Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Transfer Cem Demir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cem Demir sözlesme imzaladi
    Kulübümüz, 2. Lig B Kategorisi takimlarindan Pendikspor?un forvet oyuncusu Cem Demir?le üç yillik sözlesme imzaladi.

2003 yilinda Kartal Bulvarspor?dan Pendikspor?a geçerek profesyonel olan Cem, 2002/03 sezonunun ikinci yarisindan itibaren Pendikspor?da oynadi. Özellikle 2004/05 sezonundan bu yana sergiledigi performansla dikkatleri çeken 21 yasindaki oyuncu bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?ne gelerek mukavele imzaladi.

Cem, Trabzonspor gibi büyük bir camiada oynayacagi için mutlu oldugunu ve Bordo-Mavili formayi giymek için heyecanlandigini belirtirken, Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, ?Cem Demir?in transferiyle sadece Trabzonspor?un bugününü degil, gelecegini düsündügümüzü de gösterdik? diye konustu.

Cem Demir kimdir?

Dogum Tarihi ve Yeri: 30.04.1985, Erzincan
    Mevki: Forvet
    Milli Olma Sayisi: -
    Boy: 1.87cm
    Kilo: 80kg
    Ayakkabi No: 43

Kariyeri

2002/03 Pendikspor 2/0
    2003/04 Pendikspor 3/0
    2004/05 Pendikspor 24/4
    2005/06 Pendikspor 34/9

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ali güzeldal bolca küfretsin..haklidir.ne derse haklidir..

2.lig b kategorisinde 2 senede 13 gol atabilmis oyuncu bizim gelecegimizin teminati olacakmis.sonra da paftan neden oyuncu çikmiyor derler..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.Lig B kategorisinden bir forvet oyuncusunun Trabzonspor'a gelebilmesi için o lide harikalar yaratmasi lazim...Bu oyuncu ise sadece 13 gol atmis 4 sezonda...Bu oyuncu mu süper lig de bize maç alacak, gol atacak?

Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, ?Cem Demir?in transferiyle sadece Trabzonspor?un bugününü degil, gelecegini düsündügümüzü de gösterdik? diyor bir de...

Sen eger gelecegini düsünüyorsan önce kiralik olarak süründürdügün yildiz adayi gençlerine sahip çikacaksin...

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gene birisinin yüksek tavsiyesiyle yada araya hatirli kisiler gelerek alin su çocugu yaa yararli olur size demeleriyle yapilmis bir transfer tamamiyle bos bir transfer.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nasi anladiniz hemen bosbi transfer oldunu hayret bise ben suan ne ii diebilirim nede kötü bakicaz

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yazacak coook $ey var ama...

ne diyelim, buda bi Transfer-hic yoktan iyidir [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Hayirli Olsun...

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kiralik diye gönderilen yildiz adaylarimizin Lig A'daki basarilari ortada[img]smileys/smiley1.gif[/img]. Cem Demir geldiyse yildiz adayi gençlerimiz kendilerine bakacaklar[img]smileys/smiley1.gif[/img] A.sebatspor küme düsüyordu[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Serdar Kurtulus için Besiktas'in Eser Yagmur, Sinan kaloglu ve para verdigini bilmiyormusunuz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Gökhan Güleç bir öncesine kadar Inegölspor'da oynuyordu[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Cem Demir'i kaç izlediniz ?

Ali Güzeldal Bakirköyspor'dan geldi[img]smileys/smiley1.gif[/img]

alt yapidan Cengiz Çoban'dan umutluyum[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Edited by: gerçekefsane

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

nerdende buldular bu usagii

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yönetimi tebrik etmek istiyorum yildiz futbolcu aldilar sonunda[img]smileys/smiley7.gif[/img] ulen bu adamlar ne yapmaya çalisiyor koskoca Trabzonsporu Trabzon büyük sehir belediyeye çevirdiler.. kariyere bak 10 tane gol atmis bilmem kaçinci ligde hani büyük takimdik biz ne hallere getiriyolar bizi ya yaziktir günahtir Trabzonun öz gençlerine[img]smileys/smiley7.gif[/img]

kendine bakacaklar dedigin yildiz adaylarindan ali güzeldal ve ergin keles ikilisi bize gelmeden önce gayet iyi performans sergiliyolardi..ali sebatin en çok gol atan oyuncusuydu..bize geldikten sonra sans mi verildi?oynadi da atmadi mi (bkz malatya maçi)

2bde 8 gol atmis birinin neyini izliycekmisim sormasi ayip?yaptiklarim yapacaklarimin teminatidir demisler.her sey ortada

Nereden
    İstanbul

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı
    nasi anladiniz hemen bosbi transfer oldunu hayret bise ben suan ne ii diebilirim nede kötü bakicaz

Anlamamak için çok akilli olmaya gerek yok az düsününce cevaplar kendi kendini olusturuyor zaten.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim alin size yildiz oyuncu bu mu dedi yok sadece gelecege yönelik umut veren bir oyuncuoldugu için aldik dedi.Yönetimi sif elestirmek olsun diye elestirmeyelim.Her oyuncuda anasinin karnindan yildiz olarak dogmuyor bakarsiniz ileride çok iyi bir topçu olabilir simdiden önyargi ile bakmayalim..

@kuzey_lee

yanlis anlama durumu oldugunu hissediyorum.

Ali Güzeldal Bakirköysporden geldi[img]smileys/smiley1.gif[/img] Cem'de Pendikspor'dan geldi.vurgulamak istedigim Ali ve Cemaltyapidangelmediler. Ali Bakirköyspor'dan geldi. Cem'de Pendikspor'dan geldi [img]smileys/smiley1.gif[/img]kizilacak durum yok[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Alt yapidan kiralik gidenoyuncularimiz kendilerine bakacaklar. Lig A'daki performanslarina bakacaklar.[img]smileys/smiley1.gif[/img]Ali Trabzonspor A kadrosu için düsünülüyor[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Mehmet Yilmaz'in yerine kadroda Ali'yi düsünürüm [img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: gerçekefsane

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her sene olur böyle transferler, iki üç yil sonra merak ederiz bizim böyle bi toçumuz vardi ne oldu diye, ya marasspordadir, ya sariyerdedir ya güngörende heey gidi günler deriz, geçeriz...

Alıntı selokal61 Nickli Üyeden Alıntı
    Yönetim alin size yildiz oyuncu bu mu dedi yok sadece gelecege yönelik umut veren bir oyuncuoldugu için aldik dedi.Yönetimi sif elestirmek olsun diye elestirmeyelim.Her oyuncuda anasinin karnindan yildiz olarak dogmuyor bakarsiniz ileride çok iyi bir topçu olabilir simdiden önyargi ile bakmayalim..

yasim çok geç degil,geçen sene hali saha liginde baya gol attim hem de mevkim sag açik olmasina ragmen..bakarsin ilerde benden çok iyi topçu olur dimi

Nereden
    İstanbul

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

Anlamamak için çok akilli olmaya gerek yok az düsününce cevaplar kendi kendini olusturuyor zaten.

bi futbolcunun ii olup olmadigi düsünerek bulunmaz ancak onu izlersin ve iyiligine karar verirsin sen bu futbolcuyu izledinmi ben izlemedim eger izlediysen ve videolarini ele geçirebiliosan bize de ver bizlede paylas bizde nasil bi futbolcu olduna kara verelim

bence artik sirf muhalefet yapmaktan vaz geçelim elestirelim ama su transfer de gereksiz demeyin izleelim bi görelim

biz bu futbolcuyu izlemeden kötü dioruz herlade yönetim bu adami izledide aldi bizim gibi bu futbolcu iidir veya kötüdür die transsfer yapmazlar zanetmiorum biraaz daha yapici olmaya çalisalim

Nereden
    İstanbul

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı
    her sene olur böyle transferler, iki üç yil sonra merak ederiz bizim böyle bi toçumuz vardi ne oldu diye, ya marasspordadir, ya sariyerdedir ya güngörende heey gidi günler deriz, geçeriz...

Olayin kisaca ve en öz açiklamasi budur iste.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı selokal61 Nickli Üyeden Alıntı

yasim çok geç degil,geçen sene hali saha liginde baya gol attim hem de mevkim sag açik olmasina ragmen..bakarsin ilerde benden çok iyi topçu olur dimi
    vallasenden olurmu onu bilmiyom ama yeni alinan oyuncudan olabilir.Yönetim begenip almissa illaki bir bildigi vardir bekleyip görmek lazim

Nereden
    İstanbul

@husolee61

Yönetimin izleyip aldigini nerden biliyosun?

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaw bu adami Fener alsa hiç tanimasak bilmesek bilebizim yönetim neden uyuyo el gençleri topluyo deriz. Sanki milyon dolarlar döküldü adamin önüne. Adamda is varsa oynar yoksa Sebat'i kurtaracak adamlara ihtiyaç var zaten seneye de...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu neya nedim aradigimiz yildiz oyuncu buydu desene baskanin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallahi ben Ali Güzeldal in yerinde olsam terkeder giderdim böyle rezillik olur mu ya ne hallere düstük yahu Pendikspor dan adam aliyoruz...

@gerçekefsane

yanlis anlamamdan dolayi özür dilerim.ama kizdigimiz nokta bu mevkide zaten elimizde genç ve ilerisi parlak olarak görülen oyuncu varken fuzuli olarak bu oyuncunun alinmasi.genç yetenek alacaksan bursadan serdari antalyadan burak yilmaz'i alacaksin..pendikte 9 gol atmis birini gelecek için aldim diyemezsin..o zaman ben de sana derim ki ferdi serdar ikinci li,g b kategorisinde sanliurfa belediyespor formasiyla grubunun gol krali oldu..git onu al..fuzuli islerle ugrasiyorlar

Nereden
    İstanbul

Alıntı immortal_TS Nickli Üyeden Alıntı

@husolee61

Yönetimin izleyip aldigini nerden biliyosun?

tahmin kardes tahmin 6. hissim kuvvetli salladim tutar die belki tutturamadimmi acaba?

bu ne saçma sapan bi soru yönetim izledini nereden biliomusum kuslar söledi bilader kuslar

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

@gerçekefsane

ferdi serdar ikinci li,g b kategorisinde sanliurfa belediyespor formasiyla grubunun gol krali oldu..git onu al

Ferdi Serdar yakinda gazete mansetlerinde görürsek sasirmam.[img]smileys/smiley4.gif[/img]ismini duyarsam Kuzey_lee söylemisti diyecegim.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Bucaspor'dan Mehmet Battal'i, Giresunspor'dan Emre Karaman'i alsalardi[img]smileys/smiley19.gif[/img]Edited by: gerçekefsane

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)