Sayfa 87 Toplam 101 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 77 85 86 87 88 89 97 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2507 adet sonuctan sayfa basi 2,151 ile 2,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 2-2 Fraport TAV Antalyaspor | maç sonucu

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lucesku
    3 ü 5 i geçmez.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

sayın forum ahalisi !
    bıkmadınız mı hala türk hoca sevdasından ?

bu yabancı hocalar size ne etti kardeşim ?
    bu insanlara neden vebalı muamelesi yapıyorsunuz ?

belki saydığın türk hocalardan iyi çıkacaklar .
    belki hepsini ( her alanda ) ekarte edecekler .

başarısız olacaklarını , tutmayacaklarını nereden biliyorsunuz ?

herkesi denediniz .
    şenol güneş'ten tut , ünal'a , cimsir'e kadar olmuyor işte .
    bunu anlamak bu kadar zor olmamalı .

herkese zaman tanıyorsunuz .
    bu sefer birazda yabancıya şans tanıyın .

erenslash'la aynı fikirdeyim .
    hoca kesinlikle alman olmalı .

favori ligim bundesliga II .
    favori hocam bu ligdeki herhangi bir hoca .
    Konu ANAOKULU TERK tarafından (08.07.2020 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Bu arada mesias Hüseyin hocaya bir fenalık etti galiba. Onun yerine kapzimal Hüseyin'i tercih etmesinin başka bir sebebi olamaz.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son 2 sezonda iyi oynadığımız dönemlerde bile takım doğaçlama olarak iyi top oynuyordu.

Ama Başakşehir öyle değil. Her şeyi belli bir plan dahilinde yapıyorlar veya yapmaya çalışıyorlar.

Bizden daha fazla hakettiler maalesef.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Erol Bulut gelsin yarın başlasın abi Türkiye Ligi'nde iş yapabilecek ender adamlardan....
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

ffırtına - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim başarısız olmamazın tek bir nedeni var o da.. Futbolcular bizi amaç takımı olarak değil araç takımı olarak görüyorlar.. Biz ancak futbolcuların kariyerlerinde basamak oluruz başka da bir halt olmaz bu takımdan..
    Erişir menzil-i maksuduna aheste giden..

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bana yetenekli ve bilimsel anlamda bizi ileriye taşıyacak hoca lazım :bu konuda almanlar ve ingilizler iiyi

Trabzon neden kan kaybediyor? : duygusal milliyetçilik ve eski yerli hoca hastalığı-bilime önem vermiyor hoca konusunda)Türk olsun kafası -ortaçağ kafası

bana yetenek lazım :nasıl kadronda yetenekli oyuncuların wakayeme yabancı olunca başarıya katkı sağlıyor aynı mevzuyu hocada da düşüneceksin kilit nokta bu

yani futbol konusunda bize katkısı olanlar kim? yabancılar eee hocada da yapsana bunu akılsız
    "Annuit cœptis"

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tartışılmayacak bir yabancı hoca getireceksen maaşı en az 2 milyon euro olacak, o para da bizde yok. Halilhodzic kalitesinde birini getireceksen Hüseyin Çimşir kalsın daha iyi.

O yüzden boşuna yabancı hoca tartışmayalım. Getirebileceğimiz isimler belli.

Başımızda sürekli ters köşe yapan bir yönetim olduğu için Hüseyin Çimşir ile devam etmeleri hiç sürpriz olmaz benim için. Ya da onu gönderip Fatih Tekke falan getirirler.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim gibi loser bir kulübe Avcı gibi loser bir adam yakışır cuk oturur hatta
    abdullah avcıya yıllık 5 milyon euro da verseniz gelmez sadri şener başkanken abdullah avcıyı takımın başına getirmek istemişti ve abdullah avcı şu açıklamayı yapmıştı trabzonda baskı çok ben bu baskıyı kaldıramam demiş ve teklifi red etmişti abdullah avcı yazan arkadaşalra boş yere yazmasın abdullah avcı ihtimali yok .

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada mesias Hüseyin hocaya bir fenalık etti galiba. Onun yerine kapzimal Hüseyin'i tercih etmesinin başka bir sebebi olamaz.
    Adamı süs bitkisi diye aldık zaten ulan adamı neden değerlendirmiyorsun Hüseyin kim ya kim???
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya arkadas hersey bir tarafa sut atmayan takim mi olur kaleya ya koca mac ceza alani disindan her mac ya 1 sutumuz var ya yok..bu takim sutda mi calismiyor anlamiyorum ozetlere bakiyorum kume dusen a.gucu bile ceza alani disindan 4 5 sut atmis kaleyi bulan her takim bam gum dovuyor kaleyi bizde tık yok..

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim gibi loser bir kulübe Avcı gibi loser bir adam yakışır cuk oturur hatta
    Haminin ,hüseyin ,ünalın çalıştığı bu kulüpte avcı beğenilmiyor duyda inanma. Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....Biz bu adamlarla ömrümüzü kulübümüzü harcadık abdullah avcı senin teklifini kabul ederse öpte başına koy.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

2 trilyonu şak diye dümdüz bir kaleciye veren bir kulüp ,
    yabancı hoca için 2 m yuroyu rahat rahat verir .
    Konu ANAOKULU TERK tarafından (08.07.2020 Saat 23:53 ) değiştirilmiştir.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kardeşim zaten o zaman çoğumuz takımı konuşmayı bırakırız artık bıktık.hocam Trabzonspora katkı sağlayan oyuncular yabancı mı yerli mi? yabancılar.wakayeme ve sortloth Turk mu?bizim kaleciler niye iyi.?Çünkü Türkiyede kaleci antrenörleri iyi gerisi tırt.milletin kafa çalışmıyor senin bugün başarılı olmanın sebebi zaten yabancı futbolcular aynı haltı yabancı hoca konusunda da kaliteli isimler getirmeye baksana .mal mal işler.
    Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tartışılmayacak bir yabancı hoca getireceksen maaşı en az 2 milyon euro olacak, o para da bizde yok. Halilhodzic kalitesinde birini getireceksen Hüseyin Çimşir kalsın daha iyi.

O yüzden boşuna yabancı hoca tartışmayalım. Getirebileceğimiz isimler belli.

Başımızda sürekli ters köşe yapan bir yönetim olduğu için Hüseyin Çimşir ile devam etmeleri hiç sürpriz olmaz benim için. Ya da onu gönderip Fatih Tekke falan getirirler.
    "Annuit cœptis"

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk önce avcı stres yapıp rakibine verdi şampiyonluğu ne olursa olsun.kaldırmadı bunu.aynı şeyi okan da kaldıramazdı.şenol alışık buna o kaldırırdı zaten.birde şenolun bjk ile şampiyonlukları var.rahat adam.yerlide şenol derim.peki neden yabancı:bir kere yabancı hoca alırken şşampiyonluğa oynatır diye almayacaksın:sistem ve ileriye dönük başarıyı ve avrupayı düşünerek alacaksın.sistemli diğer teknik personelleri de ayarlamak lazım.yabancı hoca iş yapar ama zaman vereceksin hocaya.https://www.trabzonspor.org.tr/tr/ar...irektorlerimiz bak bu zamanları sağlam bir alman kurt hocaya versen avrupada başarıların olurdu.bukafayla bizden bir bok olmaz hocam.olmadığı da ortada.Amacımız sadece Türkiye ligi değil avrupada başarı olmalıdır.ben o kaliteli sistemi kurcak zamanı avcıya vereceğime alman yabancı bir kurt hocaya veririm.yani bana beş senelik sistem kursun avcı mı alman bir kurt hoca mı? tabi ki alman.
    Geçen sezon klopp pep birlikte yönetse bile verirdi şampiyonluğu gsye. Gs sahada yapamadığı baskıyı, masada yaptı. Avcı'yı istediğim için yazmadım ben de yabancı bir hoca istiyorum. Daha önce bir proje içerisinde yer almış, kadro kurmuş, oyunculara değer katmış Ugandalı hoca bile varsa yarın gelsin başlasın.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haminin ,hüseyin ,ünalın çalıştığı bu kulüpte avcı beğenilmiyor duyda inanma. Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....Biz bu adamlarla ömrümüzü kulübümüzü harcadık abdullah avcı senin teklifini kabul ederse öpte başına koy.
    Muhammet hadi daaaa asfhjnsaadf gece gece kahkaha attım

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim zaten o zaman çoğumuz takımı konuşmayı bırakırız artık bıktık.hocam Trabzonspora katkı sağlayan oyuncular yabancı mı yerli mi? yabancılar.wakayeme ve sortloth Turk mu?bizim kaleciler niye iyi.?Çünkü Türkiyede kaleci antrenörleri iyi gerisi tırt.milletin kafa çalışmıyor senin bugün başarılı olmanın sebebi zaten yabancı futbolcular aynı haltı yabancı hoca konusunda da kaliteli isimler getirmeye baksana .mal mal işler.
    Ben de isterim yabancı gelsin ama çok zor, en az 2 sene sebredilmesi lazım bir kere, sağlam maaş vermen lazım, istediği oyuncuyu şak diye alman lazım vs. Yönetim niye hep laf geçireceği ve halden anlayan hocaları getiriyor sizce? Kulübün durumu ortada çünkü. Bir gün transfer yasağı yiyorsun öbür gün men cezası. Bunlara sadece Ünal hoca falan eyvallah der.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

ÇARE VİTOR PEREİRA

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu arada Başağa karşı halısaha takımı gibi defans yapıp goller yiyen anadolu takımları,bize gelince en az hatayla oynuyor.Bunlar bir numaralı aşşağılıklardır.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Ankara

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erol Bulut gelsin yarın başlasın abi Türkiye Ligi'nde iş yapabilecek ender adamlardan....
    O şerefsizin trabzonsporda işi yok
    En büyük Trabzon

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÇARE VİTOR PEREİRA

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    keşke..

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemin ediyorum harika taktik.
    Mest oldum.
    Yarın gelsin başlasın.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizi kullandi birileri. Basaksehir ile farkli planlari var demek ki. Ben hic ihtimal vermiyordum buna. Basaksehir i bizimle yaristirip sampiyon yapacaklarina..Bir zamanlarin Istanbul Büyüksehir Belediyespor u..Bir yandan da rahatlamadim degil. Benim teorime göre bu sene ligi bizim sampiyon olmamiz üzerine design etmislerdi. Ben Uefa daki aldigimiz cezanin kalkacagina inanmiyordum. Basaksehir 2. bile olsa istedigini almis olacakti. Neden böyle düsündügümün acilimini yapmama gerek yok ama böyle olmadigi icin huzurluyum bir yandan da. Yanildigim icinde mutlu gibiyim..Karmasik duygular..

Basaksehir in sampiyonlugu gösteriyor ki bu heriflerde bir gram akil yok gercektende. Istanbul secimlerini tekrarlatip rezil olan "üst" akil ve dinleri imanlari rant olmus gözü dönmüsler..Bu kadar önünü göremeyip, aptal olabileceklerine ihtimal vermezdim gercekten. Koskoca ülkeyi yönetiyor bu adamlar.. Hayirli olsun diyelim. Türkiye ligi fazlasiyla mide bulandiriyor. Ligden cekilsek bir gram üzülmem..
    Konu AyhanPe tarafından (09.07.2020 Saat 00:04 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    İstanbul

Onazi'nin sakatlığıyla başlayan düşüş bugün dibe vurdu. Orta saha kurgusu tamamen yok oldu. Mikel yarım doldurmuştu o da gidince çözüldük. Sosa-Parmak-Ndiaye ile orta saha rakipler için ikili mücadele kazanma ve top sürme cenneti oldu. Geriden oyun kurarken bu üçlü sahada gözükmüyor. Sosa trafik polisi gibi el kolla takım yönetilir sanıyor. Parmak ve Ndiaye ile hangi rakibine hükmedebilirsin ki? Sistem sağlıklı değil bir yerde hata veriyor.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bruno Lage Benficanin hocasiydi gsyi eledi hatta geçen sezon coluk çocukla, boştaymış gelsin başlasin madem.

https://www.transfermarkt.com.tr/bru.../trainer/61477
    Konu Arda' tarafından (09.07.2020 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)