Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 110 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maç boyunca destek ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yusuf atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş istanbuldadamaçlara gidiyorum en son beşiktaş macı.gurbetçi gençlerde bağırmıyordu.
    o maçta hayatta kaldığımıza şükredelim soğuktan hareket bile edemiyoduk o maçı sen sayma ...
    milyonlarin askisin

yağmur ve karaltındaki.üçöğretmen arkadaşla bağırıyoduk.biz bağırırken arkaya dönüp bize bakıyorlardı.öğretmenizama trabzonsporluyuz süt çocuğu değiliz.bize bırasalar trübünleri daha iyi organize ederiz.kiloduma kadar her tarafımsu içindeydi ve o akşam izmite döndük

Nereden
    İstanbul

kardeşim adam çekirdeğini alıp maça geliyo..ist da gurbetçi gençler, BMN Trabzon da çılgınlar bağırıyor..diğerleri çekirdek alıp maça geliyo.bu adamları bağırtamıyoruz.

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih dogruyu söylemiş
    GÖZLERİNDEKİ KARADENİZDE BOGULMAK İSTİYODUM AMA OLMADI BİZE DÜŞEN GÖZLERİNDE DEGİL YOKLUGUNDA KAYBOLMAK MIŞ

yemin ediyorum lay lay lay trabzondan başka doğru dürüst tezavratetmiyorlar.arkadaşlar sakın yanlış anlamasınlar.hepsine can kurbanyeterki heryerde olsunlar.ben fatih ayıp etmişdeyince beni herkes yanlış yapmakla suçladı.bende gördüğümü yazdım.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İstanbul takımlarının forumlarına girer misiniz bilmem ama ben bi aralar baktığım zaman, bizim taraftarımız için; mevzucu ama takımı desteklemek namına bir şey ortaya koymuyorlar,koyamıyorlar konulu yorumlar vardı.Yazılanlara katılmak istemesemde yazılanların doğruluğunu biliyordum. Onlar bile bu eksikliğimizi biliyorlar ama biz hala bu taraftar olayını çözemedik, her geçen zaman aksimize işlesede..

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşım o maçta en ön saftaydık ve sadece gene biz bağırıyorduk üstümüze düşeni her maçta yapıyoruz, doğru dürüst tezahürat yapamıyorlar diyosun peki bizle kaç maç izledin ki bu kanıya varıyosun????? biz bağırırız 30,40 kişi tribünde var 1000,1500 kişi bunlar bize ayak uydursa tribün yıkılır bunu fb-ts 2-2 lik biten maçta herkes gördü en baba tribünü yaptık TRİBÜNDE LİDER GURBETÇİ GENÇLER
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

Nereden
    İstanbul

Ve ayrıca Trabzonda da ÇILGINLAR ın hakkını teslim etmek gerekir onlar olmasa Avni akerde kuşların cıvıltısını dinleriz.
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

karadşm bende en tepedeydim.organize değildiniz. beşdakika bağırıp 15 dakika sususyodunuz.benimhatırladığım en iyi maç sakarya maçıydı.

çılgınlar olayı doğru.avni akerdeki bir yanlışlık ise maratonun ortasınınkombine yapılmasıdır. daha önce daha iyiydi.

Nereden
    İstanbul

O maçta 5 dakika bağırdık o bile yeter adam ağzını açınca sanki dersin buzul kutubu adamın içine giriyo, o maçta çektiğimizi bir biz biliriz öğlen 1 den itibaren taksim istiklaldeydik akşama kadar o yağmuru yedik.

biz gebzedengeldik.ve abartısız 3 ten 9.30 kadar o yağmuru ve rüzgarıyiyi gebzeye döndük.eve varmadan donduğumu hissediyodum.ve birgün sonrs okula gitmem gerekiyordu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bence ne yapıldıgını degıl ne yapılması gerektıgını konusun.
    tum stadtan yada maca gelen tum seyırcıden 90 dakıka bagırmasını beklemeyın.taraftarın tamamı ancak mac basında ve gollerde bagırır.
    onemlı olan gurbetcı gencler bmn ve cılgınlar etrafında bırazdaha taraftar toplamakta daha dogrusu boyle taraftarı tırubunde bır yerde toplayabılmek gerekır.

bu yapılırsa zamanla o cember buyur.ama tezarahuatlar guzel olmalı.

Nereden
    İstanbul

Aynı noktada buluşuyoruz işte çok zor bir gündü ne kadar bağırsak rüzgar bastırıyordu çıkan sesi ve insan zorlanıyordu o gün gerçekten istiklal hariç kötü bir gündü.

katılıyorum.bu sadecebirörnekti.grubun içine dışardan girince.pek dikkate alınmıyorsun.buda etkili oluyor.

Nereden
    İstanbul

Önemli olan bağıran bir gruba herkesin iştirak etmesi misal bu haftaki kayseri deplasmanına gittik bmn ankara ve gurbetçi gençler in haricinde nerden baksanız 1000 kişi var ve kimseden çıt çıkmıyor bütün taraftarlarımız oturarak maçı izliyor ne kadar bağırsak milleti ne kadar gaza getirdiysek de başarılı olamadık, bu heryerde böyle genelde taraftarımız alışık değil toplu tezahürata ve kimse katılmıyor hususi bir grubun yanına gittim gelin beraber bağıralım olmuyor böyle dedim yok hocam sağolun biz maçı izliycez cevabını aldım ve bu grupun yaşları 17-23 arasında değişiyor bu arkadaşlar tezahüratlara katılmazsa nasıl sesimizi duyurucaz, şunu da belirtiyim bir grubun içine dışardan biri tabiki giricek bütün gruplar yeni insanlara açıktır ve beraber ortak hareket etmek isterler, kimse kimseyi dışlamaz bunu herkes bilsin.

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

peki arkdaşlar böylemi devam edecek bu??????

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim taraftarlar bağırana eşlik ediceklerine susturmaya çalışıyolar

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar bugün trabzonda adam akıllı 5 dakka sürecek bir organizasyonu ben yaşamadım üçkere bordo mavi deyip futbolcuları çağırdıktan sonra kale arkası ile maratondan bii iki grup bir şey söyler sen söyleyemezsin çünkü deli durumuna düşersin teksin ve etrafındaki kimse organize olmadığı ve bilmediği için içinden içinden tekrarlarsın gol olunca ortak alkış 1 dk. oda kaç gol olacak bence bu işi ancak şarkılarımızı herkese ezberletirsek aşarız yoksa içimizden söylemeye devam. taraftar çok çalışmalı yoksa 11 kişi oynamaya devam ederiz.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

gkhn61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tomahawk-Florida State Marching Band diye bir maç öncesi futbolcuları ve seyirciyi havaya sokma müziği var.Şimdi bu maçtan önce Avni Aker in hoparlörlerinden yüksek sesle çalınsa, hem futbolcular coşar hem seyirci ve o gazla rakibi de baskı altına alırız diye düşünüyorum...

Şimdi bu Marş ben de var ama internette çok zor bulunuyor.Ama coşarsınız var ya bir dinleseniz.Tam motivasyon işi.Zaten bazı takımlar yapıyor bunu bu şarkıyla.Site yöneticilerinden biri ya da Avni Aker de organizasyon yapan arkadaşlardan biri benle msn den irtibata geçse hemen gönderebilirim msn den.Bi dinlemenizde ve düşünmenizde fayda var...

Çok süper olur valla...
    evet bu müzik bende de var....savaşa gidiomuş gibi oluo dinlediğimde.... linki veriyorum isteyen burdan indirebilir....

http://rapidshare.de/files/28682569/..._Chop.mp3.html

ben yılda 1 kez trabzona gidiyorum...çünkü mersinde oturuyorum...allah kısmet ederse bu yılda ağustos sonu ordayım...geçen yıl A.Famagusta maçına gitmiştim fakat bilet bulmakta zorluk çekmiştik...arkadaşlarla kale arkası 3 tane 80ytl bilet bulduk ve girdik...o maç benim için çok önemliydi ilk kez trabzonsporun maçını tribünden izliyordum..maçta 1 dk bile oturmadım....daha önce kısmet olmamıştı bi türlü...trabzon dışında olan arkadaşlar bilirler gurbette trabzonsporlu olmak kolay değildir...orada olup her maça gidip desteklemek istersiniz avazınız çıktığı kadar bağarmak istersnz ama 1 günlük yol kadar uzaksınzdır...
    maçlardaki taraftar desteğine gelince;

A.Famagusta maçında ilk 10dk falan bi destek vardı..kale arkası ve maratonun bi bölümünde baya iii tezarruat vardı.ama ondan sonra giderek tempo düştü. stadın sadece 4/1 i tezarruat yapıyordu...çünkü beklenen oyun yoktu...ama yine de susmak için bi bahane değildi....millet artık çekirdek çıtlatmaya başlamıştı....maç sonucu 1-0 dı...biz kazanmıştık ama turu geçememiştik...maç çııkışı futbolculara küfür ediliyordu...takım otobüsü gelince de kaptan fatih!!! kaptan fatih!!! diye bağırılıyordu...kaptan gerçekten haketmişti bunu takımda tek oynayan kaptanımızdı bence..bi takımın taraftarı ne olursa olsun sonuna kadar desteklemeli....eğer biz destekleyipte oyun kötü oynanmışsa bu oyuncuların ayıbıdır...neyse artık geçmişten ders alarak geleceğe bakmalıyız....

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gkhn61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bu müzik bende de var....savaşa gidiomuş gibi oluo dinlediğimde.... linki veriyorum isteyen burdan indirebilir....

http://rapidshare.de/files/28682569/..._Chop.mp3.html

Sözkonusu müziği gayse başta olmak üzere bazı takımlar kullanıyorlar maç öncesinde. Güzel bir müzik ama biraz geç olmuş olur bunu kullanmak.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer böyle bi müzik arıyorsanız "the last mohican" var arkadaşlar daha iyisi yoktur yani...

ve ayrıca chicago buls takımının nba müziğide böyle bişey için mükemmel...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Türkiye Liginde takimini en iyi destekleyen seyirci hangisi ??
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

AVNİ AKERDE GÜRÜLTÜ VAR SES YOK !!!!!! Avni Akerin Özeti Bu

Türkiyede Takımını En İyi Destekleyen Seyirci Bence Beşiktaş. Dünya Desibel Rekorunu Bile Kırdılar !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer böyle bi müzik arıyorsanız "the last mohican" var arkadaşlar daha iyisi yoktur yani...

ve ayrıca chicago buls takımının nba müziğide böyle bişey için mükemmel...
    Yahu ''kolbastının'' Kazım Koyuncu'nun ''hayde hayde'nin'' nesi varda biriniz California,diğeriniz Chicago v.b. Amerikan vari devşirme müzikler arayışlarına giriyoruz.Bu topraklarda aradığımızı bulamadıkta taaa amerikanyalardamı bulacaz?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)