PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Faik Yılmaz
16.02.2016, 16:14
Şenol hocanın bende yarattığı derin üzüntülerin dışına da yorum da bulunursak
Bu klüp sadece bu adam var iken heyecanlı. Son 3 - 4 yıl da hiç heyecanlandınız mı zirvelerin peşindeyiz diye koca bir hayır.
Ben eskisi gibi heyecan istiyorum Faik abi.Eskisi gibi.Gelmeyen haftasonu,sığmadığım kotuklar,bitmeyecen heyecan,her an maçı döndürebiliriz inancı vesaire.
Koltukta yatıp uykuya dalıp 70 dk uyanıp yine mi yeniliyoruz ne ara gol yedik tepkisi vermek istemiyorum.
Bilmem Faik abi kısaca izah edebildim mi acaba.Ben heyecan istiyorum varsın şampiyonluk gelmesin.Heyecan istiyorum.

Trabzonspor SON 20 YILDA en olumlu futbolunu bana göre Ersun Yanal'ın 1. döneminde oynadı.....

Samet Aybaba ise kısıtlı kadro ile en güzel sonuçları aldı.....

Ha Ziya Doğan bile kupa kaandırdı bize yahu....

Burada Şenol Güneşe gösterilen müsamahanın onda biri diğer hocalara gösterilmediği için 11 sene takımı büyük bir kresi ile çalıştırdığı için ve bazı arkadaşlar kızacak yine ama her seferinde kurulu takır takır oynayan bir kadroya konduğu için Şenol Güneş daha başarılı göründü sadece...

Bakın Beşiktaşta bile Biliç'in mirasını yemekle meşgul şu anda.....

Aynı Biliç Westham gibi ingiltere'de vasatın altındaki takımla büyüklere kök söktürüyor....

Ha takım yeterki başarılı olsun yeterki yeniden kupalar kaldırsın...Bende sizin gibi sevinirim mutlu olurum vede gurur duyarım

cem1990
16.02.2016, 16:26
Ağabey mesele miras falan değil çık artık şu dar kalıbından.Mesele bu milyon dolarlık eşekleri oynatmayı bilmekte.Bu adam da çok iyi beceriyor.Hadi bizi boşver bak bjk'ye.Bak geçen sene ki Bursa'ya.
Ersun yanal için doğru.Ziya hoca için hariç.Ben sana kupa kaldıralım demedim heyecan dedim.Kocaman fark var arada.Ben uyumak istemiyorum Tv başında bir koltuktan bir koltuğa atlamak istiyorum.Heyecan istiyorum ben taraftarım yahu klüp yöneticisi değilim ki.Aradığım şey heyecan.Oynayan ısıran basan yani şimdi ki bjk gibi.Geçen sene ki Bursa gibi.2010-2011 yılında ki Trabzonspor gibi.

Derdimi anlatabiliyorsam ne mutlu bana.

Faik Yılmaz
16.02.2016, 16:33
Ağabey mesele miras falan değil çık artık şu dar kalıbından.Mesele bu milyon dolarlık eşekleri oynatmayı bilmekte.Bu adam da çok iyi beceriyor.Hadi bizi boşver bak bjk'ye.Bak geçen sene ki Bursa'ya.
Ersun yanal için doğru.Ziya hoca için hariç.Ben sana kupa kaldıralım demedim heyecan dedim.Kocaman fark var arada.Ben uyumak istemiyorum Tv başında bir koltuktan bir koltuğa atlamak istiyorum.Heyecan istiyorum ben taraftarım yahu klüp yöneticisi değilim ki.Aradığım şey heyecan.Oynayan ısıran basan yani şimdi ki bjk gibi.Geçen sene ki Bursa gibi.2010-2011 yılında ki Trabzonspor gibi.

Derdimi anlatabiliyorsam ne mutlu bana.

Görüşlerine sonsuz saygı duyuyorum lakin Şenol GÜNEŞ'in 5.defa kurtarıcı olarak gelmesini doğru bulmuyorum...Başarılı olacağına da inanmıyorum.....

İnşallah beni yanıltır seni ve hepimizi de sevindirir.....

Mollasalihoğlu
17.02.2016, 09:09
2 yılda tek derbi kazanamayan Bilic'in mirasına konmuş :)

Cengiz Çubukcu
17.02.2016, 09:20
dün akşamki fenerbahçeyi görünce işi zor ...

Faik Yılmaz
17.02.2016, 09:25
2 yılda tek derbi kazanamayan Bilic'in mirasına konmuş :)

Derbi kazanamadan da şampiyon olunabiliyor....

Bakınız Daum...1994-95 sezonu.....

Geçen sezon 19.hafta itibarı ile Beşiktaş.....

14 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet... puan : 44....
Tothennamı eleyip Avrupada üst tura çıktı.....
--------------------------
Bu sezon 19. hafta sonunda beşiktaş..... ( 2 maç eksik)
14 galibiyet 3 beraberlik 2 mağlubiyet..... puan : 45...

Beşiktaş bu sene Avrupada 1.turda elendi.....
-----------------------------
bu seneki kadro çok daha iyi iken ligde aşağı yukarı aynı Avrupada ise daha başarısız sonuçlar alınmış....

Rhodolfo
Boyko
Ouaresma
Mario Gomez
Sosa
Beck

gibi üst düzey transferlere rağmen pek bir fark yaratamamış...

Diceksinizki ligde güzel gidiyor. rakip takımlar geriye yaslanıyor oda güzel oynuyormuş gibi görünüyor...
Yahu bu Beşiktaşı biz bile yendik :)

Merak etmeyin sene sonuda farklı olmayacak.....

Büyük futbol adamınız bu Beşiktaşı bile şampiyon yapamayacak.....

Ben buralarda olucam....

Mollasalihoğlu
17.02.2016, 10:52
Derbi kazanamadan da şampiyon olunabiliyor....

Bakınız Daum...1994-95 sezonu.....

Geçen sezon 19.hafta itibarı ile Beşiktaş.....

14 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet... puan : 44....
Tothennamı eleyip Avrupada üst tura çıktı.....
--------------------------
Bu sezon 19. hafta sonunda beşiktaş..... ( 2 maç eksik)
14 galibiyet 3 beraberlik 2 mağlubiyet..... puan : 45...

Beşiktaş bu sene Avrupada 1.turda elendi.....
-----------------------------
bu seneki kadro çok daha iyi iken ligde aşağı yukarı aynı Avrupada ise daha başarısız sonuçlar alınmış....

Rhodolfo
Boyko
Ouaresma
Mario Gomez
Sosa
Beck

gibi üst düzey transferlere rağmen pek bir fark yaratamamış...

Diceksinizki ligde güzel gidiyor. rakip takımlar geriye yaslanıyor oda güzel oynuyormuş gibi görünüyor...
Yahu bu Beşiktaşı biz bile yendik :)

Merak etmeyin sene sonuda farklı olmayacak.....

Büyük futbol adamınız bu Beşiktaşı bile şampiyon yapamayacak.....

Ben buralarda olucam....

Valla futboldaki farkı göremiyorsan yapacak bir şey yok abi. Göz var izan var...

Cengiz Çubukcu
17.02.2016, 11:05
başlığın ''efsane faİk yılmaz'' olarak değiştirilmesini talep ediyorum :)

Faik Yılmaz
17.02.2016, 11:23
başlığın ''efsane faik yılmaz'' olarak değiştirilmesini talep ediyorum :)

Abi yazıyı düzelt yoksa rtük sansür koyacak..... :) :)

not : düzeltildi...... :)

Berkan
17.02.2016, 21:36
Yahu 2010-11 sezonunda ligin en iyi futbolunu biz oynuyorduk. Geçen sene Bursa oynuyordu. Bu senede Beşiktaş oynuyor. Bu üç takımında hocası Şenol Güneş nası bi tesadüf ama! Kendisini sevmeye bilirsiniz ama bazı gerçekleri görmezden gelmek için KÖR olmak lazım...

Yukarıda dediklerim Şenol Hoca bizdeyken kendisinin hocalığına dil uzatıp, paragöz diyenleredir sözüm. Hele dünya üçüncüsü olmasına bile kılıf bulanların bence ciddi ruhsal problemleri vardır.

eMR3
19.02.2016, 13:29
Artık kafamda taraftar profilimiz hakkında şöyle bir düşünce oluşmaya başladı. Acaba Sayın Şenol Güneş bize yaşattıklarının dışında artı olarak Lig şampiyonlukları ve avrupada hatrı sayılır başarılara imza atsaydı, Şenol Güneş'i eleştirme ve ötekileştirme katsayımız şuankinden daha da fazla artacak mıydı ? Bence %100 artıcaktı.

Faik Yılmaz
22.02.2016, 08:18
Benim feryadım buna idi......

Anlamadı bazı arkadaşlar....

"Trabzon olamazsa Beşiktaş olsun....

Fener olmasın Galatasaray olsun"

diyorlar....

Domuzdan post İstanbul takımından dost olmaz....

Hepsi birbirinin aynısı.... Hiç bir farkı yok....

İşte bunu için bu başlık çoktan kapatılmalıydı..

Siz burada dolaylı olarak Beşiktaşın yani İstanbul takımının reklamını yapıyorsunuz...

Ve maalesef bu yanlış hala inatla ve ısrarla devam ediyor....

Hunk
22.02.2016, 21:59
Daha öncede yazdım....

Şenol GÜNEŞ Beşiktaş'ta sezonu tamamlayamayacak....

Şampiyon olamayacak....

Kovulacak...

Sezon sonu 5.defa yine başımıza musallat olacak.....

Yazın bir yere.....

He he tamam sensin

sason
23.02.2016, 07:49
Yalana bak feryadı bunaymış.Geçen sezon Bursadayken başka şeyler yazıyormuş gibi.

Ben utandım yerine valla..

zafer6161
24.02.2016, 13:29
Yahu 2010-11 sezonunda ligin en iyi futbolunu biz oynuyorduk. Geçen sene Bursa oynuyordu. Bu senede Beşiktaş oynuyor. Bu üç takımında hocası Şenol Güneş nası bi tesadüf ama! Kendisini sevmeye bilirsiniz ama bazı gerçekleri görmezden gelmek için KÖR olmak lazım...

Yukarıda dediklerim Şenol Hoca bizdeyken kendisinin hocalığına dil uzatıp, paragöz diyenleredir sözüm. Hele dünya üçüncüsü olmasına bile kılıf bulanların bence ciddi ruhsal problemleri vardır.

ne yalan söylim.biz dahil 2010 dahil ben türkiye bu seneki bjk gibi oynayan takım görmedim

Mert Oğuzlu61
24.02.2016, 13:50
ne yalan söylim.biz dahil 2010 dahil ben türkiye bu seneki bjk gibi oynayan takım görmedim

2011 de bizde bu kadar etkili ve baskılı, tempolu futbol oynuyorduk ama 2. devre Umut un kazmalaşması başta olmak üzere başımıza gelebilecek her türlü kötü olay geldi;

Şampiyonluğu ilan etmek üzereyken fb nin son salisede Antep e gol atması,
Jaja nın Eskişehir de direkten dönen topu veya son dakikalarda kaçan pozisyonlar,
Umut un boş kalelere kaçırdığı goller,
fb nin 17 de 16 yaparak rekor kırması,
Alex in 30 gol 30 asist ile insan üstü şeyler yapıp Messileşmesi. Tıpkı Tekke li dönemdeki Alex gibi. Bu adamın Türkiye de top oynadığı 2 sene var, 2 side bizim şampiyonluğa oynadığımız senelere denk geldi ve ikisini de fener kazandı. Biri şikeyle...
fb nin son dakikada attığı goller,
fb nin bjk maçı, Ferrari malı kırmızı görmese bjk bunları parçalıyordu biz puan farkını açıp rahatlıyorduk,

Sayabileceğimiz çok faktör var. Fb nin kırılma noktası diyeceğimiz bir sürü maçı var ama hiçbirinde tökezlemedi. Dünyada örneği yok, 17 de 16 yaptılar.

Bide bu seneki hallerine bakın... Bjk deki şans bizde yok, bu yüzden Bjk 96 sonrası TS olmak üzereyken, tam o sendroma yakalanacakken sezon sonu şampiyon olacak ve rahatlayacak... Bjk 2011 TS si gibi şuan tökezliyor, skorlar hep bireysel çabalarla geliyor dikkat edin. Sosa mesela kaç maç kazandırdı, Jaja gibi...

zafer6161
24.02.2016, 14:04
2011 de bizde bu kadar etkili ve baskılı, tempolu futbol oynuyorduk ama 2. devre Umut un kazmalaşması başta olmak üzere başımıza gelebilecek her türlü kötü olay geldi;

Şampiyonluğu ilan etmek üzereyken fb nin son salisede Antep e gol atması,
Jaja nın Eskişehir de direkten dönen topu veya son dakikalarda kaçan pozisyonlar,
Umut un boş kalelere kaçırdığı goller,
fb nin 17 de 16 yaparak rekor kırması,
Alex in 30 gol 30 asist ile insan üstü şeyler yapıp Messileşmesi. Tıpkı Tekke li dönemdeki Alex gibi. Bu adamın Türkiye de top oynadığı 2 sene var, 2 side bizim şampiyonluğa oynadığımız senelere denk geldi ve ikisini de fener kazandı. Biri şikeyle...
fb nin son dakikada attığı goller,
fb nin bjk maçı, Ferrari malı kırmızı görmese bjk bunları parçalıyordu biz puan farkını açıp rahatlıyorduk,

Sayabileceğimiz çok faktör var. Fb nin kırılma noktası diyeceğimiz bir sürü maçı var ama hiçbirinde tökezlemedi. Dünyada örneği yok, 17 de 16 yaptılar.

Bide bu seneki hallerine bakın... Bjk deki şans bizde yok, bu yüzden Bjk 96 sonrası TS olmak üzereyken, tam o sendroma yakalanacakken sezon sonu şampiyon olacak ve rahatlayacak... Bjk 2011 TS si gibi şuan tökezliyor, skorlar hep bireysel çabalarla geliyor dikkat edin. Sosa mesela kaç maç kazandırdı, Jaja gibi...

bjk nın bu sene şansı atanının alternatifi çok.gomez yoksa sosa,sosa yoksa oğuzhan olcay cenk gibi,,dediğin gibi,bizde iste 2011 de bir tek umut kazması vardı.burak tek kalıyordu.bu ikili atamazssa ara sıra jaja devreye giriyordu..bu arada bizi 2011 de maffeden bursanın şampiyonluğuydu,kendi ayağımıza sıktık

Hunk
24.02.2016, 16:46
Yok ya Senol Gunes hazir takima konmayi seviyor. Paragoz senol ;D

sason
24.02.2016, 19:29
2011 pislikler dolu sezon.Mesela Bjk maçı var tam BJK 2-1 öndeyken Fener kaleye gidemezken,Ferrari dünyanın hiç bir yerinde emsali olmayan şekilde gidip Luganoya dirsek atıp hem penaltı yaptırıp, hem 10 kişi bıraktı maçı bitirdi.top bile olmayan pozisyonda.Gençler maçı, Eskişehir maçı daha niceleri.

Şenol Güneş elindeki kadroya göre oynatıyor her zaman.Elinde hücum oyuncusu yoksa ona göre sistem kurar.2011 deli gibi atak değildik.Elde kazma kazma adamlar vardı.1-0 ı bulur bulmaz Ceyhun'u alır defansa dönerdi.Hiç pozisyon vermeden maçı bitirirdik.

Şampiyonlar liginde dağışmış takımla çok güzel defans yaptı.O rezalet kadroyla son anda direkten döndük.Şimdiki kadrosu hücum için gayet müsait, oda ona göre oynatıyor.Asıl sevdiği tabiki hücum futbolu.Ama ona bu imkanı veren futbolcu topluluğu her kulüpte yok.

Elindeki kadroya göre şablon çizen daha iyi bir antrenör yoktur.

ÖmürKaradeniz61
01.03.2016, 13:05
Olası bir bjk 2. Liği ve Trabzonsporda hoca sorunu diye birbirine bağlantılı iki düşünce varki aman Allahım.Şimdi sene sonu bjkden kovulunca "beraber yürüdük biz bu yollarda " şarkısını şenol efendiyle söylemeye şimdiden hazırlıklı olun ey Trabzonsporlular.

Ozan Yılmaz
01.03.2016, 13:10
Olası bir bjk 2. Liği ve Trabzonsporda hoca sorunu diye birbirine bağlantılı iki düşünce varki aman Allahım.Şimdi sene sonu bjkden kovulunca "beraber yürüdük biz bu yollarda " şarkısını şenol efendiyle söylemeye şimdiden hazırlıklı olun ey Trabzonsporlular.
başkanın ş.güneş hakkında yaptığı açıklamalar ve sevgisini de eklersek sonuç ortaya çıkıyor ne yazık ki!

Ahmet Kara
01.03.2016, 13:12
Beşiktaş 2.olsada Şenol Hoca ile yola devam eder.

ÖmürKaradeniz61
01.03.2016, 13:12
başkanın ş.güneş hakkında yaptığı açıklamalar ve sevgisini de eklersek sonuç ortaya çıkıyor ne yazık ki!
Adım gibi eminim şuan sadece onun için uğraşılıyor.Zaten ufak bir fener yenilgisiyle mırıldanmaya başlasılar şampiyonluk gittimi şenolu saklamazlar orda yine başımıza bela olacak

Mert Acar
01.03.2016, 23:20
Hala inanamıyorum ya..Bana Trabzonsporu sevdiren,ögreten Şenol Güneşten bir gün nefret edeceğimi söyleseler gülerdim.
Büyüklerle sevişmeyi değil savaşmayı sen öğrettin bize hocam..Ama sözdeymişsin.

Gümüshaneli61
01.03.2016, 23:40
Insallah uzak durur TSye. Her ne kadar kendisinin büyük bir faydasi olmussada gecmisde Senol Günesi Senol Günes yapan da TSdir. Bu kulübün ekmegini yedi ve karsiligini verdi, bu kadar. Ama ne yazikki bazilari kendisini gereksizce büyütüyor.

Ozan Yılmaz
03.03.2016, 17:36
Hocam bravo çok yakışmış!

http://www.vodafone.com.tr/KaraKartal/assets/img/karakartal-113-yil-kampanyasi-930.jpg

Fatih Özkan
03.03.2016, 22:37
Beter ol Şenol Güneş!
Beter ol!

Fatih Öztürk
03.03.2016, 22:37
Ne güzelde oluyor ohhh ohhh Beşiktaş'a koyması lay lay lay lay :D

playa
03.03.2016, 23:28
Şenol Güneş artık efsane felan değildir benim gözümde yazıklar olsun ona böyle Trabzonlu adamlar görmek insanı üzüyor 2011 den sonra çıkıp bir kere şampiyon olduk diyemedi demedi ufacık bir adamlık bile gösteremedi ,Trabzonlu olmayan çocuklar ondan daha çok sahip çıktı haklarına ,alınterlerine,kupaya

Mert Acar
03.03.2016, 23:35
Hala "efsane" yazıyor başlıkta...

Al sana efsane....Trabzonspora ısrarla alınmadı o dönem adam ve imza attığında açık yüreklilikle söyledi herşeyi.Ayrıca şikeli sezondan önce bu yaşananlar ... http://www.zapkolik.com/video/fatih-tekke-imza-toreni-71615

Diğer yanda şike var diyip şikeden hüküm yiyen kulube imza atan "EFSANE"..
Üstelik gittiği andan itibaren 180 derece değişim gösterip kendiniyle çelişip,kendini ve Trabzonsporu inkar eden bir efsane.Ve mücadele ettiğimiz bizansa yaranmak için şiirler okuyor..
https://www.youtube.com/watch?v=Zxl8Qxu0z-E
https://www.youtube.com/watch?v=1tRcdip1nzM

slmn
03.03.2016, 23:59
Hala "efsane" yazıyor başlıkta...

Al sana efsane....Trabzonspora ısrarla alınmadı o dönem adam ve imza attığında açık yüreklilikle söyledi herşeyi.Ayrıca şikeli sezondan önce bu yaşananlar ... http://www.zapkolik.com/video/fatih-tekke-imza-toreni-71615

Diğer yanda şike var diyip şikeden hüküm yiyen kulube imza atan "EFSANE"..
Üstelik gittiği andan itibaren 180 derece değişim gösterip kendiniyle çelişip,kendini ve Trabzonsporu inkar eden bir efsane.Ve mücadele ettiğimiz bizansa yaranmak için şiirler okuyor..
https://www.youtube.com/watch?v=1tRcdip1nzM

Fatih'in bunu söyleyebilmesi çok güzel tabi ki ama ben her ne olursa olsun keşke o formayı giymeseydi hiç diyorum çok kötü olmuştum onu orada görünce, her ne kadar suçlu kendisinden ziyade o zamanki bazı ahlaksız yöneticilerimizdi ama... Farklı bir formül bulmalıydı Fatih ya yurtdışı ya da Anadolu'da bir kulüp şeklinde...

Ah Şenol efendi ah! Yan tarafta da Şenol Güneş belgeseli var zamanında izlerken nasıl duygulanıyordum, biz mi çok safız insanlar mı çok kirlendi çözemiyorum...

Faik Yılmaz
04.03.2016, 09:10
Sağlam oturmuş geçen yıl takır takır oynayan bir kadroya...

6 tane üst düzey takviye yapılmış...

Buna rağmen önce Avrupadan....

Sonra Türkiye Kupasından elenmiş hazretleri....

Şikebahçe'ye yenilerek ligide tehlikeye attığını da eklersek ,

Yakında Beşiktaş'tan da kovulup....

Yeniden Trabzon'un başına musallat olması yakındır diyebiliriz....

hemde 1,2,3,4. sefer değil 5. sefer......

Oğuz ZEYTİN
04.03.2016, 09:13
2010-11 sezonu çalınan bir şampiyonluk dışında bana çok şey öğretti. Mesela artık hiç bir futbolcuya güvenmiyorum. Bu güvensizlik beraberinde itiraf etmem gerekirse sevgisizliği de getirdi. Güvenmediğim insanı nasıl karşılıksız sevebilirim? "Sadri Şener yeniden seçilirse sözleşmemi uzatacağım", "Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda oynamam"... gibi taraftara güç veren demeçlerin yankısı dinmeden Astoria'da Galatasaray'la pazarlık edenleri tanımıştım.

Efsane, İhtilal, Destanlar, Arma, Memleket, Bordo Mavi... Soyut kavramlar da olsa bağlılık bunlara. Ahmet, Mehmet solda sıfır. Hani bir klişe var ya: "Biz geçiciyiz, kurumlar kalıcı". Aynen öyle; istisnasız herkes geçici, Trabzonspor kalıcı. Hem kula kulluk mu edeceğiz!

Şenol Güneş de öyle. Geçti, gitti. O, kendisine "efsane" unvanını layık gören bir camiaya rakip olma Rasyonelliğine (Profesyonellik de denebilir, ki çoğunluk öyle diyor) sahipse, kusura bakmayın, ben ki babamı tanımamışım Trabzonspor'u tutarken, Şenol Güneş kim!?

Ha zamanında destek oldum mu? Sonuna kadar! Ama kara kaşı kara gözü için değil, Trabzonspor'un menfaatleri için.

Bu arada Türkiye'nin bence en dengesiz, en acımasız, en köksüz kulüplerinden birinde bir ay önce ilahlaştırılırken iki maçta yerle bir edilmesine şaşırmadım.

Trabzonspor çeşitli zorluklarla mücadele ederken bu konularda Adam Smithleşmek lazım, "Bırakınız ne hali varsa görsün"...

28TS61
04.03.2016, 18:23
faik yilmaz'in senol günes hakkinda dedigi her seye katiliyorum.

tonya55
04.03.2016, 22:30
Vakfikebirden doğan güneş şenol güneş.

orhanunal
05.03.2016, 01:55
adam neredeyse klübün her şampiyonluğunda ve her zirveye oynadığında takımda ama bizim makisimum iki senede bir forma alan vefakar taraftara göre efsane değilmiş falan.

Ozan Yılmaz
16.03.2016, 12:32
Şenol Güneş, “Fenerbahçe yöneticisi Önder Fırat maç sürerken ‘Uyu uyu yat uyu’ diye tweet attı. Trabzonspor yattı manasında. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?” şeklindeki soruyu yanıtlarken de şu ifadeleri kullandı:
“Bu tip düşünceleri olanlar o tip işleri yapanlardır. Ne sormak istiyorsunuz bilmiyorum ama ne demek istediğinizi size tercüme ediyorum. Siz bana o soruları sorarak beni kavgaya çekmeyin. Ben Fenerbahçe ile yarışmıyorum, kendimle yarışıyorum, takımıma hizmet ediyorum. Oyun oynatmaya çalışıyorum. Saha dışında oynamıyorum. Hiç de öyle bir düşüncem yok. Kimin ne yaptığını herkes bilir.

Cengiz Çubukcu
16.03.2016, 12:35
ben de çok kızgınım ama hala gözümde efsanedir...

halil ibo
16.03.2016, 12:54
''Şu ellerin taşı bana hiç değmez.
İlle de dostun tek bir gülü yaralar beni '' demiş,Pir Sultan Abdal.Güzel demiş,iyi demiş.

Hocam kızgınlığımız,küskünlüğümüz bundandır.Sadece para olmamalı amaç.
Seni görünce,dinleyince yine başka bir gurur kaplıyor beni ama renklerini siyah-beyaz görünce,soldu diyorum tüm güzellikler...

artvints
16.03.2016, 13:08
iki arada kalmak zor bir şey. hani hep derler ya bizim takımda olan oyuncuyu istanbul takımlarından kim ister diye. kaliteyi böyle ölçenler var.istediler aldılar işte.o da elinden geleni yapıyor. basit fanatiklikten çok daha fazlası şenol güneş. üretmek isteyen bir adam. trabzon'da olmuyorsa başka yerde olacaktı. taraftarlar gücenebilir ama herkesin bir hayat görüşü var. sadece bu taraftan bakıp suçlamak kolay. adamın işi bu. sadece parayla ilgili değil .herkes başarılı olmak iş yapmak saygı görmek ister.talep olduğu sürece bunu yapar. efsane falan bunlar boş iş zaten, elle tutulur herhangi bir kavram değil. anca plaket veriyorsun. isteyen saygı duyar sözlerinden faydalanır, istemeyen de uzaklaşır duymaz.

Necmettin ALTUNTAŞ
16.03.2016, 14:54
Plaket hiç uygun düşmedi.Zaman bu zaman değildi.Yönetim hata yaptı.Şimdi herkes BJK taşa yattığımızı yüksek sesle dillendiriyor.Yazık...

TSelif
16.03.2016, 14:58
Bu senenin bi uygulaması. Şenol Güneş de Avni Aker'e geldi ve plaketi verildi. Bunda anlam anlayan kim varsa gidip mazisine hatta uzağa değil yakın mazisine baksın.
"Kişi kendinden bilir işi" diye müthiş bir söz vardır anlayana :)

artvints
16.03.2016, 15:15
kendimizden şüphemiz olmadığı için en kritik maçta rakip hocaya plaket verecek kadar kendimize güveniyoruz, rahatız. isteyen konuşur. mahkemeden tescilli şikecilerin bunu konuşması olayı eğlenceli hale getiriyor hatta.

Faik Yılmaz
16.03.2016, 15:33
Şenol Güneş şikeci Beşiktaş'ın Hocasıdır... Çalıştırdığı takım şikeden yargılanmış ve de ceza almıştır....

Ancak Şenol Güneş'iN TAKIMINI şike yapmakla itham edenler ise bu işin ordinaryusu kişilerdir.

Yani bir şikeci başka bir şikeciye şike yaptın demektedir.

Mevzunun bizim tarafımızdan üzerine alınacak bir tarafı yok....

Yesinler birbirini.... Bize laf atarlarsa da konuşup dursunlar...

zafer6161
16.03.2016, 17:26
inş şmp olamazsın.seni sevmediğimden değil.bjk ya gıcıklığımdan...

zafer6161
16.03.2016, 17:29
Sağlam oturmuş geçen yıl takır takır oynayan bir kadroya...

6 tane üst düzey takviye yapılmış...

Buna rağmen önce Avrupadan....

Sonra Türkiye Kupasından elenmiş hazretleri....

Şikebahçe'ye yenilerek ligide tehlikeye attığını da eklersek ,

Yakında Beşiktaş'tan da kovulup....

Yeniden Trabzon'un başına musallat olması yakındır diyebiliriz....

hemde 1,2,3,4. sefer değil 5. sefer......

faik avrupa normal,t.kupasını ise ciddiye almadı.tıpkı bizim 2011 deki gibi
ligi tehlikeye atmadı aksine avantajlı
şmp olamazssa bile bjk bırakmaz

BaşoğLu
16.03.2016, 17:39
Şenol Güneş benim için her dönem efsanedir. Fenerbahçe'yi çalıştırsa dahi ! O'nun şampiyonluğuna sahip çıkmayıp siyasilerin rantlarına kurban edilişine ses etmeyen , karşı çıkmayan , boyun eğen , sessiz kalan , alkış tutup üstüne de dantelli kefenler giyenler ! Onun şampiyonluğunu yaşamadığını belirtmesine de ses edemez ! Sen hala hesap sorman gerekenlere toz konduramayıp Onun kuklası TFF'ye sallamakla kalıp Şenol GÜNEŞ'e cevap veremezsin! Siz '' ya en son ne zaman şampiyonluk kutladınız ? '' sorusuna ne cevap veriyorsunuz ? bunu bi sorgulayın ! Yaşatmayanlar utansın ! yaşamamamıza mani olanlar ve onlara göz yumanlar !

Faik Yılmaz
25.03.2016, 13:29
25.03.2016 tarihli Ali Şen 'in açıklamaları.....

ŞENOL GÜNEŞ'İ FENERBAHÇE'YE ANTRENÖR YAPACAKTIM

“Şenol Güneş’i ben Fenerbahçe’ye antrenör yapıyordum. Sportif direktör o zaman Rıdvan Dilmen’di ama Şenol hoca ‘Rıdvan’ın altında çalışmam, direkt size bağlı olurum’ dedi. Onun için olmadı.

sason
28.03.2016, 18:00
Aynı yazıyı 5. kez yazıp, devamlı rezil olmak yetmiyor.Tabi Hakan gibi yöneticiler sırf kişisel davalarının peşine koşunca, başlığı güzelce trollüyorsun,tebrikler.

Birde kongre üyesiymiş, işte kongre üyesi böyle olursa Trabzon'da bu hallerde olur.

Sen ve senin gibilere sabah akşam beddua ediyorum.Bizlere yaşattıklarınızdan dolayı.

Adem Akyüz'
28.03.2016, 19:12
Bu başlıkta çok değişik ruh hallerine giriyorum. Yazılanları okudukça bazen gülüyor, bazen de üzülüyorum.. Yeri geliyor sinirleniyorum, yeri geliyor yazılan şey yüzünden harcanan vakte acıyorum..

Faik Yılmaz
28.03.2016, 21:19
1.lige çıktığımız günden beri paraya karşı emeğin mücadelesini verdiğimiz Şikeci bir takımın teknik direktörünü Aziz ilân etmiş bazı arkadaşlar. Ben Trabzonspor üyesiyim. Bana para verirlerse baskalari gibi Beşiktaş üyesi olmam. Ben Şenolsporlu değilim. Olanlar sevsin, hatta isterlerse Maradona gibi adına kilise açsınlar. "Karga gül bahçesinde gezmekle bülbül olmaz." Şikeci takıma giden bir kişi de Efsane olmaz. Ha Trabzonsporlu olarak içiniz elverir ise dua edin Beşiktaş' i şampiyon etsin.Birlikte kutlarsınız çarşı ile....

sason
28.03.2016, 21:54
Anladık, zaten bir kerede yazınca anlamıştık da bin kere yazınca hala aynı yerdeyiz ;eline ne geçiyor onu anlayamadık.
Trolleye trolleye helak oldun.Amac sadece bizim sinirimizi bozmaksa ,ilkokul düzeyinde Şenolspor falan diyerek sadece kendine güldürüyorsun bilesin.Şikeci takımın Td si Ersuna gönül açarken hiçte sorunu yok bu arada.Yaw sınavla falan alsınlar kongre üyelerini, yoksa yakında 2.ligde mücadele edeceğiz.

Hayır sen yazdıkça sevgimiz,saygımız azalıyor sanıyorsan buna sadece acırım.

Faik Yılmaz
29.03.2016, 08:24
editttt

BaşoğLu
29.03.2016, 09:12
e o zaman ali kemal denizci necmi perekli kadir Özcan da efsane değil bu efsanelerimizde zamanında bjk fb ve gs şike 3 lüsüne gitmiş adamlar. yani dediğiniz çok ters bişey.

Faik Yılmaz
29.03.2016, 09:56
e o zaman ali kemal denizci necmi perekli kadir Özcan da efsane değil bu efsanelerimizde zamanında bjk fb ve gs şike 3 lüsüne gitmiş adamlar. yani dediğiniz çok ters bişey.

Benim Efsanelerim para ile satılmıyor....

Efsane demek ulaşılamaz demektir..... 3 kuruş veren herkesin ulaşabildiği ,

hatta Ücreti mukabili şikecilere bile gidebilen adama şahsen efsane mefsane demem.....

sason
29.03.2016, 11:51
Sen deme zaten.IQsu Şenolspor gibi kelimeler uyduracak birisinin efsanesi olsa ne olur,olmasa ne olur :)

Bu kadar yüksek zekalı bir bireyin efsanesi olmaya kimsenin yaptıkları yetmez.;)

Faik Yılmaz
29.03.2016, 13:26
ŞİKECİ Beşiktaş galibiyet alınca çılgınlar gibi sevinen ve benim Trabzonsporluluğumu sorgulayan BÖYYÜK Trabzonsporlular....

Doğrusu kulağa çok garip ve komik geliyor.....

Şenolsporlu deyince de kızıyorlar ama......

BaşoğLu
29.03.2016, 14:00
Benim Efsanelerim para ile satılmıyor....

Efsane demek ulaşılamaz demektir..... 3 kuruş veren herkesin ulaşabildiği ,

hatta Ücreti mukabili şikecilere bile gidebilen adama şahsen efsane mefsane demem.....o zaman efsane başkan dediklerine çatacaksın.. çünkü bu kulüpte ali kemal denizci kulübün paraya ihtiyacı olduğu için zorla satıldı .. o efsane olmuyor mu şimdi ! sen resmen ortamı germek milleti galeyana getirmek için burdasın. şenol Güneş'in kazandırdığı kupanın peşini bırakıp kalkıp şenol Güneş'e sallamanın mantığını bilmiyorum. ama şunu söylemeliyim ki GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ !

artvints
29.03.2016, 14:09
sene başında trabzospor'un başında olsa mbia'yı aldırmazdı.daha mevcut oyuncuların parası ödenmiyor bu maliyete oyuncu getirmeyin derdi.sonra da adı mbia'yı istemeyen adama çıkardı.

Faik Yılmaz
29.03.2016, 14:27
o zaman efsane başkan dediklerine çatacaksın.. çünkü bu kulüpte ali kemal denizci kulübün paraya ihtiyacı olduğu için zorla satıldı .. o efsane olmuyor mu şimdi ! sen resmen ortamı germek milleti galeyana getirmek için burdasın. şenol Güneş'in kazandırdığı kupanın peşini bırakıp kalkıp şenol Güneş'e sallamanın mantığını bilmiyorum. ama şunu söylemeliyim ki GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ !

Şenol GÜNEŞ o dediğiniz başarıları tek başına kazanmadı......

O Kadronun 18 'de bir parçası idi sadece.....

Hatta Başkanları , Ahmet Suat Hocayı , taraftarı sayarsak çok daha azı idi.....

Ama sizi gören , sizi duyan sadece 11 tane Şenol Güneş vardı zanneder.... Onlar oynadı onlar yönetti onlar kupaları kazandı....

Şenol Güneş'e ettiğiniz vefa ise diğerlerine vefasızlık etmiyormusunuz..... ? Neden tek kelime edip onları yadetmiyorsunuz ?
Onları başlık açıp onlarıda yüceltmiyorsunuz...

Bula bula bu şikeci teknik direktörünümü buldunuz ?

iyiki Şenol Güneş'in soyadı Peygamber filan değil.... yoksa olacakları düşünmek istemiyorum :) :)

Birde geçmiş dönemde kupa kazanması bizi biz yapan değerlere ihanet edebilme hakkını mı veriyor Şenol Güneş'e ?

Doğrusu sizi anlamıyorum , bu mantığı anlamakta istemiyorum.....

Şikeci Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Şenol Güneş'i sıvamaya gerek yok.... O istanbula giderek kendini yeterince sıvadı zaten....

BaşoğLu
29.03.2016, 14:28
sene başında trabzospor'un başında olsa mbia'yı aldırmazdı.daha mevcut oyuncuların parası ödenmiyor bu maliyete oyuncu getirmeyin derdi.sonra da adı mbia'yı istemeyen adama çıkardı.haksız mı olurdu peki. takımın dengesi bozulmasın bana ucuz ama kaliteli futbolcu alın demesi kötü müydü. sadri şener mesela hep sitem ederdi şenol güneş için topçu istedi de bizmi almadık diye.

Alper Potuk'u ne kadar çok istediğini bilmeyenimiz yok herhalde .
Olcan Adın'ı 2 sene istedi de zorla aldırabildi. o da yoklukta nasıl patladı gitti gördük.
Burak Yılmaz'ı futbolcu yapanda kendisiydi .

ama siz hep onu eleştirmekten bu takım nasıl bu hallere geldiğinin gerçeğini göremediniz. m'bia geldi ooo süper transfer ! ( sadece menajeri 1.5 milyon Euro aldı ) ne yaptı peki . ilk beş maç haricinde . malouda geldi büyük transfer diye. constant geldi büyük transfer diye. ( bu adamlara ne kadar paralar ödendi bileniniz var mı ) sadece constant'ın sözleşme fesih bedeli 6 milyon Euro'ydu ! bi lunge vakaası daha ! ama 2.5 milyona zorla indirildi !

BaşoğLu
29.03.2016, 14:34
Şenol GÜNEŞ o dediğiniz başarıları tek başına kazanmadı......

O Kadronun 18 'de bir parçası idi sadece.....

Hatta Başkanları , Ahmet Suat Hocayı , taraftarı sayarsak çok daha azı idi.....

Ama sizi gören , sizi duyan sadece 11 tane Şenol Güneş vardı zanneder.... Onlar oynadı onlar yönetti onlar kupaları kazandı....

Şenol Güneş'e ettiğiniz vefa ise diğerlerine vefasızlık etmiyormusunuz..... ? Neden tek kelime edip onları yadetmiyorsunuz ?
Onları başlık açıp onlarıda yüceltmiyorsunuz...

Bula bula bu şikeci teknik direktörünümü buldunuz ?

iyiki Şenol Güneş'in soyadı Peygamber filan değil.... yoksa olacakları düşünmek istemiyorum :) :)

Birde geçmiş dönemde kupa kazanması bizi biz yapan değerlere ihanet edebilme hakkını mı veriyor Şenol Güneş'e ?

Doğrusu sizi anlamıyorum , bu mantığı anlamakta istemiyorum.....

Şikeci Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Şenol Güneş'i sıvamaya gerek yok.... O istanbula giderek kendini yeterince sıvadı zaten....ben kazandırdığı kupa dedim ( 2010 - 2011 ŞAMPİYONLUĞU ) . Şenol güneş o şampiyonluk için bir şey demedi ya hani . bende şöyle diyeyim.

en son ne zaman şampiyon oldunuz sorusuna 2011 cevabını verebiliyorum göğsümü gere gere.
ama en son ne zaman şampiyonluk gördünüz sorusuna susup kalıyorum !

sason
30.03.2016, 16:43
Şenolsporlu diyince ne kızıcam.BÖYYÜK Trabzonsporlular falan yazarak beni sadece güldürüyorsun:D

8 yaşında yeğenimde sabah akşam bana ne, bana ne diyor; senin ama şikeci takıma gitti diye papağan vari tekrarladığın gibi.Ama onu eğitiyoruz büyüyecekte, sana ne olacak bilemiyorum.Hahhahahhaha

cem1990
13.04.2016, 22:29
Faik abi artık fatal error verdi :)
Demek ki Şenol güneş saha da şartlar biraz denklesse biz de en az 3 şampiyonluğu varmış. Bunu gorebilmis olduk.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre İskender
13.04.2016, 23:32
Mehmet Demirkol;GSaray, Şenol Hocanın Trabzonspor'unun,FBahçe ise, yine Hocanın Bursasporunun yıldızlarını aldı,Beşiktaş, Şenol hocayı.

Tolga
14.04.2016, 11:47
Türkiye'de futbol çok garip cidden. 18 takımın hepsi mağdur, hepsi bir hataya kurban gidiyor. Bu hatalar süreli tekerrür ediyor lâkin değişen hiçbirşey yok. Herşey belli sadece sabit değiller.

Cengiz Çubukcu
14.04.2016, 12:29
efsane olarak kalsın, bize de artık gelmesin...

sason
15.04.2016, 07:14
Şartları hiçte aynı değil.Bir kere stadsız oynadılar.İkincisi adamın defansını göçertti yönetim ve sakatlıklar.Üçüncüsü rakibi 10 maç abuk subuk kartlarla 10 kişiye karşı oynadı.

Berkan
16.04.2016, 16:49
Adamı sevmeye bilirsiniz ama en iyi 3 yerli hoca saysanız biri Şenol GÜNEŞ'tir. Elindeki malzemeyi her zaman maksimumla oynatıyor bunu bile göremeyecek kadar kör olmaya gerek yok.

Hunk
17.04.2016, 01:50
Su Besiktasi izliyorum, aklima 2010-11 Trabzonsporu geliyor. Turkiyeyeye gelmis gecmis en iyi teknik direktor Senol Gunestir. Bu kadar iddiali soyluyorum. Oynattigi guzel futbolu gormemek icin baska tarafa bakanlar, samimi diilsiniz

Hunk
17.04.2016, 01:52
Daha öncede yazdım....

Şampiyon olamayacak....

Kovulacak...

Yazın bir yere.....

Hahaha bir de bu vardi :))))))

Fatih ÖZDEMİR
17.04.2016, 08:11
Tebrikler hocam, hayırlı olsun

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orhan42
17.04.2016, 09:22
Senden nefret edenler neden nefret etti anlayabilmiş değilim.Ama son sezonun hariç bizde oynattığın futbolu hep beğendim.Elinden çalınan şampiyonluğu inşaallah bu sene alırsın..

ibrahim
17.04.2016, 09:26
Şu başlığı engelleyebilmek istiyorum. Engelleyip bir daha görmek istemiyorum. Tıpkı bazı üyelerden yapabildiğim gibi. Bu benim en doğal hakkım değil mi?

Trabzonlu oyuncu Ruhi Sarının bjk taraftarı olup siyah beyaz forma giymesine bile tahammül edemeyen biri olan ben, bir zamanlar çok sevdiğim Trabzonsporun bir parçası olan bir kişiliğin o takıma hizmet etmesini hazmedemiyorum. Kabullenmek, duymak, bilmek istemiyorum...

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Faik Yılmaz
17.04.2016, 09:54
Hahaha bir de bu vardi :))))))

Iyi sevinin Beşiktaş' ınız şampiyonluğa yürüyor. Ne diyeyim gözünüz aydın

Faik Yılmaz
17.04.2016, 10:06
Şenol Güneş' i bu kadar seviyorsanız gidin Çarşı'nin forumuna üye olun orda yazın. Burası Trabzonspor forumu. Şikeseverlilerin forumu değil.

Adem Akyüz'
17.04.2016, 10:49
Valla Faik abi, ben Alex'i de seviyordum, Hakan Şükür'ü de, Delgado'yu da.. Ama hiçbir zaman bu oyuncuların oynadığı takımın forumlarına üye olup orada yazmam gerektiğini düşünmedim. Ayrıca bunları sevdiğim için şikesever oldugumu da düşünmüyorum.. Ki bu isimlerin Trabzonsporla uzaktan yakından alakası yok.

Hâl böyleyken Trabzonspor'un bütün şampiyonluklarında ismi bulunan, 3 kez takımı şampiyon yapmasına rağmen elinden çalınan, benim için efsane olmuş bir ismi seviyorum diye başka bir foruma gidemem.

Şenol Güneş'i sevenleri Bjk sempazitanı gösterme çabalarını hayretle izliyorum..

Uğur Kalyoncu
17.04.2016, 10:57
Senol Güneş in yanlis yönleri olabilir ama toplamda ele alip degerlendirmek gerekir..

Sampiyonluk yasamadim dedi ben de yasamadim yasayamadim üstümü basimi yirtar derecesinde sevinemedim..Adam zamaninda konuştu seni yönetenler orasini burasini sallarken Senol mu devamli konusacak..Benim gönlümde o sezonun sampiyonu biziz ama yasayamadik dese cok güzel olurdu ama adam artik baska bir takimin basinda ve oradan ekmek yiyor. .Adama fener yaptiysa bjk de sike yapti deyip yarayı kasimazlar mi...o sebepten gecelim bunlari..

Niye Besiktasa hoca olmusmus..Insan bir kere dogar bir kere yasar bazi firsatlar bir kere gelir simdi kalkip kim Senol Gunesin Trabzonsporluluguu tartisabilir..fenere gitseydi tepkim ayri olurdu orasi ayri mesele çünkü orada özel bir durum var..

Senol Güneş in tff secimleri ve bazi eylemleri sebebiyle yanlislari var evet ama Terim gibi bir egoistin bastaci yapıldığı ülkede onunda hakettigi degeri almasini isteyenlerdenim..Bu camiada bunu en fazla hakeden 3 5 adamdan biri çünkü. .

Senol Gunesi elestirecek olursam da kalecilikte gol yememe rekoru kirmis biri olmasina ragmen Jefferson ve Boyko gibi 2 kovayi transfer edecek kadar bu isten anlamayan biri olarak görüyorum. Transfer ve oyun okuma noktasinda koskoca bir sıfır Senol Gunes benim icin..Ama bir gercekte var ki bu ülkede yasim iyibariyle akli kazinan futbollarin büyük bölümünü Senol Gunes oynatmistir..96 ve 2011 de bizde gecen sene Bursa da bu sene Bjk da keyif veren futbol oynatmistir..Bunu kabul etmemek haksizlik olur..

Ozetle Senol Gunese gösterilen tepkinin abarti ve gereksiz oldugunu düdüşünüyorum.

Fatih Solmaz
17.04.2016, 11:04
Daha öncede yazdım....

Şampiyon olamayacak....

Kovulacak...

Yazın bir yere.....
hahaha haha bu iyiymiş gerçekten :)
musallat olsa da şampiyonluğa oynasak. başkan olsun diye bir taraflarını yırttığın usta başkan sponsorluk için başarı da başarı diyor. 14.'lükten sıkılmadın mı?

Faik Yılmaz
17.04.2016, 11:11
Ben Trabzonspor Dergisi'nin satışı nasıl artar diye kafa yoruyorum , etrafa elimden geldiğince mailler fakslar atıyorum , Stadyum inşaatını gün gün saat takip edip hızlanması için elimden geldiğince çaba sarfediyorum. Takımın 1 adım nasıl ileri gider diye düşünüp duruyorum. Beyefendiler sikeci takımın teknik direktörü başarılı oldu diye mutlu oluyor birde laf sokmaya çaba sarfediyor . Çok seviyorsanız Kartallar yüksek uçar deyin sevgili Gunesiniz gibi Beşiktaş'ı destekleyin. Beni sikeci takımda , hocasıda başarısında zerre alakadar etmiyor. Bana uzak Allah ' a yakın olsun.yeter Şenol Güneş ' te O'nu Trabzonspor'dan üstün gören herkeste.

Adem Akyüz'
17.04.2016, 11:15
Ben Trabzonspor Dergisi'nin satışı nasıl artar diye kafa yoruyorum , etrafa elimden geldiğince mailler fakslar atıyorum , Stadyum inşaatını gün gün saat takip edip hızlanması için elimden geldiğince çaba sarfediyorum. Takımın 1 adım nasıl ileri gider diye düşünüp duruyorum. Beyefendiler sikeci takımın teknik direktörü başarılı oldu diye mutlu oluyor birde laf sokmaya çaba sarfediyor . Çok seviyorsanız Kartallar yüksek uçar deyin sevgili Gunesiniz gibi Beşiktaş'ı destekleyin. Beni sikeci takımda , hocasıda başarısında zerre alakadar etmiyor. Bana uzak Allah ' a yakın olsun.yeter Şenol Güneş ' te O'nu Trabzonspor'dan üstün gören herkeste.
Evet abi, biz işi gücü bıraktık, Trabzonspor'u dert edinmeyi bıraktık. Tek derdimiz Beşiktaş şampiyon olsa da derin bir oh çeksek. Güneş'imiz mutlu olsun yeterki, Trabzonspor kim oluyor ki dert edinelim..

Şu başlıkta fazlasıyla kırıcı olduğunun farkındasındır umarım abi..

Fatih Solmaz
17.04.2016, 11:28
seni alakadar etmiyorsa niye nerdeyse her hafta gelip başlığında milleti tahrik ediyorsun? bende çok tepki gösterdim şenol güneş'e ama şimdi fenere karşı şampiyon olmasını istiyorum. zor mu anlamak?

Faik Yılmaz
17.04.2016, 11:34
Şenol Güneş' i Şenol Güneş yapan Trabzonspor'dur. Ama Trabzonspor'u Trabzonspor yapan Şenol Güneş değildir. Şenol Güneş o efsanenin sadece bir parçasıdır. Ve geçmişte başarı kazanması O'na sikeci lere td olma hakkını vermez. Ha oldu diyelim O'nun sikeci takımda başarılı olması sikecileri sevindirmesi gerekir , Trabzonsporlu olduğunu söyleyenleri değil.

Faik Yılmaz
17.04.2016, 11:36
Korkarim Şenol Güneş Amedspor' a td olsa Amedspor 'u bile destekleyecek başarı kazanmasına sevinecek arkadaşlar var.

artvints
17.04.2016, 11:37
ali palabıyık hakkındaki düşünceleri yanlış. maçı hak ettik sözleri futbola uygun değil. hak etmek yok kazanmak veya kaybetmek var.çok pozisyona girmek kazanma hakkı vermiyor. rakibe pozisyon vermedik sözleri çoğu zaman yanlış. rakibe pozisyon veriyor beşiktaş. rakip hiç bizim kaleye gelmesin anlayışı gerçekçi değil.elbet rakip de gelecek kaleye. böyle olunca oyuncular tedirgin oluyor. ancak bu kadar eleştirebiliyorum.

Hunk
17.04.2016, 11:53
Senin anlamadigin birsey var dostum, o da vefa. Her sampiyonluga oynadigimizda basimizda Senol Gunes oldugunu gormemezlikten gelen sizler yuzunden, fatih terim gibi bir adamin bas taci yapildigi bu ulkede, ben sahsen Senol Gunes'in bir Trabzonlu olarak, hakettigi degeri gormesini istiyorum. Bunu yapabilicegi yer de Istanbuldu, arkadaslarima anlata anlata dilimde tuy bitti. Hep derdimki Senol Gunes'in elinde istanbul takimlarindaki olanaklar olsun, gorursunuz yapicaklarini. Ve dediklerim dogru cikinca evet mutlu oluyorum. Ayrica bu adam profosyonel, bu isten para kazaniyor, ailesini gecindiriyor, Besiktasa gitmesine hic ama hic gocunmadim. Helal olsun ona, terinin sonuna kadar parasini hakeden bir insan. Elimizde zaten fazla degerimiz yok, onlarida yok etmeye calismaniza anlam veremiyorum.

Hicbi dedigin tutmadi, besiktastan kovulmadi, cok basarili oldu, sonunda hakettigi degeri bulacak, "teknik direktor bile olmayan" Senol Gunes. Catla simdi oturdugun yerden.

Hunk
17.04.2016, 11:55
Ayrica evet, fener sampiyon olucagina besiktas olsun istiyorum. yendiklerinde seviniyorum. niye yalan soyleyeyim ki? ama senin olamiyacagin kadar Trabzonsporluyum, nerden biliyorsun deme, biliyorum iste

Hunk
17.04.2016, 11:55
Ridvana bile bunu soyletti:
"Bu sözümü unutmayın, bundan sonra Beşiktaş her sezon şampiyonlukta favori olacaktır. Başakşehir, Atatürk ya da başka statlar, fark etmiyor artık. Bugün Fenerbahçelisi de Galatasaraylısı da tarafsız bakanları da Beşiktaş'ın iyi top oynadığını söyleyecektir. Fenerbahçe de mücadele ediyor ama bir gerçek var ki göze hoş gelen, oynamaya çalışan bir takım var. Sezon başındaki güveni yok belki ama "Sivas'ta kazanmak zorundayım, oyunu da ben yönlendireceğim" diyebiliyor Beşiktaş. İkinci bölgeyi çok hızlı geçiyorlar. Bursaspor maçında atılan ikinci gol Beşiktaş'ın oynadığı futbolun tanımıdır."

Faik Yılmaz
17.04.2016, 12:11
Aslında bu başlık aktif teknik Direktörlüğü süresince kapatılmalı idi.Burada Beşiktaş Teknik Direktörüne guzellemeler yapılıyor. " vuuuu nası yendi Beşiktaş " anlamında yorumlar bile görüyoruz. Başlık antu.com un Beşiktaş Şubesi olmuş. Adam bana Beşiktaş tdsini övüyor. Kimsenin de kılı kipirdamiyor . Yazık gerçekten yazık. Bir Trabzonsporlu olarak bunları size yazmaktan gerçekten hicab duyuyorum. Beni Beşiktaş Teknik Direktörü için kıran arkadaslarida benim Şenol Güneş'e olan tavrımı değil kendi Trabzonsporluluklarini sorgulamalarini tavsiye ediyorum

Hunk
17.04.2016, 12:42
Mantigina gore o zaman ben gokdenizinde basarili olmasini istemeyiim, fatih tekkeninde. Trabzonun is adamlari dahil butun degerlerinin Turkiye ve Avrupa capinda basarili olmasini isterim ben. Ben oyle Trabzonluyum. Sen ona deger vermezsen ben deger gordugu yeri ona fazla gormem. Elindeyken diyoruz cok iyi teknik direktor diye, popsuna tekme atmadiginiz kaliyor. Ondan sonra gidiyor kendini tekrar kanitliyor bu seferde Istanbul takimina gitti diye asagilamaya calisiyorsunuz. Affedersiniz siz psikopatmisiniz?

Fatih Solmaz
17.04.2016, 13:30
Daha öncede yazdım....

Şampiyon olamayacak....

Kovulacak...

Yazın bir yere.....
Hala konuşuyor :)

Hunk
17.04.2016, 13:54
Hala konuşuyor :)
Kesin Senol Gunesten imza falan istedi o da vermedi, icinde kalmis. Ama yok Senol hoca oyle bir insan degil :)

Kesin var ama bisey ya

sason
17.04.2016, 14:29
Fenere koyunca bazılarını Fenerlilerden bile çok üzen efsanemiz.Gidip Aziz istifa falan derlerse şaşırmayacağım:D

Bu forumda rezil olmak yetmezmiş gibi, üstünede biraz tüy atmak için bayağı sağlam karakter gerekiyor.Tebrik ediyorum :)

Bu tip zekalar sayesinde bu hallere geldi Trabzon.

Berkan
17.04.2016, 15:02
Adam bizdeyken demediğiniz laf kalmadı şimdi şampiyonluğa oynayıncada ona buna sallayın tabi size göre Şenol hoca, hoca değil. Bütün başarıları tesadüf adamın AHAHAHAHA

Ortada bir haın varsa o da Şenol hocaya zamanında filozof, paragöz diyen çok bildiğini sanan ama futbolun F sınden anlamayan degerlı taraftarımızdır

drose61
17.04.2016, 16:17
abi kimsenin şüphesi yok ama şimdi burada bazı arkadaşlar sen de fenerin şampiyonluğunu mu istiyorsun, sempati mi duyuyorsun dese ne diyeceksin? sırf dediklerin tutmadı diye istiyorsun ki fener şampiyon olsun, Şenol hoca rezil olsun. bize gelse şenol hoca, başarısız olsun diye dua edecekmissin gibi bir hava var. beni ilgilendirmiyor kim şampiyon olacak filan ama edilen nefret fenerden medet umacak hale getirmez umarım hiç birimizi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faik Yılmaz
17.04.2016, 16:40
Merak etmeyin ben sizden daha çok istiyorum gittigi yerde başarılı olsun , 10 sene 20 sene çalışsın bize uzak sikecilere yakın olsun. Bu arada Beşiktaş geçen sene küme dusuyordu hazretleri geldi avrupa mavrupa hepsinde şampiyon yaptı sikecileri. Bakın hala sikecilere ovuyorsunuz. Burada Beşiktaş laf söylemeyen sikebahceyede agizlarini acmasin. Çünkü yarın öbür gün taptiginiz adam ücreti karşılığı fenere gidebilir . Siz orada da översiniz. Ne büyük adammis be.insan diil melek mübarek.

ccd6167
17.04.2016, 18:06
Bursasporun başındaykn adma istanbulun havası adamı çarpar burası güzel dedikten 5 ay sonra gitti istanbula. Hiç şampiyonluk görmedim diyerek minik ŞİKECİ takıma gitti.

Bu forumda hala beşiktaşın şikeci olduğunu anlmayan yada anlamak istemeyen zatlar var. Şampiyonluğun hayırlı olsun. Fakat kazanınca hakemlerden bahsetmemen zaten kişiliğini anlatıyor

cem1990
17.04.2016, 22:34
Problemin başı önce sizin kafa yapınızda. Ya bizlerin ne dediğini anlayamıyorsunuz ya da okuduklarınızı başka anlamaya gayret ediyorsunuz.
Lafı başka yerlere taşımak için yavru şikeciler baş şikeciler diye örnek verip savuşturuyorsunuz.
Şenol Güneş verdiği demeçler herkesi parçalamıştır kendinizi ayrı kefelere koyup Trabzonu düşünüyoruz demeçlerine girmenize de gerek yok.
Bu klüp bu adam var iken şampiyonluğa oynadı.Bu adam var iken TOP oynadı. Hani şimdi maçkoliğe girip ulan maç mı vardı bizim ya diyorsunuz ya.Ha bu adam var iken 1 hafta önceden programınızı yapıyordunuz. Bu adam var iken heyecanlı idiniz.Bir maç örneği bile veremezsiniz bana Şenol Güneş gitti şu maçta heyecandan duramadım diye.
Klup ileri gelenleri becerip bir olamamış avukatları bile ben daha haklıyım tartışmasına girmiş çapsız basiretsiz adamlara (İho) klüp yönetimi bırakılmış sonra Şenol Güneş şöyle böyle.En doğrusunu yapmış Şenol Güneş.Destek göremeyeceği bir yerde adam ne için kim için emek versin.Statta peşin peşin küfür edildiği taraftar için mi emek verecek adam.Daha dün şurada BMN formunda Şenol Güneş maç kaybetse de foruma girip ne basiretsiz,çapsız,hocalık ile alakası olmayan vb.. bir adam yazmayı iple çeken adamlar için mi emek verecek.
Şenol Güneş imkanlar dahilinde neler yapabileceğini Dünya kupasında belirledi bjk ile de bunu taçlandırdı.Bjk şampiyon olur beni ilgilendirmez ama sırf birilerinin gözüne soka soka şampiyon olmasını istiyorum. Hocalık ne olduğunu anlayanlara mini bir ders olur belki.Özellikle futbolu ile.Ha bence olur mu kesinlikle olmaz.

Hunk
18.04.2016, 00:42
Problemin başı önce sizin kafa yapınızda. Ya bizlerin ne dediğini anlayamıyorsunuz ya da okuduklarınızı başka anlamaya gayret ediyorsunuz.
Lafı başka yerlere taşımak için yavru şikeciler baş şikeciler diye örnek verip savuşturuyorsunuz.
Şenol Güneş verdiği demeçler herkesi parçalamıştır kendinizi ayrı kefelere koyup Trabzonu düşünüyoruz demeçlerine girmenize de gerek yok.
Bu klüp bu adam var iken şampiyonluğa oynadı.Bu adam var iken TOP oynadı. Hani şimdi maçkoliğe girip ulan maç mı vardı bizim ya diyorsunuz ya.Ha bu adam var iken 1 hafta önceden programınızı yapıyordunuz. Bu adam var iken heyecanlı idiniz.Bir maç örneği bile veremezsiniz bana Şenol Güneş gitti şu maçta heyecandan duramadım diye.
Klup ileri gelenleri becerip bir olamamış avukatları bile ben daha haklıyım tartışmasına girmiş çapsız basiretsiz adamlara (İho) klüp yönetimi bırakılmış sonra Şenol Güneş şöyle böyle.En doğrusunu yapmış Şenol Güneş.Destek göremeyeceği bir yerde adam ne için kim için emek versin.Statta peşin peşin küfür edildiği taraftar için mi emek verecek adam.Daha dün şurada BMN formunda Şenol Güneş maç kaybetse de foruma girip ne basiretsiz,çapsız,hocalık ile alakası olmayan vb.. bir adam yazmayı iple çeken adamlar için mi emek verecek.
Şenol Güneş imkanlar dahilinde neler yapabileceğini Dünya kupasında belirledi bjk ile de bunu taçlandırdı.Bjk şampiyon olur beni ilgilendirmez ama sırf birilerinin gözüne soka soka şampiyon olmasını istiyorum. Hocalık ne olduğunu anlayanlara mini bir ders olur belki.Özellikle futbolu ile.Ha bence olur mu kesinlikle olmaz.

iste aynen budur. gozune soka soka teknik direktorluk budur. Ama ben simdiden soylenilcekleri biliyorum. hazir takima geldi vs vs :D bursayada oyleydi bizdede oyle.

iste bu taraftar grubunu bulup takimdan uzaklastirirsan trabzon basarili olur

Adem Akyüz'
18.04.2016, 00:58
Şenol Güneş öyle bir hocadır ki gittiği her takımda iyi kötü başarılı olur ama hiçbirinde onun katkısı olmaz. Hepsi öncekilerden miras(!) :)

ccd6167
18.04.2016, 11:09
Hocalık ile adamlık farklı şeyler hala anlamıyorsunuz.

şenol güneş zamanında sürekli kafaya oynayıp başkasının zamanında oynamamız şenol güneşten kaynaklanmıyor maalesef . Yönetim yanlışları hocayı yüceltmiyor maalesef. Şenol güneşin iyi hoca olduğunı biz geçen sene bursada zaten gördük. Tartıştığımız da bu değil.

Bizim tek tartıştığımız şu: istanbul un havası bizi bozar deyip de istanbula gitmesi . Lafını yedim derse bişi diyemem . Şampiyonluğu kutlu olsun.

Murat'
18.04.2016, 11:21
Şenol Güneş'i karalama çabalarınız boşa. Adam efsanemiz de olsa profesyonel, futbol dediğimiz şey artık eskisi gibi değil. Şenol Güneş bu takımın efsanesidir ve efsanesi olmaya devam edecektir.

artvints
18.04.2016, 11:32
Hocalık ile adamlık farklı şeyler hala anlamıyorsunuz.

şenol güneş zamanında sürekli kafaya oynayıp başkasının zamanında oynamamız şenol güneşten kaynaklanmıyor maalesef . Yönetim yanlışları hocayı yüceltmiyor maalesef. Şenol güneşin iyi hoca olduğunı biz geçen sene bursada zaten gördük. Tartıştığımız da bu değil.

Bizim tek tartıştığımız şu: istanbul un havası bizi bozar deyip de istanbula gitmesi . Lafını yedim derse bişi diyemem . Şampiyonluğu kutlu olsun.
hangi meseleyle alakalı söylendiğini biliyor musunuz peki? yoksa sadece manşet mi okuyorsunuz?

Cengiz Çubukcu
18.04.2016, 12:01
Şenol Güneş'i karalama çabalarınız boşa. Adam efsanemiz de olsa profesyonel, futbol dediğimiz şey artık eskisi gibi değil. Şenol Güneş bu takımın efsanesidir ve efsanesi olmaya devam edecektir.

şenol güneş'in iyi bir profosyonel olması insanların neden zoruna gidiyor ben de anlamıyorum, örnek alınması gerekiyor halbu ki...eğer Trabzonda kalsa idi sadece fena değil diyeceklerdi..adam baktı ki bizden fayda yok kalktı istanbul'a gitti, eğer bir terslik olmazsa 3-4 sene içinde tüm Türkiyenin efsanesi olacak...

ccd6167
18.04.2016, 12:15
hangi meseleyle alakalı söylendiğini biliyor musunuz peki? yoksa sadece manşet mi okuyorsunuz?

Yok bilmiyorum maval okuyorum ben burada zaten.

Hunk
18.04.2016, 12:47
Ya Senol Gunes yuzunden millet Besiktasin sampiyon olmasini istiyor bu sene, fener yerine. Bu bile buyuklugunu gosterir bi adamin. Teknik direktor sonucta..

Adamligi ile, teknik direktorlugu ile 1 numaradir Senol Hoca.

Murat'
18.04.2016, 13:05
şenol güneş'in iyi bir profosyonel olması insanların neden zoruna gidiyor ben de anlamıyorum, örnek alınması gerekiyor halbu ki...eğer Trabzonda kalsa idi sadece fena değil diyeceklerdi..adam baktı ki bizden fayda yok kalktı istanbul'a gitti, eğer bir terslik olmazsa 3-4 sene içinde tüm Türkiyenin efsanesi olacak...

Ben kendimi bildim bileli Şenol Güneş istenmeyen adamdı Trabzon'da. Şimdi birileri kalkmış "Nasıl Beşiktaş'ı çalıştırır diyorlar?".

Berkan
18.04.2016, 14:32
Bu adam gıttıyse içimizdekı catlak sesler yuzunden gıttı. Adamın kravatına taktınız, fılızof dedınız, paragoz dedınız. Defolup gıdın bu takımdan da sampıyonlugumuza engel olmayın

batuhanTs
18.04.2016, 16:28
Senol gunes sadece oyuncu olarak efsanemizdir gerisi beni ilgilendirmiyor nereye giderse gitsin bize ugramasinda

28TS61
23.04.2016, 17:28
Şenol Güneş' i bu kadar seviyorsanız gidin Çarşı'nin forumuna üye olun orda yazın. Burası Trabzonspor forumu. Şikeseverlilerin forumu değil.

Şenol Güneş' i Şenol Güneş yapan Trabzonspor'dur. Ama Trabzonspor'u Trabzonspor yapan Şenol Güneş değildir. Şenol Güneş o efsanenin sadece bir parçasıdır. Ve geçmişte başarı kazanması O'na sikeci lere td olma hakkını vermez. Ha oldu diyelim O'nun sikeci takımda başarılı olması sikecileri sevindirmesi gerekir , Trabzonsporlu olduğunu söyleyenleri değil.

Aslında bu başlık aktif teknik Direktörlüğü süresince kapatılmalı idi.Burada Beşiktaş Teknik Direktörüne guzellemeler yapılıyor. " vuuuu nası yendi Beşiktaş " anlamında yorumlar bile görüyoruz. Başlık antu.com un Beşiktaş Şubesi olmuş. Adam bana Beşiktaş tdsini övüyor. Kimsenin de kılı kipirdamiyor . Yazık gerçekten yazık. Bir Trabzonsporlu olarak bunları size yazmaktan gerçekten hicab duyuyorum. Beni Beşiktaş Teknik Direktörü için kıran arkadaslarida benim Şenol Güneş'e olan tavrımı değil kendi Trabzonsporluluklarini sorgulamalarini tavsiye ediyorum

Bursasporun başındaykn adma istanbulun havası adamı çarpar burası güzel dedikten 5 ay sonra gitti istanbula. Hiç şampiyonluk görmedim diyerek minik ŞİKECİ takıma gitti.

Bu forumda hala beşiktaşın şikeci olduğunu anlmayan yada anlamak istemeyen zatlar var. Şampiyonluğun hayırlı olsun. Fakat kazanınca hakemlerden bahsetmemen zaten kişiliğini anlatıyor

sizlere katiliyorum.

28TS61
23.04.2016, 17:28
sikeci bir takima gitmismidir ? gitmistir. bursaspor karsisinda haksiz penalti alinca susmusmudur? susmustur.

redbul
24.04.2016, 10:52
sadri şener in bir sözü vardır takımın durumu ne olursa olsun şenol güneş alacağı paraya bakar diye bu söz herşeyi ifade ediyor.

Hami_41
24.04.2016, 13:26
Arkadaş Şenol Hoca nın Beşiktaşa gitmesinimi çekemiyorum şampiyonluğumuzu hiçe saymasını hazmedemiyorum Bursanın başındayken bize karşı oynadıkları maçtaki hırslı görüntüsüne mi kırgınım bilemiyorum şampiyon olmasını istemiyorum sanki şikeciler olsa daha az üzülücem. Tabiki bu akşam sonuna kadar galibiyet istiyorum ama Beşiktaşında maçlarını izlerken yenilmeisni istiyorum...

artvints
24.04.2016, 13:33
Arkadaş Şenol Hoca nın Beşiktaşa gitmesinimi çekemiyorum şampiyonluğumuzu hiçe saymasını hazmedemiyorum Bursanın başındayken bize karşı oynadıkları maçtaki hırslı görüntüsüne mi kırgınım bilemiyorum şampiyon olmasını istemiyorum sanki şikeciler olsa daha az üzülücem. Tabiki bu akşam sonuna kadar galibiyet istiyorum ama Beşiktaşında maçlarını izlerken yenilmeisni istiyorum...

son derece doğal hisler ama faydasız. takımımız düzelince kurtulması daha kolay olur bu hislerden. takıma hizmet etmiş insanlara başarılar dileyip kendi takımımızla ilgilenmek en doğrusu.ortada düzgün takım olmayınca başkalarına sarmak doğal. bazı arkadaşlar ise takım düzgün olsa da başkalarına sararak, nefretten beslenmeye devam ederler, ona yapacak bir şey yok.

Adem Erdoğan
30.04.2016, 23:04
Şampiyon olamazsa hocalığından olursa karakterinden yürürüz pampa. :)

Külünkoğlu
03.05.2016, 08:56
Bazı arkadaşlar Başkan Muharrem Usta'nın Şenol Güneş hakkında söylediklerini duysalar kendilerini yerden yere atarlar. :)

Mollasalihoğlu
03.05.2016, 09:35
Ben kendimi bildim bileli Şenol Güneş istenmeyen adamdı Trabzon'da. Şimdi birileri kalkmış "Nasıl Beşiktaş'ı çalıştırır diyorlar?".

Evde oturacak :)

Ne bizi çalıştıracak, ne başkasını. Çünkü ağalar öyle istiyor. :D

CEMEFKER
03.05.2016, 09:47
Bu başlıkta veya başka yerlerde Şenol Güneş'e bize kattığı değerler üzerine birçok yazı yazdım ve arkasında duranların en başındaydım. Ve her nedense TS'nin başarılarında ( futbolcu ve teknik adam olarak şampiyonluklar, kaçanlar...) bir şekilde imzasının olduğunu söyledim. Şenol Güneş ile en somut başarılar daha doğrusu çoğu başarıların içinde olduğunu söyledim, yazdım.

Ancak şunu da söylemeden edemicem...

Gerçek notunu 1461'in bir üst tura çıkmak için mücadele ettiği ve elendiği kupa maçında verdim. O saatlerde Güneşli bjk rakibini yense 1461 çeyrek finale çıkacaktı. Yani her sıradan insan gibi Güneş için de öncelik benliktir. Hak ettiği değerden fazlasını vermeyin demek istiyorum lafın bu noktasında... TS gibi üst bir değerinin olmadığını, Trabzon futbolu ve gençleri gibi bir üst hesabının olmadığını orada gördüm. Belki de bu noktaya gelmesinde TS içinden ve dışından kimsenin sistemle mücadelesinde arkasında durmaması etkili olan...Hani nerede kaldı sistemle mücadele....işler tıkırında olunca sistem arızası falan toz bulut oluyor muhtemelen ! Onu etrafı aydınlatan Güneş yapan Feylezofluk da çarcur oldu bu arada...Bilemeyiz kendi iç hesabını....

Ancak doğduğu gündeki yıldızların uzaydaki konumuna bakılırsa çok normal ikili duygusal çelişkiler yaşaması !

Faik Yılmaz
03.05.2016, 09:51
Siyah-Beyaz Bayrakları hazırlayın....

Efsaneniz ilk defa şampiyon olacak , ilk defa şampiyonluk yaşayacak.......

Kartallar yüksek uçacak....

selcuk
03.05.2016, 10:05
Evde oturacak :)

Ne bizi çalıştıracak, ne başkasını. Çünkü ağalar öyle istiyor. :D
dünya istanbulla sinirliysa oturmali

sen bir senol günes olupta en büyük düsmaninin gemisine kaptan olamazsin

sike magduruyum yillarca diyipte, müzesinde tescilli sikeylen kazanilmis kupasi olan takima imza attigin anda ben hic sampiyonluk görmedim diyorsan benim icin satilmis birisindir

koca dünyada 10bin üzeri kulüp var, biz ondan sadece 3ünden uzak durmasini bekledik

istediginiz kadar cevirip süsleyebilirsiniz, bu sadece sizinde karekterinizin senol günesinki kadar ileri gittigini benim icin gösterir

bu konusmayi gururumuza yediremedigimiz icin bakalim ne benzetmelere ugrayacagiz
sizdeki mideye hayranim

Faik Yılmaz
03.05.2016, 10:21
1 soru :

Ali Kemal Fenerbahçe 'ye gittiğinde orada güzel top oynadığında O' nuda alkışladınız mı ?

Mollasalihoğlu
03.05.2016, 18:13
dünya istanbulla sinirliysa oturmali

sen bir senol günes olupta en büyük düsmaninin gemisine kaptan olamazsin

sike magduruyum yillarca diyipte, müzesinde tescilli sikeylen kazanilmis kupasi olan takima imza attigin anda ben hic sampiyonluk görmedim diyorsan benim icin satilmis birisindir

koca dünyada 10bin üzeri kulüp var, biz ondan sadece 3ünden uzak durmasini bekledik

istediginiz kadar cevirip süsleyebilirsiniz, bu sadece sizinde karekterinizin senol günesinki kadar ileri gittigini benim icin gösterir

bu konusmayi gururumuza yediremedigimiz icin bakalim ne benzetmelere ugrayacagiz
sizdeki miydeye hayranim

Bravo, müthiş kelime oyunları. Aynı mesajda bana ve Şenol Güneş'e karaktersiz demeler, millete midesiz demeler.

Çok zekice(!).

Erdinç Barutçu
03.05.2016, 18:25
BJK şike yapmış mıdır yapmamış mıdır? Ankaradaki TS - şikebahçe kupa maçı sonunda sevgili Tolga "Ben şikecilerin elinden ikincilik madalyası almam" demiş midir? Şikeden hakkı yenilen bir hoca şike yaptığı kesin olan bir takıma gitmiş midir? Bu takım şikeden dolayı ceza almış mıdır? Cezasını çekmiş olsaydı tamam... Hayatın boyunca temiz olmaya çalışıp sonrasında da çamurlanmanın anlamı nedir? Eğer bir mesaj vermek istiyorsa Şenol Hoca " Tescilli olmayan verilmeyen şampiyonluğumun yanına...." diyerek
Ya aman neyse.... uzatmıcam..... Şükürler olsun ki Trabzonsporluyum ve öylede öleceğim....

selcuk
04.05.2016, 05:44
Bravo, müthiş kelime oyunları. Aynı mesajda bana ve Şenol Güneş'e karaktersiz demeler, millete midesiz demeler.

Çok zekice(!).
ben harfi harfine düsüdügümü yazdim
istediginiz gibi algilayabilirsiniz

Külünkoğlu
04.05.2016, 07:11
Trabzon'da "feneri yenelim de Şenol Güneş mi şampiyon olsun" cümlesi duydum forumda bakıyorum onun şampiyon olmasını istemeyenler de var.
Beşiktaş transfer vaadi ile şike yaptı. Nerden bakarsanız bakın Trabzonspor'a bir zararı dokunmadı.
Ya fenerbahçe ?
Trabzonpor'a tarif edilemez zararlar verdiler verdiriyorlar, göz göre göre şike yaptılar emeğimizi, alın terimizi çaldılar.
Kıyaslayınca "Şenol Güneş mi şampiyon olsun ?"

Evet sabaha kadar, yüzbin kez Şenol Güneş şampiyon olsun derim.

Külahımı koydum ortaya anlatıp durun şimdi.

Mollasalihoğlu
04.05.2016, 10:07
Trabzon'da "feneri yenelim de Şenol Güneş mi şampiyon olsun" cümlesi duydum forumda bakıyorum onun şampiyon olmasını istemeyenler de var.
Beşiktaş transfer vaadi ile şike yaptı. Nerden bakarsanız bakın Trabzonspor'a bir zararı dokunmadı.
Ya fenerbahçe ?
Trabzonpor'a tarif edilemez zararlar verdiler verdiriyorlar, göz göre göre şike yaptılar emeğimizi, alın terimizi çaldılar.
Kıyaslayınca "Şenol Güneş mi şampiyon olsun ?"

Evet sabaha kadar, yüzbin kez Şenol Güneş şampiyon olsun derim.

Külahımı koydum ortaya anlatıp durun şimdi.

Bu kadar açık, net anlatamadım herhalde aylardır ki hala aynı teraneler.

Faik Yılmaz
04.05.2016, 10:22
Trabzonspor Şampiyon olamazsa Beşiktaş olsun demek züğürt tesellisi bile değildir.....

Fener şikeciyse Beşiktaş'ta şike takımıdır.....

Fener İstanbul takımıysa Beşiktaşta istanbul takımıdır.....

Fener hakem hataları ile maç kazanıyorsa Beşiktaşta kaznaıyor....

Birisi kara ise diğeri ak değildir.....

Benim için Trabzonspor Şampiyon olamıyorsa kim olursa olsun...

Hangi şikeci olursa olsun....

Hangi İstanbul dükası olursa olsun....

Sırf Şenol Güneş'i şirin göstermek için yapılanlara bakıyorumda sayenizde Çarşı'dan adamlar gelip buraya üye olmaya bile başladılar...

Eserinizle gurur duyun ne diyim.....

Beşiktaş şampiyon olursa ana sayfada güzel bir başlıkta açarsınız artık....

Mollasalihoğlu
04.05.2016, 10:26
Şenol Güneş'ten bağımsız, fb ile bjk çekişirken bir Trabzonsporlu'nun fb'nin şampiyon olmamasını istemesini anormal bulmak bence İsviçreli bilimadamları tarafından incelenmeli.

fb dediğimiz takım binbir türlü dalavere ile "BİZİM" hakkımıza girmişken, onu "BİZİM AÇIMIZDAN" bjk ile bir tutmak ancak Şenol Güneş kompleksi ile açıklanabilir.

Adem Akyüz'
04.05.2016, 10:51
Şenol Güneş'i sevmekle Beşiktaş'ı desteklemeyi/şampiyonluğuna bayrakları çıkaracak kadar sevinmeyi eş tutmak neresinden bakarsanız bakın en hafif tabiriyle ACIMASIZ bir yorum olmuş!

Yazık gerçekten. Şu başlıkta söylenenler yüzünden forumu geçtim, hayattan soğuyorum. Bir insana olan nefretiniz yüzünden nasıl bu derece acımasız ve mesnetsiz yorumlar yapıyorsunuz şaşıyorum ya.

Bayrakları çıkaralımmış. Çarşıdan adamlar gelip foruma üye olmuş. Gidip Beşiktaş'ı tutalımmış. Çarşının forumuna üye olup orada yazalımmış.

Yok, yok.. En iyisi bu başlığa girmemek. Bütün yaşam enerjimi ve keyfimi alıyor bu başlık..

Son söz, kimin şampiyon olacağı umrumda bile değil. İlla bir tercih yapmam gerekiyorsa da bu Beşiktaş olur. Şenol Güneş için değil ha, fener olmasın diye. Ha bunun için benim Beşiktaş'ı tuttuğumu düşünecek olan varsa -ki önceki yorumlara göre var- keyfi bilir.

Faik Yılmaz
04.05.2016, 10:58
Bakın burada Beşiktaşlı olup bana hakaret eden bir üyeyi Danışma forumuna 2 ayrı başlığa yazdım.... ayrıca raporladım.......

Tarih 18.03.2016.....

Hiç bir işlem yapılmadı... Danışma forumuna tekrar yazmak zorunda kaldım.....

yazdığım tarihten 6 gün sonra ilgili hakkında zorla işlem yapıldı.....

Yani Beşiktaşlı taraftarlara ceza verilirken bile iltimas ediliyor....

2. kez mesaj yazmasam belki ceza dahi vermeyecektiniz....

Bu arada Beşiktaşlı adamda sayenizde güzel dalga geçti benimle.....

ŞG Beşiktaşta diye kusura bakmayın BeşiktaşA pozitif ayrımcılık yapılıyor...

Bir Trabzonspor Taraftarının sebebi ne olursa olsun Beşiktaşı övmesi , sahiplenmesi , onun başarılaıyla sevinmesi benim hoşuma gitmiyor.....

Bu başlıkta maalesef dolaylı ya da doğrudan o amaca hizmet ediyor....

not : söylediklerim danışma başlığında mevcuttur. ayrıcada raporladım.....

Hunk
04.05.2016, 11:09
Besiktas Istanbulun, Trabzonsporudur. Onlarindan cok kez hakki yendi bizim gibi. Galatasaraymi, fenermi, besiktasmi derseniz her zaman besiktas derim. Tabiki de hepsinden once Trabzonspor geliyor, ama aralarinda secim yapsaydim bjk secerdimm. E simdi baslarinda hicbir zaman hakettigi degeri gormemis Trabzonlu bir teknik direktor var ve sonunda hakettigi degeri gorecek. Ben bunu isteyince psikopatmi oluyorum? Insallah Besiktas sampiyon olur, hem fener olamasin diye, hem baslarinda cok sevdigim Senol Gunes oldugu icin.

En guzel kapakta Senol gunes teknik direktor degildir diyenlere olacak.

Fatih Çelik
04.05.2016, 11:49
Trabzonspor taraftarı hiçbir İstanbul takımını kayırmaz. Biz bjk şampiyon olsun istemiyoruz fb şampiyon olmasın istiyoruz. Biz Şenol Hoca bir kere daha şampiyon olsun istiyoruz. Bu sefer agizlarini acamasınlar istiyoruz . Bjk nin şampiyon olmasını istemiyoruz . Matematiksel olarak şansımız olduğu sürece Dozer Cemil mezarından kalkıp bjk ye gs ye gitse biz yine Trabzonspor şampiyon olsun isteriz. Sanırım daha açık anlatamam.

Külünkoğlu
04.05.2016, 14:29
Hani derler ya “daha iyisini yapana kadar en iyisi bu” Trabzonspor’un aldığı kupaların %90’nında Şenol Güneş’in alın teri var. Sıradan futbolcuya gösterilen saygıyı haketmesi için %100’ünde olması gerekiyordu sanırım. Müthiş bir adalet anlayışı üstün zeka aslında burda kendini belli ediyor.

beşiktaş şampiyon olursa bu başlığı izzeti nefis meselesi, tatmin yeri, ayrılık sebebi, varlık sebebi haline getirenler “forumda havai fişek patlatacaklar, şöyle sevinecekler böyle haykıracaklar, bize de böyle çakacaklar” minvalinde düşünenler şunu bilsin ki,

Biz önce üzüleceğiz.

Üzüleceğiz, bu mutluluğu Trabzonspor’da yaşayamadığımız için.
Sonra beşiktaş’ın şampiyonluğunda nötr olacağım hiçbir şey hissetmeyeceğim.
Daha sonra elbetteki bize onlarca kez acı yaşatanlar, hırsızlar, şerefini haysiyetini ayaklar altına alanlar üzüldü kaybetti diye sevineceğim.

Ne demiştik sözümüzün başında “daha iyisi yapana kadar en iyisi bu”

Çevir tersine,

“daha kötüsü gelene kadar en kötüsü bu” (anlatam diye belirteyim fenerbahçeyi kasdediyorum) olduğu sürece daha sonra diye belirttiğim anlamda sevincimde nefretim de hiç yön değiştirmeyecek.

Bilmem anlatabildim mi ?

Hoş bu yaştan sonra bana bunları yazdırabilecek “akıllılar” neyi anlayacaksa…

selcuk
04.05.2016, 15:42
besiktasinda cani cehenneme
senol günesi gectim burada resmen besiktas tartisiyorsunuz

birde neymis

senol günes DÜSMANIYMIS

senol günes ist. takimina imzalamadan 1 tane mesajimi gösterin onu kötüleyen

o siniri gecemezsin
sanki adamdan cok sey istedik
su 3 takima gitme nereye gidersen git

drose61
04.05.2016, 19:51
neymiş 3 takıma gitmesin başka bişey istemiyorummus. sanki onlarca Avrupa takımı kapısında yatıyor hocanın. doğru sizin gönlünüz olsun diye kayserisporu, Başaksehiri calistiracakti.

ESER
04.05.2016, 22:56
Bilic'in takimina kondu kolpalari yakinda baslar

selcuk
04.05.2016, 23:52
neymiş 3 takıma gitmesin başka bişey istemiyorummus. sanki onlarca Avrupa takımı kapısında yatıyor hocanın. doğru sizin gönlünüz olsun diye kayserisporu, Başaksehiri calistiracakti.

vardi herzaman
o parayi secti, zamaninda seoul da oldugu gibi

Bilic'in takimina kondu kolpalari yakinda baslar
isterse sampiyonlar ligini alsin

ne fark eder, yillarca bize anlattigi felsefenin düsmani, sistemin kucagindaki takimda bunu basarmasi
ben 2011 takiminada hicbirzaman yanalin demedim

Faik Yılmaz
05.05.2016, 08:28
Geçen sene Biliçle küme düşme potasına kadar düşen Beşiktaş bu sene Şenol Güneşle harikalar yaratıyor.... Yerseniz tabi....

Kurmuşlar adama geçen sene son 5-6 haftaya kadar şampiyonluğa giden takır takır top oynayan kadroyu üstüne 8 tanede üst düzey transfer yapılmış.....

Buna rağmen Avrupa'da 0 çekmiş....

Kupadan elenmiş....

Ligde de ne yapacağı belli değil....

Şampiyon olamazsa bu muhteşem kadroya bile 0 çektirecek bir Şenol Hoca'dan bahsediyoruz....

Biliç nasıl kadro kuruyor bakın West Ham Unıted'a.... adamın yenmediği bir tek Leicester var....

Manchest Unıted
Manchester Ciyt
Arsenal
Liverpoolll
Tothennam
Chelsea

Hepsini yenmiş hepsinden puan almış...
Orada da takır oynayan bir kadro kurmuş...

Geçen sene orta sıralara oynayan West Ham bu sene şampiyonlar ligini zorluyor...

İşte Biliç böyle bir adam ve siz aksini iddia etsenizde takır takır oynayan bir kadro bıraktı...

Gerçekleri değiştiremezsiniz....

Şenol Güneş doğru zamanda doğru yerde kurulmuş takımlarda sefasını sürmeye devam ediyor....

Leekens-Breams - Şenol Güneş....

Ersun Yanal- Şenol Güneş....

Biliç- Şenol Güneş....

devran böyle sürüp gidiyor....

ne zamana kadar mı sürecek 10. kez kovulana pardon istifa edene kadar......

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 09:28
8 tane üst düzey transferden sonrasını okumadım Faik abi.

Kör olmuşsun.

ESER
05.05.2016, 09:35
Baslar demistim:))))

ESER
05.05.2016, 09:42
isterse sampiyonlar ligini alsin

ne fark eder, yillarca bize anlattigi felsefenin düsmani, sistemin kucagindaki takimda bunu basarmasi
ben 2011 takiminada hicbirzaman yanalin demedim

Iyi de ben seni hedef alarak yazmadim ki,neden uzerine alindin..

Hincal uluc,kazim kanat agziyla karnindan konusanlar alinabilir ama..

CEMEFKER
05.05.2016, 10:08
konu buralara kadar geldi konuşalım madem...

bize şimdiye kadar "görünürde, aleni, bilinen " en büyük iyiliği ne yazık ki ama maalesef fb yapmıştır...gs içimizi boşalmıştır transferler ile keza A.Nurçebi ile bjk...kabaca aklımda kalanı ile söylicem hani bir laf vardır bu tür durumlarda söylenen "düşmanın dahi delikanlısı evladır".

naklen yayın gelirlerinin TS adına daha adil olması.., Burak'ın transferi... (elimizdeki Gökhan Ünal'ı verip yerine almışızdır) ..mutlaka başka ve diğer takımların da transfer buna benzer durumlarda karşılıklı alışveriş sırasında kendi çıkarları doğrultusunda iyilikleri dokunmuştur ancak kaleyi içerden fethetme, alengirli işlere soyunulmamıştır.

Şimdi karşı tarafın yerine kendimizi koyup 2009-2010 sezonunun son maçlarına bir gidelim ve rakibimiz içerde hiç bir hedefi olmayan fb....şampiyonluktaki rakibimiz de Bursaspor....(96 daki Vanspor maçı aklıma geldi birden...direkler, kaleci ne maçtı ) böyle bir maçın ardından kaçan şampiyonluktan sonra benim en büyük rakibim elbetteki fb olurdu.

ki o maçtan sonra dönemin başkanı ne demiştir kalecimiz, milli Onurumuz Onur Kıvrak'a (diyaloglar):

" başkan Sadri Şener yanıma geldi ve 'Ne oldu, herkesi geçiyorlar, seni geçemiyorlar' dedi. Ben de 'Ne yapayım. Trabzon'un kalesini koruyorum' dedim. O da 'Sana mı kaldı' cevabını verdi" diye konuştu."

Bakın yalandan delilik, kabadayılık tavırları bu sistemde karşılık görmüyor, kimin eli kimin cebinde belli değil, masaya vuran kazanıyor.

Şu da unutulmamalı TS adına verilen herhangi bir zamanda herhangi bir taviz ilerisi için önümüzü açacaksa doğru bir hamleder. Bunun kirli veya temiz olup olmadığına bakılmaz.

Zira oyun kirli !

Hakan
05.05.2016, 10:17
Liverpool'u şampiyon yapsa yine takdir edilmez :)

Faik Yılmaz
05.05.2016, 11:08
8 tane üst düzey transferden sonrasını okumadım Faik abi.

Kör olmuşsun.

Beck
Quaresma
Rhodolfo
Sosa
Gomez
Boyko
Delgado
Marcelo

etti 8 yetermi....

Tosiç , Aras gibi ismleri saymıyorum bile......

Zaten okumanızı beklemiyorum. çünkü Şg değil beşiktaşı feneri çalışssada sizin için farketmez....

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 11:15
Beck
Quaresma
Rhodolfo
Sosa
Gomez
Boyko
Delgado
Marcelo

etti 8 yetermi....

Tosiç , Aras gibi ismleri saymıyorum bile......

Zaten okumanızı beklemiyorum. çünkü Şg değil beşiktaşı feneri çalışssada sizin için farketmez....

Beck - üst düzey? Serdar oynuyor yerine dönem dönem.
Sosa - Sosa bjk'ye ne zaman gelmiş bir bakman lazım açıp.
Gomez - Üst düzey kesinlikle. Giden Demba Ba'nın yerine geldi.
Boyko - 18'e giremiyor dönem dönem.
Delgado - fb maçında ikili averajı fb'ye verdi, akhisar maçında 6 puanlık farkı tek başına 3'e indirdi, baya üst düzey.
Marcelo - Ersan'ın gelirinden daha az para ile alındı.
Rhodolfo - Sivok'un yerine alındı. Baya fark var(!) aralarında.
Quaresma - 8 dediğin olayda tek ekstra fark yaratan bu adam.

Faik Yılmaz
05.05.2016, 11:32
Delgado - fb maçında ikili averajı fb'ye verdi, akhisar maçında 6 puanlık farkı tek başına 3'e indirdi, baya üst düzey.

Beck : Bundesligada 270 maç oynamış Alman milli takımında 5 kez forma giymiş adama bile kulp taktınız helal olsun size.....

Boyko : Bu kaleci tamamen Şenol Gneşin yabancı kaleci düşmanlığının kurbanıdır. Ukrayna liginde parlamış Avrupa kupalarındaki maçlarında inanılmaz kurtarışlarıyla gündeme gelmişti. Duymadınızsa sizin ayıbınız...

Sosa : Atletico Madrid , Münih gibi takımlarda oynayıp Arjantin Milli takımının formasını 10 kere giyen adam üst düzey değilse ülkemizde üst düzey hiç oyuncu yok demektir.....

Quaresma : Onu hiç saymıyorum bile.... Formasını koy oynar.....

Delgado : İspanya Liginde 10 yıldan fazla süredir top koşturuyor.... 270 den fazla maç oynadı.. Sevilla, Malaga da top koşturdu. Heralde karpuz satıcısı olsa bu kadar sezon oynatmazlardı adamı.....

Marcelo : Psv de Hannover 96 da senelerce top oynamış forma şansı bulmuş bir isim... Oynatamıyorsan kusuru kendinde ara.....

Rhodolfo : Brezilyada senelerce top oynadı. Neyse sakatlandı... geçelim....

Gomez : Bilmem söylememe anlatmama gerek var... Ceza sahasına topu ortala gerisini düşünme..... Yıldız değil en iyi 20 forvetten birisi bana göre.....

Yukarıdaki isimlere genel olarak bakın futbol olarak nam yapmış ülkelerin önemli takımlarında sürekli top oynayan adamlar.... hemde sürekli oynamışlar.....

İşte böyle transferler yapıldı geçen yılki kadronun üzerine.....

yinede avrupada ilk turda elendi futbol uleması , hakeza Türkiye Kupasından da öyle.....

Bizden şu anda tek farkı şampiyon olabilirse çıkacak... Eğer olamazsa muhtemelen 2. olup şampiyonlar ligine de katılamayacak....

çünkü 2 ön eleme oynayacak....

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 11:36

Beck : Bundesligada 270 maç oynamış Alman milli takımında 5 kez forma giymiş adama bile kulp taktınız helal olsun size.....

Boyko : Bu kaleci tamamen Şenol Gneşin yabancı kaleci düşmanlığının kurbanıdır. Ukrayna liginde parlamış Avrupa kupalarındaki maçlarında inanılmaz kurtarışlarıyla gündeme gelmişti. Duymadınızsa sizin ayıbınız...

Sosa : Atletico Madrid , Münih gibi takımlarda oynayıp Arjantin Milli takımının formasını 10 kere giyen adam üst düzey değilse ülkemizde üst düzey hiç oyuncu yok demektir.....

Quaresma : Onu hiç saymıyorum bile.... Formasını koy oynar.....

Delgado : İspanya Liginde 10 yıldan fazla süredir top koşturuyor.... 270 den fazla maç oynadı.. Sevilla, Malaga da top koşturdu. Heralde karpuz satıcısı olsa bu kadar sezon oynatmazlardı adamı.....

Marcelo : Psv de Hannover 96 da senelerce top oynamış forma şansı bulmuş bir isim... Oynatamıyorsan kusuru kendinde ara.....

Rhodolfo : Brezilyada senelerce top oynadı. Neyse sakatlandı... geçelim....

Gomez : Bilmem söylememe anlatmama gerek var... Ceza sahasına topu ortala gerisini düşünme..... Yıldız değil en iyi 20 forvetten birisi bana göre.....

Yukarıdaki isimlere genel olarak bakın futbol olarak nam yapmış ülkelerin önemli takımlarında sürekli top oynayan adamlar.... hemde sürekli oynamışlar.....

İşte böyle transferler yapıldı geçen yılki kadronun üzerine.....

yinede avrupada ilk turda elendi futbol uleması , hakeza Türkiye Kupasından da öyle.....

Bizden şu anda tek farkı şampiyon olabilirse çıkacak... Eğer olamazsa muhtemelen 2. olup şampiyonlar ligine de katılamayacak....

çünkü 2 ön eleme oynayacak....

Yazdıklarımı okudun mu? :D

Beck bilmem kaç maç oynamış, sahada izliyor musun diyorum.
Sosa: herhalde ben anlatamadım ama büyük harflerle yazayım ZATEN KADRODAYDI YENİ ALINMADI diyorum.
Marcelo: adama kötü demedim, yerinde oynayan ersan'ı satıp daha az paraya aldılar diyorum.
Rhodolfo: Sakatlandı dediğin gibi oynayamadı ama Sivok gibi birinin yerine alındı zaten diyorum.
Gomez: Müthiş bir futbolcu ama Demba gibi birisi milyonlarca euro'ya satıldı ve geçen seneyi çok kötü geçiren Gomez bedavaya kiralandı diyorum.
Boyko: Oynadığı maçlarda gördük müthiş kurtarışlarını bjk'de.
Alexis: bunu da savunduysan eğer zaten çok da cevap vermeye gerek yok.

Türkçe de konuşuyorum ama algıları bir kapattın mı matkap getirsek giremiyoruz abi içeri.

Faik Yılmaz
05.05.2016, 11:49
Bir diğer yalanda Şenol Güneş'in Trabzonspor'un Kupalarının % 90 ını kazandırdığı yalanıdır....

Futbolcu olsun , Td olsun Şenol Güneş o sistemin bir parçasıdır ama ufak bir parçasıdır.... % 1 i bile değildir.... O kadroyu kuran Şamil Ekinici olmasa, Dozer Cemil olmasa, Ali Kemal olmasa, Turgay Semerci olmasa ,o dönemki taraftar olmasa bunun gibi emeği geçen yüzbinlerce insan olmasa Şenol Güneş bugün bir hiç bile olmazdı.....

Yani sürekli kupa aldı lafları diğer emek verenlere en basitiyle vefasızlıktır.....

Trabzonspor'un kupalarını Şenol Güneş kazanmadı TRABZONSPOR kazandı....

Benim bazı arkadaşlarla en önemli farkım bu....

Ben burada Trabzonspor'u savunuyorum sizse Şenol Güneş'i....

Tabiri caizse bu kişilere tapan zihniyetten ( çok seven anlamında ) kurtulmanız lazım.....

Tolga
05.05.2016, 11:50
Faik Abi yine gününde :D

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 11:51
Bir diğer yalanda Şenol Güneş'in Trabzonspor'un Kupalarının % 90 ını kazandırdığı yalanıdır....

Futbolcu olsun , Td olsun Şenol Güneş o sistemin bir parçasıdır ama ufak bir parçasıdır.... % 1 i bile değildir.... O kadroyu kuran Şamil Ekinici olmasa, Dozer Cemil olmasa, Ali Kemal olmasa, Turgay Semerci olmasa ,o dönemki taraftar olmasa bunun gibi emeği geçen yüzbinlerce insan olmasa Şenol Güneş bugün bir hiç bile olmazdı.....

Yani sürekli kupa aldı lafları diğer emek verenlere en basitiyle vefasızlıktır.....

Trabzonspor'un kupalarını Şenol Güneş kazanmadı TRABZONSPOR kazandı....

Benim bazı arkadaşlarla en önemli farkım bu....

Ben burada Trabzonspor'u savunuyorum sizse Şenol Güneş'i....

Tabiri caizse bu kişilere tapan zihniyetten ( çok seven anlamında ) kurtulmanız lazım.....

Kupaların %90'ında yer alan demekle kupaların %90'ını kazandırdı demek arasında fark var.

Bizi tapmakla itham ederken parantez içinde açıklama yapmanı sağlayan Allah korkusunu, bu tarz çarpıtmaları yaparken de devreye sokarsan iyi olur abi.

Faik Yılmaz
05.05.2016, 11:58
Kupaların %90'ında yer alan demekle kupaların %90'ını kazandırdı demek arasında fark var.

Bizi tapmakla itham ederken parantez içinde açıklama yapmanı sağlayan Allah korkusunu, bu tarz çarpıtmaları yaparken de devreye sokarsan iyi olur abi.

Kupaların % 90 ında yer alan diğer isimlere hiç yer vermeyip onlara hakkını hiç teslim etmeyip sürekli okunan dua gibi Şenol Güneş'i tekrar ederseniz öyle bir sonuç çıkıyor....

O kadronun içinde yer almak daha sonra şikeci bir takıma gitme hakkını nasıl veriyor doğrusu hiç anlamıyorum....

Diyoruz ki bize şike yapmadı....

Yani diyoruz ki Mehmetle arkadaş olurum.... Hırsızdır bunu biliyorum ama benim evimi direk çalmadı... Komşumun evini çaldı gibi....

Kaldıki bizim Beşiktaş maçlarınıda görüyoruz biliyoruz.. onlarda da aleni şike yapılmıyor mu ?

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 11:59
Kupaların % 90 ında yer alan diğer isimlere hiç yer vermeyip onlara hakkını hiç teslim etmeyip sürekli okunan dua gibi Şenol Güneş'i tekrar ederseniz öyle bir sonuç çıkıyor....

O kadronun içinde yer almak daha sonra şikeci bir takıma gitme hakkını nasıl veriyor doğrusu hiç anlamıyorum....

Diyoruz ki bize şike yapmadı....

Yani diyoruz ki Mehmetle arkadaş olurum.... Hırsızdır bunu biliyorum ama benim evimi direk çalmadı... Komşumun evini çaldı gibi....

Kaldıki bizim Beşiktaş maçlarınıda görüyoruz biliyoruz.. onlarda da aleni şike yapılmıyor mu ?

Evet abi. Deve olsa hendeği atlamıştı.

İyi günler sana.

Külünkoğlu
05.05.2016, 13:47
naklen yayın gelirlerinin TS adına daha adil olması..,
Bu büyük bir yalandır.
TFF ve Kulüpler Birliği tıoplantılarına katılan iki yöneticimizden net olarak duyduğumu söylüyorum. Şikeci emek hırsızı aziz yıldırım'ın bırakın Trabzonspor'un lehine tavır almasını Trabzonspor'un payının azaltılması için yıl ve şampiyonluk sayısı hesabını yaptırtmak için kendini yerden yere atıp havuzdan çıkarım havuzuru bozarım tehdini de defalarca savurduğunu ayrıca belirteyim, hatırlatayım.

ki o maçtan sonra dönemin başkanı ne demiştir kalecimiz, milli Onurumuz Onur Kıvrak'a (diyaloglar):
" başkan Sadri Şener yanıma geldi ve 'Ne oldu, herkesi geçiyorlar, seni geçemiyorlar' dedi. Ben de 'Ne yapayım. Trabzon'un kalesini koruyorum' dedim. O da 'Sana mı kaldı' cevabını verdi" diye konuştu."

Bu da adice ve büyük bir yalandır.
Sende bu yalana kanma kardeşim. Dönemin Yöneticilerinin de şahit olduğu soyunma odasında geçen gerçek diyalog aynen şudur. Sadri Şener'in "Neden yenemediniz? bir gol daha atmadınız mı ?" sorusuna cevap veren futbolcular "Başkanım görüyorsun tribünlerinin halini biri diyor şampiyon biri diyor başka bir şey bizde şaşırdık"
Bunu da Şadri Şener'in icraatlarının bir çoğunu yanlış bulan bendeniz söylemektedir. Dikkatini çekerim.

Bu da rezil ve terbiyesizce bir iftiradır!
Ben "Alınteri vardır" ifadesini kullandım "kazandırdı" demedim. Eğer şu iftirandan kasıtlı çarpıtmandan dolayı özür dilemez adamlığın gereğini yerine getirmezsen bu forumda başka hiçbir kimseye yapmadığımı yapacak mesajlarına tarafımca blok koydurak bundan sonra yazdığın hiçbir şeyi görmeyeceğim.

selcuk
05.05.2016, 13:56
Trabzonsporun efsanesi basliginda siketas kadrosu kiyaslaniyor

bunu yasatan efsane utansin

2002 dünyanin en iyi teknik direktörü sikeci kulübe gitmese issiz kalacakti ya...

Faik Yılmaz
05.05.2016, 14:16
Özür dilenecek bir şey olsa değil bir abimden , 5 yaşındaki çocuktan bile özür dilerim....

Gururda yapmam sorunda etmem....

Ancak burada sürekli % 90 lafı dolanıyor. Diğer emekçi insanlardan tek kelime dahi bahsedilmeden sürekli Şenol Güneş'ten bahsedilince burada sanki kupalarda ondan başka kimsenin emeği yokmuş gibi bir anlam çıkıyor....

Ben öyle algılıyorum....

Kelime oyunlarıyla da bu algının ötesine geçemezsiniz.....

Dozer Cemil'de o kupalarda pay sahibi oldu tek kelime etmiyorsunuz....
Ahmet Suat Hoca 4 şampiyonluk kazanan takımın td si idi mesela tek kelime duymadım...

Varsa Şenol yoksa Şenol....

İnsan üstü bir varlıktan bahsediyorsunuz sanki.....

Değil saygı duymak nefret eder hale geldim sizin yüzünüzden.....

Mesajlarımı kimse okumak zorunda değil sizde engelleyebilirsiniz..... Sıkıntı değil.....

Mollasalihoğlu
05.05.2016, 14:20
Trabzonsporun efsanesi basliginda siketas kadrosu kiyaslaniyor

bunu yasatan efsanu utansin

2002 dünyanin en iyi teknik direktörü sikeci kulübe gitmes issiz kalacakti ya...

Her maçı sonrası yorum yapılırsa, kadrosu kıyaslanır.

İlgilenmiyorsan çıkarsın başlıktan.

Sercan Keleş
05.05.2016, 14:22
Şimdi şampiyon olursa bu sefer çalamadılar. Şampiyon olamazsa bu sefer çalmadılar demesi muhtemel teknik patron

CEMEFKER
05.05.2016, 14:35
Bu büyük bir yalandır.
TFF ve Kulüpler Birliği tıoplantılarına katılan iki yöneticimizden net olarak duyduğumu söylüyorum. Şikeci emek hırsızı aziz yıldırım'ın bırakın Trabzonspor'un lehine tavır almasını Trabzonspor'un payının azaltılması için yıl ve şampiyonluk sayısı hesabını yaptırtmak için kendini yerden yere atıp havuzdan çıkarım havuzuru bozarım tehdini de defalarca savurduğunu ayrıca belirteyim, hatırlatayım.

Bu da adice ve büyük bir yalandır.
Sende bu yalana kanma kardeşim. Dönemin Yöneticilerinin de şahit olduğu soyunma odasında geçen gerçek diyalog aynen şudur. Sadri Şener'in "Neden yenemediniz? bir gol daha atmadınız mı ?" sorusuna cevap veren futbolcular "Başkanım görüyorsun tribünlerinin halini biri diyor şampiyon biri diyor başka bir şey bizde şaşırdık"
Bunu da Şadri Şener'in icraatlarının bir çoğunu yanlış bulan bendeniz söylemektedir. Dikkatini çekerim.

Bu da rezil ve terbiyesizce bir iftiradır!
Ben "Alınteri vardır" ifadesini kullandım "kazandırdı" demedim. Eğer şu iftirandan kasıtlı çarpıtmandan dolayı özür dilemez adamlığın gereğini yerine getirmezsen bu forumda başka hiçbir kimseye yapmadığımı yapacak mesajlarına tarafımca blok koydurak bundan sonra yazdığın hiçbir şeyi görmeyeceğim.

Burada futbolda dönen işleri bilen birçok kişi vardır...Benim kişiler ile işim olmaz velek ki Sadri Başkan böyle birşey dememiş olsun, sizin dediğiniz gibi söylesin. Birçok kişi kimin ne kadar TS'li olduğunu çok iyi biliyor.

Ortada bir gerçek var bjk ve gs'nin bize verdiği zarar fb'den az değildir. Hele ki gs bizim oyuncularımızı ayartmakla yılların emekleri ile kurula takımın içini boşalmıştır. Zararı çok daha fazladır. (bu kısmı bir kenara koyalım)

Konuya bu başlıkta tartışılan Şenol Güneş, bjk ile şampiyonluk mücadelesi...vs. açısından girmiştim . Şenol Güneş başlığı olduğu için yerine oturan birkaç kelam ile bitircem lafımı...

Sistemle mücadele adı altında ilk savaşı Dünya 3. lüğü döneminde milli takım t.d. iken tff den alamadığı parasına lanet okuyup "bir daha ben Davosa gelmem. Bitti " deyip Kore'ye kafasını dinlemeye gittiğinde başlatmıştı...Birşeyler ipsat etmek istiyordu belli ki...Uzaktan sesi az duyuldu ki lafını unutup bu hırsını TS üzerinden yapmak istedi belli bir yere kadar da geldi elinden aldılar kupayı...

Bursa üzerinden birşeyler ispatladı, buradaki vitrini onu hedeflerine ulaştıracak asıl vasıtaya ulaşmasını sağladı....Şimdilerde bjk üzerinden alacağı şampiyonluk sonrası hedefine ulaşmış olacak. "sorun bende değil sistemin kendisinde alın size kupa" diyerek gerine gerine yaslanacak koltuğuna.

Takdir etmek lazım bu mücadeleyi (!) Ne için ego tatmini için...başlangıçtaki kutlu mücadelesi ne olacak ...Ne ispat edilmiş olacak...Onca lafı söyle tff arkasından, terk et, geri dön, birşeyler yapmak için bocala...sonra sistemin öne çıkardığı bir klüpte başarı olduğunu varsayıp tatmin ol kendince...Düzeldi mi herşey...

Yalan.

selcuk
06.05.2016, 03:03
Her maçı sonrası yorum yapılırsa, kadrosu kıyaslanır.

İlgilenmiyorsan çıkarsın başlıktan.
kral degerlendirme

cem1990
07.05.2016, 10:16
İftira atmak o kadar kolay ki
Biraz tartışmanın içerisinde Şenol Güneş doğruları görüyoruz diye BJK li iması yapıştırılabiliyor. Zaten maç kaybettik mi bir tek siz üzülüyorsunuz biz yenilginin hemen peşine evde parti düzenliyoruz.
Hepinize kalplerinize soruyorum.Şu adam gittikten sonra bana heyecanlandığınız maçları sıralayın. Bir Trabzonspor Şenol Güneş ile başarı sıralamasına bakın bir de o yok iken bakın.
En kısa ve en güzel laf hazır kadroya oturdu.Neden kendinden önce ki oynatmadı.
Şenol güneş Bjk gittikten sonra benim gönlümde efsaneliği yok lakin zorla adamı savunduruyorsunuz.
Ve hep dedim yine diyorum Faik abi ile Şenol hoca arasında %100 reel hayatta ciddi bir problem var.Ya Faik abi kız istediler Şenol hocanın sülalesinden vermediler veya bunun gibi birşey :D

Adem Akyüz'
07.05.2016, 10:37
Bu Şenol Güneş'e miras bırakanlar niyeyse bu mirası hiç kendileri yiyemiyor. Hep Şenol Güneş yiyor.

Ersun kendi yiyemedi, Hugo Bross yiyemedi, Şenol Güneş yedi. Yersen.

Samet Aybaba ve Biliç yiyemedi, Şenol Güneş yiyor. Yersen.

İşin komik yani Şenol Güneş hep başkalarının mirasına oturuyor diyen adamlar Kore'deki takımın Şenol Güneş ayrıldığı için şampiyon olduğunu söylüyor. Orada Şenol Güneş'in mirası/payı yok tabi. Yeni hocanın başarısı. Yersen..

Eleştiri güzeldir ama gözleri kör eden nefret başta insanın kendisine, daha sonra da dostlarıyla ilişkilerine zarar verir.

Şenol Güneş hata yapmış olabilir. Bu yüzden de eleştirilebilir. Bu da çok doğaldır. Ama ortada bir gerçek var ki, Şenol Güneş bir yanlışıyla Trabzonspor tarihinden veya Trabzonsporluların gönlünden silinecek kadar basit bir kişi değildir(bana göre). O yüzden de siz isteseniz de istemeseniz de Şenol Güneş EFSANEDİR!

Şenol Güneş'i savunan/seven insanlara Beşiktaşlı iması yaparak, hatta imayı geçtim, direk Beşiktaşlı etiketi yapıştırarak; Beşiktaş'ın galibiyetlerine deli gibi sevindiğimizi iddia ederek, gidip Çarşının forumlarında yazmamız gerektiğini önererek, 1999'dan beri "Önce Trabzonspor" diyen BMN'ye amacınız Trabzonspor değil iftirasını atarak bu gerçeği değiştiremezsiniz.

Şenol Güneş Türkiye'nin en başarılı antrenörlerinden biridir ve hiçbir başarısı da tesadüf veya başkalarının mirası değildir. Biliyorum, size acı geliyor ama gerçek bu!

batuhanTs
07.05.2016, 20:28
Efsane arayanlar beygirle sike yapan kulübe gitsin bakin orda guzel guzel beygirleri timarliyor seyis olur cikarsiniz belki fena mi olur

Gümüshaneli61
07.05.2016, 23:22
Senol Günesi hala efsane sayanlar, sene sonundan itibaren BJK'lilar ile paylasirlar "efsaneyi". :D

Hamdi Karamahmutoğlu
08.05.2016, 07:37
Efsanesi Şenol Güneş olanın vazgeçilmezi Özer ve Yumlu'dur.
Forma için ölenlerle, forma üzerinden bir yerlere gelip geçmişini yok sayanları bir tutmayalım artık.

efes61
08.05.2016, 11:22
Düşmanı Şenol Güneş olanların hakettiği ve bulduğu Trabzonspor, bugünkü takımdır.
Bir de tutturmuşlar adama tapıyormuşuz falan filan. Taşa ols anlatabilirdik derdimizi şimdiye kadar.

artvints
08.05.2016, 12:39
bursa'daki kadroyu daum mu bırakmış? :D bursa o kadroyu koruyup üzerine stoper alsaydı, takviyeler yapsaydı şuan şampiyonluk yarışındaydı. kafası rahat sezona başladığında iyi takım da yapıyor, bakambu ve josue gibi transferler de yapıyor, ozan gibi genç altyapıdan çıkmış bir oyuncuyu kadronun temel direği yapabiliyor. güzelim kadroyu resmen bin parçaya böldüler. sonra niye istanbul'a gidiyorsun? adamın emeğinin içine ettiniz de ondan.

Sercan Keleş
08.05.2016, 12:43
bursa'daki kadroyu daum mu bırakmış? :D bursa o kadroyu koruyup üzerine stoper alsaydı, takviyeler yapsaydı şuan şampiyonluk yarışındaydı. kafası rahat sezona başladığında iyi takım da yapıyor, bakambu ve josue gibi transferler de yapıyor, ozan gibi genç altyapıdan çıkmış bir oyuncuyu kadronun temel direği yapabiliyor. güzelim kadroyu resmen bin parçaya böldüler. sonra niye istanbul'a gidiyorsun? adamın emeğinin içine ettiniz de ondan.

Reis Şenol hoca kilit büyük maçları alamaz diye bir tabir var. Bugün bunu göreceğiz.

artvints
08.05.2016, 12:50
Reis Şenol hoca kilit büyük maçları alamaz diye bir tabir var. Bugün bunu göreceğiz.

bütün kariyerini baş altı takımlarda geçirdi de ondan. gs'de, fb'de olsa kilit kırmaktan harap olurdu. şenol hoca kilit maç alamıyor ama başka hocalar bu takımlarda kilit maç oynayacak seviyeye gelemiyorlar.

bir de taktiğinde sorun var, kısa vadede sorun çıkıyor. güzel oynayayım, güzel pozisyonlar yakalayayım düşüncesi kilit maçlarda uygulanamıyor. oyuncular stresli. bu maçlarda pis işler yapman, defansı sağlam tutup, karambol goller kovalaman gerekiyor. bir anda o kanala geçemiyor takım.

Tolga
08.05.2016, 21:18
Ne yalan söyleyeyim olamasın şampiyon da zaten. Bunca sene olamamış bu sene de olmasın :)

Berkan
08.05.2016, 23:07
Tebrikler Hocam. Adama sene başından beri demediğini bırakmayıp devre arasını göremez vs. diyenler, haftaya şampiyonluğu ilan etme durumu olan hocayı sevenlere şimdi laf atıyor...

Şenol Hocanın teknik direktörlüğüne burada her hafta futursuzca laf atanlar pişmandır umarım. Biz zamanında adamı savunduğumuzda az küfür işitmedik. Kabul etsenizde etmesenizde adam başına geçtiği her takımı on numara "top" oynatıyor.

Lafı eveleyip gevelemeye adamı bel altı vurmaya gerek yok. En iyi üç yerli hoca saysak bunlardan biri Şenol GÜNEŞtir. (NOKTA)

Biz bu adamı takımdan kovarcasına gönderdik. Bunda emeği geçen herkese hakkımı da helal etmiyorum.

Berkan
09.05.2016, 22:29
Şimdi bizim ulema taraftarları piste almak lazım. Şenol hoca başarısız evet ! Kıymetini bilemedik hocam içimizdeki kan emiciler seni yok etti. Bugün bjk'ın yerinde tekrar biz olabilirdik... Hoca konusunda yerini hala dolduramadık. Bizede müstahak bu durum.

Adem Akyüz'
09.05.2016, 22:35
Hazır kadro ya :)))

Berkan
09.05.2016, 22:38
Hazır kadro ya :)))

Şimdi düşünüyorlar biz bu adama zamanında burada az sövmedik, adam gitti şampiyon da oldu acaba nasıl kıvıra bilirim diye. Yarın farklı bakış açılarıyla damlarlar buraya :) He bu arada bizde bjk şampiyonluğuna sevinmiş olacağız :D

Adem Akyüz'
09.05.2016, 22:43
Şimdi düşünüyorlar biz bu adama zamanında burada az sövmedik, adam gitti şampiyon da oldu acaba nasıl kıvıra bilirim diye. Yarın farklı bakış açılarıyla damlarlar buraya :) He bu arada bizde bjk şampiyonluğuna sevinmiş olacağız :D
Beşiktaş'ın şampiyonluğuna sevinmek mi? Beşiktaşlıyız zaten biz bilmiyor musun? Ben buraya gelmeden önce çarşı forumunda yazıyordum :)

Neyse, uzatmak istemiyorum. Şenol Güneş'e şampiyonluğu hayırlı olsun. Sonunda hak ettiği şampiyonluğu kazandı. Türkiye'nin en iyi teknik direktörlerinden biri olduğunu da herkese gösterdi. Ha, görmek istemeyen yine görmeyecek. Hazır kadro diyecek, onu diyecek, bunu diyecek, başka bir şey diyecek.

Çok fazla polemiğe girmek istemiyorum artık :)

artvints
09.05.2016, 22:44
o değil de hala bir puan lazım. osmanlı maçında takım gaza gelir kontradan yenilirse yine suçlu olur.

Sibel
09.05.2016, 22:53
Tebrik ederim.
Eğer 3 İstanbul'dan(+esesivas) birinde yaşamasaydın bunu belki sevinebilirdim de senin adına.
Ama olmuyor.
Sen o şikecilere gittin ve onları da şampiyon yaptın.
Ne diyebilirim ki hocam. Helal olsun.
Seni kutlarım.

artvints
09.05.2016, 23:23
bu ülkedeki en büyük eleştirmen yıllardır hıncal uluç. haliyle etkileniyor millet. öyle konuşuyor ki, millet iş yapıyor zannediyor.

mehmetts1961
10.05.2016, 03:59
Trabzonspora zerre katkı vermeyen adamlar Şenol Hocanın adını ağzına alıp iftiralar çamurlar atıyor ya ona yanarım.
Şenol Güneş Trabzonspor Efsanesidir hatta Trabzonsporun en önemli değerlerindendir.
Adamlık gösterip tebrik edemeyene yetmiyormuş gibi çamur atanlara söyleyecek lafım yok.
Şenol hocaya hadsizlik yapan gençlere sözüm;sezon başından beri attığınız çamurda boğuldunuz ,bu kadar hırçın olmanızın sebebi de düştüğünüz bu durumu kendinize yedirememenizdir.

Evet Şenol Güneş Trabzonspor efsanesidir.Siz çamur attıkça sizin eliniz kirlenecek Hocanın değil bunu bilesiniz.

artvints
10.05.2016, 04:18
https://youtu.be/jaxY57GQHME

trabzonspor'a nasıl veda ettiğini hatırlamak gerek.

selcuk
10.05.2016, 07:53
tebrik ederim
müzede sikeylen kazanilmis kupasi olan takimlan sampiyon oldun
düzeni kiramayip gidip düzenin usagi oldun
tebrik ederim

ama senlen hala gurur duydugumu saniyorsan cok yaniliyorsun
sende artik onlardan birisin, artik statükoyu yikmak senide yikmak demek

Kemal Öztel
10.05.2016, 08:33
Tebrikler hocam..

Mollasalihoğlu
10.05.2016, 09:47
Samimiyet testi şudur:

Bu adama Bursa'dayken de sarıyor muydun?

Bursa'dayken ses etmeyip şimdi eleştirenler, başım gözüm üstüne, saygı duyuyorum.

Ama diğerleri kompleksli maalesef sadece.

TSelif
10.05.2016, 09:51
O şikeci köpeklerle şampiyonluk yaşamanı istemedim keşke bir mucize olsa da 2010-2011 şampiyonu olarak kalsan TERTEMİZ FORMASI OLAN TRABZONSPOR ile...

Şampiyon olmasın da tekrar bize gelsin dedim ama içimde bir his var Şenol Hoca ( korkarım ki) şampiyon olacak ve bjklı Şenol olarak ömrünü tamamlayacak.

İnşallah mucize olur da Osmanlı'ya yenilir bjk.
Şenol Güneş'in İstanbul takımlarıyla şampiyonluk yaşamasını istemiyorum zorla mı. Bunun neresi Şenol düşmanlığı acaba.
Bugün bıraksa "TRABZONSPOR'a gidiyorum isteseler de istemeseler de gidiyorum " dese mum olurum valla ..

Belki sevgimizden sana olan kırgınlığımız ama kimse anlamayacak :)

Metin haklı. Mesela ben Bursa'da iken bizim maçlar dışında deli gibi destekledim Şenol hocayı.. Çünkü hala seviyorum ben onu sanırım :(

Faik Yılmaz
10.05.2016, 09:59
Beşiktaş Şampiyon oldu..

Trabzonsporlular ( !!!!!!! )sevindi.

Şahsen ben sadece Trabzonspor'un şampiyonluğuna sevinirim.....

Benim tek derdim Trabzonspor'un başarısı....

Bazı arkadaşların derdi Şenol Güneş'in başarısı....

Olsun ne demişler ;

Victor est semper...... Galip her zaman haklıdır...

Buradaki Beşiktaşlıların ve Trabzonspor'dan daha fazla Şenol Güneş hayranı olan arkadaşların gözü aydın....

Biz önümüze bakalım.....

Mollasalihoğlu
10.05.2016, 10:12
O şikeci köpeklerle şampiyonluk yaşamanı istemedim keşke bir mucize olsa da 2010-2011 şampiyonu olarak kalsan TERTEMİZ FORMASI OLAN TRABZONSPOR ile...

Şampiyon olmasın da tekrar bize gelsin dedim ama içimde bir his var Şenol Hoca ( korkarım ki) şampiyon olacak ve bjklı Şenol olarak ömrünü tamamlayacak.

İnşallah mucize olur da Osmanlı'ya yenilir bjk.
Şenol Güneş'in İstanbul takımlarıyla şampiyonluk yaşamasını istemiyorum zorla mı. Bunun neresi Şenol düşmanlığı acaba.
Bugün bıraksa "TRABZONSPOR'a gidiyorum isteseler de istemeseler de gidiyorum " dese mum olurum valla ..

Belki sevgimizden sana olan kırgınlığımız ama kimse anlamayacak :)

Metin haklı. Mesela ben Bursa'da iken bizim maçlar dışında deli gibi destekledim Şenol hocayı.. Çünkü hala seviyorum ben onu sanırım :(

Bu yüzden sana bir şey diyemem.

Ama Bursa'dayken bile "futbol oynatamıyor", "başarılı olması imkansız", "bak orayı da bırakıp kaçtı", v.b. dedikten sonra, bjk'ye gidince yine aynı modda "şampiyon mampiyon olamaz" diyenler, bu tahminlerine başka kulplar taktıklarında ben yemiyorum şahsen.

Bjk'ye gittiği için ayar olan tepki koyan kimseye bir şey demiyorum, kimse de bir şey diyemez.

sason
10.05.2016, 10:36
Birde önümüze bakalımmış.Sizin gibi süper zekalar sayesinde önümüz mü kaldı?

Sizin vefasızlığınız, saçmalamanız, futboldan zerre anlamamanız, çamurlarınız, gıybetleriniz yüzünden bu adam bu klüpten ayrıldı.Önümüz falanda kalmadı.

Üç kuruş katkınız olmadığı halde, birde insanların emeklerini , değerleri hiçe sayarak bu klüpten uzaklaştırdınız.

Sezon başı kovalacak dediğiniz adam şampiyon olunca hala buralarda olmanız zaten ahlaki ne kadar çöküntüde olduğunuzu gösteriyor.Bir de hadsizce Trabzonspor efsanesine çamur atma derdindesiniz.Nasıl yetişmişseniz artık.

Siz ve sizin gibiler şimdi hak ettiğinizi yaşayın.

İ. SARAL
10.05.2016, 10:41
Türkiye'nin açık ara en iyi hocası. Bizim taraftar adamı beğenmiyor :) Şampiyon olduğumuz sene bile "hoca değil, ben daha iyi yaparım" gibi komik söylemlerle yıpratılmaya çalışılmıştır.

efes61
10.05.2016, 11:02
Trabzonspor'u seyredebildiğim dönemde yaşadığım tüm mutluluklarda büyük katkısı olan bir insanı sevdik, başarısına sevindik diye bozulan muhteşem insanlar :) Bu aynı kişiler mesela şike sezonunda ve sonrasında fenerbahçeye sponsor olmuş bir başkana laf etmez, defalarca hakkımızı gaspedenleri gönülden bağrına basar falan ama biz Şenol Hoca'nın başarısına sevinince tapıyor durumuna düşeriz.

Tek bildiği bu camia içinde başarılı olan herkesi mutlak eleştirmek olan bu arkadaşlar dramatik etkiyi arttırmak adına "benim canım ciğerim Trabzonspor" gibi klasik gaz kalıplarıyla ne kadar haklı ve mağrur olduklarını kanıtlamaya da bayılır. Bir de eskilerden isimler sayıp asıl efsane bunlar vurgusu var ki en komklerinden. O saydıkları isimlerin sağlığı el verip bu gün aktif olarak birşeyler başarıyor olabilselerdi aynı şekilde bu güruh tarafından yerden yere vurulacaklardı eminim.

Adamı berbat teknik direktör diye yuhaladınız kovaladınız gitti yahu. Gittiği her yerde başarılı oldu. Son yıllarda yetişen en iyi topçularda emeği var. Biz başlığı altında birşeyler yazıyoruz size ne. Utanmazlık, vefasızlık, saçmalık say say bitmez.

Önünüze bakmaya devam, orda daha çok iho lar, vahid ler , hugo bross lar göreceksiniz.

Uğur Kalyoncu
10.05.2016, 12:21
Helali hoş olsun..Terim ve Denizli nin ilah yapıldığı ortamda Senol Güneşin hakettigi yeri almasi adina sevindim..Bizim olamadığımız durumlarda insallah yine sampiyon olur hiç sıkıntı yok..

TSemih61
10.05.2016, 12:47
https://youtu.be/jaxY57GQHME

trabzonspor'a nasıl veda ettiğini hatırlamak gerek.
Özellike 10.10'dan sonra dedikleri hala geçerli. Çok para alanları bağrına bastığı için kulüp bu halde. Çünkü o bağrımıza bastığımız futbolcular ne kulübü ne de taraftarı umursuyor. Tek dertleri para. Zokoralar, Maloudalar, Constantlar, Kardozalar... Takıma katkıları sıfır ama bir bakıyorsun hepsi taraftarın sevgilisi. Şenol Hoca her zamanki gibi çok doğru bir noktaya değinmiş.

Adem Erdoğan
10.05.2016, 13:51
Tebrikler Şenol Güneş.

Bayundur Han
10.05.2016, 15:02
Insanlarin alin teri ile gelen basarisini tebrik etmek medeniyettir. Senol Gunes sike yapmismidir? Hayir, yapmissa yakalasinlar bassin cezayi. Ama yapmamissa ne karistirip duruyorsun sikeyi? Sunu anlamiyor vatandas, bizim ne Fenerbahce ile ne Besiktas ile sorunumuz var. Nede herhangi bir kuluple. Bizim sorunumuz sikeye ceza kesmeyenlerle. Simdi zamaninda Ingilizler ulkemize saldirmis, suanki bir Ingilizde bu yuzden serefsizmidir? Ingiltereye gitmeyelim mi yani, Turkler calismasinlarmi Ingilterede? Birakin isleri birbirine karistirmaya. Adalet bozuklugu var sorun budur.

Senol Gunes'e helal olsun. Bizim bildigimiz seyi gosterdi bize. Bildigimiz buyuk hoca oldugudur. Bildigimiz Trabzon'dan cikan en buyuk spor adamlarindan biri oldugudur. Bildigimiz her konusmasinda dogrulari soyleyen, yalan soylemeyen durust bir adam oldugudur.

Yok zartiymista zurtuymusta. Su yukarida giderken dedikleri tamamen suan ki durumumuzun ozetidir. 2013'de demis hoca bunlari. Seyirci ne Trabzonsporu bagrina basti, yonetim ne transferdeki hatalarini duzeltti nede oteki dedigi konulari yapabildik. Ondan sonra sen gitmeseydin hocam zart zurt. Yillardir asaga dogru yuvarlanip gidiyoruz. Yonetim zamaninda IHO agiziyla su sike konusunu gerip gerip durmasaydi bu gunlerde degildik. Gerdi gerdi, gitti oylari Demiroren'e verdi.

Senol Gunes basarisidir bu seneki Besiktas basarisi. Bu onun Trabzonspor ile yasadigi basarilari silmez. InsAllah seneyde BJK'da kalir. Biz kendimize bakalim. Senol Gunes hocaya helal olsun. Bilic'in yapmadigini yapti. Senol Gunes' i kucumsemek, orayi burayi birbirine karistirmak sadece o kisinin kendi kisiligindeki sorunu gosterir. Yarim haber olsa bile Senol Gunesi kucumsemek icin ugrasip duruyorsunuz. Birde gurur duyun Trabzonlu insanlarla. Su Trabzondan futbolcu cikmiyorsa yillardir bu gibi seyirci yuzunden cikmiyor. Genc futbolcunun eli ayagi titriyor ana avrat kufur edilince. Ondan sonra hakkimizi vermediler bilmem ne. Vermediler ama bu is Orta Dogu'daki ise benzemeye basladi, ya Amerika bize ne yapti? Ulan sen kendin icin ne yaptin? Herkes gelip geciyor seni, sen daha Osmanliyi konusuyorsun. Bizde oyle Basaksehir, Osmanlispor ve Konya gelip geciyor bizi biz daha eskiden kendimizi kurtarmadik. Ha o davada yurusun ama her kotu giden macta onu ortaya atarsan futbolcunda oynamaz.

artvints
10.05.2016, 15:08
bjk'de şampiyon olamasa bize gelmesi daha da zorlaşırdı. şimdi bende sorun yok rahatlığıyla kariyerine devam edecek.3, 4 sene sonrası için hala hoca adayıdır. hala daha bir puan lazım tabi.

Faik Yılmaz
10.05.2016, 15:16
Son 3 yılda 3 İstanbul takımı peşpeşe şampiyon oldu....

2014 : Fenerbahçe
2015: Galatasaray
2016 : Beşiktaş.

Mademki burada İstanbul Takımlarının hocalarına övgüler dizmek serbest şöyle yapalım.....

2014 Şampiyonluğu için Ersun Yanal'ı tebrik edelim.....

2015 Şampiyonluğu için Hamza Hamzaoğlu'nu tebrik edelim....

2016 Şampiyonluğu içinde Şenol Güneş'i tebrik edelim....

Onlarda yerli teknik direktör onlarda emeklerinin karşılığını aldılar.....

Hepsi sağolsun varolsun..... Hepsine helal olsun.....

lizarazu
10.05.2016, 16:19
Beşiktaş geçen sene 32. hafta itibariyle 29 gol yemiş bu sene 32 gol yemiş, daha fazla beraberliği var, hem bu takım Biliç'in takımı hem ne belli son 2 hafta yenilmeyeceği. Hem geçen yıl Liverpool'la oynadılar. Bursa'da niye şampiyon olamadı. Hem geçen sene BJK 3. olmuş 3 mü büyük 1 mi büyük banane banane hoca diil işte ıngaaaaa.

efes61
10.05.2016, 16:39
Birden utandım kendimden. Şenol Güneş başlığında Şenol Güneş'i tebrik etmek nasıl densizliktir.

Sibel
10.05.2016, 17:18
Ben bjk şampiyon olmuş diye sevinen birini görmedim şahsen.
Şenol Güneş Trabzonspor'u Trabzonspor yapanlardan biridir. Saygı duyacaksın.
Sevmeyebilirsin. bjkye gitti diye kızabilirsin. Ben de kızıyorum.
Kişisel olarak ne düşünüyorsanız düşünün. Evet bjkye gitti şike yapan bir takıma gitti bazı yanlış söylemleri oldu. Bu onu bağlar. Beni hiç ilgilendirmez. Olmamış bu der susarım. Benim için çok önemli bir kriter olmasına karşın. Çünkü benim ona kredi sunacak haddim yok. Adam Şenol Güneş. Hami değil Lemi değil. İsteyen nefret de edebilir.
İsteyen hoca değil der. Türk futbolunun en büyük isimlerinden biri olduğu gerçeği değişmez.
Biz niye haddimizi bilmiyoruz gerçekten anlamıyorum.
Yaptığımız tek şey bizdeyken insanları yiyip yiyip kemirmek gittikten sonra arkalarından ya ağlayıp ya da sövmek.
Şu an tek derdimiz de buymuş gibi.
Kim şampiyon olmuşsa olmuş bize ne. Halimize bakalım. Dertlerimiz dağları aşmış.

cerasus
10.05.2016, 17:25
Cyzio ve poetricus hocalar ne yapiyorlar acaba.

Hürmetlerimi gönderiyorum.

Cengiz Çubukcu
10.05.2016, 17:46
Ben bjk şampiyon olmuş diye sevinen birini görmedim şahsen.
Şenol Güneş Trabzonspor'u Trabzonspor yapanlardan biridir. Saygı duyacaksın.
Sevmeyebilirsin. bjkye gitti diye kızabilirsin. Ben de kızıyorum.
Kişisel olarak ne düşünüyorsanız düşünün. Evet bjkye gitti şike yapan bir takıma gitti bazı yanlış söylemleri oldu. Bu onu bağlar. Beni hiç ilgilendirmez. Olmamış bu der susarım. Benim için çok önemli bir kriter olmasına karşın. Çünkü benim ona kredi sunacak haddim yok. Adam Şenol Güneş. Hami değil Lemi değil. İsteyen nefret de edebilir.
İsteyen hoca değil der. Türk futbolunun en büyük isimlerinden biri olduğu gerçeği değişmez.
Biz niye haddimizi bilmiyoruz gerçekten anlamıyorum.
Yaptığımız tek şey bizdeyken insanları yiyip yiyip kemirmek gittikten sonra arkalarından ya ağlayıp ya da sövmek.
Şu an tek derdimiz de buymuş gibi.
Kim şampiyon olmuşsa olmuş bize ne. Halimize bakalım. Dertlerimiz dağları aşmış.

Şenol Güneş içinden bizler için ne haliniz varsa görün demiyorsa ne olayım...

mustyde
10.05.2016, 19:25
yahu arkadaş buradaki taraftara sövecem en sonunda tamam he şenol güneş adam değil siz adamsınız. Her bjk galibiyeti sonrasıda gelip buraya laga luga yapmayın. Şenol hocanında kariyerindeki 2. teknik direktörlük şampiyonluğu hayırlı olsun. Ayrıca bjk ye şikeci damgasıda yanlış ulan adamlar teşvik vermiş sanki teşviği vermeyen kulüp yok. Düşmanımızın büyük oranda şikebahçe olması gerekirken iyi oynayıp hak ederek bu sene şampiyon olan beşiktaşa da sallamak ekşide orada burada taraftar profilimizle ilgili söylenenin "BİR KISIM" taraftar için haklı olduğunu ortaya koyuyor ne yazık ki.

ESER
10.05.2016, 22:13
Beşiktaş geçen sene 32. hafta itibariyle 29 gol yemiş bu sene 32 gol yemiş, daha fazla beraberliği var, hem bu takım Biliç'in takımı hem ne belli son 2 hafta yenilmeyeceği. Hem geçen yıl Liverpool'la oynadılar. Bursa'da niye şampiyon olamadı. Hem geçen sene BJK 3. olmuş 3 mü büyük 1 mi büyük banane banane hoca diil işte ıngaaaaa.

Aynen boyle bir zoraki kasma hali var.
Sunun takimina kondu ,bunun hazirina kondu seklindeki salvolara da hastayim.

Fatih Solmaz
10.05.2016, 22:50
hocam kızmıştım sana ama kalpten tebrikler.

Bayundur Han
10.05.2016, 23:19

Mademki burada İstanbul Takımlarının hocalarına övgüler dizmek serbest şöyle yapalım.....

Hepsi sağolsun varolsun..... Hepsine helal olsun.....

baslik zaten bu ya. Cek konuyu oyana buyana. Senol Gunesi kotuleyelimde gerisi bos.

sason
11.05.2016, 00:38
İşin en güzel tarafıda şu pislik fenere karşı alması.Adamlara bjk den daha çok Şenol Güneşin koyması koymuş :)

Orda burda ağlıyorlar.

Faik Yılmaz
11.05.2016, 08:18
Ziya Doğan Beşiktaş'ta yıllar boyu top oynadı....

Samet Aybaba'da......

Daha sonra ikiside Trabzonspor'a Teknik Direktör oldu....

İkiside kupa kazandırdı.....

Bir Allah'ın Beşiktaşlısı bu galibiyetlere sevinmedi....

Çünkü kupayı Trabzonspor aldı....

Oysa şimdi Beşiktaş kupa alıyor bazı Trabzonsporlular bayram ediyor....

Kusura bakmayın ama bu büyük takım taraftarının yapacağı iş değildir.....

Ha unutmadan Şenol Güneş bizden en son kovulduğunda ( içini rahatlatmak isteyenler istifa etti de diyebilir) 19 maçta sadece 6 galibiyet alarak kovulmuştu.... Siz belki unutmuş görünebilirsiniz ama ben unutmam......

duyurukcu
11.05.2016, 09:16

Hepsi sağolsun varolsun..... Hepsine helal olsun.....ersunu tebrik etmem, olmaması gereken ligde ki bir takımı federasyonun iteklemesiyle şampiyon !!! yaptığı için..2011 den sonra şikecilerin ehr türlü başarısı benim için yok hükmündedir.

TSelif
11.05.2016, 09:21
"Şenol hocayı" ayırarak yazıyorum ki onun hakkındaki düşüncelerimi yukarıda belirtmiştim..

Bjk şike yapan bir takım değil mi?
Kriterimiz ne mesela bir maçla şike yapılınca şike yapılmış olmuyor mu ? :)

Ben kendime, ŞENOL GÜNEŞ'in şike yapan bjk'ı çalıştırmasını hala yediremiyorum, aklım almıyor. Şenol hocanın o kirli düzenin içinde yeri yok.. BİTTİ.

Diyorum ya keşke bir mucize olsa bjk şampiyon olamasa ve Şenol hoca bize geri gelse :(

Adem Erdoğan
11.05.2016, 10:23
Şota
Fatih Tekke
Burak Yılmaz
Fernandao
Gomez

Şenol Güneş hocalığında gol krallığı yaşayanlar.

Mollasalihoğlu
11.05.2016, 13:38
Ersun Yanal'a ilişkin bir başlıkta "tebrik ederim müthiş futbol oynatıyor" yazsak, linç edilir miyiz acaba?

Sanki başlık "Trabzonspor" biz de sanki "tebrikler Şenol Güneş" demiyoruz da"oley bjk şampiyon oldu" diyoruz.

Her gün her gün aynı demagoji sıktı valla.

Külünkoğlu
11.05.2016, 15:04
Bir şeyi bir kez anlatırsınız, anlatamayabilirsiniz.
iki,
üç,
dört,
bundan sonrası art niyettir yada zeka geriliği söz konusudur.

Hayatının hiçbir döneminde Trabzonspor çizgisinden ayrılmamış insanlara adice "beşiktaş'ın şampiyonluğuna seviniyor" iftirası atanların yada imasında bulunanların haysiyeti ve şerefi olduğunu düşünmüyorum.
Bu mesajmı üzerine alınan varsa raporlayabilir bu yüzden ceza alırsamda memnuniyet duyarım.

Şenol Güneş bu şehrin yetiştirdiği en büyük markalardan bir tanesidir. Trabzonspor'un kazandığı kupalardan ne alın terini ne de parmak izlerini silebilirsiniz.

Bayundur Han
11.05.2016, 15:58
Bir şeyi bir kez anlatırsınız, anlatamayabilirsiniz.
iki,
üç,
dört,
bundan sonrası art niyettir yada zeka geriliği söz konusudur.

Hayatının hiçbir döneminde Trabzonspor çizgisinden ayrılmamış insanlara adice "beşiktaş'ın şampiyonluğuna seviniyor" iftirası atanların yada imasında bulunanların haysiyeti ve şerefi olduğunu düşünmüyorum.
Bu mesajmı üzerine alınan varsa raporlayabilir bu yüzden ceza alırsamda memnuniyet duyarım.

Şenol Güneş bu şehrin yetiştirdiği en büyük markalardan bir tanesidir. Trabzonspor'un kazandığı kupalardan ne alın terini ne de parmak izlerini silebilirsiniz.

+1, konuyu oraya buraya cekip guya birseyler yapilmaya calisiyor. Biz aptaliz ne dedigimizi bilmiyoruz. Senol Gunesin anasina avradina kufur etsek rahat edecekler. Tebrik etmek medeniyettir. Alin teriyle kazanmis bir sampiyonlugu var. Bizim usaktir seviyoruz basarili olmasini istiyoruz. Amerikaya gidip okuyan gencler gibi, basarili olsunlar isteriz, Amerikada basarili oldu diye kufurmu edelim? Doktor Mehmet Oz'le gurur duyuyoruz sovelimmi amerikada diye? neyse dahada yazmiyacaktim bu konuya yine yazdik. Son kez tebrik ediyorum Senol hocayi. Bir sonraki basarisinda bir kez daha tebrik icin girerim konuya.

Berkan
11.05.2016, 16:14
Birileri zannediyor ki Ünal Karaman, Hami Mandıralı, Şota vs. başka takımlarda başarılı olsa biz sevinmeyeceğiz. Yani kendi değerlerine bu kadar bok atan bu kadar çirkeflik yapan başka taraftar yoktur... Ayrıca siz Şenol Güneşe saygı duymasanızda bu ülkenin büyük çoğunluğu bu adamı seviyor buna istinaden gelip burada Trabzonspor'un efsanesine birilerinin gelip iftira atmasına izin vermemizi beklemeyin... Bari Milli takımı 3. yapmasına saygı duyun diyecem ama onun içinde ufak beyninizde kurduklarınızla çirkefleşirsiniz !!

mustyde
11.05.2016, 16:23
"Şenol hocayı" ayırarak yazıyorum ki onun hakkındaki düşüncelerimi yukarıda belirtmiştim..

Ben kendime, ŞENOL GÜNEŞ'in şike yapan bjk'ı çalıştırmasını hala yediremiyorum, aklım almıyor. Şenol hocanın o kirli düzenin içinde yeri yok.. BİTTİ.

Diyorum ya keşke bir mucize olsa bjk şampiyon olamasa ve Şenol hoca bize geri gelse :(

yahu şikeyi tüm bjk camiasımı yapıyor yoksa bi iki yönetici mi zorla bjk yi savundurma durumuna sokmayın bjk şb gibi şike yapan başkanını yada yöneticilerini destekledi mi ? hatta demirörenden en nefret eden kendi taraftar topluluğu ayrıca iho geçen sene bi maçta teşvik verse bizde mi şike yapmış bir spor kulübü olmuş olacağız yazık valla çok yazık bide siz kongre üyesisiniz :(

Yiğit Gayretli
11.05.2016, 16:31
Şu sıralar çok çok önceleri kutlamayı hak ettiği bir şampiyonluğu kutlamaya hazırlanıyor. Gerisi laf-ı güzaf ne yazık ki...

Bize de tebrik etmek ve özür dilemek düşüyor. Duramadık arkasında. Ve hatta yüzüstü ittik. O kadar.

Kırıldım mı? Evet. Kızdım mı? Evet. O kadar.

artvints
11.05.2016, 16:42
saniyesinde tolunay hocaya sarılan, şadri şener dedikodularına inanan bu camia değildi sanki. işine devam etmesin, gözümüzün önünden kaybolsun istiyorlardı. parayı severmiş, dünyadan da haberi yok bu insanların. parayı değil, emeğinin karşılığını almayı sever. verilen sözlerin tutulmasını ister. geldiğimde tek şartım oyuncular paralarını almak için bana gelmesin diyen bir adamın ne yapmaya çalıştığı çözemeyecek seviyede insanlar olmamız çok üzücü. kitap gibi adamdır. her şey kitabına, ideale uygun olsun ister. tabi insanlar görmek istediklerini görüyor. sorunlar temeliyle çözülsün istemiyorlar. o gitsin bu gelsin, onlar çok yedi biraz da biz yiyelim anlayışla gider bu camia.

TSelif
11.05.2016, 17:32
yahu şikeyi tüm bjk camiasımı yapıyor yoksa bi iki yönetici mi zorla bjk yi savundurma durumuna sokmayın bjk şb gibi şike yapan başkanını yada yöneticilerini destekledi mi ? hatta demirörenden en nefret eden kendi taraftar topluluğu ayrıca iho geçen sene bi maçta teşvik verse bizde mi şike yapmış bir spor kulübü olmuş olacağız yazık valla çok yazık bide siz kongre üyesisiniz :(

Kongre üyeliğim ile nasıl bi bağlantı kurdun sen yahu :D

Neyse yaşına veriyorum bu yorumunu ablası. Biraz daha büyümen lazım beni anlaman için :)

artvints
11.05.2016, 18:16
http://www.karadenizmanset.com/haber/1159/trabzonsporun-senol-gunesle-imtihani.html

ccd6167
11.05.2016, 19:59
Şikeci bjk ile şampiyon olmuşsun tebrikler. Son 2 aydır hakemlerden bahsetmiyorsunuz bu konuda da tebrik ederim. He saygı duyulacak kişilik misiniz evet. Şikeci bjk camiası size saygıda kusur etmeyecektir sayın hocam

bu ligde şampiyon olmak zor değil. ama şampiyon olmak için sende biliyporsun düzenin adamı olman lazımdı. Düzenin adamı oldun sonra şampiyon oldun. Tebrikler.

duyurukcu
12.05.2016, 09:41
Şenol Güneş, Socrates’in sorularını yanıtladı.
- BEŞİKTAŞ'A TRANSFERİ VE O AÇIKLAMA -
Trabzonluların bu transfere tepkisinin fazla olduğunu düşünmüyorum. Ta ki o basın toplantısında “Şampiyonluk görmedim” diyene kadar. Onlar öyle algıladılar, “2011’de olduk, nasıl görmedin?” dediler. Ama benim söylediğimle onların algıladığı arasında fark var; benim elime geçen bir kupa olmadı. Sadece bunu kastettim. Diğer yandan, 2010-2011 sezonunda da haksızlık olduğunu düşünüyorum. Bugün hukuken bazı gelişmeler yaşansa da düşüncem değişmedi. Dün neyse bugün de o...
- ŞİKE SÜRECİYLE İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? -
2011-2012 sezonunun sonuna play-off koydular. Ben mi koydum onu? Siz koydunuz. Şampiyonlar Ligi’ne girdik. İki günde bir maç yaptık. Anamız ağladı. Takım darmadağın oldu. Konu tazminatsa, onu da Trabzonspor’un alması lazım. Benim kafamı karıştırdın, yolladın Avrupa’ya, ben zarar ettim. Sen bana görev verdin, ben mi gittim oraya? Planlamam değişti. Madem düzen böyle, herkes hakkını arasın. Ben de tazminat davası açacağım.
Gelelim 3 Temmuz sürecine... Türkiye'nin hukuk devleti olduğunu söylüyoruz değil mi?
"Tape var" dediler, şimdi yokmuş diyorlar. "Suç unsuru var" dediler, şimdi yokmuş diyorlar. Şimdi de kumpas diyorlar. Bunlar aynı ülkede oluyor... Ortada bir ölü var birde katil...
Ölü gömüldü mü ? Hayır. Katil hapse girdi mi? Hayır.
Bunları temsili olarak söylüyorum. Yoksa sporla ilgili birinin hapiste ne işi var?
Kanun niye değişti? Ceza verilmesin diye. Orada herhangi bir Anadolu takımı olsa o kanun değişmezdi. Kanun ve hukukla bu kadar oynuyorsan, sen zaten hukuk devleti değilsin. Bunu kötülemek için söylemiyorum, hepimiz için diyorum. Cumhurbaşkanı, işçisi... Herkes için geçerli ‘bir’ kanun olsun ve buna göre birlikte yaşayalım.
Fenerbahçe hukuken aklansa da şüpheleri kafanızdan kaldırabilecek misiniz? Şimdi herkes “Fenerbahçe’ye haksızlık yapıldı”, Fenerbahçe de “Bak hukuken aklandım” diyor. Hukuken aklanmak, Türkiye’de iftihar meselesi değil artık. Siz bu topraklarda bir şekilde haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız, başkası haksızlığa uğradığında da bunu normal karşılarsınız. Şike süreci, futbolla ilgili bir olay değildir ve hiçbir şekilde aklanmayacak. Böyle aklanma olmaz. Hukukla aklanılmaz...

duyurukcu
12.05.2016, 09:52

yalnız şunu ayıralım renktaş bende seninle bjk nin şike yaptığı kanaatindeyim lakin Şenol Güneş o sürecte de bjknin şike yapmadığını bir hoca ve yöneticinin konuşmalarını gereksiz bulduğunu niyetin aşıldığını vb bişeyler söylemişti

duyurukcu
12.05.2016, 09:55
Şikeci bjk ile şampiyon olmuşsun tebrikler. Son 2 aydır hakemlerden bahsetmiyorsunuz bu konuda da tebrik ederim. He saygı duyulacak kişilik misiniz evet. Şikeci bjk camiası size saygıda kusur etmeyecektir sayın hocam

bu ligde şampiyon olmak zor değil. ama şampiyon olmak için sende biliyporsun düzenin adamı olman lazımdı. Düzenin adamı oldun sonra şampiyon oldun. Tebrikler.

düzenin adamı oldun şampiyon oldun dersen 2010-2011 şampiyonluğunu sende kabul etmiyorsun o zaman :)

TSelif
12.05.2016, 11:18
yalnız şunu ayıralım renktaş bende seninle bjk nin şike yaptığı kanaatindeyim lakin Şenol Güneş o sürecte de bjknin şike yapmadığını bir hoca ve yöneticinin konuşmalarını gereksiz bulduğunu niyetin aşıldığını vb bişeyler söylemişti

Şenol Güneş bjk şike yapmadı dedi diye şike yapmamış mı oldu..
Ben bu konuda netim. Şenol hocam benim canım ciğerim tamam ama bjk benim gözümde kirli ve Şenol hoca o kirli takımda tertemiz bir şampiyonluk aldı . Neden Şenol hocanın kendisi temiz.
Neyse inşallah yenilirler Osmanlı'ya da soluğu burda alır :D

duyurukcu
12.05.2016, 11:29
Şenol Güneş bjk şike yapmadı dedi diye şike yapmamış mı oldu..
Ben bu konuda netim. Şenol hocam benim canım ciğerim tamam ama bjk benim gözümde kirli ve Şenol hoca o kirli takımda tertemiz bir şampiyonluk aldı . Neden Şenol hocanın kendisi temiz.
Neyse inşallah yenilirler Osmanlı'ya da soluğu burda alır :D
şenol hocaya göre yapmamış olduğu için onun açısından bjk de çalışmasında sakınca yok diyorum..

TSelif
12.05.2016, 11:52
şenol hocaya göre yapmamış olduğu için onun açısından bjk de çalışmasında sakınca yok diyorum..

Kendisi sorun etmiyorsa bizi ilgilendirmez demek istiyorsan tamam.
Ama ne bileyim Şenol hoca bu ya Şenol hoca :)

r9emre
12.05.2016, 13:39
Senol Gunes de en az Besiktas kadar kirli ve kirli duzenin hizmetkari, net. Zeki insanin bu konu uzerine ekstra bir tartisma icine girmesi bile sacmaliktir.

Sibel
12.05.2016, 14:34
Oysa şimdi Beşiktaş kupa alıyor bazı Trabzonsporlular bayram ediyor....

... Faik abi bana bayram eden Trabzonsporlu gösterir misin?
Neden bir Trabzonsporlu bjk şampiyon oldu diye sevinsin?
İnsanlar fenere olanlar yüzünden sevindi benim gördüğüm. Ya da kişisel olarak Şenol Güneş tebrik ediliyor.
Bu ikisinden Trabzonsporlu bayram ediyor bjk için demek çok garip.
Hatta bunu söylemek ve öyle bir algı yaratmak hiç hoş değil.

Faik Yılmaz
12.05.2016, 14:51
Faik abi bana bayram eden Trabzonsporlu gösterir misin?
Neden bir Trabzonsporlu bjk şampiyon oldu diye sevinsin?
İnsanlar fenere olanlar yüzünden sevindi benim gördüğüm. Ya da kişisel olarak Şenol Güneş tebrik ediliyor.
Bu ikisinden Trabzonsporlu bayram ediyor bjk için demek çok garip.
Hatta bunu söylemek ve öyle bir algı yaratmak hiç hoş değil.

Kusura bakma ama Çok var Sibel.....

Burada da var.....Facete de var.....

Twitter da da var....

Trabzonsporlu olduğunu iddia edip Beşiktaş'ın galibiyetine için için sevinen Trabzonsporlular var....

Kimse kusura bakmasın Bmn'de Şenol Güneş'e olan sempatiden dolayı Beşiktaş'a karşı pozitif ayrımcılık yapılıyor....

Evet burada Şenol Güneş zırhıyla kaplı halde Beşiktaş övülüyor , reklamı yapılıyor hatta doğrudan değil dolaylıda olsa savunuluyor ( şike yaptı ama zararı bize dokunmadı filan )

Burada bizzat yaşadıım bir çifte standartıda paylaşayım :

Siteye üye olan bir Beşiktaşlıyı tesbit ettim......Bunuda hemen yazdım.....Ceza verilmedi..... Bir kaç başlığa yazdım yine ceza verilmedi... 3 gün sonra tekrar yazmak zorunda kaldım.... O gün ve ertesi gün yine ceza verilmedi....Sanırım 6.günün sonunda zorla ihraç ettiler adamı.....

6 gün hiç bir işlem yapılmadı bu Beşiktaşlı adama.....

Oysa Şenol Güneş'in aleyhine 2 satır yazı yazınca 10 dakika sonra hemen savunma mesajları geliyor nasıl oluyor ise..... O mesajımı muhtemelen görmediklerini idda edecek olan arkadaşlarım abilerim buradaki mesajları saniyesinde görüyor nedense....

( İlgili vatandaş ile neler yazdığımı Bmn Danıışma bölümünde bulabilirsiniz )

Yani açık ve aleni biçimde Bmn'de Beşiktaş korunuyor kollanıyor... Doğrudan değilse de dolaylı olarak..... Şenol Güneş öne atılıyor Beşiktaş reklamı yapılıyor....Bu yüzdendir ki Beşiktaşlılar bile buraya artık üye oluyor...... Hatta bize posta koyuyor....

mustyde
12.05.2016, 15:14
Kongre üyeliğim ile nasıl bi bağlantı kurdun sen yahu :D

Neyse yaşına veriyorum bu yorumunu ablası. Biraz daha büyümen lazım beni anlaman için :)

ihoya oy veren 1000 küsür üyelerden biriside sizsinizdir nede olsa iho süper adam yaaa ;) yaşıma veriyomuş ashdaghfashgfasd neyse şimdi bişey demiyeyim ceza alırım.

mustyde
12.05.2016, 15:14
Bu arada buradaki şenol hocaya sallayanlara allah akıl fikir versin ne diyeyim artık :(

Faik Yılmaz
12.05.2016, 15:22
Bu arada buradaki şenol hocaya sallayanlara allah akıl fikir versin ne diyeyim artık :(

Önce Allah( c.c.) ismini büyük harfle yazmayı öğren..... Sonra millete akıl dağıtırsın......

sason
12.05.2016, 15:44
az biraz delikanlı olur adam dediğin.Geçen sezon Bursa'daykende aynıydı bu adam.Şimdi yalandan Bjk seviliyor bahanesine sığınmak zaten ne kadar yanar , döner olduklarının kanıtı.Derdi Şenol Hoca olupta , değilmiş gibi yapmak., tebrikler gerçekten.Hayır yazdıklarıda duruyor.Bu nasıl aymazlık?

Sezon boyunca öyle Td, böyle Td , kovulacak, küfür yiyerek gönderilecek diyerek sezon sonu hala buralarda olmak , nasıl bir yüzdür anlayamıyorum.Ben olsam utancımdam bir daha bu siteye bile uğramam.

Allah kimseyi böyle duruma düşürmesin.......

TSelif
12.05.2016, 16:31
ihoya oy veren 1000 küsür üyelerden biriside sizsinizdir nede olsa iho süper adam yaaa ;) yaşıma veriyomuş ashdaghfashgfasd neyse şimdi bişey demiyeyim ceza alırım.

Ne o küfür mü edeceksin ?
Bu arada he he evet 1001. oy benim. Beyük başhan İhooo :D

efes61
12.05.2016, 17:12
az biraz delikanlı olur adam dediğin.Geçen sezon Bursa'daykende aynıydı bu adam.Şimdi yalandan Bjk seviliyor bahanesine sığınmak zaten ne kadar yanar , döner olduklarının kanıtı.Derdi Şenol Hoca olupta , değilmiş gibi yapmak., tebrikler gerçekten.Hayır yazdıklarıda duruyor.Bu nasıl aymazlık?

Sezon boyunca öyle Td, böyle Td , kovulacak, küfür yiyerek gönderilecek diyerek sezon sonu hala buralarda olmak , nasıl bir yüzdür anlayamıyorum.Ben olsam utancımdam bir daha bu siteye bile uğramam.

Allah kimseyi böyle duruma düşürmesin.......

Hakikaten adamların tüm derdi Şenol Güneş olmuş, kişisel kavgaya çevirmiş. Trabzon'a gelse hakaret ,Bursa'ya, koreye gitse aşağılama. Daha iğrenci bunu da "en kral Trabzonspor'lu benim" maskesi arkasına saklanarak yapıyor. Bir de utanmadan sıkılmadan milletin Trabzonspor'luluğunu sorguluyor. İçten içe neymişiz bilmiyorduk, kendisinden öğreniyoruz.

Sefillik, başka bir tanımı yok.

Adem Öztürk
12.05.2016, 17:23
Şenol hoca fazlasıyla sıradışı bir adamdan ibaret

r9emre
13.05.2016, 00:37
Sikeci Bjkliler su yuzeyine cikmis. Fenerbahce ne ise Besiktas odur. Senol Gunes'in artik en az Aziz Yildirim, Serdal Adali kadar kirli oldugu su goturmez bir gercektir. Fenerbahce ile Besiktas arasinda hic bir fark yok iken sadece kendi cani yandi diye Fenerbahce'ye karsi Bjk'yi tutan Trabzonsporlular zavallilardir. Trabzonsporluluk olgusu ve durusunu asla kavrayamamis olanlardir. Kirlenmeden 50 yil daha sampiyon yapilmacayacagimizi bilsek temiz kalmayi tercih ederiz. Burada Trabzonspor'un cani yandiysa Ibb'nin de temiz kalan futbolcularinin cani yandi, emekleri calindi. Fenerbahce karsisinda Besiktas'in sampiyonlugunu desteklemek nasil karaktersizliktir, bu takimi calistiran hocanin temiz oldugunu soylemek, degerlerini para ve unvan icin satan bu adami korumak, desteklemek nasil bir Trabzonsporluluktur. #2DakikaUtan

cerasus
13.05.2016, 01:28
Kimse siketasi savunmuyor burada. Sempatisi olani da yok.

Ancak Trabzonspor sampiyon olamiyorsa, Trabzonspor'un simgelerinden biri sampiyon olsun isterim.
Mesela Sota Hollanda'da oynarken, orada sampiyon olsun istedim.

Aynisi Senol Günes icin de gecerli.

Yillardir "o kadar iyi bir teknik direktör olsaydi, neden sadece Trabzonspor'da teknik direktörlük yapiyor" diyenler vardi. Simdi siketasi sampiyon yapiyor, ama yine de yaranamiyor kimseye.

Sonunda resmi olarak bir sampiyonluk yasayacak teknik direktör olarak. Eger bu sezon siketas sampiyonluk yolunda sike yapmis ise, haram olsun hepsine ancak bu söz konusu degilse, sampiyonlugu icin sevinmek en dogal hakkimiz. Sonucta o veya bu degil, Trabzonsporlu biri, Trabzonspor'un simgelerinden biri ve de kisilik olarak herkese örnek olabilecek biri sampiyon oluyor.

Sorun nerede burada?

Faik Yılmaz
13.05.2016, 09:24
Adam işi gücü bırakmış....

Şenol Güneş'in başlığından başka yere yazdığı yok.....

Takımın durumu umrunda değil....

Birde utanmadan benim Trabzonsporluluğumu ve nereye yazacağımı sorguluyor...

Yok o olsaymış yazmazmış filan....

Benim nereye ne şekilde yazacağım seni ilgilendirmez bu senin haddinde değil ayrıca....

Ha rezil olan birisi var ise Oda şikeci teknik direktörünü deli gibi savunan sonrada burada Trabzonsporlu olduğunu idda edenlerdir.....

Benimle şikeci takımın teknik direktörü için kavga edenlerdir.....

Mollasalihoğlu
13.05.2016, 09:49
Yillardir "o kadar iyi bir teknik direktör olsaydi, neden sadece Trabzonspor'da teknik direktörlügü yapiyor" diyenler vardi.

Olayın sosyolojik tespiti budur.

artvints
13.05.2016, 10:42
şu iki maçı kaybetse de rahat rahat sallasam diye düşünün var mıdır? :) burada en fazla ikinci olur diye yazılar hatırlıyorum. kalitesi çok tartışıldı zamanında. bjk'ye gitmese en fazla anadolu takımlarında çalışır diyecek arkadaşlar niye istanbul'a gitti demesinler bir zahmet. bjk'den sonra sırada gs var, orada da çalışır.merak etmeyin dönmez bir daha buralara.

Adem Akyüz'
13.05.2016, 11:10
Neyse, bu başlık sayesinde Trabzonsporlu olmadığımı öğrendim. Bu genç yaşta boşa çürütmüşüm ömrümü desene. Yazık oldu valla. Trabzonsporlu olmadığımı bilsem hiç ilgilenmezdim gerçekten bu takımla :)

Faik Yılmaz
13.05.2016, 11:32
Neyse, bu başlık sayesinde Trabzonsporlu olmadığımı öğrendim. Bu genç yaşta boşa çürütmüşüm ömrümü desene. Yazık oldu valla. Trabzonsporlu olmadığımı bilsem hiç ilgilenmezdim gerçekten bu takımla :)

Lafım sana değil Adem....

Bir çok arkadaşıma da değil....

Bu başlıktan başka yere yazmayıp kişileri putlaştıran bir kaç müptezel var onlara....

Faik Yılmaz
13.05.2016, 11:35
şu iki maçı kaybetse de rahat rahat sallasam diye düşünün var mıdır? :) burada en fazla ikinci olur diye yazılar hatırlıyorum. kalitesi çok tartışıldı zamanında. bjk'ye gitmese en fazla anadolu takımlarında çalışır diyecek arkadaşlar niye istanbul'a gitti demesinler bir zahmet. bjk'den sonra sırada gs var, orada da çalışır.merak etmeyin dönmez bir daha buralara.

Evet Ondaki mide ile Fenerde de çalışır......

Biliyoruz yakından tanıyan herkeste biliyor.....

Mollasalihoğlu
13.05.2016, 11:59

Bu sefer senaryo başka:

"hazır kadro"

artvints
13.05.2016, 12:05
Bu sefer senaryo başka:

"hazır kadro"

oyun yapısı değişmiş, kadro aynı olsa ne olur? atiba'nın yanından veli'nin çıkartılıp oğuzhan'ın koyulması ipucu vermeli. başka oyunlar oynanıyor. takım ruhu oturmuş doğru. oturmamış olsa bu kadro ile ilk senede şampiyonluk yaşamak mucize olurdu. kadro yapamıyor diyenler bursa'da kafası rahat yaptıklarına bakabilir. hadi hazır kadro alıyor olsun. en kötü kariyerini iyi yönetiyor denir. başarılı olacağı yere takıma gidiyordur.öyle değil de neyse.

sason
13.05.2016, 12:40
Hakikaten adamların tüm derdi Şenol Güneş olmuş, kişisel kavgaya çevirmiş. Trabzon'a gelse hakaret ,Bursa'ya, koreye gitse aşağılama. Daha iğrenci bunu da "en kral Trabzonspor'lu benim" maskesi arkasına saklanarak yapıyor. Bir de utanmadan sıkılmadan milletin Trabzonspor'luluğunu sorguluyor. İçten içe neymişiz bilmiyorduk, kendisinden öğreniyoruz.

Sefillik, başka bir tanımı yok.

8 yaşında çocuğa desem ki Bjk yi falan bahane yapma, Bjk den öncede yazdıklarında ortada zaten.Açık açık yalan söylüyorsun.Derdin Bjk değil, Şenol hoca, karşılığında bir şeyler söyler.Ne bileyim pardon der, özür diler.Yada adam gibi bir argüman sunar.

Bu zatın dediğine göre benimde başka yere yazmadığımdan dolayı utanmam gerekiyormuş :) Utanılacak nedene bak.Açık açık yalan söylemenin karşılığında ürettiği argümana bak. hahahhahahha.Hem yalancı , hem zeka küpü.:DBoşuna demiyorum bu toplumun değer yargıları böyle insanlar yetiştirdikçe bir halt olmaz diye.Adam yalan söylemek ile başka yere yazmamayı bir tutuyor.Tabiki doğal olarak böyle toplum ıslah olmaz.

Birde Şenol Güneşe iftira atmış şikeci Td diye.Nerde şike yapmış? 2010-2011 de mi acaba?Hem utanmaz hemde iftiracı, ben böyle ahlaksızlık görmedim.Bir insanın günahına girebilecek kadar terbiye almamış yahu.

Başka yerlere yazmıyorum, çünkü bu takım zaten Şenol Hocayı göderdiğinde bitti.Geriye kendi futbolcularına sabah akşam küfür eden, aşağılayan, futbol cahili adamlardan ibaret bir topluluk kaldı.Bu tip insanların olduğu topluluğunda olmakta istemiyorum.O kadar cahillerki Şenol Güneş Td değil diyorlardı.Şimdi fenerliler gibi ağzından köpükler saça saça bu forumda kin kusuyorlar kafalarına Şenol Hoca çakınca.Fenere koydukça buralar hopluyor. :)

Ha çok mu önemli?Çokta önemli değil.Buraya hala yazarak hem kendi kendilerini aşağılıyorlar, hem de komik oluyorlar :)

Bu tip insanlar oksijen israfı, başka bir şey değil.

Enes Coşkun
13.05.2016, 16:37
Profosyonel olmayı seçti,yakında şampiyonluk kupasını kaldıracak.

mustyde
13.05.2016, 16:58

Önce Allah( c.c.) ismini büyük harfle yazmayı öğren..... Sonra millete akıl dağıtırsın......

Şu yazdığında ciddiysen :( senle tartışmaya da gerek yok artık. Allah'ın adını caps lockun açıklığı veya kapalılığıyla sorgulamak. :alkış:

efes61
13.05.2016, 17:13
Lafım sana değil Adem....

Bir çok arkadaşıma da değil....

Bu başlıktan başka yere yazmayıp kişileri putlaştıran bir kaç müptezel var onlara....

8 yaşında çocuğa desem ki Bjk yi falan bahane yapma, Bjk den öncede yazdıklarında ortada zaten.Açık açık yalan söylüyorsun.Derdin Bjk değil, Şenol hoca, karşılığında bir şeyler söyler.Ne bileyim pardon der, özür diler.Yada adam gibi bir argüman sunar.

Bu zatın dediğine göre benimde başka yere yazmadığımdan dolayı utanmam gerekiyormuş :) Utanılacak nedene bak.Açık açık yalan söylemenin karşılığında ürettiği argümana bak. hahahhahahha.Hem yalancı , hem zeka küpü.:DBoşuna demiyorum bu toplumun değer yargıları böyle insanlar yetiştirdikçe bir halt olmaz diye.Adam yalan söylemek ile başka yere yazmamayı bir tutuyor.Tabiki doğal olarak böyle toplum ıslah olmaz.

Birde Şenol Güneşe iftira atmış şikeci Td diye.Nerde şike yapmış? 2010-2011 de mi acaba?Hem utanmaz hemde iftiracı, ben böyle ahlaksızlık görmedim.Bir insanın günahına girebilecek kadar terbiye almamış yahu.

Başka yerlere yazmıyorum, çünkü bu takım zaten Şenol Hocayı göderdiğinde bitti.Geriye kendi futbolcularına sabah akşam küfür eden, aşağılayan, futbol cahili adamlardan ibaret bir topluluk kaldı.Bu tip insanların olduğu topluluğunda olmakta istemiyorum.O kadar cahillerki Şenol Güneş Td değil diyorlardı.Şimdi fenerliler gibi ağzından köpükler saça saça bu forumda kin kusuyorlar kafalarına Şenol Hoca çakınca.Fenere koydukça buralar hopluyor. :)

Ha çok mu önemli?Çokta önemli değil.Buraya hala yazarak hem kendi kendilerini aşağılıyorlar, hem de komik oluyorlar :)

Bu tip insanlar oksijen israfı, başka bir şey değil.

laflar bana ve alıntıladığım sason'a.
Benim Trabzonspor'luluğuma laf edemezsin de, herkesinkini sen belirle.
hem ben istediğim yere yazarım de, hem biz buraya yazıyoruz diye sinirlen.
Bir de put mut tutturmuş, ilkokul çocukları gibi...

utanma arlanma için az biraz zeka mantık gerekli tabi.

Edit : Evet buradan başka yere yazmıyorum, okumuyorum çünkü takımımın camiasının ne çok iğrençlik barındırdığını daha fazla görmek istemiyorum. En seçme iğrençlerini burda bana hakaret etmeye çalışırken bulabildiğimden buraya yazıp stres atıyorum

Fatih Solmaz
13.05.2016, 19:38
ya faik yılmz ya sen ne biçim adamsın, utanman arlanman yok mu senin? artık efsane değil dediğim şenol güneş başlığında senin gibileri görmek rezillikten başka bir şey değil. şenol güneş sezonu göremeyecek dedin şampiyon yaptı takımı trabzonspor en güzel futbolunu hep onun zamanında oynadı. şenol güneş sadece fenerlilere koymamış şenol güneş yüzünden fener seviciliğine soyunanlara da koymuş anlaşılan. bence bir sakıncası yok iki güruha da koyabilir. aman faik sen üzerine alınma alınacak yüz yok sende nasılsa.

forsa61
13.05.2016, 22:47
senol gunes gibi adam zor bulur trabzon ve trabzonspor. onu da yok etmek için elinizden geleni yeterince yapıyorsunuz, cahil cesareti ile herseyi ben bilirim ayagı yaptıgınız için bilmem kac yılda ancak bir kere kafaya oynuyoruz. sonunda da mal bulmus magribi gibi kendimizi yiyerek tekrar basa donuyoruz.

vizyon, misyon, metod, sabır, sebat ve sonunda istikrarlı basarı. daha bastan kaybeden adamlara senol gunes ne yapsın be, hocaya yazık bi yerde.