PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

champions
10.08.2007, 18:18
Yok o da olmaz dermişim :p Yönetimin taraftara yaranmak gibi bi derdi mi var ki?
Ne demiştin ? Azıcık aşım, ağrısız başım :) Ne yazık ki durum bu
Bu saatten sonra ortalamanın üstünde bir kaleci ve bir golcü alabilirsek birde belki Çakır Celalettin'e razıyım ben!

Kasım Hilal
10.08.2007, 18:22
Adu 2 milyon dolara gitti ya onu düşündükçe Step'İ pahalı bile verdiğimizi düşünüyorum.
Brozek kardeşlerin sol açık olanını hiç duymadım.
Pawel Brozek'İ ise forumdan sonra duydum.
Onunla ilgili bayağı şeyler var ama dil sorunu anlayamıyorum.
Hakkında çok haber olduğuna göre iyi bir oyuncu olmalı...

Sol bek için bir şey diyemem ama sol açık için favorim Newcastle'da gözden düşen hatta hayal kırıklığı transferler listesini en başında yer alan Albert Luque..
Deportivo'da muhteşem bir oyun ortaya koyuyordu..

Bir Jo Cole ya da Gigs alamayacağımıza göre değerlendirilebilecek biri..

gerenimo
10.08.2007, 18:34
Elimizdeki kadroya bakıldığında bence en büyük ve yıllardır da giderilemeyen eksikliğimiz ortasahada önlibero oynayan oyuncularımızdan kaynaklanmaktadır. Birbirinin aynı özelliklere sahip (Hüseyin, ayman, hasan, ferhat, vb.) sadece defansif özlellikleri olan, ofansa hiç bir katkı yapamayan ortasaha ile bizim ligde ilk üçe girme sansımız olduğunu sanmıyorum. Fenerbahçeyi diğer takımlardan farklı kılan Aurello, appiah, deniz ve zaman zaman oynayan kemal gibi oyunculardır. bence aurello gittiğinden beri yeri dolmamış bir futbolcudur. kısaca transfer yapılacaksa oyunun hem savunma hem de hücum yönünü oynayabilen ortahasaha alınmalıdır.

Kasım Hilal
10.08.2007, 18:38
Ayman, Ferhat ve Hasan neyse de Hüseyin'i onlarla karıştırmayın..
Şut çekme kabiliyeti yok ama onun dışında gayet başarılı.

Takım bir organize olabilse arapaslrını da görürdük.

10 numara
10.08.2007, 18:48
Elimizdeki kadroya bakıldığında bence en büyük ve yıllardır da giderilemeyen eksikliğimiz ortasahada önlibero oynayan oyuncularımızdan kaynaklanmaktadır. Birbirinin aynı özelliklere sahip (Hüseyin, ayman, hasan, ferhat, vb.) sadece defansif özlellikleri olan, ofansa hiç bir katkı yapamayan ortasaha ile bizim ligde ilk üçe girme sansımız olduğunu sanmıyorum. Fenerbahçeyi diğer takımlardan farklı kılan Aurello, appiah, deniz ve zaman zaman oynayan kemal gibi oyunculardır. bence aurello gittiğinden beri yeri dolmamış bir futbolcudur. kısaca transfer yapılacaksa oyunun hem savunma hem de hücum yönünü oynayabilen ortahasaha alınmalıdır.

elimizdeki kadroya bakabilsem bakamıyorum ki............

* * * *

İHSAN
10.08.2007, 18:53
Adu 2 milyon dolara gitti ya onu düşündükçe Step'İ pahalı bile verdiğimizi düşünüyorum.

Ula Tolga Seyhanı dahi 3.750.000 euro ya sattık. Stepanovun değeri 3.000.000 müydü. lütfen arkadaşlar,yapmayın böyle.

Kasım Hilal
10.08.2007, 18:58
Baba demek istediğim Step'İn ederine satıldığı değil.
Demek ki yıldızlar da ucuza maledilebiliyormuş.
Demek ki "Para yok" geçerli bir bahane değil.
Bulsublar bir tane daha Adu onu da biz alalım!

Travelair
10.08.2007, 18:59
Kongo'dan genç bir sağ kanat/forvet oyuncusu: Fabrice Nguessi Ondama

Afrika turnuvasının en değerli oyuncusu. Keskin bir teknik, 2 ayağını da kullanabilme, soğukkanlı golcü, topla hızlı. Lakabı: Üstad

Ba®ış
10.08.2007, 19:01
Kongo'dan genç bir sağ kanat/forvet oyuncusu: Fabrice Nguessi Ondama

Afrika turnuvasının en değerli oyuncusu. Keskin bir teknik, 2 ayağını da kullanabilme, soğukkanlı golcü, topla hızlı. Lakabı: Üstad
mantaliteye ters olmazz, sıradaki :)

Travelair
10.08.2007, 19:07
Haklısın hevesimiz kursağımızda kalıyor. Güçlü, yıkılmaz maçta 20 km koşar filan desek kandırabilir miyiz acaba bu oyuncuları :)

Ba®ış
10.08.2007, 19:10
Haklısın hevesimiz kursağımızda kalıyor. Güçlü, yıkılmaz maçta 20 km koşar filan desek kandırabilir miyiz acaba bu oyuncuları :)
gücünü koşmakla ve rakibi biçmekle harcayacaksa olur :)

İHSAN
10.08.2007, 19:10
Baba demek istediğim Step'İn ederine satıldığı değil.
Demek ki yıldızlar da ucuza maledilebiliyormuş.
Demek ki "Para yok" geçerli bir bahane değil.
Bulsublar bir tane daha Adu onu da biz alalım!
Demek istediğini anlıyorum.
Gel görki; yanı başındaki yıldızları göremeyen zihniyetten, uzaklardaki yıldızları kapmalarını beklemek, beyhude intizardan başka bir şey değil .Aksini de beklemiyorum zaten.

Ziyanın bir yerinden dönmeliyiz önce, hem de kestirmeden dönmeliyiz.

futbalski60
10.08.2007, 20:43
siz ayakta uyuyısunuz yaa stepanov porto'ya imza attığında dediği söz şu,2 yıldır çok istediğim avrupa macerasına başladım çok mutluyum.Adama gitmek istiyodu gitti alan memnun satan memnun problem yok

edim
10.08.2007, 21:20

Sol bek için bir şey diyemem ama sol açık için favorim Newcastle'da gözden düşen hatta hayal kırıklığı transferler listesini en başında yer alan Albert Luque..

....................................

Mert M.
10.08.2007, 21:24
altan ve onun gibi futbolcular alacaksak transfer yapmayalım zaten gerek yok
takım zaten çöplüğe dönmüş o kuyuyu daha da derinleştirmeyelim

asilhamsi
10.08.2007, 21:33
Sayın Başkan Nuri ALBAYRAK;öncelikle böyle bir yönetim kurulu oluşturduğunuz ve bu kadar özürlüye kadro açtığınız için şahsınızı tebrik ederiz.Devlet bile ancak çalıştırdığı kadronun % 3'ü kadar özürlüye iş verebilirken sizin TS Kulübünü adeta bir ''Özürlü Sığınma Evine'' döndürmüş olmanız bütün takdirlerin üzerinde olduğunu belirtir camiamıza desteklerinizin devamını dileriz.
Türkiye Özürlüler Federasyonu

Az daha gülmekten altıma yapıyordum beeeeeeeeeeeeeeeeee

cyberentalpi
10.08.2007, 21:39
Bu saatten sonra pricandan baska transfer olmaz. Syzmek olumsuzlugundan sonra brozekler hic olmaz.
Msn Diyalogu yapalim
Yoneticiler:biz Brozeklere talibiz.
wisla:3 milyon ero verin sizin olsun.
Brozekler:syzmek e bir sorsak
Bizimkiler:3 milyon cok fazla 1 verebiliriz ama.
wisla:1 milyon hıııı siz biz dusunme istiyoruz
Bizmkiler titresim gonderdi
Bizimkiler titresim gonderdi

Bu kadar sık titresim gonderemezsiniz:))

e-muhtıra karikaturunden alintidir:)

Serdar A
10.08.2007, 21:44

Aynı takımda oynayan bir de Türk oyuncu var. :)
4'lü defans , önündeki üçlü Serkan , Hüseyin , Ayman
Emre ve Gökdeniz , önlerinde Fatih.

2 kiralık takviye ile takım kapasitesi yüzde yüz artardı . Hemde Ziya hocanın ısrar ettiği 4-3-2-1 düzeniyle.

Benimkiside hayal işte . 2 milyon bonservise veremiyoruz . 5 - 6 milyon kiralık ücreti nasıl ödeyelim...

Önemli olan şampiyonluk değil , dengeleri korumak.

irfanb
10.08.2007, 21:57
Teknik Direktör Ziya
Cok merak antikaya
Aldirdigi topcular
Otuzdan yukariya :)

Bir tane de genc bir topcunun pesinde kostur be adam.
Cordoba futbolu biraktigini acikladi israrla Tolga`ya abilik yapsin , onu yetistirsin diye aylarca pesinden kosturdunuz .Ikna edemeyince Tolga`ya abilik icin Jabi `yi aldiniz :)
Stephanov gencliginin baharindaydi onu satip emekliligi yaklasan Tolga`yi aldiniz.
Simdi de Altan`in pesinde kostura durun.
Hem yasli hem de kel.
Tam Ziya `nin aradigi adam. :)

Kadir Aydın
10.08.2007, 21:58
siz ayakta uyuyısunuz yaa stepanov porto'ya imza attığında dediği söz şu,2 yıldır çok istediğim avrupa macerasına başladım çok mutluyum.Adama gitmek istiyodu gitti alan memnun satan memnun problem yok

Bu kafadaki adamı satanı dokuz köyden kovarlarrrrr :)

EmrahYalçınalp
10.08.2007, 22:11
Bizi uykudan uyandırdın, karanlıktan aydınlığa çıkardın, yolumuza ışık tuttun. Sağol, ama bilmiyorsan bir dinle önce.

1- Evet, Milan gitmek istiyordu. Ama gidemezsem de oynarım, sorun tam olarak Trabzon değil diyordu.

2- ZD'ı hiç sevmiyor, futboldan anlamadığını söylüyor, hatta adı geçtiğinde çok da kibar olamıyordu.

3- GS'yi 9 senedir yenemediğimzi duyduğunda çok heyecanlandığını, galibiyetten sonra herhalde sabaha kadar eğleneceklerini düşündüğünü, sonra herkesin eve gönderildiğini, kendisinin de sabaha kadar PS oynayıp en sonunda sinirden ağladığını söyledi.

4- Musampa'nın tek başına Trabzonspor'u şampiyon yapacağını, onu oynatmamanın açıklamasının da olmadığını düşünüyordu.

5- Hüseyin olmasa takım idman için zor bir araya gelir diyordu.

6- Koca kulüpe -onun tabiriyle bir kız dışında- İngilizce konuşan kimsenin olmadığından şikayet ediyordu.

7- Takımda adaletin olmadığını söylüyordu. Bazı isimler için yorum yapmıyor, sadece gülüyordu.

Daha çok yazarım da, ne gerek var...

EmrahYalçınalp
10.08.2007, 22:21
Teknik Direktör Ziya
Olsa bunlar bir rüya
Sattığın Murat Ocak
Taktı bak kanaryaya
:) :(

Travelair
10.08.2007, 22:22
Sevgili Emrah renkdaşımın bu yazdıkları da kulübün her tarafına nüfus etmiş "Küçük olsun benim olsun" anlayışını apaçık ortaya koyuyor.

Demece bak: "Gözüm kapalı satarım. Parayı gördümmü hemen satarım" Ne satıyorsun?
"Yıldız satınca yerini doldur diyorlar. O kadar kolay mı? Çalışıyoruz..." Sırf satmasını bilirsen kolay değil elbet. Hazırcılar sizi. Hazıra dağlar dayanmaz

FcTRABZONSPOR
Teknik Direktör Ziya
Olsa bunlar bir rüya
Sattığın Murat Ocak
Taktı bak kanaryaya
Mükemmel....Tebrikler kardeş...

futbalski60
murat ocak fb ye gol attı :) biz de sol bek arıyoz

FcTRABZONSPOR
10.08.2007, 22:23
hasagiçi beğenmeyenler bu macı izlesin baksınlar kaleciye...Kaldık tolgaya ALLAH yüzümüzü kara çıkartmasın...

Fanatik28
10.08.2007, 22:31
Bizlerden tepki anlaminda hicbir cacik olmayacagina göre su mübarek günde Allah`tan temennim, su Yö netim ve tekinik ekibi biz taraftar icin ne düsünüyorlarsa, aynen öyle yapsin.

Bu arada herkesin Mirac kandili mübarek olsun.

Kadir Aydın
10.08.2007, 22:31
murat ocak fb ye gol attı :) biz de sol bek arıyoz

Bizdeykende adamı bi dövmediğimiz kalmıştı. Hatırlıyorum da yorumları...:rolleyes:

FcTRABZONSPOR
10.08.2007, 22:34
Bizdeykende adamı bi dövmediğimiz kalmıştı. Hatırlıyorum da yorumları...:rolleyes:
Benim en beğendiğim oyuncuların başında geliyodu...Biri cem diğeri murat bunlarda iş var diyodum 2side takımda yoq:)bu ziya bana zıt:)

Thedoors
10.08.2007, 22:36
Bizi uykudan uyandırdın, karanlıktan aydınlığa çıkardın, yolumuza ışık tuttun. Sağol, ama bilmiyorsan bir dinle önce.

1- Evet, Milan gitmek istiyordu. Ama gidemezsem de oynarım, sorun tam olarak Trabzon değil diyordu.

2- ZD'ı hiç sevmiyor, futboldan anlamadığını söylüyor, hatta adı geçtiğinde çok da kibar olamıyordu.

3- GS'yi 9 senedir yenemediğimzi duyduğunda çok heyecanlandığını, galibiyetten sonra herhalde sabaha kadar eğleneceklerini düşündüğünü, sonra herkesin eve gönderildiğini, kendisinin de sabaha kadar PS oynayıp en sonunda sinirden ağladığını söyledi.

4- Musampa'nın tek başına Trabzonspor'u şampiyon yapacağını, onu oynatmamanın açıklamasının da olmadığını düşünüyordu.

6- Koca kulüpe -onun tabiriyle bir kız dışında- İngilizce konuşan kimsenin olmadığından şikayet ediyordu.

7- Takımda adaletin olmadığını söylüyordu. Bazı isimler için yorum yapmıyor, sadece gülüyordu.

Gerek var..yoksa safradan atanların populasyonu hiçbi zaman azalmıycak..Lütfen..Trabzonda oturan yada oturmayan,bağlantıları olan arkadaşlar..mantık eleğinizde kalan gerekli şeyleri lütfen bize aktarın..

tamuğ yamtar
10.08.2007, 22:37
Benim yorumlarımı pek hatırlamıyorsun anlaşılan.

Ziya Doğan klasiği işte. En sağlam topcuydu bence Murat.

Geleceği de vardı. Ama Ziya işte.

Kadir Aydın
10.08.2007, 22:40
Benim yorumlarımı pek hatırlamıyorsun anlaşılan.

Ziya Doğan klasiği işte. En sağlam topcuydu bence Murat.

Geleceği de vardı. Ama Ziya işte.

Yaa bırakın Allah aşkına, şimdi böyle oldu tabi :)

tamuğ yamtar
10.08.2007, 22:44
Yaa bırakın Allah aşkına, şimdi böyle oldu tabi :)

Geç o işi sen. İyi takip edememişsin.

Bu arada kafa ile atmış. Tebrikler.

Fenerbahçe: Serdar, Önder, Can, Edu, Roberto Carlos, Deivid, Deniz, Aurelio, Uğur, Tümer, Kezman

Fener'in kadrosu da aman aman bi kadro değil aslında.

Bir eksik var bizde ama ne?:)

Kadir Aydın
10.08.2007, 22:46
Geç o işi sen. İyi takip edememişsin.

Bu arada kafa ile atmış. Tebrikler.

Fenerbahçe: Serdar, Önder, Can, Edu, Roberto Carlos, Deivid, Deniz, Aurelio, Uğur, Tümer, Kezman

Fener'in kadrosu da aman aman bi kadro değil aslında.

Bir eksik var bizde ama ne?:)

Tamam sen kurtar o zaman klübü, seni buradakilerden ayırıp ayrı bir yere koyuyorum. Maşallah engin bir ileri görüşün var. :)

OFLU
10.08.2007, 22:46
hasagiçi beğenmeyenler bu macı izlesin baksınlar kaleciye...Kaldık tolgaya ALLAH yüzümüzü kara çıkartmasın...

Hakkaten Tümerin %100 lük şutunu çıkardı,ayrıca fener bu hafta puan yüzü göremez yenmek farz oldu..

Özkan Erdem
10.08.2007, 22:47
Murat Ocak sol bek değil stoper oynuyor şu anda istanbul bşb'de, bize gelmeden de öyle oynuyormuş. Ayrıca gol attı diye iyi oynuyor falan da sanmayın Kezman'ı kaçırıyor devamlı.

Ayrıca Ali Güzeldal 18'de yok.

asilhamsi
10.08.2007, 22:48
söyle bir kadromuz vardı ama hocamız yoktuuuuuuuuuuuuu............

jeferson-musa,stephanov,erdinç,murat ocak-huseyin,semak-gökdeniz,marcello,musampa-umut .......................
yattara,ersen,cem,ufukhan,hasan yedek(yedekler zayıf)
su takımın basında adam gibi bir td olsa eze eze sampiyonduk.....

Söyle bir kadromuz oldu hala hocamız yokkkkkkkkkkkk.Yoksa varda benim mi haberim yok.....

tolga-ferhat,erdinc,cagdas,celo-serkan,huseyin,hasan,keceilnho,ayman-ersen....
(hasan oyun kurucu söylemezsem anlayamazsınız diye düşündüm).............

tamuğ yamtar
10.08.2007, 22:48
Tamam sen kurtar o zaman klübü, seni buradakilerden ayırıp ayrı bir yere koyuyorum. Maşallah engin bir ileri görüşün var. :)

Takip edemediğin şeyler hakkında ne yazarsın o zaman.

Benim öyle bir iddiam yok ki. Nereden çıkardın?

bordoylamavi
10.08.2007, 22:49
murat ocak bizde oynarken başarılı olamıyordu belki de olay bizdeydi başka takıma gidince açıldı

Özkan Erdem
10.08.2007, 22:53
Murat Ocak sol bek değil stoper oynuyor şu anda istanbul bşb'de, bize gelmeden de öyle oynuyormuş. Ayrıca gol attı diye iyi oynuyor falan da sanmayın Kezman'ı kaçırıyor devamlı.

Ayrıca Ali Güzeldal 18'de yok.

Ayrıca Murat İBB'de kiralık olarak görünüyor TFF resmi sitesinde.

littlebighorn
Murat Ocak kiralık mı verilmişti?

tamuğ yamtar
murat ocak bizde oynarken başarılı olamıyordu belki de olay bizdeydi başka takıma gidince açıldı

Bu da bir yaklaşım. Pek fırsat ta verilmedi sanki.

Gerçi bir gol atmayla da kral yapmamak lazım ama bence zamanın en iyi transferiydi.

Yani gençti ve geleceği vardı. Milli Takıma da çağırılmıştı.

İyi teknik adam bu futbolcuyu kazandırır işte. Sorun orada.

Göndermek en kolay iş.

Emre B.
10.08.2007, 22:54
Bu da bir yaklaşım. Pek fırsatta verilmedi sanki.

Gerçi bir gol atmasıyla da kral yapmamak lazım ama bence zamanın en iyi transferiydi.

Yani genç ti ve geleceği vardı. Milli Takıma da çağırılmıştı.

Göndermek en kolay iş.

Szymeki kazandıkya daha ne istiyosunuz?

cIlgInIm
11.08.2007, 00:07
murat ı tartışmaya gerek yok bi gol sadece baska bi fonksiyonuda yoktu yanii

Özkan Erdem
11.08.2007, 00:28
STOPER oynadı Murat Ocak.. Esas yeri de sol stoper, sol bek değil. Sol bekte Ekrem Ekşioğlu oynadı İBB'de. Ayrıca hiç de iyi oynamadı. Bir gol attı diye abartmayalım.

sbay
11.08.2007, 00:35
ali güzeldalı nasıl oynatmadı belediyenin antrenörü...yoksa başka bir yere mi verdiler acaba...

oguzkoc
11.08.2007, 00:37
ali güzeldalı nasıl oynatmadı belediyenin antrenörü...yoksa başka bir yere mi verdiler acaba...

ali güzeldal sakat uzun bir süre daha oynamayacak

Ali Özcan
11.08.2007, 01:54
İstanbul Büyükşehir de Efe diye bir çocuk var...Çok ama çok genç...Hayatımda gördüğüm en iyi futbolculardan biri...İnşallah benden başka birileri de izlemiştir maçı...Harıl harıl 10 numara arıyoruz...Adam 10 numaranın kralı, pardon prensi :)

Bu adamı alın 3 sene içinde 20 milyon € eder...İzlemeyenler dalga geçtiğimi zannedebilir...Çok ciddiyim...Bu adamı araştırınız...

DURAS
11.08.2007, 02:03
İstanbul Büyükşehir de Efe diye bir çocuk var...Çok ama çok genç...Hayatımda gördüğüm en iyi futbolculardan biri...İnşallah benden başka birileri de izlemiştir maçı...Harıl harıl 10 numara arıyoruz...Adam 10 numaranın kralı, pardon prensi :)

Bu adamı alın 3 sene içinde 20 milyon € eder...İzlemeyenler dalga geçtiğimi zannedebilir...Çok ciddiyim...Bu adamı araştırınız...

efe fenerin altyapısından yetişme bir futbolcudur..gerçekten iyi meziyetleri vardır.

Travelair
11.08.2007, 02:03
Bir Efe buldum oda feybe paf'ından çıkma '80 doğumlu ofansif ortasaha

Ali Özcan
11.08.2007, 02:07
Bir Efe buldum oda feybe paf'ından çıkma '80 doğumlu ofansif ortasaha

abi işte o...

ama genç değilmiş demekki o kadar...Fenerin altyapısından çıktığını söyledi zaten tv de...eleman süper üstü bir yetenek...maçın tekrarını mutlaka izleyin imkanınız varsa...ya da bu adamla ilgili yorumları okuyun...süper bir adam...ama 80 doğumlu olacağını hiç tahmin etmemiştim...

unique
11.08.2007, 02:12

Abi çok güzel yorumlar, tamamen Kel Ziya Paşa yüzünden gitti zaten. Takımda adalet yok derken de kesin Hasan, Ayman gibi adamların formayı tapulamasından bahsediyordur.

vadaa55
11.08.2007, 02:18
Bu da bir yaklaşım. Pek fırsat ta verilmedi sanki.

Gerçi bir gol atmayla da kral yapmamak lazım ama bence zamanın en iyi transferiydi.

Yani gençti ve geleceği vardı. Milli Takıma da çağırılmıştı.

Göndermek en kolay iş.
yahu bu adamlar hep terimin tezgahı herifte biraz ışık görüyor çağırıyor milli takıma sonra millet almak için çabalıyor mesela colin kazım...murat bizdeyken neden milli takıma hiç çağrılmadı...bizde yoksa futbol oynamayı mı unuttu?

tamuğ yamtar
11.08.2007, 02:23
yahu bu adamlar hep terimin tezgahı herifte biraz ışık görüyor çağırıyor milli takıma sonra millet almak için çabalıyor mesela colin kazım...murat bizdeyken neden milli takıma hiç çağrılmadı...bizde yoksa futbol oynamayı mı unuttu?

Uzatmayı istemem. Ziya'ya sor istersen. Gerçi Marce'yi sol kanatta oynatan adama ne soracaksın.

Adamın hali içler acısıydı. O da futbolu unuttu herhalde. Demek ki bizim oranın suyunda birşey var.

coolank
11.08.2007, 03:15
Ruh hastasının en büyük özelliği 25 30 metreye pas atabilen adamları köreltmektir ..

o gece uyku uyuyamaz eger oyuncu isabetli uzun pas attıysa...veya 2 3 ince hareket yaptıysa ..

atletizm takımı en uygun mantalite ...bir de kasap havası oynayanlardan dayanıklı çok koşan güreşci kılıklı oyuncular lazım ..

Marcelinho adam zor kurtardı kendini .... deve kesmiş bundan kurtulunca :)

Şimek şanssız gitti uşak ...

ErtuGrul
11.08.2007, 03:19
Ruh hastasının en büyük özelliği 25 30 metreye pas atabilen adamları köreltmektir ..

o gece uyku uyuyamaz eger oyuncu isabetli uzun pas attıysa...veya 2 3 ince hareket yaptıysa ..

atletizm takımı en uygun mantalite ...bir de kasap havası oynayanlardan dayanıklı çok koşan güreşci kılıklı oyuncular lazım ..

Marcelinho adam zor kurtardı kendini .... deve kesmiş bundan kurtulunca :)

Şimek şanssız gitti uşak ...

En sansliliari milan oldu kanimca futbol hayati bu genc yasinda bitecekti, kurtardi kendini usak..

futbalski60
11.08.2007, 04:19
porto yetkilileri 3 yıldır izliyomuş stepanovu lisbon da yapılan portakiz-sırbistan u21maçında beğenmişler 3 yıl sonra da transfer etmişler.İşte transfer böyle olur malesef Türk takımları 1 ay izleyip Türkiye'ye getiriyo oyuncuları paralar boşa gidiyo.Ama ts yine 4 büyükler içinde yabancı oyuncu konusunda son yıllarda isabetli transferler yaptı;eller,szymek,yattara,stepanov gerisi gelir umarım şuanda durgunuz ama

Rıza ÇOLAK
11.08.2007, 10:19
Siz ne demesini bekliyordunuz?
"Buraya geldim, beni zorla gönderdiler, çok üzgünüm, zaten avrupaya da hiç gelmek istemiyordum.Beni zorla sattılar" mı demeliydi?

marcelinhos100
11.08.2007, 10:31
OLMAZSA KAPATIRIZ!

Trabzonspor Asbaşkanı Sayitoğlu, "Transfer yapmak için adam almayacağız" dedi...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/22018_b.jpg

Sayitoğlu, "Banko oynayacak ve maddi şartları uygun oyuncu alacağız. Olmazsa, adam almadan transferi kapatabiliriz" dedi...

OLMAZSA OLMAZ

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, transfer arayışlarının bulunduğunu belirterek, "Ancak istediğimiz şartlarda oyuncu bulamazsak, transferi kapatabiliriz" dedi. Takıma katkı yapabilecek ve banko oynayacağına inandıkları bir oyuncu almak istediklerini belirten Sayitoğlu, "Tabiki bunun da mali şartları da önemli. Bu iki 'olmazsa olmaz' gerçekleşirse transfer yapabiliriz, aksi durumda oyuncu almadan transferi de kapatabiliriz" dedi.

YİNE DE GÜÇLÜYÜZ

Sayitoğlu, transfer yapmamaları durumunda bile kadrolarının güçlü olduğuna inandığını ifade ederek, "Biz bazı bölgelerde zenginlik kazandırmak için transfer arayışı içerisindeyiz. Şartlarımız uymaz ve oyuncu alamazsakta mevcut kadronun bizi lig ve kupada başarıya götürecek güçte olduğuna inanıyoruz" diye konuştu.

marcelinhos100
11.08.2007, 10:35
BEKLE-GÖR TAKTİĞİ

Trabzonspor, Prica için gözü Aalborg'da...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/22019_b.jpg

3 MİLYON EURO OLMAZ

Trabzonspor'un forvet arayışlarında yoğunlaştığı isim olan Rade Prica için Aalborg'un 3 milyon EURO'luk bonservis ücretinde indirim bekliyor. Danimarka ekibine 1.5 milyon EURO teklif eden Bordo-Mavililer, Aalborg'a bunun üzerine çıkmayacağını bildirdi.

HAYRETTİN'DE İNDİRİM

Bordo-Mavililer, Prica için Aalborg'un cevabına göre transfere olumlu veya olumsuz nokta koyacak. Buarada Trabzonspor'un sol kanada düşündüğü Hayrettin için Sivasspor'un 1 milyon $'a indiği ve transferin gerçekleşme ihtimalinin güçlendiği belirtildi.

marcelinhos100
11.08.2007, 10:37
Keçeli-Altan takası

http://img.takvim.com.tr/2007/08/11/im/00EB4F2F6884474191158FB4b.jpg

Trabzonspor Altan'ı renklerine katıyor. Bunun için Mustafa Keçeli'yi Çaykur Rizespor'a öneren Bordo-Mavili yöneticilerin bu teklifinin kabul edildiği belirtildi.

Bordo-Mavili yönetimden Altan atağı. Çocuklarının eğitim durumunu öne sürerek bonservisinin tek taraflı feshedilmesini sağlayan Altan'ın Trabzonspor ile anlaşacağı belirtildi. Altan için Mustafa Keçeli'yi Rizespor'a vereceği ve bu önerinin kabul edildiği ifade edildi.

marcelinhos100
11.08.2007, 10:44
TRABZON'A FIFA DARBESİ; MUSAMPA SERBEST KALIYOR!..

http://www.dakka90.com/files/musampacr.jpg

Trabzonspor'da sorunlar bitmek bilmiyor... Bordo-Mavililer'in Kiki Musampa'ya verdikleri ceza FIFA'dan döndü... Hollandalı futbolcunun bonservis ödemeden Premier Lig'e transfer olması gündemde...

BU HABER SADECE DAKKA90.COM'DA!..

Trabzonspor'da sorun adam olan ve Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından istenilmeyen Hollandalı futbolcu Kiki Musampa, izinsiz olarak çalışmalara katılmadığı için Bordo-Mavili yönetim tarafından 250 bin Euro'luk rekor para cezasına çarptırılmıştı.

Ceza üzerine FIFA'ya başvuran Kiki Musampa, kendi açısından zaferle sonuçlanan bir karar aldı. FIFA tarafından verilen ve gerek Musampa, gerekse Trabzonspor kulübüne gönderilen kararda, Hollandalı oyuncunun Bordo-Mavili kulüpten alacaklarını tahsil edemediği belirtilerek, böyle bir cezanın verilemeyeceği bildirildi.

FIFA, 250 bin Euro'luk cezanın geçersiz olduğunu karara bağlarken, Musampa'ya alacaklarının derhal ödenmesi çağrısında bulundu.

FIFA'nın kararı üzerine bir açıklama yapan Musampa, "Haklılığım tescillendi. 2009'a kadar Trabzonspor'la sözleşmem var ancak alacaklarım ödenmediği için mukavelemi tek taraflı fesh edip, başka bir kulübe serbest transfer yapabilirim" dedi.
İngiltere Premier Ligi takımlarından Derby County'nin transfer listesinde bulunan Musampa'ya İngiliz kulübü 1 yıllık sözleşme ve haftalık 15 bin Pound ücret önerdi. Musampa önerilen rakamı kabul ederke, Premier Lig'in yeni takımında forma giyecek.
Dakka90.com Dış Haberler Servisi

hasko582
11.08.2007, 10:45
OLMAZSA KAPATIRIZ!

Trabzonspor Asbaşkanı Sayitoğlu, "Transfer yapmak için adam almayacağız" dedi...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/22018_b.jpg

Sayitoğlu, "Banko oynayacak ve maddi şartları uygun oyuncu alacağız. Olmazsa, adam almadan transferi kapatabiliriz" dedi...

OLMAZSA OLMAZ

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, transfer arayışlarının bulunduğunu belirterek, "Ancak istediğimiz şartlarda oyuncu bulamazsak, transferi kapatabiliriz" dedi. Takıma katkı yapabilecek ve banko oynayacağına inandıkları bir oyuncu almak istediklerini belirten Sayitoğlu, "Tabiki bunun da mali şartları da önemli. Bu iki 'olmazsa olmaz' gerçekleşirse transfer yapabiliriz, aksi durumda oyuncu almadan transferi de kapatabiliriz" dedi.

YİNE DE GÜÇLÜYÜZ

Sayitoğlu, transfer yapmamaları durumunda bile kadrolarının güçlü olduğuna inandığını ifade ederek, "Biz bazı bölgelerde zenginlik kazandırmak için transfer arayışı içerisindeyiz. Şartlarımız uymaz ve oyuncu alamazsakta mevcut kadronun bizi lig ve kupada başarıya götürecek güçte olduğuna inanıyoruz" diye konuştu.

bu transfer yapmıyacağımızın kesin göstergesidir başka bişi deil

Travelair
11.08.2007, 10:51
Ligde ve kupada "başarı"dan ne anlıyor acaba?

TSelif
11.08.2007, 10:53
Hem banko oynayacak hem beleş olacak :mad:

Emre İskender
11.08.2007, 10:55
yabancı oyuncu alıyoruz eyvallah... bişey merak ettim istanbul takımlarında 3er 4er tane tercüman var futolcular için zaten yardımcı antrenörlerde hepsi dil biliyor... bizde acaba böle bişey war mı hiç ortalıkta görünmüyolar da...

marcelinhos100
11.08.2007, 10:59
http://image.haber3.com/spor3/haber/91880.jpg
Doğan'dan revizyon yalanlaması !
Ziya Doğan, kadroda azalmaya gideceği yönündeki haberleri yalanladı.

10 Ağustos 2007 17:42
Trabzonspor camiası çalkantılı dönemi atlatmaya çalışırken, takımını yeni sezona hazırlamaya çalışan Teknik Direktör Ziya Doğan ise basında çıkan "yıpratmaya yönelik" haberlerden dolayı sıkıntı çekiyor! Doğan son olarak "takımda revizyon" haberlerini kesin bir dille yalanladı..

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, bugün bir haber ajansından servis edilen Ziya Doğan'dan revizyon sinyali" haberini yalanladı.

Haberde yer alan, 'takımdaki futbolcu sayısını indirmeye çalıştığı' yönündeki ifadeleri kesin bir dille yalanlayan tecrübeli teknik adam, yaptığı açıklamada; "Yaşanmamış olaylar yaşanmış gibi gösterilmeye çalışılıyor" ifadesini kullanırken, bunların yıpratma amacıyla yapıldığını belirtti.

Doğan, yerel bir televizyon kanalında yapıldığı belirtilen röportajın bugünlerde gerçekleştirilmediğini sözlerine eklerken, "Bu tip haberlerle taraftarımız yanlış yönlendiriliyor ve camiamız yıpratılmaya çalışılıyor" diye konuştu.

Usta teknik adam yeni sezon öncesi tüm takımlara başarı dileyerek sözlerini tamamladı.

Ajansspor

Hoca azaltmaya gitmeyecek 32 kişiyle oynayacak bütün sezon Allah bu adama akıl versin........

Emre İskender
11.08.2007, 11:01
musapayla jun a da sans versin o zaman dediğinin arkasında dursun... hatta intertotoda gençleri oynatcam diyerek korkusundan as kodra cıkıp kokrkusuna yenilmesin gençleri oynatsı biraz güven asılasın

Ali Özcan
11.08.2007, 11:08
Dün akşam da yazmıştım buraya...İstanbul Büyükşehir de Efe diye bir eleman var...Bütün gazeteler ve yorumcular bu adamdan bahsediyor...İş işten geçmeden İBB ile iyi ilişkilerimiz kullanılarak transfer edilmeli bu oyuncu...

Ali Güzeldal - Efe - Özer...

Geleceğimiz bunlar...Zaten iki tanesi koyu Trabzonsporlu...Bedavaya oynarlar...Efe nin de çok sorun çıkaracağını sanmıyorum...

Kulüp yönetmek biraz daha arama-tarama yapmayı gerektiriyor...

Scouting 0 malesef...

poetricus
11.08.2007, 11:11
İş işten geçmeden İBB ile iyi ilişkilerimiz kullanılarak transfer edilmeli bu oyuncu...

Biz o iyi ilişkileri yetenekli gençleri onlara bedava vermek için kullanıyoruz.
Belki de o yüzden iyi ilişkilerimiz var.

marcelinhos100
11.08.2007, 11:12
Dün akşam da yazmıştım buraya...İstanbul Büyükşehir de Efe diye bir eleman var...Bütün gazeteler ve yorumcular bu adamdan bahsediyor...İş işten geçmeden İBB ile iyi ilişkilerimiz kullanılarak transfer edilmeli bu oyuncu...

Ali Güzeldal - Efe - Özer...

Geleceğimiz bunlar...Zaten iki tanesi koyu Trabzonsporlu...Bedavaya oynarlar...Efe nin de çok sorun çıkaracağını sanmıyorum...

Kulüp yönetmek biraz daha arama-tarama yapmayı gerektiriyor...

Scouting 0 malesef...

Ne Efesi arkadasım adam kacyıldır ikinci ligde oynuyor yası 27 olmus istersen İlyası alalım o da 30 unda bizim futbolcularıda oraya koysan Efe gibi gözükürler aynı zamanda dünkü macta efenin iyi oynadıgına katılıyorum........

coolank
11.08.2007, 11:13
Hem banko oynayacak hem beleş olacak :mad:

:alkış::alkış::alkış:

2 cümle de çok şık ..... bu arada 30 32 kişilik kadro ile lige girecekmişiz :):):):)

Miraç Atalay Çiftçi
11.08.2007, 11:13
Gene bütün sezonu 17 kişi ile tamamlayacak geriye kalan 15 kişiyi küstürecek...
Gençlerin hayallerini yıkacak, yetenekli sol kanat oyuncularını prensi ugruna harcayacak...
3'lü ÖnLibero sisteminden taviz vermeyecek, verdiğinde de panik havası içinde oldugundan dogru karar alamayacak.
Ersen ile Yattara ayrı ayrı oynatılacak.
Tolga hazır oldugunda ilk onbirde direkt yer bulacak...
Musampa ve Jun asla affedilmeyecek, antrenmanlara alınmayacak...
İmparator Z.D olacak muhalefet yapan yada sivrilen oyuncu en az 2 hafta kızağa çekilecek.
İçeride-dışarıda tek forvet anlayışı ile maça çıkılacak, bireysel yeteneklere bel bağlanacak, deli gibi koşulacak ama sonuç alınamayacak...
45 metreden orta yapılacak Umutun kafa vurması beklenecek bu sırada ne 45 metreden orta yapana kızılacak ve de Ersenin kulübede oturmasına...
En ufak bir talihsizlikte Yattara hedef adam olacak, küstürülecek...
Bünyede bütünlük sağlanamayacak, takım oyunu oynanamayacak.

Deli gibi koşan, deli gibi pas hatası yapan, 45 metreden ortalara bel bağlayan, şişirme oyun oynayan, 3 geri 1 ileri 2 yana pas yapıp bunu topu elinde bulundurmak olarak nitelendiren bir oyun anlayışı içinde olan bir sezon daha bizi bekliyor sanırım. En iyi Transferimiz Kulübedeki takım elbiseli adamlara olacaktı ama iş işten geçti sayılır...

Allah sabır versin, size, bize, cümlemize...

poetricus
11.08.2007, 11:16
Miraç işi özetlemiş. Doğru söze ne denir ki?!...
Âmin!

Ali Özcan
11.08.2007, 11:17
Ne Efesi arkadasım adam kacyıldır ikinci ligde oynuyor yası 27 olmus istersen İlyası alalım o da 30 unda bizim futbolcularıda oraya koysan Efe gibi gözükürler aynı zamanda dünkü macta efenin iyi oynadıgına katılıyorum........

Kaç yıldır ikinci ligde oynadığı umrumda değil...Dün son şampiyona karşı oynadı beni o ilgilendirir...Döktürdü resmen...Yaşıyla başıyla da ilgilenmiyorum...Altan dan Ceyhun dan Keçeli den falan da genç...Gökdeniz le yaşıt...26 yaşını tam doldurmuş...Kıvrak,adam eksilten,ayağında top tutan,pas dağıtan iyi bir 10 numara...

İlyas milyas anlamam ben...Ne alaka Efeyle İlyas onu anlamadım...

Not: Tuncay da Fenere Sakarya dan yani 2.Ligden gelmişti...Hem de orada 3 yıl oynadıktan sonra...Bugün Premier League de izleyebilirsiniz kendisini...

Kasım Hilal
11.08.2007, 11:19
Belediyeden Murat Ocak'ı almak için Ali Güzeldal'dan feragat eyledik..
O kadar da para harcadık.
İki sene geçti bize sattıklarının bilmem kaçta birine yeniden Murat Ocak Büyüklehir'de aynamaya başladı ve ilk maçında eziklere gol bile attı..
Ha bir de Ali Güzeldal yanlarına kar kaldı..

Travelair
11.08.2007, 11:26
Kaç yıldır ikinci ligde oynadığı umrumda değil...Dün son şampiyona karşı oynadı beni o ilgilendirir...Döktürdü resmen...Yaşıyla başıyla da ilgilenmiyorum...Altan dan Ceyhun dan Keçeli den falan da genç...Gökdeniz le yaşıt...26 yaşını tam doldurmuş...Kıvrak,adam eksilten,ayağında top tutan,pas dağıtan iyi bir 10 numara...

İlyas milyas anlamam ben...Ne alaka Efeyle İlyas onu anlamadım...

Not: Tuncay da Fenere Sakarya dan yani 2.Ligden gelmişti...Hem de orada 3 yıl oynadıktan sonra...Bugün Premier League de izleyebilirsiniz kendisini...

Maalesef kayırmacılık ve futbol anlayışının az olmasından dolayı Türk futbolcu seçimlerinden sonuç alınamayınca yerli transferlere gereken önem verilmiyor. Yurtdışı transferlerde de aynı ama hiç olmazsa adamların tecrübeleri, üst liglerde oynadıkları için belli bir kaliteleri oluyor. Bu tip oyuncular sıkı takip edilmeli, sezon içi performansı, sürekliliği dayanıklılığı vs. Ama artık Trabzonspor formasını taşıyamayanları bu kulüpte istemiyorum her kim olursa olsun

Ali Özcan
11.08.2007, 11:32
Maalesef kayırmacılık ve futbol anlayışının az olmasından dolayı Türk futbolcu seçimlerinden sonuç alınamayınca yerli transferlere gereken önem verilmiyor. Yurtdışı transferlerde de aynı ama hiç olmazsa adamların tecrübeleri, üst liglerde oynadıkları için belli bir kaliteleri oluyor. Bu tip oyuncular sıkı takip edilmeli, sezon içi performansı, sürekliliği dayanıklılığı vs. Ama artık Trabzonspor formasını taşıyamayanları bu kulüpte istemiyorum her kim olursa olsun

Dostum kesinlikle çok haklısın...Ben hayret ettim bu oyuncuyu hiçkimse mi göremedi daha önce...Mesela bizim takım adına kimler nasıl tarıyor Lig A yı ya da Lig B yi...Hadi onu da geçtim Super Lig de oynanan her maçı izleyen ve değerlendiren bir ekibimiz var mı bizim mesela...Brezilyaya gidip 3 ay yatıp Robinho yu Real Madrid transfer ettikten sonra keşfeden Lemi Çelik hala televizyon televizyon dolaşıp yönetimi eleştiriyor...Halbuki demiyor ki benim bir Kuzenim var adı Özer...Bu adamı alın...Süper oyuncu...Bunu demiyor ya da diyemiyor...Belki de maddi bir beklentisi var bilemiyorum...Faruk Kanca rezaleti de cabası...Bizim çok iyi bir Oyucu izleme değerlendirme komitesi kurup bu tür sivrilen oyuncuları yıl boyu izlememiz gerekiyor...Burası net...Kurtuluşumuz bu bizim...Milyon € lar verip oyuncu alamıyorsak ki alamıyoruz bu tür oyuncuları bulup çıkartmamız lazım...

poetricus
11.08.2007, 11:37
Kupada eğer güçlü bir takım çıkmazsa çeyrek final, ligde ikinci yarının liderliği.

2 cümle de çok şık ..... Bu arada 30 32 kişilik kadro ile lige girecekmişiz.
Sağ bek, stoper ve ön libero koleksiyonumuza yeni isimler katılırsa daha fazlası da olabilir.

Ali Özcan
11.08.2007, 11:38
http://www.hurriyet.com.tr/spor/ sayfasında Altan Tanrıkulu nun yazısından alıntıdır...

...
İstanbul Belediye Abdullah Avcı yönetiminde müthiş bir mücadele ortaya koydu. Herkes Carlos’u, şampiyon Fenerbahçe’yi beklerken yeni bir yıldızla tanıştı. Efe İnanç ortaya koyduğu olağanüstü futbolla bize Okan Buruk’un gençlik yıllarını hatırlattı. Yılların ismi Sertan da çok başarılıydı..

champions
11.08.2007, 11:39
Daha "sağlam" bi 11'imiz yok Genç oyuncu transferi şu an için yanlış olur Yusuf'a ne kadar şans veriyor ki ? Önce Yusuf oynasın yabancılarla birlikte kaliteli bi 11 oluştur sonra yedeğe alır gençleri zamanı gelince verirsin formayı
Yetenekli genç oyuncular doğru düzgün bi sistemde değer kazanırlar Bizde Yok! Yeterince kaybolup giden oyuncumuz var Bize -ne yazık ki hocanın istediği- banko ilk 11'de oynayacak oyuncu lazım

Özsu
11.08.2007, 11:42
Ali Güzeldal'ı sattık ama daha sonra yine almaya çalışacağız olmayacak. Niye gönderildi bu çocuk anlamadım..

cIlgInIm
11.08.2007, 11:46
http://www.hurriyet.com.tr/spor/ sayfasında Altan Tanrıkulu nun yazısından alıntıdır...

...
İstanbul Belediye Abdullah Avcı yönetiminde müthiş bir mücadele ortaya koydu. Herkes Carlos’u, şampiyon Fenerbahçe’yi beklerken yeni bir yıldızla tanıştı. Efe İnanç ortaya koyduğu olağanüstü futbolla bize Okan Buruk’un gençlik yıllarını hatırlattı. Yılların ismi Sertan da çok başarılıydı..

efeyi alalım alalaım diyorsun ama o adamı almak o kadar da onemli degil alırnır bi türlü ama takıma giremiyecegini bile bile almanın bir anlamı yok ki. hasan ı bile kesemez bu ziyayla .. takımda ki oyuncularun cogunun yeri garanti ts de.. hüseyin kaptan cıkaramaz sın aynı zamanda trabzonlu. gökdeniz zaten tek oynayan o cıkaramazsın. serkan ben oynucaksam beni alın dedi aldılar cıkarmaz ziy mecbur oynucak.. tayfun birinden torpili var hemde cok kuvvetli bilmiyoru kimdir banko oynayacak .. hasan takımın dinamosu :D olmazsa olmazlarından.. celo ziyanın ikinci karıdan cocugu mecbur oynucak :D tolga erdinc felan bunlar eski takım oyuncuları bunlrıda kesmez .. kaleci artık Allahlık tolga .. bu takıma ancak bi forvet transfer olur oynua girebilir.. başka kimse bu takıma banko giremez sakatlık ve cezalı olmadıgı sürece..

Travelair
11.08.2007, 11:50
Lemi Çelik medyadan hatırladığım kadarıyla Özer'i önermiş hatta ısrar da etmiş ama bizimkiler ilgilenmemişler. Hiç şaşırtıcı değil. Madem hem defans yönü kuvvetli hem de ofansı iyi ortasaha arıyorsun, onu ara. Neden Ayman? Neden Hasan? Neden Hüseyin? Neden çünkü oyunun tek tarafını düşünen bir hocamız var. O halde nasıl çift yönlü oyuncu arasın kabul etsin? Kaleci diye bir Martinez tutturdu, o sakatlanınca kaleciye ihtiyacım yok diyor. Oyuncu tanıdığına inanmıyorum. Hayal dünyasında yaşıyor daha kimse de uyandıramadı. 100 yıllık uyku sanki

Ali Özcan
11.08.2007, 12:02
efeyi alalım alalaım diyorsun ama o adamı almak o kadar da onemli degil alırnır bi türlü ama takıma giremiyecegini bile bile almanın bir anlamı yok ki. hasan ı bile kesemez bu ziyayla .. takımda ki oyuncularun cogunun yeri garanti ts de.. hüseyin kaptan cıkaramaz sın aynı zamanda trabzonlu. gökdeniz zaten tek oynayan o cıkaramazsın. serkan ben oynucaksam beni alın dedi aldılar cıkarmaz ziy mecbur oynucak.. tayfun birinden torpili var hemde cok kuvvetli bilmiyoru kimdir banko oynayacak .. hasan takımın dinamosu :D olmazsa olmazlarından.. celo ziyanın ikinci karıdan cocugu mecbur oynucak :D tolga erdinc felan bunlar eski takım oyuncuları bunlrıda kesmez .. kaleci artık Allahlık tolga .. bu takıma ancak bi forvet transfer olur oynua girebilir.. başka kimse bu takıma banko giremez sakatlık ve cezalı olmadıgı sürece..

Şu şartlarda doğru söylüyorsun aslında...Yazdığın yazıdaki eleştirilerin tamamına katılıyorum, sadece Hasanlı bölümü Ayman la değiştirebiliriz...Ama pozitif bir yaklaşımla şunu söyleyebilirim...Çok ekstra bir performans mı gösterdi bilemem ama eğer dünkü Efe bir sezonda 20-25 maç böyle oynarsa Hasan - Ayman -Hüseyin üçlüsünün toplamının yaptığı işi neredeyse tek başına yapıyor...

Ön libero özellikli 4 oyuncuyla sahaya çıkacağımız için bunları konuşmak gerçekten yersiz olabilir...Ayrıca Ferhat ve Ayman ı sahada görmeye tahammül edemiyorum...Ama lig zor geçecek...Bunu dün net olarak gördüm...Beşiktaş ta bugün puan kaybedebilir...

Vkgz
11.08.2007, 12:06
aymanın küçük maçlarda değil büyük ve zor maçlarda takıma katkısı maksimum oluyor. ayrıca transferi lig başlayıncaya bıraktılar ya, helal diyorum sadece.

10 numara
11.08.2007, 12:23
Neden Ayman? Neden Hasan? Neden Hüseyin? Neden çünkü oyunun tek tarafını düşünen bir hocamız var.

Tek tarafı da düşünemiyor ki.....:o

* * * * * * * *

Nytre
11.08.2007, 12:26
bunlar transfer için transfer yapmayacağız diyorlar doğru diyorlar. çünkü ortadaki başarısızlığı kapatmak için transfer yapacakları belli... şimdide kıvırıp iyice unutturmaya çalışıyorlar. ama sivas maçında bir kaza olsun o zaman kıyametler kopar yine

Kasım Hilal
11.08.2007, 12:34
Transfer yapmıyorlar çünkü Ziya Doğna'In adam gibi topçuyu oynatmayacağını biliyorlar..
E o zaman neden duruyor o adam o takımda.
Ulna bir kovamadılar şunu.
Bir türlü kurtulamadık gitti..

vadaa55
11.08.2007, 13:43
http://image.haber3.com/spor3/haber/91880.jpg
Doğan'dan revizyon yalanlaması !
Ziya Doğan, kadroda azalmaya gideceği yönündeki haberleri yalanladı.

10 Ağustos 2007 17:42
Trabzonspor camiası çalkantılı dönemi atlatmaya çalışırken, takımını yeni sezona hazırlamaya çalışan Teknik Direktör Ziya Doğan ise basında çıkan "yıpratmaya yönelik" haberlerden dolayı sıkıntı çekiyor! Doğan son olarak "takımda revizyon" haberlerini kesin bir dille yalanladı..

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, bugün bir haber ajansından servis edilen Ziya Doğan'dan revizyon sinyali" haberini yalanladı.

Haberde yer alan, 'takımdaki futbolcu sayısını indirmeye çalıştığı' yönündeki ifadeleri kesin bir dille yalanlayan tecrübeli teknik adam, yaptığı açıklamada; "Yaşanmamış olaylar yaşanmış gibi gösterilmeye çalışılıyor" ifadesini kullanırken, bunların yıpratma amacıyla yapıldığını belirtti.

Doğan, yerel bir televizyon kanalında yapıldığı belirtilen röportajın bugünlerde gerçekleştirilmediğini sözlerine eklerken, "Bu tip haberlerle taraftarımız yanlış yönlendiriliyor ve camiamız yıpratılmaya çalışılıyor" diye konuştu.

Usta teknik adam yeni sezon öncesi tüm takımlara başarı dileyerek sözlerini tamamladı.

Ajansspor

Hoca azaltmaya gitmeyecek 32 kişiyle oynayacak bütün sezon Allah bu adama akıl versin........

.................................................. .......

Hüseyin Çümen
11.08.2007, 13:58
32 kişiylen mi oynayacan sezonu okadar adamın parası nı cebindenmi ödeyeceksin

10 numara
11.08.2007, 14:02
Riquelme: "Boca'dan Ayrılıyorum"

Arjantinli oyunkurucu Juan Roman Riquelme sonunda Boca Juniors’ta oynamaya devam etmeyeceğini ve bu Pazartesi günü Villareal’e döneceğini söyledi.

Riquelme, haftalardır süren spekülasyonlardan sıkılmış olacak ki bir basın toplantısı düzenledi ve herşeyi açıklığa kavuşturdu. Arjantinli yıldız, Boca’dan ayrılacağını ve Pazartesi günü Villareal’e döneceğini belirtti.

Villareal’e dönme kararını "Birkaç gün içinde klübüm Villareal ile çalışmalara başlamam gerekiyor. En kısa zamanda kendimi Teknik Direktör Manuel Pellegrini'yle çalışmak için hazır hale getireceğim. Kendisi, sadece oyuncu-hoca ilişkisi içinde olmayı düşündüğüm biri" sözleriyle açıklayan Riquelme, hocasıyla çok samimi bir ilişkisi olmayacağını da ima etmiş oldu.

Her zaman bir Boca taraftarı olduğunu hatırlatan Arjantinli yıldız, "Villareal’de oynadığım dönemde de Boca maçlarını izlerdim. Takım arkadaşlarımdan birinin 10 numarayı giydiğini görünce, sanki o formayı ona ödünç vermişim de, döndüğümde tekrar ben alacakmışım gibi hissederdim" dedi.

Villareal'le olan kontratının 2009 yılında dolacağının altını çizen Riquelme, daha sonra tekrar Boca Juniors'a dönebileceğini, belirterek, Boca camiasına şöyle seslendi.

"Beni takımda tutmak adına elinizden geleni yaptığınız için teşekkür ederim. Ancak bir gerçek var ki, o da 31 Temmuz’dan itibaren Villareal’in oyuncusu olacağım. Kendimi orada göstermem gerekiyor."

* * * * ** **

Tamam biizmkilerin parası yokta alamıyoruz (Albayrak öyle diyor ama kesinlikle yalan) bu ezikler şu adamı nasıl alamıyorlar en azından öyle bir girişimleri bile yok bu adam tek başına şampiyon yapar bir takımı alexmiş ricoymuş delgadoymuş lincolnmüş hepsi balon bence Riquelme...............

* * * *

ÖmerFarukYılmaz
11.08.2007, 14:06
Riquelme: "Boca'dan Ayrılıyorum"

Arjantinli oyunkurucu Juan Roman Riquelme sonunda Boca Juniors’ta oynamaya devam etmeyeceğini ve bu Pazartesi günü Villareal’e döneceğini söyledi.

Riquelme, haftalardır süren spekülasyonlardan sıkılmış olacak ki bir basın toplantısı düzenledi ve herşeyi açıklığa kavuşturdu. Arjantinli yıldız, Boca’dan ayrılacağını ve Pazartesi günü Villareal’e döneceğini belirtti.

Villareal’e dönme kararını "Birkaç gün içinde klübüm Villareal ile çalışmalara başlamam gerekiyor. En kısa zamanda kendimi Teknik Direktör Manuel Pellegrini'yle çalışmak için hazır hale getireceğim. Kendisi, sadece oyuncu-hoca ilişkisi içinde olmayı düşündüğüm biri" sözleriyle açıklayan Riquelme, hocasıyla çok samimi bir ilişkisi olmayacağını da ima etmiş oldu.

Her zaman bir Boca taraftarı olduğunu hatırlatan Arjantinli yıldız, "Villareal’de oynadığım dönemde de Boca maçlarını izlerdim. Takım arkadaşlarımdan birinin 10 numarayı giydiğini görünce, sanki o formayı ona ödünç vermişim de, döndüğümde tekrar ben alacakmışım gibi hissederdim" dedi.

Villareal'le olan kontratının 2009 yılında dolacağının altını çizen Riquelme, daha sonra tekrar Boca Juniors'a dönebileceğini, belirterek, Boca camiasına şöyle seslendi.

"Beni takımda tutmak adına elinizden geleni yaptığınız için teşekkür ederim. Ancak bir gerçek var ki, o da 31 Temmuz’dan itibaren Villareal’in oyuncusu olacağım. Kendimi orada göstermem gerekiyor."

* * * * ** **

Tamam biizmkilerin parası yokta alamıyoruz (Albayrak öyle diyor ama kesinlikle yalan) bu ezikler şu adamı nasıl alamıyorlar en azından öyle bir girişimleri bile yok bu adam tek başına şampiyon yapar bir takımı alexmiş ricoymuş delgadoymuş lincolnmüş hepsi balon bence Riquelme...............

* * * *

riquelmede ön libero tipi war sanki dimi:D:D:D

10 numara
11.08.2007, 14:11
riquelmede ön libero tipi war sanki dimi:D:D:D

ön libero oynarsa bile şampiyon yapar :) :)

ÖmerFarukYılmaz
11.08.2007, 14:15
ön libero oynarsa bile şampiyon yapar :) :)

harbiden he:)

FcTRABZONSPOR
11.08.2007, 14:17
riquelme bizde olsa ziya onu önlibero ronaldinho olsa solbek oynatır mustafayı salar sol acığa tamamdır bu iş...

Ali Özcan
11.08.2007, 14:17
Riquelme maliyet olarak Türkiye Liginden herhangi bir takımın transfer edebileceği bir oyuncu değil...Bir oyuncu Lavezzi yken onu alabilirsiniz ama o oyuncu Riquelme olduktan sonra onu kolay kolay alamazsınız...Riquelme ayarında bir oyuncu Türkiye Ligi ne gelmedi ve gelmez...

Not (Riquelme ayarındaki futbolcu) :

1- Yaşlı değildir
2 - Süper bir kariyeri vardır
3 - Ço kyetneklidir
4 - Dünya Kupalarında ve Kıtalarının şampiyonlar liginde mücadele etmiş,parmak ısırtmıştır
5 - Son oynadığı yıl kıtasının şampiyonlar ligini neredeyse tek başına kazanmıştır
6 - Bonservisi için 25 mil € istenmektedir
7 - Şampiyonlar Ligi şampiyonu yaptığınız,vatandaşı olduğunuz ve tuttuğunuz takım bile sizi takımında tutmak istiyordur ama bunu ojnlar bile becermez...

Son not : Bu adam 32-33 yaşından önce Türkiyeye gelmez...

ÖmerFarukYılmaz
11.08.2007, 14:26
Riquelme maliyet olarak Türkiye Liginden herhangi bir takımın transfer edebileceği bir oyuncu değil...Bir oyuncu Lavezzi yken onu alabilirsiniz ama o oyuncu Riquelme olduktan sonra onu kolay kolay alamazsınız...Riquelme ayarında bir oyuncu Türkiye Ligi ne gelmedi ve gelmez...

Not (Riquelme ayarındaki futbolcu) :

1- Yaşlı değildir
3 - Ço kyetneklidir
4 - Dünya Kupalarında ve Kıtalarının şampiyonlar liginde mücadele etmiş,parmak ısırtmıştır
5 - Son oynadığı yıl kıtasının şampiyonlar ligini neredeyse tek başına kazanmıştır
6 - Bonservisi için 25 mil € istenmektedir
7 - Şampiyonlar Ligi şampiyonu yaptığınız,vatandaşı olduğunuz ve tuttuğunuz takım bile sizi takımında tutmak istiyordur ama bunu ojnlar bile becermez...

Son not : Bu adam 32-33 yaşından önce Türkiyeye gelmez...
35 ten önce kramponları bile gelmez

Emirhan Makul
11.08.2007, 14:31
35 ten önce kramponları bile gelmez

katılıyorum kramponları gelse antreman kramponudur maçda oynadığnı bile göndermez

10 numara
11.08.2007, 14:32

süper mi...hangi kariyerden bahsediyorsun........

Ali Özcan
11.08.2007, 14:34
süper mi...hangi kariyerden bahsediyorsun........

:rolleyes:Riquelme nin kariyerini mi soruyorsun bana:alkış:

Ne sen sor ne ben söyleyeyim;)

FcTRABZONSPOR
11.08.2007, 14:36

süper derken dünya çapında deil sadece türkiye çapında süper;)

10 numara
11.08.2007, 14:42

evet onu soruyorum süper kariyer dersen biraz abartmış olursun bocadan başka kimi şampiyon yapmış........?

Ali Özcan
11.08.2007, 14:46
evet onu soruyorum süper kariyer dersen biraz abartmış olursun bocadan başka kimi şampiyon yapmış........?

Juan Román Riquelme (Doğumu 24 Haziran 1978) Arjantinli futbolcu. Şu anda Arjantin'in Boca Juniors takımının formasını giymektedir.

Riquelme Villareal CF'den önce Boca Juniors ve FC Barcelona formalarını da giydi. Ocak 2007 de eski klübü Boca Juniors a geri döndü. Arjantin Milli Futbol Takımı'nın formasını da başarıyla giyen Riquelme Arjantin forması altında 33 maçta 8 gol kaydetti. sonrası milli takıma veda etti.2006-2007 sezonu içinde annesinin hastalığını öne sürerek ülkesi Arjantin'e giden yıldız eski takımı Boca Juniors la tekrar sözleşme imzaladı.Riquelme ayriyeten Şampiyonlar Ligi yarı finalinde penaltı kaçırarak Villareal'İ finalden eden isimdir.Ayrıca 2007 Copa Amerika da attığı 5 golün yanında yaptığı asistlerlede Arjantin i finale kadar taşımış,kupaya damgasını vurmuştur.Ayrıca Riquelme tekrar Avrupanın dev kulüplerini tekrar peşinden koşturmaya başlamıştır...

2007 Copa America Finali (Brezilya - Arjantin)
2007 Copa Libertadores (Boca Juniors)
2005 Villareal ile Şampiyonlar Ligi Yarı Finali
2005 FIFA tarafından Dünya'da Yılın Futbolcusu Adayı gösterildi (2.oldu)
2004 UEFA Intertoto Kupası (Villareal CF)
2001 Copa Libertadores (Boca Juniors)
2000 Kıtalararsı Kupa (Boca Juniors)
2000 Copa Libertadores (Boca Juniors)
1999 Argentine Clausura Championship (Boca Juniors)
1998 Argentine Apertura Championship (Boca Juniors)
1997 Dünya Gençler Şampiyonası (20 yaş altı)

Pek bir kariyeri yok ya...İdare ediver artık...:rolleyes:

FcTRABZONSPOR
11.08.2007, 14:46
Juniorsu:)

Onur
11.08.2007, 14:52
Adamın süper bi kariyeri olmasa Messi'nin,Aimar'ın,Tevez'in oynadığı bir takımda 10 numarayı giymezdi heralde.

Kasım Hilal
11.08.2007, 14:56
Riquelme ayriyeten Şampiyonlar Ligi yarı finalinde penaltı kaçırarak Villareal'İ finalden eden isimdir.

Harcamayın adamımı..
Çeyrek final rövanş karşılaşmasında Inter'i tek başına deviren isim de oydu..

MarceloTS
11.08.2007, 15:02
adamı aldıkta kariyeri tartışıyoruz bu adamında kariyerini beğenmeyen varsa ne denilebilirki

10 numara
11.08.2007, 15:10
heralde benim kadar hayranı olamazsınız bkz. avatar:) ama çok iyi oyuncu olması süper bir kariyerinin olması anlamına gelmiyor barcelona'da oynayamadığını herkes biliyor boca ve villarealde başarılı olmuştur ama süper kariyer dersen zidane gibi süper kariyerli futbolculara haksızlık edersin...

Bence ezikler bu adamı alabilirlerdi ama adı üstünde ezikler.......fenerin kuranyi kazmasına 20 milyon $ bonservis teklif ettiği konuşuldu hatta 15 + appiah...

Travelair
11.08.2007, 15:11
Tank mı alalım tanksavar mı? Eğer tankı besleyebilecek kalitede destek gücünüz varsa elbette ki tank, ama eğer yoksa kaliteli tanksavarlar daha mantıklı olur bu saatten sonra

İHSAN
11.08.2007, 15:48
Ya neden oyuncu transferini konuşuyoruz ki! Biz öncelikle Yönetici tranfer etmemiz lazım.
İş yönetimden başlıyor, önce oraya transfer lazım.

cIlgInIm
11.08.2007, 16:11
Adamın süper bi kariyeri olmasa Messi'nin,Aimar'ın,Tevez'in oynadığı bir takımda 10 numarayı giymezdi heralde.

gelirse ger ziya bi hafta dener sonra kararını verir :d :D

Ali İhsan
11.08.2007, 16:13
Riquelmeyi alamayız alsak da bile kendisini Barcelona'da bile küçük dağları yaratmış gören bir insan Trabzon'da herhalde rahat durmaz. Bize daha beyefendi ama kaliteli oyuncular lazım. Mesela ilk geldiği zamanlardaki Szymek...

karatasof
11.08.2007, 16:20
Arkadaşlar,şu benzinlik ihalesi tamamlanıp oradan biraz para gelmedikten sonra transferi unutsanız iyi edersiniz.Hoş transfer yapılsa ne olacakki.Bizim ZD alınan topçuyu hiç alakası olmayan bir mevkiye koyar,adam burada oynayamayacağını belirtirsede bu defa ZD'nın iskartaları olarak Jun ile Musampa 'nın yanına bir arkadaş daha ilave olur.

Kasım Hilal
11.08.2007, 17:04
Tank mı alalım tanksavar mı? Eğer tankı besleyebilecek kalitede destek gücünüz varsa elbette ki tank, ama eğer yoksa kaliteli tanksavarlar daha mantıklı olur bu saatten sonra

O zaman Carlos Puyol'u alalım!

Serdar A
11.08.2007, 17:29
Riquelme konusu tekrar açılmış.
Villereal uzun süre Boca ile pazarlık halindeydi . 2 oyuncu + 3 milyon euro istiyordu . Boca şartları ağır buldu ( ! ) ve transfer yattı.

Geçen takımla ilgili bir istatistik vermiştim. Bazı yanlışlarını düzenleyerek tekrarlayayım :
Umut 15 gol
Ersen 11 gol
Gökdeniz 16 asist
Ceyhun 15 asist
( kaynak : sabah gazetesi eki )

Buna birde istikrarlı olursa Yattara'yı ekleyelim.

Bu beş oyuncunun hepsi istanbul takımları bir yana Avrupanın pek çok klübünde forma giyecek kapasitede. Bu beş oyuncunu formda bir sezon geçirirse hiç şüphesiz ofans gücü en yüksek takım biz oluruz. 2 problem var birincisi bu oyuncularımızın bir kısmı inişli çıkışlı bir seviyesi var. Takımın klübesinde bu oyunculara eşlik edecek kapasitede oyuncu yok. İkincisi bu beş oyuncuyu aynı anda sahaya sürdüğümüz maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bununda Ziya hocaya göre haklı sebebleri var ( her nekadar uygulamasını birçoğumuz yanlış bulsada ) Bu takım iki sezondur 42 gol yemekte. Şampiyonluğa oynayacak bir takımın yediği gol 30 civarında olmalı. Geçen yıl sadece 7 maçı gol yemeden bitirebildik ki bununda 3 tanesi beraberlikle sonuçlandı.

Ziya hoca takviye olarak ön liberoya , sağ beke transferler yaptırsada bunlar yaraya merhem olurmu bilinmez.

Herşeye rağmen kadro bu sezonun sonundada korunursa gelecek yıl oldukça iyi bir iskelet kadroya sahip olabiliriz. Takımın önemli oyuncuları 83-80 doğumlu. Bir de gelecek yıl takıma dönecek 7-8 oyuncu var. Gelecek yıl iyi bir yönetimimiz ve teknik adamımız olursa ( umarız ) işte o zaman şampiyonluk iddiamız güçlenir.

Bu yıl yarışın içinde olabilmek içinse özellikle 7-8 oyuncumuz yıl boyunca formunun en üst seviyesinde olmalı . Bu oldukça zor. En azından hemen her taraftarın istediği sol kanat ve kaleye iyi oyuncular alınabilseydi ileriye daha umutlu bakabilirdik. Ziya hoca sadece bir kere taraftara kulak verip Musampa-Jun-Jefferson'a bir şansa daha verse ve bu oyuncular bu şansı değerlendirse ibre dönebilir. Hem satmak istersek bu oyunculardan zarar etmek zorundada kalmayız.

Kasım Hilal
11.08.2007, 17:41
Villereal uzun süre Boca ile pazarlık halindeydi . 2 oyuncu + 3 milyon euro istiyordu . Boca şartları ağır buldu ( ! ) ve transfer yattı.

Beş oyuncu + para teklif etsek verirler mi?
Ama bu beş oyuncu içinde Hüseyin, Gökdeniz, Umut ve Tolga olmayacak..

SDanışmaz
11.08.2007, 17:48
Ya neden oyuncu transferini konuşuyoruz ki! Biz öncelikle Yönetici tranfer etmemiz lazım.
İş yönetimden başlıyor, önce oraya transfer lazım.

Konun en güzel cevaplarından birini yazmışsın :)

coolank
11.08.2007, 17:59
internette yayınlanan habere göre Fatih Tekke gs ile anlaşmış ... son dakika haberlerinde de koymuş bir arkadaş siteye ... 4 milyon euro ya almışlar ...

şimdi ne diyecekseniz diyin bunlara..buyur burdan yak

Travelair
11.08.2007, 18:00
O zaman Carlos Puyol'u alalım!

O kadar kaliteliye gerek yok. Maksat verimsiz elemanları verimlileri ile değiştirmek. Ön liberoda mesela daha yetenekli adamlar alıp Ayman Hasan gibi elemanlara teşekkür etmek gerek. gs ne yapıyor? Verimsizleşen, çok ücret alan ve para eden oyuncuları ayıklıyor, şimdi onlardan gelen parayla adam gibi belki bir transfer daha yapacak. Nicelik değil niteliğin ön plana çıktığı bir takım istiyorum. Kaybolmasın

AYYILDIZ
11.08.2007, 18:03
internette yayınlanan habere göre Fatih Tekke gs ile anlaşmış ... son dakika haberlerinde de koymuş bir arkadaş siteye ... 4 milyon euro ya almışlar ...

Insallah yalan haberdir bence Fatih gitmez

Travelair
11.08.2007, 18:04

Merak etmeyin, eğer doğruysa bizim yöneticilerden biri çıkar; "Bakın gördünüz mü biz defans oyuncusu Milan'ı 3,5 milyon €'ya sattık, Fatih bile 4'e geldi gs'ye" der ve garip bir şekilde zeytinyağı kıvamında yüzeye çıkar

Kalkinmali
11.08.2007, 18:10
inadina.....

Fatih Tekke....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

....

o gelsin yeter!....

karatasof
11.08.2007, 18:22

Ne diyebiliriz ki.Fatih Tekke delikanlı çocukmuş TS olmazsa avrupada top oynarım demişti ya.Çocuk hala sözünü tutuyor demekki.Baksana Kadıköy Asya diye istemedi ve illaki avrupa deyip gese ile anlaştı..

Tolga_61
11.08.2007, 18:24
Bence boş haberlerden biri daha tekke nin istanbula gideceğini zannetmem

Oemer61
11.08.2007, 18:28

Istanbul medyasinin yalanlarina inanip görültü yapmayin diyecegim!!!!! Siz o haberlere bakarsaniz Fatih 500 kere ezikbahce'yle 300 kere jimnastik kulübüyle 400 kerede gayseyle anlasti bile zaten is sadece imzaya kaldi!!!!!!!!! ALLAH askina söyle haberleri eklemeyin su güzelim siteye, kirletmeyin forumlari!!!!!!!!!

Bartuğ13
11.08.2007, 19:15
sivaslı hayrettin
ankarasporlu özer hurmacı
gençlerden mehmet çakır
tekke getirilemiyorsa rade pricayı alsınlar yeter ya.
ayrıca musampayı affedip olmayan sol kanadımıza koysunlar.

Yavuz Hasan
11.08.2007, 19:34

kolpa haber herşeye inanmayın

Onur
11.08.2007, 19:34
Fatih gitmez gayseyee. Balon haberdir..

Özkan
11.08.2007, 19:36
sivaslı hayrettin
ankarasporlu özer hurmacı
gençlerden mehmet çakır
tekke getirilemiyorsa rade pricayı alsınlar yeter ya.
ayrıca musampayı affedip olmayan sol kanadımıza koysunlar.Bakalım Musampa kendini harcayanları affedecek mi? Adam gidiyor.

Mehmet Fatih Yavuz
11.08.2007, 20:05
fatih Gs ye giderse, ilk olarak yönetime değil fatihe olan inancımı yitiririm..
verdiği sözde duracağına inanıyorum..

yönetime zaten laf yok..
laf etmeye bile değmezler.

Vkgz
11.08.2007, 20:11
yonetim fatihi satmakla iyi iş yapmıştır. he para nereye gitti o başka mesele ama çok yerinde bi işyapmıştır gitmek isteyen bir oyuncuyu max fiayata sattılar. he fatih galatasaraya gelirse... trabzona küfretmek için gelirim fatihe gs maçında. adam akıllı oynasın işte orda ne işi var daha burda.

Bartuğ13
11.08.2007, 20:27
Bakalım Musampa kendini harcayanları affedecek mi? Adam gidiyor.

haklısın belki de yapılanlar o kadar küçük düşürmeye yönelikti ki.bilmiyorlar kendilerinin küçük düştüğünü.ama bence gel oyna deseler oynar.en azından temenni

irfanb
11.08.2007, 21:21
Ali Kemal Denizci Karadeniz Tv de Trabzonsporu anlatiyor

Thedoors
11.08.2007, 23:34
St Etienne MS
3 - 1 Valenciennes
İlk Yarı Skoru: 1 - 0

Bafetimbi Gomis (1 - 0) 18'
Pascal Feindouno (2 - 0) 69'
86' (2 - 1) Johan Audel
Pascal Feindouno (3 - 1) 90'
...Keske demekten öteye gidemiyorum...

lazooo28
11.08.2007, 23:41
bodabidilla miydi neydi o kaleci ses seda yok daha ondan ?

Fanatik28
12.08.2007, 00:54

Geçen takımla ilgili bir istatistik vermiştim. Bazı yanlışlarını düzenleyerek tekrarlayayım :
Umut 15 gol
Ersen 11 gol
Gökdeniz 16 asist
Ceyhun 15 asist
( kaynak : sabah gazetesi eki )

Buna birde istikrarlı olursa Yattara'yı ekleyelim.

Bu beş oyuncunun hepsi istanbul takımları bir yana Avrupanın pek çok klübünde forma giyecek kapasitede. Bu beş oyuncunu formda bir sezon geçirirse hiç şüphesiz ofans gücü en yüksek takım biz oluruz. 2 problem var birincisi bu oyuncularımızın bir kısmı inişli çıkışlı bir seviyesi var. Takımın klübesinde bu oyunculara eşlik edecek kapasitede oyuncu yok. İkincisi bu beş oyuncuyu aynı anda sahaya sürdüğümüz maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bununda Ziya hocaya göre haklı sebebleri var ( her nekadar uygulamasını birçoğumuz yanlış bulsada ) Bu takım iki sezondur 42 gol yemekte. Şampiyonluğa oynayacak bir takımın yediği gol 30 civarında olmalı. Geçen yıl sadece 7 maçı gol yemeden bitirebildik ki bununda 3 tanesi beraberlikle sonuçlandı.

Ziya hoca takviye olarak ön liberoya , sağ beke transferler yaptırsada bunlar yaraya merhem olurmu bilinmez.

Herşeye rağmen kadro bu sezonun sonundada korunursa gelecek yıl oldukça iyi bir iskelet kadroya sahip olabiliriz. Takımın önemli oyuncuları 83-80 doğumlu. Bir de gelecek yıl takıma dönecek 7-8 oyuncu var. Gelecek yıl iyi bir yönetimimiz ve teknik adamımız olursa ( umarız ) işte o zaman şampiyonluk iddiamız güçlenir.

Bu yıl yarışın içinde olabilmek içinse özellikle 7-8 oyuncumuz yıl boyunca formunun en üst seviyesinde olmalı . Bu oldukça zor. En azından hemen her taraftarın istediği sol kanat ve kaleye iyi oyuncular alınabilseydi ileriye daha umutlu bakabilirdik. Ziya hoca sadece bir kere taraftara kulak verip Musampa-Jun-Jefferson'a bir şansa daha verse ve bu oyuncular bu şansı değerlendirse ibre dönebilir. Hem satmak istersek bu oyunculardan zarar etmek zorundada kalmayız.

Herseye katiliyorum, yalniz katilmadigim Z.D. oynattigi sistemin hakli gerektirecek sebepler. Takim ortalama 42 gol yiyor ama ne zaman? 3 önlibero ile oynadigimiz zaman mi, yoksa 4 ofansiv oyuncuyla oynadigi zaman mi?

Tabi ki 3 önlibero ile oynadigimiz zaman. Bu ne demek. Bu takim defans yapamiyor. Ne yapmali? Urbain Breams zamanindaki gibi ofansiv oynamali. O zamanda defans yapmayi bilmiyorduk ama göze hos gelen futbol oynuyorduk. Iste o zamanlari arar olduk...

Ertan 51
12.08.2007, 10:10
bodabidilla miydi neydi o kaleci ses seda yok daha ondan ?

bugünkü fotomaç üfürmediyse eğer her konuda anlaşıldı bugün yarın Bobadilla Trabzon da diyor.
bence çok iyi gelişme inşallah olur bu arada Martinez dende kurtulmuş olduk.
şimdi bi forvet ve iyi bir oyun kurucu alınsa camia da hava değişebilir.hadi hayırlısı.

Mustafa
12.08.2007, 10:42
Bu haberlere hala inanıyormusunuz? Martinezi kaç kez getirdik Trabzona aynı şekilde Hasagic i de

yaranozlu
12.08.2007, 10:48
binlerce kez burda martinez değil de hasagiç in verimli olabileceğini söyledik ve gördük. bu tip kaleciler sana maç kazandırır. Jeffersonla tolgayla bu iş olmaz.

10 numara
12.08.2007, 11:12
bugünkü fotomaç üfürmediyse eğer her konuda anlaşıldı bugün yarın Bobadilla Trabzon da diyor.

Sanki üfürmüşler gibi....:)

Erkut Ay
12.08.2007, 11:15
fotomaç a ver parayı diyarbakır ı şampiyon ilan etsin bu gazete nasıl hala ayakta duruyor internette nereye baksam anti fotomaççılar dolu....

MarceloTS
12.08.2007, 11:21
fotomaç a ver parayı diyarbakır ı şampiyon ilan etsin bu gazete nasıl hala ayakta duruyor internette nereye baksam anti fotomaççılar dolu....

herkes eğlenmek biraz olsun gülmek için alıyor fotomaçı onlarda böyle rant sağlıyor;;)

marcelinhos100
12.08.2007, 11:24
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/08/12/im/48C8D47B23003B4091B2924Ab.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif

Bobadilla bitti

Boca Juniors ile bonservis konusunda anlaşan Trabzonspor 31 yaşındaki file bekçisine birkaç gün içinde imza attıracak.

Trabzonspor, uzun zamandır görüşmeleri sürdürdüğü Bobadilla'nın transferini büyük ölçüde bitirdi. Haftalardır kaleci arayan bordo-mavili takım, Boca Juniors ile yapılan sıkı pazarlıklar sonucunda Paraguaylı kalecide imza aşamasına geldi. Trabzonspor yönetiminin, Bobadilla için Boca Juniors'a 1 milyon dolar bonservis ödeyeceği öğrenildi.

İŞİ İMZAYA KALDI
31 yaşındaki kaleci tam 13 kez Paraguay Milli Takımı'nda forma giydi. Geçen sezon Boca Juniors'ta 19 maçta kaleye geçen Bobadilla bu mücadelelerde 1 de sarı kart gördü. 1.91 boyundaki tecrübeli file bekçisi, hava toplarındaki hakimiyeti ve güçlü refleksleri ile tanınıyor. Paraguaylı oyuncunun birkaç gün içinde Trabzonspor ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

İlahi Fotomac yok senin gibi gazete ...................

Erkut Ay
12.08.2007, 11:24
Tekke ve Postiga iddiası

Sarı-Kırmızılılar’ın, Zenit’in satışına sıcak baktığı milli starla el sıkıştığı iddia edildi... Porto Başkanı Costa da, ‘Postiga istediği yere gidebilir’ diyerek yıldızın transferine onay verdi. 12 Ağustos 2007 11:05
http://image.haber7.com/haber/62913.jpg

Mustafa ERSOY'un haberi
TRANSFER çalışmalarını sessiz ve derinden yürüten Galatasaray, bombayı patlatmak üzere... Karl Heinz Feldkamp yönetiminde yeniden yapılanan ve forvet oyuncularından Necati Ateş ve Hasan Kabze’yi kapı dışarı eden Sarı-Kırmızılılar’ın, Trabzonspor’un eski oyuncusu Fatih Tekke’nin işini büyük oranda bitirdiği öğrenildi.

Tomas ve Hasan Kabze için Rubin Kazan’la anlaşan Cim-Bom’un Ruslar’la kurduğu sıcak ilişkiler sonrasında Zenit’ten ayrılma noktasını gelen Fatih Tekke ile temasa geçip, el sıkıştığı ortaya çıktı. Fatih’in Galatasaray’ya gelmeyi kabul ettiği, tek sorunun 5 milyon euroluk bonservisi olduğu ifade ediliyor.

Öte yandan Galatasaray’a Portekiz’den müjdeli haber var. Sarı-Kırmızılılar’ın talip olduğu Postiga’ya izin çıktı. Real Madrid’in istediği Quaresma’nın takımdan ayrılmasına kesinlikle izin vermeyeceklerini belirten Porto Başkanı Pinto da Costa, ‘Eğer Postiga teklif aldıysa ve ayrılmak istiyorsa gidebilir. Zaten gitmek istediği bir takımın olduğu da anlaşılıyor’ diyerek yıldız oyuncunun ayrılmasına yeşil ışık yaktı. Devreye giren Galatasaray da büyük ölçüde anlaşma sağladı.

Star gazetesi
yeter artık bu kaçıncı fatih tekke haberi ben şahsen inanmıyorum fatih in gideceğine ama medya neden bu kadar diretiyor acaba.....

Erkut Ay
12.08.2007, 11:25
sabah+ fotomaç ikiside birbirinin kuyruğu inanmayın haberlerine ..........

marcelinhos100
12.08.2007, 11:26
BOŞA KÜREK ÇEKİYORUZ

Trabzonspor, transferde maddi kıskaçta...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/22093_b.jpg

PRİCA ZOR GİBİ

Trabzonspor'da maddi sıkıntı transferde yönetimi zorluyor. Rade Prica için Aalborg'un 3 milyon EURO isteyince, 1.5 milyon EURO teklif edip geri adım atan Bordo-Mavililer, M.Çakır ve Necati'de maddi sıkıntı nedeniyle zorlanırken, Hayrettin için Sivas'ı daha da aşağıya çekmeye uğraşıyor.

marcelinhos100
12.08.2007, 11:29
Tekke&Postiga elele

http://www.stargazete.com/resimler/spor/12082007/s05.jpgSarı-Kırmızılılar’ın, Zenit’in satışına sıcak baktığı milli starla el sıkıştığı iddia edildi... Porto Başkanı Costa da, ‘Postiga istediği yere gidebilir’ diyerek yıldızın transferine onay verdi

Mustafa ERSOY

TRANSFER çalışmalarını sessiz ve derinden yürüten Galatasaray, bombayı patlatmak üzere... Karl Heinz Feldkamp yönetiminde yeniden yapılanan ve forvet oyuncularından Necati Ateş ve Hasan Kabze’yi kapı dışarı eden Sarı-Kırmızılılar’ın, Trabzonspor’un eski oyuncusu Fatih Tekke’nin işini büyük oranda bitirdiği öğrenildi.

Tomas ve Hasan Kabze için Rubin Kazan’la anlaşan Cim-Bom’un Ruslar’la kurduğu sıcak ilişkiler sonrasında Zenit’ten ayrılma noktasını gelen Fatih Tekke ile temasa geçip, el sıkıştığı ortaya çıktı. Fatih’in Galatasaray’ya gelmeyi kabul ettiği, tek sorunun 5 milyon euroluk bonservisi olduğu ifade ediliyor.

Öte yandan Galatasaray’a Portekiz’den müjdeli haber var. Sarı-Kırmızılılar’ın talip olduğu Postiga’ya izin çıktı. Real Madrid’in istediği Quaresma’nın takımdan ayrılmasına kesinlikle izin vermeyeceklerini belirten Porto Başkanı Pinto da Costa, ‘Eğer Postiga teklif aldıysa ve ayrılmak istiyorsa gidebilir. Zaten gitmek istediği bir takımın olduğu da anlaşılıyor’ diyerek yıldız oyuncunun ayrılmasına yeşil ışık yaktı. Devreye giren Galatasaray da büyük ölçüde anlaşma sağladı.

12.08.2007http://www.stargazete.com/images/spacer.gif

Serefsiz Star Gazetesi ve Malum medya Fatihi almaya sizin paranız satılık kalemleriniz yetmez herseyi satın alabilirsiniz ama bu kalplerdeki Trabzonspor sevgisini asla alamazsınız.....:(

Erkut Ay
12.08.2007, 11:30
maddi sıkıntı çeken takıma bak fatih tekkeyi ..symkoviak...marcelinho..yu.resmen satmış ama takıma futbolcu alamıyor sen fatihi..symkoviak...marcelinho.yu getir nuri senden futbolcu istemiyoruz......

coolank
12.08.2007, 11:38
bence çok iyi gelişme inşallah olur bu arada Martinez dende kurtulmuş olduk.
şimdi bi forvet ve iyi bir oyun kurucu alınsa camia da hava değişebilir.hadi hayırlısı.

Genel Kurallar:

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyanmesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftalığına durdurulur. Ayni davranışın devamı halinde ise ceza 2 haftaya çıkacaktır.

Jester
12.08.2007, 12:21
Hocanın kaleci açıklamalarını müthiş bir iyimserlikle yalnızca Tolga'ya güven verme çabası olarak yorumlamak istiyorum.
Akıldan uzak uygulamalara alıştık ama kaleci konusundaki mevcut durum her türlü saçmalığın da ötesinde, kulübe bilfiil ihaneti çağrıştıran bir hal arzediyor.
Örnek üzerinden gidersek; bizim (güya) şampiyonluk için yarıştığımız rakiplerimizden şansı en az gözükeninin kalesinde Rüştü gibi bir tecrübe abidesi ve dünya markası olduğu gibi arkasında da Hakan gibi taraftarın arkasına yaslanıp maç seyredebileceği, A milli takım kalesinde de oynayan bir kaleci var, 3. kalecileri ise en son oynadığında sakat ayağıyla takımına maç kazandırmıştı!
Bizde ise 1. kaleci 30 yaşına gelse de taraftarına rahat bir maç seyrettiremeyeceği belli olan, yetenekli ama güvensiz bir kaleci. Yani rakibin ikinci kalecisinin kendine güveni olmayanı seviyesinde diyelim.
İkinci kalecimiz taraftarın afaroz ettiği, hem yetersiz, hem antipatik ve kalenin boş olduğu hissini veren, göndermek istesen ancak 2. lig kulüplerinin düşünebileceği bir arkadaş.
Üçüncü kaleci ise zaten sahip olduğu lunapark kaleciliği yeteneklerini ilk onsekize alınmayarak tamamen köreltmeye yüz tutan, bundan sonra istesek de verim alınamayacak, tabiri caizse halihazırda kulübün bir bankamatik memuru.
Birinci kalecinin sahadayken yetersizlikleri bir yana, sakatlık, ceza veya formsuzluk gibi sezon içinde vaka-i adiyeden sayılan durumlarında top kalemize geldiğinde camia olarak gözümüzü kapatmak zorunda kalacak olmamız gerçekten hicap verici.
Aklı birazcık başında bir yönetimin böylesi bir durumda en az iki kaleci alması gerekirken, hiçbir kaleci alınmadığı gibi saçmasapan tutarsızlıklarla mevcutlar da olabildiğince demotive edilmiştir.
Para sıkıntısı çekilen bir ortamda bu taraftar en azından bu sütunlardan sayısız çözüm ve alternatif üretmiştir ama çok bilen yöneticilerimiz hiçbirini dinlemeyip işi Allaha havale etmiştir. Ve bir de üstüne hiç utanmadan, hiç sıkılmadan kendilerince şampiyonluk şansından bahsedilmektedir.
Dramatik olan şudur. Bugün bırakalım üç hacimlileri, süper ligdeki Anadolu takımlarının çoğu kaleci konusunda bizden çok daha iyi durumdadır.Örnek mi? Şöyle diyelim: İst.Belediye(Hasagiç), Konya(Özden), Ankaragücü(Serkan), Vestel(Ufuk), Rize(Gonzales), Antep(Ömer), Sivas(Petkovic), Bursa(Vega), Kayseri(Ivankov) vb.
Takımın geçen yılki gibi olası bir kötü serisinde takımı ayakta tutabilecek bir kalecinin olmaması akla bu kez ciddi bir küme düşme tehlikesini de getiriyor.
İşin özü, şampiyonluktan zaten vazgeçtik, iyi futbolu çoktan unuttuk ama sadece kötü kabuslar görmemek için acilen ve hemen bu takıma kaleci alınması için dua ediyoruz. Umalım ki birileri çok geç olmadan artık işin ciddiyetinin farkına varır.

oguzkoc
12.08.2007, 12:38
Hocanın kaleci açıklamalarını müthiş bir iyimserlikle yalnızca Tolga'ya güven verme çabası olarak yorumlamak istiyorum.
Akıldan uzak uygulamalara alıştık ama kaleci konusundaki mevcut durum her türlü saçmalığın da ötesinde, kulübe bilfiil ihaneti çağrıştıran bir hal arzediyor.
Örnek üzerinden gidersek; bizim (güya) şampiyonluk için yarıştığımız rakiplerimizden şansı en az gözükeninin kalesinde Rüştü gibi bir tecrübe abidesi ve dünya markası olduğu gibi arkasında da Hakan gibi taraftarın arkasına yaslanıp maç seyredebileceği, A milli takım kalesinde de oynayan bir kaleci var, 3. kalecileri ise en son oynadığında sakat ayağıyla takımına maç kazandırmıştı!
Bizde ise 1. kaleci 30 yaşına gelse de taraftarına rahat bir maç seyrettiremeyeceği belli olan, yetenekli ama güvensiz bir kaleci. Yani rakibin ikinci kalecisinin kendine güveni olmayanı seviyesinde diyelim.
İkinci kalecimiz taraftarın afaroz ettiği, hem yetersiz, hem antipatik ve kalenin boş olduğu hissini veren, göndermek istesen ancak 2. lig kulüplerinin düşünebileceği bir arkadaş.
Üçüncü kaleci ise zaten sahip olduğu lunapark kaleciliği yeteneklerini ilk onsekize alınmayarak tamamen köreltmeye yüz tutan, bundan sonra istesek de verim alınamayacak, tabiri caizse halihazırda kulübün bir bankamatik memuru.
Birinci kalecinin sahadayken yetersizlikleri bir yana, sakatlık, ceza veya formsuzluk gibi sezon içinde vaka-i adiyeden sayılan durumlarında top kalemize geldiğinde camia olarak gözümüzü kapatmak zorunda kalacak olmamız gerçekten hicap verici.
Aklı birazcık başında bir yönetimin böylesi bir durumda en az iki kaleci alması gerekirken, hiçbir kaleci alınmadığı gibi saçmasapan tutarsızlıklarla mevcutlar da olabildiğince demotive edilmiştir.
Para sıkıntısı çekilen bir ortamda bu taraftar en azından bu sütunlardan sayısız çözüm ve alternatif üretmiştir ama çok bilen yöneticilerimiz hiçbirini dinlemeyip işi Allaha havale etmiştir. Ve bir de üstüne hiç utanmadan, hiç sıkılmadan kendilerince şampiyonluk şansından bahsedilmektedir.
Dramatik olan şudur. Bugün bırakalım üç hacimlileri, süper ligdeki Anadolu takımlarının çoğu kaleci konusunda bizden çok daha iyi durumdadır.Örnek mi? Şöyle diyelim: İst.Belediye(Hasagiç), Konya(Özden), Ankaragücü(Serkan), Vestel(Ufuk), Rize(Gonzales), Antep(Ömer), Sivas(Petkovic), Bursa(Vega), Kayseri(Ivankov) vb.
Takımın geçen yılki gibi olası bir kötü serisinde takımı ayakta tutabilecek bir kalecinin olmaması akla bu kez ciddi bir küme düşme tehlikesini de getiriyor.
İşin özü, şampiyonluktan zaten vazgeçtik, iyi futbolu çoktan unuttuk ama sadece kötü kabuslar görmemek için acilen ve hemen bu takıma kaleci alınması için dua ediyoruz. Umalım ki birileri çok geç olmadan artık işin ciddiyetinin farkına varır.

çoğu yazdığın yazıyı hep beğenmiştim jester ama bu yazıyı ben pek beğenemedim. yani tolga abarttığın kadar kötü bir kaleci değil. tamam bizim kalemizi koruyabilecek bir kalecide değil belki ama bukadar güvensizliğe gerek yok. saydığın kalecilerden sadece iki tanesi tolgadan daha iyi durumda. özden ve hasagiç. diğerleri iyi bir kaleci diyebiliriz fakat tolgadan daha iyi değiller emin ol. fenerin alman bi kalecisi vardı aldılar bi maç sora gitti. ve o sene fener volkan ve recep gibi iki kazmayla ligi şampiyon bitirdi. volkan kendisini o sene oynayarak geliştirdi. tolga da bir sezon bu takımda oynarsa, helede lige iyi başlarsa milli takımın bile kalesine geçecektir. takıma yabancı bir kaleci getirmenin bir anlamı yok şuan. kaleci transferi istiyorsak bu ya özden olmalı yada manisalı ufuk. yani ya tolganın rahatsız edebileceği bir kaleci yada tolgayı rhatsız eden bir kaleci...

Jester
12.08.2007, 12:50
Verena kardeşim görüşlerine saygım sonsuz ama sanırım tam anlatamadım demek istediğimi. Tolga çok kötü kaleci falan demiyorum. Anlatmaya çalıştığım takımın genel durumu düşünülerek nasıl Tolga gibi önemli eksikleri olan bir kaleciye güvenip yola çıkılabildiğidir. Evet Tolga kötü kaleci değil ama biz de Konya değiliz. Bejekenin hakan'ı transfer ettikten sonra gidip Rüştü'yü alması hiç mi birşey ifade etmiyor? Biz bunu beklemiyoruz, diyoruz ki ya Rüştü'yü alın, ya Hakan'ı, ama ikisini birden almazsanız durum vahimdir. Tolga'nın kaleciliği ise ayrı bir tartışma konusu, eğer gerçekten iyiyse gelen adamı keser, biz de memnun oluruz. Verdiğin fener örneğinde ise başka faktörler vardı, şimdi tartışmanın anlamı yok. Yabancı ve tecrübeli bir kaleci aslında en iyi çözümdü ama gelinen noktada Tolga ile rekabet edebilecek, senin deyiminle onu rahatsız edebilecek bir isme de(bkz. Ufuk) razıyız. Hayırlısı olur inşallah.

oguzkoc
12.08.2007, 12:54
Verena kardeşim görüşlerine saygım sonsuz ama sanırım tam anlatamadım demek istediğimi. Tolga çok kötü kaleci falan demiyorum. Anlatmaya çalıştığım takımın genel durumu düşünülerek nasıl Tolga gibi önemli eksikleri olan bir kaleciye güvenip yola çıkılabildiğidir. Evet Tolga kötü kaleci değil ama biz de Konya değiliz. Bejekenin hakan'ı transfer ettikten sonra gidip Rüştü'yü alması hiç mi birşey ifade etmiyor? Biz bunu beklemiyoruz, diyoruz ki ya Rüştü'yü alın, ya Hakan'ı, ama ikisini birden almazsanız durum vahimdir. Tolga'nın kaleciliği ise ayrı bir tartışma konusu, eğer gerçekten iyiyse gelen adamı keser, biz de memnun oluruz. Verdiğin fener örneğinde ise başka faktörler vardı, şimdi tartışmanın anlamı yok. Yabancı ve tecrübeli bir kaleci aslında en iyi çözümdü ama gelinen noktada Tolga ile rekabet edebilecek, senin deyiminle onu rahatsız edebilecek bir isme de(bkz. Ufuk) razıyız. Hayırlısı olur inşallah.

ufuğun transferini bende geçen sezonun sonlarından beri istemiştim.. bence alınmalıydı ama olmadı.. seneye martinez gibi herkes peşinden koşacak zaten..

Travelair
12.08.2007, 13:05
Aslında belkide soru şöyle sorulmalı:

- Şampiyonluk yolunda hangi futbolcularımızı yeterli buluyoruz?

BDiler61
12.08.2007, 13:07
Trabzonspor takviye arayışında
Yunus Emre SEL DHA

ÜÇ Eylül’de sona erecek olan transfer dönemine kadar kadroya iki takviye yapmayı planlayan Trabzonspor’da transfer görüşmeleri tüm hızıyla sürüyor.
Yabancı forvet konusunda Danimarka’nın Aalborg takımında forma giyen İsveçli Rada Pirca ile temaslarını sürdüren bordo mavililer, bu futbolcunun kulübünün bonservis konusunda sorun çıkartması üzerine sıkıntıya düştü. Futbolcuyla her konuda anlaşmaya varan bordo mavililer, Aalborg’u ikna etmek için temaslarını sürdürüyor. Kulübe son fiyat olarak 1.5 milyon dolar öneren Trabzonspor’da yönetim, kulübün fiyat indirimine gitmemesi durumunda bu transferden vazgeçebileceklerini söylüyor. Rada Prica ile temasları transfer komitesi sürdürürken, sürpriz bir ismin de Trabzonspor’a gelebileceği belirtildi.

MUSAMPA VE JUN İÇİN TEKLİF BEKLENİYOR
Kadro dışı bırakılan Musampa ve Tomas Jun’a da kulüp bulmak için çalışmalarını yürüten yönetim, gelebilecek en küçük bir teklifi bile değerlendirmeye hazırlanıyor. Menajerler aracılığı ile bu futbolculara gelen teklifleri ciddi olmadıkları gerekçesi ile geri çeviren bordo mavililer, olası kulüplerin resmi teklifte bulunmasını istiyor. Sivassporlu Hayrettin’i de kadrosuna katmak için temaslarını sürdüren bordo mavililer yine bonservis engeline takıldı. Bu sezon bonservis bedeline para vermeyeceğini açıklayan yönetim, transferde geç kalınması üzerine bu kararından vazgeçti. Kulübün çıkarlarını göz önünde bulundurarak takıma takviye yapmaya çalışan bordo mavililer, Hayrettin için Sivasspor yönetiminden indirim bekliyor. Bu transferin olmaması durumunda sol kanat için alternatif isimlerle görüşmeler hızlanacak.

ALTAN DA LİSTEYE GİRDİ
Bu arada Trabzonspor, Beşiktaş’ın serbest bıraktığı Gökhan Güleç ve Çaykur Rizespor’dan ayrılan Altan’ı da takibe aldı. Altan için Çaykur Rizespor’a takas teklif eden bordo mavililer, futbolcuyu ikna etmeye çalışıyor. Rize’den ailesinin İstanbul’da yaşadığı ve onlardan uzak kaldığı gerekçesi ile izin isteyen Altan’ın, Trabzonspor’a, “Düşünmek istiyorum'' dediği öğrenildi. Bunun üzerine beklemeye çekilen yönetim, Altan’ın vereceği cevaba göre hareket edecek. Beşiktaş’ın “kulüp bul'' dediği Gökhan Güleç’e direk teklif götürmeyen bordo mavililer, futbolcuyla şimdilik dolaylı yollardan temas kurmayı tercih ediyor. Gündemdeki transferlerin gerçekleşmemesi halinde bu futbolcunun transferinin ön plana alınabileceği iddia edildi.

Fanatik28
12.08.2007, 17:22
Hala bu kadroyla Sampiyonluk hayalleri görenler var. Hele bir su Sivas macini alalim, yine ortaya cikacaklar. Zaten Yönetimin yapacagi aciklamalari tahmin etmek zor degil.

Kyrgiakos, Pascal, Pitroipa`nin yaninda adam gibi bir önlibero ve Golcü alsaydik, Sampiyonlugun en büyük favorisi olurduk. Zaten Stepanov`u sattik, bunun yaninda yapilacak bir kadro temizligi ile transfere Para bile harcamazdik.

Iste bu yüzden bunu bile bile yapmayan bu Yönetimden kurtulmamiz icin yenilmemiz gerkiyorsa, yenilecegiz. Nasil olsa Sampiyon olamayacagiz.

irfanb
12.08.2007, 17:41
Bu hafta yenersek sampiyonlugun en büyük adayi ilan ederler bizi sayin yöneticilerimiz.
Yenilirsek de artik bu mac bitti önümüze bakacagiz en kisa zamanda gerekli transferleri yapip yolumuza devam edecegiz teraneleri.
Hergün ayni seyleri söylemekten bikip usanmadimi bu adamlar merak ediyorum.

61viya
12.08.2007, 17:47
Böyle bir dosyası mı var TRABZONSPORUN.İlginç valla,hiç haberim yoktu..

Ba®ış
12.08.2007, 17:49
Böyle bir dosyası mı var TRABZONSPORUN.İlginç valla,hiç haberim yoktu..
evet çekmecenin dibinde uzun süredir açılmadı üzeri toz kaplamış :)

Emre İskender
12.08.2007, 17:51
hayrettin bizim sağ tarafı bugün dağıtacak ve keçeli gibi oda bi ton paraya alınacak... hayrettin cok iyi futbolcu buna karsı değilim ama pahalanmadan almayız biz kzık yemeden transfer yapamayız

Halit Aydın
12.08.2007, 18:07
Hayrettin'i almışız hayırlı olsun. MAc sonrası Trabzonda kalacakmış imza için. Lig TV Öztürk Pekin dedi

akrep2961
12.08.2007, 18:18
tomas junu satamıyorsan yararlanmaya baksalar daha iyi olur arkadaşlar verilen paraya yazık oluyor

şemak yoksa zelenkayı al ömer rıza ya tahamül ediyorsan tomas jun o kadar para veriyoruz onada şans verseler ne olur holoskoda güzel olur aslında da yapacak başkan oynatacak hoca lazumdur da uşaklar

oguzkoc
12.08.2007, 18:26
ergin+eyüp kadri=hayrettin takası yapmışız

ergin gitsin çok önemli değildi ama eyübü inşallah krialık vermişizdir sadece yoksa çok ararız sonra. 2 sene içinde hayrettin + para verip alırız söliyim

Bartuğ13
12.08.2007, 21:39
hayrettini aldıysak eğer aymana saldırdıktan,taraftarlara tekme attıktan sonra nasıl forma giyecek bizim takımımızda?

Salih Yazıcı
12.08.2007, 21:41
bu traftar transferrrrrr haketmiyooooooo

AYYILDIZ
12.08.2007, 21:49
hayrettini aldıysak eğer aymana saldırdıktan,taraftarlara tekme attıktan sonra nasıl forma giyecek bizim takımımızda?

cok kotu bir oyuncu almaya gerek yok sivasta devam etsin

KeLLoO
12.08.2007, 23:12
bu hayrettin iyi bir futbolcu mu ki benim hic dikkatimi cekmedi bugün

Travelair
12.08.2007, 23:14
Hayrettin'i kesinlikle istemiyorum. Yapılan bunca çirkeflikten sonra onlardan futbolcu almamalıyız

UğuR
12.08.2007, 23:17
Hayretrini falan istemiyorum sanki çok iyi bir toğpçuda hele bu kadar olayın üzerine.....

Halit Aydın
12.08.2007, 23:40
AaB Aalborg [2 - 0] AGF Aarhus
35' [1 - 0] A. Johansson
74' [2 - 0] R. Prica

oguzkoc
12.08.2007, 23:42
ya bu adam habire gol atıyo fiyatı yükselecek bunun. alıyosanız alın oyalamayın daha fazla. ersenden yada umuttan daha etkili olamazsa ozaman sorarım ben size

Onur
13.08.2007, 00:02
Benim oyuncuma saldıran Hayrettin yerin dibine girsin. Celalettin 150 sene kalsın orda o geleceğine!!

Özkan Erdem
13.08.2007, 00:17
Hayrettin'de pek birşey göremedim bende.. Yattara'yı 2 kişi tuttular, ona rağmen çok kez kaçırdılar.

Kadir Aydın
13.08.2007, 01:01
Prica şimdi demesin can güvenliğim yok, gelemem diye...

Özkan
13.08.2007, 01:05
Bu olayların üzerine Hayrettin'le Mehmet Yıldız'ı birlikte almasınlar sakın! Daha önce Fatih Akyel'i alan da aynı yönetimdi.

Emirhan Makul
13.08.2007, 01:06
Prica şimdi demesin can güvenliğim yok, gelemem diye

olabilir valla adam korkar

Emirhan Makul
13.08.2007, 01:06
Prica şimdi demesin can güvenliğim yok, gelemem diye

olabilir valla adam korkar

Hüseyin Çümen
13.08.2007, 01:18
hayrettini istemioruz bizim oyuncumuza tekmeyle saldırdı sırf yaptıı faulden dolayı

Samet Türkmen
13.08.2007, 02:23
chelsea sebastian veron'u serbest bırakmış.Makul bir ücret verildiğinde yılın transferi olur.Neden gelmesin ki? :D

Hüseyin Çümen
13.08.2007, 02:24
ben veronun daha başarılı olduu bi takım bilmiorum o adamdan bişe olmaz bize gelir bize ayak uydurur

Özkan Erdem
13.08.2007, 02:26
Geçen sezondan beri Arjantin liginde, Estudiantes'de oynuyor da Chelsea'den sonra İnter'e gitti, inter'den de 2 milyon euroya Estudiantes'e transfer oldu Veron. Hatta bu yaz tekrar milli takıma döndü.

futbalski60
13.08.2007, 03:46
prica bugün süper oynadı ve çok da güzel gol attı kaçırmayalım ayrıca hollanda basını kone gs de yazıyo

lazooo28
13.08.2007, 03:53
de hayde alin su pricayi daaa..amma uzadi bu is

Özkan Erdem
13.08.2007, 15:48
Transfer yapmamak için süper fırsat yönetime, vaktimiz yok falan derler.
Bu arada Prica da boş geçmiyor valla, yine attı golünü.

Emirhan Makul
13.08.2007, 15:50
yönetimin bu kargaşa içinde transfer yapması imkansız bence istifa etmeyi düşünüyorlar boşa para harcamazlar

61viya
13.08.2007, 16:37
evet çekmecenin dibinde uzun süredir açılmadı üzeri toz kaplamış :)

Haklısın,Göz de biraz bozuk olunca haliyle görememişim...Ben sanıyordum ki o dosya çöpe atılalı yıllar oluyor..Favori dosyam "gönderilenler dosyası" idi ya,neyse ne yapalım :)

Serdar A
13.08.2007, 16:50
ergin+eyüp kadri=hayrettin takası yapmışız

ergin gitsin çok önemli değildi ama eyübü inşallah krialık vermişizdir sadece yoksa çok ararız sonra. 2 sene içinde hayrettin + para verip alırız söliyim

Ergin ve Eyüp 87 doğumlu. Takımın en genç oyuncuları . Her ikiside genç milli takım tecrübeleri var. Bu iki oyuncu kiralık gönderdiğimiz oyuncuların çoğundan daha iyi.

Ayrıca Hayrettinin Trabzon hikayesi bitmiştir. Transferi sonuçlansa bile taraftarın bu futbolcuyu hiç hoş karşılamayacağı kesindir.

Mayls
13.08.2007, 18:18
Ergin ve Eyüp 87 doğumlu. Takımın en genç oyuncuları . Her ikiside genç milli takım tecrübeleri var. Bu iki oyuncu kiralık gönderdiğimiz oyuncuların çoğundan daha iyi.

Ayrıca Hayrettinin Trabzon hikayesi bitmiştir. Transferi sonuçlansa bile taraftarın bu futbolcuyu hiç hoş karşılamayacağı kesindir.

Fatih Akyel'i ve Serkan Balci'yi da hos karsilamadik ama sonuc ortada.

Özkan Erdem
13.08.2007, 19:42
Valla kaynayacak transfer işi...

Onur
13.08.2007, 19:45
Valla kaynayacak transfer işi...

Ne sandın transfr parassını cezaya veririz . Kapatmış oluruz bu sezonu ;)

atmosfer_61
14.08.2007, 01:35
hayrettını alacak olsalardı hayrettın bıze karşı oynarmıydı akıllı olun beyler bunlar ancak manavdan ucuz çuruk karpuz alırlar

Vkgz
14.08.2007, 01:38
prica ne oldu prica

Halit Aydın
14.08.2007, 01:55
prica ne oldu prica
Yine gol attı ne olacak
Bu olaylar yönetimi transfer konusunda bayağ rahatlatacak gibi

Hüseyin Çümen
14.08.2007, 02:13
Yine gol attı ne olacak
Bu olaylar yönetimi transfer konusunda bayağ rahatlatacak gibi

oh ne mutlu yönetim ve ziyaya gündem deişti yönetim transfer yapmaz çünkü işleri başlarından aşkın artık ziya da bi malubiyetle yerinden olmayacak

ilknur61
14.08.2007, 09:07
trabzonsporun bir transfer dosyası da mı var? çok ilginç ...

yazık yazık bu Nuri yaktı bizi.. Trabzonspor babasının şirketi değil, bizim klübümüz....

Emirhan Makul
14.08.2007, 10:14
transfer felan yalan oldu bak ben söyleyim size tamam yav 1 sene trabzonspor yokmuş gibi davranın bu sene prestij takımıyız futbolu izlemediniz mi kendi sahamızda ezildik zar zor bir gol attık oda 3-0 hükmen oldu gitti şimdi 5 maç felanda yersek tam olacak işte berbat olduuu

Sefaenes
14.08.2007, 11:25
artik yönetim transferi kapatti bu olaylar onlarin isine yaradi, zaten transfer etmek istemiyorlardi ancak biz taraftarlari kandirmaya calisiyorlar baska birsey degil. Eger bir güclü yönetimiz olsaydi o gün masaya vurur son 1 dakikayi oynatirdi. O kadar aciz ki baskanimiz aciklamamasini 1 gün sonra yapiyor

Emirhan Makul
14.08.2007, 13:10
yönetimin bu olayları bırakıp transfere dönmesi lazım çünkü 21 ağustosa çok var açıklanana kadar transfer bitsin bari

hasko582
14.08.2007, 13:16
3-0 hükmen mağlupmüyüz bilen varsa sölesin kesinmi

MarceloTS
14.08.2007, 13:31
hayır ya inanmayın şu medyaya karar çıkmadı daha tff açıklayana kadar beklicez

Özkan Erdem
14.08.2007, 14:53
Uyuma yönetim uyuma...

Ba®ış
14.08.2007, 14:59
Uyuma yönetim uyuma...
ne zaman uyandılar ki ;):)

Kadir
14.08.2007, 23:09
sakaryali martinez i aldıkmı yav :S

bi yanlışlık var heralde
http://en.wikipedia.org/wiki/Luis_Enrique_Martinez_Rodr%C3%ADguez

Özkan Erdem
14.08.2007, 23:48

bi yanlışlık var heralde

Yanlışlık var.

Futbol federasyonu resmi sitesinden bakabilirsiniz. Halen sakaryaspor'un oyuncusu.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=981644

Emre B.
14.08.2007, 23:53
Hala Hayrettin diyolar:mad:

fetvaci
15.08.2007, 00:06

bi yanlışlık var heralde

hakkaten bu ne yaw

Özkan Erdem
15.08.2007, 00:07
Hala Hayrettin diyolar:mad:

Şu olayların patlak verdiği pozisyonda Ayman'ı bi itekleyişi var kendisinin, dikkatle izleyin derim..

fincher
15.08.2007, 00:15

bi yanlışlık var heralde
Düzelttim şimdi,yönetimin beceremediği transferleri sanal alemde yapmanın kimseye bir faydası yok...

atmosfer_61
15.08.2007, 00:18
trabzon limanını trabzonspordan alan başkandan ne hayır beklersınız.

Hüseyin Çümen
15.08.2007, 00:37
trabzon limanını trabzonspordan alan başkandan ne hayır beklersınız.

arkadaşım o limanı o almasaydo başkaları alacaktı trabzonun teklifi çok düşük kalıyordu

macka61
15.08.2007, 01:09
bari başkanlığı sırasında trabzona verseydi geliri ama nerde Trabzonsporlu değilki olsaydı bırakırdı

Medallion
15.08.2007, 06:01
Ayman, Omer Riza, Jun ve Musampa yi satip kapatalim transferi... Seneye artik yeni transferler.

Eyüphan
15.08.2007, 07:49
Gelişen olaylardan ötürü transfer dosyası sanırım rafa kalktı. Zaten bu vakitten sonra oyuncu almak pek akıl karı değil ki

haxan
15.08.2007, 08:26
bizim üzerimize oynana cok büyük bir oyun var tabiki bunun bütün sorumluları rtabiki federasyon

Adem Erdoğan
15.08.2007, 08:31
Trnasfer halen şart.gs da 5 maç ceza aldı ama en iyi transferlerini yaptılar halada alacaklar.ama bu beceriksiz yönetim sadece beceriksizliklerine kılıf uydurmayı biliyor.

Özkan Erdem
15.08.2007, 10:43
Yöneticilerimizin hepsi bu ceza işiyle uğraşıyorda transfere vakit yok sanki.. Bu Prica denen adamı yada başka bir santraforu al gündemi değiştir biraz..

_SeRKaN_
15.08.2007, 11:39
Olaylar şu noktaya gelmişken varsınlar transferde yapmasınlar transferden de haz almaz duruma geldik ben şahsen soğudum bu transfer konusundan bu zamandan sonra yapılacak transferide kimse görmek istemez...

cınar#7
15.08.2007, 14:17
Ya Allahını Severseniz almayın şu Hayrettini ya 2. bi Celalettin işte zaten bu olaylardan sonra alınmaz İnşallah....

Kadir
15.08.2007, 14:20
elimizdeki yabancı kontenjanını dolduran oyuncular

jeff,jun,musampa,jabi,risp

yani 5 tane yabancı var ve bunların 3 ü kadro dışı jeff ,jun,musampa

işin garibi adamları hem oynatmıyoz hemde yabancı kontenjanını onlarla dolduruyoz ya oynat ya gönder kardeşim.

ayrıca 2 yabancı hakkımızda boşda duruyo.

Vkgz
15.08.2007, 14:21
forvet kesinlikle alınmalı

Ozan
15.08.2007, 15:27

işin garibi adamları hem oynatmıyoz hemde yabancı kontenjanını onlarla dolduruyoz ya oynat ya gönder kardeşim.

alanı yok ki göndersinler . takımdan atıp tazminat vermeyide klübün parası olmadığı için yapamıyorlar . yani bize zararı olmayan tek çare başka takımların onları alması veya oyuncu ile karşılıklı anlaşılarak sözleşme feshetmek .

Ali İhsan
15.08.2007, 15:34

Yattara da var :)

Ba®ış
15.08.2007, 15:48
sol kanada takviye şart

Fanatik28
15.08.2007, 15:53
Zenit, Fatih icin 7,5 milyon istiyormus. FB icinde ayni rakami istemisler. Baskan Fatih icin Zenit`e son bir teklif yapacaklarini söyledi LigTv`de.

Hekimoğlu
15.08.2007, 15:57
Zenit, Fatih icin 7,5 milyon istiyormus. FB icinde ayni rakami istemisler. Baskan Fatih icin Zenit`e son bir teklif yapacaklarini söyledi LigTv`de.
zenit 6 milyon'a razı olur bence.ama 6 milyon verebilirmiyiz o tartışmalı.bu ekonomik şartlar da çok zor.

Emre B.
15.08.2007, 16:00
zenit 6 milyon'a razı olur bence.ama 6 milyon verebilirmiyiz o tartışmalı.bu ekonomik şartlar da çok zor.

Başkan cebinden verebilir.

DİNÇ
15.08.2007, 17:19
6 Milyon Euro yu başkan cebinden veremez...
Hem 6 Milyon Euro ile ne futbolcular alınır...
F.Tekke gelmek istiyorsa zaten 2-3 sene sonra serbest kalacak...O zaman gelsin...Zaten para yok...

Özkan Erdem
15.08.2007, 17:25
Aranan gündem değiştirme haberi bulundu nihayet...

cınar#7
15.08.2007, 17:31
Madem hem Solda hemde Forvette sorunumuz var alın işte bu adamı hem Sol Açıkta hemde Forvette oynayabiliyo:

7-Fode Mansare

Ülke:Gine
Klüp:Toulouse

http://fodemansare.free.fr/images/Mansaretof.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=bh7qlGYRdHc

http://www.youtube.com/watch?v=gwmclIcjcT4

http://www.youtube.com/watch?v=YYuf0I9kZoM

http://www.youtube.com/watch?v=aa58X...related&search (http://www.youtube.com/watch?v=aa58XaSI20o&mode=related&search)=

http://www.youtube.com/watch?v=gioTjPXcpdY

Kadir
15.08.2007, 18:53
Yattara da var :)

unutmuşum özür dilerim :) gerçi yattara bizden oldu artık :)

ÖmerFarukYılmaz
15.08.2007, 19:00
Aranan gündem değiştirme haberi bulundu nihayet...

aynen oyle

poetricus
15.08.2007, 19:12
Buraya eklediğiniz futbolcuların menajerlerinin kim olduklarını da ekleyin de alınıp alınmayacakları, en azından izletmeye adam gönderilip gönderimeyeceğini bilelim.

Anlayan anladı.

emrahs61
15.08.2007, 19:57

Haber sitelerini dolaştım çoğu Fatih in fenerle anlaştığını yazmış

&lazkopatti&
15.08.2007, 20:04
nasıl çok zor o kadar topcu sattı...nasıl sattıysa öyle alması lazım..TRABZONSPORUMA başkan olmak o kadar kolay mı?..iyi o zaman bende başkan olayım..

Emirhan Makul
15.08.2007, 20:07
ya ne iş ya bütün siteler fatih fenerde diyoo fotomaçç da diyo da haricindekilerde diyoo ne iş yaaaa

MarceloTS
15.08.2007, 20:07
kaleye ochoa defansa corluka oyun kuruculuğa mathieu bodmer forvete falcao al şampiyonluk garanti diğer yabancıları sepetle gelen parayla hayli hayli alırsın bu oyuncuları

&lazkopatti&
15.08.2007, 20:10
kaleye ochoa defansa corluka oyun kuruculuğa mathieu bodmer forvete falcao al şampiyonluk garanti diğer yabancıları sepetle gelen parayla hayli hayli alırsın bu oyuncuları
sen çok fm oynamışsın.:)

Travelair
15.08.2007, 20:13
Fatih'e o kadar para verilip alınmasına karşıyım. Kimsenin alacağı yok Fatih'i. 3 ukalaların taraftarını tatmin edemezler Fatih'le. Ama biz şu an fiyatı tavan olan, sık sakatlanan '77 doğumlu bir oyuncuya bu parayı veremeyiz. Üstelik senelik 2 milyon € ücreti var. Biraz daha beklersek tahmin ediyorum senelik 1 milyon €'ya kiralarız

MarceloTS
15.08.2007, 20:14
sen çok fm oynamışsın.:)

evet oynadım ve şuan futbolun gerçekleri orada ayrıca sen bu oyuncuları gerçekte hiç görmedinmi artık millet fm veritabanınada bakıyor oyuncu alırken tabi biz 50li yıllardan geldiğimi için garip gelebilir günümüzde birçok avrupa takıma buna göre oyuncu izlemelerini sürdürüyor..

Bartuğ13
15.08.2007, 22:27
noldu sivas mivas derken yalan oldu bizim transfer dosyası di mi?rafa kalktı anında.hani sivas maçı sonrası atılcaktı imzalar.
böyle pişkin yönetim olamaz.galatiye elendik gündem değiştirmek için transferi kullandılar.sivas olayları oldu bu sefer de gündem değiştirmek için onu kullanıyorlar.hey allahım sen bize sabır ver

Emiroğlu
15.08.2007, 22:51
Fatih'e o kadar para verilip alınmasına karşıyım. Kimsenin alacağı yok Fatih'i. 3 ukalaların taraftarını tatmin edemezler Fatih'le. Ama biz şu an fiyatı tavan olan, sık sakatlanan '77 doğumlu bir oyuncuya bu parayı veremeyiz. Üstelik senelik 2 milyon € ücreti var. Biraz daha beklersek tahmin ediyorum senelik 1 milyon €'ya kiralarız

Kesinlikle katılıyorum.30 yaşını bitirecek ve sürekli sakatlanan bir oyuncu için duygusallığın bir kenara bırakılması gerektiğini düşünüyorum...

Kendi düşüncemse Tekke nin artık bittiğidir.

asilhamsi
15.08.2007, 23:18
Madem hem Solda hemde Forvette sorunumuz var alın işte bu adamı hem Sol Açıkta hemde Forvette oynayabiliyo:

7-Fode Mansare

http://www.youtube.com/watch?v=aa58X...related&search (http://www.youtube.com/watch?v=aa58XaSI20o&mode=related&search)=

hem teknik hem de güclü görünüyor.Ben begendim...

asilhamsi
15.08.2007, 23:19

7-Fode Mansare

hem teknik hem de güclü görünüyor.Ben begendim...

futbalski60
15.08.2007, 23:35
orhan ak ve altan transferleri olur gibime geliyor
Orhan ak gelen teklifleri geri çevirdi ts yi bekliyo bu saatten sonra hayrettin zaten olmaz mecbur orhan ak olacak
altan aksoy da istanbul kulüplerine imza atcam dedi o da hala boşta ayrıca rize de mustafa keçeliyi istiyo sanırım altan-keçeli takası olur

Ali İhsan
15.08.2007, 23:43
orhan ak ve altan transferleri olur gibime geliyor
Orhan ak gelen teklifleri geri çevirdi ts yi bekliyo bu saatten sonra hayrettin zaten olmaz mecbur orhan ak olacak
altan aksoy da istanbul kulüplerine imza atcam dedi o da hala boşta ayrıca rize de mustafa keçeliyi istiyo sanırım altan-keçeli takası olur

İkisi de gelmesin. Bize bizi bir adım ilerletecek futbolcu lazım, bizde onlardan çok var...

futbalski60
15.08.2007, 23:48
valla bu saatten sonra yıldız oyuncuyu kulübü vermez versede büyük paralara verir örnek prica fiyatı oldu 3 milyon euro

Emirhan Makul
16.08.2007, 11:48
ya bütün haberler bütün gazetler bütün internet siteleri fatih fenerde diyo delirmek üzereyim ya biri bana yalan olduğunu söylesin yaaa

LazAnisT
16.08.2007, 11:54
Yönetimin istediğide oldu gündem değişti ve transfer işi yattı bence.Bu arada Fatih Tekke herhangi bir istanbul takımına giderse bu takımda özellikle febe olursa şahsım adına tam bir hayal kırıklığı yaşarım.Bilmiyorum vefasızlık etmiş olurmuyuz?

Onur
16.08.2007, 12:04
Yönetimin istediğide oldu gündem değişti ve transfer işi yattı bence.Bu arada Fatih Tekke herhangi bir istanbul takımına giderse bu takımda özellikle febe olursa şahsım adına tam bir hayal kırıklığı yaşarım.Bilmiyorum vefasızlık etmiş olurmuyuz?

nanmayın o kolpa haberler. Gitmez Fatih hiç bir istanbul klubüne...