Sayfa 103 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2945 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fenerbahçe 2 - 2 Trabzonspor (32. Hafta)

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökdeniz bu takımın her şeyi abi daha ne yapcaktı takımda ona ayak uyduran yoktu ki
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Nereden
    Ankara

arkadaşlar foruma şimdi girdim ve anladığım kadarıyla gökdenize yüklenen arkadaşlar varmış. sattı gibi laflar ediyorlarmış. onlara söylenecek tek laf : allahınızdan bulun bizden bişey beklemeyin...

İlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

Arkadaşlar şu iyi oynadı şu kötü oynadı diye birbirimizle tartışmanın bir anlamı yok.Aslında bu maç için değil genel olarak takımızdaki futbolcuların sezon içerisindeki form ve durumlara bakarak yorum yapmalıyız görüşündeyim.
    KADER BİZİ 61 KENARA

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

bu hakemler varken istediğin kadar iyi takım ol istediğin kadar iyi top oyna hiçbir faydası yok ..

federasyon bu kadar kızan hakkını yediğini düşünen fenerin açında yaptıklarına bir bakın.. demekki bize yapılanlar fenere yapılsa ortalık yıkılacak..

takımın prestijini düşüren, takım haklarını savunamayan, elini masaya vuramayan bu aciz yönetimi şiddetle kınıyorum ..

hacıosmanoğlu savunmaya devam etsin haluk ulusoyu yazıklar olsun trabzonu bu hale getirenlere yazıklar olsun kanser ettiler milleti

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı steelturkTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dışarda fenerliler deli gibi şampiyonluğu kutluyolar sanki alınların teriyle kazanmışlar gibi şampiyonluğu. bi de demiyolarmı biz bunu hakettik çok çalıştık diye.allahın zavalıları. böyle takımı şu ligde görmekten adını duymaktan tiskiniyorum.
    ee baya mücadele ettiler bu şampiyonluk için. inanmayan baksın
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...284#post791284
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı assasin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftarlığı karıştırmasak.çünkü buradaki herkes en az senin benim kadar trabzonsporlu.umarım yanlış anlamazsın beni
    benim icin degildir...
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı cemilsezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen burda iyilerimi sayıyosun kötülerimi kardeşim eger sen kötüleri sayıyossan senden şüpe ederim ben
    yok abi ben iyileri saydim celaledin den supheliyim

KUTADGU
    Ziyaretçi

hüseyin bugün gerçekten ama gerçekten iyiydi hakkını verelim. ( Her ne kadar Hüseyin'i bu takımda görmek istemesem de)

maçın en iyisi gökdenizdi, onu tebrik etmek gerekir.

çağdaş ve hasan oyuna katkısı en az olan iki futbolcuydu..

ferhat belki de en iyi maçını çıkardı ama kalitesi bu yahu...

ceyhun çok çabalamadı sanki.. ama topu ayağında tutması atak yememizi engelledi...

üzgünüz yenemedik ama takımı bu maç beğendim

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gökdeniz e laf atanlara bi örnek
    ikinci yarıda ayman müsait pozisyonda topu tam uzaklaştıramadan topu taca attı..bu pozisyonda topu uzaklaştıramadı diye gökdenizin aymana bağırışından ben korktum be...
    McLas was Here

achil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gökdeniz e laf atanlar bizden değildir
    GOKDENİZ KARADENİZ

---------61---------

Alıntı kuTaDgU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hüseyin bugün gerçekten ama gerçekten iyiydi hakkını verelim. ( Her ne kadar Hüseyin'i bu takımda görmek istemesem de)

maçın en iyisi gökdenizdi, onu tebrik etmek gerekir.

çağdaş ve hasan oyuna katkısı en az olan iki futbolcuydu..

ferhat belki de en iyi maçını çıkardı ama kalitesi bu yahu...

ceyhun çok çabalamadı sanki.. ama topu ayağında tutması atak yememizi engelledi...

üzgünüz yenemedik ama takımı bu maç beğendim
    seni tebrikediyorum arkadasim en guzel yorumu sen yaptin.bukadar yaaa birde ofsayt bayraklarinida ben ekliyeyim..ya allah asikan arkadaslar bu Ezikler simdiye kadar hangi sampiyonlugunu sahibeli almadi bana söyleyin...

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadıköyde kıyamet kopuyor arkadaşlar biri ışınlasın beni buradan
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yav şu şampiyonluk mutluluğunu yaşamak bize nasip olmayacakmı ne güzel duygudur o ya sabaha kadar ağlamak sevinçten ulan hayal bile edemiyorum o sevinci kalbim kaldırırmı bilmiyorum
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazıl Kısakürek

Nereden
    İstanbul

F.b şampiyon olmuş burda millet birbirini yiyor Ne bekliyordunuz? Sağlı sollu ataklarla rakibi yarı sahasına hapseden ve ezen bi takım mı ?Bu anlayışla çok bekleriz Maç boyunca işkence çektik be! hücumda etkili silahlarımız var kontraatak takımıyız güya!Hücum yapamıyoruz Defans yapamıyoruz Kontra yapamıyoruz Ne yapıyoruz biz İyi mücadele ediyoruz ya daha ne istiyorsun ki ? Ligi 4 .bitirir ordan Uefaya gideriz Her alandaki anlayış değişikliğiyle eli ayağı düzgün bi takım oluruz inşaallah seneye!!!

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tolga tek kelimeyle mükemmeldi...

Hakemler 2-2 Trabzonspor
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziya hocam takımı cok guzel hazırlamısın ama ceyhunu oyuna alamcaktın onun yerine eseni alsaydın su an biz farklı bir skorla yenedik gene desansif oyundan dolayı berabere kaldıkk
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Alıntı gurcuayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav şu şampiyonluk mutluluğunu yaşamak bize nasip olmayacakmı ne güzel duygudur o ya sabaha kadar ağlamak sevinçten ulan hayal bile edemiyorum o sevinci kalbim kaldırırmı bilmiyorum
    bizde haböyle gezerduk sokaklarda sabahlara kadar da, bizim atkilarimiz sanirim boyunlarimizdan inmeyecek .... 24 yasimdayim hala bi sampiyonluk goremedik .

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla abi ben babamdan duyuyorum hep nasıl şampiyonluk kutladıklarını diyodu maç bitiminden sabaha kadar kemençe horon hayali bile güzel bakalım görebilcekmiyiz bizler
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

kivancpehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

gene son dk.larda kaç sezondur böyle oluyo ne zaman yenecez bu ezikleri yeter artık!!!

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bi Laf Vardır..
    Trabzon milleti Futbolu İyi Bilir.....
    bu Lafın doğruluğuna İnanırdımmm.. Ama Bu Forumdaa Su Sezondan Sonra Bizim Taraftarımız "GÖKDENİZ" e Kabahar Buluyosa Sattı Etti Eyledi Berbattı İzmirde Oda Tur Atıyor Diyebiliyosa
    KİMSE KUSURA BAKMASIN BİZİM TARAFTARIMIZ FUTBOLDAN ANLAMIYOR !!
    Size Yazıklar oLsun..
    Acaba Gökdeniz oLmasaydı 14 Asisti Kim Vericekti Bu Takımda ?
    Umut bulut Kac Tane Gol Atabilecekti ?
    Yattaranın Sakatlığında Fatihin Yokluğunda Bu Takımı Kim Göğüsleyecekti ??

Herkes Konuştu Gökdeniz Büyük Maçmı Almış Diye 2 Beşiktaş 1 Galatasaray Macı Bu Haddinden Büyük Eleştrileri Yapanlara Kapak oLsun !!
    14 Asistte cila..
    Biz Gökdeniz Gibi ÖZÜMÜZ olan Futbolcuları Yetiştirip Satalık Gitsin Söle Böle oLdu Oynayamıyo dersek Biz Ne Sampiyonluk Bekleyelim Nede Bir Gelecek ! Bize Hak Değil !
    Aciz Yönetimimizin Kafasında Yıldızlarımızı Birer Birer Satmak Zaten Varkennn Birde Taraftarımız O Aciz Düşünceyi Perçinledikten Sonra Yönetime de Su Dakikadan Sonra Pek Suc Bulmanın bi Anmı Yok..

Çift Kelimeyle Yazıklar oLsun.....

Nereden
    Trabzon

Alıntı lato95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga tek kelimeyle mükemmeldi...

Hakemler 2-2 Trabzonspor
    aynen katılıyorum bzim takımda tek ceyhun yoktu bence hemen satılsın bu futbolcu cunku trabzonspor ruhu ile oynamıyo...
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

steelturkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynen sana katılıyorum. bi şampiyonluğunu göremedim kurban olduğum trabzonsporun.allah inşallah bize o şampiyonluğu yaşıyacağımız günleri gösterecek. vallaa kalbim kaldırsın veya kaldırmasın yeterki şampiyon olalım.
    Football İs My Life

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık bunu vadedebilecek biri de yok ne yazikki.

Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi Laf Vardır..
    bu Lafın doğruluğuna İnanırdımmm.. Ama Bu Forumdaa Su Sezondan Sonra Bizim Taraftarımız "GÖKDENİZ" e Kabahar Buluyosa Sattı Etti Eyledi Berbattı İzmirde Oda Tur Atıyor Diyebiliyosa
    Size Yazıklar oLsun..

Herkes Konuştu Gökdeniz Büyük Maçmı Almış Diye 2 Beşiktaş 1 Galatasaray Macı Bu Haddinden Büyük Eleştrileri Yapanlara Kapak oLsun !!
    14 Asistte cila..
    Biz Gökdeniz Gibi ÖZÜMÜZ olan Futbolcuları Yetiştirip Satalık Gitsin Söle Böle oLdu Oynayamıyo dersek Biz Ne Sampiyonluk Bekleyelim Nede Bir Gelecek ! Bize Hak Değil !
    Aciz Yönetimimizin Kafasında Yıldızlarımızı Birer Birer Satmak Zaten Varkennn Birde Taraftarımız O Aciz Düşünceyi Perçinledikten Sonra Yönetime de Su Dakikadan Sonra Pek Suc Bulmanın bi Anmı Yok..

hocam sende yangina körükle gitme yafff, usaklar kizdilar ya eziklerin bizim mactan sonra sampiyon olmalarina oyuzden sinirler gergindi böyle yazdilar... yoksa gökdeniz = trabzonspor bunu herkes adi gibi bilyior

Nereden
    Trabzon

Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi Laf Vardır..
    Size Yazıklar oLsun..

14 Asistte cila..

abi ne 14 du 15 asist hele gol geldikten sonra fırtına gibi seti gen aymanın yuzunden yedik golu gecmiş olsunnnn

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)