Sonuç: Nuri Albayrak'a Destek Veriyor musunuz? Vermiyor musunuz?

Katılımcı sayısı
444. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hayır Vermiyorum

369 83.11%
  • Evet Veriyorum

75 16.89%
Sayfa 39 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 37 38 39 40 41 49 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1945 adet sonuctan sayfa basi 951 ile 975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Albayrak'a Destek Verenler / Vermeyenler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Engenius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu albayrakı yere göğe sığdıramayan arkadaşlar bize sebeplerini söylese de biz de anlasak ne menem bir adamdır.

zira bizim sevmemek için dünya kadar nedenimiz mevcut.

biraz yardımcı olun bize lütfen....
    kötünün iyisi imiş!!!
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kötünün kötüleri acaba Albayrak kadar zarar vermis mi bu kulübe?
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    İstanbul

1.ben bu forumda albayrakı yere göğe sığdıramıyan birini görmedim
    2.halen niye albayrak deniliyor diyorsanız.. lütfen yazılanları okuyun... başlığa bakarak yorum yazıyorsunuz....
    3. mevcut adaylar içinde değil albayrakı, gölgesini bile diğerlerine tercih ederim......

Nereden
    Almanya

Alıntı sello61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.halen niye albayrak deniliyor diyorsanız.. lütfen yazılanları okuyun... başlığa bakarak yorum yazıyorsunuz....
    3. mevcut adaylar içinde değil albayrakı, gölgesini bile diğerlerine tercih ederim......
    Görüsünüze saygim var ama bence cogumuzun yaptigi en büyük yanlis bu. Sirf diger adaylara kanimiz isinmadigi icin son 2 yilda cektigimiz tüm acilari, döktügümüz gözyaslarini unutup Albayrak'in yeniden secilmesini istiyoruz.

Üstelik resmi adayligini Haciosmanoglu'ndan baska birisi koymadi bile. Kimlerin aday oldugunu daha dogru dürüst bilmeden Albayrak'i en iyi aday olarak görmek ne kadar dogrudur acaba
    Karadeniz'e Özgürlük!

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

albayraga destek veren arkadaslar eminimki dogru dürüst bir aday olmadigindan mecbur kaldiklari icin destek veriyorlar. bende aynen o yüzden su durumda onu secerdim.

sebeblerine gelince:

- yeni gelecek yönetimin takimi nasil yönetecegini bilmiyoruz
    - laflarla kanmamamiz gerektigini simdi daha iyi biliyoruz diye düsünüyorum-
    - albayrak öyle yada böyle bu stadi yapacaktir, ha evet bizi kandirarak secimde kullandi ama sonucta TRABZONSPORUN menfaati var
    - benzin istasyonunu unutmayalim. kimse bu duruma getirememisti
    - cok hatalari var ama ersun yanali getirerek belkide en dogru isi yapti geldiginden buyana. evet ziya dogani saklamasindaki sebep, basarisiz olduktan sonra onun yerine getirecegi hocayla secimi kazanmakti, ama TRABZONSPORUN menfaatlerini düsünürsek olan bize olsun, TRABZONUMUZA birsey olmasin.
    - ersun yanalla anlasmasi, eger onunla devam edeceksede istedigi transferleri yapmasi demektir. buda hepimizin bildigi ve ´güvendigi ersun yanalla basarilarin yakin oldugunun göstergesidir.

son olarak, nuri albayragin gitmesini istiyorum, ama iyi bir aday yok suan. olmadigi icinde gelecek yönetimin suanki durumdan cikarmasi icin gerekli tecrübe olmadigindan dibe vuracagimizi bildigimiz icin. DAHA IYISI ADAY OLANA KADAR, EN IYISI BU

Nereden
    İstanbul

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüsünüze saygim var ama bence cogumuzun yaptigi en büyük yanlis bu. Sirf diger adaylara kanimiz isinmadigi icin son 2 yilda cektigimiz tüm acilari, döktügümüz gözyaslarini unutup Albayrak'in yeniden secilmesini istiyoruz.

Üstelik resmi adayligini Haciosmanoglu'ndan baska birisi koymadi bile. Kimlerin aday oldugunu daha dogru dürüst bilmeden Albayrak'i en iyi aday olarak görmek ne kadar dogrudur acaba
    diğer adaylara ısınmamak diye birşey yok... benim için adayın kim olduğu,nereli olduğu,siyasi görüşünün ne olduğunu hiç önemi yok... çünkü bu saydıklarım veya başka etkenler benim bu takımı olan sevgim yanında lafı bile olmaz....
    dediğim gibi mevcut adyalardan bahsediyoruz.. yoksa daha iyi olduğunu inandığım biri aday olursa tabiki yinede albayrak demem.........

A.İLELİ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sello61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baba sen ya TRABZONSPOR' u yeni takip etmeye başladın....
    ya da dolgun maaşlı bi çalışanısın yönetimin
    bu kadar çekilen sıkıntıdan sonra, yapılan bunca yanlışdan sonra hala bu adamın gölgesi bile iidir demek nasıl bi mantık valla ben anlayamadım ve burdaki taraftarın da % 99 anlamamışdır..
    inan saymaya kalksam sen sıkılırsan okumaktan.. en taze bi örnek vereyim : e.martin olayı..ulaa uefa bile kara listeye aldı bizi bu beceriksizler yüzünden ...
    neyse uzatmaya gerek yok..İnşallah kongre TRABZONSPORUMUZ için hayırlı olur...
    Sadece "TRABZONSPOR"

Nereden
    Almanya

Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı
    albayraga destek veren arkadaslar eminimki dogru dürüst bir aday olmadigindan mecbur kaldiklari icin destek veriyorlar. bende aynen o yüzden su durumda onu secerdim.

sebeblerine gelince:

- yeni gelecek yönetimin takimi nasil yönetecegini bilmiyoruz
    Evet, bilmiyoruz. Albayrak'in nasil yöneteceginide bilmiyoruz ama son 2 yilda nasil yönettigini cok iyi biliyoruz.
    - laflarla kanmamamiz gerektigini simdi daha iyi biliyoruz diye düsünüyorum-
    Ama hala Albayrak'i destekliyorsunuz...
    - albayrak öyle yada böyle bu stadi yapacaktir, ha evet bizi kandirarak secimde kullandi ama sonucta TRABZONSPORUN menfaati var
    Stadyum basligi degil ama projeyi biraz incelerseniz hem hukuki olarak mümkün olmadigini hemde yapilacak stadin Avni Aker'i mumla aratacagini görürsünüz
    - benzin istasyonunu unutmayalim. kimse bu duruma getirememisti
    11 Agustos'ta ihale yapilacakti... Bugün 16 Kasim
    [quote=trabzonkolik61]
    - cok hatalari var ama ersun yanali getirerek belkide en dogru isi yapti geldiginden buyana. evet ziya dogani saklamasindaki sebep, basarisiz olduktan sonra onun yerine getirecegi hocayla secimi kazanmakti, ama TRABZONSPORUN menfaatlerini düsünürsek olan bize olsun, TRABZONUMUZA birsey olmasin. [quote]
    Trabzonspor'umuza birsey olmasin diyorsunuz ama Albayrak'in secilmesini istiyorsunuz
    - ersun yanalla anlasmasi, eger onunla devam edeceksede istedigi transferleri yapmasi demektir. buda hepimizin bildigi ve ´güvendigi ersun yanalla basarilarin yakin oldugunun göstergesidir.
    Ersun hocayi gercekten kulübün menfaatleri icinmi getirdi yoksa üstte dediginiz gibi secim calismasi olarakmi getirdi?
    son olarak, nuri albayragin gitmesini istiyorum, ama iyi bir aday yok suan. olmadigi icinde gelecek yönetimin suanki durumdan cikarmasi icin gerekli tecrübe olmadigindan dibe vuracagimizi bildigimiz icin. DAHA IYISI ADAY OLANA KADAR, EN IYISI BU
    Digerlerini ne kadar iyi taniyorsunuz da Albayrak'i en iyi ilan ediyorsunuz? Digerlerinin Albayrak kadar zarari oldumu bu kulübe? Digerleri kim?
    Karadeniz'e Özgürlük!

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Exclamation daha iyisi varmıııııı

albayrak gitsin kim gelsin m ali yılmazmı gittiği gün trabzon spora attığı kazığı hatırlayın faruk özakmı fenere şampiyonluğu ne karşılığında hediye etti açıkladımı karizmatik adayımız ağaoğlumu iki tehditle trabzonu terketmedimi ya trabzon kanadı birleşmeden bahsediyorlar 50 bin dolardan sebep arelloyu fenere kaptırmadımı arkadaşlar gözünüzü açın albayrakın sahadabaşarısı yok fakat trabzonun yarınlarnı kurtarmaya çalışıyor kalıcı gelir ve tesisleşmede iyi atılım yapıyor 3 yıl sonra g s yi görün seyrantepe sıdatı g s ye en az 200 milyon dolar kazandıracak filoryadaki tesisleride yakında samandıra gibi ucuz biryere taşıyıp filoryayada villa kent kurdularmı g s nin ekonomisini izleyin feneri katlayacak aziz yıldırım niye seyrantepe sıdatına karşı 5 yıl sonra g s a b d gibi tek büyük kalacak albayraka 2yıl daha verelim sıdatımızı yapmazsa trabzonuma çalışmazsa kovmayı biliriz özhan canaydını seyirciler sevmiyo ama 3 yıl sonra heykelini dikecekler bence batmak üzere olan g s nin yarınlarını kurtarıyor

Nereden
    İstanbul

Alıntı dido_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baba sen ya TRABZONSPOR' u yeni takip etmeye başladın....
    ya da dolgun maaşlı bi çalışanısın yönetimin
    bu kadar çekilen sıkıntıdan sonra, yapılan bunca yanlışdan sonra hala bu adamın gölgesi bile iidir demek nasıl bi mantık valla ben anlayamadım ve burdaki taraftarın da % 99 anlamamışdır..
    inan saymaya kalksam sen sıkılırsan okumaktan.. en taze bi örnek vereyim : e.martin olayı..ulaa uefa bile kara listeye aldı bizi bu beceriksizler yüzünden ...
    neyse uzatmaya gerek yok..İnşallah kongre TRABZONSPORUMUZ için hayırlı olur...
    dostum dedikleirni espri olarak kabul ediyorum.............( özellikle benim hakkımda yazdıklarını)

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2011 oyunları Trabzonda. Devlet tamda gsye yapılan kıyaklar taptaze iken destek vermemesi resmen saçmalıktır.

2011 oyunlarını Trabzona alıp şehrin spor klübünün seçimlerine 1 ay kala bakanın çıkıp bu iş hayaldir demesinin altında art niyet ararım.

Ancak Albayrak'da bu milletin önüne somut bir şey koymadan bu seçimi rahatça kazanabileceğini düşünmesin. En azından son yıllarda görmediğimiz kadar güçlü bir liste yapmalı ve bunu kamuoyu ile paylaşmalıdır.

Birde bu ihale işininin medyada reklamını iyi yapar ve söylendiği gibi devre arasında 5 milyon € harcayacağını taahhüt ederse bir dönem daha başkanlık yapar.
    Konu Serdar A tarafından (16.11.2007 Saat 16:12 ) değiştirilmiştir.

KUTADGU
    Ziyaretçi

bazı arkadaşlarımız -beni mazur görsünler- sloganı şu.

Daha İyisi olmayacağı için En İyisi Bu!

Wolswagen Transporter'ın reklam filmindeki gibi..

araba gelir ve altta slogan belirir.

Biz Daha İyisini Yapana Kadar En İyisi Bu..

Lakin reklamı yanlış yorumlayanlar...

Murat 124'ü gösterip.

En İyisi Bu diyorlar...

Biraz daha dikkat...

Nereden
    Almanya

Alıntı oflu_ismail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    albayrak gitsin kim gelsin m ali yılmazmı gittiği gün trabzon spora attığı kazığı hatırlayın faruk özakmı fenere şampiyonluğu ne karşılığında hediye etti açıkladımı karizmatik adayımız ağaoğlumu iki tehditle trabzonu terketmedimi ya trabzon kanadı birleşmeden bahsediyorlar 50 bin dolardan sebep arelloyu fenere kaptırmadımı arkadaşlar gözünüzü açın albayrakın sahadabaşarısı yok fakat trabzonun yarınlarnı kurtarmaya çalışıyor kalıcı gelir ve tesisleşmede iyi atılım yapıyor 3 yıl sonra g s yi görün seyrantepe sıdatı g s ye en az 200 milyon dolar kazandıracak filoryadaki tesisleride yakında samandıra gibi ucuz biryere taşıyıp filoryayada villa kent kurdularmı g s nin ekonomisini izleyin feneri katlayacak aziz yıldırım niye seyrantepe sıdatına karşı 5 yıl sonra g s a b d gibi tek büyük kalacak albayraka 2yıl daha verelim sıdatımızı yapmazsa trabzonuma çalışmazsa kovmayı biliriz özhan canaydını seyirciler sevmiyo ama 3 yıl sonra heykelini dikecekler bence batmak üzere olan g s nin yarınlarını kurtarıyor
    Albayrak'in Trabzonspor'a bir tek adam akilli hizmetini söyleyin (Ersun Yanal haric) bu basliga birdaha mesaj yazmayacagim.
    Karadeniz'e Özgürlük!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bir anket yapalım da destek var mı yok mu görelim.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hic bir sey yapmadi da demek yanlis olur. O kadar da degil

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir anket yapalım da destek var mı yok mu görelim.
    Evet bencede mutlaka
    site üyelerinin sadece bir kere oy kullanacağı bir anket yapalım....

BMN yönetimi ne der bilmiyorum.
    Lakin ben mantıklı görüyorum....

Nereden
    Almanya

Alıntı TheRapZoNe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hic bir sey yapmadi da demek yanlis olur. O kadar da degil
    Bence yanlis falan degil. Trabzonspor icin iyi birsey yaptigini hatirlamiyorum. Bir Stepanov vardi. Bu yönetimin transfer ettigi. Belkide yönetimin tek dogrusuydu ama komik bir ücrete gönderildi. O adamin degeri suanda 14 milyon
    Karadeniz'e Özgürlük!

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bak demek ki varmis. Sonraki yanlis onceden hic bir iyi is yapmadiklari anlamina gelmez.
    Bende elestiriyorum yonetimi ama hic bir is yapmadilar demek de insafsizlik olur

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamam anket yapalım yapmasna ama önce adaylar bir netleşsin neye göre anket yapılacak. Site yönetimi muhakkak anket yapacaktır ama adayların netleşmesini bekliyordur.

@selim55 Albayrak Kartal daki benzin istasyonu için daha önce kimsenin yapamadığı kadar ilerleme kaydetti seçimden öncede ihalesi yapılır büyük ihitimalle. Stadın yapılacağı arazinin oluşumu için çok büyük mesafe kat etti. Al sana 2 tane yaptığı icraat. Bu icraatlar Ersun Yanal olayından daha büyüktür onuda söyleyim sana.

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

isimlerin üzerinden propaganda yapılmaz kişiler gösterilip rezilliğe alıştırmak hem ayıp ALLAH katındada günahtır hele birilerini ihanetle suçlamak hatanın en büyüğüdür uzun uzun yazmayacağım başkalarının günahı albayrağın sevabımıdır mevcut yönetimin beceriksizliğini örtmeye yetermidir kusura bakılmasında saf değilim .......

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence yanlis falan degil. Trabzonspor icin iyi birsey yaptigini hatirlamiyorum. Bir Stepanov vardi. Bu yönetimin transfer ettigi. Belkide yönetimin tek dogrusuydu ama komik bir ücrete gönderildi. O adamin degeri suanda 14 milyon
    Stepanov Trabzondayken kimse 14 milyon€ vermez. Porto ile Trabzonu bir tutmayın. Bu konu çokça abartıldığı için söyleme gereği duydum.
    Ziya Doğan'a ısrar edileceğine Stepanov ve Szymek'te ısrar edilebilirdi... Ziya Doğan'da ısrar etmesinin sebebinide roportajında belirtmiş.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

albayrak gitsin kim gelsin m ali yılmazmı gittiği gün trabzon spora attığı kazığı hatırlayın faruk özakmı fenere şampiyonluğu ne karşılığında hediye etti açıkladımı ????????

hocam Allah aşkına ikide bir yazıp durmayın şunu ...96 da kimse kimseye birşey satmış değil ...biri satmak istedi hemde çok ucuz bir fiyata ama almadık . başkalarını bilmem bana göre iyikide almadık ...96 daki teknik ,idari ve futbolcu kadrosunun şampiyonluk sattı yada kaçırdı diye dağılması için gerekli ortamı hazırlayanlar sattı diyebiliriz ... 96 yı değilse bile sonraki yılları .. sizin gibi düşünüenler yani ...eyvallah

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşım sana şunu açıkca söyleyim stepanov bizdeyken kimse 14 milyon dolar vermez di. Verecekleri en fazla 5 milyon olsun oda şüpheliya neyse.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sarman61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam anket yapalım yapmasna ama önce adaylar bir netleşsin neye göre anket yapılacak. Site yönetimi muhakkak anket yapacaktır ama adayların netleşmesini bekliyordur.

@selim55 Albayrak Kartal daki benzin istasyonu için daha önce kimsenin yapamadığı kadar ilerleme kaydetti seçimden öncede ihalesi yapılır büyük ihitimalle. Stadın yapılacağı arazinin oluşumu için çok büyük mesafe kat etti. Al sana 2 tane yaptığı icraat. Bu icraatlar Ersun Yanal olayından daha büyüktür onuda söyleyim sana.
    aman ne icraatlar ne icraatlar.şu saydıkların desteklemek için yeterli ise sayfalarca yazılan yanlışları için ne yapmak gerekli.bu kadar zorlama mantıksız desteğin izahını yapabiliyorum ama siyaset konuşamıyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Şimdi bir Ersun hocaya bakıyorum birde adaylara.

Hiç örtüşmüyor.

Şehir mutlaka aday çıkaracaktır arkadaşlar.

Tahminim bu yönde.

İsim yakında belli olur.

Siyaset bulaşmadan,kalite düşmeden inşallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.