PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Murat Altun
12.06.2007, 13:30
keşke içimde biraz umut olabilse nuri ve ziyaya karşı
yazıkalr olsunki kulübü küçültmeye devam ediyorlar

amaaann satı gökdenizi yattarayıda kurtulun küçük beyinli küçük hedefli küçük yönetimle çukur ziya ile kçük dünyanızda kaybolun gidin taraftarda sizler gidene kadar boşuna heveslenmesin

elbet bir gün birileri sahip çıkacaktır kulübe taraftar devam etmenize izin verdi yaa asıl buna inanamıyorum

oflu_ömer
12.06.2007, 13:30
SAYIN BASKAN VE YÖNEDIMI BU KLÜBÜN BASINA GELDIGINIZ GÜN VERDIGINIZ SÖZÜ LTF UNUTMAYIN YILDIZ DEDINIZ BIZ TRAFTARLAR OLARAK GÖKYÜZÜNDEKI YILDIZLARI SEYRETTIK .aha size bir sans ALIN BU IKI KARDESI BUTUN ISTAMBUL TAKIMLARI NASIL BIRER BIRER BOMBALARI BATLADIYORSA SIRA SIZDE SAYIN BASKANIM BURDAN BU OYUNCULARI ALMALARI ICIN LTF TRAFTARLAR OLARAK YÖNEDIME BASKIMIZI YAPALIM GÜZEL GÜNLER ICIN BUNU YAPALIM MALIYEDI NE OLURSA OLSUN ILLAKI ALINMASI GEREKEN OYUNCULAR BUNLAR SAYGILARIMLAR:tsbayrak::tsbayrak:HER SEY TARBZONSPOR ICIN :tsbayrak:

asimavi
12.06.2007, 13:34
Tahmin ettigin oyuncun isminide acikliyabilirmisin acaba, ve kaynagi neresi.

..NİCK CARLE YOUTUBEDE İZLE. 10 NUMARA GİYİYO. NEWCASTLE TAKIMINDA OYNUYO...
....

resmi kaynak yok.....ziayanın listesinde imiş....

Murat Altun
12.06.2007, 13:34
Avrupa'da bonservisi elinde olan kaliteli bir orta saha futbolcusu için arayışımız sürüyor. Kulübün maddi dengelerini koruyarak transfer çalışmalarını yürütmeye çalışıyoruz. İyi bir forvet ve oyuncu kurucu aldığımızda sorun kalmaz. Bir sol kanat ve savunma oyuncusu alırsak mükemmel oluruz" şeklinde konuştu.

Bunları Ziya Dogan söylüyor öyle mi imkansız bu Dha muhaberi ne kadar calışıyor Trabzonspor icin helal olsun vallahi........

avrupa da hem kaliteli hem elinde bonseversi ziya doğanı bekliyor dimi bir süper orata saha oyuncusu hatta elinde bavulu içindede trabzonspora yardım parası biriktirmiş onuda getiriyor
maddi dengelrmiş alırsan üç kuruşluk adamları yeni alacaklarınıda onlaramı uydurmaya çalışıyorsun

marcelinhos100
12.06.2007, 13:37
....

Ama Avustrlyanın Newcastleninde oynuyor:)

Ali Yerlikaya
12.06.2007, 13:37
....

Newcastle in öyle bi oyuncusu yok renktas. eminmisin newcastle halen oynadigina.:o:o

Ali Yerlikaya
12.06.2007, 13:39
Arastirdim da Sydney Olympic (http://transfermarkt.de/de/verein/3747/sydneyolympic/uebersicht/startseite.html) takima transfer olmus yani alinmasi dahada kolay ama bizimkiler onuda alamazya neyse.

hamdi bey
12.06.2007, 13:39
takımın iskeleti korunuyormuş , lan bi ton vasat topçuyla doldurdunuz takımı hangisi direk 11 de oynayacak hepsini toplasan bi halta yaramaz, 5 tane dandik topçu alacağına 2 tane kaliteli al , ondan sonra her sene uğraşırız elaleme topçu yamamak için , futbolcu çöplüğüne döndü takım

asimavi
12.06.2007, 13:40
Newcastle in öyle bi oyuncusu yok renktas. eminmisin newcastle halen oynadigina.:o:o

...avusturalyanın newcasle takımın da .....:)

MarceloTS
12.06.2007, 13:42
çulsuz dediğimiz gs bile bizim güya alacağımız oyuncuyu alıyor bizde brozeklerin peşinden gidiyoruz artık eskisi kadar kafa yormayacağım bu transferlere bunların kimseyi alacağı yok idare ederiz seneye jabi,serkan,adnan la şampiyonluk parlosıyla girip yine bişey yapamayız

asimavi
12.06.2007, 13:43
....valla bize şu dortmund a gide petric gibi bi adam lazım.....

...hadi sol bekten geçtik ama bi 10 numara ve bir forvet mutlaka alınmalı.........sol açıga gerekirse gökdeniz çekilir...yabancı kontenjanı kalkarsa musampa da kalbilir....

AYYILDIZ
Albayrak gelirken 2 tane 10 milyon dolarlik yildiz ve stad sozu vermisti simdi marcelinhoyu aldik diye diyo Fatihi satsam bende alirdim.Gs bile adam aldi biz bir Martinezi alamadik parali baskanmis

Ali Yerlikaya
...avusturalyanın newcasle takımın da .....:)

evet bende sonradan buldun onu renktas videolarinada baktim iyi bi topcuya benziyor ama bizimkiler onuda alamazzzzzzzzzzzzz

Zafer Fidan
12.06.2007, 13:45
bu mu?
http://youtube.com/watch?v=RNxjPRmxLcE

Ali Yerlikaya
12.06.2007, 13:47
bu mu?

Evet bu olmasi gerek iyi bi oyuncuya benziyor ama ilgileniyormuyuz ondan orasi mechul cünkü kaynak yok.

asimavi
12.06.2007, 13:49
bu mu?

...evet üstad bu adam ...10 numara giyiyor....iş bilen bi adama benziyo ...gerçi birazda ceyhuna benziyor ama ceyhunun iyi pas veren cinsi...:)

MarceloTS
12.06.2007, 13:49
sanki bilmiyosunuz bu oyuncuların alınamayacağını ziya polonya dışından oyuncu almaz

spotreis
12.06.2007, 13:51
....valla bize şu dortmund a gide petric gibi bi adam lazım.....

...hadi sol bekten geçtik ama bi 10 numara ve bir forvet mutlaka alınmalı.........sol açıga gerekirse gökdeniz çekilir...yabancı kontenjanı kalkarsa musampa da kalbilir....

sana katılıyoru petric harbiden adamın hsını kaçırdı bizim uyanıklar :) yada şu iranlı varya ali karimi oda olur fena topçu değil ama onu almakda bizim yönetimin işi değil :D

marcelinhos100
10. Nick Carle
http://www.newcastleunited.com.au/Site/_content/profile/00011366_Image.jpg

http://www.newcastleunited.com.au/Site/_content/profile/

Nick Carle is a left-footed player in central midfield. A very gifted player technically, Nick likes to take players on in the last third of the pitch. He is a crowd favourite who can make the most experienced defenders look foolish. Nick creates opportunities for team mates and can take them himself. A game breaking talent! Above all, he is a dedicated player with a high work rate. Useless Information: Team Larrikin and practical joker.

Date of birth:
Nov 23, 1981
Place of birth:
Sydney

Nationality:
Australian

Weight:
77 kg

Height:
172 cm

Position:
Attacking Midfielder

Arkadaşlar stichus buradayken biraz bilgi verelim bu sene 23 mac oynamış 4 gol atmış 8 gol pası vermiş gecen yıl 3 gol atmış 6 gol pası vermiş teknik bir futbolcu Milli formayıda giymiş ama cok degil 3 kez A Milli olmuş

http://www.youtube.com/watch?v=YZ-6hz295X4

http://www.youtube.com/watch?v=OZ43XbTFhYc

http://www.youtube.com/watch?v=RNxjPRmxLcE

Murat Altun
nerden giridm foruma bugün ne güzel kaç gündür girmiyordum canım sıkılmıyor sinirim bozulmuyordu zatena rtık spor habeerlerinide izlemiyorum

canım sıkılıtyor sinirim bozuluyor bu beceriksiz yalancıları gördükçe okudukça yapmadıkalrıını yapamadıkalrını verdikleri demeçleri yaptıkları saçma sapan işleri gördükçe sinirleniyorum

nerde verilen sözlerrr aloooooooo

Murat Altun
12.06.2007, 13:52
bende dahil olmak üzere biz taraftarada yazıklar olsun

AYYILDIZ
12.06.2007, 13:55
nerden giridm foruma bugün ne güzel kaç gündür girmiyordum canım sıkılmıyor sinirim bozulmuyordu zatena rtık spor habeerlerinide izlemiyorum

canım sıkılıtyor sinirim bozuluyor bu beceriksiz yalancıları gördükçe okudukça yapmadıkalrıını yapamadıkalrını verdikleri demeçleri yaptıkları saçma sapan işleri gördükçe sinirleniyorum

nerde verilen sözlerrr aloooooooo

bosver abi bomba transfer adnani aldik ya bugun imza atacakmis kesin sampiyonuz

Hekimoğlu
12.06.2007, 13:57

nerde verilen sözlerrr alooooooooböyle kendinizi harap edersiniz.sakin olmak gerek.transfer sezonu yeni başladı bekleyip görmeliyiz.gazeteler sayfalarını doldurmak için binbir türlü yalan uydurur.

yns61
12.06.2007, 13:59
bomba patlıyor.. adnan geliyor :)

gerçekefsane
12.06.2007, 13:59
bir on numara alınacak, travel tarzı koşan top yapan ortasahada sürekli topuk pasıyla akın yönünü değiştiren akıllı uslu genç bir arkadaş alınacak.. travel bizzat ilgileniyor..
:)

şehir efsanesi robinhomu olcak :)))) Leminin Santoslarda izlemiş beğenmiş :))))Robinho dimi :))))
Stichus
bizde r.carlos gibi posteri asıpta alcağımız oyuncu alcakmıyız:)))))

Ba®ış
12.06.2007, 14:01
bomba patlıyor.. adnan geliyor :)
hemide ne bomba saatli mi ? kaçta patlicak :D

DURAS
12.06.2007, 14:02
arkadaşlar milletin aldıklarını bulunmaz hint kumaşı, bizim aldıklarımızı tukaka yapmayalım, linderothuda maradona yaptılar burada. jabiyi alıyoruz, küme düşen takımın futbolcusunu aldık diyoruz. bu bakış açısı yanlış, jabi, erciyese devre a rasında geldi vede erciyesinde 2.yarıda ne yaptığını biliyoruz.lütfen aldığımız futbolculara toleranslı olalım.serkanı 2 yıl önce alsak burada bayram yapıyorduk. ziyanı ve yönetimi desteklemiyorum ancak gelen futbolcularımıza sahip çıkalım. en azından toleranslı olalım

Alpayer
12.06.2007, 14:03
Şu transfer dönemi 1-2 gün olsa. Biz zaten adam akıllı birini alamıyoruz bari rakipler coşmasın :)

gerçekefsane
12.06.2007, 14:05
.....................

yns61
12.06.2007, 14:09
hemide ne bomba saatli mi ? kaçta patlicak :D
14:00 da patlayacagı belirtirmiştir aaaa BOOOOOOOOOOOOOMMM.....

marcelinhos100
12.06.2007, 14:09
http://www.milliyet.com.tr/sabitimg/07/images/logo2.gif (http://www.milliyet.com.tr/)

http://www.milliyet.com.tr/sabitimg/07/images/cat_sondakika2.gif

12 Haziran 2007 / Salı - 13:30

Trabzonspor'a UEFA piyangosu

Demet ÖZTÜRK / KAYSERİ,12(DHA)

ERCİYESSPOR'da yönetim sorunu, mali kriz ve borçlar yüzünden yeterli kadro kurulamayacağı göz önüne alınarak UEFA Kupası'na katılmaması görüşü ortaya atılmaya başlandı. Mavi siyahlı takımın bu kararı aldığı takdirde Trabzonspor'un UEFA, Kayserispor'un da İnter Toto Kupası'na katılacağı bildirildi.
İkinci Lig'e düşen Erciyesspor'un 23 Haziran Cumartesi günü yapacağı genel kurul öncesi, UEFA tartışmaları ortaya çıktı. Kadrosu büyük ölçüde dağılan, sözleşmesi devam eden futbolcularının da Süper Lig'de oynamak istemesi de mavi siyahlı kulüpte sıkıntı arttı. Bu arada yönetime talip çıkmaması da işleri zorlaştırdı.
Büyükşehir Belediye Başkanı ve kulübün onursal başkanı Mehmet Özhaseki'nin, “Başkan Ziya Eren'in görevini sürdürmesinden yanayız. Biz de kendisine yardımcı olacağız“ açıklamasına Başkan Ziya Eren, “Ben ve yönetim kurulum kesin olarak görev almayacağız“ cevabını verdi.
Erciyesspor'da başkan arayışının yanı sıra yeni sezonda takımı kimin çalıştıracağı, transfer politikasının nasıl oluşacağı, takımın yeni sezona nerede hazırlanacağının ise ancak kongreden sonra netleşebileceği bildirildi.

UEFA SINAVI 16 AĞUSTOS'TA
Halen yönetimi, teknik direktörü ve sahaya çıkaracak 11 futbolcusu bulunmayan Erciyesspor'un 16 Ağustos'ta oynayacağı UEFA Kupası maçı sıkıntıyı arttırdı. Erciyesspor'un bu koşullarda başarılı olmayacağı öne sürülürken, “UEFA Kupası'nda çekilme kararı alınsın“ görüşü de seslendirilmeye başlandı.

gerçekefsane
12.06.2007, 14:13
stichus

Gökdenizin sözleşmesinı tff talimatlarını işletip sözleşmesini uzatcanızmı :))))) 6 maçtan fazla ceza aldımı sözleşmesini uzatabiliyosun.:)))

stichus
12.06.2007, 14:13
posterini asacağımız oyuncu almayacağız.. marcelinhonun posterini astık da ben mi görmedim?
taraftarlığını takıma bir tehdit gibi savuranları anlamak mümkün değil.. bu karamsarlıktan umut doğmaz..
taraftar sadece adı bilinen çok iyi oyuncular aldığında değil her zaman destekler takımını..
ona yazıklar olsun buna yazıklar olsun demeyle ağlamayla yürümez bu işler..
başkası girse okusa şu yazılanları ki okuyordur halinize gülecek..
gayet iyi bir takımımız var bana göre.. kaleye ve ortasahaya bir transfer yapılır daha da güzel bir takımımız olur..
dünyada öyle bir takım yok, her sene flaş transferler yapan ve sürekli başarı elde eden.. taraftarı da anlayışla karşılıyoruz elbette, alınan oyuncuları okuyup sinirleniyorlar..
sadece alınan oyuncular..
kıyaslama yapacaksanız ben size vereyim bilgileri öyle kıyaslayın beşiktaşla fenerle galatasarayla takımımı..
öyle havadan sadece alınan futbolcularla kıyaslama olmaz, adil olmaz..
carlosu alan la linderothu alan makaleleyi kovalayan aynı adam değil..
kaldı ki o paralara yapılacak en kötü transferleri yapıp üstüne oranlarsan pek de başarılı sezonlar geçirmemiş takımlardır bunlar..
ben de kıyaslamayalım diyorum ama başkan o parayı trabzona harcayıp anelkalar hoidonklar aleksler kezmanlar luganolar ortegalar getirse üstüne bir de carlosu alsa sonra ön elemede elense, yakarız bu gezegeni.. yakarız!

stichus
12.06.2007, 14:14
bakıyorum da mehmetin işinin salıya kalması da haber oluyor erciyesin çekilmesi de.. biz yazınca da tiyatro oluyor.. neredesin travel!
nedir bu uefaya direkt katılma işi?

Erdal
12.06.2007, 14:16
gs nin anlaştığı adamı ziya hoca istememişmiydi?? hani şu 10 milyon euro olan .........yalan söyleyen tarih utansın diye bir kitap serisi vardı ....lisedeyken okurduk ...daha eskidende andersenden masallar .....

marcelinhos100
12.06.2007, 14:18
http://www.theage.com.au/ffximage/2007/03/15/CARLE_narrowweb__300x365,2.jpg

Stichus sence Nick Carle posteri asılacak bir futbolcumu hemde senin dedigin gibi sürekli topuk pası veriyor travel gibi:)

gerçekefsane
12.06.2007, 14:20
stchus

marcelinhoda bile formasının satışı ne zaman yaptınız. Lig başlıyo formalar nerde, taraftarın formasını bulcağı yerler kapatılıyor. Taraftar yönetimden posterini asacağı istemiyo yıldız transfer istiyo. Trabzonspor büyük takım dimi. Yıldız oyuncu almıyosan ne farkımız kaldı anadolu takımlarından dimi. İstanbul takımların altyapısı olcaz yakında.
Büyük takımız dimi büyük takım gibi hareket edecek yönetim.

23 sene bu taraftar şampiyonluk görmedi sen gördün bende gördüm. 24 yaşında genç taraftar şampiyonluk görmedi:)))

marcelinhos100
12.06.2007, 14:24
Helguera Kartal gibi!

http://www.sporx.com/images/1/29/9574_B_helguera-marca001.jpg

Beşiktaş'a da bir Real Madrid'li geliyor. Fenerbahçe'nin Roberto Carlos'u İspanyol devinden transfer etmesinin ardından transfer girişimlerini hızlandıran siyah-beyazlı ekip Real Madrid'in tecrübeli defans oyuncusu Iván Helguera'yu kadrosuna katmak üzere. Helguera'nın Beşiktaş'a 'evet' dediği, transferin sadece imzaya kaldığı vurgulanıyor.
İspanya'nın ünlü gazetesi Marca'nın da yer verdiği haberde Beşiktaşlı yöneticiler ikinci defa Helguera için İspanya'ya gideceği ve oyuncunun menajeri Ginés Carvajal ile transferin son detaylarının konuşulacağı belirtildi. Real Madrid ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 32 yaşındaki futbolcu ve menajeri ile Beşiktaş'ın yaptığı ilk görüşmenin olumlu geçtiği ve transferin birkaç gün içinde resmilik kazanması bekleniyor.

12.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Sporx.com

Albayrak bekle bekle senin de bombaları patlatmana az kaldı hem biz forma da almıyormusuz baksanıza ne gerek var transfere Ömeri istiyorum bonservisi elinde......

Bahtiyar
12.06.2007, 14:27
bu gs gençleşmeyi bayağı iyi yapıyor bize örnek olsunlar. ben dediğim zaman yıldız top oynamıyor bize özümüz lazım bize yıldız olmuş değil yıldız adayı lazım diyorsunuz. bu gs şimdi gelecek sezon top oynayamayacakmı. takımı gençlerden kurmaya çalışıyorlar bi libero aldılar(linderoth) bide iyi bir orta saha alırlar hem gençlere örnek olurlar hem takımı sırtlarlar. bende bunu demek istiyorum bizde alt yapıda falan genç potansiyeli var gerekirse avrupadan türk gençler alınabilir. sonra onların arasına bir iki tane de ismi olan tecrübeli futbolcu koydun mu hem takımının adı olur hem takımın savaşçı olur hem taraftarın memnun olur.
bizim kadronun yarıdan fazlası 30 una merdiven dayamış topçudan oluşuyo.

Erdal
12.06.2007, 14:27
TRABZONSPOR daha öncede beceriksizler tarafından yönetilmiştir ..ama beceriksizlik ve yüzsüzlüğün bu derece mecz olduğuna ilk kez şahitiz ..ve ne hikmetse bu beceriksiz ve yüzsüzler, daha önce hiçbir ekibe layık görülmeyen bir hoşgörüye muhatab ......

stichus
12.06.2007, 14:28
forma işinde sıkıntı vardı ama beklemek zorundaydık.. bazı anlaşmaların yürürlüğe girmesi zaman alıyor..
empati diyorum sürekli..
taraftar yıldız istemeyi bırakmalı bence.. aynı adamı oynatırken kızıp satılması gğündeme geldiğinde dünyanın en büyük yıldızı muamelesi çekmek doğru değildir.. bir kez daha hatırlatmakta fayda var, fatihi yedibuçuk euro gibi bir paraya alanlar memnun değiller..
empati!
takım oyununu kurabileceğimizi düşünüyorum..
herkesin birbirine yardımcı olmayı arzu ettiği topların hep aynı adama gitmediği ama topa sahip olma oranıyla atağa kalkma hızıyla kapanan set hücumuna mecbur bırakan takımları açabilecek taktiklerle yetenekli oyuncuların sorumululuk almak suretiyle diğerlerini organize ettiği bir takım istiyorum..
hocasına sahip çıkan bir taraftar, arkasında duran bir yönetim, her şartta destek veren bir taraftar..
evindeki tüm maçları alan bir takım..
kalesi güven veren, savunması oyuna katılan, bekleri ileri çıkan, ortasahası pas yapan, birebirde adamın belini kıracak forvetini destekleyen bir takım..
onsan sonra poster işine gireriz, iyi para var!
linderothun hangi şartlarda alındığını bilmiyorum, bilelim öyle konuşalım..
adamı hangi şartlarda almadığımızı biliyorum..
almayanı tebrik ederim!

Jester
12.06.2007, 14:28
Mesele ne onlar nasıl alır da biz alamayız meselesi, ne de onların aldıkları bizi ilgilendirmez meselesi.

Aklı başında herkes Linderoth'un neden Trabzon'u değil de İstanbul'u tercih edeceğini anlayabiliyor.

Yine aklı başında herkes alanlar sonuçta rakiplerimiz olduğu için aldıklarıyla ilgileniyor.

Ve dahası aklı başında herkes yıldız oyuncu değil de takıma katkı sağlayacak, oynadığı mevkide bizi bir önceki seneden daha güçlü kılacak oyuncu istiyor.

Linderoth'u kimse maradonalaştırmıyor ama ben şahsen önemsiyorum.

Kanımca şu ana kadar Carlos dahil yapılan en önemli transfer.

Yani mesele çıtanın yükselmesi.

Tesadüf şu ki Linderoth bize de şifa olabilecek bir oyuncuydu.

Çıta yükseldikçe hata yapma şansı azalır.

Hadi sol kanadı bir şekilde takım içinden(Gökdeniz/Ceyhun) hallettik diyelim.

Çok iyi bir kaleci ve Linderoth tipi çok iyi bir orta saha oyuncusu şart.

Bunları beceremezsen zaten şansın kalmaz.

Eğer becerebilirsen Eylül'de de Tekke'yi kiralar adam gibi hedefine koşarsın...

Telha TANYILDIZI
12.06.2007, 14:30
stchus

marcelinhoda bile formasının satışı ne zaman yaptınız. Lig başlıyo formalar nerde, taraftarın formasını bulcağı yerler kapatılıyor. Taraftar yönetimden posterini asacağı istemiyo yıldız transfer istiyo. Trabzonspor büyük takım dimi. Yıldız oyuncu almıyosan ne farkımız kaldı anadolu takımlarından dimi. İstanbul takımların altyapısı olcaz yakında.
Büyük takımız dimi büyük takım gibi hareket edecek yönetim.

23 sene bu taraftar şampiyonluk görmedi sen gördün bende gördüm. 24 yaşında genç taraftar şampiyonluk görmedi:)))

ben göremedim arabama atlayıp caaddede tur atamadım

OYılmaz
en büyük transferimiz ne olur biliormusunuz ZİYAYI VE KANKASI KEÇELİYİ GÖNDERMEK !!!!

marcelinhos100
Bu arada, kırmızı-siyahlıların gözden çıkardığı kaleci Kenan Hasagiç`in yerine Fransa`nın 2. lig takımlarından Bastia takımının kalecisi 23 yaşındaki Austin Ejide`yi transfer etmek istediği, bu futbolcu ve kulübüyle görüşmeler yapıldığı öğrenildi.

Bu Ejide Nijerya Milli takımının kalecisi Managerde manyak kaleci oluyor bu adam ama gercekte o kadar iyi degil diye biliyorum ben..................

gerçekefsane
12.06.2007, 14:34
stichus

evinde maç kazanan takım istemiyom. sahaya çıktığında formasıyla 1-0 önde başlayan takım istiyom. Bordo mavili forma ligde dördüncülük alır.

Stichus ustadım Trabzonspor yarışmacı takım değil şampiyonluğa oynayan takım, gelcek oyuncuya Trabzonspor tarihini gösterin ordaki kupalar süs değil
Tek hedef ŞAMPİYONLUK gerisi andersenden masallar

gerçekefsane
12.06.2007, 14:37
.....................

Bahtiyar
12.06.2007, 14:37
en büyük transferimiz ne olur biliormusunuz ZİYAYI VE KANKASI KEÇELİYİ GÖNDERMEK !!!!

hasan isiin ferat ı unutmayalım. :yattara:

marcelinhos100
12.06.2007, 14:39
marcelinhos100 söledim dimi :cool:

Tamam da gerçekefsane kardeşim adamlar bırakıyor diye geciyor Hasagici biz alıyoruz mu alıyorsak cok olumlu bir transfer olarak görmüyorum Hasagici.

Terzioğlu
12.06.2007, 14:40
Martinez,Lavezzi,Emre Güngör,Erhan Kücük,Sancak

bunlari alip Hüseyin,Musampa,Jefferson,Djokaj,Jun,Ceyhun,Keceli ,Ömer Rizayi satarsak Transferi noktalayabiliriz...

Erdal
12.06.2007, 14:41
elbetteki birileriyle yarışacağız diye onların ödedikleri para( inanıyorumki şehrin şartları sebebiyle daha fazlası )yı ödeyip yıldız oyuncu alalım demiyoruz ...takım ımızın TAKIM olmasını istiyoruz ....evet evet PAS yapsın istiyoruz ...hiç değilse birkaç pas yapsın istiyoruz ...ve bütün bunların olabilmesi için bir hocamız olmalı diyoruz ...ama hiç kimsenin anlamadığı bir şekilde geldiğinden beri mütemadiyen BAHANE üreten, takım tertibinden beyanatlarına ,futbolcularla ilişkilerinden yönetimle ilişkilerine, her konuda SORUNLU birine neden, nasıl hala mahkum olduğuna anlam veremiyoruz...

gerçekefsane
12.06.2007, 14:44
Tamam da gerçekefsane kardeşim adamlar bırakıyor diye geciyor Hasagici biz alıyoruz mu alıyorsak cok olumlu bir transfer olarak görmüyorum Hasagici.

avatarındaki kaleciyi alırız bak:cool: Onunda bi sorunu Bjk'den Fenere giden bi oyuncu vardı ya sorunu aynıdırda :)))

zeki gursoy
12.06.2007, 14:51
bu cümle hoşuma gitti, duygularıma cuk oturdu...
biz sıradan bi takım değiliz, devrim yapmış bir takımız...
karşımıza tek tek değil istanbul karmasını isteriz diye pankart açmış bir takımız...
bizi anlayabilecek kapsitede hocaya ihtiyacımız var önce, sonra almış olduğu ruhu dozer kepçesi gibi çimleri eze eze sahada uygulayacak topçuya...
güney amerikadanmı alsak topçuyu...onların devrimci ruhu daha geniştir...

stichus

evinde maç kazanan takım istemiyom. sahaya çıktığında formasıyla 1-0 önde başlayan takım istiyom. Bordo mavili forma ligde dördüncülük alır.

Stichus ustadım Trabzonspor yarışmacı takım değil şampiyonluğa oynayan takım, gelcek oyuncuya Trabzonspor tarihini gösterin ordaki kupalar süs değil

Terzioğlu
12.06.2007, 14:51
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/adnanB.jpg

Erdal
12.06.2007, 14:52
ve sonra biri gelip hoca linderoth u istemiş 10 milyonmuş deyip güldürüyor bizi ...aradan 10 gün geçiyor battı denilen gs yani rakibimiz alıyor onu ....sonrada biz normal insanların yaptığını yapıyor; yani KIZIYORUZ ... SAMİMİ BULMUYORUZ ....haksızmıyız ALLAHAŞKINA.........

Hekimoğlu
12.06.2007, 15:02
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/adnanB.jpgAdam kendi bile inanamıyor.biz nasıl inanalım.

Erkan
9 numara yakismaz adnana, yazik oldu o numaraya :(... Olmaz boyle sey! Yoksa ruyami??!!!

Terzioğlu
bizimkiler daha iki üc senelik formayla imza attiriyor...

Erkan
12.06.2007, 15:04
bizimkiler daha iki üc senelik formayla imza attiriyor...

Zama Zam herseye zam Formaya da zam :D

marcelinhos100
12.06.2007, 15:05
Trabzonspor'da ilk imza Adnan'dan...

Trabzonspor, daha önce prensipte anlaştığı Samsunspor'un kaptanı Adnan Güngör ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, kulüp yönetim kurulu üyesi Güven Küçükosman ve Muzafer Ermiş'in hazır bulunduğu imza töreninde, Adnan kendisini 3 yıllığına bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.
Adnan imza töreninde yaptığı açıklamada, Türkiye'nin 4 büyük kulübünden birine geldiğini belirterek, ''Çok mutlu ve heyecanlıyım. Türkiye'de devamlı şampiyonluğa oynayan, devamlı üst sıraları zorlayan, devamlı hedefe koşan bir camiaya geldim. Rahmetli amcam ve babamın vasiyeti olan bordo-mavili formayı giyeceğim için çok onurlu ve gururluyum'' dedi.
Trabzonspor'da elinden geleni yapacağını ifade eden Adnan, ''Sayın hocama ve yönetime teşekkür ederim. Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Bana ve Trabzonspor'a transferim hayırlı olsun. Trabzonspor'da hedefim şampiyonluk yaşamaktır. Bu doğrultuda elimden gelen katkıyı sağlayacağıma inanıyorum'' diye konuştu.
Yönetim kurulu üyesi Muzaffer Ermiş ise Adnan gibi oyuncuyu kadrolarına dahil ettikleri için mutlu olduklarını belirterek, ''Kendisinden çok şey bekliyoruz. Az önce bahsettiği vasiyet olayı duygulandırıcıydı. Adnan'ın bu vasiyeti yerine getirip başarılı olacağını düşünüyorum. Ondan çok şey bekliyorum'' diye konuştu.
İmza töreninde uğurlu sayısı olan 13 numaralı formayı giyen Adnan, ligde 9 numaralı formayı giyecek. Samsunspor'da 13 numarayı giyen oyuncu, bordo-mavili takımda Ufukhan'ın 13 numaralı formayı giymesi nedeniyle 9 numarayı giyeceği öğrenildi.

marcelinhos100
12.06.2007, 15:07
Rüştüye yeşil ışık

http://www.gunebakis.com.tr/images/ristiyeyesil.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/ristiyeyesil.jpg)

Bordo-Mavili Yönetim kaleci konusunda ince eleyip sık dokurken, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Rüştü Reçber yine ön plana çıktı. Martinez’in çok pahalı olması, Hasagiç’in zaman zaman sorumluluktan kaçtığı bilgisine ulaşılması, Cordoba’nın hem sakatlığının bulunduğunun öğrenilmesi, hem de Beşiktaş’ta yaşadığı olaylar nedeniyle kamuoyu tarafından soğuk karşılanması, Dudek’in ise fazla ücret talep etmesi gözleri yeniden Rüştü’ye çevirdi. Kulüp başkanı Nuri Albayrak ile birlikte Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da Rüştü transferini çok istedikleri ortaya çıktı. Rüştü ismi şu anda ‘bir numara’ olarak gösteriliyor.

Pazarlıklar Titizlikle Sürüyor

Tecrübeli kaleciyle pazarlıklar yürütülürken, bugün yarın bir sonuç alınabileceği bildirildi. Öte yandan Rüştü’nün menajeriyle dün de gizli bir görüşme yapıldığı kaydedildi. Pazarlığın bir iki gün içinde noktalanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Rüştü de, Fenerbahçe’de kalmadıktan sonra Trabzonspor’a sıcak baktığı ve 2 sezon oynayıp, futbolu bırakmayı planladığı da belirtildi. Pazarlıkların ise futbolcunun 1 milyon 400 bin avro istemesi nedeniyle uzadığı ifade edildi. Trabzonspor ise işi 1 milyon 100 bin avro’ya bitirmeye çalıştığı dile getirildi. Rüştü’de sorun çıkması halinde ise yeniden yoğunluğun diğer kalecilere verileceği bildirildi.

Hekimoğlu
12.06.2007, 15:10
şu rüştü haberindeki ilk paragraftan anladığım şu ,masabaşı haberi.yalaaan.

marcelinhos100
12.06.2007, 15:11
Doğandan iddialı sözler
http://www.gunebakis.com.tr/images/iddiialisizler.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/iddiialisizler.jpg)

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, gelecek sezon ile ilgili umutlu mesajlar verdi. Doğan, geçen sezonun ikinci yarısını lider olarak kapattıklarını ancak ilk yarıdaki kötü sonuçların faturasını ödediklerini belirtirken, “Şu bir gerçek ki, geçtiğimiz sezon üzerimizde yer alan Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe ile oynadığımız maçlarda bu takımlara göre daha üstün futbol ortaya koyduk. Hem de daha fazla pozisyon bulduk. Demek ki onca eksiği rağmen rakiplerimizden aşağıda kalır yanımız yok. Ben inanıyorum ki Trabzonsporlular bir bütün oluşturursa, takıma sahip çıkarsa bugünkü yapıyla bile yine zirvenin en güçlü adayı oluruz. Bundan hiç kuşku duymuyorum. Yeter ki bir sezon boyunca bu takımın yanında yer alalım” ifadelerini kullandı.

İstediğim 3 Oyuncu Alındı
Bordo-Mavili kulübün Teknik Direktörü Ziya Doğan, “Şu ana kadar 3 transfer gerçekleştirdik. Bunlar benim talebimdi. Jabi çok işimize yarayacak. Serkan Balcı’da bu takımın yapısına çok uygun bir oyuncu… Adnan tamamlayıcı oyuncu görevini üstlenecek bir yapıda… Bu transferlerden memnunum. Bu takıma şimdi bir oyun kurucu, bir golcü, bir de stoper almak istiyoruz. Bunun için de çalışmaları yoğun bir şekilde yürütüyoruz. İnanın şu ana kadar tatil yapmadım. Transferler bitse de bir an önce tatil yapsam ve gelecek sezona çok daha iyi bir giriş yapabilsek diye düşünüyorum. Stoper arayışımızın sebebi Risp’in sakatlığının uzayacak olması ve Milan Stepanov’un da durumunun netlik kazanmamasıdır” şeklinde konuştu.

Bonservisi Elinde Olacak
Doğan, “Üç sezon önce ekonomik sorun vardı ve ben de 4 milyon dolarlık bir bütçe istemiştim. Yine de zorlanmıştık. Ben gittikten sonra para vardı. Şimdi de ekonomik anlamda oyuncuları ucuza mal etmek istiyoruz. Bu nedenle de özellikle bonservisi elinde 3 ismi aldık. Bundan sonra da araştırdığımız oyuncular daha çok bonservisi elinde olacak. Avrupa’da orta saha için iyi bir oyuncu bulmuştum ama bonservisi 5 milyon dolar olunca vazgeçmek zorunda kaldık. Yine arayışlarımız sürüyor. Eğer istediğimiz şekilde ekonomisi uygun, kaliteli oyuncu bulursak alacağız. Bunun da mümkün olduğunu düşünüyorum. İyi bir forvet ve oyun kurucumuz olduğunda sorun kalmaz. Stoper ve sol kanat olursa da mükemmel olur” diye düşünüyorum” dedi.

Necati Gündemimizde Yok
Ziya Doğan, “Necati için bir ara ‘Onu serbest bırakacaklar. Bonservisi olmayacak’ dendi. Bundan dolayı bir ara kendisiyle ilgilendik ama sonra bonservis bedeli olacağını öğrenince bu işten vazgeçtik. Artık gündemimizde yok” ifadelerini kullandı. Doğan, genç oyunculardan da çok umutlu olduğunu belirtirken, “İnter Toto Kupası maçları bizim için önemli… Bu maçlarda özellikle genç oyuncuları bir kez daha gözleyeceğim. Çok kaliteli gençler var. 3-4 tanesinden çok umutluyum ve onları mutlaka kazanmak durumundayız. Onlar da istediğimi verirlerse, bu takımın sürekli oyuncuları olurlar” şeklinde konuştu. Ziya Doğan son olarak da, gelecek sezon tüm kesimlere kucak açacaklarını ve takıma sahip çıkılması yönünde çalışma yapacaklarını sözlerine ekledi.

Erkan
12.06.2007, 15:11
Rustu Go Home!

Hekimoğlu
12.06.2007, 15:13
Trabzonspor fenerden yüz bulamayanlara teselli kapısı mı?ziyan doğanın fotoğrafı da ne öyle ya avatar mı yapsam.:D

Doğan Şahin
12.06.2007, 15:25
BAKKAL İMZALIYOR, HASAGIÇ YOLCU!
Gaziantepspor ile anlaşan teknik direktör Mesut Bakkal, yarın yeni kulübüyle mukavele imzalayacak.
Kulüp başkanı İbrahim Kızıl ile görüşen ve her konuda anlaşmaya varan Mesut Bakkal ve yardımcıları, yarın 11.30`da Celal Doğan Tesisleri`nde 2 yıllık sözleşme imzalayarak yeni sezonda Gaziantepspor`un başarısı için ter dökecek.

Kızıl`ın transfer için Mesut Bakkal`a tam yetki verdiği kaydedildi.

Bu arada, kırmızı-siyahlıların gözden çıkardığı kaleci Kenan Hasagiç`in yerine Fransa`nın 2. lig takımlarından Bastia takımının kalecisi 23 yaşındaki Austin Ejide`yi transfer etmek istediği, bu futbolcu ve kulübüyle görüşmeler yapıldığı öğrenildi.

Bu arada, Turkcell Süper Lig`in tamamlanmasının ardından borçlar ve yeniden yapılanma konusunda bazı yönetim kurulu üyeleriyle ters düşen ve olağanüstü kongreye gitmeyeceğini açıklayan kulüp başkanı İbrahim Kızıl, ``Bir sorun varsa biz içimizde bunu hallederiz`` dedi.

Gaziantepspor`un yeni teknik direktörünün Mesut Bakkal olduğunu vurgulayan Kızıl, Bakkal ile yarın sözleşme imzalayacaklarını, hedeflerinin yeni sezon için iyi bir takım oluşturmak olduğunu bildirdi.

-----------
Sanırım bu durumda Hasagiç bize geliyor.

Erkan
12.06.2007, 15:35
Antepin istemedigi hasagici neyapalim????? Altay da oynamayan alpi neden alalim :S

Bilal 61
12.06.2007, 15:35
Bu yönetimin ne yapıp ne edip adam gibi işe yarar transferler yapıp bu sezon ligde ağırlığı olan bir takım oluşturmaları gerekli..

Samet Berber
12.06.2007, 15:36
başka takımlarda oynayamayan tüm futbolcuları topluyoruz ama hadi hayırlısı ...

A.Alper
12.06.2007, 15:38
yukarıda adnanın 9 numara giyeceğini okudum biri bana bunun saka olduğunu söylesin !

Koray
12.06.2007, 15:39
yukarıda adnanın 9 numara giyeceğini okudum biri bana bunun saka olduğunu söylesin !

ee nolmuş giyinecekse??bırakın bu boş komplezleri yaa..bi kerede yapılan işe destek olun..

Bilal 61
12.06.2007, 15:41
Adam iyi oynasında 9 numarada giysin 10 numarada fark etmez..Takıma faydası olsun yeterki..

A.Alper
12.06.2007, 15:42
iyi o zaman jefferson da 10 numara giyer zaten biz 10 numaraya ihtiyaç duyuyorduk brezilyalı 10 numara...

Erkan

Sakaaaaaaa:D

-------
Ben Fatih Tekke den sonra 9 numarayi giyinmesine karsi oldugumu soyledim, Gerci 10 numara Umut Bulut ta :) yani 10 numara isi de hayal............ Chelsea`li Boulahrouz da 9 numara giyiniyor,

Samet Berber
hala yok mu transfer haberi ???

Bilal 61
12.06.2007, 15:43
iyi o zaman jefferson da 10 numara giyer zaten biz 10 numaraya ihtiyaç duyuyorduk brezilyalı 10 numara...

:):) iyide ben genel olarak dedim kardeş..Yani gelen futbolcu faydalı olsun bize istediği numarayı giysin yani;)

a f s
12.06.2007, 15:43
Adnan'ın transferi ile ilgili resmi sitede hala ne haber ne de resim var.
9 numara tıpkı 10 numara gibi herkese verilmez.
9 numara Fatih Tekke'nindir.
Ayrıca Adnan 9 numaraların oynadığı yerde mi oynuyor ki 9 numarayı bulmuş. İnşallah eksik haberdir.

gurkankyildiz
12.06.2007, 15:45
keçeli gitmeyecekmiş ya daha ne transferi

Mehmet Fırat
12.06.2007, 15:46
ya madem 9 numara birisine verilecek (ki ben buna fatih tekke emekli olana kadar karşıyım) o zaman ersene verin umuta verin defansif oyuncudan 9 numara mı olur:mad:

Erkan
12.06.2007, 15:47
ya madem 9 numara birisine verilecek (ki ben buna fatih tekke emekli olana kadar karşıyım) o zaman ersene verin umuta verin defansif oyuncudan 9 numara mı olur:mad:
--------------------------------

gurkankyildiz
12.06.2007, 15:49
jabi de 10 numarayı giyer

Jester
12.06.2007, 15:49
Brozek işi olmaz, kimse beklemesin.
10 numara arandığını da sanmıyorum.

Akla yakın çözümler:

Martinez + bonservissiz Arjantinli orta saha + iki genç
Hasagiç + bonservissiz Avrupadan orta saha + iki genç

Milan veya Hüseyin satılırsa da bir yabancı daha alırlar.

champions
12.06.2007, 15:50
Evet defansif oyuncudan 9 numara olur Chelsea'de Hollandalı stoper 9 Arsenalde Gallas 10 numara giyiyor Mümkünse Umuta verilsin tabi ama çok da önemi yok

kudu_61
12.06.2007, 15:51
Flash habere bi bakın Trabzonspor imza şova hazırlanıyor :
erciyes : jabi
ezik : serkan
dortmunt 2.takımdan : mehmet
samsunspor : adnan
altay : sancak

elin takımı carlosu aldığı gün kompine satışı patladı, mağazasında carlos forması kalmadı trabzonspor şimdi bu yukarıda adı geçen futbolcuların formalarına adlarını yazdırsa ve tscluplarda satışa çıkarsa forma arkasına yazdırdığı isimlerin parasını çıkaramaz bunlar imza şovdan bahsediyor geç bunları anam babam geç bunları
seneye sol cello devam mı tamam gerisi hikaye ziya al eline bi video da geçen sene soldan yenilen gollerin komikliğini bir gör
tsculpta çay bardağı satışı bile yok küçültüler takımı defolun gidin....

Mehdi
12.06.2007, 15:55
http://www.onlineyasam.net/forum/images/smilies/bombaa.gif

Mehmet Fırat
12.06.2007, 15:56
ziyanın niyeti belli.."santrafor istediniz alın size 9-Adnan Güngör" "10 numara istediniz alın size 10-Serkan Balcı" derse hiç şaşırmam..:)

halil ibo
12.06.2007, 15:56
Numaralara takılmasak nasııl olur ?Mutlaka kulp takacak birşeyler buluyoruz.Gol kralı olan 9 numaralı formamıydı ? Yoksa Fatih Sultan Tekke'mi ? Eeee o zaman bırakın bu işleri...

Mustafa AYDIN
12.06.2007, 15:59

Bundan alaa şov mu olur,rezillikte number one....

A.Alper
12.06.2007, 15:59
ziyanın niyeti belli.."santrafor istediniz alın size 9-Adnan Güngör" "10 numara istediniz alın size 10-Serkan Balcı" derse hiç şaşırmam..:)

mehmet bugün duyduğum en güzel espri :D

ErayAkyüz
12.06.2007, 16:02
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_21034_AdnanGungor001.jpg

A.Alper
12.06.2007, 16:03
ya bence bir anket yapalım 61. futbolcumuz kim olacak diye ... 61. futbolcuya plaket falan verelim..adnan kaçıncı bilen var mı ??

Samet Berber
karizmatik çocuk :D:D

Zafer Fidan
Bunlar mi bizim BOMBALAR???? :D:D:D

A.Gökhan AKIN
12.06.2007, 16:04
allahınızı severseniz bu mehmeti tanıyan varmı kimdir nedir? bunun gibi bizim lağv edilen paf takımında amieni en az 3 tane orta saha oyuncusu varıd rel insaf diyorum hatta adnan kimdir bide onu ekliyorum bu adama bu kadar iyiydide ikinci lige düşmüşbir takımda neden kimse almadı.eklemeye deva mediyorum tek beğendiğim transfer jabi dir ki bunu herkes eminim görecek kesinlikle adı belki yıldız değil ama kesinlikle kaliteli bir futbolcu bizede böyleleri lazım.

Samet Berber
12.06.2007, 16:04
sanırım 49 oldu serkan la jabi de gelecek 51 olacak :D

Zafer Fidan
12.06.2007, 16:07
sanırım 49 oldu serkan la jabi de gelecek 51 olacak :D

yani 10 kisi kaldi ? :D ozaman 61 kislik bir takim oluyoruz vayyyybeeee ...

Zafer Fidan
12.06.2007, 16:08
allahınızı severseniz bu mehmeti tanıyan varmı kimdir nedir? bunun gibi bizim lağv edilen paf takımında amieni en az 3 tane orta saha oyuncusu varıd rel insaf diyorum hatta adnan kimdir bide onu ekliyorum bu adama bu kadar iyiydide ikinci lige düşmüşbir takımda neden kimse almadı.eklemeye deva mediyorum tek beğendiğim transfer jabi dir ki bunu herkes eminim görecek kesinlikle adı belki yıldız değil ama kesinlikle kaliteli bir futbolcu bizede böyleleri lazım.

Mehmet Akgün Ömer Riza tipinde bir oyuncu..oynadigi futbol yani

Samet Berber
12.06.2007, 16:09
artık manchester united bile yenemez bizi 61 kişi bee ...:D:D:D:D:D

A.Alper
12.06.2007, 16:09
yürrü bea !! hayde trabzon 61 futbolcu kampanyası !!

karayamayman
12.06.2007, 16:10
yürrü bea !! hayde trabzon 61 futbolcu kampanyası !!

61 Trabzonsporlu tüm dünyaya karşı....:):)

AYYILDIZ
12.06.2007, 16:12
forma yakismis Adnana insallah cok basarili olur.

ibzolist
ağlanacak halimize gülüyoruz eh be nuri sana ne demeli

Mehmet Fırat
61 Trabzonsporlu tüm dünyaya karşı....:):)

300 spartalı gibi oldu..:D

Samet Berber
12.06.2007, 16:13
haydi bre aslanlar ....

400 e az kaldı 400. sayfaya girince bi transfer haberi gelecek ....

Mehdi
12.06.2007, 16:14
ağlanacak halimize gülüyoruz eh be nuri sana ne demeli
arkadaşı tanımıyorum ama her sözüne kefilim.:)kesinlikle katılıyorum:cool:

hedef 100bin futbolcu

Bilal 61
12.06.2007, 16:14
61 oldukmu yaa:):)tamamladıkmı takımı yani:D

speedy61
12.06.2007, 16:16
ronaldınho ıle crıstıano ronaldoyu alalım

BDiler61
12.06.2007, 16:17
10 numarayı hamiden sonra hakedenler giydi sanki 9 numaranın adnan a verilmesine şaşırmadım

A.Alper
içimden daha neler geçiyo ama başlığın suyunu çıkarmak istemiyorum...

TSelif
hedef 100bin futbolcu

Sonrada gel iskelet kadro kur :D

Semih Kırsüleymanoğlu
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_21034_AdnanGungor001.jpg

Bu adnan cok yürekli bi futbolcu, alinmasina cok sevindim!
Bi Samsunspor macini hatirliyorum, cok önemli bi gol atmisti ve agliyarak taraftarlara kosuyordu. O an cok duygulandim diyebilirim.

Basi arkadaslar yönetimin yaptigi transferlerle dalga geciyorlar. Ben bu ise bi anlam veremiyorum. Adamlar tek tek t.Direktörün istediklerini aldilar. (siz degilmiydiniz teknik direktör isteyi dogrusunda transferler yapilsin diye)

Gecen sene sözde en iyi Transferleri yapan takimdik. Bi Marceliho, Musamba kariyer olarak cook üstün futbolcular. fenerin Alexinden katkat daha kariyeli.
Ama sonucu hep beraber gördük.

Kisa bi not:
simdi bakiyorum ,gecenlerde gaztede türkiyeye gelmis en büyük yildizlar diye bi yazi var. Bakiyorum oyunculara, Alex gibi, Delgado gibi oyuncular var. Ama bizim Marceliho yok. Cok hayret ettim ve kafami cok bozdu.
O yüzden diyorumki, sözde yildizlarla dolu feneri, besiktasi, gsyi yeni sezonda eze eze yenelim ve sampion olalim, hemde sözde yildizis bi Trabzonsporla. Ben buna inaniyorum.

TSelif
12.06.2007, 16:18
10 numarayı hamiden sonra hakedenler giydi sanki 9 numaranın adnan a verilmesine şaşırmadım

Neeee :mad:
Bu gerçek mi ? :mad:

Samet Berber
12.06.2007, 16:19
evet adnan 9 numara...

A.Alper
12.06.2007, 16:21
celalalettin 99 numara aslında onun da gözü var diyebiliriz stepanovun 55 giyerek hüseyinin 5 numarasına göz dikmesi gibi

TSelif
12.06.2007, 16:23
. Samsunspor'da 13 numarayı giyen oyuncu, bordo-mavili takımda Ufukhan'ın 13 numaralı formayı giymesi nedeniyle 9 numarayı giyeceği öğrenildi.

Başka numara mı kalmamış memlekette . Madem 9 numara giydirilecek Adnan kim ya .Versinler Umut giysin... Ah Nuri ahhhhh ...Sen varya :mad:

A.Alper
12.06.2007, 16:25
gaza gelmişim adnan 13 giycek galiba

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6671

Mehdi
12.06.2007, 16:26
Evet Adnan 13 giyiyor.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120607adnan4.jpg

Mehmet Fırat
12.06.2007, 16:27
iyi de 13 ufukhan değil mi??

AYYILDIZ
12.06.2007, 16:28
arkadslar Fatih gitti diye artik 9 numara bosmu kalcakti Adnan ortasaha oyuncusu giyebilir ama gelecek olan yabanci oyuncu giyseydi daha iyi olurdu tabi bence bunlara takilmamak lazim

BDiler61
12.06.2007, 16:29
resmi sitede 9 giyecek diye yazıyor

AYYILDIZ
12.06.2007, 16:29
ufukhan 13 oldugu icin adnan 9 giyecek

Mehmet Fırat
12.06.2007, 16:30
eğer adnana gerçekten de 9 numara verildiyse bu fatih tekkenin eylülde kiralanmayacağı anlamına gelebilir mi??belki de nuri bize mesaj veriyordur:)

hamdi bey
12.06.2007, 16:30
öyle boş beleş futbolcular aldılar ki o 50 kişi aynı anda oynasalar bile yine şampiyon olamayız

MarceloTS
12.06.2007, 16:31
Linderoth yarın 10.30 atıyormuş imzayı.İşe bak ya

TSelif
12.06.2007, 16:32
9 Fatih'le güzel... 10 Hami ile güzeldi ben hala sahada Hami var sanıyorum . Bişeye takılıp kalmıyoruz ...
Sadece 9 u rahat bıraksınlar.Adamı yolladılar hatırasına saygı duysunlar.Hami'ye yaptıkları gibi. Bir jubileyi çok gördüler ona ...Neyse konuyu dağıtmayalım...
Ama inşallah 9 numarayı giymez :rolleyes:

Sacit
12.06.2007, 16:36
şimdiye kadar anlaştığımız futbolcularla değil şampiyonluk uefaya gitmek başarıdır,bu yönetim ne anlar futboldan.adamların yaptıkları transferlere bakıyom da sonuç olarakta şampiyon olan takımlar da ortada.

Bu yönetimin yıldız oyuncu alacakları yok gibi gözüküyo,alsalar bile hemen satarlar

Mehdi
12.06.2007, 16:37
İmza töreninde uğurlu sayısı olan 13 numaralı formayı giyen Adnan, ligde 9 numaralı formayla sahalarda yer alacak. Yeni transferimiz Adnan imza töreni sonrası antrenman sahasına çıkarak basın mensuplarına poz verdi.

Sitede böyle yazıyor.9 giyeceği doğruymuş.

TSelif
12.06.2007, 16:38
Bu yönetimin yıldız oyuncu alacakları yok gibi gözüküyo,alsalar bile hemen satarlar

Sen bekliyo muydun yoksa ? :rolleyes:

A.Alper
12.06.2007, 16:40

süper 10 dakkada kaç kere yalan solemiş oldum bunları yuzunden:D

TSelif
12.06.2007, 16:42

İyi madem 9 giyicek Hüseyin'i de cincona versinler hazır o formayı giymişken kaptan da olsun bu arada.......

Mehdi
12.06.2007, 16:47
Arkadaşlar haberin yeri burası değil ama genelde buraya takılıyoruz diye bu başlığa ekliym dedim.Buyurun siz yorumlayın.

Erciyesspor'da inanılmaz iddia

Erciyes'te yönetim sorunu, mali kriz ve borçlar yüzünden kadro kurulamayacağı göz önüne alınarak UEFA Kupası'na katılmaması görüşü ortaya atılmaya başlandı.

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3458erciyes.jpg

Zamanında Kayserispor’un ismini K.Erciyesspor yaparak Türkiye’nin diline sakız olan Kayseri’de şimdi de inanılmaz bir dedikodu yapılıyor..

Çirkin seneryo...

Kayserispor’un “Şereflice” küme düştüğü sezondan 7 yıl sonra isim değişikliği ile Süper Lig’de çıkması, günlerce hatta haftalarca Türkiye’nin diline sakız olmuştu.. Uyanıklılığı ile bilinen Kayserili, o günler de herkesin alay konusu olmuştu.. Bugünler de ise, daha da çirkin bir olayın olacağı yönünde senaryolar çiziliyor..

Hiç utanmadan sıkılmadan, Kayseri’nin ismini lekeleyecek böylesine çirkin bir senaryoyu kimlerin ne amaçla ürettikleri düşündürücü !. Ama, söylentilere göre, kötü günler geçiren Kayseri Erciyesspor, UEFA Kupası Ön Eleme maçına katılmama kararı alacak. Erciyesspor, UEFA’dan çekilecek ve böylelikle lig sıralamasına göre Trabzonspor direk UEFA’ya katılacak. İntertoto’ya ise Kayserispor katılabilecek..

Pazarlık mı ?

Bazı insanlar biraz daha ileri giderek Trabzonspor ile Kayseri takımları arasında bu işin gerçekleşmesi için para pazarlığı yapıldığı da ortaya atılan iddialar arasında.. Trabzonsporlu kurmayların, Erciyesspor’un UEFA’dan çekilmesi için Onursal Başkan Mehmet Özhaseki ile görüşeceği, kimilerine göre görüştüğü iddia ediliyor.

Yüksek bir rakam karşılığında bu pazarlığın son bulacağını bile utanmadan söyleyen insanların, hâla Kayseri’de ekmek yeyip, su içtiği akıllara soru işaretleri getirirken, Kayseri’nin Türkiye’deki imajının da nasıl olacağı tahmin ediliyor !

Başkan suskun !

Kayseri Erciyesspor Onursal Başkan Mehmet Özhaseki, şu ana kadar bu dedikodulara yanıt vermiş değil.. Kayserispor kamuoyunu meşgul eden bu dedikoduların son bulması için Onursal Başkan Mehmet Özhaseki’nin kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor!.

Kayseri Tempo Gazetesi

Soner Kurt
12.06.2007, 16:49

taraftar içinde 46 numaralı forma yapsınlar bari lazım olcak gibi görünüyor

A.Alper
12.06.2007, 16:51
taraftar içinde 46 numaralı forma yapsınlar bari lazım olcak gibi görünüyor

neden ki??46?

MarceloTS
12.06.2007, 16:51
sıktı artık şu forma numarası muhabbeti

TSelif
12.06.2007, 16:53

Sıkan forma muhabbeti değil. Muhteşem işler yapan yönetim :mad:

omermk
12.06.2007, 16:55
ziya doğan ın bi açıklaması var günebakış ta (eğer doğruysa tabi);
istediğim 3 oyuncuyu (jabi, serkan, adnan) aldık şimdi bunlara ek olarak bir stoper (risp in sakatlığı ve milan ın transferi nedniyle) bir oyun kurucu ve bir forvet alırsak transferi tamamlarız diyor.
benim anlamadığım takımda geçen sezon en eksik olan bölge komple sol kanattı yani ne bir sol bekimiz vardı ne ortanın solunda oynayacak biri ne de bir sol açık ama buna rağmen sol tarafa oyuncu alınmaması (dortmundlu mehmette hiç söz etmediği için yok sayıyorum) bana çok enteresan geliyor.
iyi senaryo ; paf takımdan ya da kiralıklardan bu bölge için düşündüğü isimler var
kötü senaryo; celo ve kecelinho ile devam edecek.

bu arada sevgili arkadaşlarım bırakın bu numara işlerini adam 9 giyse ne olur 19 giyse ne olur fatih hepimizin gönüllerinin sultanı birileri onun numarasını aldı diye yerini de alacak değil keşke alabilse...

A.Alper
12.06.2007, 16:56

sıktıysa katılma buyur seni dısarı alalım insanlar ne konusacağını kimselere sormak zorunda değil ..

Özer Öztekin
12.06.2007, 16:57
Newcastle Gökdeniz'i istiyormuş:

http://nufcblog.com/newcastle-transfer-news-on-karadeniz-jaures-and-capaca/

A.Alper
12.06.2007, 16:59
Gökdeniz Karadeniz (born January 1980) plays for Trabzonspor and is an extremely talented footballer and member of the Turkish National team for whom he has played 32 times scoring 5 goals. He made his debut for Trabsonspor in 1999. He plays for both club and country as an attacking midfield player and is one of the most recognized faces in Turkish football.

gökdeniz neymiş bee :D

MarceloTS
12.06.2007, 17:00
bende katılıp katılmayacağımı sana soracak değilim orda görüşümü belirttim tamam mı

turgi
12.06.2007, 17:02
yandukk yaav ulan nuri gene yaptın yapacagını dünya stari 9 numarayı aldun geldun eskiden numaraların bi anlamı olurdu 9 10 61 bunlar ugurlu ve sevilen saygılı formasının hakkının veren kişilere takılırdı şimdilerde millette bi merak herkes bişileru giyiyi.....

coolank
12.06.2007, 17:04
Kayseri Erciyes parasızlıktan kıvranıyor hatta onu bırakın oradaki çok oyuncuyu 2. lig de oynatamazsınız oynamak istemezler ...yani illa bu konu için komplo teorisi yaratmaya gerek yok . bence de Erciyesin çekilmesi beklenen bir süreç olur ...

Bazı arkadaşlar ısrarla hayal aleminde geziyor :) gerçi hayal kurmak güzeldir insan hayal ettiği sürece yaşarmış ... Arkadaşlar şu bir gerçek ki Trabzonspor 1 milyon euro dan fazla bonserrvis bedeli verip oyuncu alamaz hoş onu da verecekleri şüpheli .. dikkat ediniz bizim aldıgımız oyuncular hep bonservis bedeli elinde olan oyuncular ...Jabi Serkan Adnan ve bir de o gurbetçi oglan ...belki o gurbetçi oglan için 50 000 euro falan vermişlerdir ...

Sancak olayını yazmıştım menejerinin lafına göre Trabzon dan haber bekliyordu (bonservisi yok ) gerçi pazar günü ist belediye ile anlaştı dediler ama bekleyip görecegiz ...

Kaleci konusu çok bariz bir biçimde belli ki ilk tercih her zaman Rüştü ... açıkcası ben yönetimin bu tavrını dogru buluyor destekliyorum ...tabii ki bonservisi yok bu çok büyük bir etken tercih anlamında ...bir de Rüştü benim bildiğim ve duydugum kadarı ile sevilen bir oyuncu .. kuvvetle muhtemel ki takıma agabeylik de yapacak ve en önemlisi Tolga ya epey şeyler ögretecek . bu anlamlarda bakıldıgı zaman RÜŞTÜ dogru tercih ...sanırım fb vefasız bir şekilde rüştü yü gönderecek .. ben trabzon taraftarının rüştü ye çok tepkili olacagını sanmıyorum ama olmazsa tabii ki tercih martinez olmalı .. zaten bu ikisinden biri olur .ikisinin de artıları var ama bonservis bedeli olmayan rüştü önde gözüküyor eger ikna edilirse ....

Stoper ihtiyacımız bence yok eger stephanov kalırsa ...çünkü ruh hastasının oglu erdinç kesin oynar ..

10 numara konusunda ise ceyhun bence o işi iyi yapar ...zaten bu ruh hastası tam bir 10 numara almaz .. kuvvetle muhtemel şöyle bir 10 numara alır .. orta saha da ön libero özelliği olan veya sol da oynayan bir 10 numara ...

Zaten ne diyor kaleci orta saha ve forvet alacagım ...

bazı şeyler iyi yapılırsa tespit ve transferler stichus arkadaşın dediği gibi her şey çok güzel olabilir ...şampiyonluk ? o çok zor veya daha çok erken .. zirve yarışının içinde olalım ona o zaman bakılır ...

Ama ne olursa olsun bu ruh hastasını ben şahsım adına ASLA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK KABUL ETMİYORUM . şampiyon yapsa dahi ki o bir ALLAHIN mucizesi olur ....

Aralık ayında da asla bu başkana ve ekibine oy vermem ...insan bir kere hata yapar ama bunu aynı hatayı iki defa yaparsa aptaldır .. aptal oldugumu sanmıyorum

a d bacan
12.06.2007, 17:27
iki yıldız sözünüde unutturdular ya helal olsun

Zafer Fidan
12.06.2007, 17:30

niye? aldi ya iki yildiz MARCELINHO ve MUSAMPA

nekadar kalacaklarinia dair söz vermediler :D

stichus
12.06.2007, 17:31
takım dört dört iki oynayamayacak..
üç beş iki zaten oynamaz bu defansla..
kalıyor dörtlü defansın önüne üç önliberolu kaotik sistem..
serkanı aymanı huseyini yazıp öyle kadro yapmak lazım.. celo risp milan jabi ve kaleci de tamamsa.. böylelikle gökdenizi de garanti kontenjanına ilave ediyoruz ve.. geliyoruz forvete tek umutu yazıyoruz.. geride tek bir oyuncu kaldığına göre ersen ömer rıza cem yattara ceyhun adnan ferhat hasan gibi oyuncuları yazacak yerimiz yok demektir..
bir tek ileriye dönük ortasaha.. şu travel..
haydi bakalım nasıl bir kadro kuracağız hep beraber izliyoruz..

A.Alper
12.06.2007, 17:31

niye kızıyorsunuz anlamadım . yıldız dedi aldı ...alacm dedi alıp satmayacam demediki...

A.Alper
12.06.2007, 17:32
... ortasaha.. şu travel..
haydi ....

kusura bakmayın travel ne demek 2 gündür rastlıyorum da ..

stichus
12.06.2007, 17:35
ileri dönük ortasaha için kullanılan bir kısaltma..
tarifi yapan arkadaşın kullanıcı ismiyle anılıyor..
bir de anaras var.. o da sinirli taraftar için kullanılan bir kısaltma..
hani sahayı kapatıp uefa maçını seyircisiz oynatan var ya, hah işte onları tarif için uydurulmuş..

A.Alper
12.06.2007, 17:37
teşekkürler :)

Kasım Hilal
12.06.2007, 17:39
9 numaralı bir önlibero..
Yok ya..

A.Alper
12.06.2007, 17:41
riqi gelmio mu :)

champions
12.06.2007, 17:44
Valla bu aşamadan sonra yapılacak tek bir şey kalıyor
Superman'i transfer etmek! Hangi takımdadır bilemiyorum ama bulup getirmek lazım Şu şartlarda ondan başkası kurtaramaz bu kadroyu
Topu alacak kendi sahasından uçacak rakip kaleye kadar ve gool !
Ancak bu şekilde sanıyorum ihtiyacımız olan golü bulabiliriz
Başkası kurtarmaz Az da olsa var olan umudumu kaybettim
Kaleye ve forvete dünyanın en iyisini alın bi b.k olmaz!
Teşekkürler!

A.Alper
12.06.2007, 17:45
o kadar da deil ya umut var az olsa da

melih61
12.06.2007, 17:50
sanki marcelinho geldiğinde kombine aldınız?

jefferson61sefa
12.06.2007, 18:03
nba den kobe yi getirelim başka yol yok:d adam en çok forma satan admamış herkes alır zengin oluruz:d 100 gol atar o boyla zaten 1 metre 5 cm sıcrıo kaleci bile olabilir yada forvet o kadar sıçrasa her kafa gol YATTARA kobe düşünsenize

Samet Berber
12.06.2007, 18:05
nba den kobe yi getirelim başka yol yok:d adam en çok forma satan admamış herkes alır zengin oluruz:d 100 gol atar o boyla zaten 1 metre 5 cm sıcrıo kaleci bile olabilir yada forvet o kadar sıçrasa her kafa gol YATTARA kobe düşünsenize

iyi senaryo olmuş :D:D:D:D

melih61
12.06.2007, 18:08
10 numara kaleci alsınlar yeter linderoth ön libero zaten 10 numara deil üzülmein:)

Sinan Akyıldız
12.06.2007, 18:09
Kobeye Hayır :D :D :D

Berk Eren
12.06.2007, 18:09
resmı sıtede adnanın kac tane resmı var ole:)
bıde ts cluplarda 9numaralı adnan formaları satısa cıkmıs:)
onyargı ıle yaklasmıyorum,adnan ıyı ısler yapabılır bu sezon ama fazla abartı olsa gerek bu..
neee adnan formaları bugun ıtıbarıyle stoklarda bıle kalmadımı:)
yapma yonetım yapma..

jefferson61sefa
12.06.2007, 18:14
kobe 1.98 miş 1.05 de sıçrıo 3 metre 3 cm eder demekki m.keçelinin eşi bulundu sadece keçeli öyle ortalar yapıo bide celo zaten onlar dediler kobe vursun siz becerisizsiniz m.keçelinin 3 metrelik ortalrına süper goller bizi beklio

Ali Can
12.06.2007, 18:16
U16'larımız Viktor Bannikov Turnuvası'nda şampiyon oldu
Şenol Ustaömer yönetimindeki U16 Milli Takımımız, Ukrayna'da düzenlenen Viktor Bannikov Turnuvası'nda ev sahibi Ukrayna'yı 2-0 yenerek şampiyon oldu. Viktor Bannikov Stadı'nda oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın gollerini 11 ve 15. dakikalarda Batuhan Karadeniz kaydetti.
U16 Milli Takımımız Viktor, Bannikov Turnuvası'nda finale gelene kadar da Rusya'yı Batuhan Karadeniz ve Emre Çolak'ın golleriyle 2-1, Slovakya'yı Slovakya'yı Cem Sultan ve Ali Kuçik golleri ile 2-0, Polonya'yı Cem Sultan, Ali Kuçik ve İsmail Haktan Odabaşı'nın golleri ile 3-1 mağlup etmişti.
Viktor Bannikov Turnuvası'nda şampiyon olan U16 Milli Takımımızın kadrosunda bulunan oyuncular şöyle;
Cem SULTAN, Cemre BALOĞLU, Emre ÇOLAK, Emrah YOLLU (Galatasaray A.Ş.), Alptekin TEYTEY, Özgür ÇEK , Sertaç EREN (Fenerbahçe), Ali KUÇİK , Batuhan KARADENİZ (Beşiktaş A.Ş.), Eren ALBAYRAK , İsmail Haktan ODABAŞI (Bursaspor), Abdülkadir KAYALI , Umutcan YÜKSEL (MKE Ankaragücü), Ali HELVACI (Denizlispor), Soner AYDOĞDU (Gençlerbirliği), Erhan KARAYER (Dardanelspor A.Ş.), Tolga MERTOĞLU (BSC Young Boys), Mutlu GÜNÇİÇEK (FC Utrecht).

farkettiniz mi bir trabzonspor lu yok ya da ben bilmiyom

Sinan Akyıldız
12.06.2007, 18:16
sahiden çok ilginç ayrıntı :) musampanın , marcenin formaları bilmem kaç ay sonra çıkarken adnan ın formasının imza günü satışa çıkması ilginç :)

ama yinede Hoş Geldin ADNAN :)

omermk
12.06.2007, 18:17
takım dört dört iki oynayamayacak..
üç beş iki zaten oynamaz bu defansla..
kalıyor dörtlü defansın önüne üç önliberolu kaotik sistem..
serkanı aymanı huseyini yazıp öyle kadro yapmak lazım.. celo risp milan jabi ve kaleci de tamamsa.. böylelikle gökdenizi de garanti kontenjanına ilave ediyoruz ve.. geliyoruz forvete tek umutu yazıyoruz.. geride tek bir oyuncu kaldığına göre ersen ömer rıza cem yattara ceyhun adnan ferhat hasan gibi oyuncuları yazacak yerimiz yok demektir..
bir tek ileriye dönük ortasaha.. şu travel..
haydi bakalım nasıl bir kadro kuracağız hep beraber izliyoruz..

ben 3 ön liberolu sistemi oynatacağını düşünmüyorum yani en azından bu 3 ön liberoyla oynamaz. huseyin ve ayman ın oynadığı maçlarda 3 ortasaha oyuncusu olarak keçeli yi oynattı. beğenirsiniz beğenmezsiniz (ki bende keçeli konusunda hayal kırıklığına uğrayanlardanım) ama keçelinin ofansif yönü (en azından denizli de oynadığı dönemde) bu 3 isimden de çok daha iyiydi. bence (belkide istediğim bu olduğu için) 4 2 3 1 yani şu anda milli takımın da oynadığı sistemi deneyecek. bence ileride umut sağ açık gökdeniz sol açıkta dortmund tan mehmet ise bir tek travel kalıyor geriye. ve eğer gökdeniz satılmazsa muhtemelen yattara ya yine son yarım saatler gözüküyor.
eğer siz haklıysanız ve 3 ön liberolu bir sitem deneyecekse zaten o zaman travel e yer kalmıyor çünkü ileride ki 3 oyuncudan 2 sistem üretebilirsiniz;
bir oyunkurucu ve 2 forvet ya da bir sağ açık bir sol açık ve bir forvet. hadi diyelim yattarayı kesti ve gökdenizi forvete monte etti iyide kanatlar ne olacak o zamanda???
sisteme hep alttan yukarıya bakıyoruz hadi bi de yukarıdan aşağıya bakalım;
1.alternatif:
umut
? travel sağda gökdeniz

gördüğünüz gibi geriye 2 ön liberoluk kontenjan kalıyor

4 lü defans

2.alternatif:
umut
gökdeniz travel yattara

2 ön libero

4 lü defans
3.alternatif:
umut
gökdeniz
sol açık yattara

2 ön libero

4lü defans

4.alternatif
umut
gökdeniz yattara

3 ön libero

4 lü defans
5.alternatif (ki sizin soylediğiniz alternatif)

umut

travel gökdeniz
3 lü ön libero

4 lü defans
bu durumda travel in sol ayaklı ve sol çizgiye yakın bir oyuncu olma ihtimali gerek (bjk deki ricardinho gibi)

Erkan
12.06.2007, 18:17
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120607gungor1.jpg

Kupalara bakisini bakin :p

jefferson61sefa
12.06.2007, 18:19
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120607gungor1.jpg

Kupalara bakisini bakin :p

görmemiş npsın BENİM GİBİ:D

DURAS
12.06.2007, 18:20
U16'larımız Viktor Bannikov Turnuvası'nda şampiyon oldu
Şenol Ustaömer yönetimindeki U16 Milli Takımımız, Ukrayna'da düzenlenen Viktor Bannikov Turnuvası'nda ev sahibi Ukrayna'yı 2-0 yenerek şampiyon oldu. Viktor Bannikov Stadı'nda oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın gollerini 11 ve 15. dakikalarda Batuhan Karadeniz kaydetti.
U16 Milli Takımımız Viktor, Bannikov Turnuvası'nda finale gelene kadar da Rusya'yı Batuhan Karadeniz ve Emre Çolak'ın golleriyle 2-1, Slovakya'yı Slovakya'yı Cem Sultan ve Ali Kuçik golleri ile 2-0, Polonya'yı Cem Sultan, Ali Kuçik ve İsmail Haktan Odabaşı'nın golleri ile 3-1 mağlup etmişti.
Viktor Bannikov Turnuvası'nda şampiyon olan U16 Milli Takımımızın kadrosunda bulunan oyuncular şöyle;
Cem SULTAN, Cemre BALOĞLU, Emre ÇOLAK, Emrah YOLLU (Galatasaray A.Ş.), Alptekin TEYTEY, Özgür ÇEK , Sertaç EREN (Fenerbahçe), Ali KUÇİK , Batuhan KARADENİZ (Beşiktaş A.Ş.), Eren ALBAYRAK , İsmail Haktan ODABAŞI (Bursaspor), Abdülkadir KAYALI , Umutcan YÜKSEL (MKE Ankaragücü), Ali HELVACI (Denizlispor), Soner AYDOĞDU (Gençlerbirliği), Erhan KARAYER (Dardanelspor A.Ş.), Tolga MERTOĞLU (BSC Young Boys), Mutlu GÜNÇİÇEK (FC Utrecht).

farkettiniz mi bir trabzonspor lu yok ya da ben bilmiyom

altyapımızın halini gösteriyor, yazık. batuhan gibi, ali kuçik gibi adamları bizim bulup yetiştirmemiz gerekiyor ama biz torpillileri buluyoruz. biz messiyi alamayız, tuncayı alamayız ancak akıllı bir planla onları bulabiliriz, bulursak ancak yarışabiliriz.

omermk
12.06.2007, 18:22
sahiden çok ilginç ayrıntı :) musampanın , marcenin formaları bilmem kaç ay sonra çıkarken adnan ın formasının imza günü satışa çıkması ilginç :)

ama yinede Hoş Geldin ADNAN :)

bardağa dolu tarafından bakalım arkadaşlar, demekki yavaş yavaş ne yapmaları gerektiğini öğreniyorlar :)

Ali Can
12.06.2007, 18:22
geçen bi amcayla konuştum amca diyoki arkanda basın desteğin olmadan değil trabzonspor trabzondaki takımlarda zor oynanır

Ali Can
12.06.2007, 18:23
yani torpil gerek,yo bu olmamalı ya

Ali Can
12.06.2007, 18:24
açıkcası türkiye futbol fedrasyonun milli kadrolarına bakarken trabzonspor lu görebilmek çok zor

x_man
12.06.2007, 18:24
alın size 10 numara ali karimi üstelik bonserviside elinde

Samet Berber
12.06.2007, 18:25
o adamı olmazlar hemde iyi bir 10 numara değil bence ..

yani bize uygun değil .?

Erdem Keser
12.06.2007, 18:26
Adnan gungor artik bizim oyuncumuz bu saatten sonra yapmamiz gereken ona sahip cikmamiz .Ne yazik ki bazi yorumlari okudukca uzuldum kimileri kucumsuyor kimileri 2.lig topcusunun ne isi var diyor kimileride forma numarasina takmis durumda herseyden once Adnan gercek bi Trabzonsporludur ve her firsatta Trabzonsporluluguyla ovunen bi insandir enazindan bu sebepten dolayi kendisine sahip cikilmali ve gereken deger verilmelidir ayrica formasi ve takimi icin terinin son damlasina kadar mucadele edeceginden suphem yok .Lutfen yorum yaparken onur kirici sozlerden kacinalim bu oyuncular daha yeni ve heyecanli burda yazilanlari okumasi hos olmaz suan yapmamiz gereken adnan sahip cikmak

Kasım Hilal
12.06.2007, 18:26
riqi gelmio mu :)

Bıraksınlar görüşmesini ben yapayım bakın nasıl gelir.

melih61
12.06.2007, 18:27
Trabzonspor aradığı 10 numarayı sonunda Alman Burdensliga’dan buldu. Teknik Direktör Ziya Doğan, yardımcıları ve Futbolcu İzleme Komitesi üyelerinin defalarca izlediği, “Mutlaka alınmalı” raporu verdikleri ismin Borissia Dordmund’da forma giyen 25 yaşındaki oyun kurcucu Stefan Pienaar’ın bonservis bedelinin az olabileceği ve bu nedenle de tercih sebebi olacağı kaydedildi. Orta sahaya mutlaka iyi bir oyun kurucu alınmasını isteyen Doğan’ın yönetime verdiği raporda, “Bazı beğendiğim futbolcuların bonservis bedelleri yüksek… Ama Pienaar’in bedeli düşük… Bu oyuncuyu alırsanız inanıyorum ki, bu takım önemli bir eksikliği gidermiş olur” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Çok Özellikli Oyuncu
Borissia Dordmund’da iki sezondur forma giyen ve ‘10’ numarayı sırtından çıkarmayan Pienaar ile ilgili olarak Alman Gazetelerinin de, “Trabzonspor yolunda” şeklinde haberlerin yer aldığı bildirildi. Almanya’daki gurbetçiler de, “Pienaar ile ilgili haberler okuyoruz. Bu oyuncu çok kaliteli… Alınırsa, Trabzonspor’un önemli bir sorununu sona erdirir. Hem savunma, hem de hücum gücü yüksek bir futbolcu…” şeklinde konuştular. Trabzonspor yönetiminin de Pienaar için harekete geçtiği ve oyuncuyla da prensip anlaşmasına varıldığı iddia edildi. Daha önce Hollanda’da Ajax formasını giyen Pienaar’ın alınması halinde, diğer orta saha oyuncularından vazgeçileceği bildirildi.

Forvet Arayışı Sürüyor
Trabzonspor yönetimi, Pienaar’ın işini bitirdikten sonra yönünü forvete çevirecek. Forvet için Polonyalı Pavel Brozek ilk sıradaki yerini korurken, özellikle yüksek bonservis bedeli el yakıyor. Bu oyuncunun dışında yerli futbolcuların da gündemde olduğu kaydedildi. Necati Ateş’in serbest kalmaması nedeniyle düşünülmediği, Sivassporlu Mehmet Yıldız’ın listedeki yerini koruduğu kaydedildi. Trabzonspor kurmayları ise, “Elimizi çabuk tutmak istiyoruz. Kamp başlayana kadar transferi bitirmek arzusundayız. Futbol Federasyonunun özellikle yabancı kontenjanıyla ilgili alacağı kararı çok önemsiyoruz. Bu sorun çözüldüğü takdirde hemen harekete geçeceğiz” dediler.
Sizden Once 2533 Kullanıcı

bu adam gelir mi bilmiorum ama gelirse süper adam günebakış ne kadar doğru yazar?

Samet Berber
12.06.2007, 18:27
Adnan gungor artik bizim oyuncumuz bu saatten sonra yapmamiz gereken ona sahip cikmamiz .Ne yazik ki bazi yorumlari okudukca uzuldum kimileri kucumsuyor kimileri 2.lig topcusunun ne isi var diyor kimileride forma numarasina takmis durumda herseyden once Adnan gercek bi Trabzonsporludur ve her firsatta Trabzonsporluluguyla ovunen bi insandir enazindan bu sebepten dolayi kendisine sahip cikilmali ve gereken deger verilmelidir ayrica formasi ve takimi icin terinin son damlasina kadar mucadele edeceginden suphem yok .Lutfen yorum yaparken onur kirici sozlerden kacinalim bu oyuncular daha yeni ve heyecanli burda yazilanlari okumasi hos olmaz suan yapmamiz gereken adnan sahip cikmak

haklısın kardeş daha düne kadar millet öze dönüş yapalım trabzonlu futbolcular transfer edelim diyordu bugün ...????

Ali Can
12.06.2007, 18:28
çok güzel demişin katılıyorum:alkış::alkış::alkış:

Selçuk Yılmaz
Arkadaşlar şimdii izlyeceklernizi kendi araştırmalarım birisii çok önemli bizim için Kaleci ,Guillermo Ochoa; MEksikalı
Full name: Francisco Guillermo Ochoa Magaña
Date of birth: July 13, 1985

Club America da Oynuyor inanın bana gerçketen çok iyi ve gözü kara vir kalice ayrıca da Genç KEsinlikle alınmalı diyorum ben .Youtube da başakj videolarıda var izleyebilirsinizz Bir Vİdeosu da bu ...
http://www.youtube.com/watch?v=xLTA1LxlA-Q

Diğeri Forvet tam bir gol makinesii bizim liigi böyle bi oyuncu salar diye düşünoyurm oynadgı lige bakmayın zaten Futboldan anlayan adamlar adamın vuruş stilinden kalitesini ve sezgisinden anlayacaklardır ..
Izale Michael McLeod bu adam
KAsım 15, 1984, Birmingham, England) English League Two team Milton Keynes Dons. bu takımda oynuyor adam 23 yaşında bence tam aradıgmız forvet şu anda biz almassak İngiltere 1. ligi takımları zaten peşinde nasıl kulubumuza haber veririz bilmiyorum ama gerçekten çok kaliteli Forvet ve alınması kesinlikle lazım yetkililere duyurulur... ...Tahmini Fiyatıda 1.5 milyon pound bence çokda uygun bizede yaniii LEicester ile adı geçiyor ...
http://www.youtube.com/watch?v=2Yrl-QAokyA

Yine çok yetenekli Birleşik arap emirliklerinde oynayan Tarzı aynen Rooney gibi Olan İsmail Matar gereçkten çok yetenekli arkadaşlar..
http://www.youtube.com/watch?v=5U5skCv8vL4&mode=related&search=

Tercih sizlerin yorumlarını bekliyorum daha bi kaç tane daha var elimde böyle menejerde değilim FM den alıntı bilgi değil kendi araştırmaralarım...

Samet Berber
Bıraksınlar görüşmesini ben yapayım bakın nasıl gelir.
bence sen onu ikna edersin :D:D

Kasım Hilal
S&YReis28 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=12350) vbmenu_register("postmenu_831651", true);

Ochoa araştırılalı çok oldu bu forumda.

Kasım Hilal
12.06.2007, 18:30
bence sen onu ikna edersin :D:D

Vallahi çok güzel gaz veririm.

Cabri61
12.06.2007, 18:31
rüştünün alınmasına şahsen karşıyım...bir iki senesonra yine kaleci arayacağız.günü kurtarmak olur rüştü transferi.

melih61
12.06.2007, 18:33
Trabzonspor aradığı 10 numarayı sonunda Alman Burdensliga’dan buldu. Teknik Direktör Ziya Doğan, yardımcıları ve Futbolcu İzleme Komitesi üyelerinin defalarca izlediği, “Mutlaka alınmalı” raporu verdikleri ismin Borissia Dordmund’da forma giyen 25 yaşındaki oyun kurcucu Stefan Pienaar’ın bonservis bedelinin az olabileceği ve bu nedenle de tercih sebebi olacağı kaydedildi. Orta sahaya mutlaka iyi bir oyun kurucu alınmasını isteyen Doğan’ın yönetime verdiği raporda, “Bazı beğendiğim futbolcuların bonservis bedelleri yüksek… Ama Pienaar’in bedeli düşük… Bu oyuncuyu alırsanız inanıyorum ki, bu takım önemli bir eksikliği gidermiş olur” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Çok Özellikli Oyuncu
Borissia Dordmund’da iki sezondur forma giyen ve ‘10’ numarayı sırtından çıkarmayan Pienaar ile ilgili olarak Alman Gazetelerinin de, “Trabzonspor yolunda” şeklinde haberlerin yer aldığı bildirildi. Almanya’daki gurbetçiler de, “Pienaar ile ilgili haberler okuyoruz. Bu oyuncu çok kaliteli… Alınırsa, Trabzonspor’un önemli bir sorununu sona erdirir. Hem savunma, hem de hücum gücü yüksek bir futbolcu…” şeklinde konuştular. Trabzonspor yönetiminin de Pienaar için harekete geçtiği ve oyuncuyla da prensip anlaşmasına varıldığı iddia edildi. Daha önce Hollanda’da Ajax formasını giyen Pienaar’ın alınması halinde, diğer orta saha oyuncularından vazgeçileceği bildirildi.

Forvet Arayışı Sürüyor
Trabzonspor yönetimi, Pienaar’ın işini bitirdikten sonra yönünü forvete çevirecek. Forvet için Polonyalı Pavel Brozek ilk sıradaki yerini korurken, özellikle yüksek bonservis bedeli el yakıyor. Bu oyuncunun dışında yerli futbolcuların da gündemde olduğu kaydedildi. Necati Ateş’in serbest kalmaması nedeniyle düşünülmediği, Sivassporlu Mehmet Yıldız’ın listedeki yerini koruduğu kaydedildi. Trabzonspor kurmayları ise, “Elimizi çabuk tutmak istiyoruz. Kamp başlayana kadar transferi bitirmek arzusundayız. Futbol Federasyonunun özellikle yabancı kontenjanıyla ilgili alacağı kararı çok önemsiyoruz. Bu sorun çözüldüğü takdirde hemen harekete geçeceğiz” dediler.
Sizden Once 2533 Kullanıcı

bu adam gelir mi bilmiorum ama gelirse süper adam günebakış ne kadar doğru yazar?
okuyun bi!!:tsbayrak:

KUTADGU
12.06.2007, 18:36
Adnan Trabzonsporumuza faydalı olur inşallah.....

Erkut Ay
12.06.2007, 18:41
Trabzonspor'a UEFA umudu

Önümüzdeki sezon için Avrupa kupalarının dışında kalan Trabzonspor'da UEFA Kupası umudu doğdu.. Erciyesspor'un UEFA Kupası'na katılmaması gündemde.. 12 Haziran 2007 17:36 Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif http://image.haber7.com/haber/64858.jpg

Demet ÖZTÜRK'ün haberi
ERCİYESSPOR'da yönetim sorunu, mali kriz ve borçlar yüzünden yeterli kadro kurulamayacağı göz önüne alınarak UEFA Kupası'na katılmaması görüşü ortaya atılmaya başlandı. Mavi siyahlı takımın bu kararı aldığı takdirde Trabzonspor'un UEFA, Kayserispor'un da İnter Toto Kupası'na katılacağı bildirildi.
İkinci Lig'e düşen Erciyesspor'un 23 Haziran Cumartesi günü yapacağı genel kurul öncesi, UEFA tartışmaları ortaya çıktı. Kadrosu büyük ölçüde dağılan, sözleşmesi devam eden futbolcularının da Süper Lig'de oynamak istemesi de mavi siyahlı kulüpte sıkıntı arttı. Bu arada yönetime talip çıkmaması da işleri zorlaştırdı.
Büyükşehir Belediye Başkanı ve kulübün onursal başkanı Mehmet Özhaseki'nin, “Başkan Ziya Eren'in görevini sürdürmesinden yanayız. Biz de kendisine yardımcı olacağız“ açıklamasına Başkan Ziya Eren, “Ben ve yönetim kurulum kesin olarak görev almayacağız“ cevabını verdi.
Erciyesspor'da başkan arayışının yanı sıra yeni sezonda takımı kimin çalıştıracağı, transfer politikasının nasıl oluşacağı, takımın yeni sezona nerede hazırlanacağının ise ancak kongreden sonra netleşebileceği bildirildi.

UEFA SINAVI 16 AĞUSTOS'TA
Halen yönetimi, teknik direktörü ve sahaya çıkaracak 11 futbolcusu bulunmayan Erciyesspor'un 16 Ağustos'ta oynayacağı UEFA Kupası maçı sıkıntıyı arttırdı. Erciyesspor'un bu koşullarda başarılı olmayacağı öne sürülürken, “UEFA Kupası'nda çekilme kararı alınsın“ görüşü de seslendirilmeye başlandı.

Milliyet

Ali Can
12.06.2007, 18:42
Arkadaşlar şimdii izlyeceklernizi kendi araştırmalarım birisii çok önemli bizim için Kaleci ,Guillermo Ochoa; MEksikalı
Full name: Francisco Guillermo Ochoa Magaña
Date of birth: July 13, 1985

Club America da Oynuyor inanın bana gerçketen çok iyi ve gözü kara vir kalice ayrıca da Genç KEsinlikle alınmalı diyorum ben .Youtube da başakj videolarıda var izleyebilirsinizz Bir Vİdeosu da bu ...
http://www.youtube.com/watch?v=xLTA1LxlA-Q

Diğeri Forvet tam bir gol makinesii bizim liigi böyle bi oyuncu salar diye düşünoyurm oynadgı lige bakmayın zaten Futboldan anlayan adamlar adamın vuruş stilinden kalitesini ve sezgisinden anlayacaklardır ..
Izale Michael McLeod bu adam
KAsım 15, 1984, Birmingham, England) English League Two team Milton Keynes Dons. bu takımda oynuyor adam 23 yaşında bence tam aradıgmız forvet şu anda biz almassak İngiltere 1. ligi takımları zaten peşinde nasıl kulubumuza haber veririz bilmiyorum ama gerçekten çok kaliteli Forvet ve alınması kesinlikle lazım yetkililere duyurulur... ...Tahmini Fiyatıda 1.5 milyon pound bence çokda uygun bizede yaniii LEicester ile adı geçiyor ...
http://www.youtube.com/watch?v=2Yrl-QAokyA

Yine çok yetenekli Birleşik arap emirliklerinde oynayan Tarzı aynen Rooney gibi Olan İsmail Matar gereçkten çok yetenekli arkadaşlar..
http://www.youtube.com/watch?v=5U5skCv8vL4&mode=related&search=

Tercih sizlerin yorumlarını bekliyorum daha bi kaç tane daha var elimde böyle menejerde değilim FM den alıntı bilgi değil kendi araştırmaralarım...
forvetteki adam çok güzel oynuyo be türkiyede kimse tutamaz onu
ayman hariç o da bizde:D

Jester
12.06.2007, 18:54
Alın size öneri:

Edmilson'un Barcelona'dan ayrılması sözkonusuymuş. Sözleşmesinde 1 sene kalan Edmilson'u bu yazki kadro revizyonu çerçevesinde göndermeyi düşünüyorlarmış.(Yani bonservisi çok fazla olmayacaktır)

Satalım Hüseyin'i Kazan'a, alalım Edmilson'u.

Edmilson'un bonservisi Hüseyin'den gelecek paradan fazla olmayacaktır. Kendisi de yıllık 1.5 milyon dolara hayır demeyecektir.

Böylelikle orta sahadaki sorun kökünden çözülmüş olur.

Bana kalsa başka oyuncu, hele vasat oyuncu hiç almam.

Stichus şuna ne derdin?

-------------Serkan-------Edmilson--------------

Yattara-----------Ceyhun--------------Gökdeniz

-----------------Umut---------------------------

Hoca isterse Ceyhun'u çıkarıp Ayman'ı da koyabilir..

Çok mu şey istiyoruz???

Samet Berber
12.06.2007, 18:57
edmilson gelirse harika olur ama çok zor yani bi hayal bile denebilir :(

hüseyin1975
12.06.2007, 18:57

+1967

Tolga Seyhan bize gelirken starmiydi?
Tolunay Kafkas bize gelirken starmiydi?
Abdullah bize gelirken starmiydi?
Ogün bize gelirken starmiydi?
Arcil ve Sota bize gelirken starlarmiydi?
YATTARA bize gelirken starmiydi?

Ve buna benzer bircok örnek!
Belki bizde asi tutacak ve cok ama cok faydali olacak?

Bana Star degil verimli Futbolcu lazim!
Hem biz bizim olan herseye (ziya haric :)) sahip cikmamiz gerekmezmi?

fanatikdevri
12.06.2007, 19:05

Çok güzel tebit etmişsin bu saatten sonra Adnan'a sahip çıkmak ve başarılı olması için desteklemek şart.
İnşallah takımımıza faydalı olur.
9 numarada hayırlı olsun.

asimavi
12.06.2007, 19:09
vay be fatih sultan tekkemiin numarasını adnan larmı giyecek ti.....

....sota nın bile numarası yıllarca kimseye verilmedi en son syzmek giydi v hakkını verdi ...acaba adnan 9 numaranın hakkını verebilcekmi......hiç zannetmiyorum...hatta imkansız...

Samet Berber
12.06.2007, 19:10
arkadaşlar bırakalım bu numara işini yaaa çok abarttnız ama ...

asimavi
12.06.2007, 19:12
...vay be adnanın formasıda çok satar şimdi ......tabi eğer satarsa 9 numaradan dolayı satar......her şeye rağmen hayırlı olsun ....iyi bir alternatif olur.....:)

melih61
12.06.2007, 19:15
piennar işi ne kadar doğru?

hüseyin1975
12.06.2007, 19:19
piennar işi ne kadar doğru?

Piennar isi dogrumu bilemem ama olma olasiligi var.
Piennar cok iyi bir Topcu ama Dortmundda ondan bekleneni veremedi.
Simdi Dortmund Petrici aldi ve büyük bir ihtimal Piennar yedek kalir.
Bunu düsünerek bize (tabi teklif götürürsek) gelmek isteyebilir.

Samet Berber
12.06.2007, 19:20
eğer teklif götürülürse satarlar ama sanırım bonservisli futbolcu almayacaklar yani bons. elinde olanlardan alacakar . :(

Harun-61
12.06.2007, 19:23
Piennar isi dogrumu bilemem ama olma olasiligi var.
Piennar cok iyi bir Topcu ama Dortmundda ondan bekleneni veremedi.
Simdi Dortmund Petrici aldi ve büyük bir ihtimal Piennar yedek kalir.
Bunu düsünerek bize (tabi teklif götürürsek) gelmek isteyebilir.

Dortmund Petric'in yanina birde Federico'yu aldi...
Karlsruhe'den...2 Ligin en iyi orta saha oyuncusu idi...

Dortmund Menejeri aciklami$ti:
Piennar Aralik ayinda Ingiltere'ye gidecekti, Dortmund bizim Marcelinhio ile anla$amayinca kaldi Dortmund'da...

berbat bir sezon gecirdi...maclarini izledim, $ahsi görü$üm kalsin...Ceyhun azcik gayret etse Piennar'a 10 basar...

___61___
12.06.2007, 19:23
rüştünün alınmasına şahsen karşıyım...bir iki senesonra yine kaleci arayacağız.günü kurtarmak olur rüştü transferi.
rüştü ile günü bile kurtaramassın her maç en az 1 hatalı gol yer artık reflex leri de çok zayıfladı fatih terimde olmasa işi çok zor

Samet Berber
12.06.2007, 19:25
yok arkadaşlar pienaar ceyhundan çok daha iyi bence ama 10 numara görevini yapamayabilir ... bizim takımda .

marcelinhos100
12.06.2007, 19:25
Arkadaşlar bugün Mehmet Akgün ile görüşülecekti ne oldu acaba yoksa 50.000 euroluk yetiştirme ücreti fazla mı geldi..........

Samet Berber
12.06.2007, 19:27
Arkadaşlar bugün Mehmet Akgün ile görüşülecekti ne oldu acaba yoksa 50.000 euroluk yetiştirme ücreti fazla mı geldi..........
imza atacaktı bugün ama bi sebepten dolayı biraz ileri ertelenmiş diye okumuştum

hüseyin1975
12.06.2007, 19:28
Dortmund Petric'in yanina birde Federico'yu aldi...
Karlsruhe'den...2 Ligin en iyi orta saha oyuncusu idi...

Dortmund Menejeri aciklami$ti:
Piennar Aralik ayinda Ingiltere'ye gidecekti, Dortmund bizim Marcelinhio ile anla$amayinca kaldi Dortmund'da...

berbat bir sezon gecirdi...maclarini izledim, $ahsi görü$üm kalsin...Ceyhun azcik gayret etse Piennar'a 10 basar...

Ceyhun Ceyhun gibi oynadikdan sonra bence Piennardan iyi!
Piennar cok Teknik ama ciliz!
10 Numara icin daha iyisi gerekli!
Piennar'dan iyi bir 7 Numara olur

asimavi
12.06.2007, 19:31
.....pienar ne zaman dan beri oyun kurucu oldu....benim bildiğim bu adam sağ açık oynuyor........

...bence bizim beklentilimizi karşılayamaz.....ceyhuna pas başına para verip pas vermesini sağlarsak fovet arkasnda ......hiç yoktan iyidir....

Özkan
10 numara olarak Ali Karimi işimizi fazlasıyla görür. Hem de bonservisi elinde. Stichus Ağabeğ, yapın birşeyler. Piennar'a verilecek parayı ona verin ve sonuçlarını görün.

a f s
Bir zamanlar Ayraniç vardı on numara yaşıyor mudur hala?

Erkan
12.06.2007, 19:34

iyi de forma satar :D Reklam yildizz *muaHEHhHHHh*

asimavi
12.06.2007, 19:35
10 numara olarak Ali Karimi işimizi fazlasıyla görür. Hem de bonservisi elinde. Stichus Ağabeğ, yapın birşeyler. Piennar'a verilecek parayı ona verin ve sonuçlarını görün.

...ali kariminin ceyhundan farkı ne oda pas vermiyor....

...bize syzmek gibi öldürücü paslar atabilen bi adam lazım....

melih61
12.06.2007, 19:38
ajax ta en sevdiim oyunuydu gelirse uçarız:)

a d bacan
12.06.2007, 19:38
[quote=asimavi;83171
....ceyhuna pas başına para verip pas vermesini sağlarsak fovet arkasnda .........[/quote]
:dansmuz::dansmuz::dansmuz:valla harikasın

Samet Berber
12.06.2007, 19:40
ajax ta en sevdiim oyunuydu gelirse uçarız:)
bence ümitlenmeyelim bonservisi elinde oyuncular alınacak ... :mad::mad::mad:

Ömer SEVİNÇ
12.06.2007, 19:41
Bize çalım atacak 10 numara değil pas verecek 10 numara lazım. Takımdaki herkes adam eksilterek oynadığı için oyun kuramıyoruz biz bence. Takımda onların önüne top atacak, pas yapacak adam yok. Bize passing'i 20 olan bir adam lazım. Çalımı malımı önemli değil o kadar..

melih61
12.06.2007, 19:42
pienar bize geldide biz istemiyoruz adam ii paslarda öyle çalımda atıyor ondan iisi bulunamaz szymeten de iidi

Erkan
12.06.2007, 19:44
http://nl.wikipedia.org/wiki/Steven_Pienaar 111 mac 15 gol

Samet Berber
12.06.2007, 19:45
pienar bize geldide biz istemiyoruz adam ii paslarda öyle çalımda atıyor ondan iisi bulunamaz szymeten de iidi
ya onun kalitesini tartışmak ahmaklık olur onlarca maçını izledim harika adam isterim tabi ki bizde oynamasını ama syn albayrak paramız yok bu yüzden bonservisi elinde olan futbolcuları alacağız dedi tek sorun bu ...

melih61
12.06.2007, 19:47
ben 2milyon dolara alınacağını zannediorum çünkü elinden çıkarmak zorunda yoksa seneye bedavaya gidecek bizim alacağımız 10 numarayı da aldılar pienar kesin gidici! hem yaşıda 25

marcelinhos100
12.06.2007, 19:48
Madem sözleşmesi elinde futbolcu alacaklar Espanyolun beyni olan takım oyunu oynayan De la Pena alınamazmı arkadaşlar yaşı 31 ama bu sene Espanyolu Uefada finale taşıdı resmen.

Şimdi burada yazıyorum Gs alırsa üzülürüm De La Penayı.

Samet Berber
12.06.2007, 19:48
ne diyelim bekleyip göreceğiz bakalım kim olacak bu sene 10 numara ...? :(

melih61
12.06.2007, 19:49
2milyon dolar veremiyorlarsa zaten almasınlar adamı da hasta etmesinler

Kasım Hilal
12.06.2007, 19:54
Deportivo'dan Valeron alınamaz mı acaba.
Ama onun sözleşmesi 2010'a kadar sürüyor.
Alın işte pasör.
Uzaktan g üzel şutları da var.

x_man
12.06.2007, 19:54

bencede
bu arada dediğim gibi ali karimi bizim için en ideal transfer olur bonserviside elinde çok iyi olur ilaç gibi gelir

KUTADGU
12.06.2007, 19:57
1. ne yazık li transferde inisayatif tamamen ziya doğana ve onun öldürücü mantalitesine bırakılmış... alınan oyunculardan da belli olduğu üzere..

2. yönetim ilk kez akıllı girişimler sonucunda pahada ucuz futbolcular alıyor ve son gün açıklanıyor.... ama getirecekleri katkılar tartışılır.

3. yönetimin ve de ziya doğan'ın bu sitede ismi zikredilen oyucuların çoğundan bihaber olduğuna bahse girerim..

4. yıldızları satmasınlar, bir de çok iyi bir Playmaker (Travel) alsınlar yeterli, gerekli gereksiz transferlere ihitiyacı yok bu takımın çünkü...

5. Mehmet Akgün'ü çok merakla bekliyorum.. inşalah dolduruş transferi olmamıştır.

marcelinhos100
12.06.2007, 20:00
Nick Carle

http://www.abc.net.au/newcastle/stories/m1124995.jpg

Arkadaşlar Nicolas Carlede kalite futbolcu Avustralyalı teknik bir futbolcu hic tartışılmadı burada biraz tartışalımda misafirlerde var yarın gazetelerde manşet olsun Trabzon Carleyi alıyor diye.

Samet Berber
12.06.2007, 20:03
bu birisinin avatarında vardı galiba yaa kimdi o ????

champions
12.06.2007, 20:04
Celta Vigodan Anderson Nene alınabilir hazır Celta düşmüşken hem ortada hem solda oynayabilen bi oyuncu fazlasıyla yetenekli hızlı iyi şut çeker herşey var anlayacağınız bi tek mentalitesi eksik
Güney Amerikada harıl harıl topçu aramaya ne gerek var işi bilen gider alır gelir

marcelinhos100
12.06.2007, 20:04
bu birisinin avatarında vardı galiba yaa kimdi o ????

Ya şimdi hatırladım ya championsun avatarında idi bu resim hatta ben sormuştum kim diye champions biryerlere mesaj mı veriyor ne:alkış:

Samet Berber
12.06.2007, 20:06
Ya şimdi hatırladım ya championsun avtarında idi bu resim hatta ben sormuştum kim diye champions biryerlere mesaj mı veriyor ne:alkış:
olabilir yaa birisinde vardı ama nickini tam bilmiyordum demek champions hee sorarım ben ona :D:D

Terzioğlu
12.06.2007, 20:08
gazeteciler burayi takip ediyorsa mümkünse yarin insua,karimi,lavezzi hakkinda haber cikarsin yarin gazetelerde :D

marcelinhos100
12.06.2007, 20:14
Champions yoksa Robin Van Persieyi mi alıyoruz düşer bayılırım vallahi...:cool:

Samet Berber
12.06.2007, 20:17
onu nerden çıkardın avatarına onu da mı koydu :D:D:D

Kasım Hilal
12.06.2007, 20:18

İyi olur.
Hazır bende forması da var.
11 Numara Arcenal!

Terzioğlu
van persiyi alacagimiza rafael van der vaarti alalim olmazmi? ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh ulan ahhhhhhhhhhhhhhhh van der vaart trabzon formasi altinda...düsünmesi bile müthis

marcelinhos100
onu nerden çıkardın avatarına onu da mı koydu :D:D:D

Championsun avatarına dikkatli bakarsan anlarsın

Samet Berber
12.06.2007, 20:20
Championsun avatarına dikkatli bakarsan anlarsın

dikkatli baktım ama pek bişey anlayamadım :confused::confused::confused:

champions
12.06.2007, 20:21
15-20 milyon eurocuğun varsa neden almayasın :)
Zamanında o kadar yazıp hayal ettiydik ama..
Yine Yaya Toureyi demiştik 4-5 milyona alınabilirdi
Değeri şimdi en az 15 milyon euro
Biz bişey biliyoruzda konuşuyoruz dimi:D

marcelinhos100
12.06.2007, 20:22
dikkatli baktım ama pek bişey anlayamadım :confused::confused::confused:

nasıl anlayamadın Robin Van Persie yazıyor kardeşim ama biraz büyük büyütmeyle bakmak lazım.

Samet Berber
12.06.2007, 20:24
evet şimdi görebildim ama sanmıyorum onu alabileceğimizi bons. elinde değil :D:D:D:D:D:D:D

marcelinhos100
12.06.2007, 20:25
evet şimdi görebildim ama sanmıyorum onu alabileceğimizi bons. elinde değil :D:D:D:D:D:D:D

Keşke elinde olsada alsaydık be şu an Cavcavı dinliyorum da ne komik adam ya 1 Milyon euro verdim anlaşamadım diyor Cavcav hocaya milyon euro verecek imkansız.

Terzioğlu
12.06.2007, 20:27
su resimdeki karikatür van persie den cok roy makaaya benziyor...bu gizli bir mesaj olabilir belkide makaayi aliyoruz :D :D :D

Kasım Hilal
12.06.2007, 20:27
ALBERT LUQUE MARCOS olmaz mı?

Samet Berber
12.06.2007, 20:28
su resimdeki karikatür van persie den cok roy makaaya benziyor...bu gizli bir mesaj olabilir belkide makaayi aliyoruz :D :D :D
ama üzerinde robin van persie yazıyo dikkatli bakarsan :D:D:D:D:D:D

ErayAkyüz
12.06.2007, 20:29
2007 - 2008 | Transfer Dosyamız! ::) olamaz bole bi baslık yaa transferden baska hersey konusuluoo burdaa yaa

bugun sevgilimden ayrıldım dostlar bana yardımcı olun heuheuhe:)

A.Alper
12.06.2007, 20:30
allbayræq die bi futbolcu duydum norveçli kale dahil her yerde oynuyomuş ..

marcelinhos100
ALBERT LUQUE MARCOS olmaz mı?

Yanlış yoldasın erken vazgectin Riqelmeden bakarsın ziyanın yardımcıları onu keşfeder Arjantinde.

A.Alper
2007 - 2008 | Transfer Dosyamız! ::) olamaz bole bi baslık yaa transferden baska hersey konusuluoo burdaa yaa

bugun sevgilimden ayrıldım dostlar bana yardımcı olun heuheuhe:)

yarın istanbula gelcem bunu kutlayalım ne dersin

gerçekefsane
12.06.2007, 20:32
stichus

Adnan müzemizi ziyaret etti
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120607gungor.jpgYeni transferimiz Adnan Güngör, kulübümüzün tarihi başarılarının sergilendiği müzeyi ziyaret etti. TSClub mağazamızda satışa sürülen isminin yazılı olduğu formaları inceleyen Adnan Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Nizamettin Algan'la da tanıştı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni sonrası Sadri Şener Merkezi’ndeki müzemizi ziyaret eden Adnan, kulübümüzün tarihi ve müzede yer alan kupalar hakkında bilgiler aldı. Daha sonra TS Clup mağazasını gezen genç futbolcu, satışa sunulan kendi formasıyla poz verdi.

Adnan son olarak Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Nizamettin Algan’ı makamında ziyaret etti. Takımımıza yeni katılan Adnan’a başarılar dileyen Algan, “Trabzonspor’un her zaman hedefi şampiyonluktur. Bu yörenin insanının karakteristik özelliğiyle alakalı bir durum. Sende yaptığın incelemeler sonrası bunu anlamış olmalısın. Zamanında kazanılan başarılarda bu düşünce ve inanç çok büyük etken olmuştur” dedi.

Genç futbolcu Adnan ise Trabzonspor’un uzun yıllardır çektiği şampiyonluk hasretine kavuşması için kendisinin de elinden geleni yapacağını belirterek, “Bir Trabzonlu olarak Trabzonspor’a katkıda bulunmayı canı gönülden istiyorum. Çok kaliteli futbolculardan oluşan bir takıma geldim. Bir Gökdeniz, bir Yattara ve Hüseyin hangi takımda var” diye konuştu.

Futbolu Trabzonspor’da bırakmak istediğini vurgulayan Adnan, “Bundan sonra her şey benim elimde. Ortaya koyacağım performansla kendi kaderimi kendim çizeceğim” açıklamasında bulundu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120607gungor1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120607gungor2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120607gungor3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120607gungor4.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120607gungor5.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120607gungor6.jpg

trabzonspor.org.tr

mesaja bak :))) habere bak :)))))

marcelinhos100
12.06.2007, 20:35
Alex Fb ile sözleşme yenilemiş hayırsız olsun tüh onunda bonservisi elindeydi halbuki bu arada gercekefsane ne adamsın yahu bu kadar olur müzeyi görmese Adnan gelmeyebilirdi :)

gerçekefsane
12.06.2007, 20:38
gercekefsane ne adamsın yahu bu kadar olur müzeyi görmese Adnan gelmeyebilirdi :)
ustadım avatarını değiştir yahu, bjkden fenere giden oyuncu varya aynı sorunu var da gelmez artık :)))))

Samet Berber
12.06.2007, 20:38
vay be ..

volkan yaman ı (antalyaspor) marseille ile st.etienne istiyormuş helal olsun çocuğa
bakın demek ki 2.lige düşen takımdan transfer yapma kötü bişey değilmiş ...

marcelinhos100
12.06.2007, 20:41
ustadım avatarını değiştir yahu, bjkden fenere giden oyuncu varya aynı sorunu var da gelmez artık :)))))

Öyle deme risk varmı var bizde oynayabilmesi için adam bütün şartları taşıyor adam kel mi kel yıldızmı yıldız bide bonservisi elinde böyle futbolcunun yeme de yanında yat.........

Samet Berber
12.06.2007, 20:42
Öyle deme risk varmı var bizde oynayabilmesi için adam bütün şartları taşıyor adam kel mi kel yıldızmı yıldız bide bonservisi elinde böyle futbolcunun yeme de yanında yat.........
sen mesaj yazınca .....

altta devamlı şu yazı çıkıyo neden ??? ...

Nude Lindsay Lohan saverhttp://myscreensavers.info/lindsay.scr