PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Başkanı Kim Olmalı

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Hüseyin Başoğlu
06.05.2013, 13:24
Serdar bali çok ayrı bir vaka...

En son kupa maçında sadri başkan bizi istemedi bizde başka türlü çıkarız karşısına diyordu :) Çıkarızdaki çoğullar naptı baliyede yine geldi sadri başkanın dizine :D

gabriel omar
06.05.2013, 13:26
Yanlış hatırlamıyorsam devre arasında da konu görüşüldü ancak ertelendi. Takımın en iyi futbolcusu nasıl kadro dışı bırakacaksın ? Hocayla, taraftarla ters düşmez misin ?

O dönem Selçuk kadro dışı kalsa, takım kötü gitse bu taraftarın hiçbiri Sadri Şener'in yanında yer almazdı. Tıpkı şimdi olduğu gibi.

Taraftarın ona sevgisini hiçe sayıp, taraftarla dalga geçercesine giden bir futbolcu için ben kulüpten kimseye laf söylemem.

Hocam,devre arasında görüşülmesi yanlış olan zaten.Sene başında ,adamın elinde koz yokken sözleşme için masaya oturulur.Devre arası kozlar oyuncunun elindeyken ancak böyle arkasından bedava gidişini izlersin.

Fatih Öztürk
06.05.2013, 13:27
Karaktersiz :)

Serdar Bali'ye soruyorlar neden Sadri bey sizi kovdu :)

Ben Şampiyonlar ligi için Moskovaya davet edilmeyi bekliyordum...

Yani bedava uçak biletleri,bedava otel,konaklama herşey dahil...

Beni heyete almamış sadece yöneticilerle gitmiş...

Ben de tepkimi koydum diyor...

Az üçkağıtçı değil o da...

Yahu arkadaş 1-2 bin lira cebine koyup armanın peşine gidemiyorsan senin eski futbolcu eski yöneticiliğinin ne anlamı kalır.bu kadar asalak bir düşünce olabilirmi arkadaş.neymiş davet bekliyormuş.sırtlan gibi yapışmışlar kulübe.

Royal Heart
İbrahim Hacıosmanoğlu Kupa konusunda tamamen farazi mi konuştu yoksa bunu bir yere mi dayandırıyor, keşke açıklasaydı.

özgür6161
Ben zaten başkanın kim olcağını merak etmiyorum o belli :D

Asbaşkanı merak ediyorum bu sefer düzgün biri gelse bari :)

Bildiğim kadarıyla asbaşkan çok güçlü bir isim...

Hatta Sadri başkan biraz arka plandan yönetecek kulübü...

Yönetim güçlü geliyor...

Sadri Şener kulübün sponsor anlaşmaları,bankalar ve ekonomik atılımlar konusunda mesaiye başladı şu sıralar...

3 sene içinde Trabzon'a borsada yapılacak hamle yani stat anlaşmaları ve gelirleri,istanbulda alınması planlanan taşınmazlar ile ilgili ciddi bir gelir gelecek..

Sadri Şener ayrıca bir kaç ihaleyi takip ediyor...

Kendisi söylemiyor bunları şuan ama başkan adaylarının birkaçı ki onlar malum bunun kokusunu alan kişilerdir diyorum başka da birşey demiyorum...

faysal
Fatih tekke Sportif direktör olur bence :)
BBC’nin bu konuyu ele alan haberinde Leicester’ın eski sportif direktörü Dave Basset, bu pozisyonun görev tanımını çok açık bir şekilde yapmış: “Sportif direktör bir tampondur. Futbol takımıyla ilgili yönetime hesabı veren kişidir. Öte yandan da teknik direktörü asiste etmekle yükümlüdür. Futbolla ilgili deneyimlerini hem teknik direktörle hem de yönetimle paylaşır. Ancak özellikle yönetimle paylaşır çünkü kulüp yöneticilerinin bu tür deneyimleri yoktur.”

Daha genel bir tarif yapıp, sportif direktörün, teknik direktörden nerede ayrıldığına bakmak gerekirse şöyle farklılıklar sayabiliriz: Teknik direktör, gün gün takımın durumuyla ilgilenecek kişidir. Form durumları, taktiksel hamleler, oyun anlayışının geliştirilmesi, futbolcuların kişisel gelişimi gibi konular, teknik direktörün işi. Öte yandan takımın transfer ve kamp bütçeleri, oyuncu takip sistemi (scouting), gençlik geliştirme birimi (altyapı) sportif direktörün sorumluluk alanıdır.

Adamların sportif direktörlük için biçtikleri yer böle,bence tekke bu takımda kaptanlık yapmış biri olarak. layiğı ile yapar :)

Adem Köse
Kapatalım bu Selçuk muhabbetini okudukça canım sıkılıyor, hiçbir futbolcuyu kendi istemediği sürece takımda tutamazsın , takımında oynayan bir futbolcuyu da kendi istemediği sürece göndermezsin , B. Dortmund tutabiliyor mu topçusunu Bayern e karşı... Önceden de oldu bundan sonrada olacak , buna karşı önlemi ancak iyi bir izleme komitesi ve altyapı ile sağlayabilirsin.

Erdinç Barutçu
06.05.2013, 13:28
Burdaki arkadaşların derdini anlıyorum.Herkes ortak bir payda da ama çözüm yolu düşüncemiz farklı tabi.İyi kötü herkes bir fikir sahibi fakat sonuç?Bence yönetim seçilir seçilmez taraftar açısından yapılması elzem olan şeylerden biri üye sayısını arttırıp bunun için gerekli bütün yollar açılmalı.Üyeliğe girişte alınan bedel gerçekten yüksek.Kulüp bundan bir gelir elde etmeyi düşünerek yaptıysa yalnış bir adımdır.Burdaki fikir,görüş ve eleştirilerinizin takıma ve yönetime yansımasını istiyorsanız kulübe üye olmakla başlayın.Seçimden hemen sonra bununla ilgili bir çalışma yapılmalı.Yoksa yazılanlar çizilenler afaki kalır...

Sefa
06.05.2013, 13:28
Bildiğim kadarıyla asbaşkan çok güçlü bir isim...

Hatta Sadri başkan biraz arka plandan yönetecek kulübü...

Yönetim güçlü geliyor...

Sadri Şener kulübün sponsor anlaşmaları,bankalar ve ekonomik atılımlar konusunda mesaiye başladı şu sıralar...

3 sene içinde Trabzon'a borsada yapılacak hamle yani stat anlaşmaları ve gelirleri,istanbulda alınması planlanan taşınmazlar ile ilgili ciddi bir gelir gelecek..

Sadri Şener ayrıca bir kaç ihaleyi takip ediyor...

Kendisi söylemiyor bunları şuan ama başkan adaylarının birkaçı ki onlar malum bunun kokusunu alan kişilerdir diyorum başka da birşey demiyorum...

Desene borç 500'e dayanacak..

Parasız Yıldırım Demirören iş başında..

Fatih Öztürk
06.05.2013, 13:29
Serdar bali çok ayrı bir vaka...

En son kupa maçında sadri başkan bizi istemedi bizde başka türlü çıkarız karşısına diyordu :) Çıkarızdaki çoğullar naptı baliyede yine geldi sadri başkanın dizine :D

Bali baliyi fazla kaçırınca çoğul ekleyeyim demiş.malum kafa iyi olunca aynada kendini bir kaç tane görüyor:D

özgür6161
06.05.2013, 13:31
Desene borç 500'e dayanacak..

Parasız Yıldırım Demirören iş başında..

Heee hee 600 olur mu acaba?

Yok mu arttıran...

Neyse..

alper*
06.05.2013, 13:32
Sadri Şener yeniden aday olacakmış. Yarışı önde bitirecektir.

Erdinç Barutçu
06.05.2013, 13:33
Kapatalım bu Selçuk muhabbetini okudukça canım sıkılıyor, hiçbir futbolcuyu kendi istemediği sürece takımda tutamazsın , takımında oynayan bir futbolcuyu da kendi istemediği sürece göndermezsin , B. Dortmund tutabiliyor mu topçusunu Bayern e karşı... Önceden de oldu bundan sonrada olacak , buna karşı önlemi ancak iyi bir izleme komitesi ve altyapı ile sağlayabilirsin.
Bunca yıl hiç kimse bunu anlamadı.Adamların derdi para değil.Sadri başkanın konuşmalarını izlemediniz mi?Adam kulübe,ant. bile giderken sahil yolundan gidio şehrin içinden geçmiyor diyor.Herşey sadece para değil.Ücretler inanılmaz yüksek ve futbolcunun kafa yapısına göre adam para harcama eğilimli.Onur ve Tjikuzu Ankara geldiğinde onlarla 2-2,5 saat görüşme imkanım olmuştu.Tjikuzunun o zamanlar kadro dışı kalma durumu vardı.Adamın bize söylediği "Trabzonda aldığın parayı huuup diye bankaya atıyorsun, harcayamıyorsun"... Adamın bakış açısına bakar mısın.Peki şimdi kim onu hatırlıyor yada arkasından bakıyor.Paraya mı, oyuna mı, değer verenin nerelerde olduğunu biliyoruz.

Harun-61
06.05.2013, 13:39
TEKKE DE GERİ DÖNECEK

Trabzonspor Başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu, başkan olması halinde Sportif Direktörlüğe Trabzonspor'un eski futbolcusu Fatih Tekke'yi getireceğini de sözlerine ekledi.

Canikli
06.05.2013, 13:39
Klüpte yöneticiler sürekli futbolcular hakkında bilgi alır ve selçuk sürekli aynı şeyleri söylüyorsa adamla yöneticiler görüşür...

Sen bizde çok mutlusun ve bizden başka kulüpte oynamayacaksın değil mi?...

Selçukta Avrupadan teklif gelmez ise evet der...

O zaman sezon sonuna kadar bekleyelim gelmez ise sözleşme yenileriz hem kongre de aradan çıkmış olur...

Tamam der Selçuk...

Nisan ayında tekrar görüşülür ve Selçuğunda dediği gibi herşey yolundadır Trabzon'dan başka hbir kulüpte oynamayacaktır...

Mayıs ayı gelir...

Meğersem o aralar zaten Galatasaray ile anlaşmış...

Özgür yanlis anlama ama bu saf düsüncenle, sendende Baskan olmaz...

SADECETRABZON61
06.05.2013, 13:41
Sadri Şener yeniden aday olacak yazısı nerede arkadaşlar?

özgür6161
06.05.2013, 13:42
Özgür yanlis anlama ama bu saf düsüncenle, sendende Baskan olmaz...

Öyle bir iddaam yok...

Lakin keşke sandığınız gibi yürüseydi bu işler...

Selçuk gibi adamlar bu takıma katkıda bulundu ama o katkıları kendilerini karaktersizce bir adım öteye taşımak için oldu Trabzonspor'u değil...

Anlıyorum,haklısınız da keşke futbolcularla sizin dediğiniz gibi yöntem olabilse ama olmuyor...

Saf düşüncem değildi bu arada onlar...

Gerçekleşen hadiseler...

Beklenilmesinin tek sebebi Avrupa...

Yoksa Colman gibi takımı sabote etmesni beklerdik en önemli sezonumuzda...

Neyse...

özgür6161
06.05.2013, 13:46
Trabzonspor Başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, "Benim sportif direktörüm Fatih Sultan Tekke olacak" demesinin ardından gün içerisinde kulisler boş durmadı. İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Başkan adaylarından Emre Aksoy'a "Listemize katıl güçlenelim birlikte kongreden el ele çıkalım" teklifi götürdü. Bu teklif Aksoy ekibini ikiye böldü. Kimisi 'evet' derken diğerleri, "Asla birleşme yok. Biz tek başımıza kongreye girelim" dedikleri öğrenildi. Emre Aksoy da ekibiyle görüştükten sonra Hacıosmanoğlu'na,"Hayır" cevabı verdiği öğrenildi. Aksoy bu iddiayı doğruladı.

Seçilemeyeceklerini anladıkları için mi acaba?

bariskaratas
06.05.2013, 13:48
Bunlara hala bi cevap alamadım. Var mı cevap verebilecek olan.
Ne açıklamış bu başkan adayları. Şunlara cevap versinler ona göre oyumu alsınlar.

B fb liler, cemaat takımı ele geçirmeye çalışıyor diyen fblilermi

ben bir şey demiyorum. ben adayların hiçbirini yeterli görmüyorum.

şunlara cevap arıyorum ben
1- Usta'nın Geliş süreci Albayrak'ın geliş süreci ile aynı. Hatta liman, stad şike üçgenin de çok benzer.
2- Trabzonspor başkanlığı için daha önce adı geçen Mehmet Atalay neden aday olmadı.
Bu sorulara birileri cevap verebilir mi?

Birde her başkan adayından şu cevaplar aranmalı
A) Şike için, 2010-11 şampiyonluğu için neler yapacaklar.
B) Alt yapı için neler yapılacak? Adam kayırma sona ermese de azalacak mı? Bucaspor un yapabildiğini süper lig takımları çok rahat yapabilir.
C) Hele elinde 1461 varken. Ki 1461 i satacağım ya da süper lige çıkartacağım diyen aday bile olmasın. Vizyon sıfır demektir.

Başkan adayları, kıvırtmadan, politik olmadan bunlara çok net cevap vermeli.

Emre ÖZTÜRK
06.05.2013, 13:49
Trabzonspor Başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, "Benim sportif direktörüm Fatih Sultan Tekke olacak" demesinin ardından gün içerisinde kulisler boş durmadı. İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Başkan adaylarından Emre Aksoy'a "Listemize katıl güçlenelim birlikte kongreden el ele çıkalım" teklifi götürdü. Bu teklif Aksoy ekibini ikiye böldü. Kimisi 'evet' derken diğerleri, "Asla birleşme yok. Biz tek başımıza kongreye girelim" dedikleri öğrenildi. Emre Aksoy da ekibiyle görüştükten sonra Hacıosmanoğlu'na,"Hayır" cevabı verdiği öğrenildi. Aksoy bu iddiayı doğruladı.

Adam doğru olanı yapıyor.Birliği sağlamaya çalışıyor.Hacıosmanoğlu hep böyle davranıyor.Sadri Şener'le yarıştıkları seçimden sonra da elini sıkıp tebrik etmişti.

serkanholep
06.05.2013, 13:50
yahu yine sadri şener başkan olacaksa niye kongreye gittik ki erkenden

neyse şakar dan kurtuluruz transfer dönemi gelmeden

Sefa
06.05.2013, 13:50
Heee hee 600 olur mu acaba?

Yok mu arttıran...

Neyse..

Tablo bu neyse ile olmuyor başarısız oldu mu oldu bir zahmet yol alsın.

Her şeyi geçtim aday olursa olmam demedi mi sözünü yiyen bir Başkan istemiyorum..

Metin Ural
06.05.2013, 13:51
İbrahim Hacıosmanoğlu Kupa konusunda tamamen farazi mi konuştu yoksa bunu bir yere mi dayandırıyor, keşke açıklasaydı.

"İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Başkan adaylığını açıkladı. 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasını almanın yöntemini bildiklerini belirten Hacıosmanoğlu, "Emek hırsızlarını bertaraf etmenin yöntemini de biliyoruz. Bu kupayı İstanbul'da alacağız, oradan da üstü açık otobüsle kemençe horon ekibiyle boğaz köprüsünü istila edeceğiz" dedi."

Eğer kupayı almanın yöntemini bilmelerine rağmen mevcut yönetim ile paylaşmamışlarsa ben bunu Trabzonspor'a ihanet olarak yorumluyorum. Ben mi birşeyleri kaçırıyorum?

Canikli
06.05.2013, 13:51
Öyle bir iddaam yok...

Lakin keşke sandığınız gibi yürüseydi bu işler...

Selçuk gibi adamlar bu takıma katkıda bulundu ama o katkıları kendilerini karaktersizce bir adım öteye taşımak için oldu Trabzonspor'u değil...

Anlıyorum,haklısınız da keşke futbolcularla sizin dediğiniz gibi yöntem olabilse ama olmuyor...

Saf düşüncem değildi bu arada onlar...

Gerçekleşen hadiseler...

Beklenilmesinin tek sebebi Avrupa...

Yoksa Colman gibi takımı sabote etmesni beklerdik en önemli sezonumuzda...

Neyse...

Tartismanin Orjin´i, Maliyeti 15,5 Milyon € olan Trabzonspor´a ait olan Oyuncularin maclari Tribünden izlemeseydi. Ama bu basiretsiz Yönetim yüzünden, nereden tutarsan, orasi elinde kaliyor. Bu paralar maalesef birilerine "peskes" cekildi. Benim anlamakta zorlandigim, neden hala bu kisilerin Trabzonspor´a Baskanligi devam ettirmeleri icin aday olmalaridir. Adam daha, Takimin cok önemli maclarina bile gelemiyorken...

özgür6161
06.05.2013, 13:52
Adam doğru olanı yapıyor.Birliği sağlamaya çalışıyor.Hacıosmanoğlu hep böyle davranıyor.Sadri Şener'le yarıştıkları seçimden sonra da elini sıkıp tebrik etmişti.

Hangi açıdan baktığına bağlı...

Bari baştan buna kalkışsalardı...

Kongreye yakın bir zamanda hadi gelin birleşelim biraz zorlama oluyor ki Emre'de kabul etmemiş zaten...

özgür6161
06.05.2013, 13:54
http://www.61saat.com/futbol/bakan-egemen-bagis-taraftari-cileden-cikardi-h47309.html

Bu adam bir BAKAN...

faysal
06.05.2013, 13:56

Kesinlikle dediklerine katılıyorum :) İbrahim başkan umarım hakan kulaçoğlunada böle bir teklifte bulunur..

Fatih Öztürk
06.05.2013, 13:56

Özgür bu habere inanmam çünkü Hacıosmanoğlunun oy potansiyeli Emre Aksoyun belkide 10 katı fazlasıdır.asparagas haber bence.

ozturk
06.05.2013, 13:57
Eş başkanlık veya koalisyon olsa nasıl olur :)

1,5 yıl biri başkan 1,5yıl biri başkan olur. :)

Tanju
06.05.2013, 13:57
Muharrem Usta'ya BMN gibi yerden 150 oy çıkıyorsa, diyecek söz bulamıyorum.

Çağatay_
06.05.2013, 13:58
....

Sonrası hakkında bir bilgim yok çokta fazla kurcalamıyorum açıkçası sonucu bildiğim için :) .....

Kim olacak sence başkan ?

Geçen günlerde Hacıosmanoğlu kesin diyordun şuan Sadri Şener mi ağır basıyor?

Muhalefet etmek için sormuyorum ama kesin konuştuğun için merak uyandırıyor. Okumaya çalıştım ama hepsi farklı yerlerde olunca kolay olmuyor.

özgür6161
06.05.2013, 13:58
Özgür bu habere inanmam çünkü Hacıosmanoğlunun oy potansiyeli Emre Aksoyun belkide 10 katı fazlasıdır.asparagas haber bence.

:)

Bilmiyorum abi Emre Aksoy doğrulamışmış...

10 katı fazla olduğu konusuna katılıyorum...

Peki sana göre Muharrem Usa'mı,Hacı abi mi seçilir?..

zahido
06.05.2013, 14:02
Hakan Kulaçoğlu bu seçimleri kazanamasa bile iyi bir muhalefet olucaktır..

Camianın etkin muhalefete ihtiyacı var bence..

Ahmet Kuru
06.05.2013, 14:02

Özgür, sen kime oy verirdin?

özgür6161
06.05.2013, 14:03
Özgür, sen kime oy verirdin?

Hiçbirine....

Fatih Öztürk
06.05.2013, 14:03

Emre Aksoyu bilmem tanımam birden aday olunca ''reklam kokan hareketler bunlar'' gibi geldi bana.

Muharrem Ustaya oy veren kupayı unutsun.bu kesin ve kesindir.yok Erdoğan Bayraktarmış yok bilmem kim destekliyormuş tırı vırı arkadaş aklı başında kongre üyeleri herşeyin farkında. Hacıosmanoğlunun büyük oyu var.listesi güçlü olsun başkan seçilecektir.Hacıosmanoğlunun bugünki açıklamasında ''bu seçimde başkan seçilemezsem önümüzdeki seçimlere aday olmayacağım''dedi.baya kararlı görünüyor.

kürşat şen
06.05.2013, 14:06
i.hacıosmanoğlu'nun fatih tekke'yi sportif direktör yapacağım dediği an geri kalan konuşmalarını fazla ciddiye almadım doğrusu..amatörlükten bahsediyor ama o bahsettiği sportif direktörlük kurumunun ne anlama geldiğini bilmiyor..sırf taraftara oynama stratejisi.birincisi türkiyede sportif direktörlük yemez.ikincisi, yerse bile akıllı avrupa ve dünya futbolunu bilen kişilerin o göreve gelmesi lazım..tatmin etmeyen açıklamalar..meydan yine sadri şenerin olacak...

Ahmet Kuru
06.05.2013, 14:07
Hiçbirine....

son zamanların en kalabalık aday sayısı ile seçime giriyoruz. bu kadar yorum yapıyorsun, yanlış hatırlamıyorsam bir ara İbrahim Hacıosmanoğlu diyordun. ne değişti?

Emrullah
06.05.2013, 14:09
İbrahim HACIOSMANOĞLU'nun kupa hakkındaki söylemleri(üstü açık otobüs, horon ....) bana boş tenekeyi hatırlattı.

Yandık yani al sana dalga geçilecek bir başkan adayı daha. Hacıosmanoğlu derdimizin kupa olmadığını bilmesi lazım. Sadece şike üzerinden icraat yapacak ve boş konuşacak başkan istemiyorum.

Hacıosmanoğlu kupa mevzusunu konuşmak yerine kupayı nasıl alacaksa alsın. Konuşmakla, masa vurmakla kimseye kupa vermiyorlar. Üstüne üstlük ciddiye de alınmazsınız.

Hacıosmanoğlu olacağına Muharrem USTA daha iyidir. Hacıosmanoğlu ile bize kupa falan gelmez, rezil olmak yanımızda kar kalır.

hodlu
06.05.2013, 14:09
Serdar Bali için çok olumlu yazılar yazdım bu satırlarda bakıyorum kongre sürecinde yok oldu. İşte insanların bu davranışlarına hasta oluyorum. Tv'de konuşmak kolay, kardeşim çık ortaya kriterlerini açıkla başkan adaylarına ültimatom ver hiç bir şey yapmıyorsan...Kime güveniyorsak hançerleniyoruz...

muratt
06.05.2013, 14:10
Belki tartışılmıştır bilemiyorum tüm başlığı okumadım ama seçeneklerde mevcut yönetim de olmalı. Evet aday değiller ama taraftarın adayları mevcut yönetimle karşılaştırmasını görmek açısından önemli bence.. Şahsen ben adaylardan hiçbirini mevcut başkandan daha donanımlı ve vizyonlu görmüyrum..

Yasin Altuntas
06.05.2013, 14:11
Cok merak ettim su cok etkin olacak As Baskan kimmis diye. Hayir Nevzat "yederli" Sakar gibi etkin birini kaybedecegiz ona üzülüyorum.....

Muhammed Ayaz
Öyle bir başkan istiyorumki;
--karizması olacak
--parası olacak
--takım içindeki etkinliği üst düzey
--şike konusunu en raconundan devam ettirecek (Sadri Şener bunu kaybetti)
--28 yıllık özleme artık son verecek
28 yııııılllllllll!!!!!!!!

atillati
Metin Atasoy başkan,Hakan Kulaçoğlu asbaşkan,Vahid Halilhodzic teknik direktör...Ah ah şöyle bir tablo olsa.

sasone
06.05.2013, 14:13
Sen olsaydın mesela ne yapardın?...

O futbolcuya nasıl imza attırırdın?

Bursaspor'un yaptığını yapabilirdik,bir sene boyunca süründürür bize yar olmayacaklarsa,düşmana da merhem olmasınlar.
Ozan İpek
Sercan Yıldırım
Volkan Şen
Atilla Turan bunların sonları iyi olmadı.
Batalla'yı da imzaltmışlar.
Bursa yapıyor biz yapamıyoruz,bence inandırıcı değil.Sadri Şener çok büyük kandırdı,Demiröerene oy verdi.

Ahmet Kuru
06.05.2013, 14:13
Serdar Bali için çok olumlu yazılar yazdım bu satırlarda bakıyorum kongre sürecinde yok oldu. İşte insanların bu davranışlarına hasta oluyorum. Tv'de konuşmak kolay, kardeşim çık ortaya kriterlerini açıkla başkan adaylarına ültimatom ver hiç bir şey yapmıyorsan...Kime güveniyorsak hançerleniyoruz...

Serdar Bali, bu camianın en gereksiz konuşan, kimden namalanıyorsa karşı tarafı kötüleyen,her zaman önceliği şahsi menfaatleri olan bu camiadan kesinlikle uzak durması gereken biridir abi.

özgür6161
06.05.2013, 14:14
son zamanların en kalabalık aday sayısı ile seçime giriyoruz. bu kadar yorum yapıyorsun, yanlış hatırlamıyorsam bir ara İbrahim Hacıosmanoğlu diyordun. ne değişti?

Şartlar benim de anlamadığım şekilde değişti...

Şuan iktidarın ilk etapta desteklemediği fakat Şener'in başkan adaylığına tekrar soyunduğunu anladıktan sonra var gücüyle desteklediği Muharrem Usta ortaya çıktı...

İbrahim Hacıosmanoğlu'na sen bekle denildi...

Zira iktidar dahi biliyor Sadri Şener iyi bir ekiple gelirse alır...

özgür6161
06.05.2013, 14:15
Bursaspor'un yaptığını yapabilirdik,bir sene boyunca süründürür bize yar olmayacaklarsa,düşmana da merhem olmasınlar.
Ozan İpek
Sercan Yıldırım
Volkan Şen
Atilla Turan bunların sonları iyi olmadı.
Batalla'yı da imzaltmışlar.
Bursa yapıyor biz yapamıyoruz,bence inandırıcı değil.Sadri Şener çok büyük kandırdı,Demiröerene oy verdi.

Adamın sözleşmesi bitmiş nasıl yapacaktın bunu?

özgür6161
06.05.2013, 14:16
Metin Atasoy başkan,Hakan Kulaçoğlu asbaşkan,Vahid Halilhodzic teknik direktör...Ah ah şöyle bir tablo olsa.

Vahid Halilhodzic?

Başkan konusu hariç fikirlerim seninle uyuyor sanki :)

lopsang
06.05.2013, 14:17
Fatih Tekke hamlesi komik olmuş bence, aynı zamanda da yanlış, o görev biraz daha tecrübeli birisini gerektiriyor..

Doğan BULAT
06.05.2013, 14:18
Nedense Hacıosmanoğlu başkan olsun istiyorum.. Bu adam başkan olmayı fena halde istiyor.. Biraz taraftara oynuyor gerçi ama olsun belki bizim isteklerimizi gözönünde bulunduran yönetim de fena olmaz yani :) Gider de yapıyo hani :) Şaka maka Usta ve Şener fena halde siyasetin kuklası gibi geliyor bana...

sasone
06.05.2013, 14:18
Sözleşmesi bitmeden bir veya 1,5 yıl öncesinden,eğer bu işlerle uğraşıyorsan futbolda bir futbolcunun 1 veya yarım sezon yatmasının onu nasıl geri düşürdüğünü biliyor olmalısınız.
Trabzonspor gibi kadro kalitesi Bursaya göre daha elverişli bir takım olarak bunu yapabiliriz.
Elimizi korkak alıştırmayalım,burası tekke hayır kurumu mu,bizim çıkarımıza olmayan bir şey eyvallah demiyoruz.Bunu beklemek hakkımız başkandan.

Fatih Öztürk
06.05.2013, 14:20
İbrahim HACIOSMANOĞLU'nun kupa hakkındaki söylemleri(üstü açık otobüs, horon ....) bana boş tenekeyi hatırlattı.

Yandık yani al sana dalga geçilecek bir başkan adayı daha. Hacıosmanoğlu derdimizin kupa olmadığını bilmesi lazım. Sadece şike üzerinden icraat yapacak ve boş konuşacak başkan istemiyorum.

Hacıosmanoğlu kupa mevzusunu konuşmak yerine kupayı nasıl alacaksa alsın. Konuşmakla, masa vurmakla kimseye kupa vermiyorlar. Üstüne üstlük ciddiye de alınmazsınız.

Hacıosmanoğlu olacağına Muharrem USTA daha iyidir. Hacıosmanoğlu ile bize kupa falan gelmez, rezil olmak yanımızda kar kalır.

Muharrem Usta tabiki daha iyidir.abisi Erdoğan Bayraktar haftada bir gelir başkanlık koltuğuna oturur hatta ak parti Trabzon il örgütünüde tesislere taşır ohh gel keyfim gel.

hodlu
Ankara tarafından resmen görevlendirilmiş bir adaya başkan olursa iyi olur diyebilen renkdaşlarım kalben öyle yaralıyor ki beni, anlatılacak gibi değil. Yapmayın arkadaşlar resmen şike süreci fesih olsun diye düne kadar hangi takımı tuttuğu bilinmeyen bir şahıs ntvspor tarafından altın tepsi ile önümüze sürülüyor. Hangi ntvspor onu da biz Trabzonsporlular iyi biliyoruz....

Ahmet Kuru
Şartlar benim de anlamadığım şekilde değişti...

Şuan iktidarın ilk etapta desteklemediği fakat Şener'in başkan adaylığına tekrar soyunduğunu anladıktan sonra var gücüyle desteklediği Muharrem Usta ortaya çıktı...

İbrahim Hacıosmanoğlu'na sen bekle denildi...

Zira iktidar dahi biliyor Sadri Şener iyi bir ekiple gelirse alır...

ozaman sende başkan adaylarının fikirlerine, projelerine göre değil kim seçilecekse ona oy veririm diyorsun yani:) ozaman bu mantıkla yola çıkarsak adayın Muharrem Usta :)

Emre ÖZTÜRK

Zamanında sözleşme yenileme isteğinde bulunarak.Körü körüne Sadri Şener'i savunuyorsun.Daha doğrusu savunmaya çalışıyorsun.

sasone
06.05.2013, 14:22
Muharrem Usta tabiki daha iyidir.abisi Erdoğan Bayraktar haftada bir gelir başkanlık koltuğuna oturur hatta ak parti Trabzon il örgütünüde tesislere taşır ohh gel keyfim gel.
Aynı şeyi sadri şener yapmıyormu?Chp'ye tepki gösteriyor niye paralar ihaleler ak partide,tersi olsa ak partiye sallıyacaklar.
bu iş adamı mütahit kafasını kulübe sokmaycaksın başkan olacak adamın direk alakası olmayacak devletle.

Sefa
06.05.2013, 14:24

Adamın saydıklarının bitmemiş miydi ? Hiç bir konuda dik duramadı. Teofilo olayından sonra yönetimi Başkan değil futbolcular yaptı.

özgür6161
06.05.2013, 14:24
Zamanında sözleşme yenileme isteğinde bulunarak.Körü körüne Sadri Şener'i savunuyorsun.Daha doğrusu savunmaya çalışıyorsun.

Kardeşim 1,5 yıl öncesinden sözleşme imzalasaydın diyor...

Adam daha geleli 1 sene olmadan sözleşme imzalayan kim var...

Körü körüne savunmak,çalışmak...

Yaptıklarına bak bana söylediğine bak,arkadaşım bilmeden etmeden konuşma...

Fatih Öztürk
06.05.2013, 14:25
Aynı şeyi sadri şener yapmıyormu?Chp'ye tepki gösteriyor niye paralar ihaleler ak partide,tersi olsa ak partiye sallıyacaklar.
bu iş adamı mütahit kafasını kulübe sokmaycaksın başkan olacak adamın direk alakası olmayacak devletle.

Aynen öyle üstadım % 100 katılıyorum.

özgür6161
06.05.2013, 14:26

Bana Sadri Şener'in Akparti'den aldığı bir ihaleyi göster lütfen...

Yahu adamın babası Chp menşeiyli BAKAN...

Bakın arkadaşlar birileri laf söylüyor inanıyorsunuz...

Bana belgesi ile Akpartiden rant ile şu ihaleyi aldı...

Göster...

Onur Tan
06.05.2013, 14:27
Vahid Halilhodzic?

Başkan konusu hariç fikirlerim seninle uyuyor sanki :)

Bu ekipte Şenol hoca başkan olur, güzel de olur

Adnan Mollasalihoğlu
http://www.haber61.net/adamsin-umut-bulut-145982h.htm
Sorsan büyük haberciler :) ADAMSIN ZAFER6161 ABİ

özgür6161
Aynen öyle üstadım % 100 katılıyorum.

Fatih abi bu konuda kimse Hacıosmanoğlunun eline su dökemez...

Ofton inşaatta neler döndüğünü anlattırma bana...

hyasin61
06.05.2013, 14:28
Özgür Sadri Sener'in asbaskanı İskender Önal mı ?

özgür6161
06.05.2013, 14:29
Özgür Sadri Sener'in asbaskanı İskender Önal mı ?

Belli değil şuan...

Net birşey söyleyemem ama İskender Önal ismi geçiyordu..

Emre ÖZTÜRK
Kardeşim 1,5 yıl öncesinden sözleşme imzalasaydın diyor...

Adam daha geleli 1 sene olmadan sözleşme imzalayan kim var...

Körü körüne savunmak,çalışmak...

Yaptıklarına bak bana söylediğine bak,arkadaşım bilmeden etmeden konuşma...

Kim geleli bir yıl olmamış ?

Fatih Öztürk
Fatih abi bu konuda kimse Hacıosmanoğlunun eline su dökemez...

Ofton inşaatta neler döndüğünü anlattırma bana...

Az çok tahmin edebiliyorum kardeşim fakat bu tür işler nerede dönmüyorki?

özgür6161
06.05.2013, 14:32
Kim geleli bir yıl olmamış ?

2009 yılında gelen bir adamla 2010 yılında sözleşme imzalanır mı tekrar..

Daha sözleşmesi var iken...

Adam zaten o yıl parladı...

İkincisi futbolcu hemen sözleşme uzatmazzzzzzzzzzzzzzzz

Avrupa hayalim var diyor adam olmzsa Trabzon diyor daha ilk senesinde ne diye Trabzonla sözleşme uzatsın...

Daha konuşmayacağım,konu iyice b.ka sarmaya başladı...

Artık anlamadıysan senin dediğin doğrudur susuyorum...

exelans_25
06.05.2013, 14:33
haciosmanoglu gelirse kulup baya küçülür

bkandil
06.05.2013, 14:34
Dün bir ortamda Usta'nın listesine Şenol Güneş'in eklenmeye çalışıldığına dair bir şeyler duydum. Bu konuda bilgisi olan var mıdır?

Emre ÖZTÜRK
06.05.2013, 14:34
2009 yılında gelen bir adamla 2010 yılında sözleşme imzalanır mı tekrar..

Daha sözleşmesi var iken...

Adam zaten o yıl parladı...

İkincisi futbolcu hemen sözleşme uzatmazzzzzzzzzzzzzzzz

Avrupa hayalim var diyor adam olmzsa Trabzon diyor daha ilk senesinde ne diye Trabzonla sözleşme uzatsın...

Daha konuşmayacağım,konu iyice b.ka sarmaya başladı...

Artık anlamadıysan senin dediğin doğrudur susuyorum...

Harbiden komiksin sen yaa :) Adamın kaç sene bizde oynadığından haberin yok daha.Neyse anlayan anlamıştır.

özgür6161
06.05.2013, 14:35
ozaman sende başkan adaylarının fikirlerine, projelerine göre değil kim seçilecekse ona oy veririm diyorsun yani:) ozaman bu mantıkla yola çıkarsak adayın Muharrem Usta :)

Ahmet hocam benim kafamdaki başkan adayı çıkmaz Trabzondan...

Gördüğüm bu...

hyasin61
06.05.2013, 14:36
Dün bir ortamda Usta'nın listesine Şenol Güneş'in eklenmeye çalışıldığına dair bir şeyler duydum. Bu konuda bilgisi olan var mıdır?

yok oyle bır durum ,senol gunes boyle bır olusum ıcınde yer almayacak

özgür6161
Harbiden komiksin sen yaa :) Adamın kaç sene bizde oynadığından haberin yok daha.Neyse anlayan anlamıştır.

Güldüysen hadi yoluna devam et güzel kardeşim...

AhmetG.
Arkadaşlar altta neler dönüyor bilemem.

Ama çıkıp adam gibi mert konuşan, bildiği doğruyu tak diye söyleyen adama ihtiyacımız var.

Anlaşılmıştır ki hırsıza karşı kullanabileceğimiz ne medya ne siyasi ne de parasal gücümüz var..

Çıkıp vura vura o kupayı Trabzona getirecek adama ihtiyaç var..

Allah yanıltmasın ama kalbimden bu işi yapabilecek ve şuan ki adaylar arasında yer alan kişi Hacıosmanoğlu'dur.

Allah yanıltmasın.

SADECETRABZON61
İbrahim Hacıosmanoğlu Hırsınla bize başkan olacak bir adam.

sasone
Bana Sadri Şener'in Akparti'den aldığı bir ihaleyi göster lütfen...

Yahu adamın babası Chp menşeiyli BAKAN...

Bakın arkadaşlar birileri laf söylüyor inanıyorsunuz...

Bana belgesi ile Akpartiden rant ile şu ihaleyi aldı...

Göster...
CHP olması neyi değiştiriyor eskinin devrimcileri bugünün para babaları oldu,Sadri Şener zaten Tmsf'ye borçlu şirketler kredi borçları ile bağlı siyasi iktidara,bir de kardeşi var ceo TAV'da.
Ben sadri Şener'i bu yüzden suçlamam oyunun kuralı bu,her iktidar böyle o yüzden de bize mütahhit falan gerekmez,olacaksa da en büyük baş olsun en zengin Trabzonlu Trabzonsporlu kimse ona satalım ucuza gitmemiş oluruz.şikecilerin başkanın taşeronu çapında kulüp başkanı başı ayrı oynuyor başka bir tarafı ayrı.
Selçuk kongre sözüydü bu sadri şenerin şimdi nerde?Kimse bunun hesabını sormaycak mı,bizi kandırmak bu kadar kolay.

bkandil
yok oyle bır durum ,senol gunes boyle bır olusum ıcınde yer almayacak

Ok, teşekkürler...

zafer6161
06.05.2013, 14:37
gönlüm hakan kulaçoğlun dan yana
kalbim sadri şenerden yana
mantığım ibrahim hacıosman dan yana

Fatih Öztürk
06.05.2013, 14:39
haciosmanoglu gelirse kulup baya küçülür

Niye?

Hüseyin Başoğlu
06.05.2013, 14:39

gönlün kalbin mantığın bu kadar çelişiyorken sen nasıl yaşıyon abi yA:D

Adnan Mollasalihoğlu
06.05.2013, 14:40

Abi bu Umut Bulut haberini sen mi söyledin AJANSLARA :)

bkandil
06.05.2013, 14:40

Teker teker adaylara bakınca bu üçlünün birarada olması mantıklı geliyor.

Ahmet Kuru
06.05.2013, 14:43
Ahmet hocam benim kafamdaki başkan adayı çıkmaz Trabzondan...

Gördüğüm bu...

Ozaman bence özgür yapman gereken tam olarak bilmeden araştırmadan bu derece kesin konuşmaman gerek. 10 gün önce Hacıosmanoğlu'na toz kondurmuyordun şimdi bilmem ne inşaatta olanları bi anlatsam diyorsun... 10 gün içinde ne değişti.
Ben her türlü düşünceye fikire saygı duyarım.
ama bugün itibariyle senin yazacağın hiçbirşeyin benim açımdan önemi yok.Hayırlı günler.

Doğan BULAT
06.05.2013, 14:44
Ünal Aysal gibi başkan istiyorum.. Bıktım hıyar yemekten bende çilek yemek istiyorum artık :)

özgür6161
Ozaman bence özgür yapman gereken tam olarak bilmeden araştırmadan bu derece kesin konuşmaman gerek. 10 gün önce Hacıosmanoğlu'na toz kondurmuyordun şimdi bilmem ne inşaatta olanları bi anlatsam diyorsun... 10 gün içinde ne değişti.
Ben her türlü düşünceye fikire saygı duyarım.
ama bugün itibariyle senin yazacağın hiçbirşeyin benim açımdan önemi yok.Hayırlı günler.

Sen beni anlamamışsın bile Ahmet...

Sana da hayırlı günler...

Ahmet Kuru
Ünal Aysal gibi başkan istiyorum.. Bıktım hıyar yemekten bende çilek yemek istiyorum artık :)

çok iyiydi:)

özgür6161
06.05.2013, 14:45

Güldürdün :D

Erdal DİLEK
06.05.2013, 14:45
Fatih tekke yi çok severim ama sportif direktörlük yapamaz. Fatih tekke asi adamdır. . .

bkandil
06.05.2013, 14:48
BMN olarak adaylarla röportaj, ya da soru cevap tarzında bir organizasyon yapamaz mıyız acaba?

muhammet terzi
06.05.2013, 14:49
Oylarda Prof. Hakan Kulaçoğlu üstün gözüküyor da, sizce seçilme ihtimali var mı?
İbrahim hacıosmanoğlu bir ihtimal...

Özgür Öztürk
06.05.2013, 14:49

Burak Yılmaz gibi adamsın vesselam :)

Beşiktaşlıyım,
Trabzonspor için ölürüm,
Gayse için geberirim,
Fener için herşeyi yaparım. ;)

hakan yesilyurt
06.05.2013, 14:51
@özgür6161

arkadaşım bazı arkadaşların dediği gibi 10 gün önce Hacı abiyi destekliyordun..ona toz kondurmuyordun..şimdi ne değişti..bize bir açıklama yapsan..bizim bilmediğimiz neyi biliyorsun...

sasone
06.05.2013, 14:51
Futbolcu menejeri sözleşmeye madde ekliyor,sen Trabzonspor başkanı olarak bunu kabul ediyorsan orda durmayacaksın.
menejer giremeyecek o kapıdan içeri.
araya adamlar soksa da giremeyecek
bir de trilyonlarca menejer parası ödenmiş,akıl alır mı bunu.
Trabzonspor en kötü bu kadar olur.
Kimse bana futbolcular gider diyemez,burası Trabzonspor herhangi bir kulüp değil,Colman niye gidemedi,onun menejeri niye istediğini yaptıramadı,istenen paralara ulaşılamadığı içinmi?
bizleri aptal yerine koyuyorlar.

muhammet terzi
06.05.2013, 14:52
Futbolcu menejeri sözleşmeye madde ekliyor,sen Trabzonspor başkanı olarak bunu kabul ediyorsan orda durmayacaksın.
menejer giremeyecek o kapıdan içeri.
araya adamlar soksa da giremeyecek
bir de trilyonlarca menejer parası ödenmiş,akıl alır mı bunu.
Trabzonspor en kötü bu kadar olur.
Kimse bana futbolcular gider diyemez,burası Trabzonspor herhangi bir kulüp değil,Colman niye gidemedi,onun menejeri niye istediğini yaptıramadı,istenen paralara ulaşılamadığı içinmi?
bizleri aptal yerine koyuyorlar.

Yürü be :alkış:

Canikli
06.05.2013, 14:57
@özgür6161

arkadaşım bazı arkadaşların dediği gibi 10 gün önce Hacı abiyi destekliyordun..ona toz kondurmuyordun..şimdi ne değişti..bize bir açıklama yapsan..bizim bilmediğimiz neyi biliyorsun...

Yok, simdide Sadri Sener´e toz kondurmuyor. Kusura bakma ama Özgür, ben senin samimiyetine inanmiyorum, sen "Realist" degilsin...

Erdal DİLEK
06.05.2013, 14:59
Yoksa birileride özgür6161 e beklemi dedi. Zaten bi ara ortalıktan kaybolmuştu:))))

özgür6161
06.05.2013, 14:59
@özgür6161

Derlerdi de inanmazdım...

Arkadaşlar benim ağzımdan Hacı abiyi destekliyorum o başkan olmalı dediğimi duyan oldu mu?

Mevcut şartları anlattım ve hacı abi şuan başkan eğer aksilik çıkmaz ve dengeler değişmez ise dedim...

Sonrasında Trabzon'a gideceğim duyduğum birşeyler var teyid etmek için dedim ve olanları söyledim...

Nitekim dediğim gibi de oldu...

Açıkça görüşümü söyleyeyim şu listedekilerden kimseye destek vermem...

Ama illa birisini seç deseler Hacı abiyi seçerim ki oyumu da ona verdim zaten...

Ben dengeleri,bildiklerimi anlatıyorum...

Kendi düşüncelerimi değil...

Karıştırmayın bazı şeyleri...

özgür6161
06.05.2013, 15:03
Yok, simdide Sadri Sener´e toz kondurmuyor. Kusura bakma ama Özgür, ben senin samimiyetine inanmiyorum, sen "Realist" degilsin...

Sadri Şener akrabam olmasına rağmen defalarca deklare ettim inşallah aday olmaz diye...

Ben bildiklerimi,gördüklerimi açıklıyorum...

Dengeler anlattığım sebeplerden dolayı değişti ise ve bazı bildiklerimi anlatıyor isem suçlu benmiyim?

Hacı abiyi de severim sayarım ki nişanlım orada mühendis ve OFTON(OF-TONYA)

Ortağıda bizdendir...

Sadri Şener'in kabahatı varsa anlatırım,Hacı abinin de...

Bana göre bu yüzden en iyisi yok...

Kötünün iyisi var...

Bence Trabzonspor neden bu halde diye oturup tartışmamız gerekir...

Asıl devrimi yapmak için...

Fatih Öztürk
Derlerdi de inanmazdım...

Arkadaşlar benim ağzımdan Hacı abiyi destekliyorum o başkan olmalı dediğimi duyan oldu mu?

Mevcut şartları anlattım ve hacı abi şuan başkan eğer aksilik çıkmaz ve dengeler değişmez ise dedim...

Sonrasında Trabzon'a gideceğim duyduğum birşeyler var teyid etmek için dedim ve olanları söyledim...

Nitekim dediğim gibi de oldu...

Açıkça görüşümü söyleyeyim şu listedekilerden kimseye destek vermem...

Ama illa birisini seç deseler Hacı abiyi seçerim ki oyumu da ona verdim zaten...

Ben dengeleri,bildiklerimi anlatıyorum...

Kendi düşüncelerimi değil...

Karıştırmayın bazı şeyleri...

Aynen böyle dedi Özgür.ben şahidim.

OnurKul
Çok zor bir seçim. Muharrem Usta ticari olarak bir kazık atmıştır Trabzonspor'a ama tüm yetkileri Şenol Güneş'e devretme planları varmış, eğer öyleyse kendini desteklerim ama netleşmiş bir şey yok.

Bu yüzden Hakan Kulaçoğlu diyorum alternatifim de İbrahim Hacıosmanoğlu.

Samet Yildirim
06.05.2013, 15:04
Erdogan Bayraktar Muharrem Ustayi destekliyor...Ne kadar etkisi var Trabzonspor Kongresinde bence fazla yoktur sanki...
Faruk Özak kimi destekliyor ?

özgür6161
06.05.2013, 15:06
Aynen böyle dedi Özgür.ben şahidim.

Allahtan benim o dönemden beri ne dediklerimi iyi bilenlerdensin abi...

Yoksa beni de gümbürtüye götürecekler :)

alper*
06.05.2013, 15:07
Parayı basıp istediği futbolcuyu alan takımken; paranın basılıp istediği futbolcusu alınan bir kulüp haline geldik.

alper*
06.05.2013, 15:09
Muharrem Usta ticari olarak bir kazık atmıştır Trabzonspor'a ama tüm yetkileri Şenol Güneş'e devretme planları varmış,
Muharrem Usta'ya hayır demek için bir sebep daha.

Fatih Öztürk
06.05.2013, 15:10
Allahtan benim o dönemden beri ne dediklerimi iyi bilenlerdensin abi...

Yoksa beni de gümbürtüye götürecekler :)

hyasin61 adlı arkadaşın kesin başkan olacak dediği biri vardı ama bi türlü ağzından alamadık o adamın ismini:)artık 25 mayısta söyler herhalde:D

alper*
06.05.2013, 15:12
Kongre duyumcusu rulez.

özgür6161
06.05.2013, 15:12
hyasin61 adlı arkadaşın kesin başkan olacak dediği biri vardı ama bi türlü ağzından alamadık o adamın ismini:)artık 25 mayısta söyler herhalde:D

Muharrem Usta'yı fazla büyüttüler bunu görecek herkes...

Siparişle başkan olunamayacağını bu işin emek sarfedilmeden yapılamayacağını bilmeleri gerekiyordu...

Hyasin61 söyleyeceği isim benimle aynı...

ibrahim
06.05.2013, 15:13
Erdogan Bayraktar Muharrem Ustayi destekliyor...Ne kadar etkisi var Trabzonspor Kongresinde bence fazla yoktur sanki...
Faruk Özak kimi destekliyor ?

Bende tam tersini yani Faruk Özakın kıçına tekmeyi attıklarını düşünüyorum. Erdoğan Bayraktarı boşu boşuna Faruk Özakın üzerine çıkarıp Bakan yapmadılar...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Ahmet Kuru
06.05.2013, 15:13
bu başlığın çivisi çıkmış...
Çivi tekrar yerine girene kadar. Hadi EyvAllah....

Sefa
06.05.2013, 15:16
Bende tam tersini yani Faruk Özakın kıçına tekmeyi attıklarını düşünüyorum. Erdoğan Bayraktarı boşu boşuna Faruk Özakın üzerine çıkarıp Bakan yapmadılar...

Kongre gücü Özak'ta Bayraktar'da değil istedikleri kadar çizsin. Bayraktar'ın kongreye hiç bir etkisi olamaz.

hakan yesilyurt
06.05.2013, 15:17
Muharrem Usta'yı fazla büyüttüler bunu görecek herkes...

Siparişle başkan olunamayacağını bu işin emek sarfedilmeden yapılamayacağını bilmeleri gerekiyordu...

Hyasin61 söyleyeceği isim benimle aynı...

kim işte o isim söyleyin aga bizde bilelim..

Samet Yildirim
06.05.2013, 15:18

Oda dogru olabilir.

Bakalim nolacak...

Ustaalioğlu
06.05.2013, 15:27
i.hacıosmanoğlu'nun fatih tekke'yi sportif direktör yapacağım dediği an geri kalan konuşmalarını fazla ciddiye almadım doğrusu..amatörlükten bahsediyor ama o bahsettiği sportif direktörlük kurumunun ne anlama geldiğini bilmiyor..sırf taraftara oynama stratejisi.birincisi türkiyede sportif direktörlük yemez.ikincisi, yerse bile akıllı avrupa ve dünya futbolunu bilen kişilerin o göreve gelmesi lazım..tatmin etmeyen açıklamalar..meydan yine sadri şenerin olacak...

Transfer komitesi başkanı da Selçuk Aydın olacakmış.
Bir ara TV de ne zaman Selçuk Aydın ya da Fatih Tekke'yi görsem, onlara sarılan hacıosmanoğlu'nu da görüyordum...

sasone
06.05.2013, 15:28
Aşağıdaki haberlere bakın hadi yürekli birisi çıkıp tesadüf desin,bu kulübün içine mütahhit kafasını sokun,12 yabancı ile oynasın arada trilyonlar dönsün,borçlar olsun.

Kimse karışmasın,parası olan değil yüreği olan gelsin eğer bu şehir futbola ambargo koymazsa bir şey demiyorum.

Coca Cola Elit Akademi Ligi’nde normal sezon tamamlandı. Buna göre U14, U15, U17 ve U18 takımlarımız Türkiye Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazandılar.

2012-2013 sezonu U17 Türkiye Şampiyonu olan 1461 Trabzon'u kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yunus Emre SEYHAN
06.05.2013, 15:34
Teknik direktörlük koltuğuna Mustafa Akçay'ı getireceğim diyen aday, büyük bir oy toplar bence.
Seçmen duygusal sonuçta.

Bir ara TV de ne zaman Selçuk Aydın ya da Fatih Tekke'yi görsem, onlara sarılan hacıosmanoğlu'nu da görüyordum...

sesli güldüm :))))

Fatih Öztürk
06.05.2013, 15:41

Selçuk Aydının bu noktaya gelmesindeki en önemli kişi İ.Hacıosmanoğludur.bunu Selçukun kendiside söylüyor.bir başkan adayımız dünyaca ünlü boksör kazandırmış Trabzona iyi değilmi?

alper*
06.05.2013, 15:42
Muharrem Usta'dan yeni açıklama geldi mi?

Emrah Akcagöz
06.05.2013, 15:48
Sapla samanı karıştıran arkadaşlar var.

Selçuk şerefsizi kulübümüze 2008/2009 sezonunda gelip 2010/2011 sezonu bitiminde ayrılmıştır. Daha da açığı mukavelesi 3 yıllıktır. Zaten adam akıllı parlamayı da son senesinde yapmıştır.

Helvacı61
06.05.2013, 15:54
sz oyuncu olsanız selçuk aydına yok iyebilirmisiniz.selçuk aydın klüpler b.rliğ toplantısında..hacı kafaya koymuş azizi dövdürecek..

gabriel omar
06.05.2013, 15:54
Sapla samanı karıştıran arkadaşlar var.

Selçuk şerefsizi kulübümüze 2008/2009 sezonunda gelip 2010/2011 sezonu bitiminde ayrılmıştır. Daha da açığı mukavelesi 3 yıllıktır. Zaten adam akıllı parlamayı da son senesinde yapmıştır.

O son sezonun başında akıllar neredeydi diye soruyorum bende .Sezon başında bu işi bitirmek varken devre arasını hangi mantıkla beklediniz sözleşme imzalatmak için ?

Dur bakalım son sezonu oynasın,eğer patlama yaparsa yeni sözleşme yaparız mı dedi yönetim ?Hemde sözleşmesi biten bir oyuncu için ?

Sene başında masaya otur ,kabul etti etti ,etmediyse oturtursun bir köşeye tüm sene oynamadan bakalım ne yapabilecek ?Giderse de en azından sen dik duruş göstermiş olursun,böyle ama bize imzalayacağım dedi,bizi kandırdı diye acziyetini gözler önüne sermezsin .

Koskoca kulübün başındaki bir başkan bu durumları hesap etmeyi beceremiyorsa kusura bakmasın ama bu başarısızlık ve saflıktır.

Murat 61
06.05.2013, 15:55
Fatih abi daha önce de sormuştum yine soruyorum.

Mehmet Ali Yılmaz'ın düşüncesinde var mı bir değişiklik ?

Son dakika golü falan...

Bud Spencer
06.05.2013, 15:57
Muharrem Ustaya 153 oy verilmis...utanc verici bir durum

Arif Timurcioğlu
06.05.2013, 15:59
Selçuk Aydının bu noktaya gelmesindeki en önemli kişi İ.Hacıosmanoğludur.bunu Selçukun kendiside söylüyor.bir başkan adayımız dünyaca ünlü boksör kazandırmış Trabzona iyi değilmi? Orasını bilmem selçuk u kim kazandırdı tek gerçek selçuk bizi gururlandırdı fakat sekçuk aydının ne işi var transfer komitesi başkanlığıyla haciosmanoğlunun böyle bir demeci varsa ciddi ciddi geçen topladığı oyu bile mumla arar.

Murat 61
06.05.2013, 15:59
Bende olsaydım Selçuk'un ilk 2 senesinde ki performansına göre sözleşmesini uzatmazdım.

Az mı küfür ettik buralarda adama kötü oyunundan dolayı.

Son senesinde de devre arasının beklenmesi normaldi ki öylede yapıldı görüşüldü, söz alındı ama adam dansözün kralı çıktı.

Murat 61
06.05.2013, 16:00
Arkadaşlar Selçuk Aydın ne anlar transfer işinden.

Her duyduğunuza da inanmayın.

TSelif
06.05.2013, 16:01
Biz bile burada birlik olamıyoruz. Bişeyler yapıp o Usta denen adamı başkan yaptırtmamalıyız ama nasıl :mad:

sessizkral_1
06.05.2013, 16:02
fenerbahçenin sponsoru olması birşeyi değiştirmez

bence şuan listedeki en güçlü aday muarrem usta'dır.

Ertan 51

Son dakika golü falan...
Yav sormayın şöyle,ondan sonra taraftar baskısı var beni istiyorlar diyor,
hele hele Fatih'e hiç sormayın :)

Ömer Öztürk
muharrem ustadakı bence buyuk yuzsuzluk.
hacıosmanoglu ve hakan kulacoglunun da henüz başkan degılde saglam bı yonetımın ıcınde yer alması gerektıgını dusunuyorum.
ben yine yeni yeniden sadri sener diyorum

Helvacı61
06.05.2013, 16:03
hacının selçuk aydın hamlesi ilginç haçı niyeti bozmuş hukuk masalları anlatmaması güzel ..bu ülkede hukuka bile tecavüz ettiler...

Fatih Öztürk
06.05.2013, 16:03

Son dakika golü falan...

Yakınındaki bir isimden edindiğim bilgiye göre sağlık problemleri olduğu için pek düşünmüyormuş.

Fatih Öztürk
06.05.2013, 16:04
Orasını bilmem selçuk u kim kazandırdı tek gerçek selçuk bizi gururlandırdı fakat sekçuk aydının ne işi var transfer komitesi başkanlığıyla haciosmanoğlunun böyle bir demeci varsa ciddi ciddi geçen topladığı oyu bile mumla arar.

Yahu kardeşim böyle bir şey olabilirmi hangi denyo böyle enteresan haberleri servis yapıyor bir görsek.

alper*
06.05.2013, 16:04
Yakınındaki bir isimden edindiğim bilgiye göre sağlık problemleri olduğu için pek düşünmüyormuş.
Şu an hayata küstük ...

Ertan 51
06.05.2013, 16:05
Arkadaşlar Selçuk Aydın ne anlar transfer işinden.

Her duyduğunuza da inanmayın.
Öyle bişi zaten yok,
Fatih Tekke olacak deyince Şampiyonumuza da yakın olduğu için bunu da ekledi bizim uşaklar,espri oldu gerçek.

SADECETRABZON61
Daha Başkan seçilmeden Bölümlemeler başlamış yine.

Emrah Akcagöz
O son sezonun başında akıllar neredeydi diye soruyorum bende .Sezon başında bu işi bitirmek varken devre arasını hangi mantıkla beklediniz sözleşme imzalatmak için ?

Dur bakalım son sezonu oynasın,eğer patlama yaparsa yeni sözleşme yaparız mı dedi yönetim ?Hemde sözleşmesi biten bir oyuncu için ?

Sene başında masaya otur ,kabul etti etti ,etmediyse oturtursun bir köşeye tüm sene oynamadan bakalım ne yapabilecek ?Giderse de en azından sen dik duruş göstermiş olursun,böyle ama bize imzalayacağım dedi,bizi kandırdı diye acziyetini gözler önüne sermezsin .

Koskoca kulübün başındaki bir başkan bu durumları hesap etmeyi beceremiyorsa kusura bakmasın ama bu başarısızlık ve saflıktır.
Eğer senin futbolcunda dansözlük varsa bazı şeyleri hesaplayamıyor olabilirsin.

Yasin Altuntas
06.05.2013, 16:07
Arkadaslar ben bir duyum aldim, 99% dogru Ispanya'dan arkadasim aradi.....

Fatih Öztürk

Abi öyle deme gaddar maddar ama kulübü evladı gibi sever yine :)

oflukaan
Yarın(Salı) Hakan Kulaçoğlu'nun adaylığını açıklaması bekleniyor. listesi ve projelerini merakla bekliyoruz.

Fatih Öztürk
06.05.2013, 16:08
Şu an hayata küstük ...

Hayata hiç bir zaman küsme Alper.bu hayatta sanada banada nefes alacak çookkk oksijen var :)

oflukaan
06.05.2013, 16:09
Sadri Şener diyenler var hala aklım almıyor!

Emrah Akcagöz
Yoksa Sadri Şener Xavi-İniesta-Messi üçlüsünü paket yapıp Trabzon'a mı getiriyor ?

Tamam kabul ediyorum kötü bir espiriydi. :D

Murat 61

Bende ondan korkuyorum Ertan abi.

Ya aday olursa.

gabriel omar
06.05.2013, 16:10
Eğer senin futbolcunda dansözlük varsa bazı şeyleri hesaplayamıyor olabilirsin.

Futbolcuya güven olur mu ?Ya da daha geniş açıdan sorayım insana güven olur mu ?Bu kadar paranın döndüğü bir sektörde hamleler güven üstüne yapılabilir mi ?

Söz uçar yazı kalır demişler.Sen yazılı bir sözleşmeyle adamın elini kolunu bağlayacaksın ,ondan sonra ister dansöz olsun ister çengi .

Arif Timurcioğlu
06.05.2013, 16:11
Biz bile burada birlik olamıyoruz. Bişeyler yapıp o Usta denen adamı başkan yaptırtmamalıyız ama nasıl :mad: İktidar partisi bunun arkasında ve rıdvan bile bu adamı destekliyorsa bu iş yüzde 90 bitmiş bence. Malum partiden dolayı bile adamı destekleyen kaç kişiye rastladım.

dağlıca61
06.05.2013, 16:13
Trabzonspor' da başkan adaylarından daha önemli olan yönetim kurulunda kimlerin yer alacağıdır, Sadri ŞENER' in başarısızlığındaki en büyük etken yönetim kurulundaki arkadaşlarıdır. Yönetimde hiç kimse sorumluluk almadığı gibi kendi başarısızlıklarının sorumluluğunu da Sadri ŞENER'in üzerine yıktılar.

arifberkay
06.05.2013, 16:14

ETOO mu?

Ertan 51
06.05.2013, 16:15
Evet sever,
Sultan Süleyman'ın evladı Mustafa'yı sevdiği gibi sever;)

Emrah Akcagöz
06.05.2013, 16:16
Futbolcuya güven olur mu ?Ya da daha geniş açıdan sorayım insana güven olur mu ?Bu kadar paranın döndüğü bir sektörde hamleler güven üstüne yapılabilir mi ?

Söz uçar yazı kalır demişler.Sen yazılı bir sözleşmeyle adamın elini kolunu bağlayacaksın ,ondan sonra ister dansöz olsun ister çengi .
Amenna.

Ancak bu adam basına boy boy demeçler verdi yahu. Az çok hatırlıyorsundur. Neyse konuyu fazla uzatmayacağım yoksa o şerefsize karşı ağzımdan kötü bir kelime çıkacak.

özgür6161
06.05.2013, 16:16

Abi ben sana Fatih Tekke de gelecek hacı abiyle demiştim dimi ? :)

Ertan 51
06.05.2013, 16:17
Bende ondan korkuyorum Ertan abi.

Ya aday olursa.

Benim de korkum o ve bişiler yazacağım da Fatih yorar beni diye sösüyorum sen de sös:D

Yasin Altuntas
06.05.2013, 16:18
Öyle bişi zaten yok,
Fatih Tekke olacak deyince Şampiyonumuza da yakın olduğu için bunu da ekledi bizim uşaklar,espri oldu gerçek.

Her an ajanslara düsebilir son dakika bombasi olarak :-D

Burçak
06.05.2013, 16:18
Öyle bişi zaten yok,

yahu böyle espriler yapılınca bi bakıyoruz internet haber sitelerinde gazetelerde haber olmuş :))
BMN de yazılanlar yakından takip ediliyor . ona göre yani :)

Emrah Akcagöz
06.05.2013, 16:19
Muhabbetinize doyum olmuyor, ben başka lokantaya gidiyorum. :)

http://m1305.hizliresim.com/19/6/mtkbn.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

gabriel omar
Amenna.

Ancak bu adam basına boy boy demeçler verdi yahu. Az çok hatırlıyorsundur. Neyse konuyu fazla uzatmayacağım yoksa o şerefsize karşı ağzımdan kötü bir kelime çıkacak.

O kısımda senden ayrı düşünmüyorum haklısın.Evet Selçuk bizi ve Sadri Şeneri büyük bir tufaya getirmiş,ayakta uyutmuştur.

Benim kızdığım nokta Selçuğa bu ayak oyunlarını yapabilecek fırsatları vermiş olmaktır.Yoksa onun ne karakterde olduğu aşikar.

Murat 61
Benim de korkum o ve bişiler yazacağım da Fatih yorar beni diye sösüyorum sen de sös:D

Tamam abi tıpppp.

Ertan 51
06.05.2013, 16:21
Her an ajanslara düsebilir son dakika bombasi olarak :-D

yahu böyle espriler yapılınca bi bakıyoruz internet haber sitelerinde gazetelerde haber olmuş :))
BMN de yazılanlar yakından takip ediliyor . ona göre yani :)
BMN bana çok şey öğretti diyorum ya sürekli,işte birisi de bu,
ben gazeteleri,gazetecileri falan baya baya adamlar zannederdim,ne biliyim buralardan bişiler araklayan tırt adam olduklarını.
Aynen dediğiniz gibi olur az sonra haber olarak düşer sitelere.

Fatih Öztürk
06.05.2013, 16:21
Evet sever,
Sultan Süleyman'ın evladı Mustafa'yı sevdiği gibi sever;)

Sultan Süleyman gibiyse gene iyi. :)

Abi ben sana Fatih Tekke de gelecek hacı abiyle demiştim dimi ? :)

Vallahi sabahtan beri bende bunu düşünüyordum Özgürüm ben bu Fatih Tekke işini nereden duydum diye :)

Abilerim kardeşlerim M.Ali baba başkan olsun diye propagandama başlıyorum sıkı durun :D

özgür6161
06.05.2013, 16:22

Yapılır mı bu şimdi?..

Neyse gidip balık almak şart oldu....

Hampsiaaaa :)

Burçak
06.05.2013, 16:23
BMN bana çok şey öğretti diyorum ya sürekli,işte birisi de bu,
ben gazeteleri,gazetecileri falan baya baya adamlar zannederdim,ne biliyim buralardan bişiler araklayan tırt adam olduklarını.
Aynen dediğiniz gibi olur az sonra haber olarak düşer sitelere.

Edindiğimiz bilgilere... diye de giriş yaparlar habere.
esrarengiz, her tarafta adamlarının olduğunu ima eder şekilde sunarlar birde haberi :) Ayrıntılar azzzzz sonra :cool:

özgür6161
06.05.2013, 16:23
Sultan Süleyman gibiyse gene iyi. :)

Vallahi sabahtan beri bende bunu düşünüyordum Özgürüm ben bu Fatih Tekke işini nereden duydum diye :)

Abilerim kardeşlerim M.Ali baba başkan olsun diye propagandama başlıyorum sıkı durun :D

Emin misin abi ona göre kaçalım :)

Emre ÖZTÜRK
06.05.2013, 16:24
Hiçbir yerli veya yabancı futbolcuya, bonservisi elinde olsa bile, yaşı ve kalitesi ile uyuşmayan büyüklükte yıllık ücret vermeyeceğiz

Daha önce Trabzonspor’un teklifini kabul etmeyerek başka kulübe imza atan hiçbir oyuncuya Trabzonspor forması vermeyeceğiz.

Hakan Kulaçoğlu

Murat'
06.05.2013, 16:25
Sadri Şener'in aday olma durumu var mı?

Fatih Öztürk
06.05.2013, 16:25
Emin misin abi ona göre kaçalım :)

Ahh ahhhh nerde M.Ali baba başkan olsa ya keşke :(

:D:D:D

ozturk
06.05.2013, 16:26

ayıp ya diyette olanlar var :D :(

Ertan 51
06.05.2013, 16:27

Şu resimleri görüp gittim tava aldım,
püf noktaları varmı diye pişirilme şeklini buldum sitelerden,
ama ne bu görüntüyü yakalayabildim,ne resimden tahmin ettiğim lezzeti bulabildim.
Sonra dedim ki iş Hamsican'ın kendisinde bitiyor,
bizim Niğde'ye gelene kadar Hamsi gardaşlarım 8 sefer falan ölüyorlar heralde ki ne tat kalıyor ne tuz.

Başlığın konusu neydi yav,
fırça yemeden ben bi uzayım:o

Yiğit Gayretli
06.05.2013, 16:30
Hakan Kulaçoğlu ile Metin Atasoy'un birleşerek seçime girmesi ilaçtır. NET!

ozturk
06.05.2013, 16:32
Fatih Tekke, 'Ben Trabzonspor için her zaman varım!'

61SAAT SPOR SERVİSİ (ÖZEL HABER) - Trabzonspor başkan adayı ibrahim Hacıosmanoğlu'nun "sportif direktör yapacağım" dediği bordo mavililerin unutulmaz futbolcularından Fatih Tekke, önemli açıklamalarda buldunu. Tekke, "Burada açıklanan bir yönetici yada yönetim kurulu üyesi vasfı değildir. Şenol Güneş'in bir dönem yapmak istediğidir. Bu Fatih olur yada başka biri olur… Başkanımızın güzel gönlü bizi buraya layık görmüştür. Yönetim başka birşey sportif direktörlük başka birşey…" dedi.
TRABZONSPOR İÇİN VARIM

"Trabzonspor'a layık olacağım her görevde bulunurum" diyen Tekke, "Sayın başkanımın bu teklifi güzel gönlünün güzelliği bu… Çok teşekkür ederim. Ben Trabzonspor'a faydalı olmak için varım. Bu bugün olur yarın olur bilemem! Bence Sayın Hacıosmanoğlu güzel bir hamle yaptı. Umarım ts için en hayırlısı neyse o olur" şeklinde konuştu.

Fatih Tekke delegere ise şöyle seslendi;
"Burada oy kullanacak delegelerin önemsemesi gereken hususlara dikkat çekmek istiyorum. Öncelikle Trabzonspor başkan adayı gerçek bir Trabzonspor taraftarı olmalı. Trabzonspor ve tabii ki Trabzon'un dertlerini dert edinmeli. Trabzonspor başkan adayı, Trabzonspor ve Trabzon’un haklarını her yerde sonuna kadar savunabilmeli. Kârı ve zararı Trabzonspor ve Trabzon ile ölçmeli ve öncelemeli. Trabzonspor’u ileriye taşıyacak uygun projeleri olmalı. Futbolun parametrelerinden anlayan, Trabzonspor ve Trabzon'a hizmeti asla unutmayan en önemlisi mescit kapatmayan, inanca, düşünceye her zaman saygı duyan bir anlayışa sahip Başkan olabilmeli. "Nasıl olursanız öyle yönetilirsinz..."

http://www.61saat.com/futbol/fatih-tekke-ben-trabzonspor-icin-her-zaman-varim-h47341.html

gabriel omar
06.05.2013, 16:34
Hakan Kulaçoğlu ile Metin Atasoy'un birleşerek seçime girmesi ilaçtır. NET!

Mantıklı gelse de bu ikilinin koalisyon yapacağına ihtimal vermiyorum.

Usta en çok oy alacak aday gibi lanse edilse de benim kanaatimce yarış Hacısalihoğlu ile Atasoy arasında geçecek.Zira ikisi de uzun zamandır başkanlığa hazırlanıyorlardı.

Hüseyin Başoğlu
06.05.2013, 16:37
bende bu fatih tekke bu kadar konuşmaya gazı nerden alıyor diye merak ediyordum :D

Yunus Emre SEYHAN
06.05.2013, 16:38
Mantıklı gelse de bu ikilinin koalisyon yapacağına ihtimal vermiyorum.

Usta en çok oy alacak aday gibi lanse edilse de benim kanaatimce yarış Hacısalihoğlu ile Atasoy arasında geçecek.Zira ikisi de uzun zamandır başkanlığa hazırlanıyorlardı.

Şahsi fikrim, oy kullanacak olanlar 2 noktaya kilitlenecek;
M.Usta'yı isteyenler ve istemeyenler.
istemeyenler, diğer adaylara oy verecek . Eğer oylar bölünerek diğer adaylara dağılırsa oy bölünmesinden yararlanarak seçimi kazanabilir M.Usta.

Oğuzhan Fidan
06.05.2013, 16:39
burak yılmaz karakteristik olarak zayıf bir adam bunu herkez değil tüm türkiye biliyor... onun zikretmesine gerek yok 2011 şampiyonu biziz

Cemal Sağlam
06.05.2013, 16:44
Arkadaşlar delegelerimiz chp ağırlıklı, akp nin %20 lik bir ağırlığı var delegelerde

Şimdi madem öyleydi Faruk Özakın adayı Sadri Şener zamanında nasıl başkan oldu diye sorabilirsiniz

Ama bilen bilir Sadri Şenerin tüm sülalesi chp kökenlidir

Şimdi de aldığım duyuma göre Sadri Şener chp kanalından çalışmalara başlamış

Çünkü başkanı chp kanalı belirleyecek

Ne kadar iğrenç bir durum bizse yıllarca futbol siyasetten uzak kalsın diyoruz ama durum bu maalesef...

Yine duyduğuma göre İbrahim Hacıosmanoğlu bir kaç yıldır düzenli olarak yaklaşık 500 delegenin aidatlarını kendi cebinden yatırıyormuş. Adam çok azimli bu kesin

evonon
06.05.2013, 16:46
İstanbul istedi Sadri Şener gitti ve İstanbul istediği için Muharrem Usta gelecek, İstanbul'un istediği adamdan bize ne hayır gelir onu da siz düşünün... Göz boyamak için bir iki transfer, şampiyonluğa oynayabilecek ama hiçbir zaman şampiyon yapılmayacak bir takım ve buna ses çıkarmayacak bir yönetim. Sayın Medical Park başkanını tanımıyorum ama hergün İstanbul medyası bu adamı gazlıyorsa olacağı budur.

Bu ellinci söyleyişim ama yine tekrar edeyim bu ülkede bundan sonra en az yirmi yıl belki de hiçbir zaman Gs ve Fb'den başka şampiyon çıkmayacak mesele bu durum karşısında sus pus kalmamak, gelen adam bunu başaracaksa göz boyayan değil ama savaşan takım kuracaksa buyursun gelsin sonuna kadar bir tarafta olarak arkasında olurum

Kader KORELİ
Muharrem Usta, Emre Aksoy ve Haciosmanoglu'na tamamen karsiyim. Bunlar olmaz insallah.

Metin Atasoy, Hakan Kulacoglu ve Sadri Sener üclüsünden hangisi olursa olsun. En sicak baktigim aday Hakan Kulacoglu durusundan dolayi, ama Sadri Sener'i de kadrosuna alacagi kisilere bagli olarak 1 numaraya alabilirim :)

ozturk
Başkan siyasi tercihlere göre belirleniyorsa vay halimize..

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2013, 16:51
Hayata hiç bir zaman küsme Alper.bu hayatta sanada banada nefes alacak çookkk oksijen var :)

Bu arkadaş yeni mi burada??

Ömer_
06.05.2013, 16:52
başkan adaylarının projelerini pek göremedik,seçime 20 gün kalmış listeleri bile hala belli değil.

Fatih Öztürk
06.05.2013, 16:53
Bu arkadaş yeni mi burada??

Evet kardeşim yeniyim bi itirazınmı var :)

hakan yesilyurt
06.05.2013, 16:54
Geçen sefer başkanlık seçimlerini kaybetti..sonra da sırf kupayı almak için tff başkanlığına aday oldu..tabiii sadri bey desteklemedi..bunları herkez biliyor ve görüyor..vizyonu yok değiliyor karşı geliniyor forumda ama bence Haciosmanoglu bir şansı hakediyor..

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2013, 16:57
Evet kardeşim yeniyim bi itirazınmı var :)

Yok canım estağfurullah.
En son ceza aldığından beri uğramaz oldun buralara..
Hayır niçin rahat durmuyorsun,ceza alıyorsun Fatih:)

Fatih Öztürk
06.05.2013, 17:00
Yok canım estağfurullah.

Ya İlkerim sorma.geçen haftanın hakemi Tolga Özkalfaya biraz giydirmişimde farkında olmadan cezayı yemişim:)burası olmadan rahat duramıyorum kardeşim.buraya girmediğim zaman hep bir eksiklik görüyorum kendimde.senda öylesin dimi :)

özgür6161
06.05.2013, 17:00
Yok canım estağfurullah.

En az ceza alan sensindir ilker abi :)

Ömer_
06.05.2013, 17:02
Ya İlkerim sorma.geçen haftanın hakemi Tolga Özkalfaya biraz giydirmişimde farkında olmadan cezayı yemişim:)burası olmadan rahat duramıyorum kardeşim.buraya girmediğim zaman hep bir eksiklik görüyorum kendimde.senda öylesin dimi :)

rahat dur rahat (:

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2013, 17:03

Katılıyorum dostum,anlamıyorlar bizi işte.
Asosyalim diyorum,tek eğlencem burası diyorum,yine de banlıyor adamlar:)

Fatih Öztürk
06.05.2013, 17:03

Aynen kardeşim:)

Burçak
06.05.2013, 17:04

Kendini sadece takıma adayan, Asosyal başkan istiyor diye haber yaparlar bi durun.

Murat 61
06.05.2013, 17:04
Ne kadar da agresifsiniz.

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2013, 17:05
En az ceza alan sensindir ilker abi :)

Özgürüm meselee ceza almak değil,cezayı niye aldığın.

Bazen öyle şeyler yazılıyor,çiziliyor ki,o yazan adamı sıvaman gerekiyor,sıvamazsan olmuyor.Mesele bu:)

Fatih Öztürk
06.05.2013, 17:06
rahat dur rahat (:

Senin adayın kim evladım :)

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2013, 17:07
Kendini sadece takıma adayan, Asosyal başkan istiyor diye haber yaparlar bi durun.

Valla geçen seferki haber olayından sonra bunu da yazarlarsa hiç şaşırmam:)

Travelair
06.05.2013, 17:10
fenerbahçe şike yaptı fenerbahçe şike yaptı dediniz sonra gittiniz Trabzonspor'dan sponsorluğunu çekip fenerbahce'ye sponsor olan, futbolcularınızı talan eden galatasaray'a sponsor olanı başkan seçtiniz, işte sizin karakteriniz bu diyen birisine ne cevap verebiliriz?

Necmettin ALTUNTAŞ
06.05.2013, 17:15
fenerbahçe şike yaptı fenerbahçe şike yaptı dediniz sonra gittiniz Trabzonspor'dan sponsorluğunu çekip fenerbahce'ye sponsor olan, futbolcularınızı talan eden galatasaray'a sponsor olanı başkan seçtiniz, işte sizin karakteriniz bu diyen birisine ne cevap verebiliriz?

Kocaman bir hiç...

Murat 61
06.05.2013, 17:16

Allah bizi bu soruyla karşılaştırmasın.

bariskaratas
06.05.2013, 17:30
BMN olarak adaylarla röportaj, ya da soru cevap tarzında bir organizasyon yapamaz mıyız acaba?

her başkan adayından şu cevaplar aranmalı

1) Şike için, 2010-11 şampiyonluğu için neler yapacaklar.
2) Alt yapı için neler yapılacak? Adam kayırma sona ermese de azalacak mı? Bucaspor un yapabildiğini süper lig takımları çok rahat yapabilir.
3) Hele elinde 1461 varken. Ki 1461 i satacağım ya da süper lige çıkartacağım diyen aday bile olmasın. Vizyon sıfır demektir.

Bir de şunlara cevap arıyorum ben

A- Usta'nın Geliş süreci Albayrak'ın geliş süreci ile aynı. Hatta liman, stad şike üçgenin de çok benzer.
B- Trabzonspor başkanlığı için daha önce adı geçen Mehmet Atalay neden aday olmadı.
Bu sorulara birileri cevap verebilir mi?

Başkan adayları, kıvırtmadan, politik olmadan bunlara çok net cevap vermeli.

SADECETRABZON61
06.05.2013, 17:32
Yeni gelen Başkanda Kafayı 2010-2011 sezonunda olursa biz yine gelecek sene küme düşmemeye oynarız.

ziyaretci
06.05.2013, 17:36
Hacıosmanoğlu söylese ya kupamızı kimler çaldı ??

Çalanlar belli ama yardım edenleri sorarsan cevap verir basitce

Sadri sener

ziyaretci
06.05.2013, 17:38
Ya bırak abi ya....Muharrem ustanın açıklamalrından ne farkı var hacıosmanoğlunun şuan ??? Açık açık söyleyebiliyormu akp çanak tuttu yapılanlara Trabzonspor'a yapılanları o siyasetçilerdende sorucam diyebiliyormu ??

Fener demek işin kolayı...

Anca laf hacıosmanoğlu kusura bakma...

Bu arada hacıosmanoğlunun yüzünden düşen bin parça neden acaba :) Abileri ona kukla ol dediği içinmi acaba...

Haciosmanoglunun defalarca ağzından siyaset oyunlarını duydum tv lerden. Defalarca araştırın. Bugun aday olan kim konuştu 3 Temmuz sürecinde kim mücadele verdi haciosmanoglunun 10 da 1 i kadar

TSelif
06.05.2013, 17:38

Umarım bu durumla karşılaşmayız . ALLAH korusun !

uzungöllü
06.05.2013, 17:40
bmn oldukça etkin ve bilinen bir oluşum... üye sayısı ne kadar çok merak ediyorum...
bu zamana kadar sadece 900 küsür oy kullanılması bana yetersiz geldi...

DeAgLeMaNyAq
06.05.2013, 17:42
Sadri Şener'in yanar döner tarafları vardır ama bu kadarı fazla. 2 hafta önce kimsenin karşısına çıkmam diyip şimdi aday olma düşüncesi bana pek mantıklı gelmiyor. İstediği kadar yeni kadro kursun kafalar değişmedikten sonra bir işe yaramaz.

Hacıosmanoğlu da muhtemelen seçilemeyince söylediği üzere başkanlık defterini sonsuza kadar kapayacak. Daha önce söylediğim gibi hitabet konusunda sıkıntıları var. Başkan adayı kağıda bakarak konuşmamalı. Bunlar ister istemez üyelerin gözünde bir algı oluşturuyor. Şike mevzusu elbetteki en önemli meselemiz ama daha önce bu işin siyasi yönünün olmadığını söyleyen biri olduğu için bence pek inandırıcılığı kalmıyor. Tekke projesi de zaten bekleniyordu ama o da reklamdan öteye geçmez. Ayrıca üstü açık otobüse hangi futbolcuları alacakmış onu söyledi mi? 2010-2011 sezonundan 6-7 oyuncu kalmış. Selçuk, Burak ve Egemen'i çağırsın da otobüsü bir güzel taşlasınlar...

ziyaretci
06.05.2013, 17:53
Ben en cok bu foruma güveniyordum aklı basında taraftarlık adına ama
Ustaya verilen oyları görünce bAzi yazıları da okuyunca anliyorumki
Bizler ancak eleştiririz. Sadece eleştiririz.

Bizim taraftardan hic birsey de olmaz

Hepimiz gelmişiz bu başlığa basımıza gelecek çobanı bekliyoruz
Bu sıfatı baskan adaylarına hakaret icin kullanmadım sadece bizlere
Mecazi anlam yüklemek icin kullandim

Fatih Öztürk
06.05.2013, 17:54
Sadri Şener'in yanar döner tarafları vardır ama bu kadarı fazla. 2 hafta önce kimsenin karşısına çıkmam diyip şimdi aday olma düşüncesi bana pek mantıklı gelmiyor. İstediği kadar yeni kadro kursun kafalar değişmedikten sonra bir işe yaramaz.

Hacıosmanoğlu da muhtemelen seçilemeyince söylediği üzere başkanlık defterini sonsuza kadar kapayacak. Daha önce söylediğim gibi hitabet konusunda sıkıntıları var. Başkan adayı kağıda bakarak konuşmamalı. Bunlar ister istemez üyelerin gözünde bir algı oluşturuyor. Şike mevzusu elbetteki en önemli meselemiz ama daha önce bu işin siyasi yönünün olmadığını söyleyen biri olduğu için bence pek inandırıcılığı kalmıyor. Tekke projesi de zaten bekleniyordu ama o da reklamdan öteye geçmez. Ayrıca üstü açık otobüse hangi futbolcuları alacakmış onu söyledi mi? 2010-2011 sezonundan 6-7 oyuncu kalmış. Selçuk, Burak ve Egemen'i çağırsın da otobüsü bir güzel taşlasınlar...

Hitabet konusunda ne gibi sıkıntıları var adamın yapısı bu, akıl fukarasıymış gibi bakmamak gerek.az konuşan, insanlara ve sorulan sorulara verilen kısa net cevaplara bayılırım.

Her başkan adayı kupa ile ilgili ayrı strateji belirledi.Hacıosmanoğluda siyasetin pençesinde Trabzonspor değilde Trabzonsporun pençesinde siyaset olmalıdır diyor.bencede gayet doğru diyor.başkan seçilirse koltuktan aldığı güçle Trabzonlu vekilleri Trabzonspor için kullanacaktır.bencede kullanmalıdır.Trabzonspor güç neredeyse gücü bulup kullanmalıdır.

Trabzonspor olaki kupasını aldığı vakit şartsız şurtsuz o dönemki eski futbolcularını bir araya getirip kokteyl vermelidir.hele bi o noktaya gelelimde artık dünya tersine dönecektir.

iso_4939
06.05.2013, 17:57
ALLAH askına siyesetle alakalı bırı olmasın da ...yıne sari baba olsun ama hasan yener ve nevzat sakarı kovduktan sonra ...Adam aklıllı bır yonetım ıle..

Fatih
06.05.2013, 18:02
Bodrum'da yaşamayanla olur.

sessizkral_1
06.05.2013, 18:13

Sadri şener yıldırım demirörene destek verdiğinde , ve en iyi oyuncularını gs,bjk ye kaptırdığında
Senin Sportif direktörün mecnun odyakmaz inşallah aramıza döner dediğinde ,

ne cevap verdiğinize bağlı olarak değişir bu cevap.

Peki ben size bi soru sorayım

Hayatınızda kaç holding yönettiniz?

erenslash
06.05.2013, 18:13
Başkan adaylarının açıklamalarına bakıyorum,muharrem usta şu bu kafa karıştırıyor baya hangisi olsun ben de bilemedim şimdi.Kime güvenelim? Şaşırdım!Para,altyapı,projeler ve hakkımızı savunabilecek herşeyin olduğu bir yönetim ve başkan olmalı.Haydi buradan yak şimdi:) muharrem ustaya bakıyorum fb sponsporu diyoruz ya bu adam bizi başarıya taşırsa?şüpheliyim ama para ve vizyon da önemli.Modern bir klup anlayışı dormund gibi yapacam demesi ? herkes bir vaadle geliyor.Dikkatimi çeken muharrem usta ve diğer başkan adayları veya sadri şener yönetimi değiştirecek mi? tekrar aday olursa ne olur? baya işler karışık.takım ..ç oldu.hareketli günler ve saatler Trabzonsporu bekliyor.İnşallah en hayırlısı ne olursa o olsun.Muharrem usta olsa bize faydası olur mu?gerçi 2 sene şans versek şampiyonluk mücadelesindeki tavırlarıyla zaten iki senedeki kredisi biter diyorum.Yani bilemedik 1 senede muharrem ustanın foyası ortaya çıkar veya diğer başkan adayları için de söylüyorum bunu.Bu başkan adaylarından kim gelirse gelsin 1-2 senede foyaları ortaya çıkar diyorum ben.İşimiz zor pufff.....

erenslash
06.05.2013, 18:16
Sadri şener yıldırım demirörene destek verdiğinde , ve en iyi oyuncularını gs,bjk ye kaptırdığında

Güzel noktaya değişnmişssin hocam.
Bunlar herşeyden önce iş adamı.Malesef başkan adaylarınının çoğu iş adamı ve iş adamları malesef istanbul takımlarının çoğu kesimleriyle iş arkadaşlılğı var ticaret sonuçta unutmamak gerekir ki, bir çok zenin şirket ve nufus bolluğunu da ve iş yapma potansiyalini katarsak bu İstanbuldur.Bunun olması gayet normaldir ama klubün çıkarı olduğu zaman iş ilişkileriyle veya arkadaş ilişlkileriyle klubün çıkarlarını ayırabilecek iyi niyetli bir zengin başkan var mı? bu beni endişelendiren sorun zaten.

Mert Oğuzlu61
06.05.2013, 18:23
http://futbolig.org/Haber/haciosmanoglu-resmen-aday.html

----) tekke yi sportif direktör yapıcam

----) transfer için ekip kuracam (başındada muhtemelen tekke)

----) kupa alınma yöntemini biliyorum, hırsızın suçunu nasıl çekeceğinide biliyorum.... (bu kısım akşama kadar forumda tartışılır al sana malzeme)

ana başlıklar.... işte haberden çok ilginç ve iddiaalı bir kesit :

''Bu kupayı İstanbul'da alacağız, oradan da üstü açık otobüsle kemençe horon ekibiyle boğaz köprüsünü istila edeceğiz. Horon eşliğinde otobüsle tüm Karadeniz şehirlerini dolaşa dolaşa o kupa Trabzonspor müzesine gelecek."

çok iddiaalı hacı reyiz... yalnız hayalini kurdumda şimdi, düşünmesi bile kalp atışımı hızlandırıyor :)

kani6161
06.05.2013, 18:29
Haciosmanoglunun defalarca ağzından siyaset oyunlarını duydum tv lerden. Defalarca araştırın. Bugun aday olan kim konuştu 3 Temmuz sürecinde kim mücadele verdi haciosmanoglunun 10 da 1 i kadar

aynen katılıyorum
Hakan Kulaçoğlu ve haciosmanogludan başka konuşan yoktu... İnşallah bunlardan biri olur.

gerenimo
06.05.2013, 18:31

bana demirören desteğini hatırlattıklarında haklısınız bu davaya ihanettir dedim ve diyorum.

holding yönetmek il futbol klübü yönetmek,büyük bir klübü yönetmek,trabzonsporu yönetmek arasında dağlar kadar fark var. hiç bir holdingde 20 bin kişi toplu halde başkan istifa diye bağıramaz...

ben de bir soru sorayım, şikebahçeli ergenlerin twetterdan baskısıyla twetter adresini kapatan başkan adayı,başkan seçildiğinde aziz yıldırım,ünal aysal, vb. başkanlar rte,bakanlar diğer siyasiler baskı yaptığında neyi kapatır?

Travelair
06.05.2013, 18:35

Bir cevap veremiyorum. O yüzden başta istediğim Sadri Şener'i şimdi katiyetle istemiyorum

Holding yönetmekle futbol kulübü yönetme arasında büyük fark olduğunu düşünüyorum. Üstelik Türkiye şartlarında, Trabzonspor gibi bir kulüpte, adalet mücadelesinin odak noktasında. Yoksa şahsına kin besliyor değilim, tanımam etmem. Fakat olmaz.

Travelair
06.05.2013, 18:40
500 milyon dolarla geliyorum. Sadece isteğim şike olayını kapatalım. Taraftarlar, çocuklar artık ağlamasın. Fanatiklik yok olsun. Kardeşçe maç izleyelim. Hepimiz kardeşiz. O parayla size futbolcu alırım, televizyonda boy boy saatlerce Trabzonspor seyrettiririm. Trabzonspor büyür. Fena mı?(!)

Semih Kırsüleymanoğlu
06.05.2013, 18:43
bmn oldukça etkin ve bilinen bir oluşum... üye sayısı ne kadar çok merak ediyorum...
bu zamana kadar sadece 900 küsür oy kullanılması bana yetersiz geldi...

digerlerini bilmem ama ben sahsen önce her Baskan adayinin resmi adayliklarini aciklamasini beklemek isterim oy vermeden önce. Hepsinin projelerini dinledikden sonra karar vermeyi tercih ederim.

sessizkral_1
06.05.2013, 18:47
Muharrem ustanın Şike konusunu kapatalım şeklinde bir yaklaşımla geldiğini düşünmüyorum.

Aksine basın toplantısında Şike mücadelesi için özel hukuk ekibi kurulacağını belirtmişti.

Altyapı için yurt dışından profesyonel ekip gelecek dedi.Bu benim için çok önemli.Yıllardır niye yapılmadığını anlamamıştım.

Medyadaki gücü ilede TS TV'yi kurabilir.

zizu41
06.05.2013, 18:53
Jaja ne kimdir. işi ne istemiyorum ben . bu adaylardan birşey çıkmaz....
baksanıza hacsalihoğlu Nuri Albayrak efendinin yönetiminde oldugunu savunmuş Nuri bey naptıkı sen ne yapacaksın

hyasin61
06.05.2013, 18:53
Muharrem ustanın Şike konusunu kapatalım şeklinde bir yaklaşımla geldiğini düşünmüyorum.

Aksine basın toplantısında Şike mücadelesi için özel hukuk ekibi kurulacağını belirtmişti.

Altyapı için yurt dışından profesyonel ekip gelecek dedi.Bu benim için çok önemli.Yıllardır niye yapılmadığını anlamamıştım.

Medyadaki gücü ilede TS TV'yi kurabilir.

Arkadaslar Muharrem Usta'ya fazla haksızlık etmısız herhalde ama kendısıne gore olmayan sıkeye ragmen hangı sıkeye karsı hukuk ekıbı kuracakmıs acaba :)

Murat Altun
06.05.2013, 18:54
İşadamı olmamalı İhale derdi olmayan bir başkan olmalı ve bu zamana kadar ortalrda görünmeyip 3 temmuzdan beri bir kere çıkıp Trabzonsporun haklarını savunmayan 2 kelime etmeyen adayların samimiyetine inanmıyorum

DeAgLeMaNyAq
06.05.2013, 18:55
Hitabet konusunda ne gibi sıkıntıları var adamın yapısı bu, akıl fukarasıymış gibi bakmamak gerek.az konuşan, insanlara ve sorulan sorulara verilen kısa net cevaplara bayılırım.

Her başkan adayı kupa ile ilgili ayrı strateji belirledi.Hacıosmanoğluda siyasetin pençesinde Trabzonspor değilde Trabzonsporun pençesinde siyaset olmalıdır diyor.bencede gayet doğru diyor.başkan seçilirse koltuktan aldığı güçle Trabzonlu vekilleri Trabzonspor için kullanacaktır.bencede kullanmalıdır.Trabzonspor güç neredeyse gücü bulup kullanmalıdır.

Trabzonspor olaki kupasını aldığı vakit şartsız şurtsuz o dönemki eski futbolcularını bir araya getirip kokteyl vermelidir.hele bi o noktaya gelelimde artık dünya tersine dönecektir.

Ben kendi açımdan söyledim yoksa başkanı sırf hitabeti iyi diye seçmezler. Yoksa ne Nuri Albayrak ne de Sadri Şener'in bu anlamda öne çıkmışlığı yok. Hacıosmanoğlu bu camiaya lazım olan biri ama yeteri kadar gücü olduğunu sanmıyorum oysa gereğinden fazla iddialı konuşuyor. Üstelik doğru olmayan beyanları da var bunu daha önce de paylaştım...

Murat Altun
06.05.2013, 18:58
Burası Türkiye burada vaadler verilir seçim kazanılınca unutulur

Kasım BEKTAŞ
06.05.2013, 19:09
Bu seçimi kazanan paralı başkanlardan ne hayır gördük?
sonunda Sadri Şener hariç herkes verdiği parayı aldı en azından geri istedi..

Ben şahsen Sadri Şenerin başkan
İbrahim Hacıosmanoğlu ve Hakan Kulaçoğlunun asbaşkan olmasını isterim
yönetim kabiliyeti, cesaret ve akıl...

ama Sadri Başkanın kupa kazanılmazsa başkan adayı olacağını sanmıyorum...

eğer Sadri Şener yoksa İbrahim Hacıosmanoğlu'nun başkan olmasını isterim
en azından karakteri Trabzonspor'la örtüşüyor... cesaretli...

paralı, havalı (başkalarına bağlı) başkan görmek istemiyorum..

hyasin61
06.05.2013, 19:14
http://www.youtube.com/watch?v=DRGNf8XJ3yU&feature=youtu.be

MuratB.
06.05.2013, 19:15
İstediğiniz kadar hukuk ekibi kurun o kupa sadece hukuk mücadelesiyle kazanılamaz.

Kazanılsaydı zaten kazanırdık.

Murat Altun
06.05.2013, 19:17
İstediğiniz kadar hukuk ekibi kurun o kupa sadece hukuk mücadelesiyle kazanılamaz.

Kazanılsaydı zaten kazanırdık.

Burası hukuk devleti olsaydı o kupa 2011 Temmuz ayı bitmeden Trabzona gelmişti

MuratB.
06.05.2013, 19:23
Burası hukuk devleti olsaydı o kupa 2011 Temmuz ayı bitmeden Trabzona gelmişti

Hukuk devleti olmadığımız kesin zaten.

Keşke hukuk bu kadar zorlanmasaydı bazılarını kurtarmak için.

Yazık.

Samet Yildirim
06.05.2013, 19:24
Sadri Sener Aday olur...Listeside hazir, Tahir Kum, Aziz Yildirim, Abdullah Kigili, Erman Toroglu, Yildirim Demirören, Mehmet Ali Aydinlar, Levent Bicakci...

Müthis bir ekip..

oğ 61 efsanesi
06.05.2013, 19:32
Hacıosmanoğlu'nun haberini tvde izleyince tüylerim diken diken oldu."Kupayı alacağız,Boğaz Köprüsünü istila edeceğiz,tüm Karadenizi o kupayla dolaşacağız" Bizim aradığımız da bu değil mi? Duygularıma tercüman oldu.

Muhammed Ayaz
06.05.2013, 19:38
Arkadas yanlışlıkla Muharrem ustaya oy attım geriye alamıyorum affınıza sığınıyorum renkdaşlarım abilerim

Hüseyin Başoğlu
06.05.2013, 19:38
Sadri Sener Aday olur...Listeside hazir, Tahir Kum, Aziz Yildirim, Abdullah Kigili, Erman Toroglu, Yildirim Demirören, Mehmet Ali Aydinlar, Levent Bicakci...

Müthis bir ekip..

Şekip ve Aykut kocamanı unutmuşsun....Tövbe yarabbim...

Sertan Danışer
06.05.2013, 19:39
bizim gücümüz ne paradan ne lobiden ne de şikeden gelir senin haksız penaltı kazanınca kaçırman için dua eden taraftarın var sırtımızı kimse yere getiremez evelallah yalnızca klubün başında doğru kişinin doğru zamanda olmasını beklemek zorundayız ve inşallah o güzel günler yakındır amin!!!

61Cem61
06.05.2013, 19:40
İyi bi ekiple Sadri Başkan olmazsa Hacı abi.Ustadan Allah korusun Hakan kulaçoğlunu da bu iş için yetersiz görüyorum yönetimde olsa daha iyi olur.

Emrah Akcagöz
06.05.2013, 19:43
Hakan Kulaçoğlu @HakanKulacoglu 1 sa
Listemizde bulunan Sayın Burak Gürdal, Galatasaray Lisesi mezunudur. Bu nedenle bir adet olarak mezuniyet sonrası GS üyeliği verilmiştir+++

+ Sayın Gürdal Trabzonspor'un benden kıdemli bir üyesidir. Babası, oğlu ve eşi de Trabzonsporludur. Kendisi GS üyeliğinden istifa etmiştir.

+ Trabzonspor'a uzun süre Genel Müdür olarak hizmet veren Sayın Gürdal, kurumun işleyişi konusunda gerçek bir uzmandır. +

+ Ekibimizde Sayın Gürdal gibi bir ismin bulunması bize onur ve güven vermektedir. Saygıyla duyurulur...

Tuğrul
06.05.2013, 19:44
Sadri Şener 5 sezon kulübün başkanlığını yaptı. Ne yapıp, yapamayacağını gördük. İyi kadro kursak bile futbolcuları elinde tutumayacağını gördük. Ekonomik açıdan İstanbul ile başedemeyeceğimizi söyleyip durdu. Peki adama sorarlar Borussia Dortmund kendisinden 3 kat büyük bütçeye sahip olan Bayern ile nasıl mücadele ediyor. Çünkü planlı ve programlı harekat etmiyorsun. İtiraf ettiğin gibi transferleri oraya buraya sorarak alıyorsun. Futbolcunun gelişmeye açık mı ? Mental göstergeleri nedir ? Sorumluluk alabilir mi ? Kendi paranı böyle fütursuzca harcamazsın. Yazık vallahi.

Uzun vadeli planı hiç olmadı. Altyapıya yatırım yapmadı. Yakınlarına bile hayrı dokunmayan Özkan Sümer'i Altyapı koordinatörlüğüne getirdi. Altyapının hali ortada. Fatih Tekke'den sonra sivrilen oyuncu yok. Ha Kadir Keleş var. Onu 26 yaşında keşfettik. Özkan hoca sanırım kendisini fiziken yeterli bulmamış.

aaahmet61
06.05.2013, 19:50
Trabzonspor kongresine doğru Başkan adayları listelerini güçlendirmek için çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyorlar.

Bir süre önce Zorlu Grand Otel’de Trabzonlu 20 isimle akşam yemeği yiyen ve beyin fırtınası yapan ünlü sanatçı Volkan Konak Muharrem Usta’nın listesinde.

Usta, Celil Hekimoğlu, Ahmet Çubukçu ve Volkan Konak ile işe ne kadar ciddi baktığını gösterdi.

Denge adamı

Muharrem Usta’nın listesini yaparken, kendisine yönelik, “İktidara yakındır” tezine karşı da tez geliştirerek Sosyal Demokrat Volkan Konak’ı listeye alması önemli ciddi bir hamle olarak değerlendirildi. Usta’nın önümüzdeki günlerde yeni sürprizler yapacağı bilgisine de ulaşıldı.

Adem Köse
06.05.2013, 20:00
Ben anlamıyorum ki bu altyapının başında olan kişileri , neymiş efendim fiziği yetersiz , mental açıdan gelişmemiş , toplara iyi vuramıyor , top süremiyor diye adam mı seçiyorsunuz ... Kardeşim onları fiziken yeterli hale sen getireceksin ve mental olarak gelişimine sen katkı vereceksin. Seçim yapmayacaksın , futbolcu yaratacaksın. Sen otur bekle futbolcu olur dediklerin nerede acaba

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2013, 20:01
Trabzonspor kongresine doğru Başkan adayları listelerini güçlendirmek için çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyorlar.

Bir süre önce Zorlu Grand Otel’de Trabzonlu 20 isimle akşam yemeği yiyen ve beyin fırtınası yapan ünlü sanatçı Volkan Konak Muharrem Usta’nın listesinde.

Usta, Celil Hekimoğlu, Ahmet Çubukçu ve Volkan Konak ile işe ne kadar ciddi baktığını gösterdi.

Denge adamı

Muharrem Usta’nın listesini yaparken, kendisine yönelik, “İktidara yakındır” tezine karşı da tez geliştirerek Sosyal Demokrat Volkan Konak’ı listeye alması önemli ciddi bir hamle olarak değerlendirildi. Usta’nın önümüzdeki günlerde yeni sürprizler yapacağı bilgisine de ulaşıldı.

Ahmet,

Volkan Konak'ın listede olduğu bilgisi kesin mi,söylenti mi?
Usta listesini açıkladı mı?
Bilmediğim için soruyorum....

Yasin Altuntas
06.05.2013, 20:04
Ama bilen bilir Sadri Şenerin tüm sülalesi chp kökenlidir

Hersey yalan olsa bile bu kesinlikle dogrudur !!!

gabriel omar
06.05.2013, 20:06
Adaylardan hiç biri somut bir projeyle gelmedi henüz.Kongreye yakın mı açıklanacak acaba ?

DEEP BLUE
06.05.2013, 20:08
Şahsen Selçuk ve Egemen şerefsizi yüzünden değil Sadri Şener'i Nevzat Şakar'ı bile suçlamam.

Bir adam çıkıp medyaya diyorsa benim Türkiye'de oynayacağım tek kulüp Trabzonspor'dur. O zaman 3'ün 5'in hesabını yapmayacak. Taraftarı böyle dalga geçercesine kandırıp gidiyorsa sorun yönetimde değil futbolcudadır.

Egemen şerefsizi mi?

Egemen'in sözleşme için başkanın peşinde nasıl koştuğunu ve iki defa nasıl arkadan vurulduğunu defalarca yazdım burada. Trabzonspor taraftarı, Egemen'in hakkını helal etmesini istesin aklı varsa...

Son kez yazıyorum... Selçuk İnan ise 7-0'lık Kasımpaşa öncesi Galatasaray'la el sıkışmıştı. Bunu ben biliyorsam, başkanın bilmemesi şaşırtıcı...

Yasin Altuntas
06.05.2013, 20:11
Sadri Sener'i hisse satimi icin elestirip, Dortmund-Bayern örnegini vermek ...... Bakin bakalim Dortmund'un yüzde kaci kulübe ait ;-)

Ayni zamanda Dortmund'un hic birseyi yoksa bile, cok ama cok büyük bir taraftar kitlesi var. Sadece onun yüzünden bile maddi olarak karsilastiramazsin.

Samet Yildirim
06.05.2013, 20:11
Sadri Sener Aday oluyor..

Şener’e aday ol baskıları neticesini verdi. Sadri Şener’in as başkanlığına İskender Önal geliyor. Önal ile birlikte iş adamı Edip Sevinç’te listede yer alacak. Serdar Bali de, Şener ile birlikte hareket ediyor. Haftanın ilk günü gelişen bu yeni oluşum, dengeleri alt üst edecek nitelikte. Sadri Şener’in listesinde Trabzon kanadından genç isimlere yer verilecek. Şener, önümüzdeki hafta içinde listesi ile birlikte planlamasını açıklayacak. Şener’in bu hamlesi ile genel kurul kulisleri de hareketlenecek

www.61saat.com

------------------

Hedef sanirim Iflas edip FEDA sezonu oynamak....

Adem Akyüz'
06.05.2013, 20:15
Çarşamba günü finale kalırsak Sadri Şener %90 yeniden aday olacaktır. Yine ikilemde bıraktı bizi 1461 de olduğu gibi. Kazansak bir dert, kaybetsek bir dert ! ! !

Fatih
06.05.2013, 20:15
Serdar Bali sabah akşam Şener'e giydiriyordu ilginç.

gabriel omar
06.05.2013, 20:19
Serdar Bali sabah akşam Şener'e giydiriyordu ilginç.

Bizdeki şahıslar kadar iyi ayak oyunu yapabilecek bir diplomatı daha İngilizler bile yetiştiremedi.O yüzden günden güne değişen dost-düşman ilişkilerini garipsemiyorum.

Mert'
06.05.2013, 20:21
Anlaşılan Sadri Şener Onur u satmadan rahat etmeyecek

SEDER
06.05.2013, 20:22
şike davasında şerefsizlerin yakasından düşmemek için seçilmesi gereken tek aday hacıosmanoğlu'dur. hakan kulaçoğlu ve diğerleri bunu yapamaz.. bir kere az çok kendini kabul ettirmiş birisinin olması gerekir. ayrıca öyle yok pahasına futbolcuyu elinden kaçırmak istemiyosan seçilmesi gereken tek kişi gene hacıosmanoğlu'dur.

hanzale
06.05.2013, 20:29
valla bi nuri Albayrak dönemi tarzı başkan gelecekmiş kulübün ıcıne ıyıce edecekmiş ve gıdecekmış gıbı geliyor. ayrıca adaylar ıcınde bana en mantıklı gelen hala sadrı şener ve ondan 2008 cılgınlıgı beklıyorum

Uğur KÜÇÜK
06.05.2013, 20:33
valla bi nuri Albayrak dönemi tarzı başkan gelecekmiş kulübün ıcıne ıyıce edecekmiş ve gıdecekmış gıbı geliyor. ayrıca adaylar ıcınde bana en mantıklı gelen hala sadrı şener ve ondan 2008 cılgınlıgı beklıyorum

Nuri Albayrak diyorsunuz da adam Gökdeniz ile Fatih Tekke'yi istanbul klüplerine peşkeş mi çekti Sadri şener gibi...

Sadri şener kalırsa elde kalan 2 futbolcu Onur ve Tolga'nın da satılacağından adım kadar eminim...