kisi transfer edilene kadar hic birsey yazmicam daha

Yani sen diyorsunki:

Bu Ne inkar ne itiraf bu yalnizca sitem..............

Travelair
27.06.2007, 19:09
Eğer gerekli transferler yapılmazsa herkes maça siyah bayraklarla gitsin. Bir protestodur, beyler okey oynamaktan... :mad::mad: Neyse :mad:

hüseyin1975
27.06.2007, 19:10
Bir zamanlar 60-70 kisinin ugradigi Topic gitgide YETIM kaldi.

Ah Baskan ah.
Hadi patlat artik.

Ama sarki degil, Transfer patlat tamammi?

Koray
27.06.2007, 19:13
ya siz hala transfermi bekliyosunuz..geçen gazetelere okumadınızmı..ziyanın, stoper ve 10 numara isteğini veto etti albayrak..

hüseyin1975
27.06.2007, 19:18
ya siz hala transfermi bekliyosunuz..geçen gazetelere okumadınızmı..ziyanın, stoper ve 10 numara isteğini veto etti albayrak..

Vallahi hergün 8-10 saat arasi bu baslikdayim ve bekliyorum.
Karadeniz Insani inattir.
Bende bekleyecegim.

Gördügüm kadari ile Travelde bekliyor.
Söyle sürekli bekleyen birkac yandas daha bulursam olacak bu is :D

Oemer61
27.06.2007, 19:19
Ben 800 sayfa dolmadan önce hic birsey yazmiyorum artik:mad:. O zamana kadarda transfer yapilirsa sükredecegim yine, acizligin bu kadarina pessssss!!! Hoscakalin arkadaslar, ALLAH'a emanet olun...

Koray
27.06.2007, 19:20
valla bn transferden umutlu değilim ama yinede buralardayım..;)

karayamayman
27.06.2007, 19:21
Vallahi hergün 8-10 saat arasi bu baslikdayim ve bekliyorum.
Karadeniz Insani inattir.
Bende bekleyecegim.

Gördügüm kadari ile Travelde bekliyor.
Söyle sürekli bekleyen birkac yandas daha bulursam olacak bu is :D

Beklemekle olsaydı koruk helva olurdu...

Hüdai Pervaneli
27.06.2007, 19:27
bence daha trabsfer yapmiyacagiz:D

hüseyin1975
27.06.2007, 19:27
Beklemekle olsaydı koruk helva olurdu...

Ne yapayim Gardas.
Elden birsey gelmiyor.

Umut Fakirin Ekmegidir.

E Baskana göre bizde Fakiriz!
Nede olsa "Paramiz YOK" dedi.

Bizde bekliyoruz isde.
Belki Gökden bedava Futbolcu yagar.

Yakinda Futbolcu duasina cikmamiz gerekecek.

hüseyin1975
27.06.2007, 19:28
bence daha trabsfer yapmiyacagiz:D

Yaw Muhtar "Vur dedikde, ÖLDÜR demedik" :p

marcelinhos100
27.06.2007, 19:34
Aslında kaliteli bir oyun kurucu ve kaleci alsalar hersey düzelecek bence bizler iyice karamsar olmaya basladık medya iyice Trabzonu iddaasız görmeye basladı heyecan azalıyor bakın bir anda rakip takımlardan birinin idmanları taraftarı canlandı 3-5 milyonun hesabı yapılarak cok önemli seyler kaybediliyor gelecegi hesap etmek lazım Milan Gökdeniz Hüseyin Ayman Serkan Umut Ceyhun gibi önemli oyuncuları olan bir takıma iki iyi oyuncu alınmazsa eger vallahi bunların yatacakları yer olmaz etmeyin beyler bitirin su 10 numarayı da alalım formalarımızı bayraklarımızı yüksek sesle bagıralım sampiyon biziz diye hayde bakalım.......

A.Gökhan AKIN
27.06.2007, 19:34
baksanıza arkadaşlar stichus bile dayanamadı bıraktı gitti bende yazmama kararı aldım artık sinirlerm bozuldu yeter artık acizliğe bakınkı burda ankaragücünün yaptığı trensferi bile yazdırdılar tarafatara
helal olsun size hepinize

SDanışmaz
27.06.2007, 19:36
Geçen transfer döneminde arkadaşın biri bilmem kaç sayfa yazdık 2 oyuncu aldık demişti, yine aynı şey olacak gibi... :mad:

marcelinhos100
27.06.2007, 19:37
baksanıza arkadaşlar stichus bile dayanamadı bıraktı gitti bende yazmama kararı aldım artık sinirlerm bozuldu yeter artık acizliğe bakınkı burda ankaragücünün yaptığı trensferi bile yazdırdılar tarafatara
helal olsun size hepinize

Ankaragücün aldıgı oyuncuyu ben yazdım yazma gerekcem bizimle adının Fanatik gazetesinde gecmesiydi bu oyuncuyla Kamburov biz hic ilgilenmedik adamın menajeri Trabzona pazarlamaya calıştı olmadı Konyaya getrimeye calıştı şimdi Ankarada onun icin ekeldim yoksa önemli bir futbolcu degil....

marcelinhos100
27.06.2007, 19:58
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/270607idman9.jpg

Ceyhun bacak arası atmıs Serkana güzel :rolleyes:

Medallion
27.06.2007, 20:01
Mehmet Cakir ve Martinezi alip transfer sezonunu kapatalim. Onumuze bakalim. Kiraliklar falan belli olsun. Lige hazirlanalim.

dogukants
27.06.2007, 20:12
trabzon bobadilla ve dhorasoo yu alırsa tamam bu iş.dhorassoo olmazsa palermo..

marcelinhos100
27.06.2007, 20:21
Hasim Asbaskanımız beklenen acıklamayı yaptı Bobadilla ile parasal konularda anlaşamamışlar yüksek maliyeti dolayısıyla anlaşamadık gelin konuşalım diye birşey söz konusu degil bizim rakamlarımıza uzak bu transferde Apdullah Başer ilgileniyormuş bu arada bu adam asbaskan beni delecek ya adam aynen söyle söylüyor Ziya Hocayla 2-3 saat sohbet ettik genel anlamda konustuk bir istegi varmı yok mu diye tamamen genel anlamda bir-iki mevkide sıkıntısı varmış tabi bakıyorlarmış
alınacak oyuncunun uygun maliyette olması lazım eger yabancı istiyorsa:confused:
su an yabancı sayımız uygun degil kararı bekleyecegiz sabırlı olalım hedefimiz intertotoyu gecmek ligde basarılı olmak........

Aynen bunlar Sayitoglunun agzından cıkan kelimelerdir yani yuh diyorum birşey demiyorum.........:mad::mad::mad::mad:

zahido
27.06.2007, 20:32
Çok güzel bi video :D:D:D

koptum valla...

http://www.tubetube.net/videoizle/vTX_gs8HErc/trabzonspor.html

keponoxia
27.06.2007, 20:33
trnasfer yookk daha daha ne alsın süper transfer yaptılar transfer yapmasalar dahi altyapıdan yeni oyuncular kazandırabilsek artık kurudu altyapımız gökdenizden sonra kim war yetiştirdiğimiz

Hüdai Pervaneli
27.06.2007, 20:40
transfer beklemyin artik su takimdan

Hüdai Pervaneli
27.06.2007, 20:42

koptum valla...

bu video nun nesi komik ya:D

hüseyin1975
27.06.2007, 20:48
Hasim Asbaskanımız beklenen acıklamayı yaptı Bobadilla ile parasal konularda anlaşamamışlar yüksek maliyeti dolayısıyla anlaşamadık gelin konuşalım diye birşey söz konusu degil bizim rakamlarımıza uzak bu transferde Apdullah Başer ilgileniyormuş bu arada bu adam asbaskan beni delecek ya adam aynen söyle söylüyor Ziya Hocayla 2-3 saat sohbet ettik genel anlamda konustuk bir istegi varmı yok mu diye tamamen genel anlamda bir-iki mevkide sıkıntısı varmış tabi bakıyorlarmış
alınacak oyuncunun uygun maliyette olması lazım eger yabancı istiyorsa:confused:
su an yabancı sayımız uygun degil kararı bekleyecegiz sabırlı olalım hedefimiz intertotoyu gecmek ligde basarılı olmak........

Aynen bunlar Sayitoglunun agzından cıkan kelimelerdir yani yuh diyorum birşey demiyorum.........:mad::mad::mad::mad:

Aslinda baska birseyde dememiz lazim ama bu cezalar varya bu cezalar :mad:

hüseyin1975
27.06.2007, 20:52
Yine koca bir gün bizim acimizdan bosa gecdi.

Simdi her aksam buraya gelen ve yarindan ümitliyim diyen arkadas eksik.

SAME SHIT, DIFFERENT DAY!!!!!!!!!!!

fındıkoğlu
27.06.2007, 20:59
abi ortalık çok sessiz bu aralar kimse bişe açıklamıyo. yöneticiler dahi hiçbiyerde gözükmüyo.
hayırmı yoksa şermi bilemiyorum. umudumuz yok ama hani olurda bizi şaşırtırlarmı dersiniz. bu durgunluğun sonunu merakla bekliyoruz.
hep günü geçirmek için suni gündemlerle medya bizi oyalıyo.
bakalım hayırlısı artık

Travelair
27.06.2007, 21:05
Haşim Bey beni yanıltmıyor, çok şey istiyoruz, zaten Trabzon da küçük şehir... Kaderine razı ol, otur oturduğun yerde.. Siyah protesto bayrakları hazır olsun :(

hüseyin1975
27.06.2007, 21:34
.............................

Serdar A
27.06.2007, 21:38
------------- silindi --------------

hüseyin1975
27.06.2007, 21:40
Mehmet DEMİRKOL Yazarın Tüm Yazıları (http://www.maraton.com.tr/article_editor_articles.php?article_editor=57)http ://www.maraton.com.tr/img/print.gifKöşe Yazısını yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_article.php?article_id=1498)http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/user_images/57_070222092441.gif
ALLAH AŞKINA, KAÇ YABANCI?..
26.06.2007 09:08

25 Haziran 2007 Pazartesi. Saat 15.45. Resmi transfer başlayalı 2 hafta oldu. İmzalar atılıyor. Flaş transferler, sessiz transferler.
Ligin başlamasına 45 gün var...
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi eleme maçına sadece 1 ay var...
Ve Trabzonspor'un Intertoto maçına sadece 12 gün...
Ve, önümüzdeki sene Türkiye'de bir takımda kaç yabancı oynayabilir kimse bilmiyor.
Biliyorsa bir tek Haluk Ulusoy biliyor.
Sadece o.
Bir umut, belki bu yazı yayınlandığında açıklanmış, haşmetmeapları aciz kullarına bir bilgi vermiş olur.
Senelerdir futbolun içinde olan, belki hayatta yaptığı tek iş bu olan, kendi deyimiyle "Türkiye'yi Dünya 3.'sü yapan" yine "Türkiye'ye UEFA Kupası onun döneminde gelmiş olan", tek amacı futbola hizmet etmek olan Haluk Ulusoy.
Yeniden başkan olmak için yırtınan, başkan kalmak için yırtınan Haluk Ulusoy. Ne diyor koltukta kalma gerekçesi olarak? "Benim tecrübem var, ben bu işi biliyorum."

Sadece 12 gün var!
Kabul. En deneyimli yöneticilerden biri Ulusoy. Futbol tarihinde adı olacak. Kapkalın harflerle. Peki böyle bir isim, yanında müthiş maaşlarla çalışan onca hocaların, onların da hocaları ve hatta onların da hocaları varken... Ülkenin en iyi hocası olarak kabul edilen Terim her şeyin başındayken... Nasıl olur da bir yıl boyunca karar verememiş olabilirler kaç yabancı olacağına!
Bilirsiniz, herhangi bir doğru yönetilen ülkede ve tabii UEFA ve FIFA gibi örgütlerde, bu tip kararlar alındığında, 1 yıl sonra uygulamaya koyulur karar. Basit bir kural değişikliği, bir nüans dahi olsa bir yıl sona yürürlüğe girer yeni karar. Çünkü herkese zaman tanınması gerekir.
Ama ülke Türkiye olunca bu olmuyor.
Söyler misiniz bana, bir takımda kaç yabancı oyuncu olabileceğinin kararı, o ülkenin büyüklerinden biri Avrupa'ya çıkmadan 12 gün önce belli olmayabilir mi?
Bunun hangi takımların ligde oynayacağının bilinmemesinden ne farkı var?
Ya da eğer yabancı sayısı karara bağlanacaksa, Haluk Ulusoy, "Hayır kardeşim, yabancılar bu ülkeye zarar veriyor. Sayıyı azaltıyorum. Artık 4 yabancı oynayacak diyemez mi?" Ne farkı var, ha 2 artırmışsın, ha 2 azaltmışsın. Bu kararı verse söylecek bir şey yok. Çünkü o yönetiyor futbolu ve kendisinin de söylediği gibi en iyisini, o ve şahane ekibi biliyor.
E peki böyle bir karar çıkarsa ne olacak.
Şimdi, bırakalım takım tutar, parti tutar gibi başkan tutmayı.
Bütün bunlara bir Allah'ın kulunun "Kardeşim bizimle kafa mı buluyorsunuz? Bir senedir ne yaptınız?" dememesine ne diyeceğiz.
12 gün var. Ve hiçbir şey belli değil.
Haydi alalım başkanı omuzlara.

Ne güzel anlatmis Mehmet Bey.

Trabzonspor 12 Gün sonra önemli bir Maca cikacak ama halen bir KARAR yok.
Birde Ulusoy Trabzonlu?
Zaten Sakaryanin Baskanida Trabzonlu!

OLMAZ OLSUN BÖYLE TRABZONLULAR!!!!!

Can
27.06.2007, 21:43

koptum valla...

BOMBA YA :D:D:D:D

Burçak
27.06.2007, 21:45
açılmıyorki

hüseyin1975
27.06.2007, 21:46
www.maraton.com.tr'de (http://www.maraton.com.tr'de) bir Anketin su anki sonucu:

Anket Sonuçları
EN ÇOK HANGİ TEKNİK ADAMA GÜVENİYORSUNUZ
FELDKAMP% 42
SAĞLAM% 28
ZICO% 27
DOĞAN% 3

YORUMSUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hüseyin1975
27.06.2007, 21:47
www.maraton.com.tr'de (http://www.maraton.com.tr'de/) bir Anketin su anki sonucu:

SİZE GÖRE ŞU ANA KADAR EN İYİ TRANSFERLERİ KİM YAPTI?
BEŞİKTAŞ% 12
GALATASARAY% 52
TRABZONSPOR% 2
FENERBAHÇE% 32
HİÇ BİRİ% 2

YORUMSUZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samet Berber
27.06.2007, 21:52
ikiside yorumsuz ...

cemka
27.06.2007, 21:54
Bir umutla hergün koşup topiğe giriyorum... Ama yine aynı şey yine hiçbirşey yok... Sabretmeye devam edeceğim...Ama bir yere kadar... 01.07.2007 tarihine kadar herhangi bir gelişme olmazsa herhalde o gün foruma yazacağım yazıdan sonra 1 aya bir daha foruma yazı yazma hakkım elimden alınabilir...
Ya bunların herşeyi zarar yaaa......

Terzioğlu
27.06.2007, 21:56
biraz kestirdim...belki yeni haberler var diye girdim...moralim bozuldu girdigime pisman oldum...yaziklar olsun.............

hüseyin1975
27.06.2007, 22:01
TRANSFER BORSASI

Son güncelleme : 27.06.2007 20:27

Ankaragücü
GELENLER: Ahmet Dursun (Antalyaspor), Habib Muhammed (Molde FK), Fatih Akyel (Gençlerbirliği), Kirita (G.Antepspor), Yunus Balaban (Alemannia Aachen), Hans Peter Briegel (Teknik Direktör)
GİDENLER: Aytekin (Antalyaspor), Yordanov, Petkov, Devran, Murat Ocak, Tita, Sedat Yeşilkaya
GÜNDEMDEKİLER: Ali Çamdalı(B.Leverkusen), Martin Kamburov (El Ahli)

Ankaraspor

GELENLER: Tayfun Türkmen(Konyaspor)
GİDENLER: Drogaslav Jevriç (-), Wederson (Fenerbahçe), Hakan Arıkan (Beşiktaş)
GÜNDEMDEKİLERTevfik Köse(B. Leverkusen)

Beşiktaş

GELENLER: Rodrigo Tello (S. Lizbon), Hakan Arıkan (Ankaraspor), Rüştü Reçber (F.Bahçe), Mehmet Yozgatlı (F.Bahçe), Ertuğrul Sağlam (Teknik Direktör)
GİDENLER: Ramazan Kurşunlu (Ankaraspor), Kleberson (-), Runje (Lens), Ali Güneş (Freiburg)
GÜNDEMDEKİLERMakelele (Chelsea), Gravesen (Celtic), Edmilson(Barcelona), Assunçao (Real Betis)

Bursaspor

GELENLER: Mustafa Sarp (K. Erciyesspor), Bülent Korkmaz (Teknik Direktör)
GİDENLER: Ömer Çatkıç (G.Antepspor) , Cumhur Bozacı (Ç. Rizespor), Hasan Yiğit
GÜNDEMDEKİLERHasagiç (G.Antepspor)

Çaykur Rizespor

GELENLER: Gökhan Kök (K.Erciyesspor) , David Gonzales (Cale-Kolombiya) Metin Aktaş (Diyarbakırspor), Emre Toraman (K. Erciyesspor), Şadi Çolak (Orduspor), Cumhur Bozacı (Bursaspor), Samet Aybaba (Teknik Direktör)
GİDENLER: Zdravkov, Bashir El Tabei, İbrahim Said, Gökhan Kaba (İstanbul B.Belediyesi), Tolga Doğantez (Gençlerbirliği), Hasan Uğur (Antalyaspor) GÜNDEMDEKİLERHasan Yiğit (Bursaspor), Ufukhan (Trabzonspor)

Denizlispor

GELENLER: YOK.
GİDENLER: Serhat (Kayserispor)
GÜNDEMDEKİLERGürol (Sivasspor)

Fenerbahçe

GELENLER: Ali Bilgin (Antalyaspor), Roberto Carlos (Real Madrid), Wederson (Ankaraspor), Colin Kazım Richards (Sheffield United)
GİDENLER: Ümit Özat (Köln), Serkan Balcı (Trabzonspor), Tuncay Şanlı(Middlesbrough), Rüştü Reçber (Beşiktaş), Mehmet Yozgatlı (Beşiktaş) GÜNDEMDEKİLERRonaldo (Milan), Mehmet Çakır (Gençlerbirliği) Ali Çamdali (B.Leverkusen), Zigiç (Santander),John Carew (Aston Villa)

Galatasaray

GELENLER: Volkan Yaman (Antalyaspor) , Lincoln (Schalke 04), Servet(Sivasspor), Barış Özbek (Rot Weiss Essen), Serkan Çalık (Rot Weiss Essen), Tobias Linderoth (Kopenhag), Ismael Bouzid (Kaiserslautern), Orkun Uşak (K.Erciyes) , Karl Heinz Feldkamp (Teknik Direktör)
GİDENLER: Inamoto(E.Frankfurt), Mondragon (Köln), Tolga Seyhan (Kiralık Shakhtar Donetsk'e döndü), Ilic (Salzburg), Ergün Penbe (-) GÜNDEMDEKİLERNilmar (Lyon), Baiano (Celta Vigo), Rommedahl (Charlton Athletic), Gökhan Ünal (Kayserispor)

Gaziantepspor

GİDENLER: Ömer Çatkıç (Bursaspor), Armand Deumi (Thun), Mesut Bakkal (Teknik Direktör) Kirita (Ankaragücü)
GÜNDEMDEKİLERHasan Yiğit (Bursaspor), Kürşat (K.Erciyesspor)

Gençlerbirliği

GELENLER: Nicola Petkoviç, (Vojvodina), Olgay Coşkun (Karşıyaka), Nick Carle (Newcastle Jets), Marko Zoriç (Banat Zrenjanin), Fuat Çapa (Teknik Direktör), Mustafa Çiçek (Samsunspor),Tolga Doğantez(Ç.Rizespor) ´
GİDENLER: Draman (Lokomotif Moskova), Adem Dursun (-)
GÜNDEMDEKİLERRanko Despotoviç (Vojvodino)

Gençlerbirliği Oftaşspor

GELENLER: Savaş Esen (Alibeyköy), Cevher Toktaş (Bursa Merinos), Volkan Hasançebi (Fethiyespor)
GİDENLER: YOK.
GÜNDEMDEKİLERTozo, Sandro (Gençlerbirliği)

İstanbul B.B. Spor

GELENLER: Evren Kürkçü (Samsunspor), Gökhan Kaba (Ç.Rizespor) , Sancak (Altay)
GÜNDEMDEKİLERHasan Yiğit (Bursaspor)

Kasımpaşaspor

GELENLER: Murat Yıldırım (Ajax), Mehmet Akgün(Borussia Dortmund), Barbaros Barut (Essen), Ali Yetkin (Greutherfürth)
GÜNDEMDEKİLERHasan Yiğit (Bursaspor), Gürol(Sivasspor), Georg Koch (Duisburg)

Kayserispor

GELENLER: Serhat (Denizlispor) Savaş Yılmaz (Zeytinburnu) Koray Çölgeçen (Kocaelispor) Mehmet Eren (K.Erciyes)Tolunay Kafkas (Teknik Direktör)
GÜNDEMDEKİLERHasan Kabze (G.Saray) , Cangele(Sakaryaspor) , Serdar (G.Antep B.Belediye)

Konyaspor

GELENLER: Muhammed Akıncı (Silkeborg), Burak Özsaraç (V. Manisaspor) , Can Parlayan (Değirmenderespor)
GİDENLER: Tayfun (Ankaraspor)
GÜNDEMDEKİLERTristan (Deportivo)

Sivasspor

GELENLER: Musa Aydın (Sakaryaspor), Fatih Atik (Montpellier), Muhammed Ali (Diyarbakırspor)
GİDENLER: Servet (Galatasaray), Serdar Topraktepe (Kocaelispor), Gürhan (Fenerbahçe), Ertuğrul(Antalyaspor) , İsmail (Malatyaspor) GÜNDEMDEKİLER
Trabzonspor http://www.maraton.com.tr/img/logolar/17.jpgGELENLER; Serkan Balcı(F.Bahçe), Jabi(K.Erciyes), Adnan(Samsunspor)
GİDENLER: Djokaj (-)
GÜNDEMDEKİLERUğur Boral (F.Bahçe), Hasagiç (G.Antepspor), Bobadilla (Boca Juniors)

Vestel Manisaspor

GIDENLER: Fevzi (-), Burak Özsaraç (Konyaspor)
GÜNDEMDEKİLER

Şuayip Aydın
27.06.2007, 22:01
SAKARYA HİZAYA GELİYOR Kolombiyalı kaleci Martinez, için 1.5 milyon Euro ve Ahmet Şahin?i istediler... http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/20299_b.jpg Trabzonspor?un Martinez taktiği işe yaramaya başladı. Sakaryaspor astronomik tabelinden geri adım atarken, Bordo-Mavili yönetim şartların oluşması halinde Tomas?ı satıp, Jefferson?u da kiralayıp, Martinez?in transferini gerçekleştirmek istiyor...

TAKTİK İŞE YARIYOR
Trabzonspor yönetiminin Sakaryaspor?un Kolombiyalı file bekcisi Martinez?in transferinde uyguladığı taktik işe yaramaya başladı. Teknik Direktör Ziya Doğan?ın yeni sezonda kadroda görmek istediği Marteniz için Trabzonspor yönetimi Sakaryaspor yönetimine 1 milyon euro ve Ahmet Şahin?i teklif edersen Sakaryaspor yönetimi astronomik bir fiyat isteyip göraşmeler tıkanmıştı. Trabzonspor yönetiminin "Martinez ile ilgilenmiyoruz" açıklamasından sonra Sakaryaspor yönetimi geri adım atıp, Bordo-Mavili yönetimden 1.5 milyon euro ve Ahmet Şahin?i istedi.
KABUL ETMEDİLER
Trabzonspor yönetimi ise Sakaryaspor?un bu teklifini kabul etmedi. Bordo-Mavili yönetim, Martinez?e henüz bir talipli çıkmadığını bu nedenle bu oyuncunun transferini kendi şartlarında gerçekleştirmekten başka bir şey düşünmüyor. Yabancı kontenjanı dolu olan Trabzonspor yönetimi, şartların oluşması halinde Tomas Jun?u eski takımına satıp, Jefferson?u da İstanbul Büyükşehir Belediyespor?a kiralayıp Kolombiyalı kaleci Martinez?in transferini gerçekleştirmeyi planlıyor.

CAFER ÖZER
27.06.2007, 22:02
Turkcell Süper Lig Puan Durumu
# Takım O G B M A Y Puan Av
1 Fenerbahçe 34 20 10 4 65 31 70 34
2 Beşiktaş 34 18 7 9 43 32 61 11
3 Galatasaray 34 15 11 8 58 37 56 21
4 Trabzonspor 34 15 7 12 54 44 52 10
5 Kayserispor 34 13 12 9 54 43 51 11
6 Gençlerbirliği 34 14 6 14 43 42 48 1
7 Sivasspor 34 14 6 14 41 44 48 -3
8 Ankaraspor 34 10 17 7 43 38 47 5
9 Konyaspor 34 12 9 13 42 44 45 -2
10 Bursaspor 34 12 9 13 36 42 45 -6
11 Gaziantepspor 34 11 10 13 31 39 43 -8
12 Vestel Manisaspor 34 11 9 14 41 45 42 -4
13 Ankaragücü 34 11 9 14 32 39 42 -7
14 Denizlispor 34 9 14 11 33 40 41 -7
15 Çaykur Rizespor 34 11 7 16 34 40 40 -6
16 Antalyaspor 34 8 15 11 32 36 39 -4
17 K. Erciyesspor 34 9 10 15 29 49 37 -20
18 Sakaryaspor 34 4 10 20 25 51 22 -26

"Unutma en çok gol atan en fazla atak yapandır"Üstad Ziya Efendi
Demekki En fazla atak yapan takım sıralamasında da Kayseri ile beraber 4.SIRAyız Ligde de 4.sıradayız.
4.OLMAK başarı ise Transfere gerek Yok.
Ziya üstad biz bilmiyoruzya Bu tabloda yalan söylüyor.Bundada Medyanın dolduruşuna geldik.

champions
27.06.2007, 22:02
Sorun İnter Toto değil aslında Bu kadro da turu rahatlıkla geçebilir Geçmelidir yani Asıl hedefimiz turu geçmek mi? En kötü ihtimalle Uefada gruplara kalmak olmalıdır ve her ne kadar çoğu kez sözde kalsada şampiyonluk Sorun şu ki ciddi hedefleri gerçekleştirmek için aylar hatta yıllar öncesinden belli olan eksiklerimizi halen daha giderememiş olmamız Yani bugün Kayseri bile bu işi çok daha ciddi bir şekilde yürütüyor Plan,program,sistem adına hiçbir şey yok transferle ilgili Piyangodan çıkacak yine Ya tutarsa misali Zaman aleyhimize işliyor

hüseyin1975
27.06.2007, 22:03
biraz kestirdim...belki yeni haberler var diye girdim...moralim bozuldu girdigime pisman oldum...yaziklar olsun.............

Hic Sorma.

Vallahi bir Baslik acdin ama tam acdin.
Ortalik TOZ DUMAN :)
Kavga edenler, Ceza alanlar.

Bence Yilin en Kritik Basligini acmis oldun :p

hüseyin1975
27.06.2007, 22:06
Sorun İnter Toto değil aslında Bu kadro da turu rahatlıkla geçebilir Geçmelidir yani Asıl hedefimiz turu geçmek mi? En kötü ihtimalle Uefada gruplara kalmak olmalıdır ve her ne kadar çoğu kez sözde kalsada şampiyonluk Sorun şu ki ciddi hedefleri gerçekleştirmek için aylar hatta yıllar öncesinden belli olan eksiklerimizi halen daha giderememiş olmamız Yani bugün Kayseri bile bu işi çok daha ciddi bir şekilde yürütüyor Plan,program,sistem adına hiçbir şey yok transferle ilgili Piyangodan çıkacak yine Ya tutarsa misali Zaman aleyhimize işliyor

Usta bu Kadroda gecebilir ve hatta gecmeli ama TFF üzerine düsen görevi yapmali.
Kararini aciklamali.
Türk Takimlari ona göre bir Yol cizecek ve belki bizim Baskan rahatlayip Transferleri patlatacak.

Baskan önünü görmeden kipirdamaz diye korkuyorum!
Yani Karar aciklanana kafar ben sahsen Transfer beklemiyorum ve buda beni oldukca geriyor............

Samet Berber
27.06.2007, 22:07
karar ne zaman açıklanacak ???

Terzioğlu
27.06.2007, 22:08
Hic Sorma.

Vallahi bir Baslik acdin ama tam acdin.
Ortalik TOZ DUMAN :)
Kavga edenler, Ceza alanlar.

Bence Yilin en Kritik Basligini acmis oldun :p

acmaz olaydim bu basligi...neyse en azindan martinezi alacaklar gibi..

Şuayip Aydın
YABANCI ÇIKMAZI Trabzonspor?un 6+2 umudu suya düştü, transfer şimdilik askıya alındı... http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/20298_b.jpg Futbol Federasyonu?nun tavrı üzerine transfer için tekrar durum değerlendirmesi yapacak olan Bordo-Mavililer, rotayı yerli oyunculara çevirecek. İlk hedef Mehmet Çakır...

ELİ-KOLU BAĞLANDI
Trabzonspor?un yabancı transferinde eli kolu bağlandı? Transferdeki planlarını Futbol Federasyonu?nun yabancı oyuncu kontenjanını 6+2?ye çıkartması üzerine yapan Bordo-Mavili yönetim, Federasyon?un bu 6 oyuncuda diretmekte kararlı olduğunu görünce geri adım attı. Önceki gün Bolu Gerede?de teknik direktör Ziya Doğan ile bir araya gelen ve transfer edilecek olan yabancı oyuncular hakkında fikir alışverişinde bulunan Bordo-Mavili yönetim, Futbol Federasyonu?nun tavrı üzerine teknik direktör Ziya Doğan ile bir araya gelip transfer rotasını değiştirecek.
YERLİ 10 NUMARALAR
Yabancı transferinin gerçekleşmemesi halinde 10 numara için teknik direktör Ziya Doğan, eski öğrencisi Mehmet Çakır?ın transferi için yönetime baskı yapacağı öğrenildi. Doğan?ın yerli 10 numara listesinde bulanan bir başka isim ise Galatasaray ile yıldızı bir türlü barışmayan ve geçtiğimiz yıl da Trabzonspor?un gündemine gelen Hasan Şaş. Teknik Direktör?ın gönlünde Mehmet Çakır yatarken, genç futbolcunun da Trabzonspor?a gelmeye sıcak baktığı, ancak Başkent ekibinin başkanı İlhan Cavcav?ın Çakır?ı bırakmak istemediği belirtildi.

cemka
evet Şerif de gelmiş...
şimdi günün açıklamalarını bekliyoruz kendisinden...

Samet Berber
27.06.2007, 22:09
mehmet çakır , hasan şaş

bu adamlar 10 numara mı :D:D hiç güleceğim yoktu ya

Terzioğlu
27.06.2007, 22:10
karar ne zaman açıklanacak ???

aslinda yarin olacakti ama bu se............. yine erteledi toplantiyi..

fanatikdevri
27.06.2007, 22:12
Önümüzdeki sezon şampiyon olacağız,medya transferleri yapan kulüpleri seviyor
neden haber oluyor,gazete satılıyor,reklam alıyorlar
ama gerçeklere bakalım
b.taş bir kere borçları 150 trilyona yakın başkanlarına senet imzalayıp tranfer yapıyorlar,defansları berbat kaleye aldıkları rüştü milli takımda kendini gördük,f.bahçeden gelmiş olması aldığı para onu tartışacaklar
hala delgado ve ricardinyo gibi adamlardan istediklerini almadılar kleberson kovdular yeni adam aldılar onunda ne kadar uyumlu olacağı bilinmez
en kötü defans onlarda runjeyi kaybettiler,g.zan,baki,i.üzülmez bunların ne olduğu belli
hoca yeni,istanbulda tutunabilirmi,her sene olduğu gibi transfer yapıyorlar sonuç ortada

f.bahçe yeni aldıkları adamlar carlos 35 yaşında çok paraya geldi wederson aynı bölgeye
ama 3-4 yıllık takımı dağıttılar şampiyon kadroyu bozdular onlarında kalede ve defansta sorun var lugano edu serdar bunlar ne kadar taşıyabilir sezonu,yabancı transferi ne kadar yapabilrler,tuncay gitti o da önemli onlar için
onları götürende aziz yıldırım o adam gitsin görecekler dünyanın bucaklarını

g.saray yabancıları yolladılar lincon alındı ama schalkede sorunlu adamdı,5 maç ceza almış,uyumsuz adam sorun olabilir linderoth ne yapabilr hocaları yaşlı
ve en önemlisi 5 maç ceza aldılar
gelir kaybı,uyum sorunu

bizim kadro bozulmadı en iyi defans bizde en iyi hücum hattı bizde orta saha,sol tarafa birde forvet olabilir tabi kaleci de
ama bence sezona en iyi giren biz oluruz ilk devreyi 5-6 puan önde kaparız devre arası eksik yerlere takviye ile sezonu götürüz kadro genişliğimiz var hem geçen yıl gelenler daha uyumlu olacak sürekli yan yana oynuyorlar zaten 2.yarıda görüldü bu

medya olayı gördü,önce transferle vuracak kafa karıştıracak sonra yönetmle hem takımın hemde taraftarın arasını açacak
örnek gerede ziyareti olayı nasıl çarpıttılar
ama sonra geri adım attılar BMN yönetimine tebrikler
işte yazılar çıkıyor carlos,lincon jabi bakalım Z.çöl aynı yazıyı sezon sonunda yazcakmı
adamlar bizim kadroyu bozmadığımıza uyuz oldular,onlar yolunu bulana kadar biz üsküdarı geçeriz diye korkuyorlar
başka bir şey söylemiyorum
bence doğru olanı yapıyoruz bu sene,
yattara,gökdeniz,umut,stepanov,hüseyin,risp,ceyhun ,ayman,ersen,bunların yanında jabi,serkan,adnan iyi olabilir bize katksı olacaktır,
hem alternatif kadro olurlar

önümüzü göreceğiz 12 gün sonra ilk maç ben bu sene şampiyonuz diyorum ve iddialıyım,
inşallah yanılmayacağım.

cemka
27.06.2007, 22:14
aslinda yarin olacakti ama bu se............. yine erteledi toplantiyi..

toplantı yine ertelenmiş yaaaaa...
Allah Allah, bunlar ne yapmaya çalışıyorlar...Yoksa bizim akıllı yönetimmi bunlara böyle bir yol izletiyoor... Nede olmasa bizimkilerin tek bahanesi yabancı sayısının belli olmaması....

hüseyin1975
27.06.2007, 22:15
YABANCI ÇIKMAZI Trabzonspor?un 6+2 umudu suya düştü, transfer şimdilik askıya alındı... http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/20298_b.jpg Futbol Federasyonu?nun tavrı üzerine transfer için tekrar durum değerlendirmesi yapacak olan Bordo-Mavililer, rotayı yerli oyunculara çevirecek. İlk hedef Mehmet Çakır...

ELİ-KOLU BAĞLANDI
Trabzonspor?un yabancı transferinde eli kolu bağlandı? Transferdeki planlarını Futbol Federasyonu?nun yabancı oyuncu kontenjanını 6+2?ye çıkartması üzerine yapan Bordo-Mavili yönetim, Federasyon?un bu 6 oyuncuda diretmekte kararlı olduğunu görünce geri adım attı. Önceki gün Bolu Gerede?de teknik direktör Ziya Doğan ile bir araya gelen ve transfer edilecek olan yabancı oyuncular hakkında fikir alışverişinde bulunan Bordo-Mavili yönetim, Futbol Federasyonu?nun tavrı üzerine teknik direktör Ziya Doğan ile bir araya gelip transfer rotasını değiştirecek.
YERLİ 10 NUMARALAR
Yabancı transferinin gerçekleşmemesi halinde 10 numara için teknik direktör Ziya Doğan, eski öğrencisi Mehmet Çakır?ın transferi için yönetime baskı yapacağı öğrenildi. Doğan?ın yerli 10 numara listesinde bulanan bir başka isim ise Galatasaray ile yıldızı bir türlü barışmayan ve geçtiğimiz yıl da Trabzonspor?un gündemine gelen Hasan Şaş. Teknik Direktör?ın gönlünde Mehmet Çakır yatarken, genç futbolcunun da Trabzonspor?a gelmeye sıcak baktığı, ancak Başkent ekibinin başkanı İlhan Cavcav?ın Çakır?ı bırakmak istemediği belirtildi.

Baskanimiz cok titiz.
Musampa, Jun ve Jeffi Karar aciklanmadan birakmak istemiyor herhalde.
Hos sinir kalksada bu oyunculari göndermesi gerekir ve karari beklemeden bu oyunculari gönderip yerlerine yenisini alabilir ama herhalda karar aciklanmadan gönderirsem "bedavaya" giderler lakin karar aciklandikdan sonra satarsam azda olsa Para alirim diye düsünüyor.

Bizim Baskan herhalde cebinden Para cikarmaya yanasmiyor!

Acabalar ile yasiyor dedi bizim Serif.

Yani No Karar - No Transfer!!!!!!

Ulan Ulusoy.

Senin bize yaptigini DÜSMAN DÜSMANA YAPMAZ!!!!!!!!!!!

hüseyin1975
27.06.2007, 22:18
toplantı yine ertelenmiş yaaaaa...
Allah Allah, bunlar ne yapmaya çalışıyorlar...Yoksa bizim akıllı yönetimmi bunlara böyle bir yol izletiyoor... Nede olmasa bizimkilerin tek bahanesi yabancı sayısının belli olmaması....

Bu ihtimali DÜSÜNMEK bile istemiyorum.

Midem bulaniyor...........

Ama sonucda bunlardan hersey beklenir!

WERTHeR
27.06.2007, 22:19
ama gerçeklere bakalım
b.taş bir kere borçları 150 trilyona yakın başkanlarına senet imzalayıp tranfer yapıyorlar,defansları berbat kaleye aldıkları rüştü milli takımda kendini gördük,f.bahçeden gelmiş olması aldığı para onu tartışacaklar
hala delgado ve ricardinyo gibi adamlardan istediklerini almadılar kleberson kovdular yeni adam aldılar onunda ne kadar uyumlu olacağı bilinmez
en kötü defans onlarda runjeyi kaybettiler,g.zan,baki,i.üzülmez bunların ne olduğu belli
hoca yeni,istanbulda tutunabilirmi,her sene olduğu gibi transfer yapıyorlar sonuç ortada

f.bahçe yeni aldıkları adamlar carlos 35 yaşında çok paraya geldi wederson aynı bölgeye
ama 3-4 yıllık takımı dağıttılar şampiyon kadroyu bozdular onlarında kalede ve defansta sorun var lugano edu serdar bunlar ne kadar taşıyabilir sezonu,yabancı transferi ne kadar yapabilrler,tuncay gitti o da önemli onlar için

g.saray yabancıları yolladılar lincon alındı ama schalkede sorunlu adamdı,5 maç ceza almış,uyumsuz adam sorun olabilir linderoth ne yapabilr hocaları yaşlı
gelir kaybı,uyum sorunu

bizim kadro bozulmadı en iyi defans bizde en iyi hücum hattı bizde orta saha,sol tarafa birde forvet olabilir tabi kaleci de
ama bence sezona en iyi giren biz oluruz ilk devreyi 5-6 puan önde kaparız devre arası eksik yerlere takviye ile sezonu götürüz kadro genişliğimiz var hem geçen yıl gelenler daha uyumlu olacak sürekli yan yana oynuyorlar zaten 2.yarıda görüldü bu

medya olayı gördü,önce transferle vuracak kafa karıştıracak sonra yönetmle hem takımın hemde taraftarın arasını açacak
işte yazılar çıkıyor carlos,lincon jabi bakalım Z.çöl aynı yazıyı sezon sonunda yazcakmı
adamlar bizim kadroyu bozmadığımıza uyuz oldular,onlar yolunu bulana kadar biz üsküdarı geçeriz diye korkuyorlar
yattara,gökdeniz,umut,stepanov,hüseyin,risp,ceyhun ,ayman,ersen,bunların yanında jabi,serkan,adnan iyi olabilir bize katksı olacaktır,

önümüzü göreceğiz 12 gün sonra ilk maç ben bu sene şampiyonuz diyorum ve iddialıyım,
inşallah yanılmayacağım.

Bu dediklerin çıksın eşşek olup anırmazsam ne olayım istediğin yerde:)

Ümit Küçük
27.06.2007, 22:29
orta sahayla forvet sart ben umuttan bu sene fazla bisey beklemiyorum cünkü daha kendini gelistirmeli bize bir sezonda 25 golatabilecek adam lazım birde defansdan top cıkartıp oyun kuracak adam

WERTHeR
27.06.2007, 22:32
orta sahayla forvet sart ben umuttan bu sene fazla bisey beklemiyorum cünkü daha kendini gelistirmeli bize bir sezonda 25 golatabilecek adam lazım birde defansdan top cıkartıp oyun kuracak adam

Bunlar lazımda bunları oynatacak bir tanede aklı başında hoca lazım:)

Fatih
27.06.2007, 22:35
mehmet çakır çok yararlı olur orta sahanın solunda veya ortasında oynayabilr

Kasım Hilal
27.06.2007, 22:39

Çocuk ilk sezonunda onca kısır paslara ve ligin başında yedek bırakılmasına rağmen 15 gol attı.
Eğer Umut'u besleyebilselerdi gerilere gelip gelip de fazladan yorulmaz belki de gol kralı olurdu.
Umut bu işi tek başına görürür.
Ersen ile Cem de yedekte bekler işte adam gibi.
Ömer Rıza'dan kurtulalım yeter!

zahido
27.06.2007, 22:44
ama gerçeklere bakalım

gelir kaybı,uyum sorunu

inşallah yanılmayacağım.

Ben şampiyonluk beklemiyeli yaklaşık 11 yıl oluyor.. nsanların şunu iyi bilmesi lazım hani ibrahim şahinde demişti yaa hakemleride yenebilecek bi kadro oluşturacağız diye.. İşte okadaro oluşturulmadan şampiyonluk hayal.. bütün kadron f.tekke gibi kaliteli olmazsa Trabzonspora şampiyonluğu kolay kolay vermezler..

_SeRKaN_
27.06.2007, 22:45
Varmı birşey demeyecem çünkü yine aynı bildik şeyler bu soruyla canınızıda sıkmayacam ama illallah artık en son sergen ismi geçiyodu ve üstüne üstlük oliver kahn ismini duyduk birde bu kadarmı küçüldük takımı en sonunda emekliler takımı yapacaklar galiba oldu olacak hagi yi de futbola döndürelim bonservis sorunu yok diye teklif etmedikleri çapulcu kalmadı ayıp yeter artık sabırlar taşıyo şurda bir kaç ayınız kaldı bari şu son aylarda hasta etmeden çekin gidin yeterince çektik sizi zaten...

A.T.R
27.06.2007, 22:46
Uşaklar Göreleden ayrılıp Düzceye geldiğim bu günün erken saatlerinden şu ana kadar artı dün tüm gün buradan uzaktaydım. Bugün inanılmaz bir sıcak vardı Düzcede ve bu sıcakta ev aradım mahvoldum hepsine amenna yinede ama YAHUU TRANSFER YOK MU HALAAAA!!!!!!

Kasım Hilal
27.06.2007, 22:47
Sen ev aramaya devam et üstad.
Belki bulursun ümidin olur!

_SeRKaN_
27.06.2007, 22:50
Uşaklar Göreleden ayrılıp Düzceye geldiğim bu günün erken saatlerinden şu ana kadar artı dün tüm gün buradan uzaktaydım. Bugün inanılmaz bir sıcak vardı Düzcede ve bu sıcakta ev aradım mahvoldum hepsine amenna yinede ama YAHUU TRANSFER YOK MU HALAAAA!!!!!!
Yok abi yok tık yok senin hiç değilse hedefin var vede ev bulursun ama bizim açımızdan umut yok gibi bu zamandan sonrada transfer için pek ümitli değilim..Yani kısacası sen ev bulursun yerleşirsin milletle kaynaşırsın bizde yine değişen durum olmaz :)

Şuayip Aydın
27.06.2007, 22:55
ama gerçeklere bakalım

gelir kaybı,uyum sorunu

inşallah yanılmayacağım.
aynen katılıyorum bide yedekte beklecek her an macı cevirebilecek bi adam lazım bence oda segen biliyoruz ki sergen hem usatlıgıyla hemde firkiklerdeki usatatlıgı soylemeye gerek yok trabzonspor da oynadıgı zaman bilen biri sergen nasıl bir oyuncu oldugu da bilir bence segen alınmalı

Vkgz
27.06.2007, 22:56
nasıl bi federasyon bu yaaaa bi karar alamadı

Terzioğlu
27.06.2007, 23:27
bu basliktada hayat kalmamis artik..

Zekeriya YAMAN
27.06.2007, 23:28
Bu Tomas Jun'dan haberi olan varmı? Kampda mı yoksa hala ülkesinde mi ?

sbay
27.06.2007, 23:29
Bu Tomas Jun'dan haberi olan varmı? Kampda mı yoksa hala ülkesinde mi ?

kamp kadrosuna almadı ziya bildiğim kadarıyla....

28TS61
27.06.2007, 23:29
bu basliktada hayat kalmamis artik..

bence bu basligi silip 0 dan baslamamiz lazim

Terzioğlu
27.06.2007, 23:32
bari forvet alamiyorsan junu sakla belki bi patlama yapar belli mi olur...okadar kötü bir futbolcu degil jun aslinda...adam gol krali oldu , cek kollerin , barosun oynadigi milli takimda oynadi...yasi da genc...uyum saglayamadi iste...

WERTHeR
27.06.2007, 23:33
bari forvet alamiyorsan junu sakla belki bi patlama yapar belli mi olur...okadar kötü bir futbolcu degil jun aslinda...adam gol krali oldu , cek kollerin , barosun oynadigi milli takimda oynadi...yasi da genc...uyum saglayamadi iste...

Forvet ve ziya (anlayan anladı)

Kadir
27.06.2007, 23:37
Arkadaşlar Yanlış bilmiyosam Ali Karimi şu an serbest bonservisi elinde keşke biz alsak müthiş bi oyuncu

Terzioğlu
27.06.2007, 23:39
Arkadaşlar Yanlış bilmiyosam Ali Karimi şu an serbest bonservisi elinde keşke biz alsak müthiş bi oyuncu

bu yazdigini en az 20 kere yazdim buraya ama duyan olmadi beni...bosuna ugrasiyoruz kardes bunlar kimseyi almaz/alamaz...

Ümit Küçük
27.06.2007, 23:41
alacaklar alacaklar bak diyorum alacaklar bu sesizligin sonunda fırtına patlıycak ama bizemi patlar yoksa onlaramı patlar yoksa bizansamı bakcaz görecez ama onlar alacaklar oyuncu olmazsa bile alacaklar anlayan anladı

Ümit Küçük
27.06.2007, 23:50
vallah ne yalan söylim bi b.k anlamdim dediginden :)

ya iyi futbolcu alacaklar sampıyonlugu alacaklar bizans takımlarının aldıgı futbolcular ellerinde patlıycak yada transfer yapmıycaklar aralıkda godfatherı alacaklar yada dandik futbolcu alacaklar (bizde onları izlemeye kostura kostura gidecez meraktan cünkü göklere cıkaracaklar) bize patlıcak sonucta anlıycan biseler alacaklar ama birilerine patlıycak ha almazsalarda aralıkta godfather alacaklar

$erîf
27.06.2007, 23:50
pazartesini bekliyorum. öncelik, daha öncede verdiğim iki isim. kaleci olayı da türkiyeden çözüldü.

Ümit Küçük
27.06.2007, 23:51
pazartesini bekliyorum. öncelik, daha öncede verdiğim iki isim. kaleci olayı da türkiyeden çözüldü.

martınezle anlasdılar o zaman yada hasagic

Uğur Aydın
27.06.2007, 23:56

Öncelik daha öncede verdiğin iki isim,eğer lavezzi ve palermo diyorsan,hiç zannetmiyorum,özelliklede lavezzi gelmez,palermo belki

Ümit Küçük
28.06.2007, 00:00
ben bu serif abının yönetici oldugundan kuskulanıyorum hem bak s harfi dolar isareti:D

Terzioğlu
28.06.2007, 00:02

abi werder bremen san lorenzoya lavezzi icin 8milyon euro bonservis bedeli önermis...bosuna ümitlenmiyelim bence...kaleci olayi türkiyeden cözüldügüne göre ya hasagici yada martinezi aldik...insallah martinezdir...

lucarelli
28.06.2007, 00:02
aldığım son duyum yönetimin bundesliga da oynayan yıldız bir brezilya lı ile anlaşma safhasında olduğu! banada inandırıcı gelmedi ama kaynak mer.. emer..

Uğur Aydın
28.06.2007, 00:04
Yahu nerdedn buluyosunuz bu haberleri,bari kaynak sağlammı!!!

lucarelli
28.06.2007, 00:05
Yahu nerdedn buluyosunuz bu haberleri,bari kaynak sağlammı!!!

Valla kaynak sağlam da yönetimden şüpheliyim

AyhanPe
28.06.2007, 00:05
aldığım son duyum yönetimin bundesliga da oynayan yıldız bir brezilya lı ile anlaşma safhasında olduğu! banada inandırıcı gelmedi ama kaynak mer.. emer..

gecen senenin haberi olmasin:)

10 numara
28.06.2007, 00:06

Marcelinho'dur...:D:D:D

Uğur Aydın
Valla kaynak sağlam da yönetimden şüpheliyim
O konuda haklısın kardeşim:)

AyhanPe

martinezdir..hasagic degildir insallah.hasagic türk statüsünde mi arkadaslar??

lucarelli
28.06.2007, 00:07
gecen senenin haberi olmasin:)

MARCELİNHO YU GERİ GETİREBİLİRLER Mİ BİLMİYORUM?!! AMA KAYNAK COK SAMİMİ, YANİ SAĞLAM. MANİPULE EDİLMEDİYSE...

cIlgInIm
28.06.2007, 00:07
ama gerçeklere bakalım

gelir kaybı,uyum sorunu

inşallah yanılmayacağım.

akşam akşam yüregimize su serptin kardeş saolasın.. zaten her sene biz bu senin düşündüklerini düşünerek yola cıkıyoruz. yani bu ziya doganında dedigi gibi Trabzonspor her sene lige şampiyonlukla başlar .kadromuza güvenimiz var fakat onların kendilerine guvenleri yok .. onları şampiyonluga inandıracak ikna gabileyeti yüksek birisi olmalı.. bu nejmi perekli degil bence.. öyle biri olmalıki Transporda oynayan oyuncular onun agırlıgı altında kalmalı Ts yenildigi zaman yüzü kızarmalı kendinden nefret etmelii.. nasıl ki eski oyuncular diye yenildigimiz zaman mahalleye gidemiyorduk o şekil de olmalıı... kadromuza bi lider şart .. bu lider marcelinho cok super olurdu mesela ama ne yazık ki gönderdiler.. hojdonk feneri nasıl şampiyon yaptı işte o liderlik vasfı ile .. TEkke tekke diyoruz ama o da yeri geldiginde kendini Ts den büyük görüyor ..

lider olacak ömür boyu hizmet edecek gibi aynı zaman da yarın ayrılacagını bilerek hizmet verebilecek bi liderrr ...

Terzioğlu
28.06.2007, 00:09
bunlar gidip marcelinhoyu almasin :D zuhaha alirlar mi alirlar hic belli olmaz

BDiler61
28.06.2007, 00:09

abi umarım o iki isim olur

28TS61
28.06.2007, 00:11
abi umarım o iki isim olur

hangi iki isim bu

DURAS
28.06.2007, 00:14
hangi iki isim bu
herhalde biri pischulaydı.

$erîf
28.06.2007, 00:15
ilk söylediğim iki isim, çok istiyorum onları. alsınlar gelsinler, yeter!

Ümit Küçük
28.06.2007, 00:16
hangi iki isim bu

palermoyla lavezzi

lucarelli
28.06.2007, 00:17
PISCHULISCHI YI bize bırakmazlar
bizimle ilgili en iyi teşhisisi maalesef bir Galli koydu. J.Benjamin Toschak!
BİLBAO MODELİ

Terzioğlu
28.06.2007, 00:18

abi bende senin kadar ümitli olmak isterdim ama en az bi 8milyon euro vermemiz lazim...yani bu imkansiz...

Bremen bietet 8 Millionen für Ezequiel Lavezzi
Werder Bremen hat offenbar einen Klose-Ersatz gefunden: Der Transfer des argentinischen Nationalspieler Ezequiel Lavezzi soll noch heute als perfekt vermeldet werden
Laut argentinischen Medienberichten hat Werder Bremen ein acht Millionen Euro-Angebot für den argentinischen Nationalspieler Ezequiel Lavezzi von San Lorenzo abgegeben.

In den nächsten Stunden könnte schon der Vollzug vermeldet werden. Entsprechend ins Bild passt zudem die Meldung, dass sich San Lorenzo um die Verpflichtung von Stürmer Fernando Cavenaghi bemüht.

Neben Werder Bremen war auch Atalanta Bergamo an dem 22-jährigen Stürmer interessiert. Die Verhandlungen zwischen San Lorenzo und Atalanta scheiterten jedoch an der geforderten Ablösesumme.

bak burda werder bremenin 8milyon euro bonservis bedeli önerdigi yaziyor..

Mustafa
28.06.2007, 00:19

palermo ve lavezzi mi onları alsalar daha ne isterim hatta sadece lavezziyi alsınlar yeter

28TS61
28.06.2007, 00:23
palermoyla lavezzi

lavezzi yi cok istiyorum gelmesini
palermoda gelirse yaninda bonus olur ozaman :)

28TS61
28.06.2007, 00:24
PISCHULISCHI YI bize bırakmazlar
bizimle ilgili en iyi teşhisisi maalesef bir Galli koydu. J.Benjamin Toschak!
BİLBAO MODELİ

PISCHULISCHI hakkinda link varmi acaba

lucarelli
28.06.2007, 00:26
çarşı pazarın ağzına sakız ettiği ruhun; sahaya yansıması, yansıtılması ancak o Ruh un ne olduğunu bilen, hisseden ADAM lar la olacağını anlayan, Bizden hariç sadece TOSCHAK dı. NE TAKIMINI SATABİLEN Gökd. Kara. KOVMA cesaretini gösteremeyen yöneticiler ne de; onu satmayın diyen taraftar.

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 00:27
simdi federasyaon yarin karar vermicekmi yabanci kontenjani icin

Emiroğlu
28.06.2007, 00:27
çarşı pazarın ağzına sakız ettiği ruhun; sahaya yansıması, yansıtılması ancak o Ruh un ne olduğunu bilen, hisseden ADAM lar la olacağını anlayan, Bizden hariç sadece TOSCHAK dı. NE TAKIMINI SATABİLEN Gökd. Kara. KOVMA cesaretini gösteremeyen yöneticiler ne de; onu satmayın diyen taraftar.

Gene aynı yere mi dönüyoruz ?

Bu sene küme düşmüş olmayı çok istiyordun heralde...

Onu satmayın diyenlerden biri de bendim.Sonuna kadar da arkasındayım !

Terzioğlu
28.06.2007, 00:28
yok abi yine ertelendi toplatni...

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 00:29
yok abi yine ertelendi toplatni...
sen bana mi abi dedin>

Mustafa
28.06.2007, 00:29

ne alaka bu şimdi

Terzioğlu
28.06.2007, 00:31
sen bana mi abi dedin>

evet niye?

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 00:32
benim sana bi demem gerekir bi yanlisin war senin

Özkan Erdem

mevkisi neymiş peki? forvet mi, ortasaha mı.. yazmak istemiyorum ama yoksa defans mı..

Rasim YILMAZ
Lavezzi hayal, Palermo rüya:)
bu sezonda uykuya devam ey Trabzonsporlular...
11 Aralıkta uyanırız bu kabustan...
:) Şunun şurasında ne kaldıki?
:)

Terzioğlu
28.06.2007, 00:34
benim sana bi demem gerekir bi yanlisin war senin

yasini bilmiyorum...neyse bosver KARDES ;)

DURAS
28.06.2007, 00:35
mevkisi neymiş peki? forvet mi, ortasaha mı.. yazmak istemiyorum ama yoksa defans mı..
bundesligada oynayan brezilyalı yıldız, ilk aklıma gelen hertadaki silva,geçen senede istiyorlardı.öteki aklıma gelende olmayacak biri ama aklıma geleen diegodur

lucarelli
28.06.2007, 00:35
Gene aynı yere mi dönüyoruz ?

Bu sene küme düşmüş olmayı çok istiyordun heralde...

Onu satmayın diyenlerden biri de bendim.Sonuna kadar da arkasındayım !

sayın renkdaşım kimin neden arkasındasın! takımının mağlubiyetine bahis oynayabilen bi adama ne kadar güvenceksin veya neden güveneceksin

sanatik
28.06.2007, 00:38
Son 4 Transferi bekliyoruz, bakalim beklemedigimiz bir sürpriz olacakmi ama yok, zaten diger Sergen konusunda resmen Sok oldum, bekleyim baska caremiz yok.

Umarim ama yeni bir aha bunun ismi var, avrupada bir zamanlar 3 gol atmisdi, veya cok büyük yildiz olacak ( bizden baska gören yok, digerleri ayakda uyuyor ) düsünceleri ile 10 numara alinmaz.

dua etmekden baska caremiz kalmadi.

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 00:38
bence busene daha transfer yapilmayacak

Terzioğlu
28.06.2007, 00:39
sayın renkdaşım kimin neden arkasındasın! takımının mağlubiyetine bahis oynayabilen bi adama ne kadar güvenceksin veya neden güveneceksin

gs macinda bahis oynadi dogru ama ayni zamanda o macta gol atti...

Rasim YILMAZ
28.06.2007, 00:40
e daha kötü..küllim kafa basmıyo o zaman bizim uşak Gökdenizin... Adam bahis oynadığı maçta gol atarmı yaw? Bize akıllı topçu lazım:):):):)

lucarelli
28.06.2007, 00:44
gs macinda bahis oynadi dogru ama ayni zamanda o macta gol atti...

iyide bi de soyunma odasında FATİH in yapyığı konuşma var (pardon tehdit "satanın ....") var o ne ? attığı gol 90+ kusur deydi onun için leblebi kadar değeri olmayan bi adam..

sanatik
28.06.2007, 00:44
Bize akıllı topçu lazım.

Alt yapidaki cocuklari uygun sekilde kullanabilsek, yeterince basarili olacagiz ama anlayis maalesef, disardan medet ummakda oldugundan, onlarinda aklini basindan aliyor, güvenlerini yitiriyoruz.

yazmadan duramadim, iyi geceler.

Mustafa
28.06.2007, 00:45
iyide bi de soyunma odasında FATİH in yapyığı konuşma var (pardon tehdit "satanın ....") var o ne ? attığı gol 90+ kusur deydi onun için leblebi kadar değeri olmayan bi adam..

konu transfer dosyamız farkında mısın

Rasim YILMAZ
28.06.2007, 00:48
konu transfer dosyamız farkında mısın

e transfer olmayınca millet sağa sola sarıyo:)

AYYILDIZ
28.06.2007, 01:00
eskiden neydi bu baslik ya simdi ne oldu az sabahlamadik gecen sezon yok wagner gelecek ucaga bindi falan bu sene Albayrak isi cozmus transfer yok heyecan yok

AyhanPe
28.06.2007, 01:02
eskiden neydi bu baslik ya simdi ne oldu az sabahlamadik gecen sezon yok wagner gelecek ucaga bindi falan bu sene Albayrak isi cozmus transfer yok heyecan yok

gecen sene varmiydi transfer:D degisen bisey yok..daha heyecan kasirgasi yeni basliyor:) martinez isi olur herhalde..suan sözlesmeli 7 yabancimizmi var.jun hala kiraliksa..en azindan sözlesme imzalyabilirler öyle degilmi??

AYYILDIZ
28.06.2007, 01:05
gecen sene varmiydi transfer:D degisen bisey yok..daha heyecan kasirgasi yeni basliyor:) martinez isi olur herhalde..suan sözlesmeli 7 yabancimizmi var.jun hala kiraliksa..en azindan sözlesme imzalyabilirler öyle degilmi??

Gecen sene yoktuda yine bi heyeca vardi su gun geliyolar bugun geliyolar diye su an kendilri bile transferden haberleri yoktur

$erîf
28.06.2007, 01:12
transferdeki gelişmeleri tam olarak üç kişi biliyor. başkan, hoca, bir kişi daha. herkese iyi geceler.

Adem Erdoğan
28.06.2007, 01:13
transferdeki gelişmeleri tam olarak üç kişi biliyor. başkan, hoca, bir kişi daha. herkese iyi geceler.

açıklama ne zaman olacak peki.yani transferler

AyhanPe
28.06.2007, 01:14

iyide abi kaleci isini türkiyeden halletiler dedin..umarim bu kesindir en azindan..10 numara ve forvet icin daha zaman var ama kaleci kampa yetismesi gerekir..o bir kiside gelmiyor artik siteye..yogun calisiyorlar demek.belkide görüs ayrililigina düstüler

izzet
28.06.2007, 01:21
Arkadaslar Transfer Mansfer yok!

Niye bu Topic acik duruyoki? Bosuna Israf!

kalavara
28.06.2007, 01:38
valla
ayın 30'una bişey kalmadı. transfer yapıldı, yapıldı. yapılmadı artık gelecek seneye kalır bizim şampiyonluk. yönetim de hoca da bunu biliyor. bizde bekliyoruz bakalım. yönetim ve hoca için önemli olan şey trabzonspor mu yoks kendi kariyerleri mi. bekiyoruz.

Canİlker
28.06.2007, 01:47
millet borç batağında sponsor bulup bişekilde transfer yapıyo basıyo parayı.. bizim yönetim ki yıldız sözü veren yönetim yok jabiymiş yok bilmem neymiş uğraşıyo.. taraftarı ayağa kaldıracak kombine satışlarında patlama yapacak takıma hava katacak bi adam alsana be adam.. transferi erken yapacaz dediniz atı alan üsküdarı geçti sizde tık yok.. parayı çarçur etmemek transfer yapmamak demek değildir . bu kafayla gidersek her sene 4. oluruz bizden bi bokta olmaz.. sinirlendim gene hayret bişe ya.. kanser ettiler milleti valla

Laz_61
28.06.2007, 01:51
kulübün 30 trilyon borcu var ..ve ayriyetten oyuncularin pesinatlari ödenecek 10 trilyon felan....parada yok napcak nuri merak ediyorum...ayrica lig tv den gelecek parayada el konulmus kasima kadar..

AYYILDIZ
28.06.2007, 01:51
sola Ufuk stopere Selim forvete Ergin ve kalede Tolga oynamali artik ruhlu futbolcu izleyelim emin olun kimi alirsak alalim bunlardan yararli olamaz

Erkan
28.06.2007, 02:26
kaleci olarak ecuadorun milli kalecisi Mora dunya kupasinda cok begenmistim...?

Hüseyin Çümen
28.06.2007, 02:31
şerif abinin dedine göre kaleci ya hasagiç tir ya martinez ozaman bari inşallah martinez olsa hasagiç tolgadan ii deil

Adem Erdoğan
28.06.2007, 02:38
şerif abinin dedine göre kaleci ya hasagiç tir ya martinez ozaman bari inşallah martinez olsa hasagiç tolgadan ii deil

hasagiçi fener almadımı

keponoxia
28.06.2007, 03:03
arkadaşlar günebakış gazetesinde şu cümleyi okuyunca dellendim wallaha (Aksi takdirde Trabzonspor’un 2000 yılındaki gibi büyük bir iflası yaşayacağına kesin gözüyle bakılıyor.) bu ne demek ne oluyor artık gidip dayanalım kapısına klubün indirelim şunarı yoksa tekrar borç batağı.

keponoxia
28.06.2007, 03:11
paf takım sahaya oooo ooo paf takım sahaya oo ooo en kral transfer paf takım araklı arsin bi kaç takımdan takwiee işteee sampioonuz ciddiyim ben bu konuda arkadaşlar satın gökdenizi hüseyini borcumuzda bitsin tabi bunlar yapılmadan önce yapılması gereken bir şey war o yapılmazsa bunların bi anlamı olmaz bu yönetim gidecek

Bilâl ÇOBAN
28.06.2007, 03:58

abi hamidiye mahallesinde teyzemin evi vardı yav bi sorayım mı yoksa buldun mu.... gel vatandaş gelll, transfer başlığına bak :D (bu arada ev işinde ciddiyim:D )

a d bacan
28.06.2007, 07:44
anlaşılan bugunu teyet geceçez
yarınlara umutla bakarak
inşallah beklenen gün geldiginde
beklenmeye degecektir bekleyelim görelim

yakutlu61
28.06.2007, 09:23
TRANSFERİ KAPATTIK
Basın Sözcüsü Kafkas, kadrolarının gelecek sezon için yeterli olduğunu söyledi...

Çok ekstra bir durum olmaması halinde transfer yapmayacaklarını söyleyen Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, "İyi bir kadromuz var. Oyuncularımıza da güvenimiz tam. Yönetim olarak transferi noktaladık" dedi...

ALTERNATİFLİ KADRO
Trabzonspor?da yeni sezon öncesi transfer defteri kapatıldı. Futbol Federasyonu?nun yabancı sayarısı serbest bırakmaması üzerine planları alt üst olan Trabzonspor yönetimi, transfere şimdilik noktayı koydu. Bordo-Mavili ekibin Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, çok ekstra bir durum olmaması halinde transfer yapmayacaklarını söyledi. Kafkas, geçtiğimiz sezon ligin ikinci yarısında en fazla puan toplayan bir takıma sahip olduklarını belirtirken, "Yaptığımız transferler ile de alternatifli bir kadro oluşturduk" dedi.
ŞAMPİYONLUK İÇİNİ
Kafka, kaleci konusunda da Jefferson ve Tolga?ya güvenlerinin sonsuz olduğunu belirtirken, "Geçtiğimiz sezon bu arkadaşlarımız takımı sırtladı. Şimdi de onlara güvenimiz sonuz. Hocamız da kamptaki performanslarından son derece memnun. Ayrıca Kayserispor?dan çok formda bir Tayfun geri geldi" diye konuştu. Kafkas, Trabzonspor?un oturmuş kadrosunda yeni sezonda zirve yarışında iddialı olacağını da söyledi.

EVETTTT...Bu baslıgın artık acık durmasına gerek varmı.
ve kusura bakmayın ama transfer yapmayacagız dedıkten sonra yarısın içinde olacagız deme aptallıgı nasıl bısey..
bı aralar ismail yk nın cok moda bı şarkısı vardı onu hedıye edıorum bu yonetıme ALLAH BELANI VERSİN....
sadece şarkı armagan ettım yanlış anlasılmasın.

AYYILDIZ
28.06.2007, 09:25
Çok ekstra bir durum olmaması halinde transfer yapmayacaklarını söyleyen Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, "İyi bir kadromuz var. Oyuncularımıza da güvenimiz tam. Yönetim olarak transferi noktaladık" dedi...

ALTERNATİFLİ KADRO
Trabzonspor?da yeni sezon öncesi transfer defteri kapatıldı. Futbol Federasyonu?nun yabancı sayarısı serbest bırakmaması üzerine planları alt üst olan Trabzonspor yönetimi, transfere şimdilik noktayı koydu. Bordo-Mavili ekibin Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, çok ekstra bir durum olmaması halinde transfer yapmayacaklarını söyledi. Kafkas, geçtiğimiz sezon ligin ikinci yarısında en fazla puan toplayan bir takıma sahip olduklarını belirtirken, "Yaptığımız transferler ile de alternatifli bir kadro oluşturduk" dedi.
ŞAMPİYONLUK İÇİNİ
Kafka, kaleci konusunda da Jefferson ve Tolga?ya güvenlerinin sonsuz olduğunu belirtirken, "Geçtiğimiz sezon bu arkadaşlarımız takımı sırtladı. Şimdi de onlara güvenimiz sonuz. Hocamız da kamptaki performanslarından son derece memnun. Ayrıca Kayserispor?dan çok formda bir Tayfun geri geldi" diye konuştu. Kafkas, Trabzonspor?un oturmuş kadrosunda yeni sezonda zirve yarışında iddialı olacağını da söyledi.

kaynak-Karadeniz gazetesi

Evet beklenen aciklama geldi takimda gokdeniz sakatlansa yerine adam yok bu adamlar kesin Trabzonsporu bitirmeye gelmisler.Albayrak ne stad yapabildin ne yildiz alabildin bundan sonra amator bir takima bile baskan olman zor.

HasanGucmen
28.06.2007, 09:29
Arkadaşlar böyle bir açıklamanın yapılmış olacağına inanmıyorum,biri 3-4 transfer diyor öbürü 2-3 yeter diğeri transfer yok diyecek değil herhalde sadece basın abartmasıdır inşallah..

Burhan61
28.06.2007, 09:31
Arkadaslar Transfer Mansfer yok!

Niye bu Topic acik duruyoki? Bosuna Israf!

günün bombası:D

Akın NAZİFOĞLU
28.06.2007, 09:37
zorla bela okutur kendilerine bu yönetim.3 forvet 33 stoper ve önliberonun olduğu bir kadroyu yeterli bulup transfere gerek yok diyorlarsa bedduayı hakediyorlar.
ziyanında işine geliyor tabii.mantalitenin en iyi uygulanacağı sistem 8-1-1 bu kadro için biçilmiş kaftan.daha ne istesin Allah'tan BELAsınımı?

ozcan_asanoglu
28.06.2007, 09:49
[QUOTE=yakutlu61;853212]TRANSFERİ KAPATTIK
Basın Sözcüsü Kafkas, kadrolarının gelecek sezon için yeterli olduğunu söyledi...

ALTERNATİFLİ KADRO
ŞAMPİYONLUK İÇİNİ
---------------------

haber doğru ise ve eğer kamuoyunu manipüle etmek için bilerek bu beyanat verilmemişse Zeyyat Kafkas'a zeka ve algılama testi yapılmasını talep ediyorum...

orta saha ve forvetine en küçük katkı yapacak transfer yapmamışsın, elalem lincolnlerle, carloslarla güçlü kadrosunu daha da güçlendirmiş sen hala yok geçen yılın en çok puan toplayan bilmem ne...böyle saçmalık olmaz. hatta saçmalık ötesi trajedidir bu...

a f s
28.06.2007, 09:51
İstermisiniz, son gün yönetim 'Biz bunca zamandır futbolcu değil, hoca için çalışıyorduk, buyrun yeni hocamız' desin.

Olur ya.. hayalin sınırı yok.

kalavara
28.06.2007, 09:53
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

Miraç Atalay Çiftçi
28.06.2007, 09:53
İyi şeyler!

28.06.2007

Teknik direktör, kampın başlangıcında “gazetecilerin ısrarı” üzerine yaptığı açıklamada, çok kararlı yüz ifadesi ve dikkatle seçilmiş sözcüklerle, Trabzonspor’un önümüzdeki sezon da şampiyonluğu kovalayacağını ama bunun için yapılması gerekenlerin henüz tamamlanmadığını söyledi. Yönetimden kaleci, santrafor ve santrafor arkası istediğini, Risp’in tedavisinin uzaması, Stepanov’un sakatlığıyla ilgili durumunun belirsiz olması nedeniyle de bir stoper ihtiyacı doğduğuna dikkat çekti. Final cümlesi ise kararlılığının çok net dışa vurumuydu:
“Transferler, Trabzon’daki çalışmalara yetişmedi.”
Teknik direktörün verdiği süre yarın doluyor. Hadi stoperi geçelim, Erdinç ve Stepanov’da korkulan olmadı. Kaleci ki bizzat teknik direktör talep ettiğine göre”- artık şart, santrafor ve santrafor arkası da alınamadı. Şampiyonluk için bu transferlerin yarına kadar tamamlanması gerekiyordu.
“İyi şeyler yazmayacak mısın?” diye yakınan mail dostlarına; “Durum ortada, yorumu siz yapın” diyoruz.
7 maçta bir puan almıştı Trabzonspor. Yönetim ve teknik kadro “ateş altındaydı”, asıl hedef teknik kadro olsa da yönetim, “birkaç maçta bir teknik direktör değiştirilmez” mantığıyla haklı olarak işi ağırdan alıyordu. Ama teknik kadronun asıl savunucusu da dönemin başkan yardımcısıydı. Asbaşkan ve 8 arkadaşı Bursa dönüşü, “ya o, ya biz” restini çekmişlerdi ama karşılarında teknik direktörü “aslanlar gibi!” savunan bir başkan yardımcısı vardı. Önce asbaşkanı susturdular. “Ya o, ya biz” dediği teknik kadronun sorumluluğunu verdiler, adeta “al gücün yetiyorsa kendin gönder” şeklinde meydan okuyarak.
Teknik kadro kaldı sonunda, başkan yardımcısı ve 5 arkadaşı gitti. Biz teknik kadronun kendisi için “ya o, ya biz!” dediği tarafla “uyum” içinde çalıştığını sanıyorduk ki, yanıldığımız Federasyon Başkanı’nın kampı ziyaretinde ortaya çıktı. Federasyon Başkanı’nın yanında eski Başkan Yardımcısı vardı. Teknik direktör, istifa ederken kılını kıpırdatmadığı, “arkamda durdun, senin için ne yapabilirim?” diye sormadığı başkan yardımcısına, “Beni yalnız bıraktın” diye yakındı. Tıklayın göreceksiniz, aynen böyle söyledi.
Gelin bütün bunların şifresini çözelim:
Bu durumda yönetim, teknik direktörün arkasında ama taleplerini parasızlık nedeniyle karşılayamıyor. Değilse; teknik direktörün taleplerine karşın, şampiyonluk için 2. yarının en fazla puan toplayan takımı olan kadroyu yeterli görüyor. Ya da teknik direktörü, eski başkan yardımcısına yakındığı gibi yalnız bırakıyor, taleplerini ciddiye almıyor. Hepsi bir yana, teknik direktör haklıysa, yönetim şampiyonluğu istemiyor. Transferler olmadı diye teknik direktörün bırakıp gidecek hali yok ya, hedef küçültülür, olur biter.
Sizce hangisi?
“İyi şeyler yazmayacak mısın?” diye yakınan sevgili dostlara: Söz veriyoruz, olunca seve seve!

Ergun ATA/ Fanatik

Doğan Şahin
28.06.2007, 09:59
Petkovic’e Fenerbahçe'den kanca
Sakatlık veya ceza durumunda sıkıntı yaşamamak için mutlaka 3. bir kaleci alınmasını isteyen teknik direktör Zico’nun görüşü doğrultusunda çalışmalarını sürdüren yöneticiler, Sivasspor kalecisi Petkovic’e el attı.
Avustralyalı file bekçisi için Sivaslı yöneticilerle temasa geçip zemin yoklayan yöneticiler, bu transfer için federasyonun yabancı oyuncu kararını beklemeye başladı.
Türk vatandaşlığına geçmek için bir süre önce evraklarını teslim eden Petkovic’in, bu hakkı kazanması durumunda hemen transfer edileceği iddia edildi. Sivasspor yönetiminin, bu transfere sıcak baktığı da belirlendi.
Can GEBETAŞ/FANATİK GAZETESİ

-------

Biz niye düşünmüyoruz da adamlar düşünüyor:rolleyes: Hasagiç ya da Martinez yerine Petkoyu geri alalım tecrübeyse tecrübe, isterse de yedekte otursun.
Sonuçta TSyi tanıyor, Türk vatandaşlığına geçebilir, Tolga da gocunmaz.

kalavara
28.06.2007, 10:02
o alkışlar kafkasın açıklmasının ve ergun ata'nın yazısının ardından gelmişti. sadece utanıyorum. böyle bir yönetime sahip olduğumuz için utanıyorum.bir trabzonlu olarak bu adamların trabzonsporu yönetmesinden utanıyorum....

kudu_61
28.06.2007, 10:04
birisi bana hayalindeki kadroyu değil ziyanın oynatacağı kadroyu yazabilir mi ben biliyorum da siz ne düşünüyorsunuz onu merak ediyorum topçu alınacaksa nereye koyacak ziya onu bilen var mı ben ziyanın çıkaracağı kadrodan adım gibi eminim bu yüzden yeni alınacak topçu yedeğe alınacak gerek yok transfer bitebilir....

tolga
jabi-erdinç-step-cello
ayman-hüseyin
yattara-serkan-gökdeniz
umut

buyurn size ziyanın bu seneki muhtemel kadrosu hadi alın bi topçu da kesin birisini bakalım kimi keseceksiniz....

Doğan Şahin
28.06.2007, 10:15
27 Haziran 2007 17:46

G.Afrikalının Trabzon Hayranlığı
http://www.medyatrabzon.com/pic.php?id=1878

Geçen yıl ki Uluslararası Türkçe Olimpiyatı yarışmasında 2. olan Güney Afrikalı Khangelani Mhaleni, Türk halkının beni kendi ailesinden biri olarak kabul etmesi bana verdikleri en büyük hediye oldu" dedi.
Güney Afrika'da Johennesburg'daki Türk Okullarından 21 öğrenci tatil için Türkiye'ye geldi. Türkiye gezisi kapsamında Trabzon'a gelen 21 öğrenciye Trabzonlu işadamları tarafından yemek verildi. 2 gün boyunca Trabzon'un turistik mekanlarını gezen öğrenciler, en çok havanın Güney Afrika'ya göre çok serin olmasını beğendiklerini belirttiler.

Öğrenciler arasında geçen yılki Uluslararası Türkçe Olimpiyatı'nda okuduğu Unuttun mu? adlı şiiriyle ve yaptığı ilginç hareketlerle tüm Türkiye'nin dikkatini üzerine çeken Khangelani Mhaleni, yer aldı. Khangelani, Türk halkının kendilerine karşı gösterdikleri sıcak ilgiden oldukça memnun olduğunu belirtiyor.
Geçen yılki yarışmada Ankara Polatlı'da edindiği arkadaşlıklarını unutamadığını ifade eden Khangelani, "Geçen yıl Türkiye'ye ilk kez geldim. Burada unutulmaz anlar yaşadım. İnsanlar bizi kendi ailelerinden biriymiş gibi gördüler. Polatlı'da çok güzel dostluklar edindim. Burada barışı, hoşgörüyü ve dostluğu gördüm." diye konuştu.

Yarışmada yaptığı hareketlerin espri kaynağı olduğunu ve bundan da çok mutlu olduğunu ifade eden Khangelani, "Geçen yılki yarışmadan sonra beni tanıyanların Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Bülent Arınç'a yönelik yaptığım hareketleri konuşuyorlar. Bana 'meclis başkanımıza sen nasıl hareket çekersin' diye bana şaka yapıyorlar. Bu benim çok hoşuma gidiyor. İnsanların olaylara böyle esprili yaklaşması çok güzel" ifadelerini kullandı.

---------------------------------

Başlıkla biraz alakasız ama, Trabzondan bir haber, yöneticilerimiz de Trabzondan bi haber :p
Hani yabancılar Trabzonu beğenmezdi, onları Trabzona getirmek zordu :confused::confused:
Bu adam futboldan anlıyor mu acaba, bunu mu transfer etsek ne:D:D:D
Ya şaka bi yana da Güney Afrika takılsak bu sene bari, hem ucuzlar hem de Yattara, Jabi ... vb. bir G.Afrika ekolü yaratmış oluruz takımda, ne de olsa küresel ısınma sonucu Karadenizde Akdenizin yerini alacak yakında;)

Ali Yerlikaya
28.06.2007, 10:19
birisi bana hayalindeki kadroyu değil ziyanın oynatacağı kadroyu yazabilir mi ben biliyorum da siz ne düşünüyorsunuz onu merak ediyorum topçu alınacaksa nereye koyacak ziya onu bilen var mı ben ziyanın çıkaracağı kadrodan adım gibi eminim bu yüzden yeni alınacak topçu yedeğe alınacak gerek yok transfer bitebilir....

tolga
jabi-erdinç-step-cello
ayman-hüseyin
yattara-serkan-gökdeniz
umut

buyurn size ziyanın bu seneki muhtemel kadrosu hadi alın bi topçu da kesin birisini bakalım kimi keseceksiniz....

Yattara yi Umutun yanina cekip Serkan i Yattaranin yerine koyarsan Ziya Hocanin ideal kadrosu. Ama Step ide oynaytimiybilir yani yerine, Cagdas i da oynatir Ziya Hoca sagi solu belli olmaz.

iyattara
28.06.2007, 10:26
eyvah eyvah transferi kapattık bitti ne demek yaa, ne zaman başladınız da bitirdiniz!!

Mustafa OK
28.06.2007, 10:29
yattarayı kesecek oyundan. ziya doğanın yerinde baş bir t.d. olsaydı şuan musampa yattara szymek hepsini kazanmıştık ve ilk 11 de oynuyor olurdu kesin

Ali Yerlikaya
28.06.2007, 10:29
Artik transferde yapilacagini tahmin etmiyorum, nasil olsa Ulusuoyda Nuri bey icin calisiyor herhalde erteledikce erteliyor Yabanci kontenjani konusunu.

Dedikleri gibi en son gün 30 Haziran, o güne kadarda transfer bence olmicak. Yada en azindan Türkiye disindan transfer olmicak.
Kafayi yemek elde degil, insallah 11 Aralikta bu beceriksiz tayfadan kurtuluruz. Hadi Hayirlisi sunun surasinda ne kaldi.

yakutlu61
28.06.2007, 10:36
Arkadaşlar benım anlamadıgım bırsey var;
tarbzonspor resmı sıtesı ne ıse yarar, yanı bugun gazetelerde zayyet kafkasın transferı kapattık acıklaması cıkıyor,mantıgımız boyle bır acıklamanın olamayacagını yalan olacagını soyluyor.
sergen transferıde aynı sekılde , ama resmı sıtede bır satır acıklama ve yalanlama yok.ben az once acaba anlamayız dıye ıngılızce yazmıs olabılırlermı dıye baktım ordada yok.bunlar bızım bılmedıgımız baska bır dılmı kullanıyorlar acaba bılen varmı??

A.Gökhan AKIN
28.06.2007, 10:39
arkadaşlar belliki yabancı futbolcu sayısın sırf Sayın albayrak zorda kalmasın diye arttırılmayacak ne güzel değil mi:)

_SeRKaN_
28.06.2007, 10:46
Arkadaşlar benım anlamadıgım bırsey var;
tarbzonspor resmı sıtesı ne ıse yarar, yanı bugun gazetelerde zayyet kafkasın transferı kapattık acıklaması cıkıyor,mantıgımız boyle bır acıklamanın olamayacagını yalan olacagını soyluyor.
sergen transferıde aynı sekılde , ama resmı sıtede bır satır acıklama ve yalanlama yok.ben az once acaba anlamayız dıye ıngılızce yazmıs olabılırlermı dıye baktım ordada yok.bunlar bızım bılmedıgımız baska bır dılmı kullanıyorlar acaba bılen varmı??
Resmi site yazmadığı sürece inanmıyorum ben bu tür haberlere gerçi resmi site genelde geç veriyor haberleri ama basının pofpoflamasından başka birşey değil bu açıklama sergen olayıda aynı transfer dönemi basının ya tutarsa dönemidir atarlar ortaya 10 isim biri tutar bakın işte biz yazmıştık misali zeyyat kafkas ın açıklamasına gelince sanmıyorum ben böyle bir açıklama yapacağını tmm yönetimde bir kopukluk var ama bu kadarda çelişklili açıklamalar yapılacağı aklıma gelmiyor..

x_man
28.06.2007, 10:49
TARAFTARSIZ BİR ŞEY OLMAZ
Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Trabzon?da kaldığı kısa süre içerisinde Trabzonspor Taraftarlar Birliği?ni de ziyaret etti. Dernek başkanı Adem Söğüt?ün konuğu olan Yılmaz, dernek binasında ki tarihi Trabzonspor?un şampiyonluk fotoğrafları ile maziye dalarken, "Bu büyük camia bunca başarıyı yaşarken, tek yumruk oldu. Şimdi de tek yumruk olarak hedefe ulaşmalı. Bunun için bu büyük camianın taraftarı, yani sizler iyi günde de kötü günde de takımın yanında olmalısınız" diye konuştu.

Badaloğlu
28.06.2007, 10:50
Bu başlığın bu kadar çok takip edilmesinede ben bir anlam veremiyorum!!!Yahu Allah aşkına ne bekliyorsunuz siz? BMN'de daha faydalı başlıklar var,birazda oraları takip edin.Yok işte transfer mıransfer...Olsa zaten oturup burada konuşuruz.Boş boş zaman kaybı...

kalavara
28.06.2007, 10:50
Resmi site yazmadığı sürece inanmıyorum ben bu tür haberlere gerçi resmi site genelde geç veriyor haberleri ama basının pofpoflamasından başka birşey değil bu açıklama sergen olayıda aynı transfer dönemi basının ya tutarsa dönemidir atarlar ortaya 10 isim biri tutar bakın işte biz yazmıştık misali zeyyat kafkas ın açıklamasına gelince sanmıyorum ben böyle bir açıklama yapacağını tmm yönetimde bir kopukluk var ama bu kadarda çelişklili açıklamalar yapılacağı aklıma gelmiyor..
gazete haberi zeyyat kafkasın ağzından yapılmış. eğer yalansa hemen ortaya çıkar zaten. bu adam basın sözcüsü değilmi. gıyabında yapılan habere derhal tepki verir. şimdilik bekliyoruz.

yakutlu61
28.06.2007, 10:51
arkadaşlar belliki yabancı futbolcu sayısın sırf Sayın albayrak zorda kalmasın diye arttırılmayacak ne güzel değil mi:)

bence albayrak ın rahatlaması ıçın ulusoy su kararları acıklıcak..

- transfer sayısı yerlı ve yabancı olmak uzere 2 yı gecemez.

-transferde odenecek bonservıs bedelı 1mılyon euroyu gecemez.

-taraftar sıtelerı baskan ve yonetımler aleyhındekı yorumları yayınlayamazlar.

-klup baskanlarının ıstıfa etmelerı yasaklanmıs olup gorev surelerı ömur boyudur ve baskanlık babadan ogula gececektır.

ne guzel olurdu degılmı albayrak ıçın:):):):)

A.Gökhan AKIN
28.06.2007, 10:53
bence albayrak ın rahatlaması ıçın ulusoy su kararları acıklıcak..

- transfer sayısı yerlı ve yabancı olmak uzere 2 yı gecemez.

-transferde odenecek bonservıs bedelı 1mılyon euroyu gecemez.

-taraftar sıtelerı baskan ve yonetımler aleyhındekı yorumları yayınlayamazlar.

-klup baskanlarının ıstıfa etmelerı yasaklanmıs olup gorev surelerı ömur boyudur ve baskanlık babadan ogula gececektır.

ne guzel olurdu degılmı albayrak ıçın:):):):)

tabi bu geliştirilebilir eğer bu kararlarda alınırsa zaten başkanada gerek kalmaz gerçi şuan için başkanın olup olmamasıda çok önemli değil olmasada bu kadar olurdu

demir
28.06.2007, 10:57
sergen ankara spora gıtmemısmıydi yaww sımdı gs gıdecek yazıyorlar :)

SDanışmaz
28.06.2007, 10:57
Santrafor aLmadan nasıL kapatırLar :confused:

Kaan
28.06.2007, 10:59
SON STOPER ÖNDER

Yabancı kontenjanını 10 numara için kullanmak isteyen Trabzonlu yöneticiler Fenerbahçe’nin stoperi Önder Turacı’yı renklerine katmak için düğmeye bastı

http://efsanefotospor.com/images_content/2007-06/28/ma/c10517.jpg

Ziya Doğan’ın stoper talebi nedeniyle yönetim, F.Bahçe’nin başarılı oyuncusu Önder Turacı için el altından yoğun çalışma yürütüyor. Bursalı Egemen’in elden kaçırılması ve yabancı işinin şu an olanaksız olması nedeniyle yerlilere yönelen bordo-mavililer, F.Bahçe’nin savunmadaki en iyi isimlerinden Önder Turacı’nın işini bitirmek istiyor.

BU oyuncuyla daha önce de bağlantıya geçen bordo-mavililerde Başkan Nuri Albayrak’ın işe el koyduğu dile getirildi. Başkan Albayrak’ın, Önder Turacı’yı Trabzonspor’a getirmek için yoğun çaba harcadığı belirtilirken, bu oyuncudan net bir yanıtın henüz gelmediği ifade edildi. Ancak Fenerbahçe’de forma şansı bulması zor olan Önder’in Trabzon’a sıcak baktığı öğrenildi.

ÖNDER Turacı’ya gerekirse 1,5 milyon YTL yıllık ödeme yapılabileceği vurgulandı. Bu oyuncunun da, “Stoper olarak Fenerbahçe’de çok sayıda oyuncu var. Beni sağ kanat oynatıyorlar. Orada da oynamak istemiyorum. Trabzonspor’un teklifini kabul edebilirim” dediği kaydedildi. Albayrak’ın bizzat ilgilendiği bu transferin gerçekleşmesi halinde Stepanov’un da satılabileceğine işaret edildi.

Kaan
28.06.2007, 11:01
1 ihtimal daha var

Sakarya'nın Martinez'de indirime gitmesi, Hasagiç'in de Fener ile anlaşamaması, Bobadilla defterini kapatan Trabzon'un iştahını kabarttı.
28.06.2007

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_martinez2806.jpg

Programı uymuyor
Teknik heyet, kamp çalışmaları sırasında mevcut kalecileriyle yakından ilgilenip, herhangi bir olumsuzluğa karşı onları hazır tutmanın yollarını ararken, yönetim kurulu da soruna çözüm bulmak için tüm ihtimalleri zorluyor. Bordo-Mavililer’in hocası Ziya Doğan’ın, kısa bir süre önce gündeme gelen Paraguay Milli Takımı’nın ve Boca Juniors’ın kalecisi Bobadilla’ya program yoğunluğu sebebiyle sıcak bakmaması, yöneticilere de geri adım attırdı, tanıdık isimler tekrar listeye alındı.

Fiyat kırıyorlar
Alınacak kalecinin en azından İnter Toto’da oynanacak karşılaşmalara yetiştirilmesini isteyen Doğan’ın direktifi, idarecilerin çalışmalarını hızlandırdı. Bugüne kadar bir türlü geri adım atmayan Sakaryaspor’un, Martinez için indirime gideceğinin öğrenilmesi, Bordo-Mavili yönetimi heyecanlandırdı. Daha önce 3 milyon Euro’lardan kapıyı açan Yeşil-Siyahlılar’ın 1.5 milyon Euro artı bir kaleci seçeneğini düşündüğü, Trabzon’un da Ahmet Şahin’i gözden çıkarabileceği ifade edildi.

Acele etmek yok
Trabzonspor’un transfer komitesinin bu gündem maddesiyle ilgili olarak fikir alış-verişini sürdürdüğü, son kararın ise Başkan Nuri Albayrak’a bırakıldığı dile getirildi. Karadeniz ekibinin yakından izlediği bir başka konu da Hasagiç’in transferi. Fenerbahçe’nin Gaziantepspor ile bonservis konusunda düştüğü anlaşmazlık, Trabzonspor’un kozu haline gelirken, yönetimin hem Martinez hem de Hasagiç için birkaç gün bekleme kararı alıp, Ziya Doğan ile bir durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi.

Mustafa OK
28.06.2007, 11:01
bu saatten sonra transfer olsada tomas jun gibi hüsran olur adamlar hala martinez i bedavaya almaya çalışıyor biz pazarlık yaparken başka bir takım alıp gidecek martinez i...

_SeRKaN_
28.06.2007, 11:02
gazete haberi zeyyat kafkasın ağzından yapılmış. eğer yalansa hemen ortaya çıkar zaten. bu adam basın sözcüsü değilmi. gıyabında yapılan habere derhal tepki verir. şimdilik bekliyoruz.
Bu konu ciddi bir konu bir takımın yöneticisi böyle bir demeci verirken sitede yayınlanması lazım ben üstüne basa basa söylüyorum bence yanıltma bir röportaj olmuş biliyorsun basın pireyi deve yapmakta bir numara taraftarın bir beklentisi varken sanmıyorum böyle bir açıklama yapabileceğini çok örneklerini gördük kişilerin ağzından çıkmadan yazılan çizilen şeyler tek yayın organının gazeteleri yazdıysa bunu yalandır ama böyle bir açıklama varsada yoksada çıkıp teyit edilmeli diye düşünüyorum...

x_man
28.06.2007, 11:07
SON STOPER ÖNDER

Yabancı kontenjanını 10 numara için kullanmak isteyen Trabzonlu yöneticiler Fenerbahçe’nin stoperi Önder Turacı’yı renklerine katmak için düğmeye bastı

http://efsanefotospor.com/images_content/2007-06/28/ma/c10517.jpg

Ziya Doğan’ın stoper talebi nedeniyle yönetim, F.Bahçe’nin başarılı oyuncusu Önder Turacı için el altından yoğun çalışma yürütüyor. Bursalı Egemen’in elden kaçırılması ve yabancı işinin şu an olanaksız olması nedeniyle yerlilere yönelen bordo-mavililer, F.Bahçe’nin savunmadaki en iyi isimlerinden Önder Turacı’nın işini bitirmek istiyor.

BU oyuncuyla daha önce de bağlantıya geçen bordo-mavililerde Başkan Nuri Albayrak’ın işe el koyduğu dile getirildi. Başkan Albayrak’ın, Önder Turacı’yı Trabzonspor’a getirmek için yoğun çaba harcadığı belirtilirken, bu oyuncudan net bir yanıtın henüz gelmediği ifade edildi. Ancak Fenerbahçe’de forma şansı bulması zor olan Önder’in Trabzon’a sıcak baktığı öğrenildi.

ÖNDER Turacı’ya gerekirse 1,5 milyon YTL yıllık ödeme yapılabileceği vurgulandı. Bu oyuncunun da, “Stoper olarak Fenerbahçe’de çok sayıda oyuncu var. Beni sağ kanat oynatıyorlar. Orada da oynamak istemiyorum. Trabzonspor’un teklifini kabul edebilirim” dediği kaydedildi. Albayrak’ın bizzat ilgilendiği bu transferin gerçekleşmesi halinde Stepanov’un da satılabileceğine işaret edildi.

yalan haber önder bize gelmez hem gelmek istese bile fener bırakmaz tamamen uyduruk bi haber

x_man
28.06.2007, 11:09
TRANSFERİ KAPATTIK

ALTERNATİFLİ KADRO
ŞAMPİYONLUK İÇİNİ

yakutlu61
28.06.2007, 11:12
arkadaslar bu cok degerlı ve basarılı yonetıme hangi şarkıyı yollardınız???

Mehdi
28.06.2007, 11:13
Hoppalaaaa

x_man
28.06.2007, 11:13
arkadaslar bu cok degerlı ve basarılı yonetıme hangi şarkıyı yollardınız???

ajda pekkandan palavra

EmrahYalçınalp
28.06.2007, 11:18
TRANSFERİ KAPATTIK

Doğruysa yönetim ve teknik heyet, yalansa da yazan gazeteci Allah'ından bulsun. Ne diyeyim daha... Geçen seneki kepazelikten kurtulmak için 2 tane 2. lig topçusuyla ortasahaya daha az yetenekli bir Gökdeniz klonu yetiyormuş demek ki. Elbirliğiyle gözünüze soktunuz takımı, aferin!

Mehdi
28.06.2007, 11:20
Emrah abi son cümlede harf hatası yapmışsın:)