Sayfa 51 Toplam 311 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7759 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke | Rubin Kazan

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesinlikle mi dedi büyük ihtimalle-muhtemelen falan mi dedi?

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

fatih tekkeyi yaratan, sekillendiren, düzelten ve yoguran trabzonspordur. ve fatih tekke diyorki ben trabzonsporluyum. trabzonda dogdum. trabzonsporlu olmak tamamen bir ayricaliktir bu ülkede. ve trabzonspor bu ülkede ve dünyada büyük takimlarin arasindadir. fatih kardesimiz illada avrupa diyor. iyi diyor hos diyor ama gidecegi takim eger hepimizin ve dünyanin tanidigi sayili klüplerden birisi degilse yaziklar olsun diyorum. bizden daha büyükmü yani basinda çikan takimlar. trabzonda aldigi para herkesçe biliniyor. 2 trilyona yakin para aliyorsun. bunun ne kadar daha fazlasini verebilirler. kariyer diyor iki sezondur sampiyonlar ligini esigine geldik. eline firsat geçti o zamanlar neredeydin.

simdi bana kizan arkadaslar olacaktir kesin. ya tamam fatihin bize katkilari ve emekleride büyük. ben her gün onunla yatip onunla kalkiyorum. ona hayranim. bunu inkarda etmiyorum. isminin klüple özlestiginide biliyorum. herkeste biliyor. ama su unutulmamalidirki fatih yukaridada bahsettigim gibi bir takima gitmez ise yaziklar olsun diyorum. üstünede basarak israrla söylüyorum yaziklar olsun. su unutulmamalidir. bu klüp ona herseyi verdi. para verdi, itibar verdi ama nedense bizim futbolcular bir süre sonra efsanede oynadiklarini unutuyorlar. fatih trabzonspora borçludur ve bu borç kolay kolay ödenmez.

son olarak; tabiki kimse trabzonspordan büyük degildir. bizden kimler gitti. ne degisti. formayi sersen sahaya 4. olur zaten. ne yaptilar ki. hiç. o yüzden kimin oldugu önemli degil trabzonspor sikisirsa kendi degerlerinden bir takim yaratir yine efsane olur. buna inancim tamdir.

zky_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kesin dedi arkadasim...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı since1967_ Nickli Üyeden Alıntı
    fatih tekkeyi yaratan, sekillendiren, düzelten ve yoguran trabzonspordur. ve fatih tekke diyorki ben trabzonsporluyum. trabzonda dogdum. trabzonsporlu olmak tamamen bir ayricaliktir bu ülkede. ve trabzonspor bu ülkede ve dünyada büyük takimlarin arasindadir. fatih kardesimiz illada avrupa diyor. iyi diyor hos diyor ama gidecegi takim eger hepimizin ve dünyanin tanidigi sayili klüplerden birisi degilse yaziklar olsun diyorum. bizden daha büyükmü yani basinda çikan takimlar. trabzonda aldigi para herkesçe biliniyor. 2 trilyona yakin para aliyorsun. bunun ne kadar daha fazlasini verebilirler. kariyer diyor iki sezondur sampiyonlar ligini esigine geldik. eline firsat geçti o zamanlar neredeydin.

simdi bana kizan arkadaslar olacaktir kesin. ya tamam fatihin bize katkilari ve emekleride büyük. ben her gün onunla yatip onunla kalkiyorum. ona hayranim. bunu inkarda etmiyorum. isminin klüple özlestiginide biliyorum. herkeste biliyor. ama su unutulmamalidirki fatih yukaridada bahsettigim gibi bir takima gitmez ise yaziklar olsun diyorum. üstünede basarak israrla söylüyorum yaziklar olsun. su unutulmamalidir. bu klüp ona herseyi verdi. para verdi, itibar verdi ama nedense bizim futbolcular bir süre sonra efsanede oynadiklarini unutuyorlar. fatih trabzonspora borçludur ve bu borç kolay kolay ödenmez.

son olarak; tabiki kimse trabzonspordan büyük degildir. bizden kimler gitti. ne degisti. formayi sersen sahaya 4. olur zaten. ne yaptilar ki. hiç. o yüzden kimin oldugu önemli degil trabzonspor sikisirsa kendi degerlerinden bir takim yaratir yine efsane olur. buna inancim tamdir.

bi olay bu kadar özetlenebilir herhalde..bi poster iner duvardan bi poster gelir..

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

büyük ihtimalle avrupaya gidecegim

bu kelimelerden ne cikariyorsunuz insanin kafasinda bazen soru isaretleri birakiyor

neden büyük ihtimal dedi yurt içinde anlastigi takimmi var

eger fb ye gitmeyecekse neden kesinlikle yut disi olacak demedi

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

GITSIN..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yolun acik olsun Fatih abi, Allah cc yar ve yardimcin olsun

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende simdi izledim kesin avrupaya gidecegm dedi hayirli olsun ne diyelim yaptigin hizmetler için sagol

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En Hizli Tarafindan Gitsin.. Artik Onu Trabzonspor Formasinda Görmek IStemiyorum.Tabi Kisisel Görüsüm.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yolu açik olsun.Tüm emekleri için tesekkürler

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu sayfayi acarken dusunduklerim gerceklesiyor! fatih sanki yeni birsey söylemiscesine ayaga kalktik yine! anlik tepkilerin insanlariyiz hep öyle de kalacagiz!

fatih besiktasa yenilerek kazandigimizve icimize sinmeyen uefa basarisi sonrasi cikti acikca hem de daha teri kurumadan gitmek istiyorum dedi ancak kimsi bunu anlamadi anlayamadi ya da kabul etmek istemedi!

fatihin kafasi trabzonda degil ki vucudunu ne yapalim biz onun!

bence nereye gideceginin önemi yok su asamadan sonra ancak fenere satilmasi da bizim icin trabzonsporun gelenegi acisindan ve gencler icin iyi olmayacagi gibi ayrica rakibimize ki gelecek yil muhtemelen fenerle sampiyonluk icin mucadele edecegiz hic dogru olmaz! ucuza dahi olsa avrupaya satilmali! simdi birileri cikip bir kac milyon dolarin hesabina girecektir ancak unutmayin ki fatihin fenere kazandiracagi puanlar zamani geldiginde o birkac milyon dolardan cok daha degerli olacaktir!yani benim kanimca fatih ingiltereye bir kac milyon pounda satilsin... nasil olsa ondan zarar etmek gibi bir sorunumuz olmaz! zarari fatih yaptigi aciklamalariyla ve gitme arzusuyla trabzonspora coktan beri yapiyor zaten ancak bunun o da farkinda degil! trabzonsporluyum trabzonluyum diyor ama bu yaptigi davranisla da en cok bizim tabanimiza yani taraftarimiza ve yeni nesillere kötü ornek oluyor!

neyse fatih iyi ya da kötü günlerimiz oldu bazen sana cok kizdik ve bazen gollerinle bizi sevince bogdun ki bu bazenler her iki durum icin dehicte azimsanacak gibi degilbu yuzden yolun acik olsun gidisine uzulmuyorum en azindan senin gidisine ancak uzuldugum bir sey var ki o da trabzonsporu kücük görmen!!! gule gule fatih sen trabzonspor degilsin o tkaimin bir oyuncususun bunu da unutma umarim giderayak birseyler yapip ya da söyleyip gelecekte tukurdugunu yalamazsin birgun olurda trabzonspor m. ali yilmaz tesislerinkapisinda fotografcilara poz verirken...

Edited by: guera

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben izledim ve sok oldum giderse gitsin artik bu konuda yönetimi suçlamayacam[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Zafer Biryol Türk liginde gol kraliydi. Sonra fenerbahçeye gitti. Orada kaç dakika oynadi?

Serkan Aykut gol krali idi. Sonra galatasaraya gitti. Kaç dakika oynadi?

Fatih Tekke de fenerbahçeye giderse basina gelecekler farkli olmayacak.

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla konusmasindan yurtiçi de olabilir manasi çikiyordu
    fenere gitmez sanirim bildigimiz tanidigimiz fatih gitmez
    ha giderse de oynayamaz...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fenere gitmeyecek konusmasindan anladigim kadariyla dediki trabzondan gidiyorum ama avrupaya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben hiç yurt içi manasi çikaramadim ...Ayrica TRABZONSPOR u küçük görür bir manada çikaramadim .Bunu bazi arkadaslar nasil çikardilar anlamiyorum

Nereden
    Ankara

yanlis hatirlamiyosam ayrilacagim avrupa olur insallah dedi
    yanlis hatirliyorsam affola

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yahu gitmez bu adam fenere.o da bizim gibi seviyor trabzonsporu,geçmisini, tekke yi tekke yapan seyi gayet iyi biliyor.tartismayin bosuna.avrupa ya gitmesine bi sey dedigimiz yok zaten.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Buyuk ihtimal avrupa diyor, neymis su avrupa acayip merak ettim sanki butun takimlar mukemmel, bursasporu koy belçika veya hollanda ligine uefaya katilma hakki elde eder, burda verilen paraturkiyedekinin kat kat azi, yada avrupa derken arsenal, barcelona mida haberimiz yok, gidersede eger onu takima koyarmilar Henry varken eto'o varken, biktim su avrupa lafindan iyiden iyiye. Bülbülü koymuslar altin kafese illede vatanim demis, bizimki bi bulbul kadar olamadi...

Nereden
    Ankara

Alıntı trabrock Nickli Üyeden Alıntı
    ben tv8de izledim açiklamasini söyle buyurdu

"trabzonspordan ayrilacagim bu gada net bu insallah avrupa olur"
    gitsin bakalim
    hami gibi geri dönmesin de
    döndükten sonra 1-2 yil oynayip takimdan yollanmak istenmesin de
    basarili olsun da
    gitsin

Nereden
    Belçika

kafasina koymus gitmeyi aman edirneyi gecsin yoksa degeri sifira iner gozumuzde!

Nereden
    Samsun

Kusura bakmayin arkadaslar;ben bir seyi hala anlamis degilim:Fatih neden gitmek istiyor?

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu takimda oynamak bu formayi giymak istemeyen kim olursa olsun bir dakika bile durmamali.zorla olmaz bu isler. fatih tekkede istiyorsa gitsin bu takimadan kimler gitmediki.

biz hatayi futbolculari herseyin üzerinde görerek yapiyoruz. fatih tekke bu takimin oyuncusudur.ona oldugundan fazla deger vermek onu bütün futbolcularin üstünde görmek yanlisti.buda türkiyede asiri yapiliyor. fatih tekke simdiye kadar ne yapti. aldigi paranin hakkini vermeye calisti, iyi seyler yapti ve simdide ayrilmak istiyor.gitsin bencede ayrilmak istemesi yanlis ama fatih bu yanlisi yasayarak görmek istiyor.gecmisteki abilerine bakarak ders almiyor. insallah avrupaya gider(bu almanya olursa iyi olur)basarili olur.

ben daha öncede yazmistim.biz trabzonspor formasindan baska forma giymek istemeyen, bu formaya asik futbolcularimizi unutarak hata yaptik.hami, ünal,orhan,iskender,dobi,....gibi.bu insanlar hicbirseye bu formayi degismediler. ama biz onlari onure edemedik.kulübümüzde, altyapimizda bir görev veremedik.jübile bile yapmadik. taraftar olarakta bunlarin yapilmasi icin yönetimlere baski yapmadik.fatih dedik gökdeniz dedik hepsi verdigimiz sevginin altinda ezildi. bundan sonra hicbir futbolcuyu digerinden üstün görmeyelim, asiri sevmeyelim. kimse butakimin üstünde degildir olamazda.trabzonspor aski bambaska

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu is bitmistir. Artik is uzatilmadan gereken yapilmalidir. Hayat devam ediyor. Trabzonspor dan büyük degil ya kimse. Fener'e gitme olayini kafaya takmaya gerek yok. Kafasi çalisiyordur herhalde Fatih'in. Gidersede üzülmem. Kimse Trabzonspor dan büyük olamaz. Bu isi daha fazla abartmadan ve gündemi mesgul etmesine müsade etmeden gereken yapilmalidir. Fatih'e bundan sonra ki futbol hayatinda basarilar. Biz yapilacak transferlere bakalim arkadaslar. Yoksa Fatih muhabbettine önümüzdeki seneyi de bosa geçirecegiz.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama Zeyyat KAFKAS'in açiklamasinda bir bölüm var ve bu fazlasiyla dikkat çekici. Diyorki ''Olaganüstü bir durum olup gitmesi gündeme gelirse,</span> hangi kulübe
    gidecegi hiç önemli degil</span>. Böyle bir durumda önemli olan öncelikle
    Trabzonspor'un yüksek menfaatleri, sonra da Fatih'in menfaatleri olur</span>. ...</span>''. Benim anladigim yönetimimiz Fatih'i birakmak istemiyor. Ama Fatih'te
    gitmeyi kafasina koymus. Yönetimde birakmak istemedigi Fatih'i 'madem
    satacagim, o zaman satabildigim en yüksek meblaga satarim'
    düsüncesinde. Bakalim hele bir yönetimle Fatih bir araya gelsin sonuç
    ne olacak.

Öte taraftan da egerki Fatih bizden, gençlerin çitasini yükseltmek için Avrupa'ya gitmek istedigini söyleyipte bu takim febe olursa bu hem kendine biçtigi misyonla hem bizlerle hemde Trabzon'la çelisir.
    Edited by: My

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)