Sayfa 1326 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 326 826 1226 1276 1316 1324 1325 1326 1327 1328 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 33,126 ile 33,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þenol Güneþ

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdülkadir'e neden bu kadar þaþýrýlýyor anlamýyorum, bence buraya gelmesi bile mucizeydi. Zira bu sene ne oynadýðý kesinlikle belli deðildi.
    Kenan'ý hocanýn vazgeçilmezi gördükçe insan þaþýrýyor haliyle.
    Þenol Güneþ bir kez daha bu iþten anlamadýðýný ispatladý.Hakan'ý ýsrarla sol açýk oynatarak ( orta açtýðýný hatýrlamýyorum ),Okay'ýn yanýna Ozan'ý koyarak merkezi bozarak,Cengiz gibi tek top taþýyan adamý çýkarýp Kenan'dan medet umarak hakettiði yerde grubu tamamladý.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

Abdulkadir'i oynatmamasi sorun degil ama iki mactir turnuvanin en kotu oyununu oynayan takimi neredeyse ayni ilk 11'le sahaya surdu. Hakan ile Ozan Tufan ilk 2 mac ne oynadi da bu maca da ilk 11 basladi. Hayatimda bir turnuvada gordugum en kotu teknik direktor yonetimiydi. Kenan ile Hakan'in sozlesmesi bitti, transfer yapabilsin ve Ozan da Avrupa transferi konusuluyor diye mi menajerlerin baskisiyla sahada tutuldu diye dusunmeden edemiyorum. Yazik. Insallah emekli olmadan son bir turda bize binmez. Hoca da oyuncular gibi kafada emekli olmus ve birilerinin masasi gibi oyuncu tercihleri yapar olmus. Gitsin yabanci sinirindan bahsetsin, bazi siyasilere yalakalik yapsin.

Heisenberg - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Milli takýmdan sonra milletin ne olduðunu anlamasýný için fenere gitmesini istiyordum ama bu saatten sonra o da zor gibi. Hoþ bu zamana kadar yaptýklarýna bahane bulanlar fener için ölürüm dese ona da bir kýlýf uydururdu muhtemelen. Büyük ihtimal yine geri gelecek ama umarým bizden olabildiðince uzak durur artýk.

hamdi_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Bu sezon lig baþladýðýnda iþler istediðimiz gibi gitmezse eðer en geç ocak ayýnda yeni teknik direktörümüz olur. Atýn fava bekleyin. Ben kendisini hiç sevmem ama sevenlerine de saygý duyarým orasý ayrý.
    diðerlerinden farklý...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiði yerde inadým baþlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Þampiyonu TRABZONSPOR!

OrkHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý r9emre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abdulkadir'i oynatmamasi sorun degil ama iki mactir turnuvanin en kotu oyununu oynayan takimi neredeyse ayni ilk 11'le sahaya surdu. Hakan ile Ozan Tufan ilk 2 mac ne oynadi da bu maca da ilk 11 basladi. Hayatimda bir turnuvada gordugum en kotu teknik direktor yonetimiydi. Kenan ile Hakan'in sozlesmesi bitti, transfer yapabilsin ve Ozan da Avrupa transferi konusuluyor diye mi menajerlerin baskisiyla sahada tutuldu diye dusunmeden edemiyorum. Yazik. Insallah emekli olmadan son bir turda bize binmez. Hoca da oyuncular gibi kafada emekli olmus ve birilerinin masasi gibi oyuncu tercihleri yapar olmus. Gitsin yabanci sinirindan bahsetsin, bazi siyasilere yalakalik yapsin.
    normalde böyle grupta sýralamasý netleþen takýmlar son maça farklý kadrolarla çýkar, üst turu garantileyen oyuncu dinlendirmek, çýkamamayý garantileyen de farklý oyunculara turnuva deneyimi yaþatmak için.

ama þg sýrf oynatmadýðý topçular olur da iyi oynar, sonra da "daha önce niye onu deðil de bunu oynatmadýn" diye hesap sorulmasýndan korktuðundan gidip ayný mal 11'le çýktý neredeyse. ne bir orkun, ne dorukhan hiçbir yenilik yapmadý dökülen orta sahaya raðmen, kanatlar geberik olmasýna raðmen kerem'i denemedi. burak maç baþý 8 km koþmasýna raðmen (normali 11 artýk bunun), halil-enes vs denemedi. bu çocuklar oynayýp ezkaza yenseydi isviçre'yi hesap sorulacaktý çünkü. bu týynette bir adam bu. bir daha uzak olsun bu kulüpten. inþallah fener hoca bulamaz da bunu alýr, biz de staddan rahat rahat sileriz ismini.

erolizmts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Artýk býrakmasý ve torunlarýyla vakit geçirmeye baþlamalý. Kaos futbolu devri bitti. Bu kaos futbolu sizi bir anda coþturur ama devamlýlýðý yoktur. Tam oldum derken sizi en dibe çeker ve tersine kaos yaþarsýnýz. Devir sistem devri. Üç maç yapýp takýma bir gram top yaptýramayan adam hâlâ futboldan para kazanmamalý. Para ise para, þöhret ise þöhret, þampiyonluksa þampiyonluk hepsini yaþamýþsýn ama yetmiyor. Geri kalmýþ futbol anlayýþý yetmiyormuþ gibi ülke futbolu için de saçmasapan kararlar aldýrýyor. Artýk devir deðiþti. Ver gaz ile iþler yürümüyor. Yani sistem taktik bilmeyen hocalar artýk Türk futbolundan elini ayaðýný çekmeli.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Gümüshaneli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

Türk futbolun kanser hücresi. Senolitis.

Togrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Düþüþe geçen bir Þenol Güneþi durdurmak zordur

Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

https://eksisozluk.com/entry/124685151

hüseyin avni aker stadyumumun yerine ismi yeni stadyuma verilen þahýs.

ingiliz akademisyen john bale sporu týpký coðrafya gibi uzamsal bir bilim olarak tanýmlar. çünkü spor alanlarý, sýnýrlarý belli kural ve ölçülere göre çizilmiþ mikro-coðrafyalardýr.

hüseyin avni aker stadyumu ile þenol güneþ stadyumu arasýndaki fark eski türkiye ile yeni türkiye arasýndaki farktýr.

hüseyin avni aker vakfýkebir'e baðlý çavuþlu köyünde doðmuþ bir vatanseverdi.
    istiklal savaþýna katýlmýþtý. düþmanla göðüs göðüse savaþmýþtý. istiklal þavaþý madalyasý vardý. savaþ bitmiþ. yeni genç cumhuriyet kurulmuþtu. kurulmuþtu kurulmasýna ama ne para var. ne eðitimli insan.

avni aker cephedeki savaþtan daha zor olan savaþýn yeni baþladýðýnýn farkýnda olan biri. istanbul'a gidip selim sýrrý tarcanýn spor mektebine kayýt oluyor. bir tür hýzlandýrýlmýþ kurs. beden eðitimi öðretmeni olarak þehrine dönüyor. ama bu ele avuca sýðmaz vatansever öðretmen þehrin ilk diplomalý öðretmeni olmakla yetinmiyor.

ülkesini en çok seven iþini en iyi yapandýr öyle deðil mi?

iþi spor olduðu için þehrin spor ile ilgili sorularý üzerine kafa patlatýyor. þehrin futbol oynanacak bir sahasý yok. saha olmaya müsait düz arazi de yok.
    o dönem içinde kendi tütün tarlasýnýn da olduðu avni aker stadyumunun arsasý bir þekilde istimlak edilip bir þekilde ilk kazma vuruluyor. at arabasýyla vadi olan bu alanýn doldurulmasý için toprak taþýyor avni bey. bizzat kendi.

bir yandan öðretmenlik, diðer yandan þehrin gençlik spor il müdürlüðünü yapýyor.

þehirde seviliyor avni aker. bir dönem millet vekili olmasý için teklif geliyor. benim burada iþlerim var. þehrime hizmetim aksar diyerek reddediyor. öðretmen maaþý dýþýnda geliri olmayan adam.

evine sýk sýk misafir gelir. eþini tembihler. aman haným misafirlerimizi iyi aðýrla, ben karalahana çorbasý yerim. bir hafta hergün yerim. ama misafirimiz masadan aç kalkmasýn der.

o stadyumun inþaatýnda çalýþan didinen avni aker ne yazýk ki stadyumun bittiðini göremeden ölür.

yeni stadyumun ismi þenol güneþ

ülkede insanlar parasýzlýktan intihar ediyor.
    türk lirasý kampanyalarý yapýlýyor. kendisi dolar ile maaþ alýyor.
    hemde 30 milyon tl

hüseyin avni aker bugün yaþasa öðretmen olarak maaþý 4500 tl olurdu.

hüseyin avni aker 4500 tl maaþý ile karalahana çorbasý içip yemeðini paylaþtý. tütün tarlasýný araziye kattý. at arabasýnda toprak taþýdý. ülkesi için savaþtý. istiklal madalyasý kazandý. gazi oldu.

eski stadyumun ismi hüseyin avni akerdi.
    yeni stadyumun ismi þenol güneþ

biri türkiye
    diðeri yeni türkiye

bizim çocuklar diyorlar ya
    bu sloganý sevmiyordum. ama þimdi hak veriyorum.
    bakanla yer sofrasýnda yemek yediði için kadroda olan
    salgýn döneminde 3 tane maç için 10 milyon euro prim alan
    evet sizin çocuklar bunlar.

bizim çocuklarýmýz hüseyin avni bey

1- kul yâ eyyuhe’l-kâfirûn.

2- lâ a’budu mâ ta’budûn.

3- ve lâ entum âbidûne mâ a’bud.

4- velâ ene âbidun mâ abedtum.

5- velâ entum âbidûne mâ a’bud.

6- lekum dînukum veliye dîn.

de ki: "ey inkârcýlar!

2 ben sizin tapmakta olduðunuz þeylere tapmam.

3 siz de benim taptýðýma tapýyor deðilsiniz.

4 ben sizin taptýklarýnýza tapacak deðilim.

5 siz de benim taptýðýma tapacak deðilsiniz.

6 sizin dininiz size, benim dinim banadýr

sizin çocuklarýnýz size bizim çocuklar bize sizin dininiz size bizim dinimiz bizim bize

telkombe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Epeyce uzun olduðu için, üstteki mesaja konu metni alýntýlamýyorum. Ekþi'de gördüm ve açýkçasý içimden küfrederek karþýladým ilgili entriyi. Þimdi matah bir þey gibi burada paylaþýldýðýný görünce de þaþýrdým.

Beþiktaþlý bir yazarýn, Trabzon ve Trabzonspor'a olan kinini günümüz muhalif jargon vesilesiyle kusup, belli baþlý kelimeleri görünce içeriðe bakma ihtiyacý duymayan insanlardan alkýþ topladýðý saçma bir metinden fazlasý deðil. Abdülkadir Ömür'ün "yer sofrasýnda bakanla yemek yediði için" Millî Takýma alýndýðý konusunda hemfikir misiniz yani? Tarihinin en kötü turnuva performasýna imza atmýþ takýmda, Ömür'ün oturduðu sofradan baþka gündem edilecek bir þey yok mu? Hoþ burada da her fýrsatta "yer sofrasý" mevzusu açan arkadaþlar var ama o ayrý tabii.

Hüseyin Avni Aker'i de tepkiyi asgari düzeyde tutmak için, söylemek istediðine alet etmiþ. Ýnönü Stadyumu/Vodafone Park ya da kalplere atýlan imza/para yüzünden imzalamayan þampiyon teknik direktör üzerinden yapsýn mukayesesini.

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Kendisine þike yapýp þampiyonluðunu çalan Emre Belezoðlan ý istiyormuþ.
    Gerçekten bari inandýðýn deðerlere saygý duy ve Emre ile çalýþma
    Takýmý fb bile sepet havasý gönderdi. Sana mý düþtü þikeciye sahip çýkmak

Eðer emre milli takýma gelirse isterse takýmýn yarýsý bizden olsan hem muhalefetim
    Milli seyirciye or. evlatlarý diyen bir adamý destekleyemem
    13 Vitor Hugo

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Emre Belözoðlu ile ilgili açýklamalarý gerçekten de korkunç.

CaptanBarbosa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sadri Þener'in kendisi için söylediði bi söz vardý. Þenol parayý sever paracýdýr diye.
    Parayý görüp her þekle girebiliyor olmasýna þaþýrmýyorum ben artýk. Gelmiþsin kaç yaþýna, doðduðun büyüdüðün yýllarca formasýný terlettiðin bi camiayý bu kadar da eziyor olmasý nasýl bi karaktersiz olduðunu belli ediyor.
    Futbolcu eleþtirisi yapýyorsun, 2 isim kullanýyosun sadece 2si de trabzonun oyuncusu. Rezilsin rezil.
    O þikeci, ýrkçý yerden bitmeye de karakter güzellemeleri yapacak kadar da alçaldýn.
    Daha da seni savunan varsa gitsin trabzonsporluluðunu sorgulasýn!

SM-A730F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

Alýntý Rýza ÇOLAK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sayýn filazof efendi Trabzonspor'a baþkan olabilecekken bjk ya imza attýðýnda Trabzonspor ile baþarýlý olmuþ, bunun karþýlýðýnda parasýný takýr takýr almýþ bir spor adamý seviyesine inmiþtir. Kendisine Ýstanbul'un temiz havasýnda baþarýsýzlýklar diliyorum. Zira orada baþarýlý olmasý bizim baþarýsýz olacaðýmýz anlamýna gelirki zinhar istemem bunu. Mümkünse yolu bir daha Trabzonspor ile bir daha kesiþmesin. hani diðer baþlýklarda diyorlarla ASLOLAN TRABZONSPOR'dur. diðer herkes gelip geçicidir.
    rüþdünü ispat etmiþtir. Yanýlmadýk maalesef

Burak Býyýklý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Senin adýnýn herhangi bir Trabzonspor yerleþkesinde, tesisinde, su satan büfesinde bile olduðu her gün ayýptýr. Kazým koyuncu, avni aker, cemil usta ve daha nice niceleri varken senin adýný koyan siyasi irade ve ona ses çýkaramayan vasýfsýzlar elbet bir gün gidecek. O gün de bu isim deðiþecek.
    30 Nisan 2022 - Þampiyon TRABZONSPOR
    8.KUÞATMA

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bu forumda yönetici iken bu Ýstanbul sempatizanýni eleþtirdiðim için Þenol Güneþ aþký Trabzonspor aþkýndan büyük 1-2 forum üyesinin gazabýna uðramýþ ve ceza almýþtým

Bugün daha yüksek sesle söyleyebilirim ki son 10 yýlda Trabzonspor'u Þenol Güneþ'ten daha fazla rencide eden bir spor adami daha yoktur.

Bjk teknik direktörüyken Türkiye Kupasý'nda Sývas Belediyespor maçýna asýlmayýp 5 yiyip 1461'in elenmesini de unutmadým
    Avni Aker'de ýsýtýcalar çalýþmýyor galiba diyip dalga geçmesini de

En güzel renkler siyah beyazý da

Ben sevgiyi besiktas'ta gördüm Trabzon'da jandarmayla tesislere giriyorsunuzu da

O stadýn ismi hepimizin ayýbý hepimizin
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Git gite antipatik oluyor kesinlikle Trabzonspor dan adi silinmeli, aslinda cok gec kaldik bile ne zaman bjk hocasi oldu o anda ismi Trabzomspor la anilmamali. Simdi gitsin kankaso þikeci fetocu emre le milli takimi yönetsin
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Malum sahsi yanina alarak medyanin elestirilerini bir sureligine aklinca bastiracak koltugunu saglama alacak ..igreniyorum tiksiniyorum stadinin ismine bile karar veremeyecek bir sehire mubah bu yaptiklari..

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Emre'ye futbolu býraktýðýnda yardýmcým ol diye teklif götürmüþtü zaten. Zayýflayinca yanýna istediði doðru deðil, en baþýndan beri istedi.

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Bu adam ciddi ciddi kendi takýmýndaki bi oyuncuya karþý(Zokora) ýrkçýlýk yapan birini yardýmcýsý yapmaya çalýþýyor. Ben futbolcu olsam bu adamýn takýmýnda oynamam oyuncusunu korumuyor çünkü hiçbir þekilde. Ayrýca yine rakip takým oyuncusunu arayýp seni aldiricam demiþti sanýrým Emre 2011 sezonunda Karabükte oynayan Kaðan diye biriydi.
    Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami bir kupa maçýna çýktý maç trabzonda o maçta elenmiþtik akhisardý rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamýnýn saha kenarýndan verdi taktik kulaklarýmla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Emre'ye futbolu býraktýðýnda yardýmcým ol diye teklif götürmüþtü zaten. Zayýflayinca yanýna istediði doðru deðil, en baþýndan beri istedi.
    özrü kabahatinden büyük mü desem ne desem... iyi pok yemis... serefsiz serefsizi bulmus tencere kapak gibi
    Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu adam ciddi ciddi kendi takýmýndaki bi oyuncuya karþý(Zokora) ýrkçýlýk yapan birini yardýmcýsý yapmaya çalýþýyor. Ben futbolcu olsam bu adamýn takýmýnda oynamam oyuncusunu korumuyor çünkü hiçbir þekilde. Ayrýca yine rakip takým oyuncusunu arayýp seni aldiricam demiþti sanýrým Emre 2011 sezonunda Karabükte oynayan Kaðan diye biriydi.
    aynen öyle... bu herifin hakkinda yillardir sövüp sayan 3-5 kisiden biriydim, neyse ki sayimiz epey çogaldi mutluyum...
    o zamanlar forum yöneticileri bile yok efsânemiz yok bilmem ne baslik tartismasi bile olmustu... Gayretli kardesler azili senol savunucusuydu, kaç zamandir bu konuda sesleri çikmaz bu konuda ama =) onlar da herhalde anlamistir senol'un eski senol olmayip pust senol oldugunu

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    55

2011 Kupasýnýn yarýsý Þenol Güneþ'in yardýmcýsý oldu. Þenol beyi savunmak için nasýl kývrak laf oyunlarý yapýlacaðýný görmek için girdim foruma.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

zamaný geldi 2010-2011 þampiyonunu da açýkla þenol hoca!

birilerine yaranma çabasýyla herkesin gözünde kendini bitirmeyi baþarýyor, bravo!

#AkyazýAVNÝAKERdir
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (10.07.2021 Saat 18:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

M.Kýlýç50 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu forumda yönetici iken bu Ýstanbul sempatizanýni eleþtirdiðim için Þenol Güneþ aþký Trabzonspor aþkýndan büyük 1-2 forum üyesinin gazabýna uðramýþ ve ceza almýþtým

Bugün daha yüksek sesle söyleyebilirim ki son 10 yýlda Trabzonspor'u Þenol Güneþ'ten daha fazla rencide eden bir spor adami daha yoktur.

Bjk teknik direktörüyken Türkiye Kupasý'nda Sývas Belediyespor maçýna asýlmayýp 5 yiyip 1461'in elenmesini de unutmadým
    Avni Aker'de ýsýtýcalar çalýþmýyor galiba diyip dalga geçmesini de

En güzel renkler siyah beyazý da

Ben sevgiyi besiktas'ta gördüm Trabzon'da jandarmayla tesislere giriyorsunuzu da

O stadýn ismi hepimizin ayýbý hepimizin
    Hatýrlattýðýn için teþekkürler renkdaþ! Bunlarý unutanlara, unutmak isteyenlere inat hep burada tekrarlayacaðýz!!
    *Kurþunlarla yýkýlmazdým, Yýktý beni bu aþk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

millî takima Ömür'ü aldi diye burada artislik yapan 1-2 kisi vardi, çiksinlar ortaya savunsunlar senol efendilerini yine

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)