PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 [115] 116

Tolga_61
30.01.2010, 23:18
Yok ya hemen almasınlar başımda iki tutam saç kaldı onları da bi yolayım da ondan sonra alabilirler...

Halit Akyüz
30.01.2010, 23:20
Rıdvan'ın birşey bildiği yok ..
Askerlik sorunu çözüleceği için kesin gelir diye bakıyor..

Mustafa 42
31.01.2010, 00:20
selam arkadaslar ya bu fatih konusunda bu yönetimin ciddiligi yok gelin elele verelim bagiralim su fatihi alsinlar yahu bu takim dahi iyi olaca inaninki yani ah fahi gökdeniz vallahi alsalarda sampion olmus gibi olurum vallahi ne yapalim gelin birlik olalim da alalim bu fatihi dostlar

yigits
31.01.2010, 00:32
selam arkadaslar ya bu fatih konusunda bu yönetimin ciddiligi yok gelin elele verelim bagiralim su fatihi alsinlar yahu bu takim dahi iyi olaca inaninki yani ah fahi gökdeniz vallahi alsalarda sampion olmus gibi olurum vallahi ne yapalim gelin birlik olalim da alalim bu fatihi dostlar

Bence bunları yapmak yerine tribünde el ele verelim takımımızı destekleyelim.Daha mantıklı olmaz mı? ;)

Reşit
31.01.2010, 00:34
Bence bunları yapmak yerine tribünde el ele verelim takımımızı destekleyelim.Daha mantıklı olmaz mı? ;)
zaten biz ele ele verelim umut o kaçırdıklarını atacak dimi bırakın bu işleri bu taraftar takımı her zaman destekliyor. sonrada neyymiş baskı var. bu gün diyarbakırdadamı baskı vardıda o kadar golü kaçırdı beyimiz.:mad:

yigits
31.01.2010, 00:41
zaten biz ele ele verelim umut o kaçırdıklarını atacak dimi bırakın bu işleri bu taraftar takımı her zaman destekliyor. sonrada neyymiş baskı var. bu gün diyarbakırdadamı baskı vardıda o kadar golü kaçırdı beyimiz.:mad:

Yazdığımı tekrar okuyun benim yazdığımda Umut geçti mi?Benim demek istediğim zaten transfer dönemi bitti daha Fatih anca sene sonu gelir ama hala tribünde Fatih Tekke diye bağırılıması birşeye fayda etmez kaldı ki zarar getirir.
Ve ben de her Trabzonspor taraftarı gibi Fatih Tekke'nin gelmesini isterim.

arifemre
31.01.2010, 00:42
fatih in alınması gereğini konuşurken umuta kızmayın abicim ya. adam kapasitesinin tamamını veriyor, koşuyor yırtıyor. fenere verdiğimiz "gol kralımız" gibi laubali, isteksiz, vurdumduymaz oynamıyor.
yetenek eksiği yüzünden kaçırıyor. bu ne demek? umuta değil umuta bu takımı mahkum bırakanlara kızalım. umut bu takıma "yedek" olarak lazım oyuncu bence.
fatih gibi bir golcünün bu takıma şart olduğu gerçeği bir tarafta, umutun elinden geleni yaptığı, ama bu elinden gelenin yetersiz oluşu başka tarafa. ayrıca umutun "taraftar baskısı"ndan şikayet ettiğini hatırlamıyorum...

özetle, tekke alınmalı :)

Emrah KabuL
31.01.2010, 00:59
Yine başladınız, takım 2-3 gol kaçırınca Fatih olsa ne güzel olurdu, kesin o gollerdi atardı falan laflarına..

Bir Tazametayla başa çıkamayan defansımız, Fatih gelseydi taş gibi mi olacaktı ?

Ya da ortasahamızın ara ara oyundan düşmesi,

vs.. böle uzar da gider..

Allah aşkına şu takımın herşeyi 4/4 lük de bir tek Fatih eksik demeyin.. Hem görüyorsunuz hazır halde gelen Teo bile şu an forma giyemiyor.. 2 aydır resmi maça çıkmamış, hazır olmayan bir Fatih alınsaydı, hemen formayı giyip golleri sıralayacakmıydı ? Peki ya Nihat gibi olamaz mı ? Bu da bir olasılık işte..

Fatih'i forvette Umut ile beraber oynamalarını çok isterdim hala daha istiyorum ama sürekli bahane üretiyoruz başka birşey değil.

Recep Alkan
31.01.2010, 01:37
Emrah hadi git maç başlığında atıp tut sen, orda eleştir takımı.

Her canın sıkıldığında damlama buraya.

Emrah KabuL
31.01.2010, 01:41
Hayırdır buranın tapusunu mu aldın ?

Reşit
31.01.2010, 01:45
Yazdığımı tekrar okuyun benim yazdığımda Umut geçti mi?Benim demek istediğim zaten transfer dönemi bitti daha Fatih anca sene sonu gelir ama hala tribünde Fatih Tekke diye bağırılıması birşeye fayda etmez kaldı ki zarar getirir.
Ve ben de her Trabzonspor taraftarı gibi Fatih Tekke'nin gelmesini isterim.
yahu arkadasım destek destek daha ne yapsın bu taraftar allah aşkına. türkiyenin hangi deplasmanında yanlız bıraktı bu takımı. ne zaman forma çıkardıda almadı. artık taraftar bundan fazlasını yapamaz. iş yönetimde krşununu attı bakalım ne olacak.(teo) . ama lütfen artık destek olalım felan demeyelim zaten oluyor.

pReN@_61
31.01.2010, 01:48
Rıdvan gelecek diyor da nerden biliyor?Bir şey mi duymuş acep?

Reşit
31.01.2010, 01:49
Rıdvan gelecek diyor da nerden biliyor?Bir şey mi duymuş acep?
nerde dedi bunu ?
aynı rıdvanda fatihin askerlik sorunu var gelmeyecek diyordu( gelmemesini bildide sebep başka )

Mollasalihoğlu
31.01.2010, 01:52
Yahu gelip gelmeyeceğini kendi bilmiyor Rıdvan nereden bilecek..

pReN@_61
31.01.2010, 01:54
nerde dedi bunu ?
aynı rıdvanda fatihin askerlik sorunu var gelmeyecek diyordu( gelmemesini bildide sebep başka )
Rıdvan az önce Tekke gelecek sezon %99.9 Trabzonspor'da dedi ama aslı astarı nedir o konuda bilgi vermedi.

..............

LazAnisT
31.01.2010, 01:56
Transfer sezonu bittikten sonra burda Fatih Tekke diye bağıranların Trabzonsporluğundan şüphe duyacağım ona göre:)Fatihi istemeyen yok.Ama olmadı ne yapalım?Asl olan Trabzonspor değilmi?

Alpayer
31.01.2010, 02:07
Güntekin Onay ile olan programda söyledi, duyum falan değil tahminini söyledi. Ayrıca Rıdvan medyada hem teknik olarak hem karakter olarak hem de tarafsızlık olarak en beğendiğim yorumcudur.

Süleyman Sofu
31.01.2010, 10:42
Emrah haddini aşan laflar edip gerilen sinirleri hepten kopacak kıvama getiriyosun.Ben senin asıl derdinin ne olduğunu biliyorum ama bunu buraya yazıp kimseye ceza verdirecek fırsat veremem...

Bi yandan kaptana hertürlü giydirmeye çalış diğer taraftan bende gelmesini isterim de.Karşında müsamere çocuklarımı var sanıyorsun sen?Lafa bak Umut 2 gol kaçırınca hemen ortaya çıkıyomuş Kaptanı isteyenler hafıza sorununmu var unutuyosun herhalde bu başlık 1.5 senedir burda...

Mesut
31.01.2010, 10:44
sezon sonu lafı geziniyor
ama ben onada inanmıyorum

Tolunay Abdioğlu
31.01.2010, 10:58
Rıdvan Dilmen dün % 99.9 sezon sonu gelir dedi Fatih Tekke.

Süleyman Sofu
31.01.2010, 11:10
Valla o lafı bende duydum ama neye göre dedi hiç bilmiyorum.Kaldıki Kaptan zenitle ilişiğini bitirdi ve muhtemelen bi yere gidecek ee 4 aylığınada kim alır bi adamı bilmiyorum karışık bi iş.Ben rubine gidecek diye tahmin ediyordum ama ordanda bi ses yok...

Bi gerçek varsa oda şuki yarın akşama kadar bize yine bunalımlar var...

Celal Demir
31.01.2010, 11:19
s.a. cemati müslimin ne yabıyısınız :D

oksoholu
31.01.2010, 11:33
bu şenola zerre kadar güvenesim yok bakın teofiloyu yine oynatmadı transfer sezonunun bitmesini bekliyor olur ya seyirci beğenmez fatih diye bağırma ihtimali var ya
ancak haftaya seyrederiz kötü çıkarsa biim yapacak bir şeyimiz yok şota önermişti ona güvendik diyecekler kimse elini taşın altına koymuyor hepsi kaçak dövüşüyor
diyarbakır maçındaki gollerimizi atana baksanıza onu bile kadrı dışı bırakmışlardı hatta takasa vereceklerdi
bunalara değil trabzon iki tane koyun bile emanet edilmez

Emre7
31.01.2010, 11:40
bu şenola zerre kadar güvenesim yok bakın teofiloyu yine oynatmadı transfer sezonunun bitmesini bekliyor olur ya seyirci beğenmez fatih diye bağırma ihtimali var ya
ancak haftaya seyrederiz kötü çıkarsa biim yapacak bir şeyimiz yok şota önermişti ona güvendik diyecekler kimse elini taşın altına koymuyor hepsi kaçak dövüşüyor
diyarbakır maçındaki gollerimizi atana baksanıza onu bile kadrı dışı bırakmışlardı hatta takasa vereceklerdi

şotanın isim telafuz etmediği yönünde bir kaç yazı okumuştum burda.
kaldı ki işleyen bir çarkı bozmak ne kadar hoşuna gidiyor.

Mesut
31.01.2010, 11:48
s.a. cemati müslimin ne yabıyısınız :D
aleykumselam ne yapalum bekleyruk :)

Mollasalihoğlu
31.01.2010, 11:57

Yahu bir de yenilsek neler yazarsınız.. Demek ki Şenol Hoca sonuna kadar haklı..

Fatih ZENGİN
31.01.2010, 12:03
sen ne diyosun yahu.. seninkisi de taraftarlık mı? her yerde yazma böyle yorumlarını..

bekirguner
31.01.2010, 12:34
Fener Beşiktaş galatasaray maçlarında bize bu maçlarda gol atacak forvet lazım. akşam umut yine saç baş yoldurdu ceyhun pasında o gol kaçar mı yahu insaf

Süleyman Sofu
31.01.2010, 12:42
Arkadaşlar anlatamıyoruz herhalde burda kaptanı övüp isteme nedenlerimizi sıralarken takımı yerden yere vurmak yakışık almıyor...

Dün akşam Teofilonun neden oynamadığını anlamak için aslında oyuna giren adamlara bakmak yeterli.Şenol hoca oyunun gidişatını görerek ve yaşanabilecek sıkıntıyı baz alarak oyuna defansif yönden müdahele etmiştir.Burda tutup hocayı eleştirmek aslında biraz insafsızlık oluyor.Unutmayın Alanzinho bile 1 yılda anca kendine gelebildi.Kaptan gelse belki oda yedek kalacaktı işin teknik taktik boyutuna karışmak bana pek mantıklı gelmiyor...

Teoda gerektiğinde oynayacaktır bundan şüphe duymamak gerekir.Ama dün akşam Enginin olayından sonra takım biyerde sadece maçı değil sinir harbinide kazandı.Bundada Şenol Hocanın oyuna müdaheleleri benim gözümde takdire şayandı...

Evet Kaptanı istiyoruz istemeye devamda edecez.Belki o gelmeyecek gelmesine müsade edilmeyecek ama kalbimizde Fatih Tekke hep başköşede olacak.Ancak kaptanı severkende takıma sırt çevirmeyecez hiçbir zaman, yönetimden nefret etsekte sapına kadar Trabzonsporluyuz diyecez...

cahana
31.01.2010, 13:08
hiçkimse fatih tekkeyi takımdan üstün görmüyor veya birini diğerine tercih etmiyor tek isteğimiz kaptanı takımımızda tekrar seyretmek bu bizim en tabii hakkımız

Süleyman Sofu
31.01.2010, 13:24
Emin ol bunu sadece sen ve ben değil taraftarımızın büyük çoğunluğu hatta ezici bir çoğunluğu istiyor.Kaptanı tekrar Bordo-mavi formamızın içinde görmeyi çok ama çok istiyoruz...

Ama bizim kaptanı istememiz ne yazıkki birilerine fena batıyor...

Mert Oğuzlu61
31.01.2010, 13:34
ses seda yok, galiba olmayacak... umut anadolu maçlarında yeterli ama gs bjk fb ye gol felan atamaz, teo da uyum aşamasında, kötümü olurdu şu havayı yakalamışken bir tekke bombası ? şampiyonluğa kadar yolu var...

bkandil
31.01.2010, 13:42
ses seda yok, galiba olmayacak...
...

Ben de kaybettim umudumu, başkan dün gündemi de iyi değiştirdi.
Baydemir Ziyareti en az bir hafta gündemi meşgul eder, Sonra bir bakarız ki "Aaa, transfer sezonu kapanmış, ne yapalım bekleriz sezon sonunu" diyoruz...

nbay
31.01.2010, 13:48
zenit hazırlık maçı yapmış dün Bunyodkor la ,1-0 yenmişler ama maç kadrosunda fatih gözükmüyor sanki
http://www.fc-zenit.ru/info/match.phtml?id=4781

Halit Akyüz
31.01.2010, 13:53
Rıdvan'ın birşey bildiği yok. Sadece askerlik sorunu biteceği için kaptanın %99 gelir diyor. Tahmin ediyor sadece.

Hqmi
31.01.2010, 13:57
Ahahah güldürdün beni. ççç

SEDAT
31.01.2010, 14:09
- Tekke şimdi zenitle ilişiğini kestimi bonservisi elindemiymiş benmi yanlış anladım..

fanatikdevri
31.01.2010, 15:31
transfer dönemi bitene kadar yenilmedik tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi.
Asıl film bunda sonra başlıyor.

Cem Akyüz
31.01.2010, 16:36
Başarılar Tekke'm..Bir transfer sezonu daha seni bekledik ama almadılar

Süleyman Sofu
31.01.2010, 17:00
Yarın bomba patlar hayırlısı bakalım...

Artık bu bombanın Kazandamı yoksa Trabzondamı patlayacağını hepbirlikte görecez...

Bu arada Kaptanın hazırlık maçında oynanaması yeni değil ondan önceki maçtada oynatılmamıştı sebebide kaptanın idarecilerle görüşüp ayrılmak istediğini söylemesiydi ki buda doğrulandı zaten...

Ama birde acı bi gerçek varki malesef ne zenit kaptanın bonservisi vermiş durumda nede bizim samimiyetsizler bi adım atmış durumda...

Sadece laf laf laf oda birbirlerinden habersiz söyleyip herkesin birbirini yalancı çıkartttığı saçma sapan laflar başkanı ayrı telden asbaşkanı ayrı telden konuşuyor hatta doktorla basın sözcüsüde konuşuyor ama atalarımız ne demiş nerde çokluk....

Veya şuda denebilir az konuşup çok iş yapacaksın.Aynı bizim yönetim gibi...

Neyse alacaksam bari yarından sonra ceza alayım songün bişey olur vicdan azabı yaşamayalım...

Herkese şimdiden hayırlı akşamlar.Mevlam herkese gönlüne göre versin.Başka ne diyim...

Emre7
31.01.2010, 17:09
fenerin cinconun fatihe teklif getirmesi lazım.
yoksa transfer zor :)

ESER
31.01.2010, 17:23
sezon sonu lafı geziniyor
ama ben onada inanmıyorum

gene "ozel" bir sorun cikacaktir.. opmeye merami olmayanlarin yanagin nerede diye sorma cabasi sadece ... tepkileri goguslemek icin gogusde yumusatip tekrar araya oynamak icin yapilan firildaklar silsilesinin degisik bir versiyonu:)

bkandil
31.01.2010, 18:34
fenerin cinconun fatihe teklif getirmesi lazım.
yoksa transfer zor :)

O daha kötü...
Bizimkiler kendilerini onlardan çok geride görüyor. Ne de olsa "Fener hep bir adım önde oluyor" transfer işinde. Bu sefer de "Fenerin ilgilendiği oyuncuyu transfer etmek ayıp olur" derler...

crazyman_61
31.01.2010, 19:35
futbolu bıraktıktan sonra belki alırlar:D

Mustafa ÖZDEMİR
31.01.2010, 19:37
sene sonu bizdedir...

Great White
31.01.2010, 19:41
....
Yahu takım Şenol Hoca' nın da gelişinden sonra ciddi bir silkelenme yaşamış. Alanzinho tek başına maç kurtarır hale gelmiş. Engin takıma kazandırılmış. Umut gövde gösterisi yapmaya başlamış. Her ne kadar kendisi hakkında fazla bilgimiz olmasa da henüz 25 yaşında olan ve oynadığı maç kadar gol atan bir Gutierrez transfer edilmiş. Türkiye Kupası' nda bir üst tura çıkılmış. Üstelik bir de Yattara' nın takıma katılma ihtimali de cabası..

Birkaç gün önce bunları yazmıştım, sağolsun çocuklar beni utandırmadılar ve harika bir futbol ile Diyarbakır maçını da kazandılar..

Fatih Tekke' ye gelince. Bir kere birileri şunu iyi bellesin artık..

Fatih' in şu yaşından sonra gidebileceği en büyük takım Trabzonspor olur. O da nüfus kağıdının hatırına. Zaten bu gerçeğin kendisi de farkında ama bazıları bunu görebilmekten acizler maalesef..

Sezon sonunda bonservisini eline alıp gelirse bir sonraki sezon forvet hattımızda ciddi bir alternatif olabilir. Hatta Teo umulanı veremezse gene bütün gol ümitlerimiz onun ve Umut' un performansına kalabilir. Yani aslında gelse de olur gelmese de. Ama ben hazır maliyetsizken gelmesini isterim orası ayrı..

Son olarak şunu da ekleyeyim.

"Bu takımın Fatih' e değil, Fatih' in Trabzonspor' a ihtiyacı var"

Süleyman Sofu
31.01.2010, 19:47
Tabi canım o belli oluyor gol patlaması yaptı takım zaten, artık sayamıyoruz golleri.Ya şöyle konuşup zorla laf söyletiyorsunuz insana...

Hayalperestliğin bukadarınada pes vallahi pes...

Sanki dersin bahsettiği adam Murat Tosun...

Mesut
31.01.2010, 19:47
Birkaç gün önce bunları yazmıştım, sağolsun çocuklar beni utandırmadılar ve harika bir futbol ile Diyarbakır maçını da kazandılar..

Fatih' in şu yaşından sonra gidebileceği en büyük takım Trabzonspor olur. O da nüfus kağıdının hatırına. Zaten bu gerçeğin kendisi de farkında ama bazıları bunu görebilmekten acizler maalesef..

Sezon sonunda bonservisini eline alıp gelirse bir sonraki sezon forvet hattımızda ciddi bir alternatif olabilir. Hatta Teo umulanı veremezse gene bütün gol ümitlerimiz onun ve Umut' un performansına kalabilir. Yani aslında gelse de olur gelmese de. Ama ben hazır maliyetsizken gelmesini isterim orası ayrı..

bu takımın bir kaptana bir lidere ihtiyacı var ben umut bulutu severım desteklerim ama gol kaçırıyor bunuda kimse inkar edemez hadi diyara atdık yendik ilerde daha az pozisyon bulacağımız maçlar olacak son vuruşları iyi olna bir oyuncu gerekecek kimse illaaada fatih gelsin demıyor alsınlar fatih ayarında golcu kim sesini çıkarıyor
bir ekleme daha fatih ayarında ve ücretinde

Süleyman Sofu
31.01.2010, 19:50
Ya Mesut mantık belli vuralımda nasıl vurursak vuralım...

Emrullah
31.01.2010, 19:50
Bu takımın Fatih Tekke'ye acilen ihtiyacı var. Tabi hedefimiz ligi ilk 2 içerisinde bitirmekse. Seneye yönetim öyle bir transfer yapsın ki Fatih Tekke'ye ihtiyacımız kalmasın. İlla Fatih olsun demiyor kimse, ama hala daha forvet hattının büyük maçları kaldıramaycağını göremeyen kör gözler var. Hiçbir şey güllük gülistanlık değil, hele hele forveti Umut olan bir takımın forvet hattı hiç mi hiç gülistan değil.

Cafer Bulur
31.01.2010, 19:51

Bu konuyu seninle ciddi olarak tartismak isterim ama anlasamayacagimizi bildigim icin gerek görmüyorum.

Yalni su son satirina takildim ben. Bu takim ne elde etti ve ne elde etmesi umuluyorda fatih e ihtiyacimiz yok diyebiliyorsun?

Bu takim her mac onlarca gol kaciriyor ,nasil oluyorda bitirici bir forvete ihtiyac duymuyoruz?

irfanb
31.01.2010, 20:09
Bu takimin herseyden cok yalan konusmayan, bugün dedigini yarin yalanlamayan bir yönetime ihtiyaci var.

Tolga_61
31.01.2010, 20:16
Bu takım uzun süre daha şampiyon olamaz. O da oyuncu alınmamasından, hakemlerden , medyadan falan değil içimizedeki başarı karşıtlarından...

Great White
31.01.2010, 20:30
Gelir gelmez takımın her maç 5 er gol atacağını zanneden bazı hayalperestler Fatih Tekke' nin son 3 sezonda toplam 29 gol atabildiğini bilmiyorlar sanırım. Bizdeki Umut, bu sayının daha fazlasını 2 sezonda buluyor yahu:)

Bir de şu var.. Daha Teo Gutierez' in performansı hakkında bilgi sahibi olmadan atıp tutmanın manası nedir anlayamadım. Belki adam gol sorunumuzu çözebilecek potansiyelde bir futbolcudur. Ne biliyoruz? Birkaç maç bekleyin bakalım neymiş görelim..

Yani şurada sabah akşam Fatih Tekke çığırtkanlığı yapabilmek için önceden hiç değilse takımın mağlup olması falan beklenirdi, şimdi o kadar da sabredemiyorlar artık:D

Oğuzhan İnce
31.01.2010, 20:38
sezon sonu alınırsa alınır,alınmazsa onların takdiri ne yapalım yani...
umut'un golcülüğü saçbaş yoldurması konusunda bazı fikirlerim var;fakat fatih de kral olmadan önce az cinnet geçirtmedi bize

cahana
31.01.2010, 20:54
fatih tekke düşmanlığının boyutu terbiyesizliğe vardı artık insanları provake etmek için yazı yazmayın işi hakarete vardırmadan iki kelime edemeyecekseniz o sizin kendi acizliğinizdir

Mustafa Yüksek
31.01.2010, 21:06
Hala 2 forvetimiz var...Kaliteli bir forvet daha olmalı kadroda...Sanırım Hasan Ahmet de yollanmış kiralık..Fatih Tekke yetenekleriyle alınası bir forvet...Bu gayet sportif bir bakış açısıyla transferi isteme sebebi...

Öbür yandan uzun zamandan beri takıma dönmek isteyen biri ve tribünleri bir anda yeniden havaya sokacak bir ruhu da getirecek bu adam...Aksini iddia etmeyin...Tekke gelseydi taraftarların sezona bakış açısı değişecekti...Yalan dolanla dolu bir süreç...Taraftar tabi ki reaksiyon gösterecek..

Eklemeden geçmeyeyim, eğer yönetim Tekke'yi istemiyoruz, oyun planımızda yeri yok deseydi en başından olaylar buraya gelmezdi...Oysa ki yönetimin stoper konusunda böyle bir sözü yoktu..Olayı sadece bir kişiye duyulan sevgiye indirgemek büyük hatadır bana göre...Bunu yaparken de Tekke'nin kişiliğine laf etmek de çirkindir...Hatası varsa söylersin, kişiliğine elleyemezsin...

Kubilay ŞAHİN
31.01.2010, 21:09
Halamı tartışılıyor bu adam..

Bu saatten sonra alsınlarda.. La ilahe..

Ama biz tartışmaya devam..

Neyse Fatih bundan sonra kim ne derse desin artık boş.. Sana yeni takımında başarılar..

Erdem Keser
31.01.2010, 21:18
Fatih'i kendi adıma asla tanrılaştırmadım.Ne yazık ki Fatih'in bugün gittiğinden daha olgun, Türkiye'nin hala en büyük oyuncusu olduğunu düşünen bir acizim ben.
Yaş mevzusuna gelince;
40 yaşınada gelse kıyasta ismi geçen Umut denen arkadaştan çok daha fazlasını verecek olduğunu düşünüyorum.
Fatih hakkında şuraya isteyenin isteyeceği kadar yazı yazarım hakkında ama kendisine haksızlık olur.Özellikle adının yanında geçtiği isimleri telaffuz etmekle saygısızlık etmeyeyim Kral'a.

Arif Timurcioğlu
31.01.2010, 21:29
Fatih'e sallayanlar şöyle bir Fatih Antepte oynarken ligi kaçıncı bitirdiğimizi düşünsünler sonra Fatih geldiğinde neler yaptığını ve çıkışımızı hatırlasınlar şimdide uefa kupasını kaldırmış ben Trabzonsporluyum, bu takımı şampiyon yaparım diyen bir Fatih Tekkenin neler yapacağını hayal etsinler.

Great White
31.01.2010, 21:32
Erdem..

Hadi Umut' u önceden de pek sevmezdin, onu biliyoruz da şu Guti' den hangi arada kıl kaptın yahu? Fatih' in yanında geçen isimlerden biri o sonuçta:)

Çocuğa hiç değilse 4-5 maç süre tanısak da gerekirse ondan sonra hep birlikte giydirmeye başlasak daha mantıklı olmaz mı?

Erdem Keser
31.01.2010, 21:41
Tabiki tanıyalım Soner abi.Keşke parantez içinde belirtseydim.Teo için demedim zaten, Fatih ile kıyaslanan ve geçmişte bu takıma gelen hatta halen bu ligde oynamış olan futbolcularla kıyas amacıyla yazdım bunu.Sadece senin yazına değil yani.Burada kendisinin performansı ve yaşı ortaya atılıp , daha da ileri gidilerek istatistikler ortaya konulup Ersen'le dahi karşılaştırıldı Fatih.

Katılırsın yada katılmazsın, elbette katılmak zorunda değilsin ama ben bu takımı tam manasıyla 11-12 senedir takip ediyorum ve gözlerimin gördüğü en büyük topçulardan birtanesidir Fatih.Trabzonspor'u sevme sebebimdir ayrıca.
Şuan için bahsi geçen isimler, kaldırdığı kupaları, yaşadığı krallığı , Trabzonspor forması altında attığı jeneriklik golleri göz önüne getirildiğinde yanından dahi geçemez.Umarım Teo çok iyi olur çok gol atar, Allah utandırmaz kendisini ama bu Fatih'ten birşey eksiltmez.
Fatih yine büyük oyuncudur, ister bu takıma gelsin ister başka bir lige gitsin, değil otuzüç, kırkına merdiven dayasada bu ligin gördüğü en yetenekli futbolcudur.

Great White
31.01.2010, 21:50
Erdem; açıkçası ben kendi adıma bu konuda tarafsız olarak Fatih' in dönüşüne karşı çıkanlardan değilim ama karşı çıkan arkadaşların da Fatih' in kalitesini tartışacaklarını pek sanmam. İlla ki birkaç tane çıkar belki ama ciddiye de alınmamalı hani..

Ama bu olay artık bir futbolcuyu tercih etmekten öteye geçerek adeta bir histeri nöbeti halini almışa benziyor..

Yahu koskoca TS kulübü, sırf Fatih' in takıma geri dönesi geldi diye onu kadrosuna katmaya mecbur mu?

Bu nasıl bir saplantıdır böyle? Gezegende başka alternatif mi yok? Takıma daha yeni gelen Guti, Murat ve Burak' ın ne günahları var?

Yani Fatih efendi keyfinin istediği zaman ceketini alıp gidecek, istediği zaman da dönecek. Oh ne ala memleket:)

Erdem Keser
31.01.2010, 22:00
E giderken O'nun kadar para kazandıran başka bir yerli oyuncu varmıydı ligde Soner abi, bir de Gökdeniz'i sayabiliriz.Adam ceketini alıp giderken bu takıma rüyamızda dahi birarada göremeyeceğimiz bir para kazandırarak gitti.Canı istediği için çekip gitsen bonservisini alıp Allahın Rusyasına değilde çok daha hatırı sayılır ve yeteneğinide göz önüne getirdiğimizde piyasasını yapacağı bir lige gidersin...Emre gibi, Okan gibi, Tuncay gibi...
Yönetimin Fatih'i alma gibi bir mecburiyeti yok, hiç bir kulüp yönetimide bu gerekçeyle yerden yere vurulamaz ama burada ben dahil birçoklarının getirdiği eleştiri yapılan samimiyetsizliğedir.

Fatih'i almıyormusun kardeşim, amenna. Yaparsın açıklamanı kapatırsın transferi.Kimseyide tınlamazsın.Eğer böyle bir tavır takınılsaydı en sevdiğimin üzerine yemin ederim ki saygı duyardım.Ama sen sezon başı kalkıp Fatih için yeterli maddi imkanımız yok deyip, 2 hafta sonra Gabriç'e 2.3 milyon avroya imza attırırsan insanlarda haliyle senin takındığın tavrı , samimiyetini sorgular.
Ayrıca senin Fatih'in futbolculuğuna laf ettiğini düşündüğümden dolayı yazmadım Soner abi, yanlış anlama.33 yaş mevzusunu gündeme getirmenden dolayı şe'ettim:p
34 yaşındaki Hooijdonk bu ligde takım şampiyon yaptı tek başına, Hagi bu lige geldiğinde 32 yaşındaydı.
Son söz; bu takıma tecrübesi ve futbolculuğuyla kaşar oyuncu lazım.

BDiler61
31.01.2010, 22:06
Bakalim yarin yalandan bir girisim olacak mi?

Süleyman Sofu
31.01.2010, 22:07
Seviye eksilere düşmüş eleştiri yapalım derken artık iş provakasyona dönmüş.Cevap versem ceza umrumda değilde Erdemi zor duruma sokmamak için susuyorum...

Erdem kardeşim sen yarın akşam burda olma olurmu İlhan gelsin başkası gelsin çünki yarın büyük gün yönetime dua günü ipliklerin pazara dökülme günü nerden inceyse ordan kırılma günü herkesle anladığı dilden konuşma günü cezaysa ceza alma günü herşeyin cevabını bulup rahatlama rahatlatma günü hele bi yarın akşam olsun mucize olmazsa artık bizimde seviye çıtasını düşürme günümüzdür yarın akşam...

Trabzonsporluluğumuzu sorgulayanlar hertürlü aklınca vuranlar yarın görüş günü...

Özkan
31.01.2010, 22:10
Selman, kıymetli kardeşim. Mâdem yazdıklarımız burada olmaması gereken şeyler ve bu yüzden silindi, o zamân yazısı silinenlere cezâ vermek gerekmez mi? Cezâyı hak etmediysek neden yazdıklarımız silindi?

Adımı grileştirseydin bu kararı eleştirmezdim ama şimdi eleştiriyorum.

Süleyman Sofu
31.01.2010, 22:11
Yarın akşam isteyenle özelden isteyenle burdan herşeyi tartışırız isteyen varsa biz burda olacaz...

Bizim duygularımızı sorgulamak aklınca belaltı vurmak nasıl oluyormuş görüşecez...

Bıçak kemiği deldi iliğe dayandı kan beynimden çıktı çıkacak eleştirinin hertürlüsüne eyvallahta bize iftira atanlarla yarın görüş günü bekliyoruz hepsini kutlamaya!!!!

Ayhan Yüksek
31.01.2010, 22:12
Hala daha Fatih Tekkenin gidişinde kalanlar ve gelişinde keyfiliğinden bahsedenler,hala Trabzonun ona ihtiyacı yok diyenler var yahu, kusura bakmayın ama zerre inandırıcı değilsiniz, ısrarla anlatılmasına rağmen ısrarla anlamıyorsunuz proveke ediyorsunuz,insanları geriyorsunuz ve üstüne gülüyorsunuz,sonrada ne yani herkes fikrini söylemekte serbest, herkes Fatihi sevmek istemek zorunda değil diyorsunuz,kabak tadı verdiniz.

Emrullah
31.01.2010, 22:15
Yarın 1 Şubat transferin son günü. 1 Şubat'ta çok konuşacak kimseler vardı. Yarın burası hareketli oalcak gibi.

Erdem Keser
31.01.2010, 22:16
Erdem, kıymetli kardeşim. Mâdem yazdıklarımız burada olmaması gereken şeyler ve bu yüzden silindi, o zamân yazısı silinenlere cezâ vermek gerekmez mi? Cezâyı hak etmediysek neden yazdıklarımız silindi?

Adımı grileştirseydin bu kararı eleştirmezdim ama şimdi eleştiriyorum.
Özkan'ım, mesaj sadece ceza gerektiren konularda silinmiyor ki:o Tartışma daha fazla ileri gitmesin, birbirimizi kırmayalım amacıyla silindi.
Anlayışın için şimdiden teşekkür ederim :o

Selman
31.01.2010, 22:17
Özkan mesajlarınızı ben sildim Erdem değil :)

Sorunun cevabına gelince.Hayır her mesajı silinen ceza almaz.Hatta böyle olsa forumda kullanıcı kalmaz.Mesajı silen yöneticinin tasarrufudur.

Cafer Bulur
31.01.2010, 22:18
Gecen transfer döneminin son gününde ünal bir hamle yapmisti,fatih onu küstürünce bunu da kaybetmis olduk.

Fatih alinmayacaktir,kimse hayal kurmasin.

Özkan
31.01.2010, 22:18
Açıklamalar için teşekkürler. BMN'de üyelerin adam yerine konduğunu bilmek çok güzel.

Süleyman Sofu
31.01.2010, 22:19
Emrullah konuşacak şey olmazmı ayıpsın hemde neler konuşacaz!!!!!

Ama diyorum bir mucize olurdu kaptan gelirse yine susacam siteye girmiyecem gerekirse sırf bazı kişilerin ağzına laf vermemek için susacam ama kaptanın gelme olasılığıda yok gibi olduğuna yarın konuşuruz.Ama açık söyleyim fazla konuşturulacağımıda sanmıyorum...

Önceki cezalarda Bmn yönetim haklıydı ama ilk defa alacağım cezayı hakettiğime inanacam...

Süleyman Sofu
31.01.2010, 22:21
Şimdilik iyi akşamlar herkese yarın görüşür konuşuruz...

Great White
31.01.2010, 22:29
Erdem;

Yönetim zaten bu konuda en başta suçludur; orasını ben de yazdım birkaç kez. Kararlarını arkasında durmaları gerekirdi. Orayı tekrar karıştırma şimdi:)

Fatih' in yaşı Trabzonspor' a geri dönmesine engel değil tabii ki ama birilerinin kendisini tercih etmemesi için son derece geçerli bir sebeptir. Şimdi buna hak vermek gerek..

Bir de şu var..

Yahu Umut' un her kaçırdığı golden sonra "Eyvah" yerine "Fatih" diyenler zamanında Fatih' in kaçırdığı gollerden sonra "Şota" diyorlar mıydı?

Şimdi Giray bir topu ıskaladığında hep birlikte "Stephanov" mu diyeceğiz?

Ortasahada Selçuk bir hata yaptığında Simek' i mi anacağız?

Alanzinho' nun her topu kaptırışında Gökdeniz diye inleyecek miyiz?

Yani illa da birilerini yad edeceksek hepsini birden yad edelim ki keyifli olsun şu iş:))

Erdem Keser
31.01.2010, 22:36
Haklısın Soner abi, o konuda diyecek lafım yok.

Zaten niyet önemli.Eleştirirkende senin niyetini bildiğim için sıkıntı olmuyor zaten.Körü körüne savunmak yada eleştirmek değilde gerekçelerle desteklediğinden daha bir keyifli oluyor seninle yazışmak:)
Yani aynı düşünüyoruz, hemde tamamen.
Fatih'in futbolcuğu ayrı bir yerde duruyor, yönetimin samimiyetsizliği ortada, diğer sebepler ve Selçuk büyük oyuncu:D

Edit: Birazdan Ömer de girer mevzuya:D

Great White
31.01.2010, 22:44
Ee olmadı ki ama..

Burada mutabık kalındı. TRT başlığı da kapandı. Ganita' ya gidip üsttekine yorum yapalım bari:D

Emrullah
31.01.2010, 22:45
Yarın böyle bir transferin olmasını ne bekliyorum ne de ihtimal veriyorum.

Ömer SEVİNÇ
31.01.2010, 22:50
Bir grileştirme konusu gördüm ceza verilmek için mazlum aranıyormuş koptum geldim hemen :))

Takım maçları bir bir kazanırken hala burada aman Fatih çığırtkanlığı yapmanın kime ne fayda getirdiğini anlamış değilim. Hee tabi ki maç da kaybedeceğiz ve kötü oynadığımız da olacak. Tıpkı Fatih geldiğinde kaybedeceğimiz maçlar olacağı gibi. Hayır gören de bir futbol tanrısı alıyoruz zannedecek. Altı üstü sözleşmeli futbolcu yahu. Bir takımda 11 tane bulunuyor ondan..

Fatih iyi forvet. Tam ihtiyacımız olan bir forvet. Şartlar dahilinde en ucuza alınabilecek en iyi forvet belki de. Ama sonuçta 6 ay sonra bedava olacak ve kendi dediği kadar Trabzonsporluysa 6 ay daha bekler, hem askerlik sorununu çözer hem de bedavaya gelir Trabzon'a. Hem ben Ünal'dan daha Trabzonsporluyum diye saçma bir laf et hem de bak beni almazsanız Rubin'e giderim diye aba altından sopa göster. Gitmek istiyorsa gidebilir Rubin'e. Daha fazla para kazanmak ayıp bişey değil sonuçta..

Yönetim ide tutarlılık sağlamadığı için suçlu bulurum ben. İstiyorsan al, istemiyorsan da en baştan çık ben bu adamı almayacağım arkadaş de, bu başlık kapatılsın, boşu boşuna gündemi işgal etmeye devam etmesin..

Eğer ilk kaybettiğimiz maçta Fatih Tekke sesleri çıkarsa da o tribüne yazıklar olsun.

Ömer SEVİNÇ
31.01.2010, 22:52
Mesajlarımı bu sayfanın kemikleşmiş üyeleri okumayabilir, ciddiye almayabilir. Onların argümanlarını milyon defa okuduk artık yeni birşey söyleyebileceklerini düşünmüyorum.

erkankoc
31.01.2010, 23:04
fatih transferi olmayacak...olsa bile suan gerek yok bence.. isin zevki kacti artik...teoyu bile oynatamiyoruz bu sistemde..bide fatih gelse hangisni oynaticaz diye ugras dur.. hic para harcamaya gerek yok

Hasan Onur TAN
31.01.2010, 23:11
Erdem; açıkçası ben kendi adıma bu konuda tarafsız olarak Fatih' in dönüşüne karşı çıkanlardan değilim ama karşı çıkan arkadaşların da Fatih' in kalitesini tartışacaklarını pek sanmam. İlla ki birkaç tane çıkar belki ama ciddiye de alınmamalı hani..

Ama bu olay artık bir futbolcuyu tercih etmekten öteye geçerek adeta bir histeri nöbeti halini almışa benziyor..

Yahu koskoca TS kulübü, sırf Fatih' in takıma geri dönesi geldi diye onu kadrosuna katmaya mecbur mu?

Bu nasıl bir saplantıdır böyle? Gezegende başka alternatif mi yok? Takıma daha yeni gelen Guti, Murat ve Burak' ın ne günahları var?

Yani Fatih efendi keyfinin istediği zaman ceketini alıp gidecek, istediği zaman da dönecek. Oh ne ala memleket:)
altına imzamı atarım...ahan da attım HOT(eskiden imzam harbiden böyleydi:D)

Halit Akyüz
31.01.2010, 23:17
fatih transferi olmayacak...olsa bile suan gerek yok bence.. isin zevki kacti artik...teoyu bile oynatamiyoruz bu sistemde..bide fatih gelse hangisni oynaticaz diye ugras dur.. hic para harcamaya gerek yok
Tamam abi sezon sonu bedavaya gelir o zaman..

cınar#7
31.01.2010, 23:41
şimdi almayan sezon sonuda almaz,problem istememeleri..sezon sonuna yönetim giderse artık gelebilir..

maxim
01.02.2010, 00:00
Fatih gelirse katkı sağlar...
Gelmezse çok büyük sorun olmaz.
Fatih gelirse Umut'un kesilmesini istemem; beraber oynamasını isterim.İkisi de daha çok gol atar.
Teofilo da var. O zaman içerde üçü birlikte oynasın :D
Deplasmana Allah kerim...

KemaL_Ts
01.02.2010, 00:31
"fatihye artik gerek yok" cümlesi baya yayilmis artik.. cünkü teo bile oyniyamiyomus bu sistemde.. o zmn galatasaray arda varken niye kewelli, baros varken niye dos santos ve jo yu aldi sorarim size?.. iki forvetle bir yere varamayiz birde biri umut bulutsa..

yanlis anlamayin umutu severim, cok takdir ederim ama bazen isin tadini kacirdigi oluyor, keske kaliteli bir yedege olsa diyorum..

Mahmut Baran
01.02.2010, 00:45
ALINMAYACAKları halde umutlandırdılar , kursağımızda bıraktılar hevesimizi

KUTADGU
01.02.2010, 00:46
Bir grileştirme konusu gördüm ceza verilmek için mazlum aranıyormuş koptum geldim hemen :))

Takım maçları bir bir kazanırken hala burada aman Fatih çığırtkanlığı yapmanın kime ne fayda getirdiğini anlamış değilim. Hee tabi ki maç da kaybedeceğiz ve kötü oynadığımız da olacak. Tıpkı Fatih geldiğinde kaybedeceğimiz maçlar olacağı gibi. Hayır gören de bir futbol tanrısı alıyoruz zannedecek. Altı üstü sözleşmeli futbolcu yahu. Bir takımda 11 tane bulunuyor ondan..

Fatih iyi forvet. Tam ihtiyacımız olan bir forvet. Şartlar dahilinde en ucuza alınabilecek en iyi forvet belki de. Ama sonuçta 6 ay sonra bedava olacak ve kendi dediği kadar Trabzonsporluysa 6 ay daha bekler, hem askerlik sorununu çözer hem de bedavaya gelir Trabzon'a. Hem ben Ünal'dan daha Trabzonsporluyum diye saçma bir laf et hem de bak beni almazsanız Rubin'e giderim diye aba altından sopa göster. Gitmek istiyorsa gidebilir Rubin'e. Daha fazla para kazanmak ayıp bişey değil sonuçta..

Yönetim ide tutarlılık sağlamadığı için suçlu bulurum ben. İstiyorsan al, istemiyorsan da en baştan çık ben bu adamı almayacağım arkadaş de, bu başlık kapatılsın, boşu boşuna gündemi işgal etmeye devam etmesin..

Eğer ilk kaybettiğimiz maçta Fatih Tekke sesleri çıkarsa da o tribüne yazıklar olsun.

Tuhaftır, bu yorumun büyük kısmına katılıyorum.

:)

trabzonlux61x
01.02.2010, 01:14
"fatihye artik gerek yok" cümlesi baya yayilmis artik.. cünkü teo bile oyniyamiyomus bu sistemde.. o zmn galatasaray arda varken niye kewelli, baros varken niye dos santos ve jo yu aldi sorarim size?.. iki forvetle bir yere varamayiz birde biri umut bulutsa..

yanlis anlamayin umutu severim, cok takdir ederim ama bazen isin tadini kacirdigi oluyor, keske kaliteli bir yedege olsa diyorum..

Dos santos ve Jo yu Kewell ve Baros sakat oldugu icin aldilar. Arda ve Kewell ayni anda oynadi hemen hemen her macta nasil bir kiyaslama bu?
Gs'nin de su an 2 forveti var birisi Jo digeri sakat olan Baros. Bizim forvet oyniyabilecek 4 oyuncumuz var teo umut, murat burak. Fatih alinmiycak bu kesin gibi birsey ama insallah yeni saison'da alinir.

Fatih Özkan
01.02.2010, 01:18

E katılıyorum (:

SEDAT
01.02.2010, 01:27
- Her şeye rağmen gelmesini çok isterim Fatihin vallahide çok isterim yani galiba sanırsam :)

kemal_efe
01.02.2010, 02:23
kafamın bir yerinde hala bir umut var az da olsa,yarın bakacaz...

Halit Akyüz
01.02.2010, 02:54
kafamın bir yerinde hala bir umut var az da olsa,yarın bakacaz...
Ne umudu abi sezon sonu gelicek işte..

kemal_efe
01.02.2010, 03:19
Ne umudu abi sezon sonu gelicek işte..
şimdi almazsalar sezon sonu yine bir bahane bulup hiç almazlar maalesef bu konuda yönetim taraftarı kandırdı,onun için yarın son gün bakalım.

Joacivil
01.02.2010, 03:38
usaklar alakası yok ama bi yazayım bakın ben rahatsızım bu durumdan

http://www.akcaabattan.com/haber/486-trabzonspor-trabzonspor-taraftari-tepkili.html

Halit Akyüz
01.02.2010, 03:45
usaklar alakası yok ama bi yazayım bakın ben rahatsızım bu durumdan

http://www.akcaabattan.com/haber/486-trabzonspor-trabzonspor-taraftari-tepkili.html
Kim rahatsız değil ki abi..:)

Joacivil
01.02.2010, 03:50
maça gitmiyorum abim ben sinirlerime hakim olamıyorum başta Umut bulut var diye saçma gelebilir ama napayım kenedime veya klube zarar vermek istemiyorum ne yaparsa yapsın kredisi yok bende boş kale falan filan atıyor milleti kandırıyor beni kandıramaz kimi koysan atar onları forvetsizlikten kral yaptılar adamı su teo azcık oynamaya başlasın görücez forvet nasıl olur

hamucera
01.02.2010, 08:46
burası gerçekten konusu değil ama bende rahatsız değilim bundan. yıllar önce bütün takım taraftarları el ele maçları izlerken birileri çıkıp ortalığı kavurdu. şimdi aynı aileden iki farklı taraftar bir maça gittiklerinden kardeş kardeşe ana avrat küfrediyor. bunların engellenemesi adına, ortalıkta gezen kötü havanın yumuşatılması birlik beraberlik mesajı verilmesi adına spor öncülük yapmaya kalkışmışsa ve bunda Trabzonspor öncü olmak için adım atmışsa bundan ne için rahatsızlık duyuyor millet, ilk bakışta hoş gözükmese de okuduğum yorumlarda diğer bütün illlerin taraftarından tutu yönetimine herkese kadar hiç bu kjadar iyi ağırlanmamış takımımız ve taraftar.

çok dağıttık konuyu, Neyse Fatih için bundan sonrası hayırlı olsun

mete61bordomavi
01.02.2010, 09:45
Fatih Sultan Tekke'nin adeta ''gelme ulan'' denilerek alınmayışı ben ve benim gibi düşünen taraftarları yaralamıştır!
Takım şimdilik iyi gidiyor doğru!
Ama aha şuraya yazıyorum. Alınan galibiyetler öyle büyük takımlara karşı alınmadı!
Bu takım Fenerbahçe'yi, Galatasaray'ı hatta Beşiktaş'ı yenemez!
Bu takımın bekleri ne bir Uğur Boral olabilir ne de Gökhan Gönül'ü durdurabilir!

Teofilo ile ağzımıza bir parmak bal çaldılar susalım diye ama ALLAH BÜYÜK!
Sezon sonu, Trabzonspor'umuzu kaprislerine göre yönetenlerin yüzlerini göreceğiz!
Bakalım yıllarca ne hikmeti varsa kredisi bitmeyen Umut Bulut Derbi maçlarda gol atabilecek mi görüşeceğiz!
Bütün derbi maçlarda yenilgiden dolayı İstanbul takımlarını tutan arakadaşlarıma rezil olduğum yeter!
Ben rezil olmak için bu renklere sevdalanmadım, kimse kusura bakmasın!

Ne benim ne benim gibi düşünenlerin ne de Fatih Tekke'nin Trabzonspor'luluğunu tartışmak ne kimsenin haddinedir ne de Trabzonspor sevgisi ve taraftarlığı KİMSENİN TEKELİNDEDİR!

Futbolda gerçekler konuşur, bekleyelim görelim!
İnşAllah ben yanılıyorumdur ama göreceğiz...

İHTİLALL
01.02.2010, 10:15
Bazı taraftarlar,aslında futbolun kazanmak ,birinci sırayı almak için oynandığını unutmuşlar..

Sırf,çapsızlık ve yetersizliği,hatta kötü niyeti paçalarından akan başkan ve yönetim orada kalsın diye "zavallı Trabzonspor" konseptine razı gelmişler..

Bu taraftar arkadaşlardan,galatasarayın yedeklerine yenildiğimiz maçtaki imzalı formaları da futbolculardan istemeyi unutmamalarını öneririm..

Alamayan arkadaşlar da fazla üzülmesin..

Gs,fb ve bjk ile yine maçlarımız var..

oksoholu
01.02.2010, 10:27
oksoholu tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2978720#post2978720)

Bu yazdıklarımı ilerki haftalarda hatırlayın teofilo kötü çıkarsa yönetiçilerimizin yaptığı yorumları hep beraber okuruz
adam zaden kendi itiraf etti Türkiyede futbol hızlı oynanıyor diye herhalde bizim başkan bu durumda hızlansın diye motor takar

Recep Alkan
01.02.2010, 10:38
Veysel abi , hafta sonu seni çok bekledim, Başkan(ımız), Baydemir'in elini sıkarken, iki kelam da sen et diye ama, yoktun buralarda...

Sende mi doğrusunu yaptı diyenlerdensin yoksa ?

maxim
01.02.2010, 10:52
Arkadaşlar Fatih bugün de bi flaş gelişme olmazsa bize gelmeyecek, peki Rubin kazana gitme durumu için de son gün bugün mü? Değil sanırım oranın transfer dönemi ne alemde?

Süleyman Sofu
01.02.2010, 10:53
Eeeee Ali Fuat abi ha oldu ha olacak derken şurda sayılı saatler sonra konu artık tamamen kapanmış olacak.Bari depolardaki formaları hayırlarına Trabzondaki veya bölgedeki çocuklara dağıtsalarda çürümeseler haybeye...

BAHADIR33
01.02.2010, 10:54
son 13 saat....

burhantosun
01.02.2010, 10:56
kaptan istanbulda

insallah bu isi bitirirler.

Süleyman Sofu
01.02.2010, 10:57
Bahadır abi 1 saat kala ancak belki bi telefon ederler zenite oda nasılsınız demek için olur büyük ihtimalle...

Yönetimde

Samimiyet 0

Doğruluk 0

İş bitiricilik 0

istek 0

Bu kadar sıfırlada ben adama geçer not verirmiyim tabikide vermem...

nbay
01.02.2010, 11:00
kaptan istanbulda

ne işi varmış istanbulda?

Süleyman Sofu
01.02.2010, 11:02
kaptan istanbulda

İsterse burunlarının dibinde olsun.İstemedikten sonra görmezler.Hem sen bişeyi unuttun herhalde Trabzon gibi nerdeyse herkesin birbirini tanıdığı en azından evini yerini yurdunu bildiği biyerde kaptana ulaşamayıp transferi askıya alanlar koskoca istanbulda nasıl bulacaklar...

BAHADIR33
01.02.2010, 11:02
Süleyman ben 13 saat dedim ama bu Ruslar saat 17'de dükkanı kapatır gazı keser..
Yani bizim saatimizle 16'da...

nbay
01.02.2010, 11:03
rusyadada bitiyor mu transfer sezonu bugün? ligleri martta başlıyor devam etmesi mantıklı gibi

smyrna
01.02.2010, 11:05
kaptan istanbulda

Nerden biliyosun ?

Süleyman Sofu
Bide çakıyomu eziklerden birine imzayı o zaman görürüm bu samimiyetsizleri bakalım utanmadan ne konuşurlar!!!!!!!!

Ama söz konusu kaptan olunca yinede ihtimal vermiyorum.Umut işte belki Şenol hocayla görüşürler gözden uzak biyerde...

Mesut
İsterse burunlarının dibinde olsun.İstemedikten sonra görmezler.Hem sen bişeyi unuttun herhalde Trabzon gibi nerdeyse herkesin birbirini tanıdığı en azından evini yerini yurdunu bildiği biyerde kaptana ulaşamayıp transferi askıya alanlar koskoca istanbulda nasıl bulacaklar...

ççççççdoğru tespit trabzonda ulaşamadılar
istanbulda wuuu imkansız :D

nbay
01.02.2010, 11:06
medyatrabzonda bile haberi yok,demekki gerçekten olmayacak bu iş:)

İHTİLALL
01.02.2010, 11:07
Veysel abi , hafta sonu seni çok bekledim, Başkan(ımız), Baydemir'in elini sıkarken, iki kelam da sen et diye ama, yoktun buralarda...

Sende mi doğrusunu yaptı diyenlerdensin yoksa ?
Bu yönetime en büyük tepki sebeplerimden biride,

Sinsice,siyasi ilintileri kullanmalarıdır,ajitasyon yapmalarıdır..

Ama bu Diyarbakır belediye ziyaretini,açıkçası anlayamadım..

Neden yapıldı,amaç ne idi?..

Yoksa kameralar varsa,Sadri bey oradadır..

Konunun ne olduğu çok ta önemli değildir..

Yakın da başkanı,yemek programların da da görür müyüz acaba,diye düşünmeden edemiyorum..

Süleyman Sofu
Bahadır abi haklısın nede olsa adamlar şirket.Bizim yönetimde dua ediyodur mesai biran önce bitsin diye...

Yanlız benim bildiğim kadarıylanda Rusyadada son gün bugün...

Mesut
medyatrabzonda bile haberi yok,demekki gerçekten olmayacak bu iş:)

olmayacak sene sonuda olmayacak :)
2 senedir bu masalları duyduk
ocak ayında alırız
ocak ayı gelir sezon sonu
sezon sonu gelir ocak ayı

Murat Erdem
01.02.2010, 11:08
Vay be ! yine geldik, bir ''transferin son günü'' ne...bizim ne ''son gün'' maceralarımız vardır. Hatta bir de ''son saat'' versiyonu vardır ki, o çok feci.
''Uçak biletine isim yanlış yazıldı'' ve ''konsolosluğun kapısının anahtarı kayboldu'' bölümlerini de izlemişmiydiniz ?:D

Mesut
01.02.2010, 11:08
ben saat 16.58 civarı anlaştık ama zenıt vermedi haberini bekliyorum :D

nbay
01.02.2010, 11:09
son bir saat bi flaş gelişme yaşanır,anlaşamadık klübüyle derler yine kapanır:)

bkandil
01.02.2010, 11:09

Başkan sonra demesin Takım istanbulda, kamp yaptığı otel belli, gelsin atsın imzayı :D

Mesut
01.02.2010, 11:10

veya dur bu bahaneyi bir kere daha demezler
herşeyde anlaştık imzayı 17.01 atdığı için transfer sezonu bitdi ondan alamadık sene sonu alacaz :D :D

BAHADIR33
01.02.2010, 11:22
Şok Şok Şok...

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener transferin son gününde tüm yöneticilerine cep telefonlarını kapatmaları talimatını verdi..Çok acil durumlarda eşlerinizin telefonunu kullanın dedi..Ayrıca "hanıma mesaj yollamayın, okumaz" demeyi de ihmal etmedi..
Bu gelişmeler üzerine, transferin son gününde bonservisini alarak Türkiye'ye gelen ve boş mukaveleye imza atmak isteyen Fatih Tekke yöneticilerin eşlerinin çay partisi yaptığı cafeye giderek "Allah rızası için bir telefon" dedi.
Kendisine açık çay ikram eden yönetici eşleri, daha sonra Fatih'in çay falına bakarak "bu iş olmaz kısmetin bağlanmış" dediler...
Kaynak: Haber 63-2

Süleyman Sofu
01.02.2010, 11:22
Valla Kaptanın yerinde olmayı istemezdim...

smyrna
01.02.2010, 11:25
Şok Şok Şok...

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener transferin son gününde tüm yöneticilerine cep telefonlarını kapatmaları talimatını verdi..Çok acil durumlarda eşlerinizin telefonunu kullanın dedi..Ayrıca "hanıma mesaj yollamayın, okumaz" demeyi de ihmal etmedi..
Bu gelişmeler üzerine, transferin son gününde bonservisini alarak Türkiye'ye gelen ve boş mukaveleye imza atmak isteyen Fatih Tekke yöneticilerin eşlerinin çay partisi yaptığı cafeye giderek "Allah rızası için bir telefon" dedi.
Kendisine açık çay ikram eden yönetici eşleri, daha sonra Fatih'in çay falına bakarak "bu iş olmaz kısmetin bağlanmış" dediler...

hehehe :D:D:D

Mesut
01.02.2010, 11:39
ümidi olan varmı

mete61bordomavi
01.02.2010, 11:44
Ben ve benim gibi Trabzonspor taraftarlarının kimseye şahsi bir gıcıklığı, düşmanlığı olamaz!
Elbette ki Trabzonspor sözkonusu olunca kişiler önemini yitirir bu doğrudur!
Fakat; Taraftarın bunca istediği kaptanımızı -şartlar da aslında son derece müsait olduğu halde- sırf kapris ve siyasi nedenlerden dolayı almamak, kelimenin tam anlamıyla bu büyük çilekeş taraftara yapılmış saygızıslıktır!

Fatih Tekke'yi satan yönetim kaç sene yaşadı ki onu bunca müsait şartlara rağmen alamayan yönetim yaşasın???
Sonuçta Fatih Tekke'ye yapılanları içime sindiremiyorum!
Trabzonsporluluğuma yediremiyorum!
Hazmedemiyorum!

Bu çocuk bu takımı sevmekten başka ne günah işledi ne kabahat yaptı ki, ona gelince hep zor şartlar ileri sürüldü???
Profesyonel bir futbolcuya gel de boş kağıda imzanı at demek ne tür bir aymazlık veya utanmazlıktır!?

Neden bizde yetişen öz be öz Trabzon hamurlu değerleri bizden soğutuyoruz?
Neden?

melihkuzey
01.02.2010, 11:47
Şok Şok Şok...

olay budur. özellikle kısmetin bağlanmış kısmı güzeldi. sanırım askerlik sorunu sebebiyle bu iş sezon sonuna kaldı.

Salih Yazıcı
01.02.2010, 11:48
ne ümidi bu beceriksizler anca baydemir gibi adamları ziyaret ederler yönetime zerre kadar güvenmiyorum ve bir an önce gitmelerini istiyorum.benim askerime kuruşun sıkan adamların eli sıkan başkanım olmasını hazmedemiyorum.

matalar
01.02.2010, 12:30

son bir saat bi flaş gelişme yaşanır,anlaşamadık klübüyle derler yine kapanır:)

veya dur bu bahaneyi bir kere daha demezler
herşeyde anlaştık imzayı 17.01 atdığı için transfer sezonu bitdi ondan alamadık sene sonu alacaz :D :D

böyle birşey olursa gereken cevabı almak için yine osman baydemiri ziyaret etmek zorunda kalabilirler.

Halit Akyüz
01.02.2010, 12:41
Kaptanın İstanbul'da işi ne onu anlamadım..

ileri_libero
01.02.2010, 12:44
Boğaz'da balık ekmek yemeye gelmiştir.Bir de olimpiyat statından kupa maçımızı izleyebilir.

BAHADIR33
01.02.2010, 12:46
Zenith'in kampı dün bitmiş olması lazım..
İzin vermişlerdir belki kamp sonrası kimbilir...

Eren Karaahmetoğlu
01.02.2010, 12:49
Kaptan şuan gerçekten İstanbul'da mı?

Salih Yazıcı
01.02.2010, 12:49
kaptan nerden biliyorsunuz istanbulda olduğunu nerden çıktı

Halit Akyüz
01.02.2010, 12:51
kaptan nerden biliyorsunuz istanbulda olduğunu nerden çıktı
Üstte bi üye söyledi..:)

Salih Yazıcı
01.02.2010, 12:54
yalandır en azından bizim almayacağımız kesindir.

bahadır2561
01.02.2010, 13:30
fatih tekke transferini OB'i arayıp fikir alan SŞ,OB'nin fatih cok yaslı takımdaki düzeni bozar demesi uzerine transferi sezon sonuna bıraktıklarını acıkladı..SŞ'in bu transfer için 81 ilin belediye baskanını arayıp fikir aldığı sızan bilgiler arasında..

bu acıklamaları yaparken SŞ'in sırıtması dikkatlerden kacmadı..

Mert Oğuzlu61
01.02.2010, 14:04
transferin son günü bu başlığın hareketli olması gerekirdi hala bi sıcak gelişme yok, kıvılcım bile yok (:

smyrna
01.02.2010, 14:09
Ahhh Kralım Ahhhh Yine Sensiz Bir Sezon Daha... Yine 1 Dönem Hasret Çekeceğiz Seni BordoMavili Renklerle Görmek İçin..

nbay
01.02.2010, 14:57
tık yok he:)

Ali Tunahan Güllü
01.02.2010, 15:07
Son gün hoşçakal büyük kaptan...

bkandil
01.02.2010, 15:16
Yok mu bir gelişme?

Medyada Başkan ve Hasan Yener'in demeçleri var ama bu konunun yakınından bile geçmemişler...

BAHADIR33
01.02.2010, 15:34
Evet Süleyman...
Söyle birşeyler....

Ba®ış
01.02.2010, 15:35
son 1.5 saat.bir mucize olur mu? hiç sanmam.

BAHADIR33
01.02.2010, 15:42
VEDA

Hoşça kalın
dostlarım benim
hoşça kalın!

Sizi canımda
canımın içinde,
kavgamı kafamda götürüyorum.
Hoşça kalın
dostlarım benim
hoşça kalın...

Resimlerdeki kuşlar gibi
dizilip üstüne kumsalın,
mendil sallamayın bana.
İstemez...
Ben dostların gözünde kendimi
boylu boyumca görüyorum...
A dostlar
a kavga dostu
iş kardeşi
a yoldaşlar a..!!.

Tek hecesiz elveda..

Yine görüşürüz
dostlarım benim
yine görüşürüz...
Beraber güneşe güler,
beraber dövüşürüz...

Süleyman Eruyar
01.02.2010, 15:47
Bu sayfada nelere şahit olduk;

umudu, umutsuzluğu, düş kırıklığını, sevinci, hüznü gördük

Fatih Tekke ye sallayanlara " höt" dedik, " bende gelmesini çok istiyorum" diyen dansözler gördük,

" Nasıl Tahrik Edilir" onu gördük, Dilimize sahip çıkamadık, ceza alanları gördük...

Fatih' in yaşının 33 olduğunu öğrendik, "seneye 34 olacak" diyenleri gördük..

Farklı konuşmak için " farklı düşünmek " için yönetime daha önceden ağır eleştirilerde bulunanların bir anda nasıl ((yönetimin)) fino köpeği durumuna geldiğini gördük..

Herkese rağmen, herşeye rağmen görmek istediğimizi bu dönem göremesekte, yeni dönemde o forma altında Fatih Tekke yi görmek dileğiyle..

Recep Alkan
01.02.2010, 15:49
Hobaaaa, nedir ya şimdi de duygusallık mı ?

Artık o kadar katı hale geitrdiler ki bizi, hiçbirşeye ne üzülebiliyorum, ne de tepki verebiliyorum.

Hiçbir harekette taraftarını düşünmeyen insanlar ile karşı karşıya olduğumuzu artık iyice sindirdim kalbime.

Kaptana diyebileceği mtek şey var bu saatten sonra, ALLAH yolunu açık etsin, en büyük hayali bu kulübe BAŞKANLIK yapma fikri gecikmesin.

Bordo Mavi forma ile göremesek de onu, bu kulübün içinde bir yerlerde olmasını beklemek bile yetecektir şahsıma.

mete61bordomavi
01.02.2010, 16:00
Bu sayfada nelere şahit olduk;

umudu, umutsuzluğu, düş kırıklığını, sevinci, hüznü gördük

Fatih Tekke ye sallayanlara " höt" dedik, " bende gelmesini çok istiyorum" diyen dansözler gördük,

" Nasıl Tahrik Edilir" onu gördük, Dilimize sahip çıkamadık, ceza alanları gördük...

Fatih' in yaşının 33 olduğunu öğrendik, "seneye 34 olacak" diyenleri gördük..

Farklı konuşmak için " farklı düşünmek " için yönetime daha önceden ağır eleştirilerde bulunanların bir anda nasıl ((yönetimin)) fino köpeği durumuna geldiğini gördük..

Herkese rağmen, herşeye rağmen görmek istediğimizi bu dönem göremesekte, yeni dönemde o forma altında Fatih Tekke yi görmek dileğiyle..

Daha birşey demek sanırım beyhude olur...
Gözyaşları içersinde kalbim bin parça olmuş şekilde elveda Büyük Kaptan!

Kimse kendini avutmasın, bu yönetim Fatih Sultan Tekke'yi bedava olsa bile almaz!

Bu yönetim de uzun süre gitmeyeceğine göre ve Fatih'inde emekliliği yaklaştığına göre artık seni BORDO MAVİLİ FORMAYLA GÖRMEYE ELVADA BÜYÜK KAPTAN!

Gözyaşlarımızda boğulasın Hacısalihoğlu!!!!

yabadallah
01.02.2010, 16:16
Bu forumu ilk kez 2009 Temmuz ayinda uye oldum, uye olmakdaki ilk amacim Fatih Tekke ile ilgili bilgileri almak, arkadaslarin dusuncelerini okumak idi...
( daha sonra daha nice konularda fikir alisverislerini okudum gordum, hak verdim veya karsi cikdim kendimce... )
7 ay gecmis ...
Bu yedi ayda kac kere Fatih'i bir aldik bir almadik ben sayisini unuttum..
Agustos donemi alamadik ,ocak dedik .. yine alamadik simdi yine agustos diyoruz...ben biliyorum ki oda olmayacak ... Tekke bu takima futbolcu olarak gelemiyecek....
30 senelik bir Trabzonspor'lu olarak , Trabzon'umun Surmenelisi olarak sunu soyleyeyim ki hic bir zaman bu kadar hayal kirikligina ugramamisdim... hic bir zaman Trabzonspor'umuzun bu kadar aciz kaldigina sahit olmamisdim..Oysa neler gormusdum bu 30 sene icinde, Albayrak yonetimide bile...
Trabzonsporluluga laf soyletmemisdim...

Ilk defa bu sefer bu zamanlarda Trabzonspor'un acizligini gordum... Uzuldum , icledim , kimi zaman gucume gitti...

Anlamadigim ise hala bazi arkadaslarimizin bu yonetimi korumasi oldu/Halbuki sadece bu seneye bakdigimda :
1) Teknik direktor ( Broos ) getirme surecindeki acizlik
2) Yattara transfer surecindeki entrikilar
3 ) Ersun Yenal
4 ) Trabzonspor stad projesi
5 ) Avrupa Sampiyonasinda Trabzon'un olmamasi
6 ) Fatih Tekke transferindeki alavereler, dalavereler

iyi olan cok as yanlis olan cok sey goruyorum.

Hani bazi arkadaslarin dedigi gibi takimin ligde , avrupada durumu iyi olsa ondada raziydim ama :
1) Ligde 6. ligi ( 5inci haftada giden sampiyonluk umutlari )
2) UEFA'da on eleme turunde bile gecememeyi
3) sampiyonlugun yukarida yazdigim ndedenlerden dolayi bu senede gelecege kalmasi

ni dahi basarili gosteren renkdaslarimiz var. Hala yonetime laf soylemeyin diyen arkadaslarimiz var...

Hala takim iyi Fatih ile ahenk bozulmasin diyen renkdaslarimiz var.

Olmadi yine Fatih Tekke gelmedi ....

Bende su an itibari ile pasif taraftarligima donuyor ve bu cok faydali foruma uyeligimi iptal ediyorum...Bunuda kendimce yoentime protesto olarak goruyorum. ( her nekadar bu forumun yonetim ile bir iliskisi olmasada bir sekilde tepki vermek istiyorum )

Herkeze saygilar...

Umarim sampiyonluk tez gelir...

Abdullah

Ömer SEVİNÇ
01.02.2010, 16:23
Bu ne yahu ajitasyon mu başladı şimdi de?

Elveda büyük kaptan? Onu 4 sene önce söylemiştik yanlış hatırlamıyorsam?

Süleyman Sofu
01.02.2010, 16:40
Ömer canın acitasyonmu istiyor????

Recep Alkan
01.02.2010, 16:42
Adam 1 sayfa yazı yazar, içindekileri döker, anlatır, anlatmaya çalışır.

Biri gelir tek cümle yazar içine eder bırakır.

Eleştiriye izin vermiyorsunuz bırakın bari son sözlere saygınız olsun.

İHTİLALL
01.02.2010, 16:43
Kulübümüzün başına hasbelkader gelmiş,

Çapsızlıkları ve yalanları paçalarından akan,

Varlıklarıyla,kutsalımız Trabzonspor'a her dakika zarar veren,

Güya yöneticilere inat,

Şimdi daha yüksek sesle söylüyorum,

Ve daima da söyleyeceğim:

FA-TİH TEK-KE !!

FA-TİH TEK-KE !!!

wien_ts
01.02.2010, 16:44
Bu ne yahu ajitasyon mu başladı şimdi de?

Elveda büyük kaptan? Onu 4 sene önce söylemiştik yanlış hatırlamıyorsam?

Sayin Ömer Sevinc sizin yuzunuzden bu topicte kac kisi ceza aldi,hala doymadiniz mi?.Kac kisi daha ceza alinca mutlu olacaksiniz,lutfen soyleyin bilelim..

Buraya gelin yorumlarinizi yazin ama nedir bu direk sahsi hedef alan yazilar,provoke etmeye calismalar..

BAHADIR33
01.02.2010, 16:46
Gerçekten bazı davranışlara anlam veremiyorum...

Halit Akyüz
01.02.2010, 16:48
http://www.youtube.com/watch?v=5d_3sBDa8Rg

Ömer SEVİNÇ
01.02.2010, 16:48
Elveda büyük kaptanmış. Kardeşim benim takımımda bir kaptan var. Son gördüğümde de bir yere gitmiyordu. Hee sen başka bir takım tutuyorsan o ayrı..

Ondan sonra da Tekkespor lafı ediliyor diye kızıyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..

Ömer SEVİNÇ
01.02.2010, 16:50
Gözyaşlarında boğulasın Hacısalihoğluymuş. Kendisini hiç sevmem sizler gibi ama bu ne demek yahu? Trabzonspor başkanı ağlarsa mutlu mu olacaksın sen? Fatih alınsa da alınmasa da inşallah çok başarılı olur de Hacısalihoğlu da güler ben de gülerim hep birlikte güleriz.

Duygularını yazmak farklı bir şey ajitasyon yapmak farklı bir şey..

Recep Alkan
01.02.2010, 16:51
Ömer yeter da, gerçekten yeter.

Bak 10 dakika kaldı, ondan sonra ser biryerlerini yat dinlen.

Ama uğraşma milletle, canın tartışmak istiyorsa yeri burası değil.

Rica ediyorum.

Ayhan Yüksek
İnsan ne yazacağını bilemiyor, kaptanı belkide Trabzonspor formasıyla göremiyeceğiz bir daha, bunu bilmek burda yazmak çok acı, bize bunu reva görenler size diyecek çok söz var,değmezsiniz ama ilerleyen saatlerde içimde kalmayacaktır bu sözler, hala buraya gelip, utanmadan art niyetle yazanlar yeter ya bukadar samimiyetsizlik olmaz.

Halit Akyüz
Başkan değil Asbaşkan..:)

Ömer SEVİNÇ
01.02.2010, 16:53
Sayin Ömer Sevinc sizin yuzunuzden bu topicte kac kisi ceza aldi,hala doymadiniz mi?.Kac kisi daha ceza alinca mutlu olacaksiniz,lutfen soyleyin bilelim..

Buraya gelin yorumlarinizi yazin ama nedir bu direk sahsi hedef alan yazilar,provoke etmeye calismalar..

Kaç kişi mi ceza aldı benim yüzümden? Bir say bakalım kime ceza verdirtmişim ben. Hayır nasıl ceza verdiriyorsam. Sanki yönetimde amcaoğlum var da ona rica ediyorum şu üyeye ceza ver diye.

Adam verecek cevabı olmayınca gelsin bana hakaret etsin, ondan sonra ona ceza verdirmişim. Hadi ordan be..

Recep Alkan
01.02.2010, 16:54
Başkan değil Asbaşkan..:)

Hani vardır ya, siz ayağınız taşa takılsa başkandan bileceksiniz, bir fatih olayı sizde depresyon yarattı diyen zeka küpü arkadaşlar, işte bu yorumları gördükçe onlar geliyor aklıma.

Eleştireyim de nasıl olursa olsun, okumaya gerek bile yok, vuralım gitsin ne olacak.

wien_ts
01.02.2010, 16:54
ne kadar cok narsist adam varmis bu forumda.

wien_ts
01.02.2010, 16:57
Kaç kişi mi ceza aldı benim yüzümden? Bir say bakalım kime ceza verdirtmişim ben. Hayır nasıl ceza verdiriyorsam. Sanki yönetimde amcaoğlum var da ona rica ediyorum şu üyeye ceza ver diye.

Adam verecek cevabı olmayınca gelsin bana hakaret etsin, ondan sonra ona ceza verdirmişim. Hadi ordan be..

verecek cevapmi yok,Allahinizi severseniz sizin verilen cevaplari anlama niyetiniz var mi?.Objektif olarak su konuyu bi okuyun bakalim sordugunuz sorulara binlerce kere cevap verilmis mi verilmemis mi,ama siz ve sizin gibi bazi arkadaslar her seferinde buraya girip ayni seyleri sorup ondan sonra da kacip gidince olan oluyor tabiki.

Ortami ger,millete cezayi yedir sonrada ben ne yaptim ki de,ceza alanlar durup dururken mi ceza aldi yani..

Su saatte su konuya girip bu turden mesajlar yazmanin esprisi nedir?.gercekten cok merak ediyorum..

C.Altuntaş
01.02.2010, 16:57
http://www.youtube.com/watch?v=JhqvTqtxAzk&feature=related
burdakı durumu okuda devre arasında olanları duymamıssındır bare bunları dınle tm

Kemal Ç.
01.02.2010, 16:58
olsun kaptan, yüreklerimize transfer olmuşsun ya, ordan hiç kimse hiç bir yere gönderemez seni.

BAHADIR33
01.02.2010, 16:58
Arkadaşlar okumayın ve yanıtlamayın olsun bitsin.. gerek yok..

Ömer SEVİNÇ
01.02.2010, 17:01
verecek cevapmi yok,Allahinizi severseniz sizin verilen cevaplari anlama niyetiniz var mi?.Objektif olarak su konuyu bi okuyun bakalim sordugunuz sorulara binlerce kere cevap verilmis mi verilmemis mi,ama siz ve sizin gibi bazi arkadaslar her seferinde buraya girip ayni seyleri sorup ondan sonra da kacip gidince olan oluyor tabiki.

Ortami ger,millete cezayi yedir sonrada ben ne yaptim ki de,ceza alanlar durup dururken mi ceza aldi yani..

Su saatte su konuya girip bu turden mesajlar yazmanin esprisi nedir?.gercekten cok merak ediyorum..
Buraya girip elveda büyük kaptan yazmanın mantığı neyse benimki de o dostum. Hakaret etmek verecek cevabı olmayanların işidir. Yukarıda bir eleman şahsiyetsiz yazmış benim hakkımda. Ben ona ne dedim mesela? Ne gibi bir hakaret ettim de o gelip bana burada hakaret edebiliyor?

Senin takımında bir kaptan varken başka takımda oynayan birine kaptanım demek saygısızlıktan başka birşey değildir benim gözümde. Cevabı da söyleyen muhattabı verir. Benim arkadaşa yönelik yazdığım bir yazıdan başka adamlar gelip gerilip bana kötü söz söyleyeceklerse gerilmeye yer arıyordur o adamlar.

Adamlar gerilecek diye mesaj yazmayacakmışım. Gerilmeyin kardeşim. Düşüncelerimi beğenmiyorsanız almayın ciddiye olsun bitsin.

Recep Alkan
01.02.2010, 17:03
Bahadır abi ne var ne yok ya..

NAsılsın bakalım, neler yapıyorsun, nasıl işler falan...

Bak bitti transfer sezonu, kına parası toplasak mı :)

machi_61
01.02.2010, 17:05
Konu artık kapatılsın arkadaşlar. Bu konu zaten yeteri kadar yıprattı bizi.

Halit Akyüz
01.02.2010, 17:06
Konu kapanınca ne olucak. Maç kaybedince diğer başlıklarda Fatih Fatih diye bağırılıcak. Burda bağıralım karışmasın..:)

wien_ts
Buraya girip elveda büyük kaptan yazmanın mantığı neyse benimki de o dostum. Hakaret etmek verecek cevabı olmayanların işidir. Yukarıda bir eleman şahsiyetsiz yazmış benim hakkımda. Ben ona ne dedim mesela? Ne gibi bir hakaret ettim de o gelip bana burada hakaret edebiliyor?

Senin takımında bir kaptan varken başka takımda oynayan birine kaptanım demek saygısızlıktan başka birşey değildir benim gözümde. Cevabı da söyleyen muhattabı verir. Benim arkadaşa yönelik yazdığım bir yazıdan başka adamlar gelip gerilip bana kötü söz söyleyeceklerse gerilmeye yer arıyordur o adamlar.

Adamlar gerilecek diye mesaj yazmayacakmışım. Gerilmeyin kardeşim. Düşüncelerimi beğenmiyorsanız almayın ciddiye olsun bitsin.

birsey soracagim madem bu kadar dusunuyosunuz takimi, gecen sene huseyin elestirilirken gidip onun sayfasinda boyle seyler yazdiniz mi ya da gokhan unal ya da ne bileyim zamaninda ziya dogan takimin basindayken bende dahil olmak uzere neler yazdik hakkinda gidipte onu savundunuzmu boyle,orda da milleti boyle tahrik ettiniz mi?.simdi gercekten merak ettim,maalesef siteden sadece son 50 mesajiniza ulasabiliyorum yoksa gecmis mesajlarnizi incelemk isterdim.

Ömer SEVİNÇ
Konu neden kapatılsın yahu? Sansüre hayır :)

Kemal Ç.
01.02.2010, 17:07
olsun KAPTAN, bir gün bunun bedelini öder herkes.

hiç bir ah havada asılı kalmaz.

Recep Alkan

Konunun ismi nedir ?

Fatih Tekke konusunun ardında kalanlar.

Şu an bu konu bitti, bundan sonra ardında kalanları konuşmak gerekmez mi başlığın ismi gereğince.

Az önce arkadaşın biri benim yazdıklarımı okumayın, geçin dedi, bende diyorum ki, görmek okumak istemeyen girmesin.

Madem bu iş böyle yürüyor, bende başlığın kapanmamasını istiyorum.

Ömer SEVİNÇ
birsey soracagim madem bu kadar dusunuyosunuz takimi, gecen sene huseyin elestirilirken gidip onun sayfasinda boyle seyler yazdiniz mi ya da gokhan unal ya da ne bileyim zamaninda ziya dogan takimin basindayken bende dahil olmak uzere neler yazdik hakkinda gidipte onu savundunuzmu boyle,orda da milleti boyle tahrik ettiniz mi?.simdi gercekten merak ettim,maalesef siteden sadece son 50 mesajiniza ulasabiliyorum yoksa gecmis mesajlarnizi incelemk isterdim.

Hüseyin yüzünden sayısız defa ceza yemiş birisiyle konuşuyorsun :)

Hee buna rağmen HÜseyin'e ettiğim bir küçültücü laf göremezsin. Sakinliğimi koruyabilirim ben. Yukarıda bazı arkadaşların apaçık tahrikleri ardından cevap hakkımı kullanmayarak bir nebze kanıtlayabildiğimi düşünüyorum :)

matrix5782
01.02.2010, 17:08
1-2 saat sonra dünyada yapılan son dakika transferleri ajanslara düşer.

bizimkiler ulaşamadı galiba

KUTADGU
01.02.2010, 17:08
Yahu be nedir?

Bu nedir Allah aşkına!

Tehdit mesajları var resmen forumda!

Haspünallah!

machi_61
01.02.2010, 17:09
Konu kapanınca ne olucak. Maç kaybedince diğer başlıklarda Fatih Fatih diye bağırılıcak. Burda bağıralım karışmasın..:)

Bitti artık transfer süresi. Fatihi almamak için ellerinden gelenleri yaptılar. Artık bu konunun kapanması gerekiyo çünkü diğer futbolcularımız da etkilenecek bu konudan. Artık önümüze bakmamız gerekiyor.

Ömer SEVİNÇ
01.02.2010, 17:10
Yahu be nedir?

Bu nedir Allah aşkına!

Tehdit mesajları var resmen forumda!

Haspünallah!

Cihan abi raporlamaya korkar olduk. Ceza verdirtiyormuşuz millete :))

KUTADGU
01.02.2010, 17:12
Cihan abi raporlamaya korkar olduk. Ceza verdirtiyormuşuz millete :))

Bu forumda Soner'den sonra en çok ceza alan adamlardan birisin sen yahu!

Ne çabuk ilişkileri bu seviyeye getirdin sen!

Seni gidi seni.

Süleyman Eruyar
01.02.2010, 17:14
kişileri çileden çıkartmak için tam vakti...

izleyip, görüyoruz....

Halit Akyüz
01.02.2010, 17:16
Uğur abi , Kaptan sezon sonu gelicek mi..??? :)

Bu sorunun cevabını bilen tek ALLAH'ın kulu yok dünyada..

KUTADGU
01.02.2010, 17:19
Daha önce de yazdım.

Ben de bir Fatih Tekke hayranıyım.

Taaa St. Petersburg'dan Fatih ile ilgili çanta, magnet getirten adamım ben.

Bu süreçte söylediklerim de bellidir.

Herkes suçlanıyor. Herkesin Trabzonsporluluğu sorgulanıyor. Adamlıkla ilgili yakıştırmalar her yere serpiştirilmiş. Yalan, hile, üçkağıt suçlamaları ile dolu bu sayfalar.

Hiç aynaya baktık mı?

Süleyman Sofu
01.02.2010, 17:20
Bu Şarkı Burada Bitmez...

Herkes rahat olsun...

61karradeniz61
01.02.2010, 17:24
bu transfer sezonu ne zaman bitiyor?

Ömer SEVİNÇ
01.02.2010, 17:24
Sanırım yarım saat önce bitti kardeşim :)

KUTADGU
01.02.2010, 17:25
Sanırım yarım saat önce bitti kardeşim :)

Konsolosluklar kaça kadar çalışıyor bilmiyorsun işte!

Her an her şey olabilir.

Recep Alkan
01.02.2010, 17:26
recep abi kaç lira lazım kınaya :)

Daha önce de yazdım.

Ben de bir Fatih Tekke hayranıyım.

Taaa St. Petersburg'dan Fatih ile ilgili çanta, magnet getirten adamım ben.

Bu süreçte söylediklerim de bellidir.

Herkes suçlanıyor. Herkesin Trabzonsporluluğu sorgulanıyor. Adamlıkla ilgili yakıştırmalar her yere serpiştirilmiş. Yalan, hile, üçkağıt suçlamaları ile dolu bu sayfalar.

Hiç aynaya baktık mı?

Cihan bu forumda en sinir olduğum insanların başında geliyordun. Bunu birkaç kişi ile de paylaştım. Hatta yakın zamanda seninle de paylaşmayı düşünüyordum. Ama bu son zamanlarda sıkça aynı görüşte oluşumuz mu sebebi bilmiyorum ama bu düşüncem değişmeye başlamış durumda. Neyse bunun önemi yok, gelelim asıl konuya.

Ayna konusunda ne demek istediğini anlamadım ben.

Burda ki insanlar en azından tutarlı, 1,5 yıldır biz istiyoruz diyorlar, istedikleri sebepler belli, ne için istediklerini biliyorlar.

Bu işin olmamasında ki sorumlular gibi, birilerinin karşısına çıkıp devamlı makine gibi üretmiyorlar. Düşüncelerini savunuyorlar, zamanı geldiğinde durup PARDON diyebiliyorlar. Bilmediklerini biz biliyoruz dye ısrarla savunmuyorlar, özür dilemeyi biliyorlar.

YA suçladığımız karşımızdakiler.

100.000 Eurolara transferler yatırıp, hakkımızı aynı paralara ikinci kez satın alan karşımızdakiler.

Anlamadan bu kadar yorum yaptım, anlasam demek ki :)

Ömer SEVİNÇ
01.02.2010, 17:29
Konsolosluklar kaça kadar çalışıyor bilmiyorsun işte!

Her an her şey olabilir.

:))) Abi Ruslar prensipli adamlardır bizim gibi değil onlar. Gazprom 5 dedin mi mesaiyi kapatır gider.

KUTADGU
Cihan bu forumda en sinir olduğum insanların başında geliyordun. Bunu birkaç kişi ile de paylaştım. Hatta yakın zamanda seninle de paylaşmayı düşünüyordum. Ama bu son zamanlarda sıkça aynı görüşte oluşumuz mu sebebi bilmiyorum ama bu düşüncem değişmeye başlamış durumda. Neyse bunun önemi yok, gelelim asıl konuya.

Ayna konusunda ne demek istediğini anlamadım ben.

Burda ki insanlar en azından tutarlı, 1,5 yıldır biz istiyoruz diyorlar, istedikleri sebepler belli, ne için istediklerini biliyorlar.

Bu işin olmamasında ki sorumlular gibi, birilerinin karşısına çıkıp devamlı makine gibi üretmiyorlar. Düşüncelerini savunuyorlar, zamanı geldiğinde durup PARDON diyebiliyorlar. Bilmediklerini biz biliyoruz dye ısrarla savunmuyorlar, özür dilemeyi biliyorlar.

YA suçladığımız karşımızdakiler.

100.000 Eurolara transferler yatırıp, hakkımızı aynı paralara ikinci kez satın alan karşımızdakiler.

Anlamadan bu kadar yorum yaptım, anlasam demek ki :)

Bilmukabele!

Sizin anlattıklarınız ile anladığınız farklı olabilir.

Benim anlattıklarım ile anladığım da farklı olabilir.

Ama olayı o kadar çok siyah beyaz ayrımına getirdi ki bu başlık, beni çok rahatsız etti.

Andre Gide'nin dediği gibi "Gerçeğin rengi gridir".

Ben siyahçı da değilim beyazcı da.

Kınacı hiç değilim.

İHTİLALL
Kulübümüzün başına hasbelkader gelmiş,

Çapsızlıkları ve yalanları paçalarından akan,

Varlıklarıyla,kutsalımız Trabzonspor'a her dakika zarar veren,

Güya yöneticilere inat,

Şimdi daha yüksek sesle söylüyorum,

Ve daima da söyleyeceğim:

FA-TİH TEK-KE !!

FA-TİH TEK-KE !!!

Eğer ,kulübümüzün yöneticileri rahatsız oluyorsa özellikle,..

FA-TİH TEK-KE!!

Bu konuda yönetimin taa en başından beri takındığı tutumu,

Şiddetle protesto ediyorum..

Kınıyorum..

Yönetim camia içinde,

Bir "BÖLEN" konumundadır..

Birlik,beraberlik safsatalarıyla sırıtarak üstelik..:mad:

karaman6106
01.02.2010, 17:31
olması gereken yarın yönetimin tekkeyle önümüzdeki yıl için ön protokol imzalamasıdır. bunu yapmıyorlarsa, yani kim yapmıyorsa suçlu odur. hh şimdilik amacına ulaştı.

KUTADGU
01.02.2010, 17:31
:))) Abi Ruslar prensipli adamlardır bizim gibi değil onlar. Gazprom 5 dedin mi mesaiyi kapatır gider.

Halbuki Polonya ile kapı komşuları.

Hiç Polonyalıların iyi huylarını almamışlar demek ki.

Recep Alkan
01.02.2010, 17:35
Bilmukabele!

Sizin anlattıklarınız ile anladığınız farklı olabilir.

Benim anlattıklarım ile anladığım da farklı olabilir.

Ama olayı o kadar çok siyah beyaz ayrımına getirdi ki bu başlık, beni çok rahatsız etti.

Andre Gide'nin dediği gibi "Gerçeğin rengi gridir".

Ben siyahçı da değilim beyazcı da.

Kınacı hiç değilim.

Cihan o zaman anlatmak istediğini anlat...

Bakın bu konunun buralara geleceği belli idi. Bunu eğer Balıkesirden sıradan bir taraftar akıl edebiliyorsam, onlar da etmeli idi. İlla alınsın demiyoruz ki, suyun başından suyu kesecektin. Almıyoruz, çalışmayacağız, istemiyoruz diyecektin.

Yahu zor mu ?

Ben senin suratına (mecazi anlamda) az önce neler dedim. Bu kadar zormuydu bu iş.

Biz karadeniz insanı olarak uçlarda yaşarız Cihan. Bunu herkes bilir. İstiyorsak bu bir süre sonra tabiri yerinde ise namus meselesi olur. Bakın en yakın örnek TRT. Adam 15 Dakika konuşmak zorunda kaldı.

Bu işi buraya getiren yönetimin kendisidir. Suçludur.

Suçlu cezasını çekmeli mi ?

Sadri Şener ve yönetimi çekecekse eyvallah, ama inanıyorum ki bedeli her zaman ki gibi taraftar ve Trabzonspor ödeyecektir.

İHTİLALL
01.02.2010, 17:36
Birde bazı çok zeki rkadaşlar var..

Durun bakalım teo meo diye..

Bakın ara transferleri gs da yaptı..

Dün sahadaydılar ve gol attılar,maç kazandırdılar..

Bizimki ilk defa karı görmüş..

Onu transfer edenlerde bu durumda epey kar elde etmişlermidir?

İnceltme işareti nasıl yapılıyor?

A harfinin incelme durumu sözkonusu da..

Recep Alkan
01.02.2010, 17:37
Birde bazı çok zeki rkadaşlar var..

Durun bakalım teo meo diye..

Bakın ara transferleri gs da yaptı..

Dün sahadaydılar ve gol attılar,maç kazandırdılar..

Bizimki ilk defa karı görmüş..

Onu transfer edenlerde bu durumda epey kar elde etmişlermidir?

İnceltme işareti nasıl yapılıyor?

A harfinin incelme durumu sözkonusu da..

:alkış::alkış::alkış::alkış:

KUTADGU
01.02.2010, 17:38
Cihan o zaman anlatmak istediğini anlat...

Bakın bu konunun buralara geleceği belli idi. Bunu eğer Balıkesirden sıradan bir taraftar akıl edebiliyorsam, onlar da etmeli idi. İlla alınsın demiyoruz ki, suyun başından suyu kesecektin. Almıyoruz, çalışmayacağız, istemiyoruz diyecektin.

Yahu zor mu ?

Ben senin suratına (mecazi anlamda) az önce neler dedim. Bu kadar zormuydu bu iş.

Biz karadeniz insanı olarak uçlarda yaşarız Cihan. Bunu herkes bilir. İstiyorsak bu bir süre sonra tabiri yerinde ise namus meselesi olur. Bakın en yakın örnek TRT. Adam 15 Dakika konuşmak zorunda kaldı.

Bu işi buraya getiren yönetimin kendisidir. Suçludur.

Suçlu cezasını çekmeli mi ?

Sadri Şener ve yönetimi çekecekse eyvallah, ama inanıyorum ki bedeli her zaman ki gibi taraftar ve Trabzonspor ödeyecektir.

Recep, ben hem bu başlıkta hem de Fatih Tekke fotoğrafları ile süslenen diğer başlıklarda derdimi anlatmaya sıkça çalıştım emin olabilirsin.

Derdimi anlatmaya çalışırken sık sık okuduğumu ve anlamaya çalıştığımı da ekleyeyim.

Ben meseleyi hala gri görüyorum.

Ömer SEVİNÇ
01.02.2010, 17:39
Halbuki Polonya ile kapı komşuları.

Hiç Polonyalıların iyi huylarını almamışlar demek ki.

Ah biraz da onların tartışma üslubunu alsaymış şu içimizdeki Polonyalılar be abi..

KUTADGU
01.02.2010, 17:42
Bu arada sırf Fatih Tekke transferi olmadı diye Teofilo transferini eleştirmek, açık açık yönetimi komsiyonculuk suçlamaları ile itham etmek nasıl bir mantıktır?

Aleni bir şekilde bu suçlamaları ve peşinden gelen alkışları görüyorum mesela.

Ben yetmeyen bu aklımla buna anlam veremiyorum.

Teofilo'yı havaalanında "Fatih Tekke" nidalarıyla karşılayanları anlamadığım gibi.

Varsa deliliniz, Başkan'ın ya da başkasının ceplerinde para görmüşseniz, anlatın da bilelim.

Bu tutum sıkıntıyı daha da büyütüyor.

İHTİLALL
Bu arada ,kulübümüzün en üst düzeyde Fenerbahçe,

Ve siyasi anlamda da Osman Baydemir yalakalığıda tavan yapmış gibi görünüyor..

Bunlar da tepe,tepe kullanılabilir..

Bu yönetimden şampiyonluk bekleyenlerce..

Birde kapak olarak tabi ki..

Recep Alkan
Recep, ben hem bu başlıkta hem de Fatih Tekke fotoğrafları ile süslenen diğer başlıklarda derdimi anlatmaya sıkça çalıştım emin olabilirsin.

Derdimi anlatmaya çalışırken sık sık okuduğumu ve anlamaya çalıştığımı da ekleyeyim.

Ben meseleyi hala gri görüyorum.

Saygım var, ama bu konu asla ve asla gri değildir. (Bence)

Hatta Trabzonspor'un yapmış olduğu hiçbir transfer gri değildir.

Bu yönetim ile ilgili kafamı kurcalayan çok nokta var, ve bir türlü atamıyorum.

Koray
01.02.2010, 17:45
Ara transfer 4 Şubat'a kadar uzatılmış...

Emrah Akcagöz
01.02.2010, 17:46
Fener transfer yapamadı ya ondandır..:cool:

KUTADGU

Çile devam ediyor

Ba®ış
şubat sonuna kadar uzatılsa ne olur uzatılmasa ne olur.

İHTİLALL
01.02.2010, 17:50

Bahar gelmiş,neyime,

Demiş eskiler..

Bizim için transfer iki -üç milyon eurolara alınıp,yedek kulübelerinde bekletilip,.

Kumaşı iyi,

Geleceği var,

Gideceği var ,gibi terannelerle menajer çalışmlarının,

Kamuflaj edildiği, çalışmalardan ibaret..

Zavallı Şenol Güneş..

Dördüncü gelişi,tamda Jüstinyen dönemine benziyor..

mete61bordomavi
01.02.2010, 17:51
Ömer sevinç, Umut Bulut'u aksine çok severim. Çok samimi söylüyorum bunu...
Ama kastettiğim şeyi YİNE herzaman olduğu gibi an-la-ma-dın!

Ben böyle bir forvetin olduğu halde yani sınırlı yeteneklere sahip forvetlerin olduğu halde, neden Tekke'yi almadığını sorguladım yönetimin...

Teofilo çok hoş sempatik birisi onun başarılı olmasını elbette canı gönülden arzu ediyorum!
Ama Burak için aynı şeyi söylemem. Bizi bir kere satan adama yüreğimde yer yok!

Ayrıca burda ajitasyonun kralını sen yapıyorsun bilmem farkında mısın?
Sanki biz burda Trabzonspor düşmanıymışız gibi konuşuyorsun?
Yahu sen ne çok da kurnazsın öyle?

Benim gibi her maç sonu gerek sevinçten gerek hüzünden ağlayan biri ise TÜM SÖZLERİMİ GERİ ALIYORUM bunu da unutma...

Mesut
01.02.2010, 17:52
bu saatden sonra transfer olmaz belki orta sahadaki oyuncuları kiralık olarak gönderebiliriz şişkinlk var o bölgede
fatih tekke nın kişisel fikrim sezon sonunda alınmayacağıdır

mete61bordomavi
01.02.2010, 17:57
bu saatden sonra transfer olmaz belki orta sahadaki oyuncuları kiralık olarak gönderebiliriz şişkinlk var o bölgede
fatih tekke nın kişisel fikrim sezon sonunda alınmayacağıdır

Fatih'i şimdi almayan sezon sonunda almaz ki zaten...
Bakıyorum da adamlarda peynir ekmek gibi gol atan topçular var...
Bizde ise gollerin çoğunu ortasaha atıyor, o da küçük takımlara karşı...

Ben forvetlerimizin büyük takımlara,avrupa takımları da dahil gol atabildiğini hatırlamıyorum!

Tek hatırladığım şey Fatih Tekke'nin Febeş'e attığı enfes kafa golü!:)

biltrabzon
01.02.2010, 19:12
fatih tekke alinmadi diye yönetime sallayanlar var.ayip yahu.bu yönetim aslinda sizin gibilere cok bol geliyor.size yildirim demirören lazim o alirdi sizin emekliligi yaklasmis fatih tekke nizi.sonunda fatih tekke den de nefret ettirdinizya insanlari helal size.

vse61
01.02.2010, 19:28
Çile 3 gün daaha devam edecek. Acaba kimin isteğiyle uzattılar yakında çıkar kokusu

Tolunay Abdioğlu
01.02.2010, 19:33
Gs o kadar transfer yaptı.

İlla ki Fb'de cevap verecek.Açık ve seçik neden uzattıkları.

wien_ts
01.02.2010, 19:35
Gs o kadar transfer yaptı.

İlla ki Fb'de cevap verecek.Açık ve seçik neden uzattıkları.

transferin uzatildigi haberini bulamiyorum.biri link verebilir mi?

shcebi
01.02.2010, 20:01
Bu arada sırf Fatih Tekke transferi olmadı diye Teofilo transferini eleştirmek, açık açık yönetimi komsiyonculuk suçlamaları ile itham etmek nasıl bir mantıktır?

Aleni bir şekilde bu suçlamaları ve peşinden gelen alkışları görüyorum mesela.

Ben yetmeyen bu aklımla buna anlam veremiyorum.

Teofilo'yı havaalanında "Fatih Tekke" nidalarıyla karşılayanları anlamadığım gibi.

Varsa deliliniz, Başkan'ın ya da başkasının ceplerinde para görmüşseniz, anlatın da bilelim.

Bu tutum sıkıntıyı daha da büyütüyor.

İftira atmak insanlığa yakışmayan bir vasıf. Varsa komisyonla ilgili bir delil ortaya konur. İtham edilen kendini aklamakla yükümlü değildir. İtham eden delilleri ortaya koymalı.

Erdal
01.02.2010, 20:13
Pazar günü Radikal in kültür sanat sayfalarında bir yazı okudum. Gündüz Vassaf ( ya da öyle bir şey Radikal in kültür sanat zevki benimki ile pek uymadığı için takip edemiyorum) :)

Neyse adam kendisinin de dahil olduğu dünyaca bilinen muhalif hareketlerin yaşadığı açmazı anlatmış...Mağdur olannın ve mağdurun yanında durmayı tercih edenin tepkilerinin çoğu zaman mağduru zalim en azından objektiflikten uzak kılabildiğini kendi deneyimleri ile anlatmış...Düşündüm de olabilir ben Fatih e bu süreçte haksızlık yapıldığına dün nasıl inanıyorsam bu gün de öyle inanıyorum. Ama mağdurun tarafında yer alırken zaman zaman haksızlık yapmış olabilirmiyiz? Evet kendi adıma böyle olabilir diyebilirim...Bunu sorgulamak lazım ara ara diye düşünüyorum...

shcebi
01.02.2010, 20:23
Fatih kaç yıl daha top oynayabilir. Transfer döneminde 33 yaşını doldurmaya yakın olduğunu düşünürsek.

İstediği 3 yıllık sözleşme boyunca üst düzey futbol oynayabilirmi? 36-37 yaşındaki adamın futbolu razı olduğu 1,5 milyon euro edermi.

Ben derimki sorun 3 yıllık sözleşme. Hakan 35 yaşında gs de 600 bin dolara oynuyordu. Yapsınlar senelik sözleşme, herkesin Trabzonsporluğu ortaya çıksın.

Erdal
01.02.2010, 20:28
Fatih Trabzonsporluluğunu ispat edeli çok oldu :)

shcebi
01.02.2010, 20:34
Demekki birileri tatmin olmamış ama..

mete61bordomavi
01.02.2010, 20:58
Demekki birileri tatmin olmamış ama..

O Tatmin olmayanlar aşağıda linkini verdiğim videoyu izleyebilirler...

http://www.youtube.com/watch?v=f7xH3ss_WKw

shcebi
01.02.2010, 21:21
O Tatmin olmayanlar aşağıda linkini verdiğim videoyu izleyebilirler...

http://www.youtube.com/watch?v=f7xH3ss_WKw

Bu mudur anladığın?

Kimse şimdiki Fatih Tekke'yi tartışmıyor. Tamam Fatih şu anda bana göre Türkiye deki en kral golcüden daha kraldır. Yapalım 1 yıllık anlaşma, sonraki sene yine bakalım duruma. Uyar mı sana?

Sence Fatih neden sıla hasretiyle Zenitten ayrılmak için yırtınırken Rubin Kazan'a transfer olma ihtimalindedir? Kazan Peterspurg'dan daha bir yaşanası şehir midir?

Yoksa buna etken Zennit'in bir yıllık Kazan'ın 3 yıllık sözleşme önermesimidir.

Reşit
01.02.2010, 21:26
Fatih kaç yıl daha top oynayabilir. Transfer döneminde 33 yaşını doldurmaya yakın olduğunu düşünürsek.

İstediği 3 yıllık sözleşme boyunca üst düzey futbol oynayabilirmi? 36-37 yaşındaki adamın futbolu razı olduğu 1,5 milyon euro edermi.

Ben derimki sorun 3 yıllık sözleşme. Hakan 35 yaşında gs de 600 bin dolara oynuyordu. Yapsınlar senelik sözleşme, herkesin Trabzonsporluğu ortaya çıksın.

abi bir şeyi yanlış biliyorsun fatih 1,5 milyon€ değil 1.5 milyon liraya evet diyor. bu paranın 2 katını 35 yasındaki song alıyor. fatih alıncamı dert ediyoruz

shcebi
01.02.2010, 21:33
abi bir şeyi yanlış biliyorsun fatih 1,5 milyon€ değil 1.5 milyon liraya evet diyor. bu paranın 2 katını 35 yasındaki song alıyor. fatih alıncamı dert ediyoruz

Rakam 1,5 milyon euro, oda Fatihin "hadi sizin dediğiniz rakama razıyım" dediği rakam.

Senin dediğin rakama Fatih'e yazıktır. Şimdiki Fatih'e de o rakamı önermek ayıptır.

Erbay
01.02.2010, 21:40
Anlamak istemeyene Ramiz Dayı bile anlatamaz bu meseleyi. Fatih Tekke iyi futbolcudur, iyi Trabzonsporludur, iyi Trabzonludur, iyi kaptandır. Bana sorsalar son 6-7 yılda sana Trabzonsporluluğu hissettiren futbolcu kim diye? Tartışmasız Fatih Tekke derim. Fatih Tekke'nin gelmesini istemekle, Tekkesporlu olmanın ne alakası var onu da hiç anlamış değilim. Yönetimin iyiliğini istemekle, yaptığı hataları görmemenin ne alakası var onu da hiç anlamış değilim. Fatih niye gelmemiş, arada menajer varmış :D

wien_ts
01.02.2010, 21:45
Rakam 1,5 milyon euro, oda Fatihin "hadi sizin dediğiniz rakama razıyım" dediği rakam.

Senin dediğin rakama Fatih'e yazıktır. Şimdiki Fatih'e de o rakamı önermek ayıptır.

hayir yanlis biliyorsunuz fatihin soyledigi rakam turk lirasidir,euro degil.O bahsi gecen paranin hikayesini alkan61 defalarca anlatti.sene basinda bir gazeteciyle beraber fatihin yanina gidilir,800 bin euro teklif edilir maksat bellidir fatih hayir diyecek gazetecide bunu yazacaktir,yoneticinin sozu bitince fatih bitti mi der sonra kalemi alip 800 bini silip 750bin euro yazar.yani 1,5 milyon lira.

Kubilay ŞAHİN
01.02.2010, 22:12
Boş yazılar boş muhabbetler..

Bin kere tartışılan olay yine tartışılıyor..

Devam devam.. Bozmiyim..

Cafer Bulur
01.02.2010, 23:09
Fatih tekke nin alinmamasindan cok sylva nin takimda kalmasina ve onun yerine yabanci almayisimiza üzüldüm.

Ne bileyim,yedekte oturan yabanci benim zoruma gidiyor....

Murat Hızal
01.02.2010, 23:14
(Dikkat:Yasal Uyarı)

Arkadaşlar, bakıyorumda; son zamanlarda özelden telefon numaraları istemek pek popüler.

Benden duymuş olmayın, öyle birbirinize telefonda gelişigüzel hakaret etmeyin sonra canınız yanar.

Ben uyarımı yapayım siz ister dinleyin ister dinlemeyin:)

Böldüm kusuruma bakmayın Fatih'e dönebilirsiniz.

bkandil
01.02.2010, 23:25

İstediği 3 yıllık sözleşme boyunca üst düzey futbol oynayabilirmi? ...

Geleceği göremeyeceğimiz için bilemeyiz ama 35 yaşında bile üst düzey liglerde oynayabilen futbolcu örnekleri yok değil. Tugay'ı hatırlarsınız, Hagi Türkiye'ye 35 lerinde gelmişti ve takımına üst düzey başarılar kazandıran katkılar yaptı, Romario 40 lı yaşında yaşında Brezilya'da gol kralı oldu... gibi...

Halit Aydın
01.02.2010, 23:52
Fatih'in son konuşmasından sonra olayın üstüne gitmemeleri ve Sivas maçında tribünden Fatih sesleri gelmemesi ile cesaretlenen yönetim bu işi tamamen bitirmeye getirmiştir. Tek temennim takımın iyi gitmesi ve Fatih seslerini dinlemeye mecbur kalmamamız.

Bu takıma Fatih gibi bir lider lazımdı. Hele ki şu yapılanmada çok da iyi olurdu. Ama olmadıysa da birbirimizi kırmaya gerek yok. Birbirimizi tehdit etmek de hiç yakışmıyor bize.

Birileri hem Fatih'i hem Ünal'ı taraftarın önüne atmıştır. Bakın ne Ünal'dan ses var ne Fatih'ten. Son arzuları da taraftarı birbirine düşürmek sanırım. Oyuna gelmeyelim. Trabzonspor taraftarı olaylara sabırlı ve sağlam yaklaşmalıdır. Ne çektiysek sinirimizden öfkemizden çektik.

el_conquistador
01.02.2010, 23:56
Arkadaslar, okudugum heryerde Fatih Tekke'ye 1,5 milyon Avro teklif edildigi yaziliyor. Bu TL muhabbeti nerden cikti, tam anlamadim?

Mesut
01.02.2010, 23:58
Bu olanları ben de eleştirdim. İsteyen bu başlığın eski sayfalarına baksın. Ama Fatih mevzusu fazla uzadı. Takımda bir sürü forvet var ve bunlar da öyle ıvır zıvır adamlar değil. Her fırsatta Fatih Tekke çığlıkları atmak takıma zarar vermeye başladı.

nerde geçiyor fatih tekke ismi burda bir sayfa var başka nerde konuşuluyor?

Orhan Kahraman
02.02.2010, 00:02
Evet şu dakikalar içerisinde umudumuz resmi olarakda bitmiştir.
Bu güne sarkacak olan ek süreler de bitmiş oluyor

Fatih Özkan
02.02.2010, 00:03
Tarih: 02 Şubat 2010...
Transfer Sezonu Kapanmıştır...

Reşit
02.02.2010, 00:04

abicim yanlış biliyorsun 1.5 milyon lira o denilen rakam. lbirçok kez burda recep abi anlattı o olayı . ha birde 1.5 milyon olsun. dediğim gibi elin sylva sı alırsa o parayı sesimiz çıkmaz ama fatihe verilmeye kalkısılırsa yıkılır ortalık

Özkan
02.02.2010, 00:07
nerde geçiyor fatih tekke ismi burda bir sayfa var başka nerde konuşuluyor?
http://forum.bordomavi.net/search.php?searchid=1153748

Buradaki 14 mesajı okuyacak vakti yoktur kimsenin. Kısaca özetleyeyim. İlk başlarda Fatih Tekke'nin gelmesini çok istiyordum ve buna karşı çıkan Ergun Ata'ya "Yönetimsporlu" demişim meselâ. Sonra Teo alınınca Fatih transferinin çok da şart olmadığını söylemişim ve bu paraya stoper alınmasını önermişim. Daha da sonra kimi arkadaşlar yüzünden devreleri yakmış, Fatih'ten nefret etmeye başlamış ve gelmemesi gerektiğini söylemişim.

Kimi arkadaşlar ne yapıp ediyorlar ve Fatih Tekke'den soğutuyorlar insânı.

Halit Akyüz
02.02.2010, 00:15
Transfer dönemi 4 Ocak'a kadar uzamadı mı..? :)

Recep Alkan
02.02.2010, 08:53
Yahu nedir bu iş anlamakta zorluk çekiyorum gerçekten. Fatih başlığına girmemek için kendimi zorluyorum, hiç olmadık başlıklarda vakit geçirmeye çalışıyorum, ama her genele geldiğimde farklı birinin Fatih başlığına yazdığını görüyorum. Sonra gireyim okuyayım diyorum, okumaya başlıyorum ve görüyorum ki, bazı arkadaşlar yine döktürmüş. Yahu nedir derdiniz ? Neden uğraşırsınız burada yazıp çizenler ile ? Bırakın yahu yazsınlar, istedikleri gibi yazsınlar, zaten hakaret edildi mi bir şekilde BMN yönetimi haberdar oluyor. Nedir buraya gelip yazılara çomak sokmanın mantığı. Nedir bu Fatih ile ve onu sevenleri ile alıp veremediğiniz ? İnsanların sinirleri ile oynamak neden bu kadar hoşunuza gidiyor. Her şeye bir lafınız var, bahaneniz ve söyleyecekleriniz hiç bitmiyor. Ne denirse densin hiç susmuyorsunuz, size cevap verilse de başka bir konu ile karşımıza çıkmayı başarıyorsunuz.

Yahu bu Başkan yattarayı satacağı zaman, ben bu foruma belki de 500 tane mesaj gönderdim. Başkan arkandayız, haklısın, gönder diye. O zaman iyi hatırlıyorum bugün Yönetim çığırtkanlığı yapanlar belalar okuyordu yönetime. Yattara gibi adam satılır mı diye, neydi o zaman ki tutum davranış o zaman ? O zaman neden bu taraftar bir oyuncuyu, hem de yabancı bir oyuncuyu satacakken yönetime sallamak, onu yerden yere vurmak. Neden o zaman bu bir oyuncuyu Trabzonspor’dan büyük görmek olmadı da, bugün yerlinin yerlisi gelecekken bu büyük görmek olup, üzerinden taraftarlık yapılıyor. Kaldı ki söz konusu olan oyuncu üzerime kapı kilitlediler bilmem ne dedi. (Bu arada yattaraya kabahat bulmuyorum, kimin ne olduğu çok bellidir)

Sonrasında başkan, çocuk gibi küsüp ben gidiyorum len dediğinde neden ilanlar bastırmak, gitme diye yalvarmak büyük görmek olmadı ? 2016 için basılacak ilanlara yardımcı olmayan taraftar o zaman hiç de çekinmedi elini cebine atmak için. O zaman da Trabzonspor büyük müydü kişilerden ?

İki tane hoca Şenol Hoca sevdasına takımdan gönderilirken, neden bir kişi çıkıp da kardeşim kimse Trabzonspor’dan büyük değildir demedi ?

Arkadaşlar, ne zaman anlayacaksınız bu işin büyüklük, küçüklük olmadığını. Ne zaman anlayacaksınız, bugün bile bu konunun konuşulma nedeninin Trabzonspor’a ve oyuncularına zarar vermek, Fatih üzerinden topçulara giydirmek olmadığını. Eğer bu konu hala daha konuşuluyorsa bu yönetime tepkidir, almayana, almamak için ayak oyunlarını hiç bırakmayanlara tepkidir

Koskocaman Trabzonspor Başkanı kalkıp Zenit ile anlatştık, gel at imzayı Fatih diyecek, Zenit aynı gün çıkıp teklif var, anlaşma yok diyecek. Sizce bu bile ortada ki dümeni anlatmaya yetmiyor mu. Neden hala daha yanlış kişilere giydirmekte ısrar ediyoruz. Hangi kitap da var yahu, sözleşmeli bir oyuncu iken, gidip başka takıma imza atmak. Nerde görülmüş oyuncunun takımı ile bir kez bile görüşmeden adamı kampa götürmek. Yahu savunduğunuz düşüncelere siz inanıyor musunuz ki eleştiri için kendinizde hak görüyorsunuz ?

Evet hiç oyuncu, hiçbir yönetici Trabzonspor’dan büyük değildir, biz Tekkesporlular bunu biliyoruz, ya siz gerçek Trabzonsporlular bunun farkında mısınız ?

Bu başlık içerisinde insanların huzurunu kaçırmayın.

Saygılar;

Gökçebey
02.02.2010, 09:08
Fatih Tekke konusunun ardında kalanlar olarak lütfen artık temiz bir sayfa açalım. İnsanları kırmadan, empati yaparak konuşalım. Tekkespor, yönetimspor, Hacısalihoğluspor ditye birşey yok. Trabzonspor var, hep vardı ve hep var olacak. İnsanları etiketlemeyi bırakalım artık.

Bu süreçte Fatih Tekke'nin de az çok yanlışları olmuştur, yönetimin de. Yönetimin yanlışları iyi niyet sınırını aşmıştır. Kasten veya vurdumduymazlık sonucu. Fatih Tekke konusu artık çığrından çıkmıştır. Okyanusu aşarak Trabzonspor'un futbolcusu olan bir insanın karşısında Fatih Tekke bağıracak kadar aşmıştır. Evet tepki yönetimedir. Fakat artık bu iş ciddi zararlara yol açmaktadır.

Lütfen artık cepheleşmeyelim. Ligin ikinci yarısı başladı. Aylardır tartışılan şeyleri aylar boyunca tartışmanın bizlere bir faydası olmayacak. Transfer sezonu doğrusuyla yanlışıyla bitti. Geride kaldı. Ahlanmak vahlanmak kar etmiyor artık. Önümüze bakalım. Önümüzü görelim. Fatih Tekke transferi için bu sezon geçti. Sezon sonu şartlara göre bu transfer yine gündeme gelir veya gelmez.

Fatih Tekke kaptanımızdı, bugün imza atsa yine kaptanımız olur. Fakat mevcut takımımızın da bir kaptanı var. Futbolcuları var. İyi niyetle Trabzonspor'a birşeyler katmaya çalışıyorlar. Fatih Tekke'yi konuşurken, yönetime eleştiri yaparken insanları ayrıştırmayın.

Son olarak, kına ve özelden telefon numarası muhabbetleri hiç hoş değil.

Lütfen anlayış. Herkes tarafından, herkes için.

Gökçebey
02.02.2010, 09:09
Fatih Tekke konusunun ardında kalanlar olarak lütfen artık temiz bir sayfa açalım. İnsanları kırmadan, empati yaparak konuşalım. Tekkespor, yönetimspor, Hacısalihoğluspor diye birşey yok. Trabzonspor var, hep vardı ve hep var olacak. İnsanları etiketlemeyi bırakalım artık.

Bu süreçte Fatih Tekke'nin de az çok yanlışları olmuştur, yönetimin de. Yönetimin yanlışları iyi niyet sınırını aşmıştır. Kasten veya vurdumduymazlık sonucu. Fatih Tekke konusu artık çığrından çıkmıştır. Okyanusu aşarak Trabzonspor'un futbolcusu olan bir insanın karşısında Fatih Tekke bağıracak kadar aşmıştır. Evet tepki yönetimedir. Fakat artık bu iş ciddi zararlara yol açmaktadır.

Lütfen artık cepheleşmeyelim. Ligin ikinci yarısı başladı. Aylardır tartışılan şeyleri aylar boyunca tartışmanın bizlere bir faydası olmayacak. Transfer sezonu doğrusuyla yanlışıyla bitti. Geride kaldı. Ahlanmak vahlanmak kar etmiyor artık. Önümüze bakalım. Önümüzü görelim. Fatih Tekke transferi için bu sezon geçti. Sezon sonu şartlara göre bu transfer yine gündeme gelir veya gelmez.

Fatih Tekke kaptanımızdı, bugün imza atsa yine kaptanımız olur. Fakat mevcut takımımızın da bir kaptanı var. Futbolcuları var. İyi niyetle Trabzonspor'a birşeyler katmaya çalışıyorlar. Fatih Tekke'yi konuşurken, yönetime eleştiri yaparken insanları ayrıştırmayın.

Son olarak, kına ve özelden telefon numarası muhabbetleri hiç hoş değil.

Lütfen anlayış. Herkes tarafından, herkes için.

Yeni sayfanın ilk mesajı olsun. :)

Recep Alkan
02.02.2010, 09:14
Gökçe bu sayfayı yöneticilerden bile çok takip eden bir insanım. İnan bu sayfa kendi kendine yoğrulup gidiyor, herkes birşeyler yazıyor, bazen siniri burda çıkarıyoru bazen sevincini. Ama gelip birisi bir çomak sokana kadar sıkıntı olmuyor. Düne kadar bazı arkadaşlarımız, abilerimiz biraz duygusal da olsa, medenilik çerçevesinde birşeyler yazmış.

Adamın biri gelmiş bu ne şimdi diyerek başlamış ve ortalık karışmış oldu.

Yahu kendisi diyor, ben hoşunuza gitmiyorsam okumayın diye, eee sen de yap aynısını, hoşuna gitmiyorsa, alıntılama, yazma, okuma, hatta girme geç. Ama gelip, huylarını bildiğin insanların üzerine laf söylemek de neyin nesi ? Anlamıyorum.

Kimseye bu başlığa girme demek işimiz ve hakkımız değil, ama en azından düzgün otur, iğneleyici laflar konuşma, insanları kendi istediği seviyeye getirince inanılmaz mutlu oluyor bu arkadaşlar.

Dediğim gibi kardeşim, müdavimleri burda düzgünce oturup konuşuyor, yeter ki dış etkenler çomak sokmasın.

Ömer SEVİNÇ
02.02.2010, 09:29
Kusura kalmayın bilsem girmezdim başlığınıza(!). Malum burası bir nevi ibadethane olmuş. Farklı görüşlere tahammül yok..

Recep Alkan
02.02.2010, 09:31
Hoş geelllldiiiinnn ömer...

Abdestsiz girme çarpılırsın...

Ömer SEVİNÇ
02.02.2010, 09:36
Nasıl almazsın Fatih'i yönetim. Hayrettin istifa! Alioğlu istifa! Sadri Şener aklını başına topla!

Reis özledik seni dön artık. Bıraktığın kaptanlığın seni bekliyor. Sen gittiğinden beri hiç düzgün futbolcumuz olmadı sen futbolu bırakırsan ne yaparız?? Reis bırakma bizi.

İlk denemem. Oldu mu yapabildim mi? Girebilir miyim artık başlığa?

Recep Alkan
02.02.2010, 09:37
Ömer biliyor musun hak etmiyorsun, gerçekten hak etmiyorsun.

Devam et, aynen devam...

Yakışıyor çünkü.

Sana da son mesajım olsun...