PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Mustafa ÖZDEMİR
28.08.2009, 10:48
inşallah devre arası almayı düşünürler...

UğuR
28.08.2009, 11:52
Ruhsuz takım!

3. hafta sınavı tribünleri çıldırttı, Rusya'da da yerinde duramayan biri vardı. Fatih Tekke, Ege'deki eksiği belirledi:

* Manisa maçı beni çok rahatsız etti. Bu kadar coşkusuz, isteksiz olunmamalı. Trabzon forması zaten ilk 3’e oynar ama daha iyisi için o formaya sarılmak lazım.
* Ben ya da başkasının gelip-gitmesi çok önemli değil. Önemli olan kim varsa onun Trabzon sevdalısı olması. Taraftar isimleri değil, renkleri sevmeli.
Efsane kaptanlardandı, Rusya’ya gidişinin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen hiçbir zaman unutulmadı. Özellikle de taraftarlar her sıkıntılı anda adını haykırdı. FANATİK olarak açtığımız, “Trabzonspor Nasıl Kurtulur?” dosyasında da ilk konuğumuz Fatih Tekke oldu. Dünü ve bugünü anlattı, kendi kurtuluş reçetesini açıkladı. Rusya’da bulduğumuz milli yıldız, ilk kez bu kadar açık konuştu, lafını sakınmadı. Gündem belirleyecek serinin ilk röportajını noktasına, virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz...
‘Ev, sahipsiz olmaz’
Trabzonspor, genelde Trabzonlu oyuncularla başarılı olmuştur. Ancak son 3 yıldır bu sayıda azalma var, gidenin yeri dolmuyor. Trabzonlu oyuncu önemli derken bunu boşuna söylemiyoruz. Takıma katılan yerli-yabancı yeni arkadaşlara Trabzon’u anlatmak, şehrin tepkileri hakkında bilgiler vermek lazım. Aksi halde birkaç yenilginin ardından gereği yokken panik başlıyor. Takımda ne kadar lider Trabzonlu varsa gelenler o kadar rahat eder. Trabzon zor ve dinamikleri özel bir şehir. Bunların iyi bilinmesi, öğrenilmesi, tanınması lazım. Kendi içinde bile seveni sevmeyeni var, yerel medyasında destekleyeni, karşısında olanı var
‘Kentten kaçmadım’
Trabzonspor’un Tekkeler’e ihtiyacı yok. Önce bunun altını çizmek lazım. Ancak o taraftarın gönlünde iz bırakmış olmak tabi ki güze. Trabzonspor seyircisiyle benim aramda hep özel ve kuvvetli bir bağ olmuştur. Çünkü onlardan hiç kaçmadım. Hep şehirdeydim, yanlarındaydım. Çarşıda, pazarda dolaştım, seslerine kulak verdim. Taraftar saklanan uzak duranlarla bu elektriği yakalayamıyor. Şimdi tekrar akıllara gelmemin altında başka şeyler aramamalı
‘Aşçıdan başkana bir zincir oluşmalı’
Benim reçetem şu; aşçısından başkanına kadar herkes gerçek Trabzonsporlu olacak. Ayrıca şampiyonluk da her şey değil. Sonra ne olacak, gelecek nasıl planlanacak bu çok önemli. Zenit’te yaşadığım üst düzey başarılara bakıyorum ve potansiyel olarak açıkçası Trabzonspor’un büyük eksikleri olduğunu düşünmüyorum. Görev alan ya da almayı planların tek amacı hizmet olmalıdır. Bulunduğu koltuğu kullanan insanlara değil, Trabzonspor sevdalılarına ihtiyaç var. Şimdikiler öyle değil demiyorum, sadece olması gereken ideal şarttan bahsediyorum
‘Yanal’ın gitmesi hataydı’
Durum şu an için içler acısı değil. Eksikler yok mu, gözlemlediğim kadarıyla tabi ki var. Ne bileyim, Ersun hocanın gitmesi, yeni hocanın geliş süreci ve sonrası biraz hata gibi duruyor. Belki daha iyi planlanabilirdi. Ancak Trabzonspor’u zirve yarışının dışında kalacağı bir tabloya olduğuna katılmam. Zaten Trabzonspor’un forması 3’e 4’e rahatlıkla her zaman oynar. Daha iyisi için de biraz daha istemek, o formaya sarılmak lazım
‘Bir faul de mi yapılmaz!’
Ligde çok şeylerin değişebileceği inancındayım. Ne Fenerbahçe ne de Beşiktaş Trabzonspor’un çok önünde. Sadece Galatasaray diğerlerine göre biraz farklı. En büyük eksik ruh! Manisa maçı doğrusunu söylemek gerekirse beni inanılmaz rahatsız etti. Bu kadar coşkusuz, bu kadar hırssız olunmamalı. Bir tane faul yapılmaz mı! Trabzonspor taraftarı her şeye tahammül gösterir ama işte kendinden daha heyecansız bir takım görünce tepki veriyor
‘Taraftar renkleri sevsin’
Taraftarların tepkisi ölçülü olmalı. Öncesinde şunu bir kere düşünsünler; Bu yapacağım Trabzonspor’a fayda mı getirir, zarar mı? Trabzonspor sevgisinin yalan olmaması lazım. Bu konuda çok net bir duruş gerekiyor. Her Trabzonlu takımını bordosu, mavisi için sevmeli. Gelenler gidenler, olanlar olmayanlar için değil
‘Kaptan gibi dönmeliydim’
Benim 1 ay önceki gelme şartlarım Trabzonspor Yönetimi için bir şanstı. Ancak yönetim beni almalıydı diyemem tabi ki. Sadece şanstı derim, çünkü şartlar çok uygundu. Sonuçta yönetimin kararıdır, kızamam, saygı duyarım. Trabzonspor dışında neredeysem benim aklım, gelmek istediğim yer hep Trabzonspor’dur, bunu herkes bilir. Ancak gelirken de bu takımın kaptanı olarak, buna layık şekilde dönmeliyim diye düşünüyorum. Bu şartım değil, sadece bence olması gerekendir
Fatih Tekke Trabzonspor’da ne yaptı?
Süper LigSezonMaçGolAsist94-9540095-96203096-97193097-9820098-99164099-00222002-032813403-042411504-0534311305-0628222Toplam1978924KupaMaçGolAsistAvrupa Kupası1841Türkiye Kupası26123Toplam44164

Ersun Yanal’dan önemli tespitler
Ersun Yanal, geçen sezon bitime 5 hafta kala ayrıldı. Gidişini doğru bulanlar da vardı, ‘büyük hata’ olarak görenler de... İşte, bu kez teknik adamlık yerine spor yorumculuğu yapan ve konu Trabzonspor olunca çok fazla topa girmeyen Yanal’ın kısa ama önemli görüşleri: Şampiyonluk bir organizasyon meselesidir. Hocalar vs değişmeli ama sistem sağlam kalmalıdır. Bu kulübün para sorunu olmaz. Çünkü Trabzonspor, bölgenin ve ülkenin en önemli markalarındandır. Ancak bir küçük olsun benim olsun mantığı var ve bu doğru değil. Takım toparlanır ama kadro derinliği yakalamalı, birlikte oynamayı başarmalı.
http://foto.fanatik.com.tr/test/LinkImage/fft30mm694814.jpg
‘Trabzon dünyanın en büyüğü değil’
Kulübün yakın geçmişinde en çok sevilen, görüşleri ilk etapta pek benimsenmese de zaman içinde kabul gören Vahid Halilhodziç’in düşüncelerini de hatırlatmakta fayda var. Boşnak asıllı tecrübeli antrenör sık sık oyuncularına göndermeler yapıp, “Burada öncelik sanki para. Sahada yürüyenler bankaya koşarak gidiyor” demiş, gündem yaratmıştı. Tabi ki onun kulüp yapılanmasına yönelik önerileri de olmuştu: Herkes Trabzonspor’u dünyanın en büyük kulübü sanıyor ama yok öyle bir şey. Bir yol seçilmeli. Ya büyük paralarla oyuncular alınacak ya da altyapıya dönülecek. İkinci yol Trabzon için çok daha mantıklı duruyor.
http://foto.fanatik.com.tr/test/LinkImage/fft30mm694815.jpg

FANATİK ANALİZ
Serhat DEMİŞTAŞ

Kubilay ŞAHİN
28.08.2009, 12:35
Kapatalım Bu Başlığı..

Her Girişimde Üzülüyorum.. Bu Duruma Üzülüyorum..

hamibasoglu
28.08.2009, 13:02
ben aşağıdaki yorumu 13 / 08 / 2009 tarihinde yapmıştım.
itiraz edenler vardı.
yine edin hadi yine edin yazık çok yazık!!!

2/3 maç daha forvet denen adamlar gol atamasın bakalım ne olacak.
o zaman görürüm kapatın bu konuyu diyenlerin boyunu posunu!
Geçen sene bu forvet değilmiydi saç baş bırakmayan bizde.Yahu bu adamlar girdikleri pozisyonlardan 1/5 ini atsaydılar açık ara şampiyonduk
daha ilk sivas maçında kanser belirtileri baş gösterdi.Geçen seneden saç ta kalmadı ki yolacak :)

Ha inşallah öyle olmasın,vurdukları gol olsun da ben de utanayım, ama
görünen köye de haybeden para verip klavuza talim etmeyin.
Orta saha ve defansın atacağı gollerle şampiyonluk gelmez.
yoksa 1/0 , 2/1 gibi çoook diken üstünde maç seyredir.

Fatih Adamdır,adam gibi adamdır.Bu işin altında başka bir iş ve/veya inatlaşma var.

inşallah aramayız.

Mert Oğuzlu61
28.08.2009, 14:35
‘Kaptan gibi dönmeliydim’

Benim 1 ay önceki gelme şartlarım Trabzonspor Yönetimi için bir şanstı. Ancak yönetim beni almalıydı diyemem tabi ki. Sadece şanstı derim, çünkü şartlar çok uygundu. Sonuçta yönetimin kararıdır, kızamam, saygı duyarım. Trabzonspor dışında neredeysem benim aklım, gelmek istediğim yer hep Trabzonspor’dur, bunu herkes bilir. Ancak gelirken de bu takımın kaptanı olarak, buna layık şekilde dönmeliyim diye düşünüyorum. Bu şartım değil, sadece bence olması gerekendir

temmuzda çok uygun fiyata alabilirdik fatihi ruslar resmen ''alın bedavaya!'' diyordu ama sonra ne oldu ? bizim yönetim taraftarıda camiayıda dinlememekte direndi, bakın bu sene farklı olacak takımı yakmayın seslerine kulaklarını tıkadı, peki şimdi ne oldu ? fatih zenith in gözbebeği konumunda, değeri tekrar fırladı, umut gökhan üzülecek diye alınmayan fatih her maç gol atıyor, peki trabzon ? hazırlık maçlarında umut amatör bir takıma gol attı, gökhan da tık yok, ikiisi beraber geçtiğimiz sezon gösterdikleri ''istikrarlı!'' oyunlarını sürdürmekteler!!!

Ayhan Yüksek
28.08.2009, 14:47
Ulan gelde yanma, senin Tekke gibi bir sevdalın olsun seninde forvete ihtiyacın olsun,alabileceğin en kaliteli en ucuz forvet transferini hiç uğruna yapma, ondan sonrada yok Caneri alırsak Cale gider o zaman yabancı kontenjanı açılır (neolduğu belli olmayacak) bir yabancı forvet transferi yaparız teorilerindeyiz. Ne gerek vardı, en kalitelisi hemde en uygun şartlarda yanıbaşındaydı ama sen kıvırdında kıvırdın. Ah yönetim ah ne diyeyim ki içim yanıyor canım acıyor.

Serhat
28.08.2009, 15:05
En çok merak ettiğim Konu, Alacakları Yabancı Forvetin Kim olacağı ve Yıllık ne kadar ücret alacağı...

Herşeyin Hayırlısı ...

gustavo_colman
28.08.2009, 17:54
En çok merak ettiğim Konu, Alacakları Yabancı Forvetin Kim olacağı ve Yıllık ne kadar ücret alacağı...

Herşeyin Hayırlısı ...
ole birşey olmaz renktaş bu yönetim kabak gibi belli olan forvet yerine 6 kişinin bulunduğu sola adam alıyor çok ilginç FATİHİ ALMAYANLAR UTANSIN böyle ruhsuz ruhsuz oynarız maçları ,bende geçen sene her maçı izledim ama bu sezon öyle bir girişimim olmayacak arada bir derbilerde izleyeceğim yazıklar olsun bizi bu duruma getirenlere

esra61
28.08.2009, 18:03

Herşeyin Hayırlısı ...

acaba forvet alıcaklar mı?
forvet transferi yapıp yapmayacaklarınnıda bilmiyoruzki.:(:(

Serhat
29.08.2009, 00:21
acaba forvet alıcaklar mı?
forvet transferi yapıp yapmayacaklarınnıda bilmiyoruzki.:(:(

Orası mechul...

Burda çok kişi bu konuda kalp dahi kırdı.... Zamanında Fatih gibi bir değerin varken almayarak buna zemin hazırlandı. Şimdi içim gitsede çok merak ediyorum. Çünkü forvet eksikliği ve etkisizliği gün gibi ortada....

Fatih alınmadı ama alınacak olan varmı o ayrı bi konu alınacak olana verilecek para ise daha değişik farklı bir boyut... Dedim ya herşeyin Hayırlısı ;)

Ayrı bir boyutda şehrin bukadar istediği bir kişiyi almayarak taraftarla ayrı bir rotasyon içine girip karşı tarafta cephe almak. Enteresan şeyler var cidden ... Allah'tan hayırlısı demekten başka çaremiz yok ...

ugurozturk
29.08.2009, 00:24
Hayrettin dedi ya, forvete ihtiyacimiz yok, orta sahaya dayali futbol oynayacagiz bu sene. Transferleri hocaya sormadan yaptilar, Metin diyadin le unali getirdikleri yetmedi, bir de hocanin eline taktik kagidi veriyorlar. Ben olsam Hugonun yerinde, bir dakika durmam orda...

Bu arada Fatih yasli, sorunlu olmasi gibi ozelleklerine Hayrettinde bi tane eklemisti, onu da unutmayalim: Molla

oflu engin
29.08.2009, 10:23
şimdi sorulması gereken soru biz ve fatih bu cezayı hak edecek ne yaptık.

hala daha şampiyonluğun anahtarının fatih ve bir sağbek olduğunu göremeyenler utansın.demekki bunların derdi öyle avrupaya gidiyim şampiyon olayım derdinde değillermiş bundan sonrada diyecekleri pekte umrumda değil.tarihi bir fırsatı kaçıran yönetenlerin en büyük başarısı ne olaki üçüncülükmü.
zaten bu forma tek başına ilk üçe giriyor.

cipses
29.08.2009, 11:46
gerekirse yönetim gitsin, teknik kadro gitsin, tüm oyuncular gitsin de gelsin ya şu fatih tekke

yani bu taraftar ronaldinhoyu istese bu kadar insan dayanamaz gider alır gelir

gittiği günden beri taraftar fatih diyor bir türlü alamadılar şu adamı

geçen sene alsalardı geçen sene şampiyonduk

olmadı bu sene al kardeşim, ne bekliyosun, jübilesini mi

hodlu
29.08.2009, 12:45
Yazmaktan yoruldum-bıktım.Fatih Tekke alınmadı,sanki takımın düşmanı.Yönetim bu olayın faturasını ödeyecek ancak olan yine bizim kaybolan yılımıza olacak...

Süleyman Sofu
29.08.2009, 13:57
Helal Kaptan Çakmışsın Bir Tane Daha, Sana Yaşlı Deyip İki Kazmayı Oynatanlar Utansın
kardeş yazdıkların güzelde imzanda yazılanı birdaha gözden geçir istersen...

hakan88ts
29.08.2009, 23:49
seni almayanlar utansın kral

61mehmet61
29.08.2009, 23:55
bu fatih tekke yönetimin, teknik direktörün ve bazı futbolcuların başını yer. bir inat uğruna alınmıyor ve zarar gören Trabzonspor.

İleli
30.08.2009, 04:00
suan ligtvnin resmi sitesinden gecen sezonlardaki fatihin attigi goller izliyorumda birde gokhan ve umutu gibi iki beceriksizin kacirdiklarini dusunuyorum Allahim delirecem..

Süleyman Sofu
30.08.2009, 12:02
bu akşam yine maç var ve ben tuttuğum orucun sevabını umut ve gökhana harcıyacağım için çok üzülüyorum...

gustavo_colman
30.08.2009, 13:18
bu akşam yine maç var ve ben tuttuğum orucun sevabını umut ve gökhana harcıyacağım için çok üzülüyorum...
aynen zaten sezondan da umudum kalmadı Kralsız bu kadar (ruhsuz takım)

Koray
30.08.2009, 13:25
Fatih yine taktı golünü...

Orki
30.08.2009, 13:28
koçum attı gene beeee

gustavo_colman
30.08.2009, 13:30
dk.24 gol FATİH TEKKE yaşlılarda her maç gol atıyormuş di mi yönetim adam formdayım dedi ve dediğini yapıyor

Adem Erdoğan
30.08.2009, 13:33
Fatih; artık kapak gönderme, yeter da..

Emrullah
30.08.2009, 14:20
Doğru düzgün bir yönetim anlayışına ne zaman kavuşacağız merak ediyorum. Son yılların en iyi ynetimi dedik onlar da bir ileri iki gri adım attılar. Neden bir adım daha ileri atamıyoruz. Saçma sapan şeylerle uğraşıyoruz, halimize bak günden güne eriyoruz. Bir çuval inciri bok etmekte üzerlerine yok bizim yönetimin. Ne vardı sanki Fatih'i alsaydı. Kötü mü ourdu Tabzonspor için? Neyse uzatmayayım daha fazla, ağımdan ktü bir şey çıkacak.

Celil Köse
30.08.2009, 14:30
Helal olsun kaptan :alkış::alkış:

gustavo_colman
30.08.2009, 14:38
kral alınmalı BAŞKAN SON KOZLARINI OYNAMALISIN UYUMU YÖNETİM FATİH TEKKE ŞART BEKLERSENİZ ÇOK ALIRSINIZ DEVRE ARASINDA

drabzon_54
30.08.2009, 14:43
Yönetime kapak olsun bu goller

:alkış: At Fatih At hattrick yap

AYYILDIZ
30.08.2009, 15:02
Fatih Sultan Tekke'nin yolladığı kapakları toplasınlar bakkala gidip bir tane bedava forvet alırlar.

muharrem demirc
30.08.2009, 15:40
Hacısalihoğlu denen nesne Fatih gol attıkça koltuğunda küçülüyor, yer yarılsada içine girsem diyormudur acaba? ya da telefonla Aziz YILDIRIM' a "başkanım dediğinizi yaparak Tekke' yi aldırmadım şu benim komisyonumu acil gönder artık" diyerek sinsi sinsi gülüyormudur?

Serdar A
30.08.2009, 16:11
Hacısalihoğlu denen nesne Fatih gol attıkça koltuğunda küçülüyor, yer yarılsada içine girsem diyormudur acaba? ya da telefonla Aziz YILDIRIM' a "başkanım dediğinizi yaparak Tekke' yi aldırmadım şu benim komisyonumu acil gönder artık" diyerek sinsi sinsi gülüyormudur?

Zannetmem . Bu ihtimal ancak "ibrahim başkanım dediğinizi yaparak Ersun'u uzaklaştırdım , Fatih'i aldırmadım , şu bizim bedava biletler hazır mı " diyerek sinsi sinsi gülmesi kadar gerçek olabilir .

Hqmi
30.08.2009, 16:19
Yönetime en iyi cevabı veriyorsun Fatih. :alkış: Helal olsun..

TEKKE'Yİ ALMADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER YÖNETİM, BAŞARDINIZ TEBRİKLER...

Mert Oğuzlu61
30.08.2009, 16:29
temmuzda zenith lilerin paf takıma yolladığı, kendi ağızlarıyla ''ilk teklifte satacağız!'' dediği ama ts yönetiminin umutla gökhan küser diye 2m bonservisine bahane bulup ''o kadar paramız yok'' (ilginçtir 2.5m euroyu şak diye gabric e verdiler!) diyerek almadığı fatih tekke yeni sezonda coştu!!! advoocat ı yolladı zenith, fatihi istemiyordu o adam, al işte şimdi bildiğimiz fatih geri döndü, tak tak tak atıyor gollerini..!

bu arada fatih terim görüyordur umarım fatihteki bu değişimi. adam yeniden doğdu, 8 e çıkardı gol sayısını!

Emre EFENDİOGLU
30.08.2009, 17:46
Oyy Fatih oyyy, tek suçun memleketinin Trabzon olması. Yoksa ismin Fatiula Tekkeri olsaydı şimdi antrenman yapıyor olurdun kulüpte.

Salih Yazıcı
30.08.2009, 18:17
inşallah akşam kötü sonuçla karşılaşmayız ama karşılaşırsak tekke sesi çok daha gür ve daha yıkıcı olacaktır

Cafer Bulur
30.08.2009, 18:23
Yönetim fatih tekkeyi almayarak adeta intihar etmistir,bu konunun özeti budur...

Mert Oğuzlu61
30.08.2009, 18:29
inşallah akşam kötü sonuçla karşılaşmayız ama karşılaşırsak tekke sesi çok daha gür ve daha yıkıcı olacaktır

aynen bende öyle düşünüyorum, bursa bizi gelirde 15 yıl sonra avni akerde yenerse ortada ne umut kalır ne gökhan nede diğerleri.

ALİ FATİH
30.08.2009, 19:25
Lütfen bir bilen varsa yazsın...Bu kadar taraftarın kendini ortaya koyduğu,ortak aklını,ortak inancını belirttiği (taraftar tarihte bir ilk defa istedi)Fatih Tekke'yi(hem de şartlar uygunken) NEDEN ALMADILAR??

Sinem Yılmaz61
30.08.2009, 22:00
Devam et Fatihim sen, sana bu yakisir iste, göster kendini..Seni almayanlar utansin, oof ceksinler..Gollere devam, Trabzona selam...

Berkhan Karslı
30.08.2009, 23:55
Daha önceden Umut ile Gökhan yetenekli ama bu takımın santraforu değil demiştim özür diliyorum bu ikisi de kazma Karadenizspor'un bile santraforu olamaz. Kral gollerine devam ediyor. Her Zenit maçından sonra kral acaba nasıl gol atmış diye merakla bakıyorum.

61mehmet61
31.08.2009, 00:15
var mı fatihin gol görüntüleri

Emirhan Makul
31.08.2009, 00:53
http://www.ensonhaber.com/images/news/190676.jpg (http://www.ensonhaber.com/spor/225596/tekke-buraya-yonetim-istifa.html)

Cem Akyüz
31.08.2009, 00:59
Ardında kalan bişey yok almadılar bu kadar basit..Bunun sonucunda elbet birileri bi diyet ödeyecekler

Cafer Bulur
31.08.2009, 01:08
Fatihi almak artik kacinilmaz olmustur.

Gelin fatih i alin ve büyük hatanizdan geri dönün.

Alinirsa ben yönetimi elestirmeyecegim geri adim attiklari icin.

Herkes de elestirmeyecegine dair söz versin ve yönetim harekete gecsin.

Bu tarihi bir cagridir!

Terzioğlu
31.08.2009, 01:10
Fatihi artik istesekte kolay kolay alamayiz. Zenit'in forveti kalmadi.

Volkan
31.08.2009, 01:12
Fatihi artik istesekte kolay kolay alamayiz. Zenit'in forveti kalmadi.

ve son macların hepsinde gol atmaya başladı

Paksoy
31.08.2009, 01:12
kezmanı aldılar bugün

Abdullah Altıntaş
31.08.2009, 01:13
Ne gereği var artık ,hem başkanımız sezon başında dememiş miydi hedefimiz avrupa ligi,oradanda elendik zaten

izzet
31.08.2009, 01:13
Bu tarihi bir cagri degildir, keza kac haftadir alinsin dedik Fatih(yada forvet)

Bu daha cok tarihi hatadir(Yönetim tarafindan yapilan)

bkandil
31.08.2009, 01:14
Tek forvet oynayacak olduktan sonra ister Fatih'i alsın, ister T.Henry'i...

AYYILDIZ
31.08.2009, 01:24
İsterlerse 5 milyon euro bile verilmeli.Bu bir travmadır ancak Tekke transferi camiayı bütünleştirir.Yoksa gelecek vahimdir.Sadri Şener lütfen başkanım.

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 01:25
Fatih kesinlikle alınmalıdır yoksa daha çok kötü şeyler olabilir...

Yunus Emre SEYHAN
31.08.2009, 01:26
Artık cok geç..
ZEnit vermez.

Cafer Bulur
31.08.2009, 01:27
Arkadaslar transferin gerceklesme olasiligini bir kenara birakin.

Yönetimin fatih tekke konusunda geri adim atmasini hos karsilayacaginizi ve yönetime destek olunacagini belirtin lütfen.

Bu baslik da transfer dönemi kapanana kadar acik kalsin bir zahmet...

Oemer61
31.08.2009, 01:34
Abicim transfer dönemi kapaniyor, alacak olsalardi coktan almislardi! Bundan sonra Zenit'te zaten satmaz, aptal degiller dört macta dört gol attilar. Hacisalihoglu ve ekibi gayet rahat, siz niye kasiyorsunuzki??? Ocak ayina kadar kahir cekmeye devam, sonra akli basinda bir yönetim gelirde Fatih Tekke'yi veya baska "adam" gibi bir forvet alirsa sükredelim. Bu taraftar bu kadar geri zekali degil, hepsi aglarca bosuna Fatih Tekke diye haykirmadi, alin simdi ESERINIZLE ÖVÜNÜN!:alkış:

Harun-61
31.08.2009, 01:42
Fatih Tekke'mi ????

Aslaaaaaaaaaaaa !

http://www.365gunspor.com/resimler/habergorsel/hayrettin_hacisalihoglu12b.jpg

irfanb
31.08.2009, 02:04

-Fatih Tekke`yi alip kimin yerine oynatacagiz ?

Adem Erdoğan
31.08.2009, 02:19

-Fatih Tekke`yi alip kimin yerine oynatacagiz ?

-Gökhan'ın yerine asbaşkanım

-bence Gökhan daha iyi hoptek oynuyor.

POYRAZ
31.08.2009, 02:24
Bu takimin Fatih'ten sonra golcüsüz oynadigini herkes biliyor.
Umut ve Gökhan icin "Golcü" dersek o baska tabiki.
Fatih veya onun ayarinda bir, hatta iki oyuncunun alinmasi sart renktaslar.
Paraya kiyilip alinmali. Zira verilen para bize geri döner yine. Gol demek para demek zahir.

Misina
31.08.2009, 02:32
Artık cok geç..
ZEnit vermez.

Ocakta bedavaya gidecek olan Tekkeden Zenit bişey kazanmak isteyecektir.Talep etmemiz durumunda transferin olacağından şüphem yok.Yeterki bizim istediğimiz kadar yönetimde istesin.

serkanholep
31.08.2009, 02:32
serdar bali acayip bombalıyo ve iyi konuşuyo

bu adam gelsin yönetime ya

KOSİFOĞLU
31.08.2009, 04:35
bizim fatin alınması için yapmadığımız birşey kalmadı yürüyüşler,maçta bağırdık ama adam almıyor biz ne yapabiliriz bundan sonrada fatih trabzona dönmesi imkansız gibi gözküyo

SeRHaD
31.08.2009, 05:06
hem bakalım artık fatih kendisi bu saatten sonra gelir mi

miragef
31.08.2009, 05:28
fatih yaşlanmadımı daha. kaç yıl top koşturur. kaç para ister.

fatih le olacak iş değil mi.... (hugo broos mu?)

gelen gideni aratırmı(istikrarmı) sence mi adadafasfsvslkd

OFLU
31.08.2009, 07:29
Fatihin yerinde olsam simdi de ben gelmem,yok ole yagma...
Adam gurur murur ne varsa ayaklar altina aldi yalvardi beni alin diye,yoook dediler.
Bu saatten sonra alamazlarda gerci,he Fatih gene gelmek ister mi? Bence dayanamaz gene gelir..

ugurozturk
31.08.2009, 07:55
Oyy Fatih oyyy, tek suçun memleketinin Trabzon olması. Yoksa ismin Fatiula Tekkeri olsaydı şimdi antrenman yapıyor olurdun kulüpte.

Ismi oyle olsaydi; onu Chelseade izlerdin ancak.

Süleyman Sofu
31.08.2009, 08:13
Bize Fatih Tekke Sporlu Diyen çok bilmişler umarım savundukları enkazın altında kalırlar...
Ben Sakaryadayım ve depremlerin öncesini iyi bilirim önce bir uğultu gelir arkasındanda yıkıcı bir sarsıntı uğultunun birincisi diyarbakır maçında geldi herkes anladı ama yönetim anlamadı kongrede 2.uğultu geldi yönetim kıpırdar gibi oldu ama yine anlamadı dünde bana göre artçı şok geldi.Demedi demeyin büyük deprem yakındır umutla gökhan yönetimide hocayıda takımıda götürecek 4 haftada tek gol atamayan forvetten hala umudu olan varsa Allah hepsine selamet versin akılları varsa fatihten borç istesinler onun sıkıntısı yok nasılsa gol atma konusunda...

Süleyman Sofu
31.08.2009, 08:16
Durma Kaptan Golleri Atmaya Devam Sen Atki Sana Burda Yaşlı Diyenler Sorunlu Diyenler Utançlarından Sokağa Çıkamayacak Duruma Gelsinler...

gelikli
31.08.2009, 08:21
yav bugün o kadar puan kaybediyorsak bu golcülerin bir ok darda golcüleri besliyemeyen takımın suçu geçen sene çok daha fazla gol pozisyonuna giriyorduk o da çift forvet oynanamamızdan kaynaklanıyordu bu sene tek forvetle oynuyoruz. ama bunu yaparken arkadan forvete orta saha oyuncularının destek vermesi lazımken kimsenin destek verdiği yok dün akşamki maçı seyredenler acaba bu sene trabzonun durumunu düşündü mü

Recep Alkan
31.08.2009, 08:22
Alınmayarak yapılan tarihi hata varken, bir daha tarihi bir işlem yapılmaz sanırım.

Emrah KabuL
31.08.2009, 08:25
yav bugün o kadar puan kaybediyorsak bu golcülerin bir ok darda golcüleri besliyemeyen takımın suçu geçen sene çok daha fazla gol pozisyonuna giriyorduk o da çift forvet oynanamamızdan kaynaklanıyordu bu sene tek forvetle oynuyoruz. ama bunu yaparken arkadan forvete orta saha oyuncularının destek vermesi lazımken kimsenin destek verdiği yok dün akşamki maçı seyredenler acaba bu sene trabzonun durumunu düşündü mü

Hocam doğru diyorsun.. Forvette 2 tane F.Tekke de olsa bir işe yaramaz.. Fatih Tekke geçen sene ki takımda olsaydı kesin şampiyonduk..çünkü geçen sene pozisyona girip gol kaçırıyorduk.. bu sene doğru dürüst pozisyon bulamıyoruz..Broos'un şu anlam veremediğim oyun yapısında forvetimiz dünyanın en iyi forveti olsada çok zor..

Faik Yılmaz
31.08.2009, 08:25
Yaşı fazlaymış....

Maliyeti çokmuş.....

Sonuç.....

4 Lig maçında yani 1 ayda 4 gol atan Trabzonspor.....

Son 10 günde 4 resmi maçta 4 gol atan Fatih Tekke......

Bu inat Trabzonspora çok pahalıya maloluyor.... Ve birileri bunun sonucuna katlanacak....

littlebighorn
31.08.2009, 08:28
Takımın maçlarını herkes izliyor.Bu takıma Fatih ya da kendi çapımızda çok iyi bir forvet alınsa sonuç 4.luk ya da 5.lik olur. Alınmazsa 5.lik ya da 6. lık. Bir de herşeyi yaptık Fatih'i bile aldık yine de olmuyor bahanesini vermek de cabası. Takım takım değil ki.

Süleyman Sofu
31.08.2009, 08:28
uefada yarı final ????
TÜRKİYEDE şampiyonluk ?????
Bu hedefleri koyanlara soruyorum siz bizi enayi veya aptalmı sanıyorsunuz????
Gidinde aynaya bakıp kendinizle alay edin ....

Recep Alkan
31.08.2009, 08:31
Arkadaşlar kaptanın transfer işi bitti, artık kimse kimseyi kandırmasın, kaptan ile geçtiğimiz hafta içinde bir kez daha konuştum, bu saatten sonra birşey olamayacağını söyledi. Zenitte herşeyin rayına girdiğini ve herşeyin eskiye döndüğünü söyledi. Zaten gollerini de atmaya başladı.

Kaptan orucunu da tutuyor ve bu orda en ufak bir sıkıntı bile yaratmıyor, bu burda olsaydı nereler nasıl ayağa kalkardı siz düşünün artık !!!

Havası bozulmayan kolej takımı ile yola devam uşaklar !!!

Mehmet Zeki
31.08.2009, 08:32
Can: Transfer varmi baskan'im
Hacisalihoglu: Hayir.

Broos: Elimizdekileri ile yetinecegiz. Bir yil daha gitti.

Emrah KabuL
Fatihin yerinde olsam simdi de ben gelmem,yok ole yagma...
Adam gurur murur ne varsa ayaklar altina aldi yalvardi beni alin diye,yoook dediler.
Bu saatten sonra alamazlarda gerci,he Fatih gene gelmek ister mi? Bence dayanamaz gene gelir..

Yalvarırken yanındamıydın ? Yalvaran hatta dayanamayıp tekrar gelebilecek olan F.Tekke giderken neden bu kadar uğraş vermedi.. aniden transfer oldu ve misyonumu tamamladım dedi.

Neyse şu an ki en büyük sorunumuz bu değil zaten.. Takım komple berbat.. Sadece iş F.Tekke'ye kalsaydı amenna..

gelikli
geçen sene az gol yiyen takım ve çok gol pozisyonuna giren takıma ne oldu ben bunu merak ediyorum bu fatih tekke şu an bu takımda olsa bu yapıyla gol atamazdı zaten. her ne kadar forvetleri eleştirsek de adamlar pozisyona giremiyor ki. acaba bu kadar çabuk gol yememizde hüseyinin o bölgede olmaması yatıyor mu. çok iyi ayaklarla oynamak çok gol pozisyonuna girilir diye bişey yok . ben bu enginin ne halta yaradığını bir türlü anlamadım. alanzinho eziliypr milletin içinde acilen yattaraya ihtiyaç var kardeşim. ve ben dün barışı çok beğendim. eğer dün çift forvet başlasaydı barışın getirdiği üç top ilk yarıda en azından bir gol olurdu

Mehmet Zeki
31.08.2009, 08:34
O bir kral. O bir kaptan. O Fatih Tekke!

Recep Alkan
31.08.2009, 08:38
Yalvarırken yanındamıydın ? Yalvaran hatta dayanamayıp tekrar gelebilecek olan F.Tekke giderken neden bu kadar uğraş vermedi.. aniden transfer oldu ve misyonumu tamamladım dedi.

Neyse şu an ki en büyük sorunumuz bu değil zaten.. Takım komple berbat.. Sadece iş F.Tekke'ye kalsaydı amenna..

Bitmiş ve bu yönetim varken bir daha olmayacak olan bir transfer için konuşmak istemiyorum ama, sen kaptan giderken yanındamıydın ?

Nerden bliyorsun neler yaşandı, senin mantıkla işler yürümez, o zaman herkes birbirine bu soruyu sorar.

Bağladınız bir kelimeye yat aynı laf, kalk aynı laf.

sarman61
31.08.2009, 08:49
Arkadaşlar Fatih Tekke nin alınmamasının arkasında çokbaşka şeyler var. Bu şeyin en büyüğüde görüşüdür. Fatih Tekke nin dünya görüşü ile onu almaya yetkili kişilerin dünya görüşü farklı olduğu için bu takıma kazındırılmadı.
Allah (cc) ıslah etsin bu kişileri.

gelikli
31.08.2009, 08:57
olabilir hüseyinle ikisi menzilci hüseyini gönderdiler onu da almıyorlar.
dün gökdenizin maçını seyrettim gene güzel oynadı kerata yav

onüçüncü
31.08.2009, 08:57
sen oyna başkan sen oyna

Süleyman Sofu
31.08.2009, 09:24
Recep boşver kardeşim cidden boşver nasılsa tran raydan çıktı artık boşver gitsin bağıra bağıra gelen felaket birilerine ders olurmu acaba bence olmaz aslında yazacak çok şey var ama malum kara listedeyim yazmıyorum sora üç kuruş etmeyecek adamlar yüzünden bir hafta ceza aldıkmı olmuyor...

Murat'
31.08.2009, 09:25
Bu takım raydan çıkmıştır artık.Kolay kolay da rayına giremez.Yönetimin Fatih Tekke yanlışı koca bir sezonu heba etti.

macuka
31.08.2009, 09:34
Fatih tekke, bence golculugunden dolayi degil, lider ozelliklerinden dolayi alinmaliydi... Laylaylom oynayan topcularin cogu oynayamazdi o zaman su oynadiklari gibi sahada fatih varken... Yada Terim gibi futbolcunun it gibi korktugu bir hoca lazim di bize...

Recep Alkan
31.08.2009, 09:44
Değerli yöneticilerin KOLEJ takımı bozulmadı yapılmayan Fatih transferi ile.

Cümlemize hayırlı olsun.

Çernobil bitti, Trabzonspor başladı.

karaman6106
31.08.2009, 10:01
bu takımın sahadaki lideri kim...kaptan niye var. çünkü iki kişi biraraya gelse ve namaz kılacaklarsa birinin imam olması lazı. insanın doğasında var bu. gökdenizin son dakkalarda tek başına çırpınışlarırnı hatırlıyorum da. pantla kaptan olunmaz...maçı almayı istemeyle kaptan olunur. lider adam kim bizde.kndisi çırpınan, arkadaşlarına hadi diyen...bu takıma tekke lazım...

Bera Algün
31.08.2009, 10:08
serdar bali acayip bombalıyo ve iyi konuşuyo

bu adam gelsin yönetime ya

ne yaptın abi sen o adam gelirse albayrağı bile mumla ararız aman Allah korusun

Emrah KabuL
31.08.2009, 10:09
Yaşı fazlaymış....

Maliyeti çokmuş.....

Sonuç.....

4 Lig maçında yani 1 ayda 4 gol atan Trabzonspor.....

Son 10 günde 4 resmi maçta 4 gol atan Fatih Tekke......

Bu inat Trabzonspora çok pahalıya maloluyor.... Ve birileri bunun sonucuna katlanacak....

İyide abim..

4 Lig maçında 3 gol atan Beşiktaş.. geçen senin şampiyonu ve ŞL'de oynayacak buna ne diyeceksiniz..

Kaldı ki Bobo-Nobre-Holosko varken Nihat'ı aldılar.. ediyor sana 4 forvet.. Sürekli bunu yazmaktan gına geldi.. Başarı için forvetinin süperman olması gerekmiyor.. Takım olmak şart.. Manisa-D.Bakır ve Bursa maçlarında forvet yüzünden mi puan kaybettik ? Yani sanki takım süper oynuyor kalemiz sağlam, bekler harıl harıl çalışıyor , stoperler desen pozisyon vermiyor , ortasaha sürekli forveti gol pozisyona sokuyorlar, kanat oyuncuları durmadan muz ortalar kesiyorda , mevcut forvet oyuncularımız mı bunları heba ediyor.. ?

Manisa maçında bir tek korner bile kazanamamış takım var önümüzde.. değil F.Tekke , dünya starı forvet getirsen bu takımı şaha kaldıramaz..

Gs 3 maçta 9 puan topladı 11 tane de golü var..

Baros 2 gol
Arda 2 gol
Kewell 2 gol
Nonda 1 gol
M.Sarp 1 gol
Elano 1 gol

Takım olmak budur.. geçti o devirler forvetin tek başına 25-30 gol atması.. kaldı ki Fatih bunu zamanında 31 gol ile gerçekleştirdi ama sonuç noldu.. ? Olduk mu şampiyon hayır.. O dönem de kalede Petkovic aksıyordu , Fatih'in alternatifi yoktu , savunma yapmakta zorlanıyorduk vs.. Lütfen..

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 10:10
Kralsın be usta...

İskefiyelireis
31.08.2009, 10:12
Ben başka bir çağrı yapmak istiyorum. Herkes Avni Aker' deki taraftar baskısından bahsediyor. Dün bütün TV programlarında TS' un Avni Aker' de rahat olamadığı ve bu nedenle maç kazanamadığı yönünde idi.
Diyorum ki:
Bütün kombineleri alalım ve yakalım. O zaman maça kimse gidemez ve takım baskı altında kalmaz. Ben benim kombinemi yakmaya hazırım. Var mı peşimden gelen?

İskender66
31.08.2009, 10:16
Mübarek günde bir süpriz yapıp Fatih Tekke'yi alsak süper olur. Aksi takdirde takımın gidişatı kötü. Fatih almazlarsa en geç birkaç maç sonra bu takımın başında ne teknik direktör, ne yönetim nede başkan kalacak. Bu Fatih'i almama inadı başlarını yiyecek haberleri yok.

macuka
31.08.2009, 10:17
Ben başka bir çağrı yapmak istiyorum. Herkes Avni Aker' deki taraftar baskısından bahsediyor. Dün bütün TV programlarında TS' un Avni Aker' de rahat olamadığı ve bu nedenle maç kazanamadığı yönünde idi.
Diyorum ki:
Bütün kombineleri alalım ve yakalım. O zaman maça kimse gidemez ve takım baskı altında kalmaz. Ben benim kombinemi yakmaya hazırım. Var mı peşimden gelen?

kombineni yakmaya gerek yok... bu takim avni akerde maclarini kazanacaksa kimse gitmez zaten... kaybettigi zaman maca gideriz, yada bize yalvardikleri zaman gelin diye:)

canna52
31.08.2009, 10:25
bu yonetimden birsey beklemiyorum artik. kafalarini kuma gommusler. cikardiklarinda da istifa edecekler...

Emirhan Ömeroğlu
31.08.2009, 10:27
Herşey boşuna ;)

Emrah KabuL
31.08.2009, 10:27
Recep boşver kardeşim cidden boşver nasılsa tran raydan çıktı artık boşver gitsin bağıra bağıra gelen felaket birilerine ders olurmu acaba bence olmaz aslında yazacak çok şey var ama malum kara listedeyim yazmıyorum sora üç kuruş etmeyecek adamlar yüzünden bir hafta ceza aldıkmı olmuyor...

Yazma zaten .. Fatih sevdanız takımın önüne geçtiği için hiç tanımadığın birine 3 kuruşLuk adam diyorsun .. sorması ayıp sen kaç kuruşLuksun ?

Şu takımı 6 sene şampiyon yapan oyunculardan hangisi Trabzonspor'un önüne geçti ? tutturdunuz bir F.Tekke.. Trabzonspor formasıyla gol kralı olmaktan başka ne başarısı var ?? Şampiyon mu olduk Fatih'li kadroyla ?

Madem alınmasını bu kadar istiyorsunuz , o olmazsa Trabzonspor'un kepenkleri indireceği düşünüyorsunuz.. sattırmasaydınız kardeşim.. sürekli burada asıp kesiyorsunuz bu gücünüz Fatih'in satılmasına engel olsaydı o zaman.

hakanhan
31.08.2009, 10:33
kaos kaos kaos.. tarftarlar top yükün sinir küpü cinnetteyiz alimallah sagduyulu olmak gerek. korkum taraftarlarin külübü basip herkesi alagisa etmek yani bir tür darbe.. soyle bir okudumda basliklardaki yorumlari korkunc bir sey külüp kayniyor trabzonsporu en iyisi kendi halinde birakmak. ben elestiriyi bu saatten sonra kesiyorum..

Barış Kaptanoğlu
31.08.2009, 10:36
bu saatten sonra fatih tekkeyi almak trabzon için bir hayaldir...yapılacak en iyi şey iyi bir forvet bulup onu almaktır

Recep Alkan
31.08.2009, 10:37
Yazma zaten .. Fatih sevdanız takımın önüne geçtiği için hiç tanımadığın birine 3 kuruşLuk adam diyorsun .. sorması ayıp sen kaç kuruşLuksun ?

Şu takımı 6 sene şampiyon yapan oyunculardan hangisi Trabzonspor'un önüne geçti ? tutturdunuz bir F.Tekke.. Trabzonspor formasıyla gol kralı olmaktan başka ne başarısı var ?? Şampiyon mu olduk Fatih'li kadroyla ?

Madem alınmasını bu kadar istiyorsunuz , o olmazsa Trabzonspor'un kepenkleri indireceği düşünüyorsunuz.. sattırmasaydınız kardeşim.. sürekli burada asıp kesiyorsunuz bu gücünüz Fatih'in satılmasına engel olsaydı o zaman.

Birilerini sustursak başka birileri başlıyor kardeşim. NEdir bu düşmanlık. Senin gidip kapanan Fatih başlığını okumanı şiddetle tavsiye ederim. Orda bu söylediklerinin hepsinin cevabı var ama okuyacağını hiç sanmam.

Senin bugünkü bir mesajına alıntı yapmıştım gene söylüyorum, birilerine soru sorarsan aynı soruya maruz kalırsın, sen kaç kuruşluksun derler adama birde cevap beklerler bilader. Burdaki kaç kişi Fatihi yakınen tanıyordu ki herkes attı tuttu, hala da atıyor tutuyor misal sen !!!

Fatih sevdasının Trabzonspor'un önüne falan geçtiği yok, ama birileri çoktan Sadri Beyi Trabzonspor'un üzerine koydu bile. YA farkında değiller, yada kişi üzerinden siyaseti çok seviyorlar.

Bu takımı 6 sene şampiyon yapan hangi başkan Trabzonspor'un üzerine çıktı? Belki de bu kadar savunuldu ?

Kaldı ki burda sadece asıp kesenler bizler değiliz bu net bir şekilde belli oluyor, baksana hala daha içindeki Fatih kinini dökemeyenler sevmedikleri bu başlıklardan dışarı adımlarını atmıyorlar ?

Süleyman Sofu
31.08.2009, 10:45
Aslında haklısın üç kuruşu fazla demişim 1 kuruş bile etmezler.BeNim kaç kuruşluk olduğuma gelince eğer aynı konumda bulunup aynı hataları ben yapsam bende bir kuruş etmem.Senin hala beğenmediğin o Fatih Rusyada golleri sıralarken sen burda aciz 2 forvetin yüzünden saç baş yolmuyorsan buda senin rahatlığındır bişey diyemem.Fatih olmazsa kepenk falan inmez bunuda nerden çıkardın anlamadım ama şunu iyi bil ben sizin gibi yanlışa doğru diyemem hemşerim.Fatih gol kralı olması dışında kaptan olarak 2 kez Türkiye kupası aldı hatırlamıyor olabilirsin bu senin için başarı değilse bana o kupalardan sonra tenekede olsa aldığımız bir kupa göster yada bi başarı göster.İşkembeden boş boş konuşmayın hazırlık maçlarıda dahil 10maç oldu umutun bir golü var gökhanın siftahı yok kimseye peşin hükümlü değilim ama geçen sene yaptıkları bu senenin teminatı görünen köye kılavuz ne gerek ama siz hala görmüyorsanız buda senin problemin.
Son olarak ben giderkende karşıydım ama gitti en azından adam gibi trilyonlar kazandırıp gitti.Bugün dönmek herkesten çok onun hakkı madem giden dönemez diye bir kural var o zaman Sadri başkan niye döndü...

İskefiyelireis
31.08.2009, 10:57
Yönetim son bir atak yapıp Battal' ı (boy çöp poşeti) alacakmış. Bu yönetim kargalarla mı muhatap nedir? Ya da bizi karga yerine koyup güldürmek için var olmaya devam edecekler.
Geçen hafta istifa etmeyip doğru yaptılar demiştim. Ama bir tek doğru olmaz ki...

gustavo_colman
31.08.2009, 10:59
bu saatten sonra fatih tekkeyi almak trabzon için bir hayaldir...yapılacak en iyi şey iyi bir forvet bulup onu almaktır
o da doğru bu yönetim hiçbir şey almaz hatta bakarsın oyuncu satar

Erdal
31.08.2009, 11:01
Hayırdır başlık niçin buraya çıktı? Girmem ben bu gün bu başlığa...Girersem BMN de ilk cezamı alırım...En azından iftardan önce girmem...Girmemeliyim...

Süleyman Sofu
31.08.2009, 11:03
Hayırdır başlık niçin buraya çıktı? Girmem ben bu gün bu başlığa...Girersem BMN de ilk cezamı alırım...En azından iftardan önce girmem...Girmemeliyim...
Erdal abi bende şaşırdım başlık yavaş yavaş önlere gelmeye başladı aslında iyide oldu...

Süleyman Sofu
31.08.2009, 11:04
anladığım kadarıyla yönetime açık çağrı başlığı Kaptanın başlığa taşındı

gustavo_colman
31.08.2009, 11:05
bu saatten sonra istesekte alamayız ocak ayına kaldık bence bu yönetimin bir tranferi ortalama 27 gün sürüyor

bordoylamavi
31.08.2009, 11:05
fatih tekkeyi şimdi istese de alamazlar adam oynuyor direk kadroda. ha devre arası boşta kalacak ama o zaman bakalım başka kulüpler fatih e ne verecek. bonservis parası olmayacak ama bakalım fatih gelecek mi o kadar laftan sonra

Miraç Atalay Çiftçi
31.08.2009, 11:07
Rusya'da mutsuz mutsuz oynayan, yeni affedilmiş bir oyuncu 10 maçta 7 gol atıyor. Allahım çıldırmamak elde değil.

Üstelik İhtiyar!

ugur_52
31.08.2009, 11:08
fatih tekkeyi şimdi istese de alamazlar adam oynuyor direk kadroda. ha devre arası boşta kalacak ama o zaman bakalım başka kulüpler fatih e ne verecek. bonservis parası olmayacak ama bakalım fatih gelecek mi o kadar laftan sonra

Yeni gelecek yönetimle arasında sorun olmıyacağı için gelir Fatih,bu yönetimle anlaşamadı o;)

Erdal
31.08.2009, 11:14
Sorunlu ve ihtiyar adam gol atıyor. Takım arkadaşları ona koşuyor...Sarılıyorlar...

Sorunsuz ve gençler atamıyor, 40 metreden şut deniyorlar, sürekli takım arkadaşlarına bağırıyor ve her seferinde doğru pozisyon alamıyorlar....

gustavo_colman
31.08.2009, 11:15
http://fanatik.ekolay.net/TRABZONSPOR-Sorumlu-kim_3_Detail_35_143968.htm

Ilelioglu
31.08.2009, 11:16
Transfer Dönemi sona erecek...:(

gustavo_colman
31.08.2009, 11:17
bross,tayfun,gökhan,yönetim gitsin ahmet özen,Fatih Tekke gelsin yeter

Ilelioglu
31.08.2009, 11:24

Birinin gitmesine gerek yok sadece Fatih gelsin yeter!

Süleyman Sofu
31.08.2009, 11:25
KARDEŞİM GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM UMUTU UNUTMAYIN:)
Şaka bi ya artık bitti beyler bu saatten sonra FATİHİN atacağı glleri alkışlamak düşer bize...

gustavo_colman
31.08.2009, 11:25
Birinin gitmesine gerek yok sadece Fatih gelsin yeter!
bu yönetimle zor

Faik Yılmaz
31.08.2009, 11:47
Mevcut şartlar altında Fatih Tekkeyi almamak futbol cinayetidir...

Takımı sabote etmektir.....

Takımın iyiliğini düşünmemektir.....

Recep Alkan
31.08.2009, 11:48
Transfer sezonun bitmesine 29 saat kaldı, bu kadar zamanda Sadri Şener yalvarsa bile alamaz artık Fatih Tekkeyi. Bu iş bitmiştir.

Adam hakkında konuşanların ağzına on numara tıkıyor lafları.

Bakalım hala konuiacak yüzü kalacak mı birilerinin ?

Yağızhan Sağnak
31.08.2009, 11:49
Duyduğuma göre Ronaldinho'nun kız kardeşini alıyor muşuz??

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 11:51
Halit abinin yapımıdır keşke böyle birşey olsa;

Şu haberi görmek nasip olacak mı bu taraftara :o Ey gidi Fatih Tekke

http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/wol_error.gifBu görsel küçültülmüştür. Buraya tıklayarak orjinal boyutunda görüntüleyebilirsiniz.http://img33.imageshack.us/img33/4803/fatihhny.jpg

Ilelioglu
31.08.2009, 11:56

http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/wol_error.gifBu görsel küçültülmüştür. Buraya tıklayarak orjinal boyutunda görüntüleyebilirsiniz.http://img33.imageshack.us/img33/4803/fatihhny.jpg

Müthis....:)

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 11:57
Düşünüyorumda bir hamle olsa Fatihi geri alsa yönetim ne güzel olurdu...

Bu olumsuz havanın dağalacağına kesinlikle emin olurdum ozaman...

Broos'tan yönetime son dakika golü!
Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, forvet transferi konusunda yönetimi zor durumda bıraktı.
31-8-2009 11:5
Daha önce, "Mevcut kadromuzdaki sakatlar iyileşirse, eksiğimiz kalmaz" diyen Broos, Bursaspor maçı sonrası ise, "Ben hiç bir zaman hücum oyuncusuna ihtiyacım olmadığını söylemedim" diyerek yönetime göndermede bulundu.

Turkcell Süper Ligi'nin 4. haftasında, galibiyet parolasıyla çıktığı Bursaspor maçında iki puan kaptıran Trabzonspor'da kan kaybı devam ediyor. Ligde geride kalan 4 haftada bir galibiyet, 2 mağlubiyet ve bir beraberlik alan Trabzonspor'da, kaçan her gol sonrası tribünlerden, "Sadri gol gol" ve "Fatih Tekke" sloganları yükselmeye devam ederken, yönetim kurulu 2 buçuk yılı aşan görev süresince dün ilk kez taraftarlar tarafından istifaya davet edildi. Bordo - mavili takımda teknik direktör Hugo Broos'ta, daha önce yaptığı, "Mevcut kadromuzdaki sakatlar iyileşirse, eksiğimiz kalmaz" açıklamasına rağmen Bursaspor maçı sonrası, yönetime gönderme yaptı. "Ben hiçbir zaman hücum oyuncusuna ihtiyacım olmadığını söylemedim" diyen Broos, "Forvete ihtiyacımız yok. Türkiye'nin en kaliteli forvet oyuncuları bizde" diyen yönetim kurulunu da zor durumda bıraktı. Umut Bulut ve Gökhan Ünal'ın formsuzluğu ve Broos'un bu açıklamasından sonra yönetim kurulu transfer sezonunun bitmesine bir gün kala son dakika transferine imza atmaya çalışarak bütçesini zorluyor.

BROOS: "ARAYI İYİ DEĞERLENDİRECEĞİZ"

Kaybedilen her puan sonrası eleştiri oklarına maruz kalan teknik direktör Hugo Broos ise, Sivasspor maçından sonra yaşanan düşüşe bir anlam veremediğini belirterek, "Bursaspor karşısında oyunun genelinde ortaya koyulan futboldan memnun olmama rağmen rakip alanda istediğimiz baskıyı kuramadık. Oysa çok iyi bir hazırlık dönemi geçirmiş ve lige de iyi başlamıştık. Sonra ne olduysa birden böyle bir düşüşe girdik. Ama lige verilen arayı iyi değerlendirip, bu kötü süreçten bir an önce kurtulacağız. Yattara ve diğer oyuncularımızda tam hazır olarak aramıza katılacak. Ayrıca şu ana kadar tam anlamıyla yararlanamadığımız Gabric'ten de bu aradan sonra iyi bir verim alacağımızı düşünüyorum. Bu aradan sonra bambaşka bir şekilde lige dönmeye çalışaçağız" dedi.

HACISALİHOĞLU: "UMARIM BU SON PUAN KAYBIMIZ OLUR"

Bordo - mavili takımın Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ise oynanan futboldan memnun olmadıklarını söyledi. Hacısalihoğlu, buna rağmen kazanabilecekleri bir maçta hesaplamadıkları bir puan kaybını yaşadıklarını ifade ederek, "Rakibimize zaman zaman üstünlük kurduk. Çok iyi oynamadık ama her şeye rağmen galibiyeti sağlayacak üstünlüğümüz vardı. Buna rağmen kendi sahamızda galip gelememek çok üzücü. Umarım bu yaşadığımız son puan kaybı olur" şeklinde konuştu.

YABANCILAR KAYIPLARDA

Öte yandan Trabzonspor, bu sezon yabancı oyuncularından bir türlü istediği verimi alamıyor. Yattara'dan sakatlığı nedeniyle 4 haftadır yararlanamayan Trabzonspor'da, Alanzinho ise performansındaki düşüklük nedeniyle son Bursaspor maçının 18 kişilik kadrosuna alınmadı. Yeni transfer Tjikuzu'da form düşüklüğü nedeniyle kulübeye çekilirken, solbek Cale'de formasını Ferhat'a kaptırdı. Yeni transfer Gabric ise henüz bekleneni veremezken, son haftalarda çok eleştirilen Colman, Bursaspor maçının en iyileri arasında yer aldı. Senegalli kaleci Tony Sylva ise yediği her gol sonrası kendine olan güveni kaybettirirken, yabancı futbolcular arasında en istikrarlı görüntüyü sezon başı gönderilmesi gündemde olan Song veriyor.

"ARADIĞINIZ TAKIMA ULAŞILAMIYOR!"

Trabzon'da yayın yapan yerel gazeteler ise Bursaspor beraberliği sonrası takımın önemli bir kan kaybı yaşadığına vurgu yaptı. Taka Gazetesi, "Oynatmaya az kaldı!" başlığını atarken, Karadeniz Gazetesi ise, "Artık hattinizi bilin! Aradığınız takıma ulaşılamıyor!" manşetini kullandı. İlkhaber Gazetesi, "Kan kaybına devam", Günebakış Gazetesi ise, "Ah dertli başım" manşetleriyle Bursaspor beraberliğini okuyucularına aktardı. Kuzey Ekspres Gazetesi de, "Avni Aker kabus oldu" manşetini attı.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

Süleyman Sofu
31.08.2009, 11:58

haber güzel olmuş ama imza yeri yanlış tesisler almaz okadar adamı stadda yapsınlar anca sığar millet:D
ah ulan be neydi günahımızki bize bu cezayı verdi yönetim eserlerine baksınlar şimdi doya doya rezilliğimiz sınırları zorlamaya başladı millete alay konusu olmaktan gına geldi...

Ilelioglu
31.08.2009, 12:00
Su Hacisalihogu'ndan nefret ettim yahu....Su Aciklamalari özellikle Taraftar cildirsin diye mi yapiyor?

Bross'a da Helal Olsun! Biz gercekleri biliyoruz zaten...;)

Süleyman Sofu
31.08.2009, 12:02
Fatih Tekke Gibi bir golcüyü takımında görmeyi kim istemez (HUGO BROS)
Cevap:Hacısalihoğlu

Süleyman Sofu
31.08.2009, 12:03
he birde toktor...????

oflu engin
31.08.2009, 12:03
Transfer sezonun bitmesine 29 saat kaldı, bu kadar zamanda Sadri Şener yalvarsa bile alamaz artık Fatih Tekkeyi. Bu iş bitmiştir.

Adam hakkında konuşanların ağzına on numara tıkıyor lafları.

Bakalım hala konuiacak yüzü kalacak mı birilerinin ?

daha fatih'in yaptıklarına b..k atacak kadar embesiller olduğu sürece konuşacaklar çok olur.sadri şener yalvarsada bu saatten sonra sen zenitin başkanı olsan o paraya satarmısın fatihi.efsane yeniden doğdu.avrupada onu isteyecek yaşına başına bakmayacak karakterli yönetimlerin olduğuna inanıyorum.bu aralar tesellim fatihin başarısı.nede olsa benim kimliğim olan trabzonsporun adı ile mücadele ediyor.kılıcıda 61
(oruçlu oruçlu yine sinirim tavan yaptı.yahu bu kadar gerizekalılığın bir açıklaması olurmu yahu 30 bi kişi yalvardık alın dedik imza törenini paralı yapın stadı ful çakalım çubuklu fatih tekke formalarında rekor kıralım.)
bunu yapmamak için ya aptal olacaksın yada bu birlik beraberlik tohumunu eken bu sevgi selinde çıkarın olmayacak.bu işin iki şıkkı var ikincisi ağır basıyor.aptal olduklarını sanmıyorum.bu işteki sorun buydu yönetimin cebindeki akrep'e pay düşmediği için bu iş olmadı

Recep Alkan
31.08.2009, 12:10
Kaptan zenitte orucunu da tutuyor (maç günleri hariç tabiki) sorun da çıkmıyor, acaba diyorum bunu burda yapsa, yattaranın, gökhanın, gabriçin durumunda ağzını bıçak açmayan Alioğlu neler konuşurdu, bunların zararlarını uzatılan mikrofonlara saatlerce nasıl anlatırdı, bugün icra etmekten şiddetle kaçındığı doktorluğunu o zaman nasıl konuştururdu ????

Bizden adam olmaz, daha çok sürünürüz.

Mesut
31.08.2009, 12:17
gerçekden anlamak mumkun değil anlayamıyorum fatihi alsaydı 2 milyon euro en az 5 milyon euro oalrak geri dönerdii forma olsun kombine olsun + takım havaya girerdi + taraftar havaya girerdi şimdi ilk 5 girermıyız hesabını yapıyoruz bile bile niye almazlar niye derdiniz de trabzonspor kişilwerin egosunu tatmin edecği yer değil
yönetim o kadar saçmaladınızki o kadar sempatikdiniz sayın şener şimdi bir o kadar antipatik geliyosunuz
fatihe saydığınız bahaneleri sandınız bu taraftar yutacak
salak ya bu taaraftar bu saydıkalrınıza kendiniz bile inanmıyodunuz
inanmıyodunuz çünki hergün başka bir bahane soylüyodunuz
komıksınız şener%hacısalihoğlu

Erdem Keser
31.08.2009, 12:19
Bu takıma kaptan gelmeden önce gitmesi gereken bir Hacısalihoğlu var.Önce o gidecek tıpış tıpış , sonra Fatih gelecek.

Erdal
31.08.2009, 12:20
Erdem sen mi yukarı taşıdın başlığı doğru söyle...Ceza aldıracaksın bana illa :)

Erdem Keser
31.08.2009, 12:21
Yok abi , valla ben taşımadım:)

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 12:22
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20090827/23.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=533&photo=24&lng=ru)

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 12:23
uefa maçından;

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20090820/42.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=523&photo=43&lng=ru)

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 12:24
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20090820/46.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=523&photo=01&lng=ru)

Hüseyin Kurt
31.08.2009, 12:25
Başlık : Fatih Tekke Konusunun Ardından Kalanlar

Cevap : Fatih Tekke Konusunun Ardından hiçbirşey kalmayacak.Ne yönetim ne teknik heyet ne de bazı futbolcular...

Kalan yine bu taraftar olacak.Her zamanki gibi...

Süleyman Sofu
31.08.2009, 12:26
Kaptan zenitte orucunu da tutuyor (maç günleri hariç tabiki) sorun da çıkmıyor, acaba diyorum bunu burda yapsa, yattaranın, gökhanın, gabriçin durumunda ağzını bıçak açmayan Alioğlu neler konuşurdu, bunların zararlarını uzatılan mikrofonlara saatlerce nasıl anlatırdı, bugün icra etmekten şiddetle kaçındığı doktorluğunu o zaman nasıl konuştururdu ????

Ya Recep sorduğunda sorumu gidip dağda ne olduğu belli olmayan keçi eti duruken oruç tutmaya kim müsade eder takımda.Ye keçi etini yat 2 hafta Vahid Halilhodziç ne güzel demişti sahada yürümeye mecali olmayanlar bankaya koşarak gidiyorlar hay ağzına sağlık hocam şuanki takıma cuk diye oturuyor...

Süleyman Sofu
31.08.2009, 12:28
tunahan etme kardeşim basma tuzu yaramıza daaa

Recep Alkan
31.08.2009, 12:28
Başlığın taşınması değil aslında, Cafer abinin açtığı başlık birleştirildi, bence burda da kaldı.

Sonuçta görünen köy klavuz istemez, herkes bu durumdan rahatsız, herkes forvetlerin durumunu görüyor, belki hatadan dönmek artık imkansız ama, ne diyelim hayırlısı

Selman
31.08.2009, 12:33

Bunu yapan sadece yöneticiler değil ki Recep.Bu forumda da her sene konuşulurdu oruç konusu.Oruç tutan oyuncularımıza sallarlardı bol bol.Şimdi geri dönsün diye her mesaja iliştiriliyor Tekke aynı kişiler tarafından.

"Ramazan'da 1 ay tatile girer Fatih"

Ayenn yukarıda ki gibi mesaj okudum ben bu forumda.

Goller takır takır geliyor ama birilerine.10. maçında 7. gol.

Recep Alkan
31.08.2009, 12:34
Ya Recep sorduğunda sorumu gidip dağda ne olduğu belli olmayan keçi eti duruken oruç tutmaya kim müsade eder takımda.Ye keçi etini yat 2 hafta Vahid Halilhodziç ne güzel demişti sahada yürümeye mecali olmayanlar bankaya koşarak gidiyorlar hay ağzına sağlık hocam şuanki takıma cuk diye oturuyor...

İnsanların profesyonellikleri tartışılabilir, belki eti yemekle hata yaptı eyvallah, benim anlamadığım, gökhan 4 hafta yatıyor, Yattara 2 aydır yok, gabriç gibi tam profesyonel gösterilen, geleceğin yıldızı denilen adam Diyarbakır gibi bir maçta heyecandan oynayamıyor, ama sayın doktor ortalarda yok.

Ama bir haberci Fatih Tekke diyor süperman gibi oraya akıyor geliyor.

Yahu kardeşim habu ünvanının hakkını versene, çıkıp konuşsana, gerekli yerleri uyarsana, senin işin ne ? Televizyonlarda boy göstermek mi ? Sen üzerine vazife olmayanlara konuşacağına, ilgi alanlarına yönelsene ?

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 12:36
tunahan etme kardeşim basma tuzu yaramıza daaa

Abi özledik çok özledik dayanamıyorum:)

Süleyman Sofu
31.08.2009, 12:37
http://www.tumspor.com/haber/20090830/Fatih-Tekke-atti-Zenit-costu-VIDEO.php
RECEP buda o süpermene kapak olsun o zaman bu golü acaba bizim forvetlerde atabilirmi yanıt evet ama anca adamlar maket olursa yazık ya yazık bize çektirilen çileye bak

Recep Alkan
31.08.2009, 12:39
Bunu yapan sadece yöneticiler değil ki Recep.Bu forumda da her sene konuşulurdu oruç konusu.Oruç tutan oyuncularımıza sallarlardı bol bol.Şimdi geri dönsün diye her mesaja iliştiriliyor Tekke aynı kişiler tarafından.

Ya selman o kadar güzel ata sözleri var ki bu dediklerin için, ama gel gelelim ben yakıştıramıyorum. tatildeyken habu kadar atan adam tatilden döndü mü bilmiyorum artık.

Dün akşam Kanal D haber Trabzonspor da sıcak saatler dedi, dedim hayırdır, meğer Mehmet Battal ve Baselli bir oyuncu içinmiş :)

Artık kurtarıcımız gelse de rahatlasak.

Süleyman Sofu
31.08.2009, 12:40
kaleye arkasını dönüp bu golü atacak bi forvet bize zaten lükstü yönetimde sözüm ona kendince gerekeni yaptı.Yaptıki emeklilik işlemleri hızlansın...

Süleyman Sofu
31.08.2009, 12:41
Recep golü izledin sanırım daha bişey demeye gerek yok herkes izlesin farkı farkedeceklerdir zaten...

Süleyman Sofu
31.08.2009, 12:42
Bizim çakma forvet Umutada biri izletir umarım nasıl gol atılırmış görsün...

Sefa Murat Dokuz
31.08.2009, 12:43
yanılmıyorsam son 4 maçta 4 gol. Umutla Gökhanın bu sezon toplam atacağı gol sayısına eşit.

gustavo_colman
31.08.2009, 12:45
yanılmıyorsam son 4 maçta 4 gol. Umutla Gökhanın bu sezon toplam atacağı gol sayısına eşit.
çok iyimsersin renktaş ben ve yönetim ışıgında tüm sezonda umut-gökhandan gol beklemiyorum (tarih yazacaklar :D ) :)

Süleyman Sofu
31.08.2009, 12:49
yok ya umutta şans var top kavala çarpar kafaya çarpar girer bak görürsünüz sorada bize büyük kahraman diye tanıtılır:D

Özgür Öztürk
31.08.2009, 12:53
Fatihin attığı golü bizim Umut saha ekseni etrafında 8 tur attıktan sonra 90'a çakardı bee... Fatihmiş ne Fatihi bee pehh :)

hatice_61
31.08.2009, 12:58
kaptanımız gene atmış golleri yakışır ona

İskefiyelireis
31.08.2009, 12:58
Alışmadık bünyede don durmazmış.
Hayatında yemeyen insan keçi eti yerse bir hafta kendine gelemez. Bunun sorumlusu da doktor olamaz.
Bu takımı Üstün Dökmen' e verelim üç günde arenaya çıkan gladyatöre çevirir.
Trabzon' da hiç mi komando yüzbaşı yok. İki gaz versin Rusaya' ya fetihe çıkarlar. Sorun tamamen duygusal bence.

Yunus Emre AYAZ
31.08.2009, 13:29
sadri gol gol gol...

Mesut
31.08.2009, 13:30
sadri gol gol gol...
hayrettinn ortaladı forvetde sadri şener vurdu ve golll
forvete ihtiyaç yok sayın başkan ve as başkanı var

Uğur GEMİCİOĞLU
31.08.2009, 13:31
Sabah ntvspor da alt yazı geçiyodu.Fatih Tekke "Burada mutluyum.Her şey normale döndü" demiş.

Recep Alkan
31.08.2009, 13:48
Alışmadık bünyede don durmazmış.
Hayatında yemeyen insan keçi eti yerse bir hafta kendine gelemez. Bunun sorumlusu da doktor olamaz.
Bu takımı Üstün Dökmen' e verelim üç günde arenaya çıkan gladyatöre çevirir.
Trabzon' da hiç mi komando yüzbaşı yok. İki gaz versin Rusaya' ya fetihe çıkarlar. Sorun tamamen duygusal bence.

Zaten adamın yediği konusunda tek kelime laf etmedim.

Sadece işin enterasan tarafı unvanı doktor olan adamın bu konuda tek kelime laf etmemesi, ama üzerine vafize olmayan konularda bol bol konuşması.

iso_4939
31.08.2009, 13:54
tekkeyi almayanlar utansın bir numarasın be helal sana senle gurur duyuyoruz...

SiNo
31.08.2009, 14:36
taraftar para toplayıp alacak yakında bunuda yapan taraftar biz olacağız demedi demeyin

BAHADIR33
31.08.2009, 14:46
evet videoyu izledim. ve gerçekten üzüldüm. golünü atıyor ve sol göğsünün üzerindeki takım amblemini gösteriyor...zenit amblemi...

TSelif
31.08.2009, 14:48
Birileri müsaade etseydi dün Avni Akerde TRABZONSPOR amblemini öpüyor olucaktı !!!

Süleyman Sofu
31.08.2009, 14:50
Birileri müsaade etseydi dün Avni Akerde TRABZONSPOR amblemini öpüyor olucaktı !!!
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Harun-61
31.08.2009, 14:56
;) :)

http://img33.imageshack.us/img33/4803/fatihhny.jpg

alinti

theo
31.08.2009, 14:59

ağzına sağlık renktaşım...

Mustafa Önal
31.08.2009, 15:03

selman bu forumda fatih e sallarlarken 3 kişi kalmıştık. elif abla ,sen ve ben . o gün demiştim inşallah bir gün kralı aramayız . fatih e çok sallandığı dönemde ben kardeşime fatih tekkeyi öve öve bitiremezdim şimdi kardeşim herkesten fatih tekkeci. fatih tekke nin orjinal ts club forması hala kardeşimin odasında asılı.

şimdi düşünüyorumda TRABZONSPOR TARAFTARI OLARAK ÇOKK NANKÖRÜZ ÇOK.
dün fatih e salaldık, szymek salaldıki ersuna salaldık . gel gör bugün mumla arıyoruz. bu kadar nankörlük cezasız kalmaz.
yolun açık olsun kral keske bu kadar duygusal olmasan da seni daha iyi yerlerde görebilsek.

Ufuk Bayraktar61
31.08.2009, 15:16
konuyl alakası olmayabilir ama bu sayfa Fatih Tekke sayfası olduğuna göre bu haber en çok onu ilgilendiriyor....

Zenit, kezmanla sözleşme imzaladı.sözleşme süresi de bu yılın sonuna kadar,(kiralık). enteresan ( ne gerek vardı)

Süleyman Sofu
31.08.2009, 15:18
Fatih Tekkeyi sıradan bir futbolcu gibi görüp üzerini ben dolduracam gibi boş sözler kullanan bir başkan bugün neyi kaçırdığını anlamıştır umarım.Fatih TEKKE üzeri doldurulan deil onu alanı efsaneleştirecek bir yıldızdı.Bunu bu kadar anlatmamıza rağmen anlamayan duymayan kulaklarını tıkayan yönetim kurulumuza burdan tekrar sevgilerimi gönderiyorum ve şunu açıkça söylüyorum sizin gibi adamların yüzünden artık deil bir hafta bir saniye bile ceza almak ağrıma gider.
Çünki siz bir saniyeme bile değmezsiniz...
Açın bizim gibi kaptanın attıklarını ve bizim forvetlerin!!!! kaçırdıklarını izleyin aradaki farkı görün...

ozgurkilic
31.08.2009, 15:20

alinti
Bu nerden çıktı ya birden görünce yüreğim ağzıma geldi sevinçten ama resmi siteyi görünce yine hüzün :S

Süleyman Sofu
31.08.2009, 15:20
konuyl alakası olmayabilir ama bu sayfa Fatih Tekke sayfası olduğuna göre bu haber en çok onu ilgilendiriyor....

Zenit, kezmanla sözleşme imzaladı.sözleşme süresi de bu yılın sonuna kadar,(kiralık). enteresan ( ne gerek vardı)

Şöyle gerek vardıki olaki Fatih sakatlanırsa yedeğine adam aldılar iyide yaptılar bizim ihtiyaç yok diyenler görürler umarım...

Ufuk Bayraktar61
31.08.2009, 15:23
inşallah yedeğidir. benimde korktuğum yedeklik mertebesi zaten :)

matalar
31.08.2009, 15:26
adam gelmeden ortalık karıştı.bide geleseydi istemeye istemeye alınan adamla birbirlerini yerlerdi herhalde.belki böylesi daha hayırlı olmuştur.

Engin Türkyılmaz
31.08.2009, 15:28
ahh bu akşam bır supriz olsa fatih tekke Trabzon sporla 3 yıllık sözleşme imzaladı diye :D

Sinem Yılmaz61
31.08.2009, 15:42

alinti

hey allahim bu da nerde cikti, hayal mi buuuu :(

Recep Alkan
31.08.2009, 15:47
adam gelmeden ortalık karıştı.bide geleseydi istemeye istemeye alınan adamla birbirlerini yerlerdi herhalde.belki böylesi daha hayırlı olmuştur.

Hayırlı hayırlı. En hayırlısı bu :)

Sinem Yılmaz61
31.08.2009, 15:53
Baskan yap bi güzellik da, su fatihi al yaaaa allahin seversen :(:(

Faik Yılmaz
31.08.2009, 16:00
bugün son gün....

bugün yapılmayacak transferler demoklesin kılıcı gibi sürekli kafanızda sallanacaktır....

Ey sol kanatta 6 tane oynatacak adamı varken Caneri isteyen yönetim ..... Bırakın bu ucuz oyunlarıda transfer yapın artık forvet alın..... lütfen ama lütfen....

Engin Türkyılmaz
31.08.2009, 16:05
kumeye dustukten sonra da hayırlısı demenızden korkuyorum

Recep Alkan
31.08.2009, 16:17
kumeye dustukten sonra da hayırlısı demenızden korkuyorum

Fatihi ne kadar istediğini biliyorum. Ama bu tarz laflar söyleyip de milletin ağzına laf verme kardeşim.

Bu saatten sonra Fatih işi bitmiştir arkadaşlar.

Yazılanlar temenniden öte geçemez, sağolsun yönetim kurulumuz bu sene bu takımı bize izlettirecek.

gustavo_colman
31.08.2009, 16:46
Fatihi ne kadar istediğini biliyorum. Ama bu tarz laflar söyleyip de milletin ağzına laf verme kardeşim.

Yazılanlar temenniden öte geçemez, sağolsun yönetim kurulumuz bu sene bu takımı bize izlettirecek.
haklısın galiba

karatasof
31.08.2009, 16:54
:D:D:D
TS Yönetim Kurulundan Gizli Ses kayıtları İnternete düştü....
-Eskiden ne güzel bahanemiz vardı.
-Kadro dışı bırakılmış bir topçusun.Sana teklifte bulunmuşuz.Üste para vereceğin yerde bide bizlen pazarlığa kalkışıyorsun.Haddini bil haddini........
-Şimdi Ruslar onu kadro dışı bırakan TD'ü yolladılar.Adam her maç banko oynuyor.Oynadığı yetmemiş gibi birde her maç golünü atıyor.
-Sen bizim başımıza belamısın be kaaaaaaaaaaardeşim.

Erdal
31.08.2009, 17:00
Oflu, bir sakin ol...O beddua dönüp yine bizi buluyor kardeşim...Gözünü
seveyim etme beddua meddua...

karatasof
31.08.2009, 17:01
Evet arkadaşlar.Sakin olalım lütfen...

aksaray61
31.08.2009, 17:02
lütfen artık bir forvet alınsın yahu koskoca takımda forvet yok adam akıllı umutla gökhan aynı anda sakat veya cezalı olsa forvette ben mi oynayacağım ???

Cem Akyüz
31.08.2009, 17:04

Hep belki diyordum ama bu yazıdan sonra benimde hiç umudum kalmadı

oflu_hamsi_61
31.08.2009, 17:08
nasıl sakın olayım canım arkadaslarım. takıma ba yerıne bakın es es bıle gectı bızı. bızı her sene bır bo.. takımmıı gecıcek. rezıl olduk bea

Külünkoğlu
31.08.2009, 17:08
oflu_hamsi_61

Bir kereye mahsus yazdıklarını siliyorum. Bir daha ki sefere ceza alacak mesajlar yazma istersen.

keles76
31.08.2009, 17:09
fatihin trabzona trabzonsporunda fatihe ihtiyaci var

oflu_hamsi_61
31.08.2009, 17:09
ne cenobılı ula ula.. bızı haole baskanlar kanser etti

Recep Alkan
31.08.2009, 17:11
Bu transferde umut edilecek bir yan kalmadı. Kaptan şu an kafa olarak da rahat. Gol attıkça da daha da rahatlıyor.

Recep Alkan
31.08.2009, 17:15
Sinir stres yapacak, beddua edecek birşey yok ortada.

Bu sadece sizi forumdan uzaklaştırır. Başka da bir işe yaramaz.

Bu işin olmayacağı günler önce belli idi.

Siz bizim aramızdaki kredinizi koruyun arkadaşlar, başkaları zaten kredinin dibine vurdu.

Süleyman Sofu
31.08.2009, 17:25
Recep bu konu dahaaa çok adamı çıldırtır demedi deme:)
Ben bile 2 kez ceza aldıysam var gerisini sen düşün korkum şuki yakında forumda yöneticilerden başka kimse kalmayacak herkes çıldırmış ve cezalı olacak:D

Süleyman Sofu
31.08.2009, 17:29
aslında durum geçen sezona benzemiyorda deil yine forvetler gol atamıyordu ve üst üste sivas ve anteple berabere kalıp gittik ibb maçına sora 4 tane gol atıp rahatlamıştık ama oynanan oyun hele ilk yarı berbattı neyse tüm kalbimle söylüyorum inşaallah düzeliriz ama kalbimin söylediğine beynim inanmıyorsa bunun suçuda bende deil yönetimdedir...

SüRMeNe_6161
31.08.2009, 17:54
Golunu Atmış Gene Fatih TEKKE

Sinem Yılmaz61
31.08.2009, 17:59
O gol atiyor orda, bizde burda cildiriyoruz üzüntüden :(

61mehmet61
01.09.2009, 02:04
şimdi transfer sezonu bitti, bizim ümitler bir başka bahara mı kaldı? eyvah ki ne eyvah.

Recep Alkan
01.09.2009, 08:22
Son dakika hamlesi yada golü bekleyen arkadaşlar artık hayallerini başka bahara saklayabilirler.

Bu takımı bu hali ile seyretmeye alışalım arkadaşlar.

Ali Tunahan Güllü
01.09.2009, 08:30
Recep abi ara transferde birşey olabilirmi kaptan ne düşüyor?

Recep Alkan
01.09.2009, 09:01
Tunahan kaptanın ne düşündüğünü tam olarak bilmiyorum devre arası için. Ama benim bildiğim iki kesin şey var;

1) Kaptan bu takıma her zaman dönmeyi çok istiyor,
2) Bu yönetim varken kaptanın dönmesi inanılmaz derecede zor. Hele ki bu saatten sonra.

Ama kaptan elbet bir gün gelir bu takıma geri.

Süleyman Sofu
01.09.2009, 09:29
Bu saatten sonra artık bu konunun altında kalanlar başlığını beklemeye başladım bakalım ne zaman açılır başlık...

Süleyman Sofu
01.09.2009, 09:32
Mevcut forvetlerle en azından ocak ayına kadar gideceğimize göre kendilerine başarı dilemekten başka şamsımız kalmadı ama benim her ikisindende zerre umudum yok zaten onlardada heves yok ne diyim sonumuz hayr olur inşaallah...

Süleyman Sofu
01.09.2009, 09:40
kaptan gollere bu şekilde devam ederken herkes birkezdaha görür umarım neden ısrar ettiğimizi...

Ali Tunahan Güllü
01.09.2009, 10:50
Tunahan kaptanın ne düşündüğünü tam olarak bilmiyorum devre arası için. Ama benim bildiğim iki kesin şey var;

1) Kaptan bu takıma her zaman dönmeyi çok istiyor,
2) Bu yönetim varken kaptanın dönmesi inanılmaz derecede zor. Hele ki bu saatten sonra.

Ama kaptan elbet bir gün gelir bu takıma geri.

Abi peki kaptanın sözleşmesi tam olarak ne zaman bitiyor?

Recep Alkan
01.09.2009, 12:29
Herkes ocak diyor ama kendisine bunu sorduğumda daha bitmesine tam 1 sene var demişti.

oflu engin
01.09.2009, 13:17
Fatih Tekke Trabzon’da
01 Eylül 2009 / 10:45
Unutulmaz Golcünün Gelişi Dedikodu Kazanını Kaynattı

Trabzonspor’da taraftarın hala unutamadığı Fatih Tekke, bu sabah Trabzon’a geldiği belirtildi. Transferin son gününde yaşanan bu gelişmenin yanı sıra dün gece geç saatlere kadar yöneticilerin Fatih Tekke için girişim yaptıkları söylentisi, Trabzon’da büyük ses getirdi. Fatih Tekke konusunda sorulara yöneticiler cevap vermezken, Trabzonspor’un son günde bombayı patlatıp patlatamayacağı ilerleyen saatlerde belli olacak. Fatih Tekke’nin Trabzon’a gelişi herkesi heyecanlandırırken, bu gelişmenin ayrıntılarını ‘medyatrabzon’ anında sizlere aktaracak.

dedikoduda olsa güzelmiş be

ozturk
01.09.2009, 13:25
arkadaşlar acaba bu medyatrabzonun haberi doğru mu?

Miraç Atalay Çiftçi
01.09.2009, 13:26
Son günün, son "son dakika haberleri".
İtibar etmeye gerek yok.

matalar
01.09.2009, 13:30
şu medya trabzon yine ne saçmalıyor...

Sinem Yılmaz61
01.09.2009, 14:44
Bunlar ne yapmaya calisiyor yine, bizi cildirtmak mi istiyorlar yine...Nedir bu haber simdi, kim inanir yaaa :(:(

61mehmet61
01.09.2009, 15:43
ara transfer döneminde fatih tekke garanti bu takımda. gelmesi için engel olan yönetim nasıl olsa o güne kadar çoktan istifa etmiş olur. kendi elleri ile kendi iplerini çektiklerinin farkında değiller.

Kral Reis
01.09.2009, 15:47
Fatih Tekke Trabzonspor'la anlaştı.Fakat kulübü zenit vermiyor

Sinem Yılmaz61
01.09.2009, 15:50
Ya gel de su Isi bak yaaa...Simdik onlar vermiyorlar, bi alem bunlar...Versinler de artik biz de rahatlanalim daaa, bitsin bu cileeeee....

Fatih Cengiz
01.09.2009, 16:20
arkadaşlar konuyla ilgili gerçek bilgisi olan birisi varsa lütfen söylesin ama bu saatten sonra ne olcak..iş işten geçti....:(

KemaL_Ts
01.09.2009, 16:26
ne kadar heyecanlandim!!!! büyük kaptan dön artik yuvana. kurtar bizi!

vendercan
01.09.2009, 16:28
Trabzonspor'da Tekke operasyonu
Transferdeki durgunluğuyla eleştirilen Trabzonspor Yönetimi, ardı ardına başarısız sonuçlar alınması üzerine harekete geçti!..
Lig TV'nin haberine göre; Bordo mavililer, geçtiğimiz haftalarda da gündemine aldıkları ama anlaşamadıkları Fatih Tekke için son dakika operasyonu başlattı.Trabzon'a çağrılan Fatih Tekke ile maysaya oturuldu ve görüşmeler sürüyor. Transfer her an resmiyet kazanabilir.

TSelif
01.09.2009, 16:33
Haberi ilk duyduğum kaynak medyatrabzon olduğu için o formayı üzerinde görmedikçe inanmam.
Çünkü bu medyatrabzon sitesi ALLAH BİR derse inan gerisi yalan hem de kuyruklu :D

mehmets61
01.09.2009, 16:42
haber lig tv nin internet sitesinde de son dakika diye var itibar etmeye başladım ama yinede başkan açıklamadan inanmam...

Yavuz Hasan
01.09.2009, 16:43
aynen ama lig tv de falan da geçiyormuş haber

inşallah lig tv o siteyi referans alarak haber yapmıyordur

İskender66
01.09.2009, 16:50
Fatih Tekke Yuvaya Dönüyor

Trabzonspor'un Zenith'te forma giyen Fatih Tekke ile anlaştığı bildirildi.

http://www.trt.net.tr/medya/resim/2009/04/20/c26d59c4-7bf4-4abf-b3f0-1442299dbe0b-800x600.jpg

Güncelleme: 01.09.2009 16:39:57

Fatih Tekke yeniden Trabzonspor'a dönüyor. Transfer döneminin son gününde Trabzonspor, Zenith'te forma giyen eski oyucusu Fatih Tekke ile yeniden anlaşma sağladığı belirtildi.

http://www.trt.net.tr/Haber/HaberDetay.aspx?HaberKodu=1dc5ed70-d036-4211-8404-f04cb176626d

Öztürk Adem
01.09.2009, 16:51
Ey buyuk yuce Allahım ne olursun bu acıya son ver :D

Emorfo
01.09.2009, 16:57
Zararın neresinden dönülürse kardır diye bir söz var. Evet gelmeli. Ancak kaçan balığın büyük olmasından sonra Tekke'nin gelmesi pek bir şey ifade etmiyor. Bu yönetimde saçmalamaya başladı. Futbolcu izleme ve transfer komitesi ne iş yapar. Ey yönetim titre ve kendine gel.

abdullah6134
01.09.2009, 17:00
ula yok mu net haber...müslüman aynı delikten 3 kez sokulmaz ama biz fatih haberin kaç yüzüncü kez yiyoruz.bu sefer doğru deyin da bari...

enmavi61
01.09.2009, 17:01
zenit izin vermezzzz boşuna heveslenmeyelim yüksek para isterler bizimkilerde mazeret arıyolardııı geç kaldılarrr...ama umut bu işte inş gelirr....haftalar süren hüsrana çare olurrr...

hatice_61
01.09.2009, 17:17
inş gelir ya onu görmek istiyoruz bu takımda artık

ugurozturk
01.09.2009, 17:25
Maksat; biz almaya calistik; Zenit vermedi dedirtmek...

ugurozturk
01.09.2009, 17:38
HACISALİHOĞLU AÇIKLADI
01 Eylül 2009 / 17:32
"Fatih'i alamadık"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Zenit Kulübü’nen Fatih Tekke’yi vermediğini ve bu transferi gerçekleştiremediklerini açıkladı.

Gelişmeler birazdan…

alpozan61
01.09.2009, 17:40
Maksat; biz almaya calistik; Zenit vermedi dedirtmek...

bu taraftarı aptal mı zannediyor yönetim karşısındakini aptal sanan aptaldır

Ustaalioğlu
01.09.2009, 18:02
HACISALİHOĞLU AÇIKLADI
"Fatih'i alamadık"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Zenit Kulübü’nen Fatih Tekke’yi vermediğini ve bu transferi gerçekleştiremediklerini açıkladı.

Gelişmeler birazdan…

h.salihoğlu ramazan günü günaha girmek istemiyorum, git evinde uyu...
anca mı aklınız başınıza geldi, beceriksizler...

Sinem Yılmaz61
01.09.2009, 18:30
Hayallerimizi yiktilar :(:(

serdaracıl
01.09.2009, 18:32
güler misin ağlar mısın

-TRABZONSPOR YÖNETİMİNE ''BAŞARISIZLIK RUH SAĞLIĞIMI BOZDU'' DAVASI
-TARAFTAR SIDKI NARMANLI:
-''KOCA BİR CAMİAYI BU HALE DÜŞÜREREK BİZLERİ RUH VE SİNİR HASTASI
EDEN TRABZONSPOR YÖNETİCİLERİNDEN DAVACIYIM''

(FOTOĞRAFLI)

KOCAELİ (A.A) - 01.09.2009 - Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bir kişi, fanatik taraftarı olduğu Trabzonspor'un başarısızlığının ruhsal yapısını bozduğu gerekçesiyle kulüp yönetimi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Gebze Adliyesi'ne gelen Sıdkı Narmanlı, Cumhuriyet Savcılığı'na müracaat ederek, Trabzonspor'un başarısızlığı yüzünden ruh yapısının bozulduğu, huzurunun kaçtığı iddiasıyla yöneticilerden şikayetçi oldu ve 1 TL tazminat talep etti.
Adliye çıkışında gazetecilere açıklama yapan Narmanlı, bir Trabzonlu ve Trabzonspor taraftarı olarak ''kulübün gidişatından, düşürüldüğü aciz durumdan dolayı çok mutsuz ve rahatsız olduğunu'' söyledi.
Narmanlı, Trabzonspor'un maçlarını izlerken kahrolduğunu ve sinir yapısının bozulduğunu belirterek, ''Trabzonspor'un başarısızlığı yüzünden sağlık sorunları yaşamaya başladım. Sinir hastası oldum, psikolojim bozuldu, dengemi kaybettim. Tüm bunların sorumlusu Trabzonspor kulüp yönetimidir'' diye konuştu.
Kulübün başarısızlığı yüzünden kendisi gibi pek çok taraftarın sıkıntılı dönem yaşadığını savunan Narmanlı, şöyle devam etti:
''Trabzonspor'un başarısızlığının sebebi yönetimdir. Koca bir camiayı bu hale düşürerek bizleri ruh ve sinir hastası eden Trabzonspor yöneticilerinden davacıyım. Trabzonspor'a arzu edilen başarıyı yakalatmayarak taraftarı üzen, Trabzonspor fanatiklerini hasta eden yöneticilerin hesap vermesi gerekir. Alınan oyunculara ödenen paraları da inandırıcı bulmuyorum. Bu anlamda da yönetimin hesap vermesini bekliyorum.''
Öte yandan Narmanlı ile birlikte adliyeye gelen arkadaşı İsmail Demir ise Trabzonspor yüzünden evdeki huzurunun kaçtığını, kendisinin de dava açmayı düşündüğünü kaydetti.

Süleyman Sofu
01.09.2009, 18:32
Önce Fatih gündemde yok, görüşme yapılmadı, sonra Zenit Fatih'i bırakmadı dedi.
bu adamı görmek bile beni tiksindiriyor artık hacısalihoğlu ne olur defol git düş bu milletin yakasından yanında doktoruda götür lütfen diyorum bak anla artık bu lafları

Süleyman Sofu
01.09.2009, 18:34
transfer dosyası kilidi yedi sıra burda herhalde hayırlısı millete bu zulümü reva görenlere elbet bizimde bi cevabımız olacak ibb maçını bekleyin ve görün

serdaracıl
01.09.2009, 18:34
ramazan ramazan şu yapılanlara bak ya la havle... hiç birşey değilde bu iş bilmezlik beni deli ediyor. Sadri baba yönetimde değişiklikler yap. Daha aktif ve profosyonel kişileri yönetimde istiyoruz. İş bilmeyen uzatılan her mikrofona konuşan tiplerden bıktık.

pReN@_61
01.09.2009, 18:45
http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2009/09/01/fft17_mf360844.Jpeg
Zenit Tekke'ye vermiyor...

Trabzonspor (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Trabzonspor/1/1134437/)'da Fatih Tekke (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Fatih%20Tekke/1/1134437/) hayalleri suya düşüyor. Transferin son gününde ani bir operasyon başlatan Trabzonspor Yönetimi, Fatih Tekke ile anlaşma sağladı ancak yıldız futbolcunun kulübü Zenit'i ikna edemedi.
LigTV'nin haberine göre; Son haftalarda attığı gollerle Zenit'te tekrar yıldızı parlayan Fatih Tekke'yi yeniden renklerine katmak isteyen Trabzonspor'da umutlar azalıyor !..

Zenit yönetiminin, transferin son gününde Tekke'yi isteyen Trabzonspor Yönetimi'ne "Fatih Tekke önemli bir futbolcumuz. Hem niye transferin son gününde kapımızı çalıyorsunuz? Rusya'da sezon bitsin, Ocak'ta yine görüşebiliriz ama Tekke'yi şu anda veremeyiz" diye cevap verdiği öğrenildi.

Fatih Tekke'nin ise Trabzonspor Sportif Menajeri Ünal Karaman ile yaptığı görüşmede teklifi kabul ettiği ancak Zenit izin vermezse yapacak bir şeyinin olmadığını ifade ettiği öğrenildi.

Trabzonspor Yönetimi'nin Zenit'i ikna çabalarının sürdüğü de sızan haberler arasında.

Milliyet

Sencer Bulut
01.09.2009, 19:02
Biraz önce fox sporda da Fatih i zenitin veermedigini söyledi...

vendercan
01.09.2009, 19:17
h.salihoğlu ramazan günü günaha girmek istemiyorum, git evinde uyu...
anca mı aklınız başınıza geldi, beceriksizler...

Nereden, nasıl bakılsa, ne söylense kelimeler KİFAYETSİZ kalır!

Sencer Bulut
01.09.2009, 19:36
Fatih tekke severek formayı giymek istiyormus ama klübü bırakmamıs.Bunlar degilmiydi fatihle para konusunda anlasamadıgımız icin almadık diyenler.fatih 180 derece dönmüs demekki bir anda...

Harun-61
01.09.2009, 19:38
Sportif Direktörümüz Ünal Karaman, biten transfer döneminin ardından bir basın açıklaması yaptı.

Uzun bir transfer dönemini geride bıraktıklarını belirten Karaman, "Son güne kadar ilgilendiğimiz bazı oyuncular oldu. Ancak sanıyorum bazı insanlar tarafından Trabzonspor'un büyük bir kulüp ve camia olduğu atlandı. Trabzonspor küçük pazarlıkların içine çekilemez. Talip olduğumuz her oyuncu bir değerdir. Formasını giydiği kulübüyle sıkıntımız olmaz ancak Trabzonspor'un da ilkeleri ve prensipleri vardır. Bunlar doğrultusunda belirlenen rakamlara çekebileceğimiz oyuncular varsa kadromuza katacağımızı söylemiştik. Şuan itibariyle teklif yaptığımız kulüplerden bize net bir cevap gelmedi. Mevcut kadromuzla devam edeceğiz" dedi.

Bucaspor'un forveti Mehmet Battal'la uzun süredir ilgilendiklerini de belirten Karaman, "Mehmet Battal hem insani yönü hem de futboluyla takımımızda görmek istediğimiz bir oyuncuydu. 2-3 yıl önce aşama yapması gerektiğine inanıyorum. Bunu bulunduğu kulübü küçük düşürmek için değil Türk futboluna daha üretken şekilde katkıda bulunması adına söylüyorum. Battal'a bir şans vermek istedim. Bu oyuncu Trabzonspor'un listesinde olan bir oyuncu değildi. Ünal Karaman'ın istediği bir oyuncuydu. Bu da oyuncuya duyduğum güvenden kaynaklanıyordu. Daha önce 500 bin Lira karşılığında serbest bırakılacaktı. Teklifimizi yaptık. Daha sonra 700 istediler. Biz de bu rakamı kabul etmeyeceğimizi söyledik. Şu ana kadar da bir haber gelmediğine göre bu transferi gündemimizden kaldırdık" diye konuştu.

Fatih Tekke konusunda da değerlendirmelerde bulunan Karaman şunları söyledi: "Fatih Tekke ve bir ortak dostumuzla dün akşam bir araya geldik. Kulüpten kimsenin haberi yoktu. İkimizin yaptığı görüşme sonrasında transfer konusunu alevlendirdik. Dostlarımızı araya soktuk. Fatih de bizim gibi daha önce Trabzonspor'un formasını giyen her futbolcu gibi kaybedilen maçların ardından acı çekiyor. Hedefler konusunda zaten bir sıkıntı yok. Çok çaba göstermemize rağmen kulübünü ikna edemedik. Fatih Tekke değerli bir oyuncu ve kulübü de bunun bilincinde. Rusya'da da transferin son günü olduğu için Fatih'in yerine transfer yapamayacaklarını bildirdiler. Fatih Tekke'nin sözleşmesi ocak ayında bitecek. Önümüzdeki süreç ne gösterir bilinmez ancak şuan itibariyle Fatih, ülkemizi en iyi şekilde Rusya'da temsil etmeye devam edecek."

:(

Erkin
01.09.2009, 19:39
HACISALİHOĞLU AÇIKLADI
"Fatih'i alamadık"

Gelişmeler birazdan…

Ayiptir ya hakkaten adami sovdururler. Adama sormazlar mi 1 ay once kendinize cok guveniyordunuz Fatih'e demediginizi birakmadiniz; ne oldi renginiz soldi da simdi son dakikada adamin pesinden kosuyorsunuz. Sonra da yok istedik vermediler.. Yazik..

Ilelioglu
01.09.2009, 20:50
Sportif Direktörümüz Ünal Karaman, biten transfer döneminin ardından bir basın açıklaması yaptı.

Uzun bir transfer dönemini geride bıraktıklarını belirten Karaman, "Son güne kadar ilgilendiğimiz bazı oyuncular oldu. Ancak sanıyorum bazı insanlar tarafından Trabzonspor'un büyük bir kulüp ve camia olduğu atlandı. Trabzonspor küçük pazarlıkların içine çekilemez. Talip olduğumuz her oyuncu bir değerdir. Formasını giydiği kulübüyle sıkıntımız olmaz ancak Trabzonspor'un da ilkeleri ve prensipleri vardır. Bunlar doğrultusunda belirlenen rakamlara çekebileceğimiz oyuncular varsa kadromuza katacağımızı söylemiştik. Şuan itibariyle teklif yaptığımız kulüplerden bize net bir cevap gelmedi. Mevcut kadromuzla devam edeceğiz" dedi.

Bucaspor'un forveti Mehmet Battal'la uzun süredir ilgilendiklerini de belirten Karaman, "Mehmet Battal hem insani yönü hem de futboluyla takımımızda görmek istediğimiz bir oyuncuydu. 2-3 yıl önce aşama yapması gerektiğine inanıyorum. Bunu bulunduğu kulübü küçük düşürmek için değil Türk futboluna daha üretken şekilde katkıda bulunması adına söylüyorum. Battal'a bir şans vermek istedim. Bu oyuncu Trabzonspor'un listesinde olan bir oyuncu değildi. Ünal Karaman'ın istediği bir oyuncuydu. Bu da oyuncuya duyduğum güvenden kaynaklanıyordu. Daha önce 500 bin Lira karşılığında serbest bırakılacaktı. Teklifimizi yaptık. Daha sonra 700 istediler. Biz de bu rakamı kabul etmeyeceğimizi söyledik. Şu ana kadar da bir haber gelmediğine göre bu transferi gündemimizden kaldırdık" diye konuştu.

Fatih Tekke konusunda da değerlendirmelerde bulunan Karaman şunları söyledi: "Fatih Tekke ve bir ortak dostumuzla dün akşam bir araya geldik. Kulüpten kimsenin haberi yoktu. İkimizin yaptığı görüşme sonrasında transfer konusunu alevlendirdik. Dostlarımızı araya soktuk. Fatih de bizim gibi daha önce Trabzonspor'un formasını giyen her futbolcu gibi kaybedilen maçların ardından acı çekiyor. Hedefler konusunda zaten bir sıkıntı yok. Çok çaba göstermemize rağmen kulübünü ikna edemedik. Fatih Tekke değerli bir oyuncu ve kulübü de bunun bilincinde. Rusya'da da transferin son günü olduğu için Fatih'in yerine transfer yapamayacaklarını bildirdiler. Fatih Tekke'nin sözleşmesi ocak ayında bitecek. Önümüzdeki süreç ne gösterir bilinmez ancak şuan itibariyle Fatih, ülkemizi en iyi şekilde Rusya'da temsil etmeye devam edecek."

:(

Ya 3 aydir almiyorsun sonra son gün vermediler diyorsun....Ya Allahim sen bana sabir ver...:(

erolizmts
01.09.2009, 21:48
Uzun zaman takımında sıkıntı yaşamasına rağmen son maçlarda yine leblebi gibi gol atıyor. Fatih Tekke halâ bu ülke topraklarından yetişmiş ve futbol hayatını devam ettiren en komple, en iyi golcüdür. Başkan eğer Tekke'yi almak istemiyorsa kendileri bilir. Kulübü onlar yönetiyor ve saygılıyım. İyimi yoksa kötümü yönetiyorlar bunun tartışmasını zaten yapıyoruz. Fakat "Fatih'i istemedikleri için gitsinler" diyebileceğim bir başkan da değil Sadri Şener.

Fatih Tekke bence Trabzonspor'u aklından çıkarmalı. Bunu Fatih Tekke'yi sevdiğim için söylüyorum. Onun kalitesinde bir futbolcunun en kötü zamanında bile leblebi gibi gol atarken Trabzonspor'da oynamak için kendini heba etmesini istemiyorum. Çünkü bu durumlara düşecek futbolcu değil. Zenit'te bu performansını devam ettirdiği sürece yine yurt dışında rahatlıkla takım bulabilir. Bundesliga'dan görüştüğü takımlar olduğunu daha öncede devamlı söylüyordu zaten. Artık Trabzonspor için kendi geleceğini riske atmasın. Onu istemeyenlere en iyi cevabı vermek yine onun elinde. Sanmıyorum ki sözleşmesi bittiğinde Trabzonspor'u değilde başka takımı seçtiği için taraftarlar onu suçlasın. Kendi futbolunu oynasın ve Zenit'ten daha iyi bir Avrupa takımına transfer olsun. Her zaman her yerde takip edeceğiz.

Emir BAYRAK
01.09.2009, 22:16
$aka gibiler ya. Bari hiç girişimde bulunmasalardı son gün :)

Herkes bizim gibi mi günübirlik transferlere mahal versinler?

Aslında adamlar isteseler verirlerdi de, kezman'ı aldılar dün yada önceki gün sanırım ama çok geç be hacısalihoğlu.

Elalemin yöneticileri gider dünya yıldızını getirir, bizimkiler Trabzondaki yıldızı alamadılar, BECERİKSİZLER SİZİ!

ARAF
01.09.2009, 23:38
nerden tutsam elimde kalıyor

tam bir rezalet

fiyasko

2 gün önce adama demediğini bırakma şimdi istedik vermediler

hey allahım yaa

sen sabır ver bari

Arif Timurcioğlu
02.09.2009, 01:02
Adam leblebi gibi gol atıyor zenitinde golcüsü yok verirmi. Zenitide kendimizle karıştırdık sonunda. Ocak ayında sözleşmesi bitiyor sanrım bari o zaman becerip alsak kaptanı geri.

titanic
02.09.2009, 01:05
Ocak ayında bizde olur heralde.Ne kaldıki şunun şursaında 3 ay sabredelim

is_mail61
02.09.2009, 01:13
adamlar hata yaptılarını anladılar ama biraz geç oldu be hem 8 puan fark yedik hemde transferin son günü yani neyi bekliyordunuz bu saate kadar yani

atomania
02.09.2009, 03:43
benim anlamadigim, Semih cezali, Mevlüt sakatlandi ve bu Terim halen Milli takima Formda olan Fatih Tekkeyi cagirmiyor.

A.Gökhan AKIN
02.09.2009, 03:48
Ocak ayında bizde olur heralde.Ne kaldıki şunun şursaında 3 ay sabredelim

bir çok kez düzeltildi bu ocakta sözleşmesinin biteceği mevzusu. Fatih'in sözleşmesi Ağustosta bitiyor bizzat kendsini bunu bir çok kez söyledi yanlış anlışılma olmasın..

61mehmet61
02.09.2009, 04:14
1-para yok diyorsun Gabriçe dünyanın parasını veriyorsun.
2-fatih rusyada kötü oynarsa "bakın fatih bitmiş" diyeceksin.
3-planlar tutmadı fatih iyi oynuyor ve golleri atıyor şimdi de "fatihi vermiyorlar" diyeceksin.
Bu yönetim bizi salak mı zannediyor. artık tiksinmeye başladım.

ugurozturk
02.09.2009, 07:57
1-para yok diyorsun Gabriçe dünyanın parasını veriyorsun.
2-fatih rusyada kötü oynarsa "bakın fatih bitmiş" diyeceksin.
3-planlar tutmadı fatih iyi oynuyor ve golleri atıyor şimdi de "fatihi vermiyorlar" diyeceksin.
Bu yönetim bizi salak mı zannediyor. artık tiksinmeye başladım.

Fatihe 3 ay sayip sovup, son gun almaya kalkacaksin. Biz taraftarlar da salagiz ya; diyecegiz ki yonetim almak istedi; ama Zenit vermedi.