PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Laz_61
15.06.2007, 14:26
Arkadaşlar gündeme bomba gibi düştü, harika bir futbolcu Avustralyadaki arkadaşım Nick diyor başka birşey demiyor...

Bir alsak habu adamı varya...

http://www.ajansspor.com/resim/nick_carle_2.jpg

Gol videoları ve harika çalımları burada...

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=7238

Kesinlikle izleyin böyle bir adam Türkiye'de yok...

NICK CARLE'NİN KÜNYESİ-
23 Kasım 1981 Sydney doğumlu olan Carle 1.74 boyunda ve 72 kilo ağırlığında. 3 kez Avustralya Milli Takımı'nın formasını giymiş olan orta saha oyuncusu, ilk kez 18 Şubat 2004'te ve en son da 2 Ocak 2007'de Avustralya'nın hazırlık maçında Uruguay'a 2-1 mağlup olduğu mücadelede milli formayı taşıdı. Newcastle Jets'de 10 numaralı formayı taşıyan Carle, şu anda Asya Kupası'nda mücadele edecek olan Avustralya Milli Takımı'nın kadrosunda yer alıyor.

Sol ayağını kullanan ve orta sahanın önünde hücuma yönelik oynayan Nick Carle, Avustralya'da yüksek teknik kapasitesi ile tanınıyor. Jets'te ileri ikilinin hemen arkasında görev alan Carle defans oyuncularını zor durumda brakmayı bilen bir isim.

Jets takımına göre, Carle antrenmanlarda takım arkadaşları ile şakalaşmayı seven bir isim.

-CARLE'NİN KARİYERİ-
1997/98 Sydney Olympic 16 maç 3 gol
1998/99 Sydney Olympic 11 maç 3 gol
1999/00 Sydney Olympic 24 maç 1 gol
2000/01 Sydney Olympic 23 maç 2 gol
2001/02 Sydney Olympic 12 maç 3 gol
2001/02 Troyes 6 maç 1 gol
2002/03 Troyes 0 maç
2003/04 Marconi Stallions 0 maç
2005/06 Newcastle Jets 20 3 gol 1 sarı 1 de kırmız kart
2006/07 Newcastle Jets 20 maç 4 gol 6 sarı kart

kardesim kac macini izledin..kiyasla bi bakayim alex kac macta kacgol atti...nick kacmacta kac gol atmis....20 mac sadece 4 gol yani 5 macta bi gol atiyor aynisini ceyhunda yapiyor...bize adam gibi takimi yönlendirecek takimi sirtlayacak bi 10 numara lazim öyle nicklerlen ticklerlen olmaz bu is...

Kaan
15.06.2007, 14:26
TS Uğur Boral'ı Alacakmı?

Trabzabzonspor yönetimi, İstanbul'a gelen Avustralyalı oyuncu Nick Carle ile prensip anlaşmasına varırken, bu futbolcu hakkındaki son kararı, kasetlerini incelemeye alan teknik direktör Ziya Doğan verecek. Sol kanat için de arayışlara giren bordo mavililer Fenerbahçeli Uğur Boral'a kanca attı. Kale için teklif yapılan Dudek'ten ise cevap bekleniyor.

İsmi Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında gidip gelen Avustralyalı futbolcu Nick Carle için Trabzonspor, son adımları atmaya hazırlanıyor. Dün akşam yapılan ön görüşmede futbolcu ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı öğrenilen Trabzonspor yönetiminin, son görüşmeyi yapmadan önce teknik direktör Ziya Doğan'ın sunacağı raporu beklediği öğrenildi.
Doğan'ın futbolcunun kasetlerini incelemeye aldığı öğrenilirken, tecrübeli hocanın alternatif isimler üzerinde de durduğu belirtildi. Albayrak ve kurmaylarının Carle'nin kasetlerini izlediği ve bu futbolcuyu beğendiği vurgulandı. Bonservis bedeli 550 bin dolar olan Carle için yönetim son kararı yarın verecek.
Trabzonspor yönetimi şu ana kadar bu transferi doğrulamazken, bazı yönetim kurulu üyeleri Carle'nin transferinin sonlandığını ancak yabancı kontenjanı sorunu çözülene kadar, resmi açıklama yapılmayacağını söylediler.
Trabzonspor yönetimi şimdi Tomas Jun, Djokaj ve Musampa'yı gönderip, yeni transferler Kayseri Erciyesspor'dan Jabi ve Newcastle Jets takımından Nick Carle'ye yer açmanın planlarını yapıyor. Carle ile her konuda anlaşan yönetimin Avrupalı bir yıldız ismin peşinde olduğu bu futbolcunun alınması durumunda Carle'den vazgeçilebileceği açıklandı.

UĞUR BORAL'A TEKLİF HAZIRLIĞI

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan'ın, “Sola bir adam alırsak, takım çok daha güçlenir'' diye açıklama yapmasının ardından arayışlara giren yönetim, Fenerbahçeli Uğur Boral'a teklif getirmeye hazırlanıyor.
Fenerbahçe'nin Roberto Carlos ve Wederson'u almasının ardından bu bölgede şişkinlik olacağını düşünen yönetim, Serkan Balcı'dan sonra bu futbolcunun işini bitirmek için harekete geçiyor.
Boral'ın sözleşmesinin devam etmesine rağmen Fenerbahçe yönetiminin yüksek bir ücret talep etmesini beklemeyen yönetim, Uğur Boral transferinin gerçekleşmemesi durumunda Gençlerbirliği'nin genç sol kanat oyuncusu Eren'e yönelecek. Bu futbolcu için daha öncede girişimde bulunan yönetim, Ersun Yanal'ın “Veremem'' demesi üzerine transferden vazgeçmişti.

DUDEK'TEN CEVAP BEKLENİYOR

Kaleci arayışlarını da sürdüren Trabzonspor, daha önce teklifte bulunduğu Liverpool'un ikinci kalecisi Dudek'ten cevap bekliyor. Dudek'in yüksek fiyat istemesi üzerine bu oyuncudan vazgeçtiğini açıklayan yönetim, yeni bir teklif sundu. Dudek'in son kararını vermesini isteyen yönetim, Paraguay Milli Takım kalecisi Bobodilla ile de temasa geçti.

Öte yandan Trabzonspor'da ismi kiralık olarak gönderilecek futbolcular arasında geçen isimlerin, rahatsızlık duymamasını istemeyen Doğan'ın, bu futbolcuları arayarak, “Hepiniz bana lazımsınız, ben gidecek futbolcuların ismini vermedim. Siz rahat olun'' dediği öğrenildi.

AyhanPe
15.06.2007, 14:27
yalnız her sezon sanki çok az maç oynamış gibi duruyor 20 maç biraz az değil mi...acaba sakatlık sorunu faln mı var

liglerinde 8 takim var belkide ondandir

marcelinhos100
15.06.2007, 14:28
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_21238_Gokdeniz003.jpg

Trabzonspor teklif bekliyor

Trabzonspor, Middlesbrough, Newcastle United ve Blackburn Rovers'ın talip olduğu Gökdeniz Karadeniz için görüşmelerde öne geçen Middlesbrough Kulübü'nden resmi transfer teklifini bekliyor.

Middlesbrough yöneticileriyle İstanbul'da görüşen Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Başer, kulübünün Gökdeniz konusundaki düşüncelerini aktardı ve önerilen şartlarda bu transferin gerçekleşmesinin zor olacağını iletti. Bu gelişmeler üzerine İngiliz kulübünün Trabzonspor'a yeni bir teklifle gelmesi beklenirken, Bordo-mavili kulüp de gelişmeleri beklemeye başladı.

Gökdeniz Karadeniz gibi önemli bir oyuncusunu kaybetmek istemeyen Trabzonspor Kulübü'nün bu transferin gerçekleşmesine sıcak bakmadığı da öğrenilirken, diğer yandan da Başkan Nuri Albayrak'ın bu sezon için Gökdeniz'e Avrupa'dan teklif gelmesi halinde bunun değerlendirileceğini açıklaması üzerine gelecek tekliflerin değerlendirmeye alınacağı öğrenildi.
Öte yandan, İngiltere Premier Lig takımlarından Middlesbrough, Newcastle United ve Blackburn Rovers'ın Gökdeniz'e talip olduğu, bu kulüplerin yapacakları teklifler karşısında Trabzonspor'un bir değerlendirme yapacağı ve son sözü Başkan Albayrak'ın söyleyeceği belirtiliyor.

Iha

tamuğ yamtar
15.06.2007, 14:29
Sordum ama pek cevap alamadım. Biraz araştıralım dedik. Bunu buldum.
ANKARAGÜCÜ: Hikmet Karaman'ın yerine Alman teknik adam Peter Briegel ile anlaşan başkent temsilcisi dış transferde G.Antepspor ile olan sözleşmesi sona eren Romen futbolcu Stelian Krita ile prensip anlaşmasına vardı.

ANKARASPOR: Türk vatandaşlığına geçen Brezilyalı Vederson'u Fenerbahçe'ye, kaleci Hakan Arıkan'ı da Beşiktaş'a veren Ankaraspor, Ankaragücü'nden ayrılan Bulgar oyuncu Ivaylo Petkov ve Konyasporlu Tayfun Türkmen'le söz kesti.

BEŞİKTAŞ: Fransız teknik adam Jean Tigana ile yollarını ayırıp Ertuğrul Sağlam'la anlaşan Beşiktaş, Sporting Lizbon'dan Şilili orta saha oyuncusu Rodrigo Tello'yu renklerine bağladı. Chelsea'li Makelele ile Real Madrid'li Helguera'nın peşinde koşan Siyah-Beyazlılar ayrıca Ankaraspor'un genç kalecisi Hakan'a da imza attırdı.

BURSASPOR: Takımın başına Engin İpekoğlu'nun yerine Bülent Korkmaz'ı getiren Yeşil-Beyazlılar, Ömer Çatkıç ve Cumhur Bozacı ile yollarını ayırırken, Ömer Aysan ve Burak Akdiş'le yeniden anlaştı. Timsahlar, Erciyesspor'lu Mustafa Sarp'la da 2 yıllık sözleşme imzaladı.

ÇAYKUR RİZESPOR: Yeşil-Mavili kulüpte, Başkan Ekrem Cengiz göreve devam edip etmeme konusunda karar aşamasındayken Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın da durumu henüz netleşmedi. Rizespor, Mısırlı futbolcuları Bashir El Tabei ve İbrahim Said'i ise gönderdi.

DENİZLİSPOR: Teknik Direktör Güvenç Kurtar'la bir yıllık sözleşme tazeleyen Ege temsilcisi, mukaveleleri biten Selahattin, Tomas, Serhat ve Ahmet Çağıran'ın yanı sıra kiralık oynayan Brezilyalı Adriano, Julio Cesar ile Çek oyuncu Kroupa'yı da elinde tutmayı planlıyor.

FENERBAHÇE: Real Madrid'in ünlü oyuncusu Roberto Carlos ile Ankarasporlu Vederson'u transfer eden Sarı-Lacivertliler, Tuncay Şanlı (Middlesbrough), Ümit Özat (Köln) ve Serkan Balcı (Trabzon) ile yollarını ayırdı. Sözleşmesi sona eren diğer oyunculardan Alex, Deniz ve Gürhan'la nikah tazeleyen F.Bahçe, Mehmet Yozgatlı, Rüştü ve Volkan ile henüz masaya oturmadı. Kanarya ayrıca Antalyasporlu Ali Bilgin ve Sheffield United'da forma giyen milli futbolcu Colin Kazım Richards'la da prensipte anlaştı.

GALATASARAY: Eric Gerets'le vedalaşan Sarı-Kırmızılı takım, tecrübeli çalıştırıcı Feldkamp'la anlaşırken başta kaleci Mondragon (Köln) olmak üzere Sasa İliç (Salzburg), İnamoto (Frankfurt), Ergün (serbest) ve Tolga Seyhan'a (serbest) yol verdi. Song ve Tomas'ı da gözden çıkarmayı planlayan Cim Bom, İsveçli orta saha oyuncusu Linderoth, Sivassporlu Servet ile gurbetçi oyuncular Barış Özbek ve Serkan Çalık'ı kadrosuna kattı. Brezilyalı orta saha oyuncusu Lincoln ve Zweiteliga'nın stoperi İsmail Bouzid'le temas halinde.

GAZİANTEPSPOR: Teknik direktörlük koltuğuna Mesut Bakkal'ı getiren Kırmızı-Siyahlı ekip, Engin Öztonga, Tamer Tuna, Göksel Akıncı, Faruk Bayar, Kaba Diawara, kaleci Kenan Hasagiç ve De Nigris'in, kulüp bulmaları halinde gözden çıkaracak.

GENÇLERBİRLİĞİ: Mesut Bakkal'ın istifasının ardından Ersun Yanal ile 2 gün süren bir sözleşme imzalayan, son olarak Norveçli teknik adam Trond Sollied ile de anlaşma sağlayamayan Gençlerbirliği, rotasını gurbetçi teknik adam Fuat Çapa'ya çevirdi. Başkent ekibinin, Fuat Çapa ile anlaşılamaması durumunda Samet Aybaba ve Romen teknik adamlar Boloni ve Oleraiu ile görüşeceği bildirildi.

GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞ: Süper Lig'in yeni ekibi, aynı zamanda satılması söz konusu olan Ankara temsilcisi, Bursa Merinosspor'dan Cevher Toktaş ve Alibeyköyspor'un genç oyuncusu Savaş Esen ile anlaştı.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Abdullah Avcı yönetimindeki ligin yeni temsilcisi, transferde ince eleyip sık dokuyor. Kaleyi Antalyasporlu Cordoba'ya teslim etmeyi düşünen İstanbul ekibi, bugüne kadar sadece Samsunspor'dan Evren Kürkçü'yü renklerine bağladı.

KASIMPAŞA: Süper Lig'in bir başka yeni takımı Kasımpaşa, kadrosuna 4 gurbetçi oyuncuyu dahil etti. Lacivert-Beyazlılar, Ajax'tan Murat Yıldırım, Borussia Dortmund'dan Mehmet Akgün, Essen'den Barbaros Barut ve Greutherfürth'ten de Ali Yetkin'i kadrosuna kattı.

KAYSERİSPOR: Ertuğrul Sağlam'ın yerine Tolunay Kafkas'ı getiren Sarı-Kırmızılı kulüp, transferin gözde isimleri Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı üç büyüklere kaptırmadı. Erciyesspor'dan Emre Toraman ve Mehmet Eren'i transfer eden Kayserispor, Real Sociedad'ın golcüsü Darko Kovaçeviç'ten haber bekliyor.

KONYASPOR: Nurullah Sağlam'la yola devam eden Anadolu temsilcisi, özellikle dış transfere yoğunlaştı. Neca'yı takımda tutan Yeşil-Beyazlı ekip, bir dönem G.Antepspor forması da giyen Tunuslu oyuncu Jaziri ve Antalyasporlu Souza ile prensipte anlaştı. Konyaspor ayrıca Deportivo'da oynayan ünlü forvet Tristan için zemin yokluyor.

SİVASSPOR: Bülent Uygun önderliğindeki Yiğidolar, kadrosunu daha çok genç oyuncularla takviye etmekten yana. Aynı zamanda F.Bahçeli Kerim Zengin, Olcan Adın, Can Arat ve Selçuk Şahin'le de ilgilenen Kırmızı-Beyazlı takım, yabancı transferi konusunda acele etmiyor.

TRABZONSPOR: Bu sezon geçtiğimiz yılların aksine nokta transferler yapmayı hedefleyen Bordo-Mavili kulüp, Samsunspor'dan Adnan ile Kasımpaşaspor'dan Erhan'la anlaştı. Fenerbahçeli Serkan Balcı, Kayseri Erciyessporlu Jabi ve G.Antepspor'un kalecisi Hasagiç'i de yakın takibe alan Karadeniz ekibi, Altay'da forma giyen Ümit Milli oyuncu Alp için pusuda bekliyor.

VESTEL MANİSASPOR: Giray Bulak'la yola devam etmeyi planlayan Ege temsilcisi, Reinaldo ve Lukas Zelenka'yı gözden çıkarırken iç transferde kaptan Ümit Bozkurtla anlaştı. Manisaspor ayrıca Trabzonsporlu Mehmet Yılmaz ve Çek stoper Tomas Zapotocny'yi listesine aldı.

bordoylamavi
15.06.2007, 14:29
izlediğim videolardaki kadarıyla iyi bir oyuncuya benziyor oldukça hareketli ve bence Trabzon ortasahasının ihtiyacı olacak biri gibi. ayman hüseyin gibi ağır ve defansif adamları düşününce hareket getirebilir orta sahaya. dikkatimi çekti öyle boş da durmuyor toplara basıyor sürekli koşuyor. bence iyi oyuncu

cendelsahinov
15.06.2007, 14:30
kardesim kac macini izledin..kiyasla bi bakayim alex kac macta kacgol atti...nick kacmacta kac gol atmis....20 mac sadece 4 gol yani 5 macta bi gol atiyor aynisini ceyhunda yapiyor...bize adam gibi takimi yönlendirecek takimi sirtlayacak bi 10 numara lazim öyle nicklerlen ticklerlen olmaz bu is...

peki avustralya liginde kaç takım var ve avustralya futbolu ne düzeyde adam çok çalışkan ve harika bir tekniği var

avustralyadaki arkadaşım oranın tuncayı olduğunu söylüyor

hüseyin1975
15.06.2007, 14:30
Trabzonspor'un Gerede kampına as oyuncular da katılacak...

Trabzonspor'un 20 Haziranda Bolu'nun Gerede ilçesinde başlayacak kampına, milli ve sakatlığı süren oyuncuların haricindeki as kadronun da katılacağı bildirildi.
Teknik direktör Ziya Doğan ile kulüp başkanı Nuri Albayrak'ın dün akşam bir araya geldiği ve kamp programında değişikliğe gidildiği öğrenildi.
Trabzonspor'un 20 Haziranda Gerede'de başlayacak kampına milli oyuncular Hüseyin, Gökdeniz, Stepanov, Yattara ve Jabi, sakatlıkları bulunan Musa ve Risp ile özel nedenlerinden dolayı izin verilen Ceyhun'un katılmayacağı belirtildi.
Milli oyuncu Umut ile yeni transferler Serkan ve Adnan'ın da kamp kadrosunda yer alacağı öğrenildi.
Daha önceki programa göre Trabzonspor'un, 20 Haziranda yapılacak kampının 23 genç ve 5 yabancı oyuncudan oluşacağı, bu kadroyla İntertoto Kupası'nda mücadele edeceği açıklanmıştı.
Trabzonspor'un, UEFA İntertoto Kupası'nda as kadrodaki futbolculardan yararlanacağı ve bazı genç oyuncuların da bu kadroya ilave edilebileceği öğrenildi.
Kamp programının ve detaylarının ise bu akşam tam olarak netleşerek açıklanacağı belirtildi.

stichus
15.06.2007, 14:32
forumun mehabetine uygun yazmaya gayret gösterelim.. daha evvel de söyledim, meşru bir başkana bu şekilde hakaret edilecek yer değil burası.. kime niye sinirlendiysen onunla görüşmeni öneririm.. genel kurulda oyun varsa gider kullanırsın..
tarfatrı olduğumuz kulübün başkanına bu şekilde hakaret etmek bize bir şey kazandırmaz..
oyuncu pahalı da demedim süper de demedim..
herşeyiyle ortada işte, marcelinhoyu da çıplak gözle izlemedik musampayı da..
başkan yıldız oyuncu almıyor, bir on numara alıyor sadece..
hakaret etmek en kolayıdır, onu yapıyorsunuz..
çıkın biraz dolaşın diyorum ben..
hava almak iyi gelir!

Kaan
15.06.2007, 14:32

Trabzabzonspor yönetimi, İstanbul'a gelen Avustralyalı oyuncu Nick Carle ile prensip anlaşmasına varırken, bu futbolcu hakkındaki son kararı, kasetlerini incelemeye alan teknik direktör Ziya Doğan verecek. Sol kanat için de arayışlara giren bordo mavililer Fenerbahçeli Uğur Boral'a kanca attı. Kale için teklif yapılan Dudek'ten ise cevap bekleniyor.

İsmi Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında gidip gelen Avustralyalı futbolcu Nick Carle için Trabzonspor, son adımları atmaya hazırlanıyor. Dün akşam yapılan ön görüşmede futbolcu ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı öğrenilen Trabzonspor yönetiminin, son görüşmeyi yapmadan önce teknik direktör Ziya Doğan'ın sunacağı raporu beklediği öğrenildi.
Doğan'ın futbolcunun kasetlerini incelemeye aldığı öğrenilirken, tecrübeli hocanın alternatif isimler üzerinde de durduğu belirtildi. Albayrak ve kurmaylarının Carle'nin kasetlerini izlediği ve bu futbolcuyu beğendiği vurgulandı. Bonservis bedeli 550 bin dolar olan Carle için yönetim son kararı yarın verecek.
Trabzonspor yönetimi şu ana kadar bu transferi doğrulamazken, bazı yönetim kurulu üyeleri Carle'nin transferinin sonlandığını ancak yabancı kontenjanı sorunu çözülene kadar, resmi açıklama yapılmayacağını söylediler.
Trabzonspor yönetimi şimdi Tomas Jun, Djokaj ve Musampa'yı gönderip, yeni transferler Kayseri Erciyesspor'dan Jabi ve Newcastle Jets takımından Nick Carle'ye yer açmanın planlarını yapıyor. Carle ile her konuda anlaşan yönetimin Avrupalı bir yıldız ismin peşinde olduğu bu futbolcunun alınması durumunda Carle'den vazgeçilebileceği açıklandı.

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan'ın, “Sola bir adam alırsak, takım çok daha güçlenir'' diye açıklama yapmasının ardından arayışlara giren yönetim, Fenerbahçeli Uğur Boral'a teklif getirmeye hazırlanıyor.
Fenerbahçe'nin Roberto Carlos ve Wederson'u almasının ardından bu bölgede şişkinlik olacağını düşünen yönetim, Serkan Balcı'dan sonra bu futbolcunun işini bitirmek için harekete geçiyor.
Boral'ın sözleşmesinin devam etmesine rağmen Fenerbahçe yönetiminin yüksek bir ücret talep etmesini beklemeyen yönetim, Uğur Boral transferinin gerçekleşmemesi durumunda Gençlerbirliği'nin genç sol kanat oyuncusu Eren'e yönelecek. Bu futbolcu için daha öncede girişimde bulunan yönetim, Ersun Yanal'ın “Veremem'' demesi üzerine transferden vazgeçmişti.

Kaleci arayışlarını da sürdüren Trabzonspor, daha önce teklifte bulunduğu Liverpool'un ikinci kalecisi Dudek'ten cevap bekliyor. Dudek'in yüksek fiyat istemesi üzerine bu oyuncudan vazgeçtiğini açıklayan yönetim, yeni bir teklif sundu. Dudek'in son kararını vermesini isteyen yönetim, Paraguay Milli Takım kalecisi Bobodilla ile de temasa geçti.

Öte yandan Trabzonspor'da ismi kiralık olarak gönderilecek futbolcular arasında geçen isimlerin, rahatsızlık duymamasını istemeyen Doğan'ın, bu futbolcuları arayarak, “Hepiniz bana lazımsınız, ben gidecek futbolcuların ismini vermedim. Siz rahat olun'' dediği öğrenildi.

Selçuk Yılmaz
15.06.2007, 14:33
Beyler sözleşmesi bitmiş Ne bu MArtinezin veya Dudek in peşinden koşuyoruzz anlamıyoırum Bonservisi elinde Christian Abbiati var gereçkten çok iyi ve tecrübeli bir kaleci 30 yaşında kesinlikle şu anki durumu gözden geçirilmeli ve Zİya Hocaya sunulmalı bence alternatif olarakk ...

http://www.youtube.com/watch?v=ORfO2fP79V0

born July 8, 1977 in Abbiategrasso, Milan

TsLaZo
15.06.2007, 14:34
ii futbolcuya benziyo hareketler filan ii ama izlediğim vidyolarda 3 golü filan var yani ii mi yoksa kötümü belli değil karpuz gibi olucak ilk baş alıcaz sonra bakıcaz kabakmı değilmi.:D

Ozan Gözaçan
arkadaşlar ne olursa olsun buadamdan ben çok umutluyum yurt dışındaki arkadaşlarımla konuştum dün gece bana çok güzel şeylerden bahsettiler tek sorunun topu çok seviyor olması yani yattara gibi bi oyuncu olması bunda da ZD nin pek sevmediği oyuncu tipine giriyor anladığım kadarıyla ... ayrıca da yönetimin inter totoyu beklemesi gerektiğine inanıyorum belki de jun musampa falan orada kendileriini bulurlar bellimi olur ...

Serdar A
abi niye aliyorlar biliyormusun..maliyeti 300 bin dolar...bu kadar basit..simdi hasim 600 bin dolar verdik der geri kalan 300 bin dolar ile trabzondaki oto servisini yeniler..bunlarin hedefi takimi araliga kadar öyle böyle getirmek ..zaten 30 trilyon borc var ..borcunda inecegi yok zaten...puan cetvelinde 4-5 oluruz liderlen fark 9-10 puan olur buda nuri icin basari sayilacak bir durum..alin size sampiyonluga oynayacak takim birakiyorum der..bu kadar basit..nuri benim icin bir sahtekardir trabzonsporu resmen dolandirdi...4 trilyon borc ile aldigi takimi 30 trilyon ile iade edecek..üstelikte takimin starini 7.4 milyon euro gibi bir rakama satigi halde...sahtekar nuri..

Bende takım yarışın içinde Aralık ayına girebilirse Nuri Albayrak'ın yeni bir listeyle adaylığını koyacağını öngörüyorum . Hiç istemesemde...
Hele Akp tekrar iktidar olursa stad projesi gereken yasa için tekrar bastırması ve inşaat takvimini resmen başlatması yaptığı çok önemli yanlışları kendince telafi edecektir.

Yanlış mıyım ?

FcTRABZONSPOR
ii futbolcuya benziyo hareketler filan ii ama izlediğim vidyolarda 3 golü filan var yani ii mi yoksa kötümü belli değil karpuz gibi olucak ilk baş alıcaz sonra bakıcaz kabakmı değilmi.:D
kardeşim adam forvetmi oyun kurucumu????

TsLaZo
15.06.2007, 14:37
kardeşim adam forvetmi oyun kurucumu????

orası öle ama ne edlim alex gibi birini görünce her oyun kurcusundan gol beklıyorum.:D

FcTRABZONSPOR
15.06.2007, 14:38
orası öle ama ne edlim alex gibi birini görünce her oyun kurcusundan gol beklıyorum.:D
alex türkiyeye gelmeden önce ne yaptı?

marcelinhos100
Şimdi de Galatasaray!

Önce Fransız haber ajansı AFP, Avustralyalı ofansif orta saha oyuncusu Nicky Carle'ın F.Bahçe'ye imza atacağını dünyaya duyurdu, ardından F.Bahçe yalanladı. Bundan sonra Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak'ın Carle ile görüştüğü yazıldı şimdi de Four Four Two dergisinin Avustralya edisyonunda Carle için Galatasaray'ın da devreye girdiği yazıldı.

Bu adamın menajeri cıldırdı herhalde ama bu haberler oyuncu orada önemli bir futbolcu oldugu icinde cıkmış olabilir......

Serdar A
---------------

DURAS
15.06.2007, 14:40
golasali.. sakin ol.. bir tarafın bayrağı kapılınca öteki tarafın bayrağına koşmamak lazım.. hayranı olmayı kaçırdık bari karşısındakien önemli isim olayım demeyesin, yakışmaz sana..
adamı fenere götüren de yok yotube dan beğenip alan da..
hoca adamın tüm maçlarından seçmiş ve tam maç olarak izlemiştir.. avustralyada oyuncuyu çıplak gözle izlememiştir doğru.. ama yeteri kadar fikir sahibi olunan tam maç kasetlerinden hem de birkaç maçını izlemiştir..
bir maçra ben adamın tahta olduğunu anlarım.. bu adam tahta değildir.. ama riquelme ayarında topçu da değil, beklentilere çekidüzen vermek lazım..
:)
iyi bir oyuncudur..
çok iyi bir oyuncudur..
taraftarımızı coşturacak bir oyuncudur..
ve bu kanaatimi youtubedan edinmedim..
henüz anlaşmadığımızı da ilave edeyim..
travel, gel savun travelini yahu, bana ne:)
kaleci lazım kaleci.. önce kaleci..

çok iyi oyuncu demedim mi diyorsun. yorum yok!!! selametle

krilov
Newcastle Jets midfielder Nick Carle was today rewarded for his Johnny Warren Medal-winning season, as he was named in the 23 man Qantas Socceroos squad for next month’s AFC Cup.

In addition to Carle’s inclusion, Jets’ players Mark Bridge & Jade North were also named as official reserves for the squad, which will go into camp on the 21st of June. The announcement comes as welcome news for the Jets players after a successful 2006/2007 Hyundai A-League campaign.

Carle clearly impressed the right people in his 20 minute stint off the bench against Uruguay last Saturday, earning what is considered a much deserved return call-up to the national team.

Jets coach Gary van Egmond was delighted for Carle, describing the selection as “great reward for hard work.”

“I’m over the moon for him” van Egmond added, “because I know just how hard he’s worked for it.”

“It’s fantastic that a player from the A-League, let alone our own club, has been selected for such a prestigious tournament. There are only three other A-League players in the full squad, so to be included really is indicative of Nicky’s quality.”

Jets’ fans are no doubt waiting in anticipation for the Socceroos’ first game on the 8th of July to see what impact Carle will have. Gary van Egmond is no different, and is looking forward to seeing what role his playmaker will serve alongside the likes of Harry Kewell and Tim Cahill.

“His next step is to establish himself in the eleven.” van Egmond said.

lafın kısası harry kewell ve tim cahill'le birlikte avustralyanın en iyisi.

FcTRABZONSPOR
Şimdi de Galatasaray!

Önce Fransız haber ajansı AFP, Avustralyalı ofansif orta saha oyuncusu Nicky Carle'ın F.Bahçe'ye imza atacağını dünyaya duyurdu, ardından F.Bahçe yalanladı. Bundan sonra Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak'ın Carle ile görüştüğü yazıldı şimdi de Four Four Two dergisinin Avustralya edisyonunda Carle için Galatasaray'ın da devreye girdiği yazıldı.

Bu adamın menajeri cıldırdı herhalde ama bu haberler oyuncu orada önemli bir futbolcu oldugu icinde cıkmış olabilir......

oyuncu hakkında baya bilgi aldım valla kaliteli bir oyuncuya benziyo...İNŞALLAH alırız...Hİç sanmıyorum ama neyseee:)

bordoylamavi
15.06.2007, 14:41
yani ziyanın bu defans merağını düşünüyorum da bu oyuncu pek ona göre değil. ama gerçekten adam görünüş itibarıyla bayağı iyi. uruguay milli maçındaki görüntüleri de çok iyiydi

Travelair
15.06.2007, 14:42

Bu hangi gazetenin acaba? Kaynağı yazabilir misiniz birisi?

gerçekefsane
15.06.2007, 14:43
stichus

sezer öztürke tekliftemi bulundunuz :)))

V.manisa bir kaç oyuncunun sözleşmesini feshetmiş diyolar. Sponsoru desteğini çekiyo söylentileri var. :))

zahido
Şimdi de Galatasaray!

Adam futbolcunun fiyatını yükseltmek için uuraşıyo işte.. inşallah bizimkiler akıllı davranır..

TSigalko
Gs Lincoln'u alamadı buna yöneldi heralde..İnşallah biz alırız.

AyhanPe
15.06.2007, 14:44

ya bonservisi yokmu bu adamin..ne geregi var.oynasin fb de..

marcelinhos100
15.06.2007, 14:45
Arkadaslar sizin Nick Carleyi tanımamanız kadar normal olan bir sey yok ama bu futbolcunun kötü oldugu anlamına gelmez hicbirimiz Trabzona gelmeden önce Syzmekide Yattarayıda tanımıyordu mesela yattaranın eski klubunde oynadıgı maclardan görüntüleri var mı herhangi bir yerde bu futbolcu ülkesinde cok meshur bir futbolcu 20 yasında Fransaya gitmis ama basarılı olamamıs simdi Avrupaya tekrar cıkmak istiyor bence faydalı bir transfer gibi duruyor burada kaliteli ayaklar var dahada parlar burada..........

zahido
stichus

sezer öztürke tekliftemi bulundunuz :)))

V.manisa bir kaç oyuncunun sözleşmesini feshetmiş diyolar. Sponsoru desteğini çekiyo söylentileri var. :))

:D:D:D:D:D bu adam yakında spor bakanı olur :D Aaa pardon olmaz yakınından haberleri alıp bize yazar.. doğruu..

Kaan

http://www.haber61.net (http://www.haber61.net)

Hekimoğlu
15.06.2007, 14:46
youtube'de olmasa ne olacak halimiz bilmiyorum!!

stichus
15.06.2007, 14:46
yatttara veya artık kaç tane t varsa!
okuduğunu anlama sorununda bir gerileme olmaması bir tarafa şimdi de aşırı alınganlığın pençesine düşmüşsün..
ne istediğini yazsan da bilsek..
süper demedim, başka şey.. iyi oyuncu demedim başka..
benimle polemik sana ayrı bir haz veriyor olabilir, az daha gerilere git de bak bakalım diğer polemik meraklıları nerede?
klavyemde edep off diye bir tuş da var, ha bastım ha basıyorum..
la havle vela kuvvete illa billah!
amacımız takımı konuşmak değil mi?
adam alınacaksa hayırlı olsun demek bu kadar mı zor?
nedir bu sıkıntının kaynağı yahu? aralık gelsin verirsin oyunu..
takım bu hoca bu başkan bu..
destek vermek gibi bir ihtimalin yok mu?

cendelsahinov
15.06.2007, 14:47
harika bir futbolcu nick ya biz böyle bir adama hasretiz hep... seyir keyfi yüksek

marcelinhos100
15.06.2007, 14:47

Bende baktım ajans haberi diyemi dün Günebakışta cıkmıştı Ugur haberi bugün haber61.net sitesi yayınladı ziyanın eski ögrencisi olabilir belli olmaz....

DURAS
15.06.2007, 14:48
bizim niyetimiz nick carle'yi yerin dibine batırmak değil. hatta bu futbolcunun alınmasına klübüm adına seviniyorum. mazallah kasetten seyredip 3-5 milyon avro zarara da uğratılabilirdi.saolasın yönetim

cendelsahinov
Newcastle Jets midfielder Nick Carle was today rewarded for his Johnny Warren Medal-winning season, as he was named in the 23 man Qantas Socceroos squad for next month’s AFC Cup.

In addition to Carle’s inclusion, Jets’ players Mark Bridge & Jade North were also named as official reserves for the squad, which will go into camp on the 21st of June. The announcement comes as welcome news for the Jets players after a successful 2006/2007 Hyundai A-League campaign.

Carle clearly impressed the right people in his 20 minute stint off the bench against Uruguay last Saturday, earning what is considered a much deserved return call-up to the national team.

Jets coach Gary van Egmond was delighted for Carle, describing the selection as “great reward for hard work.”

“I’m over the moon for him” van Egmond added, “because I know just how hard he’s worked for it.”

“It’s fantastic that a player from the A-League, let alone our own club, has been selected for such a prestigious tournament. There are only three other A-League players in the full squad, so to be included really is indicative of Nicky’s quality.”

Jets’ fans are no doubt waiting in anticipation for the Socceroos’ first game on the 8th of July to see what impact Carle will have. Gary van Egmond is no different, and is looking forward to seeing what role his playmaker will serve alongside the likes of Harry Kewell and Tim Cahill.

“His next step is to establish himself in the eleven.” van Egmond said.

lafın kısası harry kewell ve tim cahill'le birlikte avustralyanın en iyisi.

haklısın kardeşim

Telha TANYILDIZI
ya bu imzamı nasıl değişecem yoksa komedi olimpiyatlarında birinci olacakmışım

hüseyin1975
Ugur Boralin Fenerde Forma sansi bulmasi zor gözüküyor.
Bize gelirse akillilik etmis olacak ama ben halen Ibrahim Akini istiyorum!

gerçekefsane
15.06.2007, 14:49
stichus

Sezer öztürkmü diyosun :)))) Travelair üstadı Avustralyaya göndermiştin :))))) sezer öztürkmü diyosun :)))

Telha TANYILDIZI
15.06.2007, 14:50
okuduğunu anlama sorununda bir gerileme olmaması bir tarafa şimdi de aşırı alınganlığın pençesine düşmüşsün..
benimle polemik sana ayrı bir haz veriyor olabilir, az daha gerilere git de bak bakalım diğer polemik meraklıları nerede?

diğer polemik meraklıları nerede ben buradayım tabi uymak istemeyenlere polemik meraklısı diyosan

hüseyin1975
15.06.2007, 14:51
Artik Sezermi olur, Ahmet mi olur, Mehmet mi olur, Ibrahim yada Ugurmu olur bilemiyecegim ama sol Tarafa adam sart!

Serdar A
15.06.2007, 14:53
Stichus:

Önceki sayfalarda Ziya Doğanın asıl önceliği Carle olmadığını kafasındaki oyuncu olmazsa bu futbolcuyu alacağını söylemiştin.

Bu ilk olasılığı biliyor musun ?

Bu ilk seçenekte duran adamı pazarlayanla Nick Carle'ı Türkiye'ye pazarlayan aynı kişi mi?

marcelinhos100
15.06.2007, 14:54
http://muyboca.com.ar/wp-content/uploads/2006/06/a_AldoBobadilla_v.jpg

BOBADILLA, Aldo
Fecha de Nacimiento: 20/04/1976

Lugar de Nacimiento: Pedro Juan Caballero (Paraguay)

Altura: 1,92 mts. mts Peso: 88 kgs. kgs.

Procedencia: Libertad (Paraguay)

Debut en Boca: 06-08-06 (Boca 2 - Banfield 0)

2006 Dünya Kupasında Paraguayın kalesini korudu aslında ilk maca yedek klubesinde baslamıstı bu herkesi şaşırtmıştı ama birinci aklecinin sakatlaaması sonrası kaleye gecti cok basarılı maclar cıkardı Paraguayın Libertad takımında oynuyordu bu performansı onu Boca Juniors takımın tasıdı orada genelde yedek oturuyor yası ve tecrübesi özelliklede Güney amerika kalecilerinde olan özelliklerin hepsi mevcut buraya gelmek isteyecektir .....

Telha TANYILDIZI
15.06.2007, 14:54
birde unutmadan söyleyeyim kim gelirse gelsin isterse amatör kümeden gelsin başarılı olmasını istemeyenin trabzonsporluluğundan şüphe ederim sakın bizim başarıyı yakalayamamalarını istediğimizi zannetmersinler bende isterim nuri bey bizi şampiyon yapsın kendi ismi daha fazla duyulsun ama nuri bey efsane olarakta kalabilir hafızalarda
tabii (yersen) istersennn

zahido
15.06.2007, 14:55
Stichus:

Önceki sayfalarda Ziya Doğanın asıl önceliği Carle olmadığını kafasındaki oyuncu olmazsa bu futbolcuyu alacağını söylemiştin.

Bu ilk olasılığı biliyor musun ?

Bu ilk seçenekte duran adamı pazarlayanla Nick Carle'ı Türkiye'ye pazarlayan aynı kişi mi?

yaaa kardeşim abartmayın bu adamları yaa!!! Oda senden benden fazla şeyi bilmiyo merak etme İşin garibi siz sordukça oda havaya girmiş başkan bile ondan az şey biliyo şuanda.. :D

Hekimoğlu
15.06.2007, 14:56
stichus ve müridleri:)

DURAS
15.06.2007, 14:57
bakıyorum hakaretlere başladık.seninle ilgili yazdığım yazılarda bir hakaret unsuru varsa burada sergilede bende utanayım.acze düşmeyelim lütfen. futbolcuya süper deyip demediğinizide 3-4 mesaj önce yazdığınız mesajlara bakarsanız hatırlarsınız, benim yazılanları algılamama gibi bir problemim yok ancak sizin kendi yazdıklarınızı unutma gibi bir probleminiz olduğu aşikar, size bir avuç fındık öneririm.bu hakaret dolu, bu forumdaki küçük düşüren iğneleyici tavrınızdan vazgeçmediğiniz sürecede ben sizi muhattap kabul etmeyeceğimi bildiririm

Telha TANYILDIZI
15.06.2007, 14:57
:tsbayrak

:tsbayrak:

Laz_61
15.06.2007, 14:58
nick midir nedir...Milli takimda tek mac oynamis ilk 11de oda hazirlik macinda uruguaya karsi..20 macta gol atmis ortalama 5 macta 1 gol...2003 de fransaya troyese gitmis 1 mac oynamadan ülkesine geri gelmis..evet cok basarili bir oyuncu helal nuriye dünya yildizi aldi bize...nuri baba...nuri baba...nuri baba....nuri oldu olacak hazir stoper ariyorken kürsatida alsana bize oda dünya yildizi nede olsa..

Koray
Werder Bremen Carlos Albertoýu almis. Diego ile birlikde Ligin tozunu atacaklarmis.

Imza Bölümünde bu Isme yer verenlere duyurulur

yıkıldığım andır bu an:mad::mad::mad: takıma alınabilecek en iyi yabancı futbolcuydu maliyetide fazla yoktu:mad::mad: onun adını ilk bn yazmıştım buraya:(:mad::mad:

ErayAkyüz
Doğan: "Carle'la görüşmeler sürüyor"
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Şili asıllı Avustralyalı oyuncu Nick Carle ile görüşmelerin devam ettiğini belirterek, transferin henüz bitirilmediğini söyledi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın görüştüğü Şili asıllı Avustralyalı oyuncu Carle ile transfer görüşmelerinin sürdüğü bildirildi. İstanbul'da Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ile görüşen Carle ile büyük ölçüde anlaşıldığı belirtilirken, bugün İstanbul'da bir araya gelecek olan tarafların, yaşanan küçük pürüzleri gidermek için masaya oturacakları kaydedildi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise, Nick Carle ile yapılan görüşmeleri doğrularken, görüşmelerin sürdüğünü söyledi. Transferin henüz bitirilmediğini belirten Doğan, "Dış transferde çok titiz davranıyoruz. Hata yapmak istemiyoruz. Trabzon'a ve Trabzonspor'a uyum sağlamada sorun yaşamayacak oyuncular üzerinde duruyoruz. Oyuncuların karakteristik yapılarının bölgeye uymasına dikkat ediyoruz" diye konuştu
lig tv

Laz_61
15.06.2007, 14:59

iste buna gülerim ben..adamin biri geliyor bazilarini havaya sokuyor burda yok nuri böyle yok söyle ...zorda olsa sevdirecek bize nuriyi..

Telha TANYILDIZI
15.06.2007, 15:01
iste buna gülerim ben..adamin biri geliyor bazilarini havaya sokuyor burda yok nuri böyle yok söyle ...zorda olsa sevdirecek bize nuriyi..

reklamın iyisi kötüsü olmaz düşünsenize 2. lige düştüğümüzü önümüzdeki 25-30 sene türkiyede kimse bu ismi unutmaz

zahido
15.06.2007, 15:02
Stichus bak limon tadı vermişin işte görüon biara melinoz vardı o artık yazmıyo yazıcaksanda kendi fikirlerini yazarsan seveniriz.. Yok başkan bunu alıcak yok bunu satmıycak kimse boş konuşup birbirini kandırmasın..

marcelinhos100
15.06.2007, 15:03
nick midir nedir...Milli takimda tek mac oynamis ilk 11de oda hazirlik macinda uruguaya karsi..20 macta gol atmis ortalama 5 macta 1 gol...2003 de fransaya troyese gitmis 1 mac oynamadan ülkesine geri gelmis..evet cok basarili bir oyuncu helal nuriye dünya yildizi aldi bize...nuri baba...nuri baba...nuri baba....nuri oldu olacak hazir stoper ariyorken kürsatida alsana bize oda dünya yildizi nede olsa..

Güzel kardeşim eleştiriyorsun seninde bircok haklı tarafın olabilir ama yanlış bilgi verme en azından Uruguay macında ilk 11 de baslamadı dakika 69 da girdi oyuna ayrıca milli takımda oynamamasının tek sebebi vardır orada ligler agustosda baslar şubatta biter sen milli takım hocası olsan yetenekli ve kalitelide olsa idman yapmayan tatilde olan futbolcuyu milli takıma alırmısın Carle kaliteli futbolcu alınmasında fayda var kardesim ..........bize gelirse syzmek gibi 10 numaralı milli formayı cıkarmaz sırtından:)

gerçekefsane
15.06.2007, 15:03
C.alberto bremenemi gitmiş :(((( Kader keitada lyona gitmiş :(((

Jester
15.06.2007, 15:04
Stichus hiç tereddüt etmeyin.
Marcelinhos100 benden önce yazmış.
Madem kaleci o kadar önemli.
Bobadilla en doğrusudur.
Ben şimdiden hayırlı olmasını diliyim...

Murat'
15.06.2007, 15:05
şu da var arkadaşlar adam taaa avustralyadan gelecek acaba buraya bu iklime trabzona aloışabnilecek mi...

Serdar A

Benim sorduğum soru üzerine denk geldiği için üzerime alıyorum.

insanoğlu
seviyesini
ve
haddini
iyi bilmelidir.

marcelinhos100
Stichus bak limon tadı vermişin işte görüon biara melinoz vardı o artık yazmıyo yazıcaksanda kendi fikirlerini yazarsan seveniriz.. Yok başkan bunu alıcak yok bunu satmıycak kimse boş konuşup birbirini kandırmasın..

Güzel kardeşim yine baslamısın herkesi yalanmaya Melinozu soguttun forumdan adam daha gelmiyor okumazsın veya dogru kabul etmessiz olur biter stichus abinin yazılarını da bu abi müneccim mi ki bu adamı bir hafta önce yazdı nasıl oluyor bu kadar isabet olabilirmi sence;)

Laz_61
15.06.2007, 15:06
Güzel kardeşim eleştiriyorsun seninde bircok haklı tarafın olabilir ama yanlış bilgi verme en azından Uruguay macında ilk 11 de baslamadı dakika 69 da girdi oyuna ayrıca milli takımda oynamamasının tek sebebi vardır orada ligler agustosda baslar şubatta biter sen milli takım hocası olsan yetenekli ve kalitelide olsa idman yapmayan tatilde olan futbolcuyu milli takıma alırmısın Carle kaliteli futbolcu alınmasında fayda var kardesim ..........bize gelirse syzmek gibi 10 numaralı milli formayı cıkarmaz sırtından:)

hocam ben anlamam alacaksin petrici veya lincolnu...diyecegim sana büyük baskan...ama nicklen ticklen bu is yürümez adam 20 mac yapiyor bi sezonda sonra demesin türkler cok macyapiyor ben gidiyorum diye..karadeniz carpar adami..mehmet cakiri al daha yararli olur..

champions
15.06.2007, 15:06
Amacın ne senin? Melinoz yazmıyormuş aman ne büyük gurur değil mi senin için Başardın!
İnanmamak senin elinde değil mi? Zorla inanacaksın kardeşim diyen mi var?İnanmazsın olur biter Yok burda haberleri ben veririm diyorsan buyur sende ver :)

Laz_61
15.06.2007, 15:10
kimse burda nuriyi ve para yiyen askerlerini savunamaz...madem bu site o kadar uyari yapti genel kurul diye o zaman lafinin arkasinda duracaklar yönetim ne yapmiski nuriyi savunuyorsunuz..söylim en büyük basrisi bursa macini satmak..;)

marcelinhos100
15.06.2007, 15:10
hocam ben anlamam alacaksin petrici veya lincolnu...diyecegim sana büyük baskan...ama nicklen ticklen bu is yürümez adam 20 mac yapiyor bi sezonda sonra demesin türkler cok macyapiyor ben gidiyorum diye..karadeniz carpar adami..mehmet cakiri al daha yararli olur..

Bize Petricden de Lincolden de daha basarılı olmuş Bundesligada 5 sezonda 65 gol atmış bir o kadarda gol attırmıs o ligin 2 kez en iyi oyuncusu secilmiş adam geldi geldide ne oldu bak ben ismini almısım onun kullanıcı adıma geldiginde herkes sasırmadımı yıllar sonra ilk kez Fanatik Fotomac ilk sayfalardan vermedilermi bu haberleri olmuyor iste sen hala Lincoln diyorsun kac gol attı lincoln bu sene güzel kardesim olmuyor bize hedefleri olan burada gelecegi icin oynayacak futbolcu lazım para icin oynayacak futbolcu degil Mehmet Cakıra gelince onunda extra alınmasını isterim .....

Laz_61
15.06.2007, 15:11

sonuna kadar katiliyorum sana....

zahido
15.06.2007, 15:12
:D bu adamlar nerden alıyodu haberleri albayraktan dimi?? veya onun yakınından.. Yaa bi düşünün hangi mantıkla sen albayrağın yanına gidipte usta bu oyuncuyu aldık mı kimleri transfer edicez diye sorabilir?? böyle bişi olabilir mi?? Koskoca gazeteciler bile öörenemezken bu kişiler mi öörenicek kimin gelip kimin gideceğini.. Evet ben inanmıyorum burdaki yazılanlara bunuda açıkça söylüyorum size ne oluyo bu benimle o şahıs arasında alla alla..

Laz_61
15.06.2007, 15:13
Bize Petricden de Lincolden de daha basarılı olmuş alman Bundesligada 5 sezonda 65 gol atmış bişr o kadarda gol attırmıs adam geldi geldide ne oldu bak ben ismimini almısım onun geldiginde herkes sasırmadımı yıllar sonra ilk kez Fanatik Fotomac ilk sayfalardan vermedilermi bu haberleri olmuyor iste sen hala Lincoln diyorsun kac gol attı lincoln bu sene güzel kardesim olmuyor bize hedefleri olan burada gelecegi icin oynayacak futbolcu lazım para icin oynayacak futbolcu degil Mehmet Cakıra gelince onunda extra alınmasını isterim .....

marce geldiginde nerde oynatildi...kim destek verdi ona ..marceyi aliyorsan fatihi satmiycaksin..adam türkiyeye ilk kez gelmis mevkisindede oynatilmamis..hazirlik kampinada katilmamis..sen bu adamdan basarimi bekliyorsun..

tirabzonli
15.06.2007, 15:13
Trabzonspor bir Fenerli'yi daha istedi

15 Haziran 2007 14:30

Serkan Balcı'yı F.Bahçe'den kopartan Trabzonspor, sol kanat için yine gözünü Sarı-Lacivertli ekibe çevirdi... Bordo-Mavililer transfer için teklif götürmeye hazırlanıyor.

Trabzonspor yönetimi, İstanbul’a gelen Avustralyalı oyuncu Nick Carle ile prensip anlaşmasına varırken, bu futbolcu hakkındaki son kararı, kasetlerini incelemeye alan teknik direktör Ziya Doğan verecek.

Sol kanat için de arayışlara giren bordo mavililer Fenerbahçeli Uğur Boral’a kanca attı. Kale için teklif yapılan Dudek’ten ise cevap bekleniyor.

İsmi Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında gidip gelen Avustralyalı futbolcu Nick Carle için Trabzonspor, son adımları atmaya hazırlanıyor. Dün akşam yapılan ön görüşmede futbolcu ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı öğrenilen Trabzonspor yönetiminin, son görüşmeyi yapmadan önce teknik direktör Ziya Doğan’ın sunacağı raporu beklediği öğrenildi.

Doğan’ın futbolcunun kasetlerini incelemeye aldığı öğrenilirken, tecrübeli hocanın alternatif isimler üzerinde de durduğu belirtildi. Albayrak ve kurmaylarının Carle’nin kasetlerini izlediği ve bu futbolcuyu beğendiği vurgulandı. Bonservis bedeli 550 bin dolar olan Carle için yönetim son kararı yarın verecek.

Trabzonspor yönetimi şu ana kadar bu transferi doğrulamazken, bazı yönetim kurulu üyeleri Carle’nin transferinin sonlandığını ancak yabancı kontenjanı sorunu çözülene kadar, resmi açıklama yapılmayacağını söylediler.

Trabzonspor yönetimi şimdi Tomas Jun, Djokaj ve Musampa’yı gönderip, yeni transferler Kayseri Erciyesspor’dan Jabi ve Newcastle Jets takımından Nick Carle’ye yer açmanın planlarını yapıyor. Carle ile her konuda anlaşan yönetimin Avrupalı bir yıldız ismin peşinde olduğu bu futbolcunun alınması durumunda Carle’den vazgeçilebileceği açıklandı.

Uğur Boral’a teklif hazırlığı
Trabzonspor’da teknik direktör Ziya Doğan’ın, “Sola bir adam alırsak, takım çok daha güçlenir'' diye açıklama yapmasının ardından arayışlara giren yönetim, Fenerbahçeli Uğur Boral’a teklif getirmeye hazırlanıyor.

Fenerbahçe’nin Roberto Carlos ve Wederson’u almasının ardından bu bölgede şişkinlik olacağını düşünen yönetim, Serkan Balcı’dan sonra bu futbolcunun işini bitirmek için harekete geçiyor. Boral’ın sözleşmesinin devam etmesine rağmen Fenerbahçe yönetiminin yüksek bir ücret talep etmesini beklemeyen yönetim, Uğur Boral transferinin gerçekleşmemesi durumunda Gençlerbirliği’nin genç sol kanat oyuncusu Eren’e yönelecek. Bu futbolcu için daha öncede girişimde bulunan yönetim, Ersun Yanal’ın “Veremem'' demesi üzerine transferden vazgeçmişti.
Dudek’ten cevap bekleniyor
Kaleci arayışlarını da sürdüren Trabzonspor, daha önce teklifte bulunduğu Liverpool’un ikinci kalecisi Dudek’ten cevap bekliyor.

Dudek’in yüksek fiyat istemesi üzerine bu oyuncudan vazgeçtiğini açıklayan yönetim, yeni bir teklif sundu. Dudek’in son kararını vermesini isteyen yönetim, Paraguay Milli Takım kalecisi Bobodilla ile de temasa geçti.

Öte yandan Trabzonspor’da ismi kiralık olarak gönderilecek futbolcular arasında geçen isimlerin, rahatsızlık duymamasını istemeyen Doğan’ın, bu futbolcuları arayarak, “Hepiniz bana lazımsınız, ben gidecek futbolcuların ismini vermedim. Siz rahat olun'' dediği öğrenildi.

internetspor

Travelair
15.06.2007, 15:14
Arakadaşlar Stichus'u ben de eleştirdim zamanında, şimdi iyi niyetine inanıyor eleştirmiyorum, çabasını görüyorum. Size bilgi vermeye çalışıyor, tiyatro deniyor, masal deniyor. Nuri Albayrak'ı geçtim, Trabzonspor Başkanı'na sahtekar deniliyor, değil Stichus'a yüklenenlerin yarısı, bir kişi çıkıp kardeş sen nasıl dersin Trabzonspor Başkanı en azından o makama saygı göster demiyor. Biraz daha sakin hareket etmek de fayda var

Hekimoğlu
15.06.2007, 15:14
sürekli stichus o ne oldu bu ne oldu diye sorarsanız adam havaya girer forum üyelerine üsten bakmaya başlar dikkat çeker sinir bozar.albayraktan önce yoktu albayraktan sonra olmayacak.her dönemin bir stichus'u var.stichus gibilerine ihtiyaç duyanda çok maşallah.bilgilendirmeye eyvallah ama yönlendirilmeye hayır.

ErayAkyüz
15.06.2007, 15:15
Doğan: "Carle'la görüşmeler sürüyor"
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Şili asıllı Avustralyalı oyuncu Nick Carle ile görüşmelerin devam ettiğini belirterek, transferin henüz bitirilmediğini söyledi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın görüştüğü Şili asıllı Avustralyalı oyuncu Carle ile transfer görüşmelerinin sürdüğü bildirildi. İstanbul'da Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ile görüşen Carle ile büyük ölçüde anlaşıldığı belirtilirken, bugün İstanbul'da bir araya gelecek olan tarafların, yaşanan küçük pürüzleri gidermek için masaya oturacakları kaydedildi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise, Nick Carle ile yapılan görüşmeleri doğrularken, görüşmelerin sürdüğünü söyledi. Transferin henüz bitirilmediğini belirten Doğan, "Dış transferde çok titiz davranıyoruz. Hata yapmak istemiyoruz. Trabzon'a ve Trabzonspor'a uyum sağlamada sorun yaşamayacak oyuncular üzerinde duruyoruz. Oyuncuların karakteristik yapılarının bölgeye uymasına dikkat ediyoruz" diye konuştu
lig tv

allahım ziyada acıklamıs ilgilendimizi kesn alıoruz demek yasasınn carleeeeee:tsbayrak:

Can
15.06.2007, 15:15
:D bu adamlar nerden alıyodu haberleri albayraktan dimi?? veya onun yakınından.. Yaa bi düşünün hangi mantıkla sen albayrağın yanına gidipte usta bu oyuncuyu aldık mı kimleri transfer edicez diye sorabilir?? böyle bişi olabilir mi?? Koskoca gazeteciler bile öörenemezken bu kişiler mi öörenicek kimin gelip kimin gideceğini.. Evet ben inanmıyorum burdaki yazılanlara bunuda açıkça söylüyorum size ne oluyo bu benimle o şahıs arasında alla alla..

melinozu soğuttun onudamı soğutmaya calısıyorsun

marcelinhos100
15.06.2007, 15:16
Ugur Boral haberini ajanslarda verdi birde hala Dudek diyorlar ya adam resmi sitesinde acıkladı Real Madridden teklif aldım diye gerci Real Madrid ne yapacaksa Dudeki

zahido
15.06.2007, 15:19
Arakadaşlar Stichus'u ben de eleştirdim zamanında, şimdi iyi niyetine inanıyor eleştirmiyorum, çabasını görüyorum. Size bilgi vermeye çalışıyor, tiyatro deniyor, masal deniyor. Nuri Albayrak'ı geçtim, Trabzonspor Başkanı'na sahtekar deniliyor, değil Stichus'a yüklenenlerin yarısı, bir kişi çıkıp kardeş sen nasıl dersin Trabzonspor Başkanı en azından o makama saygı göster demiyor. Biraz daha sakin hareket etmek de fayda var

Teşekkürler gereği yapılmış

Abi benim sana acaip bi saygım var burda ki yazılarınıda beğenerek okuyorum Ozamana bu adam nerden alıyo bu bilgileri söylesin?? Ben inanmıyorum hiç bi başkan çıkıpta 2. 3. şahısa bunları söylemez söylememeli.. Kaldı ki gazetelerde bile son anlarda çıkıyo.. Düşünün gazateciler bu işten ekmek paralarını kazanıyo ama stichus kadar bişi bildiklerini iddaa etmiolar..

Telha TANYILDIZI
15.06.2007, 15:19
kimse sahtekar demiyor

Özkan Erdem
15.06.2007, 15:20
Ayrıca şunu anlamıyorum, gazetelerin bir sürü yalanına kanıp da burada o yalan haberler uğruna kavgalar edilirken, aramızdan birinin iyi niyetle yazdığı, doğruluğuna inanıp bizimle paylaştığı şeyler neden bu kadar sorun oluyor.

Sizce bunları yazmak ona ne kazandırırabilir?.. Gözünüzü seveyim kardeşler, şurada bütün gün bize haber verse, hepsi de doğru olsa ne elde edebilir. Şöhret olup dizi teklifleri alacak değil ya.. En fazla alacağı "Allah razı olsun" dur. Lütfen iyi niyete saygılı olalım. İnanmayanda gülüp geçsin, çok zor değil. Birbirimizi kırmayalım..

zahido
melinozu soğuttun onudamı soğutmaya calısıyorsun

HEEE ÖÖLE YAPIOM NOOLCAK???

Erdem Keser
Insanlar burda duydugu yada aldigi haberleri bizlerle paylasmaya calisiyor.Biraz saygi gosterin inanmiyorsanizda yada kisiyle sorununuz varsa gidin ozelde halledin burda transfer haberleri paylasiliyor .Kimse sizi inandirmak zorunda degil !!!

omermk
15.06.2007, 15:21
ülke yeterince kamplaştı arkadaşlar bi de burda gereksiz kamplaşmalar yaratmayalım..
burada herkes saygı çerçevesinde içinde geçenleri yazmalı tabiki. kolay değil trabzon un son şampiyonluğu bu formdaki bi çok arkadaşımızın doğumundan önce gerçekleşti. hepimiz yavaş yavaş umudumuzu kaybediyoruz ama bi yandan da geçmişimizde yaşadıklarımız(en azından bi çoğumuzun okudukları) umudumu kaybetmememizi gerektiriyor. bi yandan geçmişten gelen büyüklüğümüz varken bi yandan da saha sonuçları olarak küçülüyoruz ama bu işte panikleyerek, birbirimize saldırarak, ona buna öfke saçarak çözüm üretemeyiz.
bende bu forma bir ay önce katıldım. geçen sene 32 yaşında kulübe üye oldum bunlar hep kulüp kötüye gidiyor ben birey olarak ne yapabilirim sorusunun arkasından gelen şeyler. hepimizin kulüp için elinden geleni yapması gerek, başkan mehmet ali yılmaz olmuş, atay aktuğ olmuş, nuri albayrak olmuş önemli değil. kongrede desteklediğimiz başkan için elimizden geleni yaparın ama daha sonra kim seçildiyse onu sonuna kadar desteklemek bizim bir trabzonsporlu olarak görevimiz. ben de bu yönetimi ve teknik direktörü geçen sene başarısız bulanlardanım ama bu bana teknik direktörümüze sövme hakkı vermemeli. zaten elin fb lisi gs lisi ana avrat sövüyor bi de biz söveceksek adam kimden destek alacakta daha cesur futbol oynatacak.
bu sene transferler ziya hoca nın isteğiyle yapılıyor ki bu doğru bir yöntem eğer sezon başlayana kadar da tüm transferler bitirilirse ziya hocanın mazereti kalmaz. bize düşen ilk yarı sonuna kadar elimizden geldiğince takımı desteklemektir baktık olmuyor çıkartırız beyaz mendilleri hem ziya hoca için hem de yinetim için sallarız.
bende carle nin özellikle bizden daha kötü bir ligden geliyor olmasına ve milli takımın düzenli bir futbolcusu olmamasına takıldım ama hayatımda hiç izlemediğim için yorum yapamıyorum. fakat benim fikrimde şu; bu adam anlatılanlardan ve kısa görüntülerinden ceyhun un sol ayaklısı olarak gözüküyor. iyi futbolcudur kötü futbolcudur tartışmam ama bi gerçek var ki ziya hoca ya sorarlarsa bu adamı tercih etmez.(sadece bi tahmin yoksa benim yönetimden tanıdığım kimse yok baştan soyleyeyim :) )

ErtuGrul
15.06.2007, 15:21
ncik carleyi ziya dogan izlemeden alirlar insallah bu adam baya teknik bir oyuncu ziya izlerse begenmez geri yollar..

DURAS
15.06.2007, 15:22
Ayrıca şunu anlamıyorum, gazetelerin bir sürü yalanına kanıp da burada o yalan haberler uğruna kavgalar edilirken, aramızdan birinin iyi niyetle yazdığı, doğruluğuna inanıp bizimle paylaştığı şeyler neden bu kadar sorun oluyor.

Sizce bunları yazmak ona ne kazandırırabilir?.. Gözünüzü seveyim kardeşler, şurada bütün gün bize haber verse, hepsi de doğru olsa ne elde edebilir. Şöhret olup dizi teklifleri alacak değil ya.. En fazla alacağı "Allah razı olsun" dur. Lütfen iyi niyete saygılı olalım. İnanmayanda gülüp geçsin, çok zor değil. Birbirimizi kırmayalım..
genç kardeşim bizim bu başarısız yönetime karşı çıkışımız, gün gibi yapılan yanlışları ortaya koymamız bize ne kazandırıyor.bizim ortak sevdamız Trabzondur.

KUTADGU
15.06.2007, 15:24
konu dışına çıkmamaya özen

coolank
15.06.2007, 15:25
Gökdeniz konusuna bir yorum yapıp konuyu kapatayım ..
Eger Gökdenize konuşuldugu gibi 8- 9 milyon euro verilmiş veya verilecek ise ve satılmıyorsa bu benim düşünceme göre cahillik ve işbilmezliktir ...
Gökdenizi kendi ellerimle uçaga koyar yollardım ...
Hayret etmemek mümkün değil ...bu rakamlara satmayan başkana da satılmasın diyen taraftara da ...
Başkan bir türlü dengeyi bulamadı ...

Alınan oyuncu iyi mi olur kötü mü olur bunu ben ancak sahaya çıktıgı zaman anlarım zaman gerek ...

Başkanın kişiligine olan hakaretleri en başından dediğim gibi bende dogru bulmuyorum..Eleştirmek ayrı muhalif olmak ayrı hakaret etmek ayrı ...Makamlara saygı gereklidir ...

Makamda bulunan kişilere karşı hiç bir sempatiniz inancınız olmayabilir ki bu normaldir de ama o ilgili kişi gidinceye kadar o makama saygıdan dolayı işgal altında olsa dahi kişiliklere saldırı da bulunmak dogru değil ...

Bir gerçek var ki taraftar olarak şampiyon olamamanın vermiş oldugu açlık ile çok çabuk havaya girebiliyoruz en azından çogunluk olarak ...Alınan oyuncunun ucuz pahalı isimli olup olması değil yaratıgı heyecan ilginç ... Takımda en az 2 oyuncu daha eksik alınması gerekli iken ve en önemlisi taraftarın % 90 ın istemediği bir hoca ????? varken

İlgili oyuncunun transferinin oldugunu düşünürsek dahi kaleci ve forvet eksikliği sanırım herkesin kendi adı kadar bildiği bir gerçek ...Hatta kaleci ve forvet alınsa dahi belki ilk 11 i değil ama 11 i zorlayacak kaliteli yedek olabilecek 2 - 3 oyuncu daha takıma ilave yapılmalı .. Bunun adına gelecek vaat eden derseniz de olur ..

Başkan Gökdeniz konusunda yaptıgı hataya ( tekrar yazıyorum eger o rakamlar dogru ise ) umarım Hüseyin konusunda düşmez ...Hüseyine 4-5 milyon euro luk teklifler varsa ve satılmıyorsa bu Gökdeniz olayından daha büyük hata olur ...

Trabzonspor oyuncu satmaz çünkü biz büyük takımız yıldız satmak yanlış mantıgı fevkalede yanlış ve tehlikelidir ...Burada yapılması gereken satacagınız oyuncularınızı iyi tespit edebilmektir ..Bahsi geçen oyuncularda Fatih Tekke ve Stephanov satılmamalı .... Fatih Tekke konusunda bu kadar ısrarlı olarak yanlış yapıldıgının yazmamın sebebi Fatih Tekke nin durumunun Gökdeniz gibi olmadıgı içindir ...Eskiye dönmenin bir anlamı yok onun için çok deginmek istemiyorum ama orada yapılan satış fevkalede yanlış idi ...Sebeplerini boşverin geçmiş gitmiş bunu ortalıgı karıştırmak kapanmış defteri açmak için yazmıyorum . taktiksel ve yönetimsel hatayı hatırlatmak amacıyla yazıyorum ..Fatih Tekke Trabzonspordan ayrılmak zorunda bırakılmıştır ...Stephanov ise hem TRABZON şehrinde olmaktan gocunmayan bunu sıkıntı yapmayan hem de her zaman OYNARSA yani satabileceginiz bir oyuncu ....

Gökdeniz konusu ise asla Fatih Tekke gibi degerlendirilmemeli ...Başkan bu konuda şahsıma göre hata yapıyor ... Gökdeniz hem Trabzonspordan hem Trabzon şehrinden gitmek istiyor ve bu yeni değil .. fb ile kaç sezondur konuştugunu artık unuttum yani ...imzalanan sözleşmeler vs ... Gökdenizin bu sezon çok iyi oynayacagını ukalalık olarak almayınız herkese söylemiştim ... çünkü adam bu sezon çok iyi oynamalı idi ki kendi piyasasını yapsın tekrar yıldız oldugunu gösterebilsin ..Bu arada Atay başkanın hakkını vermek gerek arkasında saglam durdu ..Bu iki oyuncu için satış degerlendirmeleri bu şekilde olmalı idi

Hüseyin ise kelimenin tam anlamı ile evlattır ...gel gel git git ...Ama burada da şu var .. Hüseyin eger rus kulubune giderse belki hayatında hiç kazanamayacagı parayı kazanacak .. o anlamda kendi gelecegi için de gitmeli ve bu kadar baskı yaşayan bir oyuncu bir yerde patlarsa kendisini hepten bitirir.. Hüseyin gibi oyuncu bulmanız çok zor olmaz ama Hüseyin tarzındaki oyuncuları her zaman 4 -5 milyon euro satamasınız ...Demir tavında dövülür ...

Kongre ile ilgili kendi düşüncemi de söylemek isterim ...Hiç bir şart altında hattta gökteki yıldızların inip Trabzonspora verilecegini bilsem bu başkan ve yönetime oy verecek kadar aptal değilim ..Her insan hata yapar ama üst üste ve sıklıkla yapıyorsa o aptaltır ... Hatayı yaptık bari aptallık yapmıyayım :)

Serdar A
15.06.2007, 15:26
Bu Uğur Boral iyi futbolcu. Ekonomik şartlarıda uygun olabilir.

marcelinhos100
http://www.sporx.com/images/1/29/5564_B_Carle003.jpg

Carle ile Trabzon flörtü alevleniyor

Trabzonspor yönetimi İstanbul'a gelen Avustralyalı futbolcu Nick Carle ile prensip anlaşmasına vardı. Futbolcu hakkında son kararı, kasetlerini incelemeye alan teknik direktör Ziya Doğan verecek. Ayrıca sol kanat arayışlarına giren bordo mavililer, Fenerbahçeli Uğur Boral'a kanca attı. Kaleci için teklif yapılan Dudek'ten ise cevap bekleniyor.

CARLE İNCELEMEYE ALINDI

Adı Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında anılan Avustralyalı futbolcu Nick Carle için Trabzonspor, son adımları atmaya hazırlanıyor. Dün akşam yapılan ön görüşmede futbolcu ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı öğrenilen Trabzonspor yönetiminin, son görüşmeyi yapmadan önce teknik direktör Ziya Doğan'ın sunacağı raporu beklediği öğrenildi. Ziya Doğan'ın futbolcunun kasetlerini incelemeye aldığı öğrenilirken, tecrübeli hocanın alternatif isimler üzerinde de durduğu belirtildi. Albayrak ve kurmaylarının Carle'nin kasetlerini izlediği ve bu futbolcu beğendiği vurgulandı.

Bonservis bedeli 550 bin dolar olan Carle için yönetim son kararı yarın verecek. Trabzonspor yönetimi şu ana kadar bu transferi doğrulamazken, bazı yönetim kurulu üyeleri Carle'nin transferinin sonlandığını ancak, yabancı kontenjanı sorunu çözülene kadar, resmi açıklama yapılmayacağını söylediler. Trabzonspor yönetimi şimdi Tomas Jun, Djokaj ve Musampa'yı gönderip, yeni transferler Kayseri Erciyesspor'dan Jabi ve Newcastle Jets takımından Nick Carle'ye yer açmanın planlarını yapıyor. Carle ile her konuda anlaşan yönetimin, Avrupalı bir yıldız ismin peşinde olduğu bu futbolcunun alınması durumunda Carle'den vazgeçilebileceği açıklandı.

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan'ın, "Sola bir adam alırsak, takım çok daha güçlenir" şeklindeki açıklamasının ardından arayışlara giren yönetim, Fenerbahçeli Uğur Boral'a teklif götürmeye hazırlanıyor. Fenerbahçe'nin Roberto Carlos ve Wederson'u almasının ardından bu bölgede şişkinlik olacağını düşünen Yönetim, Serkan Balcı'dan sonra bu futbolcunun işini bitirmek için harekete geçiyor.

Boral'ın sözleşmesinin devam etmesine rağmen Fenerbahçe yönetiminin yüksek bir ücret talep etmesini beklemeyen yönetim, Uğur Boral transferinin gerçekleşmemesi durumunda Gençlerbirliği'nin genç sol kanat oyuncusu Eren'e yönelecek. Bu futbolcu için daha öncede girişimde bulunan yönetim Ersun Yanal'ın, "Veremem" demesi üzerine transferden vazgeçmişti.

Kaleci arayışlarını da sürdüren Trabzonspor, daha önce teklifte bulunduğu Liverpool'un ikinci kalecisi Dudek'ten cevap bekliyor. Dudek'in yüksek fiyat istemesi üzerine bu oyuncudan vazgeçtiğini açıklayan yönetim, yeni bir teklif sundu. Dudek'in son kararını vermesini isteyen yönetim, Paraguay milli takım kalecesi Bobodilla ile de temas haline girdi.

Tolga'nın yanında kaliteli bir ismi daha kadrosuna katmak isteyen yönetim, Sakaryaspor'dan kaleci Martinez'i transfer etmek için uğraşmış ancak, fiyat konusunda bir anlaşma sağlayamamıştı. Jefferson'a iyi bir teklif gelmesi halinde bu futbolcuyu satmayı düşünen yönetim, kaleci konusunda hata yapmamakta kararlı. Öte yandan Trabzonspor'da ismi kiralık olarak gönderilecek futbolcular arasında geçen isimlerin, rahatsızlık duymamasını istemeyen Doğan'ın bu futbolcuları arayarak, "Hepiniz bana lazımsınız, ben gidecek futbolcuların ismini vermedim. Siz rahat olun" dediği öğrenildi.

15.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

KUTADGU
konu dışına çıkmamaya özen göstermeme rağmen

tuhaf olaylar oluyor bu forumda her transfer sezonunda olduğu gibi..

Tek umudumuz Trabzonsporumuzun en iyisini almasıdır...

lakin bak kimse bilmiyor helal olsun başkana söylemlerinin ardından başkanın ağzına yakın ağızlardan haberler alınca Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demeden de geçemiyorum...

neden böyle olacak , ağıza bir parmak bal hesabı ayarı veren gidiyor...

tuhaf hemde çok tuhaf...

Jester
Trabzonspor'a transfer için İstanbul takımlarında mutsuzluk bir kriter olmamalı.
Serkan Balcı'ya evet idi.
Ama Uğur Boral'a hayır.
Hele de bonservis bedeli varken.
Uğur'a gelinceye kadar on defa Engin Baytar alınmalı.
En azından bizi isteyen bizi istemeyene tercih edilmeli...

kudu_61
15.06.2007, 15:27
tartışmalarınıza özel den devam edebilirmisiniz bu başlık transfer dosyası başlığı ben bu başlığa girdiğimde transfer haberi okumak istiyorum ikili tartışma okumak değil dudekten yazın carle den yazın uğurdan yazın yalanda olsa güzeller ya bu bana yetiyor...

Telha TANYILDIZI
15.06.2007, 15:27

sevgili din kardeşim benim sinir olduğum şey adam iğneleyici sözler sarf etmesi ayrıca kendisini yukarıdaymış gibi görmesi şunu iyi bilsinki ben 2002 senesinde odtü çevre mühendisliğini kazanıpta gitmedim esnaflığı seçtim kendisi doktormuş ben okumayı tercih etseydim bana inansın değil sıradan bi uzman doktor olmayı cerrah olurdum
ha birde neden okumadın diyen olur kardeşim ben epilepsi hastasıyım hastalığımı yenemedim ailemin yanında kalmak zorunda kaldım lütfen bu sitede herkes kendini diğerleriyle aynı basamağa indirsin

coolank
15.06.2007, 15:28
Gökdeniz konusuna bir yorum yapıp konuyu kapatayım ..
Eger Gökdenize konuşuldugu gibi 8- 9 milyon euro verilmiş veya verilecek ise ve satılmıyorsa bu benim düşünceme göre cahillik ve işbilmezliktir ...
Gökdenizi kendi ellerimle uçaga koyar yollardım ...
Hayret etmemek mümkün değil ...bu rakamlara satmayan başkana da satılmasın diyen taraftara da ...
Başkan bir türlü dengeyi bulamadı ...

Alınan oyuncu iyi mi olur kötü mü olur bunu ben ancak sahaya çıktıgı zaman anlarım zaman gerek ...

Başkanın kişiligine olan hakaretleri en başından dediğim gibi bende dogru bulmuyorum..Eleştirmek ayrı muhalif olmak ayrı hakaret etmek ayrı ...Makamlara saygı gereklidir ...

Makamda bulunan kişilere karşı hiç bir sempatiniz inancınız olmayabilir ki bu normaldir de ama o ilgili kişi gidinceye kadar o makama saygıdan dolayı işgal altında olsa dahi kişiliklere saldırı da bulunmak dogru değil ...

Bir gerçek var ki taraftar olarak şampiyon olamamanın vermiş oldugu açlık ile çok çabuk havaya girebiliyoruz en azından çogunluk olarak ...Alınan oyuncunun ucuz pahalı isimli olup olması değil yaratıgı heyecan ilginç ... Takımda en az 2 oyuncu daha eksik alınması gerekli iken ve en önemlisi taraftarın % 90 ın istemediği bir hoca ????? varken

İlgili oyuncunun transferinin oldugunu düşünürsek dahi kaleci ve forvet eksikliği sanırım herkesin kendi adı kadar bildiği bir gerçek ...Hatta kaleci ve forvet alınsa dahi belki ilk 11 i değil ama 11 i zorlayacak kaliteli yedek olabilecek 2 - 3 oyuncu daha takıma ilave yapılmalı .. Bunun adına gelecek vaat eden derseniz de olur ..

Başkan Gökdeniz konusunda yaptıgı hataya ( tekrar yazıyorum eger o rakamlar dogru ise ) umarım Hüseyin konusunda düşmez ...Hüseyine 4-5 milyon euro luk teklifler varsa ve satılmıyorsa bu Gökdeniz olayından daha büyük hata olur ...

Trabzonspor oyuncu satmaz çünkü biz büyük takımız yıldız satmak yanlış mantıgı fevkalede yanlış ve tehlikelidir ...Burada yapılması gereken satacagınız oyuncularınızı iyi tespit edebilmektir ..Bahsi geçen oyuncularda Fatih Tekke ve Stephanov satılmamalı .... Fatih Tekke konusunda bu kadar ısrarlı olarak yanlış yapıldıgının yazmamın sebebi Fatih Tekke nin durumunun Gökdeniz gibi olmadıgı içindir ...Eskiye dönmenin bir anlamı yok onun için çok deginmek istemiyorum ama orada yapılan satış fevkalede yanlış idi ...Sebeplerini boşverin geçmiş gitmiş bunu ortalıgı karıştırmak kapanmış defteri açmak için yazmıyorum . taktiksel ve yönetimsel hatayı hatırlatmak amacıyla yazıyorum ..Fatih Tekke Trabzonspordan ayrılmak zorunda bırakılmıştır ...Stephanov ise hem TRABZON şehrinde olmaktan gocunmayan bunu sıkıntı yapmayan hem de her zaman OYNARSA yani satabileceginiz bir oyuncu ....

Gökdeniz konusu ise asla Fatih Tekke gibi degerlendirilmemeli ...Başkan bu konuda şahsıma göre hata yapıyor ... Gökdeniz hem Trabzonspordan hem Trabzon şehrinden gitmek istiyor ve bu yeni değil .. fb ile kaç sezondur konuştugunu artık unuttum yani ...imzalanan sözleşmeler vs ... Gökdenizin bu sezon çok iyi oynayacagını ukalalık olarak almayınız herkese söylemiştim ... çünkü adam bu sezon çok iyi oynamalı idi ki kendi piyasasını yapsın tekrar yıldız oldugunu gösterebilsin ..Bu arada Atay başkanın hakkını vermek gerek arkasında saglam durdu ..Bu iki oyuncu için satış degerlendirmeleri bu şekilde olmalı idi

Hüseyin ise kelimenin tam anlamı ile evlattır ...gel gel git git ...Ama burada da şu var .. Hüseyin eger rus kulubune giderse belki hayatında hiç kazanamayacagı parayı kazanacak .. o anlamda kendi gelecegi için de gitmeli ve bu kadar baskı yaşayan bir oyuncu bir yerde patlarsa kendisini hepten bitirir.. Hüseyin gibi oyuncu bulmanız çok zor olmaz ama Hüseyin tarzındaki oyuncuları her zaman 4 -5 milyon euro satamasınız ...Demir tavında dövülür ...

Kongre ile ilgili kendi düşüncemi de söylemek isterim ...Hiç bir şart altında hattta gökteki yıldızların inip Trabzonspora verilecegini bilsem bu başkan ve yönetime oy verecek kadar aptal değilim ..Her insan hata yapar ama üst üste ve sıklıkla yapıyorsa o aptaltır ... Hatayı yaptık bari aptallık yapmıyayım :)

Özkan Erdem
15.06.2007, 15:30
genç kardeşim bizim bu başarısız yönetime karşı çıkışımız, gün gibi yapılan yanlışları ortaya koymamız bize ne kazandırıyor.bizim ortak sevdamız Trabzondur.

Abicim bende yönetimi desteklemiyorum açıkçası. Ama şu dönemde elimizden gelecek birşey göremiyorum. Kim istemez bu takıma daha kaliteli hocalar, oyuncular gelsin.. Hele hele hepsinden çok iş bilen yöneticiler gelsin, ama elde bu var malesef, hemde en az aralığa kadar. Benim mesajımda anlatmak istediğim yönetim değil.
Burada bir yaşça büyüğüm olan bir adam tartışılıyor, yönetim hakkındaki görüşü vs. bunlar sorun olmamalı bence, bir haber kaynağı var, bize bilgiler veriyor ve iyi kötü bizi önceden uyarıyor. O ve onun gibi birkaç kişi çok ağır eleştiriler alıyorlar ve bence ( en azından şu haber verme işinde) haketmiyorlar. Sadece düşünsünler istiyorum, bu adamlar ne elde edebilir ki şu haberleri bize vermekten.. İyi niyetten başka birşey göremiyorum ben.. O yüzden yazdım "birbirmizi kırmayalım" diye..

DURAS
15.06.2007, 15:31
gökdenizde satılır, yattarada satılır, ama bu iş bilmez yönetim satmasın.yoksa bu klüp ALLAH'a şükür iki futbolcu satmayla küçülecek bir klüp değidir. fırtınanın fırtına olduğu zamanlar kimleri satmadık.sattık yerine yenisini koyduk.al,kemalleri, necdetleri, mehmet ekşileri, osmanları satmadımı bu klüp. ama yerine koymayıda bildik.bu yönetimin yerine koyabileceğine inanıyorsak bencede bir dk.durmasın satsınlar.

Travelair
15.06.2007, 15:33
zahido kardeşim düşüncelerine teşekkür ederim. Hayatta iyi niyetten sapmamak idealimdir. Herkes gibi, teşekkür ederim. Bence Stichus doğru söylüyor. Herkesin birbiriyle ilişkileri vardır. İnsan sosyal bir varlık. Toplum içinde yaşıyoruz. Yalnızlık Allah'a mahsus. Yani fikir alışverişleri herzaman olabilir.

Tanyildizi dostum

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=835513&postcount=10753

O arkadaşım da benim kardeşimdir. Başarısızlığın stresini yaşıyor. Ama hepimiz de yaşıyoruz. Eminim sakin olsa sakin yazar. Onun için daha sakin tartışmalıyız diyorum

hüseyin1975
15.06.2007, 15:35
Sedat Peker: Ali Bilgin Fenerbahçe'de gibi...

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, iç transferde milli kaleci Rüştü Reçber ile de anlaşmaya vardı.
Asbaşkan Neşet Yalçın, Colin Kazım Richards'ın imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, kaleci Rüştü ile yeniden anlaştıklarını söylerken, önümüzdeki günlerde basın önünde imza atacak Rüştü'nün, sözleşmesini 2 yıl daha uzatacağı öğrenildi.
Yalçın, kaleci Volkan Demirel ile ilgili görüşmelerinin de devam ettiğini, bu konunun önümüzdeki günlerde netleşeceğini kaydetti.

ALİ BİLGİN'İN TRANSFERİ

Neşet Yalçın, Ali Bilgin'in transferi için Antalyaspor ile görüşmeleri sürdürdüklerini de söyledi.
Başkan vekili Nihat Özdemir'in görüşmeleri yürüttüğünü vurgulayan Yalçın, ''Ali Bilgin transferi konusunda Antalyaspor ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu transfer de önümüzdeki günlerde belli olur'' dedi.
Neşet Yalçın, yabancı oyuncu konusunda Futbol Federasyonu'nun 19 Haziranda vereceği kararı beklediklerini, karara göre hareket edeceklerini kaydetti.

-SEDAT PEKER 'BİTTİ GİBİ' DEDİ

Antalyaspor Başkanı Sedat Peker, Ali Bilgin konusunda Fenerbahçe ile görüşmelerde sona gelindiğini ve Bilgin'in gelecek sezon büyük bir ihtimalle Fenerbahçe formasını giyeceğini söyledi.
Lig TV'ye konuk olan Antalyaspor Kulübü Başkanı Sedat Peker, Ali Bilgin'in transferi konusunda Fenerbahçe yönetiminin kendilerine başvurduğunu ve herhangi bir aksilik çıkmadığı taktirde bınservis konusunda anlaşacaklarını açıkladı. Peker, "4 Milyon dolar değer biçtiğimiz Ali Bilgin için takas dahil her konuda görüşeceğiz ve Pazar gününe kadar transferi çözeceğiz" dedi.

TSelif
15.06.2007, 15:36
Bana göre Gökdeniz satılırsa biz bittik demektir.

hüseyin1975
15.06.2007, 15:38
Bana göre Gökdeniz satılırsa biz bittik demektir.

Vallahi satilmayacagini düsünüyorum ama eger gercekden 13 Milyon YTL alacaksak bence düsünmeye deger.
Bu kadar borcumuz varken 13 Milyon YTL ilac gibi gelir ama tabi satilmadan onun yerine ayni kalitede adam alirlarsa satilabilir. Oda zor tabi.....

Özkan Erdem
15.06.2007, 15:39
sevgili din kardeşim benim sinir olduğum şey adam iğneleyici sözler sarf etmesi ayrıca kendisini yukarıdaymış gibi görmesi şunu iyi bilsinki ben 2002 senesinde odtü çevre mühendisliğini kazanıpta gitmedim esnaflığı seçtim kendisi doktormuş ben okumayı tercih etseydim bana inansın değil sıradan bi uzman doktor olmayı cerrah olurdum
ha birde neden okumadın diyen olur kardeşim ben epilepsi hastasıyım hastalığımı yenemedim ailemin yanında kalmak zorunda kaldım lütfen bu sitede herkes kendini diğerleriyle aynı basamağa indirsin

Ben seni anlıyorum kardeşim aslında, hastalığına çok üzüldüm Allah şifa versin inşallah. Ben biraz bu üslup meselesindeki yanlış anlaşılmaları böyle bilgiler aktaran insanların üzerinde ister istemez oluşan baskıya bağlıyorum, eminim kimse kimseye kasten kırmak istemez böylesi bir konuda.

Bence böyle tahsil vs. bu durumlara takılmamak lazım, hele bu çatı altında, sonuçta aynı yola baş koymuş insanlarız. Ben üniversite okuyorum ama başkası olmayabilir, bence bununla insan yargılamak çok yanlış.
Stichus'da böyle birşey yapmak niyetinde değildir eminim ki.

Ayrıca sözüm meclisten dışarı olmak üzere 105 yaşındaki babaannemin (hiç okula gitmemiş) sıkça söylediği bir sözle bu tahsil konusunu noktalamak isterim izninizle.. " Tahsil cahilliği alır, eşeklik baki kalır.."

marcelinhos100
15.06.2007, 15:40
SAYİTOĞLU MARATON'A KONUŞTU!..

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/29716_13_070615142933.jpg (http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=29716)

Trabzonspor transferde ne yapacak?.. Nick Carle ile ilgili gelişmeler ne?..

Gökdeniz gidecek mi, kalacak mı?..

Tüm bu sorulara Trabzonspor Asbaşkanı ve transfer komitesinden sorumlu yönetici Haşim Sayitoğlu yanıtladı..

İşte Sayitoğlu’nun açıklamaları ;

MARATON : Sayın Sayitoğlu, dün Türkiye’ye gelen Avusturalyalı Nick Carle ile ilgili son durum ne?..

HAŞİM SAYİTOĞLU : Bu oyuncu ile sadece bir görüşme oldu.. Oyuncu bizim tarafımızdan daha önce izlenmiş bir oyuncu değil.. Onun için somut bir şey söylemek doğru değil.. Ancak bir kaç gün bazı gelişmeler olabilir sonra olabilir.. Biz kendisi ile dün bir görüşme yaptık ve bir gecelik konaklamasını karşıladık.. Kendisi halen Türkiye’de..

MARATON : Yani Nick Carle’ın geleceği belirsiz?..

HAŞİM SAYİTOĞLU : Bakın bu oyuncu bize menajerler aracılığı ile getirildi.. Türkiye’de ortalama 45 maç oynanıyor.. Geldiği ligde senede 20 maç oynuyor.. Buna bakılarak bir sezondaki performansının ne olacağını kestirmek güç.. Şu anki durum hocamız Ziya Doğan’a bağlı.. Kendisi bu konuda kararını verecektir..

MARATON : Bir diğer önemli konu da Gökdeniz Karadeniz.. Gökdeniz için resmi teklif beklediğiniz ve iyi bir teklif olursa satılacağı yönünde iddialar var.. Bu konuda ne söylemek istersiniz?..

HAŞİM SAYİTOĞLU : Kesinlikle öyle bir olay yok.. Asla bir teklif beklentisi içinde falan değiliz.. Sanki bizim bir teklif beklediğimiz ve iyi bir rakam olursa Gökdeniz’i satabileceğimiz gibi bir hava estiriliyor ama böyle bir şey kesinlikle yok.. Gökdeniz’i satmıyoruz.. Sadece Türkiye’ye gelen kulübün yöneticilerinin görüşme talebini karşılamak adına bir yöneticimiz kendileri ile nezaketen görüştü.. Sonuçta buraya kadar gelmiş bir takımın yetkilisiyle görüşmemek kabalık olurdu.. Bu görüşme dışında hiçbir gelişme söz konusu değil.. Ve tekrar ediyorum ; Gökdeniz’i satmıyoruz!..

MARATON : Peki Trabzonspor’da bariz bir yabancı sorunu yaşanıyor.. Sözleşmesi devam eden futbolcularla ilgili tasarrufunuz var mı?..

HAŞİM SAYİTOĞLU : Şu anda 8 oyuncumuz var yabancı statüsünde.. 19 Haziran’daki federasyonun kararı burada büyük önem taşıyor.. Federasyon’un kararını bekliyoruz.. Bu karar doğrultusunda gerekeni yaparız.. Şu ana kadar oyuncularımıza gelen herhangi bir teklif yok.. Kontratı süren oyuncularımızı elimizde tutmak zorundayız.. Onları kapının önüne koyacak değiliz ya.. Oynatmasanız bile FIFA kuralları gereği oyuncunun tüm ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir..

MARATON : Çok teşekkürler zaman ayırdığınız için..

HAŞİM SAYİTOĞLU : Ben teşekkür ederim.. İyi çalışmalar..

Erbay
15.06.2007, 15:40
Gökdeniz satılırsa onun kalitesindeki oyuncuyu zor buluruz.Bu sezon takımı tek başına atağa kaldırdığı günleri unutmayalım.
Carle işi belli oldu.Jun veya Musampa gibi.Menajerler önermiş.Hala akıllanmadınız mı?

Hekimoğlu
15.06.2007, 15:41
Vallahi satilmayacagini düsünüyorum ama eger gercekden 13 Milyon YTL alacaksak bence düsünmeye deger.
Bu kadar borcumuz varken 13 Milyon YTL ilac gibi gelir ama tabi satilmadan onun yerine ayni kalitede adam alirlarsa satilabilir. Oda zor tabi.....aynı kalitede adamı kaça alıcaz .hem yabancı olur bu adam.uyum sorunu da yaşayabilir.hem gökdenizi sat yabancı gökdeniz al.ne anladım ben bu işten.

aaahmet61
15.06.2007, 15:42
gökdeniz kafasına gitmeyi kafasın koymuşsa bunu hiçbir başkan engelleyemez.tıpkı geçmiştefenere imza attığı gibi.tıpkı abdullah ve ogünün yaptığı gibi

Hekimoğlu
15.06.2007, 15:45
gökdeniz kafasına gitmeyi kafasın koymuşsa bunu hiçbir başkan engelleyemez.tıpkı geçmiştefenere imza attığı gibi.tıpkı abdullah ve ogünün yaptığı gibisözleşmesi varsa paşa paşa kalır ,ki 2 senelik daha var.

İsmaiL_
15.06.2007, 15:46
Carleyi izlemeden yorum yapmayaLım Arkada$hlar Gayet yetenekLi ßi oyuncu Ayrıca Jun da Musampada Kalitesini ispatlamı$h oyuncular ama kralı gelse 85 den sonra gol de atamaz Oyunda oynıyamaz.. Gökdeniz konusuna gelincede ßeyLer yapmayın 6 milyon pound Çok iyi para ki ßu daha yukarıda cekileßilir. Alınan para İle direk gökhan ünal mehmet topuz ikilisi de alınaßilir kesinlikle ßu para traßzon yararına kullanılaßilir. ama Kullanırlar mı ßizim dü$ündüqümüzü dü$ünürler mi orası ßilinmez ..

ErayAkyüz
15.06.2007, 15:47
......................

Murat'
15.06.2007, 15:49
bir kere carle gerçekten ucuz bir oyuncu...ama benim tek endişem trabzona ve türkiyey alışabilirmi...

MarceloTS
15.06.2007, 15:51
Carle Ziyanın onayına kaldıysa tamam

İsmaiL_
15.06.2007, 15:52
GerekLi ÖnlemLer alırnırsa Ve kadroda onun Etkili ßi isim Olduqu oyuncuya hissettirilirse Her Oyuncu kolay uyum Saqlar..

AyhanPe
15.06.2007, 15:53

evet bende inaniyorum iyi niyetine.baskaninda iyi niyetli olduguna inaniyorum acikcasi ama sadece iyi niyette yetmiyor.umarim gelecek secimde daha iyi bi kadro kurarak en azindan söz verdigi projeleri hayata gecirirler..hala umutluyum..
bu arada gercekten forumun seviyesi cok düsmüs.travelair kardesim hakli..burda gencecik arkadaslarimiz kendilerinden yasca büyük insanlara hakaret ediyorlar.insan biraz büyügüne saygi gösterir.
stichus kendi iyi niyeti gösteriyor fakat neden üzerine gelindigini anlamiyorum.sonucta katilirsin yada katilmazsin ama olayi neden kisilestirmek zorundayizki.alinacak oyuncunun bi kac macini dvd den izledim diyor.hoca begendi diyor..
yaa iyi bi kadromuz var.nerdeyse 8 oyuncu cesitli milli takimlarda oynuyor.bi kac takviye daha yapilacak.bu kadar ümitsiz olunacak ne var?

bu stad ve tesis projesi hakkinda kimsenin bi bildigi yokmu:(

champions
15.06.2007, 15:53
Bu 20 maç işide ciddi bi sorun olabilir Burda en 40 maça çıkacak yılda bilmiyorum ne kadar olumsuz etkiler

Birde arada kaynamış Paraguay milli takım kalecisi Bobadilla cidden iyi kalecidir Açıkçası ben olsam Dudeğe tercih ederim

İsmaiL_
15.06.2007, 15:54
Ziya Doqan da artık ßi çok ki$iyi kar$ısına Almaya ßa$hladı Transfer konusundada Çok Pasif ßıraktı takımı. ne yaßancılardan Kurtulunaßildi Nede ßu yaßancılardan yararlanılaßildi. Gercekten ßu takımın taraftarlarına yazık artık ßizde Traßzon Sokaklarında ßaqıra Caqıra $ampiyonluqumuzu Dünyaya Duyurmak istiyoruz...

kurt2000
15.06.2007, 16:03
yaw hala anlamadi adam .. git kardeşim takımın başından .. defol git ... daha önce nasıl gittiysen oyle git. bize ersun yanal lazım ... gerisi hikaye ... takımın şahlanması lazım

zafercalikoglu
15.06.2007, 16:03
ziya hocamı gonderewcek yabancıları ,yonetim gonderemiyorsa ne yapsın hoca,hersey maliyet,
maliyeti düsünün ve ona göre fikir beyan edin ,
ziyaya kaldıysa simdi 4-5 yabancı coıktan sutlanmıştı

Doğan Şahin
15.06.2007, 16:07
Adnan 25 numarayı giyecek
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150607adnan.jpgKulübümüzün Samsunspor'dan transfer ettiği Adnan Güngör forma numarasını 25 olarak değiştirdi. Buna göre yeni transferimiz yeni sezonda 25 numaralı formasıyla takımımızın başarısı için mücadele edecek.

---------------
9 numara için gelen tepkileri ve oluşacak ekstra sorumluluğu göz önüne alıp vazcaymış, akıllı çocukmuş

stichus
15.06.2007, 16:07
öyle olsun bakalım..
nasıl diyorsanız öyle olsun..
insanlara yukarıdan bakmamayı öğrenmeliyim...

AyhanPe
15.06.2007, 16:08
öyle olsun bakalım..

abi stad ve tesis projesinde ilerleme varmi?

Samet Berber
15.06.2007, 16:11
herkese selam arkadaşlar buraya gelirken umudum vardı trabzonspor formalı bir yabancı oyuncu görmek ama yanılmışım ...:(

Doğan Şahin
15.06.2007, 16:14
haberleri hep stichus verecek değil ya, biraz da biz bilgilendirelim;
başkanımız yüzen stad procesi yapacakmış. böylece devlet izin vermesede istediği limana çekip maçları orada oynayabilecekmişiz(not : laf aramızda limanı da zamanında o iş için almış). Arada deniz bulunan deplasman illere özellikle İstanbula yüzen stadla gidilecek, taraftar memnun edilecekmiş. Statları bizimkinin yanında dandik stad kalacak olan cincon ve diğer ezik gibi takımlara kiralama yapıp ekstra kazanç sağlanacakmış. :)
Yeni procemiz bunlardan ibaret, digerlerini bekleyecez:)

Samet Berber
15.06.2007, 16:16
yok artık !!!!

Taner Gündoğdu
15.06.2007, 16:16
@stichus
haşim bey diyorki izlemediğimiz bir oyuncuydu. menejerler getirdi. ama sen ziya hocanın uzun zamandır izlediğini söylemiştin. nasıl bir iş bu??? bunlar kafa karıştırıyorlar ama :(

TSelif
15.06.2007, 16:17
Baskı kalktı Adnan'ın üzerinden .Kimse başını yemeyecek 9 da 9 diye:)

cınar#7
15.06.2007, 16:19
dün gece Farabi nickli arkadaşımızın önerdiği bi forvet vardı Meksikadan iyi oyuncuydu...

adı:Aldofo Bofo Bautista
tabi sadece youtubedan izledim ve yorumlarını okudum...

buda videosu: http://www.youtube.com/watch?v=7nUBx_x_Xvk&eurl==

asimavi
15.06.2007, 16:20
herkese selam arkadaşlar buraya gelirken umudum vardı trabzonspor formalı bir yabancı oyuncu görmek ama yanılmışım ...:(

yakındır hep beraber göreceğiz hemde 10 numaralı formayı giymiş olucak...

...tabi umut izin verirse....

...hazır adnan 9 u bırakıp 25 i almişken
9 umuta verilsin ne de olsa bu takımın geleceği....

....10 numarada nick carleye kalır...:)

Murat GENEL
15.06.2007, 16:23
9'u umut giysin 10'u carle ya da umut 17 giysin... 9 kralı bekliyo

antagonist
15.06.2007, 16:25
Yönetimin bu seneki transfer politikasını (alınan oyuncuları değil) ve mantığını beğeniyorum.Alınacak oyuncuların isimlerinin gizli tutulması işinde gayet başarılıydılar.

Yalnız;inşallah kaleci almamak gibi bir hataya düşmezler.Çünkü en zayıf halkamız kalemiz...

MarceloTS
15.06.2007, 16:29
Trabzonspor'da Dudek Olmazsa Bobodilla

Trabzonspor, daha önce teklifte bulunduğu Liverpool’un ikinci kalecisi Dudek’in yüksek fiyat istemesi üzerine bu oyuncudan vazgeçtiğini açıklamıştı. Ancak yönetim, Leh kaleciye yeni bir teklif sundu. Dudek’in son kararını vermesini isteyen yönetim, Paraguay Milli Takım kalecisi Bobodilla ile de temasa geçti.

asimavi
15.06.2007, 16:30
Yönetimin bu seneki transfer politikasını (alınan oyuncuları değil) ve mantığını beğeniyorum.Alınacak oyuncuların isimlerinin gizli tutulması işinde gayet başarılıydılar.

Yalnız;inşallah kaleci almamak gibi bir hataya düşmezler.Çünkü en zayıf halkamız kalemiz...

...alınacak kaleci mutlaka alınacak....

...ilk sırada martinez var arada 500 bin dolar gibi bir fark kaldı ......%51 martinez olacak

Samet Berber
15.06.2007, 16:31
bence daha tecrübeli biri alınmalı ama bilmiyorum yani bana göre böyle olmalı ???

Trabzonli_61
15.06.2007, 16:35
...alınacak kaleci mutlaka alınacak....

...ilk sırada martinez var arada 500 bin dolar gibi bir fark kaldı ......%51 martinez olacak

insallah martinez olur....

ErayAkyüz
15.06.2007, 16:40
Trabzonspor H.Berlin ile oynayacak

Trabzonspor hazırlık kampı çerçevesinde Almanya'nın Hertha Berlin ekibiyle karşılaşacak. Alman ekibi Berlin'de Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark'da Trabzonspor ile 27 Haziran'da bir hazırlık maçı oynayacağını açıkladı.
15.06.2007
Kaynak : Sporx.com

Zafer Fidan
15.06.2007, 16:40
Ugur Boralin pesinde düsmüsüz :D

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=249923

MarceloTS
15.06.2007, 16:41
Nick Carle'ı beğendim ama fazla çalım atıyo diye Ziya onu istemeyebilir:D

selçukabi
15.06.2007, 16:42
Trabzonspor H.Berlin ile oynayacak

Trabzonspor hazırlık kampı çerçevesinde Almanya'nın Hertha Berlin ekibiyle karşılaşacak. Alman ekibi Berlin'de Friedrich-Ludwig-Jahn-Sportpark'da Trabzonspor ile 27 Haziran'da bir hazırlık maçı oynayacağını açıkladı.
15.06.2007
Kaynak : Sporx.com

Travelair
15.06.2007, 16:45
Ne Carle'si arkadaşlar? Bu transfer beni yıpratıyor. Bazı arkadaşların gözü aydın. Bakalım "1 numara" ne alemde? Hayırlısı ne ise o olsun

_SeRKaN_
15.06.2007, 16:45
Bu Haşim e kalırsa Nick Carle Transferi yatar göründe bakın bunuda Kasımpaşa ya kaptırırız bu videolarından sonra Nick Carle kesin türkiye de bir takıma gider ülkesine boş gitmez...........

Terzioğlu
15.06.2007, 16:49
Ne Carle'si arkadaşlar? Bu transfer beni yıpratıyor. Bazı arkadaşların gözü aydın. Bakalım "1 numara" ne alemde? Hayırlısı ne ise o olsun

niye yipratiyor abi?

Terzioğlu
15.06.2007, 16:50
ben hala LAVEZZI de israrciyim...bu adami alin getirin baska birsey istemiyorum...

S@K@RON_61
15.06.2007, 16:50
Arkadaşlar Nick Carle haberini yeni duydum ama:
Turksportal adlı sitede Carle'nın Fenerbahçe ile anlaştığını iddaa ediyor....http://futbol.turksportal.net/tsi/v2/image/Haber/nick_carle2.jpg

champions
15.06.2007, 16:52
Fazla stres iyi değildir Rahatlayın biraz :D; http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=835179&postcount=6145

Berlinle maç yapmamız güzel Sevindim Bi sonraki maçın Bayernle olmasını talep ediyorum:D

AYYILDIZ
15.06.2007, 16:52
bu adami kacirisak seneye nasil kacirdik diye uzulursun insallah alinir

Samet Berber
15.06.2007, 16:53
Fazla stres iyi değildir Rahatlayın biraz :D; http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=835179&postcount=6145

Berlinle maç yapmamız güzel Sevindim Bi sonraki maçın Bayernle olmasını talep ediyorum:D
çok güzelmiiş yaaaa:D:D:D

Parolinho
öyle olsun bakalım..
:)zuhahaha şaka maka oldun kulüp müdürü:D:D:D

MarceloTS
Turksportal adlı sitede Carle'nın Fenerbahçe ile anlaştığını iddaa ediyor....http://futbol.turksportal.net/tsi/v2/image/Haber/nick_carle2.jpg

bu haber 1-2 gün öncenin haberi şimdi Carle Trabzonspor'a yakın yazılıyor

Murat GENEL
15.06.2007, 16:55

turksportal bir fm sitesidir ve bu sitede sporx gibi spor sitelerinden aldıgı haberleri kullanıcıları aracılıgla sitede yayınlar yani bizle anşalmış gibi görünüyor fakat site haberi güncellememiş olacakki hale orda öle gözüküyo..bildigin gibi ilk olarak febe ile anlaştıgı açıklanmıştı fakat istanbula bizim için geldiği sonr anlaşıldı...

Travelair
15.06.2007, 16:56
niye yipratiyor abi?

Nick Carle yaşlığını koruyor, olmayabilir de. Başka dünyalara yelken açabiliriz, itibardan vermeye devam ederek

gerçekefsane
15.06.2007, 17:00
hertha berlinle maçmı yapıyoz. süper
bide formalar ligler başlamadan satışa çıksa iyi olcak. 3 tane forma alcağım, yeğenlerim beni bekliyo karne hediyesi forma alcağım.

S@K@RON_61
15.06.2007, 17:02
turksportal bir fm sitesidir ve bu sitede sporx gibi spor sitelerinden aldıgı haberleri kullanıcıları aracılıgla sitede yayınlar yani bizle anşalmış gibi görünüyor fakat site haberi güncellememiş olacakki hale orda öle gözüküyo..bildigin gibi ilk olarak febe ile anlaştıgı açıklanmıştı fakat istanbula bizim için geldiği sonr anlaşıldı...

SAğolasın...

stichus
15.06.2007, 17:03
beş dakikada değişiyor bütün işler demek ki..
carle işinde hocadan kaynaklanan bir pürüz var sanırım.. aniden denemek istemiş hocamız carle yi..
ne diyelim, hayırlısı..

Terzioğlu
15.06.2007, 17:06
hertha berlinle maçmı yapıyoz. süper
bide formalar ligler başlamadan satışa çıksa iyi olcak. 3 tane forma alcağım, yeğenlerim beni bekliyo karne hediyesi forma alcağım.

aynen insallah tez cikarlar bende bu sene izine trabzona gidecegim almak istiyorum...

Hekimoğlu
15.06.2007, 17:08
valla ben yeni forma dizaynı yapıldığından şüpheliyim.albayrak yönetimi.

Jester
E o zaman Martinez(Bobadilla) + Lavezzi farz oluyor artık.
Santrafor da sizden olsun.

cınar#7
carle işinde hocadan kaynaklanan bir pürüz var sanırım.. aniden denemek istemiş hocamız carle yi..
ne diyelim, hayırlısı..
ziyamı? hay Allahım ya!!! bu adam uslanmıycakmı:mad: gıcıklığına yapıyo belli adam benden iyi oyuncu olmasın takımda diyo galiba malum eski futbolcu!!!

buda Mehmet Akgüne benziycek.Carle Gsye hayırlı olsun diyorum başka bişe diil....

artık izleriz Gsde ah bu adam bize geliyodu bi ara,ama ziya istemedi diye:mad:

MarceloTS
15.06.2007, 17:09
çoğu takımın forması belli oldu bizimkide bu ay içinde belli olsa iyi olacak

gerçekefsane
15.06.2007, 17:10
E o zaman Martinez(Bobadilla) + Lavezzi farz oluyor artık.
Santrafor da sizden olsun.

stichus ustadım

bu iki transferi yapın varya :alkış::alkış: diyecem

Erdem Keser
15.06.2007, 17:11
kim bilir belkide guney amerikadaki seferde bazi gelismeler olmus olabilir

Terzioğlu
15.06.2007, 17:11
Lavezzi,Martinez,Emre Güngörü yeni sezona alirsak transferi kapatabiliriz...Carle ile ilgili bazi süphelerim var...

AYYILDIZ
15.06.2007, 17:12
ne diyelim, hayırlısı..

Bu ziya hocadan hoca olmaz bakti adam yetenekli isi yokusa surdu ona ayman kalitesinde adam gecemeyen sut cekemeyen adam lazim bu transfer bence yatti

gerçekefsane
15.06.2007, 17:13
kim bilir belkide guney amerikadaki seferde bazi gelismeler olmus olabilir

lavezzi lavezzi iki sene sonra 10 milyon dolara alamazsın. ha bide rafael sobis

Murat GENEL
15.06.2007, 17:15
sobis zor iş betiste o...

Ömer SEVİNÇ
15.06.2007, 17:16
ne diyelim, hayırlısı..

Adam taa Avusturalya'dan gelmiş, onu alıp da denemek biraz ayıp olmaz mı? Hem nerede deneyecekmiş ki hocamız onu? Daha kampa bir sürü var..

Muhalif
Carle olmazsa çok üzülmem doğrusu.. en kötü Arjantin'li en iyi Avustralya'lı dan iyidir yahu:D

krilov
Bolton Deny Turkish Move Reports
Bolton boss Sammy Lee has denied reports that he is on the verge of signing Turkish international Gokdeniz Karadeniz.

The winger, who currently plays for Trabzonspor, was said to be interesting both the Trotters and Newcastle, but Lee has played down his interest insisting he doesn't know enough about the player to warrant a swoop.

Lee told the Bolton News: "We've had some good reports and DVDs of the player, but he didn't play a full game and it would be wrong of us to take a risk on a player on the strength of 25 minutes.

"And I don't know where anyone got the idea that we are locked in a battle.

"You read things in some of the papers and you wonder where it comes from. But it's the silly season and people seem to be using Bolton Wanderers to create interest in players.

"There are a lot of negotiations going on in the background but rather than blowing trumpets, out of respect for the individuals involved, the holding club and our own club, I prefer not to talk about them until the deals are done.

"I don't want our supporters thinking there is no activity, because there is.

"But I don't want them believing all this speculation and thinking we're chasing around here, there and everywhere.

"We have our irons in the fire but it's just a question of waiting to see how things develop."
kaynak: goal.com

adamlar ilgilendiklerini de yalanlamıyor...

stichus
rafael sobis kalitesinde bir forvet alabilirsek onu veren kulübe istediği oyuncu artı ikimilyon euro verilmesine razıyım ben..
hala önceliğim kaleci benim tabii..
adıgeçen oyuncularla ilgileniyoruz bildiğim kadarıyla ama hocamız belki de doğru olarak türkiye ligini tanıyan birkalecide ısrarlı..
martinez sakaryanın inadına takıldığına rüştü imzaladığına ve cordoba da futbolu bıraktığına göre elimizde pek alternatif yok..
ben hasagiçe karşıyım, dudek gibi bobadilla gibi villar gibi ochoa gibi kaleci istiyorum ama sadece istiyorum..

gerçekefsane
15.06.2007, 17:17
sobis zor iş betiste o...

küme düşerse bonservisi elinde oluyo :rolleyes:

omermk
15.06.2007, 17:18
arkadaşlar samsun dan aldığımız adnanı daha önce uzun süreli takip eden var mı(bir iki maç değil) çünkü hernekadar kızsak da bizim yönetimin ve teknik direktöründe kafası biraz çalışıyor takımda bu kadar sağbek varken bir de üzerine jabi yi almışken bir sağbek daha almazlar. sanırım adnan ı başka bir bölgede oynatacaklar. takımda bu kadar sol bek problemi varken hala sola adam düşnmüyorlarsa benim aklıma fb deki ümit özat gibi sağ ayaklı sol bek alternatifi geliyor? olabilir mi? şimdiye kadar hiç sol bek oynadı mı?

Murat GENEL
15.06.2007, 17:18
küme düşerse bonservisi elinde oluyo :rolleyes:

yani bu hafta anti betis:D

stichus
15.06.2007, 17:20
carle olursa ben sevinirim.. akşama kadar belli olacaktır sanıyorum.. diğer adayımız evet arjantinden.. ama paradan başka sorunları vardı onun.. halletmeye mi yaklaştılar ne oldu açıkçası bir bilen aydınlatsa ben de aydınlansam..
takımın ortasahasında ayman serkan ve hüseyin banko oynayacaksa forvetimiz nasıl olacak hala anlayamıyorum ama..
neyse, berber de öyle demiş, önüne dökülünce görürsün ak mı kara mı!

gerçekefsane
diyom size hasagic bize gelcek Gaziantep fransadan kaleciyle anlaştı.

boztepe61
herifi avustralya dan buraya denemek için mi getirmiş???
neyin denemesi bu??
izlemedin mi adamı??

antremanda çift kale maçta mı deneyeceksin???

yaw ziya bi kop git başımızdan..
yeter illellah dedik.
bi büyü yap yoket kendini..
şapkanın içinde kaybol.
biz de rahatlayalım dünya futbolu da..

boztepe61
15.06.2007, 17:22
carle olursa ben sevinirim.. akşama kadar belli olacaktır sanıyorum.. diğer adayımız evet arjantinden.. ama paradan başka sorunları vardı onun.. halletmeye mi yaklaştılar ne oldu açıkçası bir bilen aydınlatsa ben de aydınlansam..
takımın ortasahasında ayman serkan ve hüseyin banko oynayacaksa forvetimiz nasıl olacak hala anlayamıyorum ama..

serkan hüseyin ayman aynı anda oynayacak ise abi, ziya efendiyi meydan parkında ibreti alem için kızılcık sopası ile dövmek gerekir..:D

gerçekefsane
15.06.2007, 17:22
stichus
Rafael sobisi masada olsun İspanyada külübler küme düştümü oyuncular bonservislerini alabiliyo. :))))
lavezzi rafael sobis olsun daha ne olsun :)))) stichusta her şey güzel olcak desin :))))

Murat Hızal
15.06.2007, 17:25
Bana göre izlemediyse denemesi mantıklı, bunun için ziya'ya kızamıyorum.

Kamp başlamadığına göre halı sahada deneyebilir:)

krilov
15.06.2007, 17:25
stichus
Rafael sobisi masada olsun İspanyada külübler küme düştümü oyuncular bonservislerini alabiliyo. :))))

rafael sobis mi dediniz!
biraz alçaktan uçmakta fayda var.

Jester
15.06.2007, 17:26
Oyuncuyu anladık da kaleci Türkiye ligini tanısa ne olur tanımasa ne olur?
Stichus'un yürüttüğü mantığa göre geriye Orkun kalıyor.
Kanımca işimizi görür.

gerçekefsane
15.06.2007, 17:27
rafael sobis mi dediniz!
biraz alçaktan uçmakta fayda var.

hayaller güzel oluyo :)))

61_dnc_TS
15.06.2007, 17:27
Nick Carle'ye onay çıktı

Trabzonspor'un prensip anlaşmasına vardığı Şili asıllı Avustralyalı futbolcu Nick Carle'e, teknik direktör Ziya Doğan'dan da onay çıktığı öğrenildi. Yönetimin prensip anlaşmasına vardıktan sonra kasetlerini izlemesi için Ziya Doğan'a verdiği Carle, tecrübeli teknik adamın da onayını aldı. Hırsı ve hırçınlığıyla Doğan'ın gözüne giren Carle için yönetimin artık son pürüzleri de gidermesi bekleniyor.
Doğan'ın onayının ardından İstanbul'da bulunan Carle ile Başkan Nuri Albayrak'ın son kez görüşeceği ve transferi bitireceği belirtildi. Bu arada Galatasaray'ın da Carle için devreye girmesi bordo mavili yöneticileri tedirgin ederken, Albayrak'tan "Elinizi çabuk tutun" talimatı alan transfer komitesinin, Carle transferini haftasonuna kadar bitirmesinin beklendiği vurgulandı.
KAMP PROGRAMI DEĞİŞTİ
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, daha önce Gerede'de iki grup halinde yapmayı planladığı kampı tek döneme indirdi. Doğan, milli takım kamplarından yorgun dönen Umut, Gökdeniz, Hüseyin, Risp, Yattara, sakatlıkları devam eden Risp, Stepanov ve Musa ile izinli olan Ceyhun dışındaki tüm futbolcuları 20 Haziran'da Gerede'ye davet etti.
Ziya Doğan, İnter Toto maçlarında gençlere şans vermeyi düşündüğünü ifade ederek, "8 Temmuz'da İnter Toto maçı olduğu için kampı birleştirme kararı aldım. Ancak Milli takım kampları nedeniyle yorgun olan ve sakatlığı devam eden futbolcularımız var. Bu futbolcuları daha sonra kampa davet edeceğiz. Genç futbolcuların idman performansına göre İnter Toto için bir takım kuracağım. Eğer onların performansı beni memnun ederse bir iki takviye ile yine o futbolcu arkadaşlarımızla İnter Toto'da mücadele edeceğim. Ancak memnun etmezlerse As takım futbolcularnı da kadroya dahil edeceğiz. Ancak ben gençlere güveniyorum, onların da beni pişman etmeyeceğini biliyorum" dedi.

Sefa Murat Dokuz
15.06.2007, 17:28
carleyi her gördüğümde direk bu adam avustralyalı olamaz arjantinli diyordum
şili asıllıymış belli zaten çok yetenekli ne derseniz diyin

Özer Öztekin
15.06.2007, 17:29
Carle'nin bizde iyi iş yapabileceğini düşünüyorum ama şöyle Arjantin'li bir orta saha oyuncumuz olsun isterdim (Ziya'nın hatırı için kel Arjantin'li de olsa olur).

Sefa Murat Dokuz
15.06.2007, 17:29
Nick Carle'ye onay çıktı

Trabzonspor'un prensip anlaşmasına vardığı Şili asıllı Avustralyalı futbolcu Nick Carle'e, teknik direktör Ziya Doğan'dan da onay çıktığı öğrenildi. Yönetimin prensip anlaşmasına vardıktan sonra kasetlerini izlemesi için Ziya Doğan'a verdiği Carle, tecrübeli teknik adamın da onayını aldı. Hırsı ve hırçınlığıyla Doğan'ın gözüne giren Carle için yönetimin artık son pürüzleri de gidermesi bekleniyor.
Doğan'ın onayının ardından İstanbul'da bulunan Carle ile Başkan Nuri Albayrak'ın son kez görüşeceği ve transferi bitireceği belirtildi. Bu arada Galatasaray'ın da Carle için devreye girmesi bordo mavili yöneticileri tedirgin ederken, Albayrak'tan "Elinizi çabuk tutun" talimatı alan transfer komitesinin, Carle transferini haftasonuna kadar bitirmesinin beklendiği vurgulandı.
KAMP PROGRAMI DEĞİŞTİ
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, daha önce Gerede'de iki grup halinde yapmayı planladığı kampı tek döneme indirdi. Doğan, milli takım kamplarından yorgun dönen Umut, Gökdeniz, Hüseyin, Risp, Yattara, sakatlıkları devam eden Risp, Stepanov ve Musa ile izinli olan Ceyhun dışındaki tüm futbolcuları 20 Haziran'da Gerede'ye davet etti.
Ziya Doğan, İnter Toto maçlarında gençlere şans vermeyi düşündüğünü ifade ederek, "8 Temmuz'da İnter Toto maçı olduğu için kampı birleştirme kararı aldım. Ancak Milli takım kampları nedeniyle yorgun olan ve sakatlığı devam eden futbolcularımız var. Bu futbolcuları daha sonra kampa davet edeceğiz. Genç futbolcuların idman performansına göre İnter Toto için bir takım kuracağım. Eğer onların performansı beni memnun ederse bir iki takviye ile yine o futbolcu arkadaşlarımızla İnter Toto'da mücadele edeceğim. Ancak memnun etmezlerse As takım futbolcularnı da kadroya dahil edeceğiz. Ancak ben gençlere güveniyorum, onların da beni pişman etmeyeceğini biliyorum" dedi.

inşallah dorğudur:tsbayrak: geliyor star geliyor

gerçekefsane
15.06.2007, 17:30
stichus

arjantinli oyuncu biliyomuyuz:))))

Mehdi
Carle'nin bizde iyi iş yapabileceğini düşünüyorum ama şöyle Arjantin'li bir orta saha oyuncumuz olsun isterdim (Ziya'nın hatırı için kel Arjantin'li de olsa olur).
Juan Sebastian Veron:)

_SeRKaN_
Bana göre izlemediyse denemesi mantıklı, bunun için ziya'ya kızamıyorum.

Kamp başlamadığına göre halı sahada deneyebilir:)
Sahi nerede deneyecek bunu evet buldum :D trabzonda yayla şenliklerine ait turnuvalar başlamış kesin orada deneyecek onu :D:D

krilov
Kanımca işimizi görür.
kaleci türkçeyi sökene dek jefferSON'umuzu hazırlar herhalde.... zaten defans gine-isveç-sırp-türk gibi oldukça geniş bir 4-4-2 potpurisi...arkasına da bir paraguay'lı... 4 farklı kıta mı oldu ne

TSezgin61
15.06.2007, 17:31
arkadaslar artik birakalim elestirmeyi, artik destek, HAYDI YÖNETIM TRANSFERI KAMPA KADAR BITIR....GETIRELIM SU KUPAYI TRABZONA....HEYCANLANDIM YA:D

Samet Berber
15.06.2007, 17:32
arkadaslar artik birakalim elestirmeyi, artik destek, HAYDI YÖNETIM TRANSFERI KAMPA KADAR BITIR....GETIRELIM SU KUPAYI TRABZONA....HEYCANLANDIM YA:D
bencede artik destek zamani geliyo ///:alkış::alkış::alkış:

gerçekefsane
15.06.2007, 17:33
Juan Sebastian Veron:)

d'alesssandroyu alalım :)))))

krilov
15.06.2007, 17:33
hayaller güzel oluyo :)))

Football Manager'de ne güzel oluyor di mi..
yıl 2012, şampiyonlar ligi finalinde Trabzonum Manchester'a 4-0 patlatıyor. gollerin 4'ünü de Kerlon atıyor... Kerlon yıldızlaşıyor.

MarceloTS
15.06.2007, 17:34
Nick Carle'ye onay çıktı

KAMP PROGRAMI DEĞİŞTİ

omermk
15.06.2007, 17:35
Şimdi de Galatasaray devreye girdi...

Dünyanın önde gelen haber ajanslarından AFP’nin Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacağını duyurduğu, ancak Sarı-Lacivertliler’in resmi internet sitesinde yalanladığı Carle’nin transferi hayli ilginç bir şekilde gelişti. Trabzonspor'un, Avustralyalı futbolcuyla dün büyük ölçüde anlaşmaya varmasının ardından bugün de Avustralya’da yayınlanan Four Four Two, “Avrupa’nın en yaşlı teknik direktörlerinden birine sahip" Galatasaray’ın devreye girdiğini yazdı.

Trabzonspor büyük ölçüde anlaşma sağladı

Adı Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında anılan Avustralyalı futbolcu Nick Carle için Trabzonspor, son adımları atmaya hazırlanıyor. Dün akşam yapılan ön görüşmede futbolcu ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı öğrenilen Trabzonspor yönetiminin, son görüşmeyi yapmadan önce teknik direktör Ziya Doğan'ın sunacağı raporu beklediği öğrenildi. Ziya Doğan'ın futbolcunun kasetlerini incelemeye aldığı öğrenilirken, tecrübeli hocanın alternatif isimler üzerinde de durduğu belirtildi. Albayrak ve kurmaylarının Carle'nin kasetlerini izlediği ve bu futbolcu beğendiği vurgulandı. Bonservis bedeli 550 bin dolar olan Carle için yönetim son kararı yarın verecek. Trabzonspor yönetimi şu ana kadar bu transferi doğrulamazken, bazı yönetim kurulu üyeleri Carle'nin transferinin sonlandığını ancak, yabancı kontenjanı sorunu çözülene kadar, resmi açıklama yapılmayacağını söylediler. Trabzonspor yönetimi şimdi Tomas Jun, Djokaj ve Musampa'yı gönderip, yeni transferler Kayseri Erciyesspor'dan Jabi ve Newcastle Jets takımından Nick Carle'ye yer açmanın planlarını yapıyor. Carle ile her konuda anlaşan yönetimin, Avrupalı bir yıldız ismin peşinde olduğu bu futbolcunun alınması durumunda Carle'den vazgeçilebileceği açıklandı.

Nick Carle'ye onay çıktı

AVUSTRALYA BASINI: CARLE İÇİN GALATASARAY DA DEVREYE GİRDİ"
Avustralya’da yayınlanan futbol dergisi Four Four Two, Fenerbahçe’ye geleceği iddia edilen Nick Carle için şimdi de “Avrupa’nın en yaşlı teknik direktörlerinden birine sahip" Galatasaray’ın devreye girdiğini yazdı.
Derginin internet sitesinde yayınlanan haberde Galatasaray’ın Nick Carle’yi almak için Fenerbahçe’ye rakip olduğu iddia edildi. Haberde, Galatasaray adına çalışan Güney Amerikalı bir temsilcinin 25 yaşındaki oyuncuyu transfer etmek için aktif bir şekilde çalıştığı ifade edildi.
Dergi, aynı temsilcinin Arjantinli Juan Riquelme’yi Galatasaray’a getirmek için de bir anlaşmaya varmaya çalıştığını yazdı.

“AVRUPA’NIN EN YAŞLI TEKNİK ADAMLARINDAN BİRİ GALATASARAY’DA"

Haberde 74 yaşındaki Karl Heinz Feldkamp yönetimindeki Galatasaray’ın, Avrupa’nın en yaşlı teknik direktörlerinden birine sahip olduğu vurgulandı.
Dergi ayrıca Nick Carle’nin şu anda Türkiye’de olduğu ve Fenerbahçeli yetkililerle görüşmeler yaptığı, gelecek hafta Perşembe günü de Avustralyalı diğer takım arkadaşlarıyla beraber Singapur’a gideceğini öne sürdü.
Fenerbahçe Spor Kulübü, dün yaptığı resmi açıklamada Avustralya’nın Newcastle Jets takımı oyuncusu Nick Carle ile hiçbir ilişkileri olmadığını duyurmuştu.

bu menejerlik ne güzel iş hele de türkiye gibi bir ülkede. getir bi futbolcuyu havaalanına ver basına gazı 3 kulüp birbirine girsin senede 150-200 bin dolara oynayan adam 1 milyon dolar alsın kendileride arada parayı götürsün. aynısı colin kazım için de olmadı mı...

Metin Ural
15.06.2007, 17:37
"8 Temmuz'da İnter Toto maçı olduğu için kampı birleştirme kararı aldım." diyen ziya hoca bugün mü merak edip bakmış acaba bizim intertoto maçı ne zaman diye? takımı ikiye ayırırken maçın 30 temmuz falan olduğunu mu zannediyordu?

stichus
15.06.2007, 17:38
hata yapmamak için ince elemek sık dokumak tamam.. nokta transfer tamam.. oyuncuyu izlemek.. buna da tamam.. tamam da.. adamı avustralyadan buraya davet etmek ondan sonra seni denemem lazım demek biraz garip..
daha iyisini alalım eyvallah buna da lafımız yok.. yine de ben adamın yerinde olsam yapılanın ayıp olduğunu söylerdim..
iyi düşüneceksin, adamı hem davet edip hem izleyelim dersen not ederler bir tarafa..
şilili not etmese ben not ederim..
kabul eder denenirse ne ala, yok kabul etmez giderse bu biraz ayıp olmuştur..
bu arada hoca tamam denemeye gerek yok alalım da diyebilir her an.. sanıyorum baskılardan çekindiği için bir de aniden bu kadar meşhur olduğu ve fenere adı geçtiği için heyecanlandı hoca..
karla ekmek yemeyi ben buldum ama ben de beğenmedim demişti bir başka hocamız da hani..
o hesap..
hayrolsun diyelim ne diyelim..

Metin Ural
15.06.2007, 17:41
hele bu oyuncunun bir-iki hafta sonra avustralya gibi kendini dünyaya tanıtmış bir milli takımın kampına gideceğini düşününce bu "deneme" isteği biraz garip geliyor bana.

omermk
15.06.2007, 17:41
Kanımca işimizi görür.

aman arkadaşlar ne orkunu?
orkun kim trabzon kim?
adama dikkat ettiniz mi son maçlarında ben özellikle baktım adamın kesin biriki tahtası eksik saçma sapan hareketler yapıyor(rizeli kaleci şenol gibi). kendini yerlere atıyor kafasını direklere vuruyor. bize boyle deli dolu bir kaleci değil olgun yaşını başını almış(tabii çürümemiş) tecrübesini hem kendi oyununa hem de takıma özellikle de tolga ya yansıtacak bir kaleci lazım.

Samet Berber
15.06.2007, 17:42
ya bu adam denenir mi yaa kalitesi bakımından demiyorum denenir mi diye...

adam taa dünyanın bi ucundan gelmiş , yok biz seni deniyelim ayıp diye bi şey var kardeşim yaa...!!!

Sefa Murat Dokuz
15.06.2007, 17:44
sobis brezilyalı olan mı şu betis demi neydi o adamu getirebilrimiyiz ya biz imkanuısz

cınar#7
15.06.2007, 17:45
Yani 3 Ön libero,yani Mantalite yani Hüsran!

Tek ön libero olarak oynamalı Serkan Balcı Hüseyinde defansa çekilmeli, bence en iyisi bu....

FcTRABZONSPOR
15.06.2007, 17:45
orkun kim trabzon kim?
adama dikkat ettiniz mi son maçlarında ben özellikle baktım adamın kesin biriki tahtası eksik saçma sapan hareketler yapıyor(rizeli kaleci şenol gibi). kendini yerlere atıyor kafasını direklere vuruyor. bize boyle deli dolu bir kaleci değil olgun yaşını başını almış(tabii çürümemiş) tecrübesini hem kendi oyununa hem de takıma özellikle de tolga ya yansıtacak bir kaleci lazım.
Tecrübeli ve akıllı bir kaleci gelirmi ziyayla çalışmaya:)

omermk
15.06.2007, 17:46
25 yalında dünyanın taaa öteki ucundan (şaka değil 3 ay önce gittim 36 saat sürüyor aktarmalarla birlikte :) ) gelen bi adamı seni deneyeceğiz demek tam temel fıkrası gibi bu adama gerçekten seni deneyelim dediyseler diyene yazıklar olsun dedilerse de tamam diyerek idmana çıkartan futbolcuya da yazıklar olsun onu alan yönetime de .
yahu takımı kurtaracağına inanılan bir futbolcuyu 2 idmanda mı alacaksın. yıldız takım seçmeleri mi yapıyorsunuz...
eğer bu basının uydurmsı değilse gerçekten saçmalamışlar...

TSezgin61
15.06.2007, 17:46
yok yaaa okadarda degil...ziya hoca sanmam böyle birsey desin, oda bilincindedir bu olayin.... bilgisi olan aydinlatirsa seviniriz,...stichus biryerlerden arastirma yaparsin artik ;)

omermk
15.06.2007, 17:48
25 yalında dünyanın taaa öteki ucundan (şaka değil 3 ay önce gittim 36 saat sürüyor aktarmalarla birlikte :) ) gelen bi adamı seni deneyeceğiz demek tam temel fıkrası gibi bu adama gerçekten seni deneyelim dediyseler diyene yazıklar olsun dedilerse de tamam diyerek idmana çıkartan futbolcuya da yazıklar olsun onu alan yönetime de .
yahu takımı kurtaracağına inanılan bir futbolcuyu 2 idmanda mı alacaksın. yıldız takım seçmeleri mi yapıyorsunuz...

gelir gelir ziyanın kalecilerle bi takıntısı yok. kaleciler koşmadıkları için kondüsyonlarına bakmıyor ne de olsa :)

Murat GENEL
15.06.2007, 17:49
arkadaşlar bu basının uydurması bence..yönetim bu adamı bitirdi açıklayamıyo çünkü elde jun djokya gibi fuzuli adamlar var taraftarı mutlu etmek için çalışıyoru<

Jester
@omermk
Orkun benim ilk tercihim değil ama kendisi hakkında söylediklerinin hiçbirine katılmıyorum.
Orkun kim Trabzon kim demişsin. Şöyle söyliyim, Orkun senin elindeki üç kaleciden de iyi bir kaleci.
Eğer bir kalecide problem olarak yalnızca garip hareketlerini görüyorsan o kaleciyi hemen alacaksın. Çünkü zaten kalecinin biraz delisi makbuldur.
Ayrıca bu hareketlerin sebebi adamın hırsı, kendini göstermek, büyük takımda oynamak, milli olmak vs. istiyor, kötü mü?
Ayrıca Tolga gibi heyecan yapmayan yeterince de tecrübeli bir kaleci.
Neredeyse tek başına Erciyes'i kümede bırakıyodu adam daha ne yapsın?
Zaten biz almazsak seneye gittiği takımda hep beraber görürüz neler yapacağını.

FcTRABZONSPOR
böle bişeye nasıl inanıyonuz kardeşim bizim yönetime belli olmaz ama o kadar salkça bir hareketi ypsalar bile o kalitedeki oyuncu kabul etmez!!!

FcTRABZONSPOR
15.06.2007, 17:51
@omermk
Orkun benim ilk tercihim değil ama kendisi hakkında söylediklerinin hiçbirine katılmıyorum.
Orkun kim Trabzon kim demişsin. Şöyle söyliyim, Orkun senin elindeki üç kaleciden de iyi bir kaleci.
Eğer bir kalecide problem olarak yalnızca garip hareketlerini görüyorsan o kaleciyi hemen alacaksın. Çünkü zaten kalecinin biraz delisi makbuldur.
Ayrıca bu hareketlerin sebebi adamın hırsı, kendini göstermek, büyük takımda oynamak, milli olmak vs. istiyor, kötü mü?
Ayrıca Tolga gibi heyecan yapmayan yeterince de tecrübeli bir kaleci.
Neredeyse tek başına Erciyes'i kümede bırakıyodu adam daha ne yapsın?
Zaten biz almazsak seneye gittiği takımda hep beraber görürüz neler yapacağını.

:alkış::alkış::alkış::alkış:Hiç kimseyi alamazsak orkun alınmalı...

Travelair
15.06.2007, 17:51
Haşim Bey'e ne demeli? Adamı Türkiye'ye çağır. Sonra Maraton.com.tr'ye röportaj ver. Daha belli değil, canlı izlemedik, menejerler vasıtasıyla geldi, bir de de ki daha birşey yok 1 günlük otel parasını karşıladık sadece...

Bunlar denir mi??

okan6161
15.06.2007, 17:52
Kulübümüzün Samsunspor'dan transfer ettiği Adnan Güngör forma numarasını 25 olarak değiştirdi. Buna göre yeni transferimiz yeni sezonda 25 numaralı formasıyla takımımızın başarısı için mücadele edecek.

FcTRABZONSPOR
15.06.2007, 17:53
Haşim Bey'e ne demeli? Adamı Türkiye'ye çağır. Sonra Maraton.com.tr'ye röportaj ver. Daha belli değil, canlı izlemedik, menejerler vasıtasıyla geldi, bir de de ki daha birşey yok 1 günlük otel parasını karşıladık sadece...

Bunlar denir mi??

azize yapıyoda bizimkilerde yapsa olmazmı almıyacaz diyolar alıyolar.:):):)

x_man
15.06.2007, 17:53
orkun kim trabzon kim?

şenol rizeli değilki
ayrıca rüştünün bize gelmesini çok isterdim neyse hayırlısı olsun ne diyelim hasagiç kesinlikle gemesin antepte kalsın gereksiz kalecilerle işimiz olmaz jefferson hasagiçten çok daha iyi bir kaleci

FcTRABZONSPOR
15.06.2007, 17:54
Kulübümüzün Samsunspor'dan transfer ettiği Adnan Güngör forma numarasını 25 olarak değiştirdi. Buna göre yeni transferimiz yeni sezonda 25 numaralı formasıyla takımımızın başarısı için mücadele edecek.
Fatih TEKKE gelcek ya ondan 9'u vermediler ona!!!

Mehmet Fırat
15.06.2007, 17:56

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Travelair
15.06.2007, 18:06
Herşeyi geçtim otel parasını ödedik denir mi?

Benim bildiğim Cavcav pusuda bekliyordur bu transfer için, at binenin kılıç kuşananın

omermk
15.06.2007, 18:10
herkesin görüşüne saygı duyarım ama kalecinin deli olanı makbuldür tezi beni pek inandırmadı; ben ne buffon un, ne casillas ın ne reiana nın ne de czech in sahada deli deli hareketler yaptığını görmedim. aksine dünyanın bütün kalecileri genelde soğukkanlılıklarını bozmazlar. neyse bu tek başına bir ölçü değil tabiki ama bizim kendi evladımızın yerine bir kaleci alacaksak bu en az iki gömlek daha üstün olmalı. ben orku un tolga dan daha yetenekli bir kaleci olduğunu düşünmüyorum. nasıl ki tolga için trabzon un kalesini korumak için erkense orkun için de erken.

bu arada şenol rize de tanındığı için rize dedim şu anda malatya da sanırım. hem bunun konumuzla ne alakası var??

coolank
15.06.2007, 18:13
Hasagiç olacagına orkun olsun derim ben ...

x_man
15.06.2007, 18:14
herkesin görüşüne saygı duyarım ama kalecinin deli olanı makbuldür tezi beni pek inandırmadı; ben ne buffon un, ne casillas ın ne reiana nın ne de czech in sahada deli deli hareketler yaptığını görmedim. aksine dünyanın bütün kalecileri genelde soğukkanlılıklarını bozmazlar. neyse bu tek başına bir ölçü değil tabiki ama bizim kendi evladımızın yerine bir kaleci alacaksak bu en az iki gömlek daha üstün olmalı. ben orku un tolga dan daha yetenekli bir kaleci olduğunu düşünmüyorum. nasıl ki tolga için trabzon un kalesini korumak için erkense orkun için de erken.

bu arada şenol rize de tanındığı için rize dedim şu anda malatya da sanırım. hem bunun konumuzla ne alakası var??

doğrusu şenol rizeli olmadığı gibi rizedede hiç oynamadı şenol bursada kendini tanıttı konumuzla alakası şu şenolu ts taraftarları pek sevmez ebnde sevmem şirkef bir adam yani bu adamın rizeli olarak tanıtılması açıkçası zoruma gitti

omermk
15.06.2007, 18:14
bu form bana tekrar teknik direktörlerin ve yöneticilerin işlerinin ne kadar zor olduğunu hatırlattı.
şu forumda kaleci için kimi rüştü derken kimi orkun,kimi martinez kimi hasagiç diyor.
3 ön liberomuz var. hadi ziiya hoca sistem değiştirdi tek ön libero ile oynayacak( dünyanın sonu gelir herhalde) desen eminim kimimiz hüseyin derken kimimiz ayman kimimiz serkan diyeceğiz.
kimimiz gökdeniz i satalım derken kimimiz saçmalamayın gökdenizi satmak takımı satmaktır diyor...
zor iş bu işler zor.
sanırım sırf bu nedenle bile eleştirirken iki kere düşünmek lazım.

boztepe61
15.06.2007, 18:18
şenol şu diyarbakır ın kalecisi iken tribünlere hareket çeken, en son taraftarın birini sahaya sokmayı başaran çirkef vatandaş değil mi???

herşey tartışılabilir.. ama o şenol bu şenol ise onun çirkefliği pek tartışılmaz..
başka bir kaleci şenol varsa o ayrı tabi:D

marcelinhos100
15.06.2007, 18:18
Arkadaşlar son dakika haberlerinde Ziya Hocadan onay cıktı deniliyor ama stichus abi hoca denemek istiyor deniliyor hocanın denemek istemesi işleri karıştırır nasıl deneyeceksin oyuncuyu ne bekleyeceksin ondan bu kadar kısa sürede antremanda topla yüz kes sektirmesini mi isteyeceksin :)ben
sevdim Carleyi tabi diger Arjantinliyi bilmiyorum eger Arjantinli Lavezzi veya Delgado ise ben Ankaradan kalkar gider alır gelirim ikisini:)

Bu arada kaleciler arasında Meksikalı Ochoanın ismi gecti bu beni mest etti :)

x_man
15.06.2007, 18:21
bu form bana tekrar teknik direktörlerin ve yöneticilerin işlerinin ne kadar zor olduğunu hatırlattı.
şu forumda kaleci için kimi rüştü derken kimi orkun,kimi martinez kimi hasagiç diyor.
3 ön liberomuz var. hadi ziiya hoca sistem değiştirdi tek ön libero ile oynayacak( dünyanın sonu gelir herhalde) desen eminim kimimiz hüseyin derken kimimiz ayman kimimiz serkan diyeceğiz.
kimimiz gökdeniz i satalım derken kimimiz saçmalamayın gökdenizi satmak takımı satmaktır diyor...
zor iş bu işler zor.
sanırım sırf bu nedenle bile eleştirirken iki kere düşünmek lazım.

kimse aymanı oynatmadığı için hocaya kızmaz veya hüseyini çünkü bunlar sistem oyuncularıdır ama yattarayı oynatmadın diyee herkez kızar yahut marcelinhoyu soda oynatırsan yada musmpaya hiö şans vermezsen yada formda murat ocağı kesip iki önce transfer edilen keçelinhoyu oynatırsan velasıl hatalar yapıldıkça eleştirilerde olacak hatalar yapılmasaydı şampiyon olurduk herhalde

omermk
15.06.2007, 18:21
doğrusu şenol rizeli olmadığı gibi rizedede hiç oynamadı şenol bursada kendini tanıttı konumuzla alakası şu şenolu ts taraftarları pek sevmez ebnde sevmem şirkef bir adam yani bu adamın rizeli olarak tanıtılması açıkçası zoruma gitti

üşenmedim baktım tff nin sitesine doğru soylemişsin bana sorsalar rize de oynadığından da rizeli olduğundan da o kadar emindim ki :)
burundan esinlendim herhalde 8şimdi de burnu rizelilerre benzemez deme bi de onu da araştırtma bana :))

Semih Kırsüleymanoğlu
15.06.2007, 18:24
Hasagiç olacagına orkun olsun derim ben ...

bende hasagic veya orkun olucagina Tolga olsun derim.
Bunlari ancak ikinci kaleci olarak olinabilir.

TSelif
15.06.2007, 18:25
Bu arada bu Serkan'dan hiç ses çıkmıyor..Bitti denen transferde bu durum biraz ilginç değil mi?:rolleyes:

Mert67
15.06.2007, 18:26
Bu arada bu Serkan'dan hiç ses çıkmıyor..Bitti denen transferde bu durum biraz ilginç değil mi?:rolleyes:
bu pazar öss ye girecekmiş.imza ondan sonra atılacak

Cengiz Çubukcu
arkadaşlar vallahi her sene bu zamanlar burada kaleci yazıları görmekten inanın gına geldi...25 senedir şampiyon olamıyoruz, ne kaleciler geldi gitti ama bir şenol güneş çıkmadı...Tolganın neyini beğenmiyorsunuz anlamıyorum...öyle isimler yazılıp çiziliyor ki okuyan gözlerime yazık...

FcTRABZONSPOR
bende hasagic veya orkun olucagina Tolga olsun derim.
Bunlari ancak ikinci kaleci olarak olinabilir.
Evet bende katılıyorum tolga hepisnden ii bir kaleci hatta milli takımın kalecisi bile o olması serdarda kim oluyo!!!

Bayramm61
sinavlari varmis elif..ondan dolayi biraz rötarli gelcekmis trabzona

x_man
15.06.2007, 18:27
hasagiç inşaallah gelmez bize orkununda vasat bir kaleci olduğunu düşünüyorum illa kaleci alınacaksa ankaragücünden serkan kırıntılı alınsın yada jefferson ve tolgaya kale emanet edilsin gerçi onlara emanet edilen kale Allah'a emanettir:))

Sefa Murat Dokuz
15.06.2007, 18:28
orkhun hırslı falan ama o olacağına TABİ TOLGA OLSUN

LazAnisT
15.06.2007, 18:28
Evet bende katılıyorum tolga hepisnden ii bir kaleci hatta milli takımın kalecisi bile o olması serkanda kim oluyo!!!
Lig boyunca biz başka bir kaleci izledik herhalde.Bizim kaleci Tolga'dan bahsediyorsun dimi?

boztepe61
15.06.2007, 18:31
kaleci alacaklarsa adam gibi alsınlar.
hasagiç orkun bilmem ne..
"kaleci dediğin biraz deli olur" lafı doğru değil..

ne kadar efsane kaleci varsa hepsi inanılmaz sooğukkanlı adamlar.

ne delisi..

hasagiç zaten tam saatli bomba.. tolgadan 1 tek artısı var, o da yabancı olması.. maalesef bizde artı oluyor..
orkun daha 40 fırın ekmek yesin...

kendi kalecimi keseceksem değecek aldığım adam.
tolgaya yakın ayarda adamların peşide koşup boşa zaman ve para zayi etmesinler.

Semih Kırsüleymanoğlu
Lig boyunca biz başka bir kaleci izledik herhalde.Bizim kaleci Tolga'dan bahsediyorsun dimi?

sen orkunun veya hasagicin hata yapmicagindan emin misin. veya garanti verebilir misin?

Sefa Murat Dokuz
serkanla kıyaslamayalım ama orkhun sadece hırslı yetenekleri kısıtlı b.korkmazın gazıyla buralara geldi
SERKAN ü.milli ,a.milli oluyodu da bakma f.terim vermedi izin serkan son fb maçı hariç bu sezon çok ii di bir de bi maçta çok kötü bir hata yaptı neyse 1-2 maç olur zaten izleidğim 20 ye yakın ankaragücü maçlarında bir çok önemli kurtarış yaptı
ligin son 10-15 maçında gazla öne çıkan orkhun gibi değil
tolga mı orkun mu serkan mmı
1.serkan
2.tolga
3.orkun

marcelinhos100
15.06.2007, 18:32
Arkadaşlar bu takıma evet kaleci transferi hic bu kadar gerekmemişti Ziya Dogan zamanında iyi bir kalecimiz olsaydı Dinamo Kievi elemiştik yine kalecimiz olsaydı bugün Tolga cok daha iyi bir kaleci olacaktı ha yine kale bos olmasaydı Rum takımına da elenmedik tecrübeli kaleci şart Tolga 24 yasında 27 yasında kaleyi devralır en az 6-7 yılda oynar:)

coolank
Adamı sen kalk dünyanın öbür ucundan getir sonra da Efendim biz seni önce deneyelim de :) yahu bu ayıp ötesi bir şey ...şu olsa belki kabul edilebilirdi .. adama derdin ki kardeşim ben seni denemek istiyorum eger böyle sorun olmazsa gel .... eeeeeeeeeee bunları hiç söyleme adamı çagır sonrada dedi ben seni denemeden almam ... boş yere ruh hastası demiyorum ben bu adam olmayan adama ...ayıp ayıp bu yapılacak iş değil ...vallahi carle mi nedir efendi adammış ben olsam bana bunu teklif eden herkese iyi bir iki laf söylerdim ...

Kaleci konusunda bir arkadaş yazmış .. martinez konusunda ibre bize epey döndü gözüküyor ... Sakarya da hiç para olmaması bizim için avantaj tabii ki hüsnü hoca da ...arada 500.000 dolar mı kaldı başka şeyler mi kaldı onu bilmiyorum ama eger öyle ise bu işi bitirmek lazım ...

40 yılın başı dogru bir şeyde diretiyor bu ruh hastası ...ben yabancı kaleci olayının bir muamma oldugu kanısındayım ...eger martinez olmayacaksa Jester e katılıyorum orkun çok daha iyi olur ... En azından ligi tanıyor ... bu kaleci konusunda ruh hastasına hiç itirazım yok . kendinden beklenmeyecek şekilde dogru işler yapıyor ...Martinez Orkun olmazsa Tolga ya dahi razıyım ... İlk kez bizim lige gelip kaleye gececek kaleci biraz acemilik çekebilir ..Bilinen kaleci her zaman iyidir diye düşünüyorum ...Hele hele Hasagiç aman allah korusun ...Şimdi gider Hasagiçi alırlar :)

Kaç kez yazdım bilmiyorum ama bu ortasaha da Ayman Hüseyin ve Serkan banko oynar .. önce bu 3 oyuncuyu yazın sonra kadroyu yapın ...şu olabilir belki Hüseyin satılırsa işte o zaman belkiiiiiiiiiiiiiiiiiii 2 ön libero oynar ... o da belki yani ...:)

Neyse sanırım şu belli oldu.. kaleci forvet ve sol oynayan bir 10 numara benzeri bir şey alacaklar ..daha da bir şey beklemeyelim .. şansımızı zorlamanın bir anlamı yok :) kızarlar sonra bunları da almazlar :)gerçi ben ısrarla bir stoper bekliyorum ama bakacagız .. mesela acaba girayı mı alacaklar :D

FcTRABZONSPOR
Ya ALLAH aşkına tolga kalecimi ya:)Onun yerine ben kalecilik yapsam daha ii olur valla...Bu sene kalede tolga olmasında kim olursa olsun...

cınar#7
15.06.2007, 18:33
hasagiç inşaallah gelmez bize orkununda vasat bir kaleci olduğunu düşünüyorum illa kaleci alınacaksa ankaragücünden serkan kırıntılı alınsın yada jefferson ve tolgaya kale emanet edilsin gerçi onlara emanet edilen kale Allah'a emanettir:))Serkan Kırıntılı iyi kaleci ama Orkun daha iyi kaleci gibi gözüküyo

İllede Türkiyeden kaleci alcaz diye bir şey olmamalı dışarıdan da bakılsın...

Sefa Murat Dokuz
15.06.2007, 18:34
sen orkunun veya hasagicin hata yapmicagindan emin misin. veya garanti verebilir misin?
yahu hasagiç bizim maçta umutun şutu ceyhunun önüne attı be
hasagiç binlerce hata yapıo ama çok manyak kurtarışlarıda var
marcleinho gibi kimse 15 cm den üstüne vurmuyor(2005 ş.ligi finali shevchenkonun dudek in üstüne vurduğu hariç)

Nevzat KAĞAN
15.06.2007, 18:34
Yıllardır çekmadik hiçbirşeyden kaleciden çektiğimiz kadar. Kaleci MARTİNEZ olsun:tsbayrak:

Sefa Murat Dokuz
15.06.2007, 18:36
Arkadaşlar bu takıma evet kaleci transferi hic bu kadar gerekmemişti Ziya Dogan zamanında iyi bir kalecimiz olsaydı Dinamo Kievi elemiştik yine kalecimiz olsaydı bugün Tolga cok daha iyi bir kaleci olacaktı ha yine kale bos olmasaydı Rum takımına da elenmedik tecrübeli kaleci şart Tolga 24 yasında 27 yasında kaleyi devralır en az 6-7 yılda oynar:)
en acısı kiev dir be sen ukraynada saçma sapan yavaş o kadar yavaş ki ayakla kontrol eidlecek topu sektir gol ye
gel trabzonda hiç bir farkı olmayan 2 yan top ikiside aynı tıpa tıp 2 gol ye
kaleci şart olabilir ama eğer şampionluk iddiası için önemli transferleşartsa yoksa kaleclerimiz bize yeter

x_man
ya 10 tane yabancımız var ne olacak bunların hali şenol hoca bir kaç tanesini seula alsada biraz rahatlasak bu ara türkiyedeymiş takımının transfere ihtiyacı yokmudur acaba:))))

Samet Berber
olabilirse dudek olamazsa bobadilla olmalı yani tecrübeli bir kaleci şartt.

marcelinhos100
15.06.2007, 18:37
http://worldcup.goal.com/resultsimg/1053.jpg

Full name: Justo Wilmar Villar
Date of birth: June 30, 1977
Birthplace: Cerrito, Paraguay
Nationality: Paraguayan
EU passport: No
Height: 180 cm
Weight: 83 kg

Club: Newell's Old Boys
Position: Goalkeeper
Number: 1
Previous clubs: Sol de America > Libertad > Newells Old Boys

International debut: October 1999, v Guatemala
Caps: 40
Goals: 0
World cups: Korea/Japan 2002, Germany 2006

Başarıları:

Paraguayan Torneo de Apertura (2002, 2003)
Paraguayan Torneo de Clausura (2003)
Argentinian Torneo de Apertura (2004)

Paraguayan Footballer of the Year (2004)

Görüldügü gibi 40 kez Paraguay Milli takımının formasını giymiş son iki dünya kupasında 1.kaleciydi arjantinde Newels Old Boys takımında oynuyor 30 yaşında kaleciliginin en uygun yası alınsa cok iyi olacak iyi bir tercih.

Mehmet Fırat
15.06.2007, 18:37
DUDEK BERNABEU KULÜBESİNE
Liverpool ile sözleşmesi sona eren Jerzy Dudek gelecek sezon Real Madrid'te forma giyecek. Kırmızılar'ın yeni sözleşme teklifini reddeden başarılı kaleci, gelecek sezon büyük ihtimalle Casillas'ın yedeği olacak.

ligtv.com.tr..

Telha TANYILDIZI
15.06.2007, 18:38
arkadaşlar biraz aşırı milliyetçilik yapıyor tolga bence sabatın kalesinden öteye gidemez bu bir gerçek orkun elzğda oynarkende izlerdim hırslı bir oyuncu bence kalecide hırs hereksiz bişey

coolank
15.06.2007, 18:41
Eger bir takım zirveye oynayacaksa yani şampiyon olacaksa dahi demiyorum zirveyi kovalayacaksa kalecisi kesinlikle çok iyi olmalı ...allaha şükür biz de 96 yılı da dahil olmak üzere kaleci hiç yoktu ... 96 da bir kalecimiz olsaydı % 100 şampiyonduk sezon boyunca öyle goller yediler ki evlere şenlik ... ve son maçta da rüştü aldı şampiyonlugu fenere getirdi .. o maçı unutabilmem mümkün değil utanmasa apo nun da golunu çıkaracaktı ..hami nin 2 tane tam 90 dan topunu çıkardı ... hep dedim gene diyorum o gün ilahi bir güç şampiyon olmamızı istemedi ...kabus gibiydi .. şimdi ise kabus yaşayacak duruma dahi gelemedik .... pardon geldik bu sene ama tersten :D

x_man
15.06.2007, 18:44
bu arada arkadaşlar kasımpaşaya kaptırdığımız mehmet yabancı statüsündeymiş

hamdi bey
15.06.2007, 18:45
DUDEK BERNABEU KULÜBESİNE
Liverpool ile sözleşmesi sona eren Jerzy Dudek gelecek sezon Real Madrid'te forma giyecek. Kırmızılar'ın yeni sözleşme teklifini reddeden başarılı kaleci, gelecek sezon büyük ihtimalle Casillas'ın yedeği olacak.

ligtv.com.tr..

:alkış: bravo yönetim , siz ne anlarsınız dudekten, serkan kırıntılıya , gasagiçe , abuziddin e kaldık şimdi, şampiyon olmak isteyen adam bastırıp parayı alacak yoksa her sene sürünürüz vasat topçularla , bu kafayla ancak yayık kupasını alırız

Sefa Murat Dokuz
15.06.2007, 18:47
bu arada arkadaşlar kasımpaşaya kaptırdığımız mehmet yabancı statüsündeymiş
1 günde türk statüsüne geçirilir ne var

coolank
15.06.2007, 18:48
ben dudek in olma ihtimaline % 1 dahi şans vermiyordum .. hatta bence görüşme dahi olmamıştır ...

Sefa Murat Dokuz
15.06.2007, 18:49
ben dudek in olma ihtimaline % 1 dahi şans vermiyordum .. hatta bence görüşme dahi olmamıştır ...
%100 doğru başka söze gerek yok

optic_61
15.06.2007, 18:49
Abi şimdi biri bana transferde son durumu kısaca açıklayabilir mi, kaleci konusu, carle ne oldu alternatifi olan lavezzi gündemimizde mi, iyi futbolcu mu?kafam karıştı yawww