PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 13:19
Şuanki olumsuz hava akşam üstü tekrar olumlu havaya dönecek tecrübelerimle buna adım gibi eminim...

Banada öyle geliyor ...

ozcan_asanoglu
Rubin'la anlaşıldı haberi mahsus da çıkarılmış olabilir menejerler tarafından. 'bakın iş ciddi bizim payımızı verin' babından..

Napoli
Lig tv Trabzonspor Kampında şimdi. canlı sanırım

Mustafa Önder
19.01.2010, 13:20
Of of yine korkulan olmak üzere.
İkinci devre tüm maçlar da yine Fatih sesleri..
Yine tatsızlıklar, yine kırıklıklar.

Alihan Ertürk
Şuanki olumsuz hava akşam üstü tekrar olumlu havaya dönecek tecrübelerimle buna adım gibi eminim...

Akşama kalmaz en fazla 2 saat sonra burası dün geceki gibi olur.

Eren Karaahmetoğlu

Aynı fikirdeyim...

The Ciks
Fatihin kulubuyle anlaşılmıştır...fatihin 3 yıl oynayabileceği ve oynatılabileceği tek kulup trabzondur...gundelik hezeyanlara kapılmayın...nasıl bizde gokhan gıttı teofılo geldı ...zenıtte net olarak taransferını yapacak ve fatıhı bıze verecek...az sakin...fatihe son dakıkada para tatlı gelipte rubine falanda gıtmez...3 yıl sureklı oynayacagı tek kulup bızız..zenıtle anlaşma haberının kaynagı unal karaman dır...ozellıkle unal ve senol hocaya atıp tutmayalım...bıraz mehmet topuz olayı gıbı cetrefılleşebılır hadıse...malum transferın dogasıda budur...sakin relaks cumaya kadar netlesır hersey...

Napoli
http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=ligradyo

Rasim YILMAZ
..................

erkankoc
19.01.2010, 13:21
ayrica tekke rusyadan ayrilmak isterken ne olduda zenite gitti..belkide ts den sonrs tek teklif rubindendi..

Celil Köse
Kaptan çıkıp bi açıklama yapsada ne olup bittiğini anlasak artık bıktık gına resmen geldi..

Eren Karaahmetoğlu

Canlı mı bu? Geçen de yapmadı mı Can Karyağdı Şenol Hoca'yla röportaj?

Ufuk Bayraktar61
Fatih neden açıklama yapsın ? Fatih ne yapabilir ki kulüpler arası bir mesele bu.Kulüpler anlaşsa Fatih 1000 kere gelir zaten.

Yönetim neden çıkıp doğru düzgün bir basın toplantısı düzenlemiyor ? Laf arasında muhabirle muhabbet edermiş gibi '' Problem çıkmazsa Fatih bizde '' diyor ? :rolleyes:

neden mi yönetim herşeyi Tekke'nin üzerine yıkıyor da ondan.

yönetim ne basın toplantısı yapacak, her zaman yapıyo da.ben 50 kere dinledim sadri başkanın ağzından transferle ilgili şeyleri. yok Fatih gelecek yok fatih kulubüyle anlaşacak yok fatih erkek tarafı yk fatih o yok fatih bu..ben yönetimden dinleyeceğim şeyleri dinledim..söylemedikleri yada söyleyemedikleri tek şey biz Fatihi istemiyoruz lafıdır..bunuda söylemiyorlar, biliyoruz...

fatih çıkıp dese ki, şimdiye kadar benle hiç bir görüşme olmadı...1 cümle ya 1 cümle çok mu

okg_53
Fatih gelsede artık hayır etmez.

ümit akyıldız
zaten fatih rubinle uzun zaman önce anlaşmıştı yönetim de bunu biliyodu ve taraftar tepkisinden çekindiği için fatih için uğraşıyomuş gibi göründü ama hepsi hayaldi bakın biz uğraştık fatih gelmedi durumuna getirmeye çalıstılar bundan once yaptıkları gibi fatihi günah keçisi yapmaya çalıstılar ünalın rusyaya gitmesi bile hikayeydi zenitli töneticilerle görüşmedi bile ünal sadece klupden yetkisiz biriyle görüşstü yoksa ünalın bu işleri beceremıcenı herkes iyi biliyo futbolculuguna lafım yok ama ünalın mevcut durumda bize faydalı olacagına basından berı ınanmıyorum yani lafın kısası fatih olayı tamamen hayal ürünüydü yönetimin kendini aklama polıtıkasydı

Bülent AKBULUT61
19.01.2010, 13:22
Malesef iş çığırından çıkıyor. SÜleyman Sofu, sana yönelik eleştirilere katılıyorum. Fatih'in aynı yakınları dün akşam bu iş bitti demiyor muydu? Bu sabah ne oldu da Rubin Kazan işi çıktı? Kulaktan dolma bilgilerle, yalan yanlış(bu bir deyimdir, yalan kısmına takılmayın) duyumlarla insanlara burada umut verildi.

Bunu genele yazıyorum, ayrıca şu çok şey biliyorum ama susuyorum işini de bırakın artık. Birşey biliyorsanız konuşunuz, ben konuşursam varyaaa olmasın artık.

Lütfen artık şunu duydum, bunu gördüm, kayınçom şöyle dedi, bacanak şöyle düşündü türü haberleri bırakalım. Bu saatten sonra yapılacak tek şey imza beklemek. Ya Trabzonspor'a ya da Rubin Kazan'a. Gerisi boş muhabbet.
tebrikler:alkış::alkış::alkış:

SDanışmaz
Medyatrabzona kukla herifler diyorsunuz da..

dün burda siz yazmadınız mı Fatih tamam diye ?

Yakın kaynaklardan aldığınız bilgiler bu doğrultuda değilmiydi ? Fakat bugün o yakın kaynaklar olayı yalanladı demediniz mi ?

Yani anlamıyorum.. varsa bir yakınlığınız,bilginiz bunlar sizde kalsın.. Dün Fatih'in halısaha da maçda olduğunu bilebilecek kadar yakınız imajı veriliyor burda, hatta konu bile açılıyor forumda '' FATİH TEKKE TS'DA '' diye.. şimdi ise olayı yalanlamakla kalmayıp yönetimi de taraftarın önüne atıyorsunuz.

Dün yönetim demedi mi F.Tekke'yi almaya çok yakınız diye? Fakat bugün yan çizmiyorlar mı?

Şimdi ise yönetim yan çizerek bütün olanlardan F.Tekke'yi sorumlu tutup taraftarın önüne atmıyor mu?

Napoli
Bırakılım Ondan bundan duyduklarımızı... dinleyelim belki şenol hoca fatih için birseyler soyler

Napoli

bilmıyorum radyodan dınlıyorum

fanatikdevri
TRT2 Spor haberlerinde Sadri Şener'in Fatih'le eskisi gibi olmayacak dediğini söyledi Barış Yurduseven.Yeni gelen futbolcu yüzünden tavır alması gerekmiyor.
Telefona çıkmıyormuş Fatih Tekke,Rubin ile görüşüyormuş.

arkası yarın

EROS87
19.01.2010, 13:23
Dünkü verilen bilgileri, başkan söylediği için buraya yazdık diyen arkadaşlar daha sonra ''anlaşıldığını 3-4 yerden teyet ettim'' demişti.
Şimdi de başkan yalan söylüyorsa bizim suçumu ne diyor.

smyrna
Bakalım ne dicek

cihatöztürk
trt spor haberlerınde fatih transferi askıya alınmış dedi

bizzat sadri şener sölemiş

telefonu kapalıymış fatihin ulaşılamıyomuş

can yurdsevermidir nedir oda ulaşamıyomuş fatihe....

AyhanPe
ayrica tekke rusyadan ayrilmak isterken ne olduda zenite gitti..belkide ts den sonrs tek teklif rubindendi..

bu forum resmi aciklama gelene kadar 3-4 kere daha boyut degistirir..aksama farkli haberler gelir ve yine sevinc seli olur burda..kimseyi suclamaya gerek yok..biraz daha ayaklarin yere basmasi gerekir ve bu konuda herkes kendinden sorumludur

Bekir
Fatih açıklama Nasıl yapsın??
Az önce arkadaş yazmış,Zenit konuşma yasağı koymuş..
Zenitin konuşma yasağı koyduğu sözleşmeli futbolcusu nasıl konuşma yapabilir ki??

metinbay61
süleyman sofu, recep abide dedi ama burda afs , metin abide bu transfer için bitti dedi. sadece recep ve süleyman abiye yalancı demek haksızlık . demek ortada dönen bir fırıldak var ki herkese bir bilgi gidiyor ancak yanlış bilgi
başkanımızıda yazalım oraya

EROS87
19.01.2010, 13:24
Bırakılım Ondan bundan duyduklarımızı... dinleyelim belki şenol hoca fatih için birseyler soyler

2-3 gece önceki röportajı bu.
Fatihe şimdii ıolursa şimdi olmazsa sezon sonu seni kadromuzda görmek istiyoruz dediğinde Fatihin de olur cevabını verdiğini söylediği röportaj.

erkankoc
19.01.2010, 13:25

fatih gelmezse dunyanin sonu degil..aliriz baskasini

Alihan Ertürk
neden mi yönetim herşeyi Tekke'nin üzerine yıkıyor da ondan.

yönetim ne basın toplantısı yapacak, her zaman yapıyo da.ben 50 kere dinledim sadri başkanın ağzından transferle ilgili şeyleri. yok Fatih gelecek yok fatih kulubüyle anlaşacak yok fatih erkek tarafı yk fatih o yok fatih bu..ben yönetimden dinleyeceğim şeyleri dinledim..söylemedikleri yada söyleyemedikleri tek şey biz Fatihi istemiyoruz lafıdır..bunuda söylemiyorlar, biliyoruz...

fatih çıkıp dese ki, şimdiye kadar benle hiç bir görüşme olmadı...1 cümle ya 1 cümle çok mu

Öyle röportaj yapmakla olmaz bu işler.

Alacaksın yönetimini yanına çıkacaksın medyanın karşısına açıklayacaksın tüm gerçekleri..

Fatih bizden biri o kendi gelecek diyorsun da onun gelmesi için ne yaptın onları anlat bakalım Sadri Şener .. ?

fanatikdevri
Bu yönetim ve başkana ne denir bilmiyorum.Nesrin Topkapı ruhu ölmedi yaşıyor,şavaşıyor.

DURAS
yönetim hatasıdır!
koskoca Trabzonspor yönetimi ve başkanı, bizim kadro planlamamızda fatihin yeri yoktur diye açıklama cesaretini gösteremedi. hal böyleyken de ne yapsa hatalıdır. bu hadisenin en vahim tarafı yukarıdaki yönetememe basiretsizliğidir. sn. şenerin potları artık boyu aştı maalesef, hala sabrediliyorsa sn. şenere, kendine olan krediden dolayıdır. ben böyle yanar döner yönetim istemiyorum, dik duramayan yönetim istemiyorum. yoksa tekke alınsa ne! alınmasa ne! kusura kalmasınlar biz böyle yönetildikçe 10 larca yıl daha şampiyonluk göremeyiz. bize ne teknik adam ne tekke, ne idari menejer lazım. bize yönetebilen yönetim lazım!!!
bu anlayış devam ettiği müddetçe 10 tane tekke gibi adam gelse, hemide yaşı 26 olan hiç bi şey olmaz!!

lazoli__61
şenol hocayı dinleyelim

Ufuk Bayraktar61
2-3 gece önceki röportajı bu.
Fatihe şimdii ıolursa şimdi olmazsa sezon sonu seni kadromuzda görmek istiyoruz dediğinde Fatihin de olur cevabını verdiğini söylediği röportaj.

evet..geçen ki roportaj

Cihad Varlı

Değil abi .

17.01.2010 tarihli o röportaj .

SEDAT
okuldan yeni geldim yok mu bi haber?

-Hayır en son senin bu avatrındaki gibi dalıcam önce şehre sonra kulübe tesislere herkesi kurtarıcam bu dertlerden az kaldı merak etmeyin:D

magicyattara
Şenol abi hazır mısın?:)

devilkid
Fatih açıklama Nasıl yapsın??
Az önce arkadaş yazmış,Zenit konuşma yasağı koymuş..
Zenitin konuşma yasağı koyduğu sözleşmeli futbolcusu nasıl konuşma yapabilir ki??

buna inanılabiliyorda başkanın soylediklerine niye inanılmıyor...(sahsına yonelik değil)

Emrah KabuL
19.01.2010, 13:26

Yakın kaynakcılar ulaşır.. Koskoca Ts yönetimi Fatih'e ulaşamıyor he.. kepazeliğe bak :)

Bekir
Vay be Yönetim Fatihe ulaşamıyormuş...

Resmi sözleşmeler imzalansın da,Şurada yönetime ağız tadıyla küfür edip cezamı alıyım....

mustafa08
vallah billaha biktim artik.. bu ne? cocuk oyuncagimi bu?
Artik Fatih gelse bile artik faydali olacagina pek inanmiyorum..
BENCE YÖNETIM FATIHI ALMAK ISTESEYDI COOOKTAN ALIRDI GIBIME GELIYOR. ALMAK ISTEMIYORLAR ISTE DALGA GECIYORLAR INSANLARLAN

vyno
Ne Fatih miş arkadaş kulüp bölündü nerdeyse

aaahmet61
telefona ulaşılamıyormuş.kilit cümle bu.demekki birisi birisini istemiyormuş.

Ufuk Bayraktar61
19.01.2010, 13:27

Alacaksın yönetimini yanına çıkacaksın medyanın karşısına açıklayacaksın tüm gerçekleri..

Fatih bizden biri o kendi gelecek diyorsun da onun gelmesi için ne yaptın onları anlat bakalım Sadri Şener .. ?

yaw ben farkındaysan yönetimi savunmuyorum. yönetimin her zaman yaptığı şey. bir kere de fatih bir şey söylesin çok mu ?

Ahmet Başkaya
Fatih Carsambaya kadar gelmiyecek. Kesin diyebilirim .

Haberlere inanmayin!

Zenitin Fatihi illahi satma gibi düsüncesi yok!

Fatihin pesinde iki takim var. Biri Rubin Kazan digeride biziz.

Yakin olan biziz, ama Zenit acele etmiyor cünki para sikintisi olmayan bir kulüp ve kim daha fazla verirse ona satma düsüncesinde.. Rubin kazan bizden 300.000 - 400.000 € civarinda bir fazladan rakam öderse.. Fatih bizim diyebilirim. Ama Eger Fatih icin 2 Milyon € verirlerse yada daha fazla, o zaman Fatih Rubin Kazanli. Biliyoruzki Ruslarin para sorunu yok.

Son kez uyarim.. Fatih yaz sezonu kadar Zenit'de kalma ihtimali'de var. Hersey paraya ve Fatihe bagli.. Fatih kalcam derse. kalir.. yoksa parayi veren düdügü calar.

En hakiki bilgiyi veren bu arkadaştı dün bazıları dövecekti bile arkadaşı bir özür borçluyuz sanırım ...

Ali Tunahan Güllü
Trtde başkan açıklamış fatih telefonları açmıyormuş forvet aldık diye tavır almış şimdi başkan ne yapsın buna?

Onur Şeref
19.01.2010, 13:28
Aç artık şu Telefonunu yeni gelin naz yapması gibi herkes naz yapıyor ve sorunda burdan çıkıyor zaten.Millet arıyor 2 gündür telefon kapalı böyle saçma birşey mi var? Senin çok istediğin(!) transferin için uğraşılıyor ama sana ulaşılmıyor yazık...

Ömer Aydın
Yilan hikayesi, bu olsa gerek... Ben bile biktim ya...

Ufuk Bayraktar61
Vay be Yönetim Fatihe ulaşamıyormuş...

Resmi sözleşmeler imzalansın da,Şurada yönetime ağız tadıyla küfür edip cezamı alıyım....

çoğunluk onu bekliyor...ben bu küfür işini akşama saklıyacağım iiçin üzgünüm:)

Süleyman Sofu
İnşaallah dediğiniz gibi olur benim umudum bitti.Artık bi haber gelirse siz bize haber verirsiniz o halde...

Ben herşeye rağmen Kenan Abinin sözüne inanıyorum.Ama siz hala bize sallamak istiyorsanız burun sallayın...

Recep yalancı Uğur yalancı Fatih Tekke yalancı Süleyman yalancı Kenan abi yalancı ama doğru konuşan sadece Sadri Şener bu mantıkla konuşsan ne yazar tartışsan ne yazar...

Adam yalanın babasını söylesin sora ihale bize kalsın.Madem yalan konuşmuyor çıksın anlatsınya Kaptanın nasıl gittiğini...

Dürüst yönetimmiş pehhhh hani nerde...

Cihad Varlı
Ben kafamda kurdum olayı . İşi Fatih'e attılar ve başardılar . Biz uğraşdık kendisi istemedi demeye getirdiler . Yerine Burak'ı alıp kapatırız transferi . Nasıl olsa Burak'a bonservis bedeli ödemeyeceğiz ya . Tükürdüğünü yalayacak yine başkan . Gökhan için 2 tane Burak eder demişti . Şimdi takıma katacak .

Bekir
19.01.2010, 13:29
buna inanılabiliyorda başkanın soylediklerine niye inanılmıyor...(sahsına yonelik değil)
Bir Kulubun transfer listesinde olan bir oyuncuya konuşma yasağı koymasından doğal ne olabilir ki:(
Şahsıma yönelik cevap vereyim,Ben bu yönetimin birçok yalanını gördüğüm İçin Söylediklerine fazla inanmıyorum...

bordo61
Trtde başkan açıklamış fatih telefonları açmıyormuş forvet aldık diye tavır almış şimdi başkan ne yapsın buna?

İlginç...!

Mert Oğuzlu61
gelecek, pozitif düşünün, gelecek....

4 şubata daha çoOok var :rolleyes:

Muhammed
Şaka mı bu arkadaş nasıl telefonu açmaz yahu.

zafer6161
resmen bizim gururmuzla oynuyorlar

SEDAT
19.01.2010, 13:30
http://pic1.resimupload.com/r1/thumb_435370098.gif (www.resimupload.com/ds435370098_atesedenkedi.html)

-Hayır en son dalıcam önce şehre sonra kulübe tesislere herkesi kurtarıcam bu dertlerden az kaldı
merak etmeyin:D

Samet KILIÇ

benim anlamadığım telefondan ulaşamıyorlarsa nerden anladılar tavır aldığını ??????

sinoplee
hiçbir spor sitelerinde böyle bi haber yok herkes biz gibi ne olduğunu anlamaya çalışıyor

Emrah KabuL

Peki hani burda yakın kaynakcılar diyor ya.. Fatih gelmek için elinden geleni yapıyor.. neler yapıyormuş bizde bilelim ?? bunlar neden anlatılmıyor ? Ben niye Fatih'in ağzından duyamıyorum bunları ?

Ayrıca Kolombiya'dan getirdiğin bir oyuncunun yüzüne karşı F.Tekke ulan tezahüratını yapan bir taraftar topluluğuna karşı , medyanın karşısına çıkıp Fatih'in bu takımda yeri yoktur açıklamasını yapmak ne kadar mantıklı ? Kaldı ki bu söylediğin de kesinliği olmayan birşey. duyum.. yakın kaynakcılar vs.

Ahmet Başkaya
Mehmet Said Çelik tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2931815#post2931815)
Fatih Carsambaya kadar gelmiyecek. Kesin diyebilirim .
Alıntı:
Mehmet Said Çelik tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2931583#post2931583)
Haberlere inanmayin!

Zenitin Fatihi illahi satma gibi düsüncesi yok!

Fatihin pesinde iki takim var. Biri Rubin Kazan digeride biziz.

Yakin olan biziz, ama Zenit acele etmiyor cünki para sikintisi olmayan bir kulüp ve kim daha fazla verirse ona satma düsüncesinde.. Rubin kazan bizden 300.000 - 400.000 € civarinda bir fazladan rakam öderse.. Fatih bizim diyebilirim. Ama Eger Fatih icin 2 Milyon € verirlerse yada daha fazla, o zaman Fatih Rubin Kazanli. Biliyoruzki Ruslarin para sorunu yok.

Son kez uyarim.. Fatih yaz sezonu kadar Zenit'de kalma ihtimali'de var. Hersey paraya ve Fatihe bagli.. Fatih kalcam derse. kalir.. yoksa parayi veren düdügü calar.

Bunları tekrarlamakta fayda var bu arkadaş şu an aktif mi ?

Ufuk Bayraktar61
İnşaallah dediğiniz gibi olur benim umudum bitti.Artık bi haber gelirse siz bize haber verirsiniz o halde...

Ben herşeye rağmen Kenan Abinin sözüne inanıyorum.Ama siz hala bize sallamak istiyorsanız burun sallayın...

Recep yalancı Uğur yalancı Fatih Tekke yalancı Süleyman yalancı Kenan abi yalancı ama doğru konuşan sadece Sadri Şener bu mantıkla konuşsan ne yazar tartışsan ne yazar...

Adam yalanın babasını söylesin sora ihale bize kalsın.Madem yalan konuşmuyor çıksın anlatsınya Kaptanın nasıl gittiğini...

hemen lafı başkana getirme, onun ne yaptıklarını burda herkes biliyor. fatihi istemediğini herkes biliyor..sorun, başkan fatihi istemezken o yukarda yazılan isimlerin Trabzonsporla anlaştığını aksettirenlerde..her şey burda kopuyor anlıyormusun..l

Alihan Ertürk
yaw ben farkındaysan yönetimi savunmuyorum. yönetimin her zaman yaptığı şey. bir kere de fatih bir şey söylesin çok mu ?

Farkındayım , zaten yönetimin savunulacak bir yanı kalmadı.

Ben de diyorum ki bugün BJK futbolcuları gibi toplu halde basın toplantısı düzenlesinler çıksınlar herşeyi açıklasınlar neden almıyorlar , kim yalan söylüyor Fatih mi kendilerimi ?

Fatih'e gelince Zenit yasak koymuş diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum.Ama şu durumda onun konuşması mantıklı olmaz bana göre.
O konuşunca yönetim Fatih'i suçluyor bildiğiniz gibi çünkü Fatih konuşunca doğru dürüst konuşuyor..

Reşit
başkanımızıda yazalım oraya
fırıldağı çeviren kim ki ?

Şenol Altunsoy
Şenol abi hazır mısın?:)

Murat hazırımda kime söveceğime karar veremedim biraz bekliyecem

erkankoc

dün söyledikleriniz neydi..? kenan beyler dün yalan söyledide bugunmu dogru söylüyo

Bekir
19.01.2010, 13:31
En hakiki bilgiyi veren bu arkadaştı dün bazıları dövecekti bile arkadaşı bir özür borçluyuz sanırım ...
Ahmet o arkadaş da Bizle Beraber Fatih Tekke haberi bekliyordu burada..
Kesin bilgisi olsa Gece 12:30'a kadar Can Karyağdıdan Fatih haberi bekler mi??

Şimdi de Fatih Trabzona sırt çevirmişe getiriyolar işi,Bakalım bu iş nereye varıcak....

Özkan Şentürk
19.01.2010, 13:31

:) yahu forvet alındıda Fatih'i kaleci olarak mı oynatmaya karar vermiş yönetim de Fatih darılmış :) Kargalar güler buna yaa. :)

ozcan_asanoglu
19.01.2010, 13:32
Fatih, forvet alındı diye niye tavır yapsın, tek forvet olarak mı oynıcaktı Trabzon'da. buna inanmıyorum ben.

Dlim söylemeye varmıyor ama..Başkan'a güvenemiyorum. belki, başkanın taa kolmbiyalara gitmesine, kendisiyle ilgili olarak da ağırdan alınmasına, halletsin gelsin gibi biz istemiyoruz o kadar istiyosa herşeyi halledip gelsin, nerdeyse bedava gelsin falan türü söylemlere bozulmuş olabilir.ki haksız da değil..

Erbay
http://pic1.resimupload.com/r1/thumb_435370098.gif (www.resimupload.com/ds435370098_atesedenkedi.html)

-Hayır en son dalıcam önce şehre sonra kulübe tesislere herkesi kurtarıcam bu dertlerden az kaldı
merak etmeyin:D

ççç ççç ççç Kafayı yedik hepberaber.

EROS87

Kimse burda Fatihe yalancı demiyor.
Ancak başkan konuşunca yalancı oluyor bu kadar haklı olan Fatih te çıksın açıklama yapsın .
Veya şöyle diyeyim ''Fatihe ulaşamıyoruz'' gibi birşey söylenmişse böyle bir yalan niye söylensin.
Yönetim, Fatih in çıkıp benim telefonum açıktı demesinden korkmuyormuydu da böyle bir yalan attı ortaya.

Alihan Ertürk
Telefonla ulaşamıyorsan yanına git öyle konuş .. Çok mu zor birşey ?

Yoksa koskoca başkan bir futbolcunun ayağına gidemez mi ?

Erdal DİLEK
köydedir fatih, cekmiyordur telefonu:cool:

matrix5782
hemen lafı başkana getirme, onun ne yaptıklarını burda herkes biliyor. fatihi istemediğini herkes biliyor..sorun, başkan fatihi istemezken o yukarda yazılan isimlerin Trabzonsporla anlaştığını aksettirenlerde..her şey burda kopuyor anlıyormusun..l

la konuşmayın yav bilip bilmedne yere başkan dahi açıkladı anlaştığımızı

aaahmet61
19.01.2010, 13:33
koskoca trabzonspor başkanı yalan söyler mi.bana inandırıcı gelmiyor.

Bekir
benim anlamadığım telefondan ulaşamıyorlarsa nerden anladılar tavır aldığını ??????
Çok zeki(?) yöneticilerimiz var,Her şeyi anlarlar...

Ahmet Başkaya
Ahmet o arkadaş da Bizle Beraber Fatih Tekke haberi bekliyordu burada..
Kesin bilgisi olsa Gece 12:30'a kadar Can Karyağdıdan Fatih haberi bekler mi??

Şimdi de Fatih Trabzona sırt çevirmişe getiriyolar işi,Bakalım bu iş nereye varıcak....

Ben dün sadece 1 kere girdim o yazıyı gördüm valla Bekir'im ..

Doğrudur ...

Emrah KabuL

Sadri Şener Trabzonspor Başkanı sıfatıyla yalan konuşursa ve bu da anlaşılırsa cezasını o çeker.. Başkan çıkıp anlatsın diyorsun da Fatih neden çıkıp ortaya adam gibi bir açıklama yapmıyor ? Neden sürekli Fatih'in yok amcaoğluna, yok ona buna dediklerini buraya yazarak doğru-yanlış milleti ona inandırıyoruz ?

KUTADGU
Bence dün de acele davranıp acele yazıyordunuz bugün de acele davranıp acele yazıyorsunuz.

Sabırlı olun.

Her şey netleşsin hele bir.

Önceden konuşmak insanı tahmin edilemeyecek yanlışlara götürür.

Muhammed
19.01.2010, 13:34
Fatih, forvet alındı diye niye tavır yapsın, tek forvet olarak mı oynıcaktı Trabzon'da. buna inanmıyorum ben.

Dlim söylemeye varmıyor ama..Başkan'a güvenemiyorum. belki, başkanın taa kolmbiyalara gitmesine, kendisiyle ilgili olarak da ağırdan alınmasına, halletsin gelsin gibi biz istemiyoruz o kadar istiyosa herşeyi halledip gelsin, nerdeyse bedava gelsin falan türü söylemlere bozulmuş olabilir.ki haksız da değil..

Yapma etme abi bunlar çocuk mu alınsın bozulsun yahu.

Cem Akyüz
Anlamadım ki bişey...Tekke'yi Rubin'e mi vermişler ne yapmışlar

Cihad Varlı
Şeytanın aklı bile ermez bu işe valla . :D

EROS87
19.01.2010, 13:35

Sizde sonra 3-4 yerden teyit ettiğinizi söylediniz.
Bu 3-4 yerde mi bilmiyordu Rubin olayını.

Gökçebey
At izi it izine karıştı resmen. Kime ne diyeceğimiz bilemez olduk. Öyle puslu bir hava var ki, kim oyun oynuyor, kim samimi anlamak imkansız.

Süleyman'a yapılan eleştirilere katılmıştım ama şöyle de bir durum var. Gerek Recep, gerek Süleyman buraya bilgi akışı sağlayabilmek için güvendikleri isimlerden haber alıyorlardı. Haberleri yanlış çıktı veya doğru çıktı. Artık mesele bu değil. Olayı kişiselleştirmenin bir anlamı yok.

Ben başkana bakıyorum artık. Sadri Şener dün akşam bu iş bitti dediyse, benim bu saatten sonra muhatabım O'dur. Şu şunu dedi bu bunu dedi geçti artık. Başkan konuştu.

Peki başkan ne kadar samimi? Ne bilelim bütün bunlar senaryo değil? Ne kadar güvenebiliriz artık.

Peki Fatih Tekke ne kadar samimi? Dün akşam kendisinin bile yakınları bu iş bitti dememiş miydi? Ne oldu da 12 saat geçmeden 180 derece dönüldü?

Peki taraftar ne kadar samimi? Fatih Tekke gelmezse kulübün kapısına kilit mi vuracağız? Fatih Tekke varsa Trabzonspor var, yoksa yok. Olay buna döndü. Olay daha da çok inatlaşmaya döndü. İnsanlar ben haklı çıkayım da ne olursa olsun diyor.

Olan da biz saf "çimenler"e oluyor.

"Bu kadar basit."

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar az önce recep kardeşle konuştum şuan ankarada iş icabı. dün yönetimin açıklamaları tamamen yalan FATİH TEKKE RUBİN KAZANLA KESİN OLARAK ANLAŞTI BU İŞ BİTTİ DEDİ. yönetim palavra atmaktan başka birşey yapmamış sezon boyunca. recep kardeşime ben şahsen inanıyorum direk tekke ile bağlantısı olan bir isnsan. zaten yönetim almak istemiyordu. şimdi yönetimi iyi dileklerini sunmak isteyen sunabilir.
hele bir yönetim acıklasın ondan yönetime en iyi dileklerimle dalarım rengimide solarım giderim dönup arkama bile bakmam

Ufuk Bayraktar61

başkan ve yanındakiler fatihi almıcaklar bilmiyor olabilirsiniz ama almıyacaklar..sezon sonuda almıcaklar..adam gelip kulubün kapısında da olsa almayacaklar. bu kadar net !! fatih olurda alınırsa bugün yada 5 sene sonra özelden bana ulaş..sana tsclubdan kupa alıp yollıcam..kargosu da benden..

gidiyorum akşam görüşmek üzere..ben gelmeden cezalarınızı almayın haaa

Onur Şeref

Alihan çıkış yolu arama.Transferi istiyorsan açıcaksın telefonunu bu bukadar basit.Çocuk oyuncağımı bu.Yeni gelin gibi naz yapmalar.

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 13:36

Yahu bir yönetimin futbolcunun telefonuna ulaşamıyoruz demesi bile komik zaten Alihan ... ;)

Ben ilk kez böyle bir şey duyuyorum :D ...

Denis uçaktan kaçmıştı hatırlıyor musun :) ...

Yine bizim yönetim :) ...

Rusya'ya git dükkan kapalı , burda anlaştık Fatih'in tel kapalı ...

Alayı yalan ... Madem ulaşamıyorsun bekle biraz 2 gün sonra söyle aldık diye acelen ne ...

Daha Fatih'le konuşmadan Fatih büyük ölçüde bizde demenin mantığı ne ? ...

aaahmet61
başkanın telefonuna 2 gün çıkmayan fatih tekke haberine yorum yazılması gayet normaldir.

Şenol Altunsoy
Bence dün de acele davranıp acele yazıyordunuz bugün de acele davranıp acele yazıyorsunuz.

Sabırlı olun.

Her şey netleşsin hele bir.

Önceden konuşmak insanı tahmin edilemeyecek yanlışlara götürür.

En iyi yorum bu işte.Bekleyelim biraz bende kime söveceğimi anlayım ceza alacam bari yanlış birine sövmeyeyim

Bekir
Yahu isterse 10 yerden teyit etsin..
Dün Başkan demedi mi Fatih Geliyor diye??
Dün her şey tamamdı Sonradan sorun oldu;
Dün Haber verenlere sallayanların mantığı ney??

Celal Demir
19.01.2010, 13:37
Başkan Fatih tekke iyi bir golcü ama bizim bütçemiz onu almaya yetmez bubu kendi klübüyle çözecek demedimi. ondan sonra aynı başkan taaaaa dünyanın öbür ucuna gidip bütçesi yokken! 3 küsür milyon eurolara topçu almadımı yanlış anlaşılmasın ben teonun kalitesiz olduğunu demiyorum oparayı eder tabiki ama yönetimin bizi kandırmasınada seyircimi kalalım yani bunumu istiyorlar bizden...

Samet Berber
Fatih Tekke'den açıklama bekliyorum !

matrix5782

dün söylediklemin arkasındayım

zenitle anlaştık fatihten haberim yok

yarın sabah yapılacak hertürlü olumlu olumsuz gelişmelere hazırlıklı olun

dün yaptığım açıklamalar

evet 3-4 yerden onaylattım bunların 1 i yönetimden

zenitle anlaştık dediler.

Samet İslamoğlu
19.01.2010, 13:38
Ben kafamda kurdum olayı . İşi Fatih'e attılar ve başardılar . Biz uğraşdık kendisi istemedi demeye getirdiler . Yerine Burak'ı alıp kapatırız transferi . Nasıl olsa Burak'a bonservis bedeli ödemeyeceğiz ya . Tükürdüğünü yalayacak yine başkan . Gökhan için 2 tane Burak eder demişti . Şimdi takıma katacak .

Peki böyle bir durumda sen Fatih'in yerinde olsan çıkıp benim telefonum açık ulaşmak isteyen ulaşır demezmisin?Bu kadar sevgiyi senin kabahatin olmayan bişiden dolayı kaybetmek istermisin?Değil sen 10milyon kişi olsa 10milyonuda aynısını yapar.Yani eğer böyle bi durum varsa Fatih'in çıkıp açıklama yapması gerekir.Yapmıyorsa eğer demekki cidden çıkmıyor telefonlara.Fatih Tekke'yi inanılmaz derecede seviyorum ama olaylara bu kadar basit bakmamak lazım..

erkankoc
cikmadan bir kelime edeyim son olarak..

tekke gelsede zarari olacak artik gelmesede zarari olacak...bu olayi bukadar abartan bizlerinde cok sucu var..(örnek havaalani teo)

kazanan futbolcular ve yonetim degilde trabzonsporum olsun dileklerimle ,görüsmek uzere

devilkid
başkan özel bir şey çıkmassa demişti...demek ki özel bir şey çıktı...konuşan hep başkan..artık fatihin de konuşması lazım...

Orhan Aydın
O telefon meselesine inanılması enteresan...

Alihan Ertürk
Alihan çıkış yolu arama.Transferi istiyorsan açıcaksın telefonunu bu bukadar basit.Çocuk oyuncağımı bu.Yeni gelin gibi naz yapmalar.

Yönetim kaç aydır naz yapıyor Fatih'i almamak için ?

Çocuk oyuncağı mı bu koskoca adamlar naz yaparmı hiiiç .. Tamam baştan sona kadar Fatih suçlu hepimizi kandırdı , bize gelmek istiyorum derken yönetime istemediğini söyledi bütün taraftarlarla dalga geçti.

Tamam mı bunu mu duymak istiyordunuz ?

Onur Şeref
19.01.2010, 13:39
Başkan Fatih tekke iyi bir golcü ama bizim bütçemiz onu almaya yetmez bubu kendi klübüyle çözecek demedimi. ondan sonra aynı başkan taaaaa dünyanın öbür ucuna gidip bütçesi yokken! 3 küsür milyon eurolara topçu almadımı yanlış anlaşılmasın ben teonun kalitesiz olduğunu demiyorum oparayı eder tabiki ama yönetimin bizi kandırmasınada seyircimi kalalım yani bunumu istiyorlar bizden...

24 yaşındaki adama peşin 1 milyon Euro + 2 milyon Euro taksitle ödemek mi mantıklı yoksa kontratı 6 ay sonra bitecek 32 yaşındaki adama 2 milyon Euro ödemek mi mantıklı?

EROS87
Yahu isterse 10 yerden teyit etsin..
Dün Başkan demedi mi Fatih Geliyor diye??
Dün her şey tamamdı Sonradan sorun oldu;
Dün Haber verenlere sallayanların mantığı ney??

Dün başkan özel durumlar olmadığı takdirde transferin biteceğini söylemişti.
Ancak burdaki arkdaşlar 1.5 milyon euroya anlaştığımızı ve bunları söylerken de başkan böyle böyle dedi diye söylemediler.
Ancak bugün tranferin olmadığını görüncede ''dün başkan açıklamıştı''ya getiriyorlar.

Cihad Varlı
Fatih Tekke'den açıklama bekliyorum !

Fatih Zenit'in sözleşmeli oyuncusu ve Zenit tarafından kendisine verilen bir konuşma yasağı var .

Külünkoğlu
En iyi yorum bu işte.Bekleyelim biraz bende kime söveceğimi anlayım ceza alacam bari yanlış birine sövmeyeyim
48 yaşındasın, sen en iyisi hiç kimseye sövme abi...

Bekir
başkanın telefonuna 2 gün çıkmayan fatih tekke haberine yorum yazılması gayet normaldir.
Evet ya Fatih çok yanlış yapmış..
Msn'de de Engellemiş Başkanı,Facebooktan bile silmiş...

Allah aşkına Bırakın şu telefon olayını,Bir Başkan Aynı il sınırları içerisinde anlaştık dediği Futbolcuya ulaşamıyorsa İntihar etsin...
Ve bu başkan Futbolcu almak için 4-5 Kişilik heyetle 50 saat yolculuk yapan bir başkan ise Hiç de inandırıcı gelmiyor...

vyno
19.01.2010, 13:40
Peki böyle bir durumda sen Fatih'in yerinde olsan çıkıp benim telefonum açık ulaşmak isteyen ulaşır demezmisin?Bu kadar sevgiyi senin kabahatin olmayan bişiden dolayı kaybetmek istermisin?Değil sen 10milyon kişi olsa 10milyonuda aynısını yapar.Yani eğer böyle bi durum varsa Fatih'in çıkıp açıklama yapması gerekir.Yapmıyorsa eğer demekki cidden çıkmıyor telefonlara.Fatih Tekke'yi inanılmaz derecede seviyorum ama olaylara bu kadar basit bakmamak lazım..

:alkış::alkış:

Onur Şeref
Yönetim kaç aydır naz yapıyor Fatih'i almamak için ?

Çocuk oyuncağı mı bu koskoca adamlar naz yaparmı hiiiç .. Tamam baştan sona kadar Fatih suçlu hepimizi kandırdı , bize gelmek istiyorum derken yönetime istemediğini söyledi bütün taraftarlarla dalga geçti.

Tamam mı bunu mu duymak istiyordunuz ?

Alihan o zaman çıkıp konuşucaksın.

Başkan çıkıp konuşuyor büyük birşey olmazsa anlaştık diyor ama Fatihten ses seda yok.

Konuşmayıp,kendini ifade etmediğin zaman haksızsındır.

Alihan Ertürk
Başkan Gutierrez'i telefonla mı transfer etmiş de Fatih'in telefonu kapalı diyor ?

eminbayram
Kendimizi komik duruma düşürüyoruz..

anth
Hiçbir şahıs Trabzonspor'dan üstündeğildir. Ne Fatih Tekke ne Sadri Şener ne de SH... Koca koca adamlar çıkmış utanmadan sıkılmadan 1.5 senedir yalan söylüyor... Ahmet Ağaoğlu'nu yönetime aldırmayan adam, Fatih Tekke'yi istemeyen adam değil mi? Başkan Ahmet Ağaoğlu'na ylan söylediyse düşünün kimlere yalan söyleyemez...

Bu transfer olsun yada olmasın... Trabzonspor'un gelecek yıl naklen yayın gelirleri iki katına çıkmışken... Bu insanların bu kulubun başında olmasını istemiyorum...

Taraftar takıma sahip çıkacak... Özellikle Teo ve Umut'a ... Kaçan golden sonra "Yönetim istifa" yerine "Fatih Tekke" bağırmak en büyük hata olur...

Etem Güner
19.01.2010, 13:41
arkadaşlar ben başkanın ve yönetimin yalancı olduğunu ersun yanal zamanında anladım ersun hocayı 3 defa göndermeye kalkmışlar başkana soruyor spor haberi yapan arkadaşlar başkanın ersun yanal ile yollarınızı ayıracakmışsınız doğrumu başkan bırakın ersun yanaldan ayrılmayı önümüzdeki yılın proğramını hangi futbolcuları alacağımızı kararlaştırdık dedi 1 ay içerisinde ersun gitti şimdi o molla bu kapıdan giremez dediler niyet belli fatihle anlaştık kulübü ile sorunları hallediyoruz ve fatih tekke rubin kazanda oldu başkana slmlar siz bu kafayla aralık ayına kadar gidersiniz ve sonra görüşürüz şimdi bmn yöneticilerinde ricamız artık bu başlığı lütfen kapatınız ben ve benim gibi düşünen bütün trabzonspor taraftarlarını daha fazla üzmeyin saygı ve sevgilerimle

Uğur Ö.
Menajarede mi ulaşılamıyor.Profosyanel bir futbolcu nazmı yapar dünya futbol piyasasına görülmemiş bir olay :)

macuka
Enteresan,
Burda bazi arkadaslar bilgi verince onceden ogreniyorduk diye seviniyorduk... Ama arkadaslar kimseyi suclamaya hakkimiz yok burda,
Adam yonetici tanir sorar ona, o bir seyler soyler, o da onu buraya yazar... Yonetici de baskan a sormustur buyuk ihtimal..
Baskan in bile bu is bitti diye aciklayip geri dondugu bir iste, size haber iletenleri, elciyi, suclamak niye...

olaki adam palavra yazdi...
Eeee ne olmus, herkes dogrucu Davut mu? Herkes dogru olsa, forumda degil cami de bulusuyor olurduk...

EROS87

dün yaptığım açıklamalar

E Zenitle anlaştıysak, bu saatten sonra ne diye yönetime saldırılıyor.
Demek ki Fatihle anlaşılamamış, oda gitmiş Rubine.
Olay bu yani.

Celal Demir
başkan özel bir şey çıkmassa demişti...demek ki özel bir şey çıktı...konuşan hep başkan..artık fatihin de konuşması lazım...

konuşamaz çünkü zenit konuşma yasağı getirdi futbolcuya onun için basına açıklama yapamıyordur.

Süleyman Sofu
Sadri Şener Trabzonspor Başkanı sıfatıyla yalan konuşursa ve bu da anlaşılırsa cezasını o çeker.. Başkan çıkıp anlatsın diyorsun da Fatih neden çıkıp ortaya adam gibi bir açıklama yapmıyor ? Neden sürekli Fatih'in yok amcaoğluna, yok ona buna dediklerini buraya yazarak doğru-yanlış milleti ona inandırıyoruz ?

Fatih Tekke bir kulübün sözleşmeli oyuncusu olduğu için ve kendisine uygulanan konuşma yasağı sebebiyle konuşmuyor.Bunu çoğu kişi yazdı ama anlamamakta ısrar ediliyor.Bir kulüp başkanı çıkıp biz Zenitle anlaştık diyorsa ve bu kulübü tarafından oyuncusuna yalanlanıyorsa üstüne üstlük bu konuda sakın beyanat verme diye bir uyarı yapılıyorsa kusura bakma ama bunun aksini yapmak zordur hemşerim...

Bu yüzdende gerekli bilgileri yakınları aracılığıyla almak zorunda kalıyoruz.Ama yönetimin atıyor gibi gösterdiği adımlar herkesi ters köşe yaptı malesef...

Külünkoğlu
Neden kimsenin aklına Fatih Tekke'nin düşünmek için süre istediği gelmiyor.

Fatih Tekke'nin bu transfer karşılığında yapacağı fedakarlığı kaçımız biliyoruz ?

magicyattara
Murat hazırımda kime söveceğime karar veremedim biraz bekliyecem

ççç çeçeçe

Cem Akyüz
19.01.2010, 13:42
Tekke çık konuş Kaptan seni günah keçisi ilan etmeye çalışıyolar

SEDAT

-ya şenol abi sen yapma bari abi sövmek felan ..tamam bizde yapıyoruz ama burda yapma bari:)

Bekir
Dün başkan özel durumlar olmadığı takdirde transferin biteceğini söylemişti.
Ancak burdaki arkdaşlar 1.5 milyon euroya anlaştığımızı ve bunları söylerken de başkan böyle böyle dedi diye söylemediler.
Ancak bugün tranferin olmadığını görüncede ''dün başkan açıklamıştı''ya getiriyorlar.
Dün başkan da açıkladı Diyorlar,Evet burası böyle..
Başkan açıkladıktan sonra Fatihin yakınları da dahil herkes Bu olaya inanmış durumdadır...
Bu arkadaşlar yalan söylediyse,Yönetim de yalan söyledi....
Özel durumların ne olduğunu da açıklasaymı ya Başkan..
Daha önce Özel olarak Hh faktörü vardı onu mu kastediyor yoksa??

Ayhan Yüksek
Fatihim,çık ve konuş aydınlat herkesi del şu Zenit yasağını yoksa ihaleyi sana bırakmaya çalışanlar amaçlarına ulaşmak üzere.

Samet Berber
Ne yasağı yahu yasak mı kaldı ?

Koskoca Trabzonspor karıştı !

yabadallah

dün yaptığım açıklamalar

Yahu biraz insaf arkadaslar, buradaki bir bkac arkadasimiz kendi iliskilerinde bize haber verneye calisiyorlar , onu bunu ariyorlar ki bizde bir seyler ogrenelim..
Istemeyen okumaz , sonradan sen boyle dedin o boyle dedi... sanki millet bile bile yanlis soyluyor..

Bu transfer firildaga dondu her an hersye degisiyor...
bize bilgi veren arkadaslari elestirenler okumayiversin olsun bitsin ...

devilkid
19.01.2010, 13:43
konuşamaz çünkü zenit konuşma yasağı getirdi futbolcuya onun için basına açıklama yapamıyordur.

konuşmak isteyen konusur...menajeri konuşur..

Cihad Varlı
Ne yasağı yahu yasak mı kaldı ?

Koskoca Trabzonspor karıştı !

Elin Rus'u ne tanır Trabzonspor'u ?

Mustafa Yılmaz.20
24 yaşındaki adama peşin 1 milyon Euro + 2 milyon Euro taksitle ödemek mi mantıklı yoksa kontratı 6 ay sonra bitecek 32 yaşındaki adama 2 milyon Euro ödemek mi mantıklı?
Bencede ilk seçenek daha mantıklı.Ayrıca euro değil, dolar olması lazım

Arkadaşın son 2 sayfadaki tüm yorumlarının altına imzamı atıyorum

Emrah KabuL
Sadri Şener şimdi göz göre göre .. Fatih'e ulaşamıyoruz yalanını neden söylesin ? Fatih'de çıkıp diyemez mi hayır ben hiç aranmadım öyle birşey yok.. Yani koskoca Trabzonspor başkanının bile bile yalan söliyebileceğini de kendinize inandırıyorsanız.. ne desek boş.. Çok tehlikeli bir taraftar topluluğumuz var maşallah ne diyelim.

ümit akyıldız
zaten başkan özle birseş çıkmassa derken özel bişeyin çıkacağını net bir şekilde ima etmişti bu ttransferin olmayacağını iyi biliyodu başkan sadece taraftara karşı sorumlulugunu yerine getirmiş gibi görünmek için bu transfer ğalavrasını uydurdular

MaNiaC61
19.01.2010, 13:44
saat 14:00 te futbol gündemi var ligtv de..elbet oraya bağlanır can karyağdı..

irfanb
Iki sene koskoca Trabzonspor oyaladi Fatih`i.
Iki gün de Fatih oyalasin yöneticileri .
Men dakke dukka.

zafer6161
şadri şener,,,aramızda çok ufak ve önemli olmayan sorunlar kaldı,bunları halledecğiz

ufak ve önemli olmayan sorun buysa daha büyük sorunu düşünemiyorum

MaNiaC61
sayıp sövmekten bahsedenler saçmalamayın..
trabzonsporu hepimiz çok seviyoruz ama bir transfer olmadı diye sayıp sövmek bize yakışmaz..
beşiktaş nihatı 5 milyon euroya sattığı halde 7,5 milyona euroya geri aldı adamın şimdiki hali ortada aynı durum fatihte olmayacağının bi garantisi var mı?
yorum yazmak ayrı şey saçmalamak ayrı..yönetim hata yapar eleştrirsin karşısında durursun her yerde muhalefet olursun ama bunun için kendini kahretmen, sanki karşında küçücük çocuk var gibi azarlaman, küfür etmen yanlış..
sizden ricam sağduyulu olun biraz..
yönetimler gelir gider, fatihler gelir gider kalıcı olan trabzonspordur..kimsenin bu kulüp üzerinden prim yapmasına müsade etmeyin..
ben sizin yanınızdayım ta ki küfür edilene kadar..
küfür eden acizdir..bu söylemlerinizden derhal vazgeçin..çağdışılık yapmayın..
elinizden gelse döveceksinzi demekki yönetimi..
ogünü arabanın içinde döven aynı zihniyetti demekki..
rica ediyorum saçmalamayın artık..
tekrar söylüyorum yönetimin feci halde karşısındayım ama kimsenin kafasına silah dayamadılar sandıkla geldiler sandıkla giderler..

Bülent AKBULUT61
helal olsun yönetim ve başkan en sonunda taraftarı ikiye böldunuz kaçmayın bekleyin az kaldı hesap vermeye başlıyacağız yakında akrabada oluruz sizlerle.

lazkopatfaroz

euro değil kardeşim dolar. 3 mılyon dolar. 1 mılyon doları peşin

Ahmet Başkaya

Fatih Tekke'nin bu transfer karşılığında yapacağı fedakarlığı kaçımız biliyoruz ?

Doğru diyor Metin Abi ...

Bir de şu açıdan yönelsek olaya ...

Hemen asıp kesmeyelim ...

İki tarafı da ...

Şenol Altunsoy
19.01.2010, 13:45
48 yaşındasın, sen en iyisi hiç kimseye sövme abi...

Hatırlatmana teşekkür ederim Metin geçen gün söz verdim burada 48 yaşımı da ayrıca vurgulamıştım o yazımda

Mehmet Fırat
Sadri Şener şimdi göz göre göre .. Fatih'e ulaşamıyoruz yalanını neden söylesin ? Fatih'de çıkıp diyemez mi hayır ben hiç aranmadım öyle birşey yok.. Yani koskoca Trabzonspor başkanının bile bile yalan söliyebileceğini de kendinize inandırıyorsanız.. ne desek boş.. Çok tehlikeli bir taraftar topluluğumuz var maşallah ne diyelim.

Yapmadığı bir şey olsa haklısın.

Onur Şeref
euro değil kardeşim dolar. 3 mılyon dolar. 1 mılyon doları peşin

Tamam işte her neyse.Öyle hatırlıyordum öyle yazdım.

Samet Berber
Elin Rus'u ne tanır Trabzonspor'u ?
Rus tanısa ne olur tanımasa ne olur .

Fatih çıkıp konuşacak , ayrılmıyor mu zaten Zenit'ten.

İhale Fatih Tekke'ye kalır bu iş böyle giderse.

Cem Akyüz
Resmen Fatih'i günah keçisi ilan etme kampanyası başlatılmış burada..Tekke mutlaka konuş Kaptan bütün gerçekleri söyle

lazkopatfaroz
Iki sene koskoca Trabzonspor oyaladi Fatih`i.
Iki gün de Fatih oyalasin yöneticileri .
Men dakke dukka.

2 senedir Fatih boşta değildi yalnız.

devilkid
19.01.2010, 13:46
olmaz bu kadar..yıllarca klube hizmet etmiş adını tesislere vermiş başkana yalancı lafını soyletecek kadar bağlanılmış...

lazkopatfaroz
19.01.2010, 13:47
Tamam işte her neyse.Öyle hatırlıyordum öyle yazdım.

Euro daha fazla TL yapıyor onu belirtmek istedim ;)

Cem Akyüz
2 senedir Fatih boşta değildi yalnız.

Geçen yaz ayında Tekke'yi kadro dışı bıraktıları zaman da aynı olay oldu...Adam yalvardı beni alın diye ama almadılar..Yönetim Tekke ile resmen dalga geçti son gün gittiler formaliteden biz istedik ama alamadık süsü verdiler olaya

bahadır2561
Fatih Tekke bir kulübün sözleşmeli oyuncusu olduğu için ve kendisine uygulanan konuşma yasağı sebebiyle konuşmuyor.Bunu çoğu kişi yazdı ama anlamamakta ısrar ediliyor.Bir kulüp başkanı çıkıp biz Zenitle anlaştık diyorsa ve bu kulübü tarafından oyuncusuna yalanlanıyorsa üstüne üstlük bu konuda sakın beyanat verme diye bir uyarı yapılıyorsa kusura bakma ama bunun aksini yapmak zordur hemşerim...

Bu yüzdende gerekli bilgileri yakınları aracılığıyla almak zorunda kalıyoruz.Ama yönetimin atıyor gibi gösterdiği adımlar herkesi ters köşe yaptı malesef...

arkadasım burda matrix(yanılmıyorsam ugur) az önce de söyledi ve söylediklerinin de arkasında ne demişti
YÖNETİM ZENİTLE ANLAŞTI..

ee demek ki fatih tarafında problem var..

bizim bilmedıgımız özel nedenler var...

yalan ve yalancı aramayı bırakın...

Ali Tunahan Güllü
Yine en baştayız herşey karışık..

Ahmet Başkaya
Ha bir suç bulmadığınız kral mı kaldı ?

Bize her şeye gebe vallahi ...

Ayıptır..

Kral çıkta konuş alla sen konuş ...

EROS87
Dün başkan da açıkladı Diyorlar,Evet burası böyle..
Başkan açıkladıktan sonra Fatihin yakınları da dahil herkes Bu olaya inanmış durumdadır...
Bu arkadaşlar yalan söylediyse,Yönetim de yalan söyledi....
Özel durumların ne olduğunu da açıklasaymı ya Başkan..
Daha önce Özel olarak Hh faktörü vardı onu mu kastediyor yoksa??

Bu özel durumları hep yönetim kanadından düşünüyorsunuz, belki Fatih tarafından özel durumlar vardır.
Bunu kötü manada da söylemiyorum.

Ancak yönetim, burada da söylendiği gibi bu kadar yalanı niye konuşsun.
Yönetim bimiyor mu, Fatihin çıkıp söylenenleri inkar edebileceğini.

Fatih çıkıp konuşana kadar iki tarafıda suçlamayalım.

İslam Sezer
hadi yönetime güvenmiyoruz,ünala şenol hocaya da mı güvenmiyoruz.tamam fatih gelmeli.onu istiyoruz.hem de çok.bunlar normal.
ama gelmesi noktasında yerel internet haberlerinde çıkan her olumsuz haber sonrası yönetime sallamak,yalancı vb.hakaretler etmek,fatih yoksa ben de yokum Trabzonsporda olmasın tarzı davranış göstermek ne kadar doğru.sadece Trabzonsporun menfaatini istiyoruz deyip ortalığı yıkmak yakmak ne kadar fayda verir Trabzonspora.sadece Trabzonsporu tutmak bu kadar mı zor.Fatih gidişi ''basit'' olmuştu ama anlaşılan gelişi o kadar da ''basit'' olmayacak.

Cihad Varlı
19.01.2010, 13:48
Rus tanısa ne olur tanımasa ne olur .

Fatih çıkıp konuşacak , ayrılmıyor mu zaten Zenit'ten.

İhale Fatih Tekke'ye kalır bu iş böyle giderse.

Adam bağlı olduğu klubün verdiği yasağı neden çiğnesin ki ?
Fatih'in insan olduğunu unuttuk galiba .
Onu yap Fatih , bunu yap Fatih . Yeter da .
Birazda yönetim uğraşsın .

Kazım Uzunboy
Fatih'in kimseyle konuşmadığını nereden biliyorsunuz anlamıyorum ya. Adam belki transferini gerçekleştirecek ama bunun her adımını medyaya bildirmek zorunda değilki. Çıkıpta transferin gerçekleştiğini söyleyecek belki de..

Celal Demir
kim ne derse desin tekke bu konuda sonuna kadar hakılıdır yönetim onu almak istemiyor ve hiçte istemedi şimdiye kadar. tekke konusunda hiç doğruyu konuşmadılar kabahati het tekkeye yüklemeye kalktılar aynen şimdiki gibi yiyenler yedi yemeyenler azda olsa tepkisini koydu hee bizim tepki koymamızla başkan gidecek değil tabi ama ben şahsen artık yönetimden soğudum tez zamanda giderler inşallah. çıkıp adam gibi istemiyoruz tekkeyi diyebilirlerdi ama asena gibi kıvırdılar yazıklar olsun hepsine...

serturkmen
tüm bu süreçte benim anladığım kadarıyla zenitle ve Tekke'yle bir sorun yok.sanırım sorun menajerler.kulüp menajerleri istemiyor.fatih menajerlerimi yok sayamam onlarla anlaşın diyor.
her ne olursa olsun ben kaptanın Şenol Hoca'ya ve Ünal kaptana rağmen rubin'e gideceğini zannetmiyorum.zaten başından beri bu iş olursa hoca ve ünal sayesinde olacaktı.yönetim başından beri bu işe karşıydı ama daha başından Şenol Hocayı karşılarına almak istemediklerinden olur verdiler.Kaptan Tekke'nin Şenol Hoca'dan habersiz Rubin'e gideceğine ihtimal vermiyorum dediğim gibi bu sadece menajerlerin bir oyunudur daha fazla para kazanmak için...

Celal Demir
19.01.2010, 13:49

ben biliyorum ve sonuna kadarda hak veriyorum fatihe yapacağı iş kolay değil...

Bekir
19.01.2010, 13:49
sayıp sövmekten bahsedenler saçmalamayın..
trabzonsporu hepimiz çok seviyoruz ama bir transfer olmadı diye sayıp sövmek bize yakışmaz..
beşiktaş nihatı 5 milyon euroya sattığı halde 7,5 milyona euroya geri aldı adamın şimdiki hali ortada aynı durum fatihte olmayacağının bi garantisi var mı?
yorum yazmak ayrı şey saçmalamak ayrı..yönetim hata yapar eleştrirsin karşısında durursun her yerde muhalefet olursun ama bunun için kendini kahretmen, sanki karşında küçücük çocuk var gibi azarlaman, küfür etmen yanlış..
sizden ricam sağduyulu olun biraz..
yönetimler gelir gider, fatihler gelir gider kalıcı olan trabzonspordur..kimsenin bu kulüp üzerinden prim yapmasına müsade etmeyin..
ben sizin yanınızdayım ta ki küfür edilene kadar..
küfür eden acizdir..bu söylemlerinizden derhal vazgeçin..çağdışılık yapmayın..
elinizden gelse döveceksinzi demekki yönetimi..
ogünü arabanın içinde döven aynı zihniyetti demekki..
rica ediyorum saçmalamayın artık..
tekrar söylüyorum yönetimin feci halde karşısındayım ama kimsenin kafasına silah dayamadılar sandıkla geldiler sandıkla giderler..
Daha dün Fatihin Baba evindeyim diye Yüzlerce insanı kandırmaya çalışan Şahıs Bana Aciz mi dicek??
Sen Dün söylediklerinden sonra Nasıl oluyorda Burada insanlara Çağdışılıktan bahsedip,Saçmalıyor falan diyorsun;
Sen de biraz adamlık olsa yaptığından Utanır bu foruma daha girmezdin...

MuratJ
19.01.2010, 13:50
Bu takım bu kadar masraflara bilmem nelere rağmen 27 puanda ilk yarı sonunda. Nuri Albayrak dönemini düşününce o dönemki paraları kadro yapısını düşününce o dönemden bile daha başarısız olmuştur yönetim bu sene açısından. Açıkçası %99.9'luk taraftar kesimi bir futbolcuyu alın diyor oda gelirim diyor bunlara rağmen almazlarsa ne başkan kalır ne yönetim. Ben bağırırım yönetim istifa diye!

Emrah KabuL
Yapmadığı bir şey olsa haklısın.

E Hadi kanıtla bakalım Başkanın yalanlarını.. ama ondan bundan duyduğunla değil, Sadri Şener'in bizzat vermiş olduğu röportajlardan.

Sezgin Öztürk

Ayıptır..

Ne konuşcak Trabzonspor yönetimi kulübümle anlaştı ama benle anlaşamadı mı diyecek????

wien_ts
Bencede ilk seçenek daha mantıklı.Ayrıca euro değil, dolar olması lazım

Arkadaşın son 2 sayfadaki tüm yorumlarının altına imzamı atıyorum

iyide son 2 sayfadir olan tum yorumlarda,telefonunu niye acmadi yaziyor..Sevgili genc renkdas onur seref,boyle bir hikayeye inanmani saskinla izliyorum.Sen inanabiliyormusun fatihe ulasilamamis olabilecegine,telefonu kapaliymis peh,ancak boyle cocuklari kandirirsiniz..

magicyattara
19.01.2010, 13:51
Özkan hoca Fatih'i en iyi döneminde Antep'ten aldığında ne ses çıkmıştı ne seda.
Niyet önemli burda.
Yönetim;"Artık yaşlandın ve biz sana talip olmadan bu takıma gelmek istiyorsun.O halde bizim istediklerimizi yapacaksın" havasında.Bu anlayışla bir yerde Fatih'ten beklentilerinin olmadığını ortaya koyuyorlar.
Fatih'in sezon başı söylediği "Ben daha ölmedim" açıklaması,aslında her şeyin düğüm noktası.

Burda bahsi geçen para mevzusunun temeli bu anlayış farklılığında yatıyor.
Anlaşılan yönetim hala Fatih hakkındaki görüşlerini değiştirmemiş.
"Olsa da olur olmasa da olur" kafasındalar hala.

Ali Tunahan Güllü
Biraz daha sakin olalım resmi açıkla eninde sonunda gelir bekleyelim..

Ahmet Başkaya
Geçen sene her türlü yalanı atıp Fatih'i almayanlar bu yönetim değil miydi ?

Bunun aksini iddia edecek olan var mı bana..?

Kendi emelleri yüzünden bizim uefaya ve lige havlu atmamıza sebep olan bu yönetim değil miydi ?

Sonra pişkin pişkin Fatih'i almak istediklerini söyleyenler de yarıda bu yönetim değil miydi ?

Fatih'in telefonuna şu an ulaşamadığını iddia edenler Kolombiya'ya gidenler değil mi ?

Şimdi çıkıp birisi bana Fatih'i suçluyorsa ona çok pis gülerim çok pis ...

Onur Şeref

Ayıptır..

Zaten hepimiz konuşmasını istemiyor muyuz? Konuşsa herşey açıklığa kavuşucak.

macuka
Su "yalan soylemez" laflari cok enteresan... Peygamber soyundan mi geliyor sanki Baskan...
Herkes gibi yalan soyleyebilir, ama bizimkisi bunu devamli yapinca GINA geliyor...

Salih Edip
19.01.2010, 13:52
Allah sabır versin hepimize...

Bülent AKBULUT61
Daha dün Fatihin Baba evindeyim diye Yüzlerce insanı kandırmaya çalışan Şahıs Bana Aciz mi dicek??
Sen Dün söylediklerinden sonra Nasıl oluyorda Burada insanlara Çağdışılıktan bahsedip,Saçmalıyor falan diyorsun;
sonuna kadar katılıyorum sana bekir helal olsun.taraftarı kandırın taraftarla dalga geçin ondan sonra birde taraftarı şamar oğlanı gibi dövun oldu ya başka isdeğiniz bu taraftarda enayidi

Ali Tunahan Güllü

Bende Onura katılıyorum bu saatten sonra herşey karışık zaten Kaptan çıksın herşeyi açıklasın..

Mehmet Fırat
E Hadi kanıtla bakalım Başkanın yalanlarını.. ama ondan bundan duyduğunla değil, Sadri Şener'in bizzat vermiş olduğu röportajlardan.

http://www.internetspor.com/sadri-senerden-fatih-tekke-mujdesi-news20724.html

FB maçı öncesi... :)

lazkopatfaroz
19.01.2010, 13:53
Trabzonspor başkanına, yönetimine küfür etmek bir şeyleri çözmez.

Yönetimin gitmesini istiyorsanız seçim zamanı gerekeni yaparsınız.

Mustafa Yılmaz.20
iyide son 2 sayfadir olan tum yorumlarda,telefonunu niye acmadi yaziyor..Sevgili genc renkdas onur seref,boyle bir hikayeye inanmani saskinla izliyorum.Sen inanabiliyormusun fatihe ulasilamamis olabilecegine,telefonu kapaliymis peh,ancak boyle cocuklari kandirirsiniz..
Aynı zamanda Fatih'in telefonunu açmasını veya açıklama yapmasını istiyor..Benim arkadaşın yorumlarından anladığım bu..Bencede bi açıklama yapsın o zaman..Bilelim bizde neler olduğunu

Ahmet Başkaya

Onur'cum Fatih çıkıp da birilerinin önüne yalan söyleyecek adam değil ...

Doludur ve patlar bu Trabzonspor için kötü olur ... Emin ol bunu düşünüyordur...

Fatih , Fatih Terim gibi karaktersiz birinin sırf inat uğruna onu kadroya almamasına bile cevap vermiş midir ?

Verse ne olacak bir şey mi değişecek ?

Orhan Aydın
Bir kez bile izlemediği adam için 50 saat yolculuk yapan ama memleketinin, UEFA kupasını kaldıran topçusu hakkında net konuşma yapmayan ya da yapamayan başkanıma alkışlarımı yolluyorum:alkış:

vyno
19.01.2010, 13:54
Fatihi gözünüzde çok büyüttünüz burdaki konuşmaları kendisi okuduğunda ben neymişim be diyordur.Adam sanki Trabzonspora en çok emek veren oyuncu muamelesi görüyor ki Ünalından daha az forma giymiştir bizde Ünalı bile Fatih uğruna sildiniz biraz kendinize gelin En büyük Tekke değil En Büyük Trabzonspordur gelmezse gelmesin alınmazsa alınmasın çok şey kaybetmeyiz Trabzonspor bir futbolcuya kalacak kadar küçük değildir.

Rasim YILMAZ
Yönetim yalan da olsa dolan da olsa çıkıyor konuşuyor değil mi?
Fatih neden susuyor? Fatih süt dökmüş kedi mi?

Konuşsana breee Fatih....(¿)

Ahmet Başkaya

Yeni başlık aç bence Yönetimin yalanları diye buraya sığmaz konu Fatih konusundan çıkar emin ol ...

Salih Edip
19.01.2010, 13:55
Yönetimin gitmesini istiyorsanız seçim zamanı gerekeni yaparsınız.

seçim zamanına kadar kamuoyu oluşturmak istiyordur belki arkadaşlar , olamaz mı ?

seçim zamanı birden sadri şener şöyle sadri şener böyle dersen zaten seçim olduğu için konusuyosun derler adama :)

ergin cesit
anlaşılan daha çok strese giricez

wien_ts
yav arkadasim konusmak o kadar kolay mi,herseyin bir zamani ,size gore o zaman fatih ta aralik sonunda konusmaliydi,cunku baskan fener maci oncesi tamam fatih bizde demisti ama ortada ne fol vardi ne de yumurta.Fatih illaki konusacaktir ama herseyin bir zamani var,adam icinde hala bir umut tasiyorsa cikip neden konusupta transfer olayini tamamen bitirsin.Bence bu is nihayete erdikten sonra mutlaka gerekeni soyleyecektir.aslinda ayni anda hh yide cagiracaksin,kim hakli kim haksiz cikacak ortaya..

MuratJ
Yönetim Fatih'e ulaşmak isteyecek ve ulaşamayacak ha! Komik olmayın buna kimse inanmaz! Sadri Şener fb maçından beri Fatih 10 gün içinde gelecek diyor Fatih gelmezse yönetim istifa!!

Alper Özdemir
19.01.2010, 13:56

Allah aşkına Bırakın şu telefon olayını,Bir Başkan Aynı il sınırları içerisinde anlaştık dediği Futbolcuya ulaşamıyorsa İntihar etsin...
Ve bu başkan Futbolcu almak için 4-5 Kişilik heyetle 50 saat yolculuk yapan bir başkan ise Hiç de inandırıcı gelmiyor...

Süper Yorum, sonuna kadar katılıyorum...

Ali Tunahan Güllü
Şu transfer dönemi kapansada kurtulsak bu karışıklıktan:D

Kazım Uzunboy
Yoksa kaçırdılar mı Fatih'i ? :eek: :rolleyes: :eek:

Onur Şeref
Onur'cum Fatih çıkıp da birilerinin önüne yalan söyleyecek adam değil ...

Doludur ve patlar bu Trabzonspor için kötü olur ... Emin ol bunu düşünüyordur...

Fatih , Fatih Terim gibi karaktersiz birinin sırf inat uğruna onu kadroya almamasına bile cevap vermiş midir ?

Verse ne olacak bir şey mi değişecek ?

Ne kadar çok düşünüyormuş Ahmet'cim.Bu kadar düşünmeye insan filozof olurdu.

Eskilerde Trabzonspor'u seviyorum,şampiyonluk yaşamak istiyorum,Rusya'da artık kalamıyorum alışamadım dedikten sonra son anda Rubin'e transfer olması sana mantıklı geliyor mu?

Bana gelmiyor.

Sezgin Öztürk
19.01.2010, 13:58
Bu takım bu kadar masraflara bilmem nelere rağmen 27 puanda ilk yarı sonunda. Nuri Albayrak dönemini düşününce o dönemki paraları kadro yapısını düşününce o dönemden bile daha başarısız olmuştur yönetim bu sene açısından. Açıkçası %99.9'luk taraftar kesimi bir futbolcuyu alın diyor oda gelirim diyor bunlara rağmen almazlarsa ne başkan kalır ne yönetim. Ben bağırırım yönetim istifa diye!

Gelirim diyor sadece her futbolcu gelir istedikleri yerine getirirlerse eğer yönetim 33 yaşındaki ve 6 ay sonra sözleşmesi bitecek bir oyuncaya 1 milyon € vermeyi kabul ediyorsa bu bir fedakarlıktır.Burada Fatih inde fedakarlıkda bulunması gerekir gelirim demeyle olmuyor...

MaNiaC61
artistlik yapma ben daha sonra sölediğimin şaka olduğunun bana inana varsa özür dilediğimi söyledim..işine gelmedi dimi?

Koray

Eskilerde Trabzonspor'u seviyorum,şampiyonluk yaşamak istiyorum,Rusya'da artık kalamıyorum alışamadım dedikten sonra son anda Rubin'e transfer olması sana mantıklı geliyor mu?

Bana gelmiyor.

Son transferi bu, para para para...

Bu kadar basit.

MuratJ
Bekir Aydın tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2934542#post2934542)

Aynen öyle çok haklısın. Gerçek olan şu ki eğer başkan veya yönetim demişse Fatih'e ulaşamıyoruz %100 yalan konuşuyorlar %100 yalancılar!!

Fatih Özkan
Ne kadar abartıyoruz...
Ben de gelmesini isterdim ama gelmezse de dünyanın sonu değil...

Mehmet Fırat
19.01.2010, 13:59
Yeni başlık aç bence Yönetimin yalanları diye buraya sığmaz konu Fatih konusundan çıkar emin ol ...

Boşuna uğraşma Ahmet. :)

İspat istedi, onu da verdik. Göz görmek istemiyorsa yapacak bir şey yok. :)

Ahmet Başkaya

Bana gelmiyor.

Fatih sence para için Rubin'e gideek adam mı ?

Fatih istese FB kapısında köpek olmaz mıydı ?

Yapma, etma da ...

Bak Konuşma yasağı var diyorlar ...

Bu yönetim Fatih'in konuşmasıyla iflah olacak değil olan Fatih'e olur ...

The Ciks
Transferi çocuk oyuncagı sananlara...teo ve fatıhın 3 yıllık malıyeti..15-16 milyon tl dir...2 futbolcu ustelik...6 ay sonrasına sozleşmesı bıtecek fatıhın transferiyle ilgili yonetımın manevra alanını daraltan bu dayanılmaz sabırsızlıgı tarıf etmek mumkun degıl...senol gunes bu takımı 6 yıl şampıyo yapan kalecı ona ınanılmaz...ıstanbul klup baronlarına boyun egmeyen unal a ınanılmaz...baskan cok ufak puruz kaldı der ona ınanılmaz...fatıhın agzından konuyla ılgılı tek kelıme cıkmaz..burda sehır efsanesı yaratılır durur...bunun burdan tribune sıcraması fecidir..bu haletı ruhıyenın daha cok...bu taraftarla sampıyon olmak ıçın yonetımın sapkadan tavsan degıl...deve cıkarması lazım sanırım...

MuratJ
Gelirim diyor sadece her futbolcu gelir istedikleri yerine getirirlerse eğer yönetim 33 yaşındaki ve 6 ay sonra sözleşmesi bitecek bir oyuncaya 1 milyon € vermeyi kabul ediyorsa bu bir fedakarlıktır.Burada Fatih inde fedakarlıkda bulunması gerekir gelirim demeyle olmuyor...
Fatih'i gerçekten almak istesinler ulaşsınlar ona o gelir

Alihan Ertürk
Can Karyağdı bakalım neler söyleyecek bu sefer ?

Şimdi de '' Transfer %90 bitti '' derse artık camiayı karıştıran adamı bulduk demektir :)

Cem Akyüz

Zenitten aldığı paranın çok azına imza atmaya hazırım diyen Tekke'nin yaptığı fedakarlık değil midir??

Ali Tunahan Güllü

Bu kadar basit.

Malesef bende bu görüşe katılıyorum herkesin çabası aynı..

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 14:00
Ne kadar abartıyoruz...

Kardeş sence bu kadar kişi Fatih'in gelmeyişine mi kızıyor ?

MaNiaC61
1- bu transferin bu gece biteceğini düşünmek çok güzel ama biraz hayal mahsulü..

2- fatihin baba evinde falan değildim istanbul beylikdüzünde oturan biriyim..

3- baktım herkes sallıo bende sallim dedim..

4- bana inanan olduysa özür dilerim..

5- inşallah bu transfer yarın sonuçlanır ve özlediğimiz şampiyonluğa en yakın zamanda kavuşuruz..

banıkız 698. sayfa..

Sezgin Öztürk
Yoksa kaçırdılar mı Fatih'i ? :eek: :rolleyes: :eek:

Henüz kaçmış birşey yok ama öyle birşey olursada burda ki kaçan FATİH olur.Yönetim elinden geleni yapmıştır.

bahadır2561
arkadasım burda matrix(yanılmıyorsam ugur) az önce de söyledi ve söylediklerinin de arkasında ne demişti
YÖNETİM ZENİTLE ANLAŞTI..

ee demek ki fatih tarafında problem var..

bizim bilmedıgımız özel nedenler var...

yalan ve yalancı aramayı bırakın...

arkalarda kalmasın..duyum alanlar kendi aralarında celişiolar..

karaman6106
19.01.2010, 14:01
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
:d:d:d:d.....
:alkış:

Atılay

Bu kadar basit.

Hakikaten gelinen bu nokta beni Fatih'ten epeyce soğuttu artık Fatih'te pek samimiyet vermiyo bana gelmezse gelmesin

Fatih Özkan
Kendi kendimiz uyduruyoruz...
Nedense Tekke'ye toz kondurmuyoruz...
Yok konuşma yasağı var yok o var bu var...
Bir futbolcu uğruna, kulüpte asmadığımız adam kalmadı...
Her şeyi olduğu gibi bunu da abartıyoruz!

Keramettin
son durum nedir geliyormu fatih

Ahmet Başkaya

Bu kadar basit.

Diyorsun :) ...

Komik geliyor bana ... Fatih Zenit'ten aldığımın altına oynarım dememiş miydi geçen sene ?

lazkopatfaroz
Günümüzde ne çok kullanılan iletişim araca telefondur. Fatih'in telefonu kapalıysa, aynı il sınırları içerisinde dahi olsa başkan ve yöneticiler kapı kapı dolaşıp Fatih'i mi arasınlar :)

nuri45
fubol gündemi basladi ligtvde. neilin imza törenini veriyolar.

fanatikdevri
19.01.2010, 14:02
Rusya'ya gidip görüşecek adam bulamayanlar,Fatih'e Trabzonda ulaşamaz.
Fatih Tekkenin suçu trabzonlu olması.
taraftara herkes gibi yalan söyleyemiyor bodrumda yaşamıyor fatih

Koray

Komik geliyor bana ... Fatih Zenit'ten aldığımın altına oynarım dememiş miydi geçen sene ?

Sadri Şener'de Zenit'le anlaştık Fatih'e ulaşamıyoruz telefonlara bakmıyor diyoır ne olacak şimdi...

Bekir
artistlik yapma ben daha sonra sölediğimin şaka olduğunun bana inana varsa özür dilediğimi söyledim..işine gelmedi dimi?
Ohh ne Güzel yaz millet inansın,sonra şaka yaptım de...
Ondan sonra yetmezmiş gibi Burada İnsanlık dersi ver..
Biz de Küfür konusunda şaka yaptım az sonra açıklıcam,özür de dileriz belki..
İşine gelmezse inanma...

Acaba ben küfür ettikten sonra Şaka yaptım dersem Yönetici Abiler Bana ceza verir mi??
Bence bu kadar insanı kandırmak,Küfretmekten daha kötü...

Fatih Özkan
Kardeş sence bu kadar kişi Fatih'in gelmeyişine mi kızıyor ?

Neye kızdığını bilmeyen bile çok kişi var burda emin ol...
Okuyorum deminden beri...
Kimisi sadeece kızmak istediği için kızıyor...
Anlıyorum ki sizler yıllardır Tekke konusunda oyalandığınız için kızıyorsunuz...
Ben de istiyorum ama kızmıyorum...
Gelse de olur gelmese de...
Tutup kulübe sallayacak değilim...
Benim için asıl önemli olan Trabzonspor'dur...
Gerekirse 50 sene oyalasınlar...

Muhammed
Eğer olumlu bir haber varsa bağlanmaz Can Karyağdı.

bordo61
19.01.2010, 14:03
Yönetim ve Fatih arasında bir şeyler var ve biz bunu ayrıntısıyla ondan dolayı taraftar ikiye bölündü.

Burda duyum veren abilerimizin neredeyse hepsi Trabzonspor Zenit'le anlaştı yönündeydi.

Demekki Fatih'le Trabzonspor arasında bir uyuşmazlık oldu.

vyno
19.01.2010, 14:03
Ne kadar abartıyoruz...

Taraftar Fatihi okadar büyüttü şişirdi öyle bir hale getirdi ki nerdeyse kulübün ismi Tekkespor olacak biz göklere çıkarmakta çok iyiyiz ama yerin dibine sokmaktada aynı ayardayız.Fatih gelsin tamam yaşlandı artık jubile yapsın demeye başlarlar 1,5 sene sonra. Hami'den biliyoruz bu senaryoyu o yuzden çok fazla abartmaya gerek yok alınırsa alınır alınmazsa da önemli değil.

Ayhan Yüksek
19.01.2010, 14:04
Henüz kaçmış birşey yok ama öyle birşey olursada burda ki kaçan FATİH olur.Yönetim elinden geleni yapmıştır.

Tabi tabi yönetim elinden geleni yapmıştır varını yoğunu ortya koymuştur hatta büyük fedakarlık göstererek sözleşmesi biten topçuya 1 milyon euro teklif etmiştir ama Fatih çok vurdumduymaz hiç çaba sarfetmemiştir şakamısınız siz ya cinslerin biri gidiyor biri geliyor,kasıtlımı yapıyorsunuz nedir ya, yönetimi yüceltecem diye saçmalıyorsunuz kardeşim.

Fatih Özkan
Sadri Şener'de Zenit'le anlaştık Fatih'e ulaşamıyoruz telefonlara bakmıyor diyoır ne olacak şimdi...

Bir de bu ihtimal var...
Zenit ile anlaşıldı, haber ajanslara düştü...
İstemeyen yönetim neden Zenit ile anlaşsın ki ?
Ama yönetimin pek çok açığı var o bakımdan öldüresiye eleştirmek kolay...
Suni laflar ve açıklamalar ile millet yönetime sallıyor (:

Bülent AKBULUT61
(130 Üye ve 85 Misafir)bu 85 kişi içinde yönetimden birisi varsa şimdi övunsunler eserlerinden taraftarıda ikiye bölduler helal olsun onlara bu kötuluğu bize NURİ ve çetesi bile yapmamıştır tekrardan tebrik ediyorum kendilerini:alkış::alkış::alkış:

Ali Tunahan Güllü
Tamam kimseye yalancı diyemem ama burda konuşanda başkan adam durup dururken neden zenitle anlaştık desin bence sorun Fatih tarafında..

wien_ts
19.01.2010, 14:05

Bu kadar basit.

kardesim iftira edip kul hakkina girmeyin,ayip gercekten ayip.Bu adam zenite transfer olurken kulupten alacagi olan tonlarca parayi kulube birakmadimi.GEcen sene basinda zenitten alacagi paranin yarisina imza atarim demedimi.Ayip ,ayip birilerini savunacagim diye birisine iftira atmak ne kadar ayip..

Sefer A.
yaaaaaa, ne konusma yasagi yaaaaaaaaaaaaaa
Fatih Tekke sene basi kaç defa konustu, ntv'ye ntvspor'a ??? kaç defa haber61'e demeç verdi (resimler de vardi, sorular sordular, kendisi cvp verdi, daha sene basi)
o zaman yok muydu konusma yasagi ??? simdi konusma yasagi oluyor, yani tam konusma zamani geldigi'nde hemiii ??? kusura bakmayin, Fatih Tekke gelsin, çok istiyorum, ama onu savunmak için saçma sapan bahaneler üretip bura'dakileri kandirmaya çalismaayiiiinnnnn!!!!!!!

Sezgin Öztürk
Zenitten aldığı paranın çok azına imza atmaya hazırım diyen Tekke'nin yaptığı fedakarlık değil midir??

Bende diyorum işte sözle olmuyor bu işler uygulama gerekir.Eğer yönetim acıklarsa Fatih in kulübüyle anlaşıldığını ama kendisiyle sorun yaşandığını her şey ortaya cıkar Fatih in Trabzonspor için ne kadar fedakarlık yaptığı...

Fatih Özkan
Taraftar Fatihi okadar büyüttü şişirdi öyle bir hale getirdi ki nerdeyse kulübün ismi Tekkespor olacak biz göklere çıkarmakta çok iyiyiz ama yerin dibine sokmaktada aynı ayardayız.Fatih gelsin tamam yaşlandı artık jubile yapsın demeye başlarlar 1,5 sene sonra. Hami'den biliyoruz bu senaryoyu o yuzden çok fazla abartmaya gerek yok alınırsa alınır alınmazsa da önemli değil.

Dediğim gibi isterim gelmesini...
Ama alınmadı diye de "İstifa" başlığı açacak değilim...
Tekke olsa da gol atar bu takım olmasa da...
Ki golcü transferi de yaptık...
Neyse...
Bekleyelim...

Ahmet Başkaya

Tamam işte şunu diyen başkan başlı başına komik zaten ... :)

Koray harbiden bu sana inandırıcı geliyor mu , oyuncuyu almışsın Fatih'e ulaşamıyorsun :) ...

Ben de bunu diyorum zaten yönetim acizliğini burda ispatlamıyor mu ?

Ula bu adam Namibya'da değil ki Trabzon'da ..

Recep Abi'nin ulaştığı adama sayın Şener mi ulaşamıyormuş ?

frkl
Fatihi gözünüzde çok büyüttünüz burdaki konuşmaları kendisi okuduğunda ben neymişim be diyordur.Adam sanki Trabzonspora en çok emek veren oyuncu muamelesi görüyor ki Ünalından daha az forma giymiştir bizde Ünalı bile Fatih uğruna sildiniz biraz kendinize gelin En büyük Tekke değil En Büyük Trabzonspordur gelmezse gelmesin alınmazsa alınmasın çok şey kaybetmeyiz Trabzonspor bir futbolcuya kalacak kadar küçük değildir.

Fazla söze ne hacet....

Atılay
19.01.2010, 14:06

Belki de Fatih Rubin'in önereceği yıllık kazancın bu kadar olmasını beklemiyordu arada 1.5 trilyona yakın fark var kafası karışmış olabilir profesyonel futbolcu sonuçta oda geleceğini düşünecek tabi ki

Ali Tunahan Güllü
kardesim iftira edip kul hakkina girmeyin,ayip gercekten ayip.Bu adam zenite transfer olurken kulupten alacagi olan tonlarca parayi kulube birakmadimi.GEcen sene basinda zenitten alacagi paranin yarisina imza atarim demedimi.Ayip ,ayip birilerini savunacagim diye birisine iftira atmak ne kadar ayip..

Orda iftira atılan birşey görmedim üstelik hiçkimseye direk isimlede hitap edilmemiş..

Bu transferde birileri yanlış konuşuyor ama kim?

fanatikdevri
Kendi kendimiz uyduruyoruz...
Nedense Tekke'ye toz kondurmuyoruz...
Yok konuşma yasağı var yok o var bu var...
Bir futbolcu uğruna, kulüpte asmadığımız adam kalmadı...
Her şeyi olduğu gibi bunu da abartıyoruz!

Hugo broos yalancımı ağaoğlu yalancımı,yattara yalancımı,song yalancımı,syla yalancımı,
gökdenize sallayanlar gökdenizin antremanda karşılarında elleri ceplerde durmasına ses çıkaramdılar
ceza verdikleri futboclular antremanda takım başkanına nanik yaptılar,selçuk onlara selam gönderdi
24 yıllık hayatımda böyle şeyler görmedim

fatih tekke yaptıklarıyla ortada,böyle kolpa adamlarla işi yok gelmesin bence.

Koray
Eğer Fatih Rubin'e imza artarsa ona diyecek sözüm yok boşuna koparmışız bu kadar curcunayı onun yünden...

Eğer Zenit'te kalmayıp Rubin'e giderse bizi oyalayıp talep ettiği parayı Rubin'w kabul ettirdi diye düşüneceğim.

Fatih Özkan

Yönetime iftira atmadığınızı nerden biliyorsun ?
Deminden beri sallıyorsunuz (:
Yönetim için söylenenler kul hakkına ve iftiraya girmiyor mu ?
Ama onların bir kere adı çıkmış değil mi ? :rolleyes:

Kazım Uzunboy
O kadar açıklamadan sonra geleceğini düşünmeyecek. Söylediği sözleri düşünmeli bence.

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 14:07
Neye kızdığını bilmeyen bile çok kişi var burda emin ol...
Kimisi sadeece kızmak istediği için kızıyor...
Anlıyorum ki sizler yıllardır Tekke konusunda oyalandığınız için kızıyorsunuz...
Ben de istiyorum ama kızmıyorum...
Gelse de olur gelmese de...
Tutup kulübe sallayacak değilim...
Benim için asıl önemli olan Trabzonspor'dur...
Gerekirse 50 sene oyalasınlar...

Karaladığım yere kadar her şeyi çok güzel özetlemişsin ama son cümlende sence de kendinle çelişmiyor musun ?

Asıl önemli olan Trabzonsporsa , oyalanmak zoruna gitmiyor mu ?

Fatih Özkan
Eğer Fatih Rubin'e imza artarsa ona diyecek sözüm yok boşuna koparmışız bu kadar curcunayı onun yünden...

Eğer Zenit'te kalmayıp Rubin'e giderse bizi oyalayıp talep ettiği parayı Rubin'w kabul ettirdi diye düşüneceğim.

Bu durumda bile eminim yönetimi suçlu çıkaracaktır birileri (:
Bir yolunu bulacaklardır elbet...
Ben de Fatih'i istiyorum ama sakin olma taraftarıyım...

Sezgin Öztürk

Önemli olan Trabzonspor un önerdiği rakama oynaması yönetimde Fatih e hakkı olanı suncaktır zaten kulübün menfaatleri doğrultusunda...

Onur Şeref

Ahmet o zaman açıcaksın telefonunu,iletişimsizlik yaratmıcaksın.Yönetim Zenitle anlaşıyor Zenitte ''Fatih'i kadromuzda düşünmüyoruz,Türkiye'den teklifler var ama biz onu istediği Trabzon'a vericez'' diyor ama ortalarda Fatih yok.

Biz Karadeniz insanları çabuk parlayan yufka yürekli insanlarız.Başkanda çıkıyor Tv'de ''Zenit'le anlaştık artık son söz Fatih'in'' diyor ama Fatih 2 gündür ortalarda yok.Başkanda parlamıştır tabiki...

BAHADIR33
19.01.2010, 14:08
50 saat yol tepip , Teo'nun ailesine kadar tanışan, oğlunu annesinden emanet alan başkanımız Fatih'le yüzyüze gelmeyi bırakın , telefonda bile sesini duymadığını itiraf ediyor...

Biz de diyoruz ki bir problem varsa Fatih tarafındadır...

İlginç..

Ali Tunahan Güllü
Yönetime iftira atmadığınızı nerden biliyorsun ?
Deminden beri sallıyorsunuz (:
Yönetim için söylenenler kul hakkına ve iftiraya girmiyor mu ?
Ama onların bir kere adı çıkmış değil mi ? :rolleyes:

Evet katılıyorum bende Fatih Tekkenin gelmesini istiyorum ama bu kadarda yönetime yüklenilmezki taş yağsa yönetimden bilinecek..

eşref81
beyler medyatrabzonda fatihe ulaşıldı diyo haber ne kadar doğru bileniniz var mı

lazkopatfaroz

Doğru mesajlar yazanları görmek sevindirici. :alkış::alkış::alkış:

muharrem demirc
Mustafa Dinçer
trmustafadincer@gmail.com
TRABZONSPORDA UZAYAN KONU FATİH TEKKE19 Ocak 2010 Salı 13:59
Trabzonspor camiasında uzayan ve de maalesef yara açmaya devam eden Fatih TEKKE konusu hala devam etmekte.

Fatih TEKKE transferi gerekli mi?

Acaba Beşiktaş’a dönen Nihat KAHVECİ gibi bir durumla karşılaşabilir miyiz?

Fatih TEKKE transferiyle ilgili sorulara, takımda yapacağı işler ve sağlayacağı katkı ; yani sadece performansına bağlı olan kısmı ile verilecek cevap asla yeterli olmayacaktır.

Evet gelinen nokta itibariyle Fatih TEKKE transferi acil sonlandırılmalıdır.

Bir milyon, hatta iki milyon EURO verilme pahasına olsa da derhal sonlandırılmalıdır.

Şenol GÜNEŞ ile yakalanan moral değer ve camia birlikteliğinin devamı için,

Şenol GÜNEŞ’in kısa zamanda önüne gelebilecek olan büyük bir engeli şimdiden kaldırmak adına,

Özellikle forvet oyuncuları olmak üzere tüm takım oyuncularının baskıdan kurtulması adına,

Başkan ve Yöneticiler üzerinde zaten mevcut olumsuz baskıyı artırmamak hatta azaltmak adına,

Aklıselim taraftarı da alınacak kötü saha sonuçları ile yanına çekebilecek taraftar baskısını kaldırmak adına bu transfer hemen sonlandırılmalıdır.

Fatih TEKKE transferi gerçekleşmezse herkes adına potansiyel baskı unsurunun varlığı her an kendini hissettirmeye devam edecektir.

Varsın Fatih TEKKE istenileni veremesin; iyi adapte olmasın. Gelinen noktada konunun bu kısmının çokta bir ehemmiyeti yoktur.

Önemli olan yönetimin, hocanın, futbolcuların, taraftarların ve tüm camianın gündemini aylardır işgal eden ve transferin gerçekleşmemesi halinde işgal etmeye devam edecek bu sevdanın murada ermesidir.

Elbette ki Fatih TEKKE ücreti ile ilgili kendine üzerine düşen özveriyi yapmak zorundadır ve de yapacaktır.

Sayın Başkan, Sayın Yöneticiler; Gelinen nokta itibariye, şu an ve şu gün bu aşamalara gelmiş bu konuyu daha fazla uzatmanın ve de gündemde bırakmanın bir anlamı yoktur. Yani Fatih TEKKE transferi velev ki kulübede oturtulsun ivedilikle bitirilmelidir.

Bu yıl makul hedef Türkiye kupası ve ligde 3.lük olarak gözükmekte. Ancak bu sezonun sonuna kadar camiada anormal gerilimler yaşanmazsa Şenol Hoca faktörü, yapılan ve yapılacak transferlerle önümüzdeki sezon şampiyonluk rüyalarını görmemiz mümkün olabilecektir diye düşünmekteyim.

Bu nedenle takımımız ve camiamız için en önemli gerilim kaynağı olmaya aday Fatih TEKKE transferi gündemden düşürülmelidir. Bunun da tek çözümü vardır. Oda transferi hemen sonlandırmak.

Yok eğer bizim ve camiamızın bilmediği başka önemli engeller varsa onu da açıklamak hem Fatih’in hem de yönetimin acil görevidir. Yalnız bilinsin ki camiadan saklanan böyle bir durum mevcut ise hem yönetim hem de Fatih Tekke bundan sorumlu tutulup yara alabilecektir.

Fatih TEKKE transferinin gerçekleştiği haberini hemen almak ve başarılı bir ikinci yarı temennisiyle saygılar sunarım.

trmustafadincer@gmail.com

karaman6106
19.01.2010, 14:09
recep, uğur nerde? biz de recebe ulaşamıyoruz...

bordo61
Kimsenin bir şey bildiği yok ama herkes birbirine sallıyor maşallah.

Fatih çıksın, Yönetim çıksın açıklasın olanları.

Yönetim çıktı dedi pürüz olmazsa alacağız.

Fatih çıksın o zaman ne pürüz varmış. Yalan mı söylüyorlar bize.

Anlatsın.

Ayhan Yüksek
Dönen bunca entrikadan sonra Fatih Rubine imza atsada suç bulamam Fatihte,ben Fatihin samimiyetine Trabzonsporda oynama arzusuna inanıyorum ama aynı samimiyeti yönetimin taşıdığına inanmıyorum,burdaki birçok kişi gibi serzenişim Tekkenin alınmayışına değil dönen dolaplara.

Koray

İftira etmiyorum kesin böyle böyledir diye...

Para insanı dindende çıkarır imandanda.

Rubin sene başı 2 milyon euro önermiş biz ise 700 bin euro/1 milyon euro arası önermişiz aradaki farkı görüyormusun...

Erdal DİLEK
tekke gelecek dertler bitecek. . .

Fatih Özkan
Karaladığım yere kadar her şeyi çok güzel özetlemişsin ama son cümlende sence de kendinle çelişmiyor musun ?

Asıl önemli olan Trabzonsporsa , oyalanmak zoruna gitmiyor mu ?

Gider elbet...
En sevmediğim iştir...
Mesela şampiyonluk açısından 25 senedir oyalanıyoruz...
Ama bu Trabzonspor sevgisi o kadar büyük ki, gene de stadta görüyorum kendimi ister istemez (:
Bunu demek istedim...
Birileri bu takıma alınmadı diye olay çıkartacak değilim...

wien_ts
Orda iftira atılan birşey görmedim üstelik hiçkimseye direk isimlede hitap edilmemiş..

Bu transferde birileri yanlış konuşuyor ama kim?

nasil yani fatih icin yazilmamismniydi o ileti,gokhan icin mi yazilmisti son transferi,para para para diye yazilan..

cocuk mu kandiriyoruz acaba..

kimseye camur atmadan hem fatihe hem yonetime beklemek cok mu zor,yarin pisman olacagimiz sozleri burda yazmayalim.

biraz sabirla bekleyin yahu,hersey olacagina varir.Fatih konussun diyenlere sesleniyorum,kardesim adam simdiye kadar konussaydi bu transferin olma olasiligi olurmuydu.basina bir cumle soylese yonetim hakkinda bu is buralara gelirmiydi,biraz aklimizi kullanalim yahu..zamani gelince herkes konusacaktir illaki..

Bülent AKBULUT61
19.01.2010, 14:10
neden cokmu birşeyler istiyoruz 26 seneden beri hep onların istediği oldu cevremdeki 3 istranbul eziklerinin taraftarları bile bu nasıl yönetim diyor o kadar istediğiniz bir adamı bile almıyorlar diyorlar tabiki bir FATİH hiçbirzaman TRABZONSPORUN üstüne cıkamaz böyle bir şeyide hiç kimse kabul etmez ama yapmasınlar ya bir kişi ALLAH aşkına sadece bir kişi be başkan yapma be bu kişiye neden bu kadar düşmanca yaklaşıyorsunuz bari cıkın acıklayın taraftarlarda anlasınlar kimin peşinden gittiğimizi lütfen dalga gecmeyin bizlerle şu bilinki sizler gidersiniz ama bizler hep burdayız.

ESER
" ozel bir problem olmazsa " cok basarili bir manevra alaniydi.. her turlu kivirmaya musait..

Sezgin Öztürk
Bu durumda bile eminim yönetimi suçlu çıkaracaktır birileri (:
Bir yolunu bulacaklardır elbet...
Ben de Fatih'i istiyorum ama sakin olma taraftarıyım...

Aynen katılıyorm artık öyle bir noktaya gelmişki sanki herşey yönetimin suçu ama düşünüldüğünde transferde tuttuğunu koparmaya yakın bir görüntü vermiştir sadri şener yönetimi.Bu kulüp atay aktuğ yönetiminide gördü alternatifler listesinin alternatiflerini getiriyorlardı trabzona.

Bekir
Sorun Fatihte deniliyor ama;

2 senedir Kulube gelmek için neredeyse yalvaran,Her fırsatta Trabzonspora dönmek istediğini belirten,Parayı sorun etmediğini de Anlayabildiğimiz,Bu kadar taraftarın gelmesi için çırpındığı Fatih Tekke;
Bunca olanlardan sonra Yönetim Zenitle anlaştınca ,Yan çizecek kadar Şerefsiz mi??

Bence değil..

Ama böyle bir şey yaptı,Diyorsanız Ben buna Şerefsizlik derim..
Eğer Futbol deyince aklıma gelen ilk kişi Bunu yaparsa,Benim zaten bundan sonra Futbolla işim olmaz...(Fatihi kesinlikle suçlamıyorum)

Biz üzülüyoruz,Kuluple yatıp kalkıyoruz..

Birileri kafalarına göre işler yapıyor...

trab61
19.01.2010, 14:11
bu nedir yaaa. bu kadar taraftara iskence cektirmeye kimsenin hakki yok. ciksinlar almiyoruz desinler olay bitsin. nedir bu anlamadim.

matrix5782
19.01.2010, 14:11
recep, uğur nerde? biz de recebe ulaşamıyoruz...

ankarada toplantıdadır herhalde