PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alan Carlos Gomes da Costa (Alanzinho)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68

Samet Yildirim
10.02.2010, 19:52
Aldigi toplarin cogunu rakibe kaptirdi,cok daha önceden oyundan alinmaliydi.

Senol günesin alanzinho israri yanlis ve gereksiz.
Senin bu yorumun yanlis ve gereksiz. Iyi isler yapiyor alanzinho ama siz tutturdunuz top eziyor hayret bisi.

Samet Yildirim
10.02.2010, 19:52
Korner dibinde nasil calimi basti inanamadim :D

Cafer Bulur
10.02.2010, 19:53
Korner dibinde nasil calimi basti inanamadim :D
Korner diplerinde iyi calim atiyor ama kaleci ile karsi karsiya kaldigi zaman alanzinho nun sovunu göremiyoruz.

Halit Akyüz
10.02.2010, 19:53
O korner dibindeki çalıma bende inanamadım. Nasıl çıktı ordan ya..:)

ibrahim_yattara
10.02.2010, 19:55

tjikuzu hiç top kaptırmıyordu diyarbakırdan geri alalımmı?

veya bir mal!!donado vardı fenerde onu nereye verdiler oda hiç kaptırmıyordu topu..

bir ara takımımız ne iyiydi ya kimse top ezmiyordu, ziya hocamızın 3 ön liberosu sürekli yana oynuyordu orta çizgide mükemmel paslaşıyorduk kendi aramızda..

Samet Yildirim
10.02.2010, 19:55
Korner diplerinde iyi calim atiyor ama kaleci ile karsi karsiya kaldigi zaman alanzinho nun sovunu göremiyoruz.
Penaltisi verilmedi cok net onu birkez söyleyelim.

Uzaktan vurdugu topu ancak sansli veya becerikli kaleci tutardi.

Alanzinho-Engin ofansif anlamda kesilmesi imkansiz sanirim sen daha cok göreceksin bu ikiliyi.

ibrahim_yattara
10.02.2010, 19:59

kaleciyle karşı karşıya ne şovlar yaptı bu adam, o sırada başka yöne bakıyordunuz sanırım..

koyayımmı 3-5 kaleci rezil ettiği video??!

onur-ts
10.02.2010, 20:02
ya bu başlığa her girdiğimde gülüyorum halinize.Alanzinho gol atmadaıysa veya bir top kaybettiyse hemen doluyor buralar gereksiz laflarla...tek şey diyorum:görünen köy klavuz istemez.Alanzinho'nun çok iyi olduğunu görüyoruz.klavuz da istemiyoruz.aleyhte konuşmak için fırtsat kollayanlara da Alan cevabını sahada veriyor zaten...

ibrahim_yattara
10.02.2010, 20:03
alanzinho 2 pozisyonda bencillik etti diye yorumlara bak yahu, bugün son vururşlarda bencillik etmeyenmi vardı sahada..

1 net penaltısı verilmedi bu adamın

şutlarını dağa taşa vurmadı ayrıca kaleci çıkardı,

korner direğinin dibinde 3 kişinin arasında öyle bir çıktıki ben attığımız golde o kadar heyecanlanmadım

tek harekette psikolojikman çökertti be istanbul b.b yi :D

unique
10.02.2010, 20:04

Yahu yazmayayım dedim ama dayanamadım: Sizdeki bu yetenekli ve özellikle yabancı oyunculara karşı olan önyargı nedir anlamadım? Alanzinho, top eziyor hatalı pas atıyor filan ama biraz da yaptıklarını görün artık. Bir oyuncu her topu olumlu kullanamaz ki, takımın hücum gücünde üst düzey bir görev üstlenen ve o kadar sorumluluk alan bir oyuncu bir zahmet o kadar hata yapsın bırakın da. Kaç yıl boyunca topu iki metreye atamayan adamları övdüğünüzü de biliyorum burada; kurtulun şu koyu özevlatçı zihniyetten.

ibrahim_yattara
10.02.2010, 20:04
o 3 kişi arasından çıkışının videosu varsa ekleyin bir gözümüz gönlümüz şenlensin..

onur-ts
10.02.2010, 20:08
o 3 kişi arasından çıkışının videosu varsa ekleyin bir gözümüz gönlümüz şenlensin..

ya o pozisyonda gözlerim kamaştı ama maç içinde trt de tekrarını vermedi verdiyse ben göremedim galiba.süperdi ya hani böyle çekemeyenlere göstere göstere...

Gökhan BAYRAK
10.02.2010, 20:08

veya bir mal!!donado vardı fenerde onu nereye verdiler oda hiç kaptırmıyordu topu..

bir ara takımımız ne iyiydi ya kimse top ezmiyordu, ziya hocamızın 3 ön liberosu sürekli yana oynuyordu orta çizgide mükemmel paslaşıyorduk kendi aramızda..

:) anlayana

ibrahim_yattara
10.02.2010, 20:09
Yahu yazmayayım dedim ama dayanamadım: Sizdeki bu yetenekli ve özellikle yabancı oyunculara karşı olan önyargı nedir anlamadım? Alanzinho, top eziyor hatalı pas atıyor filan ama biraz da yaptıklarını görün artık. Bir oyuncu her topu olumlu kullanamaz ki, takımın hücum gücünde üst düzey bir görev üstlenen ve o kadar sorumluluk alan bir oyuncu bir zahmet o kadar hata yapsın bırakın da. Kaç yıl boyunca topu iki metreye atamayan adamları övdüğünüzü de biliyorum burada; kurtulun şu koyu özevlatçı zihniyetten.

+1

ve gökdeniz örneğini hatırlayın oda çok top kaybederdi alanzinho gibi,

ama oda üst düzey görev üstlenirdi,

bazı futbolcular al-ver yapmakla sırıtmadan maç tamamlar,

bazı futbolcularda alan gibi bazen top ezer ama skoru tayin edecek etkisi vardır maça..

bu maçta engin ve alanzinho skora etki edecek birşey yapmadı gözüküyor ama yaptılar, bakış açısına bağlı bazı şeyler ne kadar anlatsan boş gerisi..

Serdar A
10.02.2010, 20:11

Aksine , takım Ziya hocanın elinde ( ikinci dönem ) bahsettiğiniz kurgu ile oynadığı dönemde ileride iki pas yapamaz ve ayağında topu her alan ezerdi .

...

Alanzinho bu gün kaybettiğinden fazlasını kazandı . Müdafada hep doğru yerleydeydi . Takdir edilmesi gerekir . Futbolcumuzun bir takım zaafları var , doğrudur . Ancak bunları bir kaç günde aşması beklenemez . Önemli olan bir ilerlemenin olup olmadığıdır . Eğer bu ilerleme inkar edilemiyorsa futbolcuyu yıpratmanın da manası yoktur .

Hoca farkının da altını çizmek gerekir .

ibrahim_yattara
10.02.2010, 20:16
Aksine , takım Ziya hocanın elinde ( ikinci dönem ) bahsettiğiniz kurgu ile oynadığı dönemde ileride iki pas yapamaz ve ayağında topu her alan ezerdi .

...

Alanzinho bu gün kaybettiğinden fazlasını kazandı . Müdafada hep doğru yerleydeydi . Takdir edilmesi gerekir . Futbolcumuzun bir takım zaafları var , doğrudur . Ancak bunları bir kaç günde aşması beklenemez . Önemli olan bir ilerlemenin olup olmadığıdır . Eğer bu ilerleme inkar edilemiyorsa futbolcuyu yıpratmanın da manası yoktur .

Hoca farkının da altını çizmek gerekir .

hahahaha :D

sen yazdıklarımı yanlış anlamışsın dostum, ziya doğanın oynattığı sefil futbol anlayışıyla dalga geçercesine yazıldı o yazı..

üstüste ileri doğru iki pas yapamayan, insiyatif alabilecek yeteneklerinde kenarda oturtulduğu berbat günlerdi o günler, biliyoruz hepimiz zaten..

Serdar A
10.02.2010, 20:18
Doğru anladım . Gelen pasa bir şut çektim . Durum bundan ibaret .

Enes Ünal Kaya
10.02.2010, 20:58
o kadar sorumluluk alan adam topta ezer bazen bencillikte yapar kendisine güvenir çeker şutunu..

bu takımda bencilliğin kitabını yazan adam umuttur kimse ona bencil demez burada alanzinhonun şutları bugün girmedi diye veryansın..

pas vermeyipte kalecinin üstünden aşırta aşırta çaktığı jeneriklik gollerin ardından bencillik etti vurmasaydı diyen olmuyordu ama..

alanzinho türkiyenin şu anda en kaliteli yabancısıdır, en faydalısıdır,

tabata alex jo mo alayı dahil.. hiçbirinde alanzinho yeteneği yok, yeteneğe bu kadar gıcık kapan başka takım taraftarı yoktur herhalde..
:alkış: Bide alanzinhonun aldığı paraya laf etmezler mi ? senin dediğin oyuncular 3de 1i kadar oynamıyor ama alanzinhodan fazla para alıyorlar :) bizim garip taraftarımız ..

Oruç
10.02.2010, 21:03
İkinci yarıda Umut'a o pası vermeliydi Alan. Çok top ezdi bugün.

INSTINCT61
10.02.2010, 21:04
Geçenlerde Mehmet Demirkol bir şey söyledi Alanzinho konusunda buraları okuyunca çok haklı olduğunu görüyorum.

Dedi ki

"Alanzinho gibi futbolcular taraftarı kandıran futbolculardır maç boyunca birşey yapmaz ama iki çalım atar herkes bu adamda iş var der ama sonuç yoktur.Bu tip topçular taraftarı kandıran futbolculardır."

miaksoy
10.02.2010, 21:50
Geçenlerde Mehmet Demirkol bir şey söyledi Alanzinho konusunda buraları okuyunca çok haklı olduğunu görüyorum.

Dedi ki

"Alanzinho gibi futbolcular taraftarı kandıran futbolculardır maç boyunca birşey yapmaz ama iki çalım atar herkes bu adamda iş var der ama sonuç yoktur.Bu tip topçular taraftarı kandıran futbolculardır."

yanlis hatirlamiyorsam onu soyleyen demirkol degil , sergen yalcin'di. ama farketmez kim soylemisse asil kendi kendini kandirmis:) Alanzinho en faydali futbolcularimizin basinda geliyor.

Tanju
10.02.2010, 21:55

Dedi ki

Onu Sergen söyledi. Sergen kendi bölgesinde oynayan hangi futbolcuyu beğenmiş ki :D Sergen bir tane o ayrı konu ;)

Lancet_61
10.02.2010, 22:00
yahu arkadaş ne isteniyor bu adamdan anlamış değilim...çok top eziyor lafları şu an çok havada kalıyor bence...şenol hoca geldikten sonra alanzinho çok daha fazla takım oyunu oynuyor...tek başına ortada hiç pozisyon yokken adam eksiltip gol,asist yapan kaç oyuncu var bu ligde?bunlardan birine sahibiz çok top eziyor diye şikayet ediyoruz arkadaş?

Great White
10.02.2010, 22:03
10 oyuncu değişikliği hakkım olsa onuncu tercihimde bile onu dışarı almam..

Takımı fişekliyor, rakibi bunaltıyor, maça hareket, pozisyonlara bereket getiriyor. Gerisi hikaye..

Kazandığı 5 topun 4 ünü kaptırsa da başım üstünde yeri var. Çünkü biliyorum ki kaptırmadığı o tek top yüzde yüz gol pozisyonu olacak..

sem61
10.02.2010, 22:21

Takımı fişekliyor, rakibi bunaltıyor, maça hareket, pozisyonlara bereket getiriyor. Gerisi hikaye..

Kazandığı 5 topun 4 ünü kaptırsa da başım üstünde yeri var. Çünkü biliyorum ki kaptırmadığı o tek top yüzde yüz gol pozisyonu olacak..
aynı görüşteyim son dakikada bile pozisyon yaratabilecek kapasitesi var

Samet Yildirim
10.02.2010, 22:23
Alanzinho ya laf yok. Klas bir futbolcu. NOKTA.

erik
10.02.2010, 22:25
ALANZİNHO.Futbolun efendisi.

ibrahim_yattara
10.02.2010, 22:36
alanzinho, yattara, engin gibi topla rakip defansın arasına dikine dalan futbolculara ayrıcalık tanınmalı..

bu tip oyuncular rakip defansın üzerindeki en büyük baskıdır, kötü oynadıkları maçta bile rakip defansa saldıkları korku yeter..

futbolu sadece hasan üçüncü, tayfun cora, hüseyin çimşirlerle sadece koşarak oynamaya çalışırsan konyaspordan denizlispordan farkın kalmaz..

süper teknik oyuncularımız var, süper yeteneklerimiz var sahip çıkalım.

Mustafa ÖZDEMİR
10.02.2010, 22:51
bugün yine muhteşemdi...

Cafer Bulur
10.02.2010, 22:56
bugün yine muhteşemdi...
Galiba ben baska maclari izliyorum.:rolleyes:

Bartuğ13
10.02.2010, 22:56
bazı pozisyonlarda bencil davranmayıp pas denesen maç daha rahat olabilirdi bizim adımıza ama sadri şenerin de dediği gibi seni sahada izlemek büyük keyif veriyor

ApoCaN28
10.02.2010, 23:09
Bazen çok top ezdi . Bazen harika ataklar başlattı .

Bu tür oyuncular böyle insiyatifi hak ediyorlar =)

Fatih Özkan
10.02.2010, 23:22

Katılıyorum...
Değişik bişe bu Alan...
Bu gün eskiye nazaran daha pasifti ama gene yaptı yapacağını...
Helal olsun!

İskender YILMAZ
10.02.2010, 23:30
Müthiş bir potansiyel tehlike rakip için .. :)

Kara Mert61
10.02.2010, 23:59
korner direğinin orda attığı çalımın videosu varsa biri paylaşsın lütfen..

pReN@_61
11.02.2010, 01:13
Bugün yine günündeydi atom:)

ÖmerFarukYılmaz
11.02.2010, 01:16
Süperdi..Ben çok beğendim şahsen..Biraz arkadaşlarını görse daha iyi olacak..

Murat Erdem
11.02.2010, 12:13
Aynı yorumu, Ömer Aysan için de yazdım.
Müthiş performans gösterdi, son 3-4 maçta kabul ediyorum.
Lakin, dün maçın bazı anlarında, bariz şımarıklık emareleri gösterdi...

Tayfun
11.02.2010, 13:38
korner direğinin orda attığı çalımın videosu varsa biri paylaşsın lütfen..

Düğüm attı orda düğüm :)

Alanzinho bizi atağa kaldırırken en önemli kozumuz....

Sevdamız_Bir
11.02.2010, 14:31

Dedi ki

Onu Sergen söyledi. Sergen kendi bölgesinde oynayan hangi futbolcuyu beğenmiş ki :D Sergen bir tane o ayrı konu ;)

Bence Alanzinho hakkındaki o ifadeleri kim söylemişse halt etmiş. O kişiye sormak lazım futbol ne için vardır. Sadece galip gelmek için mi??? Yahu vatandaş maça takımının galip gelmesini izlemek kadar güzel hareketler görmek için de gider. Takımı galip gelmese bile oynanan güzel futbol ve sergilenen güzel hareketler onu teselli eder. Alanzinho Türkiye'de top koşturan futbolcular arasında en rahat rakip eksilten adamların başında gelir. Hızı, kıvraklığı ve attığı çalımlarıyla takımını rakip yarı sahaya, rakip ceza sahasına taşıyan bir futbolcu. Attığı çalımların neticesinde bencillik yapmasa, kendisine gelen topları bazen ezmese zaten üstüne oyuncu tanımam. Evet arasıra top kaptırıyor, topu eziyor ama bu onun yeteneklerinin ve takımına olan katkısının görmezden gelinmesine neden olamaz. Yine bu durum onun hiçbirşey yapmadığı ve taraftarı kandırdığı anlamına da gelmez.

Dünkü İBB maçında iki pozisyonda kaleye vurmak yerine pas vermeyi tercih etse iki gol bulacaktık bulamadık. Bu noktada eleştirelim Alanzinho'yu. Neden bencillik yapıyor bunu tartışalım. Ancak birileri çıkıp da bu tip futbolcuların taraftarı kandırdığını söylerse saçmalamış olur. Bence futbol sadece sonuç oyunu değildir. Taraftara zevk vermesi, izleyenleri heyecanlandırması gereken bir oyundur aynı zamanda. Alanzinho da bunu yapmaya çalışıyor. Ellerinde Alanzinho gibi futbolcusu olmayanlar, kıskananlar çatlasın :).

trab61
11.02.2010, 14:38
brakin futbolculari bu kadar elestirmeyi. galibiyetlerin tadini cikarin. destek olun kostek olmayin.
onu begenmeyenler demekki senol hocayida begenmiyor anlamina gelir. senol hocanin bir bildigi varki oynatiyor alanzinhoyu. lutfen bu kadar iyi gittigimiz donemde bile bu kadar elestirilmezki. allahtan korkun bee. bence dun iyi oynadi gene.

Enes Ünal Kaya
11.02.2010, 22:41
İbb maçının ilk yarısnın başını izleyememişdim yeni izlemek nasip oldu.. buz gibi penaltı alan'a yapılan alakası yok adam topa dokunmamış bile..
Bide Hiç Bir Futbolcumuzu Eleştirmeyin Artık Yeter.. Ne Geçiyor Elinize Anlamıyorum.

Lumcera
11.02.2010, 23:32
Rakip defansı bunaltan,yerinden çıkarmayan,ayrıca son 3-4 maçtır kesinlikle 2-3 kişinin baskı kurduğu adam.Kendisine boş alan bırakmamalarına rağmen yinede maça canlılık getiriyor.

mehmet83
12.02.2010, 05:22
Topu alip direk kaleye yonelmesine bayiliyorum. Seviyorum bu tip topculari. Hele bizde olunca zevkten dort kose oluyorum.

INSTINCT61
12.02.2010, 16:53
yanlis hatirlamiyorsam onu soyleyen demirkol degil , sergen yalcin'di. ama farketmez kim soylemisse asil kendi kendini kandirmis:) Alanzinho en faydali futbolcularimizin basinda geliyor.

Mehmet Demirkol söyledi , aynı lafın benzerini Sergen'de söylemiş olabilir.Ama ben dinlediğim kişinin Mehmet Demirkol olduğuna eminim.

Oğuzhan İnce
12.02.2010, 18:10
nüfus kağıdında Trabzon yazmadığı içindir o

bazı bünyelerde feci alerji yapıyor,görme kaybına kadar gidiyor,lakin siz dert etmeyin bunu,hastalık henüz gördüğünü kabullenememe aşamasında...

aaahmet61
12.02.2010, 18:16
harika oynuyor.aynen devam alen.

ogeday6106
12.02.2010, 18:19

:) sana ziya dogan lazım o tatmin eder senin futbol anlayışını.

alanzinhonun kimsenin farkında olmadıgı defansif bir görevide var takım kontra yiyince ani koşularla hıznı kullanıp atak kesiyor.

Hami_41
12.02.2010, 18:29
vay annasını yaaa :) alanzinho gereksiz daha yeni bitti cezam hiç yapmazdım böyle şeyler ama artık sabredemiyorum kibarca anlatamıyorum...

Ceyhun Öncü
12.02.2010, 18:41
Alanzinho kadar bu takima katkisi olan baska oyuncumuz varmidir acaba? Bir Serkan (Cigersiz) geliyor aklima

Herkes macdan düsmüsken Kaleyi yokluyor, topu aldigi zaman dikine oynuyor kontra ataklarda genelikle o karsi takimi durduruyor

Enes Ünal Kaya
12.02.2010, 19:27
İyiki Senin Gibi Oyuncumuz Var Alan :) Sadece Takıma Getirdiğin Neşe İçin Bile Takımda Tutulursun ;)

Fatih Özkan
13.02.2010, 00:25
Rakibi korkutan, takımımızı atağa kaldıran önemli bir isim...
Fazlaca eleştirmenin manası yok...
Elbet hataları var...

Ilelioglu
13.02.2010, 14:49
Senol Hoca ile birlikte müthis oynuyor, böyle devam et Alanzinho..!!;):)

Deniz Tosunoğlu
13.02.2010, 15:22
Alanzinho gibi kücük ama büyük futbolcuyu neden elestiriyoruz? daha anlamis degilim..

Birtan Karaman
13.02.2010, 15:55
Alanzinho Nasıl Bir Futbolcu Olduğunu Gösterdi , Göstermeyede Devam Ediyor.
Konuşmanın , Tartışmanın Anlamı Yok.

Cafer Bulur
13.02.2010, 18:57
Alanzinho Nasıl Bir Futbolcu Olduğunu Gösterdi , Göstermeyede Devam Ediyor.
Konuşmanın , Tartışmanın Anlamı Yok.
Forvet arkasi oynayan ve hic gol atamayan bir oyuncudan bahsediyoruz degil mi?

Ceyhun ve egemen in bile 3 er golü var,alanin hic yok.

Bu durum alan in takim oyuncusundan ziyade sov oyuncusu oldugunu ortaya koyuyor.

miaksoy
13.02.2010, 19:38

Bu durum alan in takim oyuncusundan ziyade sov oyuncusu oldugunu ortaya koyuyor.

Sadece elestirmek icin elestiriyorsunuz. Girdigimiz gol pozisyonlarinin yarisi Alan'in tasiyip getirdigi toplar sayesinde. Kazandirdigi duran toplar, yaptigi asistler cabasi . Golunu de elbet atacak. O zaman da niye pas vermedi kendi atti diye elestireceksiniz. Geciniz bunlari.

Emrah KabuL
13.02.2010, 20:49
Alanzinho yerine J.Cesar takımda olsun isterdim..

Bireysel yetenek değil de takıma yaptıkları katkı ele alındığında, J.Cesar bir kaç adım önde.

Tolga_61
13.02.2010, 21:01

Bireysel yetenek değil de takıma yaptıkları katkı ele alındığında, J.Cesar bir kaç adım önde.
Buna katılamayacağım. Bence Alanzinho hem orta sahada emde defans olarak takıma daha çok katkı sağlıyor...

Tolga_61
13.02.2010, 21:02

Sorun gol atmaktaysa İvankovu alalım :D

Emrah KabuL
13.02.2010, 21:05
Kişisel görüşüm benim bu.. Ben hem teknik hem de güçlü fiziği olan futbolcuları görmek istiyorum takımda..

Ayrıca uzaktan kaleyi çok sert yoklayabilen..

Alanzinho'da topa iyi vurabiliyor fakat çok güçsüz.. bazen çektiği şutlar kaleye zor ulaşıyor..

Dediğim gibi kişisel görüşüm.. futbolculara bakışım bu yönde.

Tolga_61
13.02.2010, 21:09
Kişisel görüşüm benim bu.. Ben hem teknik hem de güçlü fiziği olan futbolcuları görmek istiyorum takımda..

Ayrıca uzaktan kaleyi çok sert yoklayabilen..

Alanzinho'da topa iyi vurabiliyor fakat çok güçsüz.. bazen çektiği şutlar kaleye zor ulaşıyor..

Dediğim gibi kişisel görüşüm.. futbolculara bakışım bu yönde.
Tabii ki görüşünüze saygı duyarım. Şut konusunda size katılıyorum.Alan'ın vuruşları zayıf kalıyor. Cesar bencede gole daha yakın golü daha iyi okuyan bir isim...

lazzz61
13.02.2010, 21:10
alanzınho bu takıma lazım arkadaslar ne dersenız diyinn

onur-ts
13.02.2010, 21:18
şu başlıkta anlıyorumki bazı kişilere ne derseniz diyin tutturmuşlarbişe gidiyorlar.o yüzden artık bu kişilere Alanzinhonun artı veya eksi yönlerini anlatmak boşa zaman harcamaktır bence.bu nedenle ben kendi adıma onlara cevap vermeyeceğim.bu başlığa girip sadece Alanzinhoya süper oyunu için teşekkür ederim, bir iki hakkı olan övgümü yaparım çıkarım.ohhh ne rahat...

Oğuzhan İnce
13.02.2010, 21:18

o yaptıklarını bir de büyük klupte yapsın;)

gökhan için düzülen methiyelerin ardından takımımızda geldiği hali,

yabancı olarak bushi ve agustin'in düştükleri durumu hatırlatırım

zira okadar uzanmaya gerek de yok tabata'yı izliyoruz bjk'de

Emrah KabuL
13.02.2010, 21:29
o yaptıklarını bir de büyük klupte yapsın;)

gökhan için düzülen methiyelerin ardından takımımızda geldiği hali,

yabancı olarak bushi ve agustin'in düştükleri durumu hatırlatırım

zira okadar uzanmaya gerek de yok tabata'yı izliyoruz bjk'de

Kardeşim ne alakası var büyük takım olayıyla ?

Bu adamın allah vergisi şut yeteneği var..

Uzaktan yazıyor adam..

Ne yani Antep'te plastik toplamı oynuyorda bize gelince futbol topuna geçiş yapacak ? :)

Ayrıca ben Alanzinho kötü futbolcudur, işe yaramaz vs demiyorum..

Benim sevdiğim futbolcular hem teknik hem de fiziği sağlam oyunculardır. bu kadar basit yani. Tıp ki pop müzik, arabesk müzik gibi.

Oğuzhan İnce
13.02.2010, 21:40

Uzaktan yazıyor adam..

Ne yani Antep'te plastik toplamı oynuyorda bize gelince futbol topuna geçiş yapacak ? :)

Benim sevdiğim futbolcular hem teknik hem de fiziği sağlam oyunculardır. bu kadar basit yani. Tıp ki pop müzik, arabesk müzik gibi.

Futboldaki başarıyı etkileyen tek unsur topun niteliğiymiş bilmiyordum hoca sağol:)

Okadar örnekte vermiştim haybeye yorulmuşum,

Ayrıca müzik benzetmesi de harika olmuş,bu noktadan sonra susarım ben

HAKLISIN...

Ali Tunahan Güllü
13.02.2010, 21:42
Başka takımda böyle bir oyuncu olsa yazılacakları çok merak ediyorum???

Emrah KabuL
13.02.2010, 21:53
Ben ne dedim ? Bireysel yetenekleri değil de takıma olan katkıları ele alındığında J.Cesar bir kaç adım önde dedim.. Yalan mı ?

Genç arkadaşım; müzik örneği de cuk diye oturdu bence.. ben pop severim sen arabesk bir başkası da ben rapciyim der..

Kişinin zevk ve aldığı hevese göre değişir bu mesele..

Hem teknik hem de fiziği sağlam oyuncuları seviyorum dedim bitti..

Alan'ın tekniği kusursuz olabilir ama güçsüz.. yani yanlış şeyler mi yazıyorum ben ? Amacım eleştirmek olsaydı başka türlü şeyler yazardım.. Kaldı ki şu başlıkta da hiçbir eleştiri mesajım yoktur Alanzinho için..

Okeyto ? :)

yakarcı
13.02.2010, 22:29
alanzinho çok yetenekli bir futbolcu fakat eger daha güçlü olabilse mükemmel olacak

Vural Kuyumcu
13.02.2010, 22:46

cafer abi alan hakkinda düsündüklerine hic katilmiyorum inan nufus kaginda trabzon yazsaydi ilk sen olurdun onu göklerden indirmeyen ...acikcasi seni anliyamioyrum

yakarcı
13.02.2010, 22:51
forvet arkasi oynayan ve hic gol atamayan bir oyuncudan bahsediyoruz degil mi?

forvetİn kaÇ gol atmİŞkİ alandan gol beklİyosun

Emrah KabuL
13.02.2010, 22:54
forvetİn kaÇ gol atmİŞkİ alandan gol beklİyosun

8

Makukula hariç 10 gol üstüne çıkan yok.. Demek ki Kayseri hariç diğer bütün takımlar golcülerini şutlamalı..! :)

Cafer Bulur
13.02.2010, 23:10
cafer abi alan hakkinda düsündüklerine hic katilmiyorum inan nufus kaginda trabzon yazsaydi ilk sen olurdun onu göklerden indirmeyen ...acikcasi seni anliyamioyrum
Ben de senin yabanci hayranligini anlayamiyorum vural.

Takima ciddi katki yapan her yabancinin basimin üstünde yeri var ama alanzinho bu sinifa girmiyor..

Söyle sorayim,alanzinho bu sezon takimda olmasaydi bu takim daha mi az puan toplardi?

yakarcı
13.02.2010, 23:14
ben de senin yabanci hayranligini anlayamiyorum vural.

Takima ciddi katki yapan her yabancinin basimin üstünde yeri var ama alanzinho bu sinifa girmiyor..

Söyle sorayim,alanzinho bu sezon takimda olmasaydi bu takim daha mi az puan toplardi?
alanzİnhoyu begenmeyen seyİrcİden bİraz futbol dÜŞÜnÇesİnden ŞÜphe ederİm

Cafer Bulur
13.02.2010, 23:16
alanzİnhoyu begenmeyen seyİrcİden bİraz futbol dÜŞÜnÇesİnden ŞÜphe ederİm
Edebilirsin,bu senin dogal hakkin.;)

Salih Edip
13.02.2010, 23:19
Ben de senin yabanci hayranligini anlayamiyorum vural.

adam ilk yarı da oynatılmadı ki hiç . ikinci yarıda oynuyo yaptıkları ortada. başka takımda olsaydı koyacak yer bulamazdınız...

miaksoy
13.02.2010, 23:31

Hugo zamaninda oynatilmadi , takimin aldigi puan ortada.

Emrah KabuL
13.02.2010, 23:41
Bireysel yeteneklerini bir yere bırakalım dedim takıma katkı yönünü ele alalım dedim..

39 resmi maç 5 gol

Forvet arkası, serbest oynayan bir oyuncu için sizce de çok az değil mi ?

Yaptığı asistler tff'de yazmadığı için rakam veremicem..

Alan yetenekli,teknik bir futbolcu ama çok güçsüz. Bakın İbb maçında rakip sert oynadı Alan pek bir varlık gösteremedi..Fizik açıdan yetersiz oyunculara rakip teknik adam iyi analiz edip 1-2 oyuncuyu sürekli peşine takarsa o adamdan umudu kesin..

Salih Edip
13.02.2010, 23:44
1-2 oyuncuyu sürekli peşine takarsa

şu seçtiğim kısım bile takıma çok katkı sağlar...

Emrah KabuL
14.02.2010, 00:01
E o zaman Umut'u yerden yere vurmayalım.. o da rakip defansın anasını ağlatıyor resmen.. :)

Orada sürekli peşine takarsadan kastım.. bire-bir markajcı, fiziği sağlam bir oyuncu Alan'ı marke edince, yeteneklerini sahaya yansıtamıyor doğal olarak..

Ömer Kibar
14.02.2010, 00:04
adeta buz pateni yapıyor sahada süper bi yetenek

Salih Edip
14.02.2010, 00:05
Orada sürekli peşine takarsadan kastım.. bire-bir markajcı, fiziği sağlam bir oyuncu Alan'ı marke edince, yeteneklerini sahaya yansıtamıyor doğal olarak..

örnek verir misin , hangi maç ?

Emrah KabuL
14.02.2010, 00:21
İbb maçı işte .. adamlar sert futbol oynadılar.. ne Alan istediği boşlukları bulabildi, ne de özelliklerini tam olarak sahaya yansıtabildi. Böyle oyuncuları marke etmek zor değil.. Hatırlarsanız H.Üçüncü'de Ortega'yı baya iyi marke etmişti.. Bir futbolcu kısa boylu olabilir ama güçlü de olmak zorundadır ayakta kalabilmek için.. Örneğin Messi'de kısa ama en ufak bir ikili mücadele de yıkılmıyor hemen..

39 resmi maç 5 gol dedim.. Bilen varsa asist sayısını da yazabilir mi ?

Salih Edip
14.02.2010, 00:28
ibb maçı dedin de , o maçta alanzinho çok net pozisyonlar buldu , hatta bir iki tanesinde asist yapmadığı için çok eleştirildi. gole giderken indirdiler adamı mesela :S

Emrah KabuL
14.02.2010, 00:35
O Pozisyonları kendine has olan özelliklerini sahaya yansıtarak mı yarattı peki ?

gole giderken indirdiler diyorsun da gol pasını kim vermiş ? penaltı olabilir hakem de vermemişdir fakat o pozisyon da Alan yerinde daha boylu poslu fiziği sağlam biri olsaydı pat diye düşmezdi sanırım yere.. Örneğin kupa maçında antalya-gs ; Necati'nin attığı 2.gol.. Fiziğini kullandı ve yanlış hatırlamıyorsam M.Topal'dı.. rakip omuz atmasına rağmen düşmedi ve zor pozisyonda golü yapmıştı.

Salih Edip
14.02.2010, 00:40
O Pozisyonları kendine has olan özelliklerini sahaya yansıtarak mı yarattı peki ?

gole giderken indirdiler diyorsun da gol pasını kim vermiş ? penaltı olabilir hakem de vermemişdir fakat o pozisyon da Alan yerinde daha boylu poslu fiziği sağlam biri olsaydı pat diye düşmezdi sanırım yere.. Örneğin kupa maçında antalya-gs ; Necati'nin attığı 2.gol.. Fiziğini kullandı ve yanlış hatırlamıyorsam M.Topal'dı.. rakip omuz atmasına rağmen düşmedi ve zor pozisyonda golü yapmıştı.

alan o pozisyonda olsa onu da çalımlar boş kaleye atardı :)

penaltı pozisyonunda da sağdan bir ayak girmiş soldan bir ayak müsaade et de düşsün :)

bazı pozisyonlarda güçsüz kaldığı doğru ama , o yetenekler için ona katlanılır...

Emrah KabuL
14.02.2010, 01:04
39 resmi maç 5 gol , asist sayısı Tff'de yazmadığı için beni bilgilendirebilirmisiniz demiştim.. :)

Enes Ünal Kaya
14.02.2010, 01:04

Böyle bireysel bakarsak işe işin içinden çıkılmaz o zmn her oyuncuyu çıkartabilirsin takımdan .. önemli olan ilk aşamada ruh ztn.. bross da da bu kadro vardı ama ruh yokdu..
yada senin deyiminle alanzinho yokdu galibiyet yokdu mu desek.. ama yok ben o açıyla bakamıcam valla :)

Salih Edip
14.02.2010, 01:08
39 resmi maç 5 gol , asist sayısı Tff'de yazmadığı için beni bilgilendirebilirmisiniz demiştim.. :)

bilmiyorum ama şunu belirtiyim ; alan geldiğinden beri forvet arkası oynamıyor , sağ açık sol açık vs. oynatıldı geçen sene . bu sene ilk yarı zaten malum , şov yeni başlıyor o kadar söyliyim :p

Emrah KabuL
14.02.2010, 01:17
Hadi bakalım hayırlısı.. başlasın artık..

Tek forvet arkasında oynayan futbolcu takımın 2.forvetidir.. gizli forvet ..

Alanzinho'nun verdiği topuk pası ya da 2 kişiyi çalımlaması bize birşey kazandırmıyor.. artık skor tabelasına katkıda bulunmalı.

61_Serhat_61
14.02.2010, 09:41
Hadi bakalım hayırlısı.. başlasın artık..

Tek forvet arkasında oynayan futbolcu takımın 2.forvetidir.. gizli forvet ..

Alanzinho'nun verdiği topuk pası ya da 2 kişiyi çalımlaması bize birşey kazandırmıyor.. artık skor tabelasına katkıda bulunmalı.
her skora faydasi oldugundada gelip buraya yazsana.. HELAL OLSUN diye...
bos ve ezbere konusuyorsun... bence susma hakkini kullan alanzinho ne zaman coooook kötü oynarsa ozaman gel elestir... bosuna isgal etme burayi...
ve coooook kötü oyniyacagi zaman ne zaman söylim mi ??
2050 yili...
hadi hayirli beklemeler :D:D

Oğuzhan İnce
14.02.2010, 12:20
Alanzinho Messi gibisin eyvallah:)

Lakin burada messi ile de karşılaştırılman gülünç olmuş biraz,Biz de isteriz fizikli teknik hızlı,vurduğu zaman ses getiren bir adam,her pozisyonda ayakta kalanından...

Ama 120 milyon ediyor o adına da Cris diyorlar:)

He yok birkaç boy küçüğünü ararsan da bulursun lakin o da hız veya teknik açıdan zayıf olacağı için,
bu sefer de kısa daha teknik bir adam alsaydık diyeceğiz.

Muhammed
14.02.2010, 12:35

Uzaktan yazıyor adam..

Selçuk,Colman,Ceyhun'da uzaktan toplara çok iyi vuruyorlar zaten.

sessizkral_1
14.02.2010, 12:46
Alanzinho iyide değil kötüde.

Çok iyiymiş gibi abartan arkadaşlar sadece futbolun güzellikleriyle kandırılan arkadaşlar.Birde kötü tarafı var.

Alanzinho inanılmaz fazla top kaptırıyor ve onun kaptırdığı toplardan kontra yiyoruz.Futbolcuların içinden geçmeye çalışmaktan vazgeçmeli.Tamam onun dikine gidişleri güzel sonuçlar doğurabiliyor ancak adam geçilecek yer var geçilmeyecek yer var.

İnanılmaz bireysel bir oyuncu.Şenol hocanın bu olaya çözüm bulması lazım.Okadar komik pozisyonlarda pas vermekten çekiniyorki.

Bunun dışında şu sıralar maç içerisinde skora etki edecek toplam 2-3 hareket yaptığı için pek üstüne gidilmiyor.Bence alanzinho yeterli değil.yukarıda yazdıklarımı düzeltmesi lazım.

Yunus Emre SEYHAN
14.02.2010, 12:49
Alanzinho iyide değil kötüde.

Çok iyiymiş gibi abartan arkadaşlar sadece futbolun güzellikleriyle kandırılan arkadaşlar.Birde kötü tarafı var.

Alanzinho inanılmaz fazla top kaptırıyor ve onun kaptırdığı toplardan kontra yiyoruz.Futbolcuların içinden geçmeye çalışmaktan vazgeçmeli.Tamam onun dikine gidişleri güzel sonuçlar doğurabiliyor ancak adam geçilecek yer var geçilmeyecek yer var.

İnanılmaz bireysel bir oyuncu.Şenol hocanın bu olaya çözüm bulması lazım.Okadar komik pozisyonlarda pas vermekten çekiniyorki.

Bunun dışında şu sıralar maç içerisinde skora etki edecek toplam 2-3 hareket yaptığı için pek üstüne gidilmiyor.Bence alanzinho yeterli değil.yukarıda yazdıklarımı düzeltmesi lazım.
Tamamıyla katılıyorum.
Broos döneminden sonra Alanzinho'da gelişme var ve bu gelişme her maç devam ediyor.

Alanzinho Önümüzdeki 17 hafta da cok daha iyi bir futbol sergileyecektir, Sergilemek zorundadır.

Uğur Ö.
14.02.2010, 15:31
Alanzinho cezasahasına girdiğini ben görmedim onun görevi daha çok topu ileriye taşımak ve topu ileride tutmak
Ama birde özetlerde seytetiğiniz adamları övüyorsunuz ya ne diyeyim Tabata geçen sene Bjk ye gelmeden önce herkes demedimi keşke alsaydık Alanzinho yerine.Şimdi kim tercih eder Tabata'yı.Lütfen dışardaki oyuncuları övmeyin.Öveceksenizde izlediğiniz adamları övün

Salih Edip
14.02.2010, 15:33
Alanzinho cezasahasına girdiğini ben görmedim onun görevi daha çok topu ileriye taşımak ve topu ileride tutmak
Ama birde özetlerde seytetiğiniz adamları övüyorsunuz ya ne diyeyim Tabata geçen sene Bjk ye gelmeden önce herkes demedimi keşke alsaydık Alanzinho yerine.Şimdi kim tercih eder Tabata'yı.Lütfen dışardaki oyuncuları övmeyin.Öveceksenizde izlediğiniz adamları övün

tabata örneği güzel olmuş :alkış:

büyük takım psikolojisi diye birşey var yoksa bursa keçelilerle tandoğanlarla hüseyinle nasıl oynuyor öyle...

bazı arkadaşlar sanıyo ki al Trabzona monte et , aynı şekilde oynasın :D

pReN@_61
14.02.2010, 15:35
Yarın Alan şov var:)

talip yavuz
14.02.2010, 15:39
topu ileriye taşıyo bu bizim için önemli ondan başka bu takımda onu yapabilecek kimse yok tek sorunu sona kadar gelip bencil davranması

Tayfun
14.02.2010, 16:14
Alanzinho dağıt bakalım şeftali kurtçuklarını koçum...

Mustafa ÖZDEMİR
14.02.2010, 18:14
küçük maçların büyük adamı göster kendini...

Oğuzhan İnce
14.02.2010, 20:13
"Oynadığım en iyi 4 futbolcudan biri Alanzinho'ydu."

Pontus Farnerud. Diğerleri mi? Biri Ibrahimovic, biri Ljunberg, biri de Marco Simone...

cezasahasi.net

ten alıntıdır...

Enes Ünal Kaya
15.02.2010, 00:27

Pontus Farnerud. Diğerleri mi? Biri Ibrahimovic, biri Ljunberg, biri de Marco Simone...

cezasahasi.net

ten alıntıdır...

Biz Alanzinho'nun Kalitesini Biliyoruz .. Her Yerde Belli Oluyor Zaten..

FM 2010 u Bi Yükledim En Pahalı ve En İyi ilk 3 Oyuncumuzdan Birisiydi.. Fm nin Gerçekliğe Yakınlığını Herkes Bilir Heralde.. Buda Ekstra Bir Örnek Sadece

Ahmet Kuru
15.02.2010, 02:33
Bursa maçında doğal olarak herkes ondan çok şey bekleyecek...
İnşallah da beklentilere cevap verecek..

Enes Ünal Kaya
15.02.2010, 08:06
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3644-4Q1B3L4N.jpg

Alannnzinhoooo .. Alannnzinnhooo = )

unique
15.02.2010, 18:05
Bu akşam iyi oynayacağını hissediyorum; başarılar küçük dev adam.

Ahmet Başkaya
15.02.2010, 18:49
Haydi küçük dev ... Ser onları :D..

Tayfun
15.02.2010, 18:50
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3644-4Q1B3L4N.jpg

Alannnzinhoooo .. Alannnzinnhooo = )

Bu gazla yıkar bursayı :)

Yunus Emre SEYHAN
15.02.2010, 19:11
Hadi Alan del şu Bursa defansını.......

isimsiz_61
15.02.2010, 19:26
ben bu alanzinhoya sebebini bilmediğim bir şekilde çok güveniyorum....:D

ugurozturk
15.02.2010, 21:55
resmen sattin maci bugun...

hoca seni 85te degilde 65'te cikarsa bu maci almistik..

Colman yerine sen ciksaydin almistik bu maci...

Enes Ünal Kaya
15.02.2010, 21:56
resmen sattin maci bugun...

hoca seni 85te degilde 65'te cikarsa bu maci almistik..

Colman yerine sen ciksaydin almistik bu maci...

colmanda iyi değildi ama hiç bir oyuncuyu eleştirmeme adetim devam ediyor..

bugun iyi değildi alan malesef

Mellih
15.02.2010, 21:57
naaptım koçum sen yaaa.. ben senden böyle oyun beklemezdim.. en önemli maçımızın en önemli adamıydın

Kaan
Alanzinho deli ettin beni.

Allahını seversin kritik maçlarda oynama bundan sonra. De ki Şenol Güneş'e "ben bu maçlarda oynayamıyorum".

Deniz Tosunoğlu
offffffff Alan offf. Bu kelimeleri söledigime inanamiyorum, ama bugün COK kötüydün.....

Emrah KabuL
15.02.2010, 22:02
Daha dün burda ligde golü yok kaç asisti var diye sorduğumuz da edilmedik laf kalmamıştı..

Ne ayağında top tutabildi, ne de takımı ileriye sürekleyebildi.. bütün topları ezdi.. kaptırdığı toplarla adamlar kontraya çıktılar.

Bu fizikle süper ligde barınamayacağı kesin.. daha ayakta duramıyor forvet arkası, serbest futbolcumuz Alanzinho.

ugurozturk
15.02.2010, 22:03
oyle toplar kaybetti ki. top sansina onda kaliyor. adam top ayaginda bekliyor; arkadan 5 metreden gelip topu aliyorlar ayagindan..

rezildi..... buyuk maclarin topcusu degil...

Enes Ünal Kaya
15.02.2010, 22:04
oLabilir Ben Kötüyse Kötü İyi İse İyi Derim.. Kötüydü Bugun.. Bu Hep Kötü Olcak Demek Değil..

Güveniyorum Alan'a .. Bi Maçla Hemen Satalım ..

Özge
15.02.2010, 22:05
Alan döküldün bugün.Çok şeyler bekliyordum bu maç senden ama inanılmaz kötüydün.Colman'ın yerine o dakikada sen çıkmalıydın.Bir daha böyle oynama lütfen.

ozcan_asanoglu
15.02.2010, 22:06
Bir sefer de dönüm maçı aldır da şaşırt bizi Alan...nerdeee....

Murat'
15.02.2010, 22:06
Karşılama yaramamış Alanzinho'ya.

erolizmts
15.02.2010, 22:07
Nilüfer ablamızın bir şarkısı vardı. Alanzinho için yazılmış adeta;

"şov yapma şov yapma
farketmez anladık seni"

Birinin bu adama "aslansın, kaplansın, süppper çalım atıyorsun, en iyisi/en kralı sensin" diye maç öncesinde gazlaması lazım. Orada gazını alıp sahaya öyle sürülmesi lazım. Belki sahaya takımı için çıkar. Biraz takımı için oynar. Kolay rakiplerin maçlarında o şovlar işe yarıyor ama güçlü takımlarda pek işe yaramıyor. Resmen kendine oynuyor halâ.

ApoCaN28
15.02.2010, 22:09
Beklediğimiz kadar olmasan da iki top taşısan yeterdi be ALAN.

Mellih
15.02.2010, 22:11
isaac kadar oynayamadın :cool:

Hotaman
15.02.2010, 22:12
Mücadele seviyesi yüksek maçlarda malesef kendini gösteremiyor. Ancak şu bir gerçek, ondan çok daha beklentimin olduğu ve çok daha kötü oynadığı büyük maçlarda var.

Vkgz
15.02.2010, 22:14
berbat oynadı boşuboşuna yer kapladı bu maçta kadroda.

Kaan
15.02.2010, 22:16
Şenol Hoca Alanzinho'ya nasıl 85 dakika dayanabildi anlamış değilim. :S

Öztürk Adem
15.02.2010, 22:20
Buradan yenıden seslenıyorum:D Alanzınho 500 bın dolar dahı etmez :D Melıh Gokce akıllı adam.

Bır ıse yaramaz bu adam kımseye faydası olmaz.Bosuna yer kaplıyor,adamın umrunda degıl macmı oynuyor,gezınıyormu bellı degıl.Sankı zorla sokmuslarda cıkamadıgında mactan acı cekıyor gıbı bır yuz ıfadesı var.

Geldıgınden bu yana onun adı Yalanzınho

Emrah KabuL
15.02.2010, 22:22
Her ezdiği toptan sonra cak cak sakızını çiğnemesi bazıların çok hoşuna gidiyor olabilir..

Umut'a burdan tavsiye ediyorum.. boşver mücadele etmeyi.. kendini yırtmayı.. al bi falım sakız cak cak çiğne, artistlik yap.. bu taraftar o zaman seni sevecektir.

Ahmet Başkaya
15.02.2010, 22:23
Kötüydü ....

dimsag
15.02.2010, 22:25
kötüydü bu akşam 2 pas verdi kayboldu ortadan bi müddet yedek kalmalı
colman selçuk engin bunlarda döküldü resmen

61_Serhat_61
15.02.2010, 22:28
herkes iyi günde olamaz...
alanzinhoda gününde degildi...
ben kendimde begenmedim kendisini...
insallah ilerleyen maclarda formuna geri gelir...

ApoCaN28
15.02.2010, 22:28
Oyuna girmesi bile hataydı .

Harun-61
15.02.2010, 22:29
gercekten cok merak ediyorum, bugün Alen kac tane top kayip etti ???

iyi degildin bugun Alen!

İlker ToSun
15.02.2010, 22:29
iyi bir gününde değildi

ancak ileri uçta yaratıcı hareket yapacak sınırlı adamlarımızdan biri olduğu için oynaması gerekiyor

eyinc
15.02.2010, 22:31
şenol hoca 2. yarının başında alan burak değişikliğinide gerçekleştirebilirdi. ileride çok top eziyor inanılmaz derecede pas hatası yapıyor. biz öne geçtiğimiz maçlarda alan oyuna girmeliilk 11 artık ona uzak olmalı bence.

unique
15.02.2010, 22:34
Bugün gerçekten çok kötüydü.

yaranozlu
15.02.2010, 22:36
bekleneni veremedi. daha az topla oynamayı nasıl öğrenecek bilemiyorum.

Ali Tunahan Güllü
15.02.2010, 22:37
Alanzinhoya önlem aldıkları belli o yüzden pek etkili olamadı..

Enes Başkaya60
15.02.2010, 22:44
Çok etkili olamadı çok ezildi....

Hasan61
15.02.2010, 22:52
Çok daha erken kenara gelmeliydi...

Onur
15.02.2010, 22:54
Bu maçın tekrarını izlettirmeden uyutmamak lazım bu gece. Acaba neler yapmış, neler yapmamış. Yapamamış demek onun futbol bilgisine hakaret olur. Birde sormak lazım 3 kişinin arasına girmek için özel çaba sarfediyor mu?

Basit oynamanın daha kolay kazandırdığını bir an olsun hatırlasa, harika futbolcu olur...

Yunus Emre SEYHAN
Alanzinho'nun bu fizik gücü ile bu ligde yıldız oyuncu olabilmesi cok zor.

Bu arada Alanzinho cezasahasına cok fazla koşu yaptı ama istediği pasları alamadı.

Fatih YAZICI
Böyle maçlarda o içeri kat eden, 3 kişiyi geçen Alanzinho'yu görmek zor.
İlk yarıda pek destek alamadı.
Kendini gösteremeyeceği belli olan bir iki maçtan biriydi.
Eski formunu yakalayacaktır.

Mustafa K. Demirbaş
15.02.2010, 23:04
öenemli maçlarda ortada yok ne yaptığını ya da ne yapmaya çalıştığını bi anlayabilsek

Arif Timurcioğlu
15.02.2010, 23:10
Biraz dinlense gabriçle başlasak daha iyi olur sanki.

Muhalif
15.02.2010, 23:18
Hayret ilk defa Alanzinho'nun kötü oynadığı kabul edilmiş:) ilk 5 sırada yer alan takımlarla tüm maçlarımızda bunun gibi olacaktır zaten. Ama diyorum ya Alanzinho bir Antep'te, bir Bursa'da olsa sene sonunda 10 milyon euroya tüpçüye itelenmişti çoktan:D

Kısaca yine düşündüğüm gibi oynadı...

Abdülkadir Kılıç
15.02.2010, 23:35
Olumsuz eleştiri yazmayayım diyorum ama ne yapayım. Yine de Olumsuz konuşmayacağım. Bence de biraz dinlendirilmeli diyeyim bari.

Fatih Özkan
15.02.2010, 23:37
Daha kötü oynadığı maçlar da vardı...
Her zaman güzel oynayacak diye de bir kural yok...
Ama bu akşam olmadı işte...

Emrah KabuL
15.02.2010, 23:41
Entrasan gerçekten.. bütün topları ezip,cak cak sakız çiğneyerek,pis pis sırıtan bu böyük topçuya hiç eleştiri yok.. sanki bu futbolu ilk kez izliyoruz gibi..

Ama yok.. bir çalım herşeyi değiştirebiliyor..

Forvet arkasında oynuyormuş, bu sene ligde hiç golü yokmuş vs.. ne önemi var canim.

Bir fenerin Alex'ine bakın, takımına kazandırdığı puanlara.. birde Alanzinho'ya..

Ayakta duracak dermanı yok.. attığı şutlar bile ben nasıl kaleye kadar gideceğimi düşünüyor :)

Great White
15.02.2010, 23:58
Bugün çok etkili değildi ama sahada rakibi en fazla rahatsız eden futbolcumuzdu gene de..

Gerisini düşünün artık..

pReN@_61
15.02.2010, 23:59
Bugün çok top ezdi.

Salih Edip
16.02.2010, 00:03
ilk 5 sırada yer alan takımlarla tüm maçlarımızda bunun gibi olacaktır zaten.:D

geçen seneki Gs maçında öyle olmamıştı mesela :cool:

bugün kötüydü kabul tabi....

Muhalif
16.02.2010, 00:09
Bir geçen sene ki Gs maçını anlatıyorsunuz hala yahu:) Geçen sene Gs 5. olduydu demek geçen sene 5. sıradaki takıma karşı etkili olabiliyormuş, bu sene o da yok:D

Ben 4.5 milyon euroya takıma daha çok katkı yapacak ve daha istikrarlı bir oyuncu alınabilirdi diyordum, hala diyorum. Dümdüz oynayan bir Ernst mesela tercihimdir Alanzinho gibi oyunculara. Nitekim de o Ernst bile büyük maçlarda Alanzinho'dan daha fazla fark yaratıyor... Neyse zaten çok tartıştım bu adam için burada sizlerle. Daha uzatmayalım. Daha iyi olur inş...

Salih Edip
16.02.2010, 00:11
Bir geçen sene ki Gs maçını anlatıyorsunuz hala yahu:)

tüm maçlarda demişsiniz , öyle olmadığını ortaya koydum sadece...

Great White
16.02.2010, 00:24
He yahu..

Alanzinho yerine Ernst, Umut yerine Ferrari, Colman yerine de Rüştü olsaymış keşke..

Hayat da bayram olsaymış:)

Deniz Tosunoğlu
16.02.2010, 00:26
Kusura bakmayin, ama abartiyorsunuz. Alanzinho'yu bu kadar elestirme hakkimiz yok. Bütün takim kötü oynadi, bakiyoruz kaptanimiz Song'un hatalari vardi. Engin Baytar'in abuk subuk sutlari ve Colman'in top kayiplari.
Kendisinin kötü oynadigi'da farkindadir insallah :)

Sevdamız_Bir
16.02.2010, 00:30
Dün tek kelimeyle berbattı. Benim dikkatle izlediğim isimlerden biriydi. Maalesef aldığı çoğu topu rakibe hediye etmekten başka birşey yapmadı. Bu nedenle onun yüzünden birçok kontraatak da yedik. İleride top tutamayınca defans oyuncularına çok yük bindi. Dolayısıyla faydasından çok zararı oldu. Bu haliyle ikinci yarının hemen başında oyundan alınıp yerine Burak Yılmaz veya Gabriç konulabilirdi.

miaksoy
16.02.2010, 00:35
Yazmak icin Alan'in kotu oynamasini beklemenize gerek yok dostlar. Onun asistleriyle galip geldigimiz maclardan sonra da sizi buraya bekliyorum. Her futbolcu her macta yuksek performans gosterecek diye bir sey yok. Her kaybedilen puanda istanbul eziklerinin futbolcularini ornek gostererek , kendi futbolcularimiza sallayacaginiza destek vermeyi deneseniz nasil olur? Biz basarili olacaksak bu futbolcularla , Umutlarla , Alanzinholarla, Enginlerle olacagiz. Necatiyle , Enstle veya Alexle degil.

Sinan_Ts61
16.02.2010, 00:49
Bana göre iyidir ama hatali yeri var kendi basina kousuyor ve cok gec pas veriyor verene kadar da zaten top kaybi oluryor.

senol 6116
16.02.2010, 01:23
Çok silik bir performanstı bugünkü.Alan bir türlü ağırlığını oyuna koyamadı,bu da hücum gücümüzü zayıflattı.

Sefa Murat Dokuz
16.02.2010, 01:24
Bursa'nın bu fizikli kadrosu arasında etkisiz kalması çok da süpriz olmadı.

sametaydin
16.02.2010, 02:13
Aslında formundan dolayı çok şey bekliyordum. Hiçbirşey yapamadı, rezalet oynadı fakat buna şaşırmadım. Üstdüzey dirençli takımlar karşısında alanzinho hep böyle zaten. Hoca oyundan almakta çok gecikti. İlk yarının bitimiyle oyundan alınıp burak oyuna girmiş olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Emrah KabuL
16.02.2010, 02:20
Ligde golü yok.. bazı arkadaşlar attırdığı gollerden bahsediyor.. Resmi bir bilgi varmı acaba asist sayısıyla ilgili ?

Bir takımın forvet arkası oynayan futbolcusunun ligde nasıl golü olamaz gerçekten anlayabilmiş değilim.

Salih Edip
16.02.2010, 02:36
Ligde golü yok.. bazı arkadaşlar attırdığı gollerden bahsediyor.. Resmi bir bilgi varmı acaba asist sayısıyla ilgili ?

Bir takımın forvet arkası oynayan futbolcusunun ligde nasıl golü olamaz gerçekten anlayabilmiş değilim.

oynatılmazsa olmaz arkadaş , gir bak bakalım ilk yarı maç oynamışmı , ikinci yarı 3-4 maç oldu gol atamadı diye kötü mü oldu şimdi ?

alex alex diyosun bir de ona bak , ikinci yarı golü var mı ligde , ondan sonra konuş....

Emrah KabuL
16.02.2010, 02:44
oynatılmazsa olmaz arkadaş , gir bak bakalım ilk yarı maç oynamışmı , ikinci yarı 3-4 maç oldu gol atamadı diye kötü mü oldu şimdi ?

alex alex diyosun bir de ona bak , ikinci yarı golü var mı ligde , ondan sonra konuş....

Bu sezon 9 maçda ilk 11'de çıkmış,

979 dakika saha da kalmış golü yok.

Malum sadece gol sayıları var tff ve maçkolik de.. o yüzden soruyorum boş Alan'ın asist sayısını..

Resmen üzülüyorum kendisini sahada bu kadar çaresiz gördüğüm de.

Great White
16.02.2010, 02:46
Adam zaten Broos döneminde yedek kulübesinde oturuyordu. Şenol Hoca geldikten sonra toplam 6 lig maçına çıktı..

Sivasspor maçında ilk golü Umut' a attırdı. Aynı maçta bir de penaltı yarattı ve maçın kahramanıydı..

Ankaragücü maçında Colman' ın, Denizli maçında Gabric' in, Eskişehir maçında Serkan' ın gollerinde hep onun payı var..

Üstelik Manisa maçında da oynamadı..

Takımın futbolunun ivme kazanmasında ve ardı ardına aldığımız galibiyetlerde en büyük pay onun zaten..

Birkaç çatlak ses kabul edemese de takımın en büyük, hatta Yattara' nın sakatlığında tek yıldızı şu anda:ok

Salih Edip
16.02.2010, 02:50
Adam zaten Broos döneminde yedek kulübesinde oturuyordu. Şenol Hoca geldikten sonra toplam 6 lig maçına çıktı..

Sivasspor maçında ilk golü Umut' a attırdı. Aynı maçta bir de penaltı yarattı ve maçın kahramanıydı..

Ankaragücü maçında Colman' ın, Denizli maçında Gabric' in, Eskişehir maçında Serkan' ın gollerinde hep onun payı var..

Üstelik Manisa maçında da oynamadı..

Takımın futbolunun ivme kazanmasında ve ardı ardına aldığımız galibiyetlerde en büyük pay onun zaten..

Birkaç çatlak ses kabul edemese de takımın en büyük, hatta Yattara' nın sakatlığında tek yıldızı şu anda:ok

+ kupadaki ankaragücü maçında da 1 mükemmel gol 1 de asistle en iyi oydu.

tamam bugün kötü oynadı eleştirelim ama yerin dibine de sokmayalım...

Emrah KabuL
16.02.2010, 02:54
Alan'ı ilk kez eleştiriyorum.. kolay kolay da futbolcularımızı eleştirmem fakat bu takımın en büyük yıldızı 6 puanlık bir maçta yokları oynuyorsa varın siz düşünün gerisini..

Ayrıca her kaptırdığı toptan sonra, yaptığı hatalardan sonra cak cak sakız çiğnemesi ve pis pis sırıtmasını herhangi bir Türk oyuncumuz yapsa acaba nasıl tepkiler alırdı merak ediyorum.

Great White
16.02.2010, 02:59

Vallahi ben kötü oynadığına falan da katılmıyorum. Takımda rakibi sarsan ve ürküten tek oyuncumuzdu..

Sadece bir çok maçta çıkardığı tavşanı bu maçta çıkaramadı, hepsi bu..

Her maç tavşan bekleyen tipler Moskova sirkini izleyecek, maç değil:)

Emrah KabuL
+ kupadaki ankaragücü maçında da 1 mükemmel gol 1 de asistle en iyi oydu.

Yerin dibine sokan yok.. Onu sizler Umut'un başlığında pek bi güzel yapıyorsunuz zaten :)

Yalan yanlış şeyler mi yazıyorum.. ?

Forvet arkası oynayan bir futbolcunun ligde bir tek golü olmaması size göre normal mi ?

Bütün atakları başlatacak olan futbolcunun rakibin en ufak bir hamlesinde topu kaybetmesi, takım tam atağa çıkacekken gereksiz çalımları veya topu ayağından açmasına da hoşgörüyle yaklaşabiliyorsanız pardon diyorum.. :)

Hem ilk defa bu kadar kötü oynadı diye de bir şey yok.. Çoğu maçta bu tür hataları yapıyor fakat 1-2 kişiyi geçip de pas attığın da bunlar unutuluyor malesef.

Salih Edip
Alan'ı ilk kez eleştiriyorum.. kolay kolay da futbolcularımızı eleştirmem.

hmm renkdaş şifreni falan kontrol et maçtan önce de birileri senin kullanıcı adınla girip eleştirmiş alanı , hem de öyle böyle değil yine gol - asist falan sormuş , dikkatli ol , hackerlar geziyor bu ara...

Emrah KabuL
16.02.2010, 03:01
Vallahi ben kötü oynadığına falan da katılmıyorum. Takımda rakibi sarsan ve ürküten tek oyuncumuzdu..

Sadece bir çok maçta çıkardığı tavşanı bu maçta çıkaramadı, hepsi bu..

Her maç tavşan bekleyen tipler sirke gidecek, maça değil:)

Bu maçta rakibi sarstı ve ürküttü öyle mi.. aman aman.. :)

Sirk falan demişken haklısınız kükreyen bir aslan gibi ürkütücüydü :)

Emrah KabuL
16.02.2010, 03:03
hmm renkdaş şifreni falan kontrol et maçtan önce de birileri senin kullanıcı adınla girip eleştirmiş alanı , hem de öyle böyle değil yine gol - asist falan sormuş , dikkatli ol , hackerlar geziyor bu ara...

Evet dün de gol sayısının sıfır , asist sayısını ise bilmediğimi, bilenlere sorduğumu yazmıştım.. bul bakalım başka bir eleştiri.. tabi bu da eleştiriyse.

Salih Edip
16.02.2010, 03:03
Yerin dibine sokan yok.. Onu sizler Umut'un başlığında pek bi güzel yapıyorsunuz zaten :)

Yalan yanlış şeyler mi yazıyorum.. ?

Forvet arkası oynayan bir futbolcunun ligde bir tek golü olmaması size göre normal mi ?

Bütün atakları başlatacak olan futbolcunun rakibin en ufak bir hamlesinde topu kaybetmesi, takım tam atağa çıkacekken gereksiz çalımları veya topu ayağından açmasına da hoşgörüyle yaklaşabiliyorsanız pardon diyorum.. :)

Hem ilk defa bu kadar kötü oynadı diye de bir şey yok.. Çoğu maçta bu tür hataları yapıyor fakat 1-2 kişiyi geçip de pas attığın da bunlar unutuluyor malesef.

hala aynı şeyi diyorsun adam ilk yarı oynatılmadı sisteme uymadığı(!) için bu 1.si aklında olsun bir daha söyleme aynı şeyleri...

2. si 1-2 kişiyi geçip pas atınca unutuluyo demişsin. napması lazım unutulması için 10 kişiyi geçip gol mü atması lazım heralde unutulacak.

3. sü çoğu maçta bu tür hataları yapıyor ancak ligin en iyi futbol oynayan takımının ( ben söylemiyorum beşiktaşlı - fenerli - Gsli üç ayrı yorumcu söylüyor) en iyi oynayan oyuncularının başında geliyor.... hayret....

Salih Edip
16.02.2010, 03:05
Kaldı ki şu başlıkta da hiçbir eleştiri mesajım yoktur Alanzinho için..

Okeyto ? :)

bak ne buldum , eleştirip eleştirip böyle mi diyosun yoksa ççç

hee tamam çocuk var karşında ççç

Great White
16.02.2010, 03:07
Demek ki sadece Umut başlığında değil hemen her başlıkta varmış bu futbol meczuplarından:)

Al birini vur ötekine :yumruk:

Emrah KabuL
16.02.2010, 03:09
Yahu nasıl oynatılmadı ?

9 kez ilk 11'de maça çıkmış..

979 dakika saha da kalmış diyorum.. bu mu oynatılmamak ?

979 dakika da rakipleri ürküten ,büyük futbolcu nasıl oluyor da 1 tane gol bile atamıyor..

Hani hep diyorlar ya Umut büyük maçlarda hiçbir şey yapamıyor vs.. alın size 6 puanlık maç.. ne yaptı bugün saha da ? ürkütmüş falan buna inanan var mı yahu :) Adamlar tereyağından kıl çeker gibi ayağından aldılar topları..

Neyse sizin dediğiniz olsun. ben bu kadar güçsüz bir oyuncuyu takımda görmek istemiyorum.. bu da benim kişisel görüşüm.. bitti :)

Emrah KabuL
16.02.2010, 03:12
bak ne buldum , eleştirip eleştirip böyle mi diyosun yoksa ççç

hee tamam çocuk var karşında ççç

E var zaten :)

Az daha uğraş bakalım, 2,3 gün öncesinden başla link de kolay tarih falan belli olsun bak bakalım eleştirdiğim bir tane mesaj var mı ?

ugurozturk
16.02.2010, 03:12
Bu sitede 3-4 kez macin yildizi secildi... ama bugun inanilmaz laubaliydi. kornerlerde donen toplari toplamak icin geride bekliyor; top ayagina geliyor; saga sola bakarken gelip ayagindan aliyorlar topu. boyle 4-5 kez top kaybetti ve bunlarin hepsi tehlikeli atak oldu. alanzinho topla ilerleyince takimda bi halt yapacak iye ileri cikiyor, topu kaybedince kontra atak yiyoruz. senol hoca caresine bakacaktir.

Salih Edip
16.02.2010, 03:15
Yahu nasıl oynatılmadı ?

9 kez ilk 11'de maça çıkmış..

979 dakika saha da kalmış diyorum.. bu mu oynatılmamak ?

979 dakika da rakipleri ürküten ,büyük futbolcu nasıl oluyor da 1 tane gol bile atamıyor..

Hani hep diyorlar ya Umut büyük maçlarda hiçbir şey yapamıyor vs.. alın size 6 puanlık maç.. ne yaptı bugün saha da ? ürkütmüş falan buna inanan var mı yahu :) Adamlar tereyağından kıl çeker gibi ayağından aldılar topları..

Neyse sizin dediğiniz olsun. ben bu kadar güçsüz bir oyuncuyu takımda görmek istemiyorum.. bu da benim kişisel görüşüm.. bitti :)

ee o zaman alanzinhonun nefis pasında colman karşı karşıya atabilseydi , direkt skora etki etmiş olacaktı herşey bitecekti öyle mi ?

bana göre yine yaptı asistini....

bu arada alexi örnek verip forvet arkası adam nasıl gol atamaz deyip alanı eleştiriyorsun , ama aynı forvet arkası alex forvette oynayan umuttan daha golcü diye umutu eleştirmiyorsun ... kendi içinde bile tutarsızlık... nerden baksan çaresi yok , nerden baksan ahmakça diye bir şarkı geldi aklıma....

Emrah KabuL
16.02.2010, 03:17
Bu sitede 3-4 kez macin yildizi secildi... ama bugun inanilmaz laubaliydi. kornerlerde donen toplari toplamak icin geride bekliyor; top ayagina geliyor; saga sola bakarken gelip ayagindan aliyorlar topu. boyle 4-5 kez top kaybetti ve bunlarin hepsi tehlikeli atak oldu. alanzinho topla ilerleyince takimda bi halt yapacak iye ileri cikiyor, topu kaybedince kontra atak yiyoruz. senol hoca caresine bakacaktir.

İşte bunu diyorum bende.. top ayağına geliyor sağa sola bakarken arkasından gelen rakip futbolcu pat diye topu alıyor ayağından.. valla ben kendi adıma üzülüyorum bu kadar çaresiz bir şekilde onu görünce.. ama beğenenler de var işte.. üstelik bu topları da kaybedince hiçbir şey olmamış gibi cak cak sakız çiğneyip sırıtmaya devam ediyor.. ee bizim Yattara sevgimiz de burdan geliyor zaten :)

ugurozturk
16.02.2010, 03:18
abi alex baska umut baska... kac hoca gecti TS'den hangisi Umuttan vaz gecebildi.. umutun bugun son anda cimde sekip kale diregini yalayarak cikan topu gol olabilirdi.. 2 gol atmis olsa yine boyle ofke mi duyacaktin umuta...

Salih Edip
16.02.2010, 03:20
üstelik bu topları da kaybedince hiçbir şey olmamış gibi cak cak sakız çiğneyip sırıtmaya devam ediyor.

Allah Allah takmışsın sakıza , birçok futbolcu sakız çiğner , top kaptırınca da çıkarmaz ağzından....sırıtıyo diyosun ya , oyundan alınınca kenardan heyecanlı heyecanlı takip etmesi bile gösterdi sırıtıyo mu yoksa birşeyler yapayım diye mi çabalıyor...

Salih Edip
16.02.2010, 03:22
abi alex baska umut baska... kac hoca gecti TS'den hangisi Umuttan vaz gecebildi.. umutun bugun son anda cimde sekip kale diregini yalayarak cikan topu gol olabilirdi.. 2 gol atmis olsa yine boyle ofke mi duyacaktin umuta...

abi bana dediysen eğer ben öfke duymuyorum , sadece arkadaş alexin daha çok golü var diyor ya , ben de diyorum onun bizim forvette oynayan adamımızdan da daha çok golü var hatta gol kralı olmuşluğu var , o zaman onu da öyle eleştirmen gerekir. demekki bir tutarsızlık söz konusu...

ugurozturk
İşte bunu diyorum bende.. top ayağına geliyor sağa sola bakarken arkasından gelen rakip futbolcu pat diye topu alıyor ayağından.. valla ben kendi adıma üzülüyorum bu kadar çaresiz bir şekilde onu görünce.. ama beğenenler de var işte.. üstelik bu topları da kaybedince hiçbir şey olmamış gibi cak cak sakız çiğneyip sırıtmaya devam ediyor.. ee bizim Yattara sevgimiz de burdan geliyor zaten :)

bu mac oyleydi ama Senol hoca hakkindan gelecektir.. sen merak etme.. bir iki mactir cok simardi..

Emrah KabuL
ee o zaman alanzinhonun nefis pasında colman karşı karşıya atabilseydi , direkt skora etki etmiş olacaktı herşey bitecekti öyle mi ?

bana göre yine yaptı asistini....

bu arada alexi örnek verip forvet arkası adam nasıl gol atamaz deyip alanı eleştiriyorsun , ama aynı forvet arkası alex forvette oynayan umuttan daha golcü diye umutu eleştirmiyorsun ... kendi içinde bile tutarsızlık... nerden baksan çaresi yok , nerden baksan ahmakça diye bir şarkı geldi aklıma....

Önce bir asist nedir onu öğren.. asistin sana,ona,buna göresi yok.. sonuca etkisi olmadığı gibi ortada bir sonuç da yok zaten.. yani gol.. :)

Hep boş konuşuyorsun..

Alex'in ligde 7 golü var..

Umut'un ise 9

Haniymiş benim Umut'tan daha golcü Alex'im :)

Kim daha tutarsız ?

Artık uzatma bence.. iyice kontrolü kaybettin..

ugurozturk
16.02.2010, 03:26
abi bana dediysen eğer ben öfke duymuyorum , sadece arkadaş alexin daha çok golü var diyor ya , ben de diyorum onun bizim forvette oynayan adamımızdan da daha çok golü var hatta gol kralı olmuşluğu var , o zaman onu da öyle eleştirmen gerekir. demekki bir tutarsızlık söz konusu...

ona bakarsan colmaninda bu maca kadar umuttan daha cok golu vardi.. umutun kosulari olmasa colman o golleri atabilir miydi. bence oyunculari attigi gol sayisi verdigi asist uzerinden degerlendirmek mantikli degil..

alanin golu olmayabilir; ama topu rakip sahaya tasiyan ve ondeyken sureyi lehimize isleten bi oyuncu. bugun berbat olmasi; laubali olmasi gercegi; onun ozelliklerini indirgemez.. senol hoca hizaya sokacaktir..

Salih Edip
16.02.2010, 03:28
Önce bir asist nedir onu öğren.. asistin sana,ona,buna göresi yok.. sonuca etkisi olmadığı gibi ortada bir sonuç da yok zaten.. yani gol.. :)

Hep boş konuşuyorsun..

Alex'in ligde 7 golü var..

Umut'un ise 9

Haniymiş benim Umut'tan daha golcü Alex'im :)

Kim daha tutarsız ?

Artık uzatma bence.. iyice kontrolü kaybettin..

yok ya nere gidiyon , son 4 sezonda en çok golü kim atmış 1. alex 2. umut....

asisti de senden öğrencek değilim ilkokul türkçesiyle anlaşmaya çalışmak zorunda kalacağımı tahmin edemedim kusura bakma.

Salih Edip
16.02.2010, 03:30
alanin golu olmayabilir; ama topu rakip sahaya tasiyan ve ondeyken sureyi lehimize isleten bi oyuncu. bugun berbat olmasi; laubali olmasi gercegi; onun ozelliklerini indirgemez.. senol hoca hizaya sokacaktir..

bak bu noktada anlaştık ama bazı zeka seviyesi yüksek arkadaşlar anlamıyor.

colmanın gollerine gelince , umutun koşularıyla hiç alakası yok abi , penaltılar sağolsun diyim :)

Emrah KabuL
16.02.2010, 03:38
0oOo günümüze gel artık günümüze.. bırak son 4 sezonu..

Alex 7, Umut 9

Senin tez çürüdü :)

Hem bak kendin de diyorsun ne güzel.. Son 4 sezondur şu ligde en çok gol atan 2.oyuncu Umut.. yani sürekli senin eleştirdiğin o beceriksiz Umut..

Ayrıca 06-07 den beri.. Umut'un bugün ligde atmış olduğu golle

Umut Bulut 52
Alex 51

Senin tez yine çürüdü be :)

Neyse

İyi geceler :)

Mehmet Fatih Silik
16.02.2010, 03:41
Alan'im biraz dinlenmen lagzim senin...fazla $ova kaciyorsun...her aldigin topla calim atmak yerine takim oyunu oynasan 90 dak. sahada dururdun...kendine gel biran önce :)

Salih Edip
16.02.2010, 03:41
0oOo günümüze gel artık günümüze.. bırak son 4 sezonu..

Alex 7, Umut 9

Senin tez çürüdü :)

Hem bak kendin de diyorsun ne güzel.. Son 4 sezondur şu ligde en çok gol atan 2.oyuncu Umut.. yani sürekli senin eleştirdiğin o beceriksiz Umut..

Ayrıca 06-07 den beri.. Umut'un bugün ligde atmış olduğu golle

Umut Bulut 52
Alex 51

Senin tez yine çürüdü be :)

Neyse

İyi geceler :)

manisa maçında pozisyon üstüne pozisyon bulduk diyen insanla futbol konuşmak hataydı zaten :D

sana da iyi geceler...

Emrah KabuL
16.02.2010, 03:45
Noldu canım cevap verecek bir şey bulamadın mı ? :)

Umut 52
Alex 51

Noldiiiiiii haha :)

Kapağa doymuyorsun..

Gol: Trabzonspor: 3 – Manisaspor: 0

Toplam Şut: Trabzonspor: 13 - Manisaspor: 8

İsabetli Şut: Trabzonspor: 8 - Manisaspor: 3

Bye Bye :)

Emrah KabuL
16.02.2010, 03:47
yok ya nere gidiyon , son 4 sezonda en çok golü kim atmış 1. alex 2. umut....

Kapak bir yukardadır.. :)

61_Serhat_61
16.02.2010, 04:04
benim anlamadigim bi konu var renkdaslar...
diger takimlarin forumlarinada giriyorum orada herkes birbirini tutuyorlarken bizler neden birbirimize düsüyoruz??
umutta olsa alanzinhoda olsa kim olursa olsun TRABZONSPOR icin savasmiyor mu?? bu takim icin ter dökmüüyor mu??
her kim olursa olsun bi kutsal formayi giyiyorlarsa bizler onlari sevmeliyiz...
her ne kadar BENCIL oluyorsada her ne kadar bos kaleye TAMAIYORLARSADA bizler köstek yerine destek olmaliyiz...
yapmayin renkdaslar...
tutumlu olalim...
diger kulüpleri utandiralim...
imrenecegimiz yere imrendirelim...
kenetlenelim birbirimize...
her futbolcu BIZIM futbolcularimiz...
onlar sampiyonluk yasamak istemiyorlar mi sanki...
TRABZONSPORU secen HER futbolcu bizim icin önemlidir...
BIR olalim...
Destek olalim...
hem futbolculara hemde kendimize...

Birtan Karaman
16.02.2010, 10:42
Fazla Top Ezdi. Saman Alevi Gibiydi Bir Var Bir Yok. Bursaspor Fiziki Yönden Güçlü Bir Takım.
Alanzinho'da Bu Engele Takıldı.

Faik Yılmaz
16.02.2010, 10:49
Dünki maçta rakibin orta sahayı kalabalık tutmasından dolayı pek varlık gösteremedi.....

Alptuğ
16.02.2010, 11:28
şenol hocadan bu yana en etkisiz maçıydı
özellikle bekir ozan geçit vermedi

Salih Edip
16.02.2010, 11:36
Noldu canım cevap verecek bir şey bulamadın mı ? :)

Umut 52
Alex 51

Noldiiiiiii haha :)

Kapağa doymuyorsun..

Gol: Trabzonspor: 3 – Manisaspor: 0

Toplam Şut: Trabzonspor: 13 - Manisaspor: 8

İsabetli Şut: Trabzonspor: 8 - Manisaspor: 3

Bye Bye :)

o yazdıkların şut kardeşim , ceza sahası dışından şut çekmek net pozisyon bulmak demek midir. futbol bilgin 0'ın altında. cevap verilmeyi haketmiyosun o yüzden uzatma

Emrah KabuL
16.02.2010, 12:04
Yahu hala kabul etmiyorsun.. Tamam ben yanlış yazmışım ya da yanlış biliyormuşum.. araştırmadan etmeden yazdım demiyorsun..

Sana diyorum ki hani Alex , Umut'tan son 4 sene de daha çok gol atmıştı ?

Ayrıca Alex örneğini vermemizi sağlayan Boş Alan'ın ligde daha golü bile yok.

Böyle cevaplar vereceksen verme zaten. Sen git Alanzinho'nun, Colman'a verdiği pas ve köşe gönderine giden topu asistten say :p

Samet Yildirim
16.02.2010, 12:28
Bekleneni veremedi kendiside biliyor bunu.

Murat'
16.02.2010, 13:05
Bir futbolcu elbette ki kötü oynar ama sahada da bu kadar uzun süre tutulmaz ki.

Samet Yildirim
16.02.2010, 13:06
Bir futbolcu elbette ki kötü oynar ama sahada da bu kadar uzun süre tutulmaz ki.
Hakan Sükür stadyumda canli izledi bende yazisini okudum, alanzinho cikmasi yanlisti diye yazmis.

Bencede iyi oynamadi ama heran birsey yapabilir diye sahada tuttuldu sanirim.

Öztürk Adem
16.02.2010, 13:12
Yalanzinyo :D küçük boyuyla büyük tartışmalara da neden oluyor:D

Erbay
16.02.2010, 14:15
Alanzinho'yu çıkarınca dümdüz takım oluyoruz. Alanzinho'yu oynatacaksan takımının sistemi olacak. Alanzinho topu alıyor orta sahanın ilerisinde kendisi hariç en fazla 2 futbolcumuz oluyor. Bekleyin yeneriz o futbolla. Yattara da kötü, Alanzinho da kötü tabii. Messi gelsin hiçbir şey yapamaz o sistemde. Al topu git hepsini geç. Geçemedin mi? Yalanzinhosun.

bordox
16.02.2010, 14:51
Bu adamın yaptığı doğru düzgün bir şey var mı?Zamanında pas atmaz,topu ezer.
İkili mücadele zaten yok,driplingle ceza sahasına girme yok.
Ne işe yarıyor bu adam.
Ya ciddi ciddi sirf 4 milyon euro verildi diye oynatılıyor bu adam Hugo Broos'a yaptıramadıklarını Şenol Güneş'e yaptırıyorlar.

Ilelioglu
16.02.2010, 15:36
Engin'den bir farkin yok seninde, gereksiz top kayiplari ve bencil oynaman takima hicbirsey katmadigi gibi zararda verdi;;)

1-0 geride oldugumuz macta oyun alanini bu kadar yavas terk etmen takimi degilde daha cok kendini düsündügünü gösterdi bence...:cool:

isimsiz_61
16.02.2010, 16:11
alanzihonun boyu biraz daha uzun olsaydı ya adamı sürekli düşürüyorlar.....

Oktay AKKUŞ
16.02.2010, 16:24
http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=033a90eba0420269cebd4c05289114a7&w=90&h=90&url=http%3A%2F%2Fwww.sporx.com%2Ffacebookfoto.php% 3Ffrm_id%3D184269%26haber%3D1
(http://www.facebook.com/l.php?u=http%253A%252F%252Fwww.sporx.com%252Ffutbo l%252Fsuperlig%252F184269%252F&h=d61537432a17b3f57c9c74e0a789697f&ref=mf)

Sporx.com – Jo, Lugano, Ferrari ve Alanzinho (http://www.facebook.com/l.php?u=http%253A%252F%252Fwww.sporx.com%252Ffutbo l%252Fsuperlig%252F184269%252F&h=d61537432a17b3f57c9c74e0a789697f&ref=mf)
www.sporx.com
Galatasaraylı Jo Alves, Beşiktaşlı Matteo Ferrari, Fenerbahçeli Diego Lugano ile Trabzonsporlu Alanzinho, Avea'nın yeni reklam filmi için Santral İstanbul'da düzenlenen sette, takımlarının taraftarlarıyla birlikte kamera karşısına geçti.

Emrah Akcagöz
16.02.2010, 16:34
Alanzinho'yu çıkarınca dümdüz takım oluyoruz. Alanzinho'yu oynatacaksan takımının sistemi olacak. Alanzinho topu alıyor orta sahanın ilerisinde kendisi hariç en fazla 2 futbolcumuz oluyor. Bekleyin yeneriz o futbolla. Yattara da kötü, Alanzinho da kötü tabii. Messi gelsin hiçbir şey yapamaz o sistemde. Al topu git hepsini geç. Geçemedin mi? Yalanzinhosun.
Yamuk bi takım olacak halimiz yok tabiki düz olacağız düz ve sade futbolun gereklerini yerine getiren bi takım mesela Manisa maçı düz takım maçı net bir şekilde 3-0 kazandı aynı manisa düz olmayan fbye kök söktürdü fb bir puanı 90+7'de aldı..:)

Uğur Ö.
16.02.2010, 16:50
Kötüydü bence,oynadımı oynuyor ama oynamadımı çekilmiyor maalesef

Erbay
16.02.2010, 17:00
Yamuk bi takım olacak halimiz yok tabiki düz olacağız düz ve sade futbolun gereklerini yerine getiren bi takım mesela Manisa maçı düz takım maçı net bir şekilde 3-0 kazandı aynı manisa düz olmayan fbye kök söktürdü fb bir puanı 90+7'de aldı..:)

Her hafta sondan üçüncü Manisa'yla oynayacaksak iyi :) Manisa fb'ye kök mü söktürdü? O maçın berabere bitmesi mucize.

Oktay AKKUŞ
16.02.2010, 17:13
Jo, Lugano, Ferrari ve Alanzinho

Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonsporlu futbolcular, Avea için çekilen reklam filminde oynadı.Galatasaraylı Jo Alves, Beşiktaşlı Matteo Ferrari, Fenerbahçeli Diego Lugano ile Trabzonsporlu Alanzinho, Avea'nın yeni reklam filmi için Santral İstanbul'da düzenlenen sette, takımlarının taraftarlarıyla birlikte kamera karşısına geçti.
Reklam filmi, Avea'nın bu kulüplerle yaptığı işbirliği sonucunda hayata geçirilen Fenercell, GSMobile, Kartalcell ve Trabzoncell projeleri çerçevesinde çekildi.

Emrah Akcagöz
16.02.2010, 17:46
Her hafta sondan üçüncü Manisa'yla oynayacaksak iyi :) Manisa fb'ye kök mü söktürdü? O maçın berabere bitmesi mucize.
Evet haklısın ama mucizeyi gerçekleştiren fb 90+5. dakikasına 2-1 yenik girdiği karşılaşmayı 90+7'de attığı golle 2-2 berabere bitirdi, manisanın fbyi yenmesi süpriz değil gayet doğal. Takımların bulunduğu yere aldanmamak gerek eğer aldınırsak işte o zaman işimiz zor zira konya,denizli bizi yenerken kocaelide gsye 5 atarken zirveye oynamıyodu..

Ayrıca Alanzinho oynasada oynamasada bu takım kazanmasını bilmeli..

Deniz Tosunoğlu
16.02.2010, 18:06
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm883569.jpg

Ali Tunahan Güllü
16.02.2010, 19:22
Alanzinho gibi oyuncular 90 dk sahada kalmalı durur durur bir posizyonda atar golü..

Cafer Bulur
16.02.2010, 19:37
Alanzinho gibi oyuncular 90 dk sahada kalmalı durur durur bir posizyonda atar golü..
Alanzinho bu sezon 1 gol atabildi mi?

Sov oyuncusu alan in dünkü macta yine gereken yerde sovunu yapamadigina sahit oldum.

Birebirde etkili bir adam gecme becerisini gösteremedi.

Kisacasi 90 dakika oyunda kalmayi dünde haketmedi alanzinho ama cikarilmakta gec bile kalindi.

Samet Yildirim
16.02.2010, 19:41
Ayni görüsteyim bencede daha erken cikmaliydi oyundan. Ilk yari yine idare ederdi ama 2.yari kötüydü.

miaksoy
16.02.2010, 21:44
Abartildigi kadar da kotu oynamamis sanirim:

"Engin de kötü bir gününde olunca iş sadece Alanzinho’ya kaldı. Brezilyalı oyuncu takımın en çok çabalayan, aldığı topları en olumlu biçimde kullanan ve takımını hücum bölgesine taşımaya çalışan bir kimlikteydi yine.

Ancak Trabzonspor takım halinde üçüncü bölgede çoğalamayınca Alanzinho’nun bir çok atağında top Bursaspor’un defans duvarına çarpıp geri döndü." Mazlum Uluc - Taka

"Güneş’in jokeri, ya da günümüzün moda tanımlamasıyla kreatif oyuncusu Alanzinho’ydu. Ki, Brezilyalı dün de son haftalarda olduğu gibi Trabzon’un pozitif görüntüsüyle fark edilen isimlerinin başındaydı." Tayfun Bayindir - Vatan

Emrah KabuL
16.02.2010, 21:44
Alanzinho bu sezon 1 gol atabildi mi?

Sov oyuncusu alan in dünkü macta yine gereken yerde sovunu yapamadigina sahit oldum.

Birebirde etkili bir adam gecme becerisini gösteremedi.

Kisacasi 90 dakika oyunda kalmayi dünde haketmedi alanzinho ama cikarilmakta gec bile kalindi.

Abi bende bunu dile getiriyorum.. Forvet arkası oynayan bir oyuncu nasıl oluyor da 1 gol bile atamıyor.. Bazıları çıkıp da ne kadar oynadı ki diyor ama baktığımız da 9 maça 11'de başlamış 900 küsür dakika saha da kalmış..

Hadi golü de geçtim top ayağındayken sağa sola bakıp, durması ve peşinden gelen rakibine topu kaptırmasına da sinir oluyorum. Umut başlığında çoğu kişi görmüştür.. mücadele eden her futbolcuyu alkışlarım ben fakat Alanzinho hala takımı bir kademe ileri götürebilmiş değil..

Birisi çıkıp yok efendim Colman'a attığı pası ben asist sayarım falan bile diyebiliyor.. E bırakın da 1-2 pas atabilsin.. o kadar verilen paranın karşılığı ligde 4 gol yahu..

Ayrıca o boyla kafa topuna çıkarken düştüğü komik durum, rakibin bir omuz darbesiyle pozisyonunu kaybetmesi vs.. bunları görünce cidden üzülüyorum ben Alanzinho'ya..

Cuma günü Antep-Bjk maçını izledikten sonra Alanzinho'nun yerinde J.Cesar'ı görmek isterdim dedim.. sebeblerini de anlattım ama çoğu kişi hadi canım o da büyük takım topçusumu dedi.. o değil bu değil peki bu Alanzinho'mu büyük takım topçusu ?

Oğuzhan İnce
16.02.2010, 21:51

cezasahasi.net

ten alıntıdır...

Bunu biz demiyoruz,bakın kaynakta belirttim girip okuyun zahmet olmazsa...

Umut yetişemeyeceği topa sprint atınca mücadeleci,

Alan kafa topuna çıkınca komik...

Kötü olduğuna katılmakla beraber,birilerinin kral çıplak demek uğruna,zorla elbiselerini çıkarttırma uğraşında olduğunu düşünüyorum.

Great White
16.02.2010, 22:43
Zamanında şu sayfalarda Yattara' ya da "Bu adam şimdiye kadar kaç maç kurtardı ki hedehödö" şeklinde takılanları Alanzinho başlığında da benzer hezeyanlar içerisinde görmek hiç de şaşırtıcı olmasa gerek..

Zira bu modellere kreatif oyuncu fazla geliyor. Bünyede mayasıla sebebiyet vererek kaşıntılı tahribatlar yaratıyor. Bunlara Hasanlar, Hüseyinler, Aymanlar lazım çünkü..

O dönemlerde bu arkadaşlar için "Futbol Yobazı" tabirini kullanmıştım. Niye yalan söyleyeyim. Çok da iyi etmiştim:)

miaksoy
16.02.2010, 23:41
Abi bende bunu dile getiriyorum.. Forvet arkası oynayan bir oyuncu nasıl oluyor da 1 gol bile atamıyor..

Forvetlerin gol atamadigi ligde Alanzinho'nun gol atamamasini elestirmek tuhaf. Takimi hucum bolgesine tasiyan yegane adam. Bu anlamda butun maclarda katki yapmasindan baska asistleri ve golu de var. Sezonun buyuk bolumunde Hugo sagolsun oynatilmayan Alan oynatildigi maclarda 4-5 tane asist , 1 de gol kazandirmis.

Yunus Emre SEYHAN
16.02.2010, 23:48
Alanzinho'nun bu sezon ilk 19 haftada gösterdiği perfonmans (Bütün pozisyonlar)

http://www.youtube.com/watch?v=5CG7Qvh9uIw

Salih Edip
17.02.2010, 00:03
adam dün hava topu bile aldı , kötü oynadı evet ama isteksiz değildi en azından...

İlker ToSun
17.02.2010, 00:06
şenol güneş le beraber zirve yapan formu, hafızam beni yanıltmıyorsa ilk defa bu maçla dibe vurdu. yeni hocasıyla en kötü topunu bu hafta oynadı.
her futbolcu gibi onun da nadiren kötü oynama hakkı vardır.
ayrıca kötü oynadığı maçta bile ben maç sonuna kadar tutulması gerektiği kanaatindeyim, hele de colman da sahada yoksa.

Emrah KabuL
17.02.2010, 00:12
şenol güneş le beraber zirve yapan formu, hafızam beni yanıltmıyorsa ilk defa bu maçla dibe vurdu. yeni hocasıyla en kötü topunu bu hafta oynadı.
her futbolcu gibi onun da nadiren kötü oynama hakkı vardır.
ayrıca kötü oynadığı maçta bile ben maç sonuna kadar tutulması gerektiği kanaatindeyim, hele de colman da sahada yoksa.

Umut için ; " koyunun olmadığı yerde, keçiye abdurrahman çelebi derler " misali tam bu umut meselesi.. diyorsun..

Alanzinho çok mu yeterli peki ? Daha iyisi bulunamaz mı ? Daha güçlü,fiziği sağlam, zorlu maçlarda kaybolup gitmeyen vs..

Alanzinho söz konusu olunca kötü oynamaya hakkı var diyorsun. Ligde bir tek golü olmamasını neye bağlıyorsun ? Oynadığı mevkiye mi ? Sol kanata hapsedilmiyor, serbest oynuyor.. Bilmem kaç milyon euro ne diye verildi bu adama ? 2-3 pas atsın diye mi ? Hani nerde skora katkı ? Sırf Alanzinho için tek forvetli bir sistemde diretiyor Şenol Hoca.. Golü yok, asist sayısını alabilirmiyim senden ?

İlker ToSun
17.02.2010, 00:45
Umut için ; " koyunun olmadığı yerde, keçiye abdurrahman çelebi derler " misali tam bu umut meselesi.. diyorsun..

Alanzinho çok mu yeterli peki ? Daha iyisi bulunamaz mı ? Daha güçlü,fiziği sağlam, zorlu maçlarda kaybolup gitmeyen vs..

Alanzinho söz konusu olunca kötü oynamaya hakkı var diyorsun. Ligde bir tek golü olmamasını neye bağlıyorsun ? Oynadığı mevkiye mi ? Sol kanata hapsedilmiyor, serbest oynuyor.. Bilmem kaç milyon euro ne diye verildi bu adama ? 2-3 pas atsın diye mi ? Hani nerde skora katkı ? Sırf Alanzinho için tek forvetli bir sistemde diretiyor Şenol Hoca.. Golü yok, asist sayısını alabilirmiyim senden ?

alanzinho için de uyarlayayım o lafı istersen ;

"yattaranın olmadığı yerde alanzinhoya takımın sihirbazı derler" :)

alanzinhonun daha iyisi yattara, yani zaten elimizde var ama o kulübün baytarlarınca sakat hale getirildi.

ama umuttan iyisi elimizde yok, almalıyız diyorum.

bir teo var ama ona da hoca şans vermiyor

Emrah KabuL
17.02.2010, 00:53
Birisi sağ açık , birisi serbest oynuyor.. oldu mu şimdi bu ?

İlker ToSun
17.02.2010, 00:58
Birisi sağ açık , birisi serbest oynuyor.. oldu mu şimdi bu ?

benzer bir oyun tarzları var.

biri varken öbürü olmaz.

en azından bizim takımda olmaz. hoş karşılanmaz.

o yüzden de yattaranın yokluğunda "futbol şımarığı" kontenjanından alan oynuyor.

nesta61
17.02.2010, 03:13
alanzinho , kaliteli kendini gelistirmesi lazim , bursa macinda pek kemenceyi eline alamadi , bu tip oyuncular bu tip maclarda kemenceyi eline alip takima horon oynatmaz lazim

Enes Ünal Kaya
17.02.2010, 09:07
adam dün hava topu bile aldı , kötü oynadı evet ama isteksiz değildi en azından...

Maçı Saha Dışından Heycanla İzlemesinden o Anlaşılıyor Zaten..

Kafa Toplarına Zıplıcak Güveni Olması Güzel :)

Birtan Karaman
17.02.2010, 09:47
İstekli Fakat Pek Etkili bi oyun Sergilemedi Alanzinho. Bursaspor Önlem Almış Olmalı ki Topla Her Bulıştuğunda Hemen Marke Edildi. Belediye Maçında İyi bir Performans Sergileyecektir.

playa
17.02.2010, 10:28

Alanzinho gibi adam kolay kolay bulamazssın onun gibi adam geçbilen varmı takımda engin hariç yok. Bulursun ama onada paran yetmez

playa
17.02.2010, 10:29
Alanzinho nun ölüsü bu takımda ilk 11de oynar colman bu kadar kötü oynadığına göre

Cafer Bulur
17.02.2010, 18:16
Zamanında şu sayfalarda Yattara' ya da "Bu adam şimdiye kadar kaç maç kurtardı ki hedehödö" şeklinde takılanları Alanzinho başlığında da benzer hezeyanlar içerisinde görmek hiç de şaşırtıcı olmasa gerek..

Zira bu modellere kreatif oyuncu fazla geliyor. Bünyede mayasıla sebebiyet vererek kaşıntılı tahribatlar yaratıyor. Bunlara Hasanlar, Hüseyinler, Aymanlar lazım çünkü..

O dönemlerde bu arkadaşlar için "Futbol Yobazı" tabirini kullanmıştım. Niye yalan söyleyeyim. Çok da iyi etmiştim:)
Kreatif oyuncu alanzinho nun ligde golü yok,egemen ve ceyhun un 3 gol attigi yerde.

Kreatif oyuncuya karsiymisiz, yok yaa nasil anladin sen onu?

Kim takimi kurtarmis veya asist krali olmusta istememisiz?

Isin gücün kaldiramadigin elestirilere karsi hakaret etmek,baska bir is yapmiyorsun.

Yapilan elestirilere yanitlar verecegine hemen saldiriya geciyorsun,ne diyeyim sana da bu yakisiyor...

Mustafa Yılmaz.20
17.02.2010, 18:20
Bunu biz demiyoruz,bakın kaynakta belirttim girip okuyun zahmet olmazsa...

Umut yetişemeyeceği topa sprint atınca mücadeleci,

Alan kafa topuna çıkınca komik...

Kötü olduğuna katılmakla beraber,birilerinin kral çıplak demek uğruna,zorla elbiselerini çıkarttırma uğraşında olduğunu düşünüyorum.
:alkış::alkış::alkış:

Oktay AKKUŞ
17.02.2010, 18:24
Biraz dinlendirilmeli , serbest adam olarak biraz da Colman'ı düşünmeliyiz

Cafer Bulur
17.02.2010, 18:37
Bir de nedir bu bazilarinin sevdigi veya begendigi futbolculara elestiri gelince feryad figan edip damarina basilmis gibi isyan etmeleri anlamiyorum ki.

Ben alanzinho kötü diyorsam sen de iyi de cik isin icinden.

Neden elestiriyi getirene karsi kisiyi hedef alan yorumlar yapiyorsnuz?

Yahu alanzinho süperstar degil,takimin süperstari hic degil.

Bunu kabul etmek zor degil,etmiyorsaniz da hakaret etmeyin.

Hezeyan icindeymisiz de futbol yobaziymisiz da neler neler,biraz hosgörü lütfen.

Lafim en basta sana great white....

Ali Tunahan Güllü
17.02.2010, 18:59
İlla birilerini ne olursa olsun eleştireceğiz demi..

Yok neymiş çok çalım atıyormuş,pas vermiyormuş vs.

Soner abinin dediklerinin hepsine katılıyorum özelliklede son kısmına..

Osman Yavuz
17.02.2010, 19:01
Kreatif oyuncu alanzinho nun ligde golü yok,egemen ve ceyhun un 3 gol attigi yerde.

Kreatif oyuncu Kader Keita'nın 1, 10 milyon euroluk santrafor Sercan'ın 2 golü var ligde.Yılda 3.5 milyon euro kazanan Nihat Kahveci'nin 1, 8.5 milyon euroluk Tabata'nın da 3 golü var.Golcü Nobre'nin de 1 golü var hatırlatıyım.;)

Oktay AKKUŞ
17.02.2010, 19:02
Kreatif oyuncu Kader Keita'nın 1, 10 milyon euroluk santrafor Sercan'ın 2 golü var ligde.Yılda 3.5 milyon euro kazanan Nihat Kahveci'nin 1, 8.5 milyon euroluk Tabata'nın da 3 golü var.Golcü Nobre'nin de 1 golü var hatırlatıyım.;)

Süper özetlemişsin Osman abi:)

Mustafa Yılmaz.20
17.02.2010, 19:04
Tabata 3 gol atmışmıydı ? :D Helal valla :D

Cafer Bulur
17.02.2010, 19:08
Bunlar iyi örnekler mi simdi?

O adamlar basarisiz diye alanzinho nun basarisiz oldugu halde oynamak hakkimi var?

Murat'
17.02.2010, 19:09

Şu mesajı Umut'un başlığına da yaz lütfen.

Osman Yavuz
17.02.2010, 19:13
Bunlar iyi örnekler mi simdi?

O adamlar basarisiz diye alanzinho nun basarisiz oldugu halde oynamak hakkimi var?
Kreatif oyunculardan örnekler bunlar.Benim fikrim değil, istatistikler böyle söylüyor.;)

Oktay AKKUŞ
17.02.2010, 19:17
Alanzinho fiziki zayıflığının acizliğini yaşamakta. Oyuncuyu Servet gibi yapacak halimiz yok , elimizdeki fırsatlardan en iyi şekilde onunla yararlanmalıyız ama ben yine de O'nun yerine Colman'ın serbest oynamasını savunuyorum. Böylece Ceyhun-Selçuk ya da Selçuk-Sezer ikilisi daha da verimli olacaktır defansımızı rahatlatma oyunu açma konusunda.

INSTINCT61
17.02.2010, 20:04
Bir de nedir bu bazilarinin sevdigi veya begendigi futbolculara elestiri gelince feryad figan edip damarina basilmis gibi isyan etmeleri anlamiyorum ki.

Ben alanzinho kötü diyorsam sen de iyi de cik isin icinden.

Neden elestiriyi getirene karsi kisiyi hedef alan yorumlar yapiyorsnuz?

Yahu alanzinho süperstar degil,takimin süperstari hic degil.

Bunu kabul etmek zor degil,etmiyorsaniz da hakaret etmeyin.

Hezeyan icindeymisiz de futbol yobaziymisiz da neler neler,biraz hosgörü lütfen.

Lafim en basta sana great white....

Katılıyorum abi çok beğendikleri topçuların kötü oynadıkları zaman eleştirilmesini kabullenemiyorlar.