Sayfa 23 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23 24 25 ... SonuncuSonuncu
Toplam 750 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1461 Trabzon FK

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emeklere yazık gerçekten, hoca ağır saçmaladı, Kocaeli akıllı oynayarak turladı.

Nereden
    Afrika Diğer

Korkak davranırsan kaybedersin. 2-1 öne geçtin diye 3 forvetini de oyun kenarına aldın, hem kendi takımının elini kolunu bağladın hem rakibe şans tanıdın. Bu işler böyle.

Harcanan onlarca para, play-off'larda üst üste 2 yıl elenen bir takım.

Sanıyorum ki Celil Hekimoğlu bir daha benzer bir yatırım yapmayacaktır, dilerim bu sefer yönünü basketbola çevirir.

Geçmiş olsun.

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Gecmis olsun. Yayin kalitesi kötü oldugu icin penalti pozisyonunda defans oyuncusunun bir hamlesi oldu mu, olmadi mi tam belli degil.

Yapacak birsey yok. Umarim hedeften vazgecmeyip seneye son gaz devam ederiz
    .

Francesco
    Totti

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hocanın salaklığı.sen batuhanı cıkarıp takımı neden geri çekiyorsun
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Trabzon

normalde mra dan gördüğümüz şeyleri bu sefer rakibi yaptı. Batuhan’ı oyundan almak nasıl bir garabet? Üçü bulman lazım. Gol yesen zaten mecbur gol atman gerek. Sahada forvet diye tuttuğun adam 3 yılda 4 gol atmış. Gol atmayı unutmuştur adam.

Burhan da tam son 10 dakika takımı rahatlatmalık adamdı şu maç. Sakatsa neden kadroya alındı? Sakat değilse neden son 10 dk oyuna sokulmadı?

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

samsun gibi oldu hekimoğlu da
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Seneye bu takıma transfer yapmaya gerek yok, takımın başına hoca getirin. Bu sonucu bekliyordum bu yüzden hayal kırıklığı hissetmiyorum, son dakika golü olması biraz sinir bozucu.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korkak davranırsan kaybedersin. 2-1 öne geçtin diye 3 forvetini de oyun kenarına aldın, hem kendi takımının elini kolunu bağladın hem rakibe şans tanıdın. Bu işler böyle.

Harcanan onlarca para, play-off'larda üst üste 2 yıl elenen bir takım.

Sanıyorum ki Celil Hekimoğlu bir daha benzer bir yatırım yapmayacaktır, dilerim bu sefer yönünü basketbola çevirir.

Geçmiş olsun.
    seneye manisa fk performansi gösterecek bir takim kursun, mevcut takimin çogunu koruyup 3 baba takviye yapsa yeter de artar bile...
    basketbolu ben de özledim ama âcilen bizim takimlarin pttye ve süperlige yükselmesi gerek...

maça gelirsek bence rakip de elenmeyi hak etti, 2-1'den sonra biraz canlandilar, penaltiyi da tam anlayamadim gerçi bize verileni de çözemedim ama sunu kesinlikle söyleyebilirim ki hakem yankaya müthis maç yönetmis olsa da bu herif tam bir ugursuz ne zaman Trabzonspor onun yönettigi maça çiksa bir sey oluyor ya puan kaybi ya baska bir sey... su kodugumun kokonasini bizim maçlara niye vermiyorlar anasini satayim yaaa...

umarim bu artis kocaeli çikamaz... bos beles sekilde Trabzon takiminin karsisinda sirf taraftari var diye rakip takimi tutan kisilere de yaziklar olsun (o sehirde yasayanlari hâriç tutabilirim) ... gomisim taraftarlarina yaa bana ne akaminko... valla yazik oldu acâyip sinir oldum, finale kalsaydik bu isi bitirir üst lige çikardik, çok saçma oldu ama o ilk maçta 0-0'a aptal gibi yatarsan öyle olur
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Fransa

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seneye bu takıma transfer yapmaya gerek yok, takımın başına hoca getirin. Bu sonucu bekliyordum bu yüzden hayal kırıklığı hissetmiyorum, son dakika golü olması biraz sinir bozucu.
    savunmaya da o ligin kasari birine almak gerek bence yaa, yoksa haklisin... ama hoca olarak da denenmeyen kalmadi yaa kimi getirelim ?

Burhan kadroda miydi eger öyleyse sakat sakat da oyuna girmeliydi... eksikligini net hissettik ya... Kavrazli bile tam girip penalti yaptiracak topçuydu gitti salak 9 numarayi aldi sirf biraz uzun boylu diye ama hiçbir ise yaramadi 1 kafa topu alamadi

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    savunmaya da o ligin kasari birine almak gerek bence yaa, yoksa haklisin... ama hoca olarak da denenmeyen kalmadi yaa kimi getirelim ?

Burhan kadroda miydi eger öyleyse sakat sakat da oyuna girmeliydi... eksikligini net hissettik ya... Kavrazli bile tam girip penalti yaptiracak topçuydu gitti salak 9 numarayi aldi sirf biraz uzun boylu diye ama hiçbir ise yaramadi 1 kafa topu alamadi
    Manisa'nın hocasını getirmeleri gerekiyordu, Manisa ile anlaşmadan önce bu iş halledilirdi adam zaten Trabzonlu.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Fransa

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manisa'nın hocasını getirmeleri gerekiyordu, Manisa ile anlaşmadan önce bu iş halledilirdi adam zaten Trabzonlu.
    Hekimoglu halbuki tam özevlatçi idi güya, yine mi Trabzonlu iyi denebilecek hocayi getirmeyip baskalarini aldik ? Trabzonspor'un futbolcu aliminda yaptiklarinin aynisi,,, bu hastaligin içine edeyim.... yeteneksiz özevlatlarin dostu, yetenekli özevlatlarin ise düsmani bir zihniyet birakmiyor bizi senelerdir...

yok ama AnilBasaran falan iyi topçu yaa cancan26 da müthis.... Gökdeniz ise yetersiz beler =)

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.de/hekimog...e/verein/39869

big three oluşturmuşsun ,musa caner,burhan ve batuhan

acayip gol ve asist sayılarına ulaşmış üçüde

aga bunları sahaya süreceksin ve çıkarmayacaksın oyundan

+43 avaraja sahip bir takım olarak üst lige çıkamamak talihsizlik,diğer gruptada playoff oynayanlar arasında böyle bir avaraj yakalamış takım yok

bu arada halil ibrahim tuna zamanında izlediğim wonderkidlerden biri idi,topla ilişkisi çok iyidir,ama fiziksel gelişimi yapamadığı için ve fizik olarak çok cılız kaldığı için seviye atlayamadı
    Konu jairzinho tarafından (24.05.2021 Saat 18:54 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu tip çift maçlı elemelerde deplasanda gol atamayınca işin çok zor maalesef.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tercrübe olsun kötü bi tecrübe olsa da

Gözlemlediğim kadarıyla batuhan ve 2-3 kişiyi daha tutmak kaydıyla biraz daha planlı ve programlı yaklaşılırsa rahat bir şekilde 1. bile çıkılabilir. Trabzonspor gibi onlar da çok iyi bir transfer sezonu geçirmeli

Verelim hüseyin ve serkan'ı destek için...

Nereden
    Fransa

simdi gördüm, ahan iste bizde yarim yamalak akilda kalanlar bile dogru çikiyor... baskanin dogru konustuguna emînim... su kokona ege ve civar hakemlerini bize vermesinler arkadas bunlar bize içten düsman kim ne derse desin,, tipki arda kardesler gibi, onun için kardesinin de takimdan kovulmasini istiyorum lami cimi yok... umrumda degil karakteri falan...

gidiyorlar bir de altinordu - samsun maçina da arda kardesler kokonasini veriyorlar utanmaz reziller, maçi müthis yönetse bile o hakemle o maçi altinordu'nun alacagi net belli... istese 5 penalti versin samsun'a... böyle kikik atamalardan gina geldi lan, ulan bizim bölgeye 500km yaklasan bölge hakemlerini bile vermiyorlar, gidiyorlar nerde kokona varsa izmir mizmir takimlarina veriyorlar agzina yandigimin serefsiz köpekleri... miç oglu miçler

https://youtu.be/Q55849B3gfY?t=863

utanmaz pislikler ya geçen sene playoff bu hakem, bu sene playoff yine ayni nâne... baskan meger atamadan itibâren tepkisini koymus, hakemi degistirmeye çalismis...

finalde 54>41 diyecegiz artik, ayirt etmem onlari ama bundan sonra böyle... bizden çikan semih karadeniz de taraftarlarla tartismis mi ne, tribündeki akrabâsina forma verecekken güya... lan gidersin sonra verirsin hiyar, sanki bilmiyorsun tepki yiyecegini... fbye karsi maç oynasa saygida kusur etmez yanlis hareket yapmamak için yirtinir, bize gelince artislik... öyle çakma özevlatlarin.....
    Konu Sefer A. tarafından (25.05.2021 Saat 01:05 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kocaeli - Sakarya finali yükleniyor gibi bu yıl
    Evet tam da söylediğim gibi oldu

Şimdi ikisi birden maç oynanmadan üst lige çıkarılsın diye çalışmaları varmış

İşlere bak
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Fransa

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet tam da söylediğim gibi oldu

Şimdi ikisi birden maç oynanmadan üst lige çıkarılsın diye çalışmaları varmış

İşlere bak
    omo onloron toroftoro vor... çit çikarmasin kimse, çiksinlar maç oynanmadan.... pzvnkler

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazık olmuş.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her iki şehirde oluşan final oynanmadan iki takımda TFF 1. Lig’e alınsın ve gelecek sezon 20 takımla oynansın yönündeki beklentiye dair de konuşan Büyükakın, “Kolay olmadığını biliyorum ama her şeyi deneyeceğiz. Cumhurbaşkanımıza bilgi vereceğim. Sakarya’dan hiç kimse ile bu konuyu konuşmadım ama onlarla da gün içinde temas edeceğim. Konunun asıl muhatabı ve karar vericisi Türkiye Futbol Federasyonu noktasında da girişimler yapacağız. Bunun gerçekleşmesi için tüm şartları zorlayacağız” dedi.

Şu rezaleti dünyanın hiçbir yerinde göremeyiz muhtemelen. İlk de değil daha önce Denizli hocası küme düşme kalksın dedi. Samsun başkanı 70 puanlı her takım direkt çıksın dedi. Yüzsüzlüğün bir sınırı var ama karşılığını alıyorlar. En kötü gelecek sene için söz almış olurlar.

Cumhurbaşkanı da şunları azarlamıyor ki kendi işlerine baksınlar.

Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her iki şehirde oluşan final oynanmadan iki takımda TFF 1. Lig’e alınsın ve gelecek sezon 20 takımla oynansın yönündeki beklentiye dair de konuşan Büyükakın, “Kolay olmadığını biliyorum ama her şeyi deneyeceğiz. Cumhurbaşkanımıza bilgi vereceğim. Sakarya’dan hiç kimse ile bu konuyu konuşmadım ama onlarla da gün içinde temas edeceğim. Konunun asıl muhatabı ve karar vericisi Türkiye Futbol Federasyonu noktasında da girişimler yapacağız. Bunun gerçekleşmesi için tüm şartları zorlayacağız” dedi.

Şu rezaleti dünyanın hiçbir yerinde göremeyiz muhtemelen. İlk de değil daha önce Denizli hocası küme düşme kalksın dedi. Samsun başkanı 70 puanlı her takım direkt çıksın dedi. Yüzsüzlüğün bir sınırı var ama karşılığını alıyorlar. En kötü gelecek sene için söz almış olurlar.

rezillik yaa.... daha önce deselerdi ya bunu, böylece 2 yari final degil de 2 final olurdu tipki 3.ligden 2.lige çikma playoffu gibi... Hekimoglu da 2 degil tek maçla final yapardi, penaltilarda da olsa yenen üst lige çikardi olurdu biterdi...

Nereden
    İstanbul

rezillik yaa.... daha önce deselerdi ya bunu, böylece 2 yari final degil de 2 final olurdu tipki 3.ligden 2.lige çikma playoffu gibi... Hekimoglu da 2 degil tek maçla final yapardi, penaltilarda da olsa yenen üst lige çikardi olurdu biterdi...
    Lig biteli 10 gün oldu hala küme düşme kalksın haberleri okuyorum. Süper ligde bunlar konuşulurken bunlar bizim neyimiz eksik dedi herhalde.

İki şehrin bld başkanı perşembe günü cumhubraçkanı ile görüşeceklermiş.

Lig 19 takımlı olacağı için 20 takım daha mantıklıymış. Madem öyle ben düşmeyeyim demez mi 1. lig takımları

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sabah radyoda M. Ayan, Cüneyt Kaşeler'in bu durumla ilgili yaptığı çağrının bir kampanyaya dönüştüğünü söyledi. TFF'nin plansızlıklarına, çifte standartlarına, kervanı yolda düzemesine ara sıra tepki gösteren bu ekip beni şaşırttı. Çıkış noktaları, ligin 19 takımla oynanmamasıymış.

Yok, bu ülkede aklı başında dediklerimizi bile biraz kurcalayınca ne denli utanmaz olduklarını görüyoruz. Ama kabahat kesinlikle onlarda değil. Bizde. Eskiden böyle düşünmüyordum. Hukuk diyordum, kural kaide diyordum. Şimdi diyorum ki, haklılığını gücünle tamamlayacaksın. Mıymıy söylemlerle kimse hakkını kazanamaz bu şartlarda, üzgünüm fakat Türkiye bu halde.

Ne diyor Ali Koç: "Biz de gelecek yıl, oyunu kuralına göre oynayacağız." 2011 gibi demek istiyor...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah radyoda M. Ayan, Cüneyt Kaşeler'in bu durumla ilgili yaptığı çağrının bir kampanyaya dönüştüğünü söyledi. TFF'nin plansızlıklarına, çifte standartlarına, kervanı yolda düzemesine ara sıra tepki gösteren bu ekip beni şaşırttı. Çıkış noktaları, ligin 19 takımla oynanmamasıymış.

Yok, bu ülkede aklı başında dediklerimizi bile biraz kurcalayınca ne denli utanmaz olduklarını görüyoruz. Ama kabahat kesinlikle onlarda değil. Bizde. Eskiden böyle düşünmüyordum. Hukuk diyordum, kural kaide diyordum. Şimdi diyorum ki, haklılığını gücünle tamamlayacaksın. Mıymıy söylemlerle kimse hakkını kazanamaz bu şartlarda, üzgünüm fakat Türkiye bu halde.

Ne diyor Ali Koç: "Biz de gelecek yıl, oyunu kuralına göre oynayacağız." 2011 gibi demek istiyor...
    Son durumda ne olacak acaba? CB kızıp komple kaldırdım der mi acaba? 24 takım takılırız süper ligde.

Ligde Erzurum hariç düşen üç takım da hala küme düşme kaldırılsın diyor. Ümit var herhalde.

Nereden
    Fransa

Lig biteli 10 gün oldu hala küme düşme kalksın haberleri okuyorum. Süper ligde bunlar konuşulurken bunlar bizim neyimiz eksik dedi herhalde.

İki şehrin bld başkanı perşembe günü cumhubraçkanı ile görüşeceklermiş.

Lig 19 takımlı olacağı için 20 takım daha mantıklıymış. Madem öyle ben düşmeyeyim demez mi 1. lig takımları
    ya yolun yarisinda kural mi degisir, yine o 2 takim çiksaydi ama 2 final oynansaydi, nedir finali iptal edip ikisini de üst lige çikarma olayi ? finalist atiyorum Trabzon olsa ya da hele hele Kirsehir olsa ayni olay gündeme gelecek miydi ?

Iste bu "taraftari var çiksin süperlige" söylemlerimizin nasil kiç kaldirdigini anlamis oluyoruz böylece,,, ben hak eden çiksin diyorum gomisim taraftarina bana ne lan...
    hele hele bizim birak ilçeyi köy takimimiz olsa degismem sakarya makarya kocaeli mocaeli'ne... dikmisim tatangayi da hodrisini de meydanini da... yausaklar...

Nereden
    İstanbul

ya yolun yarisinda kural mi degisir, yine o 2 takim çiksaydi ama 2 final oynansaydi, nedir finali iptal edip ikisini de üst lige çikarma olayi ? finalist atiyorum Trabzon olsa ya da hele hele Kirsehir olsa ayni olay gündeme gelecek miydi ?

Iste bu "taraftari var çiksin süperlige" söylemlerimizin nasil kiç kaldirdigini anlamis oluyoruz böylece,,, ben hak eden çiksin diyorum gomisim taraftarina bana ne lan...
    hele hele bizim birak ilçeyi köy takimimiz olsa degismem sakarya makarya kocaeli mocaeli'ne... dikmisim tatangayi da hodrisini de meydanini da... yausaklar...
    Aynen. Şu taraftarı var olayına ben de uyuz oluyorum. He iki takım arasında taraftarı var diye tercih ederim de haketmeyen takım da şunu kullanmasın. Twitterda baktım ne yazmış millet diye, ciddi ciddi bunun doğru olduğunu savunan büyük bir kitle var. İmkan olsa da Eskişehir de küme düşürülmese tarzında tweet bile okudum. Desibel ölçüp fazla bağırana kupa verilecek bir lig sanıyorlar herhalde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)