Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýslam Karþýtý Film!

***NiLLYyY*** - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

hollanda da filmin gösterime girdigi gün sessiz sedasiz bir camii miz kilitlenmisss... vatandaslarimiz namazlarini sokakta kilmislar ,bu sogukta..ayiptir:@ kimse mi durduramiyo bu irkci pisligi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Allah ýslah eylesin.
    Ne diyelim baþka biþe elimizden gelmiyo.
    Butür provakatif filimleri bertaraf etmenin tek yolu islam dininin güzelliklerini anlatan þöyle adam gibi bir filim çekmektir.
    Dikkat ederseniz ÇAÐRI ve ÖMER MUHTARDAN baþka islam dininin güzel bir þekilde iþlendiði ve dünyanýn da kabul ettiði bir filme sahip deðiliz. Oysaki konu olarak elimizde çokça döküman mevcuttur.
    Mesela Ýstanbulun fethini anlatan bir film müthiþ olurdu heralde. Veyahutta Çanakkale destanýný.
    Fetihler sýrasýnda gayrimüslimlsere nasýl davranýlmýþ nasýl insanlýk ve müslümanlýk sergilenmiþ belki görür vede ibret alýrlar. Almazlar ya neyse...!!!!!
    konularý çoðaltmak mümkün. Bunlarý sinemaya dökebilmek sorun.
    Konu fýndýkoðlu tarafýndan (30.03.2008 Saat 20:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslýnda insaný insan yapan aðzýndan çýkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

F.Tütüncü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Onlara yeryüzünde fesatlýk çýkarmayýn denildiði zaman biz ancak ýslah edicileriz derler
    þunu bilinki onlar bozguncularýn ta kendileridir.
    Lakin anlamazlar....
    (bakara süresi 11. ve 12. Ayetler)
    All gave some;
    Some gave all.

PSN: Abdisson

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    33

4 den beri, Meclis toplanmis bu konu uzerinden tartisiyorlar. Herkes Wilders`a karsi, adamin nasil oy kazandigi cok acikca ortaya cikiyor :s . liberal partinin baskanin yaptigi benzetme gibi, evi yakiyor sonra kaciyor... ev sahibi itfaiyeyi aradiktan sonra da kiziyor. (wilders hakkinda) Hrystyan Demokrat partisinin baskani oturumu baslatti, ve ilk sozu: Türkiye ye gittkten sonra, Türkiyenin gundemindeki onemli konular hakkinda konusacagimizi saniyordum ama ilk yarim saatti bu durum hakkinda konustuk diyor (kibris,301 saydi falan). Ve orda bu konunun nekadar hassas oldugunu anladim oralarda, ve konusmasini devam ettirdi.
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    33

bu basligi son olarak yukari cikartiyorum, yarin iste bu konu yu sinifa sunacagim... Son olarak goruslerinizi almak istiyorum... (film hakkinda) Fitne nin anlami ne(kelime)? Filmin icerigi hakkindaki gorusleriniz.. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim.
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bence ne yap biliyor musun?

Hac ibadetini yerine getiren müslüman insanlarýn görüntülerinden bir slayt yap. Hiç böyle bir þeye þahit olup olmadýklarýný sor. Daha sonra bu kutsal görevden bahset. Oradaki kucaklaþmalarýn ne anlama geldiðinden bahset.

Yerinde olsam bunu anlatýrdým. Hac ibadetinin önemini bilmeleri dinimizi tanýmalarý için kâfi olmalý.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    33
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)