PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87

Courage
07.01.2019, 21:34
Nereden nereye geldi(k)?

Bu kadar yaşanmışlığın ve hukukun olduğu yerde ne kadar kızsamda son yaşananlara, yinede sövüp sayarak senin başlığına yazmayı kendime yakıştıramam.

Allah kalbine göre versin kardeş, güle güle.

cyberentalpi
07.01.2019, 21:47
Hala ne yaptığın söylenmiş değil. Umarım geçerli nedenler açıklanırda bizde fazla üzülmeyiz. Kaleciliğini tartışmaya açarım ama Trabzonspor luluğunu açmam. Yolun açık olsun ONUR. Kaldığın uzun yıllar boyunca emeklerin dik duruşun için teşekkürler. Yolun açık olsun.

lizarazu
07.01.2019, 21:54
Onurunda suçu vardır ama ben yönetimin yüksek ücretli oyunculardan kurtulmak için böyle bir strateji uyguladığını düşünüyorum. Olcay ve Kucka'da sıra.

Oğuzhan Fidan
07.01.2019, 21:54
Efsane olacakken kestane oldun.. bu taraftar senin arkanda felan değil Biz TRABZONSPOR un arkasındayız kardeş. seni hep hiddetli bir şekilde savunduk ama sen malum şahısla bir olup hep kendi otoriteni kurmaya çalıştın. şimdi o gönderdiğiniz hocalara ve boşa giden zamanımıza üzülüyoruz.. gram üzüntü duymuyorum hadi güle güle

Ozan Yılmaz
07.01.2019, 21:55
Artık bu konu kapanmıştır.

Kilit.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190107/3287661d001ab092de6e7430a9d37ea8.jpg

U.Sadıkoğlu
08.01.2019, 08:16
Emeklerin için teşekkürler kaptan. Seni hep iyi anacağım.

Fatih Özkan
08.01.2019, 08:19
3 sezon evvel gönderilmeliydi.
Ama bu şekilde bitmesi de beni üzdü.
Hakkında hayırlısı olsun.

Adem Erdoğan
08.01.2019, 08:20
Varsa hakkım helaldir, unutulmazlar arasında yerini almıştır benim için.

Yolu açık olsun.

Yiğit Gayretli
08.01.2019, 08:24
Böyle bir ayrılık yerine bonservisiyle gitmesini tercih ederdim. Keşke kariyerinde bir Avrupa bölümü olsaydı...

Üzüldüm ama bu ayrılık da zaruriydi.

Bu camiada yerin daima olacak. Emeklerin için teşekkür ederiz.

tsukru61
08.01.2019, 08:42
Onca güzel anı varken vampirlik ve çakallıklar sonunun böyle olmasını sağladı.

zafer6161
08.01.2019, 09:25
koydu :(

BERBATOV61
08.01.2019, 09:30
Kendin ettin kendin buldun gidişinde hakettiğin gibi oldu güç zehirlenmesi böyle birşey

ihsan candas
08.01.2019, 10:18
Bazen her şey istediğin gibi gitmez. İnşallah mutlu olursun...

Çağlar Güleryüz
08.01.2019, 10:49
Keşke 3 sene önce daha güzel bir şekilde ayrılsaydık. İki tarafın da kalbi kırılmamış olurdu.
Neyse sağlık olsun, olması gereken oldu. Ahmet Ağaoğlu'nu tebrik ediyorum. Kimse Trabzonspor'dan büyük değildir.
Onur hayatımın sonuna kadar bana şampiyonluğu hatırlatacak, hem kendi şampiyonluğumuzu, hem de Bursa'yı şampiyon yapışını.

Faik Yılmaz
08.01.2019, 10:53
Trabzonspor'da Sosa denilen bir adam var..... Geöen yıl 25 lig maçında oynadı..... Hiç gol atamayıp 2 asistle ligi tamamladı. 9 maç oynamadı , oynayamadı....... 1 yılda 20 milyon tl aldı......
Kimse demedi ki Sosa yattığı yerden para kazandı.......

Trabzonspor'da Kuçka denilen bir adam var......Bu sene 8 lig maçında 338 dakika süre aldı...... Yarım sezonda 7 milyon tl yi cebe indirdi...... ( 1.125.000 euro)
Kimse demedi ki Kuçka yattığı yerden para aldı......

Trabzonspor'da İbanez denilen bir adam var..... Yıllık 1.050.000 euroya oynuyor yani yarım sezonda 525.000 euro kazandı. Türk parası ile 3.240.000 tl....
İbanez rakamla 1 lig maçında oynadı. yazı ile bir....
Kimse demediki İbanez yattığı yerdne para kazandı.....

Bu klulüpte sadece Onur yattığı yerden para kazanıyordu... Haindi , işbirlikçiydi.....Takımın ahengini bozuyordu.... Gitti artık tüm sorunlarımız bitecek.....Güzel günler gelecek.....Hatta Zeki Müren'de bizi görecek.....

Onur Akyüz
08.01.2019, 10:58
Benim için sonu hayalkırıklığıyla biten bir hikaye oldu. Ünal Hocayla aynı tarafta olabilir ve ona yardım edebilirdin. Ücretini makul bir seviyeye çekip genç kalecilerin arkasında bir abi, bir kaptan olarak durabilirdin. Ancak tercihin başka oldu, napalım?

İnsan tuhaf oluyor bu sayfayı nostaljide görünce. Şb’yi şampiyonluktan edişin, Türkiye kupası finali, süper kupa finali, 2010-11 sezonu, anfield performansı, sakatlandığında yaşadığımız endişe, sakatlıktan döndüğünde yaşadığımız sevinç, kurtardığın sayısız maç, baişakşehir maçında hakeme tepkin, drogbanın ve vlemincix’in sana tepkileri vs bir sürü unutulmayacak şey bıraktın.

Yolun açık olsun..

kadirgazioglu
08.01.2019, 11:10
Neyse...

Fatih Çelik
08.01.2019, 11:34
Bu dünya ne sana ne de bana kalmaz,
Sultan Süleyman'a kalmadı böyle...

Adem Erdoğan
08.01.2019, 11:56
Benim için sonu hayalkırıklığıyla biten bir hikaye oldu. Ünal Hocayla aynı tarafta olabilir ve ona yardım edebilirdin. Ücretini makul bir seviyeye çekip genç kalecilerin arkasında bir abi, bir kaptan olarak durabilirdin. Ancak tercihin başka oldu, napalım?

İnsan tuhaf oluyor bu sayfayı nostaljide görünce. Şb’yi şampiyonluktan edişin, Türkiye kupası finali, süper kupa finali, 2010-11 sezonu, anfield performansı, sakatlandığında yaşadığımız endişe, sakatlıktan döndüğünde yaşadığımız sevinç, kurtardığın sayısız maç, baişakşehir maçında hakeme tepkin, drogbanın ve vlemincix’in sana tepkileri vs bir sürü unutulmayacak şey bıraktın.

Yolun açık olsun..

En efsanesi de

16584

Harun-61
08.01.2019, 12:15
Yaptigi onca hata'ya ragmen tabii'ki yaptigi onca Adam'ligi unutmus degiliz.

Hala gec degil...

Baskan ile konusup özür diler, ben bu takim'in bir neferiyim, her zaman kulübün hizmetindeyim der olay kapanir.
Güzel bir jübile ile futbol hayatini tamamlar.

Fatih Çelik
08.01.2019, 12:22
11 yılda hem saha içinde hem de saha dışında iki farklı Onur vardı. Çok sevdik çok savunduk yalan değil. Görmezden geldik kimi şeyleri de... Hakkındaki dedikoduları bertaraf etti. Ama geçmişte soru işareti olarak kalan olayları da tasdik etti. İki Onur Kıvrak tanıdım birini çok sevdim ama birini ise hiç mi hiç sevmedim. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

oflubektas
08.01.2019, 12:56

Yolun açık olsun..

Aşağı yukarı bunları yazacaktım. Eline sağlık. Ek olarak, 25 yaşında bir gence, stad çevresini sarmış binlerce kişiyi dağıtması için megafonu tutuşturursan, kulübün en haklı davasında doğru dürüst ses çıkarabilen sadece bir kişi olursa, o genç arkadaş da pek ala kendisini kulübün ve şehrin sahibi zannedebilir, sana ve takımına zarar vermeye başlayabilir.

Sinan G.
08.01.2019, 13:08
Trabzonspor'da Sosa denilen bir adam var..... Geöen yıl 25 lig maçında oynadı..... Hiç gol atamayıp 2 asistle ligi tamamladı. 9 maç oynamadı , oynayamadı....... 1 yılda 20 milyon tl aldı......

Trabzonspor'da Kuçka denilen bir adam var......Bu sene 8 lig maçında 338 dakika süre aldı...... Yarım sezonda 7 milyon tl yi cebe indirdi...... ( 1.125.000 euro)

Trabzonspor'da İbanez denilen bir adam var..... Yıllık 1.050.000 euroya oynuyor yani yarım sezonda 525.000 euro kazandı. Türk parası ile 3.240.000 tl....

Bu klulüpte sadece Onur yattığı yerden para kazanıyordu... Haindi , işbirlikçiydi.....Takımın ahengini bozuyordu.... Gitti artık tüm sorunlarımız bitecek.....Güzel günler gelecek.....Hatta Zeki Müren'de bizi görecek.....

güzel günler geldi zaten, siz farkında değilsiniz galiba..........................(ayrıca olayın uzaktan yakın parayla alakası yok)

Faik Yılmaz
08.01.2019, 13:52
Sevgili Dostlar.

Son zamanlarda sıkça soruluyor.

Bol noktalı yazmamın herhangi bir anlamı yoktur.

Sadece yazma stilimle ilgilidir.

Noktaların üstüne değilde içine dikkat ederseniz sevinirim. Birde herkesin görüşüne katılmasamda edep içerisinde cevap vermeye çalışıyorum. Aynı özeni de beklemek hakkım sanırım

saygılar

pReN@_61
08.01.2019, 14:14
Yolu açık olsun.
Emekleri için teşekkürler

Cem Balcı
08.01.2019, 16:11
Keşke böyle bitmeseydi.

Yolu açık olsun.

Hacipsilo
08.01.2019, 21:23
Hata ondaydı, bundaydı, şundaydı; bunların çok bir anlamı kalmadı artık.

Sorun şu ki Trabzonspor gibi bir camia maalesef genç futbolcuların gelişimini doğru yönetemiyor. Bu sadece Trabzonspor'un sorunu değil, bu topraklardan çıkıp potansiyelini doğru yönlendirebilen çok az futbolcumuz oldu, bunu tüm sporlara yaymak mümkün. Tugay Kerimoğlu haricinde bir örnek gelmiyor aklıma... Belki Nihat, belki basketbolda Mehmet Okur (Hido'yu doping nedeni ile ayırıyorum)

Yıllar sonra foruma kalp kırıklığımı yazmak için giriş yaptım. Beni gurbette ayakta tutan çocuktu Onur, suçlu aramadan üzülüyorum. Keşke böyle olmasaydı be çocuk...

Yusuf böyle olmasın, Abdulkadir böyle olmasın diye yazıyorum. Efsane yapmak istediklerimiz kestane oluyorsa biraz da kendimize bakalım, efsaneleri efsane yapacak şekilde davranalım...

Çok üzgünüm, öfkeliyim, kırgınım ve kime patlayacağımı bilemiyorum.

Kahrolson bağzı şeyler!!!

Onur Akyüz
08.01.2019, 22:15
En efsanesi de

16584
Evet unutulmazdı, golü Olcay kaçırmıştı diye hatırlıyorum.

Artık Onur gitti, gidenin ardından kötü konuşan herkese de bunu yapmamalarını öneriyorum. Bir devir kapandı artık. Nolursa olsun Onur bize onu güzel hatırlayacağımız bir sürü şey bıraktı, ben onlarla hatırlamayı tercih edeceğim.

Veysel
08.01.2019, 22:49
Büyük kaptan

Trabzonspor zarar görmesin diye şu ana kadar konuşmadı, helal olsun. Canını yerim senin

beratika
09.01.2019, 00:24
Yıllardır benim takımdaki kahramanım, Kaptanım, abim; gönül o şehirden giderken de yanında olmayı isterdi ve de ayrılığın böyle olmamasını. Yine de belki de daha kötüsünden iyidir. Elveda resmini tuvale 5 sene önce heyecanla çidiğim adam, elveda senelik profil resimlerimizin sahibi, elveda en fahri Trabzonlu olan egeli kişi, elveda Onur kaptan
Geri kalan hayatın umarım istediğin gibi geçer.

Sefa
09.01.2019, 04:05
Taraftar hep aldığı paradan üzerine gitti evet son dönemde aldığı para belki fazlaydı ama en iyi dönemlerinde de yok parasına oynuyordu.. Dengeli ücret almıştır..

10 sene bir kaleyi korumak kolay iş değil kendini bazı konularda geliştiremese de ki sakatlıklar etken bunda bu kulübün tarihine adını yazdırmıştır.

Sürekli hakkında bir şeyler yazılıp çiziliyor çıkıp bir basın toplantısıyla iddiaları cevaplamadı da gerekir..

My
09.01.2019, 04:52
Futbol çok nankör bir sektör.

Şeref
09.01.2019, 10:28
onur recep kıvrak özellikle istanbul takımlarına karşı yaptığımız maçlarda göstermiş olduğu performans harikaydı. unutamadığım maçlar deplasmanda gs fb ve bjk maçları fark yiyeceğimiz maçlardı ama onurun sayesinde puan koparmıştık bu maçlarda. ayrılık böyle olmasaydı keşke. inşallah bu kulübe tekrar dönersin büyük kaptan.

A.Gökhan AKIN
09.01.2019, 10:28
Biri saksımızı çiğneyip gitti.
Biri duvarları yıktı, camları kırdı.
Fırtına gelip aramıza serildi.
Biri milyon kere çoğaltıp hüzünleri,
Her şeyi kötüledi, bizi yaraladı.
Ciğerim yanıyor, yüreğim kanıyor.
Olmasaydı sonumuz böyle.

yazıkoldu
09.01.2019, 10:32
trabzonspora bir kuruş bonservis kazandırmadığı gibi giderken de bu dar boğazda 3 milyon avro yani 20 milyon liraya yakın bir para ayrıca alarak gitti.
futbolu bırakmışmış, sana ödenecek 20 milyon lira hazır parayı kimden alacaktın, sen bırak mıycak sın da kim bırakacak. 20 milyon lira alacak ne yaptın, ayıptır, yazıktır, günahtır. Taraftarın 7/24 küfrettiği Burak Yılmaz kadar olamadın, lafa gelince büyük kaptan. Burak Yılmaz 3 defa bonservis parası getirdi, alacağından da feragat etti. Sen önümüzdeki yılların parasını alamadım diye konuşuyorsun.

Şeref
09.01.2019, 10:33

abi çok doğru yazmışsın. aynen katılıyorum. inşallah aramayız ONUR gibi bir kaleci....

yazıkoldu
09.01.2019, 10:39
kötüden emsal olmaz, hepsi hataydı, onur da hataydı.
hiç bir takım talip olmadı, demek ki aldığı para helal değilmiş.
giderken alıyor, giderken bu takıma darbe vurarak gitti.
malatyadan 5 golü ben mi yedim, kadro dışı kalmaları çok doğaldır. nitekim yerine oynayan genç çocuk durumu toparladı.

Tekke
09.01.2019, 12:05

Bu konu ANASAYFADA konu olmalı, ama kapattı arkadaşlar.

Futbol sistemi ahlaksızların elinde.

Sistem Arda-Burak-Sergen_rıdvan-Terim-Yanal gibi çalışmadığı yılların da tazminatını alan, ahlaksızları ayakta tutuyor.

Alex-Onur-Muslera gibi ADALET ve KARAKTERİ olanları kovuyor (Musleranın da sonu öyle olacak bence)...

KEŞKE ana sayfada kalsaydı açtığım başlık.

DEĞERLERİ yok etmek kişiye zarar vermez KURUMA verir.

Onurlu gidişi alkışlamak Trabzonu büyütürdü(hataları olsa da 12 yıl aslan gibi Onurlu duruşuna bağışlanmalıydı)...

Yiğit SARI
09.01.2019, 12:15
Yolu açık olsun çok geç ve yanlış bir vedalaşma oldu. Zaman aşımı diyebiliriz.

Emrah KabuL
09.01.2019, 12:28
Dozer mi Cemil ?

Şu yaptığı hareketten sonra yani sebebi ne olursa olsun bu takımdan gönderilmeliydi..

16587

Sürekli 11 sezon hizmet,emek verdiğinden bahsediliyor.. hangi 11 sene neyin emeği ? Kalecilik yaptı ve karşılığını fazlasıyla aldı.. bu kadar..

10 sezonda 200 süper lig maçına çıkmış seneye vursan 20 maç anca ediyor.. geriye dönüp baktığımızda çok iyi diyebileceğimiz 3-4 sezonu var ya da yok.. sıradan bir kalecilik yaptığı sezonlarda bile yıllık 2 m euro üzerinde ücret aldı.. oynamadığı dönemler bile parasını aldı değil mi ? başka ne olacaktı ? kulüp sahip çıktı,taraftar sahip çıktı ve arkasına aldığı bu destek ile de sonunu hazırladı ne yazık ki..

Evet Trabzonspor'a bir kuruş bonservis kazandırmadığı gibi giderken de şu dar boğazda 3 m euro alıp gitti.. söz konusu para olunca birden profesyonelleşiyoruz.. futbolu bırakma konusunda ise yine samimi bulmuyorum.. performans olarak zaten bitik.. sakat mı sağlam mı belli değil.. e bu haliyle kulüp bulması da pek kolay değil.. neyse umarım şu durum bazılarına ders olur da bu adamlara gerektiğinden fazla misyon yüklemezsiniz.

Faruk BERBER
09.01.2019, 12:35
Bu başlık da son süratle Şenol Güneş başlığına benzeyecek tamamen :)

alper*
09.01.2019, 12:47
Futbolu bırakmayacak. Görün bakın.

Yiğit Gayretli
09.01.2019, 13:51
Eldivenleri müzede... Onur meselesi çok konuşulur tartışılır ayrı mesele ama sevsek de sevmesek de bu kulübün tarihinde kendine yer edinmiştir.

Oğuz B.
09.01.2019, 14:39
%74,8 - Süper Lig'de 2014/15 sezonu başından bu yana en az 50 maça çıkan kaleciler arasında kurtarış yüzdesi en yüksek beş kaleci:

Fabri - %74,8
Tolga Zengin - %73,8
Volkan Demirel - %73,7
Volkan Babacan - %73
Onur Kıvrak - %72,2

Güven.

https://twitter.com/OptaCan/status/1082955407377788928

Veysel
09.01.2019, 16:02
Şenol Güneş'in efsane olduğu yerde Dozer Cemil'den sonra en büyük efsane sensin kaptan

Faik Yılmaz
09.01.2019, 16:37
Yazıkki son zamanlarda Bordomavi.net gibi nezih bir ortamı mahalle kahvesine çevirip seviyesini düşüren arkadaşlar var......

Kendilerine laf edilmediği halde üzerine alınan , hakaretvari konuşan , argo sözleri pervasızca kullanan insanlara değil burada mahalle kahvesinde görsem tahammül etmem bir şey demem ama oradan çeker giderim......

Mesajlarımın sonunda kullandığım ve tamamen yazma stilimle ilgili olan noktalara bile anlamsızca kafayı takan insanlar ile aynı ortamda bulunmak istemediğimden , gereksiz ve anlamsız münakaşaların Trabzonsporumuza bir fayda sağlamadığını gördüğümden foruma uzunca bir süre ara veriyorum.

Foruma girmeyeceğim , herhangi bir başlıkta yorum yapmayacağım.

Saygılarımla.

halilaziz61
09.01.2019, 19:27
Onur adamdır.
Hataları olmuştur her insan gibi.
Ama adamlığı bakidir.

burda ona ağzından salyalar saçıp saldıranlar acaba zamanında Egemen, Engin, Selçuk ya da Burak'a böyle saldırmış mi sormak lazım.
2011'den sonra bırakıp gitse şu an gelsin diye arkasından ağıtlar yakacak adamlar Onur'un arkasına teneke bağlayıp, onu hain ilan edip gönderdi.

Ha kazandığınızı sanıyorsunuz ya hiçbir şey kazanmadınız çok şey kaybettiniz başta da hain ilan ettiğiniz adam üzerinden haysiyetinizi kaybettiniz.

Yalan söylemeyi nefes almak kadar doğal hale getirdiğiniz için utanacağınızı düşünmüyorum.

Ha bu arada Onur'un hala ne yaptığı açıklanmadı. Neden açıklamıyorlar, çünkü ortada birşey yok da ondan.

Onur gittiğin yerde rahat et. Samimi taraftarın her zaman kalbinde ve Trabzonsporun tarihindesin.

Bir şekilde yollarımız yine kesişecek buna eminim.

Bu şarkı burada bitmez.
Şimdilik Güle Güle iyi insan, büyük kaptan...

Emre EFENDİOGLU
09.01.2019, 21:45
İçim yandı resmen. Çok teşekkürler emeklerin için.
Bu adama yapılan muameleden sonra Trabzonlu olmayıp, Trabzınsporu sahiplenecek bir futbolcu çıkar mı artık bilmem.
Yolun ve bahtın açık olsun efsane.

https://i.hizliresim.com/jgBPG9.jpg (https://hizliresim.com/jgBPG9)

yasin196761
10.01.2019, 01:07
Güle güle bana halı sahada kalecilik yapmayı sevdiren adam... Güle güle büyük Kaptan... Güle güle 2010-2011 sezonu şampiyon kadrosunun son oyuncusu...

mehmet__tc
10.01.2019, 08:10
yarım metreden inanılmaz kurtarışlarında vardı 35 metreden yediğin saçma gollerin de: ama şampiyonluğa oyanayacak takımın kalecisi yarım metreden gol yer ama ağırlığı, oturaklılığı olması daha önemli. tolgada yan toplar hariç bu duruş var. sen, bazen inanılmazsın bazen çok kötü ondan dolayı tolga zengini senden ileride gördüm hep..2010-2011 için ise yeryüzünde en çok savunan 5 kişiden biri oldun..tebrikler o konuda.
fakat burak kendisini trabzondan üstün görüp, ben geldiğim için dua edin, sizin için nimetim bakışlarından vazgeçmedi bir türlü. onun kadar olmasan da onu andırmaya başlamıştın. ben malatya maçında bilerek gol yediğine inanmıyorum, ilk kez izleyen ilk golde şüpheye düşebilir ama o tip golleri de az yemedin daha önce.
burak bursa maçında o golü atsa taraftar yuhalamayacaktı ama gördük ki burak kangrenmiş. o gidince takım oyununu gördük. herkes ona top atmaya çalışınca eski sistemden farklı bir oyun oluyordu.
teşekküler herşey için
sen nasıl normal ayrılabilirdik ki. yedek bekle desek olmaz.kalsan kaleye geçmen lazım. göndersen böyle olur. keşke futbolu malatya maçındanönce bıraksaydın.

OFLU
11.01.2019, 16:48
Çok kızgınım sana, belkide 11 yıldır bizimle olduğun için, sevgi yerini kızgınlığa bırakmış da olabilir. Türk futbolcusunun mental açıdan gelişemediğinin en büyük örneğisin. Abicilik adamcılıktan uzak efsane olmak neden yeterli olmuyor? Neden klübün tek hakimi olma tavırları? Avrupalı 11 yıl oynamış adamlarını alkışlarla yollarken biz neden yapamıyoruz? Tamam taraftarda da suç var ama futbolcu da sütten çıkmış ak kaşık değil. Keşke demekten bıktım ama keşke sonun böyle olmasaydı..

Tekke
11.01.2019, 17:56
Biliyorsunuz bir süredir, şike sürecinde takımımız da şehir de yıprandı. Ben İstanbulda yaşayan bir Trabzonluyum. Haklı iken haksız duruma düştük, "amma ağladınız haa" durumuna döndü.

Takımların PR çalışmalarında KARAKTER ilk sırayı alıyor. 1-2 özel oyuncu bir takıma dünyanın öbür ucundan taraftar katıyor.

Onur bizim için çok özel biriydi, haksız tek kart görmemiş-sakatlık dışı maç kaçırmamış-şikede ekrana çıkıp haykırmış genç yaşta futbolu bırakacağım diye

Milat olabilirdi, küstürülen-kaçan onca yıldızın sonuncusu olabilirdi...

Rıza ÇOLAK
12.01.2019, 12:49
Trabzonspor (http://spor.haber7.com/)’la sözleşmesini fesheden Onur Kıvrak’a Kasımpaşa (http://spor.haber7.com/etiket/kas%C4%B1mpa%C5%9Fa) Teknik Direktörü Mustafa Denizli’nin, ''gel burada şampiyonluğa oynayalım'' mesajı gönderdiği ama tecrübeli kalecinin, ''başka bir takımın formasını giymek istemiyorum. Futbolu bırakacağım'' diyerek Denizli’ye olumsuz cevap verdiği ortaya çıktı.

KAYNAK (http://spor.haber7.com/super-lig/haber/2804538-onur-teklifi-reddetti-futbolu-birakiyorum)

Veysel
12.01.2019, 13:12
Büyük kaptan

Murat'
12.01.2019, 13:54
Tekrar bir sakatlık yaşamazsa en az dört beş yıl daha oynar.

Bu kadar çabuk kenara çekilmemeli.

Oxychen
12.01.2019, 21:14
Bu dargınlık geçer Trabzonspor için daha olumlu bir sözleşme ile takıma döner. Eminim. Bu ayrılık nokta değil virgül.

yazıkoldu
12.01.2019, 21:31
onur ancak bundan sonra boş sözleşmeye imza atarsa benim için onurdur. değilse zaten hakkettiğinden fazlasını hep aldı.

yazıkoldu
12.01.2019, 21:31
gelsin boş sözleşmeye imza atsın, kalecilere abilik yapsın.

fanatikdevri
12.01.2019, 22:19
Onur için futbolculardan iyi konuşan,iyi adamdı,bize çok yardımı oldu diyen birisi yok,eski Hocaları şikayetçi,çok garip bir şeyler var içerde olan biteni kimse anlatmıyor.

Furkan Özdem
13.01.2019, 00:29
Ne yaşandı ne oldu dışardan bilmek zor. Sırf hatalı gol yedi diye takımı sattı demek çok saçma geliyor. Böyle olması, futbolu böyle bırakmak zorunda kalmış olması üzdü. Bu takıma kim uzun süre hizmet ettiyse bir türlü adam gibi veda etmek nasip olmadı.

hofsaale
13.01.2019, 01:52
baya kizgindim...ama gecti..hakkini helal et...11 yil dile kolay...böyle bitmeseydi keske...kaptan

alper*
13.01.2019, 10:08
Futbolu bırakmayacak.

A.Gökhan AKIN
13.01.2019, 12:11
Burak bile böyle bir resim attıysa bırakmıştır muhtemelen

Futbolu bırakmayacak.

Fatih Özkan
13.01.2019, 12:25
Kendine iyi bak.

Adem Akyüz'
13.01.2019, 12:42
Herkesin her şeyi çok iyi bildiği bir ortamda her ne yaparsa yapsın hakaret ve küfür yiyecekti bu adam. Başka takımla anlaşsa "Hani başka takıma gitmeyecektin" diyip sövecekler, şimdi bırakınca "Taraftara oynuyor yaa" diye sövüyorlar.

Böyle saçma sapan bir durumun olduğu yerde Onur, inandığı şeyi yaptı. Her şey gönlünce olsun Trabzonsporlu Onur!

Mehmet Cihan Kocaman
13.01.2019, 12:44
Gözlerinden akan yaşlar şerefimiz, Onur Recep Kıvrak biz hep seninleyiz! Kaptan..

Oğuz B.
13.01.2019, 12:46
Dizleri sağlık testini geçemeyeceği için yeni takımla anlaşmadığını söyleyenler de var. Sanki bu adam ilk 12 hafta 90 dakika sahada kalmamış gibi.

Çağımızın en büyük sorunu yalancılara bir şey olmaması.

Herkesin her şeyi çok iyi bildiği bir ortamda her ne yaparsa yapsın hakaret ve küfür yiyecekti bu adam. Başka takımla anlaşsa "Hani başka takıma gitmeyecektin" diyip sövecekler, şimdi bırakınca "Taraftara oynuyor yaa" diye sövüyorlar.

Böyle saçma sapan bir durumun olduğu yerde Onur, inandığı şeyi yaptı. Her şey gönlünce olsun Trabzonsporlu Onur!

Kadir
13.01.2019, 13:04
Kötü bitti bu film be, keşke daha güzel ilerleseydi hikaye. Seviyoruz seni kaptan.

Fatih Çelik
13.01.2019, 13:15
Sonunda polemikler sona erdi. Önümüze bakalım.

Oğuzhan Fidan
13.01.2019, 14:13
diz bağları sıkıntılı zaten düşüşünün nedeni dizleri. 2 dizide sakat. testlerden geçemez geçse bile sürekli nüksedecek sıkıntılı bir süreç. futbolu bırakmasının bir diğer nedenide sağlığı.

Adem Akyüz'
13.01.2019, 14:22

Böyle saçma sapan bir durumun olduğu yerde Onur, inandığı şeyi yaptı. Her şey gönlünce olsun Trabzonsporlu Onur!Ayrıca şunu da söyleyeyim. Herkes Onur'un yaptıkları hakkında bir şeyler biliyor ama kimse net olarak açıklamıyor. Açıklamama sebebi olarak da "Trabzonspor'a zarar vermemek için" diyorlar. Asıl bu şekilde taraftarı bölerek en büyük zararı verdiklerinin farkında değiller. Yönetim çıksın açık açık söylesin neler yaşandığını. Gerçekler Trabzonspor'a zarar vermez!

Çağatay96
13.01.2019, 14:26
Onur benim için efsane olarak kalacaktır. O kadar büyük saygısızlık ve yanlış yaptıgını düşünmüyorum.. Kendisi efsanemdir..

Benim için forması emekli edilmeyi hakeden ender futbolculardandır..

1 numara veya 35 numaralı forma emekli edilip kimseye verilmemelidir..

Düşünceme katılanlar dillendirirse gerekli mecralara sevinirim.. Teşekkürler...

Çağatay96
13.01.2019, 14:50
Teknik direktör gönderdi iddianız yanlış. O dönem Trabzonspor ilk 5 haftada 12 puan toplamıştı. Fakat sonrasında çoğu hakem hatalarıyla 4 maç kaybetti. Bunun Onurla ne alakası var? Şota teknik direktör olmadan önce benim 1 numaralı teknik direktör adayımdı. Bununla ilgili yorumlarım da var. Fakat teknik direktör olarak hiç bir takımda başarı gösteremedi. Keşke bir yerlerde başarılı olsun. Fakat Trabzonsporda iki sene oynamış Şota efsaneyse Trabzonspora ondan kat be kat daha çok hizmet etmiş Onur efsanenin kralıdır.

Duygularıma tercüman.. Trabzonsporda oynayıp giden Şota efsane ise Onur kralıdır. Ne zaman üzülsek Onurla ne zaman sevinsek Onurla.. Şota benim için rakipti kayseride kasımpasada. Ait degildi. Estebanla oynadı kalecin vardı takım başarısız gitti Başkanın iho rezildi..

BERBATOV61
13.01.2019, 15:00
https://www.youtube.com/watch?v=1UXozFR2A4Q

Oxychen
13.01.2019, 15:42
Döneceğinden o kadar eminim ki üzülmüyorum bile. Bu kırgınlık geçer takıma geri döner. Belki birinci kaleci olarak değil ama Uğurcan'a abilik yapacak bir şekilde. Kalitesini tartışmaya gerek yok zaten.

Beni yanıltmayıp başka takıma gitmediği için sevindim.

Arda'
13.01.2019, 16:24
Ertem Şener gibilerin Onuru tekrar Trabzonspora yamamaya çalışması bile alınan kararın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. Kendisine hayatta başarılar zaten milyoner oldu artık emlak işleriyle ilgilenebilir son 3 yıldır futbol oynamıyordu zaten.

Rıza ÇOLAK
13.01.2019, 17:13
Tam hatırlamıyorum ama bir spor proğramında yorumcunun birisi "ağzıyla kuş tutsa, ne kuşu ejderha tutsa olmaz" demişti. Hah işte tam bizim taraftara uyuyor bu tanım. Onur ağzıyla ejderha tutsa bizim taraftara yaranamazdı.
Yolu açık olsun.

derry61
13.01.2019, 17:54
Onur'un gitmesi hem maddi hem de sportif olarak olumlu bir karardır. Artık Trabzonspor kalesinin önü açılmıştır. Bence duygusallığa gerek yok. Trabzonspor Onur'a yeteri kadar para ve kariyer kazandırmıştır. Onur da Trabzonspor'un unutulmaz oyuncularından biri olmuştur.

Veysel
13.01.2019, 18:49
Zamanın en büyük trolü şimdi doğrucu davut olmuş

Sadece gülüyorum :D

cyberentalpi
13.01.2019, 20:27
Umarım bir gün İzmir de karşılaşırız da yüzüne teşekkür ederim.
Son hareketinle ne kadar kaliteli olduğunu gösterdin ONUR.

Eğer bu camia da Onur karalanacaksa, Şenol Güneş te karalanır. Biz çok gördük hakettiğinden fazlasını kazanıp hiç vefa göstermeden gideni.
Devran hızlı döner futbolda.
Yolun açık olsun Trabzonspor lu Onur. Lütfen teknik direktörlük kurslarına felan git. Futbol Dünyasında kal.

halilaziz61
13.01.2019, 21:43
Güle güle Onur
Güle güle güzel insan..

fincher
13.01.2019, 22:07
Sen büyük adamsın kaptan,sana yakışanı yaptın,ama hata ettin,değmezdi...

Oğuz B.
13.01.2019, 22:58
Abdüş bir foto paylaştı linç ediyorlar çocuğu.

Öyle kendinden emin teoriler üretmeye benzemez hayat.

Onur için futbolculardan iyi konuşan,iyi adamdı,bize çok yardımı oldu diyen birisi yok,(...)

fanatikdevri
13.01.2019, 23:02
Abdüş bir foto paylaştı linç ediyorlar çocuğu.

Öyle kendinden emin teoriler üretmeye benzemez hayat.

Abdüş kardeşimiz hangi ara Onur ile kanka olmuş,Burak ile hangi doğal arkadaşlık ortamında ilişki kurmuş,orta okulda mı,ana okulunda mı?
Bunlar doğal şeyler değil,bir yabancı olur,eski bir Hocası olur tamam ama Abdüş biraz etki altına alınması kolay bir toy çocuk şu aralar.

Oğuz B.
13.01.2019, 23:07
Kanka olmak gibi saçma ifadelerden ziyade: Onur on gün arayla Urfa'da kupayı, Kadıköy'de fenerin elinden şampiyonluğu aldığında çocuktu Abdüş. Ertesi yıl olan hikayeyi de herkes biliyor.

Bu çocuklar büyürken odalarında Onur'un posteri vardı. Hayat bu bazı şeyler iftiralarla kirlenmiyor.

Abdüş kardeşimiz hangi ara Onur ile kanka olmuş,Burak ile hangi doğal arkadaşlık ortamında ilişki kurmuş,orta okulda mı,ana okulunda mı?
Bunlar doğal şeyler değil,bir yabancı olur,eski bir Hocası olur tamam ama Abdüş biraz etki altına alınması kolay bir toy çocuk şu aralar.

fanatikdevri
13.01.2019, 23:09
Kanka olmak gibi saçma ifadelerden ziyade: Onur on gün arayla Urfa'da kupayı, Kadıköy'de fenerin elinden şampiyonluğu aldığında çocuktu Abdüş. Ertesi yıl olan hikayeyi de herkes biliyor.

Bu çocuklar büyürken odalarında Onur'un posteri vardı. Hayat bu bazı şeyler iftiralarla kirlenmiyor.

Onur kötü biridir demedim zaten Abdüş'ün Onur ile ne yaşanmışlığı var dedim,sonra ben Onur hakkında giden birisi bile bize şöyle abilik yaptı,şöyle kankalık yaptı demiyor,Hocaları şikayetçi diyorum.
Sen Abdülkadir örneği veriyorsun.Pek alakalı değil.

Enes Ünal Kaya
14.01.2019, 02:16
Fatih , Gökdeniz , Yattara
Hangisine bi jubile bi güze veda yapabildik.

Szymek gibi adamı futboldan soğuttuk.

Ne olacak bizim bu halimiz..

omondoles
14.01.2019, 08:28
Güle güle kaptan, son şampiyonluğun kaptanı.

Sana hain diyenlere kulak asma. İleride yine bu takımda olacaksın.

halilaziz61
14.01.2019, 08:32
Onur kötü biridir demedim zaten Abdüş'ün Onur ile ne yaşanmışlığı var dedim,sonra ben Onur hakkında giden birisi bile bize şöyle abilik yaptı,şöyle kankalık yaptı demiyor,Hocaları şikayetçi diyorum.
Sen Abdülkadir örneği veriyorsun.Pek alakalı değil.

Delilin nedir?
Kulağınla mi duydun futbolcuların ve hocaların Onur'dan şikayetçi olduğunu.

İddia ettiğin şeyi ispatlamakla mükellefsin.
İspatlayamazsan bu durumda müfteri oluyorsun.

Bir şeyi söylüyorsunuz bari bir tarafına delilini koyun.
Şike meselesinde biz neden maduruz ortada delil var çünkü
Kulaktan dolma bilgiler yok.
Onur meselesinde bütün söylemler iddia
Ortada başka hiçbir şey yok.
Kimse bir açıklama yapmıyor kimse konuşmuyor.

Adem Erdoğan
14.01.2019, 09:04
Trabzonsporlu Onur.

fanatikdevri
14.01.2019, 12:21
Delilin nedir?
Kulağınla mi duydun futbolcuların ve hocaların Onur'dan şikayetçi olduğunu.

İddia ettiğin şeyi ispatlamakla mükellefsin.
İspatlayamazsan bu durumda müfteri oluyorsun.

Bir şeyi söylüyorsunuz bari bir tarafına delilini koyun.
Şike meselesinde biz neden maduruz ortada delil var çünkü
Kulaktan dolma bilgiler yok.
Onur meselesinde bütün söylemler iddia
Ortada başka hiçbir şey yok.
Kimse bir açıklama yapmıyor kimse konuşmuyor.

Neye delilim nedir?
Ben Onur için ayrılan hiç bir futbolcu bize şu şekilde kaptanlık yaptı,işimizi kolaylaştırdı veya yardımcı oldu diye bir açıklama okumadım,siz okudunuz mu?
Hocalar Şota,Hami şikayetçi değil miydi,Ünal Karaman neden kadro dışı bıraktı?
Sanki iftira atıyormuşum gibi hissettim.

Bu son forum yazışmalarımdan sonra Türkçe kursuna gideceğim,düşüncelerimi sanırım doğru ifade edemiyorum.

Faruk BERBER
14.01.2019, 12:55
Sizce de çok fazla uzatılmıyor mu konu ?

Onur ayrılmış, futbolu bırakmış. İşimize odaklanalım, hafta sonu lig başlıyor.

Veysel
14.01.2019, 22:23
Onur futbolu birakmasaydi herhangi bir takımdan alacağı teklifin ekonomik boyutu ne olurdu ?

Bu ligde Beto Hopf Boffin gibi kaleciler 400 500 600 bin eurolara oynuyor.

Onur da durumun farkinda cok akılli bir abimizdir gerçekten en azindan olayın ajitasyon tarafinda kazanan ben olayım yaptı

Yolu açık olsun

Onur futbolu bırakmamıştir
Futbol Onur'u bırakmıştır.

Ben 1 milyon bile almamasi gereken son sezonlarda aldığı astronomik yıllık kazancına yanıyorum.Geç alınmış bir karar

Bu takımın kaptanını çöp gibi bir kenera atılmasına kızıyoruz. Onur kötü performans göstermiş olabilir aldığı fiyat fazla da olabilir eyvallah ama böyle muameleyi kesinlikle haketmedi. Tepkimiz bunun içindir.

Dawsofield
15.01.2019, 03:40

bravo hocam :alkış:

yazıkoldu
15.01.2019, 07:34
Trabzonspor'lu Onur.
Çok güzel.
Fakat son 3 yıl oynamadan aldığın paralar ayrı.
Olabilir.
Burak Yılmaz dışında aldığı paranın hakkını veren kaç kişi oldu ki.
Bonservis bedeli getirmeyeceğini biliyorduk zaten.
burak yılmaz, bu takım için 100 tane gol attın,
3 defa bonservis parası getirdin, ama sen beşiktaşlı, fenerli, galatasaraylı, antalyalı buraksın.
Ama Onur öyle değil, Onur sadece Trabzonspor forması giydi formayı yere atsa da sonunda duvara astı.

Oğuz B.
15.01.2019, 10:03
https://pbs.twimg.com/media/B59b23CIIAATF2F.jpg

%74,8 - Süper Lig'de 2014/15 sezonu başından bu yana en az 50 maça çıkan kaleciler arasında kurtarış yüzdesi en yüksek beş kaleci:

Fabri - %74,8
Tolga Zengin - %73,8
Volkan Demirel - %73,7
Volkan Babacan - %73
Onur Kıvrak - %72,2

Güven.

https://twitter.com/OptaCan/status/1082955407377788928

alper*
15.01.2019, 10:11
Bizim şahıslara bağlı olma eğilimimiz hiç de yeni bir şey değil.

Önemli olan şahıslar değil kurumlardır.

Şahıslar kurumların varlığına bir şey katmaz, kurumlar kişiyi o kişi yapar.

Gel de anlat.

Ancak hakaret edip gevrek gevrek gülerler.

Trabzonspor bu kaleciye kendini göstermesi için gerekli şansı vermeseydi, en fazla bir Mert Günok çıkardı ortaya. Ya da Volkan Babacan.

Bakın bakalım son 20 senede büyük takımların kalesine kaç tane 20 yaş oyuncusu geçebilmiş.

halilaziz61
15.01.2019, 12:18
Neye delilim nedir?
Ben Onur için ayrılan hiç bir futbolcu bize şu şekilde kaptanlık yaptı,işimizi kolaylaştırdı veya yardımcı oldu diye bir açıklama okumadım,siz okudunuz mu?
Hocalar Şota,Hami şikayetçi değil miydi,Ünal Karaman neden kadro dışı bıraktı?
Sanki iftira atıyormuşum gibi hissettim.

Bu son forum yazışmalarımdan sonra Türkçe kursuna gideceğim,düşüncelerimi sanırım doğru ifade edemiyorum.

Ayrılan hiçbir futbolcu Onur için kötü de konuşmadı buna Özer Aykut gibi 'özevlatlar' da dahil.

Hami'nin Onur'dan şikayetçi olduğu bir tane açıklama ve demeci yok.

Ünal Karaman'ın Onur'u kadro dışı bırakıp bırakmadığını hala bilmiyoruz, açıklama yapılmadı o sizin tam manasıyla kuruntunuz. Olay hakkında hiçbir şey bilmiyoruz bildiğimiz tek şey Malatya maçında 5 gol yemesi.

Onur bir tek şota ile sorun yaşadı onun da kesin nedenini bilmiyoruz.
Belki bilsek Onur haklıdır deriz.

Şimdi yukarıdaki bilinmezlik ışığında ispat edemeyeceğiniz söylemleri ısrarla dile getirmekle siz ne oluyorsunuz?

Kendinizi nasıl tanımlarsınız,
Kulaktan dolma duyumcu mu, olaylar esnasında orda olan gizli göz mü, yoksa iddiasını ispat edemeyen müfteri mi?

halilaziz61
15.01.2019, 12:21
Burda neler yazıldı neler

Onur' un Vahid'le, MRA ile Şenol'la, Tolunay'la kısaca takımın başına gelen her hoca ile sorun yaşadığını söyleyen ama kaynak olarak mabadından ileri gidemeyen yazılar gördü bu gözler.

Ben Onur'u seviyorum. Trabzonspor'u seviyorum

Ama hakikati hepsinden çok seviyorum.

Yalan yanlış bilgilerden, bu bilgileri yayanlardan nefret ediyorum.

Cem Balcı
15.01.2019, 14:52
Bu adamın bunca yıl kurtardığı maçları,duruşunu,emeklerini böyle bir çırpıda silmek emeğe ihanettir.Onur gibi bir adamı Mehmet ekici gibi bu takıma kazık atmış adamlarla aynı kefeye koyup gömmek ise daha büyük ihanettir.

Onur bu takımda her sezon bu camianın büyüklüğünü bilerek,ruhunu taşıyarak bu hırs ve azimle oynadı.
Kurtardığı onca maçta deliler gibi sevindiğinizi ne çabuk unuttunuz.

Cagdas Topal
15.01.2019, 16:23
Son 3 senedir çok kötüydün. Saha performansın düştükçe başka işlere yoğunlaştın. Oraya yoğunlaştıkça bu sonu kendin hazırladın.

Ne kadar gönderilmen gerektiğini düşünsem de bu son bu şekil bir ayrılık beni ve çoğu Trabzonspor taraftarını üzdü. Trabzonspor ' dan başka takımda oynamam dediğin gibi keşke bazı şeyleri de alttan alıp, özür dilemeyi bilseydin. Keşke sonumuz böyle olmasaydı bizim jenerasyon için efsanelerden birisin ama ayrılık şarttı bu şekilde değil.

Güle Güle Kaptan. Seni hep 35 numaralı çocuk olarak hatırlayacağım.

fincher
15.01.2019, 22:03
Kucka ya bak da biraz profesyonellik öğren.O oynamadığı sezonların alacağının büyük çoğunluğunu aldı.Bugüne kadar alacaklarını da takır takır aldı.Bütün taraftarlar gidişinde Kuckaya teşekkür ediyor.Sen oynamadıklarını bıraktın,2 yıl para almadan oynadın,alacaklarını da taksitlendirdin ama sabah akşam küfür yiyorsun.

Emrah KabuL
15.01.2019, 23:03
Bu zamana kadar kazandıkları bir yana giderayak 3.5 m euro daha alacak bu kulüpten onuda lütfetti de taksitlendirdi.. elin yabancısına anlatamazsın ama efsane falan dediğin takım kaptanlığı yapmış biriyle Kucka'yı mı kıyaslıyorsunuz ? Kaldı ki Kucka'ya kimsenin teşekkür ettiği de yok.. oynamadığı zamanlar bile sürekli eleştirilen biriydi.. seneye oldu ki tekrar futbola dönme kararı aldı bakalım o zaman neler diyeceksiniz..onur'u dert edinmeyi bırakın artık..kulüp nelerle uğraşıyor görüyorsunuz.

alper*
16.01.2019, 08:44
Onur konusu kapansa da önümüze baksak.

Uğur Demircioğlu
16.01.2019, 13:36
Emeklerin için teşekkürler Büyük Kaptan.

batuhanTs
16.01.2019, 23:24
acilen EFSANE Onur Recep Kıvrak olarak başlığın ismi güncellenmeli bunun için oylama yapılabilir.

alper*
17.01.2019, 09:52
https://www.youtube.com/watch?v=86GEierkYYE

Katılıyorum.

batuhanTs
17.01.2019, 12:58
Aferin sana

alper*
17.01.2019, 13:35
Sana da koçum.

Cem Balcı
17.01.2019, 19:21
Aferin sana

https://www.youtube.com/watch?v=njBmikkHIVc

Emrah KabuL
17.01.2019, 22:20
2013 mü bu ? e o zamanlar zaten iyiydi bunu inkar eden yok.. sonra ki sezonlar ise sakatlık nedeniyle o performansına hiç yaklaşamadı.

alper*
18.01.2019, 11:30
https://www.youtube.com/watch?v=njBmikkHIVc
O kadar eski ki biraz daha dikkatli baksam Victor'u görecektim.

Sefa Murat Dokuz
19.01.2019, 12:53
4 yıldır teneke bağlasan daha çok şey kurtarırdı. 10 haftada 1 kez sezonda 3 kez devleştiği maçlar olurdu doğru. Kalan 30 maç yattı. Güle güle.
Şota haklıydı. Benim vicdanım Şota'ya olan vefasızlıktan rahat değil.

Kazım Bostan
25.01.2019, 15:13
https://twitter.com/NortheLighTS/status/1088412918956347392

bitmeseydi böyle...

Yiğit SARI
25.01.2019, 22:05
-Sayısız emek
-Sakatlıklar
-Hatalar
-Zaman aşımı
-Geç kalınmış bir veda
-Yanlış bir veda

61_Hasan_69
26.01.2019, 01:34
Ahh be Onur su an kadroda olsanda yine anasini ağlatsan takımın teknik heyetin hatta yönetimin kuyusunu kazsan zamanında yaptigin gibi..
Sonra maç sonu röportajda şike süreci ile ilgili iki kelam etsen baş tacı yapsak yine seni.
Frikiklerde bir tarafı ölümüne boş biraksan geri paslarda yine yüreğimizi ağzımıza getirsen yan toplara asla cikmasan kaleni pozisyon ne olursa olsun terketmesen ama bir iki güzel kurtarış yapınca kelebek ilan edilsen..
Milyon Euro'lar kazanmana rağmen fakir edebiyatı yapsan kalecilik için standart bir yaşta olmana rağmen futbola dair hic bir hedefin olmasa ah ahh.
Kardesinle birlikte emlak ışlerinde başarılar umarım futbolculuğun gibi olmaz iş adamlık serüvenin

Sefaenes
26.01.2019, 08:47
keşke burakla bir olmayıp kadro dışı kaldığında susup çalışsaydın belki af edinecektin. Trabzonspor şikayet etmem yakışmadıydı. Böyle ayrılık olmamalıydı

Soner Albayrak
26.01.2019, 17:54
Hataları ve yanlışları oldu ama Burak ile aynı kefeye konulmamalıydı bence.

Kadir
26.01.2019, 18:53
Hüseyin Avni Aker’de bir maç öncesi plaket töreni düzenlenip bazı şeylerin güzel bitmesi sağlanabilir. Zaten aşk bitti bari hatıralara saygı kalsın.

İsmail ALİOĞLU
26.01.2019, 20:45
Aziz Nesinin o meşhur sözü bizim taraftarımız içinde geçerli.

Onur bizim efsaneler arasında yerini almıştır.

pazarkapılı
27.01.2019, 02:38
buyuk klupler ayni zamanda emektar oyuncularini saygiyla anandir, onlara vefa gosterendir....

Veysel
27.01.2019, 08:35
Büyük kaptan

Veysel
15.02.2019, 00:27
Özledik be kaptan

61_Hasan_69
15.02.2019, 18:08
Hataları ve yanlışları oldu ama Burak ile aynı kefeye konulmamalıydı bence.

Aynen Burak her defasında bu kulübe para kazandırarak gitti Onur ise alacaklarını son kuruşuna kadar alarak.
Bu arada sadece kıyas yaptım yoksa Burak ta aynı şeyin laciverti

jairzinho
16.02.2019, 01:57
güzel şekilde vedalaşılmalı idi.bu yönetimden bunu beklerdim.hizmetleri için teşekkür edilip bir plaket verilirdi.

Emre EFENDİOGLU
21.02.2019, 23:05
Yine aklıma geldi, yine yumruk yemiş gibi oldu midem.
2011’de Kocaeli’de gözümün önünde yırttı çapraz bağlarını.

Senelerce bu takıma hizmet etti, sahip çıktı.
Sonu da böyle oldu.

İnşallah şu an tedavisini yaptırıyor ve seneye başka bir takımda yıldızlaşacağı günlere hazırlanıyordur.
Böyle bir kalecinin bu yaşta futbolu bırakmaması lazım.

He oyuncuları örgütlemiltir vs. onu bilemem ama Fatih Terim’in olduğu yerde bunu yapmaya hiç bir futbolcu cesaret edemiyorsa bizim teknik heyette demek ki otorite zayıflığı vardı derim bende.

Bu yaşta çocuk bunu yapabiliyorsa demek ki teknik heyette sıkıntı.

Fatih ÖZDEMİR
23.02.2019, 09:14
:D

angraf
26.02.2019, 10:39
https://www.61saat.com/images/upload/ssq.jpg

OFLU
26.02.2019, 13:24
Hayırlı işler Onur.

Harun-61
26.02.2019, 13:40
https://www.61saat.com/images/upload/ssq.jpg

Hangi sirketin CEO'su olmus ?!

Kemal Öztel
27.02.2019, 00:09
Hayırlı işler kaptan, yolun açık olsun..

Mehmet Fatih Silik
27.02.2019, 18:56
Hava güzel...parka gittin mi?

Turgay Atalay
04.03.2019, 08:47
İşler kesat galiba delüğanlı, kulübü UÇK ya şikayet etmişssin?

Cagdas Topal
04.03.2019, 08:50
Yazıklar olsun sana. Anlaşmış olduğun ödeme planından da cayıp kulübü UÇK ' ya şikayet etmişsin. Omurgasız.

Murat KARAKURT
04.03.2019, 10:13
Neden bir adam bu yola girer.....Kendisine az olan sevgiyi de bitiriyor adam.....Gözünüz doysun be....

BERBATOV61
04.03.2019, 10:32
ya kardeşim o gitmemiştir avukatı gitmiştir onurun haberi yoktur diye haber çıkmadı mı halen daha :)

Emrah KabuL
04.03.2019, 10:52
Aynen kaptan yapmaz öyle şeyler o büyük kaptan canım kaptan o.. özledik be kaptan ahaha.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

61_Hasan_69
04.03.2019, 11:43
Savunanlar olacaktır, tutar bir dal arayışındalar suan

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 11:57
Hic sasirtmiyorsun Onur Recep Kivrak.
Attigin imzaya ne oldu.
Anlasma yapmadin mi yonetimle alacaklarina karsilik ?
Simdi paranin hepsini istemek de nerden cikti ?
Kivrak Gayrimenkul is yapmiyor mu ?
Fakirligin gozu kor olsun iste.
Bu kolsuz, kucuk Emrah kiligina girip taraftarin duygularini yillardir somuren kaleciden hala kurtulamadik gitti.

Bir yandan da iyi oluyor. Bu sinsi yillar sonra Trabzonspor'un herhangi bir kademesinde kesinlikle gorev almamali.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
05.03.2019, 15:16
https://pbs.twimg.com/media/D0444gIXcAAjVWg.jpg

Veysel
05.03.2019, 22:12
Adamın dibi

ÖmürKaradeniz61
26.04.2019, 09:54
Yahu efendi zamanı geldi anlat şu doğruları da bilelim artık.

mkmoglu
26.04.2019, 17:11
altı pasa hakim olmayan iyi kaleci değildir..rakipten gelen her ortada panikliyordu..iyi kalecinin talipleri olur..

Emirhan Uludüz
26.04.2019, 18:07
Ulen futbolcu olmasa mahalle kırosu olacak insanlar ne kadar çok gündemi meşgul ediyor. Hayır yani "adamlık" yapmak ne demektir? Kardeşim bir insanların yaklaşık yarısına tekabül eden "adam" olma vasfı şu zamana kadar dünyada neler başarmıştır? Ya da insan olmanın yeterli olmayıp "adam" olmanın yapabildiği neler var da bu kadar dillendiriliyor bu kelime.

Neyse ne yapmışsan, ne yapacaksan yap senin çapın en fazla "arsa satıp müteahhit olan" bir insanın arsa satmaya ihtiyacı olmayan versiyonundan öteye geçemeyecek.

Mehmet BAŞ
29.04.2019, 13:57
Çocuk gitti. Hala arkasından konuşup sallayan tipler var. Size gerçekten diyecek bir söz bulamıyorum.

Ya işiniz gücünüz yok ya da saracak bir sebep, bahane arıyorsunuz! Zira bu tutumun başka bir açıklaması yok.

Bırakın artık bu boş işleri. Gidin bir iş bulun çalışın. Lütfen.

Cagdas Topal
20.05.2019, 19:55
Kimsenin umrunda değilsin. Silindin gittin biranda, kendini Trabzonspor ‘ dan büyük görmenin cezası bu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erenslash
23.05.2019, 20:20
Varsa bizden alacağı verin parasını sonuna kadar hakediyor

çok hizmetleir oldu bize

nankörlüğe gerek yok

ileride kendisinin altyapı veya a takımı kaleci antrenörü olarak görmek isterim

yazıkoldu
23.05.2019, 21:33
onurspor, sosaspor ...
nerede trabzonspor?

Onur Akyüz
24.05.2019, 01:59
Onur’u her zaman savunmuş, desteklemiş biri olarak takımdan gönderilişini sonuna kadar haklı görüyorum.

Malatya maçı öncesi gece Ramada Otel’de sabah 4’lere kadar alkol ve kumar alemi düzenlnmiş Onur’un odasında. Onur maça da bu haliyle çıktı.

Teyidli %100 doğru bilgidir. Ünal hoca maçtan sonra Trabzon’a döndükten sonra bu bilgi ve kamera görüntüleri kendisine ulaştırıldı ve kadro dışı geldi.

O günlerde üstü kapalı buna değinmiştim ancak şu an bunu söylemekte sakınca görmüyorum.

Herkes buna göre yorumunu yapsın. Benim açımdan sonu hayal kırıklığıyla biten bir hikaye oldu.

Takdir sizlerin.

Sefa
24.05.2019, 03:48
Onur’u her zaman savunmuş, desteklemiş biri olarak takımdan gönderilişini sonuna kadar haklı görüyorum.

Malatya maçı öncesi gece Ramada Otel’de sabah 4’lere kadar alkol ve kumar alemi düzenlnmiş Onur’un odasında. Onur maça da bu haliyle çıktı.

Teyidli %100 doğru bilgidir. Ünal hoca maçtan sonra Trabzon’a döndükten sonra bu bilgi ve kamera görüntüleri kendisine ulaştırıldı ve kadro dışı geldi.

O günlerde üstü kapalı buna değinmiştim ancak şu an bunu söylemekte sakınca görmüyorum.

Herkes buna göre yorumunu yapsın. Benim açımdan sonu hayal kırıklığıyla biten bir hikaye oldu.

Takdir sizlerin.

Maçtan bir önceki gece değil kamptan bir önceki gecedir o muhtemelen ki bizim yabancılar alkol alemlerini artık canlı yayın yapıyor biz nelere takılıyoruz..

Jaja da komalık alkolikti ama yaptığı işin hakkını veriyordu mesele oradaydı zaten Onur artık verimli değildi gönderilmesi doğruydu gerisi önemsiz..

Onur Akyüz
24.05.2019, 10:50
Maçtan bir önceki gece değil kamptan bir önceki gecedir o muhtemelen ki bizim yabancılar alkol alemlerini artık canlı yayın yapıyor biz nelere takılıyoruz..

Jaja da komalık alkolikti ama yaptığı işin hakkını veriyordu mesele oradaydı zaten Onur artık verimli değildi gönderilmesi doğruydu gerisi önemsiz..

Ne zaman olduğunu söylüyorum işte buna dair tahminde bulunmanın anlamı ne?

Verimli değil diye futbolcu kadro dışı bırakılır mı anlamsız bi mesaj olmuş. Bilgi veriyorum adam yok öyle değil böyledir diyor.

Sefa
24.05.2019, 15:13
Ne zaman olduğunu söylüyorum işte buna dair tahminde bulunmanın anlamı ne?

Verimli değil diye futbolcu kadro dışı bırakılır mı anlamsız bi mesaj olmuş. Bilgi veriyorum adam yok öyle değil böyledir diyor.

Maçtan bir gün önce Trabzonda değiller bunu söylüyorum..

Yabancı oyuncuların alemlerini görmezden gelip Onur alem yapıyor diye kadro dışı bırakacak karaktersizlikte olduğunu düşünmediğimi yazdım ve burası Trabzon her bilgiye inansak ohooo mantık arıyoruz doğal olarak..

Onur Akyüz
24.05.2019, 19:30
Maçtan bir gün önce Trabzonda değiller bunu söylüyorum..

Yabancı oyuncuların alemlerini görmezden gelip Onur alem yapıyor diye kadro dışı bırakacak karaktersizlikte olduğunu düşünmediğimi yazdım ve burası Trabzon her bilgiye inansak ohooo mantık arıyoruz doğal olarak..
Niye anlamamakta ısrar ediyorsun?

Maçtan önceki gece MALATYA RAMADA’da takım kaptanı sabaha kadar içiyor ve ertesi gün o haliyle 5 hatalı gol yiyor. Takımın hocası da istifanın eşiğine geliyor.

Olay ortaya çıkınca kadro dışı şartıyla görevine devam ediyor. Sen adama karaktersiz diyorsun. Ben gazeteci değilim,duyumcu değilim, 15 yıllık üyeyim. Sana şimdi kendimi inandıracak değilim çattık yahu.

Yakın çevrem aracılığıyla böyle bir bilgi aldım ve bunu paylaşıyorum ki herkes işin aslını bilsin. Burda boşuna birbirini yemesin.

Sefa
24.05.2019, 19:42
Niye anlamamakta ısrar ediyorsun?

Maçtan önceki gece MALATYA RAMADA’da takım kaptanı sabaha kadar içiyor ve ertesi gün o haliyle 5 hatalı gol yiyor. Takımın hocası da istifanın eşiğine geliyor.

Olay ortaya çıkınca kadro dışı şartıyla görevine devam ediyor. Sen adama karaktersiz diyorsun. Ben gazeteci değilim,duyumcu değilim, 15 yıllık üyeyim. Sana şimdi kendimi inandıracak değilim çattık yahu.

Yakın çevrem aracılığıyla böyle bir bilgi aldım ve bunu paylaşıyorum ki herkes işin aslını bilsin. Burda boşuna birbirini yemesin.

Yahu ben buna niye inanayım işin aslı diyorsun bir de :) Çatmadın bak işine..

Onur Akyüz
24.05.2019, 20:25
Yahu ben buna niye inanayım işin aslı diyorsun bir de :) Çatmadın bak işine..

La havle ya işine bak diyor bi de, sen işine bak salça olma her şeye. :)

Fatih ÖZDEMİR
25.05.2019, 22:05
nostajik :d

Fatih ÖZDEMİR
07.06.2019, 14:27
transfer sezonu ile inşaat sezonu bir denk geldi üstad hangi tarafa ağırlık vereceksin alıntılayarak cevap verir misin

ÖmürKaradeniz61
13.06.2019, 02:38
Neyse yazıp yazıp siliyorum, yazmayacağım.

Full HD
13.06.2019, 22:39
Yanlislari, Dogrulari ile bizim Oyuncumuzdu! En iyi döneminde rakip forvetlerini deli etmis ve onlarca maci tek basina kazanmis idi.Unutmayin Sikebahceyi hezimete ugratmisti.Yolun acik olsun Onur, Trabzonsporun bir parcasi!

Gidenlerin arkasindan iyi konusun dostlar ve kusurlarini örtün!

Saygilar

İlker Yazıcıoğlu
14.06.2019, 14:19
Bırakın adamın yakasını artık...

Yetmedi mi ettiğiniz laflar, iftiralar?

Geçti gitti işte, önünüze bakın...

Cem Balcı
18.06.2019, 15:39
Teklifler alıp reddettiğini okudum,özellikle Bjk'den.

Her yönüyle bende efsaneler arasında kalacak.Kurtardığı maçları unutup hala bu adama sallamak emeğe ihanettir.

BERBATOV61
19.06.2019, 08:14

Her yönüyle bende efsaneler arasında kalacak.Kurtardığı maçları unutup hala bu adama sallamak emeğe ihanettir.
geçen sene kazandığının yarısından az teklif etmişlerdir. Efsane adam formayı yere bırakmaz bıraktıktan sonra da giymez ozaman futbolu bırakırdı. Çok şükür taraftarın çoğu onur ve burak konusunda neyin ne olduğunu gördü sonunda darısı başınıza

ÖmürKaradeniz61
19.06.2019, 17:04

Sen ona kısaca teklifi biraz daha artırmaları gerek diye söyle.

Veysel
19.06.2019, 17:28
Özledik kaptan

Çağatay96
20.06.2019, 01:14
Nasip degilmis

Fatih Çelik
31.07.2019, 11:03
Rabotnicki fatihi seni unutmayacağız..

Veysel
04.08.2019, 10:45
Senin gibisi bu devirde zor bulunurdu be kaptan

beratika
13.08.2019, 00:28
Ey gidi Kaptan, nereden nereye geldi Trabzonsporun seninle ilişkisi, ne yaşandığını tam bilemiyorum. Ama sana törenli bir veda hayal ederdim ben, olmadi. Yine de seninle konuşmak isterdim ben abi. Başka takımda oynamama kararin yaşına ragmen cok saygı duyulası bence.

Fatih ÖZDEMİR
16.08.2019, 16:46
Faizler düşüyormuş hadi bakalım captan

Gökhan Uzun
23.08.2019, 15:16
Her insan gibi yanlışı da oldu lakin ben çocuğuma seni efsane olarak anlatacağım kaptan.

TSezgin61
28.08.2019, 13:22
bir devrin sonu oldun Kaptan. Yanlislarin hic yakismadi. Baska türlü veda etmeliydik.

Hayatinda basarilar. Ben seni unutmiyacam...

Çağdaş DENİZ
28.08.2019, 16:33
nerelerdesin kaptan
bari maçları izlemeye gel diyeceğim ama bu yönetim olduğu sürece de gelemezsin...
deplasmana gel bari özledik seni...

Alper Beyazay
28.08.2019, 22:11
Yanlış yaptın kaptan. Yusuf ve 1 seneye kalmaz gidecek olanlar gibi, onun fikrinde olanlar gibi en parlak döneminde gelen teklifleri değerlendirip Trabzonspor'u temsil edeceğim deyip kaçıp gitmeliydin bizi hiçe sayarak. Durarak bu kulübün efsanesi olmak için çabalaman hataydı. Gitmeliydin.
Anlayana.

Enes Ünal Kaya
29.08.2019, 09:30
Yeni fotoğraf falan yok mu özledim kaptanı be

Ozan Yılmaz
29.08.2019, 14:25
Yeni fotoğraf falan yok mu özledim kaptanı be

https://pbs.twimg.com/media/EDCemfPXkAEmnun?format=jpg

Trabzonspor 61
29.08.2019, 21:20
İyi bir onur kıvrakı cok arıyoruz. Saha icinde isyan ederdi, kurbanlık koyun gibi durmazdı kalede

reisoğlu61
03.09.2019, 12:47
Ugurcan´in fb macindaki kurtarislarini gördükce, senin de 2010 daki papazin cayirinda kurtardigin pozisyonlar aklima geldi...

Emirhan Yazıcı
03.09.2019, 16:33
Özledim be kaptan çok özledim

BERBATOV61
04.09.2019, 11:19
özlemedik sensiz gayet mutluyuz,izmirde inşaat işleri hareketliymiş inşallah sende orada mutlusundur

Emirhan Yazıcı
31.12.2019, 01:17
18344

Okay Yokuşlu'nun düğününe katılmış :)

Cagdas Topal
08.01.2020, 09:02
Naber vefakar ve cefakar futbolcu :)

Başkan Ünal hocaya laf atacağım diye bunu da dedi ya, yuh :)

outlaws61
06.02.2020, 18:01
Ne bileyim üzülüyorum.

Keşke böyle olmasaydı.

Kendisi bu kulüpten emekli olsaydı.

Jubilesi yapılsaydı.

İyi ya da kötü bu takımın kaptanlığını yaptı.

O bize çok şey verdi biz de ona.

Ali İhsan
06.02.2020, 20:02
Ne bileyim üzülüyorum.

Keşke böyle olmasaydı.

Kendisi bu kulüpten emekli olsaydı.

Jubilesi yapılsaydı.

İyi ya da kötü bu takımın kaptanlığını yaptı.

O bize çok şey verdi biz de ona.

Böyle olmasının sebebi gerçekten de Onur'u zamanında satamamaktan kaynaklanıyor

O yüzden Yusuf'un çok erken gidişine çok fazla kızamadım

O yüzden seneye Uğurcan gider diye düşünürken içim sıkılmıyor

Bir sonraki sene de Abdüş gider artık derken de...

Biz bu zinciri kurabileceğimizin farkına vardık artık.

Ederini bulan, miadını dolduran gitmeli, gitmeyen kendini geliştirmiyor, hatta öyle noktalara geliyor ki kulüpten aldıklarına rağmen kulübün kendisine vermediklerinden dolayı bile canı sıkılıp kendini kulübün üstünde görmeye başlıyor...

Herşeye rağmen gidişini kötü hatırlasak da kendisini ben iyi hatırlamayı yeğliyorum ve çuvaldızı kendime batırıyorum.

beratika
07.02.2020, 09:15
18344

Okay Yokuşlu'nun düğününe katılmış :)

Ey gidi , bir abimi yıllar sonra görmüş gibi oldum, özledim kaptanı Trabzondayken hep karşılardım :)

Anıl C
07.02.2020, 22:30
Özledik:(

Furkan Özdem
20.02.2020, 18:05
@rok_kvrk kullanıcı adıyla instagram hesabı açmış efsane.

Murathan
20.02.2020, 22:55
bu instagrama girişler falan olmaz da hani olur diyelim akıllarında bu herifi tekrardan kulübe dahil etmek gibi düşünce vardır gerçekten yedi sülalelerine söverim.

Adem Akyüz'
20.02.2020, 23:06
Hesap açıldığını öğrenince aklıma ilk gelen kulübe katılması oldu niyeyse. Abdüş'ün paylaşımı da bu düşüncemi iyice arttırdı.

Hayırlısı..

AttilaTheHun
21.02.2020, 01:15
Kanser hücresi kulübe geri dönmenin yollarını yapıyor. Acilen Hayrettin Hacısalihoğluna ihtiyacımız var.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa
21.02.2020, 01:16
Allah içimi biliyor aklımdaydı şu adam kaleci antrenörü olarak kulübe gelmez mi diye..

Ancak şu anda gelmesi yanlış olur sezon bitmesi önümüzü görmemiz lazım az da olsa hava bozulma ihtimalini düşünmek gerek..

Bu adama neden millet kin duyuyor gerçekten anlamıyorum..

Murathan
21.02.2020, 05:32
Allah içimi biliyor aklımdaydı şu adam kaleci antrenörü olarak kulübe gelmez mi diye..

Ancak şu anda gelmesi yanlış olur sezon bitmesi önümüzü görmemiz lazım az da olsa hava bozulma ihtimalini düşünmek gerek..

Bu adama neden millet kin duyuyor gerçekten anlamıyorum..

anlarsın ya merak etme, kendine haksızlık etme, biraz daha çabala.

Samet Berber
21.02.2020, 09:40
Arkadaşı kadroda yok diye maçı satan bir adama kin duymak hafif kalıyor bence de, neyse.

omondoles
21.02.2020, 11:03
Gelmesine gerek yok, önce ateşi sönsün. Birkaç sene sonra kendini geliştirip gelebilir.

Onur hurma ile yaşadığı olay sonrası gönderilmeyildi.

Fakat takımın taraftarı öyle duygusal ki mantıklı düşünemiyor. Şimdi arkasından sövdükleri gibi

yazıkoldu
21.02.2020, 11:59
iş hayatında başarılar dileriz.

Sefa
21.02.2020, 13:37
anlarsın ya merak etme, kendine haksızlık etme, biraz daha çabala.

Yok ben balık hafızalı değilim..

Oğuz B.
21.02.2020, 15:20
Onur'dan nefret edenlerin sayısı taraftarın %5'idir. O da en fazla. Lakin sesleri çok çıktığından kendilerini mutlak haklı zannediyorlar.

Emirhan Yazıcı
23.02.2020, 01:50
Umarim nefret eden kitle 2 sene üst üste küme düşmekden kurtardiğini akillarina getirir tesekkurler

Murathan
23.02.2020, 22:41
Umarim nefret eden kitle 2 sene üst üste küme düşmekden kurtardiğini akillarina getirir tesekkurler

ya sen ne anlatıyorsun ya ne izliyorsun sen?

Ahmet Kara
23.02.2020, 22:42
ya sen ne anlatıyorsun ya ne izliyorsun sen?
Yanlış başlığa yazmış, Esteban başlığına yazmalıydı.

Murathan
23.02.2020, 22:44
Yanlış başlığa yazmış, Esteban başlığına yazmalıydı.
ahahahahahaha
mersin ve sivas maçları 20 top çıkardı kalede kim vardı diye sorsak hangi maçtı ya onlar der bu arkadaş.
bu nasıl bi aptal romantikliktir anlam veremiyorum

Arda'
23.02.2020, 23:07
Takım gayet iyi şampiyonluğa gidiyoruz allahını seversen uzak dur ROK bizden gözünü seveyim bak dünyanın parasını kaldırdın zaten sal bizi

Murathan
24.02.2020, 06:17
ulan bir daha giyersen o formayı Allah belanı versin.
o parayı sana verecek kulüp bulursan kankalarını da al yanına.
hadi yürü git
trabzonsporun bi geeleceği varsa bu adam bu formayı bir daha giymeyecek.

vahhhxx hey gidi neler çektik be

Gümüshaneli61
24.02.2020, 14:24
Bu adama dünyanin parasi verildi (Yillik 3.25 milyon €). Kulübü soydu resmen, karsiligini da Burak Yilmazin öcünü alarak verdi, formayi yere birakarak verdi. Sonunda efsane ilan edildi, gelen toplari kolayca iceri alan bu kaleci. Kariyeri boyunca tek bir penalti tuttugunu görmedigim kaleci. 2010-11 ve 2013-14 sezonlarinda iyiydi, hakkini vermek lazim ama taraftarin bu adama karsi bu inanilmaz abartili, ask dolu muamelesi neden kaynaklaniyor ?

Saka gibi ama degil. 2020 yilinda ki Trabzonspor camiasi bu. Allahtan akli basinda TS taraftari da var...

Oğuz B.
24.02.2020, 22:03
Güya aklınca ulema kesilmişsin senin gibi düşünmeyenleri aklı başında olmamakla falan itham etmişsin. Normalde cevap vermeye de değmezsin lakin şu anı izlemeni istedim zira o ara ergenliğinin zirvesindeydin görmemen normal.

https://www.youtube.com/watch?v=ra59dnXIhnA

Zirve demişken eğer Onur iki kez ağır diz sakatlığı yaşamasaydı kariyeri çok daha farklı gelişecekti. Lakin hayat bu.

Kariyeri boyunca tek bir penalti tuttugunu görmedigim kaleci.

Emirhan Uludüz
27.02.2020, 09:23
Bu adama dünyanin parasi verildi (Yillik 3.25 milyon €). Kulübü soydu resmen, karsiligini da Burak Yilmazin öcünü alarak verdi, formayi yere birakarak verdi. Sonunda efsane ilan edildi, gelen toplari kolayca iceri alan bu kaleci. Kariyeri boyunca tek bir penalti tuttugunu görmedigim kaleci. 2010-11 ve 2013-14 sezonlarinda iyiydi, hakkini vermek lazim ama taraftarin bu adama karsi bu inanilmaz abartili, ask dolu muamelesi neden kaynaklaniyor ?

Saka gibi ama degil. 2020 yilinda ki Trabzonspor camiasi bu. Allahtan akli basinda TS taraftari da var...

Çünkü kötü olduğumuz her an çıkıp şike sürecinden bahsedip gaz alıyordu. Nasıl Ali Koç hep hakem hatalarından bahsedip gözleri fenerin leş olmasından uzak tutmayı başarıyorsa Onurda taraftarı bu şekilde uyuttu. Bu arada bilemem şike sürecinden sonra motivasyon kalmamış ve söylediği her şeyde ciddi olabilir o zaman da suç o dönemki yönetimlerindir.

Faruk BERBER
27.02.2020, 10:12
Şu süreçte adı bile anılmamalı.

Gökhan Balcı
27.02.2020, 16:40
Kendisini geliştirmemesinde sakatlıkların etkisinden daha çok kendi zihinsel yetersizlik yatıyor. Yan topa çıkmak gibi bir kalecinin en rahat geliştirebileceği özelliği yıllarca geliştirmemesi iyi bir örnektir buna. Önü son derece açık doğuştan yetenekli bir kaleci olmasına rağmen kültürel zayıflığı ve o dönemler tarla olan trabzonsporun ağası olması sebebiyle kaleciliğine geliştirmeye ihtiyaç duymamıştır. yettiğini düşünmüştür. Kötü bir insan olduğunu asla düşünmüyorum bence aksine iyi de biri. Ama yetki ve sorumluluğu kaldırabilecek biri olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Bundan sonraki hayatında başarılar dileriz kendisine.

Sefer A.
28.02.2020, 12:12
Kendisini geliştirmemesinde sakatlıkların etkisinden daha çok kendi zihinsel yetersizlik yatıyor. Yan topa çıkmak gibi bir kalecinin en rahat geliştirebileceği özelliği yıllarca geliştirmemesi iyi bir örnektir buna. Önü son derece açık doğuştan yetenekli bir kaleci olmasına rağmen kültürel zayıflığı ve o dönemler tarla olan trabzonsporun ağası olması sebebiyle kaleciliğine geliştirmeye ihtiyaç duymamıştır. yettiğini düşünmüştür. Kötü bir insan olduğunu asla düşünmüyorum bence aksine iyi de biri. Ama yetki ve sorumluluğu kaldırabilecek biri olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Bundan sonraki hayatında başarılar dileriz kendisine.
Valla o zamanlar Vahid hocanin kaleci antrenörünün 2 müthis tespiti de bunlardi :

1- Kalecilerin hepsi bu isten ekmek yer, farkli yetenekleri var, ama en iyisi Ugurcan ve içlerinde bir gün Premier ligde oynayabilecek tek kaleci kendisi
2- Onur çok yetenekli bir kaleci ama kapasitesinin farkinda degil, çok daha iyisini yapabilir ama eldekileriyle yetiniyor...

Yil 2014, Ugurcan 3.-4. kaleci falan

Gökhan Balcı
28.02.2020, 12:41
Valla o zamanlar Vahid hocanin kaleci antrenörünün 2 müthis tespiti de bunlardi :

1- Kalecilerin hepsi bu isten ekmek yer, farkli yetenekleri var, ama en iyisi Ugurcan ve içlerinde bir gün Premier ligde oynayabilecek tek kaleci kendisi
2- Onur çok yetenekli bir kaleci ama kapasitesinin farkinda degil, çok daha iyisini yapabilir ama eldekileriyle yetiniyor...

Yil 2014, Ugurcan 3.-4. kaleci falan

10-11 sezonu ona anlamsız bir misyon yükledi ve ne yapması gerektiğini unuttu bence. Baştan beri profesyonel bir teknik ekip ve yönetimimiz olsaydı onur böyle davranamazdı. Neyse artık bizim gündemimiz uğurcan hatta erce hatta arda olmalı. İnşallah hepsi de başarılı olur çalışmaya devam ederlerse

ÖmürKaradeniz61
10.03.2020, 22:38

Geriye dönük okurken mesajı gördüm cinlerim tepeme çıktı. Hayırdır siz ya Trabzonsporu bu paçalı don mu kurtarmış. Kümeymiş yok ya sen önce Trabzonspor lafını ağzına alırken besmele çek. Bu kimki Trabzonsporu kurtaracak.

Hunk
15.07.2020, 19:42
https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/galeri-son-dakika-onur-recep-kivrak-ilk-kez-konustu-kolayi-sevsek-baska-takim-tutardik-41565176/22

adam gibi adam

Çağdaş DENİZ
15.07.2020, 20:47
Geriye dönük okurken mesajı gördüm cinlerim tepeme çıktı. Hayırdır siz ya Trabzonsporu bu paçalı don mu kurtarmış. Kümeymiş yok ya sen önce Trabzonspor lafını ağzına alırken besmele çek. Bu kimki Trabzonsporu kurtaracak.

Onur olmasa ben de iyi hatırlıyorum o iki sezondan birinde küme düşebilirdik

Ozan Yılmaz
12.10.2020, 17:54
https://pbs.twimg.com/media/EkIiRf2XgAQR4fh?format=jpg

hofsaale
30.12.2020, 22:43
https://m.youtube.com/watch?v=m8Ny2wRbRo4
Röportaj vermiş eski kaptan

Seviliyorsun kaptan, bir yanlış yaptın diye silmeyiz...
Benim için efsane.. İstese daha 2-3 yıl başka takımlarda oynayip bir kaç mio. € daha kazanırdı... Ama yapmadı...

Gümüshaneli61
31.12.2020, 11:32
Popülistin teki. Kulübe bir daha yanastirilmamali. Yillik maasi 3.2 Mio. €'ydu bu arada.

Anıl C
31.12.2020, 20:27
Popülistin teki. Kulübe bir daha yanastirilmamali. Yillik maasi 3.2 Mio. €'ydu bu arada.

Hocam popülist falan değil. Bana kalırsa hala futbola başladığı günden beri oynayan en iyi kaleci kendisi. Saçma sapan çöp futbolcularla futbol oynadı takımda hep. Yeteneği doğrultusunda paralar kazanmıştır benim için. Şimdi olsa Avrupa'ya gider daha da paralar kazanırdı.

Cem Balcı
31.12.2020, 21:22
Ne olursa olsun seviyorum bu adamı.Bu ligde gördüğüm en hırslı en iyi kalecilerden biriydi.

Murathan
31.12.2020, 22:56
https://m.youtube.com/watch?v=m8Ny2wRbRo4
Röportaj vermiş eski kaptan

Seviliyorsun kaptan, bir yanlış yaptın diye silmeyiz...
Benim için efsane.. İstese daha 2-3 yıl başka takımlarda oynayip bir kaç mio. € daha kazanırdı... Ama yapmadı...

açar açmaz dislaykı yapıştırdım.

Çağatay96
01.01.2021, 22:26
Adam gibi adam.
Gecmise yonelik Unal Karamana devre arasi soyledigi iddia edilen sozler dogruysa çok gerçekci ve makul.

Ya da Viradan bir şahisa soyledigi sozler , viralinin sozu takimi satmayin tarzinda olan cumleye verilmisse muhtesem hakli bir tepki ve ağzının payini vermiştir. Adam 2 kez capraz kopardi , elinde firsat varken ayrılmadı.

Onurun Ts lulugu yeter.

zekeriyya
08.01.2021, 10:38
bir sebep aramıyorum , seviyorum
nedensiz

hatalar yamış olabilir , hangimiz hata yapmadık ki

Oğuz ZEYTİN
06.02.2021, 09:03
Uğurcan hakkında yaptığı açıklamada, eski kaleci antrenörümüz Mickael Boully'nin çalıştığı en iyi kaleci hocası olduğunu söylemiş.

Ayrıca bence de ilk zirve anında yurt dışı transferini yapmalıydı. Hatırlamıyorum ama Atletico Madrid istemiş. Keşke gitseydi.

https://www.61saat.com/amp/futbol/onur-kivrak-metin-aktas-ve-alper-boguslu-ugurcan-cakir-i-h839545.html

Sefer A.
06.02.2021, 18:11
Uğurcan hakkında yaptığı açıklamada, eski kaleci antrenörümüz Mickael Boully'nin çalıştığı en iyi kaleci hocası olduğunu söylemiş.

Ayrıca bence de ilk zirve anında yurt dışı transferini yapmalıydı. Hatırlamıyorum ama Atletico Madrid istemiş. Keşke gitseydi.

https://www.61saat.com/amp/futbol/onur-kivrak-metin-aktas-ve-alper-boguslu-ugurcan-cakir-i-h839545.html
Su kismi anlamadim, kesin yanlis aktarilmistir, bizim yerel basindan zâten farkli bir sey beklenemez... ya da Onur hatlari karistirdi :
"Trabzonspor’a daha önce kaleci antrenörü olarak Mika’nın gelmesini istemiştim o en iyi antrenördü. Onla çalışmasını da isterdim"

Ben burada çok kez yazdim düzelttim, yok Ugurcan'i Vahid hoca kesfetmis zamâninda begenmis falan hikâye, adamin haberi yoktu bile, Micka idi onun için o zamanlar bile övgüyle bahseden... yil 2014 Micka sunu demisti bana "premier ligde oynayabilecek tek kalecimiz Ugurcan"
Onur için de çok yetenekli bir kaleci oldugunu ama onunla yetindigini ve üzerine katabilecekken pek katmadigini da söylemisti bana... bir de idman kalecisi/maç kalecisi olayindan bahsetmisti, Onur tam bir maç kalecisi demisti, onun için Millî takimdan dönüslerde ya da hafif agrilari oldugunda dinlendiriliyordu Onur...

Benim anlamadigim Onur Micka'yi önceden tanimiyordu ki "önceden gelmesini istedim" desin, ve Ugurcan'in onunla çalismasini isterdim dedi ama çalistilar birkaç ay da olsa... hani hiç çalismadilar tanismiyorlarmis gibi konustu Onur, ya da öyle aktarildi...

Ugurcan'la o zamanlar Vahid hoca ve ekibi gittiken birkaç ay sonra yazismistik, "Micka'nin gidisi bitirdi beni" mesaji duruyor hâla bende hey gidi hey :D çecug idi o zamanlar :p

alper*
08.02.2021, 19:56
bugun attıgı story ile Ünal hocayı haklı çıkardı

omondoles
08.02.2021, 21:00

Sadece Ünal mı? Hurma, Şota?

Murathan
08.02.2021, 21:38
nasıl dehledik ama seni??? nasıl kapıya koyduk??? AHAHAHA
hami'nin şota'nın intikamını ünal aldı. Allah ondan bir kez daha razı olsun.
onur gittiği günden bu yana ligdeki maçların hepsini toplasak en kötü 2.yizdir.
bu kulübe bir daha giremeyeceksin aslan, hoca falan yiyemeyeceksin.

Veysel
09.02.2021, 17:02
Futbolu Trabzonspor’un kaptanı olarak bırakan kişi hakkında daha düzgün konuşmaya dikkat edelim.

SemihNur
09.02.2021, 18:19

+1967 hocam. Sirf bu basliga bu storyden sonra neler yazilmis bakmak icin girdim. Iyiki bu forum takip ediyorum dedim. Git spor akedemisi kur, antrenor kurslarina yazil eger futbolun icinde kalmak istiyorsan. Story atmak hala imali mesajlar yakismiyor. Unal Karaman senden daha fazla bu kulube hizmet etmis birine saygi duymali once. Onur futbolu birakmadi futbol onur'u coktan birakmisti gitmeden once.

Samet Berber
10.02.2021, 14:21
Attığı story normal sonuçta yıllarca kaptanlığını yaptığı takımdan kovulmasına sebep olan kişi Ünal Karaman ona karşı sinirli olmasını insani görüyorum.

ÖmürKaradeniz61
12.02.2021, 09:18
Ünal Karaman’ın antrenörlüğünü hiç sevmesemde bugün attığı hikaye Malatya maçında takımı sabote ettiği iddialarını doğrular nitelikteydi.

Murathan
21.02.2021, 21:01
ölüyü diriltir.

Arda'
21.02.2021, 23:49
En son helallik falan diyodun noldu yav ? :)

İsmail ALİOĞLU
22.02.2021, 00:28
-Trabzonspora Onur'un tirnagi kadar katkisi olmayanlar,
-Kotu oynayan herhangi bir futbolcuya dumduz gidenler
-En iyi yerli futbolcularimizi kotu zamanlarinda aileye varacak kadar asagilayanlar
-Futbolcula kalmayip esine dostuna sovup sallayanlar
-Takimi yerin dibine sokanlar
.
.
.
aralarinda kisisel sorun olan taraflardan birini elestiriyor. O biri dedigimizde Trabzosporu sampiyon yapan ayni zamanda Trabzonspou 'tek basina' dusme potasindan uzaklastiran adam!

...

Murathan
28.02.2021, 18:18
naber?

beratika
19.01.2022, 22:41
İkinci çocuğun hayirli ugurlu olsun Kaptan abi. Allah vatana millete hayirli evlat etsin. Anali babali buyutsun. Bire bir yazamadim buradan yazayim dedim :)

Trabzonlu_1461
22.01.2022, 22:43
Çok büyük karakter çok büyük adamlık çok büyük kariyer çok büyük sadakat çok büyüksün kaptan

emre6117
22.01.2022, 22:59
Çok büyük karakter çok büyük adamlık çok büyük kariyer çok büyük sadakat çok büyüksün kaptan

Onur bircok trabzonludan daha trabzonsporludur.

Hasan Habip Özbay
23.03.2022, 19:53
benim i
çin gerçek efsanedir tabiki hataları olmuştur ama kimse konuşmaz pardon konuşamaz iken bile tek başına koca TRABZONSPORU savundu sözünü esirgemedi ve asla başka kaptanın arkasından sahaya çıkmadı hele istanbul a asla ama asla hizmet etmedi mesela bir zamanlar efsanemiz olan ş.g gidip istenbul hizmetkarı olmuş ve Trabzonsporu unutmuştur kimse bana çıkıp profesyönel bu dünya demesin ...

Gümüshaneli61
24.03.2022, 12:02
Onur'un efsanevi maasini hic unutmayacagim. Yillik 3.2 milyon €. Sahadaki performans = Esteban'in yerlisi.

Ama olsun, popülist aciklamalariyla TS taraftarinin kalbinde yer edindi. Bu kulüpte istedigi gibi hoca gönderdi. Hizipcilik yapti. Kulübümüzün pasasi, hatta sahibi Onur Recep Kivrak !

Ünal hocadan Allah razi olsun, bizi bu parazitten kurtardi. Onun yerine Ugurcan gibi gercek bir kaleci girdi kaleye ve gözlerimiz sonunda adam gibi kaleci gördü. Üstelik makul bir maas ile oynayan bir kaleci.

Sefer A.
24.03.2022, 16:42
Onur'un efsanevi maasini hic unutmayacagim. Yillik 3.2 milyon €. Sahadaki performans = Esteban'in yerlisi.

Ama olsun, popülist aciklamalariyla TS taraftarinin kalbinde yer edindi. Bu kulüpte istedigi gibi hoca gönderdi. Hizipcilik yapti. Kulübümüzün pasasi, hatta sahibi Onur Recep Kivrak !

Ünal hocadan Allah razi olsun, bizi bu parazitten kurtardi. Onun yerine Ugurcan gibi gercek bir kaleci girdi kaleye ve gözlerimiz sonunda adam gibi kaleci gördü. Üstelik makul bir maas ile oynayan bir kaleci.
Tamam kismen haklisin da, bu adam o maasi geldiginden beri almadi sonuçta, en parlak zamanlarinda bu maasin yarisina falan ya oynuyrdu ya oynamiyordu... nankörlük etmeye gerek yok, 2009-2014 arasi çok çok iyi kalecilik yapti bizde, Ugurcan'dan asagi kalir yönü yoktu epey bir süre, kale vuruslari hâriç belki...
Diger konular tartisilir, popülistlik var miydi belki de vardi, ama onu 27 yasinda yapti herif 35 yasinda degil, bizim yerlinin yerlileri bile birak konusmayi paylasim yapmaktan bile korkuyorlar, o konulara hiç girmeyelim bence

Gökhan Balcı
24.03.2022, 18:21
Kendisi gibi birçok oyuncu hem kendilerinin hem kulüplerinin amatörlüğüne kurban gitti hep. Son dönemde olanlar sonuçtur işin magazinidir artık zerre ilgilenmiyorum bu sebeple ama sakatlık geçirmesi doğru düzgün tedavi edilememesi aynı yattarada olduğu gibi sakat sakat oynatılması skandaldır. Yine zirve yaptığı zaman satılmaması da büyük yanlıştır. Bütün bunlara bakmadan sonuca bakmak bana doğru gelmiyor. Kulüpte on sene kaldığında o kadar çok şey yaşarsın ki artık sırtında koca bir bavulla gezersin. Bu da eninde sonunda ay j safta olduğun insanlarla bile farklı bakacağın noktalara götürür seni. Ben kendi adıma bir kayıp olarak görüyorum ama sadece onuru değil. Hem onun gibi birçok oyuncunun kariyeri ve geldikleri nokta açısından hem de kulübün yaşadığı olumsuz durumlar açısından gerçek anlamda bir kayıp

Murathan
26.03.2022, 00:52
hani bi cetvel dolanıyor ya twitter'da VAR sonrası dört büyüklerin topladığı puan diye. heh yanlış o. milat burası.
ohhhh ne güzel dehledik ya gece gece içimin yağları eridi. ohhhhhhhhhhhhhh

yatmaztara
26.03.2022, 03:20
Bu efsanemizin yeri bende çok ayrı. Ah bir de 2011 yılı sonrası ''Bu ülke Trabzonspor'umuzun hakkını verene kadar milli formayı giymeyeceğim!'' deseydi daha da büyürdü ama her haliyle o bir efsane.

ÖmürKaradeniz61
24.04.2022, 16:40
Onur sevmediğim bir kişi olsa bile Trabzonspor’a uzun yıllar hizmet etmiş bu takımın kaptanlığını yapmış ve kaptanı olarak futbolu bırakmıştır. Şampiyonluk kutlamalarına ismi ilk yazılacak olan oyuncumuzdur.

alikk
25.04.2022, 00:22
2011'in yılmaz savunucusu,büyük kaptan. Aslında yakışan ibreti aleme inat bu şampiyonluk kupasini Uğurcan'la senin beraber kaldirmandi ama olsun, bu hafta paylaştığın gibi #adaletyerinibuldu...

emre6117
25.04.2022, 01:14
Onur sevmediğim bir kişi olsa bile Trabzonspor’a uzun yıllar hizmet etmiş bu takımın kaptanlığını yapmış ve kaptanı olarak futbolu bırakmıştır. Şampiyonluk kutlamalarına ismi ilk yazılacak olan oyuncumuzdur.

Aynen boyledir. 2011den eger biri cagrilacaksa ilk isim kaptanimiz, onurdur.
Istese cok rahat istanbulda devam edebilirdi ama futbolu birakmayi tercih etti.

alper*
25.04.2022, 10:43
Adamın takım içinde yarattığı sıkıntı bir yana... O ayrı konu.

Ama Onur Trabzonspor tarihinin en en sıkıntılı döneminde, en bunalımlı, insanlarla en kavgalı olduğumuz dönemde bu takımdaydı.

Bayrak adamdı, rakipler için de hedef adamdı.

Yaptığı hatalar, insanlarla takışması stresi hep bu yüzden.

Adam iki kere çapraz kopardı.

*

Uğurcan'ın başarısı ortada, ama Onur bu kadar sağlıklı bir ortamda oynayabilseydi Uğurcan diye bir kalecimiz olmazdı.

Onur bu takımda, bu zamanın kulübünde her şeyin 3 4 lük 4 4 lük olduğu zamanda oynasaydı, kafa olarak rahat olur, Avrupa'da top 5 yapardı.

alper*
25.04.2022, 10:44
Futbolun içine kalmaması da kendisinin büyük hatasıdır.

Karakter olarak sağlamdı çünkü.

jpositve
28.04.2022, 23:57
Karekteri ilk zamanlarinda cok eskiden cok saglamdi. Sonrasinda artik sehrin havasindan midir suyundan midir baya bozuldu bu. Bir kabadayilasmak, mafya gibi davranmak falan. Zaten 2. capraz bag sakatligindan sonra hepten saldi kendini. Bir daha eskisi gibi de olamadi. Vakti zamaninda o zamanin yoneticileri bunu satmamakla cok buyuk yanlis yaptilar.

Ayrica nasil trabzonsporluysa takim kac kere izmire maca gitti bir kere zahmet edip de tribunden mac seyretmedi. Tipki giray kacar gibi laf da trabzonsporlu da neyse.

Ozan Yılmaz
13.05.2022, 16:32
1525073645034430465

beratika
13.05.2022, 23:59
Kulübe üye oldu mu acaba? Olmali bence.