PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

.....
02.05.2012, 23:11
Halen daha Serkan'ı Volkan'ı konuşanlar var ya.

Yok abi yok. Bu adamın ne demek istediğini çoğumuz anlayamıyoruz.

Halen daha oyuncu tercihlerini eleştiriyorlar.

Önce verdiği mesaja bir bakın sonra eleştiri yaparsınız.

Futbol konuşmuyorum dedi adam. Ne demek bu ?

Bunu herkes içinde sorgulasn.

onur-ts
02.05.2012, 23:40
büyük adamsın...en doğru sözü söyledin gene.futbol konuşmuyorum.statükoyu sarsan sözlerine devam hocam.seninleyiz

must61
02.05.2012, 23:40
Basın toplantısında harika konuşmuş Şenol Hoca.

Sefa
02.05.2012, 23:42
"Canım yandı" söylerken benim canım Hoca kadar yandı valla.. Adamsın Hocam..

Ömer SEVİNÇ
02.05.2012, 23:43
Mükemmel bir basın toplantısı yapmış adam. Helal olsun.

bangkook_61
02.05.2012, 23:48
Şu basın toplantısının tamamını bulmamız lazım. Hoca canım yandı derken cidden benim de yandı.

Fatih
02.05.2012, 23:51
Şenol Güneş!

deneme61
02.05.2012, 23:51
arkadaşlar senol hocanın konuşmasının tamamını nerde bulabırız.. gercekten mukemmel konusmus.canımız yandı hoca

61viya
02.05.2012, 23:53
Adaletin ibresi hiçbir zaman bizden yana olmadı.

Şimdi yaptığım tek şey, Allah'a yalvarmak! Pazar günkü maçta, Şenol Hocam'ın, Trabzonsporumun yardımcısı ol. Lütfen.

Legolas77
02.05.2012, 23:55
şu ADAM'a hakkettigi degeri veremedik ya ona yanıyorum

Adem Erdoğan
02.05.2012, 23:58
şu ADAM'a hakkettigi degeri veremedik ya ona yanıyorum

Ben değer verilmesini geçtim artık; "hocaaa" diye başlayan çemkirmeler olmasın ona da razıyım.

Fatih ÇOLAK
02.05.2012, 23:59
Şenol Hoca'yı ilk kez bu kadar sinirli gördüm, adam bırakmış futbolu hala memlekete mesaj vermeye çalışıyor ama anlayan kim?

Geçen hafta sinirlenmiştim sana hocam ama nasıl bir düzen içerisinde olduğumuzu hatırlattın bize tekrar...

Berat Akçay
02.05.2012, 23:59
Hala taktikten oyuncudan söz ediliyor .Adamın sözlerini kulaklarınızı açında dinleyin .

Helal olsun

cahana
03.05.2012, 00:00
gözlerim yaşardı hocam sana helal olsun. seviyorsak bu yüzden seviyoruz seni. bu içtenliğin bu samimiyetin ve bu denli sahiplenmen kelimelerin yetersiz kaldığı anlar bu anlar. mükemmel bir konuşma tekrar helal olsun.

unal.hso
03.05.2012, 00:09
Basın toplantısını biraz izledim.Aslında o biraz'da yeterliydi.Hoca ne mesajlar verdi.Ama anlayan yok.Twitter'da Beşiktaşlıların galatasaraylıların hocaya yaptığı yorumları görüyorum bi de bizim taraftarın yaptığı yorumları görüyorum neyse.

Fatih ÇOLAK
03.05.2012, 00:10
Basın toplantısı:

9RmWAbPhV6A

Hürgün Aygün
03.05.2012, 00:11
Bir kez daha gurur duydum senin gibi bir hocamız olduğu için.Hocam isterse 5 sene şampiyon olama sen burada ol.Babam kadar değerlisin gözümde hocam...

The Ciks
03.05.2012, 00:12
Adaletin ve emeğin ulu bir neferisin...

Ermiş sin...

Yerleşik kanıların etrafında bilmem kaç tur dönmüşsün...

Ülkeni layıkıyla tavaf etmişsin...her açıdan...hipotenüsten ta venüs e uzanan...

Sosyal medyanın canı cehenneme...

Bu halk seni hiç unutmayacak...

Vicdanın adaletin hürriyetin ve bu memleketin adım attığın her vatan

toprağında...

layıkıyla hoşgörün var layıkıyla öngörün var...diyalektik perspektifini

halkıma enjekte etmene hayran olasım var...

anadolunun eşsiz bilinci sizin ruhunuzda var...

o ruhu son nefesinize kadar yaşatınız...

Aklınızı nefesinizle yarıştırınız...

iyiki varsınız....

Fatih
03.05.2012, 00:13
Şenol Güneş için ''Yetersiz'' iddasında bulunanlar için bu akşam ''Yeterli'' olmuştur.

SEDAT
03.05.2012, 00:14
* Hocam sen varya adamın önde gidenisin, kendimden bir parça görüyorum seni, helal olsun eğer sana hakkım varsa sonuna kadar helal olsun...

Terzioğlu
03.05.2012, 00:15
Bu adamin en kisa zamanda heykeli dikilmeli.

Ahmet Demir
03.05.2012, 00:15
Türk futbol tarihinin en önemli konuşmalarından birisini yaptı. Bu basın toplantısı kaydedilip arşivlenip saklanmalıdır.
Trabzonsporluluğumla bir kez daha gurur duydum.
Ellerinden öpüyorum hocam, ellerinden.

seyduna_efil
03.05.2012, 00:17
Bu saatten sonra kümede düşsek bu adamın arkasında durmak zorundayız...

Adam resmen ağladı yahu!!

danger00
03.05.2012, 00:19
habu oyuncu haburda niye oynamay hoca. istifs istifa

Ömer Faruk61
03.05.2012, 00:22
Ne Deyimki Beni Bu yaşımda ağlattığın için istifa et mi deyim Güzel İnsan....

hanifta
03.05.2012, 00:23
açıp açıp izliyorum,zevk alıyorum resmen izlerken....

h@msi61
03.05.2012, 00:23
Basin toplantisi inanilmaz gercekten. Sonuna kadar arkandayiz hocam...

Adem Erdoğan
03.05.2012, 00:24
"Açıkçası beklemediğimiz bir puan kaybıydı ama Trabzonspor iyi bir takım. Her zaman her şeyi sahanın içinde yapabilecek bir ekip. Golü bulamayınca, bu tip maçlarda telaş başlıyor. Kısa sürede bu kadar büyük maçı kaldırmak da kola değil. Golü bulamayınca maalesef böyle bir hal gördük oyuncularımızda"

Fatih Terim

h@msi61
03.05.2012, 00:26
"Açıkçası beklemediğimiz bir puan kaybıydı ama Trabzonspor iyi bir takım. Her zaman her şeyi sahanın içinde yapabilecek bir ekip. Golü bulamayınca, bu tip maçlarda telaş başlıyor. Kısa sürede bu kadar büyük maçı kaldırmak da kola değil. Golü bulamayınca maalesef böyle bir hal gördük oyuncularımızda"

Fatih Terim

Aman ne yaptin, birazdan gelir Terim severler...

Yaşar
03.05.2012, 00:26
Tüylerim diken diken oldu. Gurur duydum gurur. Ellerinden öpüyorum.

Sacit
03.05.2012, 00:28
Şenol hocanın bu akşam ki açıklamalarını izlerken gözlerim doldu, ağlamamak için kendimi zor tutum. dinime imanıma pazar günü Avni Aker'e gelen şerefsiz hırsızları öldürebilirim !

Enes
03.05.2012, 00:30
Tarihi açıklamalar bunlar,basın toplantısını herkez bi kaç kere izlemeli.ş
Bu arada büyüksün Hocam...

Samet Yildirim
03.05.2012, 00:32
Hoca degil kovulmali...

Hey gidi hey...

Ne diyim...

Inanilmazsin..

Emirhan Makul
03.05.2012, 00:36
Ağlattı, gebertti zaten 2 haftadır çok kafama takıyorum artık son kıvama geldim bir şekilde patlamak istiyorum daha da bunalttın beni be şenol baba, yak de yakalım, öl de ölelim yeter ki bir daha öyle canım yanıyor deme katlanamıyorum.

10-61
03.05.2012, 00:37
Yine mi Tolga kalede. Buna ancak sabotaj derler. Adam geçen maçda 4 gol yemiş sen hala onu kalede tutuyorsun. Senin bu takımı sabote etme hakkın yoktur. Abideyi bırak istersen kral ol yinede Trabzonsporun görevli adamısın. Sana verilen görevi yerine getirmen lazım. Tolganın kalede ne işi var. Son haftalarda yediği gollerin sayısını bile hatırlıyamıyorum. Her maç gol yiyor maşallah.

Adam gibi hoca olsan Onuru kaleye koyardın. Biraz adaletli ol. Adam ol lütfen!!!

Asıl sen adam olsan bu lafları etmezdin ama olmadığın için sorun yok.

Tyler Durden
03.05.2012, 00:38
bu sayfalarda hep elestirilerim oldu..yine oyun hakkinda
bir kac elestiri yazacaktim.zira yine kotu oynadik..
tam yazarken ustteki vidyoyu gordum.mac sonu izleyememistim.
bugun icin
baska bir sey yazasim gelmiyor sadece
aciklamalar icin tesekkurler hocam diyorum..

Bekir
03.05.2012, 00:42
Hocam sizi hep Teknik Direktörlüğünüzle eleştirirdim ama ilk kez konuşmanızla eleştireceğim.

Allah aşkına bu kadar ağır konuşulur mu,insan bu kadar etkili konuşabilir mi,isnan içindekileri bu kadar güzel dışa yansıtabilir mi?
Defalarca kez dinledim,tekrar tekrar dinleyesim geliyor.

Sizi tekrar istifaya davet ediyorum ama bu sefer böyle kirli bir düzen için çok fazla temiz olduğunuz için,istifaya davet ediyorum.

Bugün anladım ki her şeyi içinize atmışsınız,bu düzende başarı bekleyerek ve başarı gelmediği için sizi eleştirdiğim için aptallık yapmışım,hatta gerizekalılık yapmışım,kendime acıyor ve Sizden özür diliyorum

Merve H.Oğlu
03.05.2012, 00:43
Allah senin canını, bizim canımızı yakanları kahretsin Şenol Hocam..

Kadir
03.05.2012, 00:44
Sen bitanesin hocam.. Allah hakkımızı yiyenlerin belasını versin!

hatipoglu
03.05.2012, 00:49
İster iyi, ister kötü bir teknik adam olsun, doğruları kadar yanlışları da olsun hepsi bir yana, Şenol hocanın "adamlığı" bir yana. Gözlerimiz doldu hocam, içimiz kabardı. Yüreğine sağlık hocam. İyi ki ben de Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum.

Ömer Faruk61
03.05.2012, 00:49
Yemin Ediyorum Dayanamıyorum..Kahroldum Hocam..Haftasonu Trabzona Gelip O şerefsizlerin başına yıkmak istiyorum Avni Akeri..

ThePatriot61
03.05.2012, 00:50
Senin cok hakkin yendi hocam bizde biliyoruz. Senin hakkini yiyenlerin Allah bin türlü belasini versin. Bu camianin hakkini kim yediyse de Allah onlari bin kere beter etsin insallah.

Ergin Varlibas
03.05.2012, 00:51
Yemin Ediyorum Dayanamıyorum..Kahroldum Hocam..Haftasonu Trabzona Gelip O şerefsizlerin başına yıkmak istiyorum Avni Akeri..

Hocamizda tam bunu yapmayin diordu :)

Ergin Varlibas
03.05.2012, 00:53
Senin hakkini once kendi taraftarin yiyor sayin hocam, biz burda anlatmaya calistikta durduk, ama kafa bi kere biseye odaklandiktan sonra biz ne desek boosssss.

Cihad Varlı
03.05.2012, 00:55
Sen nasıl bir insansın ?
Senin adamlığına kurban .
Adamın dibisin dibi .
İnşallah uzun yıllar bırakmazsın bizi .
Seviyoruz seni hocam , üzme sen kendini .

eraytaskin61
03.05.2012, 00:58
sana bi daha laf dersem çenem düşsün

maydin
03.05.2012, 01:01
en az 5 defa seyrettim pazar günü ordayım

Fatih Özkan
03.05.2012, 01:05
Hocam ellerinden öpüyorum!

Cihad Varlı
03.05.2012, 01:05
Pazar günü maçtan önce şu görüntüleri oyuncular izlese , maç bizim .

gabriel omar
03.05.2012, 01:06
Yenildik hocam.Tıpkı bu ülkedeki diğer iyi insanlar gibi,diğer haklılar gibi.Hakkımız yendi ve hor görüldük.

Artık bu ülkeden de insanlarından da tiksiniyorum.Çünkü sadece makam sahipleri değil haksızlığa çanak tutanlar.Bu ülke insanı bütünüyle güçlüye destek olur,ahlaksızda olsa,haksız da olsa.Bu ülke insanı ırkçıdır,aşağılamaktan,ötekileştirmekten zevk alır.En softası bile iş çıkarına gelince öyle söylevler kullanır ki İslam itikadına sahip olduklarına inanmak imkansızdır.

Türklüğümle gurur duyardım ancak artık anlıyorum ki bunun gurur duyulacak bir tarafı kalmamış.O bizim övündüğümüz Türkler sanki binlerce yıl önce yaşamış.Bugünküler onların tortusu bile değil.

Sizleri bilmem ama bu süreç en çok benim bu ülkenin insanlarına olan inancımı sarstı.Bu ülke çoktan bitmiş,bu insanlar çoktan kişiliksizliğin kucağına düşmüş.Eğer iyiyle kötünün savaşı diye bir şey varsa bu savaş bu ülkede çoktan kaybedilmiş.

Böyle insanlarla dolu olan bir toprak parçasına vatan mı diyeceğim ?Bağlılık mı duyacağım ?Niye ?

unal.hso
03.05.2012, 01:07
Şenol Hocayı her zaman yerden yere vuranlar defalarca izlemeli bence.

Ergin Varlibas
03.05.2012, 01:10
Bahsettigim nankorlerin cikip bir kac soz soylemesini istiyorum.

Uğur Demircioğlu
03.05.2012, 01:11
Hocam seni gören nesilde olduğum için gurur duyuyorum...

Yaşar
03.05.2012, 01:14
'' Hakkım yendi'' derken kullandığı ses tonundan sonra ağlamayan var mıdır acaba?
Ağlıyorum ben, ne yapalım Hoca'm.
Ötekiler ve biz.
Ölene kadar böyle sürse de, gururluyuz Hoca'm.

Fatih Özkan
03.05.2012, 01:17
Şu adam sallayanlar bir çıksın ortaya...
Yazamıyorum...
Ağlıyorum!

emre6167
03.05.2012, 01:18
Hocam şu an elini öpmek sana sarılmak istiyorum bugünki toplantıdan sonra söylenecek söz kalmadı bence.

Davut Özdemir
03.05.2012, 01:22
Basın Toplantısı tamamı;

http://www.youtube.com/watch?v=9RmWAbPhV6A&feature=share

seyduna_efil
03.05.2012, 01:37
"En çok benim hakkım yendi ya " derken sesi inceliyor,bi ağlamaklı oluyor....

İnsanın içine işliyor o an...

Şu konuşmayı Fener maçından önce oyunculara izletsinler,o maçtan galip ayrılmazsak ben bir şey bilmiyorum..

Hatice Aslan
03.05.2012, 01:46
Ben bu akşam yüreği Bordo-Mavi hayatı Bordo-Mavi olan bir adam izledim. İsyan ediyordu, sesi titreye titreye, göz yaşlarını içine akıtarak ''En çok benim Hakkım yendi diyordu En çok benim Hakkım yendi''! Ve devam etti ''Canım yanıyor canım! Canım yanıyor ey Trabzonspor'lular Canım yanıyor ey Türkiye'm''! 45 yılıma yazık oldu diyordu yine göz yaşlarını içine akıtarak. Yalnızlığını vurdu dışa , bir türlü yaranamadığı bu ülkeye olan isyanını kustu adeta.. Bıraksalar günlerce konuş deseler hiç susmazdı yine haykırırdı bu sefer normal ses tonuyla değil bildiğin yıkardı ortalığı.. Ben bir yetim gördüm orda , Trabzonspor'un yetiştirdiği evladı kameralar karşısında bir yetimin isyanı olmuştu adeta.. Neden mi yetim? Çünkü bazı topluluklar tarafından reddedildi bu evlat , onlar hiç sevmemişti bu saygılı , hayırlı bilgeyi.. Onlar hep reddetti bu Güneş'i hep aşağıladı hiçbir zaman yeterli gözükmedi o yüreği kine bürünmüş vicdansızlara.. O Güneş'in hakkını emeğini gasp ettiler amma yüreği kine bürünmüş topluluk Güneş'in yüzünden o güzel gülümsemesini çaldı. Yeri geldi bacak kadar çocuk bile sırf sevmediği için hocalığına laf etti , yeri geldi o topluluk adamlığına laf etti bu Güneş ne çektiyse en çok kendi insanından çekti, Trabzonspor taraftarının sevmediği 3 büyük takımın taraftarları o Güneş'i el üstünde tutarken buradaki topluluk onu hep ezdi. O topluluğun içinde kimler yokki? Türkçe'yi şahane kullanan beyefendi gibi gözükmeye çalışan mı dersin , yaşı 50ye geldiği halde Güneş'in başlığına girip 5 yaşındaki çocuğun yapmayacağı seviyesizce şakaları yapıp Güneş'i aşağılayan mı dersin. Profesyonellikten dem vurup tamamen sevmediği için yerden yere vuran mı yoksa o Güneş'i sevenlerin önüne istatistik koyup yerin dibine sokmak için yüksek efor harcayan mı dersin.
Konuş Güneş'im sen konuş dök içini de ki beni en çok kendi insanım vurdu , elinde büyüdüğüm , yetiştiğim , hizmet ettiğim bu camia elimdeki son şeyi gülümsememi de çaldı benden haykır Güneş'im vur nankörlüklerini yüzlerine, kus içindeki nefreti gözyaşını yüreğinin en dibine akıtma salıver dışarı utanma Güneş'im ne kadar seni vuran kendi camianda olsa akıttığın gözyaşı için utanma! Sen utanacağına yüreği kinle dolan 1 gram vicdanı kalmamış dar görüşlü zihniyet utansın! Sen utanma her seferinde bu başlığa girip pusuda bekleyen 1 gram vicdanı , insanlığı , adamlığı kalmamış şakacı! zihniyet utansın. Sen utanma evladın yaşında olup bu saydığım toplulukla hareket eden insanımsı yaratıklar utansın. Sen ağla ama bu son olsun birdaha ağlama! Bak ben ağlıyorum senin yerine , ölde öleyim Babam!

Çetocan
03.05.2012, 02:16
Ben bu akşam yüreği Bordo-Mavi hayatı Bordo-Mavi olan bir adam izledim. İsyan ediyordu, sesi titreye titreye, göz yaşlarını içine akıtarak ''En çok benim Hakkım yendi diyordu En çok benim Hakkım yendi''! Ve devam etti ''Canım yanıyor canım! Canım yanıyor ey Trabzonspor'lular Canım yanıyor ey Türkiye'm''! 45 yılıma yazık oldu diyordu yine göz yaşlarını içine akıtarak. Yalnızlığını vurdu dışa , bir türlü yaranamadığı bu ülkeye olan isyanını kustu adeta.. Bıraksalar günlerce konuş deseler hiç susmazdı yine haykırırdı bu sefer normal ses tonuyla değil bildiğin yıkardı ortalığı.. Ben bir yetim gördüm orda , Trabzonspor'un yetiştirdiği evladı kameralar karşısında bir yetimin isyanı olmuştu adeta.. Neden mi yetim? Çünkü bazı topluluklar tarafından reddedildi bu evlat , onlar hiç sevmemişti bu saygılı , hayırlı bilgeyi.. Onlar hep reddetti bu Güneş'i hep aşağıladı hiçbir zaman yeterli gözükmedi o yüreği kine bürünmüş vicdansızlara.. O Güneş'in hakkını emeğini gasp ettiler amma yüreği kine bürünmüş topluluk Güneş'in yüzünden o güzel gülümsemesini çaldı. Yeri geldi bacak kadar çocuk bile sırf sevmediği için hocalığına laf etti , yeri geldi o topluluk adamlığına laf etti bu Güneş ne çektiyse en çok kendi insanından çekti, Trabzonspor taraftarının sevmediği 3 büyük takımın taraftarları o Güneş'i el üstünde tutarken buradaki topluluk onu hep ezdi. O topluluğun içinde kimler yokki? Türkçe'yi şahane kullanan beyefendi gibi gözükmeye çalışan mı dersin , yaşı 50ye geldiği halde Güneş'in başlığına girip 5 yaşındaki çocuğun yapmayacağı seviyesizce şakaları yapıp Güneş'i aşağılayan mı dersin. Profesyonellikten dem vurup tamamen sevmediği için yerden yere vuran mı yoksa o Güneş'i sevenlerin önüne istatistik koyup yerin dibine sokmak için yüksek efor harcayan mı dersin.
Konuş Güneş'im sen konuş dök içini de ki beni en çok kendi insanım vurdu , elinde büyüdüğüm , yetiştiğim , hizmet ettiğim bu camia elimdeki son şeyi gülümsememi de çaldı benden haykır Güneş'im vur nankörlüklerini yüzlerine, kus içindeki nefreti gözyaşını yüreğinin en dibine akıtma salıver dışarı utanma Güneş'im ne kadar seni vuran kendi camianda olsa akıttığın gözyaşı için utanma! Sen utanacağına yüreği kinle dolan 1 gram vicdanı kalmamış dar görüşlü zihniyet utansın! Sen utanma her seferinde bu başlığa girip pusuda bekleyen 1 gram vicdanı , insanlığı , adamlığı kalmamış şakacı! zihniyet utansın. Sen utanma evladın yaşında olup bu saydığım toplulukla hareket eden insanımsı yaratıklar utansın. Sen ağla ama bu son olsun birdaha ağlama! Bak ben ağlıyorum senin yerine , ölde öleyim Babam!

Off Be Gece Gece Ağlatmak Zorundasın Adamı

Uğur Ö.
03.05.2012, 02:19
Karakter olarak herkesin ders alması gereken biri.Ha futbolu tartışılır ama bu saatten sonra bizene futboldan.

Hatice Aslan
03.05.2012, 02:45
Off Be Gece Gece Ağlatmak Zorundasın Adamı

Ben ağlayarak yazdım bu gerçekleri renkdaşım ve biliyorum ki sadece ben ağlamadım..

coren
03.05.2012, 04:28
Helal olsun Şenol baba seni bu duruma getirenlerin taaaaaa .............

Faik Yılmaz
03.05.2012, 08:20
Hocam dünki maçtaki istekli oyunu gördükten sonra fener maçında niye bu takım oynamadı hocam demeden edemiyor insan hiç kusura bakmayın ama....

munzevil
03.05.2012, 09:30
Hocam şu zındıka cereyanına inat şöyle on numara 4-5 oyuncu transfer ette önümüzdeki sene şampiyon olalım.

Transferi sakın yönetime bırakma,kırk senedir futbolun içindesin yokmu bildiğin iyi oyuncular bari bu sene şenol hoca transferden anlamıyor tabusunu yıkalım.

Vur ayağını yere transferi ben yapacam de eminim yönetim senden çok çekiniyor,fakat sen nezaketinden dolayı bişey demiyorsun.

Manejerlerin para yemesini engelle,helal paramızla adam gibi transferler yap bide oyuncuları esas mevkilernde oynat:) senden daha birşey istemiyoruz.

Zaten biliyoruz sen bu ligin,bu karakter yoksunu düzenin fevkinde bir insansın.
.

Ahmet Karaman
03.05.2012, 11:07
şenol hocam dünkü yapmış olduğunuz açıklamalar ile bi nebze olsun gönlümüze su serptiniz. ve şenol hocam mücadele ettiğimiz bu haysiyetsizlere karşı uslübunuz hiç değiştirmeyin hep böyle. bunlar ancak bundan anlar.

MonteCristo
03.05.2012, 11:07
Teşekkürler hocam.

Her zaman yanındayız bunu unutma.

özçelik61
03.05.2012, 11:40
yüreğine sağlık hocam ,enfes bir yazı oldu okumadan geçmesin kimse ne zaman burda yazılanları idrak edebilirsek belki kitlesel bir güç gerçek taraftar olabiliriz

poetricus
03.05.2012, 11:45
Bu başlıkta Şenol Hoca'yı çok eleştirdim. Kendimce yanlış gördüğüm yanları yine eleştireceğim.
Tenkit etmesini bilen takdir etemesini bilmelidir.
Şimdi takdir etme zamanı.
Keşke yönetim de biraz adam olsaydı.

Serhat ŞAHİN
03.05.2012, 12:09
Şenol Hoca ya saygım sonsuzdur.
açıklama istiyorum kendisinden. Trabzonspor da geçirdiği zamanlar için.
yaşadıklarını, yapmak isteyip yapamadıklarını, yönetimlerin istediği transferleri yapıp yapmadığını.
altyapı özellikle...

kendisi dışında olacak ama ben şunu merak ediyorum. bilenleriniz varsa aydınlatın lütfen.

sene sanırım 2006. Trabzon Lisesi Dünya şampiyonu olmuştu. Bu çocuklar neredeler ? Koskoca futbol fabrikası olan Trabzon'dan neden topçu çıkmaz? ( bu büyük ihtimal torpil ya da yöneticlerin komisyon alamamasından diye düşünüyorum) ...

Nisan 2010'da Buca Futbol Akademisindeki düzenlenen 99 doğumlular turnuvasında bizim takımdaki çocuklar iyilerdi. umarım yok olmazlar ki bunun için bence Buca'nın akademi anlayışını incelemek lazım. ben az çok biliyorum çünkü gittim bir kaç kez ve arkadaşım oranın sorumlusuydu.

Salih Uçan ismini çok görüyorum , o çocuğun oraya ilk geldiği zamanları biliyorum Marmaris'ten.
Buca akademisi arıyor buluyor ve yetiştiriyor..

(altyapı kısmına yazmam lazımdı 2. bölümü sanırım. bu seferlik böyle oldu )

Alican Altunbaş
03.05.2012, 12:23
Bizim taraftar olarak saha içini bırakıp artık bu şerefsizliğe topyekün cevap vermemiz lazım.Hocanında bu sene çok sıkıntı çektiği bazı şeyleri hep içine attığı bir gerçek şu durumda hem yönetime hem hocaya destek olmalıyız.Saha sonucu ne olursa olsun.

HIRCINBEY
03.05.2012, 13:00
Hocam bende seni kolay oyuncu harcayan biri olarak eleştirdim.
Ama gördümki takımın hepsinide harcayasan sende ala adam yok.
Helal olsun Trabzonlu olmadığım halde Trabzonsporlu biri olarak seninle gurur duyuyorum.

Royal Heart
03.05.2012, 14:10
İşte benim Şenol Hoca'm bu !
Takımın, camianın üzerinden ölü toprağı kalkacaksa bunu yapabilecek ilk kişi yine Şenol Güneş'tir.
Şenol Güneş'in bu toplara daha çok girmesi gerekiyor maalesef topa girmesi gerekenler görevlerini yapmadığı için.
Sahada umutsuz vaka izler gibi maç izlemesi(Son iki gs maçını izlemedim, izlemiş olduğum son fb maçında aldığım intiba bu düşüncelerimi pekiştirmişti.)bana dokunuyor evet çünkü Şenol Güneş her zaman güçlü olmak zorunda tıpkı dünkü gibi.
Şenol Güneş'in açıklamaları dikkat çekici ve olması gerektiği gibi olmuş zannımca.
Teşekkürler Şenol Güneş...

emre6167
03.05.2012, 14:13
O toplantı neydi hocam dağıttın beni hala etkisindeyim.

Erdem Koltuk
03.05.2012, 14:28
Konuşma mükemmeldi. Helal olsun. Ellerim patlayana kadar alkışlarım.

Cyzio
03.05.2012, 15:48
...yaşı 50ye geldiği halde Güneş'in başlığına girip 5 yaşındaki çocuğun yapmayacağı seviyesizce şakaları yapıp Güneş'i aşağılayan mı dersin. ...

Yazınızın bu kısmı zannediyorum bana hitaben yazılmış. Öncelikle değerli yorumlarınızda yer aldığım için teşekür ederim. Müsaadenizle bir-iki kelâm etmek isterim:

1-) Bu başlıkta yer alan bana ait seviyesizce şakaları bulup alıntılayabilir misiniz? İbret-i âlem olsun da, diğer insanlar böyle seviyesizce şakalar yapmasın. Sonra da, eğer yazdıklarımda Şenol Güneş'in kişilik haklarına saldırıp aşağıladığımı düşünüyorsanız, lütfen yöneticilere ihbar edin bana ceza versinler. Yapacağınız iş sadece mesajlarımın altındaki (!) işaretli linke tıklamak olacak. Her ne kadar içlerinde çok yakın arkadaşlarım, artık eskisi gibi foruma çok girmemekle beraber sık sık telefonla sohbet ettiklerim varsa da, Forum yöneticilerinin çoğu sizden daha fazla Şenol Güneş destekçisidirler ve emin olun, bu konuda bir yanlış yapmışsam, gözümün yaşına bakmazlar.

2-) Birbirmize duâ edelim; Allah hepimize uzun ömürler versin. Ama son zamanlarda forumda söyleyecek fazla lâfı kalmayınca yaşıma takanların sayısı, oldukça yükseldi. İnşaallah sizler de bu yaşları görürsünüz. 50, çok ileri bir yaş değil, ve sandığınızdan çok daha çabuk gelecek. Bundan önce de yazdıklarıma makul cevaplar veremeyen bir üye, 47 yaşımdayken, gayet nazik bir ifadeyle,

-"Amca senin bu işleri bırakıp torunlarını sevme vaktin gelmedi mi?"

diye yazınca, ben de ona

-"Herhalde çok yaşlı olduğumu ifade emeye çalışıyorsunuz. Peki ama, benden 10 yaş daha yaşlı, 10 yaş daha ihtiyar, 10 yaş daha pinpon bir adama takımı nasıl teslim edebiliyorsunuz?"

demiştim. Cevabını hâlâ beklerim.

3-) Son olarak söylemek istediğim şudur:

Bir hayli gecikmeyle de olsa, ağzından çıkan

-"Aykut Hoca ve futbolcuları asla şike yapmamıştır."

ifadelerini unutturmasa da, Şenol Güneş'in dünkü açıklamaları olumludur. Eğer dünkü açıklamalar hocayı sizin gözünüzde dünyanın en iyi teknik direktörü yaptıysa; size mutluluklar dilemeyeceğim; çünkü zaten mutlusunuz.

.

macuka
03.05.2012, 16:15
CYzio hocam,

Senol Gunes in "Aykut hoca ve futbolculari asla sike yapmamistir" kelimesine katiliyorum. Cunku onlar degil, rakipleri sike yapmistir.:)

Senol Hoca nin saha disi icin soylediklerine katilmama ragmen, sahada yaptiklarini elestirmeye devam edenlerdenim, normalde oyuncu degisikliklerine hep elestiri getirenlerdenim, bu sefer de ayni degisiklikleri yapmasina ragmen, bu sefer giren oyuncular top oynamaya karar vermisti, o yuzden elestirmiyorum.
Orta saha da oynattigimiz futbolcular da buyuk bir mantalite eksikligi var, sahanin her yerini gormeyi beceremeyen bir orta sahamiz var ve bunu ise Senol Hoca ya mi borcluyuz bunu cozmeye calisiyorum.

Tolga
03.05.2012, 16:34
@ Cyzio

Hocam sizin ne düşündüğünüzü gerçekten merak ediyorum.Mesela son mesajınızda kendinizle ilgili birşeyleri (savunurken) diyeceğim, bile Şenol Hoca'nın (size göre) veya (bize göre) bir yanlışını empoze etmeye çalışıyorsunuz.

Bunu merak ediyorum mesela ? Neden ? Lütfen basit ve kaçamak bir cevap vermeyin.Birbirimizi anlamak istiyorum ?

Asi Çaykaralı61
03.05.2012, 16:45
Hocam sen bir numarasın

Necmettin ALTUNTAŞ
03.05.2012, 16:45
harika bir açıklamaydı.Benim tanıdığım Şenol güneş bu işte.

Hatice Aslan
03.05.2012, 16:51
@Cyzio size tek birşey söyleyeceğim. Yaşınız 50 ve dedem yaşındasınız , sizin bu foruma girip girmemeniz beni alakadar etmez amma velakin kişilik haklarına saldırmıyorum dediğiniz Güneş'i yerin dibine sokup A Haber'de katıldığı programda söylemiş olduğu bir cümleyi öyle evirip çevirip geveliyorsunuz ki... Adamı sırf sevmemenizden dolayı kolay yemmiş gibi göstermeniz söylediği en ufak cümleyi dağ gibi büyütmeniz her seferinde laf sokmanız ve hala diyorum komik olmayan laf sokmak amaçlı yazmış olduğunuz şakalarınız.. Yakışmıyor hocam yakışmıyor, bu yaşta dedem yaşında bir insana bu şekilde tavırları yakıştıramıyorum. Sırf siz sevmiyorsunuz antipati duyuyorsunuz diye Güneş'in yeri bizde değişmez , hocalığı ise dünyanın en iyi hocası demiyoruz zaten , o Trabzonspor'un büyütüp yetiştirdiği bir adam o Trabzonspor'a hizmet eden Bordo-Mavi'nin saygılı evladıdır.
Ve ben hala yukarıda yazmış olduğum uzun yazının okunmasını tavsiye ediyorum , belki vicdan sahibi birileri çıkar elini yüreğinin üzerine koyup Güneş'ten değil ilk önce yüce yaradan dan af diler.

10 numara
03.05.2012, 16:54
eleştirilerimiz futbol ile ilgiliydi , dün şenol hocada söyledi "futbol konuşmak istemiyorum" diye...bil mukabele...teşekkürler hocam..

Jackdaniels
03.05.2012, 17:19
Şu maçta Aykut şerefsiziyle tokalaşırsan yada yan yana gelirsen adam diilsin Şenol hoca.

Ergin Varlibas
03.05.2012, 17:30
-"Amca senin bu işleri bırakıp torunlarını sevme vaktin gelmedi mi?"

diye yazınca, ben de ona

-"Herhalde çok yaşlı olduğumu ifade emeye çalışıyorsunuz. Peki ama, benden 10 yaş daha yaşlı, 10 yaş daha ihtiyar, 10 yaş daha pinpon bir adama takımı nasıl teslim edebiliyorsunuz?"

demiştim. Cevabını hâlâ beklerim.

.

Vereyim cevabi, sizden 10 yas daha yasli, 10 yas daha ihtiyar, 10 yas daha pinpon adam, yaklasik 45 senedir bu camianin icinde, o yuzden

Ergin Varlibas
03.05.2012, 17:33
Şu maçta Aykut şerefsiziyle tokalaşırsan yada yan yana gelirsen adam diilsin Şenol hoca.

Birde burdan yakin, adamlik polisleri ortaya cikmis

Jackdaniels
03.05.2012, 17:34
Birde burdan yakin, adamlik polisleri ortaya cikmis

O sana kalmadı bilader benim adamlık görüşüm bu senin görüşün sana kalsın...

Ergin Varlibas
03.05.2012, 17:41
O sana kalmadı bilader benim adamlık görüşüm bu senin görüşün sana kalsın...

Senol Gunes bazi seyleri asmis bir insan olarak ve ev sahibi olarak tokalasabilir Aykut Kocaman ile. Bunu adamlik disi goruyorsan bu senin gorusun. Yanliz ben sana hicbir ters kelime sarf etmememe ragmen atarli konusman yanlis.

Iyi gunler

Erbay
03.05.2012, 17:42
Çok büyüksün hocam çok. Ne konuşmaydı öyle.

Jackdaniels
03.05.2012, 17:48
Senol Gunes bazi seyleri asmis bir insan olarak ve ev sahibi olarak tokalasabilir Aykut Kocaman ile. Bunu adamlik disi goruyorsan bu senin gorusun. Yanliz ben sana hicbir ters kelime sarf etmememe ragmen atarli konusman yanlis.

Iyi gunler

İnsana adamlık yapılır karşındaki insan değil o yüzden tavrı net olmalı avni akerde asla yan yana gelmemeli burda böyle konuşupta maç öncesi tokalaşmak basına poz vermek söyledikleriyle çelişir bu saatten sonra.

Ergin Varlibas
03.05.2012, 17:49
İnsana adamlık yapılır karşındaki insan değil o yüzden tavrı net olmalı avni akerde asla yan yana gelmemeli burda böyle konuşupta maç öncesi tokalaşmak basına poz vermek söyledikleriyle çelişir bu saatten sonra.

Bende merak ediyorum ne yapacagini, bakalim gorucez ama benim tahminim soguk bir tokalasma olucagidir. Sonra yerine gecer.

Allahim sen bize guc verde Fener'i sahaya gomelim

Tolga
03.05.2012, 18:00
Ben hayatım boyunca ilk defa bu kadar emin bir Şenol Güneş gördüm.Kalbimden geçeni söyleyeyim Tarihi Fark bekliyorum.

Burak Sahin
03.05.2012, 18:49
CYzio hocam,

Senol Gunes in "Aykut hoca ve futbolculari asla sike yapmamistir" kelimesine katiliyorum. Cunku onlar degil, rakipleri sike yapmistir.:)

Senol Hoca nin saha disi icin soylediklerine katilmama ragmen, sahada yaptiklarini elestirmeye devam edenlerdenim, normalde oyuncu degisikliklerine hep elestiri getirenlerdenim, bu sefer de ayni degisiklikleri yapmasina ragmen, bu sefer giren oyuncular top oynamaya karar vermisti, o yuzden elestirmiyorum.
Orta saha da oynattigimiz futbolcular da buyuk bir mantalite eksikligi var, sahanin her yerini gormeyi beceremeyen bir orta sahamiz var ve bunu ise Senol Hoca ya mi borcluyuz bunu cozmeye calisiyorum.

Bucasporun ve birkac takimin kadrosunun yöneticiler vasitasiyla ögreni not etmeler sike olmuyormu yada sahaya yansiam olmuyormu ????

.....
03.05.2012, 18:51
Basın toplantısı:

9RmWAbPhV6A

Ağlamamak için kendimi zor tuttum.

Allah'ım senin adaletine sorgu sual olmaz.

Bu suçluların cezasını çekerken bizimde görmemizi nasip eyle.

Tolunay Abdioğlu
03.05.2012, 18:53
Seni anlayamazlar hocam.Ağababaları izin vermez.Onlar Hapishane'den yönetiliyorlar. Konuşuyorsunuz,konuşun. Ama bize konuşun.Taraftara seslenin. Çünkü bu camiada güvenilen en büyük kale sizsiniz. Ayrıca çok büyük bir adamsınız!

''Hiçbir taşkınlık olmasın.Hoşgeldin bile demeyin.Çıksınlar oynasınlar.Siz de sesinizin son damlasına kadar takımınızı destekleyin.Yenip yollayalım!''

Hatice Aslan
03.05.2012, 19:02
Sanırım basın toplantısının küçük kısımları kesilmiş 6.34 snlik bir video izledim. İzlediğimde birkez daha titredim birkez daha gözlerim doldu. Hapishaneden yönetilen kuklalara karşı açık ve net bir cevaptı. Elimde belgeler var sundum yayınlanmadı dedi tek tek isim verdi. Şu güne kadar en açık şekilde konuşandı belkide.. Birkez daha duruşunuz ile gurur duydum birkez daha bu ülkenin vatandaşı olduğunuz için gurur duydum hocam.

.....
03.05.2012, 19:10
Ben hayatım boyunca ilk defa bu kadar emin bir Şenol Güneş gördüm.Kalbimden geçeni söyleyeyim Tarihi Fark bekliyorum.

Aynen.

Şenol Hoca bütün play offtaki oyunu bu maça mı sakladı diye düşündüm.

feneri eze eze yenmemiz lazım. Beraberliğe bile üzülürüm. Eze eze.

ibrahim
03.05.2012, 19:16

Aynen. Senol Hoca gemileri yakmis durumda. Ben bile tirsmaya basladim... :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk

ccd6167
03.05.2012, 19:24
cyzio abi babamdan daha yasli birisisin

senin gibi bi abinin yani yasi 50 de olsa birisinin burada olmasi bizlere guc verir

fakat sikenin ne oldugunu bilmiyorsuniz herhlde

aykut ve futbolculari sike yapmamistir zAten

ne varki bu aciklamda

yani sikeyi yoneticler yapar rakip takimi ayartarak aykutun sike yapmasi icin sivasib aykuta para vermesi lazim

yani kavrmlari iyi ogrenmek lazim

senol hoca gibi adamlar futbolda zor yetisirken hala elestireck konu bulmaniz kusura bakmayin art niyettir

sizden ricam bnce helallik isteyerek forumdan uzaklasmaniz

cunku elestiri mantigi degil sizinki kisisel bi garezdir bana gore

senol gunesin iki lafindan biri adaletken sizin bu yaptiginiz adaletsizlk can skici noktada

sizin destek konusunda bize ornek olmaniz lazimken buradaki genclere yol gostermenuz lazimken neyin skntisini yasiyorsunuz

.....
03.05.2012, 22:43
Basın toplantısı:

9RmWAbPhV6A

İbreti alem olsun diye herkese izleteceksin bu videoyu.

Ergin Varlibas
03.05.2012, 23:20
http://www.youtube.com/watch?v=x3O-p86GVgE&feature=related

direk video nasil koyuluo :)

.....
04.05.2012, 03:54
İzledikçe duygulanıyorum ve etrafımdakilere izletiyorum.

Hepsinin ağzından tek söz çıkıyor.

Şenol Güneş ADAMDIR!

h@msi61
04.05.2012, 17:23
Hocanin heyecanini kaybettigini dusunenlere gs macinin oykusu videosunu tavsiye ederim.

Cyzio
05.05.2012, 18:41
http://www.youtube.com/watch?v=x3O-p86GVgE&feature=related

direk video nasil koyuluo :)

Ben sizin yerinize koyayım:

x3O-p86GVgE&feature=related

.

Cyzio
05.05.2012, 20:08
@ Cyzio

Hocam sizin ne düşündüğünüzü gerçekten merak ediyorum.Mesela son mesajınızda kendinizle ilgili birşeyleri (savunurken) diyeceğim, bile Şenol Hoca'nın (size göre) veya (bize göre) bir yanlışını empoze etmeye çalışıyorsunuz.

Bunu merak ediyorum mesela ? Neden ? Lütfen basit ve kaçamak bir cevap vermeyin.Birbirimizi anlamak istiyorum ?

Bu soruyu keşke benden önce, Şenol Güneş'i yaptığı bir konuşmadan dolayı överken, kendisine hiç sataşmışlığım yokken, işin içine "seviyesiz şakalarım"ı, yaşımı, "Şenol Güneş'e hakarete varan laflarım"ı gündeme getiren üyeye sorsaydınız.

Ondan makûl bir cevap aldığınız zaman ben de yazarım.

Size göre basit ve kaçamak bir cevap oldu ama, benden talep edilen birşey varsa; bu hak benden çok daha fazla hakkedenlere benden önce verilmeli.

@Cyzio size tek birşey söyleyeceğim. Yaşınız 50 ve dedem yaşındasınız , sizin bu foruma girip girmemeniz beni alakadar etmez amma velakin kişilik haklarına saldırmıyorum dediğiniz Güneş'i yerin dibine sokup A Haber'de katıldığı programda söylemiş olduğu bir cümleyi öyle evirip çevirip geveliyorsunuz ki... Adamı sırf sevmemenizden dolayı kolay yemmiş gibi göstermeniz söylediği en ufak cümleyi dağ gibi büyütmeniz her seferinde laf sokmanız ve hala diyorum komik olmayan laf sokmak amaçlı yazmış olduğunuz şakalarınız.. Yakışmıyor hocam yakışmıyor, bu yaşta dedem yaşında bir insana bu şekilde tavırları yakıştıramıyorum. Sırf siz sevmiyorsunuz antipati duyuyorsunuz diye Güneş'in yeri bizde değişmez , hocalığı ise dünyanın en iyi hocası demiyoruz zaten , o Trabzonspor'un büyütüp yetiştirdiği bir adam o Trabzonspor'a hizmet eden Bordo-Mavi'nin saygılı evladıdır.
Ve ben hala yukarıda yazmış olduğum uzun yazının okunmasını tavsiye ediyorum , belki vicdan sahibi birileri çıkar elini yüreğinin üzerine koyup Güneş'ten değil ilk önce yüce yaradan dan af diler.

Sizden bazı şeyler rica ediyorum, bambaşka şeyler yazıyorsunuz. Lütfen ya şu ısrarla yazdığınız Şenol Güneş'in kişilik haklarına saldırdığım seviyesiz yazılarımı burada alıntılayıp beni ifşa edin ve forum yöneticilerine ihbar edin ya da bana artık cevap vermeyin.

Aksi takdirde sizinle buluşabileceğimiz asgari müşterek kalmıyor.

...sizden ricam bnce helallik isteyerek forumdan uzaklasmaniz

Helalliği kimden isteyeceğim? Şenol Güneş'ten mi, forumdaki bazı üyelerden mi?

Forumdan uzaklaşmaya gelince: Az sabredin, ona da ramak kaldı.

Metin Sağır
05.05.2012, 22:03
Hocam bu yıl bir fb galibiyeti istiyorum sadece çok değil :)
Umarım yeneriz yarın.

Emirhan Yazıcı
06.05.2012, 12:28
Galip Gelecegimize İnanıyorum, Şenol Hocam İyi ki Varsın İyi ki Bize Ders Oluyorsun

SEDAT
06.05.2012, 18:28
* Hocam sürekli bu adamların yanına gitmenden sıkıldım, çok abartıyorsun...

serdar
06.05.2012, 18:45
Hocam, Jaja yi afetseydin sampiyonluga oynardik bu sene... Geriye istesen keske onu...

Bülent Bayraktar
06.05.2012, 20:03
Hafta ici neler soyledin simdi gidip o herifin elini siktin daha soylenecek bisey yok..

Uğur Ö.
06.05.2012, 21:13
Taraftarı nasıl sakinleştirdiyse oyuncularıda öyle sakinleştirdi.Morfin çekmiş gibi oyuncular hiçbiri oynamadı

Emrah KabuL
06.05.2012, 21:20
Geçen hafta yapmış olduğunuz konuşmadan sonra bu maç için farklı olacak diye düşünmüştüm ama yanılmışım.

Hocamızın dediği gibi, ben şimdi nasıl şikeden,adaletten,emek hırsızlığından bahsedeyim ?

Adamlar 4 maçta da bizi ezdiler.

4 maçta sadece bir beraberlik..!

Bizim de canımız yanıyor hocam.

Yeter.

Fatih
06.05.2012, 21:22
Bence bırakma vaktin geldi Şenol Hoca.

Joacivil
06.05.2012, 21:23
Hocam zagnosa cıkacam kendime atmaya bağırcam senol güneş istifa etmezse atarım kendimi diye

erolizmts
06.05.2012, 21:25
Güzel konuşuyorsun güzel şeyler söylüyorsun hocam. Gerçekten bu konuda söylenecek birşey yok. Fakat söylenmesi gerekenleri ne zaman söyleneceğini bir türlü ayarlayamıyorsun. Ne zaman Fenerbahçe'ye laf sokayım desen mutlaka medya senin söylediklerini alıyor ve ortamı daha da geriyor. Aynı olay geçen sezon devre arasında da yaşandı. Fenerbahçe maçı öncesi gayet güzel ve doğru şeyler söylemiştin ama zamanlama olarak yine o sözler geldi bizi strese soktu.

Yaptığı "Güneydoğu olaylarından daha kötü bir ortam" açıklaması o kadar doğruydu ki verilmesi gereken mesaj ancak bu kadar güzel açıklanabilirdi. Lakin o açıklama yine bir Fenerbahçe maçı öncesi yapıldı ve yine medya senin söylediklerini bilinçli şekilde eğdi büktü ve yine şehir sıkıyönetim altında bir maça başladı. Keşke şu maçın bitmesini bekleseydin. Keşke diyorum çünkü Trabzonspor taraftarının bu maçta seni ve takımını sabote edeceği gerçeği artık bu takımın bir gerçeğiydi. Tribünlere gidip o beleşçi adamları sakinleştirmeye çalışman gerçekten insanın içini acıttı. Ama işte bunların önüne sen bile geçemiyorsun. Ve o taraftar seni en kritik maçında sahaya gömüyor.

Oyun anlamında zaten söylenebilecek birşey yok. Sistem denilen şey bizim takımda ve hoca'da mevcut değil. Şu takımı sahaya sürsen ve sonra teknik kadroyu alıp kebabcıya gitsen bu takım bugün oynadığı futboldan daha kötü bir oyun ortaya koymazdı. Koca takımın hücum anlayışı "Burak'a gol attırmaktan" öteye gitmiyor. Hadi gol krallığı için takımın başarısını feda ettin ama lig bitmiş playoff başlamış mantalite yine aynı.

Bütün toplar Burak'a gitsin. Ne yalan söylim, bu taktik bana "107 gol yiyen takımın teknik direktörünü" anımsattı bana. Güvenspor teknik direktörü de "bütün topları Fink'e atın" taktiğiyle oynuyordu. Güvenspor teknik direktörüde açıklama yapıp "yahu ben bu takımı 0-0-0 taktiğiyle bile oynatım, 11 oyuncuyu da kaleye diktim ama fayda etmedi" diyordu.

Transferlerin ise 1461 Trabzonspor'luk. Bank Asya için ideal transferlerdi.

tsukru61
06.05.2012, 21:29
Takımın en iyi oynayanı Alanzinho'yu niye çıkardın?

Uğur Ö.
06.05.2012, 21:30

Yuh.En iyi oynayammı.İnşallah ironi yapmışsındır.Belkide en kötüsüydü

SAFA
06.05.2012, 21:46
Hocam ne çalışıyor bu takım bütün hafta ?

hasancebi81
06.05.2012, 22:02

Ironidir ironi. Gerci bizim klupte ve yonetimde bu sekilde dusunen cok kisi olmali ki adamla sozlesmeyi uzattilar. diyecek birsey yok.

hasancebi81
06.05.2012, 22:08
Hocam ne çalışıyor bu takım bütün hafta ?

Ben soyleyeyim, gerci arkadas yukarda da cok guzel ozetlemis. Ver finke ver Finke. Bizdede ver Buraga ver Buraga. Adamlari ortadan delecez diye 20 kisi ortaya sikisti kaldi. Hicmi kanada inip orta yapalim demezsiniz. Takimda hicmi kenar cizgi uzerinde bekleyen biri olmaz.

Nasil acacaksin savunmayi bu kafayla, nasil bozacan defansi. Neden kanat oyunculari ta kenar cizginin uzerine kadar acilip beklemezler, nezaman bir kanat oyuncumuz sifira inip orta yapacak? ne zaman o ortalara kafa vuracak 2-3 oyuncumuz olacak ceza sahasi icinde. Yok, ver Buraga, kacir Buragi. Canavar gibi kanat oyuncularinida heba etmeye basladik. Volkan-Olcan gibi adamlar var elimizde. Arakalarinda nispeten yetenekli sayilabilecek Celu ve Cech var. Hicmi bindirme calismazlar, hicmi bi atak organizasyonu olmaz aralarinda. Yok
ver buraga ver buraga. dur sifira inme don hemen ver buraga. ya burakta bir top kontrol edip pas atabilse, sirti donuk oynayamiyor da adam.

Halili sokunca heyecanlandim, heralde dedim Halili gecen macki gibi forvete koyacak top saklayip dagitmasi icin Buragida yuzu donuk kanata yakin oynatacak. Ama yok Burak gene ortada, buragin yine sirti donuk. Ne oldu ver buraga ver buraga. Alllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lll:mad::mad::mad::mad:

Metin Sağır
06.05.2012, 22:13
Bir sene daha kal hocam.

Samet Yildirim
06.05.2012, 22:14
Senol Günes istedigi süre kalir.

Ben olsam Baskan ömür boyu ama okadar olmaz heralde :)

61 baha
06.05.2012, 22:17
şuan trbzonspora ve futbola sevgim sadece Şenol güneş...
Keza futbol benim için bitmiştir........
Allah razı olsun yıldırım demirörenden.

Berat Akçay
06.05.2012, 22:19
Sen iyi ki ortam gerilmesin dedin.

Ilelioglu
06.05.2012, 22:20
Senol Hocam;

Yine yaziyorum, takim zaten kötü. Bu tür maclarda (zorluk derecesi yüksek maclarda) orta sahanin önemini biliyoruz.

Neden Zokora-Colman ikilisinin yanina birini daha koymuyorsun? Orta sahanin ortasini neden üclemiyorsun?

Söyle...

-----------xxxxxxx------Zoko------Colman-----------

Burak------------------------------------------Olcan

-------------------------Halil------------------------

..

Tolga
06.05.2012, 22:31
Takım kötüydü Hocam.Ne yaptığımızı anlamadığım bir Trabzonspor vardı sahada.Kim neye göre oynadı,neydi taktik ben çözemedim.

Ama herşeye rağmen destekçinim ve istifa etmeni istemiyorum.

serdaracıl
06.05.2012, 22:31
3. Sınıf topçular alınacaksa orada durmanın anlamı yok

Bera B.
06.05.2012, 22:34
Gideceği tek yer yönetim koltuğu olmalıdır. Aksi takdirde hocayı gönderip başka birini getirmek benim yüreğime ağır gelir.

oflukaan
06.05.2012, 22:48
SENOL HOCAM sana SPORTİF DİREKTÖR'lük yakışır. SHOTA'da TEKNİK DİREKTÖR. Ünal Hoca YARDIMCI.

Batuhan
06.05.2012, 22:52
Sadece bir konu için yazacağım başlığa,

Şenol hoca Galatasaray maçı sonrasında taraftara ne dedi, ne yaptılar. Hocamızı anlamayan bir kesimin eleştirmesini doğru bulmuyorum. En azından yapanların...

Yaşar
06.05.2012, 22:57
Bence istifa edecek. Bu hafta olmazsa , önümüzdeki hafta istifa eder. Ama kalacağını sanmıyorum.

Ergin Varlibas
06.05.2012, 23:02
Nankorsunuz nankor. Yine yazdim

Fatih
06.05.2012, 23:06
İnsan huzurlu olmadığı yerde çalışmamalı yok kalıp savaşmak istiyorsa başımızın üstünde yeri var.

ozcan_asanoglu
06.05.2012, 23:06
Şenol hoca inşallah gitmez gitmemeli.

Gitsin diyenler Hocanın geldigi günkü şartları ve yaptığı basın toplantısını hatırlasın.

Giderse 5 sene sonra gene gider yalvarırız gel diye...

Sefa
06.05.2012, 23:20
Oturup düşünmeli Hoca.. Seneye eğer bu haliyle devam edecekse bırakması daha hayırlı ama yok gerçekten yeni bir heyecan ve solukla yeni bir sayfa açılacaksa devam..

Serkan, Cech, Glowacki, Adrian, Alanzinho, Henrique ve fazlalıklar gönderilmeli.. Tolga'ya Avrupa yolu açılmalı..

Seneye iyi transferlerle başlamalıyız.. Yoksa Adrian'ı gönderip yine Polonya Belçika semalarından adı sanı duyulmamış adama milyon €'lar dökmenin anlamı yok.

Emrah KabuL
06.05.2012, 23:43
Nankorsunuz nankor. Yine yazdim

Arkadaş sen de ne yaptın öle ya bozuk plak gibi ikide bir nankörsünüz de nankör.

Bir sezon boyunca savaş açtığın,emeğimi çaldın dediğin takım seni 4 maçta da eziyor.4 maç da da bir tek galibiyet yok.Daha ne nankörlüğünden bahsediyorsun ?

Bu takım ligi 14.olarak bitirdiği sezon bile fener'i,A.Aker'de ezmişti.

Bu kadar mı kötü bir kadromuz var ?

Ergin Varlibas
07.05.2012, 00:02
Nankorsun kardesim, hepiniz nankorsunuz. O kadar diyorum baskada yorum yapmayacagim.

Ergin Varlibas
07.05.2012, 00:10
Oturup düşünmeli Hoca.. Seneye eğer bu haliyle devam edecekse bırakması daha hayırlı ama yok gerçekten yeni bir heyecan ve solukla yeni bir sayfa açılacaksa devam..

Serkan, Cech, Glowacki, Adrian, Alanzinho, Henrique ve fazlalıklar gönderilmeli.. Tolga'ya Avrupa yolu açılmalı..

Seneye iyi transferlerle başlamalıyız.. Yoksa Adrian'ı gönderip yine Polonya Belçika semalarından adı sanı duyulmamış adama milyon €'lar dökmenin anlamı yok.

Henrique disinda hepsine katiliyorum

Z^61
07.05.2012, 00:43
Hak etmiyorsun Hocam sen bunları!

HH_52
07.05.2012, 01:05
Hak etmiyorsun Hocam sen bunları!

Hak etmiyor. Hak etmediği için bir an evvel görevini bıraksın...

HH_52
07.05.2012, 01:10
Sadri Şener: 'Fenerbahçe çok güzel oynadı. Kendilerini tebrik ediyorum. Üç gün oynasak daha oynasak Fenerbahçe kazanırdı. Biz kazanamazdık. Niye diye sorarsanız... Hoca verir cevabı.'

phoenixx
07.05.2012, 01:16
Yaşım o zamanlar küçükte olsa senin kaleciliğini ve son şampiyonluğumuzu gören şanslı kişilerdenim. Hatırlarım, yaz tatillerinde köye gittimizde seranderlerde kah mavi boyalarla kah kömürleşmiş odundan büyük harflerle yazılan Trabzonspor ve Şenol yazılarını. Senin, bir halkın gururunun, onurunun, başkaldırısının, tek başına ayakta durmanın simgesi olduğunu, serander yazılarından öğrenmiştim, ufacık bir kız çocuğuydum o zamanlar.

İlkokulda o zamanda bu zamanda ezeli rakibimiz olan Fenerbahçeli erkek çocuklarına karşın, olanca gücümle takımımı savunurdum, seni savunurdum. Şimdi olduğu gibi tek başıma mücadele ederdim, benden başka kimsecikler tutmazdı takımımı. Ta o zamanlar öğrenmiştim tek başına herşeye ve herkese göğüs germenin zorluğunu ve güçlünün yanında yer almanın ne kadar kolay olduğunu..

Dönüp geriye bakıyordum ne kadar uzun zaman geçmiş üzerinden o günlerin ama hala mıh gibi aklımdasın. Forma aldım bu yıl, sırf sana imzalatabilmek için.. Düşündüm, bir camiayı, onuru, gururu, başkaldırıyı, insanlığı, dürüstlüğü, erdemi, adanmışlığı kim simgeleyebilir? Kim memleketim kokusunu gurbet ellere gönderebilir? Kim takımımı benim kadar sevebilir? Kim yenildiğimizden benim kadar üzülebilir? Bulamadım senden başkasını.

Formama adımı yazdırdım, bir de memleketimin plakası 28'i. Tek eksik senin imzandı, o da tamamlandı sonra. Gururla giyiyorum ve senin imzanı gösteriyorum herkese. İşte adam, adamın en hası, en güzeli, en bilgesi imzalamış diyorum.

Bilmiyorum, buraları okurmusun, görür müsün yazdıklarımı.. Görmesende tarihe iz bırakayım, hatırlansın, senin ne kadar yürekli, ne kadar yiğit insan ve ne kadar güzel olduğun, hangi ruhlara huzur verdiğin..

Senin için bırakıp gidecek diyorlar...

Sakın gitme..

Sensiz takımımın hep bir yanı yarım..

Sensiz takımımı öksüz ve yetim.

Hissederim..

Gitme.

Gitme.

Bud Spencer
07.05.2012, 01:17
Şenol hoca bu takimi bu sekil birakmaz!
Şampiyonluga oynayacak seviyeye getirip öyle gider anca

DeAgLeMaNyAq
07.05.2012, 04:17
Bugüne kadar Sadri Şener'in hocaya hiç toz kondurduğunu görmedim ama akşam Ersun Yanal döneminde sıkça söylediği "takımı hocaya sorun" ifadesini dile getirdi. Bu da ister istemez yol ayrımının bir göstergesi...

Faik Yılmaz
07.05.2012, 08:58
Fenerliler gazıyla Fenere karşı oynadığımız futbola bakıyorum....

Birde dünki rezil oyuna.....

Bir maçta takımı Real Madrid gibi oynatıp asıl oynatman gereken maçta oynayamıyorsan kusura bakma hocam sende bir sorun var.....

anlamyorum dakika 70 olmş takım geride hala kalem kağıt bir şeyler çiziyor yazıyor...

Şenol Hocam uyan şikeciler eze eze yendiler seni uyannnn.....

10 numara
07.05.2012, 09:35
maç esnasında emre'yi teselli ettiğini söylüyorlar ne kadar doğru acaba...

Faik Yılmaz
07.05.2012, 09:38
Hocam her maç sonunda felsefe yapacak yerde işinizi yapsanızda takımı motive etseniz daha güzel olmazmıydı ?

Tatar Kemal
07.05.2012, 09:48
fb'den en az bir beraberlik koparması gerekiyordu. kurmuş olduğu takımın yetersiz olduğunu ve bu takımla sezon sonuna kadar daha çok hezimetler yaşayacağını devre arasında defalarca yazdık.

görünen köy kılavuz istemez. trabzon'da sokaktaki 7 yaşındaki bir çoçuğa sorsa bile aynı cevabı alırdı lakin şenol hoca kurduğu takımın yetersizliğini görmek istemedi ve kabullenemedi.

o sebeple şenol güneş'in kabahati büyüktür. çünkü neşteri, kalp için ameliyat masasına yatmış bir hastanın midesine vuran doktor kabahatlidir. bu takımda defans ve forvet hattı sıfır diye dilimizde tüy bitti ama şenol güneş neşteri gitti başka yerlere vurdu. affedilir gibi değil.

aykut kocaman gibi kişiliği ve futbol bilgisi malum olan bir şahıs karşısında bu kadar hezimet alması ve rezil olması şenol güneş'in bittiğinin göstergesidir. umarım doğru bir karar verir.

Ahmet Karaman
07.05.2012, 11:53
sayın şenol güneşe kulübümüze verdiğin katkılardan dolayı teşekkür ederiz artık bize verebileceğin bişey kalmadı senin. uygun olan senin futbol federasyonu başkanı olmandır. biraz da türk futboluna hizmet et.

MonteCristo
07.05.2012, 13:10
Şenol hocam bu seneki performansınla geçen seneki performansın arasında dağlar kadar fark var.

Transferdeki hatalardan tut kriz yönetimine kadar bu sene sınıfta kaldın açıkcası.

Özellikle Tolga ısrarın bizi bitirdi.

Lütfen artık geçen seneki kimliğine geri dön. Psikolojik savaş kısmında dünkü çocuğun gerisinde kalman gerçekten ayıp...

vice
07.05.2012, 13:28
Herkes herşey doğru bir Şenol Güneş yanlış. yav biz bu güzel adamı kaçırmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. bravo bize.

.....
07.05.2012, 15:20
Yaşım o zamanlar küçükte olsa senin kaleciliğini ve son şampiyonluğumuzu gören şanslı kişilerdenim. Hatırlarım, yaz tatillerinde köye gittimizde seranderlerde kah mavi boyalarla kah kömürleşmiş odundan büyük harflerle yazılan Trabzonspor ve Şenol yazılarını. Senin, bir halkın gururunun, onurunun, başkaldırısının, tek başına ayakta durmanın simgesi olduğunu, serander yazılarından öğrenmiştim, ufacık bir kız çocuğuydum o zamanlar.

İlkokulda o zamanda bu zamanda ezeli rakibimiz olan Fenerbahçeli erkek çocuklarına karşın, olanca gücümle takımımı savunurdum, seni savunurdum. Şimdi olduğu gibi tek başıma mücadele ederdim, benden başka kimsecikler tutmazdı takımımı. Ta o zamanlar öğrenmiştim tek başına herşeye ve herkese göğüs germenin zorluğunu ve güçlünün yanında yer almanın ne kadar kolay olduğunu..

Dönüp geriye bakıyordum ne kadar uzun zaman geçmiş üzerinden o günlerin ama hala mıh gibi aklımdasın. Forma aldım bu yıl, sırf sana imzalatabilmek için.. Düşündüm, bir camiayı, onuru, gururu, başkaldırıyı, insanlığı, dürüstlüğü, erdemi, adanmışlığı kim simgeleyebilir? Kim memleketim kokusunu gurbet ellere gönderebilir? Kim takımımı benim kadar sevebilir? Kim yenildiğimizden benim kadar üzülebilir? Bulamadım senden başkasını.

Formama adımı yazdırdım, bir de memleketimin plakası 28'i. Tek eksik senin imzandı, o da tamamlandı sonra. Gururla giyiyorum ve senin imzanı gösteriyorum herkese. İşte adam, adamın en hası, en güzeli, en bilgesi imzalamış diyorum.

Bilmiyorum, buraları okurmusun, görür müsün yazdıklarımı.. Görmesende tarihe iz bırakayım, hatırlansın, senin ne kadar yürekli, ne kadar yiğit insan ve ne kadar güzel olduğun, hangi ruhlara huzur verdiğin..

Senin için bırakıp gidecek diyorlar...

Sakın gitme..

Sensiz takımımın hep bir yanı yarım..

Sensiz takımımı öksüz ve yetim.

Hissederim..

Gitme.

Gitme.

Yaşadığınız duyguları yüzde yüz yaşamış birisi olarak altına imzamı atmak istiyorum.

Ellerinize ve yüreğinize sağlık.

:alkış:

mertacar
07.05.2012, 18:48
bilgi,kültür, birikime dair herşeye sahip adam gibi adamdır amma velakin taktiksel olarak artık yetersiz geliyor .

Jackdaniels
07.05.2012, 20:05
Hocam iyi insansın ama futbol zekan oyunu okuyuşun sıfır yazık....

Yaşar
07.05.2012, 20:16
Türkiya'de görmediği şerefsizlik kalmadı.
Her türlü haksızlığa uğradı.
Yoruldu, yaşlandı, artık kafasını futbola veremediği her hareketinden, her mimiğinden belli olmaya başladı.
Oturup, rahat rahat Trabzonspor maçlarını izlemek, Tv başından '' şunu yapsaydın daha iyi olurdu'' gibi yorumlar yapmayı hayal ettiğini düşünüyorum.

poetricus
07.05.2012, 21:10
Hocam her maç sonunda felsefe yapacak yerde işinizi yapsanızda takımı motive etseniz daha güzel olmazmıydı?
Saha dışı oyunları olduğu sürece bu sorular pek gündeme gelmiyor. Hakem ve medya skandalları, ırkçılık, çirkeflik, hâsılı her türlü pislik içimizdeki peoblem ve yetersizlikleri görmemize engel oluyor.

Başkan espri hoca felsefe yapıyor ve dünkü gibi sonuçlar çıkıyor karşımıza.

Oruç
07.05.2012, 21:17
Hocam her maç sonunda felsefe yapacak yerde işinizi yapsanızda takımı motive etseniz daha güzel olmazmıydı ?

Aynı şey taraftar için de geçerli. Takımı motive edeceğine, takımı ileriye taşıyacağına frenliyor. 1 tek maç kazandırmadı taraftar bize. Söyleyince de 'gelin siz yapın...' diyorsunuz. İyi o zaman gelin siz yapın teknik direktörlüğü. Stad oradaysa, herkese açıksa Trabzonspor teknik direktörlüğü de herkese açık. Gelin siz yapın.

Hoca hocalığını yapmıyor taraftar da taraftarlığını.

Yok öyle ben iyiyim sen kötü.

Bir şeyleri değiştirmek istiyorsan önce kendinden başlayacaksın buna.

Mert67
07.05.2012, 23:12
Hocadan başka delikanlı gibi doğruları çıkıp söyleyen yok. Onun söyledikleriyle de ''felsefe yapıyor'' diyerek dalga geçiliyor.

61 baha
07.05.2012, 23:20
Sen bu takıma çok fazlasın çok.
Kendi taraftarın bile seni felsefe yapkala suçluyo..
Bi dakka durmam ya bu camia da bakalım kim gelcek yerine de alkış tutacak bu taraftar..

SEDAT
07.05.2012, 23:30
* Sanki bugün dondurucudan çıkmış gibi Hocam şu takımı nasıl motive edemiyorsun gibi garip yazılar görüyorum. Hocam günahınla, sevabınla yanındayız istifa seslerine kulağını kapat. Bu sefer seni yedirmeyeceğiz...

Adem Erdoğan
07.05.2012, 23:36
Gecenin en karanlık anı şafak sökmeden az öncedir.

İnadına Şenol GÜNEŞ.

Erkan SUİÇMEZ
07.05.2012, 23:48
bu yaşıma kadar beni en fazla sevindiren, umutlandıran , silik bir taraftar profilinden çıkartan sensin hocam. günahınla da sevabınla da kabulümüzsün, her zaman yanındayız..

objek
08.05.2012, 01:40
Ulkemizin en iyi iki hocasi gunes ve terim aykutun bilincli tahrik iceren blofune baliklama atladilar ikisininde kimyasi bozuldu adamlar isi ogrenmisler tahrik et ortami ger ondan sonra kis kis gul

Hüseyin Hatırlı
08.05.2012, 09:29
Hocam sen büyük düşünüyorsun ve çok saygıdeğer bir insansın. İşine gelmeyen seni anlamaz, sen onlara bakmadan devam et, SENİNLEYİZ.

Burak Sahin
08.05.2012, 09:45
son yasanan olaylardan sonra ne sadri baskanin ne de senin takimdan ayrilman dogru olmaz hocam insallah bu seneki hatalarindan bir nebze olsun ders almissindirda seneye yine bize iskence dolu 90 dakikalar yasatmazsin....hocam para harcatmaktan korkma futbol iyi futbolcularla oynanir egerki varsa paramiz alabildigimizin en iyilerini alalimki masa basinda yenemedigimiz rakipleri saha icinde yenelim...umuyorumki sadri baskan ve sen bu sene iyi bir hirs yapip seneye tam motivasyonla baslariz...allah yar ve yardimcimiz olsun.....

Aldemir
08.05.2012, 16:50
Acaba sen de

Aldemir
08.05.2012, 16:51
Trabzonluluğun ve saygın kişiliğin dışında düş kırıklığımsın.
Sadece şunları aklından geçirip muhakeme yaptığını bilmem bile bu takımın başında kalmanı istememe yeter.
Sezon boyunca her takıma, fenere 4 kez deneyip netice alamadığım oyun şablonu yerine keşke 4-4-2 oynatsaydım.
Hatta tıpkı geçen yıl olduğu gibi Burak orta dörtlünün sağında forvet Halil & Henriqe olsaydı.
Acaba bundan daha mı kötü olurdu.
Şu Henriqe ye keşke forvette şans verseydim. Acaba ikili forvette henriqe nasıl bir performans sergilerdi.
Serkan’dan orta saha, celustkadan bek, Halil ve Henriqe’den kanat, hatta Burak’tan tek santrfor yaratma aşkına böylesine tutulmasaydım.
Kolay olanı yapıp herkesi iyi olduğu bölgede oynatsaydım. En azından bunda diğerinin yarısı kadar ısrar etseydim.
Galatasaray maçı sonrası güneydoğu olayları, çiçek bile vermeyin, ölene kadar tezahürat edin diyerek rakibimin işini bu kadar kolaylaştırmasaydım.
Bu tutumumla kendi takımımın bile kimyasını bozacağımı aklıma getirseydim.
Tersine “ulan bari bu maçta” deyip kendi kendime 4-4-2 düzenine uygun bir kadro oluştursaydım.
Oyunculara da çıkın kafanıza göre takılın, var sayın halı saha maçı deseydim acaba sonuçlar ne olurdu.

Değişir misin Şenol hocam ?

forsa61
08.05.2012, 16:53
hocam fb macları haric sana bişey diyemem. malzeme bu, bundan bu olur baska da olmaz. buraktan ve digerlerinden neler cıkardın herkes gordu.

4 fb macı oynadık, Allah askına insan bir tanesini kaybeder anlarım da 3 macı da kaybeder mi be hocam? 1 macı da sansa berabere bitirdik. gs macları da ole maalesef. savunma kotu işte buyuk maclarda yaslan arkaya kontra cık, seneye istedigin hucum futbolu oynansın.

Hqmi
09.05.2012, 16:30
Dünyada derece yapan Milli Takıma üçüncülük madalyası 25 tane verilmesi gerekir iken 23 tane verilir. Türk Milli takım kadrosu 25 olduğu için iki eksik gelir. Dönemin Milli Takım Antrenörü Şenol Güneş o madalya boynundan çıkarır ve Milli Takım Malzemecisinin boynuna takar.

Yıllar sonra o olayı Şenol Güneş Şöyle Anlatır. Güneş, “ keşke orada herkese verilseydi. Orada herkes madalya almalıydı bir baktım biz madalya alırken o çocuk orada buruk kaldı. Bende çıkardım ona madalyayı verdim. Sonra düşündüm bana diyorlar ya sen o başarıda yoktun. Evet, şuan bunu ispatlayamam çünkü bana orada verilen madalyayı ben o dönemin Milli takım malzemecisine verdim.” Şeklinde konuştu.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Şenol Güneş'e destek olmayacaksak kime olacağız?

titanic
09.05.2012, 21:11
Ne zaman takımın başına gelsen daha bir sarıldık bordo mavili renklere, sen yokken de trabzonspor taraftarıyız bu bir gercek ama senınle bır başka hocam

deepmavi
11.05.2012, 21:55
Evren adalet sistemi üzerinde işler.İnsanlar ve diğer binlerce varlıklar bu adalet sistemi üzerinde yönetilir.Yaratılan hiçbir varlık ölümzsüz değildir,isterse 100 yıllık olsun isterse 1000 yıllık olsun.Adaleti hiçe saydığı zaman yok olmaya mahkumdur.Güneşi üzenler unutmasınlar ki Güneşin merhameti üzerine bugüne kadar yaşıyorlar ama Güneş artık öfkeli onları istemiyor ve yok olmalarını istiyor.fenerbahçe yok olduğu zaman Trabzonspor'un ödülleri verildiği zaman Güneşin istediği Ruh dünyaya gelecektir.

Gerçeği gördük Avrupa çok güçlü ve büyük bir medeniyet her zaman en iyisini hak edecek ve en büyük değeri görecektir.Avrupa ve Güneşin medeniyeti her zaman yükselecektir.

Yavuz Hasan
11.05.2012, 21:59
teknikdirektörüğü bıraktığını açıkla hocam

Uğur Ö.
11.05.2012, 22:02
Zokora bir ara herkese nereye koşmasını söylüyordu valla o ara daha iyi oynadık

sessizkral_1
11.05.2012, 22:04
hocam şu adriana nasıl sabır ediyorsun inan anlamıyorum her maçın ilk yarısı kötü oynuyor ama her defasında ilk yarı şans veriyorsun

sonra kötü oyun sonrası 2. yarı çıkarıyorsun

son 3-4 maçtır hep böyle

bunu anlamıyorum..

Neyse bu yıl bitti artık

Seneye Doğru Transfer hamleleri bekliyorum hocam..Bu takımı kazma polonyalılarla doldurtma lütfen!

DeAgLeMaNyAq
11.05.2012, 22:12
Bazen hocaya şaşırıyorum. Alanzinho ile problemi mi var anlamadım. Son 20 dakikada gol yemişiz ve acilen 1 gole ihtiyacımız var ama topu ileri taşıyabilecek tek oyuncu olan Alanzinho'yu oyuna sürmeyi bile düşünmedi...

Burak Sahin
11.05.2012, 22:19
Bazen hocaya şaşırıyorum. Alanzinho ile problemi mi var anlamadım. Son 20 dakikada gol yemişiz ve acilen 1 gole ihtiyacımız var ama topu ileri taşıyabilecek tek oyuncu olan Alanzinho'yu oyuna sürmeyi bile düşünmedi...

?????????? alanzinhoyla proplemi olsa sözlesme yeniletmezdi daha alanzinho icin en yapmali hoca hicbir hocanin sans vermedigi kadar sans verdi insaf edin artik....

Fatih
11.05.2012, 22:23
Bu sene 3.lük başarıdır emeklerine sağlık Hocam.

DeAgLeMaNyAq
11.05.2012, 22:29
?????????? alanzinhoyla proplemi olsa sözlesme yeniletmezdi daha alanzinho icin en yapmali hoca hicbir hocanin sans vermedigi kadar sans verdi insaf edin artik....

Alanzinho'dan daha iyisi olsaydı bu kadar şans bulamazdı. Bu sene Adrian'ın Alanzinho'dan daha iyi olduğunu söyleyebilir miyiz? Sonuç olarak oyuna sokmaması için geçerli bir neden söyleyin bana...

Yavuz Hasan
11.05.2012, 22:46
sercan jebrin ferhat

bu adamlar ne kadar kötü olabilir

o kadar kötülerse neden takımdalar

yoksa teksuçları bonservissiz alınmış olmalarımı

alandan adriandan ne kadar kötü oynar jebrin

celutskadan çok daha fazla mı çalım yer ferhat

konuşurken iyisin hocam felsefen var filozofsun ama hep lafta

Samet Yildirim
11.05.2012, 23:59
Hakem mac bitisin düdügünü caldiginda sevinmesi cok cok güzeldi...Sanki Sampiyon olduk gibi sevindi...Cok mutlu oldum...

Allah bizi hic ayirmasin senden bizi Hocam...

cakalkerem
12.05.2012, 00:12
1- Hamit efendiye bu kadar nasıl tahammül ediyorsun...Adam yürüyor yahu...
2- Adrian 1 yıldır hiç mi idman yapmıyor kondisyon depolamıyor adam ayakta duramıyor.
3- Henrique bu takımda nasıl oynamaz...5 tane Hamit eder ....-
4-Burak efendiye ne olacak?
5-Serkan güreşemi başlayacak.Grekoromenci olarak başlayabilir.
5- eğer kalırsanız nasıl bir transfer takip edeceksiniz

Recep Çaltepe
12.05.2012, 00:21
Bu sezon için en büyük teşekkürü hakedenlerden bir tanesidir Şenol Hoca.. Trabzonspor'un tarihten gelen misyonunu yoğun bir şekilde yaşadığı son iki sezonda takımın başında onun olması en büyük güzellik oldu aslında.

Seneye de haber bültenlerinde ve benzeri kaynaklarda "Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş..." ifadelerini görmek dileğiyle..

maydin
12.05.2012, 00:39
Bize haksızlık yapılmasına, başka ülkenin takımı gibi hissettirmeye kimsenin hakkı yok. Şenol Güneş

Tolga
12.05.2012, 00:47
Bu sezon için en büyük teşekkürü sen hakediyorsun hocam.Allah senden binlerce kez razı olsun . . .

cakalkerem
12.05.2012, 00:47
ilginç yorumların adamı

Hatice Aslan
12.05.2012, 02:12
Hocamızın ve futbolcularımızın bu akşam ki sevinci Şampiyonlar Ligi içindi.
Birtek 2002'de böyle sevinçli görmüştüm Şenol hocayı birde bu akşam. Birbirlerine sarılıp sevinmeleri beni duygulandırdı bir aile gördüm o sahada. Olcan'ın bağırarak koşup hocaya sarılması vs vs..
Malzeme az olsada güzel bir yemek çıkardı ortaya hocanın ve tüm takımın ellerine sağlık.
Şike süreci derken adaletsizlik derken herkesin psikolojisi bozukken 3. olmak bence başarıdır zira herkesden daha çok çektik şike sürecinin acısını.. Umarım önümüzdeki sezon herşey çok güzel olur. :)

Yasin Altuntas
12.05.2012, 02:32
Hocam seneye ikinci kez Sampiyonlar Ligine girme sansini bulacaksin. Bu bize Takim olarak seviye atlatir. Aman gözünü yiyim Elini masaya vur, adam gibi Transfer yaptir, ve kendi takimini olustur. Biliyorum sana malzeme verilsin, sen bize 5 yildizli Restoranlara tas cikaracak yemek yaparsin :)

Harun
12.05.2012, 08:15
İstifa etmesini istediğim Şenol Güneş için tadında bırak demek isterim.Futbol anlayışı ve uygulaması vasatı bir türlü aşamadı.
Bu yapısı ile istediği transferleride yaptıracağına inanmıyorum.Taktiksel açıdan hiç takıma hiç bir katkı sağlayamadı.Burak'ta Burak...

Serkan en kötü oynadığı zaman bile oynatıldı.Aynı uygulamayı, Cech,Adrian,Paoulo,Alan için yapamadı.Burak'ta keza öyleydi.En kötü olduğu dönemde bile yedek kalmadı.Siz bu kadar ayrımcı olursanız yedek bekleyen oyuncudan performans alamazsınız.

Şans verdiği, vermediği oyuncu ayarını tutturamadı.Bu da oyuncuların birbirinden kopmasına sebeb oldu.Oyuncuları birbirne soğuttu.

Kısa ve öz olarak vereceğini verdi daha fazlasını beklemek hayal olur.

Yavuz Hasan
12.05.2012, 09:55
İstifa etmesini istediğim Şenol Güneş için tadında bırak demek isterim.Futbol anlayışı ve uygulaması vasatı bir türlü aşamadı.
Bu yapısı ile istediği transferleride yaptıracağına inanmıyorum.Taktiksel açıdan hiç takıma hiç bir katkı sağlayamadı.Burak'ta Burak...

Serkan en kötü oynadığı zaman bile oynatıldı.Aynı uygulamayı, Cech,Adrian,Paoulo,Alan için yapamadı.Burak'ta keza öyleydi.En kötü olduğu dönemde bile yedek kalmadı.Siz bu kadar ayrımcı olursanız yedek bekleyen oyuncudan performans alamazsınız.

Şans verdiği, vermediği oyuncu ayarını tutturamadı.Bu da oyuncuların birbirinden kopmasına sebeb oldu.Oyuncuları birbirne soğuttu.

Kısa ve öz olarak vereceğini verdi daha fazlasını beklemek hayal olur.
Gelde altına imza atma

Yaşar
12.05.2012, 10:16
Ben de bırakması gerektiğini düşünenlerdenim.
Ama teknik direktörlüğünü tartıştığımdan değil, yorulduğundan, futbolun içinde kaldığı sürece üzüleceğinden.
Babam neyse Şenol Hoca da O benim için.
Kulübede duruşu Trabzonpor'u her yıl ilk 3'e sokar.
Bu sene takıma çok şey katamadığı için(çeşitli sebepler) kulübede duruşunun getirdiği dereceyle bitirdik ligi.

Tatar Kemal
12.05.2012, 10:24
inşallah bu sezondan ders alıp önümüzdeki sezon iyi bir takım kurabilir. colman-zokora-jaja önderliğinde 2 kaliteli stoper ve kaliteli bir forvet takviyesiyle önümüzdeki sezon efsanevi bir kadro kurmamız gerek.

inşallah UEFA bu sene de fenerbahçe'yi cl'den şutlarsa iki ön eleme maçına çıkabiliriz. o zaman iyi bir kadroya çok ihtiyacımız olacaktır.

Emrah KabuL
12.05.2012, 11:51
53 resmi maç;

18 galibiyet
18 beraberlik
16 mağlubiyet

12 derbi maçında 2 galibiyet,4 beraberlik ve 6 yenilgi

Toplam da;

Atılan gol » 73
Yenilen gol » 65

Şu rakamlara bakarak başarılı olduk diyebiliyoruz..

Sebebi de sezonun yorucu olması,şike süreci,adaletsizlik vs..

Bu süreç neden sadece bizi etkiledi ?

Oysa ki emek hırsızlarının başkanı ve yöneticileri içerde,

Lugano,Niang ve A.Santos gibi 3 as oyuncusunu kaybetmiş,

Emenike transferinden hiç bir şekilde yararlanamamış,

Mecburen forma şansı bulan Baroni takımı adına 8 gol kaydetmiş(Aynı Baroni son 2 sezon da 3 gol atmış ve taraftarların hiç bir şekilde takımda kalmasını istemediği bir isim)

Dönüp kendimize baktığımız da ortasahamız da ki 4 yabancı futbolcudan 6 gollük bir katkı alabilmişiz.Alanzinho(2),Colman(4),Zokora(0),Adria n(0)

Yine aynı takımda Bekir,Selçuk ve Caner gibi oyuncular 20 maçın üstünde forma şansı bulmuş.

Tüm bunlar ortadayken emek hırsızları ile oynamış olduğumuz 4 maçta 1 beraberlik ve 3 yenilgi.

Biraz empati yapalım.

Aynı şekilde sezon başında Trabzonspor şike yaptığı gerekçesiyle suçlanmış olsun.

Ve biz bu süreçte yarışmış olduğumuz fenerbahçe'ye karşı 4 maçta 3 galibiyet,1 beraberlik alıp yine de şampiyonluğa oynasaydık bizi suçlayanlara karşı bu maçlar da mı şike diye sormaz mıydık ?

Tekrar soruyorum neden bu süreçten bir tek biz etkileniyoruz ?

Aksine emeği çalınan,haksızlığa uğrayan birinin daha inançlı,daha çalışkan olması gerekmez mi ? Bu ruhsuzluk ve vurdumduymazlık da neyin nesi ?

40 maçlık lig serüveninde Trabzonspor oyuncuları 94 sarı ve 6 kırmızı kart görürken fenerliler neden 84 sarı ve 2 kırmızı kart ile cezalandırılır ?

Bu takım oyuncularının daha dsiplinli,saha da daha paylaşımcı olması gerekmez mi ?

Tüm bu yaşananlara rağmen emek hırsızlarına karşı 4 maçta da üstünlük sağlayamayıp,bir maçları da eksik olmalarına rağmen 19 puan fark yiyorsak CL hayali kuracağımıza oturup adam akıllı düşünmemiz lazım.

Ama biz halen daha Uefa,fener'i cl'ye göndermez,biz onların yerine giderizin hesabını yapıyoruz.. gitmeyelim arkadaş.

ts61gogo
12.05.2012, 12:03
Fenerbahce bizim gibi en önemli futbolcularini kaybetmedi.
Alex ve Emre (=Jaja ve Selcuk) gitseydi, onlarin hali bizimki gibi olacakti.

Senol Hocanin sucu yok. Yönetim eger futbolcularini tutamiyorsa, teknik direktör ne yapsin?

Yaşar
12.05.2012, 12:08
Volkan Şen'i kaybetmeyelim Hoca'm.

delikoyun
12.05.2012, 12:26
ey şenol hoca şu takımdan jaja yı gönderdin ya sana helal olsun aldıklarımız kabak çıktı

Emrah KabuL
12.05.2012, 12:35
Fenerbahce bizim gibi en önemli futbolcularini kaybetmedi.
Alex ve Emre (=Jaja ve Selcuk) gitseydi, onlarin hali bizimki gibi olacakti.

Senol Hocanin sucu yok. Yönetim eger futbolcularini tutamiyorsa, teknik direktör ne yapsin?

Lugano & Egemen ?

A.Santos ?

Niang ?

Emenike ?

Alex'siz de bizi mağlup ettiler zaten sorun değil.

Diyorum ki adamlar Baroni'den 8 gollük bir katkı aldı.

Aynı Baroni istenmeyen adam olarak gönderilmesi gündemdeydi.

Aynı şekilde Caner,Selçuk,Bekir bu adamlar 20 maçın üstünde forma şansı buldu.

Bu oyuncular çok mu yeterli ?

İşimiz gücümüz bahane başka bir şey değil.

Madem takımda görmek istediğin oyuncular yönetimin beceriksizliği yüzünden takımda tutulamıyorsa teknik adam olarak vasfın nedir ?

Ayrıca G.Saray'da ki Engin ve Selçuk'un performansı ile bizde ki performansları aynı düzeyde mi ?

Aykut Kocaman'ın Baroni gibi bir adamdan bile aldığı performans ortada.Keza Selçuk,Caner ve Bekir'den bile bir şekilde yararlandı..

Peki biz ne yaptık ?

Nerede, Sapara,Sezer,Barış,Sercan,Brozek'ler,Jebrin,Ferhat ,Henrique vs.

Bu adamlar Selçuk,Caner,Bekir gibi adamlardan daha mı kalitesiz ?

deneme61
12.05.2012, 13:41
dun mac 1-0 ıken senı elestırıyordum.alanzınho yanında oturuyor.sen hala sol bek degıstırıyorsun.3 lu defansa donmenı ıstedım.ha bır yemıssın ha ıkı yemıssın..sen ıse atacagından emın bır sekılde defansı 4lu tutmaya ısrar ettın.. eger serbest vurustan gol olmasa ıdı su an sana sallıyo olacaktım.ama senın dedıgın oldu sımdı ıyı bır teknık drektorsun gozumde.futbol boyle bırsey demek kı

deadpool
12.05.2012, 22:35
Türk futbolunun Güneydoğu'dan daha tehlikeli olaylara gebe olduğunu söylemişti, bugün haklılığı ortaya çıktı.

endlessdeath
12.05.2012, 23:03
Gereksiz yere eleştiriye gerek yok adam hatalarını biliyor ister bırakır ister gider ama yönetim gitsin artık yeter şenol hocadan iyi hoca bulamayız türk hoca olarak ersun hoca var başka da yok ama buna ragmen iyi futbolcu transfer edilemezse şenol hoca napsın

Ahmet Karaman
13.05.2012, 15:29
Gereksiz yere eleştiriye gerek yok adam hatalarını biliyor ister bırakır ister gider ama yönetim gitsin artık yeter şenol hocadan iyi hoca bulamayız türk hoca olarak ersun hoca var başka da yok ama buna ragmen iyi futbolcu transfer edilemezse şenol hoca napsın

iyi oyuncuyu kim transfer edecek ya da ettirecek. ben ? sen mi ? yoksa savunmaya çalıştığın şenol güneş mi?

atigol
13.05.2012, 15:42
Lugano & Egemen ?

A.Santos ?

Niang ?

Emenike ?

Alex'siz de bizi mağlup ettiler zaten sorun değil.

Diyorum ki adamlar Baroni'den 8 gollük bir katkı aldı.

Aynı Baroni istenmeyen adam olarak gönderilmesi gündemdeydi.

Aynı şekilde Caner,Selçuk,Bekir bu adamlar 20 maçın üstünde forma şansı buldu.

Bu oyuncular çok mu yeterli ?

İşimiz gücümüz bahane başka bir şey değil.

Madem takımda görmek istediğin oyuncular yönetimin beceriksizliği yüzünden takımda tutulamıyorsa teknik adam olarak vasfın nedir ?

Ayrıca G.Saray'da ki Engin ve Selçuk'un performansı ile bizde ki performansları aynı düzeyde mi ?

Aykut Kocaman'ın Baroni gibi bir adamdan bile aldığı performans ortada.Keza Selçuk,Caner ve Bekir'den bile bir şekilde yararlandı..

Peki biz ne yaptık ?

Nerede, Sapara,Sezer,Barış,Sercan,Brozek'ler,Jebrin,Ferhat ,Henrique vs.

Bu adamlar Selçuk,Caner,Bekir gibi adamlardan daha mı kalitesiz ?

Çok yanlış bir karşılaştırma,

FB'den giden oyuncular sistemlerinde herhangi bir değişikliğe sebep olan oyuncular değildiler, yerlerine gelen oyuncular takım oyunu ile beraber boşluklarını doldurdular.

lugano, naing ve santos giden oyuncular.... sadece 3 kişi gitmiş takımdan

Birde bizim takımdan gidenleri sayalım.

egemen, cale, selçuk, jaja, umut.... bu adamlar takımın iskeletini oluşturan adamlar

engin, yattara, ceyhun... rotasyondaki en önemli adamlar,

kısaca biz tamamen yeni bir takım kurarken adamlar 3-4 takviye ile aynı takımla oynadılar nerdeyse....

FB takımının kenetlenmesinden bahsetmişsin, onların bulunduğu ortam trabzon gibi değil saha dışı olaylar trabzonda takım üstünde çok daha fazla etki ediyor, çünkü takım ve şehir iç içe... yıllardır gerilimli maçları kazanamamızın en büyük nedenide bu bence takımın fazla gerilmesi...

yıllardır gerilimli maçlarda başarılı olduğumuz tek maç son kazandığımız Türkiye kupası finali oda Urfa'da oynandı.

Fenerliler bu süreçte deli gibi kenetlenirken, bizde ise hala birbirinin ayağını kaydırma çabaları var. Bu süreçte 3.lük bile büyük başarıdır, kimin emeği geçtiyse teşkkürler

son olarak 40 maçlık lig serüveninde Trabzonspor oyuncuları 94 sarı ve 6 kırmızı kart görürken fenerliler neden 84 sarı ve 2 kırmızı kart ile cezalandırılır ? demişsin, bunu takımların yaptıkları faul sayılarınıda koysaydın keşke, son BJK maçın bjk 22 faul, TS 8 faul yazıyordu... kartlarda ise BJK 2, TS 5 sarı kart... yani olaya nerden bakmak istersen ordan bakarsın

Mollasalihoğlu
13.05.2012, 15:48
Bence de bıraksın.

Bu taraftarı tatmin etmesinin mümkünatı yok.

[KAPLAN]
13.05.2012, 15:51
Şenol Güneş'le asla şampiyon olamayız. Sadece şampiyonluğa oynuyormuş süsü verebiliriz, ona da bizden başkası inanmıyor zaten.

atigol
13.05.2012, 15:57
;1918476196']Şenol Güneş'le asla şampiyon olamayız. Sadece şampiyonluğa oynuyormuş süsü verebiliriz, ona da bizden başkası inanmıyor zaten.

Beb bildim bileli şampiyon olamıyoruz zaten, şampiyonluğa oynadığımız senelerde ise ne hikmetse hep şenol güneş vardı(bir senede Ziya Doğan la ikinci olduk) demekki şenol güneş'den başkasıyla şampiyonluğa oynuyormuş süsü bile veremiyoruz.

Legolas77
13.05.2012, 16:24
borcu var daha gelecek sene bence o borcu ödeyecek
teknik direktör olarak şampiyon olma futbolcuyken oldu eyvallah ta bunu da yapması lazım sonra bir üst kademe başkanlık vb konumda olmalı

Emrah KabuL
13.05.2012, 18:51
Çok yanlış bir karşılaştırma,

FB'den giden oyuncular sistemlerinde herhangi bir değişikliğe sebep olan oyuncular değildiler, yerlerine gelen oyuncular takım oyunu ile beraber boşluklarını doldurdular.

lugano, naing ve santos giden oyuncular.... sadece 3 kişi gitmiş takımdan

Birde bizim takımdan gidenleri sayalım.

egemen, cale, selçuk, jaja, umut.... bu adamlar takımın iskeletini oluşturan adamlar

engin, yattara, ceyhun... rotasyondaki en önemli adamlar,

kısaca biz tamamen yeni bir takım kurarken adamlar 3-4 takviye ile aynı takımla oynadılar nerdeyse....

FB takımının kenetlenmesinden bahsetmişsin, onların bulunduğu ortam trabzon gibi değil saha dışı olaylar trabzonda takım üstünde çok daha fazla etki ediyor, çünkü takım ve şehir iç içe... yıllardır gerilimli maçları kazanamamızın en büyük nedenide bu bence takımın fazla gerilmesi...

yıllardır gerilimli maçlarda başarılı olduğumuz tek maç son kazandığımız Türkiye kupası finali oda Urfa'da oynandı.

Fenerliler bu süreçte deli gibi kenetlenirken, bizde ise hala birbirinin ayağını kaydırma çabaları var. Bu süreçte 3.lük bile büyük başarıdır, kimin emeği geçtiyse teşkkürler

son olarak 40 maçlık lig serüveninde Trabzonspor oyuncuları 94 sarı ve 6 kırmızı kart görürken fenerliler neden 84 sarı ve 2 kırmızı kart ile cezalandırılır ? demişsin, bunu takımların yaptıkları faul sayılarınıda koysaydın keşke, son BJK maçın bjk 22 faul, TS 8 faul yazıyordu... kartlarda ise BJK 2, TS 5 sarı kart... yani olaya nerden bakmak istersen ordan bakarsın

Lugano'nun boşluğunu kimle doldurmaya çalıştılar ?

Bekir İrtegün » 23 maç,22'si ilk 11

Serdar Kesimal » 12 Maç,12 ilk 11

Fabio Bilica » 10 Maç,10 ilk 11

Yobo'nun yanında bu oyuncular şans buldu.

40 Lig maçında 38 gol yediler.

Sağ bekleri değişmedi,sol bek de Santos gitti,Ziegler geldi.

Ziegler » 38 maç 1 gol

A.Santos geçen sezon 25 maç 5 gol

40 Lig maçında 38 gol yediler,geçen sezon ise 34 maç 34 gol.

Peki bizde ne oldu ?

Geçen sezon 34 maçta 23 gol yiyen takımımızz bu sezon 40 lig maçında kalesinde 49 gol gördü.

Değişen oyuncular stoper olarak Egemen.

Sol bek Cale ki adamı bonservissiz gönderdik.!

İki sezon arasında ki uçurumun tek sebebi Egemen'mi yani ?

Adamlar Lugano'nun yerini Bekir,Serdar ve Bilica ile doldurdular bizim Egemen kaybımız daha mı mühimdi ?

Orta sahaya gelince adamlar Baroni'den 8 gollük bir katkı aldı.

Biz de ise 4 tane yabancı orta saha oyuncumuzun toplam gol sayısı sadece 6.

Forvetlerinde Niang gitti,Emenike gibi ligi tanıyan güçlü,kuvvetli bir oyuncudan bir maç bile yararlanamadılar.

Stoch gibi geçen sezon 2 gol atabilen bir oyuncunun performansı bu sezon 13 gole ulaştı.

Bienvenu 8 gol.

Devre arasında gelen Sow 7 gol.

Dia 3 gol.

Genç Semih de 1 gol.

Adamlar ellerinde ki en önemli 3 oyuncuyu kaybetmelerine rağmen,kalanlardan da maksimum performans aldılar.

Biz ise Jaja ve Selçuk'un yerini dolduramadık.

Cale,Umut ve Egemen'i çok büyük bir kayıp olarak görmüyorum.

Özellikle Umut'u en çok savunan biri olarak..

Bu arada G.Saray dün 9-10 yeni futbolcu ile şampiyon oldu.

Demek ki takım iskeleti falan o kadar da önemli değilmiş.Her giden oyuncunun yeri bir şekilde dolabilir.. yeter ki oyuncu seçimi doğru yapılsın.

Ayrıca sistemden bahsetmişken,sırf aynı sistem üzerinde inat eden hocamız yüzünden kaç tane oyuncudan yararlanamadık biliyor musunuz ?

Emrah KabuL
13.05.2012, 18:54
Bence de bıraksın.

Bu taraftarı tatmin etmesinin mümkünatı yok.

53 resmi maçın 34'ün de puan kaybettik.

Sizleri tatmin ettiyse ne âlâ.

Tolga
13.05.2012, 19:35
Egemen'den sonrası okunmaya değmez.Zannetmiyorum ki yapıcı bir eleştiri.

atigol
13.05.2012, 20:01
Lugano'nun boşluğunu kimle doldurmaya çalıştılar ?

Bekir İrtegün » 23 maç,22'si ilk 11

Serdar Kesimal » 12 Maç,12 ilk 11

Fabio Bilica » 10 Maç,10 ilk 11

Yobo'nun yanında bu oyuncular şans buldu.

40 Lig maçında 38 gol yediler.

Sağ bekleri değişmedi,sol bek de Santos gitti,Ziegler geldi.

Ziegler » 38 maç 1 gol

A.Santos geçen sezon 25 maç 5 gol

40 Lig maçında 38 gol yediler,geçen sezon ise 34 maç 34 gol.

Peki bizde ne oldu ?

Geçen sezon 34 maçta 23 gol yiyen takımımızz bu sezon 40 lig maçında kalesinde 49 gol gördü.

Değişen oyuncular stoper olarak Egemen.

Sol bek Cale ki adamı bonservissiz gönderdik.!

İki sezon arasında ki uçurumun tek sebebi Egemen'mi yani ?

Adamlar Lugano'nun yerini Bekir,Serdar ve Bilica ile doldurdular bizim Egemen kaybımız daha mı mühimdi ?

Orta sahaya gelince adamlar Baroni'den 8 gollük bir katkı aldı.

Biz de ise 4 tane yabancı orta saha oyuncumuzun toplam gol sayısı sadece 6.

Forvetlerinde Niang gitti,Emenike gibi ligi tanıyan güçlü,kuvvetli bir oyuncudan bir maç bile yararlanamadılar.

Stoch gibi geçen sezon 2 gol atabilen bir oyuncunun performansı bu sezon 13 gole ulaştı.

Bienvenu 8 gol.

Devre arasında gelen Sow 7 gol.

Dia 3 gol.

Genç Semih de 1 gol.

Adamlar ellerinde ki en önemli 3 oyuncuyu kaybetmelerine rağmen,kalanlardan da maksimum performans aldılar.

Biz ise Jaja ve Selçuk'un yerini dolduramadık.

Cale,Umut ve Egemen'i çok büyük bir kayıp olarak görmüyorum.

Özellikle Umut'u en çok savunan biri olarak..

Bu arada G.Saray dün 9-10 yeni futbolcu ile şampiyon oldu.

Demek ki takım iskeleti falan o kadar da önemli değilmiş.Her giden oyuncunun yeri bir şekilde dolabilir.. yeter ki oyuncu seçimi doğru yapılsın.

Ayrıca sistemden bahsetmişken,sırf aynı sistem üzerinde inat eden hocamız yüzünden kaç tane oyuncudan yararlanamadık biliyor musunuz ?

Farklı pencerelerden bakıyoruz, FB, GS gibi klüpler ile bizler bir değiliz, onlar kapitalist düzenin lokomotifleri, önlerinde hiç bir engel yok 2 doğruyu yan yana yaptıklarında zaten tepeye oynuyorlar..... Bizde ise iyi bir takım kursak bile medyasıdır, hakemleridir birde üstüne şehir içindeki muhalefet ile uğraşmak zorunda kalıyoruz.

Başarılı olduğumuz yıllara bakarsan hiç bir zaman toplama bir takım ile başarılı olamadık, hep 2-3 yıl beraber oynamış, takım ruhunu kazanmış ekiplerle başarılı olduk, buda istikrarın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Futbol olarakda aslında benim anlattığımı yazmışsın ama sonunda farklı yorum var yine, fenerde iskelet oturduğu için gelen oyunculardan daha kolay verim alabilmişler, bizde o iskelet bozuldu.

Umut'u kayıp olarak görmüyorum demişsin ama geçen seneki en büyük kayıp belkide, selçukla beraber. Geçen sene az gol yememizin sebebi savunmaya umut'la beraber en uçtan başlamamız. Bu sene AvniAker'de oynadığımız Antalya maçını hatırlarmısınız, DenizBarış defans adamı dümdüz gelip gol attı, karşılmaya çalışan sadece colman'dı. Burak sağolsun çok gol attı ama takım oyununa hiç bir katkısı yoktu, umut'u çok aradı bu takım.

Neyse Şenol Güneş'in yanlışları yokmu var, mesela kadronun tamamından yeterince verim alamıyor, gençlerden verim alamıyor. Her insanın eksikleri var Şenol Güneş'inde benim görüşüm bu yönleri zayıf. Ama vizyon sahibi Trabzonspor'da başarılı olabilecek başka birisini görewmiyorum trabzonda bu sebeplede sonuna kadar ŞENOL GÜNEŞ in arkasındayım

unal.hso
13.05.2012, 20:10
;1918476196']Şenol Güneş'le asla şampiyon olamayız. Sadece şampiyonluğa oynuyormuş süsü verebiliriz, ona da bizden başkası inanmıyor zaten.

Geçen sene olmadık mı ?

[KAPLAN]
13.05.2012, 20:17
Geçen sene olmadık mı ?

Olduk mu, ben kupa göremiyorum renkdaşım. Ayrıca o malum takım üzülerek söylüyorum bu sene her maçta ezdi geçti bizi, oleyler eşliğinde top çevirdiler. Ligde en rahat maçlarını bize karşı oynadılar. Buna yapmaya kimsenin hakkı yoktu. Boğnumuzu saha içinde de büktüler.

Ayrıca iki yıl önceki kadromuzun Şenol Güneş'e miras olarak bırakıldığını hatırlatmakta fayda olabilir.

kahver
13.05.2012, 20:23
;1918476845']Olduk mu, ben kupa göremiyorum renkdaşım. Ayrıca o malum takım üzülerek söylüyorum bu sene her maçta ezdi geçti bizi, oleyler eşliğinde top çevirdiler. Ligde en rahat maçlarını bize karşı oynadılar. Buna yapmaya kimsenin hakkı yoktu. Boğnumuzu saha içinde de büktüler.

Ayrıca iki yıl önceki kadromuzun Şenol Güneş'e miras olarak bırakıldığını hatırlatmakta fayda olabilir.

O mirası babam oynatmadı arkadaşım Şenol Hoca oynattı dikkatini çekerim. Herkes hoca eksperi olmuş sallıyor da duruyor.

titanic
13.05.2012, 20:26
;1918476845']Olduk mu, ben kupa göremiyorum renkdaşım. Ayrıca o malum takım üzülerek söylüyorum bu sene her maçta ezdi geçti bizi, oleyler eşliğinde top çevirdiler. Ligde en rahat maçlarını bize karşı oynadılar. Buna yapmaya kimsenin hakkı yoktu. Boğnumuzu saha içinde de büktüler.

Hala kupa göremeyen renkdaşlarım var.anlamakta gerçekten zorlanıyorum

Tolga
13.05.2012, 20:29
Sevdiğim bir laf oldu artık . . .

"Bayılıyorsunuz boş konuşmaya"

Emrah KabuL
13.05.2012, 20:36
Egemen'den sonrası okunmaya değmez.Zannetmiyorum ki yapıcı bir eleştiri.

Egemen'den önce ki kısmı okuduysan Lugano'nu kaybeden bir takımın Bekir ile de başarılı olabildiğini yazdım.

Ne Egemen'miş arkadaş.Gören de Bjk savunmasına sınıf atlattırdı sanacak.

Üstelik partneri de Sivok.

Tolga
13.05.2012, 20:47
Egemen'den önce ki kısmı okuduysan Lugano'nu kaybeden bir takımın Bekir ile de başarılı olabildiğini yazdım.

Ne Egemen'miş arkadaş.Gören de Bjk savunmasına sınıf atlattırdı sanacak.

Üstelik partneri de Sivok.

Aga FB'nin savunmasında elle tutulacak bir adam var Yobo.
BJK'de Egemen öyle.
GS'nin Ujfalusi.

Ben kime güveneyim ? Stoper bir sorun zaten.Desen ki Transfer başarısızlığı bunu getirdi eyvallah.Egemen gitti bu takım çok şey kaybetti.Ne Jaja ne Selçuk o kadar çok şey götürmedi takımdan.

Takımın savunma gücü Egemen'le birlikte komple çöküşe geçti.Bütün sezon aptal olan bir Giray vardı.Yarın Madrid'den gelmiş Mustafa, oldu derken sakatlanan Glowacki.

Hücumu iyi kötü hallettik bile diyebiliriz, ama savunma için asla aynı şeyi söyleyemeyiz.Zokora'nın bile kaldıramadığı çok maç oldu savunma konusunda.

Ama sen hâlâ çıkıp FB çok önemli oyuncularını kaybetti, Lugano gitti diyorsan Yobo'nun hâlâ orada oynadığı gerçeğini görmezden geliyorsan, Serdar Kesimal transferini boş görüyorsan eyvallah derim.

Kıyaslamanda adalet yok demek istiyorum.

[KAPLAN]
13.05.2012, 21:52
O mirası babam oynatmadı arkadaşım Şenol Hoca oynattı dikkatini çekerim. Herkes hoca eksperi olmuş sallıyor da duruyor.

O mirası sahaya bıraksan yine oynardı. İşimize göre konuşmak yerine, bir de gerçekten birşeyleri görmeye çalışsak. Sokaktaki herhangi vasıfsız bir adam olarak yorum yapmıyorum ki burada, işimde elimden gelen gayreti gösteren hayatında başarısızlığa tahammülü olmayan genç bir bilgisayar mühendisi olarak yıllardır maçlarını kaçırmadan izlediğim Trabzonspor hakkında yorum yapıyorum. Boş konuşmalara benim de karnım yok.

Yeni bir teknik direktör gelir, ilk yıl durun daha kendi kurgusunu sahaya yansıtamadı, kendi istediği futbolcuları oynatamıyor diyerek bahaneler ararız; ancak mevcut kadroyla da ilk yıl başarılı olunca "adam oynattı abi" deriz. Yok böyle bir şey! Peki 2.yılında nerdeydi bu adam!

atigol
13.05.2012, 23:04
;1918477171']O mirası sahaya bıraksan yine oynardı. İşimize göre konuşmak yerine, bir de gerçekten birşeyleri görmeye çalışsak. Sokaktaki herhangi vasıfsız bir adam olarak yorum yapmıyorum ki burada, işimde elimden gelen gayreti gösteren hayatında başarısızlığa tahammülü olmayan genç bir bilgisayar mühendisi olarak yıllardır maçlarını kaçırmadan izlediğim Trabzonspor hakkında yorum yapıyorum. Boş konuşmalara benim de karnım yok.

Yeni bir teknik direktör gelir, ilk yıl durun daha kendi kurgusunu sahaya yansıtamadı, kendi istediği futbolcuları oynatamıyor diyerek bahaneler ararız; ancak mevcut kadroyla da ilk yıl başarılı olunca "adam oynattı abi" deriz. Yok böyle bir şey! Peki 2.yılında nerdeydi bu adam!

"O mirası sahaya bıraksan yine oynardı" demişsin sokaktaki vasıfsız eleman bile bundan daha mantıklı şeyler yazar senin mantığınla. Miras dediğin kadro Ersun Yenal'ın kadrosu sanırım, o kadroyu belçika liginde şampiyonluk yaşamış bir adama verdiler ne yaptığını hatırlıyorsunuzdur (ben pek hatırlamak istemiyorum) . Boş konuşmaya karnın tok ama ortada gerçek veriler var, bu verileri yorumlarsan boş konuşanın kim olduğu ortaya çıkar

cemihsan
14.05.2012, 00:12
şenol güneş istifa etti diye bir haber varmış. aslını bilen var mı?

sessizkral_1
14.05.2012, 00:13
Şenol hoca gitmemelidir.

Böyle saçmalıkmı olur ?

O kupa gelecek ve Şenol hocanın ellerinde sallanacak..

İlerde birgün Şenol hoca giderse , ozaman yerine Tolunay kafkas vs değerlendirilebilir..

Duruş olarak beğenmesemde Tolunay hoca futbol olarak pozitif futbol oynattı gittiği takımlarda.Ama transfer işinden nekadar anlıyor bilmiyorum.Birde

Bu taraftan Ersun Yanalı harcamış...Tolunay Kafkası 4 haftada yollar ;)

Ayrıca dediğim gibi şuan böyle birşeye gerek yok...

Şenol hoca mental olarak tükendiysede Kupayı beklemelidir.

Burak Sahin
14.05.2012, 02:59
bu sayfa iki kisir döngü icinde dönüp duruyor maalesef birincisi sampiyon olduk olmadik :) ikincisi de bir taraf gecen seneki kadro ersunun kadrosuydu diyor öbürüde farketmez hoca zaten gecen sene sampiyon yapardi diyor bu iki konu son 100 sayfadir belki daha fazla yaziliyor...bende hocayi cok elestirdim oyun sistemini transferdeki yetersizligini falan filan bilen bilir ama son yasanan olaylarda sonra hocanin ve baskanin istifasi fb lileri ve yandaslarina en az bir sampiyonluk sevinci kadar sevinc yasatir bu sürecde en iyi yapacagimiz sey hocanin ve baskanin arkasinda durmak ve gelecek seneye cok iyi hazirlanmak masa basinda alamadigimiz intikamimizi seneye sahada döve döve eze eze almaktir....

SALDIRAY
14.05.2012, 06:02
Trabzonlu bir iki babayiğit iş adamı Şenol Hocaya destek verip başkan olmasını sağlayabilir. Şenol Hoca başkan,teknik direktör olarakta Şota,Tolunay hatta Hami bile.. gibi içimizden birini getirerek eski günlere dönebiliriz. Ben merak ediyorum,Özkan Sümer çok mu zenginki bizde teknik direktörlükten sonra başkanlık yaptı?..

Faik Yılmaz
14.05.2012, 09:16
Anlamadığım bir şey var.....

Şenol Güneşin bir türlü adam edemeyipgönderdiği Engin Baytar koskoca bir seneyi tek bir olay çıkarmadan üstelik hemen hemen her maçta iyi bir perfrmans sergiledi...

takımının şampiyonluğunda önemli katkılar sağladı....

Acaba Şenol Hoca zannettiğim kadar motive edemiyormu oyuncuları merak ettim...

Tatar Kemal
14.05.2012, 09:40

Şenol Güneşin bir türlü adam edemeyipgönderdiği Engin Baytar koskoca bir seneyi tek bir olay çıkarmadan üstelik hemen hemen her maçta iyi bir perfrmans sergiledi...

engin bu sene gs'de sudan ucuza oynadı. şimdi şampyon oldular. engin, istediği parayı alamazsa önümüzdeki sezon ünal aysal ve fatih terim'e ana avrat sövmeye başlar. dereyi geçtiler şimdi denize açılacaklar çünkü. gs, cl'de başarılı olamazsa ortada ne ünal aysal kalır ne de fatih terim. hele ki melo ve selçuk inan takımdan ayrılırsa işleri çok mu çok zor.

forsa61
14.05.2012, 09:47
halen kupa sozleri yeter artık, sureci baskaları trabzonspor adına takip etsin. baskan ve td uzak dursun, onlar yeni sezon hazırlıklarına baslamalı biran once. yoksa onumuzdeki yılda kayıp...

Mollasalihoğlu
14.05.2012, 09:54
;1918476845']Olduk mu, ben kupa göremiyorum renkdaşım.

Sen daha şampiyon olduk dahi diyemiyorsan Şenol Hoca'dan hazzetmemen normal.

[KAPLAN]
14.05.2012, 10:24
"O mirası sahaya bıraksan yine oynardı" demişsin sokaktaki vasıfsız eleman bile bundan daha mantıklı şeyler yazar senin mantığınla. Miras dediğin kadro Ersun Yenal'ın kadrosu sanırım, o kadroyu belçika liginde şampiyonluk yaşamış bir adama verdiler ne yaptığını hatırlıyorsunuzdur (ben pek hatırlamak istemiyorum) . Boş konuşmaya karnın tok ama ortada gerçek veriler var, bu verileri yorumlarsan boş konuşanın kim olduğu ortaya çıkar

Sıkıntı da burada aslında. O adam mevcut kadroya ilk yil kendi kurgusuna yansıtmaya çalıştı ve başarılı olamadı. Ama Şenol güneşin zaten saha icinde ne yaptığını bilmediğimiz bir oyun sistemi olduğu için, daha dogrusu bir sistemi olmadıgı için takım kendi halinde oynamaya devam etti.

2 yılda geldigimiz noktada Trabzonspor'un taktığını çözebilen var mı ? Her mac herkesin yeri değişiyor. Ligde bircok macı 3 pas yapamadan biteren nadir takımlardan biriyiz.

Ali İhsan
14.05.2012, 10:26

Şenol hocaya Olcan gibi futbolcular lazım, Engin gibi futbolcuları anca Terim adam eder. Şenol hocanın insan yönetimi çok iyi değil, herkesi kendisi gibi iyi niyetli zannediyor, sonrasında çok gol yiyor. Engin Terim'e küfretmeyi bi denesin bakalım, o sahanın ortasında görmüyor mu dünyanın kaç bucak olduğunu!

[KAPLAN]
14.05.2012, 10:28
Sen daha şampiyon olduk dahi diyemiyorsan Şenol Hoca'dan hazzetmemen normal.

Bu yıl senin rakibin her mac dalga gecercesine, oleyler eşliğinde en rahat maclarını içerde ve dışarda bize karsı almışken, o kupayı alsak ne olur almasak ne olur.

Adem Erdoğan
14.05.2012, 10:40
Engin Baytar ilk senesinde bizde de böyleydi. Seneye görürüm ben onu.

Şampiyonluğumuza sadece bizim inandığımızı düşünen arkadaşlar antu'da falan takılmak dururken neden burada gelip eziyet çekiyorlar madem. Kendini ezik hisseden gitsin eziklerin taraftar forumlarında takılsın.
Şenol hocaya giydireceğim diye bu kadar da düşmeyin. Geçen sezonun şampiyonu Trabzonspor'dur.
Bunu UEFA bile kabullendi. Zorunuza gitse de o takımın başında Şenol Güneş vardı.

Emrah KabuL
14.05.2012, 10:50
Bende aynı olaydan dert yanıyorum.

Adamlar Kadıköy'de G,Saray'ı mağlup etseydiler şampiyon olacakdılar.

3 Temmuz'dan bu yana yaşanmış olan süreçten sonra gelen bu şampiyonluk sürekli dile getirilecekti.

Peki biz ne yapıyoruz ? Bu sezon da fener'in yerine CL'ye gideceğiz diye topicler açıyoruz.

Hadi geçen sezon hakkımız yendi,emeğimiz çalındı bizi saf dışı bıraktılar.

Bu sezon niye 20 puan fark yedik ?

Şu bahane üretme işlerini ne zaman bir kenara bırakacağız ?

53 maç diyorum 34'ün de puan kaybı.

Bu sezon da takımın başında Şenol Güneş vardı..!

Faik Yılmaz
14.05.2012, 10:51
Ya da Şenol Hocamız

" Jaja tekrar gelirse ben yokum " diyerek gösterdiği dirayeti....

"Selçuk , Egemen gönderilirse ben yokum" diyerek gösterebilseydi bugün bu halde olmazdı...

Ama takımı şampiyon yapan kadro dağıtılırken param parça olurken nedense hiç sesi çıkmadı....

Şota Amrabat gönderilecek haberlerinden sonra " Amrabat giderse ben mi oynayacağım " dedi....

Şenol Hoca böyl bir laf bile etmedi.....

demir
14.05.2012, 11:06
Elestirilerinizin coguna hak verılebılır fakat elestırı yaparken cok seyı gozden kacırdıgınız dusuncesındeyım...

senol gunesın ılk gelecegını ogrendıgımde ıstemeyen kısılerden bırısıyım fakat elestırırkende olası butun faktorklerı degerlendırmelıyız dıye dusunuyorum

evet o kadroyu senol hoca kurmadı ama senol hoca gelene kadar o kadro aynı basarayı saglayamadı

jaja dısıplınsız oldugu ıcın gonderıldı kendı sorumlulugunu kendısı alamayan oyuncu sıze ne verebılırkı ?? ornek engın yapsın bakalım bızdekı artısyıklerı fatıh hocaya ????

rakıplerımızın defans oyuncularını baz alıyorsunuz ıyı anlıyorum ama basarı ortalamalarının bızım takımdan hıc bir farkı yok GS bu kadro ıle SL de oynasaydı ınanın ilk 6 ya gıremezdı

sezon boyunca bır ucaktan ınıp diger maca, mactan cıkıp ucaga bınıp dıger maca gıden bır takım ıcın bence lig 3.lugu ıyı bır sonuctur, daha iyi olabılırmıydı tabıkı evet ama dagılmıs kadro ıle bu mac yogunlugunda bence yeterlı

her hoca gıbı senol hocada elestırılebılır tabıkı fakat TRABZONSPOR TARIHINDE bilmem kac hoca degıstırıp senol hocanın yaptıklarının yarısını bıle yapamadıysak ozman elestırıyı senol hocada aramak sacma olur cunki bızde hocalık yapacak kısının bıze ve sehırede hocalık yapması gerekıyor bu vızyondada SENOL HOCADAN baska hoca goremıyorum...

Oğuz ZEYTİN
14.05.2012, 11:20
Öncelikle Trabzonspor'un teknik direktör sorunu yoktur.

Ancak...

Bence Sayın Şenol Güneş, TFF Başkanı olmalıdır!

Böylece bugüne dek camiamızdan yapılan açıklamalar en somut haliyle eyleme dönüşebilir. Çevrede karşılığı da vardır. Bu adım çok önemlidir. Samimiyeti ve vizyonuyla O'ndan daha iyisi bu topraklarda yoktur.

Diğer yandan şu da var: "Türk futbolunu Trabzonspor(lular) mı kurtaracak?" ve "Neden pisliklerini biz temizleyelim ki?"

Burada bir seçim yapmak gerekiyor. Ya dibe vurmuş yokluklarda çırpınacağız ya da önümüze Güneş'i katıp hedefe doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz!

Futbol takımımızın idaresi ise... (Bence) Ünal Karaman - Tolunay Kafkas ikilisi hem hissi hem de akli bakımından güzel görünüyor.

En nihayetinde hayırlısı olsun.

poetricus
14.05.2012, 12:25
Yahu etmeyin arkadaşlar; Bir Allah'ın kuluna sözünü geçiremeyen adamdan kulüp başkanı çıkardığınız yetmedi TFF başkanı da çıkarmaya kalktınız.

Bunları dile getirdiğimizde bir sürü slogan gırla gidiyor, "laf ettirmem", "adamlık", "Trabzonsporluluk", "kalecilik", "değerdir" gibi klişeler havalarda uçuşuyor ama görünen köy de kılavuz istemiyor.

Şenol Güneş Trabzonspor için bir değerdir ve bu değerin değirini bilmek ilk ve en fazla kendisine düşer.

Trabzonspor'un teknik direktör sorunu vardır.

cakalkerem
14.05.2012, 14:28
ŞEnol Güneş galiba gidiyor.Bugünkü gazetelerde Katar kulübüyle anlaştığı, başkanın pot kırmamak için Tolunay ile nabız yokladığı, Şenol Güneş'in başkanla arasının iyi olmadığı yönünde haberler var

KÖKSAL AYDIN
14.05.2012, 14:33
Şenol Hoca gidici herhalde.

Hadi hayırlısı bakalım...

unal.hso
14.05.2012, 14:35
Hocanın gideceği yönünde haberler var.İNŞALLAH gitmez.Ama giderse şu belirli kişiler kına yaksın.

Ömer Faruk61
14.05.2012, 14:36
Katar a gider mi acaba? Gitmesi normal ama Katar?

Hüseyin Hatırlı
14.05.2012, 14:45
Şenol hoca bu kadar kolay pes edecek kadar küçük değil. Ben daha güçlü bir yapılanma ile kalacağını umuyorum...

Sefa
14.05.2012, 14:46
Hoca'nın bir yere gittiği yok..

Ahmet Karaman
14.05.2012, 14:48
Yahu etmeyin arkadaşlar; Bir Allah'ın kuluna sözünü geçiremeyen adamdan kulüp başkanı çıkardığınız yetmedi TFF başkanı da çıkarmaya kalktınız.

Bunları dile getirdiğimizde bir sürü slogan gırla gidiyor, "laf ettirmem", "adamlık", "Trabzonsporluluk", "kalecilik", "değerdir" gibi klişeler havalarda uçuşuyor ama görünen köy de kılavuz istemiyor.

Şenol Güneş Trabzonspor için bir değerdir ve bu değerin değirini bilmek ilk ve en fazla kendisine düşer.

Trabzonspor'un teknik direktör sorunu vardır.

hocam şenol güneşi tff yapmaya kalkışanlardan biride benim. ama hele bi sor neden böyle bişey yapmaya çalıştığımı. şenol güneş çağımızda sadece kulübümüzde değil hiçbir kulüpte başarılı bir hocalık yapamaz. eksikleri çok fazla ama en önemlisi transfer konusunda. şenol güneşi seviyorum camiamızın önemli figürlerinden biri. futbol ailesi içinde kalmalı ve başarılı olabileceğine inandığım kendisinin tff başkanı olmasıdır.

exelans_25
14.05.2012, 14:50
hocam tamam teknik direktörlük sizi yormuş olabilir ama başımızda durun futbol direktörü gibi.o zaman tolunay kafkas gelebilir ama siz olmadan olmaz

Tatar Kemal
14.05.2012, 14:51
şenol hoca en azından uefa kararlarını bekleyecektir. ilk seçimlerde de trabzon'dan bağımsız vekil adayı olur %80'le meclise gider.

Yasin Altuntas
14.05.2012, 14:57
orhancavusoglu ‏ @orhancavusoglu (https://twitter.com/#%21/orhancavusoglu) Ş.Güneş transfer listesini Asbaşkan Nevzat Şakar'a verdiği dakikalarda "istifa edecek haberi" yapmak ahmaklıktır

orhancavusoglu ‏ @orhancavusoglu (https://twitter.com/#%21/orhancavusoglu)
Ş.Güneş'e ulaşmak isteyenyler M.Ali Yılmaz tesislerini arasın. Şuanda Asbaşkanla transferleri masaya yatırdılar

Gurpas
14.05.2012, 15:03
Bu is tanbul basının ben ...... ......... .........m!!!

Ergin Varlibas
14.05.2012, 15:06
Senol Gunes'in teknik bilgisinin eksikligi yorumlarina da katilmiyorum ben. Ersun Yanalin yarattigi takimin Hugo Broos yonetiminde de nasil top oynadigini hatirliyorum, gecen sene oynadigi futbolu da. Bu seneyi saymiyorum ligden zaten oyle bos, plansiz bir sene. Simdi iyi bir planlamayla iyi transferlerle, seneye bomba gibi donecegimizi dusunuyorum. O zaman tekrar uzulucek burda bazilari :)

macuka
14.05.2012, 15:09
Senol Gunes in TD ligini en cok elestirenlerden biriyim. Td lik yaparken oldukca eksikleri var. Ama artilari da var, takimi oyle yada boyle yaristirmayi beceriyor.

En buyuk artisi, "isi bitmis" oyunculari alip adam etmesi, en buyuk eksisi ise "genc oyunculara" guvenmemesi. Gazozuna oynanan maclarda dahi onlara yer vermemesi.

Giderse yolu acik olsun, Allah gonlune gore versin derim. TFF baskanligini cok iyi yapabilecegine inancim sonsuz olsada, oyle bir mevkide kalma sansi sifirdir, yasatmazlar onu orda.

Bozuk bezelye yemeginin icine, bir iki tane taze bezelye atsaniz bile yemegin tadi degismeyecektir.

mhnkeskin
14.05.2012, 15:12
Valla Ben derimki başkan gitsin Şenol Hoca Kalsın. Trabzonsporda para vermeden başkanlık yapan çok adam var. Bu adamın faydası daha fazla onlardan trabzonspora...Büyük ihtimalle haber yalan

Necmettin ALTUNTAŞ
14.05.2012, 15:15
Yahu arkadaş nereden çıkarıyorsunuz bunları.Şenol güneş bu takımı bırakmaz.Şikeci basın Sadri Şenere saldırıdan bir şey çıkaramayınca bu sefer hedef tahtasına Şenol Güneşi oturttu.Bu Trabzonspora alenen intikam saldırısıdır.Herkes akıllı olsun .Oyuna gelmesin.

Faik Yılmaz
14.05.2012, 15:17
Ne istifa etmesi yahu....

Böyle saçma haber olur mu ?