Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
Toplam 145 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Francesco Totti | Roma

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Herkes Ancelotti’nin Roma renklerini sevdiğini biliyor. Kısa sürede olup olmayacağını bilmem ama onun bir gün Roma’nın başına geçeceğini düşünüyorum.."

Francesco Totti
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kilo aldii uşağummm çok yiri oldi

Şaka maka özellikle Cm 01/02 den beri, daha öncesinden 90 lı yıllardan beri en sevdiğim oyuncularda başı çeker Totti.

Tam bir kaptan, tam bir futbolcu.

Umarım gelecek yıllarda bu tarz bir marka çıkarırız.

15 yıl orta saha ve forvet yükünü çeken, 10 numara giyen, karizması, ağırlığı, konuşmaları, her davranışı ile klübümüzün ağırlığını taşıyan bir kaptanı kim istemez ki.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FM'de diğer favoured club'ı Real Madrid..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FM'de diğer favoured club'ı Real Madrid..
    Metin Abi daha öncede konuşmuştuk Madrid konusunu..Gerçekten şampiyon oldukları senenin sonunda Madrid ciddi bir teklif sunmuş Roma yönetimi tepki görmemek için olayı tamamen Totti'ye bırakmış..Totti'nin Roma aşkı ağır basınca Romada kaldı
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    İstanbul

Roma kaptanı Francesco Totti, pazar günü karşılaşacakları Catania'yı çalıştıran Sinisa Mihajlovic'in açıklamalarına karşı sessiz kalamadı.

Mihajlovic, Totti'yle ilgili olarak "Onun hakemlere sızlanmamak şartıyla bizim takımımızda forma giymesini isterdim" demişti.

Totti, ise Mihajlovic'in bu açıklamalarına "Mihajlovic'in doğum gününü kutlamak isterdim. Ama o, bir kez daha rakip takıma ve taraftarlarına ne kadar saygı duyduğunu gösterdi. Her zaman buna benzer açıklamalar yapıyor. Ama daha önce de Roma'yla ilgili bu şekilde açıklamalr yaptığında sezonun kalanını evinden takip etmek zorunda kalmıştı. Eminim Catania'da da Bologna'dakine benzer başarılara imza atacaktır" diyerek kulübünün resmi internet sitesinden cevap verdi.

Mihajlovic, Bologna'dan kovulmuştu.
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    İstanbul

La Gazzetta dello Sport, içinde futbolcular, politikacılar ve şovmenlerin bulunduğu 100 kişi arasında, en iyi faal İtalyan futbolcuyu belirlemeye yönelik bir anket yaptı.

Oylamada 1. sırayı, 3 haftadır sahalardan uzak olan Roma'nın sembol oyuncusu Francesco Totti aldı. İkincilik Totti'nin takım arkadaşı Daniele De Rossi'ye giderken, üçüncü sırayı Milan orta sahasının yıldızı Andrea Pirlo elde etti.

Konuyla ilgili gazeteye demeç veren Totti, "Bambaşka dünyaları temsil eden 100 kişi tarafından 1. seçilmem beni çok mutlu etti. Bu ödül, sakatlığımı bir an önce atlatmam ve bunu hak ettiğimi ispatlamam için beni motive ediyor. Bu anket bana yapılsa, herhalde Gianluigi Buffon veya Daniele De Rossi'yi seçerdim" şeklinde konuştu.
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Gökhan KAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    83/84

Baskan: Dino Viola. Teknik Direktör: Nils Liedholm. Lig 2.ligi ve Italya Kupasi sampiyonlugu yasanilan bir sezondu Roma icin. Kadrodaki futbolculari: Tancredi, Nela, Maldera, Ancelotti, Falcao, Oddi, Conti, Cerezo, Pruzzo, Di Bartolomei, Graziani, Malgioglio, Bonetti, Chierico, Nappi, Righetti, Baldieri, Iorio, Antonelli, Chierico.
    Ancelotti hangisi burda yahu..
    Mario Alberto Kempes - El Matador

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu adam bi alem ya
    tribünlere bi hareket cekti 3 kisi birbirini bicakladi

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Altın Ayak Totti!
    Golden Foot (Altın Ayak) ödülü sahibini buldu.. Roma'nın dünyaca ünlü kaptanı Francesco Totti, birçok önemli yıldız arasında ipi göğüsleyen isim oldu..
    11 Ekim 2010 , 20:08

Ve Golden Foot'ta 2010 yılının en iyi futbolcusu belli oldu. Roma’nın dünyaca ünlü kaptanı Francesco Totti, birçok önemli yıldız futbolcu arasında ipi göğüsleyen isim oldu.

Ajansspor.com’un kurulduğu günden bugüne kadar Türk medya partneri olarak içinde yer aldığı, dünyanın en prestijli futbol ödüllerinden biri olan "Golden Foot"ta birinci olan Totti, muhteşem bir tören sonrasında ödülüne kavuştu ve “ölümsüz ayaklar” arasındaki yerini aldı.

-MUHTEŞEM GECE-
    "The Champions Promenade - World Champions Clup" ve Monte Carlo Prensi Albert'in katkılarıyla gerçekleştirilen gecede birbirinden önemli futbol adamları da hazır bulundu.

Gecede Ajansspor.com’u, İtalya’da yaşayan Türk gazeteci Dündar Keşaplı temsil etti.

Monte Carlo’daki muhteşem gecede Totti, dünyaca ünlü futbol adamları Giancarlo Antognoni, Franz Beckenbauer, Carlos Dunga, Hugo Sanchez ve Francisco Varallo ile birlikte ödüllendirildi.

-TOTTI’NIN AYAKLARI ÖLÜMSÜZLEŞTİ-
    Uluslararası düzeyde çok büyük önem taşıyan ve şu ana kadar pek çok dünya yıldızı futbolcunun ödül kazanarak "ayak kalıbını" ölümsüzleştirdiği törende, Totti de bu büyük onura erişen futbolcular arasına girdi.

İtalya’nın en ünlü ve karizmatik futbolcularından biri olan, İtalyan futbolu ve milli takımının efsanevi ismi Totti geceye yoğun bir katılım gösteren basın mensuplarına poz vererek, ayak kalıbını ölümsüz hale getirdi.

-ADAYLAR KİMLERDİ?-
    Bu yıl da dünyanın her yerinden toplanan rekor düzeyde oyla sahibini bulan yarışmada oy verme işlemi 8 Ekim'de sona ermişti. Francesco Totti haricindeki 2010 yılı adayları ise şöyleydi;

David Beckham (İngiltere)
    Gianluigi Buffon (İtalya)
    Didier Drogba (Fildişi Sahilleri)
    Samuel Eto'o (Kamerun)
    Steven Gerrard (İngiltere)
    Ryan Giggs (Galler)
    Carles Puyol (İspanya)
    Raúl González Blanco (İspanya)
    Clarence Seedorf (Hollanda)

-KİMLER KAZANMIŞTI?-
    Bugüne kadar çok sayıda ünlü ismin katıldığı ve ödüllendirildiği "Altın Ayak" ödülünü geçen yıl Milan'ın yıldız oyuncusu Ronaldinho kazanmıştı. Bu yıl ise Ronaldinho'nun mirasçısı, Roma’nın yıldız ismi Totti oldu.

Golden Foot'u bugüne kadar kazanan isimler 2003'te Roberto Baggio, 2004'te Nedved, 2005'te Shevcenko, 2006'da Ronaldo, 2007'de Del Pierro, 2008'de Roberto Carlos, 2009'da ise Ronaldinho oldu.

-KEŞAPLI DA TÜRKİYE’Yİ VE AJANSSPOR.COM’U TEMSİL ETTİ-
    Uzun yıllar İtalya'da önemli medya kuruluşlarında görev alan, Türkiye'de ise Lig TV ve Ajansspor.com'un İtalya temsilcisi olan Dündar Keşaplı, organizasyonda yine önemli bir görev üstlendi.

“Golden Foot”un medya sponsorlarından olan Ajansspor.com adına jüri üyesi görevi üstlenen Keşaplı, gecede dünyaca ünlü spor adamlarıyla Türk ve dünya futbolu hakkında sohbet etme şansı da buldu.

İtalyan spor medyasında büyük saygınlığı olan, 'Golden Foot'un da daimi jüri üyesi olarak yarışmada Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden Keşaplı, aynı zamanda AIPS ve İtalya Olimpiyat Komitesi ile Roma Spor Yazarları Derneği Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulunuyor.

-"ÇOK MUTLUYUM"-
    Ödülü altıktan sonra kısa bir açıklama yapan Totti, "Bu önemli ödüle layık görüldüğüm için çok mutluyum" dedi.
    Yıldız oyuncu, takımının kötü durumu ile ilgili ise "Roma'da şuan işler iyi gimiyor ama kısa sürede düzeleceğiz" diye konuştu.
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tebrikler Kaptan.
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Semih Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Thumbs up

Tebrikler Francesco Totti.

~~~

83/84

Baskan: Dino Viola. Teknik Direktör: Nils Liedholm. Lig 2.ligi ve Italya Kupasi sampiyonlugu yasanilan bir sezondu Roma icin. Kadrodaki futbolculari: Tancredi, Nela, Maldera, Ancelotti, Falcao, Oddi, Conti, Cerezo, Pruzzo, Di Bartolomei, Graziani, Malgioglio, Bonetti, Chierico, Nappi, Righetti, Baldieri, Iorio, Antonelli, Chierico.
    Ancelotti hangisi burda yahu..
    En alt sırada sağdan üçüncüsü sanırım. Alttaki resim'le kıyaslarsak bayağı benziyor, özellikle saçları. Gerçi bu adamın bıyığı da vardı bir aralar, ama yanılmıyorsam daha sonraydı.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE
    OKlahoma City Thunder

Nereden
    İstanbul

Bir listede Kaptan'ın ismi varsa geride kalan isimler teferruattır.Tebrikler Kaptan .Buda Kaptan'ın son demeci

Roma
    'nın efsanevi ismi Francesco Totti, teknik direktör Claudio Ranieri ile aralarında bir sorun yaşanmayacağının sözünü verdi.

Inter ile oynanan maçta kenara alınmasına sinirlenen tecrübeli oyuncu maçtan sonra yaptığı konuşmada sert açıklamalar yapmıştı.

Ranieri ile aralarında bir sorun kalmadığını belirten Totti, Sky Sports'a verdiği demeçte, "Kötü oynadığım yönündeki eleştirileri kabul edebilirim ancak şahsıma yöneltilenlere değil. Ben Roma için herşeyimi verdim. Önüme gelen bütün fırsatları elimin tersiyle ittim. Bu duyduklarım gerçekten canımı acıtıyor" dedi.

Yedekte oturması hâlinde sorun yaşatmayacağını dile getiren golcü oyuncu, "Ranieri ile görüştüm. Oynadığım takdirde Roma'ya neler verebileceğimi görecek. Eğer yedek kulübesinde oturtmayı tercih ederse, bir tartışma yaratmayacağım" şeklinde konuştu.

İtalya Teknik Direktörü Cesare Prandelli'nin kendisini Romanya ile oynanacak maçta milli takıma çağıracağı yönündeki haberleri yorumlayan Totti, "Prandelli'nin sözleri beni onore etti. Beni gerçekten çağırmayı düşünüyorsa bunu daha sonra oturup konuşmalıyız. Benim önceliğim her zaman Roma olmuştur" açıklamasında bulundu.
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    İstanbul

Kişisel internet sitesinden Juventus Kaptanı Alessandro Del Piero'ya övgüler yağdıran Roma Kaptanı Francesco Totti, Lecce karşısında 178. golüne ulaşarak rekor kıran Juveli efsaneyi tebrik etti.

Haftasonu oynanan Lecce mücadelesinde Serie A'daki 178. golüne ulaşan Del Piero, daha önce Giampiero Boniperti'ye ait olan rekora ortak oldu.

Del Piero'dan övgülerle bahseden Totti, "Mükemmel top kontrolü, harika bir çalım ve inanılmaz bir şut. Del Piero'nun bugünkü attığı golün özeti olabilir. Takımının ilham kaynağı ve sembolü oldun. Nice yeni rekorlara..." şeklinde bir mesaj yayınladı.
    As Roma
    Francesco Totti "10"

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

del pierroyu bıraksana....sen daha büyük oyuncusun....
    ıslak imza....

Nereden
    İstanbul

Roma Kaptanı Francesco Totti, karaciğerinden ameliyat olacak olan Barcelonalı savunma oyuncusu Eric Abidal'in bir an önce sağlığına kavuşmasını diledi.

34 yaşındaki oyuncu kişisel internet sitesinden yaptığı açıklamada "Abidal çok iyi bir sporcu. Berlin'de onunla karşılıklı Dünya Kupası finali oynadığımızı hatırlıyorum. Umarım ameliyatı başarılı geçer ve bir an önce sahalara geri döner. Onun için en iyisini diliyorum." şeklinde konuştu.
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok büyük bi r oyuncu olmasını ayakta alkışlarım.Beni en çok etkileyen yönü ne olursa olsun romadan ayrılmamış bir futbolcu olması.
    En sevmediğim yönü çok antipatik bir tip (Belki roma taraftarı olsam tersini söyleyebilirdim.)

Nereden
    İstanbul

10 nisan 2007 manchester united as roma maçı öncesi yaptığı konuşma "ingiltereyi sevmem,ingilizleri sevmem ingiliz futbolunu sevmem, zaten burda hava da çok kötü niye seveyim
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı livera61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 nisan 2007 manchester united as roma maçı öncesi yaptığı konuşma "ingiltereyi sevmem,ingilizleri sevmem ingiliz futbolunu sevmem, zaten burda hava da çok kötü niye seveyim
    Hezimetten önce bunları söylediğini bilmiyordum..Çok kötü dağılmıştık o akşam.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hezimetten önce bunları söylediğini bilmiyordum..Çok kötü dağılmıştık o akşam.
    Bu konuşmalardan sonra maça çıktı ve resmen dünyayı başına yıktılar Kaptan'ın.Her topu aldığında yuhlandı her yenilen golde küfür yedi.Bende baya ağlamıştım ya o maçtan sonra berbat bir futbol akşamıydı
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı livera61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuşmalardan sonra maça çıktı ve resmen dünyayı başına yıktılar Kaptan'ın.Her topu aldığında yuhlandı her yenilen golde küfür yedi.Bende baya ağlamıştım ya o maçtan sonra berbat bir futbol akşamıydı
    Ferguson beni asla unutamayacak , çocuğu olursa benim adımı koyacak filan demişti ayrıca Unutmak zor o maçı..
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ferguson beni asla unutamayacak , çocuğu olursa benim adımı koyacak filan demişti ayrıca Unutmak zor o maçı..
    Evet baya zıtlaşmıştı united ile.Roma'da ki maçtan öncede hem saha içi hem saha dışı maç bizim demişti
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    İstanbul

kulübün ona olan bağlılığı da öyle bir seviyededir ki, 2004 yılında totti'yi transfer etmek için çok yüksek bir bedel teklif eden real madrid başkanı florentino perez'e roma başkanı franco sensi'nin cevabı şu olmuştur: "colosseo'yu bile satarız bu paraya, ama totti'yi asla!"

roma'ya aşık olduğu için, o formaya gönül verdiği için, o şehrin de onu öz evladı olduğu için sevdiğinden gayrı, büyük parala satmamış olduğu formasının takımının amatör ruhla zor zamanlarında sahip çıktığı süper yetenekli futbolcu

roma'nin alt yapisindan yetismis bir futbolcu ve fanatik roma taraftari. sakatlik, kart cezasi vs... sebeplerden oynayamadigi maclarda maci oyuncular icin ayrilmis bolum yerine fanatik roma taraftarlarinin bulundugu bolumden izlemesi ile taninir. roma taraftarlari tapmaktadirlar bu adama. romada bu adama kufredip sopa yemezseniz bilin ki ortamdaki herkes lazioludur.

romada kazandığı şampiyonluğun başka takımda kazanılacak 10 taneden daha değerli olduğunu söyleyen adam.ayrıca sakatken roma curvasında en önde durup tribünlerle haşır neşir olmuşluğu da vardır.
    taraftar için romanın tanrısı odur.

Çeşitli bloglardan alıntıdır
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    İstanbul

AS Roma Kaptanı Francesco Totti, deplasmanda 2-3 kazandıkları Bari maçında İtalyan efsane Roberto Baggio'nun rekorunu kırdığından ve takımın kazanmak için gösterdiği mücadeleden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Tecrübeli yıldız, Bari deplasmanında müthiş bir frikik ve bir de penaltı golüyle takımının iki kez eşitliği yakalamasını sağladı, ayrıca bir de penaltı kaçırdı fakat Roma Aleandro Rosi'nin son dakikada attığı golle üç puanı almayı başardı. Totti maçta attığı iki golle 206 gole ulaşarak Roberto Baggio'nun Serie A rekorunu kırmış oldu.

Kaptan maçtan sonra Sky Sport Italia'ya yaptığı açıklamalarda konuyla ilgili olarak "Bir rekoru daha kırdığım için çok mutluyum, umarım bu seviyede oynamaya devam edebilirim. Heyecanlı bir gece yaşadık, penaltıyı kaçırmış olmam bir utanç. Yine de takım mücadeleye devam etti, takım ruhunu gösterdi ve üç puanı aldık. Hepimiz kenetlenmiş haldeyiz ve daha ölmediğimizi göstermek istiyoruz." şeklinde konuştu.
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Cem abi tek başına Roma'yı temsil ediyorsun, Totti'yi temsil ediyorsun şu forumda helal olsun. )

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

sanirim burasi son durak
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)