Sayfa 14 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14
Toplam 349 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 349 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 38.Hafta | Trabzonspor 4 - 2 Ankaragücü | Maç Sonucu

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sonunda bu berbat sezon bitti
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonunda bu berbat sezon bitti
    Yahsi Bati 51:28

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ankaragücü 2011'de Avni Akerde bizden 1 puan aldı kiralık verdiğimiz Gabricin golüyle, keza 2020'de Sörlothlu sezonda yine berabere kaldık iç sahada pandemi dönemi ama kimse bişey demedi çünkü kendi beceriksizliğimizden puan kaybettik. Bugün de onlar kendi beceriksizliği sebebiyle düştü bizle alakası yok konunun yapacak bişey de yok.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

enis sanki milli olacak yani demek istediğim gerek yoktu bu maç değilde başka maçlarda kendini göstermesi lazımdı. aynen hocam üzücü bir durum. ben takıma kızdım ama bjk maçında otla bu maçta kanıtlamaya çalış saçma salak bir durum
    Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O konuda çıkıp açıklama yapılır ankara taraftarının yaptığı bizim için çok önemli bir durumdu. O tezahürattan sonra hatta bırakın maçı dedim ama işler duygusal olarak bizim dediğimiz şekilde yürümüyor. Hocanında yapabileceği bişey yok bu konuda yedek oyuncuları aldı aslında maça ama enis tek başına attı hepsini. Çok üzüldüm haklarını helal etsinler eniste sevinmedi zaten herkes gördü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    "Annuit cœptis"

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

enis destanın aldığı süreye bakılırsa çok fena bir istatistik yapmışa benziyor. çok düz oyuncu diye eleştirdik ama skor katkısı yapıyor mu yapıyor. bu çocuğu harcamasalar bari.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligin kalite ve rekabet düzeyinin yükselöesi için;

* Stadyum ve diğer tesisler
    * Sezonbaşı malî yapı raporu
    * FIFA'daki açık dava dosyaları
    * Kendi altyapısından oyuncu sayısı vb. kriterler getirilmeli.

Başka türlü Pendik, Tuzla, Ümraniyelerin önüne geçilmez.

Bir de şu Pro lisansı olmayan adamlara takım çalıştırma dalaveresi son bulmalı. Eğer böyle izin verilecekse, mevcut düzenleme ilga edilmeli.

Bir teknik direktör sezonda ikiden fazla takım çalıştırmamalı.
    Yayın ihalesinin kime verileceğini bile siyasetin belirlediği bir ülkede bunların hiçbirisi olmaz.

Günü kurtarmak ve koltuğu korumak akıldaki tek düşünce.Benden sonrası tufan.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Maça dair iki noktayı atladım:

1) Rakibin penaltısı, penaltı değil. VAR ile bunu veren hakemleri unutmamak lazım.

2) Sezon içinde de yazmıştım. İlk Avcı döneminde yan / yüksek toplardan gol yemeyen takım, her hafta kornerden veya yan toplardan gol yiyor. Sadece Hugo'ya bağlamak belki yanlış ama Hugo o topların çoğunu karşılıyordu.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maça dair iki noktayı atladım:

1) Rakibin penaltısı, penaltı değil. VAR ile bunu veren hakemleri unutmamak lazım.

2) Sezon içinde de yazmıştım. İlk Avcı döneminde yan / yüksek toplardan gol yemeyen takım, her hafta kornerden veya yan toplardan gol yiyor. Sadece Hugo'ya bağlamak belki yanlış ama Hugo o topların çoğunu karşılıyordu.
    Hugo rakibin sağ kanattan yaptığı her ortaya vuruyordu. Denswil izliyor sadece. Kaleye gitmeye niyetli herhangi birini durdurma ihtimali yok adamın, sürekli içinden geçiyorlar.
    ( ゚д゚)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce yazmıştım, 2010-11 ve 2019-20'de şampiyonluğa giderken Ankaragücü bize 2 kere çelme takmıştı. Şimdi de bizim maçla küme düştü. Futbol böyle bir şey.
    Aynen öyle, ve bunlara rağmen hiç kafayı takıp kin beslemedik onlara
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ankaragücü'nün düşmesine üzüldüm açıkçası..Aslında kadro ve oyun olarak Karagümrük ve Ankaragücü ligde kalmayı hak ediyordu düşmesi gereken takımlar Hatay ve Konya olmalıydı...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Trabzon

Uzun maraton sonunda bitti.Üzülen oldu mu bilmiyorum ama böyle iğrenç bir sezonun bitmesine ben sevindim.İki büyük kulübün şampiyon olabilmek için yaptıkları savaşta herşey mübah anlayışı çok üzücü sahnelere sebeb oldu.

Yine de şampiyon olan,Türkiye kupasını alan ve avrupaya giden tüm takımları tebrik ediyorum.Küme düşenlere de geçmiş olsun.

Önümüzdeki sezon türk futbolunda daha çok futbola benzeyen şeyler izleriz umarım.Hiç umudum olmasa bile.

Bu sezon bizim için nasıl geçti bakarsak.Bu kadronun çıkabileceği en yüksek derece 3.lüktü.Bu durumu başarılı olarak görebiliriz.Ama Türkiye kupasını bjk ya kaptırmak.Sezonu içimizde uhde bırakarak bitirmemize sebep oldu.Rakibimize sadece 1 değil belki de 2 kupa hediye etmiş olduk.Süper kupa da önemli kupaydı.

Önümüzdeki sezon şampiyonluk şansımız nedir sorarsanız.gs yine en ciddi favori.Kadrosunda 6-7 tane bireysel beceri ile maç kazandırabilen oyuncusu var.Bir tanesi yoruldu mu öteki sahneye çıkıyor.Bizde ise bu rakam sadece 1-2 onun dışında vasat bir kadroyuz.Hocanın hedefindeki daha hızlı ve daha temaslı oyun anlayışı ligimiz için doğru mantalite.

Ama kadro olarak iki İstanbul takımıyla aramız bayağı açıldı.Onlar kendi içinde bölünüp dağılmazsa bizim onların arasına girmemiz çok zor.

Sezon boyunca hazmetmekte zorlandığım iki olay vardı.Bir tanesi fb li oyuncuların taraftarımıza saldırması.İkincisi ise vasat ve bize denk güçteki bjkya kupa kaptırmak idi.

Her zaman gs ve fb ye aynı şekilde bakan birisi olarak yerdeki taraftarımıza tekme atan fbliler bundan sonra benim için bir adım öne geçmiştir.Taraftarımıza atılan tekme bir 50 yıl daha barışcıl ortamın sağlanamayacağını göstermiştir.Bundan sonra herkes daha uyanık olsun.

Gelelim transfer konusuna birkaç oyuncu almış olsak da henüz takımı sırtında taşıyacak hamleler yapmadık.Özellkile orta saha ve santrafor bölgesinde sağlayacağımız başarı bizim nasıl futbol oynayacağımızı gösterecek.Taraftarın istediği iyi oyun için bu şart.

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ankaragücü için üzgünüm, ama bellözoğlu için değerdi tebrikler takım
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

belözevladını sevmem ama a.gücüne üzüldüm
    iki kez geriye düşmüşüz ordan yedeklerle son dakikalarda maç çeviriyoruz
    enteresan

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

A.Gücü hatayı emre’yi hoca olarak getirmekle yapmıştı zaten. Boşa üzülmeye gerek yok kendi işini kendin göreceksin sonra ağlamayacaksın.

Gönlüm hatay ve konya’nın da düşmesinden yana ama hepsi birlikte olmuyor onları da seneye düşürürüz artık.

Takımı gerçekten tebrik ediyorum ben beraberliğe bile razıydım ki en azından abuk sabuk ithamlar olmasın istiyordum ama takım galip gelerek tüm sesleri kesti.

Gurur duydum da diyebilirim.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ankaragücü büyüktür, mutlaka geri dönecektir.

Oynanılan oyunlara baktığımızda maalesef rakipleri arasında düşmeyi oyun olarak en çok Ankaragücü haketti

Direkt rakibi olan Hatay'a yenilip, 73 gol yiyen Pendikspor'a 1 gol atamadı ve hatta İstanbulspor'a 2 maçta 4 puan verdiler... Üzücü ama futbol böyle işte
    Konu Erhan Sezer tarafından (27.05.2024 Saat 12:47 ) değiştirilmiştir.
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trafik katili, fetöcü, tescilli (mahkeme kararıyla) ırkçı, şike aracısı( aldırıyom seni bak- kağan kanak), çocuğunun ölüsü üzerine yalan yere yemin eden (tapelerle tescilli), kafa kesme hareketinden tutun da , gazeteci döven, sonra da çiçek verip gazeteciye özür dileten türlü türlü huylara sahip, sistemin özoğlu emre belezoğlu futboldan men edilmeliydi çok öncesinde zaten.. herif yürüyen deccal resmen!!

bu adamı takımın başına getiren kulüp de bir zahmet düşsün!! hiç acımayın!!
    Attan inip eşeğe bindik!

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

konya dusse belki daha iyiydi ama o bucuru futbol piyasasindan sildigimiz icin gayet mutluyum.bu herifi sevindirmemek gerekiyordu sevindirmedik.ite kopege laf vermedik.mesele ankaragucu'nun dusmesi degil emre'yi kume dusuren hoca yapmamiz.siyasi baglantilari nedeniyle yine ligden bir takim bulur ama bucure iyi bir ders oldu.o kadroyu dusurerek hoca olmadigini kanitladi cunku ankara'nin kadrosu dusecek kadro degildi.bana gore ilk 10'a rahat girmesi gereken kadroydu.
    yonetimsizlik ve hocasizlik yuzunden dustuler.emre gibi bir nefret objesini,anne babasi disinda seveni olmayan adami takimin basina gecirerek neredeyse ligdeki tum camialari karsina aliyorsun.olacak is degil.
    direkt rakipleriyle olan maclarin cogunu ya kaybettiler ya berabere kaldilar.herseyi gectim tamam lig kotu gecti diyelim ama artik yumurta kapiya dayanmisken bizden once oynadigin rizespor,alanya,hatay,pendik maclarindan sadece 2 puan aliyorsan dusunce aglamayacaksin.ankaragucu bu hafta degil esas olarak gecen hafta pendik macinda dustu.gecmis olsun.

Nereden
    İstanbul

Kendi sahanda, dolu tribünler önünde Pendik'i yenemezsen düşersin.Emre'nin ağlamasından büyük haz aldım.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trafik katili, fetöcü, tescilli (mahkeme kararıyla) ırkçı, şike aracısı( aldırıyom seni bak- kağan kanak), çocuğunun ölüsü üzerine yalan yere yemin eden (tapelerle tescilli), kafa kesme hareketinden tutun da , gazeteci döven, sonra da çiçek verip gazeteciye özür dileten türlü türlü huylara sahip, sistemin özoğlu emre belezoğlu futboldan men edilmeliydi çok öncesinde zaten.. herif yürüyen deccal resmen!!

bu adamı takımın başına getiren kulüp de bir zahmet düşsün!! hiç acımayın!!
    içimden geçen herşeyi yazmışsın ağzına sağlık.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haşırt .. bacak kadar boyu , türlü türlü huyu..

sevindirmeyin onu ..... ...
    sevindirmedik kirliyi ohhhhh
    Bordomavi.net - Orhangazi

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arkadaşlar biz kendimize bakalım bize ne
    Bordomavi.net - Orhangazi

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

takımdan bıktım cidden. bir şeyler eksik ve ruh eksik senelerdir. bırakıcam bu takımı beşiktaşı tutucam en sonunda. öyle görünüyor.

zaten bu ankaragücü maçında midem bulandı iyice sanki milli oluyor gibi bir hareket yapmaları.

biz mükemmel gibi davranıyormuşuz gibi saçma sapan maç performanslarından bıktım.

onur ve şereften bahsederken saçmaladığımız zamanlar da çok oldu.

her zaman dik durduğumuzu düşünmüyorum. Türk futbolu son senelerde iyice genel anlamda saçma bir hal aldı.

takımlar arası sürtüşmelere dahil olmamız da mide bulandırıcı. galatasarayın avukatı gibi fenere laf çakmak. saçma. ulan galatasaray maçına asılmadık ankaraya asıldık.

böyle bir saçma takım olduk.

ben takımın samimiyetine inanmıyorum artık.
    Konu erenslash tarafından (28.05.2024 Saat 00:06 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Avrupa Diğer

Bu ankaragucu maci tuhaf bir macti top oynamadan bir anda dortledik ��

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı 1-2 iken açabildim. Akabinde de gol geldi zaten. Ama o birkaç dakikalık sürede önde olan Ankaragücü, sanki küme düşme maçı değil de ilk haftalarda sıradan bir lig maçı yapıyor gibiydi. Ölüm kalım maçında da dakika 88'de böyle savunma yapıp Trabzonspor gibi zaten üretme problemi olan bir takımı dar alana sıkıştırmazsan, bir anda 3 tane yersin. Emre Belözoğlu cidden berbat bir teknik direktör.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)