PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

futbalski60
27.10.2009, 17:11
Alanzinho ile ilgili haber yazıyorum yorum geliyo yorumluyorum.. trabzonspor hep aynı hatayı yapıyor bu tip oyuncuları harcıyor buna göz yummak istemiyorum durum bundan ibaret tmm bundan sonra alan ile ilgili haber ve yorum yapmam

Savunman güzel ama bazı gerçekleri de görmen gerekir benim de en sevdiğim oyuncu Alanzinho takımda, en fazla mesajı da ona attım, takımda en yaratıcı oyuncu da Alanzinho bunu hepimiz biliyoruz ama bu görüntüde işi gerçekten zor girdiği maçlara tek tek bakın girer girmez çalım atmayı deniyor yani sahada Hocaya cevap verme derdinde şuan. Azıcık akıllı, kurnaz olursa formayı bırakmaz Hocayı sevmiyor olabilirsin ama bunu sahada gösterme, seviyomuş gibi yap en azından.

Enes Ünal Kaya
27.10.2009, 17:26
@@futbalski60
Savunman güzel ama bazı gerçekleri de görmen gerekir benim de en sevdiğim oyuncu Alanzinho takımda, en fazla mesajı da ona attım, takımda en yaratıcı oyuncu da Alanzinho bunu hepimiz biliyoruz ama bu görüntüde işi gerçekten zor girdiği maçlara tek tek bakın girer girmez çalım atmayı deniyor yani sahada Hocaya cevap derdinde şuan.verme ....

bende böle düşünüyorum...

Samet Yildirim
27.10.2009, 18:06
Nasil uymuyor ?? Forvet arkasi oynayamaz mi ?? Son macta öyle bir sitemde oynamadik mi ?? vs. vs.

h@msi61
27.10.2009, 18:26
Engin'in oynadigi yerde nasil Alanzinho'ya 11 de yer yok aklim almiyor, almiyor, almiyor...

Enes Ünal Kaya
27.10.2009, 18:49
Nasil uymuyor ?? Forvet arkasi oynayamaz mi ?? Son macta öyle bir sitemde oynamadik mi ?? vs. vs.
ya işde ben konuşun haksız oluyorum.. hoca haklı cart curt diyorlar.. engin 11 oynuyorsa buda oynar...

hugo 11 oynatmam diyor kendi ağzıyla....bir oyuncuya bu denirmi basın toplantsında

sistemde yeri yok diyor... geçen maç forvet arkası vardı sahada sol açıkda vardı bu adam 2sinde de oynamıyormu yoksa alanzinho bizim takımda olmayan bi mevkidemi...

güzel değinmişin o yüzden yazdım artık bu konuda eskisi gibi aktif olmıcam.. herkes kafasına göre.. ;)

Gökhan KAN
27.10.2009, 19:01
Hocanın futbol anlayışına ve sistemine uymuyorsa saygı duyuyorum..

Uğur Ö.
27.10.2009, 20:30
gelde şimdi bu adamdan atrenmanlardan çalışmasını bekle

Cihan
27.10.2009, 20:31
takımda düşünmüyormuş hoca yazık oldu .. eşşeklik bu ya:D

hamucera
27.10.2009, 20:33
hocaların oyuncu tercihlerini etkileyen faktörler oyunda kalınan süre içinde yapılanlar ve idmanlardaki performanstır. demek ki hoca uygun görmüyor saygı duymak gerekir. bu sezon açıkçası her aldığı topta çalımı düşünmese oynardı ama kendi kendini yakt, her topta çalıma girme sevdası kaptırınca da geri gelmeme özelliği

Punisher-61
27.10.2009, 21:08
türkiye liginde bence en iyi yabancilar

alex, baros ve alanzinho
ama bizim kadroda alanzinho yedek

Anıl C
27.10.2009, 21:55
hocaların oyuncu tercihlerini etkileyen faktörler oyunda kalınan süre içinde yapılanlar ve idmanlardaki performanstır. demek ki hoca uygun görmüyor saygı duymak gerekir. bu sezon açıkçası her aldığı topta çalımı düşünmese oynardı ama kendi kendini yakt, her topta çalıma girme sevdası kaptırınca da geri gelmeme özelliği

aynen
birde ben bizimle ilk çıktığı maçta dedim kendi kendime eğer fizik gücü yerinde olmazsa gidici diye.
öyle de oluyo
inanın 4.5 milyon etmeyecek bir topçu
alanzinhoya verecen boş alanı çalım atmasını bekliceksin
copa cabanada alanzinho gibileri çok
zaten Türkiye ligini geçtim, Avrupa maçlarında hiçbir varlık gösteremezdi
taraftara da bi sözüm var
youtube'dan anca bu yetenekten oyuncu çıkar
bence youtube'dan toplama hareketlerini beğeneceğinize 90 dakika maçlarını izleyin

oulcan_ts
27.10.2009, 21:56
Bildiğin adam harcıyor bu hugo !

Vural Kuyumcu
27.10.2009, 22:07
Kanka hoca demek daha cok calismani istioor ozaman daha cok calis pes etme Imzamdaki yazdim seyleri yap

Ali Tunahan Güllü
27.10.2009, 22:08
Marcelinho,

Aynı şeyleri hatırlamaya başladım...

miaksoy
27.10.2009, 23:26
aynen
birde ben bizimle ilk çıktığı maçta dedim kendi kendime eğer fizik gücü yerinde olmazsa gidici diye.
öyle de oluyo
inanın 4.5 milyon etmeyecek bir topçu
alanzinhoya verecen boş alanı çalım atmasını bekliceksin
copa cabanada alanzinho gibileri çok
zaten Türkiye ligini geçtim, Avrupa maçlarında hiçbir varlık gösteremezdi
taraftara da bi sözüm var
youtube'dan anca bu yetenekten oyuncu çıkar
bence youtube'dan toplama hareketlerini beğeneceğinize 90 dakika maçlarını izleyin

90 dakika oynatilmiyor ki izleyelim. Gecen sene eskisehir , galatasaray ve fenerbahce maclarinda , bu sene sivas macinda 90 dakika oynadi. Hepsinde de cok iyiydi.

Anıl Caner
28.10.2009, 00:17
http://img252.imageshack.us/img252/2199/alano.jpg

Anıl C
28.10.2009, 01:05
90 dakika oynatilmiyor ki izleyelim. Gecen sene eskisehir , galatasaray ve fenerbahce maclarinda , bu sene sivas macinda 90 dakika oynadi. Hepsinde de cok iyiydi.

haklısın dostum ancak bize böyle topçular yaramıyor.
ki buyuk ihtimal eğer sezon sonu broos kalırsa alanzinho gider
alanzinho kalır broos gider yeni hoca gelirse bir ihtimal yine gider
yav iyi güzelde adamda fizik yok
ikili mücadelelerde hoop yerde

irfanb
28.10.2009, 01:09
Ya bu Alanzinho`yu alan zinhar futboldan anlamiyordur, ya da onu oynatmayan !

Fatih Özkan
28.10.2009, 02:50
Hoca Alanzinho'yu neden ilk 11'de başlatmıyor anlamıyorum...
Ya da en azından 60. dakkalarda filan alsa oyuna...
Geçen sene o kadar güzel goller atan adam boş adam olur mu ?
Yoksa ben mi abartıyorum ?

Samet Türkmen
28.10.2009, 03:00
Sistemine uymuyorsa Alanzinho, madem sene başında bu takım kamplarda nasıl bir sistem denedi ? Boşuna mı maçlar yapıldı? Alanzinho'nun da oynadığı o sistemin şuankinden daha iyi olduğu kesin. Maç sonuçları bakımından da...

ESER
28.10.2009, 03:33
maclar 12 kisi oynanmadikca bu kadro yapisiyla alanzinho ilk 11 zor gorur.. kimi keseceksin alanzinho yu oynatmak icin?,,gokhan umutla tek forward oynanamayacagi belli olduguna gore geriye colman kaliyo ki su anda takimin en formda oyuncusu colman..savunmasi zayif oldugu icin solda da oynamasi zor,, yani alanzinho bu takimda zor oynar... iyi futbolcu olmasi her sistemin adami oldugu anlamina gelmez..bugun fb li alexi de alsan colman mi alex mi diye tercih yapmak zorunda kalirsin, alex yada colman kotu topcular mi?

Enes Ünal Kaya
28.10.2009, 08:21
Evine dön Alanzinho!

Broos, 4 milyon Euro'ya alınan Sambacı için çok net ifadeler kullandı: Evine dön Alanzinho! Onun için çok şey söylemek istemiyorum ama benim ilk 11'imin oyuncusu değil. Haliyle oynamayan her futbolcumun gitmesi yönünde de bir talebim olabilir.

Artık daha sık basının önüne çıkacağını ve gündemdeki konuları bizzat değerlendireceğini açıklayan Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos dün yine medyanın karşısındaydı... Soruları yanıtladı, soru gelmeyen konulara girdi, çıktı. Ligin 12. haftasındaki Beşiktaş müsabakası da konuşuldu, taraftarların tepkisi de, Trabzonspor’un bundan sonraki hedefleri de... Ancak bir konu vardı ki, ön plana çıkması kaçınılmazdı. Çünkü tanıdık bir sorunun ilk sinyalleriydi Broos’un sözleri. Konu ne zaman Alanzinho’ya gelse geçiştirdi, “Bu konuda çok şey söylemeye gerek yok” dedi, sonunda da ağzındaki baklayı çıkardı: Evet, ilk 11’imde oynatmayı düşünmüyorum!

Yanal aldırmıştı
Evet bu bir teknik direktör tercihidir, saygı duyulması gerekir. Zaten Broos da bugüne kadarki tavrıyla kendisini pek düşünmediğini göstermişti. Asıl problem Brezilyalı’nın biletini kestiğini bu kez çok net ifadelerle belirtip, üstüne bir de, “Haliyle her oynamayan oyuncu gibi onun da gitmesi yönünde bir talebim olabilir” demesiydi. Belçikalı hoca, böylece Ersun Yanal döneminde, ara transferde Norveç Ligi’nden transfer edilen Brezilyalı için topu direkt olarak yönetime attı.

Tamamen kaybedildi!
4 milyon Euro’luk bonservis bedeli başta olmak üzere alındığı günden bu yana hep eleştirilen Alanzinho’nun Broos’un bu sözlerini duyduktan sonraki ruh halinin ne olacağı merak konusu. Bir başka merak konusu ise Sambacı’nın ne şekilde değerlendirileceği. Hocasının, ‘oynatmam’ dediği bir futbolcunun kendisini göstererek piyasa bulma ihtimali haliyle sıfır. O zaman ya zararına satılacak ya da bir başka hocanın keşfine bırakılacak.

BALKAN 06
28.10.2009, 08:45
sevimli candan bir tip ve bence iyi topçu alanzinho ona üzüleceğimde,
asıl kafama takılan 4 milyon gavur parasını kurtarabilecekmiyiz
biraz oynatıp vitrin yaptırsak ta değerine satsak daha yahşi olmazmı acaba...

Dursun Kaplan
28.10.2009, 09:26
Teknik direktör yüzünden bir yıldız daha kaybetmeye tahammülüm yok.

Kemhacıoğlu
28.10.2009, 10:00
adam doğru dürüst bir oynatılmadıki yararlımı zararlımı anlayalım...

Mira_61
28.10.2009, 10:02
Alanzinho oyun sisteminde yokmuş.Bu cümle ağzından çıktığı anda benim için Bross bitmiştir.
Sık dişini Alan.Senin anlayan ve kullanabilen bir hoca ile bize çok yararın olacak inşallah.
Şimdilik sık dişini.

avniaker
28.10.2009, 10:19
abi ne alanı malanı ya benim için önemli olan trabzonspor

matalar
28.10.2009, 10:36
geçen sezonun son 5 maçındaki futboluyla alanzinho bu takımda oynar.

erolizmts
28.10.2009, 11:03
Çok şahsi, kendine oynayan futbol anlayışını değiştirmediği sürece bencede Alanzinho bu takımın oyuncusu olamaz, olmamalı. Şahsiliği bir yana çok kolay top kaybeden bir futbolcu. Ayağından topu almak için özel bir çaba harcamaya gerek yok. Az çok tüm rakip savunmalar Alanzinho'yu tanıyor artık. Bodoslamaya ayağına dalıp çalım yiyen savunmacı fazla yok. Yanında biraz koşmak topu almak için yeterli oluyor. Çünkü 1 metre yaklaştığınız anda Alanzinho rakip oyuncu rüzgarında olsa gerek kendini bırakıyor. Pres denen bir şey yok. Tek bildiği şey ayağına top geldiği anda rakip savunmanın üstüne allah ne verdiyse dalıp topu kaybetmek. O yüzden şahsi, abartılı, şova kaçan futbolunu bırakıp biraz daha takımı için oynamalı. Başka türlü zor.

mavikan
28.10.2009, 11:32
hoca saçmalıyor.. ağır bir yenilgide gideceğini biliyor..

ESER
28.10.2009, 11:55
hoca alanzinhoyu oynatir oynatmaz ayri bir mevzu ama bu tip konusmalarla " beni kovun , ben tazminatimi alayim sizde kurtulun " demek istiyor heralde... tamam oynatmiyacaksa onun bilecegi is diyelim de 70 milyonun onunde dosta dusmana kendi futbolcusunu ezdiren ,basina malzeme yapan bir adam ne kadar hocadir ...

ilhan
28.10.2009, 12:02
Kısa ve öz;

Geçmiş olsun Alanzinho.

Enes Ünal Kaya
28.10.2009, 12:05
Kısa ve öz;

Geçmiş olsun Alanzinho.

Dediğin Gibi...

Trabzoncell Reklamı Alan Koşş..

Trabzoncell Tanıtımı Alan Koşş..

LösemiLiye Yardım Alaann Kooşş...

Taraftar Kart Reklam Alanzinho Hadii..

Sahada Hoca Oynatmıyor.. Dışarda Yönetimin As Kadrosunda RekLam İçin..

ESER
28.10.2009, 12:16
Dediğin Gibi...

Trabzoncell Reklamı Alan Koşş..

Trabzoncell Tanıtımı Alan Koşş..

LösemiLiye Yardım Alaann Kooşş...

Taraftar Kart Reklam Alanzinho Hadii..

Sahada Hoca Oynatmıyor.. Dışarda Yönetimin As Kadrosunda RekLam İçin..

o kadarini da yapsin hali hazirda bir popularitesi varken,

Emrah Akcagöz
28.10.2009, 13:39
Çok şahsi, kendine oynayan futbol anlayışını değiştirmediği sürece bencede Alanzinho bu takımın oyuncusu olamaz, olmamalı. Şahsiliği bir yana çok kolay top kaybeden bir futbolcu. Ayağından topu almak için özel bir çaba harcamaya gerek yok. Az çok tüm rakip savunmalar Alanzinho'yu tanıyor artık. Bodoslamaya ayağına dalıp çalım yiyen savunmacı fazla yok. Yanında biraz koşmak topu almak için yeterli oluyor. Çünkü 1 metre yaklaştığınız anda Alanzinho rakip oyuncu rüzgarında olsa gerek kendini bırakıyor. Pres denen bir şey yok. Tek bildiği şey ayağına top geldiği anda rakip savunmanın üstüne allah ne verdiyse dalıp topu kaybetmek. O yüzden şahsi, abartılı, şova kaçan futbolunu bırakıp biraz daha takımı için oynamalı. Başka türlü zor.
Çok doğru yazmışsınız elinize sağlık..:alkış:

Emrah Akcagöz
28.10.2009, 13:45
Marcelinho,

Aynı şeyleri hatırlamaya başladım...
Hoca Alanzinhoyu farklı mevkii de mi oynatıyor..?

arifberkay
28.10.2009, 13:47
senden yanayım adamım, bu adam hoca falan değil

sametaydin
28.10.2009, 14:21

Katılıyorum bu yoruma.

Fatih
28.10.2009, 14:34
11'in futbolcusu olmayabilir kabul edilebilir birşey ama bu adamın oynayacak bir süresi olmalı.60'da girip 80'de çıkmamalı.

Ali Tunahan Güllü
28.10.2009, 14:36
Hoca Alanzinhoyu farklı mevkii de mi oynatıyor..?

Daha kötüsü hiçbiyerde oynatmıyor.

Alihan Ertürk
28.10.2009, 14:40
Ne olacak şimdi Broos mu gidecek Alan mı ? :rolleyes:

Özge
28.10.2009, 14:50
Sistemine uygun değil de bu adam 10 dakika oynayamaz mı?O kadar mı sistemsiz?:D

Emrah Akcagöz
28.10.2009, 15:23
11'in futbolcusu olmayabilir kabul edilebilir birşey ama bu adamın oynayacak bir süresi olmalı.60'da girip 80'de çıkmamalı.
60'da girip 80'de çıkmadığı maçları da gördük bana yaptığı olumlu birşeyi söylermisiniz..?

Emrah Akcagöz
28.10.2009, 15:24
Daha kötüsü hiçbiyerde oynatmıyor.
Hoca futbolcunun ismine bakmıyor kim hakediyorsa o oynuyor yoksa Ceyhun hala yedek oturuyo olurdu..

Samet Yildirim
28.10.2009, 15:50
Sisteme uymuyor ?? Acaba son macta tek santrafor arkasinda alanzinho olamazmiydi ?? Eger ki tek santrafor oynicaksan ben oynamam.

Ersun Yanal; Hakan Sükür sistemime uymuyor, ama bakiyoruz Yunanistana karsi 2 kule arasinda 280 tane orta yapiliyor tekke ye. Böyle mazeretler kabul edemem, karsisindaki insan cocuk degil. Alanzinho kalitesi belli.

Bundada bir örnek, Van Gaal su an Bayern Münih hocasi, Kendisi diyorki Mario Gomez ve Tymumushuk benim transferlerim degil yani benile alakasi yok, kisa özet onlari elestiryor.
Buna cevab almanyada büyük basarilar(Su an kendi takimi dünya sampiyonsina katilmis durumunda) elde etmis Ottmaar Hitzfelden geldi(B.Münihin eski büyük hocasi), "Eger, o kadroyu aliyorsan, ozaman her oyuncunun yaninda olacaksin, HER HOCANIN GÖREVI KENDI OYUNCUSUYLA KONUSUP ONU GÜCLÜ GÖSTERMEKDIR" iste büyük hoca ve kücük hoca demesemde iyi hoca kötü hoca buralardan belli oluyor, gelde simdi alanzinhodan performans bekle.

Emrah Akcagöz
28.10.2009, 16:44
Sisteme uymuyor ?? Acaba son macta tek santrafor arkasinda alanzinho olamazmiydi ?? Eger ki tek santrafor oynicaksan ben oynamam.

Ersun Yanal; Hakan Sükür sistemime uymuyor, ama bakiyoruz Yunanistana karsi 2 kule arasinda 280 tane orta yapiliyor tekke ye. Böyle mazeretler kabul edemem, karsisindaki insan cocuk degil. Alanzinho kalitesi belli.

Bundada bir örnek, Van Gaal su an Bayern Münih hocasi, Kendisi diyorki Mario Gomez ve Tymumushuk benim transferlerim degil yani benile alakasi yok, kisa özet onlari elestiryor.
Buna cevab almanyada büyük basarilar(Su an kendi takimi dünya sampiyonsina katilmis durumunda) elde etmis Ottmaar Hitzfelden geldi(B.Münihin eski büyük hocasi), "Eger, o kadroyu aliyorsan, ozaman her oyuncunun yaninda olacaksin, HER HOCANIN GÖREVI KENDI OYUNCUSUYLA KONUSUP ONU GÜCLÜ GÖSTERMEKDIR" iste büyük hoca ve kücük hoca demesemde iyi hoca kötü hoca buralardan belli oluyor, gelde simdi alanzinhodan performans bekle.
Alanzinho formayı haketmiyosa hocanın kabahati nedir..?

G.Birliği maçı sonrası Colmanın açıklamaları :

Colman'ın maç sonu açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri:
"Maça çok iyi başladık 2-0 skor üstünlüğünü aldık ama bunu değerlendiremedik. Bundan ders çıkarmalıyız ve sonraki haftalarda bunu tekrar yaşamamalıyız. Geçen seneki pozisyonda oynuyorum ama geçen seneden daha fazla top alıyorum, bu yüzdende gol pozisyonuna çok giriyorum. Gelecek haftalarda da gol atmaya çalışacağım ama önce toparlanmamız lazım. Alanzinho, oyundan çıktığı için çok üzgün. Tabi bir oyuncu sonradan oyuna girip, 25 dakika oyunda kalıp sonra çıkarsa morali bozulur. Ama onun şuanda biz nasıl çalışıyorsak o da aynı çalışmayı göstermesi gerekiyor"

BAHADIR33
28.10.2009, 16:49

"Maça çok iyi başladık 2-0 skor üstünlüğünü aldık ama bunu değerlendiremedik. Bundan ders çıkarmalıyız ve sonraki haftalarda bunu tekrar yaşamamalıyız. Geçen seneki pozisyonda oynuyorum ama geçen seneden daha fazla top alıyorum, bu yüzdende gol pozisyonuna çok giriyorum. Gelecek haftalarda da gol atmaya çalışacağım ama önce toparlanmamız lazım. Alanzinho, oyundan çıktığı için çok üzgün. Tabi bir oyuncu sonradan oyuna girip, 25 dakika oyunda kalıp sonra çıkarsa morali bozulur. Ama onun şuanda biz nasıl çalışıyorsak o da aynı çalışmayı göstermesi gerekiyor"
güzel nokta Emrah

Osman Yavuz
28.10.2009, 16:51

"Maça çok iyi başladık 2-0 skor üstünlüğünü aldık ama bunu değerlendiremedik. Bundan ders çıkarmalıyız ve sonraki haftalarda bunu tekrar yaşamamalıyız. Geçen seneki pozisyonda oynuyorum ama geçen seneden daha fazla top alıyorum, bu yüzdende gol pozisyonuna çok giriyorum. Gelecek haftalarda da gol atmaya çalışacağım ama önce toparlanmamız lazım. Alanzinho, oyundan çıktığı için çok üzgün. Tabi bir oyuncu sonradan oyuna girip, 25 dakika oyunda kalıp sonra çıkarsa morali bozulur. Ama onun şuanda biz nasıl çalışıyorsak o da aynı çalışmayı göstermesi gerekiyor"Keşke bu örneği Tjikuzu başlığında da görseydik.;)Takımın en çok çalışanı Tjikuzu kadroya bile giremiyor.;)

BAHADIR33
28.10.2009, 17:05
Keşke bu örneği Tjikuzu başlığında da görseydik.;)Takımın en çok çalışanı Tjikuzu kadroya bile giremiyor.;)
10 gün yan gelip yattığı açığı kapatsın önce bir hele ondan sonra forma istesin

Osman Yavuz
28.10.2009, 17:07
10 gün yan gelip yattığı açığı kapatsın önce bir hele ondan sonra forma istesin
2 ayda 10 günlük açığı kapatamamışsa bıraksın gitsin zaten.;)

Samet Yildirim
28.10.2009, 18:21

Öyle demyor hoca, öyle olsa yine raziyim...gecmis karsima sistemime uymuyor diyor ama bakiyorum son 2 macta tek forvet ve arkasinda birisi oynuyor bu sistem alanzinho ya uymuyor mu ?? eger uymuyorsa ozaman hoca niye alanzinho sol acik degil diyor ! Sol acik degil simdide forvet arkasi degil, nedir ozaman hocam ??

Colman ne desin ?? Alanzinho bundan sonra bizim calistigiiz gibi calismasin mi desin ?? alala:)

Özge
28.10.2009, 18:34
Alanzinho konusunda açıklama

Teknik Direktörümüz Hugo Broos düzenlediği basın toplantısında Alanzinho konusunun altını ısrarla çizmesine rağmen bu yöndeki açıklamasının bazı medya organlarında yansıtılış biçiminin kendisini rahatsız ettiğini vurguladı.

Alanzinho’yu şu an için kadroda yer vermediğini ancak bunun sürekli böyle devam edeceği anlamını taşımadığını ısrarla dile getirdiğini kaydeden Broos, “Sanıyorum bu yöndeki mesajım gerektiği gibi anlaşılamadı. ‘Alanzinho’dan birkaç hafta sonra yararlanmayacağız diye bir şey yok, ciddi sorunlar haricinde kadroyu bozmadan sezonu tamamlamak istiyoruz, şu anda düşünmediğimiz oyuncuları ileride düşünebiliriz’ dememe rağmen olay kesin bir kararmış gibi medyada yer buldu. Oysa biz iyi bir oyuncu olan Alanzinho’dan istenen performansı gösterememesi nedeniyle faydalanamıyoruz. Eğer ilerleme kaybederse her oyuncumuz gibi elbette onu da kullanırız. Zaten bu yöndeki düşüncemin basında yer aldığı gibi olmadığını da kendisine aktardım” değerlendirmesine bulundu.

esra61
28.10.2009, 18:37
alanzinho kaliteli bir oyuncu.takımada görmek istediğim oyunculardan biri..........

Emrah Akcagöz
28.10.2009, 18:51
Hocanın ne dediği yazılmış buraya Samet söyle kimi kessin hoca bir sürü sayfaya yazdım hoca kimi kessin Alanı koysun diye bi kişi cevap vermedi Alan oynasın diyen çok ama ilk 11'den oyuncu kesen yok..:rolleyes:

Birtan Karaman
28.10.2009, 19:16
Bu Sene Mankenlik Konusunda Çok İşe Yarıyor :cool:

Hasan61
28.10.2009, 19:34
Engin,Yattara'nın uyduğu sistemin her yerine uyar Alan

kalavara
28.10.2009, 20:17
orta alanda üç canavar ve önde iki tane mücadele eden forvet oyuncusunun ortasındaki alan gerçek alandır. diğerleri ise çakma alan...oyuncu transfer ederken sistemi de göz önünde bulundurmak lazım değil mi ama!!!

Mustafa Ayazoğlu
28.10.2009, 20:57
Rune Lange - Mehmet Ali Yılmaz
Tomas Jun - Atay Aktuğ
Musampa - Nuri Albayrak
Alanzinho - Sadri Şener

Bunlar transfer yanlışıdır! Teknik direktörler tarafından oynatılmayıp yönetimin sonunu hazırlamıştır.

Enes Ünal Kaya
28.10.2009, 21:29
Yattara ' Ya O Kdr Değer Verdik DE Ne Oldu.. Geldiğinden Beri Sakatlık , ŞımarıkLık Zor Maçlarda Oynamama..

Yattara da top ayağına gelince biri vurcak die korkup cılız kalmıyormu sanki..

Yattara da 90 dk da 10 top Ezip 1 tane attırıp Maçı Aldırmıyormuydu..

ALLah Aşkına Bırakında Alanzinho ya Şans TanıyaLım ..

Adamın Size Ne Kötülüğü Oldu .. Sadece Oynamak İstiyor O Kdr..

Enes Ünal Kaya
28.10.2009, 22:22
http://www.youtube.com/watch?v=ZuxQbpHkKFs

bordomavi.net

İzLeyin .. Çok Güzel Olmuş

ayrıca

http://www.youtube.com/watch?v=a9kKhENmqLM&feature=related

NorvecLilerin Fiziklerine Dikkat... Bide 2 Kere Yılın Oyuncusu SeçiLen Alanzinhonun Adamları Nasıl Madare Ettiğine Bakın.. lavezzide çok iyi birine benziyor :)

miaksoy
28.10.2009, 22:52
Rune Lange - Mehmet Ali Yılmaz
Tomas Jun - Atay Aktuğ
Musampa - Nuri Albayrak
Alanzinho - Sadri Şener

Bunlar transfer yanlışıdır! Teknik direktörler tarafından oynatılmayıp yönetimin sonunu hazırlamıştır.

Teknik direktor tarafindan oynatilmiyor olmasi Alanzinho'nun transfer yanlisi oldugunu gostermez. Gecen sene oynatildiginda neler yapabildigini gorduk. Taraftar bu futbolcuyu yilin yabanci futbolcusu secti. Bence bu seneki en buyuk transfer yanlisi Hugo Broos'tur.

Emrah Akcagöz
29.10.2009, 12:15
Yattara ' Ya O Kdr Değer Verdik DE Ne Oldu.. Geldiğinden Beri Sakatlık , ŞımarıkLık Zor Maçlarda Oynamama..

Yattara da top ayağına gelince biri vurcak die korkup cılız kalmıyormu sanki..

Yattara da 90 dk da 10 top Ezip 1 tane attırıp Maçı Aldırmıyormuydu..

ALLah Aşkına Bırakında Alanzinho ya Şans TanıyaLım ..

Adamın Size Ne Kötülüğü Oldu .. Sadece Oynamak İstiyor O Kdr..
Yanlış hatırlamıyosam Yattara geldiği sene veya sonraki sene asist kralı oldu Alanzinho ne yaptı..?

Emrah Akcagöz
29.10.2009, 12:19

bordomavi.net

ayrıca

NorvecLilerin Fiziklerine Dikkat... Bide 2 Kere Yılın Oyuncusu SeçiLen Alanzinhonun Adamları Nasıl Madare Ettiğine Bakın.. lavezzide çok iyi birine benziyor :)
Hız varmı acaba o norveçlilerde Alan topla koşarken onunla birlikte koşuyolarmı..

Futbol basit oyundur, fantaziye kaçanın kadroda yeri yoktur.

Teknik direktor tarafindan oynatilmiyor olmasi Alanzinho'nun transfer yanlisi oldugunu gostermez. Gecen sene oynatildiginda neler yapabildigini gorduk. Taraftar bu futbolcuyu yilin yabanci futbolcusu secti. Bence bu seneki en buyuk transfer yanlisi Hugo Broos'tur.
Bu sene oynadığında da neler yapamadığını rakiplerin Alanzinho ya karşı özel önlem alması gerekmediğini gördük..

Alanzinho ben yıldızım deyipte kenara çekilmemelidir yıldızsan daha çok çalışacaksın formayı vermeyeceksin..

BAHADIR33
29.10.2009, 12:22
2 ayda 10 günlük açığı kapatamamışsa bıraksın gitsin zaten.;)
bahsettiğim fiziksel bir açıklık,geri kalmışlık değil. Zihinsel olandan,manevi olandan bahsediyorum

Tolunay Abdioğlu
29.10.2009, 12:23
Daha basit oynaman gerekiyor Alan.

Yoksa kadroya girme ihtimalin düşük.

(Bknz.Messi-Ronaldo çok mu fantezi yapıyorlar.)

Tayfun
29.10.2009, 12:34
Senin gibi adamı harcayan zihniyete yazıklar olsun....

ergin cesit
29.10.2009, 12:35
yazıklar olsun broos sana şu adamı bitirdin ya

Ahmet Kuru
29.10.2009, 12:36
Bence Alanzinho'nun ilk 11 de oynayabilmesi için daha da çok çalışması gerektiğini düşünüyorum...
İlk 11 ve sonradan oyuna girdiği maçlarda pek bir varlık gösteremedi...
Tabikide devamlılık olmadığı için vasat bir oyun da sergiliyor olabilir.Ama Hoca'nın Alanzinho dan vazgeçtiğini asla düşünmüyorum...

Tolunay Abdioğlu
29.10.2009, 12:40
Hoca'nın Alanzinho'dan vazgeçmesi söz konusu değil.

Daha çok çalışması gerektiğini söylemiş o kadar.

Tayfun
29.10.2009, 12:42
Daha çok çalışması lazım hoca'nın gözüne girmesi için sanki bu adam ayrı idman yapıyor onlardan sırtına sepet alsın bide taş doldursun öle antremanlara çıksın belki hocan'nın gözüne girer o zaman...

İsteksiz de değil gördüğüm kadarıyla bu adamla ne diye uğraşıyorlar anlamış değilim....

irfanb
29.10.2009, 13:19
İsteksiz de değil gördüğüm kadarıyla bu adamla ne diye uğraşıyorlar anlamış değilim....

Broos`tan pahali olduğundan olabilir . :)

Ali İhsan
29.10.2009, 14:13
Geçen sezonun son beş maçını + gs maçını seyreden gözler bu adamın güvenildiği ve oyun planında kendisine uygun bir kaç değişiklik yapıldığında nasıl ortalığı dağıttığını görebilir...

Ben gördüm inandım, daha da fikrim değişmez. Gustavo Colman ve Alanzinho benim gözümde kötü oynadıkları veya oynatılmadıkları dönemlerde bile en ufak bir düşme yaşamazlar. Bu takımda kalitelerine inandığım Selçuk, Egemen, Colman ile birlikte Alan banko oyuncularım olur...

Ömer Yüce
29.10.2009, 14:15
Engin,Yattara'nın uyduğu sistemin her yerine uyar Alan

Yanılıyosun.... Yattara geçtiğimiz 2 sene içinde defansif yönünü çok geliştirdi. Engin zaten bu kültürle yetişmiş bi profesyonel ama Alanzinho?? Futbola genç yaşta başlamasına rağmen onun futbol mantalitesi sadece rakip yarı alanı olarak gelişmiş...

Ömer Yüce
29.10.2009, 14:17
yazıklar olsun broos sana şu adamı bitirdin ya

Bitti mi Alanzinho :D Çok komiksiniz peki Yattara kaç kere bitti:D Yattara 50 kere bitti 100 kere geri geldi. Alanzinho da geri gelecektir.

Emrah Akcagöz
29.10.2009, 15:11
Broos`tan pahali olduğundan olabilir . :)
Ronaldinhoda rijkarddan pahalıydı ama yedek oturuyodu takmışsınız bi kere hocaya alanzinho oynadığı maçlarda ne yapmışda ilk 11de çıkmasını bekliyosunuz..

hamucera
29.10.2009, 16:31

bordomavi.net

ayrıca

tutmuş her yere aynısını yazıyorsun, sen bak bakalım kaç tane takıma karşı öyle oynamış, Ronaldinho da dünya da yılın oyuncusu seçilmişti ama yedek kalıyordu,

lazrail8989
29.10.2009, 16:42
alexten sonra Türkiyedeki en iyi yabancı oyuncu yeter ki oynatılsın!!!tartışmaya bile gerek yok bu yeteneği

Ömer Yüce
29.10.2009, 17:08
alexten sonra Türkiyedeki en iyi yabancı oyuncu yeter ki oynatılsın!!!tartışmaya bile gerek yok bu yeteneği

Çok abarttın...

hos_cocuk61
29.10.2009, 17:20
Ha! Ha! Ha! Şu taraftar mantığını hiç anlamıyorum, sadece gülüyorum mesela takım Yattara'sız yada Alanziho'suz maç kazandığı zaman yada iyi oynadığı zaman bazı kişiler hemen çıkıp toz pembe hayaller içinde bu oyuncular gitsin vs.. gibi yorumlara kalkıyor. Sonra bakıyorlarki bu takım kötü Kayseri maçındaki oyun yok hemen ah canım Alan vah canım Yattara gibi yorumlara giriyorlar komik dimi ...

Bu zihniyeti burada ilk haftalarda görmüştüm, şimdide görüyorum ilerki zamanlardada görüceğim...

Bir çiçik ile bahar gelmez; bir oyunlada yıldızlar gönderilmez. Alanzinho bu takımın en değerli oyuncusudur eğer sen bu oyuncudan gerektiği kadar yararlanamıyor isen hatayı Alanda değil, kendi küflü sisteminde aramalısın. Alanı taraftarın medyanın önüne atıp bitirdikten sonra bazı maçlarda sahaya sürerek kurtarıcı rolüne bürünmesini beklemen komikliktir. Anlıyana.

Samet Yildirim
29.10.2009, 17:33
Bu adamin bizde dogru dürüst oynayamamasi inanilir gibi degil...

.....
29.10.2009, 17:37
Hugo hocam açıklama yapmaya ne gerek vardı ? Tabi seni yanlış anlarlar ben bile yanlış anlıyorum mesela...

Ömer Yüce
29.10.2009, 17:48
Bu adamin bizde dogru dürüst oynayamamasi inanilir gibi degil...

Niye adamı Arsenal'den mi aldık?

Enes Ünal Kaya
29.10.2009, 18:01
Yanlış hatırlamıyosam Yattara geldiği sene veya sonraki sene asist kralı oldu Alanzinho ne yaptı..?
alanzinho onun kdr oynadımı ki ?? ??? ya bu mantıkla hiç bişi olmaz ya bırakın napıosanz yapın yaa.. bıkdım walla ..

size güzel hayaller şampiyon trabzon die ;)

Samet Yildirim
29.10.2009, 18:06
Valla bilmiom ama engin bukadar sans bulduguna göre arsenalden degil barcelonadan adik...

alanzinho bu takima faydai olamayiyorsa hocada terslik var demekdir, ila her macta ilk 11 e gerek yok

hos_cocuk61
29.10.2009, 18:12
Bu adamı dikkatini çeker ise devre arasında Wolfsburg'da istemişti. Farkındamısın Wolfsburg Alamanya ligi şampiyonu;)

Emrah Akcagöz
29.10.2009, 19:25
alanzinho onun kdr oynadımı ki ?? ??? ya bu mantıkla hiç bişi olmaz ya bırakın napıosanz yapın yaa.. bıkdım walla ..

size güzel hayaller şampiyon trabzon die ;)
Yattara haftalarca yedek oturdu oyunun son 15-20 dakikasında görev yaptı çoğu maçta..;)

asilhamsi
29.10.2009, 19:27
tek forvet ve arkasında Alan ın oynadıgı her macta Alan skor uretir yada urettirir....

Yaptıkları yapacaklarının teminatı...

M.S.SOFU
29.10.2009, 19:30
bence hocanın alan ı kadfroya almamasının tek nedeni takım oyunu -defansa dönmemesi- oynamamsı gibi geliyor
yoksa yetenekleri kesinlikle tartışılmaz
ama bence eğer bir takım riskler alıyorsak galibiyet ya da beraberlik için alanzinho o noktalarda kurtarıcı olabilir.
çünkü ersun hocanın dediği gibi oyun içindeki sorunları ve kilitleri çözebiliyor sorunun üzerine gidebiliyor...

Emre
30.10.2009, 04:13
alanzinho gibi bir oyuncun var ve sen bu oyuncuyu oynatmaya oynatmaya bitirdin artık alanzinho trabzonspor için yattara meselesine dönüşmüştür ya hoca gider ya alanzinho biter

isimsiz_61
30.10.2009, 10:57
alanzinho gibi bir oyuncun var ve sen bu oyuncuyu oynatmaya oynatmaya bitirdin artık alanzinho trabzonspor için yattara meselesine dönüşmüştür ya hoca gider ya alanzinho biter
:alkış::alkış:

Tolunay Abdioğlu
30.10.2009, 12:01
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2874-4Z7I6P7Z.jpg

Birtan Karaman
30.10.2009, 19:25
Yüzü gülüyor , Buda sevindirici.

Ali Tunahan Güllü
30.10.2009, 19:34
Eğer Alanzinho başka takımda olsa yapılacak yorumları çok merak ediyorum:)?

hamucera
30.10.2009, 23:34
daha önce de belirttiğim gibi özellikle 20 yaş altı olan taraftarımız Alanzinho ya bu kadar bağlanmış, bunu gerçekten çok merak ediyorum, futbol topu al dikine git, 2 çalım at bundan mı ibaret, Futbol takım oyunu madem o kadar özellikli takım kurtaran adam gs maçını çevirseydi tek başına veya iyi oynadığı gs maçını kazandırsaydı geçen sene, takım oyununa uymazsan takımda yer bulamazsın bu çok açık ve net bir sonuçtu. 90 dakika koşan adam 90. dakikada hala pres yapıyorsa sen 10 dakika olmuş oyuna gireli kaptırdığın topun peşinden geri gelmiyorsan hocaya suç bulmamalısın

Mollasalihoğlu
30.10.2009, 23:58
Moral motivasyon olmadan Maradona olsa top mop kovalamaz..

Cafer Bulur
31.10.2009, 00:03
Engine verilen sans alanzinho ya verilseydi cok daha saglikli olurdu.

Farkli kazandiginiz maclarda bile alanzinho yu 88 de oyuna aliyorsaniz kazanamazsiniz.

Bazi futbolculari oynatmak icin hafifce sirtini ovalamalisiniz.

Hoca bunu yapsaydi alanzinho yu kazanmis olurduk....

hakankutlu
31.10.2009, 01:16
Ah Alanzinho ah...Şu kaybettiğin topun peşinden az biraz koşsan yada top rakiptekyen hadi ayağını sok adamın ayağına kay demiyorum hiç olmazsa adama mudahale edip pas yollarını kapatsan da biz savunmaya AMF yani atak ortasaha oyuncularından başlasak.Hem seni kazanırız hemde Trabzonspor'um kazanır.
Ah bir düşünsenize orta alanımızda defansa yakın Ceyhun oynuyor, onun sağında Yattara solunda Gabric.Hemen önlerinde Colman.Ve onun hemen önü.Yani forvetin arkası yeri geldiğinde hemen forvette bitiverecek bir Alanzinho.Aman Allah'ım bu ligde takım kalmaz karşımıza dikilecek ama.Her oyuncunun özelliği farklı.Önceden de diyordum.Her orta saha oyuncusunun birazda olsa defansif özelliği olmalı.Hani stoper gibi kendini topun önüne atma ama hiç olmazsa koş rakibin peşinden biraz rahatsız et yeter.Ama yine tekrarlıyorum.Zaten Alanzinho'da taraftarın arzu ettiği fizik ve defansif özellikler olsa zaten bu adam TS de değil Avrupa'nın kalbur üstü takımlarında oynar bizde ulan ne adammış be helal olsun derdik.
Acilen kazanılıp yoğurulması,defans desteği alması ve oyun okumayı öğrenmesi lazım.Yoksa bizden sonra gideceği takım eski evi Norveç olur.

Ahmet Kuru
31.10.2009, 16:00
Aslında Alanzinho'yu kaybettiğimiz falan yok...
Öyle bir ortam oluşmadı bile belkide...
FAkat bu medya bu konu üzerine daha da çok giderse korkarım ki olacak...

Enes Ünal Kaya
02.11.2009, 16:21
ALANZINHO KONUSU

"Bana göre Alanzinho çok yetenekli bir futbolcu. Antrenmanla kazanılan bir yenek değil. Doğuştan yetenekli ve kendini bana göre ispat etmiş bir oyuncu. Türkiye'de fiziğe ve güce dayalı oyuna alışamamıış olabilir. Bazıları 2 forvetin arkasında oynayabilir diyor ama dar alanda çok başarılı çalımlar atabiliyor. Hocamız vazgeçilecek bir oyuncu değil diyor. Ama Alanzinho mutlaka kazandırılacak bu takıma başka çaresi yok."

"Genç ve sempatik de bir arkadaş psikolojik olarak da kendisini yıldız olarak gördüğü için de ilk 11'de oynamak istiyor."

Sadri Şener

Mustafa Çolak
02.11.2009, 19:28
Başkanım Noktayı Koymuş =)

Fatih Özkan
02.11.2009, 19:43
Tabi ki kazanılması gerek!

yorumsuz6117
02.11.2009, 19:45
Broos duydunmu başkanı..?

Emrah Akcagöz
02.11.2009, 21:08
Broos duydunmu başkanı..?
Başkan ve yanındakiler önce Broosu duysun sonra Broos onları duyar adam geldiği dönem takımın eksiklerini çıkardı nerdeymiş sayın başkan ve yöneticlerimiz kulaklarını ne diye tıkamışlar bu isteklere..!

yorumsuz6117
02.11.2009, 21:10
Celal Kadıoğlu (İlkhaber Gazetesi)
Alanzinho konusunda verdiğiniz yanıtlar bizi tatmin etmedi? Bir teknik adam olarak Alanzinho’nun alınması hata mıydı? Alanzinho geçen Ocak ayında buraya geldi. Geldiğinden bu yana kaç defa ilk onbir oynadı. Aynı soruyu o dönem benim yerimde oturan hocaya sordunuz mu?

Her hocanın oyuncu konusunda tercihleri vardır. Yine söylüyorum oynamayan oyuncular birkaç hafta sonra oynayabilir. Şuanda oynamıyor diye gözden çıkardığımız anlamına gelmez. İstikrar yakalanamadığı sürece değişiklikler yapacağız. Bu değişiklikler içerisinde ona da yer açılabilir. Ve şunu söyleyeceğim, oyuncuyu kadroya almıyorsanız o oyuncuyu istemiyorsunuz anlamına gelmez.
Resmi site

yorumsuz6117
02.11.2009, 21:14
Teknik Direktörümüz Hugo Broos düzenlediği basın toplantısında Alanzinho konusunun altını ısrarla çizmesine rağmen bu yöndeki açıklamasının bazı medya organlarında yansıtılış biçiminin kendisini rahatsız ettiğini vurguladı.

Alanzinho’yu şu an için kadroda yer vermediğini ancak bunun sürekli böyle devam edeceği anlamını taşımadığını ısrarla dile getirdiğini kaydeden Broos, “Sanıyorum bu yöndeki mesajım gerektiği gibi anlaşılamadı. ‘Alanzinho’dan birkaç hafta sonra yararlanmayacağız diye bir şey yok, ciddi sorunlar haricinde kadroyu bozmadan sezonu tamamlamak istiyoruz, şu anda düşünmediğimiz oyuncuları ileride düşünebiliriz’ dememe rağmen olay kesin bir kararmış gibi medyada yer buldu. Oysa biz iyi bir oyuncu olan Alanzinho’dan istenen performansı gösterememesi nedeniyle faydalanamıyoruz. Eğer ilerleme kaybederse her oyuncumuz gibi elbette onu da kullanırız. Zaten bu yöndeki düşüncemin basında yer aldığı gibi olmadığını da kendisine aktardım” değerlendirmesine bulundu.
Resmi Site..

İleli
03.11.2009, 01:58
devre arasinda satilir dedim ama baskan noktayi koymus broos insallah almistir mesaji onun gibi yetenekli bi oyuncunun yedek beklemesi hata..

Serdar A
03.11.2009, 09:00
ALANZINHO KONUSU

"Bana göre Alanzinho çok yetenekli bir futbolcu. Antrenmanla kazanılan bir yenek değil. Doğuştan yetenekli ve kendini bana göre ispat etmiş bir oyuncu. Türkiye'de fiziğe ve güce dayalı oyuna alışamamıış olabilir. Bazıları 2 forvetin arkasında oynayabilir diyor ama dar alanda çok başarılı çalımlar atabiliyor. Hocamız vazgeçilecek bir oyuncu değil diyor. Ama Alanzinho mutlaka kazandırılacak bu takıma başka çaresi yok."

"Genç ve sempatik de bir arkadaş psikolojik olarak da kendisini yıldız olarak gördüğü için de ilk 11'de oynamak istiyor."

Sadri Şener

Sayın başkan , yıldız olarak gösterdiğiniz futbolcunun en verimli maçları bile , omuzlarındaki apoletleri sökmeye çalışarak gönderdiğiniz size göre " çakma yıldızın " bir gömlek altında kalmışsa hocaya kabahat bulmayın .

Trabzonspor tarihinin en pahalı yabancı futbolcularından biri , aradan geçen aylarca süreden sonra halen fizik olarak süper lig düzeyine gelememişse , taraftarların çok farklı düşüncüleri de seslendirmesi doğal karşılanmalı .

Süleyman50
03.11.2009, 09:13
yetenekli bir futbolcu kesinlikle takıma kazandırılmalı...

Enes Ünal Kaya
03.11.2009, 09:16
Fizik Sorunu Olmadığına Emin Olduğum Futbolcu..
Adamı Nasıl Tutup İndirdikleri Hangi Pozisyonda Düştüğü FLN Videolarda Belli Hepsi Açık Faul Kime Yapsan Düşer...
Takıma Kazandırılmakdan Başka Çaresi Yok.. ! VeriLen Para İçin , Hırsı İçin , Yetenekleri İçin.. Kaybedilmesi Hata Bi FutboLcu

Serdar A
03.11.2009, 09:31
Futbolda fiziksel yeterlilik kriterlerini yanlızca ikili mücadeleler ile tanımlayabilmek güç . Bu nitelik , futbolcuyu süratinden , maçtaki sürekliliğine , pozisyon almadan top kontrolüne pek çok konuda futbolcuyu etkiler . Ne kadar yetenekli olursanız olun , yeteri ( ligin kademesine göre değişir ) kadar güçlü , kondisyon sahibi değilseniz bunu sahaya yansıtamazsınız .

İşte bu sebeple sakatlıktan çıkan ve idman eksiği olan futbolcu fit hale gelene kadar bekletilir . İşte bu sebeple hoca sahaya çıkacak 11'i belirlerken gözettiği ilk kriter budur .

Futbolcu topa hükmediyor olabilir fakat kendi vücuduna hükmedemedikçe bunun pek önemi yoktur .

Enes Ünal Kaya
03.11.2009, 11:23
@Farabi..

Senin Dediklerin Doğru Ama Bu Alanzinho İçin Ne Kadar GeçerLi..

Formunu Yakalarken ..

Ne Kadar Koştuğunu , Mücadele Ettini , Defans'a Dönüp Top Aldığını BiLiyoruz..
Ayrıca Bi Takımda Bi Tanede Skora Etki Eden Biri Olması Kötü Mü ?
Sahada Dolaşsın Ama 1 Topla Gol Atsın Attırsın... << --- Bunu Alan İçin Demiyorum Ama Öyledir Yani..

Alptuğ
03.11.2009, 12:09
tekrar söylüyorum yattaradan yararlanamazken alanzinhoyu da kullanmamak çok büyük bir hatadır ki geçen yıl 2 sinin aynı anda oynamasını istiyorduk

yorumsuz6117
03.11.2009, 12:16
tekrar söylüyorum yattaradan yararlanamazken alanzinhoyu da kullanmamak çok büyük bir hatadır ki geçen yıl 2 sinin aynı anda oynamasını istiyorduk
Aynen öyle birinden biri kesinlikle ilk 11'olmalı..

hamucera
03.11.2009, 17:28
@Farabi..

Senin Dediklerin Doğru Ama Bu Alanzinho İçin Ne Kadar GeçerLi..

Formunu Yakalarken ..

Ne Kadar Koştuğunu , Mücadele Ettini , Defans'a Dönüp Top Aldığını BiLiyoruz..
Ayrıca Bi Takımda Bi Tanede Skora Etki Eden Biri Olması Kötü Mü ?
Sahada Dolaşsın Ama 1 Topla Gol Atsın Attırsın... << --- Bunu Alan İçin Demiyorum Ama Öyledir Yani..

bana bu karaladığım görüntüyü gösterebilirmisin. oyuna girdikten 1 dakika sonra kağtırdığı toppun arkasından bakıp, orta sahadan izleyen futbolcunun defanstan top aldığını ben hiç göremedim nedense. yok yani sğer varsa gösterin,

Başkan noktayı koymuş neye göre koyuyor, Yıldız değil dediği oyuncuyu görüyoruz şu anda, birde yıldız gözüyle baktığı oyuncuları, yıldız oyuncular formayı aldımı vermemeli bir daha, Gökdenize forma veren hocası al bu formayı sana veriyorum bana tekrar geri verme demişti ve tekrar geri vermedi Gökdeniz, Alanzinho bunu neden yapamıyor, bunu düşünüyormusunuz, Sivas maçında iyi oynadı kabul ederim ama neden ondan sonra oynayamadı, neden oynatılmadı bunları dışardan bakarken sorgulamak çok kolay

kaç tane idmanı izleyerek taraftarlar kadro kurulmasına karar veriyor, veya kondisyon ve fizik yeterliliğini neye dayanarak tespit edebiliyor da oynamalı diye kararlar veriliyor. Ençok bunu merak ediyorum açıkçası, yıllardır oyuncuya dayalı sistemin kötülüğünden ve bundan Trabzonspor Kulübünün çektiği sıkıntılardan bahsedilirken, teknik ekip, maç başlıkları ve futbolcu başlıklarında sürekli olarak Alanzinho ismi görülmekte,

hoca üstüne basa basa ondan faydalanmayacağız diye birşey ok demesine rağmen, halen daha başka başka yerlerden alıntılar yapılarak kulüp başkanının açıklamaları kopyalanıp yapıştırılarak hocaya göndermeler yapılmaktadır.

Eskiden kulüp yöneticileri hocaların işlerine saygıdan yanlarına cekelerini dahi kapatarak giderken şimdi ne hikmetse kadro konularında da konuşmaya başlamışlardır ki bu çok çok yanlış bir sistemdir. Zaten Başkanın Alanzinho konusundaki açıklamalarını alıntı yaparken alıntı yapılması gereken nokta atlanmaktadır.

Başkan Sadri Şener bu işi teknik adamlar bilir zaten iyisini ben bilsem şu an orda ben olurdum diyerek aslında taraftara da bir gönderme yapmıştı ki bunu malesef görmek kimsenin işine gelmemektedir.

sahada dönüp dolaşan oyuncu ile nereye kadar gidebilirsiniz, şimdi çıkıp geçen yılki antalya maçı örnek gösterilecektir, ama bu her zamn olabilecek bir olay değil bunuda unutmamak gerekir,

Alanzinho kötüdür demedim demiyorumda ama oynayıp oyunamamasına karar verirken videolar ile basında yazan idman performansı ile karar veren taraftar mı yoksa haftanın 5 gününü eraber geçirdiği teknik ekip mi karar vermelidir ?

fish_bone
03.11.2009, 17:37
Broos'un da vardır bi bidiği. BeLkide idmanLarda ben YıLdızım diye yeterince çaLışmıoydur. Broos'da bunu düzeLtmeye çaLışıyordur. Kii CoLman'ın iLk haftaLarda buna benzer bi açıkLaması oLmuştu. Madem kendini YıLdız oLarak görüyor, yan geLip yatmıcak. Ben Broos'un kimseye özeL oLarak takacağını zannetmiyorum.

Birtan Karaman
03.11.2009, 19:13
Büyük Başkan :cool:

Zeki Akyol
03.11.2009, 20:30

:alkış::alkış::alkış: umarım ondan yararlanırız asla gıtmesınden yana değilim :(

Anıl C
03.11.2009, 22:44
bence başkanın 4.5 milyon avro içini acıtmış olacakki alanzinho değerlendirilmeli diyo
ne 4.5 milyon avro edecek bi futbolcu ne de bizi şampiyonluğa ve avrupaya taşıyacak kapasitede bir oyuncu
umarım zamanla yattaranın brezilya versiyonu olmaz

Enes Ünal Kaya
04.11.2009, 09:20
@@humucere...

hatırlyorum bi maç vardı savunmaya dönüp top kapmaya çalışıyordu.. hatta bi topuda Rövaşata çeker uzaklaştırmışdı hatırladın mı o maçı..

her gün idmanlara katılan ve hazırlık maçlarındaki performansını göz önüne alarak fizik sorunu olmadınıda görebiliyorum bunun için onunla yatıp kalkmaya gerek yok bence...

ayrıca oynama isteğinide takdir ediyorum..

BAHADIR33
04.11.2009, 09:25
bana bu karaladığım görüntüyü gösterebilirmisin. oyuna girdikten 1 dakika sonra kaptırdığı topun arkasından bakıp, orta sahadan izleyen futbolcunun defanstan top aldığını ben hiç göremedim nedense. yok yani eğer varsa gösterin,

Başkan noktayı koymuş neye göre koyuyor, Yıldız değil dediği oyuncuyu görüyoruz şu anda, birde yıldız gözüyle baktığı oyuncuları, yıldız oyuncular formayı aldımı vermemeli bir daha, Gökdenize forma veren hocası al bu formayı sana veriyorum bana tekrar geri verme demişti ve tekrar geri vermedi Gökdeniz, Alanzinho bunu neden yapamıyor, bunu düşünüyormusunuz, Sivas maçında iyi oynadı kabul ederim ama neden ondan sonra oynayamadı, neden oynatılmadı bunları dışardan bakarken sorgulamak çok kolay

kaç tane idmanı izleyerek taraftarlar kadro kurulmasına karar veriyor, veya kondisyon ve fizik yeterliliğini neye dayanarak tespit edebiliyor da oynamalı diye kararlar veriliyor. Ençok bunu merak ediyorum açıkçası, yıllardır oyuncuya dayalı sistemin kötülüğünden ve bundan Trabzonspor Kulübünün çektiği sıkıntılardan bahsedilirken, teknik ekip, maç başlıkları ve futbolcu başlıklarında sürekli olarak Alanzinho ismi görülmekte,

hoca üstüne basa basa ondan faydalanmayacağız diye birşey ok demesine rağmen, halen daha başka başka yerlerden alıntılar yapılarak kulüp başkanının açıklamaları kopyalanıp yapıştırılarak hocaya göndermeler yapılmaktadır.

Eskiden kulüp yöneticileri hocaların işlerine saygıdan yanlarına cekelerini dahi kapatarak giderken şimdi ne hikmetse kadro konularında da konuşmaya başlamışlardır ki bu çok çok yanlış bir sistemdir. Zaten Başkanın Alanzinho konusundaki açıklamalarını alıntı yaparken alıntı yapılması gereken nokta atlanmaktadır.

Başkan Sadri Şener bu işi teknik adamlar bilir zaten iyisini ben bilsem şu an orda ben olurdum diyerek aslında taraftara da bir gönderme yapmıştı ki bunu malesef görmek kimsenin işine gelmemektedir.

sahada dönüp dolaşan oyuncu ile nereye kadar gidebilirsiniz, şimdi çıkıp geçen yılki antalya maçı örnek gösterilecektir, ama bu her zamn olabilecek bir olay değil bunuda unutmamak gerekir,

Alanzinho kötüdür demedim demiyorumda ama oynayıp oyunamamasına karar verirken videolar ile basında yazan idman performansı ile karar veren taraftar mı yoksa haftanın 5 gününü eraber geçirdiği teknik ekip mi karar vermelidir ?
gerilerde kalmasın

Süleyman50
04.11.2009, 09:45
Alanzinho küsmedi

http://www.fotomac.com.tr/2009/11/04/im/96C7C45C910D4B44B84C80DFx.jpg

Trabzon'un Brezilyalı yıldızı Alanzinho, Hugo Broos'un "Sistemimize uymuyor. Onu kadroda düşünmüyorum" açıklamasına rağmen sıkı çalışmaya devam ediyor. Yönetim kanadından gelen destekle moral bulan sambacının, Beşiktaş karşılaşmasında görev almak istediği ifade edildi. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Enes Ünal Kaya
04.11.2009, 09:55
Alanzinho ; " Altını çizmem gerekir ki işin içinde şov var ama ben şov olsun diye hareket yapmam. Amacım, taraftarları ayağa kaldırmak ve onları heyecanlandırmak değil. Benim amacım takımım adına yararlı işler yaparken böyle hareketleri de işin içine katmak, mümkün olduğunca topu ileriye taşırken, güzel hareketleri göstermek” açıklamasında bulundu "

“Norveç ile Türkiye Arasında Büyük Fark Var !"

Norveç futboluyla Türk futbolu arasında farklar bulunduğunu savunan Alanzinho, “Hatta çok ciddi bir fark var. Norveç futboluna ayak uydurabilmem neredeyse 1.5 yıl sürdü. Çünkü uzun boylu oyunculardan kurulu, tamamen kuvvete dayalı bir futbol oynanıyor. O nedenle adapte olmakta zorluk çektim. Burada ise tekniğe dayalı bir futbol var. Bu nedenle kendimi Türkiye’de daha iyi göstereceğimi düşünüyorum. Benim için ideal bir yer varsa burası Norveç değil Türkiye’dir” görüşünü seslendirdi.

Alanzinho nun İlk GörüşLeriydi Şöyle Bi HatırLamakda Yarar Var : /
Çünkü Bazıları Hala Bunları Tartışıyor ama Kendisi Gerekenleri Söylemişdi Ztn..

hamucera
04.11.2009, 13:29
@@humucere...

hatırlyorum bi maç vardı savunmaya dönüp top kapmaya çalışıyordu.. hatta bi topuda Rövaşata çeker uzaklaştırmışdı hatırladın mı o maçı..

her gün idmanlara katılan ve hazırlık maçlarındaki performansını göz önüne alarak fizik sorunu olmadınıda görebiliyorum bunun için onunla yatıp kalkmaya gerek yok bence...

ayrıca oynama isteğinide takdir ediyorum..

ben hatırlamıyorum, açıkçası olabilir itiraz da etmiyorum ama bak sen bile söylüyorsun 1 maç, yani geçen yıldan beri 1 maç geri gelip top çıkarmaya çalıştı diye bu defansif olarak ta geri gelip top alıyor anlamına gelmez ki, bunu forvetler bile yapıyor hemde çok daha fazla yapıyor,

Fizik sorunununu belirlemedeki kriter nedir, söylediğiniz bize gelmeden önceki videoları bende izledim, ama ordaki Alanzinho ile şu anki Alanzinho aynı değil, 1,90 lık adamların geçerken bile aldığı darbelerle yere düşmeyen adam şimdi en küçük dokunuşta yerlerde,

Onunla yatıp kalkmaya gerek yok tabiki, ama canlı olarak görmek başka, görkemk istenileni görmek başka

Samet Yildirim
04.11.2009, 13:31
Toulouse antrenörü bile ilk 11 de olmadigina sasmisti ya...

Sadri Sener alanzinho yu göndermez o belli...

Vural Kuyumcu
04.11.2009, 14:23
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2898-5L3P5Q2G.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2898-9Z7D9E3J.jpg

demiahme
05.11.2009, 11:29
artik net kararimi verdim. sana verilen paraya yazik oldu. bir ise yaramadigin gibi gereksiz yere hocaya baski yapiliyor senin yuzunden

Vural Kuyumcu
05.11.2009, 12:58
artik net kararimi verdim. sana verilen paraya yazik oldu. bir ise yaramadigin gibi gereksiz yere hocaya baski yapiliyor senin yuzunden
Kusura bakma abi bu yazina sirf gülmem geliyo çççççççççççç

hamucera
05.11.2009, 13:29

neden gülüyorsun,
bir arkadaşın imzasında alan 4 milyon euro , tekinik adam 1 milyon euro
alan daha büyük denilmiş,

peki 2 milyon euroluk guardiola 150 milyon euroluk messiye nasıl gelir düşünemiyorum

Vural Kuyumcu
05.11.2009, 14:05

neden gülüyorsun,

peki 2 milyon euroluk guardiola 150 milyon euroluk messiye nasıl gelir düşünemiyorum
buna güldüm ;)

hamucera
05.11.2009, 17:14
zaten tek yapılan gülmek, ötesi ney, splantı, bir oyuncuya saplantı, yani yıllarını bu işe veren hoca göremyor ama sen ordan görüyorsun, bende buna güldüm

demiahme
06.11.2009, 00:34

bende alanzinho ya guluyorum. milli servete yazik. 500 bin dolar etmeyecek adama 4 milyon euro verdik.
fakirin ekmegi umut demisler. tek faydasi bu. aslinda sampiyon olurdukta alanzinho oynatilmadi diye avutalim kendimizi.
gercek suki bu adam 3 buyuklerde kadroya giremez diger hic bir takimda 90 dakika sahada kalamaz.

demiahme
06.11.2009, 00:37
neden gülüyorsun,

isin kotusu su anda 500 bin dolara satamayabiliriz bu adami

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 02:10
bende alanzinho ya guluyorum. milli servete yazik. 500 bin dolar etmeyecek adama 4 milyon euro verdik.
fakirin ekmegi umut demisler. tek faydasi bu. aslinda sampiyon olurdukta alanzinho oynatilmadi diye avutalim kendimizi.
gercek suki bu adam 3 buyuklerde kadroya giremez diger hic bir takimda 90 dakika sahada kalamaz.
500 bile etmeyecek bi futbolcu oldu gözlerim doldu :rolleyes:.....

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 02:11
zaten tek yapılan gülmek, ötesi ney, splantı, bir oyuncuya saplantı, yani yıllarını bu işe veren hoca göremyor ama sen ordan görüyorsun, bende buna güldüm
siz usta kalem yazar... bunu anladiysaniz ben anliyamadim kusura bakmayin http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif

miaksoy
06.11.2009, 03:29
isin kotusu su anda 500 bin dolara satamayabiliriz bu adami

Buna ben de guldum. Adama wolsburg gecen sene 4 milyon avro teklif etmisti. Biz elimizdekinin kiymetini bilmedigimiz surece sampiyonluk bize hayal.

Enes
06.11.2009, 05:31
Kalitesi tartışılmamalı..
Forvet arkası veya serbest oynayınca çok güzel işler yapabilir

Ömer Yüce
06.11.2009, 08:00
siz usta kalem yazar... bunu anladiysaniz ben anliyamadim kusura bakmayin http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif
Tipik trabzon taraftarı şovdan başka hiçbir önemi yok futbol senin için. Kaçtane maç kazandırdı merak ediyorum. :) Bende buna gülüyom. Alanzinho ney ya bana bunu neden biri anlatamayı. Futbol oyunu içinde yaptıkları çalımdan öte ney ya??? Bunu bana anlatın.?

maxim
06.11.2009, 10:29
Büyük hocalar yetenekli futbolculardan bir şekilde yararlanır...Alanzinho'nun bir sürü problemi olabilir. Ama sen büyük hocaysan onun problemlerini değil yeteneklerini ön plana çıkaracaksın. Geçen sene son dönemde bile daha fazla yararlanıldı bu adamdan. Anladık hadi takımı onun üzerine falan yapmıyorsun ama sıfır verim almak da gerçekten her hocanın becerebileceği bişey değil.

Ömer Yüce
06.11.2009, 11:02
Büyük hocalar yetenekli futbolculardan bir şekilde yararlanır...Alanzinho'nun bir sürü problemi olabilir. Ama sen büyük hocaysan onun problemlerini değil yeteneklerini ön plana çıkaracaksın. Geçen sene son dönemde bile daha fazla yararlanıldı bu adamdan. Anladık hadi takımı onun üzerine falan yapmıyorsun ama sıfır verim almak da gerçekten her hocanın becerebileceği bişey değil.
Alanzinho'yu oyuna soktuğunda mevki olarak serbest oynadığını hepimiz apaçık görüyoruz. Adam ortada dribling yaparak adam geçmeye çalışıyor. Ama tanınan oyuncu iyi oyuncu olmak kötü bir durum. Artık herkes dikkatli savunma yapıyor Alanzinho'ya ve kesmesini iyi biliyorlar. Bi hocada oyuncunun yeteneklerini belli seviyede yükseltir. Geri kalanı oyuncuya kalmış. Alanzinho sahaya çıktığında sert savunma yiyeceğini kendisi de biliyor. Buna kendi kafasında stratejiler yaparak hazılaraması lazım.

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 11:25
Alanzinho fiziki bakımdan yetersiz bi oyuncu şu an ilk 11'e falan giremez boşuna hoca oynatmıyo falan ayaklarına yatmasın kimse yetenekte bi yere kadar sonrasında fizik önemli..

Lancet_61
06.11.2009, 11:46
bu adamı 3 maçta 90 dakika sahada tutsalar fiziksizliğinden yola çıkarak bu adam hiçbir şey yapamaz diyenler ne diyecek çok merak ediyorum...boy sınırı mı koyalım futbolcu alırken?1.75 altı takımda oynamasın...alanzinho güçsüz falan değil...tabii ki 1.80lik adama göre fiziki dezavantajı var ama adamın oyun yapısı zaten hızlı ve seri bi şekilde adam eksiltmek üzerine kurulu...bu adam geçen sene geldikten sonra neler yapabileceğini gösterdi...adamı tribüne yolluyorsun,son 5-10 dk. oyunda tutuyorsun...ne bekliyorsunuz bu sürede...3 maç 90 dakika oynasın bu adam alanzinho başlığı uçar eminim...

ESER
06.11.2009, 12:21
Toulouse antrenörü bile ilk 11 de olmadigina sasmisti ya...

Sadri Sener alanzinho yu göndermez o belli...

gonderir gonderir;) gonderirken de zaten yildiz da degildi der ,olur biter;)

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 12:59
Tipik trabzon taraftarı şovdan başka hiçbir önemi yok futbol senin için. Kaçtane maç kazandırdı merak ediyorum. :) Bende buna gülüyom. Alanzinho ney ya bana bunu neden biri anlatamayı. Futbol oyunu içinde yaptıkları çalımdan öte ney ya??? Bunu bana anlatın.?
La havle .............:rolleyes:
ben biktim kurtardi yada iyi oynadi maclarin viedosunu koymaya ama siz bikmadiniz izlemeye galiba ......dogru böyle futbola izlemeye doyum olmazhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon6.gif

Mustafa ÖZDEMİR
06.11.2009, 13:20
bu adamıda kaybettik hayırlı olsun...

Samet Yildirim
06.11.2009, 13:34
Alanzinho futbolcu felan degil arkadaslar :)

Umarim faydalaniriz önemli bir oyuncu...

hamucera
06.11.2009, 13:38
La havle .............:rolleyes:
ben biktim kurtardi yada iyi oynadi maclarin viedosunu koymaya ama siz bikmadiniz izlemeye galiba ......dogru böyle futbola izlemeye doyum olmazhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon6.gif

o videoalrı geç kardeşim, norveç ile burayı kıyaslama, zaten sende görüyorsun bütün videoları 3 takımdan ibaret,

çalım kabiliyeti ve hızı iyi olabilir, ama her kaptırdığın topun arkasından bakarsan çok sürmez kulübeden bakarsın

Gökhan KAN
06.11.2009, 13:52
Dün Andre Santos un golünü görmüşsünüzdür..Döndü sağa çekti sol ayağının dışıyla uzak köşeye vurdu..

Bu golü atacak zekaya sahip tek futbolcumuz Alanzinho dur..

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 13:59
simdi buda yetmez sizlere ama sirf galatasaray macinda oynadi Futbol Yeter
_venRzGjGBU&featur
Tc1m6cl3myg

Samet Yildirim
06.11.2009, 14:07
GS yi dagitti hey yavrum hey

Yok böyle bir gol:):D:D

Video icin sagol Vural uzun zamandir izlememistim:)

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 14:10
yok yok sametim bu futbolcu gönderilmeli hic faydasi yok bu takima:D:cool:

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 14:24
bu adamı 3 maçta 90 dakika sahada tutsalar fiziksizliğinden yola çıkarak bu adam hiçbir şey yapamaz diyenler ne diyecek çok merak ediyorum...boy sınırı mı koyalım futbolcu alırken?1.75 altı takımda oynamasın...alanzinho güçsüz falan değil...tabii ki 1.80lik adama göre fiziki dezavantajı var ama adamın oyun yapısı zaten hızlı ve seri bi şekilde adam eksiltmek üzerine kurulu...bu adam geçen sene geldikten sonra neler yapabileceğini gösterdi...adamı tribüne yolluyorsun,son 5-10 dk. oyunda tutuyorsun...ne bekliyorsunuz bu sürede...3 maç 90 dakika oynasın bu adam alanzinho başlığı uçar eminim...
Alanzinho yerine 3 maç Engin 90 dk oynasın yada Barış Memiş daha fazla faydalı olurlar..

Anıl C
06.11.2009, 14:29
yav ne alanzinhosu
sezon sonu yolcu işte

Gordon Freeman
06.11.2009, 14:34
Alnzinhoyu da mı beğenmedik ?!
Neyse seneye Messi nin gelmesi dileğiyle..
Belki onu beğeniriz..

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 14:40
vallah da billaha bizim taraftara pes diyorum burda insani sinir hastasi edersiniz

Anıl C
06.11.2009, 16:20
vallah da billaha bizim taraftara pes diyorum burda insani sinir hastasi edersiniz

dostum sinir olmana gerek yok
gerçekler ortada
hocanın futbol anlayışına uymuyor
ha diyosan ben bu işi daha iyi biliyorum
alanzinhonun kıymetini bilmiyolar
yazıl tff'nin antrenörlük kursuna
al belgeleri
yönetimle konuş, geç takımın başına oynat alanzinhoyu
burda ne desen boş
son söz hocanın

sametaydin
06.11.2009, 17:09
yav ne alanzinhosu
sezon sonu yolcu işte

Aynen sezon sonu yolcu, tabi bross giderse o zamana kadar durum değişebilir.

Anıl C
06.11.2009, 17:26
Aynen sezon sonu yolcu, tabi bross giderse o zamana kadar durum değişebilir.

haklısın dostum eksik bilgi vermişim
bross olduğu sürece sezon sonu yolcu olur

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 17:28
gerçekler ortada
al belgeleri
burda ne desen boş
son söz hocanın
affedersin ama sacmaliorsun ya

Tanju
06.11.2009, 17:55
Harcıyoruz Alan'i. Benim gözümde Bross'un Alanzinho'yu harcayacak kadar kredisi oluşmadı daha...

Anıl C
06.11.2009, 18:05
affedersin ama sacmaliorsun ya

arkadaşım gerçekleri söylüyorum
bross olduğu sürece alanzinho 60. dakka 70. dakka bilemedin 3-5 maç ilk 11de çıkarak sezonu bitirir
yönetim hocanın arkasında
futbolcular bile
Trabzonspor tarihinde alanzinho gibi topçular hiç bir zaman iş yapmamıştır.
bize sahaya çıktımı rakibe sahayı dar edecek futbolcu lazım
yoksa alanzinhoya verecen ilerde topu atsında çalım orta yapsın
eğer bu mentalite Trabzonspor'da iş yapsaydı ondan önce Yattara bişeyler yapardı
inan git brezilya'da copa cabana plajına alanzinho gibilerinden çok bulursun
bu yüzden hocada oynatmıyor işte

maxim
06.11.2009, 18:11
bir önceki sayfadaki gs maçı videosunu tekrar izledim. O maçtaki gibi oynayabilen bir oyuncudan yararlanamıyorsan butün kabahat hoca olarak sendedir sayın Broos.

Emrah KabuL
06.11.2009, 18:28
gerçekler ortada
al belgeleri
burda ne desen boş
son söz hocanın

Hocanın futbol anlayışı nedir ? Valla ben çözemedim..

Sadece geçen hafta Ankaraspor'u 3-0 yendiğimiz maçta beğendim takımı ve Hocayı.

Anıl C
06.11.2009, 18:34
Hocanın futbol anlayışı nedir ? Valla ben çözemedim..

Sadece geçen hafta Ankaraspor'u 3-0 yendiğimiz maçta beğendim takımı ve Hocayı.

dostum sen olayı istediğin gibi makaraya vur

Anıl C
06.11.2009, 18:34
şimdi bile alanzinho'yu oynatmadığı için hocanın başarısızlığını isteyen, bu sayede laf sokmanın peşinde olan ne çok insan var

Fatih Özkan
06.11.2009, 19:21
Çok seviyorum bu adamı...
Neden oynatılmadığını da anlayabilmiş değilim...
Takım güzel oynadıktan sonra sıkıntı yok ama kaybetmeyelim bu adamı...

hamucera
06.11.2009, 21:02
simdi buda yetmez sizlere ama sirf galatasaray macinda oynadi Futbol Yeter
_venRzGjGBU&featur
Tc1m6cl3myg

buraya videoları alıntı yapmana gerek yok, onları geçen sezon gördük, hatta bunlara hacettepe maçıda eklenebilir,

bu bir kıstas değildi, norveçteki videolarıda bir kıstas değildir, ben bu güne bakıyorum, bugün Alanzinho varmı yok mu yoksa neden yok, bunlara bakmak lazım, çıkıp 3 tane video koymakla olmuyor bu işler, şans verildi ama kullanamadı,
bu kadar açık, kimse durduk yere iyi oynayan adamı kesmez,

siz videolara takılmaya devam edin

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 21:02
bross olduğu sürece alanzinho 60. dakka 70. dakka bilemedin 3-5 maç ilk 11de çıkarak sezonu bitirir
futbolcular bile
eğer bu mentalite Trabzonspor'da iş yapsaydı ondan önce Yattara bişeyler yapardı

dostum sen olayı istediğin gibi makaraya vur

şimdi bile alanzinho'yu oynatmadığı için hocanın başarısızlığını isteyen, bu sayede laf sokmanın peşinde olan ne çok insan var

Resmen Medya trabzon iki....... Renkdasim sene 2009 eski o bahisetin futbol stilli kalkti Futbol artik sovla oynanior senin anlatin o sevksiz macta 3:0 yensem ne anlarim ki ...Mac Zevkli olsun yenilmeye de raziyim cunku ben sporsever izleyici olarak zamanimi o maca ayiriorum göze hos gelen seyler görmek istiyorum ........hoca 60 70 80 sokar o kendi karari ben yanlis derim ama sen gelmis burda bide adamin Futboluna laf atiyosun yok bunun gibilerden cok var vs vs´resmen sacmaliorsun dedim gibi sene 2009 dayiz bunu unutma Futbol artik Sov gösterisi oldu eger bu millet sov görmek istemese bi Real Madrid Seyirisi sirf kaka ve ronaldonun imza töreninde stadi doldurmaz http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif

hamucera
06.11.2009, 21:03
futbolcular bile

:alkış::alkış::alkış:

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 21:04
buraya videoları alıntı yapmana gerek yok, onları geçen sezon gördük, hatta bunlara hacettepe maçıda eklenebilir,

bu bir kıstas değildi, norveçteki videolarıda bir kıstas değildir, ben bu güne bakıyorum, bugün Alanzinho varmı yok mu yoksa neden yok, bunlara bakmak lazım, çıkıp 3 tane video koymakla olmuyor bu işler, şans verildi ama kullanamadı,
bu kadar açık, kimse durduk yere iyi oynayan adamı kesmez,

siz videolara takılmaya devam edin
size de öbür renkdasa yazdim gecerli ;)

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 21:05
:alkış::alkış::alkış:
siz hangi senedesiniz Futbol artik bi Sov haline dönüstü bende sizi alkisliorum sizin gibilerini :alkış::alkış::alkış::alkış:

hamucera
06.11.2009, 21:07
Resmen Medya trabzon iki....... Renkdasim sene 2009 eski o bahisetin futbol stilli kalkti Futbol artik sovla oynanior senin anlatin o sevksiz macta 3:0 yensem ne anlarim ki ...Mac Zevkli olsun yenilmeye de raziyim cunku ben sporsever izleyici olarak zamanimi o maca ayiriorum göze hos gelen seyler görmek istiyorum ........hoca 60 70 80 sokar o kendi karari ben yanlis derim ama sen gelmis burda bide adamin Futboluna laf atiyosun yok bunun gibilerden cok var vs vs´resmen sacmaliorsun dedim gibi sene 2009 dayiz bunu unutma Futbol artik Sov gösterisi oldu eger bu millet sov görmek istemese bi Real Madrid Seyirisi sirf kaka ve ronaldonun imza töreninde stadi doldurmaz http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif

bu anlayışta oldukça senle zaten tartışmaya gerek yok, şov istiyorsan paylaştığın videolarda bolca var nette izle zamanını şov izleyerek harcarsın.

iyi oyun oynadın da ne oldu geçen sene Bjk maçında 2-1 yenildin, Konya maçı, Denizli maçı, ondan sonra o olsa bu olsa, şampiyon olurduk diye yazarsınız burda

bizim şov yapmaya zamanımız yok, izlemeye de bizim her geçen gün kaybedilene ihtiyacımız var.

şov izlemek istiyorsan barça yı izle, ha şov real de varsa o real 4-0 kaçıncı lig takımına yenildi unutma,

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 21:09
bu anlayışta oldukça senle zaten tartışmaya gerek yok, şov istiyorsan paylaştığın videolarda bolca var nette izle zamanını şov izleyerek harcarsın.

iyi oyun oynadın da ne oldu geçen sene Bjk maçında 2-1 yenildin, Konya maçı, Denizli maçı, ondan sonra o olsa bu olsa, şampiyon olurduk diye yazarsınız burda

bizim şov yapmaya zamanımız yok, izlemeye de bizim her geçen gün kaybedilene ihtiyacımız var.

şov izlemek istiyorsan barça yı izle, ha şov real de varsa o real 4-0 kaçıncı lig takımına yenildi unutma,
sene 19 ..kactasiniz :rolleyes:
La havle

Ömer Yüce
06.11.2009, 21:14
siz hangi senedesiniz Futbol artik bi Sov haline dönüstü bende sizi alkisliorum sizin gibilerini :alkış::alkış::alkış::alkış:

Futbol şova mı dönüştü???? Çok ilginç çok çok... Hani neden oynadığında şov yapmıyor??? Şov zamanı en son Yattara'nın futbol gibi futbol oynadığı zamanda kaldı. Şimdi o dediğin şov kalmadı. Türkiye ligi fizik güce bağlı bir lig.

Bana alanzinho ççalımdan başka ne yaptı onu söyle bana çalımdan başka ney. Gidip umut gibi santrafor bi oyuncu gibi savunmasını rahatlattı mı kaptırdığı toplarda yatıp hakeme bakmayıpta mücadeleyi bıraktı mı? Futbol takım oyunudur. Çalışırsan meyvesini yersin. Sen eğer Colman'ın dediği lafı anlamadıysan tekrar söyliyim. "O da en az bizim kadar çalışmalı..." Bu yeterli bir ifadedir. Sen Colmanı beğenmiyosan düşüncelerinde gayet tabi haklısın...

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 21:15
Futbol şova mı dönüştü???? Çok ilginç çok çok... Hani neden oynadığında şov yapmıyor??? Şov zamanı en son Yattara'nın futbol gibi futbol oynadığı zamanda kaldı. Şimdi o dediğin şov kalmadı. Türkiye ligi fizik güce bağlı bir lig.

Bana alanzinho ççalımdan başka ne yaptı onu söyle bana çalımdan başka ney. Gidip umut gibi santrafor bi oyuncu gibi savunmasını rahatlattı mı kaptırdığı toplarda yatıp hakeme bakmayıpta mücadeleyi bıraktı mı? Futbol takım oyunudur. Çalışırsan meyvesini yersin. Sen eğer Colman'ın dediği lafı anlamadıysan tekrar söyliyim. "O da en az bizim kadar çalışmalı..." Bu yeterli bir ifadedir. Sen Colmanı beğenmiyosan düşüncelerinde gayet tabi haklısın...
gecen sezon okadar paslari vardi ki umutla gökhan atsaydi alanzinho stardi ;)

Dip Not :Colmani begenmedim yada sevmedim nerde yaziyor

Ömer Yüce
06.11.2009, 21:15
sene 19 ..kactasiniz :rolleyes:
La havle

La havle yazma. Şov futbolunu en son Nike 3 sene önce turnuvalarda gösterdi. Futbol şov değildir takım oyunudur...

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 21:16
La havle yazma. Şov futbolunu en son Nike 3 sene önce turnuvalarda gösterdi. Futbol şov değildir takım oyunudur...
ne yazcami yazmicami sana soracak halde degilim dimi :cool:

Ömer Yüce
06.11.2009, 21:18

Ya diyorum ki atağı geç... Atakta zaten diyicek bişi kalmadı :D Artık FST gelecek diyolar.

Takım içinde savunmayı 4 defansla bir ön libero mu yapar yoksa tüm takım mı ya da Alanzinho ariç tüm takım mı :) Yattara'yı hatırla bi ara hep yedekti neden savunma yönü düşüktü yükseltti takım oyunu düşüktü yükseltti. Afedersin Alanzinho bunu yapamıyacak kadar aciz bir oyuncu mu?

Ömer Yüce
06.11.2009, 21:19
ne yazcami yazmicami sana soracak halde degilim dimi :cool:

Trabzondan bile çok sevdiğin Alanzinho'nun çalımdan başka yaptıklarını yaz
1. Çalım
2. Pas
3.?

Bu ikisini Colmanda yapıyo başka ney?

Ömer Yüce
06.11.2009, 21:19

Dip Not :Colmani begenmedim yada sevmedim nerde yaziyor

Ben sadece varsayım yaptım arkadaşım

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 21:21
Ya diyorum ki atağı geç... Atakta zaten diyicek bişi kalmadı :D Artık FST gelecek diyolar.

Takım içinde savunmayı 4 defansla bir ön libero mu yapar yoksa tüm takım mı ya da Alanzinho ariç tüm takım mı :) Yattara'yı hatırla bi ara hep yedekti neden savunma yönü düşüktü yükseltti takım oyunu düşüktü yükseltti. Afedersin Alanzinho bunu yapamıyacak kadar aciz bir oyuncu mu?
ilk atakala bi örnek göster diyosun sonra verince gec diyorsun be mübarek insan ne duymak istiyosun daha :rolleyes: Alexin Ardanin ve daha nice ofansiv oyuncularin defansa yönleri nasil bunlari bi söyle sene

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 21:24
Trabzondan bile çok sevdiğin Alanzinho'nun çalımdan başka yaptıklarını yaz
1. Çalım
2. Pas
3.?

Bu ikisini Colmanda yapıyo başka ney?
hattini asma benim Trabzonspor sevgime laf atamasin Trabzonspor her futbolcudan üstündür bunu aklina sok
1.calim
2.pas
3 Gol
4.asist
5.oyunu degistire bilen bi oyuncu
yeter mi

Ömer Yüce
06.11.2009, 21:30
ilk atakala bi örnek göster diyosun sonra verince gec diyorsun be mübarek insan ne duymak istiyosun daha :rolleyes: Alexin Ardanin ve daha nice ofansiv oyuncularin defansa yönleri nasil bunlari bi söyle sene

Bazen körlere de yol göstermek lazım dedi Broos ben katılmıyorum bırakın körler kör kalsın...

Ben futbolu futbol izlemek için izleyenlerdenim. Alanzinho futbola şovu katarak daha lezzetli bir hale getiriyor. Ben Alanzinho'yu sevmiyorum demedim. Seviyorum da demem çünkü takımın başarısı için ter döken bir topçu. Ama başarı yerine başarısızlık geliyosa bazı oyuncular kızağa çekilmeli. Sahada denilenler yapılmalı kafadan oynanmamalı. Şov diyosun. Peki Teknik direktörler ne anlamı kalıyo. MAdem Futbol şov işi neden taktik var. Şov yaparken taktiği dikkate alamzsın. Hiçbir takım anlayışında böyle bişey yok. En şovmen Messi bile takım oyunu oynuyor. Mücadele ediyor. KAybettiği topu kapmak için ter akıtıyor... Bunları görmek lazım. Futbol kesinlikle ve kesinlikle takım oyunudur ve böyle oynayanlar her zaman başarılı olmuştur...

Bana göre Alanzinho bu futbolla oynamaya devam ederse çok zor oynar ve bence de oynamamalı. Böyle futbolla 10 kişi çıkmış gibi oynarız biz...

Ömer Yüce
06.11.2009, 21:32
hattini asma benim Trabzonspor sevgime laf atamasin Trabzonspor her futbolcudan üstündür bunu aklina sok
1.calim
2.pas
3 Gol
4.asist
5.oyunu degistire bilen bi oyuncu
yeter mi

Görünen o arkadaşım

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 21:36
Görünen o arkadaşım
Allahim sabir ver bana

Enes Ünal Kaya
06.11.2009, 21:58
Allahim sabir ver bana

Boşver Uğraşmaya Değmez Cidden..

Bak Ben Artık Uğraşmıyorum .. şov mov bişiler diyorlar 11 tane adamdan 1 tane şovcudamı olmasın sahada oyun deil mi bu.. bu tip adamda lazım olmazmı ama yok işde anlamazlar..

Bugun Alanzinho Durumunu Messi Ye Yap O da Çıkıp Oynamaz Ne Lan Bu Bunların Triplerinimi Çekicem Der.. Alanzinho yu Küçük Görüyorlar Gülsem Mi Ağlasam Mı :) Adam Geldiği Takımı Şampiyon Yaptı Geldi...

25 YıL ŞampiyonLuk Görmemişiniz Daha Da Göremezsiniz Zaten Çok Zor.. Mucize :) ..

Bir Futbolcuya Bağlı Kalarak DeğiL.. Futbol Anlayışınıza Hayran Kalarak Bunları Söylüyorum.. Trabzonspor Büyükdür Eyw Ama Alanzinho Bu Kadroya Göre Daha Büyük Bir Oyuncudur.. Trabzonun Büyüklüğü Ruhunda.. Sizin Beğenmediniz Oyuncu Takımınızın Değerini Aşıyor AsLında.. :)

Yakın Zamanda GörücekSiniz...

hamucera
06.11.2009, 22:02
evet gerçekten bende artık uğraşmayacağım, ne yazdığım da belli açıkça,

Alanzinho şu hali ile oynayamaz, kendine çeki düzen verirse veya vermişse oynar,

Futbol şov olup olmadığından çok ben Trabzonspor'un kazanmasına bakarım. iyi oynayıp kaybetmektense kötü oynayıp kazanmayı tercih ederim.

yıl 2009 evet ama en son yıl 1983 bu senin için anlam ifade etmez ise ve sen iyi oynayalım yenilelim dersen sen bilirsin

izzet
06.11.2009, 22:03
Alanzinho oynamadigi süre banko sampiyonuz :)

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 22:04
Futbolun şov yönünü izlemek isteyenler aşağıdaki linke tıklasın..

http://www.youtube.com/watch?v=YzM92rWoyj0&feature=fvw

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 22:07

Bak Ben Artık Uğraşmıyorum .. şov mov bişiler diyorlar 11 tane adamdan 1 tane şovcudamı olmasın sahada oyun deil mi bu.. bu tip adamda lazım olmazmı ama yok işde anlamazlar..

Bugun Alanzinho Durumunu Messi Ye Yap O da Çıkıp Oynamaz Ne Lan Bu Bunların Triplerinimi Çekicem Der.. Alanzinho yu Küçük Görüyorlar Gülsem Mi Ağlasam Mı :) Adam Geldiği Takımı Şampiyon Yaptı Geldi...

25 YıL ŞampiyonLuk Görmemişiniz Daha Da Göremezsiniz Zaten Çok Zor.. Mucize :) ..

Bir Futbolcuya Bağlı Kalarak DeğiL.. Futbol Anlayışınıza Hayran Kalarak Bunları Söylüyorum.. Trabzonspor Büyükdür Eyw Ama Alanzinho Bu Kadroya Göre Daha Büyük Bir Oyuncudur.. Trabzonun Büyüklüğü Ruhunda.. Sizin Beğenmediniz Oyuncu Takımınızın Değerini Aşıyor AsLında.. :)

Alanzinho ile Messiyi karşılaştırmışsınız biri dünyanın en iyisi seçilirken biri Norveçin en iyisi seçilmiş birine 100 milyon euro verip bile alamazken diğerine 4.5-5 milyon euro vermen yeterli futbolcuları karşılaştırırken yaptıkları işlerle karşılaştırın bi Messi kaç tane Alanzinho eder farkındamısın..?

Vural Kuyumcu
06.11.2009, 22:14

sakaci kardesim benim :cool:

.....
06.11.2009, 22:18
Alanzinho oynamalı. Adam büyük maçlarda oynuyor abi kim ne derse desin!

Emrah Akcagöz
06.11.2009, 22:19
sakaci kardesim benim :cool:
Alanzinhoyu severim sevmiyorum değil ama formsuz oynamıyo diye de bu kadar abartmanın anlamı yok hocanın Alanzinhoya kastı olduğunu da sanmıyorum aslında bizim içinde fena bi durum değil yedekte rakibe korku salabilecek bi futbolcunun olması güzel birşey nasıl Semih dert etmiyor Alanzinho da dert etmemeli..

Anıl C
06.11.2009, 22:35
Alanzinho ile Messiyi karşılaştırmışsınız biri dünyanın en iyisi seçilirken biri Norveçin en iyisi seçilmiş birine 100 milyon euro verip bile alamazken diğerine 4.5-5 milyon euro vermen yeterli futbolcuları karşılaştırırken yaptıkları işlerle karşılaştırın bi Messi kaç tane Alanzinho eder farkındamısın..?

lütfen arkadaşım niye öyle diyosun
messi bi röportajında demişti
alanzinho'nun maçlarını izleyerek büyüdüm diye:)

Enes Başkaya60
06.11.2009, 23:37
Alanzinho.....................

Anıl C
07.11.2009, 00:20
vural kuyumcu galiba senin alanzinho ile aranda özel bir bağ var ya da daha fazlası
yoksa dünya futbolunu alanzinho stiline indirgeme gafletinde, dalaletinde bulunmazdın
bir defa bizim şuanki kadro yapısı alanzinho için uygun olmadığını görmelisin
eğer alanzinho'yu sahaya sürersen gökhan-umut ikilisinden birini kulubeye çekmelisin
eğer bunu yaparsan eldeki forvetler defansif forvet özelliği olmadığı için forvet yavan kalıyo
dersen gökhan-umut yanında alanzinho sahaya sürülmeli
o zamanda orta sahanın vay haline
ama sen burda halley misali etrafında dönüyosun
ha bide almanya'da yaşadığın halde bunları yazıyosun
istediğin kadar burada alanzinho için methiyeler düz
hoca için bunlar tııın...

Vural Kuyumcu
07.11.2009, 00:55
vural kuyumcu galiba senin alanzinho ile aranda özel bir bağ var ya da daha fazlası
yoksa dünya futbolunu alanzinho stiline indirgeme gafletinde, dalaletinde bulunmazdın
bir defa bizim şuanki kadro yapısı alanzinho için uygun olmadığını görmelisin
eğer alanzinho'yu sahaya sürersen gökhan-umut ikilisinden birini kulubeye çekmelisin
eğer bunu yaparsan eldeki forvetler defansif forvet özelliği olmadığı için forvet yavan kalıyo
dersen gökhan-umut yanında alanzinho sahaya sürülmeli
o zamanda orta sahanın vay haline
ama sen burda halley misali etrafında dönüyosun
ha bide almanya'da yaşadığın halde bunları yazıyosun
istediğin kadar burada alanzinho için methiyeler düz
hoca için bunlar tııın...

Bastan asaga kadar sacmalamisin senin futbol bilginden artik sühpe duyiorum

Evet Alanzinho benim Kankam nerden bildin :)

Alanzinho trabzonspor takiminda oyniyan Yildizlardan biridir yildiz

Futbolcunun yeri ilk 11 dir

bosuna almanya Sampionu VFL Wolfsburg isdedi dimi bunu....

kadro yapimiz uygun deyil diyosun broosu hakli buluyosun ve haftalardir kötü oyniyan gabrice nasil dayaniorsun onu gectim sistemde yeri yok diyosun isdedin sistem olsun ben yapim simdi bitane senin icin

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Onur xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxx Ömer xxxxxxx Giray xxxxx Egemen xxxx Ferhat xxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ceyhun xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxx Selcuk xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Colman xxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Alanzinho xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxx Umut xxxxxxxx Gökhan xxxxxxxxxxxxxxx

Bu 11 oyunu Alan üzeri yapmis olursun bak bakalim nasil oyun cikar ortaya

ha bide cok merak ediyorum Almanyada yasiyorum diye bu konuyla ne

alakasi var :confused: vallahi cok sasirtiosunuz beni bu futbol zekanizla yani benim

Almanyada yasadim icin böyle yaziyorum diye göstermek cok tuaf gelyior

bana ........................

son bi cevap daha alan icin mehtiler yazarim ederim vs vs bundan sana ne

rahatsiz mi oluyosun savuniorum diye oyununu begeniyorum diye bi türlü

anlamadim ne isdedini

aaaaaaaaa beim bildim Londra da daha dogrusu ingiltere Futbolun yuvasi

ordakiler futbol Profösör leridiler ama maglesef sen onlardan degilsin ondan

seni kaale bile almiyorum asil sen benim icin tiiin sin ;)

Hüdai Pervaneli
07.11.2009, 01:01
Bir futbolcu oynatilmadigi zaman formsuz olur
Oynadigi zamanlardada form tutmaya baslar

Anıl C
07.11.2009, 01:16
almanya dedim, anlarsın zannettim, anlamamışsın
demek alman futbolundan bi habersin
valla oyle bi taktik sürmüşsünki gülmekten kendimi alamadım
allahta seni güldürsün
o çıkardığın taktik anca football managerda iş yapar derdim ama artık yapay zeka bile bu taktikle çıkmıyo sahaya
eğer bu taktik şimdi olsaydı ziya doğan real madrid'te olurdu
her neyse arkadaşım beni tınlayıp tınlamaman önemli değil
ortada hoca denen bir zat var
ne yazsan boş anlayacağın
o ne yaparsa o olur
bi de tavsiyem ufkunu geniş tut
hadi sağlıcakla kal

Vural Kuyumcu
07.11.2009, 01:24
almanya dedim, anlarsın zannettim, anlamamışsın
demek alman futbolundan bi habersin
valla oyle bi taktik sürmüşsünki gülmekten kendimi alamadım
allahta seni güldürsün
o çıkardığın taktik anca football managerda iş yapar derdim ama artık yapay zeka bile bu taktikle çıkmıyo sahaya
eğer bu taktik şimdi olsaydı ziya doğan real madrid'te olurdu
her neyse arkadaşım beni tınlayıp tınlamaman önemli değil
ortada hoca denen bir zat var
ne yazsan boş anlayacağın
o ne yaparsa o olur
bi de tavsiyem ufkunu geniş tut
hadi sağlıcakla kal
yolun acik olsun bay Futbol Prof.;)

Hüdai Pervaneli
07.11.2009, 01:26
VurallAln dusmani degilim ama

Sende Tam adamini bulmussun bak

Alan formsuz
Formsuz adam oynarsa formunu doldurur
Ama Hugo da formsuz futbolculari oynatmiyor
Buda demekki Sen alani ancak brooss gittiginde görsün ilk 11de

Mustafa Calik
07.11.2009, 01:41
Alanzinho zaman zaman cok basit hatalari yapiyor. Mesela hocanin gözüne girmek icin durmadan calim atiyor yani adamlari tek tek gecmeye ugrasiyor ve cogu zaman hep topu kayip ediyor ve sikinti yaratiyor. Alanzinho üzerine kadro kurmak istiyorsan ozaman bana göre savunmaya yardim eden orta saha ve forvet oyuncularin olmali. Bizde Umut, Gabric, Selcuk, Ceyhun ve zaman zaman Gökhan'da savunmaya yardim ediyorlar. Colman, Engin'leri saymiyorum bile.

____SELCUK__CEYHUN__GABRiC____
______GÖKHAN_____ALANZiNHO____
_____________UMUT_____________

Böyle bir orta saha ve forvet olabilir yani. Trabzonspor'un en verimli yabanci oyuncusu Colman'i böylece yedekte birakmis oluyoruz. Engin, Yattara gibi oyuncularin da var ozaman daha.

demir
07.11.2009, 01:45
alanzinhoyu oynatabılmen ıcın oncelıkle topu yerden oynaman gerekıyor ? bız dahaden bunu basaramıyoruz biz yerden oynayacaz alanzınho formuna gelecek ondan sonra dusunecez onu nasıl oynatırız dıye aksı durumda bu adam boyle devam ederse yedeklere bıle gıremez

Anıl C
07.11.2009, 02:35
yolun acik olsun bay Futbol Prof.;)

rica ederim
profesör falan değilim
ancak alanzinho,colman,selçuk,ceyhun,engin kanat oyuncuları değil
bu görevi yerine getirebilecek serkan,gabriç ve yattara var
bu sebeple bu kadronun oynayabileceği tek taktik klasik 4-4-2'dir.

demir
07.11.2009, 02:37
rica ederim
profesör falan değilim
ancak alanzinho,colman,selçuk,ceyhun,engin kanat oyuncuları değil
bu görevi yerine getirebilecek serkan,gabriç ve yattara var
bu sebeple bu kadronun oynayabileceği tek taktik klasik 4-4-2'dir.

sana kesınlıkle katılıyorum hatta ekleyeceklerımde varda uzatmıyım :D sen londradamısın antalyadamı :?

Ömer Yüce
07.11.2009, 08:45

Yattara 6 sene şov yaptı da kaç sene şampiyon olduk... Ya bırakın ya... Siz Messiyle Alanzinhoyu kıyaslayı messiyle kıyaslayında kıyaslayın çok komiksiniz...

isimsiz_61
07.11.2009, 08:59
VurallAln dusmani degilim ama

Sende Tam adamini bulmussun bak

Alan formsuz
Formsuz adam oynarsa formunu doldurur
Ama Hugo da formsuz futbolculari oynatmiyor
Buda demekki Sen alani ancak brooss gittiginde görsün ilk 11de
aynen öle....

Ömer Yüce
07.11.2009, 09:31
aynen öle....
+1967 Eklemek istediğim diğer konu sivasla oynadığımız ilk maçtaki gibi oynasın canımı yesin ya. Dün Yattara oynasın oynasın diyenler 360 derece döndü KAyseri maçından sonra. Yani maç kaybettirdiğinde anlamamız mı lazım kötü oynadığını...

ilhan
07.11.2009, 10:11
Ben hoca olsam Alanzinho bu maçta ilk 11'de olurdu. Beşiktaşlı futbolcular çok kolay faul yapıyor ve çabuk kart yiyor. Alanzinho gibi rakibi çok kolay ekarte eden adamlar bu maçlarda rakibi çok eksik bırakır. :)

Olur da galibiyet golü atamayacak olursak hocanın ilk sarılacağı adam yine Alanzinho ve Yattara olacak. :)

Bu arada Türkiye'nin topla birlikte dikine en iyi giden adamının kanat oynayamaz edebiyatına ise şaşırıyorum. Türkiye'de Alanzinho'dan daha iyi topla dikine gidebilen bir tane adam var mı?

Anıl Caner
07.11.2009, 10:13
Alan'ın oynaması için ya tek forvet oynamamız gerekiyor(ki bence teklif edilmesi dahi kabul edileme artık) ya da gabric'in yerine alan'ın oynaması gerekiyor.

benim fikrim en azından maça gabricle başlamak yönünde.

ilhan
07.11.2009, 10:14

Futbolun şov yönünü seven bir insanım.

Şu söylediğim kelimeden üstteki videonun izlenmesini anlıyorsan, sen boşuna Alanzinho başlığında günah çıkarıyorsun.

Zaten 3-5 kişisiniz sürekli aynı şeyleri tekrarlayan. :rolleyes:

Emrah Akcagöz
07.11.2009, 10:48
Futbolun şov yönünü seven bir insanım.

Şu söylediğim kelimeden üstteki videonun izlenmesini anlıyorsan, sen boşuna Alanzinho başlığında günah çıkarıyorsun.

Zaten 3-5 kişisiniz sürekli aynı şeyleri tekrarlayan. :rolleyes:
Haklısınız sayın yönetici..;)

Anıl C
07.11.2009, 14:24
Ben hoca olsam Alanzinho bu maçta ilk 11'de olurdu. Beşiktaşlı futbolcular çok kolay faul yapıyor ve çabuk kart yiyor. Alanzinho gibi rakibi çok kolay ekarte eden adamlar bu maçlarda rakibi çok eksik bırakır. :)

Olur da galibiyet golü atamayacak olursak hocanın ilk sarılacağı adam yine Alanzinho ve Yattara olacak. :)

Bu arada Türkiye'nin topla birlikte dikine en iyi giden adamının kanat oynayamaz edebiyatına ise şaşırıyorum. Türkiye'de Alanzinho'dan daha iyi topla dikine gidebilen bir tane adam var mı?

arkadaşım o zaman söylesene alan gibi olupta kanatta başarılı oynayan birini
birde merak ettim kimmiş aynı şeyleri tekrar eden 3-5 kişi?

ilhan
07.11.2009, 14:26
arkadaşım o zaman söylesene alan gibi olupta kanatta başarılı oynayan birini
birde merak ettim kimmiş aynı şeyleri tekrar eden 3-5 kişi?

Söylersem transfer ettirecek misin kulübe?
:)

O 3-5 kişiden birisi sensin.
;)

Anıl C
07.11.2009, 14:31
Söylersem transfer ettirecek misin kulübe?

O 3-5 kişiden birisi sensin.
;)

arkadaşım burada herkes gibi düşüncelerimizi belirtiyoruz
eğer futbolcu oynamıyor diye alınan varsa gitsin hocaya derdini anlatsın
belki oynatır hoca
ben burada methiyeler düzmüyorum, gerçekleri söylüyorum
sen söyle isim
söz transfer edicem

Ahmet Başkaya
07.11.2009, 14:38
Hoca bugün bir sürpriz yapıp ilk 11 de oynatacak bence...

ilhan
07.11.2009, 14:38
Ben de gerçekleri söylüyorum. Benim gerçeklerim seni ne derece ilgilendiriyor/ilgilendirmiyorsa senin bu sayfalara yazdığın bana göre asparagas sana göre gerçekler de beni o derece ilgilendiriyor/ilgilendirmiyor.

Burada yazılanları herkes kendi düşüncesiyle yazıyor. Mesela sen benimle aynı fikirde değilsin diye ben sana "git meramını hocaya de" demem. Ne demek yahu "hocaya derdini anlatsın". O zaman kapatalım forumu herkes şikayetçi ya da rahatsız olduğu durumu dile getirmek için kulüp önünde sıraya geçsin.

Arka sayfada yine aynı üslupla insanlara "ne yapacağını" ya da "ne yapması gerektiğini" söylemişsiniz. Size ne yahu insanların "ufkundan" ya da "kadroya alınmayan futbolcuların oynamama rahatsızlığından"?

Kendinizi ne sanıyorsunuz anlamıyorum ki.

* Ufkunu geniş tut
* Gitsin hocaya derdini anlatsın

Bilmeyin bu kadar bu işleri.

---

Benim söylediğim ismi transfer edebilmen için önce resmi sitede kravatlı bir fotoğrafını görmem lazım. Bana anca rüyanda transfer edebileceğin isimleri sorma. ;)

Anıl C
07.11.2009, 15:11
eğer bu sitede herkes düşüncelerini belirtmekte özgürse bende düşüncelerimi belirtiyorum
ha birde yazdıklarına dikkat et
*Kendinizi ne sanıyorsunuz anlamıyorum ki
*Bilmeyin bu kadar bu işleri
*O 3-5 kişiden birisi sensin
asıl sen kendini ne zannediyosun sanal ortamda millete ahkam kesmekle;)
mevkin baya etkilemiş seni
o mesajları dikkatli oku o zaman anlarsın neden o tavsiyeleri verdiğimi
bu arada lafı çevirmene gerek yok
alanzinho gibi forvet arkası oyuncudan asla kanatta verim alamazsın
tabi kanatttan ne anlıyosun onu da bilmiyorum

ilhan
07.11.2009, 15:14
Millete akıl hocalığı yapacağım diye insanların zekalarını bu yönde kullanma uğraşlarını pek anlayışla karşılayan birisi değilim. Hiç sevmem başkalarına sürekli akıl verenleri. Çok bilenleri severim ama çok bildiğini sananları değil.

Ben millete ahkam falan kesmiyorum. Aksine sizin başkasına kullandığınız üslubu size kullanıyorum. Düşünüyorum ki, başkasına yaptığınızın size yapılması hoşunuza gider. A, yok hoşunuza gitmiyorsa önce başkasına yapmayacaksınız, sonra size kimse yapmaz.

Vural'a yazdıklarını okudum. Ama ben Vural değilim. ;)

Dip not: Sürekli lafı mevkime getirenlere ise şaşmaya devam ediyorum. Kompleksli birisi olsam kimseyi muhattap almaz, katı birisi olarak sadece kural uygulardım.

Egemen
07.11.2009, 15:28

sadece dikine oynayıp adam eksiltmekle kanat olunuyor mu kuzen?

kendi gerçeklerimizin dışında futbolun gerçeklerini de kabullenelim biraz ;)

ilhan
07.11.2009, 15:36
Allah allah, ben Alanzinho dikine çok iyi gidiyor diye tam bir kanat oyuncusudur mu demişim? Kanatta oynayamaz edebiyatını anlamıyorum. Alanzinho, Yattara gibi çizgi oyuncusu değil. Ama kanattan bindirmeleri yapamayacak kadar kötü de değil bu adam.

Kanat oyuncusu illa son çizgiye kadar inecek diye bir kural mı var futbolun gerçekleri kitabında? Benim için 20 bindirme yapıp 15 boş orta yapacağına 5 defa o kanattan gelsin 3 orta yapsın daha iyi. :)

Ben, Alanzinho gibi adamlar için futbol izliyorum. Alanzinho, Yattara ve Engin işte bu yüzden sürekli oynasın istiyorum. Bana ne başka gerçeklerden? Ya da kime ne benim bu gerçeklerimden?

Görende her sene şampiyonluğa oynuyoruz da tek sorun bu futbolcular zannediyor.

Egemen
07.11.2009, 15:43
kanat oyuncusu illa çizgiye inecek diye bir kural yok tabi ki, ama savunma yapacak diye bir kural var artık :)

kanat veya iç fark etmez.. savunma yapmayan adamın günümüz futbolunda oynamasa da oynayacağı,sevileceği,hoca kovduracağı yer Türkiye :)

ayrıca kimsenin gerçekleri benim de umurumda değil.. ama futbolun gerçekleri umurumda.. çünkü ben bireysel şovdan ziyade takımın şov yapmasını isterim.. bu da başarının anahtarı.. ısrarla söylüyorum günümüzde..

haa iki çalım izleyip mutlu olmayı becermek de büyük iştir ;)

ilhan
07.11.2009, 15:47
Ben ne günümüzde ne de geçmişte, futbolda mutlak doğru varmış gibi hareket etmiyorum. Çünkü futbolda mutlak doğru olan hiçbir şeyin olduğuna inanan birisi değilim.

Ben futbolu görsel yanı için izliyorum. Benim takımımdaki adamlar çalım atsın, rakibi kolay geçsin istiyorum. Ben bunun için futbolu seviyorum. :)

Futbol benim için başka bir şey ifade etmiyor.

Egemen
07.11.2009, 15:52
ayrıldığımız nokta da burası zaten..

futbol benim için Trabzonspor'u ifade ediyor.. ve de takımımın güzel futbol oynadığını görürsem tadından yenmez oluyor :) güzel futboldan kastım da makine gibi işlemesi..

İbrahim CİHAN
07.11.2009, 15:55
ben de ilhan abi gibi düşünüyorum.. sahada oyunundan tek zevk aldığım oyuncu colman şu anda.. çünkü alanzinho,yattara ve engin zaman zaman selçuk gibi yıldızlarımız kulübede.. kazanıyoruz belki ama top oynamıyoruz güzel şeyler yapamıyoruz göze hoş gelen.. elalemin takımları %65 topla oynama yüzdesiyle oynuyo biz %53.. çok düz bi kadroyla sahaya çıkıyoruz bireysel yeteneklerimizi böyle böyle harcıyoruz..

ilhan
07.11.2009, 15:56
ayrıldığımız nokta da burası zaten..

futbol benim için Trabzonspor'u ifade ediyor.. ve de takımımın güzel futbol oynadığını görürsem tadından yenmez oluyor :) güzel futboldan kastım da makine gibi işlemesi..

İnşallah bir gün Liverpool tadında oynarız da Alanzinho, Yattara gibi adamlara ihtiyacımız olmaz kuzencim.

Egemen
07.11.2009, 16:03
İnşallah bir gün Liverpool tadında oynarız da Alanzinho, Yattara gibi adamlara ihtiyacımız olmaz kuzencim.

çok yolumuz var çook :):)

onur-ts
07.11.2009, 21:19
Alanzinhoyu çekemeyenler utansın.en başta hugo broos adlı şahsiyet utansın...

Özge
07.11.2009, 22:00
Bu adam sisteme uymuyorsa sistemini ona göre yapacaksın.Kurtarıcı olarak oyuna soktu bir de utanmadan.

yaranozlu
sensiz kaybettiğimiz dakikalara yazık!

Mustafa Ağaoğlu
Şu adamı bize unutturdu Broos efendi . Al kadronda düşünmediğin Alanzinho al .

Erbay
07.11.2009, 22:03
Alanzinho şu takımda yedek oluyorsa ne diyeyim bilmiyorum ki. Şu kadroya giremiyor yani, şaka gibi.

Enes Ünal Kaya
07.11.2009, 22:04
Alanzinho ya adamım benim döktürdü yine :) beğenmiyenlerin yüzünü kızarttın helal olsun..

psikopat_hamsi
07.11.2009, 22:07
bejeke golden sonra daha da kapandı. alan zinho kapalı takımlara karşı pek varlık gösteremese de bugün gayet iyiydi belki haftaya gabric yerine ilk 11de görebiliriz.

Lancet_61
07.11.2009, 22:12
Alanzinho yerine 3 maç Engin 90 dk oynasın yada Barış Memiş daha fazla faydalı olurlar..

oynadı zaten engin gördük ne yaptığını

ilhan
07.11.2009, 22:14
Nasıl oynadı?

Mesut
07.11.2009, 22:15
senı alnından öpüyorum alan allahına kurban verdin sen brossa cvbını.okntra atakda golluk pozisyonu kayarak kurtardsın helal lan sana

F.Erdem
07.11.2009, 22:16
topu akıllı kullandı bireyselliğe fazla kaçmadı. şut çekti...

takım oyunu oynayan alanzinhoyu seviyorum.

unique
Tekrarlıyorum her zamanki lafımı: Alanzinho'yu oynatmamak; futbola karşı yapılan bir tecavüzdür!!! Ve Alanzinho'yu kulübede oturtmak; teknik direktörlük belgesinin yırtılması için yeterli bir sebeptir benim gözümde!

Enes Ünal Kaya
167 CM lik dev futbolcu :) imzamıda bu şekilde değiştiriyorum ztn.. helal yaa cidden helal .. sahada cvp vermek böyle bişi heralde

hamucera
07.11.2009, 22:17
Alanzinho yu öncelikle tebrik ederim, arkadaş demiş ki beğenmeyenleri utandırdı, hiç utanmadım, olması gerektiği gibi oynadığı için sevindim, yorumlarımda da şu oyunu ile oynayamaz ama kendini toparlaması lazım demiştim

vural kardeşime de seslenirim şimdi, iyi oynayalım kaybedelim demiştin, mutlumusun

Yunus Emre SEYHAN
Broos İStifa.

Bekir
Nasıl oynadı?
Yahu ben Alanzinhonun bu kadar iyi oynadıgını bilmiyordum..
Gözümde hep kapalı savunmaya oynuyamaz gibi görünürdü,ama Bjk'yi açan adam oldu...

Bi de golü kurtaran Alan'dı dimi??

Mesut
07.11.2009, 22:18
Yahu ben Alanzinhonun bu kadar iyi oynadıgını bilmiyordum..
Gözümde hep kapalı savunmaya oynuyamaz gibi görünürdü,ama Bjk'yi açan adam oldu...

Bi de golü kurtaran Alan'dı dimi??
evet alandı kardeşim

Kemence_61
07.11.2009, 22:19
seni oynatmayanlar utansın...

Hüdai Pervaneli
Alan Iyi oynadi

Enes Ünal Kaya
Alanzinho yu öncelikle tebrik ederim, arkadaş demiş ki beğenmeyenleri utandırdı, hiç utanmadım, olması gerektiği gibi oynadığı için sevindim, yorumlarımda da şu oyunu ile oynayamaz ama kendini toparlaması lazım demiştim

vural kardeşime de seslenirim şimdi, iyi oynayalım kaybedelim demiştin, mutlumusun
senin burda demek istediklerini anlıyodum ne kdr zıtlaşsakda.. ama gerçekden şans verilmesi lazım düzenli olarak ondan sonra bi futbolcu hakkında karar verilmeli.. antremanla saha asla aynı olmuyor.. biz sahadaki alanzinho yu biliyoruz.. bugunde muhteşemdi ama yinede içinde bi sıkkınlık olduğu belli.. daha çok şans daha iyi alanzinho izletir bize

Sinem Yılmaz61
07.11.2009, 22:21
Evet iyi oynadi da, fakat Maca yine gec alindi bence.

ilhan
07.11.2009, 22:21
Bu sistemde Alanzinho oynayamaz.
Gönderelim.

Mustafa Ağaoğlu
07.11.2009, 22:22
Nasıl oynadı?

Az önce Trabzon'um çok iyi oynadın seni seviyorum diyordun .

Şimdi Alanzinho nasıl oynadı diyorsun ?

Enes Ünal Kaya
07.11.2009, 22:23
Bu sistemde Alanzinho oynayamaz.
Gönderelim.

ilahi ilhan abi yaa :D :D yanlış anlayan olucak..

alanzinhooo (Y) : )