PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Anıl C
18.04.2017, 21:19
Zamanında eski futbolcularımızın istanbul kulüplerine oynamalarına anlam veriyorum, hatta hakta veriyorum. Çünkü bizde kazandıklarının 3-4 katına sahip oldular orda. Insanoğlu sonuçta. Kendi menfaatini düşünüyor profesyonellik adı altında. Ancak bunu yapıyorsan kendine Trabzonspor efsanesi demiyeceksin. Efsane olacaksan üstüne başka forma geçirmeyeceksin, Trabzonspor'da başarılar elde edeceksin(kuru kuruya boşa giyinmekle de efsane olunmuyor çünkü). Ali Kemal Denizci tarzı oyuncularin Trabzonspor'da çok büyük hizmetleri olmuştur. Ancak asla efsane değiller, olamayacaklar da.

Heisenberg
18.04.2017, 21:58
Şenol Güneş ile ilgili mesajlar silinmiyor.
Bjk takımının aldığı kupa, topçularının yaşadıkları sevinç gösterilerinin olduğu siyah beyaz olan fotoğraflar siliniyor..

Ben başlığa girdiğimde bjk'ın fotoğraflarını görmek zorunda değilim ..
Ali Şen röportajının neresinde BJK fotoğrafı vardı? Efsanemizin zamanında şikecilerin kapısından nasıl döndüğü yazıyordu. Ki BJK yenilgisi için en azından Şenol Güneş'e yenildik diye yazılabiliyorsa ve o yorum silinmiyorsa BJK'yle şampiyonluk fotoğraflarının kendi konusuna atılması normal olmalı. Kendisine yenildiğimizde üzülmüyorsak, onun başarılarını da kutlayabilmeliyiz. Ne de olsa efsanemiz.

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2017, 09:19
Ali Şen röportajının neresinde BJK fotoğrafı vardı? Efsanemizin zamanında şikecilerin kapısından nasıl döndüğü yazıyordu. Ki BJK yenilgisi için en azından Şenol Güneş'e yenildik diye yazılabiliyorsa ve o yorum silinmiyorsa BJK'yle şampiyonluk fotoğraflarının kendi konusuna atılması normal olmalı. Kendisine yenildiğimizde üzülmüyorsak, onun başarılarını da kutlayabilmeliyiz. Ne de olsa efsanemiz.
Yemişim efsaneliği de Şenol Güneş'i de...
Bu ayrı...

Onun dışında konunun neden uzatıldığı konusunu anlamıyorum...

Tahrik amaçlı mesajlara müdahale olmuştur, olacaktır da...

Sen sevmeyebilirsin Şenol Güneş'i...

Ama burada yöneticiler olarak bizler, Şenol Güneş'i sevenleri de düşünerek davranmak zorundayız, ya da bir başkasını...

Yani bunu idrak etmek bu kadar zor mu güzel kardeşim?
Neyin ısrarı bu?

Bırakın artık şu kaos ortamını, önümüze bakalım, Antalya maçına odaklanalım...

Heisenberg
19.04.2017, 10:30
Yemişim efsaneliği de Şenol Güneş'i de...
Bu ayrı...

Onun dışında konunun neden uzatıldığı konusunu anlamıyorum...

Tahrik amaçlı mesajlara müdahale olmuştur, olacaktır da...

Sen sevmeyebilirsin Şenol Güneş'i...

Ama burada yöneticiler olarak bizler, Şenol Güneş'i sevenleri de düşünerek davranmak zorundayız, ya da bir başkasını...

Yani bunu idrak etmek bu kadar zor mu güzel kardeşim?
Neyin ısrarı bu?

Bırakın artık şu kaos ortamını, önümüze bakalım, Antalya maçına odaklanalım...
Burada inat eden varsa o da BMN yönetimidir. Niye başlığı oylamaya açmamakta bu kadar ısrar ediyorsunuz? Bu forum üyelerin değil mi? Üyelerin ortak bir karar almasını niye önlüyorsunuz? Kendim için söylüyorum şu başlık oylamaya açılsa ve efsane kalması kararı çıksa daha şu konuya girme bile girmem. Ama aynı stat isminde olduğu gibi dayatılması zoruma gidiyor benim. Ayrıca dediğim gibi adamın birisi tam BJK maçından önce gelip üye oluyor, Şenol Güneş'i övüp duruyor, yenildiysek en azından Şenol Güneş'e yenildik diyor sorun yok ama Gümüşhaneli'nin koyduğu Ali Şen röportajı siliniyor.
"Olcay sonra Tolgay sırada Gökhan Töre,Trabzonspor Kongre üyesi Şenol Güneşin katkıları,Muharrem Başkan-Fikret Orman işbirliği ile Hala benim efsanem Sayın Şenol Güneş dir." bu yorum nedir mesela? O kadar mı küçük kulüp Trabzonspor Şenol Güneş'in gidip de BJK'den bize adam yollamasına sevineceğiz?

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2017, 11:30
Burada inat eden varsa o da BMN yönetimidir. Niye başlığı oylamaya açmamakta bu kadar ısrar ediyorsunuz? Bu forum üyelerin değil mi? Üyelerin ortak bir karar almasını niye önlüyorsunuz? Kendim için söylüyorum şu başlık oylamaya açılsa ve efsane kalması kararı çıksa daha şu konuya girme bile girmem. Ama aynı stat isminde olduğu gibi dayatılması zoruma gidiyor benim. Ayrıca dediğim gibi adamın birisi tam BJK maçından önce gelip üye oluyor, Şenol Güneş'i övüp duruyor, yenildiysek en azından Şenol Güneş'e yenildik diyor sorun yok ama Gümüşhaneli'nin koyduğu Ali Şen röportajı siliniyor.
"Olcay sonra Tolgay sırada Gökhan Töre,Trabzonspor Kongre üyesi Şenol Güneşin katkıları,Muharrem Başkan-Fikret Orman işbirliği ile Hala benim efsanem Sayın Şenol Güneş dir." bu yorum nedir mesela? O kadar mı küçük kulüp Trabzonspor Şenol Güneş'in gidip de BJK'den bize adam yollamasına sevineceğiz?

Bunun sonu yok,ucu çok açık.

Yarın başka biri çıkar ve Ali Kemal de beşiktaş ve fenerde oynadı, onun başlığını da oylamaya sunalım derse bu böyle sonsuza kadar gider.
Bunun önünü alamayız...
Bu başlık veya başka bir başlık( Trabzonspor'un tarihinde yer etmiş insanların başlığı) ile ilgili bir oylama yapılması söz konusu olamaz arkadaşlar.

Kişisel hırs ve nefretleriniz, forumun işleyişinin önüne geçmesin lütfen...

Heisenberg
19.04.2017, 12:30
Bunun sonu yok,ucu çok açık.

Yarın başka biri çıkar ve Ali Kemal de beşiktaş ve fenerde oynadı, onun başlığını da oylamaya sunalım derse bu böyle sonsuza kadar gider.
Bunun önünü alamayız...
Bu başlık veya başka bir başlık( Trabzonspor'un tarihinde yer etmiş insanların başlığı) ile ilgili bir oylama yapılması söz konusu olamaz arkadaşlar.

Kişisel hırs ve nefretleriniz, forumun işleyişinin önüne geçmesin lütfen...
Yarın Şenol Güneş FB'ye giderse yine aynısını diyebilecek misiniz peki?

Ermanusta
19.04.2017, 13:25

Varsayımınız yanlış,Şenol Güneşin gitmeyecegini bildiğiniz halde olayı ajite ediyorsunuz.
Şenol Güneşin bir sonraki yolu Milli Takımdır ve oradan ayrıldıktan sonra Trabzonsporda yöneticilik mertebesinde görev alabilir
O avatarınıda hiç begenmedim kardeşim..

omondoles
19.04.2017, 13:51
Gerekli ve yeterli açıklamayı anıl Çevik yapmış. Aynı fikirdeyim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2017, 14:05
Abiciğim,
Bunu detaylandırmak zorunda değilim ama şahsım adına şunu söylemek isterim sana.
Şenol Güneş , istediği takıma gidebilir, düşüncem değişmez.
Ki neden fener örneğini verdin anlamadım.
Benim için ha kargalara gitmiş, ha fenere gitmiş bir fark yok.

Ben Şenol hocayı çok severDİM.
Ta ki kargalara gidip, ben şampiyonluk yaşamadım diyene kadar.
Şİmdi sevmem, yalan yok...
Dolayısıyla, aynı görüşleri paylaşıyoruz...

Fakat, bu durum, Şenol Hoca'nın Trabzonspor'a kattıkları, yaşattıkları şampiyonluklar gerçeğini değiştirmez.

fenere de gitse, bu başlık bu şekilde kalacak...

Bu tartışmaya açık değil.

Dediğim gibi, Şenol hocanın yaptığı hatalar sonucu ortaya çıkan kişisel nefretlerimiz, bu forumun işleyişini değiştirmeyecek...

Heisenberg
19.04.2017, 15:31
Abiciğim,
Bunu detaylandırmak zorunda değilim ama şahsım adına şunu söylemek isterim sana.
Şenol Güneş , istediği takıma gidebilir, düşüncem değişmez.
Ki neden fener örneğini verdin anlamadım.
Benim için ha kargalara gitmiş, ha fenere gitmiş bir fark yok.

Ben Şenol hocayı çok severDİM.
Ta ki kargalara gidip, ben şampiyonluk yaşamadım diyene kadar.
Şİmdi sevmem, yalan yok...
Dolayısıyla, aynı görüşleri paylaşıyoruz...

Fakat, bu durum, Şenol Hoca'nın Trabzonspor'a kattıkları, yaşattıkları şampiyonluklar gerçeğini değiştirmez.

fenere de gitse, bu başlık bu şekilde kalacak...

Bu tartışmaya açık değil.

Dediğim gibi, Şenol hocanın yaptığı hatalar sonucu ortaya çıkan kişisel nefretlerimiz, bu forumun işleyişini değiştirmeyecek...
FB örneğini forum yöneticilerine göre sınırın nerede çizildiğini öğrenmek için verdim ve demek ki sınır daha da ilerideymiş. Anladığım kadarıyla da efsane olma kriterlerimiz çok farklı. Ayrıca beni anlamıyorsunuz sanırım. Benim sorunum Şenol Güneş'e olan nefretim değil. Trabzonspor'un sadece Şenol Güneş'ten ibaretmiş gibi gösteriliyor olması. Trabzonspor sadece başarılı olmakta efsane olunulacak bir kulüp değildir. Tek kıstasımız başarı olsa gider İstanbul takımlarını tutardık. Yoksa isteyen sevsin Şenol Güneş'i beni ilgilendirmez.

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2017, 15:38
FB örneğini forum yöneticilerine göre sınırın nerede çizildiğini öğrenmek için verdim ve demek ki sınır daha da ilerideymiş. Anladığım kadarıyla da efsane olma kriterlerimiz çok farklı. Ayrıca beni anlamıyorsunuz sanırım. Benim sorunum Şenol Güneş'e olan nefretim değil. Trabzonspor'un sadece Şenol Güneş'ten ibaretmiş gibi gösteriliyor olması. Trabzonspor sadece başarılı olmakta efsane olunulacak bir kulüp değildir. Tek kıstasımız başarı olsa gider İstanbul takımlarını tutardık. Yoksa isteyen sevsin Şenol Güneş'i beni ilgilendirmez.
Trabzonspor, sadece Şenol Güneş'ten ibaret değildir...

Bunu böyle söyleyen kim?
Konu bu mu?
O şekilde söyleyen saçmalamış olur...

Şahsım adına, değiş Şenol Güneş'i, Dozer Cemil'i bile efsane yerine koymam...
Bende efsane kavramı yoktur...
Kişileri iplemem...
Herkes tarihte yerine alır, kimisi nefretle anılır, kimisi saygıyla...

Ufak işler bunlar...

Daha önce dediğim gibi, enerjimizi camia olarak çok boş işlere harcıyoruz...
Bırakalım geçmişi, efsaneliği cartı curtu...

Ayrıca, yazında kalın olarak işaretlediğim nokta ne alaka?
Konu bu değil ki?
Yazdığıma karşılık verdiğin cevaplar alakasız dikkat edersen.
Neyse, kendi adıma tartışmayı noktalıyorum.
Yoruldum, boşa kürek çekiyoruz.
Bu başlık değişmeyecek...
fenerde ve kargalarda oynayan Ali Kemal Denizci başlığının değişmeyeceği gibi...
Bugüne bakalım...

Heisenberg
19.04.2017, 16:20
Trabzonspor, sadece Şenol Güneş'ten ibaret değildir...

Bunu böyle söyleyen kim?
Konu bu mu?
O şekilde söyleyen saçmalamış olur...

Şahsım adına, değiş Şenol Güneş'i, Dozer Cemil'i bile efsane yerine koymam...
Bende efsane kavramı yoktur...
Kişileri iplemem...
Herkes tarihte yerine alır, kimisi nefretle anılır, kimisi saygıyla...

Ufak işler bunlar...

Daha önce dediğim gibi, enerjimizi camia olarak çok boş işlere harcıyoruz...
Bırakalım geçmişi, efsaneliği cartı curtu...

Ayrıca, yazında kalın olarak işaretlediğim nokta ne alaka?
Konu bu değil ki?
Yazdığıma karşılık verdiğin cevaplar alakasız dikkat edersen.
Neyse, kendi adıma tartışmayı noktalıyorum.
Yoruldum, boşa kürek çekiyoruz.
Bu başlık değişmeyecek...
fenerde ve kargalarda oynayan Ali Kemal Denizci başlığının değişmeyeceği gibi...
Bugüne bakalım...
Konu nasıl bu değil? Ben diyorum ki Trabzonspor'a efsane olmak sadece başarılı olmakla olmamalı. Bir duruşu olmalı, kişiliği de olmalı efsane olanların. Bugün Şenol Güneş'i savunanların neredeyse hepsi her başarımızda payı var diye cevap veriyor. Ben de diyorum ki Trabzonspor'a sadece başarılı olunarak efsane olunuyorsa biz niye destekliyoruz bu kulübü? Madem tek kıstasımız başarı o zaman daha başarılı olan İstanbul kulüpleri tutulur. Çünkü hepimizin gördüğü gibi Şenol Güneş'in artık bir duruşu yok, temsil ettiği bir şey yok. İstanbul kulübüne gitmiş olmasını geçtim, 10/11 şampiyonluğunu yok saydı adam. Ve hala efsane olarak anılabiliyor bu kulüpte. Anlatabiliyor muyum? Mesela siz "Fakat, bu durum, Şenol Hoca'nın Trabzonspor'a kattıkları, yaşattıkları şampiyonluklar gerçeğini değiştirmez" bunun dışında neden efsane olarak kalması gerektiği hakkında bir şey yazmadınız. Çünkü yok ortada bir şey. Başarılı olması dışında Şenol Güneş'in en ufak bir sebep bile yok efsane olmasını gerektirecek.

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2017, 16:23
Konu nasıl bu değil? Ben diyorum ki Trabzonspor'a efsane olmak sadece başarılı olmakla olmamalı. Bir duruşu olmalı, kişiliği de olmalı efsane olanların. Bugün Şenol Güneş'i savunanların neredeyse hepsi her başarımızda payı var diye cevap veriyor. Ben de diyorum ki Trabzonspor'a sadece başarılı olunarak efsane olunuyorsa biz niye destekliyoruz bu kulübü? Madem tek kıstasımız başarı o zaman daha başarılı olan İstanbul kulüpleri tutulur. Çünkü hepimizin gördüğü gibi Şenol Güneş'in artık bir duruşu yok, temsil ettiği bir şey yok. İstanbul kulübüne gitmiş olmasını geçtim, 10/11 şampiyonluğunu yok saydı adam. Ve hala efsane olarak anılabiliyor bu kulüpte. Anlatabiliyor muyum? Mesela siz "Fakat, bu durum, Şenol Hoca'nın Trabzonspor'a kattıkları, yaşattıkları şampiyonluklar gerçeğini değiştirmez" bunun dışında neden efsane olarak kalması gerektiği hakkında bir şey yazmadınız. Çünkü yok ortada bir şey. Başarılı olması dışında Şenol Güneş'in en ufak bir sebep bile yok efsane olmasını gerektirecek.

Cevabını verdiğim soruyu tekrar soruyorsun yalnız.
Benim için Dozer Cemil bile efsane değildir...

Bende efsane kavramı yoktur.

Ama benim için böyle kavram yoktur, başkaları için vardır...

Ben de buna saygı duyuyorum, tartışmaya açmıyorum...

Heisenberg
19.04.2017, 16:26
Cevabını verdiğim soruyu tekrar soruyorsun yalnız.
Benim için Dozer Cemil bile efsane değildir...

Bende efsane kavramı yoktur.

Ama benim için böyle kavram yoktur, başkaları için vardır...

Ben de buna saygı duyuyorum, tartışmaya açmıyorum...
"Fakat, bu durum, Şenol Hoca'nın Trabzonspor'a kattıkları, yaşattıkları şampiyonluklar gerçeğini değiştirmez" bu kısmı forumdaki başlığın efsane olarak kalmasını açıklamak için yazmadınız mı? Kişisel görüşünüz hakkında konuşmuyorum. Size yönetici olarak soruyorum. Bu başlığın efsane olarak kalmasında başarıları dışında en ufak bir etken bile yok diyorum.

TSelif
19.04.2017, 16:29
7 şampiyonluğumuzun baş mimarı Şenol Güneş'tir.
Şu an da rakibimiz olan (ŞİKECİ) bjk'ın hocasıdır.
Hiç bir maçında o takıma başarı dilemem, şu an dönsün gelsin sesimi de çıkarmam :)
Ama çooooook sevdiğim Şenol hocamı şimdi sadece seviyorum o kadar :)
Not: Bizim camia da Şenol Güneş'e yeteri kadar sahip çıkmamıştır.

Bu işin orta yolu budur. Konuyu da kapatalım artık :D

İlker Yazıcıoğlu
19.04.2017, 16:32
"Fakat, bu durum, Şenol Hoca'nın Trabzonspor'a kattıkları, yaşattıkları şampiyonluklar gerçeğini değiştirmez" bu kısmı forumdaki başlığın efsane olarak kalmasını açıklamak için yazmadınız mı? Kişisel görüşünüz hakkında konuşmuyorum. Size yönetici olarak soruyorum. Bu başlığın efsane olarak kalmasında başarıları dışında en ufak bir etken bile yok diyorum.

Buraya yazdıklarım kişisel fikirlerimdir.
BMN Yönetimi'nin fikirleri değil.
BMN yönetiminin bir parçası olmakla birlikte, yüzde yüz aynı fikirde olmak gibi bir zorunluluğumuz da yoktur.

Bana kalsa başlıklara 'Efsane' kelimesi eklenmemeli....

Ama bu sitenin kuruluşundan beri alınan kararlar var.

Koyulaştırdığım yorumuna katılıyorum....

FAKAT!

Kimilerine göre bu başarılar, bir kişinin efsane olması için yeterlidir. (Efsane kavramı bende yoktur, tekrar söylüyorum...)

Fatih Çelik
19.04.2017, 18:15
Buraya yazdıklarım kişisel fikirlerimdir.
BMN Yönetimi'nin fikirleri değil.
BMN yönetiminin bir parçası olmakla birlikte, yüzde yüz aynı fikirde olmak gibi bir zorunluluğumuz da yoktur.

Bana kalsa başlıklara 'Efsane' kelimesi eklenmemeli....

Ama bu sitenin kuruluşundan beri alınan kararlar var.

Koyulaştırdığım yorumuna katılıyorum....

FAKAT!

Kimilerine göre bu başarılar, bir kişinin efsane olması için yeterlidir. (Efsane kavramı bende yoktur, tekrar söylüyorum...)

Buna ek yapayım ben de BMN'den bağımsız olarak. Bu ibarenin kalkmamasından yanayım. Ahmet Suat Hoca ile beraber en sevdiğim insandır Şenol Güneş. Benim Trabzonsporlu olmamda bunu içime sindirmemdeki en önemli faktörlerden. Kendisini çok sevmekle beraber çok kırgınım. Yaptığı tercihleri her zaman iyiye yormaya çalışıyorum. Benim için hala "Efsane"dir. Tabi ki bazı şeyleri sindirmek zor ama günahıyla sevabıyla Trabzonspor'u Trabzonspor yapan Trabzonsporla birlikte büyüyen bir insan benim gözümde. Bu meşaleyi ilk yakanlardan. Diyebileceğim bunlar ,farklı görüşlere de saygı duyuyorum benim hislerim ve düşüncelerim bu yönde

Ermanusta
19.04.2017, 18:46
Şenol Güneşe kızgınlıgın bir sebebide komplekse kendi adının konmasıdır,bu yönetimin aldığı bir karar değil siyasi bir karar oldugunu hepimiz biliyoruz
ancak bununda bir arka planı bir hikayesi var.
malumunuz istanbul da Başakşehirin oynadığı stad devlet katkılarıyla yapılmış hiçbir alakası olmadığı halde sayın Cumhurbaşkanımızın önerisi ile
adını Fatih Terim stadı olarak belirlediler,GS efsanesi bildiğimiz Fatih Terim ismi kendilerinin Avrupa çapındaki başarısı endekslenerek konuldu.
Ama dogrusu eger Fatih Terim ismi verilecekse keşke TT Arena ya GS lılar koysaydı oda devlet destegiyle yapılmıştı

Gelelim bize,Dünya üçüncülüğü başarısı ile Şenol Güneş bana göre Fatih Terimden daha başarılıdır,Bu sıfatı ile Trabzonun yeni komplekslerine adı sayın Cumhurbaşkanımızın dayatması
ile belirlendi.Şenol Güneş her ne kadar ben istemedim desede,bu jesti mutlaka memnuniyetle karşılamıştır.

Keşke yönetim bir şekilde karşı durup ,kompleksdeki yapılar veya binalardan birine Şenol Güneş ismini verip,digerlerine Özkan sümer,Şamil Ekinci,Mehmet Ali Yılmaz v.s verilseydi

Bu İsim koyma konusunda ki aşırılığı Şenol Güneşi sevmeme ragmen doğru bulmuyorum,zira üzerinde toplumsal bir mutakabat olmadı
belki çok ileri yıllarda düzelir.

Sonuç olarak Şenol Güneşi Trabzonsporun efsanesi olarak görmesenizde,Devlet Erkanı onu Türkiye milli efsanesi olarak kabul etmiş ama Trabzonspor üzerinden onurlandırmışdır.

Şenol Güneş mi?,Fatih Terimmi?

Hangisi bizim efsanemiz?

SEDAT
19.04.2017, 20:54
* Şu herifin efsane diye başlığı var yemin ederim skandal

sasone
20.04.2017, 00:36
Efsaneden inciler;

Şenol Güneş: 50 yıl içinde görmediğim haksızlığı, yanlışlığı burada görmüş olabilirim.

artvints
20.04.2017, 00:40
Efsaneden inciler;

Şenol Güneş: 50 yıl içinde görmediğim haksızlığı, yanlışlığı burada görmüş olabilirim.

kendin dinledin mi, yoksa bir yerden mi okudun?

Yiğit Gayretli
20.04.2017, 08:09
Efsaneden inciler;

Böyle bir şey söylemedi. Kulaklarımla duydum.

Artık ayıbın da ötesine geçti bu iş. Pis bir hastalığa dönüştü...

Faik Yılmaz
20.04.2017, 08:26
http://www.fanatik.com.tr/2017/04/19/senol-gunes-maci-oynamadan-ceza-aldik-1289270

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/galeri-40432200#page-5

Futbolun dışına çıkmayacağız

Yarın çok önemli bir maç oynayacağız. İki iyi takımın maçı olacak. Oyunun her iki yönünü de iyi oynayarak kazanabiliriz. Bırakalım futbolcular saha içinde yapabileceklerini göstersin. Fair play içerisinde bir maç olsun. Futbolcularıma güveniyorum. Yarın sevinmek için olağanüstü gayret gerekiyor. Taraftarımızın da her zamanki fair play içinde destek olmasını bekliyoruz. Taraftarımız tüm enerjisiyle, 'rakibin provokasyonlarına gelmeden' bizi sonuna kadar desteklemeli. Biz futbolun dışına çıkmayacağız. UEFA terazinin bir tarafına baskın basmıştır. Şiddet varsa ceza alınmalı, caydırıcı da olmalı. Ama ceza verirken haksızlık yapılırsa, zararı daha büyük olur. UEFA'nın terazisinde Lyon ağır basmıştır. 50 yıl içinde görmediğim haksızlığı, yanlışlığı burada görmüş olabilirim.

Not : Açıklamayı canlı dinlemedim ama Fanatik Gazetesinin ve Hürrriyet Gazetesinin haberinde bu ibareler var..... Twitter haber sitelerinde de okudum bu ibareleri...

Doğru değilse Fanatik Gazetesine ,Hürriyet Gazetesine ve sanal medyaya , doğru ise Şenol Güneş'e yazıklar olsun.......

İlker Yazıcıoğlu
20.04.2017, 09:25
https://www.youtube.com/watch?v=_5wvqpRnDTA

'50 yıl içinde gördüğüm haksızlığı ve yanlışlığı, sanki burada hissediyorum diye bunları paylaştım.'

Linkini paylaştığım video: 1:35'ten itibaren ne dediğini dinleyebilirsiniz...

tRaiNer
20.04.2017, 11:13
'50 yıl içerisinde GÖRDÜĞÜM yanlışlığı, sanki burada da hissediyorum.' diyor anlayana!

Gördüğüm kelimesini olumsuzu ve zıttı olan 'Görmediğim' kelimesiyle değiştirip 'kelle avcılığı' yapanlar:

Saldırmaya devam edin durmayın. Trabzon ve Trabzonspor değerlerini parçalayın. Yok olup gitsinler piyasadan ne de olsa 'düşmanlarımıza' hizmet ediyorlar öyle değil mi?

Anlaşılan İstanbul medyasından kara propaganda, çamur atma ve algı yönetimi konusunda nasiplerini iyi almışlar bravo.

artvints
20.04.2017, 11:31
türkiye'de yazılı basına güven olmaz. söylenen aynen aktarılsa da havası değiştirilir, genel bağlamdan koparılır, algı yaratılır. hürriyet zaten fener yararına nasıl haber çıkartılır diye çalışan bir yayın organı. ama burada çok art niyet olduğunu düşünmüyorum tabi ilk hürriyet paylaşmamışsa haberi. twitter'da kısa kısa açıklamalar yazılırken yanlışlık yapılmış, bizim algıda seçiciliğimiz de olayı buraya getirdi. bu işleri de bırakmak lazım artık. acaba ne diyecek diye sürekli adamın peşinde dolanmaya gerek yok. hem önemli biri değil deyip hep de böyle davranmanın piskolojisi komik olmayı geçti, üzücü olmaya başladı.

trabzonspor büyük takım, kendi gündemi olmalı. ters birşey söylenmişse de yanlışlık olmuştur diyerek karşılayacak olgunlukta olunmalı, bunlara takılmaya gerek yok. futboldan başka herşeyin konuşulduğu bir gündem var. iki tane de teknik analiz güzel hikaye duyalım artık.

Ermanusta
20.04.2017, 11:39
Faik Yılmaz kardeşim seni yolda görsem tanımam etmem,beraber çay içmişliğimiz yoktur.
Lakin Hamza Mısır çizgisinde bu kadar kara propaganda yapmanı anlayamıyorum.
Adamcagız konuşuyor gördüğüm haksızlığı diyor(yani şampiyonluk kupası elimizden şikeyle alındı diyor)
sense kulaklarını tıkayıp,FB sesi Trabzonspor ve Şenol Güneş düşmanı gazetelerin çarpıtma yazısını önümüze atıp
Olumsuz algı yaratmaya çalışıyorsun.
Fotografına bakıyorum,sempatik,iyi kalpli,yapıcı bir yüz ifaden var.
Canım kardeşim düştüğün bu yanlışlardan çık,medyatik-sansasyon yaratacağım diyerek Hamza Mısır olma!
Sana içten tavsiyem.
iyiki varsın,iyiki Trabzonsporlusun

TSelif
20.04.2017, 11:39
Faik Yılmaz , " gördüğüm" diyor dinledim ben.
Yalnız 50 yılda gördüğü haksızlığın yanında bu devede kulak kalır ama adamı söylemediği bir laf yüzünden yere sokmanın alemi yok ( genelleme yapılmıştır) :)

Faik Yılmaz
20.04.2017, 13:29
Faik Yılmaz kardeşim seni yolda görsem tanımam etmem,beraber çay içmişliğimiz yoktur.
Lakin Hamza Mısır çizgisinde bu kadar kara propaganda yapmanı anlayamıyorum.
Adamcagız konuşuyor gördüğüm haksızlığı diyor(yani şampiyonluk kupası elimizden şikeyle alındı diyor)
sense kulaklarını tıkayıp,FB sesi Trabzonspor ve Şenol Güneş düşmanı gazetelerin çarpıtma yazısını önümüze atıp
Olumsuz algı yaratmaya çalışıyorsun.
Fotografına bakıyorum,sempatik,iyi kalpli,yapıcı bir yüz ifaden var.
Canım kardeşim düştüğün bu yanlışlardan çık,medyatik-sansasyon yaratacağım diyerek Hamza Mısır olma!
Sana içten tavsiyem.
iyiki varsın,iyiki Trabzonsporlusun

Faik Yılmaz , " gördüğüm" diyor dinledim ben.
Yalnız 50 yılda gördüğü haksızlığın yanında bu devede kulak kalır ama adamı söylemediği bir laf yüzünden yere sokmanın alemi yok ( genelleme yapılmıştır) :)

Doğru değilse Fanatik Gazetesine ,Hürriyet Gazetesine ve sanal medyaya , doğru ise Şenol Güneş'e yazıklar olsun.......

Dostlar oysa özellikle gayet açık yazdım haberin altına.......

Doğru ise dedim.... Değilse ki öyle değilmiş zaten sıkıntı yok.....

Ha akşadan beri bunu bir çok yerden yanlış olan şekliyle duydum. Röportaj yapılırken anlık haber veren siteler var. İlk ordan duydum. Sabahta gazetelerden. Yineden doğru olmama ihtimali var deyip doğru ise dedim.

Not : Erman Abi çok iyi bir insan olduğumu idda edemem ama kötü bir insanda olmadığımı düşünüyorum . saygılar hürmetler....

batuhanTs
20.04.2017, 20:20
Baslik kapatilamaz orasi dogru ama efsane sifatini tasiyacak bir durumda yok su an neden ısrar ediliyor onu irdelemek gerek

Kemal Öztel
20.04.2017, 21:12
Baslik kapatilamaz orasi dogru ama efsane sifatini tasiyacak bir durumda yok su an neden ısrar ediliyor onu irdelemek gerek

7 şampiyonlukta ve bir çok türkiye cumhurbaşkanlığı başbakanlık kupasında yer aldığı için.Her ne kadar şu an rakip takımı çalıştırsa da 40 yıl hizmet etti bu kulube.Ha keşke gitmeseydi ama..

batuhanTs
20.04.2017, 21:40
7 şampiyonlukta ve bir çok türkiye cumhurbaşkanlığı başbakanlık kupasında yer aldığı için.Her ne kadar şu an rakip takımı çalıştırsa da 40 yıl hizmet etti bu kulube.Ha keşke gitmeseydi ama..

acaba fatih terim aynı şeyleri yapsa onu kulübün kapısından sokarlar mı midesizlik bizde mi acaba

Tolga Okumuş
20.04.2017, 22:35
Şenol Güneş'i izliyorum şu maçta.
Volkan Demirel'den,Emre Belözoğlu'ndan,Caner Erkin'den hiç bir farkı yok.
Şu hareketlerin aynısını bize karşı yabancı birisi yapsa neler derdik acaba?

hofsaale
20.04.2017, 22:39
Şenol Güneş'i izliyorum şu maçta.
Volkan Demirel'den,Emre Belözoğlu'ndan,Caner Erkin'den hiç bir farkı yok.
Şu hareketlerin aynısını bize karşı yabancı birisi yapsa neler derdik acaba?
aynen...taniyamiyorum kendisini...yazik oldu...

Ozan Yılmaz
20.04.2017, 22:41
Bizim başımızdayken hiçbir maçta bu denli hırslandığını görmemiştim efsaneyi

Gümüshaneli61
20.04.2017, 22:52

Besiktas'in Efsanemiz icin ayri yeri var.

Bu arada, forum yöneticileri, benden kurtulmak icin ya bu basligi oylamaya acarsiniz ya da beni süresisze banlarsiniz. Secenek sizin.

selcuk
20.04.2017, 22:55

bizde sirtinda daha fazla yük var

temsil ettigi renklerin basinda

orada bir isci
buna benzer seyler röportajindada demisti, dirty games filminde

tsukru61
21.04.2017, 01:00
Kötü Babel'i oyunda tutarak yine efsaneleşti...

artvints
21.04.2017, 01:17
Kötü Babel'i oyunda tutarak yine efsaneleşti...
kimi alabilirdi yerine? takımı şenol hoca taşıyor, bir arada durmaz o oyuncular hoca olmasa. önden oyuncu çıkarmaya başlasa cenk ilk kurban olurdu ama bir tane bile alternatif yok.

selcuk
21.04.2017, 01:19
su hep arkasina zil takip kovdunuz diyenler icin bir kenarda dursun

http://www.hurriyet.com.tr/senol-gunes-istifa-etti-22457934

ibrahim
21.04.2017, 03:20
Şenol Güneş: Elli senelik fıtbol hayatımda bu kadar üsülmemiştim :((((((

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2017, 09:35
Besiktas'in Efsanemiz icin ayri yeri var.

Bu arada, forum yöneticileri, benden kurtulmak icin ya bu basligi oylamaya acarsiniz ya da beni süresisze banlarsiniz. Secenek sizin.
Hadi bakalım...

İlker Yazıcıoğlu
21.04.2017, 09:43
Kimsenin, senden vaya bir başkasından kurtulmak gibi bir derdi olamaz.

Kendini nimetten sanmamalı insanoğlu.
Forum düzenini, bu inatlaşma ve tehditlerle sınayan her kim olursa olsun layığını bulur...
Forumu kreşe çevirmenin anlamı yok,işimiz gücümüz var...

Aklı selim hareket edenler başımızın üstüne ama çocuk gibi opsiyonlar verip tehditler savurup aklınca alay edenler hakkında kimse kusura bakmasın sessiz kalamayız...

Suyu çıktı artık...

sasone
21.04.2017, 15:14
kendin dinledin mi, yoksa bir yerden mi okudun?

Dinlemedim,popüler bir twitter hesabından kopyaladım,yalan söyleyeceklerini tahmin etmiyorum.

Böyle bir şey söylemedi. Kulaklarımla duydum.

Artık ayıbın da ötesine geçti bu iş. Pis bir hastalığa dönüştü...

Değerli yöneticim,ne hastalığıymış bu?Ben bu sözleri söyleyecek bir karakter olduğunu düşünüyorum,çünkü gerçekten hiç bir doğrusu olmayan,günlük başarı ve paralar peşinde koşan birisi için çok da olmayacak bir şey değil.

batuhanTs
21.04.2017, 15:17
Su baslikta yazilanlara nedense gereksiz bir hassasiyet ile yaklaşılıyor

Yiğit Gayretli
21.04.2017, 15:32
Dinlemedim,popüler bir twitter hesabından kopyaladım,yalan söyleyeceklerini tahmin etmiyorum.

Değerli yöneticim,ne hastalığıymış bu?Ben bu sözleri söyleyecek bir karakter olduğunu düşünüyorum,çünkü gerçekten hiç bir doğrusu olmayan,günlük başarı ve paralar peşinde koşan birisi için çok da olmayacak bir şey değil.
Demediği bir şeyin peşine düşüp, Şenol Güneş'e vurma çabası ile bunları söyleyecek potansiyele sahip olduğunu düşünmek arasında hiçbir ilişki yok ne yazık ki...

sasone
21.04.2017, 15:38
Demediği bir şeyin peşine düşüp, Şenol Güneş'e vurma çabası ile bunları söyleyecek potansiyele sahip olduğunu düşünmek arasında hiçbir ilişki yok ne yazık ki...

Tamam ben acelecilik etmişim,diyelim ki başka manaya gelen bir şey söylemiş de bunu yanlış aktarmışlar.
Peki bu ŞG'nin şike yapan ve yaptığı bu şikeden ceza almadan kurtarılan bir İstanbul takımının Hocalığını para için kabul ettiğini,en ufak ahlaki değeri olmadığını,daha önce söylediği ahlak ve emek konulu sözlerin de prim amaçlı,taraftara şirin görünme amaçlı olduğu gerçeğini yalanlıyor mu?

Yiğit Gayretli
21.04.2017, 16:16
Tamam ben acelecilik etmişim,diyelim ki başka manaya gelen bir şey söylemiş de bunu yanlış aktarmışlar.
Peki bu ŞG'nin şike yapan ve yaptığı bu şikeden ceza almadan kurtarılan bir İstanbul takımının Hocalığını para için kabul ettiğini,en ufak ahlaki değeri olmadığını,daha önce söylediği ahlak ve emek konulu sözlerin de prim amaçlı,taraftara şirin görünme amaçlı olduğu gerçeğini yalanlıyor mu?
Bu başka bir tartışmanın konusu. Ayrıca tartışılır. Benim eleştirim bunun üzerine değildi ki... Ayrıca, katılmıyorum.

batuhanTs
21.04.2017, 18:41
Paraya karsi emegin savasi mottosuna tecavüz edip hala efsane gibi agir ve herkesin kaldıramayacağı bir sıfatı lâyık görmek bence cok garip bu başlığın nazarımda bir önemi yok

kanterts
21.04.2017, 18:42
Besiktasli senol günesin elenmesine cok sevindim. 1-2 Seneye kovulur agir bir sekilde. Ozaman görürsün cok sevdigin besiktasini. Neler diyecekler neler. Biz burdayiz görürüz.

SEDAT
22.04.2017, 22:36
* Trabzonspor forumunda bjk hocası ölümüne savunuluyor :D

Alphan Altun
22.04.2017, 22:44
Bu başlığın kapanması için S.G.'nin taraftarlarıyla beraber "koyduk mu" tezahüratına katılması falan mı bekleniyor?

batuhanTs
23.04.2017, 00:38
Basligin kapatilmasina gerek yok bazilari anlamasa da senol güneş türk futbolu için efsane olabilir ama Trabzonspor icin efsane olamaz isterse 10 kere sampiyon yapsin bizi bugün mustafa denizli 3 istanbul takiminida sampiyon yapmis sorun taraftarlara hangi takim için efsanedir Bugün galatasaraylı diger gün fenerli olur para icin senol güneş te ayni konuma düşürdü kendinifatih terim galatasaray a gitse onu kapidan sokarlar mi acaba burasi türkiye bazi arkadaslar idrak edemiyorlar gördüğüm kadariyla bu kadar midesiz olmaya gerek yok koskoca TRABZONSPOR senol gunes in efsaneligine mi kaldi

kayseriliyiz
23.04.2017, 13:23
Tekrar edeyim Terim gs efsanesidir ne zaman isterse gider çalistirir.
Terim'in baska takimlari çalistirma imkani olmustur illaki ama o gs'ye sadik bir insan oldugu için sadece gs'de hocalik yapti. Onun efsane olmasindan dogal birsey yok.
Bizim 'efsane' dedigimiz adam gidip rakibini sampiyon yapiyor ve efsaneligi tartisiliyor. Garip.
Unal Karaman SG'den daha efsanedir nazarimda.
Bizimle alakasi bile kalmamis bir insan SG bjksiyle mutlu mesut yasasinlar.
Efsane kelimesini kullaninca karsiliginda Samil Ekinci Cemil Usta Ahmet Suat Özyazici Özkan Sümer'i koyuyoruz.
SG'yi bu isimlerle yan yana koymak efsanelerimize hakarettir.

Envoyé de mon HT20 en utilisant Tapatalk

Emrah KabuL
23.04.2017, 15:29
Bu başlığın kapanması için S.G.'nin taraftarlarıyla beraber "koyduk mu" tezahüratına katılması falan mı bekleniyor?
Yok aslında öyle demek istememiştir falan diye geçiştirecek insanlar çıkar burdan.

Ermanusta
23.04.2017, 15:35
Beyler yemişim başka konuları,
şimdi,bugun bunları tartışacak,birbirimizi kıracak mevzumu bu?

Dün deplasmanda Antalya yı devirerek güzel bir oyunla galip gelmişiz
birlik beraberlikle güzel takımımızın güzel oyunun tadını çıkarıp,duygularımızı paylaşalım

1 haftalık erteleyin tartışma konularını

haydi bakalım,iyiki varsınız

gurur6134
24.04.2017, 14:56
https://mobile.twitter.com/Futbolovski/status/828591193487454209/photo/1
Şikeyle kaybettigimiz ugruna kendini asanlarin oldugu malum 96 sezonunun bitiminden 6 ay sonra 97 senesinin subat ayi..lazorinin yerine ali sen senol gunesi getirmek istiyor..varin siz karar verin efsane mi kestane mi..karakter ortada ali sen in defalarca soyledigi senol gunesin agzindan gazete kupurlerinde..hatirlarsiniz kendisiyle anlasmistim lakin sportif direktor olarak ridvani istemedi tum yetkiyi kendi istedi ondan dolayi son anda is bozuldu demisti..simdi cikip ne var bunda profesyonellikdir bu diyenler olcaktir bende diyorum ki turp siÄ·im oyle profesyonellige..senol gunes trabzonspor formasini basariyla tasimis bir futbolcudur ama asla bir efsane degildir yaptigi tercihleri ve davranislari yuzunden..

Faik Yılmaz
12.05.2017, 11:45
Trabzonspor'un eski kalecisi ve teknik direktörü Şenol Güneş'in kaleci antrenörü Mahmut Tankutay (Beykoz Mahmut) hayatını kaybetti.
LAKABI KULÜBÜNDEN GELİYOR

Erdoğduspor'da Şenol Güneş'in antrenörlüğünü yapmış olan kaleci antrenörü Mahmut Tankutay (Namı diyar Beykoz Mahmut) vefat etti. Mahmut Tankutay dönemin Beykoz kulübünde forma giydiği için Beykoz lakabı almıştı.

Hocamıza Allah'tan ( c.c. ) rahmet ailesi , Şenol Güneş'e ve Trabzonspor Camiasına başssağlığı dilerim.....

Ermanusta
20.05.2017, 21:26
12830

Hala Trabzon aşığı,Hala hırslı,
Türkiyenin en iyi T.D
İyiki varsın Şenol hocam
Trabzona tez gelmeni umutla bekliyoruz

28TS61
21.05.2017, 05:59
Trabzon ve Trabzonspor asigi olan birisi asla 3 ezik takimin birinin basina gecmez.
hem sikeden emegin, sevincin ve kupan calinsin ama sen yinede tescilli sikeci olan bir kulübe gitti.
mac kaybedince hakemlere ana avrat küfür ediyor. hakemler ile kazaninca her sey normal.
yakismadi. kendisine olan sevgi ve saygiyi kendi kendine bitirdi

28TS61
21.05.2017, 14:03
Buyrun efsaneniz sikesever senol günes neler dedi iyi izleyin.

Güneş'ten Fenerbahçe'ye destek: "Dualarımız onlarla"

Şiketaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kasımpaşa maçının ardından Final Four'da final oynayacak Fenerbahçe'ye destek verdi. Tüm kulvarlarda mücadele eden Türk takımlarının desteklenmesi gerektiğini ifade eden Güneş, "Dualarımız onlarla, inşallah sürprize izin vermez ve kupayı alırlar" dedi.

http://tr.beinsports.com/haber/gunesten-fenerbahceye-destek-dualarimiz-onlarla

BERBATOV61
22.05.2017, 11:48
12830

Hala Trabzon aşığı,Hala hırslı,
Türkiyenin en iyi T.D
İyiki varsın Şenol hocam
Trabzona tez gelmeni umutla bekliyoruz

Trabzon aşkından kargalara şiirler yazan,hırsından şikeci takımı bak şikesizde şampiyon olunur demek için çalıştıran efsanemiz. Trabzona sadece eşini dostunu görmeye gelir inş.

Travelair
22.05.2017, 12:23
Özkan Sümer'in bir lafı vardır; büyük olmak için büyüklerle sevişmeyeceksin, savaşacaksın diye.
Bunu uyarlarsak, sistemden şikayet etmek için önce sistemde yer almayacaksın, sistemin dışında kalacaksın denebilir herhalde
Efsane konusuna hiç girmiyorum

28TS61
22.05.2017, 21:24
hala bu aciklamarindan sonra neden "EFSANE" yazisi kaldirilmiyor ? nedir bu bmn´nin senol günes inadi

tonya55
22.05.2017, 21:25
senol günesin camiamıza hizmetleri tartısılmaz.

28TS61
22.05.2017, 21:35
hizmet ettigi ayri bir konu. hizmet etti diye dediklerine tepki göstermeyelim mi? hem sikeye karsiyim de, Hemde sikeci bir takima git, o da yetmezmis gibi sikecilerin basketbol takimina basarilar dile. oh ne güzel

ülkede 3 kisiye biat ediliyor.
1 rte
2 Aziz
3 senolsporcular

tonya55
22.05.2017, 21:48
senol günes gerek futbolcu olarak gerek hoca olarak camiaya kattıkları tartısılmaz bunun tartısmak abesttir napsın takım calıstırmasınmı bizimi beklesin ömür boyu.

28TS61
22.05.2017, 21:54
sikecilerden baska takim mi bulamadi calistiracak? acliktan ölecekmiydi takim calistirmasa?
konu kulübe yaptiklari hizmetler ve karsiliginda aldigi ücretler degil. yaptigi aciklamalar.

varsayalim hic bir sey demedi. ya gökhan gönül transferi icin ne demeli? kanirta kanirta sampiyon olduk diyen birini nasil Transfer etti. demek midesi o Kadar genismis

tonya55
22.05.2017, 22:03
sikecilerden baska takim mi bulamadi calistiracak? acliktan ölecekmiydi takim calistirmasa?
konu kulübe yaptiklari hizmetler ve karsiliginda aldigi ücretler degil. yaptigi aciklamalar.
bos konusuyorsun.
varsayalim hic bir sey demedi. ya gökhan gönül transferi icin ne demeli? kanirta kanirta sampiyon olduk diyen birini nasil Transfer etti. demek midesi o Kadar genismis
bos konusuyorsun.

28TS61
22.05.2017, 22:07
isinize gelmeyince bos oluyor. senolsporcular. hadi iyi aksamlar

tonya55
22.05.2017, 22:17
isinize gelmeyince bos oluyor. senolsporcular. hadi iyi aksamlar
tamam ozaman takım calıstırmasın köyünde bizden teklif gelecek diye haber beklesin neyin kafası bu Allah askına senol günes enson tartısılacak kisidir bu camiada.

BERBATOV61
22.05.2017, 23:28
bos konusuyorsun.

dedi boş konuşan adam. Bu arada haklısın şenol güneş bu camiada en son tartışılacak adamdır. Çünkü kendisi 60 yılını bir kenara atarak beşiktaş camiasına kapağı atmıştır.

tonya55
23.05.2017, 09:13
dedi boş konuşan adam. Bu arada haklısın şenol güneş bu camiada en son tartışılacak adamdır. Çünkü kendisi 60 yılını bir kenara atarak beşiktaş camiasına kapağı atmıştır.

tmm en dogru sensin sampiyon.

tonya55
23.05.2017, 09:22
https://www.youtube.com/watch?v=AxLMs7TJfM0 bu şehrin evladı Trabzon şehri ve Trabzonsporun gururu.

BERBATOV61
23.05.2017, 09:27
o kötü bu kötü birtek siz iyisiniz sen cok dolu konusuyorsun en dogru sensin tmm ordinaryus futboldan herseyden anlayan adam iyi bekleseydi bizden teklif gelmesini ölene kadar calısmasaydı takım calıstırmasaydı.

Yahu anlamamakta neden ısrar ediyorsun insanlar Trabzonspordan başka takım neden çalıştırdı mı diyor ? Şikeden çeken bir hoca şike yapan bir camiaya gidip birde ben şampiyon olmadım diyor insanların kızma sebebi bu Bursaya gittiğinde kimse hain dedimi şenola sen bu aradaki farkı idrak edemiyorsun halen daha millete boş konuşma diyorsun.

tonya55
23.05.2017, 09:28
Yahu anlamamakta neden ısrar ediyorsun insanlar Trabzonspordan başka takım neden çalıştırdı mı diyor ? Şikeden çeken bir hoca şike yapan bir camiaya gidip birde ben şampiyon olmadım diyor insanların kızma sebebi bu Bursaya gittiğinde kimse hain dedimi şenola sen bu aradaki farkı idrak edemiyorsun halen daha millete boş konuşma diyorsun.
tmm şampiyon sen kazandın haklısın.

BERBATOV61
23.05.2017, 09:29
tmm şampiyon sen kazandın haklısın.

ok

sason
23.05.2017, 11:51
Görüyorum ki hala seviyesiz ortam; sevgisiz, saygısız yaşları büyümüş ama hala ergen seviyesinde nefret saçan, terbiyesiz diller, bunlara hala göz yuman adminler..Kendi kendimi banladiğim için ne kadar isabetli karar verimişim..

Çok acıyorum bu insanlara :( Nasıl bir ortamda büyümüşler ki içlerinde nefret ve hakaret dışında hiç bir şey yok.Aileler ne sevgi ne saygı aşılayabilmiş kendilerine....Asla mutlu olamayacaklar maalesef...

Bana devam.

Ha bu arada nefret kusma bahanelerine karşı onlarca kez verilen cevabını anlayamayan (nasıl olduğunu bilmiyorum ama zeka ile ilgili bir şey olsa gerek) insanlara şunuda buraya bırakayım.Bunu defalarca söyledi bu tür algı kapasitesi sınırlı insanlara karşı ama demek ki evlerine gidip üç günde yedirerek söylemesi gerekiyor :) Ne kadar iyi hoca olduğunu bazılarının anlaması yirmi yıl sürdüğünü düşünürsek aslında normal bir durum bu.

https://onedio.com/haber/senol-gunes-sike-sureci-hicbir-sekilde-aklanmayacak--616209 (http://futbolist.co/gunes-sike-sureci-hicbir-zaman-aklanmayacak/)

Hadi bana eyvallah.

Faruk BERBER
23.05.2017, 13:35
12872
12873

:)

BERBATOV61
23.05.2017, 14:11
https://www.youtube.com/watch?v=Zxl8Qxu0z-E

Video ne kadar güzel bir alet değil mi ?

kanterts
23.05.2017, 14:31
Senol günes Trabzona gider ama sadece Tatile diyen 8taslilar cikti. Sende o camiada calisiyorsun. Yakistiriyorsan besiktasi sana bitmissin sen.

Faruk BERBER
23.05.2017, 14:33
Senol günes Trabzona gider ama sadece Tatile diyen 8taslilar cikti. Sende o camiada calisiyorsun. Yakistiriyorsan besiktasi sana bitmissin sen.

Şuan Beşiktaş'ın malı kendisi. Çıkıp ne diyebilir ki ? Fazla büyütüyoruz bu olayları bence.

Ersun hocamıza değer verip, Şenol Güneş konusunda nötr davranmamız gerekiyor. Bizim için bir değeri yok. Faydası da yok şuan bize muhabbetinin.

Mesela şu aşamada Igor Tudor ne ise, Şenol Güneş de o. Biri Galatasaray'ı çalıştırıyor, diğeri Beşiktaş'ı.

Yiğit Gayretli
23.05.2017, 16:35
Ooooooy dağlar :)

Ermanusta
23.05.2017, 16:53
https://www.youtube.com/watch?v=IqyMUPlBuDY

ccd6167
23.05.2017, 20:41
Daikinde reklamlara başlaması lazım

Mollasalihoğlu
24.05.2017, 09:56
Özkan Sümer'in bir lafı vardır; büyük olmak için büyüklerle sevişmeyeceksin, savaşacaksın diye.
Bunu uyarlarsak, sistemden şikayet etmek için önce sistemde yer almayacaksın, sistemin dışında kalacaksın denebilir herhalde
Efsane konusuna hiç girmiyorum

Aşağıdaki Özkan Sümer'in mi söz?

12883

Ermanusta
24.05.2017, 10:41
Özkan Sümer bir dönem sistem dışında GS yi çalıştırmış olabilir,şahsi olarak benim itirazım yok
ancak günümüzde sistemle savaşıyorum diyerek Trabzonsporu alaşağı eden IHO yu mu savunacagız
yoksa savaşmadanda mücadele ederim diyen Muharrem Ustayı mı?

Şenol Güneş Trabzonun gerçeğidir,ne yazıkkı karşı çıkanların tamamına yakını 25 yaş altı
Şenol Güneş in güzelliklerini yaşamamış, çözümü olumsuzlukda arayan gençler

Heisenberg
24.05.2017, 19:35
Özkan Sümer bir dönem sistem dışında GS yi çalıştırmış olabilir,şahsi olarak benim itirazım yok
ancak günümüzde sistemle savaşıyorum diyerek Trabzonsporu alaşağı eden IHO yu mu savunacagız

Şenol Güneş Trabzonun gerçeğidir,ne yazıkkı karşı çıkanların tamamına yakını 25 yaş altı
Aynı mantıkla Şenol Güneş'e toz konduramayanların tamamına yakını 25 yaş üstü, Şenol Güneş'in güzelliklerini yaşamış, kendisine olan sevgilerinden yaptığı hataları görmezden gelenler de diyebiliriz.

Mollasalihoğlu
25.05.2017, 09:57

Özkan Sümer tabii ki gs'yi çalıştırabilir.

Hele biz kovup gönderdiysek...

Ama Şenol Güneş bazı zihinlere göre sadece ya Trabzonspor'da ya da Trabzonspor kovar ise Güney Kore'de çalışabilir.
Ama bu zihinlerin çalıştıkları firma değil kendilerini kovsun; rakip firma %20 fazla maaş teklif etse, topukları kıçlarına vura vura kabul ederler o teklifi.

BERBATOV61
25.05.2017, 11:33

Ama Şenol Güneş bazı zihinlere göre sadece ya Trabzonspor'da ya da Trabzonspor kovar ise Güney Kore'de çalışabilir.
Ama bu zihinlerin çalıştıkları firma değil kendilerini kovsun; rakip firma %20 fazla maaş teklif etse, topukları kıçlarına vura vura kabul ederler o teklifi.
hocam ısrarla neden olayı Trabzonspordan başka takım çalıştırdı taraftar ondan tepkili şeklinde yorumluyorsunuz ? Mevzunun başka takım çalıştırması olmadığı gayet açık değil mi ? Ayrıca çalıştığım firmanın kovmasına da gerek yok %20 de vermesin rakip firma %10 versin saniyesinde kalkar giderim. Ama arkasından onlar şöyle onlar böyle şikeci bilmem neci paraya karşı emeğin savaşını verdik dediğim bir yere aldığımın 5 katını verse gitmem. Gidince böyle şike ile çalınan kupanı yok saymak zorunda kalıyorsun.

28TS61
25.05.2017, 14:41
konu senol günes´in siketas´i calistirmasi degil. neden tescilli sikeci siketas´a gitmesidir. hakki ve sevinci sike ile calindigi halde o yinede sikeci bir takimi tercih etmistir.

batuhanTs
25.05.2017, 14:49

Senol güneş ilk defa mi kovuldu bu takimdan ya da sadece o mu kovulmuş fatih terim kac kere kovuldu aidiyet duygusu size yabanci gelmis olabilir ama onemli bir mevzu birde Trabzonspor sevgisi ile sirket calisani olmayi nasil bir tuttunuz onu anlamadim demek ki size belli bir mebla para teklif edilse besiktas i tutabilirsiniz buradan bu cikiyor

selcuk
25.05.2017, 16:06
Senol güneş ilk defa mi kovuldu bu takimdan ya da sadece o mu kovulmuş fatih terim kac kere kovuldu aidiyet duygusu size yabanci gelmis olabilir ama onemli bir mevzu birde Trabzonspor sevgisi ile sirket calisani olmayi nasil bir tuttunuz onu anlamadim demek ki size belli bir mebla para teklif edilse besiktas i tutabilirsiniz buradan bu cikiyor

Trabzonspor hicbir zaman senol hocayi kovmadi

senol hoca her seferinde kendi gitti

ilk seferi disi, orada cok genc ve yetersiz kaldigi icin 2. td olarak ise devam etmisdi

fatih terim, mustafa denizli kendi kulüplerinden kovuldu, senol günese bunu biz hic bir zaman yasatmadik
bugün sanirim ondan orasi burasi oynuyor

batuhanTs
25.05.2017, 17:55
Trabzonspor hicbir zaman senol hocayi kovmadi

senol hoca her seferinde kendi gitti

ilk seferi disi, orada cok genc ve yetersiz kaldigi icin 2. td olarak ise devam etmisdi

fatih terim, mustafa denizli kendi kulüplerinden kovuldu, senol günese bunu biz hic bir zaman yasatmadik
bugün sanirim ondan orasi burasi oynuyor

Bazilari idrak edemiyor maalesef

28TS61
26.05.2017, 02:59
sikecilere ceza verildiginde görecegiz senol günes´i. bakalim o zaman neler sacmalayacak.

hem sikeden hakkin yenilecek ve sikeci bir takima gideceksin. sonra sikecilere ceza verilince gelip birde utanmadan sevinecek mi yani ?

Ermanusta
26.05.2017, 09:40
Ne Alaka?
Sayın Şenol Güneş şike ile aynı cümlede kullanılıyor.

28TS61
26.05.2017, 11:27
hala ne alaka diyenler var. ben mi gittim sikeci bir kulübe? sikeden hakki calindigi halde sikeci bir kulübe gitmedi mi kendisi?

demek kendisi sikebahceye de gitse hala "EFSANE" diyecekler var.

Ermanusta
26.05.2017, 11:38
hala ne alaka diyenler var. ben mi gittim sikeci bir kulübe? sikeden hakki calindigi halde sikeci bir kulübe gitmedi mi kendisi?

demek kendisi sikebahceye de gitse hala "EFSANE" diyecekler var.

Başkan Muharrem Usta senden farklı düşünüyorki,Şenol hocamızın T.D yaptığı klüple temasları çok sıkı

şikeyi klüpler değil şahıslar yapar,
eğer Muharrem Başkan FB den A.Y ile temasa geçseydi herhalde tepkimiz çok büyük olurdu.

Benden ortaya bir soru.
Olcay Şahan Şikeli bir klübden geldiyse bizim toptancı şike suçlamamıza göre şikeci bir oyuncudur
öyleyse neden transfer ettik,neden karşı çıkmadınız?

28TS61
26.05.2017, 11:44
sikeyi kulüpler degil sahislar yaparsa o Zaman biz neden hakkimiz olan kupa ve sike yapanlarin küme düsmesini istiyoruz?

demekki sikeahce hic sike yapmamis olmuyor mu dediklerine göre?

BERBATOV61
26.05.2017, 12:34
Başkan Muharrem Usta senden farklı düşünüyorki,Şenol hocamızın T.D yaptığı klüple temasları çok sıkı

şikeyi klüpler değil şahıslar yapar,
eğer Muharrem Başkan FB den A.Y ile temasa geçseydi herhalde tepkimiz çok büyük olurdu.

Benden ortaya bir soru.
Olcay Şahan Şikeli bir klübden geldiyse bizim toptancı şike suçlamamıza göre şikeci bir oyuncudur
öyleyse neden transfer ettik,neden karşı çıkmadınız?

Abi senin Muharrem Usta olmandan şüpheleniyorum :)

Adem CAKIR
26.05.2017, 16:46
Kendisi efsaneleşmiş bir kulübün parçasıdır. Bu kulübü efsaneleştiren şampiyonluklar değil, sermayeye, güce, popülariteye kaşı emeğin, alın terinin ve azmin zaferleridir. Ve evet, alınan bu zaferlerde silinemeyecek, inkar edilemeyecek emeği ve katkısı vardır. Bu emeği ve katkısı takdire şayandır, alkışlanmıştır, alkışlanmalıdır.

Trabzonspor'lu Şenol Güneş'e çok inanan ve seven, futbol adamı Şenol Güneş'in bilgi ve becerisine hayran, Beşiktaş TD Şenol Güneş'i takdir eden biri olarak bence; Efsaneyi doğuran takımın bütünüdür, taşıdığı değerlerdir, kişiler değil.

Bu çerçeveden bakarsak, efsaneyi doğuran kadroların bir parçası olmuş insanların günümüzde ne yaptığına çok da kafa yormamak gerekir. Yarın karşılaşsam yukarıdaki sebeplerden ötürü kendisine saygıda kusur etmem ancak bir Trabzonspor taraftarı olarak sitem ederim. Belki o da bana, onu bulunduğu yerlere getiren şartları anlatır içimi serinletir. Kim bilebilir?

Mollasalihoğlu
28.05.2017, 12:24
hocam ısrarla neden olayı Trabzonspordan başka takım çalıştırdı taraftar ondan tepkili şeklinde yorumluyorsunuz ? Mevzunun başka takım çalıştırması olmadığı gayet açık değil mi ? Ayrıca çalıştığım firmanın kovmasına da gerek yok %20 de vermesin rakip firma %10 versin saniyesinde kalkar giderim. Ama arkasından onlar şöyle onlar böyle şikeci bilmem neci paraya karşı emeğin savaşını verdik dediğim bir yere aldığımın 5 katını verse gitmem. Gidince böyle şike ile çalınan kupanı yok saymak zorunda kalıyorsun.

Haaa, Galatasaray sistem takımı değil yani, mazisi tertemiz, orada çalışabilir?

Kusura bakmayın da ben ikiyüzlü yaklaşımları sevmiyorum, herkese eşit muamele yapmayana da saygım yok.

Şenol Güneş taraftar olarak mı gitti BJK'ye de şirket çalışanı olarak değil de Trabzonspor sevgisi açısından değerlendirelim?
Gerçekten eleştirmek için girdiğiniz rollerin haddi hesabı yok.

Bana belli bir meblağ para teklif ederse, Beşiktaş için "çalışırım". Bunun taraftarlıkla bağlantısını kurabilmeniz gerçekten büyük başarı.

batuhanTs
28.05.2017, 12:36
Şenol Güneş taraftar olarak mı gitti BJK'ye de şirket çalışanı olarak değil de Trabzonspor sevgisi açısından değerlendirelim?
Gerçekten eleştirmek için girdiğiniz rollerin haddi hesabı yok.

Bana belli bir meblağ para teklif ederse, Beşiktaş için "çalışırım". Bunun taraftarlıkla bağlantısını kurabilmeniz gerçekten büyük başarı.

Demagoji yapmaya gerek yok bence insanlari para üzerinden vurmaya calisiyorsunuz ama cok sevdiginiz şenol güneş paraya karşı emegin savasi diye bagirirken biz kendisini emeğin yaninda saniyorduk meger cok sevdiği paranin safina kosa kosa gitti senol güneş e Trabzonspor un efsanesi demek bu takimin varoluş nedenine kazandığı basarilara ihanettir

Mollasalihoğlu
28.05.2017, 12:39
Demagoji yapmaya gerek yok bence insanlari para üzerinden vurmaya calisiyorsunuz ama cok sevdiginiz şenol güneş paraya karşı emegin savasi diye bagirirken biz kendisini emeğin yaninda saniyorduk meger cok sevdiği paranin safina kosa kosa gitti senol güneş e Trabzonspor un efsanesi demek bu takimin varoluş nedenine kazandığı basarilara ihanettir

Kimi para üzerinden vuruyoruz? Orasını anlamadım.

Sen Trabzonspor'a isterken, seni reddeder para için ya da başka sebeple beşiktaş'a giderse, eleştirilerin sapına kadar haklı olur. Ama mevcut durumda demagojiyi sen yapıyorsun.

Bu takımın varoluş nedeni olan kazanılan başarılar yaşanırken, bu adam bu takımın kalesindeydi, İstanbul'da kazanacağı paranın 10'da 1'ine kaledeydi hem de. Ali Kemalleri Serdar Baliler İstanbul'da top oynarken, ülkenin gelmiş geçmiş en iyi iki üç kalecisinden biri, paragöz ama gitmiyor İstanbul'a.

Eleştirirken hem biraz tarih hem de biraz had bilmek lazım.

kanterts
28.05.2017, 13:31
temiz olmayan bir Camiada Sampiyon olsan nolur? Sana ve Sehirine zamaninda az küfür etmemis 8jk Seyircisi ile kutlama yapmak sana yakisir. Besiktasli Senol Günes.

batuhanTs
28.05.2017, 14:12
Kimi para üzerinden vuruyoruz? Orasını anlamadım.

Sen Trabzonspor'a isterken, seni reddeder para için ya da başka sebeple beşiktaş'a giderse, eleştirilerin sapına kadar haklı olur. Ama mevcut durumda demagojiyi sen yapıyorsun.

Bu takımın varoluş nedeni olan kazanılan başarılar yaşanırken, bu adam bu takımın kalesindeydi, İstanbul'da kazanacağı paranın 10'da 1'ine kaledeydi hem de. Ali Kemalleri Serdar Baliler İstanbul'da top oynarken, ülkenin gelmiş geçmiş en iyi iki üç kalecisinden biri, paragöz ama gitmiyor İstanbul'a.

Eleştirirken hem biraz tarih hem de biraz had bilmek lazım.

o zaman kalkıp otobüste paraya karşı emeğin savaşı naralarını atmayacaktı kendileri buna iki yüzlülük derler demek Trabzonspor kalesini korurken kazandığı para yetmediği için beşiktaşa gitti her olaya maddi yönden bakarsanız zaten bir yere varamayız o yüzden söylüyorum efsane olmak kolay iş değil diye midesizliğin dibine vurursak şenol hocayı rahatlıkla bu kategoriye sokabiliriz ama benim midem kaldırmıyor açık konuşursam

Mollasalihoğlu
28.05.2017, 14:15
o zaman kalkıp otobüste paraya karşı emeğin savaşı naralarını atmayacaktı kendileri buna iki yüzlülük derler demek Trabzonspor kalesini korurken kazandığı para yetmediği için beşiktaşa gitti her olaya maddi yönden bakarsanız zaten bir yere varamayız o yüzden söylüyorum efsane olmak kolay iş değil diye midesizliğin dibine vurursak şenol hocayı rahatlıkla bu kategoriye sokabiliriz ama benim midem kaldırmıyor açık konuşursam
Şenol hoca efsane değilse camiada efsane yoktur. Hepsine kulp takarım sizin zihniyetinizle bakarsam.

batuhanTs
28.05.2017, 15:11
Şenol hoca efsane değilse camiada efsane yoktur. Hepsine kulp takarım sizin zihniyetinizle bakarsam.

Trabzonspor un suni efsanelere ihtiyacı yok

28TS61
28.05.2017, 16:55
hala senol´u Trabzonspor´dan üstün görenler var.

Travelair
28.05.2017, 17:17
Trabzonspor mu, efsane Trabzonspor mu?

BERBATOV61
28.05.2017, 18:42
Haaa, Galatasaray sistem takımı değil yani, mazisi tertemiz, orada çalışabilir?

Kusura bakmayın da ben ikiyüzlü yaklaşımları sevmiyorum, herkese eşit muamele yapmayana da saygım yok.

fuzuli fuzuli konuşuyorsun asıl sen kusura bakma.

Mollasalihoğlu
28.05.2017, 19:09
fuzuli fuzuli konuşuyorsun asıl sen kusura bakma.

Baya doyurucu bir cevap :)

28TS61
28.05.2017, 19:13
efsaneniz sikeci bir takimla suan 1:0 önde. kariyerinde 2. sampiyonlugunu kazanmis olacak

artvints
28.05.2017, 19:50
bence de bu kadar yeter iyi hocasın anladık. demirören gitsin milli takımın başına geç. bir sürü iyi genç oyuncu gelmek üzere milli takıma.

Majezik
28.05.2017, 19:52
efsaneniz sikeci bir takimla suan 1:0 önde. kariyerinde 2. sampiyonlugunu kazanmis olacak
Efsaneniz değil Efsanemiz. 2. Değil 3. Şampiyonluk. Sen bu söylemlerinle şikeyi meşrulaştırdın.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BERBATOV61
28.05.2017, 19:58
Baya doyurucu bir cevap :)

Ben gs ye gidenleri övüp şenola mı saydırmışım sadece ? Kafana göre bişiler diyorsun öyle fuzuli cevaba okadar oluyor ancak

Murat'
28.05.2017, 20:04
İkinci şampiyonluğunu tebrik ediyorum.

Mollasalihoğlu
28.05.2017, 20:06
Ben gs ye gidenleri övüp şenola mı saydırmışım sadece ? Kafana göre bişiler diyorsun öyle fuzuli cevaba okadar oluyor ancak

Anladık fuzuli kelimesini öğrenmişsin papağan gibi tekrar etmene gerek yok.

Ermanusta
28.05.2017, 20:09
Şenol hocam kutlarım,efsanemiz Özkan Sümerin tüm ünvanları sanada nasip olur İnşallah!!

Fatih Çelik
28.05.2017, 20:10
Üçüncü şampiyonluğun için tebrikler hocam.

28TS61
28.05.2017, 20:13
kendisi bugüne kadar Trabzonspor ile sampiyon oldum demedi diyemedi. ayrica sikeci bir takima giden kendisi. sikeci bir takima gittigi halde ona destek cikanlar var. kim mesrulastiriyormus acaba.

Efsaneniz değil Efsanemiz. 2. Değil 3. Şampiyonluk. Sen bu söylemlerinle şikeyi meşrulaştırdın.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

28TS61
28.05.2017, 20:15
ne kadar senolsporlu ve sikeci bir takimin sampiyon olmasini kutlayip tebrik eden Trabzonspor´lu varmis. sonra neden sike cezalari ve kupamizi alamiyoruz diye isyan ediyorlar.

28TS61
28.05.2017, 20:33
https://twitter.com/bizimtemel/status/868881859136151554

kanterts
28.05.2017, 20:58
Senden ve besiktasindan nefret ediyorum. Fener gibi kirli islere bulasan bjk de Sampiyon oldun da noldu? Sana yaziklar olsun.

grandmaster
28.05.2017, 21:42
şenol güneşe tebrikler

Berkan
28.05.2017, 22:34
İyi bir hoca olduğunu bir kez daha kanıtladın. Bazı avellerde zamanında sana yaptıklarını şimdi Ersun hocaya yapıyor.

28TS61
28.05.2017, 22:42
buyrun efsaneniz.

12923

Tolga
28.05.2017, 22:57
buyrun efsaneniz.

12923

Bu kadar düşmez diyordum. Ne diyeyim, yolu açık olsun ...

Faruk BERBER
28.05.2017, 23:00
buyrun efsaneniz.

12923

Nice pic :)

28TS61
28.05.2017, 23:22
Senol Günes: "Sike mi? Ne sikesi?"

12926

28TS61
28.05.2017, 23:25
iste efsanenin izinde ilerleyenler ve sehir

12928

Ozan Yılmaz
28.05.2017, 23:26
Ne şikesi, efsanesi bjk şampiyon oluyor gerisi teferruat! Ooooleeeyyy...!

gerenimo
29.05.2017, 00:33
Kendisi efsaneleşmiş bir kulübün parçasıdır. Bu kulübü efsaneleştiren şampiyonluklar değil, sermayeye, güce, popülariteye kaşı emeğin, alın terinin ve azmin zaferleridir. Ve evet, alınan bu zaferlerde silinemeyecek, inkar edilemeyecek emeği ve katkısı vardır. Bu emeği ve katkısı takdire şayandır, alkışlanmıştır, alkışlanmalıdır.

Trabzonspor'lu Şenol Güneş'e çok inanan ve seven, futbol adamı Şenol Güneş'in bilgi ve becerisine hayran, Beşiktaş TD Şenol Güneş'i takdir eden biri olarak bence; Efsaneyi doğuran takımın bütünüdür, taşıdığı değerlerdir, kişiler değil.

Bu çerçeveden bakarsak, efsaneyi doğuran kadroların bir parçası olmuş insanların günümüzde ne yaptığına çok da kafa yormamak gerekir. Yarın karşılaşsam yukarıdaki sebeplerden ötürü kendisine saygıda kusur etmem ancak bir Trabzonspor taraftarı olarak sitem ederim. Belki o da bana, onu bulunduğu yerlere getiren şartları anlatır içimi serinletir. Kim bilebilir?

ben de olaya böyle bakıyorum. şenol hocaya büyük saygı ve sevgi duyuyorum ancak kızdığım, kendisine yakıştıramadığım şeyler için de sitem ediyirum.

sasone
29.05.2017, 02:50
buyrun efsaneniz.

12923
Şu forumda Trabzonspor değerlerini özümseyen bir yöneticimizden başlığın 'efsane' kısmını kaldırmasını bekliyoruz.
Para için her türlü değeri hiç eden birisi yüzünden gerçek efsanelerimizin kemiklerini sızlatmayalım.

sason
29.05.2017, 03:43
Tebrik ederim hocam.8 oyuncuyu sana lig başladıktan sonra 3. hafta dayadılar.Sen bunlarla hem yine süper bir Avrupa serüveni, üstüne şampiyonluk yaşadın.Helal olsun.Üstelik en önemli oyuncuların sakatlanarak başardın bunu.İşin aslı sezon başında Gs alır diyordum tek kulvardan ötürü ama tam kopma noktasında yenerek fişlerini tamamen çektin.

Yahu 15-16 yaşında ergenler paylaşsa anlayacağımda , koca koca adamlar gelip misafir olduğu Td ile resim çektirdi diye aklınca algı kasıyor.Tabi yahu yüzüne falan tükürüp, şikesinin cezasını kendi kesmeliydi.Oğlum adam kaç yaşında hala sizin gibi büyümemiş ergen mi gidip saçma hareketlerde bulanacak.Hoş klima yok mu desen bile bundan nem kapanlar var.(o benim en favorim):) Hayır arkadaşlar aynı iq da olduğu mumuzu düşünüyorlar anlamıyorum.Ahanda resme bak, sildim seni Şenol Hoca diyeceğiz:)))))

Para para diye sayıklayan papağanlarda Ersun Hoca'dan az para aldığını bilip, bu bilgiyi midesizliklerinde sindirsinler.(Şenol Güneş'e midesiz diyen midesizlere ithafen, çünkü onlar kadar midesiz yoktur.Bakmayın klavye delikanlısı olduklarına)

Neyse ben kaçtım.Zaten kendimi banlamiştim.sadece tebriğe gelmiştim.

sasone
29.05.2017, 04:41
Emek,hak ve diğer ahlaki konularda insanların hiç bir beklentisi yokken sanki o değerlerin en sadık savunucusu gibi davranıp,kendini bununla özdeşleştiren birisini şikeden ceza almış bir kulüpte çalıştığı ve değerlerini para ile takas ettiği için eleştirmeyi onun aldığı parayı veya Ersun Yanal'ın aldığı ile kıyaslandığı için eleştirildiği ve kendince buna açıklama getirdiğini zannedip,bir de aklınca dalga dümen geçtiğini düşünen bir zeka seviyesine Trabzonspor ve onun değerlerini anlatmak boş iş.
Zamanı olan uğraşsın.

sason
29.05.2017, 04:55
Aklımca hahahhaha.

Trabzonun değerleri anlaşılan maçtan önce rakip Td sana hoşgeldin demeye gelince selam vermemek , foto çektirmemek.İşte bu akıllılar kurtaracak Trabzon'u. :)

Ya da taraftarı Kayseri maçındaki gibi her yenen gole sevibmek olabilir.Belki de hakem dövüp, odalara kitlemekte Trabzonsporun değerleri olabilir.

Yok yok en iyisi sırf kişisel nefretleri için kendi içinden çıkan adamı yok işte foto çektirdi, klima yok mu dedi, boynunu 45 derece döndürdü, selam verirken rakip dedi Trabzonspor deme di gibi dahice karalamak olabilir.(Bunlarla karaladığına inanmak kadar iq fakirleri)

Yahu siz bırak Trabzonspor değerlerini, insan olmanın değerini gösterebilseniz önce.Hiç bir şeye hürmetinzi, saygınız yok anladıkta, burada kocaman adama (Trabzon'a kattığı bir gram olsa bile) midesiz, omurgasız diyecek kadar değerlerden uzaksınız.Birde aklımcaymış, bana değer öğretecekmiş.önce insanlığın değerlerini öğrenin, sonra Trabzonspor'a gelirsiniz.

sasone
29.05.2017, 04:59
Zeka seviyesi her hangi bir rakip takım TD'si ile şike yapmış ve bir Trabzonspor taraftarının,rahmetli Mustafa Çelik abimizin kalp kirizinden ölümüne dolaylı yoldan sebep olmuş şikeci bir TD arasındaki farkı kavrayacak ki Trabzonspor'un ne olduğunu da anlasın.
Boş iş diyorum.Zeka seviyen mi,mide genişliğin mi onu sen daha iyi bilirsin.

sason
29.05.2017, 05:05
Vay be gerçekten müthiş zeka.Ahlaksız olduğu deşifre edilince nasılda demogoji yapıyor.Bu üstün mantıkla şikeciyi katil konumuna soktun ya zekada son nokta.Bravo......

Doğru dedin iyi bilirim.Görüyorum zaten.Aynı zamanda da acıyorum.

sasone
29.05.2017, 05:10
Sen kendine acı,Trabzonspor'un ne olduğunu,neyi temsil ettiğini 35 yaşına gelmiş ama anlayamamışsan,sağa sola akıl verme,otur neyi kaçırdığını araştır,kim bilir bir gün anladığında ne kadar komik savların olduğunu kavrarsın.
Trabzonspor tarihini okuyarak işe başla,sana en çok yardımcı olacak bilgiler orada.

ibrahim
29.05.2017, 05:10
Halil Ünala yaptığı kıyağı, türbülo bey size de mi yaptı şenol hoca paşa muhterem hazretleri? Ne bu samimiyet?

sason
29.05.2017, 05:22
Hem komik savlar diyorsun, hem de bir resim atıp aklınca birini karaladığını sanıyorsun?
Dediğim gibi hem iyi Trabzonspor 'lu ol ama önce insan ol.Sana ağabey tavsiyesi.Trabzonspor'a bir gram katkı verene saygılı ol.Hele hele büyüğünse.Kendince bahanelerin arkasına sığınma bunu yaparken.seversin, sevmezsin.Bunu yapamıyorsan aç o önerdiğin değerleri kendin oku.

BERBATOV61
29.05.2017, 08:50
buyrun efsaneniz.

12923

Çek olum paraya karşı emeğin savaşını veriyormuş gibi çek

Berkan
29.05.2017, 09:40
Şenol hoca iyi bir görev adamıdır. Trabzonsporluluğunu sorgulamak bana düşmez ama o konuda bizim kadar hayatının yarısını kaplamıyor.

Çağatay_
29.05.2017, 17:37
Şenol Güneş'in Trabzonspor'da yaşadığı başarıları, kulübe ve takıma katkılarını, camiaya verdiği havayı reddetmek kimsenin haddine değil. Büyük bir kaleci, büyük bir kaptan, önemli bir spor adamı, iyi bir entelektüel olduğuna da şüphe yok. Bu sebeple öncelikle saygıyı elden bırakmamak lazım.

Ama görüyoruz ki, o kendisini bizim onu gördüğümüz konumda görmemiş. Trabzonspor kötü yönetimlerin elinde cebelleşirken, tüm camianın üzerinde mutabık kaldığı tek isim olan Şenol Güneş, pekala başkan adaylığı ile camiayı sırtlayabilir, şike mücadelesini ve temiz futbol arayışını en üst düzeyde örgütleyebilirdi. Bu konuda Sadri Şener'e de kırgınım biraz... O şampiyonluk sonrası dönemde camiayı diri ve canlı tutamadı, hocaya gereken gücü hissettiremedi, büyük meblağlar çarçur etti... Hacıosmanoğlu döneminin gelişinin büyük bir sorumlusu da kendisidir ve bu borç günlerine ilk adımı atmıştır.

Fakat hepsinden ayrı şekilde;

"Bu adil olmayan düzende futbolun bir oyun olarak oynanmasını doğru bulmuyorum..."
"Benim çıkarım, ihale beklentim yok. Çekinmeden söylerim..."

Böyle sözler etmiş sembol bir ismin, kendini ispatlamak için şampiyonluk kazanmasının daha yüksek ihtimal olduğu bir İstanbul takımına gitmesi ve onların başarısı için mücadele vermesi beni çok üzmüştür. Eğer Trabzon ve Trabzonspor'da memnun olmadığı bir şey varsa, "Burada işler kötü ben gidip bir İstanbul takımı ile şampiyonluk yaşayayım" demek yerine bunu düzeltmek için uğraşmasını beklerdim.

Eğer Türkiye'de futbolun adaleti olsa, iyi kötü herkes kendi camia gücü oranında olsa da sadece sahada yarışsa bu tercihi anlarım, sportif bir tercih olur. Ama şu durumda bu adaletsizliklere karşı yeterli mücadeleyi gösteremeyen Trabzonspor'un acınası haline bakıp, İstanbul takımına gitmeyi tercih etmesi beni gerçekten üzen bir durum olmuştur.

Artık insanlar sevse de, adı stadyumda olsa da, hep Trabzonspor'lu kalacak olsa da içimizde adı konmayacak bir şeyi yaralamış, bizi kırmıştır.

Galatasaray'ın efsanesi Metin Oktay, açık çek ile kendisine gelen fb'li yöneticiye; "Bizi sevenleri üzmeyelim baba, bizi sevenlere ihanet etmeyelim." demiş, ve transfer ihtimalini kesip atmıştır.

Trabzonspor'umuzun efsanesi Dozer Cemil; "Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından sahaya çıkmam." demiştir.

Şenol Güneş eğer bizim beklediklerimizi yapmış, Trabzonspor'daki yozlaşma ile mücadele ederek camiasını ayağa kaldırmaya çalışmış olsaydı işte böyle bir konumda olacaktı. Şimdi ise rakip takımda şampiyonluklar yaşayarak kendisini ispatlayan iyi bir teknik direktör. Mesele sevmek sevmemek meselesi değil, ama ne yaparsa yapsın bazı şeyler eskisi gibi olmayacaktır. Acı olan da budur.

kanterts
29.05.2017, 18:29
Hayatin Boyunca Sikecilerle mücadele et, 63 yasindan sonra düzenin Adami ol. Böyle Trabzonsporlu olmaz olsun. Bilmem kac Milyon Trabzonsporlunun hayali Trabzonsporu Sampiyon görmek. Ama " Efsanemiz" Sikecilerle Sampiyonluk Pesinde. En büyük Rakibimiz bu Sahis ve Kulübü.

28TS61
29.05.2017, 21:07
tecavüzcüsü ile sarmas dolas olan bir efsane

Gümüshaneli61
29.05.2017, 21:56
Senol Günes Trabzonspor camiasini en güzel temsil eden adamdir. Bunu bir kez daha ispatlamistir.

Adminleri kiskaniyorum. Senol hayranlari olarak önceki sayfalardaki resmi görünce nasil bir sevinc, nasil bir gurur yasiyorlar acaba ?

Bu arada Senol Günesin ikinci sampiyonlugu hayirli olsun. Artik kendisini FB hocasi olarak ispat etmeli ki herkes görsün ne kadar iyi bir antrenör oldugunu. Karizmasina yakisir.

kanterts
29.05.2017, 23:21
Ikinci sampiyonlugum demis. Böyle bir Hainlik görmedim. Bu Adam Efsanesye ohoooo. Besiktas efsanesi olacak.

TSelif
30.05.2017, 10:27
Senol Günes Trabzonspor camiasini en güzel temsil eden adamdir. Bunu bir kez daha ispatlamistir.

Adminleri kiskaniyorum. Senol hayranlari olarak önceki sayfalardaki resmi görünce nasil bir sevinc, nasil bir gurur yasiyorlar acaba ?

Bu arada Senol Günesin ikinci sampiyonlugu hayirli olsun. Artik kendisini FB hocasi olarak ispat etmeli ki herkes görsün ne kadar iyi bir antrenör oldugunu. Karizmasina yakisir.

Bunu bilerek mi yapıyosun ALLAH aşkına mubarek ramazan günü ??

kanterts
30.05.2017, 12:07
Besiktas ta calisan fenerbahce de calisir. Besiktas ve Fenerbahce arasinda hic fark yok.

Travelair
30.05.2017, 12:58
Son lafı:
Soru (Hatırladığım kadarıyla) : Burda kan uyumunuz oldu, acaba burda mutluyum devam edeceğim mi diyorsunuz, yoksa Trabzon'a bir gün dönmeyi düşünüyor musunuz?

Cevap: Kan uyumu kanlar iyiyse olur. Kanlar bozuksa olmaz

Böyle iddialı lafları sevmiyorum, onun için yazdım, ama işte diyor yalnız uçarmış kan uyumuymuş vs.

Ermanusta
30.05.2017, 13:17
Trabzonda hakkım-hakkımız yendi kupayı hak ettiğimiz halde alamadık
daha ne desin Şenol Güneş

Travelair
30.05.2017, 13:19
Hem nalına hem mıhına konuşuyor, sistemin içinde yer aldığı için. Biz de sistemin içinde diye eleştiriyoruz zaten

Enaldo61
30.05.2017, 13:56
Şenol Güneş şu an Beşiktaş'ın teknik direktörü, neden Trabzonspor hakkında yorum yapıyor, işine baksın.

Ermanusta
30.05.2017, 14:27
Ve, Şenol Güneş…
“Karizması yok” dediler.
“Prada giymiyor” dediler.
“Saçı demode” dediler.
“Kaleciden antrenör olmaz” dediler.
Futbol tarihimizin en büyük teknik direktörü olduğunu, bir kez daha kanıtladı.
*
Spordan kültüre, ekonomiden diplomasiye, elbette özellikle siyasette…
İnsan sarrafıyız maşallah!

YILMAZ ÖZDİL

Mert Acar
30.05.2017, 14:43
Seneye Trabzonporla ola ki şampiyonluk yarışına girdi o zaman göreceğim ben efsaneyi ve onu savunanları...

sasone
30.05.2017, 15:38
Bekliyoruz bir tane Trabzonspor ve Efsanelerini özümsemiş,aynı takımı tuttuğu insanlara saygısı olan bir forum yöneticisi illa ki vardır,gereğini yapar diye bekliyoruz.
Bir de burada şikeci bir İstanbul takımının goygoyunu bu adam üzerinden yapmaya çalışan tipler türedi,umarım onlara da gerekli yaptırımları yaparsınız.

Ege Kum
30.05.2017, 16:11
Şenol Güneş haksız yere çirkin ithamlara maruz kalıyor konu kilitlenmeli bir süre.

Ege Kum
30.05.2017, 16:14
daha ne desin Şenol Güneş

insanlar görmek istediklerini görürler

efes61
30.05.2017, 18:18
Trabzon insanının efsane beklentsi kendisine edilen hakaretleri sineye çekecek, şikeyle hakkı yenildiği sezonun ardından bile istifası istenilen, kovulup kovulup tekrar sırasını bekleyecek, 20 lik ergenlerce ismiyle hitap edilecek, çakma filozof gibi sıfatları benimseyecek zavallı bir profil.

Faruk BERBER
30.05.2017, 19:17
Opsiyonu kullanıldı. 1 yıl daha Beşiktaş'ta.

Resmi açıklama yapıldı.

Ozan Yılmaz
30.05.2017, 20:30
Adamlar 30 yıl sonra peş peşe şampiyonluk yaşatan bir t.d. buldu onun sözleşmesini bile sezon sonları 1 yıllık 1 yıllık uzatıyor ilginç.

mustyde
30.05.2017, 20:39
Ersunla bu sene max 2. oluruz burada şenol hocaya sallayanlarda kına yakarlar bi yerlerine.

Faruk BERBER
30.05.2017, 20:41
Ersunla bu sene max 2. oluruz burada şenol hocaya sallayanlarda kına yakarlar bi yerlerine.

Şenol hocayla da max 2. olduk. Geçen bunca kötü senenin ardından önümüzdeki sezon 2. bitirirsek sizden başka memnun olmayan olmaz heralde :)

mustyde
30.05.2017, 20:44
Şenol hocayla da max 2. olduk. Geçen bunca kötü senenin ardından önümüzdeki sezon 2. bitirirsek sizden başka memnun olmayan olmaz heralde :)

maximum dedim ayrıca 2. olmadık şenol hocanın deyimiyle 82 puan aldık şampiyon olamadık.(oldurtmadılar)

Faruk BERBER
30.05.2017, 20:45
maximum dedim ayrıca 2. olmadık şenol hocanın deyimiyle 82 puan aldık şampiyon olamadık.(oldurtmadılar)

Şenol hocan son demecinde 2. şampiyonluktan bahsediyor :), sen de çok takılma derim.

O sezon da 2. bitirdik yani.

mustyde
30.05.2017, 20:46
Şenol hocan son demecinde 2. şampiyonluktan bahsediyor :), sen de çok takılma derim.

O sezon da 2. bitirdik yani.

28TS61
31.05.2017, 00:21
siketas tescilli sikecimidir degilmidir ?

28TS61
31.05.2017, 00:23
Senol Günes: "Bülentcigim hakkimi yedin ama helal olsun"

12944

Faik Yılmaz
31.05.2017, 08:09
Dün Trabzon'un göBeğinde parkta Beşiktaş formalı Trabzonlu çocuklar gördüm.....

Hep bu Şenol Güneş'i hala savunan arkadaşların zihniyeti yüzünden....

Şenol Güneş'i şikeci takımda bile hala ısrarla kutsayan arkadaşlar yüzünden....

Yaptığınız şeyin farkında mısınız bilmiyorum ama eserinizle övünebilirsiniz....

Devam edin şikeci takımın hocasını yüceltmeye....

Yarın öbür gün Fener'e gittiği zamanda fener güzellemeleri yaparsınız hatta fenerin şampiyonluğunuda kutlarsınız....

Bundan şüphe duyuyordum ama artık duymuyorum

Devam devam......

( not : Ben sadece Trabzonsporluyum kardeşim . Trabzonspor'dan başka kimse için sevinmem , mutlu olmam.... Olanlar olsun )

Yunus Danışmaz
31.05.2017, 09:41
Bu başlıktaki yazan '' efsane '' futbolculuk anlamında mı yoksa teknik direktörlük anlamında mı?

Gümüshaneli61
31.05.2017, 10:07
Bu başlıktaki yazan '' efsane '' futbolculuk anlamında mı yoksa teknik direktörlük anlamında mı?

Kisilik anlaminda.

Yunus Danışmaz
31.05.2017, 10:35
Kisilik anlaminda.

Sadece kişilik kriteri Efsane olmaya yeterli değil bence.

BERBATOV61
31.05.2017, 12:59
Şenol Efendi transferi yönetim yapar patron o demiş :D:D:D ya bir adam 60 ından sonra nasıl değişir canlı örneği :) bu değilmiydi sadri şene bana sormadan transfer yaptılar diye giydiren :D:D

Sadri başkan sanırım senin kıymetini bilemedik böyle 60 tan sonra düzen adamı olanları efsane ilan ederler senin heykelini dikse beton yetmez :)

Mollasalihoğlu
31.05.2017, 13:11
Şenol Efendi transferi yönetim yapar patron o demiş :D:D:D ya bir adam 60 ından sonra nasıl değişir canlı örneği :) bu değilmiydi sadri şene bana sormadan transfer yaptılar diye giydiren :D:D

Sadri başkan sanırım senin kıymetini bilemedik böyle 60 tan sonra düzen adamı olanları efsane ilan ederler senin heykelini dikse beton yetmez :)

De Marke Sports 2 sa.2 saat önce
Güneş: "Transferlere çok karışıyorum. Transfer konusunda hocanın fikri tabii ki dinlenir ama karar yönetimde, patron o."

BERBATOV61
31.05.2017, 13:18
De Marke Sports 2 sa.2 saat önce
Güneş: "Transferlere çok karışıyorum. Transfer konusunda hocanın fikri tabii ki dinlenir ama karar yönetimde, patron o."

hayatta inanmam gözümle görsem inanmam ama eğer böyle ise kırparak bu açıklamayı paylaşan bizide yanıltan kurumların abv adamın günahını aldırdılar bana :)

Mollasalihoğlu
31.05.2017, 13:27
hayatta inanmam gözümle görsem inanmam ama eğer böyle ise kırparak bu açıklamayı paylaşan bizide yanıltan kurumların abv adamın günahını aldırdılar bana :)

Mollasalihoğlu
31.05.2017, 13:31
NTV†2 dakika önce
Daha fazla
"Marcelo ve Atiba'yı Trabzon'a istemiştim, Beşiktaş'ta buldum"

Adem CAKIR
31.05.2017, 15:21
---

gurur6134
31.05.2017, 15:22
Efsane!!! Incilerini dokturmus yine..

Adem CAKIR
31.05.2017, 15:32
Diğer taraftan 2010-2011 ile ilgili yine kinayeli iğneli cümleler. "biz alnımızın akıyla şampiyon olduk ama hırsızlar ve hırsızların hamileri kupamızı çalıp sevincimizi kursağımızda bıraktılar" gibi net bir cümle beklerdim. Kurmamasının/kuramamasının kendince haklı sebepleri vardır mutlaka.

Daha öncede yazdığım gibi emeklerine saygı duymakla beraber efsane olan kulübün kendisidir. Kişiler değil.
Çünkü kişilerin duyguları, beklentileri, menfaatleri, kariyerleri, sözleşmeleri, sorumlulukları ve nefisleri vardır.

BERBATOV61
31.05.2017, 15:47
Diğer taraftan 2010-2011 ile ilgili yine kinayeli iğneli cümleler. "biz alnımızın akıyla şampiyon olduk ama hırsızlar ve hırsızların hamileri kupamızı çalıp sevincimizi kursağımızda bıraktılar" gibi net bir cümle beklerdim. Kurmamasının/kuramamasının kendince haklı sebepleri vardır mutlaka.

Daha öncede yazdığım gibi emeklerine saygı duymakla beraber efsane olan kulübün kendisidir. Kişiler değil.
Çünkü kişilerin duyguları, beklentileri, menfaatleri, kariyerleri, sözleşmeleri, sorumlulukları ve nefisleri vardır.
abi yukarda editlediğin yerde çok fena giydirdin bana heralde sonradan pişman olup sildin mi :)

Adem CAKIR
31.05.2017, 15:54
Estağfirullah, ne haddimize giydirmek... :)
Senin en üstteki mesajını alıntılamıştım sonradan devamındaki gözden kaçırdığım bir mesajını okuyunca yazdığım anlamsız kaldı.

artvints
31.05.2017, 15:57
büyük hoca, başarılı ve gündemde. en küçük lafı bile didik ediliyor, öyle mi, böyle mi diye tartışılıyor. git diğer efsanelerin başlığına günlerdir hiçbirşey yazılmamış mesela. öyle de garip bir ikilem var. üretmeye devam etmek efsane olmaktan daha değerli birşeydir kişi özelinde. totti antrenör olursa roma'nın insafını bekleyemez, başarılı olmak istiyorsa. onur'un başlığına bakalım mesela, efsane olmak yetiyor mu konuşalım. gayet profösyönel bir bakış ve beklenti var. böyle de olmalı. klübe katkı veren herkese hürmet gösterilmeli. 1 ay oynamış olsa da değerli. durum bu kadar basit.

BERBATOV61
31.05.2017, 16:10
Estağfirullah, ne haddimize giydirmek... :)
Senin en üstteki mesajını alıntılamıştım sonradan devamındaki gözden kaçırdığım bir mesajını okuyunca yazdığım anlamsız kaldı.

anladım abi eyw, fazla iyi değil derler ama merak ettim işte :)

batuhanTs
31.05.2017, 18:11
Senol gunes e efsane diyen şike sahaya yansimadi diyenlerle ayni taraftadir hicbir farklari yoktur

ibrahim
31.05.2017, 18:40

O cümleyi kurabilecek adam efsanenin dik alasıdır. Hiç bir maddi kaygısı olmadan bunu diyebilecek yüreği olsaydı, kırk yıl kölesi olurdum Şenol beyin. Kalbimdeki Şenol Güneş ile gözümün önündeki şenolun birbirleriyle milim alakası yok malesef...

Berkan
31.05.2017, 19:31
Trabzon şehrinin davada ki "dik duruşu"nu görün sonra Şenol hocaya kızın bence :D

Emre EFENDİOGLU
31.05.2017, 21:39
Adam NTV yayınına bile mavi ceket, bordo-mavi desenli kravatla çıkıyor. Aklı sürekli burada, adamın hayatı Trabzonspor hala efsaneliğinin tartışılıyor oluşu üzücü.
Ben Beşiktaş değil, Şenol Hoca şampiyon olduğu diye seviniyorum. Adam 3 kere teknik direktör oldu, 95-96, 04-05, 2010-2011 üçünde de şampiyonluğa oynadık. Bana göre 3'ünün de şampiyonuyuz. Tesadüf mü?

Bilmiyorum bir daha gelir mi bize, bu adilerin kayıtlarında da şampiyon gözükecek bir şampiyonluğumuz olur mu, umarım olur ne diyeyim.

ibrahim
01.06.2017, 09:43
Bir bjkli bilmez mesela bugün doğum günü olduğunu. Bir bjkli kötü günde kucak açmaz, kol kanat germez mesela sana. bjk efsanesi olup başka bir takımın maaşlı elemanı olsan, istisnasız tüm camia düşman olur sana.

Yarı yolda bıraktığın bu kitleyi üzdün, ama bu durum umrunda değil gibi davranıyorsun. Ne desem, ne yapsam, ne hissetsem bilemiyorum gerçekten...

hofsaale
01.06.2017, 12:01
http://m.sporx.com/senol-gunes-aziz-yildirim-beni-tebrik-etti-SXHBQ630686SXQ

BERBATOV61
01.06.2017, 12:28
http://m.sporx.com/senol-gunes-aziz-yildirim-beni-tebrik-etti-SXHBQ630686SXQ

96 dan sonra anlaşsalar fenere gideceğini kabul etmiş burada yok öyle şey olur mu diyen şakşakcılarına gelsin. Efsane falan değil davasını para uğruna satan birisin sen şenol güneş. Aziz yıldırım daha kıymetli gözümde hiç olmazsa o davası için hapsi bile göze aldı ya sen ?

hofsaale
01.06.2017, 12:31
96 dan sonra anlaşsalar fenere gideceğini kabul etmiş burada yok öyle şey olur mu diyen şakşakcılarına gelsin. Efsane falan değil davasını para uğruna satan birisin sen şenol güneş. Aziz yıldırım daha kıymetli gözümde hiç olmazsa o davası için hapsi bile göze aldı ya sen ?
bende öyle anladim...yani sike olayi olmasaydi..giderdi..

BERBATOV61
01.06.2017, 12:36
bende öyle anladim...yani sike olayi olmasaydi..giderdi..

Yine gider, zaten onlarda istemez diyor onlar istese biraz naz yaparım ama sonra her şeyi unutup futbolun dostluk ve kardeşlik olduğunu hatırlayıp giderim diyemese de yapacağı o :) İki felsefe yapar iki dostluk mesajı verir peşine 2 tane fener yancısı gazetici şenol güneşi tebrik eder fair play ruhundan ötürü tamamdır. Buralar ne yapsaydı adamı 3 kere kovdunuz efsanemiz şenol güneş diyen tayfayla dolmaya başlar tekrar. bizde Trabzonspor düşmanı oluruz:)

28TS61
01.06.2017, 13:46
efsaneninizin sözleri:

'AZİZ YILDIIM İLE GÖRÜŞTÜK'

“Bir gün Fenerbahçe’den teklif gelse ne olur? Olmaz... Oradan da böyle bir şey gelmez bana. Geçmişte teklif olmuştu. Ali Şen aramıştı. Beraber milli takımda çalışmıştık. Şimdi olmaz ya, olmaz.. Fenerbahçe için de benim için de olmaz. Geçmişte teklif oldu ama olmadı gitmedik. Beşiktaş’la üst üste ikinci kez şampiyonluğu kazanan Güneş, zaman zaman gerilim yaşadığı Fenerbahçe ile ilişkileri konusunda, “Aziz Yıldırım ile daha önce görüştük. Bu bakımdan diyaloglar daha dostane olmalı” dedi.

Geçmişte F.Bahçe’de görev yapması konusunda gelişmeler yaşandığını anlatan Güneş, “Şimdi olmaz ya, olmaz.. Fenerbahçe için de benim için de olmaz. Zamanında teklif geldi ama olmadı, gitmedik” diye konuştu.

Soru: neden sikebahce icin böyle bir sey olmaz aciklamalidir?

-----------------------------------------
Benim Futbol Federasyonu’nda hala param var. Hürriyet’ten Mehmet Arslan’a dosya verdim, duruyor. Futbol Federasyonu ‘Yetimin hakkını yedirmeyiz’ diyor ama benim paramı vermediler. Ben sesimi çıkarmadım. 1.5 milyon doların üstünde bir para söz konusu.”

Soru: Neden sike ile hakkin calindigi halde sesini cikarmiyor, kupani ve sike yapanlarin küme düsmesini istemiyor ama parani istemeyi biliyorsun?

-----------------------------------------------------

sikebahce icin. Trabzonspor´a kizmalarini Dogru bulmuyorum. Kendilerinin sorunlari. sana suc isnat eden Trabzon degil ki. Polis mi yapiyor, savci mi , Hakim mi neyse, kim yapiyorsa. Niye yapiyor?

Soru: Neden Sike yaptiniz diyemiyorsun?

sasone
01.06.2017, 14:22
Bekliyoruz bu kadar rezilliğe yeter artık diyecek BMN forum yönetici vardır diye bekliyoruz,çıkıp para ve şöhret için bu kadar laçkalaşan,hamurlaşan karakterden efsane çıkmaz diye bir eylem yapar diye bekliyoruz.
Umudumuz var,umudumuz olduğu için yaşıyoruz zaten.

efes61
01.06.2017, 14:42
Forumu uzun süre önce bıraktım. Ama burada hoca başarı kazandıkça kuduranları okumaya hala bayılıyorum.

Ağlaklıkta birincilik ödülüm 'delikanlıyım ben sadece Trabzon'un başarısına sevinirim' kişilerine. Dönüp bakın hoca bizdeyken en çok saydıranlar gene onlardır. Eskiden bir de edebi tayfa bardı ağdalı cümleler seven onları göremedim, üzüldüm.

Mansiyon da, 'hocayı seven ile şike sahaya yansımamış diyen aynıdır' insanlarına. Hoca dışında öyle dirayetli durduk ki şu şike davasında aslındasgssshsh

sasone
01.06.2017, 14:46
Forumu uzun süre bırakanların geri dönüş sebebi,ŞG'in şikeci bir İstanbul takımı ile kazandığı şampiyonluk sonrası burada Trabzonspor taraftarın laf sokmak.
Ne tipler yaşıyor şu dünyada.

Faik Yılmaz
01.06.2017, 15:12
Forumu uzun süre önce bırakıp Beşiktaş'ın şampiyonluğu sonrası koşarak gelen arkadaşların derdinin aslında Trabzonspor filan olmadığını bir kez daha gördük....

İnşallah efsaneniz fenerbahçeye filan gitmezde burada birde fener güzellemeleri yapmak zorunda kalmazsınız......

Ha siz onuda yaparsınız çünkü derdiniz Trabzonspor filan değil.... İstediğiniz gibi sevinin tabi hakkınızdır takımınız şampiyon oldu.... potansiyel bir Beşiktaşlısınız anladık lakin bari sonra buraya gelip TRABZONSPOR'luyum demeyin.....

komik oluyor gerçekten.....

28TS61
01.06.2017, 15:15
geride kalmasin

efsaneninizin sözleri:

'AZİZ YILDIIM İLE GÖRÜŞTÜK'

“Bir gün Fenerbahçe’den teklif gelse ne olur? Olmaz... Oradan da böyle bir şey gelmez bana. Geçmişte teklif olmuştu. Ali Şen aramıştı. Beraber milli takımda çalışmıştık. Şimdi olmaz ya, olmaz.. Fenerbahçe için de benim için de olmaz. Geçmişte teklif oldu ama olmadı gitmedik. Beşiktaş’la üst üste ikinci kez şampiyonluğu kazanan Güneş, zaman zaman gerilim yaşadığı Fenerbahçe ile ilişkileri konusunda, “Aziz Yıldırım ile daha önce görüştük. Bu bakımdan diyaloglar daha dostane olmalı” dedi.

Geçmişte F.Bahçe’de görev yapması konusunda gelişmeler yaşandığını anlatan Güneş, “Şimdi olmaz ya, olmaz.. Fenerbahçe için de benim için de olmaz. Zamanında teklif geldi ama olmadı, gitmedik” diye konuştu.

Soru: neden sikebahce icin böyle bir sey olmaz aciklamalidir?

-----------------------------------------
Benim Futbol Federasyonu’nda hala param var. Hürriyet’ten Mehmet Arslan’a dosya verdim, duruyor. Futbol Federasyonu ‘Yetimin hakkını yedirmeyiz’ diyor ama benim paramı vermediler. Ben sesimi çıkarmadım. 1.5 milyon doların üstünde bir para söz konusu.”

Soru: Neden sike ile hakkin calindigi halde sesini cikarmiyor, kupani ve sike yapanlarin küme düsmesini istemiyor ama parani istemeyi biliyorsun?

-----------------------------------------------------

sikebahce icin. Trabzonspor´a kizmalarini Dogru bulmuyorum. Kendilerinin sorunlari. sana suc isnat eden Trabzon degil ki. Polis mi yapiyor, savci mi , Hakim mi neyse, kim yapiyorsa. Niye yapiyor?

Soru: Neden Sike yaptiniz diyemiyorsun?

efes61
01.06.2017, 15:32
Burası resmi Trabzonspor forumu mu? Sürekli takibe mecbur muyum?
Laf sokma kısmına gelince, doğru amacım laf sokmak. Adama sevgi saygımız var diye taraftarlığımı sorgulama hakkını kendinde gören dingillere laf sokmak feci zevkli, şimdi de tam zamanı. Bu insanlar nedeniyle forumdan uzaklaşmışken tam şiştikleri anda gelip eğleniyorum o da bonusu.

Komik olan adam bizi şampiyon yaparken demediğini bırakmayan, 2 sene önce hoca bjk de başarısız olur kovulur, sezon sonu görüşürüz diye iddialaşanlardır. Beni bjk güzellemesi yapıyor diye itham edip aslında her nedense küçüklükten gelen Şenol Güneş nefreti yüzünden kasılıp sağa sola iftira atandır.

Faik Yılmaz
01.06.2017, 16:08
Tabiki burasını takip etmek zorunda değil kimse.....

Gönüllü bir site Bmn....

Burası Trabzonsporların takip yeri yani.....

Ha arada bir bazı Gizli ya da aleni Beşiktaşlılar gelip lağımlı ağızlarındaki pislikleri döküp gidiyorlar....

Benim gibiler ise hep burada kalıyor....

Gerçek Trabzonsporlular yani....

Gülüp dalga geçecek bir şey aranıyor ise Trabzonsporlu olduğunu idda edip Beşiktaşın şampiyonluğuna kudurmuş gibi sevinebilen midesiz yüzünüze bakıp bakıp gülebilirsiniz mesela....

adama bak Trabzonspor bu kadar zor gün geçirmiş hiç gelmemiş uğramamış , sıcağı bekleyen yılan misali laf sokmaya gelmiş. Böyyük Trabzonsporlu arkadaş.......

Kazan Birahanesinde kafayı çeken Çarşılı Beşiktaşlılar sizden daha Trabzonsporlu bana kalırsa.....

28TS61
01.06.2017, 17:57
bak bak bak. efsaneniz küfürü sevmezmis :)

https://twitter.com/bizimtemel/status/870264617095835648

batuhanTs
01.06.2017, 18:41
şu başlığın suyu çıktı

sasone
01.06.2017, 23:45
Uzun süre aradan sonra foruma gelenler,bu şehrin genetiği bellidir,kodları bozuk olan sorunu kendinde arasın.Operasyonlar tutmaz,ucuz hesaplarınızı kendinize saklayın.
Trabzonspor'un ne olduğunu unutmuş olabilirsiniz,aşağıdaki videoyu izleyin kendinize gelirsiniz belki!

https://www.youtube.com/watch?v=CDI6jxk4cnE

Ermanusta
02.06.2017, 00:25
https://www.youtube.com/watch?v=hMsq2uSPxi0

Benim anılarımdaki Şenol Güneş
Mekan olarak değişsende,şekil olarak Hiç değişmedin

Yiğit Gayretli
02.06.2017, 07:57
Her cümlesini, her kelimesini delik deşik edip, bıdık bıdık bıdık bıdık kemirerek, anlamlar çıkararak yorumlar yapılıyor. Bir de sevip sayana hakaret ediliyor. Kimsiniz yahu siz? KİMSİNİZ?!

Beşiktaş'ın teknik direktörüne rüyanızda bile yorum yapmak zorunda mısınız? Onu da sevenini-sayanını da salsanıza. İşiniz gücünüz yok mu sizin arkadaş? Her durumdan vazife çıkartma zorunluluğunuz mu var?

Travelair
02.06.2017, 11:02
Hem sevenin hem de sevmeyenin, hakaret dışında her mantıklı eleştirisinin, düşüncesinin başımın üstünde yeri var

Faik Yılmaz
02.06.2017, 11:55
Sevgili Dostlar....

Benim yazdıklarım sadece ve sadece bir kaç kendini bilmeze aittir.....

Buradaki Dostlarım , Abilerim ve arkadaşlarımı rencide edecek, iğne ucu kadar incitecek bir kelime etmek yanlış anlaşılmak istemem.....

Saygılar hürmetler.

tRaiNer
02.06.2017, 12:02
Şenol Güneş'in Trabzonspor misyonu artık tamamen bitmiştir.
İyidir, kötüdür,karekterlidir veya değildir bu saatten sonra bizler için hiçbir değeri,önemi kalmadı.
Adam 8jk kulübünün TD'ü oraya hizmet etmektedir.
Başarılıdır veya değildir bizi ilgilendirmez.Arkasına 8jk camiasını almış başarıdan başarıya koşarken istifa edip Trabzonspor'a gelmesini mi bekliyorsunuz?Hedeflerine ulaşmak için dilek ve temennilerinin karşılandığı, şampiyonluklar yaşadığı belkide daha da yaşayacağı bir takımı kimse bırakmaz.
Gerçekleri görerek hareket edelim Şenol Güneş artık yok.
Burada atıp tutarak aslında onu yüceltmiş oluyorsunuz.
Yapılam olumlu ya da hakaret içerikli yorumların Trabzonspor kulübüne ne faydası var?
Bu başlığı trollemeyi bırakın artık.
Tek yanlışta başlığa yorum atanlarda değil tabiki.
Adminlere özelden ulaşamıyoruz onun için buraya açıkça yazıyorum ve soruyorum
Bu başlığın kilitlenmemesi için gerekçeli kriterler nelerdir ?
Açık kalmasının faydaları nelerdir ?
Öğrenirsek herkes ihya olacaktır.
Kulübümüzün kendi bünyesinde sayısız problemi varken camiayla hiçbir bağı kalmamış şahıslarla uğraşmak boş bir iştir.
Bizlerin derdi 'Trabzonspor başarılı günlerine şampiyonluklar yaşadığı, fırtınalar estirdiği dönemlere nasıl döner?' olsun.
Paylaşımlarımız kulübümüzle ilgili çözümlere yönelik fikir alışverişi olduğu sürece mesafe katedeceğiz...

Yiğit Gayretli
02.06.2017, 12:21
Şenol Güneş'in Trabzonspor misyonu artık tamamen bitmiştir.
İyidir, kötüdür,karekterlidir veya değildir bu saatten sonra bizler için hiçbir değeri,önemi kalmadı.
Adam 8jk kulübünün TD'ü oraya hizmet etmektedir.
Başarılıdır veya değildir bizi ilgilendirmez.Arkasına 8jk camiasını almış başarıdan başarıya koşarken istifa edip Trabzonspor'a gelmesini mi bekliyorsunuz?Hedeflerine ulaşmak için dilek ve temennilerinin karşılandığı, şampiyonluklar yaşadığı belkide daha da yaşayacağı bir takımı kimse bırakmaz.
Gerçekleri görerek hareket edelim Şenol Güneş artık yok.
Burada atıp tutarak aslında onu yüceltmiş oluyorsunuz.
Yapılam olumlu ya da hakaret içerikli yorumların Trabzonspor kulübüne ne faydası var?
Bu başlığı trollemeyi bırakın artık.
Tek yanlışta başlığa yorum atanlarda değil tabiki.
Adminlere özelden ulaşamıyoruz onun için buraya açıkça yazıyorum ve soruyorum
Bu başlığın kilitlenmemesi için gerekçeli kriterler nelerdir ?
Açık kalmasının faydaları nelerdir ?
Öğrenirsek herkes ihya olacaktır.
Kulübümüzün kendi bünyesinde sayısız problemi varken camiayla hiçbir bağı kalmamış şahıslarla uğraşmak boş bir iştir.
Bizlerin derdi 'Trabzonspor başarılı günlerine şampiyonluklar yaşadığı, fırtınalar estirdiği dönemlere nasıl döner?' olsun.
Paylaşımlarımız kulübümüzle ilgili çözümlere yönelik fikir alışverişi olduğu sürece mesafe katedeceğiz...

Daha zorlama bir yorum okuduğumu sanmıyorum. Trabzonspor'un geçmişini silebiliyorsan, bu başlığı da kilitleyip silebiliriz.

tRaiNer
02.06.2017, 12:29
Daha zorlama bir yorum okuduğumu sanmıyorum. Trabzonspor'un geçmişini silebiliyorsan, bu başlığı da kilitleyip silebiliriz.

Yapılan yorum değil ama verilen cevap baya zorlama olmuş.

Şurayı okuyup Trabzonspor'un geçmişini silmek?? anlamını çıkartmışsan söylenecek başka söz yok.

batuhanTs
02.06.2017, 13:01
Senol güneş hassasiyeti olan kisiler hep ayni hakaret etmeyin saygi duyun naralari adi altinda bizlere de altan alta giydirmekten geri kalmiyor senol güneş i silince Trabzonspor u silmek gibi bir bakis acisina sahip olmak ise en tehlikelisi

Faruk BERBER
02.06.2017, 13:40
senol güneş i silince Trabzonspor u silmek gibi bir bakis acisina sahip olmak ise en tehlikelisi

Bu bakış açısına sahip kimse Trabzonsporlu olamaz.

Trabzonspor'un büyüklüğünün yanına zerre yazılacak kimse yoktur. Kişiler gelip geçici, zamanında bizde şimdi Beşiktaş'ta mesela.

Bâki olan Trabzonspor'dur.

Yiğit Gayretli
02.06.2017, 13:59
Trabzonspor geçmişindeki Şenol Güneş gerçeğini silmenin mümkün olmadığını anlatan cümleden "Şenol Güneş'i silince Trabzonspor silinirmiş" anlamı çıkaran kafaya anlatacak bir şey yok.

Trabzonspor Müzesi'ni gezmeyen varsa gezsin. Gezen de bir daha gitsin...

hofsaale
02.06.2017, 14:06
Trabzonspor geçmişindeki Şenol Güneş gerçeğini silmenin mümkün olmadığını anlatan cümleden "Şenol Güneş'i silince Trabzonspor silinirmiş" anlamı çıkaran kafaya anlatacak bir şey yok.

kimse gecmisini silmior..bizden daha fazla Trabzonsporludur ama efsane degildir artik...senol günes olmasaydi Trabzonspor ginede büyük kulup olacakti...ama Trabzonspor olmasaydi senol günes senol günes olmayacakti..

saygimiz sonsuz..türkiyenin en iyi antrenörüdür kendisi ama artik misyonunu bizde tamamladi...deselerki senol günes gelecek 2 yildizi takacagiz...istemem...Bizden uzak olsun...

BERBATOV61
02.06.2017, 14:14
Adam doğru diyor burada şenol güneş Trabzonspordan büyüktür yazan gördü bu gözler :) Stadın adı yetmez bütün geçmişizi oluşturan bu şahsın adını takımada verelim şenol güneş karadeniz spor yapalım takımın adını :)

Mollasalihoğlu
02.06.2017, 14:25
Adam doğru diyor burada şenol güneş Trabzonspordan büyüktür yazan gördü bu gözler :) Stadın adı yetmez bütün geçmişizi oluşturan bu şahsın adını takımada verelim şenol güneş karadeniz spor yapalım takımın adını :)

Kim yazmış bunu?

BERBATOV61
02.06.2017, 14:27
Kim yazmış bunu?

arayıp bulmam gerekiyor şenol güneş ile ilgili tartıştığım biri yazmıştı ama adını hatırlamıyorum

Mollasalihoğlu
02.06.2017, 14:31
arayıp bulmam gerekiyor şenol güneş ile ilgili tartıştığım biri yazmıştı ama adını hatırlamıyorum

Çok istisnai bir örneği ön plana çıkarmaya gerek yok bu kadar..

Yiğit'in dediği çok zorlama bir şekilde çarptırılmış başlıkta zaten.

Şenol Güneş Trabzonspor'da hoca olarak kimilerine göre değilse bile futbolcu olarak tartışmasız bir efsanedir.

İstemeyen girmez başlığa, bu kadar büyütmenin, ortamı germenin anlamını anlamış değilim.

BERBATOV61
02.06.2017, 14:34

Şenol Güneş Trabzonspor'da hoca olarak kimilerine göre değilse bile futbolcu olarak tartışmasız bir efsanedir.

İstemeyen girmez başlığa, bu kadar büyütmenin, ortamı germenin anlamını anlamış değilim.
benim derdimde şenol güneş değil banane ne hali varsa görsün ama şenol güneş ismi üzerinden şehre beşiktaşlılık pompalanıyor. Beşiktaş güzellemeleri yapılıyor camianın her kesiminden sonra çoluk çoğumuz beşiktaşlı oldumu kavgasını yapacağımız bir Trabzonspor kalmayacak. Çok güzel cümlelerle anlatamadım derdimi ama anlamışsındır sen demek istediğimi :)

tRaiNer
02.06.2017, 14:40

Kimse başlığı çarpıtmıyor Yiğit'i savunacağım diye sende zorlama yorum yapma.

Şenol Güneş'i de silmeye çalışmıyoruz. Şenol Güneş ile ilgili fikirlerimi bu başlıkta önceki sayfalarda defalarca dile getirdim.

Zahmet edip bakarsanız art niyetinizden arınırsınız.

Anlatılmak isteneni anlamak istemiyorsanız yapılacak bir şey yok ama yazılanlarıda yermeye yönelik cevaplar vererek ortamı siz geriyorsunuz.

Diyoruzki Şenol Güneş başlığının Trabzonspor'a ne faydası var şu an ? Boşuna polemik yapılsın istemediğim için yorum yaptım.

Hicivli konuşarak Şenol Güneş'i ya da Trabzonspor'u bizden çok sevmiş olmuyorsunuz.

Sonuç olarak Trabzonspor'un geleceği, kazanımları ile ilgili bağını kesmiş bir insanı bu kadar gündem yapılıyorsa asıl art niyet burdadır.

Mollasalihoğlu
02.06.2017, 14:41
benim derdimde şenol güneş değil banane ne hali varsa görsün ama şenol güneş ismi üzerinden şehre beşiktaşlılık pompalanıyor. Beşiktaş güzellemeleri yapılıyor camianın her kesiminden sonra çoluk çoğumuz beşiktaşlı oldumu kavgasını yapacağımız bir Trabzonspor kalmayacak. Çok güzel cümlelerle anlatamadım derdimi ama anlamışsındır sen demek istediğimi :)

Burada atıştığınız adamların %90'ı (diğerlerini tanımadığım için 90) çoluk çocuğunu benden iyi Trabzonsporlu yetiştirecek insanlar.

Enerjinizi boşa harcıyorsunuz.

Mollasalihoğlu
02.06.2017, 14:42
Kimse başlığı çarpıtmıyor Yiğit'i savunacağım diye sende zorlama yorum yapma.

Şenol Güneş'i de silmeye çalışmıyoruz. Şenol Güneş ile ilgili fikirlerimi bu başlıkta önceki sayfalarda defalarca dile getirdim.

Zahmet edip bakarsanız art niyetinizden arınırsınız.

Anlatılmak isteneni anlamak istemiyorsanız yapılacak bir şey yok ama yazılanlarıda yermeye yönelik cevaplar vererek ortamı siz geriyorsunuz.

Diyoruzki Şenol Güneş başlığının Trabzonspor'a ne faydası var şu an ? Boşuna polemik yapılsın istemediğim için yorum yaptım.

Hicivli konuşarak Şenol Güneş'i ya da Trabzonspor'u bizden çok sevmiş olmuyorsunuz.

Sonuç olarak Trabzonspor'un geleceği, kazanımları ile ilgili bağını kesmiş bir insanı bu kadar gündem yapılıyorsa asıl art niyet burdadır.

Fatih Tekke başlığının da faydası yok, kapatalım mı?

Yiğit Gayretli
02.06.2017, 14:44
Mantığa bakar mısın... Başlığı Şenol Güneş gelince açıp, gidince kapatırız. Herhangi biri olduğu için. Tabi...

tRaiNer
02.06.2017, 14:49
Fatih Tekke için gereksiz seviyesiz absürt ve manasız yorum yapan yokki kapatasın.

Mesele sadece başlığı kapatmak değil, sabote edildiği halde hiçbir müdahale edilmemesidir.

Trabzonspor'un gündemi Şenol hoca olmadığı gibi, hocanında gündemi Trabzonspor değildir.

Gerçi ne için konuşuyorumki önemli olan forumdaki başlıkların güncel kalıp demogoji yapılmasıdır doğru.

Faik Yılmaz
02.06.2017, 14:52

Maalesef diyeceğim bu konuda haklısın arkadaşım....

Bu konudaki rahatsızlığımı ben daha öncede beyan etmiştim......

23 yıldır Trabzon Merkez'de yaşıyorum .Son 1 hafta içinde 3 kere Beşiktaş formalı Trabzonlu çocuklar gördüm..... Trabzonlu olduklarını nereden mi anladım. Özel olarak inceledim.

Maalesef kadir kıymet bileceğiz derken dolaylı yoldan da olsa İstanbul takımlarının propagandası yapılıyor.... Ve şehrin çocukları da maalesef bu propagandadan etkilenip Beşiktaşlı oluyor.

Bence burada en büyük etkende Beşiktaş Teknik Direktörüne şehrin bir tepki vermemesi. Vermediği gibi bir de yüceltmesi.....Buradaki tepki sözüm yanlış algılanmasın lütfen....

Travelair
02.06.2017, 14:54
Bu tartışmaların kaynağını biliyorum ama uyarsanız söyleyeceğim :) Yazdığımla kalmak istemiyorum

Peki söylüyorum: Siz birisine "Efsane" derseniz, onu bir yerde kulübün önüne geçiriyor, suçsuz, günahsız, hatasız ilan ediyor konumuna düşersiniz, ister istemez. Sorun burda

Yiğit Gayretli
Fatih Tekke için gereksiz seviyesiz absürt ve manasız yorum yapan yokki kapatasın.

Mesele sadece başlığı kapatmak değil, sabote edildiği halde hiçbir müdahale edilmemesidir.

Trabzonspor'un gündemi Şenol hoca olmadığı gibi, hocanında gündemi Trabzonspor değildir.

Gerçi ne için konuşuyorumki önemli olan forumdaki başlıkların güncel kalıp demogoji yapılmasıdır doğru.

Hepi topu iki ayı biraz geçkin süredir forumda bulunan birisi için fazlaca kesin bir yargı. Ayrıca Fatih Tekke başlığına bir gir bak istersen...

Mollasalihoğlu

Ne yapılıyor da müdahale edilmiyor?

Demin sordum kim demiş Şenol Güneş Trabzonspor'dan büyük diye, koyun örneği önümüze ilgilenelim.

Ama sırf sizin beğenmemeniz bir yorumu absürd ya da seviyesiz yapmıyor maalesef.

BERBATOV61
02.06.2017, 15:01
Ne yapılıyor da müdahale edilmiyor?

Demin sordum kim demiş Şenol Güneş Trabzonspor'dan büyük diye, koyun örneği önümüze ilgilenelim.

Ama sırf sizin beğenmemeniz bir yorumu absürd ya da seviyesiz yapmıyor maalesef.

reis böyle diyerek topu bana atıyorsun şimdi işi gücü bırakıp mesajı arıyacağım.

BERBATOV61
02.06.2017, 15:03
Maalesef diyeceğim bu konuda haklısın arkadaşım....

Bu konudaki rahatsızlığımı ben daha öncede beyan etmiştim......

23 yıldır Trabzon Merkez'de yaşıyorum .Son 1 hafta içinde 3 kere Beşiktaş formalı Trabzonlu çocuklar gördüm..... Trabzonlu olduklarını nereden mi anladım. Özel olarak inceledim.

Maalesef kadir kıymet bileceğiz derken dolaylı yoldan da olsa İstanbul takımlarının propagandası yapılıyor.... Ve şehrin çocukları da maalesef bu propagandadan etkilenip Beşiktaşlı oluyor.

Bence burada en büyük etkende Beşiktaş Teknik Direktörüne şehrin bir tepki vermemesi. Vermediği gibi bir de yüceltmesi.....Buradaki tepki sözüm yanlış algılanmasın lütfen....
Benim biraz uçuk kaçık fikirlerim var bu konuda ama paranoyak gibi görünüyorum. Bence Trabzonsporu ufaltarak yok etmenin peşindeler diğer iki istanbul takımından taraftar olarak eksik olan bjk yi de bizle takviye edecekler

Faruk BERBER
02.06.2017, 15:05
Benim biraz uçuk kaçık fikirlerim var bu konuda ama paranoyak gibi görünüyorum. Bence Trabzonsporu ufaltarak yok etmenin peşindeler diğer iki istanbul takımından taraftar olarak eksik olan bjk yi de bizle takviye edecekler

Şuan Şenol Güneş'i Igor Tudor'la eşdeğer görecek kadar nötrüm. Lakin bu fikir inanılmaz bir şey :)

Bence kaptırma kendini buna. Sev sevme ayrı dava ama, Trabzonspor Şenol Güneş kullanılarak yok edilecek kadar küçük bir şey değil.

Yiğit Gayretli
02.06.2017, 15:08
Hem "Şenol Güneş Trabzonspor'dan büyüktür" diyen adamdan rahatsız olup hem de "Şenol Güneş'i kullanarak Trabzon'da Trabzonsporlu çocuk bırakmayacaklar. Trabzonspor'u bitirecekler" demek nasıl bir mantığın ürünü?

Ben tartışmadan bu noktada ayrılmak zorundayım. Orası başka bir boyut. Kuantumun konusu olabilir, ben anlayamıyorum.

BERBATOV61
02.06.2017, 15:10
Şuan Şenol Güneş'i Igor Tudor'la eşdeğer görecek kadar nötrüm. Lakin bu fikir inanılmaz bir şey :)

Bence kaptırma kendini buna. Sev sevme ayrı dava ama, Trabzonspor Şenol Güneş kullanılarak yok edilecek kadar küçük bir şey değil.

ya bende kabul ediyorum biraz paranoya ama öyle şeyler oluyorki olursa da şaşırmam :)

Faik Yılmaz
02.06.2017, 15:15
Sadece Şenol Güneş ismi kullanılarak bazı İstanbul Takımları Trabzon'da şirin gösteriliyor. Buda çocuklarımızı etkiliyor diyorum......

Fener kötü Beşiktaş iyi gibi algılıyor çocuklar. Sanki Beşiktaş şikeci bir İstanbul takımı değilmiş gibi algılanıyor.....

Ermanusta
02.06.2017, 15:16
ya bende kabul ediyorum biraz paranoya ama öyle şeyler oluyorki olursa da şaşırmam :)

Paronaya değil,röportajda Fiko açıkladı,araştırma yaptırmışlar son 1 yılda Türkiye genelinde 1.6milyon civarında taraftar artışı olmuş
passolige bakarsanız herşey ortada.Şampiyonluklarında Şenol hocamın katkısı var ama bende orada degil burada T.D yapmasını istesemde
henuz şartlar oluşmadı,genede 2 yıl içinde Trabzona dönerek 3-5 yıl bize şampiyonluk yaşatacağı umudundayım.
o vakit bizimde taraftar sayımız 2ye-3e katlanacaktır.

TSelif
02.06.2017, 15:22
Şenol hocanın doğum gününü kutlamak istersen yazarsın hocam mutlu yıllar altına da kendi resmini koyarsın.
Bjk pastasının, elemanlarının olduğu fotoyu buraya koyup ta milleti tahrik etmenin manası yok.
Ben giriyorum kutlamak için mesela, bakıyorum boy boy bjk fotoları lanet edip çıkıyorum.

Ben bjk'a ait hiç bir yazı ve foto BORDOMAVİ.NET'im de görmek istemiyorum.. Bu kadar net ..

BERBATOV61
02.06.2017, 15:32
Hem "Şenol Güneş Trabzonspor'dan büyüktür" diyen adamdan rahatsız olup hem de "Şenol Güneş'i kullanarak Trabzon'da Trabzonsporlu çocuk bırakmayacaklar. Trabzonspor'u bitirecekler" demek nasıl bir mantığın ürünü?

Ben tartışmadan bu noktada ayrılmak zorundayım. Orası başka bir boyut. Kuantumun konusu olabilir, ben anlayamıyorum.

Bunda şaşıracak ne var anlamadım oruçmu kafama vurdu ? Şenol güneşi kullanarak çocukları bjk li yapacaklar diyen biri şenol güneşi Trabzonspordan büyük mü görüyor yani

Bilerek anlamak istemediğini düşünüyorum yiğit kusura bakma. Biraz uç bir örnek olacak ama en güncelinden vereyim bir şıhın peşinden ölüme gidiyor insanlar. Sevdiği efsanesi gördüğü bir kişinin peşinden takımını mı değişmeyecek

Travelair
02.06.2017, 15:42
Çözümü yazdım?

sasone
02.06.2017, 16:07
Trabzonspor'u,tarihini,misyonunu gerçekten özümsemiş,değerlerini kavramış bir Trabzonsporlu, tarihin en büyük şike skandalı ve sonrasındaki adaletsizlikten sonra ŞG'nin şan,şöhret ve para için 180 derece dönüşünü görüp de onun Trabzonspor geçmişinde yer almasından rahatsızlık hissetmiyorsa çok da şey yapmamak lazım.

Nasıl bir sahiplenmeyse ŞG üzerinden değerlerimizde oluşturulmak istenen ahlaki sapmayı anlatamıyoruz bile,hem de BMN forum yöneticisii olmuş kişilere.

Sonra da aşağıdaki garip tipi yok etmelerini,Efsane kısmının başlıktan çıkarılmasını beklemek gibi hayallere dalıyoruz.Hadi efsane kısmını silecek kadar cesaretli tipler değilsiniz de arkadaş Trabzonsporlu çocukların ŞG üzerinden dönüştürülme konusunu 'paranoya değil' diye adeta ağzının suyunu akıtarak anlatan soytarıya siktir git diyecek kadar da mı yüreğiniz yok?

Paronaya değil,röportajda Fiko açıkladı,araştırma yaptırmışlar son 1 yılda Türkiye genelinde 1.6milyon civarında taraftar artışı olmuş
passolige bakarsanız herşey ortada.Şampiyonluklarında Şenol hocamın katkısı var ama bende orada degil burada T.D yapmasını istesemde
henuz şartlar oluşmadı,genede 2 yıl içinde Trabzona dönerek 3-5 yıl bize şampiyonluk yaşatacağı umudundayım.
o vakit bizimde taraftar sayımız 2ye-3e katlanacaktır.

Mollasalihoğlu
02.06.2017, 20:32
reis böyle diyerek topu bana atıyorsun şimdi işi gücü bırakıp mesajı arıyacağım.

Genel olarak konuşuyorum :) :)

batuhanTs
02.06.2017, 21:05

Takimlarin büyüklüğü mazilerinden gelir su an su takimin ne büyüklügü var Trabzonspor un gecmisi sadece senol güneş ten mi ibaret ben coktan o ismi sildim Trabzonspor hala benim en degerli hazinelerimden birisi bence siz milletin kafasina bakicaginiza kendi yazdiklarinizin nereye varabilecegine bakin

batuhanTs
02.06.2017, 21:12
Efsane olmak kolay is değil iyi oyuncu olmakla da bitmiyor parayi veren düdüğü çalar dan uyarlarsak senol güneş'in neden bir öyle bir boyle konuştuğunu daha net anlarız. senol güneş e bu saatten sonra efsane demek midesizligin dik alasıdır

batuhanTs
02.06.2017, 22:24
son olarak bu takımın gerçek efsanesi taraftarıdır 30 yıl şampiyon olama 2011 de ki şampiyonluğun gasp edilsin hala bu takımın arkasından koş kaybedince kahrından acı çek ama iş efsane olmaya gelince şikecilere gitmiş onların ağzından konuşan adama toz kondurma neymiş efsaneymiş yemişim öyle efsaneyi otobüsteki konuşmasını dinlerken hangimiz duygulanmadık belki ağladık belki sinirlendik ama şenol güneş kendi yarattığı bu güzel imajı yine kendisi yıkmıştır bir çırpıda hemde ve maalesef bunu para için yapmıştır acı olanı da bu

Alphan Altun
02.06.2017, 22:52
Kıyakçılığın sonu ayakçılıktır.

Beşiktaş'ın teknik direktörüne Trabzonspor'da çalıştı diye kıyak çekersek Beşiktaş'ın ayakçısı oluruz.Beşiktaş bizden büyük bir kulüptür(taraftar,kupalar,medya vs) ve biz, kendimizden daha büyük bir rakiple Şenol Güneş üzerinden fingirdeşmeye kalkarsak bunun altında ezilen biz oluruz.(Mehmet Ekici vakası,Olcay Şahan lütfu)

Tıpkı kontrolsüz Fenerbahçe düşmanlığının bizi Galatasaray'ın bir yerde ayakçısı yapması gibi.Adımız Galatasaray'ın altyapısına döndü. Trabzonspor ne yazık ki hedef kulüp olmaktan uzaklaşıp, basamak takımı olmaya yüz tutmuştur.

Bunlar sindirilebilir, kabul edilebilir şeyler olmadığı gibi bizi günbegün bitiriyor. Kanlı bıçaklı olduğumuzu zannettiğimiz Fenerbahçe bizi ciddiye alıp maça bile gelmiyor.Akhisar maçında daha fazla taraftar gitmişti Kadıköy'e. Gerekirse Fener'den 55.000 taraftar önünde 5 yiyelim yeter ki bizi rakip bellesinler.

Hırçınlığımız, agresifliğimiz, uçarılığımız bizim kimliğimizdir, kimliğimizdi...Böyle Ntvspor taraftarı imajı çizmeye devam edersek, sosyal medyayı çok güzel kullanan örnek takım olarak gösterilmeye devam edersek, çalınan kupamızı teminat verip Toki'ye stat yapması için yalvarırsak, Kamu Bankaları'ndan kredi alalım diye siyasetin oyuncağı olursak proje takımı oluruz, Medipol Trabzonspor oluruz ve bu şehrin bu takımın hiçbir cazibesi kalmaz, başarılı da olamaz.

Enaldo61
03.06.2017, 09:12
Futbolcu olarak belki efsane olmuştur ama Trabzonspor için uzak bir anı artık kendisi.

BERBATOV61
03.06.2017, 09:54
son olarak bu takımın gerçek efsanesi taraftarıdır 30 yıl şampiyon olama 2011 de ki şampiyonluğun gasp edilsin hala bu takımın arkasından koş kaybedince kahrından acı çek ama iş efsane olmaya gelince şikecilere gitmiş onların ağzından konuşan adama toz kondurma neymiş efsaneymiş yemişim öyle efsaneyi otobüsteki konuşmasını dinlerken hangimiz duygulanmadık belki ağladık belki sinirlendik ama şenol güneş kendi yarattığı bu güzel imajı yine kendisi yıkmıştır bir çırpıda hemde ve maalesef bunu para için yapmıştır acı olanı da bu

:alkış::alkış:

ccd6167
03.06.2017, 14:37
Göreceğiz 10 sene içinde totti lazio milanı çalıştıracak mı

Yada gerard everton veya manunun başına gelecek mi

Veyahut Terry manu liverpool arsenal gibi takımların başına geçer mi

Puyol önce sevilla yı çalıştırıp sonra kendini real madride pazarlar mı