PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

FcTRABZONSPOR
27.05.2007, 13:23
Elini çabuk tutmaları lazım 45 gün sonra maca cıkacaklar...İnşallah UEFA'ya katılırız...

atlantis
27.05.2007, 13:23
abi nasil borc bu kadar artiyor ya tekkeyi sattilar marcelinhonn parasini cebnden odedi sattktan snra para 750bin dolar karla kasaya grdi dedler/cok fazla oyuncu almadlar/nasil oldu bn anlamiyrm/ayriyettn borsadan gelen para var yani

Sorulacak en iyi soru bu olurdu yönetime..Şaşırmamak elde değil..

Vkgz
27.05.2007, 13:26
benim bildiğim bi ara borsaya 4 m dolar odemiştik borsadan gelen sıcak para değerlendirilememişti zaten atay zamanında.. ama tabi genede bukadar borç olmaması lazımdı

FcTRABZONSPOR
27.05.2007, 13:30
Ben inanmıyorum başkanın kendi cebinden ödediğini marcelinhonun hatta kar ettik ya onun parasınınıda cebine atmıştır...

marcelinhos100
27.05.2007, 13:39
Zbigniew Zakrzewski (http://javascript<b></b>:void(0))

http://www.lech.poznan.pl/sitemedia/zawodnicy/42.jpg

Narodowość: Polak
Stan cywilny: Żonaty
Hobby: Sport, film
Wzrost / Waga: 193 / 75
Pseudonim: "Zaki"
W Lechu od: wychowanek
Kariera: Lech Poznań, Obra Kościan, Warta Poznań, Aluminium Konin, Lech Poznań
Mecze w lidze: 96
Bramki w lidze: 27

Rafał Murawski (http://javascript<b></b>:void(0))

http://www.lech.poznan.pl/sitemedia/zawodnicy/617.jpg

Narodowość: Polak
Stan cywilny: żonaty
Hobby: muzyka
Wzrost / Waga: 175 / 76
Pseudonim: "Muraś"
W Lechu od: 2006-06-30
Kariera: MRKS Gdańsk, Gedania Gdańsk, Arka Gdynia, Amica Wronki, Lech Poznań
Mecze w lidze: 70
Bramki w lidze: 5

Bartosz Karwan

http://img.trojmiasto.pl/obiekty/osoby/600/z668.jpg
<A class=f7>Wiek: 31 lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 77 kg

Pozycja na boisku: pomocnik
Przebieg kariery: GKS Tychy, GKS Katowice, Anderlecht Bruksela, GKS Katowice, Legia Warszawa, Hertha Berlin, Legia Warszawa
Dotychczasowe sukcesy:
- 22 mecze w reprezentcji Polski (4 bramki)
- 2 mistrzostwa Polski (z Legią Warszawa)
- 2 superpuchary Polski (z Legią Warszawa)
- Puchar Ligi (z Legią Warszawa)
Preferowana noga: prawa

asimavi
27.05.2007, 13:42
ah ah polonyadan adam ariyoz simdi.....

....syzmek harcyanlar ne yuzle hala polonyada geziyor anlamiyorum

....istermisiniz ziya polonyadan syzmek alip donsun......

...valla bu adamlarin hepsinden iyidir bana gore bunlarin hepsi kapali kutu ...ya tutarsa hesabi.......ya bide tutmazsa....

Gürkan
27.05.2007, 13:53
polonyadan gelen olur mu bize.

eren_61
27.05.2007, 14:04
kaleye rüştü yada martinez.
sağ tarafa adnan ve serkan sol kanada wederson. stopere gerek yok.
ileri dönük sağ kanada genç bir alternatif, ileri dönük sol kanada ali bilgin, ibrahim akın yada yabancı kaliteli bir isim.
ali güzeldal kesinlikle geri getirilmeli.
ceyhunun yerine kaliteli bir oyun kurucu.
forvetede alınabilirse fatih tekke alınamazsa kaliteli bir yabancı.
yani 7-8 tane oyuncu alınıcak. bunlardan 4-5 tanesi banko oynuyacak oyuncular olucak. kadrodaki açıklar.
sonra elindeki patates oyuncuları göndericeksin. Takımın başınada ziyanın yerine bir hoca getirdinmi. arkana yaslanıp maç sonuçlarını takip edersin.

senin bu dediklerini yapsalar renktaş varya şampiyonluk kendiliğinden gelir.ama bunu yapacak yönetim lazım önce.sorada aynen seninde dediğğin gibi bu oyuncuları emanet edebileceğin hocan olmalı

Şuayip Aydın
27.05.2007, 14:40
flas flas flas fatih sultan tekke geri donuyo son karar zenit yonetimininde ama tabi kiralik olarak gelecek fatih sultan tekke

Mehmet Fatih Yavuz
27.05.2007, 14:42
flas flas flas fatih sultan tekke geri donuyo son karar zenit yonetimininde ama tabi kiralik olarak gelecek fatih sultan tekke

gaynak??????

yologlu61
27.05.2007, 14:45
gözümüzaydın arkadaşlar fatih tekke geri dönüyor ajanslara sızan haberlere göre rusya liginin geç başlaması sebebiyle eylülde bitecek olan rus liginin ara döneminde fatih trabzonda kiralık olarak forma giyecek ancak bu konuda rus kulübün kararı bekleniyor hadi hayırlısı

atlantis
27.05.2007, 14:46

Adamı heyecanlandırmayın..Gazetedeki haberlerden mi duydun geri geldiğini??

Erkan
27.05.2007, 14:49
kiralik olarak gelsede cok super is olur:) ozaman kesin sampiyonuz ilk yari da gol kralligini belli eder:)... 2nci yari da umut devam eder :) ikisi de 25 golle gol kralligini ortak goturur... :)

Ömer SEVİNÇ
27.05.2007, 14:50
Bu adam hiç tatil yapmayacak mı yani? Olmaz öyle şey.

Travelair
27.05.2007, 14:53
gözümüzaydın arkadaşlar fatih tekke geri dönüyor ajanslara sızan haberlere göre rusya liginin geç başlaması sebebiyle eylülde bitecek olan rus liginin ara döneminde fatih trabzonda kiralık olarak forma giyecek ancak bu konuda rus kulübün kararı bekleniyor hadi hayırlısı

Yani Eylül'den sonra mı gelecek? Peki öyleyse neden şimdiden iş resmiyete dökülmüyor? Eylül'e kadar beklenilirse, Rus kulübü vermiyoruz vazgeçtik derse ne olacak? veya forvet transferimizi Fatih'e ve gelişine bağlamak ne kadar doğru olur?

Ertan 51
27.05.2007, 14:53
Ziya Doğan dün yöneticilerle bir görüşmede bulunmuş ve Takıma dönecek olan Jun Djokaj ikilisi ile Musampa nın kesinlikle seneye kadroda olmamalarını istediğini söylemiş.Onları görmek istemiyormuş kadroda.
Ayrıca jeffersonun kiralanmasını söylemiş çok ii bir kaleci falan demiş uyum sorunu var geleceği çok ii demiş.
Stepanov konusunda eğer 10 milyon euro gibi rakamlar varya verilebilir demiş. Ancak Takımda kalması çok ii olur raporunu vermiş.
Risp ile devam edileceğini söylemiş.
Yattara bana çok lazım demiş.

Bu doğrultuda musampa jun djokaj ın gitmesi kesin dersek jeffersonda %85 kiralnacak yani 7 yabancı 3 e düşecek
steanov,yattara,risp bu 3lünün yanına 3 kaliteli isim lazım

kaynak bizzat Dayım

:) kaynak bizzat dayım derken dayın kim baba mahsuru yoksa.

hamdi bey
27.05.2007, 14:54
hergün yeni isimler duyuyorum kamburow ,yussuf , zakrakevski, muratovski, osmanovski bunlar nedir yaa? yine şenlik var desenize :(

Emre7
27.05.2007, 14:55
erseni gönder tekke gelsin hucum hattın yederklerle tamm
orta alana banko 2 isim
zahmet olmazsa 1 defans
+ toplam =0

bunları bizim yönetim beceremez
bizim yönetim bu adamları alsa bile intertotoya yetişmez

Enes Berfin
27.05.2007, 14:56
hergün yeni isimler duyuyorum kamburow ,yussuf , zakrakevski, muratovski, osmanovski bunlar nedir yaa? yine şenlik var desenize :(

puhahahaha:D koptum ya alemsin.

Valla dogru diyorsun ne diyem

Mehmet Fatih Yavuz
27.05.2007, 14:56
isimden çok birşey çıkmaz zaten bu dönemde .. ilk kez transsfer dönemi yaşamıyoruz.
palavralar sıkılır bol bol..
a,b,c,d,e,..................z... planları devreye girer...
ama hepsi boş çıkar..

skystar
27.05.2007, 14:58
Fatihe alındı gözüyle bakan yönetim forvet transferini kapatır Fatih transferi son anda yatar Transferin son günlerinde atağa geçen yönetim 2 .bi Jun bulup getirir Olur mu olur valla
Haziran sonun kadar önümüzdeki sezonun kadrosu belli olmalı
Fatih olmazsa Yabancı bi golcü alınmalı

Cengiz Malkoc
27.05.2007, 15:08
Almanya'da ne yaptı bilmem ama Kahe iyi oyuncu.
Boyu da uzun.
Biraz ağır o da eksiği.
Hatta çok ağır.
Nasıl desem.
İlacımız olmaz belki ama ileride Umut ile birlikte çok iyi bir ikili oluştururlar bence.

merhaba ben almanyanin her haftadaki maclara bakiyom kahe borussia mönchengladbach´da yedek ikinci lige düsdüler ordada oynaymiyacak ben diyiyorum. bi kac sefer de mönchengladbachin idmanina gittim kahe cok disziplinsiz ve iyi de degil inanin
selamlar

Terzioğlu
27.05.2007, 15:11
aslinda düsünüyorumda forvete ali güzeldali sol kanada ufuk bayraktari alip banko oynatmali...

Cengiz Malkoc
27.05.2007, 15:12
bence yeni galeci de lazim degil.
tolga iyi ve yetenekli galece, tabiki hata yapar ama daha cok mac yaptimi daha iyi olur ozaman rüstüye ihtiyacimiz yok hem rüstü cok yasli

Mehmet Fatih Yavuz
27.05.2007, 15:14
34 yaş kaleci için yaşlı değildir..
hatta en olgun dönemidir.

normal futbolcuların 35-36 lara kadar oynadığı yerde kalecilerden 37-38 yaşına kadar tam performans alırsın.
bu 4 sene civarı zamandır bugünden itibaren ki tolgaya katacaklarını hiç hesaplamadan..

balahor61
27.05.2007, 15:14
Fatih Tekke'den, Trabzonspor'a yeşil ışıkTrabzonspor'un sezon başında Rusya'nın Zenit Petersburg takımına 7,5 milyon Avro bonservis bedeliyle verdiği Fatih Tekke'nin, gelecek sezon için Trabzonspor'a dönme ihtimalinin olduğu öğrenildi.http://medya.zaman.com.tr/2007/05/27/fatih2.jpg
Alınan bilgiye göre, bordo-mavili kulüp, yüksek bonservis bedeli nedeniyle Fatih Tekke'nin transferini, ancak kiralık olarak gerçekleştirebilecek.
Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığı, ancak son kararı Rus kulübünün vereceği belirtildi. Rusya Ligi'nin mevsim şartları nedeniyle geç başladığı ve Eylül sonlarında biteceği, bu nedenle de milli futbolcunun boş dönemde Trabzonspor'da kiralık oynayabileceği kaydedildi. Transferin de bu nedenle hemen değil, Eylül ayı başlarında netlik kazanabileceği öğrenildi.

skystar
27.05.2007, 15:16
Trabzonspor gibi bi takımın ilk 11 de oynayabilecek 2 kaleciye ihtiyacı vardır Hadi diyelim biri Tolga Diğeri ?İşte bunun için kaleye transfer şart

Mustafa
27.05.2007, 15:18
fatih geri gelsin başkana ziyaya herkesin kalmasına razıyım FATİH SULTAN TEKKE ŞAMPİYON YAP BİZİ

asimavi
27.05.2007, 15:21
Bu adam hiç tatil yapmayacak mı yani? Olmaz öyle şey.

...suan tatil yapiyor zaten ...gitti gideli dogru durust oynamadiki bir senedir tatil yapiyo..

Terzioğlu
27.05.2007, 15:21
------------------------Martinez-------------------------
---------------------------------------------------------
--------------------Stepanov---Risp---------------------
--Serkan----------------------------------------Ufuk B.--
-------------------------Yabanci-------------------------
--Yattara-----------------------------------------I.Akin--
------------------------Gökdeniz------------------------
------------------Ali Güzeldal---------------------------
------------------------------Umut Bulut----------------

Serkan
Martinez
Ufuk Bayraktar
Ali Güzeldal
Ibrahim Akin
Yabanci ön libero

Serkan Balci haricinde hepsi Trabzonlu ve genc(Umut'un Trabzonludan farki yok)....fazla masraf yapmadan bu kadroyu cok rahat kurabiliriz...

balahor61
27.05.2007, 15:25
senin bu kadro lig 4. si olur

asimavi
27.05.2007, 15:25
fatih icin .....huseyin ve erseni bizde onlara kiralarsak itiraz etmezler :)

Mustafa
27.05.2007, 15:27
fatih icin .....huseyin ve erseni bizde onlara kiralarsak itiraz etmezler :)

yanındada keçeli ve ferhatı promosyon verelim :D

asimavi
27.05.2007, 15:32
........bu kadro futbol dersi vererek sampiyon olur......

...............................rustu.............. ......................

.......................stepanov..............risp. ....................

..serkan.......................................... ........wederson..

..........................huseyin(ayman).......... .................

..yattara......................................... .......mansare....

...............................gokdeniz........... .....................

......................umut..............fatih..... .....................

yedekler:

tolga
ufukhan
murat ocak
mehmet cakir
ali guzeldal
cagdas
erdinc
ersen
cem
dijby fall
alt yapidan 3 genc katilirsa bu kadroya ....

lig sampiyonlugu

uefada en az yari final

......tabi uefa icin final oynamak icin bos kalan yabanci kontenjanina ..fransadan keita alinabilirse uafa bile alinir.......

Mehmet Fatih Yavuz
27.05.2007, 15:34

yedekler:

tolga
ufukhan
murat ocak
mehmet cakir
ali guzeldal
cagdas
erdinc
ersen
cem
dijby fall

lig sampiyonlugu

uefada en az yari final

......tabi uefa icin final oynamak icin bos kalan yabanci kontenjanina ..fransadan keita alinabilirse uafa bile alinir.......

başında ziya varken mi???
türkiye liginde şampiyonluğa oynayabilir..
çok sağlam kadro..
ama ziya varken başında uefada yarı final......
çoooook zor be..

Şuayip Aydın
27.05.2007, 15:35
Trabzonspor’un transfer listesinde bulunan Antalyasporlu Ali Bilgin’in, alacaklarının ödenmemesi nedeniyle kulübüyle bağlarını kopardığını açıklaması sevinç yarattı. Genç futbolcu, sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini söylerken, Kırmızı-Beyazlı kulübün yöneticileri ise, “Bizim bu oyuncuya borcumuz yok. 2 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor” dediler. Ali Bilgin’in ücretinin bir ay gecikmesi halinde sözleşmesini feshetme hakkının bulunduğu dile getirildi. Antalyaspor’un da ödemeyi geciktirdiğine işaret edildi. Ali Bilgin’in Trabzonspor’a imza attığı ancak bunun gizli tutulduğu ileri sürüldü. Genç futbolcunun önce Fransa’ya gitmesi ve, ‘Marsilya ile görüşecek’ denmesinin ise taktik olduğu da kaydedildi.

Trabzonspor’u Çok İstiyor
Bordo-Mavili yöneticilerin bu futbolcuyla ilgili olarak Antalyaspor ile ters düşmemek için oyuncuyu önce ailesinin yanına gönderdiği, ardından Fransa’da pazarlık yapıyormuş gibi bir izlenim yarattığına dikkat çekildi. Ali Bilgin’in, “Fransa’da Marsilya ile görüşeceğim. Sonra da aileme danışıp kime gideceğime karar vereceğim” demesi de anlamlı bulundu. Bilindiği gibi Ali Bilgin’in babası, bu futbolcunun mutlaka Trabzonspor’da oynamasını istediği biliniyor. Ali’nin de, Antalyaspor Onursal Başkanı Menderes Türel’e, “Trabzonspor’a gitmek istiyorum. 3 büyüklere beni gönderme” dediği de ifade edildi. Ali Bilgin’in 11 Haziran’da Trabzonspor ile resmi sözleşme imzalayacağı da sızan
iste ben haber diye buna derim abi yaaaa bu haber gercek buna inan bilirsinizzzz

asimavi
27.05.2007, 15:39
başında ziya varken mi???
türkiye liginde şampiyonluğa oynayabilir..
çok sağlam kadro..
ama ziya varken başında uefada yarı final......
çoooook zor be..

uefa maclari icin van gaal i getirsek...:)

...yaw hic sorma ya abi ziya yi unutmusum .....

....valla ziya yerine bi cok altirnatif bulunur ama nedense benim her zaman gonlumde senol gunes var.....senol hoca bunu hakediyor bence ..........

...sizce....:)

Mustafa
27.05.2007, 15:41
şenol hoca hakediyor ama biz onu haketmiyoruz ki degerini bilmiyoruz içimizden yetişen milli takımı dünya 3. sü yapan başarılı teknik drektörümüzün korelerde olmasına neden oluyoruz

Mehmet Fatih Yavuz
27.05.2007, 15:42

....valla ziya yerine bi cok altirnatif bulunur ama nedense benim her zaman gonlumde senol gunes var.....senol hoca bunu hakediyor bence ..........

şenol güneşi bi daha takımın başına zor getiririz..
ilk yarısı 6-0 biten maçın 2. yarısında rekor kıramadı diye yuhalanan bir adamdır kendisi..
bugün küme potasında sesini çıkarmayan çanak yalayıcılar varken şenol hoca gelmez... gelmesin de zaten. yazıktır adama.

Erkan
27.05.2007, 15:42

senol gunes istikrari bize sampiyonlugu getirir(di)

asimavi
27.05.2007, 15:47
simdi ziyaya gosterilen toleransa bakiyorumda .....

...istikrar adina (tabi bunlar nuri bey ve yandaslarinin deyimi altinda istikrardan baska seylerde vardir...kimi kaldirsak yerinden altindan bi koku cikiyo ....neyse).... futbol dusmani bi adama tahammul ediliyor.....

...ama senol hoca bi famagusta macindan dolayi gonderiliyor.....ziyanin bu sene yaptigi katliyam famagustanin 10 katidir......famagusta maci 1 sene bizi avrupadan men etti ama ziya trabzonu 5 yil geri goturdu kimse bunu gormuyor .istikrarda istikrar ne olacaksa......

Terzioğlu
27.05.2007, 15:53
------------------------Martinez-------------------------
--------------------Stepanov---Risp---------------------
--Serkan----------------------------------------Ufuk B.--
-------------------------Yabanci-------------------------
--Yattara-----------------------------------------I.Akin--
------------------------Gökdeniz------------------------
------------------Ali Güzeldal---------------------------
------------------------------Umut Bulut----------------

Serkan
Martinez
Ufuk Bayraktar
Ali Güzeldal
Ibrahim Akin
Yabanci ön libero

Serkan Balci haricinde hepsi Trabzonlu ve genc(Umut'un Trabzonludan farki yok)....fazla masraf yapmadan bu kadroyu cok rahat kurabiliriz...

Stuttgart bu sene Almanya ligi sampiyonu oldu....Stuttgart deyince akliniza gelen bir Yildiz oyuncu var mi? Hayir...adamlar ligin en genc takimi...Meira ve Hildebrand haricinde yildiz diye adlandiracagimiz bir oyuncu yok Stuttgartta...alt yapidan gelen oyuncularla sampiyon oldular...fazla masraf yapmadam dogru transferlerle...genc ve basariya ac bir takimla...biz bu kadroyu kurup takimin basina senol günesi getirirsek ben basarili olacagimiza inaniyorum...

Miraç Atalay Çiftçi
27.05.2007, 15:58
O hildebrand bizde olsa en az 5 mac garanti cepteydi yanlız :)

Erbay
27.05.2007, 15:58
Serkan almayalım lütfen.Takımından kovulan adama 2 katı para vermeyelim.Sağ beke daha sağlam biri lazım.Serkan'ın defansif yönü ne kadar iyi?

skystar
27.05.2007, 16:00
Başarı için illede yıldıza gerek yok Kaliteli oyuncular ve takım olmak bu ikisi yetiyor

Turgut Altun
27.05.2007, 16:05
Benim gözümde Serkan düz bir oyuncudur.Hasan,Ferhat ikilisinin yanına bir 3. olacaktır.Her maç sarı kart görür.Teknik kapasitesi alt düzeydedir.Ancak çok koşar.

cyberentalpi
27.05.2007, 16:15

yedekler:

tolga
ufukhan
murat ocak
mehmet cakir
ali guzeldal
cagdas
erdinc
ersen
cem
dijby fall

lig sampiyonlugu

uefada en az yari final

Serkan yerine daha genc ve yapici daha guclu birini tercih ederim. Bizim Musa onun yaptigini yapar zaten.
Kadron super aaammmmmmaaa iste amasi
?
Ziya Dogan. Kadronun basina gelcekleri soyliyim ben
Yattara ders olsun diye yedege cekilir.Umut cok fazla hucum diye yedege cekip kusturulur.Stephanov ders alsin diye yedek oynar. dahasi transfer dedikodulari ile kafa karisir.
Celo oynasin diye wederson yedege cekilir kuser ve kadro disi olur.
Mansere nin basina ne gelir bilmem.

Kadir Aydın
27.05.2007, 16:19
Şenol Güneş önce seoul'ü liginde tutsun ona yeter.

Cabri61
Ali Bilgin Türkiye defterini kapattı
27 Mayıs 2007 15:45

Turkcell Süper Lig'e veda eden Antalyaspor'dan, ligin son maçını beklemeden ayrılan Ali Bilgin, Fransa'nın Marsilya takımı ile anlaşmak üzere!

Bir çok kulübün transferde gözdesi olan futbolcuya, Fransa'nın Marsilya ve Metz kulüplerinin talip olduğu bildirildi. Futbolcunun menajeri Doğan Ercan, oyuncunun sakatlığının bulunduğunu ve Almanya'da tedavi olduğunu kaydederek, ''Kendisine Marsilya'dan sonra Metz kulübü de talip oldu. Bu teklifleri değerlendiriyoruz'' dedi.
Türkiye'yi istemiyor

Doğan Ercan, Ali Bilgin'in futbol yaşantısını Türkiye'de sürdürmek istemediğini söyledi. Ali Bilgin'in yurt dışında oynamak istediğini dile getiren menajer Doğan, ''Oyuncum bu sezon 140 bin Avro ücretle oynadı. Bunun da 40 bin Avro'sunu alamadı. Antalyaspor'da bir çok oyuncuya yüksek ücretler verildi. Ali, az bir ücretle oynamasına rağmen bunun 40 bin Avro'sunu alamadı. Ali Bilgin'in takıma katkısı da ortada'' diye konuştu

Adem Erdoğan
bu fener roberto carlosdu almıyomuydu nerden çıktı vederson

AYYILDIZ
27.05.2007, 16:29
Ali bilgini marsilyanin istedigini zannetmiyorum Alexinde sozlesmsi bitiyor alsalar onu alirlar ali bilgini ne yapsinlar

Hakanbostan
27.05.2007, 16:32
Şenol Güneş önce seoul'ü liginde tutsun ona yeter.
ölee deme bee abi zaten adamın keyfi yerinde diil hiç bilmediiği bi ülkede top oynatıyor sistemlerini falan bilmior ayrıca milli takımımızın en büyük başarısında en büyük pay sahibi olduuğunu unutmayalım bölee değerlerimizi bi çırpıda harcadık şimdi bunları telafi etmek yerine senin dediğin biraz ağır oldu gibi

Kadir Aydın
27.05.2007, 16:57
ölee deme bee abi zaten adamın keyfi yerinde diil hiç bilmediiği bi ülkede top oynatıyor sistemlerini falan bilmior ayrıca milli takımımızın en büyük başarısında en büyük pay sahibi olduuğunu unutmayalım bölee değerlerimizi bi çırpıda harcadık şimdi bunları telafi etmek yerine senin dediğin biraz ağır oldu gibi

Eywallah doğru diyorsun katılıyorum da, seoul'lü taraftarların artık sabrı taşmış. Bir türlü ideal kadroyu sahaya sürmüyormuş hoca, hatta hatta "artık yeter istifaaaa!!!","git ulannnn bırak yakamızı!!!","güneş evineee!!!","yönetim ve hoca istifaaa!!!" gibi yorumlar almış başını gidiyor taraftarlar arasında hocanın seneye de takımda kalmasını en büyük felaket olarak görüyorlarmış.

fanatikdevri
27.05.2007, 17:18
Eywallah doğru diyorsun katılıyorum da, seoul'lü taraftarların artık sabrı taşmış. Bir türlü ideal kadroyu sahaya sürmüyormuş hoca, hatta hatta "artık yeter istifaaaa!!!","git ulannnn bırak yakamızı!!!","güneş evineee!!!","yönetim ve hoca istifaaa!!!" gibi yorumlar almış başını gidiyor taraftarlar arasında hocanın seneye de takımda kalmasını en büyük felaket olarak görüyorlarmış.

bizim ziya ya dediğimiz gibi :D

sametaydin
27.05.2007, 17:51
yaw arkadaşlar bu serkan balcıyla anlaştgımız dogrumu? aslı varmı? ve bu oyuncuya yıllık 1.2 milyon dolar verecegimiz dogrumu? yoksa şakamı yapılıyor? böle bir futbolcuyu ben hayatta almam takıma. hadi aldı diyelim 1.2 milyon dolar vermek bence büyük bi ....... neyse bana kalsın orası.

Serdar A
27.05.2007, 17:55
Bu yılki transfer politikası ;
Kaleci ; Mutlaka bir oyuncu alınacak ve jefferson kesinlikle bu yıl kadroda olmayacak. Ama kimin olacağı konusunda netlik yok . Oltayı denize attık , artık Martinez mi çıkar , Hasagiç mi yoksa Yerli kaleci mi bekleyip göreceğiz. Hiç şüphesiz bu kaleci , transfer rekabetinin en az olduğu , pazarlığa elverişli bir oyuncu olacak.
Bek; Ziya'nın gündemine aldığı oyuncular çizgiye inip sık sık orta yapan ve adam geçebilen teknik oyunculardan çok , çok koşan , gerektiğinde ortasahayı kalabalıklaştırıp pres yapabilen oyuncular. Adnan ve Serkan haberleri nin yanında bu sezon Ziyanın yaptığı oyuncu tercihleri bunu gösteriyor.
Wederson'a gelince ; Ziya Hocanın kafasında o sol bek değil , ortasahanın solu, hemde ileriye dönük.
Stoper; Bu bölgeye transfer düşünülmüyor. Stepanov satılsa bile.
Ortasaha; Bu yıl yapılacak yabancı transferlerin adresi burası... Ziyanın listesinde ilk sıralar yabancı ortasahalar. Basında yazılıp çizilen onlarca oyuncunun aksine , 2-3 oyuncuya odaklanılmış durumda. Ginelileri vitrine çıkaran başta karadeniz medyası , trabzonun gözü ise kuzey Avrupada... daha güçlü ve yıldıran oyuncular.
Forvet; Umut'un yanına yeni bir partner alınacak bu kesin. Bu oyuncunun dikine oynayabilen ve ortasahaya yardım eden 10 numara olacağıda kesin. Fatih tekke konusunda; Ziyanın raporunda geri gelsin demediği , ama geri gelirse öpüp başına koyacağıda aşikar.

Aslında bu takıma bakıldığında eksikleri gayet açık , bunu bizde görüyoruz Ziya Hocada...Dileğim oyuncu seçimlerinin ve satılanlarının mümkün olduğunca bu orta k bakış açısından görünenler olması...

asimavi
27.05.2007, 18:00
Kaleci ; Mutlaka bir oyuncu alınacak ve jefferson kesinlikle bu yıl kadroda olmayacak. Ama kimin olacağı konusunda netlik yok . Oltayı denize attık , artık Martinez mi çıkar , Hasagiç mi yoksa Yerli kaleci mi bekleyip göreceğiz. Hiç şüphesiz bu kaleci , transfer rekabetinin en az olduğu , pazarlığa elverişli bir oyuncu olacak.
Bek; Ziya'nın gündemine aldığı oyuncular çizgiye inip sık sık orta yapan ve adam geçebilen teknik oyunculardan çok , çok koşan , gerektiğinde ortasahayı kalabalıklaştırıp pres yapabilen oyuncular. Adnan ve Serkan haberleri nin yanında bu sezon Ziyanın yaptığı oyuncu tercihleri bunu gösteriyor.
Wederson'a gelince ; Ziya Hocanın kafasında o sol bek değil , ortasahanın solu, hemde ileriye dönük.
Ortasaha; Bu yıl yapılacak yabancı transferlerin adresi burası... Ziyanın listesinde ilk sıralar yabancı ortasahalar. Basında yazılıp çizilen onlarca oyuncunun aksine , 2-3 oyuncuya odaklanılmış durumda. Ginelileri vitrine çıkaran başta karadeniz medyası , trabzonun gözü ise kuzey Avrupada... daha güçlü ve yıldıran oyuncular.
Forvet; Umut'un yanına yeni bir partner alınacak bu kesin. Bu oyuncunun dikine oynayabilen ve ortasahaya yardım eden 10 numara olacağıda kesin. Fatih tekke konusunda; Ziyanın raporunda geri gelsin demediği , ama geri gelirse öpüp başına koyacağıda aşikar.

Aslında bu takıma bakıldığında eksikleri gayet açık , bunu bizde görüyoruz Ziya Hocada...Dileğim oyuncu seçimlerinin ve satılanlarının mümkün olduğunca bu orta k bakış açısından görünenler olması...

....tespitler cok orijinal olmuss...:)

kml61ts
27.05.2007, 18:04

Hocam bunlar senin tespitlerin mi yoksa Ziya Hocanın verdiği raporlara ulaşılıp bize aktarılmış bilgiler mi? Bu konuya bir açıklık getirebilirmisin ?

AyhanPe
27.05.2007, 18:05

koreliler böyle demez:D

Kadir Aydın
27.05.2007, 18:08
koreliler böyle demez:D

Adamlar demek ne hale gelmiş. Gerisini siz düşünün. :D

asimavi
27.05.2007, 18:09

....onlar ziyayi tanimiyorlar herhalde .....takas edelim ziya ile senol hocayi

..da felaket nasil oluyomus gorsunler....:)

Kadir Aydın
27.05.2007, 18:13
....onlar ziyayi tanimiyorlar herhalde .....takas edelim ziya ile senol hocayi

..da felaket nasil oluyomus gorsunler....:)

Eee ne yapsın adamlar, düşme korkusunu iliklerine kadar hissetmeye başladılar. Hak vermek lazım.:)

Halit Aydın
27.05.2007, 18:14
Ligin bitmesiyle birlikte transfer çalışmalarına hız veren Trabzonspor’da, Teknik Direktör Ziya Doğan Polonyalı Zakrzewsk’i izlemek için yurt dışına çıktı. İkinci alternatif ise Slovak Acimovic
Sezonun noktalanmasıyla gözünü transfere çeviren Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Polanya’ya gitti. Tecrübeli teknik adamın, Lech Pozan takımında oynayan ve 10 golü bulunan başarılı ortasaha oyuncusu Zakrzewsk’i yakın takibe alacağı öğrenildi. Bu arada Doğan’ın yardımcıları da Avrupa’nın değişik ülkelerinde kaliteli yabancı oyuncu araştırmaları yapıyorlar. </B>

ÇİFTE OPERASYON

Slovenya Milli Takımı’nın 30 yaşındaki orta saha oyuncusu Milonke Acimoviç’in de takibe alındığı, Avrupa seferi sonrası Trabzon’da buluşacak olan teknik heyetin, Zakrzewsk ile Acimoviç arasında bir tercih yapılacağı öğrenildi. Öte yandan İstanbul’da ameliyat olan Mustafa Keçeli ve Ayman’ın sağlık durumlarını iyi olduğu ifade edildi.
PSSVwrSD234
Videodaki gollerinin büyük bir çoğunluğu kafa ile atılmış. Uzun boyunu iyi kullanan bir topçu. Fakat haber ne kadar doğru bilemem

A.Alper
27.05.2007, 18:27
renkdaşlar ali bilgin haberlerini keselim bence takımını 50milyar için satan (hadi trabzonspor için bile satmış olsa gün gelir bizi de satar) oyuncudan bize hayır gelmez servete bakın gsye karsı cıktı catır catır top oynadı böyle adam olunur....

marcelinhos100
27.05.2007, 18:29
Ali Bilgin Müjdesi

http://www.gunebakis.com.tr/images/haberler/ali%20bilgin%20mujdesi.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/haberler/ali%20bilgin%20mujdesi.jpg)

Trabzonspor’un transfer listesinde bulunan Antalyasporlu Ali Bilgin’in, alacaklarının ödenmemesi nedeniyle kulübüyle bağlarını kopardığını açıklaması sevinç yarattı. Genç futbolcu, sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini söylerken, Kırmızı-Beyazlı kulübün yöneticileri ise, “Bizim bu oyuncuya borcumuz yok. 2 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor” dediler. Ali Bilgin’in ücretinin bir ay gecikmesi halinde sözleşmesini feshetme hakkının bulunduğu dile getirildi. Antalyaspor’un da ödemeyi geciktirdiğine işaret edildi. Ali Bilgin’in Trabzonspor’a imza attığı ancak bunun gizli tutulduğu ileri sürüldü. Genç futbolcunun önce Fransa’ya gitmesi ve, ‘Marsilya ile görüşecek’ denmesinin ise taktik olduğu da kaydedildi.

Bordo-Mavili yöneticilerin bu futbolcuyla ilgili olarak Antalyaspor ile ters düşmemek için oyuncuyu önce ailesinin yanına gönderdiği, ardından Fransa’da pazarlık yapıyormuş gibi bir izlenim yarattığına dikkat çekildi. Ali Bilgin’in, “Fransa’da Marsilya ile görüşeceğim. Sonra da aileme danışıp kime gideceğime karar vereceğim” demesi de anlamlı bulundu. Bilindiği gibi Ali Bilgin’in babası, bu futbolcunun mutlaka Trabzonspor’da oynamasını istediği biliniyor. Ali’nin de, Antalyaspor Onursal Başkanı Menderes Türel’e, “Trabzonspor’a gitmek istiyorum. 3 büyüklere beni gönderme” dediği de ifade edildi. Ali Bilgin’in 11 Haziran’da Trabzonspor ile resmi sözleşme imzalayacağı da sızan haberler arasında yer alıyor.

Doğan Ercan, Ali Bilgin'in futbol yaşantısını Türkiye'de sürdürmek istemediğini söyledi. Ali Bilgin'in yurt dışında oynamak istediğini dile getiren menajer Doğan, ''Oyuncum bu sezon 140 bin Avro ücretle oynadı. Bunun da 40 bin Avro'sunu alamadı. Antalyaspor'da bir çok oyuncuya yüksek ücretler verildi. Ali, az bir ücretle oynamasına rağmen bunun 40 bin Avro'sunu alamadı. Ali Bilgin'in takıma katkısı da ortada'' diye konuştu.

Ercan, takımın küme düşmesi nedeniyle Ali Bilgin'in moralinin çok bozuk olduğunu dile getirirken, sözlerini şöyle tamamladı:

''Kendisiyle konuştum. Hem sakatlığı var hem de takımın küme düşmesi nedeniyle morali çok bozuk. Kendisine gösterilen tepkiyi de anlayamıyor. Bana, 'Benim kişiliğimi herkes biliyor. Yılmaz hocam kızgınlık halinde böyle şeyler söylemiştir. Kendisi büyüğümdür, cevap veremem' dedi'' diyerek sözlerini tamamladı.

27.05.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

marcelinhos100
27.05.2007, 18:35
İsveç’de Arayışlar Sürüyor

Yardımcı antrenörlerinden Turgut Kural ve Fatih Kavlak’ın izleyip beğendiği oyuncuları son olarak diğer yardımcı antrenör Osman Denizci’nin yakın takibe aldığı kaydedildi. Denizci’nin İsveç ligine dahil olan ve dün akşam oynananOsters-Orebro arasındaki maçı izlediği vurgulandı. Osman Denizci’nin özellikle Orebro da orta saha oyuncusu Stafan Rodevag ile birlikte Frerdik Nordback i büyüteç altına aldığı ve beğendiği kaydedildi. Denizci’nin raporunu bugün Teknik Direktör Ziya Doğan’a vereceği vurgulandı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da kendisine iletilen rapor doğrultusunda beğenilen futbolcuları son kez izleyip karar vereceği kaydedildi.

Alaattin KAZANCI

asimavi
27.05.2007, 18:39
Ali Bilgin Müjdesi

http://www.gunebakis.com.tr/images/haberler/ali%20bilgin%20mujdesi.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/haberler/ali%20bilgin%20mujdesi.jpg)

Bordo-Mavili yöneticilerin bu futbolcuyla ilgili olarak Antalyaspor ile ters düşmemek için oyuncuyu önce ailesinin yanına gönderdiği, ardından Fransa’da pazarlık yapıyormuş gibi bir izlenim yarattığına dikkat çekildi. Ali Bilgin’in, “Fransa’da Marsilya ile görüşeceğim. Sonra da aileme danışıp kime gideceğime karar vereceğim” demesi de anlamlı bulundu. Bilindiği gibi Ali Bilgin’in babası, bu futbolcunun mutlaka Trabzonspor’da oynamasını istediği biliniyor. Ali’nin de, Antalyaspor Onursal Başkanı Menderes Türel’e, “Trabzonspor’a gitmek istiyorum. 3 büyüklere beni gönderme” dediği de ifade edildi. Ali Bilgin’in 11 Haziran’da Trabzonspor ile resmi sözleşme imzalayacağı da sızan haberler arasında yer alıyor.

Doğan Ercan, Ali Bilgin'in futbol yaşantısını Türkiye'de sürdürmek istemediğini söyledi. Ali Bilgin'in yurt dışında oynamak istediğini dile getiren menajer Doğan, ''Oyuncum bu sezon 140 bin Avro ücretle oynadı. Bunun da 40 bin Avro'sunu alamadı. Antalyaspor'da bir çok oyuncuya yüksek ücretler verildi. Ali, az bir ücretle oynamasına rağmen bunun 40 bin Avro'sunu alamadı. Ali Bilgin'in takıma katkısı da ortada'' diye konuştu.

Ercan, takımın küme düşmesi nedeniyle Ali Bilgin'in moralinin çok bozuk olduğunu dile getirirken, sözlerini şöyle tamamladı:

''Kendisiyle konuştum. Hem sakatlığı var hem de takımın küme düşmesi nedeniyle morali çok bozuk. Kendisine gösterilen tepkiyi de anlayamıyor. Bana, 'Benim kişiliğimi herkes biliyor. Yılmaz hocam kızgınlık halinde böyle şeyler söylemiştir. Kendisi büyüğümdür, cevap veremem' dedi'' diyerek sözlerini tamamladı.

27.05.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA
......

...marcelinhos 2.500. msj in ALLAH bereketini artirsin.....

....ziyanin yeni polonyalilari hakkinda blgin varmi iyi topcularmi bunlar ....

...gerci syzmek gibisi gelmez ama....:)

marcelinhos100
27.05.2007, 18:41
Trabzon'da kaleye 3 aday!..

http://www.dakka90.com/files/martinez.jpg

TRABZONSPOR’da transferi gündeme gelen Fenerbahçe’nin milli kalecisi Rüştü Reçber’i Asbaşkan Haşim Sayitoğlu’ndan sonra Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer de veto ederken, gündemdeki isimlerin Hasagiç, Martinez ve Cordoba olduğu öğrenildi...

Fenerbahçe’den ayrılması gündemde olan milli kaleci için Trabzonspor’un hiç bir girişimde bulunmadığı açıklandı. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, dün yapılan Divan Kurulu toplantısında Rüştü için, “İstanbul’da bir takımın kalesini koruyan futbolcuyla anlaştığımız söyleniyor. Bırakın anlaşmayı bu futbolcuyla ilgilenmemiz dahi söz konusu değil'' diye konuştu.

Toplantıdan sonra yeniden çıkan, “Rüştü ile el sıkışıldı'' şeklindeki haberlere de tepki gösteren Sayitoğlu, “Ben Divan Kurulu toplantısında o kadar insanın önünde bu işin olmayacağını söyledim. Hala Rüştü’nün Trabzonspor’a alındığı söyleniyorsa, daha fazla birşey söylemem doğru olmaz. Bunu çıkaranlara bir anlam veremiyorum'' dedi. Sayitoğlu’nun Rüştü’nün alınmamasını istemesindeki en büyük etkenin tecrübeli kalecinin yaşının ilerlemiş olması ve yüksek fiyatı olduğu öğrenildi.

KALECİ ARADIĞIMIZ DOĞRU

Transfer Komitesi Üyesi Abdullah Başer ise Rüştü ile görüşmelerinin dahi olmadığını ifade ederek, “Bu futbolcu gündemimizde yok. Kendisi ile şu ana kadar hiç bir yöneticimiz bir araya gelmedi. Rüştü ile ilgilenmiyoruz'' dedi. Başer, kaliteli bir kaleci için arayışlarının sürdüğünü ifade ederek, “Her takım gibi biz de iyi bir kaleciyi kadromuza katmayı düşünüyoruz. Takımdan ayrılacak kaleci konusunda net bir isim yok. Gönderilecek futbolcuların listesi sadece başkanda.

Ancak biz iyi bir kaleci almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 11 Haziran’a kadar da transfere nokta koyacağımıza inanıyorum'' dedi. Başer, Çaykur Rizespor’dan alınması gündemde olan Serhat Akyüz ile ilgili olarak, “Gündemimizde bir çok futbolcu var. Ancak biz 4 tane transfer yapacağız. Daha fazlasını alıp da laf olsun diye transfer yapmayacağız'' dedi.

Öte yandan kaleci arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Gaziantepsporlu Hasagic, Sakaryasporlu Martinez’den sonra Antalyaspor’un kalecisi Cordoba’yı da gündemine aldı. Teknik direktör Ziya Doğan ise Avrupa’da futbolcu avına başladı. Doğan’ın ilk durağı Polonya. Tecrübeli çalıştırıcının burada 1-2 maç izlemesi bekleniyor.

BORÇ TRABZONSPOR’U SARSTI

Trabzonspor’un 18. Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda Asbaşkan Haşim Sayitoğlu’nun açıkladığı “Toplam 29.7 trilyon borcumuz var'' sözü camiada şok etkisi yarattı. Göreve geldiklerinde borcun 24 trilyon olduğunu iddia eden Asbaşkan Sayitoğlu, “Borcu artırdığımızı kabul ediyoruz'' dedi. Sayitoğlu’nun bu açıklamalarına sert tepki gösteren Trabzonpor yönetimine muhalif kanat, derhal kongre isterken, Trabzonspor Eski Başkanı Atay Aktuğ’un yaptığı, “Biz kulübü bıraktığımızda açık 4.5 trilyondu.

20 trilyon da borç ödemiştik'' açıklamaları ise yönetime tepkilerin çoğalmasına neden oldu. Yönetim Kurulu, Aralık ayındaki kongreye kadar borcu 24 trilyona indireceğini iddia ederken, Kartal Benzin İstasyonu’ndan ve futbolcu satışından elde edeceği parayı bu açığı kapatmaya ayırması bekleniyor.

gerçekefsane
27.05.2007, 18:43
bizimkiler herkesi beğeniyo bende tottiyi izledim. çok iyi topçu bizim hoca soz kez izleyip karar versin :)))))))))

A.Alper
27.05.2007, 18:46
ziya doğan fransaya gider yerinde duramaz tüm avrupayı gezer ve elinde isim dolu bir listeyle başkanın karşısına dikilir.çok araştırmıştır çok yorulmuştur .. listedeki isimler
juninho,gerrard,theo wallcot,cronaldo,kaka vs...olmamış şey değil...

Travelair
27.05.2007, 18:52
Ahmed Sharbini

Hırvatistan liginde Rijeka takımı düşüşte olmasına rağmen ve az süre almasına rağmen 20'nin üzerinde golü var. '84 doğumlu. 2 ayağına hakim uzaktan şut ve kafa şutları var.

http://www.youtube.com/watch?v=hnAZbMjb08E

yns61
27.05.2007, 19:02
ali bilgin transferi inş. gerçekleşir.

marcelinhos100
27.05.2007, 19:05
11 Zbigniew Zakrzewski

http://www.pilkanozna.pl/fotodb/2006/8504d3892fc3e5070ffc0549ac3217c9.jpg

Kraj: Polska http://www.kadra.pl/foto_katalog/flagi/1.gif
Klub: Lech Poznań (http://www.ligapolska.pl/index.php?strona=kluby&klub=16)
Pozycja: Pomocnik
Data urodzenia: 26.01.1981
Wzrost: 184 cm
Waga: 80 kg

Ben bu polonyalıya ısındım vallahi 10 gol atmış bu yıl bizim Ali Bilgin gibi anlaşılan çıkışını bu yıl yapmış golleri genelde kafayla atmış boyu uzun orta saha oynuyor deniliyor ama forvet gibi duruyor 2009 yılına kadar kontratı var klubüyle

ubuntu
27.05.2007, 19:23
Ali bilgin olayı bizim yönetimin işi olmasın :) Erdinç te olduğu gibi :)

muratd61
27.05.2007, 19:27
Trabzon'da kaleye 3 aday!..

http://www.dakka90.com/files/martinez.jpg

TRABZONSPOR’da transferi gündeme gelen Fenerbahçe’nin milli kalecisi Rüştü Reçber’i Asbaşkan Haşim Sayitoğlu’ndan sonra Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer de veto ederken, gündemdeki isimlerin Hasagiç, Martinez ve Cordoba olduğu öğrenildi...

Fenerbahçe’den ayrılması gündemde olan milli kaleci için Trabzonspor’un hiç bir girişimde bulunmadığı açıklandı. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, dün yapılan Divan Kurulu toplantısında Rüştü için, “İstanbul’da bir takımın kalesini koruyan futbolcuyla anlaştığımız söyleniyor. Bırakın anlaşmayı bu futbolcuyla ilgilenmemiz dahi söz konusu değil'' diye konuştu.

Toplantıdan sonra yeniden çıkan, “Rüştü ile el sıkışıldı'' şeklindeki haberlere de tepki gösteren Sayitoğlu, “Ben Divan Kurulu toplantısında o kadar insanın önünde bu işin olmayacağını söyledim. Hala Rüştü’nün Trabzonspor’a alındığı söyleniyorsa, daha fazla birşey söylemem doğru olmaz. Bunu çıkaranlara bir anlam veremiyorum'' dedi. Sayitoğlu’nun Rüştü’nün alınmamasını istemesindeki en büyük etkenin tecrübeli kalecinin yaşının ilerlemiş olması ve yüksek fiyatı olduğu öğrenildi.

KALECİ ARADIĞIMIZ DOĞRU

Transfer Komitesi Üyesi Abdullah Başer ise Rüştü ile görüşmelerinin dahi olmadığını ifade ederek, “Bu futbolcu gündemimizde yok. Kendisi ile şu ana kadar hiç bir yöneticimiz bir araya gelmedi. Rüştü ile ilgilenmiyoruz'' dedi. Başer, kaliteli bir kaleci için arayışlarının sürdüğünü ifade ederek, “Her takım gibi biz de iyi bir kaleciyi kadromuza katmayı düşünüyoruz. Takımdan ayrılacak kaleci konusunda net bir isim yok. Gönderilecek futbolcuların listesi sadece başkanda.

Ancak biz iyi bir kaleci almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 11 Haziran’a kadar da transfere nokta koyacağımıza inanıyorum'' dedi. Başer, Çaykur Rizespor’dan alınması gündemde olan Serhat Akyüz ile ilgili olarak, “Gündemimizde bir çok futbolcu var. Ancak biz 4 tane transfer yapacağız. Daha fazlasını alıp da laf olsun diye transfer yapmayacağız'' dedi.

Öte yandan kaleci arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Gaziantepsporlu Hasagic, Sakaryasporlu Martinez’den sonra Antalyaspor’un kalecisi Cordoba’yı da gündemine aldı. Teknik direktör Ziya Doğan ise Avrupa’da futbolcu avına başladı. Doğan’ın ilk durağı Polonya. Tecrübeli çalıştırıcının burada 1-2 maç izlemesi bekleniyor.

BORÇ TRABZONSPOR’U SARSTI

Trabzonspor’un 18. Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda Asbaşkan Haşim Sayitoğlu’nun açıkladığı “Toplam 29.7 trilyon borcumuz var'' sözü camiada şok etkisi yarattı. Göreve geldiklerinde borcun 24 trilyon olduğunu iddia eden Asbaşkan Sayitoğlu, “Borcu artırdığımızı kabul ediyoruz'' dedi. Sayitoğlu’nun bu açıklamalarına sert tepki gösteren Trabzonpor yönetimine muhalif kanat, derhal kongre isterken, Trabzonspor Eski Başkanı Atay Aktuğ’un yaptığı, “Biz kulübü bıraktığımızda açık 4.5 trilyondu.

20 trilyon da borç ödemiştik'' açıklamaları ise yönetime tepkilerin çoğalmasına neden oldu. Yönetim Kurulu, Aralık ayındaki kongreye kadar borcu 24 trilyona indireceğini iddia ederken, Kartal Benzin İstasyonu’ndan ve futbolcu satışından elde edeceği parayı bu açığı kapatmaya ayırması bekleniyor.
CORDOBA GİBİ BİR ARTİST KALECİNİN BİZDE İŞİ OLAMAZ OLMAMALI.ANTALYADA ARTİSTLİĞİNİ YAPAR AMA BİZ ANTALYA DEĞİLİZ.NİTEKİM ANTALYA DA KÜME DÜŞTÜ

Yavuz Hasan
27.05.2007, 19:30
kaleci konusunda rüştü işi yattı sanırım alınacaksa martinez alınsın yoksa hasagiç falan gerek yok bu tarz kalecilere harcanan paralara yazık olur

Samet Berber
27.05.2007, 19:32
kaleci konusunda rüştü işi yattı sanırım alınacaksa martinez alınsın yoksa hasagiç falan gerek yok bu tarz kalecilere harcanan paralara yazık olur
bence martinez e bile gerek yok yaa tolga dursun daha iyi

Can
27.05.2007, 19:32
11 Zbigniew Zakrzewski

http://www.pilkanozna.pl/fotodb/2006/8504d3892fc3e5070ffc0549ac3217c9.jpg

Kraj: Polska http://www.kadra.pl/foto_katalog/flagi/1.gif
Klub: Lech Poznań (http://www.ligapolska.pl/index.php?strona=kluby&klub=16)
Pozycja: Pomocnik
Data urodzenia: 26.01.1981
Wzrost: 184 cm
Waga: 80 kg

Ben bu polonyalıya ısındım vallahi 10 gol atmış bu yıl bizim Ali Bilgin gibi anlaşılan çıkışını bu yıl yapmış golleri genelde kafayla atmış boyu uzun orta saha oynuyor deniliyor ama forvet gibi duruyor 2009 yılına kadar kontratı var klubüyle

bu adam yattarayla anla;sa gol krali olur hava toplarinda iyi

marcelinhos100
27.05.2007, 19:33
bence martinez e bile gerek yok yaa tolga dursun daha iyi

Bence Tolgaya da gerek yok boş dursun kale.........

Samet Berber
27.05.2007, 19:34
tolga iyi kaleci değil zatende martinezde o kadar iyi değil bence :D:D:D:D

Yavuz Hasan
27.05.2007, 19:35
kaleyi komple sokelim bi yarı biz kalesiz oynayalım bi yarı rakip

AyhanPe
27.05.2007, 19:38
kaleyi komple sokelim bi yarı biz kalesiz oynayalım bi yarı rakip

:D:D:D teknik direktör klübesinide sökerler ona göre:D

marcelinhos100
27.05.2007, 19:39
tolga iyi kaleci değil zatende martinezde o kadar iyi değil bence :D:D:D:D

Yapma kardeşim ya Martinez iyi değil Hasagic iyi değil kim iyi kardeşim ya Buffonu alalım desek yine birileri almayalım Tolga daha iyi diyecek......

cınar#7
27.05.2007, 19:40
Serkan Balcıyla %90 anlaşılmış transfer yarın netlik kazanacak

Yavuz Hasan
27.05.2007, 19:41
:D:D:D teknik direktör klübesinide sökerler ona göre:D
madem girdik bi işe protokol koltuklarını da sokelim:)

AyhanPe
27.05.2007, 19:42
Serkan Balcıyla %90 anlaşılmış transfer yarın netlik kazanacak

fb ne diye birakiyorki onu??

AyhanPe
27.05.2007, 19:43
madem girdik bi işe protokol koltuklarını da sokelim:)

:D:D:D

yeni stad yapilmasi icin ilk adimlar bunlar:D

devbey
27.05.2007, 19:51
http://img527.imageshack.us/img527/3061/fthsprmngeridon1wb2.gif

Erdem Keser
27.05.2007, 19:52
aman kalsin martinez tolganin yanina iyi bi turk kaleci alalim yabanci hakkini boyle isimlerle harcamaya gerek yok suan icin kalecimiz tolga ama arkasinda saglam bi turk kaleci olursa iyi olur yoksa hasagic yada martinezin tolgadan ekstra bi ozelligi yok

skystar
27.05.2007, 19:53
Alsınlar Hakan Arıkanı kapasınlar kaleyi Uzatmaya gerek yok
Zakrewski iyi golcü gibi duruyor (Gerçi videoda kötü topçu olanını pek görmedik ama)İyice araştırılmalı kanatları iyi çalışan bi takımda iş yapabilir
Bilindik bi isim alınacaksa Mido düşünülebilir hücum bölgesine
Bizde Yattara ve Gökdenizin keyfine bağlı isabetli orta sayısı İlk önce sol kanatıda işler hale getirmek için sol açık lazım bize Kanatlar iyi çalıştığında ortalamanın üstünde birde golcü aldık mı Gol sorunu kalmaz Geriye kalıyor kaliteli bi ortasaha ve önüne gelenden çalım yemeyen ve pas özürlü olmayan bi solbek Şimdilik bu kadar:)

Selman
27.05.2007, 19:55

Devbey üstad mükemmel olmuş.Eline sağlık:alkış:

marcelinhos100
27.05.2007, 19:55

inşallah abi inşallah ellerine saglık .......

devbey
27.05.2007, 20:02
http://img513.imageshack.us/img513/7937/fthsprmnreturndm7.gif

Ali Yerlikaya
27.05.2007, 20:04
Öncelikle sol kanata cok iyi bir yabanci transfer edilmesi lazim. Ondan sonra obir transferler düsünülebilir. Ama Trabzonsporun olmassa olmazlari SOL KANAT, cünkü bu sene hic islemedi o taraf. Sola taraf islemeye basladigi gibi sag kanatta ki Yattara yada Gökdeniz de cok rahatlayip onarinda performansi articaktir.

marcelinhos100
27.05.2007, 20:05
D.Fall yine gol attı bu hafta........

atlantis
27.05.2007, 20:06
devbey...Çok güzel görüntüler. Fatih Tekke'ye yeni bir imaj kattın..
Kurtarıcı Süper Tekke...Keşke geri gelse
Samanyolu haberlerde.. Zenit izin vermesi halinde Eylül ayında Trabzonspora gelmeye sıcak bakıyormuş Tekkemiz...

cınar#7
27.05.2007, 20:14
D.Fall yine gol attı bu hafta........
bu adam bize çok rahat gelir hala niye almadılar anlamıyorum,üstelik genç bir oyuncu

A.T.R
27.05.2007, 20:15
Bir takım yabancı oyuncu transfer edecekse ve 6 adet yabancı ile oynayacaksa bence çatı adam gibi oynayacak 6 yabancı ile kurulmalı yani:

Kale: Yabancı
Defansın sağı solu ve ortası
Orta sahanın ortası
santrafor bunların yanında eger bu takıma liderlik edebilecek yabancı ya da yerli farketmez takımda agırlığı olan bir futbolcu olur diğer oyuncular orta yetenek ve kapasitede bile olsa o takım başarılı olur.

İşte bu yüzden alınacak yabancıların 6 sı da mutlak surette devamlı oynayabilecek üst düzey kaliteli ( Yıldı olması şart değil) olmak zorunda. Yoksa sadece bosluk doldurmak için yapılacak yabancı transferi ızdıraptan başka bir şey vermez bize

A.Alper
27.05.2007, 20:23
ya transfer yok 3349 ileti var transfer olsa başlık patlıcak heralde :d

Cafer KILIÇSOY
27.05.2007, 20:24
Son günlerde dilden dile dolaşan bir transfer haberi var Trabzonspor'la ilgili. Serkan Balcı. Doğruluk payı nedir bilinmez ama yine kafası karışıyor insanın.

Arkadaşlar son 7-8 bilemedin 10 seneyi şöyle bir gözönüne alın. Serkan Balcı gibi 30- 35'ine merdiven dayamış transferlerimize bakalım;
Beşiktaşlı Recep
Bursasporlu Selim
G. Birliğinden Metin Altınay
Fenerbahceden Bülent Uygun
Fatih Akyel
.............

Örnekleri dahada çoğaltabiliriz. İkl etapta aklıma gelen bunlar. Trabzonsporda bunların hangisi futbol oynadı. Aldılar paralarını. Bir sene sonra bedavaya veremedik kimseye.

Şimdi ise hangi akla hizmet bilmem Serkan ve Rüştü sesleri geliyor.

Hani bize aç oyuncu lazımdı. Bunların yerine çıkar paf takımdan iki kişi yüzbin kat daha fayda görürsün. Yazıktır günahtır. Bu paralar sokaktan toplanmıyor. Aslında transfer politikası başlı başına bir iştir, yani herkesin harcı değildir. Serkan gibi Rüştü gibi oyuncularla başarı geleceğine inanan kusura bakmasın ama bir 20 sene daha bekler. Adamların kafasında futbol bitmiş Trabzona turistlik ziyaret yapmaya gelmek istiyorlar. Yönetim de hemen üstüne konuyor. Dedimya transfer politikası başlı başına bir iştir. Yürek ister beceri ister kurnazlık ister.

Bu arada üzüldüğüm ne biliyormusunuz. Bülent Korkmazı kaçırdık ona yanıyorum.
Saygılarımla

marcelinhos100
27.05.2007, 20:26
Bence 6 tane yabancıya şöyle gerek yok kaleye Martinezi sol beke de Wedersonu alabilirsen Risp Yattara ve Ayman ile ikisi Türk statüsünde de olsa bile 5 yabancı uyruklu futbolcu olur o yüzden Trabzonun öncelikli hedefi Wederson ve Martinez olmalıdır Fatih Tekkenin gelip gelmeme durumuna göre de ki bu olay kısa zamanda netleşmelidir yabancı bir orta saha forvet arkası alınabilir ama Tekke gelecekse yabancıya da gerek yok kaliteli Türk futbolcuları var Türkiyede onlar yeter kanımca şampiyonluk için........

Martinez
Serkan
Risp
Emre
Wederson
Gökdeniz
Hüseyin
Ayman
Yattara
Fatih Tekke
Umut

Yedekler:
Tolga
Ceyhun
Celalettin
Serhat Akyüz
Mehmet Cakır
Erdinc
Cagdaş
Hasan
Tayfun Cora
Ferhat
Murat Ocak
Ersen Martin

Bu kadro şampiyon olmazmı hemde ne kadar az transfer harcamasıyla olur kanımca Serkan bonservisi elinde geliyor Wedersona ömer rıza + 1 milyon dolar versen ufukhanıda bir yıl kiralasan alınır Martinezi 2 Milyon dolara çok rahat alırsın Fatih Tekke kiralık gelecek nasılsa Mehmet Cakırı almak içinde 2 Milyon dolar ideal rakam Emreye gelince Musa ve Mustafa Keçeliyi oraya verirsin üstünede 500 Bin dolar oldu serhat zaten kardeş kulupten alıyoruz zdrakov gidecek Rizeye veririz jeffi olmazsa 1 Milyon dolara da onu alırız toplamda 7 milyon dolar etmiyor Stephanovu satarsın iyi teklif gelirse 7-8 Milyon dolara harcama yapmadan kapatırsın transferi hatta Ceyhun ve Ersene iyi teklif gelirse sözleşmeleri bitiyor
2008 de ikisinide 3-4 milyon dolara sattımı oraya da yabancı bir syzmek tarzı adam aldınmı degmeyin keyfine bu işler zeka ister biraz da yürek............

DURAS
27.05.2007, 20:26
Son günlerde dilden dile dolaşan bir transfer haberi var Trabzonspor'la ilgili. Serkan Balcı. Doğruluk payı nedir bilinmez ama yine kafası karışıyor insanın.

Arkadaşlar son 7-8 bilemedin 10 seneyi şöyle bir gözönüne alın. Serkan Balcı gibi 30- 35'ine merdiven dayamış transferlerimize bakalım;
Beşiktaşlı Recep
Bursasporlu Selim
Fatih Akyel
.............

Örnekleri dahada çoğaltabiliriz. İkl etapta aklıma gelen bunlar. Trabzonsporda bunların hangisi futbol oynadı. Aldılar paralarını. Bir sene sonra bedavaya veremedik kimseye.

Hani bize aç oyuncu lazımdı. Bunların yerine çıkar paf takımdan iki kişi yüzbin kat daha fayda görürsün. Yazıktır günahtır. Bu paralar sokaktan toplanmıyor. Aslında transfer politikası başlı başına bir iştir, yani herkesin harcı değildir. Serkan gibi Rüştü gibi oyuncularla başarı geleceğine inanan kusura bakmasın ama bir 20 sene daha bekler. Adamların kafasında futbol bitmiş Trabzona turistlik ziyaret yapmaya gelmek istiyorlar. Yönetim de hemen üstüne konuyor. Dedimya transfer politikası başlı başına bir iştir. Yürek ister beceri ister kurnazlık ister.

Saygılarımla
genel anlamda yazdıklarına katılsamda, serkan balcının henüz 24 yaşında olduğunu belirteyim. bonservisi yok vede celalettin gibi sıfır artısı olan bir futbolcuyla aynı fiyata.

marcelinhos100
27.05.2007, 20:27

Beşiktaşlı Recep
Bursasporlu Selim
Fatih Akyel
.............

Saygılarımla

Abi sen ne yaptın ya Serkan için 30-35 demişsin adam bizim Umutla yaşıt daha 24 yaşında bundan daha açı mı olur.............

skystar
27.05.2007, 20:27
Serkan Balcı mı 30-35 e merdiven dayamış ?Serkan daha 23 yaşında:)

cınar#7
27.05.2007, 20:32
http://216.55.165.13/ads/doritos/1x1.gif
http://www.ajansspor.com/resim/aliBilgin03.jpg

ALİ BİLGİN FRANSA YOLCUSU!

Turkcell Süper Lig'e veda eden Antalyaspor'dan ligin son maçını beklemeden ayrılan Ali Bilgin, Fransa yolcusu. Genç oyuncunun menajeri Doğan Ercan, Bilgin'in Türkiye'de oynamak istemediğini belirtirken, "Kendisine Marsilya'dan sonra Metz kulübü de talip oldu" dedi.

Bir çok kulübün transferde gözdesi olan futbolcuya, Fransa'nın Marsilya ve Metz kulüplerinin talip olduğu bildirildi. Futbolcunun menajeri Doğan Ercan, oyuncunun sakatlığının bulunduğunu ve Almanya'da tedavi olduğunu kaydederek, ''Kendisine Marsilya'dan sonra Metz kulübü de talip oldu. Bu teklifleri değerlendiriyoruz'' dedi.

-TÜRKİYE'DE OYNAMAK İSTEMİYOR-

Doğan Ercan, Ali Bilgin'in futbol yaşantısını Türkiye'de sürdürmek istemediğini söyledi.

Ali Bilgin'in yurt dışında oynamak istediğini dile getiren menajer Doğan, ''Oyuncum bu sezon 140 bin Euro ücretle oynadı. Bunun da 40 bin Euro'sunu alamadı. Antalyaspor'da bir çok oyuncuya yüksek ücretler verildi. Ali, az bir ücretle oynamasına rağmen bunun 40 bin Euro'sunu alamadı. Ali Bilgin'in takıma katkısı da ortada'' diye konuştu.

yns61
27.05.2007, 20:41
ali bilginin yurt dısında oynamak istiyorum acıklamasında sanki biizim yönetimin parmagı var :D

Cafer KILIÇSOY
27.05.2007, 20:42
Serkan Balcı mı 30-35 e merdiven dayamış ?Serkan daha 23 yaşında:)
Evet haklısınız. 23 Agustos 1983 doğumluymuş. Ama Serkanın yaşı haricinde yazdıklarımın arkasındayım.

Uyarınız için teşekkürler

cınar#7
27.05.2007, 20:42
Gençlerbirliğinden Enginle ilgileniyormuşuz tanıyan varmı?

Cabri61
27.05.2007, 20:44
Gençlerbirliğinden Enginle ilgileniyormuşuz tanıyan varmı?

engin iyi de onun aklı fenerdeydi heralde

DURAS
27.05.2007, 20:44
birkaç maçını izledim, iyi bir futbolcu, nasıl kıyaslasam, murat ocağın daha güçlüsü ve tekniği.

tsakrep61
27.05.2007, 20:51
Trabzon'da Fatih Tekke operasyonu

Trabzonspor'un sezon başında Rusya'nın Zenit Petersburg takımına 7,5 milyon Euro bonservis bedeliyle verdiği Fatih Tekke'nin, bordo-mavili takıma dönme ihtimalinin olduğu öğrenildi.
27 Mayıs 2007 13:33

Trabzonspor Kulübü, yüksek bonservis bedeli nedeniyle Fatih Tekke'nin transferini, ancak kiralık olarak gerçekleştirebilecek.

Milli oyuncunun Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığı, ancak son kararı Rus kulübünün vereceği belirtildi.

Rusya Ligi'nin mevsim şartları nedeniyle geç başladığı ve Eylül sonlarında biteceği, bu nedenle de golcü oyuncunun boş dönemde Trabzonspor'da kiralık oynayabileceği kaydedildi.

Transferin de bu nedenle hemen değil, Eylül ayı başlarında netlik kazanabileceği öğrenildi.

A.Alper
27.05.2007, 20:58
ya yukarıda bi sürü abim izah etti rus liginin tatilinde adam bizde oynamak zorunda mı oraya gidince napcak...ingilterenin koskoca ingilternin rooney sakatlığı geçince sevinmesi gib fatih gelince seviniyoruz

Terzioğlu
27.05.2007, 21:10
Evet haklısınız. 23 Agustos 1983 doğumluymuş. Ama Serkanın yaşı haricinde yazdıklarımın arkasındayım.

fatih akyel bize geldiginde 27 yasindaydi....

Mehmet Fırat
27.05.2007, 21:14
fatih tekke bize kiralık geldiğinde kaç ay durcak??yani rusya liginin tatili ne kadar??

Fatih
27.05.2007, 21:18
serkan balcı transfer edilirse onu beğenmiyenleri utandıracak bundan eminim

sametaydin
27.05.2007, 21:18
yaw serkan balcıyı almayalım ya. musa gibi bi oyuncu o da işte. hiçbir farkı yok aynısı.

Şuayip Aydın
27.05.2007, 21:21
fatih tekke bize kiralık geldiğinde kaç ay durcak??yani rusya liginin tatili ne kadar??
galiba nisan mayis gibi gidecek ondan sonra umut bizi goturuur kissin futol oynamaya sart el vermiyomus

skystar
27.05.2007, 21:21
Bu arada Danimarkalı Rasmussende atmış golünü bugün :)

Ortasaya Psv takımından Finli Vayrynen düşünülebilir bence Alınmayacak bi oyuncu değil 81 doğumlu

DURAS
27.05.2007, 21:22
bonservis bedeli yok, niye almayalımki, celalettini gönderin takımdan, celoya verdiğiniz parayı serkana verin niye bukadar itiraz

Fatih
27.05.2007, 21:26
serkan balcıyı fenerdeki futboluyla değerlendirmemek lazım sağ bekte oynuyodu orda gençlerdeki futbolunu ne çabuk unuttunuz bütün büyük kulüpler peşindeydi o zamanlar

Travelair
27.05.2007, 21:27
Yalnız 1,2 TL diye başladı sonra $ oldu :) bakalım ne kadar olacak

bordoylamavi
27.05.2007, 21:29
yani musa dan daha iyi değil serkan balcı her zamanki gibi ihtiyaç olmayan yerlere adam alıyoruz niye yıllardır orta sahaya sağlam bir oyun kurucu almıyoruz onu anlamıyorum

gerçekefsane
27.05.2007, 21:38

Serkanın yaşı 23 turistik gezisiyle alakası ne ;)

Erdal
27.05.2007, 21:54
serkan balcı transfer edilirse onu beğenmiyenleri utandıracak bundan eminim

utanacağımız ne kadar şey oldu ..... başkan, yardımcısı,hoca, eski transferler şimdide yeni transferler ...utanmak istiyoruz ..utandırılmak istiyoruz ...en gurur duyacağımız utancımız olsunlar

AyhanPe
27.05.2007, 21:58
Serkanın yaşı 23 turistik gezisiyle alakası ne ;)

Bülent bursaya gidebilir:rolleyes:

fb neden birakiyorki onu..serkan bizde basarilida olabilir ama gelecegini sanmiyorum..

gerçekefsane
27.05.2007, 22:02
fb neden birakiyorki onu..serkan bizde basarilida olabilir ama gelecegini sanmiyorum..
fener bırakmıyo bonservisi elinde sözleşmesi bitiyor.Oynamak istediği bir takıma gitmek istiyo;)

Bülent korkmaz genclerbirliğini çalıştıracakmış

gerçekefsane
27.05.2007, 22:12
........................

Cafer KILIÇSOY
27.05.2007, 22:24
fatih akyel bize geldiginde 27 yasindaydi....
26 Aralık 1977 doğumlu. Yani 30 yaşında. Fatih bize üç sene önce mi geldi

littlebighorn
27.05.2007, 22:30
1. Serkan Balcı bizim aradığım özellikte bir sağ bek değil
2. FB nin 600 bin $ verdiği adama biz hangi akla hizmet 1,2 milyon$ veriyoruz. (Basının doğru yazdığını kabul ediyorum)
3. İstanbul takımlarından çok istisna drumlar haricinde oyuncu alınmasına karşıyım. (Tarihimizde bunu doğruluyor)

Sekan Balcı bu paraya kesinlikle alınmamalı. Alınacaksa da çok cuzi bir garanti para üzerine maç başı anlaşılabilir. canı isterse gelsin.

Serdar A
27.05.2007, 22:40
Serkan balcıdan daha iyi "olmamak" suretiyle alınacak bir sağbekin bonservisi ortalama ne kadardır?

Klübede oturan veya 11deki vasatın üstüne çıkamayan oyuncular ın ortalama maaşı ne kadardır?

eren_61
27.05.2007, 22:41
ya bu serkan balcı bizle anıldığı ilk zamanlarda rakam 600 milyar ile 1.2 trilyon du.şimdi hepsi dolar yada euro yazıyo anlamak mümkün değil

Fanatik28
27.05.2007, 22:50
Beyler, FB`den TUNCAY`i alsak nasil olur? Bnece kesenin agzi acilacaksa bu Tuncay olmali. Gelir gelmez o ayri. Bence cok karakterli ve takimi icin sahada herseyi veren biri.

Terzioğlu
27.05.2007, 22:52
26 Aralık 1977 doğumlu. Yani 30 yaşında. Fatih bize üç sene önce mi geldi

Dogum Tarihi:26.12.1977Yas:29Boy:1,80Ülke:http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif Türkiye Ayak:Sag

Bize 2006/2007'de transfer oldu yani gecen sezon basinda...

Şuayip Aydın
27.05.2007, 23:01
Bülent korkmaz genclerbirliğini çalıştıracakmış

kaynakkk abimmm benimmm:yattara:

gerçekefsane
27.05.2007, 23:05
kaynakkk abimmm benimmm:yattara:

kanal yirmidört ;)

Adem Erdoğan
27.05.2007, 23:07
Beyler, FB`den TUNCAY`i alsak nasil olur? Bnece kesenin agzi acilacaksa bu Tuncay olmali. Gelir gelmez o ayri. Bence cok karakterli ve takimi icin sahada herseyi veren biri.

Tuncay Trabzona gelmez.Trabzona gelecek olsa fenerden ayrılmaz.Bende çok isterim tuncay gibi bi futbolcumuz olsun ama yıllık 2.5 m. euro teklif ediyolar.Bu şartlarda bize gelmesi imkansız.

gerçekefsane
27.05.2007, 23:22
MÜTHİŞ PLAN

EklenmeTarihi :27.05.2007 20:27:10

Ziya Doğan Polonya’ya giderek Szymek’i ikna etmeye çalıştı. Szymek, Zurawski ve Jakub Błaszczykowski’nin alınması şartını koştu. Yurt dışında oyuncu arayışlarını sürdüren Trabzonspor’da Polonya’ya giden Teknik Direktör Ziya Doğan’ın buraya eski oyuncusu Szymek’i ikna etmek için gittiği belirlendi. Doğan’ın burada Szymek ile bir görüşme yaptığı ve bu oyuncu ile birlikte yanında iki futbolcu daha almayı düşündüklerini söylediği belirlendi. Szymek ile pazarlık masasına oturan Doğan’ın oyuncuyu ikna edebilmek için çok büyük çaba sarfettiği belirlendi.

ALIRSANIZ DÖNERİM
Ayrıca Szymek ile birlikte Wisla Krakow’da top koşturan Jakub Błaszczykowski ile de ilgilenen Trabzonspor’un, daha önce de gündemde olan Celtic’te top koşturan Zurawski ile de görüşmelere başlayacağı belirlendi. Doğan’ın Szymek’i ikna edebilmek için bu iki oyuncuyu da Trabzonspor’a alınmasını istediği sızan bilgiler arasında yer aldı.
Güngör KAYA

:trbyrk:

ilkhaber gazetesinde yazmış
wislalı dortmundla anlaşmadımı :)))))

atlantis
27.05.2007, 23:23

Tuncayı Milan istiyor Trabzona gelirmi hiç..

Mehmet Fırat
27.05.2007, 23:32
abiler tıncayı değil de serdar kurtuluşu alabilsek çok iyi olur..oyunu iki yönlü oynayabilen bir ortasaha bence bizim ortasahaya ilaç olur...

Adem Erdoğan
27.05.2007, 23:35
Feinduno Trabzonspora baya bi güç katar.Kesinlikle alınması lazım.

asimavi
27.05.2007, 23:37
ziya syzmeki getirsin baska bisey istemiyom.....

....bi kaleci bide wederson alinsin yeter...........

asimavi
27.05.2007, 23:38
tabi bide fatih sultan tekke geri gelsin......

...bide syzmek le birlikte zuravskide alinsa bu sefer...:)

Mehmet Fırat
27.05.2007, 23:39
Dogum Tarihi:26.12.1977Yas:29Boy:1,80Ülke:http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif Türkiye Ayak:Sag

Bize 2006/2007'de transfer oldu yani gecen sezon basinda...

benim bildiğim 2005/2006 sezonunun ortasında transfer oldu..yani 28 yaşındayken..

BDiler61
27.05.2007, 23:41
szymek dönsün orta saha sorunu biter

atlantis
27.05.2007, 23:42
Fatih tekke gelirse, birde zuravski fazla olmazmı zaten Umut var forwette...

A.Gökhan AKIN
27.05.2007, 23:42
yok york iki yıldır delirmedim ama bu transfer döneminde kesin delirecem arkadaşlar ortalığa bakın yahu

A.Gökhan AKIN
27.05.2007, 23:43

ziya zurawskiyi defansta oyanatacakmış hiçbirşey olmaz

Serdar A
27.05.2007, 23:44

4-3-3 oynarız... Fatih 10 numara olur... ehehe
Zurawski ile fatih gelecek biz hayır diyecez , olur mu hiç :)

Adem Erdoğan
27.05.2007, 23:46
Feindunoıdan enstantaneler.

http://www.youtube.com/watch?v=1kmgmI3LRZs

http://www.youtube.com/watch?v=9yKIvkqnvNg(müthiş bir gol)

http://www.youtube.com/watch?v=L9IQhOyZVaE

http://www.youtube.com/watch?v=6imzwy4dn0k

http://www.youtube.com/watch?v=shGlK1n8Mas(buda çok iyi)

http://www.youtube.com/watch?v=CvM2Ng7UTIc(klip)

atlantis
27.05.2007, 23:46
4-3-3 oynarız... Fatih 10 numara olur... ehehe
Zurawski ile fatih gelecek biz hayır diyecez , olur mu hiç :)

Fatih Zaten 10 numara topcu... Zurawski de buyursun gelsin:)

A.Gökhan AKIN
27.05.2007, 23:51
arkadaşlar kimsenin geleceği yok takımın borcu ortada ne gelmesi ancak giderler bizden heryıl aynı senaryoyu yiyoruz biz transferler yetişecekmişde şudurda budurda.Bereket kanca istifa etti de en azından brezilyadan haber beklemeyeceğiz bunada şükür bir kapı kapandı böylellikle stres azalır :))

Adem Erdoğan
27.05.2007, 23:59
Feinduno için her türlü fedakarlık yapılmalı.Yattara ile ikisi ligin tozunu attırır.
Keisnlikle alınmalı.

Doğan BULAT
28.05.2007, 00:01
Trabzonspora bu saaten sonra Simkowyak ta gelse Fatih te gelse faydası olacağını sanmıyorum Zaten bu yönetim kimseyi alamaz.. Bunlar uydurma haber her sene yaptıkları gibi... Bu senede transfer diye inlicez gibime geliyo.. Tıpkı her sene yediğimiz gibi

Adem Erdoğan
28.05.2007, 00:08
FEİNDUNO & TEKKE

Bu ikisi takimi roked eder aya ucurur.

Terzioğlu
28.05.2007, 00:12
---------------Martinez--------------
-------------------------------------
------------Emre----Risp-------------
--S.Balci------------------Wederson--
----------------Yussuf---------------
--Yattara----------------Feindouno--
---------------Gökdeniz--------------
------------Lavezzi------------------
--------------------Umut Bulut-------

Yedek:

Tolga
Ferhat
Hasan
Adnan
Erdinc
Cagdas
Celaleddin
Tayfun Cora
Ayman
Ömer Riza
Cem Demir
Ceyhun
Ali Güzeldal

Teknik Direktör: Ersun Yanal veya Giray Bulak

Gelecekler:

Martinez (2Milyon)
Serkan Balci (0)
Emre Güngör (1,5Milyon)
Wederson (2Milyon+Keceli)
Ayila Yussuf (3-4Milyon)
Feindouno (5Milyon)
Lavezzi (3-4Milyon)
Ali Güzeldal (0,5Milyon)
Adnan (0)
--------------------
Giderler: 14-15Milyon

Gidecekler:

Stepanov (6Milyon veya daha fazla)
Hüseyin (3Milyon)
Musampa (1,5Milyon)
Jun (1,5Milyon)
Jefferson (1Milyon)
Djokaj (0,5Milyon)
Ersen (0,5Milyon)
--------------------
Gelirler: 13-14Milyon

Biraz hayal kuralim...aslinda hayal görmeye gerek yok ama yönetim bunlari yapmaz/yapamaz...3-4Milyon harcayarak bu kadroyu kurabilirdik aslinda...

Vkgz
28.05.2007, 00:34
martinez 2 mi ne yaptın be hoca martinez kimki 2 veriyorsun :) 300-500 anca eder

degok
28.05.2007, 00:49
DOĞA SARAÇ tarafından yazılan
MÜTHİŞ PLAN

Ziya Doğan Polonya’ya giderek Szymek’i ikna etmeye çalıştı. Szymek, Zurawski ve Jakub Błaszczykowski’nin alınması şartını koştu. Yurt dışında oyuncu arayışlarını sürdüren Trabzonspor’da Polonya’ya giden Teknik Direktör Ziya Doğan’ın buraya eski oyuncusu Szymek’i ikna etmek için gittiği belirlendi. Doğan’ın burada Szymek ile bir görüşme yaptığı ve bu oyuncu ile birlikte yanında iki futbolcu daha almayı düşündüklerini söylediği belirlendi. Szymek ile pazarlık masasına oturan Doğan’ın oyuncuyu ikna edebilmek için çok büyük çaba sarfettiği belirlendi.

ALIRSANIZ DÖNERİM
Ayrıca Szymek ile birlikte Wisla Krakow’da top koşturan Jakub Błaszczykowski ile de ilgilenen Trabzonspor’un, daha önce de gündemde olan Celtic’te top koşturan Zurawski ile de görüşmelere başlayacağı belirlendi. Doğan’ın Szymek’i ikna edebilmek için bu iki oyuncuyu da Trabzonspor’a alınmasını istediği sızan bilgiler arasında yer aldı.
Güngör KAYA

şimdi bu haber doğrumudur bilinmez ama bi düşünün istediklerini yaptık 2 topçuyuda aldık. adam da döndü takıma. maç günü de ziyaya dediki hoca hoca etek giyip sayhaya çıkmazsan bende çıkmam hatta polonyaya giderim. emlakçılık yaparım. zurawskide benle gelir. dimi zura... evet giderim. pöh

Gürkan
28.05.2007, 00:51
Fox tv verkaçta söylenen.ercan saatçi söyledi.tam anlayamadım ama rüştüden mi duydu.

"rüştü Trabzonsporu kesin reddetmiş."

diğer soylenen serkan kesin anlaşılmış mehmet yozgatlıyıda dusunuyormus Trabzonspor.tanrıkulu bunları soyledı.ercan saatcı mehmet "fb kalacagım dedı" dedı.

degok
28.05.2007, 00:56
Fox tv verkaçta söylenen.ercan saatçi söyledi.tam anlayamadım ama rüştüden mi duydu.

"rüştü Trabzonsporu kesin reddetmiş."

diğer soylenen serkan kesin anlaşılmış mehmet yozgatlıyıda dusunuyormus Trabzonspor.tanrıkulu bunları soyledı.ercan saatcı mehmet "fb kalacagım dedı" dedı.

altan tanrıkulu ile ercan saatçi mi şıracı bozacı ikilisi onlar. hemen kapat o kanalı abi geç başka kanala bak ne güzel filmler var.

Gürkan
28.05.2007, 01:03
sonuçta fener zamiasından adamlar. oradan adamlarla gorusuyorlar.

yoksa özellikle ercan saatçi soyledıklerıne falan dikkat ettigim adam degıldır.

Erdal
28.05.2007, 01:34
ALLAH tan "aç" adam arıyoruz..rüştü ,serkan yozgatlı ,,bide tok arasak .........la havle hiç değilse söylediklerinizle yaptıklarınız bir olsun ..sezon ortasında yeterince "AÇ" almadıkmı ayman ,ceyhun .....

Berat
28.05.2007, 01:37
Yahu geçenlerde bir arkadaş yazmıştı forumdan, çok tuttum o lafı.. "Aç oyuncu arıyorsan Somali'ye git hocam.."

Tamam, başarıya aç oyuncuya da ihtiyacımız var ama büyük maçları kazanacak oyuncuya da ihtiyacımız var. Başarıya aç oyuncular o işi pek beceremezler, stresli maçların ağırlıklarını pek kaldıramazlar..

bilal_4861
28.05.2007, 01:38
szmek i geri almaya mı çalıolarmış!!!
Walla düşünmesi bile güzel:)

Serdar A
28.05.2007, 01:44
Bu aralar adı geçmeye başlayan Jakub Błaszczykowski hafiften var bişeyler , boş adam değil.

Şöyle bir video buldum , ilgilenenler izlesin.

http://www.euro-mistrzostwa.com/filmiki/jakub_blaszczykowski.php

Ronaldinhoyla kıyaslayan taraftarları bile var.:)

edit : http://www.youtube.com/watch?v=idFkzEiEHGY

bilal_4861
28.05.2007, 01:49
Bu aralar adı geçmeye başlayan Jakub Błaszczykowski hafiften var bişeyler , boş adam değil.

Şöyle bir video buldum , ilgilenenler izlesin.

http://www.euro-mistrzostwa.com/filmiki/jakub_blaszczykowski.php

Ronaldinhoyla kıyaslayan taraftarları bile var.:)

Video adamı gaza getirio ama bende mustafa keçelinin bi tane video sunu hazırlasam en az bunun kadar güzel olur:D
Keçelinin kariyerindede en az 10 tane olumlu hareketi wardır:D:D

Hakanbostan
28.05.2007, 01:50
Yahu geçenlerde bir arkadaş yazmıştı forumdan, çok tuttum o lafı.. "Aç oyuncu arıyorsan Somali'ye git hocam.."

Tamam, başarıya aç oyuncuya da ihtiyacımız var ama büyük maçları kazanacak oyuncuya da ihtiyacımız var. Başarıya aç oyuncular o işi pek beceremezler, stresli maçların ağırlıklarını pek kaldıramazlar..

ii dion kardeş tamamen haklısında bu adam başarıya aç oyuncuda almıyo adam aç oyuncu alıyo :D:D:D:D:D:D

Emirhan Makul
28.05.2007, 01:51
Jakub Błaszczykowski olmaz bu adam yattaranın yerinde oynuyoo

Serdar A
28.05.2007, 01:53
Video adamı gaza getirio ama bende mustafa keçelinin bi tane video sunu hazırlasam en az bunun kadar güzel olur:D
Keçelinin kariyerindede en az 10 tane olumlu hareketi wardır:D:D
Oyuncuyu tanıyorum , az çok fikir vermesi için videoyu bulup astım.

Zamanında şöyle bir video daha yapmıştı polonyalı futbolseverler. Biz değerini bilemedik.
:(
http://www.youtube.com/watch?v=M_0QAUxIL_E

Adem Erdoğan
28.05.2007, 01:59
Yaw Cavcava versinler yetkiyi gitsin bir kamyon adam getirsin afrikadan.İçinden süper futbolcular çıkacaktır.Geri kalanlarıda cavcav oynatır sonra fenere bjk ye kakalar.Olay budur.

Mehmet Fatih Yavuz
28.05.2007, 02:01

süper lafmış:D
somali uygundur ziya doğan için:D
yamyamlarla bir olur birbirlerini yerler..:D

bilal_4861
28.05.2007, 02:01
Demek öyle ha al sana video o zaman... :(

http://www.youtube.com/watch?v=M_0QAUxIL_E
Dostum beni kalbimden vurdun gerçekten gece vakti duygulandırdın:(
Ahh ulan yaa bu adamı futboldan trabzonspordan sogutanlar utansın!!!
Ama yanlış anlama ismini yazamadıgım futbolcuyuda az çok tanıyorum sende bilirsin bize gelen yıldız oyuncular sönüyo gelirse öle olmaz inş.
Yoksa kalitesini ben tartışamam illaki!!!

Travelair
28.05.2007, 02:26
Simek'in gelmesinin söz konusu olacağını sanmıyorum. Olsa olsa takas amacıyla oyuncu bakıyorlardır

asimavi
28.05.2007, 02:39
...................ah ah su simekin videolarini izledikce icim gidiyo......

.....herkes harcanirdi ama bu adam harcanmazdi ah kafasina tukurdugum ziya bey ah......

......simdi olaydi ne olurdu.....koy 10 numaraya ver kaptanligi.....cani pahasina oynardi bu adam ......yenilince uykusu kacan dunyadaki nadir topculardan di syzmek.....

.....cok ozledim sari kafami donse gelse ne olur simdi....:(

sanatik
28.05.2007, 02:54
DOĞA SARAÇ tarafından yazılan
MÜTHİŞ PLAN

ALIRSANIZ DÖNERİM
Güngör KAYA

şimdi bu haber doğrumudur bilinmez ama bi düşünün istediklerini yaptık 2 topçuyuda aldık. adam da döndü takıma. maç günü de ziyaya dediki hoca hoca etek giyip sayhaya çıkmazsan bende çıkmam hatta polonyaya giderim. emlakçılık yaparım. zurawskide benle gelir. dimi zura... evet giderim. pöh

Gercekden böyle bir durum varsa ortada, szymek su anki durumunuda bilmek isterim ? futbolu birakip - moderatör yapmak istemedimi szymek ? son olarak takip edemedim.

Ya zurawskinin durumu ? Basarilari ? Hic haberdar degilim iskocyaya gitmesinden sonra pek iyi gitmedigini bir ara ögrenmisdim sadece.

Diger ücüncü isim nasil biri ?

Szymek-Zurawski ikilisinin simdi gündeme gelmesi bir uydurma gibi gelsede, cok gec kalinmis bir düsünce olarak geliyor. Ikiside biraraya gelse yillar sonra neticeyi kestirmek eskiden iyidiler yine böyle olurlar demek ile ne kadar gercekci olur.

sametaydin
28.05.2007, 04:49
szymkowiak o kadar süre top oynamamış şimdi bide onumu kazanmaya çalışalım? yok kardeşim burda duygusallıga yer yok. ben de seviyorum szmeki ama ne kadar verimli olucagını tartışırım. üstelik bize karşı böle yapmış bi futbolcunun ayagına gidip gel biz de oyna denmesi de üstünde durulması gereken ayrı bir acayipliktir. szymek kim ki trabzonspor sanki ona muhtaç durumdaymış gibi gösterilmesi beni kızdırdı açıkçası.
gerçi bu haberin dogruluğunun da sorgulanması gerekir. ben inanmıyorum bu haberin dogru olduguna.

Cafer KILIÇSOY
28.05.2007, 08:05
2. FB nin 600 bin $ verdiği adama biz hangi akla hizmet 1,2 milyon$ veriyoruz. (Basının doğru yazdığını kabul ediyorum)
3. İstanbul takımlarından çok istisna drumlar haricinde oyuncu alınmasına karşıyım. (Tarihimizde bunu doğruluyor)

Sekan Balcı bu paraya kesinlikle alınmamalı. Alınacaksa da çok cuzi bir garanti para üzerine maç başı anlaşılabilir. canı isterse gelsin.
Arkadaşın söylediklerine katılıyorum. Ve serkanı istemiyorum

Cengiz Çubukcu
28.05.2007, 08:23
Arkadaşın söylediklerine katılıyorum. Ve serkanı istemiyorum

Cafer Abi serkanın alınmasını ben de istemiyorum ..hem ziya hoca serkanı orta sahaya hasan üçüncünün veya aymanın yanına düşünüyordur :)

Faik Yılmaz
28.05.2007, 08:41
littlebighorn tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=811981#post811981)
2. FB nin 600 bin $ verdiği adama biz hangi akla hizmet 1,2 milyon$ veriyoruz.

bende 1.2 milyon euro diye okudum... 2 trilyon yapıyor.. bu adama bu para çok fazla..

Doğan BULAT
28.05.2007, 08:47
Hadi geçmiş olsun bu senede şampiyonluk gitti.. Beşiktaş Luceskuyla anlaşmış... Keşke bize gelseydi.. Kele kaldık iyimi:(

Gürkan
28.05.2007, 08:49
istikrar vs. gibi nedenlerle ziya doğanda ısrar edelim ve istediği adamı alsın o zaman görün siz,kadrosunu kurunca denildi.Şampiyon olacaktık. e şimdi adamın istediği adamlar alınıyor veya alınacak. onada o zaman ses çıkarmamak gerekir. nasıl sa bizi şampiyon yapacak ya. bence bizi şmpiyon yapacak serkan o 1.2 mılyon dolar veya euro eder.

Faik Yılmaz
28.05.2007, 08:52
bu senede üç eziklerin artıklarını yıldız diye kakalamaya çalışacaklar.....

cavenaghi
28.05.2007, 09:08
serkan her turlu trabzonsporun 11nde oynayacak katki yapacak bir oyuncu.bu forum gercekten cok ilginc hemen hemen alinan her oyuncuya genelde cogunluk karsi cikiyor bunu anlamak mumkun degil...
aymani aldik bu adamin burda ne isi var denildi sonra nasi oynadigi goruldugunde cok iyi adammis ya denildi.daha nce nerdeydi/
risp alindi cavcav gene kazikladi ne isi var rispin denildi 5 mac ta ne oldugunu gosterdi herkese...

serkan 1.2milyon dolar vermilmiski buda hemen hemen 1 milyon euro eder.fb nin ona onderdigi para da 800 bin euro gibi bi rakam sanirim.istanbulda fener formasini genelde 11de giyen ve yasi henuz cok genc bir oyuncunun trabzona gelis maliyeti o kadar eder arkadaslar....
bi de alinan & satilmasi gerektigini dusundugunuz ceyhun gibi trabzonsporun bi daha bulamayacagi oyunculari asmayi birakalim.bir gelsin verimssiz se elestirin.

Faik Yılmaz
28.05.2007, 09:13
ayman ilk geldiğinde canla başla oynuyordu....

takında o kadra sıradan oyuncular vardıki onun futbolu iyi gözüktü....

ancak ne zaman hedefler koyduk önümüze yetersizliği o zaman ortaya çıktı.. ayman asla bu takımın oyuncusu olmamalı.. orta saha teknik kapasitesi yüksek oyunculardan kurulmalı.. tamam bir hüseyin olmalı yükü çekmek için ama ferhat, hüseyin, ayman hasandan kurulu bir orta saha ile ciddi manada başarılı olamayız hiç bir zaman...

bordoylamavi
28.05.2007, 09:15
Feinduno için her türlü fedakarlık yapılmalı.Yattara ile ikisi ligin tozunu attırır.
Keisnlikle alınmalı.
sana katılıyorum ama biraz zor çünkü fransada çok popüler bir oyuncu yani bizden önce millet kapar. yattara farklı herkes almak istemez ki zaten kendi milli takımında da yedek ti hep afrika kupasında. oysa feinduno o kupada gine yi taşıdı üst turlara

Faik Yılmaz
28.05.2007, 09:17
alabiliyorsanız

wederson, gökhan ünal , mehmet topuz gibi oyuncuları alın.....

3 eziklerin artıklarını almayın.....

CAFER ÖZER
28.05.2007, 09:28
Aslında Bir çok konuya bakmak ve yorum yapmak istemiyorum.
Transfer listesini gördükçe gayet normal karşılıyorum,
Takımın Başında İstanbulun artıklarını toplayan bir yönetim,Ve Defans ağırlıklı takım kurmakla meşgul bir teknik Arıza Ziya varken farklı bir şey beklemiyorum.
MUSA-UFUKHAN-RİSP-AYMAN-HASAN-HÜSEYİN-STEPENOV-MUSTAFA-ERDİNÇ-ÇAĞDAŞ-CELALETTİN gibi elinde 11-12 defans adamı olan buna rağmen Hala ADNAN-SERKAN vs gibi oyuncularla uğraşan,Orta sahada altarnatifi olmayan bir kadro varken (GÖKDENİZ-YATTARA-CEYHUN sadece 3 tane orta saha ) Forvette alternatif yokken Israrla Defans oyuncusuna ağırlık verilmesi Trabzonsporun gelecek sezon şimdiden bittiğinin göstergesidir.
Transfer listende 2 TANE orta saha oyuncusu Bir Forvet,1 kaleci olur ondan sonrada diğer alternatifleri düşünürsüm O zaman tamam derim.
Ama adam kafayı takmı illa defans olacak,Ya Git Allahını seversen SAKARYA gibi takımları çalıştır,onlarda senin gibi Defans HASATALIĞI yüzünden küme düştüler,Sakaryada Gol atacak adam olsaydı Sakarya Küme düşmezdi.
TRABZONSPOR yanlış yoldadır.İstanbul artıklarından Trabzonspora fayda gelmemiştir.Bundan sonrada zor gelir.
Serkan FB için G.BİRLİĞİ kupa maçında Trabzonsporlu oyuncuları sakatlamaya oynayan birisi idi.Sözleşmesi bitmeden Gidip FB ye imza atan adamdı,Şimdi değerli oldu hemde söylenen rakamlara bakılırsa Yattaranın 2 katı Gökdenizle hemen hemen aynı para.
Trabzonspora YAZIK OLUYOR.

Mehdi
28.05.2007, 09:28
Bu yaz mevsiminde hayallerimizi anlatacağımız en güzel pembe panjurlu konu bu olacak sanırım.Kimbilir kimler gelecek kimler gidecek bu başlıkta.Ne bombalar ne çatapatlar patlayacak.Ama malesef bende hiçbirisi heyecan uyandırmıyor.Biz bu filmi her yıl hiç kaçırmadan izleriz.
Seneye başkan koltuğundaki adamın bu yıl bize hüsran yaşatan adamın ta kendisi olduğunu bildiğim halde neden transferlerle ilgileneyim.Trabzonsporu aldığı gibi bıraksın.Sonra bakarız transferlere.

AYYILDIZ
28.05.2007, 09:29
serkan transferi çok faydalı olacak adam ileri oynayabiliyor daha 24 yaşında inşallah bu transfer olur alacağı para her gazetede farklı yazıyor onun için birşey diyemem ama fenerliler Serkan için iyi futbolcu diyorlar.

AYYILDIZ
28.05.2007, 09:31
Takımın solkanadına ortasahasına ve forvetinede 3 transfer şart

Erkin
28.05.2007, 09:34
Ortada dolaşan para doğruysa Trabzonspor'da oynayan bir back defans için çok fazla bir para.. Her zaman skorerler, oyun kuranlar vs daha pahalıdır.. Gökdenizle aşağı yukarı aynı paraya sözleşme imzalanırsa yuh artık..

Burhan61
28.05.2007, 09:37
kale için çok iyi bir yabancı kaleci alamayacaksak yurtiçinden denizlispor'un kalecisi hamido ucuza alınabilecek(takas olarak eldeki işe yaramazları da kullanabiliriz) ve işimizi görecek bir kalecidir.

Şahinoğlu
28.05.2007, 09:38
Yazık paralarına kulubün alma Serkanı Yozgatlıyı kadroyu şişirme bu paraları topla Mehme Topuz'u al veya iyi 1 yabancı 5 tane standart adam alacağına o parayla 2 tane iyi adam al .

AYYILDIZ
28.05.2007, 09:39
akçaabata kiralık verdiğimiz Ufuk bayraktar geri gelsin çok yetenekli bir oyuncu inşallah intertotoda oynarda kendini kanıtlar.

Faik Yılmaz
28.05.2007, 10:01
Ali Güzeldalı geri almamız lazım......

sözleşmesinde 150 bin doalr gibi komik bi paraya geri alınabileceği yazıyor.. bu paraya 2 . ligden ble oyuncu alamazsınız....

Ali Yerlikaya
28.05.2007, 10:10
Seneye mutlaka geri kazanilmasi gereken oyuncular
1. Ali Güzeldal ( Takiminin 1.Lige cikmasinda büyük emegi oldu)
2. Ufuk Bayraktar (cok kivrak ve yetenekli bi sol kanat oyuncusu)

Insallah bu iki oyuncuyu takima katar ve uzun yillar sol kanat sorunumuzu cözmüs oluruz.

metehan
28.05.2007, 10:13
kale için çok iyi bir yabancı kaleci alamayacaksak yurtiçinden denizlispor'un kalecisi hamido ucuza alınabilecek(takas olarak eldeki işe yaramazları da kullanabiliriz) ve işimizi görecek bir kalecidir.

Yok be Burhan. Onu alacağımıza Tolga kalede olsun daha iyi, bence iyi bir kaleci değil. Bonservis bedeli ödenmeyecek olan Hasagiç bence kale için en iyi tercih olur.

omermk
28.05.2007, 10:34
konu serkan ın futbolculuğu ya da takıma faydalı olup olamayacağı değil arkadaşlar konu trabzonspor gibi bütçesi kısıtlı bir takımın sırdan bir oyuncu için ödeyeceği senelik 1.3 milyon dolar evet evet 1.3 milyon dolar. takımın yıldızı gökdeniz yattara hatta geçen sene ayrılan fatih bile ayrıldığında ts den o kadar büyük rakamlar almıyorlardı.eğer serkan a bu kadar para veriseniz takım içi dengeler altüst olur. zaten borç içinde yüzüyoruz bide üstüne bu yük binmesin. maharet bu oyuncuları 1.3 mlyon dolara lmakta değil maharet aurelio yu senelik 300 dolar a 22 yaşında transfer edebilmekte tabi 2. bir maharette 300 dolara bulduğun adamı 3 sene sonunda takımda tutabilmekte ya da en azından bu adamdan bi kaç milyon dolar para kazanabilmekte. bi de ben neden hala türkiye de hiç bir takımın 19 yaşındaki nuri şahin i transfer etmediğini anlayamıyorum. u17 milli takımının yıldızını kimse almıyor aynı takımda nuri den daha geri plandaki caner için cska 4 milyon dolar bonservis ödüyor. enteresan.

AYYILDIZ
28.05.2007, 10:40
ben serkana okadar para verileceğini zannetmiyorum en fazla 1 trilyon verir bizimkiler medyadaki paralar abartılı

balahor61
28.05.2007, 10:56
Yuvaya dönüşhttp://www.stargazete.com/resimler/spor/28052007/s07.jpgRus takımı Zenit’te forma giyen Fatih Tekke’nin, Trabzonspor’a kiralık gelme ihtimali ortaya çıktı. Son kararı Zenit kulübünün vereceği bildirildi

TRABZONSPOR’UN, geçtiğimiz sezon başında Rusya’nın Zenit Petersburg takımına 7.5 milyon euro bonservis bedeliyle verdiği Fatih Tekke’nin, gelecek sezon için Bordo-Mavili kulübe dönme ihtimalinin ortaya çıktığı öğrenildi. Bordo-Mavili kulüp, yüksek bonservis bedeli nedeniyle Fatih Tekke’nin transferini ancak kiralık olarak gerçekleştirebilecek.

Rusya Ligi mevsim şartları nedeniyle geç başlıyor ve eylül ayında bitiyor. Bu nedenle de milli futbolcu boş dönemde Trabzonspor’da kiralık olarak forma giyebilecek...

Bu transferi Teknik Direktör Ziya Doğan’ın çok istediği ve Bordo-Mavili yönetime bu konuda baskı yaptığı öğrenildi.

Fatih Tekke’nin Trabzonspor’a gelmeye sıcak baktığı ancak son kararı Rus kulübünün vereceği bildirildi. Transferin eylül ayı başlarında netlik kazanabileceği ifade edildi.

Trabzon’un parasını

asla sokağa atmam

POLONYA’YA futbolcu bakmaya giden ve ve bu ülkede 2 maç izleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan umduğunu bulamadı. İzlediği futbolcuları yeterli görmediğini ifade eden Doğan, ‘Alacağımız yabancı futbolcu, şu anda elimizde olanlardan daha iyi olmalı. Trabzonspor’un parasını sokağa atamam’ dedi. Doğan, bugün Polonya’dan Trabzon’a dönecek.

Kaleci Hasagic için düğmeye basıldı

TRABZONSPOR’UN transfer dönemindeki ilk hedefi Gaziantep’in bonservisi elinde olan kalecisi Hasagic olacak. Jefferson’un da bu transferde takas olarak kullanılması bekleniyor. Bordo-Mavili yönetim gelecek sezon kaleyi Tolga-Hasagic ikilisine teslim etmeyi planlıyor.

AKTUĞ: Kulüp

batmak üzere!

BORDO-Mavili yönetim Divan Kurulu toplantısında çok ağır eleştirildi. Eski başkanlardan Atay Aktuğ, ‘Size borçsuz bir kulüp bıraktık. Ama siz kulübü batma noktasına getirdiniz’ dedi. Eski asbaşkanlardan Nevzat Şakar ise ‘Paraları sokağa attınız’ ifadesini kullandı.

Trabzon, Serkan

için baskı yapıyor

TRABZONSPOR, F.Bahçe’nin sağ kanat oyuncusu Serkan için 1.2 milyon euroluk ücreti gerekirse 1.3 milyona çıkartmaya hazır! Sarı-Lacivertliler’in ise Serkan’a önerdiği fiyatı 600 bin eurodan 900’e çıkarttığı ancak bu futbolcunun Trabzon’a daha yakın olduğu öğrenildi.

Emorfo
28.05.2007, 11:05
Serkan için iddia edilen rakamın 1.2 milyon avro değil de 1.2 trilyon olduğunu sanıyorum.

metehan
28.05.2007, 11:09
Serkan için iddia edilen rakamın 1.2 milyon avro değil de 1.2 trilyon olduğunu sanıyorum.

Evet ben de öyle okuduğumu hatırlıyorum. Yani rakam 1,2 trilyon Türk lirası. Ama basın bu, kimisi milyon dolar kimisi milyon Euro yapıverdi bu rakamı :)

skystar
28.05.2007, 11:10
Eğer ki 10 numara tarzında bi oyuncu alınacaksa hiç öyle aramaya taramaya gerek yok Steaua'dan Nicolae Dică alınabilecek en iyi futbolcudur kanımca Burdan transfer komitesine sesleniyorum:D

Emorfo
28.05.2007, 11:11
Ziya Doğan Polonyalı futbolcularla ilgileniyor. Bir kaç hafta sonra Şimek ve tayfası ile Trabzon'a dönebilir :)

kalavara
28.05.2007, 11:12
arkadaşlar serkan kesnlikle bu kdar parayı hakedcek bir topçu değil. ziya ısrarla istiyormuş ama bakacaz neden istediğine.seneye şampiyonluk sözü verildi. bunu kimse unutmamalı ve omazsa da hesabı en ağır şekilde sorulmalı....

skystar
28.05.2007, 11:14
Ziya Doğan Polonyalı futbolcularla ilgileniyor. Bir kaç hafta sonra Şimek ve tayfası ile Trabzon'a dönebilir :)

Tayfasını bilemem ama Szymeğin dönmesi koca bi yanlış olur Trabzonspor gibi bi kulübe yakışmaz

murathanerol
28.05.2007, 11:17
Çok fazla transfer yapılmasından yana değilim.3-4 tane adam yeterli olacaktır bu kadroya.Kaleci,sol ve sağ bek,bir de kaliteli bir hucum oyunu takviyesi Trabzonspor u şampiyonluğa oynatmaya yetecektir.Rüştü,Wederson,Yabancı Sağ Bek ve Fatih Tekke.Fatih in yerine Gökhan Ünal da olabilir.Bu transferlerin bedelleri toplam en fazla 12-13 milyon Euro eder.

yns61
28.05.2007, 11:18
ziya dogan polonya da bakalım dönerken eli boşmu döncek

Gürkan
28.05.2007, 11:19

sonrada szymek i keşfettim ben olmasam futbol hayatı bitmişti der.

Adem Erdoğan
28.05.2007, 11:19
Szymekin dönmesini çok isterim.Bence eskisinden daha iyi olacaktır.

murathanerol
28.05.2007, 11:24
Szymekin dönmesini çok isterim.Bence eskisinden daha iyi olacaktır.
isterse maradona olsun,bu şekilde bırakmış bir kişinin geri gelmesi Trabzonspor için acizliktir.

gaybana61
28.05.2007, 11:28
transferden çok bu takımın borcu 29 milyon ytl canımı sıktı vallai bu borç ne ???

Adem Erdoğan
28.05.2007, 11:30
isterse maradona olsun,bu şekilde bırakmış bir kişinin geri gelmesi Trabzonspor için acizliktir.

gitmesinin sebeplerini bilmek lazım.Niye gittiğini öğrenmeden bu yargıya varmayalım.Bir futbolcunun basit nedenlerden dolayı neden futbolu bırakmayı seçsin.Bence geri dönmesi değil gitmesi yönetim için bir acizlikti.

DURAS
28.05.2007, 11:31
transferden çok bu takımın borcu 29 milyon ytl canımı sıktı vallai bu borç ne ???
BU BORÇ BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR MEBLAĞ DEĞİLDİR, olayın korkutucu yanı, bu borcu yapan ve çok başarısız bir sezon geçiren yönetim ve traktörün hala takımı yönetiyor olmasıdır.

pReN@_61
28.05.2007, 11:32
C.Tevez düşünülebilir.

Ama bu yönetimle isabetli bir transfer çok zor...

Emorfo
28.05.2007, 11:33
BU BORÇ BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR MEBLAĞ DEĞİLDİR, olayın korkutucu yanı, bu borcu yapan ve çok başarısız bir sezon geçiren yönetim ve traktörün hala takımı yönetiyor olmasıdır.

Bu borç bu yönetimin eseri değildir mevcut yönetimin bu borçtaki payı 5 trilyon civarıdır, gerisi daha önceki yönetimlere aittir. Bilmem biliyor musunuz?

DURAS
28.05.2007, 11:35
Bu borç bu yönetimin eseri değildir mevcut yönetimin bu borçtaki payı 5 trilyon civarıdır, gerisi daha önceki yönetimlere aittir. Bilmem biliyor musunuz?

sen sayitoğlunun dediğine itibar gösteriyorsun, ancak aynı toplantıda aktuğda biz 4,5 trilyon borçla devrettik diyor,

murathanerol
28.05.2007, 11:35
Atay Aktuğ un açıklamarını biliyor musunuz?

ErayAkyüz
28.05.2007, 11:38
arkadaslar kim ne derse desin transferden yana içim rahat ziya dogan ii oyuncuyu secmeyi bilio gercekten bu yonden rahat olun tolga seyhan risp ayman hangisi kotu topcu bunların?

gerçekefsane
28.05.2007, 11:41
Atay Aktuğ un açıklamarını biliyor musunuz?

ne demiş. sölede bilelim;) muhasebe nedir biliyomusun :) Bilgin varsa konuşalım. o bunu demiş su bunu demişle konuşmayak:))))

Murat'
28.05.2007, 11:41
serkan balcı bence iyi bir oyuncu hem çokda genç.....23 yaşında.....daha 19 yaşında iken hatırlarsınız konfederasyon kupasında oynamıştı...bence yararlı olabilecek futbolcu...ama 1.2 trilyon parayı çok buluyorum

Faik Yılmaz
28.05.2007, 11:44
tolga seyhan iyi idi ona lafımız yok.....

rispte fena gözükmüyor ama şampiyonluk kadrosunda yeterlimi o tartışılır......

ayman çok sıradan sadece koşmakla olmuyor bu işler.. orta sahada teknik kapasitesi yüksek olmayan koşan tipte bir oyuncu yeter.... hüseyinde olduğuna göre ayman ancak iyi bir yedek olur...

Burhan61
28.05.2007, 11:46
Yok be Burhan. Onu alacağımıza Tolga kalede olsun daha iyi, bence iyi bir kaleci değil. Bonservis bedeli ödenmeyecek olan Hasagiç bence kale için en iyi tercih olur.

metehan,

bence de çok iyi kaleci değil ama hasagiç'ten daha iyidir. hasagiç'in öyle kötü maçlarını hatırlıyorumki. bana hiç güven veren bir kaleci değil.

denizli düşmediyse büyük oranda 2.yarı kaleyi devralan hamido sayesindedir.

hakkımızda hayırlısı diyelim:)

AYYILDIZ
28.05.2007, 11:47
serkan balcı bence iyi bir oyuncu hem çokda genç.....23 yaşında.....daha 19 yaşında iken hatırlarsınız konfederasyon kupasında oynamıştı...bence yararlı olabilecek futbolcu...ama 1.2 trilyon parayı çok buluyorum

katılıyorum

Serdær
28.05.2007, 11:48
Martinez

Serkan Balcı(Yourkas Seitaridis) Risp Stepanov Murat Ocak(İyiyinin iyisi)

İbrahim Yattara Tiago(Mehmet Çakır) Hüseyin Martin Petrov

Gökdeniz

Umut Bulut Isac Promise(Muhammed Zidan)

omermk
28.05.2007, 11:52
arkadaşlar ayman ile ilgili yadıklarınızı okuyunca şaşırmamak elde değil(tabiki herkesin görüşene saygılıym). günümüz futbolunda artık her takımın orta sahada bir dinamosu var. bakın milan da gattusa ya adama topu sür boş kaleye at desen becerebilirmi şüpheliyim ama adam da öyle bir yürek, kondüsyon ve güç var ki. hem rakip futbolcuları korkutuyor hem de kendi takım arkadaşlarını gaza getiriyor. fb deki tuncay da bu tarz bir oyuncu. ts de ayman haricinde hiç bir futbolcu da bu hırs yok maalesef. tamam huseyin iyi bir ön libero ama bu hırs ve tempo hüseyin de maalesef yok.bu nedenle ayman bence ts nin son yıllardaki en isabetli transferi. arkadaşlar bu arada nuri şahin konusunda ısrarcıyım bu konuda bir gündem oluşturmamız lazım. adam hem iyi bir kesici hem iyi bir pasaör hem genç bu arada sol ayaklı yani bizim takımdaki sol ayaklı orta saha oyuncusu eksikliğini giderebilir.

metehan
28.05.2007, 11:54
metehan,

bence de çok iyi kaleci değil ama hasagiç'ten daha iyidir. hasagiç'in öyle kötü maçlarını hatırlıyorumki. bana hiç güven veren bir kaleci değil.

denizli düşmediyse büyük oranda 2.yarı kaleyi devralan hamido sayesindedir.

hakkımızda hayırlısı diyelim:)

Evet Hasagiç'in kötü maçları vardır, özellikle GS maçları :) Ama genel anlamda Hamido'dan çok daha iyi bir kalecidir bence. Umarım maç kurtaracak bir kaleci alabiliriz.

asimavi
28.05.2007, 11:54
gitmesinin sebeplerini bilmek lazım.Niye gittiğini öğrenmeden bu yargıya varmayalım.Bir futbolcunun basit nedenlerden dolayı neden futbolu bırakmayı seçsin.Bence geri dönmesi değil gitmesi yönetim için bir acizlikti.
...

..tebrik ediyorum....mukemmel bir noktaya parmak bastin....

.....bencede bunun bilinmesi lazim

...burda bi arkadas simekin gidisiyle alakali bana birsey soylemisti ....dudagim ucukladi ....olmaz boyle birsey....

Serdær
28.05.2007, 11:57
arkadaşlar ayman ile ilgili yadıklarınızı okuyunca şaşırmamak elde değil(tabiki herkesin görüşene saygılıym). günümüz futbolunda artık her takımın orta sahada bir dinamosu var. bakın milan da gattusa ya adama topu sür boş kaleye at desen becerebilirmi şüpheliyim ama adam da öyle bir yürek, kondüsyon ve güç var ki. hem rakip futbolcuları korkutuyor hem de kendi takım arkadaşlarını gaza getiriyor. fb deki tuncay da bu tarz bir oyuncu. ts de ayman haricinde hiç bir futbolcu da bu hırs yok maalesef. tamam huseyin iyi bir ön libero ama bu hırs ve tempo hüseyin de maalesef yok.bu nedenle ayman bence ts nin son yıllardaki en isabetli transferi. arkadaşlar bu arada nuri şahin konusunda ısrarcıyım bu konuda bir gündem oluşturmamız lazım. adam hem iyi bir kesici hem iyi bir pasaör hem genç bu arada sol ayaklı yani bizim takımdaki sol ayaklı orta saha oyuncusu eksikliğini giderebilir.

Eğer Gattusoya iyi bir oyuncu diyorsanız helal olsun.Tamam hırs azim var ama her maçta kırmızı kart görmesi lazım
Gattusoyla tuncaya kıyaslamak yanlış.Gattusonun olumlu bir yanı yokki.Pas atamaz gol atamaz defans yapamaz.Sadece koş koş koş.

Faik Yılmaz
28.05.2007, 12:10

bende cumartesi günki gazeteden okudum 1.2 milyon euroyu. çokta önemli değil aslında nedenmi....

Fenerbahçe yönetiminin Serkan'a 600 bin YTL teklif ettiği ve Serkan'ın bu teklifi çok düşük bulması üzerine Trabzonspor'un bu teklifin iki katı tutarındaki ücretle önerdiği sözleşme teklifini kabul etti..

Genç futbolcunun önümüzdeki günlerde Bordo Mavili kulüple resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.. Serkan bu transferle senelik 1,2 milyon YTL alacak

işte yukardaki haberde okunduğu üzere şampiyon olduğu takımın bile reva gördüğü rakam 600 milyar. 2 katını bulduğu bi klübe tabiki güle oynaya gider bu adam. şimdi buunda yıldız< diye sunarlar önümüzde.

bizim orda abufay derler eski dilde... yemeğin güzel yerinin yersin geriye kalanada abufay denir. bu abufay için 1,2 trilyon bile olsa çok fazla...

ha şöyler dersiniz. hasan üçüncünün 700 milyar aldığı bi takımda serkanda 1,2 trilyoncuk alsın....

borcumuz 30 değil 40 olsun..

birilerinin cebi para ile dolsun.........

başarımı rüyanda görürsün....

asimavi
28.05.2007, 12:14
.....140 oldu transfer yok.....

...161...sayfada transfer olucak ........:)

Ba®ış
28.05.2007, 12:16
aymanı yollayıpm gençlerbirliğinden draman ı alalım :)

denizgrsy
28.05.2007, 12:35
serkan alındı mı ?

omermk
28.05.2007, 12:35
evet gattuso gerçekten çok kötü bir futbolcu zaten milan yönetimi teknik direktörü ve hatta italya teknik direktörü de futboldan hiç anlamıyorlar sadece bu forumdaki bizler futbolu cok iyi biliyoruz :)
arkadaşlar iyi futbolcu illa ayağına her aldığı topu adrese teslim eden futbolcu değildir. alex te süper tekniği olan bir futbolcu ama avrupada hiç kimse yüzüne bile bakmıyor adamın. önemli olan görevinin gerektirdiğini yapmak. gattuso görev yerine bakıldığında dünyanın en iyi futbolcularından biridir. nasıl ki 11 adet sergen, alex tipinde futbolcu ile iyi bir takım olmazsa 11 adet gattuso ayman tipinde futbolcudan da takım olmaz. ikisini iyi ayırd etmek lazım.

Samet Türkmen
28.05.2007, 12:46
Arkadaşlar az önce trt2'de Fatih tekke kiralık olarak dönebilir falan diye haber yayınladılar doğrumu. Onların ligi ters zamanda bitiyormuş. Arada kalan sürede Trabzon'da oynayabilirmiş ???

littlebighorn
28.05.2007, 12:47
Ortada dolaşan isimler doğru ise bu sene yurtiçi transfer konusunda ne geçmişten bir ders almışlık görüyorum ne de takımı hedefine taşımak konusunda bir umut ışığı.

Yutdışı transferlerinde ise zaten geçmiş yıllardaki performansımız %10-20 civarındadır. Bu sene iki katı performans göstersek 3 transferde 1 oyuncu eder.

Bakanay61
28.05.2007, 12:48
C.Tevez düşünülebilir.

Ama bu yönetimle isabetli bir transfer çok zor...

oldu olacak elimiz değmişken Kaka yıda alalım:D

Ba®ış
28.05.2007, 12:48
Arkadaşlar az önce trt2'de Fatih tekke kiralık olarak dönebilir falan diye haber yayınladılar doğrumu. Onların ligi ters zamanda bitiyormuş. Arada kalan sürede Trabzon'da oynayabilirmiş ???
bende dinledim o haberi ama şunu sormak lazım ;fatih gelirse süper lig bitene kadar mı kalacak yoksa rusya ligi başlayana kadar mı?

Samet Türkmen
28.05.2007, 12:49
yavv arkadaşlar hiçbiriniz transferden anlamıyorsunuz. Ronaldinho gibi adam dururken niye bunlarla uğraşıyorsunuz.

Serdær
28.05.2007, 12:55
evet gattuso gerçekten çok kötü bir futbolcu zaten milan yönetimi teknik direktörü ve hatta italya teknik direktörü de futboldan hiç anlamıyorlar sadece bu forumdaki bizler futbolu cok iyi biliyoruz :)
arkadaşlar iyi futbolcu illa ayağına her aldığı topu adrese teslim eden futbolcu değildir. alex te süper tekniği olan bir futbolcu ama avrupada hiç kimse yüzüne bile bakmıyor adamın. önemli olan görevinin gerektirdiğini yapmak. gattuso görev yerine bakıldığında dünyanın en iyi futbolcularından biridir. nasıl ki 11 adet sergen, alex tipinde futbolcu ile iyi bir takım olmazsa 11 adet gattuso ayman tipinde futbolcudan da takım olmaz. ikisini iyi ayırd etmek lazım.

Koşan Futbolcu her yerde var.İtalya futbolu neki defans üzerine kurulu.

Önemli olan hem teknik hemde sürat olan futbolcular.(Kaka,C.Ronaldo,Martin Petrov,Querasma)gibi.

marcelinhos100
28.05.2007, 13:04
ADNAN SABIRSIZ

Trabzonspor için gün sayıyor...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19000_b.jpg

ZOR AMA..

Trabzonspor'un transferini aylar öncesinden bitirdiği Samsunsporlu Adnan, imza için artık gün sayıyor. Samsunspor'un genç sağ kanat oyuncusunun, İntertoto Kupası maçlarında kadroda yer alabileceği belirtildi. Genç oyuncu, Trabzonspor gibi büyük bir kulübün formasını giyeceği için mutlu olduğunu ifade ederek, "Trabzon'da oynamak zor ama kendime güveniyorum" dedi

marcelinhos100
28.05.2007, 13:05
SENEYE DE BURADAYIM!

Köln ve Nünberg'in istediği Ersen Martin, Karadeniz'e son sözünü söyledi...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/18998_b.jpg

Golcü oyuncu, "Teklifler aldım ama gelecek yıl da Trabzon'dayım" dedi.

GİTMİYORUM

Trabzonspor'da özellikle Alman kulüplerinin istediği Ersen Martin, transferi ile ilgili Karadeniz'e konuşarak, "Gelecek yıl da buradayım" dedi. Teknik Patron Ziya Doğan ile görüştüğünü ifade eden Ersen, "Hocam benim kalmamı istedi. Almanya'dan Köln ve Nünberg'den resmi teklif aldım ancak gelecek yıl da Trabzonspor'da forma giyeceğim" dedi.

İDDİALIYIZ

Ersen, gelecek yıl Trabzonspor'un şampiyonluğun en güçlü adayı olacağına inandığını ifade ederek, "Bu sezon özellikle ikinci yarıda inanılmaz şanssızlıklar yaşadık. Buna rağmen en fazla puanı topladık. Bu tabiki bir başarı değil, ancak gelecek sezon için umut verici bir durum. 2-3 kaliteli takviye ile gelecek yıl özlenen başarıyı yakalabiliriz" dedi.

ÖMER RIZA YOLCU

Trabzonspor'da Ersen Martin'in takımda kalmasının yanında...

Trabzonspor'da Ersen Martin'in takımda kalmasının yanında 1 forvet transferinin de gerçekleşecek olması nedeniyle Ömer Rıza'nın takımdan ayrılması kesin gibi. Denizlispor, Konya ve Sivas'ın istediği Ömer Rıza'ya bonservisinde kolaylık yapılacağı sızan bilgiler arasında.

Bize gelen parlıyor arkadaş............

Ertan 51
28.05.2007, 13:08
Samsun dan alınan Adnan tam olarak hangi mevkide oynar görevi nedir arkadaşlar veya şuanki kadrodan kimin yerine alındı beni bir bilgilendirseniz.

marcelinhos100
28.05.2007, 13:09
POLONYALI KARWAN TRABZON'A DOĞRU

Ziya Doğan, Cracovianın savunma oyuncusuna hayran kaldı.

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19031_b.jpg

Polonya ligini 4. sırada tamamlayan Cracovianın deplasmanda Widzew Lodzu
3-1 mağlup ettiği maçı izleyen Doğan, Karwanı transfer listesinin başına aldı.

LİSTE BAŞINDA

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan Polonyadaki futbolcu avını tamamladı. Lig boyunca yardımcılarının takip ettiği birçok oyucunun maçlarını izlemek için Ankaraspor karşılaşmasının ardından Polonyaya giden Doğan, Cracovia takımının stoper oyuncusu Michal Karwana hayran kaldı. Cracovianın deplasmanda Widzew Lodzu 3-1 mağlup ettiği maçı izleyen Doğan, Karwanı transfer listesinin başına aldı.

KONTENJAN AÇILINCA

Doğanın Bordo-Mavili takımda yabancı kontenjanının boşalması halinde 28 yaşındaki Karwanın alınması için yönetime rapor sunacağı öğrenildi. Trabzonspor yönetimi ise Ziya Doğanın raporu doğrultusunda Musampa, Djokaj ve Tomas Juna kulüp aramaya başladı. Doğanın Polonyadan listesine aldığı oyuncular arasında Zarkzewski, Murawski, Wladecki, Bozowski de yer alıyor.

iÇ HAREKAT

Serkan'ı bitiren Trabzon, M.Çakır ve Wederson için bastırıyor

SERKAN GELİYOR

Yabancı transferinde arayışlarını sürdüren Trabzonspor, yurt içinde ise hareketli günler yaşıyor. F.Bahçeli Serkan Balcı'nın işini bitiren Bordo-Mavililer, G.Birliği'nden Mehmet Çakır ve Ankarasporlu Wederson için girişimlerini sürdürüyor.

MEHMET YAKIN

Serkan'ın bu hafta içerisinde imza atması beklenirken Bordo-Mavililer'in istediği Wederson için F.Bahçe de devreye girdi. Wederson'da bu nedenle sıkıntı yaşayan Trabzonspor, Mehmet Çakır'ın transferinde ise son aşamaya geldi.

Albayrak'ın görüştüğü Rüştü transfer komitesinden veto yiyip Martinez de el yakınca...

İbre Hasagiçe döndü!

RÜŞTÜ'YE VETO

Trabzonspor'da 1 numara arayışlarında Hasagiç öne çıktı. Başkan Nuri Albayrak'ın gizlice görüştüğü ve el sıkıştığı F.Bahçe'nin milli kalecisi Rüştü'nün Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve transfer komitesinin diğer üyeleri tarafından veto edilince, Bordo-Mavililer bu transferde geri adım attı.

Sakaryaspor'un da Martinez için 3 milyon EURO'dan kapıyı açması üzerine Bordo-Mavililer, G.Antepli Hasagiç'i önceliğine alırken, bu transferde sona yaklaştı.

G.ANTEPLE GÖRÜŞME

Bu sezon sonu sözleşmesi biten Hasagiç için G.Antep'in Federasyonda mukavelesini 1 yıl daha uzattığı şeklinde bilgi üzerine Trabzonspor'un harekete geçtiği belirtildi. Başkan Albayrak'ın, G.Antep Başkanı İbrahim Kızıl ile bu yönde görüşme yaptığı ve sorunun çözüldüğü ifade edildi. Bordo-Mavililer'in Hasagiç transferinde mutlu sona yaklaşırken, Doğan'ın Martinez'i istemesi nedeniyle biraz daha bekleme kararı aldığını öğrenildi

marcelinhos100
28.05.2007, 13:10
TRABZON SALDIRIYOR!

Trabzon’da transfer taarruzu başladı.. Serkan Bordo-Mavili, Wederson yolda, Martinez ise masada..

http://www.takagazete.com/haber_images/trabzon_28052007.080518.jpg

Sağ kenar Serkan Balcı ve Adnan Güngör’le kapatıldı, sol kenar, orta saha, kale ve forvet için yurt içi ve Avrupa taranıyor

HEDEF NOKTA TRANSFER

Transferde büyük bir hareket başlatarak nokta isimler almayı hedefleyen Trabzonspor da F.Bahçe den Serkan Balcı ile tüm şartlarda anlaşma sağlanırken bu oyuncunun önümüzdeki günlerde Trabzon’a gelerek sözleşme imzalaması bekleniyor.

Daha önce Samsunspor lu Adnan Güngör ile sözleşme yapan Bordo-Mavili takım şimdide kaleci,sol kenar,orta saha ve forvete düşündüğü isimlerle girişimlerini sürdürüyor.

ASIL HEDEF MERTİNEZ

Trabzonspor kaleci Martinez den bir türlü vaz geçemiyor.Listesinde alternatifli isimler saklayan Bordo-Mavili takım bir taraftan Rüştü Reçber olayını gündeme taşırken diğer taraftan G.Antepli Hasagiç’i bekletiyor.Ancak Martinez konusunda ise Sakaryaspor ile sıkı bir pazarlık yaşanıyor.Bordo-Mavili takım sol kenara ise Ankaraspor’un Türk olan başarılı futbolcusu Wederson’u düşünüyor.Başkan Albayrak bu yönde Melih Gökçek ten cevap bekliyor.

Trabzonspor kulübü başkanı Nuri Albayrak özellikle geçen yıl yaşanan Musampa olayından sonra bu yıl yapılması planlanan transferlere el koydu. Gerek Ziya Doğan’ın gerekse de izleme komitesinin verdiği listeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyen Albayrak’ın bazı isimleri veto ettiği öğrenildi.Albayrak’ın özellikle kaleye tecrübeli Rüştü Reçber’i almak istediği ancak Ziya Doğan’ın bu oyuncuya soğuk baktığı belirtildi.

marcelinhos100
28.05.2007, 13:10
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_20071_MilanStepanov001.jpg

İspanyolların gözü Stepanov'da!

Trabzonspor'un genç defans futbolcusu Milan Stepanov her ne kadar sakatlığından dolayı bu sezon Trabzonspor'a pek faydalı olamasa da Avrupa'nın gündeminden düşmek bilmiyor.

Sırbistan milli takımının da önemli isimleri arasında yer alan ve teknik direktör Javier Clemente'nin değişmez isimlerinden biri olan Milan Stepanov için Getafe takibini sürdürüyor. Daha önce de Trabzonsporlu futbolcuyu transfer etmek için büyük çaba sarf eden İspanyol kulübü, takımdan ayrılarak Valencia'ya transfer olan Alexis'in yerine Stepanov'u düşünüyor.

Trabzonspor'un genç yıldızını transfer edebilmek için Chelsea de geçen sezon yoğun çaba sarfetmişti.
(Ligtv.com.tr)

BDiler61
28.05.2007, 13:13
bu adam rüştüyü niye veto ediyor hem bonservisi yok hemde ondan daha iyi bi kalecimi bulacaklar

Murat'
28.05.2007, 13:14
haberi 3 kez yollamışsın herhalde yanlışlıkla

Murat'
28.05.2007, 13:17
SENEYE DE BURADAYIM!

Köln ve Nünberg'in istediği Ersen Martin, Karadeniz'e son sözünü söyledi...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/18998_b.jpg

Golcü oyuncu, "Teklifler aldım ama gelecek yıl da Trabzon'dayım" dedi.

GİTMİYORUM

Trabzonspor'da özellikle Alman kulüplerinin istediği Ersen Martin, transferi ile ilgili Karadeniz'e konuşarak, "Gelecek yıl da buradayım" dedi. Teknik Patron Ziya Doğan ile görüştüğünü ifade eden Ersen, "Hocam benim kalmamı istedi. Almanya'dan Köln ve Nünberg'den resmi teklif aldım ancak gelecek yıl da Trabzonspor'da forma giyeceğim" dedi.

İDDİALIYIZ

Ersen, gelecek yıl Trabzonspor'un şampiyonluğun en güçlü adayı olacağına inandığını ifade ederek, "Bu sezon özellikle ikinci yarıda inanılmaz şanssızlıklar yaşadık. Buna rağmen en fazla puanı topladık. Bu tabiki bir başarı değil, ancak gelecek sezon için umut verici bir durum. 2-3 kaliteli takviye ile gelecek yıl özlenen başarıyı yakalabiliriz" dedi.

ÖMER RIZA YOLCU

Trabzonspor'da Ersen Martin'in takımda kalmasının yanında...

Trabzonspor'da Ersen Martin'in takımda kalmasının yanında 1 forvet transferinin de gerçekleşecek olması nedeniyle Ömer Rıza'nın takımdan ayrılması kesin gibi. Denizlispor, Konya ve Sivas'ın istediği Ömer Rıza'ya bonservisinde kolaylık yapılacağı sızan bilgiler arasında.

Bize gelen parlıyor arkadaş............

bence ömer rızanın intertotodan sonra gitmesi daha iyi olur...çünkü bu sezon doğru dürüst oynamadı....onu intertotoda görmeliyiz...

skystar
28.05.2007, 13:17
Antalyasporun da rahatlıkla alabileceği oyuncuların peşindeyiz
Büyük oynuyoruz!
28 yaşında yabancı bi sağ kanat o da güzel!

My
28.05.2007, 13:18
Yahu orta sahada kimse yok biz hala savunmacılara saldırıyoruz...!