Sayfa 9 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 SonuncuSonuncu
Toplam 233 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2022 FIFA Dünya Kupası Yolunda Türkiye l Eleme Grubu

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maçın başında belliydi böyle olacağı. Çok gevşek oynadık. Rakibi küçümsemenin bedelini ödedik. Hoca bile küçümsedi rakibi. 3-2'den 3-3 olabileceği aklına gelmedi, Hakan-Yusuf'u çıkardı. Bu iki adamı çıkardıktan sonra rakip kaleye nasıl gideceksin?

umut22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Şiştik şiştik patladık
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 kez 2 farkı yakalayıp puan kaybı yaşıyorsan bu en başta Hoca'ya yazar. Tabii oyuncularda da bir rahatlık vardı. Medyanın da anlamadğım bir şekilde inanılmaz bir pohpohlaması var. Bu maçın özelinde savunmada yakışmayacak ciddi hatalar yapıldı. Buna karşılık gollerde hatası olmayan Uğurcan da yine birileri tarafından günah keçisi ilan edilmiş. 3'te 3 yapılsaydı yolu büyük ölçüde yarılardık ama şimdi ister istemez önemli bir avantajı kaybettik. Eylül ayında Karadağ'ı yenersek Letonya karşısındaki puan kaybını telafi etmiş oluruz...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafından (30.03.2021 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Karabağ'ı yenersek yine ciddi avantajlıyız ancak %90 kompleksden oluşan bu teknik direktörle işimiz zor bugün gördük ki, takıntılı hasta adam..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Kocaeli

Maçın telafisi var da bu maçı kazansak büyük avantaj yakalayacaktık. 3 maç yaptık, 3'ünde de sol bek ile Taylan giriyor. Sol bek sol açık oynuyor. Bu fantaziyi anlayamıyorum. Başka futbolcu yok mu bu takımda?

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakan çalhanoğlu ve yusuf yazıcı fark yaratan oyuncular

ikisi çıkınca hücum organizasyonu kalmadı

niye umut meraşla başlamıyorsun maça,düzeni kurmuşsun zaten

2 puan kaybı telafi edilir ama moral motivasyon ve ivme momentum resmen terse dönecek gelecek maçlarda,

sadece 2 puan kaybı değil, çok daha fazlası
    Konu jairzinho tarafından (31.03.2021 Saat 00:01 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımların taktiği zaten kenarlardan faul alıp ortalarla veya kornerlerle gol aramak. Biz bunu engellemek için hiçbir şey yapmadık. Aksine yardımcı olduk. Yani bu taktiği de ilk defa yapmıyorlar. 10 yıllardır böyle bu tip takımlar.

Mert Müldür: "Hollanda'yı yen, Norveç'i yen, evinde Letonya ile 3-3 kal. Diyecek laf bulamıyorum. Adamların yaptığı iki şey var. Uzun top at, korner kullan."

Al işte dediğimin aynısı. Şu takımdan 3 gol yedik.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forma adaletinden bahsediyorduk Uğurcan ve Yusuf ile gelen. Şimdi herkes caneri konuşuyor. Şu bir gerçek Türk futbolu halen farkında değil dinozorlar fosilleşmiş durumda. Bir arkeolog aranıyor...

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2011 den beri milli takım umrumda değil, Uğurcan'ın değerini düşürmesinler kafi.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son yarim saat kala Letonya oyuna forvet sürerken Senol Gunes Hakan ile Yusuf'u cikardi. Oyuna soktugu adam 6 numara Taylan, sahada zaten Okay var. Taylan girdi roller karisti merkez delik desik oldu, defansta hala Caner oynuyor o da ayri sacmalik.

Edit: Sosyal medyada yazilanlara inanamadim, yok boyle bir linç!!! Madem oyle tamam editleyelim, Ugurcan milli takim kalecisidir, turnuvada da kalede olacak, Altay da yedegi olacak.

İyi oynamis kotu oynamis performans degerlendirmemek lazimmis. Fb taraftari kadar igrenc taraftar yok.
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (31.03.2021 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Şenol Güneş ilginç adam
    Sorunlu Caner in ipini Bjk , Sergen salmış. Daha iki gün önce fb kadro dışı bıraktı
    Yıllarca arda, emre beloz, volkan gibi dinazorlara sahip çıka çıka insanlar milli takımdan tiksindi.
    Caner de aynı durum var. Milli takımda olması bile sorun

Ayrıca 10 ve 8 no dediğin iki adam Yusuf ve Hakan nasıl çıkar. İkiside skorer. Sen gel bize gol at demiş olursun.
    Sırf Fatih Terim içinde şu Taylan ı çıkarmaması gerekir.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Kocaeli

Norveç, Karadağ'ı Sörloth'un golüyle 1-0 yenmiş.

Nereden
    İstanbul

sırf gs da oynuyor diye çöp oğlu çöp taylanı her maç oyuna alan şenol güneşi kınıyorum

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

milli takimin en büyük çöpü vallahi de ozan kabak denen kabak heriftir... ulan herifi oynatmadik savunma kapi gibi, tekrar sahaya çikti 3 gol yedik bu nedir lan ??
    diger topçularin hepsi ayni, bi o farkli, kimse laga luga yapmasin varligi ugursuzluk onun, gollerde hiç hatâsi yoksa bile hatâli kardesim lami cimi yok... CÖÖÖÖPPPÜN tekiiii

hollanda maçinda da korku dolu 1dk geçirecekti bize, fuzuli penalti yaptirdi dandunlugundan sebep... neyse ki Ugurcan kurtardi da bir yandan hayra vesile olmus oldu ama o isin diger tarafi... vallahi maç 3-2 iken arkadaslara yazdim bu herif varken letonya'dan bile 2 de yeriz 4 de yeriz,,, ne oldu 3 yedik 4 de geliyordu...

liverpool'mus bilmem neymis, vallahi 261m€ verip dünyâ rekorunu kirsalar, yine de ben o ingilizler'den bu isi daha iyi biliyorum der geçerim tartismam bile.... manyak herifler ya bi de burda da onu savunan rahatsizlar var... cevap bile vermiyorum kâle almiyorum... oumar dieng'in bi tik üstü, hiçbir sey yok beyinsizin teki... hayvan gibi fizigi var onu da becerip kullanamiyor... Türkmen konusunda abartanlar abartmis ben de biraz abartmistim zamâninda ama inanin ki öyle transfermarkt degerlerine bakip da kiyas yapmayacak kadar fark yok aralarinda... vallahi yok lan... bu nedir be arkadas sahadaki durusu bile faul herifin, zerre güven vermiyor... sahada kaybolmus nerde duracagini bilmeyen ilk kez sahaya çikan biri gibi.... yok böyle bir sisirme topçu yaa, biktim bu sisirme çakma topçulardan, kuscam gina geldi artik yaa.....
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bu medyanın pohpohlaması ben bildim bileli 2 maç üst üste kazandık mı yapılır. Özellikle siyasette bu işin içinde. Bazı şeyleri gözardı etmek için kullanıyorlar futbolu. Futbolcuların ve Güneş'in maçtaki rahat tavırları yüzünden bu maçı kaybettik. Dersin ki sanki bir önceki Avrupa Şampiyonu biziz.Işte bu kafada oldukları için zerre başarı gelmiyor
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

97 yıldır yenemiyormuşuz adamları görende brezilya arjantin falan sanar rezillik resmen.

yusuf yazıcının piyasa değeri letonya milli takımının tamamından pahali.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

WhatsApp Image 2021-03-31 at 10.28.01.jpeg

Çürük(caner erkin) parçalar. Bizim takımda da baya var
    Konu Yiğit SARI tarafından (31.03.2021 Saat 10:33 ) değiştirilmiştir.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    milli takimin en büyük çöpü vallahi de ozan kabak denen kabak heriftir... ulan herifi oynatmadik savunma kapi gibi, tekrar sahaya çikti 3 gol yedik bu nedir lan ??
    diger topçularin hepsi ayni, bi o farkli, kimse laga luga yapmasin varligi ugursuzluk onun, gollerde hiç hatâsi yoksa bile hatâli kardesim lami cimi yok... CÖÖÖÖPPPÜN tekiiii

hollanda maçinda da korku dolu 1dk geçirecekti bize, fuzuli penalti yaptirdi dandunlugundan sebep... neyse ki Ugurcan kurtardi da bir yandan hayra vesile olmus oldu ama o isin diger tarafi... vallahi maç 3-2 iken arkadaslara yazdim bu herif varken letonya'dan bile 2 de yeriz 4 de yeriz,,, ne oldu 3 yedik 4 de geliyordu...

liverpool'mus bilmem neymis, vallahi 261m€ verip dünyâ rekorunu kirsalar, yine de ben o ingilizler'den bu isi daha iyi biliyorum der geçerim tartismam bile.... manyak herifler ya bi de burda da onu savunan rahatsizlar var... cevap bile vermiyorum kâle almiyorum... oumar dieng'in bi tik üstü, hiçbir sey yok beyinsizin teki... hayvan gibi fizigi var onu da becerip kullanamiyor... Türkmen konusunda abartanlar abartmis ben de biraz abartmistim zamâninda ama inanin ki öyle transfermarkt degerlerine bakip da kiyas yapmayacak kadar fark yok aralarinda... vallahi yok lan... bu nedir be arkadas sahadaki durusu bile faul herifin, zerre güven vermiyor... sahada kaybolmus nerde duracagini bilmeyen ilk kez sahaya çikan biri gibi.... yok böyle bir sisirme topçu yaa, biktim bu sisirme çakma topçulardan, kuscam gina geldi artik yaa.....
    Ben bunu twiterda günlerdir, haftalardır dile getiriyorum zaten.

Fiziği dışında defansın D sini bilmeyen adam, menajer itelemesiyle Liverpool'a kadar gitti şaka gibi.

Oynadığı takımların haline bakılınca (milli takımda oynadığı maçlar da dahil) ne kadar çöp bir oyuncu olduğu aşikar.

Şalke'nin, Stutgart'ın, hatta o geldikten sonra Liverpool'un defansı ve yediği goller ortadayken, bu çocuk nasıl hala milli takımda oynayabiliyor şaka gibi cidden.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bu maç Şenol hocaya yazar. Uzun zamandır bu kadar net Hoca hataları görmemiştim. Bu konularda böylesine tecrübeli hocaları eletirmek istemem haddime de değil tabi.Ancak daha ilk kadro açıklandığında caner ne alaka diye düşündüm. EE maça onunla başladın baktın ki adam resmen takımı sabote ediyor neden zorluyorsun ki bu kadar. Kendi takımında dahi forma giyemeyen yaşı belli bir noktaya gelen vasat bşr oyuncu sonuçta. Kenarda da 2 maç idare eden bir Umut var üstelik. Bir de bu adam maçtan 5. değişiklik olarak çıktı.

2. facia ise Yusuf meselesi. Yusufu uzun zamandır bu kadar hareketli görmemiştim. İlk çıkan adam oldu. Bu değişiklik bana maçı izlemeden ezbere bir değişiklik olduğunu hissettirdi. Yusufu çok milli maçta beğenmem ama dün çok hareketliidi.

diğer oyuncular OzanK Burak OzanT sonradan Taylan da oldykça vasat hatta kötü oynadılar.
    bize heryer TrabzonSpor

Nereden
    Fransa

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bunu twiterda günlerdir, haftalardır dile getiriyorum zaten.

Fiziği dışında defansın D sini bilmeyen adam, menajer itelemesiyle Liverpool'a kadar gitti şaka gibi.

Oynadığı takımların haline bakılınca (milli takımda oynadığı maçlar da dahil) ne kadar çöp bir oyuncu olduğu aşikar.

Şalke'nin, Stutgart'ın, hatta o geldikten sonra Liverpool'un defansı ve yediği goller ortadayken, bu çocuk nasıl hala milli takımda oynayabiliyor şaka gibi cidden.
    aynen aynen, stutgart ile alt lige düstü, gs'den hemen kaçmak için tercih ettigi stuttart'tan da kaçti alt ligde oynamak istemedi ama gitti schalke'yi de batirdi (onlar batacakti ama olsun).... liverpool'a gitti, orda güya 2 maçta maçin adami seçildi, ama ne yazar, herifler 100 yildir görmedikleri kirmadiklari olumsuz rekorlari kirdi 1 ayda...

hiçbirinde hatâsi olmasa ugursuzlugu var be arkadas bunu da mi görmeyelim.... bizde taaa o zamanlar aynisini söyledigim kuçka ve mikel de ayniydi tam ugursuzlardi, ki onlarinki bârizdi hele mikel o neydi ya kirmizi kart ya penalti yaptirma ya kendi kalesine atma....

üstteki fotoda caner ofsayti bozuyor, savunma çizgisinin içine eden diger oyuncu kim orda iyi bakin, kim ? aa aaaa o da ne, yine kabak...........

la yok arkadas bos beles sisirme topçunun önde gideni, krali gelse tartismam iknâ olmam.... klopp gelsin iknâ etmeye çalissin, gibtir git derim

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ne kadar genc oyuncu bu les ligten erken kurtulup avrupada oynarsa o kadar iyi.sonuc bu.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türk Duvarı:

2020 Avrupa Şampiyonası elemelerinde 10 maçta 3 gol atan Letonya, Türkiye’ye bir maçta 3 gol attı.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Fransa

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk Duvarı:

2020 Avrupa Şampiyonası elemelerinde 10 maçta 3 gol atan Letonya, Türkiye’ye bir maçta 3 gol attı.
    made by ozan dangoz kabak

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Avrupa elemelerinde genelde Merih, Kaan, Çağlar oynuyodu gol yemiyorduk bile doğru düzgün ne zaman bu Ozan Kabak oynamaya başladı uluslar liginde küme düştük, DK elemerinde de 5 gol yedik oynadığı maçlarda. Kaan covid olmasaydi muhtemelen kazanırdık dünkü maçı. Ozanın oynamadığı Norveç macinda pozisyon bile vermedik nerdeyse bırak gol yemeyi.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Fransa

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa elemelerinde genelde Merih, Kaan, Çağlar oynuyodu gol yemiyorduk bile doğru düzgün ne zaman bu Ozan Kabak oynamaya başladı uluslar liginde küme düştük, DK elemerinde de 5 gol yedik oynadığı maçlarda. Kaan covid olmasaydi muhtemelen kazanırdık dünkü maçı. Ozanın oynamadığı Norveç macinda pozisyon bile vermedik nerdeyse bırak gol yemeyi.
    göz var izan var daa.... ki ben önceki elemeleri unutmusum çok haklisin, Fransa mransali grupta Kabak mabak oynamadi mis gibi savunmamiz vardi... yok arkadas kimin torpillisi bu yaa.... ayrica sunu da görüyoruz avrupalilar bâzen epey bir saçmaliyor topçu seçme konusunda... tabi baska meseleler de var, Istanbul'dan aldiklari topçularin 90% çöp olmadi mi Avrupa'da ? hani nerde Bruma Atinç gibileri, dünya paraya gittiler köylerine döndüler...

ki ben bastan beri diyorum bakmayin Liverpool olayina, haftalarca bir sürü stopere gittiler hiçbiri olmayinca son 1-2 gün schalkeli çöpü aldilar... öyle çok da begendiklerinden degil, ki kirâlik aldilar... paralari bütçeleri müsaitse Caglar'i alirlar parayi basip, akillari varsa bunu yaparlar... yok ise giderler ucuz diye çöpü alirlar, 1 sene sonra cincona kirâlik gönderirler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)