PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Hüdai Pervaneli
30.06.2007, 17:32
jun bence hic denemdeiler ki

Sefa Murat Dokuz
30.06.2007, 17:39
aqlbayrak yönetimiyla cacık olmaz ben kesilikle bu sezon ilk 2 ye gireceğimizi sanmıyorum
1.fb
2.gs
3.bjk
4.ts olur
ş.ligi hayalden ötesi olamaz

a d bacan
30.06.2007, 17:39
ne oldu yaa
kimseden çıt yok
fatih tekke hareketlendirdi ortamı
devamı gelmeyince
sukunet çöktü
transferi gerçekleşsede yeryerinden oynasa

Sefa Murat Dokuz
30.06.2007, 17:42
bir yanda r.carlos,ali bilgin.wederson u alan fb
bir yanda lincoln,toibas lineroth u alan lima transferini de bitirmek üzere olan cincon
diğer yanda cisse yi alan telloyu alan rüştü hakan yozgatli yı bitiren navarro ve boumsong la görüşen bjk
veee TRANSFERİ kapatan bizz

Erbay
30.06.2007, 17:43
Yönetim bonservisi olmayan oyuncu arıyor.Bonservisi olmayan adam ya yaşlıdır ya kovulmuştur ya da takımında yetersiz görülmüştür.Çok az ihtimal iyi oyuncu çıkması.Devre arasında Ayman,Risp ve Ceyhun'a da az para vermedik.Artık para kalmadı.Transfer zor.

a d bacan
30.06.2007, 17:43
bir yanda r.carlos,ali bilgin.wederson u alan fb
bir yanda lincoln,toibas lineroth u alan lima transferini de bitirmek üzere olan cincon
diğer yanda cisse yi alan telloyu alan rüştü hakan yozgatli yı bitiren navarro ve boumsong la görüşen bjk
veee TRANSFERİ kapatan bizz
çalışkan bir serkan hepsine badeldie göraceksiniz
gökdenizin asistanı olacak

Sefa Murat Dokuz
30.06.2007, 17:46
ayman risp ceyhunu aldık da çok süper bir katkı göremedik ki ceyhun ilk iki maç dışında fıss
ayman kasap gibi ne kdar katkı var ki gs maçında batırmıştı
rips iidi ama sakatlandı sbu sezonda bile oynamıcak

Hüdai Pervaneli
30.06.2007, 17:51
ayman risp ceyhunu aldık da çok süper bir katkı göremedik ki ceyhun ilk iki maç dışında fıss
ayman kasap gibi ne kdar katkı var ki gs maçında batırmıştı
rips iidi ama sakatlandı sbu sezonda bile oynamıcak

haklisin acaba yeniler ne yapicak onlara bi yorum yazsana ogrenelim ne olucaklarini:D

Oğuzhan Turhan
30.06.2007, 17:59
az önce bi arkadaş fatih tekkeyle alakalı haberler aktarıyordu ama dediğine diyeceğine pişman oldu herhalde,daha ses seda çıkmadı kendisinden

Doğan Şahin
30.06.2007, 18:07
Her transfer sezonunun da benzer söylemler; futbolcular Trabzona gelmek istemiyor, ailesi istemiyor, ailesi sorun çıkartıyor, çocuğuna okul bulamıyor vs.

Şu futbolcuları Trabzon şehrine bir şekilde çekecek bir proje ortaya koymak lazım; Mesela tüm Trabzonsporlu futbolcuları bir araya toplayabilecek süper bir site oluşturulabilir. Yüzme havuzları, villalar, restorantlar, aktivite alanları vs. + bu siteden zengin iş adamlarına(eski, yeni yöneticilere) villalar satılıp maliyetin bir kısmı da karşılanabilir. Türkiye ve yurt dışından getireceğimiz her futbolcunun imreneceği konfor ve imkanlara sahip bu site adeta bir çekim merkezi olabilir. İçerisinde anaokulu, yabancı dille eğitim yapan özel lise bulunabilir. Site yapılacak tesislerin yakınında yapılabilirse, tesislerin dahilinde sponspor bulup Sinema, 5.yıldızlı bir otel ve lüks restoranlarda yapılıp bundan futbolcuların da faydalanması sağlanabilir. Eski futbolcularımız da bu siteden villa veya daire alabilirlerse kaynaşma ve futbola odaklanma ortamıda sağlanmış olur. Sadece futbol antremanlarıyla değil futbolcuların faydalanabileceği farklı aktiviteler de düzenlenebilir. Tenis veya basket maçları yapıp, yüzmeleri teşvik edilebilir.

Katı kurallarla bir yere varılamıyor, futbolcular gördüğüm kadarı ile çok sıkılıyorlar. Disiplinin fazlası her zaman iyi olmayabilir. Sonuçta onlarda insan ve işi bitince farklı aktivitelerde bulunmaları onları hem kültür hem de zihinsel olarak geliştirir.

Böyle bir site yapılırsa eski ve yeni futbolcu aileleri de kaynaşacağından daha sıcak bir ortam oluşur. Hedefi daha kolay yakalarız ve uyum sorunları minimum düzeye geriler. Bir yıl transfer yapmayız, buranın maliyetini karşılarız ama sonraki senelerde bu sitenin getireceği cazibe ile önemli futbolcuların Trabzonspora kazandırılmasını sağlayabiliriz. Sitenin gelirlerini de villa veya daire satış ve kiralarından, aidatlardan, içerisindeki işletmelerin kiralarından, otel ve sinema gelirlerinden sağlayabilir, siteyi her sene daha da büyütebiliriz.

Yönetimlerin bu tip fikirleri hayata geçirmesi veya en azından biraz vizyon sahibi olması hayalden öteye ne zaman geçecek acaba. Bence şampiyon olmasak ta büyüklüğümüzü saha dışında da yaptığımız her işte göstermeliyiz. Sonuçta büyük klüpsek bu tarz açılımlara ve işlere de girmemiz gerekmez mi?

Koray
30.06.2007, 18:16
tammda bu saydıklarını kim yapacak?

My
30.06.2007, 18:17
Transfer döneminin nasıl geçeceği aylar öncesinden belli değil miydi arkadaşlar! Yıldızlarımızı kurtarabilirsek ne ala diyordum. Yatın kalkın Yattara'yı Milan'ı Gökdeniz'i satmadık diye dua edin.

O kadar plansız programsız işler yaptık o kadar har vurup harman savurduk ki... Atay Başkan çok iyi niyetliydi, iyide Trabzonsporlu'ydu fakat iş bilmemezliğinin faturasını ağır ödedik ve hala ödemeye devam ediyoruz. ALBAYRAK yönetimi ise tam bir fiyasko. Neresinden tutsak elimizde kalır. En basiti geçin transferi felan bakalım bu yıl formalarda durum ne olacak. Trabzonspor Trabzonspor gibi yönetilmedikten sonra bizler daha çooook kahroluruz.

Tek umdum ha bu zarar Ziya'n adamın elindeki Ceyhun'u Yattara'yı Milan'ı futbala küstürmemesi, takıma motive etmesi.

WERTHeR
30.06.2007, 18:20
700 bilmem kaç sayfa olmuş. Bizim klavye başında çalıştığımızın onda biri kadar yönetim çalışsaydı transferler olmuştu:)

asilhamsi
30.06.2007, 18:26
kardeşler biliyorum yönetim ve ön liberocu ziya ümit vermiyor ama bize pes etmek yakışırmı?Siz bişey olmaz diyorsunuz ama içinizde söndürülmez ateşler olduğunu biliyorum.Gazetelerden okuduğum kadarıyla yusuf eyüp kadri selim ve emre hizarcı oldukça iyiymiş.Ziya korkmadan bu çocuklara şans vermeli.Kaybedecek ne var.Bu arada lütfen oyuncularımıza güvenin.yattara gökdeniz ceyhun umut ersen tolga stephanov serkan jabi iyileşirse risp ve çok değişik bir oyuncu olduğunu düşündüğüm adnan bana umut veriyor.Güvenin bu çocuklara.Geriye ziyanın iyi bir tertiple çıkması kalıyor..........Ben en çok o konuda umutsuzum.......

Bilo Paşa
30.06.2007, 18:33
ali,veli ,yusuf, zeki,metin zart zurt ohooo bunlarla ancak şalpazarı liginde şampiyon olunur :mad: ne farkımız kaldı o zaman siirt jetpa spordan ? bu zihniyet yüzünden artık maçlarımız bile yayınlanmıyor

_SeRKaN_
30.06.2007, 19:04
Transfer döneminin nasıl geçeceği aylar öncesinden belli değil miydi arkadaşlar! Yıldızlarımızı kurtarabilirsek ne ala diyordum. Yatın kalkın Yattara'yı Milan'ı Gökdeniz'i satmadık diye dua edin.

O kadar plansız programsız işler yaptık o kadar har vurup harman savurduk ki... Atay Başkan çok iyi niyetliydi, iyide Trabzonsporlu'ydu fakat iş bilmemezliğinin faturasını ağır ödedik ve hala ödemeye devam ediyoruz. ALBAYRAK yönetimi ise tam bir fiyasko. Neresinden tutsak elimizde kalır. En basiti geçin transferi felan bakalım bu yıl formalarda durum ne olacak. Trabzonspor Trabzonspor gibi yönetilmedikten sonra bizler daha çooook kahroluruz.

Tek umdum ha bu zarar Ziya'n adamın elindeki Ceyhun'u Yattara'yı Milan'ı futbala küstürmemesi, takıma motive etmesi.

Transfer sezonu daha kapanmadı ne malum gökdeniz in milan ın gitmeyeceği...

winner
30.06.2007, 19:32
Transferi kapattınız mı?Allah Allah niye böyle erkenden kapattınız transferi...Daha Gökdeniz'i,Yattara'yı,Milan'ı satacaktınız yahu!!!

Ozan Yazıcı
30.06.2007, 19:47
tabii ki herkese, her görüşe saygımız var ama, bazı arkadaşların inat ve ısrarla albayrak ve ekibini destekliyor olmasını hala çözebilmiş değilim..
herhalde parti üzerinden ideolojik bir bağları var, yoksa ben mantıklı bir izahını bulamıyorum bu durumun..
albayrak başarısızdır ve yalan söylemiştir. daha bunların neyini savunuyorsunuz güzel kardeşim. bunlar aralıkta 2 sene daha devam derse, bir daha geriye dönmemek üzere sıra takımı oluruz. kangren gibi bu adamlar, bırakıp gitseler de kurtulamayız bu illetten..

Bilo Paşa
30.06.2007, 19:54
tabii ki herkese, her görüşe saygımız var ama, bazı arkadaşların inat ve ısrarla albayrak ve ekibini destekliyor olmasını hala çözebilmiş değilim..
herhalde parti üzerinden ideolojik bir bağları var, yoksa ben mantıklı bir izahını bulamıyorum bu durumun..
albayrak başarısızdır ve yalan söylemiştir. daha bunların neyini savunuyorsunuz güzel kardeşim. bunlar aralıkta 2 sene daha devam derse, bir daha geriye dönmemek üzere sıra takımı oluruz. kangren gibi bu adamlar, bırakıp gitseler de kurtulamayız bu illetten..

adamlar parti tutar gibi yönetimi tutuyor isterse bizi küme düşürsün bu adamı tutup omuzlarında gezdirirler, yönetim içinde albayrakçılar hacıosmanoğlucular bilmemneciler diye gruplara ayrılmışlar sanki vatanı kurtaracaklar ya :mad:

EmrahYalçınalp
30.06.2007, 19:59
Ben ne körü körüne yönetimi savunanları, ne savunanlara hemen ideolojik bir kulp bulanları anlayamadım. Bir sorunu çözme yöntemimiz illa başka bir sorun yaratmak mı olacak? Yapmayalım şu yanlışı... Yönetimin içinde 79 çeşit adam var. Başka bir partinin eski il başkanı basın sözcümüz hemen aklıma gelen mesela... Ortada tepe taklak bir Trabzonspor var, hala nasıl insanın aklına ideolojş vs geliyor, anlayamıyorum vallahi...

ps: Mesela Faruk Özak'ın TS hakkındaki görüşlerini bir takip edin bakalım neler söylüyor. Ondan büyük "partili" mi var?

Bahtiyar
30.06.2007, 20:08
Trabzon'da büyük revizyon
30 Haziran 2007 Cumartesi 19:22
Ziya Doğan Bolu kampında büyük revizyon yaparken, kalanlara da..

Ziyak Doğan, yeni transfer olduğu takdirde birkaç ismin daha gönderilebileceğini söyledi

Intertoto Kupası nedeniyle sezonu erken açan Trabzonspor, 10 günlük Gerede kampını dün tamamladı. 33 oyuncuyla kampta çalıştıklarını belirten Teknik Direktör Ziya Doğan, yeterli bulmadığı 10 genç futbolcuyu kadro dışı bıraktığını, yeni transferlerin gerçekleşmesi durumunda birkaç oyuncu daha göndereceğini söyledi.

Doğan şöyle devam etti:
"Zeki, Enis, Cem, Ufuk, Zafer, Emre Kahraman, Erhan Kurt, Emre Aygün, Muhammet ve Mustafa Yumru, bizimle beraber çalışamayacak.

Maalesef kadromuz çok kalabalık olduğu için ve bunların mevkiilerinde önemli oyuncuların olmasından dolayı bu futbolcuların başka takımlarda oynaması ve kendilerini geliştirmesi gerekiyor.

Hatta ben yönetime bir pilot takım teklifini sunacağım. Mesela böyle bir yolu uygulayan Gençlerbirliği Oftaş, Süper Lig'e çıktı. Elimizdeki oyuncular oradakinden daha farklı ve yetenekli."

'Aslar da gidebilir'
As kadrodan da gönderecekleri oyuncular olabileceğini söyleyen Ziya Doğan, "Yeni transfer yapıldığı taktirde bu oyunculardan bir iki tanesiyle yollarımızı ayıracağız. Bazı mevkilerdeki şişkinliği önlemek için de gönderebiliriz. Ben bunu oyuncularıma da söyledim. Ancak dikkat ederseniz, isimlerini açıklamadım. Bunu transferlere göre değerlendireceğiz. Kadromuzu 25'e indirmeliyiz" dedi.
internethaber

bu ziya yı sevmesemde bu kadroyu 25 e indirme konusunda gerçekten yaparsa hakveriyorum

EmrahYalçınalp
30.06.2007, 20:31
33 oyuncuyla kampta çalıştıklarını belirten Teknik Direktör Ziya Doğan, yeterli bulmadığı 10 genç futbolcuyu kadro dışı bıraktığını, yeni transferlerin gerçekleşmesi durumunda birkaç oyuncu daha göndereceğini söyledi.

Doğan şöyle devam etti:
"Zeki, Enis, Cem, Ufuk, Zafer, Emre Kahraman, Erhan Kurt, Emre Aygün, Muhammet ve Mustafa Yumru, bizimle beraber çalışamayacak.

Maalesef kadromuz çok kalabalık olduğu için ....

Yaw daha bu sabah yazdıydım, bari üzerinden bi gün geçirseydin hocam... :)

Yahu ben mi yanlış hatırlıyorum? Bu Selim bundan 3 sene önce de bu biçimde kampa katılıp yine "genç yetenek, geliyor" falan denmemiş miydi? Hatta yanında Ufukhan ve Çağlar'la birlikte Kiev'e götürülüp CL kadrosuna alınmamışlar mıydı?

Cevap: Evet

O zaman... Bir adam 3 senedir hala "önü açık genç yetenek" olarak aynı yollarda yürütülüyorsa bir sorun var demektir. O gün sırf gençleri de koluyor desinler diye Selim'e, Ufukhan'a ve Çağlar'a yapılan haksızlık yeniden yapılıyor. Bu çocuklara da yazık olacak. Dolgu malzemesi olarak kullanılıp unutulmamalarını diliyorum ancak "ikinci yarının en çok puan toplayan takımı" ünvanı için risk alamayız. Bize tecrubeli adamlar lazım!!!

Erdal
30.06.2007, 20:43
4-5 gün kaçalım dedik istanbuldan ....akçakocaya fındık bahçelerinin içinde bir aileye misafir olduk ( paralı tabi..) internet yok ...tv (var da) yok ..gazete almadık sadece kitaplar ve ailemle vakit geçirmek için ...son gece ev sahibine çaya davetliydik ..üzerimde bmn tişötrü vardı ..bmn ,TRABZONSPOR wsws derken ..bu arada SİZİNKİLER TRANSFERİ KAPATMIŞ dedi ....çok sevindim ....bu yönetim en doğru kararı vermiştir. ...ilk kez ADAMlık gördük...madem gideceksiniz gelenin işini kolaylaştırın .....tebrikler ...yanlız TRANSFERİ kapattık haberlerinin ertesinde FATİH TEKKE haberlerinde yine parmağınız varsa ........demiyorum demiyorum( eminim yapmazsanız öyle ucuz şark kurnazlıkları) ..tebrikler doğru karar vermişsiniz ....hayatınızda başarılar....

Kasım Hilal
30.06.2007, 20:48
Yattı benim Riquelme sevdam....
Transfer kapanmış.
Artık hayırlısı.

Sefa Murat Dokuz
30.06.2007, 21:13
Yattı benim Riquelme sevdam....
Transfer kapanmış.
Artık hayırlısı.
riqelme bize gelirmi yahu gelseede bizimiler getiremez:yumruk:

A.T.R
30.06.2007, 21:16
Ben kesinlikle TRANSFERİ KAPATTIK ifadesine inanmıyorum. Bakın da görün kesinlikle başta Martinez ,bir 10 numara ve sol açık ya da forvet alacaklar. Bana kalırsa piyasının ateşini düşürme işi bunlar. Haa transferler geç yapılır belki buna bir şey diyemem ama kesinlikle yapacaklar belki de intertoto 1.ci maçından sonra ama yapacaklar.

Zeyyat Kafkas'ın söylediklerine kesinlikle ihitimal vermiyorum. Hadi siz ona vermek istemiyorsun deyin :)

Sefa Murat Dokuz
30.06.2007, 21:18
Ben kesinlikle TRANSFERİ KAPATTIK ifadesine inanmıyorum. Bakın da görün kesinlikle başta Martinez ,bir 10 numara ve sol açık ya da forvet alacaklar. Bana kalırsa piyasının ateşini düşürme işi bunlar. Haa transferler geç yapılır belki buna bir şey diyemem ama kesinlikle yapacaklar belki de intertoto 1.ci maçından sonra ama yapacaklar.

Zeyyat Kafkas'ın söylediklerine kesinlikle ihitimal vermiyorum. Hadi siz ona vermek istemiyorsun deyin :)
hiç sanmıyorum ama inşallah

İleli
30.06.2007, 21:20
ben inaniyorum drogba gelecek :)..futbol yoksunu nuri istifa ulan!!!!!!!

Ümit Küçük
30.06.2007, 21:21
intertoto da basarısızlık oldumu hemen 2 transfer yaparlar taraftar tepkisinden kurtulmak icin

Sefa Murat Dokuz
30.06.2007, 21:23
intertoto da basarısızlık oldumu hemen 2 transfer yaparlar taraftar tepkisinden kurtulmak icin
ahanda buraya yazıom intertoto da başaarısızlık olsun gidip o nuriye klüp binasının önünde 100 tane küfür edicem ÖYLE bir şey ihtimali olurmu ya araklıspor seviyesinde takımlarla maç yapcaz bide elencez falan mı yok artık:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: derim onlara

Kasım Hilal
30.06.2007, 21:36
riqelme bize gelirmi yahu gelseede bizimiler getiremez:yumruk:
Niye gelmesin?
Ne eksiğimiz var ki Atletico Madrid'den ya da Villa Real'den..

Cevabını da vereyim.

1- Tenik direktörümüz yok.
2- Ulan bizde yönetim de yok..

Ama ben planımı yaptım ve iinanıyorum.
Eğer bonservisi ile alan olmazsa kiralanabilir bence.

Erdal
30.06.2007, 21:40

:)) pes vallahi .... üstad ne kadar hoşgörülüsünüz yönetime karşı ....hiç değilse YALAN söylemelerini tenkid edin .......ki bu ilk YALAN ları değil......

melih61
30.06.2007, 21:43
riquelme gelsin direk şamp

Doğan Şahin
30.06.2007, 21:43
Abdülkadir imzaladı
Sakaryaspor Siirtspor'dan kaleci Adülkadir ile sözleşme imzaladı.
http://www.sakaryaspor.com.tr/rsmlr/haber_thumb/resim487.jpg İmza töreninde konuşan Başkan Recep Hacıeyüpoğlu,"güvendiğimiz Abdülkadir ile başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyoruz. Sakayaspor camiasına hayırlı olsun" dedi. Kaleci Abdülkadir ise" Sakaryaspor büyük bir kulüp burada olmaktan mutluyum, inanıyorumki başarılı bir sezon geçireceğiz" diye konuştu.
-----------------------------------------------------------

Martineze bir adım kaldı, Kaleci Ahmeti verip üstüne biraz para işlem tamamdır.
Adamlar ön hazırlıklara bile şimdiden başlamışlar :)

Doğan Şahin
30.06.2007, 21:49
Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın Volkan
Yaman'a karşılık bonservis ücreti almadan verdiği kaleci Fevzi Elmas ile anlaşma sağladıklarını belirterek, ''Fevzi Elmas ile 2 yıllık anlaşma sağladık. Ön protokol imzalandı. Pazartesi günü resmi imza atılacak'' dedi.
--------------------
Adamlar 3.Kalecilerini veriyor, sol kanatlarına geçen sene iyi bir çıkış yapan milli takım oyuncusu alıyor, bizimkiler uyusun.

Kadir
30.06.2007, 21:58
riquelme gelsin direk şamp

aga riquelme gelirmi ya biraz gerçekçi olalım bence

MarceloTS
30.06.2007, 22:00
Bu martinez işi olacak gibi ama bizimkiler caymasa transferi kapadık diyorlar allahım millet carlosları lincolnleri cisseleri alır bizde bakarız üff

zahido
30.06.2007, 22:03
Arkadaşlar yöneticileerimiz çok öenmli bi gelişme olmazsa transfer yapmayız diyorlar.. Tabi öyle olucak transfer kesinlikle yapılıcak o çok önemli durumda gökdenizin veya stephanovun satışuı olucak..

Terzioğlu
30.06.2007, 22:06
hadi bakalim pazartesine az kaldi...bi terslik olmazsa lavezzi palermo ve türkiyeden bir kaleci(büyük ihtimal martinez) gelecekmis serif ustadin dedigine göre...

Erkan
30.06.2007, 22:07
:D:D
hadi bakalim pazartesine az kaldi...bi terslik olmazsa lavezzi palermo ve türkiyeden bir kaleci(büyük ihtimal martinez) gelecekmis serif ustadin dedigine göre...
:D:D:D:D:D:D:D:D

Emre B.
30.06.2007, 22:08

Yönetim transfer yok diyor.Hangisine inanalım?

champions
30.06.2007, 22:09
İnşaallah Palermoyu almayız Onu alacak olan yönetime geçen sezon Wanchope'u neden almadıklarını sormalıyız İllede beleş olacak diyosanız gidin Kanuyu alın Kiralama denen bişey var Üst düzey takımlarda şans bulamayan futbolcular kiralanabilir Mido gibi

Erdal
30.06.2007, 22:10
Arkadaşlar yöneticileerimiz çok öenmli bi gelişme olmazsa transfer yapmayız diyorlar.. Tabi öyle olucak transfer kesinlikle yapılıcak o çok önemli durumda gökdenizin veya stephanovun satışuı olucak..

geçen yılı hatırladım birden..... lazaroni ile yeni anlaştığımız günlerde yönetimde bir yakını olan bir ağabeyimi aradım ....ağabey neler oluyor dedim ....cevabı aynen tekrar yazıyorum ..

erdal 6. hafta lazaroni gider ,hüsnü yada giray la devam edilir. fatih satılabilirse 4-5 kişi alınır......

Terzioğlu
30.06.2007, 22:11
arkadaslar bana gülmeyin bunlar $erifin dedikleri...banada inandirici gelmedi ama bekleyip görmekten baska birsey yok..zaten palermo ve martinezi alabiliriz ama lavezzi konusunda ciddi süphelerim var..

Fanatik28
30.06.2007, 22:13
Ziya Dogan`in tek iyi tarafi, takimi fizik ve kondisyon olarak cok iyi hazirlamasi. Bir hafta daha takimi hazirlasin, onu kondisyoner olarak takimda tutalim. Eger kabul etmezse tekmeyi vuralim.

3 sezon önce burada kamptaydilar. Iki mac izledim. Ufuk Bayraktar adinda bir genc vardi sahada. Sadece beni degil herkesi büyüledi. O fizigi zayif denilen cocuk, Almanya 3. takimlarinin fizik olarak üstdüzey olan beklerini kalbura cevirdi. Ama o cocuk maalesef hic sans bulamadi. Niye ? Cünkü takimin basinda Ziya adli bir genc oyuncu düsmani vardi. Bu adam Yattara`nin 3-4 kisiyi calimlayip gol attirdiginda, ona küfreden zat`i muhterem.

O sezon Arda`dan hicbir eksigi olmayan Ufuk`un üzerine düssek, onu özel calistirip, hazirlasak, simdi Robben kalitesinde bir sol acigimiz olacakti.
Aradan 3 sene gecmis, yine ayni zihniyet onu takimin 25 kisilik kadrosuna dahi almiyor.

Simdide sirf is olsun diye 4 tane genci kadroya aliyor. Pekiyi sizce hangisini oynatir? Tabi ki hicbirini. Fatih Terim`i hic sevmem, ama tek sevdigim yönü yetenekli birini görürse hic gözünü kirkmadan ilk onbire koyup oynatir.

Hüdai Pervaneli
30.06.2007, 22:14

neden olmasin hersey olabilir burasi turkiye:D

Erkan
30.06.2007, 22:20
neden olmasin hersey olabilir burasi turkiye:D
Yer: almanya /karlsruhe :D Turkiye?

Bilo Paşa
30.06.2007, 22:20
Bu martinez işi olacak gibi ama bizimkiler caymasa transferi kapadık diyorlar allahım millet carlosları lincolnleri cisseleri alır bizde bakarız üff

bizde jabiyi aldık abiii :D

BDiler61
30.06.2007, 22:22

olsa bile 3 tane yabancıyı nasıl alacağız şu an bile 1 tane fazlalık var 4 kişinin gitmesi lazım

Terzioğlu
30.06.2007, 22:23
Ziya Dogan`in tek iyi tarafi, takimi fizik ve kondisyon olarak cok iyi hazirlamasi. Bir hafta daha takimi hazirlasin, onu kondisyoner olarak takimda tutalim. Eger kabul etmezse tekmeyi vuralim.

3 sezon önce burada kamptaydilar. Iki mac izledim. Ufuk Bayraktar adinda bir genc vardi sahada. Sadece beni degil herkesi büyüledi. O fizigi zayif denilen cocuk, Almanya 3. takimlarinin fizik olarak üstdüzey olan beklerini kalbura cevirdi. Ama o cocuk maalesef hic sans bulamadi. Niye ? Cünkü takimin basinda Ziya adli bir genc oyuncu düsmani vardi. Bu adam Yattara`nin 3-4 kisiyi calimlayip gol attirdiginda, ona küfreden zat`i muhterem.

O sezon Arda`dan hicbir eksigi olmayan Ufuk`un üzerine düssek, onu özel calistirip, hazirlasak, simdi Robben kalitesinde bir sol acigimiz olacakti.
Aradan 3 sene gecmis, yine ayni zihniyet onu takimin 25 kisilik kadrosuna dahi almiyor.

Simdide sirf is olsun diye 4 tane genci kadroya aliyor. Pekiyi sizce hangisini oynatir? Tabi ki hicbirini. Fatih Terim`i hic sevmem, ama tek sevdigim yönü yetenekli birini görürse hic gözünü kirkmadan ilk onbire koyup oynatir.

kesinlikle katiliyorum...tutturdular bi fizigi zayif diye...koyacaksin sol kanada takir tukur top oynayacak...yok gencmisde oymusda buymusda...emre gs de oynadiginda kac yasindaydi...okan oynadiginda kac yasindaydi...arda simdi kac yasinda? bizim basimizda ersun yanal gibi genclere güvenen bir isim olacak ama nerdee...

Erdal
30.06.2007, 22:25
arkadaslar bana gülmeyin bunlar $erifin dedikleri...banada inandirici gelmedi ama bekleyip görmekten baska birsey yok..zaten palermo ve martinezi alabiliriz ama lavezzi konusunda ciddi süphelerim var..

diyelimki bu söylediklerinizi aldık ... ( inşallah diyelim bu arada ) ...ne olacak ..arkadaşlar farkında değilmisiniz çok kolay YALAN söyleyebilen bir yönetimimiz ..ve yönetimle doğru orantılı TUTARSIZ bir hocamız var.... bir futbol takımım düşünün ; bir oyuncunun hoca tarafından torpilli olduğu bütün takımın dilinde ...o takımda sinerji,takım ruhu ..olurmu ? hadi oldu diyelim ..ALLAH bu kadar yalan söyleyen birilerine başarı nasip edermi???

Travelair
30.06.2007, 22:25
Yusuf Kurtuluş dikkat çekecek gibi

Erkan
30.06.2007, 22:26

Insallah ))))) gencler bize en cok fayda saglayabilecek kisiler...

A.T.R
30.06.2007, 22:31
:)) pes vallahi .... üstad ne kadar hoşgörülüsünüz yönetime karşı ....hiç değilse YALAN söylemelerini tenkid edin .......ki bu ilk YALAN ları değil......

Dur dostum durrr, zaten herşey tersine gidiyor bu aralar, bırak da polyannacılık oynayayım :)

Laf aramızda benim de söyleyecek çok şeyim var yönetime karşı da belki sabır marjım sizinkinden biraz yüksek :)

Ahhh diyeyim ben gerisini sen anla arifsin anlarsın halimi :)

Terzioğlu
30.06.2007, 22:33
arkadaslar yusuf kurtulus ve emre hizarcinin resimlerini koyabilirmisiniz varsa eger...hangileri olduklarini merak ettim...cok genc vardi takimda...eyüp ve selimi zaten biliyorumda bu iksini hic görmedim...

AYYILDIZ
30.06.2007, 22:37
pazartsı kimsenin geleceği yok boşuna kimse ümitlenmesin baksanıza stichusta umudu kesmiş adam foruma uğramıyor

Emre B.
30.06.2007, 22:38
kesinlikle katiliyorum...tutturdular bi fizigi zayif diye...koyacaksin sol kanada takir tukur top oynayacak...yok gencmisde oymusda buymusda...emre gs de oynadiginda kac yasindaydi...okan oynadiginda kac yasindaydi...arda simdi kac yasinda? bizim basimizda ersun yanal gibi genclere güvenen bir isim olacak ama nerdee...

Ardayı bugün bizim burda gördüm zayıf bişey.Üflesen uççak gibi.

Terzioğlu
30.06.2007, 22:42
bende onu anlatmaya calisiyorum...fizik gücmüs falan hikaye...ardanin fizik gücünün ufuk'unkinden iyi oldugunu zannetmiyorum..

Erkin
30.06.2007, 22:43
arkadaslar yusuf kurtulus ve emre hizarcinin resimlerini koyabilirmisiniz varsa eger...hangileri olduklarini merak ettim...cok genc vardi takimda...eyüp ve selimi zaten biliyorumda bu iksini hic görmedim...

http://www.haber61.net/images/news/trabzonspor.20070630121340.jpg

Üsttekiler: Emre Hızarcı, Yusuf Kurtuluş

Enes Berfin
30.06.2007, 22:44
Son Dakika:

Arkadaslar Vlaznia 1:0 önde dakika 88.

champions
30.06.2007, 22:46
Şüphesiz doğru Bu güvensizlik ortamında başarı çok zor
Şöyle tek yürek tek vücut olmayı bir başarabilsek birçok zorluğu aşıcaz ama
Olmuyor işte.. En büyük sorunumuz bölünmüşlük Her kafadan bi ses çıkması
Kısa sürede çözülecek gibi görünmüyor Yönetime bağlı herşey
Balık baştan kokar:)
Yine de doğru transferleri bekliyoruz tabi:D

Bu arada fizikle fizik güç farklı şeyler Arda ile Ufuğun fizikleri aynı olabilir ama Ardanın daha güçlü olduğunu düşünüyorum Ufuktada henüz yeterli fizik güç yok bence Futbol sadece yetenek değildir

Erkan

Onun neresi genc? Dedem daha genc gozukuyo :D

zahido
İnşaallah Palermoyu almayız Onu alacak olan yönetime geçen sezon Wanchope'u neden almadıklarını sormalıyız İllede beleş olacak diyosanız gidin Kanuyu alın Kiralama denen bişey var Üst düzey takımlarda şans bulamayan futbolcular kiralanabilir Mido gibi

al sana wanchope bunu mu istiyosun yanii?? Bu gibi futbolcu alacağımıza paftaki aslanlar gibi Trabzonspor sevdalısı pırıl pırıl gençler oynasın derim ben..

http://en.wikipedia.org/wiki/Paulo_Wanchope

son 4 yılda 5 takımda oynamış attığı gol sayısı ve liglerine bakın bu mu yani kurtarıucı??

okan6161
30.06.2007, 22:47
yok pazartesi benim amca oğlu gelecek trabzona isim karışıklığı olmuşdur

Terzioğlu
güzel vllaznia daha zayif rakip gibi geliyor bana...

ferdinand tesekkürler resim icin...

Kasım Hilal
Son Dakika:

Arkadaslar Vlaznia 1:0 önde dakika 88.

Mühim değil.
Zaten o iki takımı toplasan ancak yarım takım eder..
MEsele bizimkilerin ne yapacağı.

Emre B.
30.06.2007, 22:53
güzel vllaznia daha zayif rakip gibi geliyor bana...

ferdinand tesekkürler resim icin...

Abi adamlar elediyse nasıl zayıf oluyolar?İnşallah Anortosis faciasını yaşamayız.

Terzioğlu
30.06.2007, 22:54
anorthosisde bizi eledi bizden daha iyi takimmi oluyor yani?

Erkin
30.06.2007, 22:57
Yusuf Kurtuluş - 15 Eylül 1986 OF Doğumlu.. Henüz 21 olmamış yani.. Geçen sene Darıca Gençlerbirliğinde 22 maç oynamış, golü yok.. Mevkiisi ne acaba bu elemanın?

Erkan
30.06.2007, 22:57
ben zayif takimlardan daha cok korkarim... suprize aciktir..

Erkan
30.06.2007, 22:58
Yusuf Kurtuluş - 15 Eylül 1986 OF Doğumlu.. Henüz 21 olmamış yani.. Geçen sene Darıca Gençlerbirliğinde 22 maç oynamış, golü yok.. Mevkiisi ne acaba bu elemanın?

onlibero olmasin :eek::eek::eek::eek::eek:

Erkin
30.06.2007, 22:59
Golü yok, ön libero olma ihtimali yüksek bence hocam :D

Ben de diyorum diyorum Ziya neden özellikle bu topçuyu da tuttu :D:D

Fanatik28
30.06.2007, 22:59

Keske basimizda onlari oynatacak bir Hoca olsa. Taraftar baskisi varmis, hepsi hikaye. Gecenlerde Hasan`in sözleri vardi. Diyordu ki taraftar cok baskisi var üzerimizde. Bunlara sadece gülüp gectim. Gitsinler Hami, Hamdi , Soner agabeylerine bir sorsunlar, gercek taraftar baskisi nasil oluyor!

Lavezzi gibi hem gol atan, hem attiran yabanci bir yildiz alsinlar yeter. Geriye kalan eksik yerlere Eyüp, Yusuf, Ufuk gibi gencleri monte etsinler, kim karsi cikar bunlara.

champions
30.06.2007, 23:00
al sana wanchope bunu mu istiyosun yanii?? Bu gibi futbolcu alacağımıza paftaki aslanlar gibi Trabzonspor sevdalısı pırıl pırıl gençler oynasın derim ben..
Hey Allahım!:) Yok almıyorum sende kalsın Mesele yaş meselesi
Bugün 33'ü alıyosan geçen sene 29'u neden almadın diyorum(Yaşlı futbolcu muhabbetleri vardı yine )Tutarsızlık sorun yani bugün yaşlı diye almadığın futbolcunun yarın daha yaşlısını almak ne demek? Wanchope alınsaydı iş yapar mıydı o ayrı mesele
Ayrıca aslanlar gibi derken?:) Pırıl pırıl Trabzonspor sevdalısı olmak yetmiyor oynamak için.

Erdal
30.06.2007, 23:01
Dur dostum durrr, zaten herşey tersine gidiyor bu aralar, bırak da polyannacılık oynayayım :)

Laf aramızda benim de söyleyecek çok şeyim var yönetime karşı da belki sabır marjım sizinkinden biraz yüksek :)

Ahhh diyeyim ben gerisini sen anla arifsin anlarsın halimi :)

estağfurullah ..sitemim birazda şundan dı? siz tenkit etmiyorsanız ben ediyorsam atladığım, göremediğim ,duyamadığım bir şeymi var ...şimdi rahatladım sataşmam artık üstad :) ....

10 numara
30.06.2007, 23:04

gelecekte iyi futbolcu olacak bakın sitesi bile var :D:D:D

http://www.yusufkurtulus.com/

Travelair
30.06.2007, 23:09
Dikkat çekecek derken hocanın dikkatini çekecek manasında dedim. Hüseyin'in tekniği deniliyor. Mevki ortasaha, çalışkan bir futbolcu olarak biliniyor

10 numara
30.06.2007, 23:10
Dikkat çekecek derken hocanın dikkatini çekecek manasında dedim. Hüseyin'in tekniği deniliyor. Mevki ortasaha, çalışkan bir futbolcu olarak biliniyor

hasan üçüncü'ün tekniği olmasın :D :D :D

hüseyin1975
30.06.2007, 23:13

Yusufun bizde hic sansi yok.

Saclari uzunmus kardesimin :D

Mantaliteye TERS :p

hüseyin1975
30.06.2007, 23:25
Serkan Balcı: Hasret bitecek
DHA 30 Haziran 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3643559.jpgTrabzonspor'un Fenerbahçe'den transfer ettiği Serkan Balcı, şampiyonluk özlemine bu sezon son vermek istediklerini söyledi.

Oynadığı takımlarda mücadele etmeye ve başarılara alışmış bir oyuncu olduğunu belirten Bordo-mavili takımın yeni transferi Serkan Balcı, "Aynı başarılara Trabzonspor forması altında imza atabileceğim için bordo-mavili camiayı seçtim. Trabzonspor, Türk futbolunun temel taşlarından biri, birçok başarılara imza atmış, birçok yıldız oyuncular yetiştirmiş bir kulüp. İnanıyorum ki ben de Trabzonspor forması altında birçok başarılara imza atacağım ve daha çok kendimi geliştireceğim" diye konuştu.
Futbolcular kadar camiaya da birçok görevin düştüğünü belirten Serkan Balcı, "Biz oyuncular olarak sahada elimizden gelen mücadeleyi sergileyeceğiz. Ancak bizim mücadelemizle iş bitmiyor. Camiamız ve taraftarımız şampiyonluk yolunda en büyük destekçilerimiz olacak. Biz sahada görevimizi yaparken onlar da bizi hem sahada hem de dışarıda sonuna kadar destekleyerek üzerlerine düşen göreve yapmalıdır. El ele verirsek şampiyonluk bize çok yakın olur. Hep birlikte bu özleme son vereceğimize inanıyorum" dedi.
İstanbul takımlarından gelen bir oyuncunun Anadolu'da başarılı olamaz diye yapılan yorumların yanlış olduğunu belirten Serkan Balcı, "Fenerbahçe'den geldim diye Trabzonspor'da başarılı olamayacağım şeklinde yorumlar yapmak çok yanlış. İstanbul-Anadolu ayrımı yapmak doğru değil. Bu tamamen oyuncunun kendi karakteriyle ilgili bir durum.
İstanbul'dan Anadolu takımlarına gelen oyuncuların aklı İstanbul'da kaldığı için sorun yaşıyorlar. Karakteri düzgün olan bir oyuncu veya insan her yerde başarılı olur. Ben burada başarılı olacağım, bundan kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı.
Bolu'un Gerede İlçesi'nde geçirdikleri 10 günlük kampın çok faydalı olduğunu belirten Serkan Balcı, "Trabzonspor'a geldiğim için hiç yabancılık çekmedim. Uzun yıllar burada oynuyormuşum gibi bir hava vardı. Kamp süresince uyum sorunu yaşamadım diyebilirim. Çok iyi bir kadromuz var. İyi arkadaşlık ortamı kurduğumuzu düşünüyorum. Kampta olmayan arkadaşlarımızın da aramıza katılmasıyla birlikte iyi bir takım havası yakalayacağız. Intertoto Kupası'nda tur atlayıp, UEFA'ya katılmak istiyoruz" dedi.

zahido
30.06.2007, 23:34
Hey Allahım!:) Yok almıyorum sende kalsın Mesele yaş meselesi
Bugün 33'ü alıyosan geçen sene 29'u neden almadın diyorum(Yaşlı futbolcu muhabbetleri vardı yine )Tutarsızlık sorun yani bugün yaşlı diye almadığın futbolcunun yarın daha yaşlısını almak ne demek? Wanchope alınsaydı iş yapar mıydı o ayrı mesele
Ayrıca aslanlar gibi derken?:) Pırıl pırıl Trabzonspor sevdalısı olmak yetmiyor oynamak için.

heeee pardon yaa kusura bakma ozaman :$ Trabzon damarı işte bianda parladık :D

Erkan
30.06.2007, 23:45
gelecekte iyi futbolcu olacak bakın sitesi bile var :D:D:D

http://www.yusufkurtulus.com/

heralde arkadasi yada kendisi ilgileniyordur:) neyse yakisir:D

Mehmet Fırat
30.06.2007, 23:46
şu anda bolivya uruguay maçını izliyorum da bolivyanın 9 numarası(moreno ydu adı galiba)iyi bir oyuncuya benziyor..izlediğim kadarıyla teknik ve akıllı bir forvet..

Erkin
30.06.2007, 23:48

Biraz Mehmet Topuz stili var gibi duruyor ama sahada görmek lazım..

Erkan
30.06.2007, 23:49
Yusufun bizde hic sansi yok.

Saclari uzunmus kardesimin :D

Mantaliteye TERS :p

kendi sitesinde kisa uzatmis kerata demek :D... onliberoysa oynama sansi var yoksa futbol hayati bitmistir :D

Erkin
30.06.2007, 23:51
Evet yanlış doğruyu götürüyor böyle olursa.. Saçları uzun ama ön libero :D

Enes Berfin
30.06.2007, 23:55
Yusuf Kurtulus orta saha oyuncusuymus.

A.Gökhan AKIN
01.07.2007, 00:15
vay be bu saatlerde forumda 11 üye mi olurdu hey gidi günler heyyy zeyyat kafaksı mahfettin bizi yahu

Bilo Paşa
01.07.2007, 00:47
bunlar alsalar alsalar yındırhacattinsporun 10 numarasını alırlar :D

jacksparrow61
01.07.2007, 00:50
benim teyzoglu var gumushane de bi amator takımda oynuyor onu onerelim yonetime bonservisini karsılayabilirlerse alırlar biz de sampiyon oluruz

Fanatik28
01.07.2007, 00:53
Benimde fanatik teyze oglu GS altyapisinda oynuyor. Yasi 20, neden olmasin!!!

antagonist
01.07.2007, 00:59

Şu espri en az 1000 kere yapılmıştır...Komik mi?Bence değil...

Yazacaksak daha mantıklı şeyler yazalım!!!Forumun seviyesini koruyalım.

Erkan
01.07.2007, 01:01
Şu espri en az 1000 kere yapılmıştır...Komik mi?Bence değil...

Yazacaksak daha mantıklı şeyler yazalım!!!

990 i da tek bi kisi den geliyor..

Emorfo
01.07.2007, 01:46

Hamdi bey ile bir akrabalığınız var sanırım, yoksa şekil değiştirmiş halimisiniz :)

BDiler61
01.07.2007, 01:51
pazartesiye kadar internete giremeyeceğim inşallah döndüğümde iyi haberler alırım

+TS1967+
01.07.2007, 02:08
pazartesiye kadar internete giremeyeceğim inşallah döndüğümde iyi haberler alırım

amin!!!!!!!!!!!

+TS1967+
01.07.2007, 02:13
insallah serifin dedigi gibi pazartesi adamlar gelir. gelseler okadar gec molmaz bence. martinez gelse fena olmaz

Serdar A
01.07.2007, 02:15

Bunlar alsa alsa Herta Berlin'den Marcelinho'yu , Atletico Madrid'den Musampayı alır.

Terzioğlu
01.07.2007, 02:19
martinez isi bana kalirsa büyük ihtimal pazartesi aciklanir...iki arjantinlide biraz süphelerim var...

Serdar A
01.07.2007, 02:29
Diego Tristan'ın sözleşmesi bitmiş.

kalavara
01.07.2007, 02:31
Bunlar alsa alsa Herta Berlin'den Marcelinho'yu , Atletico Madrid'den Musampayı alır.
alıp sonra da .... geri gönderirler. göz boyama bunlar. alacak adam önceden, lig başlamadan alır. hocasına bir sorar da alır. söz verdiği gibi parasını cebinden verir de alır. hikaye bunlar. alırlaaaaar, alırlaaaar.

kalavara
01.07.2007, 02:39
millet oalermo lafı dolanıp duruyor. bu adamdan gerçekten birşey olmaz. en fazla 5 maç sonra taraftar yuhalamaya başlar. iyi bir futbolcu değil. ağzımız fena helde yanar. bizim ersen emin olun palermoya beş basar. gerisini siz düşünün artık.

Serdar A
01.07.2007, 02:48
alıp sonra da .... geri gönderirler. göz boyama bunlar. alacak adam önceden, lig başlamadan alır. hocasına bir sorar da alır. söz verdiği gibi parasını cebinden verir de alır. hikaye bunlar. alırlaaaaar, alırlaaaar.

Senin çıkardığın bu sonucu sence yönetim çıkarmamış mıdır ?

Geçen sene oyun kurucuyu hocaya danışarak alındı , ancak çok geç alındı. Bu sene daha erken alınamaz mı ?

Bu 10-15 gün yönetimin ne yapmak istediğini gösterecektir. Bekleyip göreceğiz.

$erîf
01.07.2007, 02:58
az kaldı!..:)

A.Gökhan AKIN
01.07.2007, 03:08

evet az kaldı ama kafayı yemeye :)

Fatih Ersoy
01.07.2007, 03:35
Sayın kafkas açıklamayı yaptı transfer filen yok..

Hade dağılın şimdi :D

kalavara
01.07.2007, 06:55
vay be. şu transfer döneminden önce hayali kurulan futbolculara bakıyorum da. keita, wederson, ali karimi v.s. gerçekten yürek parçalayıcı bir durum. transfer yapmamak aslında pek sorun değildir. transfer yapmayacağız dersiniz ve yapmazsınız. ama 4 tane daha, 3 tane daha diyip de elde var sıfır çekerseniz bu utanılacak bir durumdur.tabii utanana. işte yönetmek denen şey de tam da budur.

ilhan
01.07.2007, 08:51
Şurada yorum yazan insanların heves ve heyecanınız %5'i yöneticilerimizde olsa .. Şampiyonluğa oynarız ;)

Emre B.
01.07.2007, 09:23
Hamdi bey ile bir akrabalığınız var sanırım, yoksa şekil değiştirmiş halimisiniz :)

tsmaniac, hamdi bey.Hepsi aynı kişi gibi.Yönetim Özeri alsa keşke.

28TS61
01.07.2007, 10:22
Diego Tristan'ın sözleşmesi bitmiş.

bitse noclakki zaten bize gelmez

MarceloTS
01.07.2007, 10:23
bu aralar transfer beklemeyelim yabancı kontenjanına bağlıymış

Emre B.
01.07.2007, 10:26
Trabzon'da şok

Bordo-Mavililer'de Mustafa Keçeli, Tayfun Cora, Ufukhan ve Ömer Rıza yönetime ayrılmak istediklerini iletip izin istedi. Ziya Doğan'ın onay vermesi halinde dört oyuncu da gönderilecek..

Trabzonspor'da geçen sezon Kayserispor'a kiralık giden Tayfun Cora, genç sağ kanat oyuncusu Ufukhan Bayraktar ile yedek kalan Mustafa Keçeli ve gurbetçi Ömer Rıza yönetime rest çekti. Asbaşkan Haşim Sayioğlu'na oynayabilecekleri bir takıma gitmek istediklerini söyleyen üç oyuncu, "Trabzonspor'da gelecek göremiyoruz. Bu nedenle gitmek istiyoruz" diye konuştular.

TRANSFER KAPANMADI ASKIDA
Sayitoğlu, kadronun boşalacak olması nedeniyle için dört oyuncunun gidişine kiralık olarak sıcak baktığı ancak son kararı Ziya Doğan'a bıraktığı belirtildi. Bu arada Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, transferi kapatmadıklarını sadece askıya aldıklarını söyledi. Pişiren, "Tomas Jun ve Musampa'yı satabilirsek yabancı oyuncular alırız. Ancak şu an bu 2 oyuncuya hiç talip yok" dedi.

takvim
İnşallah Ufukhan dışındakiler doğrudur.

28TS61
01.07.2007, 10:27
bu aralar transfer beklemeyelim yabancı kontenjanına bağlıymış

hep birseye bagli oluyor nedense
yerli transfer bile yapamiyoruz kaldiki yabanci transfer yapalim

Sinan Akyıldız
01.07.2007, 10:29
Yahu yönetici ağzıylan diyorki arkadaş jun ile musampayı satarsam yabancı transferi yaparım , kale içinde olağan dışı bir durum olmazsa transfer yapmam , yurt içi transferinin ismi bile geçmiyor.

Birileride buralara gelip " az kaldı " diye hayal tacirliği yapıyorlar ( Adama sorarlar hani lavezzi , palermo diye ) . Kimseden transfer haberi falan istemiyoruz arakdaş zaten transfer olursa bi şekilde öğreniriz yada imzayı atarken görürüz .

Emorfo
01.07.2007, 10:31
stichus gurur yaptı galiba transferler yapılmadan foruma girmeyecek :)

Şu anda yabancı kontenjanı dolu, Futbol Federasyonu'nun yabancı kontenjanı konusunda vereceği kararı bekliyor herkes. Bu karar beklenildiği gibi sınırsız yabancı olmayacak. 6+3 gibi bir şey olur. Yani 9 yabancı transferi yaparsınız sadece 6 tanesini oynatabilirsiniz. Federasyon takımların sahada oynayan futbolcularının %50'den fazlasının Türk olmasını istiyor. Trabzonspor'un gözden çıkarmak istediği 3 futbolcu var. Musampa, Jun, Jefferson. Musampa madem gönderilecekti şimdiye kadar gönderilmeliydi. Jun'den ümidimi kestim bu adamı satmak için başka keriz nasıl buluruz bilmiyorum. Jafferson kiralık olarak verilebilir. Şimdi açıkcası bu yabancıları elimizden çıkarmadığımıza göre transfer felan beklemiyorum. Belki yönetim Ulusoy ile konuşup yabancı kontenjani konusunda garanti almış olabilir. Bu nedenle sürpriz transferler olabilir. Ancak bana göre o da düşük bir ihtimal.

28TS61
01.07.2007, 10:36
burada bazi cok bilmis arkadaslar kendilerini bisey saniyorlar nedense haberler saglam kaynaktan alindi diyorlar kaynak ver degince veremem diyorlar
yok su gun transfer olcak yok bu gunu bekleyin
hani nerde o arkadaslar ayin 30unu yada pazartesini bekleyin diyenler
ancak bos bos konusurlar

WERTHeR
01.07.2007, 10:45
keçeliyi göndermeyin:)

yaranozlu
01.07.2007, 10:56
keçeli ve ömer rıza gitmek istiyormuş. Defolun... Ferhatı da alın. Biz sizi hiç istemiyoruz da neyse...

Kaan
01.07.2007, 10:59
Tekke'ye dön çağrısı
http://www.fotomac.com.tr/2007/07/01/im/3CC643079E68204DB03B1896b.jpg

Trabzon, F.Bahçe ve G.Saray'ın da istediği 'Kral' ile anlaştı. Zenit'i, Fatih ikna edecek.

Kral geliyor

Bordo-mavili yöneticilerle el sıkışan, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da gündemindeki Tekke, kulübü Zenit'i ikna etmek için çalışacak.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da gündemindeki Fatih Tekke için "Trabzon el sıkıştı" iddiası bordo-mavili camiayı sevince boğdu. Zenit'e rekor bir ücretle 4 yıllığına 7.5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında satılan Fatih'in Trabzonspor'a kiralık olarak dönmeye sıcak baktığı öğrenildi.

FATİH SICAK BAKIYOR
Bordo-mavili http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)yönetimin sezonun bitiminin ardından Tekke ile temaslara başladıkları ve futbolcuyu kiralık oynamaya ikna ettikleri belirtildi. Zenit'te huzursuz olduğu öğrenilen Fatih Tekke'nin, Trabzonspor yönetimiyle el sıkıştıktan sonra kulübünden izin almak için girişimlere başladığı söyleniyor.

ADRESİ TRABZONSPOR
İlk görüşmeler sırasında Kral'ın dönmeye sıcak bakmadığı, ancak daha sonra ısrarlar karşısında kararını değiştirdiği öğrenildi. Trabzonsporlu yöneticiler, "Tekke şampiyonluk yarışında önemli bir silah. Transferin olması için çaba harcıyoruz. Fatih dönecekse adresi Trabzon olur" diye konuştular.

Emre GÜRDAL
01.07.2007, 10:59
ya hrsey bı tarafa bu tekke gelırmıkı gerı

AYYILDIZ
01.07.2007, 11:03
burada bazi cok bilmis arkadaslar kendilerini bisey saniyorlar nedense haberler saglam kaynaktan alindi diyorlar kaynak ver degince veremem diyorlar
yok su gun transfer olcak yok bu gunu bekleyin
hani nerde o arkadaslar ayin 30unu yada pazartesini bekleyin diyenler
ancak bos bos konusurlar

Katılıyorum kardeşim bakalım pazartesi bişey olabilir demişlerdi hiçbirşey olacağı yok

28TS61
01.07.2007, 11:07
Katılıyorum kardeşim bakalım pazartesi bişey olabilir demişlerdi hiçbirşey olacağı yok

bende 4 gözle pazartesini bekliyorum bakalim kimler hakli cikcak

egeli
01.07.2007, 11:18

--------------------------------------------------------------------------------

az kaldı!..

şerifin imzaya dikkat (L) (P) (M) Lavezzi / palermo / martinez

şerif yaa,kasabanın şerifi

helal şerif yağmasanda gürle

WERTHeR
01.07.2007, 11:20
Şerif umut dağıtıp üne kavuştu forumda desenize:)

Emre B.
01.07.2007, 11:37

Her sene çıkıyo birileri.Pelikan, filika, stichus, $erif.İnşallah $erifi'in dedikleri doğru çıkar.:atki:

Soner Kurt
01.07.2007, 11:37

evet dağıttıda pazartesi diyor yarın pazartesi Bu forumda birçok kişi umut dağıttı ama olmadığında neler olduğunu gördük. yarın şerif kardeşimizi zor bir gün bekliyor :D

28TS61
01.07.2007, 11:40
dananin kuyrugu pazartesi kopacak

Bilo Paşa
01.07.2007, 11:47
Trabzon'da şok

Bordo-Mavililer'de Mustafa Keçeli, Tayfun Cora, Ufukhan ve Ömer Rıza yönetime ayrılmak istediklerini iletip izin istedi. Ziya Doğan'ın onay vermesi halinde dört oyuncu da gönderilecek..

eyvah! ne yapacağız şimdi ??? ayvayı yedik

eren_61
01.07.2007, 11:49
dananin kuyrugu pazartesi kopacak

şunun şurasında pazartesiye ne kaldıki.tabi eğer bizim yönetimde pazartesi tatil ertesi transfer olmaz derse bilmem yani

WERTHeR
01.07.2007, 12:02
evet dağıttıda pazartesi diyor yarın pazartesi Bu forumda birçok kişi umut dağıttı ama olmadığında neler olduğunu gördük. yarın şerif kardeşimizi zor bir gün bekliyor :D

Ne olacak gider şerif gelir şeref üye olmak zormu:)

Travelair
01.07.2007, 12:07
Pazartesi olmazsa zaten çarşamba... Hangi çarşamba diye sormayın..
Şeytan diyor git ara bul o danayı, bizzat kopart kuyruğunu.. Bizimkilerin kopartacağı yok :)
Musampa ve Jun'un menejerleri yok mu neden kulüp aramıyorlar "ünlü" futbolcularına? Boşuna beklerler bedava gidemeyecekler

hüseyin1975
01.07.2007, 12:08
Acı ama gerçek!
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_ziya0107.jpg Ziya Doğan yeni katılım beklese de Trabzonspor Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren transferin kapandığını doğruladı.
01.07.2007

'Aradığımız mevkilere Türkiye’de oyuncu yok, yabancı kontenjanımız dolu. Ne Jun’a ne de tatilde olan(!) Musampa’ya da talip yok.'

Doğan’a kötü haber
Ve Trabzonspor’da transfer dönemi çok büyük bir sürpriz olmaması halinde resmen kapandı... Her ne kadar teknik direktör Ziya Doğan, Gerede kampının ilk gününde, “Üç dört takviye planlıyoruz. Eksiklerimizi yönetimle konuştuk, çalışmalar sürüyor. Bu oyuncuların Trabzon etabına kadar yetişmesini planlıyoruz” ifadelerini kullansa da, yönetim kanadından art arda gelen demeçler stratejinin değiştiğini gözler önüne serdi.

‘Alternatif aradık’
Önceki gün Zeyyat Kafkas’ın yaptığı, “Alternatif açısından bir kaleci almak niyetindeydik ama olmadı. Ekstra bir gelişme olmazsa transferi kapattık” açıklamalarından sonra dün de başkan yardımcısı Aydın Pişiren, konuya açıklık getirdi. Türkiye’de istedikleri mevkilere oyuncu bulunmadığını anlatan Pişiren, “Bu nedenle yabancılara yönelmiştik. Ancak bu açıdan da kontenjan sorununa takıldık” diye konuştu.

‘Bedava göndermeyiz’
Mevcut yabancıların elden çıkarılması konusunda da ellerinin kollarının bağlandığını belirten Bordo-Mavili ekibin yöneticisi şöyle devam etti: “Ancak Musampa ve Tomas Jun’u satabilirsek futbolcu alırız. Şu anda bu isimlere talip olan kimse yok. Musampa tatil yapıyor ama serbest kalmasın diye ona para ödüyoruz. Yani bu iki futbolcu da başımızı ağırtıyor. Onları bedava göndermemek için sonuna kadar direneceğiz.”

Gözler Ziya Doğan’da
Kadroda ciddi bir eleminasyona gidecek olan teknik direktör Ziya Doğan ile Süper Lig ekiplerinden teklifler alan Ufukhan ile Tayfun Cora’nın özel bir görüşme yapacağı öğrenildi. Bu futbolcuların deneyimli hocaya durumlarını soracağı ve “Eğer bizi düşünmüyorsanız oynayabileceğimiz bir takıma gitmek istiyoruz” mesajını vereceği kaydedildi. Ancak Doğan’ın bu konudaki son kararını İnter Toto Kupası’nda oynanacak ilk tur maçlarından sonra vereceği bildirildi.

Emre B.
01.07.2007, 12:09
Şimdi bizim yönetim yarına Palermo, Lavezzi ve Martinezi getircek.Güzel espiri.İnşallah yanılırım.

melih61
01.07.2007, 12:09
bu şerif kim şifreli konuşıo adam gibi konuş arkadaş ufukta transfer yok adamı sinir etmeyin!

melih61
01.07.2007, 12:11
güya şerif öle dio ama bizim kontenjan öle demio

Ahmet Erkan Sezgün
01.07.2007, 12:16
Pazartesi olmazsa zaten çarşamba... Hangi çarşamba diye sormayın..
Şeytan diyor git ara bul o danayı, bizzat kopart kuyruğunu.. Bizimkilerin kopartacağı yok :)
Musampa ve Jun'un menejerleri yok mu neden kulüp aramıyorlar "ünlü" futbolcularına? Boşuna beklerler bedava gidemeyecekler

Selam,

Üstadım adamlar neden kulüp aratsınlar ki ? Piyasası olmayan hatta elinde bonservisi olduğu halde bizden başka talibi olmayan,üstelik 1 sezon 3 maçda 90 dk oynamamış bir oyuncuyu aldığı 1 milyon euro dan fazlasını vererek kim alır ? 300 bin euro bonservis bedeli koyuyorsun talibi yok :) Bu oyuncunun neden hala oynamadığı sorgulanıyor :) Adam baksanıza tatildeymiş,ulen ne zaman yoruldunda tatil yapıyorsun ! Adamların bedava gitme gibi bir niyeti yok kiüstad adam kontrat sonuna kadar paramı tıkır tıkır alayım kontrat bitince bakarız.Baksanıza yöneticimiz ne diyor " Adam tatilde parasını ödüyoruz ki,serbest kalmasın " gülermisin ağlarmısın ne diyeceğini şaşırıyor insan.

Mehmet_Mercanlı
01.07.2007, 12:18
bugunku gazetelerde KRAL geri dönüyo yazıyo....

Mehmet_Mercanlı
01.07.2007, 12:23
http://www.fotomac.com.tr/tra00.html

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/yeni/Trabzonspor/HaberDetay.aspx?hId=442560

Mehmet_Mercanlı
01.07.2007, 12:25
Spor
İŞTE SON PLAN
http://www.takagazete.com/haber_images/iste_01072007.090709.jpg

Trabzonspor başkanı Albayrak, Musampa ve Tomas’ı elden çıkarıp Jefferson’u İstanbul Büyük Şehir Belediyespor’a verecek. Bordo-Mavili takım iki kontenjan hakkını Martinez ve santraforla kullanacak

6 YABANCI PLANI
Trabzonspor’da bir taraftan İntertoto kupası hazırlıkları sürerken diğer taraftan transferle ilgili ince planlar yapılıyor. Başkan Nuri Albayrak, yabancı kontenjanın açılması için Tomes Jun ve Musampa’yı satıp Jefferson’u ise İstanbul Büyük Şehir Belediyespor’a vermek istiyor. Bu yönde yoğun bir trafik yaşayan Albayrak’ın bu planı 6 yabancı kontenjanına göre yaptığı öğrenildi. Futbol Federasyonu büyük ölçüde yeni sezonda da 6 yabancı uygulamasını devam ettirecek.

MARTİNEZ VE SANTRAFOR
Yabancı kontenjanını 4’e indirecek olan Trabzonspor iki yabancı hakkını kaleci Martinez ve birde santraforla kullanacak. Martinez için Sakaryaspor kulübü başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’ndan Salı gününe randevu istendi. Başkan Albayrak, yönetici Abdullah Başer ile birlikte Martinez’in işini bitirmek için Sakaryaspor ile masaya oturacak. Santrafor içinde arayışlarını tamamlayan Bordo-Mavili takım özellikle Belçika milli takımının santraforla Mapenza ve Thomas Buffel’in üzerinde duruyor.

Tarih: 01.07.2007 Saat: 09:19:50 (922 okuma)

Mehmet_Mercanlı
01.07.2007, 12:26
MARTİNEZ UMUDU
http://www.gunebakis.com.tr/images/martinezumudu.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/martinezumudu.jpg)

Trabzonspor’un Sakaryaspor’dan ısrarla isteği Kolombiyalı kaleci Martinez transferi bir türlü bitirilme aşamasına gelmezken, yeni bir umudun doğduğu dile getirildi. Bordo-Mavili yöneticilerin, Sakaryaspor’a en son 1 milyon avro ve kaleci Ahmet Şahin’i önerdiği belirtildi. Ayrıca Teknik Direktör Ziya Doğan’ın bıraktığı gençler
arasından da, Sakaryaspor’un talebine göre 1-2 futbolcunun kiralık olarak bu kulübe verilebileceğine işaret edildi. Sakaryaspor yöneticilerinin, Bordo-Mavililerin önerisini artık ciddi olarak düşünmeye başlarken, kiralık olarak hangi isimleri alabileceğini düşünmeye başladığı da ifade edildi..

Olmazsa Bobadilla Gelecek
Teknik Direktör Hüsnü Özkara’nın raporu doğrultusunda 2 genç oyuncunun belirleneceği dile getirildi. Martinez’in de, “Beni bırakın, gideyim” demesinden sonra Sakaryaspor’un transfere yeşil ışık yaktığı ve hafta başına kadar olumlu gelişmelerin yaşanabileceği ifade edildi. Bu noktaya gelinmesinde, Martinez’e bir başka kulübün ciddi teklif getirmemesi de önemi rol oynadı. Öte yandan Martinez konusunda bir olumsuzluk yaşanması ihtimaline karşılık Bordo-Mavililer, Bobadilla’nın transferini de gündeminde tutmayı sürdürüyor. Martinez’de yeni bir pürüzün ortaya çıkması halinde, Bobadilla’ya imza attırılacağı vurgulandı.

Forvete Yeni Adaylar
Trabzonspor bir yandan da yabancı kontenjanına göre özellikle forvet alanına takviye yapmayı planlarken, Gündeme Danimarka, Norveç ve İsveçli oyuncuların geldiği dile getirildi. İspanya’nın Lavente takımında forma giyen ünlü golcü Tomasson’un durumu araştırılırken, Heerenveen’de oynayan İsveçli Lars Nilsson, Norveçli Ole Martin Arst, Toulouse’nin yıldızı Johan Elmander, Hambary’li Petter Anderson gibi oyuncularla ilgili geniş araştırmalar yapılıyor. Teknik Direktör Ziya Doğan ve yardımcılarının da izlediği bu futbolculardan bir tanesinin yabancı kontenjanına göre transfer edileceği ileri sürüldü.

Fatih Sağır
01.07.2007, 12:27
GİZLİ HEDEF BUFFEL

Trabzonspor yönetiminin yeni hedefi belirlendi. Yönetim, İskoçya’nın Glaskow Rangers takımında forma giyen Belçikalı oyuncu Thomas Buffel için gizli bir çalışma yürütüyor. Trabzonspor yönetiminin, “Transfere nokta koyduk” demesine rağmen çalışmaların büyük bir gizlilik içerisinde yürütüldüğü ortaya çıktı. Bordo-Mavili yönetimin, İskoçya’nın Glaskow Rangers takımında forma giyen Belçikalı oyuncu Thomas Buffel ile yakından ilgilendiği öğrenildi. Yönetimin bu oyuncu konusundaki çalışmalarını büyük bir gizlilik içerisinde yürüttüğü ve Futbol Federasyonu’nun yabancı konusuna açıklık getirmesi ile birlikte transferinin gerçekleştirileceği belirtildi.

GALATASARAYLILAR

Belçika milli takımında da forma giyen Thomas Buffel’in sergilediği performansla izleyenlerine parmak ısırttığı ifade edilirken, Belçika Milli takımında da forma giydiği belirlendi. Bordo-Mavili yönetim, Galatasaray’ın gönderilecekler listesine koyduğu Orhan Ak ile birlikte Tolga Seyhan için de çalışmalarında son aşamaya geldiği kaydedildi. Kaleci konusunda da temaslarını sürdüren yönetim, Paraguaylı kaleci Bobadilla konusunda Teknik Direktör Ziya Doğan’dan gelecek olan raporu bekliyor.

Terzioğlu
01.07.2007, 12:28
arjantinli*2 ve bir kaleci, pazartesi dananın kuyruğu kopuyor.
bu dedikleri olmazsa sittin sene benden oy moy alamazlar, aralık bunları bitirir.

lavezzinin ortası, martin palermo gerilerden uçarak kafayı vuruyor, gooooooool:D fb=0 / ts=2
ercan tanerin anlatımından da süper olur, düşünün maçta kadıköydeymiş, tadından yenmez valla:)
herkese iyi geceler...

hadi bakalim bekliyoruz...

melih61
01.07.2007, 12:28
zaten battılar batacak kadar 500 e falan satsınlar çıkarsınlar elinden hala niye dretiolar 750 diye anlamıyorum jun zaten atayın .... yemesi başka hiç bir şey değil lemi bey gezdi geldi adam beğenmedi!!!!

MarceloTS
01.07.2007, 12:29
bitsin artık şu martinez bi zahmet 1 yıl oldu

TSelif
http://www.fotomac.com.tr/tra00.html

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/yeni/Trabzonspor/HaberDetay.aspx?hId=442560
Fotomaç nasıl yaptı bu haberi.İçi gitmiştir vah vah ...Yalan da olsa :D

melih61
hadi bakalim bekliyoruz...

adam atıo aga sende inanma be yaw!!!!

melih61
01.07.2007, 12:31
martinez gelirde lavezzi palermo bunlar yalan şerif atıo bol keseden tabiii yersen?

Mehmet_Mercanlı
01.07.2007, 12:32
Musampa ve Jun, Trabzon'un önünü tıkadıTrabzonspor, transferde tıkanıklık yaşıyor. Bordo-Mavili Kulübün Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, transferi hemen hemen kapattıklarını belirterek, "Zaten istesek de transfer yapamıyoruz. Türkiye'de istediğimiz mevkilerde oyuncular yok. Bunun için yabancı almaya çalışıyorduk. Ancak Musampa ve Tomas Jun'u satabilirsek futbolcu alırız. Şu anda bu futbolculara talip olan kimse yok." dedi.http://medya.zaman.com.tr/2007/07/01/musampa.jpg
Musampa'nın tatil yaptığını hatırlatan Pişiren, serbest kalmaması için bu futbolcuya para ödediklerini söyledi. Gündemlerindeki futbolcularla teması da tamamen koparmadıklarını ifade eden Aydın Pişiren, "Türkiye'de de temasta olduğumuz futbolcular var; ancak şu anda transferi askıya aldık. Şimdi İntertoto maçını düşünmekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Ziya Hoca'nın transfer istediği doğru. Ancak bu koşullarda transfer yapamıyoruz. Tomas Jun ve Musampa başımızı ağrıtıyor. Bu futbolcuları bedava bırakmama konusunda sonuna kadar direneceğiz. Onları satabilirsek belki transfer yaparız." şeklinde konuştu. Bolu kampına katılan; ancak kendi mevkilerine yapılan transferlerden dolayı rahatsız oldukları gözlenen Tayfun ve Ufukhan için son kararı Teknik Direktör Ziya Doğan'ın vereceği belirtildi. Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, Trabzon'un öz evlatlarını kaybetmek gibi bir niyeti olmadığını vurgulayarak, "Takımda şişkinlik var sözlerini mazeret olarak göstermek istemiyorum. Ama kulübe resmi teklif gelirse oturur tartışırız ve bunu bir karara bağlarız. Şu anda bu futbolcular için kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Bolu kampında göze giremeyen genç futbolcularımızı ise harcamaya hiç niyetimiz yok. Onları da kiralık olarak başka kulüplere göndermeyi düşünüyoruz. Bu futbolcular da gelecek yıllarda takıma çok büyük katkılar sağlayacaktır." diye konuştu. Bu arada Trabzonspor'un yeni transferi Serkan Balcı, camia olarak el ele vermeleri halinde şampiyonluğun kendilerine çok yakın olacağını belirterek, uzun süren şampiyonluk özlemine bu sezon son vermek istediklerini söyledi. Spor Servisi

Mehmet_Mercanlı
01.07.2007, 12:33

YOK VARDIR bunun bir sebebi yarın bunu başka bişeye bağlarlar
TRABZON DEĞİL fb miişşş... diye bir başlıkk:D

tskolik34
01.07.2007, 12:35
musampa ve junu satacağızda adam alacağız ohooo ölme eşşeğim ölmeee inşallah yanılırım ama lavezzi ve palermonun olaydan haberleri bile yoktur hikaye anlatmasınlar alsalar bi martinezi alabilirler bunlar oda lig başlamaya yakın.adamlar birşeyler yazıyor millet inanıyor eminim kıs kıs gülüyorlardır yazık çok yazık

zahido
01.07.2007, 12:37
adam atıo aga sende inanma be yaw!!!!

sende bizamanlar atıodun unutma!!! kemaller falan filan geliyodu hanii :D:D

gurkankyildiz
01.07.2007, 12:39
Artık transfer olsa bile ne kadar faydalı olur?Kampa katılmadı ve yine gelince başlarlar uyum sorunu falan derken bi bakmışız önümüzdeki sezon olmuş

WERTHeR
01.07.2007, 12:39
bende mi balşlasam atmaya yok kaka ile anlaşıldı yok eto uçağa bindi geliyor, yok messi gizliden imzayı attı kontenjan boşalamasını bekliyorlar:)

zahido
01.07.2007, 12:40
Artık transfer olsa bile ne kadar faydalı olur?Kampa katılmadı ve yine gelince başlarlar uyum sorunu falan derken bi bakmışız önümüzdeki sezon olmuş

benim kafada bi adam çıktı sonunda.. Hiç yapmasınlar transfer filan yaa.. Boş olan yerlere koy gençleri oynasın öteki türlü bide kazık yiyosun adamlardan..

gurkankyildiz
01.07.2007, 12:45
benim kafada bi adam çıktı sonunda.. Hiç yapmasınlar transfer filan yaa.. Boş olan yerlere koy gençleri oynasın öteki türlü bide kazık yiyosun adamlardan..
Ama abi sultanımız gelecekse o ayrı tek başına takımı sırtlar bi de yanında umutla tadından yenmez

WERTHeR
01.07.2007, 12:46
transferler benim imzamda:)

Harun-61
01.07.2007, 12:47
$erif agabey, bu gece bir rüya gördüm...
resmi sitemizde TRansfer haberleri vardi....cok sevinmi$tim...
bi uyandim :(((((( hepsi rüya imi$ ....

net'e girdim senin yazini okudum ve umutlarim cogaldi...

hem $urda Pazartesi'Ye ne kaldiki....

.

sbay
01.07.2007, 12:47
martinez copa amerikada kolombiyanın kadrosunda mı acaba....oda ordaysa gelmesi gecikebilir......(transfer olursa tabi):cool:

Şuayip Aydın
01.07.2007, 12:51
kaptan geliyoooooo oleyyyyyyyy bi an gs fb eziklerine gidecek kafayı yemiştim amam neyyseki geri geliyo oleyyyyyyy

Kadir
01.07.2007, 12:52
martinez copa amerikada kolombiyanın kadrosunda mı acaba....oda ordaysa gelmesi gecikebilir......(transfer olursa tabi):cool:

kadroda yok.

28TS61
01.07.2007, 12:53
bugunku gazetelerde KRAL geri dönüyo yazıyo....

hergun bisey yaziyorlar ama hic biri dogru degil

WERTHeR
01.07.2007, 12:53
kaptan geliyoooooo oleyyyyyyyy bi an gs fb eziklerine gidecek kafayı yemiştim amam neyyseki geri geliyo oleyyyyyyy

rüya görme bence

+TS1967+
01.07.2007, 12:55

bosuna umutlanma bu bizim yönetim ALAMAZ!!!!!!!!!

Mehdi
01.07.2007, 12:57
Fotomaç gazetesinin Fotoşop bölümünde çalışan eleman bugün izinli olduğu için fb forması giydiremediklerinden bir günlüğüne Tekkeyi bize verdiler.

ktü_ts
01.07.2007, 12:58
kral geri dönüyor diyor hani dönse ama kral gitti bikere daha da dönmez hele bu yönetimle kesinlikle dönmez...ama çok özledik seni krall

Şuayip Aydın
01.07.2007, 12:58
bosuna umutlanma bu bizim yönetim ALAMAZ!!!!!!!!!ya alırsa o zaman ne yapacaksınız cok ama cok merak ediyom birazda olsa aralık ayına kadar hem yonetime hemde td destek verelim

WERTHeR
01.07.2007, 13:00
ya alırsa o zaman ne yapacaksınız cok ama cok merak ediyom birazda olsa aralık ayına kadar hem yonetime hemde td destek verelim

niye belimizi doğrultamayacak hale gelelim diye mi?

28TS61
01.07.2007, 13:01
Fotomaç gazetesinin Fotoşop bölümünde çalışan eleman bugün izinli olduğu için fb forması giydiremediklerinden bir günlüğüne Tekkeyi bize verdiler.

:alkış::alkış::alkış:

gurkankyildiz
01.07.2007, 13:04
:alkış::alkış::alkış::alkış: Abi bak bu çok sağlamdı.

TSelif
01.07.2007, 13:09
ya alırsa o zaman ne yapacaksınız cok ama cok merak ediyom birazda olsa aralık ayına kadar hem yonetime hemde td destek verelim
9 tane TEKKE getirseler bile yok onlara destek mestek. Yeter gitsinler hepsi .Deli ettiler bizi da :mad:

macka61
01.07.2007, 14:07
bnede tselif kardeşime katılıyorum onlara artık destek filan yok bu yönetime ve teknik direktöre verilen destek kimseye verilmedi daha ne yapalım

bekirguner
01.07.2007, 14:18
transfer yapacağımız yok Fatih tekke gelsin bari

selcuk
01.07.2007, 14:28
nuriciler dahada destek istiyor hmmm :)

tamam büyük kaptani getirsin yaninda özeri ve ali güzeldali
td lige de ünal kahramani
erginle belirlenen öbür 4 gencde kadroda kalsin
söz araliga kadar sonuna kadar yönetime destek verecegizz

zor bisede istemiyoruz
yani
yalanmi
bunlarida beceremiyene yaziklar olsun

Harun
01.07.2007, 14:36
Transferin birkaç sebebten dolayı kapandığı yönünde demeçler verdi yöneticiler.Sebeblere bakıyorum hepside hepimizin aylar öncesinden bildiği sorunlar.Yabancı sayımızın çokluğu.. Ziya Doğa'nın hangi yabancıları istemediği gün gibi ortada iken bunu şimdi sorun olarak öne sürüp transferi kapatıyoruz demeleri ne kadar saçma.Demezler mi adama kardeşim bu sorun yeni değilki neden önceden tedbirinmizi almadınız? Neden oyunculara kulup bakmadınız? neden menejerleri ile görüşmediniz?

Ziya Doğan sürekli geçen sezonun ikinci yarısındaki topladığımız punaları öne sürerek kadromuz iyi diyor.Birkaç takviye yaparsak şampiyon olmamız için bir neden kalmaz diyor.Rakiplerimizin geçenseneki kötü performansı göz önüne alındığında ve şuanakadar ki yapmış oldukları transferleri karşımıza aldığımızda bizim şuanki mevcut kadromuz ile ligi en fazla yine dördüncü bitirebiliriz.Allah sonumuzu hâyır eylesin başka birşey demiyorum.

Şuayip Aydın
01.07.2007, 14:43
9 tane TEKKE getirseler bile yok onlara destek mestek. Yeter gitsinler hepsi .Deli ettiler bizi da :mad:
tamama bende istemiyorum ama onlar kafalarına sokmus aralık ayına kadar oarda durmayı biz destegimizi takıma vercez nlara degil biz desteklemesek kim destekleyecek acaba cok merak ediyorum trabzonspor bizim onların degil o yuzden destek vermemmiz lazım degilmi tsira yanlıssam soyle :ts:

Bilo Paşa
01.07.2007, 14:45
nuriciler dahada destek istiyor hmmm :)

tamam büyük kaptani getirsin yaninda özeri ve ali güzeldali
td lige de ünal kahramani
erginle belirlenen öbür 4 gencde kadroda kalsin
söz araliga kadar sonuna kadar yönetime destek verecegizz

zor bisede istemiyoruz
yani
yalanmi
bunlarida beceremiyene yaziklar olsun

ünal karamanı tdliğemi? :confused: bizim bakkal emice gelse daha iyi

Erkan
01.07.2007, 14:49
ünal karamanı tdliğemi? :confused: bizim bakkal emice gelse daha iyi

Mourinho sizin orda bakkalik mi yapiyor?

Şuayip Aydın
01.07.2007, 14:50
KAPATTIM O DEFTERİ! Trabzonspor'un Sırp yıldızı Stepanov, son sözünü Karadeniz'e söyledi... http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/20504_b.jpg STEPANOV: "Teklifler vardı ama yönetim ve hocam 'hayır' dedi ve ben de artık transfer defterini kapattım. Aklımda sadece Trabzon var"...
STEPANOV: "Trabzonspor kadrosu çok iyi ve oturmuş. Bana göre şampiyonluğun en güçlü adayıyız. UEFA'ya çıkmayı da istiyoruz"...

AKLIMDAN SİLDİM
Trabzonspor'un 'gidecek mi,kalacak mı?" tartışmalarının yapıldığı Sırp yıldızı Stepanov, Karadeniz aracılığıyla son sözünü söyledi: "Transfer defterini artık kapattım" Tekliflerin olduğunu ancak her fırsatta söylediği gibi son kararın kulübe ait olduğunu ifade eden Stepanov, "Sözleşmem devam ettiğine göre konuşma hakkım yok. Başkan ve Ziya hoca, "Kalıyorsun" dediler ve ben de artık transfer defterini kapattım. Aklımda sadece Trabzonspor'un başarısı için çalışmak var" dedi.
GÖRDÜNÜZ F.BAHÇE'Yİ!
Geçen yıl şanssızlıklar yaşamamaları durumunda ligi iyi bir yerde bitireceklerini ifade eden Sırp oyuncu, "Buna rağmen ikinci yarıda başarılı olduk. Geçen yıl ligin durumunu herkes gördü. Bir çok eksik oyuncuya rağmen elimizden kaçırdığımız F.Bahçe şampiyon oldu. Bunun için inancım Trabzonspor çok iyi ve oturmuş bir kadrosu var. Önümüzdeki sezon şampiyonluğun en güçlü adayı biziz. İntertoto'dan UEFA'yı da çıkmak ve Avrupa'da başarılı olmak da istiyoruz. Taraftarımızdan isteğimiz bize inanmaları ve destek olmaları" dedi.
GELECEK TURA HAZIRIM
Sakatlığının büyük ölçüde geçtiğini ifade eden Stepanov, "En geç 15 gün sonra tam randıman ile takımla çalışmalara başlayacağım. Tahminim İntertoto'nun ikinci turunda oynayabilirim. Ancak tam olarak hazır olmadan oynamak istemiyor

Fatih
01.07.2007, 14:54
yabancılarımız çok tamam da nerdeler ben göremiyorum musampa jun szymek bu adamlar nerde niçin boşuna kontenjanı işgal ediyolar

EmrahYalçınalp
01.07.2007, 14:54
"Hiç bir eksiği olmayan" deyince biraz düşündüm. Bence var. Sadece yetenekleri açısından konuşmuyorum. Çok ciddi bir "duruş" faktörü var, özgüven farklılığı var. Aslında yeri değil ama genelde hep söylediğim bir konu olduğu için sessiz kalamadım. Biz "iyi futbolcu"dan "yetenekli futbolcu" mesajını alıyoruz. Oysa yığınla örnek var: Oktay Derelioğlu, Sergen, İlhan, şu an nerde ne yaptığndan kimsenin haberi olmayan Fatih Tekke yetenekli olmalarına rağmen stratejik hataları nedeniyle bir şekilde olmaları gereken yerlerin hep uzağında oldular. Bir Alişen Kandil örneği mesela... Adam 5 yıl boyunca "genç yıldız adayı" mı olur? Hasılı, rahmetli Laz Bakkal'ın dediği gibi, "akıllı olacasın tombalak!" :)

Şuayip Aydın
01.07.2007, 15:00
SON TARİH 30 TEMMUZ! Trabzonspor, Musampa'yı mutlaka elden çıkartmak istiyor... http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/20495_b.jpg Bordo-Mavililer, siyahi oyuncuyu 30 Temmuz'a kadar elinden çıkartamazsa, 500 bin EURO peşinat ödemesi gerekiyor. Bunun için yönetim, Musampa'yı kulüp arıyor...

SIKINTI HAKİM
Trabzonspor, Musampa'yı 30 Temmuz'a kadar göndermenin hesaplarını yapıyor. Geçen sezon başında alınan ve Teknik Patron Ziya Doğan yönetiminde formaya hasret kalan siyahi oyuncuyu elden çıkartmanın hesaplarını yapan yönetim, 30 Temmuz'a kadar bu satışı gerçekleştirememesi durumunda oyuncuya bu yılın peşinatı olarak 500 bin EURO (Yaklaşık 900 milyar) ödemesi gerekiyor. Bu nedenle yönetim, hem kendisi özellikle Hollanda'da bazı menajerler ile temasa geçip hem de Musampa'dan 'kendine kulüp bul' diyerek göndermek için çalışıyor.
FESİH 1.8 MİLYON EURO
Trabzonspor'un elden çıkartmayı düşündüğü Musampa'ya kulüp bulamaması durumunda sözleşmesini fesh etmeyi isterse, siyahi oyuncunun 2 yıllık alacağı olan 1.8 milyon EURO'yu isteme hakkı bulunuyor. Bunun için yönetimin 30 Temmuz'a kadar Musampa'yı mutlaka elden çıkartıp, hem 500 bin EURO'luk peşinatı ödemekten hem de 2 yıllık alacağından kurtulmak amacında.

tskolik34
01.07.2007, 15:02
yabancılarımız çok tamam da nerdeler ben göremiyorum musampa jun szymek bu adamlar nerde niçin boşuna kontenjanı işgal ediyolar

güneş kremlerini sürüyorlardır büyük olasılıkla bi şenzlongda belki yanlarında nuri necmi felanda vardır ha??:mad::mad:

asimavi
01.07.2007, 15:05
helal olsun stepanov a gerçekten çok profesyonel ve efendi bi adam .....

....trabzonsporumuzda şampiyonluk yaşadıktan sonra mutlaka en büyük kuluplerden birine güzel bi fiyata gitmeli....geleceği çok parlak....

Burçak
01.07.2007, 15:08
aynen katılıyorum. profesyonel futbolcu stepanov gibi olur. ne teklifler aldı ne takımlarla adı geçti. ama atmış olduğu imzanın gereğini yerine getirerek hiç bi mızmızlık yapmadı. helal olsun. bize böyle adamlar gerek.

Serdar A
01.07.2007, 15:10
Bir şey bilmeden , forumu heyecanlandırmak adına atıp tutanların
yine hiç bir şey bilmeden " bunlar kimseyi alamaz " diye atıp tutanlardan hiç bir farkı yoktur.

Erkan
01.07.2007, 15:13
aynen katılıyorum. profesyonel futbolcu stepanov gibi olur. ne teklifler aldı ne takımlarla adı geçti. ama atmış olduğu imzanın gereğini yerine getirerek hiç bi mızmızlık yapmadı. helal olsun. bize böyle adamlar gerek.

+ ziya dogan onu kusturmek icin elinden geleni yapti..

A.Gökhan AKIN
01.07.2007, 15:25
eğer lavezzi ve palermo gelirse başkan adayım kesinlikle $erif olacak hatta bununla ilgili bir başlık açalım yöneticilere sesleniyorum :))

bahadır2561
01.07.2007, 15:29
lavezzi felan nereye geliyo ya

inşallah bu sözümü yedirirler bana :D

vadaa55
01.07.2007, 15:32
:mad:yahu bu musampa jun niye antremanlara çıkmıyor kardeşim...çağırırsın antrenmana satana kadar antrenman yapar musampanın aldığı o kadar parayla tatil yapması diğer futbolculara ayıp değil mi kardeşim bak ya ne kadar sinirlendim... çıkmazsa antrenmana verirsin para cezasını(zaten haketmiyor-biz forma alalım musampa vursun biranın gözüne-o plaj senin bu plaj benim dolaşsın) ne milli maç oynadı ne bişey yaptı anasını satayım...sinirliyim ...asabiyim:mad::tsbayrak:

Terzioğlu
01.07.2007, 15:41
vadaa55e katiliyorum...adam yattigi yerden para kazaniyor...

Fatih
01.07.2007, 15:42

adam yüzdüğü yerden para kazanıyo:D

tunganyan
01.07.2007, 15:43
yattığı yerden para kazanmak deyimini mecaz olmaktan çıkardı; hakkaten yatıyor ......... :mad:

murat
01.07.2007, 15:50
:mad:yahu bu musampa jun niye antremanlara çıkmıyor kardeşim...çağırırsın antrenmana satana kadar antrenman yapar musampanın aldığı o kadar parayla tatil yapması diğer futbolculara ayıp değil mi kardeşim bak ya ne kadar sinirlendim... çıkmazsa antrenmana verirsin para cezasını(zaten haketmiyor-biz forma alalım musampa vursun biranın gözüne-o plaj senin bu plaj benim dolaşsın) ne milli maç oynadı ne bişey yaptı anasını satayım...sinirliyim ...asabiyim:mad::tsbayrak:

Ziya Doganin hatasi baska bisi degil. Cagirilmadigi yere neden gelsinki musampa ? Cagirirsin adami kampa kondisyonu verirsin gitmezse oynatirsin. Musampaya nekadar sans vermis bu adamda begenmemis, ziya dogandan cok futbolu bildigi icin yollamak istiyor. Adam Ajaxin altypasinda yetismis. Bos futbolcu cikarmaz ajax...

mayd61
01.07.2007, 15:57
Ziya Doganin hatasi baska bisi degil. Cagirilmadigi yere neden gelsinki musampa ? Cagirirsin adami kampa kondisyonu verirsin gitmezse oynatirsin. Musampaya nekadar sans vermis bu adamda begenmemis, ziya dogandan cok futbolu bildigi icin yollamak istiyor. Adam Ajaxin altypasinda yetismis. Bos futbolcu cikarmaz ajax...

aynen katiliyorum...Adami bu zamana kadar hazir edemeyen TD nin ta kendisidir.cagirmiyorsan kampa sal gitsin . bonservisine zaten para vermemissin , ne diye adama hala belese para saciyonuz :mad::mad:

POYRAZ
01.07.2007, 16:03
Dün tv lerde Fatih'in geri dönecegi seklinde haberler cikti. Gerci bunlarin haberlerine güven olmaz ama duymasi bile heyecanlanmama yetti.

Faik Yılmaz
01.07.2007, 16:07
Adnan kampta vasatı aşmamış....

sanki şimdiye kadar aştığı vardı......
onu çıkar..... jabide orta halli sıradan bir adam onuda çıkar......

tek adam var transfer ettiğimiz serkan onuda fenerin yıldız transfer yapmasına borçluyuz kimse kusura bakmasın ama şampiyonluk ihtimalimiz ahmet şahinin iyi kıaleci olması kadar düşük bir ihtimal.....

+TS1967+
01.07.2007, 17:01
bu baslik ölmüs yaa. yazik bizlere!!! lan sizin gibi yönetimin.....

+TS1967+
01.07.2007, 17:15
Dhorasoo zu Livorno (http://transfermarkt.de/de/news/16697/ddd/news/anzeigen.html)
Der im Oktober 2006 wegen Differenzen mit Trainer Guy Lacombe bei Paris St. Germain entlassene und seitdem vereinslose Vikash Dhorasoo wechselt zu Seria A-Club AS Livorno. Der ehemalige 18-fache französische Nationalspieler spielte 2004/05 für Milan.

yani livorno dhorasoo yu kapti. bizim yönetimin seyretsin

www.transfermarkt.de

iyattara
01.07.2007, 17:19
Suskun golcü Fatih Tekke

Rusya Premier Lig'de 15. hafta karşılaşmasında temsilcimizi Fatih Tekke'nin de formasını giydiği Zenit St. Petersburg, deplasmanda FC Moscow ile karşı karşıya geldi. Son haftalarda arka arkaya aldığı galibiyetlerle rakiplerinin de puan kaybetmesini iyi değerlendiren Zenit St. Petersburg, FK Moskava deplasmanından 3 puanı 2-1'lik skorla aldı.
Lider Zenit St. Petersburg'a galibiyeti getiren goller; 9.dakikada Arshavin ve 50.dakikada Tymoschuk'tan geldi. Karşılaşmanın 56.dakikasında Zenit'te Krizanac kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. Zenit, FK Moskova karşısında aldığı galibiyetin ardından Rusya Premier Lig'de puanını 27'ye yükselterek liderliğini sürdürdü.
Öte yandan temsilcimiz Fatih Tekke uzun bir sakatlık döneminin ardından FK Moskova karşısında da ilk 11'de yer aldı.

01.07.2007
Kaynak : Sporx.com dış haberler

asist yapmış adam onu nie yazmıyosunuz, alın getirin Fatih i ya yeter artık

MarceloTS
01.07.2007, 17:20
başlığa daha kimse bakmıyor ölü başlık olmuş bura tabi herkes umudu kesti

Kadir
01.07.2007, 17:22
Dhorasoo zu Livorno (http://transfermarkt.de/de/news/16697/ddd/news/anzeigen.html)
Der im Oktober 2006 wegen Differenzen mit Trainer Guy Lacombe bei Paris St. Germain entlassene und seitdem vereinslose Vikash Dhorasoo wechselt zu Seria A-Club AS Livorno. Der ehemalige 18-fache französische Nationalspieler spielte 2004/05 für Milan.

yani livorno dhorasoo yu kapti. bizim yönetimin seyretsin

www.transfermarkt.de (http://www.transfermarkt.de)

ya kardeş dhorasoo yu alıp napcakdık ahı gitmiş bahı bile kalmamış 34 yaşında adam iyikide almadık :D

+TS1967+
01.07.2007, 17:24
ya kardeş dhorasoo yu alıp napcakdık ahı gitmiş bahı bile kalmamış 34 yaşında adam iyikide almadık :D

öyle olsa italya liginde gitmezdi

MarceloTS
01.07.2007, 17:36
Dhorasoo gibi futbolculara(33-34 yaşındakiler) parayı verir getirirsin yatar dururlar Türkiye'de işimiz olmaz bu tür futbolcularla

Kadir
01.07.2007, 17:46
öyle olsa italya liginde gitmezdi
yav adam fransız zaten italyada yabancı kontenjanı etkilemiyecek.bizde 34 yaşındaki yabancya yer olmamalı bence

Hüdai Pervaneli
01.07.2007, 18:11
Trabzon'da şok

sizce bu haber dogru mu?

Terzioğlu
01.07.2007, 18:14
vay be bu baslik daha bir hafta önce neydi simdi ne oldu...kimsede umut kalmamis artik...

selcuk
01.07.2007, 18:16
Trabzon'da şok

sizce bu haber dogru mu?

tayfun kalsinda
ufukhan kiralansin
gerisinin saaten ne isi var trabzonda anlamadim

Hüdai Pervaneli
01.07.2007, 18:17
haber dogrumudur:D

TSelif
01.07.2007, 18:19
Doğru ise bunun neresi şok ki :D
Hiç biri bir işe yaramıyor nasılsa :rolleyes:

selcuk
01.07.2007, 18:19

dogrudur bu td ve yönetim olan takimda sen oynamak istermiydin

Medallion
01.07.2007, 18:26
Musampa ve Jun, Trabzon'un önünü tıkadı
Musampa'nın tatil yaptığını hatırlatan Pişiren, serbest kalmaması için bu futbolcuya para ödediklerini söyledi. Spor Servisi

Bu haberi ben mi yanlis anliyorum. Beklenen bonservis 300-400 bin Euro. Adama pesinat odenecek para 500 bin Euro. Kontrati fesh olursa 1800 YTL odenecekmis. Ustelik hala da para oduyorlarmis. Parasini odemeselerde serbest kalsa olmuyor mu?

Hüdai Pervaneli
01.07.2007, 18:28
oynamak istemezdim:D

Mehmet Fırat
01.07.2007, 18:44
Bu haberi ben mi yanlis anliyorum. Beklenen bonservis 300-400 bin Euro. Adama pesinat odenecek para 500 bin Euro. Kontrati fesh olursa 1800 YTL odenecekmis. Ustelik hala da para oduyorlarmis. Parasini odemeselerde serbest kalsa olmuyor mu?

para ödemezsek bize daha da pahalıya patlar..bence musampayı kmpa çağırıp "sen bizim sözleşmeli oyuncumuzsun paşa paşa oynayacaksın" denmeli, gelmezse son zamanlarda moda olan noter tespiti yapılmalı, gelirse de adam edilip sol açık mevkiine monte edilmeli...

sbay
01.07.2007, 18:45
az önce ligtv tekkenin maçını gösterdi harika bi asist yaptı....2. golüde o atıyodu tmyschuk araya girmeseydi...

Mehmet Fırat
01.07.2007, 18:48
Yabancı sayısında son karar

Federasyon yabancı sayısıyla ilgili kararını verdi. İşte merakla beklenen açıklama
TRT'nin canlı yayınına telefon bağlantısı ile katılan TFF Başkanvekili Affan Keçeci "Biz yabancı oyuncu ile ilgili kararımızı 6 oyuncu şeklinde vermiştik ve bu kararımız resmi gazetede yayınlanmıştı. Bu tarihten sonra yabancı sayısıyla ilgili bir karara gerek duymadık. Gündemimizde de yabancı oyuncu sayısı yok. Yapacağımız ilk toplantıda istifa eden kurullarımızın yerine yenilerinin atanmasını görüşeceğiz. Futbol Federasyonu ciddi bir kurumdur ve sık sık kararlarını değiştirmez" dedi.

Keçeci'nin bu sözleri yabancı sayısının önümüzdeki sezonda da 6 olarak kalacağı şeklinde yorumlandı.

alpi53
01.07.2007, 18:58
rezalet rezalet,
musampanin maasi icin de mi para toplasak bilmiyorum ki ?

cyberentalpi
01.07.2007, 19:02
Artik Bu Td yi de Bu yonetimide destekleyen arkadaslara bile kiziyorum.
Su halimize bakin.
1-Td diyorki 4 tane oyuncu lazim.
2-Ariyorlar para vermeyelim diyorlar. Turkiyede hic bir oyuncuyu zaten alamiyorlar. Yabanci oyuncularin kimisine pahali kimisine bilmem ne diyorlar.
3-Son diyorki iki yoneticimiz biz transferi kapattik.. Baskan Oyuncu alacaz diyor ziya almamiz gerekli diyor. Zeyyad bey ise kapadik transferi diyor.

Ben baskan olsam beni yalanliyor diye kafkas i kovarimda adamda nerde o yuz.
Ben Td olsam 4 oyuncuya ihtiyacim var diyorum ama siz olmaz diyorsaniz elvada derim ama nerde o yurekli madam gibi madam Yuzu
Ben Baskan olsam Musampaya bu kadar para oduyoruz. Jun a oduyoruz adamlar tatil yapiyor diyip kampa cagirmadigi icin ilk once kovarim o Td yi.

Arkdaslar iyice dip yapiyoruz. Inanin bizim icin bu Td ile bu Yonetim ile yasadigimiz her dakika zarar.

Burçak
01.07.2007, 19:04
5 ay yaklaşık 150 gün...
sandıkta buluşacağız
Gel Aralık Gell

cyberentalpi
01.07.2007, 19:05

Olur mu oyle sey arkadasim. sen sozlesme yapmissin bir kere. Oyl rastgele adami kovarsa katlanacaksin. Ama adami cagir disiplinsilik etsin kadro disi birak. Ama bir sey var bu adam Ziyanin egolari yuzunden tatilde. 500 bin dolari ziyadan almali

smertkan
01.07.2007, 19:17
Geçen sene Sol açık olmadığından dünyanın sayılıu 10 numaralarından birini sol açık oynatan Ziyaeddin hoca şimdi nasıl oluyorda sol açık istemiyor acaba?

Adamın niyeti üzüm yemek değilde bağcıyı dövmekmiş bu çıkıyor ortaya.

hüseyin1975
01.07.2007, 19:18
Demek TFF yabanci sayisini ayni birakacak?

Gecmis olsun.

Simdi elimizdeki Adamlari Bedavaya veririz.....

hüseyin1975
01.07.2007, 19:21
Bir günde 40 - 50 Sayfa yazildigi oluyordu. Simdi 4- 5 Sayfayi zor dolduruyoruz.

Yaziklar olsun!

Tabi Taraftara degil.........

gerçekefsane
01.07.2007, 19:22
Torres liverpoola gitmiş :)))))

Mehmet Fırat
01.07.2007, 19:23
Torres liverpoola gitmiş :)))))

tühh..kaçırdık..:):)

hüseyin1975
01.07.2007, 19:24
FATİH TEKKE'DEN SÜPER ASİST!.. http://www.maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=30336&archieve=)01f_write_month(7) Temmuz 2007 17:48http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/30336_1_070701180926.jpg
Yurt dışındaki futbol elçilerimizden Fatih Tekke, takımı Zenit'in deplasmanda FC Moskova'yı 2-1 yendiği maçta yaptığı mükemmel asistle göz doldurdu.

Maçın 9. dakikasında mükemmel bir topuk pası veren ve Moskova savunmasını şaşırtan milli oyuncu, Arshavin'in attığı golün hazırlayıcısı oldu. 43. dakikada kornerden ceza sahasına gelen topu kafayla ağlara gönderen Timoshyuk, Zenit'i 2 farklı üstünlüğe taşırken, 50. dakikada Adamov'un FC Moskova adına attığı gol maçın skorunu belirledi. 1-2 Zenit bu galibiyetle'de liderliğini sürdürdü.

Bu arada 56. dakikada Zenit'ten Krizanac kırmızı kart gördü ve takımını 10 kişi bıraktı.

Fatih Tekke'nin nefis asistini izlemek için aşağıdaki videoyu tıklayın...

MARATON.COM.TR

Sinan Akyıldız
01.07.2007, 19:25
Ula haburaya yazıyorum hemde büyük konuşuyorum :)

Habu martinez , palermo ve lavezzi değil üçü bir arada , herhangi birisi bile Trabzonspora gelirse habu haberleri veren adamı sırtımda alır İzmitten Trabzona götürürüm :D Gelmezse bişey yapmaya gerek yok 1 hafta sonraya gün verir o arkadaş 3-5 arkadaşta peşinden gider olur biter :)

Stichus bile daha gerçekçi şeyler söylüyordu , en azından dayanakları vardı adamın yahu :) Bu nedir lavezzi palermo martinez geliyo hemde pazartesi , yok devenin nalı :)

Ama burda hayale kapılmaya gerek yok lavezzi denen adamı ancak rüyalarımızda görürüz biz . En düşük ihtimalle Martinez olabilir onu da bizim yönetici müsfetteleri alamaz .

Oh yahu rahatladım :D

gerçekefsane
01.07.2007, 19:26
yabancı sayısı değişmiyosa F.Tekkeyi kiralasınlar yahu.. Bide Martinezi alsınlar. Yönetim istifa.
haftaya kupa maçını televizyon vermiyomu :((((

smertkan
01.07.2007, 19:27
Yabancı sayısının 6 olarak kalacağının anlaşılması bizimkilerin transferi kapattık taktiğinide açıklıyor. Musampa ve Jun yüzünden bir çoğumuzun huzuru yine kaçıyor.Gerçi musampa ve Jun kontenjanı boşaltılırsa alınacak adamın onlardan iyi olacağıda belli deği ya neyse bizimkisi Nasreddin hoca işi ya tutarsa.Bizim hocada ondan aşağıya klamaz hani düşünün bir Ziaeddin hoca klasiklerini.

hüseyin1975
01.07.2007, 19:29
HAMİT'TEN SÜPER BAŞLANGIÇ! http://www.maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=30335&archieve=)01f_write_month(7) Temmuz 2007 17:06http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/30335_1_070701170638.jpg
Milli futbolcu Hamit Altıntop, Bayern Münih formasıyla çıktığı ilk maçta golle tanıştı. Bayern Münih'in Hong Kong'ta Brezilya şampiyonu FC Sao Paolo ile yaptığı ve 2-1 kazandığı özel maçta, Klose'nin attığı ilk golün pasını veren Hamit, 77. dakikada galibiyet golünü de kaydetti.

Sahanın en iyisi olarak göze çarpan milli futbolcu için, "Hamit futboluyla göz doldurarak takımın vazgeçilmez bir oyuncusu olma yolunda büyük adım attı" yorumu yapıldı. Karşılaşmada 8 numaralı formasıyla 90 dakika forma giyen Hamit Altıntop ise, "İlk maçta oynadığım oyun ve Hong Kong gezisinden çok memnun kaldım. Her şey güzel başladı" dedi. 30 derece ve yüzde 86'lık nem oranının olduğu bir havada oynanan Hong Kong Stadı'ındaki karşılaşmada, Brezilya şampiyonu 19. dakikada Marcel'in attığı golle ilk yarıyı 1-0 önde kapadı.

Aralarında Çin Devlet Başkanı Hu Jintao'unda bulunduğu 40 bin kişi önünde Klose 61. dakikada Hamit Altıntop'un kornerden gönderdiği topu kafayla filelere yollayıp skora eşitlik getirdi. 77. dakikada Bayern'in kazandığı frikik atışında topun başına gelen Hamit sert bir vuruşla topu filelere gönderip, takımına galibiyeti getirdi. Münih'te yaptıkları ilk antrenman sonrası 65 saatlik bir yolculuk yaparak gittikleri Hon Kong'tan, Bayern'in 1,5 milyon Euro ile döneceği açıklandı.

MİLLİYET

Aldinmi böylesini alacaksin................

Bonservisi yokdu.

bahadır2561
01.07.2007, 19:30
Ula haburaya yazıyorum hemde büyük konuşuyorum :)

Habu martinez , palermo ve lavezzi değil üçü bir arada , herhangi birisi bile Trabzonspora gelirse habu haberleri veren adamı sırtımda alır İzmitten Trabzona götürürüm :D Gelmezse bişey yapmaya gerek yok 1 hafta sonraya gün verir o arkadaş 3-5 arkadaşta peşinden gider olur biter :)

Stichus bile daha gerçekçi şeyler söylüyordu , en azından dayanakları vardı adamın yahu :) Bu nedir lavezzi palermo martinez geliyo hemde pazartesi , yok devenin nalı :)

Ama burda hayale kapılmaya gerek yok lavezzi denen adamı ancak rüyalarımızda görürüz biz . En düşük ihtimalle Martinez olabilir onu da bizim yönetici müsfetteleri alamaz .

Oh yahu rahatladım :D

ben rüyamda gördüm valla ciddiyim ts'ye gelmişti :D :D
inşallah sizde görürsünüz :D forma cok yakışmıştı

hüseyin1975
01.07.2007, 19:31
İŞTE SON PLAN
http://www.takagazete.com/haber_images/iste_01072007.090709.jpg

Trabzonspor başkanı Albayrak, Musampa ve Tomas’ı elden çıkarıp Jefferson’u İstanbul Büyük Şehir Belediyespor’a verecek. Bordo-Mavili takım iki kontenjan hakkını Martinez ve santraforla kullanacak

6 YABANCI PLANI
Trabzonspor’da bir taraftan İntertoto kupası hazırlıkları sürerken diğer taraftan transferle ilgili ince planlar yapılıyor. Başkan Nuri Albayrak, yabancı kontenjanın açılması için Tomes Jun ve Musampa’yı satıp Jefferson’u ise İstanbul Büyük Şehir Belediyespor’a vermek istiyor. Bu yönde yoğun bir trafik yaşayan Albayrak’ın bu planı 6 yabancı kontenjanına göre yaptığı öğrenildi. Futbol Federasyonu büyük ölçüde yeni sezonda da 6 yabancı uygulamasını devam ettirecek.

MARTİNEZ VE SANTRAFOR
Yabancı kontenjanını 4’e indirecek olan Trabzonspor iki yabancı hakkını kaleci Martinez ve birde santraforla kullanacak. Martinez için Sakaryaspor kulübü başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’ndan Salı gününe randevu istendi. Başkan Albayrak, yönetici Abdullah Başer ile birlikte Martinez’in işini bitirmek için Sakaryaspor ile masaya oturacak. Santrafor içinde arayışlarını tamamlayan Bordo-Mavili takım özellikle Belçika milli takımının santraforla Mapenza ve Thomas Buffel’in üzerinde duruyor.

Tarih: 01.07.2007 Saat: 09:19:50 (3277 okuma)

gerçekefsane
01.07.2007, 19:31
olcakları söyleyiyim.bizimkiler Ufukhanla + muhammedi Antepe verirler Faruk'la anlaşırlar.jeffersonu gönderip Martinezi alırlar.Sakaryaya para +cem + genç bir oyuncu + a.şahini verirler. Ha bide Emreyi alırlar Fatih Tekkeyi kiralamaya çalışıp transfer kapatırlar:((((((((((

AyhanPe
01.07.2007, 19:34
olcakları söyleyiyim.bizimkiler Ufukhanla + muahmmedi Antepe verirler Faruk'la anlaşırlar.jeffersonu gönderip Martinezi alırlar.Sakaryaya para +cem + genç bir oyuncu + a.şahini verirler. Ha bide Emreyi alırlar Fatih Tekkeyi kiralamaya çalışıp transfer kapatırlar.

hic yoktan iyidir:D:D

hüseyin1975
01.07.2007, 19:35
olcakları söyleyiyim.bizimkiler Ufukhanla + muahmmedi Antepe verirler Faruk'la anlaşırlar.jeffersonu gönderip Martinezi alırlar.Sakaryaya para +cem + genç bir oyuncu + a.şahini verirler. Ha bide Emreyi alırlar Fatih Tekkeyi kiralamaya çalışıp transfer kapatırlar.

Ha en kötü ihtimal bu olacaksa artik bunada raziyim.
Süper bir Golcü, iyi bir Kaleci, bir sol acik (nasil olduguna siz karar verin) ve birde iyi bir Stoper ama oraya ihtiyacimiz yok.
Ceyhunun keyfi yerinde olursa zaten cok iyi bir 10 Numaramiz var.

Bence Ceyhun uyanik bir Insan.
Bu Sezon resital yapacak ve seneye Mukavelesi bitince bizimkileri yolacak :p

hüseyin1975
01.07.2007, 19:42
A.Sebat Başkanını Bulduhttp://www.haber61.net/images/news/akcaabatsebatspor.jpg01 Temmuz 2007 16:11Akçabaat Sebatspor'da bugün yaptığı kongrede yeni başkanını buldu

A.Sebat Başkanını Buldu

Lig B ekiplerinden Akçaabat Sebatspor'da, kulüp başkanlığına Güven Hacısalihoğlu getirildi.

Kulüp tesislerinde yapılan ve tek listeyle gidilen olağanüstü genel kurulda, 75 delegeden 43'ü oy kullandı.

Oyların tamamını alan Hacısalihoğlu başkan seçilirken, yeni yönetim kurulu Ali Kemal Başaran, Temel Tarık Kazancıoğlu, Atalay Armutçu, Süleyman Hacısalihoğlu, Necmettin Uzun, Cemil Kalkışım, Metin Krandi, Fikret Koç, Hüseyin Öztürk, Abdullah Ertem, Saadettin Erbaşaran, Yaşar Sivrikaya, Yücel Yeter, Ömer Tayyar Usman, Turgay Özsandıkçı, Ethem Gözen, Yılmaz Büyükaydın, Hayri Güner, Ali Dinç'ten oluştu.

Hacısalihoğlu, kongre sonrası yaptığı konuşmada, istemediği halde görevin kendisine zorla kabul ettirildiğini belirterek, ''Bu görev benim isteğim dışında oldu. Aslında kulüp zor durumda olduğu için kimse sahip çıkmadı. Bize zor bir görev verildi. Kulüp böyle zor bir durumdayken kimsenin yüzüstü bırakıp gitmeye hakkı yok. Böyle bir ortamda benim başkan olmamı emrettiler. Biz de bu görevden kaçamayarak, kabul etmek zorunda kaldık'' dedi.

Ellerinden geldiği kadar bu problemleri çözmeye çalışacaklarını ifade eden Hacısalihoğlu, şunları söyledi:
''Ama öncelikle Akçaabat Sebatspor'un eski itibarını yakalaması için çalışma yapacağız. Bunu gerçekleştirmek için öncelikle takım oluşturarak sahaya çıkmamız gerekiyor. Burada Trabzonspor'dan alacağımız her türlü destek ve telkinlere uyacağız. Sonuçta bu kulüp Sadece Akçaabat'ın değil, Trabzon'un ve Karadeniz'in bir kulübüdür. Bizim bu durumda olmamızdan inanıyorum ki, 'Trabzonluyum' diyen herkes üzüntü duyuyordur.''

Hacısalioğlu, maddi imkanları değil kendi istikbalini ön planda tutan futbolculara kapılarının açık olduğunu kaydederek, ''Maddiyatı ön planda tutmayan ama geleceğine önem veren futbolcularla yarışa başlamayı düşünüyoruz'' diye konuştu.

Olağanüstü kongrenin ikinci gününde de aday çıkmamasının nedeninin, kulübün borçlarının insanları korkutması olduğunu belirten Hacısalihoğlu, ''Biz bu borcun farkındayız. Akçaabat Sebatspor Kulübü'nden kimin alacağı varsa onun yanına giderek anlaşma yoluna gideceğiz. Bütün takımların borcu var. Önemli olan alacaklılar ile karşılıklı oturarak anlaşma zemini oluşturmaktır'' dedi.

Enes Berfin
01.07.2007, 19:44
Hamitimizin Bayerndeki ilk golünü bugün Sao Paulo'ya karsi atti.

Buyurun: http://www.youtube.com/watch?v=_Gv0CAr3ECs

hüseyin1975
01.07.2007, 19:44
Araklıspor'da Şengün Dönemihttp://www.haber61.net/images/news/dogan_sengun.jpg01 Temmuz 2007 13:32Yeşil siyahlılar kulüp başkanını seçtiler.

Araklıspor'da Şengün Dönemi
Araklıspor bugün genel kurulunu gerçekleştirdi.Tek liste ile gidilen genel kurulda, Doğan Şengün başkanlığa seçildi.Trabzonspor kaptanı Hüseyin Çimşir'inde görev aldığı Araklıspor'da güçlü bir yönetim oluşturuldu.

Araklıspor'da Doğan Şengün başkanlığında oluşan yönetim kurulu listesi şu şekilde: Adnan Çebi, Şener Şengün, Dr.Burhan Eyüpoğlu, Hüseyin Çimşir, Alican Gümüştaş, Av.Adem Şahintürk, Hüsamettin Yeşilyurt, Mustafa Hasançebi, Murat Akyüz, Yakup Akkuş, Bilal Güngör, Taner Berber, Yılmaz Babacan, Tuncay Koçaslan, Mehmet Ali Özderya, Ali Osman Kalyoncu, Şenol Çebi, Bayram Kökdemir, Hasan Ayçiçek, Orhan Aygün, Ahmet Taşkın, Murat Hasançebi, Adnan Alemdaroğlu, Zeki Sarı, Ali İhsan Bayraktar, Halit Alıcı, Salih Kanlı, Muhittin Danışmaz, Yusuf Aygün ve Galip Dilber.

Haydu Usaklar bastirin

Aslen Arakliliyimda bir an gaza geldim :p

hüseyin1975
01.07.2007, 19:46
Trabzonspor İşi Sıkı Tutacakhttp://www.haber61.net/images/news/nejmi_perekli.jpg01 Temmuz 2007 15:15Menajer Perekli, İntertoto Kupası müsabakasında işlerini sıkı tutacaklarını söyledi. #news_detail_content { clear: both; margin: 7px; font: normal 9pt/20px Verdana; width: 100%; text-align: left; } #news_detail_content .advert{ clear: both; float: left; border: 1px #D0D2C4 solid; padding: 0px 8px 8px 8px; background: #E5E5E5; font: normal 9pt/20px Arial; margin: 0px 8px 0px 0px; } #news_detail_content .advert .container{ border: 1px #DBDDCF solid; } #news_detail_content .advert .title{ font-size: 8pt; color: #AAAAAA; } #news_detail_content .title { color: #434343; font: bold 11pt/24px Arial; } #news_detail_content .short_content { font-style: italic; } #news_detail_content .date { color: #434343; font: normal 8pt/24px Verdana; } #news_detail_content .read_count { color: #D0D0D0; } #news_detail_content .content, #news_detail_content .content p, #news_detail_content .content td, #news_detail_content .content div, #news_detail_content .content font { font: normal 9pt/18px Verdana; } #news_detail_content .content a{ color: #0000FF; }
Reklam

Trabzonspor İşi Sıkı Tutacak

UEFA İntertoto Kupası 2. Turu'nda Arnavutluk'un FK Vllaznia takımıyla eşleşen Trabzonspor'da, profesyonel takım şube menajeri Necmi Perekli, rakiplerinin eleyebilecekleri bir takım olduğunu, ancak işlerini sıkı tutacaklarını söyledi.
Perekli, yaptığı açıklamada, FK Vllanzia'nın NK Zagreb ile yaptığı maçları takip ettirdiklerini belirterek, ''Alınan bilgiler doğrultusunda FK Vllaznia takımı eleyebileyeceğimiz bir takım, ancak işimizi sıkı tutacağız'' dedi.
Geçen sezon Apoel karşısında turu geçmekte zorlandıklarını ve bundan dersler çıkardıklarını ifade eden Perekli, ''FK Vllaznia, bize göre zayıf bir takım olabilir, ancak biz hiçbir takımı küçümsemiyoruz. O gün iyi mücadele edip turu geçmek istiyoruz. İntertoto Kupası'nda 2 turu da geçip UEFA Kupası'na katılmayı hedefliyoruz'' diye konuştu.
Bolu'nun Gerede ilçesinde yaptıkları kampın amacına ulaştığını vurgulayan Perekli, şöyle konuştu:
''Eski ve yeni oyuncular kaynaştı. Genç oyuncularımızın gösterdiği gayret, eski oyuncularımızı daha da harekete geçirdi. Yeni transferlerimizden Serkan ve Adnan da çok iyi performans ortaya koyarak Trabzonspor'a yararlı olacaklarının mesajını verdiler.''

-TRABZON'DAKİ HAZIRLIKLAR-

Gerede kampının ardından 2 günü izinli geçirecek bordo-mavili takım, bu akşam yapacağı antrenmanla FK Vllaznia maçının hazırlıklarına başlayacak.
Bordo-mavili takımda ülkelerinde bulunan Jabi ve Yattara haricindeki diğer futbolcuların antrenmana katılacakları bildirildi. Bu 2 oyuncunun hafta içinde Trabzon'a gelerek çalışmalara katılacakları belirtildi.
Bu arada FK Vllaznia takımının Arnavutluk'un başkenti Tiran'a kara yoluyla 1.5 saat uzaklıkta bir yer olduğu ve sahalarının iyi olmadığı öğrenildi.
Vllaznia'nın daha çok kontratak futbolu oynayan bir takım olduğu kaydedildi.
Trabzonspor'un 8 Temmuz'da sahasında yapacağı ilk maça büyük olasılıkla Gerede kampı kadrosundaki oyunculardan oluşacak bir kadroyla çıkacağı öğrenildi.

champions
01.07.2007, 19:49
Zamanında Marce giderken o kadar dediydik Hamiti alın diye ama dinleyen olmadı ki kardeşim:D
Karar değişmezse 2 yabancı hakkımız kalıyor biri kaleci olacak diğeride forvet herhalde(Ortasahada düşünülebilir) Kaleci belli de iyi bi forvet alsalar bari

AyhanPe
01.07.2007, 19:52
Zamanında Marce giderken o kadar dediydik Hamiti alın diye ama dinleyen olmadı ki kardeşim:D
Karar değişmezse 2 yabancı hakkımız kalıyor biri kaleci olacak diğeride forvet herhalde(Ortasahada düşünülebilir) Kaleci belli de iyi bi forvet alsalar bari

iyice alistik martinezi nerdeyse trabzonsporlu ilan ettik:Dbu saat den sonra herhalde sakarya da bize verir onu..kontenjan icinde sorun olmaz.sonucta bi yabanci kaleci kiraya verilecek digeri gelecek..kaleci isini bu hafta cözsünler..
diger transferler icin biraz daha zaman var..

Enes Berfin
01.07.2007, 19:56
Sanki Hamite isticektikde bize gelecekti ölemi, adam kendisi daha önceden biliyordu ona iyi bir teklif gelecegini dolayisiyla bayern istedi onu hic gitmemezlik olurmu böle takima, bakin bayern simdi gelecek sezon nasil bir takim olacak, bu arada bugün Copa america maclari var Brezilya macina bakin derim size cok zevkli bir mac olacak.

okan6161
01.07.2007, 21:12
şimdi yarın taransfer bombaları patlıyormu toplu imzamı attıracaklarmış

Hüdai Pervaneli
01.07.2007, 21:15

sabah oldu uyan sabah oldu uyan:D

DURAS
01.07.2007, 21:19
bu yönetim derhal gitmelidir.Trazbzonu seven taraftarpapillaya yaptığı protestoyu misliyle bu yönetime yapmalıdır.bunlar taraftarla ya dalga geçiyor yada taraftarı aptal, enayi görüyor. kardeşim seninhiçmi planın, programın stratejin olmaz. musampaya ayın sonunda o kadar para vereceksen, bonservisini bedavaya aldığın ve 1 sene oynatmadığın yada oynatamadığın adamım bonservisinden nasıl kar beklersin. yolla gitsinde bari bu sene haybeden para kazanmasın. ayrıca yıldız Trabzon şehrine gelmiyor barınamaz diyorsun eyvallah bunu böyle kabul edelimde madem yıldız gelmiyor sende kendi yıldızını bul. bu nasıl olacak tabiki altyapıdan tekkeler gökdenizlere yetiştirerek, e yetişmiyorsa o zaman dünyayı tarayacaksın. gs bile almanyada turnuva düzenliyor çok yetenakli bulduğu yıldız adaylarını bünyesine katıyor. Trabzonsporun gurbette büyük potansiyeli var kazandırsana kardeşim bunları. sonra özerleri, ali bilginleri, volkanları niye kaçıralım.azıcık plan, program yapın ALLAH aşkına.bunlardan şahsen yıldız almalarını beklemiyorum ancak akıllı ve planlı programlı , projeli işler bekliyorum, yaklaşık 2 senedir bunları göremiyoruz. sonra hala gelmiş bazı zatı muhteremler buradan çok beğendikleri başkanlarını savunuyorve bunlarla ilgili masallar anlatıyor. albayrak ve yönetimi benim başkanım ve yönetimim değldir onlara hiçbir şekilde saygım yok, saygım olması için onların Trabzonsporu, kendi ego ve menfaatlerinden üstün tutması lazım. samimi olmaları lazım. bunların hiçbiri yok onlarda yeter artık gidin.

+TS1967+
01.07.2007, 21:38

ve trabzonspor bombalari patlatti....

trabzonspor uzun süre pesinden kostugu lavezzi, palermo ve martinez renklerine bagladi

Yunus Emre AYAZ
01.07.2007, 21:39
ve trabzonspor bombalari patlatti....

trabzonspor uzun süre pesinden kostugu lavezzi, palermo ve martinez renklerine bagladi

böle şakalar sinir bozar germeyin milleti :D

TSezgin61
01.07.2007, 21:42
o bombalari musampa ve junu göndermeden patlatmalarina imkan yok, yani bosuna hayal kurmayalim

Miraç Atalay Çiftçi
01.07.2007, 21:45
pazartesi hayalinden uyanmak en güzeli...
Hiç ama hiç umudum yok. Şu durgun durumumuza bak en azından geçen sene Kancalinyomuz vardı iki muhabbet ediyoduk sayesinde bu sene forumunda anasını aglatılar. Hiç zevk bırakmadılar.

Kadir
01.07.2007, 21:47
Bu yönetimden hiç bişey beklemiyorum inşallah beni bu lafı söylediğime pişman ederler.. :)

Hüdai Pervaneli
01.07.2007, 21:49
yarin ki bomba musampa ve tomas jun ist belediyede ve lavezzi ozer hurmaci ve ali guzeldal trabzonda:D