PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor - Gençlerbirligi

Sayfa : [1] 2

gerçekefsane
03.11.2005, 01:18
yeni bir maç, yeni bir galibiyet

canim TS
03.11.2005, 01:23
insallah yenecegiz. Fatih de düzeliyor. Insallah maci alip 3 puan bizim olacak

Ayrica herkese Iyi Bayramlar diliyorum, demin unutum yazmaga.Edited by: canim TS

gerçekefsane
03.11.2005, 01:27
5 Kasim Cumartesi:

20.00 Trabzonspor-Gençlerbirligi: Erol Ersoy, Mustafa Emre Eyisoy, Kemal Yilmaz

ajansspor.com

eys_61
03.11.2005, 01:46
KRAL in dönüsünü 3 puanla kutlicaz insallah...

Semih GÜL
03.11.2005, 06:11
Akcabatlka azirlik maçi 3-2 yenmisiz.3 gol birden attigimioz seyretmek istiyorum artik özledim vallahi.

Bu arada 3 -2 yenmisiz ama 4 golü de biz atmisiz Sultan,Gökdeniz(2),güzeldalsmileys/smiley19.gif

Gençleri Sevgi ablanin dedigi gibi ezecegiz inasallah.

toshiba
03.11.2005, 06:26
Fatih'in donusu aci cektirecek Kutsal Ittifak'taki bacilarasmileys/smiley1.gif

KESKIN_34
03.11.2005, 11:10
kaptanla gencleri 5 leriz insallah...smileys/smiley32.gif

Berat
03.11.2005, 11:58
Gençlerbirligi çok agresif oynuyor, hakemin tutumu çok önemli.. Sertlige müsamaha gösterirse isimiz zor ama kontrolü eline almak için ilk dakikalarda kartina basvurursa daha rahat oynayabiliriz.. Gençlerbirligi bu maçi 11 kisi bitiremez gibime geliyor..Ama kazanir miyiz onu da bilmiyorum..

61 TS 1967
03.11.2005, 12:53
Fatih in gelisini 3 golle(fatih) ve 3 puanla kutlayacaz insallah..

laz_hayri_61
03.11.2005, 12:55
abi KRAL imizi sakatlar diye çok korkuyorum Allah bize bi daha KRAL in sakat oldugu günleri göstermesin insallah gençleri yeneriz KRAL 2 tane çakar

Oruç
03.11.2005, 13:03
Bu Erol Ersoy bu seneki Malatya maçimizi da yönetmisti galiba...

İleli
03.11.2005, 13:12
kralin donusu ve taraftarimizin destegiyle maci alacaz insallah!

The Legend
03.11.2005, 13:14
bu maçi kesin almaliyiz.insallah alacagizda.

BDiler61
03.11.2005, 13:20
Taraftar bumaçta belirleyici olacak kayseri maçindaki gibi takimi desteklerse kazaniriz kralda dönüyor tabi buda ayri bir motivasyon

denizci61
03.11.2005, 13:23
Çok zor maç...Ancak Kral Tekke isi bitirir...Sahada onu gören diger futbolcularimiz daha üstün bir performans gösterecektir.

Oruç
03.11.2005, 13:26
Tek umudum Kral!

Allah'in izniyle alicaz bu maçi...

gurbetçi 61
03.11.2005, 13:38
ALLAH'IN IZNIYLE DAGITICAZ,BASKA YOLU YOK,

U.Sadıkoğlu
03.11.2005, 13:40
insallah yenecegiz 3 tane atacaz herkes gorecek fatih tekke geldi...smileys/smiley32.gif

sevencan_oflu
03.11.2005, 13:44
valla ben öyle üç bes atmaktan yana degilim kazanalimda nasil olursa olsun.... umarim sultanimiz oynar ve güzel bi futbol sergiler... su mübarek günde ettigimiz dualari allah kabul etsin. umarim yeneriz ve diger üç ufak takimda puan yada puanlar kaybeder....

"AMIN"

selcjK
03.11.2005, 13:45
return of the king misali

Semih GÜL
03.11.2005, 16:14
Gençlerbirligi çok agresif oynuyor, hakemin tutumu çok önemli.. Sertlige müsamaha gösterirse isimiz zor ama kontrolü eline almak için ilk dakikalarda kartina basvurursa daha rahat oynayabiliriz.. Gençlerbirligi bu maçi 11 kisi bitiremez gibime geliyor..Ama kazanir miyiz onu da bilmiyorum..

Bak sen böyle diyince içimi korku sardi yattaradan sonra en çok faule maruz kalan oyuncumuz Fatih Oda sakatliktan daha tam çikamadi ya ona bisey olursasmileys/smiley19.gif

2. yari girer insallah dedigin gibi hakemde müsama göstermesse bisi olmas diye düsünmek istiyorum.

Maça gelince yenecegimizdden baska bisey düsünemiyorum biras fanatik yaklasiyorum sanirim.smileys/smiley17.gif

Saygilar...

TSlimetin08
03.11.2005, 16:48
galibiyet den baska bir sey olamaz insallah alcaz maci icimden birsey öyle diyor 2:0

Armağan Dere
03.11.2005, 17:03
insallah alacaz maçi fatih'te geldi

uslanmazlaz
03.11.2005, 17:44
insallah bu maçi aliriz ve seri galibiyetlere baslariz.rabbim bordo-mavi kaplanima yardim etsin

Sacit
03.11.2005, 18:03
maçi alcaz inslh tekke de döndü ve dönüsü de muhtesem olcak diyorum.

selokal61
03.11.2005, 18:06
bu maçi alirsak takim tekrar toparlanabilir hayde trabzon göster gücünü bu maçta

Hünkar
03.11.2005, 20:10
2-1 alcaz insallah

rambo61
03.11.2005, 20:15
kazanabiliriz

SiNo
03.11.2005, 20:44
insallah kazaniriz

serdar61
03.11.2005, 20:57
valla salatasarayida yendiler ama bilmiyorum ben isallah yenilmeyiz diyorum

Emre7
03.11.2005, 21:06
valla salatasarayida yendiler ama bilmiyorum ben isallah yenilmeyiz diyorum

bu gençlerde salatayi geretsten daha ii taniyan bülent vardi. bizim de de artik bazi seyler oturuyo. tek sorun destek..homurdanmadan destek trabzon bu maçi alir

Edited by: units

basaga
03.11.2005, 22:12
Arkadaslar&n bsp; gönlünü trabzonspora vermis tüm hemserilerimin bayramini kutlarim

insall ahgönlümüzün sultani trabzonsporumuz bayramin son gününde bol gollü bir hediye verip nesemize nese katar

ARKADASLAR TABIKI GENCLER MACI BIZIM IÇIN COK ÖNEMLI AMA ASIL ÖNEMLI OLAN SONUC HER NE OLURSA OLSUN SATILMIS MEDYA YADA KALEMLERE KARSI BIRLIK BERABERLIGIMIZI GÖSTERMEK KARSILARINDA HIRCIN SERT KAYALAR GIBI BÜTÜNLÜGÜMÜZÜ GÖSTERMEKTIR

BÜTÜN GÖNÜLDASLARIMA DERIN SEVGI VE SELAMLAR

Oğuzhan Görkan
03.11.2005, 22:15
walla ii gidiolar ama skor ne olur bilimiom

Nytre
03.11.2005, 22:16
alabiliriz.

immortal_TS
03.11.2005, 22:21
Çok çekismeli geçecek bu maç, Ve çok zor bir maç olacak, Çünkü gençler agresif top oynuyor bizimkilerde mübarek dokunsan yikilcaklar hesabi gibi ayakta duramiyorlardi son haftalarda bakip görecez ama kolay maç kazaniriz yorumlari çok hafif kaçiyor.

61-firtina
03.11.2005, 22:34
Yenmeliyiz lami cimi yok bunun

U.Sadıkoğlu
03.11.2005, 23:41
o kadar.....

Mayls
03.11.2005, 23:43
<DIV>insallah bu maci alip su krizden kurtuluruz</DIV>
<DIV>szymek oynayacakmi? haberi olan?</DIV>
<DIV></DIV>

gerçekefsane
03.11.2005, 23:54
<DIV>insallah bu maci alip su krizden kurtuluruz</DIV>
<DIV>szymek oynayacakmi? haberi olan?</DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>hayir, oynamiyor</DIV>

Kasım Hilal
04.11.2005, 00:52
Fatih Tekke'nin iyilesmesi ve oynar duruma gelmesi takimda hem hücum yönünden hem de moral olarak bir katki saglayacaktir..
Insallah bu durumu iyi degerlendiririz..
Oynanan futbola bakinca Denizli maçi üç puan aldigimiz bir maçti ama ben onu tam bir galibiyet olarak göremiyorum..
Eze eze yeneriz insallah!

Recep Çaltepe
04.11.2005, 01:50
gençlerbirliginde dikkat edilmesi gereken iki oyuncu var. bir tanesi ugur boral. takimin sol kanat oyuncusu ve o kanadi çok iyi kullaniyor. kendisini hatirlamak isteyenlere sunu söyleyebilirim. geçen sezon avni akerdeki 3-1 lik maçta takiminin tek golünü atmisti serbest vurustan. ikinci yarida ankaradaki maçta ise yattaraya resmen kilit olmustu.

diger bir oyuncu ise isaac promise. 18 yasinda ve nijerya milli takiminin yeni yildizi olarak görülüyor. aslinda problem isaac'in iyi bir oyuncu olmasi degil, problem bizim savunmamizda. umarim bu oyuncuyu paylasmada ve tutmada sorun yasamayiz.

genel olarak bakacak olursak, bizim için çok kritik bi viraj diyebiliriz. eger kazanirsak - ki inaniyorum bu maçi alacagiz- biraz olsun düzlüge çikariz.

Semih GÜL
04.11.2005, 07:46
Destek bekliyor

Trabzonspor?un yildiz oyuncusu Fatih Tekke, son dönemde kendisi hakkinda çikan dedikodulara FANATIK araciligiyla cevap verdi. Tecrübeli futbolcu uzun süren sakatligindan sonra ilk kez topla çalistiktan sonra yeniden forma giyecegi için sevinçli oldugunu belirterek, ?Trabzon?a herseyimi verdim. Sakat sakat çiktim, tekmelere kafami soktum. Ama nedense hakettigim destegi görmedim. Bununla da kalmadi, hakkimda çesitli dedikodular yapildi. Herkes bilsin ki, ben gerçek bir Trabzonsporluyum? ifadesini kullandi.

spor3

EmrahYalçınalp
04.11.2005, 08:04
Destek bekliyor

?Trabzon?a herseyimi verdim. Sakat sakat çiktim, tekmelere kafami soktum. Ama nedense hakettigim destegi görmedim? ifadesini kullandi.

spor3

Fatih de bekledigi destegi görememis ya, tamam artik... Umarim bu haber yalandir, çünkü bir tekFatih'in evine arabasi yerine taraftarlarin omuzlarinda gitmedigi kaldi. Tamam, kaptanimiz, canimiz ama ayni amanda isini yapan bir profesyonel oldugunu unutmamasi lazim.

Iddia söylentileri oldugunda Gökdeniz'in gelecegini Trabzonspor'un ellerine biraktigini açiklamasi, Serdar Bali'nin divan kurulunda takimda teknik direktöre 'ben kilçigim, yemek isteyen adamin bogazinda kalirim' diyen futbolcunun olup olmadigini sormasi üzerine Fatih'in kaç tekmeye kafasini soktugunu hatirlatmasi umarim hep birer tesadüftür.

Bu arada konu basligiyla alakali olarak;

bence yine rahat rahat izleyecegimiz bir maç olmayacak. Sonuçta kazanacagimizi saniyor ve umut ediyorum. Hüseyin'in performansi maçin kaderini belirler.

Onur
04.11.2005, 09:08
Gençlerbirligi maçini kazanmak istiyorsak kontra ataklara dikkat edip çok iyi bir savunma kurgusu belirlememiz gerekiyor. Veee Fatih ten çok seyler bekliyorum bu maçta

sanatik
04.11.2005, 10:49
Destek bekliyor

Trabzonspor?un yildiz oyuncusu Fatih Tekke, son dönemde kendisi hakkinda çikan dedikodulara FANATIK araciligiyla cevap verdi. Tecrübeli futbolcu uzun süren sakatligindan sonra ilk kez topla çalistiktan sonra yeniden forma giyecegi için sevinçli oldugunu belirterek, ?Trabzon?a herseyimi verdim. Sakat sakat çiktim, tekmelere kafami soktum. Ama nedense hakettigim destegi görmedim. Bununla da kalmadi, hakkimda çesitli dedikodular yapildi. Herkes bilsin ki, ben gerçek bir Trabzonsporluyum? ifadesini kullandi.

spor3

bu tür aciklamalari niye böyle gazetelere yaparlar ???

etrafinda gazetemi kalmadi ???

neyse.

Mayls
04.11.2005, 11:10
Destek bekliyor

spor3

smileys/smiley32.gif

Oruç
04.11.2005, 12:50
Kral'inözlemi bitiyor...

Trabzonspor'da Fatih Tekke heyecani.. Sakatligi düzelen yildiz golcü Gençlerbirligi maçinda büyük olasilikla forma giyecek.Kral 34 gündür forma, 54 gündür de gol özlemi çekiyor..

Kulüp Saglik Kurulu Baskani Ahmet Çubukçu,Kral'in tibbi açidan Gençlerbirligi maçinda forma giymesine engel bir durumun olmadigini ve teknik heyetin istemesi halinde Gençlerbirligi maçinda takimdaki yerini alabilecegini söyledi.

Çubukçu, tibbi açidan düsüncelerini teknik direktör Vahid Halilhodziç'e aktardiklarini ve Halilhodziç'in de bu futbolcuyu Gençlerbirligi maçinda oynatmayi planladigini kaydetti.

Halilhodziç'in dünkü tatkik agirlikli çalismaya katilan Fatih Tekke'ye en azindan bir devre forma sansi verecegi ögrenildi.

-34 GÜN SONRA-

Trabzonspor'un takim kaptani Fatih Tekke, yarin ki Gençlerbirligi maçinda forma giymesi halinde 34 gün sonra formasina kavusmus olacak.

En son 2 Ekim'deki Galatasaray maçinda görev yapan Fatih Tekke, Samsunspor, Kayseri Erciyesspor ve Denizlispor maçi olmak üzere ligde son 3 hafta forma giyememisti.

-54 GÜNLÜK HASRETI-

Kral, Trabzonspor formasi altinda en son golünü ise 54 gün önce kaydetti.

Ligdeki en son golünü 11 Eylül'de Hüseyin Avni Aker Stadi'nda Gaziantepspor ile yapilan maçta atan Fatih Tekke'nin ligde 4 golü bulunuyor.

-OLASI 11-

Trabzonspor'un yarin ki karsilasmaya, Jefferson, Emrah, Kürsat, Tayfun, Celaleddin, Hüseyin, Adem Koçak, Lee Young, Yattara, Fatih Tekke(Jun) ve Mehmet Yilmaz 11 ile sahaya çikmasi bekleniyor.

ajansspor.Edited by: thepatfhinder

Burçak
04.11.2005, 14:10
herkes kral geldi kesin yeneriz diyor ama bu kralin üzerinde baski olusturur . buna dikkat edilmesi gerekli. üstelik sakatliktan sonra daha ilk maçina çikacak. insallah bu maçida kazanacagiz.

Semih GÜL
04.11.2005, 14:20
herkes kral geldi kesin yeneriz diyor ama bu kralin üzerinde baski olusturur . buna dikkat edilmesi gerekli. üstelik sakatliktan sonra daha ilk maçina çikacak. insallah bu maçida kazanacagiz.

Böyle seylerden etkilenseydi Kral olmazdi gönlünü rahat tut dostum o herzaman heryerde aynidir.

gerçekefsane
04.11.2005, 14:32
"BOSNAK UYARDI" http://www.gunebakis.com.tr/resim/bosnakuyardi.jpg <DETAILS>Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç futbolcularla bir toplanti yaparak, Gençlerbirligi karsilasmasi öncesinde önemli uyarilarda bulundu. Halilhodziç?in futbolcularla yaptigi toplantida, "Denizlispor maçinda iyi bir mücadele örnegi gösterdiniz. Gençlerbirligi karsilasmasinda daha da iyi oynamanizi bekliyorum. Bu maçi da kazanirsak, ara dönemi çok iyi degerlendirir ve çikisa geçebiliriz. Gençlerbirligi?nin kolay rakip degil. Galatasaray karsilasmasinda ortaya koydugu futbolu gördünüz. Özellikle orta alandan çok iyi çikiyorlar. Onlarin baglanti yollarini kesmeliyiz. Kanat organizasyonlarini en aza indirmeliyiz. Özellikle gol yersek hemen teslim olmamaliyiz. Taraftar galibiyet bekliyor ve onlarin beklentisine yanit vermeliyiz" ifadelerini kullandigi kaydedildi. Bu arada Trabzonspor dünü basin ve taraftara kapali tek antrenman yaparak geçirdi. Bordo-Mavililer bugün Gençlerbirligi maçi için kampa girdi.

gunebakis.com.tr</DETAILS>

Bülent Bayraktar
04.11.2005, 15:00
zor bir maç ama kazanabiliriz güzel we zevkli bir maç olacak

TRABZONLU_TS
04.11.2005, 15:16
cok zorlanacagiz...!

Oruç
04.11.2005, 15:35
5 Kasim C.Tesi

19.00 TURKCELL BASLAMA VURUSU (c)

20.00 TRABZONSPOR-G.Birligi (Süper Lig 12.Hafta (c)

00.00,03.00 ve 07.30 da maçin tekrari LIG TV'de

SDanışmaz
04.11.2005, 15:42
Bu maçtan umutLuyum.Rahat aLiriz gibi geLiyor bana...

TS61_NL
04.11.2005, 16:36
Her ne kadar zor bir mac olarak gozukse de, Trabzonumun bu maci alacagini dusunuyorum. Taraftarlara vefa borclarini odemeleri gerekir ve bunugalip gelerek yerine getirebilirler. Ayrica bizlere cifte bayram sevinci yasatmalarinigorev bilmeleri gerekir diye dusunuyorum.

Recep Alkan
04.11.2005, 16:37
teknik direktorumuzun soyledigi gibi takimimizin kendine guvene ihtiyaci var. bunu gecen hafta aldiklari galibiyet ile baslattilar. insallah g.birligi karsisindada devam ettirecekler. tabiki kaptanimizin bu macta oynamasi dah bir uzel olan olay. insallah mac bizim. ben fatih tekkeden bir patlama bekliyoprum bu macta.

ALLAH yuzumuzu kara cikarmasin eziklere karsi..

tsmaniac
04.11.2005, 18:05
Bu maç kralin dönüsü olacak

İleli
04.11.2005, 19:01
maca taraftarin destegini ve kralTekkemizi gormekicin bakacam!

Mustafa Mahmutoğlu
04.11.2005, 19:19
walla hiç belli olmaz...ama insallah aliriz gibi gelio banadaa...bu arada maça giden varmi

kelkitli29
04.11.2005, 19:40
ya su mehmet yilmaz karizmali adam vesselam

antagonist
04.11.2005, 19:43
Kralin dönüsü...

Efsane geri dönüyor....smileys/smiley32.gif

Jackdaniels
04.11.2005, 21:04
Ben maçta olacam dolayisiyla mutlaka kazanacaz :) eger yenilirsek bmn pankartiyla sahaya atliycam hadi hayirlisi herkes maçi iyi izlesin:)

Emre7
04.11.2005, 23:54
bilet durumundan haberi olan varmi bence taraftar gider maça bayramdan dolayi sehir kalabaliktir simdi.... of trabzon of trabznspor offfsmileys/smiley19.gif

Ustaalioğlu
05.11.2005, 00:01
Ilk yari mehmetle baslanir, mehmet de rakip defansi yorabilirse, ikinci yari fatih bu haliyle bile cok etkili olabilir...

ÇaGaTaY
05.11.2005, 00:06
abi habere bakin yaa okuyunca koptum valla gülmekten öldüm,ne saniyo bu kayseri kendini barcelona mi?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kaynak:www.haber3.com

"Kayserispor'un, devre arasinda takimi daha güçlü duruma getirmek için transfer yapacagi bildirildi.

Kayserispor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan yapilan açiklamada, Trabzonspor'dan Fatih Tekke ve Ibrahim Yattara'ya talip olundugu, bu transferleri gerçeklestirecek güce de sahip olundugu belirtildi. Kadrodaki hiçbir oyuncunun da satilmayacagi bildirilen açiklamada, su ifadelere yer verildi: ?Kulübümüz takimi daha güçlü kilmak için Trabzonspor'dan Fatih Tekke ve Ibrahim Yattara'ya taliptir. Kayserispor'un bu transferleri gerçeklestirecek ekonomik gücü de vardir. Kendi hedeflerimizden dolayi kadromuzdaki hiçbir oyuncuyu satmayacagiz. Basarili olmak için imkanlarimizi zorlayacagiz.''

SZYMEK55
05.11.2005, 00:27
tek istegim junun gol atmasi. baska bi sey istemiorum

çok seymi istiorum yaa. sok su topu o kaleye be adam. avni akerin fileleri kucaklasin senin vurdugun topu be.

gençlerb. artik puan werme zamani geldi bence. 3 te 3 yapmalari çok zor. trabzonum alir bence ama?

offfffffff be su takima güvenemiyorum ya nasi içim içimi yiyo

SiNo
05.11.2005, 00:59
gençler bizi yenebilir ya üzülerek söylüyorum ama

erol-61
05.11.2005, 02:39
YA ARKADASLAR BU MAÇI KESIN ALACAZ SÜPHEM YOK .AMA smileys/smiley7.gifAMPULsmileys/smiley7.gifBAHÇEsmileys/smiley7.gif YINE ELINI SOKAR ONDAN KORKARIMsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

=======

Lütfen mesajlarimizda forum kurallarina uyalim... Üyemiz ilgili kural geregi uyarilmistir.Edited by: perhaps

erol-61
05.11.2005, 02:49
sultan TEKKE yeter istanbula cevap için oynayacak arkasindayiz

=======

Lütfen mesajlarimizda forum kurallarina uyalim... Üyemiz ilgili kural geregi uyarilmistir.Edited by: perhaps

Semih GÜL
05.11.2005, 07:49
Hadi bakalim bayram içinde bayram yasatin bize siralamada kafaya oynamasinizda biz herzaman yenen bir Trabzonspor istiyoruz yenilmenin acisini bu sene epey çektik artik yeter yenin.

Fatih ilk yari oyunda olmali o sahada oldugu zaman diger futbolcularda iyi oluyor mesela hüseyin kesinlikle pas hatasi az yapacaktir.smileys/smiley17.gif

Fetihler Fatihimizle devam edecek.

Cengiz Çubukcu
05.11.2005, 10:00
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu maçi alacaz baska yolu yok...baska söze de gerek yok....</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

cemilsezgin
05.11.2005, 10:03
arkadaslar biz bmn ankara olarak maçta olacaz maçta hep beraber olalim derim.

Semih GÜL
05.11.2005, 10:05
arkadaslar biz bmn ankara olarak maçta olacaz maçta hep beraber olalim derim.

nasil yani ankaradan Trabzona maçami gideceksiniz?

Organizasyona yazmissin gördüm.Tebrikler size vallahi.smileys/smiley32.gif

keske bende ankarada yasasaydim sizle maça gelebilseydimsmileys/smiley18.gifEdited by: Semih(TS)

EmrahYalçınalp
05.11.2005, 10:24
Son saniyede yapilmaya çalisilan organizasyonlarda zaman zaman aksakliklar yasanabiliyor, bunu önceki tecrubelerimizden biliyoruz. Ancak bugün öyle olmamasini umut ediyoruz. BMN Trabzon ve Ankara'dan gelen arkadaslarla maraton tribününde C blokta, Marshall tabelasinin hemen altinda toplanmayi hedefliyoruz...

SiNo
05.11.2005, 10:39
istanbuldan gidecek arkadaslar yokmu

Semih GÜL
05.11.2005, 11:31
Taraftar da artacak
Fatih Tekke?nin sahalara dönecek olmasi yönetimin taraftar beklentisini de arttiriyor.
Bugünkü maçta Avni Aker Stadi?nin dolmasi bekleniyor.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzonspor'un Krali geri geliyor</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3712tekke.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>05 Kasim 2005 09:55

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Uzun zamandir sakatligi yüzünden sahalardan uzak kalan kaptan Fatih Tekke yeniden sahalara dönerken, yönetim Eller için toplanma karari aldi. Iste ayrintilar.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor?un kaptani Fatih Tekke, 35 gün sonra bugün yesil sahalara dönecek. Hüseyin Avni Aker Stadi?ndaki Gençlerbirligi maçinin ilk 11?inde görev yapacak olan Fatih Tekke, en son 2 Ekim?deki Galatasaray karsilasmasinda oynamis, sakatlandigi için de Samsunspor, Kayseri Erciyesspor ve Denizlispor mücadelelerinde görev yapamamisti.
</TD></TR></T></TABLE>Edited by: Semih(TS)

Ömer SEVİNÇ
05.11.2005, 11:36
Lord of the Ligs, Return of The King...

Aksam 8'de galasi var arkadaslar kaçirmayin derim...

Onur
05.11.2005, 11:39
Tarih:05/11/2005

Yer:H. Avni Aker Stadyumu TRABZON

VEEEEEEEEEEEEEEEEEE

GERI DÖNDÜÜÜÜÜÜÜÜÜ

Recep Çaltepe
05.11.2005, 11:54
gençlerbirliginin resmi sitesinde yazan bir haber:

"Trabzonspor maçi öncesi ekibimizde büyük sanssizlik. Son haftalarin formda ismi Isaac'in hastalanmasi bayramda nesemizi kaçirdi. Serum tedavisine baslanan Isaac'in durumu maç günü belli olacak.

Kulüp doktorumuz Savas Kudas Isaac'in grip oldugunu ve serum tedavisine baslandigini belirterek, "Maça yetistirmeye çalisacagiz" dedi.

Bu arada ekibimiz Trabzonspor maçi hazirliklarini Isaac'dan yoksun kadrosu ile sürdürdü."

BDiler61
05.11.2005, 12:23
hadi trabzon bize bi bayram hediyesi ver

mavis_61
05.11.2005, 12:29
biz bu maçi alma ihtimalimiz var ama pekte kolay olmayacagi belli gençler bize galatasaraya süpriz yaptigi gibi bizi de yapa bilir ama bisz bu maçi da alirsak çikisa geceriz diye düsünüyorum smileys/smiley2.gif

immortal_TS
05.11.2005, 12:32
Her ne kadar zor bir maç olacagi apaçik ortadaysada bu maçi alacak güce sahibiz ve alicaz ALLAHIN izniyle.

mavis_61
05.11.2005, 12:34
ama sanirim fatih tekke oynuyor onun için ben bu maçtan ümit liyim ve bu maç tan sonrada çikisimizi saglicaz smileys/smiley2.gif

sevencan_oflu
05.11.2005, 12:36
insallah alacagiz ama bunn yoluda taraftarimizin destegiyle gerçeklesecek....

HAYDI ARKADASLAR MAÇA...TRABZONSPORU SEVEN HERKEZI MAÇA DAVET EDIYORUM DOLDURALIM SU STADIDA GÖRSÜN MILLET NESIL BI TARAFTAR OLDUGUMU ...

ÖLÜMÜNE TRABZONSPOR

SiNo
05.11.2005, 12:45
akis keser gaz kesmez trabzonspor affetmez

worldmaster
05.11.2005, 12:45
Zor maç olacak belli ama Sultanin oynayacak olmasi beni rahatlatti .Yattara - Fatih bizi kurtarir

SiNo
05.11.2005, 12:46
sultan geri döndü mansetler böyle olacaksmileys/smiley4.gif

oumaer61
05.11.2005, 13:37
yenecegiz insallahsmileys/smiley2.gif

Oğuzhan Görkan
05.11.2005, 13:44
hadi bakalim hayirlisi ins alacagiz bu maçi eger alirsak birseylerin degistigine inanabilirim

Punisher-61
05.11.2005, 13:44
bu macta fovette Fatih Tekke ve Thomas Jun oynasin..belki Thomas fatihle daha iyi uyum saglar..

İleli
05.11.2005, 13:50
nekadar bilet satildi ilgi varmi? bilet fiyatlari nekadar?

vakfıkebirli
05.11.2005, 13:54
bu mac fatihin dönüs maçi olacagina inaniyorum onunmuhtesem futboluylabu maçi alacagiz

Oruç
05.11.2005, 14:15
Ana sayfada maçin baslama saati 19.00 yaziyorsmileys/smiley11.gif

sevencan_oflu
05.11.2005, 14:18
ne kadar güzel konusuyorsunuz yaaa.. hep yenecegiz veya yeneriz... açikçasi benim hiç umudum yok ama genede destekleyecegim takimimizi... aksam ins. stad dolar..........

geronimo_61
05.11.2005, 14:50
valla almamiz klazim gelen bir maç bu kesin ve fatih tekke var bu da umutlarimizi kat kat arttiriyor insallah kaptan ugurlu gelecek

omer61
05.11.2005, 15:57
çooooooookkk zor olcak bu maç..fatih in olmasi takim için çok buyuk bir awntaj olcak ama genclerbirlii çok ii takim.. berabere biter gibime gelio.

Burçak
05.11.2005, 16:02
beraberlik daha agir bi ihtimal gözüksede yenevcegiz diyorum. hayde Trabzonsporrr

Kimi
05.11.2005, 16:17
Biletlere ilgi nasil bilgisi olan var mi?

kutoz
05.11.2005, 16:18
Kesin aliriz...

lovehakan
05.11.2005, 16:31
kesin kes bayram hediyesi olacak fatih 90 dk oynasin yeter...anti cavcav

ancibranoz
05.11.2005, 17:32
heyecan dorukta! bence kurtulus maçi olabilir.

Fatih Ersoy
05.11.2005, 17:33
sultan geri döndü mansetler böyle olacaksmileys/smiley4.gif

Aynen öyle.......smileys/smiley2.gif

TheCrow
05.11.2005, 17:34
"Kralin Dönüsü" olma ihtimali daha yüksek...

BDiler61
05.11.2005, 17:40
"Kralin Dönüsü" olma ihtimali daha yüksek...

insallah

Oğuzhan Görkan
05.11.2005, 17:41
smileys/smiley32.gifaynen olacak

HAMBUGO
05.11.2005, 17:57
Vahid hoca güvenimi kazandi artik maclari yorum yapmadan izleyebiliyorum allaha sükür.

Bu macta da elinden geleni yapacak bizim cocuklar, bakalim insallah sevindirirler bizi.

Allah ayaklarina kuvvet versin..

SiNo
05.11.2005, 17:58
kaptan sakatligin acisini bu maçta çikaracaktir..

HAMBUGO
05.11.2005, 18:00
Bu arada Senol Hoca bizim Senol Hocamiz ama su Hocalik demekki herkesin yapacagi is degilmis.

Antremen motivasyon + oyun okuma yetenegi dimi yanii Senol HOCAM

Emre B.
05.11.2005, 18:01
Zor maç ama Sultan bu maçi alir

HAMBUGO
05.11.2005, 18:03
senol hocayla ilgili yazinin buraya yazilamamsi gerekiyordu ama yanlislik oldu...

Pardon

Mac skor maci degil,

ne olursa olsun sahada varini yogunu koyacak oyuncular görecegime eminim...

Emre7
05.11.2005, 18:18
Trabzon gol gol gol....

evet sayin seyirciler nami deger cehennemde,Hüseyin Avni Aker Stadyumundan herkese selamlar.....offf bu sözü özledimsmileys/smiley2.gif

Burçak
05.11.2005, 18:18
ben maça gidiyorum . hadi hepimize bol ºans. görüºmek üzere.

Emre7
05.11.2005, 18:19
ben maça gidiyorum . hadi hepimize bol ºans. görüºmek üzere.

dualarmiz seninle abi.......

poetricus
05.11.2005, 18:40
Arakadasin biri tatil için memleketine gittigi için kombine biletini bana verdi. Iyi hos da bilet kale arkasi bileti ve bu bölgede benim hiç mi hiç sansim yoktur. Ne zaman hangi kale arkasinda maç seyretmeye kalksam yedigimiz gol ya da goller benim attiklarimiz da karsi kalenin oluyordu. O yüzden yaklasik sekiz yildir kale arkasinda maç seyretmiyordum. bakalim bu aksam ne olacak? Neyse hayirlisi!

Millet ben maça gidiyorum! Ben yokken avni akere uydu baglantisi yapildiysa internetten size aninda gollerin gelisimi ve degerlendirmesi hakkinda bilgi veririm. Notebook bilgisayarimi da yanima aldim :-)

Akın_61
05.11.2005, 18:44
Takimimiza bol sans insallah yeneriz..1-0 olsun bizim olsun....

gurbetçi 61
05.11.2005, 18:56
dagiticagiz genacleri,baska yolu yok

Sacit
05.11.2005, 19:12
Yürüyerek maç kazanilmiyor.Fatih Tekke nin dönüsü moral olur ins.

eys_61
05.11.2005, 19:42
hayde usaklar alalim su maçi!!!

My
05.11.2005, 19:43
Evet arkadaslar, kral geri döndü http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifFatih SULTAN Tekke ilk onbirde.

Nadir Bekar
05.11.2005, 20:04
hayde TRABZON

tiglat
05.11.2005, 20:15
resmi sitede eller 18 kiside gözükmüyor??

Nadir Bekar
05.11.2005, 20:22
bu gün ki aksam gastesinde ki haberde ellerin gitmek istedigi yaziyodu, sehre ve takima alisamamis....

Nadir Bekar
05.11.2005, 20:23
mehmet yilmaz kaçirdi...

gerçekefsane
05.11.2005, 20:33
goooolllllllllllll

fatih tekkeEdited by: gerçekefsane

Nadir Bekar
05.11.2005, 20:34
fatiiihhh tekkeeeee gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooo oooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllll llllllllll lllllll

fteotdgs
05.11.2005, 20:35
Helal olsun be! Ne desek az sana Fatih Tekke!

Emre7
05.11.2005, 20:35
bi daha bi daha

Gülşen
05.11.2005, 20:37
Futbolcu adamin hali baska. Futbolcu bu!!!

Vahid hocaya gitmesi de ayri bir duygu. Edited by: Gülsen

Emre7
05.11.2005, 20:39
taraftar sayisi ne acaba bi ugultu var sanki 10-15 bin gibi

Burhan61
05.11.2005, 20:52
bayram nedeniyle stad dolu. 15-20 bin var sanirim.

1-0 öndeyiz ama kötü oynuyoruz. topu tutamiyoruz.

onurts61
05.11.2005, 20:56
Ya takip edenler bilir fatih i hep elestirdim ilk devre icin ondan ozur diliyorum gol attigi icin degil kosuyor pres yapiyor kaybettigi topu kovaliyor duran toplarda geriye geliyor kendini yere atip hakemden medet ummuyor bu konularda hep elestirmistim onu madem bu mac in ilk yarisindaki gibi oynayabiliyorsun neden tum maclarda bu mucadeleni gostermiyorsun insallah bundan sonraki maclardada bu performansin devam eder ben hep yanilirim tekrar ediyorum arkadaslar gol attigi icin degil gosterdigi mucadele icin tebrik ediyorum tabi golunun guzelligi de tartisilmaz super bir goldu ama bu macda gosterdiki ortasahada simek olmayinca ortasahamiz bir hic dogru durust forvete top cikmiyor o donene kadar bu sikintiyi cekicez gibi bu arada tesekkurler vahid hoca bu kisa surede dunya 3. hocanin yaptiramadigi mucadeleyi takimina yaptirdigin icin ikisinin elindede ayni kadro vardi ama birisinin farki ortaay cikmaya basladi ahh su takim senin elinde sezon basi olacaktiki hayali bile guzel 90 dakika savasan trabzonsporum insallah ligin2. devresinde oyle olacagiz.

Burhan61
05.11.2005, 21:00
kaptan'in gol sonrasi hocaya kosmasi? bana tuhaf geldi. birilerine mesajdi sanki.

My
05.11.2005, 21:01
Taraftar neredeyse doldurmus tribünleri. Ayrica iide destekliyor, dinamik bi seyirci yani.

Ve kabus geri döndühttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifFatih SULTAN Tekke inanilmaz hirsli, müthis mücadeleci. Bi Fatih SULTAN Tekke ve takimin oyunu, çehresi deisti. He yeterlimi takim için, tabii ki diil. Bi gol daha atmadan pek rahat rahat maç seyredemicem heralde http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley9.gif

Bu arada Vahid Hoca'yi izlemek büyük zevk. Izlemek diyorum çünkü genis açidan görüntülenen her saha görüntüsünün hemen kiyisi kösesinden el kol ayak tekme sut kafa baaris çaaris hareket pozisyonlariyla adeta 12. bi oyunucu gibi, sürekli oyunun içinde http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Gülşen
05.11.2005, 21:08
Takimi izlemek iskence olmaktan çikti... Takima futbolcu geldigi belli oldu. Bir oyuncuyla bile takimin çehresi degisti.Elestiririz, yer yer kizarizama oyuncu iste! Ötesi yok! FatihTekke!!!

Simek de gelince efsane geri dönecek...

Bir de sahada Fatih'in ruh ikizi olsa... Ahh Gökdeniz ahh...

Takimda özlemistik golden sonra toplu sevinçleri...

Hocayla kurulan diyalog,sicak...Stadin atmosferi, Kazim'in bestesi... O cosku ekrani deldi geçti, içimize doldu...

Hayde Hayde Trabzon Trabzon...

fteotdgs
05.11.2005, 21:12
Bu arada canli mac anlatimi bizim "trabzonspor.org.tr"'ninki kadar kotu olan bir baska takim sitesi yok. Sicaklik gibi kel alaka bir bilgi yer alirken ekranda macin suresi yok!!!?? Adamlara bunu anlatmaya calistim; "E yaziyor ya ekranda" mealli bir cevap ile karsilastim. (Mac baslama saatini kastediyorlarmissmileys/smiley5.gifsmileys/smiley36.gif)

fteotdgs
05.11.2005, 21:25
Fatih Tekke cikti. Bizimkilerin eli ayagina dolasmasinsimdi...

toshiba
05.11.2005, 21:25
Fatih cikti. Umarim bocalamayiz...

genctrabzonspor
05.11.2005, 21:26
WWW.BOZKURTTS.BIRLIGI.COM (http://www.BOZKURTTS.BIRLIGI.COM) (GENÇ -TRABZONSPORULAR)

ILK YARI VEDE IKINCI YARIDA SÜPER FUTBOL ORTAYA KOYAN TRABZONSPORA HEP DESTEK TAM DESTEKsmileys/smiley2.gif

genctrabzonspor
05.11.2005, 21:27
www.bozkurtts.birligi.com (http://www.bozkurtts.birligi.com) alayina isyan inadina TRABZONSPOR SAMPIYON TRABZONSPOR (GENCTS)TRABZONSPOR

babacan_ofli
05.11.2005, 21:29
SLM MILLET BEN YENI ÜYEYIM BENI IYILIKLE KARSILARSINIZ ÇÜNKÜ SIZ INSANSINIZ SIZ TRABZONSPOR'LUSUNUZ

Guests
05.11.2005, 21:31
Yedik ...

babacan_ofli
05.11.2005, 21:32
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUNsmileys/smiley1.gif

Emre7
05.11.2005, 21:33
uyduruktan bi gol

tiglat
05.11.2005, 21:33
çok heceslenmistim, çok umutluydum....

babacan_ofli
05.11.2005, 21:34
AL BASINA BELAYI

BEYLER GOLÜYEDIK

NE OLACAK BIZIM HALIMIZ

Guests
Jun oyuna girdi hadi be Jun bir kere bir ise yara.

Emre7
patla jun hadi

patla... gol gelsin....senden

fteotdgs
05.11.2005, 21:35
Ya bu takimda Fatih'ten baska insiyatifi eline alacak bir futbolcu daha yok mu??? Bu kadar mi figuransiniz yaa?

TheCrow
Arkadaslar aramiza hos geldiniz de,önce bir "Forum Kurallarini" okumanizi tavsiye edeyim..."Izinsiz link vermek yasaktir" ve "tamami büyük harflerle yazmak yasaktir" bu kurallardan ikisi...

babacan_ofli
FATIH SULTAN TEKKE GITTI

IS BITTIsmileys/smiley18.gif

OFFF OFFFF

tiglat
allah rizasi için yaa, güldür artik yüzümüzü jun

genctrabzonspor
fatih tekkenin yoklugu çikti 2 dk dayanamadik ama hep destek tam destek

babacan_ofli
05.11.2005, 21:36
BEYLER TARAFTARLIK BÖYLEMI

YENSEKTE YENILSEKTE BIZ TS'LIYIZ

ÖYLE DEGILMI

My
05.11.2005, 21:38
Golden sonraki bu oyunla bu golü çikaramayiz gibi geliyor. Takimda gol atacak adamkalmadi. Basladik bocalamaya.

babacan_ofli
05.11.2005, 21:38
JUN GOL KRALI IDI ALDILAR SIMDI HIÇ

BI ISE YARAMIYORRRRsmileys/smiley7.gif

babacan_ofli
05.11.2005, 21:39
ADIM:ÖZGÜR

SOYADIM:ABDIK

DOGDUGUMDAN BERI TS'LIYIM TS'YI SEVIYORUMMMM

Emre7
05.11.2005, 21:40
JUN GOL KRALI IDI ALDILAR SIMDI HIÇ

BI ISE YARAMIYORRRRsmileys/smiley7.gif

bi dursana hani destek diyodun ne oldu bi dur germe ortaligiEdited by: units

babacan_ofli
05.11.2005, 21:40
ISTERSENIZ ARANIZDAN ÇEKILEBILIRIM

Emre7
05.11.2005, 21:41
ISTERSENIZ ARANIZDAN ÇEKILEBILIRIM

sadece sakin ol yeter....germe ortaligi

My
05.11.2005, 21:43
Mehmet YILMAZ harikalar yaratiyor smileys/smiley32.gifEdited by: Gölge Oyunu

Emre7
05.11.2005, 21:47
ismini bile duymuyom radyodan sahada sadece galiba yattara var.....

tiglat
05.11.2005, 21:48
lee çikti, valla resmi siteden takip ettigim kadari ile çok bile durdu sahada

Emre7
05.11.2005, 21:52
geçmis olsun

Gülşen
05.11.2005, 21:52
Yazik oldu

My
05.11.2005, 21:53
Pisi pisine gitmis 2 puan daha. Adamlar hiç bisey oynamadan bi acaip pozisyon ve gol!

tiglat
05.11.2005, 21:53
bitti...

ne diyelim; fatih tam olarak dönene kadar bize sevinmek haram

Nadir Bekar
05.11.2005, 21:54
söyleyecek bi sey yok artik konusacak bisey de yok beyler kabullenin artik trabzon artik siradan bir takim oldusmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Emre7
05.11.2005, 21:55
ne diyo grup hacettepe

gördün mü bak bizden

bizden öteside varmis

yasananlarin hepsi meger birer yalanmis

kadreimde bu da mi vardi sevdigimi bu halde görmek....

Emre7
05.11.2005, 21:56
söyleyecek bi sey yok artik konusacak bisey de yok beyler kabullenin artik trabzon artik siradan bir takim oldusmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

bunu diyen TRABZONSPOR taraftariysa bitmisis abi biz bitmisiz

onurts61
Lutfen ama lutfen jeferson denen arkadasa birileri karsi karsiya olan pozisyonlarda rakibin ustune gidilerek aci daraltilir kuralini ogretsin adam kipirdamiyor bu kadae sabit kalede kalinmazki bu arada turkiye birinci futbol liginin en kazma oyuncusunda gol yedik adam bos kaleye daglara taslara vurur bizim macta golu atti inanamiyorum

My
Bu takima dooru düzgün bi forvet almadan bizi JUN'a YILMAZ'a mahkum edenler utansin. Bi takimda forvet takimi nasil baltalar bunu bizlere her maç gösteriyorlar ya valla bravo smileys/smiley32.gifTakim hücuma çikiyor, Mehmet öyle bi yerde öyle bi yere pas çikariyor ki pas yerini bile tutmadan rakibe kontratak ikram ediyor ya bizi Mehmet'e mahkum edenler utansin. Resmen maç söyle geçti. Fatih öncesi ve Fatih sonrasi. Ya yine hey heylerim geliyor en iisi biraz sakinlestikten sonra yazmak...

The Legend
05.11.2005, 21:57
maçin adami mehmet yilmaz.smileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
05.11.2005, 21:57
yazik oldu

My
05.11.2005, 21:59
Lutfen ama lutfen jeferson denen arkadasa birileri karsi karsiya olan pozisyonlarda rakibin ustune gidilerek aci daraltilir kuralini ogretsin adam kipirdamiyor bu kadae sabit kalede kalinmazki bu arada turkiye birinci futbol liginin en kazma oyuncusunda gol yedik adam bos kaleye daglara taslara vurur bizim macta golu atti inanamiyorum

Hasan diye bi kalecimiz var, kaleye geçtii maçlarda da gayet basariliydi. en azindan bunlardan çok daha iiydi ya!

Armağan Dere
05.11.2005, 22:01
söyleyecek bi sey yok artik konusacak bisey de yok beyler kabullenin artik trabzon artik siradan bir takim oldusmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gifbizi bu hale getirenler utansin adamlar az daha yeniyodu ama ne söliyim ikinci yari bi canlanma vardi takimda haklarini yemeyelim kürsatin kirmizi yemesi lazim öle girilir mi arkadan smileys/smiley5.gifyazik arkadaslar taraftara yazik geçen haftada top oynamayarak yendik ama ne kadar böle yapabilirsin ayiptir yönetim artik ne zaman istifa etçenEdited by: ÇAYKARALI_61

canim TS
05.11.2005, 22:02

hemde nasil

bir oyunucyu bu kadar beceriksiz mi olur.ne kadar Mehmet Yilmazlar olursa olsun ne kadar Junlar olursa olsun, Fatihin bir tirnagi edemezler kusura kalmayaninama öyle.

tiglat
05.11.2005, 22:02
getirdikleri 3 oyuncuyuda alsinlar ilk önce alt yapiya koysunlar, orada bizim çocuklar bunlaratop oynamayi ögretsinler. özellikle jeffersona karsi karsiya pozisyonlari, juna ayakta durabilmeyi, ellerede ziplamayi

bunyamin55
05.11.2005, 22:03
sevinmeyi özledik dedikce bize sevinmeyi unutturdular smileys/smiley19.gif smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

tuğba
05.11.2005, 22:06

hemde nasil

bir oyunucyu bu kadar beceriksiz mi olur.ne kadar Mehmet Yilmazlar olursa olsun ne kadar Junlar olursa olsun, Fatihin bir tirnagi edemezler kusura kalmayaninama öyle.

tabi ya aynen öyle smileys/smiley7.gif

gokhanlaz61
05.11.2005, 22:10
ABI VARYA FATIH TEKKE BASKA YA

ADAM BI ÇIKTI OYUN KOPTU GOLCÜ KALMADI YAZIK OLDU GITTI 2 PUAN HEPIMIZE GEÇMIS OLSUN

My
05.11.2005, 22:11
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/051105mac2.jpg

smileys/smiley32.gif

Dursun Ali Bahçekapılı
05.11.2005, 22:11
Bu takim Fatih cikana kadar iyiydi ciktiktan sonra ise 2. ligde mücadele edemeyecek kadar kötü.Lider oyuncularin takimi bu kadar etkileyecegini tahmin bile edemezdim

Ahmet1968
05.11.2005, 22:12
ne sanssiz damim ben ya !!!

böyle güzel bir foruma bugün üye oldum ama canimdan cok sevdigim Trabzonum berabere kaldi...

Hepinizin Bayramini kutlarim

onurts61
05.11.2005, 22:12
Bu arada Huseyin seni cok elestirmistim kusura bakma senden ozur diliyorum bugun bence mukemmel oynadi keske her mac bu performansi gostersen tebrikler

Armağan Dere
05.11.2005, 22:13
allah askina futbolcular su resime bakin da utanin smileys/smiley7.gifadam kiçini yirtiyo smileys/smiley32.gifsiz napiyonuz hele jun mehmet siz daha iki top adam gibi yapamiyonuz allahtan fatih var yoksa lig düseriz http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

kutoz
05.11.2005, 22:15
Hosgeldin Kaptan...

ve alkislar büyük taraftar. smileys/smiley32.gifEdited by: kutoz

omer61
ne diyo grup hacettepe

gördün mü bak bizden

bizden öteside varmis

yasananlarin hepsi meger birer yalanmis

kadreimde bu da mi vardi sevdigimi bu halde görmek....

smileys/smiley32.gifbu süper sarkiyi trabznm için söleyeceim hiç aklma gelmzdi ama çok yakisti..

61 TS 1967
Bu takimda Fatih ne yapsin.. Bu takimda Yattara ne yapsin.. Bu takimda Hüseyin ne yapsin.. Ya onlara yakisan, o derece iyi futbolcular getirtilmeli, ya da bu futbolcular gönderilmelidir..Kimsenin bu futbolculari çürütmeyehakki yok..

Ahmet1968
05.11.2005, 22:17
bence en büyük yanlisi ziya dogani göndermek ile yaptik....

o gittikten sonra düsüs basladi...

Altan 61
05.11.2005, 22:19
Yeter artik yine husran ,her macta ayni sey hep fuzuli ortalar ,bu ne bicim system olmuyor iste.
Her mac 50-60 arasi orta oluyor hic birisi biseye yaramiyor.Bom bos pozisyonlarda hep cok uzun veya cok kisa ortalar.
Fatih Tekke var baska kimsemiz yok ,adam cikti hemen ugursuzluk oldu yedik bide gol yedimiz zaman bizimkiler hemen maci birakiyor bu kadar olmaz smileys/smiley19.gif

The Legend
05.11.2005, 22:19

ziya dogani biz göndermedik kendisi gitti.

DeAgLeMaNyAq
05.11.2005, 22:20
Ilk yari rezalet bir top oynandi. Iki takimda birbirinden beter pas atiyordu. Ama gelen golle birlikte takima güven geldi.Fatih'i konusmaya gerek yok.1 aydir topoynamiyor ama tak golünü atiyor. Jun efendi oyuna giriyor topla 2 saat sonra bulusabiliyor onuda kullanamiyor. Mehmet Yilmaz iyi topçu olmasa da adamda mücadele etme istegi üst düzeyde. Jefferson top tutmamaya devam etti. Dikkatimi çeken diger bir noktada, karsi takimdan biri kaleciyle karsi karsiya kalsa Jefferson pozisyonunu iyi ayarliyamiyor.Emrah bugün çok pas hatasi yapti goldeki hatasi da büyüktü.Celaleddin ise Emrah'a oranla daha diriydi. Tayfun konusunu da ben anlamis degilim. Erdinç gibi bir oyuncu varken hoca neden Tayfun'da israr kiliyor bilemiyorum. Tayfun'un mücadele veadam paylasiminda bir sorunu yok ama topu oyuna sokamiyor. Keza Kürsat'ta ayni sekilde bu konuda kisir. Hüseyin birkaç pas hatasinin disinda harika oynadi.Adem Koçak ise eski formundan uzakti.Son maçlarda Lee'nin sürekli forvete yakin oynamasi da garibime gitti. Dogrusu gol vuruslari açisindan Lee çok sanssiz. BuTS'deki üçüncü sezonu amahiç bir maçta gol atamadi.Yattara, Baki Mercimek'in kanatini deldi geçti.Szymkowiak,topu Yattara ile bulusturma konusunda çok becerikliydi. Bu hücum girisimleriniondan baska yapan birine rastlayamadim.Sonuç olarak 3 puana yazik oldu ama bu hafta Fatih'in gelmesiyle takimin biraz daha toparlandigina sahit olduk. Ileriki haftalarda Szymkowiak'ta geldimi hücum konusundaki sikintilar biraz daha azalacaktir...

Armağan Dere
05.11.2005, 22:23

ziya dogani biz göndermedik kendisi gitti. sen senol günesi getirmek istersen adam tabiii gider yazik oldu yazik... Edited by: ÇAYKARALI_61

onurts61
05.11.2005, 22:23

Birakin allah askina golgesinden korkan bir adami neden geri istiyorsunuz ligdeki fener maci , galatasaray maci 2.dinamo kiev macindaki cikardigi kadrolara bakin ondan sonra savunun evet iyi takim calistiriyordu iyi motive ediyordu ama korkakti buyuk bir takimin yukunu kaldiramaz ancak orta siralardaki bir takimi ilk 5 e sokabilir ama asla bi takimi sampiyonluga goturemez elimizdeki hocanin kiymetini bilelim trabzon tarihinin belki de en iyi hocasi ile beraberiz

fteotdgs
05.11.2005, 22:24
Senol Gunes ve bu yonetimle 5 yil geriye gittik. Bugunku durum ortada. Vahid hoca bu takimla tutunmaya calisiyor once. Firsatini buldugunda gerekli duzenlemelere gidecektir. Kendisine guvenim tam; yonetim yeterki isine karismasin.

YusufGüzeli
05.11.2005, 22:26
Süper Genç takimi çikarsalar daha etkili olurlar sanirim..hiç olmazsa çocuklar pres yapar kosarlar..

koskoca takim bir tek fatih tekkeye bagliysa olmaz olsun ya..fatih tek basiona oynasa da olur galiba..artik üzülmeyelim arkadaslar.bu sene kimse bisey beklemesin..küme düsmeyelim yeter..

hayirlisi olsun insallah..hocaya yazik olmasa yine..

61 TS 1967
05.11.2005, 22:26
Eger ki ikinci yarida herhangi adam gibi transfer yapamazsak suç yönetimde olur.. Ve hala istifa etmezlerse ben hayattan istifa edecem..

My
05.11.2005, 22:27
Hesapta CAVCAV konusacak. Yandan bir ki taraftar kaynak oldu, sonra bizimki aldi sazi eline Aziz PEDER Yildirim'dan , febeye, baskandan koltua kadar açti aazini yumdu gözünü. Yandan bi güvenlik görevlisi müdahele etmeye çalisti çünkü adam sadece konusmakla kalmiyor bide CAVCAV'in omuzuna parmaklariyla hafif hafif vura vura konusuyordu ama bi firçada görevliye smileys/smiley36.gifIste burasi Trabzon...

Recep Çaltepe
05.11.2005, 22:28
bu is böyle devre arasina kadar gider. artik devre arasinda düsük vitesli oyuncular (kendilerini az çok tahmin edebiliyoruz) kendilerine bi çeki düzen verip toparlanmalilar. çünkü trabzonspor'dan ayrilirlarsa bu yasamlarini çok ararlar. mücadele etmeye etmeye köreldiler haberleri yok.

ve fatih tekke... sen bizim herseyimizsinsmileys/smiley32.gif

Ahmet1968
05.11.2005, 22:29
hatirladigim kadariyla ziya dogan hocayi kovmaktan beter ettik,

adam görevdeyken senol günes ile görüsmeye baslamisti bizim yönetim!!!!!

böyle bir durumda hangi TD göreve devam eder ???

The Legend
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>The Legend Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>Ahmet1968 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

ziya dogani biz göndermedik kendisi gitti.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

sen senol günesi getirmek istersen adam tabiii gider yazik oldu yazik...

o beşiktaşa gitmek isterse bende tabiki bi hoca getirmek isterim.

U.Sadıkoğlu
fatih çiktiktan sonra battik gene yahu bekle 2-0 olsun oyle çikartsmileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
Hesapta CAVCAV konusacak. Yandan bir ki taraftar kaynak oldu, sonra bizimki aldi sazi eline Aziz PEDER Yildirim'dan , febeye, baskandan koltua kadar açti aazini yumdu gözünü. Yandan bi güvenlik görevlisi müdahele etmeye çalisti çünkü adam sadece konusmakla kalmiyor bide CAVCAV'in omuzuna parmaklariyla hafif hafif vura vura konusuyordu ama bi firçada görevliye smileys/smiley36.gifIste burasi Trabzon...

smileys/smiley36.gifyayini kesmeseler daha neler derdi kimbilir.. Sövmeye yakinken kestiler

My
05.11.2005, 22:32

smileys/smiley36.gifyayini kesmeseler daha neler derdi kimbilir.. Sövmeye yakinken kestiler

Valla ben aha sövdü sövecek diye bekliyodum o sira kestiler smileys/smiley36.gif

Ahmet1968
05.11.2005, 22:34
baskanimiz lig tv neler söyledi birisi lütfen yazsin....

Recep Çaltepe
05.11.2005, 22:35
ajansspor'da son dakika diye geçmisler:

Trabzonda olay çikti !..

Turkcell Süper Ligi'nde Trabzonspor ile Gençlerbirligi arasinda yapilan ve 1-1 berabere sona eren maçin ardindan olay çikti. Maçin son dakikalarinda baslayan protesto maçin ardindan da devam etti..

Hüseyin Avni Aker Stadi'nin kale arkasi bölümünde, yönetim kurulunu istifaya davet eden bir grup taraftar, önce tribündeki koltuklari atese verdiler.

Itfaiye ekipleri, müdahale ederek atesi söndürdüler.

Üzerinde ''Yeter artik'' yazan siyah pankart açan taraftarlar, daha sonra tribündeki koltuklari saha içine firlattilar.

Takimlarinin puan kaybetmesine sinirlenen yaklasik 100 kisilik taraftar grubu, ''Atay Aktug istifa'' ve ''Bu sene sampiyon yine taraftar'' diye bagirdilar

U.Sadıkoğlu
05.11.2005, 22:37
smileys/smiley7.gifyahu yonetim degil sadece masorlerin bile degismesi lazim

Armağan Dere
05.11.2005, 22:37
ajansspor'da son dakika diye geçmisler:

Trabzonda olay çikti !..

Turkcell Süper Ligi'nde Trabzonspor ile Gençlerbirligi arasinda yapilan ve 1-1 berabere sona eren maçin ardindan olay çikti. Maçin son dakikalarinda baslayan protesto maçin ardindan da devam etti..

Hüseyin Avni Aker Stadi'nin kale arkasi bölümünde, yönetim kurulunu istifaya davet eden bir grup taraftar, önce tribündeki koltuklari atese verdiler.

Itfaiye ekipleri, müdahale ederek atesi söndürdüler.

Üzerinde ''Yeter artik'' yazan siyah pankart açan taraftarlar, daha sonra tribündeki koltuklari saha içine firlattilar.

Takimlarinin puan kaybetmesine sinirlenen yaklasik 100 kisilik taraftar grubu, ''Atay Aktug istifa'' ve ''Bu sene sampiyon yine taraftar'' diye bagirdilar aha bizim çilginlar olay çikardi heralde helal olsun yakin la stadi bu yönetim gidecek smileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
05.11.2005, 22:38

Valla ben aha sövdü sövecek diye bekliyodum o sira kestiler smileys/smiley36.gif

Sövseydi de rahatlasaydi barismileys/smiley36.gifCavcav'a da kalayi basicakti ki tam olucakti ama neyse tabi itibarimiz daha önemli. Kameralarin önünde küfür eden Ts'li taraftari bitirmek bilmezdi basin.

My
05.11.2005, 22:38
baskanimiz lig tv neler söyledi birisi lütfen yazsin....

Baskan konusmadi Ahmet1968..

İ.Öztel
05.11.2005, 22:41
uyuyan yönetimimizden sonra bir de uyuyan defansimiz var .. daha ne isteyebiliriz ki !!!!

kutoz
05.11.2005, 22:42
aha bizim çilginlar olay çikardi heralde helal olsun yakin la stadi bu yönetim gidecek smileys/smiley7.gif

Stadir mi yaksinlar. Tepki vermenin de bir adabi var. O koltuklarin parasi, senin benim cebimden çikiyor. Yapma gözünü seviyim. Bu sekilde tepki vermek yakisiyor mu bize. Biraz daha sakin düsünüp, öyle verelim tepkimizi. Yakilan stad bizim stadimiz, Atay Aktug'un degil.

U.Sadıkoğlu
05.11.2005, 22:42
yonetiminde defansininda yahu kardesim hala tayfun oynuyor anorthosis macini katleden adami getirmis ilk 11 e almis...smileys/smiley7.gif

yigitak
05.11.2005, 22:44
abimicim biri bana su mehmet yilmazin durumunu açiklayabilirmi yaa, 1 trilyon bu oyuncuya ne için veriliyo??

yönetim mehmet yilmazin tutsun elinden, yanina hasanla ibrahim egeyide alsin hatta hep beraber biraksinlar kardesim. yeter yaa, bu ne rezillik. Trabzonsporu düsürdükleri hale bak

crazy
05.11.2005, 22:44
baskan yeter bize çektirdigin birak artik bu trabzonu sende rahat et bizde.senin yüzündencanimdan çok sevdigim trabzondan sogumaya basladim.iiiiiiisssssssttttiiiiifffffaaaaaaaaa.... ...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Ahmet1968
05.11.2005, 22:47
canim renkdasim,

ne bu siddet bu celal ???

göreve talip olan varmikide, atay baskan istifa etsin ???

Nytre
05.11.2005, 22:48
olabilir ancak büyütülmüste olabilir..

ancak yönetimin sahsi ve bencil yönetim anlayisi sayesinde sampionluk düsünülen bir takima sampion olamayacak bir kadro yapmislar..

komik!

Özkan Erdem
05.11.2005, 22:48
aha bizim çilginlar olay çikardi heralde helal olsun yakin la stadi bu yönetim gidecek smileys/smiley7.gif

Stadi yakarak tepki vermek nedir, böyle birsey olamaz. iktidardaki partiyi degistirmek için de memleketi mi yakacagiz.. Olan yine bize oluyor..

yigitak
05.11.2005, 22:49
oflu61 özür dilerim kardesim Tayfunu unutmusum.. dedigin gibi anortosis maçinin mehmet yilmazla birlikte kahramanlarindan kendisi. bi takim 8 dakkada nasil yakilirin dünyaya çok güzel bi örnegini vermistir..

mehmet, hasan, ibrahim yanina tayfunuda ekliyorum hatirlayamadigim kazmalardan özür dilerim

61 TS 1967
05.11.2005, 22:49
Varya neye üzülüyorum biliyor musunuz. En çok gol attigimzda eskisi kadar sevinemedigime üzülüyorum.. Arkadas eski ben olsa Fatihim o golü attiginda dernegin televizyonunu sevinçten düsürürdüm yerinden.. Geldigimiz durumlara bak..

Oy Tarbizan oy Tarbizan içi kalay içi kalayli kazan içi kaalayli kazan

Efkarli günlerume, efkarli günlerumee, geldi çatti geldi çatti remezan geldi çatti remezam ...

oFFFFF..Offff.... of ki ne offf

Hünkar
05.11.2005, 22:51
ula gene husran yasadim gitmicem izlemicem diyom dayanamiyom benim ayakta bi gudubetlik var heralde

smertkan
05.11.2005, 22:52
Maç ortada bir maçti yenebilirdikte yenilebilirdikte berabere bitti.Yani ortaklasa, ortada bir maç olunca orta düzey oldu.

Kaptan bir gömlegin üst dügmesi gibi bu takimin iki yakasini bir araya getiriyor.Ama 64 dakika kalabildi sahada, ama o sahadayken bu maçi alacagimizi düsündürdü.Çiktiktan sonrada inisallah vermeyiz diye dua ettik..Hos geldin büyük kaptan.Tesekkürler sana.

Yattara iyi asçi oldugunu gösterdi mercimek çorbadan sonra mercimek köftede yapacakti ama bizim çorbacilarhala çorba yemesini beceremediklerinden olmadi.

Dikkat ederseniz iki maçtir duran toptan gol atiyoruz.Ayaga toptan verkaçtan kenar ortalarindan goümüz yok.zaten pozisyonumuzda pek yok.Hoca bunu görmüs olacak ki Fatih degisikliginde savunmaya adam aldi.Ancak Adem iyi olmayinca ve biz golü yiyince Ademi çikartti Jun u aldi. 4-4-2 ye döndü ama bildigi basina geldi.Tis bile çikmadi.Tabi Lee nin göbekte oynayamamasi ise bizi hepten oyundan düsürdü.Yerine giren adamin ise Hasan Üçüncü olmasi takimin ne halde oldugunun en büyük göstergesi.

Sonuç olarak Ligin basindan beri devam eden Tek Forvet Fatih Sultan Tekke gerçegi ile karsi karsiyayiz.Eger transferde bir santrafor almazsak kimse bu takimdan ilk 5 beklemesin.Ayrica bize gerçekten iyi bir sol açiktalazim.Tabi Simek in yoklugunda ortasahayi toplayacak bir adam daha.Anlaycaginiz 3 elzem transfer sart tabi sag bek kale stoper mevkileride alternatif bulunmali.Bu maçdan çikan sonuç bu açik seçik gözüküyor.

Ayrica Eller ve Jun gidici artik.Mehmet Yilmza gelince o kendi yanitini kendi veriyor zaten.

U.Sadıkoğlu
05.11.2005, 22:52
stadi yakmayacaklardi dogru
ATAYIN BASINA YIKACAKLARDIsmileys/smiley7.gif

Erbay
05.11.2005, 22:55
smileys/smiley7.gifAllahim sen beni bu takimdan koru. Yeter artik verm oldum daaaa. Fatihsiz hiçbirsey yapamayan takim yasamasin. Beni bu takimdan sogutanlar batsin insallah. Jun kazmasini alanlar futboldan anliyorlarsa beni............ Adama kamyonla para verdik hiçbirsey yapamiyor.M. yilmaz ayni sugur.A.koçak desen maçta 2 sefer görünüyor. Kürsat desen tank gibi agir. Yeter artik ya yetteeeerrrrrrrr. birseyler yapin .Kanser olcam derdimden. Yönetim git artik. Takim küme düsmemeye oynuyor. Yazin anorthosis maçinda bir akraba fatih olmasa bu takim küme düsmemeye oynar demisti o an ona küfüreder gibi bakmistim.Ama ne kadar dogru söylemis.Simdi anliyorum.Takimda fatih yattara szymkowiak bahisçi haricinde futbolcu yok.Digerlerinde yetenek yok.Hiç resim yapamayan ressam olurmu?? Bunlar onun gibi birsey.Artik yeter harbiden yeter smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Oflumehmet
05.11.2005, 22:57
stadi yakanlari kinyorum taraftarlik stad yakmaklan olmaz

Ahmet1968
05.11.2005, 22:58
oflu61 kardesim,

atay aktug basarisiz, herkes bu konuda hemfikir

atay baskan gidince yerine kim gelecek ????

daha dogrusu gelmek isteyen varmi ??

KuĞu
05.11.2005, 23:04
smileys/smiley4.gifgeçen hafta çiçekler açmisti öfkelenmeyin simdi atesinizi alacak arkadaslar yazarlar, futbolcuya yönetime niye kiziyorsunuzki sanki onlardan baskasi var bu isi onlardan baskasi yapamaz sinirlenmeyin yahusahip çikin bu takim yönetim hepimizinsmileys/smiley36.gifhaftaya galip geliriz isler yonuda demektirsmileys/smiley36.gif

Oflumehmet
05.11.2005, 23:06
küme düsecegz bu gidisle tam destek vermek lazim elestirdigimz kimler bu futbolculardan baska varmida oynatmiyorlar çok uyanik olmamiz lazim zaten hakemler federasyon bize karsi cephe almilar bizde istifa o futbolcu gitsin bu futbolcu gitsin mantigiyla bir yere gidemeyiz hiç olmazsa devre bitene kadar tam destek yonetimede futbolculara vermek lazim STAD YAKMAYLA DESTEK OLUNMAZ SADECE KÖSTEK OLUNUR

unyelimetin
05.11.2005, 23:11
http://img273.imageshack.us/img273/6235/051105mac24pl.jpg (http://imageshack.us)

Ewet Fatih'in takima katkisi ve Yattara'nin her maç artan inanilmaz performansi da artik maç kazandirmaya yetmiyor.Çünkü defansinimizin göbegi tamemen bos.Jeferson'nun yedigi gollerde açiyi daraltmadigi için kiziyoruz ancak gelen gollerin yarisi karsi karsiya pozisyonlarda,hep cepheden geliyor.

Bir amatör takim kalecisi bile bu kadar forvetle her maç yüz yüze kalmaz.Tolga'nin yerinin dolmayacagi taa hazirlik maçlarindan belliydi.Ve Tolga'nin eksikligi bize çok pahaliya patliyor.Simdi Atay saysin milyon dolarlari,gözüne soksun!

Su anda takimizin forvette hucüm kombinasyonu olarak Yattara'dan baska varyetesi yok.Fatih'ten baska gol atacak adami yok.Defans ise olmayinca daha ne beklenir ki?!

Devre arasina kör topal böyle gidecegiz anlasilan.Ondan sonrasi yönetimin isi.Celaleddin ile Kürsat bu takimda nasil oynar anlayamiyorum.Son dakikada Hasan oyuna giriyor,neden diye Vahid'e sormayi çok isterdim!Lee,Jun ve Eller devre arasinda gönderilmeli ve yerlerine üç kaliteli yabanci oyuncu alinmali.Keza Celaleddin de.Adem Koçak ve M.Yilmaz güzel bir takasla elden çikarilirsa çok çok iyi olacak.

http://img273.imageshack.us/img273/240/051105mac57eu.jpg (http://imageshack.us)Edited by: Berat Tekke

İ.Öztel
05.11.2005, 23:15
küme düsecegz bu gidisle tam destek vermek lazim elestirdigimz kimler bu futbolculardan baska varmida oynatmiyorlar çok uyanik olmamiz lazim zaten hakemler federasyon bize karsi cephe almilar bizde istifa o futbolcu gitsin bu futbolcu gitsin mantigiyla bir yere gidemeyiz hiç olmazsa devre bitene kadar tam destek yonetimede futbolculara vermek lazim STAD YAKMAYLA DESTEK OLUNMAZ SADECE KÖSTEK OLUNUR

+ofkopat

parmaklarina saglik hemso..

U.Sadıkoğlu
05.11.2005, 23:15
oflu61 kardesim,

daha dogrusu gelmek isteyen varmi ?? CEVAHIR gelecek

KuĞu
05.11.2005, 23:20
aaa yapmayin arkadaslar destek olmamiz lazim, kongre karari alinirsa bunca basarisizligin,beceriksiz transferlerin gereksiz savrulanharcanan parlarin federasyondaki acizligin hesabini nasil verirler lütfen destek yahu biraz düzlüge çikalim ondan sonra istifa etsinler karizmalari bozulmasin nede olsa TS' yi temsil ediyorlar.. ogameciler bilir koruyucu kalkan teknigi seviye 15 bir küçük birde büyük kalkan kubbesi var onlarin, dokunulmazliklari var ses etmeyin smileys/smiley4.gif

Nihat Güneş
05.11.2005, 23:25
cafer hasan mehmet(üstüne para verilsin yine de satilsin) tayfun özgür eller(daha iysii bulunursa ) junn i.ege lee bu adamlarin topunu satmak lazim defansa 2 stoper 1 kaleye bir sol açik..soldan atak yapamiyoruz..birde fati h in yanina bir forvet ...ayrica ali ve ergin sebattan geri alinsin..hee birde yönetim degissin ozaman bu takim belki düzzelir...yani tavsanin suyunun suyunuun suyu..misali..isimiz ALLAH a kalmiss..smileys/smiley5.gif

smertkan
05.11.2005, 23:26
oflu61 kardesim,

daha dogrusu gelmek isteyen varmi ??

Ahmet 1968 bu foruma yeni katildigini söylüyorsun.Herhalde daha öncede misafir olarak pek izlememissin.Son bir kaç ayda silindiginden ortada pek kanit yok ama sunu söyleyeyim.Kim gelcek sorusu önce bu yönetim gitsin diyerek geri plana tutulmaya çalisildi.Çünkü ortaya atilan isimler üzerinde okadar çok tartisma yasandiki.Sonunda kimse bu soruyu sormak istemiyor.Saniyorum Bu yönetimin basarisiz oldugunu söylemek daha dogru olacaktir.Kim mi gelecek ona Kongre karar verecektir.Ne olursa olsun yine bizim yönetimimiz olacaktir.

Oflumehmet
05.11.2005, 23:27
yakin stadlari alin elinize baltalari saldirin tesislere yikn tesisleri geçin karsisina güzelce isinin yaziklar olsun böyle taraftarlara BJK NIN KÜEYE OYNADIGI SENEYI HATIRLAYANLAR BILR 30 BIN KISI HER MAÇINA TAM DESTEK VERIYORDU VE 90 DAKKA SUSMADAN bizler destek zaten bilmeyiz sadece elestiri takim kurma o sagbek bu ortaya oynar m yilmaz bir gün iyi oldumu kral bir gün kötu yerin dibine bu fatih için de geçerlidir bu stadda fatihede soylenmeyen kalmamisti maalesef aci gerçekler taraftarda saklidir

bordox
05.11.2005, 23:29
Öncelikle Avni Aker'i dolduran taraftarlarimiza tesekkürler,stad tam anlamiyla doluydu ekrandan gördügüm kadariyla.

Oyun için açikca söylenebilecek bir sey var G.Birligi'nin forvet hattini al Trabzonspor'a koy her maçta asgari 10 pozisyona girer.Gol olur, olmaz bilemem ama bu kadar hareketli iki adam görmedim.Bizim M.Yilmaz ve Jun arkalarina dönene kadar rakip defans yerlesiyor.

Fatih nöbetçi golcü gibi golünü atip,çikti.Her türlü övgünün üzerinde bir futbolcu.Vahit Hoca'da kendini kurtarmak yerine futbolcusuna sahip çiktigi için bugün belki 2 puandan olduk ama suç onun degil.

Hüseyin Vahit Hoca ile kendini bulursa Simek ile hiç sorunumuz kalmayacak.Eskisine oranla daha iyi paslasmalar yapti.Kesinlike çok iyi bir oyun oynadi,bravo.

Defans'ta Erdinç her zaman benim banko adamim.Sakatligi bitince alir formasini,Kürsat ve Tayfun uyumsuz.Özgür'de bariz maç eksikligi var.Çok tedirgin oynuyor.Jefferson bildigimiz gibi,artisi yok,Trabzonspor'a su maçi aldi, su puanda kahraman o diyecegimiz bir is yapmadi henüz.

Hakem çok bariz bir sekildeGençleri ezdirmedi açikcasi.Adamlar her maçlarina Fifa kokartli hakemle çikiyorlar ama yaptiklari sertliklerin karsiligini aldiklari maç yok.Bugün I.Güldüren M.Yilmaz'a yaptigi hareketle kirmizi görmüyorsa yazik o Fifa kokartina.

2 hafta içinde takim iyice rayina oturur.

Sevgi
05.11.2005, 23:35
yonetiminde defansininda yahu kardesim hala tayfun oynuyor anorthosis macini katleden adami getirmis ilk 11 e almis...smileys/smiley7.gif

nesi var Tayfun nun nerde hata yapti maç boyunca geçen hafta takimin en iyisiydi bu haftada öyle.Anarthosis maçi için hala daha bir kurban mi ariyorsunuz ? Maç izliyorsaniz dogru düzgün izleyin elestiricem diyede elestiri yapmayin.Illa birini elestireceksiniz yaptigi degisiklikden dolayi hocayi elestirin.Çikaracaksan Fatih i alacaksin yerine Hasan i.Özgür ü al oyuna, yetmiyormus gibi oyuncularin yerlerini degistir iki dakikada saçma sapan bir is yap adamlar yerlerine adapte olana kadar gol yediler.Zaten takim fos gol yedikden sonra toparlanamiyor.Böyle yönetime böyle takim yakisir zaten.Eline saglik Atay Aktugsmileys/smiley7.gif

Recep Çaltepe
05.11.2005, 23:36
bu arada yazilanlara bakiyorum, kürsat la ilgili yorum yapan kimse yok. yedigimiz golü seyredersiniz, arapasi atan gb li oyuncuya kürsatin müdahelesi var, tam halisahalik bi hareket, yani insan ayagini koyar topu kesmeye çalisir ama bizim ki iki ayagiyla topa girmeye çalisiyo, yere düsüyo ve tabi ki topu kaçiriyo. bi de top kendisindeyken topu uzaklastirmasi var ki off, tam evlere senlik, amaçsizca topu ileriye vuruyor, bi kere bile pas attigini görmedim adamin böyle pozisyonlarda.

unyelimetin
05.11.2005, 23:41
...Celaleddin ile Kürsat bu takimda nasil oynar anlayamiyorum...

Al sana Kürsat yorumu.Edited by: Berat Tekke

Oflumehmet
05.11.2005, 23:41
kürsati almicaksin aldinmi kürsat bu baska bir sey veremez buyk takim futbolcusu zaten degiller olsa bizde olmazlardi zaten elestirmek bence yanlis

Sevgi
05.11.2005, 23:42
bu arada yazilanlara bakiyorum, kürsat la ilgili yorum yapan kimse yok. yedigimiz golü seyredersiniz, arapasi atan gb li oyuncuya kürsatin müdahelesi var, tam halisahalik bi hareket, yani insan ayagini koyar topu kesmeye çalisir ama bizim ki iki ayagiyla topa girmeye çalisiyo, yere düsüyo ve tabi ki topu kaçiriyo. bi de top kendisindeyken topu uzaklastirmasi var ki off, tam evlere senlik, amaçsizca topu ileriye vuruyor, bi kere bile pas attigini görmedim adamin böyle pozisyonlarda.

Atay Aktug a tesekkür ettik ya eline saglik dedik ya.Besiktas dan kovula adami al gel TS nin ilk 11 inde oynat.Neden ? Erdinç in disiplinsizlik yüzünden top oynamayi birakti.Erdinç e alternatif olarakda Besiktas dan kovulan bir adami getirdiler.Bunu ancak Atay Aktug yapar sogalasin büyük baskan...

bordox
05.11.2005, 23:48
Hep gözümüz kötü seylerde olunca Yattara'nin hakkini yazmamisiz.Yok böyle bir futbolcu,maçi izledigim yerde 2-3 tane diger takim taraftari vardi.Yattarayi izlemeye gelmisler.

Yaptigi her harekette inanilmaz sesler çikriyorlardi.Adami izlemek bir zevk.Birde ona ayak uyduracak adamlar olsa.

KuĞu
05.11.2005, 23:48
yakin stadlari alin elinize baltalari saldirin tesislere yikn tesisleri geçin karsisina güzelce isinin yaziklar olsun böyle taraftarlara BJK NIN KÜEYE OYNADIGI SENEYI HATIRLAYANLAR BILR 30 BIN KISI HER MAÇINA TAM DESTEK VERIYORDU VE 90 DAKKA SUSMADAN bizler destek zaten bilmeyiz sadece elestiri takim kurma o sagbek bu ortaya oynar m yilmaz bir gün iyi oldumu kral bir gün kötu yerin dibine bu fatih için de geçerlidir bu stadda fatihede soylenmeyen kalmamisti maalesef aci gerçekler taraftarda saklidir

sen sanirim arada maç izleyen bir kardesimizsin ben bu yasa geldim bu seneki kadar sabirli takimina destek veren taraftar görmedim, geçeceksin o isleri taraftar ne yapsin sahaya girip defansimi toparlasin yapilan ortalara kafa ayakmi soksun! ha onuda yapariz ama maalesef oyun kurallarina aykiri üstüne birde ceza veriyorlarsmileys/smiley36.gifbu gidisatta taraftar en son suçludur! taraftar bunca zaman gerekeni yapmistir her basarisizlikta alkislana alkislana vurdumduymaz fulbolcu ordusu yetistirdik zaten! smileys/smiley7.gifbirde istifa etmeyen yönetim!!!Edited by: KuGu

Recep Çaltepe
05.11.2005, 23:49
...Celaleddin ile Kürsat bu takimda nasil oynar anlayamiyorum...

Al sana Kürsat yorumu.

mesajindaki fatih tekke fotolarini ve mücadelesini görünce, yaziyi kaçirdim, kusura bakmasmileys/smiley2.gifEdited by: Berat Tekke

zafer6161
06.11.2005, 00:01
maci aslinga bi fatih tekkeli trabzon birde fatihsiz trabzon diye yorumlayalim okadar bir futbolcu birakin takimin yarisi olmayi megersem tamamiymis

Can basten
06.11.2005, 00:10
Kötü bir maçti...smileys/smiley7.gif

pacos_bill
06.11.2005, 00:20
Yine bir maç yine hüzün. Hiç bir seye üzülmüyorum bu sogukta o tribünlerde kendini helak eden taraftara üzüldügüm kadar. Ah futbolcularda o ruhun yarisi olsaydi. Yeri geldi taraftrai en çok elestirenlerden biri oldum, ama taraftarimiz kara gün dostu imis bunu gördüm. Iyi günlerinde bu kadar dolmuyordu stad geçen 2 seneyi hatirlayalim. Öncelikle hepsine tesekkürler.

Futbolculara gelince bir sey söylemek anlamsiz. Teker teker futbolcu adi zikretmeye de gerek yok. Herkes gördü olanlari. Avni Aker cehennemi yok artik, eglenmeye geliyor sanki rakipler. Gençlerbirligi bizi yenemediyse son vuruslarda beceriksiz kalmasi ve Trabzonspor'un geçmisten gelen mirasidir sebep. Trabzonspor adinin agirligi, futbolcularin tasiyamadigi o agirlik. Bizim futbolcular olmus Evliya Çelebi dolasiyorlar sahada. Paslar saga sola, birkaleye gitme güdüsü yok. Pasi atanin isi bitiyor duruyor oldugu yerde pili bitmis robot gibi. Hadi taktik yok, teknik yok, ruh da mi yok? Niye basmazsiniz, kosmazsiniz be mübarek adamlar? Derdiniz ne?

Yabancilarimiz da bir hos, mayhos. F.Tekke ile beraber oynayacak diye alinan T.Jun M.Yilmaz'in yerini alamiyor daha, Mehmet'in. M.Petkovic (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=michael+petkovic)'in yerine gelen Jefferson (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=jeffers&#111;n) çizgiyetutsak çikamiyor gelen forvete, toplarin çogunu yumrukla uzaklastiriyor. T.Seyhan (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=tolga+seyhan)'in boslugunu dolduracak F.Eller (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=fabiano+eller) de yok sahada.

Bir tek F.Tekke için konusacagim. Kaptan gemisinin batmasini engelledi, hasarli da olsalimana demirledi. Yoktan var etti golünü yine. Tesekkürler güzel insan. I.Yattara'da baskili oynadi sayilir, pres yapmiyor dedigimiz adam, takimin çogundan daha inanmis oynadi.

E.Ersoy'a dair bir not. Kötü oynadigimiz için görmüyoruz sanmayin olanlari. Niye Trabzonspor'un maçlarinin hakemlerinin not ortalamasi en düsük. MHK diyor ki ben Trabzonspor'a kötü hakemleri veriyorum, bu da kanitlari; yani hakem notlari. Bakalim E.ersoy sinifi geçebilecek mi? Ama Trabzonspor'dan dolayi birakmaz heralde hocalari sinifta, en fazla ikmale kalir.

Onur
06.11.2005, 00:25
FATIH TEKKE SEN BIZIM HERSEYIMIZSINNN....

Yattara-Hüseyin den baskasi yalan...

KuĞu
06.11.2005, 00:29
evet bu önemli bir not arada kaynamasin Hüseyin bu sezonun en güzel maçini oynadi tebrikler insaallah devami gelir, Yattara zaten her maç iyi oynuyor her maç gollük en az 10 orta yapiyor isi o vurabilen olsa zaten maçlari koparacagiz, Yataranin bitarafini yesinlersmileys/smiley32.gif

gerisiyalan
06.11.2005, 00:33
gençler diri takim, iyi pres yapiyorlar, onlara karsi oyun kurmak zordu, hele de celo ve emrah gibi oyuncularla.

jefferson :
yedigimiz golde açi daraltmadi, geri çekildi, hatta neredeyse kalenin içine giriyordu, üstelik bir direge daha yakindi, Mehmet Çakir sadece topu yuvarladi. Amatör kaleci gibiydi. Ayrica kalesini fazla terkediyor. Uzaga gelen toplara dahi, topu yumruklamak için çikiyor. Petkoviç'i bu hususta hiç aratmiyor!!!

Celalettin ve Emrah :
geçen sene milli takima gitmeliler diyorduk bu ikisi için, hayret ki ne hayret!!! Oyunu karsiya yikmak lazim ki pespese pozisyonlar bulalim. Bunun için de korner çizgisine yaklasmak lazim. Ama bu arkadaslar kolayini bulmuslar, orta sahadan cezasahasina orta (?) kesiyorlar. Genelde de yayin gerisine düsüyor ortalar, ve topu kapan Gençlerliler atak baslatiyorlar, bizimkiler de deli gibi geri kosuyorlar.

Hüseyin :
dinlenmek ise yaramis. Fatih Tekke olmasa bu maçta belki yenilirdik, ama Hüseyin olmasa kesin fark yerdik. Kayseri maçindan beter olurdu bence. Hüseyinin kaptigi topun haddi hesabi yok, Ugur Boraldan tutun, Aymarina kadar hepsinin gecesini perisan etti. Kaptigi toplari da kötü kullanmadi. Bazen 1-2 hafta dinlenmek iyi geliyor oyunculara. Belki Celalettin'e de bu gerek!

Kürsat :
hepten bir facia. Trabzonspora hiç yakismiyor. Durmadan faul yapar, adamin kaburgasina diziyle girer. Kasitli fauller yapiyor. Arada gol atiyor diye de tutulacak tarafi yok. Çok agir ve savunmada akilli degil malesef. Yedigimiz golde, neredeyse son adamken kendini yere atiyor. Yahu karsinda hizli adam var, öyle sazan gibi atlanir mi yere? Ayakta dur, rakip topu ayagindan açmadigi sürece geri çekil. Yoksa hamle yaparsa senin gibi yavas oyuncu, karsindaki hizli oyuncu bir sekilde seni oyundan düsürür. Hali saha maçinda bile yapilmayacak bir hata idi.

Yattara :
Bu sefer gücünü tüm maça yaydi. Daha akilli oynadi. Ona yapilan faullere takimin tepkisiz kalmasi anlasilir gibi degil. Mehmet Yilmaza 1 dakikada 2 faul yapan gençlerli oyuncuya gidip çikismasi hirsinin göstergesi. Ayni seyi nedense arkadaslari ona yapmiyor...

Edited by: gerisiyalan