PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Dosyası - 11 -

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

F. Yıldırım
03.01.2016, 22:38
Hiç öyle söylediğin gibi değil hele sözleşmesi bitiyorken hiç imkansız değil. Zor ayrı imkansız ayrı. Messi metaforu olmamış.

Olmayacak şey benim gözümde imkansızdır. Ayrıca yanlış da anlaşılmasın isimleri Trabzonspor'un üstünde tutmuyorum hatta tutmaktan nefret ederim ama dünyanın en iyi liginde iyi bir istatistik yakalamış bir adamı üstelik transferin gözde isimlerinden biriyken başta PL takımları olmak üzere Avrupa takımları bize bırakmaz.

rhaegarr
03.01.2016, 22:41
Olmayacak şey benim gözümde imkansızdır. Ayrıca yanlış da anlaşılmasın isimleri Trabzonspor'un üstünde tutmuyorum hatta tutmaktan nefret ederim ama dünyanın en iyi liginde iyi bir istatistik yakalamış bir adamı üstelik transferin gözde isimlerinden biriyken başta PL takımları olmak üzere Avrupa takımları bize bırakmaz.

Olmayacak şey zaten imkansız oluyor ama olması zor olan şey ile olmayacak şey benim gözümde farklıdır. Bize bırakmaz derken katılıyorum çoğu kalmaz ama Luce ile anlaşılırsa adama dersin bak burası proje takımı coğrafi şartları yine sizin gibi yağmurlu ama yeşilliği fazla falan alacağı maaş ve vergi durumuna göre tamam diyebilir adam. Demeyebilir de ama M'Bia geldi mesela. Her ne kadar onun gerekçesinin safi para olduğunu görmüş olsak ta böyle örnekler var..

İbrahim CİHAN
03.01.2016, 22:45
Karadenizin sesi kaynaklı haberler coentrao ile ilgilendigimizi söylüyor. Gerçekçi gelmedi ama.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gümüshaneli61
03.01.2016, 22:47
Devre arasi en az 2 transfer sart (1 sol bek ve 1 sag kanat).

Sezonun 2. yarisi cöpe atilmamali.

Gokhlayeh
03.01.2016, 22:50
Kaptan hariç her oyuncu satılabilir.

tonya55
03.01.2016, 22:52
Karadenizin sesi kaynaklı haberler coentrao ile ilgilendigimizi söylüyor. Gerçekçi gelmedi ama.

18 milyon piyasa değeri.

F. Yıldırım
03.01.2016, 22:54
Olmayacak şey zaten imkansız oluyor ama olması zor olan şey ile olmayacak şey benim gözümde farklıdır. Bize bırakmaz derken katılıyorum çoğu kalmaz ama Luce ile anlaşılırsa adama dersin bak burası proje takımı coğrafi şartları yine sizin gibi yağmurlu ama yeşilliği fazla falan alacağı maaş ve vergi durumuna göre tamam diyebilir adam. Demeyebilir de ama M'Bia geldi mesela. Her ne kadar onun gerekçesinin safi para olduğunu görmüş olsak ta böyle örnekler var..

Verdiğin şartlar Brezilya'da parlamaya başlamış Avrupa'ya atılmak isteyen bir oyuncu için cezbedici olabilir veyahut M'Bia gibi formunun zirvesinden uzaklaşmış yaşı 30'a yakın oyuncular için de ama PL'te form grafiği yukarı doğru ciddi ivme kazanmış bir oyuncu için değil.

Derdimiz denemek ise deneyelim:)

Travelair
03.01.2016, 22:56
Mbia bin parasının yatması çok iyi olur 7 trilyonu ödemek çok akıllıca.

Yatsa da yatmasa da sözleşmesi gerektiriyorsa sonunda alır. Lakin ödeyip satabilirsek bir nebze zarardan dönmüş oluruz. Çünkü bu karakterde ne kadar yararlı olur...

1461'de ise arka sayfalara baktım garip işler dönüyor transferlerinde, eski tas eski hamam mı? Neler oluyor?

http://www.haberts.com/alt-ligler/1461-trabzon-da-o-isim-yine-is-basinda-h43178.html
http://www.haberts.com/transfer-haberleri/1461-trabzon-da-transfer-skandali-h43379.html

Mert Acar
03.01.2016, 23:06
Mbia konusuna gelince...Parasını mecburen ödemek zorundayız..Fesih olsada ödeceyeğiz.Parasını ödeyip takımda kalması sağlanmalı.Yeni plan ve projelerden bahsedilerek yeni sözleşme önerilmeli,kabul etmiyorsa satılmalı.İyi bir gelir elde ederiz.

İbrahim CİHAN
03.01.2016, 23:12
18 milyon piyasa değeri.
Farkındayım, o yuzden gerçekçi gelmedi zaten. Coentrao 'nun piyasası var bize gelmesi pek olası değil ama oyle bir haber vardi iste paylaştım ben de

tonya55
03.01.2016, 23:14
Farkındayım, o yuzden gerçekçi gelmedi zaten. Coentrao 'nun piyasası var bize gelmesi pek olası değil ama oyle bir haber vardi iste paylaştım ben de

Ok renkdas

special one
03.01.2016, 23:15
8171

1461 e gelen oyuncuların menajeri
mbia nın haklarınında kendisinde olduğunu iddaa ediyor

Gokhlayeh
03.01.2016, 23:16
Yukarda bahsi geçen site art niyetli ve taraflı yayın yapmaktadır. Hacıosmanoğlu döneminde torpilli transferler yapıldığında, kırka merdiven dayamış kaleci alındığında bunun gibi haber yapmadıklarına çok eminim. Bakmaya bile lüzum görmüyorum.

kyodou
03.01.2016, 23:22
1461' in yeni transferleri Ndiaye gibi çıkıp, Ptt ye damga vururmuş bide, ne gülerim. :)

Adem Akyüz'
03.01.2016, 23:23
haberts.com haberlerini okuduktan sonra doğru mu diye en az 5 kez düşünmek, Ondan sonra da doğru değilmiş kararını verip diğer haberlere geçmek lazım :)

Nasıl bir Hacıosmanoğlu yakalası olduklarını, ilk günden beri alttan alta Usta'ya vuran haberler yaptıklarını bilen biliyor.

Uğur Kalyoncu
03.01.2016, 23:24
Usta ya inaniyoruz destekliyoruz sabirli da olacagiz ama cikip 1461 de olanlar ile alakali aciklama yapmak zorunda..Madem zirt pirt twit atiyor..O zaman her sey seffaf olacak..

yattarahayranı
03.01.2016, 23:26
Futbol Gazetesi (https://www.facebook.com/futbolgazetesi/?fref=nf)20 dk. (https://www.facebook.com/futbolgazetesi/posts/1052434258170808) ·

Trabzonspor'da Stephane Mbia krizi çözüldü. Muharrem Usta, yarın aksama kadar Mbia'nın hesabına 7 Milyon TL yatırmayı kabul ederken, Mbia da sözleşmesinde indirime gitmeyi kabul etti.

mesaced1967
03.01.2016, 23:34
Futbol Gazetesi (https://www.facebook.com/futbolgazetesi/?fref=nf)

20 dk. (https://www.facebook.com/futbolgazetesi/posts/1052434258170808) ·

Trabzonspor'da Stephane Mbia krizi çözüldü. Muharrem Usta, yarın aksama kadar Mbia'nın hesabına 7 Milyon TL yatırmayı kabul ederken, Mbia da sözleşmesinde indirime gitmeyi kabul etti.

6.5 MİLYON AVRO kazanacak bu sene toplamda bundan sonra indirimi herkes yapar

special one
03.01.2016, 23:39
1461' in yeni transferleri Ndiaye gibi çıkıp, Ptt ye damga vururmuş bide, ne gülerim. :)
Niasse de bi çuval patatese gelmişti :)
Ama getiren kişi çok önemli

kyodou
03.01.2016, 23:42
M'Bia nın birdaha Ts forması giyeceğini sanmıyorum.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mesaced1967
03.01.2016, 23:43
Keşke Porto, Salzburg, Vitesse gibi takımların scout ekibinden 2-3 kişi getirebilsek bi de Uğur Uzunali'yi ekleriz Afrika, Güney Amerika, Kuzey Ligleri ve Balkanlara dağıtırız

Fatih K.
03.01.2016, 23:50
Mbianın parasını ödeyip 1,5 milyona indirecekse hemen ödeyelim. Tazminat bir şekilde ödenir ama maaş FFPye takılıyordu.

asilhamsi
04.01.2016, 00:00

bence iş tatlıya baglanacak ve bizde oynamaya devam edecek.

mbia,ekici,aytac,okay,marin ortasahası TSL icin son derece iyi isimler.Buraya alınacak en az 1 kanat oyuncusu ve uyum ile takım ucusa gecer.

asilhamsi
04.01.2016, 00:03
----------mbia/batuhan--------aytac/okay--------

transfer--------ekici/ndiaye-----------marin/transfer

iki tane iyi kanat oyuncusu ile TSL nin en guclu ortasahasına sahip oluruz.

kayyum61
04.01.2016, 00:04
Edin Visca yaza yaza bıktım artık, alsınlar şu adamı yahu.

asilhamsi
04.01.2016, 00:09
atiba-veli-necip-tolgay-oguzhan-sosa-gohan-olcay-kerim-quaresma
topal-meireles-souza-ozan-diego-alper-markovic-nani-volkan
selcuk-rodrigez-donk-cem karacan-bilal-snejder-emre colak-yasin-podolski
mbi-okay-aytac-ekici-marin-erkan-özer-sefa-yusuf

besiktas ve sikebahce oldukca kuvvetli,cincon ve biz oldukca zayıf gorunuyoruz.
Eledeki tum kanat oyuncuları yenilenirse kesinlikle cok assagıda kalmayız.

Yaşar
04.01.2016, 00:14

Giymesin zaten. O kadar da yüzsüz olamaz herhalde.

kncyalcin
04.01.2016, 00:27
Toplum olarak çok unutkanız.
*Bu kulübün onursal başkanı zamanında alacakları için kulübü icraya vermiştir.
*Bu kulübün efsane oyuncuları söke söke tazminatlarını almak için her yolu denemişlerdir.
*Bu futbol endüstrisinin türettiği sözde taraftar futbolcular, sözleşme zamanı profesyonel, tepki gördüklerinde ise insan olmuş ve duygusallaşmışlardır.
* Kulübün taraftarı iyi günde stadı doldurmuş, kötü günde ise sırtını dönmüştür.

Ya amatör ruhlu oyuncular yetiştirip, amatör bakış açısıyla kulübü yöneteceksin, ya da günümüz futbolcuları kadar profesyonelleşip onları yöneteceksin.
Ya bağcıyı seveceksin ya da bağa girmeyeceksin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sasort
04.01.2016, 00:40
YABANCI İSİMLER düşüyor ama bence inandırıcılığı yok

bizim bu sen transfer işi vasat bence garanti bence muhammet demir onda biraz elleri mahkum herhalde sözleşmes az kaldı.

sol bek kayseri güray hangisi tutarsa

guray biraz daha olacak gibi çünkü sözleşmesi bir yıl kaldı sözleşme yenilemeyecek

para artı eldeki topçular ile takasla halledilmeye çalışılıyor muhammet aynı şekilde

BU TRANSFERLERİDE ŞÖYLE GÖRÜYORUM HANİ LUCESCU HANİ ELDEKİ TOPÇULARI ERİTİN DEDİ BENCE TOPÇULARDA YEDEKLERİM OLUR HESABI ONA GÖRE TOPÇU ALACAKLAR BENCE

Yavuz Bektaş
04.01.2016, 00:42
Muhammet neyin kafasını yaşıyor?Şu anki tabloda şb ve bjkye 2 yıldan önce transfer olamaz.Gs bir ihtimal.Yeni yapılanmaya girecekler ama Muhammetin burada yer alacağını sanmıyorum.Tek durağı biz gibi duruyoruz.Bizi de seçmezse sıradan bir topçu olarak antepte çürüyüp gider.Bizim gereksizler+parayla almamız lazım.Yoksa 5 m € falan değil biz kimse vermez antepe:

sasort
04.01.2016, 00:42
Yabanci isimlere bakiyorum niasse var

cardozoyu iyi bir fiyat ile satarsak yerine oyuncu bakma çabalarina benziyor ama cardozo satacan niasse chelsea ilgileniyor gel trabzona ikna edecen zor iş gibi geliyor. Sade bir faktör kaliyor elde proje gösterme lucescu ismi

sasort
04.01.2016, 00:45
muhammet neyin kafasını yaşıyor?şu anki tabloda şb ve bjkye 2 yıldan önce transfer olamaz.gs bir ihtimal.yeni yapılanmaya girecekler ama muhammetin burada yer alacağını sanmıyorum.tek durağı biz gibi duruyoruz.bizi de seçmezse sıradan bir topçu olarak antepte çürüyüp gider.bizim gereksizler+parayla almamız lazım.yoksa 5 m € falan değil biz kimse vermez antepe:

bizden başkasi 3 ist takimi neden alsin ki muhammed demiri

bjk fb umrunda olmaz gs elde muhammet var zaten üst kalite golcü bakiyorlardir

kimsede 5 vermez heleki yabanci serbestliğnde

sasort
04.01.2016, 00:47
LAZİODA ONERGY ONAZ BU DA KİM 23 YAŞINDA YABANCI TRANSFERLERİ ÇOK İLGİNÇ AMA NEDENSE HEPSİ YALAN GİBİ GELİYOR

YUH BU EN BOMBASI BAKIN SOL BEK Coentrao OHA BU REAL MADRİDİN OYUNCUSU DEĞİL Mİ
HAYALİDE GÜZEL BE

The Ciks
04.01.2016, 01:24
sanırım durum su...:)

yenı stada gecılecegı ıcın...

saglam bır anterenor...

cok sukse 3/5 transfer yapılacak...

totalde 8/10...

-----------

ez cumle...2016 trabzonsporun yılı olacak...

su stad ısım hakkı bır cok sorunu cozecek halı hazırda...

tesıslerı tasıdıgımız gun zaten degme keyfımıze...

usta acısından en sevındıgım su...

bu portfoyu nevzat aydınla beraber dunyayı bılen 3/5 adam vasıtasıyla yonetecegımız...

-------

su kucuk enıstede mesruıyet kazanmak adına...bu klubun uzerınden hamle yapacakççya olsun..

varsın..karı bu kulube olacakya...bas muezzının torunu ts lı ya hanı...!!!

--------

turkcell...yada zorlu..:)

farketmez...

---------

ulkere kanaryanın kanadına kon dıyen...

--------

bızede bı guzelleme yapar dımı...

----------

kucuk enıste kucuk damat...

!!!!!

2016 da denız kenarından esecegı cok bellı karadenız fırtınasının...

--------

senol hoca sampıyon olursa...

kanaryanın kanadı ıyıce kırılır...

-----

en onemlı hususta bu...

bekleyıp gorecegız...

Serdar A
04.01.2016, 02:00
Douglas ve Ndoye rus futbolunda piyasası değeri olan oyuncular. Her iki futbolcu içinde Türkiye kariyeri gün geçtikçe felekate doğru sürükleniyor. Şu koşulda , henüz bu değer tamamen ortadan kalkmamışken , treni kaçırmamak gerekir.

Serdar Taşçı transferi üzerinde durulması gerek. Douglas ve Ndoye aynı anda Spartak'a önerilebilir. Başarılabilirse , Trabzonspor hem dil sorunu yaşamayan ve hatta takımın renklerine bağlı ideal bir stoper kazanır, hemde ekonomik açıdan takım bütçesini yaklaşık 2 milyon euro dolayında rahatlatır.

Serdar öyle Trabzonspor'un ulaşamayacağı çok üst düzey bir savunmacı değil. Ancak bir savunmacıda gerek fiziksel gerekse toplu ve topsuz oyunda olması gereken tüm teknik ve taktik niteliklerde asgari yeterliliğe sahip. yani önemli bir dezavantajı eksikliği yok. Futbolcu özellikleri ve asıl önemlisi kişilik özellikleri ile birlikte ele alınırsa neredeyse garanti bir çözüm , kağıt üzerinde. Gerektiğinde takım kaptanlığının dahi emanet edilebileceği uzun yıllar taraftarın saygı gösterebileceği bir savunmacı ki , Trabzonsporun kendine münhasır özellikleri bakımından böyle bir savunmacı bulabilmek , gerçektende takımı bir seviyeye yukarı taşıyacak gelişmedir. Nitekim Trabzonspor'un şampiyonluğa oynadığı sezonların temel ortak karakterlerinden biri de savunmada bu tipte oyuncuya sahip olmasıdır.

Bu yıl tek hedef Türkiye kupası ise ve ekonomik darboğaz zorluyorsa , maliyetli santraor transferine lüzum yok. Oluyorsa takasla Muhammet olabilir. Olmuyorsa , Muhammet Beşir üzerinde durup Cardozo'yu sağlıklı tutmaya çalışmalı.

kyodou
04.01.2016, 02:56
Cardozo satıldıysa yada satılırsa Niasse alınır bence.

gometra
04.01.2016, 05:06
Lucescu hocam gelse de şöyle bi Brezilya/Arjantin piyasasına dalsak :)

Lucescu bu pazar için çok büyük marka, bizim kulübün yanından geçmeyecek isimler söz konusu Lucescu fabrikası olunca güle oynaya gelir.

Zaten Lucescu'nun transfer olayı iki merkezde ilerliyor, 1- Brezilya piyasası 2- Yerel ligdeki belli seviyenin üzerinde oyuncular. Bunun dışındaki pazarlarla pek ilgilenmiyor.

legorakiss
04.01.2016, 09:01
alınırsa muhammet demir ve muhammet beşir 2. yarı sürekli oynatılırsa en az birini kazanırız.

mesaced1967
04.01.2016, 09:42
Kramaric teklifiLeicester City'de şans bulamayan 24 yaşındaki oyuncunun takımdan ayrılmak istediği belirtildi. Bordo-mavili yönetimin, genç forveti değerlendirmeye aldığı ifade edildiSerdar ısrarıSpartak Moskovalı Serdar Taşçı (http://www.fotomac.com.tr/index/serdar-tasci)'nın alınması yeniden gündemde. Tecrübeli stoperin de bu kez Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor)'a sıcak baktığı belirtiliyor. Yönetim, Rus ekibi ile görüşmelerini sürdürüyor

Ertan Artan
04.01.2016, 10:15
Kramaric teklifiLeicester City'de şans bulamayan 24 yaşındaki oyuncunun takımdan ayrılmak istediği belirtildi. Bordo-mavili yönetimin, genç forveti değerlendirmeye aldığı ifade edildiSerdar ısrarıSpartak Moskovalı Serdar Taşçı (http://www.fotomac.com.tr/index/serdar-tasci)'nın alınması yeniden gündemde. Tecrübeli stoperin de bu kez Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor)'a sıcak baktığı belirtiliyor. Yönetim, Rus ekibi ile görüşmelerini sürdürüyor

Verelim işte N'doye'yi, alalım bu arkadaşı... :)

kyodou
04.01.2016, 10:24

Kramaric harika olurdu. Cardozo ve N'Doye satılırsa çingen pazarlığıyla 5 e alabiliriz.

gökhants1966
04.01.2016, 10:59
Cardozo - Bonservis :5 milyon Euro Yıllık : 2.5 milyon
Ndoye - Bonservis : 3 milyon Euro Yıllık : 2.5 milyon
Deniz - Bonservis :500 Bin Euro Yıllık : 700 bin

Bonservis olarak bu üçlüden 8.5 milyon euro kazanabiliriz.Yıllık aldıkları toplam maaşta 5.7 milyon euro.Bu adamları gönderebilirsek büyük iş yapmış oluruz.

Luciano Neves : 6 milyon Euro bonservisine ,kendisine de yıllık 900 bin euro verebiliriz.
Muhammet Demir : 2 milyon Euro bonservisine,kendisini de yıllık 800 bin euro verebiliriz.
Andrej Kramaric : Yarım Sezonluğuna Satın Alma Opsiyonlu Kiralık olarak takıma katabiliriz.Kendisine de Yarım Sezon için 400 Bin Euro verebiliriz.

Toplam Bonservis : 8 Milyon Euro Toplam Maaş : 2.1 Milyon Euro

Sezon sonu Kramaricin performansını beğenirsek onu da alırız.Forvet sorunumuz tamamen ortadan kalkar.

Samet GÜVEN
04.01.2016, 11:30
Şu eldeki adamların ( yerli ) takasla kullanılması neredeyse imkansız. Ülkede hiç bir kulüp şu an aldıkları maaşı onlara vermez. Bu nedenle takaslı formüller üzerinde fazla dolaşmayın.

Ancak takasla gönderdiğin adamın maaşının bir kısmını da karşılarsak.

murmut
04.01.2016, 11:36
Cardozo - Bonservis :5 milyon Euro Yıllık : 2.5 milyon
Ndoye - Bonservis : 3 milyon Euro Yıllık : 2.5 milyon
Deniz - Bonservis :500 Bin Euro Yıllık : 700 bin

Bonservis olarak bu üçlüden 8.5 milyon euro kazanabiliriz.Yıllık aldıkları toplam maaşta 5.7 milyon euro.Bu adamları gönderebilirsek büyük iş yapmış oluruz.

Luciano Neves : 6 milyon Euro bonservisine ,kendisine de yıllık 900 bin euro verebiliriz.
Muhammet Demir : 2 milyon Euro bonservisine,kendisini de yıllık 800 bin euro verebiliriz.
Andrej Kramaric : Yarım Sezonluğuna Satın Alma Opsiyonlu Kiralık olarak takıma katabiliriz.Kendisine de Yarım Sezon için 400 Bin Euro verebiliriz.

Toplam Bonservis : 8 Milyon Euro Toplam Maaş : 2.1 Milyon Euro

Sezon sonu Kramaricin performansını beğenirsek onu da alırız.Forvet sorunumuz tamamen ortadan kalkar.

Luciano'nun capraz baglari yarim sene önce koptu, ne zaman sahalara dönecegi acik...
Kramaric'i tanimiyorum, yarim sezonda katki saglaybilirmi?

Emorfo_55
04.01.2016, 11:49
Barış Memiş :) :)

Özkan Şentürk
04.01.2016, 11:53
Şimdi de Barış memiş için pr çalışmaları başlamış yerel medyada. Biz eldeki yeteneksiz özevlatlar gitsin diye çırpınırken yenileri gelirse başlarım böyle vizyona.

rhaegarr
04.01.2016, 12:05
Barış olayı kolpadır.

Mert Acar
04.01.2016, 12:06
bize iki tane çakı gibi kanat oyuncusu lazım.arı gibi git-gel çalışacak.

Tzameti
04.01.2016, 12:27
Barış Memiş mi?

Tayfun Cora yok mu?

Adem Akyüz'
04.01.2016, 12:29
Sosyal medya üfürmeleri başlamış. Ortaya bir isim atılıyor ve saatlerce bu isim tartışılıyor.. Hatta bu isim için yönetime vuranlar oluyor. Sonra o isim gelmiyor, yönetim yediği laflarla kalıyor. Halbuki hiç gündemlerinde bile yoktu belki de..

Yunus Emre Sel ve resmi hesaplar dışında hiçbir habere kesin gözüyle Bakmamak lazım diye düşünüyorum..

Onur Akyüz
04.01.2016, 12:31
Her hıyarım var diyene tuzlukla koşmayalım.

Kurumsal yapı aşkına ne Barış Memiş'i allasen?

Emorfo_55
04.01.2016, 12:34
Lucescu , Shakhtar da çok mutlu olduğunu ama Trabzonun Barış Memiş ile ilgilendiğini duyduktan sonra ; onunla çalışmaktan çok mutlu olurum . Eğer ikna edilebilirse bizde ekibimizle hemen yola çıkacağız demiş

Kaynak : Ukrayna

Asparagastır .. Aman Ha!

Hakan
04.01.2016, 12:37
Şu başlıkta Barış Memiş'in adının gecmesi ona doğum günü hediyesi olmuştur.Bu kadarı yeterli

Mert Acar
04.01.2016, 12:57
Eren Derdiyok
N'diaye
Edin Visca

tarzında adamları bizim de bulmamız gerek.

Laz_61
04.01.2016, 13:06
Bu Yönetimde boş cikti mbiaya yapilanlar ayiptir ya...son bu memiş haberleri işin son noktatorpil olmasin bu takimda kardeşim ya...

rhaegarr
04.01.2016, 13:19
Bu piyasadan oyuncu transferine karşıyım ama İrfancan Kahveci'nin önü bence açık. Oyun görüşü çok iyi, zeki bir oyuncu ve İrfan olsun Oğulcan olsun bu tip yetenekler olmalı yedek kulübemizde ve hem Avrupa ve Türkiye Kupası derken rotasyonda kullanılır ve kendilerini geliştirirler hem de maaş yükleri hafif olur. Nakit kullanılmasına karşıyım zaten as kadro için bile sürüyle oyuncuya ihtiyacımız var ama takas ile düşünülmeliler..

kayyum61
04.01.2016, 13:19
Teerasil Dangda vardı ne oldu? :) patlayamadı mı

Erkan YILMAZ
04.01.2016, 13:25
işte bana bunlarla gelin:)

kramaric cok doğru hamle olur ama acele etmemiz lazım piyasasının olduğunu düşünüyorum patlama yapar bir kaç seneye demedi demeyin

kayyum61
04.01.2016, 13:37
kramaric mramaric hala akıllanmadık, böyle maceralara ne gerek var? rizeye 2 oyuncu yolla üstüne az para ver kweukeyi al geç işte

Erkan YILMAZ
04.01.2016, 13:47
kramaric mramaric hala akıllanmadık, böyle maceralara ne gerek var? rizeye 2 oyuncu yolla üstüne az para ver kweukeyi al geç işte

hala akıllanmadık derken? aldığımız hangi sırp Hırvat oyuncu boş cıktı stepanov cale gabric vugrinec?

hee tabi size ndoye yatabare constant gibi yisyiri disiplinsiz zenci futbolcu lazım

buarada o beğendiğin kweuke için de 2-3 sene evvel herkes burun kıvırıyordu

kyodou
04.01.2016, 13:50
Trabzonspor, Konyaspor'da forma giyen Ömer Ali Şahiner için takas teklifinde bulunacak. (Yunus Emre Sel)

Bu eleman hakkında bilgi sahibi olan var mı ? Futbolunu hiç anımsayamadım.

kyodou
04.01.2016, 13:51
Evet hala akıllanmamışız. :)

Emilio Toland
04.01.2016, 13:55
Oğulcanda iş var. Çok zorlamadan alınmalı.

rhaegarr
04.01.2016, 13:56
Trabzonspor, Konyaspor'da forma giyen Ömer Ali Şahiner için takas teklifinde bulunacak. (Yunus Emre Sel)

Bu eleman hakkında bilgi sahibi olan var mı ? Futbolunu hiç anımsayamadım.
Görmek istediğimiz isimler değiller tabi ama Cavanda için bir alternatifimiz yok yani Zeki'nin kalmasından veya Salih'in bonservisinin alınmasındansa takas yoluyla Ömer'in alınmasını tercih ederim..

kyodou
04.01.2016, 13:59
Oğulcanda iş var. Çok zorlamadan alınmalı.
Kramaric yada Niasse gibi maliyetli bir forvet alınırsa, M. Demir yerine Oğulcan tercih edilsin.

kayyum61
04.01.2016, 14:02
hala akıllanmadık derken? aldığımız hangi sırp Hırvat oyuncu boş cıktı stepanov cale gabric vugrinec?

hee tabi size ndoye yatabare constant gibi yisyiri disiplinsiz zenci futbolcu lazım

buarada o beğendiğin kweuke için de 2-3 sene evvel herkes burun kıvırıyordu

vugrinec, gabric ? şaka mı bunlar

tarihimiz boyunca yaptığımız tartışmasız en feci transfer bunlar, bizdeyken top mop oynamadı gitti ankaragücünde bize gol atıp şampiyonluktan etti, görüntüleri izleyin golden sonra nasıl seviniyordu

ligdeki zirveye oynayan anadolu takımlarına bakın hepsinin ileri ucu siyahi, bu ligde hırvat vs. iş yapmaz

ha derseniz çok düşük bir ücrete gelecek ben fitim ama tutupta 5 milyon verilir mi

Yaşar
04.01.2016, 14:14
Belki futbolcuları burdaki bazı arkadaşlar kadar takip edemiyoruz ve futbolcu portföyümüz geniş olmayabiliyor. Söylenen isimleri sadece bir kaç maçının özetini izleyerek duymuş olabilirim. Ama yaklaşık 27 senedir futbol izlerim. Devre arasında transfer yapıp da tutturduğumuz oyuncu sayısı çok nadirdir. Ve yine tecrubelerimden yola çıkarak söyleyebilirim Eren Derdiyok ve Kweuke , Kremariclerden falan daha fazla katkı verir bence. Bu ligde en zor iş forvet oynamak çünkü çok sert stoperler var. Forvet oyuncusu gelip adapte olana kadar zaten yeterince küfür yiyip bütün konsantrasyonunu ve hevesini kaçırıyoruz. Geçmişten ders çıkarmak lazım artık. Çünkü aynı şeyi çok defa denedik olmuyor.

Özkan Şentürk
04.01.2016, 14:14

tarihimiz boyunca yaptığımız tartışmasız en feci transfer bunlar, bizdeyken top mop oynamadı gitti ankaragücünde bize gol atıp şampiyonluktan etti, görüntüleri izleyin golden sonra nasıl seviniyordu

ligdeki zirveye oynayan anadolu takımlarına bakın hepsinin ileri ucu siyahi, bu ligde hırvat vs. iş yapmaz

ha derseniz çok düşük bir ücrete gelecek ben fitim ama tutupta 5 milyon verilir mi

Yaşınızı bilemem ama hatırlayan olursa Vugrineç, Şota sonrası dönemde üstelik kadronun baya dağıldığı yıllarda çok başarılı işler yapmıştı takımda. Bizden sonra da italyada iyi bir kariyeri oldu.

Hatta Hırvatistan'da oyuncu izleyen bizim bir yönetici bir maçta bir oyuncuyu çok beğenip kim olduğunu sorduruyor. Beğendiği kişi meğerse 36 yaşında hala top oynayan eski topçumuz Vugrineç çıkıyor :)

Uğur Kalyoncu
04.01.2016, 14:17
Ömer Ali genc milli takimdan beri beğendiğim bir topcu ama o zamanlar sağ önde oynuyordu sonradan bek oldu...Ülke standartlarinda alternatif olabilecek kapasitede ama daha iyisi olabilir..Rize de ki Koray ve Antep te ki Baris ta beğendiğim sağ bekler..

Mert Oğuzlu61
04.01.2016, 14:18
Takas yapmadan eldeki adamları sağa sola gönderemiyor muyuz ? Oyuncu göndereceğim diye Konya nın sağ bekini niye alayım ? Deniz, S.Gürler, Soner, Sefa, Musa, İshak bunlar hep piyasası olan adamlar, birine bile kulüp bulamıyorsak demek yanlış politika izliyoruz yada gerekli çabayı göstermiyoruz. Kulüpte oturduğun yerden teklif gelmez sana, yok mu menajer bağlantısı bunların ?

Sen yıllık 1.3m euro alan Sefa yı kiralayamıyor musun, ücretinin yarısını sen öde yarısını gideceği kulüp ödesin. Her Anadolu takımında çatır çatır oynar. Bulunur yani bir yolu. Oyuncuda belki parlar, herkesin işine yarar. Anadolu da bize karşı direniş mi var TS oyuncusu istemiyoruz mu diyorlar ?

Yaşar
04.01.2016, 14:20
Bu arada Ömer Ali aynı Yusuf gibi açıktan devşirme bektir. Bence ihtiyaç yok .

rhaegarr
04.01.2016, 14:21
Takas yapmadan eldeki adamları sağa sola gönderemiyor muyuz ? Oyuncu göndereceğim diye Konya nın sağ bekini niye alayım ? Deniz, S.Gürler, Soner, Sefa, Musa, İshak bunlar hep piyasası olan adamlar, birine bile kulüp bulamıyorsak demek yanlış politika izliyoruz yada gerekli çabayı göstermiyoruz. Kulüpte oturduğun yerden teklif gelmez sana, yok mu menajer bağlantısı bunların ?

Sen yıllık 1.3m euro alan Sefa yı kiralayamıyor musun, ücretinin yarısını sen öde yarısını gideceği kulüp ödesin. Her Anadolu takımında çatır çatır oynar. Bulunur yani bir yolu. Oyuncuda belki parlar, herkesin işine yarar. Anadolu da bize karşı direniş mi var TS oyuncusu istemiyoruz mu diyorlar ?

Yahu Konya'nın sağ bekini almasan ya gidip daha kötüsü Salih için bonservis ödeyeceksin ya da en fazla göndermek istediğin kalitedeki adamların seviyesindeki Zeki Yavru takımda kalacak. Cavanda için bir alternatif bulundurmak zorundayız sonuçta.

Mert Acar
04.01.2016, 14:21
Güray,Ömer Ali,Ömer Bayram eldekilerden farksız arkadaşlar..Bizim aldıklarımızın hepsi de anadolu takımlarında benzer performans sergiliyorlardı.Uzak durmak lazım.Akıllanmamız lazım.
Yerli alacaksak gurbetçi olsun,altyapısı avrupa olsun.bkz : Serdar Taşcı,Eren Derdiyok,Orkan Çınar.
Sadece Muhammet Demir,Emre Taşdemir,Serdar Aziz zorlar.(Bursa altyapısı sağlam:) ) Onun dışında yine ertesi sezon adamları göndermeye çalışırız.

Emre ÖZTÜRK
04.01.2016, 14:22

Gabriç hiç sevinmemişti o golden sonra.İyi hatırlıyorum maç sonu açıklamasını da yapmıştı hatta.Ankaragücü'ne gönderilirken sözleşmesi uzatılıp kiralanmıştı.Sene sonu geri dönecekti ama o malum kaza olayı oldu ve futbol hayatı bitti.

slmn
04.01.2016, 14:27
Gabriç hiç sevinmemişti o golden sonra.İyi hatırlıyorum maç sonu açıklamasını da yapmıştı hatta.Ankaragücü'ne gönderilirken sözleşmesi uzatılıp kiralanmıştı.Sene sonu geri dönecekti ama o malum kaza olayı oldu ve futbol hayatı bitti.

Hala futbol oynuyor Gabric kendi çapında.

kyodou
04.01.2016, 14:27

Orta paragraf çok saçma olmuş.

4. Kasımpaşa- Derdiyok/Adem
5. Başakşehir- Semih/Batdal
6. Akhisar- Rodallega/Mezenga
7. Konya - Sismanoglu/Bajic

15. Sivas - Eneramo
16. G. Birligi - Stancu/El Kabir
17- Mersin - Welliton
18- Eskisehir - E. Güral

Dediğin gibi siyahi forvetleri olan Anadolu takımları ust sıralarda olsaydı bile böyle bir ayırım yada genelleme yapmak saçma.

Ayrıca bizim siyahi forvetimiz N'Doye nin ligde henüz golü olmadığını hatırlatırım.

Uğur Kalyoncu
04.01.2016, 14:28
Ömer Ali genc milli takimdan beri beğendiğim bir topcu ama o zamanlar sağ önde oynuyordu sonradan bek oldu...Ülke standartlarinda alternatif olabilecek kapasitede ama daha iyisi olabilir..Rize de ki Koray ve Antep te ki Baris ta beğendiğim sağ bekler..

rhaegarr
04.01.2016, 14:30
Güray,Eren,Ömer Ali,Ömer Bayram eldekilerden farksız arkadaşlar..Bizim aldıklarımızın hepsi de anadolu takımlarında benzer performans sergiliyorlardı.Uzak durmak lazım.Akıllanmamız lazım.
Yerli alacaksak gurbetçi olsun,altyapısı avrupa olsun.bkz : Serdar Taşcı,Eren Derdiyok,Orkan Çınar.
Sadece Muhammet Demir,Emre Taşdemir,Serdar Aziz zorlar.(Bursa altyapısı sağlam:) ) Onun dışında yine ertesi sezon adamları göndermeye çalışırız.

Ben bunlara katılmıyorum. Ömer Bayram evet gereksiz ve bence Eren Albayrak da gereksiz. Sonuçta as sol bek transferi yaptıktan sonra rotasyon için Yusuf orayı idare eder ama sağ bek için idarelik bir oyuncumuz yok yani Zeki var.. Ömer Ali rotasyon için mantıklı bir transfer. Güray meselesine hiç katılmıyorum hem sol bek için hem de iki kanat için şu an elimizdeki oyunculardan daha iyi ve Güray da zaten ilk 11 için değil rotasyon için alınır. Eldekiler derken Erkan Zengin mesela yaşı 27 falan olsa maaşı da 1.7 milyon değil de 650.000 euro olsa zaten Erkan gitmeli demezdik kalsın yedekte beklesin derdik aynıları Güray için geçerli.

kyodou
04.01.2016, 14:35
Belki futbolcuları burdaki bazı arkadaşlar kadar takip edemiyoruz ve futbolcu portföyümüz geniş olmayabiliyor. Söylenen isimleri sadece bir kaç maçının özetini izleyerek duymuş olabilirim. Ama yaklaşık 27 senedir futbol izlerim. Devre arasında transfer yapıp da tutturduğumuz oyuncu sayısı çok nadirdir. Ve yine tecrubelerimden yola çıkarak söyleyebilirim Eren Derdiyok ve Kweuke , Kremariclerden falan daha fazla katkı verir bence. Bu ligde en zor iş forvet oynamak çünkü çok sert stoperler var. Forvet oyuncusu gelip adapte olana kadar zaten yeterince küfür yiyip bütün konsantrasyonunu ve hevesini kaçırıyoruz. Geçmişten ders çıkarmak lazım artık. Çünkü aynı şeyi çok defa denedik olmuyor.
Bu dediğiniz tamamen bizim kadroya göre bir görüş. Mario Gomez ve Van Persie' nin attığı golleri izlemenizi tavsiye ederim. Iyi bir kadro kurarsan firvetin sadalye çeker çay söyler yine gol kralı olur bu ligde. Bjk nin forvetleri 2 yıldır (Ba-Gomez) yarı golü boş kaleye atıyor.

gökhants1966
04.01.2016, 14:37
Cardozo,Ndoye ve Deniz üçü birlikte gidecekse Andrej Kramaric ve Muhammet Demir alınsın.Muhammet Demir yeni Tekkemiz olur.Kramaric ise teknik kapasitesi yüksek,kanat forvet olarak oynayabilen,ortalama bir bitiriciliğe sahip,potansiyeli çok yüksek bir oyuncu.Bu ikili geleceğimizi kurtarır uzun yıllar forvet aramayız.Yetenekli olmalarının yanında disiplin vb.konularda da oldukça sağlam,düzgün karaktere sahip çalışkan insanlar bu nedenle kesinlikle alınmaları taraftarıyım.

selcuk
04.01.2016, 14:39
kramarici kweuke ve erenle kiyalamayin derim

kramaric kisa vaadede ne yapar bilemem ama kariyeri baska seviyelerde olacaktir

Mert Oğuzlu61
04.01.2016, 14:40
Yahu Konya'nın sağ bekini almasan ya gidip daha kötüsü Salih için bonservis ödeyeceksin ya da en fazla göndermek istediğin kalitedeki adamların seviyesindeki Zeki Yavru takımda kalacak. Cavanda için bir alternatif bulundurmak zorundayız sonuçta.

Salih e niye bonservis ödeyeceğim, onuda almasınlar zaten takımda niye tutuyorlar hala anlamadım. Karşısında az yetenekli oyuncu gördü mü fark yiyen takımın defansını niye alayım, Ömer Ali, Ömer Bayram kim bunlar Allah aşkına ? Alt yapıda adam yok mu, gelsin Cavanda nın alternatifi olsun. Sözleşmesi biten Güray var Eren var sol bek arıyoruz Hikmet Karaman oyuncu diye kıvranıyor bizim adamlara sulanıyor biz Alper Uludağ yetmedi bide Kayseri den 2. ek paketi istiyoruz.

Yönetimden beklentim transferden ziyade oyuncu gönderilmesi, oyuncu transferine şu aşamada kesinlikle karşıyım. Bizim kadroya şuan Güray yeterli olacaktır, sözleşmesi bitiyor illa takas yapacaksak Akhisar a gidelim 3 tane oyuncu göndermişler git Deniz i İshak ı öner işte neyi bekliyorlar anlamadım. Rize ve Akhisar şuan takas yapabileceğimiz kulüpler, bunlarla alışveriş yapabiliriz.

special one
04.01.2016, 14:42
Adebayor :)

rhaegarr
04.01.2016, 14:44
Salih e niye bonservis ödeyeceğim, onuda almasınlar zaten takımda niye tutuyorlar hala anlamadım. Karşısında az yetenekli oyuncu gördü mü fark yiyen takımın defansını niye alayım, Ömer Ali, Ömer Bayram kim bunlar Allah aşkına ? Alt yapıda adam yok mu, gelsin Cavanda nın alternatifi olsun. Sözleşmesi biten Güray var Eren var sol bek arıyoruz Hikmet Karaman oyuncu diye kıvranıyor bizim adamlara sulanıyor biz Alper Uludağ yetmedi bide Kayseri den 2. ek paketi istiyoruz.

Yönetimden beklentim transferden ziyade oyuncu gönderilmesi, oyuncu transferine şu aşamada kesinlikle karşıyım. Bizim kadroya şuan Güray yeterli olacaktır, sözleşmesi bitiyor illa takas yapacaksak Akhisar a gidelim 3 tane oyuncu göndermişler git Deniz i İshak ı öner işte neyi bekliyorlar anlamadım. Rize ve Akhisar şuan takas yapabileceğimiz kulüpler, bunlarla alışveriş yapabiliriz.

Güray kısmına katılıyorum zaten şu lig için yapılacak transferler en fazla rotasyon amaçlıdır ve kadro şişkinliği de ortada ama sağ bek için en son altyapıdan Mertcan Çam diye bir çocuk çıkmıştı oda 20 yaşında falandı yani geldiği yere geri döndü altyapı falan iyi hoş ama çıkmayan mevki için zorlamamak lazım Güray hiç sağ bek oynadı mı bilmiyorum sol bek oyuncusuydu önceden yani ne kullanılacağına bağlı bence Fatih Atik+Musa Nizam'a karşılık Ömer Ali iyidir.

special one
04.01.2016, 14:48
Mertcan çam sağ bek işte alternatif

(bu çocukda ortasaha mı, sağ bek mi belli değil ama ersun sağ bekde oynatmıştı)

kyodou
04.01.2016, 14:51
Loic Remy Newcastle' a kiralanıyor.

rhaegarr
04.01.2016, 14:51
Mertcan çam sağ bek işte alternatif

(bu çocukda ortasaha mı, sağ bek mi belli değil ama ersun sağ bekde oynatmıştı)

Abi eğer Avrupa modeli bir kadro kuracaksak şöyle 23-24 kişilik bu kadro Türkiye Kupası, Uefa, Lig derken 3 kulvar götürecekse rotasyon oyuncuları güven vermeli çok yetenekli yahut ekstraları olan adamlar olmasalar da standartları belli olmalı Mertcan Çam neyin alternatifi yaşı olmuş 20 hala a takıma çıkamıyor bu çocuktan bir şey çıkmaz artık bize.

O değil de sen takip ediyorsundur Zivkovic için ne diyorsun, versek 1.5 milyon euro maaş falan alabilir miyiz?

kyodou
04.01.2016, 15:02
___________ Kramaric ___________

Zivkovic ____ Ekici ____ Campbell

_______ M'Bia _____ Onazi _______

Coentrao _ Taşçı Aykut _ Cavanda

_____________ Onur ______________

Oha ne kadro be. :D

Bud Spencer
04.01.2016, 15:13
muhammet demir
serdar aziz

büyük takimlarda oynamayan ve almaya deger yerli oyuncular
bunlarin disindakiler sefa, soner, serdar gibilerden farksiz

ayrica sefa'yi sagbek olarak degerlendirmek lazim

Manu61
04.01.2016, 15:17
___________ Kramaric ___________

Zivkovic'in nereye gideceğini çok merak ediyorum müthiş bir yetenek.

Yaşar
04.01.2016, 15:18
Bu dediğiniz tamamen bizim kadroya göre bir görüş. Mario Gomez ve Van Persie' nin attığı golleri izlemenizi tavsiye ederim. Iyi bir kadro kurarsan firvetin sadalye çeker çay söyler yine gol kralı olur bu ligde. Bjk nin forvetleri 2 yıldır (Ba-Gomez) yarı golü boş kaleye atıyor.
Katılıyorum fakat söylenen iyi kadroyu kurabilmek için epey bir para harcamak lazım. Mali durumumuz da göz önünde bulundurulursa bu durum zor gözüküyor. O halde kadro yapına veya sistemine uygun bir forvet almak daha mantıklı gözüküyor.

rhaegarr
04.01.2016, 15:20
Zivkovic'in nereye gideceğini çok merak ediyorum müthiş bir yetenek.
Bize gelsin diye uğraşıyoruz işte :D

kyodou
04.01.2016, 15:33
Katılıyorum fakat söylenen iyi kadroyu kurabilmek için epey bir para harcamak lazım. Mali durumumuz da göz önünde bulundurulursa bu durum zor gözüküyor. O halde kadro yapına veya sistemine uygun bir forvet almak daha mantıklı gözüküyor.
Kweuke ile 4. lüklere devam o zaman.

rhaegarr
04.01.2016, 15:37
Zivkovic için 2 milyon euroya bağlarız diyordum sonuçta Avrupa takımları 19 yaşındaki çocuklara pek maaş vermiyorlar diye ama araştırdım biraz Dortmund, PSG, City gibi takımlar ilgileniyormuş kendisiyle.. Üzüldüm anasını satayım..

selcuk
04.01.2016, 15:39
barca 77 transfer bildirimi yapmis transfer yasagi kalkmasiyla

evet dogru okuyorsunuz, arda ve aleix vidal disi 75 transfer daha yaptilar, b - takim ve altyapisi icin

nedenmi bunu yaziyorum
ikimisi arkadaslarin bu denli basarili olmasi icin ne tür üretken olunmasi gerektigini göstermek icin
bundan lucescu

mesaced1967
04.01.2016, 15:48
Lucescu'nun Muharrem Başkana sunduğu isimlerden biri olduğu iddia edilen Gerson 16 milyon avroya Roma'da :D ulan insan yalan haber yazarda biraz usturuplu yazayım der :D

Samet GÜVEN
04.01.2016, 15:54
Haberi Trabzonspor için vermiş.

Levent Gültekin â€@elmonumental83 (https://twitter.com/elmonumental83) 43 dk.43 dakika önce (https://twitter.com/elmonumental83/status/683997755593854976)
Muhammet Demir için takas şartları masaya yatırılıyor %90 bu transfer bitti.

İ. SARAL
04.01.2016, 16:04
Haberi Trabzonspor için vermiş.

Levent Gültekin ‏@elmonumental83 (https://twitter.com/elmonumental83) 43 dk.43 dakika önce (https://twitter.com/elmonumental83/status/683997755593854976)
Muhammet Demir için takas şartları masaya yatırılıyor %90 bu transfer bitti.

Deniz + 2 işe yaramaz daha verelim üstüne kuruş para verilmemeli.

uemit
04.01.2016, 16:06
[QUOTE=kyodou;1920344288]___________ Kramaric ___________

sen niye her zaman su aykutu kadroya koyuyon la :))

Yaşar
04.01.2016, 16:07
Kramaric'e baktım şimdi , sezon başı 9 milyona Leicester'a gitmiş . Epey bir para isterler bizden diye düşünüyorum .

TolgaTopçu61
04.01.2016, 16:07
Eğer takasla bitiriliyorsa, Muhammet de bir milyonun altinda oynayacaksa gelsin, güzel transfer olur..
Ama yedek futbolcuya 2 milyon küsür bonservis verilecekse, yine boşa yine boşa..

Samet GÜVEN
04.01.2016, 16:14
Deniz + 2 işe yaramaz daha verelim üstüne kuruş para verilmemeli.

Mümkün değil. Denizle birlikte verdiğin işe yaramazların maaşlarını düşündüğünde Antep bırak kazancı zarar eder.

Manu61
04.01.2016, 16:16
Kramaric'e baktım şimdi , sezon başı 9 milyona Leicester'a gitmiş . Epey bir para isterler bizden diye düşünüyorum .

Kiralamak istiyorlar. Vardy - Ulloa - Okazaki olduğu sürece forma şansı bulması zor.

kyodou
04.01.2016, 16:19
uemit Aykut' un sakalına hastayım. :)

special one
04.01.2016, 16:21
Abi eğer Avrupa modeli bir kadro kuracaksak şöyle 23-24 kişilik bu kadro Türkiye Kupası, Uefa, Lig derken 3 kulvar götürecekse rotasyon oyuncuları güven vermeli çok yetenekli yahut ekstraları olan adamlar olmasalar da standartları belli olmalı Mertcan Çam neyin alternatifi yaşı olmuş 20 hala a takıma çıkamıyor bu çocuktan bir şey çıkmaz artık bize.

O değil de sen takip ediyorsundur Zivkovic için ne diyorsun, versek 1.5 milyon euro maaş falan alabilir miyiz?
Rotasının Türkiye olacağını hiç sanmıyorum
Ki bizimkilerin bu oyuncudan haberi bile yoktur

Ahmet Ulusoy
04.01.2016, 16:26
Bırakalım da Luce düşünsün arkadaşlar bundan sonra kafamız rahat inşallah

Fatih K.
04.01.2016, 16:40
Bünye alışkın değil somut haberler olmayınca canım sıkılıyor. Piyasada ne bir isim var nede bir dedikodu.

gökhants1966
04.01.2016, 16:45
Kramarici yarım sezonluğuna satın alma opsiyonlu kiralayalım.

karahanbakar
04.01.2016, 16:51
En iyi yerli 11 http://images.tapatalk-cdn.com/16/01/04/ad5ad4cd6e3d1c573c1a17b3e068c80d.jpg

Muhammet Demir alınmalı, Mustafa Yumlu kalmalı diyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

karahanbakar
04.01.2016, 16:52
uemit Aykut' un sakalına hastayım. :)

Reis sakalı kısaltmış :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mollasalihoğlu
04.01.2016, 16:53
BMN Forum yönetimi sağolsun, bazı arkadaşları tenzih ederek söylüyorum, ortada duyumcu falan bırakmayacaklar.

Ne Forum Yönetimi'ymiş yahu?

Yağan karı bile forum yönetiminden bileceksiniz...

Kurallar belli ve uyguluyorlar. Aksini örneği ile göstermediğiniz sürece boşboğazlık sadece yazdıklarınız.

kncyalcin
04.01.2016, 16:57

Kurallar belli ve uyguluyorlar. Aksini örneği ile göstermediğiniz sürece boşboğazlık sadece yazdıklarınız.

Sen kimsin ki sana ıspatlamak zorunluluğum olsun. Onlar ne demek istediğimi çok iyi biliyor. Terbiye sınırını aşarsan ben de bozarım ağzımı. Yönetim yalakası diye başlar, uzar gider. Edep biraz... Bilmediğin konuya da balıklama dalmamanı salık veririm.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kemal Öztel
04.01.2016, 17:09
Kramarici yarım sezonluğuna satın alma opsiyonlu kiralayalım.

Evet hocam aynı görüşteyim.İlk kez medyadan okudum bugün iyi bir oyuncuya benziyor.Düşük maaşla opsiyonlu yarım sezon kiralansa ya da N'Doyela takas edilse güzel bir iş yapmış oluruz

Turgay Atalay
04.01.2016, 17:11
Kramaricten haberi var mıdır sizce bizimkilerin,boşa hayal kurmayın derim ben.

Enes Başkaya60
04.01.2016, 17:14
Serdar Gürler Gençlerbirliği'nde Douglas-Serdar Taşçı Takası için resmi teklif yapıldı bilgileri var.

kyodou
04.01.2016, 17:14
Kramaricten haberi var mıdır sizce bizimkilerin,boşa hayal kurmayın derim ben.
Ben başkana ilettim. Gördü biplemedi.

Turgay Atalay
04.01.2016, 17:18
Ben başkana ilettim. Gördü biplemedi.
:):)Başkana twitterdan o kadar çok şey yazıp, o kadar çok şey iletiyorlar ki, bırak dikkate almak, çıldırmadığına şükretmek lazım. Her twitini başkana mentionlayan biliyorum ben, çıldırırsın :) :)

kyodou
04.01.2016, 17:20
:):)Başkana twitterdan o kadar çok şey yazıp, o kadar çok şey iletiyorlar ki, bırak dikkate almak, çıldırmadığına şükretmek lazım. Her twitini başkana mentionlayan biliyorum ben, çıldırırsın :) :)
Wp' den ilettim ben.

7can61
04.01.2016, 17:30
Bu yönetimde iş var işte abicim, gidip antin kuntin adamları almıyorlar.

Muhammed Demiri u 17 den beri takip ediyorum, bu çocukta iş var oğlu var.

special one
04.01.2016, 17:36

Kendi yazdığınız mesajı neden sildiniz. Üslübunuz hiç hoş değildi. Sonra ceza verildi adaletsizce

Jedi
04.01.2016, 17:48
muhammed demir'i takasla kimse sana vermez.....geçiniz...........

Ali YİĞİT
04.01.2016, 17:50
Kardoso 3e 5e bakmadan acilen satılmalı.

Onur eskiden kaleciydi. gs iyi para verirse düşünülebilir.
borç 400 trilyon

İbrahim CİHAN
04.01.2016, 17:51
Günlerdir mesaj kutularımız Pione Sisto ve Omar Abdulrahman için yıkılıyordu. Bu ricanızı Sn. uStaMuharrem ilettik. https://t.co/IPLqyD5dbN

Twitter Tskulis hesabının paylasimi bu.

7can61
04.01.2016, 17:51
Kardoso 3e 5e bakmadan acilen satılmalı.

Onur eskiden kaleciydi. gs iyi para verirse düşünülebilir.
borç 400 trilyon

Eskiden kaleciydi şimdi ne oldu nalbant mı oldu bu adam?

Samet GÜVEN
04.01.2016, 17:54
SPORX.COM â€@sporx (https://twitter.com/sporx) şimdi5 saniye önce (https://twitter.com/sporx/status/684040268643872768)
Trabzonspor, Serdar Gürler'in sözleşmesini feshetti.

Cemal Sağlam
04.01.2016, 17:55
Profesyonel futbolcumuz Serdar Gürler ile Kulübümüz arasındaki profesyonel futbolcu sözleşmesi,

karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Emorfo_55
Twente Futbol Kulübü, takımdan ayrılmak isteyen Hakim Ziyech'in kaptanlığını elinden aldı.

Ziyech: Ayrılmak istediğimi dile getirdiğim için seyirciler beni sevmemeye başladı.

İnstagram hesabındaki Twente ile alakalı tüm fotoğrafları silen Ziyech, Twente'nin bu sezon attığı 18 gole; 10 gol ve 5 asistle katkı verdi.

Hakan
Beleşe gitti dağ gibi delikanlı

Ali YİĞİT
takımdaki huzuru bozuyor onur.

borç 400 trilyon. aldığı maaşda cabası. acilen satılmalı. yabancı kaleci alvarado daha iyi bence.

rhaegarr
04.01.2016, 17:58

borç 400 trilyon. aldığı maaşda cabası. acilen satılmalı. yabancı kaleci alvarado daha iyi bence.

Çok komik.

7can61
04.01.2016, 17:58

Takımdaki huzursuzluğu mu bozuyor? O ne demek ya :)

Semih AYDIN
04.01.2016, 18:00
Elda var 1 Serdar Gürler gider. Devamı gelsin.

7can61
Takımda iho ve hurmanın yaratmış olduğu büyük huzur ve sükuneti bozan onur kıçına teneke bağlanıp gönderilmeli :)

Günün esprisi bu oldu....

Samet GÜVEN
Karşılıklı fesih derken kim kime ne kadar ödemiş, nolmuş, nasıl anlaşmışlar. Bunları neden açıklamıyorlar.

Hani şeffaf yönetim hani :)

rhaegarr
04.01.2016, 18:02
Tazminatsız olarak Serdar'a yol verilmesi güzel ama takasta kullanılabilecek bir oyuncuydu..

Mollasalihoğlu
04.01.2016, 18:10
Kendi yazdığınız mesajı neden sildiniz. Üslübunuz hiç hoş değildi. Sonra ceza verildi adaletsizce

Adaletsiz ise ilgilisi itiraz eder.

Alttan aldıkça tavırlar değişmeye başladı. İnsanlar buraya zamanlarını ayırıp düzeni sağlamaya çalışırken mesnetsiz ithamlara maruz kalmak zorunda değiller.

Bu mesaja cevap verecekseniz de alakasız olan bu başlıkta değil, Danışma kısmında yazmanızı rica edeceğim.

Ali YİĞİT
04.01.2016, 18:16
Borc 400 trilyon. Onur en cok parayi aliyor. cardazo ile birlikte satilip kulube maddiyat saglanmali.

Tayfun
04.01.2016, 18:17
Kadroda büyük bir temizlik gerek. Kimi fesih ile, kimi takas ile kadro nefes almalı.

Samet GÜVEN
04.01.2016, 18:18
Yeni transfer :D

Yunus Emre Sel â€@yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel) şimdi20 saniye önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/684046198454521856)
Mbia Trabzon'da

Ali YİĞİT
04.01.2016, 18:19
Stopere acilen kemal tokak alinmali.

Emorfo_55
04.01.2016, 18:21
Twente Futbol Kulübü, takımdan ayrılmak isteyen Hakim Ziyech'in kaptanlığını elinden aldı.

Ziyech: Ayrılmak istediğimi dile getirdiğim için seyirciler beni sevmemeye başladı.

İnstagram hesabındaki Twente ile alakalı tüm fotoğrafları silen Ziyech, Twente'nin bu sezon attığı 18 gole; 10 gol ve 5 asistle katkı verdi.

Sanırım burada kimse Ziyech i izlememiş yoksa şuan gaza gelmiş olmamız lazımdı :D

Mert Acar
Ben bunlara katılmıyorum. Ömer Bayram evet gereksiz ve bence Eren Albayrak da gereksiz. Sonuçta as sol bek transferi yaptıktan sonra rotasyon için Yusuf orayı idare eder ama sağ bek için idarelik bir oyuncumuz yok yani Zeki var.. Ömer Ali rotasyon için mantıklı bir transfer. Güray meselesine hiç katılmıyorum hem sol bek için hem de iki kanat için şu an elimizdeki oyunculardan daha iyi ve Güray da zaten ilk 11 için değil rotasyon için alınır. Eldekiler derken Erkan Zengin mesela yaşı 27 falan olsa maaşı da 1.7 milyon değil de 650.000 euro olsa zaten Erkan gitmeli demezdik kalsın yedekte beklesin derdik aynıları Güray için geçerli.

Valla gelmeden önceki İshak,Sefa,Erkan,Deniz performanslarına bakın.Örnekler arttırılabilir.Hepsi takımlarının yıldızıydı.İsmi geçen isimlerin hepsi de aynı bu tarz da oyuncular. Bizim takımda ancak rotasyon oyuncusu olurlar,ee parayı görünce de yatışa geçiyolar. Sonra yine onları temizlemek için uğraşıyoruz..

Tayfun
Yeni transfer :D

Yunus Emre Sel ‏@yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel) şimdi20 saniye önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/684046198454521856)
Mbia Trabzon'da

Umarım sorun aşılmıştır, sosyal medyada ırkçılık yapıp adama küfür edenleri de görmüş olduk bu vesile ile.

Başka camiaya laf atanlar önce içimizdeki bu idiotlara baksın.

Mert Acar
04.01.2016, 18:22
Kaldı 10.... (1. talihli Serdar Gürler:) )

Mert Acar
04.01.2016, 18:24
Serdarın fesih bedeli hakkında bilgi var mı ?

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 18:25
Cavandayı yollamalıyız.. Yerine daha az maliyetli Salih dursun kalsın.. Borç 400 trilyon.

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 18:27
Mbia tekrar geldiği yere geri gitsin.. 2.5 milyon verip hiç bir şey yapmayan oyuncumu olur.. yerine adem koçak daha az maliyetle daha uygundur.

rhaegarr
04.01.2016, 18:27
Cavandayı yollamalıyız.. Yerine daha az maliyetli Salih dursun kalsın.. Borç 400 trilyon.

Ne ironi ama :)

Kolpacı
04.01.2016, 18:28
Mbia tekrar geldiği yere geri gitsin.. 2.5 milyon verip hiç bir şey yapmayan oyuncumu olur.. yerine adem koçak daha az maliyetle daha uygundur.

çok beklersin , Trabzona gelmiş bile :)

Ali YİĞİT
04.01.2016, 18:29
Serdarın fesih bedeli hakkında bilgi var mı ?
2 torba kok kömürü vermişler.

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 18:30
çok beklersin , Trabzona gelmiş bile :)

Hemen bir sutla geri yollanmalı..basiretsiz yönetim.. Ah şimdi İho olacaktı..gözünün yaşına bakmazdı. Şutu çekerdi

Aslında Esteban iyi kaleci.. Onur artık miadini doldurdu..

Jedi
04.01.2016, 18:30
mbia hayatının vurgununu yapmış, kovsan gitmez..........kim ona avrupada böyle sözleşme yapar

Kolpacı
04.01.2016, 18:31
Hemen bir sutla geri yollanmalı..basiretsiz yönetim.. Ah şimdi İho olacaktı..gözünün yaşına bakmazdı. Şutu çekerdi

Aslında Esteban iyi kaleci.. Onur artık miadini doldurdu..

Serdar gibi genç yeteneği de gönderdiler

yazıkoldu
04.01.2016, 18:32
Serdar gürler ve deniz yılmaz Elazığ'ı küme düşüren forvetlerdi. Bugüne kadar maliyetleri bonservisle birlikte 10 milyon var mıdır?

Ali YİĞİT
04.01.2016, 18:33
alvarado da israr edilmeli. Onur o kadar parayi boşuna aliyor. Cardazo da iyice yaşlandi. Emre gural daha iyi is yapar

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 18:33
Serdar gibi genç yeteneği de gönderdiler

Hiç sorma..Ekicinin yerine bence şans verilse başarılı olabilirdi..

Ayrıca Lucenin gelmesin gerek yok.. 6 Milyon nedir..borç 400 trilyon..Sadi iyi hoca.

esteban salih yumlu zeki onbiriyle 3 maç kazanır 5 maç kaybederdi.. zaten borç 400 trilyon ne gerek var bu kadar para vermeye

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 18:34
alvarado da israr edilmeli. Onur o kadar parayi boşuna aliyor. Cardazo da iyice yaşlandi. Emre gural daha iyi is yapar

Emre güral bu takım için büyük topçu.. Ergin keleşi isterim ben..

yazıkoldu
04.01.2016, 18:34
Şu takımda sorun MBia'mı? Hepsi iyi mi?
mbia hayatının vurgununu yapmış, kovsan gitmez..........kim ona avrupada böyle sözleşme yapar

Ali YİĞİT
04.01.2016, 18:35
Emre güral bu takım için büyük topçu.. Ergin keleşi isterim ben..
Alişen Kandil, bariş memis de olabilir

Mert Acar
04.01.2016, 18:35
2 torba kok kömürü vermişler.
Fazla bile makarna verseymişler 2 paket..

yazıkoldu
04.01.2016, 18:36
Ali Yiğit kafaya koydun sen, Onur satılsın, cardozo satılsın; bu takım küme gitsin kurtulalım istiyorsun. :)

Ali YİĞİT
04.01.2016, 18:36
Fazla bile makarna verseymişler 2 paket..
Karbonhidrat ve karbonmonoksit degerlerine bakılarak verilmis kok komuru

Ali YİĞİT
04.01.2016, 18:39
Madem forumun zeka kültür adalet seviyesi iyice düştü. Trollere yol verilip akli selim kulturlu insanlar kusturukdu. Bizde biraz trolluk yapalim dedik.

Baksaniza abuk subuk seyler yazdikca post sayimiz artiyor ne guzel (!)

ADANALI
04.01.2016, 18:42
Yerli kadro kalitemiz çok kötü. Üzerinde durmamız gereken isimler;

Hakan ARIKAN (http://www.transfermarkt.com.tr/hakan-arikan/profil/spieler/16693) (Boşta), Oğulcan ÇAĞLAYAN (http://www.transfermarkt.com.tr/ogulcan-caglayan/profil/spieler/248219) (Kayseri Erciyesspor -> KayseriSpor Kiralık), Uğur DEMİROK (http://www.transfermarkt.com.tr/ugur-demirok/profil/spieler/44977) (Geri Dönmeli)

- Güray VURAL (http://www.transfermarkt.com.tr/guray-vural/profil/spieler/52281) - Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
- Emre AKBABA (http://www.transfermarkt.com.tr/emre-akbaba/profil/spieler/278654), Emrah BAŞSAN (http://www.transfermarkt.com.tr/emrah-bassan/profil/spieler/177031) - AntalyaSpor
- Serdar AZİZ (http://www.transfermarkt.com.tr/serdar-aziz/profil/spieler/44996), Emre TAŞDEMİR (http://www.transfermarkt.com.tr/emre-tasdemir/profil/spieler/204201) - BursaSpor
- Eren ALBAYRAK (http://www.transfermarkt.com.tr/eren-albayrak/profil/spieler/59931) - RizeSpor
- Orkan ÇINAR (http://www.transfermarkt.com.tr/orkan-cinar/profil/spieler/233113), Muhammet DEMİR (http://www.transfermarkt.com.tr/muhammet-demir/profil/spieler/83560) - GaziantepSpor
- İrfan Can KAHVECİ (http://www.transfermarkt.com.tr/irfan-kahveci/profil/spieler/216603) - Gençlerbirliği
- Tunay TORUN (http://www.transfermarkt.com.tr/tunay-torun/profil/spieler/39247), Adem BÜYÜK (http://www.transfermarkt.com.tr/adem-buyuk/profil/spieler/54148), Eren DERDİYOK (http://www.transfermarkt.com.tr/eren-derdiyok/profil/spieler/47543) - KasımpaşaSpor

KayseriSpor`dan Ömer BAYRAM (http://www.transfermarkt.com.tr/omer-bayram/profil/spieler/117586), KonyaSpor`dan Ömer Ali ŞAHİNER (http://www.transfermarkt.com.tr/omer-ali-sahiner/profil/spieler/110695) ve Gençlerbirliği`nden Ahmet Yılmaz ÇALIK (http://www.transfermarkt.com.tr/ahmet-calik/profil/spieler/182395) iddiaları var ama bence faydalı olacaklarını sanmıyorum. :(

Esteban ALVARADO, Aykut DEMİR, Mustafa YUMLU, Alper ULUDAĞ, Musa NİZAM, İshak DOĞAN, Salih DURSUN (Geri Yolla), Aytaç KARA, Soner AYDOĞDU, Fatih ATİK, Özer HURMACI, Yusuf ERDOĞAN, Erkan ZENGİN, Sefa YILMAZ, Serdar GÜRLER, Dame N`DOYE, Deniz YILMAZ bu transferlerde takasta kullanılmalıdır. Başka türlü kurtulamayız bunlardan... :mad::mad::mad:

Demiştim.

Hayırlı olsun gene büyük umutlarla alınan biri daha gitti darısı diğer gereksizlere... Eğer Serdar GÜRLER`in Gençlerbirliği`ne transferi doğruysa keşke İrfan Can KAHVECİ (http://www.transfermarkt.com.tr/irfan-kahveci/profil/spieler/216603) için takasta kullanılsaydı diyorum.

yazıkoldu
04.01.2016, 18:45
Mbiae, Cardozo, Onur bunlar en önemli ve yararlı oyuncular. Belki cardozo şayet çok genç bir golcü alınırsa olabilir. Mbiae'ya hiç dokunmayın. 3 sene daha üst seviye oynar. Sözleşmeye uyun yeter. Adam başka bir şey istemiyor.

Tolga
04.01.2016, 18:46
Açılın ben tüccarım [emoji57]

Tolga
04.01.2016, 18:48
Troller için yaşasın cehennem !

yazıkoldu
04.01.2016, 18:53
Şu trol lafı nedir yahu, benim yazılarıma mı yazıyorsun. Açık ve mertçe kime diyorsanız onu belirtin.

Ali YİĞİT
04.01.2016, 18:54
Şu trol lafı nedir yahu, benim yazılarıma mı yazıyorsun. Açık ve mertçe kime diyorsanız onu belirtin.
Yok yahu konunun senle ilgisi yok. Sadece neden boyle davrandigimizi anlattim sana

Ertan Artan
04.01.2016, 18:57
Küme düşüren takım topçusu deyince aklıma Erman ÖZGÜR geliyor. :)

Takımını düşürdü ama Fıstıkoğlu nu kaptı...

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 18:58
Forumun kalitesi gördüğünüz gibi yerlerde. Bazı arkadaşlar ne söylerse ne yapsa ceza almıyorlar. Ama bazı arkadaşlara karşı yapılan bir önyargı var.

Ben gecen seferde neden ceza aldım? sacı olmayan hocaya kel dedim diye yada dangalak dedim diye. peki burada herkesin sevdiği oyunculara paragöz diye hitap edilirken nerdeydi yönetici arkadaşlar.

Ben bu foruma 2008 den beri üyeyim. Önceden okumak güzeldi mantıklı yazan arkadaşlar vardı, ama onlar gitmiş yerine futbolcuya sallayan üyeler gelmiş.. Ben buraya muhabbet etmeye, bişeyler öğrenmeye, bilgi almaya geliyorum. Saçma sapan futbolcuya sallayan yada rep muhabbeti okumak zorunda değilim.

Forumdaki küstürülen üyelerin geri getirilmesi taraftarıyım. Yönetici arkadaşlar önünüze gelene ceza vermek yerine forumu eskisi gibi nasıl yaparız diye düşünün.. Serkan Miletli arkadaşım neden ceza aldı. Ne yaptı hakaret mi etti?

yazıkoldu
04.01.2016, 18:59
Mbiae'nın gitmemesi lazım, 50. yıl için bize lazım. Bir şey de yapmadı adam, bugün röportajını okudum, bugüne kadar sözleşmeye uyulmadı göz yumdum, şimdi bir de indirim istenince alacaklarımı istedim diyor. Yüksek bonservis alabilirsek satılacaksa bir şey diyemem. Durum nedir anlayamadım. Adam ilk yarıda en çok forma giyen adam. Kovulacak başka adam yok mu?

Uğur Kalyoncu
04.01.2016, 19:01
Douglas Ndoye dahil gidecek hicbir topcudan bonservis beklentim yok..Yillik maaslari yeter bize yeter ki gitsinler..

Oğuz B.
04.01.2016, 19:07
Hakan Yeşilyurt

Yazına genel hatlarıyla katılmakla beraber Bay Sadi'ye -kendisini hiç sevmesem de- "dangalak" demek hakarettir. Ceza verilmesi de doğaldır. Ayrıca o "küstürülen" üyelerin bir çoğu twitter'ın cazibesine kapılan insanlar. Yani mesele küsmekten ziyade "tercih". Ama geçen gün Arif ve Ümit abiye yanlış yapıldı. Bunlar hoş şeyler değil. Yanlış.

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 19:13
Hakan Yeşilyurt

Yazına genel hatlarıyla katılmakla beraber Bay Sadi'ye -kendisini hiç sevmesem de- "dangalak" demek hakarettir. Ceza verilmesi de doğaldır. Ayrıca o "küstürülen" üyelerin bir çoğu twitter'ın cazibesine kapılan insanlar. Yani mesele küsmekten ziyade "tercih". Ama geçen gün Arif ve Ümit abiye yanlış yapıldı. Bunlar hoş şeyler değil. Yanlış.

Yapılan tercih meselesi buradan kaynaklanan sorun bence. Şu foruma sürekli takılan insanlar troll muhabbetinden artık gelmiyor. Ben şahsen zevk almıyorum olumsuz, hakaret içeren yorum okumaktan, tamam insanların düşünceleri ama sürekli yapılmaz kardeşim. Adam, çoçuk her neyse artık giriyor 5 sayfa rep muhabbeti yapıyor, bitanesi giriyor borç bilmem kaç para sallayıp gidiyor.. Böyle forum muhabbeti olmaz, olmamalı !!!

Tolga
04.01.2016, 19:15
Ben ligde Muhammet Demir, Eren Albayrak ve N'diaye dışında kayda değer bir oyuncu görmüyorum.

Bu oyuncuların transferine de para verilmesin. Takas teklif edilsin. 3'er 5'er verelim. İşlerine gelmiyorsa almayız. Gelecek olanların hepsi rotasyona gelecekler zaten. Gerek yok para harcamaya ...

Oğuz B.
04.01.2016, 19:17
Ne yazık ki bu tipler teknolojik devrimin getirdiği bir olgu. Engellemek imkansız. Ancak azaltılabilir. Bu konuda ciddi bir çalışma yapılmalı.

Yapılan tercih meselesi buradan kaynaklanan sorun bence. Şu foruma sürekli takılan insanlar troll muhabbetinden artık gelmiyor. Ben şahsen zevk almıyorum olumsuz, hakaret içeren yorum okumaktan, tamam insanların düşünceleri ama sürekli yapılmaz kardeşim. Adam, çoçuk her neyse artık giriyor 5 sayfa rep muhabbeti yapıyor, bitanesi giriyor borç bilmem kaç para sallayıp gidiyor.. Böyle forum muhabbeti olmaz, olmamalı !!!

emrhan61
04.01.2016, 19:20
Forumda çok değil 1 2 sene önce gerçekten çok mantıklı ve doğru yorumlar , tespitler yapılıyordu. Şimdi ise futbolcular yerlere gömülüyor. Onuru bile sorgulayanlarımız oldu. Futbolculara hakaret etmek inanılmaz saçma. Sonuçta hepsi bizim oyuncumuz.

yazıkoldu
04.01.2016, 19:22
Douglas ve Serdar Taşçı takası olsa harika bir iş olur. Gerekirse NDoye da verilebilir. Bu adamlar Rusya'da nasıl oynamış, ilk yarıda takımı bu ikisi mahvetti. Douglas yenilen gllerin yarısından çoğunda hatalıydı. NDoye yahu yarım sezonda adam forvet oynadı da gol atamadı. Anlatsan kimse inanmaz.

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 19:24
Ne yazık ki bu tipler teknolojik devrimin getirdiği bir olgu. Engellemek imkansız. Ancak azaltılabilir. Bu konuda ciddi bir çalışma yapılmalı.

Yönetici arkadaşlar ceza vererek bu işin çözüleceğini sanıyorlar ama olmuyor ceza vermekle bitmiyor.

Erkan A.
04.01.2016, 19:26
serdari gönderdik bu paylasildimi

special one
04.01.2016, 19:32
Yönetici arkadaşlar ceza vererek bu işin çözüleceğini sanıyorlar ama olmuyor ceza vermekle bitmiyor.
Sessiz ol ceza yersin

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 19:33
Sessiz ol ceza yersin

Düzeni bozan ben isem bana da ceza versinler, hatta forumdan atsınlar ama bana sıra gelmez..

special one
04.01.2016, 19:34
Düzeni bozan ben isem bana da ceza versinler, hatta forumdan atsınlar ama bana sıra gelmez..
Sıra sanada gelecek

yazıkoldu
04.01.2016, 19:34
Şu anda kadroda şampiyonluk ölçeğinde 5 adam var:
1- M. Ekici
2- Mbiae
3- Onur
4- Cardozo
5-Cavanda
Bunlardan Cardozo iyi bir bonservis bedeliyle sene sonunda satılabilir. Diğerleri en az 2 yıl kadroda kalmalı.
Bunlara Aykut ve Erkan'da ilave edilebilir.
Önümüzdeki yıllarda değerini artıracak kadroda tutulması gereken daha az tecrübeli oyuncular şöyle sıralanabilir:
1- Aytaç
2-Okay
3- Yusuf.
Yusuf haksız yere çok eleştiriliyor. Bana göre bunun nedeni çok çalışması, çalışanın hata yapar.

Oğuz B.
04.01.2016, 19:35
Bu sorun sadece "yöneticilere" bırakılarak çözülemez. Hepimizin özlediği o eski günleri "BMN forum kültürü" olarak adlandırabiliriz. Bunu canlı tutmak ve yaşatmak bizlerin elinde. Küsmek en kolayı. Mücadele etmek lazım. Hep beraber.

Mesut
04.01.2016, 19:36
Cardozo'yu satmak yerine ücretinde indirim talebinde bulunulsa çok daha iyi olurdu.Elde avuçta 1 forvet var onuda küstürdük iyi mi

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 19:40
Bu sorun sadece "yöneticilere" bırakılarak çözülemez. Hepimizin özlediği o eski günleri "BMN forum kültürü" olarak adlandırabiliriz. Bunu canlı tutmak ve yaşatmak bizlerin elinde. Küsmek en kolayı. Mücadele etmek lazım. Hep beraber.

Trollere karşımı mücadele edeceğiz.

Mesut
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18677-3J4P9T7B.jpg

Mbia akşam antramana katıldı.

Hakan Yeşilyurt
Sıra sanada gelecek

:)

Oğuz B.
04.01.2016, 19:42
Buradaki huzur ortamını bozan her şeye karşı. Herkes aynı düşünmek zorunda değil tabi ki. Ancak "saygı" duymalı.

Neyse konu uzamasın. Yeri de değil zaten. :)

Trollere karşımı mücadele edeceğiz.

Tayfun
04.01.2016, 19:44
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18677-3J4P9T7B.jpg

Mbia akşam antramana katıldı.

Krizden kimseye fayda gelmez, umarım sorun halledilmiştir.

yazıkoldu
04.01.2016, 19:49
Bu trol laflarına fazla inanmıyorum. Kim için trol yapacak. Hacıosmanoğlu seçim günü başkana görev süresince destek olalım dedi. Diğer aday Hekimoğlu zaten esas kazanan oldu, 3000 oy aldı; başkan olsa bu kadar sükse yapamazdı. Ben açık söylüyorum Muharrem Usta'yı destekledim ve destekleyeceğim. Ama Mbiae, Cardozo, Onur, M. Ekici, Cavanda satılamaz ve gönderilemez. Bunların üstüne adam alıp devam etmek lazım. Bunlardan sadece Cardozo sezon sonunda satılabilir.

chopper61
04.01.2016, 19:49
Ceza verilebilir ama bu havayıda bozmamalı..herşeye de ceza verilmemeli..Hakaret ettin 10 gün şöyle aptın 1 hafta tamam olabilir illaki rahatsızlık veren ve de abartan kişilere ceza verilmeli ama forumda tanınmış kim ve ne olduğu belli kişilere mahkeme gibide davranılmamalı.Bordomavi.net forum o kadar sönük ki ölü toprağı atılmış gibi.Oysa teknik adam transfer,borç,yeniden yapılanma vs o kadar çok gündem ve sağlıklı tartışılması gereken konu var ki..Twitter a gidilmesi de bu şartlarda normal bence..Twitter da öyle kolayca ceza yok zaten.

serkanholep
04.01.2016, 19:51
takımımızda uyum sorunu olduğu açık

sol bek stoper ve kesinlikle kanat forvet (töre,nani,frei,olcay,quaresma,yasin,volkan) eksikliği çok fazla

erkan la olmuyor sadece. şeyşu ya da ambrabat bile bizi bir tık üste taşır oyunda

ortasaha mbia,aytaç,okay aynı tip ve birbirinin yedeği olabilecek oyuncular

ekici nin yedeği yok. marin belki.

ve kesinlikle hızlı forvet eksiğimiz var.

Mert Oğuzlu61
04.01.2016, 19:53
Hakan Yeşilyurt

Arif abinin olayını görmedim ama Ümit abiye yapılan yanlıştı. Foruma girme sebebim iki yorum okuyup birkaç yorum atıp düşüncelerimi buraya döküp çıkmak, insanların belli başlı konularda neler düşündüğünü öğrenmek. Forumda eski sıcak ortam tekrar sağlanabilir ama az sayıda adam var burada beğenilen. Onlarda küsüp yazmayınca forum bugünkü gibi hayalet foruma dönüyor. Hayalet diyorum çünkü eskiden hep canlı kalırdı burası, artık maçtan maça yada transferden transfere millet girip çıkıyor. Sayfalarda eski sıcak ortamı bulamıyorum, yeni üyelerin (hepsi kendine pay çıkarmasın genelleme yok) büyük kısmı kafa ütülemeye geliyor, ben buraya üye olduğumda yazmaya çekinirdim yeni arkadaşlar gelip Onur başlığında İho luk yapıyor eski üyelere laf sokup ceza aldırıyor felan...

Ceza verirken veya en basitinden uyarı yapılırken biraz daha tölerans tanınmalı, eskilerden kimsenin forum düzenini bozduğunu görmedim. Yöneticilerin çoğunu seviyorum onlara karşı düşüncem olamaz ama gereksiz gerginlikler oluyor, olay tatlıya bağlanmadan ceza veriliyor. ''Küsersen küs forum kuralı böyle'' diyebilirsin ancak adam takıyor demek kafaya, sonra küsüp yazmıyor. Bu konuda biraz dikkatli olmak lazım.

Courage
04.01.2016, 20:27
İBB'den Edin Visca'da iyi bir oyuncu aslında.Hücumculuğu gibi savunma özellikleri de varsa Lucescunun yeni Dario Srna'sı belki o olabilir. (mali durumdan ötürü kısıtlı olan transfer bütçemizi sağ bek-açık ta kullanmayacağımızı varsayıyorum. Yoksa ondan daha iyisi her zaman bulunur elbette).

emrhan61
04.01.2016, 20:32
#YKO - SON DAKİKA

Yönetimden aldığımız bilgilere göre Futbolcularımız Alper, İshak ,Musa Nizam ve Fatih Atik ile aynı Serdar Gürler'de olduğu gibi alacaklarına karşılık sözleşmeleri karşılıklı olarak fesh edileceği bilgilerini aldık.Eğer gerçekleşirse Trabzonspor büyük bir yükten kurtulmuş olacak.

Hamdi Karamahmutoğlu
04.01.2016, 20:44
Eldekileri gönderelim.
Transfer istemiyorum.
Zaten yeni gelecek hoca muhtemelen bu futbolcuları rotasyonda kullanacaktır.
Yabancı sınırlaması olmadığı için yeni gelen hocanın özellikle yabancı oyuncu transferine yoğunlaşacağını düşünüyorum.

Yavuz Bektaş
04.01.2016, 20:47
Hakan Yeşilyurt noldu yine polemiğe girmişsin :)
Ümit abi de gitti adam akıllı yorum yapanların sayısı zaten az sen de gitme.

Hazar_
04.01.2016, 20:52
#YKO - SON DAKİKA

Yönetimden aldığımız bilgilere göre Futbolcularımız Alper, İshak ,Musa Nizam ve Fatih Atik ile aynı Serdar Gürler'de olduğu gibi alacaklarına karşılık sözleşmeleri karşılıklı olarak fesh edileceği bilgilerini aldık.Eğer gerçekleşirse Trabzonspor büyük bir yükten kurtulmuş olacak.

Adamlara paralarını verip yollamak nasıl yükten kurtarıyor anlamadım

serkanholep
04.01.2016, 21:06
bu yolladığımız adamlar hiç mi takasta kullanılamaz

soner 3,alper 1, serdar, 0,5, musa 1, ishak 2 milyon euro bonservis verilmiş yazıktır. 7 milyon euro resmen çöp

aldıkları yıllıkları söylemiyorum. ama şunu da söylemek lazım ki soner, ishak milli takıma yükselmiş ve bizim en kötü dönemimize denk gelmiş şanssız oyuncular. onlara da yazık oldu bizim paracıklara da

kesinlikle kulaktan dolma veya istatistiklere göre oyuncu almayacaksın.

bütün sezon izleyeceksin canlı canlı. hatta antrenmanını bile. karakterli olacak futbolcu, fiziksel olarak kuvvetli ve oyunda kalmaya çalışan çalışkan oyuncu olacak

bu saydığım özellikler yetenekle alakalı değil. ama öncelik bunlar olacak sonra yetenekleri göz önüne alınacak.

Hakan Yeşilyurt
04.01.2016, 21:07
Hakan Yeşilyurt noldu yine polemiğe girmişsin :)
Ümit abi de gitti adam akıllı yorum yapanların sayısı zaten az sen de gitme.

Ümit abi aramızda bir yere gittiği yok yakında katılır büyük ihtimal.. Polemiğe girmedim sadece sıkıntılı olan konuları dile getirdim

Fatih K.
04.01.2016, 21:12
Yazdan beri forumun gündemi Trabzonspor değil. Yöneticiler burada gık diyene ceza vereceğine bunun sebebini araştırıp çözüm yolu bulsun bence. Yoksa sadece küfür edene ceza vermekse yöneticilik 8 yaşındaki bir çocuğu koysan o da yapar.

emrhan61
04.01.2016, 21:18

Maaşlarından bahsediyordur. Sonuçta 1 sene de olsa maaş alacaklar.

Tzameti
04.01.2016, 21:32
Tayfa, Lucescu ile yıllığı 6 milyon € ücret karşılığında anlaştığımız haberleri yayıyor.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayyum61
04.01.2016, 21:58
İBB'den Edin Visca'da iyi bir oyuncu aslında.Hücumculuğu gibi savunma özellikleri de varsa Lucescunun yeni Dario Srna'sı belki o olabilir. (mali durumdan ötürü kısıtlı olan transfer bütçemizi sağ bek-açık ta kullanmayacağımızı varsayıyorum. Yoksa ondan daha iyisi her zaman bulunur elbette).

Visca yı yaza yaza klavyede tuşlar silindi, nokta transfer olur macera aramaya gerek yok.

bu arada rahmetli Ruknettin amcaya selam olsun :)

CEMEFKER
04.01.2016, 22:01
Evet...söylüyorum....

Mutlaka alınmalı.

Klup- TV8

Oyuncular- Yattara, Çağdaş, Güngör, Emrah Eren

Acil alinmalilar....

ibrahim
04.01.2016, 22:26
Altuğ Atalay Trabzonsporun Egemen Korkmaz ayısı ile Barış Memişle irtibata geçtiğini yazdı Facebook hesabından. Çok pis söverim o öküz alınırsa.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

diskus
04.01.2016, 22:49
Altuğ Atalay Trabzonsporun Egemen Korkmaz ayısı ile Barış Memişle irtibata geçtiğini yazdı Facebook hesabından. Çok pis söverim o öküz alınırsa.

Heralde 1461 icin düsünüyorlardir.

ToyerSefa
04.01.2016, 22:50
Egemen elimizdeki tüm stoperleri cebinden çıkarır, çirkefliği de cabası. Şampiyonluk yolunda tecrübesi ile katkısı çok olur. Şahsen isterim.

gökhants1966
04.01.2016, 23:02
Beyler bize yeni bir yattara lazım :)

tonya55
04.01.2016, 23:07
Egemenin dizler bitik verimli olamaz

hofsaale
04.01.2016, 23:08
Ah yattara ah...doyamadik o harektlerine...bir daha böylesi zor gelir

AYYILDIZ
04.01.2016, 23:09
Sol beke Eren Albayrak
Forvete Muhammed alınmalı.
Fatih Atik, Alper, Soner, Musa, N'doye, Esteban ile yollar ayrılmalı.

Rama61
04.01.2016, 23:15
Benfica da oynayan ,Adel Taarabt yeni Yattara olabilir .keşke alınsa şu an orda dikiş tutturamadı,B-takımına göndermişler .transferide kolay olur .tahminimce elden çıkaracaklar

mesaced1967
04.01.2016, 23:19
FLAŞ!!Ukrayna Basını, Lucescu'nun Trabzonspor'la anlaştığını duyurmaya başladı.

FLAŞ!! 10 Ocak'ta Lucescu'nun Trabzonspor'la sözleşme imzalayacak. (Ukrayna Basını)

Mert Acar
04.01.2016, 23:19
Ulan Yattara,Tekke,Gökdeniz,Szymek bi daha ne zaman gelecek ? :)

asilhamsi
04.01.2016, 23:25
Benfica da oynayan ,Adel Taarabt yeni Yattara olabilir .keşke alınsa şu an orda dikiş tutturamadı,B-takımına göndermişler .transferide kolay olur .tahminimce elden çıkaracaklar

Taarabt yattaranın birkac tık ustu bir oyuncu.Skora direk katkı saglar,dikine oynar,adam eksiltir.

İkinci devre transfer edilse skor meselesini tek basına halledecek kapasiteye sahip.

marin----------ekici----------taarabt

-------------cardozo-------------------

ligi supurur.

asilhamsi
04.01.2016, 23:28
ekici------aytac-------mbia

taarabt--------------marin

-----------cardozo------------

ligin en iddialı ortasaha ve hucum hattı olur.

asilhamsi
04.01.2016, 23:30
hatta bana kalsa yassine ve taarabt birlikte alırım.

Sonra TSL maclarımız +18 filmlere doner.

asilhamsi
04.01.2016, 23:30
---------aytac-------mbia-------

marin---------yassine---------taarabt

-----------cardozo-------------------------

kayseride_61
04.01.2016, 23:49
Ya arkadaşlar bu şerefsiz acunun turnuvasına Trabzonspor neden katılıyor anlamadım. Hakemler bu maçlarda bile resmen bizi yok etmeye çalışıyorlar. Yönetimin bu işe bir el atması lazım yani. Özel bir turnuvada olsa kimse Trabzonspora böyle davranamaz...

kyodou
04.01.2016, 23:52
Lass Bangoura' nın sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Şu mevcut kanat oyuncularının hepsi gönderilince Lass alınıp rotasyona sokulabilir. Henüz 23 yaşında. Yıllardır Rayo' da harcanıyor. Hem sağ hem sol açık için iyi bir yedek olur.

murmut
05.01.2016, 00:23
FLAŞ!!Ukrayna Basını, Lucescu'nun Trabzonspor'la anlaştığını duyurmaya başladı.

FLAŞ!! 10 Ocak'ta Lucescu'nun Trabzonspor'la sözleşme imzalayacak. (Ukrayna Basını)

Twitter'deki trollere kanmissin sanirim :D

selcuk
05.01.2016, 00:30
alacaklarinlan bugüne kadar olan acik hesabi demek istiyorlar

böylece kontratlarinin sonuna kadar alacaklarindan kurtulmus oluyorsun

Berkan
05.01.2016, 00:56
Taarabt yattaranın birkac tık ustu bir oyuncu.Skora direk katkı saglar,dikine oynar,adam eksiltir.

İkinci devre transfer edilse skor meselesini tek basına halledecek kapasiteye sahip.

marin----------ekici----------taarabt

-------------cardozo-------------------

ligi supurur.

Abi marini silelim lütfen onun yerine üstün yetenek özer var :)

acan61
05.01.2016, 00:57
Kesinlikle transfer yapılmamalı 1 dönemde oyuncu göndermek net azmışlıktır. N'doye de alperde kalmalı ve 18 dışı kalıp sezon başında transfer edilmeyen kim varsa acil gönderilmeli gerekirse kadro 25e insin ama yeter bari bu dönem almayalım, muhammed i 3 den aşağı vermezler sezon ortası. Takas ile alınabileceğini hiç sanmıyorum anadolu takımları sıcak paraya alışmış durumda kendimizi kandırmayalım. Cavcava laf ediyoruz da bazen bu adam gibi olacaksın.

UNiVeRSeLoRD
05.01.2016, 01:17
Yalnız arka sayfalarda gördüm de Omar Abdulrahman mı dediniz?
Yapmayın deşmeyin yaramı M.City'e gidecekti Kraliçe Elizabeth çalışma izin vermedi adama yaktın uşağı Elizabeth

Neyse efkarlandim yine izleyelim ağalar.

_AhEgddS_2U

bakigokhan
05.01.2016, 02:10
Trabzonspor'un taraftarı futboldan anlıyor lafını çıkartan adamı bir bulursam... bu takımda kim golatacak? Muhammet demir'in istatistiği nedir? Gaziantepte bütün topları istediği gibi kullanıp bütün topların üzerine oynandığı tek adam.Sonuç kaç gol atmış.Kaç maç üst ste oynamış. N'doye buraya gelmeden adamın ne yaptığı belliydi.Geldi ne yapabildi.Ortadabir uyum problemi var.Bunun için sabretmek üzerinde durmak gerekir. Olmuyor deyip deiştirmekten bıkmadıkmı.

Takımın roblemi belli. Kanatlar. Kanatları işleyen bir takım halinialırsak forvet htiyacımız olur mu olmaz mı bunu sene sonu değerlendiririz. Şimdi etkin bir sağ kanat bir sol bekle eldeki forveti göndermeden bir şansımızı deneyelim Eğer etkinliğini arttıramazsalar o zaman artık transfere bakarız.

kyodou
05.01.2016, 02:48
Yapmayın deşmeyin yaramı M.City'e gidecekti Kraliçe Elizabeth çalışma izin vermedi adama yaktın uşağı Elizabeth

_AhEgddS_2U
Oyunu böyle ortadan oynayan, teknik, zeki bir oyuncu şart. Bizzat kendisi olsa keşke ama sanmıyorum. Nedense çok uzak bir transfer gibi geldi bana hep Omar.

ToyerSefa
05.01.2016, 03:27
...........................Onur................... ....
Cavanda.....Belkalem.....Papy..........Eren
....................Aytaç.....M'bia............... ..
...........................Ekici.................. .....
Dzsudzsak...................................Yusuf( Marin)
........................Cardozo................... ..

Ertan1982
05.01.2016, 04:05
Alacaklarina karsi yolanacaksa su yerliler o da kabulum.cogu zaten artik top felan oyniyamazlar o kafa ile.dolu dolu anadolu turuna cikar 2 yil sonra ptt 2 yil sonra amatörde görürüz kaypak bir menejerleri yoksa.

bizde kazandiklari para 7 ceddine yeter diyenlere o kafa ile o parada suyunu ceker ve sürünürler.Türk futbolcularin 90% oldu gibi parasiz pulsuz gezerler ondan sonra eski kapilarin önünde.

gometra
05.01.2016, 04:16
YES yapmış haberi, Eren Albayrak, Muhammet Demir ve Serdar Taşçı diyor. Umarım olur, fazlalık oyuncuların da gideceğini düşünürsek yerli oyuncu havuzumuz 2 level atlar.

http://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2016/01/05/firtina-nin-3-gozdesi

Hamdi Karamahmutoğlu
05.01.2016, 08:11
Omar Abdulrahman iyi bir uşağa benziyor ama ligler arasındaki kalite uçurumu, sertlik unsurlarını da gözardı etmemeliyiz.

bysurmeneli
05.01.2016, 08:45
en az 4 en fazla 6 tane risksiz adam alınması lazım bunlar ;

1-Vitaliy Denisov
2-Serdar Taşçı
3-Mohammed Yattara
4-Muhammet Demir

5-Eren Albayrak (bonservis ödemeden, takasla alınabiliyorsa değerlendirilebilir)
6-Vedat Muriqi (çok pahalı olmaması koşuluyla değerlendirilebilir)

Gönderilmesi Gerekenler ise ;

1-Dame N'Doye
2-Deniz Yılmaz
3-Douglas
4-Fatih Atik
5-İshak Doğan
6-Musa Nizam
7-Özer Hurmacı
8-Soner Aydoğdu
9-Alper Uludağ

Sefa Yılmaz konusunda kararsızım uzun süren bir sakatlığı vardı ve daha ayaklarındaki vidaları söktüreli 1 ay oldu onun için sezon sonuna kadar şans verilebilir.
Esteban da yedek kaleci olarak devam etmelidir. Onurun arkasında yedeği olabilecek kaleci şart Uğurcan çok yetenekli ama bir kaleci için çok genç..
S. Mbia konusunda bir orta yol bulunmalı o tarz adamların sözleşmelerinin böyle olması normal suçu futbolcuda aramaktansa attığı her adıma para yazan yönetime kızmak lazım !!!
Salih sezon sonu gittiği için onla ilgili bir şey yazmadım ancak yetenekleri kısıtlı olsa da ben ruhunu ortaya koyan ve hırsından ağlayan futbolcuyu severim şahsen kalmasını isterim.

ibrahim
05.01.2016, 09:43
Eren ismini duyunca cinlerim tepeme çıkıyor. Sercanla birlikte tek bir ricaya sattılar adiler.

ilyas BAHADIR
05.01.2016, 10:04
Yeni Yattara arayanlara.

https://www.youtube.com/watch?v=E5PNmH72b1Y
Daha önce de paylaşılmıştı.

gökhants1966
05.01.2016, 10:08
__________Gabigol ___________

Zivkovic ____ Malcom _________ Sisto

Lukaku _ Taşçı Aykut _ Cavanda

50 milyon Euroya bu adamları al geleceğini kurtarsınlar.Bu kadro 2-3 sene içinde şampiyonlar liginde büyük işler yapar.

Onazi : Kiralık
Taşçı : Takas
Lukaku : 3 milyon Euro
Sisto : 4 milyon Euro
Zivkovic : 8 milyon Euro
Malcom : 15 milyon Euro
Gabigol : 20 milyon Euro

hofsaale
05.01.2016, 10:15
Yeni Yattara arayanlara.

https://www.youtube.com/watch?v=E5PNmH72b1Y
Daha önce de paylaşılmıştı.
Al ain transfer oldu.. gitti güzelim adam....

Tayfun
05.01.2016, 10:26
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2010-2011/16/istanbul-basaksehir-1-3-trabzonspor-mac-ozeti

Günaydın ahali, bu havayı yeniden yakalarız inşallah. Ne zaman izlesem tüyler diken diken ...

Nazim Can
05.01.2016, 11:02
Waris gibi oyunculara yönelmeliyiz, bonservisi pahali olsa bile aldigi maas daha önemli, maasi düsük oldugunda yasi da genc potansiyelli olunca en kötü ihtimal bizde tutmayinca gönderirken hic Problem yasamiyoruz, Waris transferi bence dogru bir örnekdi.

Mert Acar
05.01.2016, 11:12
Eğer Musa,Alper ve İshak gönderilirse sezon sonu sözleşmesi biten Eren Albayrak mantıklı hamle olur.Yarım sezon için zaten solbekimiz yok.Sezon sonuna kadar o oynar.Gelecek sezon planlamasında da alternatif olur.
Serdar Taşcı ,eğer yerli oyuncu alacaksak en iyi isim. Douglas ile takası ise tadından yenmez.
Forvette Cardozo,N'Doye,Deniz hatta Beşir var.Hepsinin durumu belirsiz.Burada ki planlamayı iyi yapmak lazım.Muhammet ne şartlarda ve ne planlama ile gelecek bilmiyoruz.

Bugün Soner ve Atikle de sözleşme feshi gelse de rahatlatsak :D Alıcısı olmaz bunların. Daha sırada çok oyuncu var.

İ. SARAL
05.01.2016, 11:19
Waris gibi oyunculara yönelmeliyiz, bonservisi pahali olsa bile aldigi maas daha önemli, maasi düsük oldugunda yasi da genc potansiyelli olunca en kötü ihtimal bizde tutmayinca gönderirken hic Problem yasamiyoruz, Waris transferi bence dogru bir örnekdi.

Aynen katılıyorum. Bonservisinin o kadar pahalı olmasına da gerek yok. Avrupa liglerinden 2-3 milyon €'ya çok iyi oyuncular bulabiliriz.

İ. SARAL
05.01.2016, 11:20
Eğer Musa,Alper ve İshak gönderilirse sezon sonu sözleşmesi biten Eren Albayrak mantıklı hamle olur.Yarım sezon için zaten solbekimiz yok.Sezon sonuna kadar o oynar.Gelecek sezon planlamasında da alternatif olur.
Serdar Taşcı ,eğer yerli oyuncu alacaksak en iyi isim. Douglas ile takası ise tadından yenmez.
Forvette Cardozo,N'Doye,Deniz hatta Beşir var.Hepsinin durumu belirsiz.Burada ki planlamayı iyi yapmak lazım.Muhammet ne şartlarda ve ne planlama ile gelecek bilmiyoruz.

Bugün Soner ve Atikle de sözleşme feshi gelse de rahatlatsak :D Alıcısı olmaz bunların. Daha sırada çok oyuncu var.

Sözleşmesi biten adama bonservis bedeli 1 milyon € falan vermezler inş.

Mert Acar
05.01.2016, 11:23
Sözleşmesi biten adama bonservis bedeli 1 milyon € falan vermezler inş.
Tamamen enayilik olur o paraları vermek.Hiç gerek yok.Oyuncu takası ile halledilmeli..

Reha Asan
05.01.2016, 11:37
Transfer edilecek Yerli oyuncularda maaş olarak inşallah sınır koyarlar.
Bence ya 500 bin euro ya da 1.5-2 milyon TL gibi üst sınır olmalı.Gelecek oyuncu bu miktara gelmeli.

İ. SARAL
05.01.2016, 11:40
Tamamen enayilik olur o paraları vermek.Hiç gerek yok.Oyuncu takası ile halledilmeli..

Aç Anadolu takımları bir şeyler tırtıklamadan vermez oyuncularını. 1 adam + 500 bin € falan isterler en az.

faysal
05.01.2016, 11:56

_AhEgddS_2U

Gerçekten çok zeki bir topçu keşke alabilse,k siz burda gösterdikten sonra birkaç vidyosunu izledim beni baya etkiledi bizim takımın ortasına messi etkisi yapar..

Uğur Kalyoncu
05.01.2016, 11:57
Aç Anadolu takımları bir şeyler tırtıklamadan vermez oyuncularını. 1 adam + 500 bin € falan isterler en az.

Anadolu takimlarinin imkanlari ile büyük takimlarin bir değil. .Adamlarin istemesi normal biz adam olalim da vermeyelim..