Sayfa 3139 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 2139 2639 3039 3089 3129 3137 3138 3139 3140 3141 3149 3189 3239 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 78,451 ile 78,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O resim ney öyle yaa...
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş'li takımın şampiyon olduğu dönemlere ait bir posteri vardı. 11 futbolcu sahaya dizilmiş ve ellerinde Osmanlı zamanına ait tek kurşunluk eski tabancalar. Hepsi silahı havaya doğrultmuş. Saçlar ve sakallar uzun.

Küçüklüğümden hatırladığım bir gazetenin verdiği bu posteri hatırlayan var mı bilmiyorum ama, koridorlara istediğimiz havayı vereceğinden eminim.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Her fırsatta Şenol GÜNEŞ'e çakmaya kalkanlar iyi okusun bu satırları, bakın adam ne demiş!

Öyle iki kelimelik kesme biçme alıntılar ile adama vurduğunuz için belki utanırsınız. Belki...

Özellikle son sözünü okuyun. Bakın ne demiş! (Okuduktan sonra utanıyor musunuz?)

Beşiktaş, Kayserispor’u 2-1’lik skorla mağlup etti. Maçın ardından Şenol Güneş soruları yanıtladı.

Trabzon Akyazı’da yapılan stada isminin verilip verilmeyeceği ile alakalı sorulan soruya Şenol Güneş, “Bana da mesaj atanlar oldu resmi bir şey gelmedi. Bu konuda bir şey düşünmedim. Bir yere düşünülüyorsa o düşünene teşekkür edilir ama beklentim olmadı. İstanbul’da birçok yere ismim verildi. Dolayısıyla Trabzon’da şehirle ilgili taraftar olsun bütün camianın bende emeği var. Eğer benim ismim veriliyorsa onlar adına verilecektir. Zaten ben Trabzon’un kendisiyim. Şehre katkısı olacaksa saygı duyarım. Hiç olumsuz bakmam. Ben unvanların makamların benim üzerimde bir şey olacağını düşünmem. Ben işimi iyi niyetle yapan biriyim. Bu konu gündeme gelirse rahatsız olan biri varsa ben dışında kalır ona yardımcı olurum” dedi.

http://www.trabzonportal.com/haberle...i-konustu.html
    Konu Mehmet BAŞ tarafından (15.12.2016 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir.

sezer sami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş bir değerdir ama Stada ismi verilecek kadar bir değer değildir. Çünkü başka camialara mal olmuş bir şahıstır.
    Hüseyin Avni Aker, Ahmet Suat Özyazıcı, Dozer Cemil, Şamil Ekinci dururken İlk şampiyonluğunu Beşiktaşta yaşayan biri içime sinmez.
    Hatta Şamil Ekinci olmalıdır ki, buyrun özgeçmişi.
    Bu kulübe bu denli hizmet etmiş biri daha varsa buyrun önerin.

# İsim Başlangıç Bitiş Görev süresi Başarılar

5 Şamil Ekinci 1 Haziran 1975 3 Haziran 1980 5 yıl, 2 gün 1975-76 Türkiye 1. Futbol Ligi
    1976-77 Türkiye 1. Futbol Ligi
    1978-79 Türkiye 1. Futbol Ligi
    1979-80 Türkiye 1. Futbol Ligi
    1976-77 Türkiye Kupası
    1977-78 Türkiye Kupası
    1976 Cumhurbaşkanlığı Kupası
    1977 Cumhurbaşkanlığı Kupası
    1978 Cumhurbaşkanlığı Kupası
    1979 Cumhurbaşkanlığı Kupası
    1980 Cumhurbaşkanlığı Kupası
    1976 Başbakanlık Kupası
    1978 Başbakanlık Kupası

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzo...%C4%B1_listesi

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

İŞTE AKYAZI’NIN SPONSORU

Akyazı’nın sponsoru da belli oldu. O da Spor Toto. Ancak bu sponsorlukta bir ayrıntı ve fark var.

Spor Toto, Akyazı kompleksi içinde Trabzonspor’a ait olan idman sahaları ve tesislere sponsor oldu.

Bundan böyle oranın adı Trabzonspor Spor Toto tesisleri olacak.

Yani, spor toto stada değil, Trabzonspor’un kompleks içinde kullanacağı tesislere adını veriyor.

Bunun için de yüklü miktarda bir mali gelir de Trabzonspor’un kasasına girecek.

61saat
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

edit

sonunda sahaya girmeyi engellemisler

Son 3 gün. #Akyazı

Konu selcuk tarafından (15.12.2016 Saat 11:00 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

merdeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulüp yönetimi bu statta birkaç iyileştirme yaptırdı. Fakat ne sponsor konusunda ne de stadın ismi konusunda girişimlerini sonlandırabildi.

Daha önce de yazdım; Cumhurbaşkanına stadın ismi "XXXX" olacak dediğimizde diyeceği tek şey "hayırlı olsun" olurdu. Biz "sponsorun netleşmesini bekliyoruz efendim" dediysek Cumhuraşkanının veya başka bir devlet adamının "Şenol Güneş olsa çok iyi olmaz mı" demesi sürpriz değil. (Başakşehir Fatih Terim Stadı modeli)
    Yeni doğmuş çocuğunun adını düşünmeyen ailenin yerine ismi başkalarının koyması gibi bir şey bu. "Ne düşünüyorsunuz ya Şenol olsun işte."

Kulüp stada haftayı geçtim ayda bir fotoğrafçısını gönderip her açıdan şöyle net fotoğraflar çektirdi mi? Bizim kadar detaylı düşünmediler hiçbir şeyi.

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her fırsatta Şenol GÜNEŞ'e çakmaya kalkanlar iyi okusun bu satırları, bakın adam ne demiş!

Öyle iki kelimelik kesme biçme alıntılar ile adama vurduğunuz için belki utanırsınız. Belki...

Özellikle son sözünü okuyun. Bakın ne demiş! (Okuduktan sonra utanıyor musunuz?)

Beşiktaş, Kayserispor’u 2-1’lik skorla mağlup etti. Maçın ardından Şenol Güneş soruları yanıtladı.

Trabzon Akyazı’da yapılan stada isminin verilip verilmeyeceği ile alakalı sorulan soruya Şenol Güneş, “Bana da mesaj atanlar oldu resmi bir şey gelmedi. Bu konuda bir şey düşünmedim. Bir yere düşünülüyorsa o düşünene teşekkür edilir ama beklentim olmadı. İstanbul’da birçok yere ismim verildi. Dolayısıyla Trabzon’da şehirle ilgili taraftar olsun bütün camianın bende emeği var. Eğer benim ismim veriliyorsa onlar adına verilecektir. Zaten ben Trabzon’un kendisiyim. Şehre katkısı olacaksa saygı duyarım. Hiç olumsuz bakmam. Ben unvanların makamların benim üzerimde bir şey olacağını düşünmem. Ben işimi iyi niyetle yapan biriyim. Bu konu gündeme gelirse rahatsız olan biri varsa ben dışında kalır ona yardımcı olurum” dedi.

Trabzonsporun kaç şampiyonluğu var onu da söyleseymiş keşke bizde ona göre laf atmayı bırakırdık. Gerçi şikeci bir takıma giderek nasıl biri olduğu hakkında bizi çok iyi bilgiler verdi saolsun

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Son zamanlarda kendisine kızıyor olsam da severim Şenol Güneş'i,saygı duyarım,
    biz Trabzonlu olmayanları Trabzonpsorlu yapan değerlerdendir,
    o bakımdan çok kıymetlidir benim için,
    ben hiç kötü konuşmam kendisi hakkında,
    çok gönül koymuşluğum olmuştur ama kötü konuşmam,kötülüğünü istemem,
    ama stada isminin konulmasını da istemem,
    gerek yok,
    ortaya yeni yeni isimler atıp iyice ayrışıp bir birimize durmanın gereği yok,
    aklın yolu 1,
    H.Avni Aker Kompleksi Türksel Stadyumu,
    ya da Türksel Arena
    budur,
    başkası bana göre gereksiz,luzumsuz,art niyetle çıkartılmış isimlerdir.

Tabi müzemiz yine Şamil Ekinci müzesi olarak kalmalı,
    gerçek onursal başkan,gerçek efsane başkan unutulmamalı.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

BiZe HeR YeR 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu stadın ismi Şg olsun diyen kim?
    Her şeyi bilmene gerek yok HADDİNİ BİL yeter..!

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stat ismi ; Sponsor ismi Huseyin Avni Aker Spor Kompleksi

Antreman Sahalari ; Ozkan Sumer veya Ahmet Suat Ozyazici

Tribun Isimleri: Cemil Usta vs. efsane kadronun onemli isimleri

benim onerilerim bunlar... avni akerin ismini bir cirpida silmek vefasizliktir!
    Konu Emre Veli tarafından (15.12.2016 Saat 11:18 ) değiştirilmiştir.

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stada veya komplekse ismi verilir ya da verilmez ki bence bir başka takım teknik direktörünün ismi verilmemeli, acı olan şey burada ki yeni yetmelerin Şenol Güneş e hakaretleri. Söz konusu Trabzonspor olunca sen kimsin Şenol Güneş in yanında ? Hadsizliğin de bir sınırı olsun.
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

bordolu mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Bu arada kompleksin tamamına isim vermek ayrı tribünlerin 1 tanesine isim vermek ayrı bir konu. Kale arkası tribünlerin 1 tanesine Şenol Güneş ismi verilebilir olur ama kompleksin ismi daha kolay kabul görecek bir isim olmalı siyasetten ve kısır tartışmalara konu olmayacak.
    Önerin nedir diyecek olan sevgili kardeşlerime şunu söylemek isterim;
    Benim nick ismimi verin olsun bitsin BORDOLU MAVİ ARENA

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş şu anda Ts de mi hocalık yapıyor?
    Yoksa ben mi yanlış algiliyorum?
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kim yaratıyor bu algıyı ? Ne efsanesi futbolcusu yaw gelir kaynağı lazım para lazım yönetim sponsor arıyor stadın her köşesi reklam olacak, olmalı. Turkcell mi olur Vestel mi Samsung mu Süper Toto mu artık ne olacaksa olacak işte. Günlerdir şurada ciddi ciddi isim tartışıyorsunuz, Şenol Güneş bize yılda +5m euro verecek mi ? Şenol Güneş in adını stada niye vereceğiz afedersiniz de gerizekalı mıyız biz böyle bir şey olabilir mi aklınız mantığınız alıyor mu ?

Kompleksin adını da stadın adını da satacağız iyi para kazanacağız. Belki güçlü bir isim çıkar ve ikisini de alır. Araplarda geliyor açılışa, Trabzon a özel ilgileri var hepsi yolunacak kaz, bir güzel yolarız. Usta başkanım ellerinden çekleri kapar tutar birini yakasından sponsor yaptırır, sıcak parayla 4-5 transfer yaparız mutlu mesut geçinip gideriz çokta şey etmeyin yani.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

İlle de bir isim şart mı
    Vodafone arena ya niye Süleyman seba vodafone ismi verilmedi
    yada Türk Telekom Arena niye Metin Oktay TTA denmiyor

Burası 3. sınıf bir şehrin stadı mı bırakında sponsorun ismi olsun
    Adidas Arena
    Nike Arena vs illede bir isim şart mı Şenolun ismini akyazı tüneline verelim

Qatar hava yolları parasını versin değil stadı logolarındaki keçiyi bile Trabzonsporun amblemi yaparız sanki kaplandan para alıyoruz kaplan demesinler keçi desinler paradan haber versinler
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu oksoholu tarafından (15.12.2016 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evet, iyi okuyun.. çakıcılar.. utanma arlanma nedir bilmez çakıcılar..

"Bu görüşmede İbrahim Akın ve İskender Alın'a Beşiktaş Yönetiminin transfer teklifinin iletmesini istediği bunun üzerine de Turanlı'nın Akın ve Alın'ı arayarak teklifi ilettiği, her iki futbolcunun da teklifi kabul ederek transfer şartlarını takip etmesi için Turanlı'la yetki verdiği anlaşılmıştır." denildi. Yusuf Turanlı'nın Akın ve Alın ile görüştüğünün belirtildiği iddianamede, Yusuf Turanlı ile Serdar Adalı'nın Adalı'ya ait şirkette buluştuklarına yer verildi. İddianamede gelişmeler şöyle anlatıldı; "Turanlı'nın akşam saatlerinde Adalı'nın şirketine gittiği ve burada futbolcuların şike yapmaları karşılığında transfer edilmesi konusunda anlaştıkları, bu buluşmanın ardından Turanlı'nın 2 futbolcuyu arayarak anlaştığını söylediği ve 2 milyonluk teklifi ilettiği ve Adalı'nın Soder One adlı bir yarış atını da Akın'a hediye edeceğini söylediği ve her iki futbolcunun da söz konusu transfer karşılığında karşılaşmanın Beşiktaş'ın lehine bitmesi için kupa maçında iyi oynamamalarını istediği tespit edildi."

İBB BAŞKANININ DUYDUĞUNDAN ŞÜPHELENMİŞLER
    Ancak İbrahim Akın'ın daha sonra Yusuf Turanlı ile görüşerek, "İBB kulubü başkanı ile görüştüğünü, başkanın bu maç için prim teklif ettiğini ayrıca kendisine futbol hayatının bitiririm dediğini, bu sebeple söz konusu anlaşmadan haberi olduğunu düşündüğünü, bu sebeple karşılaşmada iyi oynayacağını ilettiği belirtiliyor.

GOL ATINCA İŞLER KARIŞTI
    Akın'ın karşılaşmada 1 gol attığı, karşılaşmadan sonra yaptığı bir görüşmede, "Beşiktaş ile anlaştım ben 2 gün önce ya, onu şey yaptım işte sonra tabi gol atınca biraz karıştı" dediği İskender Alın'ın ise "İmzayı attıktan sonra diyecem ki, kupa maçında bilerek oynamadım oyundan çıktım" diye konuştuğu tespit edilmiştir.

---------------------------------------------------------------------------------------

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: "Şike yaptığına inansaydım Beşiktaş'a gelmezdim"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş: "Kariyerimde lig şampiyonluğu yok, Beşiktaş ile şampiyonluk yaşayacağım"

Gözünüze gözünüze girsin Şenol Güneş'in dedikleri de belki utanır yüzünüz kızarır.
    Konu My tarafından (15.12.2016 Saat 11:46 ) değiştirilmiştir.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

bjk gibi sadece sponsor arena ya da park ya da her neyse iste öyle olursa kimse bir sey demez en azindan parayi veren düdügü çalar deriz çok hosumuza gitmese de... ama HüseyinAvniAker ismini silip yerien baska bir isim koymak serefsizliktir baska da bir sey degildir...
    Bizlere haddinizi bilin gibisinden yorumlar yazan var, peki SG gibileri haddini biliyor mu onu da bir sorun bakayim... eski SG'den eser kalmamistir, eski SG olsaydi bu konudan rahatsiz oldugunu söyler, AvniAker olarak kalmasini tavsiye eder, ya da eski söylesilerinde hoca olarak sampiyonluk yasadigi için onu kiskandigini söyledigi AhmetSuatÖzyazici'nin ismini verirdi... ama nerde o mütevâzilik. nerdeeeee.... rahatsiz olmazmis da rahatsiz olan olursa yardimci olurmus saçma sapan degisk cümleler... o zaman birçok kisi rahatsiz bu belli, çiksin açiklama yapsin "tamam ismimi vermeyin" desin, adami hasta etmesin...
    Biz kimiz diye soranlara, biz taraftariz, SG bu takimin taraftari mi peki ? o artik kortollor yolnoz oçor diyen tayfadan...
    Basariyi öne sürenler de yaniliyor çünkü o zaman SamilEkinci ya da AhmetSuat Özyazici çikiyor öne, eee SG kim oluyor o zaman ??

Istanbul'u bir daha getir dize
    Eze eze kupa Karadeniz'e
    diyenleriz biz.. o ise, burda geçen ve dize getirmemiz gereken Istanbul'un takimlarinin birinde çalisiyor... kim ne hakla onun ismini stada ya da komplekse ya da her ne fuskiyse ona verebiliyor ?? her nânede halka gidelim diyen Cumhurbaskani mi ? NOOOOLDU simdi de halka sorulsa olmaz mi hayirdir yani koskoca takimin stadinin ismini de mi taraftara sormayalim ?? ulan bunu bile soran yok anasini satayim oohh "o yaptirdi birakin da adina o karar versin" diyenler de çikacaktir reisçiler gelir birazdan olsun olsun SG olsun tabi....

Bu sehir bu câmia bu kadar küçülmüs olamaz, inanmak istemiyorum... onun ismi verilirse yavas yavas Trabzonspor biter, amaç da bu zaten, takimin her seyiyle oynamak ki zaten birçok seyiyle oynandi... yazik gerçekten yazik...

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Forymda uzyn süredir, efsanelerimize statta yer verilmeli, şenol güneşin adı tribüne verilmeli diyenler olmuştu bu forumda. Alın size şenol güneş .

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 11675
    buna iyi güldüm ya ama adma haklı bak sonra yine canlı yayında alay eder bizle efsane
    Sanirim bunu yazan @Sefa , cuk oturmus

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Statın çimlerine sadece güzen ışığı+ su bakımı yapılıyor. Korkum odur ki ilerde bunların çimlerin toparlaması için yeterli olmadığı anlaşılacak ve gübreleme ilaçlama yapılacak.arada boşa heçen zaman kaybıda cabası .

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Yakarmoz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar demişti ya hani
    Bence stadın ismi bu olmalı
    karga biz Kartal kendileri olur
    eski şampiyonlukları yaşayan ve yaşatanların isimleri nerden hiçbir yerde yok
    Ahmet Suat Özyazıcı mesela ?
    Diğer şampiyonluklarımızın bir önemi yoksa silinmelerini talep ediyorum
    Şenoldan önce bi yığın insan var
    Bu neyin yaptım oldu emridir?
    Şike sürecinin bir karşılığı mı?
    Hani şu Fatih Terimi susturup ekarte etme çabasıydı
    Terim bu sayede hem cebini doldurdu hem de yaşarken ismi bir Stada verildi
    Onore edildi bunlae boşuna yapılmadı
    Şimd aynı taktik Şenol Güneş'e mi uygulanıyor
    Namı diğer yalnız uçan kartal Şenol
    Biz kargalar olarak reddediyoruz açık çağrıdır
    Trabzonsporun mazisi bir yığın efsane ile doludur
    Bir yandan Dozer Cemil güzellemesi yapacaksınız , başka kaptanın ardından sahaya çıkmam sözünü paylaşıp Stada Şenol ismi verilsin diyeceksin
    Hadi ordan
    Vurdu gol oldu... iste Senol hoca böyle biri.. bazilarina sürekli tekrar tekrar okutmak söylemek bildirmek lazim o laflarini
    Terim olayina hiç öyle bakmamistim, 6 yillik manyak sözlesme de onunla ilgilidir simdi çözdük olayiii dogruuuu vay beeee arkadas
    burda bile Osmanlı Atatürk kavgası valla hacılar dost acı söyler Atatürkte Fatihte mezardan kalkıp gelse ülkenin halini görse alayımızı idam ederler o yüzden hiç kavga etmeyin hepiniz aynısınız
    Berbatov vurdu ve gol, futbola da tartismaya da son noktayi koyduu
    Konu Sefer A. tarafından (15.12.2016 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanirim bunu yazan @Sefa , cuk oturmus
    bilmiyorum belki de odur ama çok doğru söylemiş önemli bir konu klimamız yok mu diye alay eden adam ısıtmasız stada ismini verirsek bizi perişan eder Acaba kartallar yanlız uçuyorda klimasız ısınamıyor mu onuda sormak lazım En çok merak ettiğimde kazayla hani bu yönetim farkında olmadan seneye bizi kafaya oynattı şampiyonluk maçı Trabzonda BJK ile yenen şampiyon ŞG spor komplexi parayı veren arena da bjk bizi yenip şampiyon olunca ne diyecekler yıllarca bunun makarasını rezilliğini nasıl unutturacaklar ama burda da şuna geliyoruz umurlarında değil amaç bu takımı kulübü bitirmek iyice sıradanlaştı şimdi son darbeler taraftarı böyle saçma sapan işlerle küstürmeler sonunda küme düşer tarihten silinir gider. Dün alay ettiler ama bu gazla beraberde Trabzonda futbolu seven genç nesil BJK ye kayar herkes mutlu mesut yaşar
    Konu BERBATOV61 tarafından (15.12.2016 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

bilmiyorum belki de odur ama çok doğru söylemiş önemli bir konu klimamız yok mu diye alay eden adam ısıtmasız stada ismini verirsek bizi perişan eder Acaba kartallar yanlız uçuyorda klimasız ısınamıyor mu onuda sormak lazım En çok merak ettiğimde kazayla hani bu yönetim farkında olmadan seneye bizi kafaya oynattı şampiyonluk maçı Trabzonda BJK ile yenen şampiyon ŞG spor komplexi parayı veren arena da bjk bizi yenip şampiyon olunca ne diyecekler yıllarca bunun makarasını rezilliğini nasıl unutturacaklar ama burda da şuna geliyoruz umurlarında değil amaç bu takımı kulübü bitirmek iyice sıradanlaştı şimdi son darbeler taraftarı böyle saçma sapan işlerle küstürmeler sonunda küme düşer tarihten silinir gider. Dün alay ettiler ama bu gazla beraberde Trabzonda futbolu seven genç nesil BJK ye kayar herkes mutlu mesut yaşar
    100% katiliyorum, son cümleye de, kalinlastirdigim cümleye de, hepsine... ama klimasiz isinamiyor mu kismi çok iyi yaa

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

SG'nin ismi otoparka verilsin yeter, ona itiraz etmeyiz... ama gerçekten fark ediyoruz ki Ahmet Suat Özyazici'nin ismi hiçbir yerde yok ve bu gerçekten yazik, hepimiz az çok kabahatliyiz bu konuda... adam herhalde baska bir renkdasimizin da belirttigi gibi dükkaninda kenara çekilmis etliye sütlüye karismiyor diye böyle oluyor... Samil Ekinci baskana da çok sonradan müzeye adi verildi daha yeni...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)