PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Başkanı Kim Olmalı

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Doğukan Uçan
17.05.2013, 21:46
Muharrem Usta'nın hangi takımlı oldugunu bilen var mı aranızda ?

Courage
17.05.2013, 21:50
Bence Muharrem Usta Trabzonspor'lu ama light taraftar.

Öyle ki çocukları başka başka takımların peşinde.

jacek cyzıo
17.05.2013, 21:57
usta o kadarda sahtekarsa neden seçim öncesi sallamıyor.2010 2011 kupasını kesin alacaz diye seçim kazanmak isteyen bunu yapar diye düşünüyorum.yoksa fazla dürüstlükten yapamayacağı sözleri vermekmi istemiyor acaba?

Kaan Ergüney
17.05.2013, 21:58
Siz daha neyi ispat etmeye calisiyorsunuz ki?
Sadri Sener imzasiyla 03.04.2013 tarihinde Borsada yaklasik 283.000 TL´lik bir Hisse satisi, adet Fiyati 5,86 -5,88 TL´den (22.01.2013 bir adet Hisse Fiyati yaklasik 12 TL) yapilmistir. Koca TRABZONSPOR´u yöneten bu kisiler bu kadar parayi Hisse satisi disinda bulmaktan aciz durumdalardayken, bir yil icinde ödenmesi gereken 100 Milyon TL Kisa Vadeli Borclari ödemek icin nasil bir cözüm gelistireceklerdir? Hazira dag dayanmaz, zira Sirket yilbasindan bu yana Borsada yaklasik 20 Milyonluk Hisse satmislardir. Bu satislardan sonra Trabzonspor A.S. nin Payi %57 e düsmüstür...

Takımı ne durumdan devraldı hatırlar mısınıız?

Bütçe yaparken gelecek galibiyetler de göz önüne alınıyor, galibiyetlerden gelecek paranın yarısı geldi mi?

Doğukan Uçan
17.05.2013, 21:59
bu muharrem usta denilen adamı ben başkan adayı olmadan önce hiç trabzonsporla ilgili haberlerde felan görmedim şike süreci ile ilgili de bi aciklamasi yok kısacası fossssssssssssssssssss

ilhan
17.05.2013, 21:59
1461 Trabzon kulübü eski başkanı Hüseyin Örs şu an canlı yayında BMN Radyo'da!
Trabzonspor kongresini değerlendiriyor.

Dinlemek için tıklayınız; www.BmnRadyo.com

Soru iletmek için; http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41692

Hüseyin Başoğlu
17.05.2013, 22:00
usta o kadarda sahtekarsa neden seçim öncesi sallamıyor.2010 2011 kupasını kesin alacaz diye seçim kazanmak isteyen bunu yapar diye düşünüyorum.yoksa fazla dürüstlükten yapamayacağı sözleri vermekmi istemiyor acaba?

Ticari kayıpları olur ve markası zedelenirde o yüzden diyemez....Dürüstlükten felan değil hani derdi dürüstlük olsa mahkeme kararları federasyonu bağlamaz diyerekten safını belli etmez..

backcomejaja
17.05.2013, 22:02
Bence Muharrem Usta Trabzonspor'lu ama light taraftar.

Öyle ki çocukları başka başka takımların peşinde.

Adaylardan biri, Muharrem bey'in Galatasaray'da delegeli ği var diyormuş. Bunlar hep palavra bunlara kim inanır. Muharrem Usta hiç maça gitti mi diyorlar. Ben maçlara giderken o adaylar neredeydi. 1996 yılında 34 plakalı arabamla İstanbul'dan Trabzon'a geldim. Arabam kırıldı plakasından dolayı beni eleştirenler o zaman neredeydi. Yurt içinde ve yurt dışında gittiğim maçları sayısını hatırlamıyorum. Benim oğlum için Fenerbahçe'li diyorlar. Benim oğlum Trabzonspor maçlarına gide gide telef oldu. İnsanlar artık bu tür söylemlere inanmıyor. Yazık günahtır. Bu tür ifadeler kimseye fayda sağlamaz.

http://www.haber61.net/ustaboynuma-kimse-kement-geciremez-146894h-p2.htm

Mehmet BAŞ
17.05.2013, 22:11
Usta;"Boynuma kimse kement geçiremez"
Trabzonspor Başkan Adayı Muharrem Usta;"Boynuma kimse kement geçiremez"dedi.

"HAKSIZLIĞA DELEGE PRİM VERMİYOR"

Muharrem Usta, Trabzonspor'da yeni bir yapılanma olmazsa, çarkın kendilerini de öğüteceğini vurgulayarak, "Hayatında bu tarz işlerde öğütülmemek üzere adımlar atıp ta başarmış olanların endişesi olmaz" dedi.

Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yaptığı Medical Park’ın İstanbul ve diğer takımlarla yaptığı sponsorluk anlaşmalarının sürekli gündeme gelmesi üzerine Usta şu ifadelerini kullandı:
"Baktığımız zaman giydiğimiz kıyafetlerin markalarına İstanbul kulüplerinde yöneticilik yapmış insanların sahibi olduğu markalar. Bindiğimiz otomobillerde keza aynı. Fenerbahçeli kişilere ait olanlarda var. O zaman arabalara binmeyin. Bırakın arabaları. Markaysanız sponsorluğu herkesten alırsınız. Bunlar basit işler, sıradanlık, delege bunlara prim vermiyor.

Adaylardan biri, Muharrem bey'in Galatasaray'da delegeliği var diyormuş. Bunlar hep palavra bunlara kim inanır. Muharrem Usta hiç maça gitti mi diyorlar. Ben maçlara giderken o adaylar neredeydi. 1996 yılında 34 plakalı arabamla İstanbul'dan Trabzon'a geldim. Arabam kırıldı plakasından dolayı beni eleştirenler o zaman neredeydi. Yurt içinde ve yurt dışında gittiğim maçları sayısını hatırlamıyorum. Benim oğlum için Fenerbahçe'li diyorlar. Benim oğlum Trabzonspor maçlarına gide gide telef oldu. İnsanlar artık bu tür söylemlere inanmıyor. Yazık günahtır. Bu tür ifadeler kimseye fayda sağlamaz."

İFTİRA ATANLARA TOKAT GELDİ MUHARREM USTA'DAN...

BURADA YALAN YANLIŞ BİLGİLER YAZANLAR GÜN GEÇTİKÇE KAZDIKLARI YALAN ÇUKURUNA DÜŞÜYORLAR!

Courage
17.05.2013, 22:13
Adaylardan biri, Muharrem bey'in Galatasaray'da delegeli ği var diyormuş. Bunlar hep palavra bunlara kim inanır. Muharrem Usta hiç maça gitti mi diyorlar. Ben maçlara giderken o adaylar neredeydi. 1996 yılında 34 plakalı arabamla İstanbul'dan Trabzon'a geldim. Arabam kırıldı plakasından dolayı beni eleştirenler o zaman neredeydi. Yurt içinde ve yurt dışında gittiğim maçları sayısını hatırlamıyorum. Benim oğlum için Fenerbahçe'li diyorlar. Benim oğlum Trabzonspor maçlarına gide gide telef oldu. İnsanlar artık bu tür söylemlere inanmıyor. Yazık günahtır. Bu tür ifadeler kimseye fayda sağlamaz.

http://www.haber61.net/ustaboynuma-kimse-kement-geciremez-146894h-p2.htm

Şayet kendi ağzından durumu yalanlamışsa (çocuklarının başka takımları tuttuğuna dair iddialar üzerine ) konu benim için kapanmıştır.

Bu başlıkta başka bir yazımda kişilerin kendi ağzından verdiği beyanları yeterli gördüğümü söyledim.;)

Mert'
17.05.2013, 22:15
Usta ikna edilmeye çalışılıyor gibi manşetler çıkmıyormuydu 1 ay önce? Bu adam madem Trabzonspor aşığı neden böyle dönemde ikna ile gelmeye razı oldu onu geçtim bir anda görev adamına dönüştü..

logitech
17.05.2013, 22:16
dinleyin www.bmnradyo.com

Courage
17.05.2013, 22:21
Yalnız kendisinin Kadıköy tribününde bir fotoğrafı mevcut. Forumda bulamadım olanlar paylaşsın.

Bunada bir açıklama getirir umarım.

irfan61
17.05.2013, 22:25
Olcay Saral Ofspor yönetiminin M.Usta'yı destekleyeceğini söylemiş,tweette...Trabzonlu arkadaşlar yorumlayabilir mi, gücü nedir bu Ofspor yönetiminin...Gücünü bilmem de geçen günlerde burada bir arkadaş hangi ilçe de toplam kişi oy kullanacak diye bi araştırma yapmıştı.Kongre de en çok oy kullacak ilçelerden biri de Of bu yüzden Of ilçesi bence çok önemli etken olacak bu seçimde.

Samet Yildirim
17.05.2013, 22:30
Olcay Saral ‏@SaralOlcay 59m

Bütün başkan adayları ile tanışma fırsatı buldum.Hepsi çok değerli, ancak bu kulübü daha ileriye taşıyacak olan aday Muharrem Usta dır.

Bu yüzden @Ofspor_ yönetimi ve camiası olarak Muharrem Usta ya destek vermeye karar verdik.Tek şartımız adaletın takipçisi olmasidır

talsuv61
17.05.2013, 22:34
Olcay Saral @SaralOlcay 59m

Bütün başkan adayları ile tanışma fırsatı buldum.Hepsi çok değerli, ancak bu kulübü daha ileriye taşıyacak olan aday Muharrem Usta dır.

Bu yüzden @Ofspor_ yönetimi ve camiası olarak Muharrem Usta ya destek vermeye karar verdik.Tek şartımız adaletın takipçisi olmasidır

Oktay Saral da akpli, muharem usta da. Oflu dururken ustayı desteklemeleri tamamen siyaset olur inşallah kaybederler

Samet Yildirim
17.05.2013, 22:36
Oktay Saral da akpli, muharem usta da. Oflu dururken ustayı desteklemeleri tamamen siyaset olur inşallah kaybederler

Haciosmanogluna verse sadece hemsehiri torpili derdi herkes :)

ikiside of lu ya o bakimdan...

Olcan Saral, Volkan Konak, Sadri Sener, Saner Ayar vb vb hepsi Trabzonspor düsmani tabi tabi :)

serdaracıl
17.05.2013, 22:37
Bu yarış çirkinleşmeye başladı

omondoles
17.05.2013, 22:38
Ne yaparsan yap bazı insanların fikirleri değişmez çünkü Trabzonspor adı altında kendi ideolojisini empoze eder.

%61 Loading...

Courage
17.05.2013, 22:40
Oktay Saral'ın Şike konusunda söylediklerini iyi okumak lazım. Adam resmen perşembenin gelişini çarşambadan söylüyor.

Bu sözlerin üzerine kongrede destek verdikleri kişinin backround'unu gözönüne getirincede...

(bir bardak soğuk su / Kupa niyetine)

kral 61
17.05.2013, 22:43
Olcay Saral ‏@SaralOlcay 59m

Helal olsun :alkış::alkış::alkış:

fteotdgs
17.05.2013, 22:45
Bir gece ansizin okyanus otesinden telefon alip ertesi gunu Fenerbahce baskaniymis gibi demec veren Unal Aysal'i dusununce isimlerin hicbir onemi kalmiyor. Niyetleri farkli olsa da , tum adaylarin, isimlerin her konuda ne yapip ne yapamayacaklari ortada simdiden. Kim baskan olmali diye degil de kim ya da kimler kesinlikle olmamali diye sormali sanki. Beterin de beteri var cunku.

kral 61
17.05.2013, 22:45

Sizinle aynı görüşte olmayanlar akpli zaten :)

kral 61
17.05.2013, 22:46
M.Usta gelicek dertler bitecek inşallah projeleri bu yönde Allah utandırmasın

Ömer Faruk61
17.05.2013, 22:46
Yalnız Oktay Saralla Olcay Saral karışmış sanırım..Olcay Saral Ofspor Başkanıdır :)

Mehmet BAŞ
17.05.2013, 22:47
Haciosmanogluna verse sadece hemsehiri torpili derdi herkes :)

ikiside of lu ya o bakimdan...

Olcan Saral, Volkan Konak, Sadri Sener, Saner Ayar vb vb hepsi Trabzonspor düsmani tabi tabi :)

Samet kardeşim, bırak isteyen istediğini düşünsün.
İftira atmanın cezası nasıl olsa yok...

100 tane yakıştırma yaptılar bu adama 3-5 tanesi doğru gerisi hikaye...
Herkes işine geleni söylüyor ya...

Bu nasıl komedidir :)

Courage
17.05.2013, 22:48
Oktay Saral =Akp milletvekili

Muharrem Usta = Akp işadamı

Karışıklık yok,gayet berrak.

B61
17.05.2013, 22:49
Şu başkan adayları arasında samimiyetine en fazla inandığım aday Hakan Kulaçoğlu.

backcomejaja
17.05.2013, 22:50
Burda amaç üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi?

Ben burda bazılarının bilerek ve isteyerek bazı şeyleri anlamak istemediği görüyorum onlara Muharrem ustanın dünkü yayında bir cümlesini söyleyeyim

Burası Trabzonspor siyaset üstü bir kurum..Siyaset mi yapmak istiyorsun bir sürü parti var git orada yap burda işin yok..

Aynen o durumdayız siyasi görüşlerini Trabzonsporun üzerinde tutanlar lütfen bu başlıktan düşsün.

Ömer Faruk61
17.05.2013, 22:50

Tweeti atan Olcay Saral...

Kaan
17.05.2013, 22:51

Oktay Saral ve Olcay Saral farklı yalnız...

Deniz Tosunoğlu
17.05.2013, 22:51
Oyumu Hakan Kulaçoğluna verdim ama Şenol Güneş, Volkan Konak ve Olcay Saral Muharrem Usta'yi destekliyor. Hele hele Volkan Konak'in siyasetle alakası yoktur. Bu üç kişinin Muharrem Usyayi desteklemesi bana çok ilginç geliyor.

Bu saatten sonra ben aslında aday falan tutmayacağım.. Trabzonspor için kim hayırlısa o olsun..

talsuv61
17.05.2013, 22:52
Muharrem Usta 2.albayrak olur yiyicileriyle beraber. Kazanırsa dert değil, futboldan uzaklaşmam için çok güzel bi bahane olur. Aklım almıyor fenerli adamı kulübe başkan yapcaz, niye sırf başbakandan nemalanan siyasetçiler istiyor diye. Yuh olsun böyle insanlara. Nikini unuttuğum malum arkadaş sen gerçekten TS taraftarı mısın ?

Kaan
17.05.2013, 22:53
Oyumu Hakan Kulaçoğluna verdim ama Şenol Güneş, Volkan Konak ve Olcay Saral Muharrem Usta'yi destekliyor. Hele hele Volkan Konak'in siyasetle alakası yoktur. Bu üç kişinin Muharrem Usyayi desteklemesi bana çok ilginç geliyor.

Bu saatten sonra ben aslında aday falan tutmayacağım.. Trabzonspor için kim hayırlısa o olsun..

Şenol Güneş'in Muharrem Usta'yı desteklediğine dair kaynak var mı?

Courage
17.05.2013, 22:53
Oktay Saral ve Olcay Saral farklı yalnız...

Saralların desteğinin alındığını söylediler.

Oktay bey sırf parti yakınlığından dolayı Muharrem Usta'ya yakın durur. Bunu belirttim.

Ömer Faruk61
17.05.2013, 22:54

Şenol Güneş??

Deniz Tosunoğlu
17.05.2013, 22:55
Şenol Güneş'in Muharrem Usta'yı desteklediğine dair kaynak var mı?

Ben bunu bir kac hafta önce okumuştum; galiba 61saat.com'da kardeşim.

Haberi az sonra paylasacagim

r9emre
17.05.2013, 22:56
Ofspor başkanı olan Olcay Saral. Akp milletvekili olan Oktay Saral zeka sorunlusu.

http://www.61medya.com/trabzonlu-vekil-oktay-sarala-ofspor-baskanindan-sok-tepki.html Şu habere bakarsanız vizyon olarak iki kişinin de çok farklı insanlar olduğunu anlarsınız.

Kaan
Saralların desteğinin alındığını söylediler.

Oktay bey sırf parti yakınlığından dolayı Muharrem Usta'ya yakın durur. Bunu belirttim.

Anladım. Saral'lar ortak bir karar almış gibi gözüküyor: https://twitter.com/buraqsrl/status/335482131973300224

Samet Yildirim

Sadri Sener de sadece Muharrem Ustayi iyi görüyorum demisti...

Fatih
kulaçoğlu şike konusunda çok güzel konuşuyor ama kalkıpda bonservisi olmayan bir santrafor alıcam demesi kesinlikle vizyonsuzlukdur ilhan cavcav'dan farkı nedir sizce?

Bonservisi olmayan futbolcu almanın neresi vizyonsuzluk?

Arsenal Yaya Sanogo'yu bedava aldı Wenger vizyonsuz mu şimdi? :)

gerenimo
17.05.2013, 23:00
Samet kardeşim, bırak isteyen istediğini düşünsün.
İftira atmanın cezası nasıl olsa yok...

100 tane yakıştırma yaptılar bu adama 3-5 tanesi doğru gerisi hikaye...
Herkes işine geleni söylüyor ya...

Bu nasıl komedidir :)

hangileri doğru?

Deniz Tosunoğlu
17.05.2013, 23:00

Işte orayı pek anlamadım. Sadri Şener ve Şenol Güneş'in ayni kişiyi desteklemesi bana biraz garip geliyor :) Bence ikisinden birisi destekliyor yada hic birisi.

backcomejaja
17.05.2013, 23:02
Ofspor başkanı olan Olcay Saral. Akp milletvekili olan Oktay Saral zeka sorunlusu.

http://www.61medya.com/trabzonlu-vekil-oktay-sarala-ofspor-baskanindan-sok-tepki.html Şu habere bakarsanız vizyon olarak iki kişinin de çok farklı insanlar olduğunu anlarsınız.

Güzel bir noktaya değinmişsin..Okumak bilmek isteyen açar bakar okur öğrenir..Ama bazılarının kafası da sadece iftira atıp ardından kafayı kuma gömmeye yarıyor.

davut yılmaz
17.05.2013, 23:02
trabzonspor un kimsenin parasına ihtiyacı yok,yanlızca bütçesini akıllıca kullanacak ve kulubun yapısına göre transfer politikası uygulayacak idarecilere ihtiyacı var ve tabiki en önemlisi kendi çıkarları egoları kulubun önüne geçmeyecek bir anlayıştır beklediğimiz ...böyle birine oyumu seve seveveririm

backcomejaja
17.05.2013, 23:03
Olaya bir de şu taraftan bakalım Muharrem Usta'nın aday olduğu tarih 2011 nisanı martı o dönemler..Trabzonsporlu olan herkesin fenerbahçenin şikeyi yaptığından şüphelendiği zamanlar..

Dün ki konuşmasında ki vurgusu artık kimse bizim elimizden şampiyonluk alamayacak biz lobi olarakta güçlü olacağız lafları bende başkanlığa kararında hakkımızın o dönem çalınışının büyük etkisi olduğu intibası bıraktı

Samet Yildirim
17.05.2013, 23:04
Işte orayı pek anlamadım. Sadri Şener ve Şenol Güneş'in ayni kişiyi desteklemesi bana biraz garip geliyor :) Bence ikisinden birisi destekliyor yada hic birisi.

Senol Günes belki eskiden beri taniyordur bilemiyoruz...

Sadri Sener de en iyi gördügü icin öyle demistir yoksa ortadan der herkese olay biter..

Tevfik Kılıç
17.05.2013, 23:07
Muharrem Usta'nın hangi takımlı oldugunu bilen var mı aranızda ?
Gerçek bir Trabzonspor'lu olmadığı kesin.Şike pisliğini tamamen kapanmasını isteyen bazı güçler tarafından görevlendirilen kişidir bence!

temel_yilmaz
17.05.2013, 23:08

Belki siyaset ile alakasi yok ama tiyatral sol soylemlerine karsilik rantin yaninda oldugunu dusunuyorum ama gorusunuzede saugi duyuyorum.

Umarim Ben yanilirim.

vendercan
17.05.2013, 23:10
Bonservissiz oyuncu almayı vizyonsuzluk diye tabir edenler için ; vizyonsuzluğu kendilerinden biliyorlar diye düşünürüm!!!

alper*
17.05.2013, 23:11
Selçuk İnan da bonservissizdi.

fteotdgs
17.05.2013, 23:12
trabzonspor un kimsenin parasına ihtiyacı yok,yanlızca bütçesini akıllıca kullanacak ve kulubun yapısına göre transfer politikası uygulayacak idarecilere ihtiyacı var ve tabiki en önemlisi kendi çıkarları egoları kulubun önüne geçmeyecek bir anlayıştır beklediğimiz ...böyle birine oyumu seve seveveririm

Trabzonspor'a baskan olan birinin kimseleri takmadan bildigini yapabilmesi icin su sartlara sahip olmasi gerekir:
1. Isvicre bankalarinda devlet butcelerine denk bir serveti olmasi.
2. Kendine, ailesine, tum onem verdigi kisilere, listesine girecek tum isimlere ve yine onlarin ailelerine, sevdiklerine tek tek verilmek uzere kisisel atomik koruma kalkanlari (tam adi bu degildi sanirim ama Isaac Asimov okuyanlar anlayacaktir ne demek istedigimi).
3. Yine listesindeki tum isimlerin kendisi gibi Isvicre bankalarinda kendilerinden baska kimsenin ulasamayacagi servetlere sahip olmasi.

Su yukaridakiler olmadan degisen sadece isimler olur. Bugun Sadri Sener'i hakli olarak elestiriyoruz. Su adaylardan hangisi ondan daha fazlasini yapabilirdi, yapabilecek? Oy verenlerin yapabilecegi en iyi sey su mevcut duzende hic degilse iyi niyetle, namusu ile Trabzonspor'u yonetecek, Trabzonspor'u satmayacak adamlari ,listeleri secmek olur.

Bir de sunu ekleyeyim, sonradan aklima geldi:
4. Kendinin ve yonetimdeki kimsenin Turkiye icinden, ya da Turkiye ile ilglili maddi hicbir baglantisinin, cikarinin, beklentisinin olmamasi.

Ahmet Faruk
17.05.2013, 23:15
Selçuk İnan da bonservissizdi.

Selçuk bonservizsiz değildi. 2 Milyon Avro.
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/selcuk-inan/transfers/spieler_35026.html

hanzale
17.05.2013, 23:15
Bazi arkadaşlar trabzonsporun basina usta gelse ve badarili olsa siyasetten dolayi birakacak misiniz takimi. Bu nasil zihniyet arkadas herkes hervsiyasi goruste olabilir ama ortak nokta trabzonspordur.

Hüseyin Başoğlu
17.05.2013, 23:16

Yalanladı o söylemi....

Deniz Tosunoğlu
17.05.2013, 23:16
Belki siyaset ile alakasi yok ama tiyatral sol soylemlerine karsilik rantin yaninda oldugunu dusunuyorum ama gorusunuzede saugi duyuyorum.

Umarim Ben yanilirim.

Trabzonspor için kim hayırlısa o olsun abi. Hakan Kulaçoğlu hayırli olacaksa o olsun, Muharrem Usta olacaksa o olsun, İbrahim Haciosmanoğlu olacaksa o olsun veya diğerlerinden biri Trabzonsporumuza en iyi ve en temiz şekilde hizmet edecekse o kişi başkan olsun.

Fakat Muharrem Usta 'para para para' söyleyişinden vazgeçsin :) Bu iş para işi değil, emek, sevgi, aşk, ve Trabzonsporluluk işidir.

Fatih
17.05.2013, 23:17

Bonservissiz gitti diyor.:)

Courage
17.05.2013, 23:18

Topyekün Saralların bir desteği olduğunu belirttim.Kişiler arasında farklılık vardır elbette.

Ama paylaştığınız haberde Oktay Saral'ın Ofspor'da şike yapıldığna dair söylemine Olcay Saralın tweeter'dan verdiği bir tepki var,ötesi yok.

Hal böyle iken Muharrem Usta'nın şike süreciyle ilgili beyanlarıyla onu destekleyen Saral ailesinin bir ferdinin (hemde önde gelen..adam milletvekili) Şike ile ilgili sözlerini yanyana koyunca ortada oluşan tabloyu görmek zor değil.

Ama kimileri için bu küçük bir ayrıntı kimileri içinse birilerinin paranoyası. İşin burası Ustacılara kalmış.

irfan61
17.05.2013, 23:20
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/selcuk-inan/transfers/spieler_35026.htmlBizden bedavaya gitmedi mi ? sanki bonservis bedeli ödediler.

asil suskun
17.05.2013, 23:22
sadri sener yönetimi güclendirip devam etsin

Helvacı61
17.05.2013, 23:22
arkadaşlar adayları neye göre değerlendiriyorsunuz...mesela Hacıosmanoğlu neden daha çok tercih ediliyor..dün kupa hırsızlardan alınıp müzemize gelecek diyordu bugün o kupa kirlendi müzeye koymayacağız dedi...başkan olunca zaten kirli kupayı istemiyoruz..diyecek...seçimdeki tek söylemi emek hırsızları demek oldu..gelin ben daha ağırını konuşayım.beni seçin hatta onlarında en başındaki adama nerdeyse peygamber diyecekti...yada bizim bilemediğimiz bir projesimi var ..trabzonsporu ateşe atıyorsunuz haberiniz olsun..hacıya oy verenler illegal bir örgüt kurmazsa,, hacı ne olduğunu anlamadan Trabzonspor küme düşme potasında bitirir..hacının listesinde olan adamların hangi birinin ağırlığı var..lobisi var,yada ekenomik bir güç..

Bilal Karadeniz
17.05.2013, 23:26

h.kulaçoğlu böyle bir transfer yapabiliceğini düşüüyormusun ben sana söyliyim hemen alacağı adam erciyes'den gohou olur veya sivas'dan eneramo yanlış anlama ben h.kulaçoğlu düşmanı değilim burda forumda h.kulaçoğlunu eleştirmeye kalktıkmı resmen dövecek gibi tepki veriyorsunuz ben tarafsız biriyim ama h.kulaçoğlu başkan olursa şike olayının üstünü kapatmaz eminim ama diğer konularda başkanlığı kaldırabilicek biri değil.spor yorumculuğuna benzemez kulüp başkanlığı bende yorumcu olsam atarım tutarım televizyonlarda ama o koltuğa oturdumu bakalım aynı tavrı gene gösterebilicekmi bakınız ünal aysal ırkçılık konusunu 1 günde kapattı.

fteotdgs
17.05.2013, 23:27
Sizi bilmem ama "Sunu sunu alir, soyle yapar boyle yapar, seneye sampiyon oluruz" diyenlerin ben bastan ciziyorum adlarini. Allah askina boyle bir sey olabilir mi bu zamanda? Akil fikir...

alper*
17.05.2013, 23:28
GS'nin yaptığı transferden bahsediyorum zaten.

ardasa61
17.05.2013, 23:34
şenol güneş'in usta'yı desteklediği ne malum?

Mustafa Ayazoğlu
17.05.2013, 23:39
başbakan ırkçılık konusunda ABD de esip gürlüyor

adaletin olmadığı yerde barış olmaz diyor

Erdal DİLEK
17.05.2013, 23:45
muharrem usta bir tane trabzonspor formalı fotoğrafı göstersin, bende kafamı kuma gömecem onun gibi. . .

Kader KORELİ
17.05.2013, 23:50
Adayların hepsini iyi bulmuyorum.

Aklıma en yatkın olanı ise Kulaçoğlu.

DeAgLeMaNyAq
18.05.2013, 00:02

Bonservissiz oyuncu elbette alınır. Gerçi günümüzde menajerler sağolsun bonservissiz oyunculara imza parası şartı koyuyorlar. Ama Trabzon'a gelmek isteyen bonservisi olmayan bir santrafor bize ne kadar katkı sağlar orası meçhul. Kaldı ki Hakan Kulaçoğlu tüm transferlerimiz bonservissiz oyunculardan oluşacak demiyor sadece 1 forvet transferi yapacağız o da bonservissiz olacak diyor. Üstüne gönderebildiğimiz kadar bütün yabancıları göndereceğiz ve 1461 ağırlıklı oyunculardan yeni bir kadro kuracağız diyor. Hakan Kulaçoğlu'nun dürüstlüğüne gerçekten hayranım ama verdiği vaatler, sportif açıdan Trabzonspor'un sıradan bir takıma dönüşmesine sebep olacak gibi gözüküyor...

mashal61
18.05.2013, 00:02
arkadaşlar adayları neye göre değerlendiriyorsunuz...mesela Hacıosmanoğlu neden daha çok tercih ediliyor..dün kupa hırsızlardan alınıp müzemize gelecek diyordu bugün o kupa kirlendi müzeye koymayacağız dedi...başkan olunca zaten kirli kupayı istemiyoruz..diyecek...seçimdeki tek söylemi emek hırsızları demek oldu..gelin ben daha ağırını konuşayım.beni seçin hatta onlarında en başındaki adama nerdeyse peygamber diyecekti...yada bizim bilemediğimiz bir projesimi var ..trabzonsporu ateşe atıyorsunuz haberiniz olsun..hacıya oy verenler illegal bir örgüt kurmazsa,, hacı ne olduğunu anlamadan Trabzonspor küme düşme potasında bitirir..hacının listesinde olan adamların hangi birinin ağırlığı var..lobisi var,yada ekenomik bir güç..
-

Trabzon'da Faroz mevkiinde bir restoranda Trabzonsporlu delegelerde bir araya gelen Hacıosmanoğlu, "Kim başkan olursa olsun hepimiz kupanın yakasına yapıp onu namus meselesi yapıp şuanda hırsızların müzesinde olan kupayı alıp Trabzonspor'a götürmelidir. Ben dün akşama kadar bunun Trabzonspor müzesine koyulması gerektiğini söylüyorduk. Ama dün akşam değerli Trabzonspor dostlarımızla Ankara'da toplantı yaptık. Orada öğretim görevlisi bir arkadaşımız Başkan'ım doğru diyorsunuz dedi. Biz bu kupayı alacağız ama benim bir önerim var dedi. Benim çok hoşuma gitti. Şampiyon biziz ama o kupa kirlenmiştir müzeye girmemesi lazım. Onu sahilde anayolun üzerinde bir anıt yapıp oraya dikip bütün namussuz insanlara ibretle onu sergilememiz lazım" dedi.

Helvacı61
18.05.2013, 00:15
-

mashal kardeşim; kupa bir semboldür..alın terinin ,emeğin sembolü benim hakettğim kupa neden kirlensin, bu tamamen sokak ağzı ciddiyetten uzak ...bir başka husus ;kupanın verilmemesi siyasi bir müdahaledir, dolayısıyla alınması siyasi bir konudur..hacının çelişkisi de budur..hacı emek hırsızı dediği kişilerin en büyük koruyucusunu melek ilan etti..siyasi bir müdahale olmasa hacıya kalmaz zaten o kupa gelirdi..bu masalları kahvehanelerde anlatırsın dinlemesi güzel olur..ama Trabzonspor başkanlığı kahve köşesi değildir..gücün yetiyorsa çıkıp önce asıl hırsızı söyleyeceksin...yetmiyorsa eyyam yapıp insanların duyguları ile oynamak hiç hoş değil...şunu rahatlıkla söyleyim o kupayı muharrem ustanın alma ihtimali hacıdan daha fazladır...

TSezgin61
18.05.2013, 00:18
Amma uzatildi tartismalar...

Muharrem usta adaylar arasinda gücü en fazla kisi dogru!
Muharrem usta siyaset tarafindan Sike sürecinin üzerine sünger cektirmek icin ikna edildi, dogru!

Trabzonspor güclü olur, en kisa zamanda sampiyonluga oynarsa Trabzonlular sikeyi unutur, dogru!
Bunun icin güclü yönetim gelmeliydi, buda muharrem usta, dogru..!!

Eee neyi tartisiyorsunuz?

Belli olmuyormu, adamin cocugu fenerli, kendi yeni üye oldu... Adamin ismi gecmezdi bizle...

İ. SARAL
18.05.2013, 00:23
Anladım. Saral'lar ortak bir karar almış gibi gözüküyor: https://twitter.com/buraqsrl/status/335482131973300224

Yooo ben M.Ustayı desteklemiyorum :)

memozcan
18.05.2013, 00:29
sadri şener de aziz yıldırım taktiğiyle nabız yokluyor.. yarın öbür gün trabzonda bir iki taraftar gurubu yürüyüş yapıp büyük başgan bizi bırakma derlerse şaşırmayın.. işallah aday olur da alır boyunun ölçüsünü..

erkankoc
18.05.2013, 00:32
Haciosmanoglu kahvedeki adamlardan farki yok.bir tek hakan bey akilli basli onunda yonetimi berbat.usta projeler falan gelismekten bahsediyo ama sikeyi agzina almiyo.ee nolcak sadri sener iyi bir yonetimle profosyollerle tekrar secilmeli

Bera B.
18.05.2013, 00:32
Şike sürecinin üzeri Usta ile kapatılmak isteniyor vs lafları bana biraz makul gelmiyor. Sanki Sadri başkanı yeterince engelleyemediler. Ateşi ünal aysala üfleterek söndürdüler arkasında kaç milyon taraftar olmasına rağmen. Kim gelirse gelsin oraya, büyük cendereler içine girecek zaten.

art(w)in
18.05.2013, 00:33
Seneye ya da bu sene flamini boşa çıkıyor yanlış bilmiyorsam. Bonservissiz. Bas parayı getirt bakayım da vizyonsuz desinler problem değil.

Koray
18.05.2013, 00:36
Muharrem Ustanin formali fotosu var mi diye soranlar Unal Aysali gs Baskani olmadan once hanginiz taniyordunuz, birakin gs camiasini futbol camiasinda hic adini duymusmuydunuz?

My
18.05.2013, 00:37
Yapılacak başkanlık seçimi çok önemli. Trabzonspor'un var'oluş savaşıdır bu. Umarım Trabzonspor'u ve temsil ettiği misyonu katledip toprağa gömmeyiz. Efsaneyi yok eder de sistemin bir parçası haline getirirsek bunun bedelini Trabzonspor çok ağır öder.

gabriel omar
18.05.2013, 00:40
Amma uzatildi tartismalar...

Muharrem usta adaylar arasinda gücü en fazla kisi dogru!
Muharrem usta siyaset tarafindan Sike sürecinin üzerine sünger cektirmek icin ikna edildi, dogru!

Trabzonspor güclü olur, en kisa zamanda sampiyonluga oynarsa Trabzonlular sikeyi unutur, dogru!
Bunun icin güclü yönetim gelmeliydi, buda muharrem usta, dogru..!!

Eee neyi tartisiyorsunuz?

Belli olmuyormu, adamin cocugu fenerli, kendi yeni üye oldu... Adamin ismi gecmezdi bizle...

Usta sempatizanı değilim oyumu Hakan beye verdim,ama oğlunun fenerli olduğuna dair bir delil var mı ?Fotoğraf falan ?

Koray
18.05.2013, 00:45
Adamin oglu fbliymis eee ne olmus.

jako13
18.05.2013, 00:48
OKUYUN BAKALIM.. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, "Sadri Şener’e tekrar geri dönmesi yönünde çok yoğun bir baskı var" dedi.

Yener, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, bu hafta Galatasaray ile karşılaşacaklarını ifade ederek, "Bu maç derbi maç olması açısından önemli ama bizim aklımızdaki tek maç Fenerbahçe ile oynayacağımız kupa final maçı. Bu maçı kazanıp dokuzuncu kez Türkiye Kupası’nı müzemize götürmek istiyoruz. Futbolcu arkadaşlar da sahada en iyi şekilde mücadele verecektir" diye konuştu.

Kongre sürecinde başkan adaylarının başkanlık yarışından öte Trabzonspor’u kötüleme veya Sadri Şener’i ve yönetimi kötüleme yarışına girdiğini öne süren, şunları kaydetti: "Trabzonspor camiasını, taraftarlarını karamsarlığa sürüklemek hiç kimsenin hakkı değil. Geçmişe dönüp 5,5 yıl boyunca Trabzonspor’un sportif başarıları bakalım. 2010-2011 sezonunda henüz kupasını müzemize koymadığımız bir Türkiye ligi şampiyonluğu var. Tarihinde ilk kez şampiyonlar ligi mücadelesi var. Ziraat Türkiye Kupası’nı, süper kupayı kazandık. Hep Avrupa’da olduk. Maalesef öyle bir tablo yaratıldı ki Trabzonspor sportif olarak başarısız gösteriliyor. Trabzonspor ilk defa futbol akademisini kuran kulüp. Başkan adaylarımızdan hiçbiri tahmin etmiyorum ki altyapıya girip, yapılanları görsünler. Eleştirmek en kolay yol. 1461 Trabzon takımı var, herkes iftihar ediyor. Bu takımı kuran, yaşatan bugünlere getiren Sadri Şener ve yönetimidir."
* {padding:0;margin:0;}

"Bazı şeyleri söylerken insan biraz düşünür"
Trabzonspor’un kuruluşundan bugüne geçen sürede kalıcı gelir getiren iki proje olduğunu vurgulayan Yener, şöyle devam etti: "Birincisi İstanbul Kartal’daki projedir. Sayın Faruk Özak’ın başkanlığı döneminde yapılmıştır. Trabzonspor’a çok büyük maddi gelir getirmiştir ve halen getirmeye devam etmektedir. İkincisi bu dönemde yaptığımız hidroelektrik santral projesidir. Bu proje Sadri Şener döneminde yapılmıştır. Proje önümüzdeki yıllarda yıllık 10 milyon dolar gibi bir getiri sağlayacaktır. Bu projede sayın Faruk Özak’ın katkısı da çok büyüktür. Biz ne yapıyoruz hem Sadri Şener’i hem Faruk Özak’ı yerden yere vuruyoruz. Önce bir şeyler yapalım, bir şeyler üretelim, ondan sonra eleştirelim. Maalesef bir başkan adayı çıkıp ’Sadri Şener’e hakkımı helal etmem’ diyor. Hangi Sadri Şener’e hakkını helal etmiyorsun. Trabzonspor’a en zor zamanda, kendisinin de en zor döneminde 8 milyon doları hibe edene mi, Trabzonspor tarihinde en uzun dönem başkanlık yapan, yöneticilik yapan, bu kadar başarılı olan Sadri Şener’i mi? Kendisinin Trabzonspor’a ne katkısı var. Bazı şeyleri söylerken insan biraz düşünür. Yukarıda Allah var. Trabzonspor camiası bunları hoş karşılamayacaktır."
"Aday ol" baskısı
Kulüp başkanı Sadri Şener’e aday olması yönünde baskılar olduğunu belirten Yener, şunları söyledi: "Sayın Sadri Şener’e tekrar geri dönmesi yönünde çok yoğun bir baskı var. Kendisi yoğunluktan zaman zaman telefonlarını kapatmak zorunda kalıyor. Camia tekrar aday olmasını ve göreve dönmesini istiyor. Yeni bir liste yapıp bu seçimlere katılmasını istiyor. Bu kararı verecek olan Sadri Şener’dir. Ben de bir Trabzonspor taraftarı olarak, yönetici olarak değil, bugüne kadar yaptığı hizmetleri de göz önünde bulundurarak Sayın Şener’in göreve devam etmesini isterim."
Trabzonspor’u bu şekilde yermenin yanlış olduğunu da belirten Yener, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Herkes yapacakları projeleri söylesin. Başkan adaylarının birçok konuşmaları oldu. Trabzonspor’a kalıcı bir kaynak sağlayacak bir tek proje duydunuz mu? Şike sürecini yaşadık, bir çok kulübünün anlına şike lekesi sürülmesine rağmen bu süreçten Trabzonspor tertemiz çıkmıştır. Bunları yapan yine Sadri Şener ve yönetimidir. Şampiyon yapacağız, şöyle yapacağız, böyle yapacağız demekle başkan adaylığı olunmaz. Önemli olan Trabzonspor’da birliktik, bütünlüktür. Bir arada bu kongreye gitmektir."

A. Aydın
18.05.2013, 00:50
OKUYUN BAKALIM.. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, "Sadri Şener’e tekrar geri dönmesi yönünde çok yoğun bir baskı var" dedi.

Yener, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, bu hafta Galatasaray ile karşılaşacaklarını ifade ederek, "Bu maç derbi maç olması açısından önemli ama bizim aklımızdaki tek maç Fenerbahçe ile oynayacağımız kupa final maçı. Bu maçı kazanıp dokuzuncu kez Türkiye Kupası’nı müzemize götürmek istiyoruz. Futbolcu arkadaşlar da sahada en iyi şekilde mücadele verecektir" diye konuştu.

Kongre sürecinde başkan adaylarının başkanlık yarışından öte Trabzonspor’u kötüleme veya Sadri Şener’i ve yönetimi kötüleme yarışına girdiğini öne süren, şunları kaydetti: "Trabzonspor camiasını, taraftarlarını karamsarlığa sürüklemek hiç kimsenin hakkı değil. Geçmişe dönüp 5,5 yıl boyunca Trabzonspor’un sportif başarıları bakalım. 2010-2011 sezonunda henüz kupasını müzemize koymadığımız bir Türkiye ligi şampiyonluğu var. Tarihinde ilk kez şampiyonlar ligi mücadelesi var. Ziraat Türkiye Kupası’nı, süper kupayı kazandık. Hep Avrupa’da olduk. Maalesef öyle bir tablo yaratıldı ki Trabzonspor sportif olarak başarısız gösteriliyor. Trabzonspor ilk defa futbol akademisini kuran kulüp. Başkan adaylarımızdan hiçbiri tahmin etmiyorum ki altyapıya girip, yapılanları görsünler. Eleştirmek en kolay yol. 1461 Trabzon takımı var, herkes iftihar ediyor. Bu takımı kuran, yaşatan bugünlere getiren Sadri Şener ve yönetimidir."
* {padding:0;margin:0;}

"Bazı şeyleri söylerken insan biraz düşünür"
Trabzonspor’un kuruluşundan bugüne geçen sürede kalıcı gelir getiren iki proje olduğunu vurgulayan Yener, şöyle devam etti: "Birincisi İstanbul Kartal’daki projedir. Sayın Faruk Özak’ın başkanlığı döneminde yapılmıştır. Trabzonspor’a çok büyük maddi gelir getirmiştir ve halen getirmeye devam etmektedir. İkincisi bu dönemde yaptığımız hidroelektrik santral projesidir. Bu proje Sadri Şener döneminde yapılmıştır. Proje önümüzdeki yıllarda yıllık 10 milyon dolar gibi bir getiri sağlayacaktır. Bu projede sayın Faruk Özak’ın katkısı da çok büyüktür. Biz ne yapıyoruz hem Sadri Şener’i hem Faruk Özak’ı yerden yere vuruyoruz. Önce bir şeyler yapalım, bir şeyler üretelim, ondan sonra eleştirelim. Maalesef bir başkan adayı çıkıp ’Sadri Şener’e hakkımı helal etmem’ diyor. Hangi Sadri Şener’e hakkını helal etmiyorsun. Trabzonspor’a en zor zamanda, kendisinin de en zor döneminde 8 milyon doları hibe edene mi, Trabzonspor tarihinde en uzun dönem başkanlık yapan, yöneticilik yapan, bu kadar başarılı olan Sadri Şener’i mi? Kendisinin Trabzonspor’a ne katkısı var. Bazı şeyleri söylerken insan biraz düşünür. Yukarıda Allah var. Trabzonspor camiası bunları hoş karşılamayacaktır."
"Aday ol" baskısı
Kulüp başkanı Sadri Şener’e aday olması yönünde baskılar olduğunu belirten Yener, şunları söyledi: "Sayın Sadri Şener’e tekrar geri dönmesi yönünde çok yoğun bir baskı var. Kendisi yoğunluktan zaman zaman telefonlarını kapatmak zorunda kalıyor. Camia tekrar aday olmasını ve göreve dönmesini istiyor. Yeni bir liste yapıp bu seçimlere katılmasını istiyor. Bu kararı verecek olan Sadri Şener’dir. Ben de bir Trabzonspor taraftarı olarak, yönetici olarak değil, bugüne kadar yaptığı hizmetleri de göz önünde bulundurarak Sayın Şener’in göreve devam etmesini isterim."
Trabzonspor’u bu şekilde yermenin yanlış olduğunu da belirten Yener, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Herkes yapacakları projeleri söylesin. Başkan adaylarının birçok konuşmaları oldu. Trabzonspor’a kalıcı bir kaynak sağlayacak bir tek proje duydunuz mu? Şike sürecini yaşadık, bir çok kulübünün anlına şike lekesi sürülmesine rağmen bu süreçten Trabzonspor tertemiz çıkmıştır. Bunları yapan yine Sadri Şener ve yönetimidir. Şampiyon yapacağız, şöyle yapacağız, böyle yapacağız demekle başkan adaylığı olunmaz. Önemli olan Trabzonspor’da birliktik, bütünlüktür. Bir arada bu kongreye gitmektir."

Bu haberlerin çıkmasının bi nedeni vardır illaki.
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Helvacı61
18.05.2013, 00:51
ona bakarsan başbakanın damadı ve torunu Trabzonsporlu hatta berat Albayrak şike sürecinde en büyük mücadeleyi verdi..çalık grubu şike sürecinde 3 günde fenerin ipini çekti..ne varki şikeciler sonra toparlandı ve iyi organize oldu...berat albayrağın yönetimde olmasını isterim..onada tayyibin damadı dersiniz..ama biliyorumki has Trabzonsporlu..

Helvacı61
18.05.2013, 00:53
hasan yener bişey demişse okunmaya değer değildir..sadri şenerin başını hasan yener ile nevzat şerefsizi yedi..

Emrah Akcagöz
18.05.2013, 00:54
Adamin oglu fbliymis eee ne olmus.
Allah sana da bir gün fbli bir evlat verirse ne olduğunu anlarsın. :)

Koray
18.05.2013, 01:01
Allah sana da bir gün fbli bir evlat verirse ne olduğunu anlarsın. :)

Muharrem Usta kadar zengin olup colugumu cocugumu isten gucten dolayi ihmal edecegimi zannetmiyorum.

Buyuk is adamlari genelde ailesini ihmal eder bu hayatin bi gercegi.

alper*
18.05.2013, 01:03
Vay arkadaş, şu pembe gözlüklerden bize de verin yahu.

Veysel
18.05.2013, 01:07
sadri şener de aziz yıldırım taktiğiyle nabız yokluyor.. yarın öbür gün trabzonda bir iki taraftar gurubu yürüyüş yapıp büyük başgan bizi bırakma derlerse şaşırmayın.. işallah aday olur da alır boyunun ölçüsünü..

Aday olursa yeniden olur adım gibi eminim.

TRABZONSPOR ~| '

Koray
18.05.2013, 01:09

Bizede siyah gozluk verin Alper.

Mehmet BAŞ
18.05.2013, 01:11

Muharrem Usta, Trabzonspor'da yeni bir yapılanma olmazsa, çarkın kendilerini de öğüteceğini vurgulayarak, "Hayatında bu tarz işlerde öğütülmemek üzere adımlar atıp ta başarmış olanların endişesi olmaz" dedi.

Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yaptığı Medical Park’ın İstanbul ve diğer takımlarla yaptığı sponsorluk anlaşmalarının sürekli gündeme gelmesi üzerine Usta şu ifadelerini kullandı:
"Baktığımız zaman giydiğimiz kıyafetlerin markalarına İstanbul kulüplerinde yöneticilik yapmış insanların sahibi olduğu markalar. Bindiğimiz otomobillerde keza aynı. Fenerbahçeli kişilere ait olanlarda var. O zaman arabalara binmeyin. Bırakın arabaları. Markaysanız sponsorluğu herkesten alırsınız. Bunlar basit işler, sıradanlık, delege bunlara prim vermiyor.

Adaylardan biri, Muharrem bey'in Galatasaray'da delegeliği var diyormuş. Bunlar hep palavra bunlara kim inanır. Muharrem Usta hiç maça gitti mi diyorlar. Ben maçlara giderken o adaylar neredeydi. 1996 yılında 34 plakalı arabamla İstanbul'dan Trabzon'a geldim. Arabam kırıldı plakasından dolayı beni eleştirenler o zaman neredeydi. Yurt içinde ve yurt dışında gittiğim maçları sayısını hatırlamıyorum. Benim oğlum için Fenerbahçe'li diyorlar. Benim oğlum Trabzonspor maçlarına gide gide telef oldu. İnsanlar artık bu tür söylemlere inanmıyor. Yazık günahtır. Bu tür ifadeler kimseye fayda sağlamaz."

BURADA YALAN YANLIŞ BİLGİLER YAZANLAR GÜN GEÇTİKÇE KAZDIKLARI YALAN ÇUKURUNA DÜŞÜYORLAR!

Erdal DİLEK
18.05.2013, 01:14
oğlu fenerli yalnız. . .

kral 61
18.05.2013, 01:15

Daha dur hepsi düşücek bu çukura iftira çok büyük günahtır

Kasım BEKTAŞ
18.05.2013, 01:19
Muharrem Usta kaç yaşında?
kaç yaşında iken kulübe üye oldu bu Trabzonspor aşığı?!

ki Trabzonspor için yaptıkları, verdiği emekler?

r9emre
18.05.2013, 01:19
Allah'ım şu adamlardan herhangi birini görmek yerine tekrar Sadri Şener'i bize başkan görmeyi nasip et. İnşallah tekrar seçime girer de şu Metin Atasoy denilen büyük delikanlı o sözü yüzüne de söyler Sadri Başkan'ın.

Bu arada bonservissiz futbolcu konusunda söylemek istediğim bir şey var. İyi bir futbolcu izleme komiten olursa, sadece bonservissiz aldığın oyuncularla şampiyon olursun şu ligde çok rahat bu kadar da iddialıyım.

Erdal DİLEK
18.05.2013, 01:20
onurun sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı??

Colakoglu
18.05.2013, 01:22
onurun sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı??

Gecen seneki buragin sakatligindan olmasinda gerisi iyilesir.

kral 61
18.05.2013, 01:22
Allah'ım şu adamlardan herhangi birini görmek yerine tekrar Sadri Şener'i bize başkan görmeyi nasip et. İnşallah tekrar seçime girer de şu Metin Atasoy denilen büyük delikanlı o sözü yüzüne de söyler Sadri Başkan'ın.

Bu arada bonservissiz futbolcu konusunda söylemek istediğim bir şey var. İyi bir futbolcu izleme komiten olursa, sadece bonservissiz aldığın oyuncularla şampiyon olursun şu ligde çok rahat bu kadar da iddialıyım.

Allahım sen bizi Sadri başkanın gazabından koru (Amin) seçime girerse inşallah kazanamaz :)

DeAgLeMaNyAq
18.05.2013, 01:35
Gecen seneki buragin sakatligindan olmasinda gerisi iyilesir.

Yeri değil ama o Burak Süper Final'de GS'ye gol atıp adamların galip gelmesine engel olmamış mıydı? Adamın burnu kırılmıştı zaten sadece GS değil BJK maçında da oynamadı. Hadi diyelim Onur da Burak gibi GS'ye gitmek istediği için oynamak istemiyor. Peki ilk yarıdaki maçta niye oynadı o zaman da bir bahane bulsaydı. Bizim de GS'nin de iddiası kalmamış zaten oynasa ne olacak oynamasa ne olacak. Ha bu arada İBB maçında sakatlandığını, sekerek çıktığını ve MR çekildikten sonra teşhisinin konulduğunu da unutmayalım. Zaten Onur da bir sakatlık olmasa o İBB maçındaki son saniye golünü yemezdi asla...

Kasım BEKTAŞ
18.05.2013, 01:36
TRT Spor şu an Sadri Şener tekrar aday olabilir diyor...

TSezgin61
18.05.2013, 01:47
Ridvan dilmenin bile destekledigi bir aday muharrem usta...

Bir para vardir güc vardir, birde emegin mücadelesi vardir...

Biz yillarca emegin mücadelesini vermedikmi?

Ben oy kullanamiyorum... Gözünüzü seveyim Trabzonsporu sistemin takimi yapmayin, ucuruma sürüklemeyin...

Erdal DİLEK
18.05.2013, 01:50
ridvan dilmenin bile destekledigi bir aday muharrem usta...

Bir para vardir güc vardir, birde emegin mücadelesi vardir...

Biz yillarca emegin mücadelesini vermedikmi?

Ben oy kullanamiyorum... Gözünüzü seveyim trabzonsporu sistemin takimi yapmayin, ucuruma sürüklemeyin...

aslında herşey bu kadar açık, rıdvan denen adam şike olayı kapanması için kapalı kapılar ardında yapmadığı kalmadı, o kadar adaydan ne zaman trabzonspora üye olduğu belli olmayan, oy atma hakkına bile sahip olmayan ve şike olayının üstüne gidecek birini destekler mi. . .

Desteklemz. Usta sistemin adayıdır, paranıda al git usta. .

Erdal DİLEK
18.05.2013, 01:53
Biz varsın şampiyon olamayalım varsın şike olayı türkiyenin yüz karası olarak dursun arşivlerde, ama sisteme alet olmayalım yeter. Cimbom ne demek bilmeden takım tutanların, şikeci olduğu mahkeme karaı tescil edilmiş bir takımı tutanın, ibb macı verdiler helal olsun ts ye vermedi macı diyen taraftarların, bizi anlamsı zaten mümkün değil.

Trabzonspor bozulan sisteme başkaldırıdır hepsi bu. . .

Koray
18.05.2013, 01:54
Paraya karsi emegin savasi diyorsaniz Halil kazmasi iki metrelik kale yerine auta attiginda hakeret etmeyeceksin Mustafa Yumlu defanstan top cikarmaya calisirken oyun kuracagina taca veya rakibe attiginda kufretmeyeceksin.

Her kotu sonuctan sonra teknik direktor istifa Baskan istifa demeyeceksin Yuzlerce milyon dolarlik İstanbul takimiyla yarisilmazsini istemeyeceksin.

Erdal DİLEK
18.05.2013, 01:59
Amaç kazanmak olsa reali m. Unitedi tutar arkama bakmam. Trabzonspor taraftarının yüzde 70-80 şampiyonluk nedir bilmemden takımını destekliyor. Işte farkımız bu. . .

r9emre
18.05.2013, 02:02
Yeri değil ama o Burak Süper Final'de GS'ye gol atıp adamların galip gelmesine engel olmamış mıydı? Adamın burnu kırılmıştı zaten sadece GS değil BJK maçında da oynamadı. Hadi diyelim Onur da Burak gibi GS'ye gitmek istediği için oynamak istemiyor. Peki ilk yarıdaki maçta niye oynadı o zaman da bir bahane bulsaydı. Bizim de GS'nin de iddiası kalmamış zaten oynasa ne olacak oynamasa ne olacak. Ha bu arada İBB maçında sakatlandığını, sekerek çıktığını ve MR çekildikten sonra teşhisinin konulduğunu da unutmayalım. Zaten Onur da bir sakatlık olmasa o İBB maçındaki son saniye golünü yemezdi asla...

Bahsettiği bence o değil. Sezon öncesi sakatlanmamak, gideceği yeni takımda kampa sağlam katılmak için yapabiliyor demek istiyor olabilir yani ben öyle anladım. Gs'ye gidecek olma ihtimalini düşünerek söylemiş.

Courage
18.05.2013, 02:07
Paraya karşı emeğin savaşı diyenler (en azından benim görüşüm bu) fakirliği bir halt zanneden fosil ahmak sürüsü değiller, vizyonu geniş başkan adayının destekleyicileri.
1970'lerde yaşamadığımızı kaç defa anlatalım? Sizin gibi bizlerinde takvimi 2013'te az rahat olun.

Derdimiz , henüz net olarak sonuçlanmamış şike sürecinde (hala daha devam etmekte) gerçekleşecek bu kongrede siyasi ilişkileri , ticari ilişkileri , söylemleri son derece bulanık olan insanların şaibeli adaylığıdır. Bu bulanıklık giderilmediği müddetçede tartışmalar uzar gider.

Buradaki herkesin Trabzonspor'u sevdiğini , dünya markası olmasını istediğini , maddi olarak kalkınması gerektiğini düşündüğünü ve aynı zamanda kendi öz değerlerinide muhafaza etmesi gerekliliğini savunduğunu unutmayın.

Erdal DİLEK
18.05.2013, 02:11
Bu arada şunuda belirteyim tarabzonspor ve diğer anadolu takımlarının istanbul takımları ile parasıyla yarışma gibi bir şansı yok, eğer bu yanılgıya düşerse kurtaramayacağı bir girdaba dalar, batar yok olur. Senin para ile bir kez takım kurman şansın var, ama onların sınırsız. Sen takım olacaksın emek vereceksin, aykut gibi staoch omadı krasic o da olmadı mireiles buda tutmadı emre geri gelsin deme şansın yok yok yok. . .

Furkan Özdem
18.05.2013, 02:13
Her şeyiyle insanın içine sinen bir aday yok malesef.

Muharrem Usta şike meselesinden bahsediyor konuşmalarında ama nasıl?

"Trabzonspor'un hakkı gasp edildi." diyor, "Şike için hukuk birimi oluşturacağız, peşini bırakmayacağız." diyor.. Bunlar güzel hoş şeyler.

Ancak ayrıntıya girmiyor, genelleyip geçiyor. "Fenerbahçe şike yapmıştır. Başbakan ve diğer siyasiler de buna göz yummuş, hatta bu süreçte destek vermiştir." diyemiyor.

Aslında en güçlü aday kendisi. Açık açık konuşması lazım. Konuşmuyorsa sıkıntı var demektir.

Koray
18.05.2013, 02:32
Her şeyiyle insanın içine sinen bir aday yok malesef.

Muharrem Usta şike meselesinden bahsediyor konuşmalarında ama nasıl?

"Trabzonspor'un hakkı gasp edildi." diyor, "Şike için hukuk birimi oluşturacağız, peşini bırakmayacağız." diyor.. Bunlar güzel hoş şeyler.

Ancak ayrıntıya girmiyor, genelleyip geçiyor. "Fenerbahçe şike yapmıştır. Başbakan ve diğer siyasiler de buna göz yummuş, hatta bu süreçte destek vermiştir." diyemiyor.

Aslında en güçlü aday kendisi. Açık açık konuşması lazım. Konuşmuyorsa sıkıntı var demektir.

Senin mevcut Baskanin ve Yonetimin bu lari diyebildi mi.

Size kalsa Basbakana ana avrat kufretmeden Baskan olmamali kimse.

Furkan Özdem
18.05.2013, 02:51
Senin mevcut Baskanin ve Yonetimin bu lari diyebildi mi.

Size kalsa Basbakana ana avrat kufretmeden Baskan olmamali kimse.

Siz kim biz kim abi? Başbakanın tavrı ortada...

Sadri Şener'i zaten desteklemiyorum. İyi kötü süreç yönettiler ve şimdi devredecekler. Ancak başkan adaylarının göreve geldiğinde ne yapacaklarını, nasıl davranacaklarını açıkça belirtmeleri ya da belirtmiş olamaları lazım.

Örnek veriyorum Hakan Kulaçoğlu gibi:

3 Temmuz Fenerbahçe’ye zarar vermedi beklenenin aksine 3 Temmuz bir kuruma zarar verdiyse Trabzonspor’a zarar verdi. Fenerbahçe’nin koruyucusu,kollayıcısı çoktu ve bir zarar görmediler. Fenerbahçe camiası o süreçte birleşti ve profesyonel destekle bir algı yarattılar. Siyasi destek de aldılar ve bir zarar görmediler. Şanslıydılar ülkenin başbakanı da Fenerbahçeliydi. Fenerbahçe’nin oyu fazlaydı Trabzonspor’a göre. Kamuoyu yoklamaları yaptırıldı bir baktılar ki Fenerbahçe taraftarı oy vermeyecek üzerine yasa değiştirildi, TFF başkanı değiştirildi, Etik Kurulu raporu değiştirildi, PFDK’da şikeye saçma sapan bir tarif yaptırıldı. Tüm bunlarla beraber Fenerbahçe hiç zarar görmeden bu süreci atlattı.

Bir başka örnek İbrahim Hacıosmanoğlu bak ne demiş:

“Bu sene Trabzonspor’un elinden şampiyonluk ilk defa çalınmadı. Trabzonspor’un elinden Fenerbahçe’nin çaldığı 4. şampiyonluk. 1995-96 sezonunda Trabzonspor’un elinden şampiyonluğun nasıl alındığını Türk spor kamuoyu gördü. Vanspor’un kalecisi Stancu’nun menajeri Usta Otel’e gelip 20 bin Dolar para istedi mağdur kaldık takımımız küme düştü evimize gidemiyoruz diye. Bizim yöneticilerimiz para vermediler. En doğrusunu yaptılar bize böyle şampiyonluk lazım değil

AhmetG.
18.05.2013, 02:57
Spiker: Şike konusunda yapacaklarınız.........

M.Usta: Bana bu soruyu elli kere sormayın. Siz hiç İspanya da maça gittiniz mi? bla bla bla..............................

Artık sandıkta belli olur herşey. Milletin gözü var kulağı var. Daha ne diyelim.

DeAgLeMaNyAq
18.05.2013, 02:59
Bahsettiği bence o değil. Sezon öncesi sakatlanmamak, gideceği yeni takımda kampa sağlam katılmak için yapabiliyor demek istiyor olabilir yani ben öyle anladım. Gs'ye gidecek olma ihtimalini düşünerek söylemiş.

Anlıyorum ama böyle düşüncedeki birinin baya bir vicdansız olması lazım. Kaç takım oyuncusunu Amerika'ya gönderip tedavi ettirip 2 aylık masraflarını karşıladı. Onur bunları düşünecek kadar alçalmış olamaz. Bakalım gelecek yönetim borç var diye Onur'u kimlere peşkeş çekmeye çalışacak...

Koray
18.05.2013, 03:11
Siz kim biz kim abi? Başbakanın tavrı ortada...

Sadri Şener'i zaten desteklemiyorum. İyi kötü süreç yönettiler ve şimdi devredecekler. Ancak başkan adaylarının göreve geldiğinde ne yapacaklarını, nasıl davranacaklarını açıkça belirtmeleri ya da belirtmiş olamaları lazım.

Örnek veriyorum Hakan Kulaçoğlu gibi:

3 Temmuz Fenerbahçe’ye zarar vermedi beklenenin aksine 3 Temmuz bir kuruma zarar verdiyse Trabzonspor’a zarar verdi. Fenerbahçe’nin koruyucusu,kollayıcısı çoktu ve bir zarar görmediler. Fenerbahçe camiası o süreçte birleşti ve profesyonel destekle bir algı yarattılar. Siyasi destek de aldılar ve bir zarar görmediler. Şanslıydılar ülkenin başbakanı da Fenerbahçeliydi. Fenerbahçe’nin oyu fazlaydı Trabzonspor’a göre. Kamuoyu yoklamaları yaptırıldı bir baktılar ki Fenerbahçe taraftarı oy vermeyecek üzerine yasa değiştirildi, TFF başkanı değiştirildi, Etik Kurulu raporu değiştirildi, PFDK’da şikeye saçma sapan bir tarif yaptırıldı. Tüm bunlarla beraber Fenerbahçe hiç zarar görmeden bu süreci atlattı.

Bir başka örnek İbrahim Hacıosmanoğlu bak ne demiş:

“Bu sene Trabzonspor’un elinden şampiyonluk ilk defa çalınmadı. Trabzonspor’un elinden Fenerbahçe’nin çaldığı 4. şampiyonluk. 1995-96 sezonunda Trabzonspor’un elinden şampiyonluğun nasıl alındığını Türk spor kamuoyu gördü. Vanspor’un kalecisi Stancu’nun menajeri Usta Otel’e gelip 20 bin Dolar para istedi mağdur kaldık takımımız küme düştü evimize gidemiyoruz diye. Bizim yöneticilerimiz para vermediler. En doğrusunu yaptılar bize böyle şampiyonluk lazım değil

Laf gelisi sen ben bende biliyorum seni beni olmadigini.

Bazi seyleri artik idrak etmek lazim Muharrem Usta sdnin benim gibi sade vatandas degil biz Basbakana istedigimizi soyleriz ama bu tip adamlarin feristahi gelse soylediklerine dikkat eder etmelidirde size basit geliyor bazi seyler sanirim.

Unal Aysal milyar dolarlik is adami sma dakika basi Basbakana yag cekiyor gerizekali degil ya var onunda bi hesabi kitabi.

r9emre
18.05.2013, 03:18
Anlıyorum ama böyle düşüncedeki birinin baya bir vicdansız olması lazım. Kaç takım oyuncusunu Amerika'ya gönderip tedavi ettirip 2 aylık masraflarını karşıladı. Onur bunları düşünecek kadar alçalmış olamaz. Bakalım gelecek yönetim borç var diye Onur'u kimlere peşkeş çekmeye çalışacak...

Tek futbolcuya bile güvenmiyorum takımda. Paralarının hakkını versinler sahada bana yeter. Onur'u peşkeş çekme muhabbeti yok kardeşim satılmasının yolunu yaparlar ama Gs'ye asla yapmazlar. Onur'un piyasası var. Ama o Gs'ye gitmeyi tercih ederse Burak gibi söyleyecek bir şey yok.

şenol.08.borçkalı
18.05.2013, 03:34

bana 3D gözlük lazım , ben neden göremiyorum ?

tristram
18.05.2013, 03:52
ozellikle muharrem usta hayranlarini gordukce bize hersey mustehak diyorum..sirf para pulu var diye adami
zoraki savunanlar var..bu adamin yurekten trabzonspor'lu olduguna dahi inanmiyorum..kesinlikle istanbul ucuzlerinden birini tutuyor.
hani cifte pasaportu tasiyanlardan iste..hikaye anlatmasin kardesim.bize sadece ve sadece bu takimi tutan adamlar yarar.mevcut hukumetin yarattigi zenginlerden birisi iste..ethem sancak abisiyle birlikte takilmaya devam etsin..(yeri gelmisken basta akp olmak uzere chp ve mhp'yi de allah bildigi gibi yapsin, teroristlerin partisi bdp bile sike surecinde daha dik durdu)

medicak parkin paralari gozunuzu boyamasin.o kadar dusmedik daha..
sikebahcenin resmi sponsoru sikebahce'den hesap soracak oyle mi?
sifatsiz ridvanin sinsi aykutun ve elebasi aziz'in kankasi muharrem bizi kurtaracak oyle mi?buna inaniyorsunuz yani..bu adama oy vereceginize gidin emre aksoy tifilina oy verin daha iyi..

sadri baskan insallah son dakika surprizi yapar da tekrar aday olur..yoksa bu adaylardan bir cacik olmaz..sadri sener aday olmazsa bu usta denen sikecilerin kadim dostunun karsisinda en guclu kim olacaksa oyum ona gidecek..o isim de muhtemelen haci olur..

Mustafa Ayazoğlu
18.05.2013, 04:25
iddaa galatasaray maçını iptal mi etti

Mehmet Dinç
18.05.2013, 07:45
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=41637&page=11

Arkadaşlar başkanlık seçimini bir kenara bırakalım şimdilik, basketbol takımımızın(hani şu Usta'nın sponsorluğunu çektiği takımımız) hayati bir maçı var bugün Yeşil Giresun ile.

Samet Yildirim
18.05.2013, 10:20
Muharrem Usta haber61 tv de

http://www.haber61.net/haber61-tv-251v.htm

Fatih Öztürk
18.05.2013, 10:22
Ofspor başkanı Olcay Saralın Muharrem Ustaya destek vereceğiz demesi kendisini ilgilendiren bir durum.İstanbuldaki Ofluların yarısından fazlası Hacıosmanoğlunu destekliyor.Of ilçesindede durum aynı.

omondoles
18.05.2013, 10:34
Ofspor başkanı Olcay Saralın Muharrem Ustaya destek vereceğiz demesi kendisini ilgilendiren bir durum.İstanbuldaki Ofluların yarısından fazlası Hacıosmanoğlunu destekliyor.Of ilçesindede durum aynı.

Oflular adına değil ofspor adına konuştu.

%61 Loading...

Fatih Öztürk
18.05.2013, 10:36
Oflular adına değil ofspor adına konuştu.

%61 Loading...

Hani Ofspor başkanı şahsi destek verdiği için yanlış algı oluşmasın diye söyledim.

Mehmet BAŞ
18.05.2013, 10:45
http://www.haber61.net/haber61tv-251v.htm

MUHARREM USTA İLE KAHVALTI SOHBETİ...

İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM. ÇOK GÜZEL AÇIKLAMALAR YAPIYOR.

ozturk
18.05.2013, 10:49
mantıklı konuşuyor ama ...

Fatih Öztürk
18.05.2013, 10:51
Çok konuşan boş konuşur.

Adem Akyüz'
18.05.2013, 10:56
Başkan olursam Bjk stadında önce akyazıyı bitireceğine söz verdi.. Güzel konuşuyor ancak taraftar gözünde en büyük dezavantajı 2010-11 sezonu..

Zafer Fidan
18.05.2013, 10:56
Büyük bir sirketin baskani oldugu belli. Adam retorik olsun beden dili olsun cok usta. Bu özellikler öbür baskan adaylarinda malesef yok. Bir tek H. Kulacoglu bu yönde rekabet edebilir.

ucurum
18.05.2013, 10:57
Haber 61 canlı yayından:

Teyzem bi taraftan örgü örüyor forma da üstünde yerim onu ben

ozturk
Başkan olursam Bjk stadında önce akyazıyı bitireceğine söz verdi.. Güzel konuşuyor ancak taraftar gözünde en büyük dezavantajı 2010-11 sezonu..

Aynen öyle.

Mehmet BAŞ
akyazı ile ilgili muharrem usta'dan büyük söz!!!

eğer başkan olursam akyazı stadyumunu beşiktaş stadyumundan önce bitirileceğine söz veriyorum!!

Mehmet BAŞ
18.05.2013, 10:59
Arkadaşlar tamam şike konusunda doğru söylüyorsunuz ama elinizi vicdanınıza koyun şu adam diğer adaylardan 10 kat daha büyük bir vizyona sahip...

Konuşmasından tutun da fikirlerine kadar...

Adam gerçekten büyük fikirlerin adamı..

Fatih Öztürk
18.05.2013, 11:00
Klasik iş adamı açıklamaları.stad zaten 2 seneye kadar bitecek Usta.6 yıldır verilen mücadele senin eserinmi olacak?

ucurum
18.05.2013, 11:00
Arkadaşlar tamam şike konusunda doğru söylüyorsunuz ama elinizi vicdanınıza koyun şu adam diğer adaylardan 10 kat daha büyük bir vizyona sahip...

Sıkıntı şu ki kardeşim ben de çıkar çok güzel konuşurum. Sen de güzel dersin vs...

Ama gerçekten böyle mi düşüncüleri yoksa şerbet mi veriyor?

Mehmet BAŞ
18.05.2013, 11:01
Muharrem usta, akyazı ile ilgili olarak müthiş fikirlere sahip arkadaşlar...

O yarımada trabzonspor adası olacak!

Adem Akyüz'
18.05.2013, 11:02

Aynen katılıyorum. Adaylar arasından vizyonu en geniş olan Muharrem Usta. 2010-11 sezonu için taraftarın şüphelerine giderebilirse açık ara başkanlığı alır.

Full HD
18.05.2013, 11:03
Dünya Kulübü!!! :)

Mehmet BAŞ
Sıkıntı şu ki kardeşim ben de çıkar çok güzel konuşurum. Sen de güzel dersin vs...

Ama gerçekten böyle mi düşüncüleri yoksa şerbet mi veriyor?

İşte fark da burada arkadaşım. Adam gerçekten mantıklı şeyleri söylüyor ve nasıl yapacağını belirtiyor. Bir insanın konuşmasından size verdiği güveni anlarsınız.
Bence oldukça güven veriyor.

Diğer adaylar ile kıyaslayınca gerçekten öne çıkıyor.

Fatih Öztürk
Tamda ak partinin ağzıyla konuşuyor.kulağına ne üflendiyse o.

Full HD
18.05.2013, 11:04
Iyi güzelde biraz cok hayal olmus.

Mehmet BAŞ
18.05.2013, 11:05
Aynen katılıyorum. Adaylar arasından vizyonu en geniş olan Muharrem Usta. 2010-11 sezonu için taraftarın şüphelerine giderebilirse açık ara başkanlığı alır.

Gerçekten öyle kardeşim. Şike konusunda da güven verebilse taraftar omuzlarda başkan seçerek çıkarır M.USTA'yı...

Umarım şike konusunda bizler yanılıyoruzdur.

Ama bu adam gerçekten kulübü öne taşıyacak bir isim!

Furkan S.
Çok iyi konuşuyor

Badaloğlu
Medical Park reklamları başladı mı?

Fatih Öztürk
18.05.2013, 11:07
Medical Park reklamları başladı mı?

Daha reklama girmedik Abi.2 senedir deve kuşu misali kafası kumda olan adam çıkıp ağzı iki kelime yapınca Trabzon kamuoyu tav oluyor.

ozturk
18.05.2013, 11:07
stad olayını çok uzattılar. Şikeye geçin hadi

Mehmet BAŞ
18.05.2013, 11:09
M.USTA, ''Akyazı için 40.000 kişi bana göre azdır.''

Ben bu kulübü dünya kulübü yapacaksam o stadyum 60.000 kişi olmalıdır.

Evet bu stadyumu sadece Trabzon için düşünüyorsanız 40.000 kişi fazladır.

Ama biz başarılı oldukça Antalyadan, Giresundan, Samsundan, İstanbuldan maç için seyirci gelecek.

O nedenle 60.000 kişi olmalı diyorum. Ben de biliyorum şu an için bu rakamın fazla olduğunu, fakat geleceği düşünmeliyiz!

ibrahim
18.05.2013, 11:10
Http://www.haber61.net/atasoydamdan-duser-gibi-baskan-olunmaz-146969h.htm

Hay ağzınla bin yaşa!

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Fatih Öztürk
18.05.2013, 11:11
Trabzonun ve karadeniz illerinin nüfusu her geçen yıl göç ederken stad kapasitesinin 60 bin olması gerektiğini söylemesi ütopyadan bile uzak.

Mehmet BAŞ
18.05.2013, 11:12
M.USTA, Arkadaşlar ben yıllardır Trabzon şehrine hastane yapmak için uğraşıyorum.

Ama sağlık bakanlığı lisans vermiyor yıllardır. Bazı kotalar var. Bugün kimse kafasına göre gelip hastane yapamıyor.

Bilinmeyen bazı kurallar var bu sektörde...

Bugün lisans alsam kendi memleketime en büyük hastanelerden birini yaparım.

İnşallah bu lisans işi halledilirse Trabzon şehrine en az 1500 çalışanlı bir hastane yapacağım.

Benim kendi memleketime hastane yapmamam gibi bir şey olabilir mi.

Kimse olayın iç yüzünü bilmiyor.

Full HD
18.05.2013, 11:13
Trabzonun ve karadeniz illerinin nüfusu her geçen yıl göç ederken stad kapasitesinin 60 bin olması gerektiğini söylemesi ütopyadan bile uzak.

60000 gercekten fazla, bence 40000 iyi bir rakam.Fakat kapasiteyi artirabilecek sekilde yapilsa iyi olur!

omondoles
18.05.2013, 11:14
60000 gercekten fazla, bence 40000 iyi bir rakam.Fakat kapasiteyi artirabilecek sekilde yapilsa iyi olur!

Bence de böyle daha mantıklı olur.

%61 Loading...

Fatih Öztürk
18.05.2013, 11:15
Kimse olayın iç yüzünü bilmiyormuş demek!!!Allah Allah gördünüzmü arkadaşlar?başbakan kankan olacak küçücük şehir Trabzonda bürokrasiyi aşamayıp hastaneni yapamayacaksın öylemi?Trabzonda onlarca küçücük ufacık lisans almış hastaneler var ama ülkenin en büyük hastaneler zinciri Trabzonda alamamış lisansı.inanıyoruz dimi arkadaşlar!

Mehmet BAŞ
M.USTA, '' Buradan tüm taraftarımıza söz veriyorum, ben bu stadyumu 6 ay 8 ay daha erken bitirilmesi için her şeyi yapacağım!''

Gs'nin stadyumunun bitirilmesi için yöneticilerinin gösterdiği çabayı bilseniz alkışlardınız.

Ben bu stadyum için elimden gelen ne varsa her şeyi yapacağım, bu stadyum işini çok önemsiyorum!

ozturk

Zaten sadece Trabzondakiler değil çevre illerden taraftar gelmeli dedi. Hatta maç günleri İStanbul ve Ankaradan uçak seferleri 4 katına çıkmalı dedi. Dünya kulübü olacaksak Trabzonspou izlemeye her yerden taraftar gelmeli dedi.

Yunus Emre SEYHAN
18.05.2013, 11:16
Haber61 işi büyültmüş, aldığı reklamlara bakın :)

ucurum
18.05.2013, 11:19
M.USTA, '' Buradan tüm taraftarımıza söz veriyorum, ben bu stadyumu 6 ay 8 ay daha erken bitirilmesi için her şeyi yapacağım!''

Gs'nin stadyumunun bitirilmesi için yöneticilerinin gösterdiği çabayı bilseniz alkışlardınız.

Ben bu stadyum için elimden gelen ne varsa her şeyi yapacağım, bu stadyum işini çok önemsiyorum!

Zaten M. USTA seçilecek. 60000 kişilik stad BJK'den önce bitecek stad, bunlar sadece bugün duyduklarımız. Çok cazip değil mi? KEşke zamanda ileri gitsek de görebilsek, o stad kaç bni kişilik olacak BJK ne zaman bitirecek. Allahım tükürdüğümü yalat bana ama biz bunları çok gördük çooook.

Samet Yildirim
18.05.2013, 11:19
Muharrem Usta`yi begeniyorum. Bakkal hesabi yok adamda. Zihniyeti, vizyonu, düsünce yapisi cok güzel...

40 bin Trabzonumuz icin ideal ama 10-20 yil sonra Trabzonsporun gidisine göre az gelebilir mi bilemiyorum tabi..

Fatih Öztürk
18.05.2013, 11:20
Zaten sadece Trabzondakiler değil çevre illerden taraftar gelmeli dedi. Hatta maç günleri İStanbul ve Ankaradan uçak seferleri 4 katına çıkmalı dedi. Dünya kulübü olacaksak Trabzonspou izlemeye her yerden taraftar gelmeli dedi.

O kadar fazla sallamışki herşeyden bihaber olduğu ortada.sadece İstanbuldan hafta arası her gün 15 uçak kalkıyor Trabzona.günde 30 uçakmı kalkması gerekiyormuş?ne yapacakmış Trabzon havaalanı pistini genişletecekmiymiş merak ediyorum.

Mehmet BAŞ
Kimse olayın iç yüzünü bilmiyormuş demek!!!Allah Allah gördünüzmü arkadaşlar?başbakan kankan olacak küçücük şehir Trabzonda bürokrasiyi aşamayıp hastaneni yapamayacaksın öylemi?Trabzonda onlarca küçücük ufacık lisans almış hastaneler var ama ülkenin en büyük hastaneler zinciri Trabzonda alamamış lisansı.inanıyoruz dimi arkadaşlar!

Kardeşim sağlık sektörünü ne kadar biliyorsun? Her şeye bir yorum getiriyorsun ama hangi alanda ''Uzmansın''? Söyle de bilelim.

Sağlık sektörüne ilişkin bilgin nedir? Bilip bilmeden yorum yapıyorsun.

Trabzon şehrinin hastane alt yapısını ne kadar biliyorsun?
Ne kadar bu işin içindesin? Fikir sahibi olmadan düz mantık ile eleştiriler yapıyorsun. Ben bilgim olmayan bir alanda konuşmuyorum. Sana da aynı şeyi tavsiye ederim.

Bildiğin bir şey varsa ya da uzman olduğun bir konu varsa paylaş ki biz de yararlanalım.

M.USTA, sağlık alanında çalışıyor. Senin dediklerine inanacak halimiz yok. Tabi ki de bu alanda çalışan birine inanacağım.

61_Hasan_69
başkan olacağından o kadar emin ki adam

cubido
18.05.2013, 11:21
Fb&gs stadları bile 50 bin kişilikken istanbul'un 1/20'si Trabzon'a 60 bin kişilik stad yapılmalı demek , düpedüz saçmalamaktır.
20 kişilk avni aker'de şampiyonluğa oynadığımız sene hemen hemen her maça gittim. O maçlarda ile stadda boşluklar vardı. Kaldı ki o dönemin valisi emrivaki binlerce kombine sattığı halde durum buydu.
Ben Muharrem Usta'yı tanımam hayatımda hiç görmedim, sesini de duymadım ama bu söylemleri bari seçim kazanmak için söylenen siyasi parti söylemlerini andırıyor.
Futboldan biraz anlasa 60 bin kişilik stadda 20 bin kişiye oynamaktansa avni aker'de dolu tribünlere oynamayı tercih ederdi.

Adem Akyüz'
18.05.2013, 11:21
Kim ne derse desin mevcut adayları içerisinden vizyonu en geniş olan Muharrem Usta. Şike döneminde destek vermedi. Tamam ama Kulaçoğlu dışında hangi aday destek verdi ki? Hacıosmanoğlu biraz uğraştı ama sonunda kupanın verilmemesinin siyasetle ilgisi yok dedi. Kulaçoğlu ise başkanlık için yeterli tecrübeye sahip değil.. Emre aksoy'a aten hiç şans vermiyorum ve reklam amaçlı aday olduğunu düşünyorum. Kalıyor geriye Metin Atasoy ve Muharrem Usta. İkisi arasından bir tercih yapılacaksa da Muharrem Usta derim.

Fatih Öztürk
18.05.2013, 11:22
Trabzon nüfusu ve kapasitesinin yarısı kadar bile olmayan Uşak,Tokat,Ordu gibi illerde bile hastanesi olan adam Trabzona yapmaya izin alamamış.

Mehmet BAŞ
18.05.2013, 11:22
Zaten M. USTA seçilecek. 60000 kişilik stad BJK'den önce bitecek stad, bunlar sadece bugün duyduklarımız. Çok cazip değil mi? KEşke zamanda ileri gitsek de görebilsek, o stad kaç bni kişilik olacak BJK ne zaman bitirecek. Allahım tükürdüğümü yalat bana ama biz bunları çok gördük çooook.

Kardeşim adam stadyumu önemsediğini fazlasıyla belli etti. Diğer başkan adayları bu konuda tek kelam etmedi...

Bu adam diğerlerinden daha ön plana çıkıyor.

Zafer Fidan
18.05.2013, 11:23
Muharrem Usta`yi begeniyorum. Bakkal hesabi yok adamda. Zihniyeti, vizyonu, düsünce yapisi cok güzel...

http://www.taz.de/uploads/images/684x342/cyber-N1_FREI_pferd_5sp_sw.jpeg

Fatih Öztürk
Kardeşim sağlık sektörünü ne kadar biliyorsun? Her şeye bir yorum getiriyorsun ama hangi alanda ''Uzmansın''? Söyle de bilelim.

Sağlık sektörüne ilişkin bilgin nedir? Bilip bilmeden yorum yapıyorsun.

Trabzon şehrinin hastane alt yapısını ne kadar biliyorsun?
Ne kadar bu işin içindesin? Fikir sahibi olmadan düz mantık ile eleştiriler yapıyorsun. Ben bilgim olmayan bir alanda konuşmuyorum. Sana da aynı şeyi tavsiye ederim.

Bildiğin bir şey varsa ya da uzman olduğun bir konu varsa paylaş ki biz de yararlanalım.

M.USTA, sağlık alanında çalışıyor. Senin dediklerine inanacak halimiz yok. Tabi ki de bu alanda çalışan birine inanacağım.

Körü körüne bu adamı savunduğunu sadece ben değil burdaki herkes iyi biliyor dostum.seni ilgilendirmez uzmanlık alanlarım.sen yorumunu yapmaya bak.işime burnunu sokma.

Ahmet Faruk
Muharrem Usta değil de As başkanı Celil Hekimoğluna seviniyorum ben. Bu zamana kadar gelen asbaşkanları toplasan bu adam kadar etmezler.

ucurum
18.05.2013, 11:24
Kardeşim adam stadyumu önemsediğini fazlasıyla belli etti. Diğer başkan adayları bu konuda tek kelam etmedi...

İnşallah dediğin gibi olur, inşallah ne diyim.

ozturk
18.05.2013, 11:25
stad muhabbeti de baydı

Anıl C
18.05.2013, 11:26
başkan olacağından o kadar emin ki adam

dün cekedini koysa başkan olur diyodum. bugünden sonra kongre salonuna adım atması yeter başkan olması için.
usta'ya şöylemişte böyleymişte diyenlere söylüyorum akp içinde ustaya denilenleri diyoduk %60 oy aldı.
bu yüzden trabzona usta gibileri müstahaktır.

ozturk
18.05.2013, 11:27
Muharrem Usta değil de As başkanı Celil Hekimoğluna seviniyorum ben. Bu zamana kadar gelen asbaşkanları toplasan bu adam kadar etmezler.

Neden? Kendisinin ne gibi meziyetleri var? Tanımadığım için soruyorum.

ibrahim

Seçim bürosunda asılan pankartta arka planda Akyazıdaki yörük çadırının resminden belli oluyor zaten. Bursaspor gibi taraftarın fikirlerini ön planda tutarak yeniden çizdireceğim dese ilk artısını alır benden.

My

Müthiş açıklamalar.. Harikulade projeler.. Muhteşem vizyon.. Di mi Mehmet Baş? :)

Yani diyorsun ki ağzınıza bir parmak bal sürmeyi vaad ediyoruz ama şike konusunu... :)

Mehmet BAŞ
18.05.2013, 11:28
Seçim bürosunda asılan pankartta arka planda Akyazıdaki yörük çadırının resminden belli oluyor zaten. Bursaspor gibi taraftarın fikirlerini ön planda tutarak yeniden çizdireceğim dese ilk artısını alır benden.

Umarım onu da yapar :)

Ama stadyum ile ilgili olduğu çok belli kardeşim. Bu alan için önemli şeyler düşünüyor. Dinliyorsan fark etmişsindir zaten.

lazibere
18.05.2013, 11:28
Habire mukayese etmeye gerek yok. Anlamadım, taraftarı heyecanlandıracak birşey söyle

Anıl C
18.05.2013, 11:29
bide dese şurda alper transferini bitirdim diye

Adem Akyüz'
18.05.2013, 11:30
bide dese şurda alper transferini bitirdim diye

Onu da derse boşuna seçim yapmaya gerek yok artık :)

Ahmet Faruk
18.05.2013, 11:31
Neden? Kendisinin ne gibi meziyetleri var? Tanımadığım için soruyorum.

Kendisi Trabzonspor Basketbol takımını kuran ekipten. Saner Ayar ile beraber bayağı bir emek harcadılar. Şimdiki sponsor da o zaten.
Sadri Şenerin ilk ekibinde vardı fakat asbaşkan değildi. Sonra Samet Ayabab ile anlaşıldığı haberleri gelince istifa etmişti diye söylenti çıkmıştı. Zamanında Tunga Abinin onun hakkında yazdığı bir yazı vardı. O daha aydınlatıcı olur aslında. Ama kaç sene olmuştur yazı yazılalı, 2-3 sene.

Bekir
Adamın tek kıyası para.

Altyapı sorumlusu Teknik Direktörle aynı ya da Teknik Direktore yakın para almalıymış,yetkili demiyor da para diyor.

Buradan belli adamın dünya görüşü.

61_Hasan_69
hoş konuşuyo ama boş konuşuyo gibime geliyo

Mehmet BAŞ
Müthiş açıklamalar.. Harikulade projeler.. Muhteşem vizyon.. Di mi Mehmet Baş? :)

Yani diyorsun ki ağzınıza bir parmak bal sürmeyi vaad ediyoruz ama şike konusunu... :)

Kardeşim başkanlık için tek başlık şike değil benim için.

Sadece şike ile ilgili vaat veren başkanlara siz inanabilirsiniz. Ama ben o tip başkan adaylarına inanmıyorum.

Burada herkes biliyor ki siyasi onay alınmadan o kupa alınamaz!

Ne Hakan Bey ne de İbrahim Bey taraftarı kandırmasın. Öyle dedikleri gibi yürümüyor bu işler...

O nedenle sadece şike konusuna bakarak başkanları değerlendirmeyin diyorum.

Şike konusunda M.USTA'yı onaylamıyorum. Bunu da belirteyim.

lazibere
18.05.2013, 11:32
5 yıllık bir plandan bahsediyor. ölme eşşeğim ölme. Bu dediklerini yapman için 5 seneye ihtiyacın var, Ufak bir aksaklık olursa da en az 2 sene daha hedefler uzadı demektir. Böyle uzun vadeli planları anlatacağına, O trübinlerdekı boşlukları nasıl ve nasıl futbolcularla dolduracağını anlat

Yunus Emre SEYHAN
18.05.2013, 11:32
Bu paranın insan üzerinde ki etkilerini çok net görüyoruz. Ben olmasam Diyarbakırspor gibi olursunuz demeye getiriyor
Yine geldi para konusuna.
http://2.bp.blogspot.com/_1MwlX0LfXug/S7UAYxYbHFI/AAAAAAAABUo/ZQOtRCSbhK8/s1600/para.jpg

Bu arada eğitim , vizyon, diksiyon vs bakımından Hakan kulaçoğlu ve M.Usta. Gerisi kahvehane muhabbeti terk

Anıl C
18.05.2013, 11:33
Onu da derse boşuna seçim yapmaya gerek yok artık :)

:) yeminle bomba olurdu

omondoles
Adamın tek kıyası para.

Altyapı sorumlusu Teknik Direktörle aynı ya da Teknik Direktore yakın para almalıymış,yetkili demiyor da para diyor.

Buradan belli adamın dünya görüşü.

Neyini saçma gördünüz bu lafın? Bence çok mantıklı ve alt yapıya ne kadar önem verdiğini gösterir.

%61 Loading...

Bekir
Allah aşkına bu adam mı iyi konuşuyor,bu adamın mı vizyonu geniş?

Bu adamın konuşmasına iyi diyen adam kahveden çıkmamıştır,ben bu adamı dinledikçe gülüyorum.

lazibere
Offf harbiden sıkıldım ya,

Bekir
18.05.2013, 11:34
Neyini saçma gördünüz bu lafın? Bence çok mantıklı ve alt yapıya ne kadar önem verdiğini gösterir.

%61 Loading...

Kıyasımız para mı oluyor yani?

Biz ona yetki diyoruz,sizi bilemem.

lazibere
18.05.2013, 11:34
Bir sürü şey anlattın altyapı ile ilgili başa döndü gene, yapmamız gereken tek şey şudur diyor.töbe töbe

ozturk
18.05.2013, 11:35
Kendisi Trabzonspor Basketbol takımını kuran ekipten. Saner Ayar ile beraber bayağı bir emek harcadılar. Şimdiki sponsor da o zaten.
Sadri Şenerin ilk ekibinde vardı fakat asbaşkan değildi. Sonra Samet Ayabab ile anlaşıldığı haberleri gelince istifa etmişti diye söylenti çıkmıştı. Zamanında Tunga Abinin onun hakkında yazdığı bir yazı vardı. O daha aydınlatıcı olur aslında. Ama kaç sene olmuştur yazı yazılalı, 2-3 sene.

Teşekkürler. Hayırlısı Trabzonspoumuz için

Burçak
18.05.2013, 11:35
bitse de gitsek

http://img444.yukle.tc/images/8401fff.jpg

61_Hasan_69
18.05.2013, 11:36
Tuhaf bi adam:)

Badaloğlu
mantıklı konuşuyor ama ...

Fb&gs stadları bile 50 bin kişilikken istanbul'un 1/20'si Trabzon'a 60 bin kişilik stad yapılmalı demek , düpedüz saçmalamaktır.
20 kişilk avni aker'de şampiyonluğa oynadığımız sene hemen hemen her maça gittim. O maçlarda ile stadda boşluklar vardı. Kaldı ki o dönemin valisi emrivaki binlerce kombine sattığı halde durum buydu.
Ben Muharrem Usta'yı tanımam hayatımda hiç görmedim, sesini de duymadım ama bu söylemleri bari seçim kazanmak için söylenen siyasi parti söylemlerini andırıyor.
Futboldan biraz anlasa 60 bin kişilik stadda 20 bin kişiye oynamaktansa avni aker'de dolu tribünlere oynamayı tercih ederdi.

Siyaset ve siyasetçiyi sevemeyen biri olarak bende keşke belediye başkanlığına adaylığını koysaydı diye düşünmeye başladım... Bu kadar para konuşması beni rahatsız etmeye başladı. Kendimi sağmal inek gibi hissetmeye başladım. Birazda futbol konuşsa...

''Para akacak her yerden'' diyo. Tamamda kardeşim para nereden akacak? İstanbul'dan, Ankara'da, Bursa'dan v.s... Peki Trabzon'daki taraftar ne yapacak? Oradaki taraftar profili belli. Bedavacılığa alıştırılmış bir kitle var. Bana bunlardan bahset, ne yapacaksın bu bedavacıları, 15 tane tribün grubunu ne yapacağız?

Futbolcuları çay fabrikası üzerinden değerlendirmeside enteresan :) Yusuf Erdoğan iki çay fabrikası eder demişti geçen akşam. Şimdide gene buna benzer birşeyler söylüyor. Şahsen kaç para eder bir çay fabrikası? merak ettim. Çay fabrikasının kaç para edeceğini bilen arkadaşım varsa yazarsa sevinirim... Bu sayede Yusuf'un kaç para edeceğini biliriz...

My

Yeter ki şike meselesini kapatalım, di mi Mehmet Baş :)

Mehmet BAŞ
M.USTA, ''Bölgemizin fabrikası 1461 olmalıdır.''

Bizim bölgemizde sanayi gelişmemiş, fakat biz spor fabrikası kurmalıyız.

Bizim her sene 1-2 futbolcu yetiştirmemiz demek bölgede 1-2 fabrika açmak gibidir.

Bu şekilde bölgeye girdi sağlamalıyız. Bölgemizin kurtuluşu da budur bana göre...

lazibere
Yöneticilerin şahsi hefedefleri mi? Trabzonspor'un alacağı başarılart mı on planda anlamadım. habire kişisel hedeflerden bahsediliyor

alper*
18.05.2013, 11:37
2010-2011 kupası alınmadan Trabzonspor'un bir daha şampiyonluk yaşayabileceğini düşünen hayal dünyasından çıkamamıştır.
O yüzden dünyanın vaadini yapsa ve hatta gerçekleştirse de bir anlamı yok yok yok.

Adem Akyüz'
18.05.2013, 11:37
Siyaset ve siyasetçiyi sevemeyen biri olarak bende keşke belediye başkanlığına adaylığını koysaydı diye düşünmeye başladım... Bu kadar para konuşması beni rahatsız etmeye başladı. Kendimi sağmal inek gibi hissetmeye başladım. Birazda futbol konuşsa...

''Para akacak her yerden'' diyo. Tamamda kardeşim para nereden akacak? İstanbul'dan, Ankara'da, Bursa'dan v.s... Peki Trabzon'daki taraftar ne yapacak? Oradaki taraftar profili belli. Bedavacılığa alıştırılmış bir kitle var. Bana bunlardan bahset, ne yapacaksın bu bedavacıları, 15 tane tribün grubunu ne yapacağız?

Futbolcuları çay fabrikası üzerinden değerlendirmeside enteresan :) Yusuf Erdoğan iki çay fabrikası eder demişti geçen akşam. Şimdide gene buna benzer birşeyler söylüyor. Şahsen kaç para eder bir çay fabrikası? merak ettim. Çay fabrikasının kaç para edeceğini bilen arkadaşım varsa yazarsa sevinirim... Bu sayede Yusuf'un kaç para edeceğini biliriz...

Trabzon'daki taraftarla ilgili soru çok önemli.. Buradaki düzeni ne derece de biliyor acaba Muharrem Usta ?

omondoles
18.05.2013, 11:38
Kıyasımız para mı oluyor yani?

Biz ona yetki diyoruz,sizi bilemem.

Millet bu işi ekmek parası için yapıyor. Parayı verirsin iyi adam tutarsın. Yetki de verirsin. Eleştirecekseniz mantıklı şeyler ile eleştirin ki en azından kararsız kalacakları MU'ya yönlendirmeyin. İçinde biraz adalet duygusu olan kişi adama haksızlık ettiğinizi görür. Öyle yorumlar okuyorum cevap yazmayı bile israf görüyorum. Neymiş efendim 5 yıllık projeymiş. Bu memleket 50 yıl sonrasını göremediği için hayır etmiyor.

%61 Loading...

ozturk
18.05.2013, 11:39

En büyük hendikapı bu bence. Çok genel konuşuyor. Şahsen bir taraftar olarak öncelikle sahada hakkımın korunmasını, sportif başarıyı isterim. Daha özel konulara girilmesini, direk olarak takıma katkı sağlayacak şeyleri anlatsa daha güzel olur.

Bekir
http://www.youtube.com/watch?v=Jqmk-KuWfv4

M.Usta'yı dinledikçe aklıma bu geliyor,bence bu videonun tamamı M.Usta'nın çabalarının özeti,sonuna kadar izlerseniz anlarsınız.

Mehmet BAŞ
Yeter ki şike meselesini kapatalım, di mi Mehmet Baş :)

Sen eleştiriye devam et, ben icraatları yazmaya devam edeceğim :)

Söyleyecek bir şeyi olmayan sadece eleştiri yaparmış senin ki de o misal :)

Travelair
18.05.2013, 11:40
Eğer şike konusunda, özgürlüğümüz konusunda kaygılarımı giderirse oyumu kendisine verirdim. Düşüncelerini öğrendikçe katı tutumum yumuşadı. Biraz spor yöneticisi olarak acemliği olabilir. Kelime seçimlerinde kamuoyuna ulaşmada henüz tam isabetli değil. Fakat Trabzonspor'daki değişim, kurumsal yapı ve vizyon için Muharrem Usta bence ihtiyacımız olan bir isim. Ama ilk cümlemi unutmayalım, ben unutmam

60 bin demesini ben yadırgamıyorum, siz neden yadırgıyorsunuz anlamıyorum. Trabzonspor başarılı olmak istiyorsa birleşmek zorunda. 60 bin kişi birleşemeyecekse daha neden bahsediyorsunuz?

Colakoglu
18.05.2013, 11:40
akyazı ile ilgili muharrem usta'dan büyük söz!!!

eğer başkan olursam akyazı stadyumunu beşiktaş stadyumundan önce bitirileceğine söz veriyorum!!

hükümete güveniyo yani, ihalenin tamamlanmasi icin acaba genel kuruldan cikacak sonucmu bekleniyo?

lazibere
18.05.2013, 11:41
En kötü durumda, Seçilirse, cebinden biraz ekxtra para gideceğini hissetsin, fabrikayı başka şehre kuracak gibi bir his var içimde

ozturk
18.05.2013, 11:42
Seçilecek başkandan şike konusunda beklentim şu: Doğru zamanlarda doğru kurumlara, gerekli mercilere başvuru yapılması ve doğru avukatlarla çalışılması..

Bekir
Millet bu işi ekmek parası için yapıyor. Parayı verirsin iyi adam tutarsın. Yetki de verirsin. Eleştirecekseniz mantıklı şeyler ile eleştirin ki en azından kararsız kalacakları MU'ya yönlendirmeyin. İçinde biraz adalet duygusu olan kişi adama haksızlık ettiğinizi görür. Öyle yorumlar okuyorum cevap yazmayı bile israf görüyorum. Neymiş efendim 5 yıllık projeymiş. Bu memleket 50 yıl sonrasını göremediği için hayır etmiyor.

%61 Loading...

Bence olaya salt para gözüyle bakması eleştirilmek için gayet mantıklı neden.

Ama illa başka mantıklı nedenler istiyorsanız kafanızı gömdüğünüz kumdan çıkartırsanız bir sürü nedenler olduğunu görebilirsiniz.

Sahi bu M.Usta namus davamız şike sürecinde neredeydi?

Pardon onun hastaneleri vardı,ticaret yapıyordu,konuşursa işleri zarar görürdü unutmuşum,çok mantıksız konuşuyorum yine.

omondoles
[QUOTE=Badaloğlu;Peki Trabzon'daki taraftar ne yapacak? Oradaki taraftar profili belli. Bedavacılığa alıştırılmış bir kitle var. Bana bunlardan bahset, ne yapacaksın bu bedavacıları, 15 tane tribün grubunu ne yapacağız?
..[/QUOTE]

Abi direk onları demedi ama derin Trabzon'un içinde onlarda vardır. Kendisi bitireceğini söylemişti.

%61 Loading...

Fatih Öztürk

Çay fabrikasının yıllık üretim kapasitesine bağlı:)

50 bin lirayada kurulur 5 milyon lirayada.

Trabzonspor misyonunu iyice ayaklar altına alan açıklamalar yapıyor.önce 50 milyon dolarla geliyorum havasını yaptı,sonra Diyarbakırspor avareliğini şimdide abuk sabuk 60 bin kişilik stad yapılmalı lanbur lumbur şeyler.

lazibere
18.05.2013, 11:43
Kısa vadede, taraftarı trübine çekecek hamleniz ne olacak??? mevcut futbolcuların kaçını veya kımleri tutuyorlar, Bir görelim bakalım futbolcudan anlıyor mu? Futbolcu dan anlamayan Başkanlardan bıktım

Doğukan Uçan
ünal aysal gibi olsun yeter

My
Kardeşim başkanlık için tek başlık şike değil benim için.

Sadece şike ile ilgili vaat veren başkanlara siz inanabilirsiniz. Ama ben o tip başkan adaylarına inanmıyorum.

Burada herkes biliyor ki siyasi onay alınmadan o kupa alınamaz!

Ne Hakan Bey ne de İbrahim Bey taraftarı kandırmasın. Öyle dedikleri gibi yürümüyor bu işler...

O nedenle sadece şike konusuna bakarak başkanları değerlendirmeyin diyorum.

Şike konusunda M.USTA'yı onaylamıyorum. Bunu da belirteyim.25 yaşına göre bu konulara gayet hakim gözüküyorsun Mehmet Baş, maşaallah :) Nasıl yürüyor anlat ta biz de bilelim kardeşim. Cahilliğimize ver. Mesela siyasi erke teslim olun, para, pul, Akyazı, vizyon, misyon füzyon her şey bizim ama şike mevzusuna bakarız mı :) Her şeyi vaad eden sizler şike bu camianın en büyük meselesi, davası hakkında neden manşet manşet vaadlerde bulunmuyorsunuz mesela :)

Travelair
Muharrem Usta favori arkadaşlar artık bunu anlıyorum. Fakat kaygılarımız konusunda kendisini şekillendirici olmalıyız

lazibere
18.05.2013, 11:44
Konuşmaya sıra gelince, bende kı projeleri, anlatsam varya, beni 10 puna 10 puan 100 puanla başkan seçersiniz. Ama yanlarında bulunan adamlara da bakıyorum pek gerçekçi ve heyecanlı gelmedi bana.

gerenimo
Klasik iş adamı açıklamaları.stad zaten 2 seneye kadar bitecek Usta.6 yıldır verilen mücadele senin eserinmi olacak?

6 yıllık süreçte ne yapmış, musta yı bayraktar sahneye ittiğine göre sufleyi veren de belli.

Adem Akyüz'
Bence olaya salt para gözüyle bakması eleştirilmek için gayet mantıklı neden.

Ama illa başka mantıklı nedenler istiyorsanız kafanızı gömdüğünüz kumdan çıkartırsanız bir sürü nedenler olduğunu görebilirsiniz.

Sahi bu M.Usta namus davamız şike sürecinde neredeydi?

Pardon onun hastaneleri vardı,ticaret yapıyordu,konuşursa işleri zarar görürdü unutmuşum,çok mantıksız konuşuyorum yine.

Diğer adaylar şike sürecinde neredeydi ? Hacıosmanoğlu mücadele etti ama sonunda kupanın siyasetle alakası yok dedi. Kulaçoğlu mücadele etti ama onda da başkanlık için yeterli bilgi ve tecrübeyi görmüyorum.

My
18.05.2013, 11:45
Bir sürü şey anlattın altyapı ile ilgili başa döndü gene, yapmamız gereken tek şey şudur diyor.töbe töbeOlurmu, vizyonu mağruktan maşruka kadar.. bir projeler var adam da üfff... Di mi Mehmet Baş :) :) :) Harikulade, muhteşem, müthiş... :)

Ahmet Faruk
Celil Hekimoğlunun istifası sonrası haber:
http://www2.sporx.com/futbol/superlig/hekimoglu-neden-istifa-ettiSXHBQ155948SXQ

alper*
Seçilecek başkandan şike konusunda beklentim şu: Doğru zamanlarda doğru kurumlara, gerekli mercilere başvuru yapılması ve doğru avukatlarla çalışılması..
Bu kadar basit bu kadar basit işte.
Kimse Muharrem Usta'ya git Platini'nin Infantino'nun boğazına sarıl kupa için açlık grevi yap demiyor.

Fatih Öztürk
18.05.2013, 11:46
Eğer şike konusunda, özgürlüğümüz konusunda kaygılarımı giderirse oyumu kendisine verirdim. Düşüncelerini öğrendikçe katı tutumum yumuşadı. Biraz spor yöneticisi olarak acemliği olabilir. Kelime seçimlerinde kamuoyuna ulaşmada henüz tam isabetli değil. Fakat Trabzonspor'daki değişim, kurumsal yapı ve vizyon için Muharrem Usta bence ihtiyacımız olan bir isim. Ama ilk cümlemi unutmayalım, ben unutmam

60 bin demesini ben yadırgamıyorum, siz neden yadırgıyorsunuz anlamıyorum. Trabzonspor başarılı olmak istiyorsa birleşmek zorunda. 60 bin kişi birleşemeyecekse daha neden bahsediyorsunuz?

Gerçekleri konuşalım.Trabzonun en büyük fabrikası kaç bin kişi çalıştırıyor?
Şehirdeki işsiz sayısı Ülke ortalamasının üzerinde.
Sağında Ankara,Solunda İstanbul yok.ülkenin neredeyse en uzağında olan bir ilde kılı kırk yarsan ancak şampiyonlar ligi finalinde 60 bin kişiyi bir araya getirirsin.

Hüseyin Başoğlu
18.05.2013, 11:47

nası bitirecek sırtında tuğla taşıyıp sıvasını kendi çekerek mi ??

Projenin ihale tarihi var bir sürü şeyi var boş konuşmuş

gerenimo
25 yaşına göre bu konulara gayet hakim gözüküyorsun Mehmet Baş, maşaallah :) Nasıl yürüyor anlat ta biz de bilelim kardeşim. Cahilliğimize ver. Mesela siyasi erke teslim olun, para, pul, Akyazı, vizyon, misyon füzyon her şey bizim ama şike mevzusuna bakarız mı :) Her şeyi vaad eden sizler şike bu camianın en büyük meselesi, davası hakkında neden manşet manşet vaadlerde bulunmuyorsunuz mesela :)

bu aslında basit bir oyundur, birisini kandıracağın zaman dikkatini bir yere çekersin sonra asıl şeyi onu kandırarak elde edersin. "aa kuşa bak" :)

qlii
http://www.taz.de/uploads/images/684x342/cyber-N1_FREI_pferd_5sp_sw.jpeg

+1967

bide bazı yamyamlar bizim göksuyla kadire kafayı takmış vermiyoruz demi.denizli denizssiz gibim bişeyler söyleniyor

Fatih Öztürk
6 yıllık süreçte ne yapmış, musta yı bayraktar sahneye ittiğine göre sufleyi veren de belli.

E yani...

Bekir
Diğer adaylar şike sürecinde neredeydi ? Hacıosmanoğlu mücadele etti ama sonunda kupanın siyasetle alakası yok dedi. Kulaçoğlu mücadele etti ama onda da başkanlık için yeterli bilgi ve tecrübeyi görmüyorum.

Sen şimdi diğer adayları niye karıştırdın ki?

Ben sana diğer adaylar iyidir,kötüdür mü dedim?

Şike mücadelesinde lehimize tek kelime söyleyen Fenerbahçeli bile sessiz kalıp da işine gelince ben öyle Trabzonsporluyum,böyle Trabzonsporluyum diyenden iyidir.

My
18.05.2013, 11:48
M.USTA, ''Bölgemizin fabrikası 1461 olmalıdır.''

Bizim bölgemizde sanayi gelişmemiş, fakat biz spor fabrikası kurmalıyız.

Bizim her sene 1-2 futbolcu yetiştirmemiz demek bölgede 1-2 fabrika açmak gibidir.

Bu şekilde bölgeye girdi sağlamalıyız. Bölgemizin kurtuluşu da budur bana göre...Üffff...! Muhteşem vizyon, misyon ve füzyon :) Bunları diğer adaylar da söylemiyor mu yoksa ben mi yanılıyorum? Yani her şeyi vaad ediyor şike meselesini kurcalamayalım yeter. Di mi Mehmet Baş :)

omondoles
çok mantıksız konuşuyorum yine.

Katılıyorum. Arada tarafsız olabiliyormuşsunuz.

%61 Loading...

ibrahim
nası bitirecek sırtında tuğla taşıyıp sıvasını kendi çekerek mi ??

Projenin ihale tarihi var bir sürü şeyi var boş konuşmuş

Yaparmı yapar. Herif usta sonuçta... :D

Samet GÜVEN
18.05.2013, 11:49
herşey bir tarafa da saha için ne düşünüyor bu başkan adayı. Bundan hiç bahsedildi mi?

Hadi paralı diye şikeciyi destekledik, yeşil saha için ne planlıyor? yoksa zaten şikeci güruhtan geliyor, federasyon-başbakan-3 büyükler kısaca mevcut sistem bizi çok fazla üzmeden sahada bir şeyler ayarlarlar diye mi düşüneceğiz?

Burçak
Topçular maça dolmuşla gidecek. halkla iç içe olacaklar.
şaka şaka :)

Ahmet Faruk
Bence asbaşkan adaylarına da bakmak lazım. Her aday için.

My
18.05.2013, 11:50
2010-2011 kupası alınmadan Trabzonspor'un bir daha şampiyonluk yaşayabileceğini düşünen hayal dünyasından çıkamamıştır.
O yüzden dünyanın vaadini yapsa ve hatta gerçekleştirse de bir anlamı yok yok yok.
Alper bu işler öyle senin benim bildiğin gibi değilmiş kardeşim. Bırak sen şimdi şikeyi mikeyi. Güçlü olursak bundan sonra şike yapamazlar ! Konsantre ol kardeşim. Muhteşem vizyon. harikulade projeler. Müthiş fikirler. Hımmmmmm! Yapabilirsin. Konsantre ol. Hmmmmmm...

Di mi Mehmet Baş :)

Bekir
18.05.2013, 11:50
Katılıyorum. Arada tarafsız olabiliyormuşsunuz.

%61 Loading...

Sizin bu kafayla M.Usta'yı desteklemeniz gayet isabetli olmuş.

Zafer Fidan
18.05.2013, 11:51
Tek umudum Muharrem Ustanin cok saldiri alani olmasi. Yürekli biri Kongrede yerin dibine sokabilir onu.

Adem Akyüz'
18.05.2013, 11:51
Sen şimdi diğer adayları niye karıştırdın ki?

Ben sana diğer adaylar iyidir,kötüdür mü dedim?

Şike mücadelesinde lehimize tek kelime söyleyen Fenerbahçeli bile sessiz kalıp da işine gelince ben öyle Trabzonsporluyum,böyle Trabzonsporluyum diyenden iyidir.

Muharrem Usta'ya şike konusundan dolayı çok eleştiri geldiği için diğer adaylar şikeden ne yapmış diye sordum sadece.. Başkanlık için tek kriteri şike olan kişiler var. Amacım Usta'yı savunmak değil.

gerenimo
18.05.2013, 11:52
hükümete güveniyo yani, ihalenin tamamlanmasi icin acaba genel kuruldan cikacak sonucmu bekleniyo?

farklı bir aday seçimi kazanırsa, hükümet stadyum işini ağırdan alabilir mi?

Zafer Fidan
18.05.2013, 11:52
Ya basi kel olan gazeteci?! dügün salonundan'mi aldi mikrofonunu. bu nebicim efektler :D

Fatih
18.05.2013, 11:54
Akp ilçe teşkilatının M.Usta için çalıştığı doğru mu?

Hüseyin Başoğlu
Yaparmı yapar. Herif usta sonuçta... :D

Ne ustaymış ama :)

Hayır bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma durumu bu :) 6 senedir uğraşılıyor ihalesi bilmem nesi yapıldı yapılıcak tarihide belli...Çıkıp bol keseden sallıyor yok 6 ay önceden biticek bilmem ne felan....Nah bitirirsin ihaleyi alan firma sana bi s..tir çeker olduğun yerde kalırsın...

Desin ki taraftarın beğenmediği kısımları değiştirmeye çalışıcam bunlarıda kendimiz karşılıcaz o zaman eyw. ama diğer konuşması boş...

Gerçi dolu konuştuğunu görmedim ya ustanın anca boş laf...

omondoles
Sizin bu kafayla M.Usta'yı desteklemeniz gayet isabetli olmuş.

Arkadaşım ben sitedeki ankette Hakan beye oyumu verdim fakat objektif olarak bakıyorum. Fikrimin esiri değilim, sabit fikirli hiç değilim. İnsanları yaftalamayı bırakın artık.

%61 Loading...

Canikli
Sen eleştiriye devam et, ben icraatları yazmaya devam edeceğim :)

Söyleyecek bir şeyi olmayan sadece eleştiri yaparmış senin ki de o misal :)

Mehmet Kardesim, bir kere bu Forumdaki Moderatör ve Yönetici Arkadaslarimizin, Agabeylerimizin Baskan adaylari arasindaki "yanli" tutum ve söylemleri, M. Usta gibi Trabzonspor Baskan Adayina yapilan direkt asagilayici, dalgaci ve objektif olmayan, kitleleri etkilemeye dönük söylemleri burada siz ve benim gibi düsünen insanlarin ne yazik ki fikirlerimizi paylasim cesaretini ve sevkini kiriyor.

Hüseyin Başoğlu
18.05.2013, 11:55
Topçular maça dolmuşla gidecek. halkla iç içe olacaklar.
şaka şaka :)

Olcanda porshce çok yakıyor minibüsle gidiyim tasarruf olur diye düşünüyordu zaten..

Fatih Öztürk
18.05.2013, 11:55
Akp ilçe teşkilatının M.Usta için çalıştığı doğru mu?

Kimin için çalışacakki başka adaş?
Erdoğan Bayraktar en büyük destekçisi olmuş,adam başbakanın en yakın arkadaşlarından.

Travelair
18.05.2013, 11:56
Gerçekleri konuşalım.Trabzonun en büyük fabrikası kaç bin kişi çalıştırıyor?
Şehirdeki işsiz sayısı Ülke ortalamasının üzerinde.
Sağında Ankara,Solunda İstanbul yok.ülkenin neredeyse en uzağında olan bir ilde kılı kırk yarsan ancak şampiyonlar ligi finalinde 60 bin kişiyi bir araya getirirsin.

Fiyat/Bilet politikalarıyla başarılı bir takım için bence 60 bin hayal değil. Üstelik sadece Trabzon'dan gelmek zorunda değil taraftarımız. Ama çok başarılı takım olacak, kampanyalarla taraftarı stada çekmesini bilmen lazım. O zaman bence olur.

Ama 61 bin olmasa bile yapılacak o stadın bize özel maddi ve manevi güzelliklerinin olması lazım. Bu konuda düzeltmeler şart

Badaloğlu
18.05.2013, 11:56
Çay fabrikasının yıllık üretim kapasitesine bağlı:)

50 bin lirayada kurulur 5 milyon lirayada.

Trabzonspor misyonunu iyice ayaklar altına alan açıklamalar yapıyor.önce 50 milyon dolarla geliyorum havasını yaptı,sonra Diyarbakırspor avareliğini şimdide abuk sabuk 60 bin kişilik stad yapılmalı lanbur lumbur şeyler.

Yani Yusuf yıllık ya da sezonda ne üretiyorsa sezon sonu ona göre değer biçeceğiz demektir bu :) Ama net olarak Muharrem beyin kafasındaki çay fabrikasını kaç paraya kurduğunu öğrenemedik :)

Ne diyeyim? elimden geldiğince adayları takip etmeye çalışıyorum. Bunlar içinde Muharrem beyin, benim oyumu gözüm kapalı vereceğim bir açıklaması olmadı. Ya da şöyle söyleyeyim. Oyumu kendisine vermem konusunda beni hala daha ikna edemedi.

Yunus Emre SEYHAN
18.05.2013, 11:57
şimdi reklamlar :)

Badaloğlu
18.05.2013, 11:57
Şimdi reklamlar...

Medical Park :)

Anıl C
18.05.2013, 11:59
Hani siz diyorsunuz ya m.usta başarılı olunca dalga geçme sırası bize gelicek diye tersi durumda diyorum senle dalga geçilmesini hoş görüceksin ??

Ayriyetten ustanın hiçbir şekilde önde olduğunu düşünmüyorum...10/11 şampiyonluğuna inanmayan bir başkan adayı yarışta bile olamaz bana göre...

Ayriyetten burda hiçbir başkan adayıyla hareket edilmedi dalga geçilir orası farklı..

ben ustayı desteklemiyorum ki bize sıra gelicek diyeyim.
galiba okuman biraz zayıf.
ustayı destekleyenlere saygılı olun diyorum.
usta için bu kadar atıp tutmayın diyorum kı
1 hafta sonra başkan olunca diyecek birseyleriniz olur.
bu arada usta önde degil demek
hıhı haklısın.
trabzonspor seçmeninin %60'ı usta profilinden.
1 hafta sonra hatırlat bana bu mesajını
önde değilmis ya.

salihismet
Adamin parasi var konusuyor, parasinin olup olmadigini bile bilmedigimiz Haciosmanoglu, erkegin kazanci kadinin yasi sorulmaz
diyor. ne is yapiyorsunuz diye mi sordularda böyle bir cevap verdi bilmiyorum.

Beni Haciosmanoglunun adayliginin disindakiler fazlada ilgilendirmiyor, onu destekleyenlere elbette saygi duyuyorum, asil Trabzonspora
daha fazla saygi duydugum icin onun baskan adayi bile olmasini kabullenemiyorum. Eger bir kisi bir kurum icin yeterli degilse, amac
o kurumua fayda saglamak degil, kendine fayda saglamaktir. bana göre bu tarif Haciosmanogluna uyuyor.
Zaten onu destekleyenlerin bir coguda basbakanin adaletini övdükten sonra geri adim attigini söyledi buralarda. ben sunu demek
istiyorum, Trabzonspor baskanligi icin deneme yanilma yöntemi uykulanacaksa bu isim kesinlikle Haciosmanoglu olmamalidir, bunu net
söylüyorum. nedenlerinin kendi acimdan mutlaka bir aciklamasi vardir, ancak bunlari burada aciklamak istemiyorum, öyle bir zorunlulugumda
yok zaten, bunlai ancak ona rakip olanlar aciklayabilirler, yerse tabi.

Adem Akyüz'
Mehmet Kardesim, bir kere bu Forumdaki Moderatör ve Yönetici Arkadaslarimizin, Agabeylerimizin Baskan adaylari arasindaki "yanli" tutum ve söylemleri, M. Usta gibi Trabzonspor Baskan Adayina yapilan direkt asagilayici, dalgaci ve objektif olmayan, kitleleri etkilemeye dönük söylemleri burada siz ve benim gibi düsünen insanlarin ne yazik ki fikirlerimizi paylasim cesaretini ve sevkini kiriyor.

Aynen öyle..