Sayfa 49 Toplam 311 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7759 adet sonuctan sayfa basi 1,201 ile 1,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke | Rubin Kazan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@ külünkoglu

Onu alirlar iste.. Hatta ona biz bile birsey diyemeyiz.

@ berat

Sen de çok sey biliyorsun be kardesim [img]smileys/smiley2.gif[/img]. Ama yalniz degilsin. Biz de gökteki yildizlara baka baka boyun fitigi olduk. [img]smileys/smiley17.gif[/img]

FATiH'in transferi ile ilgili konuda 61. sayfa. Edited by: simal yildizi

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Yok arkadas siz ille de neyse neyse

tiklayin linkede fenerin asil kimin pesinde oldugunu kimialdigini ögrenin.

http://img159.imageshack.us/img159/5986/fbbb6cu.jpg
    fener hastadir böyle transferler yapmaya [img]smileys/smiley36.gif[/img] Edited by: onurkaradeniz

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı
    Albayrak'in açiklamalari söyle:

''Fatih ile gazetelerin vermis oldugu haberlerle ilgili oturup konustuk. Ona, 'biz seninle yolumuza devam etmek istiyoruz' dedik. Kendisi de, '
    <DIV>yorgunum, dinlenmek için yurt disina gidip döneyim' dedi. Gelismeleri takip edecegiz. Bizim için birinci derecede önemli olan Trabzonspor'un menfaaatleridir. Ondan sonra sporcunun menfaatleri geliyor. Ama bizim adil olmamiz gerekiyor. Trabzon'a gelip yildizi parlamis oyunculari burada ezip kaybetmek istemeyiz. Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas, Avrupa takimlari farketmiyor. Ancak rakibimiz olmasi hasebiyle, yarisacagimiz rakibe silahimizi vermemizin dogru olmadigini düsünüyorum. Ama sartlar, zemin ileride bizi nereye getirir bilemiyorum.'' </DIV>
    <DIV></DIV>
    <DIV>Ben biliyorum sartlarinizin neyi gerektirecegini ama insallah yanlis biliyorumdur.. Ama,ancak,ama.. neredeyse tüm cümleler baglaçla basliyor..tipik politikaci cümleleri..birsey söylüyor,sonraki cümlede kullandigi baglaçlarla açik kapi birakmayi da ihmal etmiyor..
    </DIV>

Yukarda siyah olarak belirttigim kisim ajanssporun uydurmasidir... Haberin bu kismi su sekilde olmaliydi...

Fenerbahçe'nin Fatih Tekke konusunda teklifte bulundugunu, ancak maddi anlamda bir teklifin olmadigini belirten Baskan Albayrak, "Gazetelerde yazilan rakamlarin hiç biri bize teklif olarak iletilmedi. Biz Fatih Tekke'nin sözlesmesini uzatip, onunla yolumuza devam etmek istiyoruz. Önümüzdeki günlerde Fatih Tekke ile görüsüp bir karara varacagiz. Fatih Tekke ile yolumuza devam etmek istiyoruz. Elimizdeki silahlardan vermek istemiyoruz. Bizim için önemli olan Trabzonspor'un menfaatleridir. Ondan sonrada sporcu menfaatleri gelir. Bizim için Istanbul takimlari, Avrupa takimlari pek fark etmiyor. Istanbul takimlari bizim rakiplerimiz olmasi nedeniyle onlarla yarisacagimiz için elimizdeki silahlari vermenin dogru olacagina inanmiyoruz. Ama sartlar zemin bizi nereye götürür, onu da bilemeyiz su anda. Fatih Tekke konusunda öncelikli hedefimiz sözlesmesini uzatmasidir. Ikinci hedefimiz ise Trabzonspor'da kalmasidir" diye konustu.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insallah bu son sayfa olur ve hiç bir yere gitmez

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Yok arkadas siz ille de neyse neyse

tiklayin linkede fenerin asil kimin pesinde oldugunu kimialdigini ögrenin.

http://img159.imageshack.us/img159/5986/fbbb6cu.jpg

iste bu harikaydi [img]smileys/smiley20.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı BOZOHAN Nickli Üyeden Alıntı
    Fatih Tekke ile sözlesme yenilenecek
    Yönetim kurulumuz kaptanimiz Fatih Tekke ile sözlesme yenileme karari aldi.

<DIV align=center></DIV>

Bu dogrultudaki açiklama Baskanimiz Nuri Albayrak tarafindan yapildi. Fatih Tekke ile Istanbul?da bir görüsme yaptigini vurgulayan Albayrak, ?Biz kaptanimizla yeniden sözlesme imzalayip devam etmeyi istiyoruz. Bu görüsümüzü O?na açtik. Fatih su anda yurt disinda, dönüsünde tekrar görüsüp konuyu çözüme kavusturacagiz. Su an itibariyle sampiyonluk yolunda yarisacagimiz rakibimize silahimizi vermeyi düsünmüyoruz? diye konustu.
    <DIV align=left>13.06.2006 14:36:00</DIV>
    <DIV align=left></DIV>
    <DIV align=left>TRABZONSPOR.COM!dan alintidir.</DIV>

resmi sitede yayinlandigi için dogru bir haberdir

çok güzl bir haber

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

artik noktayi koyalim arkadaslar . [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vallahi bitsin bu mevzu sinir hastasi oldum,fatih fenere gitmez gidemez...ahanda burya yaziyorum fatih bir yere gitmesin sampiyonuz bu sene.....

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yorgunum diyen Fatih kiskaca alinip her türlü moral motavisyon ve destek verilip kalmasi saglanmalidir..zaten yapilacak transferlerle geçen yillarda oldugu gibi sadece onun sirtina yük binmeyecegi için daha rahat olacaktir..

sözlesme uzatilsin, avrupadan teklif gelirse de gönderme sözü verilsin..

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su sozlesme yenilenmeden bana rahat yok. Avrupaya da gitmesin,ben Fatihi TS'de seyretmek istiyorum Avrupa'da degil .fenere ise zaten gunahimi bile vermem kac para verirlerse versinler...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@ aslihan

Taklitçi zihniyeti kiniyorum.[img]smileys/smiley36.gif[/img]O .yi kocaman olarak dün ben koymustum.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon'a gelip yildizi parlamis oyunculari burada ezip kaybetmek istemeyiz.

Normal akil sahibi bir insan su cümleyi kurar mi ?

Arkadaslaryazilari süzgeçinizden geçirip buraya koyalim, kör olmayalim da.

Bikkinlik geldi artik, baslayacam yazilari editlemeye silmeye, yeter da Kardasim, biz de insaniz da.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yeterda ne olacaksa olsun bu milleti darlandirmayin da

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iste gerekli açiklama geldi is fatihe kaldi

kutoz
    Ziyaretçi

Ne yazayim ki bu konu hakkinda. Basinin dümen suyuna düsmemek için yogun çaba sarfettik. Bugün resmi siteden yapilan açiklama ise, bizleri bayagi bir rahatlatmis olsa gerek.

Sayfa da oldu zaten 61 Bu sayfa ile su konuyu kapatsak mi, ne yapsak. [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uzun bir süre isten dolayi aranizda olamiyorum o yüzden hemen konuya giricem;

1-Fatih'in ruhu artik Trabzonda degil...

2-Fatih kursunlamadan dolayi sikkin ve de hakli...

3-Fatih aradaki 1 trilyonluk farki düsünüyor ve hakli...

4-Seneye bedelsiz gidebilir, kulüpte hakli,

5-Biz gözbebegimizi les kargalarina vermek istemiyoruz hakliyiz,

6-Nuri albayrak siyasi bir masadir,Fatih'in parasiyla transfer yapacak,stad isini askiya alacak...

7-Tutarli tutarsiz sözlerle taraftarin nabzini tutmaktadir,

8-Çok önemli bir yerden Fatih'in Fenerle anlastigini duydum ama bekleyip sonra konusucam(Gökdeniz fenere imza atti dedim 1 sene sonra is ortaya çikti)

9-Bu zihniyetteki bir Tayyip masasi yönetimin Fatihi bu niyetle satmasi halinde onu ordan indirmek tüm kongre üyesi namuslu ve serefli Trabzonlu üyelerin boynunun borcu olacaktir!

Simdilik bu kadar!

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maksat sayfada yer almak sikildim bu konudan zaten.

Fatih bir gün su sayfaya girse buraya kadar okumaz valla ama bis okuyos.Hangimiz daha çok seviyoruski bu takimi neyse gönüller hos herkez memnun su kontrati imzalasin me,vzuu kapansin bisde rahatliyalim.

Sözlesmeye güzel bi kapak yapsinlarda fb taraftarina göndeririz [img]smileys/smiley2.gif[/img]

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bi kere Fatih bedelsiz olarak bi yere giderse fenerbahçe olayindan daha da siddetli seyler olur. Hem kulübün menfaatlerini düsünecek hemde bedelsiz bi takima gidecek. yok öyle bisey Fatihin trabzonspora o kadar kötülük yapmaz gerekirse sölesme yneiler öyle gider

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özlemle bekledigimiz açiklama nihayet yapildi.Nihat Özdemir efendide beklesin daha.Zaten kimi aldiklarida ortada babayi almislar[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih bir yere gidemez.Seneye bizi sampiyon yapicak

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eger bizi sampiyon yaparsa fatih e bedelsiz gitme hakki taniyalim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

sonra nasi olsa sözlesme yenileriz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

tam anlamiyla olmasa da taraftari birazcik rahatlatacak açiklamalar geldi gibi.gibi diyorum çunku beratin dikkat çektigi bir nokta var..fatih'e 1 trilyon verip ''kabul etmedi biz de satiyoruz'' diyeceklerse hiç isi uzatmasalardi..

ayrica daha bu öglene kadar fatih'in kafasinin rahat olmadigini söyleyip gitmesi gerektigini savunanlar simdi kafasinin rahatlatilmasi gerektigini söylüyor..bu da yönetime bagli açiklamalar volum bilmem kaç oldugunun göstergesi..

herkesin kendi fikri olsa keske,baskalarinin agizlarindan çikan 2 kelimeye bakmasa..ahhh ahh

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

resmi siteden baskasi yalan diosunuz ya iste resmi site ve iste yuvarlak cümleler nereye çekersen oraya gider;

Fatih Tekke konusu
    Kaptanimiz Fatih Tekke ile ilgili basinda ve kamuoyunda bir çok spekülasyon yasandigina da deginen Baskan Nuri Albayrak su açiklamalari yapti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzon halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Ama maalesef kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz. Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte önümüzdeki yil çok basarili olacak, sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" seklinde konustu.

1. bordo yazili cümlede suana kadar kendilerine bir cevap vermedik diyor neden hayir diemioruz hayir demek için neyi beklioruz acaba yani teklif artarsa cevabimiz olumlu olabilirmi demek bu futbolcusunu gerçekten göndermek istemeen baskan biz son kararimizi zaten verdik kendilerine olumsuz cevap verdik diemio baskan burda ve yüreklere su serpemiyor aksine telaslandiriyor bizi..

2. bordo yazili cümlede ezik takimlardan oyuncularimiza teklif gelmesi bizim hosumuza gidiyormus valla eziklerden benim takimim oyucusuna teklif gelmesi beni üzüyor o ezik takima gitmesi beni çok ciddi sekilde yaralar vede takimida yaralar bilmiorum aranizdan bu teklife sevinenler oldumu ama ben sevinmedim..

3. cümle tam yuvarlak bi cümle suana kadar bize bi teklif gelmedi dio desene biz takliflere tamamen kapaliyiz avrupadan baska hiç bir teklif bizi ilgilendirmiyor

4. cümlede çok yuvarlak alternatifini almadigimiz hiç bir futbolcuyu vermeyi düsünmüyoruz nedemek

eger ii bi golcü alirsak fatih i ii para veren bi klübe satariz durun bi oyuncu alalim ondan sora kapimizi çalabilirsini,z demektir bu burda demesi gereken kadromuzu zenginlestirmek istiyoruz forvete yapicagimiz takviyelerle daha genis bi kadroyla mücadele edicez ama basakanin açiklmasinda bir forvet alirsak bir forvet satabiliriz den baska ne anlam çikar Allah askina sölein bana

deki erkek gibi satacaz böyle yuvarlak konusmaktansa bu teklifte bulunan takimlara karsi yapilmis bi konusma bu konusma yi yapan baskan akli sira bizi yatistiracak ezik klübünde kapimizi daha yüklü paralarla çalmasini ve aklimizi çelmesini sagliycak bu açiklamayi okuyan febe nin ezik yönetimi sizce biz artik fatih i alamayiz pesini birakalim mi der yoksa fiyati biraz arttiralim ve fatih i kapalim der bence fatih i almanin yollarini aramaya devam edecektir

yorum genede size ait...

fatih tekke nin gitmesi trbzona cok zarar verir.büyük takim olmak icin büyuk futbolcular gerekir .yurt disindan buyuk futbolculari getiremiyecegimize gore kendi yetistirdigimiz degerlere sahip cikmaliyiz .

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

<H3>Ibrahim Akin Trabzon ile anlasti!</H3>
    <DIV id=metin>Trabzonspor'un Besiktasli Ibrahim Akin'la prensipte anlasma saglandigi açiklandi. Kulübün basin sözcüsü Zeyyat Kafkas yapigi açiklamada ?Besiktas'in milli futbolcusu Ibrahim Akin'la her konuda prensipte anlastik. Transferinin gerçeklesebilmesi için de siyah beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana'dan cevap bekliyoruz? dedi. </DIV>
    <DIV>
    <TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
    <T>
    <TR>
    <TD align=right>Kaynak : DHA 30.05.2006</TD></TR>
    <TR>
    <TD align=left>

------------------------------------------------------------ -----

Besiktas adi sikça Trabzonspor'la anilan Ibrahim Akin'i birakmayacagini açikladi
    31.05.2006

Besiktas adi sikça Trabzonspor'la anilan Ibrahim Akin'i birakmayacagini açikladi. Teknik direktör Tigana'nin geçen sezon 11'de fazla sans vermemesine ragmen takimda kalmasini istedigi genç forvet için siyah-beyazli yöneticiler "Ibrahim gelecek sene de Besiktas formasini giyecek. Su anda 1 yillik sözlesmesi var. Ondan uzun yillar yararlanmak istiyoruz"
    dedi. Ibrahim'in yakin ise çevresine, yedek soyunmak istemedigi ve oynayabilecegi bir takima gitmeyi düsündügünü söyledigi belirtildi. Son noktada futbolcusunun görüsünü alacak olan Besiktas yönetiminin, genç golcünün takimdan ayrilma konusunda israr etmesi durumunda transfere onay verebilecegi de kulislerde konusulanlar arasinda..
    "Ibrahim'le anlastik"
    Diger yandan Trabzon Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas dün yaptigi açiklamada "Ibrahim'le prensipte anlastik Transferin gerçeklesebilmesi için Tigana'nin kararini bekliyoruz" diyerek olaya ne denli ciddi baktiklarini vurguladi.

------------------------------------------------------------ -----

<TABLE height=65 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="65%" background=img/haber_01_bg.jpg>
    <T>
    <TR>
    <TD>Ibrahim Akin?dan Açiklama </TD></TR>
    <TR>
    <TD>01.06.2006 18:09 </TD></TR></T></TABLE>

Futbolcumuz Ibrahim Akin, bugün "kartalhaber.com" adli internet sitesinde yayinlanan ve kendisine atfedilen "Ibrahim Akin'dan Sok Açiklama" baslikli haberi yalanladi.

Ibrahim Akin, haberde iddia edildigi sekilde Besiktasimiz'dan ayrilmak gibi bir düsüncesinin kesinlikle olmadiginin altini çizerken, "Adi geçen internet sitesinde yayinlanan ve benim agzimdan çiktigi belirtilen ifadeler tamamen hayal ürünüdür. Ben kulübümde çok mutluyum ve Besiktas ile olan sözlesmemi uzatmak istiyorum" dedi.

Kaynak : www.bjk.com.tr

------------------------------------------------------------ ----
    <DIV id=haberBaslik>4 yil daha Besiktas?ta</DIV>
    <DIV id=haberTanitim>Besiktas yönetimi Trabzonspor'un almak istedigi Ibrahim Akin'in sözlesmesini uzatti. </DIV>
    <DIV>
    <DIV id=haberTarih>08 Haziran 200608:45

</DIV>Kulübüyle 1 yili opsiyonlu 4 yillik anlasmaya varan genç oyuncu Murat Aksu'ya söz verdi: 'Artik bambaska bir Ibrahim göreceksiniz.'

Geçtimiz sezon Tigana tarafindan fazla sans verilmeyen ancak Fransiz hocanin "Genç olmasi avantaji. Ona bir sans daha verecegim" demesinden sonra siyah-beyazlilar milli oyuncuyla 1 yili opsiyonlu 4 yillik anlasmaya vardi. Ikinci baskan Murat Aksu'nun genç futbolcuya "Bu yil senden patlama bekliyoruz. Özellikle sol kanatta sana ihtiyacimiz olacak. Kendine iyi bak ve bu formayi kaptirma" dedi.

'Gitmeyi hiç istemedim'

Aksu'nun sözlerine Ibrahim de "Hiçbir zaman Besiktas'tan ayrilmayi istemedim. Bundan sonra bambaska bir Ibrahim göreceksiniz. Bunun için size söz veriyorum" diye karsilik verdi. Besiktas'in Ibrahim ile yilligi 300 milyar pesin, 700 milyon lira maç basina anlastigi belirtildi. Öte yandan 'gece hayatina düskün' diye çikan haberlere çok sinirlenen Ibrahim Akin'in yakin çevresine "Evleniyorum. Bakalim bundan sonra da bu tarz haberler çikacak mi?" diye dert yakindigi belirtildi.
    </DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV>

================================================== =

ILK HABERLE SON HABER ARASINDA BIR HAFTALIK BIR SÜRE VAR. VE BU BIR HAFTALIK SÜREDE GEREK KULÜBÜ GEREKSE FUTBOLCUNUN KENDISI TÜM TARTISMALARI NOKTALAMIS. BIZ ISE 62 SAYFADIR BU KONUYU TARTISIYORUZ.

SUÇ BIZDE MI YOKSA BU TARTISMALARI NOKTALAYAMAYAN YÖNETIM VE FUTBOLCUMUZDA MI????????

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)