Sayfa 21 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 19 20 21 22 SonuncuSonuncu
Toplam 535 adet sonuctan sayfa basi 501 ile 525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 34. Hafta | Çaykur Rizespor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kiralık futbolcumuz Marlon Rodrigues Xavier ile kiralık anlaşmamız sona ermiştir. Kendisine verdiği katkılardan ötürü teşekkür ediyor ve bundan sonra ki hayatında başarılar diliyoruz.

Güzel şeyler bu açıklamadan sonra başlayacak
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Hocama laf söyleyemiyorum o kadar kötü kadromuz varki forvet desen yok bek desen yok orta sağ açık yok bugün sol açık yok sevgili agaoglu sevinmiştir ha gayret 4.olacaz bu büyük kadroyu kurup bizi 4.yaptığı için büstünü dikecekler 4.olacaz sevinçten uyuyamıyoruz.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiralık futbolcumuz Marlon Rodrigues Xavier ile kiralık anlaşmamız sona ermiştir. Kendisine verdiği katkılardan ötürü teşekkür ediyor ve bundan sonra ki hayatında başarılar diliyoruz.

Güzel şeyler bu açıklamadan sonra başlayacak
    az kaldı son 1 ay

ama öncelik serkan ve türkmen
    önce bu ikisi sonra diğerleri
    Konu Sacit tarafından (10.04.2021 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sezon ve bu sezon tamamen yönetimin salakça ve hatalı tercihlerinden dolayı 2 şampiyonluğumuz çöp oldu.
    Rezil olun inşallah Ağaoğlu ve yönetimi !!
    McLas was Here

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A.avci haftalardır cok bariz bir hata yapıyor. Bizim takımda gol atabilme potansiyeli en yüksek hatta tek gol atabilen adam olan bakesetas haftalardır genelde orta sahanın gerisinde.
    Sen bakesetasa diyeceksin ki sen savunma yapma, bekle orta saha veya ileride.geri kalan oyuncular savunma yapsın.
    Bakesetasa bol bol pozisyon hazırlamamız lazimkenz adam enerjisinin çoğu bu işin savunma kısmında harcıyor.
    Ben misal messinin hic savunma yaptığına şahit olmadim.
    Tüm oyuncular savunma yapmak zorunda değildir.
    Bizim suanki takım bakesetas ve nwakamenin savunma yapmamasını kaldırabilecek tipte bir takım. Geri kalanların hepsi hamallık yapabilir.
    ayni fikirdeyim bu konuda.... burda ve birçok yerde degisik kafa yapisinda olanlar var.... herkes savunma yapmali ama hücuma gelince kimse demiyor o da çiksin bu da gitsin... takim hâlinde savunma denen seyi ezberlemis herkes hocalar mocalar ama takim hâlinde hücum nerede ?
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sezon ve bu sezon tamamen yönetimin salakça ve hatalı tercihlerinden dolayı 2 şampiyonluğumuz çöp oldu.
    Rezil olun inşallah Ağaoğlu ve yönetimi !!
    doğru dürüst oyuncu almadılar.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen seneki kadroyu da futbol uleması Çimşir’e teslim ettiler, yüzleri bile kızarmadan !!
    McLas was Here

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

gs ve fb nin tel tel döküldüğü bir ligde elimize gelen fırsatları bilerek tepiyoruz başka açıklaması yok.

bizimkiler avrupa ya gitmek istemiyor.

o zaman 4. olup sezonu da erken açmayın.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi fenere yenildik,Alanya'ya yenildik.
    8 bedava puan verdik Alanya maçından sonra.
    Koy uzerine 64 puan olurdu.
    Kaldı ki Devre arası adam gibi hamleler yapılsaydı,FB ve Alanya maçları en azından berabere bitebilirdi.
    "Seneye çok iyi olacağız" hayallerini bırakalım.
    Çıkacaksın topunu oynayacaksın.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

7 haftada şampiyonluk verdik biz, mecbur kovalayacağız sonuna kadar.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

A.Parmak´in oynadigi Trabzonspor´un sampiyon olma sansi yok! Hafta arasi ne güzeldi, Parmak´siz iyi oynayan bir Trabzonspor vardi, sanssizlik, beceriksizlik berabere bitmisti mac. Yaninda oynayan herkesi bozan biri, nasil oluyorda hep oynayabiliyor??? Gecen sezon Ndiaye, bu sezon Flavio-Bakasetas. Bugün maci yarida biraktim, sadece eziyet!
    Flavio cok iyi oynarken kesildi, simdi ise oynamasi gereken yer haric, her yerde oynatilmaya calisiliyor..Ekuban cok iyiyken, performans olarak düstü. Takim sampiyonluk radarina girdigi günden beri kaybediyor (Puan).
    Avci icin hicbirsey demeyecegim, görünen Köy belli ediyor
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

A.avci haftalardır cok bariz bir hata yapıyor. Bizim takımda gol atabilme potansiyeli en yüksek hatta tek gol atabilen adam olan bakesetas haftalardır genelde orta sahanın gerisinde.
    Sen bakesetasa diyeceksin ki sen savunma yapma, bekle orta saha veya ileride.geri kalan oyuncular savunma yapsın.
    Bakesetasa bol bol pozisyon hazırlamamız lazimkenz adam enerjisinin çoğu bu işin savunma kısmında harcıyor.
    Bizim suanki takım bakesetas ve nwakamenin savunma yapmamasını kaldırabilecek tipte bir takım. Geri kalanların hepsi hamallık yapabilir.
    Katılıyorum takımın en önemli gol ve şut tehdidini geride harcıyoruz, Baka geride oynamaya başladığından beri puan kaybediyoruz.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Hiçbir takım iki oyuncusunun savunma katkısı vermemesini kaldırmaz.
    9 kişi savunma yaparsan geçen seneki gibi takım 40-45 dakika oynar, sonra diller dışarda rakibi izlersin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama yıllık ücret 13 milyon Euro ya çekildi büyük iş yaptık
    13 milyon euro maaşla bu ligte kim başarılı olmuşta bununla övünüyolar? Asıl ağlamaları lazımken. Ama söz konusu kendi firmaları olsa büyütmek için 40 takla atarlar. Adamlar kulübü küçültmekle gurur duyuyorlar. Bunlar da bizi şampiyon yapacak öyle mi? Ağızla dahi gülünmez bunlara.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Borçlar bitse ne olacak, tam borçlar biter 4-5 başkan adayı çıkar kulübü soymak için. Gene aynısı olur.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kusura bakmayın da avciyla olmayacak.

Kazandırdığı maclar referansımızdir diyoruz da.
    Bu 7 hafta ne olacak. Referans olmayacak mı?
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Trabzon

Tahmin edilene yakın kısır bir maç oldu.Takimın pozisyon bulmasında önemli bir yere sahip olan nwakaeme ve ekuban olmayinca üretmekte zorlandık.Herşeye rağmen maçtaki en net pozisyonu biz bulduk.Djaninynin kafa vuruşunu kaleci inanilmaz çıkardı o top normal sartlarda kaleye girmesi gerekiyordu djaniny hem darbeli vurdu hemde yere doğru vurdu olabilecek en iyi vuruşu yaptı.

Büyük kulüplerde üst üstte puan kayıpları normalde eleştirilir fakat bu kadroyu eleştirmek haksızlık olur kapasitesi ölçüsünde herkes elinden geleni yaptı.Marlonun roberto carlos gibi gol atacağını veya hüseyinin abdullah ercan gibi orta yapacağını veya djaniny nin hami mandiralı gibi şut çekeceğini bekleyen varmiydi ben beklemiyordum.Skoru değistirebilecek üç seçeneğimiz vardı.Ya duran toptan hugo çıkıp kafa vuracaktı.Ya bakasetas uzaktan şut ile atacaktı.Ya da baker frikikten atacakti.Bu üç olasılık dışında başka bir seçenek yoktu.O olasiliklarda gerçekleşmeyince maç golsüz bitti.

Yalnız şöyle bir durum var sadece ligde puan kaybi yaşayan biz değiliz.Anlaşılan 40 maçlık lig periyodun da üç günde bir maç yapmak bütün takımları mental olarak yormuş.Maçların temposu git gide düşmeye başladı. Hani yorgunluktan birbirine sarılan boksörlerin müsabakaları olur ya maçlar da öyle olmaya başladı.Bu son virajda enerjisi yüksek sadece bjk var onunda sebebini söylüyeyim çünkü ligde an itibariyle hedeflediği konumda olan tek onlar var o pozisyondan kaynaklı onlarin direnci diğer takimlara göre biraz daha iyi.

Tekrar maça geri dönersek üzerinde çok konuşulacak birşey yok herkesin bildiği eksiklerimiz devam ediyor.Kadro derinliğimizi ve kadro kalitemizi sezon sonunda doğru planlama yaparak arttirmalıyız.Bu sezondan bize kalan en önemli artı takım savunmasi konusunda belli bir noktaya geldik.Birçok maçı 0-0 a bağlıyabiliyoruz eğer hücumsal anlamda takıma kreatif nokta atışları yaparsak ve onları da aynı zamanda takim savunmasinin bir parçası haline getirirsek hedefledigimiz puanlari toplayabiliriz.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligin en az gol yiyen takımıyız. Uğurcan ve iki stoperin yani sıra Avcı hocanın takim savunması düzeni bunun sebebidir. En basit örneği de kornerler. Avcı geldikten sonra kornerden gol yediğimizi hatırlamıyorum.

He bu takım çok daha fazla gol atar, takır takır gol atabilir ama hoca oynatamadigi için atamıyoruz diyen varsa eyvallah hoca başarısız oluyor.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayni fikirdeyim bu konuda.... burda ve birçok yerde degisik kafa yapisinda olanlar var.... herkes savunma yapmali ama hücuma gelince kimse demiyor o da çiksin bu da gitsin... takim hâlinde savunma denen seyi ezberlemis herkes hocalar mocalar ama takim hâlinde hücum nerede ?
    Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum takımın en önemli gol ve şut tehdidini geride harcıyoruz, Baka geride oynamaya başladığından beri puan kaybediyoruz.
    Bu seviyede, 40 yıldır süperlig futbol sektöründe bir adam hata yapmaz. BİLE İSTEYE TERCİH yapar, ligde şampiyon belliyse(misal geçen sene gs nasıl bıraktı son haftalar) kalanlar zevahiri kurtarır.

Bu adamlar salak değil, burada ortalama zekaların gördüğünden fazlasını görüyorlar, işin içindeler...

Bakasetas forvet bile oynatsan +9 puan alırdın...
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

hücum istiyorum hucüm istiyorum diyenler..ile
    konyadan niye bu kadar baskı yiyoruz..diyenler aynı..(ünal Hoca zamanı)
    takımın boyu niye 70 metre diyenler de aynı..(ünal Hoca zamanı)

şimdi gayet dengeli ve fazla pozisyon vermeyen takıma saldırıyorlar..

hücum severler..ayranın yok içmeye..tahtaravalliyle........................gib i geliyor bana..
    oyuncu kaliten yok..
    sağ bek yok sol bek yok..
    sağ ayaklı sağ kanadın yok..
    sol ayaklı sol kanadın yok..

ama hücum oynayalım..

Avcı'ya ve bu tip Hocalara dışarıdan senin ne işin var orada diye söylemler oluyordu..
    yani parantez içinde (bizim için çirkef..ç..ngne) yakıştırması..

Başkan ve yönetimden bahsetme.. bu kadar zayıf kadrodan bahsetme.. Hoca şunu aldı bunu almadı ..
    hala daha yok niye altyapıdan oynatmıyor..yok 3 lü oynasın yok 5 li oynasın..
    (biz gerçekten salak ve çirkef bir camia imişiz)
    Konu alperrr tarafından (11.04.2021 Saat 12:39 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hücum istiyorum hucüm istiyorum diyenler..ile
    konyadan niye bu kadar baskı yiyoruz..diyenler aynı..(ünal Hoca zamanı)
    takımın boyu niye 70 metre diyenler de aynı..(ünal Hoca zamanı)

şimdi gayet dengeli ve fazla pozisyon vermeyen takıma saldırıyorlar..

hücum severler..ayranın yok içmeye..tahtaravalliyle........................gib i geliyor bana..
    oyuncu kaliten yok..
    sağ bek yok sol bek yok..
    sağ ayaklı sağ kanadın yok..
    sol ayaklı sol kanadın yok..

ama hücum oynayalım..

Avcı'ya ve bu tip Hocalara dışarıdan senin ne işin var orada diye söylemler oluyordu..
    yani parantez içinde (bizim için çirkef..ç..ngne) yakıştırması..

Başkan ve yönetimden bahsetme.. bu kadar zayıf kadrodan bahsetme.. Hoca şunu aldı bunu almadı ..
    hala daha yok niye altyapıdan oynatmıyor..yok 3 lü oynasın yok 5 li oynasın..
    (biz gerçekten salak ve çirkef bir camia imişiz)
    Camiaya boşuna laf söylemene gerek yok abi. Burada 3lü 5li taktiklerden kesinlik ile konuşanlar ve paflara ronaldo gözüyle bakanların, altay uğurcandan daha iyi diye sağa sola yazan fenerli ergenlerden hiçbir farkı yok. Her camiada var bu durum maalesef.

carantinas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son bir kaç sayfadaki yorumlara ben de katılıyorum bence de takımın genel olarak kalitesi çok düşük. Başka hoca olsa sanırım 10-12 arasında bitirebilirdi bu takım ligi. İyi bir seri yakaladık ama fener maçını kaybedince takım bir anda da hedefsiz kalınca ister istemez motivasyonu da yerlere indi. Futbolda hava/motivasyon çok önemli bizim takım da hoca değişikliği ve maç almanın verdiği coşku ile iyi maçlar çıkardı. Ama sonrasında hem kadro kalitesinin seviyesi, rotasyonda kullanabilecek oyuncu olmaması uzun lig maratonunda takımı yıprattı. Hücumda çeşitlilik yapamıyorsun beklerin maalesef pas oyununa katkı yapamıyor. En uçta bitirici adamın yok tehlike yaratamıyorsun kanat forvetlerinden Waka hariç verim yok yani olup olacağı bu takımın. Hatta bence hoca bu durumdaki takımdan fazla bile puan çıkardı tebrik ediyorum. İki iyi bek ve santrafor ve en azından bir kanat lazım bu takıma direk oynayacak.

Nereden
    Ankara

Kim ne derse desin Marlon, Hüseyin, Serkan, Baker, Yusuf, Djaniny ve Afobe kesinlikle bu takımın oyuncusu değil. Yunus da aynı şekilde şu an değil ileride olur mu bilmiyorum. Flavio belki iyi bir tamamlayıcı olabilir. Bunları geçtim bir de giden Diabate, Plaza gibi kolsuzları gönderdik. Bu şartlarda 4.lük dahi fazla bu takıma.

Kadroyu açıp bakıyorum Uğur, Hugo, Edgar, Berat, Bakasetas, Ömür, Nwakaeme hariç gerisi şampiyon takımda olmaz. Belki Ekuban, Parmak, Flavio geniş kadroda durur kenarda. Hal böyleyken beklentiler buna paralel olmalı.
    #TRABZONSPOR#

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu djaniny, marlon, baker ve hüseyine nasıl sabrediyor hoca cidden allah sabır versin.
    Ben olsam kadro dışı bırakırım hepsini. Ne kadar genç var sürerim sahaya.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sonuc:
    Antalyaspor dan 7 tane
    Kasimpasa dan 6 tane gol yemek olacak... Denendi, ispatlandı.

Yapması gereken, kaç maçtır kan ağladığımız sağ beke bir genc monte etmesi olacak.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beraberlikler hiç canımı sıkmıyor. Kağnı gibi toplamamız gereken puanları topladık. Tehlike hattından uzaklaştık. Uzun zamandır giremiyorum foruma ne tür eleştiriler oluyor okuyamadım fakat futbolumuzu son 3 haftadır çok beğeniyorum. İçim huzur doldu.

Bizim
    artık pek puana ihtiyacımız yok. Sıralamadaki yerimizi 4te tutarsak benim için kafidir. Abdullah hocanın kağnı gibi sıkıcı futbolu ile puanlar topladık. Tehlike hattından uzaklaştık. Burada kafama takılan Abdullah hoca kısa vadede puan için mi o futbolu oynatmıştı yoksa stili o muydu ? Ben puan kayıplarına rağmen oynanan oyundan çok keyif aldım.

Abdullah
    hocaya katıldığım bir noktada Flavio. Flavio'yu taraftarımız anlamsız övüyor. Koşuyor, mücadele ediyor, kendini parçalıyor evet fakat verim sıfır. Ne hücumu var ne defansı. Enerjisi bir bütün değil tamamen bireysel. Hocanın tek eleştirdiğim yönü Yunus. Belli ki rezil bir kondisyon var. Sürme sahaya tam toplanmadan. Olmuyorsa da kiralarız. Kafaya takmaya değmez.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)