Sayfa 1 Toplam 75 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1867 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı?

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Standart Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı?

Evet,

Öncelikle eski hocamız sayın Abdullah Avcıya sonsuz teşekkürler.
    Şimdi yeni hoca kim olmalı, kriterler nelerdir? Onu tartışma vakti diye düşünüyorum.

Envoyé de mon 2107113SG en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Konu Sefer A. tarafından (07.03.2023 Saat 19:05 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Montella, Pirlo plase kurbanov yabancı olsun vizyonsuz Türk hocalardan gına geldi, az modern futbol oynayalım şampiyonluğun bilmem neresini napıyım.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sergen'den bjk den başkasına fayda gelmez, futbolculuğunda da aynıydı.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Hazır takım hocası düşünmeyelim biz seneye feda sezonu yaşayacağız bu takım seneye olmayacak ona göre hoca önerin iyiler para kaynak ödeme için satılacak kötülerde sağa sola itilenmeye çalışılacak.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Hesabı iyi yapmak lazım. Üst mesajlarda denildiği gibi. Takım kadrosu malî durum nedeniyle dar bir kadroya kalburüstü teknik direktör tek bir şey için gelir: PARA.

Bir tek PARALI yönetim gelir elini taşın altına koyar, sağlam bütçeyle transfer garantisi verirse ancak iyi biri gelebilir.

Aksi takdirde 1-2 yıl alt yapı, yerli dönemi başlar. Özkan Sümerli Samet Aybaba döneminin kopyası nispeten başarılı günler bir nevi. O şartlarda bana göre kalibresi düşük yerli bir kadroya göre geçiş döneminseHüseyin Çimşir epey tecrübeli ve yetkin olacaktır. Uzun vadeli ise İLHAN PALUT.
    (Dipnot: " Ne Çimşir'i diyenleri duyar gibiyim ama yazım iyi okunsun. "Yerli ve düşük bütçeli" kısmını özellikle)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu CEMEFKER tarafından (07.03.2023 Saat 19:46 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sergeni getirirler.

Nereden
    İstanbul

Sergen geliyor sanırm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alt yapida teknik direktör Hasan ücüncü var
    böyle bir sacmaliga adim atmazlar insAllah
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    Avrupa Diğer

Orhan ak devam edebilir a.avci baskanla arasi iyi oldugu icin yeni sezonda geri gelebilir? egemen korkmaz osman ozkoylu unal karaman huseyin cimsir recep ucar sergen yalcin arda turan!!! vs ... unal karamani bu yonetim istermi?..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

orhan ak devam ederse şaşırmayın.

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlhan Palut olmaz mı boşta zaten

Nereden
    Fransa

Alıntı talsuv61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlhan Palut olmaz mı boşta zaten
    Sergen olacagina o olsun
    Daha iyi kötü falan diye degil, daha samimi ve daha istekli olacagi 100%

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

10-12 milyon avroluk kadrolarla harikalar yaradan Gurban Gurbanov Trabzonspora bugünkünden kat kat iyi futbol oynatır. Fakat Karabağı bırakmaz belki de bıraktırmazlar

Nereden
    Erzurum

Fatih Terim ve A. Avcıdan iyi bir Türk hoca bu ülkede yok buna hazırcı çakma filozofta dahil geriye kötünün iyisi olarak en iyi aday ilhan palut kalıyor ha bizi şampiyonluğu oynatırmı hayır ama geçiş döneminde 5.6.felan yapabilir defans futbolu oynatır bol beraberlik tek farklı galibiyetler felan oralarda tutunabiliriz.

Nereden
    Sivas

Tuchel boşta mı?
    Var bir hayalimiz

Nereden
    Fransa

Alıntı Togrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10-12 milyon avroluk kadrolarla harikalar yaradan Gurban Gurbanov Trabzonspora bugünkünden kat kat iyi futbol oynatır. Fakat Karabağı bırakmaz belki de bıraktırmazlar
    Aslinda Avci'dan çook farkli bir futbol oynatmiyor sanki ama iste uyduruk topçularla yapiyor bunu
    Uyduruk olsalar da hep ayagi düzgün oyunculari var o ayri, rastgele almiyorlar

Birakmazlar/biraktirmazlar kismini biraz daha açalim ? =)

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu güzel haberi (avcı nın istifası) yeni öğrendim

hayırlı olsun

güzel oyun dilencileri için güzel bir haber

tazminat almadan gittim diyor, KAP açıklaması gelecek mi ? bu işler resmi olmalı değil mi? bu bir

ikincisi, yeni teknik adam için acele etmeye gerek yok, ha boşta A plus yada A plus a aday bir teknik adam varsa hemen getirebilirsin,ama yoksa böyle bir teknik adam sezon sonunu beklemek daha mantıklı

sezon sonunda pirlo boşta oluyor,maaşı makul dur,tazminatı yok, bide A plus a aday bir teknik adam, bilgi birikim olarak zaten avcı dan çok daha yukarıda olduğunu tahmin edebiliriz, italyanlar taktik konularında çok iyidir zaten

sergen yalçın ? güzel oyun oynatır,keyifle izlersin,big tempo big yoğunluk, lakin sergen yalçın rahat bir teknik adamdır,yani orta ve uzun vadeli bir proje yapamazsın,baskılar karşısında yılmaz ve sinmez,rahattır,ama kendi bırakıp gider ve ısrar etmez,

ilhan palut ? büyük takım teknik direktörü olmadığı gibi (isviçre 2. ligi takımından 2 maçta 5 yedi), baskı karşısında panikliyor,basın toplantısında kapıcıyı azarladı,izleyenler görmüştür

gurban gurbanov ? 15 yıldır karabağda ,bırakalım orada devam etsin,avrupa maçlarında iyi sonuçlar aldı,bazı teknik adamlar kendi kapalı dünyalarında güzel işler yapıyor,gurban böylemidir bilemiyorum,ama böyle bir risk var,amiyane tabirle edirneden dışarı çıkmamış

çağdaş atan ? kısa kariyerinde iyi işler yaptı,çalışkan ve avrupa futbolunu takip ediyor, geleceği parlak genç hocalardan biri olarak görüyorum, yerli teknik adam tercih edilecekse ilk tercihlerimden biri olur
    yabancı teknik adam tercihinde ise benim adayım pirlo

peki pirlo mu çağdaş atan mı ? tabi ki pirlo, italyan taktikselliği ve karizması büyük futbolculuk geçmişi vs, yıldız oyuncun varsa pirloya saygı duyar,misal
    çağdaş atanın kariyerli oyuncu ile nasıl iletişim kurduğunu bilemiyorum,sıkıntı olabilir
    Konu jairzinho tarafından (07.03.2023 Saat 20:33 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Terim ve A. Avcıdan iyi bir Türk hoca bu ülkede yok buna hazırcı çakma filozofta dahil geriye kötünün iyisi olarak en iyi aday ilhan palut kalıyor ha bizi şampiyonluğu oynatırmı hayır ama geçiş döneminde 5.6.felan yapabilir defans futbolu oynatır bol beraberlik tek farklı galibiyetler felan oralarda tutunabiliriz.

Yerli hocalarin zayif noktasi takimi belirli bir seviyeye getirdikten sonra onlenemez bir sekilde dususe gecmeleri belirli bir seviyenin altina inmeden devam ettiren hoca yok gibi
    Hocanin kim olacagindan cok baskanin bu kadroda israrmi edecek yoksa altyapi agirlikli bir planimi var su anda projeyi bilsek ona gore hoca ismi konusurduk
    Konu objek tarafından (07.03.2023 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Erzurum

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu güzel haberi (avcı nın istifası) yeni öğrendim

hayırlı olsun

güzel oyun dilencileri için güzel bir haber

tazminat almadan gittim diyor, KAP açıklaması gelecek mi ? bu işler resmi olmalı değil mi? bu bir

ikincisi, yeni teknik adam için acele etmeye gerek yok, ha boşta A plus yada A plus a aday bir teknik adam varsa hemen getirebilirsin,ama yoksa böyle bir teknik adam sezon sonunu beklemek daha mantıklı

sezon sonunda pirlo boşta oluyor,maaşı makul dur,tazminatı yok, bide A plus a aday bir teknik adam, bilgi birikim olarak zaten avcı dan çok daha yukarıda olduğunu tahmin edebiliriz, italyanlar taktik konularında çok iyidir zaten

sergen yalçın ? güzel oyun oynatır,keyifle izlersin,big tempo big yoğunluk, lakin sergen yalçın rahat bir teknik adamdır,yani orta ve uzun vadeli bir proje yapamazsın,baskılar karşısında yılmaz ve sinmez,rahattır,ama kendi bırakıp gider ve ısrar etmez,

ilhan palut ? büyük takım teknik direktörü olmadığı gibi (isviçre 2. ligi takımından 2 maçta 5 yedi), baskı karşısında panikliyor,basın toplantısında kapıcıyı azarladı,izleyenler görmüştür

gurban gurbanov ? 15 yıldır karabağda ,bırakalım orada devam etsin,avrupa maçlarında iyi sonuçlar aldı,bazı teknik adamlar kendi kapalı dünyalarında güzel işler yapıyor,gurban böylemidir bilemiyorum,ama böyle bir risk var,amiyane tabirle edirneden dışarı çıkmamış
    Ne mutlu sana hoca gitti. Trabzonspor'da para yok ödeme çok kaynak yok.Yani feda sezonu yaşıyacaksın belki 1 belki 2 sezon. Buda maliyeti maksimum 20 milyon avroya çekmen demek. Yani elde para edecek tüm iyi adamlar gidecek ucuz vasat üstü adamlar alınacak bu süreçte bu adamlarla iyi oyun oynayamazsın maksat korkulu rüya görmeden bu süreci kotarabilmek bunun içinde tek aday defans futbolunun taktisyeni ilhan palut tahmininde o olacak. Geçiş dönemini ona tamamlatılıp tekrardan toparlandıktan sonra şampiyonluk kadrosu kurulup yollar onunlada ayrılır filozof getirilip onada jübile yaptırılacak buda benim muhtemel gerçekleşecek senaryom.
    Konu nakzo tarafından (07.03.2023 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alır kaçarım
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Erzurum

Alıntı arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

alır kaçarım
    çunkuuuuuuuu

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda Avci'dan çook farkli bir futbol oynatmiyor sanki ama iste uyduruk topçularla yapiyor bunu
    Uyduruk olsalar da hep ayagi düzgün oyunculari var o ayri, rastgele almiyorlar

Birakmazlar/biraktirmazlar kismini biraz daha açalim ? =)
    bi defa gurbanov un avcı dan farklı ve çok daha iyi olduğunu düşünüyorum,çünkü oynattığı futbol avrupa kupalarında sonuç veriyor

https://kassiesa.net/uefa/data/metho...nk10-2023.html

son 10 yıllık kulüp sıralamasında 70. sırada yer almışlar güncel olarak, çok kötü bir ligde ve çok düşük maaş bütçeleri ile (tahmini maaş bütçeleri 4 milyon avrodur en fazla),zaten kadrolarına baktığımda yabancı oyuncuların çoğu kariyersiz ve isimsiz,ptt 1. lige gelen yabancı oyuncu profilleri var
    başka bir dezavantaj da azerbaycan ülke puanında aşağılarda olduğu için çok ön eleme oynuyor ve elenebiliyor,yani beleşten direkt gruplara katılma şanslarıda yok,misal biz bu sezon beleşten gruplara katıldık ve 6 maç oynamaya hak kazandık, özetlersek : bu bütçe ile bu şartlarda son 10 yılda avrupada 70. sırada olması büyük başarı kurbanov ve karabağ için

oynattığı oyuna gelirsek, burada da bence avcıdan farklı,biraz şenol güneşe benziyor,pas oyunu ve dominant oyunları var ama pas oyununu direkt oyunla harmanlıyorlar, pres güçleri çok iyi mesela,avcı da bu yok,2-3 kez denk geldim ve izledim karabağı,şaşırtıcı derecede rakibi eziyorlar aga,hemde orta seviye avrupa takımlarına karşı yapıyorlar bunu,isveç şampiyonu polonya şampiyonu falan

misal avcı nın takımı 10 kişilik ferençvaroştan 3 yedi, aynı ferençvaroşu kurbanov un takımı karabağ haşat ederdi haşat
    Konu jairzinho tarafından (08.03.2023 Saat 01:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Ne mutlu sana hoca gitti. Trabzonspor'da para yok ödeme çok kaynak yok.Yani feda sezonu yaşıyacaksın belki 1 belki 2 sezon. Buda maliyeti maksimum 20 milyon avroya çekmen demek. Yani elde para edecek tüm iyi adamlar gidecek ucuz vasat üstü adamlar alınacak bu süreçte bu adamlarla iyi oyun oynayamazsın maksat korkulu rüya görmeden bu süreci kotarabilmek bunun içinde tek aday defans futbolunun taktisyeni ilhan palut tahmininde o olacak. Geçiş dönemini ona tamamlatılıp tekrardan toparlandıktan sonra şampiyonluk kadrosu kurulup yollar onunlada ayrılır filozof getirilip onada jübile yaptırılacak buda benim muhtemel gerçekleşecek senaryom.
    20 milyon avro bütçeyi kurbanov a ver futbol izlersin aga

adam 3-4 milyon avro bütçelerle karabağda avrupada çok iyi sonuçlar aldığı gibi güzel oyunda oynatıyor

bu arada 20 milyon avro feda sezonu bütçesi olmaz,çok fazla, o kadar gelir yok zaten

tahmin feda sezonları bütçesi en fazla 10 milyon avro olur, eğer doğru teknik adam tercihi yaparsan güzel oyunda gelir güzel sonuçlarda gelir,illa hedefe varmak zorunda değilsin,ama son 4-5 haftaya kadar şampiyonluk kovalaman ihtimal dahilinde,bunu vasat dediğimiz ünal karaman bile yaptı,düşük maaş bütçesi ile, güzel oyunda cabası

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

İzleyip izlemediğinizi bilmiyorum fakat kanaatimce Gurbanovun oynatdığı futbolla Avcının oynatdığı futbol arasında çok büyük fark var. Karabağ tempolu, modern, oyun içerisinde çok çeşitli teknik varyasyonları başarıyla uygulayan bir takım. Gurbanov dışarıdan bakıldığında çok sakin biri olsa da takımını müthiş inandıran ve motive eden bir teknik adam. Başka türlü bizim elendiğimiz Kopenhagı eleyip şampiyonlar ligine kalınamaz. Bırakmaz yani 15 senedir başarıyla çalıstırdığı takımı bırakmaz. Başarılı derken kıstasım ligde kazandığı şampiyonluklar değil. 9 sene üst üste her seferinde 3-4 ön eleme oynadıktan ve bunların çoğunda seribaşı takımları yenerek avrupa kupalarında gruplara kalmak bu bütcede bir takım için müdhiş başarıdır. Bıraktırmazlar o anlamda ki, Karabağ adı Azerbaycan için çok önemli.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)