Sayfa 68 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 58 66 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1747 adet sonuctan sayfa basi 1,676 ile 1,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 5.Hafta l Trabzonspor 0 - 2 Medipol Başakşehir l maç sonucu

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

başakşehir takım oyunu olarak geçen yılın çok gerisinde. Defans olarak dağınıklardı. Böyle takıma yenilmek ve hele de gol atamamak bizim daha da kötü olduğumuzu gösteriyor.
    eksikler gelince ne düzelecek bilmiyorum fakat net olan takımın orta sahası yok olmuş. Maçta hucum edebilme adına hiçbirşey yapamadık. Yönetim gidecek futbolcuları bildiği halde yerlerine transferleri planlı değil tamamen doğaçlama ve tek adresten yaptı. Takımın kalitesi çok düştü. Takımı eksikler olmadan tam kadro sahada görene kadar umalım da rakipler de bu haftalarda puan kaybetsin. Böylece net olarak nereye kadar gidebiliriz görürüz.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Trabzonum yine şaşırtmadı ve ölüyü diriltti..

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takim geçen sezon Getafeye karşı Fıratcan, Kerem Baykuş, Doğan, Abdurrahim, Serkan, Avdijaj, M. Akpinar gibi adamlarla kafa kafaya oynadi en azindan bişeyler yapmaya çalıştı. Getafe hocasi bile övdü maçtan sonra bizim takimi bırakın abi artık şu kadro eksikti yok bilmem neydi bahanelerini ya. Sahada eli belinde koşmayan hiçbir organizasyonu plani olmayan takimin kadroyla ne alakasi var. Newton yetersiz bir TD işte bu kadar basit. Bunu Beşiktaş ve Denizli maçlarında da gördük 5 haftada toplam xG sayısı 3 bile degil takimin
    Konu Arda' tarafından (18.10.2020 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lider oyuncu eksikliği var takımda. 3 senedir teknik direktörsüz ilerliyoruz.

Diabate, Baker, Flavio, Marlon bu seviyelerin oyuncusu değil.

Ömür rezalet oynuyor.

Djaniny fizik olarak çok kötü durumda.

Afobe verimsizliğine düştük. Pereira çok kötü durumda.

Ömür düşüşte değil çöküşte. Dinlendirilmesi gerekiyor uzunca bir süre.

------------- Afobe
    Nwea ------------------ Ekuban
    -------------- Baker
    --------- Parmak - Hakan
    Kamil - Hugo - Edgar - Serkan
    ------------- Uğurcan

Bu dizilişten başka her diziliş bizim için çok kötü olacaktır. Baker'i kesip Flavio konabilir. Hakan bu durumda kesilir yerine Flavio çekilerek Djaniny veya Ömür koyulabilir.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu bunu geçtim de "sürdürülebilir başarı" diye tutturan artvints gibi Ahmet Taşçı gibleri alsın şimdi sürdürülebilirliği bi taraflarına...
    Dedik kaç kere sen ya bi başarı yakala şampiyon ol ya da 2 3 sene üst üste 2.ol , sonra bakarız sürdürülebilirliğe..

Bunlar utanmasa "şampiyonluk için erken, hazır değiliz" diyen kafa

Ben böyle manyak düşünce görmedim, başka hiçbir yerde yok bu bok yiyen düşünce....

Geçen sene efsâne olmak istemeyen başkana da bin kere yazıklar olsun... yalanın batsın yalancısın lan

Sürdürlebilir başarınıza tüküreyim borcu indirmenizin taaaa..... devlet istanbul tayfasının köpekliğini yaparken biz ise devletin köpekliğini yapıyoruz limit meselesine uyan tek takım olarak..... sebep olan yavşakların yalakaların ALLAH belâsını versin...
    Hesap soramadığın yerde haftaya yenilince çıkıp "ama fb limiti deldi blablabslaa" demeyeceksin....
    Seneye Uğurcan'ı Abdüş'ü 10 milyona zor şey satarken görecem sürdürülebilir başarıyı.

Yarım hoca dinden, yarım doktor candan, yarım takım transferden eder
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Newton'ın gönderilip yerine Avcı'nın alınması gerektiği düşüncesi var bende fakat bu hem Avcı için hem Trabzonspor için faydalı olmayacaktır. Başlangıçta böyle başlamalıydık. Çok acayip adamlar aldık. Diri değil adamlar. Flavio Baker Marlon Diabate fizik olarak ezilir bu ligde. Hepsini sahaya sürersen rezil olursun. Haftaya Fenerbahçe bizi yenecektir. Fark atabilecek bir güvene sahip değiller. Yoksa fark yerdik.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Newton bir yıl kalmalı..
    Hep yeniden sil baştan olmaz..

Iyidir kötüdür bilemem.. Fakat adma full kadro ile oynayamadı.. Gol yiyene kadar oyuncularda istek var.. Fakat veriyi düştüğümüzde sorumluluk alan yok...

Geçen sezon veriyi duşsek bile.. Gol atacağımız biliyorduk.. Bu yıl oda yok
    Sevinelim diye sevmedik.....

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lider oyuncu eksikliği var takımda. 3 senedir teknik direktörsüz ilerliyoruz.

Diabate, Baker, Flavio, Marlon bu seviyelerin oyuncusu değil.

Ömür rezalet oynuyor.

Djaniny fizik olarak çok kötü durumda.

Afobe verimsizliğine düştük. Pereira çok kötü durumda.

Ömür düşüşte değil çöküşte. Dinlendirilmesi gerekiyor uzunca bir süre.

------------- Afobe
    Nwea ------------------ Ekuban
    -------------- Baker
    --------- Parmak - Hakan
    Kamil - Hugo - Edgar - Serkan
    ------------- Uğurcan

Bu dizilişten başka her diziliş bizim için çok kötü olacaktır. Baker'i kesip Flavio konabilir. Hakan bu durumda kesilir yerine Flavio çekilerek Djaniny veya Ömür koyulabilir.
    Ersun Yanal destekçisi şöyle şeyler yazınca kafayı yiyorum.

3 senedir teknik direktörsüz ilerliyormuşuz. Yahu Ünal Karaman dönemi teknik direktörsüz isek Ersun Yanal'lı dönem ne?

Şu kompleksi yenemediğiniz sürece daha çok kadro yazarsınız.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 Kasım 2018, şikebahçe ile oynadığımız maç. Malatya faciasından bir hafta sonra.
    Abi malatya maçında kötü oynamadık ki. Malatya maçından sonra çoğu taraftar güzel oynadığımızın farkındaydı. Biz bu maç ne yaptık. Kimsenin ileri gitmeye mecali yok, press yok, kendi takım arkadaşına güven yok, hırs yok, azim yok, arzu yok, plan yok, taktik yok, alan daraltayım, baskı kurayım, risk alayım yok yok yok.

Radikal alınacak karar yok böyle radikal bir kararla ölü toprağını atıp silkelenebilecek bir takım yok.

Amatör ruh yok, iyi bir taktik disiplin yok, kondisyon yok, bireysel performans yok. Aklım almıyor geldiğimiz durumu. Bu kadar plansızlık programsızlık olur mu?

Seneye satabileceğimiz oyuncumuz kalmaz bu performanslarla.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton bir yıl kalmalı..
    Hep yeniden sil baştan olmaz..

Iyidir kötüdür bilemem.. Fakat adma full kadro ile oynayamadı.. Gol yiyene kadar oyuncularda istek var.. Fakat veriyi düştüğümüzde sorumluluk alan yok...

Geçen sezon veriyi duşsek bile.. Gol atacağımız biliyorduk.. Bu yıl oda yok
    Niye kalmalı bi çıldıracam istikrar diye bir saçmalık yok bu adamın geçmişte kıstası var ki geleceğine sabredelim bu adam hicbir takıma maç kazandıracak oyun oynatamaz.Bu kadro iyi degil bu kadro güzel futbol oynayamaz basit ve kazanmaya yöneli oynamalı oyunuda bu ligi bilen bir türk teknik direktör oynatır korkmayın abdulah avcı bu kadroya hayatta gelmez.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kenarın işi seyircisiz oynanan böyle bir maçta takımı ateşlemek olmalı ama Newton ne yapıyor mazlum bakışlarla maçı izliyor küçük emrahım
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu zamanlarda Yılmaz Vural gibi bir karekter lazım takımın başına bulsunlar kenara ateş çıkaran bir adamı
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ne yılmaz vuralı abi ya malın teki. adamın kariyerinde küme düşürmediği takım yok. hatta çoğu takımıyla da küme düşeceğini anlayınca bırakıp kaçtı.

Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz...
    1.Hedef küçiltüttük, takım yenilendi demedik mi bu karamsar tablo niye.?
    2.Bir takımın 4 as adamı olmazsa ya da şöyle söliyim Başakşehir 'İn İrfanı, Visca' sı, Mahmut'u, olmasa ve biz as kadro çıksak maç nasıl olurdu azcık empati yapın..
    3.Baker inşallah mecburiyetten defansif oynatıluyordur... Adam ileri çıkıp kaleyi ne zaman görse şutlarıyla tehlike yarattı, adam tipik 8 numara kesinlikle çok geriye gelmemeli, defansif rol FLAVİO'ya verilmeli...
    3.Hoca'ya sallayanları da anlamak mümkün değil bu takım as kadroyla art arda 2 maç oynayamadı ki.
    4.Takımın defans hattı kesillikle yeterli düzeye, hatta yerden yere vurduğum Marlon bile iyiydi...

Son olarak bu takımın sistemine ister 4-3-3 deyin ister 4-1-4-1 diyin takımın as kadrosu bellidir ve şu şekildedir.

......... Uğurcan......
    Joa.. İe... Hugo.. Marlon
    .............. Flavi.........
    ... Parmak...... Baker....
    Abduş.... Afobe..... Nwakaeme...... Maç içindeki veya genel form durumuna göre Ekuban ile Abduş, Afobe ile Djaniny değişmeli oynar... Ama her ne olursa olsun bu sistemden taviz vermemelidir... Olmayan oyuncu mu var Örenğin Flavio mu yok yerine Kamil gibi devşirme oynatılcağına Hakan gibi bölgesinin adamı oynatışmalı, maç kaybedilse de böyle kaubedilmelidir. Zaten bu yıl bizim kayıp yılımız olacak, en azından futbolcu kazanılmalıdır....
    Problemin büyüğü şurada. Başak geçen yıldan beri hicbir maça bizim gibi eksiklerle.cikmiyor. sözde yaşlı bir takım.
    Ancak trabzonspor sürekli eksik. Her mac en az 3 as adam yok.
    Bu bizden başka hicbir takımda yok.
    Hangi takımın oyuncusu milli arada,korona varken memleketine gidiyor acaba.
    Klüp bildiğin çiftliğe dönmüş.
    Oyunculardan da lider oyuncu yok, takimi toparlayan yok.
    Antrenör desen bir ağırlığı.yok.
    Kim bu takimi ayağa kaldıracak.
    Bu vurdumduymazlik büyük olasılıkla devre arasına kadar bize kötü günler gösterecek.
    Sonra panik transferler ve hoca değişikliği gelecek.sene sonu da başkan değişikliği gelecek.
    Klasik şampiyonluğa oynayıp elinden şampiyonluğu alınan trabzonsporun kronolojik sıralaması.
    Sanki sürekli benzer seneryo 5 tilda bir tekrarlıyor.herkes bu senaryonun olacağını bile bile hiçbirşey yapamıyor.
    Çok garip bir durum.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Newton belki iyi adamdır,efendidir ama Trabzonspor’da iş görmez çünkü çok pısırık duruyor kenarda.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Trabzonspor misyonu ve büyüklüğü gereği hedef küçültemez!

Sonra.. Hem neden hedef küçültüyoruz ki ortada bir sebep mi var hedef küçültecek?

Geçen sezon şampiyonluğu kıl payı kaçırmışsın kadroyu koruyup üzerine takviyeler yapıp lige bomba gibi girmek varken neden hedef küçültelim?

Boş konuşmayı bırakın..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kızacak birilerini arıyorsanız, iyi giden bir hikayeyi mahvedenlere kızın.

Başakşehir sahada ezdi bizim takımı. Sen reaksiyon bile veremedin.

Topçular iyice memura bağladılar.

Bu ortamdan başarı çıkmaz boşuna beklemeyin. TS'yi ve futbolu bırakmak için mükemmel bir sezon.

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar kritik ismin yokluğunda daha farklı bir oyun anlayışıyla sahada olmalıydık. tabii safalı kamilli orta saha ile yine sonuç alamayabilirdik ancak yine de eldekilere göre bir sistem düşünülmeliydi. dün ki şartlarda topu rakibe verip kontra aransa kimse şikayetçi olmazdı herhalde.

tüm bunlara rağmen golü yiyene kadar ki isteği arzuyu tempoyu fena bulmadım. sonrasına nefesimiz ve kalitemiz yetmedi. bir nevi beşiktaş maçının bir tekrarı yaşandı.

flavio ve parmak, ikilisinin de olmadığı bir maçta oyunun defansif tarafında da olan, takıma direnç katabilecek tek bir orta sahamızın bile olmaması büyük bir iş bilmemezlik. ön tarafta alternatifimiz çok orta sahaya pek de iş düşmez gibi bir yorumu yapan başkanı öncelikli olarak sorumlu tutarım yaşanılan ve yaşanacak başarısızlıkta.

Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/Trabzonspor/stat...67384657219584

ahaha aylar sonra galiba ilk kez maçtan sonraki gün idmana çıkıyor takım hadi bakalım büyük gelişme. Artık haftalık tatili 5 günden 4 e düşürürsek top oynamaya başlayacaksınız çocuklar.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Bana Dünya'da yardımcının yardımcısını teknik direktör olarak takımın başına getiren bir kulüp söyleyin..Böyle bir şey asla yoktur..Bu ilki başardığı için Ağaoğlu'nu kutluyorum..Tabii bir de şu var yardımcının yardımcısından medet uman, yok 4 3 3 oynatacakmış yok 3lü savunma oynatacakmış yok efendim Chelsea'de 20 yılını geçirmiş gibi safsatalarla yardımcınıun yardımcısını pohpohlayan tipleri forumda göremiyorum..Forum tertemiz..Mis gibi..Çevrim dışı takılıyorlar galiba bu tipler..

Hani nerede 4 3 3 hani 3lü savunma?

Evet Newtoncuları sahneye alalım..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ankaragücü'nün bile bizden daha çok hücum zenginliği var.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milli arada 4 günlük tatil veren salak kimdi?

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana Dünya'da yardımcının yardımcısını teknik direktör olarak takımın başına getiren bir kulüp söyleyin..Böyle bir şey asla yoktur..Bu ilki başardığı için Ağaoğlu'nu kutluyorum..Tabii bir de şu var yardımcının yardımcısından medet uman, yok 4 3 3 oynatacakmış yok 3lü savunma oynatacakmış yok efendim Chelsea'de 20 yılını geçirmiş gibi safsatalarla yardımcınıun yardımcısını pohpohlayan tipleri forumda göremiyorum..Forum tertemiz..Mis gibi..Çevrim dışı takılıyorlar galiba bu tipler..

Hani nerede 4 3 3 hani 3lü savunma?

Evet Newtoncuları sahneye alalım..
    3lü savunma bir zorunluluktu bir kez denedi bir daha da denemedi, 4-3-3 ise 3 tane orta saha oyuncusunun olduğu her maçta ana oyun planıydı. Başak maçında sadece 1 tane orta saha oyuncusu vardı elinde. Baker, yanında Kamil önünde Safa'yı oynatmak zorunda kaldı. Burada bir seçim yok.

Hoca arayışları sırasında yabancı birini, olmayacaksa Avcı'yı istedim hep ama Eddie hocayı herhangi vasıfsız yerli hocaya tercih ederim. Yardımcı olayını Almanya'da yapıyorlar ama bizim gibi sert bir geçiş olmuyor, o pozisyon için çok önceden hazırlıyorlar haklısın.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bugunki antreman fotolarında wakayeme antremanda var hatta toplu oyunda bile var ama dünki kırılma maçında yok niye yok abi bu sert antremana bir günde çıkan adam hangi sebeple bu maçta oynatılmadı sizin amatör zihniyetinize tüküreyim rezil herifler.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugunki antreman fotolarında wakayeme antremanda var hatta toplu oyunda bile var ama dünki kırılma maçında yok niye yok abi bu sert antremana bir günde çıkan adam hangi sebeple bu maçta oynatılmadı sizin amatör zihniyetinize tüküreyim rezil herifler.
    Bende anlamadım adam bugün sabah antremana çıkmış demek korona felan değil çok değişik işler dönüyor klüpte..
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)