Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fifa ve pes tutkunlari

Nereden
    Belçika

Standart Fifa ve pes tutkunlari

boyle bi topic varmi bilmiyorum am avarsada benim actigim kapatilabilir yani..

pes yani pro evolution soccer favorimdi aslinda en guzel oyunda o bence cunku fifadaki gibi 35-40 metreden gol atilamiyor dahada heyecanli geciyor maclar hep pas yapip ceza sahasina girmek zorundasini gol icin ..tabi fifada durum degisik uzaktan cektigimiz sutlarda bazen cok manyak goller oluyor insan kendini alamiyor bu oyundan, tabi birde coach var en guzelide o bence...

fifada coach yapanlar icin tavsiyem riberyi kesin alin adam firtina kimse tutamiyor hem genc hemde pahali degil...
    İnsan ol evlat!

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

PES 5 üzerinde ben bi topic acmistim Serbest Kürsüde, ama galiba o topic silindi, evet güzel oyundur benimde cok sevdigim ve internett devamli oynadigim bir oyundur, fifaya 100 ceker orasi kessin.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu an oynadığım tek oyun pes6 ve bence harika olmuş.bir kere çok gerçekçi.kardeşimle oynadığım maçlar o kadar zevkli zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyoruz.pes 3 pes 4 pes 5 ve şimdi de pes 6.
    fifa yı unuttum bile...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben fifayı sevmiyorum.pes4 oynuyodum pes5 çıktı ama fazla oynamadım.Şu anda pes6 oynuyorum.Mükemmel olmuş.pes5 çok saçma olmuştu.Adriano mükemmel.barcelona pek ii değil.Arsenal ise henry den oluşuyo sadece.
    Özkan SÜMER

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an oynadığım tek oyun pes6 ve bence harika olmuş.bir kere çok gerçekçi.kardeşimle oynadığım maçlar o kadar zevkli zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyoruz.pes 3 pes 4 pes 5 ve şimdi de pes 6.
    fifa yı unuttum bile...
    Peki kardesinle kim kimi yeniyor genellikle
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pes fifa'dan daha zevkli.FİFA'da sonuç garanti ama PES öyle değil

Salih Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

pes fifadan çok daha güzel en azından daha gerçekçi.Zaten fifadakiler de bunu bildiğinden fifayı pese benzetmek istiyolar.Fifa 07 o yüzden diğer fifalardan daha güzel pese daha çok benziyor

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya beyler bana fifa 2007 nasıl yüklenir bilen varmı acil lazım
    4 tane cd si var nasıl yüklicem
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

zafer abi kızma ama sırayla desem

bu arada pes favori.. fifayı 2000den sonra hiç oynamadım 2001i begenmemiştim bıraktım direk.. winninge pese gectik çok da ii oldu. sağlam bi kol olsa 5. yıldızı da yenecem de kol naylon
    Hadi eyvallah..

Nereden
    İstanbul

fifa 06 dan sonra 07 nin bu kadar güzel olacağı aklımın ucundan geçmemişti.Ama gerek süper ligin olması gerekse gerçekçiliğe daha çok yaklaşması pes le rekabet edecek düzeye tekrar getirdi fifayı.pes 6 yı henüz oynamadığım için yorum yapamayacam ama fifa 07 yi oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya beyler bana fifa 2007 nasıl yüklenir bilen varmı acil lazım
    4 tane cd si var nasıl yüklicem

cd içeriklerini bilgisayarıda herhangi bi yere kaydet sonra autorun'a çift tıkla kurulum başlar bu arada bu kadar pesçi olmasına şaşıyorum adamlar daha takımların lisanslarını bile alamıyolar gerçekçi olsa ne olur spikerleri berbat grafikler berbat ben onu konaminin bi şakası olarak yorumluyorum

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

ben pes'i ilk oynadığımdan beri fifayı değil oynamak görmek bile istemedim,, fifa hiç bi zamn pes'in yanından dahi geçemez..
    pes4 te dünya üzerinde beni yenebilecek kişi yok, pes5 tede tam uzman olmaya başlamıştım ki şimdi pes6 oynamay başladım gerçekten muhteşem bi oyun bu pes, helede 4-5 kişi toplanıp lig yaparsanız,, saatler dakiki gibi geçiyor valla... inanılmaz zevkli oluyor...
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben fifa 2007 yi oynadım ve pes 5 in fifadan kat kat daha iyi olduğunu gördüm . daha pes 6 alamadım alacağım fırsatım olduğu zaman . her zaman favorim PES . fifa bence yarışamaz PES ile . çünkü grafik , gerçekcilik , estetik vs ... her yönden daha iyi PES .

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki kardesinle kim kimi yeniyor genellikle
    %40 BEN KAZANIYORUM,
    %30 BERABERE
    %30 KARDEŞİM KAZANIYOR...
    Yalnız pes 6 da yine takımlar tam değil,birde çeşke original Türk Ligi olsa daha zevkli olurdu...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %40 BEN KAZANIYORUM,
    %30 BERABERE
    %30 KARDEŞİM KAZANIYOR...
    Yalnız pes 6 da yine takımlar tam değil,birde çeşke original Türk Ligi olsa daha zevkli olurdu...

olamaz çünkü lisans alamaz.ama pes de tsl vardır yama olarak arzu edersen ulaşmanı sağlarım.

Nereden
    Ankara

Alıntı inferno.999 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olamaz çünkü lisans alamaz.ama pes de tsl vardır yama olarak arzu edersen ulaşmanı sağlarım.
    sen anti PES cisin galiba. lisans alamaz felan diyosun . o konami nin sorunu değil . nasıl italya , ispanya liglerinin alıyorda tr liginin alamıyor , böyle bişey olabilir mi sence ? . tr liginin olmamasının nedeni tr ligini kalitesiz görüp iplememesidir ve türkiyenin başvuru yapmamasıdır . ne zaman türkiye ligi yükselecek avrupada bişeyler yapmaya başlayacak işte o zaman kolayca görebileceksin türkiye süper ligini oyunlarda ....

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Fanatik Ozi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen anti PES cisin galiba. lisans alamaz felan diyosun . o konami nin sorunu değil . nasıl italya , ispanya liglerinin alıyorda tr liginin alamıyor , böyle bişey olabilir mi sence ? . tr liginin olmamasının nedeni tr ligini kalitesiz görüp iplememesidir ve türkiyenin başvuru yapmamasıdır . ne zaman türkiye ligi yükselecek avrupada bişeyler yapmaya başlayacak işte o zaman kolayca görebileceksin türkiye süper ligini oyunlarda ....
    hayir fifa izin vermiyor cünkü ea sportsla kontrati var ama tabiiki italya ingiltere gibi liglere fifa dil uzatamiyor bu sorun böyle
    hatta 2010 da kontrat bitecek benim bildigim yani ondan sonra ne olur belli olmaz
    sahsen oyun olarak pes herzaman üstündü ama bi dogru varki cok az lig ve takim olmasindan sarmiyor degisiklik olmuyor en önemliside gercek ts in bi oyuna konulmasini 22 yildir bekliyordum ve ben hangisi takimima lisans icin para veriyorsa onu aldim
    sonu sanirim biraz reklam oldu ama gercekler bunlar

Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayir fifa izin vermiyor cünkü ea sportsla kontrati var ama tabiiki italya ingiltere gibi liglere fifa dil uzatamiyor bu sorun böyle
    hatta 2010 da kontrat bitecek benim bildigim yani ondan sonra ne olur belli olmaz
    sahsen oyun olarak pes herzaman üstündü ama bi dogru varki cok az lig ve takim olmasindan sarmiyor degisiklik olmuyor en önemliside gercek ts in bi oyuna konulmasini 22 yildir bekliyordum ve ben hangisi takimima lisans icin para veriyorsa onu aldim
    sonu sanirim biraz reklam oldu ama gercekler bunlar
    nasıl dil uzatamıyor o nasıl oluyor . bize dil uzatıyorlar da italya ile ispanya ya mi uzatamıyorlar . konami istese her türlü koyar türkiye ligini . ispanya , italya ligleride kontratlı sonuçda . yoksa yine türkiye eziliyor mu ? . bizim bu işlerle ilgilenenlere dil uzatabiliyorlar da italya ispanyaya uzatamıyorlar . çook ilginnçç ... ya da fifa bizim ligi almadan önce de yokdu türkiye ligi PES de . o zamanda mı vardı kontrat. hayır ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben pes'i ilk oynadığımdan beri fifayı değil oynamak görmek bile istemedim,, fifa hiç bi zamn pes'in yanından dahi geçemez..
    pes4 te dünya üzerinde beni yenebilecek kişi yok, pes5 tede tam uzman olmaya başlamıştım ki şimdi pes6 oynamay başladım gerçekten muhteşem bi oyun bu pes, helede 4-5 kişi toplanıp lig yaparsanız,, saatler dakiki gibi geçiyor valla... inanılmaz zevkli oluyor...
    interle rakip tanımam.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    interle rakip tanımam.klavye veya joystik.
    Özkan SÜMER

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

pes 6 aldım yükleyemiyorum ..yardım edecek varmı
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Sivas

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    interle rakip tanımam.klavye veya joystik.
    pes4 te inter, pes5 te milan, pes6 da man.unt. ile çok rakip tanımayanları madara etmişliğim vardır ps2 den şaşmam...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pes hiç oynamadım ama fifa 2007 accaip oynarım yani
    fulham la ingilterede şampiyon oldum world class ta :O

Erdogdu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

pes hic oynamadim. fifa 07 de rakip tanimam, kiran kirana maclarim bile yoktur, farka gidiyorum
    bayraklari bayrak yapan üstündeki kandir, toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir!!!!

Nereden
    Sivas

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pes hiç oynamadım ama fifa 2007 accaip oynarım yani
    çok şey kaybetmişin, bi kez pes oynasan bi daha fifayı oynamak içinden gelmeyecektir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)