Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýslam Karþýtý Film!

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý ****NiLLYyY*** Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    medeni barbar degil daha cok etkilenme.. islam örgütüyüz allaha a hizmet ediyoruz diyip canlara kast eden adamlar yüzünden dinimiz insanimiz yanlis taniniyor asaglaniyor..avrupali medeni diye bir sey denemez..icinde medeni olani da var barbari da var...haberlerde neler görüyoruz burda ama nedense avrupali yapinca tartisilmiyo kapaniyo konu bizde ise kiyamet kopuyor insan haklari mahkemesi giriyor isin icine denmeyen kalmiyor...
    Avrupa insaný dünyanýn kendi çevresinde döndüðünü sanýyor bence. O yüzden hiç diðer memleketlerde neler olup bitiyor ilgilenme nezaketini göstermiyorlar. Bütün gördükleri TV'lerden ibaret. Dolayýsýyla da rahatlýkla yönlendirilebiliyorlar. Demin söylediðim gibi, Türkiye'de arapça konuþulduðunu, develere bindiðimizi, herkesin baþýnýn örtülü olduðunu sanan bir kavimle karþý karþýyayýz.

Bu nasýl engellenir? Her dinde, her millette teröristler olur ve bunlarý mutlaka birileri destekler. Bu bugün yeþil hilal takar yarýn gamalý haç. Þu dönemde de Avrupa'nýn bilinçlenmesini ummalý, elimizden geldiðince anlatmalýyýz bence. Týpký karakuzu kardeþimin inþallah yapacaðý gibi. 1 insan 1 insandýr
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

***NiLLYyY*** - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý Eomer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avrupa insaný dünyanýn kendi çevresinde döndüðünü sanýyor bence. O yüzden hiç diðer memleketlerde neler olup bitiyor ilgilenme nezaketini göstermiyorlar. Bütün gördükleri TV'lerden ibaret. Dolayýsýyla da rahatlýkla yönlendirilebiliyorlar. Demin söylediðim gibi, Türkiye'de arapça konuþulduðunu, develere bindiðimizi, herkesin baþýnýn örtülü olduðunu sanan bir kavimle karþý karþýyayýz.

Bu nasýl engellenir? Her dinde, her millette teröristler olur ve bunlarý mutlaka birileri destekler. Bu bugün yeþil hilal takar yarýn gamalý haç. Þu dönemde de Avrupa'nýn bilinçlenmesini ummalý, elimizden geldiðince anlatmalýyýz bence. Týpký karakuzu kardeþimin inþallah yapacaðý gibi. 1 insan 1 insandýr
    avrupali tv den etkilenmiyor ki avrupa da yani ben almanyayi örnek veriym orda büyümüsüm... almanyada türkiyeyle alakali haber verilmiyor ki..türkiye savas in esiginde oluyor ama almanyanin bundan haberi yok gazeteleri yazmiyor.. amerika orayi burayi bombaliyo müslüman devletine giriyo onu gösteriyolar ama..insanlarin taslarla sopalarla karsilik verdigini gösteriyo ( gösterecekler ya müslümanlarin henüz onlarin seviyesine erismis olmadiklarini eski cag da yasadiklarini)avrupa gercekleri gösterme yolunda degil önceki düsüncelerini yayma gayretinde... yeni yetmeler eskilerden duyuyor islam hakkindaki düsünceleri... hristiyan ögretmenlerinin düsüncelerini duyuyolar islam hakkinda ve taraflarina cekiliyolar... bana hala okulda sizin oralarda besik kertmesi baslik parasi var mi müslümanlar yapiyo diyolar

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Ben de onu demek istiyorum iþte. Bir bilgileri olmadýklarý için anlatýlan herþeye inanýyorlar. Halbuki azýcýk araþtýrma yapsalar herþeyi öðrenecekler ama yok

Avrupalý sadece kendi arasýnda geliþmiþ, araþtýrmacý. Diðer ülkeler hakkýnda deðil
    - Eomer -

Erkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    33

avrupali tv den etkilenmiyor ki avrupa da yani ben almanyayi örnek veriym orda büyümüsüm... almanyada türkiyeyle alakali haber verilmiyor ki..türkiye savas in esiginde oluyor ama almanyanin bundan haberi yok gazeteleri yazmiyor.. amerika orayi burayi bombaliyo müslüman devletine giriyo onu gösteriyolar ama..insanlarin taslarla sopalarla karsilik verdigini gösteriyo ( gösterecekler ya müslümanlarin henüz onlarin seviyesine erismis olmadiklarini eski cag da yasadiklarini)avrupa gercekleri gösterme yolunda degil önceki düsüncelerini yayma gayretinde... yeni yetmeler eskilerden duyuyor islam hakkindaki düsünceleri... hristiyan ögretmenlerinin düsüncelerini duyuyolar islam hakkinda ve taraflarina cekiliyolar... bana hala okulda sizin oralarda besik kertmesi baslik parasi var mi müslümanlar yapiyo diyolar
    burda pkk saldirilarinda guerilla (devlet tvsinde bile) bahsediyorlar.. bu konularda nekadar bilincli olursam okadar iyi, ogretmenlere anlatabilirsem bile yeterli cunku onlar ne kadar iyi bilirlerse dinlerimizi okadar iyi olur..
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

Asýl sorun Ýslam' ýn geriliði ya da terörü destekleyip desteklemediði deðil..

Býrakýn Ýslam' ý en geri kalmýþ Pagan dinleri bile terörü ve geri kalmýþlýðý desteklemez zaten..

Adlarýnýn baþýna Ýslam ibaresi koyarak sözümona insani haklarýný savunan(!) terör örgütlerinin varlýðýdýr asýl sorun..

Avrupa ya da ABD güdümünde olmadan tam baðýmsýz bir þekilde huzur içerisinde yaþayan tek bir Ýslam ülkesinin dahi olmamasýdýr..

Ýslam ülkelerinin tamamýnýn açlýk, sefalet, yoksulluk ve gerilik içerisinde yaþýyor olmasýdýr asýl mesele..

Yoksa kimin kitabýnda neler yazdýðý deðildir..
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

Alýntý karakuzu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    burda pkk saldirilarinda guerilla (devlet tvsinde bile) bahsediyorlar.. bu konularda nekadar bilincli olursam okadar iyi, ogretmenlere anlatabilirsem bile yeterli cunku onlar ne kadar iyi bilirlerse dinlerimizi okadar iyi olur..
    ben kendi ögretmenlerim icin diym: benimkilerin ne islam hakkinda pek bildigi var nede olumlu bir fikri... onun icin sen en azindan seninkilere anlat da belki senden sonrakilere dogru düzgün bisey ögretirler dinimizi hor görmezler

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Eomer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de onu demek istiyorum iþte. Bir bilgileri olmadýklarý için anlatýlan herþeye inanýyorlar. Halbuki azýcýk araþtýrma yapsalar herþeyi öðrenecekler ama yok

Avrupalý sadece kendi arasýnda geliþmiþ, araþtýrmacý. Diðer ülkeler hakkýnda deðil
    Öyle bir anlatýyorsunuz ki bilmeyenler Ortadoðu'yu Ýskandinavya sanacaklar.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Kokturk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle bir anlatýyorsunuz ki bilmeyenler Ortadoðu'yu Ýskandinavya sanacaklar.
    Bu konuda ortadoðudaki insanlar Ýskandinavya hakkýnda onlarýn ortadoðu hakkýnda bildiklerinden daha fazla þey biliyorlar bence. Gerçi iskandinav ülkelerine sempatiyle bakmýþýmdýr ben her zaman. Danimarka hariç

Ama tabi ki bilim konusunda tartýþmaya gerek bile yok
    - Eomer -

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Dünyada Ýslamiyetin en iyi yaþandýðý ve en doðru bilindiði ülke Türkiye dir.Herkes hür ve istediði dini seçebilme hakkýna sahip ve her dine hoþgörü vardýr.Bu özellik tarihten beri böyledir.Mesela Ýran Türkiyeye göre daha muhafazakardýr demek çok yanlýþ yada Suudi Arabistan.Müslümanlýk adý altýnda yaptýklarý çoðu þey Ýslama ters düþer.Avrupalýlarda bu yanlýþlýklarý alýp sanki Ýslamiyet bunu emrediyo der gibi müslümanlarýn hepsine malediyolar..
    Özkan SÜMER

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Ben bu serefsiz hakkinda tek tuk you tube koydugum calismalar vardi malesef birileri tarafindan???? bu filmler you tubeden silindi.
    Gert wilders denen serefsiz malesef zionist lerin masaligini yapiyor, Demokrasi denen lanet system sirf kendilerine calisiyor muslumanlara degil.

ben hollanda bircok müslüman yasiyor saniyordum ama hitlere benzetilebiliyorsa demek müslümanlarin sayisi az orda..fazla olsa önce hükümetin buna karsi cikmasi bu adamin dislanmasi gerekir..nasil almanyada NPD konusulmuyor hatta dislaniyorsa bu adam a da böyle davranilmali..

Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    33

ben hollanda bircok müslüman yasiyor saniyordum ama hitlere benzetilebiliyorsa demek müslümanlarin sayisi az orda..fazla olsa önce hükümetin buna karsi cikmasi bu adamin dislanmasi gerekir..nasil almanyada NPD konusulmuyor hatta dislaniyorsa bu adam a da böyle davranilmali..
    Muslumanlarin sayisiyla alakali birsey yok, hollandalilarin bir cogu da nefret ediyor bu adamdan ama gun gectikce oy toplamasini beceriyor. Karalayarak camur atarak, cok rahat.
    2 nci dunya savasi olmamis olsaydi hitler cok rahat bir parti acip konusabilirdi... Aktorler degisik, bu adami dislamak daha kotu olur dislaya dislaya oylari topladi. Bence bu sorun ile er yada gec karsilasacaktik.. Yapabilecegimiz tek sey milleti bilinclendirmek.
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    33

ve film cikti, http://skoften.net/index/item/fitna_the_movie yorumlarinizi bekliyorum..
    Saldýrýn Seferoðullarý
    Bordo Mavi . Net

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Olay bence film falan deðil.Ben bu Avrupalýlarý oldum olasý sevmem.

Daha doðrusu insanlarý medenidir,efendidir ama bunlarýn tüm politikasý güçsüzü ezmek üzerinedir.

Faþist lider Hitler "Zayýfa acýmak doðaya ihanettir" demiþtir.Belki þimdi bunu açýk açýk söyleyemiyorlar ama, aynýsýný kendileri yapýyorlar.

Peki Ýslam neden kendi savunma mekanizmasýný geliþtirememiþ ? (bana göre böyle)

Çünkü insanlar kutsal kitabýmýz dýþýnda abuk subuk insanlarýn söylediklerine inanmýþ, din iman ile uzaktan yakýndan ilgisi olmayan hurafeler ile kandýrýlmýþtýr.

Yani müthiþ radikal islamcý bir insan , düzgün bir Ýslami bilgiye sahip deðil.

Bunda en büyük suç devletindir.Resmi olmayan Kuran kurslarýna yol vererek , imam hatiplerin "ne yazýk ki" yozlaþmasýný sadece izleyerek , ve hatta onlara yenilerini ekleyerek buna zemin hazýrlamýþtýr.

Bugün dünyada en mükemmel din olan Ýslam , dýþarýda þiddet unsuru olarak görülmektedir.Bunun müsebbibleri ne yazýk ki müslümanlarýn ta kendisidir.Çünkü ne yazýk ki müslümanlar , kendi ülkelerinde iktidar sahibi olabilmek için , bölücü dýþ güçlerin desteðini almýþ , insanlarýn arasýndaki husumetlerden rant elde etmiþlerdir.

Bugün Irakta mezhep savaþlarý var.Kuran da böyle birþeye acaba yer var mý ? Peki bunlar nasýl müslüman.

Bence insanlar kendi iþlerini býrakýp Amerikan hayranlýðýna devam ettikçe , iç yahut dýþ sorunlarýn çözümünü baþka ülkelerden medet umarak bulmaya çalýþtýkça , müslümanlar hakkýnda bu kampanyalar devam edecektir.

Çünkü insanlarýn yanlýþ bilgilerle kuþatýlarak adeta bir robot gibi yetiþtirilmesi , Amerikanlarýn ve ajanlarýnýn oyunudur.Ne yazýk ki biz bu oyuna çoktan geldik.

Ülkemiz Ýslamýn en rahat ve güzel yaþandýðý ülke iken , baþka baþka devletlere özendirildik.

Zaten yabancýlarýn bu çabalarý bitmeyecek.Ama buna karþý tek vücut olmak var , bir de dinini bilmeyen insanlar topluluðu olarak sadece baðýrýp çaðýrmak var.Sözlerimi kullanýrken sizleri tenzih ettiðimi belirtmek isterim.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý Çaðatay Bahadýr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olay bence film falan deðil.Ben bu Avrupalýlarý oldum olasý sevmem.

Daha doðrusu insanlarý medenidir,efendidir ama bunlarýn tüm politikasý güçsüzü ezmek üzerinedir.

Faþist lider Hitler "Zayýfa acýmak doðaya ihanettir" demiþtir.Belki þimdi bunu açýk açýk söyleyemiyorlar ama, aynýsýný kendileri yapýyorlar.

Peki Ýslam neden kendi savunma mekanizmasýný geliþtirememiþ ? (bana göre böyle)

Çünkü insanlar kutsal kitabýmýz dýþýnda abuk subuk insanlarýn söylediklerine inanmýþ, din iman ile uzaktan yakýndan ilgisi olmayan hurafeler ile kandýrýlmýþtýr.

Yani müthiþ radikal islamcý bir insan , düzgün bir Ýslami bilgiye sahip deðil.

Bunda en büyük suç devletindir.Resmi olmayan Kuran kurslarýna yol vererek , imam hatiplerin "ne yazýk ki" yozlaþmasýný sadece izleyerek , ve hatta onlara yenilerini ekleyerek buna zemin hazýrlamýþtýr.

Bugün dünyada en mükemmel din olan Ýslam , dýþarýda þiddet unsuru olarak görülmektedir.Bunun müsebbibleri ne yazýk ki müslümanlarýn ta kendisidir.Çünkü ne yazýk ki müslümanlar , kendi ülkelerinde iktidar sahibi olabilmek için , bölücü dýþ güçlerin desteðini almýþ , insanlarýn arasýndaki husumetlerden rant elde etmiþlerdir.

Bugün Irakta mezhep savaþlarý var.Kuran da böyle birþeye acaba yer var mý ? Peki bunlar nasýl müslüman.

Bence insanlar kendi iþlerini býrakýp Amerikan hayranlýðýna devam ettikçe , iç yahut dýþ sorunlarýn çözümünü baþka ülkelerden medet umarak bulmaya çalýþtýkça , müslümanlar hakkýnda bu kampanyalar devam edecektir.

Çünkü insanlarýn yanlýþ bilgilerle kuþatýlarak adeta bir robot gibi yetiþtirilmesi , Amerikanlarýn ve ajanlarýnýn oyunudur.Ne yazýk ki biz bu oyuna çoktan geldik.

Ülkemiz Ýslamýn en rahat ve güzel yaþandýðý ülke iken , baþka baþka devletlere özendirildik.

Zaten yabancýlarýn bu çabalarý bitmeyecek.Ama buna karþý tek vücut olmak var , bir de dinini bilmeyen insanlar topluluðu olarak sadece baðýrýp çaðýrmak var.Sözlerimi kullanýrken sizleri tenzih ettiðimi belirtmek isterim.
    Bence Müslamanlara yol gösterecek bir Halife olmali. Islam'in bir lideri yok. Bu yüzden saldirmak daha kolay oluyor.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Þu anda yabancýlarýn bu konuda çalýþtýðý birkaç kiþi tarafýndan söylendi.(basýnda)Öyle birþey olursa Amerikanýn kuklasý olur.

Ben din konusunda insanýn aracý olmasýna karþýyým.

Allah ile insan arasýndadýr.(diye düþünüyorum)
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Halife dedigin Papa olmayacak. Evet Papa bir nevi hristiyanlarin tanrisi ama halife sadece lider olacak.
    Örnegin bir terör saldirisi tüm müslümanlarin üstüne yikildiginda cikip "Bunun dinimizle alakasi yoktur, bunu yapanlarin da müslümanlikla bir alakasi yoktur." diyecek. Ama halifelik imkansiz bir sey. Cünkü halife bence secilmesi gerekir. Ama bu halifeyi kim sececek, secimi kim düzenleyecek. Böyle bir sey imkansiz yani.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Halifelik müslümanlýk dininde gerçekçi bir kurum olmaz. Öyle bir þey kurulsa bile kimsenin takacaðýný sanmýyorum. Ben takmam en azýndan..
    - Eomer -

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

arkadaþlar halife bu konularda zaten yetkili deðilki dört halife bile deðil halifenin görevi peygamber efendimizin dünyevi iþlerini devam ettirmekti yani devlet iþlerini ondan sonra bu olay saptýrýldý osmanlýnýn son padiþahý ingiltereye sultan olarak çaðrýlmadý nasýl çaðrýldý biliyormusunuz halife peki neden sömürgelerin %95 müslüman müslümanlarý biþze karþý kullandýlar biliyorsunuz bir kere daha bunu yapmamalarý için bu olay kalktý halifelik gelirse müslüman din kardeþlerimizi bize karþý saldýrýrtýrlar

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Aynen

Herkesin inancý kendine.En rahatlatýcý görüþ bu.

Özkan Sümer

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Great White Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Normaldir..

Bir ülkenin aþýrý saðý diðer ülkenin aþýrý saðýna her zaman düþmandýr ve her daim de saygýsýzdýr..

Böyle gelmiþ, böyle de gider
    Bu her zaman için doðru deðil, aslýnda bazý zamanlarda birbirlerini destekleri de görülmüþtür. Ne de olsa birbirlerinden beslenirler.

vurgun_kiz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    42

Ýslam karþýtý filme tepki yaðýyor

Avrupa-Akdeniz Ortaklýðý ülkeleri, Birleþmiþ Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki Moon ve BM raportörleri, yayýnladýklarý ayrý ayrý bildirilerle Hollandalý aþýrý saðcý milletvekili Wilders Geert'in Ýslam karþýtý filminin yayýnlamasýný kýnadý

Ýslam karþýtý Fitne adlý filmin yayýnlanmasýný kýnayan bir bildiri yayýnlayan Avrupa-Akdeniz Ortaklýðý ülkeleri, Müslümanlar'a karþý haksýz ve suç teþkil eden filmin yayýnlamasýndan derin bir üzüntü duyulduðunu ifade etti.
    Bildiride, "Ýslam ve terörizm arasýnda bað kurulmasýný kýnýyoruz" denildi. Avrupa-Akdeniz Ortaklýðý'nda Türkiye, Mýsýr, Ürdün, Tunus ve Yunanistan gibi Akdeniz'e kýyýsý olan 37 ülke yer alýyor. Filmin yayýnlanmasýný kýnayan bir bildiri de BM Genel Sekreteri Moon'dan geldi. Filmin nefret ve þiddeti teþvik ettiðini ifade eden Moon, itidal çaðrýsý yaptý. "Özgürlük, sosyal sorumlulukla birlikte olmalýdýr" diyen Moon, "Nefret söylemi veya þiddeti tahrik edecek bir gerekçe yoktur. Burada ifade özgürlüðü ile ilgili bir durum yoktur" ifadelerini kullandý.
    Öte yandan BM raportörleri de benzer bir bildiri yayýnlayarak, filmi provokatif içerikte bulduklarýný beyan etti. BM raportörleri Doudou Diene, Asma Jahangir ve Ambeyi Ligabo, filmin içerik ve tonunu kýnadý.
    YASAMAK BIR AGAC GIBI TEK VE HUR VE BIR ORMAN GIBI KARDESCESINE===>TSira YasemiN<===

Nereden
    Ýstanbul

Bence geri kalmýþlýk konusunda bazý insanlarýn bir yanýlsamasý var: Tüm müslüman ülkeler geri kalmýþ durumda çünkü bunun nedeni Ýslam ya da Ýslamýn yanlýþ yorumlanmasý.

Ýslam (ya da genelleþtirmek için din) geri kalmýþlýðýn bir nedeni deðildir. Ayný þekilde hýristiyanlýk da Batý dünyasýnýn teknoloji,bilim ve sanatta daha ileri olmasýnýn bir nedeni deðildir. Geçmiþte hýristiyan dünyasý ortaçað karanlýðýnda yaþarken Ýslam dünyasýnýn çok daha ileride olmasýný da salt din olgusuyla açýklamak mümkün deðildir.

Geri kalmýþlýk ülkelerin ekonomik düzeyi ile ilgilidir ve dinden baðýmsýzdýr.

Filme gelince bence üzerinde durmaya gerek yok. Böyle þeylerin üzerinde durmak reklamlarýný yapmaktan baþka bir iþe yaramýyor. Hatta aþýrý tepki vermek, ortalýðý kýrýp dökmek bu tip iþleri yapanlarýn tam da istediði olay aslýnda.

EmRe-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Aslýnda en büyük suç biz Müslümanlarda çünkü Ýslam dinini anlatamýyoruz onlara hep Ýslam terörle anýlýyor.Ýslamý tanýmýolar.Adam þehirin ortasýnda çoluk çocuk dinlemeden bombayý patlatýyo sonra Allahuekber diye bagýrýo bole biþe yok.Bizim dinimiz ne diyor ''bir insaný öldüren bütün insanlýðý öldürmüþ gibidir.''...Hz. MUhammed (s.a.v.) savaþýrken bile savaþ ahlaký diye bir þey vardý.Ýslam da deðil bir insaný ,karýncayý bile incitmek günahtýr.bunlarýn hepsinin altýnda Ýslamý anlatamayaþýmýz var bizim eksiðimiz bu tabi müslümanlarýn bu hale gelmesini onlar istedi ve onlar yaptý.Müslümanlar bir eylem yapýnca onlarýn hoþuna gidiyo çünkü bizi ezmek öldürmek için bir bahaneleri oluyor. kimsenin gücüne gitmesin ama adamlarýn kafalarý çalýþýo Allah hepimize, bütün Müslümanlara akýl fikir versin bizi bunlarýn oyunlarýndan korusun...

Ýskender66 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

Bizler ki 600 yýl Dünyaya hükmetmiþ bir neslin; Fatihlerin, Yavuzlarýn, Kannunilerin torunlarýyýz. Bunlarý Osmanlý zamanýnda yapsalardý padiþahýmýz ve halifemiz bunlara haddini bildirirdi.
    Meydaný boþ bulup at koþturuyorlar akýllarýnca
    Bunlara cezasýný ahirette yüce rabbimiz verecektir. Ýnþallah bu fani dünyada da cezalarýný çekerler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)