Sayfa 322 Toplam 4001 Sayfadan BirinciBirinci ... 222 272 312 320 321 322 323 324 332 372 422 822 1322 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100003 adet sonuctan sayfa basi 8,026 ile 8,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 15 -

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece şu veriyi paylaşayım, uzun uzadıya yorum yapmayacağım:

Rakibe en fazla şut imkanı tanıyan üç takım: Kayseri - Ankaragücü - Biz (İkisi düştü)

Hadi, bütün kabahati iki stoperin üzerine yıkıp başka hiçbir şey olmamış gibi davranalım. Toure gitti, Campi geldi. Her şey çok güzel olacaktı ama olmadı. Mantığı değiştirmeden, sistemde ekleme yapmadan, takım halinde gelişme göstermedikten sonra yukarıda adları yazılan yüzlerce merkez savunmacı ve/veya kalecilerle, üstte paylaştığım istatistiği kökten tersine çevirmeniz biraz zor. Sonuçta stoper ve kaleci bir nev-i yolun sonu. Evet, belirttiğiniz gibi bireysel yetenek ile gol atabiliyorsunuz da aynı bireysel beceri ile yenmesine engel olamıyorsunuz (Kupa finalinde Ender Bilgin'in söylediğine göre Uğurcan, küme düşen Kayseri'nin kalecisi Lung'dan sonra en fazla kurtarış yapan kaleciymiş).

Bu işin ucu biraz "Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır" veczine geliyor.
    Toure dahil olmak üzere aldığımız stoperlerin hepsi vasat ve yetersiz adamlar.Stoper tabiki tek başına kurtarmaz ama kurtardığı anlar da var.Bizim stoperlerin takımı kurtardığı anlar olmamakla birlikte yaktıkları anlar çok fazladır.

Stoperlerin ne kadar önemli olduğunu şöyle anlatayım.İki sene önce ligin dördüncü haftasında Gs yi Trabzonda 4-0 yenmiştik.Gs yi yendiğimiz maçta stoperleri ağır kalas ve yeteneksiz Maicon-Ahmet ikilisiydi.O ikiliyle Gs sezonun ilk yarısını beşinci veya altınca bitirmişti sanırım.Aynı Gs devre arasında Luyinduma-Marcao gibi her anlamda harika bir ikiliyi kadrosuna katınca yediği goller kat ve kat daha azaldı,çok daha rahat hücum etmeye başladı ve şampiyon oldu.

Stoperlerin iyi olursa,çabuk olursa,güven verirse savunmayı ortasahaya kadar çekip full hücum yapabilirsin.Stoperlerin bizde ki gibi yetersiz oğlu yetersiz olursa öne çıkmaya korkarsın,geride oynarsın.Bunlar hep yetersizlikten.
    Konu Onur Erçetin tarafından (10.08.2020 Saat 13:21 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Balıkesir

Ömür e mi veriyorlamış 21m ,eğer doğruysa hiç düşünmem satarım.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzer sekilde düsünüyorum, Elneny takima cuk oturur
    Hayir sanki ondan iyisini alabilecegiz de, burun kiviriyoruz
    En başından beri söylüyorum bizim en büyük sorumuz oyunu tutamak Elneny bunu çözecek adamdı başkan gram futboldan anlamadığı için yönlendirilmeye ihtiyacı var ve ve onu yönlendirecek bir futbol aklı yönetimde yok.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Campi gidiyor galiba anlaşma yakın diyorlar. Van der Hoorn nasıl oyuncu? Henüz 27 yaşındaymış ben daha yaşlı zannediyordum. Bonservisi elinde değerlendirilebilir gibi.
    Van Der Hoorn çok iyi bir stoper ama biz de çok daha iyileri var.Gerek yok yani

İşin şakası bir yana gerçekten iyi stoper.Piyasada Kvirkvelia ve Benkovic gibi başka oldukça iyi stoperler de var.Biz her zaman en kötüsünü alıyoruz orası ayrı.Bu sene adam akıllı iki stoperimiz olsaydı banko şampiyonduk.

Campi hem ağır kalas hem de hava topu alamaz.Da Costa aşırı derecede ağırdır.Hosseini duran topta bir tane topa çıkıp kafayla vuramaz,ağırdır,hava toplarında yetersizdir.Türkmen zaten stoper bile değil,süper ligde oynaması mucize,sadece hızı var.Türkmen ve Akbaşın ortak özellikleri hızları zaten.Messiası göremedik bile zaten artık ne kadar yetersiz bilemiyorum.

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende topla .Parayı veren bjk taraftarı degilki bjk li iş adamları koç 10.milyon tl verdi tek başına başkanları çebi 5 milyon tl verdi cebinden bizdeki pintiler 5 kuruş cebinden şu takıma bağış yaptılar mı???? Ülkenin en büyük mütahitleri Trabzonlu berat albayrak zorunlu davet eder Trabzonspor için düzenlenen geceye bjk den fazla para toplarsın.Ağlamayana meme yok zamanında Trabzonspor iflas ediyordu 2001 özkan sümer istanbulda gece düzenledi o toplanan para takımı iflastan kurtardı. Sevgili yemek sepetçi abimiz dün bjk ye 200.000 tl bağış yapmış acaba Trabzonspor için konuşmaktan başka cebinden kaç kuruş çıkmış bilen varsa aydınlatırsa çok sevineceğim.
    Forma kampanyasına 1061 formayla katılmıştı. Başka katkıları da vardır diye düşünüyorum.
    Emre AYGÜN, Alişen KANDİL, Ergin KELEŞ, Yusuf KURTULUŞ, Ufukhan BAYRAKTAR, Ufuk BAYRAKTAR, Barış MEMİŞ, Kadir KELEŞ, Göksu ALHAS, Hasan Ahmet SARI.......

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Forumda çok istenen Nielsen vs. boşta olan Victor Alvarez.

Ekran Alıntısı.JPG
    Konu Enaldo61 tarafından (10.08.2020 Saat 13:25 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Trabzon

Alıntı prisonbreak2020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömür e mi veriyorlamış 21m ,eğer doğruysa hiç düşünmem satarım.
    Sezon başında veriyorlardı şuan 10 bile veren olduğunu sanmıyorum o yüzden kalır büyük ihtimalle.Sakatlık piyasasını düşürdü.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda çok istenen sol bek Nielsen vs. boşta olan bir İspanyol bek.

Eklenti 19118
    O Nielsen bizim dediğimiz Nielsen değil Bizim dediğimiz orta açma kralı bir bek.Senin attığın adam ortasaha,hiç pozisyonuna bakmadın sanırım

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

campi kap gelebilir diyorlar.
    Kampi satışı ile 500 bin euro daha yer açılacak .

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sende topla .Parayı veren bjk taraftarı degilki bjk li iş adamları koç 10.milyon tl verdi tek başına başkanları çebi 5 milyon tl verdi cebinden bizdeki pintiler 5 kuruş cebinden şu takıma bağış yaptılar mı???? Ülkenin en büyük mütahitleri Trabzonlu berat albayrak zorunlu davet eder Trabzonspor için düzenlenen geceye bjk den fazla para toplarsın.Ağlamayana meme yok zamanında Trabzonspor iflas ediyordu 2001 özkan sümer istanbulda gece düzenledi o toplanan para takımı iflastan kurtardı. Sevgili yemek sepetçi abimiz dün bjk ye 200.000 tl bağış yapmış acaba Trabzonspor için konuşmaktan başka cebinden kaç kuruş çıkmış bilen varsa aydınlatırsa çok sevineceğim.
    Yaptırdığı transferlerin yanlışlığından dolayı 1.5 milyon kadar alacağını bıraktı. Son bağış kampanyasında da 610 bin TL bağışlamıştı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa yi alan sampiyonlukta yuzde 20 sans arttirir abi.

Yaptiklarini gormediniz mi sirf onun sayesinde nerelere geldik. 500 bin avro icin yatiyorsa ağlamalıyız. Ama 1.5 m avro icin se bisey diyemem.
    O zaman Fenerbahçe sosa ‘yı alırsa şampiyonluk şansı %20 olur

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O Nielsen bizim dediğimiz Nielsen değil Bizim dediğimiz orta açma kralı bir bek.Senin attığın adam ortasaha,hiç pozisyonuna bakmadın sanırım

farkettim düzeltiyorum
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

bu adamı alırsak lütfen 4 senelik sözleşme yapalım ve lütfen elden giderken para kazanalım.

muhammed bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorloth 6 milyon yav
    Al işte bi cahil daha sorlota da kesin aynısını demiştir ondan sonra yalamaya başlamıştır

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor’da sampiyonluk için G.Saray’la oynuyoruz. Yenersek sampiyon olacagiz. Yendik ve aksam eglenmeye gittik. Saat on mu ne. Kalecimiz Senol masadan kalkti. “Senol nereye diye bagirdik?” “Yatmam lazim.” dedi. Senol her zaman disiplinli biriydi. [ALİ KEMAL DENİZCİ]

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bjk Paok ile eşleşti CL elemesinde bakalım ne yapacaklar
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Campi gidiyor galiba anlaşma yakın diyorlar. Van der Hoorn nasıl oyuncu? Henüz 27 yaşındaymış ben daha yaşlı zannediyordum. Bonservisi elinde değerlendirilebilir gibi.
    Çoğu büyük ligde oynayamaz belki ancak bizim TSL için biçilmiş kaftan gibi. En azından dönüşleri ağır değil, topa müdahaleleri temiz en önemlisi fizik gücü bizim ligdeki hedef santraforları sindirecek kadar iyi.

Satın alamayacağımız bir futbolcuyu ilk 11 için kiralamak yerine böyle bir futbolcu için ufaktan kesenin ağzını açıp, hemen kampın ilk etabına dahil edebilme şansı olabilir.

Edgar ikna edilebilirse ki sanki bir birlerini iyi tamamlayabilirler gibi görünüyor; stoper hattını limitler içerisinde önemli paralar harcamadan halledebiliriz. Bu ikilinin yanında da alınacaksa bir kiralık stoper düşünülebilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk Paok ile eşleşti CL elemesinde bakalım ne yapacaklar
    tek maç olacakmış seyircisiz bence bjk eleyecek.
    Ah keşke ceza almasaydık

Nereden
    Trabzon

Kardeşim Sosa falan demeyin,çıldıracam artık.Halısahada oynasın artık.Teknik direktörümüz Newton.Bizim artık Premier lig takımı gibi tempolu bir takım olmamız lazım.İki saatte bir atak yapan nefretlik bir takım görmek istemiyorum.Sosa zaten ölü durumda koşacak hali yok.

Dün Rosenborg maçını izledim.O neydi öyle abi.Adamlarda inanılmaz bir tempo ve mücadele var.Sosa dün oynasaydı 30.dakikada özür dileyerek söylüyorum kalp krizi geçirebilirdi.Bizim derbilerde bile öyle tempolar olmuyor.Çok seri ve hızlı oynuyorlar,çok koşuyor adamlar.

Bana kalsa Wakayı bile postalıcam o derecede.Temposuz adam görmeye dayanamıyorum süper yetenek bile olsa.Trezeguet gibi bir adam alabilirsek Wakayı gönderebiliriz ciddi söylüyorum.Enerjik,çift yönlü,koşacak adam görecem kardeşim.Trezeguet bu ligde 10 gol 10 asist yapabilecek kapasitede.Öyle bir ihtimal varsa tabiki.Wakaya Çinden teklifler geldiğine dair haberler vardı.8 milyonu verip alsınlar biz de önümüze bakalım.96 yılında ki gibi bir Trabzonspor görmek istiyorum.Premier lig takımı gibi olmalı.

Yok mu İskender Günen gibi aşırı hızlı,teknik ve mükemmel ortalar kesebilen bir sol kanat oyuncusu
    Konu Onur Erçetin tarafından (10.08.2020 Saat 13:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

@Serdar Atasoy düşüncelerine saygı duymakla beraber fikrim değişmeyecek. Performansını gördükten sonra yanıldım diye yazarım buraya sıkıntı yok. Kendimce bir futbol bilgim var, burası da forum. Kendimce değerlendirip yazıyorum. Dediğin gibi aktif olarak oyuncu takip eden biri olmadığımdan mesajlarıma cevap yazmazsın bir daha.
    Konu s.ayaz tarafından (10.08.2020 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Skov, Giorgi, Conor, rüya kadro ama zor. Opsiyonlu satın alımla 20şer kazaniriz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz 10 yıldan fazla emek verelim genç bir oyuncu yetistirelim ( Yusuf Yazıcı ) 17 milyon Euro'ya satalım. Bjk bir gecede elini kolunu sallaya sallaya o parayı toplasın
    Taşıma su ile değirmen dönmez.

Senin satacak oyuncuların hala var ve hep olur ama o kampanya 1 sefer olur.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı angraf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek maç olacakmış seyircisiz bence bjk eleyecek.
    Ah keşke ceza almasaydık
    Zor bence Paok kadrosu oturmuş takim bjk daha transfer açıklamadı maç 15 gün sonra sanirim
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zor bence Paok kadrosu oturmuş takim bjk daha transfer açıklamadı maç 15 gün sonra sanirim
    elenirlerse direk uefa da gruplardan mı başlıcaklar ?

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

ihtiyaçlar önem sırasına göre idi

stoper
    6 no
    orta saha
    bek
    kanat forvet
    her zamanki gibi yine tersten başladık
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

btnyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O kadro gerçekten çok güzel de Benkovic ve Nielsen harici oyuncuları getirmek ekstra iş olur. Trezeguet gelmek istemediğini iletmişti. Skov Olsen, Gallagher gözde oyuncular, son tercihleriyiz muhtemelen. Nakamba yine bir tık daha kolaydır belki. Kverkvelia için de kesenin ağzını epey bi açmak gerek. Chakvetadze hakkında tahminim yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)