PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133 134

ibrahim
21.04.2018, 02:52
geçmiş olsun hocam

fener kumpas diyorlar saçma saçma bizim taraftar yapınca kumpas olmaz onlar olunca kumpas olur

adamları şikede korudular emre olsun bir sürü mezvuda korundu bu fb tabi şu var bir taraftarın yaptığını tüm camiaya mal etmem düzgün insanlar da var maçı izlemeye gelen ancak İstanbulda da kendini bilmezler var malesef Türkiye yanlı bu konuda en dandik ülke biziz adalet konusunda

Sırf bu yüzden çark etmesi lazım aslında Şenol hocanın. Fikret kılını kıpırdatmaz rte'nin kumpas zırvalığından sonra.

Bu durumda bile İstanbulda kalırsa hakkatten yuh olsun kendisine.

ibrahim
21.04.2018, 02:54
Kulüp ile eften püften sebeple ayrı düşen Şenol hoca mıydı? Yoksa kovmak için binbir türlü taklayı atan Sadri Şener miydi? Daha istifa haberi yayınlanmadan uçakta Tolunay'ı getiren Sadri Şener

Bu arada geçmiş olsun Şenol hoca!

Ben anlamam, liderlik gösterecekti Şenol Güneş camiaya. Dur bakalım sen kimsin diyerek öncülük edecekti bize, aykut ve öğrencilerine kol kanat gerçeğine.

erenslash
21.04.2018, 05:17
kumpas bile olsa fenerbahçenin ceza alması lazım bizde olsa kumpas olmazdı buna eminim olsa bile dehşet cezalar alırdık bakma biz kupa şike mevzuzuna taraftar Trabzonda çok tepkiler olduğunda ses etmediler çünkü biliyorlar bizim hakkımız Türkiyede adalet yok kupa fizik olarak bize gelmedi uefa da biliyor bunu. tabi biz bu kadar olay yaşatmadık hocanın kafay abir şey gelse Trabzonda bize verilecek ceza fenere verileceğinden çok daha olurdu. kumpas veya değil hükmen yenilmeleri lazım zaten ne olursa olsun zaten fatih terim ve aykutun başına gelse bu şenol hocanın başına gelen durum bak göre neler olurdu fenerde ağlıyor şenol hoca lige ambargo koydu diye:)) kararı merakla bekliyorum hükmen yenilgi çıkmassa yazıklar olsun şöyle bir durum var hükmen beşiktaş galip gelir ama fenere cezadan bir şekilde indirime gidecekler o kesin.rıdvan kesin birilerine yalvarmıştır ühüü ühühü diye
Sırf bu yüzden çark etmesi lazım aslında Şenol hocanın. Fikret kılını kıpırdatmaz rte'nin kumpas zırvalığından sonra.

Bu durumda bile İstanbulda kalırsa hakkatten yuh olsun kendisine.

pazarkapılı
21.04.2018, 08:44
gecmiş olsun dilerken bile, gecmise gondermeler, ince!! dokundurmalar gormek üzüntü verici....

ibadet edersin karsılık beklersin; iyilik yaparsın karsılık beklersin, karsılıksız birsey yapmak bu ülkenin kültüründe yok mu idi?....

gecmiş olsun demenin bile bir karsılıgını aramak....

iyi forumlar....

Fatih Öztürk
21.04.2018, 13:34
"Cumhurbaşkanımız bu tür durumlarda ilgisini esirgemez. "Geçmiş olsun, üzülme" dedi. Ben de teşekkür ettim kendisine. "Sağ olun siz tesisleri yapıyorsunuz. Ve sizin daha önemli öncelikleriniz var. Bu işi düzelecekse yine biz düzelteceğiz, futbolcusuyla, antrenörü ile birlikte" dedim."

Geçmiş olsun ''düzenin'' insanı!

Enaldo61
21.04.2018, 15:17
Kimse Cb'nin üzerine bir laf söyleyemiyor ülke ne hale geldi yahu. Umarım tüm bu yaşananlar bir rüyadır. ve bir an önce uyanırız.

gerenimo
23.04.2018, 09:41
"Cumhurbaşkanımız bu tür durumlarda ilgisini esirgemez. "Geçmiş olsun, üzülme" dedi. Ben de teşekkür ettim kendisine. "Sağ olun siz tesisleri yapıyorsunuz. Ve sizin daha önemli öncelikleriniz var. Bu işi düzelecekse yine biz düzelteceğiz, futbolcusuyla, antrenörü ile birlikte" dedim."

Geçmiş olsun ''düzenin'' insanı!

en kibar haliyle bu işe siz müdahil olmayın demiş.

Adem Akyüz'
23.04.2018, 10:08
Bjk yönetimi hocayı sattı, yalnız bıraktı. Sene sonu bırakırsa saşırmam.

Reha Asan
23.04.2018, 10:22
Açıklamasını dinleyince bir kez daha helal olsun dedim.

Herkesin laf etmekten çekindiği, tüm liderlerin Fbyi koruduğu, takımının başkanının bile kumpasa katılmak zorunda kaldığı düzende bu açıklamayı yapmak herkesin yapabileceği bir şey değildir.

Ağzına sağlık hocam.

Fatih Öztürk
23.04.2018, 13:13
en kibar haliyle bu işe siz müdahil olmayın demiş.

Muhakkak öyle demek istemiştir, karşısında ki şahıs bunu anlamayacak kapasitede öyle ya!

Enaldo61
23.04.2018, 22:08
Beşiktaş camiası pek sahip çıkabilmiş gibi görünmüyor. Demek ki o kadar büyük camia değillermiş. Hoca ne işin vardı ki senin Bizanslarda...

Mert Acar
23.04.2018, 23:10
https://www.youtube.com/watch?v=Fswrt89N_30
Ramiz dayının dediği gibi nereye gidersen git şunu unutma, herkes gün olur evine geri döner...

selcuk
23.04.2018, 23:51
https://www.youtube.com/watch?v=Fswrt89N_30
Ramiz dayının dediği gibi nereye gidersen git şunu unutma, herkes gün olur evine geri döner...

sunu tt yapsak yeter aslinda

Mustafa YILMAZ
24.04.2018, 01:14
fikret orman hala açıklama yapmadı mı ? c.başkanımızın tuttuğu takımın taraftarları daha iyi bilir diye

yesinler birbirlerini diyeceğim de şenol hocam var orada zaten sırf Trabzon'lu olduğu için işin içinde bu kadar net hakkı yendi bi tarafın.

şenol hoca'da yapabileceği tek şeyi yapıyor konuşması ile gömüyor hepsini.

"ben yoktan var ettim geldim, siz bana bir şey vermediniz" bu sözünü çok sevdim.

sırf Trabzon'lu olduğu için, temsil ettiği değerler için hep hakkı yendi, başarıları çalındı bizimle birlikte şenol hoca'nın.

Mehmet Fatih Silik
24.04.2018, 12:20
Kac gündür Senol Hoca'nin kafasinda yarik/kan yok diye algi operasyonu yapiyorlar.

Terbiyesizligin geldigi son nokta.

artvints
24.04.2018, 14:16
https://twitter.com/nedemeksabir/status/988161559179522050

Ahmet Kara
24.04.2018, 14:24
Beşiktaşlılar durmadan hocaya sahip çıkamadınız diye bize laf atıyorlardı, lakin şu an hiç sesleri çıkmıyor tinercilerin.

U.Sadıkoğlu
24.04.2018, 14:44
Bjk baskani Fikret Orman zaten olaya "kumpas" diyerek rengini belli etmis oldu. Erdogan in aciklamasindan sonra aksini soyleyebilmek cesaret isterdi fakat hocanin konusmasinda inceden yine cakmalar gozukuyor.

Bence Senol Gunes sezon sonu birakir. Trabzonspor a getirebilecek gucumuz var mi bilmiyorum ama tanidigim Senol Gunes sampiyon olsa bile Trabzonspor a gelir. Yeter ki adami rahat biraksinlar. Tum kalbimle hocanin Trabzon a donmesini arzuluyorum bu yonetimle birlikte hoca takimi ayaga kaldirabilecek nadir insanlardan ote yandan Trabzonsporlu olusu konusunda kimsenin bir suphesi yok. Baskan ve yonetim bastirirsa hoca gelecektir bunu arzulayan Trabzonsporlularin sayisinin az olmadigini dusunuyorum ve yanilmadigimi biliyorum.

B61
24.04.2018, 15:17
Günlerdir Fenerbahçe camiası Şenol Hoca'ya ve Trabzonspora inanılmaz saldırıyor. Beşiktaş camiası rezalet bir duruş ortaya koydu bu süreçte. Fenerbahçe ile daha önce böyle kaotik bir ortama girmemişler demek ki.

2 senedir onları şampiyon yapan hocalarını savunamamak bir yana, bana göre haklı oldukları bir süreçten zarar ederek çıkacaklar. Bilinmelidir ki Fenerbahçe adlı omurgasız camianın en büyük pişkinliklerinden biri her türlü olayda yavuz hırsızı oynamaya çalışmaktır. Karşı tarafa maksimum derecede zarar verdikleri bir hadiseden çıkmış olsalar bile sanki kendileri mağdur olmuş, karşı taraf ise suça teşvik etmiş gibi durmaksızın saldırırlar.

Hoca'nın dün yedi ceddine 90 dakika boyunca aralıksız sövdüler, hocaları maç sonunda "seyirci çok formdaydı" dedi. Kepazeliğin bini bir paraydı yani. Zaten kulüplerinde Şenol Güneş olayıyla ilgili karşı tarafa salyalarını akıta akıta saldırmayan bir tek çaycıları kaldı, o da yakında açıklamasını yapar ve Beşiktaş'ın ensesine vurup lokmasını alarak finale çıkarlar.

Şu bir gerçek ki Şenol Güneş'e kinleri = Trabzonspor ve Trabzon şehrine kinleri. Şenol Güneş'e saldırmak için Trabzonsporu, Trabzonspora saldırmak içinse Şenol Güneş'i muazzam derecede kullanıyorlar.

Şenol Güneş, bu süreç sonunda hakları bir daha gasp edildiğinde kendi yönetimine de kalayı basıp o yöreyi terk eder diye umuyorum. Bu davada fenerbahçenin asıl kin ve nefret odaklarının neresi olduğunu bildiğimiz için Şenol Güneş'e daha fazla göğüs gerdiğimiz yadsınamaz bir gerçek. Umarım kendisi artık eve dönme vaktinin geldiğini anlamıştır...

Ahmet Kara
24.04.2018, 15:21
Günlerdir Fenerbahçe camiası Şenol Hoca'ya ve Trabzonspora inanılmaz saldırıyor. Beşiktaş camiası rezalet bir duruş ortaya koydu bu süreçte. Fenerbahçe ile daha önce böyle kaotik bir ortama girmemişler demek ki.

2 senedir onları şampiyon yapan hocalarını savunamamak bir yana, bana göre haklı oldukları bir süreçten zarar ederek çıkacaklar. Bilinmelidir ki Fenerbahçe adlı omurgasız camianın en büyük pişkinliklerinden biri her türlü olayda yavuz hırsızı oynamaya çalışmaktır. Karşı tarafa maksimum derecede zarar verdikleri bir hadiseden çıkmış olsalar bile sanki kendileri mağdur olmuş, karşı taraf ise suça teşvik etmiş gibi durmaksızın saldırırlar.

Hoca'nın dün yedi ceddine 90 dakika boyunca aralıksız sövdüler, hocaları maç sonunda "seyirci çok formdaydı" dedi. Kepazeliğin bini bir paraydı yani. Zaten kulüplerinde Şenol Güneş olayıyla ilgili karşı tarafa salyalarını akıta akıta saldırmayan bir tek çaycıları kaldı, o da yakında açıklamasını yapar ve Beşiktaş'ın ensesine vurup lokmasını alarak finale çıkarlar.

Şu bir gerçek ki Şenol Güneş'e kinleri = Trabzonspor ve Trabzon şehrine kinleri. Şenol Güneş'e saldırmak için Trabzonsporu, Trabzonspora saldırmak içinse Şenol Güneş'i muazzam derecede kullanıyorlar.

Şenol Güneş, bu süreç sonunda hakları bir daha gasp edildiğinde kendi yönetimine de kalayı basıp o yöreyi terk eder diye umuyorum. Bu davada fenerbahçenin asıl kin ve nefret odaklarının neresi olduğunu bildiğimiz için Şenol Güneş'e daha fazla göğüs gerdiğimiz yadsınamaz bir gerçek. Umarım kendisi artık eve dönme vaktinin geldiğini anlamıştır...

İstanbul'un havası kirli demişti hoca. Şu olanlardan sonra bunu daha iyi anlamıştır. Artık özüne dönmeli.

Enaldo61
24.04.2018, 15:51
Şenol Hoca geri dönsün alayına gideriz biz, bjk'ye benzemeyiz.

Trabzon şehri yeryüzünden silinsin tayfası ve sürekli körükledikleri Trabzon düşmanlığının sonu ne olacak bakalım. Fenerbahçe Spor Kulübü, her şekilde çok pislik bir kulüp olmuştur. Türkiye'yi lekelemektedir. Bu kulübe kim dur diyecek merak ediyorum.

BERBATOV61
24.04.2018, 16:09
Yahu şenol hocam kartallar yüksek uçmuyormuydu ne oldu hayırdır :)

Adem Akyüz'
24.04.2018, 16:13
İnanılmaz derecede yalnız bırakıldı. Bu kadarını da beklemiyordum. Yarın TFF Bjk hükmen galibiyeti dışında karar verirse şimdiden bile birakabilir diye tahmin ediyorum.

selcuk
24.04.2018, 16:19
kral ciplak hocam, kartal ciplak

Ahmet Kara
24.04.2018, 16:19
Beşiktaş'a gitmesi hata idi. Ben eminim ki bunu anlayacak. Şampiyon olduğun zaman seni öven İstanbul medyası, şimdi seni tiyatro ile suçluyor. O çok övdüğün Beşiktaş taraftarının tutumu da ortada. Sahip bile çıkamıyorlar sana. Fikret Orman, yalakanın teki zaten. Gör artık bunları. Orada ne işin var, ben hala anlayamıyorum.

Sefer A.
24.04.2018, 16:38
Beşiktaş'a gitmesi hata idi. Ben eminim ki bunu anlayacak. Şampiyon olduğun zaman seni öven İstanbul medyası, şimdi seni tiyatro ile suçluyor. O çok övdüğün Beşiktaş taraftarının tutumu da ortada. Sahip bile çıkamıyorlar sana. Fikret Orman, yalakanın teki zaten. Gör artık bunları. Orada ne işin var, ben hala anlayamıyorum.
bu gibi seyleri hararetli S.G tartismalari oldugunda yazmistim, millet anlamadi... S.G adamsa akil ögrenmistir, ya Trabzonspor'a döner ya da bu isleri birakir... seneye bjkde devâm etmesi durumunda, onu savunan onu destekleyen ona saygi duyan onun basligini burada tutanin, cani cehenneme....
milleti salak yerine koymaya gerek yok...
eeeeyyy gidi Senol Günes, maç sonlari seni çagirip sevgi gösterisinde bulunuyormus gibi yapan taraftarlarin nerede ? ben geçenlerde de yazmistim bu olaylar olmadan önce, o taraftarlarin yarisi yapmacik, içlerinde sövüyorlar ve artik Senol'dan biktilar ama dogru dürüst inanan olmamistir, bu olaylardan sonra neyin ne oldugu apaçik ortada... hepsi fiko köpegi olmus...
yine de hafta sonu umarim bjk gsyi yener, basak aradan siyrilir sampiyon olur, 2.bjk olur, sampiyon cincon diyenler kendilerini 3.olarak bitirmis halde bulur, pislik fb de 4.olup avucunu yalar...

Ahmet Kara
24.04.2018, 16:48
bu gibi seyleri hararetli S.G tartismalari oldugunda yazmistim, millet anlamadi... S.G adamsa akil ögrenmistir, ya Trabzonspor'a döner ya da bu isleri birakir... seneye bjkde devâm etmesi durumunda, onu savunan onu destekleyen ona saygi duyan onun basligini burada tutanin, cani cehenneme....
milleti salak yerine koymaya gerek yok...
eeeeyyy gidi Senol Günes, maç sonlari seni çagirip sevgi gösterisinde bulunuyormus gibi yapan taraftarlarin nerede ? ben geçenlerde de yazmistim bu olaylar olmadan önce, o taraftarlarin yarisi yapmacik, içlerinde sövüyorlar ve artik Senol'dan biktilar ama dogru dürüst inanan olmamistir, bu olaylardan sonra neyin ne oldugu apaçik ortada... hepsi fiko köpegi olmus...
yine de hafta sonu umarim bjk gsyi yener, basak aradan siyrilir sampiyon olur, 2.bjk olur, sampiyon cincon diyenler kendilerini 3.olarak bitirmis halde bulur, pislik fb de 4.olup avucunu yalar...Sonuna kadar haklısın.
Şenol hoca Beşiktaş'a gittiğinden beri, bizi kötüleyip, Beşiktaş taraftarını göklere çıkardı. Fiko'nun ''kumpas'' açıklamalarından sonra doğru düzgün tepki bile gösteremedi o çok övdüğü taraftarlar. Senin de dediğin gibi hoca bu olanlardan ders çıkarmalı ve özüne dönmelidir. İlla aynı hatada ısrar edecekse, diyecek bir şey kalmaz.

Bu arada hafta sonu ite ite Gs'yi kazandırırlar.

Onur Akyüz
24.04.2018, 17:07
Dön gel hocam, orada herkese neyin ne olduğunu gösterdin artık.

Gökhan Balcı
24.04.2018, 17:30
Bir ülkenin içi bu kadar boşaltılmaz. Herkes tek bir ağıza bakıyor. Dön gel hocam sana göre değil işte oralar.

batuhanTs
24.04.2018, 17:41
Kendi düşen ağlamaz simdi çırpın dur

Sefer A.
24.04.2018, 18:11
Sonuna kadar haklısın.
Şenol hoca Beşiktaş'a gittiğinden beri, bizi kötüleyip, Beşiktaş taraftarını göklere çıkardı. Fiko'nun ''kumpas'' açıklamalarından sonra doğru düzgün tepki bile gösteremedi o çok övdüğü taraftarlar. Senin de dediğin gibi hoca bu olanlardan ders çıkarmalı ve özüne dönmelidir. İlla aynı hatada ısrar edecekse, diyecek bir şey kalmaz.

Bu arada hafta sonu ite ite Gs'yi kazandırırlar.
bu olanlar Senol hoca için de testtir, bakalim nasil hareket edecek...
hafta sonu umarim öyle bir sey olmaz, berâberlik kokuyor

David_LuiZ4
24.04.2018, 21:06
Fenerlilere göre Şenol hoca her gittiği yere fener düşmanlığı kazandırıyormuş...Bu safsatayı söyleyen fenerli yazarlar Türkiye'nin en antipatik takımının fenerbahçe olduğunu bilmiyorlar kafalarını kuma gömerek Şenol hocanın üzerinden kendilerini aklamaya çalışıyorlar...Bu feneri Şenol hoca Bursa'nın başındayken Kadıköy'de 0-3 yendiğinde hiçbir olay olmadı biraz tarih bilen bir adam sorunun Şenol hocadan değil sinsilikte Oscar alacak Aykut efendiden kaynaklandığını bilir...Bu Aykut denen adam için biz burada ligin ilk yarısı bittiğinde "2. yarı hakem hakem diyerek ortalığı karıştıracak" yazmıştık...Nitekim öyle oldu Giresun maçı gibi dandik bir maçtan sonra hakem diye ağlamaya başladı...Bizi şampiyon yapmazlar dedi...Bu psikolojinin ardında hakem değil Terim ve Şenol hoca kompleksi var...İkisi varken o futbol düşmanı işe yaramaz oyun felsefesiyle altta kalacağını çok iyi biliyor...Malum fenerliler de kendisine soyadıyla bir teselli vermiş hayatta başardığı tek şey Şenol hocayla düelloya girmek...Radara yakalandık diyerek o düelloyu da aslında kaybettiğini biliyor...

Şu bir gerçek ki Şenol hoca ne bizde ne de Bursa'da...Şenol hoca İstanbul'da...Medyanın paranjn başkentinde "vur ensesine tokadı al elinden ekmeği" mekanında değil Şenol hoca...Yıpranması ve hiç haketmediği halde sataşılması normal...Çünkü artık Şenol hoca Anadolu'da değil...Bütün bu gerginlikler bu yazdıklarımdan kaynaklanıyor...Sinsi Aykut Şenol hocayla şartlar eşit şekilde yarışmaktan korkuyor iç dünyası bu şekilde ve bu nefrete dönüşüyor...Bugün Şenol hoca Kayserispor'un başına geçse her şey unutulur gider bunu unutmamak lazım ve böyle değerlendirmek lazım...

Biz Aykut'u 2011'de iyi tanıdık iyi biliyoruz...

Sefer A.
24.04.2018, 21:21
"Medyanın paranjn başkentinde "vur ensesine tokadı al elinden ekmeği" mekanında değil Şenol hoca...Yıpranması ve hiç haketmediği halde sataşılması normal...Çünkü artık Şenol hoca Anadolu'da değil...Bütün bu gerginlikler bu yazdıklarımdan kaynaklanıyor"

hepsine katilirim ama bu kisma katilmiyorum... baska yerde olsa ve bilhassa bizde olsa, daha fazla yipratirlar, tipki eskisi gibi... bjkde yine az biraz tutuyor onu Istanbul basininin bir kismi

Ogün YAZICI
24.04.2018, 22:39
‘BEŞİKTAŞLILAR BENİ SAHİPLENDİ’

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında bir fark var mı?”

“İkisi de aynı. Yabancılık çekmedim. Orada büyüdüm, Trabzonspor’da bir değer oldum ama burada da aynı şeyleri yapıyorum. Benim için hayat felsefesi aynı. Trabzon’un bana kattığı en büyük değer burada yaptığım doğruların doğru olduğunu bir kez daha anlıyorum. Trabzon’da ne yaşıyorsam burada da aynı şeyi yaşıyorum. Taraftar bunu hissettiriyor. Sahiplendiler ilk geldiğim günden itibaren. Bu da bir avantaj

Tesise gidiyoruz, jandarma bekliyor. ‘Niye bekliyorsunuz’ diye soruyoruz. İşte ‘taraftar gelip basmasın’ diye. Eğer biz taraftardan korunmak için jandarmaya ihtiyaç duyuyorsak kapatın kulübü ya, böyle kulüp olur mu? Taraftar bize sahip çıkmalı. Bunları değiştirmek için çok uğraştık. En önemli konulardan biri o. Trabzon’da çok sahipleniliyor ama sevgi bazen boğuyor.”

Benim tavsiyem Trabzon taraftarı olarak hiç karışmayalım.Ne demiş yakın zamanda Şenol Hoca "Trabzon’da çok sahipleniliyor ama sevgi bazen boğuyor.”

Bırakalım bjk taraftarı boğmadan sahip çıksın değerine...

Sefer A.
24.04.2018, 23:51
Ogün YAZICI

sen de yüzde 61 milyon haklisin ... onun için oluruna birakalim, Senol hoca bakalim ne yapacak, bize kendisini affettirmesi gerek, özür mü diler ne yapar ne der bilmem...

BERBATOV61
25.04.2018, 11:25
@Ogün YAZICI (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=39542)

sen de yüzde 61 milyon haklisin ... onun için oluruna birakalim, Senol hoca bakalim ne yapacak, bize kendisini affettirmesi gerek, özür mü diler ne yapar ne der bilmem...
Ben şiir istiyorum sefer tekrar gelirse kartallar yüksek uçar gibi hamsiler hızlı yüzer tarzı bişey olabilir. Birde çıkıp ben şampiyon olmadım derken kendi mi söyledi yoksa bu tarzda konuşmasını mı istediler onu açıklasın. Eğer kendi söylemişse hemen kovulmalı yok eğer zorla söyletmişlerse o kişilerin ismini basına açıklayıp öyle kovulmalı.

Mehmet Fatih Silik
25.04.2018, 11:28
https://forum.bordomavi.net/showthread.php/37731-Turgay-Demir?p=1920917875&viewfull=1#post1920917875

Ahmet Kara
25.04.2018, 15:41
Eğer o maça çıkarsan sana yazıklar olsun.

Timur Bey
25.04.2018, 16:30
Bu karar üzerine maça çıkmayıp, dört hafta sonra da istifa etmeyip geri dönmezse bizi de kafasından silmiş demektir. Her ne olursa olsun biz ona sahip çıkmaya hazırız, ya o? Fırsatsa fırsat bu, doğduğun yer krizde, gel çıkar bizi bu krizden.

Ahmet Kara
25.04.2018, 16:32
Fikret Orman, takımını sahaya çıkaracaktır. Aksi bir karar alamaz. Şenol Güneş'in duruşunu çok merak ediyorum. İstifa etmesi lazım.

Ogün YAZICI
25.04.2018, 17:32
O maça çıkarsan yıllar sonra Otto Baric kadar zavallı hatırlayacak insanlar seni
Çok şaşırttın bizi bu sefer şaşırtma

Şerafettin Kara
25.04.2018, 19:10
Maça çıkma hoca

Sefer A.
25.04.2018, 20:39
bjkli arkadas "Senol hoca maça çikmak istemiyormus" dedi ama ne derece dogru bilmem

batuhanTs
25.04.2018, 21:26
Pasa pasa cikacak bosuna hayal kurmayin

Manu61
25.04.2018, 23:03
Bencede çıkacak. Keşke dik dursa ve maça çıkmayarak bu kararı protesto etse.

Cengiz Çubukcu
26.04.2018, 07:23
tahminim sezonu tamamlar sonra...sonrası malum :)

BERBATOV61
26.04.2018, 09:02
Ya adam fikonun korkusundan beni beşiktaşa hoca yapmaktan vazgeçer diye şike ile çalınan kupasından vazgeçti. Siz şimdi diyorsunuzki maça çıkamayacak :):) İlk o gider stada merak etmeyin siz :) En iyi ihtimalle hastalık bahanesi ile çıkmaz oda bence bir tepki değil korkaklık adam gibi çıkmıyorum ulan demedikten sonra bir anlamı yok

Enaldo61
26.04.2018, 10:05
Ahhah Şenol Güneş o maça çıkmasın ben TS'yi bırakırım o kadar net konuşuyorum :D

Mehmet Fatih Silik
26.04.2018, 10:51
Hoca kendisine zarar verir ama baskasina vermez. Maca cikmazsa Besiktas'a yaptirimlar agir olur. Bu da onun karakterine uymaz.

Biz de güyag ligden cekiliyorduk. Lafta hersey mümkün ama sonuclarini iyi tartmak lazim.

ÖmürKaradeniz61
26.04.2018, 12:12
Yahu şenol güneş maça çıkar,aykutla çay içer,azizle fotograf çektirir sonundada bu olayı bütün fener camiasına maletmeyin 3-5 kendini bilmez yapmıştır der olayı kapatır o yüzden siz boşverin kendi işinizi bakın.

ÖmürKaradeniz61
26.04.2018, 12:13
Hoca kendisine zarar verir ama baskasina vermez. Maca cikmazsa Besiktas'a yaptirimlar agir olur. Bu da onun karakterine uymaz.

Biz de güyag ligden cekiliyorduk. Lafta hersey mümkün ama sonuclarini iyi tartmak lazim.

Hahaha Allahım bu mesajın komikliğine bakarmısınız.Şenol güneşi nasıl aklarım sorusuna verilmiş romantik bir mesaj.

BERBATOV61
26.04.2018, 12:57
Hahaha Allahım bu mesajın komikliğine bakarmısınız.Şenol güneşi nasıl aklarım sorusuna verilmiş romantik bir mesaj.

Kaçışı yok şenolu getirecekler bizim başımıza bu tiplerden oluşan bir yönetimimiz var. Şenol efendi ne yapsa doğru yapar iyi yapar onlara göre

C.Guleryuz
26.04.2018, 13:08
Maça çıkılıp çıkılmayacağına Şenol Güneş değil başkanları Fikret Orman karar verir. Şenol Güneş'in söz söyleme durumu pek mevcut değil bence.
İstifalık bir durum da görmüyorum. Şenol Güneş bence tekrar Trabzonspor'a dönerek kendine zarar vermemelidir.

Ahmet Kara
26.04.2018, 13:30
TFF(rte), açık açık tiyatro oynadığını söyledi. Hangi yüzle o maça çıkacakmış ?

Sefer A.
26.04.2018, 22:13
takim maça çikmayacakmis, Senol hoca iyi yirtti, test edecektik onu

Enaldo61
26.04.2018, 22:55
Bizim 2011'den sonra yapmamız gerekeni Beşiktaş yaptı, demek ki laf değil icraat varmış adamlarda.

sasone
27.04.2018, 00:03
Bizim 2011'den sonra yapmamız gerekeni Beşiktaş yaptı, demek ki laf değil icraat varmış adamlarda.

Kupa maçına çıkmamakla mı?O zaman Ali Şen daha cesur ve dik duruşlu oluyor,direkt sahadan takımı çekmişti ve 3-0 hükmen yenilgiyi de kabullenmişti.
Ligden çekilsinler bakalım?

Enaldo61
27.04.2018, 10:29
Kupa maçına çıkmamakla mı?O zaman Ali Şen daha cesur ve dik duruşlu oluyor,direkt sahadan takımı çekmişti ve 3-0 hükmen yenilgiyi de kabullenmişti.
Ligden çekilsinler bakalım?
anladın sen demek istediğimi bence, lig maçlarına çıkmayacaktık. Öyle veya böyle bizden yürekli çıktılar. Burda çok kere söylemişizdir ligden çekilelim diye ama korkaklar kulübü ele geçirmişti demek ki.

sasone
27.04.2018, 15:23
anladın sen demek istediğimi bence, lig maçlarına çıkmayacaktık. Öyle veya böyle bizden yürekli çıktılar. Burda çok kere söylemişizdir ligden çekilelim diye ama korkaklar kulübü ele geçirmişti demek ki.
Lig maçlarına çıkmadın mı küme düşürülüyor ve en alt amatör ligden başlıyorsun,biz temizken neden biz ligden çekiliyoruz?Neden bana mantıklı bir açıklamasını söyleyin,hem haklıyım hem temizim hem de ligi şikecilere mi bırakayım?

Enaldo61
27.04.2018, 22:42
Lig maçlarına çıkmadın mı küme düşürülüyor ve en alt amatör ligden başlıyorsun,biz temizken neden biz ligden çekiliyoruz?Neden bana mantıklı bir açıklamasını söyleyin,hem haklıyım hem temizim hem de ligi şikecilere mi bırakayım?
Şikeli ligde oynayacağıma, bu kadar haksızlık olan bir ortamda olacağıma defolur giderim daha iyi.

selcuk
28.04.2018, 02:04
Şikeli ligde oynayacağıma, bu kadar haksızlık olan bir ortamda olacağıma defolur giderim daha iyi.

böyle düsünen biri icin takim cekilmesi gerekmez, kendi cekilir

sike mücadelemiz icin daha büyük bir nedendir
daha öncede demistim, sülalemde sadece bir kuzenim vardi Ts li olmayan o da 3 temmuzdan beri Ts li

sike cekilmek icin degil, daha sert bir mücadele icin bir neden

Enaldo61
28.04.2018, 18:51
böyle düsünen biri icin takim cekilmesi gerekmez, kendi cekilir

sike mücadelemiz icin daha büyük bir nedendir
daha öncede demistim, sülalemde sadece bir kuzenim vardi Ts li olmayan o da 3 temmuzdan beri Ts li

sike cekilmek icin degil, daha sert bir mücadele icin bir neden
Ligden çekilmek büyük bir reaksiyondu ve bence yapılabilecek birçok şeyden daha etkili bir eylemdi. Sen ligden çekildin diye yok olup gitmeyecektin ki. O hamleyi yaptıktan sonra ilginç şeyler olabilirdi.

selcuk
28.04.2018, 18:55
Ligden çekilmek büyük bir reaksiyondu ve bence yapılabilecek birçok şeyden daha etkili bir eylemdi. Sen ligden çekildin diye yok olup gitmeyecektin ki. O hamleyi yaptıktan sonra ilginç şeyler olabilirdi.

ne olacakti

adamlarin önünü acmis olacaktin, bal ligine düsecektin ve spk seni donuna kadar davalarla bitirecekti

dünyada esi benzeri olmayan bir kulübü tarihden silmis olacaktin...

Enaldo61
28.04.2018, 19:14
ne olacakti

adamlarin önünü acmis olacaktin, bal ligine düsecektin ve spk seni donuna kadar davalarla bitirecekti

dünyada esi benzeri olmayan bir kulübü tarihden silmis olacaktin...
ee şimdi? Ne hakkını aldık, neyi alıcaz? Hiçbir şey. En azından şerefinle tepkini koyardın o zaman.

Ertan 51
29.04.2018, 09:23
Hocam senin kıyamadığın,bir çift laf konuşamadığın camianın hocası aykut sana sahtekar diyordu ağzının kenarı ile,dün de net olarak söylemeye başladı,sahada kafası yarık değildi soyunma odasına gitti Şenol hoca ne yaptıysa orda yaptı diyor,tiyatro sahneledi diyor,sahtekardır o diyor,
şimdi tüm bunları duyup ta vereceğin cevabın yok mu,
senin hiç gururun yok mu hocam,hiç bişi demiyecekmisin,
gerçekten çok ilginç adammışsın.

Oğuz B.
29.04.2018, 15:54
Hocaya kırgınız, kızgınız, küskünüz. Lakin;

Şenol Güneş > Herhangi bir fenerli.

İ. C. Ertem
29.04.2018, 21:20
Hocam seni anlamazlar.. Gerçekleri söyleyince ağlamış olursun, susunca korkak olursun. Çünkü sen Trabzonlusun, Trabzonsporda kariyer yapmışsın. Hürriyet başta olmak üzere sana sistematik olarak saldıran İstanbul medyası hiçbir zaman seni sevemedi ve anlamak istemedi. Çünkü bu iğrenç holiganizmi, bu psikolojik şiddeti, bu leş ayrıştırmayı bitirmek için çok konuştun çok didindin ama boş..

İstanbuldan ayrıl hocam. Senin yerin ayrıdır, şahsen sana olan sevgi ve saygım başkadır ama seni orada böyle yalnız böyle çaresiz görünce yıkılıyorum. Lanet olsun böyle lige...Fener medyası yırtınmaya devam etsin, sen her zaman tertemiz şampiyonluğu elinden alınmış hoca olarak hatırlanacaksın.

Sana, ailene ve şerefine laf eden, küfür eden, aşağılayan bu sosyal medya çukurlarının pisliklerini de Allah bildiği gibi etsin...

hay1699
29.04.2018, 21:28
Hayırlı olsun diyebilir miyiz?

Harvelli61
29.04.2018, 22:16
Hocam geri dööööönnn geri dööönnn.

Ogün YAZICI
30.04.2018, 01:03
1 haftadır kaybettiği prestijini milli takımın başında tekrar kazanacaktır

Beşiktaş'ın yeni teknik adamı da Abdullah Avcı olur

Türk futbolu için en doğrusu da bu

Sefasını Beşiktaş çekti
Bu saatten sonra Trabzona gelirse cefasını bize çektirirler

Çok düşman kazandı Beşiktaşı için

Ahmet Kara
30.04.2018, 01:12
1 haftadır kaybettiği prestijini milli takımın başında tekrar kazanacaktır

Beşiktaş'ın yeni teknik adamı da Abdullah Avcı olur

Türk futbolu için en doğrusu da bu

Sefasını Beşiktaş çekti
Bu saatten sonra Trabzona gelirse cefasını bize çektirirler

Çok düşman kazandı Beşiktaşı için
milli takıma gitmez. tff, fb-bjk maçından sonra aldığı karar ile şenol hocaya inanmadığını gösterdi, tiyatro yaptığını söyledi. bu insanlarla aynı ortamda nasıl çalışabilecek ?

ibrahim
30.04.2018, 01:23
milli takıma gitmez. tff, fb-bjk maçından sonra aldığı karar ile şenol hocaya inanmadığını gösterdi, tiyatro yaptığını söyledi. bu insanlarla aynı ortamda nasıl çalışabilecek ?

İstanbul'un şımarık üçüncü çocuğuna nasıl gittiyse öyle...

C.Guleryuz
30.04.2018, 05:49
Ya Şenol Güneş'e çok büyük saygım var, çok da severim kendisini ama şu sedyede çıkması, girdiği tripler bayağı bir eksi puan yazdı hanesine :D

Trabzonspor'a geri dönmesini istemiyorum. Bizim bulunduğumuz çizgiyi çoktan aştı kendisi. Daha yukarıları hedeflemesi lazım.

Ogün YAZICI
30.04.2018, 08:45

Bir şehrin fikrini sormayıp spor kompleksine ezeli rakibinin başındayken onun ismini veren irade milli takımın ve Türk futbolunun bu istikrarsız döneminde bu kadar desteklediği ve takdir ettiği spor adamını çoktan milli takımın hocası yapmıştır

Bu son yaşanan olaylar Şenol Güneş'i çok sevdiği ve ayıramadıkları camiasından ayırmanın bir parçası bile olabilir

Şenol Güneş de bana bunu yapanların milli takımını çalıştırmam diyebilecek birisi değil sonuçta

Ki Şenol Güneş'in haziranda milli takımın başına geçeceğini yayıncı kuruluşta görev yapan Bülent Timurlenk bir muhabbet sırasında sağlam bilgilerle söylemişti

Bunun üzerine ben de forumda dile getirmistim

Enaldo61
30.04.2018, 09:54
Şu Aykut dallamasını bu kadar konuşturuyorlar ya, bir Allahın kulu da çıkıp hokkalı bir cevap yapıştıramıyor ya, pes.

selcuk
30.04.2018, 12:16
Ya Şenol Güneş'e çok büyük saygım var, çok da severim kendisini ama şu sedyede çıkması, girdiği tripler bayağı bir eksi puan yazdı hanesine :D

Trabzonspor'a geri dönmesini istemiyorum. Bizim bulunduğumuz çizgiyi çoktan aştı kendisi. Daha yukarıları hedeflemesi lazım.

Trabzonspor asilmaz

Mollasalihoğlu
30.04.2018, 12:39

Trabzonsporlular bile rol yaptığını ima ediyorsa fbliler az bile yapıyor...

İ. SARAL
30.04.2018, 13:20
Geldiği an ilk 3 garanti. "Abartma ya" falan demeyin.

C.Guleryuz
30.04.2018, 13:57
Trabzonsporlular bile rol yaptığını ima ediyorsa fbliler az bile yapıyor...

Yapacağım yorum tuttuğum takıma göre mi olmalı yani? Bu mantıkla bakarsak şike sürecinde tüm Fenerbahçeli taraftarlar haklı yani, doğru mu anlıyorum?

Rol yaptığını ima etmiyorum, sedyeye filan gerek yoktu diyorum. Kafası yarılan birisinin sedyede ayılıp bayılmasını gayet komik buldum :D

C.Guleryuz
30.04.2018, 13:57
Trabzonspor asilmaz
Neden?

selcuk
30.04.2018, 13:59
Neden?

asilmayacak büyüklükte oldugu icin

tonya55
30.04.2018, 14:08
ülkenin en iyi hocası sensin ama bu tiyatroya gerek yoktu hocam.

kopeli
30.04.2018, 14:33
benimde kafamı yarsalar bende çıkar giderdim. burda tiyatroluk bir durum yok.

Enaldo61
30.04.2018, 16:32
Yahu adam belki baygınlık geçirdi, bu mevzuyla ilgili olanlar söylenenler resmen şaka gibi. Bir insanın kafasına türlü türlü maddeler yağıyor, bu kolay bir şey mi.

Oğuz B.
30.04.2018, 16:38
Ön bilgi: Hoca futbolculuk döneminde Erman Toroğlu ile çarpışıp aldığı darbeden dolayı günlerce hastanede kalıyor.

Bu olay: 66 yaşında bir insanın kafasına en az iki kere madde atıyorlar. Kontrol amaçlı hastaneye götürülmesini bizim mahalle bile komik buluyorsa çok da konuşmanın anlamı yok.

Zira bu fenerli ağzıdır. Kirlidir. Pistir.

Mollasalihoğlu
30.04.2018, 23:05
Yapacağım yorum tuttuğum takıma göre mi olmalı yani? Bu mantıkla bakarsak şike sürecinde tüm Fenerbahçeli taraftarlar haklı yani, doğru mu anlıyorum?

Rol yaptığını ima etmiyorum, sedyeye filan gerek yoktu diyorum. Kafası yarılan birisinin sedyede ayılıp bayılmasını gayet komik buldum :D

Ben de senin yorumunu komik buldum.

O kadar basit.

BERBATOV61
01.05.2018, 11:31
Ön bilgi: Hoca futbolculuk döneminde Erman Toroğlu ile çarpışıp aldığı darbeden dolayı günlerce hastanede kalıyor.

Bu olay: 66 yaşında bir insanın kafasına en az iki kere madde atıyorlar. Kontrol amaçlı hastaneye götürülmesini bizim mahalle bile komik buluyorsa çok da konuşmanın anlamı yok.

Bu olaylar sırasında kafasına ayakkabı atan beşiktaş taraftarından bahsetti mi ? Malum bu 3. darbe oluyor ozaman

kopeli
01.05.2018, 11:48

o anki durumunu nerden biliyorsun? bir insanın sedye ile taşınması showmenlik midir?

C.Guleryuz
01.05.2018, 14:04
1546515466

Ben bu fotoğraflara bakınca inanmıyorum kardeşim. İnanan inanabilir, saygı duyuyorum.

TSelif
01.05.2018, 14:07
İş olsun diye adam kafasını diktirdi yani öyle mi?
Pes diyorum :)

C.Guleryuz
01.05.2018, 14:15
Hmm... Yani fotoğraflar gerçeği yansıtmıyor fakat insanların kafasında kurdukları "yok canım ya o kadar da değil koskoca adam kafasını diktirecek değil" düşüncesi gerçekleri yansıtıyor, öyle mi?

Ben gerçek olan fotoğraflara inanmayı tercih ediyorum. Siz neye inanmayı istiyorsanız ona inanın :)

Oğuz B.
01.05.2018, 14:25
Biraz zorlama fazlaca gereksiz bir yorum olmuş.

Bu olaylar sırasında kafasına ayakkabı atan beşiktaş taraftarından bahsetti mi ? Malum bu 3. darbe oluyor ozaman

kopeli
01.05.2018, 15:04
Hmm... Yani fotoğraflar gerçeği yansıtmıyor fakat insanların kafasında kurdukları "yok canım ya o kadar da değil koskoca adam kafasını diktirecek değil" düşüncesi gerçekleri yansıtıyor, öyle mi?

Ben gerçek olan fotoğraflara inanmayı tercih ediyorum. Siz neye inanmayı istiyorsanız ona inanın :)
sen bence fb forumlarında yorum yap, rengini acıkca belli ediyorsun zaten.

C.Guleryuz
01.05.2018, 15:10
Aklını kendine sakla bence, dışarıdan bakıldığında gayet ihtiyacın var gibi duruyor.

Bu yaşıma kadar her zaman doğru olduğuna inandığım şeyleri savundum. Trabzonsporluyum diye Şenol Güneş'i savunacak değilim.
Siz böyle yapmayı tercih ediyor olabilirsiniz, saygı duyarım.

Ben fotoğraflara baktığımda yarık bir kafa göremiyorum.
Bu konuda da daha fazla boş muhabbete girip bu başlığı kirletmek istemiyorum.

falcon_61
01.05.2018, 15:19
Adamın şov yapmasını gerektirecek ney var onu anlamıyorum. Kafasının yarilip yarilmamasi sonucu mu degistirecekti. Kafasına cisim atıldı , içeri girdiler. Yarilsa da yarılmasa da maç tatil olacaktı.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda'
01.05.2018, 15:57
Gelirse başarılı olabileceğindne şüpheliyim, eskisi gibi elde oturmuş bi kadro yok, 3-4 tane yetenekli genç var ama eksikler çok ve ekonomik durum iyi değil. ŞG daha önce hazır kadrolara kondu ama bu sefer durum farklı.

İ. C. Ertem
01.05.2018, 16:15
1546515466

Ben bu fotoğraflara bakınca inanmıyorum kardeşim. İnanan inanabilir, saygı duyuyorum.

Aziz yıldırım mı servis etti bu fotoğrafları size?
Aşağıdaki fotoğraflara ve olaya konu 3 şahsın tutuklu olarak yargılanmasına inanabiliyor musun?

15469

Mert Oğuzlu61
01.05.2018, 16:49
Bu kafa yarılması konusunda medyaya servis edilen fotoğraflarda taraflardan birisi oynama yaptı orası kesin. İlk fotoğraflarda çizik bile yoktu, genelde o fotoğraflar kullanıldı ve algı oluşturuldu. Türkiye'de sırf ilk fotoğraflar yüzünden (yukarıda da koymuşlar) Şenol Güneş tiyatrocu ilan edildi ama basına sızan diğer fotoğraflarda kafasındaki yarık gözükmekte.

Eğer bu fotoğraflar doğruysa, önceki zımbalı A4 kağıdı gibi basına sızdırılan fotoğraflar ne amaçla, kimler tarafından medyaya, oradan da millete pompalandı ? Varsa böyle bir durum bence yasal yollardan gereği yapılmalı çünkü 1. fotoğraflarda hiçbir şey yok, 2. fotoğraflarda yarık var ve genel olarak 1. fotoğraflar kullanıldığı için milletin gözünde sanki tiyatroymuş izlenimi uyandırıldı.

Ben 2. fotoğrafa inanıyorum, kimse durup dururken kafasına 5 dikiş attırmaz. Mazoşistim diyorsa o ayrı konu, 65 yaşında adamın ergenlik yapacağını sanmıyorum. Bence Şb medya şikesi yaptı, basına ilk sızdırılan fotolar fake.

Fake ulan fake, sahte yani.

https://www.youtube.com/watch?v=gjP7RbDyF-I

C.Guleryuz
01.05.2018, 17:57
Aziz yıldırım mı servis etti bu fotoğrafları size?
Aşağıdaki fotoğraflara ve olaya konu 3 şahsın tutuklu olarak yargılanmasına inanabiliyor musun?
Aynen, Aziz Yıldırım whatsapp'tan attı.

Eğer aşağıdaki fotoğraf doğru ise sözlerimi geri alırım, sorun yok. Hangi fotoğrafın gerçek olduğunu nasıl anlayacağız? Bu konuda taraflardan resmi açıklamalar var mı?

Enaldo61
01.05.2018, 21:14
1546515466

Yahu sen bu fotoğraflara inanıp gelip burda paylaşıyorsan pes diyorum, kim çıkardıysa bunları sahtekardır.

erenslash
02.05.2018, 04:03
Şenol Güneş olayı şöyle oldu fener siyasi destek aldı beşiktaşı yıprattılar olay Trabzonspora kadar uzandı sonra gs maçında bjk iyi oynamasına rağmen kaybetti malum strest şu bu derken gs maçı hikaye terim hakemin elini omzuna atıyor rahatlık var bunlarda böyle bir adam işte kendisi bjk maçında izleyin lakayıt hareketleri var terimin

gsın önünü açtılar mesele bu ben Trabzonsporlu olarak gs ın şampiyon olmasını istemiyorum biz olamıyorsak kim olursa olsun ancak gs mı bjk mi deseniz bjk olmasıı isterim gs terime uyuz oluyorum hakeme el atması falan belli tablo anlayın bjkyi ezdiler bir nevi yıpratma politikası

şenol hoca bjkyi adam etti terim hikaye şişirme arkadaşlar şenol terimden daha iyi gs ın maçı aldığına bakmayın siz adamlar 10 kişi kalmasına rağmen gsdan daha iyi top yaptı şenol hoca farkı

nbay
02.05.2018, 11:25

aşağıdaki linke bir haber var şenol hocanın yaşadığı durumu aslında özetliyor,kendi ağzından gerçekten çıkmışmıdır bilinmez ama yaşamış olduğu durumu kesinlikle yansıtıyor diye düşünüyorum . keza hocanın sağlığıyla ilgili panik bir hali olduğu da bilinen bir gerçektir. tiyatro dediğimiz şeyi bence bjk kulubü hocadan bağımsız uygulamaya çalışmıştır. olaylara da biraz alet edilmiş gibi geliyor bana .

https://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/senol-gunes-tansiyondan-gitti-derbiyle-ilgili-yeni-detay-SXHBQ703889SXQ?utm_source=milliyet&utm_medium=partner&utm_content=daily&utm_campaign=milliyet_galeri

hay1699
02.05.2018, 13:32
Adam gibi yöneticilerimiz olsaydı, Şenol hoca bizde seri şampiyonlukları kutluyordu şimdi. Adam orda bordo mavi giyiyor diye aforoz ediliyor, burda gitti diye. Bu adama bu kadar yüklenene kadar 50 transfer yapıp kulübü batıran tiplere odaklanmalıyız bence.

erenslash
03.05.2018, 16:52
belki beşiktaştan ayrılır bize gelir yeteri kadar orada başarı sağladı zaten kaç kere şampiyon yaptı etti şampiyonlar lşigind ebaşarıl ıoldu herkes hala basında hocaya laf koyuyor erman da aynı şekilde bulmuşlar hocayı hehe değerini bilen bilir ayrı konu daha ne yapacaktı şenol hocamız neyse işin özü şu ayrılırsa bize gelme şansı var bu kadroyla ne kadar adam edebilir o ayrı konu şenol hocaya oyuncu almak kadro kurmak şart tabi ki yardımcı çalıştırıcılar da önemli

BERBATOV61
03.05.2018, 17:22
Neye göre terimden iyi hoca şenol güneş çok merak ediyorum hangi başarısı ile bunu anladılar acaba ?

Cardozo7
04.05.2018, 01:49
Neye göre terimden iyi hoca şenol güneş çok merak ediyorum hangi başarısı ile bunu anladılar acaba ?CL de ilk kez gruptan lider cikti
CL de grubu namaglup bitirdi
CL de ilk kez 3 depte de 3 puan aldi
Dünya kupasinda 3. Oldu (ülke olarak en büyük basarimiz)
Ligte gol krali cikarmadigi takim kalmadi
Ve bunlari hep pozitif futbol anlayisi sayesinde yapti, Terim gibi hile hurda ile degil :)

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

BERBATOV61
04.05.2018, 12:43
CL de ilk kez gruptan lider cikti
CL de grubu namaglup bitirdi
CL de ilk kez 3 depte de 3 puan aldi
Dünya kupasinda 3. Oldu (ülke olarak en büyük basarimiz)
Ligte gol krali cikarmadigi takim kalmadi
Ve bunlari hep pozitif futbol anlayisi sayesinde yapti, Terim gibi hile hurda ile degil :)

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Dostum siz şenolu öveceksiniz diye insanı Terim hayranı bile yaparsınız şu yazdıklarınla terimden büyük hoca oluyorsa şenol güneş diyecek lafım yok.

Enaldo61
04.05.2018, 16:44
Terim'in Şenol Güneş'ten tek artısı UEFA ama Şenol Güneş de Dünya Üçüncüsü yaptı, yani şu bariz daha iyi hoca denilemez.

erenslash
05.05.2018, 11:29
terim sadece artist vitrini var şenol hoca akıllı ,bilgili konuşması yerinde zekası üst seviyede hatta şöyle diyeyim bana göre abdullah avcı fatih terimden daha iyi

şenol güneş terimin yerine milanda olsa kovulmazdı bunu bir yere yazalım

kesinlikle şenol hoca terimden daha iyi

hocanın gs maçını kaybetme nedeni tamamen taraf ve baskı başka bi rşey değil

gs ın yolunu açmak ve fenerin önünü açmak için bjk ve başağın üstüne oynadılar başak hükümet takımı yok efendim bjk fener maçında bilmem ne

açık konuşayım abdullah avcı ve şenol hocanın üstüne oynadılar ince ayar çektiler tablo net :))) terimle ilgisi yok

David_LuiZ4
05.05.2018, 11:47
Terim ile Şenol hocayı kıyaslamak için ikisinin aynı anda İstanbul takımlarının başında uzun süre görevde olması gerekiyor...Böyle bir süreç olmadığı için konu tartışmaya kapalı...

Oyun üstünlüğü oyun zekası bakımından Şenol hoca en iyi yerli teknik adamdır bence...Terim ise oyuncu iletişimi psikolojisi bakımından en iyi yerli diyebiiriz...Terim'in bir şansı da 92-96 arası milli takımın başındayken gelecek vaadeden genç millileri görevi gereği tespit edip bunları gsye kazandırarak derece elde etmesi ve Hagi faktörüdür...Terim'in kadroların muhakkak bir dünya yıldızı falan olmuştur...Drogba Sneijder Hagi vs...Ve fakat Şenol hocanın kadro kalitesi olarak bu tip yıldızlarla çalışma şansının hiç olmadıği da açıktır...Bu sene bjk şl grubundan "yıldız" oyuncularla değil takım oyunuyla çıktığı da aşikârdır...

Şenol hoca ile ilgili bir gerçek daha vardır ki kendisi ne zaman bir yerde başarılı olsa başarının kendisinden kaynaklanmadığı yazılır çizilir..Yani bu adam uzaya çıksa da bir şekilde birileri tarafından karalanıyor...Yakın tarihten tonlarca örnek verebiliriz karalamalara...Yani bu adamın makus talihi midir nedir her başarısına birisi bir kulp takıyor buluyor...Ve haddi olmadan futbol geçmişi vasat birileri tarafından yapıliyor bu...Sadece İstanbul'da değil bizim aramızda da var bu vasat tiplerden...

ESER
05.05.2018, 12:08
Terim'i gunahim kadar sevmem .Kendisi ulke futbolunda baronlasmis sevimsiz bir sahsiyet ama adamin gecmiste yakalamis oldugu basariyi degersizlestirmekle " senol hep hazur dakimlara gonayii, " üfürmeleri ayni sey. Bir sahistan hazetmiyoruz diye yaptiklarini yok sayamayiz. Bu terim icin de boyle, senol gunes icin de. Adam avrupada basarinin edirne'den cikmak oldugu bir devirde, ülkece övünülecek yegane basari kriterinin buyuk bir takimi yenmek oldugu bir donemde ciddi takimlari yenerek uefa kupasini kazandi. Bu bir milatti ve kibirinin bekli de sebebi bu.
Ayni sekilde ulkenin yukselen futbol ivmesini en verimli sekilde degerlendirip milli takima tarihindeki en onemli basarisini yasatan senol gunesin yukselttigi cita da bir milattir. Daha iyisi yapilana kadar her iki hoca da ulkenin en basarili isimleridir. Boyle benim babam senin babani dover capinda bir tartisma ikisinin de degerinden birsey goturmeyecegi gibi deger de katmaz.

Sent from my VFD 700 using Tapatalk

artvints
05.05.2018, 15:46
Terim ile Şenol hocayı kıyaslamak için ikisinin aynı anda İstanbul takımlarının başında uzun süre görevde olması gerekiyor...Böyle bir süreç olmadığı için konu tartışmaya kapalı...

Oyun üstünlüğü oyun zekası bakımından Şenol hoca en iyi yerli teknik adamdır bence...Terim ise oyuncu iletişimi psikolojisi bakımından en iyi yerli diyebiiriz...Terim'in bir şansı da 92-96 arası milli takımın başındayken gelecek vaadeden genç millileri görevi gereği tespit edip bunları gsye kazandırarak derece elde etmesi ve Hagi faktörüdür...Terim'in kadroların muhakkak bir dünya yıldızı falan olmuştur...Drogba Sneijder Hagi vs...Ve fakat Şenol hocanın kadro kalitesi olarak bu tip yıldızlarla çalışma şansının hiç olmadıği da açıktır...Bu sene bjk şl grubundan "yıldız" oyuncularla değil takım oyunuyla çıktığı da aşikârdır...

Şenol hoca ile ilgili bir gerçek daha vardır ki kendisi ne zaman bir yerde başarılı olsa başarının kendisinden kaynaklanmadığı yazılır çizilir..Yani bu adam uzaya çıksa da bir şekilde birileri tarafından karalanıyor...Yakın tarihten tonlarca örnek verebiliriz karalamalara...Yani bu adamın makus talihi midir nedir her başarısına birisi bir kulp takıyor buluyor...Ve haddi olmadan futbol geçmişi vasat birileri tarafından yapıliyor bu...Sadece İstanbul'da değil bizim aramızda da var bu vasat tiplerden...
milli takımın arama tarama projesinde görev alıp bu avantajı gs lehine kullanması hep haksızlık olarak gelmiştir bana.

David_LuiZ4
05.05.2018, 17:47
milli takımın arama tarama projesinde görev alıp bu avantajı gs lehine kullanması hep haksızlık olarak gelmiştir bana.

Gayet tabi haksızlık.

Oyuncu kalitesinin olmadığı bir yerde Terim'in işi olmaz zaten olmadı da...Her zaman ligin en iyi topçularını ya milli takımdan ya da para basarak gsye getirtmiştir ve böyle başarılı olmuştur...Arkasındaki basın lobisi sayesinde "vay sen futbolcu ayartıyorsun" gibi bir tepki de görmemiştir...Şenol hoca mesela bu transfer işlerine hiç bulaşmaz o yönden Terim'den ayrılıyor...Buna sen haksızlık dersin başkası fırsatı kullanmak der...

Soner Albayrak
05.05.2018, 22:52
Hocam ne olur gel kurtar bizi. Şimdi değilse ne zaman?

pazarkapılı
06.05.2018, 12:29
yeni fikirlere yeni diyaloglara yeni modellere kapalı her topluluk gibi yuzyıllar sürecek esarete kilitlenmişlige caresizlige tekrara ne zaman farkına varıcagız merak ediyorum....

çaresizligimiz, siyasetten, ekonomiden, sanattan, kültüren, spordan gayrı degil, bu bir alınyazı gibi gölge gibi bizi heryerde takip etmesinden arastırıp okumamamızdan bilgisizlikten sömürülme kaynaklı....tekrarı, aynı sonucları, günlük basarıyı gecmisin yaralarını bu klube bu sehre sokmaya inat etmenin baska acıklamasını bulamıyorum....

bakın, klubunun 80 kusur yasındaki cınarlarını, futboldan aktif olarak kopuk gecen onca senelere ragmen takımı idare ettirmenin anlamı nedir biliyormusunuz; iflas....klubun kapısına kilit vurmaktan beter, acı bir tokat gibi insanın suratında patlayan utanc....illa ki klup iflas etti diye soylemeye gerek cıkan sonuc bize bunu gösteriyor....

onceden yazmıstık; altyapı bir prosestir diye....altyapıyı yetistirecek adamın fikrin ideolojin felsefen olmadıgını tek bir adamın trabzonda bu işlerden anladıgını bize gecmis yonetimlerde göstermisken nasıl düzelteceksiniz nasıl işler kılacaksınız bu organizasyonu birisi cıkıp acıklayabilir mi?sayın sümer en büyük sorumlu ise kendisine kolaylıklar diliyoruz isi herkesten daha zormus....organizasyonsuzlukla, kişisel harektlerle gayretlerle ve üstelik yetersizliklerle gizlilikle neyi nasıl yapacaksınız bir bilebilsek....kendimi bildim bileli senol hoca asagı senol hoca yukarı senol soyle senol boyle; vallahi de billahi de bıktım....

öncelerden beri yazdık, ruhunu kaybetmiş/satmış bir devrimciden daha tehlikelisi yoktur diye....klup, artık actıgı yolda yürüdügü yolda cözmesi gerekenleri muesses nizamın degerli kollarında sonuclandırması gerektigini biliyor ve kişilerde asansor gorevini yapacak noktaya gelmişse uzatma süreleri baslamıstır demektir....hazırlanın necmiati, yolspor,idmanocagı,24 subat diyecegine hazırlan agaoğlu hazırlan usta hazırlan hacıosman demiştir, kaybeden sey ise ruhu olmustur bilmem onunda farkında olan var mı?....

bir milyon sene horon oynayabilirsin, kemence calabilirsin itirazım yok ama rock müzik nedir, alternatif rock, nu-metal nedir yada gitar nedir dersen burada bir sıkıntı var demektir, sehirde ne yazıkki gitarın varlıgından haberdar olmayan bir nesil yaratılmıs ve buda üzülerek soylemeliyim ki horonla kemence ile yapılmıs(tamamen orneklemedir)....iyi bir kemence ustası ile sadece iyi bir kemenceci cıkarabilliriz o da isterse artık, daha bunu tanıtması dünya ile rekabeti, evrensel müzige katkısı, pazarlaması ve seri üretimi var....yahu bu kadar sene ne yaptınız tüm yonetimler diye kimse de sormaz mı?....gelsin senol, paracı senol, hazıra konan senol, vallahi bu kadar eziyet olamaz iki taraf icinde....

tekrardan belirtelim, stratejiniz ile taktik apayrı seyler, bazen beraberlik bazen yenilgi bile stratejiktir....taktik ile günlük kazanclara odaklanılır, senol hoca gelince bir iki macda taktiksel dogru yapacakmısda biz o sayede mac kazanacakmısız....bakın su unutulmasın ki, hocanın bu takıma- ki gelirse- stratejisiz plansız 5. kez gelişi olacak, üzülerek belirtiyorum ki, sonuc gecmiş donemleri gibi olacak....cünkü insanları degerlendirecegimiz bir referans noktası yok, yani biz hocayı ne olursa basarılı gorecegiz? oyuncu mu yetistirecek -ki kariyerinde sıfırdan alıp türk futboluna sundugu oyuncu var mı bilemiyorum-, küskün topcuları mı adam edecek?....

fatih terim ve senol hoca türk futbol tarihi kitabında, sosyolojik olarak uzun süreli olarak incelenmesi gereken iki kronik vaka....bu iki isimden cok ders almamız gereken yanlar var....hocanın ozgurlugumu verdim demeside burada notlara eklenmesi gereken onemli bir detaydı bence....

yasam oldukca kısa; nirvanayı, korn'u, python'ı, kuantum fiziğini, ustat nazım'ı, grunge müziği, algoritmayı, yeni zelandayı da bilmek gerek varlıklarından haberdar olmak gerek....
iyi pazarlar....

Travelair
06.05.2018, 12:41
Strateji lafını demin kullandım. Yani eğer laf banaysa ne kastettiğimi anlamamışsınız. Burda yazmaya tövbem var, isterseniz o lafı kullandığım başlıkta tartışabiliriz

gercekten okumadım, haberim yok, aksi yonde birsey soylemisseniz ona da saygım sonsuz....

iyi pazarlar....

Anladım, yanış anlama için kusura bakmayın, cevabınız için teşekkürler, iyi pazarlar

pazarkapılı
06.05.2018, 12:45
Strateji lafını demin kullandım. Yani eğer laf banaysa ne kastettiğimi anlamamışsınız. Burda yazmaya tövbem var, isterseniz o lafı kullandığım başlıkta tartışabilirizgercekten okumadım, haberim yok, farklı bir fikre sahip isek o fikrede saygım sonsuz....

iyi pazarlar....

Ahmet Kara
06.05.2018, 14:35
Hayrettin Hacısalihoğlu'nun paylaşımı :
15479

Anlaşılan o ki, Şenol Güneş'i bekliyorlar. Gelmezse ne olacak ? B planları var mı bilmiyoruz. Yerli olarak Güneş ve Avcı dışında ki tüm isimler hata olur, hele ki bir de S. Aybaba'yı getirirlerse sonlarını hazırlarlar.

Gökhan Balcı
06.05.2018, 15:51
Hayrettin Hacısalihoğlu'nun paylaşımı :
15479

Anlaşılan o ki, Şenol Güneş'i bekliyorlar. Gelmezse ne olacak ? B planları var mı bilmiyoruz. Yerli olarak Güneş ve Avcı dışında ki tüm isimler hata olur, hele ki bir de S. Aybaba'yı getirirlerse sonlarını hazırlarlar.

:D aşık falan mı acaba o nasıl paylaşım yahu

David_LuiZ4
06.05.2018, 21:16
Güneş ufuktan şimdi doğar yürüyelim arkadaşlar!

Onur Akyüz
07.05.2018, 01:02
15482

Hacısalihoğlu yoğun bi şekilde mesaj veriyor.

Bu iş oluyor sanırım. :)

Hami_41
07.05.2018, 01:45
Hadi inşallah... :)

İ. SARAL
07.05.2018, 08:59
Arkadaşlar Şenol gelsin herkese benden çay.

homosapiens
07.05.2018, 09:40
Şenol Güneş'i ben de isterim fakat son zamanlarda yaşadıklarından ötürü morali, konsantrasyonu bozuldu;epey yıprandı. Umarım çabuk atlatır bu dönemi. Ayrıca bize gelirse zaten şike meselesinden beri federasyon nezdinde antipatik biri olduğu, ilaveten son dönemde dost kadar edindiği düşman nedeniyle hocayla uğraşacaklarını düşünüyorum ki bu da bizimle uğraşmaları demektir. Bu durumda da taraftar, hocaya ve takıma her zamankinden daha çok destek çıkmalıdır.

Ne yazmak için girdim ne yazdım ya. Asıl diyeceğim; Hacısalihoğlu'nun aleni imaları, Şenol Güneş şu an hedefi olan bir takımın sözleşmeli hocası olduğundan ne kadar etiktir? Bilmek için soruyorum. Aynısı bize yapılsa hoşumuza gitmeyeceği kesin.

Adem Erdoğan
07.05.2018, 09:42
Hoca değil
Efsane değil
Trabzonspor'un efsanesi değil

Ersun gelsin bence..

Onur Akyüz
07.05.2018, 10:34
Hacısalihoğlu ya çok romantik bir adam ya da..

15483

A.Gökhan AKIN
07.05.2018, 10:53
Sabah namazına kalkmış adam güzel görmüş çekmiş etmeyin böyle.

Bu hesap hangi hesap yahu fake olmasın. :)))

A.Gökhan AKIN
07.05.2018, 11:07
Bildiğin fake hesap bu görünen

Onur Akyüz
07.05.2018, 11:40
Fake değil diyorlar valla, hesap gerçek gibi.

Yiğit Gayretli
07.05.2018, 13:04
Hesap fake değil.

A.Gökhan AKIN
07.05.2018, 13:28
Hesap gerçekse
Koca Trabzonspor’un yöneticisi
Yaş gelmiş 70’e
Bu romantizm için
Tebrik etmek lazım

Yiğit Gayretli
07.05.2018, 13:59
Hesap gerçekse
Koca Trabzonspor’un yöneticisi
Yaş gelmiş 70’e
Bu romantizm için
Tebrik etmek lazım
Sürekli öyle fotoğraflar paylaşıyor. Yayladan, köyden... Anlam yükleyen biziz.

A.Gökhan AKIN
07.05.2018, 14:40
Sürekli öyle fotoğraflar paylaşıyor. Yayladan, köyden... Anlam yükleyen biziz.

Yiğit durup dururken mi anlam yüklüyoruz yahu :DD

Fatih Çelik
07.05.2018, 15:09
Hayrettin Bey bence böyle lüzumsuz yere sürekli güneş paylaşmaz. Hadi paylaştı diyelim. Yani bence ima olduğu açık şimdi belki de falan :)

Şenol Hoca gelsin başarılı olmasın. Yeter ki onu ilk tanıdığım gibi sevebileyim. Yaptıklarını göz ardı edebileyim

Yiğit Gayretli
07.05.2018, 15:34
Yiğit durup dururken mi anlam yüklüyoruz yahu :DD

Ben durup dururken demedim de devamlı böyle fotoğraflar paylaşıyor ama :)

Gürkan Asma
07.05.2018, 18:19
Hesap fake değil, 2 yıldır ekli bende facebook ta. Her sabah böyle karadeniz manzaraları paylaşır Hayri emice :) . Fakat bu Güneş paylaşımları %100 Şenol Güneş iması, manzara falan değil amaç.

Gökhan Balcı
07.05.2018, 18:44
Adam tamamen alakasız yerden hiçbir şey yapmadığı halde kafayı yedirtti millete.

Emre Çömez
07.05.2018, 19:26
Şenol Güneş: "Taraftarımız git demediği sürece buradan ayrılmam. Karakterim, çizgim belli."

Mert Acar
07.05.2018, 19:34
Daha ne kadar hayal kırıklığı be hocam...Bjk efsanesi olması yönünde ilerliyosun daha da konuşmam hadi sana mutluluklar.

artvints
07.05.2018, 19:54
sözleşmesi varken bana teklif var gitmek istiyorum diye sağı solu oynayacak bir adam değil, böyle olduğunu çok net biliyordum. kore'de bile yapmadı bunu. burak yılmaz tarzı değil yani. biz de önümüze bakalım, iyi olur. enerjisi yüksek bir hoca gerekiyor, yeni bir hoca çıkartmanın zamanı geldi.

Ozan Yılmaz
07.05.2018, 20:01
https://pbs.twimg.com/media/Dcm6p-cWAAAkReB.jpg

Tüh bütün planlar suya düştü, 1 senemiz daha heba oldu çünkü dünyadaki tek alternatif oydu

Fatih Çelik
07.05.2018, 20:07
Ah hocam ah. Daha sabah temennilerimizi yazdık. Varolduğun kulübe bağlılık konusunda Fatih Terim'in tırnağı olamazmışsın sen. Yok kendini kanıtlama yok meydan okuma dedik geçiştirdik ama sen imkan istiyorsun başarı istiyorsun. Senin derdin Trabzonspor falan değil bu belli oldu. İnşallah stattaki ismin de tez zamanda tarihe karışır. Biz seni Trabzonsporlu biliyorduk gerçi "Değilim, futbol adamıyım" demiştin. Sen futbolun adamı olmaya devam et. Ama eşeklik bizde ki kendi yetiştirdiklerimize el açacak kadar diplere düştük. Sen hala bu şekilde Trabzon'a Trabzonspor'a bir şeyler vereceğini bizi temsil ettiğini düşünüyorsan yanılıyorsun onu da belirteyim.

Ahmet Kara
07.05.2018, 20:26
yönetime kocaman bir eksi. şenol güneş'i bekliyorsunuz ha, işte öyle kalırsınız. geldiğiniz gün hocanızı da seçecektiniz. şimdi bunlar gider samet'i başımıza bela eder.

selcuk
07.05.2018, 20:36
https://pbs.twimg.com/media/Dcm6p-cWAAAkReB.jpg

Tüh bütün planlar suya düştü, 1 senemiz daha heba oldu çünkü dünyadaki tek alternatif oydu

bu benim gözümde hic biseyi degistirmez

buna ragmen gelmesini bekliyorum, simdi gelmiyorsa bir dahada gelmesin...

Fatih Çelik
07.05.2018, 20:38
bu benim gözümde hic biseyi degistirmez

buna ragmen gelmesini bekliyorum, simdi gelmiyorsa bir dahada gelmesin...

Biz de bunu diyoruz abi. Değişecek ne kaldı zaten? Hepsini değiştirdi sağ olsun.

Ogün YAZICI
07.05.2018, 22:06
Ahahaha yine şaşırtmadı

Adam dünyanın en güzel şehrinde düzenini kurmuş parası gıcır kızını evlendirmiş ailesi yanında

Dolmabahce'den Faroz'a döner mi sandınız
Havaalanında o gencecik Trabzonsporlulari polise teslim ederken üzerine giydiği ego ve kibirden oluşan kıyafeti iyi gördüm ben

Geçiniz efsane ayaklarinı

Onur Akyüz
07.05.2018, 22:26
Büyük hayalkırıklığı oldu benim için.

Bu sene gelmezse hiç gelmesin, bütün Trabzon seni bekliyor, bunu bile bile böyle laf edilmez abi. Valla acayip moralim bozuldu.

Bu şehrin sana ihtiyacı vardı ya!

Gelmen lazımdı!

İ. C. Ertem
07.05.2018, 22:29
Ahahaha yine şaşırtmadı

Adam dünyanın en güzel şehrinde düzenini kurmuş parası gıcır kızını evlendirmiş ailesi yanında

Havaalanında o gencecik Trabzonsporlulari polise teslim ederken üzerine giydiği ego ve kibirden oluşan kıyafeti iyi gördüm ben

20 yaşında trabzonsporun geçmişini, başarılarını, şenol güneş efsanesini bilmeyen bir grup sözde taraftar kalkıp hep bir ağızdan havalimanında "sen trabzonu sattın, rezilsin, trabzonluyum demeyeceksin, kaça sattın trabzonu" diyerek kendi memleketinde hocayı aşağılayacak onurunu kıracak, hoca da tepki gösterince ego ve kibirli olacak (!) pes yahu! Şenol Güneş'in yerinde başka bir teknik adam aynı muameleye maruz kalsa idi kesin şikayetçi olur ve yargılanmalarını sağlardı ama şenol güneş polise teslim etmediği gibi şikayetçi de olmadı. O videoda zaten hoca çok açık bir şey söylüyor: "Trabzonsporlu satmaz, bunu yapan Trabzonlu değil" diyor. Biz hocayı Ünal Karaman ile 2002'den hatırlıyoruz. Efsaneliğinden hiçbir şey silinmedi, silinmeyecek de. Her zaman da kupası çalınan onurlu dürüst bir spor adamı olarak hatırlanacak...

Ogün YAZICI
07.05.2018, 22:33
20 yaşında trabzonsporun geçmişini, başarılarını, şenol güneş efsanesini bilmeyen bir grup sözde taraftar kalkıp hep bir ağızdan havalimanında "sen trabzonu sattın, rezilsin, trabzonluyum demeyeceksin, kaça sattın trabzonu" diyerek kendi memleketinde hocayı aşağılayacak onurunu kıracak, hoca da tepki gösterince ego ve kibirli olacak (!) pes yahu! Şenol Güneş'in yerinde başka bir teknik adam aynı muameleye maruz kalsa idi kesin şikayetçi olur ve yargılanmalarını sağlardı ama şenol güneş polise teslim etmediği gibi şikayetçi de olmadı. O videoda zaten hoca çok açık bir şey söylüyor: "Trabzonsporlu satmaz, bunu yapan Trabzonlu değil" diyor. Biz hocayı Ünal Karaman ile 2002'den hatırlıyoruz. Efsaneliğinden hiçbir şey silinmedi, silinmeyecek de. Her zaman da kupası çalınan onurlu dürüst bir spor adamı olarak hatırlanacak...

Tek birşey diyeceğim;
Besiktas taraftarı git demedikçe gitmem dedi ya kendisini efsane olarak gören sizler camiası bu kadar zor durumda iken onu beklerken

Besiktas taraftarı adama kuru kuru git demez git deyişleri çok sert olacak
İşte o gün sizler bugün Trabzon'a sırtını dönen bu kişiyi bağrımıza basarsanız yazıklar olsun

Efsane olan adamın derdi para olmaz
Lüks olmaz
Rahat olmaz
Mevki olmaz

Trabzonspor olur
Kaos olur
En zor günde feda deyip o camiaya liderlik etmek.olur

Ödü kopuyor kendisine yakın isimler yönetime geldi kendisini şehre geri döndürüp feda dedirtecekler diyr

Arda'
07.05.2018, 22:35
Transfer başlığına da yazdım adamlar ŞG için kupa maçına çıkmadı seneye de men yiyecekler Fiko her zaman yaladığı cumhurbaşkanını karşısına aldı ŞG için çünkü biliyor böyle bi adamı kolay kolay bulamaz. Aybaba ve Bilic dönemleri evet kötü değildi ama Fikoyu kurtaran ŞG oldu sportif başarı olmasaydı görürdüm onu. Sözleşmesi bitmeden bjkden ayrılamaz adamlar enayi değil ki bıraksınlar.

Sefer A.
07.05.2018, 22:48
Ah hocam ah. Daha sabah temennilerimizi yazdık. Varolduğun kulübe bağlılık konusunda Fatih Terim'in tırnağı olamazmışsın sen. Yok kendini kanıtlama yok meydan okuma dedik geçiştirdik ama sen imkan istiyorsun başarı istiyorsun. Senin derdin Trabzonspor falan değil bu belli oldu. İnşallah stattaki ismin de tez zamanda tarihe karışır. Biz seni Trabzonsporlu biliyorduk gerçi "Değilim, futbol adamıyım" demiştin. Sen futbolun adamı olmaya devam et. Ama eşeklik bizde ki kendi yetiştirdiklerimize el açacak kadar diplere düştük. Sen hala bu şekilde Trabzon'a Trabzonspor'a bir şeyler vereceğini bizi temsil ettiğini düşünüyorsan yanılıyorsun onu da belirteyim.

Ahahaha yine şaşırtmadı

Sizleri çok seviyorum renkdaslarim, efsâne kesinlikle o degil, vallâhi sizsiniz bizleriz...

terim hirtosunun bagliligini çok kez yazdim, herif gsnin köpekligini yapar, geldiginde de "sevmem ama gelmesi iyi olmadi takimi gazlar sampiyon yapar" demistim, tirsiyordum bundan, tirstigim oldu olacak herif sampiyon olacak... tff ile olan dâvasinda da kazanan o olmus hey gidi hey....

TSemih61
07.05.2018, 22:52
Transfer başlığına da yazdım adamlar ŞG için kupa maçına çıkmadı seneye de men yiyecekler Fiko her zaman yaladığı cumhurbaşkanını karşısına aldı ŞG için çünkü biliyor böyle bi adamı kolay kolay bulamaz. Aybaba ve Bilic dönemleri evet kötü değildi ama Fikoyu kurtaran ŞG oldu sportif başarı olmasaydı görürdüm onu. Sözleşmesi bitmeden bjkden ayrılamaz adamlar enayi değil ki bıraksınlar.
Yazdıklarının tam zıttı bir durum var. Fikret O. burnu havada bir adam, daha geçen sene sözleşme konusunda sıkıntılar oldu ŞG ile. ŞG'nin istifa etmesini ve önünün açılmasını bekledi. Kendi kovsa ve seneye yeni getirdiği hoca başarısız olsa ihale üstüne kalacak, ŞG beklediği hamleyi yapmayınca mecbur devam etti.

F.O. acayip kibirlii dünyanın en iyi başkanı olduğunu zannediyor. kurduğu kadronun da şampiyonlar liginde yarı final oynayacak kalitede olduğunu düşünüyor. Hatta Avrupa Ligi'nden elendiler ilk sene ve sonraki sene de şamp. liginde başarısız oldular. avrupada da devam edemediler. şampiynoluk da tehlikeye girdi ligde. vesaire vesaire. FG'nin eline koz geçsin anında kapının önüne koyar ŞG'yi. bu sene bunca transfer üstüne başarısız oldukları için içinde şgye saydırdığına %100 eminim. Ama dediğim gibi onu kovup yerine başka birini getirme riskini göze alamadı geçen sene bu sene hiç alamaz.

Kendi açımdan ŞG'ye bir parantez açayım, 2 sene öncesine kadar ölümüne savunurdum herhalde. BJK'ye gittiği için de zerre kızmadım ama son 2 yılda demeçlerinde iyice sapıttı. öyle böyle değil acayip yalakalık yaptı bjk taraftarına. bize yönelik her söylediği söz olumsuzdu. son bjk-ts maçında hal ve hareketleri sanki karşısında düşman kulüp varmış gibiydi. bu sene genelinde maçlarda sakin kalan şg bizim maçta hakeme bile oynadı. ts defterini çoktan kapatmış bir isim. gelmesini zerre isteimyorum ama illa da yerli diye diretiyorlarsa samet rıza vs. olacağına şg olsun buna itirazım yok, sonuçta bu iş profesyonellik bir bakıma. bizim lehimize olacaksa niye hayır diyelim?

Harvelli61
07.05.2018, 23:05
Vay be dersteydim açıklama yaptığı saatlerde twitterda biyerde okudum trol falan sandım baktım herkes aynı şeyi yazıyor vallahi öyle bozuldum anlatamam.Bugüne kadar heryerde savundum Bjk'nin başına geçti yine savundum ama bi Fatih Terim kadar olamadın be hoca,kulüp olarak en zor zamanımız'dada yanımızda olmayacaksan nerde senin Trabzonspor'luluğun? Böyle isteksiz isteksiz geleceğine hiç gelmesin zaten koskoca Trabzonspor senin nazını çekemez kusura bakma hoca.

Beşiktaş'ında mutluluklar sana umarım o çok sevip saygı duyduğun taraftar yine ayakkabı atmaz kafana, yine attılar diyelim bu sefer seni savunan bi Trabzonspor camiası olmayacak bunuda böyle bil.

Soner Albayrak
07.05.2018, 23:07
En ihtiyacımız olduğu zamanda sen bizi yüz üstü bırakıyorsun. Neyse hocam canın sağ olsun. Eyvallah.

Ahmet Kara
07.05.2018, 23:21
şenol güneş, gelecek sene de beşiktaş'ta ilk 3'e giremezse ve yollar ayrılsa, bizim yönetim de alıp getirse, camianın tavrı ne olur zaman çok merak ediyorum.

Sefer A.
07.05.2018, 23:34
şenol güneş, gelecek sene de beşiktaş'ta ilk 3'e giremezse ve yollar ayrılsa, bizim yönetim de alıp getirse, camianın tavrı ne olur zaman çok merak ediyorum.
o yönetimiiinnn........

TSemih61
07.05.2018, 23:40
https://twitter.com/futbolarena/status/993586753255636992

Şenol Güneş: "Bu kadar güzelliğin ve sevgi selinin olduğu Beşiktaş'tan ayrılmayı doğru bulmuyorum. Buradayım! 1 yıllık mukavelem sürüyor."

Niye hozam Trabzon'da güzellik ve sevgi yok mu :D

Emrah KabuL
07.05.2018, 23:45
Bjk'den kovulmadıkça gelmez ne yazık ki.. ve sizler de bunu diyen bir adamı efsane olarak görüp eğer ki gelirse yine baş tacı yaparsınız.
Şu takımın başına yerli de gelse yabancı da gelse takım biraz toparlanmaya başlasın mevcut hocanın yerine gelecek hoca bellidir..tabi bu sefer elinde büyük bir koz var.. o yüzden biraz zor.

Sefer A.
08.05.2018, 00:00
Bjk'den kovulmadıkça gelmez ne yazık ki.. ve sizler de bunu diyen bir adamı efsane olarak görüp eğer ki gelirse yine baş tacı yaparsınız.
Şu takımın başına yerli de gelse yabancı da gelse takım biraz toparlanmaya başlasın mevcut hocanın yerine gelecek hoca bellidir..tabi bu sefer elinde büyük bir koz var.. o yüzden biraz zor.
anlamadim kimin elinde koz var, varsa niye gelmesi zor ?

B61
08.05.2018, 00:00
Mesela ben kulübüm bu denli zor durumdayken, mevcut kulübümde ne kadar iyi durumda olsam da "bana ihtiyaçları var, müsaade istiyorum" der ve kulübümü oradan çıkarmak için her şeyi yaparım. Hele ki kariyerimin sonlarına yaklaşmışsam...

Ama Şenol Güneş bunu yapmıyorsa kendisi bilir. Suçlamıyorum kimseyi, sadece ben bu kararı gözüm kapalı verirdim.

Neyse, herkesin yolu açık olsun.

Onur Akyüz
08.05.2018, 00:05
Bu yaz gelirse gelir gelmezse bi daha gelmesine gerek yok.

Ben asla istemem!

castillo61
08.05.2018, 00:28
Onca sözü saçmalığı sineye çektik, ŞL maçı öncesi Trabzonspor gafından dolayı kendimizi avuttuk, en zor dönemde gelir dedik ama yok arkadaş adamın umrunda değiliz. Hem maç öncesi hem de sonrası üstüne basa basa bu konuya değinmesi yeterince net.

Benim tarafımdan ayrılık olmazmış... Sevgi seliymiş... Çok değil seneye ilk 2'ye girmesin görürüz yaşanacakları.

Ogün YAZICI
08.05.2018, 00:31
Yahu açın videosunu izleyin ,sesi defalarca kafanızın içinde yankılansın

Adam bütün ihtişamı ile şu cümleyi söylüyor :
"Mukavelem olsun olmasın bu kadar sevginin olduğu bir yerde kendimden kaynaklanan bir ayrılık olmaz

Yahu bu şehirde sana kompleksin adı verildi
İnsanlar şu başlıkta twitterda sokakta kahvede senin için birbirini yiyor.Bunun sebebi de sana efsane,Trabzonspor'un kendisi diyen ciddi bir kesimim hale daha var olması

Gelmiş sana efsane diyen insanların takımı bu kadar zor durumda iken 2 yıllık sevgiyi seni sen yapan tüm duygulara üstün kılıyorsun

Ve bunun üstüne bu adama hale daha efsane ,saf,Trabzonspor onun için herşeyden üstün diyen insana acırım

Ekmeginden de sütünden de bjk faydalansın ben sadece suna yanıyorum ;

2 yıldır sırf bu adam yuzunden bjk maclari oncesi sehirde cok yumusak havalar görüntüler esti

Büyüklerle sevişmek Trabzonspor'un işi değil

Mert Acar
08.05.2018, 00:35
Bu taraftar ne olursa olsun her zaman Şenol Güneşe saygı duydu ve sevdi..Hocanın yorulduğu,yıprandığı dönemler oldu..Bıraktı. Ama her zaman sevildi. Evet camia ve şehir şike dahil bazı konularda doğru duramadı.Belki kızgındır Şenol hoca da buna.Ama Şenol Güneş eğer bugünlere geldiyse bu efsane Trabzonspor sayesindedir.Özkan hoca sayesindedir.Ahmet Suat hoca sayesindedir.Kenan İskender sayesindedir.Öğrendiği herşeyini ve başarılarını bu şehre borçludur.Bunu unutuyor hoca...Ve bizim kuruluş felsefemize karşı geliyor...Biz İstanbul hegomonyasını yıkan her zaman o güçle savaşan bir takım olduk..Ama hoca gitti,o güçle birlik oldu.Ama o çok sevdiği İstanbul onu birgün dışlayacak,o zaman onu Trabzon şehri kucaklamayacak.Ayrıca Unutulmamalıdır ki bjk de şike yapmıştır..

Fatih Çelik
08.05.2018, 00:50
Biz Şenol Güneş'i bizim gibi gönülden bir Trabzonspor taraftarı sanıyorduk. O da öyle diyordu. Ama ona en çok ihtiyacımız olan anda üstüne basa basa kovulmadılça gitmeyeceğim diye adeta yer yapmaktan çekinmemesini aklım almıyor.Biz Şenol Güneş'i böyle bilmezdik böyle de sevmedik...

Bizim gözümüz kapalı yapacağımız şeyleri o gözü açık dahi yapamıyormuş demek.

Hiçbir şeyden utanmasam Özkan Hoca'dan utanırdım ben. Şu zor dönemde 81 yaşında kuruş almadan bu takım için kendini paralıyor hala. Ben eminim ki Ahmet Suat Hoca eğer sağlıklı bir yaşlılık dönemi geçirseydi bugün o da bir yerlerde koşturuyor olurdu. Hep onlardan çok şey öğrendim diyordu ama anlaşılan o ki teknik adamlık dışında pek de bir şey ögrenememiş.

Ogün YAZICI
08.05.2018, 00:54
Trabzonspor onunla büyüdüğüm değil de sonradan kazandığım ve vazgecebilecegim yerine birsey koyabilecegim bir değer olsa bu akşamdan sonra bu adamın adı o komplekste var oldukca o stada gitmemeye and icecegim ama yapamıyorum

O stadın isminin değişmesi için şehirde harekete geçebilecek bir güç var mı ?
Kesinlikle yok
Trabzonspor zavallı
Trabzonspor sahipsiz
Trabzonspor sırasını bekleyen mahkum bir klüp olmuş durumda

Vallahi billahi yazık

Berkan
08.05.2018, 02:28
15490

Sefer A.
08.05.2018, 02:31
Mesela ben kulübüm bu denli zor durumdayken, mevcut kulübümde ne kadar iyi durumda olsam da "bana ihtiyaçları var, müsaade istiyorum" der ve kulübümü oradan çıkarmak için her şeyi yaparım. Hele ki kariyerimin sonlarına yaklaşmışsam...

Ama Şenol Güneş bunu yapmıyorsa kendisi bilir. Suçlamıyorum kimseyi, sadece ben bu kararı gözüm kapalı verirdim.

Neyse, herkesin yolu açık olsun.
Ula hayirdur ne oldi :p agabeyuni da ignâ ed, o da vazgeçsun senol sevdasindan :D

Bu yaz gelirse gelir gelmezse bi daha gelmesine gerek yok.
Ben asla istemem!
aferum yau aferum iste bu :)

Onca sözü saçmalığı sineye çektik, ŞL maçı öncesi Trabzonspor gafından dolayı kendimizi avuttuk, en zor dönemde gelir dedik ama yok arkadaş adamın umrunda değiliz. Hem maç öncesi hem de sonrası üstüne basa basa bu konuya değinmesi yeterince net.

Benim tarafımdan ayrılık olmazmış... Sevgi seliymiş... Çok değil seneye ilk 2'ye girmesin görürüz yaşanacakları.
bu sene bjk 4. , biz 5. bitirelim
kupayi fb kazansin, istemesem de..
aradaki fark ne ? ikimiz de avrupa ligindeyiz, senol hoca 1 tur daha az yapacak, sâdece bu kadar fark :)

Sefer A.
08.05.2018, 02:33
Yahu açın videosunu izleyin ,sesi defalarca kafanızın içinde yankılansın

Adam bütün ihtişamı ile şu cümleyi söylüyor :
"Mukavelem olsun olmasın bu kadar sevginin olduğu bir yerde kendimden kaynaklanan bir ayrılık olmaz

Yahu bu şehirde sana kompleksin adı verildi
İnsanlar şu başlıkta twitterda sokakta kahvede senin için birbirini yiyor.Bunun sebebi de sana efsane,Trabzonspor'un kendisi diyen ciddi bir kesimim hale daha var olması

Gelmiş sana efsane diyen insanların takımı bu kadar zor durumda iken 2 yıllık sevgiyi seni sen yapan tüm duygulara üstün kılıyorsun

Ve bunun üstüne bu adama hale daha efsane ,saf,Trabzonspor onun için herşeyden üstün diyen insana acırım

Ekmeginden de sütünden de bjk faydalansın ben sadece suna yanıyorum ;

2 yıldır sırf bu adam yuzunden bjk maclari oncesi sehirde cok yumusak havalar görüntüler esti

Büyüklerle sevişmek Trabzonspor'un işi değil
Bu nasil bir adamliktir Yâ Rabbi , seni tanimak istiyorum yigidim... bu nasil kapak niteliginde bir yazidir aman Tanrim :)

Gürkan Asma
08.05.2018, 03:47
Hayri emicenin Güneşi batmış, güneş battıktan sonra foto atıyor xD hahah

https://i.hizliresim.com/2JDrrA.png

Hami_41
08.05.2018, 08:52
Bu taraftar ne olursa olsun her zaman Şenol Güneşe saygı duydu ve sevdi..Hocanın yorulduğu,yıprandığı dönemler oldu..Bıraktı. Ama her zaman sevildi. Evet camia ve şehir şike dahil bazı konularda doğru duramadı.Belki kızgındır Şenol hoca da buna.Ama Şenol Güneş eğer bugünlere geldiyse bu efsane Trabzonspor sayesindedir.Özkan hoca sayesindedir.Ahmet Suat hoca sayesindedir.Kenan İskender sayesindedir.Öğrendiği herşeyini ve başarılarını bu şehre borçludur.Bunu unutuyor hoca...Ve bizim kuruluş felsefemize karşı geliyor...Biz İstanbul hegomonyasını yıkan her zaman o güçle savaşan bir takım olduk..Ama hoca gitti,o güçle birlik oldu.Ama o çok sevdiği İstanbul onu birgün dışlayacak,o zaman onu Trabzon şehri kucaklamayacak.Ayrıca Unutulmamalıdır ki bjk de şike yapmıştır..

Tebrik ederim Şenol Güneş spor kompleksinin bi köşesine cerceveletip asilacak bi yazi olmuş

Adem Erdoğan
08.05.2018, 08:58
Hoca değil dediniz, paragöz dediniz, tesadüf dediniz, şampiyon yapamaz ikinci yapar dediniz.

Bu tip mesajları geri sayfalara giden herkes görebilir.

Keşke sizde zamanında adam gibi saygı gösterseydiniz de o da Trabzonspor taraftarı istemeden gitmem deseydi.

Fatih Terim aidiyet duygusuyla gelmiş falan filan, o zaman milli duygularıyla alacağı tazminatları da bıraksın görelim.

Çakma imParatoner tamamen milli takımdaki tökezlemesini unutturmak ve kendine tekrar yer edinmek için geldi.

Hami_41
08.05.2018, 09:00
Ki Bjk deki kadro bizim Riza hocada Ersun da olsa şampiyon yaparlar emin olun

TSelif
08.05.2018, 09:25
O güzel dediğin taraftar bizim yaşadıklarımızın milyonda birini yaşasın bakalım ne hale bürünür.
Neyse ya gelme boşver ..

Ahmet Taşçı
08.05.2018, 10:25
Burda demediğini bırakmadı tarafta Şenol Hocaya. Hoca şampiyonluk yaşamadım dedi şampiyon olmadım demedi. Ayrıca Bjk'e gitti diye saçma sapan yok paraya karşı emeğin savaşı bitti, ihanet etti gibi bir sürü yaftalandı,emeğin savaşı yabancılar transfer edilince zaten bitmişti, o iş eskidendi, şimdi de kalkmış bize niye gelmiyorsunuz, burda da sizi seviyorlar bilemem ne. Ben Rizeliyim ama kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum her yıl lig TV alır, ürün alırım kendi çapımda destek de olurum klübüme, ama 30yılda şunu gördüm Trabzon bir Teknik Direktör değirmeni, her şeyi bildiğini sanan taraftarlar en önemli olan şeyi eldeki nin değerini bilmiyor, Şimdi ise ardından ah vah ediyor. Şenol hoca akıllıysa ki bence çok akıllı Trabzona gelmez, umarım duygusallığına yenilip gelmez aksi halde 2 yıl baş tacı eder 3. Yıl bütün çirkefliğini gösterir taraftar.

Ozan Yılmaz
08.05.2018, 10:39
Hoca çıkıp açık açık küfür bile etse, öyle demek istemedi şöyle demek istedi diyecekler mevcut olduğu sürece akıllanmayız.

TSelif
08.05.2018, 10:49
Hayır adam bjk efsanesi olma yolunda adım adım ilerliyor. Ben hazmediyorum nasıl bunu hoş görebilirsiniz..
Çok mu anlam yükledim sana Şenol hocam ama bakamıyorum bile fotolarına , canımı acıtıyorsun aşırı şekilde :(

Onur Akyüz
08.05.2018, 12:27
Bir kere sözleşmesini opsiyonlu yapması bile çok yanlıştı. Burası Trabzon burda her an her şey olabilir, bunu en iyi sen biliyorsun. Usta birden seçim kararı aldı ve gitti, şimdi sana ihtiyaç var istesen bile gelemezsin. Gerçi istemiyorsun onu da anladık!

Sözleşmeni 1 yıl yapıp Trabzonspor istese giderim diye şart koyabildin mi? Koyamadın.

Peki!

Gürkan Asma
08.05.2018, 12:39
Fazla anlam yükledik Şenol Güneş e demek ki. Sezon sonunda göreceğiz bakalım, efsane mi kestane mi.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
08.05.2018, 12:54
Gelmez beyler gelmez, gelip de böyle yükün altına girmez.

Yiğit Gayretli
08.05.2018, 13:22
Sözleşmesi var diye de suçlu oldu. Muhteşem :)

Hatırlar mısınız, kulübün durumu yine çok iç açıcı değilken Broos'tan önceki dönem, Kore'deyken kendisiyle görüşülmüş fakat "Burada sözleşmem devam ediyor. Bu insanları yarı yolda bırakamam. Sözleşmem bitince konuşuruz." demiş ve teklifi sözleşme sonuna dek ötelemişti.

O zaman ilkeli bir kahraman ilan edilen Şenol Güneş, bugün aynı hareketi yaptığı için efsanelikten kovuluyor :)

Kim ilkeli, kim ilkesiz?

Ogün YAZICI
08.05.2018, 13:25

"Mukavelem olsun olmasın bu kadar sevginin olduğu bir yerde kendimden kaynaklanan bir ayrılık olmaz"

Adam dün bjk camiasına bana kucak açın
Ts camiasına beni rahat bırakın mesajı verdi

2 yıldır peşinden koşup her defasında rezil olduğumuza kaldık.

Yiğit Gayretli
08.05.2018, 13:27
Mukavelem olsun olmasın bu kadar sevginin olduğu bir yerde kendimden kaynaklanan bir ayrılık olmaz

Yukarıyı oku Ogün. Kore'de peşinden intihar edenler oldu :)

Adam oradan krallık tahtını bıraktı geldi...

Toraman
08.05.2018, 13:30
Şenol hocayı bugüne kadar ne olursa olsun bir Trabzonspor efsanesi kabul ediyordum. Yaş itibariyle şampiyonluklar dönemine denk gelmedim. Futbolu takip etmeye başladığım yıl 1992. O yıldan bu yıla başarı olduğumuz dönemlerin çoğunda Şenol Güneş baştaydı. Bu yüzden hocayı kolay kolay gözden çıkarmak istemedim. Çünkü bir Fatih Tekke gibi bir Ünal Karaman gibi Şenol Güneş de Trabzonsporu Trabzsonspor yapanlardandı. Ama şimdi kendisi neredeyse tüm bir ömrünü kendisini Şenol Güneş yapan değerleri elinin tersiyle itercesine BJK taraftarı için "onlar beni kovmazsa gitmem" diyor. Rahmetli Cemil Usta'nın kemiklerini sızlatırcasına bunu söylüyor. BJK'de çalışabilirsin 1 yıllık kontratım var bitirmek istiyorum diyebilirsin anlarım. Ama bu kadar siyah beyaz renklere aidiyet ne demek oluyor. O zaman senin bütün kariyerinin Trabzonspor'a aidiyetle hiçbir alakası yok. Sen sadece şahsi başarılarının peşinde koşmuşsun.
Üstelik Fener maçındaki olaylardan sonra "ben bu çirkef düzenin içinde yaşayamam" havası estiriyordun. O zaman kusura bakma da gerçekten rol kesiyordun. Hani moralin alt üst olmuştu, hani futbol düzenine duyduğun inanç kaybolmuştu. İki gün sonra "ne kadar isterlerse ben buradayım" diyorsun.
Şenol Güneş'le Trabzonspor'un manevi bağı Şenol Güneş eliyle kesip atılmıştır. Çünkü Trabzonsporluluk tanımı itibariyle düzenle örtüşmemektir. Hem bu kadar düzenle örtüşeceksin hem de "ben Aykut'tan farklıyım" diyeceksin. Aykut'tan ne farkın var. Aykut en azından filmin kötü adamı olmayı kabul ediyor. Sen bir de masum rolüne bürünüyorsun. Sen ancak parçası olduğun düzen kadar masumsun.

Sefer A.
08.05.2018, 13:40

Hatırlar mısınız, kulübün durumu yine çok iç açıcı değilken Broos'tan önceki dönem, Kore'deyken kendisiyle görüşülmüş fakat "Burada sözleşmem devam ediyor. Bu insanları yarı yolda bırakamam. Sözleşmem bitince konuşuruz." demiş ve teklifi sözleşme sonuna dek ötelemişti.

O zaman ilkeli bir kahraman ilan edilen Şenol Güneş, bugün aynı hareketi yaptığı için efsanelikten kovuluyor :)

Kim ilkeli, kim ilkesiz?
kim kahraman îlan etti onu öyle dedi diye, öyle diyen bos laf yapmistir sirf senol savunuculugu yapmak için...
kendisi çoktan efsânelikten kovuldu, zorunuza gitse dee gitmese dee... hattâ kendi kendini kovuyor efsânelikten, daha ne desin "ben küçükken de bjkliydim" mi demeli, ki bunu dese de yetmez efsâne sayilacak birçok kisi tarafindan, e yeter daa...

ayrica geçmiste yine bjk basin toplantisinda ne demisti "kovsalar da gitmem" dememis miydi, yanlis mi hatirliyorum...
bizdeyken 2 istifâ sesi hop kaçiyor, kimse salak degil kimse enâyi degil... bjk efsânesi olma yolunda jet hiziyla ilerledi, hattâ oldu bile bjk efsânesi artik kendisi...

eskiye gidersek, kendi câmiamizdan hem de, efsâne Cemil Usta'dir... Ahmet Suat Özyazici'dir
yakin geçmise ve yabancilara bakarsak, Totti'den öte efsâne yok....

Özkan Sümer 100 yasinda da gönüllü hizmet verse dahi tam olarak efsâne degildir, bunu gsye gidip hocalik yaparak bozmustur, üstelik 17 yasinda alt yapimizda olan Tugay Kerimoglu'yu da getirmesi isin tuzu biberi olmustur...

benim efsânelik tanimim bunlari da göz önüne alir, kusura bakmasin kimse... light efsânelik tanimlariyla isim olmaz

Sefer A.
08.05.2018, 13:42
Şenol hocayı bugüne kadar ne olursa olsun bir Trabzonspor efsanesi kabul ediyordum. Yaş itibariyle şampiyonluklar dönemine denk gelmedim. Futbolu takip etmeye başladığım yıl 1992. O yıldan bu yıla başarı olduğumuz dönemlerin çoğunda Şenol Güneş baştaydı. Bu yüzden hocayı kolay kolay gözden çıkarmak istemedim. Çünkü bir Fatih Tekke gibi bir Ünal Karaman gibi Şenol Güneş de Trabzonspor'u Trabzonspor yapanlardandı. Ama şimdi kendisi neredeyse tüm bir ömrünü kendisini Şenol Güneş yapan değerleri elinin tersiyle itercesine BJK taraftarı için "onlar beni kovmazsa gitmem" diyor. Rahmetli Cemil Usta'nın kemiklerini sızlatırcasına bunu söylüyor. BJK'de çalışabilirsin 1 yıllık kontratım var bitirmek istiyorum diyebilirsin anlarım. Ama bu kadar siyah beyaz renklere aidiyet ne demek oluyor. O zaman senin bütün kariyerinin Trabzonspor'a aidiyetle hiçbir alakası yok. Sen sadece şahsi başarılarının peşinde koşmuşsun.
Üstelik Fener maçındaki olaylardan sonra "ben bu çirkef düzenin içinde yaşayamam" havası estiriyordun. O zaman kusura bakma da gerçekten rol kesiyordun. Hani moralin alt üst olmuştu, hani futbol düzenine duyduğun inanç kaybolmuştu. İki gün sonra "ne kadar isterlerse ben buradayım" diyorsun.
Şenol Güneş'le Trabzonspor'un manevi bağı Şenol Güneş eliyle kesip atılmıştır. Çünkü Trabzonsporluluk tanımı itibariyle düzenle örtüşmemektir. Hem bu kadar düzenle örtüşeceksin hem de "ben Aykut'tan farklıyım" diyeceksin. Aykut'tan ne farkın var. Aykut en azından filmin kötü adamı olmayı kabul ediyor. Sen bir de masum rolüne bürünüyorsun. Sen ancak parçası olduğun düzen kadar masumsun.

oo kkaaddaaarrrr

budur bee

Emrah KabuL
08.05.2018, 16:07
Sefer koz dediğim bjk'nin başında olması az bir tökezlesin orada hiç düşünmeden gelir.Bakma şimdi başarılı diye taraftar,camia vs. bahsediyor.

Ayrıca ben kendisinin gelmesini de istemiyorum yönetim ve camia şartlanmış gibi.. iyi bir yabancı teknik adam ve 2-3 takviye ile bu kadro şampiyonluğa oynar.SG'de mutlu mesut olduğu camiasında devam etsin.

burak89
08.05.2018, 16:51
hoca şaka yapıyor olmalı böyle bi zamanda gelmeyecekte beşiktaştan kovulduğundamı gelecek seneye şampiyonlar ligine gidemezse zaten kovulcak belki şampiyon olmazsa yine kovulacak hatta uefada ön elemede falan elenirse yine kovulacak bunu o da biliyor neden inadı tuttu yada böylemi konuşması gerekiyor şimdilik sezon sonuna kadar kötü düşünmek istemiyorum ya ben başka birini görmek istemiyorum takımın başında artık çünkü eminim kim gelirse gelsin devre arasında gidecek

sasone
08.05.2018, 17:17
Çok boş adam çok,hiç bir doğrusu,para dışında hiç bir değeri yok.

Emre Veli
08.05.2018, 22:48
allah aşkına dünyada bir tek o yok ya. gelirse gelir gelmezse de tatavası yapılmaya değmez. bu ne ya bıktım ersun-şenol-efsane futbolcu döngüsünden.

Mesut
09.05.2018, 01:43

Kim ilkeli, kim ilkesiz?

Şenol Güneş'i bende çok severdim ancak bjk gittiğinden beri yaptığı ve yapamadığı açıklamalar ile bizi derinden üzdü ve saygısını yitirdi.Size sadece şunu diyebilirim bizim teknik direktörümüz Rıza Çalımbay bjk efsane oyuncusu hiç en güzel renkler bordo mavi dediğini duydunuz mu yada Trabzonspor taraftarı kovmadıkça ben buradan gitmem dedi mi
Trabzonspor taraftarına tabiri caizse yalakalık yaptığını görmedim adamın kapasitesi belli teknik direktör olarak eleştirilir ancak adamın duruşuna laf edilmez . Sözde bizim Şenol Güneş 40 yıllık bjklilere taş çıkaracak ifadeleri var sözleşmesi olabilir ona lafım yok ancak bu kadar kendini küçük düşürmeye gerek yok.
Fatih Tekke bjk imza töreninde ben Trabzonsporluyum dedi bir şey kaybetti mi ?
Burak Yılmaz en iyi döneminde ben bjkliyim ama Trabzonspor için ölürüm Burak Yılmaz bugünlerde ise Trabzonspor sayesinde diyebiliyor ve bu adamlar bunu futbolcuyken diyor ama bizim Şenol Güneş eyvallahi olmadığı halde bjkye yaranmaya şirin görünmeye çalışıyor ve bunu sizde sözleşmesi devam ediyor diye makul karşılıyorsunuz ben sizin gibi düşünmüyorum doğru bulmuyorum çok istiyordum gelmesini ancak bu saatten sonra Aykut kocamandan farkı yok gözümde

Yiğit Gayretli
09.05.2018, 08:35
Şenol Güneş'i bende çok severdim ancak bjk gittiğinden beri yaptığı ve yapamadığı açıklamalar ile bizi derinden üzdü ve saygısını yitirdi.Size sadece şunu diyebilirim bizim teknik direktörümüz Rıza Çalımbay bjk efsane oyuncusu hiç en güzel renkler bordo mavi dediğini duydunuz mu yada Trabzonspor taraftarı kovmadıkça ben buradan gitmem dedi mi
Trabzonspor taraftarına tabiri caizse yalakalık yaptığını görmedim adamın kapasitesi belli teknik direktör olarak eleştirilir ancak adamın duruşuna laf edilmez . Sözde bizim Şenol Güneş 40 yıllık bjklilere taş çıkaracak ifadeleri var sözleşmesi olabilir ona lafım yok ancak bu kadar kendini küçük düşürmeye gerek yok.
Fatih Tekke bjk imza töreninde ben Trabzonsporluyum dedi bir şey kaybetti mi ?
Burak Yılmaz en iyi döneminde ben bjkliyim ama Trabzonspor için ölürüm Burak Yılmaz bugünlerde ise Trabzonspor sayesinde diyebiliyor ve bu adamlar bunu futbolcuyken diyor ama bizim Şenol Güneş eyvallahi olmadığı halde bjkye yaranmaya şirin görünmeye çalışıyor ve bunu sizde sözleşmesi devam ediyor diye makul karşılıyorsunuz ben sizin gibi düşünmüyorum doğru bulmuyorum çok istiyordum gelmesini ancak bu saatten sonra Aykut kocamandan farkı yok gözümde

Ayıp ediyorsun bence...

İlker Yazıcıoğlu
09.05.2018, 09:30
Yine mi aynı film yahu?
Antrenör mü kalmadı dünyada da aynı isimleri konuşuyoruz hep?
Şenol Güneş kargalarda mutlu, ne diye bu ısrar?
Mutlu olmasa bile, taraftar kendisi konusunda ikiye bölünmüş durumda. Gelirse daha çok başı ağrıyacak..
Gelmesin zaten artık...

Alman bir hoca gelsin, Türk hoca istemiyorum...

Mesut
09.05.2018, 10:29
Ayıp ediyorsun bence...

Ayıbı ben değil Şenol Güneş yapıyor hocam .Bu kadar olmaz orada mutlu olabilirsin sözleşmen de devam ediyor olabilir gelmeyedebilir buna sözüm yok ancak yaptıkları ile efsane olmadığını gösteriyor.
Fatih Terim'e hepimiz güleriz sevmeyiz ama onun kadar olamadı
Öğrencisi olan Fatih Tekke kadar olamadı.
Umarım Akyazı kompleksin adı değişir.
Zira bjk taraftarına camiasina yalakalık eden birinin adını şahsen istemiyorum bak eski paylaşımlarıma bakabilirsin ben gerçekten Şenol Güneş'i ayrı severdim laf söyleyemezdim ancak bu bardağı taşırdı.

Yiğit Gayretli
09.05.2018, 10:34
Ayıbı ben değil Şenol Güneş yapıyor hocam .Bu kadar olmaz orada mutlu olabilirsin sözleşmen de devam ediyor olabilir gelmeyedebilir buna sözüm yok ancak yaptıkları ile efsane olmadığını gösteriyor.
Fatih Terim'e hepimiz güleriz sevmeyiz ama onun kadar olamadı
Öğrencisi olan Fatih Tekke kadar olamadı.
Umarım Akyazı kompleksin adı değişir.
Zira bjk taraftarına camiasina yalakalık eden birinin adını şahsen istemiyorum bak eski paylaşımlarıma bakabilirsin ben gerçekten Şenol Güneş'i ayrı severdim laf söyleyemezdim ancak bu bardağı taşırdı.
Ben Şenol Güneş'e olan sevgine ve saygına yorum yapmadım Mesut. Ama Aykut denen karakter yoksunu, ahlaksız herifle de bir tutulmasına göz yumamam.

C.Guleryuz
10.05.2018, 06:52
Paraya karşı emeğin savaşı dedikten sonra parayı seçmesinden belli değil miydi Şenol Hoca'nın karakteri?
Halen neden bu kadar büyük sevgi besliyorsunuz bu adama anlayamıyorum.
Ben kendisini defterden sileli yıllar oldu :)

Gelme, Allah'ını seviyorsan gelme.

BERBATOV61
10.05.2018, 14:26
Bence tazminat kovalıyor taraftar yanımda paramı vermezseniz istifa etmem diyor :) Aman hocam sen Bjk de mutlu ol bize bulaşma burada ki şenol diloları da utanmasalar senin yanına gelip kartal olup yüksekten uçacaklar ama işte bir yerden sonrası kaldırmıyor e senin gibi milyon euro da vermeyecekler bu garibanlara :) neyse Allaha yakın bize uzak olman dileği ile

Faruk BERBER
10.05.2018, 14:37
İnşallah bu takımın başında görmeyeceğiz kendisini.

İ. SARAL
10.05.2018, 16:56
İnşallah bu takımın başında görmeyeceğiz kendisini.

5'inciliğe sevineceğiz o zaman desene.

BERBATOV61
10.05.2018, 17:54
5'inciliğe sevineceğiz o zaman desene.
Şenol Güneş Allah geçinden versin öldü diyelim ozaman napcaz reis ? kapatırız kulübü herhalde

Murathan
10.05.2018, 20:12
Şenol Güneş Allah geçinden versin öldü diyelim ozaman napcaz reis ? kapatırız kulübü herhalde

Ersun Yanal ne güne duruyor de mi İsmail Abi ?

BERBATOV61
10.05.2018, 22:46
Ersun Yanal ne güne duruyor de mi İsmail Abi ?

Ersun bu takımı uçurur :)

David_LuiZ4
10.05.2018, 22:49
2 senedir başlığı her türlü kirli ağzınla dolduracaksın doldurmayı geçtim nefretini kusacaksın sonra da geleceksin buraya utanmadan sıkılmadan yüzsüz yüzsüz "neden gelmiyorsun hoca" "senden de bu beklenirdi" "sattın bizi" minvalinde zırvalayıp başlığı ağlama duvarına çevireceksin...

Şenol Güneş Menol Güneş yok dedik...Hade yallah Çalımbay-Yücel İldiz-Güvenç Kurtar'a yallah...Ömrünüzde hoca yüzü görmemişsiniz değer bilmemişsiniz ne Güneş'i yallah...

Bu başlığı da yönetim ya kaldırsın ya da yazmaya yaş sınırı koysun...Aynı zırvalıkları okumaktan gına geldi..Şenol hoca bizim td değil başka bir kulübün tdsi...Kendisinin her demecini çarpıtıp buraya taşıyıp tartışma yaratan ergenimsilere gerekli uyarıyı yapın..Utanmasalar "Şenol hoca dünya yuvarlaktır" dedi niye dedi dünya düzdür diye karşı çıkacak zavallılar...

Adam İstanbul'da üniversite okuyor kalkmış Şenol Dolmabahçe gibi yeri bırakıp gelir mi diyor buna iyi güldüm...Sen İstanbul'da ne arıyorsun köyüne dönsene demezler mi adama? Eylem farklı söylem farklı kalkıp muhattap alacak da değilim...

Güneş ufuktan doğar yürüyün arkadaşlar.

sason
11.05.2018, 17:54
Bende gelirse saygı duymuyacaktım.Zaten yıllardır belirtiyorum bunu.Ona olan saygımı boşa çıkarmadı.

İnsanların bir duruşu olur.Yahu kaç yıldır her lafını cımbızlayıp, hakaret etmek için bahane arıyorsunuz.Bu ne yüzsülüktür arkadaş.....

Bu forumda gelmesini istemek veya gelmedi diye nasıl bir yüz bulunuyor?Siz silmediniz mi efsane yazısını!

Aman Ersuncum, canım Ersuncum derken, Şenol bize uzak dursun derken pek bir gururluydunuz.Hahahhahhaha
Burada Rıza'nın altını oyuyor gelmek için diyenler bile oldu:)

Defalarca kov, sonra gel bizi kurtar.Allah kurtarsın.

Bu arada gelsede o da bir şey yapamaz ki gelmez.Futbolcularına para ödemeyen bir klüp asla başarılı olamaz.Boşuna Td aramayın.

BERBATOV61
12.05.2018, 09:03
Bende gelirse saygı duymuyacaktım.Zaten yıllardır belirtiyorum bunu.Ona olan saygımı boşa çıkarmadı.

İnsanların bir duruşu olur.Yahu kaç yıldır her lafını cımbızlayıp, hakaret etmek için bahane arıyorsunuz.Bu ne yüzsülüktür arkadaş.....

Bu forumda gelmesini istemek veya gelmedi diye nasıl bir yüz bulunuyor?Siz silmediniz mi efsane yazısını!

Aman Ersuncum, canım Ersuncum derken, Şenol bize uzak dursun derken pek bir gururluydunuz.Hahahhahhaha
Burada Rıza'nın altını oyuyor gelmek için diyenler bile oldu:)

Defalarca kov, sonra gel bizi kurtar.Allah kurtarsın.

Bu arada gelsede o da bir şey yapamaz ki gelmez.Futbolcularına para ödemeyen bir klüp asla başarılı olamaz.Boşuna Td aramayın.

Ahahah şu yazıyı ibret için çerçeve yapıp biyere asacağım. Bir şenol yanlısı ağlıyor gözleri yaşlı diye de bir başlık koyacağım.

Ozan Yılmaz
11.07.2018, 21:41
Hocam İ.mansız ve Guti'yi transfer etmiş yanına h.o.

Fatih Çelik
16.08.2018, 00:03
Bugün TSli taraftarla fotoğraf çekinmeyi reddetmiş. Herhalde acelesi vardır. Neyse.

Manu61
16.08.2018, 00:31
Bugün TSli taraftarla fotoğraf çekinmeyi reddetmiş. Herhalde acelesi vardır. Neyse.

Reddettikleri arasında bir iki tane karga vardı o yüzden haber değeri yok :)

Fatih Çelik
16.08.2018, 00:32
Reddettikleri arasında bir iki tane karga vardı o yüzden haber değeri yok :)

Demek ki acelesi varmış. Yoksa efsanesi olduğu kargaları reddetmezdi

Mert Acar
31.08.2018, 18:40
Sen ve kankan Hayrettin unutulmayacaksın.Bu kulüpten bir daha içeri girmessin inşallah..

Gökhan Balcı
02.09.2018, 22:39
Kendisi bitmiş. Bizdeyken de baskı anında demoralize olurdu ve bunun sıkıntısını yaşardık hep. Fakat iyi bir hocaydı işine bakan biriydi. Şimdi hem sevimsiz hem de yaşlı inadı yüzünden berbat futbol oynatan birine dönüşmüş. Bana öyle geliyor ki Fatihle ikisi yakında bu piyasadan kalkacaklar. Ünal hoca Abdullah hoca Kemal hoca gibi adamların çağı başlıyor artık. Ve aynı zamanda Anadolu takımlarının yükseliş yıllarının da başlayacağına inanıyorum. Kasımpaşa şampiyon olsa bu bir şeyi değiştirmez ama trabzonspor olarak şampiyon olduğumuzda bir fitil ateşlenebilir. Bu fitili de Ünal hocayla yakacağımıza inanıyorum. Trabzonsporda çok güzel işler yapmış bu insan artık yaptığı işten de soğumuş kovsalar da gitsem şuradan moduna girmiş. Belli ki Ünal hocaya bir şeyler katmış sadece bunun için bile olsa şahsım adına kendisine teşekkür etmek isterim. İnşallah aynı etkiyi Ünal hoca da Hüseyin hocaya yapar ve camiasını sahiplenen kaybettiğinde canı yanan bu güzel insanlarla çok güzel yerlere geliriz.

Ogün YAZICI
03.09.2018, 00:49
Besiktas'taki son ayları
Aman Ünal hocamıza sahip cikalim

Emre Çömez
03.09.2018, 00:50
https://twitter.com/Mehdice/status/1036367812598657024

Gümüshaneli61
03.09.2018, 12:11
Ünal Hocaya sahip cikmaliyiz. Trabzonspor'u adamlar calistirsin, kargalar degil.

Arda'
03.09.2018, 12:54
Puan kaybettiği her maçtan sonra ağlayan bi adama dönüştü iyice antipatik oldu

Fatih Çelik
12.09.2018, 17:42
Serdal Adalı yönetime girince ganyan kuponu doldururlar beraber. Arta kalanlarla da şike yaparlar oh mis... İşin ucunda para,kupa var sonuçta.

Yiğit Gayretli
13.09.2018, 08:18
Adamlar şike yapan yönetim kurullarını seçimle değiştirdi diye görevi kabul etmiştin.

Şimdi Serdal Adalı ile aynı ortamda olmayı reddetmeni bekliyorum. Etmezsen ömrü hayatının en büyük yanlışını yapmış olursun.

Alphan Altun
13.09.2018, 08:24
Umurunda bile olmaz. Şike olayı tarihe gömüldü ve herkes yaşanmamış sayıyor. Tıpkı 98 yılındaki bir trafik kazası gibi...

İskender Çakmak
13.09.2018, 21:55
Ahmet Nur Çebi'nin ipini çektiler. Sıra sende. O çok gitmek istediğin milli takıma gidersin artık ;)

Ogün YAZICI
14.09.2018, 14:53
Son 1 yılda 3 farklı dönemde Şenol Guneş'i yönetimle karşı karşıya getirdi basın.
Hepsinde de basının karşısına geçip avcunuzu yalarsınız ,benim Beşiktaş taraftarı ile olan bağımı koparamazsınız, size ekmek çıkmaz dedi

Bu Serdar Adalı olayı da hocanın üzerinde baskı yaratırsa aynısını der devam eder

Cidden büyük beşiktaşlı
Ben o koltuğun keyfini bu kadar yaşayan adam gormedim

batuhanTs
15.09.2018, 00:26
kestanelere olan saygım daha büyük

Sefa
15.09.2018, 02:34
Bizde en ufak olayda bir konuşsam diyen adam türlü krizleri kriz yok diye geçiriyor..

Adalı ile hayırlı işler dileriz..

Doğukan Uçan
22.09.2018, 11:42
trabzonspor'da devrimci olan sisteme boyun eğmeyen adam beşiktaşa gidince parayı görünce değişti. beşiktaş taraftarının küfürlü fener tezahüratına el işareti yaparak karşılık veriyor.

şenoş güneş beşiktaş efsanesidir benim için de böyle artık

Çağatay96
23.09.2018, 17:40
Kendisi efsane idi sevilir idi ama artık değil. Bir kere sen TS rakip olarak mücadele ediyorsan hicbir zaman TS un kendisi olamazsın.. Taraftarı bile olamazsın.. Evet gönlümüzde yeri ayrı idi ama kendisi şampiyon olmanın hazzını yaşamak istedi.. Kendisini de gözümüzde baya bitirdi.

Mehmet BAŞ
25.09.2018, 14:17
Buradaki bazı isimler en sahtekar gazetecilere taş çıkartacak derecede anti Şenol Güneş'cilik oynuyor!
Adama atmadığınız iftira kalmadı. Söylemediğiniz söz kalmadı. Adam başka kulübe gitti hala arkasından konuşuyorsunuz.
Sevmiyorsunuz, anladık. İyi de rakip takımın hocasından size ne? Her fırsatta dilinize dolamanızdaki gaye nedir?
Bıkmadınız mı? Üşenmediniz? Yetmedi mi? Doymadınız mı? Ben adamı seviyorum. Ama sizin kadar konuşmuyorum. Pes ya...

Son yalan da ''Küfürlü tezahürata karşılık verdi'' oldu. İftira atıyorsunuz. Bari arkasını takip edin.
Böyle çocukça iddialarda bulunmakla elinize ne geçiyor? Anlamıyorum. Ş.Güneş bahsi geçen konu ile alakalı soruya cevap verdi.
Çok merak ediyorsanız, açıp izlersiniz. İzlersiniz de belki çocukça hareketleriniz fark edersiniz.

Ozan Yılmaz
25.09.2018, 15:28
OptaCan@OptaCan (https://twitter.com/OptaCan)
0 - Şenol Güneş, Süper Lig'deki teknik direktörlük kariyerinde henüz Fenerbahçe deplasmanında galibiyet göremedi (6B 15M). Fobi.

batuhanTs
26.09.2018, 23:37
Buradaki bazı isimler en sahtekar gazetecilere taş çıkartacak derecede anti Şenol Güneş'cilik oynuyor!
Adama atmadığınız iftira kalmadı. Söylemediğiniz söz kalmadı. Adam başka kulübe gitti hala arkasından konuşuyorsunuz.
Sevmiyorsunuz, anladık. İyi de rakip takımın hocasından size ne? Her fırsatta dilinize dolamanızdaki gaye nedir?
Bıkmadınız mı? Üşenmediniz? Yetmedi mi? Doymadınız mı? Ben adamı seviyorum. Ama sizin kadar konuşmuyorum. Pes ya...

Son yalan da ''Küfürlü tezahürata karşılık verdi'' oldu. İftira atıyorsunuz. Bari arkasını takip edin.
Böyle çocukça iddialarda bulunmakla elinize ne geçiyor? Anlamıyorum. Ş.Güneş bahsi geçen konu ile alakalı soruya cevap verdi.
Çok merak ediyorsanız, açıp izlersiniz. İzlersiniz de belki çocukça hareketleriniz fark edersiniz.

hadi bizim safımız belli Trabzonspor, ya sizin safınız neresi ? En tehlikelisi de bu değil mi ? Trabzonspor'lu gibi görünüp bu kültüre ihanet edenlere kol kanat germek

Mehmet BAŞ
27.09.2018, 00:10
hadi bizim safımız belli Trabzonspor, ya sizin safınız neresi ? En tehlikelisi de bu değil mi ? Trabzonspor'lu gibi görünüp bu kültüre ihanet edenlere kol kanat germek

Sizin safınız iftira atmak mı? Yalan konuşmak mı? Asılsız şeyleri gündeme taşımak mı?
Yazdığım iletiyi tekrar okursanız tamamen bu konulara değindim. Zira benim safım belli, doğrudan haktan yanayım.
Söz konusu spor ise her zaman Trabzonspor'dan yanayım. Şenol Güneş'in İstanbul'a gitmesini de hiç bir zaman onaylamadım.
İhanet midir? Başkası için hayır. Ama Şenol Güneş gibi biri için bu hadde varacak kadar ağır bir tercih olduğuna katılıyorum.
Umarım derdimi anlatabilmişimdir. İyi akşamlar.

batuhanTs
27.09.2018, 17:50
Sizin safınız iftira atmak mı? Yalan konuşmak mı? Asılsız şeyleri gündeme taşımak mı?
Yazdığım iletiyi tekrar okursanız tamamen bu konulara değindim. Zira benim safım belli, doğrudan haktan yanayım.
Söz konusu spor ise her zaman Trabzonspor'dan yanayım. Şenol Güneş'in İstanbul'a gitmesini de hiç bir zaman onaylamadım.
İhanet midir? Başkası için hayır. Ama Şenol Güneş gibi biri için bu hadde varacak kadar ağır bir tercih olduğuna katılıyorum.
Umarım derdimi anlatabilmişimdir. İyi akşamlar.

Anti senolculuk oynamamak asıl sacma olur zaten kac yil gecti neler söylendi hala ayni yerdr bazilari yüzünüze mi tükürmesi lazim anlamaniz için bırakın bu işleri

batuhanTs
27.09.2018, 17:53
Gerek kalecilik gerek teknik adamlik zamanlarin Trabzonspor a kattigi değerleri verdigi demeçlerle hal hareketleriyle yavas yavas bitirdi su an ise kırıntı bile kalmadi kendisiyle alakali efsane filan hikaye kestane kadar kiymeti yoktur artik aksini düşünmek Trabzonspor ile celismektir

Mehmet BAŞ
28.09.2018, 08:23
Kusura bakmayın ama herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda mı?
Siz sevmiyorsunuz diye herkes sevmemek zorunda mı? Nedir bu dayatma kültürü? Hakaret etme kültürü?
Biraz medeni olup farklı fikirleri de anlamaya çalışmak zor olmasa gerek. Kaldı ki Trabzonsporluluk kriterlerini siz koymuyorsunuz.
Anti Şenolçuluk oynama uğruna saçma sapan haberleri gündem yapıyorsunuz. Asılsız şeylerden pireyi deve yapıyorsunuz.
Mantık sınırları dışına çıkıp saçma sapan şeyleri kafaya takıyorsunuz. Peki bunlar için sizin yüzünüze tüküren var mı?
Yok! O zaman haddinizi bilin. İnsanlarla konuşurken edebinizi takının. Lütfen.

Adem Erdoğan
22.10.2018, 21:59
Kop gel hoca Allah aşkına kurtar bizi şu çapsızlardan.

David_LuiZ4
23.10.2018, 01:18
Yana yakıla seni arıyoruz hocam..

Ahmet Kara
26.10.2018, 00:05
16291

Unutmayalım.

Faruk BERBER
26.10.2018, 00:25
İşler epey kötü gidiyor :)

Sefa
26.10.2018, 00:34
Muhteşem taraftarları sevgi göstermeye başladı :)

Fatih Çelik
26.10.2018, 02:24
Ulan ne adamlar var efsanelerine yaptıklarına bak. Kapatın gitsin böyle kulübü ya ahahahahah

batuhanTs
26.10.2018, 06:48
Istanbul da kalmak icin dogustan besiktasliyim demesini bekliyorum yakinda

İ. SARAL
26.10.2018, 08:58
Seneye bize gelirse şampiyonluk yarışında oluruz.

Fatih Özkan
26.10.2018, 09:44
Trabzonspor'dan uzak dur.
Hatta mümkünse Trabzon'dan.

Emrah KabuL
26.10.2018, 10:02
Has oluyor has.. üstelik bu adamla yaklaşık 30 yıl sonra ligde üst üste 2 kez şampiyon olmuşlardı.. avrupa falan.. bunlara rağmen ne güzel tepkiler alıyor o muhteşem camiadan,taraftarlarından.. bu daha başlangıç.

Faruk BERBER
26.10.2018, 10:18
İnşallah istifa etmeden ayrılır takımdan, kovulması daha tatlı olacaktır.

İlker Yazıcıoğlu
26.10.2018, 14:35
Kıyamam...

Arda'
26.10.2018, 15:57
Bizden uzak dursun da ne halt ederse etsin bizi ilgilendirmiyor.

Fatih Çelik
27.10.2018, 22:20
Sakın gelme.

Fatih Çelik
01.11.2018, 14:13
Bugün kovulsa yarın fenerde başlamaz diyebilir miyiz kesinlikle? İşte Şenol Güneş'in durumunun özeti budur

Adem Erdoğan
04.11.2018, 21:29
Kop gel hoca, yetti artık bu çapsızlardan.

Oğuz B.
04.11.2018, 21:31
Başta HH olmak üzere yönetim kurulunun çoğunluğunun rüyalarını süslüyor. Sene sonu bjk kovarsa bunlar kovalar.

erolizmts
04.11.2018, 22:34
Şenol hoca mevcut ortamda Trabzonspor'a gelmez. Çünkü Şenol hoca sağlam kadroların adamıdır. Kadro iyiyse oraya gözü kapalı gider. Başarılı da olur. Lakin Şenol Güneş sağlam kadro kurabilen bir hoca da değildir. Kendisi transfer olayını yönetimlere bırakır. Çünkü yönetimin kurduğu o kadro ile istenileni başarabilirsen kral sensindir. Lakin o kadro ile başarısız olursan başarısızlık yönetimindir. Sorduklarında "e canım kadroyu ben kurmadım ki" der, sonra kenara çekilip masum kedi rolünü oynayabilirsin. Sadri Şener bu konu üzerinden hocayı eleştirmişti sanırım. Hocadan transfer listesi istediklerinde -transferleri siz yapın- tarzında cevap almışlardı.

Şimdi hocanın bjk macerası da aynı başladı. Bilic'ten miras kalan sağlam kadroya yönetimin yaptığı sağlam hamleler eklenince şampiyonluklar güle oynaya geldi. Doğal olarak kral Şenol hocaydı. Lakin o güzel kadro yavaş yavaş dağılıp takım çuvallamaya başlayınca hedef tahtasının ilk sırasına yönetim kondu. Klasik Sadri başkan’lı dönemin aynısı. Şenol hoca şimdi de masum kedi rolünde başarıyla devam ediyor. Neden? Çünkü kadroyu yönetim kurdu. Şenol'un suçu yok. Yarın Şenol hoca giderse emin olun Fiko'yu da koltuğundan ederek gidecek.

Fatih Öztürk
04.11.2018, 22:45
Kendisini pek sevmem ama Trabzonspor'u çok severim. Kopup gelse bu takımı zirveye uçurur.