PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008-2009 l Ara Transfer Dönemi

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134

Ömer SEVİNÇ
08.01.2009, 20:02
@trabzonlucocuk

Gör bakalım Umut'u. Dua et de kötü oynasın. Gol attıkça da sevinmek yok ama?

Hem istedikleri, hatta istemedikleri kadar pozisyona giriyor demiyor muydun sen? Çark etti galiba..

ErtuGrul
08.01.2009, 20:03
Yokmu son gelisme..bu Yusuf isi uzadikca altindan bir capan oglu cikma ihtimali yukseliyor..ne olacaksa bir an once olsun artik..liglerin baslamasina cok az bir zaman kaldi...

Muhammet
08.01.2009, 20:03
van nisterroyda kacırıyo;) ya benim demek istedigim goldür kacar öle zaman olurki 10 pozisyona girersin atamazsın kaleci dokdan cıkarır direk den döner falan filan ama bu umut 1 2 3mac degil her maç 10 pzoisyon kacırıyo kaldıki öle cok iyi vurduguda kalecinin cıkardıgı pozisyonu yok top sürmesi yok adam eksiltmesi yok ee takır takırda atmıyo ben ne edıyım ole adamı kosacak rakip devansı bozacak iyi o zamanda süreyya ayhanı alalım ii kosuyo:D

Yahu, 10 tane mi kaçırıyor her maç? :D

ççç ççç

Bu kadar da abartılmaz ki. 3 4 tane net pozisyon kaçar, olur, ki olmuştur.

Her maç 10 tane kaçırmıyor, bu senin abartın. ;)

Bekir
08.01.2009, 20:04
@trabzonlucocuk

Gör bakalım Umut'u. Dua et de kötü oynasın. Gol attıkça da sevinmek yok ama?

Hem istedikleri, hatta istemedikleri kadar pozisyona giriyor demiyor muydun sen? Çark etti galiba..
iyi de ben zaten pozisyona girdiklerini savunuyorum arkadas pozisyonu kendileri yaratıyor dedi ben artık istedikleri pozisyonları baskasın yaratır manasında dedim??anlıyo musun??
cark falan da etmedim once burda 4 forvetimiz oldugunu iddaa edenler bi cark etsin ondan sonra ben her lafıma cark ederim

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:04
eomer ben umut gol atınca sevinmiyorum trabzonspor attıgı için seviniyorum adı umut degil fatih olsaydı gene aynı görüsü savunurdum bu adam forvet degil hatta daha ileri gidim bu adam futbolcu degil futbol zekası yok adamda ya

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:05
Yahu, 10 tane mi kaçırıyor her maç? :D

ççç ççç

Bu kadar da abartılmaz ki. 3 4 tane net pozisyon kaçar, olur, ki olmuştur.

Her maç 10 tane kaçırmıyor, bu senin abartın. ;)

3 4 tane kacırıyoda az ligin dişli takımlarına da 3 4 den fazla pozisyon bulamazsın ondan sonra fb ye antebe bjk ya gs ye sivas kayseriye böle puanlar kaybedersin sene sonu gönüllerin sampiyonu olursun

Muhammet
08.01.2009, 20:05
iyi de ben zaten pozisyona girdiklerini savunuyorum arkadas pozisyonu kendileri yaratıyor dedi ben artık istedikleri pozisyonları baskasın yaratır manasında dedim??anlıyo musun??
cark falan da etmedim once burda 4 forvetimiz oldugunu iddaa edenler bi cark etsin ondan sonra ben her lafıma cark ederim

Mevkileri forvet olan 4 tane oyuncu olduğundan 4 forvetimiz var demek başka, o gol atamıyor lşu gol atamıyor diye manasız bir niteleme ve sebep ile forvet sayısını 2 tane olarak belirtmek başka. ;)

Ömer SEVİNÇ
08.01.2009, 20:06
Van Nistelrooy'un gittiği takımların her mevkisinde en az VN kadar kaliteli oyuncular var bir de. :p

Sanki takımın her yeri düzgün çalışıyor da bir de forvet ihtiyacı doğdu devre arasında. Eksikleri sayacaksak ben de sayarım. Sağ bek yok, sol bek göstermelik, ön liberoda kesici var, sol açık yok, oyun kurucu yok, sağ kanat bir var bir yok. Forvet etkisiz.

Değiştirebilecek misin hepsini? Değiştiremeyeceksin. Takımda hala bir sol açık yokken forvet forvet diye kendini yırtmanın ne anlamı var? Ben de isterim forvetimiz Eto'o, Rooney olsun ama olmayacak işte. Boşa sayfa ziyan etmenin ne anlamı var?

@trabzonlucocuk

Forvet forvettir. Ergin de forvet, Isaac da forvet, Umut da forvet. Sen beğenmediğin adamı forvet değil dersen işimiz var senle..

zahido
Umut kapasitesi sinirli bir futbolcu.. Birde mac icinde kendini cok yiprattigi icin (oyana bu yana kosarak) final toplarinda atabilecegi golleride atamiyor.. Birilerinin ona forvette durucaksin defansa kadar gelmiyceksin demesi lazim..

x_man
yine başladılar yokumut yok ne ya arkadaşlar burasının transfer başlığı olduğunu biliyordum sanırım ben yanılmışım:(

Mehmet Ç.
08.01.2009, 20:07
arkadaslar yusuf da alindi

artik burasi yapana bilir

ey böyle oynayacak dir

-----------------tony----------------
serkan---song---egemen---cale
---selcuk---hüseyin---colman---
----------------yusuf----------------
----------umut------gökhan-------

belki yusufun gelmesi hayirli olacak. da savaskan bir orta sahamiz olacak (yusuf'u kast etmiyorum) önlerinde yusuf rahatlar ve belki bu forvetlerimizin aradigi dopping olur

Bekir
08.01.2009, 20:07
Mevkileri forvet olan 4 tane oyuncu olduğundan 4 forvetimiz var demek başka, o gol atamıyor lşu gol atamıyor diye manasız bir niteleme ve sebep ile forvet sayısını 2 tane olarak belirtmek başka. ;)
hayır ben mevkisinden bahsediyom mevki olarak bizde 4 forvet yok diyorum..

Bekir
08.01.2009, 20:08

ey böyle oynayacak dir

belki yusufun gelmesi hayirli olacak. da savaskan bir orta sahamiz olacak (yusuf'u kast etmiyorum) önlerinde yusuf rahatlar ve belki bu forvetlerimizin aradigi dopping olur
yusuf için bi yerde bi acıklama mı var en son hacısalihoglunun %50 alabiliriz lafını duydum.aldık mı yusufu??

Muhammet
Sanki takımın her yeri düzgün çalışıyor da bir de forvet ihtiyacı doğdu devre arasında. Eksikleri sayacaksak ben de sayarım. Sağ bek yok, sol bek göstermelik, ön liberoda kesici var, sol açık yok, oyun kurucu yok, forvet yok, sağ kanat bir var bir yok. Forvet etkisiz.

Değiştirebilecek misin hepsini? Değiştiremeyeceksin. Takımda hala bir sol açık yokken forvet forvet diye kendini yırtmanın ne anlamı var? Ben de isterim forvetimiz Eto'o, Rooney olsun ama olmayacak işte. Boşa sayfa ziyan etmenin ne anlamı var?

@trabzonlucocuk

Forvet forvettir. Ergin de forvet, Isaac da forvet, Umut da forvet. Sen beğenmediğin adamı forvet değil dersen işimiz var senle..

:alkış: :alkış:

Mehmet Fatih Yavuz
kimse kendini kandirmasin..ilk yarida rakiplerimiz o kadar puan kaybetmeseydi baska yerlerde olacaktik..eger sampiyon olmak istiyorsak kesinlikle iyi bir sol acik lazim bize..rakip sol kanada 3 adam yigiyor ve yattara tek basina neredeyse hib birsey yapamiyor.. o yüzden iki kanadi kullanmaliyiz

İlk cümleye katılmıyorum, ikinci cümleye katılıyorum.

Rakiplerimiz puan kaybetti de niye kaybetti?
Eğer diğer takımlar puan alacak kalitede olmasaydı, biz de daha fazla puan toplardık.

Sol kanat konusu kesin..

Teşhisi doğru koyamayan dişçi ancak gider sağlam dişi çeker.

Takımın eksiği öncelikli olarak sol kanat..
Diğer eksiği bana göre ön liberodur. Ama eldeki alternatiflerden birini ön libero yapabilirseniz, selçuk ya da colmanı, o zaman eksiklik orta saha olur.

Bu eksiklikler bu devre arasında giderilirse, önümüzdeki sezon alınması gereken iki bek olacaktır.
Sağ ve sol bek. Ama bunlar şu an acil ihtiyaç değil...

Gökhan top eziyor, umut top eziyor bilmem ne..
EVet ezdikleri de var, ama olmadık işler yaptıkları da var..
Atılan gollerin bi kısmını dikkatle izleyin, havadan gelen şişirme topları birbirlerinin önüne olmayacak şekilde indirdikleri, özellikle gökhanın inanılmaz deparlarla alınmayacak topu alıp yaptığı asistleri...

Kaldı ki ilk kez birlikte oynayan 2 adamdan bahsediyoruz.
Üstüne de en büyük özelliği dip ortalar olan iki adam.
Niye vurguladım dip ortaları?
Takımda çizgiye inen bir allah ın kulu yok da ondan.

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:10
sol kanatı bir şekide doldurursun en kötü serkanı sag acıga alırsın yatatrayı sol acıga cekersin yada barısı servis edersın sola yada isaacı saga ceker yatatrayı sola cekersin ama senin forvetin capraz kosu yapmayı bilmiyor aralar sarkmadan bi fikir hava topuna yükselmekden haberi yok ne zaman ön dire kosacanı bilmiyo topu ayagında tutup orta sahanın yerlesmesini saglayapıyorsa bence sana acil transfer forvettir

Mehmet Ç.
08.01.2009, 20:10
yusuf için bi yerde bi acıklama mı var en son hacısalihoglunun %50 alabiliriz lafını duydum.aldık mı yusufu??

ertrugrul saglam oynatmaz oda oynamak istemedigne göre ellerinde kalmamasi icin satacakdir

Ömer SEVİNÇ
08.01.2009, 20:12
sol kanatı bir şekide doldurursun en kötü serkanı sag acıga alırsın yatatrayı sol acıga cekersin yada barısı servis edersın sola yada isaacı saga ceker yatatrayı sola cekersin ama senin forvetin capraz kosu yapmayı bilmiyor aralar sarkmadan bi fikir hava topuna yükselmekden haberi yok ne zaman ön dire kosacanı bilmiyo topu ayagında tutup orta sahanın yerlesmesini saglayapıyorsa bence sana acil transfer forvettir

Umut'a çapraz koşu yapmayı bilmiyor diyeni Allah çarpar.

Hava topuna yükselmeyi bilmiyor diyeni de çarpar hatta. Kaç tane kafa golü var.

Aralara sarkmaktan da bifikir demiş onu da görmemişim adamın gollerinin bi kısmı kafayla geri kalanı araya sarkmayla zaten. Yahu Umut'un en önemli özelliklerini yazmışsın sen oraya yanlış olmasın?:)

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:13

tamam diyelim capraz kosu yapıyor digerlerini yapıyomu, kac tane var ben niye bilmiyorum

Muhammet
08.01.2009, 20:13

Yazmak için yazmayın Allah aşkına.

zahido
08.01.2009, 20:14

Hava topuna yükselmeyi bilmiyor diyeni de çarpar hatta. Kaç tane kafa golü var.

Capraz kosuyu bilmem ama hava toplarinda zamanlama hatasi var umutun.. Yani Allah carpmaz :D:D

Mehmet Fatih Yavuz
08.01.2009, 20:14

Ön direğe neyin koşusunu yapacak bu adamlar?
Ön direğe top nerden geliyor?

Geriden şişirme ortalar dışında ön direğe kesilen orta falan var da sanki adamlar gidip ön direk koşusu yapacak.

Hava topuna yükselmiyorlar..
Gene mesele aynı.
Nerden top geliyor şişirme toplar dışında?

Bana çizgiye inilip yapılan orta hatırlatın ilk yarıda?? İlla çizgi değil yani oraya yaklaşıp, defansın dengesini bozup yapılan orta.

Yok öyle birşey.
Tamamen ceza sahasının çizgisine dahi yanaşmadan geriden yapılan, savnumalar tarafından en kolay karşılanan ortalar.

Ama suçlu forvetler.

Dedim ya, yanlış dişi çekersiniz ancak.

Bekir
08.01.2009, 20:15
tamam diyelim capraz kosu yapıyor digerlerini yapıyomu, kac tane var ben niye bilmiyorum
2 tane kafa golu var 7 8 tane de kacırdıgı net kafa pozisyonu var

Ömer SEVİNÇ
08.01.2009, 20:17
2 tane kafa golu var 7 8 tane de kacırdıgı net kafa pozisyonu var

Vurduğu her kafayı gol yapan adamın Trabzonda ne işi var?

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:17
Yazmak için yazmayın Allah aşkına.

sana gülüyorum sadece ben bu adamı izledigimde bir tane rahat macı yok sinirlerimi bozuya adam futbolcu degil bu kadar basit.Şu adamı izlerken nasıl rahatmısınız güveniyomusunuz adama bak simdi az sonra pozisyona girecek atacakmı diyosunuzda savunuyosunuz ben tam tersini diyom az sonra pozisyona girecek kacıracak diyorum ne hikmetse hiç yanıltmıyo beni.hala daha savunun siz umutu
pas atsa hüseyinin bizde ne işi var vurdu her kafayı gol atsa umutun bizde ne işi var ne güzel zihniyet siz böle devam baska bişe demiyorum kalın saglıcakla
mehmet fatih abı antalya macı 2 gün önce isaacin öne direge cevirdigi top ama umutunuz gene ıskaladı ne hikmetse

Anıl C
08.01.2009, 20:18
[SİZE=2]Ve Trabzonspor'da Şimşek çaktı !.. [/SİZE]

[SİZE=2][/SİZE][SİZE=2]Türk futbolunun en yüksek tekniğe sahip futbolcularından Yusuf Şimşek sonunda Trabzonsporlu oldu !.. Burdo mavili yöneticiler, Bursaspor yönetimi ile kesin anlaşmaya vardı !..[/SİZE][SİZE=2][/SİZE][SİZE=2][/SİZE] [SİZE=2]Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programında Oğuz Tongsir'in verdiği bilgiye göre Trabzonspor Bursaspor'a Yusuf için Ergin Keleş ve Samsunspor'dan alınan Adnan'ın yanı sıra 600.000 TL de para verdi !..[/SİZE]kaynak: ligtv.com.tr

Bekir
08.01.2009, 20:18
Vurduğu her kafayı gol yapan adamın Trabzonda ne işi var?
ben vurdugu her kafayı gol yapıcak diye bi iddaa da bulunmadım ben sadece istatistik soyledim. bizde degil dunyada var mı her kafa topunu gol atan..ama umut kafa topuna cıkamıyor bunu kabul etmek lazımm.

Ömer SEVİNÇ
08.01.2009, 20:20
pas atsa hüseyinin bizde ne işi var

Attığı 2-3 pas doğru düzgün asist olsun söz görmeyeceğim ben atamadığı 7-8 pası.

@trabzonlucocuk

Şişirilen toplara zamanlama hatası yapıyor bazen. Ama ilk geldiğine oranlara bayağı bir gelişti bu özelliği de. Yalnız ceza sahasına yapılan nadir düzgün ortalara çok bariz zamanlama hatası yaptığını görmedim ben.

Gökhan KAN
08.01.2009, 20:20
ben vurdugu her kafayı gol yapıcak diye bi iddaa da bulunmadım ben sadece istatistik soyledim. bizde degil dunyada var mı her kafa topunu gol atan..ama umut kafa topuna cıkamıyor bunu kabul etmek lazımm.

dogru umut kafa topuna cıkmayı bilmiyor zaten öle yerli oyuncu yok fatih dısında...

zahido
08.01.2009, 20:21

Kafa topuna cikabiliyor fakat sorunu zamanlamasinda.. Mesela tekke o boyuna ragmen cok gol atmistir cunku zamanlamasi mukemmel adamin.. Umutun zamanlama olayi kotu.. Bu sorunu calisarak cozebilir ama bu konuda yeterli bir calismasi yok kanaatimce..

Muhammet
08.01.2009, 20:21
sana gülüyorum sadece ben bu adamı izledigimde bir tane rahat macı yok sinirlerimi bozuya adam futbolcu degil bu kadar basit.Şu adamı izlerken nasıl rahatmısınız güveniyomusunuz adama bak simdi az sonra pozisyona girecek atacakmı diyosunuzda savunuyosunuz ben tam tersini diyom az sonra pozisyona girecek kacıracak diyorum ne hikmetse hiç yanıltmıyo beni.hala daha savunun siz umutu
pas atsa hüseyinin bizde ne işi var vurdu her kafayı gol atsa umutun bizde ne işi var ne güzel zihniyet siz böle devam baska bişe demiyorum kalın saglıcakla

Ben kaçırmıyor demedim.

Çapraz koşu yapmıyormuş diyorsun. İki forvetimiz de çapraz koşularla, topsuz koşularla birbirlerine pozisyon hazırlıyor.

Kafa topları da indiriyorlar birbirlerine, her ne kadar Umut bir zamanlama katili olsa da.

Ben de biliyorum Umut'un çok gol kaçırdığını.

Ama sırf eleştirmek için onu yapmıyor bunu yapmıyor diyip adamın yaptıklarını da çabasını da görmezden gelemezsin.

Mehmet Fatih Yavuz
08.01.2009, 20:22
Antalya maçını izlemedim, çünkü burada lig tv sıkıntılı iş. Sadece lig maçlarını izliyorum.
Zaten umurumda da değil kupa maçları falan.

Pozisyonu görmüşlüğüm yok.
Ben bütün sezondan bahsettim.

Bütün lig maçlarını izledim.
Çizgiye inen yaklaşan 1-2 pozisyon var.

Sonuçları ya gol, ya direkten dönüyor, ya da büyük tehlike.

zahido
08.01.2009, 20:23
Attığı 2-3 pas doğru düzgün asist olsun söz görmeyeceğim ben atamadığı 7-8 pası.

@trabzonlucocuk

Şişirilen toplara zamanlama hatası yapıyor bazen. Ama ilk geldiğine oranlara bayağı bir gelişti bu özelliği de. Yalnız ceza sahasına yapılan nadir düzgün ortalara zamanlama hatası yaptığını görmedim ben.

Iste Allah simdi carpar seni :D

Yalnız ceza sahasına yapılan nadir düzgün ortalara zamanlama hatası yaptığını görmedim ben

Bunu alintiladim cunku kendini hakli cikarma adina yazdigini dusunuyorum.. :)

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:24
sizin gibilerin düsüncesi kardes umut her kafaya vursa bizde ne işi var hüseyin pas atsa bizde ne işi var niye biz amele takımımıyız adam gibi pas atan adam gibi sut atan adam gibi top indiren adamlar bizde oynayamazmı illa kafası kullanamayan pas atamayan adamlarmı bizde oynayacak bırakın bence böle düsünceleri adamlar futbolcu cayır cayır para alıyosalar cayır cayırda oynuycaklar yok onu yapsa bizde ne işi var (tabiki yapcak burası 3 cülük yükselme gurubu degil burası süper lig bu takımda 6 kez sampiyon olmus büyük takım) sacmalıkdan öte bişey degil o düsünce

Ömer SEVİNÇ
08.01.2009, 20:25
Iste Allah simdi carpar seni :D

Yalnız ceza sahasına yapılan nadir düzgün ortalara zamanlama hatası yaptığını görmedim ben

Bunu alintiladim cunku kendini hakli cikarma adina yazdigini dusunuyorum.. :)

Takımda Umut'tan başka kafayla gol atan adam mı var yahu? Sadece Isaac bir gol attı sanırım. Kupa maçında.

Tabi ki bir Fatih kadar iyi bir zamanlaması yok Umut'un. Ama dediğim gibi ceza sahasına çizgiden ortalarda abartılacak kadar zamanlama sorunu yok. Normal bir forvet için yeterli düzeyde.

Ama şişirilen topları indirme konusunda rezalet o konuda bir şey demem.

Bekir
08.01.2009, 20:25
.......colman..selcuk........

yattara................ozer(shikabala)(artunovic)

..........gokhan....tekke.........
ben transferin basından beri bu kadroyu oneriyorum hala daha bunu diyorum ozeri almamız zor ama artunovic ve shikabaladan birisi 1 milyon euro ya alınır..fatih için de zigana su sponsorlugu kullanılabilir

Gökhan KAN
08.01.2009, 20:26

ey böyle oynayacak dir

kesinlikle kadro böyle olacaktır oyun sıkıstıgı zaman yattara girer...

Bekir
08.01.2009, 20:26
oo umutu şimdi de kafacı yaptınız..daha umutun kendisinin ve bizim anlayamadıgımız cevherleri cıkmaya basladı..

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:28
umutmu kafalan attı gol baska kimse atmadımı gökhanın 3 golü var kafalan kaldıki umuta indirdigi kafa pası var genclerbirligi macında

Bekir
08.01.2009, 20:29
sizin gibilerin düsüncesi kardes umut her kafaya vursa bizde ne işi var hüseyin pas atsa bizde ne işi var niye biz amele takımımıyız adam gibi pas atan adam gibi sut atan adam gibi top indiren adamlar bizde oynayamazmı illa kafası kullanamayan pas atamayan adamlarmı bizde oynayacak bırakın bence böle düsünceleri adamlar futbolcu cayır cayır para alıyosalar cayır cayırda oynuycaklar yok onu yapsa bizde ne işi var (tabiki yapcak burası 3 cülük yükselme gurubu degil burası süper lig bu takımda 6 kez sampiyon olmus büyük takım) sacmalıkdan öte bişey degil o düsünce
:alkış::alkış::alkış::alkış:

zahido
08.01.2009, 20:30
Takımda Umut'tan başka kafayla gol atan adam mı var yahu? Sadece Isaac bir gol attı sanırım. Kupa maçında.

Tabi ki bir Fatih kadar iyi bir zamanlaması yok Umut'un. Ama dediğim gibi ceza sahasına çizgiden ortalarda abartılacak kadar zamanlama sorunu yok. Normal bir forvet için yeterli düzeyde.

Sorunda orda iste abartilacak kadar zamanlama hatasi var umutun.. Bunu pek cok sebebi var.. Bu tur pozisyonlardaki hatalar cok calisilarak giderilir.. Umutta bu yok.. Ikincisi umut oyun icinde kendini cok yipratan bir futbolcu.. Birazda konsantrasyon meselesi orta geliyor ve umut o ana kadar kendini cok yiprattigi icin cok rahat kafaya cikip atabilecegi pozisyonu degerlendiremiyor.. Bunun ornegi cok fazla.. Inan bana cok fazla..

Adem Erdoğan
08.01.2009, 20:30
Umut, Hüseyin ve Tayfun gibi futbolcularla Trabzonspor çıta YÜKSELTEMEZ.

Hamza Yilmaz
08.01.2009, 20:32
Arkadaslar, Umut muhabbetini burda yapmiyalim, oyuncular diye bir topic var oraya yazin.

Muhammet
08.01.2009, 20:34
Umut, Hüseyin ve Tayfun gibi futbolcularla Trabzonspor çıta YÜKSELTEMEZ.

Kesinlikle katılıyorum.

Ama bu yüzden sağ bek alalım forvet alalım ön libero alalım demek yanlış olur. Öncelikli ihtiyacımız sol kanat oyuncusu ilk başta. Bunu anlatmaya çalışıyoruz.

okg_53

Umuttan başka kafayla gol atan kim yok diyecektin galiba.

Gökhan,Isaac,Tayfun ve Ceyhun'un golleri var kafayla.

Gökhan KAN
arkadaslar konuyu takip ediyorum simdi degil ama lig sonunda umutun yerine daha kaliteli biri kesinlikle lazım.....

Ömer SEVİNÇ
08.01.2009, 20:35
Yahu Konya maçındaki golünü hatırlayan yok mu? Mükemmel bir zamanlama mesela. Daha da gerilere gidilebilir gerekirse. Osasuna maçındaki kafa vuruşu da direk aklıma geliyor. Top indirme zayıf ama ortalara vurma konusunda "normal" bir forvet oyuncusu yeterliliğinde Umut. Ama yıllarca Fatih'i izlediğimiz için yetersiz geliyor sadece.

@Gökhan KAN

Sene sonunda alınabilecekse daha kalitelisi tabi ki alınsın. Varsa herkesin daha kalitelilerine yer var takımımda. Ama şimdi değil. Şimdi sol açığı konuşma zamanı..

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:37
Yahu Konya maçındaki golünü hatırlayan yok mu? Mükemmel bir zamanlama mesela. Daha da gerilere gidilebilir gerekirse. Osasuna maçındaki kafa vuruşu da direk aklıma geliyor. Top indirme zayıf ama ortalara vurma konusunda "normal" bir forvet oyuncusu yeterliliğinde Umut. Ama yıllarca Fatih'i izlediğimiz için yetersiz geliyor sadece.

onu vuran ersendi umut degil neyse senin umut askın bitmez bizimde umuttun hatalarını anlatmamız :Dcocuk iyi niyetli ama yeterli degil ve kendini hic gelistirmedi hatta geriye gitti ankaragücündeyken adam eksiltebiliyodu ama burda ben daha görmedim

Süleyman Eruyar
08.01.2009, 20:38
onu vuran ersendi umut degil neyse senin umut askın bitmez bizimde umuttun hatalarını anlatmamız :Dcocuk iyi niyetli ama yeterli degil ve kendi hic gelistirmedi hatta geriye gitti ankaragücündeyken kac adam eksiltebiliyodu ama burda ben daha görmedim
nasıl ersendi, serkan ortaladı umut vurdu..

Muhammet
Osasuna'ya kafa ile gol atan Umut'tu.

Ve Gökdeniz ortalamıştı. :p

Burak_52
umut takımdan gidince (inş öyle bişey olmaz) ne kadar faydalı olduğununu o zaman analayacaksınız ama iş işten geçecek

Sefer A.

@Gökhan KAN

Sene sonunda alınabilecekse daha kalitelisi tabi ki alınsın. Varsa herkesin daha kalitelilerine yer var takımımda. Ama şimdi değil. Şimdi sol açığı konuşma zamanı..
imzami atarim :)

ayrica SOL ACIK konusma zamani geldi geçti, golcu molcu zamani degil

Sezgin Öztürk
08.01.2009, 20:40
ewt umut osasunaya gol atmıştı ilk maçta ama konuyla ne alakası var anlamış deilim...

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:41
nasıl ersendi, serkan ortaladı umut vurdu..

su ispanyadaki penaltımızın verilmedigi mac degilmi nese hade vurdu diyelim su anda beni sölemek istedigim şu ikinci yarı sonlara dogru takımlar daha kapalı oynuycak fazla pozisyon bulamayız(küme korkusundan dolayı) ondan bize acil olarak ortasaha sol acık ve santrafor lazım bu üçüyle ilk iki zorlarız yoksa 3lük le 4lükle yetiniriz

Süleyman Eruyar
08.01.2009, 20:43
su ispanyadaki penaltımızın verilmedigi mac degilmi nese hade vurdu diyelim su anda beni sölemek istedigim şu ikinci yarı sonlara dogru takımlar daha kapalı oynuycak fazla pozisyon bulamayız(küme korkusundan dolayı) ondan bize acil olarak ortasaha sol acık ve santrafor lazım bu üçüyle ilk iki zorlarız yoksa 3lük le 4lükle yetiniriz
hayır- konya-trabzonspor maçının başlarında attı, sonra serkana koştu falan filan, umut bence çok iyi niyetli, çok koşuyor, ama sırf bu yüzden ilk 11 de oynatılmalımı, bilemem..

Ömer SEVİNÇ
08.01.2009, 20:45
onu vuran ersendi umut degil neyse senin umut askın bitmez bizimde umuttun hatalarını anlatmamız :Dcocuk iyi niyetli ama yeterli degil ve kendini hic gelistirmedi hatta geriye gitti ankaragücündeyken adam eksiltebiliyodu ama burda ben daha görmedim

Umuttu Umut.

Vallahi takımın Umutsuz halini Antep maçında gördüm ben. Bana yetti. Daha iyisini sene sonunda getirin, koyun karşıma öpüp başıma koyayım. Çıktı ya adımız bir kez..

Muhammet
08.01.2009, 20:48
Umuttu Umut.

Vallahi takımın Umutsuz halini Antep maçında gördüm ben. Bana yetti. Daha iyisini sene sonunda getirin, koyun karşıma öpüp başıma koyayım. Çıktı ya adımız bir kez..

Sırf o maçı açın bir kez izleyin. Sonra Umut'lu bir maçı izleyin. Sonra hangi maçta takım daha ölü idi, daha mahkum oynadı söyleyin.

Salih Yazıcı
08.01.2009, 20:49
ya başlıkta taransfer haberleri dışında herşeyi konuşuyoruz

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:50
umut futbolcuysa bende messiyim daha birsey demiycem hacısalihoglunun dedigi yabancıyla muamer sakanın dedigi ikinci türk futbolcu kim gercekden merak etmeye basladım yabancı futbolcu şu polonyalı olabilirmi acaba duyumu olan arkadaslar varmı

IaILIpIeIRI
08.01.2009, 20:52
umut futbolcuysa bende messiyim daha birsey demiycem hacısalihoglunun dedigi yabancıyla muamer sakanın dedigi ikinci türk futbolcu kim gercekden merak etmeye basladım yabancı futbolcu şu polonyalı olabilirmi acaba duyumu olan arkadaslar varmı

O zmn neden sen deil de Umut oynuyor Trabzonspor'da ?

erik
08.01.2009, 20:53
Sevgili yöneticiler olaya müdahil olursanız iyi olacak.Burası transfer sayfası Umut Bultumun sayfası değil.Umutumu tartışacaksanız Umut sayfasında tartışın.Biz burda transfer haberi görmek istiyoruz.

yaranozlu
08.01.2009, 20:54
osasunaya golü atanı ben de ersen olarak hatırlıyorum.

Ümit Küçük
08.01.2009, 20:54
O zmn neden sen deil de Umut oynuyor Trabzonspor'da ?

ben messiyim ya pahalıyım alamaıyor trabzonspor ondan :D Roger Guerreiro bu sezon ssonu sözlesmesi bityormus 1.5 euro istedikleri yazıyordu gazetede belki daha da asagı fiyatlara cekebiliriz bu oyuncunun bonservisini sola ilac olur benim düsüncem

Adem Erdoğan
08.01.2009, 20:57
osasunaya golü atanı ben de ersen olarak hatırlıyorum.

Ersen orda attı ama ofsayt diye sayılmadı.

Trabzonda 2-2 bitti son dk.larda umut atmıştı.

IaILIpIeIRI
08.01.2009, 20:57
ben messiyim ya pahalıyım alamaıyor trabzonspor ondan rogerionun bu sezon ssonu sözlesmesi bityormus 1.5 euro istedikleri yazıyordu gazetede belki daha da asagı fiyatlara cekebiliriz bu oyuncunun bonservisini sola ilac olur benim düsüncem

O zmn soruyorum.Umut futbolcuysa bende Messi'yim diosun.O zmn neden sen futbolcu deilsnde Umut futbolcu ? Ya lütfen mantıklı konusur musun ? Bu baslıktaki Umut konusu kapanırsa sewinirim.Her şeyin bir yeri war.

ilhan
08.01.2009, 20:59
Halihazırda Umut Bulut hakkında konuşabileceğiniz bir başlık var arkadaşlar. Son 1-2 sayfayı temizlemek istemiyorum. Futbolcularımız hakkında iyi veya kötü yorum yapabileceğiniz, eleştirebileceğiz başlıklar mevcutken bu başlığı ne diye meşgul ediyorsunuz? Yahu transfer hakkında isim atalım, konuşalım, tartışalım ama kendi futbolcularımıza "fırsat bu fırsat sallayalım" mantığından artık vazgeçelim LÜTFEN.

Ümit Küçük
08.01.2009, 21:01
Roger Guerreiro bu adam hem sag acık hem sol acık oynayabilme özelligine sahipmis 31.12 2009 da sözlesmesi bitiyor.
25 Mayıs 1982, São Paulo) Legia Varşova takımında orta saha mevkiinde oynayan Brezilya doğumlu Polonya Millî Futbol Takımı futbolcusu.

Polonya vatandaşlığınına 17 Nisan 2008 tarihinde geçmiştir. Bu vatadaşlığı hızlı prosedürlerle elde etmiş ve Polonya Millî Futbol Takımı kadrosunda yer almaya hak kazanmıştır. İlk millî formayı 27 Mayıs 2008'de Arnavutluk maçında giymiştir. İlk golünü ise 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Avusturya'ya karşı atmıştır.
hacısalihoglunun dedi sol acık bu olabilir.hem fiyatıda uygun
http://www.youtube.com/watch?v=nDYm323_aFk buda görüntüsü

Erdem Keser
08.01.2009, 21:02
Umut'u çok beğenmem ama hakkında söylenenler ayıp derecesine gelmiş.Çapraz koşu yapmayı , arkaya sarkmayı bilmiyor demişler ; yahu adamın en önemli özellikleri bunlar :D
Hava toplarında eksiğinin olduğuna katılıyorum ama abartıldığı kadar değil.Brugge maçında Yattara'nın ortasına çıkıp o kafayı vurmak meziyet ister , kendisine benim gibi laf edenlere de kapak olur:D

Herşeyi bir kenara bırakalım , adam 6 milyon avro verilerek alınan Gökhan kadar gol atmış , insaf yahu. :) Onun kadar golde kaçırmıyor.

Furkan Dündar
08.01.2009, 21:03
La bu ne ya kızmayında beyler
Ben bosuna mı okuyorum bu kadar sayfayı son sayfalarda
umut da umut ben buraya umutu okumak ıcın gırmedım umutu okudum cıkıyorum darlandım bu ne ya
... :S

erik
Hacısalihoğlu yabancı futbolcumu dedi?Ben tam tersini dedi diye yorum çıkardım.Kadromuzdaki yabancılar ilk 11 de oynuyor,gelirse yenisi napcaz dedi diye biliyorum.

Recep Alkan
bu arada ezik gs 1-0 mağlup durumda :D

Travelair
08.01.2009, 21:04
31.12.2009 Tam olarak sezon sonu değil kulübünün hala pazarlık gücü var buna göre. İyi adam ama ilgilenenleri çok gözüküyor, umarım gündemimizdedir ve olur

Sezgin Öztürk
08.01.2009, 21:05
yaa renkdaşlar artık bu umut konusunu kapatsak iii olmaz mı????

Recep Alkan
08.01.2009, 21:06
Beşiktaş Fatih Tekke'yi açıkladı
Asbaşkan Levent Erdoğan, Rusya'da forma şansı bulamadığı

için mutsuz olan yıldız futbolcuyla ilgilendiklerini ifade etti

habu fotomaçı veremiyormuyuz mahkeme ya. sırf yalan haber. adamlar ilgilenmiyoruz diye akşam akşam haber etti milleti bunların çıkardığı habere bak. fatihin gelmesi yada başka takıma gitmesi sorun değil. adamlar üzerimizden bizi kışkırtarak pirim yapmaya çalışıyor. zoruma giden o

yaranozlu
08.01.2009, 21:07
Ersen orda attı ama ofsayt diye sayılmadı.

Trabzonda 2-2 bitti son dk.larda umut atmıştı.

hmm demek doğru hatırlamışım, kafayla süper bir goldü, ofsayt de yoktu, ben o golden bahsetmiştim ama arkadaş da trabzondaki geçerli golden bahsetmiş. onu anlayamamışım. sağ ol aydınlattığın için.

_SeRKaN_
08.01.2009, 21:08
Konuyu değiştirelim... Bu arada Yusuf transferinden ses seda yok (resmi açıklama anlamında) ve bugün açıklanacak olan meşhur sol kanat oyuncusu hala bir tık yok...

A.T.R
08.01.2009, 21:09
Yusuf hayırlı olsun olmasına da bize kesinlikle Cale'nin önüne hızlı evelemeden direk çizgiye inebilecek bir sol kenar lazım tabii ki pas vermesini ve orta yapmasını bilen cinsten olmalı. Geçenlerde İngiltere FA kupası maçı seyrediyordum. Hafızam beni Yanıltmıyorsa Newcastle United maçı idi. Adı geçen takımda (yanlışım olabilir isim konusunda) Jose Gutiarez diye bir adam vardı sol kenarda ki deme gitsin. Genelde yedek kalıyormuş takımında. Seyrederken mest oldum ah dedim ahhh da başka birşey diyemedim. Hayırlısı Allahtan.

Halil Atalay
08.01.2009, 21:18
ya ne oldu bu yusuf ve diğer tranferler ????

Murat TONBUL
08.01.2009, 21:19
bize şimdi ibrahim akın lazım

türkiyem61
08.01.2009, 21:20
son gelisme nedir?

Salih Yazıcı
08.01.2009, 21:20
çıldırcam ne oldu bu yusuf işi ve sol açık işi kafayı yemek üzereyim

Mustafa Önder
08.01.2009, 21:21
Yusuf noldu hala anlayamadım ben ya herkez tutturmuş Umut muhabbeti yeter da yeter

ApoCaN28
08.01.2009, 21:25
Yusuf Trnasferine artık imza atana kadar güvenmiyorum:D

Travelair
08.01.2009, 21:28
Keirrison de Souza Carneiro (http://www.cezasahasi.net/2008/10/keirrison-de-souza-carneiro.html)
Jonathan Urretaviscaya (http://www.cezasahasi.net/2008/09/jonathan-urretaviscaya.html)
Chinedu Obasi Ogbuke (Edu) (http://www.cezasahasi.net/2008/08/chinedu-obasi-ogbuke.html)
Freddy Montero
Tawrick Jibril (http://www.cezasahasi.net/2008/07/tawrick-jibril.html)

Farabi bu isimler Hakkında her hangi bir bilgin var mı?Hepsi geleceğin yıldızları olmaya aday isterim ki hemen bu isimleri bünyemize katalım.

Bak bunu da sen önce yazmışsın haberim yoktu :)

Dün Ümit Özat Star TV'de konuktu. Köln'den Taner Yalçın diye bir genci çok övdü. Gerçekten istatistikleri iyi sayılır. 1,87cm boy ofansif ortasaha '90 doğumlu

Bir de forum kapalıyken Fatih Tekke benzeri golcü buldum: Freddy Montero :)

http://www.beatfiltering.com/index.php/1010110A/b0777bfbebc921e3cb6e8d3ab3d9e9f0b87c3f5ef93527dfab bf7ce68b7acaa5b49f2653a7a076c615098

Recep Alkan
08.01.2009, 21:30
ya ne oldu bu yusuf ve diğer tranferler ????

abi kesinleşen hiçbirşey yok. atıldı ortaya bir laf herkes üstüne birşeyler katıyor. beklioruz.

Hekimoğlu
08.01.2009, 21:33
Yusuf akşam kampa katılacak deniyordu ama ses yok.Hala ne pazarlığı yapılıyor anlamadım.

ApoCaN28
08.01.2009, 21:35
Yusuf akşam kampa katılacak deniyordu ama ses yok.Hala ne pazarlığı yapılıyor anlamadım.

Belki Adnan ve Ergin ikna ediliyordur...

emrezx
08.01.2009, 21:40
arkadaslar sonucta umutta trabzonsporun oyuncusudur onu kotulemek sıze bır fayda saglamaz ıyı de olsa kotude olsa sonuna kadar arkasında durulmalıdır yıpratıcı olmayalım lutfen

türkiyem61
08.01.2009, 21:42
bu arada gs penalti kazaandi tüh beeeee

türkiyem61
08.01.2009, 21:43
kacirdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
allahhhhhhhh :D:D:D:D

Salih Yazıcı
08.01.2009, 21:45
gs nin elenme şansı varmı arkadaşlar

türkiyem61
08.01.2009, 21:48
var son maclari malatyasporla galiba berabere biterse mac averaja bakiyor ve kayserinin averaji gs den iyi

ahanda 2-1 oldu olsun en azindan 90 dk. gs kan kustu :)

nuri45
08.01.2009, 21:49
ne elenmesi 2 yaptilar. Bu arada yanlis yere yaziyorsunuz.

Recep Alkan
08.01.2009, 21:50
ne elenmesi 2 yaptilar. Bu arada yanlis yere yaziyorsunuz.

iki dakika daha sıkamadılar be

ama olsun ii de oldu. fener almasın kupayı :D

Yasin Berber
08.01.2009, 21:52
Umut bulut bazen katil ediyor bizi ama bence herkez umut gibi yürekden oynarsa hiç bir maçda tehlike yaşamyız adamın hakkını yemeyelim koşuyor....Vede duyduğuma göre futbolcular bayramda şikayet etmiş biz kimden bayram haşlığı alıcaz..::D ersun yanalla yönetim kurulu toplanmış yusufta bu görev için karar kılmışlar vede almak üzereler:D şaka maka yusuf alınırsa iyi olur!!!!!

Hekimoğlu
08.01.2009, 21:53
Yine mı umut gidin umut başlığına yazın.

Muhammet
08.01.2009, 21:55
Yönetimin en azından 2 milyar gibi bir bütçesi olsa sol kanat için, yapabilirler idarelik bir transfer ama öyle bir bütçe de yok sanırım.

Samet Yildirim
08.01.2009, 22:06
Yusuf için son anlar!

Trabzonspor'un Yusuf için Bursaspor ile her konuda anlaşmaya varmasının ardından takasta kullanılacak olan Ergin Keleş ve Adnan Güngör'ün yeşil - beyazlı kulüple anlaşması bekleniyor.
İki futbolcunun menajerlerinin, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile yaptığı ilk görüşmelerde anlaşma sağlanamadığı ve maddi konularda bazı sıkıntılar çıktığı öğrenildi. Bu futbolcuların Bursaspor ile anlaşamaması nedeniyle Trabzonspor kampına katılamayan Yusuf, Antalya'da Teknik Direktör Ersun Yanal'ın görevlendirdiği bir antrenör eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Öte [İ]yandan Ergin Keleş ve Adnan Güngör'ün bir iki gün içerisinde Bursaspor ile anlaşmasına kesin gözü ile bakılıyor.[/İ]
HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
Bu arada Trabzonspor, yarın akşam Antalya Cup'ta oynayacağı Heerenveen maçı hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Yoğun sis altında yapılan çalışmaya tüm futbolcular katıldı. İdmanda Bursaspor'la anlaşmak üzere olan Ergin Keleş takımdan ayrı olarak çalışırken, Adnan Güngör ise takımla birlikte çalıştı. Bu arada bordo - mavili futbolcular idmanda düz koşunun ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. İdmanı Trabzonspor eski başkanlarından Özkan Sümer de izledi. İdman sonunda ise bir taraftar futbolculara baklava ikram etti.

08.01.2009Kaynak : DHA

husky61
08.01.2009, 22:09
Hala bitewdi ya şu transfer uyuz oldum

eMR3
08.01.2009, 22:10
Alamadık mı hala Ronaldinho'yu Milan'dan?

Erdal
08.01.2009, 22:11
Hoca Yusuf transferi ile risk almıştır. Ama bizim istediğimiz bu değilmi idi? Transferi hoca gözetiminde yapan bir yönetim...Hayırlı olsun sahaya çıktığı sürece faydalı olacağından eminim...

Mustafa Calik
08.01.2009, 22:11
üff be bir iki gün sonra kezin anlasilir yaziyor üff be yarin okula gitmiyom moralim bozuliyor ama yavas yavas hani dün adnan ve ergin ikna edilmisdi :rolleyes:

isyankar61-55
08.01.2009, 22:13
Ve Trabzonspor'da Şimşek çaktı !..

Hiç okumadan yorum yapan arkadaşlar o kadar ikazlara rağmen yine aynısınız ve bir değişiklik yok. Şurada 20 sayfa geriden takip edin bakalım bu başlık altında kaç tane yazı yazılmış.

Bir arkadaşımız haberi ekliyor okumadan öteki okumadan öteki yeter artık. Dikkat edin aynı şeyleri tekrar edip durmayın.

10 numara
08.01.2009, 22:14
umut tacirliğini bırakalım da sol açık transferi ne durumda ona bakalım ayrıca yarınki maçta papy oynayabilecekmi acaba ?

Samet Yildirim
08.01.2009, 22:15
Adnan-ergin cok para istiyor demeki:)

isyankar61-55
Ara transfer döneminde çok kızdım bu yönetime.

Ama olaki Özeri ve/veya özer artı yabancı bir sol açık ama kaliteli alsınlar gelecek kongrede ellerinden öpeceğim yemin ederim.

Oylarım onları ama kaldıki bu şekilde ikinci yarıya devam etmeye karar verirlerse sözüm söz yine oyum bunların muhalifine herne olursa olsun.

Eren Karaahmetoğlu
Artık bu başlıkta Yusuf ve sol açık hakkında tartışılıcak bişey kalmadı gerçekten:) Bekleyip görücez artık hadi bakalım:)

ilhan
08.01.2009, 22:17
Bence 2 güne transfer yapılır.

Fatih
08.01.2009, 22:18
Hacısalihoğlu sol açık için oyuncu arıyoruz demişti.

Engin Baytar olabilir mi?

Sefer A.
08.01.2009, 22:19
Ara transfer döneminde çok kızdım bu yönetime.

Ama olaki Özeri ve/veya özer artı yabancı bir sol açık ama kaliteli alsınlar gelecek kongrede ellerinden öpeceğim yemin ederim.

Oylarım onları ama kaldıki bu şekilde ikinci yarıya devam etmeye karar verirlerse sözüm söz yine oyum bunların muhalifine herne olursa olsun.
sen ver oyunu, Sadri Sener yine baskan seçilir merak etme ;)

ilhan
08.01.2009, 22:19
Bence olabilir Fatih. Hatta alınırsa fena da olmaz.

Mustafa Calik
08.01.2009, 22:20

engin olabilir .. özer olabilir .. ibrahim akin yada caner erkin de olabilir

Çetin
umarım yusuf transferi gerçekleşmez, hiç istemiyorum.. yararlı olacağına da zerre kadar inanmıyorum.

Ustaalioğlu
Adnan-ergin cok para istiyor demeki:)

bizden cok para aliyorlar ondan...

Samet Yildirim

yabanci demisti galiba

10 numara
08.01.2009, 22:21

arama gerektiren olan bir oyuncu değilki engin, burnumuzun dibinde,mümkünse orada kalsın.

Fatih
Bence olabilir Fatih. Hatta alınırsa fena da olmaz.

Disipinlisiz deniliyor ama çok yetenekli bir futbolcu.

Sefer A.
bence su polonyali (brezilyali) olcak sol açik

eMR3

Yerli oyuncu almak zor demişti.O yüzden yabancı sol açık bakıyorlar sanırım ama transferin son gününe kadar sürer, hemen almazlar, alamazlar.Ama sol açık alcaklarını umuyorum...

emrezx
08.01.2009, 22:22
beyler song ıcınde yaslı dedıler 5 para etmez dedıler cogu kısı ıstemedı oynamadan bıleezsın bu ıslerı sans tanıyalım bence yusufa haksızlık etmeyelım

10 numara
08.01.2009, 22:23
bence su polonyali (brezilyali) olcak sol açikinş. olur bence iyi bir oyuncu.

ilhan
08.01.2009, 22:24
Disipinlisiz deniliyor ama çok yetenekli bir futbolcu.

Sahada yaptığı katkıya bakarım ben. Saha dışındaki hayatı bana örnek olacak değil ya. Saha içinde ve antrenmanlarda sorunlu olmasın kâfi.

Fatih
08.01.2009, 22:25
Engin Baytar = Fatih Altundağ+Buğra+500 bin Euro

Bu teklife hayır demem şahsen :)

Sefer A.
08.01.2009, 22:25
beyler song ıcınde yaslı dedıler 5 para etmez dedıler cogu kısı ıstemedı oynamadan bıleezsın bu ıslerı sans tanıyalım bence yusufa haksızlık etmeyelım
Maldini gelse yine yasli

Ali Tunahan Güllü
08.01.2009, 22:26
bence su polonyali (brezilyali) olcak sol açik

guerero diyosun heralde...

Erdal
08.01.2009, 22:27
Arkadaşlar kusura bakmayın ama "inanmıyorum" deyince ben anlamıyorum. Transfer bu inanç ,iman falan yok. Aklı selim düşünelim fb deki Alex ten ne eksiği var Yusuf'un? Serbest vuruştan gol atmaz bir de duran toplarda iyi değil. Başka?? Delgadodan ne eksiği var? Ceza sahası dışından pek şut attığını görmedim o var diyelim. Lincoln'den? Yıldıraydan?.....Üstelik gittiği takımda grupçuluk,hizipçilik yaptığını duydunuzmu? Ortega'nın "bu varken beni niçin aldınız" dediği Yusuf'tan bahsediyoruz....
Denizlinin hayatında bir kez devreyi 6. sırada bitirmesini sağlayan Yusuf...Elbette faydalı olmama ihtimali var. Ama ihtimal bu ve düz mantıkla bakılınca faydalı olma ihtimali daha fazla....Üstelik güvendiğimiz hoca bu adamı istiyorum diyor....

Sefer A.
08.01.2009, 22:27
guerero diyosun heralde...
evet odur;)

Erdal
08.01.2009, 22:32
Transferin uzaması iyi olmadı. Takımı da etkilemiş belli...Bir an evvel bitmeli ve takım konsantre olmalı...O anlamda sezon başında gördüğüm hava yok takımda ve bu beni endişelendirdi. Oysa Ergun Ata nın illk intibaları çok iyi idi...Kim gidecek kim kalacak muhabbeti bozar konsantrasyonu...Düşünün evinizden çok vakit geçirdiğiniz bir ortamda birileri gitmek üzere...Fatih meselesini kapatabiliriz artık. Yattara son dakika golü atmadıkça Fatih yok...

Abdülkadir Kılıç
08.01.2009, 22:33
ya ligtv.com.tr de denizlideyken bize attığı golü izledim böyle bir teknik olabilir mi bu adam bizde iş yapacak

Eren Karaahmetoğlu
http://transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/uebersicht/startseite.html

Beyler transfermarkt.de çok mu sabırsız yoksa gerçekten imzaladı mı Yusuf acaba? Demin yoktu Yusuf bizim kadroda şimdi koymuşlar ve sadece Adnan ayrılmış kadromuzdan Ergin duruyo. :)

Ali Tunahan Güllü
ya ligtv.com.tr de denizlideyken bize attığı golü izledim böyle bir teknik olabilir mi bu adam bizde iş yapacak

aynen 3 kişiyi daracık yerde çalımlamış inşallah bize faydalı olucak yusuf....

Sefer A.
08.01.2009, 22:34
Transferin uzaması iyi olmadı. Takımı da etkilemiş belli...Bir an evvel bitmeli ve takım konsantre olmalı...O anlamda sezon başında gördüğüm hava yok takımda ve bu beni endişelendirdi. Oysa Ergun Ata nın illk intibaları çok iyi idi...Kim gidecek kim kalacak muhabbeti bozar konsantrasyonu...Düşünün evinizden çok vakit geçirdiğiniz bir ortamda birileri gitmek üzere...Fatih meselesini kapatabiliriz artık. Yattara son dakika golü atmadıkça Fatih yok...
Yattara gitmezse Fatih hiç gelmez, Yattara'nin ortalariyla gol atacak Fatih, oda giderse zor :) bence

Emre7
engin olabilir .. özer olabilir .. ibrahim akin yada caner erkin de olabilir

ben yabancı diye duydum sanki

Erdal
Kaldı ki hocanın Fatih i istediğini de sanmıyorum... O kadar paramız olmadığını da hepimiz biliyoruz :)

Abdülkadir Kılıç
08.01.2009, 22:35
Belki daha fazla ben en son saymayı bıraktım ay-ttığı çalımları:)

Ali Tunahan Güllü
08.01.2009, 22:36

evet yabancı:

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Bursasporlu Yusuf'un transferiyle ilgili olarak görüşmelerin sürdüğünü belirterek, ''Yusuf transferinin olma ihtimali yüzde 50'' dedi.

Takımın, Gloria Golf Otel'e ait sahada yaptığı antrenmanı izleyen Hacısalihoğlu, antrenman sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bursasporlu Yusuf'un transferiyle ilgili görüşmelerin sürdüğünü, ancak yeni bir gelişme olmadığını belirten Hacısalihoğlu, şöyle konuştu:

''Yusuf transferinin olma ihtimali yüzde 50. Kulüpler dahilinde görüşmeler sürüyor. Yusuf herhangi bir oyuncu değil, o yüzden Bursaspor çekingen davranıyor. Transfer futbolun bir gereği. Alınganlık düşünmeden değerlendirmek lazım. Bursaspor yönetimiyle herhangi bir itilafımız yok, ama geçmiş yıllardan beri Bursaspor taraftarları ile Trabzonspor taraftarları arasında anlaşmazlıklar oluyor.''

Hacısalihoğlu, gazetecilerin, Bursasporlu Yusuf'un, Trabzonspor'un bu akşam yapacağı antrenmana katılacağı yönündeki iddialarına da ''Antrenmanlara çıkmasını gerektirecek kadar netleşmiş bir durum yok'' cevabını verdi.

Hacısalihğolu, Yusuf'un sakatlığı ile ilgili bir soruyu da, ''Yusuf'un sakatlığı oynamasına engel değil. Her futbolcuda bazen böyle sıkıntılar olabilir'' diye yanıtladı.

Takıma başka oyuncuların kazandırılması amacıyla transfer çalışmalarının sürdüğünü de ifade eden Asbaşkan Hacısalihoğlu, bazı oyuncularla görüşmelerinin devam ettiğini bildirdi. Hacısalihoğlu, şöyle devam etti:

''Yusuf dışında başka bir oyuncuyu daha kadromuza katmak için uğraşıyoruz. Sol açık için bir oyuncu bulabilirsek, buraya takviye yapmak istiyoruz. Ancak ara dönemde transfer yapmak çok zor. Üstelik yerli oyuncu almak daha da zor. Yabancı oyuncu için de bazı sorunlar var. Bir tanesi bu dönemde iyi oyuncu bulmanın zorluğu, diğeri gelecek oyuncunun uyum sağlaması. Bir de bizim 6 tane direkt oynayan yabancı oyuncumuz var. Bu yüzden bir yabancı alırsak muhtemelen biri oynamayacak. Bu nedenle titiz davranıyoruz.''

Öte yandan, Trabzonsporlu futbolcular, bugün öğle saatlerinde kısa süreli ter antrenmanı yaptılar. Teknik direktör Ersun Yanal'ın önderliğinde çalışan futbolcular, daha sonra kaldıkları otele döndüler.

kaynak:maraton

emre81
08.01.2009, 22:36
Şampiyonluk ufak nüanslardan geçer Yusuf belki 5 maçta oynar oyuna sonradan girer galip olup baskı yediğimiz maçlarda ayağında top tutar zaman geçirir faydalı olur. Adnan ve Ergin ilk yarı oynamadılar onlardan daha faydalı olacağı kesin yedek kalacaksa bile kulübede Yususf'un olması fena mı olur. Yakaladığımız müthiş havayı kaybetmeyelim desteğe devam edelim bi de sol kanat alırsak kimden ne eksiğimiz kalacak.

magicyattara
08.01.2009, 22:39
18 adet final maçına çıkacak Ersun Hoca.
Tüm planını yapmış.
Nasıl oynayacağını hesaplamış,kimi nerde nasıl kullanacak hesaplamış.
Yusuf'u bu hesaplarından dolayı istediğini düşünüyorum.

Tek nefeste bitecek bir ikinci yarı hesaplamış.
Tuhaf bir devre izleyeceğiz.
Heyecanlı.

Mustafa Calik
08.01.2009, 22:41

muammer saka ama iki tane türk oyuncuylan anlasdik demisti ?

Cafer Bulur
08.01.2009, 22:43
http://transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/uebersicht/startseite.html

Beyler transfermarkt.de çok mu sabırsız yoksa gerçekten imzaladı mı Yusuf acaba? Demin yoktu Yusuf bizim kadroda şimdi koymuşlar ve sadece Adnan ayrılmış kadromuzdan Ergin duruyo.
Ayrica 800 bin euro da bonservis bedeli vermisiz bursa ya.
Galiba bu transferin bedelini agir ödedik.Umarim karsiligini aliriz.

afsbahar
08.01.2009, 22:44
http://www.sporx.com/futbol/superlig/139330/
bu ne demek oluyor?

Cem Akyüz
08.01.2009, 22:45

bu haber doğru mu

Samet Yildirim

daha aciklanamda miktarini bilmek helal olsun:D

ama emin ol 800 bin euro arti 2 futbolcu degildir...800 bin ytl belki...

ozzy!
ha!!!!!!!!

Erdal
08.01.2009, 22:46
Sol açık konusunda ortada bilgi kirliliği var. Ben olsam Engin i alır dayakla oynatırdım. Zira bazen Yusufsuz oynamak lazım olacak ki Engin Yattara gibi illede çizgi diyenlerden değil...

_SeRKaN_
Bu işin cılkı çıktı...Yatıyoruz kalkıyoruz Yusuf Yusuf ne olacaksa olsun artık herşeyine kabulüm...Bıktırdı artık...

Sefer A.
bu ne demek oluyor?
bu neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Cafer Bulur
18 adet final maçına çıkacak Ersun Hoca.
Tüm planını yapmış.
Nasıl oynayacağını hesaplamış,kimi nerde nasıl kullanacak hesaplamış.
Yusuf'u bu hesaplarından dolayı istediğini düşünüyorum.

Tek nefeste bitecek bir ikinci yarı hesaplamış.
Tuhaf bir devre izleyeceğiz.
Heyecanlı.
Bugün altay karsisinda dahi g.sarayin ince ince kollandigini gördükten sonra en büyük rakibimizin dis gücler oldugunu düsünüyorum.
Bu sezon sampiyon olursak bunun daha önceden kazandigimiz 6 sampiyonlukla da esdeger olduguna inaniyorum.
Bunu bizi büyük yapan eski futbolcularimizi kücümsemek amaciyla söylemiyorum.Önümüzdeki engellerin cok daha büyük oldugunu düsünüyorum.

Samet Yildirim
yusuf besiktasda diyor...hayata inanam...kesin yalandir...

Kaan
08.01.2009, 22:47
Yusuf Beşiktaş'taymış...

_SeRKaN_
Uykusuz saatler başlıyor...Hadi bakalım...

Ümit Küçük
o haber dogruysa bizde yarın yıldırayı getiririz ahada buraya yazıyorum yada tabata burak olayını hatırlayın

Zafer BİLGİN
ne 800 ü.Kim dedi o rakamı.verilen para euro olarak 275.000 euro.Yani çok uygun bir fiyata alındı

ismail tüfekçi
08.01.2009, 22:48
yönetim zigana su nun teklifini neden önemsemiyor anlamadım adamlar yusuf ve sol açık için 3 tirilyon harcamaktansa alın fatih tekkeyi 4.5 a işi bitirin 3 ü yönetim versin kalanını biz ödeyelim diye karadeniz gazetesine demeç verdiler iyi bir teklif değilmi de yönetimden ses çıkmadı

TS-Tiryaki

bu haber doğru mu

Sakami bu yaaa???

mhayri
Beşiktaş haberi doğruysa çok büyük ayıp ve onur kırıcı bir durum...
Yusufun alınamadığına değil düşülen duruma üzülürüm...
Albayrak dönemi izleri taşıyan bir acizlik...

TS-Tiryaki
08.01.2009, 22:49
BÜYÜK TRANSFER ÇALIMI
YUSUF ŞİMŞEK BEŞİKTAŞ'TA!

FLAŞ! FLAŞ! Trabzonspor'la anlaşmak üzere olan Bursaspor'un deneyimli yıldızı Yusuf Şimşek Beşiktaş ile anlaştı. Siyah-beyazlı kulübe yakın kaynaklardan öğrendiğimiz bilgiye göre yıldız oyuncu Beşiktaş'a transfer oldu.
Ayrıntılar Az Sonra...

08.01.2009[İ]Kaynak : Sporx.com [/İ]

Emirhan Makul
Skandallllll................

Cafer Bulur
yusuf besiktasda diyor...hayata inanam...kesin yalandir...
Besiktas ta delgado var.Daha ne yapacaklar yusuf u?

Selçuk Demircioğlu
radyosporda da söylendi yusuf beşiktaşta..

_SeRKaN_
Kime el atsak değerli oluyor...Ne biçim iş anlamış değilim...Bu jimnastikçilerde bizim transfer politikamızı izlemekten takip etmekten vazgeçmediler gitti...

Kaan
BÜYÜK TRANSFER ÇALIMI

http://www.sporx.com/images/1/29/9668_sondakika003.jpg

FLAŞ! FLAŞ! Trabzonspor'la anlaşmak üzere olan Bursaspor'un deneyimli yıldızı Yusuf Şimşek Beşiktaş ile anlaştı. Siyah-beyazlı kulübe yakın kaynaklardan öğrendiğimiz bilgiye göre yıldız oyuncu Beşiktaş'a transfer oldu.

Ayrıntılar Az Sonra...

Kaynak : SporX

Salih Yazıcı
arkadaşlar yusuf bjk de mi şaka mı yapıyolar

Mustafa Calik

bu ne yaw :mad:

Erdal
Tamam işte şimdi Yusuf kıymete biner:)

afsbahar
nasıl iştir, bu haber de nereden çıktı. Ne BJK.si?

Samet Yildirim
08.01.2009, 22:50
Besiktas ta delgado var.Daha ne yapacaklar yusuf u?

hayata inanmam...BJK yusufu almaz ki...

Kaan
Doğruyu söylemek gerekirse ; sevindim ben. :)

Bekir
insallah besiktas almıstır yusufu...ilk bakısta bize atılan bi calım gibi olsa da besiktasın elinde patlıcagından %100 eminim bize faydası olurdu ama bjk ye olmaz...

belki bizde onlara cevap vermek için ilgilendikleri fatih tekke yi alırız

Salih Yazıcı
şadri şener ve yönetimi bence ilk skandala imza atmıştır

Samet Yildirim
radyosporda da söylendi yusuf beşiktaşta..

kim söyledi

TS-Tiryaki
Sadri baskan bize Delgadoyu getir!!! :D

Emirhan Makul
Bu haberi yazan adam şuanda bu başlıkada misafir değilse bende Emirhan değilim :D

Ümit Küçük
08.01.2009, 22:51
Tamam işte şimdi Yusuf kıymete biner:)

yok erdal abim bende idda ediyorum simdi 1 haftaya kalmaz baskan öyle yıldız alırki millet cosar yada fatih tekkeyi alır aha buraya yazıyorum

Kaan
Gel Özer'im gel... :):) :rolleyes:

Salih Yazıcı
bu kargalar büyük kaptanıda alırlar

_SeRKaN_
08.01.2009, 22:52
Az sabır bekleyelim bakalım işin aslı çıkar birazdan...Ama harbi adamlar uçmuş resmen flas haber olarak yaptılar haberi...

TS-FAN
BÜYÜK TRANSFER ÇALIMI

Ayrıntılar Az Sonra...

08.01.2009Kaynak : Sporx.com
Birazdan şöyle bir haber de çıkabilir;
Şok şo şok...Delgado Trabzonspor'da.........

Murat61
yalandır yalan oyle bisey olacagını sanmıyorum

Gökhan KAN
08.01.2009, 22:53
delgado oynamıyor diye yusufu almıslardır dogru olabilir..

wien_ts
Sol açık konusunda ortada bilgi kirliliği var. Ben olsam Engin i alır dayakla oynatırdım. Zira bazen Yusufsuz oynamak lazım olacak ki Engin Yattara gibi illede çizgi diyenlerden değil...

erdal abi antalyaya gidecem diyodun..Nedir son haberler antalyadan...

10 numara
acaba delgado ile takasmı yaptık :D

Kaan
bu kargalar büyük kaptanıda alırlar

Beşitaş mı ? ççç

Fatih'i ? ççç

1-) Beşiktaş alamaz ,
2-) Fatih gitmez.

:D

Ümit Küçük
Birazdan şöyle bir haber de çıkabilir;
Şok şo şok...Delgado Trabzonspor'da.........

birazdan cıkacak haber söle oalcak flash flash fatih tekke ve özer hurmacı trabzonsporda;)insallah Allahım

Bekir
08.01.2009, 22:54
beylerr haberi veriyorum www.karakartal.com acıkladı yusuf beşiktaşta.holeyyyyy holeyyyyyyy

TolgaTopçu61
Yusuf bjk'ye giderse sahsen pek üzülmem

_SeRKaN_
acaba delgado ile takasmı yaptık

Aklıma direk Zapo ve Sivok'un alınışları geldi...:D Olur mu olur...:)

Selçuk Demircioğlu
yusuf eğer bjk ye giderse ben bizimkilerde büyük bomba bekliyorum..bizimkiler elindekini alternetafini bulmasalardı bırakmazlardı...
bence fatih tekke....

Erdal
08.01.2009, 22:55
erdal abi antalyaya gidecem diyodun..Nedir son haberler antalyadan...

2 gündür Antalyadaydım...Herkes ne biliyorsa o kadar...

Bekir
Gel Özer'im gel... :):) :rolleyes:
hahaha cok mutluyum buyuk transferler geliyorr..insallah ozer ve tekkedir:D

Sefer A.
yahu sporx bizi gozetliyo, bakti çok istiyoz, dediler bi yalan haber atalim bunlari susturmak için
mera etmeyin bise olmaz bence :=)

hasannuhoglu
valla şoktayım.şu türkiyemde ne güzel olaylar oluyor.beşiktaş da nerde çıktı,yumurtanın tavuktan cıktıgı gibi !! bursanın trabzondan intikamı olabilir.size vercegimize alın işte başkasına satarız gibi !!

erik
Yusuf BJK ye giderse karizmamız açısından kötü olur.İnşallah haber yalandır.

Mustafa K. Demirbaş
bjk taraftarı şokta forumlarında kimse inanmak istemiyo beğenmiyorlar Yusuf u

türkiyem61
08.01.2009, 22:56
besiktas taraftarlarin yorumlarina bakin:

ınanmak ıstemıorumm olamazzzzzzzz

heryer de birden düştü gerçekmi http://www.forzabesiktas.com/forum/images/smilies/icon_question.gif http://www.forzabesiktas.com/forum/images/smilies/icon_question.gif

yalan haber olduğuna inanmak istiyorum !

nasıl ya? http://www.forzabesiktas.com/forum/images/smilies/icon_eek.gif allah allah.

oha http://www.forzabesiktas.com/forum/images/smilies/icon_eek.gif

www.karakartal.com da açıklandı yusuf şimşek BEŞİKTAŞ'ta... http://www.forzabesiktas.com/forum/images/smilies/icon_sad.gif:(:(:(

doğrudur umarım.
Delgado dan iyi olacağına da eminim.

Samet Yildirim
skandal derim baska bisi demem

Cem Akyüz
valla moralim bozuldu Yusuf'un gelmesini çok istiyordum:s Bakalım bundan sonra neler olacak

magicyattara
Bugün altay karsisinda dahi g.sarayin ince ince kollandigini gördükten sonra en büyük rakibimizin dis gücler oldugunu düsünüyorum.
Bu sezon sampiyon olursak bunun daha önceden kazandigimiz 6 sampiyonlukla da esdeger olduguna inaniyorum.
Bunu bizi büyük yapan eski futbolcularimizi kücümsemek amaciyla söylemiyorum.Önümüzdeki engellerin cok daha büyük oldugunu düsünüyorum.

O zaman daha büyük engeller vardı/varmış.

Gs,Altay karşısında bile hakemler tarafından korundu bu akşam:)
Yuh artık demek lazım.

10 numara
08.01.2009, 22:57
Yusuf Beşiktaş'ta

08 Ocak 2009 Perşembe * 22:43

Bursaspor'un tecrübeli yıldızı Yusuf Şimşek, Beşiktaşımız ile anlaştı.

Trabzonspor'la anlaşmak üzere olan Bursaspor'un deneyimli yıldızı Yusuf Şimşek Beşiktaşımız ile anlaştı. Siyah-beyazlı kulübümüze yakın kaynaklardan öğrendiğimiz bilgiye göre yıldız oyuncu Beşiktaşımıza transfer oldu.
Kaynak: Karakartal.com

Emirhan Makul
Karizmamız açısından kötü olur

Geleceğimiz için Süper olur

Yusuf için birşey değişmez.

Cafer Bulur
şadri şener ve yönetimi bence ilk skandala imza atmıştır
Haber dogruysa skandala imza atan bizim yönetim degil besiktas yönetimidir.
Yaptiklari hic de yakisik almamistir,bunu sirf bizim güclenmememiz icin yapmis olabilirler.

Zafer BİLGİN
Yukarı köyde bir yalan söyledim aşağıdaki köyde bende inandım.

Sporx te bir uydurma haber çıktı.Şimdi herkes(radyospor) ordaki habere istinaden Yusuf 8 taşta diyor.

Gökhan KAN
bu benim içime oturur valla inönü de bjk yi yenmeden içim rahatlamaz...

Bekir
bjk taraftarı da inanmadı bazıları sarhos olduklarına inanıyolar:D
var bu işte bişi
ama www.karakartal.com acıkladı

hasannuhoglu
sporx in cok balon haberini okuduk.beklemek lazım,ajansspora bu tarz kesin haberler daha erken düşerdi ama orda yok şu an haber.güvenilirlik olarak sporxe 10 basar.

_SeRKaN_
08.01.2009, 22:58
10 gündür Yusuf bize kaç kere transfer oldu hiç düşündünüz mü ? Bu da böyle bir transfer haberi olabilir...

Ümit Küçük
simdi mutlu oldum ya artık sadri baskan gidip en kral yıldızı alır :D

TS-FAN
Başkanımıza feyk atmasınlar bak..
Fena olur !

10 numara
evet kehaneti olan varsa söylesin ?

TS-Tiryaki
Iste simdi Büyük Baskan Sadri Seneri kizdirdilar. Büyük bombalarina patlamasina hazir olun. :D

FANATIK61
Insallah BJK ile anlasir. Bize transfer olmadigi icin cok sevindim ;)

Bekir
karizmaya bişi olmaz sadri baskan duzeltirr karizmayı..bakarsın yarın tekke ve ozer show:D

Emirhan Makul
Sporx'den başka hiçbir site yayınlamadı haberi ama böyle oturaklı bir site yalan söylemez.

brutalize
08.01.2009, 22:59
ya bu forumda bi tane akıllı adam yok 10 gündür aynı habere yorum. lan adam daha gelmedi siz takım kuruonuz yok gelsin gelmesin son 100 sayfa yusuf la ilgili yorum.bırakın su salak adamları TEKKE yazın dioz suraya yusufmus soytarı ya .tipi bi kere yok yakısıklılık 0 adamda az karizma olur evli bile deil kız ayarlayamamıs

_SeRKaN_
Kargacom dada acaba bir stichus mu var...:)

Gökhan KAN
önümüze gecmek için atılan bir adımdır bu....

Mustafa K. Demirbaş
sporx te haberi karakartal.comdan aldı

leavemealone
Yusuf bjk ya giderse cok takmayin ayni burak yilmaz gibi olacaktir ...

_SeRKaN_
Sporx'den başka hiçbir site yayınlamadı haberi ama böyle oturaklı bir site yalan söylemez.

Sporx galiba reklam ve reting peşinde bana öyle geldi nedense...

h@msi61
Yusuf Mustafa Denizli'nin fenerbahcede de oynattigi bir futbolcuydu o sebeple boyle bir transferi olasi buluyorum. Prestijizimiz acisindan son derece kotu olsa da ben bu haberin dogruluguna inanmak istiyorum. Ayrica dogru ise burak-Gohan Unal benzeri bir olay yasayacagimiza da eminim, esekten iner ata bineriz...

hasannuhoglu
08.01.2009, 23:00
ayrıca karakartal.com da sporx in beşiktaş uzantısı

Samet Yildirim
Dogru olduguna inanmiyorum bakalim nolacak:)

İskender Çakmak
bu haberi nerden duydunuz ya hu ligtv anket yapmış sizce yusuf trabzonsporda başarılı olur mu diye? Bence balon haber ptlar diye düşünüyorum

Hüseyin İlkin
Eğer Yusuf 'u elimizden alırlarsa , Sadri Şener bombayı patlatır ... Hiçbir şey den emin değildim transfer konusunda ama bundan eminim .

asimetrik
haberi verenler kaynak sporx diyor. sporx ise bjk ye yakın kişiler diyor. birazdan belli olur herşey.

Emirhan Makul
08.01.2009, 23:01
Transfer bizim için bitmiştir bu şoku atlatamaz bizimkiler hayırlı olsun.

_SeRKaN_
Eğer böyle bir transfer söz konusuysa bu bizim bilgimiz dahilinde birşeydir...Tamamen vazgeçme durumu vardır...İşin iç yüzünüde hep beraber öğreniriz...

Zafer BİLGİN
Ya kardeşim ne transferi ne bjk si.Biraz mantık lütfen.

Salih Yazıcı
bu kadar isteyipde alamayan yönetim ilkez kızıyorum ts küçük düşürülmüştür ts hemen açıklama yapmalıdır şadri başkan ilk büyük hatasını yapmıştır kesinlikle birşeyler yapılmalıdır

ozzy!
Doğruyu söylemek gerekirse ; sevindim ben. :)
BeNDE sevindim yalan olmasın:)

türkiyem61
karakartal.com sporx in sitesi zaten

bu arada dha'ya düsmeden inanmayin..

TSknbkTS
08.01.2009, 23:02
piyasa kızıştırmak için menejer oyunu olabilir.

Adil ÖZGÜR
Eğer bu haber doğru ise yorumum şöyledir, kalben söylüyorum.

Bazen şer'lerde hayır, Hayır'lı görünenlerde şer gizlidir.

Fazla umursamamak lazım. Layıkı getirilir diye düşünüyorum.

Travelair
Sadece bizim takaslıklar yan çizdiyse bozulurum yoksa umrumda olmaz

eMR3
Ya Allahım neden hep bizim transferler olay oluyor anlamam :)

Bakalım daha Yusuf'da kaç kere mutlu son yazacak!...

_SeRKaN_
08.01.2009, 23:03
Sporx ta sıkıldı sanırım bu transfer haberinden oldu,olmadı,yolda gibi bir değişiklik yapıp kendince bir çözüm buldu...:)

Erdal
Yukarıda bir arkadaşı düzeltelim. Yusuf evli:) Kız bulmuş yani....

Ümit Küçük
salih kardes kızma asrın hatasını yapdı bjk bu hata bızı sampıyon yapacak ıste :D

Bekir
abi karakartak.com bizim bordumavi.net gibi bi site dusunsene bordomavi net in ana sayfasında yalan transfer haberi olur muu

Cafer Bulur
Sence böyle birsey olamaz mi?
Bence bu les kargalarindan hersey beklenir.Centilmenlik ve etik degerler onlarin kitabinda yoktur.

hüseyin1975
yusuf eğer bjk ye giderse ben bizimkilerde büyük bomba bekliyorum..bizimkiler elindekini alternetafini bulmasalardı bırakmazlardı...
bence fatih tekke....

Fatih nasil Yusufun alternatifi oluyor?
Mevkileri ayri degilmi?

10 numara
08.01.2009, 23:04
ne yani isterse sporx.com bjk 'nin olsun yalan haber yapacaksalar messi bjk'de derler yada ne bileyim yattara bjk'de derler

asimetrik
Radyospor doğrulamadı haberi henüz. Ne doğru ne yanlış diyebiliyorlar. Hayırdır bakalım. Çok da önemli değil ya. gelse iyi olur. gelmese kötü olmaz.

Salih Yazıcı
vallaha ben öle bir skandal olmuşsa ekonomik kriz filan bilmem

_SeRKaN_
08.01.2009, 23:05
Sadece bizim takaslıklar yan çizdiyse bozulurum yoksa umrumda olmaz

İnşallah neden bu değildir...Yoksa ileride bizi ne tür bir tehlikenin beklediği aşikar...

abbas
Yusuf Mustafa Denizli'nin fenerbahcede de oynattigi bir futbolcuydu o sebeple boyle bir transferi olasi buluyorum. Prestijizimiz acisindan son derece kotu olsa da ben bu haberin dogruluguna inanmak istiyorum. Ayrica dogru ise burak-Gohan Unal benzeri bir olay yasayacagimiza da eminim, esekten iner ata bineriz...

Hani ama at nerde kuzen? Bence devreyi transfer yapmadan kapatabiliriz...

Ümit Küçük
Fatih nasil Yusufun alternatifi oluyor?
Mevkileri ayri degilmi?

hüseyin abi fatih hem on numara hem forvet oynayabilen bir oyuncu ondan yusufa alternatif oluyor

Erdal
Niçin küçük düşürülmüş oluyoruz.?

Ne kadar rahat konuşuyoruz büyük büyük lafları...

Ne yani Giray ı aldığımızda bjk Selçuğu aldığımızda fb küçükmü düştü? Alış veriş bu futbolcu alışverişi kız alışverişi dünürlük falan değil....

Terzioğlu
Arkadaslar endiseye gerek yok Sadri Sener'i kizdirdiklarinda ne yaptigini biliyoruz :)

Zafer BİLGİN
abi karakartak.com bizim bordumavi.net gibi bi site dusunsene bordomavi net in ana sayfasında yalan transfer haberi olur muu
Biraz mantık yürütün ya.Bahsettiğin site seviyenin yerlerde süründüğü basit tabloid haberlerin uçuştuğu bir site.