Sayfa 416 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 316 366 406 414 415 416 417 418 426 466 516 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 10,376 ile 10,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Ağaoğlu | 17. Başkan

Nereden
    Bursa

Başkan istifa gibi sacma sapan işlere girmeyin.bu takimi bu noktaya getiren de ahmet başkandır.sacmalamayin lütfen.
    Hayallerimiz yıkıldı, fırsat ayağımıza geldi ama olmadi.
    Çünkü ne hoca olarak ne takım olarak şampiyonluğa hazırdık.
    (Başakın hocası da takimi da bizden geniş ve kaliteli.bizde sadece cok özel yetenekli nwakame,sorloth,ugurcan vb oyuncular var.totelde başaka göre zayıf takimimiz)

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor kötüyken daha iyi yönetiliyorken; başarılı saha sonuçları alındığı dönemlerde ise başkanı,teknik ekibi,oyuncuları tümüyle hatalar zincirine girerek bu başarılı dönemi sonlandırıyorlar.

‘Stres Yönetimi’ konusunda sende sınıfta kaldın sayın başkan
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet başkan icin asıl lig bundan sonra başlıyor.bu zaman kadar beklenti yoktu.ama artik beklenti var.
    Neredeyse ilk geldiği döneme.donduk.elde yine hoca yok.oyuncu grubu desen tamamen psikolojik olarak dağınık durumda.kim gidecek kim kalacak belli degil.
    Işte.liderlik bu durumda cikacak.agaoglu borcu azalttığı ve takimi ilk 4de tuttuğu sürece başkan olarak kalmak zorunda.
    Sakın ama sakin duygusal karar alıp istifa filan etmesin.bu takım bir.m.usta bir i.hacisalihoglu daha kaldıramaz.pamuk ipliğine bağlı durumdayız.
    H.cimsir seçeneğinin hata olduğunu kabul etsin yada uçakla hüseyin geçiş hocasıydı (bjkdeki samet aybaba biliç dönemi gibi) desin ,artik bundan sonra daha profesyonel gidelim.
    Başkanı ve trabzonsporun geleceğini kesinlikle ve kesinlikle seçeceği hoca belirleyecek.
    Nasil başakşehir 4 yıl üst üste şampiyonluğa oynadı her kaybettikten sonra daha da güçlenerek geldi (Tabi bu sene şampiyonluğu ts ile yarışmasına borçlu,araya virüs girmese yine gs sampiyondu).
    yaşananlar için özür dilesin, salağa yatıp bahaneler üretmesin, amalı cümleler kullanmasın. yanından dehlemesi gerekenler var, bunlar yönetime girdiğinden beri 2-3 kişinin yönettiği bi kulübe dönüştük. dikkat etmesi lazım bunlara.
    doğru 2-3 hamleyle kafaya oynarız yine.
    bir figür gibi orda durduğunu düşünmek istemiyorum.

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Latif Özdem<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

demagoji yapılan kısımları atlıyorum zira trajikomik olanın kim olduğu ortada.

Çok basit bir şey yazıyorum. Wakayeme bize ilk geldiğinde lig temposunun çok altındaydı. Çok basit ya bunu kabullenmek bu kadar zor olmamalı.

Alanya maçından sonraki yorumlar da bunu doğrular nitelikte:

https://forum.bordomavi.net/showthre...wakaeme/page10

Ona lig temposuna ayak uyduracak zamanı vermeyi hadi cezalandırmak olarak gördün de peki Malatya maçından başlayarak Konya maçına olan sürece kadar neredeyse aksiyonsuz maçları bitiren adamı neden cezalandırmamış?

Şimdiden yazayım Waka o maçlarda hiçbi şey yapmadı neredeyse ve bu maçlardan biri de son yılların en dominant maçı. Zorlasak Uğurcan'ın bile pozisyona gireceği maçta özette dahi adı geçmiyor.

Bi daha soruyorum neden cezalandırmadı?

Evet, bakıp incelemiş ve ilk maçında GS ile oynadığını (müthiş oynamasına rağmen) ve sonrasında hemen İLK MAÇTA kesik yediğini görmüş, öğrenmişsin..

Bu da bir gelişme..

Şimdi biraz da her ne kadar çok sevsen de Sosanın da böyle Ünaldan kesik yediği dönemleri incele.. Ama yok değil mi? Çünkü onu kesmek sıkar.. Onu kesse zaten kendisini sevmek yerine hakaretler ederdin belki de “Sosa bu ya, Sosa varsa Sosa ölü olsa da Sosa oynar..” diye. Ama Nwakamenin hiç kötü oynama hakkı yok. Hemen hop cezayı bas. Otoriteni kanıtla..

Ya Allah aşkına Nwakeme olmasa , otoritesini kanıtlamak için seçtiği cezalandırdığı adam olmasa ne Ünal kalırdı, ne 4. lük.

El-insaf..

Biraz da videoları incele Ünalın basın önünde Nwakameyi son derece anlamsız yere rencide etmeye çalıştığı videoyu izle.. Nwakamenin bozulduğu halde tepki vermeyecek kadar efendiliğini bozmadığını gör. Belki biraz haksızlık ettiğini görürsün.

Sonra da acaba Sosaya böyle “ŞAKACIK” yapabilmiş mi diye bak.. Acaba Sosaya öyle ŞAKACIKLAR YAPMAYA CESARET edebilir miydi otoriter hocamız diye bir sor kendine..

Futbolun sadece teknik taktikten, fizik kondisyondan ibaret olmadığını, takım içinde sağlanan/ sağlanamayan ADALETİN de oyuncuların motivasyonunu etkileyebileceğini de unutmadan.. İyi bir hocanın en önemli özelliğinin bilgi, tecrübe ve hakkaniyetiyle, adaletiyle otoritesini bütün takım üzerinde kurabilmek olduğunu unutmadan.. Bazılarını okşayarak, bazılarını haşlayarak gerçek bir lider olunamayacağını, gerçek anlamda otorite kurulamayacağını unutmadan.. Ve bazılarını okşayarak, bazılarını haşlayarak kurabildiğin otoritenin en iyi ihtimalle "okşadıklarının sana izin verdikleri seviyede bir otorite" olabileceğini unutmadan..

Öveceksen ondan sonra Ünalın müthiş otoritesini/adaletini/hakkeniyetini övmeye devam et..

Sonra Ünalın Sosaya yapamayıp, Nwakameye yaptığı gibi, başka camialara yapamayıp kendi camiasına Trabzonspora “artislenmelerini” de biraz izle.

Hatta daha da gerilere git yetmediyse, Mecnun başkanına selam çaktığı dönemlere kadar..

Ve ondan sonra istediğin topçuyu olmadığı kadar hayalinde büyütüp büyütüp ölesiye hayran ol, istediğin hocayı hiç olmadığı kadar hayalinde büyütüp büyütüp ölesiye sadık kal..

Benim sadık kalacağım tek değer Trabzonspor’dur. Kimseyi kimseden ayırmadan, adamcılık yapmadan eleştiririm.

Not: Saygısız bir insan olduğun için cevabı da hak etmiyorsun, benim sorduklarımı da es geçiyorsun ama ben yine de cevap vereyim sana ve bu da son olsun:

Neden mi cezalandırmamış o aksiyonsuz dönemde Nwakameyi? E bunu çok kıymetli, çok beğendiğin hocana sorsana? Harikalar yarattığı maçtan hemen sonra ŞAK diye cezalandırırken, senin deyiminle "aksiyonsuz geçtiği, çok kötü oynadığı, Amiriden bile beter olduğu" dönemde niye cezalandırmamış? Hatta istersen kızarak sor, hocam Amiri varken niye Nwakameyi bu kadar oynattın diye.. Yoksa bu adam kıymetli gerçekten, otoritemi göstermek için cezalandırmak yerine kazanayım kendisini en iyisi diye yola gelmiş olabilir mi?

Sosanın aksiyonsuz geçtiği maçlar hiç olmamış mı? Bütün maçlarda muhteşem mi oynamış? Onu cezalandırmayı niye hiç AKLININ KÖŞESİNDEN BİLE geçirmeye cesaret edememiş.. Bunu da sor.. Ya da onun yerine sen kendi kendine cevap ver..

Ekuban üzerine gidilirse, iyi bir hocanın elinde Rodallegadan da Buraktan da faydalı olabilecekken (forvet arkasında çok da etkili iken) onun üstüne niye hiç gitmemiş, niye hep yedek oynatmış onu da sor. Yoksa o da efendi bir çocuk olduğu için, oynamasa da ses çıkarmayacak biri olduğu için, onun üzerinde otorite kurmak daha kolay olduğu için olabilir mi?

Sor bunları.. Düşün taşın.. Ama düşünürken o kadar taraflı olma. Çünkü görmek istediklerinle gerçekler aynı değil. Ünala bu kadar özlem duyuyorsan da 54 yaşına kadar hiçbir başarısı olmasa da yine ekmek yiyeceği küme düşüreceği başka takımlar da olur. Kendisini takip eder o takımlarda desteklersin.. Mecnunun o kadar aptal olduğunu sanmam ama biraz daha selam çakarsa belli mi olur boşluğuna gelir, alır Ünalı. Sen de orada desteklersin.. Oynatacağı müthiş futbolu ve otoritesini/hakkaniyetini/adaletini orada takip eder kendisini yere göğe sığdıramazsın..

Kendisinin 54 yaşına kadarki başarılarını da şimdilik şuradan takip edip hasret giderebilirsin:

https://www.transfermarkt.com.tr/una...l/trainer/4776
    Konu Latif Özdem tarafından (14.07.2020 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon basinda ilk 4 basaridir 2.lik sampiyonlukdur dedim cunku bu duzende trabzonsporun bir daha sampiyonluk goremeyeceginin bilincindeydim.Pandemiye kadar oyle boyle kör topal gidiyorduk baskanda ben sampiyonluk sozu vermedim diyordu ne olduysa ondan sonra oldu, defalarca yazdim herkes gayseye yogunlasmisken sampiyon yapilcak maclar ondan oynatiliyor derken asıl tehlike gokselli basaksehir cok sinsi ve derinden geliyorlar istedikleri gibi dizayn ediyorlar ligi bu sene oldu oldular bizimle cekisiyorlar yoksa bir daha ruyalarinda goremezler diye ,onlar ve arkasindaki guc icin bulunmaz nimetdik secimler sonrasi kesilen para musluklarini yeniden sampiyonlar ligi geliri ile akmaya baslamasi icin proje takiminin istenen hedefine ulasmasi katarlilara satilmasi icin firsat senesiydi cunku istanbul takimlarindan sampiyonluk almak yemezdi izin vermez buna camialari dedigimde oldu malesef bunu gormek icin muneccim olmaya gerek yoktu.camianin cogu gibi baskan da bunlari goremedi ustune birde bu takim sampiyon olacak herkes gorecek dedi buyuk konustu hocanin kapasitesini ve saha disinda donen filmin lobinin gucune bakmadan hesaplamadan bu kadar tepkinin sebebi verdigi soz yoksa kredisi var olmalida ..iyi oldugu kadar da acı bir ders olmustur bu baskana, sen saha icinde istedigin kadar mucadele goster centilmence mucadeleni surdur kotu oynadigin maclar iyi oynadigin maclar olsun lobin yoksa siyasilere ayar veremiyorsan istanbul ezikleri gibi bir yere kadar gidersin dur derler buyuk lokma ye buyuk soz konusma baskan..asla ama asla bu kirli duzende bir daha sampiyonluk sozu de verme gaza gelip cunku olamazsin agzinla kus tutsan yapmazlar sehir o treni 2011 de yaptiklariyla kacirdi.bazilari ruyadan gec uyandi buna baskanda dahil ondan hayal kirikligi buyuk oldu cimsir kotu bir hocaydi hatta hoca bile degildi ihale ona kaldi biz sampiyonlugu cimsir ve kotu futbolu yuzunden kaybetmis olduk herkesin aklinda boyle kalacak, basak lider olup bizden once oynayip maclarini aldikca sezon boyunca gozu kor olan var hakemlerinin gozu acildi maclarda adalet dagitmaya basladilar ,ayni gun ayni saatde akbilin puan kaybedecegi belli bir mac oldumu yine köre bagladilar dun oldugu gibi 1 0 ken net penalti verilmedi basaksehir konya once oynanip basaksehir kayipsiz gecse yuzde 100 verilecekti oksayacakdi bizi adalet timsali hakemlerimiz!!!uzun lafin kisasi cimsir sayesinde ligi dizayn edenlerin ekmegine yag suruldu akbilde arkasindaki irade de istedigini aldi saha disi konusulmaz oldu alan raziydi da veren razi olmus olmamis kimsenin umurunda olmaz ilk secimde istediklerini yine alirlar cumleten gecmis olsun ..acizane tavsiyem bir daha bosuna umutlanmasin kimse yok oyle bir ihtimal sistem ve aktorleri degismedikce..

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir tükenmişlik var.
    Sen diyordun TS da bir sey basarisizsa beni elestirsinler. Simdi senin siran.

Istifan gerekli.

Ama kulüp tarihinde o koltuğa oturup ta haydi TS a iyilik yapip birakalim diyeni görmedim. Oturan şansini denemek istiyor. Biliyor ki tarihe gececek.

Sen de dene şansini. Alişkiniz. En gec 1 yil sonra sampluktan kopulduktan sonra yuhlanacaksin. Er ya da gec.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

@Latif Özdem

Konunun ne ilk maçla ne de ilk oynadığı kötü maçla zerre alakası yok. Konu çok basit 100. defa yazıyorum Wakayeme ilk geldiğinde temposu ye-ter-siz-di.

Nasıl Sturridge ligin 5 gömlek üstünde futbolcu olmasına ve skor yapmasına rağmen fiziksel yetersizliğinden dolayı asla takımın kilit parçası olamadığı gibi Waka da tempo olarak yetersizDİ. Başlığında yazıyor hepsi.Bunun 90 dakika 60 dakika 15 dakika oynamayla alakası yok.

Sosa, sosa, sosa... profilimide Sosa var diye haşa Sosa'ya taptığımı sanıyor. Yahu Sosa'nın leş attığı dönemlerdeki mesajlarım da çok şükür başlığında duruyor.

Son olarak sürekli edep ve saygıdan bahsedip tanımadığı birinin alttan alttan karakterine laf atmak da güzel çelişkiymiş.

Hadi alıntılayıp içinde 60 defa Sosa geçen bi cevap yaz. Eğer alıntılarsam suç bebdedir.

Nereden
    Bursa

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan istifa gibi sacma sapan işlere girmeyin.bu takimi bu noktaya getiren de ahmet başkandır.sacmalamayin lütfen.
    Hayallerimiz yıkıldı, fırsat ayağımıza geldi ama olmadi.
    Çünkü ne hoca olarak ne takım olarak şampiyonluğa hazırdık.
    (Başakın hocası da takimi da bizden geniş ve kaliteli.bizde sadece cok özel yetenekli nwakame,sorloth,ugurcan vb oyuncular var.totelde başaka göre zayıf takimimiz)
    Bu takımı bu noktaya getiren son dönem doğru transferleri (transfer işine bizzat kendisi dahil olarak),gençlerle birebir ilgilenmesi,kulübün profesyonelleşmesi için çaba sarfetmesi ile Muharrem Usta'dır.

Bu gerçeği göremeyen herkes lütfen Trabzonspor geleceği için çözüm önerisi sunmasın,çünkü olayları dopru takip edip,doğru analizler yapamıyor.
    Ahmet Ağaoğlu kendisine bırakılan bu iyi kadroyu çok uygun sezonda yeterli takviyeleri yapmayarak maalesef harcamıştır.

Stoper bölgesine 6 transfer yapmasına rağmen ideal tandemi oluşturmaması bile olayı anlamaya yeterlidir.

Şu saatten sonra istifa etmemesi Trabzonspor'u zhniyet ve vizyon olarak küçültmeye götürür ki bu bizim sonumuz olur.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Tekrar tekrar yazıyorum.ahmet ağaoğlu alanya maçına newton ile çıkmak zorundasın bu bir.
    2. biran önce iyi bir hoca bul.
    3.asla ve asla istifayı düşünme.sen trabzonspora lazımsın.
    Bizi tekrar m.usta ve i.haciosmanoglu gibilere muhtaç bırakma.
    Adım adım gidelim, gerçek taraftar sana inanıyor.suan herkes kırgın ve üzgün sadece.eminim başkan da cok üzgün.

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Latif Özdem<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Konunun ne ilk maçla ne de ilk oynadığı kötü maçla zerre alakası yok. Konu çok basit 100. defa yazıyorum Wakayeme ilk geldiğinde temposu ye-ter-siz-di.

Nasıl Sturridge ligin 5 gömlek üstünde futbolcu olmasına ve skor yapmasına rağmen fiziksel yetersizliğinden dolayı asla takımın kilit parçası olamadığı gibi Waka da tempo olarak yetersizDİ. Başlığında yazıyor hepsi.Bunun 90 dakika 60 dakika 15 dakika oynamayla alakası yok.

Sosa, sosa, sosa... profilimide Sosa var diye haşa Sosa'ya taptığımı sanıyor. Yahu Sosa'nın leş attığı dönemlerdeki mesajlarım da çok şükür başlığında duruyor.

Son olarak sürekli edep ve saygıdan bahsedip tanımadığı birinin alttan alttan karakterine laf atmak da güzel çelişkiymiş.

Hadi alıntılayıp içinde 60 defa Sosa geçen bi cevap yaz. Eğer alıntılarsam suç bebdedir.
    Asıl konu Ünal Karamanın sana göre muhteşem hoca iken, bana göre son derece başarısız olması (sonuç ve oyun her türlü). Asıl konu bana göre Ünal Hüseyin'den elbette daha otoriter olsa da, oyuncular üzerindeki otoritesinin oyuncudan oyuncuya değişmesi, yeterince hakkaniyetli olmaması, sana göre ise çok başarılı veya adil olması. Bunların hiçbirinde sorun yok. Benim açımdan bunlar çok normal şeyler..

Bu konularda sen gerçekten çok haklı, ben tamamen haksız da olabilirim. Sen futbolu çok iyi biliyor, oyunu benden çok daha iyi okuyor ve benim göremediklerimi çok iyi görüyor da olabilirsin. Bana göre Sosanın da çok kötü oynadığı maçlar varken sana göre farklı olabilir. Bana göre Nwakame belki de gelmiş geçmiş en faydalı, yetenekli ve ve karakterli oyuncularımızdan biri iken sana göre öyle olmayabilir.

Ama asıl sorun senin hiç tanımadığın bir insan, senden ne kadar farklı düşünürse düşünsün; karşılıklı nezaketi saygıyı geçtim, en azından aynı takıma gönül vermiş olduğunuz için, kendi görüşlerini saygı çerçevesinde paylaşmak yerine aklına, ağzına ilk gelenleri "saçmalamak, yalan, iftira vb." kusmaya çalışman..

Ve aynı tarza devam ettiğin için benim de en azından, bu tarz kendi gibi düşünmeyenlere saldırgan tavır sergileyenlerin marifeti kendilerinden bilmemeleri için, bu tarz yazışmalardan hiç haz etmediğim halde, belli ölçüde cevap vermek zorunda kalmam..

Yoksa sana göre Sosa kahraman olur, bana göre olmaz. Sana göre Ünal çok başarılı olur, bana göre olmaz. Bu tür fikir ayrılıkları celallenip de karşındaki insana hakaret etmeyi gerektirecek şeyler değil.

Ama her insan karşısındaki insanlara gösterdiği saygı kadar saygıyı hak eder. Yoksa takımla ilgili insanlar (başkan, yönetim, futbolcular) dışında buradaki herhangi hiç kimsenin karakteri ile kişiliği ile en ufak bir derdim yok. İstediği kadar benden farklı düşünsün.
    Konu Latif Özdem tarafından (14.07.2020 Saat 17:27 ) değiştirilmiştir.

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstifa etsin demek kulübe ihanettir yönetim devam etmelidir.
    Lakin bu kepazelikle ilgili bir açıklama şart Başkanım susmakla olmuyor radikal kararlar bekliyoruz mevcut hoca beceremedim sıçtım batırdım pardon diye biri ile maça çıkmamalıdır Trabzonspor bu kulüp 100 gömlek büyüktür Huseyin Çimşire kalan maçlarda Eddie Newton çıksın lig bitiminde de tecrübeli bir hoca ve iyi bir yabancı kondisyoner şarttır hedef Türkiye kupası ve Süper kupa olmalı herşey bitmedi gerekli takviyelerle daha iyi olabiliriz.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Borç batağında olan kulübü ayağa kaldırdı. Şampiyonluk sürecini iyi yönetemedi ama çok iyi işler çıkardı. Ağaoğlu ile devam etmeliyiz
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkanın istifasını istemek şimdilik haksızlık olur. Önümüzdeki sezon belirleyici olacak.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yeni sezon cok kisa süre icinde başlayacak kimse bir yere gitmiyor, bütün sorunlari, hatalari tespit ettik, eksikleri kapatacağiz, hedeften sapma yok diyebiliyor mu ? Varsa bu hirsi, inanci sorun yok.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya burada ünal karamanı savunanları görünce bu yazıları okudukça yeminle gözlerim kanıyor ya bu ünal karaman ne yaptı ne başarısı var olay şampiyonluğa gelince kendi ağzı ile söylemedimi bana kimse şampiyonluktan bahsetmedi diye burdan şu sonuç çıkmıyormu ünal hoca sen kafana göre takıl sonuç problem değil relaks ol ben bunu anlarım bu sene de ünal karaman bu takımda olsaydı 40 sene daha çalışsaydı ünal karaman değil trabzonsporu hiç bir takımı şampiyon yapamaz onda ne bu kapasite ne de bu denli bir çap var bakın çok değerli ünal karaman hocanız rizeden de kaçtı neden kaçtı orda da bir iddaa var ligde kalmak ama ünal paşaya böyle iddaasız hedefsiz takım bulup vereceksiniz ancak öyle çalışır.

Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya burada ünal karamanı savunanları görünce bu yazıları okudukça yeminle gözlerim kanıyor ya bu ünal karaman ne yaptı ne başarısı var olay şampiyonluğa gelince kendi ağzı ile söylemedimi bana kimse şampiyonluktan bahsetmedi diye burdan şu sonuç çıkmıyormu ünal hoca sen kafana göre takıl sonuç problem değil relaks ol ben bunu anlarım bu sene de ünal karaman bu takımda olsaydı 40 sene daha çalışsaydı ünal karaman değil trabzonsporu hiç bir takımı şampiyon yapamaz onda ne bu kapasite ne de bu denli bir çap var bakın çok değerli ünal karaman hocanız rizeden de kaçtı neden kaçtı orda da bir iddaa var ligde kalmak ama ünal paşaya böyle iddaasız hedefsiz takım bulup vereceksiniz ancak öyle çalışır.
    10 kisi kalan gaysey ve konyadan baski yedigimiz ecel terleri doktugumuz gunleri ozlemislerdir balik hafizalilar

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yahu ne istifası
    Kafasını duvarlara vursun ben ne bok yedim desin yeter başkan
    Sonra kendine gelince Hüseyine ve tüm teknik ekibe yol verir zaten
    Başkan da yaptığı çapsızlığın farkında bence

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Unal da şampiyon olamazdi belki ama keşke ünal'i gonderip hüseyin'le devam edilseydi diyen çikmazdi heralde. Burada hamlenin yanlişliği konuşuluyor. Kafanda alternatif yoksa köprüleri atmayacaksin, dolduruşa gelmeyeceksin. takimin baskidan etkileniyorsa sahaya atlamayacaksin.

Arkandan büyük başkan, helal olsun derler, sonra da ortadan kaybolurlar, sorumluluk sana kalir.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonluk net olarak beceriksizlikle kaybedildi . Kimse beni aksine inandıramaz.

Şaka gibi.

Milyon euro'luk takım, 30 küsür yıldır şampiyonluk kutlayamama hasreti, büyük pasta, büyük fırsat..

sonuç: Stajyer hocaya takımı emanet ettiler.

Bunun izahı yok.

Tarih böyle yazacak.

Vezir olacakken rezil olduk.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Başkana desteğim tam şu ortamda gayet iyi bir başkan. amaaa herhangi Trabzonlu veya Trabzonspor kökenli bir hoca getirirse bu takıma işte o azaman direk istifasını isteyecem.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Normalde Sampiyon olan takima Kupayi Federasyon Başkani veriyor ama bu yil bir istisna olabilir, bence bu sezon Başakşehir'e Kupayi Ağaoğlu ve Çimşir birlikte versinler!!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde Sampiyon olan takima Kupayi Federasyon Başkani veriyor ama bu yil bir istisna olabilir, bence bu sezon Başakşehir'e Kupayi Ağaoğlu ve Çimşir birlikte versinler!!!
    Kupanin kimin tarafindan verilecegi malum aslinda..vakti gelince goruruz hep birlikde yarali goze birde parmagi sokacaklar mi bakalim..

Nereden
    Bursa

Başkan hala daha hüseyin hocayı gönderip takimi geçici olarak newtona emanet etmiyor.
    Hic yoktan gazoz kupasını alalım bari.
    Tabi kupadan ziyade alanya ve erol buluta rövanşı da vermeyelim.
    Alanya bizim kırılma maçımız oldu.ayni alanya başaka cok güzel yatmıştı.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizi bitirdin be!
    Istifa et derhal!
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

vyno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar son 30 yılın en iyi başkanı ama siyasete gücün yetemeyebiliyor yapacak bir şey yok.
    Sözlerim gerçektir yüreğim kardeştir her zaman...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)