PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

endlessdeath
11.12.2011, 21:11
Jaja gönderildi yani işe yararlar gönderildi neyse

Bekir
11.12.2011, 21:12
Hocam şu soruyu kendinize sorun ''Adrian 5 Milyon Euroya değil de 1 Milyon Euroya alınmış olsaydı,bugün sahada olur muydu?''

Ciddi manada bu sorunun cevabını merak ediyorum,Adrian'a katlanmanızın bi sebebi mutlaka vardır,bence bu sebep maliyeti.

Jackdaniels
11.12.2011, 21:17
Bravo morinho harika gidiyoruz topu alan burağa sallayacak taktiği gerçekten dahice aynen devam.

tslover
11.12.2011, 21:34
Bravo morinho harika gidiyoruz topu alan burağa sallayacak taktiği gerçekten dahice aynen devam.
Burak için kimleri harcadı hoca hey gidi heyy.Jaja gibi adamları harcadın ya Burak gibiler için ben sana daha ne diyim hocam.her gelişinde aynı şeyleri yaşıyoruz.İlk sene bi gazla bişeyler yapıyoz sonrası malum.Artık geri dönüşü yok gibi hocam (keşke olsa) şimdiye kadar yaptığın hataların acı meyvelerini yicez hep beraber.

Erbay
11.12.2011, 21:36
Hocam artık bir uyar takımı Allah aşkına ya yürümüyorlar bile.

Mert Oğuzlu61
11.12.2011, 21:38
hocam şu burak taktiğin(!) artık bizi rezil etmeye başladı millet dalga geçer oldu burak burak nereye kadar koskoca trabzonspor ne hallere düştü ?

kasa para dolu gidip vittek sapara henrique adrian gibi kazmaları aldırıyorsun takıma, hocam istemediğin adamlarsa niye aldırıyorsun küçük emrah ı oynamayı bırak artık bu takımdan bir cacık olmaz devre arası bir operasyon şart oldu ama işiimiz gerçekten çok zor, bu adrianla henrique ye nasıl bir formül bulunur bilmem ama bu ikisinin maliyeti akıllara zarar, bank asyada oynayamayacak adamlara 10m € üzeri para yatırdık satmaya kalksan para veren çıkmaz ne yapıcaz bunlarla ?????

Uğur Ö.
11.12.2011, 21:39
Gol atabilme ihtimali olan bir kadro sürersen belki yeneriz hocam

MDanışmaz
11.12.2011, 21:41
Klasik Şenol Güneş hataları 2004-2005 sezonu mükemmele yakın kadro..O kadroya yapılmayan takviyeler ve takımın dağalışı..Yıl 2011 mükemmel kadro o kadronun korunması gerekirken bütün iskeletin dağatılması ve yine hüsran yine Şenol Güneş..

Chiko
11.12.2011, 21:46
Hocam tek elestirim olacak. Su 'Burak' taktigini degistirelim artik. Her mac en az iki defans oyuncusu bu adami tutuyor ve bizde 7 haftadir gol yollarinda sikinti cekiyoruz.
Cift forvet ciksak daha iyi olur diye düsünüyorum.

MonteCristo
11.12.2011, 21:46
Hocam şu soruyu kendinize sorun ''Adrian 5 Milyon Euroya değil de 1 Milyon Euroya alınmış olsaydı,bugün sahada olur muydu?''

Ciddi manada bu sorunun cevabını merak ediyorum,Adrian'a katlanmanızın bi sebebi mutlaka vardır,bence bu sebep maliyeti.

Soruya soruyla karşılık veriyim, Adrian 1 milyon Euro eder mi? Geçen sene hocamın oynatmadığı Gabric 3 tane Mierzejewski eder!

Şenol Güneş tamam Türkiye'nin en iyi hocası ama bu demek değil ki yanlış yapmıyor. Yapıyor hemde çok büyük yanlışlar.

1- Transferde başarı yüzdesi çok düşük . Transferde başarısız .

2- Rotasyon yapmıyor. İki ihtimal olabilir ya gerekli görmüyordur ya da yedeklerine güvenmiyordur. Eğer gerekli olduğunu düşünmüyorsa hepten hatalı. Yedeklere güvenmiyorsa puan kaybederiz diye çıkartmıyorsa zaten as takımla çıkınca da puan kaybettiğimiz için birşey farketmiyor. Son 1 aydır takım 55. 60. dakikalardan sonra sahada ancak yürüyebiliyor, 2. devre full sahada yürüyen takım 3 gün sonra yine ilk 11 çıkıyor. Yani rotasyon yapsa kaybedecek birşeyimiz yok ! Aksine belki 1-2 adam göze girer birkaç kişi kazanırız. Ayrıca yedek kulübesindeki adamlar onun döneminde transfer edilmiş adamlar çoğu !

3- Taktik değiştirmiyoruz. Burak'a uzun top atma taktiğimizi artık çocuklar bile ezberledi. Koskoca Trabzonspor'un başka bir stratejisi olmaz mı Allah aşkına ! Bir senedir uzun top atıyoruz. Yapılmasın demiyorum maç içinde başka stratejilerin de olur bir tanesi de bu olur amennah o zaman !

bladex61
11.12.2011, 22:10
hocam bu maç volkan oynamalıydı ya

(burak taktigi işlemiyor artık)

Hürgün Aygün
11.12.2011, 22:11
Maç öncesi herkes kadroyu beğeniyordu.Ve çıkabilecek de en güzel kadroyu çıkarmış hocam.Ama gel gör ki 2 gol yeyince asıp, kesmeler başladı hemen.Adam çıkıp kendisi mi gol atsın?Ne yapsan az be hocam...

Harun-61
11.12.2011, 22:14
O bu degil'de bir taraf'da Semih-Emre Colak.

Biz ise bûyûk umutlar ile aldigimiz genclere sans bile veremiyoruz.

.

oflukaan
11.12.2011, 22:29
o buraktan formayı alıcan hocam bu nedir ya koskoca 90 dkka 2 tane koşu yaptı HAK ETMİYORSA ALACAKSIN FORMAYI istediği kadar buyuk futbolcu olsun.

sametaydin
11.12.2011, 22:39
Şenol güneş'e eleştirilerim:

-Takımda sistem denen bir şey yok.
-Santrafor olan oyuncu kanat, kanat oyuncusu santrafor oynuyor. Sağ bek oyuncusu birden orta saha oynayabiliyor.
-Bu maçtaki futbolun mazereti yorgunluk olamaz.
-31 kişilik kadroda 15 oyuncuyla oynayıp takım yorgun demek çok saçma.
-Adrian oynattığın maçlarda nasıl bir katkı veriyor da hala bu oyuncunun üstünde duruyorsun anlamadım.
-Lig başından beri en kötü futbolu oynayan 2 takımdan biriyiz.
-Maçlara 2 yedek kaleci ile çıkmak da ne demek oluyor.
-Bu takım futbol filan oynamıyor. Ne oynadıklarını ben anlamıyorum.

SensitiveLord61
11.12.2011, 22:42
Şenol Hocayı bu sezon ve gelecek sezonlar kimseye eleştirtmem kimse kusura bakmasın . Kim gelecek onun yerine Morinho mu . Hoca dediğiniz kişiliksiz kişiler mi ( Fatih Terim ) . Orda dursun bana yeter bu adam bizi Geçen sezon sampiyon yaptı . Orda giysin kahverengi kabanını dursun bana yeter . O zaten fenerbahçe maçında gerekeni yapacaktır hiç kuşkunuz olmasın.

Berat Akçay
11.12.2011, 22:42
Devre arasında Burak'ın yanına bir forvet .Transfer yapılana kadar da Burak sağ tarafta olsa iyi olacak hocam .Sen bilirsin yinede

Berat Akçay
11.12.2011, 22:43
Şenol güneş'e eleştirilerim:

-Takımda sistem denen bir şey yok.
-Santrafor olan oyuncu kanat, kanat oyuncusu santrafor oynuyor. Sağ bek oyuncusu birden orta saha oynayabiliyor.
-Bu maçtaki futbolun mazereti yorgunluk olamaz.
-31 kişilik kadroda 15 oyuncuyla oynayıp takım yorgun demek çok saçma.
-Adrian oynattığın maçlarda nasıl bir katkı veriyor da hala bu oyuncunun üstünde duruyorsun anlamadım.
-Lig başından beri en kötü futbolu oynayan 2 takımdan biriyiz.
-Maçlara 2 yedek kaleci ile çıkmak da ne demek oluyor.
-Bu takım futbol filan oynamıyor. Ne oynadıklarını ben anlamıyorum.
Takım bozulmuş .Hemenden sistem olmaz ki .Biraz zaman versek ?

delikoyun
11.12.2011, 22:47
tek soru kadro yetersizliği değil kanatlarda oyuncu yok yerine gidiyoruz halil adran henriqe yi oynatıyoruz ben yemin ederim halil bize gelene kadar onun sol kanatta oynadığını hiç görmedim hep santrafor oynadı aslında burağın pozsiyonunda halil oynamalı yada henriqe burak sağ kanada daha uygun

sametaydin
11.12.2011, 22:54

Ya geçen yıl da bi sistemimiz yoktu. Sadece geçen yılki oyuncularımız daha kaliteliydi oyuncular maç alıyordu takım değil.

Şenol hocanın ısrarla üzerinde durduğu 4-2-3-1 dizilişli bir takımız. Ben pek anlamam bu teknik konulardan ama bu sadece kağıt üstünde kalıyor. Ben diyorum ki bu takımın bu haliyle maç kazanması çok zor. Hocanın taktiği ileri vur burak koşsun olursa gol olur. Başka taktiğimiz yok.

Bak hoca bu takım yorgunluktan maç kaybetti dedi. Sence bu sahadaki futbol yorgunluk mu? Kabul edemiyorum böyle kişiliksiz oyun görmedim ben. Bu takım bu sahada bjk ye 2-1 kaybetti 2 veya 3 yıl önce ama tribüne çağırdılar takımı alkışladılar.

Bu takımın sorumlusu şenol güneş. Bu oyunun sorumlusu da şenol güneş. Futbolcular sahada yürümüyorsa bunun sorumlusu da şenol güneş. Nasıl yapar bilemem ama en kısa sürede düzeltmesi gerekiyor.

Enes
11.12.2011, 23:13
Bence Burak taktiği değişmeli ,topu alan sağa sola bakmadan burağa atıyorla topu bide bu yoğunlukta eren,sercan gibi topçulardan yararlanmalıyız..

sametaydin
11.12.2011, 23:18
Burakla zokora kadroda yok şimdi gençler maçında yedeklerde artık 3 kaleci filan olur. Aman hocam sakın ha erenle sercanı filan alma kadroya. Onların yerinde git zeki ve borayı al.

Tyler Durden
11.12.2011, 23:27

birseyi yapmaya calisirsin ama duzgun yapamazsin,
iste o zaman dersin ki bu takimin zamana ihtiyaci var..
ama malesef yapmaya calistigimiz birsey yok.sisirme toplarla burak'i
pozisyona sokmaya calisma sistemi olamaz, olmamali..
senol hocanin bu yapmaya calistigi seyleri bu oyuncularla yapmasi mumkun degil.
elinde xavi-iniesta olur ileride drogba-suarez-benzema gibi adamlar
olur yaparsin..
geriden nokta uzun paslar gelir,
ileridekiler geldigi gibi kaleye asar.

90 dakika boyunca burak'i topla bulusturmaya calistik..son 10 macimimizi izleyin gorun, tamaminda ayni hikaye..

birde bir seyi cok merak ediyorum.senol hoca yedek kulubesinde elinde kalem defter surekli yazip ciziyor.ilk baslarda herhalde yapilan hatalari not aliyor diyordum ama bakiyorum her mac ayni seyleri yapiyoruz..
hayirdir hocam,
can sikintisindan cop adam mi ciziyorsun?resim falan mi yapiyorsun?

butun oyuncularin berbat gorunmesinin tek nedeni senol gunes'in bu
akla mantiga sigmayan taktigidir.

Fatih Öztürk
11.12.2011, 23:27
şenol hocam, can hocam.

seninde hata yapma lüksün var.sana inanıyor ve güveniyorum.

Travelair
11.12.2011, 23:28
Eğer kullanmadığın oyuncuları gönderip yerlerine tümüyle kullacağın bir kadro kurmazsan benden sana artık destek yok hocam kusura bakma

dimsag
11.12.2011, 23:36
burağın artık yeri değiştirilmeli takımda taktik anlamda tek şey al topu ver burağa başka birşey yok rakip tutsun burağı iş bitti, türkiyede kaç tane hoca 2-0 biten ilk yarıdan sonra aynı 11 ile sahaya çıkar, alanzinho kötü oynadığında 46.dk göremiyorsa henruqe içinde durum aynı olmalı yda halil kim olursa olsun 2. yarıya değişiklikle başlamalıydı zokoranın kırmızısıda cabası olunca tekrar takımın en önemli oyuncu jokeri herşeyi bir numarası serkanı ileriye sürmek için al celustkayı ver halili, diğer konu adrian olsun alanzinho olsun tam olarak hiç bir zaman forvet arkası oynamıyorlar burak cezasahasının önünde adrian ortasaha çizgisinde bu nasıl bir taktik nasıl bir düşünce, sagda solda boş adamda olsa o kalabalık içinde her top buraga atılıyor hocamızın elinde kalem kağıt yazıyor çiziyor ortada icraat yok kimse kusura bakmasın lil maçında takımın oynatıldığı futboldan utanc duydum bugün takımın oynadığı futboldanda bjk karşısında en azından pozisyon vardı bu nedir yaa takım 2-0 yenik yapılan değişikler maçı çevirmekten ziyade skoru koruma çabası gecen seneki fb maçı gibi.. risk almadan büyük maç kazanılamaz kadroya bakınca diyoruzki ofansif kadro ee kim var burağın yanında yakınında henriuqe nerdeydi ilk yarı aynı alanzinho lil maçında nerdeyse ordaydı takım ofansif ama düşünce defansif işin özeti bu

sametaydin
11.12.2011, 23:44
Hocam valla şu takımı en kısa sürede düzelt.

Bugün gs bizimle dalga geçti. 2. yarı dalgaya aldılar bizi. Gol atmak isteseler atacaklardı. Bu gsnin karşısına amatör takım koysak yine bunlardan daha ruhsuz daha kişiliksiz oynayamazdı. Zoruma gitti hocam ya ben skora, mağlubiyete filan kızmıyorum yemin ederim. Ben şu sahadaki düştüğümüz duruma çok üzülüyorum. Bu düştüğümüz durum çok ağırıma gitti. Ve ne yazık ki hemen her maç en kolay rakipler bile bugünkü kadar olmasa da Trabzonspora ağır basıyor. Eğer bu oyuncuların sırtındaki Trabzonspor forması olmasaydı bu oyunla biz şu anda samsunun olduğu yerdeydik.

Samet Yildirim
11.12.2011, 23:51
Ayip ayip...

Insanda azicik utanma olur...

Gelmisler buraya Senol Hocayi yerden yere vuruyorlar hadi ordan terbiyezsizler...

Elestirmek ayri...

Kadro normaldi hemen hemenherkesin görüsüydü.

Cech bireysel hata yapti 1-0 oldu...mac ortadaydi 1000 tane frikik vuran ve atamayan selcuk gitti bu macta atti. oldu 2-0 yorgunluk bide kirmizi kart olunca mac bitti.

2. goldeki faul tartisilir ve zokoranin kirmizi kartida komedi.

Gelmisler buraya Hocaya yerden yere vuruyorlar...

Suratina söyleyebilecek tarzda elestiriler yapin arkasindan sallayarak yüzüne söylemeyeceginiz seyleri yazmayin.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
12.12.2011, 00:07
Şenol Güneş'in Trabzonspor'da yaptıklarını tartışmak, Atatürk'ün Türkiye için yaptıklarını tartışmak gibidir.

Uğur Ö.
12.12.2011, 00:20
Bir lafı direk sorunla ilgili.Eksiklerimizi inceleyemiyoruz dedi.Yani yamalaya yamalaya gidiyoruz.Taktik değişikliği ondan yapmıyor.2 dönem taktiği yüzde yüz değiştirecek bu lafından onu anladım neyse 2 maç daha ne olursa artık

Onur Şeref
12.12.2011, 00:21
Sen millete terbiyesizlik yok derken utanmazlık olmuyor ama dimi? Bi dağıl bakim lütfen rica ederim.

Samet Yildirim
12.12.2011, 00:35
Sen millete terbiyesizlik yok derken utanmazlık olmuyor ama dimi? Bi dağıl bakim lütfen rica ederim.
Ben burdayim tartisma olabilir...

Ama gidip terbiysizce Senol Hocaya sallamak ayiptir...Utancdir...

Terbiyesizce elestiri olacaksa gidin yüzüne söyleyin...Söyleyemiyorsaniz veya söylemiceksiniz ozaman terbiyeli düzeyli elestiri yapin...

Gelmisler burda ne yazdiklarini bilmyiorlar...

Hadi ordan...

ccd6167
12.12.2011, 00:46
hocam saygilar..
siz isinizi bilirsiniz..
iyi geceler..

İleli
12.12.2011, 00:50
hocam babam kadar seviyorum seni ama su halili sol aciga hapsetmen beni benden aliyor!

pReN@_61
12.12.2011, 00:54
Hocam moral bozmak yok.Sana güveniyoruz...

sessizkral_1
12.12.2011, 00:55
sana kızgınım hocam

transfer konusunda yönetimle savaşmadığın için.

Peleray
12.12.2011, 02:46
küme düşürsende arkandaym hocam. f.terim'in gelme şartlarındaki transfere bak bide sana yapılan transferlere bak tek suçun yönetime yüz vermen.

MuratJ
12.12.2011, 02:48
bu taktik ile bırak kazanmayı bu takım gol atamaz hocam. burak geçen sene ki yerinde oynamalı en önde henrique oynamalı. henrique sağ taç çizgisinde oynayacak bi adam değil. celustka-giray olsun devre arasına kadar stoperler. volkan şende sağ açıkta ısrar etmek zorundasın hocam. adrian kadro dışı bırakılmalı.

volkan şen----------------?-----
--------Burak-------------------
---------------Henrique---------

İleri 4lü bu şekilde olmalı sol kanatta Eren denenebilir. Adrian kadar kötü olmayacağına eminim. Sercan Kaya da denenebilir. Bu kadar kötü olmaz kimse çünkü.

Devre arası 2 stoper 1 sol bek 1 sol açık 1 santrafor almak zorundasınız. Umarım bu gerçeğin farkındasındır hocam.

Samet Türkmen
12.12.2011, 03:11
Eleştiriyorum bende bazen falan ama bir hiç uğruna boşuna yoruluyor oyuncularımız ve hocamız. Ve yine bir hiç uğruna boşuna bizi şampiyon yapmış bir Hocaya hakaretler ediyoruz. Bu sezon bence böyle gitmez arkadaşlar. Şike olayının gölgesinde kalacaktır.

Bu yıl benim gözümde tamamen hazırlık maçlarından ibarettir ve kutlanacak bir şampiyonluk vardır geçte olsa. Olaya bu açıdan bakın ve hiçbirşey olmamış, şampiyonluğu kaçırmışız, yeni bir sezondaymışız gibi yüklenmeyin takıma ve hocaya. :hırr:hırr:hırr:hırr:hırr

Yok hâla aynen devam edeceklere teneke kupayı ben gönderirim kargo ile.

Hatta alın ,bakıp bakıp tatmin olursunuz.

http://img402.imageshack.us/img402/6109/b434828tenekeyemei.jpg

Selçuk Demircioğlu
12.12.2011, 05:04
Tamam ilk 11 e kimsenin lafi yok.. Ama 2-0 geriye dusmussun devre arasinda tek bir oyuncu degisikligi bile yapmiyorsun...ne is? Cok mu guzel oynuyorduk...

coren
12.12.2011, 05:04
Kızamıyorum Şenol Güneş'e. Takımda bir tane düzgün oynayan adam yok. Alanzinho oynamıyor kızıyoruz "Ulan Alanzinho oynatılmaz mı" diye. Oyuna giriyor bişey değişmiyor. Volkan diyoruz bişey yapamıyor. Henrique diyoruz o da tırt. Her maçtan önce yedek klubesine bakıyorum maça etki edecek oyuncu yok. Herkes çok yorgun ve formsuz. Özellikle yeni transferler çok kötü. Devre arası sağlam bir değişiklik lazım bu takıma

Uğur Ö.
12.12.2011, 07:28
Tamam ilk 11 e kimsenin lafi yok.. Ama 2-0 geriye dusmussun devre arasinda tek bir oyuncu degisikligi bile yapmiyorsun...ne is? Cok mu guzel oynuyorduk...
Şunu gerçekten anlamıyorum 2 0 geriye düşmüşüz kırmızı kartta görmüşüz tam 30 dk gs dalga geçerek oynadı okadar güçsüzmüyüz biz onları seyredecek kadar

tslover
12.12.2011, 07:46
küme düşürsende arkandaym hocam. f.terim'in gelme şartlarındaki transfere bak bide sana yapılan transferlere bak tek suçun yönetime yüz vermen.
Katılmıyorum.Hoca geldiğinde elimizdeki kadro Türkiye'nin en iyilerinden birisiydi.Ama naptı elinde tutamadı oyuncuları.jajaları yattaraları harcayan senol hocadır kimse kusura bakmasın

inadına_Trabzon
12.12.2011, 09:00
ilk 11 e lafım var. Burak yerinde oynamıyor. adrian yerine sercan ı izlemek istiyorum. adriandan daha kötü olmak için maçı satmak lazım.

sametaydin
12.12.2011, 09:11
Dünkü maçın yedeklerine bakalım:

Onur
Zeki
Ferhat
Celustka
Alanzinho
Aykut
Mustafa

Onun haricinde kadroda olmayan oyuncular: Bora, Tayfun, Eren, Sercan, Brozekler, Vittek, Sapara, Murat tosun, Barış ataş, barış özbek, Sezer, Volkan.

Şimdi yedekleri irdeliyorum. 2 tane kaleci 1 tane stoper, 1 tane sağ bek, 1 tane sol bek, 1 tane defansif orta saha, 1 tane ofansif orta saha. Bu şu demek: Bu takım maç içinde geri düştüğü zaman hamle şansı hiç yok!!! Çünkü skoru değiştirebilecek oyuncu yok yedeklerde.

Bu maç için sakatlık haricinde kadroya alınmayan oyuncular: Eren, Sercan, Murat Tosun, Brozekler, Sapara, Barış özbek.

Şimdi soruyorum:

Yedeklerde bir tane bile santrafor yokken brozek veya murat tosun niye kadroya alınmaz?
Takımda doğru düzgün kanat oyuncusu yokken eren albayrak neden kadroya alınmaz? )Onun oynaması gereken yerde santrafor oynuyor)
Yedeklere bu oyunculardan herhangi birini almak yerine ekstradan bir kaleci daha almak demek bu oyuncuları takımda istemiyorum demek değil midir?
Şu halde bile bu oyuncular kadroya giremiyorsa oyuncular takımla sorun mu yaşıyor? Bu oyuncularla teknik heyet veya yönetim arasında sıkıntı mı var?
Eğer sorun yaşanıyorsa bu kadar oyuncunun bu kulüpte sıkıntı yaşamasının sebebi nedir?
Eğer ki sorun yaşıyorlarsa hala niye bu kulüpteler? Niye biz bu oyunculara hala bedavadan para veriyoruz?

Bunların hepsi açıklanmalı.

Mustafa Yılmaz.20
12.12.2011, 09:45
En az maç oynayan takım bile bizden fazla rotasyon yapıyor. Hadi Sercan'a, Eren'e şans verip riske girmek istemiyoruz anladık ama bari Volkan, Aykut falan oynasın. Arada bir Giray-Glowacki'den biri dinlenip Mustafa Yumlu oynasın. Nispeten kolay maçlarda rotasyon yapmıyoruz sonra az birşey diri olan takım bizi dümdüz ediyor.

Adem Erdoğan
12.12.2011, 10:48
Katılmıyorum.Hoca geldiğinde elimizdeki kadro Türkiye'nin en iyilerinden birisiydi.Ama naptı elinde tutamadı oyuncuları.jajaları yattaraları harcayan senol hocadır kimse kusura bakmasın

Kusura bakarım arkadaş; eleştirin ama iftira atmayın.

Y.Çuvalcı61
12.12.2011, 11:27
Hocam dün bende bütün taraftarlar gibi deliye dönüp erkenden uyukladığımda kadırga fm de bi şarkı vardı yarı uykulu dinlemiştim,
Ne senle oluyor,nede sensiz olmuyor,keşke seni sevmeseydim....

mda61
12.12.2011, 11:35
Hocanin yaptigi en buyuk yanlis, Burak'tir. Bundan sonra o mevkide istedigi pozisyonlari bulma sansi yok. Gor bunu hocam. Henrique'nin de sag kanatta ne isi var acaba. Ona topu vericeksin, donecek, vurup gol atacak. Henrique'den dribling yapip orta acmasini ya da sagdan defansin arkasina sarkmasini bekliyorsan hocam, daha cok beklersin.

Bunlari ben biliyorsam, sende biliyorsun. Gel inat etme artik. Cek Burak'i saga, forvete baskasini koy.

Erdem Koltuk
12.12.2011, 11:38
Semih ve Emre Colak olayının gercegini Senol Gunes hic bir zaman goremedi. Genc oyuncu konusunda sıfır. Eren ve onun gibiler çürüyor.

Yabancı oyuncuları kullanma konusunda 90 yıllardan beri sıfır zaten. Pawel futbola küstü. Yattara en verimli zamanlarinda tirpan yedi.Teofilo bunalımlara girdi. Trabzona alinip da hic oynamadan giden yabancilar biliyorum Senol Hoca zamanlarinda.

Sorunlu oyuncuyu adam etme konusunda ise sıfırın altında.

Engin bu takımda kalmalıydı. Ne olursa olsun onu kullanmalıydı.

Jaja bu takımda tutulmalıydı. Kim ne derse desin.

Yattara'nın ölüsü bu takımda oynardı.

Bu 3 oyuncu sorunlu diye Senol Gunesin istegiyle gonderildi.

Bu takimdan Egemen ve Selcugun degil Jaja ve Enginin gidisi bizi bu hale sokmustur. Su an takimda yaratici adam yok. Dumduz bir takimiz.

Oyun anlayisimiz yok. Formdaysa Burak ve Tolga o gun biz kazaniriz. Ama b plani yok. Formda degilse Burak yine 60. Dakika Aykut girer. Yine 85 de Mustafa Yumlu girer.

Yedek klubesinde 2 kaleci olmasinin bir aciklamasi olamaz. Zafer Yelen ve Sezer Badur ornegini goren bir Eren, bir Sercan nasil olur da Trabzona imza atti cok hayret ediyorum.

Bu dusuncelerim 13 yasimdan beri ayni. Ben 29 yasimdayim. 96 tramvasını yasadım. Senol Gunes dusmanı degilim. Kendisini cok da severim. Oturup muhabbet etmisligim de var. Hatta Arcili niye oynatmiyorsunuz diye soru sormuslugum hazir degil cevabini almisligim var. Hazir degil lafini o gunden beri sevmem.

Uzun lafin kisasi Senol Gunes iyi bir antrenor, iyi bir kondisyoner, iyi bir kaleci olabilir ama iyi bir teknik direktor degil. Kimsede cikip kim gelsin o zaman "sir alez mi gelsin" tarzi seyler yazmasin. Gitsin diyen yok DEGİSSİN....

erolizmts
12.12.2011, 11:42
Sadece bu maç için değil, genel olarak;

Taktik: 0
Oyunu okuma: 0
Rotasyon: 0

Şu maçta Henrique'yi oyunda tutmak akıl işi değil. Yine her zaman olduğu gibi sahanın en kötüsü 90 dakika oyunda kaldı.
Takımda her oyuncu birşekilde oyun içinde fırça yerken Burak'ın dokunulmazlığı var, bunu anladık. Baros ve Elmander'i izleyenler sanırım farkı görmüştür. Ama hoca göremiyor bir türlü. Adam rahat. 13 gol atmış paşa paşa üzerine yatıyor.
Aynı oyuncularla 20 küsür maç oynadı. Ama bir yere kadar. İşte bu tip yüksek tempolu maçlarda tökezliyoruz. Hazır diyebileceğimiz oyuncu yok.

Umarım bu haftadan itibaren rotasyon konusuna biraz kafa yorar

Erdem Koltuk
12.12.2011, 11:51
Ve sunu da belirteyim. Devre arasinda transfer bekleyenler bosuna heveslenmeyin. Bu takima devre arasi Messi ve Iniesta'yı alsak bile takıma girmeleri en az 2 ayı bulur. İlk olarak 80den sonra girmeye baslarlar. Sezon sonuna dogru ilk 11 cikma sanslari olur.

Yıllardan beri ben Senol Günes'in bir oyuncu icin heh iste bu tam benim adamim, bu hazir dedigini duymadim. Cunkü bir dosyası yok maalesef. Leminin getirdigi kaleciyi aldık biz ya!!!! Lemi ne anlar kaleciden. Ondan sonra da transfer begenmez. O zaman sen yap Senol Hoca!!Ziya Dogan bile istedigi adamları yıgdı Trabzona. Yonetimlerin hep mi sana garezi var. Yapma allah askina.

Adem Erdoğan
12.12.2011, 11:56
Erdem uzun süredir yoktun piyasada taa son maç olan karabük maçından sonra buralardaydın; bakıyorum dönüş yapmışsın başlığa; yakında Czyio da döner foruma. :)

Ömer Faruk61
12.12.2011, 12:40
Yeniliriz Şenol Güneşi asıp keseriz Kendi Kaptanımızın suratına Su şişesi atarız..Küfür ederiz Ama takımı desteklemez Hakeme bir laf etmeyiz.Şikecileri klavyeden eleştiririz ama stadta tek bir tepki göstermeyiz.Susturulduk...

Ve Şenol Güneşi Medya gazıya bir kez daha yiyelim.Haydi ne duruyoruz..Gençler ve şikecilere de yenilir bu takım.Yiyin efendiler Yiyin...

Erdem Koltuk
12.12.2011, 13:30
Bu forumda baskana ne hakaretler edildi savunanlar da nasibini aldı çıt çıkmadı.Senol Hoca elestirilince kıyamet kopuyor. Hocamız bazı konularda yetersiz ve bu konular çok kilit konular..

Paksoy
12.12.2011, 13:33
Arkadaşlar , kadromuz çok geniş evet ama sadece geniş kalite anlamında çok gerilerdeyiz ve bu yüzden rotasyona gidemiyoruz. birazda cesur değiliz. genç oyuncuları denemekte.

Erdem Koltuk
12.12.2011, 13:41
Semih ve Emre Colak iki derbiye ciktilar. Takimlari 6 gol atti 1 gol yedi. Rotasyona gitmek icin illa anlamsiz bir kupa maci gerekmez. Bazen motive ettigin adamlari bu tip yogun gecen zamanlarda kullanacaksin. Rotasyon yapmak icin butun oyuncularinin mukemmel olmasi gerekmiyor zaten. Eren,Sercan,Sapara,Sezer,Pawel,Mustafa bu adamlari kullanacaksin. Motive edeceksin birgun oynayabilecegini bilecek ama yoooooook Serkan kossun Colman kossun Zokora kossun dursun eylul basindan beri. Sonra da yogun mac trafigi. Ya komik oluyo bu.

Bu arada butun maclari kazansak bir nebze anlayacam hocayi ama o da yok.

nbay
12.12.2011, 13:41
ah hocam ah,değiiştir şu sistemini artık,cümlealem görüyo ,sen göremiyormusun,bu dizilişle olmuyor işte ısrar etmenin anlamı yok

M.S.SOFU
12.12.2011, 13:55
hocam takımı dinlendirme zamanı geldi ve geçti
ancak bunu idrak edebilmek için gs den 3 yememiz mi gerekiyordu.
tamam takım oturmadı,oturtmaya çalıştığın için ssürekli aynı oyuncularla oynuyorsun ama bu durum yedeklere,gençlere ve 3 günde bir maç yapan futbolculara zarar veriyor.
artık gençlerbirliği maçına gençlerle çıkmanında bir anlamı yok,çünkü araya giriyoruz
geç kalmış bir rotasyon sistemi ipimizi çekti.

ahamitokutan
12.12.2011, 14:07
Dünkü maçın yedeklerine bakalım:

Onur
Zeki
Ferhat
Celustka
Alanzinho
Aykut
Mustafa

Onun haricinde kadroda olmayan oyuncular: Bora, Tayfun, Eren, Sercan, Brozekler, Vittek, Sapara, Murat tosun, Barış ataş, barış özbek, Sezer, Volkan.

Şimdi yedekleri irdeliyorum. 2 tane kaleci 1 tane stoper, 1 tane sağ bek, 1 tane sol bek, 1 tane defansif orta saha, 1 tane ofansif orta saha. Bu şu demek: Bu takım maç içinde geri düştüğü zaman hamle şansı hiç yok!!! Çünkü skoru değiştirebilecek oyuncu yok yedeklerde.

Bu maç için sakatlık haricinde kadroya alınmayan oyuncular: Eren, Sercan, Murat Tosun, Brozekler, Sapara, Barış özbek.

Şimdi soruyorum:

Yedeklerde bir tane bile santrafor yokken brozek veya murat tosun niye kadroya alınmaz?
Takımda doğru düzgün kanat oyuncusu yokken eren albayrak neden kadroya alınmaz? )Onun oynaması gereken yerde santrafor oynuyor)
Yedeklere bu oyunculardan herhangi birini almak yerine ekstradan bir kaleci daha almak demek bu oyuncuları takımda istemiyorum demek değil midir?
Şu halde bile bu oyuncular kadroya giremiyorsa oyuncular takımla sorun mu yaşıyor? Bu oyuncularla teknik heyet veya yönetim arasında sıkıntı mı var?
Eğer sorun yaşanıyorsa bu kadar oyuncunun bu kulüpte sıkıntı yaşamasının sebebi nedir?
Eğer ki sorun yaşıyorlarsa hala niye bu kulüpteler? Niye biz bu oyunculara hala bedavadan para veriyoruz?

Bunların hepsi açıklanmalı.

Kesinlikle katılıyorum.Ben özellikle eren ve sercana takmış durumdayım.bu adamlar hazır değilse a2 maçına çıkıp nasıl gol atıyorlar.hazırsalar neden oynatılmıyorlar.32 tane adamım var geniş kadrom var deyilip de neden her maça 15 tane adamla çıkılıyor.herşey bi kenara yedeklere 2 tane kaleci almak da ne oluyor allah aşkına ya

tsukru61
12.12.2011, 15:55
Takım yorgunmuş. Rakipte iki tane genç oyuncu var. Senin yedeklerin gençlerin ne işe yarar diye Şenol Hocaya soramayız. Sorarsak TS düşmanı oluyoruz.

Şenol Hoca eksikleri ve inatları olan biri...

Bunun ardından en güzel söz: Hatasız kul olmaz olur değil mi ;)

MDanışmaz
12.12.2011, 16:47
Şenol Hocanın oyuncudan anlamadığını düşünüyorum onun için pek girmiyor bu transfer işlerine iyi kadro olursa yönetir yoksa eldeki malzemeden ne çıkarsa..Kore de o kadar çalıştı nerde bir tane oyuncu önerisi var mı??

h@msi61
12.12.2011, 17:18
Şenol Hocanın oyuncudan anlamadığını düşünüyorum onun için pek girmiyor bu transfer işlerine iyi kadro olursa yönetir yoksa eldeki malzemeden ne çıkarsa..Kore de o kadar çalıştı nerde bir tane oyuncu önerisi var mı??

Nerden anlasin adam, sunun surasinda sadece 40 senedir hergun futbolun icinde...

Mehmet Ç.
12.12.2011, 17:43
http://maraton.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=156904

Belki bu maçı kaybetti; ama bana bu ligin ilk devresinin en iyi hocası kim derseniz, cevabım yine de Şenol Güneş olur. Geçen yıl kendi elleriyle kurduğu harika takımın savunmasının merkezini (Egemen’i), orta sahasının merkezini (Selçuk’u) ve hücumunun merkezini (Jaja ve Umut’u) yitirmesine rağmen çok seri bir tedavi yaptı. Savunmanın liderliğini Glowacki’ye, orta sahanın anahtarını Colman’a verdi. Eğer hücumda da Burak’ın yükünü biraz paylaştırabilseydi; muhtemelen şu anda ligde zirve ortaklığını sürdürecek, Devler Ligi’nde de son 16 kurasını bekliyor olacaktı.
Trabzon’un 4 aydır bütün skor yükü Burak’ın üstünde ve o durduğunda hayat durdu, her şey durdu. Adrian ya da Alanzinho, Jaja gibi skor yapamıyorlar. Defanstan Egemen gibi duran top golcüsü çıkmıyor. Burak’ın üstündeki baskı bu denli artmışken Henrique (Umut gibi) göbeğe kaydırılıp golcünün üstündeki yük de paylaştırılamıyor. Bir takım da bir oyuncunun üstünde ancak bu kadar yol alabiliyor.
Güneş’in kadrosu da o denli dar ki, dün kötü giden maçta bir şeyler değiştirmek için kulübesine baktığında sadece Alanzinho’yu görebiliyordu (Çünkü kalan 6 adam defansif oyunculardı)! Şenol Güneş, (bırakın Umut’u ya da Jaja’yı), dün Galatasaray’ın yedek kulübesinde olan Ceyhun-Engin’e dahi sahip olsa eminim daha farklı varyasyonlar üretebilirdi.

Tyler Durden
12.12.2011, 19:01
http://maraton.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=156904

Belki bu maçı kaybetti; ama bana bu ligin ilk devresinin en iyi hocası kim derseniz, cevabım yine de Şenol Güneş olur. Geçen yıl kendi elleriyle kurduğu harika takımın savunmasının merkezini (Egemen’i), orta sahasının merkezini (Selçuk’u) ve hücumunun merkezini (Jaja ve Umut’u) yitirmesine rağmen çok seri bir tedavi yaptı. Savunmanın liderliğini Glowacki’ye, orta sahanın anahtarını Colman’a verdi. Eğer hücumda da Burak’ın yükünü biraz paylaştırabilseydi; muhtemelen şu anda ligde zirve ortaklığını sürdürecek, Devler Ligi’nde de son 16 kurasını bekliyor olacaktı.
.

gecen yil ki kadroyu kendi elleriyle kurmadi.
egemen-colman-selcuk..ucude ersun hocanin eseriydi.umut zaten kadrodaydi.
adami ovecegiz diye yalan yanlis seyler yazmayin.
birseyi hic anlamiyorum.takim iyi sonuclar alir senol hoca goklere cikartilir, kotu sonuclar alir yonetim istifa olur,yonetim istedigi adamlari almadi olur.
tutarsizlik burada basliyor.
koca trabzonspor'un oyun sistemi burak'a atilan uzun paslar uzerine kurulu..
oyuncular kendi yerlerinde oynamiyor.rotasyon yok.yedek oyuncular sakatlik-ceza durumlari olmadigi surece takima giremiyor.
bunlari tartisan yok.bunari dile getirenlere trabzonspor ve senol gunes dusmani olarak bakilmasida ayri bir hikaye..

Fatih
12.12.2011, 19:15
Bu mu yani tek sorunumuz ?

Adam gibi adam eğilip bükülmeyen her şartta doğruyu söyleyen Trabzonspor'u canından çok seven bir Teknik Direktörümüz var bırakın ufak tefek hesapları da sahip çıkın çünkü bugün sahip çıkma günü.

Yasin Altuntas
12.12.2011, 19:27
Senol Hoca BU Takimida yine ayaga kaldiracak siz bekleyin. O zaman simdi sacma sacma yorum yapanlar gelip onu övecek. Az sabir inaniyorumki Devre arasinda istedigi 2-3 Oyuncu alinsin aninda meyvelerini görecegiz.

inadına_Trabzon
12.12.2011, 19:58
Takımın ayağa kalkması için 2*3 oyuncu almayada gerek yok.

Şu kötü gibi gözüken kadro 8-9 puan daha fazla alabilirdi. Bir kaç ufak değişiklikle.

Birisini oynatmayacaksın.
Birisinin yerini dğeiştireceksin.
Birisini ikinci yarılar oynatacaksın.
Birilerine formayı hiç değilse koklatacaksın.

Bitti. alsana +8*9 puan .

Ama yok. Bekle babam bekle.

Lige havlu atanada kadar radikal değişiklik beklemeyin. Nasıl ki 70-80 lere kadar oyuna müdahale edilmiyorsa..

Adrian rezil oynuyor, bir sonraki maç ilk 11 de. ödül mü ceza mı ?

Colman 4 maçın 1 inde iyi oynuyor ama takımın bankosu.

Belli isimlerin yeri haksız bir şekilde garanti. FORMA SAVAŞI YOK TAKIMDA.

COLMAN , ZOKORA, ADRİAN ,ALANZİNHO rahat. yedek kulübesinden zorlayanı yok. bu adamların forma rakiplerine şans bile verilmiyor.

Sibel
12.12.2011, 20:42
Hocam sen inan sen yılma yeter bize. O zaman her şey daha güzel olacak. Bir de biraz erken müdahale hiç fena olmaz.

serdaracıl
12.12.2011, 20:44
birseyi hic anlamiyorum.takim iyi sonuclar alir senol hoca goklere cikartilir, kotu sonuclar alir yonetim istifa olur,yonetim istedigi adamlari almadi olur.
oyuncular kendi yerlerinde oynamiyor.rotasyon yok.yedek oyuncular sakatlik-ceza durumlari olmadigi surece takima giremiyor.
bunlari tartisan yok.bunari dile getirenlere trabzonspor ve senol gunes dusmani olarak bakilmasida ayri bir hikaye..

Ersun hocaya da benzer seyler söylenmişti

Gurpas
12.12.2011, 21:35
Şenol hocam sana en çok destek verenlerden biriyim ama trabzonspor kendi evinde dünkü gibi top oynamamalı yakışmadı yerin dibine girdim

Harun
13.12.2011, 00:11
Maalesef bu tür konularda duygularımızın önüne geçemiyoruz.Birde konuşulan kişi Trabzonlu ve Trabzonsporlu olunca eleştiri yapmak daha zor oluyor, hemen ynlış anlaşılıyor.Bunun örneklerini daha önce Hasan Üçüncü'de ,Mehmet Yılmaz'da yaşamıştım.

Evet Şenol Güneş belikde hiç kimsede olmayan bir sağduyuya, bir saygıya bir âhlaka sahip bunda hepimiz hem fikiriz ve bu yönü ile gurur duyuyoruz.
Evet Şenol Güneş takımın başına geçtiğinde herkes destek oldu,şimdi eleştirn ben bile.
Evet Şenol Güneş takıma iyi top oynattı,şampiyonluğu sonuna kadar kovaladı.

Yukarıda saydıklarımı yapan Şenol Hoca değilmiş gibi,birden herşey tersine döndü.Her çıkışın bir inişi vardır.Fakat bu iniş o kadar hızlı oldu ki,daha dün İnter'i yenip övgüler yağdırdığımız takım şuan adeta yokları oynamakta.
Buna ister yoğun maç trafiği deyin, ister yorgunluk deyin,ister yanlış tercihler deyin..

Takımın başarısında nasıl en büyük pay sahibi teknik adam ise, başarısızlıktada en büyük pay sahibi teknik adamdır.
Bugün geldiğimiz noktada, Şenol Güneş artık tıkanmıştır.Ne oyun anlayışı, ne sahaya diziliş nede oyuncu tercihlerinde artık önünü görememektedir.
Cesaret edemiyor diyeceğim, yılların hocası tecrübe onda, bilgi onda,
Sürekli oynattığı oyuncular ile ilgili acaba torpilli mi? diye düşünüyorum, benim bildiğim Şenol hoca torpil yapmaz,
Şike olayları, Trabzonsporun adının geçmesi acaba spordan soğuttu mu ? diye düşünüyorum bu seferde çoktan bırakır giderdi diyorum.

Tüm bunlara rağmen hâla;

Burak'ı tek forvet oynatması
Skor üstünlüğü rakipte olsa dahi tek forvet zihniyetinden vazgeçmemesi
Giren oyuncularla çıkan oyuncuların hep aynı mevkii ve aynı isim olması
Direkt ilk onbirde oynayan oyuncuların hep aynı oyuncu olması, buna karşın takım yorgun demesi
Takımın yorgun olduğunu tespit edebildiği halde hâla aynı oyunculara yer vermesi
Alt yapıdan bir oyuncu dahi çıkaramaması ve şans vermemesi,
Tüm takımların taktiğimizi çözmesine rağmen ısrarla Burak'a atılcak uzun toplarla gol araması,
Bekleri stoper gibi oynatıp ofansip gücümüzü engellemesi,

artık Şenol Hocanın ya kendini değiştirmesi ya değişmesi gerektiğini düşünüyorum.

Cafer Bulur
13.12.2011, 00:20
Senol günes elestirilebilir,hatta elestirilmelidir ama yeterliligini asla tartismamaliyiz.

Bizi senol günesten daha ileriye tasiyacak bir hoca yok,elestirirken asla bunu unutmamaliyiz.

Senol günes en az bu sezon ve gelecek sezon takimin basinda olmalidir.

Mehmet Ç.
13.12.2011, 00:57

Ersun Hoca'nin eserimis...

Colman'in nasil alindigini

Egemen'in nasil alindigini

Herkez biliyor...

Colman ayni takimdan yöneticiler forvet izlerken beyenilip alindi..

Egemen bonservissizdi atlandi hemen..

Yazarin deginmek istedigi roller!!!!!

Ama hemen seyinden anlayin?!?!!

Egemen neden kadro disi kaldi ve o durumdan nasil kral oldu!!?

Selcuk neden 2 sene bos gecti!!?! Son sene cif yönlü orta saha olmayi basardi???!

Burak her sene gol kralligina oynuyordu Hoca üstüne oturdu?!?!

Engin Türkiye'nin Messi siydi Senol Hoca harcadi..

Tolga ve Onur Dünyanin en iyi kalecileri idi...

Jaja Ukrayna'da ulasamadigi istatistiklere ulasti...

Yeter be...

Cikarin su at gözlüklerinizi!!?!?

ophius
13.12.2011, 01:04
18 kişilik kadroya 3 tane kaleci alarak yapmak istediği olay ne hocanın? bu altyapıdan genç sokma şartı vs var onu mu yerine getiriyor bu hareketle anlamadım..

Tyler Durden
13.12.2011, 01:20
Mehmet C.
birader cok sacma konusuyorsun..
iki sene oncesini hatirlamayan adamin yalanlari uzerinden tartismayi surdurmek yersiz.kolay gelsin.

Ömer Faruk61
13.12.2011, 10:21
Mehmet C.
iki sene oncesini hatirlamayan adamin yalanlari uzerinden tartismayi surdurmek yersiz.kolay gelsin.

Nedir Hatırlanacak? Hugo Broos mu???

bysurmeneli
13.12.2011, 12:30
Kimse Şenol Güneş'in teknik adamlığını sorgulamıyor kendisine inanılmaz büyük saygım var hatta emekli olana kadar da takımın başında hoca olarak onu görmek isterim ama anlamadığım şeyler var mesela alınan yabancıların tamamını düşünürsek bunların hangilerini Şenol Hoca istedi hangilerini yönetim kendi tasarrufuyla kimseye sormadan aldı. Eğer hepsi Şenol Güneş'in onayından geçtiyse hemen hemen hiç oynatmadığı Brozek kardeşleri neden aldırdı? kronik sakat Vittek'e nasıl onay verdi? mesala 10 numara pozisyonunda Alan varken ve de defansta giden egemenin boşluğu kocaman dururken neden Adrian'ı aldırdı? Forvet diye alınan Henrique gerçekte sol açık mı forvetse nasıl bu kadar ağır hiç bir özelliği olmayan adamı aldırdı? bunu izleyen scout ekibindeki gözler kime ait?

Eğer Şenol Güneş nasılsa trabzonlu diye yönetim bunu yağlayıp ballayıp kendi tasarrufuyla oyuncu seçiyorsa ve Şenol Hoca'da buna göz yumuyorsa kimse kusura bakmasın ama burda ihanet var demektir.

Mesala Ersun Yanal zamanında da aynı yönetim vardı Ersun Hoca'nın listesinden bir Eren Derdiyok alınamadı bir de Biglia'nın yerine Colman alındı onun dışında kimi istediyse aldırdı ve % 98 isabet sağlandı şimdi soruyorum Şenol Hocanın oyuncu analizinde mi sorun var yoksa yönetim bilmediğimiz Ali Cengizler içinde mi???

Bir başka konu Şenol Hoca'nın bu genç takıntısı nereden geliyor irdelenmesi gereken bir konu olduğundan soruyorum eğer bu gençler yeteneksizse neden bunlara yatırım yapılıyor ve neden o gençlerin istikbaliyle oynanıyor? GS'nin hocası korkmadan sahaya 17 - 18 'lik oyuncuları sürerken bizde 24 yaşındaki Aykut hala genç olarak düşünülüp sırasını bekliyor. A2 de harikalar yaratan Eren ve Sercan'ı saymıyorum bile !!!

FB 4-5-1 oynardı ama bu sistem de ki forvetler çok güçlü olmalı ve arkasındaki orta saha da çok sağlam olmalı bizde aynı sistemi kopyalıyoruz ama ne forvetimiz güçlü ne kanatlarımız çalışıyor ne de göbeğimiz !!!

forvet halil sol açık, sol açık henrique forvet, sol açık olarak alınan Alan 10 numara da, geleceğin sol açığı olarak lanse edilen Eren A2 'de :)) sağ bek Serkan Sağ açık, Türkiyenin en iyi sağ açıklarından Volkan 18'in dışında !!!

Eğer Umutu satıyorsan yerine aldığın forveti tavsiye üzerine alamazsın (Henrique) alacağın oyuncuyu farklı gözlemcilere adam gibi izletirsin yanılma payı olmayacak şekilde karar verirsin sonra Umut'un alternatifi Mustafa Pektemek'ti ama adam için girişimde bile bulunulmadı.

Egemen satıldı acaip bir şekilde tüm mantık kurallarını alt üst eden bir anlayışla yerine adam alınmadığı gibi girişimde bile bulunulmadı biz geçen sene sakatlanmasın diye dua ederken koca sezona Egemenin alternatifi olmadan başlandı.

Kayseriden Hasan Ali istendi alınamadı yerine alınan Cech ilerde gözükse de yedirdiği gollerler kritik hatalarına devam ediyor.

Bir çok paran varsa iyi transfer yaparsın kuralı çok doğrudur ama iyi bir gözlem ekibin varsa bu işi az parayla da yaparsın menejerlere onca para vereceğine çok profesyonel bir iki ekip kurarsun yanılgı payını sıfırlarsın...

Alınan gençler gerçekten yetenkliyse alınmalı 18'i zorlayacak kapasitede olmalı yoksa Ahmetin Mehmetin önerisiyle alınanlar hep taraftarda umut yaratıyor hem de o genç fidanları yok ediyor yazık günah...

bysurmeneli
13.12.2011, 12:37
Kimse Şenol Güneş'in teknik adamlığını sorgulamıyor kendisine inanılmaz büyük saygım var hatta emekli olana kadar da takımın başında hoca olarak onu görmek isterim ama anlamadığım şeyler var mesela alınan yabancıların tamamını düşünürsek bunların hangilerini Şenol Hoca istedi hangilerini yönetim kendi tasarrufuyla kimseye sormadan aldı. Eğer hepsi Şenol Güneş'in onayından geçtiyse hemen hemen hiç oynatmadığı Brozek kardeşleri neden aldırdı? kronik sakat Vittek'e nasıl onay verdi? mesala 10 numara pozisyonunda Alan varken ve de defansta giden egemenin boşluğu kocaman dururken neden Adrian'ı aldırdı? Forvet diye alınan Henrique gerçekte sol açık mı forvetse nasıl bu kadar ağır hiç bir özelliği olmayan adamı aldırdı? bunu izleyen scout ekibindeki gözler kime ait?

Eğer Şenol Güneş nasılsa trabzonlu diye yönetim bunu yağlayıp ballayıp kendi tasarrufuyla oyuncu seçiyorsa ve Şenol Hoca'da buna göz yumuyorsa kimse kusura bakmasın ama burda ihanet var demektir.

Mesala Ersun Yanal zamanında da aynı yönetim vardı Ersun Hoca'nın listesinden bir Eren Derdiyok alınamadı bir de Biglia'nın yerine Colman alındı onun dışında kimi istediyse aldırdı ve % 98 isabet sağlandı şimdi soruyorum Şenol Hocanın oyuncu analizinde mi sorun var yoksa yönetim bilmediğimiz Ali Cengizler içinde mi???

Bir başka konu Şenol Hoca'nın bu genç takıntısı nereden geliyor irdelenmesi gereken bir konu olduğundan soruyorum eğer bu gençler yeteneksizse neden bunlara yatırım yapılıyor ve neden o gençlerin istikbaliyle oynanıyor? GS'nin hocası korkmadan sahaya 17 - 18 'lik oyuncuları sürerken bizde 24 yaşındaki Aykut hala genç olarak düşünülüp sırasını bekliyor. A2 de harikalar yaratan Eren ve Sercan'ı saymıyorum bile !!!

FB 4-5-1 oynardı ama bu sistem de ki forvetler çok güçlü olmalı ve arkasındaki orta saha da çok sağlam olmalı bizde aynı sistemi kopyalıyoruz ama ne forvetimiz güçlü ne kanatlarımız çalışıyor ne de göbeğimiz !!!

forvet halil sol açık, sol açık henrique forvet, sol açık olarak alınan Alan 10 numara da, geleceğin sol açığı olarak lanse edilen Eren A2 'de :)) sağ bek Serkan Sağ açık, Türkiyenin en iyi sağ açıklarından Volkan 18'in dışında !!!

Eğer Umutu satıyorsan yerine aldığın forveti tavsiye üzerine alamazsın (Henrique) alacağın oyuncuyu farklı gözlemcilere adam gibi izletirsin yanılma payı olmayacak şekilde karar verirsin sonra Umut'un alternatifi Mustafa Pektemek'ti ama adam için girişimde bile bulunulmadı.

Egemen satıldı acaip bir şekilde tüm mantık kurallarını alt üst eden bir anlayışla yerine adam alınmadığı gibi girişimde bile bulunulmadı biz geçen sene sakatlanmasın diye dua ederken koca sezona Egemenin alternatifi olmadan başlandı.

Kayseriden Hasan Ali istendi alınamadı yerine alınan Cech ilerde gözükse de yedirdiği gollerler kritik hatalarına devam ediyor.

Bir çok paran varsa iyi transfer yaparsın kuralı çok doğrudur ama iyi bir gözlem ekibin varsa bu işi az parayla da yaparsın menejerlere onca para vereceğine çok profesyonel bir iki ekip kurarsun yanılgı payını sıfırlarsın...

Alınan gençler gerçekten yetenkliyse alınmalı 18'i zorlayacak kapasitede olmalı yoksa Ahmetin Mehmetin önerisiyle alınanlar hep taraftarda umut yaratıyor hem de o genç fidanları yok ediyor yazık günah...

Mehmet Ç.
13.12.2011, 14:23
Mehmet C.

Evet sacma konusuyorum..

Kimileri sacma der, kimileri destek!!

iki sene önce ne oldu? Ne unutuldu?

MuratJ
13.12.2011, 19:31
Hocam taktiğin iflas etti. Bu taktikle bu takım gol atamaz. Burak çok yalnız kalıyor. Çünkü kadronda ofansif diye görünen adamlar genelde bunları Burak'ın arkasında 3lü olarak oynatıyorsun bu adamların takıma ofans anlamında katkısı sadece sıfır koca bir sıfır. Çift forvete yakın bir sisteme geçilmeli. Burak ikinci forvet olarak oynatılmalı. En önde cezasahasında Henrique olmalı. Volkan'da sağ açıkta ısrar edilmeli. Tayfun, Glowacki, Piotr, Ferhat, Sapara, Sezer, Adrian, Pawel...vs gibi adamları 18de görmek istemiyorum artık.

--------Zokora-------Aykut------------
--------------Colman-------------------
--Volkan--------------------------------
----------------------------Burak-------
-------------Henrique-------------------

yada:

--------Zokora-------Colman-----------
---------------------------------------
--Volkan---------------------Sercan----
-----------------------------(Eren)-----
---------Burak--------------------------
-----------------Henrique---------------

Çift forvete yakın bir sisteme geçmek zorundayız. Burak ikinci forvet olarak oynamalı. En önde Henrique olmalı.

inadına_Trabzon
13.12.2011, 19:53
Şenol Güneşin hataları en çok Burak ı etkiliyor.

delikoyun
13.12.2011, 20:00
en çok şuna üzülüyorum 3 kaleciyle maçlara çıkıyoruz bu bile rakibi cesaretlendirecek olay,koca trabzon alt yapısında 1 tane alt yapıdan ilk 11 de oynayacak oyuncu yetiştiremiyosak acilen alt yapı antrenörleri görevden alınmalı
bari alt yapıdan bazı bölgelere oyuncu yetiştirebilsek nasıl olurda koskoca tarbzon alt yapısı kanatlara 2 tane atletik fizik gücü olan oyuncu yetiştiremez anlamış değilim
güçlü yırtıcı bir santrafor yetiştiremez anlamış değilim
yazık boşuna ekmek yiyor tüm alt yapı belliki trabzon alt yapısı ağır hasta

delikoyun
13.12.2011, 20:04
hoca da haklı 5 milyon euro verdiğin oyuncuyu nasıl oynatmazsın ben anlamış değilim en ucuz yabancı celutska en iyi yabancı celutska bana göre en isabetlisi demek ki sorun iyi seçemiyoruz başka bir şey düşünemiyorum
ben anlamıyorum 4 tane ihtiyacımız olan bölgelere nasıl 1 milyon euroya oyuncular bulamayız anlamış değilim celutska örneğinde ki gibi bence iyi tarama yapılmıyor pöpüler olsun diye langır lungur transfer ler yapılıyor bence iyi tarama yapılsa bulunur takım oyunu oynayan oynadığı bölgenin hakkını verebilecek oyuncu alınabilir

AYYILDIZ
13.12.2011, 20:07
Senol hocamiza destek olmaliyiz.40 gunde 22 mac ne demek arkadaslar.Takim normal olarak yuruyemiyor bile.

Samet Metin
13.12.2011, 20:09
yönetim gitsin umrumda değil
tüm futbolcular gitsin umrumda değil
ama şenol hoca gitmesin hiçbirzaman...

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 20:40
Hıncal Uluç az evvel yedek kulübesinde 2 kaleci bulundurma konusunda haklı olarak fena yüklendi...

Senol hocamiza destek olmaliyiz.40 gunde 22 mac ne demek arkadaslar.Takim normal olarak yuruyemiyor bile.

Başkanın her lafıyla gaza gelmeyin. 40 günde 22 maçı nerede oynamışız acaba? Lig başlayalı 40 değil 95 gün oldu...

esra61
13.12.2011, 20:58
yönetim gitsin umrumda değil
tüm futbolcular gitsin umrumda değil
ama şenol hoca gitmesin hiçbirzaman...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
şenol hoca kalmalı..istikrar şenol hocayla sağlanmalı..

Ilelioglu
13.12.2011, 21:00
Senol Hocam;

1) Alan'i hicbir macta ilk 11'de baslatma.

Nedeni: Cok top kaybi yapiyor. Gol aradigimiz dakikalara denk geldigi icin kalemizde tehlikeli pozisyonlar yasiyoruz.

2) Herkesi kendi yerinde oynat.

Nedeni: Mesela Celustka'nin sag bekte verdigi verimi Serkan'dan alamazsin. En azindan defansif anlamda alamazsin. Ayrica Futbolcular alisik olduklari yerde kendilerini daha rahat hissederler.

3) Zorluk derecesi yüksek maclarda daima 3 bir orta saha tercih et. (Örnek: Aykut-Zoko-Colman)

Nedeni: Böyle maclarda orta sahayi elinde tutan galibiyete daha yakin taraf oluyor.

4) Özellikle ileride oynayan Futbolcularin orta sahaya daha yardimci olmalarini sagla. Bunun disinda rakip defansa ve kaleciye pres yapmalarini. Orta saha oyuncularinin da macin büyük bölümünde pres yapmalarini sagla.

Nedeni: Bu durum rakip takimin daha fazla top kaybi yapmasina ve ilerleyen dakikalarda bocalamasina neden olur. Taraftar destegi ilede rüzgar tamamen senin arkanda olur.

5) Ileri ucta ayaginda top tutabilen veya saklayabilen birini oynat. (Örnek: Halil)

Nedeni: Ayaginda top tutabilen bir oyuncu takimi rahatlatir (az da olsa yorgunlugu giderir). Bu topun ileride tutulmasi demek oyunun rakip alana yikilmasi demek. Bu durumda bir serbest vurus elde etme sansi daha yüksektir. Ayrica yine ayni kisi oyunu kanatlara yayabilir ve hücüm seklini tamamen kontrol altina alabilir.

---------

Benim gözüme carpan bunlar simdilik. ;):)

..

Ilelioglu
13.12.2011, 21:04
Örnek bir ilk 11...

------------------------Tolga/Onur----------------------

Celustka---------Giray----------------Glo------------Cech

-------------Zokora-----------------------Colman--------

Burak---------------------Adrian--------------------Volkan

---------------------------Halil---------------------------

ve "zorluk derecesi yüksek maclar" icin...

-------------Aykut-------Zokora----------Colman--------

Burak----------------------------------------------Volkan

Not: Futbolcu isimleride sadece örnekten ibarettir. :)

..

Emnylmz61
13.12.2011, 21:06
Adam senin yasin kadar top oynamış yetmemiş bir o kadar da hocalık yapmış ama görünen o ki senin kadar bilgi sahibi degil:alkış:

delikoyun
13.12.2011, 21:15
Senol Hocam;

1) Alan'i hicbir macta ilk 11'de baslatma.

Nedeni: Cok top kaybi yapiyor. Gol aradigimiz dakikalara denk geldigi icin kalemizde tehlikeli pozisyonlar yasiyoruz.

2) Herkesi kendi yerinde oynat.

Nedeni: Mesela Celustka'nin sag bekte verdigi verimi Serkan'dan alamazsin. En azindan defansif anlamda alamazsin. Ayrica Futbolcular alisik olduklari yerde kendilerini daha rahat hissederler.

3) Zorluk derecesi yüksek maclarda daima 3 bir orta saha tercih et. (Örnek: Aykut-Zoko-Colman)

Nedeni: Böyle maclarda orta sahayi elinde tutan galibiyete daha yakin taraf oluyor.

4) Özellikle ileride oynayan Futbolcularin orta sahaya daha yardimci olmalarini sagla. Bunun disinda rakip defansa ve kaleciye pres yapmalarini. Orta saha oyuncularinin da macin büyük bölümünde pres yapmalarini sagla.

Nedeni: Bu durum rakip takimin daha fazla top kaybi yapmasina ve ilerleyen dakikalarda bocalamasina neden olur. Taraftar destegi ilede rüzgar tamamen senin arkanda olur.

5) Ileri ucta ayaginda top tutabilen veya saklayabilen birini oynat. (Örnek: Halil)

Nedeni: Ayaginda top tutabilen bir oyuncu takimi rahatlatir (az da olsa yorgunlugu giderir). Bu topun ileride tutulmasi demek oyunun rakip alana yikilmasi demek. Bu durumda bir serbest vurus elde etme sansi daha yüksektir. Ayrica yine ayni kisi oyunu kanatlara yayabilir ve hücüm seklini tamamen kontrol altina alabilir.

---------

Benim gözüme carpan bunlar simdilik. ;):)

..
katılıyorum ilk kez böyle mantıklı yazı okudum

delikoyun
13.12.2011, 21:18
Örnek bir ilk 11...

..yine olabilecek en iyi kadro her iki kadroda doğru elimizdekilere göre ben adrian alanzinho hakkında çok top kaybediyorlar orta alanda serkan aykut zokora colman oynamadan asla bence adrian ve alanzinho oynatılmamalı ikincisi kanatlardaki oyuncularımız yetersiz rakip ceza sahsına girebilecek santrafor oyuncumuz etrafındaki 1 ön libero 2 stoperi yerlerinden uzaklaştırıcak kanat oyuncularına ihtiyacımız var önünde boşluk bulduğunda sert şut atabilecek oyuncular almalıyız acilen kanatlar yetersiz play offlarda her iki kadroda sorunu çözemez

tanjugunduz
13.12.2011, 21:23
[QUOTE=Ilelioglu;1918197934]Örnek bir ilk 11...

ilk örnek süper adrian orada oynasın , volkana gerekli direktifler verilsin amaçsız orta yapmaması gibi aslında volkanın cok onemli bir özelliği var rakibin hem sahından hem solunda gecebiliyor calımlarını kaleye doğru atarsa şut çekme ya da pas verme şansı cok daha yuksek oluyor adrianda o mevkide oynarsa colmanın ilk geldiği zamanlardaki (süper forvet arkası) hali olur , hele halil ayağında top tutuşu, şutu ve yanındakilere pas servisi ile oyununa oyun katar. burak daha geniş bir alan ve defans arkasına sarkma hemde rakip defansla boğuşmayıp daha az yorulma sağlar bu şekilde takım dizilsin ve oyuna 60 larda 70 lerde adrianın yerine alanzinho girsin alan öne halil arkasına geçsin rakipler hallaç pamuğuna döner , diyeceksiniz bu kadar şeyi nereden biliyorsunuz takımımızın maçlarını 3 5 defa tekrar tekrar seyreden futbol aşığı fanatik biriyimde ondan ha bunları hocamaız bilmiyor mu biliyor tabi ama cesaret etmiyor ama bu kadar puan kaybından sonra fazla da önemi yok bir dene hocam bak neler değişecek...

delikoyun
13.12.2011, 21:31
--------------------------tolga--------------------------

serkan-------------giray-----------glo--------------------------cehc

celutska------------aykut---------zokora-------colman--------burak

--------------------------------halil--------------------------------

benim fener maçı 11 im
diye bilirsiniz ki celutska ortanın sağında ne arıyor dikkatle izlerseniz kanatlardan daha iyi top sürüyo serkana göre mücadele gücü yüksek adam gecebiliyo sut çekebiliyo orta yapabiliyo serkana göre dha meziyetli ancak biraz ağır arkasında serkan oynarsa ondan kurtulanları kaçırmaz burak solda düşündüm çünkü sol kanatta da iyi oynayacağını düşünüyorum daha mücadeleci orta alandan kanatlardan fizik gücünü kullanark çok daha iyi top sürüp sut atbiliyo orta yapabiliyo adam geçebiliyo halil ise ilerde favorim tecrübesi hırsı azmi orayı bence hak eden tek oyuncumuz

Ilelioglu
13.12.2011, 21:36
Adam senin yasin kadar top oynamış yetmemiş bir o kadar da hocalık yapmış ama görünen o ki senin kadar bilgi sahibi degil:alkış:

Benim yazdiklarim sadece öneriden ibaret. Senol Hocanin bizden daha fazla bilgi sahibi oldugunu elbette biliyoruz. Muhtemelen burayida okumuyodur zaten.

Steril61
13.12.2011, 23:04
Şu takımı tazale biraz hocam...

______________ Onur ________________

Serkan ____ Giray ____ Glo ____ Celutska

Volkan ___ Aykut ___ Zokora __ Colman

__________ Halil ___ Burak ___________

Bence ideal kadro bu şekilde olmalı. Bu hafta Burak olmadığı için Henrique tercih edilebilir. Zokora'nın yerine de Alanzinho olur sanırım.

Ümit Küçük
14.12.2011, 00:05
Şu burak baş tacı yaptın şimdide şu adamı yiyorsun su adamı satrafor oynatma devre arasına kadar sabredip taraftarın önüne atma koy paveli satrafora(yokluktan) burak kırık forvet oynat gör bak burak da kazanacak bizde...devre arasında aldırırsın santrafor

MonteCristo
14.12.2011, 14:24
Eğer bu maça da her zamanki 11'imizle çıkarsak önümüzdeki hafta olası bir fenerbahçe mağlubiyetine zemin hazırladık demektir. Takım ikinci yarılarda dökülüyor son 30 dakika özellikle koşamıyor bile yürüyor futbolcular. Biraz kaliteli biraz da isteyen takım bize çok rahat goller atabilir son yarım saatte.

Ayrıca sadece önümüzdeki maç için değil bu maç için de tehlike. Ben yedeklerle çıkmanın bu maç için şansımızı daha çok arttıracağına inanıyorum. Çünkü 50 60 dakikalık takımla işin çok zor.

İnşallah hoca artık ilk 11'deki oyuncuları dinlendirir bu maçta. Çünkü önümüzdeki fenerbahçe maçı tarihteki en önemli fener maçlarımızdan biri olacak ve bir maçtan fazlası kesinlikle. Eğer şu süreçte onlara yenilirsek 10 sene sonra bile lafını dinleriz fenerlilerden. Trabzonspor bir şekilde play-off'a katılır zaten. Gençlerbirliği maçında takımı dinlendirmemiz şart.

Sefa
14.12.2011, 18:37
Hocam bu maçtaki oyuncu tercihlerin sadece bu maçı değil Fenerbahçe maçını da kaybettirdi haberin ola merak ediyorum yanındakiler ne kadar kötü ki şu hale bile razısın..

Misina
14.12.2011, 18:42
30 tane futbolcuyu kadroda tutmaya gerek yok 14-15 futbolcu bize yeter.Sezon başından beri aynı kadroyla oynuyoruz çünkü !

bahadır2561
14.12.2011, 18:57
İnat kötü bişeydir

MuratJ
14.12.2011, 19:06
şenol güneşte oyuncu potansiyeli algılama oyuncu yeteneği algılama özellikleri sıfır. sadece elindekilerden maksimum verimi alabiliyor. yani kandi kuracağı bir takımın başarılı olma ihtimali de sıfır oluyor bu durumda.

DeAgLeMaNyAq
14.12.2011, 19:39
Tuncay Bekiroğlu: Kadromuzda 31 tane üst düzey oyuncumuz var. Bu takımdan 2 farklı 11'i sahaya sürsek ligde üst sıraları zorlar...

:D

AYYILDIZ
14.12.2011, 19:40
Onur nerde,Eren nerde Murat nerde Sercan nerde?Madem hicbirini oynatmayacaksin sezon basi 12 adamla yola devam etseydik.

Bülent Bayraktar
14.12.2011, 19:41
Devam et hoca devam et boyle devam dersen sonun belli....

Trabzonli_61
14.12.2011, 19:48
Hocam sana sonuna kadar güveniyorum...bu takimin en degerli parcasi sensin...bu kötü gidisden bizi ancak sen kurtarirsin...seni seviyorum hocam

Necmi6161
14.12.2011, 19:52
senin yaptığın şeyleri başka bir teknik direktör yapsa, yada şuan yerinde en basit örnekten ziya doğan olsa, linç girişimi ile yollanırdı.

takımı eritiyorsun, fenerbahçe maçını aldıramazsan git.

Asi Çaykaralı61
14.12.2011, 19:55
Şenol Hocam size sonuna kadar güveniyoruz ama Sercan Eren ve Onur sahada bugün olmalılardı

Yasin Altuntas
14.12.2011, 20:03
Dün dedigimin arkasindayim. Bu Takim yine Senol Hoca ile birlikte ayaga kalkacak ve ona bugün laf atan Manyaklar onu ayakta alkislayacaklar.

lazzist
14.12.2011, 20:04
şenol hocam aklı başında taraftar arkanda, gerikalan heyacanlı guruha aldırma...bu takıma tavan yaptırdın yine yaparsın, bunu takımı tek sen şampiyon yaparsın....

deadpool
14.12.2011, 20:07
06.11.2011 tarihindeki Kayserispor maçından bugüne kadar olan 38 günlük zaman diliminde yapılan 7 (yazıyla yedi!) maçta attığı tek normal gol Henrique'nin Sivas'a attığı gol olan bir takımdan bahsediyoruz.(toplamda da 5 zaten; biri uyduruk bir penaltı, ikisi çarparak, biride rakip takımın kalecisinin ikramı) Bu takımın hocasının eleştirilmesi, tepki alması kadar normal birşey olamaz.

Harun
14.12.2011, 20:09
Şenol Hoca Fener maçınıda kaybederse bırakacağını umuyorum.O da yoruldu ve bir çok şeyin düzelemeyeceğini biliyor.
Bu saatten sonra Şenol Güneşten verim alınmaz.

delikoyun
14.12.2011, 20:10
bence suçlu şenol güneş hala ısararla alanzinho adrian oynadığında zokora serkan aykut colman orta alanda oyunda yoksa oynatma yol geçen hanıyız
kanatlar çalışmıyo pozisyon üretmekte zorlanıyoruz volkan şen adrian alanzinho bu 3 oyuncu pozisyon üretmede çok zayıf bence ikisi fazla bu takıma

lazzist
14.12.2011, 20:10
06.11.2011 tarihindeki Kayserispor maçından bugüne kadar olan 38 günlük zaman diliminde yapılan 7 (yazıyla yedi!) maçta attığı tek normal gol Henrique'nin Sivas'a attığı gol olan bir takımdan bahsediyoruz.(toplamda da 5 zaten; biri uyduruk bir penaltı, ikisi çarparak, biride rakip takımın kalecisinin ikramı) Bu takımın hocasının eleştirilmesi, tepki alması kadar normal birşey olamaz.

yapılan şey eleştiri değil, linç...linç girişimindekileri eleştirmekte doğaldır...

Hürgün Aygün
14.12.2011, 20:36
Ah Şenol hocam ah en çok sana üzülüyorum.Bunları hiç haketmiyorsun.Geldiği sezon 2 kupa aldın, bir sonraki sezon Fenerbahçe deplasmanı hariç tüm derbi maçları oynattın, paraya karşı emeğin mücadelesini verdin hem de 1 defa değil daha önceki senelerde de ama yaranamadın her mağlubiyetten sonra bu başlığa gelip sırf eleştiri olsun diye yazanlara yaranamadın.Sen de yoruldun hocam ama lütfen bırakma bizi.

endlessdeath
14.12.2011, 20:40
Bugün birazda top trabzonu sevmedi direkti felandı filandı Takım olma ruhumuzu istiyorum o hırslı baskılı oynamayı özlüyorum artık zor eldeki adamları hizaya getirirse hocamız olur yoksa olmaz benim lafım şu bu sezon boşa kürek çektiiğimizin bir kanıtı olacak gibi umarım olmaz hadi hayırlısı koşan kovalayan bir takım olmalıyız.

Metin Sağır
14.12.2011, 20:43
"Seyircimizden özür dileriz."

Yasin Altuntas
14.12.2011, 20:44
OC Azize'nin caldigi Sampiyonluk yüzünden dagilan bir kadro ve basarisiz sonuclarin üstüne eger Senol Hoca birakirsa veya (o zaman yönetimi'de silerim) kovulursa iki elim öteki dünyada yakanda olacak eyy azize.

Erdem Koltuk
14.12.2011, 20:46
Madem transferden anlamıyorsun Şenol Hocam o zaman genç oyuncu kullan. Bir adam yarat bize.

Yasin Altuntas
14.12.2011, 20:48
Madem transferden anlamıyorsun Şenol Hocam o zaman genç oyuncu kullan. Bir adam yarat bize.

Yaratmak ALlah'a mahsustur..

sametaydin
14.12.2011, 21:00
Valla bence hocanın sıkıntısı rotasyon seçeneğini kullanmamak.

Diğeri ise oynattığı diziliş şekli. 4-2-3-1 dizilişinde oynuyor bu takım ve top rakipteyken gerçekten çok zaafımız var. Hoca ısrarla bu dizilişle oynuyor. Belki de sırf bundan dolayı eldeki futbolcuların bazılarından verim alamıyordur. Hoca şunu bilmeli ki orta sahayı sağlam tutamazsa maç kazanması çok zor. Ama bakıyoruz hocanın en az önem verdiği mevki orta saha. En zayıf tuttuğu yer orası.

Diğeri ise oyuncuların sürekli başka mevkilerde oynaması. Celustka, halil, burak, serkan, aykut, volkan, adrian, henriqe ve aklıma gelmeyen bazı oyuncular maçlarda sürekli olarak kendi mevkileri haricinde başka mevkilerde de görev alıyorlar. Hoca fırsatı olsa tolganın da mevkiini değiştirip oynatacak.

Erdem Koltuk
14.12.2011, 21:02
Yaratmak ALlah'a mahsustur..

O zaman o kelimeyi değiştir sen öyle oku.

Genç adam keşfetsin mesela. Bir genç kazandırsın takıma.

Ömer Faruk61
14.12.2011, 21:04
Takım İyi yolda Kötü Günde Burada hazır bekleyenleri iyi günde de bekleriz...

Fatih Öztürk
14.12.2011, 21:07
hocam sana çok güveniyorum.bu sene ilk dörte girelim şu götlerle sene sonunda hesaplaşacağız.

wolf_43_61
14.12.2011, 21:17
hocam gercekten artık genclere yönelme zamanı ,bu sezonu boş gecirelim ama bize takımın iskiletini oluşturacak 2-3 genc cıkar ,şu işe yaramaz yabancıları gördükten sonra benim kara yağız delikanlılarımız onlardan daha verimli olacağını eminim

hanifta
14.12.2011, 21:22
şenol güneş gitse başka hocayla bu takım şampiyon mu olacak sanki,boş laf bunlar trnsfer yapılsın adam akıllı şenol hoca takımı toparlar...

Armağan Dere
14.12.2011, 21:23
Hayır Şenol Güneş
kaç defa kadro kurmuş ki başarılı olmuş da adamı eleştiriyorsunuz
adam bu kadar kardeşim..
Yapacağı bu
Hep hazır kadrolar
96,2004,2011
Hep hazır nazır emrine verildi..
Şimdi bu kadroyu kendi kurdu bakacağız
kaç senede takım olacak..
Ki Ersun Yanal'ın takımı ilk yıl 3.olmuştu ordan pay biçin..

Sacit
14.12.2011, 21:26
kuru inadından vazgeç, kötü huyundan vazgeç, kuruntularından vazgeç..
Avni Aker'e gelen takımlar 2 forvet oynarken, sen tek forvet oynama..

Ahmet Karadeniz
14.12.2011, 21:32
kimse kusura bakmasın senol hoca transfer yapmayı bilmiyor bu sanırım ıspatlandı. Şuana kadar aldırdığı hiç bir oyuncu takıma katkı sağlamadı malesef..

delikoyun
14.12.2011, 21:33
senol güneşin en büyük hatası bence 9 oyuncu gönderip yerlerine aldırdığı oyuncular özellikle ihmal ettiği kanatlar alınan kanat oyuncuları defansif yönü olanlar hucum yönü olan oyuncular maalesefe yok
bence ihyicımız olan 2 oyuncu var kamil grosicki ve ambrabat
volkan şen brozekler sezer erhan barış sercan bence gereksiz oyuncular

Ömer Faruk61
14.12.2011, 21:34
Hocam Yol Yakınken İstifa Et...Bu Şerefsiz Ülke ve bu Taraftar seni Haketmiyor...

DeAgLeMaNyAq
14.12.2011, 21:37
Bizim kadar duran top kazanıp en ufak tehlike oluşturamayan başka bir takım var mı acaba?

TSelif
14.12.2011, 21:37
kuru inadından vazgeç, kötü huyundan vazgeç, kuruntularından vazgeç..
Avni Aker'e gelen takımlar 2 forvet oynarken, sen tek forvet oynama..

Dimi Sacit . Koysun ya kenarda oturan Ronaldo'yu Messi'yi falan ... Adamlar çürüyecek :D

Ahmet Karadeniz
14.12.2011, 21:41
Şenol Güneş ne zaman aldırdıgın gençleri oynatacaksın merak içersindeyim...

Kadir
14.12.2011, 21:41
Kesinlikle ayrılması saçmalık olur ama hocamızın bir durup düşünmesi lazım.. Hep aynı oyuncu ısrarından vazgeçmesi lazım.. Rotasyon şart bu takımda ama Sercan ve Eren forma yüzü görmedi ?

Necmi6161
14.12.2011, 21:56
transfer konusunda ,bir ersun yanal a bakıyorum, birde şenol güneşe. arada dünyanın farkı var.

şimdi gelip diyecekler o gelsin o zaman, yok o kadar başarıyı o mu getirdi .ama gerçeğin farkına varmalı herkez.

bide rotasyon konusu var . bu konudada çok büyük sıkıntısı var. son kredisi fenerbahçe maçı diye düşünüyorum. en azından benim fikrim.

o maçıda kaybedersek , daha fazla zarar vermeden gitsin. güzel bir şekilde yolları ayıralım.

inadına_Trabzon
14.12.2011, 22:01
Rotasyon mu ?

Bekleyin ligden koptuğumuz garanti olunca rotasyon gelecek.

Adriandan ne zaman vazgeçilecek ?

O da ligden koptuğumuz garanti olunca.

Şenol Güneş emekli olmak isteyen birisi gibi yönetiyor takımı.

İnatlarla ve yanlışlarla yönetilmez takım. Şenol güneş in başardıkları doğrularıyla oldu. Başardıkları iyanlışlarını görmezden gelmemizi sağlamaz.

Çok büyük yanlışları var.

Şenol Hoca çok formsuz. Yorgunsa bıktıysa enerjisini kaybettiyse Trabzonspor a zarar vermesin.

Erdem Koltuk
14.12.2011, 22:07
Dimi Sacit . Koysun ya kenarda oturan Ronaldo'yu Messi'yi falan ... Adamlar çürüyecek :D

Genç forvet Zeki var onu koyabilir mesela.

lazzist
14.12.2011, 22:08
bırakın artık o gitsin bu gitsini yeteryaaa... varsa bir problem aklı başında insanlar bir çözüm yolu üretirler, bir akıllı sizsiniz,,,

ophius
14.12.2011, 22:21
her maç aynı terane..
şaka gibi
400 küsür pas, başarılı pas yüzdesi %80lerde sonuç?? yok tabiki
niye sağ açık volkan orta açıyor dağlara taşlara...sol açık? halil orta açıyor, içeride topa kafa vuracak adam yok...
bana kimse şenol güneş şöyle şenol güneş böyle demesin...
kendi evinde 4 maç kaybeden kaç tane takım var şu an ligde söyleyin bi bana?

Erdem Koltuk
14.12.2011, 22:21
bırakın artık o gitsin bu gitsini yeteryaaa... varsa bir problem aklı başında insanlar bir çözüm yolu üretirler, bir akıllı sizsiniz,,,

Genç oynat deriz yok.

Rotasyon isteriz yok.

Avni Aker'de çift forvet en azından yok.

Oyuna müdahaleleri gözden geçir deriz yok. Hep aynı.

Yedek kulübesinde 2 kaleci 3 stoper 2 defans oturur en azından Pawel ve Murat olsun deriz yok.

Daha çoook çözüm önerileri var bu forumda ama sizin bakış açısından bakınca Şenol Güneş Allahın hatasız kulu. Hata yapıyorsa bile bir bildiği vardır.

Şenol Güneş'in hiç bir şey bildiği falan yok. Takım formdaysa oynar yoksa böyle gümler. Sezon başında kalesini Lemi'nin tavsiye ettiği kaleciye teslim eden adamdan zaten transfer de beklemiyorum. Bu film 3. tekrar her zaman diyorum. Hoca dediğin Ersun gibi olur. Bana şunu alın bunu alın der aldırır çatır çatır oynatır.

Nedense bir tek Şenol Güneş adam aldıramıyor bu Trabzonda Ziya geldi Takımı kendi adamlarıyla doldurdu, Ersun geldi gösterdiğini aldılar, Samet Aybaba bile kendi takımını kurdu zamanında. Ama yoook Şenol Hoca bir türlü yapamadı bu işi. Hep bi bahane hep bi bahane...

Yapacak bir şey yok. Trabzon taraftarının afyonu Şenol Güneş. Ersun Yanal'a ana avrat küfürler edildi biz kıymetini bilemedik..

Burada insanlar bu çözüm önerilerinden başka ne yazabilir?

ophius
14.12.2011, 22:28
kadromuz çok kaliteli ve geniş..o yüzden hoca seç beğen al oynat...rotasyon falan yap...cech forvet..zeki ayvaz sol bek...piotr sağ açık... falan oynasın...yazık ya yazık!

Uğur Ö.
14.12.2011, 22:40
82 puan alırkanda rotasyon yapmıyorduk şimdide.Tek fark inanç.Takım ne takım inancımızda ne inanç.Radikal birşeyler yapmalsın Hocam.Bu sen bile olsan çiziği yersin maalesef istikrar zor bu takımda

ophius
14.12.2011, 22:42
82 puan alırkanda rotasyon yapmıyorduk şimdide.Tek fark inanç.Takım ne takım inancımızda ne inanç.Radikal birşeyler yapmalsın Hocam.Bu sen bile olsan çiziği yersin maalesef istikrar zor bu takımda

radikali geç...ilk yarı takımın anasını ağlatan volkanı ödüllendirip oyundan çıkarmıyor...lanet olsun:mad:

Emirhan Uludüz
14.12.2011, 22:47
X oyuncu..
Şenol Güneş X'i kadroya almaz ve taraftar hocaya tepki gösterir,
Şenol Güneş X'i kadroya alır X kötü oynar ve taraftar maç eksikliğinden kötü oynadığı düşünülerek yine Şenol hocaya tepki gösterilir,
X oyuncu artık hiçbir şansı değerlendiremez ve vasat oyuncu olduğu taraftar tarafından anlaşılınca oyuncuya sövülmeye başlanır,
X oyuncu artık saç baş yoldurtacak duruma gelmiştir ve taraftar asıl tepki göstermesi gereken yönetime tepki göstermeye burada başlar.

Tabi ucuza alınan X'e kısa sürede tepki gelmeyince yönetim tarafından yeni Xler Yler alınmaya başlanır.

Samet Yildirim
14.12.2011, 22:49
Senol Günes büyüksün...

HEykelin dikilmedi ya su Sehire...Yaziklar olsun...

Yerden yere vuranlar ise süpheliyim Senol Günesi tanima, bile ve gecmisi olarak.

Serhat ŞAHİN
14.12.2011, 22:55
hoca çıkıp konuşmalı.... konuşursam olayı olur muhabbetine girmeden. direk herşey demeli. kimin ne olduğunu bizlerin görmesi lazım. çıkıp de hocam bu böyle şu şöyle diye....

insan evladı eleştirelebilir.
sevmedim şerefsiz terim bile gençlere veriyor şans. hocam sen de ver.
1 senemiz gitsin razıyım ama kendi altyapımızdan oluşan adamları adapte edelim. gerçi altyapıdan adam zor çıkar a takıma ... yöneticiler transfer den komisyon alamayacaklar. orası da ayrı bir konu.

o eski amatör ruhlu büyük takımı özlüyorum... amatör ruhlu futbolu...

kimse kusura bakmasın Şenol hoca bundan daha fazlasını veremez. Kendisi çok sevdiğim bir insan.
ama oyun okuma sıkıntı, değişiklikler belli, rotasyon olayı ortada.

forsa61
14.12.2011, 22:57
hocam artık 4-4-2 dene ne olur. her hafta takım sac bas yolduruyor. 3-5 puan için demeyip, bikac mac yaslan arkaya bulduklarından bikacını at, mac nasıl olsa en kotu berabere biter. bu oturmamıs takımla hucum oynama felfesesi maalesef artık coktu. fb macından da umudum yok maalesef.

yaranozlu
14.12.2011, 23:01
hocam saygımız sonsuz ama çanlar çalmaya başladı, haberin ola. adrina iyi topçu ama o kdar para eder mi? henrique nedir? cech ve celutska iyi transferler amaaaa volkanı bu takıma nasıl alırsın? hadi aldın, nasıl ilk 11de oynatırsın? bu bize saygısızlıktır! serkan şike kokuyor, tkaımdan neden gönerilmiyor? bu takımda ferhat diye birisi var, bu adamı ya kovarsın, ya da cechi dinlendirdiğinde ilk 11de oynatırsın ve cellutskayı ters ayaklı yakalatmazsın hurşutun karşısında. kaç kere uyardık, celutska zorunlu olmadıkça sağbekten başka yerde oynamaz. glowacki yorgun, yumluyu oynatmaktan neden korkuyorsun? hocam ne yap et, toparlanalım, tepetaklak olacağız! serkan ve volkanı tkaımdan uzaklaştır; erenlere şans ver. piotr, sezer, b.ataş, ferhat, sercan... bu adamları kim aldırdı, niye oynamıyorlar? neden para alıyorlar? hani herkese yoğun programda ihtiyacın olacaktı, yapma hocam yapma! değerini azaltma, seninle uzun vadeli planlarımız var ama volkanlarla olmaz bu iş!

Ömür Karadeniz
14.12.2011, 23:01
hocam artık 4-4-2 dene ne olur. her hafta takım sac bas yolduruyor. 3-5 puan için demeyip, bikac mac yaslan arkaya bulduklarından bikacını at, mac nasıl olsa en kotu berabere biter. bu oturmamıs takımla hucum oynama felfesesi maalesef artık coktu. fb macından da umudum yok maalesef.
Hocam sen reçeteyi yazmışşın,biz boşuna konuşuyoruz burda.:)

h@msi61
14.12.2011, 23:04
Hayır Şenol Güneş
kaç defa kadro kurmuş ki başarılı olmuş da adamı eleştiriyorsunuz
adam bu kadar kardeşim..
Yapacağı bu
Hep hazır kadrolar
96,2004,2011
Hep hazır nazır emrine verildi..
Şimdi bu kadroyu kendi kurdu bakacağız
kaç senede takım olacak..
Ki Ersun Yanal'ın takımı ilk yıl 3.olmuştu ordan pay biçin..

O sezon 3.luk basari miydi sanki, lig tarihinin gelmis gecmis en bos sezonu, sivasin gerisinde kalip sivastan 3 yedigimizi de soyle ama... Yusuf'un bjkyi sampiyon yaptigi, son macta amacsiz feneri yenemeyip ikinci olamadigimiz sezonu basarili gibi gostermeyin Allah askina...

Mustafa Cem Şeyhoğlu
14.12.2011, 23:09
Kör ölür badem gözlü olur misali taraftar bir Ersun Yanal tutturmuş gidiyor. Ersun Yanal dönemini bi özet geçelim o zaman:

-Geldiğinde kendisine tam yetki verildi. İstediği tüm oyuncular dahil olmak üzere 20 küsür oyuncu alındı. Buna rağmen o sezona gözle görülür katkıyı yapan yeni transferler sadece Egemen ve Colman'dı. Ersun Yanal keşfi dediğiniz Selçuk İnan, Şenol Güneş döneminde kıymete bindi hatırlarsanız.

-Ersun Yanal döneminde hiç bir İstanbul takımını yenemedik. Rahatlıkla yenebileceğimiz Galatasaray'la kendi sahamızda 2-2 berabere kaldık, Beşiktaş'a karşı İnönü'de 1-0 öne geçtiğimiz maçta Ersun Yanal'ın cesur! hamleleriyle, Colman'ı kendi ceza yayımızın önünden, forvetlerimizi de orta yuvarlaktan ileri çıkarmayarak 1-1'lik beraberliği kurtardık.

-Galatasaray ve Fenerbahçe en kötü dönemindeyken (Skibbe ve Aragones dönemi) bu takımlara karşı 1 kez bile galip gelemediğimiz gibi, bu takımları o halde yakalamışken düşme hattındaki Konya ve Denizli'ye 3'er puan armağan ederek 66 puan toplayarak kolay şampiyonluktan olduk.

-Türkiye Kupası'nda gruptan Antep ve Beşiktaş'a yenilip, Antalya'yla berabere kalarak grup maçlarında elendik. "Olsun bizim hedefimiz lig kupası." dedik. Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olduk.

-O sezon taraftar olarak en çok gıcık olduğumuz Sivasspor'a karşı da hiç galip gelemedik. Mutlak kazanmamız gerekn 2. maçta ilk 45 dk'da 3-0 lık skorla rakibe teslim olduk. Bize karşı aşırı motive olmuş Sivasspor'a karşı, bizim oyuncuların skordan ve durumdan bihaber ruhsuz hallerini dün gibi hatırlıyorum.

-O sezon rahatlıkla arkama yaslanıp "3-0 bu maçı alırız." dediğim. Hiçbir maçı hatırlamıyorum. Galip gelidğimiz çoğu maç tek farklı skorlarla bitti.

Özetle Ersun Yanal dönemi benim için çok rahatlıkla kazanılabilecek bir şampiyonluğun, elimizin tersiyle itildiği bir dönemdi. Şenol Güneş'le tamamladığımız 2 sezonu yazmaya gerek yok kanımca, yaptıkları ortada. Şenol Güneş eleştirilmez demiyorum, eleştirilecek yönleri var. Benim de eleştirdiğim bir yönü de sert ve otoriter bir yapısı olmaması. Ama öyle olsa Şenol hoca "Şenol Güneş" olmazdı, Fatih Terim gibi agresif, itici biri olurdu muhtemelen. O tipte bir hocayı da taraftar olarak Trabzonspor ruhuyla benimseyebileceğimizi düşünmüyorum.

Armağan Dere
14.12.2011, 23:10
Fener amaçsız değildi bi defa
Lakin 2 öneleme yerine 1 öneleme oynayacaktı Uefa kupasında..
bizi yenseydi ki öle oldu..
Şöle bi şey de duydum
''Sadri Şener ilk yılda taraftarın gözü fazla açılmasın diye Fener'e iyki yenildik '' dediği de var..
Hatta bunu Sergen söledi..
''İyki yenildik Fener'e Şl'ne gitseydik yıllardır başarı görmeyen taraftar çıtayı yükseltip iyi transfer isteyecekti
iyki uefa oldu'' gibisinden...

h@msi61
14.12.2011, 23:11
Fener amaçsız değildi bi defa
Lakin 2 öneleme yerine 1 öneleme oynayacaktı Uefa kupasında..
bizi yenseydi ki öle oldu..
Şöle bi şey de duydum
''Sadri Şener ilk yılda taraftarın gözü fazla açılmasın diye Fener'e iyki yenildik '' dediği de var..
Hatta bunu Sergen söledi..
''İyki yenildik Fener'e Şl'ne gitseydik yıllardır başarı görmeyen taraftar çıtayı yükseltip iyi transfer isteyecekti
iyki uefa oldu'' gibisinden...

fenerin tek amaci 2 hafta fazla tatildi, o mu amac? Senin onunde sampiyonlar ligi hedefin var ve kendi sahanda oynuyorsun. O sezon 1 tane derbi kazanamadik, bunu da soyle bana kalirsa. Kupada gruplarda elendik. Yusuf diyorum yahu, Yusuf'un bir takimi sampiyon yaptigi sezondan bahsediyoruz...

Ömür Karadeniz
14.12.2011, 23:13
Bu Ersun denen adam Şenol hocadan ek olarak ne yaptıki bu kadar kıymete bindi harbiden,2 farklı kazandığımız maç hatırlamıyorum Ersun zamanında hatırlayan varsa beri gelsin.1-2 tane olabilir.

Armağan Dere
14.12.2011, 23:14
Sivas Belediye'ye yenildi gitti
Biz de Konya ve Denizli'ye
Nası Van'a yenildik zamanında olmadı..
Denizli ve Konya kaç defa geldiler
Umut ve Gökhan dünyaları kaçırdılar..
Hocanın suçu neydi
Sayın başkan her mağlubiyetten sonra ''Hocaya Sorun'' diyordu
Şimdi niye diyemiyor
Çünkü hoca dümene su taşıyor susarak..
Bu kadar basit..

bahadır2561
14.12.2011, 23:15
Takım olmak zamanla oluyorsa ilk yıl basarı beklemek ne kadar dogru ? Ersun Yanal dönemi için soruyorum

Armağan Dere
14.12.2011, 23:15
Bu Ersun denen adam Şenol hocadan ek olarak ne yaptıki bu kadar kıymete bindi harbiden,2 farklı kazandığımız maç hatırlamıyorum Ersun zamanında hatırlayan varsa beri gelsin.1-2 tane olabilir.

Dostum,
geçen yıl 2.yarı
Sen 2 farklı kaç maç kazandın..

61viya
14.12.2011, 23:18
Bazen diyorum ki, Allah'tan Şenol Güneş'in heykelini falan dikmiyoruz...

Yalan olurdu o heykel iki kötü maç sonrası...

Destekçiniziz öğretmenim. Gçecek bu günler de.. Sabır...

Armağan Dere
14.12.2011, 23:20
Eleştirmek ayrıdır
hakaret,yıkıp dökmek ayrı..
O heykeli Trabzon meydanda yıkarlardı eminim buna
Hele 96 gibi bir sezon geçirdikten sonra..

h@msi61
14.12.2011, 23:20
Dostum,
geçen yıl 2.yarı
Sen 2 farklı kaç maç kazandın..

Gecen sene ikinci yari Ersun ile sezon boyu topladigimiz kadar puan topladik neredeyse :) Allah askina yahu, su adamin basimizda bir basarisi olmus gibi ovup durmayin, tek sansi geldigi sezon aldigimiz oyuncular ve Turk futbol sezonunun en bedava senesiydi.

Tyler Durden
15.12.2011, 00:22
Sivas Belediye'ye yenildi gitti
Biz de Konya ve Denizli'ye
Nası Van'a yenildik zamanında olmadı..
Denizli ve Konya kaç defa geldiler
Umut ve Gökhan dünyaları kaçırdılar..
Hocanın suçu neydi
Sayın başkan her mağlubiyetten sonra ''Hocaya Sorun'' diyordu
Şimdi niye diyemiyor
Çünkü hoca dümene su taşıyor susarak..
Bu kadar basit..

durum daha guzel ozetlenemezdi..
Ersun yanal geldigi zaman elinde hangi oyuncular vardi onuda bir yaziverin..
sifirdan takim kurdu.bu seneye kadar da onun temelini attigi takim
oldukca guzel isler yapti.
Senol hoca hicbirsey yapmadi demiyorum.onunda cok emegi var ama hocanin transfer konusunda cok basarisiz oldugunuda bir kabul edelim.
bir sey daha..
Ersun hoca zamaninda oynanan futbol tempoluydu,coskuluydu.90 dakika savasan mucadele eden bir ekip vardi.ayni gecen sene ki ekip gibi..
umut ve gokhan biraz becerikli olsalardi ilk sezon sampiyon bile olurduk.
takim pozisyona girmekte hic zorlanmiyordu,
aksine umut-gokhan gol kacirma yarisina girmislerdi.

birde allah icin bu sene bu zamana kadar oynanan futbola bakin..cok mac
yapiyoruz eyvallah ama hatirladigim bir kayseri maci var boyle cok tempolu oynadigimiz,pozisyonlara girdigimiz.baska yok..

Senol hocanin cok gereksiz takintilari var.transferde basarisiz oldugu gibi
transfer edilen adamlari takima monte etmede zorlaniyor(bknz teofilo-jaja)

cok saplantili olmasi ayri bir olay.sabit fikirli.elinde 100 kisilik bir kadro olsada
kullanacagi adam sayisi 15'dir.sene boyunca bu 15 kisi hicbir zaman degismez.
sakatlik-ceza durumu olsa bile yanina iki kaleci oturtur yine bunun disina cikmaz.

genc oyunculara hic guvenmez.sen koskoca Senol Gunes olarak
cesaret edip genc bir futbolcuyu oynatamayacaksan nerede kaldi senin
buyuklugun.

Senol hoca artik birseyler yapmali.Bazi konulardaki saplantilarindan-inatlarindan
bir an once vazgecmeli.Cunku artik bunlar takima zarar vermeye basladi.

tsukru61
15.12.2011, 00:31
Bu maç için bu başlığı aşındırmaya gerek yok. Şenol Hoca gayet düzgün bir kadro ile çıktı; fakat takım fizik ve moral olarak çökmüş.

BizeHerYer61
15.12.2011, 01:07
Hocanin elestirilicek yonleri var ama yerden yere vurmaya basladiniz ya o kadarida ayip.. Sen hakkini helal et hocam..

Gurpas
15.12.2011, 08:45
sahadaki futbolcuların kalitesi ortada iken Şenol Güneşe sallayanlara ben şunu diyorum sizde Şenol Güneş hastalığı var takıntılısınız arkadaşım sizde Şenolus Güneşus psikolojik rahatsızlığı var

delikoyun
15.12.2011, 10:19
bence şenol hoca hatalı kadro çıkarıyor dirençli takım çıkarmıyor alanzinho adrian yerine barış ataş sezer badur aykut akdün oynatmalı ben volkan şeninde takımın direncini düşürdüğünü düşünüyorum alanzinho adrian volkan şen takımın direncini düşüryüor top rakipteyken oyunda olmayan oyuncular bunlar fener maçında da aynı kadro olursa ruhumuza el fatiha

limpb82
15.12.2011, 10:23
hocam bari genç oyuncu kazandırın şu takıma adrian henrique oynayacağına ....

Turgay Atalay
15.12.2011, 10:29
sahadaki futbolcuların kalitesi ortada iken Şenol Güneşe sallayanlara ben şunu diyorum sizde Şenol Güneş hastalığı var takıntılısınız arkadaşım sizde Şenolus Güneşus psikolojik rahatsızlığı var

sezer,barış,eren ve sercan neden kadroda yok. Hazır değillerse neden hazır değiller, kalitesizseler neden bu takımdalar.

cahana
15.12.2011, 11:16
hoca ilk geldiğinde bazı peşinhükümlü arkadaşlar çok sallamıştı hocaya ama zaman ilerledikçe takım ligde herkese kök söktürünce 3 ezikleri dağıtınca 82 puan toplayıp şampiyon olunca acaba puan alabilirmiyiz denilen cl den 7 puan ve tek mağlubiyetle dönünce belki bu arkadaşlar utanır da hocanın hakkını teslim ederler dedim ama gel gör ki skor taraftarı arkadaşlarımız ligde alınan kötü sonuçları bahane göstererek aynı teranelere devam etmeye başladılar.ALLAH akıl fikir versin diyelim.

geçen sene 9 puan önde girdiğimiz transfer dönemi ve sezon sonu transfer dönemi sürecinde yönetim eldeki kadroyu ne ölçüde koruyabilmiş ve ne ölçüde takıma katkı sağlayacak transferler yapmış gören gözler için aşikardır.

sezona 3 vasat stoper ve forvetsiz başlayan yönetim kötü günlerin tek müsebbibidir.

vice
15.12.2011, 11:27
Şenol Güneş Trabzonspor için bir şanstır, bırakın Şenol Güneş'i takımın başında vasat bir teknik direktör bile olsa ayrılmasını istemek akıllıca bir çözüm olmayacaktır. 15-25 yaş arasındaki gençlerin heycanla yaptığı yorumları anlayabiliyorum ama bazılarınızı gerçekten anlayamıyorum.

halil ibo
15.12.2011, 12:12
Sabit fikir hiç iyi birşey değildir.
Kaos istemiyorum.O yüzden mağlubiyetlere rağmen istikrar.Hoca devam etmeli.

MuratJ
15.12.2011, 15:38
hocam sistemin iflas etti bu sistemle bu takım gol falan atamaz. her maçta en az 2 gol yer.

bizim takımın ideal 11i şu an için;
---------------------------Onur--------------------------
-------------Celustka--------------Giray------------------
-Serkan--------------------------------------Cech--------
----------------------------------------------------------
-------------Zokora-----------Colman----------------------
-----------------------------------------------------------
---------------------Alanzinho-----------------------------
-----------------------------------------Volkan------------
----------Burak---------------------------------------------
----------------------Henrique------------------------------

Devre arasından sonra:
---------------------------Onur----------------------------
------------------X-----------------Aykut(Kemal)------------
---Celustka-----------------------------------------Cech------
---------------------------------------------------------------
-----------------Zokora----------Colman------------------------
-----------------------------------------------------------------
---Volkan------------------------------------------X-------------
------------------------------------------------------------------
----------------Burak---------------------------------------------
-----------------------------X------------------------------------

aksi takdirde Trabzonspor'un çöküşünün önüne geçemezsiniz.

macuka
15.12.2011, 15:57
Senol Hoca Trabzonspor bir sanstir, o yuzden hoca yi elestiremeyiz anlamina gelmemeli... Takim in neden hucum oynayamadiginin bir analizini yapalim...

Takim hucum yapamiyor, cunki takim set oyunu oynuyor, yani pasa dayali bir oyun, fakat ileride top tutmayi beceren bir santrafor olmadigi icin orta saha bir turlu tehlikeli bolgeye gelemiyor. Senol hoca bunu araya toplarla cozmeye calisiyor fakat bir rakip takimlar defans halinde iken ara top isi yalan oluyor. Ilerdeki oyuncular hizli bile olsalar arkasi donuk top almaktan bir haberler, atilan pasi markaj halinde iken alamamalari, markaj yokken bile topu stop ederken ayaklarindan 3 mt acilmasi sonucu rakibe kaptirmalari ile onumuze set cekiyor.

Takim ilerde pres yapamiyor cunku takim halinde pres yapmak icin devamliligi olan oyuncular lazim, takimda tackling i (defansif yonu) yuksek hucum oyuncusu sadece Halil var. Burak da henrique de golge press yapiyorlar. orta sahada colman ve zokora iyiler ama onlar zaten her daim topun pesindeler ve kanat oyunculari geriye yardim etmeyince press yapacak halleri zaten olmuyor.

Senol hocayi elestirmeyi dusunuyordum fakat su kadroya bakinca, bu kadro 11 kisi geriye cekilerek (inter, lil maci gibi), 1 kac kezde hucuma hizli cikarak pozisyon bulabilir. Ve eger gol yerse %75 yenilir.

Cozum bence Senol hocanin biraz daha hucuma yatkin oyuncularla oyuna baslamayip, ilk yari defans ikinci yari ise Alanzinyo, Volkan gibi topu ileri tasiyabilecek oyunculari tercih etmesidir.

Bu arada Senol Hoca, eskileri parlatmayla ugrasacagina, bir tane genc bir oyuncuyu kadroya cikarip oynatirsa kurban kesecegim. Yalniz ona kizamadigim tek nokta bizden gidipte baska takimda basarili olan bir genc oyuncuda hatirlamiyorum. Ya bu alinan genclerin hepsi triska, yada Trabzonda bilemedigimiz bir "Sumela sifresi" var, cozemeyen oynamiyor:)

inadına_Trabzon
15.12.2011, 20:04
Şenol Güneş Trabzonspor için bir şanstır.

Ama Trabzonspor da Şenol Güneş İçin bir şanstır.

Bu kadar basit yanlışı başka yerde yapsa çoktan gitmişti.

delikoyun
15.12.2011, 21:38
senol hoca bu maçta oynatacağın oyuncuların adı ne olursa olsun mücadeleci 11 çıkart allahını seversen alanzinho adrian volkanı sonradan al oyuna mücadele edicek 11 çıkart fenere yedirme bu takımı

Furkan S.
15.12.2011, 21:42
yunusemresel Yunus Emre Sel
Şenol güneş yarın 14.00 de tesislerde bır basın toplantısı düzenleme kararı aldı

delikoyun
15.12.2011, 21:45
trabzonspor fener maçının kadrosunda oynayan oyuncular bilsin ki bu maç şampiyonluktan önemlidir.ona göre mücadele etmeliler

Ömer Faruk61
15.12.2011, 21:51
Hocam İstifa ET gerekirse ..Sen İstifa edersen Belki Sadri Şener Efendi espiri yapmayı bırakır...

bordo61
15.12.2011, 22:02
Ciddi bir karar açıklayabilir hoca.

Korkuyorum açıkçası

x_man
15.12.2011, 22:16
artık gına geldi bize yapılan haksızlıklardan böyle şerefsiz bir ligde böyle şerefsiz fenerasyonla nereye kadar tası tarağı toplayıp gidelim bırakalım yeter

esra61
15.12.2011, 22:21
hocam çık konuş herşeyi....arkandayız herdaim.....

sessizkral_1
15.12.2011, 22:26
Sorun Şenol hocada değilki sorun YÖNETİMDE

Sırf bedava diye sırf Mithat halisin oyuncuları diye doldurdular vasat liglerden vasat oyuncuları Şenol hoca napsın.

Şenol hocanın tek suçu buna karşı koyabilirdi.

Sefa Murat Dokuz
15.12.2011, 22:32
Şenol Hoca bırakırsa, bu yönetim hangi yüzle orda duracak !

Uğur Ö.
15.12.2011, 23:51
İstifa edecek gibi yoksa niye yapsın sırf Zokora için yapacak değil.Hayırlısı artık

delikoyun
16.12.2011, 09:57
tepkiler yetersiz federasyon başkanı ve kurulları istifa etmeli resmen trabzonspor katlediliyor.fener maçından önce taraftarlar olarak hem aziz yıldırım hem federasyon tepki görmeli hapisten talimatla federasyonu yönetiyor

Pshycologist41
16.12.2011, 12:32
Öyle bir konusma yap ki bu ülkede birşeyler değişsin. Sonra bu ülkede takım çalıştırma gerekirse. Ömür boyu men etsinler seni bizim kalbimizden seni Trabzonsporlu olmayıpta takdir eden seven sayan kişilerden de men edemezler ya. Git hocam vallahi git. Bugün elini öpen her ülkenin 1. liginde rahat takım bulursun kafanı dinlersin biz seni uzaktanda severiz...

Sibel
16.12.2011, 21:27
Üzülmesine ve ezilmesine katlanamıyorum. Bu kadar değerli bir insan, bu kadar değerli bir spor adamı ve kıymeti bilinmiyor...
Bazen git hocam demek geliyor içimden bu düzene karşı ama güneş yeniden doğmuşken batmasına izin vermemeliyiz.
Sen, orda bir güç, bir simge, bir idol...
Canın sağolsun be Şenol hocam, Allah razı olsun.

Ömer Faruk61
16.12.2011, 21:35
Yaptığın Açıklamalarla Her geçen Gün Ne kadar büyük bir insan olduğunu gösteriyorsun.Senin Zamanında Yaşamış bir Trabzonsporlu olmaktan onur duyuyorum...

61viya
17.12.2011, 10:16
Düşünmeye alışık değil ki bizim halkımız öğretmenim. Düşünülmüş sözler dinlemeye hele, hiç!

Öperim ellerinden.

seyduna_efil
17.12.2011, 11:08
Bende Şenol Hocanın kesinlikle takımın başında kalmasından yanayım..

Ama Şenol Hocanın bazı noktalarda ciddi eksikleri var..Hazır,kurulu bir takımı çok iyi oynatabiliyor bu konuda şüphe yok ama iş yeni bir takım kurmaya gelince Şenol Hocayı çokta başarılı bulmuyorum..Zira göreve geldiğinde Ersun Yanal'ın kurmuş olduğu hazır ve sistemli bir kadro vardı ve o kadro ile başarıya ulaştı..Ne zaman ki o kadro dağıldı,onların yerine yenilerini koyamadı,yeni bir iskelet oluşturamadı.Ve sonuçta başarısızlık geldi..

Zira 2002 dünya kupasında 3.olduğumuz dönemde de elinde Gs'den kurulu hazır bir takım vardı ve ne zaman o kadro bozuldu 2004 Avrupa şampiyonasına gidemedik..

Velhasılı kelam iskeleti sağlam hazır kadroyu oynatmada Türkiye'de Şenol Hocanın üstüne adam yok ama yeni bir takım yaratmada Şenol Hocadan çok daha iyi bir kaç teknik adam var..Örnek mi ?? Ersun Yanal...

Mert Zaman
17.12.2011, 18:38
Hem trabzonspor hemde tÜrkİye İÇİn en bÜyÜk hoca Şenol hocadir.

pReN@_61
17.12.2011, 18:59
Hocam size güveniyoruz...

forzaszgn
17.12.2011, 19:11
hocamızın arkasında olmalıyız ne olursa olsun futbolu bırakana kadar bizimle kalmalı

Numan Yerlikaya
17.12.2011, 19:13
Adamın dibisin Hocam !

delikoyun
17.12.2011, 20:20
hocam ALLAHINI SEVERSEN SIKI BİR TAKIMLA ÇIK FENERİN KARŞISINA ÇOK ÖNEMLİ MAÇ BU HIRSLA OYNASINLAR ADRAİN ALANZİNHO VOLKAN ŞEN 3 ÜNÜ AYNI ANDA OYNATMA ORTA ALANI KALABALIK TUT ALEX KELEPÇELE KANATLARADAN GEÇİŞ VERME

okan6161
17.12.2011, 21:36
şenol hocam adamın hasısın

M.S.SOFU
17.12.2011, 22:12
http://www.medyaspor.com/video/trabzonspor-a-mesaleli-karsilama-3066909

şu videoda 0.41 saniyeden itibaren şenol hocanın önüne zıplayıp hocaya ''allahına kurban'' diye bağıran güzel kardeşim.

şenol hocayı gördüğüm ilk yerde aynısını yapacağım

buralardaysan haber ver.
bundan kelli idolümsün :D

sametaydin
17.12.2011, 22:26
Adamsın adam!!!

.....
17.12.2011, 22:32
Şenol Hocam yarında ki maçta şüphesiz en büyük kozumuz sensin. Sana inanıyor ve güveniyoruz. Allah yar ve yardımcın olsun.

bordo61
17.12.2011, 23:05
Hocam skor ne olursa olsun ruhlu bir takım görmek istiyoruz.

Sadece bunu söylesen yeter

ibrahim
18.12.2011, 00:46
http://www.medyaspor.com/video/trabzonspor-a-mesaleli-karsilama-3066909

şu videoda 0.41 saniyeden itibaren şenol hocanın önüne zıplayıp hocaya ''allahına kurban'' diye bağıran güzel kardeşim.

şenol hocayı gördüğüm ilk yerde aynısını yapacağım

buralardaysan haber ver.
bundan kelli idolümsün :D
Gördügüm anda benimde ilk yapacagim sey bu! :):)

ferhaTS87
18.12.2011, 10:28
şenol hoca teknikdirektörlüğü bırakırsa ancak trabzonu bırakır.saha sonuçları kötü yada yönetim yüzünden(ki yönetimle ilğili bi sorunun oldugunu sanmıyorum) asla bırakmaz.taraftarın gözünde cok farklı bir yeri var.

Sibel
18.12.2011, 13:14
Rabbim inşallah bu zaferi sana nasip etmiştir Şenol hocam...

Ahmet Başkaya
18.12.2011, 13:30
En çok senin için istiyorum bu gece kazanmayı , Trabzonspordan çok , kendimden çok senin için .

61viya
18.12.2011, 18:07
En çok senin için istiyorum bu gece kazanmayı , Trabzonspordan çok , kendimden çok senin için .

Aynen be Ahmet'im..

O gözler bu gece zafer coşkusuyla parlamalı.

Amin.

Harun
18.12.2011, 20:00
Artık değiştir şu kafa yapını hocam yeter artık...

bladex61
18.12.2011, 20:55
hocam ikinci yarı dogru düzgün transfer yaptır ve şu takıma trabzon ruhunu geri getir lütfen

Sefa
18.12.2011, 20:58
Adam daha ne yapsın Orta saha adamlarının hepsini çıkardı 10 kişiyken hemde..

Bu takımın kapasitesi bu..

Harun
18.12.2011, 21:03
Son maçlarda olduğu gibi bugünkü mağlubiyetimizin sebebide hocanın tercihleridir malesef.Israrla tek forvette devam etmesi,Burak'ı rakip takım stoperlerinin kucağına atması , başka bir hucum taktiği olmaması ve denememesi bizi bitirmiştir.
Bu kafa yapısını değiştirmediği sürece eleştirim devam edecektir.

DeAgLeMaNyAq
18.12.2011, 21:04
Hoca'dan beklenmedik hamleler görüyoruz resmen ofansif orta sahaları ön liberoda oynattı...

Kazım Uzunboy
18.12.2011, 21:05
Şenol Hocam, Şu Aykut Kocaman karşısında galip gelmeni istedim en fazla.

Ama yapacak bir şey yok, bu takımdan bu oluyor.

delikoyun
18.12.2011, 21:07
hocam allah aşkına adrianı alacağına şu cernat ı aldırsaydın ya orta alanda aykut tarzı oyuncuları aldıracağına keşke adrian ve aykut yerine cernat ı alsaydın daha yapıcı pozisyon yaratırdın

Kazım Uzunboy
18.12.2011, 21:09
hocam allah aşkına adrianı alacağına şu cernat ı aldırsaydın ya orta alanda aykut tarzı oyuncuları aldıracağına keşke adrian ve aykut yerine cernat ı alsaydın daha yapıcı pozisyon yaratırdın

Kimin nasıl oynayacağını almadan önce bilsek keşke.

Cernat'ı alsak ve oynayamasa keşke Adrian'ı alsaydık derdik.

İkinci yarı için oturup güzelce transfer zirvesi yapmaları gerekiyor.

Kese mi yoksa paralar bankada mı bilmiyorum ama kesedeyse eğer kesenin ağzını biraz açmak gerek.

sametaydin
18.12.2011, 21:10
Bak hoca ne yaparsan yap burakı böyle oynatırsan bu takım her zaman gol yollarında sıkıntı yaşar.

Ya burakı oynatma ya da kanat oynat bu inadından vazgeç artık hocam.

-Samet
18.12.2011, 21:11
Bak hoca ne yaparsan yap burakı böyle oynatırsan bu takım her zaman gol yollarında sıkıntı yaşar.

Ya burakı oynatma ya da kanat oynat bu inadından vazgeç artık hocam.

bence ondan önce burakı böyle oynadığı maçlarda oyundan alması lazım.burakın tahammül aşamasını çoktaan geçmiş olması gerekiyor.

Mustafa Çolak
18.12.2011, 21:15
Hocam sana istediğin oyuncuları almayan sitendapçı utansın.

inadına_Trabzon
18.12.2011, 21:16
Burak ı yanlış oynatıp bitirdin.Adamın yeri KANAT, forvet oynatıp rezil ettiriyorsun.Halili kanat oynatıosun. TERS.

Adrian aşkın devam ediyor.

Değişiklikleri geç yapıyorsun ( kırmızı kartı bekledin )

Alanzinho ilk yarı ilk 11 de BAŞ- LA - MAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ... başlamaz.

sametaydin
18.12.2011, 21:16
bence ondan önce burakı böyle oynadığı maçlarda oyundan alması lazım.burakın tahammül aşamasını çoktaan geçmiş olması gerekiyor.

Usta napalım ben burakın oyun tarzını en başıdan beri sevmiyordum. Gol attığı için susuyorduk, gerçekten de tahammül sınırlarını aştı. Ama bu oyuncuyu da oynatanda suç var. Adam 90 dakika hiçbir şey yapmadan sahada ama malesef hoca buna müsade ediyor. Anlaşılan burak takımdan gitmeden bu sistemden vazgeçilmeyecek. Yapacak bir şey yok.

-Samet
18.12.2011, 21:21
Usta napalım ben burakın oyun tarzını en başıdan beri sevmiyordum. Gol attığı için susuyorduk, gerçekten de tahammül sınırlarını aştı. Ama bu oyuncuyu da oynatanda suç var. Adam 90 dakika hiçbir şey yapmadan sahada ama malesef hoca buna müsade ediyor. Anlaşılan burak takımdan gitmeden bu sistemden vazgeçilmeyecek. Yapacak bir şey yok.

bana koyan tarafı da bu.

champions
18.12.2011, 21:22
http://a1112.hizliresim.com/s/l/169t2.jpg
Çok şükür, küme düşme hattına 9 puan uzaktayız.:alkış::alkış::alkış:
Sakın istifa edeyim deme ha, senin gibisine nerede buluruz sonra biz?

Cengiz Çubukcu
18.12.2011, 21:26
Hocam tamam anladık Volkan'ı hiç beğenmiyorsun ama şu adrian ve henrique'den ne eksiği var merak ediyoruz!!!

Fatih
18.12.2011, 21:28
Eline ağzına yüreğine sağlık Şenol Hocam bu adaletsiz ligde başarılı olmuşsun olmamışsın fark etmez varlığın yeter.

Erbay
18.12.2011, 21:28
Hocam kanatlarda Halil ve Serkan'ı oynatma artık bıktık usandık.

M.S.SOFU
18.12.2011, 21:33
şenol hocaya saygım sonsuz ama rotasyon zamanı gelip geçti,hatta çok uzaklarda artık
rotasyon yapmamamızın sonucu bize pahalıya patladı.

seyduna_efil
18.12.2011, 21:35
Hocam en büyük eksikliğin yeni bir takım oluşturmada ki zaafiyetin..

Adem Erdoğan
18.12.2011, 21:41
Adam daha ne yapsın Orta saha adamlarının hepsini çıkardı 10 kişiyken hemde..

Bu takımın kapasitesi bu..

Korkak arkadaş.

Tolga'yı çıkartıp yerine Volkan'ı koymalıydı.

delikoyun
18.12.2011, 21:41
allahını seversen hocam burak ı santrafor oynatma sağ açıkta oynayacak oyuncuyu santrafor oynatıyorsun yapma allah aşkına ya halili oynat santrafor ya henriqe yi ama kesinlikle 4 transfer bekliyorum 12 den vurmalıyız en az 8 futbolcu gönderilmeli

delikoyun
18.12.2011, 21:44
bence şenol hocanın tek hatası santraforda halil ve henriqe yi oynatmama sı yerlerine burağı tercih etmesi ama haksızlık etmeyelim sanırım hoca bu mevkiide burağı onlardan daha iyi görüyor.ama şunu bilsin ki hoca buraktan santrafor olmaz.kanatlardan top taşıyamıyoruz pozisyon yaratamıyoruz

h@msi61
18.12.2011, 21:45

Gecen sene 3.ye 21 puan fark attigimizda da alkisladin mi acaba? Sizin gibilere cok fazla bu takim da bu hoca da... Bir de terazi koymussun fotoya, komedi...

Kereşenli
18.12.2011, 21:46
..................
+1.

61viya
18.12.2011, 21:46
Hala korkak diyen var sana arkadş, ne biçim bi gözlemdir bu! Adın çıkmış bi kere!

Dik tut başını.

mehmetdoğan
18.12.2011, 21:47
hocam sizden başkasını bu takımın başında görmek istemiyom ama adım gibi şundan da eminim ki siz olduğunuz müddetçe şampiyon olamayız.siz olmasanız şampiyonluk potasına da giremiyoz aklım almıyo böyle acayip bi durum işte

lütfen artık inatlarınızdan vazgeçin ama biliyorum ki siz değişmezsiniz

Legolas77
18.12.2011, 21:49
Hocam sana istediğin oyuncuları almayan sitendapçı utansın.

almadığı gibi para vermeyerek oyuncuları kacırdı sonra arkasından söyleniyor ben olsam trabzonda oynamam diye herkes sen gibi ahmak mı
eğer Onur'u da kaçırtırsa sadri'nin evini basacam ya

Yasin Altuntas
18.12.2011, 21:52
Adam 96'da geliyor Sampiyonluk elinden caliniyor, 2004'te geliyor Sampiyonluk elinden caliniyor. 2010'da geliyor Sampiyonluk elinden caliniyor, ama suc yine onda yine o gitmesi lazim.

Yemin edioyurm sizden utaniyorum. Siz olmayin 10 MIlyon TS Taraftari daha az olsun hic üzülmem.

mehmetdoğan
18.12.2011, 21:59
Adam 96'da geliyor Sampiyonluk elinden caliniyor, 2004'te geliyor Sampiyonluk elinden caliniyor. 2010'da geliyor Sampiyonluk elinden caliniyor, ama suc yine onda yine o gitmesi lazim.

Yemin edioyurm sizden utaniyorum. Siz olmayin 10 MIlyon TS Taraftari daha az olsun hic üzülmem.
peki yasin kardeşim şenol güneş korede iken de son hafta şampiyonluğu elinden mi çaldılar yapmayın Allah aşkına şenol güneş bir değerdir ama asla kriz anlarında iyi yönetim gösterememiştir

Harun
18.12.2011, 22:00

Sen kendinden utan önce.Madem bu kadar iyi biliyorsunuz bu ligi o zaman fırsat vermeyeceksin rakiplerine.
Her maçı kazanacaksın ki , rakiplerin şike yapsa bile yetişemesin sana.

Bırakın bu zihniyeti, üç maç üstüste kazansın takım kimse şikeden ondan bundan bahsetmez,işler terse gttiğinde yok şike yok transfer yapılmadı, yok oyuncu yetersiz...

Bu takım bugünde gördüğün gibi tutmadığında nasıl iyi top oynuyor.Ama şenol hoca bunu yapamıyor. İlla gol yiyecek, illa maçın sonu gelecek.

Bu zihniyetle takım yönetilmez.

h@msi61
18.12.2011, 22:02
peki yasin kardeşim şenol güneş korede iken de son hafta şampiyonluğu elinden mi çaldılar yapmayın Allah aşkına şenol güneş bir değerdir ama asla kriz anlarında iyi yönetim gösterememiştir

Kore'den sanane yahu, gecen sene caldilar mi calmadilar mi sampiyonlugu,, soylesene?

mehmetdoğan
18.12.2011, 22:07
Kore'den sanane yahu, gecen sene caldilar mi calmadilar mi sampiyonlugu,, soylesene?
çalmışlardır ama 96,2004,2011 yıllarında kaybedilen şampiyonluk sırf bu yüzden kaybedildi dersen polyanadan başka bişey olmaz.şenol hocanın hataları ansiklopedi yazdırır.(yanlış anlaşılmasın şenol hoca düşmanı değilimn

psikopat_hamsi
18.12.2011, 22:08
Hocam yalvariyorum vazgec su tek forvet sevdasindan.
Halil ve Serkan kanat oyuncusu degil. Biri bek biri santrfor.
Burak formsuz tek basina defans arasinda kayboluyor, ya Halil`yanina cek ya da Halili santrora Buraki kanata cek.
Colmani dinlendir, bir macta yerine Sapara oynasin bu saatten sonra bisey kaybetmeyiz belki de kazaniriz.

Fatih
18.12.2011, 22:09
Sen kendinden utan önce.Madem bu kadar iyi biliyorsunuz bu ligi o zaman fırsat vermeyeceksin rakiplerine.
Her maçı kazanacaksın ki , rakiplerin şike yapsa bile yetişemesin sana.

Bırakın bu zihniyeti, üç maç üstüste kazansın takım kimse şikeden ondan bundan bahsetmez,işler terse gttiğinde yok şike yok transfer yapılmadı, yok oyuncu yetersiz...

Bu takım bugünde gördüğün gibi tutmadığında nasıl iyi top oynuyor.Ama şenol hoca bunu yapamıyor. İlla gol yiyecek, illa maçın sonu gelecek.

Bu zihniyetle takım yönetilmez.

Maçı izledin de mi yorum yapıyorsun yoksa önceki maçlardaki fikirlerini mi söylüyorsun Harun?

Harun
18.12.2011, 22:11
Şu yazdıklarımdan birinde haksızsın diyebilecek var mı acaba?

Tamam Şenol Güneş'in istediği transferler yapılmamış olabilir,ama senin kadron buysa onu yönetmekte senin görevin.
Dilimizde tüy bitti, artık Burak'la yürümez bu iş diye.Maçı anlatan spikerler bile taktiğimiz çözmüşken, bu tek forvet ve Burak'a uzun top inadı neden acaba?
Kimse bana başka forvet mi? var demesin.Pawel ,Halil,Henriqe bu kadroda çok rahat forvet oynayabilecek futbolcular.
Israrla Serkan'a ilk onbirde forma veriyorsun.O zaman onu sağ bekte kullan.Sağ açıkta hem Volkan'a yazık ediyorsun hem Serkan'a.
Takımın hiç bir duran top organizasyonu yok.Bırak organizasyonu toplara kimin vuracağı bile belli değil.o kadar isabetsiz ortalara rağme yerinden bir kere kalıp tepki vermiyorsun sahadaki oyuncu kadar.
Ben tv de bile çıldırıyorum bu duran top böyle mi kullanılır diye, iki dakika sonra aynı adam yine topun başında yine aynı orta..

Şenol Güneş, artık bu işi bırakmalı,hem kendine hem Trabzonspora yazık etmekte.Bundan iki-üç hafta sonra istifa ettiğinde herşey geç olabilir.

Asprilla
18.12.2011, 22:12
Ey, Hugo Broos'u daha geldiği ilk yılında 13 maçta 18 puan aldı diye gönderen yönetim (ki son maçtaki mağlubiyet bayağı şaibelidir. Kasten oynamayan oyuncularımız, v.s.)...

16 maçta 21 puanımız var. O günden daha kötü bir durumdayız. Üstelik hocanın takımda daha acemilik dönemi de değil.

Broos'un adını tek kalemde çizen yöneticilerimizin kalemlerinin ucu mu kırıldı acaba?

serdaracıl
18.12.2011, 22:12

kriz anında tek kişiden çözüm beklemek ne kadar doğru. tüm sorumluluğu tek kişiye yıkmak ne kadar adil. Karşımızdakinin de insan olduğunu unutmayalım.

Mert Zaman
18.12.2011, 22:13
Kralsın Hocam Kralsın

Harun
18.12.2011, 22:15
Maçı izledin de mi yorum yapıyorsun yoksa önceki maçlardaki fikirlerini mi söylüyorsun Harun?

İzledim Fatih.İzlediğim için bu yorumu yapıyorum.Takım 11 kişi iken , rakipten baskı yiyen,top yapamayan hatta gol yiyerek 1-0 geriye düşen kadro, yediği golün ardından 10 kalmasına rağmen ikinci yarı nasıl top oynadı gördük.
Demem şu ki 11 kişi ile sahada mücadele ederken neden savunmayı düşünüyorsun, takımı ileri çıkın diye uyarmıyorsun?
Bu mudur anlayış.Bugun sıradan bir takımın yaptığını yaptı hoca.
Maça geriye yaslanarak başladı.Ne zaman gol yedik o zaman açılmaya başladık.Biz sıradan bir takım mıyız?

Sibel
18.12.2011, 22:16
Sen üzülmediysen ben hiç üzülmedim Şenol hocam, sen istemediysen o 3 puanı ben hiç istemedim.
Çıkmışım sahaya, şampiyonluğumu çalan hırsızlarla maç yapmak zorundayım. Beni bitiren bu, değil 1 gol yemek 10 gol yesek ne farkederdi ki?
Eh be Şenol hocam bazen bedeni sahada ruhu başka yerde olan oyunculara katlanıyorsun ya benim gücüme giden bu. Değişiklik zamanlaman bir de. Ben senden daha iyi bilecek değilim elbet ama gözlem bu, sen var ol...

Fatih
18.12.2011, 22:16
Geçen seneki başarıda Şenol Hocanın hiç mi katkısı yok?

Herhangi bir başarısızlıkta ki sezon bitmiş değil tüm suç Hoca da mı?

Yapmayın arkadaşlar oyuna gelmeyin İstanbul Hegomonyasının şu anda istediği iki şey var 1 Sadri Şener yönetimi gitsin 2 Şenol Hoca istifa etsin..

Gün birlik beraberlik günüdür...

Berat Akçay
18.12.2011, 22:18
Sen dürüstsün ya ,
Sen çok temiz kalplisin ya ,
Sen Trabzonspor'u canından cok seviyorsun ya .

O yüzden aşağı etmeye calısıyorlar.Senin daima arkandayım hocam.Senin kıymetini bilmeyenlere de yazıklar olsun ...

Hami_41
18.12.2011, 22:18
Helal olsun hocam çok iyi konuşmuşsun tesadüfen 3 maçtada 10 kişi kaldık, ve hadi aykuta kırmızı vermek için 2. sarıyı gösteriyosun 10 kişi kalmamız rakibimizin lehine tolgaya niye sarı kart gösteriyor anlayamadım diyor adam...