PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135

Tansu Onur Erdoğan
06.07.2010, 15:36
sADRİ baskan topu sana atıyor inceden hocam...
transferde yetkiyi senol hocaya verdik al derse alıyoruz diyor.dur derse duruyoruz diyor.
şimdi susuyosun istifa ettiğin zaman konusmanın hiç bir anlamı olmicak hocam.......

uyanık ol lütfen

diğer arkadasların dediği gibi..trabzonsporun menfaaatlerini susarak koruyamazsın

Murat Erdem
08.07.2010, 17:04
Şenol Güneş'in son 2-3 günde transfer hakkında ki bir kaç kelamı...

"masaya yumruğumu vursam, kime ne faydası var ?"

" doğrudur geç kaldık ama şimdi bunun suçlusunu aramak değil çaresini konuşmak zorundayız"

Şenol hocam iyisin hoşşsun...lakin seneler su gibi akıp geçti-yor. El de ne var ?

Ne şiş yansın, ne kebab. Bunun da kimseye faydasının olmadığını, burnun-umuz sürtüle sürtüle görmedik mi hocam !

Ali Tunahan Güllü
08.07.2010, 17:10
Vuvuzelanın içinde bağımsızlık, özgürlük ya da her ne halttan varsa bence derhal köleleştirilmeli tekrardan bu dangalaklar..

Şenol Hoca da ota b.ka her bir şeye felsefik yaklaşacam ayağına iyice kastırmış..

Bu yaştan sonra Konfiçyus olacak ya!

Soner abi Şenol hocanın sadece bu huyunu sevmiyorum bende.
Herşeye 'felsefi yaklaşıyor.
Bazı noktadan sonra hiç çekilmiyor..

İlker Akçay
11.07.2010, 15:56
1000.mesajım sana gelsin hocam :) Bu takımın başında İnşallah şampiyonluk yaşacaksın bu yıl sana güveniyoruz,inanıyoruz her zaman arkandayız.

tslover
11.07.2010, 18:07
öncelikle yazılarıma gösterdiğin ilgi için teşekkürler (çok da yazı yazmıyorum ama) uyuşmazlık olması gayet normal, zira benim uyuştuğum pek olmaz fakat futbol konusundaki yorumlarımın birçoğunun tuttuğunu gördüm. (tutmayanlar da var, en başta Ersun Yanal olmak üzere) En basitinden bu sene bursayla yaptığımız ikinci maçtan sonraki yorumlarımı da okuduysan ne demek istediğimi anlarsın. Koyu ile belirttiğin; yazdıklarım, arasında da kesinlikle çelişki yok, birinde diyorum ki bu sene bu kadroyla şampiyonluk yoluna çıkılmayacağını söylüyorum ve her zaman söylerim. Diğer koyu kısımsa bambaşka bir konu, genç bir oyuncunun ilk 10-15 maçtaki performansından bahsediyorum. Çok kötü olabilir, bu kesin hüküm yaratmamızı gerektirmez. Aynı şeyi yeni transferler için de söyleyebiliriz, başta Teofilo olmak üzere. Ben Teofilo'dan umutlu değilim fakat şans verilebilir, belki çok iyi olabilir, ben böyle bir riske girme şansımız olduğunu düşünmeden, Gananın forveti gibi bir adam almamız gerektiğini düşünüyorum. Sonuç olarak çelişki yok, sanırım bir noktada yanlış anladın. Her neyse, yine de uyarın için teşekkürler.

Şenol Hoca; Ömer Aysan neden gitti bilmiyorum ama çok beğendiğim bir adamdı. Şimdi acilen bir sağbek almamız gerek. Bir adet de bitirici, top tekniği yüksek, fizik gücü yerinde bir santrafor şart. Yoksa yine fırsatı Bursalara, Sivaslara veririz.
rica ederim :) şu anda tekrar okudum çelişki yok sanırım o zaman farklı düşünmüşüm sanırım.Ama katılmıyorum o da olsun napalım :)

Burçak
11.07.2010, 20:49
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs018.snc4/34242_409718755676_137609195676_4973777_1106445_s. jpg (http://forum.bordomavi.net/notes/akcaabat-sebatspor/nostalji-l-senol-gunes/412859172231)
Nostalji l Şenol Güneş (http://forum.bordomavi.net/notes/akcaabat-sebatspor/nostalji-l-senol-gunes/412859172231)

sessizkral_1
11.07.2010, 20:58
En az 3 yıl daha.

Hazar_
11.07.2010, 21:00
Bende böyle konuşmasını seviyorum hocanın.
Herkesi aynı anda mutlu edemez Şenol Güneş.

Ahmet Faruk
12.07.2010, 22:23
Bende böyle konuşmasını seviyorum hocanın.
Herkesi aynı anda mutlu edemez Şenol Güneş.

E bari birilerini mutlu etseydi.
Böyle konuşunca insanlar anlayamadıkları için mutlu olmalılar, kindar mı karar veremiyorlar.

Süleyman Eruyar
13.07.2010, 13:03
Olası bir başarısızlıkta Şenol Güneş derhal yönetimle beraber gönderilmelidir....

Ömer Yüce
13.07.2010, 13:26
Olası bir başarısızlıkta Şenol Güneş derhal yönetimle beraber gönderilmelidir....

Şenol değil şenolu sıkıştıranlar derhal gönderilmelidir. Hemde derhal şimdi yönetim komple... Adam lazım bize adam ağaoğlu nerdesin...

FANATIK61
13.07.2010, 18:56
Güneş ile başlayacağımız her sezon öncesi oynanan oyunlar yavaş yavaş kendini göstermeye başladı bile. Trabzonspor’dan gelen teklifi kabul etmezden önce kendisiyle yaptığımız sayısız sohbetlerin hemen tamamında söylediğim gibi, Trabzonsporluluğu kullanılmaya çalışılıyor. “Tam anlamıyla profesyonel düşünebilecek misin ağabey?” demiştim de, gülmüş ve “Sence mümkün mü?” diye sormuştu. “O halde gelme” demiştim ben de. “Çünkü eninde sonunda kaybeden yine sen olacaksın.”

Alinti: Yusuf Reha Alp

61yusuf
13.07.2010, 20:28
Güneş ile başlayacağımız her sezon öncesi oynanan oyunlar yavaş yavaş kendini göstermeye başladı bile. Trabzonspor’dan gelen teklifi kabul etmezden önce kendisiyle yaptığımız sayısız sohbetlerin hemen tamamında söylediğim gibi, Trabzonsporluluğu kullanılmaya çalışılıyor. “Tam anlamıyla profesyonel düşünebilecek misin ağabey?” demiştim de, gülmüş ve “Sence mümkün mü?” diye sormuştu. “O halde gelme” demiştim ben de. “Çünkü eninde sonunda kaybeden yine sen olacaksın.”

bu mesaj belirtiyor durumumuzu

Ömer Yüce
14.07.2010, 00:13

Şenol Güneş öyle bi adam ki şu an barçada olsun Trabzonspor istesin kabul edecek bi adam...

Harun-61
14.07.2010, 00:24
Hocam, susmayin artik !

tek yetkili siz degilmisiniz ?

Samet Türkmen
14.07.2010, 00:51
Hocam seni yine istifa edecek konuma getirttirmeye çalışıyorlar. Bu sefer geç kalmadan cevabını ver. İstifa etmeyi asla düşünme. Bu sezonun sonunun pek kolay gelmeyeceğini düşünüyorum.

.....
14.07.2010, 01:56
Seviyoruz seni ŞENOL HOCAM.

FC-ST-PAULI-61
14.07.2010, 01:58
bence Senol Hoca Schalkedeki Felix Magath gibi hem antrenör hem Baskan olsa daha basarili oluruz

M.Kılıç50
14.07.2010, 03:31
bence Senol Hoca Schalkedeki Felix Magath gibi hem antrenör hem Baskan olsa daha basarili oluruz

renkdas cidden magath in görevi öylemi :eek:
alman futbolu ile maalesef eskisi gibi ilgilenmiyoru mdaha :(

macuka
14.07.2010, 08:26
Senol Hoca nin her hatayi ustune alma huyu yuzunden yonetim gayet rahat... "Sen sucu uslen, biz sana hapiste bakariz" modunda yonetim... Trabzon daki papazi ben vurdum diye aciklama yapsa sasirmayacagim...

Harun-61
14.07.2010, 09:45
renkdas cidden magath in görevi öylemi :eek:
alman futbolu ile maalesef eskisi gibi ilgilenmiyoru mdaha :(

hayir öyle degil.

Hem Teknik Direktör hem Futbol Sube Sorumlusu.

Dursun Kaplan
14.07.2010, 10:23
Hocam senin beyefendi olman her zaman işe yaramıyor. Bu yönetimde bazı insanlara karşı beyefendiliğinle bir yerlere varamayız. Hele ki transfer döneminde.

Trabzon34
14.07.2010, 10:40
Şenol Hocam gerçek bir trabzon sevdalısı olduğu için düşüncelerini açıkça dile getiremiyor.. Çünkü muhtemelen söyleyeceği şeyler takıma zarar vericek.. Yönetimin transfer düşüncesi olmadığını biliyor.. Yönetimin olsa bile klübün maddi sıkıntı içinde olduğunu da biliyor.. Çok konuşursa sonunun daha önceki gibi olabileceğini çünkü bu yönetimin kendisini de acımadan harcayabileceğini de biliyor.. Dolayısıyla klübün menfaatlerini elinden geldğince korumaya çalışıyor.. Hem ne desin ki?
"bu takım geçen sene 5. olabildi takviye yapılmazsa daha iyi bir dereceyi zor görürüz.. Yönetim istediğim transferleri yapmıyor.. benim istemediğim oyuncuları alıyor ve beni kullanarak yalan söylüyorlar" derse bu cümleleri "istifa ediyorum" dan başka türlü nasıl bağlayabilir ki..
(Şenol Güneş in çok onurlu bir kişiliği vardır.. Bu kadara ağır konuşuğ yine aynı kişilerle çalışmayı sürüdüremez.. Sürdürüse yöneitimin kendisini göndereceğini bilir..)
Şimdi burada "yönetimle birlikte gönderilsin" diyen arkadaşlarıma soru.. Takımdaki yetersizliğin teknik direktörden mi olduğunu düşünüyorsunuz? Çok fazla hoca değiştirdik hepsinde aynı terane.. Ben Şenol Güneş e daha fazla şans veirlmesinden yanayım.. ama yönetimin değişmesi konusunda hem fikirim.. Ve fakat aklımda alternatif yok..
Ağaoğlu gibi isimler dönüyor forumun diğer kısmında ama kendisi şimdiye kadar hiç elini taşın altına sokmadı trabzon spor için.. Bundan sonra sokar mı ki..

TSezgin61
14.07.2010, 14:59
iyiki varsin hocam... iyiki senin gibi bir Trabzonsporlu var dünyada...

ne yapip edip Senol hocanin arkasinda durmamiz lazim... darbe yapar Baskan yapariz gerekirse:D

Süleyman50
14.07.2010, 15:38
yönetime baskı yapıp şu forveti aldır be hocam, yoksa biz taraftarların ne dediğini dinleyen yok....

İlker ToSun
14.07.2010, 15:43
trabzonsporun menfaatlerini susarak, suya sabuna bulaşmayarak, sadece önüne konulanı yiyerek koruyamazsın hocam

kendimi bildim bileli "bi konuşursam türkiye yerinden oynar ama trabzonsporun menfaatleri için susuyorum" modundasın hocam. ve bu mod sana hiçbir zaman hiçbir şey kazandırmadı

müdahil olmak, risk almak, ipleri kendi eline almak biraz risklidir

evet belki onları yaptığın zaman bu takıma 4. kez gelemeyecektin, evet belki bu tutumunla bu takıma ileride 7. kez daha gelebilirsin ama hala daha ne sen şampiyonluk yaşamış olursun ne de biz

susma, konuş
efendi olma, isyankar ol
önüne konulanları yeme, biraz da sen yap yemeğini

bir de böyle dene hayatı, ne kaybedersin ki?

taş çatlasın bu takımın başına 7. kez gelmezsin, 7. kez gelemedin diye aç da kalmazsın

istediğini aldır, istemediğini aldırma,
istediğini sattır, istemediğini sattırma

ha yok bunları yap(a)mıyorsan, ortalarda "ben dünya 3.sü takımın teknik direktörüyüm" diye dolanma, o koltuğu da işgal etme

unutma karar vericiler bu mereti senden daha iyi bilmiyor

söyle bakalım alicaaaann

"gel dersek gelir, git dersek gider"

kim bu?

Mustafa Yüksek
14.07.2010, 15:45
Hocam sana sonuna kadar güveniyorum...Bu sezon da görevini layıkıyla yapacaksın, buna eminim...

Emirhan Makul
14.07.2010, 15:48
Hocam sana sonuna kadar güveniyorum...Bu sezon da görevini layıkıyla yapacaksın, buna eminim...

Felsefede yapsın mı istiyor musun ? Yoksa Saf saf sussun mu ? Çok önemli bak bunu söyle bir bakayım ?

Mustafa Yüksek
14.07.2010, 15:49
Yok yok, çıkıp 15. hafta lideriz bilemedin 20. hafta çıkarız tepeye demeli..Sonra pis pis sırıtmalı..büyük hocalık öyle oluyor...

Fatih Yücel
14.07.2010, 15:58
Felsefede yapsın mı istiyor musun ? Yoksa Saf saf sussun mu ? Çok önemli bak bunu söyle bir bakayım ?

Sadece durşu bu lige yeter bence ...

İlker ToSun
14.07.2010, 16:09
Sadece durşu bu lige yeter bence ...

forvetinden gol atmasının beklenmediği bir takımda teknik adamından sadece duruş beklenmesi mantıklı karşılanabilir

Mustafa Yüksek
14.07.2010, 16:34
Ya da 3 kız kardeşten birinin hazır kadrosunu alıp, kabız bir ligde şampiyon yapanlar da büyük hoca sanılabilir, normal karşılamak gerekir..

genç61
15.07.2010, 22:53
hocam sana soyliyim olcaklari agzin var dilin yoku oynarsan 10 hafta dolmadan kufur yersin sitifa edersin gidersin arkandan sadri senerden bu seneyi kaybetti senol hoca kimi istediyse aldik bazen hocayi dinelememk lazimmis der

simdi sana kizmayan tarfatar sen gittikten sonra adam degilmis bu senol insan kimi istiyorsa aldirsaydi almadilarsa istifa etseydi dicek adam gibi adama bu yakisirdi dicek

sende bu agzini acmamak birseylere karismamak oldugu muddetce bu is fazla surmez gigi geliyor bana hadi hayirlisi

Travelair
16.07.2010, 01:01
Hocam tatlı-sert disiplini arttırmanı rica ediyorum. Bu futbolcular olgunlaşmamış, çok çekersin aman dikkat hocam

CAFER ÖZER
16.07.2010, 09:21
Şenol Hoca seni Çok seviyor ve takdir ediyordum,Türkiyenin şu ana kadar gelmiş geçmiş En büyük hocası oldğunu iddia ediyordum,(Birisi Türkiyeyi dünya Kupası 2.si yapana kadar bu hala böyle)
Ama senden beklentilerim artık bitti.
Anladımki Sen Yönetim zorda kaldığında Topu atmak için Sorumluluğu Üstlenmek İçin getirilmiş Birisin.
Zerre kadar sorumluluk almıyor,Hiç bir şeye karışmıyorsun,
Yönetim ne yapsa kabuluümüzdür.Hiç Transfer yapmasada eledekilerle İdare ederiz.Mantığı ile hareket eden,Takım şampiyon olmuş olmamış Hiç Umurunda olmayanlar kervanında yerini almış bulunuyorsun,
Dünyanın en kötü hocası olsa en azından sevdiği saydığı oyuncularda 2,3 tane Çalıştığı takıma getirtir.
Ziya Doğan bile her gittiği takıma Ayman,Cello,Tolga,Adnan vs gibi Oyuncuları aldırır,Ama sen Hiç bir adım atmıyorsun,
2.kamp bitmek üzere Transfer yok.
Yönetim kendi kendine oyuncu alıyor,Sen hemen kabul ediyorsun,
Kardeşim Korede 3,4 sene boyunca 2,3 tane trabzonsporda oynayacak kabiliyette oyuncudamı bulamadın,Madem Ucuz etten yahni yapacaksınız,Koreden al Lee gibi bir kaçtane Oyuncu,
Malesef ligler başlamadan sendende Umudumu kestim.
Trabzonsporda uzun yıllar 10-15 yıl görev yapabileceğin Umudu bende Doğmuştu ama Ben Bu sezon ilk devre sonunu bile görebileceğimizi zannetmiyorum.
Hele hele uefa ligine kalamaz isek Ligler başlamadan Fırtınanın Kopacağını Şimdiden görür gibiyim.
Madem Trabzonsporlusun madem Tek soumlu teknik adamsın,Madem Türkiyede tek başına takım çalıştıracak 3,4 tane yardımcın var güçlü bir teknik kadroya sahipsin,
yönetime Postanı Koy adam gibi ŞU TAKIMIN EKSİKLERİNİ GİDERİN.
Sen Trabzonsporu Çalıştırmaya Şampiyon yapmayamı geldin.
Yoksa Yönetimin hatalarını kapamayamı geldin,
Ne için geldin Onu bilelim.
Şu an yaptıkların Teknik direktörden Çok,Yönetimin Hatalarının Üstünü kapama Direktörü olduğunu gösteriyor.
Yeter artık Elini taşın altına Koy.

bahadır2561
16.07.2010, 12:21
6 ayı gecti takımın başındasın hocam. . .

marttan beri ligde yokuz. . .

1 tane(yazıyla bir) bildigin oyuncu yokmu söyle trasnfer etsinler. .

adamların her dedigine kafayı sallamakla bir arpa boyu yol alamayız. .

artık vur masaya yumrugunu bırak bu kadar hosgörülü olmayı. .

Tayfun
16.07.2010, 12:28
Hocam sen de dersen " forvet alsak da olur almasak da" bırak Allah aşkına görmeyen kalmadı şu eksiğimizi sen hala alsak da olur almasak da havalarındasın...

İlker ToSun
16.07.2010, 12:37
değil bir takımın lideri, bu pısırıklıkla senden apartman yöneticisi bile olmaz.

kore görünce birşeyler değişmiştir belki dedik ama

yok eski tas eski hamam

"gel dersek gelir git dersek gider" senin hakettiğin muamele bu

ha yok bu değil mi

o zaman ona göre davran

kazanacağın paradan çok trabzonsporu düşün, merak etme posta koyup kovulursan aç kalmazsın hayatının geri kalanında

Ahmet Faruk
16.07.2010, 12:54
Şenol Güneş ilk geldiği zaman "Beni sadece bir teknik direktör olarak değil, takımın CEOsu olarak düşünün" diyordu.
Ne oldu yalan mı oldu o iş, yoksa 'Ucuz etin Ceosu bu kadar olur mu' oldu?

Ahmet Faruk
16.07.2010, 12:57
Ya da 3 kız kardeşten birinin hazır kadrosunu alıp, kabız bir ligde şampiyon yapanlar da büyük hoca sanılabilir, normal karşılamak gerekir..

Allahtan adamlar bişe yapmış.
Yahu Şenol Güneş 3. defa 2den fazla önemli eksiği olmayan bir takım alıyor. Yani hazır kadro.
E o ne yapmış bu zamana kadar?

Allahtan kadro yapılanması olduğu dönemlere denk gelmiyor. Yoksa mazallah 6-7 kişi giderdi Hollanda kampına :)

Great White
16.07.2010, 13:00
değil bir takımın lideri, bu pısırıklıkla senden apartman yöneticisi bile olmaz.

Bir apartman yöneticisi olarak fena halde üzerime alındım!

Konteynerın uzak olması sebebiyle sokağımızdaki her apartmanın önü çöp günlerinde dolar taşar. Bilhassa da en alt katta oturan ailelerin şikayeti üzerine ben bu rezalete en azından kendi apartmanımın önünde son verdim vallahi..

15 daireyi de teker teker dolaşarak sanki kendilerini uyarmıyormuşum gibi "Kapının önüne çöpü koyanları bana bildirin, belediyeye rapor edeceğim" dedim. O gün bu gün herkes 150 metre ilerideki konteynıra taşıyor çöplerini:)

Yani diyeceğim o ki apartman yönetimi ciddi bir iştir. Hele ki Trabzonspor Yönetimi' nin icraatleriyle kıyaslarsak çok daha ciddi bir iştir..

Ama işte Şenol Hoca en alt katta da otursa, çöpü penceresinin içinden de atsalar ses çıkarmıyor, kavga istemiyor ne yazık ki..

İlker ToSun
16.07.2010, 13:03
Bir apartman yöneticisi olarak fena halde üzerime alındım!

Konteynerın uzak olması sebebiyle sokağımızdaki her apartmanın önü çöp günlerinde dolar taşar. Bilhassa da en alt katta oturan ailelerin şikayeti üzerine ben bu rezalete en azından kendi apartmanımın önünde son verdim vallahi..

15 daireyi de teker teker dolaşarak sanki kendilerini uyarmıyormuşum gibi "Kapının önüne çöpü koyanları bana bildirin, belediyeye rapor edeceğim" dedim. O gün bu gün herkes 150 metre ilerideki konteynıra taşıyor çöplerini:)

Yani diyeceğim o ki apartman yönetimi ciddi bir iştir. Hele ki Trabzonspor Yönetimi' nin icraatleriyle kıyaslarsak çok daha ciddi bir iştir..

Ama işte Şenol Hoca en alt katta da otursa, çöpü penceresinin içinden de atsalar ses çıkarmıyor, kavga istemiyor ne yazık ki..

apartman yöneticiliğini örnek göstermemin nedeni, yönetimin kaderinin az sayıda insanın kaderini etkileyen bir yönetim biçimi oluşuydu yanlış anlaşılmasın

yoksa her yöneticilik değerlidir :)

senin yerinde şenol güneş olsa müdahil omak yerine gandi kostümüyle apartman toplantısında "iyinin doğrunun güzelin yanında olalım lütfen" derdi eminim

Erdal
16.07.2010, 13:05
İlker, bu sayfalar burada duracak :) Ve inan bana ben bu yazdıklarını sana hatırlatacağım :)

İlker ToSun
16.07.2010, 13:10
İlker, bu sayfalar burada duracak :) Ve inan bana ben bu yazdıklarını sana hatırlatacağım :)

valla Erdal abi ben şenol güneşin gelmesi için yapılan numaraları daha 6 ay öncesinde burada yazdığımda, birtakım transferlerin amacını daha en başında yazdığımda, yattara senaryolarını daha ilk gün yazdığımda ve sonunda hepsinde haklı çıktığımda o yazdıklarımı hatırlattığımda tebrik eden veyaen azından zamanında sana yanlış laf ettik kusura bakma diyen olmadı.

ama inan inşallah sen haklı çıkarsın da ben burada ilk sana "kusura bakma abi senin gördüğünü ben görememişim" derim :)

macuka
16.07.2010, 13:11
Senol hoca ile uzun vadeli calisilmaz ise, sabredilmezse ondan faydalanmak gibi bir durum olmayacagini dusunuyordum, hala da ayni dusunuyorum.
Bu yonetim ile olmayacagini dusunuyorsa zaten coktan giderdi, bekleyip gormek en iyisi...

Ahmet Karadeniz
16.07.2010, 13:32
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4862-7V5Z7B1G.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4862-7Q4B6L7N.JPG
fotoğraflar herşeyi anlatıyor Forza Şenol Hoca

Ligos61
16.07.2010, 18:17
sen bu kurtlar sofrasından çıkamazsan ona yanarım şenol hocam

Adem CAKIR
16.07.2010, 18:25
Yönetimler değişebilir, ama yönetici de futbolcu da bilmeli ki Şenol Hoca artık bir yere gitmez.
Bu taraftar hocasını kurda kuşa yem etmez...
Bu güveni vermekte bilhassa iç saha maçlarında renkdaşlarımıza düşüyor!..

Erbay
16.07.2010, 18:29
:) İnanılır gibi değil. Şenol Güneş'in Sadri Şener'e isteklerini söyleyemediğini anlıyorum ben bazı mesajlardan. Pısırık, utangaç, hatta tipe bakıp karakter tahlili yaparak, mülayim olduğu için Sadri Şener'e gerekli olan şeyleri söylemiyor mu yani? Ne oluyor karşısına geçince heyecanlanıyor, gözleri kararıyor, ağzı kuruyor da "bana şu şu oyuncuları al" diyemiyor anladığım kadarıyla. Demediğini nerden biliyoruz ki? Dediğini yaptıramamak gibi bir sorumluluğu yok bence, başkanın ve yönetimin sorumluluğu bu.

Great White
16.07.2010, 18:43
:) İnanılır gibi değil. Şenol Güneş'in Sadri Şener'e isteklerini söyleyemediğini anlıyorum ben bazı mesajlardan. Pısırık, utangaç, hatta tipe bakıp karakter tahlili yaparak, mülayim olduğu için Sadri Şener'e gerekli olan şeyleri söylemiyor mu yani? Ne oluyor karşısına geçince heyecanlanıyor, gözleri kararıyor, ağzı kuruyor da "bana şu şu oyuncuları al" diyemiyor anladığım kadarıyla. Demediğini nerden biliyoruz ki? Dediğini yaptıramamak gibi bir sorumluluğu yok bence, başkanın ve yönetimin sorumluluğu bu.

İyi ama bunun da bir ortası ya da raddesi olması lazım yani Smart..

Tabii ki Şenol Hoca' nın kalkıp da "Bana bu futbolcuları alın ulan. Aksi halde bi halt beklemeyin bu takımdan" falan demesini beklemiyoruz tabii. En azından ben beklemiyorum..

Lakin hiç değilse "Şu mevkiideki eksiklerimizin ivedilikle telafi edilmesi gerekiyor. Aksi halde hepimiz zor durumda kalabiliriz" gibisinden bazı telkinleri otoriter bir hava ile yansıtması lazım yönetime. Tabii burada mizac da önemli. Bir Nubar Terziyan' dan Erol Taş karakteri çıkmıyor illa ki..

Yoksa her bir şeyi yarım ağız ile istersen zor olur bu işler..

"Aslında bir de forvet olsa iyi olur başkanım ama gene de siz bilirsiniz. Olmadı ben bu takımla da idare ederim" havası var Şenol Hoca' da..

Sorun da o zaten..

2011sampiyonuz
16.07.2010, 19:29
Bozguncular bu yil erken basladilar takimi yipratmaya. Cünkü korkuyorlar sampiyon olacagiz diye. Onlarin adamlari basa gelmeden sampiyon olmak istemiyorlar. Basariyi bile paylasmak istemiyorlar.

Birakin herkes isini yapsin. Sizde taraftarlik görevinizi yapin. Eger cok merakliysaniz, yapabiliyorsaniz, yönetici olun, Teknik Direktör olun. Ozaman daha iyisini yapin. Bizde gurur duyalim, sizi alkislayalim. Ha bunlari yapamiyorsaniz, takimi rahat birakin, taraftarlik görevinizi yapin.

Öyle karsidan atip tutmayla bu isler olmuyor. Cabuk unuttunuz kötü günleri!!!

Erbay
17.07.2010, 11:12
İyi ama bunun da bir ortası ya da raddesi olması lazım yani Smart..

Tabii ki Şenol Hoca' nın kalkıp da "Bana bu futbolcuları alın ulan. Aksi halde bi halt beklemeyin bu takımdan" falan demesini beklemiyoruz tabii. En azından ben beklemiyorum..

Lakin hiç değilse "Şu mevkiideki eksiklerimizin ivedilikle telafi edilmesi gerekiyor. Aksi halde hepimiz zor durumda kalabiliriz" gibisinden bazı telkinleri otoriter bir hava ile yansıtması lazım yönetime. Tabii burada mizac da önemli. Bir Nubar Terziyan' dan Erol Taş karakteri çıkmıyor illa ki..

Yoksa her bir şeyi yarım ağız ile istersen zor olur bu işler..

"Aslında bir de forvet olsa iyi olur başkanım ama gene de siz bilirsiniz. Olmadı ben bu takımla da idare ederim" havası var Şenol Hoca' da..

Sorun da o zaten..

Bizim görmediğimiz vakit ne ve nasıl konuşuyorlar aralarında o önemli Soner abi :) Kameralar önündeki konuşmalar çok farklı oluyor bence. Zaten hocamız, yanlış hatırlamıyorsam, kamp zamanında forvet alacağız demişti. Bunu yönetime nasıl bir üslupla dediğini bilmiyorum ben şahsen. Ama "pısırık" denilmesine de katlanamıyorum. Neye göre pısırık. Şimdi Şenol Güneş sert bir çıkış yapsa, ortalık karışmayacak mı? Hem de nasıl karışacak. Bu çıkışı yaparak kendini kurtaracak, yönetimi milletin önüne atacak. Bunu yapmak ne kadar doğru? Yönetime karşı "Ne isterseniz o olsun" derse ben de tepki gösteririm ama bilmiyorum ki ne dediğini. Hocanın yönetime ne dediğini bilmeden, sadece tipine bakarak yorum yapıldığını düşünüyorum.

Mizaç tabii ki önemli. Mourinho da var Alex Ferguson da. Alex Ferguson'ın mizacına bakıyorum "tonton dede gibi bana kızmaz bu adam" derim bu futbolcusu olsam :) Ama Ryan Giggs gibi efsane futbolcu bile "Gençliğimde çok korkuyordum şimdi biraz olsun rahatladım" diyordu Ferguson'ın otoritesine karşı geçen yıl.

Fatih Kuloğlu
17.07.2010, 18:09
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4862-5G2J5L2A.JPG

ELEKTRO BUGİİİ :D :D :D

ESER
17.07.2010, 18:36
Bozguncular bu yil erken basladilar takimi yipratmaya. Cünkü korkuyorlar sampiyon olacagiz diye. Onlarin adamlari basa gelmeden sampiyon olmak istemiyorlar. Basariyi bile paylasmak istemiyorlar.

Birakin herkes isini yapsin. Sizde taraftarlik görevinizi yapin. Eger cok merakliysaniz, yapabiliyorsaniz, yönetici olun, Teknik Direktör olun. Ozaman daha iyisini yapin. Bizde gurur duyalim, sizi alkislayalim. Ha bunlari yapamiyorsaniz, takimi rahat birakin, taraftarlik görevinizi yapin.

Öyle karsidan atip tutmayla bu isler olmuyor. Cabuk unuttunuz kötü günleri!!!

sen kimin adamisin kardes? insanlari siniflandirmak kategorize etmek mi yoksa gorevin;) kisilerin adami degil Trabzonsporun adami olmak lazim. kendi pencerenden bakip senin gibi dusunmeyen insanlari yaftalamak senin yada bir baskasinin haddine degil. fikrini savun, ortaya argumanlarini koy ama zart diye ortaya atilip esip gurleyip insanlari karalayip reyting yapma pesinde kosma ki fikirlerin saygi gorsun.. karamurat benim hesabi cikip milleti yaftalan diye insanlar fikirlerini mi degistirdi? ayni dusunmedigin insanlara karsi saygili olmak lazim , degil mi ama;)

genç61
17.07.2010, 19:51
hoca kimse senden ertugrul saglam gibi bir supriz beklemiyor sende boyle birsey yapmana gerek yok iste transferleri iyi takim kur sampiyon olalim bastir biraz transfer icin

bursa kotu topcularala sampiyon oldu bir mucize gerceklestirdi ama biz mucize istemiyoruz

kur bir iyi takim gozunun seveyim ne olur bastir yonetime yada istifa et kendini harcatma

Ali Tunahan Güllü
17.07.2010, 23:38
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4871-3B0N9M3Z.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4871-7A4E7G1L.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4870-3O0S3U9J.JPG

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4870-4H1T3C4F.JPG
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4870-6X7D3H0P.JPG

Karizma:)

Bera B.
18.07.2010, 00:35
Yaşlanmış baya yahu resimlere bakınca daha bi fark ettim. Sakallar falan. :)

2011sampiyonuz
18.07.2010, 03:50
sen kimin adamisin kardes? insanlari siniflandirmak kategorize etmek mi yoksa gorevin;) kisilerin adami degil Trabzonsporun adami olmak lazim. kendi pencerenden bakip senin gibi dusunmeyen insanlari yaftalamak senin yada bir baskasinin haddine degil. fikrini savun, ortaya argumanlarini koy ama zart diye ortaya atilip esip gurleyip insanlari karalayip reyting yapma pesinde kosma ki fikirlerin saygi gorsun.. karamurat benim hesabi cikip milleti yaftalan diye insanlar fikirlerini mi degistirdi? ayni dusunmedigin insanlara karsi saygili olmak lazim , degil mi ama;)

Ben, Trabzonspor birinci lige ciktigindan beri taraftariyim. O zamandan bu zamana kadar yönetime kim gelirse gelsin, T.D. kim olursa olsun, hep Trabzonsporu destekledim. Cünkü ben tataftarim. Görevim takimi desteklemek. Iyi günlerde sevindim, kötü günlerde üzüldüm. Bazilarinin yaptigi gibi, benim istemedigim adamlar takimin basinda yok diye, takima köstek olmadim.

HALA ANLAMADINIZMI NEDEN UZUN ZAMANDIR SAMPIYON OLAMADIGIMIZI!

Azicik Bursaya bakin : Takim ikinci lige düstü, desteklerini kesmediler. Sampiyonluk kovalarken yenildiler, izleyin taraftarlarin nasil destek verdiklerini.

SAMPIYONLUK ÖNEMLI, AMA HERSEY DEGIL!

BEN ISTIYORUM KI, TAKIM HERSENE ÜSTTE OYNASIN. HEYECAN DUYAYIM. AVRUPA KUPALARINA KATILSIN.

BIRIMIZ ÜZÜLDÜGÜ ZAMAN HEPIMIZ ÜZÜLELIM, YADA TERSI!

BANA SEN KIMIN ADAMISIN DIYE SORMA! BEN YÖNETILMEM, YÖNETIRIM. YÖNETENLERE DE BOZUK ATMAM. BASKALARI BASARISIZ OLSUNDA, BEN KAZANAYIM ANLAYISI YOK BENDE. BEN ANCAK KENDIM BASARIRSAM MUTLU OLURUM!!!

SAYGILAR

ESER
19.07.2010, 13:02
Ben, Trabzonspor birinci lige ciktigindan beri taraftariyim. O zamandan bu zamana kadar yönetime kim gelirse gelsin, T.D. kim olursa olsun, hep Trabzonsporu destekledim. Cünkü ben tataftarim. Görevim takimi desteklemek. Iyi günlerde sevindim, kötü günlerde üzüldüm. Bazilarinin yaptigi gibi, benim istemedigim adamlar takimin basinda yok diye, takima köstek olmadim.

Azicik Bursaya bakin : Takim ikinci lige düstü, desteklerini kesmediler. Sampiyonluk kovalarken yenildiler, izleyin taraftarlarin nasil destek verdiklerini.

BEN ISTIYORUM KI, TAKIM HERSENE ÜSTTE OYNASIN. HEYECAN DUYAYIM. AVRUPA KUPALARINA KATILSIN.

BANA SEN KIMIN ADAMISIN DIYE SORMA! BEN YÖNETILMEM, YÖNETIRIM. YÖNETENLERE DE BOZUK ATMAM. BASKALARI BASARISIZ OLSUNDA, BEN KAZANAYIM ANLAYISI YOK BENDE. BEN ANCAK KENDIM BASARIRSAM MUTLU OLURUM!!!

SAYGILAR

yonetimin yanlislarina alkis tutan iyi elestiren kotu taraftar diye bir olay yok..

samimiyetsiz, tutarsiz , sozlerinin kalitesi sifir olan bir guruhu desteklemekle gelinecek maksimum yer burasi..

adam ciksin hergun taraftara sallasin, utanmadan palavra atsin birbirinden tutarsiz isler yapsin, biz de padisahim cok yasa diyelim..

adamlar ceketini alip gitmenin hesabini yapiyor kardes , keske o sonsuz destek vermek istedigin sahislar samimi olsa, ama harc bitti yapi paydos.. yani is goruldu, kalmanin manasi yok;)

sen insanlari onun adami bunun adami diye itham edeceksin ama sana kimse sen kimin adamisin diye sormayacak..

2011sampiyonuz
20.07.2010, 04:14
yonetimin yanlislarina alkis tutan iyi elestiren kotu taraftar diye bir olay yok..

samimiyetsiz, tutarsiz , sozlerinin kalitesi sifir olan bir guruhu desteklemekle gelinecek maksimum yer burasi..

adam ciksin hergun taraftara sallasin, utanmadan palavra atsin birbirinden tutarsiz isler yapsin, biz de padisahim cok yasa diyelim..

adamlar ceketini alip gitmenin hesabini yapiyor kardes , keske o sonsuz destek vermek istedigin sahislar samimi olsa, ama harc bitti yapi paydos.. yani is goruldu, kalmanin manasi yok;)

sen insanlari onun adami bunun adami diye itham edeceksin ama sana kimse sen kimin adamisin diye sormayacak..

Siz takim destemekle, yönetim desteklemeyi bir tutuyorsunuz galiba!

Yönetim icin kongre zamaninda gidip oyunuzu verirsiniz!

Yillardir gelene vuruldu, gidene vuruldu. Sonuc ortada!

EVET! Yönetimlerle ugrasanlar mutlaka birilerinin adamidirlar! ONLARA KANMAYIN!

Hangi yönetim olursa olsun, birakin islerini yapsinlar. Iyi yapamazlarsa, kongre zamaninda halledin!

Taraftar olarak istegimizi belirtirken kisileri karalamayalim. Istegimizi belirtelim. Daha iyi nasil oluruz diye, öneriler sunalim.

Daha iyisini yaparim iddaasinda olanlar, zamani geldiginde gidip göreve talip olmalidirlar!!!

sethfilo
20.07.2010, 15:59

SAYGILAR
Trabzonspor 1 lige çıktığından beri taraftarıysan yaşın biraz ufak değilmi yok matematikte tutmadıda bu yüzden yazdıklarının çokda dikkate alınmaması gerektiğini düşünmeye başladım. diğer tutarsızlıkları geçtim zaten.

sethfilo
20.07.2010, 16:03

Hangi yönetim olursa olsun, birakin islerini yapsinlar. Iyi yapamazlarsa, kongre zamaninda halledin!

Taraftar olarak istegimizi belirtirken kisileri karalamayalim. Istegimizi belirtelim. Daha iyi nasil oluruz diye, öneriler sunalim.

Daha iyisini yaparim iddaasinda olanlar, zamani geldiginde gidip göreve talip olmalidirlar!!!
Kaldıki taraftar en nihayetinde bu bir spor kulübü olduğundan ilk önce sportif başarı beklemekte yoksa kongre zamanında halletmek taraftarın işi değil.Çünkü kongre kulübü olmadığı gibi kongre taraftarıda değil çoğunluk.
Dahası bu zamana kadar herhangi bir önerin oldu ve yönetim tarafından göz önüne alındı ise bize bildirde bizde feyz alalım yalnız tekrar söylüyorum önerin uygulandı değil göz önüne alındı ! Onada razı bu taraftar merak etme.

Armağan Dere
20.07.2010, 20:30
Uefaya kalamayacağız Şenol Güneş mevcut kadro yetmez..3 kulvarda savaşacaksın yetmezoğlu yetmez...bunu göremiyorsun değil,başkana ağzını açıp bir kelime sölemiyorsun yazık ettiniz bu taraftara ne diyim size

İlker ToSun
20.07.2010, 21:41
bir kulübün tarihine hem "efsane"si hem de "katil"i olarak geçeceksin bu gidişle

ESER
20.07.2010, 22:33

ugrasanlar birilerini adami da sen kimin adamisin? bu milleti yaftalamaya calismak neyin cabasi? yoksa sana foruma uye ol soyle bi propaganda yap mi dedi birileri.. yonetimin en savunmaya ihtiyac duydugu zamanda ortaya cikman tesaduf mu diye de sorarlar adama eger insanlari damgalamaya calisirsan aklinca;) ,.pat diye ciktin ortaya karamurat kim ben hesabi...burada elestirenlerin 2000 den fazla mesaji var forumda , ne yazmislar gecmiste..cok merak ediyorsan bakarsin ;) yonetime neden guvenmiyorlar anlarsin..

yillardir gelen vurdu giden vurdu konusunda haklisin;) isini batiran muflis kapagi kulube atiyor;)

sirketini becerip yonetemeyen , batiran adamlara padisahim cok yasa yapmiyorum ben hemserim. yapana da bisey demiyorum.. sen devam et;)

bahadır2561
20.07.2010, 22:36
UEFA'dan elenirsek tek sorumlusu sensin hocam.

yaranozlu
21.07.2010, 22:04
bana sadece şunu söyle hocam, başka bir şey istemem. Bu sene hedefimiz ilk 3 diye, şampiyon olamayacağımızı göremeyecek biri değilsin. Şu kadroyla bu işin olmayacağını benim gibi bildiğini düşünüyorum ama sakın suçsuzum deme sonradan. Umutla ben uzatmadım sözleşmeyi, Burak Teofiloyu ben getirmedim bu takıma. Caleyi, Gabrici ben tutmadım takımda. Öncki senelerden oyuncu olarak bir değişiklik, bir hava olarak bir artısı olmadı ki takımın. Kaleci tamam, defansa da biri alındı ki bence Giray-Egemen götürebilirdi, olsun 3 kaliteli adam olsun ziyan yok, ortasahanın gerisi Selçuk, Colman, Ceyhun ki her biri istikrarsız olsa da yine işi götürebilecek kapasitedeler, ortasahanın ilerisi de Alanzinho, o da itikrarsız yapısına rağmen işi götürebilir. Gelelim kanatlara, sağbek yok,(serkan-tayfun yapamazlar) solbek yok,(cale yetersiz, ferhat olabilir ama adamı oynatmadık tecrübe eksiği var) sağaçık yattara (eskisi gibi olacağını düşünmüyorum), solaçık gabric kesinlikle yetersiz, ama kendini geliştirebilecek bir yapısı var ama garantisi yok. Bunlara ilave olarak bonus Engin var, bence çok faydalı olaiblecek yapıda ama zaman zaman ciddi zararlar da verebilir. Hepsini geçelim, Umut-Burak-Teofilo-Tosun 4'lüsünden hangisi bizim forvetimiz olaiblir. Açık ve net hiçbiri. Zaten bizim sıkıntımız hücumda, 2-3 yersin, 4-5 atarsın bunlar futbolda olur ama bizim atacak oyuncumuz maalesef yok. Çok kaliteli iki santroforumuz olur, onların yedeği benç Tosun olur kabul ederim ama diğerleri bizim ilk 11 oyuncumuz olamaz. Ayrıca hiç mi genç oyuncu yetişmez Trabzondan anlamaka mümkün değil. Ya kötü oynasın ama oynat Barışı, adama şans verilmiyor ki, kızamıyorum da Barışa. Başka hiç mi oyuncu yok? İyi oynamaz ilk başlarda, şans verildikçe kendini gösterebilirler ancak. İlk 10-15 maçta genç oyunculardan hiç birşey bekleyemeyiz, heyecanının yenecek, alışacak, kolay iş değil. Felsefemiz de yanlış gidiyor, Şenol Hocamı her zaman desteklerim, başkanımı her zaman desteklerim ama bu sene de geçen seneki gibi gidişat yanlış, benden söylemesi.

biz uyaralım yine, hala zaman var, umut, cale male, bunları derhal uzaklaştır hocam. makakulayı mı aldırırsın, daha iyisini mi aldırırsın bilemem ama en az iki santrafor ihtiyacımız var.

talsuv61
21.07.2010, 23:06
Umut sevdan seni de yakacak.Bari bu maçta teo'yu oynatsan ya umutun ne olduğunu bütün herkes biliyor zaten.

Murat Erdem
22.07.2010, 11:51
Şenol Güneş'e kızgınlığım her geçen gün artıyor.

O kadar büyük konuştu, gelirken...

Son 3 aydır yaşanan süreç sonucu elin de tarihi bir fırsat var.

Trabzonspor'da yönetimsel anlamda "devrim"in önünü açma gücünü avuçlarında tutuyor.

Ama o ne yapıyor ?

" Başımı sallarım, vazife mi yaparım "

Salla başını hocam...

Zaten 3 ay sonra, kongre de seçilecek yönetimin "önünü açmak" bahanesiyle ceketini alıp gideceğine adım gibi eminim.

cyberentalpi
22.07.2010, 12:15
Senol Hoca son zamanlarda basin sozcusu olayımda taraftar yonetimin ustune gitmesin modunda

Aynen Jun u almamıza ve Albayarak yonetiminin son dk ya kadar transfer yapmamasına benziyor.
Hocam
Takım iyi bizde biliyoruz. Ama bellki iki 2 yada 3 net trafsfer lazim

Cafer Bulur
22.07.2010, 19:03
Bu gidisat senol günesin basini yer.

Senol günes Trabzonspor icin her zaman en iyisidir diyen birisi olarak su anki pasifligine anlam veremiyorum.

Ahmet Faruk
22.07.2010, 23:43
Beni Şenol Güneşe iftira atmakla itham edenler var.
Halbuki ben "Şu maçtan sonra şunu dedi, şu adamın top kaybı şu kadar, şu adam şöyle" vb. gerçekleri birleştirip, yorum yapıyorum. Yahu yazdığım şeylerde de sebeplerini belirtiyorum hem.
Gerçi bu benimle alakalı bir başlık olursa yazmam gereken bir şey ama. Belirteyim istedim.

Emre Dumangöz
23.07.2010, 01:44
nerden biliyorsunz yönetime sustunu bazı seyler medyaya yansıtılmaz bilip bilmeden konusmayın şenol hoca tekdir bu adamında basını yemehe basladınız yazık lar olsun

2011sampiyonuz
24.07.2010, 07:00
Bu yil cok erken basladilar takimi yipratmaya. Önümüzde secim var ondanmi acaba!

Kupa macinda da Antalyaspor a yenildigimiz icin neler söylediler. Halbuki iki macti ve tur atlamistik. Sampiyon bile olsak, bunlar, filanca macta niye yenildiniz diyecekler.

Birilerine söyleyeyim : Ben bu foruma daha basladigindan beri yaziyorum. Yeni degilim. Daha öncede cok uyardim sizin gibilerini. Dinlemediler. Takim Avrupa kupalarina katilamaz oldu. Memnunmu oldunuz! Sanki Trabzonsporun cok parasi varda istediginizi yapmiyorlar. Sanki bütcesi Istanbul takimlari kadar var!

Siz biliyormusunuz Trabzonsporun bütün dünyada neden taraftari oldugunu; CÜNKÜ SENOL GÜNES GIBI DÜRÜST ADAMLARI OLDUGU ICIN.

Siz böyle yapmaya devam ederseniz anca Karadeniz liginde oynarsiniz. Benden söylemesi!!!

Deniz Telci
24.07.2010, 07:04

Öyle karsidan atip tutmayla bu isler olmuyor. Cabuk unuttunuz kötü günleri!!!ben senin nick'ine bile inanmıyorum. :(

sefatoyer
24.07.2010, 23:17
Hocamızı beğenmeyen yürüsün gitsin
bura akıl verme yeri değil

Harun-61
24.07.2010, 23:28
Hocam,
agzini acmiyorsun, asiri derecede mülayimsin...

ama olan sana olacak, buna izin verme...!!!

2011sampiyonuz
25.07.2010, 04:00
ben senin nick'ine bile inanmıyorum. :(
Burada beni konusmuyoruz. Benim nickime inanmiyorsan, sampiyon olacagimiza inanmiyorsun demektir. O zaman sen Trabzonsporlu olamassin!!!

Kazım Uzunboy
25.07.2010, 17:36
Şenol Güneş Albümü

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4927-8H9O5S2Z.JPGTeknik Direktörümüz Şenol Güneş takımını yeni sezona eksiksiz hazırlamak için büyük çaba sarf ediyor.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4927-8D5P7Y8B.JPG

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4927-1D8H1I8Y.JPG

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/4927-7I1R0Y0I.JPG

www.trabzonspor.com (http://www.trabzonspor.com)

Birtan Karaman
26.07.2010, 14:28
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4934-1O8Z0J1L.JPG

M.S.SOFU
26.07.2010, 18:32
genk maçında ilk yarı takım iyiydi.

2. yarı oynadığımız taktiği anlayamadım ben

bir ara orta saha colman selçuk barış ceyhun şeklindeydi ki ben de şaşkına döndüm
zaten takımın en verimsiz olduğu dakikalar o dakikalardı.

İlker ToSun
27.07.2010, 01:42
Hocamızı beğenmeyen yürüsün gitsin
bura akıl verme yeri değil

bence verecek aklı olan akıl vermeye devam etsin, verecek aklı olmayan yada kendisini akıl verebilecek kadar yeterli görmeyen de sussun

Deniz Telci
27.07.2010, 10:24
Burada beni konusmuyoruz. Benim nickime inanmiyorsan, sampiyon olacagimiza inanmiyorsun demektir. O zaman sen Trabzonsporlu olamassin!!!
1.Trabzonspor'lu olmadık, Trabzonspor'lu doğduk :cool: Bu böyle biline...
2.Şampiyonluk bu fovretlerle geçmez. bence başka fovretler gerek. bu takıma Messi - Rooney gelse başaramayacağımızı ben bile biliyorum.

Senin Umut Bulut ankaragücünde ne yaptı peki ? Şampiyon mu oldu ?

Tolunay Abdioğlu
27.07.2010, 11:23
Edit.........

pazarkapılı
27.07.2010, 15:14
barısı bu takımda tutuyo da göksuyu neden bu takımda düsünmüyor?bunu bilmek isteriz....

.....
28.07.2010, 08:27
Şenol Hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

Bizim üzerimize adeta Güneş gibi doğdu.

Kendisini çok seviyor ve çok güveniyoruz...

bahadır2561
28.07.2010, 10:30
Allah'tan tam yetkilisin hocam bi de tam yetkili olmasaydın ne olacaktı?

champions
28.07.2010, 16:18
Şayet, Ankaragücü ve Uefa kupası ilk maçında eldekilerden tartışmasız daha iyi, kaliteli bir golcü sahada olmazsa, o koltukta hiç boş yere oturmayın ve bir an önce istifa edin!

izzet
28.07.2010, 17:36
Kendine Saygin varsa Istifa et Hocam. Zaten bu sene bir Beklentimiz yok. Sana ve Bize verilen Sözler de yerine getirilmeyecek.

Istifa et, Ilk defa Taraftar senin arkanda dursun, Bazilarin Foyasi ortaya ciksin...

Su an yapabileceginiz en Hayirli is bu olacak.

Hepimiz icin...

Emrah Akcagöz
28.07.2010, 18:01
Şekil a'da da görüldüğü gibi sevgili hocamız transferde pasif kalmıştır..

EmreYavuz61
28.07.2010, 18:11
beyler ayıptır ya tamam yönetimi eleştirinde şu adamı eleştirmeyin allah aşkına ya allah aşkına lütfen!!!!!!!!1
şenol hocam sana saygım sonsuz...

munzevil
28.07.2010, 18:17
Sizce şenl hocamızla mourinho arasındaki en önemlifark nedir?

EmreYavuz61
28.07.2010, 18:22
biri türk biri avrupalı...
şenol hoca uefa yılın hocası olmuş bir hocadır türk olmasa veya istanbul medyası o pislikleri yapmasa kendisini şimdi inter-valencia-sevilla-milan-liverpool larda izliyoduk hemde terim gibi 5-10 maç değil uzun vadede ama yazıklar olsun o istanbul medyasına adamı yücelteceğine yerden yere vurdu 'trabzon'lu olduğu için...

Erbay
28.07.2010, 19:05
Kendine Saygin varsa Istifa et Hocam. Zaten bu sene bir Beklentimiz yok. Sana ve Bize verilen Sözler de yerine getirilmeyecek.

Istifa et, Ilk defa Taraftar senin arkanda dursun, Bazilarin Foyasi ortaya ciksin...

Su an yapabileceginiz en Hayirli is bu olacak.

Hepimiz icin...

O zaman da "kaçtı" derler, çık işin içinden :)

bahadır2561
28.07.2010, 19:26
beyler ayıptır ya tamam yönetimi eleştirinde şu adamı eleştirmeyin allah aşkına ya allah aşkına lütfen!!!!!!!!1
şenol hocam sana saygım sonsuz...

sebep?????

EmreYavuz61
28.07.2010, 19:54
sebep... abi şenol güneş da daha nolsun şenol hoca tsyi bu sene küme düşürse ki böyle bişey imkansız ben yinede eleştirmem...eleştiri olacak da fazla aşırı olmasın en azından şenol hocaya.

EmreYavuz61
28.07.2010, 19:59
ayrıca bu güne kadar şenol hocaya bile neler yaptık biz..destek yerine köstek olduk istanbul medyasınında gazına gelerek.şenol hocanın taktisyenliğinin şu anda avrupanın önde gelen hocalarından ne farkı var hiddik angelotti vs.hiddink ve angelotti ikiside yılın hocası seçilemedi ama şenol hocamız seçildi...üff her neyse ben konuyu saptırttım..:)özür ama sahip çıkalım yani... ana konu bu eleştiriye gerek yok...

bahadır2561
28.07.2010, 20:00
sebep... abi şenol güneş da daha nolsun şenol hoca tsyi bu sene küme düşürse ki böyle bişey imkansız ben yinede eleştirmem...eleştiri olacak da fazla aşırı olmasın en azından şenol hocaya.

Şu ana kadar olan olaylara ses çıkarmaması kabul edilebilir cinsten değil.

Valla UEFA'dan elenirsek tek sorumlusu Şenol hocadır..

Görünen köy kılavuz istemez.

2 Ağustos'ta geelceği söylenen forvetin kime ne yararı olacak?

EmreYavuz61
28.07.2010, 20:03
ya asında bakarsan dünde transfer forumuna yazdım şenol hoca transfer felan istemiyor gibi geliyor bana forvet transfer olaylarıda bi yandan taraftarın isteğini karşılamak bir yandanda umuta ve teofiloya gaz vermek için olabilir.

bahadır2561
28.07.2010, 20:04
ya asında bakarsan dünde transfer forumuna yazdım şenol hoca transfer felan istemiyor gibi geliyor bana forvet transfer olaylarıda bi yandan taraftarın isteğini karşılamak bir yandanda umuta ve teofiloya gaz vermek için olabilir.

''kendim ettim kendim buldum'' türküsünü armağan ediyorum böyle bir düşüncesi varsa :)

EmreYavuz61
28.07.2010, 20:11
:) ya aslında şenol güneşte ister ama zaten şenol hocanın sistemi tek forvet bi forvet daha alınırsa atıyorum 5 mn euroya..sezon içerisinde o forvet oynasa 8.hafta sakatlansa ve teofilo oynamaya baslasa ve kendini toparlamış bi görüntü içinde bence onda bu potansiyel var her maç golünü atsa diğer gelen iyileşmesine rağmen teo buna formayı vermese bu sefer taraftar başlicak madem teofilo bu kadar iyiydide neden 5 mn verdiniz.madem 5 mn verdiniz neden yedek tarzı şeylere... her neyse forvet önemli açıkçası bende iyi bi bitirici ayak istiyorum bütün kafamdaki düşünce santa cruzda ama tek forver oynayan bi takımda santayı oynatsan umut ve teo yedek.yani iki forvet yedek olacak kafam karışıyor açıkçası... nası olacak bu işler..veya bi forvetle çözülecekmi bu iş cale bence hiç yeterli değil.selçuk açıkçası forumdaki herkes beğeniyor ama çok pasif kalıyor..e forvete santayı koydunmu iyi kafacı iyi bitirici kanatlara iyi adam olması gerek yattara eski yattara olabilirmi?alanzinho güzel futbolunu istatistiklere yansıtıp 8-9 gol 7-8 asist yaparmı? solda engin veya gabriç yeterlimi? aslında bi forvetle çözülecek iş değil 2-3 takviye daha lazım...
özür valla ya yine konuyu saptırdım :D laf lafı aştı:D

_SaMeT_
28.07.2010, 20:14
''kendim ettim kendim buldum'' türküsünü armağan ediyorum böyle bir düşüncesi varsa :)

Ben sanmıyorum öyle bir düşüncesi olduğunu..Bu yönetim adamın elini kolunu bağlar..Tabi biliyorlar sesini çıkartamayacağını herşeyi adamın üstüne atıyorlar...

BiZe HeR YeR 61
28.07.2010, 22:51
Alanzinho'ya gösterdiğin tepkiyi şovmen başkanımızada gösterip bir forvet aldırmanı istiyoruz hocam.!

Eğer o kadar yetkin yoksa vay halimize.

Bera B.
28.07.2010, 23:11
Yollayın gitsin.

ççç

2011sampiyonuz
29.07.2010, 02:02
Anlasilan bazilari özledi gene eski kötü günleri.

Nasil olsa hocamizla beraber Trabzonspor yine heryerde konusulmaya basladi. Vurun gitsin! Niye basarili olsun ki Trabzonspor degilmi!!!

Beyler cok gec olmadan takima sahip cikin. Yoksa ilerde bu günleri cok arayacagiz.

Yöneticiler, T.D. ler gelip gecicidir. Trabzonspor kalici olmalidir.

Destek vermessek nasil basari bekleyebiliriz!

Yapmayin! Bütcemiz Istanbul takimlarindan yüzde 60 daha az olmasina ragmen, onlarla yarisabiliyoruz.

Su ana kadar bir kupa almisiz. Avrupa ya katiliyoruz. Ilerde daha iyi olacak. 2011 de sampiyon olacagimiza inaniyorum. Tabii devamli destek verilirse. Sadece iyi gittiginde degil. Destek demek kötü günde takima sahip cikmaktir. Iyi günde zaten destege de gerek yoktur.

YA HEP BERABER BASARACAGIZ, YADA YOK OLUP GIDECEGIZ.
TRABZON OKADAR BÜYÜK SEHIR DEGIL. DÜSÜNÜN NASIL BU KADAR COK TARAFTARI OLDUGUNA.

LÜTFEN!!! TRABZONSPORUN BÜYÜKLÜGÜNÜ YOK ETMEYIN!

Bekir
29.07.2010, 13:19
Tam Yetkili Şenol Hocam artık şu pısırıklığını bırak Seni de yicekler...

Sefa Murat Dokuz
29.07.2010, 13:31
"Kırmızı mı görmüş, Ne terbiyesizlik yapmış yetti bu disiplinsizlikleri ! " Dİyecekler çıkacak elbet bir gün.

Şenol Güneş 10 sene kalmalı !

İlker ToSun
29.07.2010, 14:11
eğer isteklerini yaptıramıyorsan (tabi bunun için isteklerin olduğunu belirtecek kadar bile cesarete sahip olman lazım) ilk resmi maçtan önce istifa et bari de senin artık sadece kalecilik dönemlerinden kalma saygınlık kırıntıların ömrün boyunca seninle olsun.

aksi halde şimdiden uyarıyorum bu bina çökerse altında ilk sen kalacaksın.

yıllardır kendince uydurudğun bir "trabzonsporun menfaatlerini koruma" tarzı var ama artık yemezler. susarak veya herşeyi alttan alarak menfaat korunmaz. sözkonusu trabzonsporun menfaatiyse senin kaplan kesilmen lazım.

artık bu taraftara, trabzonsporun profesyonel bir memuru olmaktan öte birisi olduğunu ispatlaman veya önce bunu senin anlaman gerekiyor.

bahadır2561
29.07.2010, 14:43
2 transfer yapmak istiyoruz. Olmasa da olur.

Sana yazıklar olsun Şenol Hoca kimden korkuyorsun,çekiniyorsun anlamıyorum ki.

Enes Ünal Kaya
29.07.2010, 17:50
Şenol Hoca Mükkemel Birisi İnsanlık ve Teknik oLarak

Ancak Geldiği Her Dönem Yönetime Yapmadığı Baskı Yüzünden Taraftarın Tepkisini Çekiyor..

Tam Yetkili oLucak Sözde..

Cyzio
30.07.2010, 14:58
Bugünkü Fanatik'ten iki haber ve kırmızılar benim yorumlarım:

Güneş'ten net mesajlar!

İşte Trabzonspor’un patronundan önemli mesajlar: Teknik adam olarak bakarız. Forvet mi alırız, orta saha mı, onlar gelişmelere bağlı (Daha ne gelişmesi hocam? İki kamp, beş hazırlık maçı yaptın. Daha ne gelişmesi bekliyorsun?). Olabilirse forvet ve orta saha oyuncusu alacağız (Olabilirse...). Şu anda geçen seneden eksik kalan yerlerimize oyuncu almak istiyoruz (İşte bu çok önemli bir tesbit. Buna kesin danışmanın Ali Kemal'e danışıp, öyle karar vermişsindir. Tabii Ali Kemal'in nerede olduğunu biliyorsan.). O konuda yönetimin veya benim açıklama yapmam bir şey ifade etmiyor (Mâlûmu ilâm). Transfer yapılması için yönetim çalışıyor (Emin misin?). Biz de istiyoruz ("Biz" derken?).

Hocam, gerçekten çok net mesajlar vermişsin. Çok aydınlandım, teşekkür ederim.

Teofilo yandı!

Kamp öncesinde yaşadığı vize problemiyle günlerce gündemde kalan, ayrılmak istemesiyle tepki çekip son anda kazanılmasına çalışılan Teofilo, Trabzon’da şansını zorluyor. Deneyimli futbolcunun önceki günkü özel maçta büyük bir sorumsuzluk örneği sergileyerek 44. dakikada oyundan atılması, teknik direktör Şenol Güneş’i çileden çıkardı (İyi de babam, sen de aynı maçta kırmızı kart görmedin mi?). Güneş’in Kolombiyalı’yı sert bir şekilde uyardığı ve “Sakın ligde tekrarlama” dediği öğrenilirken, Teofilo’ya yüklü bir para cezasının verilmesi gündemde (Bence yüklü bir para cezasını hakkeden biri daha var.).

İşte takımımda görmek istediğim teknik direktör. Adil, dürüst, tuttuğunu koparan...

Diğer özelliklerini lig başladığında yazacağım.

.

İlker ToSun
30.07.2010, 15:01
valla hiç şaşırmadım.

bu takımda resmi maçlarda ne şekilde ne kırmızı kart görenler oldu.

onlara da böyle horozlanabildi mi şenol hoca

ne de olsa teo, elin oğlu dimi

vurun kahpeye

Cyzio
30.07.2010, 15:08
bu takımda resmi maçlarda ne şekilde ne kırmızı kart görenler oldu.

onlara da böyle horozlanabildi mi şenol hoca

Daha önemlisi: Kendine horozlanabiliyor mu?

Hani "adam gibi adam"dın?

Kessene kendine de aynı cezayı.

.

erdogan69
30.07.2010, 15:18
Cyzho hocam, sizin şu Şenol Güneş aleyhtarlığınız , yönetime de aynı oranda olsa keşke...

birgün sizinle Şenol Güneş karşılaşırsa gülmekten mahvolurum.

Cyzio
30.07.2010, 15:25
Cyzho hocam, sizin şu Şenol Güneş aleyhtarlığınız , yönetime de aynı oranda olsa keşke...

İnanın, yönetime çok daha fazla kızıyorum.

Sen tut dünya üzerinde o kadar kaliteli teknik direktör varken; takımın başına daha evvel üç defa denenip bir başarı sağlanmamış, takımda olmadığı zamanlar "bir konuşursam Trabzon'da ne yönetici kalır, ne de futbolcu" diyebilecek kadar Trabzonspor sevdalısı bir adamı getir.

Az buz bir hata değildir bu.

Anlaştık mı?

birgün sizinle Şenol Güneş karşılaşırsa gülmekten mahvolurum.

Bir canlı yayına çıksak, ona öyle şeyler soracağım ki, gerçekten çok güleceksiniz.

.

erdogan69
30.07.2010, 15:31
Hocam, Yönetimin hatası sadece ŞEnol Güneş ile ilgili mi ? Bence Şenol Güneş 1 yanlış yapıyorsa yönetim 10 yanlış yapıyor. Şenol Güneş eleştirilerinizde haklılık payı olduğunu düşünüyorum. Ama Trabzonspor üzerinden nemalanan bu yönetim olduğu sürece de ona kızmaya sıra gelmiyor.

Cyzio
30.07.2010, 15:36
Hocam, Yönetimin hatası sadece ŞEnol Güneş ile ilgili mi ? Bence Şenol Güneş 1 yanlış yapıyorsa yönetim 10 yanlış yapıyor. Şenol Güneş eleştirilerinizde haklılık payı olduğunu düşünüyorum. Ama Trabzonspor üzerinden nemalanan bu yönetim olduğu sürece de ona kızmaya sıra gelmiyor.

Siz diğer dokuzunu yazın, bana o 1 bile yeter.

.

sefatoyer
30.07.2010, 17:08
hocam sonuna kadar arkandayız,bize senden başkası yalan!!

bahadır2561
01.08.2010, 19:24
Transfer sezonunda göstermiş oldugunuz yoğun çabalar sonucu herşeye ''evet'' ''hı hı'' demediğiniz için alkışları hakettniz hocam(!)

:alkış: :alkış: :alkış:

bASTURk
01.08.2010, 20:01
Yönetimdeki boşluğu doldurmak için alınmış izlenimi veriyor hoca.Tamam kırmak dökmek istemiyor,gider yapmasını da beklemiyoruz ama tabiatın da bir kuralı var.Makukula'sız yeni sezona başlanmaz diret hocam diret!

Ahmet Faruk
01.08.2010, 21:11
Engin Antalya ile yapılan kupa maçında kırmızı kart görünce ne demişti Şenol Güneş?

bahadır2561
01.08.2010, 21:23
Engin Antalya ile yapılan kupa maçında kırmızı kart görünce ne demişti Şenol Güneş?

''Engin’i tedavi edeceğiz. Yetenekli bir oyuncunun bu tür davranışlar yapması doğru değil” dedi.

Bunu demiş

ahmet aydın
02.08.2010, 03:58
bu basliga olumsuz yazi yazani siteden ihrac edin:D

sefatoyer
02.08.2010, 04:01
bu basliga olumsuz yazi yazani siteden ihrac edin:D
aynen katılıyorm:D

Tolga Kurt
02.08.2010, 09:50
Şenol güneşle istikrar ne olursa olsun.

Mustafa Yüksek
02.08.2010, 10:24
Başkası için istikrar diye zırlarlar, iş bizim hocaya gelince daha transfer dönemi bitmeden defol git derler...Şenol Hoca bizden ya vurun kahpeye..Ayrıca uzun zamandır Şenol Hoca takviye isteğini belirtiyor, zorunuz ne anlamıyorum...

Şenol Hoca ile en az 10 sene daha...Hocam sana güvenimiz tam...

leleuk87
02.08.2010, 11:23
trabzonsporun basinda olabilecek en iyi hoca senol hoca onu elestirmek isteyen ona futbol dersi vermek isteyenlerin once futbolcu olarak trabzonda 6 sampiyonluk bundan daha fazla kupa ve dunya 3. lugu elde etmesi lazim ondan sonra belki hocaya akil verme sansi elde edebilirler

ensar6161
02.08.2010, 13:14
eğer isteklerini yaptıramıyorsan (tabi bunun için isteklerin olduğunu belirtecek kadar bile cesarete sahip olman lazım) ilk resmi maçtan önce istifa et bari de senin artık sadece kalecilik dönemlerinden kalma saygınlık kırıntıların ömrün boyunca seninle olsun.

aksi halde şimdiden uyarıyorum bu bina çökerse altında ilk sen kalacaksın.

yıllardır kendince uydurudğun bir "trabzonsporun menfaatlerini koruma" tarzı var ama artık yemezler. susarak veya herşeyi alttan alarak menfaat korunmaz. sözkonusu trabzonsporun menfaatiyse senin kaplan kesilmen lazım.

artık bu taraftara, trabzonsporun profesyonel bir memuru olmaktan öte birisi olduğunu ispatlaman veya önce bunu senin anlaman gerekiyor.

yine ilker tosun yine espri..maşallah

ensar6161
02.08.2010, 13:28
umut bulut sayfasındada aynı muhabbetler..eleştiren(!)ler neden o topicte yatar kalkar herkese cvp verme gereği duyarlar anlamam...bi bırakın yakamızı...Şenol Güneşe de laf eden kapatsın dükkanı gitsin......

İlker ToSun
02.08.2010, 13:47
yine ilker tosun yine espri..maşallah

Eyvallah ensar iltifatın için sağol.

espri kelimesi,

aslı Fransızca "esprit"

anlamı : akıl , zihin

dilerim herkes buraya bir akıl, zihin ortaya koysun

tabii olanlar, olmayanlar da olanları kompleks yapmasın kendisine, çalışsın onların da olur :)

sefatoyer
02.08.2010, 16:30
Allah aşkına rahat bırakın hocamızı,sizin başka işiniz gücünüz yokmu

genç61
02.08.2010, 20:15
ey hoca ey yo cok safsin temizsin

yada sende cebini dusunuyorsun

bir transfere bile yaspmayan yonetime bastiramiyorsun yada isitfa etmiyorsun cok acayip

ensar6161
02.08.2010, 23:34
eyvallah ensar iltifatın için sağol.

espri kelimesi,

aslı fransızca "esprit"

anlamı : Akıl , zihin

dilerim herkes buraya bir akıl, zihin ortaya koysun

tabii olanlar, olmayanlar da olanları kompleks yapmasın kendisine, çalışsın onların da olur :)

eyvallah İlker kardeŞ ama yollarimiz kesİnlİkle ayri...ben yapici eleŞtİrİde yanayim..ne kadar sevmesemde,hatta nefret etsemde yapici eleŞtİrİ....İnsan Önce kendİnİ dÜzeltmelİ herkes bunu yaparsa zaten toplum kendİlİĞİnden dÜzelecektİr..bİ arkadaŞ vardi umut bulut topİĞİnde ceza aldi...farkindaysan o gİttİ gİdelİ ne tartiŞma var orda ne de hir gÜr....bazi kİŞİler bu olaylari bİlİnÇlİ yapiyor..umarim sen onlardan deĞİlsİndİr...herkese saygilar hayirli geceler

Hüseyin Hatırlı
02.08.2010, 23:41
Hocam bu takımın topçusundan, yöneticisinden, taraflısından - tarafsızından, medyacısından, idarecisinden, vel hasıl bu takımla ilgili tüm insanoğlundan daha çok sana GÜVENİYORUM.

Allah yardımcın olsun...

İlker ToSun
03.08.2010, 00:10
eyvallah İlker kardeŞ ama yollarimiz kesİnlİkle ayri...ben yapici eleŞtİrİde yanayim..ne kadar sevmesemde,hatta nefret etsemde yapici eleŞtİrİ....İnsan Önce kendİnİ dÜzeltmelİ herkes bunu yaparsa zaten toplum kendİlİĞİnden dÜzelecektİr..bİ arkadaŞ vardi umut bulut topİĞİnde ceza aldi...farkindaysan o gİttİ gİdelİ ne tartiŞma var orda ne de hir gÜr....bazi kİŞİler bu olaylari bİlİnÇlİ yapiyor..umarim sen onlardan deĞİlsİndİr...herkese saygilar hayirli geceler

valla ben burada tartışma taraflısı değilim çünkü anlamsızdır. en nihayetinde klavye başındayız, karşımızdakine gerektiği kadar zarar veremeyiz o yüzden boşa kavgalardır buradakiler.

o yüzdendir ki dikkat edersen benim buradaki hiçbir tartışmam benim attığım lafla başlamaz. doğru yada yanlış ben futbolcu, teknik adam veya yönetim ile ilgili bir yorum yapıyorum ve benim tezime karşı antitez üretemeyen bana karşı olarak gelmeye kalkıyor. ve bu bana çok saçma hatta çok komik geliyor. hatta bunu bazen koca koca adamlar yapıyor daha da komik oluyor.

bence herkes burada bir başkasına sadece "onunla aynı fikirde olmayıp, kendi fikrini onun görüşüne sunmakla sınırlı" olduğunu idrak ettiği sürece burada bir tane bile tartışma çıkmaz.

burada tartışmak hiçbirimizin işine yaramaz, tartışmalara harcanan çabanın yarısı gerçek manada konunun içeriğine harcanmıyor.

eğer bu sitede bilinçli olarak ortalığı karıştırmak isteyenler varsa da kabahat onların değil onlara prim verenlerindir yani onları muhatap alıp amaçlarına alet olanlarındır.

ben de dahil burada herkes birbirine göre uç fikirlere sahip olabilir ama o uç fikirlere karşı bizim tek silahımız kendi fikirlerimiz olmalıdır.

fikrini beğenmediğimiz kişiye tahrik edici veya hakarete varan mesaj atarsak bu işin sonu gelmez. böyle yaklaşımda bulunanların tuzağına istemesem de ben de düşüyorum çoğu zaman

ama eleştirilerimin aslında yapıcı olduğunu düşünüyorum. eleştirdiğim kişi için yıkıcı olabilir ancak kendi doğrularım doğrultusunda trabzonspor için yapıcı olduğunu düşündüğümü söylemeye çalışıyorum

serdaracıl
07.08.2010, 00:06
her zaman yanındayız hocam

FC-ST-PAULI-61
07.08.2010, 00:06
Trabzonun gururu

sefatoyer
07.08.2010, 00:47
seni çok seviyorz hocam

Tansu Onur Erdoğan
07.08.2010, 10:16
kupa yakısır sana hocam

Harun-61
07.08.2010, 10:41
Kupa'yi Trabzon'a getir Hocam...

Travelair
07.08.2010, 16:24
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/General/01/50/05/46/1500546_w2.jpg

Cyzio
07.08.2010, 22:30
Bugün takımımız her haliyle Bursaspor'dan üstündü.

Teşekkürler Şenol Güneş :alkış:.

Ama daha çok çalışmamız lazım. Bu futbolun üzerine koymazsak, ligde zorlanırız.

.

Ha-kan
07.08.2010, 22:40
hocamı kutluyorum.
takımı süper kupaya iyi hazırlamış.
ayrıca teofilonun son vuruşları iyi şekilde geliştirmesinde şenol hocanın payı çok büyük olduğuna inanıyorum

Ahmet Başkaya
07.08.2010, 22:56

.

Beğendiniz mi Şenol Güneş'i hocam :))

M.S.SOFU
07.08.2010, 23:13

.
ağlamak istiyorum

cyzio hoca beğendiyse vardır bir iş.:D

Berk
07.08.2010, 23:30
Liverpool'u gözüne kestirdi

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5043-6B0K9R7R.jpg

sefatoyer
07.08.2010, 23:31
Hocam Allah seni başımızdan eksik etmesin:)

Alihan Ertürk
07.08.2010, 23:51
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5043-6B0K9R7R.jpg

Sana kurban olayım..

h@msi61
08.08.2010, 00:19
Kupalarin efendisi... Tesekkurler hocam...

Ali İhsan
08.08.2010, 01:11
Kupalar Şenol hoca gibi mütevazi insanlara yakışıyor. Çoğumuzun beğendiği Ertuğrul bile ne oldum delisi olmaya doğru koşuyor. Hocamız hala aynı mütevazi tavırlarında. Eğitime devam hocam, yönetimden başla hepimizi eğit!

TheRapZoNe
08.08.2010, 01:15
mütevazi insan,büyük şahıs : şenol güneş..
bu maçta takımı iyi hazırladı.özellikle teofiloya verdiği emeğin karşılığını alması dikkat çekiciydi

tebrikler ve teşekkürler şenol hoca

İlker ToSun
08.08.2010, 01:18
kariyerine ve müzemize bir kupa daha eklediğin için teşekkürler ve tebrikler hocam.

burak-yattara değişikliği beklemediğim kadar iyi bir değişiklikti. ne yalan söyliyeyim ben yattarayı sokarken alanzinho yada colmanı çıkaracağını düşünmüştüm.

teofilo alkışlatmak çok doğru bir hareketti.

alanzinho çıkarılmayabilirdi ama ziyanı yok :)

umutu oynatmadığın için teşekkürler

burak konusunda ısrarın kadar karşılık alabileceğini düşünmüyorum

tekrardan sağolasın

bu arada çaktırmadan "final maçları" alan bir hoca oluyorsun veya oldun farketmiyorum sanma :)

Harun-61
08.08.2010, 01:27
büyüksün Hocam...

Celil Köse
08.08.2010, 01:39
Geldiğinden beri yüzümüz gülüyor hocam..:)

Sene sonunda da en büyük mutluluğu bize ve kendine yaşatman dileğiyle..

Saygılar hocam..

sefatoyer
08.08.2010, 02:14
kariyerine ve müzemize bir kupa daha eklediğin için teşekkürler ve tebrikler hocam.

burak-yattara değişikliği beklemediğim kadar iyi bir değişiklikti. ne yalan söyliyeyim ben yattarayı sokarken alanzinho yada colmanı çıkaracağını düşünmüştüm.

teofilo alkışlatmak çok doğru bir hareketti.

alanzinho çıkarılmayabilirdi ama ziyanı yok :)

umutu oynatmadığın için teşekkürler

burak konusunda ısrarın kadar karşılık alabileceğini düşünmüyorum

tekrardan sağolasın

bu arada çaktırmadan "final maçları" alan bir hoca oluyorsun veya oldun farketmiyorum sanma :)
ilker renktaş helal sana,işte bu:)

İlker ToSun
08.08.2010, 02:16
ilker renktaş helal sana,işte bu:)

sen sağol renktaş :)

Samet Yildirim
08.08.2010, 02:20
Daha öncede söyledim simdide söyliyim oynattigi futbol haketten cok iyi gittikce daha iyi olacagiz insallah...

Colakoglu
08.08.2010, 02:24
tesekkürler Senol Hocam, ne demis Güvenc Kurtar: Bugün sanki Ispanyayi izledim.

DeAgLeMaNyAq
08.08.2010, 05:22
Geleli 1 yıl olmadan bizlere 2 kupa hediye etti. Teşekkürler Şenol Güneş...

mehmet83
08.08.2010, 05:28
Buyuksun hocam. Ilker'e bile hakkinda olumlu seyler yazdirdinya, artik sirtin yere gelmez.:D

Kazım Uzunboy
08.08.2010, 06:32
Güneş'ten 8. zafer!

İstanbul Olimpiyat Stadı'nda oynanan Süper Kupa mücadelesi nefesleri keserken, karşılaşma sonunda gülen taraf Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş oldu...

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/8/7/fft1mm1134867.jpg

Daha önce Cumhurbaşkanlığı ve Atatürk Kupası olan şimdiki adıyla Süper Kupa’da Bursa’nın genç teknik adamı Ertuğrul Sağlam, futbolculuk döneminde 3 kez, teknik direktör olarak da 1 kez bu heyecanı yaşadı.. Ve sadece Beşiktaş’ta futbol oynarken kupa sevinci yaşadı. Karadeniz’in deneyimli hocası Şenol Güneş, genç meslektaşını devirirken, bu alanda oyunculuğunda 6, teknik adamlık döneminde de 2 kez olmak üzere toplamda 8’inci zaferine ulaştı.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Emrah KabuL
08.08.2010, 08:04
Taraflı tarafsız tüm taraftarlar size saygı duyuyor Şenol Hocam..

Herşey için teşekkürler.. Umarım bu güzel havayı mahvetmeye çalışanlar olmaz da sezon sonu da Süper Lig hasretine son veririz.

cahana
08.08.2010, 08:19
takımın kazanmasına bir seviniyorsam hocanın kazanmasına iki seviniyorum...
büyüksün hocam sana herşeyin en güzeli yakışır...
sen bu takımın ruhusun sensiz bu takım hep eksik kalır...
daha çok güneşli güzel göreceğiz sayende inşallah

tslover
08.08.2010, 10:41
Şenol Güneş istifa :D

İşin şakası bir yana bence acilen 10-15 yıllık bir sözleşme yapılmalı ve bozan taraf 10-15 milyon euro tazminat ödemeli

Deniz Telci
08.08.2010, 10:43
Umut'u oynatmadığı için kale de performansı arttı :D

mehmetali61_55
08.08.2010, 11:05
Şeno hocayla en az 5 yıl devam edilmeli ve onun yanında sağlam hoca yetiştirilmeli (oda Ünal kaptan gibi duruyor)İstikrar ile başarı kendiliğinden gelecektir.

yaranozlu
08.08.2010, 11:21
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, gelecek yıl lig ve kupa şampiyonu olarak Süper Kupa maçına çıkmayı istediklerini söyledi.

zamanında söyledik, istikrarsa Şenol Güneş'lu olur bu, Ersun yalanlarla, dolanlarla değil.

hamucera
08.08.2010, 12:49
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, gelecek yıl lig ve kupa şampiyonu olarak Süper Kupa maçına çıkmayı istediklerini söyledi.

zamanında söyledik, istikrarsa Şenol Güneş'lu olur bu, Ersun yalanlarla, dolanlarla değil.

kalkıp şimdi Ersun Yanal'a laf atmana gerek yok, bu takımı bu hale getirenler içinde ilk Ersun Yanal gelir, o kök takımı kurdu üstüne zaten toplasan kaç transfer geldi,

sevmeyebilirsiniz ama gerçekleri gizleyemezsiniz bizim o yıl şampiyon olamamam nedenlerimizden bir tanesinin de çok değersiz federasyon ve hakemler olduğu unutulmamalı,

Şenol Güneş büyük bir değer iyi bir antrenördür ama kıymetini bilecekmi bu taraftar bekleyip göreceğiz,

daha hazırlık maçlarından sonra çıkıp eleştirmeye başlamıştı

Ömer Kibar
08.08.2010, 12:53
Bu kupa da yakıştı Şenol hocamıza..

Sırada lig şampiyonluğu var..

Travelair
08.08.2010, 13:30
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/galeri_resim/_2_100807231127.jpg

sametaydin
08.08.2010, 14:18
Walla söyleyecek bişey yok. Kusursuz oyun okuma, doğru değişiklikler. Bence şenol hoca maça damgasını vurdu.

İlker ToSun
08.08.2010, 14:21
Buyuksun hocam. Ilker'e bile hakkinda olumlu seyler yazdirdinya, artik sirtin yere gelmez.:D

:D doğru yaptıklarının hakkını hep verdiğim için eleştirilerde de gönlüm rahat :)

ergin cesit
08.08.2010, 14:23
herşeyin güzeli yakışıyor sana sevgili hocam. teşekkürler sevgiler saygılar

Fatih
08.08.2010, 14:25
Bundan sonraki adım Başkanlık olsun Hocam.

Erbay
08.08.2010, 14:25
Hocamıza sonsuz teşekkürler ediyorum.

Samet Berber
08.08.2010, 14:26
Hocam herşey için çok teşekkürler .. :) Kısa zamanda 2 kupa kazandırdın bize ..

reis49
08.08.2010, 14:27
şampiyonluk istiyor bu taraftar hocam
size inanıyoruz ve güveniyoruz

kazimdr
08.08.2010, 14:29
Şenol hocanın tek eksiği vardı o da doğru değişiklikler yapamamasıydı.
Artık onu da çok iyi yapıyor.
Ve en önemlisi hedef maçlarda mükemmel taktikler hazırlıyor.Tebrik etmek lazım.
Umarım bizi hiç bırakmaz.

Travelair
08.08.2010, 14:34
Hocam öncelikle teşekkürler kupa zaferini bize yaşattığın için

Bir endişem var, ilerde yığılma dolayısıyla yedek kalanlarda huzursuzluk ya da formksuzluk olabilir bunun için tedbir almak lazım gerektiğine inanıyorum. Önerilerim şunlar:

* Takımdaşlık duygusunun korunması
* Arkadaşlık ilişkilerinin korunması
* Huzursuz olup çizgisini devam ettiremeyecek kanaati oluşan futbolcuların takasa/satışa/kiraya sokulması
* İlk 11'in çok sık değiştirilmemesi. Rotasyona devam edilmesi
* Disiplinin korunması

DeAgLeMaNyAq
08.08.2010, 17:45
http://img841.imageshack.us/img841/7977/ress.jpg

Şenol Hoca ile alakasız olacak ama yanındaki kişiyi sürekli basın toplantılarında görüyorum, ama adını yada görevini bilmiyorum. Bilgisi olan var mı?

Mert67
08.08.2010, 19:20
Kısa zamanda 2 kupa.Teşekkürler hocam.

bASTURk
08.08.2010, 19:26
Bursa maçında 3-0 yenilseydik de bu mesajlar gelmeli.Teo formsuz olduğu halde 90 dk oynatsa da arkasında durmalıyız.Hoca arayışlarında şunu gördük 2.sınıf antrenörler dahi gelmiyor.(Erikson,bir de o İtalyan gibi) Bu durumda takımımıza daha kalite bir hocanın gelmesi mümkün değildir.Bizim için Şenol Güneş dünyanın en iyi hocası olmalıdır hatta ben öyledir diyorum.

Mustafa Yüksek
08.08.2010, 19:28
Hocam teşekkürler...Şenol hocayla olmaz , pısırıktır, takımı korkak oynartır, büyük hoca değildir, kimdir o diyenler görüyorlar...Her zaman inandık, her zaman güvendik...Biz karşılığını alıyoruz sayende.. 5 ayda ömrümde görmediğim kadar iyi şeyler yaptı bu takım...Daha fazlası da olacak elbet...

Selman61
08.08.2010, 19:35
Yabancı teknikdirektör aşığı olan Ülkemiz'de bizi çok iyi temsil ettiğin için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz sana hocam :)

easy_69
09.08.2010, 02:59
Bursa maçında 3-0 yenilseydik de bu mesajlar gelmeli.Teo formsuz olduğu halde 90 dk oynatsa da arkasında durmalıyız.Hoca arayışlarında şunu gördük 2.sınıf antrenörler dahi gelmiyor.(Erikson,bir de o İtalyan gibi) Bu durumda takımımıza daha kalite bir hocanın gelmesi mümkün değildir.Bizim için Şenol Güneş dünyanın en iyi hocası olmalıdır hatta ben öyledir diyorum.

sana tamamen katiliyorum....senol hocamiz ingilteredeki fergusson gibi yillarca trabzonumuzun basinda kalmali....kötü bi sezon sonrasindada

My
09.08.2010, 04:28
İki şey geldi aklıma.

Birisi Cyzio abi :D Kötü bir şey de yazamıyor Şenol hocaya. Final diyodu final minal darmadağan etti :D Allah yardımcısı olsun ;)

İkincisi de şimdi iyi herkes hocam diyor başka bir şey demiyor da işler biraz kötü gittimi... Her zaman işler güllük gülistanlık gitmeyecek. O günler geldiğinde (Allah göstermesin) herkesin biraz daha sağduyulu eleştirmesini temenni ediyorum.

Dursun Kaplan
09.08.2010, 09:52
Türkiye'de ki en karakterli ve sağlam hocaya sahibiz. Değerini bilelim. Teşekkürler Şenol hocam.

tslover
09.08.2010, 10:53
şimdi iyi herkes hocam diyor başka bir şey demiyor da işler biraz kötü gittimi... Her zaman işler güllük gülistanlık gitmeyecek. O günler geldiğinde (Allah göstermesin) herkesin biraz daha sağduyulu eleştirmesini temenni ediyorum.

İşte o zaman gerçek taraftarla çakmalar ortaya çıkacak.Burda hepsini göreceğiz şu an pusuda oldukları için göremiyoruz.

Birde burda Şenol Hoca'ya teknik taktik açıdan öneri yapanlar (sunu oynat,şöyle oynat vs ) ders veren cahiller yok mu ayar oluyorum.

EmreYavuz61
09.08.2010, 13:15
müthişsin be hocam!!senin zekana taktisyenliğine hep hayran kalmışımdır...bu sene şampiyon olacağız inanıyorum!!

sefatoyer
09.08.2010, 15:23
sana tamamen katiliyorum....senol hocamiz ingilteredeki fergusson gibi yillarca trabzonumuzun basinda kalmali....kötü bi sezon sonrasindada
:alkış::alkış:

Adem CAKIR
09.08.2010, 15:39
Bu yolun yazı ve kışı var.
Yağmuru var, çamuru var, güneşi var.
İyi ve kötü sonuçlar var.
Sonuçlar ne olursa olsun uzun yıllar bu takımın başında Şenol Hoca'dan başkasını görmek istemiyorum.

Cyzio
09.08.2010, 21:57
İki şey geldi aklıma.

Birisi Cyzio abi :D Kötü bir şey de yazamıyor Şenol hocaya. Final diyodu final minal darmadağan etti :D Allah yardımcısı olsun ;)

İkincisi de şimdi iyi herkes hocam diyor başka bir şey demiyor da işler biraz kötü gittimi... Her zaman işler güllük gülistanlık gitmeyecek. O günler geldiğinde (Allah göstermesin) herkesin biraz daha sağduyulu eleştirmesini temenni ediyorum.

Maç biiter bitmez yazdığım mesaj.

.

Su-i zân etmişsiniz.

İyi iyi... Günahlarım o kadar çok ki...

.

Muhalif
09.08.2010, 23:23
Şenol Güneş'e Cyzio hocamdan sonra en büyük Muhalif bendim herhalde. Ama gerçekten oynattığı futbolu takdir ediyorum. Kore'den önce ve Kore'den sonra Şenol Güneş epey farketmiş. Yalnız yerli yersiz felsefe yapmasa iyi olacak:D
Yine de 96'da kaybettiğimiz şampiyonluğu Şenol Güneş ile yaşamadan ikna olmam ama baştan söyleyim:)

Emirhan Makul
09.08.2010, 23:28

.

Şu Mesajı bir kaydedeyim ben :) Enteresan geldi Üstad.

Cyzio
09.08.2010, 23:40
Şu Mesajı bir kaydedeyim ben :) Enteresan geldi Üstad.

Ben de kısaca görüşlerimi bildireyim:

Ben hâlâ oyundan tam memnun değilim. Yalnızca Bursaspor'dan çok üstün olduğumuzu yazdım. Ama kanaatimce bu oyun ligde bizi zirveye taşımaz. İnşaallah geliştiririz.

.

yatmaztara
11.08.2010, 23:43
şenol güneş hocamıza 10 yıllık sözleşme imzalamaları gerekir ondan başkası bizi şampiyon yapamaz

Miraç Atalay Çiftçi
12.08.2010, 12:12
Şenol Güneş in basın toplantısından notlar;

* Liverpool mücadelesinde onlar favori ama teslimiyetci değiliz.
* Selcuk ve Ceyhun temelinde sözleşmesi uzatma durumunda olan oyuncular için geç kaldık. Kamp bası bunun bitmesi gerekti ama olmadı, bekliyoruz.
* Tesislerimiz ve nüfusumuz yeterli ama Trabzonlu oyuncular yetişmiyor bu konuda hızlı adımlar atmalıyız. Bu konuda kurumsal bir yapı oluşturmak istiyoruz. Aralık ayında kim gelirse gelsin fikirlerimi savunmaya devam edeceğim. İyi Trabzonspor hepimizin olmazsa olmazıdır.
* Umut ve Yattara benim as oyuncularım ama maclara göre 11 değişebilir. Teo-Jaja ve Umut üçlüsü ile çok güçlü olduk.
* Milli takımı iyi buldum. Sonuçta bu hazırlık macı, bizden bir oyuncu var belki ama resmi maçta bakarsınız 5 oyuncu oynar.
* Ben tek basıma alt yapıdan oyuncu çıkaracak güçte değilim. Bu güçte kimse yok. Onemli olan bir bütün olarak bunu istemek ve başarmak.

* Antep, Eskişehir ve Kayseri üst siralari zorlar. Bu takımları ve şampiyon olmuş takımları yenmeliyiz. Şampiyonluk için bu galibiyetleri almalıyız.

* Aslında Liverpool bizim için bir şans. Zoru başarırsak ilerisi bizim için kolay olacak. Bizim final maçımız. Kaybedecek hiçbirşeyimiz yok. Adını sürpriz mucize ne koyarsanız koyun turU gecmek için çalışacağız.

M.S.SOFU
12.08.2010, 15:47
hocanın orada çok önemli bir lafı vardı

özellikle eskiden futbolcuların çıktığı saha ile alakalı

hoca diyor ki'' brezilya çok iyi futbolcu üretiyor.hala kumlardan futbolcu yetiştiriyorlar.bizde bir zxamanlar iyi futbolcu üretiyorduk.ama biz kumları kaldırdık''

anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az :)
.

BALKAN 06
13.08.2010, 09:02
karizmadan bahseden metres görevi yapan gazetecilere bmn girişteki roportajdaki resmi yolluyorum.
karizma nasıl olur iyice bi baksınlar,
hocam sen başkasın...

Miraç Atalay Çiftçi
13.08.2010, 10:10
http://img841.imageshack.us/img841/7977/ress.jpg

Şenol Hoca ile alakasız olacak ama yanındaki kişiyi sürekli basın toplantılarında görüyorum, ama adını yada görevini bilmiyorum. Bilgisi olan var mı?

Altug Atalay.
Kulubümüzün Kurumsal İletişim Sorumlusu.

DeAgLeMaNyAq
13.08.2010, 15:42
Altug Atalay.
Kulubümüzün Kurumsal İletişim Sorumlusu.

Teşekkürler... :)

cihatöztürk
13.08.2010, 15:44
şenol güneşi eleştirenler her zaman final maçlarında etkisiz olduğunu takımı motive edemediğinden fln bahsederlerdi

şimdi nasıl eleştireceksiniz merak ediyorum

zekeriyya
13.08.2010, 16:23
geçenlerde yaşı 50 li civarlarında antalyalı bir abi ile tanıştım şenol güneş hayranı ve o sayede trabzonsporlu şeneol hoca bence bizim en güzel değerlerimizden biri iyiki var.

Oğuz ZEYTİN
14.08.2010, 10:52
Şenol Hocamız, kulübümüze hizmette bulunmuş eski futbolcularla iftar yemeği düzenlemiş.

"Bir teknik direktörden daha fazlası" o bizim için...

Ayrıca resmi sitede, Turgay Semercioğlu'yla yan yana çekilen fotoğraf çok güzel.

Özel ilgi alanımdır "Trabzonspor Efsanesi"... Mazimiz... Ali Kemal, Bekir, Necati, Necmi, İskender... Hepsi çok değerli fakat TURGAY bambaşka...

Keşke o da kulübe de Şenol Hocamız'ın yanında yer alsaydı.

endlessdeath
15.08.2010, 12:05
81 il var ülkemde ve biri hariç hepsinde şampiyonluğu kutluyor sokaklar . bizim mahalle bekliyor , bizim sokaklar , bizim uşaklar.o kupayı hasretle özlemle bekliyor . rica ederim sıkılmadık bıkmadık. çünkü hasret arttıkça özlem kavuşmalar daha öte olur biliyoruz. sizlere bir sır daha vereyim . biz yani bordo mavi yürekler bir gün yeniden şampiyonluğun öyküsünü yazacağız. en ötesini yaşayacağız kavuşmaların . o gün karadeniz taşacak , toprak bordo kokacak , yağmur mavi yağacak , tulum ağlayacak. (gökhan yeşilyurt)

ALINTI YAPTIM ŞUNU EGEMEN OKUSUN MAÇLARDAN ÖNCE MOTİVE OLUR OYUNCULAR

İlker ToSun
15.08.2010, 18:40
yahu hoca şu burak sevdandan vazgeç artık ya

yattara yedek, burak devamlı sahada

bu adalet mi?

madem oynatmıcan adamı ne halt yemeğe 1. kaptan ilan ettin. bu nasıl bir komedi

My
15.08.2010, 18:57
Daha bismillah demeden başladık.

İlker ToSun
15.08.2010, 18:59
bismillah demeden yanlışları söylediğim için amin dedikten sonra gönül rahatlığıyla eleştiriyorum :)

kaybolduktan sonra yol gösterenleri de gülerek izliyorum

bangkook_61
15.08.2010, 19:17
bismillah demeden yanlışları söylediğim için amin dedikten sonra gönül rahatlığıyla eleştiriyorum :)

kaybolduktan sonra yol gösterenleri de gülerek izliyorum

Bu kadar zekisin madem birazcık alçakgönüllülük göster. Herkes senin kadar zeki değil.

İlker ToSun
15.08.2010, 19:24
Bu kadar zekisin madem birazcık alçakgönüllülük göster. Herkes senin kadar zeki değil.

zekiyimdir çok şükür ama en azından o mesajda zeki olduğuma dair herhangi bir şey yazmadım

sadece sonuca göre eleştiri yapmadığım için daha maç oynanmadan eleştirimi yapıyorum

yahu bu mesaj bile 2-3 mesaj daha ayzılmasına sebep olabiliyor ya hayret doğrusu gülmemek elde değil

devamlı buraya hocaefendimize saygılar babından şeyler yazmak lazım galiba kabul görmek için :)

benim tarzım bu, maç oynanmadan yanlış gördüğümü söylerim elimde değil keşke ben de oynandıktan sonra skora göre kıvıranlardan olsam ahhh ahh keşke :)

hayde iyi seyirler

muribbi
15.08.2010, 20:28
tosun haklı beyler..

İlker ToSun
15.08.2010, 20:36
ceyhun-yattara değişikliği harika

bravo

darısı burak-jaja değişikliğine :)

onur-ts
15.08.2010, 21:37
yapılan tüm değişiklikler tam yerindeydi hocam.
artık içim çok rahat.değişiklikler zamanlama, oyuncu seçimi her şey tam yerindeydi.bide şu burakta ısrar etmesen hocam süper olur...

sefatoyer
15.08.2010, 22:18
hocam bizi bırakma
brosslardan yanallardan bıktık

ölümüne61
15.08.2010, 22:24
bugün orta sahada oyunu kontrol eden sahadaki futbolculardan çok şenol hocaydı öyle yerinde değişiklikler yaptıki istediğimiz zaman golü bulduk istediğimiz zaman top çevirdik

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2010, 22:26
hocam burakta bu kadar ısrar etmesen iyi olacak...

Emrah KabuL
15.08.2010, 22:26
Bu hoca bu takımı 'şampiyon' yapar..

Yalnız şu Gabric'i de kazansak keşke.. Maç içerisinde Burak'dan sol kanat yaratacağımıza orjinalinden neden yararlanmıyoruz hocam..

M.S.SOFU
15.08.2010, 22:36
hoca burak yattara değişikliğiyle farkı koydu

İlker ToSun
15.08.2010, 23:43
şenol hoca bu akşamki maçta yaptığı oyuna müdahaleleriyle kariyerinin tavan noktasına ulaşmış olabilir.

birbirinden güzel 3 değişiklik yaptı ve 3 puanı söktü aldı.

tebrik ve teşekkür ederim.

onun dışında

burak ısrarına
bursa maçında da olduğu gibi yattaranın yedek tutulup bir 45 dakikanın çöpe atılmasına
burak gibi bir adamın oynadığı takımda gabriçe hiç şans verilmemesine

anlam veremiyorum ...

OZDEN61
15.08.2010, 23:54
hocam tebrik ederim, oyunu güzel okuyorsun. yalnız ufak aksamalarda bu taraftar ve yerel basın sana sabrederse güzel günler bekliyor bizi. işin zorlaşacak, kadro seçimi nasıl olacak merak ediyorum. inşallah bizi şampiyon yaparsın

My
16.08.2010, 00:14
Her şeyden evvel artık takımda kesinlikle dan dun yok dikkat ettiniz mi :)
Ayrıca Cale bu sene hiç olmadığı kadar ileri çıkıyor.
Burak seçimi bana göre yanlıştı ama bildiği bir durum vardır muhakkak. Yalnız oyuna müdahaleleri geçen yıllara nazaran çok daha çabuk ve yerinde diye düşünüyorum.
Seviyoruz seni hocam devam, yanındayız.

slmn
16.08.2010, 00:17
Trabzonspor'un Arsene Wenger'i :) Kariyerine son verene kadar bırakma bizi hocam.

bestrafer
16.08.2010, 00:20
Geçen sene Şenol Güneş risk almıyor diye kızardım. Ama şu maçta Ceyhun-Yattara ve Burak-Umut değişiklikleri bence tam bir teknik adam değişiklikleriydi. Bu sezon açık ara ligin en hazır takımıyız.

Şenol Hoca'yı çok beğenmesem de bir teknik direktöre takım kurma hakkı ve uzun yıllar kalma hakkı verilmeli. Eğer bu teknik direktör Şenol Güneş ise daha fazla haklar vermeliyiz.

Zurawski
16.08.2010, 00:35
Trabzonspor için bir şans Şenol hocamız.Türkiyenin en kültürlü ,en olgun ,teknik açıdan da en iyi hocası ve bu adam Trabzonlu.Sonuna kadar sahip çıkalım her şartta her koşulda.Bu takım eğer şampiyon olacaksa ,o takımın hocası Şenol Güneş olacaktır.

Emirhan Makul
16.08.2010, 00:36
Ne Sabır varmış be Şenol Hocam ; Burak Yılmaza 60 dakika da olsa dayandın , helal olsun.

Bu arada maç boyunca çok stresliydi , gergindi.

enmavi61
16.08.2010, 00:41
burak gabriç değişikliği çok daha verimli olurr gabriç bu burak tan 2 gömlek üstün...

Kaan
16.08.2010, 00:45
Ne Sabır varmış be Şenol Hocam ; Burak Yılmaza 60 dakika da olsa dayandın , helal olsun.

Bu arada maç boyunca çok stresliydi , gergindi.

Anlaşılan o ki bir şeyler yolunda değil hocamızın gözünde. :cool:

Allah başımızdan hiç eksik etmesin hocam sizi. :)

Şenol Güneş ile İstikrar.. :rolleyes:

iboandibo
16.08.2010, 01:02
ceyhun 2 maçtır çok amatörce kart görüyor bugünkü hele çok yanlışdı hoca o yüzden kızdı ona sanırım çok da iyi yaptı burak umut değişiklğide süperdi teoyu alcak sandım ama burağı alınca son sevindim barış alan değişikliğide çok zamanında ve doğru bir tercihti bence jaja yı eger öne geçip kontrolü ele alırsak fener maçında kendi seyircimiz önünde görmek isterim

ilhan
16.08.2010, 01:05
Alan-Umut değişikliği çok yerindeydi. Sadece o değişikliği bile oyunu ne kadar iyi analiz ettiğine güzel bir örnekti.

Hasan Ayvenli
16.08.2010, 01:08
Tek ilginç gelen Burak ısrarı. 2. yarıdaki Yattara'yı gördükten sonra hele.

Armağan Dere
16.08.2010, 01:10
Ocak ayında o kadar istediğin Burak Yılmaz yüzünden takımın düştüğü halleri gördün dimi Şenol Hoca ve onun yüzünden Gabriç'i de kaybediyoruz..

ibrahim
16.08.2010, 01:27
Bir numarali Teknik adam oldugunu Ankara macindada ispatladi. Kapanan Ankaragücü defansini bir tek Yattara ve Umutlan acabilirdi onuda yapti. Hemen pesindende goller geldi zaten.

ugurozturk
16.08.2010, 09:26
Hocam, en buyuk alkis senin.. Yattara, Ceyhun ve Teofiloyu resmen yeni transfer gibi kattin takima..

Hocam bir tanesin...

Allah basimizdan eksik etmesin; uzun omurler versin... 80 yasina kadar bu takimin basinda kalirsin ins.

BALKAN 06
16.08.2010, 09:31
Hocam, en buyuk alkis senin.. Yattara, Ceyhun ve Teofiloyu resmen yeni transfer gibi kattin takima..

Hocam bir tanesin...

Allah basimizdan eksik etmesin; uzun omurler versin... 80 yasina kadar bu takimin basinda kalirsin ins.
amiiiiin
ama 65 e kadar olsun:D

oyuncu değişiklikleri maçı çevirmemizi sağladı.
süper ligin en süper hocası,
ikinciye ertuğrul hoca gelir:)

champions
16.08.2010, 09:55
Hiç de alkışı hakedecek birşey yapmadı.Oyundan çıkan oyunculara bakıyoruz Burak-Ceyhun-Alanzinho.Her üçü de asla ve asla ilk 11 oyuncusu değiller.Bu gerçeği kaç maç daha görmemiz gerekecek? Ne yani ilk 11 de olmaması gereken oyuncuları sahaya sürüp sonra kenara almak mıdır takdir edilen? Colman gibi bir oyuncun var, ben beğenmem mesela ama bu adamın sol kanatta işi ne? Sadece bu tercihle hem sol kanat öldü hemde ortasaha Colman'dan mahrum kaldı. Sol kanatta Gabric gibi bir oyuncuyu beğenmiyorsun tercih meselesi deyip geçelim fakat o bölgede bırakın Gabric kadar olmasını oynayabilecek tek bir oyuncun var mı? Yok. E hani transfer? Ortasahada Barış Ataş ne zaman şans bulacak? Elinde Papy gibi bu bölge için son derece ideal bir oyuncu var.Kullanmıyorsun saygı duyduk geçtik peki koca sezonu Colman-Selçuk gibi 2 istikrarsız oyuncu ve henüz şans vermediğin Barış la mı geçireceksin? Sağ kanatta Yattarayı oynatmıyorsun, belki hazır değil falan, bende pek güvenmem ona ama oynattığın adam kim? Burak.Kulübede oturması bile büyük başarı olan bir oyuncu.Ayıp yani.Yattara kenarda olacaksa o bölgeye de transfer şart.Solbekde Cale dökülüyor yedek bıraksan bırakamazsın çünkü yedeği yok.Hani transfer? Teofilo geçen dönem doğru düzgün oynatılmadığı için neredeyse dibe vurmuştu.Aylar sonra nihayet 2 maç 90dk. oynadı da kendine geldi. Jaja'da aynı durumla karşılaşmayacak değil mi? Sağbekde Ömer Aysan gibi bir oyuncuyu gönderdiniz, tercih meselesidir fakat yerine alınan bir oyuncu var mı? O da yok.

Bütün bu noktalar, şayet önümüzdeki 2 haftada bir gelişme yaşanmazsa hem takımı hem de hocayı sıklıkla sıkıntıya sokacaktır.

Ertan 51
16.08.2010, 10:05
Alanzinho ve Burak ta ısrar etmesine gerek yok bence de ama Şenol Hoca şu an için mesleğinin en olgun en verimli döneminde.Bir şampiyonluk çok yakışır efsane ye.Hocam seni çok seviyoruz ama Gabric olayı gibi ufak inatları bıraksan tam süper olacak.

Semih
16.08.2010, 10:51
Hocam, o kadar büyük bir adamsın ki; bu garip ahaliye her eleştirisinden sonra " Tabi en iyisini sen bilirsin Şenol Hocam." diye ekletiyorsun.

Ben böyle birşey görmedim.
Acayip büyük bir adamsın.

Şaşkınlıkla izliyorum.

Gökhan BAYRAK
16.08.2010, 11:10
Hiç de alkışı hakedecek birşey yapmadı.Oyundan çıkan oyunculara bakıyoruz Burak-Ceyhun-Alanzinho.Her üçü de asla ve asla ilk 11 oyuncusu değiller.Bu gerçeği kaç maç daha görmemiz gerekecek? Ne yani ilk 11 de olmaması gereken oyuncuları sahaya sürüp sonra kenara almak mıdır takdir edilen? Colman gibi bir oyuncun var, ben beğenmem mesela ama bu adamın sol kanatta işi ne? Sadece bu tercihle hem sol kanat öldü hemde ortasaha Colman'dan mahrum kaldı. Sol kanatta Gabric gibi bir oyuncuyu beğenmiyorsun tercih meselesi deyip geçelim fakat o bölgede bırakın Gabric kadar olmasını oynayabilecek tek bir oyuncun var mı? Yok. E hani transfer? Ortasahada Barış Ataş ne zaman şans bulacak? Elinde Papy gibi bu bölge için son derece ideal bir oyuncu var.Kullanmıyorsun saygı duyduk geçtik peki koca sezonu Colman-Selçuk gibi 2 istikrarsız oyuncu ve henüz şans vermediğin Barış la mı geçireceksin? Sağ kanatta Yattarayı oynatmıyorsun, belki hazır değil falan, bende pek güvenmem ona ama oynattığın adam kim? Burak.Kulübede oturması bile büyük başarı olan bir oyuncu.Ayıp yani.Yattara kenarda olacaksa o bölgeye de transfer şart.Solbekde Cale dökülüyor yedek bıraksan bırakamazsın çünkü yedeği yok.Hani transfer? Teofilo geçen dönem doğru düzgün oynatılmadığı için neredeyse dibe vurmuştu.Aylar sonra nihayet 2 maç 90dk. oynadı da kendine geldi. Jaja'da aynı durumla karşılaşmayacak değil mi? Sağbekde Ömer Aysan gibi bir oyuncuyu gönderdiniz, tercih meselesidir fakat yerine alınan bir oyuncu var mı? O da yok.

Bütün bu noktalar, şayet önümüzdeki 2 haftada bir gelişme yaşanmazsa hem takımı hem de hocayı sıklıkla sıkıntıya sokacaktır.

Ceyhun'u oynatıp, Colman'ı sol açığa kaydırması, tamamen Ankaragücü takımının kapalı kutu olmasından kaynaklanıyordu. Nitekim rakibi tahlil ettikten sonra 2. yarı kalabalık orta sahaya gerek olmadığını gördü ve hamlesini yaptı.

Burak benim için de oynaması gereken son adam fakat, Yattara'ya formayı bir kere de vermek yerine, böyle yavaş yavaş hazırlamak, emin ol ki ondan alacağımız verimi kat kat artıracaktır.

Gabriç olayı tartışılabilir elbette ama mesela ben hiç beğenmem kendilerini. Benim için bal yapmayan arıdır Gabriç.

Teofilo geçen sene dökülüyordu, bu sene birşeyler gördü ki formayı verdi ona Şenol Hoca.Demek ki herşeyin zamanı varmış.

Barış Ataş'ın oyuna girdiği dakikalarda sen nerdeydin merak ettim. Ne zaman şans bulacaksın dediğin oyuncunun, şans bulduğunda nasıl değerlendiğini araştırsan daha iyi olur.

Daha takıma geleli bir hafta olmayan Jaja oynamalıydı sana göre öyle mi? Sadece bu düşüncen bile bazı şeyleri anlamak için yeterli.

İşte sen böyle düşündüğün için en fazla BMN de yorum yapabiliyorsan ama senin gibi düşünmeyen Şenol Güneş Trabzonspor'da hocalık yapıyor..

Murat Hızal
16.08.2010, 11:34
Şenol Hoca'nın bir huyu var,artık hepimiz buna alışmalıyız.Hoca kolay kolay kazanan takımı bozmuyor.

Hqmi
16.08.2010, 11:35
Yaptığı oyuncu değişiklikleriyle maçı getirdi. :)

Orhan Kahraman
16.08.2010, 12:42
Oyuncu değişiklikleriyle maçı aldın hocam helal olsun ısrar ettiğin oyuncular içinde vardır bir bildiğin diyorum ama burdan şunu da söylemek istiyorum

BAZI KESIMLER SANIRIM HOCANIN MAÇ KAYBETMESINI BEKLIYOR HIC GORUNMUYORLAR BU KONUDA!

Gökçebey
16.08.2010, 12:44
Son 2 maçtır Teofilo'da ısrar etmesi, hem maçları kazandırdı, hem de Teofilo'yu. Teo da maşallah sonradan açılan motorlar gibi, oynadıkça kendini buluyor.

Teşekkürler hocam, bu sefer olacak sanki. :)

Oğuz B.
16.08.2010, 12:47
Açık ara Türkiye liglerindeki en kaliteli futbolu oynatıyorsun hocam..
Her zaman kim ne derse desin seninleyiz..

Kara Mert61
16.08.2010, 14:10
Bu sene de seneye dee olmasaa bile Şenol güneş le devam...Başarı gelecektir...

bahadır2561
16.08.2010, 18:37
Gabriç'e de bi el atsan hocam..

gerenimo
16.08.2010, 18:50

kendi doğrusu tek doğru, kendi iananışı mutlak, kendi beğenilerini doğa kanunu zannedenlere bayılıyorum.
en kısa zamanda lisansları tamamlayın geçin bu takımın başına üstad. hem bizi hem de futbol dünyasını doğrularınızdan mahrum etmeyin.

asimetrik
16.08.2010, 19:02
Şenol hocaya hayranlığım her geçen gün artıyor. Beni etkileyen en önemli yanı elindeki kadroda işe yarayacak en küçük unsuru bile en yüksek verimle kullanıyor. Takım içindeki tüm oyuncuların, takıma katkı sağlayacak yanlarını öne çıkararak, dengeli, zevkli ve güven veren bir futbol oynatıyor. Kadrosunu çok iyi tanıyor. Birçok kişinin eleştirisine rağmen Burak, Alan, Ceyhun, Umut ve Teo'dan tam anlamıyla yararlanıyor. meşhur bir sözümüzdeki gibi sineğin yağını çıkarıyor. Dün sahadaki herkes, girenler, çıkanlar giriş ve çıkış zamanları mükemmeldi. Herkes Umut girerken Teo çıkar diye beklerken, çıkan Burak oldu. Burak sahada kaldığı sürece de mükemmel olmasa da iyi işler yaptı. Oysa ki Teo kaldığı sürece çok da güven vermemişti. Alan'ın isyanına rağmen yerini Barış'a bırakması. Ceyhun Yattara değişikliği, herbiri çok yerindeydi. Hocam kadrodan tam olarak yararlanacaktır. Bu sezon şampiyon olamazsak tek bahanemiz oyuncuların yetersizliği olur. Çünkü hoca, elde ne varsa maksimum şekilde kullanıyor. Teşekkürler Şenol hoca..

asimetrik
16.08.2010, 19:05
Sanırım eleştirilerin ezbere yapılmaması için maçı ikinci kez seyretmek gerekiyor. Ayrıca top rakipteyken neler olduğunu da izlemek gerekir. Dün ilk onbir rakibe üstünlüğünü tam olarak kabul ettiren bir onbirdi. Değişikliklerle de sonuç aldık.

Erman Aydın
16.08.2010, 19:27
allah uzun ömürler versin, şenol hocam ölene kadar bu takımın basında durması lazım.bu takımın alex ferguson u arsen wenger i olması gerek basarı ancak böyle gelir.ligde 10. bile olsak sonuna kadar ŞENOL GÜNEŞ...bakın van gaal e AZ e ile ilk yıllar alt sıralarda bitirdi ligi ama sonra şampiyon yaptı.lütfen biraz sabır arkadaslar.

gerenimo
16.08.2010, 19:31
Sanırım eleştirilerin ezbere yapılmaması için maçı ikinci kez seyretmek gerekiyor. Ayrıca top rakipteyken neler olduğunu da izlemek gerekir. Dün ilk onbir rakibe üstünlüğünü tam olarak kabul ettiren bir onbirdi. Değişikliklerle de sonuç aldık.

takım maçın her anında kazanacağını hem izleyenlere hem de rakibine hissettridi ve buna yönelik sabırla mücadele etti. maçın başından sonuna kadar, sadece ilk gol sonrası birkaç dakika hariç tamamen üstündük. takım olarak iyi pas yaptık. yüzdemiz çok yüksekti. takım olarak iyi pres yaptık ve son dakikaya kadar ayakta kaldık. kondüsyonumuzun da yerinde olduğunu gördük.