PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Kamil Çakmak
20.01.2010, 21:43
Sürekli bir kandırılma muhabbeti dönüyor,siz bu adamları o kadar saf mı zannediyorsunuz:)?

Yönetimin harcadığı insanları göz önüde aldığımızda öle görünüyor malesef

Süleyman Eruyar
20.01.2010, 21:43
Şenol hoca inşallah beni yanıltmayacaksın.. Susma, Konuş, inceldiği yerden kopsun!!

İsmail ALİOĞLU
20.01.2010, 21:44
Fatih Tekkeciler hala aynı kafadamı acaba? Tekke lafında duramayacaksa gittiği yerde kalsın..

hüseyin1975
ünal hocaya da pek yüklendi sayılmaz sadece biraz cesaret et benim acıkladıklarımın %10 u kadar açıklama yap demiş bence buna da hakkı var kaptanın
BENİM KADAR TRABZONSPORLU VAR MI.... ÜNAL KARAMAN DA DAHİL...:(

Bu ne demek simdi???

Ünal bize nereden geldi? O dönem Istanbula gidebilir miydi?
Dogup büyüdügün sehirin Takimini tutmak kadar dogal bir durum yok bence!

Ünal "Ben Trabzonsporluyum" diyorsa benim icin cok daha degerlidir!

Böyle ayirimcilik yapib Trabzonsporuma KIMSE ZARAR VEREMEZ!!!

Bu Takim sadece bu sehirin Insaninin degil!!!!!

maxim
Evet ya sen ne anladın ? Niye aynı odayı paylaştığım dediği adama laf söylesin ki bana bir sebep söyle içiniz mi fesat nedir

Fatih'in kullandığı cümlelerin tek bir anlamı vardır:

Benim transferim için uğraşan uğraşmayan yönetimde vs. benden daha Trabzonsporlu kimse var mı? Bu "kimse" nin içinde Ünal Karamanı da katarak soruyorum.

Adam bunu dedi işte direk...Zaten ben demesine bişey demiyorum. Bana göre haklı zaten :D

MaDDoX_61
http://rutube.ru/tracks/1077536.html?v=20f7e0ca66a65945d794c0fbeec03870

şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum 2.goldeki pasın güzelliğine bakarmısınız?

SEDAT
20.01.2010, 21:45
-Biri bana ünal karamanın görevini anlatabilirmi...

-Real madrid başkanını tanıyan varmı pek azdır herhalde...

-Ama real madride eski futbolculardan kurulu 5 tane sportif direktör var ..belki sayıda yanılıyor olabilirim..

-Hep kim konuşur Valdano , Mijatoviç vs....transferleri bunlar belirler..

-E ünal hocam sen kimseye itiraz etmiyomusun ben nurda neciyim niye maaş alıyorum sözüm lafım dinlenmeyecekse burda işim nedir diye...

devilkid
hala akıl ermiyor...başkan fatih gelecek diye onca para harcayıp ts cluplar için ürün hazırlatmış..bir çırpıda her şey yalan oldu.

Orhan Kahraman
Bu takımın 25 yıldır şampiyon olamaması senin gibi zihniyetlerin yüzündendir. Ben trabzonsporun şampiyonluğunu gördüm ve taa denizli den biri olarak trabzonspora gönül verdim. Sen bu zihniyetle hareket edip Takım yerine kişilere takılıp kalırsan ömrün boyunca göremessin o şampiyonluğu. tRABZONSPOR ŞAMPİYONLUKLARI ALIRKEN FATİH TEKKE YOKTU BUNU UNUTMA.

olsun unutmam

hüseyin1975
Fatih isini baskan veya hacisalihoglu halletmeliydi,fatih daha ciddi muhataplar bulmaliydi karsisinda.

Sadri sener ve hacisalihoglu kac defa ciddi olarak muhatap oldular fatih ile?

Transfer yetkisi Ünala verilmisse, muhatapida Ünaldir.
Isine gelirse Fatih Beyin!

Cafer Bulur
20.01.2010, 21:46
Sadri sener fatihin menajeri 6 ay önceki anlasma olmaz dedigi zaman transferi dondurduk diyor.

Dondururlar tabbi,hicbir zaman ciddi bir alici olmadilar ki.

Fatihin menajeri daha fazla istiyoruz dedigi zaman sadri sener sen cekil aradan,biz bu isi fatih ile hallederiz demisler mi?

Umut Kanber
20.01.2010, 21:46

Bu ne demek simdi???

Ünal bize nereden geldi? O dönem Istanbula gidebilir miydi?
Dogup büyüdügün sehirin Takimini tutmak kadar dogal bir durum yok bence!

Ünal "Ben Trabzonsporluyum" diyorsa benim icin cok daha degerlidir!

Böyle ayirimcilik yapib Trabzonsporuma KIMSE ZARAR VEREMEZ!!!

Bu Takim sadece bu sehirin Insaninin degil!!!!!

Konusmanın sadece bir bölümünü alıp ona göre yargılamak yanlış olur diye dusunuyorum.Biraz cesur olsunlar ve gerçeği açıklasın demek istedi benim dusuncem.

tslover
20.01.2010, 21:47
artık bundan sonra fatih tekke konusu trabzonspora zarar vermeye başladı özellikelde fatihin bu basın toplantısından sonra.gelmesi daha büyük zarar verecektir(bence)ayrıca yönetimde olan yada takımda olan herkesten kendisini daha fazla Trabzonsporlu ilan etmeye kimin ne hakkı var.ne yani sadri başkandan daha mı büyük trabzonsporlusun.artık fatihin olayı tamamen sonsuza kadar kapanmalıdır.fatihi tekrar takımda istemek bence trabzonspora ihanettir

hüseyin1975
20.01.2010, 21:47
Konusmanın sadece bir bölümünü alıp ona göre yargılamak yanlış olur diye dusunuyorum.Biraz cesur olsunlar ve gerçeği açıklasın demek istedi benim dusuncem.

Kurdugu cümle gayet acik ve net vede cok talihsiz bence.

zafercalikoglu
20.01.2010, 21:48
Fatihinde dediği gibi herşeyden büyük Trabzonspor

7can61
Şu foruma tekkeciler tekkesporlular tekke trabzondan daha mı önde vb. saçma sapan şeyler yazan arkadaşlar bunları millete antipatik görünmek için mi dalaşmak için mi arıza çıkarmak için mi kasten mi yapıyorsunuz çok merak ediyorum

Cafer Bulur
Ünal in hangi yetkisi varda fatih transferini bitirecekti?

Ünal simdiye kadar ancak ömer aysan i alabilmistir,mehmet batdal i bile alamamistir.

Suc ünalda mi,degil elbette ona tam yetki vermeyen yönetimde.

Ünalin sportif direktörlügü göstermelik baska bir sey degil...

Umut Kanber
20.01.2010, 21:49
Sadri sener fatihin menajeri 6 ay önceki anlasma olmaz dedigi zaman transferi dondurduk diyor.

Fatihin menajeri daha fazla istiyoruz dedigi zaman sadri sener sen cekil aradan,biz bu isi fatih ile hallederiz demisler mi?

Cafer abi almaya niyeti olan adam der demesine de.
Almamak için firsat kollayan yönetim sence söyler mi?

hüseyin1975
artık bundan sonra fatih tekke konusu trabzonspora zarar vermeye başladı özellikelde fatihin bu basın toplantısından sonra.gelmesi daha büyük zarar verecektir(bence)ayrıca yönetimde olan yada takımda olan herkesten kendisini daha fazla Trabzonsporlu ilan etmeye kimin ne hakkı var.ne yani sadri başkandan daha mı büyük trabzonsporlusun.artık fatihin olayı tamamen sonsuza kadar kapanmalıdır.fatihi tekrar takımda istemek bence trabzonspora ihanettir

Sadri Baba Baskan secildiginde burada herkes onun icin zamaninda Trabzonsporuna cok Para birakmisdi demdi mi?

Simdi kimin Sadri Babanin Trabzonsporlulugunu sorgulamaya hakki var?

Mustafa Yüksek
Kurdugu cümle gayet acik ve net vede cok talihsiz bence.

1 yıldır yönetim çok doğru kelimeler ediyor ya...Takılıp kalın bir cümlede...Adam malzemeci olarak da olsa ben bu takıma dönmek istiyorum diyor...Bir değeri yok mu bu söylediklerinin?

Yahu Kazan istiyor Tekke'yi...Öyle Trabzonspor'a kapak atmaya falan çalışan bir adam değil...Gitse Kazan'a şampiyonlar liginde oynayacak seneye...Mis gibi parasını alacak...Hala art niyet arıyorsunuz adamda...

metinbay61
20.01.2010, 21:50
-Biri bana ünal karamanın görevini anlatabilirmi...

-Real madrid başkanını tanıyan varmı pek azdır herhalde...

-Ama real madride eski futbolculardan kurulu 5 tane sportif direktör var ..belki sayıda yanılıyor olabilirim..

-Hep kim konuşur Valdano , Mijatoviç vs....transferleri bunlar belirler..

-E ünal hocam sen kimseye itiraz etmiyomusun ben nurda neciyim niye maaş alıyorum sözüm lafım dinlenmeyecekse burda işim nedir diye...
ünal bi maçlık da olsa sahaya inerek zaten görevini bitirdi...mijatovic valdado asla teknik olarak sahaya inmez...gerekirse paf hocası çıkar ama onlar çıkmaz...

Kamil Çakmak

Hüseyin kardeş, sence Ünal Karaman'ın bu konuda kendi başına yetkisi varmıdır? Yetkisi olsaydı Trabzonspor' u bu kadar seven bir insan niye Transferini noktalamasın.
Asıl olan bu değil, Ünal Karamanın elini başanı koyup düşünmesi lazım.
Acaba bu klüpte ben harbiden yetkilimiyim. Yoksa yönetimin dediğinimi yapıyorum diye:)

Süleyman Eruyar
yahu cümlede ne gariplik var..

bende diyorum

O yönetim kurulu dahil buradaki herkesten en çok ben Trabzonsporluyum..

Orhan Kahraman
başa sarıp duruyoruz saat 12 den beri burda aynı şeyler dönüp duruyor.

yabadallah
20.01.2010, 21:51

Cafer, simdi baskan alirim diyor , tekke gelirim diyor .. bu dondurma hala gecerli midir ? yoksa yarin resmi sitede biz bu transferi buzlukdan cikardik mi denilecek ? Benim su anda bilmek istedigim bugunku olaylardan sonra ne yapilacak ? herhalde yonetim bu trabsferi bugunku olaylardan sonra hala buzlukda tutamaz .. bir seylerin yapilmasi lazim ..
yoksa yonetim hala dondurucuda mu tutacak >eger tutarlarsa avni aker baslarina yikilir ......

arkadaslar tekrar soyluyorum fatih elinde kagit olmadan icden konusdu , icinden geldigi gibi konusdu .. unal karaman'a bir sey dediyse bunu uzuntusunden dedi ... ( ha bu arada unal ne yapdida fatih bunu dedi ayri ) ama adam kizmis , uzulmus da ne yapsin .. robot degil ki bu insan ...

MaDDoX_61
http://rutube.ru/tracks/1077536.html?v=20f7e0ca66a65945d794c0fbeec03870

maç 8-1 bitiyor.fatih 3 gol atıyor 2 şutu direkten dönüyor ve 3 golün başlangıcında da fatih var ve sen bu adamı almamak için direniyorsun çok yazık.birileri fatih'in bi kaç golünü izletsin yönetime belki yalvarıp alırlar

Erdal

Valla Hüseyin sorun yetkinin kimde olduğunda değil...Anlamıyormusun? Sahiden anlamıyormusun? Sahiden Ünal hoca nın Rusya ya ciddi ciddi Zenit le görüşmeye gititğini mi düşünüyorsun....Ha buna rağmen Fatih öyle dememeliydi...Ama sapla samanı karıştırmayalım yahu...

Trabzonspor yönetimi, kendi tercihlerini savunmaktan aciz bu tercihleri kamuoyu nezdinde haklı kılmak için sürekli birilerini kullanıyor....Bu Fatih e özel bir muamele de değil...Sadece Fatih dişli çıktı....

Gamze
Açıklamaları dürtüklersek bir ton şey çıkarırız.
Bence hiç gereği yok.
Yine ayrıntılarda boğulmayalım.

Çok net: yönetim yine yönetemedi.

Fatih şunu dedi bunu dedi şunu suçladı... ne önemi var yahu?

Yönetimin hepimizin gözüne gözüne soktuğu eksikliğini, beceriksizliğini anlamak için Fatih'in ya da bir başkasının sözlerine ihtiyaç mı var?

Fatih gelmek istedi, istemedi, anlaştı, telefonunu kapattı şunu yaptı bunu yaptı.
Umrumda değil.
Gerçekten.

Ben şu anda Trabzonspor'un imajından, taraftarından şuyundan buyundan sorumlu olan adama bakarım. Fatih Trabzonspor'da değil. Beni ilgilendirmez.

Şartlar ne olursa olsun, ben hatayı önce kendi içimdeki, kendi başımdaki insanlarda ararım.
Öyle çok araştırmaya da gerek yok zaten. Kabak gibi ortada her şey amiyane tabirle.
İsim Fatih Tekke olmuş ya da Macit Güven olmuş fark etmez...

El, yüz bulaşık.

Kuyuya binbir deli taş attı, bin milyon akıllı çıkaramadık.
Zor çıkar.

Midnight61
http://forum.bordomavi.net/C:\Users\CRIS\Desktop\fatih ucuyor.jpg

Cafer Bulur
Cafer abi almaya niyeti olan adam der demesine de.
Almamak için firsat kollayan yönetim sence söyler mi?
Söylemez tabii,demek istedigim bu.

Sadri sener ve yönetimi fatih tekke konusunda belki de tarihimizin en büyük transfer samimiyetsizligini ortaya koymuslardir.

Orhan Kahraman
Fatihinde dediği gibi herşeyden büyük Trabzonspor

burayı kimse tiize almıyor varsa yoksa unala ne dedi
telefonu niye kapalı onu demedi
menejeriyle ilgili açıklama yapmadı

veni vidi vici

pardon

vıdı vıdı vıdı

hüseyin1975
Ünal in hangi yetkisi varda fatih transferini bitirecekti?

Ünal simdiye kadar ancak ömer aysan i alabilmistir,mehmet batdal i bile alamamistir.

Suc ünalda mi,degil elbette ona tam yetki vermeyen yönetimde.

Ünalin sportif direktörlügü göstermelik baska bir sey degil...

Mehmet Batdal sezon sonu gelecekdir bence, henüz Manisaya gitmeyi kabul etmemis diye duydum.

Ayrica FT Transferinde o ayri, Fatih ayri calisacagine birlikde Kulüp ile anlasma ortami aramalari gerekirdi.

Fatih kulübüm ile restlesdim diyor. Buna inaniyoruz ama Ünalin anlasmaya yakin olduguna inanmadik.

Biz niye hep bir kisiye inaniyoruz?

Orhan Aydın
Bu arada nedense aklıma Metin Diyadin'in 'bir konuşursam'ı geldi.

SEDAT
20.01.2010, 21:52
ünal bi maçlık da olsa sahaya inerek zaten görevini bitirdi...mijatovic valdado asla teknik olarak sahaya inmez...gerekirse paf hocası çıkar ama onlar çıkmaz...

-Bu kadarmıydı görevi yani..

tslover
Sadri Baba Baskan secildiginde burada herkes onun icin zamaninda Trabzonsporuna cok Para birakmisdi demdi mi?

Simdi kimin Sadri Babanin Trabzonsporlulugunu sorgulamaya hakki var?
fatih tekke ayıp etmiştir son derece açık.ayrıca da fatihinde işine gelmediğini düşünüyorum bu transferin ki böyle bir basın toplantısıyla kapıları tamamen kapatmış oldu akıllıca ve ince bir taktikle !!!

melihkuzey
mehmet saliiiiiihhhhh uçağın tekerini patlat ula uçağın tekerini...........

buna benzer bir olay 1981 yılında yaşanmıştı. hatırlayanlar bilecektir şenol güneş'in sözleşmesi yıl sonunda bitmektedir. o dönem ki yönetim şenol güneş'e "gel boş mukaveleye imza at" der. şenol güneş tabii fırtına yıllarını yaşamaktadır. biraz ilgi alaka ister. çünkü 3-4 sene öncesinde Ali Kemal'e yapılanları unutmamaktadır. fakat bizim yönetim şenol güneş'e "havalara girmesin" diye pek ilgi göstermez. Şenol Güneş buna çok kırılır. işte o zaman devreye rumennige'li braitner'li Bayern Münih girer "Şenol Güneş'e talibiz" diye haber gönderir. yönetim sevinir tabi Türkiye Futbol tarihinin en büyük transferini gerçekleştirecektir. gazetelerde boy boy (hatılayanlar olacaktır) "kiralık kale" diye resimler basılır ve "Trabzonspor'un ve Türk futbolunun efsane kalecisi Şenol Güneş, dünya devi Bayern Münih'le anlaştı" alt yazısıyle haberler manşete çıkar. büyük bir infial olur. Trabzon şehri büyük bir üzüntü içine girer. ama tabii Bayern Münih'le anlaşma gerçekleşmez yönetim Şenol Güneş'e dört elle sarılır gider büyük bir törenle yeni imzayı attırır.

kendi değerlerimize biraz sahip çıkalım. Hami'ye, Ogün'e, Abdullah'a yaptıklaırmızı Fatih Tekke'ye yapmayalım. Fatih Tekke sadece Trabzonspor'un değil şu an TÜRK futbolunun en büyük yıldızıdır. Bu yıldızı kaybetmeyelim.

İsa
Peki geniş yetkilerle donatılmış teknik direktörümüz bir adamı bile aldıramaycaksa ne iş yapıyor orda...

Şenol Güneş'in gelişi paratoner vazifesi görmüştü,görülüyor ki değişen bir şey yok...

Bu yönetimin sonu hiç tatlı olmayacak...

SEDAT
20.01.2010, 21:53
Bu arada nedense aklıma Metin Diayadin'in 'bir konuşursam'ı geldi.

-Ula daha gündemdekiler bitmedi bide metin diyani çıkarma:)

a d bacan
he yaaa hakkatten
kolombiyaya neden götürmadiler ünalı
transfer yetkisi aslında onundu

kolombiyaya gitmek onun hakkıydı yediler hakkını
sırf savunmak için savunuyorsun gibi duruyor yazıların

evet Fatih ünal ı işin içine katmaması lazımdı sadece okadar

yönetimin yaptıklarının yanıonda lafı bile olmaz.

bu yönrtimin bu hususta savunulacak hiç bir yeri yoktur
ayrıca fatih hatayapabilir

fakat fatihin hatalarını çıkarıpta yönetim savunması yapmak boştur efendim boş.

hüseyin1975
Hüseyin kardeş, sence Ünal Karaman'ın bu konuda kendi başına yetkisi varmıdır? Yetkisi olsaydı Trabzonspor' u bu kadar seven bir insan niye Transferini noktalamasın.
Asıl olan bu değil, Ünal Karamanın elini başanı koyup düşünmesi lazım.
Acaba bu klüpte ben harbiden yetkilimiyim. Yoksa yönetimin dediğinimi yapıyorum diye:)

Makami geregi yertkili kisi olmasi gereken Ünaldir ve ben yetkili olduguna inaniyorum, en azindan inanmak istiyorum.

Tabi verilen yetkide sinirlama olabilir, neticede herkesin Imkanlari bellidir.

Imkanlar cercevesinde calisdigina inaniyorum ve Ünalin arada kalmasina üzülüyorum.

lazo1967_61
20.01.2010, 21:54
google

Trabzon - Görseller burdan görebilirsin bişeyler

Sagol orhan abi pek birsey bulamadim ama olsun

zafercalikoglu
1 yıldır yönetim çok doğru kelimeler ediyor ya...Takılıp kalın bir cümlede...Adam malzemeci olarak da olsa ben bu takıma dönmek istiyorum diyor...Bir değeri yok mu bu söylediklerinin?

Yahu Kazan istiyor Tekke'yi...Öyle Trabzonspor'a kapak atmaya falan çalışan bir adam değil...Gitse Kazan'a şampiyonlar liginde oynayacak seneye...Mis gibi parasını alacak...Hala art niyet arıyorsunuz adamda...

bence arkadaşlar artık bu Fatih olayını kapatma zamanı gelmiştir,malesef açıklayıcı net bir şey yok,Fatih basın toplantısı düzenledi imalı sözler söledi,ama Telefonu neden kapalıydı acıklamadı,Tamam yönetim suclu ilgilenmedi pek seninle ,ama sen bu şehrin evladısın git konuş kendin,madem gercek Trabzonsporlusun ,yap yapacaklarını ,

artık bu konu sıktı,,
gecen sene sampiyanluk kaçmışsa trübünden yükselen Fatih sesleri yüzünden
ğ
yaww kafam karma karışlık haklıyı haklsızı ayırmak cok zor,,

Umut Kanber
Mehmet Batdal sezon sonu gelecekdir bence, henüz Manisaya gitmeyi kabul etmemis diye duydum.

Ayrica FT Transferinde o ayri, Fatih ayri calisacagine birlikde Kulüp ile anlasma ortami aramalari gerekirdi.

Fatih kulübüm ile restlesdim diyor. Buna inaniyoruz ama Ünalin anlasmaya yakin olduguna inanmadik.

Biz niye hep bir kisiye inaniyoruz?

Unal hoca acıklama yapmadı ancak bugun Canlı yayında Baskanın ıfadelerını ızledıysen bu sorunun cevabını kendın bulacaksın cunku SAMİMİ degil

tslover
20.01.2010, 21:55
Peki geniş yetkilerle donatılmış teknik direktörümüz bir adamı bile aldıramaycaksa ne iş yapıyor orda...

Şenol Güneş'in gelişi paratoner vazifesi görmüştü,görülüyor ki değişen bir şey yok...

Bu yönetimin sonu hiç tatlı olmayacak...
hiç tatlı olmayacak derken?burda demokratik usullerle seçilmiş bir yönetim var ve onun nasıl gideceği de bellidir.ayrıca kimin alınıo alınmayacagına taraftar değil yönetim karar verir.

Cafer Bulur
20.01.2010, 21:55
Cafer, simdi baskan alirim diyor , tekke gelirim diyor .. bu dondurma hala gecerli midir ? yoksa yarin resmi sitede biz bu transferi buzlukdan cikardik mi denilecek ? Benim su anda bilmek istedigim bugunku olaylardan sonra ne yapilacak ? herhalde yonetim bu trabsferi bugunku olaylardan sonra hala buzlukda tutamaz .. bir seylerin yapilmasi lazim ..
yoksa yonetim hala dondurucuda mu tutacak >eger tutarlarsa avni aker baslarina yikilir ......

arkadaslar tekrar soyluyorum fatih elinde kagit olmadan icden konusdu , icinden geldigi gibi konusdu .. unal karaman'a bir sey dediyse bunu uzuntusunden dedi ... ( ha bu arada unal ne yapdida fatih bunu dedi ayri ) ama adam kizmis , uzulmus da ne yapsin .. robot degil ki bu insan ...
Abi bu saatten sonra bu yönetimin oldugu yere fatih tekke gelmemeli.

Yönetim ve futbolcunun karsilikli samimiyet kurmadiklari bir yerde basaridan söz edilemez.

canmert_61
20.01.2010, 21:56

pekala menajeri daha fazla istiyoruz dedigi zaman TS ye gelmek için can atan fatih tekke menejerine sen çekil aradan biz bu işi TS ile hallederiz demişler mi

metinbay61
20.01.2010, 21:57
-Bu kadarmıydı görevi yani..

yok hocam yazmışsın sende mijatoviç valdado diye...bu görevin adı yetkisi bu bizdeki gibi değil...ünal diyecekti ki ben sahaya inmem inemem görevimde bu yok...başkanın sahaya inmesi gibi bi durum yani...

ha şöyle bi durum var yönetim ünalı getirirken adını koyduğu yetkinin ne olduğu bilmiyor galiba yoksa hadi ünal bi maç takımı sahaya çıkar demezdi...

biltrabzon
-TEKKE'YE YANITLAR: "ÇOK PARA DA KAZANABİLİR.."-
Daha sonra Fatih Tekke'nin açıklamalarını izleyen Şener, golcü futbolcunun çaprıcı sözlerine tek tek yanıt verdi.

Açıklamasında Trabzonspor'un Zenit'le anlaşmadığını iddia eden Tekke'ye �O bizim problemimiz� diyen Şener, şöyle devam etti;
�Kulüp orada, havalimanının altında, gider imzayı atar. Biz kulüple anlaştık, sen de gidersin imzayı atarsın. Her futbolcu böyle yapar, kulübüne anlaştığını söyler. Biz Zenit'e parayı nasıl ödeyeceğimizi, kimle ödeyeceğimizi bile konuştuk. Belki de Fatih detayı bilmiyor. Ama ben başkan olarak buradayım uzatmanın da anlamı yok. Fatih kardeşimiz gelmek istediği zaman gelebilir. Gelmek istemezse başka kulübe de gidebilir, çok para da kazanabilir, kendi bileceği iş. Ama biz buradayız� dedi.

-"BEN PROFESYONELİM ALIRIM.."-
Tekke'nin açıklamasında, Şenol Güneş'i bir tarafa bırakarak �Ünal Karaman, bu transfer için çaba sarf eden etmeyen, yönetim kurulumuzdan içlerinde benim kadar Trabzonsporlu var mıdır?� sözü için ise çarpıcı bir yanıt verdi.
Şener şöyle dedi;
"Öyle bir tartı aleti yok. O zaman şu denebilir; 'Sadri Şener kadar bu kulübe maddi şey veren var mıdır?'.. Ben profesyonelim alırım, Şener verir.. Senin tarzın odur.. Ama yanlış tabii, gençlik.. Ben herkes kadar Trabzonsporluyum. Bunun daha altı üstü olmaz�..

-"İŞİ MENAJERİN TELEFONU BOZDU"-
Trabzonspor'a gelişinde 6 ay önce konuşulan kendi yazdığı mukavelede 1,600 olan teklifi 1,500 yaptını belirten ve "O şartları kabul ediyorum. Bunun kabul ederseniz Zenit'e gidip beni alacak mısın" diye soran Tekke'ye �Alacağız� yanıtını veren Şener gülümsedi ve "İşin aslı nedir?" sorusu üzerine şöyle devam etti;

�İşin aslını biz de çözemeyince transferi durdurduk. Ama bu konudan ben de, kulüp de rahatsız oluyor. Kulübün daha önemli işleri var. Biz işin Zenit tarafını bitirmiştik. Hatta idman eksikliği var Fatih'in ve hoca da bir an önce gelmesi lazım dedi. Ünal da 'eşyalarını hazırla gel başla' demişti kendisine. Ünal, Moskova üzerinden sözleşme için gitti geçen akşam. Ama menajeri bizi arayıp '6 ay önceki anlaşma olmaz' deyince biz vazgeçtik. Fatih Allah için böyle bir şey demedi..�

-"BOŞ MUKAVELE İMZALAMALIYDI"-
6 ay önceki anlaşmanın şifai olduğunu belirten Şener; �Bu anlaşmanın olmayacağını menajer söyledi. Zaten Fatih Tekke için menajere gerek de yoktu.. 30 yaşına gelmiş, kaptanlık yapmış, takımlarına mal olmuş futbolcular boş mukaveleye imza atarlar, bu usüldür. Kulüp onu taktir eder doldurur. Ama menajer ararsa şık olmuyor tabii. Ona da kabul diyoruz, biz buradayız.. Fatih şimdi Rusya'ya gidiyor ama biz Zenit'le anlaşırız. Zenit'le iş yapan birinin kefaletiyle bu işi bitiriyoruz zaten. Devletten de yardım alarak Faruk Özak desteğiyle bu işi yaptık. O tarafımız da boş değil, çok dolu.. Fatih'le ilgili cümleleri seçiyoruz, onu kırmak üzmek istemiyoruz. Dubai'deki kampa gitsin ama yine gelebilir. Kapımız her zaman açık. Nokta

daha ne yapsin baskan.

Orhan Kahraman
Abi bu saatten sonra bu yönetimin oldugu yere fatih tekke gelmemeli.

Yönetim ve futbolcunun karsilikli samimiyet kurmadiklari bir yerde basaridan söz edilemez.

yanyana gelebildikleri an bu iş biter yönetim yapsın yönetimliğini gitsin dubai ye:)

hüseyin1975
he yaaa hakkatten
kolombiyaya neden götürmadiler ünalı
transfer yetkisi aslında onundu

kolombiyaya gitmek onun hakkıydı yediler hakkını
sırf savunmak için savunuyorsun gibi duruyor yazıların

evet Fatih ünal ı işin içine katmaması lazımdı sadece okadar

yönetimin yaptıklarının yanıonda lafı bile olmaz.

bu yönrtimin bu hususta savunulacak hiç bir yeri yoktur
ayrıca fatih hatayapabilir

fakat fatihin hatalarını çıkarıpta yönetim savunması yapmak boştur efendim boş.

Baskanimiz sovu seviyor, ne yalan söyleyeyim.
Onlar sartlarinizi kabul ediyoruz diye Haber göndermis dendi.
Yani Ünalda gidip isi bitirebilirdi ama Baskan sovu sevdiginden bizzat o bitirdi isi:)

Zaten aciklamalari (kiz evi filan) buram buram sovenizm kokuyordu:p

Orhan Aydın
hiç tatlı olmayacak derken?burda demokratik usullerle seçilmiş bir yönetim var ve onun nasıl gideceği de bellidir.ayrıca kimin alınıo alınmayacagına taraftar değil yönetim karar verir.

Kimin alınıp kimin alınmayacağına yönetim karar verdiği için bu haldeyiz zaten.

Kamil Çakmak
Makami geregi yertkili kisi olmasi gereken Ünaldir ve ben yetkili olduguna inaniyorum, en azindan inanmak istiyorum.

Imkanlar cercevesinde calisdigina inaniyorum ve Ünalin arada kalmasina üzülüyorum.

Ünal hocanın arada kalmasınad bende üzülüyorum. Cezalı maçımızda Samsunda oynadığımız türkiye kupasanda Onu omuzlarıma almıştım.
Ömrümde unutamayacağım bir andı o zamanlar yaşadıklarım.
Trabzonspor sevgisinide biliyorum.

Ama piyon olarak kullanılmasınıda razı olmuyorum. Üzülüyorum. .

Umut Kanber

Abi emın ol buradaki herkes ünal hocaya senın kadar üzülüyor.Zaten tepkimiz de Unal hocayı Taraftarın onune atan yonetıme.

Cafer Bulur
20.01.2010, 21:58
pekala menajeri daha fazla istiyoruz dedigi zaman TS ye gelmek için can atan fatih tekke menejerine sen çekil aradan biz bu işi TS ile hallederiz demişler mi
Evet,bugün 6 ay öncesinde anlastigimiz paraya ben gelmeye hazirim demedi mi fatih?

Halen bile gelirim diyor,daha ne demeli?

asimavi
20.01.2010, 21:58

....bahsettiğimiz kulüp trabzonspor ...burda gelen yönetimler taraftarın isteklerine cevap vermek zorundadır...zaten bu taraftarı değiştirmeye kalkarsanız trabzonspor trabzonspor olmaz başka bişey olur....

Mahmut Baran
20.01.2010, 21:59

menejeri sadece zeniti aramış TRABZONSPOR sizinle anlaşmış Fatihi kampa çağırıyorlar diye . Onlarda yok anlaşma derhal kamp için dubaiye mi geçsin ne demişler. Menejerin para isteme olayı tam bir fiyasko Kulübümüzün resmi sitesinde 12:48 de bu duyuru yapıldı her bahane silindi , menejer fiyat ile oynadı yok 6 ay önceki anlaşmayı kabul etmemişler filan . Sonra Kaptan basın toplantısında bu konudada yalanı ortaya çıkarınca duyuru resmi sitemizden kaldırıldı.

SEDAT
20.01.2010, 22:00
yok hocam yazmışsın sende mijatoviç valdado diye...bu görevin adı yetkisi bu bizdeki gibi değil...ünal diyecekti ki ben sahaya inmem inemem görevimde bu yok...başkanın sahaya inmesi gibi bi durum yani...

ha şöyle bi durum var yönetim ünalı getirirken adını koyduğu yetkinin ne olduğu bilmiyor galiba yoksa hadi ünal bi maç takımı sahaya çıkar demezdi...

-Yani benimde demek istediğim şu beğenirsin beğenmezsin ama bir sinan engin olmalıdır bu takımda...

-Şenol güneş Ünal karaman bunlar sessiz efendi insnalar lokmasını al ne yapıyorsun sen demez..

-Bize takımını seven bu uğurda herkesle kavga edicek bi yetkili lazım...

Orhan Kahraman
Evet,bugün 6 ay öncesinde anlastigimiz paraya ben gelmeye hazirim demedi mi fatih?

Halen bile gelirim diyor,daha ne demeli?

Fatih tarafına yüklenmeyi gerektirecek hiç bir şey yoktur bencede bu dakikadan sonra.Söylenmesi gereken herşeyi fatih söylemiştir ama az ama fazla derdini anlatmıştır.Bundan sonra yönetimin tavrı taraftarın yönetime karşı olan tavrını belirleyecektir bence

Umut Kanber

Kımın alınacagına yönetim karar verir ama bu kararlar yanlıssa bunları yargılamak da taraftarın görevidir.

Cafer Bulur
Yillardir yatan yattara ya senelik 1.8 milyon dolar veriyorlar ama fatihten bos mukaveleye imza atmasini bekliyorlar.

Iste sadri sener ve yönetiminin adaleti...

Orhan Kahraman
20.01.2010, 22:01
-Yani benimde demek istediğim şu beğenirsin beğenmezsin ama bir sinan engin olmalıdır bu takımda...

-Şenol güneş Ünal karaman bunlar sessiz efendi insnalar lokmasını al ne yapıyorsun sen demez..

Aklınıza gelen bir isim varmı ? birileri olMALİ ?

mehmetali61_55
ben ünal hocaya üzüldüm tabi işin aslını bilmiyorum ne oldu ne bitti ama fatih keşke ismini söylemeseydi.Belkide sonra pişman oldu İnşallah iş tatlıya bağlanırda Tekke gelir,içimdeki ses bu iş olacak diyor ama bakalım ...

Umut Kanber
cafer abi adam zaten boş mukaveleye imzasını atar daha once gokdenızle beraber attıgı gibi ama bu yönetim ona da bi bahane bulur.

Orhan Aydın
20.01.2010, 22:02
Başkan daha ne mi yapsın?

:D

asimavi
....başkanın yapacağı tek şey var ...tüm yönetimi ve fatihin menejer bozuntusunu aradan çıkarıp direkt olarak ..gururunuda ezip fathi arayacak biyerde buluşacaklar ve imzayı atttırıp getirecek ....başka türlü bu iş çözülmez iki tarafta naz yapıyor ..başkanın bi büyüklük yapıp fatihin yanına gitmesi lazım...

melihkuzey

yönetimden bir iki isim, takımda namaz kılan adam istemiyor maalesef. işin gizlenen tarafı bu. yazık çok yazık gerçekten.

Şenol Altunsoy
20.01.2010, 22:03
Yillardir yatan yattara ya senelik 1.8 milyon dolar veriyorlar ama fatihten bos mukaveleye imza atmasini bekliyorlar.

Cafer 1.1 milyona düşürdüler karşılıklı anlaşıp :)

Umut Kanber
....başkanın yapacağı tek şey var ...tüm yönetimi ve fatihin menejer bozuntusunu aradan çıkarıp direkt olarak ..gururunuda ezip fathi arayacak biyerde buluşacaklar ve imzayı atttırıp getirecek ....başka türlü bu iş çözülmez iki tarafta naz yapıyor ..başkanın bi büyüklük yapıp fatihin yanına gitmesi lazım...

olması da gereken budur kaptan bugun yaptıgı acıklamada bile kimseyi itin ..... sokmamış sadece gerekli yerlere gonderme yapıp isterseniz ben varım demiş daha ne yapsın....

hodlu
Başkan ya çıkıp bu rezilliğe açıkça son verecek ya da istifa edip gidecek..

metinbay61
20.01.2010, 22:04

şimdi yetkiler hepten karıştı zaten...sezon başındakinden farklı oldu...düşünki teknik direktörümüz ünalın alt yetkisinde olmalı...peki şu an bu mümkün mü...ha broos da böyle miydi o zamanda değildi...

ama dediğin gibide lokmasını al insanlar değiller aslında...ama ünal enol hoca geldikten sonra ortada kaldı yetkisi falan belli değil klübün bi çalışanı...

yani ilk sorduğun soru yanıtsız ünalın yetkisi nedir...şu an adı yok o yetkinin...

Cafer Bulur
Zenitin istedigi 2 milyon euro boservisini tok alici edasiyla düsürmeyi basardilar ama fatih tekkeyle anlasmayi beceremediler.

Buna kargalar bilmem neresiyle güler....

Orhan Kahraman
yönetimden bir iki isim, takımda namaz kılan adam istemiyor maalesef. işin gizlenen tarafı bu. yazık çok yazık gerçekten.

Bu kadar da basit olamaz bence.

Peki ya daha geriye dönersek? Kurşunlanma olayının akabinde ki insanlardan varmıdır yönetimde kimse?

Samet Berber
Şenol Hoca ne toplantısı yapacak merak ediyorum .

Çıkıp Fatih'ten vazgeçtik , transferi kapattık mı diyecek ?

a d bacan
20.01.2010, 22:05
-TEKKE'YE YANITLAR: "ÇOK PARA DA KAZANABİLİR.."-
Daha sonra Fatih Tekke'nin açıklamalarını izleyen Şener, golcü futbolcunun çaprıcı sözlerine tek tek yanıt verdi.

Açıklamasında Trabzonspor'un Zenit'le anlaşmadığını iddia eden Tekke'ye �O bizim problemimiz� diyen Şener, şöyle devam etti;
�Kulüp orada, havalimanının altında, gider imzayı atar. Biz kulüple anlaştık, sen de gidersin imzayı atarsın. Her futbolcu böyle yapar, kulübüne anlaştığını söyler. Biz Zenit'e parayı nasıl ödeyeceğimizi, kimle ödeyeceğimizi bile konuştuk. Belki de Fatih detayı bilmiyor. Ama ben başkan olarak buradayım uzatmanın da anlamı yok. Fatih kardeşimiz gelmek istediği zaman gelebilir. Gelmek istemezse başka kulübe de gidebilir, çok para da kazanabilir, kendi bileceği iş. Ama biz buradayız� dedi.

-"BEN PROFESYONELİM ALIRIM.."-
Tekke'nin açıklamasında, Şenol Güneş'i bir tarafa bırakarak �Ünal Karaman, bu transfer için çaba sarf eden etmeyen, yönetim kurulumuzdan içlerinde benim kadar Trabzonsporlu var mıdır?� sözü için ise çarpıcı bir yanıt verdi.
Şener şöyle dedi;
"Öyle bir tartı aleti yok. O zaman şu denebilir; 'Sadri Şener kadar bu kulübe maddi şey veren var mıdır?'.. Ben profesyonelim alırım, Şener verir.. Senin tarzın odur.. Ama yanlış tabii, gençlik.. Ben herkes kadar Trabzonsporluyum. Bunun daha altı üstü olmaz�..

-"İŞİ MENAJERİN TELEFONU BOZDU"-
Trabzonspor'a gelişinde 6 ay önce konuşulan kendi yazdığı mukavelede 1,600 olan teklifi 1,500 yaptını belirten ve "O şartları kabul ediyorum. Bunun kabul ederseniz Zenit'e gidip beni alacak mısın" diye soran Tekke'ye �Alacağız� yanıtını veren Şener gülümsedi ve "İşin aslı nedir?" sorusu üzerine şöyle devam etti;

�İşin aslını biz de çözemeyince transferi durdurduk. Ama bu konudan ben de, kulüp de rahatsız oluyor. Kulübün daha önemli işleri var. Biz işin Zenit tarafını bitirmiştik. Hatta idman eksikliği var Fatih'in ve hoca da bir an önce gelmesi lazım dedi. Ünal da 'eşyalarını hazırla gel başla' demişti kendisine. Ünal, Moskova üzerinden sözleşme için gitti geçen akşam. Ama menajeri bizi arayıp '6 ay önceki anlaşma olmaz' deyince biz vazgeçtik. Fatih Allah için böyle bir şey demedi..�

-"BOŞ MUKAVELE İMZALAMALIYDI"-
6 ay önceki anlaşmanın şifai olduğunu belirten Şener; �Bu anlaşmanın olmayacağını menajer söyledi. Zaten Fatih Tekke için menajere gerek de yoktu.. 30 yaşına gelmiş, kaptanlık yapmış, takımlarına mal olmuş futbolcular boş mukaveleye imza atarlar, bu usüldür. Kulüp onu taktir eder doldurur. Ama menajer ararsa şık olmuyor tabii. Ona da kabul diyoruz, biz buradayız.. Fatih şimdi Rusya'ya gidiyor ama biz Zenit'le anlaşırız. Zenit'le iş yapan birinin kefaletiyle bu işi bitiriyoruz zaten. Devletten de yardım alarak Faruk Özak desteğiyle bu işi yaptık. O tarafımız da boş değil, çok dolu.. Fatih'le ilgili cümleleri seçiyoruz, onu kırmak üzmek istemiyoruz. Dubai'deki kampa gitsin ama yine gelebilir. Kapımız her zaman açık. Nokta

daha ne yapsin baskan.

bu açıklama na zaman yapıldı?

AyhanPe

menejer olayi dogrudur..baskanida sanirim transferi istemeyenler de doldurusa getiriyor ve bu olayin büyümesine neden oluyor..

bende transferin gerceklesecegine inaniyorum. iyide bu kadarmi yipratilmasi gerekir kurumun..trabzonspor un en basit olmasi gereken transferi suanda en zahmetlisi olmustur..fatih menejerini aradan cekti ki böyle bir basin toplantisi yapiyor

magicyattara

Allah'tan kork.
Yıllardır yatıyor dediğin Yattara bu sezonu saymazsak,geçen sezon 26 maçta oynamış.Ondan önce zaten hep oynamış.Bu mu yıllardır yatmak.
Bazen tüm bu olanlara ilahi adalet diyesim geliyor.
Müstehak bize bunlar.

canmert_61
menejeri sadece zeniti aramış TRABZONSPOR sizinle anlaşmış Fatihi kampa çağırıyorlar diye . Onlarda yok anlaşma derhal kamp için dubaiye mi geçsin ne demişler. Menejerin para isteme olayı tam bir fiyasko Kulübümüzün resmi sitesinde 12:48 de bu duyuru yapıldı her bahane silindi , menejer fiyat ile oynadı yok 6 ay önceki anlaşmayı kabul etmemişler filan . Sonra Kaptan basın toplantısında bu konudada yalanı ortaya çıkarınca duyuru resmi sitemizden kaldırıldı.

pekala madem bunlar doğru bence fatih tekke basın toplantısı yapmak yerine kım varsa yonetımden gorustuğu ya da unal yada senol hocayı arayıp bu nerden cıktı ben hazırım ımzaya demelı degıl mıydi mesela senol hoca ile gorustum dıyor ama senol hoca ya ben bu paraya oynarım dedım demıyor sizin için gelmem taraftar için gelirim dedim diyor. işin puf noktası surda fatıh senol gunes ya da unal karaman a ben eskı sartlarda gelmeye hazırım dese idi bu toplantıya ıhtıyacı olmazdı.

Badaloğlu
20.01.2010, 22:06

Vakti zamanında Şenol Güneş'de, Ziya Doğan'da bunları söylemişti ''bir konuşursam'' herkes bir konuşursa aha haböyle ortalık dedikodudan geçilmiyor.

Biz kendi kendimize gelin güvey oluyoruz, biz kendi kendimizi rezil ediyoruz.Eziklerin bizi kaale almamasının nedenlerindne biride bu olsa gerek.Biz kendi değerlerimize saygı duymuyoruz, biz kendi değerlerimizi bitirmekte üstümüze yok.

Lig'in başlamasına sayılı günler kala hangi akla hizmet yönetim böyle bir sorunu bu camiaya layık gördü? Yazık değil mi bize?

AyhanPe

bu aciklamalardan sonra bunu demez diyemez daha dogrusu

Umut Kanber
arkadaslar kaptan ucaktan indi var mi bi bilgisi olan havaalanına giden arkadaslara ulasabılır mıyız?

uzunhakan
bu yonetime ne denirki bela okusan olmaz küfür etsen olmaz fatih transferinde rol oynayan kötü düşüncelerin allah bin belasını versin

İsa
Ne dememi istiyosun dayak yiyip gidecekler desem hoşuna gider mi?
Nuri Albayrak'ın gidişi nasıl olduysa öyle olacak yani hoş olmayacak.
Yönetim makul bir gerekçe sunmadan babasının çiftliğinde at koşturuyor gibi yapamaz.

asimavi
20.01.2010, 22:07
kimse kendinden taviz vermiyo ..kimse fedakarlık yapmıyo fatih hariç ..nasıl iş bu yani...adam bu kulübe bu kadar hizmet etmiş o kadarda naz etme hakkı olsun...
...daha yeni aldığın bi oyuncuyu yağlıyıp ballıyorsun ...senin için bir başka topcu olsa 10 milyona mal olacak bi yeteneği ...sırf camiadan biri diye gurur yapıp almıyorsun olurmu böyle bi mantık....
....

SEDAT
20.01.2010, 22:07
Aklınıza gelen bir isim varmı ? birileri olMALİ ?

-Evet sinan engin..Kendisi Trabzonludur seve seve yapıcağına kuşkum..yok..

-Ama bizim derinciler onuda yer çok sürmez:)

hodlu
20.01.2010, 22:08
Fatih'e yapılan itham'a göre; Zenit bonservisi 1 Milyon'a düşürünce, Fatih Tekke Ünal'ı arayarak bonservisi çok ucuza bitirmişsiniz o zaman o farkı benim ücretime yansıtın demiş.Evet bu Yönetim kanadının anlattığı hikaye yorumu bizlere ait...

AyhanPe
20.01.2010, 22:08
Allah'tan kork.
Yıllardır yatıyor dediğin Yattara bu sezonu saymazsak,geçen sezon 26 maçta oynamış.Ondan önce zaten hep oynamış.Bu mu yıllardır yatmak.
Müstehak bize bunlar.

yatiyor demekle bir mac oynayip 3-4 mac performansinin cok altina düsüyor demek istedi sanirim..ama futbolcuda her mac ayni performansida gösteremez tabi..yattara nin bazi maclar önce özel bahaneler üretip oynamaya nazlandigini örnegin ziya dogan söylemisti..

Cafer Bulur
20.01.2010, 22:09
Allah'tan kork.
Müstehak bize bunlar.
Yattara mevzuu ayri bir konu,tartisilabilir.

Ama yattara nin 1.1 milyon euro aldigi bir takimda fatih tekke 1.5 milyon euro ya oynama hakkina sahip olmalidir.

Yabancilarin 1 milyon euronun üstünde aldigi bir takimda bir yönetim fatihten bos mukaveleye imza atmasini bekleyemez...

canmert_61

ayrıca duyuru da hala resmi sitede duruyor
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3417#Icerik

DİNÇ

Bu ne demek simdi???

[/B]

Kimse benim kadar Trabzonsporlu olamaz...

Buna Fatih Tekke de dahil...

Fatih Tekkenin yerinde olsam atlarım uçağa dikilirim başkanın karşısına "Ya beni bu takıma alacaksın ya da futbolu bırakırım başkanlığa aday olup karşına dikilirim..." derdim...

Egolarım ve gururum bir tarafa Trabzonspor bir tarafa...

Bırakın Trabzonlu olmayı Karadenizli bile değilim...

Trabzonsporum ne Sadrinin Şenlendiği ne de Hacının Tekkesidir...

Sadri Şeneri ve ekibini sevmesemde onlar Trabzonsporumun başkanı ve yöneticileridir...

Bu vesile ile bu makamlara sövüp sayanları kınıyorum...

Herkesi birlik ve beraberliğe davet ediyor,4 gün sonra entrikalarla dolu ligin başlayacağını hatırlatıyorum...

AyhanPe
Fatih'e yapılan itham'a göre; Zenit bonservisi 1 Milyon'a düşürünce, Fatih Tekke Ünal'ı arayarak bonservisi çok ucuza bitirmişsiniz o zaman o farkı benim ücretime yansıtın demiş.Evet bu Yönetim kanadının anlattığı hikaye yorumu bizlere ait...

buda burda konusulmayan farkli bir boyut..menejer olayi kesin dogrudur ama böyle birsey isteyecegini sanmiyorum..

melihkuzey
Bu kadar da basit olamaz bence.

Peki ya daha geriye dönersek? Kurşunlanma olayının akabinde ki insanlardan varmıdır yönetimde kimse?

emin ol en büyük sıkıntı bu. çok basit gibi görünen bu sebep koskoca Hakan Şükür'ü bile bizanssaray'dan kopardı attı. kurşunlanma olayına gelecek olursak onu bir de gökdeniz'den dinleyin. gökdeniz'in neden bir daha dönmemek üzere bu takımda gittiğini dinleyin de içiniz acısın.

Selman

Ayıp.

Bence öyle.

Yıllardır yatıyor dediğiniz adam yıllarca 150 bin dolar gibi komik bi rakama oynadı.Yattığı tek sene bu sene.Onda da ücretine indirim yapıldı, sesini çıkarmadı.

Tekke'ye hakettiği değeri tabi ki vereceğiz.Ama sağa sola saldırmadan yapsak daha iyi.

magicyattara
20.01.2010, 22:10
yatiyor demekle bir mac oynayip 3-4 mac performansinin cok altina düsüyor demek istedi sanirim..ama futbolcuda her mac ayni performansida gösteremez tabi..yattara nin bazi maclar önce özel bahaneler üretip oynamaya nazlandigini örnegin ziya dogan söylemisti..

Anlama kabiliyetine hayranım:)
Sen hep benim alıntıladığım mesajları tekrardan bana anlat,memnun olurum.

Süleyman Eruyar
20.01.2010, 22:11
Başkan daha ne mi yapsın?

:D

elaleme rezil etti,

Ersunu kovdu, kendisi gitti dedi..

Burak için neler dedi,daha sonra gitti aldı geldi..

ya Zafer Yelen?

Yıldız oyuncu satmayacağız dedi,gökdenizi sattı, gökdeniz yıldız mı dedi..

iyiyken hep konuştu, kötüyken hocaya sorun dedi....

kaç yılda oldu bunlar??

Ama konuştu Tekke,

Eminim yarın Diyadin konuşacak...

Taraftarı zaten dinleyen yok bile..

Bir oyuncuyu ilk defa bu kadar çok istedi..

umrunda olmadı...

Şimdi Rahat uyu Sadri Şener.. Rüyanda Fatih Tekke seslerini duymaya hazır ol..

AyhanPe
20.01.2010, 22:11
Yattara mevzuu ayri bir konu,tartisilabilir.

Ama yattara nin 1.1 milyon euro aldigi bir takimda fatih tekke 1.5 milyon euro ya oynama hakkina sahip olmalidir.

Yabancilarin 1 milyon euronun üstünde aldigi bir takimda bir yönetim fatihten bos mukaveleye imza atmasini bekleyemez...

iyide zaten ona o parayi verirdiler..ha bos mukaveleye atti ha atmamis..ama evet atmasi daha sIk olurdu..baskan bu olaylarda cok hassas..özellikle trabzonsporlu futbolcularin pazarlik yapmasini pek istemiyor..diyorki onlar evladimiz ve biz onlari magdur etmeyiz..

asimavi
20.01.2010, 22:12
...iyisimi ...yarına nihat ustadan bi randevu alınsın ...fatih ve başkan davet edilsin(sadece ikisi) ..davet edende trabzonspor taraftarı olsun...

...madem bu kulübün asıl sahibi taraftar madem başkan bu taraftar için burda ..bu davete icabet ederler sanırım...biz bunları bi araya getirmezsek bu iş çözülmeyecek...

İskender Çakmak
20.01.2010, 22:13
Fatih 'in basın toplantısını medyatrabzondan takip ettim söylediği herşeye inanıyorum bu transfer de tek suçlu yönetimdir geldiği zaman çok sevindiğimiz bir anda başımızın tacı olan yönetim Fatih tekke konusunda sınıfta kalmıştır.

SEDAT
20.01.2010, 22:13
Ayıp.

Bence öyle.

Yıllardır yatıyor dediğiniz adam yıllarca 150 bin dolar gibi komik bi rakama oynadı.Yattığı tek sene bu sene.Onda da ücretine indirim yapıldı, sesini çıkarmadı.

Tekke'ye hakettiği değeri tabi ki vereceğiz.Ama sağa sola saldırmadan yapsak daha iyi.

-İşin garibi 150 bin alırken daha güzel oynuyordu kerata :)

Umut Kanber
20.01.2010, 22:14
para bozdu mu yattarayı dıyosun sedat :D

Mustafa Ayazoğlu

Hikayedir, hikaye.. Bir futbolcuyu taraftarın gönlünden nasıl silmeye çalışırsın, bitirirsin ! İşte bu dedikodularla. Trabzonsporluluk paha biçilemez.

metinbay61
şu yattaraya vurup durmayalım beyler...adam geçen yıl doğru düzgün oynamadı dedik geçen yıl oynadığı maçlara baktım her golün bi tarafında var yattara...adam sakat bu sene...biz iyileşip dönsün diyeceğimize yatıyor diyoruz...birine örnek verirken takımdan bi değere vurmayalım...buna umutuda yattarasıda herkes dahil...

hodlu
20.01.2010, 22:15
Gerçekten birileri oyun oynuyor ama herkes rolunü güzel oynuyor...

ceserdar
Dün akşam bir başlıkta yazacaktım. Ama bir büyüğümüz de aynı şeyi düşünmüştü ve benden önce yazmıştı ve ben vazgeçmiştim. Fatih Tekke çok akıllı bir insan olsaydı, ta en başında ben kariyerimi Avrupa'da sürdürmek istiyorum der işin içine kendisini bu kadar bulaştırmazdı. Eğer kendisini isteyen olursa da giderdi paşa paşa hem kendisiyle hem de kulübüyle anlaşırdı. Bu olaydan sonra Fatih Tekke'nin çok akıllı bir insan olmadığını en azından senin benim kadar olaylara baktığını anlamış oldum. Eğer en başında bu olaylara hiç karışmış olmasaydı ne olurdu biliyor musunuz? Yönetim bugün istifa etmek zorunda kalırdı. Bu kadar basit.

Kaptan yuvasına dönemedi. Bunu burada bırakmak lazım artık. Çünkü artık git gide bölünüyoruz.

Sezer Soykan
Yönetim bindiği dalı kesmek istiyo sanırsam anlamıyomusunuz şunu tahmın edemıyomusunz sayın yöneticiler takımın kaybedeceği her maçtan sonra bu konu gündeme gelecektir. Bu transfer şart olmuştur Trabzonun geleceği için yoksa bi kaç ay sonra ne yönetim kalacak nede futbolcular doğru dürüst top oynayacaklardır. Belkide yönetim haklı tam kestiremiyorum ama takım için bu transfer şart olmuştur. Bu yönetim son yıllarda gelen eniyi yönetimdir belkide ama Fatihi almazlarsa fazla dayanamazlar bizi taraftarı bırakın kendınız için yönetiminizin geleceği için bu transferi yapmanız gerekir

DURAS
20.01.2010, 22:16

Herkesi birlik ve beraberliğe davet ediyor,4 gün sonra entrikalarla dolu ligin başlayacağını hatırlatıyorum...

hocam bizim ligmi daha entrikalarla dolu, yoksa camia mı?

metinbay61

toplantı mı yapacakmış şenol hocam...ne zaman??

AyhanPe
Anlama kabiliyetine hayranım:)
Sen hep benim alıntıladığım mesajları tekrardan bana anlat,memnun olurum.

haa dogru sen bir arkadasimiza ayni mesajda ayni cümlede hem sizli hem senli hitap etmis arkadassin;)

yok cafer arkadasin yattara nin ,,yatmasini'' performans olarak ele aldigini düsündügümü yazdim..

karsikliga gelmis olabilir..

anlama kapasitesi olayina girmeyelim istersen..yada sen isterseniz:D

Umut Kanber
hayır ısın terslıgı yattaranın bu duruma gelmesının de sebebı yonetım

hodlu
20.01.2010, 22:17
Hikayedir, hikaye.. Bir futbolcuyu taraftarın gönlünden nasıl silmeye çalışırsın, bitirirsin ! İşte bu dedikodularla. Trabzonsporluluk paha biçilemez.

Bu anlattığım Ünal Hocanın yaşadığını anlattığı olay.Güvenilir kaynak ancak kendilerine göre güvenilir...

Kamil Çakmak
Önümüzde Sivas maçı var ve bizim için önemli bir maç, ve sivas'ın 4 büyük tafralarından sonra.
Harbiden şu yönetimin yaptıklarına bakarmısınız? Biz ne ile uğraşıyoruz. Bizi bu durumlara düşürdüler.
Aha bu maşlık maç saatıne kadar sürer gider böle.
Yönetim bunları düşünmezmi yaaa. Camiaya lig başlarken morel vermek istemezmi. Bu nasıl bir anlayış?
Bu nasıl bir yönetim şekli ki bizi bu durumlara düşürdü. İnsanlarda bu kadar acizlik olurma yaa?

Emir BAYRAK
Başkan ne sanıyor bu transferi? Ya da neresinden bakıyor olaya acaba?

Fatih Tekke bu saatten sonra prestij oldu taraftar ve takım için, Başkan hangi pencereden bakıyor bu işe?

Alalen açık ortada çırılçıplak duruyor cevaplar, durumlar... Bu Fatih'in başkanın & yönetimin kellesini götüreceği gerçeğini göremiyorlar mı?

Göremiyorsalar yazık, çok yazık!

10 numara
Fatih Tekkenin yerinde olsam atlarım uçağa dikilirim başkanın karşısına "Ya beni bu takıma alacaksın ya da futbolu bırakırım başkanlığa aday olup karşına dikilirim..." derdim...

.

Olur mu, olur!

Erdal
Valla kimsenin başlıktan gideceği yok...Mevzu dönüp dönüp aynı yere geliyor...Hadi futbol konuşalım bari...

Yenermiyiz Sivas ı? Hangi kadro çıkmalı?

canmert_61
şimdi şu ana kadar oyazılan yorumlardan anladığımı özetleyelim
sadri şener ......kötü
hh .................kötü ve fatıh tekke dusmanı
diğer yoneticiler.. kötü ve entrikacılar
unal karaman .....yalancı entrikacı zaten kendisi trabzonsporlu da değil
şenol güneş........abimiz büyüğümüz ama onun için de trabzonspora gelinmez o da yönetime uydu

butun bunlar doğru ise tum bunlara rağmen Fatih tekke trabzonspora gelmeye mi uğraşıyor
burada bır terslık yokmu?

vyno
20.01.2010, 22:18
Fatihin menejeri transferdeki indirimin fatihin alacağına eklenerek bir artış istedi Fatihin ağzından Ünaldan para istedi açıkcası bunu başkan duyunca gurur yaptı.Fatihin haberi yokmuydu menejerinin fiyat artışı yaptığından madem anlaşmak istiyordu okadar teli neden kapalıydı demek ki menejerinin aradığını bildiği için bunu yaptı Fatih'in hatasından biride bugun basın toplantıısnda Ünal'a söylediği oldu kaldıki Ünal bu kulüp için 10 yıl çok üst seviyede top oynadı Fatih bu kulüpte Ünal'ın oynadığı gibi sadece 2 yıl oynamıştır bunu söyleyecek son kişiddir.Fatih iyi topçu gelsin oynasın ama bıraksın bu işleri gelsin başkanının elini öpsün imzasını atsın bu işte tatlıya bağlansın.Ünaldan da özür dilesin Trabzonsporluluğunu ve efendiliğini göstersin.

Emirhan Makul
http://img251.imageshack.us/img251/2558/50235134.jpg

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20296 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20296)

Mahmut Baran
Yemin ederim buraya giren aklı selime kafayı yedirtecek adamlar var. yahuuu sabahtan beri en az bu başlıkta 150 küsür sayfa okudum iki majezik hap içtim başağrısından, üç-dört kez hem kaptanın hem başkanın röportajını dinledim. FATİH TEKKE sonuna kadar haklı. şimdi ise hiç takip etmeyen adam gelmiş okumuş iki yerel siteden haberi yorumlamış kafasına göre,okudum birkaçını benimde aklım karıştı. Fatih TEKKE'ye lanet okuyasım geldi. Yazıklar olsun kendini böyle cahilce kandırıpta milleti kendine uydurmaya çalışanlara . Suçlu mu aranıyor suçlu belli YÖ-NE-TİM.

Orhan Aydın
20.01.2010, 22:19
elaleme rezil etti,

Ersunu kovdu, kendisi gitti dedi..

Burak için neler dedi,daha sonra gitti aldı geldi..

ya Zafer Yelen?

Yıldız oyuncu satmayacağız dedi,gökdenizi sattı, gökdeniz yıldız mı dedi..

iyiyken hep konuştu, kötüyken hocaya sorun dedi....

kaç yılda oldu bunlar??

Ama konuştu Tekke,

Eminim yarın Diyadin konuşacak...

Taraftarı zaten dinleyen yok bile..

Bir oyuncuyu ilk defa bu kadar çok istedi..

umrunda olmadı...

Şimdi Rahat uyu Sadri Şener.. Rüyanda Fatih Tekke seslerini duymaya hazır ol..

Başkan daha ne yapsın? diye yazılmıştı da bana komik geldiği için dedim onu:)

Umut Kanber
erdal abi umut ile teo yanyana oynar mı :D

hodlu
Şenol hocanın yarın söyleyecekleri önemli...

hüseyin1975

Buna Fatih Tekke de dahil...

Egolarım ve gururum bir tarafa Trabzonspor bir tarafa...

Bırakın Trabzonlu olmayı Karadenizli bile değilim...

Trabzonsporum ne Sadrinin Şenlendiği ne de Hacının Tekkesidir...

Sadri Şeneri ve ekibini sevmesemde onlar Trabzonsporumun başkanı ve yöneticileridir...

Bu vesile ile bu makamlara sövüp sayanları kınıyorum...

:alkış::alkış::alkış:

Trabzonlu olmayip en az bizler kadar Trabzonsporumuzu seven herkesden Allah Razi olsun.

Sizleri seviyorum :alkış:

İsa
20.01.2010, 22:20
Valla kimsenin başlıktan gideceği yok...Mevzu dönüp dönüp aynı yere geliyor...Hadi futbol konuşalım bari...

Yenilirsek ne olur onu konuşalım:D

SEDAT
20.01.2010, 22:21

-Teofiloya bakar abi :)

Kemal Ç.
20.01.2010, 22:21

fatih tekke'de maça gelecek mi? :D

Süleyman Eruyar
20.01.2010, 22:22

Trabzonspor için hayırlı sonuç ne ise o olsun Erdal Abi..

Kazanmak veya Kaybetmek...

Hayırlısı ne ise o olsun...

Erdal
Trabzonspor un yenilgisi ihtimali üzerine bile konuşmayalım bence isa...Bazen ben de yapıyorum uyaralım birbirimizi...Trabzonspor yenilmez....En azından maçtan önce yenilmez...

iso_4939
zaten sımdı alınmazsa sezon sonuda gelmez ben olsam sahsen gelmem...ayıptır

Mustafa Çolak
20.01.2010, 22:23
http://img251.imageshack.us/img251/2558/50235134.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20296)

frkl
20.01.2010, 22:23

ohh be farklı bi konuya değinildi sonunda

ben hala defanstan yana korkum var malesef guven vermiyor bana benim altyapıdan pek bilgim yok varmıdır acaba altyapıdan stoper adam A takımda oynayabilecek..

Cafer Bulur
20.01.2010, 22:24
Şenol hocanın yarın söyleyecekleri önemli...
Fatih transferi olmamistir ve buna artik takilmamamiz gerekir diyecek,taraftari da takima destek olmaya davet edecek,baska ne diyecek?

Cihan
20.01.2010, 22:24
Trabzonspor un yenilgisi ihtimali üzerine bile konuşmayalım bence isa...Bazen ben de yapıyorum uyaralım birbirimizi...Trabzonspor yenilmez....En azından maçtan önce yenilmez...

yensek ne olur abi.. ona da sevinemez hale geldik... denizli belediye maçında bi tane gole sevinemedim ..:) 61 . aşırı derecede hatta sınırları zorladık 3 kişi hayatımda bu kadar yalandan sevinmemiştik ..

Erdal
20.01.2010, 22:25
Stoperler dışında fena bir kadromuz yok...3 galibiyet bizi frklı yerlere taşır...Avrupa kupaları mühim...Biz Avrupa da olmalıyız...Şampiyonluk kadar önemlidir bu...Hep söylüyorum sıkıştık kaldık dağların arsında...Avrupa bize güven verecek...Hatırlatacak...

Orhan Kahraman
20.01.2010, 22:25
Hep Fatih TEKKE nin TRABZONSPOR'a tekrar dönmesinin takımın kaybettiği ruhu tekrar sağlayacağına inanmıştım.

Hatta bu konuda bazen Tekkespor diye uydurulan bir abartmanın içinde buldum kendimi.

Hatta kimilerine göre Tekke yi Trabzonspor'dan daha büyük görmeye başlamıştım.

Kimseyi Trabzonspordan büyük göremem hattim değildir.Bu şekilde konuşanlar asıl burda taraftarı ikiye bölenlerdir.Bir futbolcunun hayranı olmak kadar doğal birşey yoktur. Kendinden birşeyler bulabilirsin yada olmak istediğin insanın özellikleri taşıdığına inanıp ona hayran olabilirsin bunlar gayet normal şeylerdir.

Tüm bu görüşlerime rağmen körü körüne bağlanmayıp Yönetimin de bir bildiği olabilir,Fatih Tekke belkide düşündüğüm kadar temiz olmayabilir kuşkusu içimde hep vardır çünkü objektif olmak ya da Trabzonsporu herşeyden önde tutmak bunu gösterir benim için.

Fakat,ama,lakin;

Fatih'in bugunkü açıklamasından sonra nasıl sözde TFF diyorsak benim içinde Fatih'e yapılan insanlık dışı suçlamalardan sonra Trabzonsporumu yönetenler sözde Yönetimimdir.

Sayın SADRI ŞENER; Fatih TEKKE sesleri rüyanıza girsin,kulaklarınızda çınlasın emi.

Cafer Bulur
20.01.2010, 22:27
Stoperler dışında fena bir kadromuz yok...3 galibiyet bizi frklı yerlere taşır...Avrupa kupaları mühim...Biz Avrupa da olmalıyız...Şampiyonluk kadar önemlidir bu...Hep söylüyorum sıkıştık kaldık dağların arsında...Avrupa bize güven verecek...Hatırlatacak...
Teo cok cabuk uyum saglamazsa bitirici oyuncu eksikligimiz devam edecek,bu nedenle bir yerde tikaniriz...

Erdal
Bu yönetimin hiç bir üyesine zerre kadar güvenmiyorum...İnanmıyorum da...Ama o formaya çok inanıyorum...Avrupa da olmalıyız...Bunlara rağmen...

10 numara
teo ile umut yanyana oynarsa orta dörtlü çok önemli ...selçuk-sezer-ceyhun-colman-engin-serkan-gabriç-alanzinho....zor seçim...

metinbay61
20.01.2010, 22:29
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20143&page=20
hadi beyler maça:)

Umut Kanber
bence ligin son haftasındakı dortluyu bozmayacaktır.engın yavas yavas ısınmaya basladı ama serkan ve gabricten vazgecmeyecek gibi gelıyor bana

Volkan
ah ah fatihinde dedigi gibi istense '' 1 saatde biter bu iş ''ama nerde

magicyattara
20.01.2010, 22:30
haa dogru sen bir arkadasimiza ayni mesajda ayni cümlede hem sizli hem senli hitap etmis arkadassin;)

yok cafer arkadasin yattara nin ,,yatmasini'' performans olarak ele aldigini düsündügümü yazdim..

karsikliga gelmis olabilir..

anlama kapasitesi olayina girmeyelim istersen..yada sen isterseniz:D

Saf numarasına yatmanıza bayıldım:)
Hadi bakalım kolay gelsin sana.

Cafer Bulur
Neden ille de fatih diye imzamiza yazdik,takimda lider oyuncu olmadigi icin.

Bu eksliklik giderilmedigi müddetce hedefe ulasmaniz cook zordur,bu hedef kupa bile olsa...

Samet Berber
Kesinlikle çift forvet çıkmalıyız .

Şenol Hocanın da böyle yapacağını düşünüyorum .

canmert_61
Yemin ederim buraya giren aklı selime kafayı yedirtecek adamlar var. yahuuu sabahtan beri en az bu başlıkta 150 küsür sayfa okudum iki majezik hap içtim başağrısından, üç-dört kez hem kaptanın hem başkanın röportajını dinledim. FATİH TEKKE sonuna kadar haklı. şimdi ise hiç takip etmeyen adam gelmiş okumuş iki yerel siteden haberi yorumlamış kafasına göre,okudum birkaçını benimde aklım karıştı. Fatih TEKKE'ye lanet okuyasım geldi. Yazıklar olsun kendini böyle cahilce kandırıpta milleti kendine uydurmaya çalışanlara . Suçlu mu aranıyor suçlu belli YÖ-NE-TİM.

sevgili kardeşim belli ki iyi bir trabzonsporlusun ve kızgınsın. gorusler farklı olabılır burada gorus yazan her trabzonsporlu da emın ol senın kadar trabzonsporludur eleştırdıklerını ne kadar tanıyorsun bilmıyorum ama en az senın kadar takıp etmış olabılırler cahıl demıssın anlıyorum kı sen egıtımlı bır arkadasımsın ama emın ol kı bu forumdakı gorusunu begenmedığın arkadaslerın cogu da en az senın kadar egıtımlı olabılır. cahılce mılletı kandırıp uyutmakla suçladığın kısılerın de senın gıbı halısane olarak trabzonsporun menfaatlerını dusunmesi ama senınle farklı goruste olması mumkun değil midir.
trabzonsporlu olmanın, olanı bıtenı takıp etmenın cahıl olmamanın olcusu fatıh tekkeyı savunmak ya da karsı olmakla mı olculur

Süleyman Sofu
20.01.2010, 22:31
Sahi maç dedinizde aklıma geldi Avni Akerdeki Mescitleri hangi ileri görüşlü yöneticimiz kapattırmış bilgisi olan varmı???

Travelair
20.01.2010, 22:31
NTV SPOR.NET’e konuşan Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu “Fatih Tekke ile yaptığımız bütün görüşmeleri bitirdik ve bu tranfseri kapattık. Zenit teknik direktörü Luciano Spalletti, Fatih Tekke’nin transferine izin vermeyince bizde bu transferle ilgili tüm görüşmelerimizi sonlandırdık. Bundan sonra başka transfer çalışmasının da olacağını tahmin etmiyorum” dedi.

20 Ocak 2010

Peki başkan ne diyor?

"Kim vasıtasıyla ödeyeceğimiz bile belli olmak üzere Zenit kulübüyle anlaşmıştık"

20 Ocak 2010

Peki NE DEMEK OLUYOR BU?

Erdal
20.01.2010, 22:32
Süleymaaaaaaaannnnnn....

Dursun Ali Bahçekapılı
Maç konuşmaya gerek yok.. Elverişsiz hava koşulları nedeniyle bu hafta macımız iptal olabilir:)
Bircok mac iptal olacaktır zaten

lazibere
offf offff

Bizim temel doktora gider.
--doktor bey, her tarafım ağırıyı, nereme dokunsam orası ağrıyı ne olur doktor bey derdume bir çare 'der
Doktor'da.. olum senun paramağun kırık der

Olay bı işte arkadaşlar
Bizim her tarafımız ağrıyor çüknü kalbizi kırdılar.. Futbol aşkımız trabzonsporumuzu rezil ettiler...Taraftarın en çok sevdiği türkiyenın en iyi oyuncusu fatih tekke mizi bizden kopardılar, ve bunu yaparkende bize umutlar vererek, kandırarak. baktılar olmayacak.. bu seferde FATİF TEKKE çok para istiyor diyerek....

Bu ağrı dindirilmedği müddetçe asla yaralarımız iyileşmeyecektir..Mevzu Fatıh ama esas mesele ne biliyormuuuz...Hep onların aldıklarını alkışlamak zorunda kaldık..ama bizim istediğimiz bir oyuncu vardı ve bunu bize almadılar....

Farih satıldığı gün''' fatihi para için satan gün gelir para için onurunu da satacak demiştim.. Bugun bu hallerdeyiz...

yazık çok yazık.. gerçekten çok yazık...Hiç bir transfer benı bu transfer kadar heyecanladırmazdı... Bizim evladımız dı... Bizim taraftarımızdı... Takım kaptanımızdı.. Ama alınamadı????

Süleyman Sofu
20.01.2010, 22:33
Rivayete göre namaz kılmaya giden yöneticiye, bendende selam söyle(tövbe haşa)gibi bir zavallı cümleyikim kurmuş

Herkes olmayan keseden sallıyorya durun birazda biz sallayalım

Cafer Bulur
Saf numarasına yatmanıza bayıldım:)
Hadi bakalım kolay gelsin sana.
Yattara herhangi bir anadolu takiminda bile oynasaydi sutlanirdi.

Siz halen daha yattara icin alinganlik yapmaya devam edin.

Recep Alkan
NTV SPOR.NET’e konuşan Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu “Fatih Tekke ile yaptığımız bütün görüşmeleri bitirdik ve bu tranfseri kapattık. Zenit teknik direktörü Luciano Spalletti, Fatih Tekke’nin transferine izin vermeyince bizde bu transferle ilgili tüm görüşmelerimizi sonlandırdık. Bundan sonra başka transfer çalışmasının da olacağını tahmin etmiyorum” dedi.

20 Ocak 2010

Peki başkan ne diyor?

"Kim vasıtasıyla ödeyeceğimiz bile belli olmak üzere Zenit kulübüyle anlaşmıştık"

20 Ocak 2010

Peki NE DEMEK OLUYOR BU?

ben aynı gün içinde Mahmut Aksu, Hacısalihoğlu ve Bşkanın farklı açıklamalar yaptığını biliyorum.

Bunlar ne ki abi...

Biz hala daha Fatih'in kelimelerine takılalım.

Bizim taraftar akıllanmaz, valla bak.

magicyattara
Bu yönetimin hiç bir üyesine zerre kadar güvenmiyorum...İnanmıyorum da...Ama o formaya çok inanıyorum...Avrupa da olmalıyız...Bunlara rağmen...

Başkan bugün;"Alt yapıdan yetişeni seyretmeye kimse gelmiyor" dedi.
Forma büyük ama anlayışlar yavaş yavaş değişmeye başladı anlaşılan.Bu anlayışın arkasından büyük takım çıkar mı?

Süleyman Sofu
20.01.2010, 22:34
Erdal abi burda kaptana hertürlü giydirmeye çalışanlar giydirmek nasıl olur görecek bundan sonra kısasa kısas

AyhanPe
20.01.2010, 22:34
Rivayete göre namaz kılmaya giden yöneticiye, bendende selam söyle(tövbe haşa)gibi bir zavallı cümleyikim kurmuş

Herkes olmayan keseden sallıyorya durun birazda biz sallayalım

eger sürekli olay bu konulara cekilecekse gelmesin fatih daha iyi..ne bu yaa..

Mert
20.01.2010, 22:35
ben aynı gün içinde Mahmut Aksu, Hacısalihoğlu ve Bşkanın farklı açıklamalar yaptığını biliyorum.

Bunlar ne ki abi...

Biz hala daha Fatih'in kelimelerine takılalım.

Bizim taraftar akıllanmaz, valla bak.

Recep bir tepki koyalım. Bir şeyler yapalım.
Göz göre göre yalan konuşuyorlar.
Bu takımın sahibi taraftardır, bunu bilmeleri lazım.

TSercaN
Arkadaslar simdi geri sayfalardan biraz takip etmeye calistim ama birsey anlamadim.

Havaalani olayi nedir? oraya giden oldu mu olmadi mi? Peki gidildiyse ne icin gidildi?

Fatih ve baskan yan yana gelecek mi? Bu transferin olma ihtimali nedir? Yoksa hepten bitti diyebilirmiyiz?

Lutfen bi aciklama

Kamil Çakmak
10 gün bir süre var transferin bitmesine
Sizce Fatih transfer edilirmi bunca olan bitene rağmen?
Hadi transfer oldu. Ya peki yaşananlar. Yönetim ile Fatih arasındaki soğuklur nereye kadar sürecek?
Yada her zaman örneğini gördüğümüz gibi tükürükten bol ne var? Bize bahar yağmuru gibi geldi deyip, Fatihi bağırlarına basarlarmı acaba?

Süleyman Sofu
Sahi yaa bu yönetimde gölge başkan gibi insanların herşeyini sorgulayabilen kendini bulutların üzerinde gören bu şahıs kim

Umut Kanber
20.01.2010, 22:36
Süleyman biz gerçekleri gördük böyle yorumlar sadece bizi yorar.Fatihe giydirmeye çalışan çalışsın boşa kürek nede olsa kasmanın anlamı yok.

10 numara
Erdal abi burda kaptana hertürlü giydirmeye çalışanlar giydirmek nasıl olur görecek bundan sonra kısasa kısasrenginiz solar olmadı çizerler :)

Süleyman Sofu
ne oldu birilerinin zoruna gitti biz burda aynı şeylere yüzkere cevap verirken inadına soruyorsunuzya

salihismet

20 Ocak 2010

Peki başkan ne diyor?

20 Ocak 2010

Peki NE DEMEK OLUYOR BU?

Hocam, affiniza siginarak bir sey sormak istiyorum, belki bu soru sizi asabilir, yinede bir bilginiz varsa bizimle paylasin lütfen, bu
konu ne zaman kapanir sizce?

Badaloğlu
20.01.2010, 22:37
Sahi maç dedinizde aklıma geldi Avni Akerdeki Mescitleri hangi ileri görüşlü yöneticimiz kapattırmış bilgisi olan varmı???

Ayıp ayıp... İftira farklı bir şey, Fatih Tekke olayı farklı bir şey.Şu anda Numaralı ve Maraton tribünün altında mescit vardır.Namaz kılmak isteyenler için hizmete açık.İftira dinimizde büyük günahtır.Bu konuda bilgi almak istiyorsanız size stad müdürünün telefonunu verebilirim.Sadece kale arkalarında mescit yok, oda açılacakmış!!!

Belden aşağıya vurmak yakışmıyor!!!

Umut Kanber
Bu taraftar HH nın de ne mal oldugunu biliyor.Suç HH nın davranışlarını kabul edip onu hala orada barındıran başkanda

Orhan Kahraman
10 gün bir süre var transferin bitmesine
Sizce Fatih transfer edilirmi bunca olan bitene rağmen?
Hadi transfer oldu. Ya peki yaşananlar. Yönetim ile Fatih arasındaki soğuklur nereye kadar sürecek?
Yada her zaman örneğini gördüğümüz gibi tükürükten bol ne var? Bize bahar yağmuru gibi geldi deyip, Fatihi bağırlarına basarlarmı acaba?

Taraftara söz düşüyor burda bence ama bizde adım atacak hal bırakmadılar ki

Süleyman Sofu
20.01.2010, 22:38
renginiz solar olmadı çizerler :)
Çizilmekten korkan namerttir...

Ben rahatım sizde rahat olun kimseye hakaret etmiyorum sadece soru soruyorum...

magicyattara
Yattara herhangi bir anadolu takiminda bile oynasaydi sutlanirdi.

Siz halen daha yattara icin alinganlik yapmaya devam edin.

Alakası yok Cafer.
Hak eden oynasın dedim her zaman.
Yattara başlığında da senin yarın kadar mesajım yoktur.
Benim kimseyle zorum yok.
Yattara'lı nickim kimseyi yanıltmasın.
Herkese eşit mesafedeyim:)

Gamze
Yaygara, hodri meydancılık yok.

Allah aşkına...

Ne oluyoruz?

Ali Tunahan Güllü

Süleyman abi Fatih alınmadı diye kızgınız ama bunun hıncını böyle konularla çıkarmak olmaz diye düşünüyorum..

AyhanPe

takimin sahibi olan taraftar kulübün yönetilmesi icin oraya temsilciler secmistir..bir baska secimde de onlarin ordan gitmesi icinde oy kullanir ve alternatifleri oraya getirir..

olayi belirleyecek kisi senol günes tir..agirligini koydugu an bu transfer gerceklesir

Harun-61
Transfer yattigina göre bu basligin kapatilmasi daha uygun olur...

Önemli bir mac bizi bekliyor.

.

Recep Alkan
20.01.2010, 22:39

Ben şahsım adına, burda klavye delikanlılığı yapmaktan, yazmaktan başka bir tepki koymayacağım.

1,5 yıldır g... mü yırttım, her seferinde İSPAT lafı ile karşılaştım. 1,5 yıldır benim başaramadıımı bugün kaptanın 20 dakikalık konuşması başardı. Demek ki taraftar, içinde ne derse desin, birşeyler değişmiyor.

Trabzonspor adına iki korkum vardır bundan sonra...

1 ) Umarım bu yönetim ilk geldiğinde yaptığı gibi, yayın paralarının iki yıllığını peşin almaz, belli bir süre sonra da Genel Kurula gitmez.

2 ) Umarım o tesisler bu yönetimin elinde iken Havaalnına devredilmez.

Yoksa 10 sene daha kimse hiçbirşey beklemesin.

Erdal
20.01.2010, 22:39
Mescit falan olmuyor Süleyman...Hani öyle olsa bile bunun gerçek olduğunu bilsek bile olmuyor...Kontrol edilemeyecek mevzular bunlar...

ÖmerFarukYılmaz
20.01.2010, 22:40
Kapışmaya ne kadar gönüllüyüz yahu.Bende dahil..

Süleyman Sofu
Ayıp ayıp... İftira farklı bir şey, Fatih Tekke olayı farklı bir şey.Şu anda Numaralı ve Maraton tribünün altında mescit vardır.Namaz kılmak isteyenler için hizmete açık.İftira dinimizde büyük günahtır.Bu konuda bilgi almak istiyorsanız size stad müdürünün telefonunu verebilirim.Sadece kale arkalarında mescit yok, oda açılacakmış!!!

Peki bu konuda açılan konuda neden gerekli bilgi verilmemişti abi?

Kimseye iftira atmıyoruz abi ben sakaryada yaşıyorum konuşulan konuyu soruyorum.Stadda mevcut olan mescitlerde halıların kaldırıldığı yönünde bilgiler vardı bu doğrumudur doğruysa talimat kimdendir abi??

yorumsuz6117
Sivas maçını kazanamassak ne olucak. Umut , Teo goller kaçırırsa ne olucak. hiç iyi şeyler olmayacak..

TsClub41
http://www.sporx.com/sxtv/?frm_id=13952

Fatih Tekke'nin basın toplantısı..

Murat Hızal
Süleyman Sofu biraz ayıp olmuyor mu?

Erbay
Bir oyuncu transferinin gerçekleşmesi için daha ne yapmalı?

Bir yönetim transferin gerçekleşmemesi için daha neler yapmalı?

10 numara
Çizilmekten korkan namerttir...

Ben rahatım sizde rahat olun kimseye hakaret etmiyorum sadece soru soruyorum...
tjikuzu = makalele yakıştırması yapanlara fıutbol fakiri dedim rengim solmuştu :) o yüzden ağzımdan çıkan kelimelere dikkat ediyorum 3 kere düşünüyorum 1 kere yazıyorum(bazen yazmadığımda oluyor) ama ne yalan söylim rahat olamıyorum...

Mert
20.01.2010, 22:41
takimin sahibi olan taraftar kulübün yönetilmesi icin oraya temsilciler secmistir..bir baska secimde de onlarin ordan gitmesi icinde oy kullanir ve alternatifleri oraya getirir..

olayi belirleyecek kisi senol günes tir..agirligini koydugu an bu transfer gerceklesir

Şenol Hoca'ya saygımız, sevgimiz sonsuz ama Şenol Hoca cidden ben Fatih'i çok istiyorum, onu kaptan yapıcam, alın gelin dese bu iş gerçekten 1 saatte bitmez miydi?

Tanju
Trabzon'daki taraftarlar ne iş yapıyor?

Süleyman Sofu
Geçen sezon Ersun hoca zamanında basına yansıyan tesislerdeki mescitin kapanması konusuda var mesela doğrumudur ben soru soruyorum...

İftira atmıyorum...

Erdal
Şimdi Süleyman bir pardon demen gerekiyor bence...Yahu kötü bir şey değil paardon demek...Ben bu yaşımda bu forumda 50 kere pardon dedim...Lütfen...

smyrna
20.01.2010, 22:42
Allah sonumuzu hayreğlesin.

Bu yönetim gider..

Şenol hocaya bişey olmasında herkes gidebilir.

AyhanPe
20.01.2010, 22:42
Şenol Hoca'ya saygımız, sevgimiz sonsuz ama Şenol Hoca cidden ben Fatih'i çok istiyorum, onu kaptan yapıcam, alın gelin dese bu iş gerçekten 1 saatte bitmez miydi?

bir saat de bitmesine gerek yok daha 10 gün var..fatih gelsin ama daha simdiden bazilarimiz olayi farkli yerlere kanalize etmeye baslamissa ben artik bu transferin faydalari konusunda ikileme girmeye basladim..

Murat Hızal
20.01.2010, 22:43
Geçen sezon Ersun hoca zamanında basına yansıyan tesislerdeki mescitin kapanması konusuda var mesela doğrumudur ben soru soruyorum...

İftira atmıyorum...

Hocam neden mescid namaz vs konularına bu kadar saplandın kaldın.

Bu konularda bir şeyler iddia ederken normalden çok daha fazla düşünüp dile getirmeniz gerekmiyor mu?

Lütfen bu konulara daha fazla girmeyin.

Cafer Bulur
20.01.2010, 22:43
Sivas maçını kazanamassak ne olucak. Umut , Teo goller kaçırırsa ne olucak. hiç iyi şeyler olmayacak..
Sorun sivas macini kaybetmek degil,sorun yönetimin camiayi bir araya kenetleyememesinde.

Sayet olurda akil almaz goller kacsa dahi fatih tekke sesleri asla stadda yanki bulmamali...

Recep Alkan
20.01.2010, 22:44
Ben şahsım adına, burda klavye delikanlılığı yapmaktan, yazmaktan başka bir tepki koymayacağım.

1,5 yıldır g... mü yırttım, her seferinde İSPAT lafı ile karşılaştım. 1,5 yıldır benim başaramadıımı bugün kaptanın 20 dakikalık konuşması başardı. Demek ki taraftar, içinde ne derse desin, birşeyler değişmiyor.

1 ) Umarım bu yönetim ilk geldiğinde yaptığı gibi, yayın paralarının iki yıllığını peşin almaz, belli bir süre sonra da Genel Kurula gitmez.

Dinleyin beni, en kolayı klavye delikanlılığıdır, atarsın tutarsın, son gün ALLAH belanızı versin dersin, rahatlarsın...

Orhan Aydın
Süleyman abinin sorduğu sorularda herkesin aklına aynı cevabın geliyor olması(doğru olmasa bile) Süleyman abinin suçsuz olduğunu gösteriyor bence.

Orhan Kahraman

Yav gerilme bu kadar bişey olmaz :)

Hem niye yeniliyoruz şimdi sivasa durduk yere?

Süleyman Sofu
20.01.2010, 22:45
Erdal abi senin hatrına pardon neki özürde dilerim gerekiyorsa ama yine diyorum soru sormak ne zamandan beri hakaret oldu iftira oldu???

Yinede Pardon HH ye iftira atmak istemedim soru sordum sormayada devam edecem...

salihismet

İftira atmıyorum...

Isterseniz sirayla gidelim, ilk önce Fatih konusunu cözelim, sonrada mescit isine el atariz, sorunlar agir olunca altindan kalkmakta
zorlasir.

TsClub41
Dinleyin beni, en kolayı klavye delikanlılığıdır, atarsın tutarsın, son gün ALLAH belanızı versin dersin, rahatlarsın...

aynen :alkış::alkış::alkış: :D

Orhan Kahraman
20.01.2010, 22:46
tjikuzu = makalele yakıştırması yapanlara fıutbol fakiri dedim rengim solmuştu :) o yüzden ağzımdan çıkan kelimelere dikkat ediyorum 3 kere düşünüyorum 1 kere yazıyorum(bazen yazmadığımda oluyor) ama ne yalan söylim rahat olamıyorum...

Küfürleri yaz sonra sil biraz rahatlık oluyor :D

Ali Tunahan Güllü
Süleyman abinin sorduğu sorularda herkesin aklına aynı cevabın geliyor olması(doğru olmasa bile) Süleyman abinin suçsuz olduğunu gösteriyor bence.

Zaten kimse Süleyman abiye sen suçlusun demiyor ama bu başlıkta heleki böyle bir konunun konuşulması doğru değil..

Mert

Senin duruşunu takdir ediyorum.
Bu forumun belli kuralları olduğu için kendimi zor tutuyorum.
Ceza almak olmaz şu dönemde...

Maskeler düştü, mideler bulandı.
Çok umutsuzluğa kapıldım.
Trabzonluluğumla ve Trabzonsporluluğumla her zaman, her yerde övünen bir insanım. Ama başkanın bugünkü halini görünce utandım gerçekten.

Oğuz Tongsir gibi zavallı koca Trabzon başkanına içten içten gülüyordu.

Yazık gerçekten çok yazık!

Mellih
20.01.2010, 22:47
sivas maçı ne ki... isterlerse ilk 5 hafta 10 gol atsınlar, 6. hafta 0-0 bitsin maç, yine aynı hikaye.. Bu takım 2 adım ileri 2 adım geri..

Umut Kanber
Aslında biz Soruyu neden tersten soruyoruz direk Sunu sorsak

''Hacisalihoğlu denen şahsiyet hala trabzonspor çatısı altında ne yapmaktadır.Burası bu adamın çiftliği mi kafasına göre at koşturabiliyor'' düş yakamızdan artık düşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Orhan Kahraman
Trabzon'daki taraftarlar ne iş yapıyor?

Onlarda bizim gibi birbirini yemekle meşgul :)

bugun basın toplantısının orda kimseyi göremememi buna bağlıyorum

TsClub41
küfürleri yaz sonra sil biraz rahatlık oluyor :d

:d:d:d:d:d:d ;);)

Badaloğlu
Peki bu konuda açılan konuda neden gerekli bilgi verilmemişti abi?

Kimseye iftira atmıyoruz abi ben sakaryada yaşıyorum konuşulan konuyu soruyorum.Stadda mevcut olan mescitlerde halıların kaldırıldığı yönünde bilgiler vardı bu doğrumudur doğruysa talimat kimdendir abi??

Fırsat bulup bu konuda doğru dürüst konuşamıyoruz bile... Gündem o kadar çabuk gidiyorki yetişemiyoruz.Mescit olayından daha önemli olduğunu düşündüğüm 2016 olayına sizleri kanalize etmeye çalışıyoruz.Bunun için afişti, para mevzusuydu bunlarla uğraşırken sıra bir türlü bu konuya gelmedi.Şimdi burada yeri değil ama yazdıklarının hiç biri doğru değil.Faik Karagüzel stad müdürüdür.Özelden numarasını verebilirim, senin yazdıklarına o cevap versin, benim yazdıklarıma sen inanmayacaksın nasılsa...

Ayrıca yönetime kızgınlığınızı bu konularla çıkarmaya çalışmak mert adama yakışmaz.Yönetimin Fatih olayındaki yanlışı farklı, bu farklı bir olay...

Harun-61
Badaloğlu tarafından yazılan

abi, son günlerde birkac arkadasin yazdigi bi mesaj var;
Abaskan'in yaptigi "molla" aciklamasi.

bu konu hakkinda bilgin varmi ?
ve Fatih Tekke'nin bugün dedigi: bazi seyler varki konusamiyorum ... !
acaba Tekke: Yönetim Namazima v.s. karsimi demek istedi ?

.

Mert
20.01.2010, 22:48
bir saat de bitmesine gerek yok daha 10 gün var..fatih gelsin ama daha simdiden bazilarimiz olayi farkli yerlere kanalize etmeye baslamissa ben artik bu transferin faydalari konusunda ikileme girmeye basladim..

Hala çok istiyorum gelmesini...
Ama bu noktalara geldikten sonra nasıl yüzyüze bakacaklar.
Çocuğu yerin dibine sokup çıkardılar, iftiralar atıldı.
Gelse ne olacak?
Ama ne yalan söyleyeyim hala istiyorum!

salihismet
20.01.2010, 22:49
Eger, ortalama taraftar profilimiz bu ise, simdiden gecmis olsun. Masallah, her konuyu Trabzonspor üzerinden halletmeye calisiyoruz,
böyle bir takim basarili olabilir mi?

AYYILDIZ
Yönetim taraftarı mutlu etmeliydi bu transferle.Çok gördüler taraftara bunu.Zaten şampiyon olamıyoruz olmuş 26 sene.Bu taraftarı bari bu şekilde mutlu etselerdi.

Murat Hızal

.

Hocam yapmayın etmeyin böyle bir şey yüzünden Fatih alınmamış olabilir mi.

O zaman Ahmet Suat Özyazıcı'nın ne işi var ?

Orhan Kahraman
Sorun sivas macini kaybetmek degil,sorun yönetimin camiayi bir araya kenetleyememesinde.

Sayet olurda akil almaz goller kacsa dahi fatih tekke sesleri asla stadda yanki bulmamali...

Bulmayacağına inanıyormusun ? burdan söylüyorum stadda olacam kaçırmasınlar becerip atsınlar en başta en ilerde ben bağıracağım fatih tekke diye kısasa kısas restlerine rest!

Abdülkadir Kılıç
Fatih Tekke beni takıma alın yoksa başkan adayı olurum derse yarım saatte biter bu transfer.

Badaloğlu

.

Harun, konu farklı bir yöne doğru tehlikeli bir şekilde tırmanıyor.Bunları senle olmazsa özeldende konuşabiliriz ama şimdi vaktim yok.

devilkid
20.01.2010, 22:51
ben hala oturulup karşılıklı konuşulsa iş tatlıya bağlanır diye düşünüyorum..

smyrna
Kaptan gittimi Rusyaya

TSercaN
Fatih Tekke cok guzel aciklama yapti gercekten.

Ve hala acik kapi birakti soylediklerinden anladigim kadariyla.

Bence bu isi yonetim hemen bitirmeli cunku Fatih Tekke hic gurur yapmiyor bence.

AyhanPe

İftira atmıyorum...

burda laflari dinlenen kisiler sorumluluk bilinciyle hareket etmeliler..bu mesaj kac kere kopyalanip yorumlar yapiliyor.

Süleyman Sofu
Mesela abi kaptana hertürlü belaltı vurulmaya çalışırken sustuk sustuk ama gına geldi bazı kişiler özellikle gelip tahrik edip gidiyolar amaç belli millet ceza alsın meydan onlara kalsın.Herşeyi raporlamakta bana ters geliyor milleti ispiyonlamış gibi hissediyorum kendimi ama yeter daaa...

Kaptan çıkmış konuşmuş konuşmayı dinleyen Sn.Başkanımızın bile ben ne yaptım dercesine o kadar rengi atmışken Asbaşkanın çıkıp birşey olmamış gibi konuşuyor olması kanıma dokunuyor...

Saygısızlıkmı bu şimdi bizi yok sayan zihniyete 2 soru sormuşuz çokmu????

Sevmiyorum arkadaş zorlamı SEVMİYORUM HACISALİHOĞLUNU...

Cafer Bulur
Bulmayacağına inanıyormusun ? burdan söylüyorum stadda olacam kaçırmasınlar becerip atsınlar en başta en ilerde ben bağıracağım fatih tekke diye kısasa kısas restlerine rest!
Senol günesin gecenlerde dogru bir aciklamasi vardi,oyuncularin basarisizligina karsi mazeretler ortadan kaldirilmali diyordu.

Mac sirasinda yapilan fatih tekke tezahüratlari takimi adeta bitiriyor,bu bitis bizi de derinden üzer sonucta.

Recep Alkan
20.01.2010, 22:52
Arkadaşlar, Din - İman, Mescit - Cami olayını kapatalım.

bunun konuşulması hoş olmuyor, biliyorum ki hakkında konuşulan insanlarda...

Lütfen...

Ali Tunahan Güllü
20.01.2010, 22:52
ben hala oturulup karşılıklı konuşulsa iş tatlıya bağlanır diye düşünüyorum..

Bende böyle düşünüyorum sadece Fatih-Başkan konuşursa bu iş olur..

AYYILDIZ
20.01.2010, 22:53
Fırsat bulup bu konuda doğru dürüst konuşamıyoruz bile... Gündem o kadar çabuk gidiyorki yetişemiyoruz.Mescit olayından daha önemli olduğunu düşündüğüm 2016 olayına sizleri kanalize etmeye çalışıyoruz.Bunun için afişti, para mevzusuydu bunlarla uğraşırken sıra bir türlü bu konuya gelmedi.Şimdi burada yeri değil ama yazdıklarının hiç biri doğru değil.Faik Karagüzel stad müdürüdür.Özelden numarasını verebilirim, senin yazdıklarına o cevap versin, benim yazdıklarıma sen inanmayacaksın nasılsa...

Ayrıca yönetime kızgınlığınızı bu konularla çıkarmaya çalışmak mert adama yakışmaz.Yönetimin Fatih olayındaki yanlışı farklı, bu farklı bir olay...

Ahmet abi,ilan olayında yönetimimiz,sayın bakanımız ve ayrıca sayın milletvekillerimiz(her partiden) ne kadar tepki verdiler ki bu olaya?Taraftar olarak yaptıracağımız binlerce afişin yerini alabilir mi sayın Faruk Özak'ın bir teli veya yönetimin tepkisi.Trabzoncell başlığında bir abi yazmış federasyon yürüyüşünde neden sloganımızı kullandınız diye aramışlar.Bu zihniyle nasıl olcak.

Orhan Aydın
Zaten kimse Süleyman abiye sen suçlusun demiyor ama bu başlıkta heleki böyle bir konunun konuşulması doğru değil..

Tunahan bu konuda geçen bir kelime var yanlış hatırlamıyorsam.O konuşulmadı mı?
kelimenin ilk harfi m, son harfi a
:)

Umut Kanber
millet öz evladını almak için bi taraflarını yırtıp tavan ücretler ödüyor ve bu adam 1 senedir top oynamıyor(sakatlıklar vs)
biz geçen sezon td ıle sorunlar yasamasına ragmen yeterlı bır performans gostermıs ustune ustluk gelmek ıcın can atan bir öz evladımız var ama kılımızı kıpırdatmıyoruz.

Aslında haklılar neden yapsınlar ki Trabzonspor hangi özevladına sahip çıkmış ki buna çıksın

Tebrikler başkan
tebrikler Hacısalihoğlu
Tebrikler yönetim....

Gamze
20.01.2010, 22:54

Başkaları da Fatihi sevmiyordur belki... Şartlar eşit o zaman. Herkesin birbirine saldırma hakkı var?
Öyle mi?

Değil.

Hassas mevzuulara dokunmayalım artık...

Orhan Kahraman
Senol günesin gecenlerde dogru bir aciklamasi vardi,oyuncularin basarisizligina karsi mazeretler ortadan kaldirilmali diyordu.

Mac sirasinda yapilan fatih tekke tezahüratlari takimi adeta bitiriyor,bu bitis bizi de derinden üzer sonucta.

bundan önceki bağırışlarım gökhanı protestoydu ama bundan sonrakiler bağıran herkes için ne umutu protestodur ne teo yu nede bir başkasını çünkü hiç bir şekilde açıklama yapmadan körü körüne tekke bağırılıyordu hangisine denk gelirse diye. ama şimdi tekke tezahüratlarının adresi belli : Yönetim.

Yoksa ben niye topcumun konsantrasyonunu bozmaya çalışayım ki

salihismet
burda laflari dinlenen kisiler sorumluluk bilinciyle hareket etmeliler..bu mesaj kac kere kopyalanip yorumlar yapiliyor.simdi fatih in transferini istemeyen arkadaslarimiz ki bu gayet dogal dinsizlikle uclanmaya baslanir..ne kadar sorumsuzca bir sey bu..ee bari o insanlarin evleride kundaklansin..is nasil boyut degistiriyor..burda fiziksel siddete bile basvuracak var bu forumda..

oyuncularimizin yarisindan cogu yabanci yani türkiyede ki dini sisteme mensup degiller..o zaman onlar icinde kilise yapilsin.

Ayhan, bende tam bunlara benzer bir seyler yazacakdim, artik gerek kalmadi, ben görmeyeli bayagi asama kaydettiginide söyliyeyim.

Cafer Bulur
Bende böyle düşünüyorum sadece Fatih-Başkan konuşursa bu iş olur..
Ipler kopmustur ve bundan sonra bu konu artik kapatilmalidir.

Fatih tekke nin bu saatten sonra bu yönetim altinda basarili olmasi cok zordur,zorla güzellik olmuyor...

wien_ts
20.01.2010, 22:55

20 Ocak 2010

Peki başkan ne diyor?

20 Ocak 2010

Peki NE DEMEK OLUYOR BU?

ekleme yapmak istiyorum.bundan 1 ay oncesi ,fener macindan once baskana uzatilan mikrofona fatih isi bitti anlastik,2.yari geliyor demisti..bunu neye gore dedi.

senol guneste dahil olmak uzere,baskan ve birkac yonetici daha,fatih icin istenilen rakamin 2 milyon euro oldugunu bunda indirim olmazsa fatihle anlastiklarini sene sonunda gelecegini soylediler ama bugun fatihin soylediklerinden anliyoruz ki fatihle gorusmek icin ilk temas daha dun kurulmus..peki basta senol hocamiz olmak uzere bunu soyleyen kisiler bunu neye dayanarak soylediler.

Erdal
Valla Süleyman Hayrettin bey i bu saatten sonra konuşmak ona haketmediği prim vermektir...Eleştirinin alasını yptığımı düşünüyorum ki bu yönetimi çok sahiplendiğim için zor geliyor bana :)

Ben de bir ara doktorumuza takmıştım mesela...Yani doktor yöneticimize...Sonra düşündüm adama iyilik yapmış oluyorum yhu :)

AYYILDIZ
Kişisel görüşüm Hacısalihoğlu'na bu mescid olaylarında iftira atılıyor hiç olmazsa bu adam cumaya falan gidiyordur o yüzden günahını almamak lazım.Duyduk mu derken yok konuşması bile kötü.

Travelair
Hocam, affiniza siginarak bir sey sormak istiyorum, belki bu soru sizi asabilir, yinede bir bilginiz varsa bizimle paylasin lütfen, bu
konu ne zaman kapanir sizce?

Estağfurullah sizden fazla bir bilgim yok. Fikrimi soracak olursanız bence 3 halde bu iş sona erebilir: Ya gurur yapmayı, inat etmeyi bırakacaklar ve anlaşacaklar, ya Fatih - Allah korusun - uzun süreli sakatlık yaşayacak, ya da başka takıma transfer olacak..

Ben Fatih'in yerinde olsam fedakarlığıma devam eder, gider başkanın elini öper, medyaya ilan ederdim. Başka türlüsü sürümcemede kalır, yönetim adım atmaya cesur değil. Diyalog herşeyi çözer Allah'ın izniyle. Allah kimseyi diyalogsuz bırakmasın

Badaloğlu
Mesela abi kaptana hertürlü belaltı vurulmaya çalışırken sustuk sustuk ama gına geldi bazı kişiler özellikle gelip tahrik edip gidiyolar amaç belli millet ceza alsın meydan onlara kalsın.Herşeyi raporlamakta bana ters geliyor milleti ispiyonlamış gibi hissediyorum kendimi ama yeter daaa...

Kaptan çıkmış konuşmuş konuşmayı dinleyen Sn.Başkanımızın bile ben ne yaptım dercesine o kadar rengi atmışken Asbaşkanın çıkıp birşey olmamış gibi konuşuyor olması kanıma dokunuyor...

Saygısızlıkmı bu şimdi bizi yok sayan zihniyete 2 soru sormuşuz çokmu????

Sevmek zorunda değilsin tabiki ama kaş yaparken göz çıkarmayalım.Hayrettin Hacısalihoğlunu sevmiyoruz diye gerçekleri görmezdenmi geleceğiz? Olan bir şeyi olmamış gibi mi göstereceğiz? Maraton ve kapalının altındaki mescitler açıktır, isteyen orada namazını kılabilir.

Süleyman Sofu

Ahmet abi sen söyledikten inanmak ne kelime tamadır abi...

Bilirsin seni ayrı bi severim ben. sen unuttun belki ama ben verdiğin nasihatları unutmadım...

Abi benimki burda Fatihi eleştirmek namına olur olmaz konuşanlara verilen bir tepkidir...

Yoksa elbet asbaşkanı eleştireceğimiz bir başlıkta açılır elbet...

Emre Bekar
Sayın Başkan Zenitle anlaştık diyorsun konuşmanın başında sonunda da zenitle anlaşırız diyorsun.Sürekli kekeledin durdun sorular karşısında gözümüzde hiç bir değerin kalmadı.

AYYILDIZ
Başkaları da Fatihi sevmiyordur belki... Şartlar eşit o zaman. Herkesin birbirine saldırma hakkı var?
Öyle mi?

Değil.

Katılıyorum.

Umut Kanber
20.01.2010, 22:56
yoksa yattara olayında hakan ayazı dınlemeyıp burnunn dıkıne gıden ihsandan mı bahsedıyorsun erdal abi:D

AyhanPe
20.01.2010, 22:57
Ayhan, bende tam bunlara benzer bir seyler yazacakdim, artik gerek kalmadi, ben görmeyeli bayagi asama kaydettiginide söyliyeyim.

insanin dogal genleri belli bir yastan sonra kendini gösteriyor dayicim..tsk ederim..;)

Cafer Bulur
Guti ve umut olmak üzere 2 forvetimiz var.

Eger bu yönetim bu transfer döneminde senol günesin istedigi forvet takviyesini yapmazsa yönetim kongre karari almaya hazirlansin!

AYYILDIZ
Estağfurullah sizden fazla bir bilgim yok. Fikrimi soracak olursanız bence 3 halde bu iş sona erebilir: Ya gurur yapmayı, inat etmeyi bırakacaklar ve anlaşacaklar, ya Fatih - Allah korusun - uzun süreli sakatlık yaşayacak, ya da başka takıma transfer olacak..

Ben Fatih'in yerinde olsam fedakarlığıma devam eder, gider başkanın elini öper, medyaya ilan ederdim. Başka türlüsü sürümcemede kalır, yönetim adım atmaya cesur değil. Diyalog herşeyi çözer Allah'ın izniyle. Allah kimseyi diyalogsuz bırakmasın

Kaptan son bir kez bunu yapsaydı bence de farklı olabilirdi.Direk başkanı başkanı arasaydı keşke.Ya da tam tersi direk Sadri Şener arasaydı keşke.Bu kopukluk olmamalıydı.

Recep Alkan
20.01.2010, 22:58
Adem anlıyorum seni kardeşim, merak etme sen.

Kamil Çakmak
Allah razı olsun Badaloğlu kardeşim.

Umut Kanber
inşalllahhhhhh koşa koşa giderim

smyrna
Öyle mi?

Değil.

Bu takıma gönül vermiş insanları,egolarını tatmin etmek için üzmelerine, Trabzonspor'un yönetimine küstürmeye ne hakları var ?

1 kişi 2 kişi yüzünden neden milyonlarca insan üzülüyor ?

K.bakmayın ben bu yönetimi sevmediğimi heryerde her alanda vurgularım.

Fanatik34
20.01.2010, 22:59
Diger herseyi gectim. Baskan´in 32 yasinda olan Fatih´e 33 yasinda demesi...onu yasli göstermek isteyecegini sanmiyorum ama, ama iste. Hersey Yönetimin samimiyetsizliginden geliyor maalesef!

annttiigs
20.01.2010, 22:59
az önce facebook'da bir konuşmayı dinledikten sonra yazıyorum bu yorumu. fatihin menajerin yaptığından haberi yok ki başkan da onu söyledi. fatihin konuşmasında bayağı bilgi toplaması yapılmış belli ki konuşmaya menajer müdahale etmiş. fatihi her şeyden çok severim ama menajerlerin ne halde olduğunu da biliyorum. bu olayda yönetim ne kadar suçluysa fatihin menajeri de o kadar suçluymuş gibime geliyor. arada olan Fatih'e ve de Trabzonspor'a oluyor.

Kamil Çakmak
20.01.2010, 23:00
Bizim olağan seçimli genel kurul ne zaman arkadaşlar. Bilgi veren olursa sevinirim

kalavara
bir tek şey var! ünal karaman dahil kimse benden daha trabzonsporlu değil demiş fatih tekke...halt etmiş!
yönetim böyle düşünen bir oyuncuyu almamakla hata yapmıyordur bence!!!

Gamze
Diger herseyi gectim. Baskan´in 32 yasinda olan Fatih´e 33 yasinda demesi...onu yasli göstermek isteyecegini sanmiyorum ama, ama iste. Hersey Yönetimin samimiyetsizliginden geliyor maalesef!

32 yıl 4 aylık mı diyecekti? :)

Neyse tamam bir şey demedim.. :rolleyes:

yorumsuz6117
20.01.2010, 23:01
Fatih'i havaalanında karşılama işi ne oldu..??

Umut Kanber
al bi de buradan yak

Badaloğlu
Ahmet abi sen söyledikten inanmak ne kelime tamadır abi...

Bilirsin seni ayrı bi severim ben. sen unuttun belki ama ben verdiğin nasihatları unutmadım...

Abi benimki burda Fatihi eleştirmek namına olur olmaz konuşanlara verilen bir tepkidir...

Yoksa elbet asbaşkanı eleştireceğimiz bir başlıkta açılır elbet...

Eyvallah Süleyman, harbiden nasihatlar aklıma gelmedi:) Ancak senin yazdıkların doğru bile olsa Süleyman bizler kalitemizi düşürmemeliyiz.Eğer bu tarz Fatih'e belden aşağıya vuran varsa onlarda ayıp ederler.Trabzonspor taraftarı ve camiası değerlerine sahip çıkmalı...

Ahmet Faruk
Gidişat öyle bir hal almaya başladı ki, artık yapılan transferlere "Fatihe vermedikleri parayla aldılar" yaftası yapıştırılacak.
Mesela bir stoper transferi gündeme gelse "Fatihe 200bin daha veremediler, gittiler şu adama 1milyon verdiler" denecek.
Fatih bile diyor "50 saat yolculuk yaptılar" diye...

Teo gol kaçırınca "Aldığın para sana haram olsun, Fatihin hakkıydı o denilecek"...

Bu yukardakiler bir öngörü değil, geçen yarım sezonun çıkarımlarıdır.