PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

tlgturan61
18.08.2009, 10:25
Alkan61 dostum,rica ederim.Şimdi içim huzura kavuşmuştur,bu durumda asıl özür dilemesi gerekenin ben olduğunu düşünüyorum hatta.başkan ile ilgili yazdıklarına katılıyorum.Başkanın da yakışıksız düşünülmeden edilen tonlarca lafı vardır.Burada Fatih'e yüklendim,ama başkancı ya da ocu bucu olduğumdan değil.Benim söylemek istediğim,sektör haline gelmiş bu oyunun parçalarını böylesine aval aval ağzımız açık bakıp alkışlamamızın sağlıklı düşünmemizi engellediğidir.Bu insanların oyunlarını başarılarını alkışlayalım ama,onların saçma sapan söylemlerini (afedersiniz) osuruklarını da alkışlamak inanın dokunuyor.Sanki büyük bir filozof,platon sokrates konuşmuş gibi yığınlar oluşturuyor çıldırıyoruz bu adamların arkasından.ben isterim ki barış ve göksu bu takımda büyürken sadece futbollarıyla değil,futbol üzerine söylemleriyle de büyülesinler;trabzonsporun trabzonun farkını göstersinler.yoksa her spor klubü genç yetenek,'gelecek vaadeden' sporcular yetiştiriyor.Trabzon şehrini şöyle bir gezip,bakarsanız şu andaki haline,ne dediğimi muhakkak anlarsınız?ben de özür dilerim ayrıca..

Adem Erdoğan
18.08.2009, 10:26
evet forvetsiz oynayarak mağlup olduk:)

sen de yoksa insanları vakti zamanında tekkesporlu diye itham edenlerdenmiydin.

yok öyle 1-1 ken sepet gibi oturup 2-1 olunca fatih tekke diye bağırmak.

Celal Demir
18.08.2009, 10:27
çünkü hacısalihoğlunun parmağı olduğunu düşünüyorum benim gibi birçok kişide böyle düşünüyor sanırım negüzel takıma küsmüştü bu adam niye barıştıki :S

ozturk
18.08.2009, 10:31
sen de yoksa insanları vakti zamanında tekkesporlu diye itham edenlerdenmiydin.

yok öyle 1-1 ken sepet gibi oturup 2-1 olunca fatih tekke diye bağırmak.

hayır..

ben 1-1 ken de bağırıyordum..

hatta 1-0 ken de bağırıyordum..

hatta sivas maçında da bağırdım..

çünkü bu takımın santrfora ihtiyacı olduğunu görmemek için miyop olmak gerek..

Celal Demir
18.08.2009, 10:33
hayır..

ben 1-1 ken de bağırıyordum..

hatta 1-0 ken de bağırıyordum..

hatta sivas maçında da bağırdım..

çünkü bu takımın santrfora ihtiyacı olduğunu görmemek için miyop olmak gerek..

demekki bizim yönetimin komple bir göz doktoruna gitmeleri lazım :D

Kubilay ŞAHİN
18.08.2009, 10:35
Bu Durum Hiçte İyiye Gitmiyor..

Çok Büyük Bir Şekilde İnada Bindi Bu İş..

Hayırlısı Olsun..

Gökhan BAYRAK
18.08.2009, 10:35
söylediklerine kısmen katılıyorum kardeşim ama tekkemizin guru yaptığını pek sanmıyorum çünkü adam aylardır gelmek istediğini söyledi peki bizimkiler ne yaptı söyledikleri ile yaptıkları hiç birbirini tutmadı ve sonunda tekkeyi hedef gösterip işin içinden sıyrılmaya kalktılar. yönetim geçen sene nekadar güzel iş yaptıysa bu sene tam tersini yapıyor malesef...

yönetimin söylemleri konusunda haklısın ben de aynen katılıyorum...zaten yönetimi, daha doğrusu başkanı en çok eleştirdiğim yönü, çıkıp fevri şekilde açıklamalarda bulunması.yine de netice olarak, kendisine maç başı verilmesini kabul edemedi kaptan.çünkü diğerleri garanti para alıyordu.fakat ben de altını çiziyorum ki toplamda teklif edilen para gökhan ve yattara nın aldıkları ile aynıdır.tek fark kaptanın parasının yarısının maç başı olmasıdır.

Gökhan bayrak ;

Yazında dediklerini az çok hatırlıyorum. Ama Fatihe maç başı para teklif edilmesi gerçekten çok saçma. Bu normal ve sağlıklı insan mantığı değil. Adama sorarlar, bu takımda song, Serkan bile garanti paraya oynarken kaptana maç başı ? Kaldı ki şundan eminim, kaptan parayı az bulduğundan değil, yapılan teklif ile onu zaten yönetimin istemediğinin kendisine gösterilmesi idi. Fatih buna kızdı. Biz seni istemiyoruz ama bunu açık söylemek yerine al sana bu kadar para. Fatihi herkes çok iyi tanıyor, ve inanın yapılanlar buna istinaden yapılıyor.

Eğer amaç Trabzonspor’a hizmet ise bence sadece Fatih değil, başka birileri de gurur yapmayacak ve gerekeni yapacaktı.

yönetim istemeseydi bence tavan ücreti vermezdi kaptana.sonuçta yarısı maç başı da olsa, tekke'ye yıllık 1.250.000 euro (tavan ücret) teklif edilmiş.istemedi demek saçma olur ama yarısı maç başına teklif edildi diye eleştirilebilir.

Murat KARAKURT
18.08.2009, 10:42
yönetimin söylemleri konusunda haklısın ben de aynen katılıyorum...zaten yönetimi, daha doğrusu başkanı en çok eleştirdiğim yönü, çıkıp fevri şekilde açıklamalarda bulunması.yine de netice olarak, kendisine maç başı verilmesini kabul edemedi kaptan.çünkü diğerleri garanti para alıyordu.fakat ben de altını çiziyorum ki toplamda teklif edilen para gökhan ve yattara nın aldıkları ile aynıdır.tek fark kaptanın parasının yarısının maç başı olmasıdır.

yönetim istemeseydi bence tavan ücreti vermezdi kaptana.sonuçta yarısı maç başı da olsa, tekke'ye yıllık 1.250.000 euro (tavan ücret) teklif edilmiş.istemedi demek saçma olur ama yarısı maç başına teklif edildi diye eleştirilebilir.
ben yattara nın 1.600.000-1.700.000 euro arası alıyor biliyorum ama :confused:

Tekke
18.08.2009, 10:47
Ben bu çocuğun adamlığını, dürüstlüğünü seviyorum. Hami'ye yapılan en azından ona yapılmamalıydı. Ama bu saatten sonra, yönetim yaptığı ayıbı temizleyecek bir büyüklük yapamaz ve bundan sonra Fatih de Trabzona dönemez...

Beni istemediler
SELÇUK MANAV
18.08.2009

Trabzon'da Diyarbakır maçı sonrası taraftarın ısrarla istediği Fatih Tekke, SABAH'a konuştu: "Bana 625 bin euro önerdiler. Yattara'ya 1.8 milyon euro garanti para veriyorlar. Yönetim bana üvey evlat gibi davrandı."
Diyarbakırspor mağlubiyetinin ardından Trabzonspor taraftarının yönetimden transferini istediği Fatih Tekke, Saint Petersburg'daki evinde SABAH'a özel açıklamalarda bulundu. İşte Fatih Tekke gerçekleri: "Ben Trabzon'un öz evladıyım. Bakın, Beşiktaş'a. Öz evladı Nihat'a sahip çıktı. Doğru örnek onlardır, Trabzonspor değil. Yönetim, bana üvey evlat gibi davrandı. Trabzonspor'a gelirsem taraftar için geleceğim. Bana teklif getiren F.Bahçe ve Beşiktaş'tan ne para istediysem Trabzonspor'dan da aynı rakamı istedim." "Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksun 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar.

" YILDIRIM ÖZEL UÇAK YOLLADI "
Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi. Benim Trabzonspor'u tercih etme sebebim o formayla şampiyonluk yaşamak istediğim içindir. Aynı yaklaşımı yönetimden göremedim. Burada Sportif Direktör Ünal Karaman'ın hakkını vermem lazım. Ona transferim için gösterdiği 'samimi' çabadan dolayı teşekkür ediyorum." "Trabzonspor camiasında bana 'Evladımızsın' diyorlar, sonra transfer gerçekleşmeyince de 'Zaten yaşlıydı' diye açıklama yapıyorlar. Transferde menajerimi sorun olarak göstermekten vazgeçsinler. Menajerim 'Fatih Tekke şimdiye kadar Trabzonspor'dan bir şey almamıştır. Aksine vermiştir' diyor.

Şener'le tanışmıyoruz
"TRABZONSPOR Başkanı Sadri Şener karizmatik ama bazen talihsiz açıklamalar yapabiliyor. Uzun yıllardır bordo-mavili camiadan uzağım. Kendisiyle tanışmıyoruz ama benim için 'Uyumsuz' yorumunu yapıyor. Yaşlı olduğumu söylüyor. Beni tanımayan bir insan böyle açıklamalar yapmamalı. Ben ne uyumsuzum ne de yaşlı!..."

Terim artık çağırmasın
"FATİH Terim'in beni niye Milli Takım'a çağırmadığını bilmiyorum. Ondan ricam artık beni çağırmasın ama sebebini de söylesin. Sebebini bileyim ki; kendisinden özür dileyeyim. Euro 2008'de olmayı hakettim. Takımında oynamayan ya da sakat oyuncuları çağırdılar. Ben bu kriterlere uymuyordum. Gökdeniz'i ve beni yok sayıyorlar. Zaten artık milli takımda yıldız oyuncu yok."

Murat KARAKURT
18.08.2009, 10:47
bu arada biz ne kadar fatihi istiyorsak o kadar fatihten uzaklaşıyormuşuz gibi geliyor bana yönetimin inadı artıyor biz istedikçe

Cihad Varlı
18.08.2009, 10:48
http://www.fotomac.com.tr/2009/08/18/im/0F6B674FAE427640B9995AFCx.jpg

Taraftarın isteklerine tepkisiz kalmak istemeyen yönetim rafa kaldırılan Tekke transferini yeniden gündemine aldı

Mecburen Tekke

Diyarbakır maçında yenen ikinci golden sonra Avni Aker'i dolduran 30 bin Trabzonlu'nun aynı anda "Fatih Tekke" diye bağırması yönetimi sıkıntıya soktu. Sezon başında tüm futbol otoritelerinin "Trabzonspor'a forvet lazım" eleştirilerine rağmen, bu bölgeye takviye yapmayan bordo-mavili idareciler, şimdilerde yeniden yükselen "Fatih Tekke" sesleri nedeniyle http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)rafa kaldırılan konuyu yeniden gündeme aldı. Taraftarlar "Fatih Tekke" tezahüratlarının süreceğini ifade ederken, yönetim de işi çözmek üzere harekete geçti.

Herkesin dilinde o var
Hugo Broos'tan önce takımın başına getirilmek istenen Samet Aybaba için ortaya koyduğu tavırla yönetimin geri adım atmasını sağlayan taraftarlar, Fatih'in transfer edilmesi konusunda da ısrarcı olmakta kararlı. Aybaba yerine Broos'un tercih edilmesini 'nokta atış' olarak nitelendiren bordo-mavililer, "Rakiplerin forvetlerinde Güiza, Baros, Keita, Semih, Nobre, Holosko gibi isimler var. Biz iki yıldır Gökhan ve Umut'tan medet umuyoruz. Trabzon'un gol sıkıntısını ancak Fatih Tekke çözebilir" yorumlarını yapıyor.

Gökhan BAYRAK
18.08.2009, 10:48
ben yattara nın 1.600.000-1.700.000 euro arası alıyor biliyorum ama :confused:

yattara da 1.250.000 alıyor fakat al sadd'a satılma arefesinde sözleşmesinde değişiklik yapıldı ve aldığı ücret 1.700.000 euro olarak gösterildi.fakat satılamayınca öyle kaldı.yani bir nevi kağıt üzerinde daha fazla alıyor!

Faik Yılmaz
18.08.2009, 10:53
Şu an Fatih Tekke konusunun ardında kalanları okuyoruz....

Yakında Fatih Tekke konusunun altında kalanları okuyacağız galiba.....

Erkut Ay
bu arada biz ne kadar fatihi istiyorsak o kadar fatihten uzaklaşıyormuşuz gibi geliyor bana yönetimin inadı artıyor biz istedikçe
inadı tutarsa çpk sürmez albayrak gibi gider güzelce anılırlar...

magicyattara
İşin iki yönü var.
1-Taraftar yönü
2-Yönetim yönü

Taraftar,Tekke'yi hala takımın büyük golcüsü ve kaptanı olarak görüyor,ondan dolayı istiyor.
Yönetim,Tekke'nin futbolculuk yaşantısının artık son zamanlarına geldiğini düşünüyor,bundan dolayı burun kıvırıyor.

Tekke'ye teklif edilen paraya bakarsak,bu miktar,taraftar tarafından kurtarıcı olarak görülen bir futbolcuya teklif edilmesi gereken para değil.
İşin kırılma noktası ne yazık ki burası gibi duruyor.

Fatih,"ben bitmedim hala eski Fatih'im" diyor.
Yönetim,"jübile zamanın yaklaştı,gelirsen vereceğim para budur" deyip,bir anlamda taraftarın ve Fatihin içindeki ateşe su atıyor.

Murat KARAKURT
sabahtaki fatih tekke röportajını okudunuz mu burda konu başlığıda açmışlar

Hotaman
Aynı başlık transfer bölümünde mevcut.

ozturk
18.08.2009, 10:55
çok üzüldüm gerçekten fatihin açıklamalarına..

ne pahasına olursa olsun kazanılmalıydı..

sorin
18.08.2009, 10:58
hacı bayram ediyordur bende onun bu kulüpden gittiği gün bayram edeceğim

Sercan Yaylı
18.08.2009, 10:58
1 hafta oynayıp 10 hafta yatan adamla neden aynı para teklif edilmiyor? trabzonlu oldugu için mi..

Murat KARAKURT
18.08.2009, 10:59
romaya imreniyorum yaa büyük kaptanları totti takımlarında:(

mhayri
18.08.2009, 11:01
Demekki neymiş...
Futbolcunun kulübü olmazmış...
Bu iş para işiymiş...
Parayı verseydin de düdüğü çalsaydın demekmiş...
Bu pilav daha çok su kaldırımış...mış mış mış...

Celal Demir
18.08.2009, 11:02
hacı bayram ediyordur bende onun bu kulüpden gittiği gün bayram edeceğim

senin gibi birçok insan var bundan emin ol :D

kofol
18.08.2009, 11:04
Fatih Tekke kaybedilen bir maç sonrası bu açıklamaları yaparak ne kadar Trabzonspor'lu olduğunu kanıtlamış anlaşılan.
Umarım sahte bir haberdir.

Celal Demir
18.08.2009, 11:06
Fatih Tekke kaybedilen bir maç sonrası bu açıklamaları yaparak ne kadar Trabzonspor'lu olduğunu kanıtlamış anlaşılan.

ilginç bi yorum...

Sercan Yaylı
18.08.2009, 11:07
bedavaya mı oynayacak adam...

Celal Demir
18.08.2009, 11:09

sen öyle düşünürsen ben de derimki ozaman "yönetimde takıma bir forvet ihtiyacı olduğunu bile bile forvet almayarak nekadar TRABZONSPOR lu olduğunu göstermiştir"...

Zeki Akyol
18.08.2009, 11:09
:( sadece yıpratıcı yaklaşımlar bunalr hıc samımı bulmadım inşallah Tekke BÖYLE BI ACIKLAMA YAPMAMIŞTIR :(
eğer takımı Ts ise zor durumdayken bakın ben haklyıım bole şöle gıbı acıklamalar yapmazdı ...sadece hayal kırıklığı :(
Birde mac bıtmeden neden hemen protesto yaparız anlamyıorum :( mac hele bıtsın adamlar atacaksada atamıyo :( bıde Tekke Tekke dıye bağırmak hıc yakışık almadı

ama Tekke nın Ts ye gelmesını en çok ısteyenlerden bırıyım

Umarım şu touluse mı nedu onu yenersek herşey yoluna gırer :(

coolank
18.08.2009, 11:11
Yattaranın 1.750 Euro aldıgı bir takımda Fatihe 625 000 Euro teklif etmek

sen bize gelme seni almak istemiyoruz ya da

biz sana hakaret edemedik böyle edelim demek ....

Bilmiyorum bunun başka açıklaması olur mu ? Yahu bari Fatihe gidip HİÇ BİR

TEKLİF yapmayın öyle kalsaydı ....

Yazık yazık şu takımda Gökhana verilen 6 milyon Euro ya

Gökhanın acaba senelik GARANTİ MALİYETİ kaç lira

jeepeers
18.08.2009, 11:12
Kimse kusura bakmasın ama ben Trabzon'luyum diyen adam Trabzonspor'a rakam vermez.Bu takımı şampiyon yapan nesil acaba yönetime hayatlarında bir kez olsun bana zam yapın bakın şampiyon olduk,ben şu kadar isterim demiş midir?Dozer Cemil hayatını kaybettiğinde acaba cebinden ne kadar para çıkmıştı hatırlayanınız var mı?Bu fason Trabzon'lu yeni nesilin öncelikli derdi paradır.Hepsinin ortak isteği biz Trabzon'un öz evladıyız bize baksın bizi kollasın Trabzonspor oluyor her ne hikmetse.
Fatih 625bin Euroya oynasa ne olur?Aç mı kalır?Ailesini mi geçindiremez? Ömrü boyunca sülalesini mi geçindiremez?Nedir derdi?Egosunu tatmin mi?İlla takımda en çok para alıcakların başında gelmek mi?Elin Gine'lisi Yattara ile ne fark kalır ben şu kadar para isterim dersen?Gerçek Trabzon'luluk burda çıkar ortaya.Bıraksınlar millete masal anlatmayı.

ozturk
18.08.2009, 11:12
sen öyle düşünürsen ben de derimki ozaman "yönetimde takıma bir forvet ihtiyacı olduğunu bile bile forvet almayarak nekadar TRABZONSPOR lu olduğunu göstermiştir"...

:alkış::alkış::alkış:

güzelmiş...

zisinoli
18.08.2009, 11:14
Trabzonsporda forvet sıkıntısı olmasa idi ve Tekke ben Trabzonspora gelmek istiyorum deseydi almama lüksleri vardı yönetimin. Ama forvette yaşanılan rezillik gün gibi ortada kardeşim, eğer geçen yıl 6 pastan gollük pozisyonları harcamasaydılar size tuhaf gelecek ama Trabzonsporumuz şampiyon olacaktı. İnanın olacaktı. Yani bu takımın forvete ihtiyacı var. Fatih gibi senin evladın, değerin bei alın diyor sen yok yaşlı yok uyumsuz diyorsun. Tamam klübü taraftar yönetmiyor ama bir zahmet siz yönetin. Gereğini yapın. Fatihi almıyormusunuz tamam almayın o zaman forvet alın. Forvete başka isimle takviye yapın. O da yok. Sonra çık mağlubiyetten grip olan futbolcuları sorumlu tut. Tamam ben taraftarım. Sustum. Sadece maddi destek vereceğim ve takımımı tribünde destkeleyeceğim. Bu da kabul ama beni kandırma sevgili!! yönetim. Bana şampiyon olacağız ayakları yapma. Bana yalan konuşma. Bu işte benim kanıma dokunuyor. Bana de ki rakiplerimizin durumu ortada, mücedele edeceğiz, elimizden geleni yapacağız...Bana şampiyonluğun en büyük adaylarındanız cümlesi ile gelince cinlerim tepeme çıkıyor. Topumuz cinlendik... Şimdi Trabzonsporlu bir futbolcu Egemen2i ev telefonundan arar " Kaptan bugün hava rüzgarlşı çıkmasak mı, grip mirip olur muyuz acaba? Sonra yönetim kızmasın, ne diyorsun, bir arasan da söylesen başkana, çocuklar kahvaltı yapacak ekmek bekliyorlar"...Böyle birşey var mı ya... Kimse kusura bakmasın bunlarla bu kadar...

Tekke
18.08.2009, 11:15
TEKKE bitti diyenler, ah bir gelse TR ye herhangi bir takıma da görse. Artık ayıptır yapılan Terimin hem Tekkeye hem de Gökdenize yaptığı ayıbın yanında, biz destekleyecekken, Başkan (ne düşünüyorsa)gittikçe uzaklaştırıyor onu. Sanırım gölgesinde kalmak istemiyor. Ama bu müthiş kadro varken 2 kişi yüzünden GOl ATAMIYORUZ ya, yine gitti gider-lig biter: (((

Bence kadromuz ilk kez bu kadar derin, Tekke gelse yedeklere bakın: Alan-Umut-Engin-Giray-Barış-Ferhat

Kadro:
Slyva-Serkan-Song-Egemen Cale
Yattara-Selcuk-Ceyhun-Tjikuzu-Gabric
Tekke-Gokhan

kofol

Siz yönetime bu eleştirinizi defalarca belirtmişsinizdir , haklı olarak. Bende aynı konuda eleştiriyorum. Ancak ne olursa olsun Trabzonspor'un başarısını isteyen bir insan ilk fırsatta konuştuysa burda bir iki yüzlülük var demektir. Neden en başta bunları açıklamadı da şimdi açıklıyor. Ben buna fırsatçılık derim.

Bu takımda Fatih'i görmek isteyen biri olarak , umarım bu açıklama ya çok önceden yapılmıştır ve şimdi ortaya atılıyodur ya da hiç yapılmamıştır.

sorin

Yazık yazık şu takımda Gökhana verilen 6 milyon Euro ya

bütün takıma maç başı teklif edelim bakalım kim kalır kim gider

Samet KILIÇ
18.08.2009, 11:17
TEKKE bitti diyenler, ah bir gelse TR ye herhangi bir takıma da görse. Artık ayıptır yapılan Terimin hem Tekkeye hem de Gökdenize yaptığı ayıbın yanında, biz destekleyecekken, Başkan (ne düşünüyorsa)gittikçe uzaklaştırıyor onu. Sanırım gölgesinde kalmak istemiyor. Ama bu müthiş kadro varken 2 kişi yüzünden GOl ATAMIYORUZ ya, yine gitti gider-lig biter: (((

Bence kadromuz ilk kez bu kadar derin, Tekke gelse yedeklere bakın: Alan-Umut-Engin-Giray-Barış-Ferhat

Kadro:
Slyva-Serkan-Song-Egemen Cale
Yattara-Selcuk-Ceyhun-Tjikuzu-Gabric
Tekke-Gokhan

iyi güzelde kadro 12 kişi...

Celal Demir
18.08.2009, 11:17

güzelmiş...

sağol ama benim kızdığım nokta tamam tekkeyi istemiyorsunuz onu anladık ama forvetlerin yetersiz bunu görüyorsun bari tekke ayarında bi forvet al, ama alamazlar çünkü tekke ayarında forvet bulmak hem çok zor hemde pahalı hemde uyum sorunu falan filan derler. ee nolcak ozaman avni akerdeki FATİH TEKKE seslerine kimse bişey demesin en iyisini yaptılar bu hafta. ben tekke konusu kapandığındada söylemiştim yorumlarımda avni akerdeki ilk mağlubiyette tekke seslerini susturamazsın başkan demiştim dediğimde çıktı malesef...

coolank
18.08.2009, 11:18
Sorin biraderim forvet + sağ bek = ŞAMPİYONLUK yazmışsın uzun süre de öyle

kalacak sanırım :))))

Bugün 18 / 25 Agustos olan kongrenin ilk ayagı vardı bilmiyorum ne oldu

Bu kongreye dikkat etmek lazım .. Yönetimin istediğini alacagını sanmıyorum

sorin
18.08.2009, 11:19
iyi güzelde kadro 12 kişi...
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

sorin
18.08.2009, 11:20
Sorin biraderim forvet + sağ bek = ŞAMPİYONLUK yazmışsın uzun süre de öyle

kalacak sanırım :))))

Bugün 18 / 25 Agustos olan kongrenin ilk ayagı vardı bilmiyorum ne oldu

Bu kongreye dikkat etmek lazım .. Yönetimin istediğini alacagını sanmıyorum

benim kadar sıradan bi adamın gördüğünü göremeyen veya görüp de aldırmayan yönetim utansın.

Celal Demir
18.08.2009, 11:21
Siz yönetime bu eleştirinizi defalarca belirtmişsinizdir , haklı olarak. Bende aynı konuda eleştiriyorum. Ancak ne olursa olsun Trabzonspor'un başarısını isteyen bir insan ilk fırsatta konuştuysa burda bir iki yüzlülük var demektir. Neden en başta bunları açıklamadı da şimdi açıklıyor. Ben buna fırsatçılık derim.

Bu takımda Fatih'i görmek isteyen biri olarak , umarım bu açıklama ya çok önceden yapılmıştır ve şimdi ortaya atılıyodur ya da hiç yapılmamıştır.

tekke bu açıklamayıda yapmazdı ama iş öyle bir noktaya geliyorki onun gelmemesinin tek sebebi kendisiymiş gibi görünüyor zaten bunu kendiside beyan etti kimse beni taraftarların önüne atmasın dedi bence açıklaması bunun için kendini tekkenin yerine koy canından çok sevdiğin TRABZONSPOR a gelmek istiyorsun seni almıyorlar ve yöneticiler öyle açıklama yapıyorlarki sanki tek suçlu senmişsin gibi böyle bir durumda gerçeği açıklamazmısın ?

ozturk
18.08.2009, 11:22
O FIRSATI VERİRSENİZ, TARAFTAR “TEKKE” DİYE BAĞIRIR!

İlk maçımız deplasmandaydı. Sivas’ta önemli bir galibiyet almıştık.

Sonrasında kendi sahamızda Diyarbakırspor’la oynadık.

Ancak maçın sonucundan çok morallerimizi bozan başka nedenler vardı…

Peki, neydi onlar?

- Daha 1 hafta öncesine kadar bir araya gelememiş sahada ne yaptığını bilmeyen 1,5 atakla bize 2 gol atan takıma, hocamızın, “iyi organize olmuş takım” demesi…

- Güzel bir başlangıç yaparak lige ‘merhaba’ diyen ve pas rekoru kıran takımımızın son 20 dakikada ne yaptığını bilmeyen ve orta sahadan ceza sahasına dik ortalarla sonuca gitmeye çalışması…

- Milyonlarca dolar harcanarak oluşturulan bu takımın oyuncusunun 60 dakika sonunda kondisyonunun yeterli olmadığının görülmesi…

- Halen seyirciye Fatih Tekke lehine bağırılması için fırsat verilmesi…

- Eksik mevki için bir hafta önce transfer edilen oyuncunun becerip oynatılamaması…

- Bir gün önce “biletler bitti” denilen maraton ve kale arkası tribünlerinin dolmaması,

Taraftarları asıl üzen bu nedenler.

Biz ligin an zayıf takıma yenildik. Karşımızda takım bile yoktu.

Daha ligin başındayız. Yanlışları tekrar gözden geçirip gerçek gücümüzü sahaya yansıtmalıyız. Avrupa Ligi öncesi play off müsabakasındaki rakibimiz hiç de kolay bir lokma değil.

Çok iyi hazırlanarak bu maçı hep beraber geçmeliyiz.

Selçuk Okan Kartal - medyatrabzon

Erdal
18.08.2009, 11:22
Gökhan, "yönetim Fatih'in istikrarına güvenmeyerek maç başı teklif etmiş olabilir" demişsin....Fatih son açıklamyı niçin yaptı bilmiyorum. Bence de yapmamalıydı. Böyle bir zamanda yapması hiç şık olmadı. Hatta bana göre bu süreçte Fatih'in ilk şık olmayan hareketidir bu. Ammmmma Song'a, Yattara'ya Gökhan'a Umut'a hatta Engin e teklif edemediğini, Serkan'a kabul ettiremediğini Fatih e teklif etmek "biz seni istemiyoruz, ama taraftar bastırınca göüşmüş olalım dedik" demektir. Fatih'te bunu anlayacak kadar zekidir....

ozturk
18.08.2009, 11:23
sağol ama benim kızdığım nokta tamam tekkeyi istemiyorsunuz onu anladık ama forvetlerin yetersiz bunu görüyorsun bari tekke ayarında bi forvet al, ama alamazlar çünkü tekke ayarında forvet bulmak hem çok zor hemde pahalı hemde uyum sorunu falan filan derler. ee nolcak ozaman avni akerdeki FATİH TEKKE seslerine kimse bişey demesin en iyisini yaptılar bu hafta. ben tekke konusu kapandığındada söylemiştim yorumlarımda avni akerdeki ilk mağlubiyette tekke seslerini susturamazsın başkan demiştim dediğimde çıktı malesef...

ben de aynı şeyi düşünüyorum. her mağlubiyette bu başlık çok aktif olacaktır..

forvetsiz oynuyoruz resmen..

bununla ilgili bir yazı alıntıladım. medyatrabzondan..

Gökhan BAYRAK
18.08.2009, 11:25

Yazık yazık şu takımda beyin ve mide özürlü Gökhana verilen 6 milyon Euro ya

yattara da gökhan da 1250 alıyor, fakat yattara'nın sözleşmesince 1700 görünüyor.

kaptana da aynı rakam teklif edildi fakat 625 bin garanti geri kalan maç başı dendi.fakat kabul etmedi. . .

Erdal
18.08.2009, 11:26
Demekki neymiş...
Bu iş para işiymiş...

Hayır abi...Değil...Eğer sahiden öyle ise kendimize yeni bir kulvar belirleyelim...Eğer gerçekten öyle ise artık 3 takımla mücadele edemeyiz...İlişki iki tarflı bir süreçtir. Sizin tutumunuz karşı tarafın tutumunu belirler. Sürecin başından alın...Fatih 1650 istedi...Siz makul yaklaşsaydınız 1250 net e gelirdi...Emin olmadığım bir şeyi emin değilim diye yazarım. Bundan eminim....

kofol
18.08.2009, 11:28
tekke bu açıklamayıda yapmazdı ama iş öyle bir noktaya geliyorki onun gelmemesinin tek sebebi kendisiymiş gibi görünüyor zaten bunu kendiside beyan etti kimse beni taraftarların önüne atmasın dedi bence açıklaması bunun için kendini tekkenin yerine koy canından çok sevdiğin TRABZONSPOR a gelmek istiyorsun seni almıyorlar ve yöneticiler öyle açıklama yapıyorlarki sanki tek suçlu senmişsin gibi böyle bir durumda gerçeği açıklamazmısın ?

Neden geçen hafta yapmadı hocam , ben bunu dikkate alıyorum. Çok fazla yorum yazmayıda sevmem açıkcası Trabzonspor'u ve Fatihi hesapsız seven bütün herkesin karşısına ince hesaplarla çıkılmış gibi geliyor.
Bu açıklama daha önce yapılmış olsaydı dobraca olurdu, şimdi fırsatçılık.
Bu benim düşüncem , üstelik Fatih'i takımda görmek isteyen bir insanım.

sorin
18.08.2009, 11:29
Hayır abi...Değil...Eğer sahiden öyle ise kendimize yeni bir kulvar belirleyelim...Eğer gerçekten öyle ise artık 3 takımla mücadele edemeyiz...İlişki iki tarflı bir süreçtir. Sizin tutumunuz karşı tarafın tutumunu belirler. Sürecin başından alın...Fatih 1650 istedi...Siz makul yaklaşsaydınız 1250 net e gelirdi...Emin olmadığım bir şeyi emin değilim diye yazarım. Bundan eminim....

ulan arkadaş ne kin beslemişler bu adama ya
takım golcü diye
taraftar Fatih diye
Fatih Trabzon diye
kıvranıyor adamlar kılını kıpırdatmıyor.

Erdal
18.08.2009, 11:29
Sürecin başından beri yapılan hamleler ustaca Fatih i yıldırma hamleleridir. Eski Fatih olsa başkanın o meşhur "saha dışı" açıklamasından sonra tam da bam teli yakalanmış biri olarak "bakın işinize" derdi...Fatih gerçekten gelmeyi istediği için sustu...Az çok hepimizin bildiği bir ego nun böyle bir durumda bile susması bir fedakarlıktır. Fedakarlık zor olanı yapmaktır. Fatih i biraz tanıyorsak bu zordur onun için...Yönetim için de onu almak zordu. Aynı ego dan dolayı....Yönetim zor olanı yaptı mı peki ?

coolank
18.08.2009, 11:30
yattara da gökhan da 1250 alıyor, fakat yattara'nın sözleşmesince 1700 görünüyor.

Benim bu cümleyi anlamam mümkün değil :))Bende kendi bilgim dogrultusunda

ikisinin de 1.250 almadıgını biliyorum ...

Açıkcası onların veya bizim herhangibi bir oyuncumuzun ne aldıgı da çok önemli

değil ... Ama şu meşhur denge olayını iyi ayarlamak lazım ...

O zaman adama derler ki ...........................................

Zamanı değil diyecegim şimdilik kalsın .....

magicyattara
18.08.2009, 11:30
Demekki neymiş...
Bu iş para işiymiş...

Burda parayı sorun eden Fatih olmadı.
Yönetim ısrarla fiyat istedi Fatih'ten,o da fiyat verdi.
Yönetim kendi verebileceği parayı söyledi,anlaşma olmadı.
Yani tipik bir "sıradan" transfer hamlesi oldu.
Yönetimin bu transferin başından beri sergilediği samimiyetsiz yaklaşım,Fatih'ten gelebilecek muhtemel "boş mukaveleye imza atarım" hamlesinin de önüne set çekti.

Erdal
18.08.2009, 11:32
Trabzonspor yönetimi, taraftarı, camiayı, kendi altını oymaya çalışanlar olarak görmeye başladı. Etrafına duvar ördü. Bu sağlıklı değil...Evet Trabzon'da birileri Fatih meselesini yönetime çakmak için kullandı. Ama her farklı sesi öyle yorumlarsanız şehirden koparsınız. Koptuğunuz şehrin takımını yönetemezsiniz...Trabzonspor sadece bir futbol kulübü değil...O yüzden yönetmek zor...Ve ne yazık ki bunu Nuri bey de anlamamıştı....

Celal Demir
18.08.2009, 11:33
Neden geçen hafta yapmadı hocam , ben bunu dikkate alıyorum. Çok fazla yorum yazmayıda sevmem açıkcası Trabzonspor'u ve Fatihi hesapsız seven bütün herkesin karşısına ince hesaplarla çıkılmış gibi geliyor.
Bu açıklama daha önce yapılmış olsaydı dobraca olurdu, şimdi fırsatçılık.
Bu benim düşüncem , üstelik Fatih'i takımda görmek isteyen bir insanım.

diyarbakır hezimetine kadar tekke transferi kapanmıştı hatırlatırım şimdi yeniden gündemde böyle bir açıklama fırsatçılık değil bence üstelik bu para olayı ilk başındanda medyaya yansımıştı bunu gazetelerde yazı sanırım okumadın kimse TRABZONSPOR un üstünde olamaz ama takımın fatih yada birbaşkabir forvete ihtiyacı olduğu gerçeğinide görmezden gelemeyiz burda suçlu fatih değil %100 yönetimdir bence...

Mehmet Fatih Yavuz
Niye verilecekti 1.250m euro net onu kavrayamadım.Ya da 1.650m....Yattara konusunda zaten tavrım belli.1.250m euro alacak oyuncu falan değil....Fatih 32 yaşında. Ne kadar oynar bilemem. Allah uzun ömür versin hem kendine hem futboluna.Lakin teklif edilen rakam toplayınca 1.250 etmiyor mu?Bana 650 bin euro teklif edildi ne demek?650 garanti, kalanı da maç başı denmiş.Bu takımın forvetlerinin çok eksik!! olduğunu sölüyorsak demek ki tekke zaten sadece ligde kafadan 30 maç oynayacak bu takımda sakatlık yaşamazsa.İşin özü para. 650 bin teklif edildiği nerden çıktı?Oynadığı sürece parasını alacak zaten.650+600 = 1250 zaten. Avrupa maçlarını da katarsak üstüne bile çıkabilir.Daha işi zorlamanın alemi yok.Anlaşılan odur ki paramız yetişmemiş.

winner
Dünyanın parasını kazandı Rusyada hala üçün beşin hesabını yapıyor.Neyini beğenmiyorsa 625.000 Euro'nun, sanki 20 yaşında.Yıldırım özel uçak yollamış filan.Git o zaman sevgili fatih fb yada kim istiyorsa tutan mı var.Bir arada güya Lazio istiyordu.Ne yapacaksa Fatih'i Lazio.

Aklı fikri Trabzon'a dönmek ama hala ufak hesaplar peşinde.

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 11:34
Bu arada "kimse Trabzonsporun üstünde değildir ama xxx bir başkadır", diye bir cümle kurulamaz.Kurulması cümleyi zaten bozar.Ya üstündedir ya değildir.Fatih bu konuda başka falan da değildir.Bu konuda herkes aynıdır.

Oğuzhan Fidan
18.08.2009, 11:35
ben bu kadar cimri bir yönetim görmedim fatih olgun futbolcu zaten bizim böle admlara ihitiyacımız var gidiyolar yok mehmet batdalmış bilmemne sonu umut gibi olucak nasılsa trabzonsporun yükünü kaldırmak bu kadar kolaymı ya yazıklar olsun.fatih tekke açıklamalarında sonuna kadar haklı

Erdal
18.08.2009, 11:36
Son açıklama çok gereksiz,zamansız ve hiç şık olmamıştır....

Süleyman Sofu
18.08.2009, 11:37
32 Aktif Üye Görüntülüyor
Helal be kaptan adın yeter....

ozturk
ben bu kadar cimri bir yönetim görmedim fatih olgun futbolcu zaten bizim böle admlara ihitiyacımız var gidiyolar yok mehmet batdalmış bilmemne sonu umut gibi olucak nasılsa trabzonsporun yükünü kaldırmak bu kadar kolaymı ya yazıklar olsun.fatih tekke açıklamalarında sonuna kadar haklı

cimrilikten değil almak is-te-mi-yor...

bu arada aklıma geldi. transferi engelleyen futbol dışı olaylar olabilir mi?arabası kurşunlamıştı malum..

sorin
Niye verilecekti 1.250m euro net onu kavrayamadım.Ya da 1.650m....Yattara konusunda zaten tavrım belli.1.250m euro alacak oyuncu falan değil....Fatih 32 yaşında. Ne kadar oynar bilemem. Allah uzun ömür versin hem kendine hem futboluna.Lakin teklif edilen rakam toplayınca 1.250 etmiyor mu?Bana 650 bin euro teklif edildi ne demek?650 garanti, kalanı da maç başı denmiş.Bu takımın forvetlerinin çok eksik!! olduğunu sölüyorsak demek ki tekke zaten sadece ligde kafadan 30 maç oynayacak bu takımda sakatlık yaşamazsa.İşin özü para. 650 bin teklif edildiği nerden çıktı?Oynadığı sürece parasını alacak zaten.650+600 = 1250 zaten. Avrupa maçlarını da katarsak üstüne bile çıkabilir.Daha işi zorlamanın alemi yok.Anlaşılan odur ki paramız yetişmemiş.

sana tek birşey soracağım Gökhan aldığı paranın hakkını verdi mi bu takıma muhtemelen fatihe önerilenden çok daha fazlasını alıyor

ikinci olarak fatihi masaya oturtan yönetim her türlü istediği rakama yakın bi ücrete imza attırırdı istemediği için masaya oturmadı

Büyüklerimden bi atasözü duymuştum namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmazmış

demir
fatih ıyı guzelde bu konusmayı neden hemen yenıldıgımız hafta yapıyorsun ??? madem dusuncelerın bunlardı neden sımdıye kadar sustun ??? yada susman gerektıgını dusundu ısen neden sımdı konusuyorsun ???

ozturk
18.08.2009, 11:38
Son açıklama çok gereksiz,zamansız ve hiç şık olmamıştır....

Fatih te bir Trabzonspor taraftarı olduğu için mağlubiyete sinirlenmiştir:)

keşke kendi evimizde toplama takımlara yenilmesek te fatih te böyle konuşmak zorunda kalmasa..

Süleyman Sofu
18.08.2009, 11:38
38 e çıktık helal olsun ya bana bir futbolcu gösterin bukadar gündemde kalabilen yok yok yok

Erdal
18.08.2009, 11:39
Evet Mehmet Fatih, bütün bu yazdıklarımdan bu sonucu çıkarıyorsan ne diyeyim...Paramız yetişmedi almadık...Haklısın....

Erdal DİLEK
18.08.2009, 11:40
Erdal abi bu çok talihsiz bir açıklama, etma gözünü seveyim, Gökhanın geçen sene saç baş yoldurmasının sebebi de mi Fatih tekke, Umut'un 3 senedir meydanda olan hali de mi Fatih Tekke'nin suçu ?

Benim bildiğim birinin üzerine futbolcu istenirse o adam daha çok çalışır kendini geliştirir, ama bizim uşaklar maşallah tam aksine gidiyorlar.

Erdal abi nolur yapma, bu tarz yorumları gördükçe inan çoğu insan daha zıt yazıyor, hiçbir forvetin beceriksizliği, gol atamaması, yeteneksizliği başka bir oyuncu transferi ile bağdaştırılamaz !!!
ama sen sadece alınsın söylemini ayyuka cıkaranlar kısmını dikkate alıyorsun, ama ben başta yanlışın fatih tekkenin alınmaması olarak belirtiyorum, yani fatih tekke alınmalımıydı evet alınmalıydı(yada bir forvet ille fatih olması şart değil benim için), ama alınmadı sahaya cıkacak oyuncularıda düşünmek lazım, bir baba iki cocuktan birini devamlı takdir eder diğerini yererse diğer oğlunu maalesef kaybeder, bu hayatın gerceği sadece futbolun değil, ki biz kendi topcumuzu yerip komşu coocuğunu öve öve bitiremez durumdayız. .

ozturk
38 e çıktık helal olsun ya bana bir futbolcu gösterin bukadar gündemde kalabilen yok yok yok

41 oldu . her mağlubiyet sonrası 30 un altına inmez merak etmeyin

Oğuzhan Fidan
bir ulusal gazete gitmiş adama düşüncelerini sormuş ne var bunda ?? konuşmasınmı? bence söylediklerinde haklı! mikrofon uzatmışlar oda konuşmuş bu kadar basit yenilmeseydin diyarbakıra allahın 2.lig takımı dediler al gördük bi diyara dahi ciddi oynamayınca yeniliyosan bi sorun var demekki!

Gökhan BAYRAK
18.08.2009, 11:41

Benim bu cümleyi anlamam mümkün değil :))Bende kendi bilgim dogrultusunda

ikisinin de 1.250 almadıgını biliyorum ...

Açıkcası onların veya bizim herhangibi bir oyuncumuzun ne aldıgı da çok önemli

değil ... Ama şu meşhur denge olayını iyi ayarlamak lazım ...

O zaman adama derler ki ...........................................

Zamanı değil diyecegim şimdilik kalsın .....

anlaman mümkün değilse sana yapabilecek birşeyim yok!

yineliyorum, yattara 1250 alıyor, al sadd'a satılma durumları olduğunda alelacele 1700 alıyormuş gibi gösterildi sözleşmede.fakat aldığı rakam 1250.yani tekke'ye verilen teklifle aynı. . .Anlayana!

Hamdi Karamahmutoğlu
18.08.2009, 11:41
Tekke'nin açıklamasından sonra Ak Koyun Kara Koyun belli oldu.

demir
18.08.2009, 11:42
paramız yok ???gabrice 2,5 mıolyon verıyoruz adam heyecandan mıde rahatsızlıgı gecırıyor :D :D paramız yok dıye bıse yok buna ınanmıyorum bızım paramız yoksa gs olsun dırılsın

murat köse
18.08.2009, 11:42
Kimse kusura bakmasın ama ben Trabzon'luyum diyen adam Trabzonspor'a rakam vermez.Bu takımı şampiyon yapan nesil acaba yönetime hayatlarında bir kez olsun bana zam yapın bakın şampiyon olduk,ben şu kadar isterim demiş midir?Dozer Cemil hayatını kaybettiğinde acaba cebinden ne kadar para çıkmıştı hatırlayanınız var mı?Bu fason Trabzon'lu yeni nesilin öncelikli derdi paradır.Hepsinin ortak isteği biz Trabzon'un öz evladıyız bize baksın bizi kollasın Trabzonspor oluyor her ne hikmetse.
Fatih 625bin Euroya oynasa ne olur?Aç mı kalır?Ailesini mi geçindiremez? Ömrü boyunca sülalesini mi geçindiremez?Nedir derdi?Egosunu tatmin mi?İlla takımda en çok para alıcakların başında gelmek mi?Elin Gine'lisi Yattara ile ne fark kalır ben şu kadar para isterim dersen?Gerçek Trabzon'luluk burda çıkar ortaya.Bıraksınlar millete masal anlatmayı.
saçma konusuyorsun kardeşim. sende trabzon evladısın. git hergün stadı baştan aşağı temizle desler bedevaya her gününü veririmsin o klub için.

Süleyman Sofu
18.08.2009, 11:43
Recep çok sessizsin hayırmı?

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 11:44
Aldığı paranın hakkını vermekten kasıt nedir?Gökhan 26 yaşında, aynı fatih gibi gol kralı apoleti olan bir oyuncu.3 yıllık da sözleşmesi var.Hakkını verir mi vermez mi zaman gösterir.Gol asistlerine bakarsan verdi, kaçırdıklarına bakarsan vermedi.Lakin adam genç henüz.İkinci olarak Ünal Karaman babasının hayrına mı gitti Fatih le görüştü?Fatih de söylüyor zaten samimi olduğunu, yanlış mıyım?Mağlubiyetten sonra çıkıp bu açıklamaları yapmak yakıştı mı?Sivas maçından sonra deseydi bişeler.Ne farkı kaldı altında çapanoğlu aradığımız yönetimin tavrından?Düşene bi tekme daha diyorlar bizim orada buna.

Erdal
18.08.2009, 11:44
Yahu Gökha, bu söylediğin ne demek biliyormusun? Böyle bir riski hangi kulüp alır...Üstelik Yattara için başkanın söylediği onca lafı düşün...

Hotaman
18.08.2009, 11:46
Güzel Fatih, yenildiğimiz her hafta sonu çıkar konuşursun artık. Hatta ola ki Avrupa Ligi'ne giremezsek, topla taraftarı yürü kulübe devir yönetimi. Senden kıymetli değil ki, zaten senin tabirinle Trabzonspor kaliteli bir takım da değil?

winner
18.08.2009, 11:47
Ne alaka?
Gazeteci şimdi gitmiş yanına o da konuşmuş.
Açıklamalarda yeni bir şey göremedim ben.
Neresine alındıysa millet.Önceki açıklamaların kopyası.

Sussun o zaman konu kapandı gitti,zorlamı aldıracak kendini.Çok kolay gözden çıkardıkları o onurlu formayı giymenin ne kadar değerli olduğunu anlasınlar

Celal Demir
fatih tekke sonuna kadar haklıdır yönetim zamanında akıllı hareket etseymiş ozaman tekkeyle bizi oyalarken düşünseymiş delikanlı gibi çıkıp tekkeyi almayı düşünmüyoruz deselermiş. bence en iyisini yaptı tekke...

ozturk
herkes diyor ki neden mağlubiyetten sonra konuştu?

takım mağlup olunca malum gazeteciler takımın en büyük eksiği olan forvete dikkat çekmek için birilerini konuşturma ihtiyacı hissetmiştir. Bu isim de fatih olmuştur..

bence olay budur..

yoksa fatih in akbabalığa ihtiyacı yoktur. Zenit zaten Trabzonspordan üstün bir takım..

Fatih in Trabzonspor a değil, Trabzonsporun Fatih e ihtiyacı var

Erdal
18.08.2009, 11:48
Niye herkes her meselede olduğu gibi bir mevzi alıp orayı asla terketmiyor.....

Fatih in açıklaması son derece yanlış, son derece gereksiz, son derece zamasızdır. Hatadır....Ama bu onu akbaba yapmaz....

Yönetimin transfer sürecinde yaptıkları son derece yanlış, hatta bana göre ayıp ve gelecek Fatihler adına yazıktır...Ama bu onları da akbaba yapmaz.....

Yahu şu üslup sorunu var ya üslup sorunu....Ulan başkalarına karşı son derece kibarız birbirimize karşı kır kırabildiğin kadar....Yeter da yeter yaaaaa

karatasof
18.08.2009, 11:48
Açıklamanın zamanı konusuna takılanları anlayamıyorum.Bence tam da zamanı işte.TS evinde oynadığı maçta bir hafta içinde onbirini kurmuş bir takıma yeniliyorsa elbette gazeteciler ''Gol Problemini'' ve ''Golcu'' elemanı bulup konuştururlar.
Transfer etseydin sende iyi bir golcü.Her hafta atsın golünü bakayım kim gidip eski defterleri karıştırır.Bu işe çanak tutan Yönetim'dir.

magicyattara
18.08.2009, 11:52
Sussun o zaman konu kapandı gitti,zorlamı aldıracak kendini.Çok kolay gözden çıkardıkları o onurlu formayı giymenin ne kadar değerli olduğunu anlasınlar

Bunu Fatih'e mi söylüyorsun.
Adam yılda 4.5 milyonu bırakıp gelmek istiyor.
Giderken de 20 milyon kazandırıp gitmiş adama.

sorin
18.08.2009, 11:55
Aldığı paranın hakkını vermekten kasıt nedir?Gökhan 26 yaşında, aynı fatih gibi gol kralı apoleti olan bir oyuncu.3 yıllık da sözleşmesi var.Hakkını verir mi vermez mi zaman gösterir.Gol asistlerine bakarsan verdi, kaçırdıklarına bakarsan vermedi.Lakin adam genç henüz.İkinci olarak Ünal Karaman babasının hayrına mı gitti Fatih le görüştü?Fatih de söylüyor zaten samimi olduğunu, yanlış mıyım?Mağlubiyetten sonra çıkıp bu açıklamaları yapmak yakıştı mı?Sivas maçından sonra deseydi bişeler.Ne farkı kaldı altında çapanoğlu aradığımız yönetimin tavrından?Düşene bi tekme daha diyorlar bizim orada buna.

Gökhan ancak kayseride gol kralı olur trabzonda olsunda ayakta alkışlayayım adam daha sezon bası kendini krallıktan azletti hedefim 15 gol dedi 15 golle hangi ligde kral olunuyor ve şampiyon olacak bi takımın 1 numaralı golcüsü 15 golde kalırsa bu şampiyonluğa ne derecede inandığının göstergesidir. Fatihe yaşlı diyorsun ama o adam en az üç sene yüksek tempolu futbol oynar hele türkiyede haydi haydi oynar
ünal karamanın imza attırma yetkisi mi varmıydı sence yeni yetme çoluk çocuğun peşinde koşan başkanımız asbaşkanımız bi zahmet neden gidemediler adamla görüşmeye veya neden ayağına çağırmadı gelmeyeceğinden mi korktu veya geleceğinden mi ???

Erdal
Allah aşkına bir sakin...Basın şu topa bir...Hemen rakip kaleye gitmeyin...Ulan bu şehirde kimse topa basmadığı için çekiyoruz sıkıntıyı da....Bunu kendime de söylüyorum....Ama ben arada hatırlıyorum hiç değilse bu hastalığımızı....Sorun bu....Sorun kimsenin topa basmadan gelişi güzel vurması....En çok da başkanın....

winner
Nedense 3 yıldır dönmek istiyor, bu hesapla 3 yılda kazandığı para 13,5 milyon euro.Az kazanmış.Neden gittiğini de hepimiz biliyoruz.Trabzonspor'a 20 milyon kazandırmak için değil.
Mafyaya kafama sıkın diyen başkası mıydı?

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 11:56
Erdal abi benim mevzim falan yok.Bir olayı bu kadar uzatmanın alemi de yok.Maç sırasında tribünde bağırmak gibi bir akılsızlığın hiç alemi yok.Bir oyuncuya 650 net+ 600 maç başı teklif ediliyorsa ve bunun adı "bana 650 bin teklif ettiler" oluyorsa bu başka bir yalancılıktır haberiniz olsun.

jetair
18.08.2009, 11:57
http://img16.imageshack.us/img16/4076/trftr02.gif

Erdal
18.08.2009, 11:58
Winner, güzel kardeşim sevgili renkdaşım...Babasının işi için girmedi o mafya meselesine...Takım arkadaşı için girdi...Üstelik o dönem sevgili başkanımız, sevgili valimiz hepsinin haberi olduğu halde uzak durdular bu işten...Sen olsaydın sen de girerdin...Ortalama bir Trabzonlu'nun yaptığını yaptı Fatih....

Yiğit SARI

güzelmiş :D:D

Mehmet Fatih Yavuz
Giden adam mı sorun oldu efendim şimdi?Ünal Karaman sportif direktör olarak gitti.Aykut da fener adına sportif direktör olarak brezilyalıları almaya gitti. Aldı geldi.İlla her yere yöneticiler mi gidecek?650+600 = değildir 650 ye..Bunu tekrar tekrar söylüyorum.

Oğuzhan Fidan
18.08.2009, 12:01
takımda formanın değerini bilen çok futbolcu var yani dimi! fatih tekkeden kat kat kaliteli forvetlerimiz var ortasahadan gol atıyolar zaten doruya

Erdal
Erdal abi benim mevzim falan yok.Bir olayı bu kadar uzatmanın alemi de yok.Maç sırasında tribünde bağırmak gibi bir akılsızlığın hiç alemi yok.Bir oyuncuya 650 net+ 600 maç başı teklif ediliyorsa ve bunun adı "bana 650 bin teklif ettiler" oluyorsa bu başka bir yalancılıktır haberiniz olsun.

Yahu Fatih...Allah aşkına başından beri bak açıklamalara sen Fatih i almak isteyen bir irade görüyormusun....Almak istemediler...Taraftar neden bağırıyor? Çünkü taraftar görüyor ki iyi bir takım var ama eksikkkkkk....Yahu Trabzon'da bunca insan bir konuda aynı fikirde ise bunda keramet aramak lazım...Şenol Güneş diye bağıran taraftar var mı? Şenol hoca ya şehrin yarısı karşı çıktı....

Süleyman Sofu
:D:D:D:alkış::alkış::alkış:

winner
18.08.2009, 12:02
Winner, güzel kardeşim sevgili renkdaşım...Babasının işi için girmedi o mafya meselesine...Takım arkadaşı için girdi...Üstelik o dönem sevgili başkanımız, sevgili valimiz hepsinin haberi olduğu halde uzak durdular bu işten...Sen olsaydın sen de girerdin...Ortalama bir Trabzonlu'nun yaptığını yaptı Fatih....

İşin görünen yüzü bu, gerçeği hiçbirimiz bilemeyiz.Ama somut olan bir şekilde bu işlere bulaştığı ve kaçarcasına gittiği.benin takıldığım noktra 33 yaşında 33 neslini kurataracak parayı kazandığı halde hale birkaçyüzbin Euro'nun hesabını yapması ve anlamadığım bu forumda bir çok kişinin bunu desteklemesi...

magicyattara
winner,kan davası olan adam neden geri dönmek istesin kardeşim.
Fatih burda oynamak istiyor,burda yaşamak istiyor.
Olay bu kadar basit.
O dönem takımda yaşanan sıkıntıları tek başına göğüslemeye kalkışması Fatih'i yıpratmıştı.
Gitmek istemesi ondandı.
Zaten o devre arası gelen bir teklife,bırakın beni 6 ay gidip kafamı dinleyeyim demesi de bundandı.

sorin
Giden adam mı sorun oldu efendim şimdi?Ünal Karaman sportif direktör olarak gitti.Aykut da fener adına sportif direktör olarak brezilyalıları almaya gitti. Aldı geldi.İlla her yere yöneticiler mi gidecek?650+600 = değildir 650 ye..Bunu tekrar tekrar söylüyorum.

Fatih günlerce Türkiyede trabzonda durdu anlaşmak isteyen her adam oturtur karşısına anlaşırdı. Bu takımın Fatih gibi bi golcüye ihtiyacı var bunu kabul et önce senin gibi kabul etmeyen adamlar yüzünden daha kafa vurulacak topa ne zaman çıkacağını bilmeyen adamlara muhtaç oluyoruz ve küme düşmesi çok büyük ihtimal takıma kendi evimizde 2. haftadan yeniliyoruz.

Süleyman Sofu
18.08.2009, 12:03
Yahu Fatih...Allah aşkına başından beri bak açıklamalara sen Fatih i almak isteyen bir irade görüyormusun....Almak istemediler...Taraftar neden bağırıyor? Çünkü taraftar görüyor ki iyi bir takım var ama eksikkkkkk....Yahu Trabzon'da bunca insan bir konuda aynı fikirde ise bunda keramet aramak lazım...Şenol Güneş diye bağıran taraftar var mı? Şenol hoca ya şehrin yarısı karşı çıktı....
Abi budur işte anlatmak istediğimiz...:alkış::alkış::alkış:

winner
18.08.2009, 12:03
takımda formanın değerini bilen çok futbolcu var yani dimi! fatih tekkeden kat kat kaliteli forvetlerimiz var ortasahadan gol atıyolar zaten doruya

Anlamayan gönderilir, öncekiler gibi.Başarı ayrı bir şey,adam zorla oynat beni demiyor.

hüseyin1975
18.08.2009, 12:05
FT gereksiz aciklamalar yapmis.
Yattarayi örnek gösterip simdi Taraftarin hedefi haline getirmisdir.

Bir "bende onun kadar Para isterim" diye aglamadigi kalmis!
Birde Tribünler onun icin bagiriyor. Yazik!

Ha birde Besiktas örnek Kulüp demis.
Trabzonspora yapdiklari kelekleri unutmus herhalde BÜYÜK TS TARAFTARI FT!

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 12:05
Erdal abi,Ben bu mevzuda Ünal Karaman dışında kabahatsiz adam görmüyorum.Yönetim delikanlı gibi "istemiyoruz" deyip işi baştan kapatamamıştır.Fatih de huzurlu olacağı yere gelmek için gereken fedakârlığı yapmaktan kaçınmıştır.Zenitten Trabzonspor a gelmek 2m alacağını 1.7m a indirmek değildir.Kimse kusura bakmasın.Hele de lafı düzleyip "bana 650 bin euro" teklif ettiler hiç değil.Yönetim de kabahatlidir, fatih de...Hele d.bakır maçından sonra çıkıp şu lafları etmesi olayı eşitlemiştir gözümde.(bu arada alma iradesi olmadığını ta başından ben de söylemiştim. Burada itiraz ettiğim bir yer yok. İtirazım bembeyaz gösterilen sayfaların bahsedildiği kadar beyaz olmadığı.)

ozturk
18.08.2009, 12:06
bu pilav daha çok su kaldıracak anlaşılan..

keşke Umutta bişeler yapabilseydi de bu hallere düşmeseydik..

Oğuzhan Fidan
18.08.2009, 12:06
çoğu taraftar biliyo en iyi dönemimizde bile hep bi bölgemiz kan ağlamış.. şimdi forvet hattı yüzünden bi çuval incir berbat oluyo. ben trabzon ortasaha futbolcusu olsam bıkardım top kesip adam geçmekten ! niyemi her attığım pas sanki duvara çarpıyomuş gibi geri gelicek nasılsa.. buda futbolcunun oyun şevkini kırıyo gecen seneki gibi istediğin kadar motive et fayda etmez gol olacak en iyi motive budur!

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 12:07
Tabi ya, umut bulut yüzünden yenildik diyarbakıra.Tebrik ederim sorin, müthiş tespit.

winner
18.08.2009, 12:07
winner,kan davası olan adam neden geri dönmek istesin kardeşim.
Fatih burda oynamak istiyor,burda yaşamak istiyor.
Olay bu kadar basit.
O dönem takımda yaşanan sıkıntıları tek başına göğüslemeye kalkışması Fatih'i yıpratmıştı.
Gitmek istemesi ondandı.
Zaten o devre arası gelen bir teklife,bırakın beni 6 ay gidip kafamı dinleyeyim demesi de bundandı.

Kan davası var mı yok mu bilemem, o Fatih'in kişisel sorunu.Ama burada oynamak istiyorsa, burada yaşamak istiyorsa birkaçyüzbin eorunun hesabını yapmaz zaten oynayacağı iki yıl.Ha o da olmadı kazandığı 15-20 milyon Euro yetmiyorsa Trabzon meydana bir sandık koyalım Fatih'e bağış için...Bu da bir fikir...

Erdal
18.08.2009, 12:08
Winner, başkasının parasını konuşmak kolaydır...Bana gelirinin 3 te birinden Trabzonspor için vazgeç deseler kabul edemem mesela...Makulü vardır bunun....Kabul edelim ki Fatih e yapılan teklif öncesinden yapılan açıklamlarla beraber düşünülünce aslında gelme demektir....

Fatih bir sembol....Baroş alınsaydı Fatih diye bağırırmıydı taraftar? Taraftar sandığınız gibi boş değil...Hiç değilse iki yıl Fatih gibi bir adamın yapabileceklerini düşününce bahsi geçen rakamların makul olduğunu biliyor....Bildiği için kızıyor....

fuzuli
18.08.2009, 12:08
Bazı arkadaşlar Trabzonda olduğu için çok şey biliyorlarmış veya işin içyüzünü biliyorlarmış gibi hareket ediyorlar ve biz dışarıdan katılanların hiçbir olaya vakıf olmadıklarını ima ediyorlar.Ama bizim işimizin daha zor olduğunu unutuyorlar.trabzonda mücadele edeceğiniz başka grup yok,ama bizim etrafımız diğer takım taraftarlarıyla dolu ve bunlara karşı bizi zor duruma ve basitçe bir duruma kimsenin düşürme hakkı yok.Fatih Tekke yıllarca bizi attığı gollerle yerimizden zıplattı ve Trabzonumuzun gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından da biridir.Bunu tartışırken haya etmenizi istirham ediyorum.Havada uçana dünyaların parasını verirken kendi çocuğundan boş kağıda imza bekleyeceksin ve bu çocuğu paragöz yapacaksın.Yakışmıyor bu yönetime.Sahi bu yönetim babalarının hayrı için mi görev yapıyorlar.Hani herkes elini cebine niye atmıyor.Trabzon varken para adı edilemez diyen arkadaşlar.Bir bilet almamak için stada türlü işkencelerle girmek isteyenler ne de güzel ahkam kesiyorlar.Bilet az pahalı geldiğinde avazı basanlar olay Fatih olunca bedavacı kesiliyor.Para kazanmayan çocuğu artık babası evde yatırmıyor.
Sözün kısası fatihe büyük bir saygısızlık görüyorum.Tamam almıyorum kardeş demek başka işi sağa sola yalamak başka.Mert olmak lazım.27 yıldır yeniden yapılanma hayaliyle bizleri uyutanlar aynı teranelerin peşindeler.Artık bu olayı umutsuz vaka olarak görüyorum..

sorin
18.08.2009, 12:11
Tabi ya, umut bulut yüzünden yenildik diyarbakıra.Tebrik ederim sorin, müthiş tespit.

hazretleri zahmet edip 2. golü atabilseydi orta da ne diyar kalırdı ne bakır kardeşim sen benden daha iyi bilirsin böyle takımlardan skoru ne kadar erken kopartırsan dirençleri o kadar erken düşer koparamazsan ki bizim gibi seni böyle kontra toplarla maymun ederler. Takım iyi oynamadı kabul ama büyük takım iyi oynamadığı zamanda kazanan takımdır. Umut efendi becerip 70 dakikada bi gol atabilseydi o maç farka giderdi.

Erdal
Trabzonspor yönetimi yönettiği camiayı tanımalı...Fatih bir örnek vaka olarak geçmeli...Son açıklaması ile benim hala var olan azıcık umudumu da bitirdi...Fedakarlık konusunda Fatih in tıpkı Sadri başkan gibi kredisi vardır....Yeni krediye ihtiyacı yoktur...

ozturk

sivas maçında umutun yerine fatih olsaydı skor 4-1 olurdu..

diyarbakır maçında umutun yerine fatih olsaydı ilerde top tutardı orta saha oyuncularının ileriye daha fazla çıkma imkanı olurdu..

salihismet
18.08.2009, 12:12
F.Tekke; fb ve gs den ne para ıstedıysem Trabzonspordanda aynı parayı ıstedım. ve devam edıyor,
Trabzon yönetımi bana üvey evalt muamelesı yaptı. Ne güzel memleket? senın kazancın söz konusu
olunca Trabzonsporla fb aynı kefede, Trabzonspor sana az para önerınce üvey evlat muamelesı.

Vay be, ne Trabzon sevgisymiş bu böyle?

Erdal
18.08.2009, 12:12
winner, yıllık gelirinin ne kadarını Trabzonspor için feda edebilirsin?

winner
18.08.2009, 12:13
Winner, başkasının parasını konuşmak kolaydır...Bana gelirinin 3 te birinden Trabzonspor için vazgeç deseler kabul edemem mesela...Makulü vardır bunun....Kabul edelim ki Fatih e yapılan teklif öncesinden yapılan açıklamlarla beraber düşünülünce aslında gelme demektir....

Fatih bir sembol....Baroş alınsaydı Fatih diye bağırırmıydı taraftar? Taraftar sandığınız gibi boş değil...Hiç değilse iki yıl Fatih gibi bir adamın yapabileceklerini düşününce bahsi geçen rakamların makul olduğunu biliyor....Bildiği için kızıyor....

Vazgeçmesin o zaman, sana verebileceğimiz rakam bu deniliyor.O zaman St.Petersburgda otursun yedek kulübesinde alsın paracıklarını...Ama ikide bir konuşup, burayı karıştırmaya çalışmasın...

Harun-61
18.08.2009, 12:14
Selcuk Manav ve Sabah gazetesi ne kadar güvenilir, orasida önemli...

Murat KARAKURT
18.08.2009, 12:14

winner
18.08.2009, 12:15
winner, yıllık gelirinin ne kadarını Trabzonspor için feda edebilirsin?

15-20 milyon eurom varsa yıllık gelirimin yarısından çoğunu trabzonspor için feda ederim.Yıllık gelirim 10 bin liraysa hayatta kalabilmek için çok azını feda edebilirm.

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 12:16
Sorin,Hemşerim bırakın bu işleri...D.bakır maçı taktik hatadan kaybedildi.Tek forvet oyunda orta sahan ileri destek vermezse başına bu gelir.Topla oynar oynar ileri çıkamazsın.Ceyhunun ilk 11 çıkması ve selçuğun kesilmesi de bu hatanın üzerine tuz biber ekti.Kulübe hataları ile kaybedilmiş bir maçtır.Ne umutla bir alakası var, ne de başka bir oyuncunun şahsı ile.Egemen bile değil bu. Onca hatasına rağmen.Herşeyi kişiselleştirip ortada duran büyük hatayı görememektir bu.Fatih i getirip koyduğunuzda böyle maçları alacağını sanıyorsanız daha çok yıkılırsınız.Taktik olarak bu kadar hata yaparsan, forvete drogbayı da getirsen farketmez.

hüseyin1975
18.08.2009, 12:17
Trabzonsporumuza dönmek isteyen birisinin her ikinci kelimesi Para olmamasi lazim......

irfan61
18.08.2009, 12:18
Selcuk Manav ve Sabah gazetesi ne kadar güvenilir, orasida önemli...Aynen abi bu ropörtaj ne kadar doğru birde işin bu tarafı var.Hele Tolga'ya atılan o iftiradan sonra bu istanbul medyası herşeyi yapar.

Öztürk Uğur
18.08.2009, 12:19
Biz o paraları rüyamızda bile göremediğimiz ve trabzonspor aşığı olduğumuz için teklifi hemen kabul ederdik tabi ama Fatihe katılıorum futbolcu istendiğini bilmeli. Gabriç için okadar uğraşan yönetim Fatih için boş mukaveleye imza atmalı demek gibi bir lüksü yok. Kaldıki Fatihin kara kaşına kara gözüne hayranda değiliz biz, takımın kaliteli bir forvete ihtiyacı olduğu ortada, yabancı kontenjanında yok senin ozman elinde Fatihten başka alabileceğin bir alternatifinde yok demektir.
Ya başkan arayıp tarayıp kaliteli bir yerli golcü bulup bu taraftarı susturur. Yada Fatih davası bu başkanınn sonunnu hazırlar, taraftar her kötü sonuçtan sonra her kaçan golden sonra her hatalı pastan sonra fatih, ahmet, hasan hüseyin gibi boş boş bağırır, buda futbolcuların konsantrasyonunu bozar ve yönetimin sonunu hazırlar.

Acil olarak bir forvet ve sağbek şart bunu herkse gördü lütfen yönetim,ünal hocam, Mösyö Bross sizde görün daaa.

magicyattara
18.08.2009, 12:20
Trabzonspor yönetimi yönettiği camiayı tanımalı...Fatih bir örnek vaka olarak geçmeli...Son açıklaması ile benim hala var olan azıcık umudumu da bitirdi...Fedakarlık konusunda Fatih in tıpkı Sadri başkan gibi kredisi vardır....Yeni krediye ihtiyacı yoktur...

Akşam izlediniz mi bilmiyorum;Kadırga tv'ye bağlanan Trabzonspor taraftarlar derneği başkanı,"Stadda ki Fatih Tekke tezahüratlarının,Fatih Tekke için değil,takımın ihtiyacı olan bir santrafor transferi için" yapıldığını söyledi.Burda Fatih Tekke ismi,beklenen santrafor transferinin simgesidir dedi.

Böyle de bir kamuoyu oluşturulmaya çalışılıyor Trabzon'da:)

Erdal
18.08.2009, 12:20
15-20 milyon eurom varsa yıllık gelirimin yarısından çoğunu trabzonspor için feda ederim.Yıllık gelirim 10 bin liraysa hayatta kalabilmek için çok azını feda edebilirm.

Öyle değil ne yazık ki...Senin için lüx olan şey başkası için temel ihtiyaç olabiliyor...Sadece sen de değilsin söz konusu olan aile efradın, çevren vesaire...Ve inan bana Fatih te hatta yaptığı affedilmez hatalara rağmen Gökdeniz de Trabzonspor için fedakarlık yapmışlardır....Sakat sakat sahaya çıkanbir futbolcudan daha büyük fedakarlık bilmiyorum ben profesyonel futbolda....

sorin
18.08.2009, 12:21
Sorin,Hemşerim bırakın bu işleri...D.bakır maçı taktik hatadan kaybedildi.Tek forvet oyunda orta sahan ileri destek vermezse başına bu gelir.Topla oynar oynar ileri çıkamazsın.Ceyhunun ilk 11 çıkması ve selçuğun kesilmesi de bu hatanın üzerine tuz biber ekti.Kulübe hataları ile kaybedilmiş bir maçtır.Ne umutla bir alakası var, ne de başka bir oyuncunun şahsı ile.Egemen bile değil bu. Onca hatasına rağmen.Herşeyi kişiselleştirip ortada duran büyük hatayı görememektir bu.Fatih i getirip koyduğunuzda böyle maçları alacağını sanıyorsanız daha çok yıkılırsınız.Taktik olarak bu kadar hata yaparsan, forvete drogbayı da getirsen farketmez.

sen yaptığın taktik hatayla diyarbakıra yenileceksen süperligde hiç yer işgal etme kardeşim senin kişiselleştirme dediğin işi sivasspor oyun sistemi olarak şampiyonluğa oynadı sadece mehmet yıldızla o herifin beşde biri kadar umut top tutabilse diyarbakırı orta saha oyuncuları şut manyağı yapardı ceyhun diyorsunda ceyhundan başka kaleyi düşünen futbolcu yoktu sahada her vurduğu gol olacak hali yok önemli olan düşünmesi umut ilk şutunu 90+ bilmem kaçda attı kaleye yanılmıyorsam

fuzuli
18.08.2009, 12:22
Çok farklı bir yapımız var.Ne kadar da Fatih Tekke düşmanı varmış.Bunu bilmiyordum.Ama fatih tekke Trabzonda haberi çıksın bütün bu karşı olanlar havaalanına koşarlar tekkeyi omuzlara alırlar..Ne garip değil mi?

Proof
18.08.2009, 12:22
Ulan sezon basladi, biz birbirimize dusmusuz. Bu kafayla zaten sampiyon olacak degiliz ya..

magicyattara
18.08.2009, 12:23

Yılda 15-20 milyon euro kazananlar arasındaki rekabet,aşağılardakilerden çok daha yamandır.1 kuruşunu kaybetmek istemezler.

winner
18.08.2009, 12:23
Öyle değil ne yazık ki...Senin için lüx olan şey başkası için temel ihtiyaç olabiliyor...Sadece sen de değilsin söz konusu olan aile efradın, çevren vesaire...Ve inan bana Fatih te hatta yaptığı affedilmez hatalara rağmen Gökdeniz de Trabzonspor için fedakarlık yapmışlardır....Sakat sakat sahaya çıkanbir futbolcudan daha büyük fedakarlık bilmiyorum ben profesyonel futbolda....

Peki Fatih alacağı paradan vazgeçmesin ama Trabzonspor ona bu parayı vermiyor ve bu transferin gerçekleşmeyeceğini söylüyor.Konunun Fatih açısından kapanması gerekmiyor mu artık.Taraftar konuşur,ister o ayrı.

murat köse
18.08.2009, 12:24
hiç bişey feda edemessin kardeşim. lafla olmuyor bu işler. ben kendi adıma söylüyorum ii bir işim ve ii birgelirim war sadece yapabildğim forma almak ve ts lisanlı ürün almak. yıllık gerimin binde birine ancak denk gelir bu aldımklarım. yani 20 mil euro varsa binde birini ancak verebilirim. çnk bende hayatta kalma mücvadelisi veriyorum.

oflu engin
18.08.2009, 12:25
hala kelimelere rakamlara takılanlar var.artık kabul edin bu yönetim Trabzonspor'da tarihin hatasına imza atmıştır.fatihin ismini unutun ve aynı şartlarda bu kalitede bu kadar kariyerli ülkesinin en iyi forvetlerinden birini almamak için bu bahaneler geçerli olurmuydu.
taraflıda baksam tarafsızda baksam bu yönetim tarihi hataya imza atmıştır.hala bu hatayı yapmakta ısrar etmektedir.

Erdal
18.08.2009, 12:25
Bu gün hala Fatih i konuşuyor olmamızın nedeni Fatih te değildir şehir de değildir taraftar da değildir....Ne yazık ki yönetimdir...Tekrar ediyorum bu takımda bir Baroş olsa kimse Fatih demezdi...Benim gibi üç beş romantik belki derdi ama onların da sesi çıkmazdı...Ha Gökhan sakat olmayıp bu sistemde oynasa belki şu an yine bunları konuşmuyor olurduk...Ama belki...Trabzonspor iç sahada lige yeni çıkmış bir takımla oynuyor ve ikinci bir forvet yok...Üstelik son 20 yılda görülen en etkili forvet, taraftara göre makul bir fiyattan ısrarla alınmamış....Böyle okuyun bunu...Yönetim de böyle okumalı....

sorin
18.08.2009, 12:26
Ulan sezon basladi, biz birbirimize dusmusuz. Bu kafayla zaten sampiyon olacak degiliz ya..

ne şampiyonluğu kardeşim zerre inancım yok yönetiminde olduğana inanmıyorum allah korusun farz edelim gökhanın ayağı kırıldı bi umutlla koca sene ne yapacaksın forvetde hala şampiyonlukldan bahsediliyor bıktım bu 2 kuruş paranın hesabını yapan yönetimlerden paran yoksa şampiyonluğa oynama şampiyonluğa oynuyorsan paradan kaçma kardeşim.

Recep Alkan

O zaman buyrun; Oddü bitirmiş birini, master yapmış birini, hayatını okumaya harcayan birini; Trabzonda 500 liraya çalıştırın. (Karadenizli olduğu halde)

Bu tür mantıklar ile hiçbir yere varılmaz. Sormazlar mı adama, bugün her hareketinde Trabzonsporu düşündüğünü söyleyen bir yönetim var ortada, hangisi bedevaya çalışıyor, hangisi maaş zamanı geldiğinde parasını 4 gözle beklemiyor. Sence yöneticiler para almadıklarında ailelerini geçindiremiyor mu ?

O zaman almasınlar para transfere katkı yapsınlar?

Kim ne kadar Trabzonsporlu olursa olsun arkadaşım kimse babasının hayrına çalışmaz bu kulüpte.

Kimnsenin Trabzonsporluluğunu da ne aldığı, ne beklediği, nede istediği para ile ölçmeye kimsenin hakkı yok.

Mehmet Fatih Yavuz
Taktik hata ile herkese yenilirsin.Taktik hata yapar barcelona d. kievden 2 maçta 9 gol yer. Çok değil 5-10 sene önce.Taktik hata yapar gs gider evinde 5 gol yer.(takımı unuttum daha aradan 1 sene bile geçmedi.)Şanssızlık olur 40 net pozisyona girdiğin vana yenilirsin.Futbol bu.Yenilebilirsin.Fakat d.bakır maçındaki mağlubiyeti forvet sıkıntısına bağlamak körlüktür.Forvetlik toplasan 2 pozisyon var yok ortada.Biri tayfunun yetişemediği ortası, diğeri de gelen kafa topu.

Hotaman
18.08.2009, 12:27
sen yaptığın taktik hatayla diyarbakıra yenileceksen süperligde hiç yer işgal etme kardeşim senin kişiselleştirme dediğin işi sivasspor oyun sistemi olarak şampiyonluğa oynadı sadece mehmet yıldızla o herifin beşde biri kadar umut top tutabilse diyarbakırı orta saha oyuncuları şut manyağı yapardı ceyhun diyorsunda ceyhundan başka kaleyi düşünen futbolcu yoktu sahada her vurduğu gol olacak hali yok önemli olan düşünmesi umut ilk şutunu 90+ bilmem kaçda attı kaleye yanılmıyorsam

Düşecek diye nitelendirdiğin takıma içeride 1-0 galipken 1-2 kaybediyorsun bunun tek sorumlusu Umut Bulut olamaz. Bu takım 10 kişi 9 kişi de kalsa düşecek takıma içerden önde maç vermemelidir.
Önyargı.

murat köse
18.08.2009, 12:27
Bu gün hala Fatih i konuşuyor olmamızın nedeni Fatih te değildir şehir de değildir taraftar da değildir....Ne yazık ki yönetimdir...Tekrar ediyorum bu takımda bir Baroş olsa kimse Fatih demezdi...Benim gibi üç beş romantik belki derdi ama onların da sesi çıkmazdı...Ha Gökhan sakat olmayıp bu sistemde oynasa belki şu an yine bunları konuşmuyor olurduk...Ama belki...Trabzonspor iç sahada lige yeni çıkmış bir takımla oynuyor ve ikinci bir forvet yok...Üstelik son 20 yılda görülen en etkili forvet, taraftara göre makul bir fiyattan ısrarla alınmamış....Böyle okuyun bunu...Yönetim de böyle okumalı....
katılıyorum erdal abi aynen dediğin gibi okunmalı olay.
maçta durum 1-1 ve hocanın oyuna sokcak 2. bir forveti yok. yazık bu takımı bu hale getirip bu takımın tek eksiği olan forveti alamamk grcekten büyük bir yönetim hatasıdır.

Erdal
18.08.2009, 12:28
Fatih in konuşma zamanlaması yanlış ve bana göre de şık değil....Ama unutuyoruz ki o bir Trabzonspor'lu...Bizim üzüldüğümüz gibi o da üzülüyor...Bizim ne kadar konuşma hakkımız var ise onun da var...Ama o daha sorumlu davranmalı....Fatih futbolcu olarak gelemsede ileride bu camianın içinde olacak...Bunu unutmamalı...

winner
18.08.2009, 12:28
İnternette dolaşırken şöyle bir haber gözüme çarptı:

"Zico’nun şans vermediğini ileri sürüp FK Moskova ile ön anlaşma imzalayan Önder, Brezilyalı’nın ayrılmasından sonra Fenerbahçe’ye dönmek için 400 bin Euro’luk tazminatı cebinden ödedi."

Önder Turacı'nın yıllık ücretinin yarısına yakın bir para...

Erdal
18.08.2009, 12:31
Meseleyi birbirimize "giydirme" "geçirme" şeklinde konuşursak 20 sene sonra bu forumdan 5 kişinin varolduğu yönetim de yeni bir Fatih vakası yaşayacak...Fatih in alınmamasının tek sebebi birbirimize giydirme hastalığımız...İnanın bana böyle...

Erdal
18.08.2009, 12:33
Winner, bunları yazdıkça uzatacaksın...Fatih gol kralı olduğu sene boş mukaveleye imza attı...Bedava oynamadı tabi..Hatta tavan ücret aldı...Ama o sene fb ne teklif etmişti biliyormusun?...Yapmayın böyle...

irfan61
18.08.2009, 12:34
Fatih in konuşma zamanlaması yanlış ve bana göre de şık değil....Ama unutuyoruz ki o bir Trabzonspor'lu...Bizim üzüldüğümüz gibi o da üzülüyor...Bizim ne kadar konuşma hakkımız var ise onun da var...Ama o daha sorumlu davranmalı....Fatih futbolcu olarak gelemsede ileride bu camianın içinde olacak...Bunu unutmamalı...Erdal abi sence Fatih Tekke böyle bir açıklama yapmışmıdır ? Çok değil bundan bir kaç gün önce Tolga'ya atılan o çok kötü iftiradan sonra yine istanbul medyasının abartarak yaptığı bir haber olabilir bence.Ben inanmıyorum Fatih Tekke'nin böyle açıklama yaptığına.

Recep Alkan
18.08.2009, 12:34
Öyle bir konuşuluyor ki sanki Diyarbakır maçından sonra forvetlere bir hücum oldu. Böyle bir şey yok. Bu taraftar umut için kaç yıldır konuşuyor bunu, nerdeyse de geçen senenin ortasından beri forvet istiyor.

Bu kadr da yoğun olmasının sebebi birilerinin anlamsız ısrarı !!!

Erdal
18.08.2009, 12:35
Fatih in alınmasını isteyen ve istemeyen "büyükler" de forumdaki dili kullandıkları için bu gün Fatih diye bir krizimiz var....Bıkmadan usanmadan hatırlatacağım bunu...Kaç kişi dinler kaç kişi anlar umrumda değil...

sorin
Taktik hata ile herkese yenilirsin.Taktik hata yapar barcelona d. kievden 2 maçta 9 gol yer. Çok değil 5-10 sene önce.Taktik hata yapar gs gider evinde 5 gol yer.(takımı unuttum daha aradan 1 sene bile geçmedi.)Şanssızlık olur 40 net pozisyona girdiğin vana yenilirsin.Futbol bu.Yenilebilirsin.Fakat d.bakır maçındaki mağlubiyeti forvet sıkıntısına bağlamak körlüktür.Forvetlik toplasan 2 pozisyon var yok ortada.Biri tayfunun yetişemediği ortası, diğeri de gelen kafa topu.

diyarbakırınn toplam da 1,5 pozisyonu vardı onlar nasıl attılar o golleri taktik hata diyorsun adamlar bereberliği yakalamadan biz 2. golü atsaydık ne taktik hata kalırdı ne başka birşey umut bu takımın forveti olamaz olmamalı iyi niyetle bu işler yürümez burası hayır kurumu değil ki iyi niyetliler kalsın diğerleri gitsin Fatih diye gemileri yakmıyorum ben kaliteli forvet olsun da toprakdan olsun banane ben attığım gole kazandığım maça bakarım

winner
Winner, bunları yazdıkça uzatacaksın...Fatih gol kralı olduğu sene boş mukaveleye imza attı...Bedava oynamadı tabi..Hatta tavan ücret aldı...Ama o sene fb ne teklif etmişti biliyormusun?...Yapmayın böyle...

Uzatan ben değilim, sadec son 3 yılda 13,5 milyon Euro kazanan Fatih'in para sevdasını ve uzaktan kulübü karıuştırmaya yönelik açıklamalarını haklı bulan sizsiniz maalesef.

Erdal
18.08.2009, 12:37
Peki winner...Pes ediyorum sen kazandın...

Erdal
18.08.2009, 12:39
Umarım şu Manisalı forveti bir an önce alırlar ve iyi çıkar....

winner
18.08.2009, 12:40
Peki winner...Pes ediyorum sen kazandın...

Ben bir şey kazanmadım ama koca sezonu böyle saçmalıklar yüzünden kaybedip, evimde fb ve gs'nin şampiyonluk mücadelesini izlemek istemiyorum sadece.Ve şundan eminim şu anda bu forum dahil içimizde binlerce Manisalı var...yazık bu geldiğimiz noktaya...

Murat KARAKURT
18.08.2009, 12:40
Umarım şu Manisalı forveti bir an önce alırlar ve iyi çıkar....
manisalı forvet kim abi:confused:

irfan61
18.08.2009, 12:41
Umarım şu Manisalı forveti bir an önce alırlar ve iyi çıkar....Kim abi o forvet.

Erkut Ay
18.08.2009, 12:41
yenilginin tek nedeni umut değildir doğru umudun yetersizliğidir takımda gol atacak bir oyuncu olmaması her zaman göze çarpacaktır ve bu her dönem yönetimin önüne gelecektir benim bildiğim koşmanın önemli olduğu spor hipodromda oluyor umut iyi koşar ama Trabzonspor'un forveti olamaz bu takımda olduğu süreçte yeterince belli oldu sorun sadece tekkede değil sorun forvet eksikliği almıyoruz kardeşim zorla değilya edasındaki tavır niye sen önce takımını tam kur eleştirinin önünü tıkada gerisine sonra bakalım.....

Hotaman
18.08.2009, 12:42
Sanırım Mehmet Batdal'ı söylemek istedi Erdal abi.

Erdal
18.08.2009, 12:42
İşin kötüsü ne biliyormusun? Onlar da sana aynı suçlamayı yapabilirler..."binlerce manisalı"....Oysa kimse Manisalı falan değil...Manisalı adamın ne işi var öğlen saat 1 de forumda...Üstelik dışarda havuz varken....

Erdal
18.08.2009, 12:43
Manisa nerden çıktı yahu...Bucalı....

winner
18.08.2009, 12:44
İşin kötüsü ne biliyormusun? Onlar da sana aynı suçlamayı yapabilirler..."binlerce manisalı"....Oysa kimse Manisalı falan değil...Manisalı adamın ne işi var öğlen saat 1 de forumda...Üstelik dışarda havuz varken....

Yanlış anladın içimizdeki İrlandalılar gibi bir şey bu, yani yenilsek de Fatih Tekke bağırsak diyen güruh...

ozturk
18.08.2009, 12:44
diyarbakırınn toplam da 1,5 pozisyonu vardı onlar nasıl attılar o golleri taktik hata diyorsun adamlar bereberliği yakalamadan biz 2. golü atsaydık ne taktik hata kalırdı ne başka birşey umut bu takımın forveti olamaz olmamalı iyi niyetle bu işler yürümez burası hayır kurumu değil ki iyi niyetliler kalsın diğerleri gitsin Fatih diye gemileri yakmıyorum ben kaliteli forvet olsun da toprakdan olsun banane ben attığım gole kazandığım maça bakarım

aynen katılıyorum...

kaliteli bir forvet olsun da kim olursa olsun. Fatih paragözmüş banane. Adam işini iyi yapıyorsa alsın parasını. elalem guizaya 14 milyon euro veriyor da...

Kubilay ŞAHİN
18.08.2009, 12:46
Manisa nerden çıktı yahu...Bucalı....

Abi Bir Umut Var Anlaşılan..:)

Erdal
18.08.2009, 12:49
Yanlış anladın içimizdeki İrlandalılar gibi bir şey bu, yani yenilsek de Fatih Tekke bağırsak diyen güruh...

Hayır doğru anladım...Yok öyle bir güruh...Varsa da sayısı çok az...Üstelik inan bana senin üslubun o "güruh" un sayısını arttırmaya bire bir....Ve inan bana başka bir konuda başkası seni o "güruh" tan biri olmakla suçlayacak....

Bu devran sahiden böyle sürmemeli...Fatih e akbab demekle başladın paragöz noktasına kadar getirdin...Mesela bu açıklamayı yaptıysa Fatih ne kazanabilir? Hiç bir şey...Az olan gelme ihtimalini sıfırlar sadece...O halde neden yapar böyle bir açıklamayı? Biz neden konuşuyorsak aynı sebepten...Üzgün olduğu için...

hasretlik
18.08.2009, 12:50
:) slm arkadaşlar siteye yeni üye oldum
fanatik bi trabzonsporlu olarak burda olmaktan keyif alıyorum
site yöneticilerine ve emeği geçen herkese saygılar... bence fatih konusunu şimdilik kapatsak ii olur
aksi halde yarardan çok zarar görüyoz evet fatih iyi topçu ama şimdilik kalsın

Erdal
18.08.2009, 12:51
Bu hatamıdır? Evet bal gibi hatadır...Tıpkı başkanın Fatih ile alakalı yaptığı açıklamaların hata olduğu gibi...Ama ne başkan "Manisalı" ne Fatih...İkisi de bal gibi Trabzonsporlu...

Erdal
18.08.2009, 12:55
Bu arada İrfan, sanırım evet Fatih o açıklamayı yapmıştır...

ileri_libero
18.08.2009, 12:57
fatih'in açıklmaları doğruysa eğer bir orta yol bulunur.o da şudur: yıllık 1milyon 800 bin avro alan mega yıldızımız-ultra mega yıldız olduğu için göklerde yaşıyor.sahalarda kendisini 2 senedir göremiyoruz-üçüne beşine bakılmadan derhal satılmalıdır.böylece bir taşla bir kaç vurulmuş olur.
kuş 1: yabancı kontenjanı açılır.
kuş 2: kulüp ekonomik olarak rahatlar.
kuş 3: sayın fatih tekke'nin önünde herhangibi engel kalmaz.
kuş 4: yönetim rahatlar.bağ dövücüler yeni planlamalar yapmak zorunda kalırlar.
kuş 5: seyirciler mutluluk sarhoşu olurlar.bu durumdan istifade eden takım kendi sahasında bir kaç maç kazanabilir.
kuş 6:umut ve gökhan patlama yaparlar.
kuş 7:bu patlama sonucunda 7 gelebilir.erdal bey bahisten kazandıklarıyla bir kaç sene yemek parası ösemez.

winner
18.08.2009, 12:57
Hayır doğru anladım...Yok öyle bir güruh...Varsa da sayısı çok az...Üstelik inan bana senin üslubun o "güruh" un sayısını arttırmaya bire bir....Ve inan bana başka bir konuda başkası seni o "güruh" tan biri olmakla suçlayacak....

Bu devran sahiden böyle sürmemeli...Fatih e akbab demekle başladın paragöz noktasına kadar getirdin...Mesela bu açıklamayı yaptıysa Fatih ne kazanabilir? Hiç bir şey...Az olan gelme ihtimalini sıfırlar sadece...O halde neden yapar böyle bir açıklamayı? Biz neden konuşuyorsak aynı sebepten...Üzgün olduğu için...

Ligin daha ikinci haftası yönetim koro halinde protesto ediliyor ve dışarıda olay çıkarılıyorsa bunu yapan "güruh"tur benim için.Ve bu güruh sırf Fatih Tekke gelsin diye takımın tepetaklak gitmesini isteyecek kadar gözü dönmüştür. Yıllık 700 bin euro garanti parayı beğenmeyen 33 yaşında emekliliğe doğru giden bir oyuncu paragözdür benim için.Aportta bekleyipte hamle yapmak için zayıf anı kollayana da akbaba tabiri kullanılabilir pekala.Gelmeyi çok isteyen adam üzülmez gelir iki sene oynar kazanır 2 milyon euro...ha geçinemzse biz elinden tutarız korkmasın.

matrix5782
18.08.2009, 13:00
broos fatih ve forvet hakkında düşüncelerini yönetime söyledikten sonra yönetimin işi hemen bitirmesi lazımdı işi uzatırsan böyle olur

yönetimdekiler den bazıları kişisel sorunları yüzünden takımın önünü kesmiştir.

sen o koltuğa oturmuşsan takıma yararlı olacak biri varsa her ne sorunun olursa olsun onu takıma kazandıracaksın senin görevin bu bu takım senin değil hepimizin sen istersen olmaz biz istersek olur

Erdal
18.08.2009, 13:01
ileri libero, anlamadım? Ben hayatımda bir kere bahis oynadım o hafta yenildik...Oynadığım rakam 1tl idi Avrupa futbolunu yakından takip etmek denemiştim...Yaramıyor bize diye düşünüp ondan sonra hiç oynamadım...Yok bahsiten kazanan Fatih ise iftira atıyorsunuz...

sorin
18.08.2009, 13:01
Ligin daha ikinci haftası yönetim koro halinde protesto ediliyor ve dışarıda olay çıkarılıyorsa bunu yapan "güruh"tur benim için.Ve bu güruh sırf Fatih Tekke gelsin diye takımın tepetaklak gitmesini isteyecek kadar gözü dönmüştür. Yıllık 700 bin euro garanti parayı beğenmeyen 33 yaşında emekliliğe doğru giden bir oyuncu paragözdür benim için.Aportta bekleyipte hamle yapmak için zayıf anı kollayana da akbaba tabiri kullanılabilir pekala.Gelmeyi çok isteyen adam üzülmez gelir iki sene oynar kazanır 2 milyon euro...ha geçinemzse biz elinden tutarız korkmasın.

abi bu kadar yardımseversen yönetimin elinden tutuverin Allah aşkına para yok diye diye ağlamakdan ama olacaklar geçen sene kaşını gözünü beğendiği her adamı alarak paraları savuran yönetim bu sene para yok diye Fatihi alamıyoruz çok para istiyor diye bize ağlamayacak senin bu adama ihtiyacın var.

Murat KARAKURT
18.08.2009, 13:03
ileri libero, anlamadım? Ben hayatımda bir kere bahis oynadım o hafta yenildik...Oynadığım rakam 1tl idi Avrupa futbolunu yakından takip etmek denemiştim...Yaramıyor bize diye düşünüp ondan sonra hiç oynamadım...Yok bahsiten kazanan Fatih ise iftira atıyorsunuz...
abi yanlış anladın herhalde sen bu sene şampiyon olcağımıza dair iddaaya giriyordun onu kastetmiştir herhalde:)

Süleyman Sofu
18.08.2009, 13:04
Trabzonspor Yönetim Kurulu Öyle bir takım kurduki fıstıklı baklava.Ama baklavanın en önemli maddesini koymayı şekeri unuttular malesef şekeri unutulan baklava neye yarar sizce? Olurmu öyle bir tat Olursada böyle olur işte...

Erdal
18.08.2009, 13:04
winner, ileri libero...Bu üslup sorun çözmez...Aynı büyük laflar aynı iftiralar yarın size gelir...Trabzonspor un asıl problemi de bu...Evet birileri yönetime vurmak için Fatih i kullanıyor...Tahmin edebiliyorum bunu...Ama yönetmek demek açıklarınızı kapatmak demektir...Alırsınız iyi bir forvet kimse size en azından ordan vuramaz....Problemsiz bir şehir hayal eden Manisapor başkanı olmalı....Trabzon öyle bir şehir hiç olmadı hiç olmayacak....

ozcan_asanoglu
18.08.2009, 13:05
Diyar maçına takımı tek fotvetle çıkartan Yönetim, bu inadına devam ederse Fatih-Forvet Konusunun Altında kalacak maalesef...

Erdal
18.08.2009, 13:07
Haaaaa :))) Yahu yemekle zengin olamamki...Hem kazandıklarımı bir seferde nasıl yiyeyim...Kaybeden arkadaşlar hepimize ısmarlarlar...Afedersin ileri libero...Sahiden yanlış anlanmış ve ayıp etmişim...Özür....

Bu arada perşembe günü için bahislerim açık...Formasına...Kazandıklarımı Makedonya ya ve ya kontakt kurabilirsem Selanik e göndereceğim...5 kişilik kontejanım var...Kaybedersem 5 forma alabilirim.Biri İrfan abi...

winner
18.08.2009, 13:07
abi bu kadar yardımseversen yönetimin elinden tutuverin Allah aşkına para yok diye diye ağlamakdan ama olacaklar geçen sene kaşını gözünü beğendiği her adamı alarak paraları savuran yönetim bu sene para yok diye Fatihi alamıyoruz çok para istiyor diye bize ağlamayacak senin bu adama ihtiyacın var.

Merak etme futbolcudan forma istemek yada 10 liraya sahte ürün almak yerine lisanslı formayı Ts club'dan alanların yanındayım ben.İyi kötü az çok desteğimizde var.

Yönetim para yok demiyor, senin istediğini vermeyiz diyor.Fatih'in ekonomik sıkıntı yaşayacağını düşünenlerden değilim, siz düşünüyorsanız ön ayak olun ben de yapayım bir yardım

Murat KARAKURT
18.08.2009, 13:08
Haaaaa :))) Yahu yemekle zengin olamamki...Hem kazandıklarımı bir seferde nasıl yiyeyim...Kaybeden arkadaşlar hepimize ısmarlarlar...Afedersin ileri libero...Sahiden yanlış anlanmış ve ayıp etmişim...Özür....

Bu arada perşembe günü için bahislerim açık...Formasına...Kazandıklarımı Makedonya ya ve ya kontakt kurabilirsem Selanik e göndereceğim...5 kişilik kontejanım var...Kaybedersem 5 forma alabilirim.Biri İrfan abi...
sen maç için ne diyorsun abi:rolleyes:

ozturk
18.08.2009, 13:09

vay bahis he:)

Erdal
18.08.2009, 13:10
Kazanacağız Allah'ın izniyle....

sorin
Merak etme futbolcudan forma istemek yada 10 liraya sahte ürün almak yerine lisanslı formayı Ts club'dan alanların yanındayım ben.İyi kötü az çok desteğimizde var.

Yönetim para yok demiyor, senin istediğini vermeyiz diyor.Fatih'in ekonomik sıkıntı yaşayacağını düşünenlerden değilim, siz düşünüyorsanız ön ayak olun ben de yapayım bir yardım

Yönetim tam anlamıyla para yok diyor abi yoksa emin ol satılsın diye Yattaranın gözünün içine bakmazdı Ben Fatih ayarın da her forvete tavım da senin bu yönetimi düzeltmek için ne yapmak gerekir.

firidin61
Fatih TEKKE Trabzonspor'dan ayrılırken çok daha büyük klüplere gidebilecek konumdaydı . Trabzonspor için bonservis bedelini en yüksek veren klube gitmeye kadar verdi . Bu fedakarlığının '' parasal değeri yoktur '' benim gözümde . Başka takımlara gitmek için kıvranıp sonra olmayınca geri dönüp aldığı paranın yarısını klube bırakan futbolcularla kıyaslanması '' adil '' değil . Etik hiç değil !

Fatih TEKKE konusunun '' ardında '' kalan hiçbir bilgi olmayacak . Çünki Fatih TEKKE konusu bu yönetim kaldıkça ebedi olacaktır . Bu konudan '' laf canbazlığıyla '' kaçabileceklerini düşünenler çok yanılıyorlar hemde ço ... ok !

Zamanla bekleyip göreceğiz ...

Sayg ,

Recep Alkan
18.08.2009, 13:11

Almayı taahhüt eden insanların yardımları geri çevrildi, benim ön ayak olmam neyi değiştirir ki ?

Sorunun para olmadığını hepimiz gün gibi biliyoruz ?

winner
18.08.2009, 13:13
Yönetim tam anlamıyla para yok diyor abi yoksa emin ol satılsın diye Yattaranın gözünün içine bakmazdı Ben Fatih ayarın da her forvete tavım da senin bu yönetimi düzeltmek için ne yapmak gerekir.

Para yok diyen yönetim Gabriç için 2,5 milyon euro bonservis ödemez.Herkes borç içinde ama transfer yapıyor bizde dahil.Ayrıca Fatih'e ödenecek parayla mı batacak bu kulüp.Sorun Fatih'in parayı ön plana alan tavrında.

Erdal
18.08.2009, 13:13
Bakın mesela firidin61 ile bu güne kadar hemen hiç bir mevzuda hemfikir olmamışızdır...Fatih mevzusunda hemfikiriz...Bu bir örnek...Bunu okumaya çalışın suçlamadan....

Kalkinmali
18.08.2009, 13:14
offff fatih kaptan don geri daaa! habu takima trabzonlu ircin.. karadeniz usagi lazim :mad:

winner
18.08.2009, 13:16
[/B]

Almayı taahhüt eden insanların yardımları geri çevrildi, benim ön ayak olmam neyi değiştirir ki ?

Sorunun para olmadığını hepimiz gün gibi biliyoruz ?

Maalesef biz öyle bir yöre değiliz.Herkes konuşur kimse elini cebine atmaz.Bizim bölge iş adamlarının kulübe faydası minimumdur.Kimse Fatihin maliyetini ödeyip kulübe hediye etmez.Ayrıca bu kadar yardım meraklısı insan varsa Gabriç'in bonservini hayrına ödesinler.

Cengiz Çubukcu
18.08.2009, 13:16
Kazanacağız Allah'ın izniyle....

Erdal Hocam hep kazanacağız deyip bizi de gaza getiriyorsun :) bu sefer kaybedeceğiz de ne olur :)

sorin
18.08.2009, 13:17
Para yok diyen yönetim Gabriç için 2,5 milyon euro bonservis ödemez.Herkes borç içinde ama transfer yapıyor bizde dahil.Ayrıca Fatih'e ödenecek parayla mı batacak bu kulüp.Sorun Fatih'in parayı ön plana alan tavrında.

Gabriçin transferinin hocanın ısrarlarıyla gerçekleşti abi kuraların çekildiği gün ligradyoda dinladim başakana hayırlı olsun dediler başkanda evet aldık hoca ille de solbek diye tutturdu ondan aldık dedi aynen bu kelimeleri kullandı aslında onuda almaya niyetleri yoktu he paraları varsa bu takıma açık seçik kaliteli forvet lazım alsınlar o zaman Battal la olacak iş mi sence bu

Kalkinmali
18.08.2009, 13:18
Fatih Tekke Herkesi Bombaladı
18 Ağustos 2009 / 08:18
Fatih Tekke Trabzonspor'a transferi hakkında konuştu:
http://www.starkibris.net/resimler/spor/07072009/ft.jpg
Trabzon'da Diyarbakır maçı sonrası taraftarın ısrarla istediği Fatih Tekke, Sabah'a konuştu: "Bana 625 bin euro önerdiler. Yattara'ya 1.8 milyon euro garanti para veriyorlar. Yönetim bana üvey evlat gibi davrandı."

Diyarbakırspor mağlubiyetinin ardından Trabzonspor taraftarının yönetimden transferini istediği Fatih Tekke, Saint Petersburg'daki evinde Sabah'a özel açıklamalarda bulundu.

İşte Fatih Tekke gerçekleri: "Ben Trabzon'un öz evladıyım. Bakın, Beşiktaş'a. Öz evladı Nihat'a sahip çıktı. Doğru örnek onlardır, Trabzonspor değil. Yönetim, bana üvey evlat gibi davrandı. Trabzonspor'a gelirsem taraftar için geleceğim.

Bana teklif getiren F.Bahçe ve Beşiktaş'tan ne para istediysem Trabzonspor'dan da aynı rakamı istedim." "Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar." YILDIRIM ÖZEL UÇAK YOLLADI "
Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi. Benim Trabzonspor'u tercih etme sebebim o formayla şampiyonluk yaşamak istediğim içindir. Aynı yaklaşımı yönetimden göremedim.

Burada Sportif Direktör Ünal Karaman'ın hakkını vermem lazım. Ona transferim için gösterdiği 'samimi' çabadan dolayı teşekkür ediyorum." "Trabzonspor camiasında bana 'Evladımızsın' diyorlar, sonra transfer gerçekleşmeyince de 'Zaten yaşlıydı' diye açıklama yapıyorlar. Transferde menajerimi sorun olarak göstermekten vazgeçsinler. Menajerim 'Fatih Tekke şimdiye kadar Trabzonspor'dan bir şey almamıştır. Aksine vermiştir' diyor.

ŞENER'LE TANIŞMIYORUZ

"Trabzonspor Başkanı Sadri Şener karizmatik ama bazen talihsiz açıklamalar yapabiliyor. Uzun yıllardır bordo-mavili camiadan uzağım. Kendisiyle tanışmıyoruz ama benim için 'Uyumsuz' yorumunu yapıyor. Yaşlı olduğumu söylüyor. Beni tanımayan bir insan böyle açıklamalar yapmamalı. Ben ne uyumsuzum ne de yaşlı!..."

TERİM ARTIK ÇAĞIRMASIN

"Fatih Terim'in beni niye Milli Takım'a çağırmadığını bilmiyorum. Ondan ricam artık beni çağırmasın ama sebebini de söylesin. Sebebini bileyim ki; kendisinden özür dileyeyim.

Euro 2008'de olmayı hakettim. Takımında oynamayan ya da sakat oyuncuları çağırdılar. Ben bu kriterlere uymuyordum. Gökdeniz'i ve beni yok sayıyorlar. Zaten artık milli takımda yıldız oyuncu yok."

Kaynak: SABAH

Muhammed
18.08.2009, 13:20
Skonto Riga ikinci maçını açın. Fatih'in attığı 3. gole bakın. Şu anda onu atabilecek kişi yok bu takımda. Eğer Broos 4-4-2 istiyorsa Fatih mutlaka alınmalı. Fatih Gökhan ikilisi çok canlar yakar bu ligde. Ama Fatih abi boşver gitsin yahu parayı Önder Turacı lafı geçti adam Fk Moskova ile 2 milyon euroya anlaşmıştı. Hem 400 bin euro ödedi hemde fenerde daha az yıllık ücrete oynadı. Acaba Henrik Larsson Barcelona'dan Helsinborg'a giderken yıllık ücretinde nasıl bir değişme oldu? İbrahim kutluay yıllık 100 bin tl'ye oynadı bu yıl. Erdal Abiye göre Fatih 1,650 milyon euro istemiş. Bu kulüp o parayı değil fatih drogbaya bile veremez. Bence bir daha transfer olacak hiçbir oyuncuya 700-800 bin eurodan fazla para vermeyecekler. Yıllık ücreti yüksek olan Yattara ve Song'ta gönderilecek zaten.

winner
18.08.2009, 13:23
Gabriçin transferinin hocanın ısrarlarıyla gerçekleşti abi kuraların çekildiği gün ligradyoda dinladim başakana hayırlı olsun dediler başkanda evet aldık hoca ille de solbek diye tutturdu ondan aldık dedi aynen bu kelimeleri kullandı aslında onuda almaya niyetleri yoktu he paraları varsa bu takıma açık seçik kaliteli forvet lazım alsınlar o zaman Battal la olacak iş mi sence bu

Fatih in takıma dönmesini isteyen seni ve diğer arkadaşları çok iyi anlıyorum ve Fatih'in takıma yararlı olacağına inanıyorum.Ama bu konu uzadıkça sezonu kaybedeceğiz bunun farkında olmak lazım.Fatih'in mağlubiyet sonrası yaptığı açıklamalar çok yanlış ve kasıtlı.Konuşmana ne gerek var zaten taraftar seni istiyor yönetim de alacaksa alır.Ama artık birileri tarafından kullanıldığı çok açık yönetimi yıprtamak adına.Konuş onada birşey demeyeceğiz ama artık şu para konusundaki hesabı kitabı bırak öyle konuş.Artık para benim için ikinci planda de ki öyle olmalı zaten.

Erdal
18.08.2009, 13:25
Fatih'in açıklamaları yanlış ve gereksiz tıpkı başkanınkiler gibi...Şimdi Başkan arasa Fatih i geliyorum dese...Otursalar konuşsalar...Yanlarında Ünal kaptan da olsa...Dün dün de kaldı deseler...O zaman kim nasıl vurabilir yönetime?

Muhammed
18.08.2009, 13:25
Gökhan Ünal'da Toulouse maçında oynayabilecekmiş. Hadi Gökhan kapattır bu başlığı...

asimetrik
18.08.2009, 13:26
:) slm arkadaşlar siteye yeni üye oldum
fanatik bi trabzonsporlu olarak burda olmaktan keyif alıyorum
site yöneticilerine ve emeği geçen herkese saygılar... bence fatih konusunu şimdilik kapatsak ii olur
aksi halde yarardan çok zarar görüyoz evet fatih iyi topçu ama şimdilik kalsın

Hoşgeldin kardeş..

Muhammed
18.08.2009, 13:26
Fatih'in açıklamaları yanlış ve gereksiz tıpkı başkanınkiler gibi...Şimdi Başkan arasa Fatih i geliyorum dese...Otursalar konuşsalar...Yanlarında Ünal kaptan da olsa...Dün dün de kaldı deseler...O zaman kim nasıl vurabilir yönetime?

Dışarıya çok kötü bir imaj olur. Sanki yönetim mecbur kaldıda sonunda Fatih'in ayağına gitti gibi görünür.

Recep Alkan
18.08.2009, 13:27
Maalesef biz öyle bir yöre değiliz.Herkes konuşur kimse elini cebine atmaz.Bizim bölge iş adamlarının kulübe faydası minimumdur.Kimse Fatihin maliyetini ödeyip kulübe hediye etmez.Ayrıca bu kadar yardım meraklısı insan varsa Gabriç'in bonservini hayrına ödesinler.

Ben zaten alacak adam bizim yöreli demedim ki ?

Alacak kişilerin yardımı kabul edilmedi dedim. Yönetim insiyatif kullanarak bir transfer yapıyor, bir zahmet ödesin bu işin karşılığını, kaldı ki mehmet battal için 500.000 liralardan bahsediliyor ???

winner
18.08.2009, 13:28

Güzel olur tabi herkes için.Ama olmayacaksa da bir sezonu daha bu çekişme ile erkenden kaybedip, rakiplerin şampiyonluk mücadelesini izlemeyelim.

İsa
Fatih Tekke'yi almaya kalksak bize maliyeti tam olarak ne olacak?Yani Zenit2e bonservis bedeli ödenecek mi?

Erdal
Yemişim dışarıyı Muhammed...

Erdal
18.08.2009, 13:31
Yemişim dışarıyı ya...Şampiyon olacağız....Bir sürü yemek yiyeceğiz :)

sorin
18.08.2009, 13:31
Güzel olur tabi herkes için.Ama olmayacaksa da bir sezonu daha bu çekişme ile erkenden kaybedip, rakiplerin şampiyonluk mücadelesini izlemeyelim.

biz bi forvet almadıkça bizim için sezon zaten açılmayacak ki abi

Süleyman Sofu
18.08.2009, 13:34
Fatih Tekkehttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/93/Fatihtekke.jpg/200px-Fatihtekke.jpg (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Fatihtekke.jpg)

Kişisel Bilgiler
Tam adıFatih Tekke
Doğum tarihi9 Eylül (http://tr.wikipedia.org/wiki/9_Eyl%C3%BCl), 1977 (http://tr.wikipedia.org/wiki/1977) (Yaş 32)
Doğum yeriSürmene (http://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCrmene), Trabzon (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzon), Türkiye (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye)
Boyu1,78 m
MevkiiAtak
Altyapı KariyeriTrabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)Profesyonel KariyeriYılKulüpMaç (gol)
1994–1997
1997–1998
1998–2000
2000–2003
2003–2006
2006–Trabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)
→ Altay S.K. (http://tr.wikipedia.org/wiki/Altay_S.K.) (loan)
Trabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)
Gaziantepspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Gaziantepspor)
Zenit St. Petersburg (http://tr.wikipedia.org/wiki/Zenit_St._Petersburg)
044 0(5)
024 0(8)
038 0(6)
055 (28)
116 (77)
059 (19)
Milli Takım Kariyeri1998-2007http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Flag_of_Turkey.svg) Türkiye (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye_A_Milli_Futbol_Tak%C4%B1m%C4%B1)025 0(9)

bu kariyer başarısızmı oluyor şimdi peki bune

Umut Bulut
Kişisel BilgilerTam adıUmut BulutDoğum tarihiMart 15, 1983 (1983-03-15) (yaşı 26)Doğum yeriKayseri (http://tr.wikipedia.org/wiki/Kayseri), Türkiye (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye)Boyu184 cmKilosu75 kgMevkiiForvetKulüp BilgileriBulunduğu kulüpTrabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)Numarası10Altyapı Kariyeri1994-2001Petrolofisi SK (http://tr.wikipedia.org/wiki/Petrolofisi_SK)Profesyonel KariyeriYılKulüpMaç (gol)2001-2006
2002-2003
2006-MKE Ankaragücü (http://tr.wikipedia.org/wiki/MKE_Ankarag%C3%BCc%C3%BC)
→ İnegölspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0neg%C3%B6lspor) (kiralık)
Trabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)90 (36)
30 (6)
97 (43)
Milli Takım Kariyeri2007-http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Flag_of_Turkey.svg) Türkiye (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye_Mill%C3%AE_Futbol_Tak%C4%B1m%C4%B1)1 (0

winner
18.08.2009, 13:34
biz bi forvet almadıkça bizim için sezon zaten açılmayacak ki abi

Bu kadar karamsar olmayalım, geçen sene bu forvet hattıyla son haftaya şampiyonluk ümidi ile girdik(mucizevi olsada).

sorin
18.08.2009, 13:36
Bu kadar karamsar olmayalım, geçen sene bu forvet hattıyla son haftaya şampiyonluk ümidi ile girdik(mucizevi olsada).

O zaman 4-4-2 oynuyorduk şimdi tek forvet

Erdal
18.08.2009, 13:36
Süleyman, kimse Fatih başarısız falan demiyor...Hem Umut la mukayese niye...Umut bir Fatih değil...Ama Fatih te bir Umut değil...Farklı nitelikleri var...Fatih te kadroda olsa Umut u kullanacağımız zamanlar olacak....Of ya of of of of of of of

Muhammed
18.08.2009, 13:37
Erdal abi sence artık olması imkansız mı?

winner
18.08.2009, 13:37
O zaman 4-4-2 oynuyorduk şimdi tek forvet

Gökhan iyileşssin yine 4-4-2 oynarız,Broos'un asıl sistemi bu zaten...

Erdal
18.08.2009, 13:39
Valla bilmiyorum ki Muhammed...Ben eminim başkan la Fatih bir kere yüzyüze konuşabilseydi.....Neyse Gökhan iyileşti...Perşembe'yi bir görelim....

Muhammed
18.08.2009, 13:43
Gökhan fiziki olarak iyileştide o tezahüratı aynen bizim gibi duydu. Sonrada Gökhan niye keyifsiz diyoruz.

sorin
Gökhan iyileşssin yine 4-4-2 oynarız,Broos'un asıl sistemi bu zaten...

Gökhanın ishal yüzünden bu hafta maça çıkamaması ayrı bir skandal zaten hele hele yönetimde bu kadar doktar varken sağlık ekibi ne iş yapar bu klüpde anlamadım.

Süleyman Sofu
erdal abi şuandaki forvetimiz umut olduğuna göre onunla kıyaslamak istedim yoksa umut kötü demiyorum kapasite meselesi...
Fatihin geçirdiği ameliyatların çeyreğini bi adam geçirse yatalak olurdu ama o karadenizli gerektiğinde sakat sakatda oynar çıkar golünü atar gökhan gibi bi sakatım bi motorum bozuk demez biz bu adamı bu yüzden seviyoruz örnek anarthosis maçı

Fatih ZENGİN
18.08.2009, 13:45
Zamanında alsaidiler hiç problem olmayacaktı. Ne taraftar forvet diye bağırabilecekti ne takımın üzerinde bu kadar baskı olacaktı ne de yönetimin.
O kadar ağladık be buralarda çok mu şey istedik...? Bjk Nihatı 5 e satıp 9 yıl sonra 15 e geri aldı biz 3te bir fiyatına almadık!
Vesselam hayırlısı olsun.. Eğer hakkım varsa yönetim üzerinde helal etmiyorum

Ahmet Karadeniz
18.08.2009, 13:47
bu konu sıktı artık kilit konulmalı bu baslıga

Süleyman Sofu
18.08.2009, 13:54
ne yasakçı adamsın ya konuya kilit vurulsun konu sıktı madem sıkıldın başka konuya git zorlamı tutuyolar seni biz mutluyuz bu konuda sen canın nere istiyosa ora git...

is_mail61
18.08.2009, 14:00
ozaman çık 2 gol atta susalım öle bu başlığı kapatalım demekle olmuyor bizde kapatılmasın diyoruz ağzımızımı bantlıcanız dediğin laf deil bukadar insana hakaret ediyosun resmen susun konuşmayın diyosun

trabzonsporfan
18.08.2009, 14:03
ben başlığın kapatılıp kapatılmamasına bişey demiyorum ama başlığın adı Fatih Tekkeyi İStiyoruz olmalıdır.Çünkü bu başlığın içeriğinin ve içerikteki mesajşların bir önceki kilitlenen konudan hiçbir farkı yok.O kilitlendiyse bu konu niye var.Madem öyle önceki konuyuda kilitlemeseydiniz.

is_mail61
18.08.2009, 14:17
ya başlık kapamak saçmalıkdan başka bişi deil resmen millete hakaret yani susun gidin demek ben burda sesimi dile getiremiceksem daha nerde konuşcam

OYılmaz
18.08.2009, 14:26
Fatih Tekke Trabzonspor'un Francesco Tottisidir haydi başkanım son bir hamleyle Fatih'i getir bize

Celal Demir
18.08.2009, 14:29
başkan tekkeyi alamazkiiiiiiiiiiiiiii :D

Külünkoğlu
18.08.2009, 14:32
Fatih Tekke'nin meziyetleri tartışmaya açılması saçma olur. Şuan oynadığı takımda doğru düzgün forma giymemesine rağmen, takımda oynayan bütün futbolcular dahil hepsinden daha fazla katkıda bulunacağına dair en ufak bir şüphem yok. Şüphemim olmayacağı bir konuda takımın başarısı için kendinden beklenenden fazlasını vermek için her şeyini ortaya koyacağıdır.

Ama bu süreç Fatih Tekke cephesince son derece kötü yönetilmiştir. Tıpkı Trabzonspor yönetimince kötü yönetildiği gibi.

Değişen tek şey giderek daha da yaralıyıcı, yakışmayan hal almaya başlaması.

Recep Alkan
18.08.2009, 14:34

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

NEdir bu yasakçı zihniyet. Ben istediğimi konuşamıyorsam ne anlamı kaldı ki bir oluşumun parçası olmanın.

Madem doğruları tartışarak bulamayacağız, neden burdayız.

firidin61
18.08.2009, 14:36

Parantez içi görüşünüz zaten durumun vehametini gösteriyor . Mucizeler hayatta ya 1 kez ya da hiç gerçekleşmez . Biz bu hakkımızı geçen sene için kullandık . Bu tabloda karamsar olmamak neden ? Mucizeler hayatınızda sürekli gerçekleşiyor sanırım . Yalnız hayatta herkes sizin kadar şanslı olmayabilir ... Şimdi sıra Trabzonspor için olağanı gerçekleştirip şampiyon olmakta . Bunun için golcüye veya forvete değil Santrafora ihtiyacımız var . Carew ' i alabiliyor musun ? Yok . Hem Yabancı statün dolu hemde paran yok . Neden o zaman maliyet / fayda analizinin bu derece bütünleştiği , sana sadece iyi bir santrafor değil takım içi lider oyuncu eksiğini kapatabilecek , taraftarının sevdiği ve güvendiği futbolcuyu almıyorsun ? Yahu çık cevapla . Mantıklı tek bir söz söylendide Taraftar olayı holiganlık boyutuna getirip '' illede isteriz '' mi diyor ?

Asbaşkan , Bizi Yurt Dışında başarılıyla temsil ediyor dedi ; Daha 2 gün geçmeden Başkan Fatih'le ilgileniyoruz şartlar uygun olursa düşünürüz dedi .

Maliyet dendin ; bu futbolcunun maliyeti 2.Lig de parlamış herhangi bir futbolcu ederinde ... ( 2 yıldır bu futbolcu bedelinde 5 e yakın futbolcu aldın )

Hocamıza soralım dendi ; Hoca basın toplantısında '' yetkililerin yanında '' Fatih gibi bir futbolcuyu hangi hoca istemez gibi bir açıklama yaptı .

Şimdi ise golcü sayımız 2 harfle '' iki '' rakamla '' 2 '' . Bu 2 futbolcuda Santrafor değil . Biri sakatlansa , cezalı duruma düşse tek forvet oynamak mecburiyetini yaşayacaksın . Bu kısıtlı durumla '' şampiyonluğun en büyük adayıyım '' diyorsun . Yahu nasıl inanayım sana ? Klube , taraftarı inanmadığında nasıl başarı yakalanacak ? Veya bu tabloda taraftarı klasik gaza getirme oyunlarıyla inandırarak ( Sen Trabzonspor ' un zoru başarırsın vs . ) neyi elde edeceksin ?

Çık '' mantıklı '' bir açıklama yap ... Yapamıyor musun ? O zaman benim gözümde kişisel çıkarlarını Trabzonspor'un çıkarlarından üstün görüyorsun ve sana saygı duymamı bekleme !

Bu konu daha kapanmadı ve kapanmayacakta ... Bilgilerinize ,

Sayg ,

Celal Demir
18.08.2009, 14:41
tekke konusunu kapatmayalım hatta bu konunun dahada üzerine gidelim...

magicyattara
18.08.2009, 14:44
Oyun tarzı olarak Fatih 4-5 yıl daha rahatlıkla oynayabilir.
Futbolu fiziğiyle değil,aklıyla oynayan bir adam.Ceza alanı içerisindeki topa hakimiyeti,hava toplarındaki üstünlüğü,akıllı gol vuruşları ve en önemlisi müthiş asist yeteneğiyle zaten bildiğimiz ve yararlı olacağına inandığımız bir adam.
Sadece fiziksel oyun tarzıyla 37 yaşına kadar oynamış bir Hakan Şükür'ü ve yine fiziğe dayalı oyunuyla hala oynayan İbrahim Üzülmez'i göz önüne getirirsek,32 yaşına henüz girmemiş bir Fatih Tekke'nin hala yapacak çok işi olduğunu görebiliriz.
Fatih gelirse bu takımda belki de hiç bir santraforun olamayacağı kadar verimli olacaktır.

Gökhan-Fatih ikilisi bu ligin en önemli forvet hattı olur.Goller geldikçe yazılanlar,çizilenler unutulur.
O zaman şampiyonluktan bahsedebiliriz.

ergin cesit
18.08.2009, 14:48
bu başlığa kilit vuralım diyen arkadaşlara sesleniyorum.nedir bu yasakcı sevdanız burası demokratik bir platform.biz burada trabzonumuz için neyin daha iyi olabileceğinin fikirlerini tartışırken kilit vuralım demek bana göre çok yanlış

deneme61
18.08.2009, 14:48
fatıh ın yanın da hangısı oynarsa oynasın bu takım sampıyon oluır

zisinoli
18.08.2009, 14:52
Bu başlığa kilit vurulsa ne olur. Bu konu yönetime kilit vuracaktır. Emin olun vuracaktır. Benden söylemesi...

coolank
18.08.2009, 14:55
Çok konuşuldu gene de konuşulacak Fatih Tekke ...

Yönetim tercihini bu anlamda yaptı ...Karadenizspora oyuncu lazım mutlaka

almak lazım ...Trabzonspor malesef son hamle eksikleri yüzünden son 10 sezonda 3 şampiyonluk kaçırdı ..

Recep Alkan
18.08.2009, 14:59
bu başlığa kilit vuralım diyen arkadaşlara sesleniyorum.nedir bu yasakcı sevdanız burası demokratik bir platform.biz burada trabzonumuz için neyin daha iyi olabileceğinin fikirlerini tartışırken kilit vuralım demek bana göre çok yanlış

Eminim ki başlığa kilit vurulsun diyenler birşey bildiğinden değil, sadece kraldan çok kralcı olduklarından dolayı bunu söylüyorlar.

Hiç mi mantıklı düşünemiyor ki bu taraftar, koskocaman Trabzon kentinin kalbi Diyarbakır maçından sonra Fatih Tekke diye inlemiş, burdaki başlığı kapasan ne olur ?

Ben Tekke'yi acaba konuşacak başka bir yer bulamaz mıyım başlık olarak ?

Bu taraftar içinde birikeni başka yerde dışa vuramaz mı ?

Kapayın başlığı kapayın, kapayın bakalım nerelerde neler açılacak onları görelim !!!

winner
18.08.2009, 15:07
Öncelikle belirteyim bende takıma forvet alınmasını istiyorum ama şu olsun diye ısrarcı olanlardan değilim.

rakiplere bakalım; bjk üç gol attı; nobre ve bobonun golü yok.
gs yedi gol attı barosun golü yok nonda bir tane attı.
sadec fbnin 5 golünden ikisini guiza attı.

sorunun sadece forvet yetersizliğinde olduğunu söylemek biraz eksik bırakıyor her şeyi.Sorun kaleden başlıyor forvete kadar gidiyor.

zisinoli
18.08.2009, 15:10
Öncelikle belirteyim bende takıma forvet alınmasını istiyorum ama şu olsun diye ısrarcı olanlardan değilim.

sorunun sadece forvet yetersizliğinde olduğunu söylemek biraz eksik bırakıyor her şeyi.Sorun kaleden başlıyor forvete kadar gidiyor.

Biz de onu diyoruz Trabzonspora 5-6 oyuncu gerekli...E birisi de forvettir. Başkanın deyişiyle uyumsuz olan ama benim deyişimle Trabzonspor'da uyum sorunu yaşamayacak olan Fatih Tekke'de forvettir. Yok Fatih'i almıyorsan forvet al forvet. For ve vet...

Recep Alkan
18.08.2009, 15:13

Her yazılana cevap vermek istemiyorum, sonra malum yanlış anlaşılabiliyor ama gerçekten bazen bazı şeyleri anlayamıyorum. Mesela;

1) Takıma forvet alınsın demekle, Fatih alınsın demek arasında ne fark var. Kaldı ki, yabancı kontenjanın dolu ise, yerli alınabilecek tek isim dahi ortada kalmamışken !!!

2) Biz sadece iki hafta olarak algılamıyoruz bu sorunu, geçen senenin ortasından beri forvet eksikliği inanılmaz şekilde göze batıyor, bu seneki hazırlık maçları da ortaya konarsa toplamda 7 maç 10 gol ikisi erenden. Bence sorun kaleden forvete değil, forvetten kaleye doğru gidiyor.

Birde insan kızıyor, sinirleniyor, taraftar forvet dedikçe, asbaşkan çıkıyor, bizim 5 forvetimiz var diyor. Sonra olmayan bu beş forvetten ikisini kiralık gönderiyor. Hatta bizde maça girdiğinde ofsayt kralı lakabı alıyor ama bu hafta manisa forması ile tam bir usta golü atıyor.

Ya birileri birşeyi istememeyi bir yere dayandırıyorsa bari o yerler sağlam kalsın. Ama sen bunları ortaya bahane koy, sonra bahaneni kendin ortadan kaldır.

Gerçekten Trabzonspor taraftarı o koltuklardan bu kadar saf mı görünüyor ???

Harun-61
18.08.2009, 15:14
Çok konuşuldu gene de konuşulacak Fatih Tekke ...

Yönetim tercihini bu anlamda yaptı ...Karadenizspora oyuncu lazım mutlaka

almak lazım ...Trabzonspor malesef son hamle eksikleri yüzünden son 10 sezonda 3 şampiyonluk kaçırdı ..

nokta !!!!!....

ccd6167
18.08.2009, 15:15

valla slyvayı begenıyorum ama bıze gecen sene bır tane mac aldı dıyebıyor muyuz dıye dusunuyorum yok dıyorum yoksa ben mı hatırlamıyorum

A.T.R
18.08.2009, 15:21
Sondakika haberlerine eklenen Sabah Gazetesi kaynaklı Fatih Tekke röportajı eger doğru ise, Fatih gelir umudu ile bekleyen herkes bilmelidir ki yönetim kurulu asla kat'a fatih'i bu röportajdan sonra almayacak aksine suçlamalar başlayacaktır. Eger Fatih'in iddia ettiği gibi Yattara'ya yıllık garanti para olarak 1.8 milyon euro ödeniyorsa ( ki zannetmiyorum yıllık alacağı bu kadar zaten herhalde tamamı garanti olarak veriliyor değildir) fatih'e teklif edilen ( onun iddiasına göre ) 625 bin euro hakikaten BİZ SENİ İSTEMİYORUZ KARDEŞİM DOSTLAR ALIŞVERİŞTE GÖRSÜNLER DİYE BURADAYIZ demenin en ucuz yolu olmuştur.

Özetle bu ifadeler doğru ise Fatih Sultan Tekke'yi unutun.

Mehmet Fatih Yavuz
Şunu çok sefer söyledim 1000 kere daha söylerim.."koskocaman Trabzon kentinin kalbi Diyarbakır maçından sonra Fatih Tekke diye inlemiş, burdaki başlığı kapasan ne olur ?"Bu koskocaman bir AYIPtır.Tribünün zekasını falan da göstermez.Bir tribün maç bitmeden maçın kazanılması için değil de, başka şeylerin peşinde koşuyor ve saha içindekilerin motivasyonunu bozuyorsa o tribün zeki falan değildir.Tersi bir kelime söyleyeceğim ayıp olacak ama kusura bakmayın.Bu aptallıktır.

Semih
Fatih'i isteyenlerden biriyim, bu bilinsin öncelikle.

Onun dışında, ben Trabzonspor ile ücret görüşmem diyen Fatih bir yana, Yattara'dan düşük ücret kabul etmeyen Fatih bir yana.

Eğer doğruysa, teklif edilen miktar da komik bir miktardır.
Ve fakat, Fatih de tribünlere oynamış gibi görünüyor.

En azından ben kendimi aldatılmış hissediyorum.
İki kanat tarafından da aldatılmış...

Bu açıklamaları neden yaptığı konusuna gelince; ayıptır, yazıktır; bugün konuşmamalıydı.

Mehmet Zeki
18.08.2009, 15:25
625 bin euro kaptan'a teklif edilmis. Ayip!

Süleyman Sofu
18.08.2009, 15:26
valla slyvayı begenıyorum ama bıze gecen sene bır tane mac aldı dıyebıyor muyuz dıye dusunuyorum yok dıyorum yoksa ben mı hatırlamıyorum
Bizzat seyrettim ibb maçında harikaydı eğer ilk yarı onlar bize 3 tane atamadıysa slyvanın sayesindedir 4-0 bittiğine aldanmamak gerek

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 15:26
Bi daha söyleyelim kaptana teklif edilen 625 bin euro yıllık garanti paradır.Bunun üzerine de maç başı ücret vardır. O da toplamda 1.250m euro eder."Kaptana 625 bin euro teklif edilmiş."Yanlış.

Recep Alkan
18.08.2009, 15:29
Şunu çok sefer söyledim 1000 kere daha söylerim.."koskocaman Trabzon kentinin kalbi Diyarbakır maçından sonra Fatih Tekke diye inlemiş, burdaki başlığı kapasan ne olur ?"Bu koskocaman bir AYIPtır.Tribünün zekasını falan da göstermez.Bir tribün maç bitmeden maçın kazanılması için değil de, başka şeylerin peşinde koşuyor ve saha içindekilerin motivasyonunu bozuyorsa o tribün zeki falan değildir.Tersi bir kelime söyleyeceğim ayıp olacak ama kusura bakmayın.Bu aptallıktır.

Bende şunu çok net söyleyebilirim, bu yönetim defalarca yalan söyleyip, olmayan bahaneerin arkasına gün gibi açık saklanabiliyorsa, zaten bunlarla karşılaşacağını da çok iyi biliyor demektir.

Her mağlubiyet, hatta her beraberlik bu durumu onların karşısına zaten getirecektir. Bunu bilmeyen bir yönetim olabilir mi ?

Kaldı ki birileri eksik varken, en uygun şartta dahi bile taraftarın istediğini almayıp taraftarın motivasyonunu bozuyorsa, artık bilemiyorum ama senin tabirin ile bu da nereye gidiyor tahmin serbest !!!

Mehmet Zeki
18.08.2009, 15:31
Bi daha söyleyelim kaptana teklif edilen 625 bin euro yıllık garanti paradır.Bunun üzerine de maç başı ücret vardır. O da toplamda 1.250m euro eder."Kaptana 625 bin euro teklif edilmiş."Yanlış.

Ne olursa olsun. Kaptan ubu takimda tavan ucreti hak ediyor.

Süleyman Sofu
18.08.2009, 15:31
Fatih bu kin ne böyle insanlara aptal gibi ithamlarda ne hakla bulunabiliyosun adam oraya para verip gidiyorsa küfür harici herşeyi bağırır karışamazsın kusura bakma ama insanları aptal diye itham etmek bence daha büyük bi ahmaklıktır bunuda açıkça söylüyorum bak nekadar haklı olursan ol bu yazdıklarınla artık ciddiye alınmayı haketmiyorsun...

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 15:33
Alıntı yapamıyorum butonlarım kayıp.. Alkan61, yönetimin de canı cehenneme, diğerlerinin de...Ortada benim takımım var hemşerim. Ve o takım orada maç yapıyor. Maçın 70. dakikası. 20 dakika var. maç 1-1 rakip ayağında top falan da tutamıyor. Senin takımın da o gün günün de değil ama gene de oyunun kontrolü tamamen elinde. Bu esnada takıma destek vermek yerine, takımı ateşleyip maçı almak yerine "fatih tekke" tezahüratı yapan için beni daha ağır konuşturmayın.Yönetim mi?"NASIL İSENİZ ÖYLE YÖNETİLİRSİNİZ!".

Erdal
18.08.2009, 15:34
Devam mı birbirimizi yemeye....

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 15:36
Süleyman Sofu,Vermeyin efendim para takımı ateşlemek yerine takımın canına okuyacaksanız sahanın içinde!Kafanıza silah mı dayıyorlar?Maç bittikten sonra ne halt ediyorsanız edin...Lafa bak, para veriyorlar küfür olmadıktan sonra istediklerini söylerler.Kimse söyleyemezler, yasak var demedi zaten.Sahada takımın kazanması için yapman gerekeni yapmayacaksın, sonra bana akıllı taraftarım diyeceksin.Anlatın çok heyecanlı oluyor.

Süleyman Sofu
18.08.2009, 15:37
Devam mı birbirimizi yemeye....
insanları küçük görerek aptal gibi yakışıksız yakıştırmalar yapılırsa haliylende birbirimizi yeriz erdal abi biraz seviye problemi var umarım düzelir...

Recep Alkan
18.08.2009, 15:38
Alıntı yapamıyorum butonlarım kayıp.. Alkan61, yönetimin de canı cehenneme, diğerlerinin de...Ortada benim takımım var hemşerim. Ve o takım orada maç yapıyor. Maçın 70. dakikası. 20 dakika var. maç 1-1 rakip ayağında top falan da tutamıyor. Senin takımın da o gün günün de değil ama gene de oyunun kontrolü tamamen elinde. Bu esnada takıma destek vermek yerine, takımı ateşleyip maçı almak yerine "fatih tekke" tezahüratı yapan için beni daha ağır konuşturmayın.Yönetim mi?"NASIL İSENİZ ÖYLE YÖNETİLİRSİNİZ!".

Benim butonlarım sağlam alıntı yapıyorum, bunu da daha net anlaşmamız için yapıyorum.

Gelelim yoruma, birincisi stadda ki taraftar maç 2-1 olduktan sonra Fatih diye bağırdı, yani 90+2 yapar bu da. Haaa bu mazaret mi, yada doğru mu belki dediklerinden sonra değil, ama şu da bir gerçek, Trabzonspor camiası bu kadar başarısız bir hatta da ilk kez bu kadar çok sabır gösteriyor, artık birilerinin yatağında huzursuz olma vakti gelmiştir.

NASIL İSENİZ ÖYLE YÖNETİLİRSİNİZ!"

Şunu da unutmayalım ki, bu yönetimler taraftarı değil, Trabzonsporu yönetmek için geliyor, eğer siz gereken zamanda gerekeni yaparsanız o zaman tek sorumluluğunu takım olur, gerekeni yapmazsanız ne zaman homurdanır bu taraftar diye düşünür durursunuz !!!

Mehmet Fatih Yavuz
Seviye? Seviye Trabzonsporu deplasman takımı yapanlarda var. Bizde o seviyeden kalmadı kusura bakmayın.

zisinoli
Hayrettin HACISALİHOĞLU'nun siyasi yaklaşımı ile bu sorun büyüyor ve her geçen gün büyüyecek.
Siyasi yaklaşımı Trabzonsporun önüne geçen asbaşkan!!!
Bunlar bize müstehak. Kimse kimseyi kandırmasın. Benim aldığım duyumlar, ciddi kaynaklardan aldığım duyumlar bu yönde. Fatih'in hacca gitmesi bile tartışma konusu olmuş. Çok verip hacca gideceğine parasın keselim hacca gitmesin demişlerdir muhtemelen. Yazık. Hiçbirine değil taraftara yazık...

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 15:40
Haklısın alkan61, Fatih tekke adını ilk 80. dakikada falan duydum umut kafayı atamayınca.70 de homurdanmalar başlamıştı.Neyse takılın kafanıza göre.Deplasman takımı olmaya devam.

yabadallah
18.08.2009, 15:41
Eger fatih tekke'nin sabah'daki haberi dogru ise her sey bello olmus demekdir.
Fatih tekke eger gs ve fb den ne istediysem trabzonspor'dan da onu istedim demisse, ne olursa olsun kim ne derse desin cok buyuk ayip etmisdir...
Hem trabzon bize sahip cikmiyor diyeceksin, hem fb,gs den ne istediysem onu istedim diyeceksin...
Ben ki bu forumdaki butun mesajlarimda yonetimi sucladim bundan sonra artik yonetime hic bir sey demiyorum.
Madem trabzon'da sampiyonluk gormek istiyorsun, madem trabzonspor'da oynamak istiyorsun o zaman hem yukaridaki laflari edip hemde gazetelere geyik geyik mesajlar vermeyeceksin...

Benki bu fatih tekke transferi icin gunlerce yonetime kanser oldum, bu andan sonra hic bir sey demiyorum.

Sayin tekke bu taraftar sana sultan payesini takti.
Sende ona gore davran...
Sultan fatih tekke gibi davran...

Umuyorum fatih tekke takin zamanda " ben vermedim boyle bir roportaj " desin.

Bana en cok koyan fenerden, galatasaray'dan ne istedimse trabzonspor'dan onu istedim demesidir...

Yaziklar olsundur.. Benim gozumde umut bulut daha sahsiyetli trabzonspor futbolcusudur...

Hadi be tekke , cik ortaya deki " bu roportaj yalandir " de .
Bende butun bu yazdiklarimi bir guzel yalayayim..
Hadi be tekke ....

Saygilar

Recep Alkan
18.08.2009, 15:46
Haklısın alkan61, Fatih tekke adını ilk 80. dakikada falan duydum umut kafayı atamayınca.70 de homurdanmalar başlamıştı.Neyse takılın kafanıza göre.Deplasman takımı olmaya devam.

En çok deplasmanlara giden biri olarak çok da şikayetçi değilim mehmet emin ol.

Bu arada sorum herkese, yeri ve zamanı değil ama, biz transferlerimizi borsaya bildiriyor muyuz ?

Süleyman Sofu
18.08.2009, 15:47
Seviye? Seviye Trabzonsporu deplasman takımı yapanlarda var. Bizde o seviyeden kalmadı kusura bakmayın.
fatih neyse olayı kişisel tartışmaya çevirmeye gerek yok sen bildiğin gibi konuş ama kendi adıma dediklerini kabul etmyor aynen iade ediyorum bende o stadda olsam bende bağırırım FATİH TEKKE diye...

Faik Yılmaz
18.08.2009, 15:47

Yattara geçen sene doğru dürüst oynamadan 1,8 milyon euro aldı......

Neden ona bu tip mukavele düşünülmedide Tekkeye düşünüldü.....

Ya da Gökhana, Alanzinyoya düşünüldümü böyle bir mukavele....

Maç başı para alan Tayfun dahil oyuncumuz varmı ?

Her sakat oyuncu oynamayan formsuz oyuncu takır takır parasını alacak.... Fatih Tekke almayacak ...

Varmı bunun mantıklı izahı...

Valla çok şahsiyetli adammış bana böyle bir teklif etseler kapıdan kovarım hiç içeri almadan.....

hamucera
18.08.2009, 15:48
Fatih Tekkehttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/93/Fatihtekke.jpg/200px-Fatihtekke.jpg (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Fatihtekke.jpg)

Kişisel Bilgiler
Tam adıFatih Tekke
Doğum tarihi9 Eylül (http://tr.wikipedia.org/wiki/9_Eyl%C3%BCl), 1977 (http://tr.wikipedia.org/wiki/1977) (Yaş 32)
Doğum yeriSürmene (http://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCrmene), Trabzon (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzon), Türkiye (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye)
Boyu1,78 m
MevkiiAtak
Altyapı KariyeriTrabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)Profesyonel KariyeriYılKulüpMaç (gol)
1994–1997
1997–1998
1998–2000
2000–2003
2003–2006
2006–Trabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)
→ Altay S.K. (http://tr.wikipedia.org/wiki/Altay_S.K.) (loan)
Gaziantepspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Gaziantepspor)
Zenit St. Petersburg (http://tr.wikipedia.org/wiki/Zenit_St._Petersburg)
044 0(5)
024 0(8)
038 0(6)
055 (28)
116 (77)
059 (19)
Milli Takım Kariyeri1998-2007http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Flag_of_Turkey.svg) Türkiye (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye_A_Milli_Futbol_Tak%C4%B1m%C4%B1)025 0(9)

bu kariyer başarısızmı oluyor şimdi peki bune

Umut Bulut
Kişisel BilgilerTam adıUmut BulutDoğum tarihiMart 15, 1983 (1983-03-15) (yaşı 26)Doğum yeriKayseri (http://tr.wikipedia.org/wiki/Kayseri), Türkiye (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye)Boyu184 cmKilosu75 kgMevkiiForvetKulüp BilgileriBulunduğu kulüpTrabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)Numarası10Altyapı Kariyeri1994-2001Petrolofisi SK (http://tr.wikipedia.org/wiki/Petrolofisi_SK)Profesyonel KariyeriYılKulüpMaç (gol)2001-2006
2002-2003
2006-MKE Ankaragücü (http://tr.wikipedia.org/wiki/MKE_Ankarag%C3%BCc%C3%BC)
→ İnegölspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0neg%C3%B6lspor) (kiralık)
Trabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)90 (36)
30 (6)
97 (43)
Milli Takım Kariyeri2007-http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Flag_of_Turkey.svg/22px-Flag_of_Turkey.svg.png (http://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Flag_of_Turkey.svg) Türkiye (http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye_Mill%C3%AE_Futbol_Tak%C4%B1m%C4%B1)1 (0

süleyman kıyaslama yaparken 26 yaşına kadar olan sürecide koy istersen. bir arkadaş koymuştu. Fatih tabiki başarısız değil ama 26 yaşına akdar geçen sürede oynanan maçları ele alınca umut ta çok başarılı hatta gol ortalaması fatih ten daha yüksek.