PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Erbay
19.01.2010, 18:20
Trabzonspor'a en fazla faydayı sağlayacağı için Tekke. Kafayı çakacağı için Tekke. Topları kontrol edip dağıtabileceği için Tekke. Kaptan olduğu için Tekke. Sol ayağını da iyi kullandığı için Tekke. Sakin olduğu için Tekke.

Badaloğlu
Ahmet abi yanlış anlaşıldım ben tamamen. Ben de kesinlikle sizin bu dedikleriniz gibi düşünüyorum. Ama herkes böyle düşünmüyor. Bunun doğuracağı sıkıntılardan bahsediyorum ben..

Erenciğim, bende yanlış anlaşılmış olabilirim.Yazdığım tabiki sana değildir.Bu şekilde düşünenleredir.

Fatih Tekke'yi hepimiz çok seviyoruz ama, Trabzonspor'u ondan daha çok seviyoruz.Geçmişte bunun bir sürü örneğini yaşadık, Şota mesela... O dönemlerde onu izleyenlerin hangisi onu sevmiyordu? Ama bu takımdan gittiği zamanda inanın bu kadar mevzu olmamıştı.Keza Hami...

Her düşünceye saygılıyım ama arkadaşlar birazda şunu düşünün. Trabzon'da Fatih Tekke neyse, Beşiktaş'ta da Nihat Kahveci aynıydı.Nihat Beşiktaş'a geri döndü ama şimdi üzerinde müthiş bir baskı var.Kendini tribünlere ispatlama derdine düştü. Fatiğh Tekke'nin de bu şekilde başarısız bir sürece girerse ne olacak o zaman? O zamanda ona hakaretler mi edeceğiz?

devilkid
Bir saattir büyük bir merak içerisinde bunu soruyorum. Almayacağın bir adamın,daha doğrusu almamak için çaba sarfettiğin bir adamın ürünlerini, neden alınmış gibi hazırlatıyorsun? Bunu da anlayabilmiş değilim henüz..

ne fatih trabzondan ayrılır ne de trabzon fatihten..bugun gelmez sene sonu gelir..oda olmaz ise bir gün gelir mutlaka...belki de yönetim kesin alırız sorun çıkmaz diye düşündü...

ama bir gerçek varki fatih ürünleri için fatihin trabzonspor forması giymesine gerek yok..yinede satışa çıkabilir..

fanatikdevri
19.01.2010, 18:21
Deniz Eke
NTV Spor
Güncelleme: 16:43 TSİ 19 Ocak. 2010 Salı
Milli futbolcu Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş, Trabzonspor ile ilgili bir gelişmenin olmadığını ve Fatih Tekke’nin yarın Dubai’deki kampa katılacağını ifade etti.

Üstüntaş, Tekke ile ilgili olarak ortaya atılan ‘Rubin Kazan’la anlaştı’ iddialarının da gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Üstüntaş, daha önce 3-4 ay Rubin Kazan’la görüştüklerini ancak son 1 aydır ise kesinlikle görüşmediklerini söyledi.

Cihad Varlı
19.01.2010, 18:22
konu kapatılsın artık...

millet gereksiz bir konu altında birbirini yiyecek resmen...

takıma destek vermemiz gerekirken buralarda oyalanıyoruz....

bize bırak fatihi 25 yıldır şampiyonluk gelmiyor,bu konuda tartışalım

daha 17 maçımız var yeni bir golcümüz var herşey daha güzel olabilir..

İmzamı atarım . Bizim şuan Sivas maçının başlığında olmamız lazım .

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 18:22
Ligtvnin haberleri ne zaman?

lazkopatfaroz
19.01.2010, 18:23
Başlık kapatılsın artık. Dönüp dolaşıp aynı şeyler konuşuluyor. Millet kontrolü kaybetti ne dediğini bilmiyor. Fatih bize gelirse konu tekrar açılsın. Yoksa burda hem birbirimizi kırıyoruz hemde Trabzonspor'a zarar verici şekilde konuşuyoruz.

Mehmet Zeki
Ligtvnin haberleri ne zaman?

37 dakika sonra galiba?

Onur Şeref
Trabzonspor'mu Fatih Tekke'mi..

Bordo mavi'ne kurban.Ben kaçırdığın herşeyinle seviyorum seni.

Gollerin,Şampiyonlukların,Kupaların ve fırsatlarınla.

İşte budur.

Çok gelmek istediği(!) takımın telefonlarını açmıyor.Sonrada hiç kalmak istemediği(!) Rusya'dan bir takımla anlaşıyor...

Yazık..

Emrullah
Bu transferin çıkmaza girmesinin sebebi nedir, yönetim tarafından yapılmış herhangi bir açıklama mı var.

Birde şu saçmalığı bıraksın herkes. Tekkespor, Trabzonspor muhabbeti çok bayık bir muhabbet.

Orhan Kahraman
Hiç sorma büyük tehdit onu diyenler acaba Ts Club'tan bi iğne almış mıdırlar? Dursun ççç

http://img37.imageshack.us/img37/9968/formalar2.jpg (http://img37.imageshack.us/i/formalar2.jpg/)

İğneyi bulamadım kusura bakma.

Badaloğlu
19.01.2010, 18:24
Karga'dan başka kuş, Trabzonspor'dan başka takım tanımıyorum... Tekkespor diye yazılan her mesaj silinecektir...

Salih Edip
19.01.2010, 18:25
İşte budur.

Çok gelmek istediği(!) takımın telefonlarını açmıyor.Sonrada hiç kalmak istemediği(!) Rusya'dan bir takımla anlaşıyor...

Yazık..

sana yazık ki kesin olmayan bir şey hakkında konuşuyorsun.

Emrullah
19.01.2010, 18:25
Forumda yalan yanlış haberler üzerinden o kadar çok yorum yapılıyor ki, konu enteresan yerlere gidiyor. Ortada ciddi bir açıklama yok, olayın gerçek yanını bilmiyoruz ama ne hikmetse bilip bilmeden o kadar çok konuşuyoruz ki.

U.Sadıkoğlu
19.01.2010, 18:26
Fatih Tekke'yi çok seviyoruz diye Tekkespor'lu olduk dimi daha olayın arkasını bilmiyorsunuz hemen fatih öylede fatih böylede ..

Ahmet Kuru
19.01.2010, 18:28
Bir futbolcuyu almaya çalışmak için 6 ay mücadele eden yönetim anlayışını kınıyorum!
Klübün parası mı yok?
Yönetimdekilerinde mi yok?
Madem öyle Trabzonspor sevdalısısınız,madem ki Trabzonspor'a hizmet etmek için geldiniz her yönetici 100 bin dolar koysun ortaya konuyu kapatın...
Yazık ya...
6 aydır Trabzon-Rusya arası mekik dokunuyor...
Harbiden yazık!

UmutBaykan
19.01.2010, 18:28
Gelirse sevinirim gelmezse üzülmem,Umut var Teo-Gol var...Dün akşamdan beri takip ediyorum artık sıktı bu Fatih muhabbeti.

Emrah KabuL
19.01.2010, 18:29
Artık uzamasın bu konu.. Fatih , Trabzonspor'a imza atarsa, Fatih Tekke tekrar yuvada..! diye konu açılır herkes orada memnuniyetini belirtir.. ama şu durumda Hem Fatih'e, hem yönetime hem de Başkan'a sallayanlar var.. çoğuda duyumdan ibaret laflarla.. Yani anlamıyorum taraftarın böyle ikiye bölünmüş bir hal alması vs hoş bir durum değil.. Kapatılsın artık.

ÖmerFarukYılmaz
19.01.2010, 18:30
Arkadaş madem bu kadar bu klübe gelmek istiyorsun bazı şeyleri göz önüne alarak çıkıp açıklamanı yapacaksın.

Başlıyacaksın biliyorum bunları konuşmam çok kötü şeylere yl açacak benim açımdan ama taraftarımın doğruları bilmesini istediğimden dolayı bazı şeyleri açıklıyorum..Açıklayacaktı.

Açıklamak istedide konuşacak mikrofon mu bulamadı..
Keza aynısı yönetim için geçerli...İki tarafta da var bi yamukluk ya neyse.

Süleyman Sofu
19.01.2010, 18:31
Bazı arkadaşların ağızlarının balı akıyor bukadarmı istemiyolardı kaptanı????

Bilmediğimiz kişisel bi zorları var herhalde kaptanla...

biz bişey dedikmi sakin olun uyarısı alıyoruz ama densizliği adet edinenler hala olur olmaz konuşuyolar.Dertleri nedir bi anlatsınlarda ona göre cevap verelim.Konunun sağından solundan kap kaç yapmasınlar nedir anlatmaya çalıştıkları yeni geldimde bi zahmet bidaha anlatsınlar...

Evet onur ve onun kafasındakiler buyrun anlatın dinleyelim.Çokmu mutlusunuz ondanmı bu kadar neşelisiniz...

Siz anlatın ben geliyorum şimdi...

SDanışmaz
19.01.2010, 18:31
Trabzonspor'mu Fatih Tekke'mi..

Bordo mavi'ne kurban.Ben kaçırdığın herşeyinle seviyorum seni.

Gollerin,Şampiyonlukların,Kupaların ve fırsatlarınla.

Kanka, bu tartışılmayacak gerçek :)

İşte budur.

Yazık..

Telefonları açmadığı ne malum? Rubin'le 1 aydır görüşme yapılmamış siz transfer yaptınız ya şu klübe helal olsun size.

--oo--

Olayların bu duruma gelmesinde her iki tarafında payı vardır. Ama F.Tekke bir konuşma yapsa bütün düğümlerde çözülecektir...

Erbay
19.01.2010, 18:32
Olur mu ya? Fatih Tekke varken ne oldu :D Kupa mı kazandık :D Hami gittiğinden beri kaç tane frikik golü attık? Fatih Tekke'yi suçlayan mesajlar var inanamıyorum. Adamın yöneticinin ayaklarına kapanmasını bekliyorsunuz? Alacağı bonservise eklenmiş diyorlar. Onu da bıraksın değil mi, Trabzonlu değil mi bıraksın. Biraz fedekarlık yap be Fatih biraz :) Ağzından burnundan karakter fışkıranları da göreceğim ben sözleşme yenilerken.

ÖmerFarukYılmaz
19.01.2010, 18:32
Arkadaş madem bu kadar bu klübe gelmek istiyorsun bazı şeyleri göz önüne alarak çıkıp açıklamanı yapacaksın.

Başlıyacaksın biliyorum bunları konuşmam çok kötü şeylere yl açacak benim açımdan ama taraftarımın doğruları bilmesini istediğimden dolayı bazı şeyleri açıklıyorum..Açıklayacaktı.

Ayriyetten artık bu Fatih Tekke gündemi kapatılmalı..

Ne bu arkadaş sene başından beri aynı gündem..Tekke tekke diye futbolcularında başını yedik..Sonra niye oynamıyorlar..Adamın balkonunun altında tekke seni bilmemne yapsın diye bağırırsan tabi oynamaz.

Trabzon-Spor-61
19.01.2010, 18:33
Rubine gitsede, artik bu Fatih konusuda kapansa ne güzel olur. Amma büyütüldü Fatih Tekke. Gelse zaten eskisi gibi oynayamiyacak, hic gelmesin daha iyi!

Cengiz Çubukcu
19.01.2010, 18:33
Erenciğim, bende yanlış anlaşılmış olabilirim.Yazdığım tabiki sana değildir.Bu şekilde düşünenleredir.

Fatih Tekke'yi hepimiz çok seviyoruz ama, Trabzonspor'u ondan daha çok seviyoruz.Geçmişte bunun bir sürü örneğini yaşadık, Şota mesela... O dönemlerde onu izleyenlerin hangisi onu sevmiyordu? Ama bu takımdan gittiği zamanda inanın bu kadar mevzu olmamıştı.Keza Hami...

Her düşünceye saygılıyım ama arkadaşlar birazda şunu düşünün. Trabzon'da Fatih Tekke neyse, Beşiktaş'ta da Nihat Kahveci aynıydı.Nihat Beşiktaş'a geri döndü ama şimdi üzerinde müthiş bir baskı var.Kendini tribünlere ispatlama derdine düştü. Fatiğh Tekke'nin de bu şekilde başarısız bir sürece girerse ne olacak o zaman? O zamanda ona hakaretler mi edeceğiz?

ben cevaplayayım abi, evet ona hakaret edeceğiz ayrıca Gökdeniz konusunun ardında kalanlar başlığı açacağız :)

Kaan
19.01.2010, 18:34
Nedir son durum ?

Bekir
Burada Trabzonsporluluğumuzu sorgulayanlara Sorum Olucak

Tamam Biz Fatih Transferine kenetlendik hiçbir şey göremiyoruz..

O zaman Yönetim Şakşakçılığı yapan arkadaşlar cevaplasın

*Çanakkale Dardanelspor'dan İsmail ve Buğra, Hamburg'dan Fatih Altındağ, Altınordu'dan Yakup Bugün ve Pazarspor'dan Eren Görür Bu 5 Futbolcuya Manager Ücretleri ve İmza ücretleri ile beraber Verilen 3.5 Trilyon Hangi akla hizmet verildi??
Bu 5 futbolcu Şimdi Nerede??

*Yönetime yakın Birçok kişinin ''Sorunlu,Faydası olmaz'' diye uyardığı Tijikuzuya hangi akla hizmet 2.5 Trilyon harcandı??
Gariban parası denilen 2.5 Trilyon,Neden bu şekilde çöpe atıldı??

*Hakkında söylemlerde Bulunulup Taraftarın önüne atılan Burak Hangi akla Hizmet transfer edildi??

*Sakat olduğunu Bilerek Hocaya ''Yararlanabildiğin kadar yararlan'' diyerek En önemli oyuncusunun Futbol Hayatını tehlikeye atan Yönetici Sıfatlı Sağlık Kurulu Başkanının amacı neydi??

*Başkanın Bilerek oynamıyo Gibisinden şeyler deyip Taraftarın önüne attığığ Oyuncu Nasıl olur da Ameliyat olup Aylarca Sahalardan uzak kalır??

....
...
...

Daha yazıcak Çok şey var Ama gerek yok;

Unutmadan bu kadar şeyi sadece Fatih transferini düşünerek yazdım...

ÖmerFarukYılmaz
ben cevaplayayım abi, evet ona hakaret edeceğiz ayrıca Gökdeniz konusunun ardında kalanlar başlığı açacağız :)

:alkış: :alkış:

abdullah6134
bugün de bütün gün aynı tartışmalarla geçti..sayfanın başında hüsranla beklenildi saatlerce...forum bu başlık özelinde gittikçe benim için zararlı bir hal almaya başladı.

arifberkay
19.01.2010, 18:35
Nedir son durum ?

son durum hacısalihoğlu 5 -taraftar 0

bahadır2561
Bazı arkadaşların ağızlarının balı akıyor bukadarmı istemiyolardı kaptanı????

Bilmediğimiz kişisel bi zorları var herhalde kaptanla...

biz bişey dedikmi sakin olun uyarısı alıyoruz ama densizliği adet edinenler hala olur olmaz konuşuyolar.Dertleri nedir bi anlatsınlarda ona göre cevap verelim.Konunun sağından solundan kap kaç yapmasınlar nedir anlatmaya çalıştıkları yeni geldimde bi zahmet bidaha anlatsınlar...

Evet onur ve onun kafasındakiler buyrun anlatın dinleyelim.Çokmu mutlusunuz ondanmı bu kadar neşelisiniz...

Siz anlatın ben geliyorum şimdi...

bende istiyorum kaptanı ama herkesin düsüncesi farklıdır onu yargılamak kimsenin haddi degildir..

sen işine bak millete karısma..herkesin kendine göre nedenleri vardır..

Salih Edip

sabahtan beri kaç defa yazıldı burda anlamak istemiyor musunuz ? fatih gelmek istiyorsa niye yönetim aleyhine açıklama yapsın , beni almak istesinler desin. olumlu ya da olumsuz kesin bir sonuca varılmadığı müddetçe fatihin konuşması imkansız gibi. çünkü çıkıp da yönetim yalan söylüyo taraftarı oyalıyo dedikten sonra Trabzona geri dönme ihtimali yok!!!

Emirhan Makul
19.01.2010, 18:36
Nedir son durum ?

Fundukli kale yoli artuk araba gitmez, artuk araba gitmez.

Denizun suyi biter bizim dertlerumuz bitmez , bizum dertlerimuz bitmez.

Bağruna daş olurum gözune yaş olurum , gözüne yaş olurum.

Deli gibi severken Nasil rakip takım olurum , nasil rakip takım olurum.

Serdær
Fatih Tekke geliyor dendiği zaman herkez resmiyet bekliyor.

Fatih Tekke gelmiyor dendiği zaman kimse resmi birşey beklemiyor ?

Gerek Trabzonspor tarafından gerek Fatih Tekke tarafından cevap gelmediği sürece herşey her an olabilir.

Bu yüzden kimse sinirli bir şekilde yorum yapmasın.

Daha sonra ceza alıp hiçbirşey yazamıyorsunuz..

Bu konuda BMN Yöneticilerinide yardımcı olalım lütfen..

''Zaman herşeyin ilacıdır''.

Zaman bize herşeyi gösterecek..

smyrna
http://img37.imageshack.us/img37/9968/formalar2.jpg (http://img37.imageshack.us/i/formalar2.jpg/)

Böyle kapak duymadım görmedim :D

ÖmerFarukYılmaz
19.01.2010, 18:37
sabahtan beri kaç defa yazıldı burda anlamak istemiyor musunuz ? fatih gelmek istiyorsa niye yönetim aleyhine açıklama yapsın , beni almak istesinler desin. olumlu ya da olumsuz kesin bir sonuca varılmadığı müddetçe fatihin konuşması imkansız gibi. çünkü çıkıp da yönetim yalan söylüyo taraftarı oyalıyo dedikten sonra Trabzona geri dönme ihtimali yok!!!

Sevdiği olgular için herkes bir takım fedakarlıklar yapar.

Eğer kaptan bu açıklamayı yapsaydı,Yönetim kurardı..

Süleyman Sofu
19.01.2010, 18:38
Kartal ben işime bakıyorum zaten bi derdin varsa açık söyle bana akıl öğretme...

bahadır2561

kapak......

Kaan
son durum hacısalihoğlu 5 -taraftar 0

O adam yine mi açıklama yaptı ? :cool:

Fundukli kale yoli artuk araba gitmez, artuk araba gitmez.

Denizun suyi biter bizim dertlerumuz bitmez , bizum dertlerimuz bitmez.

Bağruna daş olurum gözune yaş olurum , gözüne yaş olurum.

Deli gibi severken Nasil rakip takım olurum , nasil rakip takım olurum.

:):)

Fatih Tekke geliyor dendiği zaman herkez resmiyet bekliyor.

Fatih Tekke gelmiyor dendiği zaman kimse resmi birşey beklemiyor ?

Gerek Trabzonspor tarafından gerek Fatih Tekke tarafından cevap gelmediği sürece herşey her an olabilir.

Bu yüzden kimse sinirli bir şekilde yorum yapmasın.

Daha sonra ceza alıp hiçbirşey yazamıyorsunuz..

Bu konuda BMN Yöneticilerinide yardımcı olalım lütfen..

''Zaman herşeyin ilacıdır''.

Zaman bize herşeyi gösterecek..

Yönetimin Tekke'yi alacağına inanılmıyor da o yüzden.. :)

Salih Edip
19.01.2010, 18:39
Sevdiği olgular için herkes bir takım fedakarlıklar yapar.

Eğer kaptan bu açıklamayı yapsaydı,Yönetim kurardı..

ne yönetimi ne kurması ya. mantıklı konuşalım.

fatih gündeminden sıkıldıysan ayrıca girme buraya , zorla mı soktular.

Alihan Ertürk
19.01.2010, 18:39
Hacısalihoğlu birşey mi dedi yine ? Kapaklar ona mı ? :)

bahadır2561
19.01.2010, 18:40
Kartal ben işime bakıyorum zaten bi derdin varsa açık söyle bana akıl öğretme...

yok ne bileyim sabahtan beri fatih hakkında olumsuz dusununlere millet sallayıp duruyor fikir ozgurlugu diye bisey var
sevinir sevinmez sen canını sıkma...

bi problem olursa soylerım merak etme...

Salih Edip

ben de böyle kapak görmeyen , duymayanlardanım :alkış:

Okan Çıtlak
Fatih Tekke konusunda bilmece devam ederken, bugün Zenit’in Başkanı ve Basın Sözcüsü Alexander Dukov ve Teknik Direktör Luciano Spalletti ile düzenlediği basın toplantısında golcü oyuncu ile ilgili olarak önemli açıklama yaptı.
Rus ekibinin başkanı, Fatih Tekke konusunda Trabzonspor ile birlikte Rubin Kazan’dan teklif aldıklarını ifade ederek, “Trabzonspor bu yönde girişim yaptı, daha ciddi olarak. Ancak şuanda ortada net bir durum yok. Teklif var ancak henüz anlaşma yok. Birkaç gün içerisinde bu yönde bir gelişme olabilir. Şuanda Fatih Tekke için söyleyebileceğim bu kadar” diyerek bordo-mavili yönetimin ‘Zenit ile anlaştık’ açıklamasına karşılık çarpıcı bir değerlendirme yapmış oldu.
Şimdi gözler Trabzonspor yönetiminde. Fatih Tekke transferi Zenit’in bu açıklaması iyice kafaları karıştırdı.

sessizkral_1
Ve Söz Zenit’te
19 Ocak 2010 / 18:37
Trabzon İstedi Ama Anlaşma Yok

Fatih Tekke konusunda bilmece devam ederken, bugün Zenit’in Başkanı ve Basın Sözcüsü Alexander Dukov ve Teknik Direktör Luciano Spalletti ile düzenlediği basın toplantısında golcü oyuncu ile ilgili olarak önemli açıklama yaptı.
Rus ekibinin başkanı, Fatih Tekke konusunda Trabzonspor ile birlikte Rubin Kazan’dan teklif aldıklarını ifade ederek, “Trabzonspor bu yönde girişim yaptı, daha ciddi olarak. Ancak şuanda ortada net bir durum yok. Teklif var ancak henüz anlaşma yok. Birkaç gün içerisinde bu yönde bir gelişme olabilir. Şuanda Fatih Tekke için söyleyebileceğim bu kadar” diyerek bordo-mavili yönetimin ‘Zenit ile anlaştık’ açıklamasına karşılık çarpıcı bir değerlendirme yapmış oldu.
Şimdi gözler Trabzonspor yönetiminde. Fatih Tekke transferi Zenit’in bu açıklaması iyice kafaları karıştırdı.

Bekir
19.01.2010, 18:41

Olur mu öyle Şey;
Alkolik Futbulcuya 2.5 Trilyon harcayan yönetimimiz,Sorunlu Fatih Tekkeye Bonservis parasını da Alacaklarından ödeyeleim öyle gel diyor...

Serdær
Yönetimin Tekke'yi alacağına inanılmıyor da o yüzden.. :)

Sadri Şener Zenit ile anlaştık dendiği zaman resmi imza olmadan inanmam diyenler.

Fatih Tekke gelmiyor diye dedikodu çıkartıldığında hemen inanıyorlar.

Dolayısıyla sözümün eri olalım resmi açıklamalar olmadığı sürece herşeye inanmayalım derim.

arifberkay

birşey söylemesine gerek yok eylemleri yeter

Tolunay Abdioğlu

Orhan abi biraz daha ara oralarda biryerlerde olabilir. :D

ÖmerFarukYılmaz

Saçmalama..Konu benim sıkılmam değil..

Bu takım,teknik kadro,Futbolcular sıkıldı..

Eminim hepsi artık alınsada kurtulsak diyordur..

Beyler uyanın..Sene başından beri tekke tekke diye bağırarak tek zararı kendimize verdik..

Ben Trabzonspor'um uğruna kaptanımdanda vazgeçerim başkanımdanda..Eğer bu mevzu uzarsa kaybeden Trabzonspor'dur..Sene başında da demiştik.İleriyi görmek bu kadar zor olmasa gerek.

Bekir
19.01.2010, 18:42
Yok Alihan Arkadaşın Birisi Fatih Tekkecilik yapanlar,Ts Cluptan İğne almış mıdır dedi...
Resimden sonra çıktı başlıktan herhalde utandı...

Samet Yildirim
Ve Söz Zenit’te

Hani anlasmistik Zenitle ???

Koray
Ve Söz Zenit’te

Yine cümbüş var burda anlaşılan, sar başa...

U.Sadıkoğlu
Fatih'e burda laf söyleyenler umut 2 gol kaçırınca bir adamı alamadınız diye sitem yapıcaklar bunda adım gibi eminim şimdi burda hesapta yönetimin arkasında duruyolar olursa olur olmazsa olmazmış .

Salih Edip
19.01.2010, 18:43
Olur mu öyle Şey;
Alkolik Futbulcuya 2.5 Trilyon harcayan yönetimimiz,Sorunlu Fatih Tekkeye Bonservis parasını da Alacaklarından ödeyeleim öyle gel diyor...

renkdaş sabahtan beri anlatıyosun görüyorum okuyorum , fatihin neden konuşmadığını sadece sen defalarca yazdın , ama ona rağmen hala sormaya devam ettiler :cool: anlamak istemeyenler var

Kaan
19.01.2010, 18:43
Ooo bakıyorum da yönetimin tarafına geçenler olmuş. :):)

Yönetim Tekke'ye telefon açacak da Tekke cevap vermeyecek öyle mi ? :):):)

Gülüyorum sadece.. :)

Kolay gaza geliyoruz.

Erdal
19.01.2010, 18:44
Yine cümbüş var burda anlaşılan, sar başa...

Koray, Trabzonspor yönetilmiyor...İnan bana...Fatih gelse de böyle gelmese de

Alihan Ertürk
19.01.2010, 18:44
Yok Alihan Arkadaşın Birisi Fatih Tekkecilik yapanlar,Ts Cluptan İğne almış mıdır dedi...
Resimden sonra çıktı başlıktan herhalde utandı...

Peki sordunuz mu o arkadaşa Ts Clup'ten bir iğne almış mı ? :cool:

Kemal Ç.
19.01.2010, 18:45
Ve Söz Zenit’te

yok, bizim yönetim zenit'le anlaşmış onlar farkında değildir, ya da bizimkiler teklif vermiştir onlar cevap vermeyince bizimkilerde de sükut ikrardandır deyip, zenitle anlaştık fatihe ulaşamadık diye ortalığa düşmüştür.

ÖmerFarukYılmaz
Koray, Trabzonspor yönetilmiyor...İnan bana...Fatih gelse de böyle gelmese de

Hay kurban olayım o ağza Erdal abi..

Yani kendimi zorlasam forum'a bakıp,Gazeteleri çevirip kurul toplantısı yapılıyor fikrine gittikçe inanacağım..

Celil Köse
Ve Söz Zenit’te

"Başkan yalan mı söleyecek" diyenler bu açıklamadan sonra ne diyecek merak ediyorum..

Bombayı Fatih'in kucağına bırakmaya çalıştılar ama Zenit yönetimi izin vermedi sanırım:rolleyes:

Hasan YAYLI
19.01.2010, 18:46
anlaştık yalan, o yalan , bu yalan .......

Salih Edip

Beyler uyanın..Sene başından beri tekke tekke diye bağırarak tek zararı kendimize verdik..

Ben Trabzonspor'um uğruna kaptanımdanda vazgeçerim başkanımdanda..Eğer bu mevzu uzarsa kaybeden Trabzonspor'dur..Sene başında da demiştik.İleriyi görmek bu kadar zor olmasa gerek.

tamam öyle de neden bu fatihe yani bu takımın kaptanlığını yapmış krallık yaşamış bir futbolcuya atıp tutmak henüz ortada kesin birşey yokken.

Bekir
Peki sordunuz mu o arkadaşa Ts Clup'ten bir iğne almış mı ? :cool:
Maalesef Resimden sonra Göremedik...

Forum Garip bi hal aldı,Az önce Tekke tarafına yüklenildi,Şimdi yönetim tarafına yükleniliyor...

kapça_61
kaptan cık konus artık ya. gercekler neyse soylensin. gelmek mi istemiyosun, istiyosun da almıyolar mı sorun neyse sole. acıklamalardan sonra kesin bişiy var ya taraftar yonetimi silecek ya da seni. bu da bi gercek. ama eger ki sen kendini bu camiadan uatun gormeye baslamıssan yada bizden yada baska bi klupten daha fazla para alayım diosan unutma ki hiç bir zaman bir hami olamazsın, ünal olamazsın, sota gibi sevgili olamazsın. yonetim yuzunden gelmek istemiosan cık seni bu kadar seven taraftar için gel. ama hayat senin hayatın gelecek senin geleceğin. her turlu karara saygı duyarım.

M.Kılıç50
19.01.2010, 18:47

tam isabet :alkış:
kapak´ki ne kapak....

Salih Yazıcı
kimse kusura bakmasın ama yüzde yüz yönetim şuçlu fatihle hiç bir sorun yok dedi alacaz dediler her gün konuşuyoruz kendisiyle dediler ama yine hüsran gidersin trabzona çağırısın fatih tesislere konuşursun anlaşırsın veya anlaşamazsın konu kapanır ama şuan teo geldiğinde fatih tekke sesi çıktı karşılamada malesef artık gelmezse yönetim bu işin altından kalkamıyacak soruyorum gökhan niye satıldı hani takviye gene forvet sayımız gine aynı ya pazar günü olası puan kaybında allah korusun başkan ne anlatacak o traftara

Alihan Ertürk

Forum Garip bi hal aldı,Az önce Tekke tarafına yüklenildi,Şimdi yönetim tarafına yükleniliyor...

Farklı birşey yok yani , tam gaz devam.

Neyse Fm moduna geçeyim yine .. :)

mashal61
Artık bu konuda yorum yapmayacaktım ama bu yönetim iyice saçmalamaya başlamış, kendimi tutamadım. Fatih Tekke'yi bulamamak ne demek! Dünyanın bir ucundaki adamı nasıl bulduysanız Fatih'i de öyle bulursunuz. Yine aynı tas, aynı hamam. Geçen sene de taraftarı böyle saçmalıklarla kandırdığını zannedenler aynı saçmalıklara yenilerini eklemeye devam ediyor. Yönetim gitmeden bu takımın üzerindeki kara bulutlar dağılmaz...

Salih Edip
19.01.2010, 18:48

yönetim tarafına yüklenilmesi normal bir durum , çünkü almamak için 40 takla attılar 1. buçuk senedir o yüzden herkes şüpheci yönetim konusunda.

ama fatih gelmiyecek diye nerdeyse göbek atacak olanları , fatihe atıp tutanları anlamak mümkün değil.

ÖmerFarukYılmaz
tamam öyle de neden bu fatihe yani bu takımın kaptanlığını yapmış krallık yaşamış bir futbolcuya atıp tutmak henüz ortada kesin birşey yokken.

Ya arkadaşım ne atıp tutması..Ben bence olması gerekeni söylüyorum..Hepimiz kadar seviyorum kaptanı..

Ama arkadaş bakıyorum mevzu uzadıkça zarar gören benim takımım..Yıkılan umutlarım.Kaybolan maçlarım.Harcanan futbolcularım..

Gerisi yalan..Bu yüzden bence artık bu mesele açılmamalı.Hatta sene sonuna kadar Tekke diye bağrılmamalı sokaklarda.

devilkid
zenitin sitesinde oyle bir basın toplantısı yok..sadece muzeyi gezmişler..

Erbay

Katılmıyorum. Trabzonspor ilk yarıda ilk 11'de 2 forvetle başladığı zaman yedekten sokacağı bir tane forveti olmamıştır. Bir tane yahu, genç falan da yok, ofsaytı bilemeyen İsaac bile yok ki sokasın oyuna. Sene başında forvet olmayan yönetim suçludur. İleriyi yönetim göremedi. O zaman forvetler yeterlidir diyen başkan, şimdi herkesin 4 forveti var diyip Gutierrez'i almıştır. Ama yine Gökhan'ı satmıştır. Murat Tosun mu? :D

MaNiaC61
19.01.2010, 18:49
gürültü patırtı hurala gürele..24 saat olucak nerdeyse dedikodudan ileri gitmedi hiçbirşey..ne birbirimize hakaret etmediğimiz kaldı nede karşısındakinin fikrine saygısızlık etmediğimiz..süper bir birliktelik var bizim taraftarlar arasında..zaten karadeniz insanı asla kendi fikrini değiştirmez ama karşısındakinin fikrini değiştirmek için hakarete varan sözler söyler..malesef bende böyleyim..

Kaan
19.01.2010, 18:49
Ve Söz Zenit’te

Fatih, telefonları neden açmıyorsun ?

Zenit'le anlaştık ?

:):)

C.Altuntaş
19.01.2010, 18:50
Ve Söz Zenit’te

o cok konusan arkadasları merak edıyom haydı bakayım buna da konusun bunun ıcın yalan kımse dıyemez sonucta hadı bunuda cevaplayın hadı bakalım herkes saklabanları gordu

Serdær
Ve Söz Zenit’te

Kaynak nedir ?

Emre Çömez
yönetim gole giderken zenit araya girdi.
şimdi ne yalan atıcaklar bekliyoruz..

Kaan
Artık bu konuda yorum yapmayacaktım ama bu yönetim iyice saçmalamaya başlamış, kendimi tutamadım. Fatih Tekke'yi bulamamak ne demek! Dünyanın bir ucundaki adamı nasıl bulduysanız Fatih'i de öyle bulursunuz. Yine aynı tas, aynı hamam. Geçen sene de taraftarı böyle saçmalıklarla kandırdığını zannedenler aynı saçmalıklara yenilerini eklemeye devam ediyor. Yönetim gitmeden bu takımın üzerindeki kara bulutlar dağılmaz...

:alkış::alkış:

Erdal
19.01.2010, 18:51
Mevzuyu birbirimize gol atmaktan çıkaramıyoruz bir türlü...Daha kötüsü birbirimize gol atmak başkalarına gol atmaktan daha çok keyif veriyor bize...

Ağabylerimiz için amcalarımız için geçerli olan ve alıştığımız bu durumun gelecekte de devam edecek olması ihtimalinin yüksekliği korkutuyor beni....

Bekir
19.01.2010, 18:51
Ya arkadaşım ne atıp tutması..Ben bence olması gerekeni söylüyorum..Hepimiz kadar seviyorum kaptanı..

Ama arkadaş bakıyorum mevzu uzadıkça zarar gören benim takımım..Yıkılan umutlarım.Kaybolan maçlarım.Harcanan futbolcularım..

Gerisi yalan..Bu yüzden bence artık bu mesele açılmamalı.Hatta sene sonuna kadar Tekke diye bağrılmamalı sokaklarda.
Peki Fatih Tekke'den nasıl bi açıklama yapmasını bekliyorsun??

metinbay61
19.01.2010, 18:52
fatihi almadılar diye kızmıyorum ben bu işin buraya gelmesine kzıyorum fatihe kızıp yönetimi savunanlar...transfer yapmak kimin işi futbolcunun mu yönetimin mi...gelmek isteyen bi futbolcuyu alamamak kimin kabahatidir...gelmeyecek olan fatih niye beni alın diyip durdu...biraz düşünelim beyler...

yönetim istediği yere getiri olayı artık fatih kabahatli niye mi yönetim zenitle anlaştı fatih yok ortalarda...yönetimin fatihe ulaşamadığına inananlara ben inanamıyorum...

ünal rusyaya gitti ama nasıl yaptıysalar klübün kapalı olduğu gün gittiler görüşme yapılacaktı madem neden radevu alınmadı kimse demedi mi bu klüp hafta sonları kapalı diye...bu olay bile yönetilmediğimizin kanıtı...

gelelim fatih tarafına...katılıyorum hiç kimse Trabzonsporun üstünde değildir...Fatih gelmezse dünyanın sonu değildir ama dik duran ve almayacağız diyen bi yönetimimiz olmalıydı taa sezon başındayken...

sevgili başkanım sezon başı son gün uğraştınız olmadı devre arası alacağız dediniz devre arası gelince para veremeyiz sezon sonu dediniz...

Kaan
Kaynak nedir ?

http://www.medyatrabzon.com/images/news/19497.jpg

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=8679

C.Altuntaş
buyuk haber61 sıtesı bu toplantıdakı sözu nıe yazmıyo nıe yazsınlar butun hersey pıyasaya cıkacak

Ercan DEMİRCİ
19.01.2010, 18:53

Bence sezon sonunda da unutalım ...

SDanışmaz
19.01.2010, 18:54
Kaynak nedir ?

Kaynak: http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2935515&postcount=19351

Bu haber ingilizceden çevrilmedir. Sana orjinal haberininin linkini verdim.

Erdal
Meya Trabzon haberin ilk kaynağı olamaz...Olduğunu iddia ediyor ise doğru değildir...Şu açıklamayı geciktirmeseler keşke de gözleri haftasonuna çevirsek....Takım iyi ki Antalya da :)

ÖmerFarukYılmaz
Bence sezon sonunda da unutalım ...

Bende bunu diyorum...

MaNiaC61
19.01.2010, 18:55
zenitin resmi sitesinde bu basın toplatısı yer aldı arkadaşlar..aynen az önce yayınlayan arkadaşın haberindeki gibi söylemler var..rubin ve ts ile görüşüldüğü hangisine transfer olup olmayacağının belli olmadığı falan..

smyrna
bakalım beyler lig tv de haberler başlıcak şimdi ne diceklr..

Erdal
Daha öncek metinden alınmış ise haber yeni değil...

kocaman61
19.01.2010, 18:56
yönetim deki beyefendiler niye çıkıp açıklama yapmıyolar acaba herhalde fatihi aramakla meşguller ulaşamıdalar bu kadar da olmaz yine fatihi taraftarın önüne atacaklar dı ama yemezler

ispiroğlu
19.01.2010, 18:57
Mevzuyu birbirimize gol atmaktan çıkaramıyoruz bir türlü...Daha kötüsü birbirimize gol atmak başkalarına gol atmaktan daha çok keyif veriyor bize...

Ağabylerimiz için amcalarımız için geçerli olan ve alıştığımız bu durumun gelecekte de devam edecek olması ihtimalinin yüksekliği korkutuyor beni....

yönetim ile Fatih Tekke arasındaki husumet nedir bilginiz var mı?

araya bir 'büyüğün' girmesiyle halledilemez mi?

asıl husumeti kastediyorum, güncel olayı değil.

SDanışmaz
Press-conference of the President of FC Zenit Alexander Dukov and head coach Luciano Spalletti

Today, in the Krysha Ballroom of the Grand Hotel Europe, journalists assembled for the first press-conference of FC Zenit in 2010. Alexander Dyukov, the President of the Club, took part in the event, as well as newly-appointed Head Coach, Luciano Spalletti. During one-hour questions and answers session many matters were discussed, including possible new signings, new composition of the team staff, plans for training camps, relations with press and, of course, with fans.

Alexandr Dyukov: Good day. First of all, congratulations to all lovers of football on this new football year, new season. I am sure that 2010 shall be successful for Russian football and Zenit, who has only highest objectives in this season. These are Russian Cup victory, successful in UEFA Champions League and return of the Championship title. Our team shall work under Luciano Spalletti’s leadership., He is well-known in Europe, experienced specialist. He is Italian coach, thus, as most Italian coaches he excelled in tactics, but it is of utmost importance to Petersburg – his teams always showed attacking football. He knows how and works with young players, it is important for us as management. And he is very ambitious as well.
These were traits, which we decided on in selecting him for Head Coach. Now few words about the procedure, I am sure that most of you are interested in this. IN May 2009, Dick Avocaat has decided to return to Europe and starting in June, we started to search for new coach. There was a short-list, consultations, meetings. In October, we met Luciano Spalletti, our first meeting. He was included in the list. After the end of the season there was a Board meeting, which ordered negotiations and signage of contract. Three years term means serious attention from both sides. This allows us not only to put just tournament objectives, but also those of leading club to new quality level.

Luciano Spalletti: Good day. I shall speak Italian, unfortunately, no knowledge of Russian yet. I thank Mr. President for these kind words, which he said. I knew that there would be demanding president. It was proved just now by his words. I shall try to make our team play spectacular football, but I know well, that results are also very high. I am proud to be coach of FC Zenit. I knew and was ready for very warm welcome by fans. This shall help us a lot in future. Fans, who are close to us, who support us, are special impulse and stimulus for our work. Yesterday I met Mr. Davydov. I congratulated him with his high success in past season. We spoke and started our cooperation with youth team by that conversation. I also met management of the Club, who are always open and ready for cooperation, and this is very important for calm entry to new season. Good luck to our team.

Corr.: Luciano, you built your teams in special ways in past. Shall you use same methods, or will it be something new?
Luciano Spalletti: As for model of play, I changed it from one team to another. Of course, it depends on personal experience. I use different possibilities. IN the final, I came to this 4-2-3-1 or 4-4-2 schemes, which give me plenty of solutions on the field. I also think, that it is well-fitting into the field. As for main principle – it is cooperation. I want me and players to do one thing on the field, and in the final – it should be Football. And victories, brought by nice football.

Corr.: Mr. Spalletti, what shall be your first objective? What to start with? And your opinion about current line-up, please. What to strengthen?
Luciano Spalletti: First of all, we should work correctly. Then – give it all to the training. As for objectives – they are everyone’s objectives. Win it all, reach the highest possible point. I am for 16 years in the business, first question is always the same. This one. Everything about market and transfers, we are in talks with club management. We should pick the strongest possible for the squad. We just need to make slight adjustments to what we have. We are in talks about that with President.

Corr.: Mr. Spalletti, first training camp starts soon… Objectives? Friendlies? For President – about Tymoschuk and Pavlyuchenko. Comment rumors, please.
Luciano Spalletti: On the training camp we shall do fitness in mornings and then tactics at evening. My camps are always like that. Partially physical, and partially tactical. There shall be only one friendle in UAE, they are not yet rwady physically for full strength on the first camp. Then – more.

Alexandr Dyukov: As for Pavlyuchenko, we considered loaning this player for half year. In order to make final decision at summer. Alas, our proposal was no good for Tottenham. As for Tymoschuk, he is strong player, did a lot for our side. We might be interested in his return to Zenit. But matter is, if Bayern Munchen is interested. As for now, there are no contacts with them on transfer or loan.

Corr.: Mr. Spalletti, there are many fine Italian restaurants here. But rukkola doesn’t grow here. How to solve culinary things?
Luciano Spalletti: I have been here two times. And four days now, since my arrival. So far, I ate way better here, than anywhere I’ve been before. Of course, Italy has fine cuisine. Probably, it is management’s advantage, they took me to fine places. It was really good.

Corr.: Mr. Spalletti, President said that negotiations started in December, but Italian press wrote about that before. When and where have you signed contract? Compare negotiations with bosses like Rosello Sensi and Alexey Miller.
Luciano Spalletti: I met management in October for the first time. Then we took pause in order to think over the final decision. In December we met again, I was invited here, we engaged into talks and finally signed contract. It was 11th of December or so. Rosello Sensi is young and enthusiastic, I was always in good relations with her. Dukov is even more enthusiastic. So I feel well.

Corr.: There was contract break fee for Advocaat. Is there such option here?
Alexandr Dyukov: Standard circumstance for any contract, which club has with head coaches.

Corr.: Have you decided on the final coaching staff. Assistants and their functions. Have you met local specialists already?
Luciano Spalletti: Yesterday I talked with whole staff of team, we met well. Local staff shall work in cooperation with brought by me. It is three persons, three more shall come from Russia to complement the staff.

Corr.: Have you talked about transfer to Zenit with any Serie A players? IS there any recipe to bring top player to Russia?
Luciano Spalletti: This is serious matter. We are evaluating it right now. No matter, is it Italian or other nationality, we have possibility of signing players from that country. I know, that many players have desire to go to Zenit, which is known as big and ambitious club. If we are speaking of players of Manchester, Bayern, Barcelona or so, it would be hard, but for other clubs, it is ain’t no problem.

Corr.: You are third foreign coach in Zenit. Previous two had top European awards with Zenit. Petrzela to ¼ UEFA Cup, Advocaat won UEFA Cup and UEFA Super Cup. You have two quarterfinals of Champions League. Do you think, that we can reach semifinals of UCL?
Luciano Spalletti: I think, that we are all here doing our job: me and my players. I am ambitious and want to reach maximum results. Though, I always remember, that we should have maximum response to any opponent. It is important to have ambitions, but never underestimate parties of the sports.

Corr.: Who shall be those four Russian specialists?
Luciano Spalletti: Radimov, who had to switch to another role, but I decided to keep such assistant, Vorobiev, Simutenkov, Biryukov, who is goalkeepers’ coach. Methods of work in modern football tell, that I need many assistants, as sometimes I want just to watch training, not take part. When we have game trainings, there should be somebody in field, somebody on touchline, somebody to throw balls, et cetera. We, after all, travel to first training camp with over 30 players, with many youngsters. We have to work closer with them. I shall show you, that it is not just common words. After any training we have to work individually as well, that’s why we need many members of staff. If you know anybody to become coach, let us know.

Corr.: Mr. Spalletti, you have studied team by video. What if Zenit played this evening. What would be line-up?
Luciano Spalletti: I think, that Zenit is strong side, which finished third last year. We have to value and thank Davydov. When I work with players, I barely can give out line-up even day before the fixture. Though, it is uneasy situation for me, to name squad before meeting players.

Corr.: Mr. Dyukov, talking about second comeback to Zenit – Alexander Kerzhakov’s. How did negotiations went? How was it approved by Spalletti? What is situation with Fatih Tekke?
Alexandr Dyukov: As for Kerzhakov, he has expressed interest in return recently. He is local-grown, national team player. So upon consultations with head coach, we negotiated with Dinamo. Talks were about 10 days long. Cannot say, that they were special. Routine talks, finished with success. Contract has been signed on Saturday. Tekke is inquired by Trabzonspor and Rubin Kazan, who are interested. We are in talks with both. When decision is taken, it shall be seen. Both transfer and non-transfer possible.

Corr.: Mr. Spalletti, Zenit was always maximally open team in relations with press. You opinion about that now, degree of media openness?
Luciano Spalletti: Yes, we have discussed this matter. I don’t want to change anything in relations of team with fans and press. We decided that we shall allow journalists to be present on one training per week. Probably, we’d open second one as well.

Corr.: Mr. Spalletti, do you really plan to open fashion shops here, or is it journalists’ jokes?
Luciano Spalletti: My wife has studied on teacher. Alas, she never was on profession. And she doesn’t have anything to do with fashion. Sometimes she doesn’t spend a dollar on dresses.

Corr.: Mr. Spalletti, who were your football teachers. What was your special knowledge from those?
Luciano Spalletti: I am happy man, as I worked with famous coaches in career. When I was player, Ventura from Bari was my coach. Francesco Guidolin from Parma was my coach as well. I learnt a lot from those. Openness of coach is the main thing, I’d say. There were period of pauses in coaching in my 16 years of career. I watched amateur teams’ trainings at those times. I found interesting specialists there. Who knew how to do their job. I learnt a lot from them. They may be less lucky than me, but not less talented.

Corr.: Mr. Dyukov, foreign coaches don’t like to learn Russian. Will you insist? Mr. Spalletti, can we expect your farewell press-conference in Russian?
Alexandr Dyukov: It is not in contract, though being desirable.
Luciano Spalletti: I already have problems with English. Alas, I cannot promise press-conference in Russian, but I will try to deep headlong into the matter. I am sure of one thing, I shall understand players well.

Corr.: Mr. Spalletti, you have been said to be rather soft coach in terms of sports regime, is it true? Can you describe your coaching style? Your family came here already, how easy it was to convince them?
Luciano Spalletti: Who told you, which coach I am like? Is it the same, who said, that I’d come here and open fashion shops? Your friend? (smiles – ed.). You will recognize me soon, I am open. All coaches say, that players are all the same. For me not. I am on side of those who come at time, who give it all and feel part of the team. There is not 11 separate best on field. There are best 11 in collective on the field. If player is loved by fans, by society, it is good. But he should be valuable inside, not outside. There is only one target – to win the match. Not try to be nice boy for press or fans. Either win, or we all fail our job. As for my wive, she is here, feels well in Petersburg. I need to feel good in order to work good. In order to feel good, I need family to be close, here.

Corr.: Mr. Spalletti, you respect humor and jokes… You have objective to return championship title. Though, Russian championships were never won by bold coaches…
Luciano Spalletti: You know, our administrators said, that I have perfect hair, excellent for anything. Of course, in our climate it is hard without hare, and I feel a bit cold sometimes. Having fresh ideas because of that (smiles – ed.). And I would be really happy to be first to win.

Corr.: Mr. Spalletti, you have always been close to fans, always supported them. In Udine you removed fences from stadium, gave you phone number to fans for security. Shall it be the same here? Your policy about fans?
Luciano Spalletti: Alas, it is hard to give out phone number to everyone. I heard that Zenit fans are very warm towards team, intervene into its life calmly. I was told that Petrovsky is never cold stadium, always warmed by fans. Of course, I understand my role, I have to be always accessible. I will try to make the best relations with fans, why not?

Corr.: Mr. Spalletti, there are hot discussions about foreigners limit, whether to strengthen it or not. Is this problem true or not?
Luciano Spalletti: I am fan of my national team and always support it. That’s why I want national teams to be strong. As for methods… I suppose, that we have to raise Russian football, part of football, which carries national colors. Of course, spectators might get problems, by not seeing the best players on the field, but we have to understand, that we should give chances to young Russian players to play in the main squad.

Corr.: Mr. Spalletti, you worked in Rome. Between Roma and Lazio there is strong rivalry. Do you know about rivals of Zenit?
Luciano Spalletti: I’ve been told. Spartak Moscow, which we played in the last matchday.

Corr.: Is it true, that 4 goalkeepers should go to the main team camp, including Zaitsev from reserve team?
Luciano Spalletti: Yes, there will be four goalkeepers on the training camp. It is essential number for them. Tactical work includes at least two in my scheme. Biryukov should have possibility to work with two main goalkeepers, and I’d work on tactics with reserve keepers.

Corr.: Dick Advocaat said, that there are no new Arshavins in reserves. Though they won gold last season. Whom you are about to take to UAE? Any recommendations from Davydov?
Luciano Spalletti: We spoke about this with Davydov. For the first training camp we take a selection of players in order to get to know them better and let them join the main team, feel its atmosphere. Kanunnikov was very well in friendly yesterday. Some players are in Moscow in international tournament, I shall only see them in Dubai.

Corr.: Mr. Dyukov, is club ready for anti-Bystrov actions by fans in the beginning of the season?
Alexandr Dyukov: As for Bystrov, we are in dialogue with fans, it goes on. Our objective, we cannot make everyone love Vladimir Bystrov. We don’t need this – everyone has right for own opinion. It is normal, when some deeds are not accepted by others. Matter is, how correct is it to express disliking person that way? We don’t want offensive behavior, as they are harming not Vladimir, but whole team. We have positive dynamics in the dialogue, so we hope for the best.

Corr.: Mr. Spalletti, how you feel about critics? Our fans can stomp to dirt as quick as well as raise.
Luciano Spalletti: I suppose, that I already answered – we shall be open to press and will support press. Problem is that journalists are often lacking information. They want sensations. But there is not always sensation at hand. In order for people to know what happens, information is No.1. My method is full trust and openness to any journalist. If there is no aggression from journalist and desire to sting.

Haberin orjinali.

Bugünkü basın toplantısından.

Kamil Çakmak
Yönetimin Zenit' ile anlaştık demesinden sonra, Zenit yönetiminin henüz anlaşma olmadı. Sadece teklifleri var şeklindeki açıklamaları bizim yönetimi zan aldında bırakmış olmakla birlikte resmi olarak yapılacak açıklamayıda merak etmiyor değilim.

mashal61
Trabzonspor mu Fatih Tekke mi diye soranlarda ben art niyet ararım. Bu durumda sorulması gereken soru;

Fatih Tekke mi yönetim mi?

serturkmen
19.01.2010, 18:58
Ve Söz Zenit’te

bu açıklamanın tamamı daha önce ingilizce olarak burada yer aldı.mt alıntı yapmış,devamı var bunun o neden yer almıyor.ve bu açıklama dün ki gelişmelerden önce idi.

metinbay61
19.01.2010, 18:58

abi en çok kortuğum şey oldu fatihçiler ve yönetimciler diye ayrıldı büyük kısım...yönetim diyorum ama yönetemeyenler topluluğu daha doğru olurdu...yönetim tarafında olanların çoğunu fatihin bu forumda takımın öne çıkarılması kızdırdı onlarda yönetim tarafına geçti çünkü başka taraf kalmadı...

hasannuhoglu
19.01.2010, 18:59
peki arkadaş arıyoruz ulaşamıyoruz gibi yalanları uyduran medya..bunu yönetimin veya başkanın söyledigini nerden biliyosunuz..adamlar istedgini yazıp ciziyor bizim saf taraftar da her yazılana inannıyor..yönetim gözünün üstünde kaşın var dese yalancı oluyor...herşeyi istedigi gibi lanse etmede üstüne olmayan medya ise "allah yok" dese bi sürü destekci buluyor harbi yokmmu acaba diye milleti düşündürüyor.az yazılanları cizilenleri düşünün tartın da ondan sora surda iki kelam edin..agzı olan konusuyo anasını satiyim..yani bizim taraftara hakkaten nuri albayraklar lazım biz adam olmayız yahu..rispler aymanlar erdinçler lazım..kıymet bilmezligin nannkörlügün bölesi..Fatih Tekkeyi başımıza ilah yaptınız !! HİCKİMSE AMA HİCKİMSE TRABZONSPORUMDAN ÜSTÜN DEİLDİR !!! NOKTAAA !!!

Fatih Bayrakdar
19.01.2010, 18:59
Arkadaş öyle uçuk mesajlar var ki anlamak mümkün değil ...

Ula anladık Yönetim bu kadar yırtınan adamı görmüyor Fatih'i istemiyor ...

Peki Ünal Karaman denen zat neden Rusya'ya gidiyor o zaman hiç düşündünüz mü ?

Başkan Zenit'le anlaştık diyor Zenit'in gözlemcisi midir nedir Fatih Trabzon'a gidiyor Fatih'in menajeri Fatih Trabzon'a gelecek diyor . Bunlar ne anlam ifade ediyor peki ?

Bu kadar fesatçılık olmaz yahu Allah yakar adamı anladık yönetimi sevmiyorsunuz da ...

Aklınız yokta burnunuzun delikleri de mi yok ?

Ayrıca bu iş artık kabak tadı verdi ...

Fatih mevcut haliyle (Teo'nun karşılanma görüntülerini , yapılan yürüyüşleri vs. düşünün ) Trabzon'un üstüne çıkmaya başlamıştır ki bu çok tehlikeli bir durumdur.

Artık gelse bile bence Fatih Trabzon için büyük sorun teşkil edecektir ...

Fatih'in karakterine sözüm yok ama en nihayetinde bir insan ve nefis sahibi . Eğer taraftarın bu sevgisinden bu ilgisinden bu desteğinden şımarıp takım içindeki dengeleri bozarsa , ben görürüm o yürüyüş yapıp sağda solda ' Tekke ' bağıranları.

Umarım sene sonunda Fatih futbolu bıraksa da kurtulsa şu takım demeyiz ...

.....
19.01.2010, 19:00
Allah aşkın birisi açıklasın ne oldu. Gece 1 de bıraktım tam 100 sayfa geçmiş.

Lütfen ne oldu gelmeyecek mi FATİH YOKSA :S

Emrullah
Eğer bu yaşanılanlar doğru ise(bu lafın altını çiziyorum) Fatih artık gelmek istemeyebilir ki çok da haklıdır. Fatih her fırsatta şunu söylüyordu, "Bana yakışır bir şekilde dönerim." Yani diyorki istenemdiğim yere zorla gelmem, ben ortada kalmış, piyasası olmayan biri değilim. Ki çok da haklıdır. Bu transfer noktasında yönetim başından beri isteksiz. Bunu kimse inkar edemez. Sırf taraftar baskısını azaltmak için Fatih'i transfer ediyorlar. Bu durumu Fatih'te biliyor tabi, yani istenmediğinin farkında. Bu durum karşısında Fatih'in pekte gönüllü geleceğini tahmin etmiyorum, hak veriyorumda. Empati yapıyorum, ben de istenmediğim yere gelmezdim herhalde. Bu saatten sonra Fatih gelsede sıkıntılar bitmeyecek, kavgalar dinmeyecek, herşey güllük gülistanlık olmayacak. En iyisi Fatih'in gelmemesi. Yönetimin kredisi bende zaten bitmişti, bundan sonra Fatih gelse de gelmese de yönetim benim için aynı. Çünkü yönetilmiyoruz. Bir transfer bu kadar bok edilmezdi ve yönetim bunu başardı. En büyük kötülüğü biz kendi kendimize yapıyoruz, bunun farkında değiliz.

İnşallah Fatih gelmez, ben olsam ben gelmezdim. Bu yönetim olduğu müddetçe bu takıma kimi getirirsen getir bir cacık olmaz. Fatih gelipte tüm kredini tüketme derim, kafana çok vurursun. Bu seni seven taraftar da çok nankördür. Yaptığın fedakarlıkların üstünü anında çizerler, geleceksen vefa arama kimseden, zor durumları kabullenerek gel.

ispiroğ61
arkadaşlar kızacaksınız ama yine de biraz daha sabır diyorum ben alacaklarına inanıyorum ki bunda şenol güneşin etkisi büyük olacağına inanıyorum.. Allahım büyüktür inş kavuşuruz sultanımızaa...

Erdal
yönetim ile Fatih Tekke arasındaki husumet nedir bilginiz var mı?

araya bir 'büyüğün' girmesiyle halledilemez mi?

asıl husumeti kastediyorum, güncel olayı değil.

Valla az önce eski bir yönetici ağabeyi aradım. Dediği aynen şu: Yakın zamana kadar Hayrettin bey açık bir şekilde istemediğini söylüyordu. Yalnız 1 aydır iyi madem alalım halllerinde idi....

Bunun dışında benim bildiğim bir şey yok...Duyduğumuz herkesin duyduğu çok şey var tabi...Ama yukarıda yazdıklarım beni bu güne kadar yanıltmamış birinin söyledikleridir...

Salih Edip
peki arkadaş arıyoruz ulaşamıyoruz gibi yalanları uyduran medya..bunu yönetimin veya başkanın söyledigini nerden biliyosunuz..adamlar istedgini yazıp ciziyor bizim saf taraftar da her yazılana inannıyor..yönetim gözünün üstünde kaşın var dese yalancı oluyor...herşeyi istedigi gibi lanse etmede üstüne olmayan medya ise "allah yok" dese bi sürü destekci buluyor harbi yokmmu acaba diye milleti düşündürüyor.az yazılanları cizilenleri düşünün tartın da ondan sora surda iki kelam edin..agzı olan konusuyo anasını satiyim..yani bizim taraftara hakkaten nuri albayraklar lazım biz adam olmayız yahu..rispler aymanlar erdinçler lazım..kıymet bilmezligin nannkörlügün bölesi..Fatih Tekkeyi başımıza ilah yaptınız !! HİCKİMSE AMA HİCKİMSE TRABZONSPORUMDAN ÜSTÜN DEİLDİR !!! NOKTAAA !!!

ooo geç kaldınız

Sefa
19.01.2010, 19:01
Şimdi bizim yöneticilerimiz anlaştık diyor Zenit hayır diyor. O zaman yalan konuşulmuş ve ıspatlanmıştır. Ben yalan konuşan bir yönetim istemiyorum. Adam gibi çıkıp Fatih'i istemiyoruz almayacağız deseniz bu kadar tepki almazdınız.

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 19:01
Valla az önce eski bir yönetici ağabeyi aradım. Dediği aynen şu: Yakın zamana kadar Hayrettin bey açık bir şekilde istemediğini söylüyordu. Yalnız 1 aydır iyi madem alalım halllerinde idi....

Bunun dışında benim bildiğim bir şey yok...Duyduğumuz herkesin duyduğu çok şey var tabi...Ama yukarıda yazdıklarım beni bu güne kadar yanıltmamış birinin söyledikleridir...

Abi peki sorduğun kişi ne diyor bu iş olurmu?

BiZe HeR YeR 61
19.01.2010, 19:02
Yetkili arkadaşlar bu başlığı kapatalım artık...Fatih'i almayacakları belli bizleri oyalıyorlar...

Süleyman Sofu
Erdal abi insan bu açıklamadan sonra söylenecek lafı çok iyi biliyorda ben kendi adıma kaptan biyere imza atana kadar beklemeye devam edecem...

Zenitle anlaştık diyerek ortalıkta reklam yapanlar bu açıklamadan sonra ne diyecekler merak ediyorum.Yönetim yalan konuştumu bi laf yok savunmaya tam siper devam ama yalan olan kaptana ulaşamadık mevzusunda kaptana giydirmeyede tam gaz devam...

Allahtan adamlar susmuyor konuşuyorda yalanlar ortaya dökülüyor.Zenitle kim ne zaman anlaşmış ne konuda anlaşmış yönetim bu sorunun cevabını vermek zzorundadır.Öyle çıkıp kameralara biz zeniti hallettik kaptana ulaşamıyoruz diyip bizi yalan yere umutlandıran adamlar bunun hesabını vermeli...

ilhan
Konuşsam tesiri yok, sussam gönül razı değil.

~

Biraz daha beklemeyi tercih ediyorum.

Kaan
19.01.2010, 19:03
Trabzonspor mu Fatih Tekke mi diye soranlarda ben art niyet ararım. Bu durumda sorulması gereken soru;

Kesinlikle..

ÖmerFarukYılmaz

Erdal abi sence bu saatten sonra gelirse bir faydası dokunacak mı?

Oyundan çıkarıldığı için Şenol Güneş'e küfredilir mi mesela gelirse?

İnşallah edilmez ama ben bekliyorum.

Hasan YAYLI

çok iyiya:D:D:D

ts clup te iğne vardıda biz mi almadık.....ççççççççç

EROS87
19.01.2010, 19:04
Milleti yanlış yönledirmeyelim.
medyatrabzon un belirtiği toplantıda 18.01.2010 tarihli ve o toplantı zaten burada yeterince tartışılmıştı.

Bugüne ait ne Rus basınında ne de Zenit resmi sitesinde bir haber yok.
Dünki haberim üzerinde oynayarak yeni bir haber gibi vermişler.

metinbay61
Arkadaş öyle uçuk mesajlar var ki anlamak mümkün değil ...

Ula anladık Yönetim bu kadar yırtınan adamı görmüyor Fatih'i istemiyor ...

Peki Ünal Karaman denen zat neden Rusya'ya gidiyor o zaman hiç düşündünüz mü ?

Başkan Zenit'le anlaştık diyor Zenit'in gözlemcisi midir nedir Fatih Trabzon'a gidiyor Fatih'in menajeri Fatih Trabzon'a gelecek diyor . Bunlar ne anlam ifade ediyor peki ?

Bu kadar fesatçılık olmaz yahu Allah yakar adamı anladık yönetimi sevmiyorsunuz da ...

Fatih mevcut haliyle (Teo'nun karşılanma görüntülerini , yapılan yürüyüşleri vs. düşünün ) Trabzon'un üstüne çıkmaya başlamıştır ki bu çok tehlikeli bir durumdur.

Artık gelse bile bence Fatih Trabzon için büyük sorun teşkil edecektir ...

Fatih'in karakterine sözüm yok ama en nihayetinde bir insan ve nefis sahibi . Eğer taraftarın bu sevgisinden bu ilgisinden bu desteğinden şımarıp takım içindeki dengeleri bozarsa , ben görürüm o yürüyüş yapıp sağda solda ' Tekke ' bağıranları.

Umarım sene sonunda Fatih futbolu bıraksa da kurtulsa şu takım demeyiz ...
renkdaşım haklısın yanlış anlama ama ünal rusyaya gitti gitmesinede zenit klübünün kapalı olduğu günü nasıl seçti...başkan röportajında diyorki adamlar şirket muhattap bulamıyosun hafta sonu bide bunu tvde söyleyebiliyorlar...tamam almasınlar fatihide klübü bu kadar küçültmesinler komik duruma düşürmesinler benim isteğim budur...

gerenimo
bir futbolcu bir takımın önüne bu kadar geçer mi. gelse de kurtulsak. herkes muradına ersede bi takımımız daha onlarca futbolcumuz olduğunu yapılacak maçlarımız olduğunu hatırlasak.

lazkopatfaroz
19.01.2010, 19:05

Böyle soru olmaz.

2 yönetimi yada 2 futbolcuyu kıyaslayarak sor.

Trabzonspor mu Fatih Tekke mi diyede soru olmaz.

Ali Tunahan Güllü
Milleti yanlış yönledirmeyelim.
medyatrabzon un belirtiği toplantıda 18.01.2010 tarihli ve o toplantı zaten burada yeterince tartışılmıştı.

Bugüne ait ne Rus basınında ne de Zenit resmi sitesinde bir haber yok.
Dünki haberim üzerinde oynayarak yeni bir haber gibi vermişler.

Zenitin resmi sitesinde toplantı bugünün tarihini belirtiyor;19.01.2010

hasannuhoglu
arkadaş öyle uçuk mesajlar var ki anlamak mümkün değil ...

Ula anladık yönetim bu kadar yırtınan adamı görmüyor fatih'i istemiyor ...

Peki Ünal karaman denen zat neden rusya'ya gidiyor o zaman hiç düşündünüz mü ?

Başkan zenit'le anlaştık diyor zenit'in gözlemcisi midir nedir fatih trabzon'a gidiyor fatih'in menajeri fatih trabzon'a gelecek diyor . Bunlar ne anlam ifade ediyor peki ?

Bu kadar fesatçılık olmaz yahu allah yakar adamı anladık yönetimi sevmiyorsunuz da ...

Fatih mevcut haliyle (teo'nun karşılanma görüntülerini , yapılan yürüyüşleri vs. Düşünün ) trabzon'un üstüne çıkmaya başlamıştır ki bu çok tehlikeli bir durumdur.

Artık gelse bile bence fatih trabzon için büyük sorun teşkil edecektir ...

Fatih'in karakterine sözüm yok ama en nihayetinde bir insan ve nefis sahibi . Eğer taraftarın bu sevgisinden bu ilgisinden bu desteğinden şımarıp takım içindeki dengeleri bozarsa , ben görürüm o yürüyüş yapıp sağda solda ' tekke ' bağıranları.

Umarım sene sonunda fatih futbolu bıraksa da kurtulsa şu takım demeyiz ...

bravo ya hocammm..alkiŞliyorumm..muazzam tespİtler..

A.Gökhan AKIN
19.01.2010, 19:06
Hiçkimseden açıklama gelmiyor? Eğerki Tekke bir takımla anlaşmış olsaydı yada gelmeyeceğini beyan etmiş olsaydı Bizim yönetim bu Resmi site üzerinden arıal yazı karakterinde ve 40 punto ile 7 cihana duyururdu..benim tek umudum böyle bir açıklama yapılmamış olması

mashal61
19.01.2010, 19:06
Böyle soru olmaz.

Tamam o zaman. Sana göre böyle soru olmaz, sana başka soru sorayım. Fatih Tekke mi Gutierrez mi?

Murat Hızal
19.01.2010, 19:07
Baskanın Zenitle anlaştık şeklindeki açıklamasının kaynağı nedir arkadaşlar,paylaşırsanız sevinirim.

SDanışmaz
19.01.2010, 19:08
Ula Fatih'i tartışmaktan Trabzonspor'lu olduğumuzu unutacağız...

Salih Edip
yönetime toz kondurmayanlar toplanmaya başladı. ya birşey dicem fatih neden konuşmuyor diyenler var. ne gerek var, hugo brossun yapmış olduğu açıklamaları okuyun yeter

Emrullah
Bizim yönetim Zenitle kesin olarak anlaştık demedi ki. Aradaki rakam farkı makul seviyelere indi dedi. Zenitli yöneticiler haklı olarak dahaden ortada kesin bir anlaşma yok dedi. Şimdi her iki taraf da birbirine çelişir şeyler söylemiyor ki? Sadri Şener dün kesin olarak anlaştı demedi ki, nereden çıkartıyorsunuz böyle bir şey dediğini.

hasannuhoglu
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke'nin transferinde olumlu gelişmeler yaşandığını söyledi.

Şener, DHA'ya yaptığı açıklamada, teknik direktör Şenol Güneş'in Fatih'i kadrosunda görmeyi çok istediğini belirterek, "Zenit kulübüyle görüşmelerimiz sürüyor. Yeni görüşmelerde yaptık ve çok olumlu mesafeler kat ettik. Bugün - yarın bu transferde sıcak gelişmeler yaşanabilir. Önce kulübüyle anlaşacağız, daha sonra kendisiyle masaya oturacağız. Bu transferin gerçekleşmesini herkes çok istiyor" şeklinde konuştu.
KAYNAK :SPORX (Dünün haberi)

Öncelikle su konuya bi açıklık getirelim : yönetim ve sadri başkan zenitle anlaştık demedi..böyle bişe yokkk.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Bekir
Baskanın Zenitle anlaştık şeklindeki açıklamasının kaynağı nedir arkadaşlar,paylaşırsanız sevinirim.
Kaynağını hatırlamıyorum ama Yanılmıyorsam NtvSpor...
Zenitle arada ufak bir fiyat sorunu kaldı,O da Sorun edilicek miktar değil dedi..
Özel sorunlar çıkmazsa Transfer bitti dedi...

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 19:09
Ula Fatih'i tartışmaktan Trabzonspor'lu olduğumuzu unutacağız...

O yüzden herkesi sivas maçı başlığına davet ediyorum..

Dursun Ali Bahçekapılı

Dün ntvsporda canlı yayına cıkmıştı

Celil Köse
Bizim yönetim Zenitle kesin olarak anlaştık demedi ki. Aradaki rakam farkı makul seviyelere indi dedi. Zenitli yöneticiler haklı olarak dahaden ortada kesin bir anlaşma yok dedi. Şimdi her iki taraf da birbirine çelişir şeyler söylemiyor ki? Sadri Şener dün kesin olarak anlaştı demedi ki, nereden çıkartıyorsunuz böyle bir şey dediğini.

Dün haber61 de Zenit ile anlaşıldı Fatih telefonlara çıkmıyor diye haber çıkmadımı..

EROS87
19.01.2010, 19:10
Zenitin resmi sitesinde toplantı bugünün tarihini belirtiyor;19.01.2010

Tekrar bak istersen.
Bugüne ait bir basın açıklaması yok.

Bugünün iki haberi var. Biri taraftara yönelik biletlerle ilgili, diğeride Spalletti nin Gazpromun yetkilileriyle bir araya gelmesiyle ilgili.

Salih Yazıcı
niye yalan konuşuyor zenit bak sen biz anlaştık ama zenitin haberi yok yazıklar olsun yalancı herifler

ÖmerFarukYılmaz
Ya bu soru olayına takılanlar bu sorunun sorulmasına zemin ayarlayanlarla aynı..

Takılmayın bu kadar soruya..Ne kaptan kötü ne yönetim..Şu an birinin kötülüğüne oluyorsa o da ortak paydamız..TS

MaNiaC61
ts yönetimi: biz zenit ile anlaştık..
zenit yönetimi : biz kimseyle anlaşmadık..

ts yönetimi: fatihe ulaşamıyoruz..
oğuz tongsir(ligtv sunucusu) : trabzondaki fatihe mi ulaşamıyorsunuz? (bıyık altından gülüyor)

halimiz budur buyrun transfer dediğin böyle olur..konuşulacak malzeme çıkacak bişeyler hep oluyor..transfer şak diye bitse rahat edemezler..

Mustafa ÖZDEMİR
19.01.2010, 19:11
son gelişmeler neler...

hasannuhoglu
YETER YAHU YETER...Fatihin adı Trabzonumun üstünde artık yeterr !! Yönetim tüm doğrularıyle işin üstüne gidiyor.sırf taraftar istiyor diye bu işi çözmeye calısıyor ama biz taraftar olarak sadece çomak oluyoruz..bi rahat bırakın yaa..EGER YÖNETİMİ BECERİKSİZLİKLE SUCLAYAN VARSA CIKSIN ADAY OLSUN Bİ TAKIM YÖNETSİN DE GÖRELİM !!!

Ali Tunahan Güllü
Tekrar bak istersen.
Bugüne ait bir basın açıklaması yok.

Bugünün iki haberi var. Biri taraftara yönelik biletlerle ilgili, diğeride Spalletti nin Gazpromun yetkilileriyle bir araya gelmesiyle ilgili.

Yok abi baktım işte buda linki;

http://www.fc-zenit.ru/eng/details.phtml?id=7936

başlığın hemen yanında tarih..

Umut Kanber
Dün haber61 de Zenit ile anlaşıldı Fatih telefonlara çıkmıyor diye haber çıkmadımı..

haber61 de cıkması durumu resmılestırmez.

Kaan
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke'nin transferinde olumlu gelişmeler yaşandığını söyledi.

Şener, DHA'ya yaptığı açıklamada, teknik direktör Şenol Güneş'in Fatih'i kadrosunda görmeyi çok istediğini belirterek, "Zenit kulübüyle görüşmelerimiz sürüyor. Yeni görüşmelerde yaptık ve çok olumlu mesafeler kat ettik. Bugün - yarın bu transferde sıcak gelişmeler yaşanabilir. Önce kulübüyle anlaşacağız, daha sonra kendisiyle masaya oturacağız. Bu transferin gerçekleşmesini herkes çok istiyor" şeklinde konuştu.

Öncelikle su konuya bi açıklık getirelim : yönetim ve sadri başkan zenitle anlaştık demedi..

Eee yine yönetim suçlu o zaman.

Daha Zenit'le anlaşmadan ne Tekke'yi arıyorsunuz ? :):)

Bu kadar zorlamayalım kendimizi yönetimi korumak için. ;)

Süleyman Sofu
19.01.2010, 19:12
Yalan haberleri kimin neresinden uydurduğu çok belli aslında...

Görmek isteyen görür...

lazkopatfaroz
Tamam o zaman. Sana göre böyle soru olmaz, sana başka soru sorayım. Fatih Tekke mi Gutierrez mi?

Böyle sor bu tartışılır. Ben Gutierrezi izlemedim onun hakkında bilgim yok.

Yönetim mi Fatih mi ne demek ?

Fatih mi yönetecek kulübü :D

.....
Şimdi ağzımı açmak istemiyorum.

Hele herşey netleşsin ondan sonra söyleyeceklerimi biliyorum!

bahadır2561
Böyle soru olmaz.

cok dogru....yonetim yonetimle futbolcu futbolcuyla kıyaslanır..

Suayb
Sherlock Holmes hayatta olsa.. Ona su davayi bakmasina dair ricada buluncamda.. Neyse.. :D..

Iste.. Belirsizlik.. Transparant olmadiginiz zaman ve transparant yönetmediginiz zaman güven azaliyor.. Güven azaldiginda ise meclis sizi sutluyor.. En azindan kurallar böyledir parlamenter demokrasida..

Ama biz parlamenter demokrasimiyiz..

Yoksa...

Orhan Aydın
19.01.2010, 19:13
Kimseyi Trabzonspor'dan üstün gördüğümüz yok.Tam tersine Trabzonspor'un daha iyi olması için istiyoruz bu transferi.Bundan 1-2 hafta önce Tekke ile anlaştık diyen bu başkan değil miydi?

Bekir

Öncelikle su konuya bi açıklık getirelim : yönetim ve sadri başkan zenitle anlaştık demedi..böyle bişe yokkk.
Ya Canlı dinlediğim habere mi inancam Sana mı??

Umut Kanber
ts yönetimi: biz zenit ile anlaştık..
zenit yönetimi : biz kimseyle anlaşmadık..

ts yönetimi: fatihe ulaşamıyoruz..
oğuz tongsir(ligtv sunucusu) : trabzondaki fatihe mi ulaşamıyorsunuz? (bıyık altından gülüyor)

halimiz budur buyrun transfer dediğin böyle olur..konuşulacak malzeme çıkacak bişeyler hep oluyor..transfer şak diye bitse rahat edemezler..

ozel sebepler dısında fıyat ıstedıgımız noktaya geldı dedi.(anlastık demedı)
zenıt dogal olarak durum cıddı ama anlasmadık dedı.
hangı yonetıcı bız fatıhe ulasamıyoruz dedi.

Medyada kı haberlere gore kımseyı asmayın arkadaslar

Kaan
19.01.2010, 19:14
YETER YAHU YETER...Fatihin adı Trabzonumun üstünde artık yeterr !! Yönetim tüm doğrularıyle işin üstüne gidiyor.sırf taraftar istiyor diye bu işi çözmeye calısıyor ama biz taraftar olarak sadece çomak oluyoruz..bi rahat bırakın yaa..EGER YÖNETİMİ BECERİKSİZLİKLE SUCLAYAN VARSA CIKSIN ADAY OLSUN Bİ TAKIM YÖNETSİN DE GÖRELİM !!!

Ya he tamam anladık ya.

Dünyadaki en iyi yönetim bizim. O yüzden klübüyle anlaşmadan oyuncuyu arıyorlar veya o yüzden klübüyle anlaşmadıkları halde anlaştık diyorlar. Her neyse.

Emrullah
Bence ortada yalan yanlış çok şey var, kimseye atıp tutmayalım. 1 Şubat'ı bekleyelim. Fatih'in makul bir sebep haricinde alınmamasını bir çok kişi gibi bende kabul etmiyorum. 1 Şubat'a kadar yönetime hak tanımak lazım. Her şey 1 Şubat'tan sonra, ya batarız(ki öyle gözüküyor, taraftar gemileri yakmış, olası olumsuz bir durumda taş taş üstünde kalmayacak gibi, yönetim seneyi zor tamamlar gibi. Bu da batmamız demek oluyor.) ya da çıkarız.

Enes Başkaya60
Haber61--Fatih Tekke Rubin kazan yolunda

Medyatrabzon--Fatih Tekke Trabzonspor'da

Sadri şener--Zenit ile anlaşma aşamasına geldik 1-2 gün içinde sıcak gelişmeler yaşanacak

Fatih'in Menejeri--Trabzon Yönetimi ile bir görüşmemiz olmadı Rubin kazan Haberi de yalandır öyle birşey yok....

Kime İnananalım???

Biri çıksın Adam akıllı bir açıklama yapsın artık yeter.......

metinbay61
19.01.2010, 19:15
can bağlandı

MaNiaC61
19.01.2010, 19:15
ozel sebepler dısında fıyat ıstedıgımız noktaya geldı dedi.(anlastık demedı)
zenıt dogal olarak durum cıddı ama anlasmadık dedı.
hangı yonetıcı bız fatıhe ulasamıyoruz dedi.

Medyada kı haberlere gore kımseyı asmayın arkadaslar

yahu bizimde demek istediğimiz bu ortada 1281235987 tane dedikodu , haber dolaşıyor..biride çıkıp şu haberlere itibar etmeyin gerçek şöle şöle demiyor diyemiyor..

Kaan
19.01.2010, 19:16
Tekke'yi önceden çok konuşuyor diye eleştirirdik şimdi hiç konuşmaz oldu. :)

Rasim YILMAZ
Fatih'i biz alamıyorsak Sivasspor alsın
:)

metinbay61
hayırlı olsun vazgeçmiş yönetim kesin diyor can karyağdı:(

aaahmet61
can diyorki kesin olarak fatih tekkeden vazgçildi

EROS87
19.01.2010, 19:17
Yok abi baktım işte buda linki;

http://www.fc-zenit.ru/eng/details.phtml?id=7936

başlığın hemen yanında tarih..

Ben ingilizce dili bölümünden değil normal rus dilinden giriş yapıyorum siteye.
Bugüne ait böyle bir açıklama görünmüyor.
Muhtemelen dün yapılan basıl toplasntısını bugün ingilizce olarak geçmişler siteye.

Emrullah

Yahu haber61'de böyle bir haber çıktı diye bu haber doğru mu olacak? Dinlemediniz mi Sadri Şener'in açıklamalarını. Açın bakın Zenitle kesin olarak anlaştık demedi, hatta arada hala rakam farkı olduğunu, birbirimize yaklaştığımızı söyledi. Anlaşma falan yok. Ortada yalan söyleyen(şimdilik) yok.

Kereşenli
Bu Fatih Tekke'yle ilgili transfer gelişmeleri hakkında neden bu kadar fazla yorum yapıyoruz anlamadım; bu takımın adı Trabzonspor olduğuna göre Fatih'in değil Trabzonspor'un çıkarlarına göre hareket etmeli taraftar. Fatih'in gelmesini ben de istiyorum ama Fatih'i istediğimiz kadar diğer futbolcularımızın performansı ile ilgileniyor olsaydık şu an şampiyon olmuştuk. Üstelik adam 32 yaşına gelmiş, iki sezon oynayıp futbol kariyerini bitirir. Biz Fatih'i düşüneceğine takımda kalan futbolcularımızı düşünelim.

Murat Hızal
Tamam anlaşıldı kimse tam olarak ne söylendiğinden haberdar değil.

Resmi açıklamalara kadar bekleyelim sonra darağaçlarını kurarız.

Kazım Uzunboy
Can Karyağdı yerine yönetimden duymayı bekliyorum.

Umut Kanber
su an kaptan konusunda o kadar gergınız kı gerceklerı goremıyoruz.Her transfer donemınde sadece bıze ozel degıl her zaman yasanan durumlar aslında bunlar.

tekke rubın yolunda demıs medya trabzon(fatıh pazarlıgında fıyat yukseltılmemesı ıcın yapılmıs bır haber olabılır)
menejerı gorusme olmadı demıs menejer %10 komısyon alırken ornegın %20 ısterse gorusmede olmadı der.ımza da yok der.der allah der.

Sabır arkadaslar sabır

Enes Başkaya60
can diyorki kesin olarak fatih tekkeden vazgçildi

Hayırlı ugurlu olsun Yönetim iyi yalanlar palavralar uydurdunuz işin içinden cıkmak için bravo size aynen devam....

Orhan Aydın
19.01.2010, 19:18
Vazgeçildi meselesi doğru ise senaryo geçen transfer dönemindeki ile aynı.

aaahmet61
fatih tekke son dakikada ücreti artırmış ayıp etmiş.

Dogan
medyatrabzon kaynaklı habere inanıp da burayı yaygaraya verenler mi var, ben mi yanlış görüyorum.

Tamamen hit artırmaya yönelik haberler, sadece medyatrabzonunki değil tabi!

metinbay61

abi şimdi can karyağdı bağlandı yönetim vazgeçmiş fatih transferinden...

aldkmn
fatih tekke ünal karaman la görüşmüş parayı çoğaltın demiş............

Bekir

http://video.ntvmsnbc.com/#v219157151003042192227163160223001121080201045029
Dinle buradan..

hasannuhoglu
GolÜ atan oyuncumuzzz ...19 numarali formasiylaaa .....teofİlooooooooooo

gutİerrezzzz !!!!

Umut Kanber
yahu bizimde demek istediğimiz bu ortada 1281235987 tane dedikodu , haber dolaşıyor..biride çıkıp şu haberlere itibar etmeyin gerçek şöle şöle demiyor diyemiyor..

cunku ısıne gelıyor.cunku ortam ne kadar net olursa attıgı adım o kadar gorulur ;)

aldkmn
19.01.2010, 19:19
can karyağdı

Ömer Kaya
Can Karyağdıının olumlu haber verdiği nerde görüünmüş salllıyor

Mustafa ÖZDEMİR
bu nasıl iş ya...

AYYILDIZ
Zenit Trabzonspor'la anlaşmadık diyor Tekke ile ilgili bir durum yok.

Fatih Bayrakdar
19.01.2010, 19:20
Yahu ben anlamıyorum . Bu lanet olası gazeteler transfer haberi yazdığı zaman kimse inanmıyor . Şöyle sallıyorlar böyle atıyorlar mesajları artalığı tutuyor. YÖNETİM FATİH'E ULAŞAMIYOR diyor bir tane deyyus hemen atlıyo bizim taraftar .

Arkadaş Sadri Şener denilen adamı hafife almayın . Fatih'e ulaşmak isterse gider evinden alır telefon açmaz .

50 saat yola gidip Teo'yu getiriyorsa aylardır Rusya'ya adam gönderip pazarlık yaptırdığı Fatih'i de alır ...

Az mantıklı düşünün her habere aldanmayın takım küçük düşüyor ...

Samet Berber
Fatih Tekke gerçekten fiyat arttırın demişse .

Üç nokta .

devilkid
can soyledi işte..fatih alacağı parada anlaşılmamış..başkan her şeyi yaptık demiş..konu kapanmıştır...

mashal61
19.01.2010, 19:21
Böyle sor bu tartışılır. Ben Gutierrezi izlemedim onun hakkında bilgim yok.

Yönetim mi Fatih mi ne demek ?

Fatih mi yönetecek kulübü :D
İyi fikir bence. :) Kızmayın da içimden gelen bu gerçekten. Yönetim bana yalan söylüyorsa ben bu yönetimi en azından eleştirme hakkına sahibim. Eleştiriyorum diye de kimseye hesap verecek değilim. Hatanın olduğu yerde eleştiri yoksa yanlış olur zaten.

metinbay61
can karyağdıya göre yönetim vazgeçmiş diğer para arttıtrma mevzuna falan girmiyorum onlar karalama olabilir...ama yönetimin vazgeçtiğini söyledi...

Kereşenli
İngilizce bilenler okumuştur hem Rubin Kazan hem Trabzonspor ilgileniyorlar yazmışlar sitelerine. Henüz hiç kimseyle anlaşmamışlar, medya'da çıkan anlaştılar haberleri doğru değildir. Fatih'e ulaşılamıyor haberleri de büyük ölçüde yalandır.

smyrna
Can karyağdı : '' Eğer bir mucize olmazsa fatih tekke transferi kapanmıştır. Başkan Sadri şener biz her türlü fedakarlığı yaptık ama olmadı dedi'' dedi.

Kaan
Ne diyor Can Karyağdı ?

Unuttum dinlemeyi.

Umut Kanber
19.01.2010, 19:22
Can ne zamandan berı trabzonspor yonetımınde ya da menejer ı bı comak soktuysa onu ekarte etmek ıcın bıle boyle bı haber yapılmıs olabılır.resmı acıklama sart

Samet Yildirim
Ya birakin parayi cikarin demis peh

haa 100 bin euro vermissen diyebilir ama haketigini vermissen demez...

Orhan Aydın
Fatih'in alacağı parayı katarak Zenite teklif yap(doğru ise) ondan sonra da Fatih parabaz çıktı
Sizin karakteristiğinize hayranım

Semih
Sanırım elimden geldiğince bu başlığa uğramamakla en iyisini yapıyorum.

Sizinki de ne çile be arkadaş!

Mustafa ÖZDEMİR
yine geçen seneki senaryo koyuldu ortaya...

anth
Can Karyağdı: Yönetiler; "Bu transferin olmamasında yönetimin zerre kadar suçu yoktur" dedi

Hasan ZAİMOĞLU
İngilizce bilenler okumuştur hem Rubin Kazan hem Trabzonspor ilgileniyorlar yazmışlar sitelerine. Henüz hiç kimseyle anlaşmamışlar, medya'da çıkan anlaştılar haberleri doğru değildir. Fatih'e ulaşılamıyor haberleri de büyük ölçüde yalandır.
ingilizce metin nerede ?? özelden yazabilir misin ?

devilkid

hocam o haber dünün...ingilizcesini bugun koymuslar..yani o haberden sonra başkan anlaştık buyuk olcude demışti..

Kaan
19.01.2010, 19:23
Can karyağdı : '' Eğer bir mucize olmazsa fatih tekke transferi kapanmıştır. Başkan Sadri şener biz her türlü fedakarlığı yaptık ama olmadı dedi'' dedi.

Teşekkürler. :)

Her türlü fedakarlık neymiş acaba ?

500.000 - 1.000.000 € yüzünden Tekke'den vazgeçmek mi ?

Sefa
Tövbestağfurullah.. Günaha sokacaklar adamı..

Bekir
Yahu daha önce de Fatihle anlaştık,Zenitle anlaşamasık diyorlardı:S

Yok arkadaş bu işte bir şey var...

MaNiaC61
yalnız şunu bilir şunu söylerim eğer bu transfer yatarsa benim bildiğim fatih tekke ne biliyosa anlatır..açar ağzını yumar gözünü..ben olsam öle yaparım..o dakikadan sonra o hareket trabzonspora değil yönetime olur..

bencede bu iş bu dakikadan sonra olmıyacak gibi..keşke olsa ölüp ölüp dirildik resmen 1.dakikada gol yiyip 89. ve 90. dakikarda gol atıp maçı kazanmış gibi seviniriz :D

A.Gökhan AKIN
19.01.2010, 19:24
Taraftar resmen 3 günde 3 yıl yaşlandı yine...

eMR3
Eğer Fatih Tekke'den bir açıklama gelmezse yakın zamanda Trabzonspor.org'dan "Fatih Tekke transferini bir daha hiç açılmamak üzere kapatılmıştır" açıklaması gelebilir...

devilkid

daha önce 1.5 milyon euroya anlaşmışlar..ama fatih şimdi daha fazla istemiş..tabii can oyle dedi..

Kereşenli
hocam o haber dünün...ingilizcesini bugun koymuslar..yani o haberden sonra başkan anlaştık buyuk olcude demışti..

Başkan ne zaman biz anlaştık dedi? Resmi açıklama yaptı mi ki? Medya'dan mı duydun başkanın ağzından mı? Eğer başkanın ağzından duyduysan bence yönetim bizimle dalga geçiyor.

metinbay61
Can Karyağdı: Yönetiler; "Bu transferin olmamasında yönetimin zerre kadar suçu yoktur" dedi
yani bu açıklmanın nedeni nedir...işte bu açıklamayala yönetim kendini bitiriyor gözümde...neden karşı taraf karalanır arkadaş...biliyosunuz suçunuzu...suçluluk psikolojisi bu cümle...

Egemen
19.01.2010, 19:25
konunun 2. bir açıklamaya kadar kapatılmasını öneriyorum :)

Rasim YILMAZ
Yalandır , Fatih 750'ye imzalıyordu.

Kazım Uzunboy
Eğer Fatih Tekke'den bir açıklama gelmezse yakın zamanda Trabzonspor.org'dan "Fatih Tekke transferini bir daha hiç açılmamak üzere kapatılmıştır" açıklaması gelebilir...

O zaman kesin alırız işte.

ergin cesit
yönetim defolun gidin artık

Emre Bekar
Bu konuda suçlu kim öğrenmek istiyoruz!!!!

Orhan Aydın
Başkan yalan söylemez.Dedemiz yaşındaki adamlar:D

devilkid
Başkan ne zaman biz anlaştık dedi? Resmi açıklama yaptı mi ki? Medya'dan mı duydun başkanın ağzından mı? Eğer başkanın ağzından duyduysan bence yönetim bizimle dalga geçiyor.

buyk olcude anlaşıldı dedi..bundan sonra özel sebep cıkmaz ise bu iş olur dedi..ama özelden kasıt ne bilemiyoruz tabii..

Samet Berber
19.01.2010, 19:26
Kapanmalı artık bu başlık , önümüze bakmalıyız lig başlıyor ...

Kaan
daha önce 1.5 milyon euroya anlaşmışlar..ama fatih şimdi daha fazla istemiş..tabii can oyle dedi..

Yine dediğim şey geçerli. :)

Ayrıca konuşsun artık yetkili ağızlar. Özellikle de Fatih.

Yoksa olmayacak böyle..

smyrna
Eğer Fatih klüple para konusunda anlaşamamışsa diyecek lafım kalmadı.

Ali Tunahan Güllü

Diyelim ki bu haber doğru çıktı burda yönetimin ne suçu var?

CEMEFKER
nedenini söleyeyim sana önceleri takım kötü sonuçlar aldığı için yönetimi protesto amaçlı bağrılırdı fatih tekke diye....sonra bi baktık alışkanlık olmuş sigara tiryakiliği gibi her zaman bağrılmaya başlanmış...bu insanlar niye "fatih tekke" diye bağırdıklarını unutmuşlar.ve sanmışlarki fatih ismi trabzonun üstüne çıkmış hatta tekkespor olmuş. ama bilmemişler fatih trabzonsuz hiç, trabzonspor fatihsiz yinede trabzonspordur...Tekkesporlulara slm olsun...küme düşmezsiniz inşallah...

Fatih Tekke isminin takım, klup, taraftar üzerine bir bulut misali çöreklenmesinin tarihi süreci bu tadar iyi anlatılamazdı herhalde. Dediğin gibi can verecek yerde , hazan getiren bir dolu halini aldı bu bulutlar.

Fatih Tekke'yi burda tartışma konusu yapacak değilim. Yetenekleri, takım, klup için yaptıkları ortadadır.

Gönderildiği zaman taraftar nezdindeki beğeni durumu belliydi.....
Gol kralı olduğu, başarılarla dolu geçmiş bir sezonun ardındaki sezonun ortasıydı sanırım gittiğinde.......
Trabzon'da yaşadığı bazı kötü, tasvip edilmeyecek bazı mafyavari olaylara maruz kalmıştı ......
Verimli olamazdı kafası sorun yumaklarının arasında.......
Ve artık şehir dışına çıkması gerekiyordu......
Kendi ve klubü için en iyi olanı yaptı ardında bir dolu kasa bırakarak çoğumuzun istediği gibi......
Kim bilir belki de O kadar uzağa gitmeyi kendisi de istemedi........
İstanbul'un büyüklerinden birine gidebilirdi....
Kim bilir belki de bu kadar kendisine bağlanacak bir taraftar kitlesini de üzmemek adına, iyi hatıralarla ayrılmak adına yurt dışına o dönemde kimsenin de bilmediği bir klube gitti.......

Şimdi bir kurtarıcı edasıyla Fatih Tekke ismine bu kadar sarılmanın ardında yatan sebep bu mazi olsa gerek. Fatih Tekke isminin takıma transferi konusunda heyecan duymayacak kimse yoktur. Buna başka renklere gönül vermiş taraftar, köşeleri kapan zevat da dahil. Herkes eşsiz gollerini izlemenin keyfini bir kez daha yaşamak istiyor. Ancak hata yapılıyor bir noktada bana göre. Psikolojik hassasiyetlerle dolu bir insana bu kadar yük yükleniyor altından kalkamayacağı. Takım 11'den müteşekkildir, birden fazla kişinin bir araya gelmesi ile başarı yolunda ilerlenir. Sosyal bir olaydır futbol takımının bir araya gelmesi ve bu takımın bir tek vücut şeklinde hareketi....Biz şimdi bu takım hareketini bir kişinin üstüne yıkarsak hayal kırılığına uğrayacağımız gün gibi açıktır.

Ve bugüne gelinmesinde en önemli etken yönetimdir. Kadroda yapılan değişimin, yeniden yapılanmanın altında kalınmıştır.İstikrar parolası ile yola çıkanlar istikrarsızlık adına TD'nin işine son vermiştir. Siz 10 katlı bir binaya ortalama kat başı 15-20 tane kolon atın, kolonlardan bir tanesinin zayıf olması, depremde GICIRTI yapması tüm yapıyı bozar. Zayıf kolonlara güçlendirme çalışmayı yapılmalı ya da yapı tümden yeniden inşaa edilmelidir.

Bu nasıl bir yapıdır ki, transfer politikasıdır ki gidilen klupdeki görevli memurlar " Bugün haftasonu, Patronlar Pazartesi iş yapıyor" denip heyet gerisin geriye döndürülüyor.Hangi çağda yaşıyoruz, nerden oyuncu alıyoruz MARS'dan mı ? Futbol ne zamandan beridir bu kadar Evrensel oldu ?

Olması gereken şu değil midir?
Telefon açılır ilgili klube....
- Ben falanca klubün falanca görevli kişisiyim, Fatih Tekke'nin transfer durumunu konuşmak için randevu talep edecektim, bize bu transferle ilgili bir tarih verebilir misiniz transfer görüşmeleri için ?
Karşı taraftaki memur, zatı muhterem santral memuru her kimse muhtemelen demesi lazım ki.....
-Efendim bizim bu konu ile ilgili yetkili kişimiz Mr. Brown'dur ( ilk aklıma gelen ecnebi ismi) veya falan falan kurulumuzdur, haftasonu şirkette böyle bir transfer görüşmesi için yetkili birini bulmak mümkün değil, ben yetkili MİSTIR ile görüşüp size tekrar döneceğim der , veya haftaiçinin falanca gününe randevu verir.

Bu nasıl iştir ben anlamadım.Randevu talebi için taaa Baltık denizlerine kadar gitmenin anlamı nedir anlamadım. Telefon, faks ne için icat edildi. Ve şimdi de gelinen noktaya bakıyoruz, anlaşılan/büyük ihtimalle bitti denilen bir adama hiçbir şekilde ulaşılamıyor deniyor.....

Bana göre de Taaa Baltık Ülkesi'ne randevu almak için gitmenin altında yatan Traji- komik neden bu olması gerekir.

Fatih Bayrakdar

Ula uşak yaşın küçük cevap yazmayayım diyorum ama dayanamadım .

Bilip bilmeden milleti galyana getirme çekerim kulaklarını ....

aaahmet61
başkan haksızlığa gelemiyor .nasıl para isteyen egemene posta koyduysa. daha önce para konusunda anlaşıp şimdi fiyat artıran fatihede postasını koymuş.fatihin gelmesini çok isterdim.ama önemli olan klübün ilkeleri.

devilkid
valla yonetim her ne kadar hatalı olsada bu durumda konusan haklı susan ise haksız duruma dusecek..

Rasim YILMAZ
19.01.2010, 19:27
konunun 2. bir açıklamaya kadar kapatılmasını öneriyorum :)

Egemen maç ayarlayın maç. Halısaha maçı:)

Anıl C
artık bu başlığa kilit gelmeli

kapça_61
Tekke transferi fıkra gibi!

ajansspor bu baslığı atmıs:DD gulermisin ağlar mısın?

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 19:28
Hatırlatayım bu pazar maçımız var..

Rasim YILMAZ
Ve tekrarlıyorum , Fatih'i biz alamıyorsak , Sivasspor alsın.
:)

Artık kapatalım bu başlığı yeter yani...

Bu başlık herkese zarar veriyor..

SDanışmaz
Madem Fatih'i almayacaksınız, bari yedek bir forvet alın :D

Kaan
Ula uşak yaşın küçük cevap yazmayayım diyorum ama dayanamadım .

Bilip bilmeden milleti galyana getirme çekerim kulaklarını ....

Valla düşündüklerimi yazıyorum Fatih abi. :)

Çıksınlar dürüstçe açıklama yapsınlar o zaman.

Ya da en iyisi yönetimi ve Fatih'i yüzleştirmek.

O zaman anlarız neler olduğunu.

devilkid
Diyelim ki bu haber doğru çıktı burda yönetimin ne suçu var?

biraz daha özen gosterebilirdi...en azından fatih bizim evladımız ise cagırırsın gelir yüzyüze konusulur..olur olmaz o ayrı..

Orhan Aydın
Başlatmayın kulübün ilkelerine ya Zafer yelen bu kulüpten içeri giremez diyen Antep başkanı mıydı?

Hasan ZAİMOĞLU

Yalandır , Fatih 750'ye imzalıyordu.

herkes işte bu kadar biliyor .. biri 500 bin biri 1 milyon diğeri 750 bin ... yani her kafadan farklı tını çıkıyor .. kasmayın bu kadar

Kereşenli
19.01.2010, 19:29
buyk olcude anlaşıldı dedi..bundan sonra özel sebep cıkmaz ise bu iş olur dedi..ama özelden kasıt ne bilemiyoruz tabii..

Büyük ölçüde anlaştık demesinden belliydi zaten bu transferin olmayacağı. Bence yönetimin de haklı olduğu yerler var. Altı ay sonra sözleşmesi bitecek olan futbolcu'ya 1.5 milyon avro vermek aptallıktır.

anth
Bugün öğle üzeri Ünal görüşmüş Fatih ile... Daha önce anlaştıkları fiyattan (1.5 milyon euro %40 peşin %30 maç başı %30 taksit) daha fazla istemiş...

Can böyle dedi...

Kaan
Tekke transferi fıkra gibi!

ajansspor bu baslığı atmıs:DD gulermisin ağlar mısın?

Fıkra güzelse gülerim. :)

Ali Tunahan Güllü
biraz daha özen gosterebilirdi...en azından fatih bizim evladımız ise cagırırsın gelir yüzyüze konusulur..olur olmaz o ayrı..

Evet olabilirdi ama yapmadılar bu transferde bitti gibi gözüküyor.Elimizdeki forvetlere bari artık sahip çıkalım..

erkankoc
fatih parayi artirmissa ts de bir daha isi yok...artirmadiysa cikip aciklasin gercekleri..onunda payi var olaylarin buraya gelmesinde..cikip arada konusacaksin..meydani bos birakmayacaksin

smyrna
19.01.2010, 19:30
Şu Yönetimle Fatih bir arada bi açıklama yapsınlar ona göre tavrımızı alırız hiç değilse anlamadımki hiç bişey Fatih'in yanlış yapma ihtimali hiç mi yok ?

Mustafa ÖZDEMİR
Bugün öğle üzeri Ünal görüşmüş Fatih ile... Daha önce anlaştıkları fiyattan (1.5 milyon euro %40 peşin %30 maç başı %30 taksit) daha fazla istemiş...

Can böyle dedi...
hani 2 gündür ulaşılamıyordu fatihe?...

aldkmn
fatih tekke eğer adamsa şimdi konuşmalı,herşeyi anlatmalı,çıkıp iki sene sonra sadri şener böyle yaptı falan derse hiçbir önemi yok bu işin

ergin cesit
bize başkanı lütfen övmeyin nekadarda balık hafızamız var 1 yıl içinde sadri şenerin tüm açıklamaları tutarsız.gerçektende trabzonspora hiç yakışmayan başkan profili çiziyor

.....
Fatih Tekke ile anlaşamamışlar.

Ulan benim Adımda Ömerse Fatih 750 bini kabul etmiştir. Bu kadar şey katlanan adamın zaten parayla pulla işi olmaz. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın.

YÖNETİM İSTİFA

Mert67
Başlatmayın kulübün ilkelerine ya Zafer yelen bu kulüpten içeri giremez diyen Antep başkanı mıydı?

Nerde demiş o açıklamayı bulur musun?

devilkid
bence fatihin alacağı uzerinden anlaşma yapıldı zenitle...fatih alacağı paranın en azından birazını trabzonspordan istedi doğal olarak..başkanda zaten 5 ay sonra bedeva diye kızdı..

Rasim YILMAZ
19.01.2010, 19:31
herkes işte bu kadar biliyor .. biri 500 bin biri 1 milyon diğeri 750 bin ... yani her kafadan farklı tını çıkıyor .. kasmayın bu kadar

Benim yazdığımı ciddiye alma:)

Sefa
Adam gibi çıkıp almıyoruz demek yerine habire Fatih Tekke'yi karalıyorlar. Böyle yönetim olmaz olsun..

Ömer Kaya
Kapanmalı artık bu başlık , önümüze bakmalıyız lig başlıyor ...
Sen önüne bak kardeşim.
Ben Arkamda bukadr rezilliği bırakamam

Ali Tunahan Güllü

Can böyle dedi...

Eğer bu haber doğruysa kime kızacağız biz ama durun ben tahmin edeyim saldırın yönetime demi..

nbay
evirdiler çevirdilerr basit bir senaryoylaaa olayı oldu bittiye getirdiler ve sonuçta vazgeçtik dediler,bunu yaparkende haber61 i kaynak olarak kullandılar,çünkü olayların iç yüzünü bilmeyen insanları kandırmanın tekk yolu medyaydı,bakın haber61 deki yorumlara,herkes fatihe sallıyo,tek suçlu oymuş gibi..

bahadır2561
arkadaslar kapatılsın diyenler veya sivasspor macı var diyenler diger baslıklara yonelebilirler..
zorla kımse kımseyi tutmuyo bu baslıkta..

ergin cesit
19.01.2010, 19:32
açıklama bekliyoruz sayın başkan çık ve konuş

Fatih Bayrakdar
Takıma destek verin bırakın Fatih Tekke'yi artık gelmiyorsa gelmiyor . Syzmek'te yok Eul Young'da gitti Abdullah Ercan öldü alooo ...

Gerçek hayata gelin takımı destekleyin bırakın Tekke bağırmayı artık elinizdekinin değerinib bilin yahu ...

Kimin parasını kime veriyorsunuz da yönetimi suçluyorsunuz bu kadar vermediler diye ...

Bir dilenci 5 lira istese yüzünüzü ekşitirsiniz 1000 Avroyu bir arada görmemiş adamlar Avroları sağa sola saçıyor ...

Kendinize gelin ! Kimse kazanmaz bu yaptıklarınızdan . Biraz da yapmadıklarınızı yapın da takımı destekleyin ...

Orhan Aydın
Nerde demiş o açıklamayı bulur musun?

Tabi paşam 30 gün süre ver

M.Kılıç50
Bunlar fatihe "fedakarlik yapmak istiyordun, gel ozaman bedavaya oyna bizde bakalim" demistir.... olurmu olur arkadas

Rasim YILMAZ
Ve Fatih TEKKE tanrılaşır... (Haşa)

Kapatalım bu başlığı....

Ibrahim Gaygusuz
Farkinda degiliz galiba Fatih diye diye koskoca Camia birbirine dusecek. Taraftar olarak 3 gundur burda bekliyoruz, butun haberler kaynaklari ile beraber burda paylasiliyor. Bi o yana bu bu yana cekiliyoruz.

Farkina varmamiz lazim bazi seylerin, Fatih ne kadarda onemli olsa Trabzonspordan onemli degil. 5 gun sonra Sivas macimiz var, sabahtan beri 100 sayfa okudum artik darlandim. Hersey olacagina varir kirmayalim birbirlerimiz kalplerini

Fatih Bayrakdar
19.01.2010, 19:33
Valla düşündüklerimi yazıyorum Fatih abi. :)

Çıksınlar dürüstçe açıklama yapsınlar o zaman.

Ya da en iyisi yönetimi ve Fatih'i yüzleştirmek.

O zaman anlarız neler olduğunu.

Ula Fatih kimdir de yüzleşecek Trabzonspor yöneticileriyle

Sapla samanı karıştırmayın kimse Trabzonsporun üzerinde olamaz .

Bekle o zaman sabır en büyük erdemdir .

Bilmeden yorum yapıpta insanlara iftira atma ...