PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Harun
21.10.2012, 14:04
Umarım bugün her zaman tekrarladığın hataları yapmazsın.Keza bjk den oyuncu kalitesi olarak daha iyi durumdayız.iş sadece sahaya süreceğin onibr ve oynatacağın sisteme bağlı.Cesur bir kadro ve cesur bir futbol görmek dileği ile..

Yiğit Gayretli
21.10.2012, 14:05
hem fergusonumuz olsun diyorsunuz hem de bunu:

bu nasıl bir çelişkidir..!?

normal bir hoca, anormal bir hoca farketmez transfer olayına karışmama gibi bir lüksü olamaz hiçbir hocanın.
transfer işine karışmıyorsa kimse sistem mistem demesin o zaman. sezon başında sistemini, eksik oyuncularını belirlersin ona göre transferini yaparsın. sen hiçbirşeye karışmazsan menajerlerin listesinden seçmece yaparsın.

neyse sadri şener zaten herşeyi söylemiş; "gel deriz gelir, git deriz gider" diye. git demelerini beklemeden kendi gitsin bir kez diyoruz sadece.

Sapla samanı karıştırmayı cümle içinde kullanmışsın teşekkür ederim :)

Ferguson'un görev tanımıyla Şenol Güneş'in görev tanımını karşılaştırmadım. İstikrar bazında bir örnekleme yaptım.

Tam olarak kavramadığın bir konu hakkında nasıl bu kadar keskin fikirlere sahip oluyorsun?

canna52
21.10.2012, 14:32
Sapla samanı karıştırmayı cümle içinde kullanmışsın teşekkür ederim :)

Ferguson'un görev tanımıyla Şenol Güneş'in görev tanımını karşılaştırmadım. İstikrar bazında bir örnekleme yaptım.

Tam olarak kavramadığın bir konu hakkında nasıl bu kadar keskin fikirlere sahip oluyorsun?

tamam ben sapla samanı karıştırıyorum olayın içinden çıkamadım.

kendi transferlerini yapamayan bir hocanın kendi sistemini oluşturması mümkün müdür?? sapla samanı birbirinden ayırt edebildiğine göre buna da cevabın vardır umarım.

Yiğit Gayretli
21.10.2012, 14:42
tamam ben sapla samanı karıştırıyorum olayın içinden çıkamadım.

kendi transferlerini yapamayan bir hocanın kendi sistemini oluşturması mümkün müdür?? sapla samanı birbirinden ayırt edebildiğine göre buna da cevabın vardır umarım.

Yine benim söylediğim şeyin karşılığı değil ki bu cümle :) Hoca isim de veriyor özellik de veriyor...

Orta sahaya Adrian'ın tarzında bir adam istemiş olabilir. Hatta direk Adrian'ı da istemiş olabilir mesela. Adrian alındı ama kaç paraya?

Santrafor olarak N'Doye tarzı bir adam da istemiş olabilir. Hatta direk N'Doye da istenmiş olabilir. Ama hangi fiyata?

Trabzonspor'un başına gelen her yönetim kafasına göre transfer yapmıştır. Ha keza ManU yönetimi dahi kafasına göre transferler yapıyor...

Buradaki sistemsizliği hocanın üzerine yıkma çabasını anlayamadım ben? Kim varken her transferi istediği doğrultuda yaptırdı da sistem harkulade oldu?

Futbol dünyasında bu iş böyle. Rahat bırakırsan hocayı, alt yapısını da oluşturur zamanla. İstediği tarzda topçu da yetiştirir. Transfer de eder. Soner'i zorla aldırttı yönetime mesela. İki senedir peşinde. Neden kimse bunu konuşmuyor?

Burak Sahin
21.10.2012, 15:15
Yine benim söylediğim şeyin karşılığı değil ki bu cümle :) Hoca isim de veriyor özellik de veriyor...

Orta sahaya Adrian'ın tarzında bir adam istemiş olabilir. Hatta direk Adrian'ı da istemiş olabilir mesela. Adrian alındı ama kaç paraya?

Santrafor olarak N'Doye tarzı bir adam da istemiş olabilir. Hatta direk N'Doye da istenmiş olabilir. Ama hangi fiyata?

Trabzonspor'un başına gelen her yönetim kafasına göre transfer yapmıştır. Ha keza ManU yönetimi dahi kafasına göre transferler yapıyor...

Buradaki sistemsizliği hocanın üzerine yıkma çabasını anlayamadım ben? Kim varken her transferi istediği doğrultuda yaptırdı da sistem harkulade oldu?

Futbol dünyasında bu iş böyle. Rahat bırakırsan hocayı, alt yapısını da oluşturur zamanla. İstediği tarzda topçu da yetiştirir. Transfer de eder. Soner'i zorla aldırttı yönetime mesela. İki senedir peşinde. Neden kimse bunu konuşmuyor?

Soneri zorla aldirtsaydi yönetime inan bana en az 4-5 milyon euro cikardi kasamizdan, Soner tamamen gönülsüzüm ama fiyati kaca acabadan alinmistir.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 16:17
Soneri zorla aldirtsaydi yönetime inan bana en az 4-5 milyon euro cikardi kasamizdan, Soner tamamen gönülsüzüm ama fiyati kaca acabadan alinmistir.

Dünyadan haberin yok..

Soner ile geçen sene görüşüldü. Hoca'nın Alper ve Hasan Ali ile birlikte direkt isim verdiği oyunculardan.

Soner ile hocanın ilgisi bu derece yüksek olmasa GS araya girmişken Soner sana imza atar mıydı?

Yaşar
21.10.2012, 16:43
Dünyadan haberin yok..

Soner ile geçen sene görüşüldü. Hoca'nın Alper ve Hasan Ali ile birlikte direkt isim verdiği oyunculardan.

Soner ile hocanın ilgisi bu derece yüksek olmasa GS araya girmişken Soner sana imza atar mıydı?

Allah'tan Hasan Ali'yi almamışız yalnız, şikeciler büyük kazık yediler.
Bu arada bundan sonraki bütün maçlarımızı 1-0 kazanalım, 3 puan alalım da, güzel futbolunda falan değilim yani.
AMa işte ''Bjk'ı çok rahat yener'' dediğimiz takım, ''Akhisar'ı yenebilir mi'' sorusunu sorduruyorsa sıkıntı vardır demektir.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 16:49
Bu arada bundan sonraki bütün maçlarımızı 1-0 kazanalım, 3 puan alalım da, güzel futbolunda falan değilim yani.
AMa işte ''Bjk'ı çok rahat yener'' dediğimiz takım, ''Akhisar'ı yenebilir mi'' sorusunu sorduruyorsa sıkıntı vardır demektir.

Eğer gol sorununu çözersek (-ki Janko ve Volkan ortalamaya dönerse çözeceğiz) şampiyonluğa adayız bence..

Takım oyunu oynayan tek takım gibiyiz, bu paslı oyunu az daha hızlı oynayabildiğimiz an gol sorunu kalmıyor zaten..

Ali İhsan
21.10.2012, 17:09

Hasan Ali'yi ben de beğenmiyorum ama solbek kıtlığında yerli vasat veya üstü bir solbek bulabilmek bile çok iyi olurdu.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 17:12
Hocaya ornek gösterilen Kasımpaşa; hocayı yerin dibine sokmak icin kullanılan MİY :) dünya kucuk :)

Adem Erdoğan
21.10.2012, 17:15
Galibiyet liderliğe ortak edecek.

Yaşar
21.10.2012, 17:17
Hocaya ornek gösterilen Kasımpaşa; hocayı yerin dibine sokmak icin kullanılan MİY :) dünya kucuk :)

Mersin İdman Yurdu çok iyi bir deplasman takımı, çok canlar yakar.
Benim kritik maçlarım Viddeoton ilk maç, Karabük ve G.antep maçlarıdır.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 17:26
Kimse bayılmadı o maclara ama cok abartıldı

Yaşar
21.10.2012, 17:29

Bence abartılmadı.
Akıl almaz hatalar yapıldı o maçlarda.
Bugün yenersek, telafisini yapmış oluruz.

M.S.SOFU
21.10.2012, 17:40
bugünkü maç önemli
zaten deplasmanda oynuyoruz
bu gün iyi oyun değil puan bekliyorum
hatta oynadığımız oyun şu anda umrumda değil
gerekirse tırı kapının önüne çekelim ama puan almak önemli
oyunu kasımpaşa miy gibi maçlarda oynamalıyız

alper*
21.10.2012, 17:44
Bende biraz skor taraftarlığı var :) Bilmiyorum belki Mollasalihoğlu ve diğer arkadaşlarımızın duygusal bombardımanının etkisinde de kalmış olabilirim. Eski bir BJK maçı izledim. Darmadağın etmişiz. Takımın başında Şenol Hoca vardı yine. Bazen çok şiddetli muhalefet ediyoruz ama sanırım bu akşam yenersek ben eleştirmekten vazgeçeceğim. Kimse kötü söylemesin, başta dedim skor taraftarıyım. En kötüsünü ben kendime yakıştırayım diğerlerine söyleyecek laf kalmasın :)

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 17:49
Bende biraz skor taraftarlığı var :) Bilmiyorum belki Mollasalihoğlu ve diğer arkadaşlarımızın duygusal bombardımanının etkisinde de kalmış olabilirim. Eski bir BJK maçı izledim. Darmadağın etmişiz. Takımın başında Şenol Hoca vardı yine. Bazen çok şiddetli muhalefet ediyoruz ama sanırım bu akşam yenersek ben eleştirmekten vazgeçeceğim. Kimse kötü söylemesin, başta dedim skor taraftarıyım. En kötüsünü ben kendime yakıştırayım diğerlerine söyleyecek laf kalmasın :)

Duygusal bombardıman :D

İlk devreyi skor taraftarı olarak iyi bitirelim, ikinci devre gerekli topu da oynayacağız, benden size söz ;) :)

M.S.SOFU
21.10.2012, 17:51

şu durumda hepimiz skor taraftarı durumundayız
çünkü zaten iyi futbol oynayamıyoruz,bu belli

kendi tahminim bizim takım ligin ilk yarısına kadar skor taraftarlığı yapmak zorunda kalacağız
ancak ne zaman takım iyi futbol oynamaya başlar o zaman asıl skor taraftarları ortaya çıkar.iyi futbol oynayıp kaybettiğin zaman çıkıp bu takım iyi futbol oynuyor,puan kaybı önemli değil,hocanın arkasındayız diyorsan helal olsun der alnından öperim.
ancak şu an takımın lig tablosunda durumu kötü olduğundan,taraftarın şampiyonluğa inancı olmadığından kimse oynanan oyuna bakamıyor.herkes skora bakıyor.bir an önce mevcut taraftarı uyuşukluktan çıkıp harekete geçirecek bir lig sıralamasına gelirsek o zaman oyun yavaş yavaş eleştirilir.bir de maça göre değişir tabi.

bende kendi adıma şu anda öyleyim
bu gün sahda oynanan oyun umurumda değil.madem iyi top oynayamayacağız çıkalım maçı alalım abi.

ha bjk gelir trabzon deplasmanına o zaman çıkar it gibi top oynarız
o zamanda(istanbul takımları trabzona gelince) kötü oynarsak puan alsak bile ben çıkıp oyun anlayışımızı sorgulayacağım

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 18:04
Zeki dahil kadro güzel de Janko yerine neden Halil hocam yahu??

MuratJ
21.10.2012, 18:05
hoca hala umutsuz vaka bana göre. beni şaşırtmıyor. kadroya emre janko volkan colman bunları monte edeceğine inanmıyorum. teknik direktörümüz doğruları yapan bir isim olsaydı bu sene şampiyon bile olabilirdik bu kadro ile. lanet olsun yasin olcan halilden oluşan hücum üçlüsüne. kafayı yiyeceğim.

janko sana acıyorum. yazık oldu gelmeseydin keşke. emre sanada üzülüyorum. geleceğin iyi görünmüyor. volkan sanada yazık oluyor dostum. bilmiyorum ne olacak böyle.

MuratJ
21.10.2012, 18:07
Zeki dahil kadro güzel de Janko yerine neden Halil hocam yahu??

neden olcan neden halil ısrarla ? bu adamlar sezon başından beri kötü oynuyor. yasin-olcan-halil üçlüsü çok lanet bir üçlü. üçlü olarak bakıyorum bu gruba. bu lanet bir üçlü. Trabzonspor bu yüzden en az gol atan takımlardan biri. esesin bi maçta attığı golü toplamda attık. hoca hala umutsuz vaka.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 18:10
Olcan ve Yasin takımı ileri taşıyan adamlar.. O tespitlere katılmıyorum..

Volkan sakatlıktan sonra toparlayamadı hocanın oynattığı bir isim yoksai keza sakat olmayan Colman'ı 100 maçta 1-2 kere kesmiştir..

Alihan Ertürk
21.10.2012, 18:11
Tüm eksiklerine rağmen seviyorum seni hocam.

Trabzon'un 1 numaralı futbol adamısın, gerisi hikaye.

Ali İhsan
21.10.2012, 18:12
Bence maçı kazanacak kadroyla çıkmış hoca, umarım işler istediğimiz gibi gider.

MuratJ
21.10.2012, 18:14
Olcan ve Yasin takımı ileri taşıyan adamlar.. O tespitlere katılmıyorum..

Volkan sakatlıktan sonra toparlayamadı hocanın oynattığı bir isim yoksai keza sakat olmayan Colman'ı 100 maçta 1-2 kere kesmiştir..

Taşıyamayan adamlar daha doğrusu. bırak gol atmayı pozisyon üretmede ciddi sıkıntı çekiyoruz bunun sebebi hücum oyuncularının ısrarla yanlış seçilmesi ve onların yetersiz olmaları. olcan sene başından beri felaket kötü oynuyor. hiçbir faydası yok. yine yasin mücadele ediyor fayda vermiyor diyemem. ama olcan lanet olsun çok kötü oynuyor. ısrarla oynatılması haksızlığın en büyük örneği. orada volkan emre varken hemde. gelelim halile. halil bence bu ligdeki en kalitesiz en yeteneksiz forvet oyuncularından birisi. mehmet yıldız klasmanında falan bi oyuncu. bursada, gençlerbirliğinde, eskişehirde, antepte hiçbir yerde ilk 11 oynayamaz. Trabzonspor'a hiçbirşey vermeyen bu adam ısrarla oynatılıyor. milli maçtan moralli dönen kaliteli janko olmasına rağmen. lanet olsun.

alper*
21.10.2012, 18:17
Başlıkta yazdığım son mesajın üzerine bu kadro olmadı :)

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 18:18
Taşıyamayan adamlar daha doğrusu. bırak gol atmayı pozisyon üretmede ciddi sıkıntı çekiyoruz bunun sebebi hücum oyuncularının ısrarla yanlış seçilmesi ve onların yetersiz olmaları. olcan sene başından beri felaket kötü oynuyor. hiçbir faydası yok. yine yasin mücadele ediyor fayda vermiyor diyemem. ama olcan lanet olsun çok kötü oynuyor. ısrarla oynatılması haksızlığın en büyük örneği. orada volkan emre varken hemde. gelelim halile. halil bence bu ligdeki en kalitesiz en yeteneksiz forvet oyuncularından birisi. mehmet yıldız klasmanında falan bi oyuncu. bursada, gençlerbirliğinde, eskişehirde, antepte hiçbir yerde ilk 11 oynayamaz. Trabzonspor'a hiçbirşey vermeyen bu adam ısrarla oynatılıyor. milli maçtan moralli dönen kaliteli janko olmasına rağmen. lanet olsun.

Olcan gol kaçırıyor ama onun kadar pozisyona giren yok.. Daha nasıl taşıyacak?

Volkan sakatlıktan çıktı, Emre 6 ay önce Buca'da oynuyordu.. Az sakin olun..

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 18:20
Cevat KOL ‏@cevatkol
Janko son antrenmanda hafif sakatlandı.. kadroya alınıp alınmayacağına son dakikada karar verildi. basına kapalı idmanda..!.

canna52
21.10.2012, 18:40
ezbere devam

oflubektas
21.10.2012, 18:42
Janko hazır olsa bile bu maçta daha iyi top saklayan Halil'in oynaması daha mantıklı. Ancak Zeki tercihi çok yanlış bence. Karşısında kendisinden 15-20 cm. daha uzun bir adam var. Sivas maçında aynı boydaki Şeşu'ya iki kez kafa vurduran adam, Almeida'ya karşı ne hale gelir ??? Serkan da selvi boylu değil ama Zeki'nin sadece ofansif yönü kuvvetli.

İnşallah yanılırım

Harun
21.10.2012, 20:31
Bu takım bu futbolla kazansa ne olur...Aynı tas aynı hamam devam ediyor...

alper*
21.10.2012, 20:32
Barış Özbek'te, sizin gördüğünüz ama bizim göremediğimiz ne var sayın hocam?

MuratJ
21.10.2012, 20:33
3 haftadır yenilen bjk de ortasahada necip veli yok toraman ile oynuyorlar kurduğun takımı eziyorlar. ayıp başka birşey değil. halilde ne buluyorsun ? halilde sende defol yeter ulan kaç haftadır sinir krizleri geçiriyoruz. oyuna barış özbeki alıyor. sen futbolun f sini bile bilmeyen bi adam. umutsuz vakasın koca bir sıfırsın.

Harun
21.10.2012, 20:35
Vasat Halil ve Yasin varken, en etkili Sapara'yı çıkarmak....

alper*
21.10.2012, 20:35
Varan 2, Sapara :)

MuratJ
21.10.2012, 20:38
jankoyu kıskanıyor. kendisi kalitesiz olduğu için kendisi gibi kalitesizleri oynatıyor.

Armağan Dere
21.10.2012, 20:42
Janko sana ne yaptı
küfür mü etti
heeeeeeeeeeee
ne yaptıııııııııııııııııııııı

Harun
21.10.2012, 20:43
Janko'yu oynatmasın ona birşey demem.Çünkü nu oyun anlayışı Janko'ya ters o adamıda harcarız.Benim anlamadığım oynatmayacağın oyuncuları niye aldırırsın ya da elinde tutarsın.
Bu takım sezon başından beri bu taktikle oynuyor bir artısını görmediğin halde ısrar nedir?
Bırak hocam bırak ki güzel anılarla ayrıl,kaldıkça hem kendine hem takıma zarar veriyorsun.

Harun
21.10.2012, 20:45
Güya Barış ortasahaya dinamiklik getirecekti, takım çöktü resmen..

alper*
21.10.2012, 20:47
Varan 3, Janko 85'.

Şu değişiklikleri ben bile tahmin ettim maçtan önce :)

Armağan Dere
21.10.2012, 20:52
İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA eTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Bülent Bayraktar
21.10.2012, 20:53
Her zaman yaptıgı gibi maçı verdi hemde rezil durumdaki bjk ye karşı

FC-ST-PAULI-61
21.10.2012, 20:54
Yaziklar olsun insallah Istifa edersin.

MuratJ
21.10.2012, 20:55
şenol güneş sana hayatımda ettiğim en büyük hakaretleri küfürleri bedduaları ettim bu akşam. çok sinirliyim sana karşı. buraya yazamıyorum sadece şu kadar söylüyorum sana inanılmaz küfür ve hakaret ve beddua ettim bu akşam. bu takımın yakasından düş. futbolda yerin yok.

istifa et. yazık Trabzonspor'a

Vkgz
21.10.2012, 20:55
barış nedir hocam?

Fatih Öztürk
21.10.2012, 20:56
Bence bizi üzme.olmuyor yapamıyorsun.istifa et.

onur-ts
mutlu musun KORKAK

TSemih61
Bye bye.

[KAPLAN]
21.10.2012, 20:57
Şans bir adamı nerelere getirebiliyor iste. Sen bunun en guzel ornegisin. Onurlu ol istifa et.

Sefa
Yapacağın değişiklikleri maç başında kağıda yaz ver yardımcına maça gelmene gerek yok..

Uğur Ö.
Bugünkü durum rezaletti.Ne oynattığını anlayamıyorum.Kanat oyunu oynuyoruz ortada etkisiz Halil var.Jankoyu sürekli 4-5 dk oynatıyorsun.Biraz yeniliğe açık olsan ne olacak.

bordo(61)mavi
21.10.2012, 20:58
yahu şu barış özbekin oyuna girmesiyle saparayı oyundan almanın ne mantığı var allah aşkına anlatta biz bilelim!!!

MuratJ
21.10.2012, 20:59
hocanın futbol bilgisine göre mustafa genç kaliteli gelişime açık bir stoper. bi kere hepsi yanlış. genç değil yaşlı. 25-26 yaşında. kaliteli diyor akhisarda oynayamaz. gelişime açık diyor. bence nah açık. sonra barış özbek gibi adamı takımda tutuyor bide görev veriyor. sapara çıkıyor ortasahaya barış geçiyor mesela. ne oldu ortasahasında toraman olan bjk ezdi yerin dibine soktu bizi. halil bu takımın tek santraforu pozisyonunda ısrarla oynuyor. oyunda hiçbir zaman olmuyor. halil bu ligde ki en yeteneksiz oyuncudur bence halilden daha yeteneksiz bir adam yok bu ligde. işte şenol güneşin futbol bilgisi mustafa barış halil bide serkan var. o yüzden şenol güneş futbolun fsini bilmiyorsun. istifa et. yakamızdan zamanında düşseydin bu takım puan farkıyla liderdi bu akşam. istifa et.

61_Serhat_61
Türkiye tarihinde "bir orta saha ikinci yarida nasil bozulur" dersini verdin hocam...
Biz anladik artik sende anla... ve cek git birak yakamizi... istanbul sevdalisi oldugunuda kanitladin artik... ceza yemiyecegimi bilse sana biseyler yazardim burda ama yok... bi ceza daha yiyemem... en son ceza yedigimde bile kimin neden o yazilari yazdigini anlamis degilim... neyse...
Hadi hocam... sevindir bizi ve hirak yakamizi... iyisin hossun ama sejin kadar istanbul sevdalisi istanbulda bile yoktur... milki takim seji bekliyo git orda kur istanbul kadronu...

Harun
şenol güneş sana hayatımda ettiğim en büyük hakaretleri küfürleri bedduaları ettim bu akşam. çok sinirliyim sana karşı. buraya yazamıyorum sadece şu kadar söylüyorum sana inanılmaz küfür ve hakaret ve beddua ettim bu akşam. bu takımın yakasından düş. futbolda yerin yok.

istifa et. yazık Trabzonspor'a

Ben de Ş.G. karşıtıyım.Fakat yazdıların çok abartı yakışmıyor.Elinde o kadar çok eleştircek koz varken küfüre ve hakarete gerek yok.

Arif Timurcioğlu
21.10.2012, 21:00
Hocam seulden felan çağırmıyolarmı seni git yine bir hava al allah aşkına.

alper*
21.10.2012, 21:00
Şu soruları cevaplayabilecek biri var mı?

1- Barış Özbek'in sahada ne işi var?
2- Emre Güral neden oynamadı?
3- Halil neden sahada?
4- Janko neden 85'te oyunda?

onur-ts
21.10.2012, 21:01
kimin ne olduğu şike sürecinde ortaya çıktı.futbolu bilmediğin zaten bilinen bir şeydi.bu ikisi birleşince senin nasıl bir korkak olduğun ortaya çıktı.bize yakışmıyorsun.istifanı et git.

Samet Türkmen
21.10.2012, 21:02
Yoruma gerek yok. Futboldan az buçuk anlayan kişiler yanlışları görebilir. Küfür atanlar sadece afgurduklarıyla kalır.

orhan42
6 yaşındaki bir çocuğu koysan çocukluğun verdiği çılgınlıkla daha mantıklı hamleler yapar..Saparave soner'i alıp barış gibi bi öküzü almanın akılla mantıklaizahı yok!!!!janko sana ne yaptı hocam ne yaptı?85 dakika yanında oturturken Halil'e nasıl sabrettin?hadi Soner kötü,geçen sene her mçata oynattığın Adrian'ın günahı ne?Emre istim üstünde onu kazansan ne olur bi yerin mi düşer hocam..sana arka çıkanlardandım,ama artık bırak git diyorum..Kore'ye mi gidersin,İngiltere'ye mi..yaylaya mı..Ama git...

Arif Timurcioğlu
Ortasahada oyunu tutan iki oyuncu soner ve sapara oyundan alınıyor hiç bir katkısı olmayan halil 90 dakika top oynuyor çok ilginç.

Kereşenli
Allah'ını imanını seversen git, Trabzonspor'un hayrı için git. Yeter artık. Senin yüzünden futbol oynamıyoruz. Bunca kredi fazla.

DeAgLeMaNyAq
21.10.2012, 21:03
Oyuncu değişiklikleri yanlış olabilir ama bu takımın fiziksel durumu nasıl izah edilebilir...

Arif Timurcioğlu
21.10.2012, 21:05
Ünal Karaman'ın günahı neydi sebebini bilen biri bunu yazabilir mi?

Harun
Abart mayın arkadaşlar takım tam form tutyordu milli ara girdi ..Yoksa maaşallahımz var...Takır takır topoynuyoruz ama biraz daha zaman ihtiyacmız var şöyle 30 maç felan sonra tam kıvama geliriz...

MuratJ
Oyuncu değişiklikleri yanlış olabilir ama bu takımın fiziksel durumu nasıl izah edilebilir...

ya abi sezon başladı kaç ay geçti bu takım niye hala haziran ayında ki durumda. bu aralarda ne yapıyor bu takım. ya bu adam antreman bile yaptıramıyor demek ki. teknik direktör falan değil artık bu bir gerçek. yeter artık yahu yeter artık!!!!

şenol güneşin futbol bilgisi: serkan, mustafa, barış, halil=sıfırın bile altı

FC-ST-PAULI-61
21.10.2012, 21:06
Abart mayın arkadaşlar takım tam form tutyordu milli ara girdi ..Yoksa maaşallahımz var...Takır takır topoynuyoruz ama biraz daha zaman ihtiyacmız var şöyle 30 maç felan sonra tam kıvama geliriz...
Ilk yarida iyi giden Takima Golden sonra yaslanin dedi diye düsünüyorum ve sacma sapan degisiklikleriyle bitirdi bizi.Takim iyi Hoca kötü.

[KAPLAN]
21.10.2012, 21:06
Şu soruları cevaplayabilecek biri var mı?

1- Barış Özbek'in sahada ne işi var?
2- Emre Güral neden oynamadı?
3- Halil neden sahada?
4- Janko neden 85'te oyunda?

1- Çünkü Şenol Güneş yeteneksiz adamları seviyor.
2- Çünkü Şenol Güneş yetenek vadeden adamları sevmiyor.
3- Çünkü Şenol Güneş yeteneksiz adamları seviyor.
4- Çünkü Şenol Güneş yetenek vadeden adamları sevmiyor.

onur-ts
21.10.2012, 21:07
neyin kafasındasın hoca ya 3 temmuz süreci sonuçlanıp kupam gelene kadar umrumda değil futbol.ama senin rezilliğin ve korkaklığın yüzünden acayip sinirlerim bozuk.şike sürecine de bi katkın yok.git evinde otur bizi bırak ya

Kereşenli
21.10.2012, 21:08
Nasıl takır takır top oynuyoruz ya? İki pas yapamıyoruz. Neresi takır takır. Yeminle öyle yorumlar görüyorum ki, sanki millet başka maç seyretmiş.

Erbay
21.10.2012, 21:09

Tempo yapıldığında 50.dakikada bittik. Takım önde basıp oynasa demek ki 25.dakikada falan biteceğiz yani kondisyon sıfır takımda. Sıfır. 0.

İbrahim CİHAN
21.10.2012, 21:12
hoca her zaman bizi kafaya oynattı. istifa yanlış. ama bence 1-2 hafta bi tatile gitsin. dünyadan haber almayacağı bi yere. kafasını rahatlatıp öyle gelsin.

[KAPLAN]
21.10.2012, 21:12
Tempo yapıldığında 50.dakikada bittik. Takım önde basıp oynasa demek ki 25.dakikada falan biteceğiz yani kondisyon sıfır takımda. Sıfır. 0.

Takım zaten çalışılmış hiçbirşey ortaya koymuyor ki. Bunların adam gibi antreman yaptığına inanmıyorum.

Maç esnasında kenarda o kağıtlara ne gibi notlar alıyor merak ediyorum. Zira skor ne olursa olsun yapılan müdaheleler hep aynı.

Maç sonu felsefesini mi yazıyor!

[KAPLAN]
21.10.2012, 21:14
hoca her zaman bizi kafaya oynattı. istifa yanlış. ama bence 1-2 hafta bi tatile gitsin. dünyadan haber almayacağı bi yere. kafasını rahatlatıp öyle gelsin.

böyle giderse millet kafayı oynatacak
(:

Tyler Durden
21.10.2012, 21:16
efsane hocaymis..bir gidin allah askina.
bu adami burada savunanlarinda iyi niyetli oldugunu dusunmuyorum..
besiktas bizi ezdi gecti..skor belki 1-1 ama sahadan sildiler..
barisini-halilini al ve git senol gunes..bu futboldan hic mi utanmadin?
hic mi yuzun kizarmadi?utandiysan istifa et.

Onur Şeref
21.10.2012, 21:25
1.5 senedir senin oynattığın topu başkası oynatsaydı kesin gitmişti.
Birazcık utanıyorsan istifa et ve bir daha gelme.

Trabzonspor dik duruştur 1-0'a yatma değildir. Eğilip bükülmemektir.

Hani insan evlidir evde huzuru yoktur da eve gitmek istemez ya; Şu anda aynı o duyguları hissediyorum. Takım bana huzur vermiyor ve uzaklaşıyorum yavaş yavaş. Sıkıldım artık saçmalıklarını izlemekten.

Hayır kurumumuyuz biz nerde hastalıklı takım var onu diriltiyoruz. Senden puan alamayan takım harbiden salaktır.

Harun-61
21.10.2012, 21:38
Sizi anlamiyorum Hocam !!!

niye korkuyorsunuz ???!

AYDIN KANTEKIN
21.10.2012, 21:41
Istifa etmesi bize ne kazandirir bilmiyorum Trabzonspor kulüp halinde hedef kaybetmis , koymamis ve sadece birilerine futbolcu hazirlayip taseronluk yapiyor.Hal böyleyken hedefi olan kimse bize gelmez gelipte kendini rezil etmez.

bahadır2561
21.10.2012, 21:46
Madem her maça Halil'le çıkacaktın neden aldırdın Janko'yu Emre'yi saçma saçma işler
Barış giriyor Soner çıkıyor hey yarabbim yaa Olcan her zaman ki gibi 90 dk sahada
Şu maçta Halil'e 90 dk nasıl dayanırsın aklım almıyor

Yaşar
21.10.2012, 21:48
Trabzonspor'daki son dönemlerinde ve hayatının olgunluk çağlarında olan değerli hocamız Şenol Güneş, şimdiye kadar haylini kurduğu fantezilerini Trabzonspor üzerinden uyguluyor.
2 maçtır Barış ve Zokora'Nın aynı anda sahada olmasıve Janko'nun 2 maçtır 85. dakikada girmesi fantezinin ulaştığı doruk noktasıydı.
Tebrikler değerli Hocam, benim sesim kesildi, yarın öğrecilerime nasıl ders anlatacağım şimdi?

Serhat ŞAHİN
21.10.2012, 21:49
Şenol Hoca ya futbolu unuttun ya da takımı ciddi derecede sabote ediyorsun... anlamak güç valla

Demek ki Ünal hoca oynatıyormuş takımı... YAZIK valla bu taraftara. gecesini gündüzünü bu takım için verenlere....

Burak Sahin
21.10.2012, 21:51
Ünal Karaman'ın günahı neydi sebebini bilen biri bunu yazabilir mi?

Hoca bu sene icin ona söz vermis ben bu yil sahaya inmicem demis, sözündede durmayincada Ünal Karaman da istifa etti iste....

Burak Sahin
21.10.2012, 21:53

Bu Özcan Bizati denilen adami kim bizim basimiza musallat etti?????

Yaşar
21.10.2012, 21:55
Bu Özcan Bizati denilen adami kim bizim basimiza musallat etti?????

Şenol Güneş'İn haneri yoktu.
Hatta göreve geldikten sonra heberi oldu...

jojuk
21.10.2012, 21:57
şenol güneşi savunacak birini arıyorum acaba çıkarmı ?

Burak Sahin
21.10.2012, 21:57

Yahu hakikaten bu takimin cok ciddi kondüsyon sorunu var, yorgun bir vücuda beyin asla hükmedemez......

Burak Sahin
21.10.2012, 21:58

Simdi degil yarin en gec öbür gün mollasalihoglu ve ergin varlibas damlarlar....

hos_cocuk61
21.10.2012, 21:58

Ortalığın sinmesini bekliyorlar şimdi değil geceye doğru çıkarlar ortaya. :)

Yaşar
21.10.2012, 22:00
Yahu hakikaten bu takimin cok ciddi kondüsyon sorunu var, yorgun bir vücuda beyin asla hükmedemez......

Bu akşamki maç için normal değil midir bu kadar yorulmak?
Sen ayağında topu tutablecek adamları oyundan çıkartıp, sürekli topun peşine koşan adamları oyuna sokarsan ne olur?
Sen sürekli topun peşinden koşsan yorulmaz mısın?
Zokora ölecek sandım bir an ahu, o kadar yoruldu adam topun peşine koşmaktan.

Tyler Durden
21.10.2012, 22:02

sali gunu ikindi namazina mutakip buraya toplanirlar..vidyoton
rezilliginin ucuncu gununde buraya gelmislerdi..
hocadan omurluk kontrat isterler.ama iste ne yapsalar
ne etseler takim daha geriye gidiyor..takke dustu kel gorundu..
simdi inonu deplasmaninda bir puan aldik daha ne olsun diye savunma yapacaklar..

erolizmts
21.10.2012, 22:02
Yaklaşık 2 yıl önce bir seminerde aslında itirafını etmişti

"Kaleciliği 20 yıl yaptım. 24 senedir de antrenörlük yapıyorum. Ama hala oyunu okuyamıyorum. Ama üniversite okudum....." diye devam ediyordu açıklaması.

Hani söylenecek birşey de kalmıyor bu itiraftan sonra. En azından "oyunu iyi okuyabilen" bir yardımcı alabilirdi yanına. Çünkü artık kabak tadı vermeye başladı bu durum. Maçın ilk yarısında Barış Özbek, Ferhat ve Volkan'ı ısınmaya giderken takımın belkide en iyisi Sapara'nın oyundan alınacağını tahmin ettim. Yani 2. yarı yine saçma sapan oyuncu değişikliğiyle oyunu BJK'ye vereceğimiz ayanbeyan ortadaydı. Yani Barış Özbek yahu. Çıkan ise Sapara. Ne denebilir ki!

bahadır2561
21.10.2012, 22:04

Nasıl td hiçbişeyden haberi olmuyor
Oyuncu alırlar haberi olmaz
Yardımcı alırlar haberi olmaz
Oyuncuyu satarlar haberi olmaz

DEEP BLUE
21.10.2012, 22:05
Şenol Güneş, dünyanın en bedavadan para kazanan teknik adamıdır. Hocam gel etme eyleme, takımı bitirdin, taraftarı böldün. Cansın, kansın filan ama Allah için bırak git. Daha fazla rezil etme kendini.

jojuk
21.10.2012, 22:05
Yaklaşık 2 yıl önce bir seminerde aslında itirafını etmişti

"Kaleciliği 20 yıl yaptım. 24 senedir de antrenörlük yapıyorum. Ama hala oyunu okuyamıyorum. Ama üniversite okudum....." diye devam ediyordu açıklaması.

Hani söylenecek birşey de kalmıyor bu itiraftan sonra. En azından "oyunu iyi okuyabilen" bir yardımcı alabilirdi yanına. Çünkü artık kabak tadı vermeye başladı bu durum. Maçın ilk yarısında Barış Özbek, Ferhat ve Volkan'ı ısınmaya giderken takımın belkide en iyisi Sapara'nın oyundan alınacağını tahmin ettim. Yani 2. yarı yine saçma sapan oyuncu değişikliğiyle oyunu BJK'ye vereceğimiz ayanbeyan ortadaydı. Yani Barış Özbek yahu. Çıkan ise Sapara. Ne denebilir ki!
kardeş şenol güneşin yaptıgı bir iki üç değil mersin maçında maç 1-1 ken olcanı çıkardı gol gerekiyo bize barış özbeki soktu şenol güneş artık çıldırmış olmalı şenol güneş artık git istemiyoruz seni

jojuk
21.10.2012, 22:06
Şenol Güneş, dünyanın en bedavadan para kazanan teknik adamıdır. Hocam gel etme eyleme, takımı bitirdin, taraftarı böldün. Cansın, kansın filan ama Allah için bırak git. Daha fazla rezil etme kendini.
helal olsun yorumuna bayıldım :alkış:

Yaşar
21.10.2012, 22:07

O'nun hiçbirşeyden haberi yokmuş kardeş.
Kimse O'na birşey sormuyormuş.
Hayatımda taraftarıyla bu kadar dalga geçen ve hala da savunulabilen bir adam görmedim yahu.

jojuk
21.10.2012, 22:08
şenol güneşin topçulardan haberi var ama sorumluluk almak istemiyor işine öle geliyor hepsinden haberi kurnazlıga vuruyo şenol güneş iyi çıkarsa topçu ben aldım dicek

Fatih
Tercihlerin yanlışlığı fazla can yakmaya başladı Hocam.

Emrah KabuL
Yapılan eleştiriler her zaman ki gibi aynı.

Uzun uzun yazmaya gerek yok.

Ben hemen bahaneleri alayım.

Şota ilk maçında puan kaybetti.

Colman döndükten sonra herşey çok farklı olacak.

Takım oyunu oynayan tek takım gibiyiz :)

Gol sorununu da çözersek şampiyonluğun en büyük adayıyız.

Hem Süper lig de doğru dürüst top oynayan takım da yok zaten.

İstikrar şart.

Ferguson,Wenger.

vs.vs.vs.

Ha bu arada pembe desenli kravat olmamış hocam.

Yaşar
21.10.2012, 22:11
Daha 3 ay öncesine kadar taraftraın çoğunluğu tarafından çok sevilen değerli hocamız, her geçen hafta kendine verilen değeri kaybettiriyor.
Böyle giderse maaalesef kendisine duyulan saygıyı da kaybettirecek ...

oflubektas
21.10.2012, 22:12

Genel olarak savunuyorum. Eleştirilere bakılırsa bu maç için de birçok konuda haksızlık yapılıyor.

Evet, Soner kötüydü, çokça geri pas yaptı, klas paslarını da göremedik.
Sapara hastaydı ve son anda kadroya dahil oldu. Zira Colman ve Alanzinho'nun yokluğunda Sapara'nın oynaması farzdır. Sonrasında da oyundan çıkardı, buna da saygı duymak lazım. Volkan yerine Yasin'de ısrar edilmesi de çok doğru. Defansif olarak çok aksayan ve acemice işler yapan Zeki, özevladımız ve umut veren bir oyuncu olduğu için kazanılmalı, ancak bu tür maçlarla değil. Yine de Serkan'ın formsuzluğunda daha dinamik olduğu için Zeki'yi tercih etti, hadi bu da tamam.. Afrika Kupası'ndan dönen Zokora'ya hava değişimi yaramamış, "sahadan siler", "hayata küstürür" dediğimiz Fernandes sahanın yıldızı oldu. Bu haldeki Zokora'ya birinin katkı sağlaması gerekir ama ne bileyim, Halil'i geri çekersin, Zokora'nın önünde Sapara'yla çiftlersin, neticede takım 1-0 öne geçmiş.

Buraya kadar savundum ama;

Barış Özbek nedir yahu ???? Beğenmediğim Soner'i fellik fellik aradım son 10 dakikada...

Burak Sahin
21.10.2012, 22:18

Bu arkadas yukaridaki maclari '' Videoton, Karabük ve G.antep'' cok abartildi diye yazdi, gülmüstüm meger hakliymis bugünki mac özellikle ikinci yari ligin en berbat macini oynadik....

Burak Sahin
21.10.2012, 22:22
Genel olarak savunuyorum. Eleştirilere bakılırsa bu maç için de birçok konuda haksızlık yapılıyor.

Sapara hastaydı ve son anda kadroya dahil oldu. Zira Colman ve Alanzinho'nun yokluğunda Sapara'nın oynaması farzdır. Sonrasında da oyundan çıkardı, buna da saygı duymak lazım. Volkan yerine Yasin'de ısrar edilmesi de çok doğru. Defansif olarak çok aksayan ve acemice işler yapan Zeki, özevladımız ve umut veren bir oyuncu olduğu için kazanılmalı, ancak bu tür maçlarla değil. Yine de Serkan'ın formsuzluğunda daha dinamik olduğu için Zeki'yi tercih etti, hadi bu da tamam.. Afrika Kupası'ndan dönen Zokora'ya hava değişimi yaramamış, "sahadan siler", "hayata küstürür" dediğimiz Fernandes sahanın yıldızı oldu. Bu haldeki Zokora'ya birinin katkı sağlaması gerekir ama ne bileyim, Halil'i geri çekersin, Zokora'nın önünde Sapara'yla çiftlersin, neticede takım 1-0 öne geçmiş.

Barış Özbek nedir yahu ???? Beğenmediğim Soner'i fellik fellik aradım son 10 dakikada...

Hocam onu birakta su yasin-olcan veya olcan-volkan veya yasin-volkan bu ikisinin oynadigi hangi macda pozisyon zenginligi veya hücumda üstünlük kurduk ????? Daha nedir bu ileride top tutamayan bu adamlarda israr illahi her mac bekliyoruzki olcan, yasin bireysel bir gol atsin. Halil, Olcan, Yasin bu 3 lü ile biz uefada rezil olurduk, allahdan videotona elendikde o günleri görmüyoruz....

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:22

Kime laf anlatıyorsun ki?

Hata yapmasını dört gözle bekliyorlar ki kinlerini kussunlar.. Kendi fikirlerini savunmayanlara da, nasılsa ceza almıyoruz diye, cümle arasında (açıkça yazmaya maçaları yetmiyor) hakaret ediyorlar. Ama sen, ben, Şenol Güneş, Özcan Bizati ya da herhangi onlardan farklı düşünen kimse bilmiyor; kendileri üstad ;)

Volkan Şen 2-3 pozisyonda son tercihi doğru kullanabilse ya da Onur muhteşem maçında yediğimiz golde de hata yapmamış olsa, "lideriz ama kötü oynuyoz yeaaaa" diye düşeceklerdi buraya.

Hatalarını eleştiririm, artılarını savunurum ama artısı ile, eksisi ile arkasındayım.. 15-20 yıldır bu takımı izliyorum, maceralardan yoruldum.. Hep kafaya oynayalım, hep kötü oynayalım.. Benim istediğim taktik ile oynansın ama 7. olalım diyebilecek kadar futbol romantiği(!) değilim ben.

ekleme:

@Burak Sahin

Bjk'den içerde-dışarda 3-5 yediğimiz günlerden beraberliğe üzüldüğümüz günlere geldiğimizin farkına varamayacak kadar gözün kör ;)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
21.10.2012, 22:24
Saldırın, afferin.
Tam iyi gün taraftarısınız.
Sizinle aynı takımı tutuyor olmak bile utanç verici.

Layık değilsiniz.
İnşallah gider hep beraber beter oluruz.
Sizin o zamanki mazeretlerinizi de burada beraber görürüz...

Yaşar
21.10.2012, 22:25
Kendimi volkan Şen'İn yerine koyuyorum ve kulübedeb sahayı izliyorum.
Kendi kendime '' Yasin veya Olcan'ın benden ne fazlası var da oynuyor, ben burada oturuyorum'' derim.
Oyuna girince de taç çizgisinden kaleye vururum, adamın içinden geçmeye çalışırım.
Yemin ediyorum yaparım yahu.

Harun-61
Saldırın, afferin.

Layık değilsiniz.

kendisi dahi mac sonu özelestiri yapiyor, biz yapmiyalim mi ?

Korkak futbol'dan biktik...!

Mollasalihoğlu
Saldırın, afferin.

Layık değilsiniz.

O zamanlarda ölü taklidi yapıyorlar.. Ya da deve kuşu.. Kafa kumda ama gerisi? :)

Burak Sahin
21.10.2012, 22:26
Yalniz bir nokta var gözden kacan @oflubektas orda mac analizi yapmis hocanin mac icindeki dogrularini yanlislarini yazmis kendince, senin gibi gelir gelmez saga sola saldirmamis, senin macan yeter mi bana veya bir baskasina hakaret etmeye?

Mollasalihoğlu
Kendimi volkan Şen'İn yerine koyuyorum ve kulübedeb sahayı izliyorum.
Kendi kendime '' Yasin veya Olcan'ın benden ne fazlası var da oynuyor, ben burada oturuyorum'' derim.
Oyuna girince de taç çizgisinden kaleye vururum, adamın içinden geçmeye çalışırım.
Yemin ediyorum yaparım yahu.

Bu kafada olduğundan, Yasin'den daha yetenekli olmasına rağmen yedek zaten.

Sapara'nın golünde Yasin'in pası özetliyor bu durumu.

surmnli
Her zaman maçlardan sonra üzülerek senin felsefesi bol beyanatlarını dinlemekten sıkıldım ve çok net bir şekilde görünen o ki o beyanatlarında bu takımın oyununa hiçbir katkısı yok , Allah aşkına bırak artık bu takımı , her maç senin bu korkak ,mantelatisi olmayan futbol anlayışını , sahada izleyip trabzonsporumuzuda sıradanlaş tırmana katlanamıyorum ,insan hayatı çok kısa , senin bu takımın başında teknik direktör olarak payına düşen sürenin dolduğuna inanıyorum , bırak belki senin yerine bu takımı daha başarılı yerlere taşıyacak birileri gelir

bahadır2561
21.10.2012, 22:27
Adalet timsali olan, en ufak adaletsizliğe bile dayanamayan Trabzonspor taraftarının Janko'ya yapılan haksızlığa göz yumup ''hocanın takdiri'' demesi de çok manidar

Emrah KabuL
21.10.2012, 22:27
Teşrif ettiler..

Baheneler geliyor yavaş yavaş.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:28
trabzonsporumuzuda sıradanlaş tırmana katlanamıyorum ,insan hayatı çok kısa , senin bu takımın başında teknik direktör olarak payına düşen sürenin dolduğuna inanıyorum , bırak belki senin yerine bu takımı daha başarılı yerlere taşıyacak birileri gelir

Trabzonspor'u sıradanlaştırmak..

Hafıza kaybı yaşıyor millet.. Hoca gelmeden önce Şampiyonlar Ligi'nde çeyrk final mi kovalıyorduk, kupa mı kazanıyorduk, ne yapıyorduk?

Sıradanlaştırmakmış :)

Burak Sahin
21.10.2012, 22:28
Saldırın, afferin.

Layık değilsiniz.

Utaniyorsan tutma renkdas git kendine bir halisaha, mahalle takimi kur hocanida al basina gecir mutlu mesut yasayin. Su gün elestirmiyecegizde ne zaman elestirecegiz. İyi gün taraftari İNönü deplasmaninda 1-1 lik skoru asla elestirmez.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:29
Teşrif ettiler..

Baheneler geliyor yavaş yavaş.

Ne yapmaya çalışıyorsun?
Senin tekelinde mi başlık?

Senin zırvaların fikir, bizim yazdıklarımız bahane.. Yapma yahu.. Çok bilmişliğin lüzumu yok..

Emirhan Makul
Değersiz, ikinci sınıf teknik adamlar gibi ligin ortasında değil, lig sonunda karşılıklı sevgi ve saygı ile vedalaşıp, istifasını vermeli, takıma katacağı, kendine katacağı hiç bir şey kalmadı malesef, iyi olan takımın formunu bozuyor, puan kayıplarının ve kötü oyunun tek sorumlusu hale geliyor malesef, umarım sezon sonunda bırakır, söylemesi utanç verici fakat Trabzonspor'a zarar veriyor.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
Hiç biriniz hakemin neredeyse her atağımızda tekmeler yememize rağmen elini kartına götürmeyişini görmedi mi?

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:30
Takımın aldığı kupaları hocayla bağdaştıramayıp kulp takanlar yorumlara "bahane" diyor.. Acizliğe bak :)

Burak Sahin
21.10.2012, 22:30
Layiklik konusu mevzu bahisse,biz Senol Günese degil, Senol Günes Trabzonspora layik, yakisir iser yapsin kafidir.

Yaşar
21.10.2012, 22:31
Hiç biriniz hakemin neredeyse her atağımızda tekmeler yememize rağmen elini kartına götürmeyişini görmedi mi?

Yapmayın ALlah'In aşkına ya.
Pislikleri halının altına süpürmek bu anlayış.

Burak Sahin
21.10.2012, 22:31

Evet dedign dogrudur burda itiraz edende yok zaten, hatta attiklari golde zeki faul falanda yapmamistir, ama bu sahadki rezil futbola örtebilecek kadar yeterli midir ? Yoksa kendimizi kandirmaya devam edelim mi? yani siz....

Ahmet Faruk
21.10.2012, 22:32
Şu sezon başımızda Şenol Güneş dışında bir hoca olsaydı ve oyun da hep bu kadar kötü olsaydı, takımın hocası için "Takımı sabote ediyor" denmezse ne olayım.

Şenol Güneşin kadroya-maça almadığı oyuncularla Ziya Doğanın zamanında kadroya almadığı oyuncular bildiğin paralel.

Ama işte kör olan 60ın üzeri maçta 30a bile varamayan galibiyeti göremeyen bizleriz :(

onur-ts
21.10.2012, 22:32

gene mi hakem suçlu? bir maç mı iki maç mı kaç maç.her seferindeki bahane hakem mi? artık bırakın da gerçeklerle herkes yüzleşsin.şenol hoca da bu eleştiriler vasıtasıyla gerçeklerle yüzleşsin istifa etsin.hakem hikayeleri bir iki maç kurtarır her maçı kurtarmaz

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:33
Şenol Hoca istifa edince ne değişecek, ikna olsam yemin ederim gönlüm elvermiyor zaten çoluk çocuktan gördüğü bu muameleye..

jojuk

Hata yapmasını dört gözle bekliyorlar ki kinlerini kussunlar.. Kendi fikirlerini savunmayanlara da, nasılsa ceza almıyoruz diye, cümle arasında (açıkça yazmaya maçaları yetmiyor) hakaret ediyorlar. Ama sen, ben, Şenol Güneş, Özcan Bizati ya da herhangi onlardan farklı düşünen kimse bilmiyor; kendileri üstad ;)

Volkan Şen 2-3 pozisyonda son tercihi doğru kullanabilse ya da Onur muhteşem maçında yediğimiz golde de hata yapmamış olsa, "lideriz ama kötü oynuyoz yeaaaa" diye düşeceklerdi buraya.

Hatalarını eleştiririm, artılarını savunurum ama artısı ile, eksisi ile arkasındayım.. 15-20 yıldır bu takımı izliyorum, maceralardan yoruldum.. Hep kafaya oynayalım, hep kötü oynayalım.. Benim istediğim taktik ile oynansın ama 7. olalım diyebilecek kadar futbol romantiği(!) değilim ben.

ekleme:

@Burak Sahin

Bjk'den içerde-dışarda 3-5 yediğimiz günlerden beraberliğe üzüldüğümüz günlere geldiğimizin farkına varamayacak kadar gözün kör ;)
mollasalih diyosunki 5 yediğimiz günleri hatırlayın diyonda karşında elle görülür gözle tutulur rakipde fernandes var 1 oyuncu rakip beşiktaş sende trabzonspor sun sen heral trabzonsporu takip etmiyorsun trabzonsporu küçülterek şenol güneşi büyütemezsin bırak bu lafları da beşiktaş da bi topçu varmı da korkuyorsun beşiktaşdan kadroya bakarsak oyuna bakarsak şenol güneş korkak tavukluk yaptı sende at gözlü gibi onu savunuyorsun sen bence trabzonsporlu değilsin şenol güneş sporu tut hadi canım

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
İnşallah devre arasından da önce gider de gelecek olan Kepaze 4. sınıf hocayı görür sizinle günde 4 saat dalgamı geçerim.

Adaylarım Goran Erikson; Lazaroni, Ali Kemal Denizci, Ziya Doğan, Ya da belçika'dan son model bir lüzumsuz olur...

surmnli
Trabzonspor'u sıradanlaştırmak..

Hafıza kaybı yaşıyor millet.. Hoca gelmeden önce Şampiyonlar Ligi'nde çeyrk final mi kovalıyorduk, kupa mı kazanıyorduk, ne yapıyorduk?

Sıradanlaştırmakmış :)

uzak dur kardeşim benden, seninle atışma içine girip burada desarjz olma gibi bir derdim yok ayrıca hafıza kaybı falan da yaşadıgım yok , bu sadece benim düşüncem sen şenol güneş değilsin o da senin düşüncen

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:34
mollasalih diyosunki 5 yediğimiz günleri hatırlayın diyonda karşında elle görülür gözle tutulur rakipde fernandes var 1 oyuncu rakip beşiktaş sende trabzonspor sun sen heral trabzonsporu takip etmiyorsun trabzonsporu küçülterek şenol güneşi büyütemezsin bırak bu lafları da beşiktaş da bi topçu varmı da korkuyorsun beşiktaşdan kadroya bakarsak oyuna bakarsak şenol güneş korkak tavukluk yaptı sende at gözlü gibi onu savunuyorsun sen bence trabzonsporlu değilsin şenol güneş sporu tut hadi canım

Kadıköy'de fb'nin 3 katı pozisyon bulduk, Olcan atamadı çoğunu kazanamadık.. Ona ne diyeceksin?

Yazı/hitap biçimine de dikkat et adam gibi yaz ;)

Burak Sahin
21.10.2012, 22:34
gene mi hakem suçlu? bir maç mı iki maç mı kaç maç.her seferindeki bahane hakem mi? artık bırakın da gerçeklerle herkes yüzleşsin.şenol hoca da bu eleştiriler vasıtasıyla gerçeklerle yüzleşsin istifa etsin.hakem hikayeleri bir iki maç kurtarır her maçı kurtarmaz

Yahu sampiyon oldugumuz sene her mac Collina mi yönetiyordu maclarimizi ???? O zamanda bu itler vardi simdide varlar, yarin da olacaklar.....

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:35
uzak dur kardeşim benden, seninle atışma içine girip burada desarjz olma gibi bir derdim yok ayrıca hafıza kaybı falan da yaşadıgım yok , bu sadece benim düşüncem sen şenol güneş değilsin o da senin düşüncen

Derdinin ne olduğu umurumda değil.. 3 yılda 3 kupa alan adam takımı sıradanlaştırdı ise, sıradan olmadığımızda ne yaptığımızı da yazacaksın. Sallamak yok öyle boş laflarla..

Emrah KabuL
21.10.2012, 22:35
Hoca bile evet yanlış tercihler de bulundum derken,ki bunu ilk kez yapıyor değil.

Sizlerin bu şekilde itham da bulunması,eleştiri yapanları kötü gün taraftarı olmamakla suçlanması da neymiş ?

Açık açık yazın evet sizler sırf Şenol Güneş gitsin diye Trabzonspor'un başarısız olmasını istiyorsunuz deyin.

Gerçi bunu da diyen oldu,Trabzonspor'luluğumuz bu şekilde itham edildi ama herhangi bir yaptırım olmadı.

E olmaz tabi.

Balık baştan kokar.

Yaşar
21.10.2012, 22:36
Şenol Hoca istifa edince ne değişecek, ikna olsam yemin ederim gönlüm elvermiyor zaten çoluk çocuktan gördüğü bu muameleye..

Göremediğiniz bir şey var.
Şenol Güneş her geçen gün daha da antipati kazanmaya başladı.
Bu başlıkta geçen yıldan beri yazılanlara bir göz gezdirin, ne demek istediğimi anlarsınız.
Demek ki yanlış giden birşeyler var , bu yanlışlar düzeltilmiyor ve düzeleceğe dair herhangi bir ışık yok.

jojuk
21.10.2012, 22:36

ekleme:

@Burak Sahin

yorum yaparken mantııklı olun lütfen biz bank asya takımı değiliz bjk bugün ismini duymadıgın topçularla seni yerle bir etti yazık senin gibi taraftara ha bu arada senin trabzonsporlu oldugunada inanmıyorum

Ahmet Faruk
21.10.2012, 22:38
Daha kötü bir hocanın gelme ihtimalinin olması Şenol Güneşin kötü bir hoca olduğu gerçeğini değiştirmez.
Daha iyi bir hoca gelme ihtimali de var elbette. Ben bundan kötüsünün olamayacağını düşünüyorum. Skora bakıp da bu yorumu yapıyorsam fenerli olayım, ama oyun sıfır. Valla sıfır ya. Biz bile 3-4 maç yaptıktan sonra belli bi oyun düzeni oluşturuyoruz halı saha maçlarında. Adamlar antreman bile yapıyor ne oynadıkları belli değil. Komik oluyor böyle olunca.

Harun
Saldırın, afferin.

Layık değilsiniz.

Zorla mı tutturuyorlar sana takımı? Senin sevgin Trabzonspor'a mı ? Ş.G. e mi?

oflubektas
Hocam onu birakta su yasin-olcan veya olcan-volkan veya yasin-volkan bu ikisinin oynadigi hangi macda pozisyon zenginligi veya hücumda üstünlük kurduk ????? Daha nedir bu ileride top tutamayan bu adamlarda israr illahi her mac bekliyoruzki olcan, yasin bireysel bir gol atsin. Halil, Olcan, Yasin bu 3 lü ile biz uefada rezil olurduk, allahdan videotona elendikde o günleri görmüyoruz....

Avrupa arenasında maalesef hep rezil oluyoruz. Bu tüm Türk takımları, hatta Milli Takım için geçerli. Maalesef bunun müsebbinin de Şenol Hoca değil, oyuncuların yetişme tarzlarıyla ilgili olduğunu, ayrıca Türkiye'de hak edilenin misli misli oranında lige para aktarıldığını düşünüyorum. Katar Ligi'nden sonra para/kalite ortalaması açısından en rezil durumda lig bizimkisidir herhalde. Kısacası mesele çok daha derin. Yoksa bu kadromuzun, verilen bu paraların mukabilinde Videoton'u hocasız da elemeliydik.

Gelelim diğer soruya; genel olarak tercih edilen kanatlardaki Yasin-Olcan ikilisi, çizgiye inip iyi orta kesen adamlar değil, katederek oynamayı daha çok seviyorlar. Bu adamlarla hücum zenginliği için onları iyi besleyecek göbek adamları (Colman-Soner), ayrıca çok sık boşa kaçan, sırtı dönük oynamayı ve servis yapmayı seven bir santrafor lazım. Açıkçası servis ve bitiricilik konusunda eksikleri olsa da, Umut Bulut'u yollayıp teneke çalarken düşünecektik. Hem hücum presiyle orta sahayı ve defansı rahatlatıyor, hem de müthiş enerjisi ve koşularıyla boş alan yaratıyordu. Janko için konuşmak henüz erken ama ben kafa gollerinden ziyade top tutmasını ve çapraz koşularını merak ediyorum.

DeAgLeMaNyAq
21.10.2012, 22:39
Doğrudan hoca ile ilgisi olmasa da irdelenmesi gereken iki konu var. Birincisi henüz deplasman galibiyetimizin olmaması, ikincisi de takımda iki gol atan tek bir oyuncunun olmaması...

Tascaynar
21.10.2012, 22:39
Hocam Halil'de ne buluyorsun anlamış değilim. Maç boyu bir tane olumlu hareketi yok. Janko'yu kulübeye mahkum edecek bir oyun mu sergiliyor? Emre'ye göre daha olumlu hareketlerde mi bulunuyor? Bu bir. İkincisi de Barış Özbek'in ne işi var bu kadroda? İkinci yarı bu kadar aciz duruma düşmemizin tek nedeni Şenol Güneş'in oyun anlayışıydı.

Burak Sahin
21.10.2012, 22:40
Yahu iyi gün taraftari gözü kapali bir sekilde İnönü deplasmaninda 1-1 lik skora bu kadar tepki koymaz, yok babam bu tepkinin tek sebebi sahadki rezil futbol ve geecege dair bir isik olmamsindandir.

Mollasalihoğlu
Göremediğiniz bir şey var.
Şenol Güneş her geçen gün daha da antipati kazanmaya başladı.
Bu başlıkta geçen yıldan beri yazılanlara bir göz gezdirin, ne demek istediğimi anlarsınız.
Demek ki yanlış giden birşeyler var , bu yanlışlar düzeltilmiyor ve düzeleceğe dair herhangi bir ışık yok.

Ligin devre arası olmadan düzeleceğine dair ışık yok demek zaten Trabzonspor taraftarının genel özelliği.. Ben istikrardan yanayım.. Hele ki Şenol Güneş, Halilhodziç ve kısmen Ersun Yanal dönemi dışında takımın ne halde olduğunu bildiğimden kesinlikle istikrar taraftarıyım..

Hoca bile evet yanlış tercihler de bulundum derken,ki bunu ilk kez yapıyor değil.

Sizlerin bu şekilde itham da bulunması,eleştiri yapanları kötü gün taraftarı olmamakla suçlanması da neymiş ?

Açık açık yazın evet sizler sırf Şenol Güneş gitsin diye Trabzonspor'un başarısız olmasını istiyorsunuz deyin.

Gerçi bunu da diyen oldu,Trabzonspor'luluğumuz bu şekilde itham edildi ama herhangi bir yaptırım olmadı.

E olmaz tabi.

Balık baştan kokar.

İki tarafı da eleştirmedikten sonra bu yazdıkların havada kalıyor. Şenol Güneş'in aldığı maaşı "kulübü yedin bitirdin" tarzında lanse edenleri de uyardın mı? Balık baştan kokmuyor maalesef bizim camiada..

yorum yaparken mantııklı olun lütfen biz bank asya takımı değiliz bjk bugün ismini duymadıgın topçularla seni yerle bir etti yazık senin gibi taraftara ha bu arada senin trabzonsporlu oldugunada inanmıyorum

Evet Sultanbeyli Belediyespor'luyum ama manyak olduğum için forumdur, yazı yazmaktır, şike duruşmalarına gitmektir, hayatımdan, ailemden, işimden ayırıp koşturuyorum.. Haşaa sizlerin yanında kimiz ki Trabzonspor için :)

Göktuğ Altuntaş
82 puan alındığı zaman niye git demediler acaba Şenol Güneş'e? cok komiksnz gerçekten :) zamanında Ersun Yanal bu takımdan niye gidiyor dediğimizdede gene suçlu biz olmustuk bak bunlar Ersuncu diye simdide Şenolcu olduk hayır bizim derdimiz Trabzonspor bu takımı bu hale getiren Yönetici zihniyetleriyle bizim derdimiz bu takımın başına Mourinho gelse onuda beğenmeyip yollarsınız 2 saniyede :)

jojuk
onun amacı trabzonsporu düşünmek değil kapılıp gidiyo şenol güneş sevdasına

Emrah KabuL
21.10.2012, 22:41
Adam hakem diyor yahu.

Pes.

Bahane bahane olalı böylesini görmedi.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:42
82 puan alındığı zaman niye git demediler acaba Şenol Güneş'e? cok komiksnz gerçekten :) zamanında Ersun Yanal bu takımdan niye gidiyor dediğimizdede gene suçlu biz olmustuk bak bunlar Ersuncu diye simdide Şenolcu olduk hayır bizim derdimiz Trabzonspor bu takımı bu hale getiren Yönetici zihniyetleriyle bizim derdimiz bu takımın başına Mourinho gelse onuda beğenmeyip yollarsınız 2 saniyede :)

:)

Bahane bahaneee bahaneeee diyecekler sana şimdi..

HAaa, o hazır kadroydu, hazır kadroya gelmişti hoca o yüzden şampiyon yapabildi ;) :D

DEEP BLUE
21.10.2012, 22:43
Trabzonspor teknik direktörü, kötü bir teknik direktör değildir. Çünkü "kötü" bile birşeydir.

jojuk
21.10.2012, 22:44

HAaa, o hazır kadroydu, hazır kadroya gelmişti hoca o yüzden şampiyon yapabildi ;) :D
sen bana şenol güneş barış özbeki neden oyuna aldı onu anlat tamam dicem sen haklsıın ...

spormania
gözünüzde bazı oyuncuları çok büyütüyosunuz...sonra hocaya sallıyosunuz...

maalesef kadro kalitemiz yeterli değil..takım oturmadı daha...Hocaya zaman lazım...

Herkes kötü zaten..2. yarıya toparlanırsak bakarız kaçıcı olacağımıza...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
Güneş'in gidişi ile ne olacak sanıyorsunuz,
gazeteden takip etmeye başlarsınız takımı;
iddasız, klasik 4. oluruz her sene;

Tarih yalan söylemez...

Aynı hataya iki kez düşen neyse de defalarca düşene ne denir siz hesap edin...
zira yarın size denilecek şey odur...

onur-ts
21.10.2012, 22:45
82 puan aldığında da eleştiriliyordu hoca.o zaman okumamışsanız bilemem.o zaman da oyuncu değişiklikleri, hep aynı 14kişiyle maç tamamlaması, takımı korkak oynatması her maçı 1-0 yenmesi ELEŞTİRLİYORDU. ama JAJA selçuk colman onur gibi aşırı üst düzey oyuncular ve şampiyonluk atmosferi nedeniyle hocaya rağmen göze batmadan aldık o puanları.eleştiri hep vardı 96da da aynı şeyden dolayı eleştirliyordu.kendini gram geliştirememiş olan hoca artık bırakmalı.

Göktuğ Altuntaş

bak onu doğru diyorsun kardeşim kesin öyle derler :):alkış:

Mollasalihoğlu
sen bana şenol güneş barış özbeki neden oyuna aldı onu anlat tamam dicem sen haklsıın ...

Anlayacağından emin değilim ama anlatayım..

Soner oyundan düştüğü, Zokora milli takımdan yorgun döndüğü ve Sapara 2 gündür serum tedavisi alıp ancak maça çıktığı için takımın orta sahası düşmeye başladı, Barış Özbek çok koşar kapatır diye düşündü..

Aksini söyleyeceksen detaylı yaz konuşalım..

Fatih
Çok net bir sorun var ortada;Sürekli şans bulan ve dökülen futbolcular hiçbir şekilde oynamayan içten içe problem haline gelen futbolcular.

Hoca elindeki kadrodan maksimum verim almak zorunda bazılarına sabredip bazılarını görmezden gelmek takım içinde huzursuzluk yaratacaktır.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:46
82 puan aldığında da eleştiriliyordu hoca.o zaman okumamışsanız bilemem.o zaman da oyuncu değişiklikleri, hep aynı 14kişiyle maç tamamlaması, takımı korkak oynatması her maçı 1-0 yenmesi ELEŞTİRLİYORDU. ama JAJA selçuk colman onur gibi aşırı üst düzey oyuncular ve şampiyonluk atmosferi nedeniyle hocaya rağmen göze batmadan aldık o puanları.eleştiri hep vardı 96da da aynı şeyden dolayı eleştirliyordu.kendini gram geliştirememiş olan hoca artık bırakmalı.

Hocaya rağmen'miş.. Allah'tan korkun.. Hocanın olmadığı 25 senede ne oldu da 30 yıl şampiyon olamadık..

Burak Sahin
21.10.2012, 22:46
Avrupa arenasında maalesef hep rezil oluyoruz. Bu tüm Türk takımları, hatta Milli Takım için geçerli. Maalesef bunun müsebbinin de Şenol Hoca değil, oyuncuların yetişme tarzlarıyla ilgili olduğunu, ayrıca Türkiye'de hak edilenin misli misli oranında lige para aktarıldığını düşünüyorum. Katar Ligi'nden sonra para/kalite ortalaması açısından en rezil durumda lig bizimkisidir herhalde. Kısacası mesele çok daha derin. Yoksa bu kadromuzun, verilen bu paraların mukabilinde Videoton'u hocasız da elemeliydik.

Gelelim diğer soruya; genel olarak tercih edilen kanatlardaki Yasin-Olcan ikilisi, çizgiye inip iyi orta kesen adamlar değil, katederek oynamayı daha çok seviyorlar. Bu adamlarla hücum zenginliği için onları iyi besleyecek göbek adamları (Colman-Soner), ayrıca çok sık boşa kaçan, sırtı dönük oynamayı ve servis yapmayı seven bir santrafor lazım. Açıkçası servis ve bitiricilik konusunda eksikleri olsa da, Umut Bulut'u yollayıp teneke çalarken düşünecektik. Hem hücum presiyle orta sahayı ve defansı rahatlatıyor, hem de müthiş enerjisi ve koşularıyla boş alan yaratıyordu. Janko için konuşmak henüz erken ama ben kafa gollerinden ziyade top tutmasını ve çapraz koşularını merak ediyorum.

Colman-Soner konusunda sonuna kadar hak veriyorum hatta bence adrian ve sapara dan biri bu ikilinin yanina monte edilebilse cok yararli olacagini düsünüyorum. Halil mac icinde bir pozisyonda bir pas atti (orda bir an sirti dönük janko yu hayal ettim) olönünde biri olmus olsaydi, cok güzel bir pozisyona girecektik. Dün izledigim Bursaspor macinda 3. bölgedeki pas trafikleri, verkaclar, kabat organizasyonlari falan bizim takimda cok görmek isterdim...

Ali Tunahan Güllü
21.10.2012, 22:47
Hocam ne olur takıntılarından vazgeç.

Göktuğ Altuntaş
21.10.2012, 22:48

hocaya rağmen mi ? :) demekki hep yanlış izlemişsiniz maçları birde eleştiri ile istifa et git kavramını iyi ayrt etmek lazım bunlar apayrı kavramlar malumdur ki.

jojuk
Anlayacağından emin değilim ama anlatayım..

Soner oyundan düştüğü, Zokora milli takımdan yorgun döndüğü ve Sapara 2 gündür serum tedavisi alıp ancak maça çıktığı için takımın orta sahası düşmeye başladı, Barış Özbek çok koşar kapatır diye düşündü..

Aksini söyleyeceksen detaylı yaz konuşalım..
:p tamam bişe demiyom

DEEP BLUE
İddiasız klasik 4.lük... Vay be, şu futbol öngörüsüne bayıldım gerçekten.

Necmettin ALTUNTAŞ
Hocaya saldırıyorsunuz futbolculara saldırıyorsunuz hakaret ediyorsunuz aşağılıyorsunuz küçültüyorsunuz.Sizlerin Kazım kanattan Turgay Şerenden geri kalır tarafınız var mı?Sevmiyorsunuz anladık ama Bu acımasız eleştiri niye.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:49
:p tamam bişe demiyom

Demiyor musun? Diyemiyor musun?

hos_cocuk61
21.10.2012, 22:49
Bursaspor maçında Şenol Güneş'i soyunma odasında unutursak maçı kazanma şansımız artar

jojuk
21.10.2012, 22:50
Demiyor musun? Diyemiyor musun?
saparayı oyundan aldıkdan sonra gördük halimizi artık saçma sapan oyuncu değişikliklerinden dolayı takım ilerlemiyo 85 dk jankoyu sokuyo çok güzel dimi

onur-ts
21.10.2012, 22:50
evet bu gece de anladık ki Şenol Güneş yıkılmaz bir tabuymuş.onun olmadığı tarihimiz koca bir hiçmiş arkadaş biz anlayamamışız değerini

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:52
evet bu gece de anladık ki Şenol Güneş yıkılmaz bir tabuymuş.onun olmadığı tarihimiz koca bir hiçmiş arkadaş biz anlayamamışız değerini

20 yaşındasın. Kaç kupa gördün. Kaçında hoca kimdi?

onur-ts
21.10.2012, 22:53
" hatalarımız fazlaydı, demek ki ben yanlış tercihler kullanmışım orada"." şenol güneş-resmi site.

hoca hatasını kabul edince bişe yok.biz hoca hatalısın dedik mi olaylar olaylar

Mollasalihoğlu
saparayı oyundan aldıkdan sonra gördük halimizi artık saçma sapan oyuncu değişikliklerinden dolayı takım ilerlemiyo 85 dk jankoyu sokuyo çok güzel dimi

Barış'ın neden girdiğini sormuştun.. Sebepleri ile anlattım. Ne alaka şimdi?

jojuk
şenol güneş olmazsa trabzonspor olmazmış :D yaşattıgı ikinciliklerinden dolayı efsane yaptık adamı :D

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 22:54
şenol güneş olmazsa trabzonspor olmazmış :D yaşattıgı ikinciliklerinden dolayı efsane yaptık adamı :D

2010-2011'de 2. mi olduk sana göre?

DEEP BLUE
21.10.2012, 22:55

Hatta o yoksa, yediğimiz ekmek bile haramdır. O yoksa Trabzonspor diye birşey yoktur. Aslında biz yokuz, sadece hazret var. Aslında evrensel gücün ete kemiğe bürünmüş halidir.

Ömer Faruk61
21.10.2012, 22:57
Geçen Seneki Aykut ve Adrian bu sene neden kadroda yok?.Neden çift forvet oynamıyoruz? Aykut,Adrian,Emre Güral bu oyuncuların oynamaları için formsuz oyuncularımızın sakatlanması cezalı olması mı gerekiyor.Lütfen Hocam Allah aşkına artık bir şey yap 8 maçtır ne yapıyoruz?

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
21.10.2012, 22:57

Bana kimse zorla bir şey yaptıramaz Allaha şükür;
Ben seninle bir kez üslubun yüzünden muhatap olmayacağımı yazmışken alıntı yapıp cevap vermen de ilginç.
Bi de neredeyse aynı üslupla ama madem ille istiyorsun cevabını verelim.

Trabzonspor'a sevgim; o yüzden de daha önce düşülen hatalara yine düşüp saçma sapan durumlarda kepazelikler yaşamayalım istiyorum.Bu savımı Güneş yokken getirilen çapsız ve niteliksiz teknik adamların listesine dayanarak savunuyorum.
Senin gibi apansız-izansız saldırıp adını bile yazmayarak incitilmesini, gönderilmesini istemiyorum.
Biliyorum yüz vermediği yerel medya;
pirim tanımadığı fırsatçı leş kargaları da aynı sizin gibi başını yemek için sırada bekliyorlar.
Ama ben Trabzonspor'un tarafını;
İstikrarın ve başarının tarafını;
Şampiyon Takımın Hocasının;
Şampiyon Takımların kaptanının tarafını tutuyorum.

Anladın mı H.

Burak Sahin
21.10.2012, 22:58
Barış'ın neden girdiğini sormuştun.. Sebepleri ile anlattım. Ne alaka şimdi?

Madem böyle bir macda elindeki tek koz olarak barisi sokuyorsun da adrian nerede ????? Hangi günde biz bu adamdan faydalanacagiz ????? Yahu adma oynamadan tikir tikir parasini aliyor cok kötü oynasa oynasa ne kadar oynayacak, orta sahadan kendi kalemize gol atacak halimiz yok, oyun kontraya dönmüs ileriye pas atacaka dam yok baris mi atacakti o paslari yoksa adrian sapar gibi adamlar mi?????

jojuk
Geçen Seneki Aykut ve Adrian bu sene neden kadroda yok?.Neden çift forvet oynamıyoruz? Aykut,Adrian,Emre Güral bu oyuncuların oynamaları için formsuz oyuncularımızın sakatlanması cezalı olması mı gerekiyor.Lütfen Hocam Allah aşkına artık bir şey yap 8 maçtır ne yapıyoruz?
şenol güneşin yapacağı tek şey is-ti-fa etmek

hos_cocuk61
Bu başlık iyicene uyutmaya başladı, her girişimde bir kaç kişiden masallar duyuyorum hazır böyle iken gelin şu başlığı;

Mollasalihoğlu ve Ergin Varlıbaş'tan masallar başlığı olarak değişelim.

Mehmet Fatih Silik
21.10.2012, 23:00
Hocam Bursa macinda Janko veya Emre'yi ilk 11 oynat artik lütfen...takimin bas bas gol sorunu cekiyor ama sen haala Halil'le ba$liyorsun...
Janko'yu ne icin aldik biz? Her mac 5 dak. oynasin diye mi ? Bu macta hic dü$ünmeden Janko veya Emre'yi oynatmaliydin...
Zeki'ye $ans verip burda cogu kendini akilli zannedenlere de iyi bir cevap vermi$ oldun... (:

dimsag
şenol hocaya kızsamda gitmesini istemem, gs,fb daha iyi oyuncularla ne yapabiliyorki, iyi bir forvet bencil olmayan becerikli iki kanat oyuncusu ile bu takım iş yapar, malzeme neki beklenti ne olsun yasin hermaç oynuyor kaç isabetli orta yapmış iki asisti var biri halilin mucizevi yüzkere denese biri gol olacak pozisyonu bunun dışında sahada kaldığı sürece oynadığı kanat boş diğer yanda olcan bencilllik abidesi durumunda bugün hayret ettim saparaya top verdi onsekiz içinde, volkan oynasa tren gibi kafasını kaldırmadan gidiyor halilin durumu ortada, janko neden onbirde başlamıyor die hocaya sormak istediğim tek soru bu acaba oda kanatlardan bi cacık olmadığının farkında olduğundanmı oynatmıyor, yoksa taraftarı susturmak için alalacele yapılmış bi transfermi, colman sezon başından beri yok, alanzinho sakat ortasaha bugün iflas etti sonerde o yükü kaldıracak bir oyuncu değil yinede istanbuldan bir puan kötü diyemiyorum hernekadar onurun çıkardığı 3 yüzde yüzlük gol pozisyonuna rağmen

Mollasalihoğlu
Bu başlık iyicene uyutmaya başladı, her girişimde bir kaç kişiden masallar duyuyorum hazır böyle iken gelin şu başlığı;

Masal dinleyecek fiziksel yaşı geçtiğin muhakkak ama bunlar da sana masal geliyorsa ee bebeğim ee o zaman.. Büyüyünce ve seviyeli olabilince yine gel ;)

Burak Sahin
21.10.2012, 23:01
Bana kimse zorla bir şey yaptıramaz Allaha şükür;
Ben seninle bir kez üslubun yüzünden muhatap olmayacağımı yazmışken alıntı yapıp cevap vermen de ilginç.
Bi de neredeyse aynı üslupla ama madem ille istiyorsun cevabını verelim.

Trabzonspor'a sevgim; o yüzden de daha önce düşülen hatalara yine düşüp saçma sapan durumlarda kepazelikler yaşamayalım istiyorum.Bu savımı Güneş yokken getirilen çapsız ve niteliksiz teknik adamların listesine dayanarak savunuyorum.
Senin gibi apansız-izansız saldırıp adını bile yazmayarak incitilmesini, gönderilmesini istemiyorum.
Biliyorum yüz vermediği yerel medya;
pirim tanımadığı fırsatçı leş kargaları da aynı sizin gibi başını yemek için sırada bekliyorlar.
Ama ben Trabzonspor'un tarafını;
İstikrarın ve başarının tarafını;
Şampiyon Takımın Hocasının;
Şampiyon Takımların kaptanının tarafını tutuyorum.

Anladın mı H.

Üsluba bak hizaya gel:) birde harun abinin üslubuna laf atiyordun...

GÖKDENİZ61
21.10.2012, 23:01
hakkaten şenol hoca eleştiriyi hak etti bugün. Ama merak ediyorum yarın onun yerine başka bir hoca gelse bu kadroyla başarı yakalasa, hazır kadroya geldi demiyeceksiniz dimi...şenol'un beceremediğini bu yetenekli teknik adam becerdi diyeceksiniz...peki şenol 82 puanla şampiyon olduğunda neden o zamanda delikanlı gibi hakkını vermediniz, hazır kadroya gelmiş oldu...Neden? O halde Ersun yanal'ın şampiyon yapamadığı kadroyu şenol güneş şampiyon yapmış olmuyor mu peki..onada cevabınız hazır vay efendim ersun yanal'ı rahat bırakmadılar bide ersun yanal'ın elinde jaja mı vardı ki canım vs. vs. vs.

Burak Sahin
21.10.2012, 23:02

Budur iste, tebrik ediyorum :)

Yaşar
Öne geçeriz Barış Özbek girer.
Berabere oluruz Barış Özbek girer.
Yenik duruma düşeriz Barış Özbek girer.
Nedir bu Barış ÖZbek yahu?

Mollasalihoğlu
hakkaten şenol hoca eleştiriyi hak etti bugün. Ama merak ediyorum yarın onun yerine başka bir hoca gelse bu kadroyla başarı yakalasa, hazır kadroya geldi demiyeceksiniz dimi...şenol'un beceremediğini bu yetenekli teknik adam becerdi diyeceksiniz...peki şenol 82 puanla şampiyon olduğunda neden o zamanda delikanlı gibi hakkını vermediniz, hazır kadroya gelmiş oldu...Neden? O halde Ersun yanal'ın şampiyon yapamadığı kadroyu şenol güneş şampiyon yapmış olmuyor mu peki..onada cevabınız hazır vay efendim ersun yanal'ı rahat bırakmadılar bide ersun yanal'ın elinde jaja mı vardı ki canım vs. vs. vs.

Bunlara hikaye diyecekler..
Masal çıktı bir de, 0-6 yaş grubu :)

Cevap veremeyince muhabbet bunlara kayıyor..

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 23:03
Haa bir de şey var: BMN'de Şenol Güneş'i eleştirmek yasak..

Neremle gülsem bilemedim :)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
21.10.2012, 23:03
Üsluba bak hizaya gel:) birde harun abinin üslubuna laf atiyordun...

İki kişinin diyaloğuna üçüncü olmak iyi değildir.
Genel olarak ayıplanır haberin olsun.

Burak Sahin
21.10.2012, 23:07

Yok ben 3. degilde ordaki '' firsatci les kargalarida ayni sizn gibi...'' devam eden cümlenizden kendimi bir anda sizin gibi kelimesinin icinde hissetmistim.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 23:08
Avatar mevzusu ile ilgili mail atabilir ya da Danışma kısmına yazabilirsiniz arkadaşlar. Yeri burası değil (bu mesaj da silinecektir işi bitince)

hos_cocuk61
21.10.2012, 23:09
Masal dinleyecek fiziksel yaşı geçtiğin muhakkak ama bunlar da sana masal geliyorsa ee bebeğim ee o zaman.. Büyüyünce ve seviyeli olabilince yine gel ;)

Buradaki üyeleri öyle bir uyutuyorsunuz ki artık herkes alıştı sizin masallarınıza. Kimse sesini çıkarmıyor, sesini çıkaranıda yönetici yönünüzü göstererek susturma yoluna gidiyorsunuz. Ama bir nebzeden sonra sıkıyor artık farklı türler deneyin fıkra, hikaye olabilir. Yada başlığı değişin çünkü her girişimde sizin masallarınıza tanık oluyorum. :)

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
21.10.2012, 23:09
Destek amaçlı bir platformda köstek içeriklerinin silinmesi gayet kolay anlaşılabilir bir tavırdır.
Hocam Ziya Doğan da olsa yapamazsın bunu. Hoca olduğu sürece saygı sınırları korunmalıdır.

Güneş'e gelirsek İstanbul'da BJK maçını kazanamadı diye eleştiriliyor;
takımı getirdiği nokta gurur verici;
zira gelmesinden önceki son maçımızda Kasımpaşa'dan 3 yemiştik ve malesef o maçta staddaydım.

Daha sonra şampiyon olacak kadronun yarısından fazlası da sahadaydı...

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 23:11
Buradaki üyeleri öyle bir uyutuyorsunuz ki artık herkes alıştı sizin masallarınıza. Kimse sesini çıkarmıyor, sesini çıkaranıda yönetici yönünüzü göstererek susturma yoluna gidiyorsunuz. Ama bir nebzeden sonra sıkıyor artık farklı türler deneyin fıkra, hikaye olabilir. Yada başlığı değişin çünkü her girişimde sizin masallarınıza tanık oluyorum. :)

Gözlerinizi kontrol ettirmenizi öneririm.

Kimse sesini çıkaramıyormuş, yönetici yönümüzü göstererek susturuyormuşuz; ama yöneticiye başlığı Mollasalihoğlu'ndan masallar yapın diyebiliyorsunuz yani.. Bir çelişki yok mu?

30 yılda tek şampiyonluk var.. Bence de masal gibi..

Ömer Faruk61
21.10.2012, 23:12
Şenol Güneş ezber yaptığı değişikliklerden vazgeçmiyor..Yani neden 1 -0 öne geçmişssin..Yap 45te 2 değişiklik ne kaybedersin..Gol yemeden 60 tan önce değişiklik yapmamak gibi bir takıntı var ve değiştirdiği oyuncuyu ve oyuna alacağı oyuncuyu bilmek acı..Arkadaş 2.yarıdaki futbol rezaletini paf takım oyuncuları da becerebilir.Milyonlarca lira paraya yazık günah..Kondisyon biti son 20 dakikada takımda neymiş fizik gücü yüksek barış özbek pehhhhh...

Tyler Durden
21.10.2012, 23:13

aynisini baska biri yazsa aninda bu yazilanlar silinir.kendine yonetici diyen adamlar
uyeleri bu uslup nedeniyle uyarir..
bilerek mi yapiyorsunuz bilmiyorum ama forumdaki bazi yoneticilerin uslubuna ragmen forumun birbirine girmemesi uyelerin ne kadar sabirli insanlar olduklarini
gosteriyor..
birde birsey dikkatimi cekti,
soyadi mollasalihoglu olup yonetici olmayan var mi acaba:)

Emrullah
21.10.2012, 23:14
Son birkaç yıldır Trabzonspor iç sahada değilde dış sahada daha rahat kazanırdı ve daha çok puan toplardı. Şimdi iç sahada 10 puan, dış sahada ise 3 puan kazanmışız.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Emrah Akcagöz
21.10.2012, 23:14
Şenol hocanın yanındaki yardımcılar da yanlışlarını söyleyemeyecek kadar acizler bu açık. Yani şu takımda Barış oynayıp Adrian ilk 18'e giremiyorsa, milli takımının galibiyetinde başrol oynayan Janko oynamayıp haftalardır ne yaptığı belli olmayan Halil oynuyorsa, hazırlık maçı dahi olsa kalitesini belli eden Emre oynamayıp Yasin oynuyorsa ya teknik heyette var sorun ya da taraftarda. İllaki revizyona gitmek için bi takımdan 3-5 yemek mi lazım yoksa karşımıza basit gördüğümüz takımların mı çıkması lazım. Hoş o basit gibi görünen takımlara karşı bile zorlanıyoruz biz.

Tuğrul
21.10.2012, 23:16
İstatiksel veriler hakkında fikrim yok.

Ancak 8 hafta sonunda belki de Akhisarla birlikte en az pozisyon yakalayan, şut çeken, ceza alanına orta açan ve pas yapan sıralamada en alt basamaklarda olduğumuzu açık yüreklilikle söyleyebilirim.

Emrah KabuL
21.10.2012, 23:17
Kadro bahanesi.

Sağ bek » Hilbert
Sol bek » Uğur Boral
Ön libero » İ.Toraman
Ortasaha » Oğuzhan
Kanat » bir miktar para + Holosko

Forvet » Batuhan

Yedekler; Cenk,Escude,Emre Özkan,Olcay,Hasan Türk,Erkan Kaş,Mehmet Akyüz

Ve bu takım 2.yarı yapmış olduğu bir sistem değişikliğiyle sana kök söktürüyor.

Neyse hakem bahanesinin yanında bu daha iyiydi.

Burak Sahin
21.10.2012, 23:18
İstatiksel veriler hakkında fikrim yok.

Ancak 8 hafta sonunda belki de Akhisarla birlikte en az pozisyon yakalayan, şut çeken, ceza alanına orta açan ve pas yapan sıralamada en alt basamaklarda olduğumuzu açık yüreklilikle söyleyebilirim.

Gollerimizin cogu bireysel yetenek ve tam videoluk goller:) bu bile sizin yazdiginiz konuyu destekler nitelikde.

hos_cocuk61
21.10.2012, 23:20
aynisini baska biri yazsa aninda bu yazilanlar silinir.kendine yonetici diyen adamlar
uyeleri bu uslup nedeniyle uyarir..
bilerek mi yapiyorsunuz bilmiyorum ama forumdaki bazi yoneticilerin uslubuna ragmen forumun birbirine girmemesi uyelerin ne kadar sabirli insanlar olduklarini
gosteriyor..
birde birsey dikkatimi cekti,
soyadi mollasalihoglu olup yonetici olmayan var mi acaba:)

Benimde bir şey dikkatimi çekti Mollasalihoglu'lar Şenol Güneş'e toz kondurmuyor. :) İlginç

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 23:21
Benimde bir şey dikkatimi çekti Mollasalihoglu'lar Şenol Güneş'e toz kondurmuyor. :) İlginç

Maaş veriyor hoca bize..

Burak Sahin
21.10.2012, 23:21
Kadro bahanesi.

Sağ bek » Hilbert
Sol bek » Uğur Boral
Ön libero » İ.Toraman
Ortasaha » Oğuzhan
Kanat » bir miktar para + Holosko

Forvet » Batuhan

Yedekler; Cenk,Escude,Emre Özkan,Olcay,Hasan Türk,Erkan Kaş,Mehmet Akyüz

Ve bu takım 2.yarı yapmış olduğu bir sistem değişikliğiyle sana kök söktürüyor.

Neyse hakem bahanesinin yanında bu daha iyiydi.

Dua edelimde Samet Hoca maca ikinci yaridaki dizilis ile baslamadi yoksa kesin yenilirdik.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
21.10.2012, 23:22
Evet Şenol Güneş akrabamız;
hatta bize para ödüyor...

Ne ima ediyorsunuz.
Lütfen makul sınırlarda kalın.
Smiley koymak yaptığınız imaları sevimli hale getirmiyor.

h@msi61
21.10.2012, 23:23
Maaş veriyor hoca bize..

Sen ne kadar aliyorsun arkadas ayiptir sormasi, benim kontrat yenileme vaktim geldi de :)

bjk beraberligi sonrasi hocaya saldirabilecek lukse sahip olmayi saglayan da yine Senol hocamizdir :)

Anıl C
21.10.2012, 23:23
Hocam seni elestirmek haddim degil ama merak ediyorum halil ve yasinde ne goruyorsun? Ayrica 10 milyonluk iki transferimiz adrian ve henrique niye ortalarda yok. Bu arada dersen zamana ihtiyacimiz var iste o zaman mideme agrilar giriyo
Yine de canin sagolsun hocam. Bu takima benden cok daha fazla emegin var.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 23:24
Sen ne kadar aliyorsun arkadas ayiptir sormasi, benim kontrat yenileme vaktim geldi de :)

bjk beraberligi sonrasi hocaya saldirabilecek lukse sahip olmayi saglayan da yine Senol hocamizdir :)

Yöneticiyiz diye laf söz olmasın diye mesajları silinmiyor, kimse de uyarmıyor.. Bundan gaz alarak abartıyorlar.. Ayıbın da sınırı var..

Vkgz
21.10.2012, 23:24
"Defansif olarak ona yardımcı olacak Barış'ı almak istedik ama düşündüğümüz olmadı."

apachi61
21.10.2012, 23:27
Kasimpasa macinda da ayni seyi yapti bu mactada illa adami kusturcek ya kimse kusura bakmasinda bir insan her mac son 5 dakka oynarsa nasil alisacak benim aklim fikrim almiyor. Ayrica emre gurali neden sokmuyor madem son 5 dakkalara guveniyor sok sunu ya bari oyuncu degistirdik, gorduk iyi degildi deriz bakariz ama bi goster su adami taraftara ya bariz ozbek giriyosa emre nin ilk 11 oynamasi lazimdi 1000 kere

Tyler Durden
21.10.2012, 23:33
Evet Şenol Güneş akrabamız;
hatta bize para ödüyor...

Ne ima ediyorsunuz.
Lütfen makul sınırlarda kalın.
Smiley koymak yaptığınız imaları sevimli hale getirmiyor.

benim bir sey ima ettigim yok..gayet acik.
ucuncu kisinin ayiplandigini soylerken sizin neyi ima ettiginizide anlayacak
yastayiz..bu imali mesajlarin ucte birini biz yapsak ceza yeriz..
neyse ciftliginizde sizin dediginiz her daim dogrudur.siz herkese istediginiz
uslupla cevap verebilirsiniz..
bizler marabayiz..sizin gibi forum agalarina imali konusmamiz soz konusu degil.

Burak Sahin
21.10.2012, 23:34
Macdan öncede yazdim yine yaziyorum hocanin kaderini belirleyen 3 unsur var...1-Hücumculardan gelecek bireysek şık goller. 2-Onur' un performansi 3- Bamba' nin performansi...Bu 3ünden 2 si birkac mac iflas ederse hocada bavulunu toplar gider.

bahadır2561
21.10.2012, 23:35
Güneş'in gidişi ile ne olacak sanıyorsunuz,
gazeteden takip etmeye başlarsınız takımı;
iddasız, klasik 4. oluruz her sene;

Tarih yalan söylemez...

Aynı hataya iki kez düşen neyse de defalarca düşene ne denir siz hesap edin...
zira yarın size denilecek şey odur...

7 kez Türkiye 1. Lig Şampiyonluğu

1975-76 Ahmet Suat Özyazıcı

1976-77 Ahmet Suat Özyazıcı

1978-79 Özkan Sümer

1979-80 Ahmet Suat Özyazıcı

1980-81 Özkan Sümer

1983-84 Ahmet Suat Özyazıcı

2010-2011 Şenol Güneş

8 kez Türkiye Kupası Şampiyonluğu

1977-78 Ahmet Suat Özyazıcı

1991-92 Urbain Braems

1994-95 Şenol Güneş

2002-03 Samet Aybab

2003-04 Samet Aybaba-Ziya Doğan

2009-10 Şenol Güneş

7 kez Cumhurbaşkanlığı Kupası Şampiyonluğu

1978-79 Özkan Sümer

1982-83 Ahmet Suat Özyazıcı

1994-95 Şenol Güneş

Not: 5 başbakanlık ve 1'de süper kupamız var. Onları yazmadım. Bunların ikisinde de td Şenol Güneş

28 kupanın 6'sında Şenol Güneş teknik direktörmüş.
Tarihe dönüp bakmanı bende isterim

gabriel omar
21.10.2012, 23:40
Şenol Güneşten iyisi gelmez ,eleştirmeyin demeyi doğru bulmuyorum.Bu mantıkla Emersonuda eleştirmeyelim nasılsa Abdullahtan beri sol bek gelmiyor eldekine razı olalım o zaman.Madem gidenin yerininin daha iyisiyle dolmayacağına bu kadar eminsiniz takımda hiç kimseyi eleştirmeyeceğiz demektir.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 23:42
7 kez Türkiye 1. Lig Şampiyonluğu

1978-79 Özkan Sümer

1980-81 Özkan Sümer

2010-2011 Şenol Güneş

8 kez Türkiye Kupası Şampiyonluğu

1991-92 Urbain Braems

1994-95 Şenol Güneş

2002-03 Samet Aybab

2003-04 Samet Aybaba-Ziya Doğan

2009-10 Şenol Güneş

7 kez Cumhurbaşkanlığı Kupası Şampiyonluğu

1978-79 Özkan Sümer

1982-83 Ahmet Suat Özyazıcı

1994-95 Şenol Güneş

Not: 5 başbakanlık ve 1'de süper kupamız var. Onları yazmadım. Bunların ikisinde de td Şenol Güneş

28 kupanın 6'sında Şenol Güneş teknik direktörmüş.
Tarihe dönüp bakmanı bende isterim

Son şampiyonluktan bu yana, yani hocanın kalesini koruduğu efsane kadrodan bu yana bakınca?

Emrah KabuL
21.10.2012, 23:44
Vizyondan falan bahsedenler var ya,

Aşağıda yazmış olduğum mesajı cevaplayabilir misiniz ?

Şota 37 yaşında teknik adamlık kariyerine başladı.

Şenol Güneş'de 36 yaşında.

Şenol Güneş Trabzonspor ile ilk sezonunda ligi liderin 29 puan gerisinde 5.sırada bitirdi.

İkinci sezonunda Boluspor'un başına geçtiğinde bu kulüpte 3 yıl görev yaptı.

İlk 2 sezonunda takımı zar zor ligde tuttu.

3.sezonunda ise Boluspor'u küme düşürdü.Adamlar bir daha 1.lig yüzü göremediler.

Bu tür bir başarıya imza atan Şenol Güneş Boluspor'u küme düşürdükten 2 sezon sonra nasıl oldu da Trabzonspor'un başına geçebildi ?

Henüz yolun başında olan Şota'yı sırf Şenol Güneş'e toz kondurmamak adına eleştirenler bunu nasıl açıklayabilirler ?

Tabi daha sonra Sakarya,Antalyaspor ve İstanbulspor dönemleri de oldu.

Bu üç takımda da yine başarılı olamadı ama her nedense tekrar tekrar Trabzonspor'un başına getirildi.

Acaba o zamanlar da Şenol Güneş için bu tür eleştiriler yapıldı mı ?

Bunca takım da başarısız olan birisi ne tür umutlarla Trabzonspor'un başına getirildi ?

canna52
21.10.2012, 23:45
takımı psikolojik olarak bitirmeden git artık..

otomatik pilota bağladı iyice değişiklikler bile aynı.

halil tek forvet oynayamaz.

janko yu bu hoca kullanamaz.

Adem Erdoğan
21.10.2012, 23:45
Marc Janko ve Barış Özbek diyorum sadece.

Emrah KabuL
21.10.2012, 23:47
Şenol Güneşten iyisi gelmez ,eleştirmeyin demeyi doğru bulmuyorum.Bu mantıkla Emersonuda eleştirmeyelim nasılsa Abdullahtan beri sol bek gelmiyor eldekine razı olalım o zaman.Madem gidenin yerininin daha iyisiyle dolmayacağına bu kadar eminsiniz takımda hiç kimseyi eleştirmeyeceğiz demektir.

Bu tespiti kaç kez yazdık buraya.

Cale'yi beğenmedik,

Cech'i getirdik,

Olmadı Emerson geldi.

Üç oyuncu arasında da performans olarak büyük bir fark yok.

Bu mantığa göre Cale ile devam etmemiz lazımdı.

Efendi,eli yüzü düzgün biriydi.

Yazık oldu.

Mollasalihoğlu
21.10.2012, 23:48

Halil eleştirilsin. Hatta gönderilebilir. Giderse yeri rahat dolar bence.

Bamba da eleştirilsin kötü oynadığında. Ama bence gönderilmesin.. Yeri dolmaz kolay kolay. Bu kadar basit aslında.

canna52
21.10.2012, 23:49
Öne geçeriz Barış Özbek girer.
Berabere oluruz Barış Özbek girer.
Yenik duruma düşeriz Barış Özbek girer.
Nedir bu Barış ÖZbek yahu?

otomatik pilota bağladı şenol hoca.

bi arkadaş yazmıştı "at finke" taktiği diye..

Fatih Öztürk
21.10.2012, 23:50
Şenol hoca insandır candır kandır ama bitti beyler bu iş bitmeli.artık hatadan öte resmen saçmalamaya başladı.20 dakikada orta sahayı komple değiştirip oyun şeklinin içine eden adamın Trabzonsporun başında işi yok.adamsa adam.eyvallah ama bitti.bitmeli.

gabriel omar
21.10.2012, 23:55

Bamba da eleştirilsin kötü oynadığında. Ama bence gönderilmesin.. Yeri dolmaz kolay kolay. Bu kadar basit aslında.

Şenol Güneşin değerlerinin,insanlığının,Trabzonsporluluğunun yeri dolmaz .Fakat teknik direktör olarak yeri doldurulabilir.Tıpkı giderse Bambanın yerinin doldurulabileceği gibi.

Emrah KabuL
21.10.2012, 23:56

Bamba'yı önceden tanıyor muyduk ?

Bamba yerine manager tavsiyesiyle kötü bir stoper de transfer edebilirdik.

Tercih meselesi sonuçta.

Ayrıca yeri dolmaz diye de bir şey yok.

Bamba'dan iyi binlerce stoper var.

Önemli olan doğru seçimi yaparak takıma kazandırabilmek.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.10.2012, 00:01
benim bir sey ima ettigim yok..gayet acik.
ucuncu kisinin ayiplandigini soylerken sizin neyi ima ettiginizide anlayacak
yastayiz..bu imali mesajlarin ucte birini biz yapsak ceza yeriz..
neyse ciftliginizde sizin dediginiz her daim dogrudur.siz herkese istediginiz
uslupla cevap verebilirsiniz..
bizler marabayiz..sizin gibi forum agalarina imali konusmamiz soz konusu degil.

Kendi söylemediğim şeylere karşı savunma yapacak değilim.
"İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir" demişti sanırım Yunus Emre...

Raporlama tuşu herkes için geçerli.
Eğer kurallara aykırı olduğunu düşündüğünüz mesaj varsa rapor edebilirsiniz.

Yönetim konusu ise ancak bir bayrak yarışıdır.
BMN'de dün başka yöneticiler vardı;
bugün birileri var ve yarın bambaşka insanlar olacak elbette...
Bununla ilgili şikayetiniz varsa onu da seve seve dinleriz doğru kanaldan iletirseniz.

"Çiftlik-ağa-maraba" imanıza katılmıyorum ama bence böyle hissediyorsanız gereğini yapın.

Konu Şenol Güneş bu arada,
Konu dışına haddinden fazla çıkılıyor.

28'de 6 eleştirisine katılıyorum.
Yeterli değil ama;
Güneş dönemini çıkarınca;
Güneş'in kaptan olduğu dönemden sonra en iyi teknik adamın kim olacağını isteyen hesaplayabilir.

Aynı hataya tekrar düşmemek lazım.
Başşka kimse bizim kadar dinamik ve zemini kaygan bir takımın teknik ekibinde başarı yakalayamaz kısa dönemde.
Ha yarın olmaz a gerçekten kurumsal bir yapı oluşur,
o zaman oturur konuşuruz.
Ama bugün sevseniz de sevmeseniz de en iyi alternatifimiz Güneş'tir.

M.S.SOFU
22.10.2012, 00:04
maçtan evvvel istanbul deplasmanlarında alınan puanlar önemliydi demiştim
puan yeterli
oyuna laf etmiyorum

ophius
22.10.2012, 00:17
hocam süpersin...böyle devam et...yaptığın değişiklikler falan her zamanki gibi yerindeydi...

61_Serhat_61
22.10.2012, 00:24
hocam süpersin...böyle devam et...yaptığın değişiklikler falan her zamanki gibi yerindeydi...

Ciddimisin?

Canberk
22.10.2012, 00:26
İroni'nin dik alâsını yapıyor @ophius. Yani öyle düşünmek istiyorum

ophius
22.10.2012, 00:27
Ciddimisin?

hayır tabiki... :mad:

Emrullah
22.10.2012, 00:39
Hocam ilk kez bu kadar umutsuzum senden, takıma faydalı olabileceğinden. Dilim varmasa da, gönlüm istemese de mantığım gitmen gerektiğini söylüyor.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

MDanışmaz
22.10.2012, 00:42
Birileri Şenol hocaya skora göre oyuncu değiştirmeyi öğretsin.Her hafta ceyhun'u oyunda görmek istemiyoruz!!!

Hocam artık bu oyuncu değişikliklerinde sabit adamlarda kalma.Her maç aynı senaryoyu görüyoruz..3-1 galip maçta da ceyhun oyuna giriyor , 1-0 yenik olduğumuz maçtada biraz değişiklik iyi gelir.

Bir adam 7'sinde neyse 70'inde de o dur Barış Özbek olayına bakın ne kadar da benziyor şampiyon olduğumuz sene yazdıklarım :)

must61
22.10.2012, 00:52
Bir adam 7'sinde neyse 70'inde de o dur Barış Özbek olayına bakın ne kadar da benziyor şampiyon olduğumuz sene yazdıklarım :)

Geçen seneki Aykut Akgün değişikliğide sabitti.
Ceyhun-Aykut-Barış... böyle gider bu..

artvints
22.10.2012, 00:54
çok biliyosunuz gerçekten, herşey size kolay, bu adam bu sezonu bitirecek, siz de sonunda değerlendireceksiniz, sezon arası hoca değiştirilir mi, üstelik gelip sizi kurtaracak bi şenol güneş de yok.biraz sabır, ben körü körüne eleştirenlerin ne yanar döner olduğunu görüyorum burda.önce inönüdeki gibi bi atmosfer oluşsun avni akerde ,rakip takımın ayakları titresin, sonra, taraftar görevini yaptıktan sonra dönüp şenol hocaya hesap sorarsınız.

İbrahim CİHAN
22.10.2012, 00:55
4-4-2ye dönsek daha göze hoş gelen bi futbol oynasak olmaz mı hocam? zira bi değişikliğe gerçekten çok ihtiyacımız var görmüyo musunuz? özellikle halil tek forvet olmuyo işte ısrarın mantığı ne? barış özbek mesela olmuyo yani zorlamaya gerek yok.

sifuni
22.10.2012, 02:28
Gs ve fb den sunulan ikramlari bir sekilde geri ceviriyoruz !

Fatih Öztürk
22.10.2012, 02:37
çok biliyosunuz gerçekten, herşey size kolay, bu adam bu sezonu bitirecek, siz de sonunda değerlendireceksiniz, sezon arası hoca değiştirilir mi, üstelik gelip sizi kurtaracak bi şenol güneş de yok.biraz sabır, ben körü körüne eleştirenlerin ne yanar döner olduğunu görüyorum burda.önce inönüdeki gibi bi atmosfer oluşsun avni akerde ,rakip takımın ayakları titresin, sonra, taraftar görevini yaptıktan sonra dönüp şenol hocaya hesap sorarsınız.

Heeehh tamaaaamm...
Çok biliyoruz gerçekten.bu adam bu sezonu bitirecek öylemi.iyi bitirsin bakalım.her maç saçma sapan oyuncu tercihlerini izlemeye devam edeceğiz.bu akşam 3 orta saha oyuncusunu çıkarıp 1 forvet 1 kanat 1 tanede biftek(Barış) tercihlerinden sonra Şenol hoca sezon sonunu değil ömrümüzü hakediyor.takım 55.dakikadan sonra sahada geziyor arkadaş geziyor.Allahını seven beni tutmasında üzerime Barış Özbeki atsın.

jojuk
22.10.2012, 02:39
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2012/10/22/632x314/4850289116.jpg?5593704406620121022013313 maçtan sonra 1 puan iyidir diye demeç veren şenol güneşi kınıyorum korkak futbol istemiyoruz artık istifa et takımda nefes alsın artık yada biri bu hocaya TRABZONSPOR u çalıştırdıgını sölesin .........

Derbeder-53
22.10.2012, 03:11
Şenol Hoca'yı eleştirmiyorum! Eleştirenlere bir eleştiri;

Bu takımı 82 puanla şampiyon yapan o değilmiydi ?

jojuk
22.10.2012, 03:24
Bu maç Şenol Güneş'in Beşiktaş'a FEDA'sıdır..

Harun
22.10.2012, 06:55
Kim gelecek,kim gelecek... Bu kadar basit ve kaçamak soru olmaz arkadaş.Bu takıma Ferguson gelsin Ş.G. e gösterieln sabır ona gösterilmediği sürece o da gönderilir.Sorun kimin geleceği değil, gelen kişiye Ş.G kadar sabır gösterilip gösterilmeyeceği.

Daha öncede yazdım yine yazıyorum, şuan Ş.G. in yerinde başka adam olsaydı kellesini çoktan kesmiştiniz.Bu durumda kalkıpta bana Ş.G. gitse yerine kim gelecek diye sormayın.

Önce bana şunaki performansı xxx bir adam yapsa yine Ş.G. gibi desteklerim diyecek yönetim ve taraftar lazım.Sonra gelin isim isteyin.
Çünkü yeni gelecek kişi alacağı üç mağlubietten sonra " ne oldu Ş.G gitti de yine kaybettik yine kaybettik" olacak.Kimse demeyecek ki bu adamada Ş.G. gibi 3-4 sezon şans verelim sonra eleştirelim diye.

Körü körüne kendi evladımız diye Ş.G.i savunmayı bırakın artık.yaptıkları ile alkışlanan biri olarak kalsın.Aksi halde geçen her hafta daha fazla tepki görecek ve istifa ettirilmeye yönelik eylemler olacak.Ben Avniaker'de Ş.G. istifa seslerini duymak istemem açıkcası.O yüzden kendi rızası ile bu işi bırakmalıdır.

Harun
22.10.2012, 06:59
Şenol Hoca'yı eleştirmiyorum! Eleştirenlere bir eleştiri;

Bu takımı 82 puanla şampiyon yapan o değilmiydi ?

Hep aynı şeyleri demeyin farklı bulgularla gelin.Daum,Denizli,Lucescu,Terim, gibi hocalarda bir çok kez şampiyonluk yaşadılar.Ama yeri geldiğinde başarısız olduklarını gördüklerinde istifa ettiler.

1 sene şampiyon yaptı diye 2 sene takımı geri götürmesini syredecek değilim.Geçen sene tamam şöyle böyle dedik.Bu senenin bahanesi nedir?

61_Serhat_61
22.10.2012, 06:59
hayır tabiki... :mad:

Şimdi rahatladım işte :)

Harun
22.10.2012, 07:03

Bizi kurtaracak biri olmadığını nerden biliyorsun?Geleceği görme gibi bir yeteğe mi sahipsin?
Asıl şimdi istifa etmelidir ki, yeni gelecek hoca takımı bu sezon tanıyıp önümüzdeki sezon eksik gördüğü yerleri giderip şampiyonluk hedefi ile sahaya çıkmalıdır.aksi Aksi alde sezon sonu gelecek adam hiç tanımadığı bir kadroda kimin kalacağını kimin gideceğini maç kaseteri ile yapacak değil heralde.

Faik Yılmaz
22.10.2012, 08:11
Vallahi maç başlamadan babamla abime dedimki....

Dakika 60 da Barış oyuna girecek.....

70 te ya Volkan ya Alan.....

85 tete Janko girecek....

Tam dediğim sırada ve dakikalarda alındı oyuncular....

Şenol Hoca iyice saçmalamaya başladı.....

Rakip takıma desekki kimi oyundan alalım kimi alırsak rahat edersiniz ilk Saparayı söylerlerdi...

Birde bu Barışta ne lanet bir şey var anlamadım.....

Top 5 kere ayağına değdi 2 sini taça ikisini rakibe teslim etti....

Ne defansta ne ofansta hiç bir katkısı olmadı.....

Ama ne hikmetse her maç oynuyor oynatılıyor.....

Kısaca Şenol Hoca formayı hakedenlere vermiyor......Torpillilere veriyor....

Hiç takımın aşında durmasınada gerek yok.... değişiklikler bellizaten..... 60 da barış , 70 te volkan 85 tete janko girer olur biter....

ErtuGrul
22.10.2012, 08:39
Milli takımda nasıl hak etmeyenler kadroya alınınca eleştiriyorsak,Şenol hocada bu konuda Avcı'dan aşağı kalmıyor.Kadroyu adaletli kurduğuna inanmıyorum Şenol hocanın...Milli takımdan moralli dönen bir adamı küfür eder gibi son beş dakikada oyuna almak...Sakatsa hiç oynatma beğenmiyorsan kadroya alma...Emre'nin Halil'i kesmesi için daha kaç hazırlık maçında gol atması lazım...Biraz insan Şenol hocam..

Gurpas
22.10.2012, 08:43
Şenol Güneş kendini biraz toparla yaydığın enerji taraftarda bu etkiyi yaratıyorsa futbolcularda da aynı etkiyi yaratır. Daha kararlı bir duruş bekliyoruz senden biraz bunun bilincinde ol lütfen

Mollasalihoğlu
22.10.2012, 09:01
Rakip takıma desekki kimi oyundan alalım kimi alırsak rahat edersiniz ilk Saparayı söylerlerdi...

Sapara 2 gün boyunca serum yemiş, oynayabileceğini maçtan önce söylemiş. İlk yarıda dahi koşacak mecali kalmadı zaman zaman, kendi gözlerimle gördüm..

Böyle beylik laflar edebilecek konumu kendinizde görüyorsanız şu takımı az takip edin bari..

Mollasalihoğlu
22.10.2012, 09:04
Şenol Güneşin değerlerinin,insanlığının,Trabzonsporluluğunun yeri dolmaz .Fakat teknik direktör olarak yeri doldurulabilir.Tıpkı giderse Bambanın yerinin doldurulabileceği gibi.

Bamba'yı önceden tanıyor muyduk ?

Bamba yerine manager tavsiyesiyle kötü bir stoper de transfer edebilirdik.

Tercih meselesi sonuçta.

Ayrıca yeri dolmaz diye de bir şey yok.

Bamba'dan iyi binlerce stoper var.

Önemli olan doğru seçimi yaparak takıma kazandırabilmek.

Örneğe dikkat edeceğiniz isme dikkat etmişsiniz..

Şenol Güneş 30 yıldır bu takımın başında değil.. Başında olmadığı zamanlardaki hocalara bakın, memnunsanız sıkıntı yok.. Ben memnun değilim.. Ve yıllarca 5. 6. bitirdik ligi. Artık o günlere dönmek istemiyorum..

Faik Yılmaz
22.10.2012, 09:08
Sapara 2 gün boyunca serum yemiş, oynayabileceğini maçtan önce söylemiş. İlk yarıda dahi koşacak mecali kalmadı zaman zaman, kendi gözlerimle gördüm..

Böyle beylik laflar edebilecek konumu kendinizde görüyorsanız şu takımı az takip edin bari..

Saparanın serumluk halini de gördüm Barışın serumsuz halini de....

Sapara orta sahada yatıp serum takılsa Barıştan çok daha fazla iş yapardı en azından rakibe topu atmaz rakibi bir kişi fazla oynatmazdı......

Şenol Hoca resmen saçmalıyor oyuncu değişiklikleriyle...

Jackdaniels
22.10.2012, 09:12
Sen bize iyi yapıyosun hoca bravo devam et böyle...

Faik Yılmaz
22.10.2012, 09:13
Bu arada bazı arkadaşların Şenol Güneşi savunma azmine hayranım doğrusu....

Adam kendisi " hata yaptım " diyor hatasını kabul ediyor.. Ama Onlar kabul etmiyor....

Mollasalihoğlu
22.10.2012, 09:15
Saparanın serumluk halini de gördüm Barışın serumsuz halini de....

Sapara orta sahada yatıp serum takılsa Barıştan çok daha fazla iş yapardı en azından rakibe topu atmaz rakibi bir kişi fazla oynatmazdı......

Şenol Hoca resmen saçmalıyor oyuncu değişiklikleriyle...

O zaman giren adamı eleştirmen lazım çıkan adamı değil ;)

Ama burdan bir vurayım, olmazsa bir de ordan vururum mantığı var nasılsa :)

Faik Yılmaz
22.10.2012, 09:17
O zaman giren adamı eleştirmen lazım çıkan adamı değil ;)

Ama burdan bir vurayım, olmazsa bir de ordan vururum mantığı var nasılsa :)

Girende yanlış çıkanda yanlış....

takımı oynatılma şeklide yanlış....

kondisyon durumuda.....

ne taraftan tutsan elinde kalıyor takım.....

yürüyen beşiktaşı bile kahraman yaptı sevgili hocamız siz savunmaya devam edin.....